PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 4. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 1 Bursaspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Ustaalioğlu
24.08.2009, 23:15
bir ileri iki geri...
iki sene önce yaşadıklarımızı aynen yaşıyoruz...

mehmet yıldırım
24.08.2009, 23:15
ya bu takımdan bı cacık olmaz arkadaslae bursa bı ılkı basarır..ya bu takım kalsık 4-4-2 oynar yada bu takımdan bı cacık olmaz
bu takımdan cacık olması için bi hıyara ihtiyaç olduğu kesin

Orhan Kahraman
24.08.2009, 23:20

:D:D süpersin...

Ahmet Kuru
24.08.2009, 23:24
artık futbolcuların ayaklarının yere basma zamanaı geldi...
Maçın oynanmadan kazanılmayacağını anlamaları için çok şeyler yaşandı...
Bu maçın dönüm noktası olmaması için hiçbir sebep yok...
1-2 malubiyetle devrilecek camia değiliz çok şükür...
Ama,her ne olursa olsun bu takıma takviye şart!!!

iso_4939
24.08.2009, 23:27
gelirde bursada bızı yener sonra ne olacak allah kerim...herhalde patlama olur...

İdris Toksoy
24.08.2009, 23:31
Takımımızdaki ruh kaybı bursa maçında da devam ederse şayet,maçtan hiç umudum yok.Tahmin yarışmasında bile Trabzona sıra gelince bi duraksıyorum artık.

Remzi
24.08.2009, 23:32
Bu maçı alacağız başka yolu yok!.

Gökhan Döner
24.08.2009, 23:32
Hüseyin Cimşiri çok merak ediyorum
O Avni Aker cehenneminde nasıl oynayacak diye
İnsanın eli ayağına bulaşır be

okg_53
24.08.2009, 23:33
Seyret bak nasıl oynacak.
Bence hüseyinin son yıllardaki en iyi maçı olacak.

Adem Erdoğan
24.08.2009, 23:34
İlk defamı oynayacak Gökhan abi.:)

zarere kaçış
24.08.2009, 23:40
inanmadan kim maç almışki biz alalım.bu nasıl teslimiyet.bu taraftarın takım bozukken aldığı maçları unutmuşa benziyorsunuz.takım inanmaya bilir ama taraftar inanmasa herşey biter.bu takımı kabullenmak için kümeye düşmeye oynamasımı lazım

Orhan Kahraman
24.08.2009, 23:41

habu sölediğine sen inandın mı
nasıl cehennemdir gelen çakay giden çakay

gökçay61
24.08.2009, 23:43
1-yattaradan hiç birşey beklemiyorum ne zaman bişe beklesek sonuç alamadık ondan
2-hüseyin de diğer anadolu kulüplerinde oynayan trabzonlu oyuncular gibi bize karşı çok hırslı oynayacak
3-biz savunması iyi takımlara gol atamamıyoruz ki bursada sağlam defans yapıyo o yüzden gol bulamayız
4-çok kolay gol yiyoruz ve bu maçta kesin kalemizde gol göreceğiz

bursa maçının özeti budur şimdiden geçmiş olsun..futbolcularda şu forumdaki adamların yarısı kadar istek olsa ligde herkesi yeneriz ama yok işte..son derece ruhsuz fiziksel anlamda yetersiz futbolcularla bu sene hiçde hayırlı geçmeyecek...

ccd6167
24.08.2009, 23:43
zuhahaha ne cehnnemıs be orası..
masllah onu da kaybettık taraftarın sayesınde..
esseke altın smerde vursan essek yıne essk..o yuzden huseyın huseyın bolt gıbı oynasada huseyın yıne huzeyın..
cacık olması ıcın hıyar da yok ya

Burçak
24.08.2009, 23:44
bu futbolla bu beceriksizlikle bursada br ilk yaşar.
AvniAkerde ilk galibiyetlerini alırlar.

ceserdar
24.08.2009, 23:48
Diyarbakır, Manisa ne yapmışsa Bursa da onu yapacak. Orta saha çizgisi ile kendi ceza alanları arasında birikecekler, sonra da süratli adamları ile fırsatını bulduklarında ise işi bitirecekler. Başarırlar mı? %100. Maç da 0 - 2 biter.

warrior
24.08.2009, 23:49
http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif hahhhhhhhhaaaaaaa

Ugur Ergenc
24.08.2009, 23:50
bu futbolla bu beceriksizlikle bursada br ilk yaşar.
AvniAkerde ilk galibiyetlerini alırlar.

aynn banada öyle gelıyor.ahh trabzon ahh ömrumu yedın:o

lazanya61
24.08.2009, 23:50
2-1 biter ama kim alır bilmiyorum

warrior
24.08.2009, 23:52
klasik diyar ve manisa maçlarında olan olacak üstelik bursa nın savunma ve hücumdaki oyncuları daha etkili ama yinede üç ihtimalli maç

ceserdar
24.08.2009, 23:56

Öyle deme abi. Cacık olsa gene iyi, bir tadı var. Severim de ayrıyetten. Ama oynadığımız futbolun tadı bile yok ki. Nimeti bizim futbolla karşılaştırsak günaha gireriz valla. :)

Canİlker
25.08.2009, 00:03
önceden ruh vardı kapasite yoktu, şimdi kapasite var ruh yok. sürekli birşeyler eksik kalıyor malesef.

ahmet_trb
25.08.2009, 00:03
beyler bu kadar sert olmayın bu takım hepimizin takımını biraz sabır iki hafta daha bekleyin ben balıkesirde yaşıyorum ve utanıyorum ama biraz daha sabır bursayı yenecez bundan eminim

Emre
25.08.2009, 00:06
Pek fazla ilgilenmiyorum artık desemde aklım bu maçta:D

TheRapZoNe
25.08.2009, 00:09
selçuk,colman,umut,egemeni sahada görmek istemiyorum
hugo bross sezon öncesi kimsenin yeri garanti değil diyordu.yedeğe çekilmeyen colman,selçuk elbette kendisini bulunmaz hint kumaşı sanır ve sahada yürür,koşmaz..

hos_cocuk61
25.08.2009, 00:10
Artık bu maçı almaktan başka çaremiz yok, eğerki hiç istemem, kötü bir sonuçta ağır revizyonlar gelebilir. Çünkü yönetimler böyle durumlarda ilk günah keçisi hocayı gösterirler.

ertanbyk
25.08.2009, 00:14
Taraftar demek,zor gününde takımına sahip çıkmaktır.Bursa maçı çıkış olur, fark bekliyorum bu maçta

robinhood61
25.08.2009, 00:17
bursa maça gitmek istiyorum ama yenilirsek muhtemel bir kavga veya kaosun içinde olabilir miyim diye de endişe ediyorum.. o kadar yorul maç için ama takım yenilsin o da zoruma gidiyor.. ama yine de gideceğim inşallah..maç sonucu ne olur bilmiyorum ama güzel oynasalar bari tabi yenersek te toparlanmış oluruz. bu arada bugünlerde moda olan bir şeye ben de katılıyorum.. FORVETTTTT istiyoruz....

ertanbyk
25.08.2009, 00:21
tek çare çift santrafor.Bize kim kakaladıysa şu tijikuzu'yu,yedek soyunmalı,ortasaha selçuk olmalı, engin serbest oynamalı.Yoksa yine aynı senaryoyu görürüz.

only ts
25.08.2009, 00:22
bişe diyemiyorum bu maç için keşke diyebilseydim ... : ( (

ccd6167
25.08.2009, 00:34
bursa maça gitmek istiyorum ama yenilirsek muhtemel bir kavga veya kaosun içinde olabilir miyim diye de endişe ediyorum.. o kadar yorul maç için ama takım yenilsin o da zoruma gidiyor.. ama yine de gideceğim inşallah..maç sonucu ne olur bilmiyorum ama güzel oynasalar bari tabi yenersek te toparlanmış oluruz. bu arada bugünlerde moda olan bir şeye ben de katılıyorum.. FORVETTTTT istiyoruz....
bu macı alsakta almasakta kaos cıkarmayan tarftarıda ıstemem ben..
bızı koyun yerıne koyuyo yonetım aynı ulkenın basındakıler gıbı..hep aynı sey..artk trabzon tarftarı teokısını koysun bu takım onların ahırı degıl

erhank
25.08.2009, 00:34
bu macida kaybedersek hic düsünmek istemedigim seyler olabilir, ondan cok korkuyorum.

msukas
25.08.2009, 00:51
Bu maçın kaybedilmesi halinde bence Hocadan çok yönetimi yıpratacaktır diye düşünüyorum. hoca konusunda yönetimin hata yaptığını düşünüyorum Türkiyeyi ve türk futbolcusunu tanımayan hocanın burda başarılı olması hele Trabzonda zor. Türk futbolcusu duygusaldır. yabancı hocalar buna dikkat etmeli Bu futbolcuların çoğu geçen sene bu takımdaydı ve hepsi tıkır tıkır oynuyordu peki nedeğiştide bu futbolcular bu hale geldi ? Yönetimmi?.......

erol-61
25.08.2009, 02:25
bu macida kaybedersek hic düsünmek istemedigim seyler olabilir, ondan cok korkuyorum.

hiç korma kardeşim herşey olacağına varır

Hüseyin İlkin
25.08.2009, 02:40
Avni Aker'de geleneğin devam etmesi dileğiyle.
Bursa'nın bir ilki gerçekleştirmesi hiçte iyi olmaz.

Paksoy
25.08.2009, 03:03
yeneriz krizden çıkarız;)

Rahim.K
25.08.2009, 03:06
Maçın yıldızı Hüseyin olursa hiç şaşmam.ne varsa hep eski Trabzonlu oyunculardan çekiyoruz.

Halit Aydın
25.08.2009, 03:08
Hüseyin penaltı yaptırırsa alırız

yigits
25.08.2009, 03:09
Tsl 2. hafta : Diyarbakırı farkla geçer touluouse maçı için moral olurdu sonuç hüsran..
Toulouse maçı oyuncularımız d.bakır maçını unutturmak için toulouseyi yenecektir sonuç hüsran...
Tsl 3.hafta artık mağlubiyete göz yumamayız zaten rakip 2.ligden yeni çıktı güçsüz beğenmediğimiz isaac orda bunu da farkla yeneriz (!) sonuç hüsran
Tsl 4.hafta rakip bursa buna yorum yapmamak en güzeli ve bence maça taraftar da gitmeyecektir umut ile gökhan'ı izlemek için

Dogan
25.08.2009, 03:15
Bursaspor kimdir gelip bizi yenecek Avni Akerde?

Az özümüze dönelım yav:)

Ahmet Pulusoğlu
25.08.2009, 03:23
Diyarbakır kimdir gelip bizi yenecek Avni Akerde..

Az gözümüzü açalım yav :mad:

MuratB.
25.08.2009, 03:29
normal şartlarda bu oyunla kesinlikle kazanamayız. ancak tarihimizde avni akerde bursaya puan vermemiş olmamız bence olumlu bir hava yaratabilir.

MuratB.
25.08.2009, 03:32
ayrıca maçtan önce hüseyinin tahmin bile edemeyecegi bir sevgi gösterisiyle karşılanacagından eminim.

Dogan
25.08.2009, 03:40
Diyarbakır kimdir gelip bizi yenecek Avni Akerde..

Az gözümüzü açalım yav :mad:
Mesajım biraz ironi içeriyordu renktaş sanırım kaçırdın:) Unutacak değiliz herhalde Diyarbakır maçını:)

Ama ben herşeye rağmen inanıyorum takıma. Her maçın favorisi Trabzonspor'dur Avni Akerde. Yeter ki futbolcular ve biz özümüze dönelim:)

Sufyu_41
25.08.2009, 03:45
ayrıca maçtan önce hüseyinin tahmin bile edemeyecegi bir sevgi gösterisiyle karşılanacagından eminim.

Katılıyorum sana kardeş...

oeince
25.08.2009, 03:49
Dilerim bizimkiler derslerii almış olsunlar...

.....
25.08.2009, 05:10
Bu kadar da takımı küçük görmenin anlamı yok. Üzerlerinde gerçekten çok büyük bir baskı var. matrix hocada oyuncularla görüşmüş o da aynısını söyledi. Şu oyuncuları seyirci baskısından kurtarsak gerçekten bu takım iyi işler yapacak ama malesef kurtulamıyor. Ama artık bu maçı alacağımızı düşünüyorum...

is_mail61
25.08.2009, 05:41
ya benim üzüldüğüm nokta iz lig sonunda bu puanları çok arıcaz çok yakında toparlanıcaz ama daha şimdiden 6 puan fark yedik bursa maçından sora çıkışa geçeriz bu takım sonuna kadar şampiyonluğu kovalar bu kapasite var

.....
25.08.2009, 06:13
ya benim üzüldüğüm nokta iz lig sonunda bu puanları çok arıcaz çok yakında toparlanıcaz ama daha şimdiden 6 puan fark yedik bursa maçından sora çıkışa geçeriz bu takım sonuna kadar şampiyonluğu kovalar bu kapasite var

Tabiki de kapasite var. Bazı nedenlerden dolayı bu hale geldik. İnşallah en kısa sürede bunları aşarız. Sonrası ise güzel günler Allahın izniyle...

bmtr
25.08.2009, 07:29
Ne yazikki bu maci da kaybedecegiz. Aci ama gidis onu gosteriyor.

AKSOY_61
25.08.2009, 08:25
Ne yazikki bu maci da kaybedecegiz. Aci ama gidis onu gosteriyor.

Açıkcası ben sanmıyorum kaybedeceğimizi.
Eğer kaybedersek ya yönetim ya da t.d den birisi kesin gider.

daha 2 ay öncesinden bu forvet işi yönetimin başını yakacak demedik mi?
şimdi gol atamayan takım oyuncularının ayakları iyice titremeye başladı.
Kimse sorumluluk almıyor toptan kaçan kaçana.Olacağı buydu.

Ya öğütücüye istikrar abidesi hugo broosu dahi haksız yere atıcaz ya da yönetim haklı olacak istifa edecek.
Kimse kusura bakmasın bile bile lades yaptı bu yönetim.

Şener bundan önce görevinden ayrılmak istediğinde çok üzülmüştüm ama bundan sonra pek üzüleceğimi zannetmiyorum.
Hakettik çünkü.
Ya da Sadri şener kalıyorsa kalsın ama onun dışındakilerin sıfırdan değişmesi gerekiyor.

temel_yilmaz
25.08.2009, 08:41
Mevcut kadronun mevcut oyun şablonu ile kazanması hemde Bursa gibi bir ekbe karşı kazanması imkansız.
Bursa öyle bir tane gol atar üstüne yatarsa maçda bol bol song egemen paslaşması görürüz,o ona atar oda tekrar ona atar en son song ileri şişirir ama bizim ön liberolar top almayı bilmez.
Takım aslında kötü oynculardan oluşmuyor ama başka bişi var kimsenin aklı futbolda değil bunu araştırmak lazım nerde bu oyuncuların aklı bu çok net anlaşılıyor birtek serkan ile engin çabalıyor diğerleri resmen izliyorlar..
Bu önümüzdeki maçda giderse önce bir forvet lazım olucak toulouse maçıda giderse hoca kesin gider.

sorin
25.08.2009, 08:49

Ya öğütücüye istikrar abidesi hugo broosu dahi haksız yere atıcaz ya da yönetim haklı olacak istifa edecek.

Şener bundan önce görevinden ayrılmak istediğinde çok üzülmüştüm ama bundan sonra pek üzüleceğimi zannetmiyorum.
Hakettik çünkü.
Ya da Sadri şener kalıyorsa kalsın ama onun dışındakilerin sıfırdan değişmesi gerekiyor.

Bence Sadri başkan bir dakika kalmak istemiyor ama bu kadar borcu yapıp kaçtı demesinler diye gurur yapıyor bu seneyi gözden çıkardığı içinde transfer yapmak istemiyor benim okuduğum tablo bu yönde.

komdere
25.08.2009, 09:11
Sular ısınıyor. Ne oldu da Sivas maçının havası 180 derece döndü? Birileri hocanın gitmesini istiyorsa, o bu hafta sonu büyük olasılıkla gerçekleşecektir. O halde bizi ya çıldırtacak bir maç daha bekliyor -ki sonrası devre arasına kadar koca boşluk- ya da hocasına sahip çıkan ve fırtınalaşmaya çalışan bir Trabzon.
Açıkçası benim midem bulanmaya başladı.

Yağızhan Sağnak
25.08.2009, 11:23
Her ne olursa olsun yine maça gidip takımımızı desteklememiz lazım.

deneme61
25.08.2009, 12:25
takım kendını maca vermesı lazım.. manısa ve dıyar macı gıbı ısteksız olurlarsa bu mac da gıder ama baska bırılerı daha gıder artık sanırım

Burak_52
25.08.2009, 13:27
ölümüz bile bursayı dağıtır

Muhammed Ayaz
25.08.2009, 13:36
arkadaşlar forumdaki bazı kendini ilmezler bizi diyarbakırspor taraftarı zanneti herhalde ne kadar da kötü sonuçlar olsa biz takımımızın yanındayız.Allahın izniyle bu kötü günlerin içinden çıkacağız.O kendini bilmez taraftarlarda maça gelmesse gelmesinler zaten bizim öyle taraftarlara ihtiyacımız yok biz kanımızın son damlasına kadar trabzonumuza destek vereceğiz...
KENDİNİ BİLMEZ TARAFTARLARA DUYURULUR.......

bordo-mavii
25.08.2009, 13:39
yeneceğiz inancım tam..bir ilki gerçekleştirip avni aker'de bursa'ya yenilmeyeceğimizi düşünüyorum bizi stadımızda hiç yenememiş adamlara yenilmeyiz, umuyorum yanılmam :rolleyes:2-0 bizim olur diyorum

mehmet yıldırım
25.08.2009, 14:01
bursa bizi avni akerde yenemezzzzzz

kudu_89
25.08.2009, 14:05
Atak hızı diye birşeye sahip olmadığı için beraberlik veririm ben. Orancılar dikkate almalı bu maçı.

Birtan Karaman
25.08.2009, 14:10
ölümüz bile bursayı dağıtır
Paf Takımımız Bile Diyarbakır'ı Perişan Ederdi ;)

Kubilay ŞAHİN
25.08.2009, 14:13
4 - 0 Alırız Bak Kesin.. Hatta 6 - 0 Diyorum.. Kesin Ya Kesin.. (!)

Gordon Freeman
25.08.2009, 14:40

Şaka yapıyosun

zafercalikoglu
25.08.2009, 14:47
bursa tarihinde bizi yanılmıyosam bizi avni akerde yenemedi,belki bir ilki gerçekleşt,reb,lir ama zor,bence mac anca berabere kanca berabere ,,1-1 biter,

MehmetGÜRSOY61
25.08.2009, 14:59
bu maçta da yenilcez ;)

turkish0061
25.08.2009, 15:07
yenilirsek Bi daha mac bile bakmam

titanic
25.08.2009, 15:15
kimse heveslenmsin bu maç her bursa macında olduğu gibi yine bizim

Mehmet Kıroğlu
25.08.2009, 15:18
bir avrupa maçından önce istifa eden yönetim savaşta ihanet eden asker gibidir sadri şeneri esefle kınıyorum bu ne böyle arkadaşlar çocuk gibi hemen istifa serdar bali sölemişti ama bu hafta

ÇaGaTaY
25.08.2009, 15:28
Bursaya kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.. Ama manisa maçındaki gibi ne yaptığını bilmeyen bir takım olmamak durumunda.. Manisa maçını bi 90 dakika daha oynasak gol atamazdık. Sanırım akılları başlarına gelir o maça kadar toparlanırlar.

Bizi yıkan Diyarbakır değil Toulouse maçı oldu. Futbolcular çok inançlıydı o maçta en azından ilk yarısında. 1-3 yenilince dağıldılar. 1 senelik emekleri boşa gitti. Manisa maçında da bu etkilenmişlik hali sahada çok belliydi. İnşallah perşembe elendikten sonra da aynı psikolojiye girmezler.

Muhammed Ayaz
25.08.2009, 16:39
basketbol sezonu daha açılmadı

Gordon Freeman
25.08.2009, 17:06
Hayrettin Hacısalihoğlu, "Şu an için transfer söz konusu değil. Bizim daha oynatmadığımız, oynatamadığımız birkaç oyuncumuz var. Yattara transferimiz var" dedi

Böyle nefis açıklamaları olan bir yonetıcı bızım başımızda olduğu sürece bu takımdan başarı beklemeyelım.

alihan_61
25.08.2009, 17:16
artık taraftarımızn ayaga kalkması gerekıyor..tolouse macını zaten baslarken kaybetmıstık stadın yarısı bostu en bastayken...bırazda taraftar moral weermelıdır..bızım tarftarımızn cogunlugu tıyatroya gıdıomus gıbı maca gıdıyor..tamam futbolcularımızda ruhsuz oynuo butun sucu tarftara atmıorum ama gercek bır avnı aker atmosferı yaratamıyoruz artık...bu kombıne mevzusu ıyı guzel ama bagıran tarftar gercek yerınde bagırıp takıma destek olmıo...

AKSOY_61
25.08.2009, 17:23
Hayrettin Hacısalihoğlu, "Şu an için transfer söz konusu değil. Bizim daha oynatmadığımız, oynatamadığımız birkaç oyuncumuz var. Yattara transferimiz var" dedi

Böyle nefis açıklamaları olan bir yonetıcı bızım başımızda olduğu sürece bu takımdan başarı beklemeyelım.

:):):)
şunu okurken gülüyorum yemin ediyorum.
psikopata bağladılar bizi ya.

Transfer yapmıyosunuz açıklama yapmayın bari
dalga geçiyolar resmen

Kazım Uzunboy
25.08.2009, 17:46

Kubilay, güzel espriydi ama bence yeri ve zamanı değil. :)

senol 6116
25.08.2009, 17:50

Umut 5 tane atar kesin.Komik olma kuzen

cem arin
25.08.2009, 17:53
yazilanlari okudukca taraftarimizin kücük islerin büyük adamlari oldugunu daha iyi anliyorum! birseyler yanlis gitmeyegörsün! Dünün sadik destekcileri yönetime oyunculara hocaya laf söyletmeyenleri bugün bir de bakmissin ben dedimistimci,böyle olmazci,psikopata baglanmisi oluyor! Mantikli düsünebilen insan sayisi o kadar az ki bu durum insani üzüyor! oldum olasi internet ortaminda söylenenlere kulak asmayi pek tutan bir sahis degilim de bu ruh hali icinde stadyums giden,televizyon basina oturan insandan da pek bir beklenti olmamali! evet birseyler ters gidiyor. ters giden benim kanimca ayni burada yazilar yazan yazdiklari eskimesin diye bir yazdigini ya kopyalayip ya da degistirerek bir daha yazan insanlarin varligi gibi kulübün cevresinde de ayni tip insanlarin varligi! bugün yapilan toplantida sorunun sadece verilmeyen ya da alinamayan yetki olmadigini düsünüyorum! Insanlarin kendi amaclari icin neleri arac olarak kullandigini en azindan bazi arkadaslar biliyor ya da sezinleyebiliyordur! sorun ortaya cikan gücün paylasimidir. bu trabzonsporun varligiyla ilgili bir sey! bugün o salonda ya da bu sayfa da yazilar yazan sesini yükselten insanlarin cogunlugu herhangi bir geriye gidiste ya da varolan degerin yitirilisinde de en önce ceketini alip gidecek insanlardir!
trabzonspor trabzonsporun etrafinda toplanan kalabaligin cok üzerinde seyreden bir gelisme göstermistir kurulusundan bu yana ve o gelisim ne yazik ki butür sig kafali insanlarca zaman zaman sekteye ugratilarak o kisilerle kurum arasinda varolan gelismislik acigi dengede tutulmus ve böylece de bu insanlarin kulüple olan baglari koparilmamistir. sayet olur da bu yönetim gibi bir yönetim bunu basarir ve bu asalaklari toptan kulübün disina itebilirse o zaman özledigimiz günlük sonuclardan ve olaylardan uzak basarilara ualasabiliriz!
en güzel örnekler hacisalihoglunu cekemeyen insanlarin onun hakkinda yaptiklari elestirileri unal karamana besledikleri sevgiyle karsilastirinca daha iyi anlasiliyor! birileri baskani elestirebilme ceseratini gösterirken kendilerinin bu kulübe ne verdigini belirtirken sadece aldiklari formayi sayabiliyor!
yusuf reha alp adinda bir sahis gecenlerde bir yazisinda gabricin trabzona özel ucakla getirilisine deginierek yine belaltindan calisiyor ve diyor ki bu oyuncuyu özel ucakla trabzona getirmek hem de trabzonun parasiyla geitmek neyin nesiymis! Hani elestirecek ya! halbu ki biz onun bu yönetimdeyken yaptigi ya da yapamadigi icraatlari da biliriz! ne yapmistir bu sahis trabzonspor icin? bu tür kendinden makul entellektueller cok konusup hicbirsey yapmayan ancak yine de trabzonspordan nemalanan insanlar ve en cok da bunlardan nefret ediyorum cünkü bunlar akliselim olmayan ya da akli kimi seylere yetmeyen normal vatandasi en iyi sekilde sürekli olarak kendi cikar ve düsünceleri icn manuple etmekteler. ancak birilerinin bu sahsa-gazeteciyim diye de böbrleniyordur muhtemelen ancak gazeteciligin de arastirmak oldugu hatta en önce arastirmak oldugunu bildigini dahi düsünmüyorum- söylemesi gerek ki o özel ucak senerin abisine ait ve sener icin tahsis edilmis! üzüm yemekle bagciyi dövmek cok ayri seyler! bu örnegi alin isimleri olaylari degistirin trabzonun ve trabzonsporun icinde bulundugu durumu aciklarsiniz.

burada okuduklarimdan anladigim bir sey var ki o da bizim insanimizin cahilliginden kaynakli olarak nankör oldugu!

Osman Yavuz
25.08.2009, 18:09
10 yıllık gelenek bozulmaz bu hafta merak etmeyin.1-0 ya da 2-0 alırız maçı.

Erdal
25.08.2009, 18:11
Cem Arin, içeriğine sürüyle itirazım olabilecek mesajının en azından şekil olarak eksikliği bu başlıkta olmaması gerektiği....İnan bana bizim insanımız ne cahildir ne de nankör...

Hasan Habip Özbay
25.08.2009, 18:12
amma büyüttünüz bursa yı ne bu ya ayıp valla hiç mi inancınız yok yakışmıyor bize sivası yenince yorum yapan aynı arkadaşların yorumlarını hatırlıyorumda olmaz yakışmadı eze eze yeneceğiz

Mert Oğuzlu61
25.08.2009, 18:12
yattara düzelemedimi hala ? tulus maçını geçtim bursa maçındadamı oynayamayacak ? ayağınımı kırdı bu adam s.liege maçında ?!

Şahin_53
25.08.2009, 21:29
Bize yakışır bir futbol'la yeneceğimizi (Umut) ediyorum...

Bir başka (Umut)um gol'ün 90+6 ya kalmaması ve Bursa'da gururla gezmek..

Acaba çok şeymi istedim?

tarkan57
25.08.2009, 21:42
yattara bencede ayağını kırmadı. maçı izledim bu kadar darbe yoktu açıkçası..oynamak istemeyince tabiki süre uzuyor...devid bile ayağı kırıldığında daha erken sahalara dönmüştü...anlaşılan bu ruhla çok zor önümüzü bu sezonda göremiyoruz...

ssmuratss
25.08.2009, 22:22
yemek ve formasına iddiaaya girdim fenerli arkadaşlarla o kadar güveniyorum alırız bu maçı..

Cafer Bulur
25.08.2009, 22:58
Bazilarimizin futbolcular oynamiyor dedigi sey,broosun direnc gösteremiyoruz demekle anlattigi olaydir.

Futbolcularimizin bilerek oynamama gibi durumu sözkonusu olamaz.

Futbolcuyu oynatan,oynattiran teknik heyetdir.

Bir takim diyar a,manisa ya karsi direnc gösteremiyorsa o takimin yegane sorunu teknik heyettir renkdaslarim.

Bursa maci da bu acidan baktigimda cok zor gececek,olasi puan kaybina ben hazirim.

Gökhan Döner
25.08.2009, 23:11
Toulese maçından sonra Bursa maçı bizim için biraz ağır bir karşılaşma olacak.
Ama inşallah o Fransız takımını yenipte Türkiyeye dönerse takımımız
vay haline artık Bursa Sporun sonrasını siz düşünün.
Bunlar olmayacak şeyler değil.

titanic
25.08.2009, 23:14
Bursayıda yenelim artık,hüseyine bu maçta dikkat

warrior
25.08.2009, 23:31
amma büyüttünüz bursa yı ne bu ya ayıp valla hiç mi inancınız yok yakışmıyor bize sivası yenince yorum yapan aynı arkadaşların yorumlarını hatırlıyorumda olmaz yakışmadı eze eze yeneceğiz
arkadaşlar birinci öncelik tabikide yenmek ama asıl önemli olan
takımımızın savunması ve hücumu ile tam bir takım gibi derli toplu oynayıp bu ligde haftalar ilerlemeden bende varım demesidir.biz bunu bekliyoruz ve bekleyeceğizde

warrior
25.08.2009, 23:36

Hakettik çünkü.
sadri şenerin etrafındakilerin biraz değişmesi konusunda hak verebilirim çünkü bizdeki yöneticiler biraz da akıl hocalığı yapıp kulübe yön göstersinler. öyle önüne her mikrofon uzatıldığında konuşup da işler kötü gidince susma ile olmaz

SüRMeNe_6161
25.08.2009, 23:56
Bursa Maçini Aliriz Ama Umut Oynamasın Gol Olan Topuda Cıkartır Kaleden.

Mustafa Mahmutoğlu
26.08.2009, 00:17
Bazilarimizin futbolcular oynamiyor dedigi sey,broosun direnc gösteremiyoruz demekle anlattigi olaydir.

Futbolcularimizin bilerek oynamama gibi durumu sözkonusu olamaz.

Futbolcuyu oynatan,oynattiran teknik heyetdir.

Bir takim diyar a,manisa ya karsi direnc gösteremiyorsa o takimin yegane sorunu teknik heyettir renkdaslarim.

Bursa maci da bu acidan baktigimda cok zor gececek,olasi puan kaybina ben hazirim.

kesinlikle katılıyorum. Çok zor maç olacak.

Cafer Bulur
26.08.2009, 01:12
kesinlikle katılıyorum. Çok zor maç olacak.
Ayrica takimda sorumluluk alan futbolcu yok denecek kadar az.

Takimda lider futbolcu eksikligi var,fatih tekke mumla araniyor.

Kisacasi bu kadro yapisiyla birakin sampiyonlugu avrupa kupalari bile zor ...

real_rock
26.08.2009, 01:17
Bu yıl gelenekleri baya bi yıktık.Gerede'de kamp yapmadık,Almanya'da yapmadık,Werder Bremen ile hazırlık maçı da yapmadık :). Gelenekler yıkılmaz diye birşey yok...Ciddiyetle maça çıkmalıyız.Zor maç...

Samet BuLut
26.08.2009, 01:25
Şu maçı aLsak da Bursa da başımız dik doLaşsak

yatara
26.08.2009, 02:34
rüyamda 3-2 yneilecez görmüsdüm bakalim rüyarlar ters cikar derler

.....
26.08.2009, 02:50
3-0 olsun bizim olsun :)

61zafer61
26.08.2009, 02:53
bursa macindada ayni dengesiz oyun oynanirsa bizi bursa bile yener bursa bile diyorum cunki adamlarin trabzonda galibiyeti yok görünen oki bu adamlar trabzonda ilk galibiyetini alicaklar

praximuns61
26.08.2009, 03:12
bu takım elbet bi çıkış yakalayacaktır kısa zaman içinde. inş bursa maçıyla olur, forvettede umut'un açılacağını ümit ediyorum. en azından görüyorum ki ondan daha kötüleride var milan baros örneği. biliyorum gesede kötü sonuçlar alsa onlarda şimdi 90 dk destekledikleri barosa bizim umut'a yaptıklarımızdan daha kötüsünü yapacaktır.ancak şunuda biliyorum ki baros veya başkası bu kadar eleştiri alsa umut kadar hiç bir futbolcu her maçta kapasitesinin üstüne çıkabilmek için kendini bu kadar hırpalamaz.

Alper Beyazay
26.08.2009, 03:17
Bir zahmet bu maçı kazanalım artık.!

POYRAZ
26.08.2009, 03:29
Bu macta olasi bir puan kaybi durumunda karisik olan durum iyice icinden cikilmaz hale gelebilir.
Ortaligi karistirmak icin firsat kollayan insanlar var zira. Insallah bu maci kazanip rahat nefes aliriz artik.

muratd61
26.08.2009, 03:32
eskişehir bursaya 3 atmış bir takım.tamam es es iyi takım ama bizde TRABZONSPORUZ yani.neticede es es in 3 attığı bursasporu biz neden yenmeyelim.ertuğrul defansif oynatacaktır takımı hemde baya defansif.dk lar ilerledikçe risk alcağımızı ve strese girceğimizi biliyor o yüzden defansif oynayacak bursa.erken bir gol bulursak bu maçı kazanırız diye düşünüyorum.zaten bursayı yenersek sonra olimpiyatta ( kendi evimizde :D ) İBB yi yenme şansımız yüksek :)

BiZe HeR YeR 61
26.08.2009, 12:37
Umut kaleye giren topu çıkarmazsa kazanırız..

sessizkral_1
26.08.2009, 13:18
Yattara oynayacakmı acaba

BiZe HeR YeR 61
26.08.2009, 13:34
Canı isterse belki...!İşimiz Yattara'ya kaldı ya vay halimize..!

Hürgün Aygün
26.08.2009, 13:36
maç 9 da...

Atakan
26.08.2009, 13:38
Fb yüzünden izleyemiyeceğim.

İslam Sezer
26.08.2009, 13:38
uefa maçı sonrası zaten az olan kondisyon iyice bitebilir.işimiz çok zor Allah yardımcımız olsun.
kondisyonun ne kadar önemli olduğu ortaya çıktı.geçen sezon ve bu sezon arası en büyük farkımız.

Remzi
26.08.2009, 13:39

Yattara fransaya götürülmedi.

Turgay 6161
26.08.2009, 13:42
uefa maçı sonrası zaten az olan kondisyon iyice bitebilir.işimiz çok zor Allah yardımcımız olsun.
kondisyonun ne kadar önemli olduğu ortaya çıktı.geçen sezon ve bu sezon arası en büyük farkımız.

Çok önem arzeden bir konu ve bunu teknik heyet inşallah görür.

Takımda çok ciddi derecede kondisyon eksikliği gözle görülüyor.

Sahada resmen özellikle ikinci yarı (haliyle) oyuncularımız geziyor.

Emirhan Makul
26.08.2009, 15:25
Maçımızın Hakemi Bülent Yıldırım Hayırlı Olsun Yine Bu Cibiliyetsiz geldi bize çok pis maç olacak.

http://www.kahramanmarasspor.org/site/files.php?file=bulent_yildirim_455128361.jpg

Koray
26.08.2009, 15:28
Emirhan Bülent Demirlek'le karıştırdın galiba :)

Ayrıca bunlara yenilirsek ömürbillah ağızları susmaz, Trabzon'da yendik sizi diye...

Düşünmek bile istemiyorum, gelenek bozlmasın.

Öztürk Adem
26.08.2009, 15:30
Zor bır karsılasma olacagı kesın .Bu macta da Huseyın sov yapar

Engin Türkyılmaz
26.08.2009, 15:31
korkutucu ve riskli bir maç Allah korusun ligde bir yenılgi daha kaldıramaz gibime gelıyor

ertanbyk
26.08.2009, 15:36
Bu maç çıkış maçımız olsun inşallah.Farklı bir Trabzonspor olacaktır sahada bundan eminim.Fark bekliyorum.Hayırlısı bakalım.

Osman Pervaneli
26.08.2009, 15:40
bu maci kaybedersek olacaklari düsünmek bile istemiyorum dogrusu :(

Emirhan Makul
26.08.2009, 15:41
Emirhan Bülent Demirlek'le karıştırdın galiba :)

Ayrıca bunlara yenilirsek ömürbillah ağızları susmaz, Trabzon'da yendik sizi diye...

Düşünmek bile istemiyorum, gelenek bozlmasın.

Herhangi bir karıştırmam yok Bülent Demirlek Olaylı Beşiktaş Maçının hakemi ve daha nice maçları var bizle ilgili olan. Başlığı bile var.

Selçuk Dereli, Bülent Demirlek, Bülent Yıldırım; Onurunuz Varsa İstifa Edin!! (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7159&highlight=b%FClent+y%FDld%FDr%FDm)

Erbay
26.08.2009, 15:42
Bu hakem bjk maçında Barış Memiş'e kırmızı kart gösteren hakem değil mi?

SERDAR-61
26.08.2009, 16:10
Trabzon en kötü berabere kalır

iskenderunlu
26.08.2009, 16:54
kaybedersek olacakları kimse görmek istemiyor bu felakete yol açabilir :(

Ali Tunahan Güllü
26.08.2009, 17:32

aynı şeyi bende manisa maçından önce söylemiştim...

allahın izniyle bu maçı alıcaz...

Hüdai Pervaneli
26.08.2009, 17:45
Yattara fransaya götürülmedi.
bu HABER DOGRUMU

Remzi
26.08.2009, 17:46
bu HABER DOGRUMU

Doğru Mahmut resmi sitede yazıyor.

Furkan Dündar
26.08.2009, 17:51
Doğru Mahmut resmi sitede yazıyor.

ayagı kırıldı sanki :mad:

Özge
26.08.2009, 17:55
Kötü bir hakem yönetecek maçı.Ne olursa olsun maçı almalıyız.

warrior
26.08.2009, 18:01
aslında bu maçın atmosferi birazda touluse maçına bağlı eğer deplasmanda olmamıza rağmen teknik heyet hatalarını görürde dirençç gösterip iyi futbol oynar ve skora yansıtırsak bursa maçının atmosferi takım için çok daha farklı olacaktır.

warrior
26.08.2009, 18:02
bursa maçında yattara oynayacakmıy mış?

albatros
26.08.2009, 18:06
bursa...hiç sevmem.
takımıma güveniyorum demeyi çok isterdim ama malesef bu işler zoraki olmuyor.evimizde diyarbakır'a yeniliyorsak ben nasıl diyeyim ki bu hafta kesin yeneriz?ama umudumuz var.futbolculara olmasa da o armaya güveniyorum,inanıyorum.inşallah kazanacağız.

Ugur Ergenc
26.08.2009, 18:44
inşallah bu sefer olacak.

titanic
26.08.2009, 18:45
bursa maçında yattara oynayacakmıy mış?
düşükte olsa bir ihtimal

iso_4939
26.08.2009, 18:46
bu sezon resmen perişan olacaz allah yardımcımız olsun..bursa macı mı??? valla bılmıyorum...her skor olabılır...

Birtan Karaman
26.08.2009, 18:48
Cale Yerine Ferhat Oynamalı .

Gabric'de 90 Dakika Oynamalı Bu Maç'ta .

Hürgün Aygün
26.08.2009, 18:50
halis özkahya, kuddusi müftüoğlu, m.kamil abitoğlu,yunus yıldırım,bülent yıldırım,hüseyin göçek,özgüç türkalp hiçbirini sevmiyorumm

Hürgün Aygün
26.08.2009, 18:50
bi tek fırat aydunus iyi

Hürgün Aygün
26.08.2009, 18:52
----------------------------Sylva-----------------------
Serkan-------Song---------------Giray--------------Ferhat
--------------------------TJİ(Ceyhun)-----------
------------------------Zafer-----------------
Yattara---------------Alanzinho------------------Gabriç-
---------------------Gökhan-------------
etkili olur colman,cale ve egemen bence dinlendirlmeli

Murathan
26.08.2009, 18:57
------------------------Onur --------------------
Tayfun----------Song---------Giray-------Ferhat
---------------Zefer Yelen -----Ceyhun G.
Yattara (Barış) --------Serkan ----------------Gabric
-------------------- Umut B.

Bu kadar

turkish0061
26.08.2009, 18:59
TEK FORVETLE OLMUYORKI bari gokhan - umut ikilisi biseyler olabilir

Murathan
26.08.2009, 19:02
TEK FORVETLE OLMUYORKI bari gokhan - umut ikilisi biseyler olabilir
İlk başta öyle yaptım ama Serkan ' ı koydum Serkan daha çok iş yapar ...

Berk Akçay
26.08.2009, 19:16
İnşallah bu maçı alırız çünkü burada maçları kaybedince insan daha bi kötü oluyor...

İskender Çakmak
26.08.2009, 20:46
çok çok zor bir maç

Emre Yavuz
26.08.2009, 21:20
---------------T. MariO S.--------------

Serkan-----Song-------Giray----Ferhat Ö.

-----------Ceyhun---Selcuk-------------

Engin(C)--------Zafer Yelen------Alanzinho

-------------Gökhan Ünal----------------

Bence durumumuza göre en ideal Kadro BUDUR!!

oguzhann
26.08.2009, 23:15
---------------T. MariO S.--------------

Serkan-----Song-------Giray----Ferhat Ö.

-----------Ceyhun---Selcuk-------------

Engin(C)--------Zafer Yelen------Alanzinho

-------------Gökhan Ünal----------------

Bence durumumuza göre en ideal Kadro BUDUR!!

engin kaptanlar arasında yer almıyor.

oguzhann
26.08.2009, 23:16
bursalılar geliyor muymuş Trabzon'a?

sessizkral_1
26.08.2009, 23:17
bursalılar geliyor muymuş Trabzon'a?

Geçen sene vardı 15-20 kişi gene gelen olur kafileyle gelen :p

furky
27.08.2009, 00:19
Yani 2 maça yenildik diye hemen ona yeniliriz buna yeniliriz.Yok fark yeriz falan.Bumuydu sizin Trabzonsporluluğunuz?? Ne biçim destekliyosunuz takımımızı.!!!:(

Harun-61
27.08.2009, 11:10
Takımımızın Bursaspor'la oynayacağı müsabakanın biletleri bugün (perşembe) satışa çıktı. Biletler bugün sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak.

Biletlerin fiyatları şöyle:

Açık tribün: 15 TL

Maraton Tribünü: 30 TL.

Kapalı Yan: 60 TL.

Kapalı Orta: 80 TL.

VIP: 150 TL.

Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri, Biletix gişeleri ve www.biletix.com.tr adresinden maç biletlerine ulaşabilirler. Ayrıca taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve www.biletix.com.tr adresinden taraftar kartlara da ulaşabilirler.

oflu engin
27.08.2009, 11:25
nerdesin bursa kurtar bizi bu kaostan............benim ilacım bursa

deneme61
27.08.2009, 11:45
avrupa da oynayacagımız guzel bır mac bursa yı da yenmemız ıcın bıze enerjı olur..lakın yıne bır yanılgı ıle gelırsık o moral bozuklugu ıle bursa karsısında cok zorlanırız

Murat'
27.08.2009, 12:39
Bu maçtan da umudum yok.

oguzhann
27.08.2009, 13:48
------------------------Sylva --------------------
Serkan----------Song---------Giray-------Cale(ferhat)
--------------------Tjikuzu(ceyhun)------------------
----Alanzinho---------selçuk------------Gabric------
--------------umut----------gökhan---------------
yattara'nın durumu net olmadığı için böyle yazıyorum,yattara geldiğinde pek tasvip etmesem de tek forvetli siteme dönülebilir,tek forvet gökhan ünal.ayrıca egemen dinlenmeli.

bordo61
27.08.2009, 14:50
Yeniden Diriliş Maçı

Külünkoğlu
27.08.2009, 15:11
Kaazaanaacağııızz...

Tarihi istatistikler vermeyelim. Ama bu maçın idrakinde olmalı futbolcular. Eğer başka türlü olursa herkes ve herşey için tahmin edemeyeceğimiz kadar kötü olur.

TAHSİN 61
27.08.2009, 15:56
Haftanın En zevkli maçı olması beklediğim 2 maçtan birisi umarım seyir zevki açısından da çok iyi ve kaliteli geçer. Bursaspor maçından açıkcası çekiniyorum ısrarcı bir ekip 3 maçada bakarsak inatcı bir ekip hayde laz damarımız tutsun... bjk antep maçıda çok zevkli geçiçektir.

UĞUR DURTAŞ
27.08.2009, 16:18
kiminle oynarsak oynayalım rakibi ciddiye almassan kötü sonuç alırsın her zaman söylüyorum bu hafta bursa bursa değilde 3.lig ten bir takım da olsa zor maç burada coğu arkadaşımız bizim futbolcuları profesyonel zannediyor bütün fotbolcularımızın yeteneklerini düşünerek 3 atarız 5 atarız fark atarız diyorlar ondan sonrada futbolcularımız işini ciddiye almadıkları için d.bakır ve manisa gibi bir kaç gün veya 1 önce toplanmış takımlara yeniliyoruz...
onun içindirki bursa maçı zor geçecek,her şeyden önce takımımız yorgun olacak ,taraftarlarımıza her zaman ki gibi büyük iş düşüyor,futbolcularımız maça çok hızlı girmeli pres pres pres bunu d.bakır ve manisa maçlarında göremedik.rakibi baskı altına alırsak skor kendiliğinden gelir kanısındayım.

Anıl Caner
27.08.2009, 16:53
Bu sezon ilk kez Avni Aker'de maç izleyeceğim. Bugüne kadar sadece 2 mağlubiyet gördüm Avni Aker'de. İkisi de favori olmadığımız karşılaşmalardı. Ben eminim. Bu maçtan 3 puanla ayrılacağız.

Hüdai Pervaneli
27.08.2009, 16:55
bu Macı artık Tvden ızlıcem ne yapalım

Mehdi
27.08.2009, 16:56
Gidiyor musun yoksa bilet meselesi mi Mahmut?

albatros
27.08.2009, 19:06
kazanacağız diyenlere eyvallah.
ama fark atarız diyenlere sitede ceza verilsin :)
çünkü önümüze her gelene fark atabilecek bir oyun sergileyemedik henüz.
gönül elbette fark atmaktan yana ama biraz gerçekçi de olmak lazım.

muribbi
27.08.2009, 19:11
bursa bizi zorlayacaktır. nitekim puan çıkaracaklarınada eminim. broosun yolu bu maç sonu itibarıyla açılacak gibi geliyor.

Hasan Habip Özbay
27.08.2009, 19:22
memleketim güzel memleketim trabzonum yaşadığım şehir bursa nın takımını evir çevir yen emi yoksa kahredersin bizi helede burda yaşayan bizleri ben her şeye rağmen kazanacağız diyorum ama çok zor olacak onun için sabırlı ve akıllı olmak lazım taraftara da şunu diyeyim ki iş başa düştü hadi uşaklar tam zamanı

Mustafa ÖZDEMİR
27.08.2009, 20:46
tarihte hiç yenilmediğimiz bursaya son 10 maçta puan veermediğimiz bursaya yenilmeyiz heralde...

yattarinho61
28.08.2009, 00:03
bugünki gibi oynarsak ve colman ile selcukda biraz iyi gününde olursa rahat aliriz macii.. insallah baris oynar süperdi bugün bana göre..

Kaan
28.08.2009, 00:13
Kadro bence böyle olmalı :

Sylva
Serkan
Song
Egemen ( Giray )
Ferhat
Ceyhun (Tjikuzu)
Yattara
Gabric
Alanzinho
Hasan Ahmet
Umut

- - - - - - - - - - - - - - - Sylva - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - Serkan - - - Song - - - Egemen - - - Ferhat - - -
- - - - - - - - - - - - - - - Ceyhun - - - - - - - - - - - - - -
- - - Yattara - - - - - - - - - - - - - - - - - - Gabric - - -
- - - - - - - - - - - - - - Alanzinho - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - Hasan Ahmet - - - - - Umut - - - - - - - - -

2. yarıda Yattara veya Gabric'in yerine Barış. :rolleyes:

iskenderunlu
28.08.2009, 00:16
almalıyız başka çaresi yok alamazsak sansasyonel haberlerle dolu bir hafta bizi bekler

sessizkral_1
28.08.2009, 00:27
Bu maçı alacağız bugün umutlandım 2. yarıda özellikle.

daha bu takıma yattara gabriç girecek.

irfanb
28.08.2009, 00:32
Bu maçı alacağız bugün umutlandım 2. yarıda özellikle.

daha bu takıma yattara gabriç girecek.

Hayrettin bey gibi konustun :)

gökçay61
28.08.2009, 00:42
bugün golü orta sahadan bulduk ve orta sahanın gol kontenjanı doldu zaten forvetlerimiz gol atamıyo..ee biz nasıl olacakta alacağız bursadan maç..diyara kendi evimizde yenildik ama bursayı yeneceğiz?? keşke öle bir mucize olsa ama bu maçta trabzonumun maçı alma ihtimalini %20 olarak görüyorum..:S

AYYILDIZ
28.08.2009, 00:45
Bu maç futbolcuların artık bahanesi olmayacağı bir maç.Yok gıda zehirlenmesi,yok baskı,yok iyi gezemedik gibi bahaneleri bırakıp maçı alsınlar.

Mustafa Mahmutoğlu
28.08.2009, 01:26
Başta tehlikeli bir maç diyordum ama vazgeçtim. bursasporu ya 2-0 yada 3-0 ile geçeceğiz

Harun-61
28.08.2009, 01:29
Beraberlik iyi sonuc :(

Kazım Uzunboy
28.08.2009, 02:18
Bence de bu maç berabere biter.

Hugo Broos yine farklı bir kadro ile çıkacaktır bu maça.

Öztürk Adem
28.08.2009, 02:25
Bu macta da bır puan kafı :D

yigits
28.08.2009, 02:27
Bu sefer taraftar baskısı olacağını düşünmüyorum çünkü stad bu sefer hınca hınç dolu olmayacaktır!!!

[KAPLAN]
28.08.2009, 02:27
Takım bu maçı da yürüyerek kazanmaya çalışırsa ya da pardon yürüyerek para almaya devam etme niyetlerini sürdürürse, Bursa hafif tempo koşuyla maçı alıp götürecektir.

U.Sadıkoğlu
28.08.2009, 02:40
Maça baskılı başlıycaz fakat skoru tahmin edemiyorum :D

Orhan Kahraman
28.08.2009, 02:56
bursa bizi zorlayacaktır. nitekim puan çıkaracaklarınada eminim. broosun yolu bu maç sonu itibarıyla açılacak gibi geliyor.

hee ama hoca oynuyor olsaydı o yaşla gökhanın kaçırdığı pozisyonu atardı ve kim bilir belkide uefadaydık daha 10 dakka vardı. gökhan onu atamaysa hocayı göndermek en mahkul olanı.

DEĞİŞ ŞU ZİHNIYETI DEĞİŞ... MANCHESTER UNITED ORNEĞI EN GUZEL ORNEK OLSUN SANA!

hos_cocuk61
28.08.2009, 03:08
Gidişat hiçte iyi değil bu akşamki skor aldatmasın Trabzon futbol adına ortaya hiç bir şey koymadı. Bu ruhsuz silik tablo beni ilerisi için çok endişelendiriyor. Artık hiç bir maça bu oyuncuları gördükten sonra, kazanırız gözü ile bakamıyorum, beni sadece Engin galiba maça yetişecek Yattara ve birazda Giray heyecanlandırıyor. Bu 3 oyuncu dışındaki oyuncular Bursa maçında yine ezik, silik bir tablo yapıcak gibi, eğer puan yada puanlar kaybeder isek birilerinin koltuğu çok kötü bir şekilde sallanıcak, yada koltuğundan olucak.

Mert Oğuzlu61
28.08.2009, 03:24
__________________tony_______________

__serkan_______song______giray________cale

___barış______ceyhun_____selçuk_______gabric

__________________alanzinho______________

_________________gökhan ünal________

takım tek forvettede çift forvettede saç baş yolduruyor nasıl olsa, boşveeeeerrr çıkarabilceğimiz en iyi 11 bu...

yigits
28.08.2009, 03:33
__________________tony_______________

__serkan_______song______giray________cale

___barış______ceyhun_____selçuk_______gabric

__________________alanzinho______________

_________________gökhan ünal________

takım tek forvettede çift forvettede saç baş yolduruyor nasıl olsa, boşveeeeerrr çıkarabilceğimiz en iyi 11 bu...

Yattara düzeldi bence Barış yerine Yattara daha iyi olur ne dersin? :)

hos_cocuk61
28.08.2009, 03:40
Yattara düzeldi bence Barış yerine Yattara daha iyi olur ne dersin? :)
Barış bu maçtan sonra şansını artık bitirmiştir. Hani bir söz vardırya cin olmadan adam çarpmaya kalkan, işte bu söz Barış için geçerli, bir çalım atıyor önü boş orta yapmak yerine, ikinci, üçüncü çalıma gidiyor ve topu kaptırıyor. Yattara, Gabric,Alanzinho, Engin gibi kanat oyuncularının olduğu bölgede artık çok az şans bulur

Cem Akyüz
28.08.2009, 03:41
bursa kolay teslim olmaz zor bir maç olur umarım kazanırız ama sıkıntı yaşayacağımız kesin

Hüseyin İlkin
28.08.2009, 04:01
Geçen sezon son dakika golüyle aldığımız Bursa maçı geldi aklıma.
Merdivenlerden inmeye başlamıştım, her maç yaptığım gibi. Genellikle son anları merdivenlerin başlangıç noktasında izlerim.
Önce bir serbest vuruş, olmamıştı. Bazıları da stattan çıkmıştı tabii.
Sonra bir serbest vuruş daha. Heyecanlı bekleyiş.
Ve Gökhan'ın bizleri çılgına çeviren golü. Açıkcası faul nasıl oldu, Gökhan'ın topu birine çarptı mı; o karmaşada seçmek zordu. Ama önemli olan topun içeri girmesiydi.
Hemen Bursaspor taraftarına dönmemiz, golü birbirimize sarılarak kutlamamız.
Eve doğru yol alırken Bursa'lı arkadaşların tebrik etmek için araması. Güzel bir sondu.

İyi gitmiyoruz, Toulouse'u yenmemize rağmen sahada oynanan oyun iç açıcı değildi; Bursaspor maçında inşallah bir düzelme olur bu konuda. Gerçi, bugünkü gibi bir galibiyete razı olurmusunuz derseniz? Benim cevabım evet olur. Avni Aker'de gelenek devam etmeli. Kötü dönemlerimizde de yendik, iyi dönemlerimizde de. Böyle devam etmeli bu.

real_rock
28.08.2009, 04:08
Bu maçı mutlaka almalıyız.Başka yolu yok.Alamazsak çok kötü olur takım için. Milli maç arasına moralli girmeliyiz.

Ahmet Başkaya
28.08.2009, 05:56
Bu maçı mutlaka almalıyız.Başka yolu yok.Alamazsak çok kötü olur takım için. Milli maç arasına moralli girmeliyiz.
Biz ne mutlakalar kaybettik hiçbir şey olmaz ;)

Murat'
28.08.2009, 07:34
Siz bakmayın sakın Touluse maçında aldığımız galibiyete takımın hali içler acısı.Bu maçtan galip gelmemiz çok zor görünüyor.Bu maçla Bross gider takımın başına bir süreliğine Metin Diyadin geçer herhalde.Macera aramaya hiç gerek yoktu.Burda yabancı bir teknik direktörün iş yapmayacağı çok açıktı.Samet Aybaba ismini duyunca şahlananlara selam olsun.

Ertan OKUMUŞ
28.08.2009, 08:56
çok farklı bir görüntü sergileyeceğimizi düşünüyorum bu maçta tahminim 2-1,3-1 alıcağımız

Erdem Keser
28.08.2009, 08:58
----------------------Sylva--------------------
Serkan---------Song---------Egemen----Ferhat

-------Selçuk------Ceyhun-----Zafer-----------
Yattara------------------------------Gabriç----
-------------------Umut------------------------

Bide böyle deneyelim.

stormtiger61
28.08.2009, 09:03
Takimdan ne yazik ki bir galibiyet beklemiyorum. Benim tahminim Hugo FOS Bross bu maca da tek forvetle cikacaktir bu da gokhan unal olur o da sahada gezinir durur. Bursaspor bu maci alir cunku simdi bizim futbolcular akillari sira toulouse u yenerek buyuk bir is basardiklarini saniorlardir.

Fos Bross yolcudur abbas baglasan durmaz.

ozturk
28.08.2009, 09:06

Bide böyle deneyelim.

güzel bir seçim..

stormtiger61
28.08.2009, 09:08
Benim Bursa macindaki sistemim 4-3-3

--------------------------------------Slyva------------------------------------------------------------

-----Song---------------Giray----------------------------Egemen-------------------------Ferhat--------

Yatti(ara)-----------------------------------------Serkan---------------------------------Gabric---------

---------Umut-----------------------------------Gokhan-----------------------------------Engin----------

Tolunay Abdioğlu
28.08.2009, 09:14

Bide böyle deneyelim.

Gerçekten kadro gayet güzel.

Tolunay Abdioğlu
28.08.2009, 09:17
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2501-2U9G1P2R.jpg

Trabzonlular ve Trabzonspor taraftarlarına özel bir dünyanın kapısını açan TrabzonCell, sunduğu avantajlı kampanyalarıyla kazandırmaya devam ediyor.

30 Ağustos Pazar günü Trabzon’da oynanacak Bursaspor maçı öncesinde TrabzonCell’den abonelerine özel maç bileti kampanyası. BILET yazıp 1967 ye en çok mesaj atan TrabzonCell abonesi, 2 adet VIP bilet kazanma şansı elde edecek.
Trabzonspor-Bursaspor maçını VIP tribünde izlemek ve takımına destek olmak isteyenler için şimdi mesaj atma zamanı.
İlk 10 günde 5.000 aboneye ulaşan TrabzonCell’de abonelere sağlanan avantajlar hızla devam edecek.

Trabzonspor.org.tr

YCG61
28.08.2009, 09:27
dün maçı izlemek işkenceydi. turu geçemeyebilirsin ama bu kadar da isteksiz miskin oynanmaz. sahada tam anlamıyla yürüdüler. yan toplarla oynayıp durdular. defansta giray banko song veya egemenden kim formdaysa o oynamalı. thcikuzu çok önemli , hızlı ileriye ve isabetli paslar atan tek adamımız o. barış sağda gizleniyor. colman bir pas atıyor. barışın 2 m. üstünde taca gidiyor. cikuzu tam yerine yolluyor. hızlı ve zamanında. bu çok önemli . ama savunmayı tek başına başaramıyor. yanında ceyhun gönderilmeseydi hüseyin gibi bir adam şart. ceyhun daha iyi hiç olmazsa şut çekiyor. yeri gelir pivotluk yapar. forvetsizbukadar

Halil Atalay
28.08.2009, 09:28
maçı alırsak öpünde başınızın üstüne koyun bence ben bu kadar ruhsuz bir takım görmedim üstün de sanki trabzonspor forması yokda normal mahalle takımı varmış gibi oynuyorlar akşam maçı izlerken yerinde turamıyorum gökhan k..... kaldırana kadar ben önümdeki masa tekme attıyorum selçuk topu oyuna hızlı sokacağına geriye oynuyor rakibi biz baskı uygulayacağımıza onlar bize baskı uyguluyor sonuçda takımda ruh yok olacağınıda zannetmiyorum

F.Erdem
28.08.2009, 09:30
----------------tony----------------

serkan----giray-------egemen----cale

-------(ceyhun)tji----selçuk----------

yattara-----------------(engin)gabriç

-------------alanzinho--------------

--------------gökhan---------------

ceyhun ve selçuk'un defansif olarak kesicilikleri de olursa,yanyana oynatılmalı ;) bir de alanzinho oyun kurucu olarak değilde tamamen forvet arkası oynatılmalı.ortasahadan topu selçuk taşımalı.

ceyhunu top seviyor,adam her girdiği maçta gol attı.daha çok süre almalı oyunda.

Tolunay Abdioğlu
28.08.2009, 09:33
Bursa bizi kendi sahamızda ne zaman yendi ki şimdi de yenicek :)

Gordon Freeman
28.08.2009, 09:38
şu takıma Karadenizspordan herhangi bir forvet çağırılsa (adı yaşı onemlı deıl) bize Umut ve Gökhan dan daha faydalı olacagına emınım.belki tecrübesiz belki Umut ve Gökhan kada piyasası yok ama ruhu bize yeter.o futbol Şevki Hevesi bize yeter.3 metreden boş kaleye gol atabılecek kadar da Hırsıyla bize çok yararlı olur.Gökhan şuana kadar bu takımda gordugum en sorumsuz en vurdumduymaz en ruhsuz adam.bu takıma boyle adamlar gelmemeli.Umuta bıle bı yere kadar dayanılabılır ama şu Gökhan denen futbol fukarasına dayanılamaz.6 mılyonluk KAZIK başka bişey deıl.KAZIK!!! takımım adına üzülüyorum arkadaş.paramız nerelere kımlere gıdıyo.

Tolunay Abdioğlu
28.08.2009, 09:41
- - - - - - - - - - - - - - - Sylva - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - Serkan - - - Song - - - Giray - - - Ferhat - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - Ceyhun - - - - - - - - - - - - -
- - - Zafer - - - - - - - - - - - - - - - - - - Selçuk - -
- - - -Yattara - - - - - - - - - - - - - -Gabric - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - Gökhan- - - - - - - - - - - - - -

Salih Edip
28.08.2009, 09:42
takımın iyi oynamasını pek beklemiyorum yani ümitli değilim ama maçı alıcaz büyük ihtimal...

nbay
28.08.2009, 09:49
bu maçta kesinlikle girayın oynaması gerektiğini düşünüyorum,dün ki maçın en iyisi ve en isteklisi bence giraydı ama gelin görünki adam yine ilk 11 oynayamıcaktır bursa maçında,egemenin bir kaç maç dinlendirilmesi gerek..

kelkitli29
28.08.2009, 09:51
Ne diyimki kazansakta bir heyecan kalmadi bende. 6 Puan geriye düsmüsüz daha üc macta. En az 10 galibiyet alacagizki pes pese tekrar heyecanlanalim. Yedin beni Trabzonum bu sene.
Neyse bari Bursayla baslayinda ucana kacana cakin. Aha Avrupa iside baslamadan gümledi. Kafanizi lige verin. Genede ligi ilk iki sirada bitirecek kadromuz var (forvet haric). Isiniz kolay ola usaklar.

Hüseyin Kurt
28.08.2009, 09:56
Tamamen değişik bir kadro lazım.
Heyecanı olan.
Kazanma arzusu olan.
Kendini ispat etme gayretinde olan.
Kendini göstermek ve kanıtlamak isteyen futbolculardan oluşan.

spormania
28.08.2009, 09:58

Kadrom kesinlikle bu olurdu....

Çağlar Güleryüz
28.08.2009, 10:00
Bazı arkadaşlar bilet almayın değmez gibi laflar etmişler...
Sizin gibi taraftar olmaz olsun...
Taraftarın görevi ne olursa olsun gidip takımına destek vermektir...
Beşiktaş'lıları izleyin de taraftarlık nasıl bir şey öğrenin...
En kısa sürede...

Hqmi
28.08.2009, 10:06
----------Sylva----------

Serkan -- Giray -- Song -- Cale

----------Tjikuzu---------

Yattara ---Alanzinho--- Engin

----- Gökhan --- Umut ------

İkinci yarıda Ceyhun(Tjikuzu), Gabric(Engin) girer. Artık çift forvetli sisteme dönmeliyiz. Umut tek başına veya Gökhan tek başına ileride bir şey yapamıyorlar. Verilen top aynı hızla geri dönüyor, top tutamıyorlar. Atak oyun oynamamız lazım diyorum.

Tolga_61
28.08.2009, 10:09
Bu takımda göksu ile ceyhun havada karada oynar...He hoca (pardon yönetim) oynatır mı?

nbay
28.08.2009, 10:11
Bu takımda göksu ile ceyhun havada karada oynar...He hoca (pardon yönetim) oynatır mı?

o kadar haber çıktı göksuyla ilgili bakalım bu hafta oynayacak mı

Salih Edip
28.08.2009, 10:12
yönetim niye oynatmasın göksuyu

lebron
28.08.2009, 10:14
göksu da oynasa hoca hoca olmadıkca ne fayda göksumu kurtaracak bizi

S.DEMİRCİ
28.08.2009, 10:22
tony
serkan song giray ferhat

ceyhun tikuzu

yattara gabriç

alanzinho

gökhan

benim kadrom bu.. cale ya ileri çıkmaya başlayacak yada yedek oturtulmalı..
kanatlarda orta yapmayı bilen adamlar oynamalı..

S.DEMİRCİ
28.08.2009, 10:23
göksu da oynasa hoca hoca olmadıkca ne fayda göksumu kurtaracak bizi
hocamız hoca değilmi?

Paksoy
28.08.2009, 10:23
Alıntı:
Tolunay Abdioğlu tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2600175#post2600175)

evet bu kadro süper

Salih Edip
28.08.2009, 10:26
-------------------------slyva---------------------------------
serkan-------song--------------------giray-----------ferhat----
---------------------------------------------------------------
-------------------selçuk-----tjikuzu---------------------------
------------------------engin----------------------------------
yattara-----------------------------------------------gabriç---
------------------------(boşluk)-------------------------------

Umut Şeref
28.08.2009, 10:28
Bazı arkadaşlar bilet almayın değmez gibi laflar etmişler...
Sizin gibi taraftar olmaz olsun...
Taraftarın görevi ne olursa olsun gidip takımına destek vermektir...
Beşiktaş'lıları izleyin de taraftarlık nasıl bir şey öğrenin...
En kısa sürede...
Dün Fenerlilerde coşturdu,tüm stad ayağa kalkıp bağardı.Bizimkiler Çekirdek yesin anca.

Emin Danışmaz
28.08.2009, 10:32
Bu takım bu temposuz oyun isteksizlik ile BURSASPOR a burada bir ilk yaşattırabilir,benim hiçbir inancım yok kazanabileceğimize.

Ufuk Bayraktar61
28.08.2009, 10:39
-------------------------slyva---------------------------------
serkan-------song--------------------giray-----------ferhat----
-------------------selçuk-----tjikuzu---------------------------
------------------------engin----------------------------------
yattara-----------------------------------------------gabriç---
------------------------(boşluk)-------------------------------

yazaysın ama kardeşim oynamaylar da

Tolunay Abdioğlu
28.08.2009, 10:43
Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 30 Ağustos Pazar günü saat 21.00’de H.Avni Aker Stadı’nda oynayacağımız Bursaspor maç günü havanın parçalı bulutlu, en yüksek sıcaklığın ise 27 derece olması bekleniyor.

Kaynak:Trabzonspor.org.tr

nbay
28.08.2009, 10:50
Alıntı:
Tolunay Abdioğlu tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2600175#post2600175)

evet bu kadro süper
bence selçuk oynamamalı,çok formsuz oyuna hiç birşey vermiyor tzjiku orda daha iyi olur

efulim67
28.08.2009, 10:55
- - - - - - - - - - - - - - - - - - ----- - - - - - - - - - - - - - -
- - - Serkan - ---- - Song - ------ -- Giray - ---- - Ferhat - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - Ceyhun - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - Alanzinho (Zafer) - - - Selçuk - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - -Yattara - - - - - - -- - - - - - - - - -Gabric - - - - - -

Tjikuzu bu takımda asla ilk 11'de oynayacak kalitede değil. İnanmayan Özellikle izlesin sahada yaptığı iş ne?

efulim67
28.08.2009, 10:56
Alanzinho kanatlarda oynayamadığı anlaşıldı. Tek forvetli sistemde oynadığımızda Gçkhanın arkasında oynayabilir diye düşünüyorum.

efulim67
28.08.2009, 10:58
- - - - - - - - - - - - - - - - - - ----- - - - - - - - - - - - - - -
- - - Serkan - ---- - Song - ------ -- Giray - ---- - Ferhat - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - -
- - - - - -- - - - - - - - - Ceyhun - - - - - -- - - - - - - - - -
- - - - - - -Yattara - - - - - - -Selçuk- - - - - - -Gabric - - - -
- - - - - - - - - - - - - - Alanzinho - - - - - - - - - - - - - -

Böyle olmaz mı ? Yani Alanzinho topu daha önde alsa, daha az mesafe kat ederek kaleyi veya Göhan'ı görse daha faydalı olur gibi.

melihkuzey
28.08.2009, 11:01
dün akşam ki toulousse maçı da gösterdi ki bu takımın tek derdi teknik heyet. hocamız iyi bir hoca olabilir ama üç büyük eksiği var. birincisi futbolcuları hazırlayamıyor. bunda metin diyadinin de büyük eksikliği var. ikincisi takım kuramıyor. ve üçüncüsü maç boyunca oyunu okuyamıyor.

yol yakınken acilen hocayla yolları ayırmak gerekiyor. aksi halde kötü ve kurgusu olmayan, gol kısırlığı çeken bir takımla ligi bitirmek zorunda kalırız ki ilk on'a girmemiz mucize olur. bize zico gibi bir hoca lazım. takımın tek derdi bu.

Atılay
28.08.2009, 11:09
Ne olursa olsun çift forvet oynamalıyız bu takım geçen yıl böyle maç kazandı

Salih Edip
28.08.2009, 11:12
dün akşam ki toulousse maçı da gösterdi ki bu takımın tek derdi teknik heyet. hocamız iyi bir hoca olabilir ama üç büyük eksiği var. birincisi futbolcuları hazırlayamıyor. bunda metin diyadinin de büyük eksikliği var. ikincisi takım kuramıyor. ve üçüncüsü maç boyunca oyunu okuyamıyor.

yol yakınken acilen hocayla yolları ayırmak gerekiyor. aksi halde kötü ve kurgusu olmayan, gol kısırlığı çeken bir takımla ligi bitirmek zorunda kalırız ki ilk on'a girmemiz mucize olur. bize zico gibi bir hoca lazım. takımın tek derdi bu.

hocanın tek yanlışı futbolcuları tam olarak hazır edememesi o kadar..
yoksa mourinho da gelse kadro yetersiz bişey yapamaz...

Mustafa ÖZDEMİR
28.08.2009, 11:12
yattara iyileştimi?...

ZORESMER
28.08.2009, 11:14
Bu maça gidin ve maç bitene kadar FATİH TEKKE diye bağırın !!!!

Sefa Murat Dokuz
28.08.2009, 11:15
Tjikuzu sadece bu havadan uzun pasları çok iyi atıyor onun dışında bir hiçi oynuyor.Hüseyinden artısı bu eksiği hava hakimiyeti ve fiziği. Bu bölgede kan kaybettik gibi duruyor şimdilik.Buraya Atiba gibi bir kuvettli fizikli oyuncu lazım.Şu anda orda oynayabilecek sadece Ceyhun var.
------------Sylva-----------
Serkan--Giray--Song-Ferhat
-----------Ceyhun-----------
Gabric----Alanzinho---Engin
------Gökhan---Umut-------

Yattara'nın olmadığı şu dönemde bu kadroyla çıkmalıyız.Cale'de belki Ferhat 1 kaç maç oynarsa kendine gelir daha iyi çalışır.Gabric geldiği takımda sağ kanat oynuyordu orda adam olmadığı için Yattara yokken orda denemek güzel olacak. Bence şu hucum gücüyle oynasak süper bir ofansif takım oluruz.

Volkan
28.08.2009, 11:16
alanzinhoya takım oyunu oynatmıcan serbest oynucak ozaman iş yapar

yattara ve gabric de ilk 11 de başlaması lazım

efulim67 kadrosu idael gözüküyor

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 11:16

Maç bitene kadar takım desteklense, Fatih Tekke'ye gerek kalmaz, başarılı olunur!

BAHADIR33
28.08.2009, 11:17
nereden başlasam bilemiyorum ama biryerlerden başlamak lazım...
Mustafa Denizli'nin bir lafı var:
" hoca maçtan önce takımı tahtaya yazdığı zaman futbolcu hocanın duygularını sezer"
şimdi kadromuza dönelim; her maçın değişmez ismi Egemen oyunda yok...
son maçlarda arı gibi çalışan ve iş yapan Serkan 11'de yok... her maçta ilk 11 oynayan Tjikuzu yok...her maçta ilk 11 çıkan Umut ...o da yok... bizim oyuncular da herhalde buradan yola çıkarak bu iş zaten bitmiş ,antrenman havasında bu işi götürelim dediler..
tabi bunun yanında oyuncuların motivasyonunu düşüren başka nedenler de var...
Gökhan Ünal: Bütün takımlar peşindeydi..biz aldık.o dönemde gerçekten büyük başarıydı bize gelmesi. birkaç maç gol atamadı.. ne yaptık? vay efendim kafasına saç ektirdi de o yüzden toplara girmiyor. bu nasıl topçu? bunun gibilerinden trabzon'da bir sürü var,yuuuuuuh.... biz dedikçe adam atamadı..atamadıkça biz yüklendik.şu anda yaşadığı şehirde sizce rahatça sokağa çıkabiliyor mu? rahatça çarşıda dolaşabiliyor mu? adam gol atamıyorsa, oynayamıyorsa cezasını neden biz veriyoruz? bırakalım teknip ekip yapsın bu işi. kadroya almasın,para cezası versin v.s... ama yok gördüğümüz yerde laf atalım.rahatsız edelim.aldığı parayı haram edelim..yani bu şu demektir bence; biz seni sevmiyoruz,sen beceriksizsin ama sen çık golünü at.. atamazsan anlarsın yaaa.
cale: her forumda satalım gitsin deniyor.tek para eden adam.hücuma hiç katkısı yok diyoruz.dün maçta cale'nin önünde kim oynadı? sol kanattan bir tane orta gördünüz mü?ortayı bırakın orada bir tane adam var mıydı ,cale ileri çıkıp orta yaptığında geriye gidip onun yerini dolduracak?
ama yok bizim topçular tukaka,elalemin topçusu süper... daha önce bu forumlarda Mansare'yi alalım,süper topçu diyenler dün maçı izleyebildiler mi? eğer bizde oynuyor olsa kafasına şişeyi yemişti mansare..
peki biz inanmış mıydık turu geçeceğimize ki futbolcularımız inansın? kaç kişi uğurladı takımımızı Fransa'ya? orada karşılayan oldu mu? niye uğurlayalım ki? nasıl olsa 5 yer dönerler...dün bu takım 2 gol daha atıp dönseydi giderken uğurlamayan bizler ne yüzle onları karşılayacaktık?
burada bütün hata bizlerde mi? elbette değil..ama biz üzerimize düşeni her durumda yapmak zorundayız. takımın hevesi yoksa onları motive etmeliyiz.bir oyuncu isteksiz mi oynuyor maçta? yuuuuuh diyeceğimize başka türlü bir tezahürat yapsak. örneğin gökhan sen bizim herşeyimizsin diye bağırsak, Gökhan oynarsa biz de oynarız desek,canın sağolsun bir dahaki gol olsun desek...
her durumda kelle istemesek,
asmasak,kesmesek,
daha 3. haftada "şampiyonluk gitti" demesek,
başkana böğürmesek,
maçlarda öğürmesek...
bir de böyle denesek ne kaybederiz?

Sefa Murat Dokuz
28.08.2009, 11:19
Maç bitene kadar takım desteklense, Fatih Tekke'ye gerek kalmaz, başarılı olunur!
İlk Tolouse maçında 110 dk hiç durmadan sesimizin maç sonu duyulamayacak şekilde olup karga gibi çıkışını duyana kadar bağırdık.Taraftarın kimseye suçlamaya hakkı yok Gayet de güzel takımı destekliyor sorun hocada sorun sistemde.Şu anda en az suçlu olan taraftardır.Formasını almış,Ts Cluplar ciro rekoru kırmış yinede taraftar suçlu.

Fatih Öztürk
28.08.2009, 11:24
yine bu maçta dünkü maçtan farklı olmayacak cünkü 3 gün arada değişen hiç bir şey olmaz yenersek şaşırırım berabere yada yeniliriz.

yine değişik 4 oyuncuyla maça başlasana bross!

senin sisteminede,şablonunada,kurgunada...

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 11:25
İlk Tolouse maçında 110 dk hiç durmadan sesimizin maç sonu duyulamayacak şekilde olup karga gibi çıkışını duyana kadar bağırdık.Taraftarın kimseye suçlamaya hakkı yok Gayet de güzel takımı destekliyor sorun hocada sorun sistemde.Şu anda en az suçlu olan taraftardır.Formasını almış,Ts Cluplar ciro rekoru kırmış yinede taraftar suçlu.

Aynı Toulouse maçında "110"dk.lık desteği ben niye duyamadım!?

Ve Dİyarbakır maçında 61den sonra susan, gol yenilince homurdanan taraftar mı güzel destek veriyor?

Kendimizi dev aynasında görmeyelim...

Hem sorunun sistemde olduğunu tespit edeblecek kadar futbol bilgisine sahip misin?

Antrenörlük lisansın nereden?

Tek sorun taraftar değil elbette, ama ne hocayı ne yönetimi ne de futbolcuyu değiştirebiliriz!

Biz öncelikle taraftar olarak kendi payımıza düşeni alıp, kendimizi daha iyi hale getirelim.

Bu arada kimsenin taraftarı eleştirme hakkı yok diyorsun bir taraftar olarak...

Çıksın Broos da desin kimsenin beni eleştirmeye hakkı yok, futbolcu da desin...

Eee?

Biz kendimizden başlayalım birşeyleri düzeltmeye...

matalar
28.08.2009, 11:32

UNUTUN ARTIK ŞU ADAMI.
elimizdekilere destek verelim.

Fatih Öztürk
28.08.2009, 11:33
biz taşkınlık, sahaya girme, kulube para cezası ödetme yerine...

kombine,taraftar kart,trabzoncell,forma alıyoruz.

onun için biz haklıyız!

parasını ödemiş taraftar dünyanın her tarafında haklıdır.

S.DEMİRCİ
28.08.2009, 11:35
yanlış forumda yazıyorsun..
zenit taraftar forumunda yazarsan ,yazdıklarında bir anlama kavuşur..

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 11:39
biz taşkınlık, sahaya girme, kulube para cezası ödetme yerine...

kombine,taraftar kart,trabzoncell,forma alıyoruz.

onun için biz haklıyız!

parasını ödemiş taraftar dünyanın her tarafında haklıdır.

Sezonun ilk maçı... Takım 1-0 önde. Maç bitti bitecek...

Sahaya girip, maçın hükmen kaybedilmesine sebep olan kim?

Saha kapatma cezası aldıran kim?

Sanki böyle şeyler hatırlıyorum Avni Aker'de bir yaz günü...

Sen unutmuşsun galiba...

Volkan Taş
28.08.2009, 11:39

boşversene .. hangi maç bagırmadı bu taraftar.. hangi maç desteklenmedi.. desteklerin sonu hüsran..

bağırın arkadas fatih tekke diye bagırın.. 6 pas içinden ayakla gol atamayan adamlarla bu takım yürümez

Sefa Murat Dokuz
28.08.2009, 11:41
Aynı Toulouse maçında "110"dk.lık desteği ben niye duyamadım!?

Ve Dİyarbakır maçında 61den sonra susan, gol yenilince homurdanan taraftar mı güzel destek veriyor?

Kendimizi dev aynasında görmeyelim...

Hem sorunun sistemde olduğunu tespit edeblecek kadar futbol bilgisine sahip misin?

Antrenörlük lisansın nereden?

Tek sorun taraftar değil elbette, ama ne hocayı ne yönetimi ne de futbolcuyu değiştirebiliriz!

Biz öncelikle taraftar olarak kendi payımıza düşeni alıp, kendimizi daha iyi hale getirelim.

Bu arada kimsenin taraftarı eleştirme hakkı yok diyorsun bir taraftar olarak...

Çıksın Broos da desin kimsenin beni eleştirmeye hakkı yok, futbolcu da desin...

Eee?

Biz kendimizden başlayalım birşeyleri düzeltmeye...

Tv'nin sesini biraz açık izlemeni öneririm o zaman. Sadece taraftar arasında koordinasyon sorunu var. Grup grup tezahuratlar. Biz maçtan 20 dk geç çıktık hala takımı çağırdık. Maç 3-1 bitti takımı çağırdık gelmediler bile.Nerde bu taraftar be Fb Evinde 3 yese, Gs evinde 3 yese stad ıslıktan geçilmiyor.Biz yenildiğimiz maçtan sonra Trabzonum buraya diye bağırdık.

Diyarbakırspor gibi bir takıma 1-0 yapıp sahada hiç bir şey yapmazsan taraftar ister istemez olumsuz etkileniyor.Taraftarın senin istediğin gibi olması için hepsinin kör olması ve maçı takip edememesi gerekiyor. 1-0 ken yanımdaki herkes gol yicez diyordu hemde 1-2 dk da bir sürekli gına gelmişti artık. Dedikleri oldu.

Antrönörlük lisansına gerek yok.Körleri getirsen görür bunu. Geçen sene bu sene kadro hemen hemen aynı. Takımın hucumsal alanda pozisyona girmesi bile değişti.Takımın tek forvet oynadığı maçları izleyin birde çift forvet oynadığı maçları. Saadece bunu Touoluse maçının ilk yarı ve 2.yarısnı izleyerek de görebilirsin.Bu kadar inanmamışlığın olduğu bir maçta bile çok net gözüküyordu tek forvetin katliamı.
Dünyada tek forvet oynayan örneklere bakın net golcüler.
F.Tekke,M.Baros bunlar türkiyede olmuş örnekleri.
Guizanın tek forvet oynarken çektileri ortada.
Gol vuruşu zayıf olan oyuncuyla tek forvet oynarsan onun zaten bulacağı sınırlı pozisyonun da gol olmasını beklemeyeceksin o zaman orta sahan çok skorer olacak.
Dun Santos 5.golünü atmış Fb'de duyunca şaşırdım daha dün geldi adam.
Orta sahanda Arda olur Keita olur Elano olur golcü isimler olur forvette Umut olur dengelersin. Colman+Selçuk+Alanzinho bir sezonda taşlar çatlasa 10 gol atar. Bu rakamı arda tek başına atıyor. Yada diğerleri.Santos şimdiden o sayıya geldi nerdeyse.
Kısır orta sahanın önüne tek santraforu sürersen böyle V.Hugo'dan sefilleri oynarsın sahada adeta.
Turu geçebileceğini görürsün, rakipteki rehaveti görürsün ama eleyemezsin.
Kalkıp 2.ligden çıkmış 2 takıma da yenilirsin. Sonra taraftarı suçlarsın.

Bross üzerine düşeni yaosın leştirilmesin.Ne katmış takıma.NE sistem var takımda.Takım 3.pasta hata yapıyor en geç. 3 olsa gene iyi kalecinin verdiği 2.pası ya taca yada kimsenin olmadığı yere şişiriyoruz böyle saçma bir sistemi var.
Derdi çeken taraftar, karşılıksız veren hep taraftar. Taraftar ne kazanacak ki başarılı olunca.Bross paraları götürecek Bross'u eleştiririm. Taraftarı eleştirmem.

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 11:42
boşversene .. hangi maç bagırmadı bu taraftar.. hangi maç desteklenmedi.. desteklerin sonu hüsran..

bağırın arkadas fatih tekke diye bagırın.. 6 pas içinden ayakla gol atamayan adam için boğazımı yoramam daha..

Fatih'in bu takımla şuandaki bağı nedir?

Bağırın ulan, Fatih diye bağırın Şota diye bağırın, Necmi diye bağırın...

Ondan sonra da Gökhan ruhsuz, Umut beceilsiz?

Peki o bağıranlar neci?

Böyle destek olunmaz...

Utnamasınız Güiza, Bobo, Baros diye bağırırsınız siz...

Onlar da Fatih gibi başka takım oyuncusu ne de olsa!!!

Emre Yavuz
28.08.2009, 11:45
Benim Kadrom Böyle:
____________Sylva_____________

Serkan___Song (K)_____Giray___Ferhat

____________Ceyhun____________

Engin___Zafer Y.___Lazinho___Gabric

___________Gökhan_____________

Oyuncu Degisikleri:

Dakika 60-65 Ceyhun Out Selcuk In

Dakika 70-75 Gökhan Out Umut In

Dakika 75-80 Engin Out Baris (Yattara) In

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 11:47
Tv'nin sesini biraz açık izlemeni öneririm o zaman. Sadece taraftar arasında koordinasyon sorunu var. Grup grup tezahuratlar. Biz maçtan 20 dk geç çıktık hala takımı çağırdık. Maç 3-1 bitti takımı çağırdık gelmediler bile.Nerde bu taraftar be Fb Evinde 3 yese, Gs evinde 3 yese stad ıslıktan geçilmiyor.Biz yenildiğimiz maçtan sonra Trabzonum buraya diye bağırdık.

Diyarbakırspor gibi bir takıma 1-0 yapıp sahada hiç bir şey yapmazsan taraftar ister istemez olumsuz etkileniyor.Taraftarın senin istediğin gibi olması için hepsinin kör olması ve maçı takip edememesi gerekiyor. 1-0 ken yanımdaki herkes gol yicez diyordu hemde 1-2 dk da bir sürekli gına gelmişti artık. Dedikleri oldu.

Antrönörlük lisansına gerek yok.Körleri getirsen görür bunu. Geçen sene bu sene kadro hemen hemen aynı. Takımın hucumsal alanda pozisyona girmesi bile değişti.Takımın tek forvet oynadığı maçları izleyin birde çift forvet oynadığı maçları. Saadece bunu Touoluse maçının ilk yarı ve 2.yarısnı izleyerek de görebilirsin.Bu kadar inanmamışlığın olduğu bir maçta bile çok net gözüküyordu tek forvetin katliamı.
Dünyada tek forvet oynayan örneklere bakın net golcüler.
F.Tekke,M.Baros bunlar türkiyede olmuş örnekleri.
Guizanın tek forvet oynarken çektileri ortada.
Gol vuruşu zayıf olan oyuncuyla tek forvet oynarsan onun zaten bulacağı sınırlı pozisyonun da gol olmasını beklemeyeceksin o zaman orta sahan çok skorer olacak.
Dun Santos 5.golünü atmış Fb'de duyunca şaşırdım daha dün geldi adam.
Orta sahanda Arda olur Keita olur Elano olur golcü isimler olur forvette Umut olur dengelersin. Colman+Selçuk+Alanzinho bir sezonda taşlar çatlasa 10 gol atar. Bu rakamı arda tek başına atıyor. Yada diğerleri.Santos şimdiden o sayıya geldi nerdeyse.
Kısır orta sahanın önüne tek santraforu sürersen böyle V.Hugo'dan sefilleri oynarsın sahada adeta.
Turu geçebileceğini görürsün, rakipteki rehaveti görürsün ama eleyemezsin.
Kalkıp 2.ligden çıkmış 2 takıma da yenilirsin. Sonra taraftarı suçlarsın.

Bross üzerine düşeni yaosın leştirilmesin.Ne katmış takıma.NE sistem var takımda.Takım 3.pasta hata yapıyor en geç. 3 olsa gene iyi kalecinin verdiği 2.pası ya taca yada kimsenin olmadığı yere şişiriyoruz böyle saçma bir sistemi var.
Derdi çeken taraftar, karşılıksız veren hep taraftar. Taraftar ne kazanacak ki başarılı olunca.Bross paraları götürecek Bross'u eleştiririm. Taraftarı eleştirmem.

Tvnin sesine gerek yok, STADDAYDIM!

Günübirlik 1200 km yol gitmişim takımım için.

Tezahürat edip destek olucam, önden iri yarı bir tip: "susun kardeşim bağırmayın, bunlara destek filan olunmaz" diyor.

Sana grubun adını da - tribününe de söylerim. Biletimi de ek olrak yanında gönderirim.

Ben kendimi bildim bileli o stadda maça giderim, ancak son iki-üç senedir oluşan bölünmüşlük hiçbir zaman olmamıştı.

Koordinasyondan geçtim, karşı taraf bordo diyince cevap vermiyor adamlar...

Siz de hala taraftar mükemmeldir, harikadır, aslandır diyedurun...

Zaten şampiyonluk da konuşarak gelecek!

agasaro
28.08.2009, 11:48
Bu maçı kazanmak zorundayız. İnşallah bizim oyuncular bunun farkındadırlar. 19-20 yaşında ayda 100-150 milyar parayı cebe indirip bunun farkında olmazsan eğer taraftar seni beş paralık eder.

Fatih Öztürk
28.08.2009, 11:49

Sen unutmuşsun galiba...

1 tane kitapsızın sucunu 20 bin kişi çekemez.

o şerefsiz sahaya girerken biz erdoğdulular tarafından boğazlarımız yırtılıncaya kadar tezahürat yapıyorduk.

bu taraftar günler öncesinden maç ve minibüs biletini biriktirip trabzona stada gelip bide avazı cıktığı kadar bağırıyor,çok adam biliyorum yaşı ellinin üstünde pantolonunu coraplarının içine sokup ayağında kara lastikle 5 km yürüyüp köyünden avni akere gelen.çok adam biliyorum yazın bi kısım satmadığı fındığını kışın maça giderken inerim tüccara satarım biletle,ekmek arası yiyen.

onun için bu taraftara Allahın ümmeti afkuramaz.

bu taraftar türkiyenin en işsiz 8. şehrinde yaşıyor!

Sefa Murat Dokuz
28.08.2009, 11:49

Sen unutmuşsun galiba...
Çok saçma bir örnek bir kere tarih 12 Ağustos 2007 Pazar
2 seneden çok olmuş taraftarın bugun yaptıkları ile o günun ne alakası var!
2007 nin ilk maçı maçtayım. Hepsi olmuştur.Peki bu maçın hakemliğini yapan sayın Demirlek Diyarbakırda 1 hafta önce oynana Diyarbakır-Fenerbahçe maçını izlemiş midir.
Taraftar hakemin savunmadığı hakkımızı savunmak için kendini tutamamış sahaya girmiştir. O an stad ta olan. Mehmet yıldızın maraton tribüne dönüp gelsene ha... s..tr l..n lafını dediğini duyan da benim. Hakem de M.Yıldıza 3-4 metre uzaklıkta.
2 sene önceki olayın şimdiye yorumlanması çok saçma. Bugunden bahsediyoruz ve bugun taraftar bunları geçtim sahaya yabancı madde dahi atmıyor daha dün ali samiyende sahada yürünmüyordu geçen seneki başarısızlıkta sahayı şişe hemde daha içilmemiş su şişeleri ile doldurmuşlardı.
Bizim takım bu yenilgilerde sahadaya bişey mi atıyor.
Toulouse ilk maçından sonra Fanatik teydi galiba dedim taraftar için ne yazmış diye. Biz maçta yenilen gollerden sonra bile Trabzon Trabzon diye takımı motive etmeye çalıştık. Gazete hakkımızı vermişti. Takımı sürekli destekleyen yenilen gollerden sonra bile desteğini daha da arttıran taraftar daha ne yapsın yazıyordu gazetede.
Taraftarın şu anki yaptıklarını 2007 den örnek göstermek saçmalık ve uygunsuz bir örnek.

Adem Erdoğan
28.08.2009, 11:50
fatih diye bağırıyosunuz sonra forvetlerimiz baskı altına girip gol atamıyorlar, yoksa yemişim torresi henryi..

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 11:53
Çok saçma bir örnek bir kere tarih 12 Ağustos 2007 Pazar
2 seneden çok olmuş taraftarın bugun yaptıkları ile o günun ne alakası var!
2007 nin ilk maçı maçtayım. Hepsi olmuştur.Peki bu maçın hakemliğini yapan sayın Demirlek Diyarbakırda 1 hafta önce oynana Diyarbakır-Fenerbahçe maçını izlemiş midir.
Taraftar hakemin savunmadığı hakkımızı savunmak için kendini tutamamış sahaya girmiştir. O an stad ta olan. Mehmet yıldızın maraton tribüne dönüp gelsene ha... s..tr l..n lafını dediğini duyan da benim. Hakem de M.Yıldıza 3-4 metre uzaklıkta.
2 sene önceki olayın şimdiye yorumlanması çok saçma. Bugunden bahsediyoruz ve bugun taraftar bunları geçtim sahaya yabancı madde dahi atmıyor daha dün ali samiyende sahada yürünmüyordu geçen seneki başarısızlıkta sahayı şişe hemde daha içilmemiş su şişeleri ile doldurmuşlardı.
Bizim takım bu yenilgilerde sahadaya bişey mi atıyor.
Toulouse ilk maçından sonra Fanatik teydi galiba dedim taraftar için ne yazmış diye. Biz maçta yenilen gollerden sonra bile Trabzon Trabzon diye takımı motive etmeye çalıştık. Gazete hakkımızı vermişti. Takımı sürekli destekleyen yenilen gollerden sonra bile desteğini daha da arttıran taraftar daha ne yapsın yazıyordu gazetede.
Taraftarın şu anki yaptıklarını 2007 den örnek göstermek saçmalık ve uygunsuz bir örnek.

Bu saçmalık, rakip oyuncunun provokasyonlarına kanıp sahaya giren taraftar örneğinden daha saçma olmasa?

Neyi neyle savunuyorsun...Yok taraftar haddini bildirmiş: Sana ne! Evet taraftara ne!
O ki o gün maratondaydın (ben de oradaydım)

Ersen'in golünden önce Sivas'ın paslaşmalarını alkışlayan, kendi takımına yuhalayan tribünleri de hatırlarsın umarım...

Sefa Murat Dokuz
Tvnin sesine gerek yok, STADDAYDIM!

Günübirlik 1200 km yol gitmişim takımım için.

Tezahürat edip destek olucam, önden iri yarı bir tip: "susun kardeşim bağırmayın, bunlara destek filan olunmaz" diyor.

Sana grubun adını da - tribününe de söylerim. Biletimi de ek olrak yanında gönderirim.

Ben kendimi bildim bileli o stadda maça giderim, ancak son iki-üç senedir oluşan bölünmüşlük hiçbir zaman olmamıştı.

Koordinasyondan geçtim, karşı taraf bordo diyince cevap vermiyor adamlar...

Siz de hala taraftar mükemmeldir, harikadır, aslandır diyedurun...

Zaten şampiyonluk da konuşarak gelecek!

Stad dasın Deniz Tarafı kale arkasına bir göz atsaydın maratondaysan sana göre sol tarafı Çılgınların olduğu yer.Bir kere stadın maratonun %80'ı falan gurbetçi ne tezahurat biliyor ne de bordo diyince kimin mavi diyeceğini.Kapalıdan ses çıkmıyor kapalının yerine de biz Şampiyon diyoruz sonra yine Trabzonu biz diyoruz.
Maçı soluksuz izliyoruz.Gollerden sonra kulaklarında bir sorun yoksa Trabzon Trabzon seslerini duymamana maçı erken terk etmeme durumunda maçın bitişiyle takımı tribüne çağırışımıza şahit olmaman mümkün ve olanaklı değil.

Fatih Özkan
Ben maç bitmeden oyuncuya küfür etme taraftarı değilim...
İçerdeki tüm maçlara gidiyorum...
Bir oyuncu 90 dakka içinde ne yaparsa yapsın destek görmelidir...
Protesto edeceksen maçtan sonra uygun bir şekilde edersin...
Fatih Tekke diye bağırma taraftarı hiç değilim!
Adam gideli kaç sezon olmuş biz hala gözlerimizi açmış yolunu gözlüyoruz...
Stadta sövünce bişe değişmiyor...
Yenildikten sonra eve yürüme gidiyorum biraz olsun sinirim geçiyor...
Protesto dediğin topluca ve güzelce yapılır...
Söverek değil!

Oğuz ZEYTİN
28.08.2009, 11:54
1 tane kitapsızın sucunu 20 bin kişi çekemez.

o şerefsiz sahaya girerken biz erdoğdulular tarafından boğazlarımız yırtılıncaya kadar tezahürat yapıyorduk.

bu taraftar günler öncesinden maç ve minibüs biletini biriktirip trabzona stada gelip bide avazı cıktığı kadar bağırıyor,çok adam biliyorum yaşı ellinin üstünde pantolonunu coraplarının içine sokup ayağında kara lastikle 5 km yürüyüp köyünden avni akere gelen.çok adam biliyorum yazın bi kısım satmadığı fındığını kışın maça giderken inerim tüccara satarım biletle,ekmek arası yiyen.

onun için bu taraftara Allahın ümmeti afkuramaz.

bu taraftar türkiyenin en işsiz 8. şehrinde yaşıyor!

Diline yazık! Mübarek günde ettiğin kelamın ayarı yok!

Volkan Taş
28.08.2009, 11:54
ya neyin baskısı bu yaa.. fatih diye bagırılmayan maçlarda da gol atamadılar.. hazırlık maçında da atamadılar.. geçen sene fatih konusu yokkende atamadılar.. hangi baskı abi yaa. yetenekli kabiliyetli adam golu atar atacak