PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 4. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 1 Bursaspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Alihan Ertürk
30.08.2009, 15:02
Allah yazdıysa bozsun.İşte o zaman bu takım küme düşer mi sorusu için düşünebilirim.

Broos gitti diyelim , yeniden teknik direktör mü aranacak ? Ünal Karaman ne güne duruyor , o olacak tabi teknik direktör. :rolleyes:

AYYILDIZ
30.08.2009, 15:03
Bursa maçı için futbolcuların artık bahanesi yok.Anlamam arkadaş baskı v.s.Bu maçla taraftardan özür dileyeceksiniz.

real_rock
30.08.2009, 15:04
Broos gitti diyelim , yeniden teknik direktör mü aranacak ? Ünal Karaman ne güne duruyor , o olacak tabi teknik direktör. :rolleyes:

Metin Diyadin'e razıyım Ünal'dan Teknik Direktör falan olmaz.Eskiden iyi oyuncuydu lafımız yok ama TD olmak başka birşey.

Furkan Dündar
30.08.2009, 15:05
herkes kadro yazmış da kadrolarda gabriç niye yok bakın görün gabriç bugun kesın 11 de

İsa
30.08.2009, 15:06
Sorun teknik adam değişikliği ile halledilecek bir sorun değil.

Sorun daha büyük,

Zihniyet değişmeli bu olmuyor o zaman zihinler değişmeli.

Değişecek cok yakında cok...

gerenimo
30.08.2009, 15:06
14 yıldır puan bile vermediğimiz bir takıma yenilirsek yazıklar olsun bizi bu hale düşüren yönetime ve futbolculara.. Isırın şu şeftaliyi daa.

daha oynanmamış maç için şimdiden sinirlenmişsin. acil şifalar.

Mustafa Ayazoğlu
30.08.2009, 15:09
Eğer taraftar geçen maç gibi son dk destek verirse maçı alırız. Bursaspor yenmemiz gerekir. Bir devrin sonu olmasın.

Maçı taraftar desteği ile alır yada kaybederiz.

Destek, destek, destek....

pablo_escobar
30.08.2009, 15:10
slyva
song giray egemen ferhat
yattara tjıkuzu selçuk engin(gabric)
gokhan umut

kesınlıkle bgun kadro bu sekılde olmalı 2 forvetımızıde sevmesekte tek oynadılarmı hıc bısey yapamıyolar cıft forvet oynamamız lazım eger yattara yoksa engın saga alanzınho solada olabılır

Cihan
30.08.2009, 15:16
alanzinho ve yattara kadro dışı .. kimse yazmasın bu hoca kendini kovduracak galiba

Mustafa Ayazoğlu
30.08.2009, 15:18
alanzinho ve yattara kadro dışı .. kimse yazmasın bu hoca kendini kovduracak galiba

Yattara sakat, Alanzinho şovmen bize şov değil galibiyet lazım !

Sadettin_
30.08.2009, 15:20
yav abi bu yattara halamı iyileşmedi ya :S

İsa
30.08.2009, 15:21
Eğer taraftar geçen maç gibi son dk destek verirse maçı alırız. Bursaspor yenmemiz gerekir. Bir devrin sonu olmasın.

Maçı taraftar desteği ile alır yada kaybederiz.

Destek, destek, destek....

Taraftarla zerre kadar ilgisi yok,

Maçı alacak teknik,taktik,yetenek,güç ve arzuya sahipse takım alır bu macı.

Sürekli taraftara sorumluluk yüklemenin hiç bir anlamı yok.

Biletini alıp o koltukta oturan her taraftar takımı için yapması gerekeni yapmıştır.

Gerisi yöneticilerin ve oyuncuların işi.

pablo_escobar
30.08.2009, 15:23
tarafatr deyıp durmayın ya napacaktı taraftar eskı taraftar olsaydı dayak bıle yemıstı cogu topcu taraftarlık bısey yok destek verdıde cokmu ıı oynadılarr

Cihan
30.08.2009, 15:25
yattara sakat değil açıklandı...

alanzinho konusunda çokda umrumda değil isterse oynasın isterse oynamasın ama tayfunu orda görürsem sorarım sana şovmen kim diye?

Mustafa Ayazoğlu
30.08.2009, 15:25
Taraftarla zerre kadar ilgisi yok,

Maçı alacak teknik,taktik,yetenek,güç ve arzuya sahipse takım alır bu macı.

Sürekli taraftara sorumluluk yüklemenin hiç bir anlamı yok.

Biletini alıp o koltukta oturan her taraftar takımı için yapması gerekeni yapmıştır.
Geresi yöneticilerin ve oyuncuların işi.

Futbolcular, yönetim ve teknik kadronun durumu ortada umudum yok.

Bari taraftar gereğini yapsa.Yenilgi halinde fatura ağır olur. Taraftar desteği önemli. Rakibi ve hakemi baskı altına almak gerek.

pablo_escobar
30.08.2009, 15:27
tayfun colman cale kesınlıkle 11 de oynamaz hatta fırsatı varsa hemen satın gitsin onların işi değil serkan la alanzınhoda yedek beklemeli bugun cıft forvet oynamalıyız her nekadar forvetlerımızı sevmesekte mecbur

real_rock
30.08.2009, 15:28

Bari taraftar gereğini yapsa.Yenilgi halinde fatura ağır olur. Taraftar desteği önemli. Rakibi ve hakemi baskı altına almak gerek.

Rakip takım ve hakem etki altına alınmalı çok doğru bir söz.Toulouse maçının belli bölümlerinde bunu taraftar başardı bence.Top rakipteyken uğultu çok önemli.Toulouse bile bundan etkilendiyse,Bursa daha çok etkilenir.Ve dikkatinizi çektimi bilmem ama geçen yıl da bu yıl da ne zaman stadda bir sessizlik olsa o zaman gol yiyoruz.

İsa
30.08.2009, 15:30

İçimden mağlup olmak geliyor,

Fırtınalar kopsun istiyorum,

Kelleler havada uçsun istiyorum,

Ama öyle istifa edip kenara çekilmek olmasın birileri bedel ödesin istiyorum,

Daha iyi olur mu ona karar veremiyorum.

Tolunay Abdioğlu
30.08.2009, 15:30
Yattara sakat, Alanzinho şovmen bize şov değil galibiyet lazım !

Yattara'nın oynamasında bir sakınca yok.

Teknik Direktör şans verirse oynıycak.

karaman6106
30.08.2009, 15:31
rotasyon diye diye kadro istikrarı kalmadı.ben a. özenin 5 haftalık takımını istiyorum...alanı o zaman görmüştük.üstelik ateşten gömlek maçlar oynamıştık...

Bahtiyar Öztürk
30.08.2009, 15:32
:alkış::alkış::alkış::alkış:
Alanzinhoyu göklere çıkaran arkadaşlar yanılıyor.Alanzinhonun kaptırdığı toplardan yediğimiz atakların haddi hesabı yok.Son maçlarda ne yaptı biri söylesin bana.Ersun yanal hep aynı kadroyu çıkarınca millet kızıyordu şimdi adam formsuz olanı kesince yine kızıyorlar.

Ben broos u birtek tek forvet başlatırsa kızarım.Çünkü gökhan ünal tek forvet oynayamıyor yanında ona top verecek birisi olmalı.Yapamıyor adam maç boyunca 2 pozisyona girip birisini atamayınca kötü adam oluyor.Geçen yıl ligde en çok pozisyona giren takımdık açık ara.Bu sene pozisyona giremiyoruz.Sebebini Touluse karşısında 2. yarı kadrosu gösterir.

Ha ayrıca medyatrabzonun her yazdığına inanmayın.Kadroda vardır.Ama bence alanzinho ilk 11 oyuncusu değil!Ancak büyük maçlarad iş yapar.Dişe diş oynayan sert oynayan takımlara karşı alanzinho ile daima 10 kişisiniz.

irfanb
30.08.2009, 15:33
Bu futbolcular kendilerine ödenen astronomik transfer paralarinin baskisini hisssetmiyorlar da, bu paralarin karsiligi kendilerinden istendiginde neden baski hissediyorlar anlamis degilim.

Tolunay Abdioğlu
30.08.2009, 15:34
Haber61'in muhtemek 11'i.

TRABZONSPOR: Sylva, Serkan, Song, Giray, Cale, Tjikuzu, Selçuk, Colman, Gabriç, Engin, Gökhan

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=43068

TheRapZoNe
30.08.2009, 15:36
Bu futbolcular kendilerine ödenen astronomik transfer paralarinin baskisini hisssetmiyorlar da, bu paralarin karsiligi kendilerinden istendiginde neden baski hissediyorlar anlamis degilim.

Çok doğru..

ccd6167
30.08.2009, 15:36
alanzınhoya verılen paraya acıyorum gercekten.gecen sene bıze 1 mac almadı adam ya.ozere tekkeye verılseydı o para bu sene daha ıyı olcaktık valla

coach
30.08.2009, 15:38
Hedeflerimizden uzak,avrupaya havlu atmış,taraftarlarını ve sevenlerini üzmüş bir Trabzonspor...

Bursa'ya yenilmişiz ve ya 5 tane atmışız ne olucak ,,

Muhammed
30.08.2009, 15:38
Alanzinho ve Yattara eğer gerçekten kadro dışı ise güle güle Hugo Broos.

Tolunay Abdioğlu
30.08.2009, 15:40
alanzınhoya verılen paraya acıyorum gercekten.gecen sene bıze 1 mac almadı adam ya.ozere tekkeye verılseydı o para bu sene daha ıyı olcaktık valla

1 maç aldırmadı diyorsunuz ama.

Geçen sene Evimizde oynadığımız G.saray maçından onun sayesinde 1 puan çıkarttık.

Alanzinho'yu savunmak için söylemiyorum.

Bu sezon gerçekten oda kendinde değil.

AYYILDIZ
30.08.2009, 15:41
Hoca da iyice saçmalıyor.Alanzinho neden ilk 11'de olmaz.Colman veya Selçuk daha mı formda bunlara göre yazık gerçekten.

Tolunay Abdioğlu
30.08.2009, 15:41
Alanzinho ve Yattara eğer gerçekten kadro dışı ise güle güle Hugo Broos.

Bu haberi medyatrabzon verdi.

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=4698

Şimdi bide en üstte sağdaki Logoya bakın ne yazıyor.

İşin içinde medyatrabzon varsa ben İ-nan-mam.

İskender Çakmak
30.08.2009, 15:42
ligtvnin yaptıgı kadroda da yattara ve alanzinho yok gerçi sadece ilk onbirleri yazmış yattarayı kadro ya almamasını anlarım ama Alanzinhoyu kadroya almadıysa hugo broos a hiç bir türlü güvenim kalmaz

İsa
30.08.2009, 15:44
Hedeflerimizden uzak,avrupaya havlu atmış,taraftarlarını ve sevenlerini üzmüş bir Trabzonspor...

Bursa'ya yenilmişiz ve ya 5 tane atmışız ne olucak ,,
Ben hiç böyle bakmamıştım.

Şampiyon olamıyacağımızı biliyordum ama farkına varmamıştım.

Bari kendime avrupa'dan bir takım seçip onu destekliyim.

Madem bu renklere aşığız bu sezon barcelonalıyım.

irfanb
30.08.2009, 15:44
Broos zaten emanetci, gidis biletini öne aldirmak istiyor.
Idamlik mahkumun son isteklerini hos görün artik.:)

uemit
30.08.2009, 15:45
aslinda kadro söyle olsun..
onur
göksu song giray ferhat
yattara ceyhun zafer yelen gabric
baris
hasan ahmet sari

( sag bek ve forvet okadar formsuz kötü ki yedekleri bile o mevkinin futbolculari degil :))

Anıl C
30.08.2009, 15:46
iyi yapmış alanzinhoyu almamakla
belki akıllanır
acıyorum giden 4.5 milyon avroya

serdaracıl
30.08.2009, 15:47
İçimden mağlup olmak geliyor,

Fırtınalar kopsun istiyorum,

Kelleler havada uçsun istiyorum,

Ama öyle istifa edip kenara çekilmek olmasın birileri bedel ödesin istiyorum,

Daha iyi olur mu ona karar veremiyorum.

Aman allahım:eek:

Oğuzhan Fidan
30.08.2009, 15:48
alanzinho ve yattara gibi elimizde süper yetenekli futbolcular var. bu adamlar çıkar bi hareket yapar maç alır tabiri caizze hugo saçmaladın.. eğer kişisel nedenlerden dolayı adamı kadro dışı bıraktıysa kendi sonunu hazırlıyo!

babaschar
30.08.2009, 15:48
havaya girmemiz için kazanmak yetmez 5 atmak gerek !!!!

gabricin kumasını gördük artık bir de modelini görelim !!!

olası bir puan kaybında( ki bunu manisa maçında diyerek zaten krediyi tükettik) bu sefer harbi iddiasız duruma geliriz !!!

İsa
30.08.2009, 15:50
havaya girmemiz için kazanmak yetmez 5 atmak gerek !!!!

gabricin kumasını gördük artık bir de modelini görelim !!!

olası bir puan kaybında( ki bunu manisa maçında diyerek zaten krediyi tükettik) bu sefer harbi iddiasız duruma geliriz !!!

Bir iddiamız var mı gercekten?

serdaracıl
30.08.2009, 15:50
Uşaklar şu ramazan ayında bari biraz sakin olalım:) Oynanmamış maçı verdik rakibe ya...

mourner
30.08.2009, 15:51

alanzinho gecen sene bence cok faydalı oldu.bu sene takımın tamamı kötü oldugu için onun tek basına maç kurtarmasını beklemek olmaz zaten.tekke bence de alınmalı ama özer sakatlıktan 3 maç arka arkaya oynayamıyor.

mourner
30.08.2009, 15:53
alanzinho ve yattara gibi elimizde süper yetenekli futbolcular var. bu adamlar çıkar bi hareket yapar maç alır tabiri caizze hugo saçmaladın.. eğer kişisel nedenlerden dolayı adamı kadro dışı bıraktıysa kendi sonunu hazırlıyo!

kesinlikle katılıyorum..

zahido
30.08.2009, 15:54

Nasil kadro disi? 18de degiller mi?

Yunus Emre SEYHAN
30.08.2009, 15:55
iyi yapmış alanzinhoyu almamakla
belki akıllanır
acıyorum giden 4.5 milyon avroya
Öyle bir demişsiniz ki sanki Bütün takımdaki oyuncular takır takır oynuyor,Alanzinho oynamıyor.

Sivasspor ve Diyarbakırspor maçlarında ofansif olarak en büyük gücümüzdü.

Geçen yılın son haftalarınad yakaladığı o formu yakalasa kimse durduramaz Alanzinho'yu. Ama hiç bir oyuncumuz (Song Hariç) Geçen yıl oynadıkları gibi değil.

Zaten Colman ve Selcuk oynamayınca takım dağılıyor.

babaschar
30.08.2009, 15:56
Bir iddiamız var mı gercekten?

5 atarsak olur, 3 puan yeterli değil !!!

hami özer
30.08.2009, 15:57
dünyanın en çok oynanan oynu pes 2010 serisinde sivasspor lisansını almış ve oyuna dahil etmiştir.biz bir trabzonsporlu olarak trabzonsporunda olmasını istiyoruz.konamiye gerekli tepkileride koyduk.lütfen sizde bişeyler yapın.trabzonsporuda görmek istiyoruz.lütfen bir futbol oyunda trabzonsporu görmek istiyoruz.hem trabzon olursa dünyaca tanınır.yöneticiler lütfen bir tepki koyulsun

Alihan Ertürk
30.08.2009, 15:58
Nerden çıktı Alan ve Yattara'nın kadroda olmadığı ?

İsa
30.08.2009, 15:58
Uşaklar şu ramazan ayında bari biraz sakin olalım:) Oynanmamış maçı verdik rakibe ya...
Yahu biz macı veriyoruz yine iyi

Yönetim oynanmamış koca ligi verdi rakiplere!

Tolunay Abdioğlu
30.08.2009, 16:00
Nerden çıktı Alan ve Yattara'nın kadroda olmadığı ?

Medyatrabzon ::)

İsa
30.08.2009, 16:01
Herşeyi anlarımda bugün yine orta alanda Selcuk-Colman-Tjıkuzu 3 lüsünü görürsem Broos'a da kızarım.

Hele Selcuğu tek forvet arkasında görürsem daha cok kızarım.

Alihan Ertürk
30.08.2009, 16:02
Medyatrabzon ::)

Yalandır inanmayın ..

MedyaTrabzon'un yaptığı haber için mi tartışıyorsunuz ? :rolleyes:

Tolunay Abdioğlu
Yalandır inanmayın ..

Bende öle diyorum :)

vatandas61
Yalandır inanmayın ..

haber insallah dogru degildir. Eger dogruysa bu mactan hic ümidim kalmaz.

İsa
30.08.2009, 16:03
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=60532

Ah yönetim ah her geçen gün sana olan kızgınlığım artıyor!

serdaracıl
Yahu biz macı veriyoruz yine iyi

Yönetim oynanmamış koca ligi verdi rakiplere!

Yanal'dan daha iyi bir hoca getiremedik, bundan daha iyi bir yönetim de bulamayız. Bence yönetime ve gelir arttırıcı politikalara destek vermeliyiz.

serdaracıl
medyatrabzon yazdıysa yalandır:)

serdaracıl
30.08.2009, 16:04
Bursa'da kaptan ömer'i alıcı gözüyle izleyin bu maç

Travelair
30.08.2009, 16:04
http://www.load-it-up.de/091124/Pug5uu75.jpg

- Fatih Tekke`yi alsak kimin yerine oynatacagiz ? :)

O sözde Fatih ismi yoktu. İsim yoktu. Daha çok Gabric'in transferine bir temkin havasındaydı. Çünkü Alanzinho'yu da sol kanat diye almıştı 4 milyon € vererek. "Futbolcu transfer ederken hocaya sormam lazım" dedi, "Bu oyuncu gelirse kim yedek kalacak" Gayet normal bir sözdü

irfanb
30.08.2009, 16:08
O sözde Fatih ismi yoktu. İsim yoktu. Daha çok Gabric'in transferine bir temkin havasındaydı. Çünkü Alanzinho'yu da sol kanat diye almıştı 4 milyon € vererek. "Futbolcu transfer ederken hocaya sormam lazım" dedi, "Bu oyuncu gelirse kim yedek kalacak" Gayet normal bir sözdü

O sözün sonundaki tebessüm bir espri oldugunu ifade ediyordu.:)

gerenimo
Herşeyi anlarımda bugün yine orta alanda Selcuk-Colman-Tjıkuzu 3 lüsünü görürsem Broos'a da kızarım.

Hele Selcuğu tek forvet arkasında görürsem daha cok kızarım.

başka isteklerin de var mı. klübün adını da değiştirelim istediğin bi simi verelerim. sadece kadro hoca yönetim kesmez seni.

Travelair
Bu maçta yenilirsek ki öyle görünüyor, Hayrettin Hacısalihoğlu'nun istifasını bekliyorum. Eder etmez kendi bileceği iş

Mustafa AYDIN
30.08.2009, 16:09
......................Slyva..................

Serkan........Giray.......Song...........Cale

........................Ceyhun..................

Engin........Colman........Alanzinho.........Gabri c

.......................Gökhan Ünal....................

Buda benim 11i im

Arkayı dörtleyelim :)

ilhan
30.08.2009, 16:10
Bursa ile ilgili bir şeyler yazarken aramızda Bursalı olup Trabzonspor'u tutanları unutmayın arkadaşlar. Hiç yakışık şeyler değil.

İsa
Bursa'da kaptan ömer'i alıcı gözüyle izleyin bu maç
Bekir Ozan'ı da izleyelim,

yok yok izlemeyelim boşu boşuna!

Travelair
O sözün sonundaki tebessüm bir espri oldugunu ifade ediyordu.:)

Ona bakarsanız bu sözünüz de espri :)

irfanb
30.08.2009, 16:11
O espri degildi.

blacksilva
30.08.2009, 16:12
yine 5ler havada ucusuyor ya inanamiyorum hala akillanamadik mi? biz her mac 1-2 attariz bunu anlayin

Oğuz KUL
30.08.2009, 16:12
Maçı alacağız 2-0 buraya yazıyorum sakin olun :)

Oruç
30.08.2009, 16:13
Tj-Selçuk-Colman birlikte oynarsa yenilgi kaçınılmaz olacaktır.

lazanya61
30.08.2009, 16:16
4-0 dedik uşaklar rahat olun umutun golü var

serdaracıl
30.08.2009, 16:19
Yeri değil ama şurada tek Trabzonsporlu oyuncu olmaması gelecek adına kaygı verici
Ayrıca forvetteki 3 futbolcuya da dikkat
Ümit Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:
Kaleciler: Volkan Babacan (Fenerbahçe), Cenk Gönen (Denizlispor)
Savunma: Rıdvan Şimşek (Beşiktaş), Serdar Aziz (Bursaspor), Aykut Muhammed Demir (Gençlerbirliği), Güray Vural (Denizlispor), Serdar Kesimal (Kayserispor), Abdullah Karmil (Trabzon Karadenizspor), Serkan Şahin (FC Basel)
Orta Alan: Aydın Yılmaz (Galatasaray), Jem Karacan (FC Reading), Necip Uysal (Beşiktaş), Ergün Berisha (Udinese Calcio), Yiğit İsmail Gökoğlan (Manisaspor), Zeki Korkmaz (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Gökhan Tören (FC Chelsea), Tunay Torun (Hamburg)
Forvet: Mustafa Pektemek (Gençlerbirliği), Deniz Yılmaz (FC Bayern Münih), Tevfik Köse (Bayer 04 Leverkusen)

Jester
30.08.2009, 16:21
---------------Tony-------------------

Tiji-------Song------Giray-------Ferhat

Serkan-----Ceyhun----Engin-----Gabric

--------------Selçuk-----------------

------------Gökhan-------------------

İskender Çakmak
30.08.2009, 16:21
çoğu kişi 1 0'a tav boş verelim 4 0 3 puan bizim olsun skor vermek bize iyi gelmiyor örnekleri var

titanic
30.08.2009, 16:22
3-1 Umut(2),ceyhun

Serdar A
30.08.2009, 16:22
Bursa ile ilgili bir şeyler yazarken aramızda Bursalı olup Trabzonspor'u tutanları unutmayın arkadaşlar. Hiç yakışık şeyler değil.

Kaldı mı öyle taraftar ?

Ben zannetmiyorum . Coğrafi büyüklük eskide kaldı .

Küçüldükçe küçülüyoruz .

Emre ÖZTÜRK
30.08.2009, 16:23
maç bence 0-0 bitecek tabi defanste egemen oynamazsa eğer oynarsa mutlaka gol yeriz.Egemen in form durumu gerçekten skandal

titanic
30.08.2009, 16:26
Kaldı mı öyle taraftar ?

Küçüldükçe küçülüyoruz .
1 kişi bile varsa alınır,hoş değil.Şehir ile takımı ayrı tutmak gerekiyor

Adem Erdoğan
30.08.2009, 16:27
Bu maçta yenilirsek ki öyle görünüyor, Hayrettin Hacısalihoğlu'nun istifasını bekliyorum. Eder etmez kendi bileceği iş

ben her ihtimalde istifa etmesini bekliyorum ama o adam istifa etmez,

Serdar A
30.08.2009, 16:29
1 kişi bile varsa alınır,hoş değil.Şehir ile takımı ayrı tutmak gerekiyor

Söylenenleri onaylamıyorum , çok ayıp ve yersiz .

Ayrıca bir kişinin bile olduğunu sanmıyorum . Hadi bulun çıkarın . Yok .

Barış Bağcıoğlu
30.08.2009, 16:30
Yeri değil ama şurada tek Trabzonsporlu oyuncu olmaması gelecek adına kaygı verici
Ayrıca forvetteki 3 futbolcuya da dikkat
Ümit Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:
Kaleciler: Volkan Babacan (Fenerbahçe), Cenk Gönen (Denizlispor)
Savunma: Rıdvan Şimşek (Beşiktaş), Serdar Aziz (Bursaspor), Aykut Muhammed Demir (Gençlerbirliği), Güray Vural (Denizlispor), Serdar Kesimal (Kayserispor), Abdullah Karmil (Trabzon Karadenizspor), Serkan Şahin (FC Basel)
Orta Alan: Aydın Yılmaz (Galatasaray), Jem Karacan (FC Reading), Necip Uysal (Beşiktaş), Ergün Berisha (Udinese Calcio), Yiğit İsmail Gökoğlan (Manisaspor), Zeki Korkmaz (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Gökhan Tören (FC Chelsea), Tunay Torun (Hamburg)
Forvet: Mustafa Pektemek (Gençlerbirliği), Deniz Yılmaz (FC Bayern Münih), Tevfik Köse (Bayer 04 Leverkusen)

Sonuna kadar altına imzamı atarım

Şampiyonluk kovaladığımız yıllarad Ümit vr A milli takımda en az 4-5 er oyuncumuz oluyordu bu gerçekten önemli bir kriter var Şimdi kadroya bakın hangi oyuncumuz A milli takımda direk 11 de oynayabilir

Tahsin Ağaoğlu
30.08.2009, 16:31
......................Slyva..................

Serkan........Giray.......Song...........Cale

........................Ceyhun..................

Engin........Colman........Alanzinho.........Gabri c

.......................Gökhan Ünal....................

Buda benim 11i im

Arkayı dörtleyelim :)
aynen bu kadro iii belki yattara olablir birinin yerine

Tahsin Ağaoğlu
30.08.2009, 16:32
Sonuna kadar altına imzamı atarım

Şampiyonluk kovaladığımız yıllarad Ümit vr A milli takımda en az 4-5 er oyuncumuz oluyordu bu gerçekten önemli bir kriter var Şimdi kadroya bakın hangi oyuncumuz A milli takımda direk 11 de oynayabilir
önceden yine bi onuru alıyodular şimdi oynamayınca onuda almıolar

aysant_61
30.08.2009, 16:33
Kaldı mı öyle taraftar ?

Küçüldükçe küçülüyoruz .

bursada arabaların %50 sini plakası 61 le biter ve nufusun 5/2 sinden coğu trabzon sporu tutar. bursada kendimi yabancı hissetmedim internet cafeye girdim menejer oyunları var abi herkezmi trabzonspor olur ya... ya işte böyle beim trabzonsporu tutan urfalı arkadaşım var.

M.Kılıç50
30.08.2009, 16:36
ahhhh aaaaahhhhh
Baslamis yine herkes Skor Yazmaya... 4-0, 3-1... :(

mashal61
......................Sylva......................
Serkan.......Giray......Egemen.......Cale
...............Ceyhun....Selçuk.............
Yattara..................................Gabric
...............Umut........Gökhan............

Ben bu kadroyu görmek isterim. Ama bu olmasa bile çift forvet olsa hayır demem. Forvetlere ne kadar kızsak da tek forvetle olmuyor.

Hami_41
Kaldı mı öyle taraftar ?

Küçüldükçe küçülüyoruz .

Niye olmasın ben kendimden düşünüyorum ben İzmit'liyim bir çok Trabzon'ludan çok Trabzonsporluyum.Bursa'da doğsaydım da Trabzonsporlu olurdum...

alihan_61
30.08.2009, 16:37
trabzonsporun her sehırde her yerde taraftarı wardır..trabzonsporluluk bılıncının gelısmesı lazımdır ..bır ınsanın trabzonsporu tutması ıcın ılla trabzon dogumlu olması gerekmez...bunu sawunanlar trabzonsporumuzu kucultmekten baska bıse yapmazlar

Serdar A
30.08.2009, 16:39
bursada arabaların %50 sini plakası 61 le biter ve nufusun 5/2 sinden coğu trabzon sporu tutar. bursada kendimi yabancı hissetmedim internet cafeye girdim menejer oyunları var abi herkezmi trabzonspor olur ya... ya işte böyle beim trabzonsporu tutan urfalı arkadaşım var.

Bursa'da yaşayan benimde çok fazla Trabzon kökenli tanıdığım var , her biri Trabzonspor'a sevgi ile bağlanmış insanlar . Mesele Trabzon şehri ile bir kan bağı olmayıp , eski yıllarda olduğu gibi Trabzonspor'u davası ve duruşu için seven insanlar olup olmadığı . Ben öylesine rastlamadım , henüz gözümle şahit olduğum bir durum yok .

Erdal
30.08.2009, 16:40
Kötü bir rüya görmedim...

Remzi
30.08.2009, 16:41

Aramızda öyle üye var abi şahsen tanıyorum. Ve burada da yazar.:)

irfanb
30.08.2009, 16:42
Kötü bir rüya görmedim...

Günaydin.:)

Serdar A
30.08.2009, 16:46

Olanların hepsinin 35 yaş ve üzeri olması ne ilginç bir tesadüf öyle değil mi ?

Bursa öyle ya da böyle şehir takımı ile sürekli Trabzon'a rakip olmuş . Böyle kentlerde bizler yaşında Trabzonspor'lu ya rastlamanın imkansıza yakın olduğunu düşünüyorum .

Yerelleşiyoruz , isteyerek ya da istemeyerek yerelleşiyoruz .

Erdal
30.08.2009, 16:48
Yahu bırakın onu bunu da şurda bir mesaj yazıyorsunuz derhal özel mesajlar yağıyor...Mersin'den Adanadan birileri çıkıyor yer tarif ediyor telefon veriyor...Adıyamandan biri mesaj yazıyor Kırıkhan a gidecekseniz iftar hazırlatacağım diyor...Almanyadan İrfan abi haber verdim bile vazgeçemezsin artık diyor....Yahu düşünsenize müthiş bir şey bu....Müthiş bir güç....Safları sık tutalım çapı genişletelim...Gerisi gelir...Gelecek...

irfanb
30.08.2009, 16:51
Lahana corban kaynamaya basladi bile Erdal.
Yavas yavas yola cik istersen.
Bosuna dememisler BIZE HER YER TRABZON diye.:)

Uğur KÜÇÜK
Bursa'da yaşayan benimde çok fazla Trabzon kökenli tanıdığım var , her biri Trabzonspor'a sevgi ile bağlanmış insanlar . Mesele Trabzon şehri ile bir kan bağı olmayıp , eski yıllarda olduğu gibi Trabzonspor'u davası ve duruşu için seven insanlar olup olmadığı . Ben öylesine rastlamadım , henüz gözümle şahit olduğum bir durum yok .
ben de adana da unı de okuyorum her haftasonu macları izlemeye gıdıyodum kahveye 3-4 kısıyle sohbet ımkanım olmustu hele bı tane adam o kadar fanatıktı kı aynen soyle soyluyordu^ôglum ben bıtlıs lıyım hayatım boyunca trabzona gıtmedım oraları bılmem ama fanatık tslıyım bız o bas kaldırısa bız o ıstanbula ısyana asık olduk^yanı anlayacagımız dısarlarda da bır cok trabzonlu olmayıp da trabzonspor sevdalısı var bunu da unutmayalım

Abdülkadir Kılıç
Uzun zamandan beri ilk defa rüyamda Trabzonspor'u gördüm. 4-0 alıyorduk. Ancak bence 0-0 biter. Berabere bitmezse de galibilete yakın olan taraf onlar.

Halit Aydın
30.08.2009, 16:55

Kimmiş o Remzi merak ettim de :D

Erdal
30.08.2009, 16:56
Hadi hayırlı iftarlar....Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun....Üniversitedeki arkadaşımın duası geldi aklıma bak şimdi

"Ya rabbi bu kızı hayırlı ise bana nasip et, değilse hayırlı et yine nasip et" :)...Galibiyet için de böyle diyebiliriz...

aysant_61
30.08.2009, 16:56

he onu bilemeyiz kaçının bursa doğumlu olduğuna bakmak lazım

Ahmet Faruk
30.08.2009, 16:57
ben de adana da unı de okuyorum her haftasonu macları izlemeye gıdıyodum kahveye 3-4 kısıyle sohbet ımkanım olmustu hele bı tane adam o kadar fanatıktı kı aynen soyle soyluyordu^ôglum ben bıtlıs lıyım hayatım boyunca trabzona gıtmedım oraları bılmem ama fanatık tslıyım bız o bas kaldırısa bız o ıstanbula ısyana asık olduk^yanı anlayacagımız dısarlarda da bır cok trabzonlu olmayıp da trabzonspor sevdalısı var bunu da unutmayalım

İllaki var, var da...
Değinilen nokta 35 yaş altı böyle taraftarların nadir olması...

Trabzonspordaki vizyon sorunun tezahürü...

Oruç
30.08.2009, 16:57
Maç skoru için uçmayalım lütfen.

Serdar A
30.08.2009, 17:00
Kafaları kuma gömmeye devam ediyoruz . Sırf o eli öpülecek insanların hatırına Trabzonspor ve Trabzonspor taraftarı gerekli açılımları yapmalıydı .

Herbirimiz bu kulübü karşılıksız sevmiyoruz . Sevgimiz karşılığında aldığımız bir şey , kimliğinizde yazan şehri tutmanın verdiği bir gurur var . Memleketimin takımı işte diyebiliyoruz .

Bu gururu büyüktükçe , Trabzonspor'u büyük yapan değerleri öylesine kapının dışına koyduk ki ...

O sebeple burada açılan her maç başlığında duruşunu ve neye taraf olduğunu unutan taraftarın söyledikleri hiç birimizi rahatsız etmemeli .

Küçülmeyi biz seçtik .

Oğuzhan Fidan
30.08.2009, 17:02
Olanların hepsinin 35 yaş ve üzeri olması ne ilginç bir tesadüf öyle değil mi ?

Bursa öyle ya da böyle şehir takımı ile sürekli Trabzon'a rakip olmuş . Böyle kentlerde bizler yaşında Trabzonspor'lu ya rastlamanın imkansıza yakın olduğunu düşünüyorum .

Yerelleşiyoruz , isteyerek ya da istemeyerek yerelleşiyoruz .
trabzonspor duygusal bi takım. şuanda şampiyon olmasada bunu avrupadaki maçlarda başarılı olarak sempatiye dönüştürebilir ama maaalesef inanılmaz hatalı yöneticilik anlayışlarıyla bugünlere geldik.. sadece yönetim hatasımı tabiki değil hepimiz hatalıyız hepimiz !

aysant_61
30.08.2009, 17:02
Maç skoru için uçmayalım lütfen.
yaz biyere 4-2 :)

Remzi
30.08.2009, 17:04
Bursalı üyemizin yaşı 22 abi. O kadar da değil. Biraz başarılı olalım bu Takımın gizli taraftarları ortaya çıkar.:)

aktan61
30.08.2009, 17:05
maçı çok değerli bir arkadaşta izleyeceğiz.
zor olacak ama kazanacağız sanırım

Adem Erdoğan
30.08.2009, 17:06

takım aklıma gelince yani bir bütün olarak düşününce o skor mantıklı geliyor, fakat o 4 golü kimin atacağını düşününce çuvallıyorum...

aysant_61
30.08.2009, 17:06
(tony)-(serkan-giray-song-cale)-(gabric-colman-tji-selcuk)-(uNut-ceyhun)

pardon yanışıkla unut yazmışım :)

ceyhun hat-rick yapar bu maçta :D

Oruç
30.08.2009, 17:09
Fener ile aynı saatte olduğu için maçı izleyemeyeceğim maalesef. Az biraz oynasalarda kaybetmesek bu maçı.

Trabzonizm
30.08.2009, 17:10
hasan ahmet sarin oynamasini cok istiyorum bu macda

hüseyin1975
Insallah yeneriz.
Keske daha iddiali yazabilseydim.

serdaracıl
Golleri kim atacak dersin:) Şu görüntüye göre hiç bir takıma 4 gol atamayız malesef:confused:

hüseyin1975
30.08.2009, 17:11
hasan ahmet sarin oynamasini cok istiyorum bu macda

Kadroda varmi?

serdaracıl
30.08.2009, 17:14
Ben de oynarsa Barış'ın bu maçta etkili olacağını düşünüyorum. Son birkaç maçtaki oyunu beni umutlandırdı.

titanic
30.08.2009, 17:15
Güzel oynasalarda adam gibib bir maç izlesek

serdaracıl
30.08.2009, 17:15
Bu maçın kaderini Ertuğrul Sağlam belirleyecek

Serdar A
30.08.2009, 17:17
Bu maçın kaderini Ertuğrul Sağlam belirleyecek

Bülent Uygun'un yaptığı acemiliği yapmadığı sürece Trabzonspor'u çok zorlayacaktır .

Trabzonizm
30.08.2009, 17:17
Kadroda varmi?

bilmiyorumki

OYılmaz
30.08.2009, 17:22
Evet bende Hasan Ahmet Sarı'nın oynamasını istiyorum bu çocukta gelecek var ondan sonra Arsenal örnekleri vermeyin yaş ortalaması 20

Hami_41
30.08.2009, 17:24
Benim yaşım 24 doğma büyüme İzmitliyim Trabzona 200-300 km den fazla yaklaşmadım hayatımda koyu Trabzonsporluyum.
Benim gibi bir çok kişininde olduğunu düşünüyorum.

LECOSSEEMRE
30.08.2009, 17:24
Ben Gollü Bir maç Olacağını Düşünmüyorum 1-0 Biter diyorum ama Kim Yener Bilemem...Ama yenilirse Hugo Gönderilmeli ısrarla tek forvet cıkmasınada anlam veremiyorum Samet Aybabayı İstemeyenler Utansın Biraz Bence Türk teknik direktör haric Trabzonda yabancı Başarılı Olamaz..Gereksiz zihniyetler artık Bunu anLama Yoluna Gitmeli..

LECOSSEEMRE
30.08.2009, 17:26
Benim yaşım 24 doğma büyüme İzmitliyim Trabzona 200-300 km den fazla yaklaşmadım hayatımda koyu Trabzonsporluyum.

Aynen bende 24 Yaşındayım Doğma Büyüme İzmirliyim....Trabzonlu akrabam bile yok ama Koyu Trabzonsporluyum...

Mesut
30.08.2009, 17:26
bu maç önemli yenmek lazım

titanic
30.08.2009, 17:27
Bende Tokatlıyım,61 plaka araç bile nadir görmüşümdür.Bende Trabzonsporluyum yaşım 30 larda değil,ama arkadaş haklı gençler Trabzon dışında fazla rağbet etmiyorlar Trabzonspora bunun nedenide başarısızlıktan başka birşey değil

efulim67
30.08.2009, 17:28
Bu maçta Diyarbakır ve Manisa maçlarının aynısı olacak.
(Skor tahminim: 3 ihtimal)

Zafer BİLGİN
30.08.2009, 17:29
Arkadaşlar,hiç stres yapmayın.Futbolculardaki,bu maç için olan inancı ve hırsı gözlerimle gördüm.

O yüzden nasipse bu maçı alacağız.

titanic
Ben Gollü Bir maç Olacağını Düşünmüyorum 1-0 Biter diyorum ama Kim Yener Bilemem...Ama yenilirse Hugo Gönderilmeli ısrarla tek forvet cıkmasınada anlam veremiyorum Samet Aybabayı İstemeyenler Utansın Biraz Bence Türk teknik direktör haric Trabzonda yabancı Başarılı Olamaz..Gereksiz zihniyetler artık Bunu anLama Yoluna Gitmeli..
Ben istememiştim mesela Samet Aybaba yı utanacak bir durum yok,Samet Aybaba takımı farklı noktalara taşıyacak kapasitede değil,bugünden çok ıyı bı yerde olmayacaktık

mourner

ben de yozgatlıyım.karadeniz bölgesinde bir tek amasyaya gittim.ama trabzonsporluyum .babam da trabzonsporlu ki o karadeniz bölgesine hiç gitmedi:)

SDinc
30.08.2009, 17:30
Arkadaşlar,hiç stres yapmayın.Futbolculardaki,bu maç için olan inancı ve hırsı gözlerimle gördüm.

Nerede gördün ? Merak ediyorum ciddi ciddi bizim futbolcular bu ruhsuzluktan sonra hırs yapmışlarmıdır.

antagonist
30.08.2009, 17:31

Zafer abi, hoşgeldin. :)

Fransa'da ne oldu, ne bitti? Bi anlatıver sana zahmet. :o:)

Mesut
30.08.2009, 17:31
------------tony----------
serkan----giray--song---cale
----------ceyhun-----------
yattara---selçuk-zafer-gabriç
----------umut-------------

Zafer BİLGİN
30.08.2009, 17:33
Zafer abi, hoşgeldin. :)

Fransa'da ne oldu, ne bitti? Bi anlatıver sana zahmet. :o:)
Süleyman,klavyem iyi olsa neler yazacağım nelerde,2 satırı 2 saatte yazan bir insana,neler olduğunu yaz diyorsun.

Nasipse,bu hafta içinde BMN radyodan birinin programına katılıp orada bütün izlenimlerimi ve yaşadıklarımızı anlatacağım.

Tekrardan hoşbulduk

Samet Yildirim
30.08.2009, 17:34
Sylva
Serkan-------Giray-----Song--------Cale-
-------------Ceyhun--Tjikuzu(Selcuk)----
-Baris(Engin)-------------------Gabric---
--------------Gökhan---Umut------------

Ama hoca sanirim yine tek forvetle oynayacakdir..

Selman
30.08.2009, 17:38
Süleyman,klavyem iyi olsa neler yazacağım nelerde,2 satırı 2 saatte yazan bir insana,neler olduğunu yaz diyorsun.

Nasipse,bu hafta içinde BMN radyodan birinin programına katılıp orada bütün izlenimlerimi ve yaşadıklarımızı anlatacağım.

Tekrardan hoşbulduk

Hâlâ mı Zafer abi ya, en sonunda sana hızlandırılmış kurs vereceğim:)

mourner
30.08.2009, 17:39
takım nasıl bir kadroyla cıkacak bilmiyorum ama hiç güvenmiyorum takıma ve özellikle teknik ekibe.metin diyadinin ne işi var trabzonda zaten hiç anlamadım.herneyse bence 0-2 yeniliriz.

efulim67
30.08.2009, 17:42
Tek forvet oynayalım.
Gökhan ve Umut oynadığında 10 kişi oynamış oluyoruz. İkisi 1 adam.
Tek forvet oynadığımızda 10,5 oluyor.
BU ne demek oluyor ? Hani Beşiktaş 10,5 diye arayıpta sonra 8 milyona aldıya.
Biz de bu şekilde 10,5'u bulmuş olacağız.

vaslat
30.08.2009, 17:46
takım nasıl bir kadroyla cıkacak bilmiyorum ama hiç güvenmiyorum takıma ve özellikle teknik ekibe.metin diyadinin ne işi var trabzonda zaten hiç anlamadım.herneyse bence 0-2 yeniliriz.
Bu maç banko Trabzonspor kazanır ne zaman zor duruma düşsek Bursa yardımımıza koşuyor yeniyoruz zavallıları

Ömer1967
30.08.2009, 17:46
yattara oynuyor mu

SDinc
30.08.2009, 17:47
Tek forvet oynayalım.
Gökhan ve Umut oynadığında 10 kişi oynamış oluyoruz. İkisi 1 adam.
Tek forvet oynadığımızda 10,5 oluyor.
BU ne demek oluyor ? Hani Beşiktaş 10,5 diye arayıpta sonra 8 milyona aldıya.
Biz de bu şekilde 10,5'u bulmuş olacağız.

Takımdaki herkez 4-4'lük bi Umut-Gökhan yarım adam ?

Samet Yildirim
30.08.2009, 17:48
yattara oynuyor mu
Yattara en fazla kadroya alinir. ilk 11 de kesinlikle olmaz.

Mesut
30.08.2009, 17:51
yattara ilk 11 de olmalı sahada olası yetiyor hücüm konusunda
eskisi gibi sempatik gelmıyor tam aksine antipatik geliyor ama bize lazım oynaması lazım oynayacak durumda ise

gcolman
30.08.2009, 17:51
bu maca cift gorvetle cikmamiz lazim sadece bu maca degil bundan sonra her maca cift forvet cikmaliyiz bizde tek forvet oynayacak kadar saglam orta saha ve forvet yok

Mesut
30.08.2009, 17:53
çift forvet sistemımız değil oynanmasıda riskdir umut+gökhan ikisinden biri sakatlanırsa vay halimizee :D

hasancolak
30.08.2009, 17:53
yenecegımızı hıc zannetmıyorum

MahmutHSO
30.08.2009, 17:55
Son 3 maçımıza göre yorum yaparsak eğer,kesinlikle ve kesinlikle yenemeyiz.
Ama futbol bu ,ne olacağını kimse bilemez.

gcolman
30.08.2009, 17:56
çift forvet sistemımız değil oynanmasıda riskdir umut+gökhan ikisinden biri sakatlanırsa vay halimizee :D

gecen sene ersun yanal hep cift forvet oynatti ve cok gol atamasak da en azindan ligin en fazla kaleye sut atan ve en cok gol pozisyonuna giren takimiydik...Simdi pozisyona bile giremiyoruz...

Mesut
30.08.2009, 17:59
gecen sene ersun yanal hep cift forvet oynatti ve cok gol atamasak da en azindan ligin en fazla kaleye sut atan ve en cok gol pozisyonuna giren takimiydik...Simdi pozisyona bile giremiyoruz...
ama geçen sene iyide olsa kötüde olsa bir kenarda isaac vardı forvet olarak şimdi yedek forvet yok

Vural Kuyumcu
30.08.2009, 17:59
alanzınho ve yattara sımdı ılk 18 yoklar mı???

Alihan Ertürk
30.08.2009, 18:01
alanzınho ve yattara sımdı ılk 18 yoklar mı???

Resmi birşey yok abi medyaTrabzon uydurması bir haber işte ..

gcolman
30.08.2009, 18:01
ama geçen sene iyide olsa kötüde olsa bir kenarda isaac vardı forvet olarak şimdi yedek forvet yok

farketmez Goksuyu koyarsin sakatlanirsa ya da cezali olursa

Vural Kuyumcu
30.08.2009, 18:02
Resmi birşey yok abi medyaTrabzon uydurması bir haber işte ..
sagol alıhan ıcımı rahatlatın bross amca bu hatayı yapmaz bence hadı fırtınam bügün gelemıorum avnı akere ama gönlüm orda olacak

efulim67
30.08.2009, 18:03
Takımdaki herkez 4-4'lük bi Umut-Gökhan yarım adam ?

Ağzını, Burnunu Dağıtırım Senin Haaaa !!! :)
Bu görüşümün sonuna kadar arkasındayım. Futbolun meyvesi goldür.
Şuan hatırımda kalmadı ancak dün spor kanallarının birinde bir takımın hocası şöyle bir cümle kurdu: "Sahaya çıkan oyuncuların her biri elbette çok önemli ama forvetteki oyuncuların yeri başkadır."

antagonist
30.08.2009, 18:06
Az sonra maç linki vereceğim.

Mustafa Calik
30.08.2009, 18:07

Bende ozaman seni raporlayacagim :D

Salih Yazıcı
30.08.2009, 18:18
inşallah akşam kötü sonuçla karşılaşmayız ama karşılaşırsak tekke sesi çok daha gür ve daha yıkıcı olacaktır

Alihan Ertürk
30.08.2009, 18:19
inşallah akşam kötü sonuçla karşılaşmayız ama karşılaşırsak tekke sesi çok daha gür ve daha yıkıcı olacaktır

Daha çok bağırılsa ne olacak sanki , başkan Tekke'yi mi getirecek ?

Hayır , Tekke Zenit'te gollerini atmaya devam edecek !

Cafer Bulur
30.08.2009, 18:22
Bisi soracam,lig tv üyeligi olanlar türksat üzerinden bizim maca bakabilecek mi?

Yoksa spormax sadece eutelsat üzerinden mi acik oluyor?

Alihan Ertürk
30.08.2009, 18:23
Bisi soracam,lig tv üyeligi olanlar türksat üzerinden bizim maca bakabilecek mi?

Türksat üzerinden de izleyebilirsiniz Spormax'i.

Osman Yavuz
30.08.2009, 18:23

Seyredebilirler Cafer abi.

antagonist
30.08.2009, 18:24

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2517193&postcount=1

Uğur KÜÇÜK

izleyebılıyor

Cafer Bulur
Türksat üzerinden de izleyebilirsiniz Spormax'i.
Tesekkürler,umarim lig tv üyeligimle seyrettigim ilk mactan galibiyetle ayriliriz.:)

Alihan Ertürk
30.08.2009, 18:25
Tesekkürler,umarim lig tv üyeligimle seyrettigim ilk mactan galibiyetle ayriliriz.:)

Hayırlı olsun abi .. İnşallah galip geleceğiz bu akşam :)

Muhammed
30.08.2009, 18:26
Farabi sadece bu sitede bile baya bir kişi vardır Trabzonlu olmayan ama Trabzonspor'u tutan. Normalde hiç karşılaşmaman çok şaşırtıcı.

BAHADIR33
30.08.2009, 18:27
görüntü donuyor burada başka -(knil) yok mu ?

Hasan AYDIN
30.08.2009, 18:27

Bursada Doğdum Trabzonluyum :) :)

Cafer Bulur
30.08.2009, 18:28
Hayırlı olsun abi .. İnşallah galip geleceğiz bu akşam :)
Bursa galibiyeti,forvet ve sagbek transferleri ve 14 günlük milli mac arasinda takim toparlanir diye düsünüyorum.

Ilkine inaniyorum da,forvet ve sagbek transferlerini kim yapacak merak ediyorum.:)

BAHADIR33
30.08.2009, 18:28
Farabi sadece bu sitede bile baya bir kişi vardır Trabzonlu olmayan ama Trabzonspor'u tutan. Normalde hiç karşılaşmaman çok şaşırtıcı.
trabzonlu değilim

Özge
30.08.2009, 18:37
Bu zamana kadar Trabzon'da yenemediler yine yenemeyecekler.Her zaman olduğu gibi yine iddialı konuştular gerekli cevabı sahada vereceğiz inşallah.

Anıl Caner
30.08.2009, 18:37
Maça gidecek arkadaşlar için fazla biletim var maratonda. fiyatı karşılığında verebilirim.

Muhammed
30.08.2009, 18:38
Arkadaşlar Trabzon'da protesto amaçlı birşey yapılmayacak değil mi?

Alihan Ertürk
30.08.2009, 18:38
2 gol Gökhan , 1 gol Giray.

Maçı 3-1 alacağız !

:)

drabzon_54
30.08.2009, 18:39
Farabi

Trabzonla uzaktan yakından hiç bir alakam yok. akrabalarımda yok yaşadığım yerde de çok az kişi var. ama ben TRABZONSPORLUYUM!!!!!!!!!!!

Cafer Bulur
30.08.2009, 18:42
2 gol Gökhan , 1 gol Giray.

Maçı 3-1 alacağız !

:)
Bursanin golünü de hüseyin atacak.:)

hüseyin1975
30.08.2009, 18:43
Farabi

Trabzonla uzaktan yakından hiç bir alakam yok. akrabalarımda yok yaşadığım yerde de çok az kişi var. ama ben TRABZONSPORLUYUM!!!!!!!!!!!

Iyiki varsin, iyiki varsiniz.
Sizler (yani Trabzonlu olmayanlar) bu kulübü daha Büyük yapiyorsunuz.:alkış:

drabzon_54
30.08.2009, 18:43
Kaldı mı öyle taraftar ?

Küçüldükçe küçülüyoruz .

sen daha kafanı sokma derim o kumun altına

Daha taraftarımızın potansiyelini bile bilmiyorsun.

gs fb gibi bir taraftarımız olmadı , aslada olmayacak . ama kendimizi ezdirmeyiz. sayı olarak bazu el parmaklarını geçmesede her yerde her zaman bu takımın sevdalıları var. ister inan ister inanma. edirneden kars hakkari maraş antep aklına neresi geliyorsa. hemde sadece şehir merkezleri değil ilçelerinde bile var.

İlk önce araştır sonra konuş

hüseyin1975
30.08.2009, 18:44
Bursanin golünü de hüseyin atacak.:)

Yapma Cafer, cok üzülürüm vallahi:(

champions
30.08.2009, 18:45
Göksu-Ferhat-Hasan Ahmet'in olabildiğince fazla şans bulmasını diliyorum maçla ilgili. Her 3 oyuncuda sorun yaşadığımız bölgelerde oynuyorlar ve en azından birkaç maçlık şansı hakediyorlar. Hocanın devreye girmesi gerek artık.Bize hava lazım.Pek umudum yok ama umarım kendimize geldiğimiz bir gece olur.

Atakan Hacıbekiroğlu
30.08.2009, 18:45
gökhanla umut oynamazsa şansım yüksek en azından eksik oynamayız:)

gustavo_colman
30.08.2009, 18:46
yattara-alan yok ruhsuz gökhan sınırlı umut yeteneksiz tayfun olan takımdan hiçbir şey beklemiyorum iyi küfür yediler yönetim benden

Cafer Bulur
Yapma Cafer, cok üzülürüm vallahi:(
Neden abi,hüseyin atiyor ve biz kazaniyoruz,ne güzel iste.:)

Ben hüseyin bize gol atamaz diyenlerden degilim,gecen hafta isaac atti ya,hüseyinde atabilir yani...

Anıl Caner
Maça bilet, maça bilet.

gustavo_colman
30.08.2009, 18:48
bu hoca deli gerçekten her maçta değişik kadroyla istikrar sağlanır mı renktaslar bu adam ve yönetim işin ciddiyetinde değiller

Ahmet Ocak
30.08.2009, 18:48

hocam özelden mesajlarsan çok sevinirim

yorumsuz6117
30.08.2009, 18:50
birşeye ihtiyacı olan pm atsın bana:D

Eymen
30.08.2009, 18:50
maçı 2-1 alacaz gokhan 2 golü de atacak sora demedi demeyin

Sümeyye Şahin
30.08.2009, 18:52

:rolleyes:

hüseyin1975
30.08.2009, 18:53
Neden abi,hüseyin atiyor ve biz kazaniyoruz,ne güzel iste.:)

Ben hüseyin bize gol atamaz diyenlerden degilim,gecen hafta isaac atti ya,hüseyinde atabilir yani...

Ne yalan söyleyeyim, Hüseyin Insallah süper oynar ama biz yeneriz.

Elin Bursalisinin "Kaptanimizi" yuhalamasina aciyorum yahu:(

gcolman
30.08.2009, 18:57
mac 3-1 biter benim tahminim umut gokhan colman
bursasporun golu de sercandan...

zafercalikoglu
30.08.2009, 18:57
kazanırsak güzel ama zor

yorumsuz6117
30.08.2009, 18:58
mac 3-1 biter benim tahminim umut gokhan colman
bursasporun golu de sercandan...
2-0 yada 2-1 alırız goller giray,song..

Remzi
30.08.2009, 18:59

ççççççççç.

yatara
30.08.2009, 19:00
union berlinin türk forvetini alammiz lazim

k.sahin her hafta gol atiyo bayerne karsida atdi

ve bugnünkü mac 1-0 olsun bizim olsun

Faruk UYSAL
30.08.2009, 19:02
Bursa şehri hakkında bir bilgim yok ama Anadolu'da İstanbul takımlarına göre az olsa bile yine de küçümsenemeyecek derecede -Trabzonlu olmadığı halde- Trabzonspor taraftarı olduğunu düşünüyorum. Örneğin bizim okulda 60 öğretmen var, bunun yarısının bayan olduğunu düşünürsek, geriye kalan 30 öğretmen içinde biz 6 kişiyiz ve hiçbirimiz Trabzonlu değil; hatta Karadenizli bile yok aramızda.
Sadece 1 şampiyonluk gerekiyor... İnanıyorum ki o zaman taraftar sayımız hızla artacak.

Serdar A
30.08.2009, 19:02
sen daha kafanı sokma derim o kumun altına

Daha taraftarımızın potansiyelini bile bilmiyorsun.

gs fb gibi bir taraftarımız olmadı , aslada olmayacak . ama kendimizi ezdirmeyiz. sayı olarak bazu el parmaklarını geçmesede her yerde her zaman bu takımın sevdalıları var. ister inan ister inanma. edirneden kars hakkari maraş antep aklına neresi geliyorsa. hemde sadece şehir merkezleri değil ilçelerinde bile var.

İlk önce araştır sonra konuş

Cevaba bak hizaya gel . :)

Serdar A
30.08.2009, 19:04
trabzonlu değilim

Eyvallah abi . Anlatmak istediğim bu . Ortaya çıkın , bu kulüp iki mahalle arasında sıkışmasın . Trabzonspor bir Türkiye kulübüdür .

Öyle değil mi ?

ÇaGaTaY
30.08.2009, 19:04
Olur da yenilirsekk Fatih Tekke diye yıkılır bu stad...

Hotaman
30.08.2009, 19:08
Eyvallah abi . Anlatmak istediğim bu . Ortaya çıkın , bu kulüp iki mahalle arasında sıkışmasın . Trabzonspor bir Türkiye kulübüdür .

Öyle değil mi ?

Farabi kardeşim. Benim için Trabzonspor'u seçenler yani sizler çok kıymetlisiniz. Ben Trabzonluyum elbette Trabzonsporlu olacağım ama sizlerin durumu çok farklı.
Çok seviyorsum sizleri.
Bu arada elbette öyle!

izzet
30.08.2009, 19:08

Olurda yenersek bircok kisi fatih tekke diye bagiramadim diye catlicak...

Cafer Bulur
30.08.2009, 19:12
Olurda yenersek bircok kisi fatih tekke diye bagiramadim diye catlicak...
Hayir,yine herkes sevinecek.

Fatih tekke sesleri hicbir zaman susturulamayacaktir,sadece bu macligina rafa kaldirilir o kadar.

Önceleri ben de bu tezahürata karsiydim ama yönetimin yüzüne vurulmak adina sadece ve sadece mac sonlarinda yapilmasini dogal karsiliyorum.

msukas
30.08.2009, 19:17
Arkadaşlar Allah göstermesinde oluır ya Bu akşam Şeftalilere yenilirsek sonuç ne olur sizce? kimler gider kimler kalır... yoksa suçlu yine seyircimi ilan edilir..

Onur Şeref
30.08.2009, 19:20
Arkadaşlar Allah göstermesinde oluır ya Bu akşam Şeftalilere yenilirsek sonuç ne olur sizce? kimler gider kimler kalır... yoksa suçlu yine seyircimi ilan edilir..

Başkan yenilgiyi hocaya sorun der..

Fatih Özkan
30.08.2009, 19:23
İftarımı yaptım...
Şimdi formamı giyip maça gitme zamanı...
Allah utandırmasın...
Alacağız!
Başka yol yok!
Dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar!

Adem Erdoğan
30.08.2009, 19:23

inşallah onunla sınırlı kalır, ben daha kötü şeyler olacağını düşünüyorum..

Remzi
30.08.2009, 19:25
İftarımı yaptım...
Şimdi formamı giyip maça gitme zamanı...
Allah utandırmasın...
Alacağız!
Başka yol yok!
Dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar!

Of ya bizim iftara daha yarım saat var :S

demiahme
fatih tekke olsaydi 3 haftada 10 puan farkla liderdik simdi
ayrica sampiyonlar liginide coktan kazanmistik

Hasan61
doyduk çok şükür
şimdi heyecan zamanı,sonra eğlence zamanı

Uğur GEMİCİOĞLU
Misafir arkadaşlar hoşgeldiniz :D

yorumsuz6117
30.08.2009, 19:26
25 dakka kaldı dayan biraz daha..:)

Hotaman
30.08.2009, 19:26
Arkadaşlar olumuza değil olumluya motive olalım.
Yeneceğiz inşallah!

hüseyin1975
30.08.2009, 19:28

Iyi olur vallahi, yenisini yapmaya vesile olurdu:p

Hamza Yilmaz
30.08.2009, 19:29
25 dakka kaldı dayan biraz daha..:)

Bizim burda 2 saat kaldi iftara...

Uğur KÜÇÜK
30.08.2009, 19:30
ya arkadaslar biz ne kadar kotu performans gostersek de bu sezon bursa defans hattında (canlı izleyen biri olarak)cok buyuk sıkıntıları var bir de avni akerde hayatları boyunca galıp gelemedıklerı icin cok streslı olacaklardır inşallah macı kazanacagız hem de rahat bir sekılde

Serdar A
30.08.2009, 19:30
Bursa şehri hakkında bir bilgim yok ama Anadolu'da İstanbul takımlarına göre az olsa bile yine de küçümsenemeyecek derecede -Trabzonlu olmadığı halde- Trabzonspor taraftarı olduğunu düşünüyorum. Örneğin bizim okulda 60 öğretmen var, bunun yarısının bayan olduğunu düşünürsek, geriye kalan 30 öğretmen içinde biz 6 kişiyiz ve hiçbirimiz Trabzonlu değil; hatta Karadenizli bile yok aramızda.
Sadece 1 şampiyonluk gerekiyor... İnanıyorum ki o zaman taraftar sayımız hızla artacak.

Faruk abi , üretim yok . Bu kulübü en ufak bir menfaat beklemeden seven ve buna rağmen harici muamelesi yapılan gerçek taraftarları gerçek sevenleri gün geçtikçe seyrekleşiyor . Sizler bir yere gitmiyorsunuz , fakat arkanızdan gelen yok . Olanlar işte parmakla gösterilecek kadar .

Buna etki şampiyonluk mu ? Güce tapanlar en kolayıyla istanbul takımlarına gidiyor . Trabzonspor'un doğuşu ve devamında oluşan misyonu , üstlendiği görevi hep bir bütünleşme yaratmıştır . Bu bütünlüğü sağlayan şampiyonluklar mıydı ? Yoksa altında çok başka duygular ve amaçlar mı vardı ?

Söylediklerim konunun başlığı ile pek ilgili değil , biliyorum . Ancak yersiz bir kibir ile ve Trabzonspor'u olduğundan çok başka bir yere koymaya çalışan bir kişiye dahi "acaba nasıldı" dedirtebildiysek , iyi bir iş yaptığımızı düşünürüm .

Herkese hayırlı iftarlar .

Cafer Bulur
30.08.2009, 19:32
Biz ne yapalim,bizim iftara 2 saat daha var.:eek:

Önce yemegi,sonra bursa seftalisini yiyecegiz insallah.:)

Faruk UYSAL
30.08.2009, 19:35
Haklısın farabi kardeşim, katılıyorum yazdıklarına.

Remzi
30.08.2009, 19:35
Biz ne yapalim,bizim iftara 2 saat daha var.:eek:

Önce yemegi,sonra bursa seftalisini yiyecegiz insallah.:)

Evet İftardan sonra iyi olacak şeftali :D

Bekir
30.08.2009, 19:36
Yattara kadroda mı??
Ona göre maçı izleyim...

woodman
30.08.2009, 19:39
kaybedıldıgı takdırde revızyona gıdılecek bır mac.

kontrollu oyun ve 1-0 olsun bızım olsun dıyorum.

zırveden kopmadan ılk yarıyı bıtırdıgımız takdırde,eger yonetımde kopmazsa bu yarıstan,devre arası 3 transfer ıle lıge olumlu bakabılırız.

albatros
30.08.2009, 19:41
karşımızda bursa olacağı için rakibi bir nebze daha ciddiye alacağız.rakibi ciddiye alınca da ona göre oynayıp bursa'yı yeneceğimizi düşünüyorum.yok yine yüksekten uçarsak daha çok bekleriz kolbastıyı.

mashal61
30.08.2009, 19:42
Bu akşam stadda kolbastı olur. Zafer bayramının akşamında ve şeftali mevsiminde iyi gider.

Ama benim asıl beklentim futbolcuların kazanma isteklerinin üst seviyede olduğunu ve hırslı olduklarını görmek!

Erdem Koltuk
30.08.2009, 19:45
Kaybetmek aklımın ucundan geçmiyor....Çok güzel bir oyun ve galibiyet bekliyorum.

Sefa
30.08.2009, 19:45
Mabed'e doğru yol alma vakti geldi..

Bülent AKBULUT61
30.08.2009, 19:48
komple herkes gider abi taraftar harıç

izzet
30.08.2009, 19:49
trabzonda olan arkadaslar, bugün full bir stad görebilecekmiyiz?

Oemer61
30.08.2009, 19:50
Yattara kadroda mı??
Ona göre maçı izleyim...

Yattaraspor cekilmis mactan, sen TRABZONSPOR'u izleme!!!

Cafer Bulur
30.08.2009, 19:50
Yattara kadroda mı??
Ona göre maçı izleyim...
Sakatliktan yeni cikmis bir oyuncudan ne bekliyorsunuz anlamak mümkün degil.

Böyle bir oyuncu ronaldo olsa ne yazar?

izzet
30.08.2009, 19:51
Yattara yillardir bu takimi sirtladi ya, artik ona bel baglamak kacinilmaz bir sonuc

(Dikkat: ironi :p )

Samet Yildirim
30.08.2009, 19:52
Yattara oynasa bile amatör futbolcusu gibi oynar...kadroya alinmasa sasmamak lazim..

15 gün arada hazir hale getirip oyatmak daha mantikli...

izzet
30.08.2009, 19:52
Insallah 10 dakika olsa Zaferi izleme firsatimiz olur:

Eminim o zaman bu defterde dolar :) :

http://www.zaferyelen.com/fanbereich

albatros
30.08.2009, 19:56
Insallah 10 dakika olsa Zaferi izleme firsatimiz olur:

Eminim o zaman bu defterde dolar :) :

http://www.zaferyelen.com/fanbereich

zafer oynar, gol de atarsa yarınki manşetler belli:

trabzon'da zafer bayramı :)

FEDAİ
30.08.2009, 19:57
alan ve yattara 18 de yok

izzet
zafer oynar, gol de atarsa yarınki manşetler belli:

trabzon'da zafer bayramı :)

Türk Medyasinin su kelime oyun merakina bayiliyorum :D

Uğur KÜÇÜK
slyva-serkan-song-gıray-ferhat-ceyhun-colman-selcuk-barıs-gabrıc-gokhan ilk 11 imiz yedekler tolga-tayfun-engın-egemen-cale-tjıkuzu-? alan ve yattara ilk 18 de yok

metinulusoy
30.08.2009, 19:59
kadro belli olmadı mı daha.merak ediyorum bu akşamki kadroyu.trt de barış yurduseven şu şekilde olabilir dedi;,

----------tony---------
serkan--song---giray--ferhat

colman-tiju-selçuk

engin----------------gabriç

gökhan

Samet Yildirim
engin olmamasina sevindim...umut yedek sanirim..yattara dogal...alanzinho süpriz olmus biraz umarim alanzinho kendine ceki düzen verir cok kötü oynyuordu...

ilk 11 iyi gibi

Muhammed
Yazık yazık Alanzinho gibi adam nasıl ilk 18'de olmaz. Hugo Broos gitmek istiyorsa bizi katletmeden gitsin.

Uğur KÜÇÜK
30.08.2009, 20:00
evet yukarıda kı yedeklerde umut da var

izzet
30.08.2009, 20:00
kadro belli olmadı mı daha.merak ediyorum bu akşamki kadroyu.trt de barış yurduseven şu şekilde olabilir dedi;,

----------tony---------
serkan--song---giray--ferhat

colman-tiju-selçuk

engin----------------gabriç

gökhan

3 önöibero mu oynayacagiz yani :O

metinulusoy
30.08.2009, 20:01
kadro iyi ve doğal bence.son maçardaki performanslara göre gayet iyi.

metinulusoy
3 önöibero mu oynayacagiz yani :O

trt de barış yurduseven o şekilde vermişti kadroyu,ama dediği gibi çıkmadı.

Mesut
yattarayı anladıkda alanzinho niye 18de yok :O

Hamza Yilmaz
30.08.2009, 20:02
Hugo sacmalamaya basladi, Alanzinho gibi adam hadi oynamadi ama Ilk 18 olmasi lazim.

izzet
30.08.2009, 20:03
Madem broos bu kadar gözü kara, keske Tjikuzu yu bir sagbekte, Colmani Ceyhunla ön liberoda görebilseyik..

Uğur KÜÇÜK
30.08.2009, 20:03
-------------------slyva---------------------------------
-----serkan-----gıray------song------ferhat--------------
------------------ceyhun-------------------------------
-----barış-------selçuk------colman-------gabriç---------
--------------------gokhan------------------------------
ilk 11 imiz bu
yedekler:tolga-tayfun-egemen-cale-tjıkuzu-engın-umut
alan ve yattara ilk 18 de yok arkadaslar

Samet Yildirim
30.08.2009, 20:04
Arkadaslar son maclarda sanirim alanzinho yu izlemediniz hic. bu haliyle oynamasi imkansiz kendine ceki düzen vermeli...

futbalski60
Zafer kadroda yok diye biliyorum ben ?

Erdem Koltuk
Alanzinho 18 de yok mu?İmkansız.O zaman Tayfun'un 38 de olmaması lazım.

izzet
30.08.2009, 20:06
Alanzinho 18 de yok mu?İmkansız.O zaman Tayfun'un 38 de olmaması lazım.

Alanzinhonun 18e girememesi hayra alamet degil arkadaslar, belki sacma bir düsünce ama, birileri bavul mu topluyor dersiniz :S

futbalski60
30.08.2009, 20:06
Arkadaslar son maclarda sanirim alanzinho yu izlemediniz hic. bu haliyle oynamasi imkansiz kendine ceki düzen vermeli...

Forvet arkası oynasın bence iyi işler yapar kendi evinde Colman-Alanzinho değişikliği büyük bir risk mi ?