PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Rövanş Maçı: Toulouse 0 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

İsmail Coşgun
28.08.2009, 00:05
Forvetler yine suskun...!!!

okanyildirim
TrabzonsporluluĞun en Önemlİ maddelerİnden bİrİ;para İÇİn deĞİl forma İÇİn oynamak maalesef bu hİÇ bİrİnİzde yok.100 mİlyar cezayi bİ yesenİz gÖrÜrÜm sİzİ o zmn nasil oynuyorsunuz......

iril
Bu takım gökdenizin bonservisiyle kuruldu. Fakat maalesef takımın tamamı bir gökdeniz etmiyor. İlk etapta yapılması gereken: umuta teşekkür edilerek Gökhan ve Colmanı ise tekme tokat takımdan kovmak.

gokhan_61_
fatih tekke de kac mactir gol atiyor versin traboz umut +gökhan bide 1 milyon alsi tekkeyi

vatandas61
28.08.2009, 00:06
Forvetteki Gökhan Ünal ın sanki takımdan ayrılacakmıs isteksizliği devam ediyor, en azından Umut kadar istekli olsa birşeyler yapabilir.Defans hattında girayın ruhuyla oynayışı en azında 2. yarı iyiye işaret, sol bek git gide kötüleşiyor bence diğer maçlarda yedek oturtulmalı..

...

bu isteksizlere bir de colman ve cale yi katalim. Zorla tutacak degiliz, gitsinlerde zarar vermesinler bu takima.

Sylvaya helal olsun bu mac süperdi.

mashal61
Hakikaten tatile gitmemişler, bravo:alkış::alkış::alkış:

Ayakta alkışlıyorum bütün futbolcuları, verdikleri emeklerin karşılığını aldılar.

Ülke puanına katkı sağlamak için gidiyoruz zaten Avrupa'ya.

Fenerbahçe ve Galatasaray'a başarılar.

Bizim hedefimiz belli, bu sene de Avrupa'ya giderek ülke puanına katkı sağlamak.

Sakın ironi yaptığımı düşünmeyin. Kapasite bu maalesef.

temel_yilmaz
Ne bekliyordukki bu galibiyet kimseyi yanıltmasın şöyle yapalım bu maçta toulouse bizi muhakkak yenmesi gerekiyor hemde 10-0 adamlar bizi 10-0 yenerdi galibiyet sizi yanıltmasın kaza golü oldu adamlar 50 dakika futbolu libero ile oynadı bizde de istatistik olsada toplan giray ile song ne kadar oynamış .
Cale ye ne oldu b'lm'yorum ama bu takimda yeri yok keza colmaninda colmanin yerine kiz takimimizdan oyuncu olsa daha sert oynardi/

hurgunaygun67
bu takım
--------------------------------Sylva------------------------
Serkan-----------Giray-----------------Song--------------Ferhat
---------------------------Zafer-------------------
--------------------------Ceyhun-----------------
Yattara------------------Alanzinho----------------Gabric
----------------------Gökhan-----------------
arkadaşlar sizce çift forvet oynarsak nasıl olur bu tek forvetle

warrior
Takımda ruh yok, kondisyon yok, taktik yok, organizasyon yok Yok oğlu yok!.

Broos yaz boyunca takıma ne çalıştırdı anlamıyorum ya.Bu takıma ne oldu böyle. Yoksa başka bir şeyler mi var.
adamda kondisyon ve takım eğitme kafası yokki sanki burası belçika ligi gibi elini kolunu sallarak maçalırım havasında antrenman yaptırıyor belkide

oguzkoc
bu maçın kaybedilişi tamamen taktiksel hatalardan kaynaklanmaktadır... teknikten vazgeçp koşan basan boğan futbol tercih edilmeliydi. bunun için ise bizi çıldırtsada umut ve serkan kesinlikle ilk 11 de başlamalıydı. elimizden kaçırdık diyorum başkada bişey demiyorum.

keles76
ya fransiz spiker gulerek anlatiyormus toluse takiminin yarisi yedekte dinlenmeye alinmis bu nasil polyannacilik iyi oynadik biz bumuyuz yani biz fransa liginde spikerin dalga gectigi bir takimmiyiz milli takim eskiden serefli beraberlikler alirdi ve biz sokaklara dokulurduk cunku 5-8 yememistik rezil olmusuz hala iyiydik denebiliyoor Vallaha bravo

izzet
Arkadaslar avrupada sona geldik, ama önümüzde daha uzun bir lig maratonu var, Bursa macinda yine burda herkes heyecanla takip edecektir maci...

Bu takim kesinlikle KÜME DÜSMEZ, bunu da belirtmeden gecemiyecegim...

gerenimo
Sadri Şener istifa! Hacısalihoğlu istifa!

oo kelle avcısı çıkmış piyasaya, ersun için çok uğraştın başardın. sıra yönetimde mi :) hadi aslanım kim tutar seni kur yönetimini ol başkan bağrımızdan bir başkan namzeti çıkıyor ;)

Mellih
28.08.2009, 00:07
Orta alanda Tjikuzu-Ceyhun-Colman-Selçuk değil iyi bir attacking midfielder lazım. Bu sene paso kantlara adam aldılar Engin-Gabric Barış-Alanzinho-Yattara vardı zaten yanlış transfer işte belli...

Ortadan Hucüm edecek adam almayacaksan T.Drektör oraya Barışı-Alanzinhoyu orturtmalı.. Başka türlü olmaz

zahido
28.08.2009, 00:07
Biz yattaraya oynamiyor diye salliyorduk :)

Bugun sahadakileri gordukten sonra en buyuk Trabzonsporlu yattaradir..

Alanzinho falan yattaranin serce parmaginin ucundaki kir bile olamaz..

Aci ama gercek.. Colman+alanzinho=7 milyoneuro=elano.. +gokhan+1 milyon avro= keita \\ Bu herseyi acikliyordur heralde..

mhayri
28.08.2009, 00:08
Alan fizik olarak sağlam rakip karşısında çocuk gibi kalıyor...
Sanırım bu yönetimin ipini çekeceklerin başında geliyor kendisi...

Salih Edip
takım iyi olunca yattaranın da iyi olacağından hiç şüphem yok

delfino
milleett gidiyoo on numara oyuncu transferleri için para döküyoo adam gibi futbolculara değicek futbolculara hem avrupada hem ligde başarılı olmak için biz halaa anlamıyorum başka takımlardada budenli forvet avaz avaz bağırsaydı beceriksiz diee transfer yapmayıp onlara hala güven duyan açıklamalar yaparlarmıydı merak ediyorum bjk delgadodan faydalanamıcak die onun yerine tabata ya sekizmilyon avroo vermiş ve almış diyolar nediyelim el malı götürsün biz hala kendi kendimizi yemeye devam edelimm dicek söz buılamıyorum...

10 numara
28.08.2009, 00:09
alanzinho tam bir hayal kırıklığıydı arış biraz daha kuvvetlensin ama zannetmiyorum çok güçsiüz.

izzet
Aci ama gercek.. Colman+alanzinho=7 milyoneuro=elano.. +gokhan+1 milyon avro= keita \\ Bu herseyi acikliyordur heralde..

Arkadaslar böyle matematik oyunlariyla aciklayamayiz bu durumu, bizim sorunumuz ilk etapda piskolojik!

ertuuu
Orta alanda Tjikuzu-Ceyhun-Colman-Selçuk değil iyi bir attacking midfielder lazım. Bu sene paso kantlara adam aldılar Engin-Gabric Barış-Alanzinho-Yattara vardı zaten yanlış transfer işte belli...

Ortadan Hucüm edecek adam almayacaksan T.Drektör oraya Barışı-Alanzinhoyu orturtmalı.. Başka türlü olmaz

colman varya güyya...

İsmail Coşgun
bu takım
--------------------------------Sylva------------------------
Serkan-----------Giray-----------------Song--------------Ferhat
---------------------------Zafer-------------------
--------------------------Ceyhun-----------------
Yattara------------------Alanzinho----------------Gabric
----------------------Gökhan-----------------
arkadaşlar sizce çift forvet oynarsak nasıl olur bu tek forvetle

Bence zafer ileride ceyhun geride olmalı.Tek forvet daha iyi...

The_Storm
Bu gidişle ligde ilk dördü - ilk sekizi bırakın, ancak düşme hattının üzerinde durabiliriz.

Takımda direnç yok, organizasyon yok, golcü yok.

Ligde Toulouse'den iyi 10 takım var.

Bu hafta Bursa'dan üç yeriz. Basiretsiz yönetim utansın.

iskenderunlu
28.08.2009, 00:10
durmak yok lige devam

Emirhan Çorumlu
TONY MUKEMELDI, Sadece forvet eksikligi var bu takimda her macta iknci yari gibi oynasak iyi sonuclar alacagiz, bursa macini dusunelim simdi, yine kazandik ya ona bakin :

Keske Toulouse gibi yenilseydik ama turlasaydik... kazanmak bazen neyazikki yetmiyor :( Keske Gökhan'in Pozisyonu gol olsaydi ozaman son 10 dakikdaya 2 - 0 girecektik... ofof... Biz Toulouse elemedi... Biz kendi kendimizi eledik avni aker deki macta... cok yazik... yarin cekilise bakmak varken merakla kim cikacak diye... simdi teselli olarak seneye bile diyemiyorum su lig maclarini izledikten sonra taaaa bastan sogdum ligden ya :(:( ne yapmali futbol bile zevk vermiyor cok vahim bir durum...
Baris gitsin Karadenizspora gecenki macin colmani oydu bugün cok top kaypetti... tayfun nasil olduysa sadece 1 büyük hata yapti oda birsey olmadi onun disinda tayfun bugün iyidi... eger Performanslari ayni kalirsa bu Takima yakismayan oyuncular: Cale, Baris... Bugünkü Macta Performanslari kötüydü... barisin yerine serkan balci oynasaymis daha etkili olurmusuz... broos kovulmak istermiyorsa 4-4-2 oynatmali... eger tek forvet diye tutturursa kendini bittirir... Avni Akerde böyle oynasaydik simdi gülen biz olacaktik... Gördük Gignac'ta birsey yapamadi... hic sakatti 10 dk. oynadi ondan demeyin... adam hafta sonuna dinlendirildi ve sakat degildi... anca itiraz... Helal olsun Alanzinho Barisa'da ögretmis kendini yere atmayi =) önümüzdeki maca bile bakalim demicem... sonu belirsiz... Hakkimizda Hayirlisi neyse o olsun :rolleyes:

Salih Edip
mevcut forvetlerle en iyi taktik forvetsiz taktiktir...

veya umutla ceyhun yer değiştirsin umut orta saha da deli gibi koşsun top kapsın pres yapsın ceyhunda forvet oynasın

oeince
Ne diyim ki? Golcü yok, orta sağın ortasında top yapacak adam yok, sağ bek yok, hocanın ne yaptığı belli değil, sonuç ortada...Beşiktaş transferin şu son günlerinde iki transfer peşinde koşuyormuş. Bizim ihtiyacımız gün gibi aşikarken elalem bizim yapmamız gerekenleri bak nasıl çatır çatır yapıyor!

mhayri
En çokda son derece vasat bir takıma elendik ona yanarım...
Tek işe yarayan adamları tek başına yendi bizi...

jako13
ya fransiz spiker gulerek anlatiyormus toluse takiminin yarisi yedekte dinlenmeye alinmis bu nasil polyannacilik iyi oynadik biz bumuyuz yani biz fransa liginde spikerin dalga gectigi bir takimmiyiz milli takim eskiden serefli beraberlikler alirdi ve biz sokaklara dokulurduk cunku 5-8 yememistik rezil olmusuz hala iyiydik denebiliyoor Vallaha bravo

Adamların as oyuncuları mansere,gignac hepsi oyundaydı. İt gibi oynadılar,pozisyonada girdiler.(Slvya tebrik etmek lazım iyi oynadı) çok zevkli,tatlı sert,ihırslı bir maç oldu...Fransız spiker neye güldü bilmem ama Takımımız iyi mücadele etti......!

winner
Yabancı oyuncuların bir takıma daha çok katkı yapması hatta vazgeçilmez olması lazım.Eğer öyle değilse yabancı oynatmak anlamsız.Bu sezon Colman,Cale ve Alanzinho şu ana kadar çok kötü.Sylva,Song,Tjikuzu idare ediyor.Gabriç ve Yattara'yı daha göremedik.Bu durumu görmeyip bazı futbolcuları günah keçisi ilan etmek biraz haksızlık.

A.T.R
28.08.2009, 00:11
Size söylüyorum gerçi siz de farkınsdasınızdır ya, bu maç için HugoBross'a çok fazla bir şey yaptırdığını zannetmiyorum Metin Diyadin'in. Şöyle ki hocaya dediler ki: " hoca bu tur zaten gitti çok fazla efor sarfetmeye gerek yok, hafta sonu Bursa maçı çok daha önemli o yüzden sakatsız ve çok efor sarfetmemiş bir takım olmamız lazım, bırakalım bu maçı gol atmaya gerek yok yenilmeyelim yeter. Eğer bursa maçını kaybedersek ne sen, ne ben, ne de yönetim kalır herşey ters yüz olur"

Ve maç aynen dediğim şekilde oynandı. Galip geldik ama burada ki maçta aldığımız talihsiz sonuç yüzünden elendik. Biz iyi bir takımız ve bu turu kaybetmemiz tamamen talihsizlik. Artık Ligde önümüze bakacağız ve kaybettiğimiz puanları telafi edeceğiz. Takımımız bunu yapacak gücü olduğunu göstermiştir. dencek bakın göreceksiniz.

Tabii biz de safız ya bunu yuttuk. Yemin ediyorum eğer bu takım biraz gayret sarfetseydi belki yine lenecekti ama asla böyle ruhsuz bir görüntü vermeyecekti.

Benim en çok acıdığım kişi Hugo Broos. Zavallı nasıl bir kumpasın içinde olduğunun farkında bile değil ya da farkında ama kaderine boyun eğmiş durumda. Bundan sonra olası ilk puan kaybında Broos'u harcayacaklar, Metin diyadinle devam edip devre arasında yine Şenol Güneş hamlesi yapacaklar. Bakın da görün.

İçmden acı acı sövmek geliyor ama inanın bu kadar ucuzluk yapanlara sövüp de günaha girmeye değmez. Bu kadar insanı aptal yerine koyduklarını zannediyorlar ama asıl kendileri aptal pozisyonuna düşüyorlar farkında değilller ya da umursamıyorlar.

Anlamıyorum, Başkan bütün bunlara nasıl izin verebiliyor.

m.türker61
Cnn maÇi verİyor...

vfor
colman acilen elden çıkartılsın. yerine yabancı alınmasa da olur...

Herkes Gökhan'ın kaçırdığı gol pozisyonunu söylemiş. Ben bir pozisyon daha ilave etmek istiyorum :

Barış'ın şutundan sonra kalecinin sektirdiği topa takipçiliği harika olan (!) Colman'ın topa vuramaması..

Barış şutu vurmuş , adam daha Barış'a bakıyor.

Dipnot : Şutu vuranın Barış olup olmadığından emin değilim ; Barış diye hatırlıyorum.
size varya söyleyecek söz bulamıyorum sylvia ve colman dışında birazda barış dışında inanarak oynayan oyuncu varmıydı 85 dakika çok beğendiğiniz selçuğa nasıl dayandınız? colman vuramadı diyen bakar kör o pozisiyonu oluşturana kadar colmanın kaç hamle yaptığını görmedinmi sözde futbolu bilirsiniz dimi o kadar efor harcayıp birde niye vurmadı derseniz size at gözlüğü bile az kalır.
hele elden çıkarana ne demeli forvet yerine pres yap colman ortasahada pres yap colman arapası ver colman uzun top at colman gol at colman...
bu adam tek elle amuda kalkıp 100 metre top sürüp hattrick yapsa size yaranamaz. baştan kesmişsiniz biletini. onuda satın xavi yi transfer ederiz seneye!!!
onun dışında sahada ölü gibi gezen oyuncularımızıda kutluyorum tebrikler... ayrıca sizin gibi taraftarlarıda kutluyorum...

Salih Edip
fatih tekke de kac mactir gol atiyor versin traboz umut +gökhan bide 1 milyon alsi tekkeyi

daha vermezler tekkeyi advocatt mıdır nedir gitti artık oynar sürekli

Umut Şeref
kötü oynamadık ilk yarıda barışın şutu gololsaydı bence maçı çevirirdik hyırlısı ne yapalım

Mellih
Bence Giray forvet oynamalı adam ileriye çıkınca gol atıyor.. Demekki işin hilesini biliyor

Hotaman
Bu gidişle ligde ilk dördü - ilk sekizi bırakın, ancak düşme hattının üzerinde durabiliriz.

Takımda direnç yok, organizasyon yok, golcü yok.

Ligde Toulouse'den iyi 10 takım var.

Bu hafta Bursa'dan üç yeriz. Basiretsiz yönetim utansın.

Hocam çok ileri görüşlüsünüz. Acaba ilk dörde gireceğimize iddia etsem ve olmazya kazansam bu iddiayı. Sonsuza dek susar mısınız?

Küme düşermişiz.
Pehhh. Yavaş. Yazık!

gokhan_61_
forvet mi varki soruyon tek mi ciftforvetmi diye
kac macdir forverstsiz oyniyozz

Mustafa Ayazoğlu
Egemen yoktu gol yemedik :)

leavemealone
Bu colmana selcuga amatör tayfuna biri dur desin artik yeter vallahi yeter da .

My
28.08.2009, 00:12
Umut ve Gökhan'ı oyuna hiç bir katkıları olmuyor. Bu bizi çok etkiliyor. Sadece bekliyorlar. Adamlarla ne pasa girebiliyosun ne sana top indirebiliyorlar vs.. Forvet transferi çok önemliydi.

temel_yilmaz
Gokhan unal buyuk golcu gokhan b u adamin benim takimida yeri yok Allah Bildigi gibi yapsin bence bir tane paftan forvet lazim goksunun kabahati ne takimini sevmesimi

Serdar A
Bu hengame içinde Ceyhun ve Giray gibi her an A milli düzeye çıkabilecek 23 ve 21 yaşında iki oyuncu kazanıyoruz .

Geçen sene kazanılması gereken oyuncuları ne yazık ki yeni yeni hayata döndürüyoruz .

futbalski60

Azcık mantıklı yorumlar yapalım Keita daha kaç maça çıktı da karşılaştırma yapıyorsun ? Ayrıca lig yeni bitti de haberimiz mi yok ? Nedir bu erkenden teşhis koymalar filan çok bilginiz varsa sizi üst yerlerde görelim basit değil bu iş.

Bir maç çıkışı da bu takım nasıl düzelir diye düşünen çok az ne yazık ki. Her maç çıkışı şunu öldürelim, bunu keselim Pc başından kulüp yönetmek kolay değil. Bu oyuncular da kalitesiz değil azcık sabır.

gauss32
Artık yapacak bişey yok arkadaşlar..Trabzonsporumuzla Avrupa heyecanı yaşayamamak çok kötü..Avni Akerde son dakikada yediğimiz gol ile turu kaybetmiştik zaten..Bu takımın 4 4 2 oynayacağı anlaşıldı artık ve GABRIC kesinlikle sol açık için aradığımız adam inşallah iş yapacak yattara da gelince süper olur..İyi bir forvet transferiyle takım toparlanır bence..

shade6161
gökhan gibi yediği paranıın hakkını vermeyen topcuları eğer sağada tutarsaniz daha cok burada ah vah cekeris...ey yönetim fatih tekkeye 2 milyon euroyu cok gördun senede gökhan unala verdgin parayi gökhan hakedior diyorsaniz diyecek lafım olmaz..yanlıs yapıorsunuz hemde cok yanlıs..1 metreden topu gol yapamayan bir oyuncu sahada olsa ne olur olmasa ne olur..yazıklar olsun...bu mac sadece göstermelik bi mac oldu..skor gorunuo..futbolumuzdan eser yok..sansa bi gol attik iste ondada spekar tayfun diye diye bi hal oldu..tayfunu biz bi sevvemedik speakerde o kadar bagrına bastıki golu tayfın atti diye diye bi hal oldu..

Salih Edip
28.08.2009, 00:13

gignac yoktu gol yemedik

Hea[Ts]ho[Ts]
Bugün anladım ki bu takım 5 forvet oynar ama Tek forvet OYNAYAMAZ!!!

serkanholep
arkadaşlar bence bugün iyi sonuç aldık

ama aişkar bir forvet sorunu var

tecrübesi çok eksik olan bir takımız

song tecrübeli ama o da garip adam

ortasaha ya da forvette kesinlikle

genç olmayan tecrübeli bir isme ihtiyaç var

Kobalas61
Yönetim Borçları Bahane Ediyor Ya
Versin Şimdi Topcuların Hepsine Cezayı
Borçlara Yatırırlar İşte

Mellih
Bursa maçında Umutu-Gökhanı-Colmanı yuhalayalım ne diyorum ben hepsini hepsini

Proof
Ey gidi hoca..

keles76
Colman+alanzinho=7 milyoneuro=elano..
+gokhan+1 milyon avro= keita \\ Bu herseyi acikliyordur heralde..

bunlar nasil bir yonetim tarafindan yonetildigini gosterir futboldan anlamak ve paranin olmasi yetseydi gencler hersene sampiyon olurdu buyuk olmak ,buyuk dusunmek ve buyuk yetenekleri almaktir buyukluk biz ne yapiyoruz kimsenin istemedigi adamlari alarak sanki birilerinin elinden caldik susu vererek sahte buyukluk pesindeyiz sonra is ciddiyete binince sivastan 3 yiyoruz feybeye yeniliyoruz toluse eleniyoruz

İsmail Coşgun

Evet arkadaşım iyi diyorsun da o adamları Trabzona getirebilecek misin sen?İstanbul'a bile ne şartlarla geliyorlar.Doğruları konuşmak gerek...Geç Elanoyla Keitayı.Alanzinho= Fatih Tekke.Diğerleri dursun kenarda belki top falan taşırlar Fatihe...

kimyager
28.08.2009, 00:14
biri bana lütfen neden tayfunun oynadığını neden sürekli geriye oynadığımızı neden pres yapmadığımızı ve neden isteksiz olduğumuzu söylesin ya çıldıracammm...

Hotaman
Bu hengame içinde Ceyhun ve Giray gibi her an A milli düzeye çıkabilecek 23 ve 21 yaşında iki oyuncu kazanıyoruz .

Geçen sene kazanılması gereken oyuncuları ne yazık ki yeni yeni hayata döndürüyoruz .

Aynen öyle. Israrla oynatılmaları gerek. Kim kesilir bilmem ama onlar oynamalı. Hatta Barış'da.

jako13
Yönetim istifa diyen arkadaşları anlamıyorum...yerine ne koyacaklar! Albayrakçılık kulisi almış başını yürümüş! Ne hafızasız ne unutkan adamlarmışız ! Hayret! Sadri Şenerin şu takıma kısa sürede kazandırdığı vizyonunun, dışarıya verdiği sempatinin görülmeyişi, anlanamayışı ne kadar kısır ve dar merkezci olduğumuzu gösteriyor...!

Mellih
28.08.2009, 00:15
Çok doğru tespit...:alkış: Egemen kendisine aşırı güveniyor. Havalara giriyoo olan bizim canımız takımımıza oluyor:mad:

Horispin
takımda kondisyon sorunu var... basmıyorlar. İlk maçta oynamamız gereken futbolu bu maçta oynadık. Kale ve Colman saç baş yoldurdu. Maçta çok basit pas hataları yaptık. Devamlı kendi sahamızda geriye ve yanlara pas yapıyoruz. Dikine oynayan kimse yok. Hoca top bizde olsun istiyo iyi ama gol atmamız gereken maçta böyle oynamamalıydık. Gene de hayırlısı neyse o olsun.

Cafer Bulur
Ikinci yariya bakamadim,nasil oynadik?

Bu arada gökhan yine yüzde yüzü kacirmis ama ben yine de bize forvet lazim degil diyorum.;)

Bu sistemde forvetlerimizin gol atmamasini yadirgamayin arkadaslar.:rolleyes:

iskenderunlu
maçtan sonre istanbul ezikleri justin kanalında kendilerini gösterdiler yazıklarıyla ama bizde diyoruzki SONSUZA KADAR TRABZONSPOR

iril
Gökhanın niçin oynamadığını söyliyim: Özellikle gitmek için oynamıyo. çünkü TS den kazandığı paralarla Ferrarisini aldı. Heralde o ferrariyi Maraş caddesinin parkeli taşlarında sürecek diil ya. Asfaltı olan bi şehre transfer olmak istiyo. Demekki geçen sene kaçan gollerin altında da araba sevdası vardı. adam 1 yıl boyunca para biriktirip sahada ferrariyi hayal etmiş, öyle anlaşılıyor.

gustavo_colman
maçın yıldızları : hugo,tayfun ve gökhan

ertuuu
size varya söyleyecek söz bulamıyorum sylvia ve colman dışında birazda barış dışında inanarak oynayan oyuncu varmıydı 85 dakika çok beğendiğiniz selçuğa nasıl dayandınız? colman vuramadı diyen bakar kör o pozisiyonu oluşturana kadar colmanın kaç hamle yaptığını görmedinmi sözde futbolu bilirsiniz dimi o kadar efor harcayıp birde niye vurmadı derseniz size at gözlüğü bile az kalır.
hele elden çıkarana ne demeli forvet yerine pres yap colman ortasahada pres yap colman arapası ver colman uzun top at colman gol at colman...
bu adam tek elle amuda kalkıp 100 metre top sürüp hattrick yapsa size yaranamaz. baştan kesmişsiniz biletini.
onun dışında sahada ölü gibi gezen oyuncularımızıda kutluyorum tebrikler...

bu colman neymiş be abi.
duygusal olmaya gerek yok.
colman hiçbişe yapmadı.
geçen seneki colman idare ediyordu yine ama böyle giderse bizi yakmaya devam edicek.
sadece istekle de sınırlı değil, gücü olmadığı sürece alan,colman gibi oyuncular takımın sırtına yük olacaktır...

gökçay61

aynen öyle ben maçı izlemeye gitmedim ama 60.dakkadan sonra internetten izledim maçı..yorumcular kahkalar atıyodular bide o kahkahaların arasında gökhan lafı geçti ben bile güldüm..adamlar kesin trabzonda bu gökhan denilen forvet varken bize gol atamaz deyip gülüyodular :D kaldığımız hallere bak!! inat ettiler bir tane forvet almadılar adam gibi rakipler bize gülmekten top oynayamıyor..toulouse un yarısı yedekti zaten zar zor yendik böle sıradan bi takımı..evet belki bu takım küme düşmez ama 14. olursak küme düşmüş gibi etki yapacağını herkes biliyor..!!şimdi bu yorgun takım bursa karşısında ne yapacak herkes biliyor zaten bursada gayet rahat geldi tüm oyuncuları kazanacağız diyor..işin komik tarafı averaj takımı olduk!!!!!:mad:

Hotaman
Yönetim istifa diyen arkadaşları anlamıyorum...yerine ne koyacaklar! Albayrakçılık kulisi almış başını yürümüş! Ne hafızasız ne unutkan adamlarmışız ! Hayret! Sadri Şenerin şu takıma kısa sürede kazandırdığı vizyonunun, dışarıya verdiği sempatinin görülmeyişi, anlanamayışı ne kadar kısır ve dar merkezci olduğumuzu gösteriyor...!

Klasik Trabzonspor mantığı. Bunlar gitsin yerine muhakkak daha iyisi gelir.
Ersun, Aktuğ...?

Salih Edip
28.08.2009, 00:16

Sadri Başkana güveniyorum yalnız eleştirileri dikkate alıp hatalarından vazgeçmeli

gokhan_61_
Gökhanın niçin oynamadığını söyliyim: Özellikle gitmek için oynamıyo. çünkü TS den kazandığı paralarla Ferrarisini aldı. Heralde o ferrariyi Maraş caddesinin parkeli taşlarında sürecek diil ya. Asfaltı olan bi şehre transfer olmak istiyo. Demekki geçen sene kaçan gollerin altında da araba sevdası vardı. adam 1 yıl boyunca para biriktirip sahada ferrariyi hayal etmiş, öyle anlaşılıyor.
:mad::mad::mad::mad::mad:

The_Storm
Gökhan ve Umut'u Karadenizspora...

Colman'ı cehennemin dibine....

Sadri Şener'i evine,

Hacısalihoğlu'nu Bakırköy'e

gönderelim.

My
Bursa maçında Umutu-Gökhanı-Colmanı yuhalayalım ne diyorum ben hepsini hepsiniOldu olacak dar ağaçları kurup yağlı ilmekleri sahaya atalım :) Nasıl iyi fikir dimi :cool:

zahido
Azcık mantıklı yorumlar yapalım Keita daha kaç maça çıktı da karşılaştırma yapıyorsun ? Ayrıca lig yeni bitti de haberimiz mi yok ? Nedir bu erkenden teşhis koymalar filan çok bilginiz varsa sizi üst yerlerde görelim basit değil bu iş.

Bir maç çıkışı da bu takım nasıl düzelir diye düşünen çok az ne yazık ki. Her maç çıkışı şunu öldürelim, bunu keselim Pc başından kulüp yönetmek kolay değil. Bu oyuncular da kalitesiz değil azcık sabır.

Ben gayet mantikli yorumlar yapiyorum..

Sence benim orda anlatmak istedigim neydi?? Hic dusundun mu??

Trabzonspora o adamlarin gelip gelmeyecegini tartismadim...

Ayni paraya isim yapmis ve mevkiisinde iyi olan futbolculara verilen paralari yazdim..

Alanzinho colmanda bu ulkeye geliyor.. Keita elanoda.. Kimseyi kimseyle kiyaslamadim yani merak etme..

Ben sana nasil duzelecegimizide izah ediyim..

Orta sahaya appiah tarzi bi adam (alabiliyorsan aulerio) forvete attigi gol olan bir adam (alabiliyorsan tekke)..

Bu kadar basit mi evet okadar basit..

usameakcelik
28.08.2009, 00:17
biri bana lütfen neden tayfunun oynadığını neden sürekli geriye oynadığımızı neden pres yapmadığımızı ve neden isteksiz olduğumuzu söylesin ya çıldıracammm...
Fizik eksikliği var bence. Hemde çok ciddi. Ama tayfunun neden oynadığını bende çözemedim. Geçen senki Ferhat Çökmüş tayfundan daha iyiydi bence. Tayfun gitseydi o kalsaydı keşke. Isaac de iyi adamdı. Yazık oldu

AKSOY_61
maçın yıldızları song ve slyva ydı bence.
diğerleri tırt.

Ömer1967
gökhan bütün umutları bitirdi kaleyle dip dibe atamadı, kesinlikle bu takım çift forvet oynamalı tabi onları foretten sayarsak

My

Sadri Şener'i evine,

gönderelim.Sonra ? :)

Cafer Bulur
Ne dedik her zaman,orta saha ve forvette mac kopartacak adamlarimiz yok.

Bu aksam oldugu gibi yüzeriz kuygruguna geliriz ama bos döneriz bu oyuncularla.

Bu arada bu galibiyet kimseyi aldatmasin,toulouse un yedek agirlikli kadrosuna karsi oynadik...

Umut Şeref
Keske Toulouse gibi yenilseydik ama turlasaydik... kazanmak bazen neyazikki yetmiyor :( Keske Gökhan'in Pozisyonu gol olsaydi ozaman son 10 dakikdaya 2 - 0 girecektik... ofof... Biz Toulouse elemedi... Biz kendi kendimizi eledik avni aker deki macta... cok yazik... yarin cekilise bakmak varken merakla kim cikacak diye... simdi teselli olarak seneye bile diyemiyorum su lig maclarini izledikten sonra taaaa bastan sogdum ligden ya :(:( ne yapmali futbol bile zevk vermiyor cok vahim bir durum...
Baris gitsin Karadenizspora gecenki macin colmani oydu bugün cok top kaypetti... tayfun nasil olduysa sadece 1 büyük hata yapti oda birsey olmadi onun disinda tayfun bugün iyidi... eger Performanslari ayni kalirsa bu Takima yakismayan oyuncular: Cale, Baris... Bugünkü Macta Performanslari kötüydü... barisin yerine serkan balci oynasaymis daha etkili olurmusuz... broos kovulmak istermiyorsa 4-4-2 oynatmali... eger tek forvet diye tutturursa kendini bittirir... Avni Akerde böyle oynasaydik simdi gülen biz olacaktik... Gördük Gignac'ta birsey yapamadi... hic sakatti 10 dk. oynadi ondan demeyin... adam hafta sonuna dinlendirildi ve sakat degildi... anca itiraz... Helal olsun Alanzinho Barisa'da ögretmis kendini yere atmayi =) önümüzdeki maca bile bakalim demicem... sonu belirsiz... Hakkimizda Hayirlisi neyse o olsun :rolleyes:
gercekr-ten biz kedndimizi yedik tmm 1 yedin ama 2. ve 3. goller çok saçma gollerdi

Salih Edip
Çok doğru tespit...:alkış: Egemen kendisine aşırı güveniyor. Havalara giriyoo olan bizim canımız takımımıza oluyor:mad:

slyva diğer maçlardaki gibi olsaydı veya gignac olsaydı adamlar kazanmak için oynasaydı da gol yemezmiydik acaba:confused:

barto33
fatih artık cok zorrr

İsmail Coşgun
Ey gidi hoca..

Hemde ne ey gidi...

The_Storm
28.08.2009, 00:18
Sonra ? :)

Akıl sağlığımız kurtulur en azından.

Y-DRMS
kimse kusura bakmasında
1-futbolcularmız ruhlarını kaybetmiş.
2-hepsi kendini birer maradona ya da messi sanıyor bu kadar çalım olmaz.
3-elenen bir takımın hocasının dk.85 de oyuncu değiştirmesine gerek yok.
4-barış memiş, futbol çok basit bir oyun çalım atmak için kendini bu kadar kasmana gerek yok.
5-forvetlere laf demiyorum çünkü artık diyecek kelime bulamıyorum.
6-uçakta geri dönerken inşallah biraz olsun düşünürsünüzde artık var gücünüzle lige asılırsınız.

EN BÜYÜK TRABZONSPOR BAŞKA BÜYÜK YOK.

Yavuz Hasan
başka takıma transfer olmak isteyen adam daha hısrlı oynar kendini göstermeye çalışır

uyuşuk uyuşuk sahada dolaşan adamı kim alır

bu futbolla istanbul da ya ibb ye gider ya kasımpaşaya

yalcinsenel
arkadaşlar gökhan o kafa topunu vurabileceği en iyi yere vurdu , ama olmadı. İlk maçta olduğu gibi şans bizden yana değildi. ilk yarıda barışın şutu gol olsa her şey daha farklı olurdu. İlk maçtada da aynı şey umutun şutu gol olsaydı....

Ama lütfen yönetime laf etmeyin, öyle yada böyle yıllar sonra bize şampiyonluk heyecanı ve avrupa heyecanı yaşattılar ilk yıllarında.

Göreceksiniz milli maç arasından sonra bu takım çok daha iyi olacak. ümidinizi kaybetmeyin.

Biz trabzonluyuz, trabzonsporluyuz ve şuna inanın sadri başkanda trabzonlu ve trabzonsporludur.

CaMoKaEnEs
yaa ALLAHınızı seviosanız şu gökhan'ı katlanan biri varmı sacımı basımı yoldum bu kadar ruhsuz adam olabilirmi

deli etti beni resmen

devilkid
bu takımın eksikliği ersun yanaldır...gonder gul gibi hocayı sonra bahaneler ara...

Salih Edip
yarın kuyumcuya git 2 bos teneke götür bunları vereyim bana bir cumhuriyet altını ver de.kuyumcu bu takası kabul ederse bizde fatihi bu yolla geri alırız

eyvallah abi güzel yazmışsın :alkış:

usameakcelik
Colman bu yorumları haketmiyor. Adamı bu maçta oynatmak hataydı. Biraz dinlendirmek lazımdı.

okanyildirim
hafta sonu bursa maçında tepki şart ruhlarını geri gelmesi için(tepki derkende ıslık,küfür,yuhalama değil tabi)

Varlıbaş61
28.08.2009, 00:19
maçın yıldızları : hugo,tayfun ve gökhan

artı engin ve avrupa da oynayamayacak topçu alan yönetim...

gustavo_colman
bana gökhan deme renktas o şahıs izlediğim yerde küfür bazında rekor kırıldı o adamı yazıyorum isteksiz,ruhsuz,saç ektirmiş artist(o kafayı adam gibi vuramıyon di mi) hele bi topa şutu vardı şut denirse 3 yasındaki çocuk gibi pres desen yok yürüyor 1.5 saat artık umuta laf yok gökhan-mehmet batdal takası yapılsın veya gönderilsin nereye gidiyorsa gitsin.Ayrıca tayfunu eleştirdim oynamasın,takımdan kovulsun dedim dinleyen yok sayesinde fransada bi otoban gördük katkılarından dolayı teşekkürler sayın yıldızlar gökhan - tayfun )

irfanb
Hayrettin Hacisalihoglunun taktigi tuttu.
Forvetler yoracak,orta saha gol atacak.
Biz de böylece Avrupa ligine havlu atacagiz.
Bu takima bir forveti cok görenler kina yaksin simdi...

usameakcelik
arkadaşlar gökhan o kafa topunu vurabileceği en iyi yere vurdu , ama olmadı. İlk maçta olduğu gibi şans bizden yana değildi. ilk yarıda barışın şutu gol olsa her şey daha farklı olurdu. İlk maçtada da aynı şey umutun şutu gol olsaydı....

Ama lütfen yönetime laf etmeyin, öyle yada böyle yıllar sonra bize şampiyonluk heyecanı ve avrupa heyecanı yaşattılar ilk yıllarında.

Göreceksiniz milli maç arasından sonra bu takım çok daha iyi olacak. ümidinizi kaybetmeyin.

Biz trabzonluyuz, trabzonsporluyuz ve şuna inanın sadri başkanda trabzonlu ve trabzonsporludur.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:
Altına imzamı atarım

Adem ÖZER

Sadri Şener'i evine,

gönderelim.
:alkış::alkış::alkış:

Doğan Şahin
cnntürk golleri verecek birazdan, şimdi febe maçı özeti var

EMRAH ERTEMOĞLU
Bu takımın kondisyoneri kim ise Allah belasını versin başka bişe demiyorum.

Cafer Bulur
28.08.2009, 00:20
Gökhan in bu sistemde cok gol atip etkili olacagini söyleyenler beri gelsin...

Mesela futbalski 60....

iskenderunlu
demekki ilk maçta futbolcuların ürktüğü touluse yenilebilecek takımmış bunu avni akerde de anlasalardı iyi olurdu

zahido
Evet arkadaşım iyi diyorsun da o adamları Trabzona getirebilecek misin sen?İstanbul'a bile ne şartlarla geliyorlar.Doğruları konuşmak gerek...Geç Elanoyla Keitayı.Alanzinho= Fatih Tekke.Diğerleri dursun kenarda belki top falan taşırlar Fatihe...

Yanlis anlamissin beni..

Ben verdigimiz paralara millet neler neler aliyor diyorum..

Yani biizim bu futbolculara verdigimiz paralara yazik!! ederleri degil diyorum..

Ok?

temel_yilmaz
Tesekkur ediyorum giray ve ceyhuna gercekten yurekten oynadilar baris biraz daha basit oynamali
Gokhan efendi ye birinin dur demesi lazim bu galibiyet kimseyi kandirmasin adamlar rahat rahat oynadilar terini attilar simdi muhtemelen e[lenmeye gidiyorlardir gokhanida alsa bari yanlarina

A.T.R
Colman, benim en büyük hayal kırıklığım bu adam. İnsan bu kadar mı ağır top oynar yahu, sağından soluna dönene kadar akşam oluyor. Kesinlikle inanın kesinlikle bu seviyede hedefleri olan bir takımın topçusu olamaz. Keza Selçuk aynen fena halde agır, Tzikuzu bu maçta fazla seyredemediysek bile fazlası ile ağır. Oyun üretecek bu 3 adamın bu kadar ağır olması bir takım için intihar demektir. Alanzinho, Barış umut bağlanılan isimler inanılmaz derecede güçsüzler. Hele Barış, hem bu memleketin çocuğu hem de bu takımın geleceği olarak kebdisine umut bağlanıyor ama o yerde yatmaktan başka birşey yapmıyor. Kendini geliştirmek, sorumluluk almak adına en ufak bir isteği yok. Bu takımdan anadoluda herhangi bir takıma gönderildiği zaman asla ağlamayacak " bu şehir kendi evlatlarını yiyor" diye.

İlk yarını sonunda da dediğim gibi maça kendini veren Tek adam Sylva idi, Giray ve Song da bu maç fena değillerdi.

Gökhan'a hadi sakatlıktan çıktı diye kredi verelim. Gökhanın meziyetlerinden hiç kimsenin şüphesi yok ama bu kadar gamsız bir görüntü vermesi milleti çıldırtıyor haberi olsun.

Umut, alın işte ne yaparsanız yapın istediğiniz kadar kızın ama hakkını teslim edin elinden geleni yapmak için yırtınıyor. Ha beceremiyor bu onun suçu değil kardeşim yeteneği bu kadar. Suç onun kapasitesini göremeyenler de ve gördükleri halde fazlasını isteyenlerde.

OnurKul
Yazık oldu... Yine üzüldük.

Ruhuyla oynayan oyuncuları gördüm. Onları tebrik ediyorum bu galibiyet için,

ruhsuz oynayan futbolcuları da gördüm onlarıda Allah'a havale ediyorum 3-2 yenildikleri için !

abbas
Ben ömrü hayatımda bu kadar ruhsuz bir futbolcu daha izlemedim. Gökhan dan bahsediyorum. İnsanda azcık utanma olur. Colman fena değildi. Barış bencil ama her türlü oynar bu takımda oynadıkça da üstüne katar. Ahh Barış direkte patlayan top gol olsaydı. Ahh ilk maç....... Top bizi sevmedi be... Tayfun rezaletti. Sağ bek kesinlikle lazım bize. Giray ilk 11 in değişmezi olmalı... Sylva ya da maşallah diyelim...

Salih Edip
28.08.2009, 00:21
Sadri Başkan topla kendini topla takımı sana güveniyorum

Serdar A
Bu gün Hasan sahaya sürülseydi , belkide aradığımız forveti bulacaktık .

Olmadı , başka bahara .

shade6161
Bu takımın kondisyoneri kim ise Allah belasını versin başka bişe demiyorum.

sorma bi tek umut basıordu..onunda konsiyonere ihtiyacyı yok..kendisi tek o işe yarıo sal cayıar dana gibi oyana bu yana kosup dursun:D:D

frkl
Takımda lider sıfatında oyuncuda kalmadı kaptanlığı egemene verilerek birden yeni gelen birisine bu işi yuklemeye kalkıştılar oda bunu kolay kolay kaldıramaz.Bir muddet egemenin dinlendirilmesi lazım..
Eger transfer donemi bitinceye kadar transfer yapılacaksa lider ozelliği yuksek bir oyuncu alınması takımı ateşleyecek birinin olması şart (Fatih bunun en iyi orneği olabilir di )
Colman teknik anlamda iyi bir futbolcu ama goruyorumki son maclarda kendi basına oyun oynamaya calısıyor boyle futbolcuları boş bırakmamak gerkir iyi bir talimatlar sonucunda eski formuna doneceğinin kanısındayım..
Eger forvet hattına transfer olmayacaksa altatnetifleride oynatması lazım bir muddet 2 li forvette umutun yanına koyabilirler..

Hasan61

Bu arada bu galibiyet kimseyi aldatmasin,toulouse un yedek agirlikli kadrosuna karsi oynadik...
4 tane oyuncuları ilk maçta oynamadı
ki yedekten giren mansare ilk maçta oynayan machado'dan çok daha etkili bir oyuncu

İsmail Coşgun
fatih artık cok zorrr

Fatih gelecek diye bir umudun mu vardı...

Salih Edip
28.08.2009, 00:22
Tesekkur ediyorum giray ve ceyhuna gercekten yurekten oynadilar baris biraz daha basit oynamali
Gokhan efendi ye birinin dur demesi lazim bu galibiyet kimseyi kandirmasin adamlar rahat rahat oynadilar terini attilar simdi muhtemelen e[lenmeye gidiyorlardir gokhanida alsa bari yanlarina

gökhan duruyo zaten dur demeye gerek yok abi:)

ARAGORN01
Galip gelmek güzel. Yenilgi serisini sona erdirmek ve yeniden güven kazanmak önemli..

İkinci yarı oldukça iyi bir futbol oynadık. İki maçta da biraz şanslı olabilsek ( her 2 maçta da birer top direkten döndü) ,eleyebilirdik. Ancak geçen sene yanımızda olan şans bu sene maalesef bizi terketti. ( Geçen sene doksan + larda çok maç kazandık , bu sene çok kaybettik)

Bu takımın en kilit 2 oyuncusu henüz takıma katılmamış durumda. Gabriç ve Yattara nın takıma girmesi ile bu takımın nasıl çehre değiştireceğini ve o çok eleştirdiğiniz forvetlerin nasıl leblebi gibi gol atacağını göreceksiniz. Biraz sabır ....

Bu takım Avni Aker de mutlaka çift santrafor oynamalıdır. Engin ve Alanzinho sevdasından vazgeçmeliyiz. ( uedekten girip çakı değiştirebilecek oyuncular ancak üzerine sistem kurulacak oyuncular değiller. İlk maçlardaki ne yaptığını bilmez takım biraz da bu ikisinin ne yaptığını bilmemesinden ortaya çıktı.

Mevkii lerinin oyuncuları ile maça çıkılmalı.

Bursa maçında biraz da şansın yanımızda olmasını diliyorum. Bu sene ilk defa...

jako13

Sadri Şener'i evine,

gönderelim.

Kendine bir yer buldun mu ))) Seni daha doğrusu senin gibi taraftarları ne yapacağız !!! Ne haşin, ne zalim taraftarsınız! Bu futbolcunun pisikolojisi bozulduğunda alemin krali olsa sökmez,top mop oynamaz...Böyle giderse kim gelir bu takımda top oynar..! Hiç düşündünmü? Yıkın kırın bakalım çok yakında geriye birşey kalmayacak....!

AKSOY_61
Bu oyuncuların kondüsyonundan kim sorumlu?
Metin diyadin mi hugo broos mu?

Adamların ayaklarına ağırlık bağlamışlar sanki.
Bu nasıl iştir böyle ya.

sessizkral_1
Bence gökhanın vurduğu topda şansızlık vardı kalecinin sağ ayağına çarptı top.

2. yarı çift forvete dönünce takım birşeyler yapmaya başladı.

Bu takım tek forvet oynayamıyor artık bunu anlaması lazım bross un.

EMiRHAN61
28.08.2009, 00:23
Takım yapabilceğinin en iyisini yaptı Sylva Song eleştirilen isimler hep iyi oynadılar mümkünat çerçevesinde. İlk maçın kurbanı olduk.

barto33
28.08.2009, 00:23
Fatih gelecek diye bir umudun mu vardı...
umut fakirin ekmeğidir be kardes

Fora61
28.08.2009, 00:24
İyi oynadık mucadele ettik diyen arkadaşlara sadece gülüyorum. Hele ilk yarı sahımızdan cıkmadık sanki biz tur alıyoduk 0-0 ra böyle rezalet bi top oynamak olamaz. kanatların çalışırlığı sıfır hele sol kanat birdefa cale gidipte orta yapmazmı 90 dakka boyunca.

Forvetlere gelince herşet gözküyo ztn gignacmıdır nedir adam oyuna girdi gibi pozisyona giriyo bizimkiler 90 dakka oynadı gökhanın bırtane pozisyonu var. mücadele yok hırs yok koşma hiç bişe yok bu takımda.

Nasıl bir taktik anlayışı anlamış deilim oyunu ilerde tutmamız lazımken biz kendı sahımızda kabul edip adamların üzerimize gelmesini bekledik bunu akıl sır erdiremiyorum ben.

Yazıklar olsun valla yazıklar olsun yaa. içimden neler geciyorda diyemıyorum.

irfanb
Sonuess, Ericsson derken,piyango vurdu Broosa
Belcikadan torpilli Broos geldi koşa koşa
Iki aylik zamani yönetim harcar boşa
Ilk ücte olan takim bu yil cok uzak beşe.........................Arkasi yarin:)

vfor
bu colman neymiş be abi.
duygusal olmaya gerek yok.
colman hiçbişe yapmadı.
geçen seneki colman idare ediyordu yine ama böyle giderse bizi yakmaya devam edicek.
sadece istekle de sınırlı değil, gücü olmadığı sürece alan,colman gibi oyuncular takımın sırtına yük olacaktır...

heyy allahım benmi duygusalım yoksa sizmi önyargılı ruh gibi dolaşan bisürü oyuncu var sahada maç boyu tek pres yapan pas atan atak organize eden oyuncu eleştiriliyo ya.
şimdi anlıyorum calenin nie aldığı her topu songa geri attığını, ileri 10 pas atan adam 1 topu hatalı verirse kötü oyuncu oluyo aman kaptırmasın rakibede hep geriye oynasada sorun yok!!! 85 dakika sahada yürüyen düz yolda pas veremeyen selçuğu niye satmıyosunuz çokmu lazım çokmu matah top oynadı.

susuyorum ya bırakın allah aşkına Türkiye'nin en futbolu bilen taraftarına sahibiz öylemi pehhhhhhhh herkes burnunun dikine nereye bakıyosa oraya gidiyo herkes fikir sahibi ama bi şey bilende yok...

mhayri
Hugo hoca çok insan, çok kibar , çok beyefendi ve iyiniyetli...
Bunlar bize çok fazla çok...
Adamı çiğ çiğ yiyorlar ama o hala şanssızdık diyor...

keles76
baskan artik karadeniz sporu birinci lige dogru cikarma vakti geldi gokhani umut tayfunu ve hatta selcuku izin verilyorsa colmani songu oraya cek zaten bu sene ligde bir sey yapamiyacagiz bari onlar yukselsinler bizde kalanlarla lige kaliriz

zahido
Bu gün Hasan sahaya sürülseydi , belkide aradığımız forveti bulacaktık .

Olmadı , başka bahara .

Evett.. Bence bu taraftar ona destekte olacaktir..

Ruhsuz gokhan mi? Beceriksiz umut mu yoksa gelecek vaadeden hasan mi?

Herturlu hasan derim.. Ilk baslarda fiziksel zorluklar cekebilir ama en azindan kendini parcalar bu takim icin..

Uğur GEMİCİOĞLU
İstifa diyenler kimi getirecek acaba takımın başına.Siz istifa diyorsunuz.O zaman ben de diyorum ki Bu takım iç sahadaki maçlarını istanbulda oynasın.Siz takımdan bıkmışsınız belli.Elinizdeki kıymetin değerini bilmiyorsunuz.Geçen sene bu oyuncuları göklere çıkaran da siz değilmiydiniz?

Ben 18 yaşındayım 1 kere şampiyonluk görmedim.Ben ne diyim.O istifa bu istifa gidin o zaman siz geçin takımın başına.

Biz bu renklere körü körüne ağşığız.Varsın bu takım şampiyon olamasın o lanet olası avrupaya da gidemesin.Sizin taraftarlığınız bu karar ( şampiyonluğa ve galibiyete endeksli ) Ne diyim ki başka !

CaMoKaEnEs
colmana yapılan saçma yorumların hiç birine katılmıorum o adam ne işler yaptı bu zamana kadar ne kötülüğünü gördünüz hemen defolsun diosunuz gökhan varken colmana laf sölemek düşmez

TSercaN
28.08.2009, 00:25

Cafer abi, mac kopartacak adamimiz yok diyorsun da, bi onceki yorumunda forvet lazim degil diyordun.

İsmail Coşgun
Yanlis anlamissin beni..

Ben verdigimiz paralara millet neler neler aliyor diyorum..

Yani biizim bu futbolculara verdigimiz paralara yazik!! ederleri degil diyorum..

Ok?

Tamam arkadaşım...

Doğrudur bende katılıyorum sana ama dediklerimi bidaha düşün...

m.türker61
gökhandan ilk geldiği günden beri nefret ediyorum...

ugere
oleyyy be fark yemedik hatta kazandik bala bence kume dusmeyiz bu sezon

atigol
28.08.2009, 00:26
bu maçta gördümki colman yanlış yerde oynatılıyor...alanzinho çıktıktan sonra 10 numara gibi forvet arkası oynayan colman hemen nbütün atakların başlangıcını oluşturdu...15 günlük arada biraz güç depolaması ile bu mevkide iyi işler yapabilir...artık lige bakacaz ama takımın ruhu ve heyecanı gitmiş acil birilerinin bu konuya el atması lazım yoksa işimiz çok zor

mashal61
28.08.2009, 00:26
Burda 1 ay kadar önce sağ bek, forvet yazmaktan bir hal olduk.

Acaba ilk maç ve bu maç gerçek bir sağ bek (Tayfun'a kızmıyorum, çünkü yeri orası değil) ve forvete de Fatih Tekke alınsaydı böyle mi olurdu?

Ondan sonra yönetim biz transferleri yaptık da, bu takımın geçen seneden daha iyi oynaması lazım laflarıyla ancak kendilerini kandırırlar.

Hqmi
28.08.2009, 00:27
Ne diyelim sağlık olsun. Önemli olan bu takım bozulmamalı. Kaptanı felan sokacam diye Giray iyiydi. Bu takımda Barış oynayamaz... Bir kaç adam çıkartıp Alanzinho, Yattara ve Baytar monte edilebilir.

Emirhan Çorumlu
gignac yoktu gol yemedik

GIGNAC kimki... Allah Askina birakin bunlari... Egemen yoktu ve Giray süper oynadi... GIGNAC oynadida ne oldu... 90 dk. oynamis olsa bile birsey yapamazdi... Siz herseyi abartmayi ve oyunculari (GIGNAC) gözünüzde büyütmeyi baya seviyorsunuz... GIGNAC Ronaldo degil... tmm iyi ama abartilacaka yönü yok... okadar Star olsaydi Real'de fln oynardi... bes para etmeyin adamlari büyütmeyin gözünüze yazik...

Umut Şeref
yatın uyuyun artık hadi sabah oruç tutcaksınız kalkamassınız sonra çok üzüldük ama biz burda istedğimiz kadar konuşalım elimizden bişe gelmiyor

İsmail Coşgun
umut fakirin ekmeğidir be kardes

Ekmeğimizi çoktan aldılar kardeş çoktan...

yatara
cnn türkdeki yorumuc demin dedi trabon kendine 4 cü büüyk diyosa golcülerinide kaliteli almasi lazim umutlan gökhan büüyk takim golücsü degil olsaydilar suanda 3 büyüklerde oynarlardi dedi

futbalski60
28.08.2009, 00:28
Bence gökhanın vurduğu topda şansızlık vardı kalecinin sağ ayağına çarptı top.

2. yarı çift forvete dönünce takım birşeyler yapmaya başladı.

Bu takım tek forvet oynayamıyor artık bunu anlaması lazım bross un.

Haklısınız o pozisyon yüzde yüzlük bir pozisyon değildi kaleciyle aralarında çok az mesafe vardı yapılması gerekeni yaptı kaleci bilinçsizce çıkardı tamamen şans faktörü yapacak bir şey yok.

Ama Gökhan sahada etkisiz, fizik gücü yok kamp dönemini kısır geçirdiği belli çok çalışması lazım. Ayrıca bir forvet mutlaka şart.

real_rock
Engin verel Cnn'de Gökhan ile Umut büyük takım golcüsü değil diyor.Eğer Trabzon 4.büyüğüm diyorsa bu daha kaliteli golcüleri olması lazım diyor.Doğru söze ne denir...

Cafer Bulur
Cafer abi, mac kopartacak adamimiz yok diyorsun da, bi onceki yorumunda forvet lazim degil diyordun.
Onu bazilarina gönderme yapmak icin dedim.

Imzama bak,anlarsin.;)

Bu arada turu avni akerde kaybettigimiz zaten ortadaydi.

Avrupa da kendi evinde 3 yiyip deplasmanda turu gecen ya 1 takim cikar ya da 2,bizde bu takim olamazdik.

shade6161
bu hafta hüseyinde bize gol atarsa gelin bakın siz işe:D:D

temel_yilmaz
gökhan duruyo zaten dur demeye gerek yok abi:)

Ne biliyim bilemedim ne yazacagimi ama resmen dalga geciyor bizimle bu takimin birdas pafi var gonder oraya sesi cikarsa hic bisi bilmiyorum su genc cocugu oyunu sokabilme cesaretini gosterebilseydik belkide iyi bir forvetimiz olucakti
Idiia ediyorum bu umut ile gokhani barcelonaya koy 3 mac yapsinlar laportanin bile basini yerler bu ikisi degil yonetim iktidar biile dusurur ama sorun bunlara yalandan guven verenlerde

Osman Yavuz
Burda 1 ay kadar önce sağ bek, forvet yazmaktan bir hal olduk.

Acaba ilk maç ve bu maç gerçek bir sağ bek (Tayfun'a kızmıyorum, çünkü yeri orası değil) ve forvete de Fatih Tekke alınsaydı böyle mi olurdu?

Ondan sonra yönetim biz transferleri yaptık da, bu takımın geçen seneden daha iyi oynaması lazım laflarıyla ancak kendilerini kandırırlar.
Arkadaşım sana katılıyorum bize sağ bek şart diye bi taraflarımızı yırttık da.Söyler misin bana bir oyuncu bu kadar çalım yer mi?Hele hele gerçek mevkisi stoper olan bir adam.Keşke sağ bek olarak Umutla başlasaydı maça.Vallahi billahi bu kadar rahat geçemezdi Mansare onu.

SüRMeNe_6161
28.08.2009, 00:29
Bu Kadar kötü Ve Becerıksız Forvet Olamaz

Serdar A
Bu gidişle Ferhat ve Zafer'in işi hiç zor olmayacak .

üzülüyormuyum ? Keşke bir an önce bu dönüşüm sağlansa , iyi bir yerli iskelet oluşturamadan bu istikrarsız ilerleyişi aşmak mümkün değil .

izzet
cnn türkdeki yorumuc demin dedi trabon kendine 4 cü büüyk diyosa golcülerinide kaliteli almasi lazim umutlan gökhan büüyk takim golücsü degil olsaydilar suanda 3 büyüklerde oynarlardi dedi

gecen sene gökhana bizim kadar para verseydi, fenerbahcenin oyuncusuydu su an gökhan ...

TRabzon 0f Love
Gökhanla umutu koyun avni akere öküz kessinler...

İsmail Coşgun

:cool::cool:

mashal61
28.08.2009, 00:30
Bence o yorumcu büyük takım yorumcusu değil. Eğer olsaydı 3 büyük kanaldan birinde yorumcu olurdu. Tamam biz de eleştiriyoruz ama böyle saçma bir mantık olamaz.

atomania
Beyler kondisiyon yok.

Gecen Sene ne zaman bir Oyuncuya Kramp girdi. Ilk defa Cale de gördüm. Oda bu düsük Tempoda oynayan Macta.
Bir düsünün gecen Sene ne Tempolu Maclar oynadik, bir kerede Kondisiyon sorunu yoktu.

fteotdgs
Trabzonspor camiasina dusman biri, kim olursa olsun, su Gokhan'in ve Yattara'nin verdigi zarari veremez takima. Adamlarin aldigi para ile verdikleri katkiyi karsilastirin; ne demek istedigim cikacak ortaya. Allah askina ilelebet kesin takimdan ikisini de; ilk firsatta da cikarin elden. Zararin neresinden donulse kardir.

61zafer61
sen aklinca bizle alaymi ediyon

Osman Yavuz
Ona biri sormadı mı niye Galatasaray Gökhan'ı alamadı diye?

Peleray
28.08.2009, 00:31
çok ümitliydim efsanedir,trabzonspordur dedim ama nerden bilecektim futbolcuların ruhlarını teslim ettiklerini takıma o trabzon ruhunu kazanma hırsını geri getirecek birileri lazım artık başkan mı olur taraftar mı olur bilemiyrm ama futbolcularının arasından birinin olamayacağı kesin.maç için değerlendirmem ise:

tony silva:3 güzel kurtarış yaptı teki %100lük olmak üzere.teşekkür ediyrm.

song-giray :hatasız oynadılar birde girayın 80 küsür dakikada skorboarda bakıp yüzündeki ifadeyi görünce üzüldüm gerçekten maçı kazanmayı istediği için teşekkür ediyorum.

cale: cale'yi severim gerçekten iyi niyetli bir oyuncu ama durarak oynuyor.uzun paslarından veya uzaklaştrmk için topa vurduklarından diyelim 3den 2si rakibe çarpıyor.ferhata şans verilmeli.

tayfun cora: eveeet tayfun,maç boyunca bir olumlu hareketin olmadı aksine atakladı yavaşlattn barışa yazık ettin.sonra da bir iki yuh yiyince "yok efenim şehir kendi çocuklarına sahip çıkmıyor bize tahammüleri yok" fln ama tayfunum sende kaşınıyn gerçekten son 2 maçtır.yazıklar olsun.

alanzinho - selçuk:sahada yoklardı.külliyen zarar.

ceyhun: mücadele ettin elinden geleni yaptın balına gölünü de attın teşekkür ediyrom.

ve barış memiş:maçın en iyisiydi.1-2 kere bireysel oynamayı düşünmesinin dışında kendisine çok teşekkür ediyorum helal olsun der devamını beklerim kardeşim.

colman: eski colmanı aratıyor kötünün iyisiydi.

gökhan ünal: ruhsuz adam insanların içinden geçilemeyeciğini hala öğrenemedi.kalenin ağzından golü yapamadı.yazıklar olsun.

serkan balcı:ilk 11 başlamalıydı tayfunun yerine istekliydi.
tjikuzu: ?
umut: koşuyor istiyor ama yetenek yok be umutum keşke sndeki hırs gökhanda da olsa.

TRabzon 0f Love
FATİH SULTAN TEKKE attı yine golünü bugün.

Cafer Bulur

üzülüyormuyum ? Keşke bir an önce bu dönüşüm sağlansa , iyi bir yerli iskelet oluşturamadan bu istikrarsız ilerleyişi aşmak mümkün değil .
Öyle gözüküyor,ne varsa yerlide var.

Alanzinho ve colman in bu takimin oyunculari olmadigi gün gectikce ayyuka cikiyor.

Ceyhun,zafer ve ferhat dan daha cok yararlanmaliyiz...

robinhood61
vallahi arkadaşlar ben takımda inanç falan görmedim biraz gayretli olsalardı elerdik bu fransızları sanki bilerek oynamıyorlar gibiydiler. Bursa maçı çok önemli keza yenilirsek büyük bir kaos bizi bekliyor.
yönetimi şimdi d edestekliyorum ama forvet almamaktaki inatlarını çözemedim. amaçlarının ne olduğunu da anlamadım. bence şampiyonluk istemiyorlar.. görünen köy klavuz istemez..benim trabzonsporum koşarak azimle ve hırsla oynayan bi takımdı. zevk alamıyorum bu oyundan. yine hüsran :(

vfor
GIGNAC kimki... Allah Askina birakin bunlari... Egemen yoktu ve Giray süper oynadi... GIGNAC oynadida ne oldu... 90 dk. oynamis olsa bile birsey yapamazdi... Siz herseyi abartmayi ve oyunculari (GIGNAC) gözünüzde büyütmeyi baya seviyorsunuz... GIGNAC Ronaldo degil... tmm iyi ama abartilacaka yönü yok... okadar Star olsaydi Real'de fln oynardi... bes para etmeyin adamlari büyütmeyin gözünüze yazik...

katılıyorum giray artık şu formayı almalı form durumuna göre song egemen yanında oynamalı bu adamın kötü oynadığı maç bilmiyorum ben ama nedense ısrarla yedekte. song iyidi diyoruz evet müdahaleleri yerindeydi ama 2 basit pas hatası yaptıki onları uyanık forvetler affetmezdi. şanslıydık.
calenin yedek kalma zamanı gelmiş. gökhan umut ikisinide birden çıkaralım elimizden biri yetenekli ama ruh gibi diğeri çabalıyor ama yeteneksiz. birleştiremeyeceğimize göre satalım gitsin.

temel_yilmaz
Ama olya birde iyi yerinden bakmak lazim cale ve colmandan kurtulur yerlerine genc arkadaslari oynatiriz

Salih Edip

ya sen bu maçla ilk maçı nasıl kıyaslayabilirsin ki ?

ilk maç adamlar istediler gol atmak istediler gignac vardı bulduğunu attı egemenin ne hatası vardı gollerde..

he bu arada reali kattın olaya cevabını vereyim...

realin 35 milyon euro verip aldığı adamdan daha fazla gol attı bu adam geçen sene ...

Mustafa Mahmutoğlu

kim 5 para eder? senin umut'unla gökhanınmı ?

irfanb
bu hafta hüseyinde bize gol atarsa gelin bakın siz işe:D:D

Hüseyin`in bize gol atanlardan ne eksigi var? :)

sessizkral_1
Haklısınız o pozisyon yüzde yüzlük bir pozisyon değildi kaleciyle aralarında çok az mesafe vardı yapılması gerekeni yaptı kaleci bilinçsizce çıkardı tamamen şans faktörü yapacak bir şey yok.

Ama Gökhan sahada etkisiz, fizik gücü yok kamp dönemini kısır geçirdiği belli çok çalışması lazım. Ayrıca bir forvet mutlaka şart.

Gökhana ilk yarı adam gibi top atılmadı bu adamın üstüne bukadar gidilmesini ben anlamıyorum.1-2 pozisyonda lakayt davrandı ama ben istediği topları alamadığını düşünüyorum.Bursa maçında 4-4-2 de yattara ve gabriçli izleyelim.Adam daha şut çekmedi.Umuttan çok güveniyorum ona.

abbas
28.08.2009, 00:32

İnşallah.. İnşallah daha iyi olucaz.

yatara
macin basindan itibaren 4-4-2 veya 3-4-3 oynasaydik maci 3-0 alirdik

TSercaN
Onu bazilarina gönderme yapmak icin dedim.

Imzama bak,anlarsin.;)

Bu arada turu avni akerde kaybettigimiz zaten ortadaydi.

Avrupa da kendi evinde 3 yiyip deplasmanda turu gecen ya 1 takim cikar ya da 2,bizde bu takim olamazdik.

Dogrudur anladim.Imzani okumamistim daha dogrusu imzalari okumuyorum gozume fazla takilmadigi icin.Bu takima forvet lazim degil diyenler ile futbolu konusmam bile.Senin dedigin mevkilere adam lazim dogru, sag bek almazsak da olur ama o dedigin 2 mevki cok onemli. Bir de Ruhsuz futbolculardan ya da takimi ruhsuz sekilde hazirlayanlardan kurtulmamiz lazim.

Cafer Bulur
28.08.2009, 00:33
Engin verel Cnn'de Gökhan ile Umut büyük takım golcüsü değil diyor.Eğer Trabzon 4.büyüğüm diyorsa bu daha kaliteli golcüleri olması lazım diyor.Doğru söze ne denir...
Biz bize yeteriz renkdaslarim,hayatinda avni akerde mac izlememis adamlarin yorumlarini buraya koymayin,dogru olsa bile...;)

İsmail Coşgun

Yapma arkadaşım Gignac gecen sene neler yaptı aç bak...Adam Fransız milli takım oyuncusu...

A.T.R
heyy allahım benmi duygusalım yoksa sizmi önyargılı ruh gibi dolaşan bisürü oyuncu var sahada maç boyu tek pres yapan pas atan atak organize eden oyuncu eleştiriliyo ya.
şimdi anlıyorum calenin nie aldığı her topu songa geri attığını, ileri 10 pas atan adam 1 topu hatalı verirse kötü oyuncu oluyo aman kaptırmasın rakibede hep geriye oynasada sorun yok!!! 85 dakika sahada yürüyen düz yolda pas veremeyen selçuğu niye satmıyosunuz çokmu lazım çokmu matah top oynadı.

susuyorum ya bırakın allah aşkına Türkiye'nin en futbolu bilen taraftarına sahibiz öylemi pehhhhhhhh herkes burnunun dikine nereye bakıyosa oraya gidiyo herkes fikir sahibi ama bi şey bilende yok...

Diğerleri iyi idi Colman Kötüydü diyen yok. Ama sen de kabul et yani COLMAN EN BERBATLARINDAN BİRİSİ İDİ BU TAKIMIN. Sağından soluna dönene kadar akşam oluyor. Selçuk da ondan farklı değil merak etme. Al sana bak Selçuğu da eleştirdik. Gönlün oldu mu?

BU MAÇ HATTA BU SEZON OYNANAN RESMİ MAÇLARDA AHA BUNU DA COLMAN YAPTI diyebileceğin bir pozisyon var mı birader??

Dogan
Konu ile alakasız ama Bjk 8 milyon euroya tabatayı transfer etti. Yönetim dediğin Bjkde:)

Emirhan Çorumlu
çok ümitliydim efsanedir,trabzonspordur dedim ama nerden bilecektim futbolcuların ruhlarını teslim ettiklerini takıma o trabzon ruhunu kazanma hırsını geri getirecek birileri lazım artık başkan mı olur taraftar mı olur bilemiyrm ama futbolcularının arasından birinin olamayacağı kesin.maç için değerlendirmem ise:

tony silva:3 güzel kurtarış yaptı teki %100lük olmak üzere.teşekkür ediyrm.

song-giray :hatasız oynadılar birde girayın 80 küsür dakikada skorboarda bakıp yüzündeki ifadeyi görünce üzüldüm gerçekten maçı kazanmayı istediği için teşekkür ediyorum.

cale: Cale'yi severim gerçekten iyi niyetli bir oyuncu ama durarak oynuyor.uzun paslarından veya uzaklaştrmk için topa vurduklarından diyelim 3den 2si rakibe çarpıyor.ferhata şans verilmeli.

tayfun cora: Eveeet tayfun,maç boyunca bir olumlu hareketin olmadı aksine atakladı yavaşlattn barışa yazık ettin.sonra da bir iki yuh yiyince "yok efenim şehir kendi çocuklarına sahip çıkmıyor bize tahammüleri yok" fln ama tayfunum sende kaşınıyn gerçekten son 2 maçtır.yazıklar olsun.

alanzinho - selçuk:sahada yoklardı.külliyen zarar.

ceyhun: Mücadele ettin elinden geleni yaptın balına gölünü de attın teşekkür ediyrom.

ve barış memiş:maçın en iyisiydi.1-2 kere bireysel oynamayı düşünmesinin dışında kendisine çok teşekkür ediyorum helal olsun der devamını beklerim kardeşim.

colman: Eski colmanı aratıyor kötünün iyisiydi.

gökhan ünal: Ruhsuz adam insanların içinden geçilemeyeciğini hala öğrenemedi.kalenin ağzından golü yapamadı.yazıklar olsun.

Serkan balcı:ilk 11 başlamalıydı tayfunun yerine istekliydi.
Tjikuzu: ?

Umut: Koşuyor istiyor ama yetenek yok be umutum keşke sndeki hırs gökhanda da olsa.

sÜper yorum... Tam bir Özet... Sadece baris konusuna katilmiyorum ama yinede iyi yorum... Macin yildizlari: Song, giray, sylva, ceyhun;

Aker
28.08.2009, 00:34
Konu ile alakasız ama Bjk 8 milyon euroya tabatayı transfer etti. Yönetim dediğin Bjkde:)

Adamlar yinede çok fazla para saçıyor.

ugere
28.08.2009, 00:35
sen aklinca bizle alaymi ediyon
trabzonspor taraftariyim arkasindayim hep arkasinda oldum ama ayiptir yaziktir gunahtir.napalim yani elestirmeyelimmi takimi.onlar yanlis isler yaptikca sessiz sessiz oturalimmi hayir arkadasim cikaririm sesimi

AdemS
28.08.2009, 00:36
Giray bu takımda her zaman oynamalı.. O bizim gizli golcümüz..

CaMoKaEnEs

senin begenmediğin adam gökhanla umudu satın alır fransa milli takımında oynuor o begenmedin kişi senin forvetlerin hangi milli takımdalar?????

sorin
ilk yarı çok sıkıcı bi takım vardı barışın şutu dışında silikdik ikinci yarı daha iyiydik özellikle golden sonra ilk yarıda ki bitik takıma karşı çok çok iyi bi takımdı diyebiliriz o gökhanı kafası nasıl girmedi hala anlamadım birazda şans meselesi direkten dönen top gökhanın pozisyonu diğer pozisyonlar bu kötü halimizle bile eleyebilirdik ama maçın yıldızı silvaydı bence futbolcular isterse umut var diyorum birde mutlaka 4-4-2 ye dönmeliyiz

ceserdar
Şöyle 3 tane sağlam yabancı oyuncumuz olsa, çok farklı olurdu. 7 tane yabancı oyuncun var, hepsi taraftarın gözünde şaibeli. Yattara'yı katmıyorum aralarına.

Cafer Bulur
Avrupa ligine giremeden galibiyetle veda zügürt tesellisinden baska bir sey degil.

Yine de bursa maci öncesi moral bulmamiz acisindan iyi oldu.

Amaa,toulouse u yendik diye havalara girersek bursa avni akerde tarih yazabilir...

Kubilay ŞAHİN
Geçebileceğimiz Turu Kendi Ellerimizle Rakibe Verdik..

Olsun Sağlık Olsun..

Alıştık Artık Böyle Oyunlara..

Futbolculara Söyleyeceğim Tek Söz Ya Neden Oynamadığınızı Çıkın Açıklayın Yada Açıklamıyorsanız Çıkın Hakkıyla Oynayın.. Oynamak İstemeyen İdmana Çıkmasın..

Bu Nedir Yahu..?

Murathan
Evet ramazan dinlemedim colmana saydirdim..

Sonra colmani hala bu takimda tutanlara saydirdim..

Allah affetsin..
Cümlemizin :D:D:D:D

Hotaman

Farabi benim Zafer'i milli maçlar dışında izleme fırsatım olmadı. Top isteme, sorumluluk alabilme huvviyetine sahip mi? Colman'ın yerinde daha "cesur" bir şekilde oynayabilir mi?

Emirhan Çorumlu
:d
yapma arkadaşım gignac gecen sene neler yaptı aç bak...adam fransız milli takım oyuncusu...

renkdasim okadarini bende biliyorum... Merak etme attigi goller dandik... Eger bir takim sana oynarsa sadece hep zamaninda gs'de hakan sÜkÜre sisirilen toplar gibi sende okadar gol atarsin... Fransiz milli takimina zaman zaman giriyor ve girince hep yedek gecenki macta 1 kere oynadi diye su adam bÜyÜtmeyin okadar bomba golcÜ olsa toulouse isi ne be usta ;) birakin milleti Övmeyide bizim takima bakalim :d Sadece gecen sezon iyidi ondan önceki sezonlarda nerdeydi bu gignac toulouse düsmeye oynarken??? =)

mashal61
Arkadaşım sana katılıyorum bize sağ bek şart diye bi taraflarımızı yırttık da.Söyler misin bana bir oyuncu bu kadar çalım yer mi?Hele hele gerçek mevkisi stoper olan bir adam.Keşke sağ bek olarak Umutla başlasaydı maça.Vallahi billahi bu kadar rahat geçemezdi Mansare onu.
Tayfun'un bir röportajını okumuştum kardeşim, adam ben defansta oynamak isterim diyor. Zaten oynayabileceği yer de orası. Bu adam defansta oynarsa bu kadar çalım yemez. Sağ bekte yeteri kadar hızlı olmadığı için Mansare gibi hızlı oyuncu karşısında bir şey yapamadı. Hatta Serkan da bana göre orta sahada oynamalı. Serkan aslında güzel şut atar, asist yapar, mücadele eder. Hiç olmadı orta sahanın yedeği olur. Transfer döneminde en korktuğum şey sağ bek alınmamasıydı ve korktuğum başıma geldi maalesef.

Salih Edip

saçmalamışsın başka izahı yok...

trabzonun forması küme düşmez

futbalski60
28.08.2009, 00:37
Gökhana ilk yarı adam gibi top atılmadı bu adamın üstüne bukadar gidilmesini ben anlamıyorum.1-2 pozisyonda lakayt davrandı ama ben istediği topları alamadığını düşünüyorum.Bursa maçında 4-4-2 de yattara ve gabriçli izleyelim.Adam daha şut çekmedi.Umuttan çok güveniyorum ona.

Haklısınız Gökhan'ın bu sene hazırlık kampları da dahil oynadığı 4. maç ilk kez 90 dk. oynadı bunu da hatırlatmakta fayda var. Gökhan'ın kalitesini tartışmak hata olur bu sene ya oynuyacak ya oynuyacak bu yüzden iyi bir Gökhan izleyeceğimize inanıyorum. Ama bir forvetimiz daha olsa rekabetten dolayı işimiz daha da kolaylaşırdı.

Muhammed
Gökhan bahsettiğiniz pozisyonda en akıllıca şeyi yaptı ama adamın ayağına çarptı top.

sessizkral_1
Maçın berbatları ; selçuk,tayfun,alanzinho

Maçın iyileri ; diğer oyuncular orta ve iyiydi.

yatara

bjkliler ama tam tersini diyor

Serdar A
28.08.2009, 00:38
Şu saatten sonra Giray ve Ceyhun'u kesmek günahtır .

Zafer şu sakatlıktan yeni çıkmış haliyle Colman'a tercih edilebilir , benim açımdan sakınca yok .

Ferhat aynı şekilde formanın adil dağıtıldığını görmeli .

Ayrıca Bross tepkiden kaçınıyorsa Avni Aker'e Hasan'ı çıkarsın . Bu taraftar alkışlamazsa bizde bir şey bilmiyoruz .

Bu konularda hemfikir miyiz ?

Salih Edip

renkdasim okadarini bende biliyorum... Merak etme attigi goller dandik... Eger bir takim sana oynarsa sadece hep zamaninda gs'de hakan sÜkÜre sisirilen toplar gibi sende okadar gol atarsin... Fransiz milli takimina zaman zaman giriyor ve girince hep yedek gecenki macta 1 kere oynadi diye su adam bÜyÜtmeyin okadar bomba golcÜ olsa toulouse isi ne be usta ;) birakin milleti Övmeyide bizim takima bakalim :d

adam yeni yeni parlıyo önümüzdeki sezon görürüz hangi takımda oynayacağını...

ayrıca attığı goller dandik diyosun bize ilk attığı gol çok ustacaydı kolay değil o topa öyle vurmak...

UğuR
http://www.bordomavi.net/kadro.php

ana sayfamızda bu maç için kadrodaki futbolcularımızı değerlendirebilirsiniz.....

Osman Yavuz
Avrupa'daki orta sınıf takımların santraforları içindeki en iyi santrafor tartışmasız Gignac'dır bana göre.Eğer o beğenmediğiniz Gignac'la Gökhan ters taraflarda olsalardı turu geçen Toulouse değil Trabzonspor olurdu.

ceserdar

Tabata Türkiye'ye geldiğinden beri 8 Milyon €'luk futbol oynamış mı acaba? Colman gibi, Cale gibi yabancı oyuncularımız olduğu sürece, "Bunlardan Yavuz Selim'de çok var." cümlesini daha çok duyarız maalesef. Alan'a sadece top cambazı, Yattara vardı bir tane o kadroda top cambazı, ikiye çıkardık.

Yunus Emre SEYHAN
28.08.2009, 00:39
Biz kac puan yüzünden seri bası olamamıstık?
Bir galibiyetin getirdiği puan sayısı kaç :( ?

Bari sevinecek birşey bulalım :((

ALİ FATİH
Yaa arkadaşlar bu Alanzinho'nun Barış Memiş'ten ne fazlalığı var!!!Kendi insanımıza neden bu kadar fırsat vermiyoruz!!!FATİH TEKKE:::FATİH TEKKE:::FATİH TEKKE:::bu akşam yine golünü attı!!!

Cafer Bulur
O parayla biz takimimizin bütün eksiklerini giderirdik,dehset para vermisler tabata icin.

Öyle yada böyle ,adamlar basari icin her türlü sartlari zorluyorlar.

Delgadonun sözlesmesini dondurup,tabatayi alabilecek kafa bizim yöneticilerde olsa neler olurdu neler...

atigol
Gignac kim ki diyorsunuz..gignac tolouse takımıyla ramızdaki tek farkk...adamların bitirici forveti var bizim yok...gignac tipinde bir adamımız olsaydı çok rahat elerdik bu takımı

Salih Edip
28.08.2009, 00:40
abartmayı çok seviyoruz alanzinhoyu da iyice küçülttünüz

OnurKul

Zafer şu sakatlıktan yeni çıkmış haliyle Colman'a tercih edilebilir , benim açımdan sakınca yok .

Ayrıca Bross tepkiden kaçınıyorsa Avni Aker'e Hasan'ı çıkarsın . Bu taraftar alkışlamazsa bizde bir şey bilmiyoruz .

Güzel özetlemişsin. Ruhsuz oyuncuyu almalı. Ceyhun canlka başla oynadı. Ayrıca zafer'in çok katkısı olacak diye düşünüyorum. Forvet arkası iyi oynayan bir arkadaş. Ferhat'a şans verilmeli, Cale çok formsuz göründü gözüme.

mhayri

Gecenin ve şu kısa maç sürecinin özeti.
Adil dağılım mutlaka sağlanmalı ve hoca bunu mutlaka yapmalı...
Hasan Ahmet için birşey diyemem tanımıyorum ama kendilerine golcü diyenlere
gözdağı amacıyla 11 de başlatılırsa öok sevinirim..

ceserdar

Canını dişine takan, akıllı olan hiçbir futbolcu içerdeki maçlarda tepki almaz.

Murathan
Artık gençlere yönelinmeli ve gelecekteki takımın iskeleti kurulmalı..

Hem bence gençlerimiz çok şeyler başarabilir. Hepsi yetenekli ...

Mustafa Mahmutoğlu

renkdasim okadarini bende biliyorum... Merak etme attigi goller dandik... Eger bir takim sana oynarsa sadece hep zamaninda gs'de hakan sÜkÜre sisirilen toplar gibi sende okadar gol atarsin... Fransiz milli takimina zaman zaman giriyor ve girince hep yedek gecenki macta 1 kere oynadi diye su adam bÜyÜtmeyin okadar bomba golcÜ olsa toulouse isi ne be usta ;) birakin milleti Övmeyide bizim takima bakalim :d Sadece gecen sezon iyidi ondan önceki sezonlarda nerdeydi bu gignac toulouse düsmeye oynarken??? =)

attığı goller dandik ? kanal 1 - spormax biraz fransa ligi maçlarını izle :) sonra yorumlarına devam et lütfen

Hotaman

Hasan konusunda farklı düşünüyorum. Aksine kaybederiz, daha yaşı 17 ve TSL tecrübesi yok. Barış'a benzer, bence.

Zafer'in kondusyonu nedir bilmem, iyiyse kesin oynasın değilse idmanı yesin sonra oynasın.

Colman her harukade kesilsin.

Ceyhun ve Giray'ın 6-8 maç istikrarla oynatılmaları bize ciddi bir güç katar. İnşallah oynatılırlar.

Ferhat'ı Manisaspor maçında sahada görmeyi umuyordum. En azından denenmeli, bir görmeliyiz bu çocuğu.

CaMoKaEnEs
28.08.2009, 00:41
Yaa arkadaşlar bu Alanzihion'nun Barış Memiş'ten ne fazlalığı var!!!Kendi insanımıza neden bu kadar fırsat vermiyoruz!!!

valla öle bir fazlalıgı varkı say say bitmez kendi insanın oldugu halde oda ruhsuzdu çok sımardı

Hasan61
Biz kac puan yüzünden seri bası olamamıstık?
Bir galibiyetin getirdiği puan sayısı kaç :( ?

Bari sevinecek birşey bulalım :((
0.5 bölü katılan Türk takım sayısı puan kazandık bu galibiyetle(tam emin değilim)
artık diğer Türk takımlarının başarılı olmasını bekleyeceğiz
10... puanımız vardı 3 puan bu sene gidiyor eğer Türk takımları başarısız olursa dahada gerileyeceğiz

worldmaster
Bana göre en acil çözüm şudur.Aurello ve Tekke ne yapıp edip alınır ve en azından ilk yarı fazla kopmadan toparlanılır.Ama yapılır mı? hayır!

61zafer61
trabzonspor taraftariyim arkasindayim hep arkasinda oldum ama ayiptir yaziktir gunahtir.napalim yani elestirmeyelimmi takimi.onlar yanlis isler yaptikca sessiz sessiz oturalimmi hayir arkadasim cikaririm sesimi
arkadasim sesini cikarda büylede alay eder gibi olmaz ne demek oley demissin fark yemedik hatta yendik bu sene küme düsmayiz demissin bu nedir kardesim böyle elestiri olmaz bu olsa olsa alay etmektir

Salih Edip
O parayla biz takimimizin bütün eksiklerini giderirdik,dehset para vermisler tabata icin.

Öyle yada böyle ,adamlar basari icin her türlü sartlari zorluyorlar.

Delgadonun sözlesmesini dondurup,tabatayi alabilecek kafa bizim yöneticilerde olsa neler olurdu neler...

abi bana öyle geliyoki saçacak para olsa bizde saçarız iyi takım kurarız ama saçarız yani

Laz_61
gazeteci olsam hocaya sorardim tayfunun kirmizi kart görmesinimi bekliyordu diye.

atigol

Bizde sadece umuta oynuyoruz ama o kadar gol atamıyor demekki var adamda bir yetenek...ayrıca herkes büyük takımda başlamıyor futbola..küçük takımda oynayıpta iyi futbolcu olamaz mı....çok yanlış bir düşünce tarzı

mhayri
Ayrıca Göksu yuda görmek isteriz...

Muhammed

Aynen katılıyorum. Takımdan selçuk,colman,cale,egemen,tayfun kesilmeli. Göbekte 2 oyuncu yeter. Bu ikilide ceyhun ve zafer olsun. Tjikuzu'da olabilir.

Emiroğlu

E bu dallamanın dediği paradox olmuyor mu ?

Büyük golcü alınması lazım - Gökhan-Umut büyük golcü olsaydı 3 büyükte olurdu.

Trabzon büyük golcü alamaz yani , çünkü büyük golcü olan futbolcu 3 büyükte oynardı.

Bende bi alemim.
Engin Verel olduğunu okumamıştım.
Özür.

SüRMeNe_6161
zafer ceyhun giray surekli oynaması gerekıyor

Cafer Bulur
28.08.2009, 00:42

Hemfikiriz,hasan icin oynamasi erken diyordum ama gökhan ve umut un yoklugunda varlik olur bizim icin.

Hasan i bu kadar övdügüne göre bir seyler var herhalde,bursa macinda ikinci yarida da olsa süre almali.

Serdar A
Farabi benim Zafer'i milli maçlar dışında izleme fırsatım olmadı. Top isteme, sorumluluk alabilme huvviyetine sahip mi? Colman'ın yerinde daha "cesur" bir şekilde oynayabilir mi?

Formda ve kendine güvenli bir Zafer , Colman'ı cebinden çıkarır . Pas trafiğini daha akışkan hale getirebilen , dikine etkili oynayan ve müdafa sorumluluklarından kaçmayan bir futbolcu . Keşke birkaç hafta sabır gösterip sahaya sürebilsek .

darkdream
Şöyle 3 tane sağlam yabancı oyuncumuz olsa, çok farklı olurdu. 7 tane yabancı oyuncun var, hepsi taraftarın gözünde şaibeli. Yattara'yı katmıyorum aralarına.

katma zaten ihtiyacımız olduğunda olmayan adamı davar sürüsüne katmak lazım.

Murathan
Hasan Ahmet Sarı tanımıyorum ama bir gese bile o geniş kadrosuna rağmen paf takımından oyuncular oynatıyorsa biz hayli hayli oynatmalıyız.

hodlu
28.08.2009, 00:43
Trabzonspor ya çok yorgun ve güçsüz, yada futbolcular yürüyerek maç kazanacaklarını zannedip sahada yürüyorlar...

OnurKul
Sergen şu an Trabzonspor yönetimine sövüyor...

Ntvspor'da " Stoperlerde sorun var. 2 seneden beri arkadaki ikili sıkıntı dedik hala oyuncu alınmıyor. Egemen ve song Trabzonspor'u götüremez. " diyor.

Biz forvet diyoruz adamlar stoperler sorunlu diyorlar.

Canİlker
arkadaşlar gökhana kızmayın. gökhan ceza sahası içinde etkili olan bir futbolcu. kayseride topu ona getiriyorlardı oda golünü yazıyordu. bizde o şekilde oynamıyor. orta sahaya geliyor, depar atmya çalışıyor. bu sefer yoruluyor. gökhan ceza sahası içinde olsun yeter. bu orta saha ona çok gol attırır diye düşünüyorum.

Salih Edip
zafer ceyhun giray surekli oynaması gerekıyor

ceyhun sürekli oynamamalı bence

SüRMeNe_6161
Tekke Attı Ama Zenit Elendi 27 Ağustos 2009 / 21:56
Fatih Tekke yine golünü attı
UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında Fatih Tekke'nin de formasını giydiği Zenit St. Petersburg ile CD Nacional karşı karşıya geldi.
Petrovsky Stadı'nda oynanan müsabaka 1-1 berabere sona erdi ve Zenit'in Avrupa macerası da bitti.

Milli futbolcumuz Fatih Tekke 34. dakikada takımını öne geçiren golü kaydetse de, Micael 89. dakikada attığı golle turu Nacionel'e getirmiş oldu.

İlk maçı Portekiz temsilcisi kendi sahasında 4-3 kazanmıştı. Deplasmanda güçlü Rus ekibine boyun eğmeyen Nacional, UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalmaya hak kazandı.

Hüseyin İlkin

Kesinlikle.

Bunların yanında Göksu'da monte edilmeli.
Edilmeye çalışılmalı. Tam zamanı.
Geçen sene doğru olmayabilirdi, şimdi tam zamanı.
Denemeye değer.

yatara
aston villada elendi

gustavo_colman
FATİH SULTAN TEKKE attı yine golünü bugün.
helal olsun AH KRAL AH özledik be SADRİ BABA DUY SESİMİZİ BOŞVER BU SAATTEN SONRA OLMAZ AYAKLARINI FRANSADAN RUSYAYA GİT AL GETİR KRALI

Emirhan Çorumlu
adam yeni yeni parlıyo önümüzdeki sezon görürüz hangi takımda oynayacağını...

ayrıca attığı goller dandik diyosun bize ilk attığı gol çok ustacaydı kolay değil o topa öyle vurmak...

tmm arada bir güzel gol de atiyor... o gol güzeldi simdi gelisine vurmustu dogruya dogru ama ben SIKILDIM bu adamin bizim Forumumuzda konusulmasindan... bize ne milletin forvetinden bizim yok sen ona bak... tepe tepe kullansinlar biz ne yapaz sen onu düsün :o

irfanb
Ayrıca Göksu yuda görmek isteriz...

Göksu`yu Broos ta görmek istedi ama Ünal Karaman aldirmamis mac kadrosuna.
Ünal geleli beri islerimiz ters gitmeye basladi ne hikmetse.

SüRMeNe_6161
28.08.2009, 00:44
ceyhun sürekli oynamamalı benceNiye Ceyhun İyi Oyuncu Nezman Ne yapcagı Bellı Olmaz

sorin

colman konusunda sonuna kadar ferhat da sanırım caleyi kesecek ondada aynı fikirdeyim ama forvet için o gencecik çocuğa acırım seyirci ne kadar alkışlasada dizleri titren sabinin daha erken ama 2. yarı mutlaka dakika almalı

Hotaman
E bu dallamanın dediği paradox olmuyor mu ?

Büyük golcü alınması lazım - Gökhan-Umut büyük golcü olsaydı 3 büyükte olurdu.

Trabzon büyük golcü alamaz yani , çünkü büyük golcü olan futbolcu 3 büyükte oynardı.

Bende bi alemim.
Engin Verel olduğunu okumamıştım.

Özür.

Eleman komik biriymiş. Dikkatle takip etmek lazım.:)

Salih Edip
Sergen şu an Trabzonspor yönetimine sövüyor...

Ntvspor'da " Stoperlerde sorun var. 2 seneden beri arkadaki ikili sıkıntı dedik hala oyuncu alınmıyor. Egemen ve song trabzonspor'u götüremez. " diyor.

Biz forvet diyoruz adamlar stoperler sorunlu diyorlar.

ya kaale almayın şu adamı(!)

hodlu
Cale-Colman artık bu takımda oynatılmamalı ve bence yol verip gönderilmeli.Yazık verilen paralara yazık...

yatara
28.08.2009, 00:45
colman bugün sahada tek mücadele eden kiisydi
tayfun durmadan arkadan vurup gol atarimda kahraman ilan ederler beni dercesine durmadan kaleye vurdu

gustavo_colman
arkadaşlar gökhana kızmayın. gökhan ceza sahası içinde etkili olan bir futbolcu. kayseride topu ona getiriyorlardı oda golünü yazıyordu. bizde o şekilde oynamıyor. orta sahaya geliyor, depar atmya çalışıyor. bu sefer yoruluyor. gökhan ceza sahası içinde olsun yeter. bu orta saha ona çok gol attırır diye düşünüyorum.
gökhan gitsin ora boş kalsın eminim daha çok gol atarız bırakalım bu ortasahalar gol atacak muhabbetlerini forvet dediğin gol atacak gol

amour_61
Ben Uefa yetkilisi olsam bu maç hakkında takip başlatırım yada bizim Trabzonsporlu oyuncuların hepsi (Giray hariç) RUHSUZ

Travelair

İyi saçmalamışlar doğrusu

hüseyin1975
Zaferi Almanyada cok seyrettim ve bencede Colmandan daha iyi.
En azindan Colmandan 10 kati fazla mücadele ediyor.

Colman Hanimefendi keyfi istedimi oynuyor...

A.T.R
Allah bu TÜP KAFALI TÜPÇÜYE AKIL FİKİR VERSİN DİCEM ama olmayacak dua olduğundan vazgeçiyorum. Herif Antepi Euro manyağı yaptı yahu. Hayır o bir şey değil de piyasanın da içine etti.
Salak mıdır nedir bu adam ya.

61zafer61
Göksu`yu Broos ta görmek istedi ama Ünal Karaman aldirmamis mac kadrosuna.
Ünal geleli beri islerimiz ters gitmeye basladi ne hikmetse.
ya nerden cikariyosun böyle seyleri hastamisin sen hemserim adami sevmiyosun belli ama niye yalan söylüyosun

Salih Edip
28.08.2009, 00:46
Niye Ceyhun İyi Oyuncu Nezman Ne yapcagı Bellı Olmaz

evet o yüzden zaten ne yapıcağı belli değil...

sivas maçında sonradan girdi maçı aldı...
sonra bi övgüler bi övgüler milli takım falan..
hoca da herkes gibi gaza geldi diyarbakır maçında 11e aldı...
sonra ceyhuna laflar hocaya laflar vs...bu maç iyi oynadı yine 11 oynasın deriz ama...
bi dahaki maçtan sonra görüşmek isterim

Muhammed
Song-Giray ikilisi birkaç hafta daha devam etmeli bence.

vfor
Diğerleri iyi idi Colman Kötüydü diyen yok. Ama sen de kabul et yani COLMAN EN BERBATLARINDAN BİRİSİ İDİ BU TAKIMIN. Sağından soluna dönene kadar akşam oluyor. Selçuk da ondan farklı değil merak etme. Al sana bak Selçuğu da eleştirdik. Gönlün oldu mu?

BU MAÇ HATTA BU SEZON OYNANAN RESMİ MAÇLARDA AHA BUNU DA COLMAN YAPTI diyebileceğin bir pozisyon var mı birader??

var birader colmanın olmadığı hiçbi maçta Trabzonspor ileriye pasla top taşımayı beceremedi, aç izle colmanın bu takımda olduğu her maçı izle bu maçıda ayrıntılı izle kaç kere topu ileriye taşıyabilmişiz ve kaçında colmanın çabası var? bu sezon formsuz olduğunu bende kabul ediyorum ama bu maçta en kötü değil takımın en iyisiydi (sylviayı hariç tutarsak) bende bu kadar iddialıyım. ha bu arada büyük harflerde yazınca daha etkili olmuyo yazdıkların!!!
selçuğuda eleştirmişmiş yapma arkadaşım ya o doğaüstü futbol eleştirilirmi.
colmanla selçuğu bu maçta bile eş tutabiliyosan sana bişey demiyorum.

Ahmet Faruk
Azıcık presle, azıcık mücadeleyle bu maçı alabilirdik istediğimiz gibi...

Takımda bir birine "Hadi hadi" diyen adam yok.

Taç kullanılacak millet salahana salahana dolanıyor..

Bu kadar şuursuzluk olmaz.
Ayıptır ayıp.

Emiroğlu
Avrupa ligine giremeden galibiyetle veda zügürt tesellisinden baska bir sey degil.

Yine de bursa maci öncesi moral bulmamiz acisindan iyi oldu.

Amaa,toulouse u yendik diye havalara girersek bursa avni akerde tarih yazabilir...

Valla ben Toulouse'u yendik diye hiç mutlu falan değilim.

Dışarı çıkan topun defans oyuncusuna çarpması sonucu galip geldik.

Gene bilinçki iki pas yok.
Gene bir oyun kurgusu yok.
Gene salak saçma ruhsuz bir oyun söz konusu.

Sanki bize gol lazım değil.

Maçı izliyorum , hiçbir futbolcumuzda , ne bir telaş ne bir hava ne bir heyecan yok !
YOK YOK YOK !

Sanki sıradan bir hazırlık maçı.Oynansada olur oynanmasada olur.

Ancak böyle bir gol ile galip gelebilirdik.
Öyle de oldu.

Rezalet bir futbol , rezalet bir takım.

Murathan
28.08.2009, 00:47
helal olsun AH KRAL AH özledik be SADRİ BABA DUY SESİMİZİ BOŞVER BU SAATTEN SONRA OLMAZ AYAKLARINI FRANSADAN RUSYAYA GİT AL GETİR KRALI
Sadri BABA he neyse neyse :rolleyes:
Allah biliyor içimden geçenleri ya .

Mustafa Mahmutoğlu
valla öle bir fazlalıgı varkı say say bitmez kendi insanın oldugu halde oda ruhsuzdu çok sımardı

:alkış: kesinlikle. barış çok şımartıldı. şimdi görüyoruz onu. Ne faydası dokundu takıma ? kaç tane orta açtı ? kaç şut çekti ? bu takımdaki bütün futbolcuların artık biraz kulaklarının çekilmesinin vakti geldi..

AKSOY_61
Allah bu TÜP KAFALI TÜPÇÜYE AKIL FİKİR VERSİN DİCEM ama olmayacak dua olduğundan vazgeçiyorum. Herif Antepi Euro manyağı yaptı yahu. Hayır o bir şey değil de piyasanın da içine etti.
Salak mıdır nedir bu adam ya.

antep bjk nin verdiği paralarla bjk den daha sağlam oynacak bi kadro kurarsa kimse şaşırmasın.
şu tüpçünün transfer politikası müthiş.

Murathan
Song-Giray ikilisi birkaç hafta daha devam etmeli bence.
Evet harikaydılar bence :)

Emirhan Çorumlu
28.08.2009, 00:48
Konuyla alakasi yok ama Tuncay Stoke City'ye Transfer oldu... =)

yatara
28.08.2009, 00:48
Valla ben Toulouse'u yendik diye hiç mutlu falan değilim.

Dışarı çıkan topun defans oyuncusuna çarpması sonucu galip geldik.

Gene bilinçki iki pas yok.
Gene bir oyun kurgusu yok.
Gene salak saçma ruhsuz bir oyun söz konusu.

Sanki bize gol lazım değil.

Maçı izliyorum , hiçbir futbolcumuzda , ne bir telaş ne bir hava ne bir heyecan yok !
YOK YOK YOK !

Sanki sıradan bir hazırlık maçı.Oynansada olur oynanmasada olur.

Ancak böyle bir gol ile galip gelebilirdik.
Öyle de oldu.

Rezalet bir futbol , rezalet bir takım.

evet ya dakika doksan hale daha arkada top ceviriyoduk