PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 4. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 1 Bursaspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 11:57
Stad dasın Deniz Tarafı kale arkasına bir göz atsaydın maratondaysan sana göre sol tarafı Çılgınların olduğu yer.Bir kere stadın maratonun %80'ı falan gurbetçi ne tezahurat biliyor ne de bordo diyince kimin mavi diyeceğini.Kapalıdan ses çıkmıyor kapalının yerine de biz Şampiyon diyoruz sonra yine Trabzonu biz diyoruz.
Maçı soluksuz izliyoruz.Gollerden sonra kulaklarında bir sorun yoksa Trabzon Trabzon seslerini duymamana maçı erken terk etmeme durumunda maçın bitişiyle takımı tribüne çağırışımıza şahit olmaman mümkün ve olanaklı değil.

İyi işte, sen de diyorsun o tribün bağırmıyor, bu tribünün sesi yetmiyor:

Ben de bunu diyorum zaten!

Avni Aker'de taraftarın performansı yeterli değil!

Daha nesini savunuyorsun ki...

Fatih Özkan
28.08.2009, 11:57
Tvnin sesine gerek yok, STADDAYDIM!

Günübirlik 1200 km yol gitmişim takımım için.

Tezahürat edip destek olucam, önden iri yarı bir tip: "susun kardeşim bağırmayın, bunlara destek filan olunmaz" diyor.

Sana grubun adını da - tribününe de söylerim. Biletimi de ek olrak yanında gönderirim.

Ben kendimi bildim bileli o stadda maça giderim, ancak son iki-üç senedir oluşan bölünmüşlük hiçbir zaman olmamıştı.

Koordinasyondan geçtim, karşı taraf bordo diyince cevap vermiyor adamlar...

Siz de hala taraftar mükemmeldir, harikadır, aslandır diyedurun...

Zaten şampiyonluk da konuşarak gelecek!

2 sezondur tüm maçlara gidiyorum!
Durumu çok güzel özetledin!
Taraftar gruplarından nefret ediyorum!
Kimse kusura bakmasın!
Çıkarları çatışıyor diye birleşmeyen,
Birbirlerinin sesini bastırmaya çalışan,
Kendisini o stadın efendisi ilan eden,
Senelerdir aynı tezahüratları tekrarlayan,
Yenilikçi hiçbir şey yapmayan,
Maça beleşe kendi adamlarını sokan,
Maça içerek gelen,
Hap alarak gelen,
Ömr-ü hayatında kombine yahut lisanslı ürün almayan
Bir taraftar grubunu kabul etmem!
Etmiyorum da!

Fatih Öztürk
28.08.2009, 11:58
Diline yazık! Mübarek günde ettiğin kelamın ayarı yok!

bigben sen bi kaç gündür bayağı ortalık ve mide bulandırmaya başladın buralarda!

bak arkadaş sen millete laf yetiştireceğine git işinin gücünün başına adamı hasta etme.

dilimin ne ayarsızlığını gördün arkadaş.

nedir lan millet senlemi uğraşacak.ne cevap veriyorsun yorumlarıma.sanane arkadaş.sana ne?

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 12:03
1 tane kitapsızın sucunu 20 bin kişi çekemez.

o şerefsiz sahaya girerken biz erdoğdulular tarafından boğazlarımız yırtılıncaya kadar tezahürat yapıyorduk.

bu taraftar günler öncesinden maç ve minibüs biletini biriktirip trabzona stada gelip bide avazı cıktığı kadar bağırıyor,çok adam biliyorum yaşı ellinin üstünde pantolonunu coraplarının içine sokup ayağında kara lastikle 5 km yürüyüp köyünden avni akere gelen.çok adam biliyorum yazın bi kısım satmadığı fındığını kışın maça giderken inerim tüccara satarım biletle,ekmek arası yiyen.

onun için bu taraftara Allahın ümmeti afkuramaz.

bu taraftar türkiyenin en işsiz 8. şehrinde yaşıyor!

Bu nedir?

Ayrıca neden rahatsız oluyorsun söylediklerimden?

Yanlışsa dediklerim alma üstüne, bak geç...

Verme cevap!

"A. AKER'de daha iyi organize olamlıyız" demek mi canını sıkıyor?

Bu bölünmüşlük işine mi geliyor?

Açıkla da bilelim...

Hakaret etmeden düzgünce!

Sefa Murat Dokuz
28.08.2009, 12:03
Bu saçmalık, rakip oyuncunun provokasyonlarına kanıp sahaya giren taraftar örneğinden daha saçma olmasa?

Neyi neyle savunuyorsun...Yok taraftar haddini bildirmiş: Sana ne! Evet taraftara ne!
O ki o gün maratondaydın (ben de oradaydım)

Ersen'in golünden önce Sivas'ın paslaşmalarını alkışlayan, kendi takımına yuhalayan tribünleri de hatırlarsın umarım...

Bu provakasyon değil düpedüz takımın hakkını gasp, savunma mekanizmasıdır.

Bugun bu 2007 de olanları taraftarımız yapıyormu yapmıyor bırak sahaya inmeyi geçen seneden beri sahaya madde atılan maç yok. Federasyonun koyduğu kota gereği takımlara kestiği cezaların gazabına uğrayıp küfürlü tezahürat tarzı bahanelerle ceza alıyoruz arada bir.(Kota ney dersen açıklarım)
Her sene Ts Clup'a giderdim benle birlikte 2-3 kişi olurdu. Bu sene bilet kalmaz korkusuyla çarşambadan taraftar kartını alıp perşembe sabahı(köyde internet oladığından biletlerin 3 te satışa çıkacağını bilmiyordum) ts clup açılmadan gittim biletix'e. benden başkalarının olduğunu etrafta beklediğini görünce sevindim. 3 gibi tekrar geldiğimde Ts Clup'ın içinde adım atılmıyordu. Ben forma almayacaktım, Yani İzmire dönüş paramı da verdim Ts Clup'a kredi kartına çektim bileti.Taraftar karşılıksız veriyor bu takıma.Takım Şampiyon olunca bu taraftar gurur duymak dışında ne kazacak. Oyuncuların alacakları paralar, Antrönörün götüreceği paralar var. Taraftarın hepsini eleştirme hakkı var.
O gün stadta hemen herkes formasıyla atkısyla gelmiş maça ne yapsın destekliyor evinde gol yiyorsun erkenden bırakmıyor destekliyor. Beraberliği yapıyorsun destekliyor. Sonra maçı 3-1 veriyorsun tribüne çağırıyor suçlu taraftar oluyor.
Kalkmış sonra bu sucu 2007 deki örnekle pekiştiriyorsun.O olay bu sene olsa tamam da. Aradan 2 yıl geçmiş bu gunki durumu kıyaslamak çok saçma. O gün taraftar suçluydu her şeye rağmen kendini kontrol etmeli diyorduk.
Ama bugun öyle bir durum yok.Diyorum izlediğim maçlarda TSL de yabancı madde atılmayan nadir maçlardan oynuyoruz avni akerde.Taraftara yüklenmek büyük GAF!

S.DEMİRCİ
28.08.2009, 12:07
arkadaşlar biraz daha sakin..
kişisel olarak olmasada avni akerdeki taraftarda bir sorun olduğu tartışılmaz bir gerçek..
bunun üstüne kafa yoralım..
birbirimizi kırmadan,hakaret etmeden..

Fatih Öztürk
28.08.2009, 12:08
Bu nedir?

Ayrıca neden rahatsız oluyorsun söylediklerimden?

Yanlışsa dediklerim alma üstüne, bak geç...

Verme cevap!

"A. AKER'de daha iyi organize olamlıyız" demek mi canını sıkıyor?

Bu bölünmüşlük işine mi geliyor?

Açıkla da bilelim...

Hakaret etmeden düzgünce!

ben sana ne hakareti ettimde bana ''diline yazık''deme hakkını kendinde buluyorsun?

ne bölünmüşlüğü,kim neyi bölüyor.ben taraftarın cefakarlığından kendimce bahsediyorum sen bana tutuyorsun 2 sene önce kitabsızın biri sahaya girmiş bununda suclusu benmişim gibi tavır takınıyorsun.

benle alıp veremediğin bir şeymi var.

düşmanmıyız,hasımmıyız kardeşim nedir benle alıp veremediğin?

kardeşim benim yorumlarıma alıntı yapıp cevap verme.hiç bir yorumuma cevap verme.

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 12:10
Bu provakasyon değil düpedüz takımın hakkını gasp, savunma mekanizmasıdır.

Bugun bu 2007 de olanları taraftarımız yapıyormu yapmıyor bırak sahaya inmeyi geçen seneden beri sahaya madde atılan maç yok. Federasyonun koyduğu kota gereği takımlara kestiği cezaların gazabına uğrayıp küfürlü tezahürat tarzı bahanelerle ceza alıyoruz arada bir.(Kota ney dersen açıklarım)
Her sene Ts Clup'a giderdim benle birlikte 2-3 kişi olurdu. Bu sene bilet kalmaz korkusuyla çarşambadan taraftar kartını alıp perşembe sabahı(köyde internet oladığından biletlerin 3 te satışa çıkacağını bilmiyordum) ts clup açılmadan gittim biletix'e. benden başkalarının olduğunu etrafta beklediğini görünce sevindim. 3 gibi tekrar geldiğimde Ts Clup'ın içinde adım atılmıyordu. Ben forma almayacaktım, Yani İzmire dönüş paramı da verdim Ts Clup'a kredi kartına çektim bileti.Taraftar karşılıksız veriyor bu takıma.Takım Şampiyon olunca bu taraftar gurur duymak dışında ne kazacak. Oyuncuların alacakları paralar, Antrönörün götüreceği paralar var. Taraftarın hepsini eleştirme hakkı var.
O gün stadta hemen herkes formasıyla atkısyla gelmiş maça ne yapsın destekliyor evinde gol yiyorsun erkenden bırakmıyor destekliyor. Beraberliği yapıyorsun destekliyor. Sonra maçı 3-1 veriyorsun tribüne çağırıyor suçlu taraftar oluyor.
Kalkmış sonra bu sucu 2007 deki örnekle pekiştiriyorsun.O olay bu sene olsa tamam da. Aradan 2 yıl geçmiş bu gunki durumu kıyaslamak çok saçma. O gün taraftar suçluydu her şeye rağmen kendini kontrol etmeli diyorduk.
Ama bugun öyle bir durum yok.Diyorum izlediğim maçlarda TSL de yabancı madde atılmayan nadir maçlardan oynuyoruz avni akerde.Taraftara yüklenmek büyük GAF!

A. AKER'deki, derin suskunluğu, bölünmüşlüğü, tezahüratların tüm stadca yapılmamasını savunmuk adına TS Cluplara olan yoğun ilgiyi ileri sürmek...

Merak etme, GAF değil!

Eminim sen de benim gibi istiyorsun staddayken yorgun takımını iteklemek...

Rakibi ve hakemleri baskı altına almak...

Bunu da en iyi şekilde organize olarak yapmalıyız diyorum...

Bu fikre karşı mısın?-Onu söyle...

Ben ne TS clupları söyledim (ki bu talepten oldukça memnunum), ne de taraftarın maddi durumundan bahsettim...

Sefa Murat Dokuz
28.08.2009, 12:10
İyi işte, sen de diyorsun o tribün bağırmıyor, bu tribünün sesi yetmiyor:

Ben de bunu diyorum zaten!

Avni Aker'de taraftarın performansı yeterli değil!

Daha nesini savunuyorsun ki...

Kapalı nerde bağırıyor. 3 istanbul ezikleri kapalı için özel tezahürt yapıyorlar atıfta bulundukları.
Geri kalanlar da elinden geleni yaptı.Bir kere bizim stadta ses oldukça dağılıyor.Fb Stadı gibi sesin yankı yapıp bir ambiyans yaratacak bir stad değil bizimki.Kale arkaları ikiside çok güzel bağırdı maçta.Maraton da yer yer katıldı.Yahu ambiyans o kadar kötü ki ben Çılgınlardayın hemen yanımızdaki Trabzonlu Gençlerin ne dediğini anlayamıyoruz.Ses uçup gidiyor.Bizim stadta maraton 2 kale arkası aynı anda tezahürat yaparsa Kadıkoyde 3-4 bin kişinin bağırmasına denk gelir anca.

Taraftarın %1 den fazla suçu yok. Turnikeler ve polis araması yüzünden maça geç giren biz, bağırıp sesini kısan biz, yenilen biz,üzülen biz, paralarını alan yine oyuncular rahat uyuyan yine hoca.

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 12:12
ben sana ne hakareti ettimde bana ''diline yazık''deme hakkını kendinde buluyorsun?

ne bölünmüşlüğü,kim neyi bölüyor.ben taraftarın cefakarlığından kendimce bahsediyorum sen bana tutuyorsun 2 sene önce kitabsızın biri sahaya girmiş bununda suclusu benmişim gibi tavır takınıyorsun.

benle alıp veremediğin bir şeymi var.

düşmanmıyız,hasımmıyız kardeşim nedir benle alıp veremediğin?

kardeşim benim yorumlarıma alıntı yapıp cevap verme.hiç bir yorumuma cevap verme.

Düşmanlık-hasımlık yok!

Olayı kişiselleştiriyorsun...

Sen demedin mi bu taraftar sahaya girmez, taşkınlık yapmaz...

Ben de sana Sivas maçını söyledim.

Bunun neresinde düşmanlık var?

Fatih Öztürk
28.08.2009, 12:18
Düşmanlık-hasımlık yok!

Olayı kişiselleştiriyorsun...

Sen demedin mi bu taraftar sahaya girmez, taşkınlık yapmaz...

Ben de sana Sivas maçını söyledim.

Bunun neresinde düşmanlık var?

2 sene önce türkiyenin 2 telörgüsüz stadından biri denizlide biri trabzonda!

aradan geçmiş 2 sene!

o vakitten bu güne avni akerde elliye yakın maç oynandı kaç defa sahaya yabancı madde atıldı?
türkiyede denizlispordan sonra en az sahaya yabancı madde atılan takımın trabzonspor olduğunuda yazsaydın ya!

sürekli temcit pilavı gibi taraftarın önüne olaylı sivas maçı atılmamalı!

Sefa Murat Dokuz
28.08.2009, 12:20
A. AKER'deki, derin suskunluğu, bölünmüşlüğü, tezahüratların tüm stadca yapılmamasını savunmuk adına TS Cluplara olan yoğun ilgiyi ileri sürmek...

Merak etme, GAF değil!

Eminim sen de benim gibi istiyorsun staddayken yorgun takımını iteklemek...

Rakibi ve hakemleri baskı altına almak...

Bunu da en iyi şekilde organize olarak yapmalıyız diyorum...

Bu fikre karşı mısın?-Onu söyle...

Ben ne TS clupları söyledim (ki bu talepten oldukça memnunum), ne de taraftarın maddi durumundan bahsettim...

Bu taraftarın klübe katkısı Ts Cluplarla ve maçta takımı itmesiyle oluyor.Bunun yarusını, Takım Ts Clupta ciro rekoru kırıyor taraftar bunu yapıyor. Diğerini de yapmaya çalışıyor.Taraftar görevinin %70 ini yapıyor. Daha görevlerinin %10'unu yapamayan kadro ve antrönör soruglanmalı taraftar değil.
A.Akerdeki derin suskunlukmuş. Keşke elimde olsa da o gazete gösterebilsem sana derin suskunluğu. Derin suskunlukmuş.

Buldum Nihayet!
http://fanatik.ekolay.net/TRABZONSPOR-Trabzonlu-bunu-hic-hak-etmiyor_3_Detail_35_142839.htm

Al da biraz oku!

1-Trabzonlular haftayı hüsranla kapamasına rağmen çağrıya uydu, Toulouse maçı için Avni Aker’e koştu. Stadın büyük bir bölümünü doldurdu.
2-Bordo-Mavililer, karşılaşma öncesinde moral bozukluğu yaşayan tüm futbolcuları bağrına bastı, moral verdi.
3-Takımda vasatı aşan oyuncu bulmak bile zorlaşırken, hata üzerine hata yapıldı. Yine de onlar susmadı. Trabzonspor’un gol yediği anlardan sonra bile sesleri yükseldi. Avni Aker’e zafere tanıklık etmek için gelen Bordo-Mavililer, bir Avrupa hezimetine daha şahit oldu

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 12:21
2 sene önce türkiyenin 2 telörgüsüz stadından biri denizlide biri trabzonda!

aradan geçmiş 2 sene!

o vakitten bu güne avni akerde elliye yakın maç oynandı kaç defa sahaya yabancı madde atıldı?
türkiyede denizlispordan sonra en az sahaya yabancı madde atılan takımın trabzonspor olduğunuda yazsaydın ya!

sürekli temcit pilavı gibi taraftarın önüne olaylı sivas maçı atılmamalı!

Varsa iddianı destekleyen belge, linkini ver, öğrenelim! (inanmak istiyorum can-ı gönülden dediğine)...

Ama görelim... Bu söylediğini başkalarıyla paylaşırken somut delilimiz olsun...

Federasyon mu ölçmüş?

Paylaş valla bak bekliyorum...

(Şimdi bu da mı düşmanlık... Yapma etme gereksiz yere kırıp üzmeyelim birbirmizi... Hakkını da helal et...)

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 12:24
Bu taraftarın klübe katkısı Ts Cluplarla ve maçta takımı itmesiyle oluyor.Bunun yarusını, Takım Ts Clupta ciro rekoru kırıyor taraftar bunu yapıyor. Diğerini de yapmaya çalışıyor.Taraftar görevinin %70 ini yapıyor. Daha görevlerinin %10'unu yapamayan kadro ve antrönör soruglanmalı taraftar değil.
A.Akerdeki derin suskunlukmuş. Keşke elimde olsa da o gazete gösterebilsem sana derin suskunluğu. Derin suskunlukmuş.

Buldum Nihayet!
http://fanatik.ekolay.net/TRABZONSPOR-Trabzonlu-bunu-hic-hak-etmiyor_3_Detail_35_142839.htm

Al da biraz oku!

Hışımla çıkışma...

Sana bir önceki yorumda sorduklarımın cevabı değil bu!

Bir yerlerden okumama gerek yok, o maça da gittim!

Gözlemlerimi paylaşıyorum. Yanlışsa kabul etmezsin, ama önce yukarıdaki durum tespitlerine ilişkin fikrini merak ediyorum. O ki bu kadar hararetle Trabzonspor'dan ziyade taraftarını seviyorsun...

littlebighorn
28.08.2009, 12:25
3 ihtimalli bir maç. Fakat kesin olan tek şey yine yürüyerek oynayan, hırssız ve baskı kurmayan futbolcular izleyeceğimiz. Bizim açımızdan kötü futbol izleyeceğimiz. Yenersek kötü gidişata devam edeceğiz, yenilirsek belki yönetimsel ve teknik anlamda değişikliklere imkan sağlayacak bir yola gireceğiz- iyi mi olur daha mı kötü olur bilemem.

ApoCaN28
28.08.2009, 12:25
Sahaya atılan yabancı maddeye en yakın örnek Güiza gol attıktan sonra atılanlar...
Ama konu bu değil bursaspor maçı ...
Ve ben maçtan ümitli değilim...

ozturk
28.08.2009, 12:27
"Sahada yürüyenler bankaya koşarak gidiyor."

Vahid Halilhodziç

Salih Edip
28.08.2009, 12:28
ne yani taraftarın sesi çıkmazsa eğer futbolcu oynamayacak mı ?
sen herşeyden önce formanın hakkını vermke için aldığın paranın hakkını vermek için mücadele ediceksin...
oyuncuyu motive etmek taraftarın görevi mi?

Adem Erdoğan
28.08.2009, 12:32
O taraftarın baskısını bile haketmeyen futbolcularımız var..O forma herkese nasip olmaz, o taraftarın sempatisi her futbolcuya nasip olmaz...kıymetini bilip ona göre oynasınlar...

Fatih Öztürk
28.08.2009, 12:37
Varsa iddianı destekleyen belge, linkini ver, öğrenelim! (inanmak istiyorum can-ı gönülden dediğine)...

Ama görelim... Bu söylediğini başkalarıyla paylaşırken somut delilimiz olsun...

Federasyon mu ölçmüş?

Paylaş valla bak bekliyorum...

(Şimdi bu da mı düşmanlık... Yapma etme gereksiz yere kırıp üzmeyelim birbirmizi... Hakkını da helal et...)

geçen sene sezon başından beri tüm spor proğramlarında baş tacı yapılmışsa bu taraftar,demekki elle tutulur somut örnek budur.

kale arkasından sahaya yabancı cisim fırlatmaya çalışan birini 10-15 taraftarımız nasıl yaka paca dışarıya atmıştır sanırım bu en somut örnek!

taraftar bilinçli,olaylı sivas maçından dili yanmış,kendisi atmadığı gibi yanındakinide gayet iyi uyarmasını biliyor!

tamam arkadaşım kırıcı sözler söylemenin anlamı yok.hakkım helal.sendende beklerim.

Salih Edip
28.08.2009, 12:38
İBB nin futbolcuları bile daha çok mücadele ediyo ne için mücadele ediyo taraftar için mi aldığı paranın hakkını verebilmek için ...

sen türkiyede çoğu kişinin ömür boyu bir arada göremeyeceği paraları alacaksın sonra sahada yürüyeceksin yok taraftar baskısı vs...

ulan bana o kadar para versinler çıkayım sahanın ortasına 90 dakika bana küfür etsinler....

murat
28.08.2009, 13:23
arkadaslar tartismalarinza ozelden devam etseniz? kimse sizin bu cocukca yazismanizi okumak zorunda degil..

pReN@_61
28.08.2009, 13:25
Kazanalım artık...

hamibasoglu
28.08.2009, 13:28
çok zor maç.
forvetten umut!um yok.
belki defanstan birileri gol atar da 1/0 veya diken üstü bir skorla maçı alırız.
ama alamazsak vay Fatih'i almayan yönetimin haline !!

Hüdai Pervaneli
28.08.2009, 13:34
Bu maca Engın tjıkuzusuz cıkarsak alırız

Fatih Öztürk
28.08.2009, 13:40
arkadaslar tartismalarinza ozelden devam etseniz? kimse sizin bu cocukca yazismanizi okumak zorunda degil..

relax murat üstad!..

tartışacağız tabi.burası forum,fikir beyan etme görüş alışverişi ve tartışma yeri.

bizim çocukca yazışmamız yok murat üstad,gayet mantıklı ne dediğini bilen yorumlar.

kırgınlıkda olacak dargınlıkta.sonunu güzel getiriyoruz bundan memnunuz.

''çocukca''yaklaşımını kendince sorgula üstad!

Ayhan Yüksek
28.08.2009, 13:40
Zor maç, oynanan futbol zerre ümit vermiyor,son 2 haftada kaybedilmiş 6 puan ve hüsranla sonuçlanmış avrupa macerası,dahada kaosa sürüklenmemek adına almalıyız bu maçı. Bende Tjikuzunun oynamaması taraftarıyım düzeldiyse Zaferi bi görelim derim ya da Ceyhun oynasın,bence Tjikuzu bu seneki en gereksiz transferimiz, keşek oraya kaliteli bir isim alabilseydik iddialı olmak bunu gerektiriyordu ama nerdeeee.

kursat1313
28.08.2009, 13:42
Bu maca Engın tjıkuzusuz cıkarsak alırız
katılıyorum engin ve tjikuzu olmasın ya da sadece engin olmasın

Fatih Öztürk
28.08.2009, 13:43
yine futbolla alakası olmayan adamları oynatıp,değişiklikleri zamanında yapmadan,üç kuruşluk futbol oynarsak kazanmamız anlam ifade etmez.

Salih Edip
28.08.2009, 13:43

umut veya gökhan olucaksa takımda engin 1000 kere olmalı...

Fatih KIRAN
28.08.2009, 13:52
Herkes çok zor maç olacak diyor ama ben katılmıyorum bu kötü futbolla ya çok kolay yeniliriz ya da berabere kalırız.Asıl zor olan yenmemiz.

karaman6106
28.08.2009, 13:57
Sylva-----------
Serkan--Giray--Song-Ferhat
-----------Ceyhun-----------
Gabric----Alanzinho---Engin
------Gökhan---Umut-------

karaman6106
28.08.2009, 13:59
Sylva--
Song--Giray--EGEMEN-Ferhat
Gabric----Alanzinho/SELÇUK---Engin
------Gökhan---Umut-------
TEBRİKLER KARDEŞ...AMA KÜÇÜK İKİ DEĞİŞİKLİK YAPTIM.

karaman6106
28.08.2009, 14:01
Umut+gÖkhan
yanİ Çİft forvet olmazsa bu takim maÇ kazanamaz

Emrah KabuL
28.08.2009, 14:03
Sylva
Serkan
Song
Egemen
Cale
Tjikuzu
Ceyhun
Engin
Gabric
Umut
Gökhan

Başka yolu yok. Bu takım tek forvet iş yapamaz.. ne adam gibi forvet var ne de kanat..

m.türker61
28.08.2009, 14:05
en iyi beraberlik alırız bu gidişle,

oyuncular da ne bir hırs ne de şans var...

sanki lise takımı gibi oynuyorlar...

gökhan denen kazma acilen gönderilmeli ya da karadenizspor da kullanılmalı,,,taner güleri gibi bi ayak alınmalı en azından...

hocanın da orta alanı kalabalık tutması lazım. defans kendisi top çevirip duruyor iki saat sonra da istatistikler de Ts nin topla oynaması daha fazla gözüküyor...

vel hasılı oyuncuların hepsi ölmüş, benim Broos a diyecek bir şeyim yok, adam avrupalı ve bence işini biliyor, ama bizim kazmalar iyilikten anlamıyorlar, samet aybaba gibi birini koycan önlerine şamarlata şamarlata koşturacak kendisi topçu zanneden keresteleri.omara attığı tokada hala unutmam...

umarım değişşen bir şeyler olur, oyuncular da kazanma arzusu uyanır, taraftar coşar, Trabzon da ayaklanır hiç düşmemecesine...

Hüdai Pervaneli
28.08.2009, 14:05
tjkuzu olmasın engın olsun

efulim67
28.08.2009, 14:06
Allah Aşkına Şu Tjikuzu'dan vazgeçin!

vaslat
28.08.2009, 14:12
çok sert oynarsak kazanırız manisa maçındaki gibi koşmadan faul yapmadan maç kazanılamaz.Malesef futbolcularımızda kazanma hırsı yok.Gökhanın aldığı parayı bana versinler gökhandan daha çok gol atarım bu yaşımda

Samet Yildirim
28.08.2009, 14:21
----------------------Sylva-----------------------
Serkan---------Song--------Egemen(Giray---Cale--
----------------Ceyhun----Selcuk(Tjikuzu)--------
Baris-------------------------------------Gabric---
-------------------Gökhan---Umut---------------

-Alanzinho cok formsuz
-Engin i lig maclarinda begenmiyorum
-Colman yedek kalmali

Tek santrafor oynayamiyoruz..

krdnz
28.08.2009, 14:24
Ben hoca olsam çift forvet oynatırım.

Onur Recep Kıvrak ve Tolga Zengin ikilisini koyarım forvete.

Golden sonra koşup tribündeki Gökhan- Umut iklisine sarılmalarını söylerim.

Muhammed KOÇ
28.08.2009, 14:31
colmanın sırası geldi artık. bu kadar saklanbaçlıktan sonra ortaya çıkmanın zamanı.

karim@benzema10
28.08.2009, 14:44
-----------------------sylva------------------------------

serkan---------giray---------------ceyhun------------ferhat

gabric------------tjıkuzu----------selçuk----------------engin

-----------------alanzinho--------------gökhan------------------

alanzinho'nun,sol kanatta verimsiz olacağını oynadığı ilk maçtan beri söylüyorum(sağ veya forvet arkası oynayabilir)
ceyhun gülselam,orta saha'da oynayacak oyun görüşü,hız ve teknik yeterliliğine sahip değil(stoper oynar)
engin baytar,sağ tarafta zorunluluktan oynar hugo inadından vazgeçsin(10 numara ve sol kanat oyuncusu)
selçuk ve colman'ın 11'de oynaması tempo'yu düşürüyor mutlaka birisinin yedek kalması gerekir.
cale,sıradan bir oyuncudur ve bazı taraftarların önünde birisi oynasa hücuma katkı sağlayabileceği düşüncesi fos çıktı

Adulyan7
28.08.2009, 14:46
.........................sylva.................... .
serkan........song...........giray......cale...
..........selçuk..........colman(ceyhun).........
yattara(barış)...alanzinho(engin,zafer)......gabri c
................gökhan..............
çok alternatifli oldu ama yabancı sayısına göre şekillenebilir eğer bütün yabancılar oynayacak durumdaysa ilk kesilmesi gereken alanzinho bence onun yerine de engin veya zafer oynamalı eğer yattaranın da sakatlığı geçmediyse barış kesin oynamalı...kadro çok alakasız kurulmuş şimdi bi kez daha anladım ortasahada bu kadar alternatif var ama forvette tek alternatif yok sağ bek de öyle...

Egemen Yılmaz
28.08.2009, 15:32
Umarım gelenek devam eder. Teknik anlamda söylenecek çok şey olmadığını düşünüyorum.

carizma61
28.08.2009, 15:41
-- ONUR--

bu şekilde çıkmak lazım.Bizim için en ideal 9 bu.

vatandas61
28.08.2009, 15:47
------------sylva-----------
serkan---song--giray--ferhat
------ceyhun-----selcuk----
yattara----------gabric-----
----umut------gökhan------

bu kadroyla maci rahat aliriz.

Yunus Emre SEYHAN
28.08.2009, 15:53
Ertuğrul hoca Avniaker'de 1 puan almanın önemini cok iyi biliyor.
9-10 kişi ile FULL bir şekilde kapanırlar
Song-Giray-Cale-Serkan-tjikuzu paslasmaları izleriz. (Bir ileri bir geri) Sonra arada sırada topu ileri şişiririz. Oyuncularımız bırak kendini göstermeyi sorumluluk bile almak istemez.

Zaten Ruh yok,mucadele gücü yok.
Yarısı boş olan Avniaker'de uğultular 65. dakikadan sonra başlar.
Takım paniklemeye devam eder,Şeftaliler golü bulur.
İlk defa Avniaker'de şeftalilere yeniliriz.

----------------------

Ya da Adam gibi oynarız ve alırız maçı.

Paksoy
28.08.2009, 15:55
-- ONUR--

umut gökhansızda olur enazından gol pozisyonu kaçırmayız diyosun :D

Celil Köse
28.08.2009, 15:57
----------------------Sylva-----------------------
Serkan---------Song--------Giray---Ferhat--
----------------Ceyhun----Selçuk--------
Baris-------------------------------------Gabric---
-------------------Gökhan---Umut---------------

Giray dünkü maçtan sonra kesinlikle oynamalı..

Gol atabilmemiz içinde çift forvet oynamalıyız ve ne yazık ki bunu Gökhan ve Umutla yapmaktan başka şansımız yok..

Cem Akyüz
28.08.2009, 15:59
Rahat falan kazanamayız oldukça sıkıntılı geçer maç en azından geçen sene ki maç kadar

Celil Köse
28.08.2009, 16:06
Rahat falan kazanamayız oldukça sıkıntılı geçer maç en azından geçen sene ki maç kadar

Geçen seneki maçtan daha stressli ve gergin geçeceğine eminim..

Ama 10. dakıka da filan kazayla 3-0 öne geçersek durum değişir:p:D

carizma61
umut gökhansızda olur enazından gol pozisyonu kaçırmayız diyosun :D
aynen öle paksoy

macka61
bende aynı kanıdayım

sessizkral_1
28.08.2009, 16:08
Bu maçı herşeye rağmen kazanacağımızı düşünüyorum.

Celil Köse
28.08.2009, 16:08
Atladıgımız bi konu var artık gol pozisyonuna giremıyoruz ki kaçırsınlar:D

Sefa Murat Dokuz
28.08.2009, 16:10
Sevinmesinler en ilginç sevinç olur gol yemiş gibi davransınlar.

Turgay ATEŞ
28.08.2009, 16:12
Tek çare var
oda kazanmak başka yolu yok.

BORDO MAVİ

mashal61
28.08.2009, 16:15
..............................Sylva............... ..............
....Serkan........Song............Egemen.......Cal e....
.....................Ceyhun......Tjikuzu.......... ...........
....Alan...........Selçuk........Colman.........Ga bric...

Bu taktikle çıkarsak belki tarihe geçebiliriz de...

Gökhan'la Umut'a da iyi bir ders olur...

Harun CAN
28.08.2009, 16:19
..............................Sylva............... ..............
....Serkan........Song............Egemen.......Cal e....
.....................Ceyhun......Tjikuzu.......... ...........
....Alan...........Selçuk........Colman.........Ga bric...

Bu taktikle çıkarsak belki tarihe geçebiliriz de...

Gökhan'la Umut'a da iyi bir ders olur...

ceyhun ve tjikuzu burda müthiş hızları ! sayesinde bu iki adet 4 li bloğu berlin duvarı gibi ayırırlar :)

bordo-mavii
28.08.2009, 16:21
bu maçtan mutlaka galibiyetle ayrılacağız içime doğuyor ceyhunda bi tane atıcak :D

mashal61
28.08.2009, 16:21
ceyhun ve tjikuzu burda müthiş hızları ! sayesinde bu iki adet 4 li bloğu berlin duvarı gibi ayırırlar :)
Aslında Ceyhun'u oraya yazdığıma bakma sen. Ceyhun gizli forvet. Çaktırmayın.;)

61zafer61
28.08.2009, 16:22
-- ONUR--

ya kardes biz bu orta sahayla cikarsak gecen sene sivasda kaybettigimiz gibi kaybederiz belliki hayal gücün yüksek

Harun CAN
28.08.2009, 16:24
bu takımda umut-gökhan ikilisi olduğu müddetçe bu takım bucasporla maç yapsa onda da fıtık eder bizi...ortasahamızın bu kadar kötü olamsının bir sebebi de forvetsiz olmamız< rakip ceza sahsında top tutup rakip defansı yoracak bi forvetimiz olmadığı için yeri geliyor rakip defansıyla birlikte üzerimize geliyor...şu takıma amokachi gibi bi forvet gelsin bence aradaki fark TOFAŞ - MERCEDES kadar bariz belli olur...

mashal61
28.08.2009, 16:25
Geçen sene Ersun Yanal çift forvet oynatırken tek forvet oynamamız gerektiğini söylüyordum. Bu sene forvetlerin performansını gördükten sonra forvetsiz oynamamız gerektiğini söylüyorum. Geçen sene tek forvete döndük başarılı olduk. Bu sene de forvetsiz oynayalım yine başarılı oluruz.

carizma61
28.08.2009, 16:37
ya kardes biz bu orta sahayla cikarsak gecen sene sivasda kaybettigimiz gibi kaybederiz belliki hayal gücün yüksek
anlayana zafer kardeş.ben başka şey anlatmak istemiştim.

tlotwat
28.08.2009, 16:38
bende dünkü maçta gökhanın sahada ki turistik yürüyüşlerini görünce bu takımın tek forvetinin umut olduğunu savunmaya başladım abi gökhan dün yürüyo yaa pas hatası yapıyo elini kolunu sallıyo bişeyler yapıyo orda acayip sinir etti beni

lazrail8989
28.08.2009, 16:47
tek diyeceğim var selçuk yedeğe alanzınhoyu serbest oynatacaksınnnnnnnnn

titanic
28.08.2009, 16:48
Yattara dönüyor mu?

Ahmet Karadeniz
28.08.2009, 16:53
su şelcuk oynamsında cok kötü oynuyor ya orta saha
slyva
serkan giray egemn ferhat

engin ceyhun colman gabric
alanznho
göksu

lazrail8989
28.08.2009, 16:58
slyva

serkan giray egemen cale

tjıkuzu

yattara alanzınho gabriç

colman
göksu

Yunus Emre SEYHAN
28.08.2009, 17:05
Tony
Tjikuzu Song Giray Cale
Colman
Engin -Selcuk-Gabric
Ahmet Gökhan

Alanzinho-Yattara 2. yarı girebilir..;

Ama kadro yapısının hiç bir önemi yok. Önemli olam ruh,mucadele..

Cafer Bulur
28.08.2009, 17:14
Felaket tellali degilim ama broos cale,colman,alanzinho gibi oyuncularda israr ederse ve biz bu maci kaybedersek olacaklari söylemeye sanirim gerek kalmaz.

Bu macta oyuncularimizin ismine degil,cismine ihtiyacimiz var.

Gerekirse hasan ahmet oynasin ama oynayan da kazanma azmi herseyinden belli olsun.

Erdinç Dilek
28.08.2009, 17:23
ceyhun giray engin ve gabriç oynamalı, yattara da oynayacak durumda ise oda kadroda yer almalı ferhatta olabilir, colman ve cale yedekte beklemeli artık...kalecimiz son maçta olduğu gibi formda olursa ve defansımız tabi ki maçı alabiliriz...

Mehmet Kıroğlu
28.08.2009, 17:27
arkadaşlar futboldan anlayan önyargısız olarak yazılan kadroların başına engin yazılmalıdır bence farkındamısınız bilmiyorum ama büyüleyici oynuyo helal olsun engin sana birde gol atarsan seni kimse tutamaz bu sene

turkish0061
28.08.2009, 17:29
Ilk 30 daka gol bulursak, oburler arkadan gelir :) cift forvet lazim

Cafer Bulur
28.08.2009, 17:32
----------------------------------sylva-----------------------------------------------------

serkan--------------------egemen---------------giray--------------ferhat

------------------------------------tjikuzu---------------------ceyhun------

engin---------------------------------------------------------gabric

--------------------------------gökhan-----------------------umut----------

Anıl Caner
28.08.2009, 17:33
Tek forvet işi bize göre değil. Gerekirse Yattara, Alanzinho,Gabric oynasın forvet ama çift olsun forvet sayımız.

Cale,Colman,Selçuk,Gökhan Ünal sinir bozucu düzeyde isteksiz ve kötü oynuyorlar.

tony
serkan giray song ferhat
tjiku
alan selçuk gabric
umut gökhan

bence ideal 11'i bu maçın.

turkish0061
28.08.2009, 17:33
kim bu hasan ahmet bee

vaslat
28.08.2009, 17:35
bu kadroyu nasıl dizerseniz dizin yetersiz ,transfer şart. beşiktaş tabatayı aldı, fener sercanı aldı ,galatasarayın durumu belli bizim bu kadroyla hiç bir şey yapamayacağımız belli.Gerçekçi olalım bizim oynadığımız her maç çok zor geçecek bu maçı rahat alırız diye bir maçımız olmayacak

Cafer Bulur
28.08.2009, 17:38
Tek forvet işi bize göre değil. Gerekirse Yattara, Alanzinho,Gabric oynasın forvet ama çift olsun forvet sayımız.

Cale,Colman,Selçuk,Gökhan Ünal sinir bozucu düzeyde isteksiz ve kötü oynuyorlar.

tony
serkan giray song ferhat
tjiku
alan selçuk gabric
umut gökhan

Selcuk ve gökhan ünal inanilmaz derecede kötü ve isteksiz oynuyorlar diyorsun ama yine de:) ilk 11 e layik görüyorsun.

OnOuR
28.08.2009, 17:50
Ahh Trabzonum Ahh! Dünkü rezil futboldan sonra nasıl umutlu olabilirimki bu maç için...!

Sefa Murat Dokuz
28.08.2009, 17:51

tony
serkan giray song ferhat
tjiku
alan selçuk gabric
umut gökhan

Bende benzer düşünüyorum ama bence tjikuzu değil ceyhun 11 de olmalı. Selçuk değil engin olmalı.

gustavo_colman
28.08.2009, 17:59
her maçta farklı kadroyla başarı gelmez bu gidişle istikrar sağlanmaz ve halimiz çok kötü olur ayrıca maçtan hiç ümitli değilim

Osman Yavuz
28.08.2009, 18:01
Ahh Trabzonum Ahh! Dünkü rezil futboldan sonra nasıl umutlu olabilirimki bu maç için...!
Zaten biz de bu hafta Olmpique Lyon'la oynuyoruz.Alt tarafı kıçı kırık Bursa'yla oynuyoruz be.Bu kadar da güvensizlik olmaz arkadaş.:mad:

Hüdai Pervaneli
28.08.2009, 18:16
Sylva
Serkan Egemen Song Cale

yattara colman ceyhun Gabrıc

zafer
Hasan Ahmet

En ızı Kadroı Budur bence:d

fatih6t1s
28.08.2009, 18:19
bu maçı alırız sıkıntılı maç olacağını da sanmam trabzondaki arkadaşlar boş bırakmayalım tribünleri sahip çıkalım kötü zamanda takımımıza
siz trabzonda rahatsınız kaybedersek biz burda sokağa çıkamıyoz

Emirhan Makul
28.08.2009, 18:57
Kornerlerde Ömere dikkat geçen sene Kratoçvilin golüyle kanser olduk hepimiz dikkatli olmak gerek.

CaMoKaEnEs
28.08.2009, 19:01
valla bu tek forvetle olcak iş değil aslında takıma bakılınca tek forvet oynanmalı
ama kim atcak golu o tek forvetle umutmu gökhanmı 2side atamaz
gökhan gitmek istio belli bir adam ancak bu kadar ruhsuz olur
umut istio ama atamıor
sadri şener ne yapıor bu takıma forvet gerekli değil elimizdekiler yeterli dior

bunlarla nereye kadar sarederiz bilmiorum

___61___
28.08.2009, 19:04
arkadaşlar futboldan anlayan önyargısız olarak yazılan kadroların başına engin yazılmalıdır bence farkındamısınız bilmiyorum ama büyüleyici oynuyo helal olsun engin sana birde gol atarsan seni kimse tutamaz bu sene
engin konusunda katılıyorum . yüreğiyle oynuyor koşuyor savaşıyor . yenilgiden sonra belkide ağlayan tek isim . görüyoruz takımdaki ruhsuzluğu bitek ruhlu olan engin bnce git gide dahada ii oynıcak helal olsn engin sana kötüde oynasan yüreğinle oynadığın için.

Etem Güner
28.08.2009, 19:10
Arkadaşlar diyarbakırmaçıda dahil trabzona deplasmana gelen her takım yenmeye geliyoruz diyor vallahai çok zoruma gidiyor lütfen çok rica ediyorum futbolculara veya tercuman halile ulaşın bu bursa şeftalileri yine kurtlanmış trabzondan mutlak 3 puanla ayrılacağız diyorlar futbolcular biraz hurslansın birde trabzondaki taraftarlarımız çok coşkulu taraftarlık yapsınlar bu hafta bursa neye uğradığını şaşırsın lütfen arkadaşlar

irfan61
28.08.2009, 19:51
Arkadaşlar diyarbakırmaçıda dahil trabzona deplasmana gelen her takım yenmeye geliyoruz diyor vallahai çok zoruma gidiyor lütfen çok rica ediyorum futbolculara veya tercuman halile ulaşın bu bursa şeftalileri yine kurtlanmış trabzondan mutlak 3 puanla ayrılacağız diyorlar futbolcular biraz hurslansın birde trabzondaki taraftarlarımız çok coşkulu taraftarlık yapsınlar bu hafta bursa neye uğradığını şaşırsın lütfen arkadaşlarAynen abi benim de en çok zoruma giden bu.

Mustafa Ayazoğlu
28.08.2009, 20:12
Bursaspor 5 gol attı 3 maçta... Bunların 3'ü duran top 2'si kanatlardan yapılan ortalar ve Sercan Yıldırım'ın 2 golü..

Maçtada duran toplar ve kanatlardan yapılan ortalar ile gol arayacaklar..

Nasıl gol buluruz. Tek yolu var hızlı kontratak.. Yedikleri 3 golün 2'si kontratak..

U.Sadıkoğlu
28.08.2009, 20:13
CSKA'lı Caner Trabzonspor'da .

ZORESMER
28.08.2009, 20:23
ölümüz bursaya yeter bursa kımdır yaa :) çift forvet çıkalım ,en az benım kadar koşsun topçular 2-3 fark yaparız,olduda kaybettik futbol bu olur ozaman arkadaş ya bu yönetim basıp gidecek yada adam gıbı topçular alcak,canermı gol atacak da aldılar onu,çok kabılıyetsız bi yönetim var allah sonumuzu hayır etsın !!

Kazım Uzunboy
28.08.2009, 20:37
TS'yi yenmeye gidiyormuş!

Sağlam, Özlüce Tesisleri'nde düzenlediği haftalık basın toplantısında, sezona galibiyetle başladıklarını ve ligin ilk 3 haftasında topladıkları 6 puanla 3. sırada yer aldıklarını hatırlattı.
Geçen sezon elde edilen başarının ardından, camianın yeni sezonda daha fazla beklenti içine girdiğini ifade eden Sağlam, ''Bununla birlikte değişik hedefler söylendi. Kimisi 'Kupa', kimisi 'UEFA' dedi. Şunu da unutmayalım, öncelikle geçtiğimiz sezondaki başarıyı bu sezona taşırsak kendimizi başarılı sayarız'' dedi.
Sağlam, hedefe yönelik yönlendirmenin de doğru olması gerektiğine işaret ederek, şunları söyledi:
''Bizler, bizi seven insanları doğru yönlendirmekle yükümlüyüz. Çok fazla hayallere kapılmadan kendimize gerçekçi bir hedef belirlememiz gerekir. Biz bu hedefi belirledik. Fakat, bizim hedefimizin dışında değişik söylemler çıkıyor. İnsanları yanlış yönlendirmemek için söylüyorum. Bursaspor olarak biz geçtiğimiz sezon ortaya koyduğumuz mücadeleden daha kaliteli bir oyun ortaya koymak istiyoruz. Geçtiğimiz yıl Bursaspor'un geldiği noktadan, devamlılık ve istikrarın sağlanmasıyla ortaya daha değişik başarıların çıkması muhtemel. Bunu da kovalayacağız. Geçtiğimiz sezon takım 8. olsa kimse bir şey demezdi. Biz hedef olarak şunu koyduk; bulunduğumuz yer bizi kesinlikle tatmin etmesin. Her gelinen nokta bizi daha da hırslandırdı ve beklemedik bir noktaya çıktık. Başarıda sınır yok. Biz hedefimizi yakalamaya çalışacağız ve daha üst sıralara nasıl çıkarız, onu mücadelesini vereceğiz.''
Bu hafta Trabzon'da, Trabzonspor ile zorlu bir karşılaşma oynayacaklarını dile getiren Sağlam, bu maçta yeşil-beyazlı takımı sevenleri umutlandıracak bir futbol ortaya koymak ve alacakları 3 puanla lige verilecek 15 günlük araya moralli girmek istediklerini ifade etti.
Sağlam, Trabzonspor maçını kazanmak için önlerinde birçok sebep olduğunu vurgulayarak, ''Öncelikle iyi bir mücadele ve göze hoş gelen futbolu ekleyip taraftarı mutlu edecek ve bizi de geleceğe dair umutlandıracak bir futbol ortaya koymak istiyoruz. Trabzon'a kesinlikle 3 puan için gidiyoruz'' diye konuştu.
SERCAN YILDIRIM'IN DURUMU
Bir gazetecinin, transfer döneminin son günlerine yaklaşıldığını belirterek takımda gidecek oyuncu olup olmadığını sorması üzerine Sağlam, ''Gidecek iki oyuncumuz var. Her an gidebilirler. Onların yerine bir oyuncu gelebilir. Bu gidecek oyunculardan biri Sercan değil. Bizim Sercan ile ilgili söylediğimiz belli. Öyle bir teklif gelmeli ki, Bursaspor'u seven insanlar da 'çok güzel olmuş' demeli. Aksi mümkün değil'' dedi.
Sağlam, bu haftaki rakipleri Trabzonspor'un sıkıntılı bir dönem geçirdiğinin hatırlatılması üzerine, şunları kaydetti:
''Trabzonpor'un belli bir kalitesi var, başarısı var. Tüm bu sıkıntılara rağmen kendi aralarında bir sinerji oluşturup bundan çıkabiliyorlar. Biz bu durumu düşünmeden oynamalıyız. Çok iyi bir kadroları var. Bursaspor olarak biz içeride ve dışarıda kazanmayı hedefleyen bir takım olmayı istiyoruz. 3 puan almamız gerekiyor, dolayısıyla 1 puanı almak, kayıp 2 puan demektir. Biz, oyun anlayışımızdan taviz vermeyeceğiz. Rakibimizin öne çıkan yönleri var. Onlara da dikkat edeceğiz. Ortaya çıkacak hiçbir sonuç sürpriz sayılmaz. Şu ana kadar orada kazanamamışız. Bu dezavantaj gibi gözükse de oradan alacağımız 3 puan sürpriz olmayacaktır.''
Sağlam, Trabzonspor maçı öncesi takımda sakatlığı süren genç oyuncu Eren Albayrak'ın dışında eksik oyuncunun bulunmadığını, bunun da kendisine takım oluşturmakta tatlı bir sıkıntı yaşattığını ifade etti.
Ertuğrul Sağlam, Trabzonspor maçı sonrası takıma 3 gün izin vereceklerini, lige verilen arada da 5 Eylül Cumartesi günü Bursa'da Eskişehirspor ile hazırlık maçı yapacaklarını sözlerine ekledi

www.spor61.net (http://www.spor61.net)

Remzi
28.08.2009, 20:42
Ertuğrul pazar akşamı şeftalinin nasıl yendiğini gözlerinle göreceksin.

Sefa Murat Dokuz
28.08.2009, 21:03
Şu Bursa'yı Trabzonda çift forvet çıkıp 3-0 gibi bir skorla yenersek bu takımın kendine güveni yerine gelir.Ben çift forvet çıkarsak maçı kazanacağımızı tek forvet çıkarsak hüsranla kaybedeceğimizi düşünüyorum.
Çift forvet çıkarsak Engin bu maçı bize getirir.

erol-61
28.08.2009, 21:05
diyecek birşeybulamıyorum dünkü rezil futboldan sonra beğenmediğimiz umut oyuna girince bile oyunun şekli birazcık değişti NE GÜNLERE KALDIK BEE TRABZONUM

turkish0061
28.08.2009, 21:27
dunku futbol gayet guzeldi!!! hele ikinci yarida! sadece gol eksik

kursat1313
28.08.2009, 21:32
enteresan son iki maçımızda ikinci yarılar oyundan düştük tel tel döküldük ama dünkü maçta ikinci yarı iyiydik anlaşılmıyorsun tarbzonum

OnOuR
28.08.2009, 21:37
Zaten biz de bu hafta Olmpique Lyon'la oynuyoruz.Alt tarafı kıçı kırık Bursa'yla oynuyoruz be.Bu kadar da güvensizlik olmaz arkadaş.:mad:

Kimle oynadığımızın pekde bir önemi yok benim için. Karşımızda nejdetspor'da olsa futbol umut vermiyor takıma güvenmek istesemde güvenemiyorum... Umarım anlayabilmişsindir bu sefer...

Yiğit SARI
28.08.2009, 21:38
Alacağız inş.

Adem Erdoğan
28.08.2009, 21:46
o forma avni akerde bursaya yenilmez...en kötü sezonumuzda 5 atmıştık..

titanic
28.08.2009, 22:03
Umut dün çok iyiydi.Galiba biraz yedekte dinlenmesi gerekiyormuş,İkici yarı bana ümit verdi bu takım fena bir takım değil eksikleri var bunu erkes görüyor,fakat gidermeye yönelik bir girişim yok.Bursa maçından çekinmiyorum,İyi oynayıp kazanacağımızı düşünüyorum

Barış Bağcıoğlu
28.08.2009, 22:12
ben özetleri izleyebildim dün şansızlığın yanında ilk yarı çok kötü oynamışız ama bu sefer 2, yarı daha bir diri takım vardı
Bu takımda dünkü görüntüden Umutun alta-ernatifi yok gibi G. Ünalın hiç yeri yok keşke 2. forvet olarak ahmet sarı denense

muribbi
28.08.2009, 22:31
gördünüz dimi olanları. alanzinho dışarı çıkınca takım biraz biraz işlemeye başladı. gökhan çok iyiydi. ama bunlar bursaya yetermi bilemem.

Fatih
28.08.2009, 22:34
Kesinlikle 4-4-2 oynamalıyız.

Toulouse maçının 60. dakikasından sonraki futbol hiç de fena değildi.

Erdal
28.08.2009, 22:36
Bizim maç kaçta?

Yattara'nın son durum nedir?

munzevil
28.08.2009, 22:38
Maç 21:00 da

Barış Bağcıoğlu
28.08.2009, 22:42
gördünüz dimi olanları. alanzinho dışarı çıkınca takım biraz biraz işlemeye başladı. gökhan çok iyiydi. ama bunlar bursaya yetermi bilemem.

Gapma Gökan sanki paris caddelerinde gezintiye çıkmış gibiydi.

Hasan Habip Özbay
28.08.2009, 22:47
ümitsiz olma başaramazsın inançlı ol hırslı ol forman için oyna
arkanda sonsuz destek var

Hasan Habip Özbay
28.08.2009, 22:48
bjk maçı ne oldu bilen var mı

tonyaliselim61
28.08.2009, 22:50
bu maçı gökhan alır koyar 3 puanı cebimize arayı iyi geçirip beeldiye maçında stada gideriz

Hotaman
28.08.2009, 23:06
4-3-3 taraftarıyım.
Umarım yarın santraforlarımızdan biri gol atar. Buna önce biz sonra da onların ciddi ihtiyarcı var.

mhayri
28.08.2009, 23:08
Yattara ve gabriçli 11 istiyorum .
denemedik bir o kaldı...

iso_4939
28.08.2009, 23:08
bu sene resmen perişan olacaz allah yardımcımız olsun...

Fatih
28.08.2009, 23:12
.............Sylva................
Serkan...Giray....Song....Ferhat
Engin....Ceyhun...Selçuk....Gabric
........Umut......Gökhan.............

Gol atmak istiyorsak tek forvetli sistemi bırakıp 4-4-2'ye dönmeliyiz.

Orta alanda Ceyhun ve Selçukla ikili önlibero.Kanatlarda Engin ve Gabric orta saha özellikleri olan topu ileri taşıyacak futbolcular.Beklerde Serkan ve Ferhat bindirmeleriyle hücuma zenginlik katacaklar.

Forvette Umut ve Gökhan ikilisi olmalı çünkü tek oynadıklarında bir hiçler.Ne kadar uyumsuz olsalarda beraber oynadıklarında daha etkili olup gol atacaklarını düşünüyorum.

turkish0061
28.08.2009, 23:16
kesinlikle 2 forvet oynamali

oguzkoc
28.08.2009, 23:19
.............Sylva................
Serkan...Giray....Song....Ferhat
Engin....Ceyhun...Selçuk....Gabric
........Umut......Gökhan.............

Gol atmak istiyorsak tek forvetli sistemi bırakıp 4-4-2'ye dönmeliyiz.

Orta alanda Ceyhun ve Selçukla ikili önlibero.Kanatlarda Engin ve Gabric orta saha özellikleri olan topu ileri taşıyacak futbolcular.Beklerde Serkan ve Ferhat bindirmeleriyle hücuma zenginlik katacaklar.

Forvette Umut ve Gökhan ikilisi olmalı çünkü tek oynadıklarında bir hiçler.Ne kadar uyumsuz olsalarda beraber oynadıklarında daha etkili olup gol atacaklarını düşünüyorum.

en ideal 11... en doğru iş yapabilecek sistem ve bu sisteme en çok uyan oyunculardan kurulu bir takım...

_KaaN_
bjk berabere kaldı ve ts tek forvet olmuyor çift olması gerekiyor..gökhan ünal topu kaleye sürüyor orta saha arkadan izliyor..yardımlaşma çok az ..hareketlilik çok az..cesaret çok az..güven yok..artık taraftarın protesto etmesini izlemek istemiyorum..oynasalar artık..

Hotaman
o forma avni akerde bursaya yenilmez...en kötü sezonumuzda 5 atmıştık..

Geçen sezon tamda şampiyonluk şarkıları söylediğimiz bir anda Denizlispor'a tarihimizde ilk kez içerde yenilmiştik. Gerçi hocaları Bakkal'dı, bu adamın ligte istikrarlı olarak yendiği tek takım biziz herhalde.

_KaaN_
28.08.2009, 23:21
arkadaşlar yapmayın ..engin mi ? barış mı?

bordomavibmn
engin tabiki

Mustafa Önder
Allem adip küllem edip bu maçtan 3 puanı koparmamız lazım. Hem takım içi morel açısından hem taraftarı rahatlatması hemde yenilecek takımın Bursaspor olması (ligin kalbur üstü takımı olarak görülmesinden) son derece önemlidir.

Emrah KabuL
28.08.2009, 23:22
Hadi Broos yabancı ve yeni geldi.. ama M.Diyadin ve Ünal Kahraman'a rağmen bu takım neden bu kadar isteksiz ve ruhsuz top oynuyor anlamış değilim.. bizim bilmediğimiz birşeyler var ama hadi hayırlısı..!

bordomavibmn
28.08.2009, 23:22
--------------Sylva----------
Serkan-Giraya-----Song---Ferhat
---------------Zafer(Tji)-------
------------Ceygun---------
Yattara-----------------------Gabriç
------Gökhan---------Umut

Hotaman
28.08.2009, 23:23
Açık ara Engin. Tüm takıma karşı Engin, şu an için Engin.

OYılmaz
28.08.2009, 23:25
Engin solda etkili oluyor Yattara'nın eksikliğinde Barış oynamalı hoca kimi keserse kessin Barış sağ açık olarak ilk 11'de başlasın

_KaaN_
28.08.2009, 23:25
o zaman şöyle soralım gençlerdeki engin mi ts deki engin mi? olmuyor olmuyor..yattara öldü mü bize söylemiyorlar yav. nedir bu adam bir önemli maçda yok..

Fatih
28.08.2009, 23:26
Barış tipik çizgi oyuncusu.Top ona gelmediğinde oyunda olmayan bir adam.Engin hem çizgide hem ortada oynayabilir.;)

Sefa Murat Dokuz
28.08.2009, 23:44
Engin bu formunu sürdürürse Yattara dönünce akıllı takılır. Engin'den kolay kolay kimse formayı alamaz bence. Engin'in gelmesini hiç istemiyordum burda herkes bilir ama şu lig maçlarında stadda izledim diyarla toulouse'u bu adam ruhla oynayan tek kişiydi.

Bursa maçını da Engin alacak.Bir tek ona güveniyorum.

erol-61
28.08.2009, 23:52
dunku futbol gayet guzeldi!!! hele ikinci yarida! sadece gol eksik

bu oynanan oyuna güzel diyorsan ben başka maç seyreddim ozaman

erol-61
28.08.2009, 23:56
Kesinlikle 4-4-2 oynamalıyız.

Toulouse maçının 60. dakikasından sonraki futbol hiç de fena değildi.

peki adama sormazlarmı 60 dk. nerdeydiniz diye maç 30 dk. değil 90 dk. oynanıyo 30 dk.lık futbolla övüneceksek bırakalım bu işi yaa

erol-61
29.08.2009, 00:01
Hadi Broos yabancı ve yeni geldi.. ama M.Diyadin ve Ünal Kahraman'a rağmen bu takım neden bu kadar isteksiz ve ruhsuz top oynuyor anlamış değilim.. bizim bilmediğimiz birşeyler var ama hadi hayırlısı..!

evet birşeyler kesin dönüyor bakın bu habere

Trabzonspor’da teknik patron Hugo Broos’un genç Göksu'yu Toulouse maçı kadrosuna alarak takımda kalması yönünde mesajını ortaya koyma düşüncesine, Sportif Direktör Ünal Karaman’dan onay çıkmadı. Karaman, Broos'un Fransa’ya götürmek için maç kadrosuna dahil ettiği Göksu'yu son anda kadrodan çıkardı. Bu olay Hugo Broos ile Ünal Karaman arasındaki iplerin iyice gerilmesine neden oldu.

Gökhan Döner
29.08.2009, 00:01
Artık güzel futbol oynama zamanı geldi arkadaşlar bence.
Pazara ne kaldıki ben çok inanıyorum takım yeniden doğmuş gibi
futbol oynayacak.

erol-61
29.08.2009, 00:04
yönetim takviye yapmadıkca kendi ipini çekiyor. aslında yönetim değil yönetimdeki 3 kişi başkanın ipini çekiyor

hodlu
29.08.2009, 00:37
yönetim takviye yapmadıkca kendi ipini çekiyor. aslında yönetim değil yönetimdeki 3 kişi başkanın ipini çekiyor
Başkan eğer o 3 kişiye boyun eğiyorsa sonuçlarına da katlanır...

Barış Kaptanoğlu
29.08.2009, 00:43
elbetteki bu takım şu anki yaptığının fazlasını yapacak kapasitededir...neden iyi oynamıyoruz altında bir şey aramak istemiyorum...yarın iyi bir futbolla kazanacağımızı umut ediyorum

hodlu
29.08.2009, 00:50
Bencede 4-4-2 oynamalıyız.Hoca bunu artık inat etmeden görmeli...

hodlu
29.08.2009, 00:52
evet birşeyler kesin dönüyor bakın bu habere

Trabzonspor’da teknik patron Hugo Broos’un genç Göksu'yu Toulouse maçı kadrosuna alarak takımda kalması yönünde mesajını ortaya koyma düşüncesine, Sportif Direktör Ünal Karaman’dan onay çıkmadı. Karaman, Broos'un Fransa’ya götürmek için maç kadrosuna dahil ettiği Göksu'yu son anda kadrodan çıkardı. Bu olay Hugo Broos ile Ünal Karaman arasındaki iplerin iyice gerilmesine neden oldu.

Ünal Karaman da hocanın işine ne diye karışıyor kardeşim.Sen hocalık yapacaksan Broos neden geldi o zaman...

Selçuk Demircioğlu
29.08.2009, 00:53
Takım karışık,teknik kadro karışık,futbolcular karışık..
Böyle bir ortamda galibiyet benim için süpriz olur..

Heleki teknik direktörlük için ellerini avuşturmaya başlamış bazı insanlar varken çıkıpta takır takır yenmemizi beklemek abesle iştigal olur...
Şenol hoca gelene kadar ortalık durulmayacaktır.
Zaten bazı futbolcularımız hariç hiçbirinin şampiyonluk kelimesini düşündüklerini sanmıyorum...
Onların düşünmemeleri bizi de etkiliyor..Sonuçta sahada skoru değiştirecek olanlar onlar...
Bu maçı alırsa futbolcular değil forma alacak..

ceserdar
29.08.2009, 00:55
Takımda birşeyler olduğu belli. Bir sıkıntı var. Hoca'nın futbolu için ne kapasite var, ne de ruh, ne de kaslarda güç. Bu sezonda geçti gitti artık seneye.

Mellih
29.08.2009, 01:11
1-)Colman ve selçuk iyi oynarsa maçı alırız. Gökhan ve Umutta birer gol atar. 2-0 / 3-1 filan..
Sonra yönetim derki: Gökhan-Umut kendini buldu, Colman-Selçuk takıma adapte oldu, Transfer yapmaya gerek yok..
Yanıltıcı skorla kendimizi kandırırız.

2-)En iyisi maçı kazanmayalım, Gökhan-Umut 10-15 tane de bu maçta kaçırsın, Colman-Selçuk saha da gezinsin, taraftarlar yuhalasın..

1. madde mi daha hayırlı olur yoksa 2. si mi?

Barış Kaptanoğlu
29.08.2009, 01:18
1-)Colman ve selçuk iyi oynarsa maçı alırız. Gökhan ve Umutta birer gol atar. 2-0 / 3-1 filan..
Sonra yönetim derki: Gökhan-Umut kendini buldu, Colman-Selçuk takıma adapte oldu, Transfer yapmaya gerek yok..

2-)En iyisi maçı kazanmayalım, Gökhan-Umut 10-15 tane de bu maçta kaçırsın, Colman-Selçuk saha da gezinsin, taraftarlar yuhalasın..

aslında bu yönetim madde 2 dekiler olsa bile üstlerine bi şey alınmazlar haftaya futbolcular toparlanır transfere ihtiyaç yok derler...

Hadi anladılar diyelim bunun için bile bursa şeftalilerine Trabzonda yenilmeyi göze alamıyorum

worldmaster
29.08.2009, 01:40

Bence hiçbiri olmasın.1-0 kazanalım.Berbatta oynayalım,golü de Tony atsın...

Cafer Bulur
29.08.2009, 02:17
Bursaspor kazanmaya geliyormus,gelsinler bakalim.

Bu durumda oyuncularimiz ruhunu,broos da dogru oyuncu tercihlerini yaparsa kazaniriz.

Kazanmaliyiz,baska bir sonuc düsünmek istemiyorum.

AdemS
29.08.2009, 02:20
Bu takımın tek forvetle bir iş yapamayacağı aşikardır.. Özellikle Yattara'nın da takıma katılmasıyla 4-4-2 oynanmalı..

Burak_52
29.08.2009, 02:21
bursa nın böyle gazlı bi şekilde gelmesi bizim için daha iyi bence çoğunluk zor geçecek diye düşünüyor ama nedense içimde hiç şüpe yok rahat alıcaz maçı

worldmaster
29.08.2009, 02:23
Israrla bu kadroyu görmek istiyorum:

------------Tony------------------

Song----Giray----Egemen------Cale

Yattara----Serkan---Ceyhun---Gabriç

----------Umut----Gökhan---------

worldmaster
29.08.2009, 02:27
Yattara'dan haber var mı bu arada oynama durumu nedir?

Cafer Bulur
29.08.2009, 02:34
Yattara'dan haber var mı bu arada oynama durumu nedir?
Bastan oynatilmayacagi gün gibi ortada.

Sert gecmesi beklenen bu macta hic oynatilmazsa da sasirmam.

2 hafta sonraki belediye maci sanirim yattara icin en uygun olanidir...

lzfy
29.08.2009, 02:39
Ruyamda ilk yari 6-0 yeniliyorduk :(

worldmaster
29.08.2009, 02:43
Bastan oynatilmayacagi gün gibi ortada.

Sert gecmesi beklenen bu macta hic oynatilmazsa da sasirmam.

2 hafta sonraki belediye maci sanirim yattara icin en uygun olanidir...
Ben de aslında pek bişey beklemiyorum Yattara'dan ama,hiç yoktan 2-3 etkili orta yapıp pozisyona sokabiliyor takımı.Eski halinden eser yok orası ayrı...E Engin'i,Barışı,Alanzinho'yu görünce ölü Yattara'ya razı geldim ne yaparsın...

Emirhan Makul
29.08.2009, 02:52

Abi olmamış o rüya git bir daha uyu istersen :) :D

Armağan Dere
29.08.2009, 03:02
Bursa maçları hep tehlikeli olmuştur..Yenilebiliriz de Yenebiliriz de..Hüseyin şov yaparsa şaşırmayın..Bizden giden hep aslan kesiliyor

Barış Bağcıoğlu
29.08.2009, 03:06
[QUOTE=ÇAYKARALI_61;2603370]Bursa maçları hep tehlikeli olmuştur..Yenilebiliriz de Yenebiliriz de..Hüseyin şov yaparsa şaşırmayın..Bizden giden hep aslan kesiliyor

Bu görüşüne katılıyorum herzaman bizden gidenlerden korkmuşumdur hem t.d. olsun hem futbolcu olsun bir garip oynuyorlar

Barış Bağcıoğlu
29.08.2009, 03:17
Aktif Üyeler (http://forum.bordomavi.net/online.php): 99 (56 üye ve 43 ziyaretçi)

sizce gecenin bu saatinde bu kadar adamın ne iş var
böyle bir başlık açsam ne olur acaba

Ömer TOPAL
29.08.2009, 03:18
şeftali kurdunun hevesi kursagında kalacak..ve bunu görmek takımın güzel futbolu ve sonuçtan daha çok mutlu edicek beni

Cem Akyüz
29.08.2009, 03:48
zor maç olacak ama kazanacağız kazanmalıyız yoksa çok sıkıntıya düşeriz

Trapzone61
29.08.2009, 03:57
duyduguma göre caner erkin,,trabzonspora 1 seneligine kiralik olarak geldi asli varmi acaba ?

Sefa
29.08.2009, 04:18
Rüyalar tersine çıkar :rolleyes:

fatih6t1s
29.08.2009, 04:28

sen bi daha uyuma:(

Sufyu_41
29.08.2009, 04:30
Israrla bu kadroyu görmek istiyorum:

------------Tony------------------

Song----Giray----Egemen------Cale

Yattara----Serkan---Ceyhun---Gabriç

----------Umut----Gökhan---------

bu kadroyı görmen bana göre imkansız...

Trapzone61
29.08.2009, 04:32
sufyu,,ya katiliyorum,,,

lazut.61
29.08.2009, 04:48
_____________Sylvia_______________
serkan_____Giray_____song_____Cale
________Selçuk____ceyhun__________
Yattara_______Alanzinho______Gabriç
_____________Gökhan_______________

benim sistemım bu olurdu bu kadroya...

only ts
29.08.2009, 04:56

1 tane atmamız gerekiyo sanırım :rolleyes:

Halit Aydın
29.08.2009, 06:54
_____________Sylvia_______________
serkan_____Giray_____song_____Cale
________Selçuk____ceyhun__________
Yattara_______Alanzinho______Gabriç
_____________Gökhan_______________

benim sistemım bu olurdu bu kadroya...

Sylvia kim yeni transfer mi

mustafaction
29.08.2009, 08:23
Takıma güvenmiyorum heleki avni akerde asla hadi şaşırt beni Trabzonsporum

kalavara
29.08.2009, 08:53
bursaspor'un trabzon'a kazanmak için gidiyoruz demesi güzel ama biz de kim olduğumu hatırlayıp bir şeyler yapmak zorundayız!
avni aker öyle her takımın kazanmaya gidiyoruz diyebileceği bir deplasman olmamalı!!!

agasaro
29.08.2009, 10:03
Ertuğrul Sağlam buradan 3 puan almaya geliyormuş. Avni Aker artık rakipler için çekinilecek bir yer olmaktan çıktı. Televizyon programlarında da sürekli olarak Trabzonspor'un kendi sahasında seyirci baskısından oynayamadığı söylenip durulur oldu. Sanki seyirciye takımınıza baskı yapın der gibiydiler. Bir de Trabzon seyircisi futbolu çok iyi bilir geyiğini çıkardılar. Ben Trabzonspor seyircisinin futbolu diğer seyircilerden farklı olarak daha fazla bildiğine inanmıyorum. Taraftar spor programlarındaki con con spor yazarlarından aldığı "Ben futbolu biliyorum" gazı ile Avni Aker'de maçın coşkusunu arttırmak yerine düşünceli bir şekilde maçı okumaya çalışıyor. Dolayısıyla statta çok kasvetli bir hava olurşamaya başlıyor. Futbolcunun eli ayağına dolaşıyor. Maça gelen taraftar sadece eğlenip, coşmaya gelmeli. Değişik tezahüratlar bulmalı. Biz bile bu sitede eğlenceli işler yerine sürekli teknik konularda konuşuyoruz. Velhasıl kelam, Ertuğrul'un takımı Avni Aker'den normal şartlarda puan çıkaramaz ama bizim oralar son yıllarda çok anormalleşti. Yeniden normalleşye davet ediyorum herkesi. İlk girişim benden: Yensen, yenilsen gönlüm hep senle...

kelkitli29
29.08.2009, 10:16
Bursa maçları hep tehlikeli olmuştur..Yenilebiliriz de Yenebiliriz de..Hüseyin şov yaparsa şaşırmayın..Bizden giden hep aslan kesiliyor

Hüseyinin sov yapmasina gerek yok. Kadromuzda olsaydi Toulousedan 3 yemezdik sanki.

cipses
29.08.2009, 10:21
avni akerde maç kaybetme sebebimiz bizim kapalı defanslara karşı çok zorlanmamız. senelerdir bu böyle. kapalı defansı açmanın en kolay yolu duran toplar. duran topları çok daha verimli şekilde kullanırsak kapalı defanslar sorun olmaz. hamiden sonra duran topları değerlendirecek adam gelmedi trabzon'a. ceyhun sanki biraz ışık veriyor gibi. onu kullanırsak gelecekte duran top sorunu çekmeyiz.

hee tabi bir de gol kaçırma problemi var. kapanan takıma önemli olan ilk golü atmaktır, ilk golü atana kadar az pozisyon bulursun, bulduğun bu az pozisyonlardan gol çıkaracaksın ki, yenesin. biz maşallah 4-5 tane net gol kaçırmadan gol atamıyoruz. o yüzde bizim öncelikle net pozisyonda affetmeyen bir forvete ihtiyacımız var.

yoksa taraftar baskısı filan hikaye. sen kadronu doğru yapılandırırsan golleri sırılarsın, taraftar da coşar, ne baskısı!

ama beni korkutan bir nokta daha var. geçen sene takımda hırs vardı, şampiyon olacağımıza dair bir inanç vardı, bunun belki de en önemli sebebi uzun süre ligde kafada olmamız, şampiyonluktan hemen hemen hiç kopmamamızdı. ancak bu sene kötü bir başlangıç yaptık, kötü oynadık. yani bu bir kısırdöngüye dönerse, yani kaybettikçe şampiyonluk ümitleri tükenir, hırsımızı yitirirsek, hırssız bir oyun da tekrar kaybetmemize neden olabilir.

o sebeple bu maç olduğundan daha önemli. ilk 4 maçın 3ünü kaybeden bir takımın şampiyon olma ihtimali yok denecek kadar azalır.

ama takım bu maçta şöyle iyi bir oyun ve güzel bir skor yakalarsa, işte o zaman hava bir anda değişebilir.

hadi bakalım, görelim, futbolcular şampiyonluğu taraftar kadar istiyor mu

Trabzonspor 61
29.08.2009, 10:24
Bursa'yı ezeriz. Havalanmasınlar.

logitech
29.08.2009, 10:29
farklı futbol oynayıp farklı kazanırsak kimse şaşırmasın.

deneme61
29.08.2009, 10:29
hadı bakalım..kazanmaya gelsınler onlar.. ıyı bır oyun ve galıbıyet ıle yenıden baslar hersey

Cengiz Çubukcu
29.08.2009, 10:48
sabah sabah gülme krizine girdim...Bursada bir yerel gazete 14 yıl önce bizden puan alan kadroyu bir araya getirmiş :) üstelik adamlar da nasıl berabere kaldıklarını uzun uzun anlatmışlar :D

http://www.bursahakimiyet.com.tr/HaberDetay.aspx?hid=25670&ypid=1

T.B_1461
29.08.2009, 10:55
Avne Aker'de kaybetmemişiz, kaybetmeyiz.

kursat1313
29.08.2009, 11:20
farklı futbol oynayıp farklı kazanırsak kimse şaşırmasın.
inşallah dediğin gibi olur

cipses
29.08.2009, 11:21
valla senelerdir avni akerde kaybetmediğimiz o kadar takıma kaybettik ki, o yüzden senelerdir kaybetmemek bir ölçü olmaktan çıktı

mühim olan ne kadar istediğimiz

Fatih Özkan
29.08.2009, 11:23
sabah sabah gülme krizine girdim...Bursada bir yerel gazete 14 yıl önce bizden puan alan kadroyu bir araya getirmiş :) üstelik adamlar da nasıl berabere kaldıklarını uzun uzun anlatmışlar :D

Çok güldüm :D

İskender
29.08.2009, 11:23
Birden sihirli değnek değmeyeceğine göre, kazanmaktan başkasını istemeyi lüks sayıyorum,

İnş. kazanacağız...

Lancet_61
29.08.2009, 11:24
bu mücadele gücüyle bursaya gol atarsak iyidir...

Fatih Özkan
29.08.2009, 11:25
İnşallah kazanacağız...

Mustafa Demir
29.08.2009, 11:30
busene 3. luk bizim icin sampiyonluk gibi bisey olcak snairim :S

Öztürk Uğur
29.08.2009, 11:34
Ya tam komedi şimdi bende okudum o haberi hiç bukadar güleceğim aklıma gelmemişti. Bu maçtada yenersek onları hayatları boyunca göremezler puanı:D

ismail tüfekçi
29.08.2009, 11:47
bursadan 3 otobüs geliyorlar adamlar kendine güveniyor iyi hava yakaladılar ama havaları sönecek herkez hattini bilecek

theo
29.08.2009, 11:49
bu ne ya böyle...şampiyonlar ligini almış kadro gibi muamele görüo adamlar...futbolcular biraz durupdüşünsün bunu :)

buarada artık maç izlememey karar verdim...toulouse maçı ilk provamdı...yendik...izlemeyince takım kazanacaksa varsın ömrüm maç izlemeden geçsin...

Murat Keçeci
29.08.2009, 11:51
Kanatlardan etkili ataklar yapmalıyız selçuk-colman daha çok dikine gitmeli ve ceza sahası içine girmeli ayrıca kanatlara topu en hızlı şekilde geçirmeliler maçlarımızın kısır geçmesinin en büyük sebebi bu merkezden kaynaklanıyor daha yaratıcı oynamaları lazım oynarsa ceyhundan yine etkili şutlar bekliyorum.Defansta bireysel hatalar yapmamalıyız rakibe az pozisyon veriyoruz ama öz veriyoruz 2 defa geliyorlarsa adamların vuruş yaptığı yer ceza sahasının içi oluyor ki buda o golün kaçma ihtimalini mucizelere bırakıyor demek ki rakibe sıfır pozisyon verip sıfır hatayla oynayacağız bunun içinde ciddi bir konsantrasyon gerekiyor.

Paksoy
29.08.2009, 11:52
bu ne ya böyle...şampiyonlar ligini almış kadro gibi muamele görüo adamlar...futbolcular biraz durupdüşünsün bunu :)

buarada artık maç izlememey karar verdim...toulouse maçı ilk provamdı...yendik...izlemeyince takım kazanacaksa varsın ömrüm maç izlemeden geçsin...

aynen......

Semih58
29.08.2009, 11:53
HÜSEYİN CİMŞİR iyi mi kötü mü oynayacak.Merak ettim.

bordo-mavii
29.08.2009, 12:08
Hüseyin Cimşir ayrı bir hırs yapabilir,kendini kanıtlama adına
genelde böyle olur eski takımıyla karşılaşan futbolcular ayrı bir efor sarf ediyorlar

sbay
29.08.2009, 12:10
Hüseyin’den memnunum’

Sağlam, eleştiri oklarının hedefi olan Hüseyin Çimşir’e sahip çıktı. Ertuğrul Hoca, “Hüseyin Çimşir’in şimdiye kadarki performansından son derece memnunum” dedi. Sağlam takımda Eren Albayrak’ın dışında sakat oyuncu bulunmadığını da hatırlatarak, “Geniş bir kadroya sahibiz ve takım oluşturmakta tatlı bir sıkıntı yaşıyoruz” diye konuştu.

Hüseyin bursa'da da eleştiriliyor...bursalı bi arkadaşla konuştum bu sene iki maç oynandı bursa da dedi ikisinde de taraftar memnun kalmamış Hüseyinden.

Sümeyye demir
29.08.2009, 12:13
Ya tam komedi şimdi bende okudum o haberi hiç bukadar güleceğim aklıma gelmemişti. Bu maçtada yenersek onları hayatları boyunca göremezler puanı:D

Biri dE yorum yazmş bôyle yazılar traBzoNu bùyüTmekten bska bse değl adamlar havalanMasnlar dye :)

Salih Edip
29.08.2009, 12:17

tam komedi ya kaydettim bunu bi yere :D

Öztürk Uğur
29.08.2009, 12:20
Biri dE yorum yazmş bôyle yazılar traBzoNu bùyüTmekten bska bse değl adamlar havalanMasnlar dye :)

Eski topçularda toplanmışlar bir araya sanki Dünya kupası finalini kaybettilerde onu anıyorlar:D Biz en kötü zamanımızda bile Bursayı yeneriz hiç sıkıntı yapmıyorum:D

Hekimoğlu
29.08.2009, 12:24

http://www.bursahakimiyet.com.tr/HaberDetay.aspx?hid=25670&ypid=1Bu ne yahu hem de beraberlik almış adamları bir araya topluyorlar eziklik bu olsa gerek.

bordo-mavii
29.08.2009, 12:25

yaw boşverin şunları,yarın görecekler anyayı konyayı :)

Jester
29.08.2009, 12:32
----------------Tony-----------------

Tjikuzu----Song-----Giray------Ferhat

--Serkan---Ceyhun---Engin--Gabric--

------------Alanzinho---------------

------------Gökhan-----------------

Hqmi
29.08.2009, 12:32

Heheheh :D:D Puan alamazlar bizden rahat olun, yeneceğiz Bursa'yı. :)

Öztürk Uğur
29.08.2009, 12:33
Bu ne yahu hem de beraberlik almış adamları bir araya topluyorlar eziklik bu olsa gerek.

Bizim sahamızda son galibiyeti alan takımlarından yaşayan kimseyi bulamadılar yada tam araştırmadım ama hala bizim sahamızda galip gelemediler:D

Öztürk Uğur
29.08.2009, 12:34
----------------Tony-----------------

Tjikuzu----Song-----Giray------Ferhat

--Serkan---Ceyhun---Engin--Gabric--

------------Alanzinho---------------

------------Gökhan-----------------

Tji sağbek ilginç bir tercih:)

İlker Akçay
29.08.2009, 12:36
Bizim sahamızda son galibiyeti alan takımlarından yaşayan kimseyi bulamadılar yada tam araştırmadım ama hala bizim sahamızda galip gelemediler:D

öyle bir olay olsa mezar taşlarını bile söker getirirdiler ama Allah onlara o günleri göstermedi yarın akşamda göremeyecekler 14 yıl önce aldıkları bir puanla idare etsinler çok bile onlara

hodlu
29.08.2009, 12:36
Böyle 10 yıldır yenilmiyor,13 yıldır puan alamıyor muhabbeti çıktımı ben korkuyorum çünkü geçmiş yıllarda bunu çok doğruladım.Çıkalım hırslı baskılı bir oyun oynayalım gerisi gelir zaten...

Öztürk Uğur
29.08.2009, 12:38
öyle bir olay olsa mezar taşlarını bile söker getirirdiler ama Allah onlara o günleri göstermedi yarın akşamda göremeyecekler 14 yıl önce aldıkları bir puanla idare etsinler çok bile onlara

İnşalla öyle olur. Artık bizim takmın üzerindeki ölü toprağını atmasını vakti geldi. Bumaç bizim düzlüğe çıkış maçımız olucak inş.

Süleyman Sofu
29.08.2009, 12:39
geçen sene denizlide sanırım bizi hiç yenememişti ama ne oldu sonuç facia fazla güven felakete davetiyedir diyarbakıra manisaya yenilen ruhsuzlar korosu bursayada yenilirse şaşırmam...

İlker Akçay
29.08.2009, 12:40
İnşalla öyle olur. Artık bizim takmın üzerindeki ölü toprağını atmasını vakti geldi. Bumaç bizim düzlüğe çıkış maçımız olucak inş.

inşallah bende böyle istatistik olayına falan girince bi çekince oluyo ama en azından sylva baya güven verdi toulouse deplasmanında yavaş yavaş toplanıyor takım sanki ne yaparsalar yapsınlar ama şu bursayı burdan puanla yollamasınlar

Trabzonspor 61
29.08.2009, 12:41
Bu maçı alırsak çıkışa geçeriz. Çok çok kritik bir maç...

Sümeyye demir
29.08.2009, 12:46
yaw boşverin şunları,yarın görecekler anyayı konyayı :)

Kafiyeli oldu :)

bordo-mavii
29.08.2009, 12:48
Kafiyeli oldu :)

ehe evet sonradan bende farkettim :D

Necat Ulusoy
29.08.2009, 12:49
___________Sylvia_______________
serkan_____Giray_____song_____Ferhat
___________ceyhun____________
Yattara_______Engin_________Gabriç
_______Gökhan______Umut________

ideal 11 :)

Erdem Keser
29.08.2009, 12:55
ÜMİT ŞENGÜL
Tarih yazmak işten değil

Bursaspor'da 1991 ile 96 yılları arasında forma giydim. 95 yılındaki maç hala gözümün önünde. O dönem aldığımız o beraberlikten sonra çıkışa geçmiştik ve lige ağırlığımızı koymuştuk. 14 yıl puan alamamak gerçekten çok üzücü. Mevcut kadronun Trabzon'dan başı dik ayrılacağına inanıyorum. Trabzonspor deplasmanı tabii ki zor ancak Bursaspor istediği oyunu sahaya yansıtırsa hedefine ulaşır. Zaman içerisinde yapılan tercih hatalarının bu 14 yıllık süreçte etkili olduğuna inanıyorum. Biraz organize olabilirsek ve birlikteliği yakalayabilirsek Bursaspor'un Trabzon'da tarih yazması işten bile değil.

:D:D

Yunus Güneş
29.08.2009, 12:58
Her şey bu hafataya ve bir daha ki haftaya bakar..Önümüzde ki iki maçı almalıyız çıkış için ....Haydi uşaklar...

yorumsuz6117
29.08.2009, 12:59
fb maçıyla çakıştığı için büyük ihtimal açmazlar kahvede maçı internetten artık ne kadar izlenirse izlerim..:)

Fatih Öztürk
29.08.2009, 13:12
puan kaybetmemiz sürpriz olmaz.

her musabakaya değişik en az 3-4 futbolcuyla cıkan teknik heyet zaten macın sonucunu başlamadan hissettiriyor bizlere.

3 gün önce oynamayan egemen oynar,tijikuzu ilk onbirde başlar sağa serkanı ceker,bellimi olur 3 gün önce oynayamayan yattara bile oynar!

burası trabzon burda herşey garip...

theo
29.08.2009, 13:16
taraftar önce takımına güvenecekki takım da kendine güvensin...balık baştan kokar!!!

Adem Erdoğan
29.08.2009, 13:18
ÜMİT ŞENGÜL
Tarih yazmak işten değil

Bursaspor'da 1991 ile 96 yılları arasında forma giydim. 95 yılındaki maç hala gözümün önünde. O dönem aldığımız o beraberlikten sonra çıkışa geçmiştik ve lige ağırlığımızı koymuştuk. 14 yıl puan alamamak gerçekten çok üzücü. Mevcut kadronun Trabzon'dan başı dik ayrılacağına inanıyorum. Trabzonspor deplasmanı tabii ki zor ancak Bursaspor istediği oyunu sahaya yansıtırsa hedefine ulaşır. Zaman içerisinde yapılan tercih hatalarının bu 14 yıllık süreçte etkili olduğuna inanıyorum. Biraz organize olabilirsek ve birlikteliği yakalayabilirsek Bursaspor'un Trabzon'da tarih yazması işten bile değil.

ne tesadüf o maçtan sonra bizde çıkışa geçmiştik ve fener maçına kadar 1 puan bile kaybetmemiştik.:)

Tolunay Abdioğlu
29.08.2009, 13:23
ÜMİT ŞENGÜL
Tarih yazmak işten değil

Resmen komedi :)

Adamlar bizden puan aldığı zaman sanki Lig kupasını almış gibi oluyorlarmış :)

firidin61
29.08.2009, 13:24
Yattara'nın dönüşüyle rahat kazanacağımızı düşünüyorum . Çok iyi değil vasat bir performans göstersek dahi maçın kadro ağırlığıyla mutlak favorisiyiz . Ama Manisa , Diyarbakır maçlarındaki gibi vasatı dahi aşamazsak çok zorlanırız ...

Herkez Had(T)d(T)ini bilecek ...

Sayg ,

Fatih Öztürk
29.08.2009, 13:24
oyuncular ışık verecekki taraftar aydınlanacak!

GERONIMO35
29.08.2009, 13:35
bu maçı kaçırmayın süper oyancağız gollerin sayısını bilemiyorum ama süper maç çıkartacağız beni inleyin bu maçı izlemeyen kalmasın sonra pişman olursunuz

İHSAN
29.08.2009, 13:36
Bursa çok da forma değil biz de öyleyiz; kim alır derseniz, her iki tarafın da şansı eşit gibi duruyor.

sessizkral_1
29.08.2009, 13:37
Bu takım tek forvet O-Y-N-A-M-A-Z

warrior
29.08.2009, 13:39
Bursa çok da forma değil biz de öyleyiz; kim alır derseniz, her iki tarafın da şansı eşit gibi duruyor.
şanslar eşit olmasına eşit de ben yinede şu anda takıma tam olarak güvenemiyorum.
inşallah güzel oyunlu bir galibiyet alırızda ayaklarımız daha sağlam basmaya başlar

Sümeyye Şahin
29.08.2009, 13:44
Trabzonspor'a Yattara müjdesi
29 Ağustos 2009 / 12:45
Trabzonspor Sağlık Komisyonu Başkanı Dr. İrfan Çoşkun Yattara'nın, sağlık durumu iyi dedi.

Trabzonspor Sağlık Komisyonu Başkanı Dr. İrfan Çoşkun, Gineli oyuncu İbrahim Yattara'nın, sağlık açısından bir probleminin bulunmadığını belirterek, teknik direktör Hugo Broos'un forma vermesi halinde Bursaspor maçında oynayabileceğini söyledi.
Uzun süredir sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalan Gineli oyuncu İbrahim Yattara'nın, sağlık açısında bir probleminin bulunmadığı Bursaspor maçında teknik direktör Hugo Broos'un forma vermesi durumunda oynayabileceği bildirildi. Trabzonspor Sağlık Komisyonu Başkanı Dr. İrfan Çoşkun, Gineli oyuncunun sağlık açısından oynamasına bir engel kalmadığını belirterek, "Yattara'nın sağlık açısından bir problemi yok. Teknik Direktörümüz Hugo Broos, uygun görmesi durumunda Yattara, Bursaspor maçında sahadaki
yerini alabilir" dedi.
Dr. İrfan Çoşkun, Bordo-mavili takımda Zafer Yelen dışında sağlık açısından problemli bir oyuncunun bulunmadığını belirtti.

Turgay ATEŞ
29.08.2009, 13:47
İnşallah kazanırız

Tolunay Abdioğlu
29.08.2009, 13:50
-------------------- Sylva --------------------

------Tayfun----Giray-------Song-----Ferhat

----------------- Ceyhun --------------------

Serkan--------------------------------Selçuk

Yattara-------------------------------Gabric

----------------Gökhan(Umut)--------------

hodlu
29.08.2009, 14:01
Ne kadar kızsamda,sinirlensemde Gökhan-Umut beraber oynamassa gol bulmamız mucizelere kalır.Çünkü Gökhan'da çok güçsüz tek başına yok olup gidiyor defans arasında...

Alihan Ertürk
29.08.2009, 14:01
........................Onur Recep Kıvrak........................

.........Tjikuzu.........Song.........Egemen...... ...Ferhat..

.......................Selçuk.........Ceyhun...... ................

.........Yattara...............Engin.............. ....Gabriç......

.................................Gökhan........... ....................

Bursaspor maçına bu kadroyla çıkma şansımız varmı sizce ?

:)

MuratJ
29.08.2009, 14:13
-------------Sylva----------------
-Serkan--Song-----Egemen-Ferhat-
----------------------------------
--------Tjikuzu--Selçuk-----------
-Yattara?------------------Engin--
---------Umut--Gökhan-----------

Tek forvet biz kesinlikle oynayamayız forvetlerimiz buna hiç ama hiç uygun degil bir şey yapılıp 2 forvet çıkmalıyız buna göre taktik ayarlanmalı.

Sefa Murat Dokuz
29.08.2009, 14:32
Yattara kondisyon olarak maça ne kadar hazır?

İlker Akçay
29.08.2009, 14:52
bu maç umut'un maçı olur hadi bee umut sana olan güvenimi boşa çıkarma not alın bir tarafa bu maçta coşacak inşallah

Ahmet Başkaya
29.08.2009, 14:57

İmkanı yok....

karatasof
29.08.2009, 15:10
İnşaallah kazanırız.Toulouse rövanş maçının kazanılması dışında oynanan futbol kimseyi memnun etmedi.Maçı kazanmış olmanın futbolcular üzerinde ne kadar olumlu tesiri olacağını görebileceğimiz bir maç olacak.Bu arada sakatlıktan çıktığı söylenen Yattara'nın sahne alıp almayacağıda merak konusu.Hayırlısı bakalım.....

Muhammed KOÇ
29.08.2009, 15:11
ya umut ya colman biri patlasa yeter

Uğur Gündüz
29.08.2009, 15:26
Defansta Egemen'in yerine Giray, Cale'nin yerine Ferhat; orta sahada Colman'ın yerine Ceyhun; ileri üçlüde ise Gabriç, Engin ve Gökhan ile başlanmalı diye düşünüyorum. Yattara'nın kadroya alınmayacağını, alınsa da maçın gidişatına göre en fazla 20 dk oynatılacağını sanıyorum.

Sefa Murat Dokuz
29.08.2009, 15:34
Tek forvet olmaz sadece Gökhan olmaz yeniliriz kesin hemde.
Çift Forvet şart.

kudu_61
29.08.2009, 15:34
kesinlikle çift forvet tek forvet ile olmuyor

sylva
tayfun-song-egemen-cale
ceyhun
yattara-alan-gabriç
umut-gökhan

alanın yerine kiömi korsanız koyun ama tek forvet olmazzzz

CaMoKaEnEs
29.08.2009, 15:37
------------sylva----------
tayfun-sonng(giray)-egemen-ferhat(cale for düşüklüğü yasıor)
---------tijikuzu-ceyhun---------
engin-------colman-------alanzinho
------------umut------------

Sefa Murat Dokuz
29.08.2009, 15:39
----------Sylva-----------
---Song--Giray--Egemen---
Serkan-Selçuk-Ceyhun-Engin
---------Alanzinho---------
-------Gökhan-Umut--------
veya
-----------Sylva------------
Serkan--Song--Egemen--Cale
Engin--Alan---Ceyhun--Gabric
--------Gökhan-Umut--------

böyle bir kadro istiyorum.

Cem Akyüz
29.08.2009, 15:45

Tjikuzu çok ağır çok pozisyon veririz ordan

Mert Oğuzlu61
29.08.2009, 15:48
_____________tony__________

__serkan___song___giray___cale

__yattara__ceyhun__selçuk__gabric

_________umut____gökhan

*yattara düzelmediyse barış.

doğrusunu söylemek gerekirse yattarasız kadromuz gözümde sıradan bir takımmış gibi gözüküyor...

saRı
29.08.2009, 15:54
berabere biter bu oyunla.

ÇaGaTaY
29.08.2009, 15:58
Hugo Broos Toulouse maçındaki futboldan çok umutlanmış gelecek adına.. O futboldan umutlandıysa vay halimize..

CaMoKaEnEs
29.08.2009, 16:09
Hugo Broos Toulouse maçındaki futboldan çok umutlanmış gelecek adına.. O futboldan umutlandıysa vay halimize..

aynen katılıorum sana bide deiş ne kadar istekli oldumuzu gördük eğer istekli halimiz buysa bir daha vay halimize

Muhammed KOÇ
29.08.2009, 16:15
geleneğin devam edeceğini düşünüyorum. 5-0 lar olmasa da 1-0 veya 2-1 bizim maç.

SDinc
29.08.2009, 16:16
TRABZONSPOR'UN MUHTEMEL İLK 11'İ
Kalede Tony Sylva, Serkan Balcı (Tayfun), Giray (Egemen), Song, Cale, Gabriç, Selçuk, Ceyhun Gülselam, Colman, Yattara ve Gökhan Ünal

Medya Trabzon'un 11'i bu. Ben her ne kadar mt'den nefret etsemde bu 11 tahminlerini çoğu kez hatta hepsini tutturmuştur.

kemaLAZ61
29.08.2009, 16:30
___________________Sylva___________________

Serkan________Song_______Egemen________Cale

_____________Selcuk_______Colman___________

Yattara________<- Alanzinho ->__________Gabric

___________________Umut___________________

Benim kadrom bu sekilde...

kursat1313
29.08.2009, 16:35
bu maç umut'un maçı olur hadi bee umut sana olan güvenimi boşa çıkarma not alın bir tarafa bu maçta coşacak inşallah
umut gökhan farketmez kendilerine gelebilmeleri için muhakkak gol atmaları lazım

yorumsuz6117
29.08.2009, 17:14
hüseyin oynarsa yeneriz...