PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Allah Aşkına Forvet Alın!

Sayfa : [1] 2 3

Koray
23.08.2009, 23:24
Daha ne bekleniyor forvet almak için, ölüp ölüp diriliyoruz her maç günü...

Nedir bu inadın nedeni ?

Niye forvet almıyorsunsunuz ?

Geln vuruyor giden vuruyor ne yapmaya çalışıyorsunuz Ey Yönetim ?

FORVET ALIN FORVEETTT !

Allah aşkına bu başlığı kapatmayın, görsünler neler çektiğimizi, gözlerine gözlerine sokalım bu başlığı...

Mustafa K. Demirbaş
23.08.2009, 23:25
önce başkanımız yöneticisine söz geçircek kki oyuncu alsın Koray...

Cafer Bulur
23.08.2009, 23:25
Bu baslik bence de kapanmamali.

Resmen iskence cekiyoruz,bu durumu gözlerine sokalim bu inatcilarin...

metronom61
23.08.2009, 23:27
Herşeyi Trabzonsporu, Trabzonu, herşeyi herşeyi geçtik.
İçinizde 1 gram Allah aşkı varsa şu takıma kaliteli bir forvet alın. Allah aşkına bizi mahkum etmeyin şöyle takımlara, böyle forvetlere!

Dursun Kaplan
Hacısalihoğlu denen mendabur yine çıkar forvete gerek yok der. Merak etmeyin.

OnOuR
Bakar kör olmuşlar bunlar... Sorsan takviyeye ihtiyacımız yok derler kesin...:cool:

mete61bordomavi
23.08.2009, 23:28
Takımın ruhu gitmiş, Trabzon ruhu ölmüş, siz forvet diyorsunuz.
Bence forvet ile alakası yok işin.

firidin61
23.08.2009, 23:29
Tüm bu olanlar Ersun YANAL'ın suçu defedelim en iyisi bizi hangi hoca gelse şampiyon yapar ;) Ersun YANAL'ın eline çok daha iyi golcüler verilmişti üstelik ...

Sayg ,

Can Yüce
23.08.2009, 23:29
bana sportif başarı lazım , borcu olmayan şirket hedefi olan trabzonspor değil !!

mete61bordomavi
23.08.2009, 23:30
Takım olarak çökmüşüz, bence öncelikle psikolojik terapi yapılmalı futbolcularımıza.

yağız61
23.08.2009, 23:30
kardeşim emin ol forvette yetmez.bu fatih olsa bile.takımın orta sahasında yaratıcı oyuncu yok.bir de sağbek var.yani ölme eşeğim ölme.BAK BİR ŞEY DAHA SÖYLEYEYİM.BUNLAR ŞİMDİ GİDER BUCASPORUN NEİDÜĞÜ BELİRSİZ FORVETİNİ ALIRLAR VE GELECEK VAaD EDİYOR DİYEREK PİŞKİN PİŞKİN TARAFTARI UYUTMAYA ÇALIŞIRLAR..YEMİN EDİYORUM BU TAKIMI BIRAKMAK İSYTİYORUM.

AYYILDIZ
23.08.2009, 23:31
Arkadaşlar olur mu ya ne forveti.Sezon başı demedi mi yönetimimiz 5 forvetimiz var diye!!!

metronom61
23.08.2009, 23:32
Yeter artık!
Toplama takım karşısında aldığımız sonuca bak!
Sonucu geçtim oynadığımız futbola bak!
Gerçi takviyeye gerek yok takım iyi!!!

35deniz
23.08.2009, 23:32
forvet degıl oyun kurucu lazım ıyı analız yapalım arkadaslar

renac
23.08.2009, 23:33
ya iş forvet almaksa alırlar gidicekler dandik umut ayarında forvet aLICAKLAR biz fatih ayarında forvet istiyoruz fatih tekkeyi almadın al ozaman ondan daha iyisini sadri bey de görelim seni

Adem Erdoğan
23.08.2009, 23:34
taraftar takımı yönetmeyemi başladı..hayrola.:rolleyes:

Hasan61
23.08.2009, 23:35
forvet alınsa bile bir şey değişmez geçen seneki takımdan ortada hiç bir şey kalmamış

Fatih Ersoy
23.08.2009, 23:37
Umut varken forvete gerek yok (!) ...

Dogan
23.08.2009, 23:40
Bir forvetle sorunlarımız çözülür mü?

Yüzde 70i çözülür. Forvete giden her top duvardan sekercesine geri dönüyor. Bu da orta saha elemanlarının oyundan erken düşmesine neden oluyor.

Salih Yazıcı
23.08.2009, 23:41
fatih tekke gibi bir lidere ihtiyaç var takımda

Murathan
23.08.2009, 23:42
Bu başkan forvet ya da bir transfer yapçak hee güldürmeyin beni artık Messi'yi alsa gözüme giremez

Yazıklar olsun be yazıklar olsunnn

Yunus Emre AYAZ
23.08.2009, 23:45

ya bırak bu işleri allahını seversen taraftardır takımın sahibi asıl zaten başkan poh poh anca sizin gibilerin başının altından çıkan bi düzmecedir sonra gelir onlarda kendini bişey sanar.

Emirhan Makul
23.08.2009, 23:46
Yanlardan destekleniyor ya ne forveti :) :D

Ağlanacak Halimize katıla katıla gülüyorum parasıyla değil mi.

Berkhan Karslı
23.08.2009, 23:47
Sadri başkan yap bir açıklama daha. Ne de olsa bu taraftar futboldan hiç bir şey anlamaz. Sen git yine bilenlere sor ne de olsa her seferinde çok başarılı transferler yaptığınızı söylüyorlar. Forvete de gerek yok Umut ve Gökhan TSL'nin yok yok dünyanın en iyi golcüleri. Ama Tekke çok para istedi değil mi. Ne de olsa Song'a bak aldığı paranın hakkını veriyor. Ha Isaac'i de iyiki yollamışsınız yoksa kim atacaktı gol bize. Bu arada alternatif forvet arayışlarınızda başarılar. As golcülerimiz zaten kusursuz futbolcular ama yedek lazım onlara zaten ilk 11 düzeyinde oyuncu alırsak kimi kesecek değil mi.

Hasan61
23.08.2009, 23:47
Yanlardan destekleniyor ya ne forveti :) :D

Ağlanacak Halimize katıla katıla gülüyorum parasıyla değil mi.
öyle deme forvet görevini yapıyor savunmayı yoruyor arkadan gelip gol atamayanlarda suç:D

Özkan
23.08.2009, 23:50
Santrfordan başka oyun kruucu, sağ bek, sağ açık, stoper, libero, ön libero gibi ihtiyaçlarımız da var. Ya da kestirmeden, aslında nefret ettiğim Fatih Terim'i getirsinler. Belki motivasyonla, sırt sıvazlamakla vs. bir şampiyonluk görürüz.

Murathan
öyle deme forvet görevini yapıyor savunmayı yoruyor arkadan gelip gol atamayanlarda suç:d
:d .

yağız61
arkadaşlar yarın bakıyomuşuz FLAŞ FLAŞ BUCA SPORUN FORVETİ TRABZONSPORDA DİYE.YEMİN EDİYORUM BU SİTEDE BAŞKANA VE YÖNETİMİNE AÇIK AÇIK ANA AVRAT KÜFÜR EDCEĞİM.

trabzonsporfan
forvet eksikliği var ama forvet alınca bitmiyo bu iş forvetten başka bir dolu eksik var

gustavo_colman
23.08.2009, 23:53
takımı toparlayacak bir forvet bir lider bir SULTAN gerekir o da Fatih TEKKE

BizeHerYer61
23.08.2009, 23:53

Taraftar takımı hakkında yorum yapmayacak da kim yapacak ? Umut Bulut konusunda da o suçlu değil bu suçlu değil kim suçlu taraftar mı ? Yönetim çok güzel yönettiği için kadrosunu zor kuran takımlara yenildik. Bırak ta biraz taraftarın sesi çıksın ki yönetim kendini düzeltsin , takım kendini düzeltsin.

Murathan
23.08.2009, 23:54
arkadaşlar yarın bakıyomuşuz FLAŞ FLAŞ BUCA SPORUN FORVETİ TRABZONSPORDA DİYE.YEMİN EDİYORUM BU SİTEDE BAŞKANA VE YÖNETİMİNE AÇIK AÇIK ANA AVRAT KÜFÜR EDCEĞİM.
Hiç o güzel ağzını yorma abi senin yerinde bu en az 100.000 Trabzonspor taraftarı o küfrü edecek ...

Özge
23.08.2009, 23:55
Forvet mi takım forvet dolu!Taraftar forvet isterken sayın yöneticimiz bunu söylüyordu.Biz görmüyoruz zaten.Forvet şart!Ama alınacağını sanmıyorum.Düne kadar düşünülmüyordu bugünden sonra düşünülür mü bilmiyorum.

Adem Erdoğan
23.08.2009, 23:56
ya bırak bu işleri allahını seversen taraftardır takımın sahibi asıl zaten başkan poh poh anca sizin gibilerin başının altından çıkan bi düzmecedir sonra gelir onlarda kendini bişey sanar.

fatih tekke aklıma geldi birden, burada yeter artık bu fatih tekke muhabbetinden kapatın bu başlığı takıma zarar veriyor diyen bizim Koray şimdi ortalığı velveleye vermiş.:)

Koray
23.08.2009, 23:59
fatih tekke aklıma geldi birden, burada yeter artık bu fatih tekke muhabbetinden kapatın bu başlığı takıma zarar veriyor diyen bizim Koray şimdi ortalığı velveleye vermiş.:)

Ben forvet istemiyorum demedim ki hiç bi zaman, Fatih olayı iyice çığrından çıkmıştı benim tepkim onaydı...

Dünyanın tek forveti Fatih Tekke mi Adem ?

Fatih ZENGİN
24.08.2009, 00:00
Sayın Başkanım... Takım 3 maçta sıfır çekti.. hemde vasatın altında futbolla... devam edeyım baskanlıga dıye gıdıp borca gırıp bıze lazım olmayacak tomas jun gıbı lange gıbı forvetler almayasın... yenı gelecek yönetımın sırtına bır tas daha koymayasın.... yapman gereken Fatih Tekke yi bu takıma kazandırmak.. ondan sonra koz sana gececek zaten elın saglam olak bak vallaaa. o zaman taraftarın buyuk kısmının konusmaya hakkı kalmayacak... sız ıstedınz aldım dıyeceksın basarı gelmezse... bu kadar calısmıyomu kafanız ....

Burçak
24.08.2009, 00:03
sadece forvet değil eksiğimiz...
ama en önemlisi forvet tabiiki.
ayağında top tutamazsan, gelen toplara kafa vuramazsan, adam kaçırmazsan şut çekmezsen nerede kaldı forvetliğin.
gollerin alayını defans attı. nerede forvetler.
artık golü kim atar tahminleri bile değişti bizde.
herkes defans oyuncularının isimlerini verir oldu golü atacaklar diye....

UmutBaykan
24.08.2009, 00:04
Devre arasına kadar daha bişey alamazlar...böyle geçireceğimiz çok gün olacak hazır olalım.Allah sabır versin.

Adem Erdoğan
24.08.2009, 00:12
Ben forvet istemiyorum demedim ki hiç bi zaman, Fatih olayı iyice çığrından çıkmıştı benim tepkim onaydı...

Dünyanın tek forveti Fatih Tekke mi Adem ?

dünyanın en iyi forveti fatih tekke Koraycığım.:)

samimi olarak yazdım bunu Koray dalga geçtiğimi falan zannetme.

trabzonsporfan
24.08.2009, 00:15
dünyanın en iyi forveti fatih tekke Koraycığım.:)

samimi olarak yazdım bunu Koray dalga geçtiğimi falan zannetme.

en iyi Türk forvet deyin bari daha fazlası abartı

sessizkral_1
24.08.2009, 00:15
Bugünkü maçta sorunun forvet olduğunu zannedenler futboldan anlamıyor demektir kimse kusura bakmasın.

Orta saha şuan ölü.Kapanan takımlara karşı hiçbirşey yapamayan pozisyon üretemeyen bir takım var.Yattara varken adam eksilterek bireysel olarak üretiyordu şuan hiçbirşey yok.İleri top taşıyan futbol mentali yüksek bir orta sahamız yok.

Colman selçuk tjikuzu cale gözünde şuan sıfırlar.Sanki süper pozisyonlar ürettik manyak top oynadık tüm iş forvete kaldı!

İskender YILMAZ
24.08.2009, 00:17
Bugünkü maçta sorunun forvet olduğunu zannedenler futboldan anlamıyor demektir kimse kusura bakmasın.

Asıl sen kusura bakmada bu takımın forvet sorunu yok diyorsan futbol deme bikere ..

faik celikoflu
24.08.2009, 00:19

bence hiç de abartı değil...ki kaptanlığını da ekleyince tam bir dünya yıldızı aslında.ama sakatlıkları bunu engelledi zamanında...

faik celikoflu
24.08.2009, 00:20
tuncaydan, nihattan bilmem kimden çok çok daha iyi futbolcu..onlara yıldız diyorsalar tekke dünya yıldızı gibi tabi...

gustavo_colman
24.08.2009, 00:22
Forvet+ruh

Mert Oğuzlu61
Bu takımın forvete ihtiyacı yok, FATİH TEKKE ye ihtiyacı var!!!!!!!!!!!!

gidiyor bir sezon daha....

faik celikoflu
tekke gelecek..ya gelecek ya da gelecek...gerekirse yönetim gidecek...

sessizkral_1
Asıl sen kusura bakmada bu takımın forvet sorunu yok diyorsan futbol deme bikere ..

Takımda bir forvet sorunu var ancak şuanki asıl sorunumuz forvet değil.

bu maçtan sonra bu başlık açıldığı için yazıyorum.Bugün bu maçı alsaydık sevinecek taraftar olduğunuda düşünmüyorum.gerçek taraftar olarak.

Sahada futbol adına ne vardı?Hiçbirşey Umuta gökhana kaçtane %100 top geldide kullanamadılar?Gökhanın ayağına tek top geldi oda defansa çarpmasa goldü!.

Geçen yıl ersun hocanın takımında her maç 10 üstünde pozisyona giriyorduk forvetler saçma sapan goller kaçırıyordu ama şimdi o yok ortada pozisyon yokki forvetler bişe yapamadı diyelim.

Bu takım bugün fatih olsaydı yenecekmiydi?

Kendinizi kandırın.

Paksoy
24.08.2009, 00:23
Forvet mi takım forvet dolu!Taraftar forvet isterken sayın yöneticimiz bunu söylüyordu.Biz görmüyoruz zaten.Forvet şart!Ama alınacağını sanmıyorum.Düne kadar düşünülmüyordu bugünden sonra düşünülür mü bilmiyorum.

bence takımın transferden çok bu kaos dan çıkması ,kazanamama baskısını atabilmesi olacaktır,
maçda gözüme çarptı, hücumda çoğalamıyoruz, kontratak yiyoruz komik ya,

Orhan Kahraman
24.08.2009, 00:29

yönetmesi gerekenler yönetemiyor bizce ve haliyle söz bize düşüyor ben yerimde duramazken adam bacak back üstüne atıp maç izliyor başkan desen kalkmış gitmiş nedir bu bee?

Mert Oğuzlu61
24.08.2009, 00:32
________________tony_______________

__??_______song_________egemen______cale

__yattara______???________???_________gabric

_________????????________gökhan ünal________

tjikuzu colman selçuk umut tayfun... aklıma gelen ts ye yakışmayan ilk oyuncular... fatihle bitse yine iyi, en az 4 takviye lazım takıma, bittik biz bittik zamanda daraldı zaten :(

ne yapabiliriz şu kısa zamanda, kimi alabiliriz....

Orhan Kahraman
24.08.2009, 00:33

bu maçtan sonra bu başlık açıldığı için yazıyorum.Bugün bu maçı alsaydık sevinecek taraftar olduğunuda düşünmüyorum.gerçek taraftar olarak.

Sahada futbol adına ne vardı?Hiçbirşey Umuta gökhana kaçtane %100 top geldide kullanamadılar?Gökhanın ayağına tek top geldi oda defansa çarpmasa goldü!.

Geçen yıl ersun hocanın takımında her maç 10 üstünde pozisyona giriyorduk forvetler saçma sapan goller kaçırıyordu ama şimdi o yok ortada pozisyon yokki forvetler bişe yapamadı diyelim.

Kendinizi kandırın.

bide şuna dikkat etmeni tavsiye ederim takım orta sahada top çeviriyor forvet diye nitelendirdiğimiz umut bi yere kaçmıyorki adamlar ona top atsın kaçıncada atmıyorlar ki atsa naapsın ? böle garip bi çelişki hadi diyarbakır maçı uefa akıllardaydı dedik uefada nal topladık bu maçta akıllar nerdeydi peki 2 pas yapamazmı bi takım ya bitek alanzinho kurtaramaz bi takımı.bizim maçın üstüne gayse maçını izleyince daha bi beter oldum

Orhan Kahraman
24.08.2009, 00:33
________________tony_______________

__??_______song_________egemen______cale

__yattara______???________???_________gabric

tjikuzu colman selçuk umut tayfun... aklıma gelen ts ye yakışmayan ilk oyuncular... fatihle bitse yine iyi, en az 4 takviye lazım takıma, bittik biz bittik zamanda daraldı zaten :(

al şu tony i şurdan

trabzonsporfan
24.08.2009, 00:34
Fatih Tekke-Tabata-Aurelio-Orhan Şam -->Gelenler

Colman -->Gidenler

Belki taraftara heyecan gelir yoksa bu senede bişey olmaz

Orhan Kahraman
24.08.2009, 00:37
hepsine bi haller olmuş

Adem Erdoğan
24.08.2009, 00:39

arkadaşım, şu anki vaziyette bizim için dünyanın en iyi forveti fatih tekke, kimi getirirsen getir atmı çıkacak eşekmi belli değil, Fatih Tekke'nin milyonlarca referansı var.

Mehmet Zeki
24.08.2009, 00:41
Orhan Sam. Kral Kaptan Fatih Sultan Tekke. Mehmet Aurelio.

Ömer SEVİNÇ
24.08.2009, 00:43
Borç 100 milyon da olsa 200 milyon da olsa adam gibi forvet alınmalı. Eski yatırımların hepsi çöpe gidecek yoksa. Gerekiyorsa sat Gökhan'ı, Umut'u, kirala birşey yap. Ama al forvet. Garantili, kafası çalışan bir forvet al. Olmayacak yoksa.

Mert Oğuzlu61
24.08.2009, 00:43
_________________tony!:)________________

___orhan şam___song____ego______çalı

__yattara____aurelio_____ceyhun_____gabric

________________alanzinho________________

______________FATİH TEKKE_____________

orhan aurelio fatih, hayali bile güzel...

ugrpnk
24.08.2009, 00:45
ne gerek var canım forvete (!)
aaa para yok zaten...

Mehmet Zeki
24.08.2009, 00:46
Fatih tekke

fatih tekke

fatih tekke

Turgay 6161
24.08.2009, 00:49
Fatih tekke

fatih tekke

fatih tekke

Almazlar

Almazlar

Almazlar

TheRapZoNe
24.08.2009, 00:50
Geçen sezon şampiyonluğu forvet mevkisinde oynayan beceriksizlerin kaçırdığı goller yüzünden kaybetmiştik ama nedense bunu herkes gördüğü halde Trabzonspor başkanı ve yönetimi göremedi. Herkes umut'un gönderilip 2 kaliteli forvet alınmasını beklerken takım birdenbire forvetsiz bırakıldı,umutlu tek forvet sistemine geçildi.Yöneticiler taraftarın forvet beklentileriyle: bu takımda 5 tane forvet var diyerek dalga geçti

Sonuç?

İşte ortada.. 3 maçta 3 mağlubiyet. 2si henüz lige çıkan 2 yeni takımdan

Böyle adamlar birde futboldan anlıyormuş gibi bu kulübe yöneticilik yapıyor. Yazıklar olsun..

enmavi61
24.08.2009, 00:51
forvete gerek yokk takımda çok golcü var !!!! ama nedense takıma alışamadılar ...

Mehmet Zeki
24.08.2009, 00:54
almazlar

almazlar

almazlar

istifa

istifa

istifa

Mert Oğuzlu61
24.08.2009, 00:58
En güzel fikstür bizdeydi, yazık oldu, bank asyadan gelen 2 takıma yenildik ligde, durum harbidende vahim, geçen seneyi mumla arayacağız, bu gs nin fb nin karşısına nasıl çıkacağız şimdi oda var...

dediğim gibi en güzelde fikstür bizdeydi, kaybettik bu şansı.

Aker
24.08.2009, 01:00
Bağırsak ne yazar, dinleyen mi var bizi. Sezon başlamadan önce yapılacak transferleri sıralıyorduk. Aynen şu şekilde; forvet, sağ bek, sol açık, eğer gerekliyse iyi bir oyun kurucu. 4te 1 i olmuş. Ama o 1 ide transfer sezonunun bitimine yakın bir zamanda alınmış, hazırlık maçlarında da yok, ne anladım ben bu işten.

Jetaime
24.08.2009, 01:08
Çift forvete dönecez muhtemelen gelecek hafta, Sadri Şener - Hacisalihoğlu ikilisi oynayacak ilerde, malum çok kıvrak elemanlar , çok gol buluruz bu ikiliyle..
Birde artık taraftarımız da o kadar duruma alışmışki bugün maçı izlerken futbolu çok iyi bilen taraftarlarımız artık duran toplarda ileri çıkıp gol kaçıran defans oyuncularına kızmaya başladı.. Gülermisin ,ağlarmısın zira ben ikisinide yapamadım.. Takımın şu anki durumunun Nurinin son dönemlerinden hiç bir farkı yok.. Allah sonumuzu hayırlı etsin.

OrkHun
24.08.2009, 01:17
________________?????_______________

__??_______?????_________egemen______????

__?????______???________???_________gabric

doğrusu bu!!!

OrkHun
24.08.2009, 01:19
:mad::mad::mad::mad:o değil de
başkanın sezon başı dağıttı o kadar umut ne amaç taşıyordu

şu takımdan bir tane adamı galatasaray da onbir de düşünemiyorken

ne şampiyonluğu allah aşkına

galatasaraydan 5 yemezsek iyidir:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

.....
24.08.2009, 01:21
Almazlar

Almazlar

Almazlar

alacaklar

alacaklar

alacaklarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

inadına Tekke ulan alacaklarrrrrrrr bazı şerefli insanların yüzünden Fatih bu takımdan uzaklaştırılamazzzzz

hakkı tatlıeşme
24.08.2009, 01:38
yahu yunanistan'da küme düşen bir takımın hocasını getirirsen 2.sınıf topçularla takım kurarsan tabiki 2.ligden çıkan takımlara üst üste yeniliriz. Allahtan 2. ligden 3 takım çıkıyor . böyle bir hoca gelecektide ERSUN YANAL' ın suçu türk olmakmıydı.:mad:

niyazisc
24.08.2009, 01:42
"Gecen sene ligin bitmesine 6 hafta kala gökhan ünal denen varlık 60 küsür tane gol pozisyonuna girmiş, 13 tanesini atmıştı. gs li baros aynı dönemde 45 tane pozisyona girmiş, 15 tanesini atmıştı."
yukarda yazdığımı istatistik, lig tv nin istatistigidir. gökhan ünal da topçu hani. siz benden daha iyi bilirsiniz kaç paraya alındıgını ve aylık kaç para aldıgını...
umut hakkında konuşmuyorum, kaale almaya degmez. adam 20 yıldır topçu ama hala ofsaytı öğrenememiş. sanki top tutmayı biliyoda... o kadar para alıyolar yazık valla, memlekette millet aç...
millet gitti brezilya milli takımından elano aldı, keita aldı, bizde tjikuzu aldık ibb den...
millet gitti nihatı aldı biz baktık...
millet gitti cruzerio dan 2 topçu aldı, biz yine baktık...
bu arada adam gitti bizden fazla borcu var bu senenin en pahalı transferlerini yaptı. biz beleşe bi fatih tekke alamadık.

arkadaşlar size bize herkese yazık... ben artık maç izlemiom... napılacağı belli, çözüm belli ama yok diyolar. geçen sene şampiyonlar ligine katılcaz ruhsuz herifler 90. dakkada fenerden gol yediler ayıptır ya... git al adam akıllı topçu ver para, herifler oynasın...

MuratB.
24.08.2009, 01:49
başkan sürekli taraftardan forma, kombine alarak destek olmasını istiyor. ayıptır ya ne verdin ne istiyorsun?
şampiyonluk için getirdigin hoca toulosou maçında alacagımız sonuç önemli değil diyor sen önceligimiz avrupa diyorsun..
biri bu çelişkiyi gidersin..

Berkhan Karslı
24.08.2009, 01:56
istifa

istifa

istifa

İnşallah

İnşallah

İnşallah

Bizim taraftarla dalga geçen bir yönetime ihtiyacımız yok.

Hürgün Aygün
24.08.2009, 02:05
sizcede dünkü(manisa maçında) golü egemenin yüzüne yemedik mi?

cınar#7
24.08.2009, 11:11
ünal karaman açıklama yapar yine umuttan menmunuz,şampiyonluk ufukta bekleyin vs..

Oruç
24.08.2009, 11:24
Evet Egemen bu sezon çok kötü. Gollerde büyük hatalar yapıyor. Arkadaşlar forvet isteme gibi "mantıksız" tepkiler vermeyin lütfen. Bu takımın 5 forveti var. Yapmayın Allah aşkına. Kayıtsız şartsız yönetime, futbolculara destek...

Harun-61
24.08.2009, 11:26
Forvet'in yaninda birde sagbek istiyoruz....

!

antagonist
24.08.2009, 11:26
Rakibi yoran cinsten mi olsun forvet?

:p

Harun-61
24.08.2009, 11:31
Süleyman, gol atsin yeter ;)

Ömer SEVİNÇ
24.08.2009, 11:32
Evet Süleyman. Ama mümkünse rakibi biraz da gol atarak yorsun. Topu ağlardan çıkarmaktan yorulsunlar biraz da. Biz yeterince yorulduk.

Erkut Ay
24.08.2009, 11:34
bu saatten sonra klasik isimlerde kurtarmaz bizi ve yönetimi...

Tolunay Abdioğlu
24.08.2009, 11:35

Gol atması kafi :rolleyes:

Alihan Ertürk
24.08.2009, 11:39
Kenarda köşede ne kadar para varsa onlarla Sağbek + Forvet ve bir de kaleci lütfen ..

Gs'nin bizden çok mu parası var ? Nasıl alıyorlar Elano'yu - Baros'u - Keita'yı .. Sponsor diyeceksiniz.

O zaman biz de bulacağız bi sponsor , forma arkası ne güzel bomboş duruyor .. Al oraya bi sponsor sonra da takımın eksiklerini karşıla.Kızılay'a felan gerek yok 8JK yaptı çünkü onların sıkıntıları yok , bizim kahramanlık yapmamıza gerek yok şu anda.

En KRAL'ından bir forvet + sağbek üste para kalırsa bir de kaleci çok iyi olur .. Lütfen Sadri Şener !

Hqmi
24.08.2009, 11:40
Umut varken 10 kişi oynuyoruz. Rakibin adamı gibi oynuyor. Kesinlikle alınmalı forvet yoksa işimiz çok zor...

turgut kasap
24.08.2009, 11:40
Hacısalihoğlu denen mendabur yine çıkar forvete gerek yok der. Merak etmeyin.
o şimdide merak etmeyin forvetle ortasaha yoracak bizim defans leblebi gibi gol atar der bekleyin bikaç hafta bunları huzur evine yatırmak lazım başkanda dahil çünkü bunların beynine format atsanda düzelmez

Ömer SEVİNÇ
24.08.2009, 11:41
Hastayım Gs'nin bizden çok mu parası var lafına. Tabi ki çok parası var. Adamların 1 arazisi Trabzonspor'u 5 kere satın alır.

oflu engin
24.08.2009, 11:42

gol yemek sorun değil en iyi defanslar ve kalecilerde gol yer .sorun gol atamamak ve nizami olan golü ofsayta düşürmek.sorun lige yeni gelmiş takımların bile forvetleri gol atarken bizimkilerin gol atamaması.

Emrah KabuL
24.08.2009, 11:47
Beyler sorun sadece forvet mi.. ? 90 dakika boyunca 1 tane korner kullanamamak ne demek ya.. ?

Kaç tane pozisyona girdik de yararlanamadık.. ? Umut yeterli değil doğrudur ama bizim takımda iş yok , sistem yok saha ne yaptığı belli olmayan 11 tane futbolcu var..

SEYİRCİ SORULARI

ŞANSAL BÜYÜKA: Trabzonspor’un tek santrforlu sistemi size göre doğru mu?

ERMAN TOROĞLU: Tek santrfor, 5 santrfor diye birşey yok. 4 santrfor oynadı da gol mü attı? Takım olmak farklı şey.

Samet KILIÇ
24.08.2009, 11:48

bizim oyuncuları mental olarak yormasında........

Alihan Ertürk
24.08.2009, 12:07
Hastayım Gs'nin bizden çok mu parası var lafına. Tabi ki çok parası var. Adamların 1 arazisi Trabzonspor'u 5 kere satın alır.

Onların varsa bizim de olacak o zaman ..

Rakiplerinle yarışamıyorsan ben büyük takımım demenin ne anlamı kaldı ?

İskender YILMAZ
24.08.2009, 12:13

Kendinizi kandırın.

Forvet kesinlikle gerekli, biz de bunu söylüyoruz .. İyi bi forvet bazen takıma hayat verir, sadece kendi çabasıyla maçı değiştirir .. Mesela Toulouse maçında ilk yarıda Gignac orta sahayı zor geçen takımını alakasız bi pozisyonda gol atarak hayata döndürdü, maçın kaderini değiştirdi .. Demek istediğim; forvet inanılmaz gerekli ve bizi toparlayabilir ..

Ali Yerlikaya
24.08.2009, 12:15

Renktas Istanbul kendi basina bi devlet sayilir yaa dünyanin güzide sehirlerinden biri. Dünyada kime sorarsan so tanir. Ordaki bi m² toprak Trabzondaki 10000m² topraga bedel. Devlet arkalarinda. Oyuncular makina degil gittikleri sehirleri begenmeleri lazim.
Daha sana tonla seyler sayarim bizim Istanbul takimlariylan maddi acidan savasmamiz imkansiz.

Biz anca cok kaliteli genc mücadeleci sahada herseyini veren bi takimla kafa tutabiliriz inadimizla pes etmeyiimizle.
Ama suan bi Istanbul takimlair özentisi yildizlar karmasi havasi seziyom onlar en cok yarim devre trabzonda yasar maalesef.
Biz daha gözü acilmamis oyunculari toplamamiz lazim.

Bide maalesef son 2 yildir Avrupa Arenasdna dise gelir bi basarimiz yok, niye bi yldiz oyuncu Trabzonsporu tercih etsinki, cok büyük para disinda.
Paraylada saadet olmazzzz.

Alihan Ertürk
24.08.2009, 12:20
Kayseri'nin aldığı Makukula'yı neden düşünmedik mesela ? Gökhan abi burada yüzlerce defa yazdı :)

Adam ilk maçında 2 kafa golü attı ( Biri kendi kalesine ) Hava toplarında etkili bir oyuncuya benziyor,şuan için harika bir futbolcu diyemeyiz hiç izlemdik ama bu sezon takip edelim belki sezon sonu Bolton'la el sıkışırız.

oguzhann
24.08.2009, 12:26
Evet Egemen bu sezon çok kötü. Gollerde büyük hatalar yapıyor. Arkadaşlar forvet isteme gibi "mantıksız" tepkiler vermeyin lütfen. Bu takımın 5 forveti var. Yapmayın Allah aşkına. Kayıtsız şartsız yönetime, futbolculara destek...
forvet ayrı santrfor ayrı.tahminimce taraftarlar santrfor istiyor.

OrkHun
24.08.2009, 12:29
Kenarda köşede ne kadar para varsa onlarla Sağbek + Forvet ve bir de kaleci lütfen ..

Gs'nin bizden çok mu parası var ? Nasıl alıyorlar Elano'yu - Baros'u - Keita'yı .. Sponsor diyeceksiniz.

O zaman biz de bulacağız bi sponsor , forma arkası ne güzel bomboş duruyor .. Al oraya bi sponsor sonra da takımın eksiklerini karşıla.Kızılay'a felan gerek yok 8JK yaptı çünkü onların sıkıntıları yok , bizim kahramanlık yapmamıza gerek yok şu anda.

En KRAL'ından bir forvet + sağbek üste para kalırsa bir de kaleci çok iyi olur .. Lütfen Sadri Şener !

arkadaşım adamların yönetimi hakiki işadamlarından kurulu

250 milyon dolar borçla bile nakit çevrimini (sıcak para akışını) sağlayabiliyorlar

bizim müteahhit doktor bakkal çakkal çapulcu vs takımı da 50 milyon dolar borcu görünce
vizyonlarını aştığı için - takdir edersiniz ki sıradan bir müteahhit doktor veya bakkal için çok çok büyük bir paradır-
ne yapacaklarını şaşırıyor

başkan değil miydi muhasebeye giriş mantığıyla borcumuzu artırırken futbolcu aldık
yani özvarlıklarımızı da artırdık diyen

ee şimdi ne oldu
sadece nakit para bulamıyorlar
bu kadar
iş bitirici yönetici yok
bankalarla konuşup kredi sağlayabilecek
o kadar....
ama galatasarayda sırf bu işle uğraşan bir adam var(bkz.haldun üstünel)...;)

murat köse
24.08.2009, 12:30
ünal karaman açıklama yapar yine umuttan menmunuz,şampiyonluk ufukta bekleyin vs..

ünal böyle bir açıklama yaparsa gercekten ünal olduğundanşüphe ederim. çünkü ünalın oynadığı takımda şota , küçük orhan hami gibi aamlar vardı. bu adamlarla top oynamış birisi nasıl olurda umuta güveniyoruz der anlamıyorum.

Samet Yildirim
24.08.2009, 12:31
bu takima forvet almayan yönetim gider..

Barış Kaptanoğlu
24.08.2009, 12:34
ayrıca bu colman bizi resmen satıyor artık biz onu satalım

efo6161
24.08.2009, 12:35
adnan polat dun soyledı elano keıta bunlar 4 sene wadeyle alınmıs bu sene takıma bonservıslerden bınen maddı yuk 4 mılyon euro yanı... bence sorulması gereken olay bu sen nıye wadeyle oyuncu alamıosun ? bu yonetıcı basarısızlıgıdır bence...

Barış Kaptanoğlu
24.08.2009, 12:37
yönetimin geçen seneki dinamikliğini mumla arıyoruz bu sene

Barış Kaptanoğlu
24.08.2009, 12:38
ayrıca bı broosun umut ısrarını da anlamış değilim çıksana kardeşim gökhanla ilk onbire

efo6161
24.08.2009, 12:40

golü yememizin sebebi serkan ve songdur. sen orda adama o kadar rahat orta kestırırsen ustune bıde song beyefendının adamı olan ısaac kafasına gore dolasırsa olacaı budur. bence en buyuk hata songundur cunku macın basından berı song tutuodu ısaac ı.. egemen dıkkat edersen golden sonra cok kızdı orda mıllete... serkandan sag bek olmıcanı nasıl anlatıcaz su yonetıme. adam orta sahada oynuyo gormedınızmı touluse macının ılk yarısında takımı tek basına sırtladı.....

PoWeRLoRD
24.08.2009, 12:43

Trabzonspor'un Bütün arsa ve tesislerini satsa Floryadaki Metin Oktay tesislerinin fiyatına ulaşamazsın. Boş atıp dolu tutmaya çalışmanın anlamı yok.

MetiN08
24.08.2009, 12:47
ne forveti ya, bizim forvet yeterli cok bile

Ali Tunahan Güllü
24.08.2009, 12:51
uyuma yönetim uyuma...

Alihan Ertürk
24.08.2009, 12:53
Trabzonspor'un Bütün arsa ve tesislerini satsa Floryadaki Metin Oktay tesislerinin fiyatına ulaşamazsın. Boş atıp dolu tutmaya çalışmanın anlamı yok.

Benim bu dediklerim '' boş atıp dolu tutmaksa '' o zaman bizim her sene şampiyon olacağız dememiz de boş atıp dolu tutmak !

Neden biz kendimizi kandırıyoruz ki ? :cool:

sancakbeyi_61
24.08.2009, 12:57
Benim bu dediklerim '' boş atıp dolu tutmaksa '' o zaman bizim her sene şampiyon olacağız dememiz de boş atıp dolu tutmak !

Neden biz kendimizi kandırıyoruz ki ? :cool:

yahu ne alaka..biz şampiyon oldugumuz zaman gs,den fb,den daha mı fazla paramız vardı? işi paraya endeksleme modası cıktı bu aralar..

mesele yönetimin ayan beyan ortada olan ihtiyaçları karsılamamasıdır,taraftarla dalga geçmeyi bıraksınlar artık..

Harun-61
24.08.2009, 12:59
bu takima forvet almayan yönetim gider..

bu takimin forvet ihtiyaci yok diyen yönetim Futbol'dan anlamiyor demektir!

.

ea49
24.08.2009, 13:18
Trabzonspor %100 yabancı almalı ama kontenjan yok bir ara Yattara Türk oluyordu onu Türk yapamıyorlar mı?

Alihan Ertürk
24.08.2009, 13:21
Trabzonspor %100 yabancı almalı ama kontenjan yok bir ara Yattara Türk oluyordu onu Türk yapamıyorlar mı?

Şuanki yabancılarla olacak iş değil bu ..

Yabancı alacaksan alacaksın Baroş - Elano gibisini .. Şu anda yok mu dünyada kariyerini yeniden canlandırmak isteyen bir yıldız , bir çılgınlık yapıp Trabzon'a gelebilecek bir yıldız ?

izzet
24.08.2009, 13:37
yarim umut ve -1 gökhanla sezon bitirilmez, Diyarbakirin bile 4 forveti var, yönetimi destekledim korudum, ama gabrici alarak euro ligden cayan yönetim 1. forvet almayarak ligdende cvayar(sampiyonluktan bahsetmiyorum)

senol 6116
24.08.2009, 14:42
Forvetsizlik (ya da forvetlerin beceriksizliği) kötü şey.Bundesliga da da böyle bir örnek var.Hertha Berlin geçen senenin dördüncüsüydü.Voronin ve Panteliç ile maliyetleri yüzünden yeniden anlaşmayarak bugünkü sonlarını hazırladılar.Şu an 1 galibiyet ve 2 mağlubiyet ile 13. durumda Almanya da.Golü atmak için iyi golcülere ihtiyaç var.Bizde de ikisini toplasan bir kaliteli adam etmiyor.Ayrıca büyük bir takımın kadrosunda en az 4 forvet olması gerekirken bizde sadece 2 tane var.Bu da yönetimin akıllara zarar uygulaması

Hekimoğlu
24.08.2009, 14:47
Forvete gerek yok haftaya Hacısalihoğlu ilk 11 başlayacakmış diye duydum.

trabzonsporfan
24.08.2009, 14:49
Başkan Şener, 'medyatrabzon'a konuştu
24 Ağustos 2009 / 14:45
Transfer İle Bu İş Çözülmez

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, bir iki mağlubiyetten sonra transfere
sarılmanın doğru olmadığını belirterek, "Bu takım kısa sürede
toparlanacak ve kalitesini gösterecektir. Yoksa bir yenilgi aldık hemen
oyuncu alalım, böyle işler çözülmez. Sorunu çözüp takımın yeniden
ayağa kalkmasını sağlayacağız. Yoksa bu takım kalitesinin yarısını bile
sahada sergilemiyor" dedi

Abdülkadir Kılıç
24.08.2009, 14:51
ayrıca bı broosun umut ısrarını da anlamış değilim çıksana kardeşim gökhanla ilk onbire
Dün Gökhan top kaybından başka ne yaptı. Hala Gökhan'ı Umut'dan üstün görenleri anlayamıyorum. Adam sahada gezen ölü gibi. Hem sadece forvet mi eksik? Forvetin topu kaleciden alıp gidip gol atacak hali yok. Bizim forvetlere kaç top geliyor ki.

crazyman_61
24.08.2009, 14:52
transfer sezonu bitmeden kaliteli bir forvet alın artık
takviyeye ihtiyaç yokmuş hangi takımdan bahsediyorlar

Zafer Fidan
24.08.2009, 15:29
TS'nin forvet oyuncuları kayıpta
24 Ağustos 2009 / 12:40
Taraftarlar takımlarına forvet oyuncusu transferi yapılmasını istiyor

Trabzonspor'da forvet oyuncuları bu sezon bordo-mavili takıma gol katkısı yapamazken, taraftarlar takımlarına forvet oyuncusu transferi yapılmasını istiyor.

Bu sezon hazırlık maçları dahil 10 maçta 20 gol atan bordo-mavililerde Gökhan Ünal'ın henüz golü bulunmazken, Umut Bulut ise 6-0'lık Maastricht maçında, sadece 1 gol kaydetti. Giresunspor'a transfer olan Eren Görür ise aynı takımla yapılan ve bordo-mavililerin 3-0 kazandığı maçta, 2 gol kaydetmişti. Söz konusu maçlarda toplam 3 gol atan forvet oyuncularından mevcut kadroda bulunan Gökhan Ünal ve Umut Bulut'un ligde ise golü bulunmuyor.

-GEÇEN SEZONUNUN UZAĞINDALAR-

Trabzonspor'da geçen sezon Gökhan Ünal 15, Umut Bulut 14 gol olmak üzere ligi 29 gol ile tamamlama başarısı göstermişlerdi.
Gökhan Ünal, sakatlığı ve hastalığı nedeniyle geçen sürede takıma yararlı olamazken, bu oyuncudan daha fazla forma şansı bulan Umut Bulut ise gol bakımından kötü bir dönem yaşıyor.

-TOPLAM 10 MAÇ-

Trabzonspor'un bu sezon Hazırlık, Lig ve UEFA Avrupa Ligi maçları olmak üzere toplam 10 maçta aldığı sonuçlar ve gol atan oyuncular şöyle:

Maçlar Skor Goller
----------------------------------- ---- --------------------------
Trabzonspor-Homberg (Haz.)........: 3-0 Alanzinho, Zafer, Yattara
Trabzonspor-Standard Liege (Haz.).: 1-0 Colman
Trabzonspor-Heerenveen (Haz.).....: 2-2 Alanzinho, Giray
Trabzonspor-Maastricht (Haz.).....: 3-1 Eren (2), Song
Trabzonspor-VFL Bochum (Haz.).....: 1-0 Colman
Trabzonspor-Maastricht (Haz.).....: 6-0 Colman (2), Barış, Umut, Engin,
Alanzinho
Sivasspor-Trabzonspor (Lig).......: 1-2 Selçuk, Ceyhun
Trabzonspor-Diyarbakırspor (Lig)..: 1-2 Giray
Manisaspor-Trabzonspor (Lig)......: 1-0 -
Trabzonspor-Toulouse FC (UEFA)....: 1-3 Song

-TARAFTARLARIN FORVET İSTEĞİ-

Trabzonspor taraftarları ise forvet oyuncularının gol atamaması nedeniyle takıma forvet transferi yapılmasını istiyor.
Bordo-mavililerin taraftar gruplarından avniaker.net giriş sayfasında, ''Acilen bir forvet, yoksa İstifa et' yazısına yer verdi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=42705

TheRapZoNe
24.08.2009, 15:47
Bu sezon hazırlık maçları dahil 10 maçta 20 gol atan bordo-mavililerde Gökhan Ünal'ın henüz golü bulunmazken, Umut Bulut ise sadece 1 gol kaydetti.

işte bu beceriksizler yüzünden geçen sezon şampiyonluğu kaybettik.Biz umutun gönderilip gökhanın yedek kalacağını;onların yerine 2 iyi forvet alınacağını beklerken tam tersine bu iki beceriksize kaldık. Sonuç ise ortada. defans oyuncuları gol atıyor sözde forvetler bakıyor

M.ALİ ÇOKLUK
24.08.2009, 16:00
ahmet ağaoğlu başkan fırtına şampıyon... bunun daha ötesi yok bu anlaşılmıştır. ne demek transferle cözulmez sadri baskan forvet yeterli yani maytap mı gecıosun sen bızle.

Mert Oğuzlu61
24.08.2009, 16:02
umut a teklif yok boşuna para akıtıyoruz rakiplerimiz bile dalga geçiyor artık!!! gökhan desen resmen taraftarla dalga geçiyor ve artık bilerek oynamadığını düşünmeye başladım rusyadan teklif gelsede satsak şu adamı geçen sezon istiyorlardı bu sezon kimsenin istediği yok!!! colman denen bir oyuncumuz var diyecek söz bulamıyorum millet brezilyadan tabata yı çok uygun fiyata getirebiliyor biz bu adamı geçen sezon 2m euro civarı para vererek aldık(!) selçuk inan diye bir oyuncumuz daha var, ne işe yarar anlamış değilim!!! trilyonları akıttılar geçen sezon ve bu takım 3. olabildi! buna karşın kurulan kadro kelimenin tam anlamıyla ''rezalet'' :mad:

bilmiyorum bu kadroyu nasıl düzelteceğiz zaman kısıtlı artık yönetim ne yapmayı planlıyor transfer olacakmı felan offf offff....

OYılmaz
24.08.2009, 16:14
Serkan Çalık , Halil Altıntop ya da yabancı bir forvet ama en mantıklısı Serkan Çalık eğer gs Sercan'ı alırsa Serkan Çalık koşarak gelir

esra61
24.08.2009, 16:18
laz inadı resmen inat ettiler almıyolar forvet kendilerimi çıkıp gol atcaklar yaa.
milyonlarca taraftarın moralini bozmaya ne gerek var.........
alın işte bi forvetttttttt.......
inadınızdan dönün artık.....
taraftara kulak verinnnnnnnnnnn

gustavo_colman
24.08.2009, 16:21
böyle giderse hiç bir maçımızı zevkle izleyemeceğim ah Başkan ah kaldı 7 gün ....

Kubilay ŞAHİN
24.08.2009, 18:30
Tekke'nin Oyuncudan Çok Takıma Oluşturacağı Olumlu Etkilerini Düşünüyorumda Yazık Ediyoruz Kendimize..

Mademki Alacaksınız Bari Basın Bir 10 milyon Euro da Alın sağlam Bişe.. (ki Alınacağıda Belli Olmazken..)

Kazım Uzunboy
24.08.2009, 18:34
Forvet yoksa gol atamayız, o zamanda 3 puanı rüyamızda görürüz. :rolleyes:

Emrah KabuL
24.08.2009, 18:40
F.Tekke veya x bir golcü alınarak bu takımın düzlüğe çıkacağına inanıyormusunuz ?? Broos ile bu iş yürümez arkadaşlar.. Geçen sene ki Fener ve Aragones'in durumuna düştük.. daha da kötü olacağız.. 1-0 yenik iken yedek kulübesinde bacak bacak üstüne atıp oturan bir teknik adamın futbolcuları da bu kadar olabilir ancak.. Ruhsuz..!

Geçen seneden ne değişti ki bu kadar isteksiz,rezil bir top oynuyoruz.. ne bir sistem var ne bir kurgu.. Bizim ihtiyacımız forvet falan değil..

Sağ bekteki soruna rağmen Serkan Balcı sürekli mevkisini terkedip ileriye gidiyor ve sürekli de o taraftan gol yiyorsak kimse forvet falan yok deyip , forvet alınırsa bu takımın düzlüğe çıkacağını söylemesin..İnanın türk bir teknik adamımız olsa Serkan Balcı'yı bırakın maç başlamadan önce , maç içinde bile uyarır.. Serkaaaaaaaaan geriye gellllllllll, adamlar sürekli oradan atak yapıyor.. ama yok bizim hoca bacak bacak üstünde maçı izliyor.. sonra da bu topçular neden oynamıyor diyoruz..

Fatih ZENGİN
24.08.2009, 19:00
Hasan Ahmet Sarı as takımla idmanlara çıkmaya başladı

Ilelioglu
24.08.2009, 19:01
Hasan Ahmet Sarı as takımla idmanlara çıkmaya başladı

Benim anlamadigim Eren Görür ile Göksu neden gönderildiler?

kapça_61
24.08.2009, 19:06
su son maçı izliyorum dabu takım da ki tek sıkıntı gol degil.. pozisyon yok ki. takım istek yok bence. hırs dersen o da yok. ne oldugunu anlamıyorum. biraz baskı yapan bi rakip bizi ezip gecio. su an bir forvet cozmez sorunu alınsın amaonce takımın içindeki bu problem neyse o cözülsün. fatih, aurelio, abdurrahman... mutlaka alınmalı...

Fatih ZENGİN
24.08.2009, 19:07
Benim anlamadigim Eren Görür ile Göksu neden gönderildiler?
Bunu anlayan varsa bana da izah etsin.
Ben forvet alacaklar ki Eren i pişsin diye gönderiyorlar diye yorumladım ama öyle değilmiş.

erdo6
24.08.2009, 19:38
fatih tekke gelseydi takımı toplayacaktı malesef bizde ağbilik yapacak futbolcu yok bu işi 1-2 senedir beğenilmeyen hüseyin yapıyordu

şimdi kimseden tık yok tek çözüm fatih tekkeydi fakat bu şansı artık kaçırdılar adam artık gelmez

sadri şener gabriçi alacağına fatihi alsaydı şuana tüm problemeler ortadan kalkacaktı

madem engini sol kanatta oynatacaksın neden sol kanat alıyorsun

beceriksizlikleri manisa maçında belli oldu sol kanat adamı sağ kanata aldılar adam ne yapacağını şaşırdı.

aslında bu sene çözüm oldukça basitti şenol hocayla ikinci yarı için anlaşılıp gelene kadar ahmet hoca ile devam edip , sağ kanada kayseriden kangele forvete fatih tekke sol kanada ise ibrahim akını alsalardı

inanın müthiş bir iş yapmış olacaklardı gabriçe verilen paralar ile fatih tekke alınmalıydı.yazık oldu

bros ve özellikle söylüyorum kondisyon anlamında takımın dökülmesindeki en büyük neden metin diyadin bu takımdan hemen gönderilmeli

Onur Civelek61
24.08.2009, 19:48
Hasan Ahmet Sarı idmana çıkmış.

ISTS
24.08.2009, 19:52
Forvet şart tamam; buna kimse itiraz edemez ama son haftalarda alınan mağlubiyetleri sedece forvet yetersizliğine bağlamakta haksızlık olur.

Takımın tamamı bozuk, iyi diyebileceğimiz bir kişi bile yok. Bence bu durumun arkasında başka sıkıntılar var. Olay teknik, taktik vaya kondüsyon sorunu falan değil. Büyük bir ihtimalle psikolojik kaynaklı.

Mert Oğuzlu61
24.08.2009, 19:55
Forvet şart tamam; buna kimse itiraz edemez ama son haftalarda alınan mağlubiyetleri sedece forvet yetersizliğine bağlamakta haksızlık olur.

Takımın tamamı bozuk, iyi diyebileceğimiz bir kişi bile yok. Bence bu durumun arkasında başka sıkıntılar var. Olay teknik, taktik vaya kondüsyon sorunu falan değil. Büyük bir ihtimalle psikolojik kaynaklı.

psikolojik sorun felan ne oluyor yönetim ne yapacak şu saatten sonra bunlara basacak ağır para cezası ne diyebilirlerki ?!!! kulaklarının çekilmesi lazım artık bunların yeter artık o kadar parayı cebe indiriyorlar ama hak ediyorlarmı kesinlikle hayır!!!!!!!

TameRHan
24.08.2009, 19:57
forvet almayan yönetim kendi sonunu hazırlamıştır.2010'u göremezler. olan trabzonspora olmuştur ne yazıkki. 100 trilyon borçta cabası

Barış Kaptanoğlu
24.08.2009, 20:45
bende son haftalardaki mağlubiyetleri forvetlere bağlamıyorum...pozisyona bile giremiyoruz artık...geçen sezon en çok gol pozisyonuna biz giriyorduk

x_man
24.08.2009, 20:58
orta sahamı varda forvet olsun takımdaki herkes maalesefki formsuz yattara gelsin pozisyona gireriz ama atarmıyız bilemem

tigin
24.08.2009, 21:00
Ne yapacaksınız kardeşim forveti.
Umut Bulut var işte.
Durmadan koşuyor.
Daha ne olsun.
Sonra,
Gökhan Ünal var.
Elleri belinde hohluyor.
Hakeme bişiler anlatıyor.
Yetmez mi?
Hadi dağılın.
Allah Allah ya.

Misina
24.08.2009, 21:01
Maçın çoğunda savunmada yan pas hatta geri pas yapan bir takımda suçu forvete çıkarmak doğru değil.

Evet forvetlerimiz etkisiz ancak;Colman ne yaptı ya Selçuk ya Alanzinho Ya diğerleri?

Takım Olarak Kötüyüz Suçu tamamiyle forvete çıkarmak insafsızlık.

Cafer Bulur
24.08.2009, 21:41
Madem yönetim yapici dilden anlamiyor,bir de söyle deneyelim.

Forvet istiyoruz ulan forvet,forveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeetttttttttttttttttttt

Turgay ATEŞ
24.08.2009, 21:45
Her Sey Yalan Tek Gerçek FATIH TEKKE'dir

Emrah KabuL
24.08.2009, 21:47
Maçın çoğunda savunmada yan pas hatta geri pas yapan bir takımda suçu forvete çıkarmak doğru değil.

Evet forvetlerimiz etkisiz ancak;Colman ne yaptı ya Selçuk ya Alanzinho Ya diğerleri?

Takım Olarak Kötüyüz Suçu tamamiyle forvete çıkarmak insafsızlık.

İşte bu durumu çoğu renktaş göremiyor.. Manisa karşısında 1 korner bile kazanamamış bir takımın tek eksiği forvetmiş gibi lanse ediliyor.. Allah aşkına manisa maçında Engin'in direkten dönen şutu karşısında başka pozisyonumuz mu var.. İzleyin şu D.Bakır'ı resmen imrendim.. yeniliriz yeneriz önemli değil ama adamlarda bizde olmayan mücadele ve hırs var..

keles76
25.08.2009, 00:02
gokhandan daha iyi forvet alinsin yoksa batdal pektemek eren gorur ahmet sari ile bu sene bir yere varamayiz

Burçak
25.08.2009, 00:06
forvetin olmazsa golü her an atabilecek kaliteli ayağın olmazsa ileride, manisa maçındaki gibi tribünü terk etmek zorunda kalırsın Başkanım.
çokmu zordu kaliteli bi ayak almak.
vereceğimiz parayı uefa da guruplara kalınca fazlasıyla geri alacaktık.
bidefa siz guruplara kalacağımıza kendiniz bile inanmamışsınız.
inanmış olsanız orada mücadle etmek için geçen seneden belli olan forvet sıkıntımıza bi çare bulurdunuz.

anth
25.08.2009, 08:55
Mehmet Battal'ı alın bari. Gökhan Gönül gibi patlama bekliyorum ondan. Yanında da Hasan Ahmet oynasın. Mevcut forvetler kafa olarak da bitti zaten. Bu saatten sonra bi faydaları olmaz:(

Adnankazaz
25.08.2009, 09:03
Hasan Ahmet sari yi tanimiyorum ama inaniyorumki gökhan ve umut dan daha faydali olur o yasina ve tecrübesizligine ragmen

sorin
25.08.2009, 09:14
Gökhan Ünal'a Fransız talip!
Fransa medyası, Fransa Ligi takımlarından AS Monaco'nun Trabzonspor'un forveti Gökhan Ünal ile ilgilendiğini yazdı.
25-8-2009 1:49

2005-2006 sezonunda Süper Ligi'n gol kralı olan Gökhan'dan övgü ile söz eden Monacolu taraftarların sitesi Planete ASM, Monacolu yöneticilerin 31 Mart'tan önce Lorient'da oynayan Kevin Gameiro, Paris Saint Germain'in forveti Peguy Luyindula ve "seri katil" olarak nitelediği Gökhan Ünal arasında bir seçim yapacaklarını duyurdu.

ENGİN AKGÜRBÜZ - LYON / DHA

albaTraS
25.08.2009, 09:17
Transfer sezonunun kapanmasına son 6 gün kala, Trabzonspor yönetiminden sağlıklı bir transfer beklemiyorum. Gerçi 3 ay da kalsa sağlıklı transfer beklemiyorum da.

Son 6 günde iyi değerlendirmelerle en azından bizi birdahaki transfer sezonuna kadar idare edecek bir forvet alınmalı. Kiralık ya da satılık, farketmez. Forvet olsun da taştan olsun.

Sonuçta, umuttan iyi çıkar herhalde

A.T.R
25.08.2009, 11:16
Forvet ya da genel anlamda transfer isteyen taraftarlar Karadeniz gazetesinde başkanın, forumumuzun girişinde asbaşkanın açıklamalarını okumadınız galiba. YOK TRANSFER MRANSFER!!

Asbaşkan ne demiş? tarftarlar futbol takımının değil klübün taraftarı olsun. Bakar mısın demogojiye. Sanki klübün futbol takımından başka bir şeyi varmış gibi. Aslında söylediği BIRAKIN FUTBOL TAKIMINI BİZİ DESTEKLEYİN.
Olur sayın ASBAŞKANIMIZ; DEĞERLİ MAJESTELERİ.

Travelair
25.08.2009, 11:23
Tercümesi ben beceremedim bari siz çaktırmayın

ISTS
25.08.2009, 18:46
Son haftalardaki Trabzonspor'da Umut Bulut'un yerine değil Fatih Tekke'yi Cristiano Ronaldo'yu koysan değişen çok bir şey olacağını zannetmiyorum. Yanlış anlaşılmasın bunu Umut yeterlidir diye söylemiyorum. Takım pozisyon üretemiyor.

.....
26.08.2009, 05:53
İçinden bulunduğumuz olumsuz havadan bir an önce çıkarız inşallah. Bir galibiyet bir tur atlama bize bazı şeyleri unutturacaktır. Ama Başkanım lütfen bir golcü al. lütfen al.

Anıl C
26.08.2009, 17:19
bırakın forveti bizi avrupaya taşıyacak ortasaha yokki

Muhammed KOÇ
26.08.2009, 17:25
bu transfer işi gitgide takımı sıfırlamaya doğru gidiyor..

Ali Tunahan Güllü
26.08.2009, 17:26
vayy be bir forvet yönetimi götürecek nerdeyse!!!

renac
26.08.2009, 21:38
hala daha bekliyoruz bir forvet ihtiyacımız oldugunu yonetimimizinde anlicağını ama hala daha bunu sağır sultan duymuşken kor metin şenturk bile anlamışken futbol cahili insanlar bile olayı kavramışken yonetimimiz bu konuda inatla forvet almamaya devam ediyo. günümüzde futbolun en onemli taşı forvetlerdir bırakın günümüzü futbol var oldu olası forvet oyuncusu en önemli taşıdır bir futbol takımının düşünün gs bukadar gol atmasına rağmen hala daha forvet almaya çalışıyo bu adamlar aptal mi kide forvet arayışı içersindeler yada bizim yonetimimiz cok mu iyi anlıyo yada umut ve gokhan unal ikilisiyle açık ara şampiyon olunucağı inancını halen daha sürdürüyolarda o yüzden mi almıyolar forvet bilemiyoruz ama eğer bu yönetim bu gidişata devam ederse durumları çok vahim ki sadri şenerin bugün dinlediğim bir konuşması gerçekten içimi parçaladı bulundugum mevki benim için okadar da önemli değil dedi ardındanda yağtıgı hatanın farkına varıp düzeltmeye çalıştı soylediği sozleri o yüzden sadri şener benim gözümde bitmiştir artık ağzıyla kuşta tutsa yaranamaz.

albatros
28.08.2009, 00:08
aman forvet transferi konuşulmasın umut darılır gökhan küser.
bu adamlar küsmesin diye taraftarı sonuna klübe küstüreceksiniz.
başkanı çok ama çok seviyorum.geçen sene icraatlarını hayranlıkla izliyordum.geçen sene maçlarda yenilince yazık başkanın emeklerine diye üzülüyordum.mağlubiyete ne kadar üzülüyorsam başkanın haline de o kadar üzülüyordum.
bu seneki maçlarda yenildiğimizde ise başkanın üzüntüsü malesef beni zerre etkilemiyor.ne ekersen onu biçersin.takıma forvet almadınız.almadığınız gibi olan forvetleri yolladınız (eren,isaac).o zaman ben niye üzüleyim artık size?başkanı hala seviyorum ama artık başkanın üzüntüsü umrumda değil.
hacısalihoğlu etkiliyor lafları da beni tatmin etmiyor.başkansan senin sözün daha muteber olacak.trabzonspor klübü ve taraftarı, asla şahısların kaprislerinin ceremesini çekmek zorunda bırakılmamalı.

OrkHun
28.08.2009, 10:48
forvette ibrahim üzülmez-sabri sarıoğlu ikilisi olsaydı ancak bu kadar gol atamazlardı ve hiçbir işe yaramazlardı
bence ibrahim-sabri ikilisini transfer edip forvete koymalıyız
hiç olmazsa eğleniriz öyle kendi çapımızda...

Harun-61
28.08.2009, 10:53
Baslik: Allah Aşkına Forvet Alın!

ne Forvet'i kardesim, gerek yok !
Paramiz'da yok..

eee ilk 8'e gireriz bu sekilde.

Volkan
28.08.2009, 10:53
onu bunu bilmem bize kaliteli forvet lazım umut gökan kendini düzeltesiye kadar bu iş böyle gitmez

Mustafa ÖZDEMİR
28.08.2009, 10:54
dün akşam umut ve gökhan her zamanki gibi kendilerine küfür ettirmekten başka bişe yapmadıar . böyle forvetlerle korkarım biz 6.falan oluruz bu sene...

crazyman_61
28.08.2009, 12:06
yönetimin amacı ne bu forvetlerle üst sıralara nasıl oynar bu takım?

Hüseyin Gündoğdu
28.08.2009, 12:26
forvet transfer etmeye gerek yok.
ceyhun gülselam forvet oynar.
adamı yedek bırakacağına forvete koysun
olay çözülür....

Adem Erdoğan
28.08.2009, 12:30
forvet transfer etmeye gerek yok.
ceyhun gülselam forvet oynar.
adamı yedek bırakacağına forvete koysun
olay çözülür....

Katılıyorum..90 dk. kaldıramazsa bile en azından 1 devre forvette oynamalı.

Soruyorum ne kadar kötü olabilir?

hodlu
28.08.2009, 12:32
Madem forvet alınmayacaktı,Eren Görür de kiralık verilecekti Isaac neden gönderildi.Mantıklı bir açıklaması varmıdır acaba...

crazyman_61
28.08.2009, 12:33
kadrodan yeni bir forvet çıkarmalıyız:D:D

Erbay
28.08.2009, 12:34
Alınmayacak herhalde.

MuratJ
28.08.2009, 12:35
forvet dediklerin gol bile atamamış daha yahu şu ortamda kaliteli bir santrafor almayacagız demek ne oluyor? kusura bakmasın kimse santrafor almayacagız diyenler kesinlikle ve kesinlikle Trabzonspor'un kötülüğünü düşünüyodur yada ...... neyse yok başka açıklaması

Murat'
28.08.2009, 13:22
Yemin ettliler herhalde forvet almamaya.

Emre B.
28.08.2009, 14:10
5 resmi maçtada forvetlerimiz gol atamadı.

Adem Erdoğan
28.08.2009, 14:37
Özel maçlarda kaç tane attılar EMre.:)

Emre B.
28.08.2009, 14:52
Özel maçlarda kaç tane attılar EMre.:)

Bildiğim kadarıyla Umut 1 tane atmıştı :).Adam hem rakip defansı yorup gol atamaz ki.

Emrah KabuL
28.08.2009, 23:13
Nihat,Bobo,Holosko,Nobre » 4 maç 3 gol atan bir bjk.. ne düşünüyorsunuz.. ?

10 numara
29.08.2009, 01:05
Nihat,Bobo,Holosko,Nobre » 4 maç 3 gol atan bir bjk.. ne düşünüyorsunuz.. ?o sistemle 3 gol bile fazla nihattan tek santrafor olursa olacağı bu...

Egemen Yılmaz
29.08.2009, 01:11
Nihat,Bobo,Holosko,Nobre » 4 maç 3 gol atan bir bjk.. ne düşünüyorsunuz.. ?

Beşiktaş' ın fazla gol atamamasını kaliteli ve bol forvet oyuncularına sahip olmasına bağlamak çok doğru olmaz bence. Eldeki oyuncuları akıllıca kullanmak lazım, aslında bakılırsa biz de hücum bölgesinde yaratıcı elemanlara sahibiz ama mesela Diyarbakırspor defansını açacak atakları organize edemedik.

bordo-mavii
29.08.2009, 01:34
Nihat,Bobo,Holosko,Nobre diyorsunuzda bu isimler kağıtta çok üstünler.form durumlarına bakarsanız berbat; şöyle bir değerlendirelim

Nihat:eski nihat değil sakatlıklar mahvetmiş
Bobo:Transfer haberleri aklını epey karıştırmış çok etkisizce oynuyor
Nobre: sakatlıktan çıktıktan sonra kendini toparlayamamış
Holosko:Kesinlikle geçen seneki gibi değil oldukça düşüş var

şöyle bir baktığında hepsini toplasan şu an ki form durumlarıyla 1 forvet etmezler.

bize zaten böyle değil;sağlam bir forvet lazım

Öztürk Adem
29.08.2009, 02:16
Alıyoruz ya :D bır sag acık daha kafıleye katılıyor

speaker61
29.08.2009, 15:06
Songun sivasa gönderilip sivastan sezer badur transfer edilecek aynı zamanda song un boşalttıgı kontejana panteliç veya kris boyd dan biri transfer edilecek iddası ortalıkta dolaşıyor siz ne kadar katılıyorsunuz?

karatasof
29.08.2009, 15:33
TEHLİKENİN FARKINDAMISINIZ!!!!!!!!!!!!
Transfer için son 48 saat!
Ve bizim forvetimiz hala Umut-Gökhan.

28TS61
29.08.2009, 15:40
Songun sivasa gönderilip sivastan sezer badur transfer edilecek aynı zamanda song un boşalttıgı kontejana panteliç veya kris boyd dan biri transfer edilecek iddası ortalıkta dolaşıyor siz ne kadar katılıyorsunuz?

bu iddaani neye dayanarak söylüyorsun acaba?
kaynak belirtirmisin?
ben böyle bir seye zaten inanmiyorum

geranimo
29.08.2009, 19:15
meraba arkadaşlar ben yeni üye oldum bursadan. takıma gerçekten iki kaliteli golcü lazım ancak ben tolus maçını a.akerde izledim çok kötü oynadılar. cale, colman, gökhan, rezildiler bu takımı kafalarından silmişler bize ruh lazım trabzonlu futbolcu lazım beğenmediğimiz hüseyin gitti kazanma azmi azaldı sıradan oluk resmen bu futbolculardan birşey olmaz dilerim çare bulurlar tabi yönetim için ,projeler,mi takımmı önemli anlayamadım.

Alihan Ertürk
30.08.2009, 14:40
http://img76.imageshack.us/img76/7149/forvtistiyoruz.png

..

:)

drabzon_54
30.08.2009, 14:42
Fatih yine golünü attı Helal olsun Fatih e :alkış:

gustavo_colman
30.08.2009, 14:51
http://img76.imageshack.us/img76/7149/forvtistiyoruz.png

..

:alkış::alkış:

gustavo_colman
30.08.2009, 14:52
tehlİkenİn farkindamisiniz!!!!!!!!!!!!
transfer için son 48 saat!
Ve bizim forvetimiz hala umut-gökhan.
+1967000000000000000000000000000000000001967

fanatik_
30.08.2009, 21:41
Takımın ruhu gitmiş, Trabzon ruhu ölmüş, siz forvet diyorsunuz.
Bence forvet ile alakası yok işin.
aynen katılıyorum takımda ruh yok

Tanju
30.08.2009, 21:53
Sezer Badur'u kolay kolay vermez Sivasspor. Sezer takımın beyni. İnşallah doğrudur ne diyelim...

Trabzonizm
31.08.2009, 01:32
cözüm hasan ahmet sari

erkankoc
31.08.2009, 01:35

bence sadece atiyosun...pantelic ajaxa gitti coktann...songun ne isi var sivasta..yada kim alir...

Kazım Uzunboy
31.08.2009, 01:35
Gol atabilen bir forveti bize çok mu görüyorlar..

Ilelioglu
31.08.2009, 11:29
Gol atabilen bir forveti bize çok mu görüyorlar..

Malesef....:o

gustavo_colman
31.08.2009, 11:40
bizim forvetler sezon sonuna kadar gol atamazsa üzülmeyin,şaşırmayın ayrı bir tarih yazmış oluruz

Ilelioglu
31.08.2009, 12:43
Son gün alin bir Forvet, en azindan biraz rahatlariz ve umudumuz olur...:cool:

Erbay
31.08.2009, 14:29
Almayın almayın, bakalım çıldıracak mıyız, fenafillah olacak mıyız? Madem buraya kadar geldik sonunu da görelim.

Sinem Yılmaz61
31.08.2009, 16:01
Baslik aslinda söyle olmazi lazim: Allahin Askina Forvet Fatihi alin :)

peker61
31.08.2009, 16:10
Batdalı alırlar son yarım saat kala merak etmeyin ....

EaGoD61_OFside
31.08.2009, 16:47

Belki alirlar, ama bizim isimize yararmi bu adam? Boluspordan, 1. Asya Liginden geliyor. Alinincada oynatilacakmi, bu da bir baska Soru... :confused::confused:

aksaray61
31.08.2009, 17:20
:alkış:
Sadri başkan yap bir açıklama daha. Ne de olsa bu taraftar futboldan hiç bir şey anlamaz. Sen git yine bilenlere sor ne de olsa her seferinde çok başarılı transferler yaptığınızı söylüyorlar. Forvete de gerek yok Umut ve Gökhan TSL'nin yok yok dünyanın en iyi golcüleri. Ama Tekke çok para istedi değil mi. Ne de olsa Song'a bak aldığı paranın hakkını veriyor. Ha Isaac'i de iyiki yollamışsınız yoksa kim atacaktı gol bize. Bu arada alternatif forvet arayışlarınızda başarılar. As golcülerimiz zaten kusursuz futbolcular ama yedek lazım onlara zaten ilk 11 düzeyinde oyuncu alırsak kimi kesecek değil mi.

Kesinlikle katılıyorum.Transfer yapmayacaksın bari Isaac'İ geri çağır.Devre arasında da Şenol hoca gelsin Hugo Bross gitsin.O futboldan anlıyor en azından.Ya da eğer plan bizi düşürmekse aynen devam(!)

aksaray61
31.08.2009, 17:22

KEŞKE.Adam akıllı forvet alsınlarda yeter.Diğer takımlarda forvet var gol atıyorlar.Bizde daha forvetin golü yok böyle giderse avrupaya bile giremeyiz

Gordon Freeman
31.08.2009, 19:33
bu yonetıcılere once forvetın kelıme anlamını ogretmemız lazım.forvetin asıl gorevı nedir ne yapmalıdır.çunku sanırım yonetıcılerımız forvetlerı defansı yoran koşucu atlar olarak benımsemışler.golu ıkıncı plana bırakmıslar.golu nede olsa arkadan gelen destekcıler atıcaklarmış.bu hacısalihoğlu denen zatın adından tipinden ve o Müthiş açıklamalarından artık tiksiniyorum.İçimden bu adama çok ağır şeyler soyluyorum.Ama burada bunları belırtmem yasak.Bi adamın egosu yuzunden buralardayız başka bişi deıl.İnat İnat İnat.Boş Bi İnat yuzunden.Koca camia bılmıyo.Spor yazarlarımız bılmıyor.bi bu 3-5 yonetıcı arkadaşımız bılıyo dımı forvete ıhtıyacımız olmadıgını.Neyse kendınızden nefret ettırmeye devam edın bakalım.

Adem Erdoğan
31.08.2009, 20:30
Ümit Karan nerede bari onu alabilsek...

Oemer61
01.09.2009, 15:50
Ümit Karan kurtarici olarak alindigi Eskisehir'de nal topluyor, bizim Mehmet Yilmaz'la Youla golleri siraliyor;)

Emre B.
01.09.2009, 19:36
Necati Ateş'e bile razıyım artık.

Harun-61
01.09.2009, 19:40
Sportif Direktörümüz Ünal Karaman, biten transfer döneminin ardından bir basın açıklaması yaptı.

Uzun bir transfer dönemini geride bıraktıklarını belirten Karaman, "Son güne kadar ilgilendiğimiz bazı oyuncular oldu. Ancak sanıyorum bazı insanlar tarafından Trabzonspor'un büyük bir kulüp ve camia olduğu atlandı. Trabzonspor küçük pazarlıkların içine çekilemez. Talip olduğumuz her oyuncu bir değerdir. Formasını giydiği kulübüyle sıkıntımız olmaz ancak Trabzonspor'un da ilkeleri ve prensipleri vardır. Bunlar doğrultusunda belirlenen rakamlara çekebileceğimiz oyuncular varsa kadromuza katacağımızı söylemiştik. Şuan itibariyle teklif yaptığımız kulüplerden bize net bir cevap gelmedi. Mevcut kadromuzla devam edeceğiz" dedi.

Bucaspor'un forveti Mehmet Battal'la uzun süredir ilgilendiklerini de belirten Karaman, "Mehmet Battal hem insani yönü hem de futboluyla takımımızda görmek istediğimiz bir oyuncuydu. 2-3 yıl önce aşama yapması gerektiğine inanıyorum. Bunu bulunduğu kulübü küçük düşürmek için değil Türk futboluna daha üretken şekilde katkıda bulunması adına söylüyorum. Battal'a bir şans vermek istedim. Bu oyuncu Trabzonspor'un listesinde olan bir oyuncu değildi. Ünal Karaman'ın istediği bir oyuncuydu. Bu da oyuncuya duyduğum güvenden kaynaklanıyordu. Daha önce 500 bin Lira karşılığında serbest bırakılacaktı. Teklifimizi yaptık. Daha sonra 700 istediler. Biz de bu rakamı kabul etmeyeceğimizi söyledik. Şu ana kadar da bir haber gelmediğine göre bu transferi gündemimizden kaldırdık" diye konuştu.

Fatih Tekke konusunda da değerlendirmelerde bulunan Karaman şunları söyledi: "Fatih Tekke ve bir ortak dostumuzla dün akşam bir araya geldik. Kulüpten kimsenin haberi yoktu. İkimizin yaptığı görüşme sonrasında transfer konusunu alevlendirdik. Dostlarımızı araya soktuk. Fatih de bizim gibi daha önce Trabzonspor'un formasını giyen her futbolcu gibi kaybedilen maçların ardından acı çekiyor. Hedefler konusunda zaten bir sıkıntı yok. Çok çaba göstermemize rağmen kulübünü ikna edemedik. Fatih Tekke değerli bir oyuncu ve kulübü de bunun bilincinde. Rusya'da da transferin son günü olduğu için Fatih'in yerine transfer yapamayacaklarını bildirdiler. Fatih Tekke'nin sözleşmesi ocak ayında bitecek. Önümüzdeki süreç ne gösterir bilinmez ancak şuan itibariyle Fatih, ülkemizi en iyi şekilde Rusya'da temsil etmeye devam edecek."

:(

alpozan61
01.09.2009, 23:12
madem devre arasına kadar bu kadroyla mücadele edeceğiz elmizdeki oyuncular forvette denenebilir mesela ceyhun forvette denenebilir alanzinho olabilir yattara olabilir....

Yazici_61
02.09.2009, 13:18
Forvet problemi bitdi artik yeni forvetimiz Serkan Balci 9 Numarayla!:D:D

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2537-8D1M0T1D.jpg

Faik Yılmaz
02.09.2009, 13:47
Dün Fatih Tekkenin alınmasıyla ilgili yönetimin yaptıkları en basit anlamıyla komedi , büyük bir rezillik ve 5 yaşında anaokulu çocuğunun inanmayacağı koskoca bir yalandır.

Bunu yapanları takımı forvetsiz bırakanları bir kenara yazdık. Sonra bunu hesabını her türlü demokratik ortamda soracağımızdan kimsenin ama kimsenin şüphesi olmasın.

kraloflu
09.09.2009, 01:09
Bizi bu hale düşürdüler bişe demiyorum artık bu saatten sonra tek önerim paf tan forvet çeksinler yeterki
şuanki bulunan işe yaramazları sahaya forvet diye çıkarmasınlar

Emiroğlu
09.09.2009, 01:14
Bu sezon UEFA Avrupa Ligi ve Turkcell Süper Lig'de olmak üzere toplam 6 resmi maçta gol atamayan forvet oyuncuları Gökhan Ünal ve Umut Bulut, bu sabahki çalışmada da gol sıkıntısı yaşadı.

Teknik direktör Hugo Broos'un yaptırdığı kanat organizasyonlarında, bordo-mavili oyuncular 32 ortanın ancak 3'ünü gole çevirebildi.

Golleri orta alan oyuncuları Colman, Selçuk İnan ve Alanzinho kaydederken, forvet oyuncuları gol suskunluklarını sürdürdü.

İlk 17 ortada gol kaydedemeyen bordo-mavili takımda, 18. ortayı gole çeviren Colman takım arkadaşları tarafından alkışlandı.

Bişe demiyorum.

Emirhan Makul
09.09.2009, 14:12
Forvet çalışıyor.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2561-8Q5B7L8N.jpg

yorumsuz6117
09.09.2009, 14:14
Bu sezon UEFA Avrupa Ligi ve Turkcell Süper Lig'de olmak üzere toplam 6 resmi maçta gol atamayan forvet oyuncuları Gökhan Ünal ve Umut Bulut, bu sabahki çalışmada da gol sıkıntısı yaşadı.

Teknik direktör Hugo Broos'un yaptırdığı kanat organizasyonlarında, bordo-mavili oyuncular 32 ortanın ancak 3'ünü gole çevirebildi.

Golleri orta alan oyuncuları Colman, Selçuk İnan ve Alanzinho kaydederken, forvet oyuncuları gol suskunluklarını sürdürdü.

İlk 17 ortada gol kaydedemeyen bordo-mavili takımda, 18. ortayı gole çeviren Colman takım arkadaşları tarafından alkışlandı.

Bişe demiyorum.
ne hallere düştük ya..

Sinem Yılmaz61
09.09.2009, 14:16
Forvet çalışıyor.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2561-8Q5B7L8N.jpg

Calissin da sevindirsin bizi gelecek macta ;)

yorumsuz6117
09.09.2009, 14:18
Broos koy ceyhunu forvete işte inat etme..

Ali İhsan
09.09.2009, 14:39
Basın bile dalga geçiyor bizim forvetlerle. Umut idmanda gol atmış ve takım arkadaşları alkışlamış. Bu bile haber oluyor artık düşünün yani...

hodlu
09.09.2009, 15:06
Hami, maçlarda 15 dakika oynayamazmı.Ocak ayına kadar kendini hazırlar, 2.devre oynatırız.
Kızmayın hayali bile güzel...

Mustafa ÖZDEMİR
11.10.2009, 16:22
Hami, maçlarda 15 dakika oynayamazmı.Ocak ayına kadar kendini hazırlar, 2.devre oynatırız.
Kızmayın hayali bile güzel...
her haliyle şimdikilerden daha iyi oynar ...

Acar Altan
11.10.2009, 16:52
bence fovette Egemeni oynatalim.Hepsinden basarili olur.

afrojan61
13.12.2009, 19:24
umutun bu calıstıkları neresine gidior cok merak ediorm

ea49
14.12.2009, 16:01
http://www.arsemania.com.ar/todo-pasa/mauro_ivan_obolo.jpg
Arjantinli İsveç Ligini izleyen varsa bu adamı biliyordur.Mauro Ivan Obolo.Aik Stockholmde oynuyor ve Taraftar onu bırakmak istemiyor.Colmanla çok rahat anlaşır.Bence alınabilir.27 yaşında

Faik Yılmaz
14.12.2009, 16:07
Allah aşkına tahta maket adam alın bir tanede rakip cezasahasına koyun.....

Belki top çarparda içeri girer gol aratarız yoksa bizim forvetleri beklersek daha çok bekleriz.....

Burak
14.12.2009, 16:13
http://www.arsemania.com.ar/todo-pasa/mauro_ivan_obolo.jpg
Arjantinli İsveç Ligini izleyen varsa bu adamı biliyordur.Mauro Ivan Obolo.Aik Stockholmde oynuyor ve Taraftar onu bırakmak istemiyor.Colmanla çok rahat anlaşır.Bence alınabilir.27 yaşında

Galatasaray'ın gündeminde.

Dursun Kaplan
14.12.2009, 16:13
Avrupa'da şu anda gol krallığında ilk sıradaki adam ;

http://www.ligafutbol.net/wp-content/2009/11/luis_suarez.jpg

Luis Suarez

18 golü var Ajax takımında.

ilhan
14.12.2009, 16:15
Avrupa'da şu anda gol krallığında ilk sıradaki adam ;

http://www.ligafutbol.net/wp-content/2009/11/luis_suarez.jpg

Luis Suarez

18 golü var Ajax takımında.

En büyük hayali Barcelona'da oynamak. Chelsea başta olmak üzere bir çok kulübün şu an transfer listesinde ilk sırada.

Dursun'um sen fotoğrafı ekleyince ben de anekdot olarak ekleyeyim dedim. Kusura bakmazsın umarım.

Dursun Kaplan
14.12.2009, 16:17
Dursun'um sen fotoğrafı ekleyince ben de anekdot olarak ekleyeyim dedim. Kusura bakmazsın umarım.

Aksine İlhan'ım memnun oldum. :)

Şunun gibi adamlar bizim takımda olsa varya. :rolleyes:

ea49
14.12.2009, 17:57
Galatasaray'ın gündeminde.

şimdi gördüm ama bnce Gs işine yaramaz.Trabzonspor'a forvet alınırsa makukula gibi fizik gücü olsun.İskandinav Liglerinde adamlar çok güçlü fakat estetik yok

ApoCaN28
14.12.2009, 18:15
Luis Suarez

Hız ve teknik genelde Kanat forveti gibi ama pek izlemedim =)

Zaten yakın zamanda Barça ya da başka bi klübe uçar =)

Ahmet Ocak
14.12.2009, 20:31
forvet degıl oyun kurucu lazım ıyı analız yapalım arkadaslar

arkadasım affına sıgınarak sana burdan hadi len! dıyorum ve futbol bılgınden suphe duyuyorum

Ilelioglu
14.12.2009, 22:08
Önerim: Fatih Tekke!

Tanju
14.12.2009, 22:10
2 tane forvet alsınlar isterse amatörden alsınlar, yeter ki şu kadroda olsun!

b_m_61
15.12.2009, 04:50
Önerim: Fatih Tekke!

Çok yaratıcısın :)

Mert Marabaoğlu
15.12.2009, 10:26
Trabzonspor yönetiminden, takımda Umut Bulut'un yer alacağı sürece, tüm kalp hastalıkları ve tedavisine karşı sigorta kapsamına alınmamı istiyorum..

Alican Altunbaş
15.12.2009, 10:44
Hatırlarsanız yine Şenol Güneş döneminde ilerde Fatih Tekke arkasında Gökdeniz orta alanın sağında Yattara solunda Lee Eul Yong , ortada szymkowiak ve hüseyin , defans ise dörtlü klasik sağda emrah eren solda volkan bekiroğlu ortada tolga ve erdinç yani ve bu takım o sene 2, olduk şu an ki kadromuz çok daha geniş ve çok daha iyi kanımca yani Fatih alınırsa bu sistem çok iyi işleyebilir çünki Fatih bir çok özelliği olan bir forvet sadece gol vuruşu değil , arkası dönük oynayabilen ayağında top tutabilen arkadaşlarına asist yapabilen bir futbolcu o yüzden nokta transfer Fatih Tekke dir. Bu bemim fikrim syg.

Muhtemel kadromda

kalede Tolga
defans Ömer Aysan ,Song , Egemen , Cale
orta alan Gabriç Colman Selçuk Yattara ( iyi olursa inşallah:) )
forvet arkası Alanzinho
santrafor Fatih Tekke :)

Alican Altunbaş
15.12.2009, 10:45
arkadaşlar yazım hatalarım için kusura bakmayın iş yerinden acele yazıyorum:)

Mustafa ÖZDEMİR
16.12.2009, 17:58
inşallah artık akıllanmışlardır...

Zeki Akyol
16.12.2009, 17:59
Hatırlarsanız yine Şenol Güneş döneminde ilerde Fatih Tekke arkasında Gökdeniz orta alanın sağında Yattara solunda Lee Eul Yong , ortada szymkowiak ve hüseyin , defans ise dörtlü klasik sağda emrah eren solda volkan bekiroğlu ortada tolga ve erdinç yani ve bu takım o sene 2, olduk şu an ki kadromuz çok daha geniş ve çok daha iyi kanımca yani Fatih alınırsa bu sistem çok iyi işleyebilir çünki Fatih bir çok özelliği olan bir forvet sadece gol vuruşu değil , arkası dönük oynayabilen ayağında top tutabilen arkadaşlarına asist yapabilen bir futbolcu o yüzden nokta transfer Fatih Tekke dir. Bu bemim fikrim syg.

Muhtemel kadromda

kalede Tolga
defans Ömer Aysan ,Song , Egemen , Cale
orta alan Gabriç Colman Selçuk Yattara ( iyi olursa inşallah:) )
forvet arkası Alanzinho
santrafor Fatih Tekke :)

Kadronda az oynama yapmak gerekirse Kalede ONUR okadar gerisi aynen katılyorum TEKKE bu takıma şart :) Umut yedek Gökhan aa ise byby demenın zamanı :)...

Birde bu kadro ile hucum anlamında cok iyi lakin defansif anlamda cok gol yeriz

JoKeR™
16.12.2009, 18:23
Tabiki Fatih TEKKE alınmalı

hodlu
16.12.2009, 22:31
Yahu birisi çıkıp Fatih TEKKE ile ilgili adam gibi bir açıklama yapsın(Hayrettin gibi değil) yoksa deli olacağım...

demir
16.12.2009, 22:38
Yahu birisi çıkıp Fatih TEKKE ile ilgili adam gibi bir açıklama yapsın(Hayrettin gibi değil) yoksa deli olacağım...

yeni gelen TD fatihi istemıyormus belkı oradan bıseyler olur ama otekı turlu sorun cıkacagı kanaatındeyım

hodlu
16.12.2009, 23:19
Umut Bulut'u satan yöneticinin ismini yeni yapılacak stada vermeliyiz bence...

Emre Çömez
16.12.2009, 23:44
Umut Bulut'u satan yöneticinin ismini yeni yapılacak stada vermeliyiz bence...

hehehehehehe

Oğuzhan İnce
17.12.2009, 17:32
başlığı ilk defa gördüm gül gül öldüm :D

arahna
17.12.2009, 21:18
gokhan kalmali , kumasi kalitesi iyi . motivasyonu artirilirsa istekli olursa halen en iyi golculerden
umut ise golcu deil
tekke ve bir afrikali guclu santr gerek bence

endlessdeath
20.12.2009, 22:59
FAtih tekkeyi alın 32 yaşında oynasda 34 e kadar sonra boşna kürek çekmeyelim arkadaşlar forvet alınır korkmayın ama fatih olursa hata olur

endlessdeath
20.12.2009, 23:00
sakatlığıda yaşamış zamanında boşa kürek yapmayın genç yetenek vadeden türk alınsa daha akıllıca bu sene ümidim yok ama seneye hazır olacak bir forvet şart

Sinem Yılmaz61
20.12.2009, 23:06
Allahin Askina Fatih Sultan Tekkeyi alin diyorum!!

delikoyun
20.12.2009, 23:07
beyler golcü oyuncuyu bu ligde bulamayız bize süper golcü lazım bize sıradan golcü değil fiziği tekniği süper olucak sınırları zorlamalıyız bence türkiye bize yetecek golcü için dar gelir
şenol güneş mağlubiyeti psikolojik nedeenlere bağlamış yine başladı eyyama
devam etsin yerine hoca tamam yılmaz vural devam et şenol eyyama

delikoyun
20.12.2009, 23:10
aferin şenol günü ve görüntüyü yine kurtardın neden psikolojik aferin sana

JoKeR™
20.12.2009, 23:13
Yapıyolar başkan her zamanki gibi aynı şeyi söylü fatih bize çok yakın he bide bugun bi değişiklik yaptı teknk trektörde çok istiyo fatih bize çok yakın dedi gene