PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 4. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 1 Bursaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16

titanic
31.08.2009, 02:42
yattara song tony ünallan akrisda gecen hafta akcabaatda ymek yyiodu kuzen resim cekilmis calisacaklari yerde yemek yemeye gidoylar
Kardes bunlarda insan yav yemekte yesinler bırakında

Bekir
yattara song tony ünallan akrisda gecen hafta akcabaatda ymek yyiodu kuzen resim cekilmis calisacaklari yerde yemek yemeye gidoylar
Şaka dimi bu mesaj??

Hüseyin İlkin
Ben Alanzinho olsam, tribünden izlerken maçı, sorarım kendime; ben niye buradayım.
Zira, sahada oynayanların benden pek bir fazlasını görmüş olmam da...

yatara
31.08.2009, 02:43
yattarayida özledik sag kanatda

irfanb
Neyse iki saat de olsa uyumaya calisayim.
Hepinize iyi sahurlar.
Yarininiz bugününüzden daha iyi olur Insallah.

temel_yilmaz
Bir aralar Ziya hoca vardı sağbek takıntılı şimdi solaçık takıntılı yönetimimiz var bu klüpte herkes takıntılı belirli yönlere korkarımki sosyal bir yara bu yön takıntısı.

ertuuu
31.08.2009, 02:44
yönetim kimin isteği doğrultusunda transferleri yapmıştır daha doğrusu onu merak ettim ben...
caleyi serbar bali alın diyor.
alanzinho yu ersun yanal istiyor.
gabriçi broos istiyor.
o bunu istiyor.
belçikadan mektup geliyor.
zırt o geliyor.
bir telefonla bu geliyor.
ne la bu?...

kendi mesajımdan alıntı yapıcam ama aklıma geldi diyim.
taraftarın haricinde herkesin isteği yerine gelmiş gibi...

poetricus
31.08.2009, 02:45
Tam Serdar Bali zamanı malum hava puslu.
Benden çok yaşayacaksınız Abi.

Muhallefetteyken doğruyu söylemekle, iktidardayken saçmalamak arasındaki farkı bilmeyen bir adam. Gerçi muhalefetteyken de saçmalamaktan geri kalmıyor ya...

Herkesin bildiği üç beş doğruyu söyleyince aşka gelip; "Vay anasını ya herif ne hikmetli konuştu, ne doğru şeyler söyledi!" diyenlerimiz de az değildir hani.

Erdal
31.08.2009, 02:45
Çetin, bu yönetimin seçilmesi beni çok ümitlendirmişti...Hatta başkanın ismi kadar Hayrettin bey gibi tecrübeli birinin ikinci adamlığı ümitlendirmişti...Ama camianın ayağa kalkmasını sadece kendi kerametleri sandılar...Herkese sırt çevirdiler...Herkes diyorum bak...Bir kanat bir hizip değil...Şimdi gururdan kimseden yardım isteceyecek halde de değiller...Şimdi söylermisin kime kızayım ben...

gerenimo
31.08.2009, 02:46
Sen kimsin, biraz edepli yazın kardeşim yeter yani.Serdar Bali kadar bu sitede bende dahil kimse bilmiyor futbolu.Yazarken sallamayın...

el insaf ya. bu kadar adamcılık yapmayın. senin sallamadığın kim kaldı da , adamına sallanınca edebe davet ediyosun. edep daveti tezat oldu biraz.

mirvari
31.08.2009, 02:47
hep iyi baslayip kötü bitiriyoruz, bu sene tam tersi olacak insallah, hissediyorum yada öyle hissetmek istiyorum, kötü basladik, insallah aradan sonra bir seri yakalayip cikisa gececegiz, kim olursa olsun GS macina kadar bir seri, sonra da GS yi yenip iste Trabzonum bu diyecegiz insallah.. Iyi günde herkes takimini destekler, asil simdi yaninda olmali moral vermeliyiz onlara arkadaslar.. Cok mu iyimserim bilmiyorum ama 25 yildir iyimserim olmayada devam edecegim..

hyasin61
Hacısalihoglunun yerıne agaoglu gelsın

Serdar A
Cale haricinde kimi aldırmış,merak ettim dogrusu??

Bilinen , ayyuka çıkan yabancı futbolcu Cale . Üstelik Ersun Yanal'ın ilk etapta onayı olmaksızın , dayatılarak .

Serdar Bali geçen yıl yapılan dev transfer atılımında , komitenin içinde etkili bir isim olarak var olmamış mıydı , futbolcu izlemekten mesul değil miydi ? Alınan 23 futbolcu .

titanic
31.08.2009, 02:48
Benden çok yaşayacaksınız Abi.

Muhallefetteyken doğruyu söylemekle, iktidardayken saçmalamak arasındaki farkı bilmeyen bir adam. Gerçi muhalefetteyken de saçmalamaktan geri kalmıyor ya...

Herkesin bildiği üç beş doğruyu söyleyince aşka gelip; "Vay anasını ya herif ne hikmetli konuştu, ne doğru şeyler söyledi!" diyenlerimiz de az değildir hani.
Bende vay be adam ne konuştu diyenlerdenim.Biraz fazla biliyorum havalarında ama şu bir gerçek piyasada konuşanların içindeTrabzonsporu en iyi tanıyanda o,daha doğrusu Trabzonsor konuşan yokki adamın dışında

Erdal
31.08.2009, 02:49
Yarın bir forvet alınabilirmiş...Bir de Abdurrahman takasla alınabilirmiş...Doğruluk derecesini bilemem...

ertuuu
31.08.2009, 02:49
Bilinen , ayyuka çıkan yabancı futbolcu Cale . Üstelik Ersun yanalın ilk etapta onayı olmaksızın , dayatılarak .

Serdar Bali geçen yıl yapılan dev transfer atılımında , komitenin içinde etkili bir isim olarak var olmamışmıydı , futbolcu izlemekten mesul değil miydi ? Alınan 23 futbolcu .

sonrada alınan 23 oyuncudan % bilmemkaçı başarısızdır deyip yerden yere vuran isim değil midir? bendende cevabını herkesin bildiği bir soru...

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 02:50
Yarın bir forvet alınabilirmiş...Bir de Abdurrahman takasla alınabilirmiş...Doğruluk derecesini bilemem...

Yine heyecan geldi bana:)

Erdal
31.08.2009, 02:51

Ben yaşlandım sanırım artık....Heyecanlanmıyorum...

futbalski60
31.08.2009, 02:52

Abdurrahman gelsin bence beğenmeyenler olabilir ama gerçek bir sağbek

Şenol Altunsoy
31.08.2009, 02:52
Bende vay be adam ne konuştu diyenlerdenim.Biraz fazla biliyorum havalarında ama şu bir gerçek piyasada konuşanların içindeTrabzonsporu en iyi tanıyanda o,daha doğrusu Trabzonsor konuşan yokki adamın dışında

Dostum heyecanlı konuşuyor aklınca derin konuşuyor da ondan çok iyi tanıyormuş gibi davranıyor ha birde unutmadan Serdar Bali potansiyel olarak hep bir yerlere adaydır

yatara
31.08.2009, 02:53
gecenlerde aykut demirin babasi konisoydu o genclerbirliginin solbeki diyoduki trabzonu cok istedik ama teklif yapmayinca mecbur satdik genclere

Bekir
Bilinen , ayyuka çıkan yabancı futbolcu Cale . Üstelik Ersun Yanal'ın ilk etapta onayı olmaksızın , dayatılarak .

Serdar Bali geçen yıl yapılan dev transfer atılımında , komitenin içinde etkili bir isim olarak var olmamış mıydı , futbolcu izlemekten mesul değil miydi ? Alınan 23 futbolcu .
Ben sadece illa Serdar Bali bu adam alıncak dedi diye alınan oyuncuları merak ediyorum..
Yani bunlar kimdir bilinen sadece Cale var...

ccd6167
slyva cale colman alanzınho yattara tjıkuzu umut serkan tayfun gokhan..bu adamların takıma katkıları ne son 4 macta hıcbıse.takıma malıyetlerı ne kadar kardesım trasnfer ucretlerı aldıkları para ortalama falan 60 trılyonu buluyor.pekı bu adamlarla trabzonsporun basarısı ne kardesım hıcbıse..o zamn suclu kımdır yonetım kardesım yonetım.bu topcuların hıcbrı ama hıcbrın bonservısı 1mılyn euro etmez..bu topcularada yıllk en fazla 400 mılyara para verılır.
arkadaslar kulup baktıyor bakıyor uyanalaım

titanic
Herşey vaktinde güzel,papatya sonbaharda açmaz

Ali Tunahan Güllü
Abdurrahman gelsin bence beğenmeyenler olabilir ama gerçek bir sağbek

Evet nede olsa orjinal bir sağbek...Ben beğeniyorum Abdurrahmanı ofansif olarak iyi...

kamyonetçi
Bu akşam en çok hoşuma giden şey takımın giydiği formaydı.
Bir başka güzeldi.Banamı öyle geldi acaba.
Çubuklu formanın altına beyaz şort,beyaz konç çok yakışmış.
Yok bana öyle gelmedi,Bursalılar bile hayran hayran baktılar.

zahido
31.08.2009, 02:54

Hoca ustune basa basa bu kadroyla devam edecegiz dedi..

Kimse benden bu durumda sihirli degnekle takima dokunup bazi seyleri duzeltmemi beklemesin dedi..

Sozlerinden yonetime sitem fiskiriyordu..

Hoca gorunen o ki transfer yapilmayacagina inaniyor..

Gerci bende pek ihtimal vermiyorum.. 3 ayda forvet, sagbek transferi yapamayan son gunde mi yapicak?

Çetin
erday bey kızmanıza gerek yok ki. gerçekten diyorum bunu, bugün maçta neyin farkına vardım biliyor musunuz? artık biz alıştık. bunu herhangi bir kimseyi eleştirmek için söylemiyorum, artık gol yiyince falan çok üzülmüyoruz ya da o an kızsak bile sonra kabullenmemiz kolay oluyor. bu durumda sanırım bir mucize falan beklemek lazım, geçen seneyi düşünüyorum herkesin güvendiği bir yönetim ve bir teknik direktör vardı. nasıl hatalar yaptık ve bu ikiliyi bozduk anlayamıyorum.

şu cale'yi satıp iskoç çocuğu alma olayları yalan olmuş bu arada sanırım öyle mi?

Şenol Altunsoy

Hangi forvet Erdal ülkede santrfor kalmadıki yoksa bir yabancı satıp mı alacaklar yoksa Abdurrahman takasında Tjikuzuyu mu kullanacaklar?

mehmets61
ya serdal bali nin recobayı veya veron u alalım demiş olması güzel düşünmüş sagolsunda.başkanla arasında geçen bu konuşmaya neden kötü gidince takım,ortaya atıyor.bunun kimse bana iyi niyetli oldugunu söyleyemez.herkes konuşuyo icraaata gelince kimsenin bir şey yaptıgı yok.şimdi başlarız bu hoca gitsin arkasından başkan gitsin sil baştan.bu takımın hiç şampiyonlugunu görmedim en az burdaki herkes kadar istekli ve sabırsızım ama biliyorum ki bu iş sabretmeden olmaz. 2 3 yenilgide hoca yollarsan başkan gönderirsen bu takım bi yere gidemez.hani bi sloganda varya iyi günde kötü günde.gerçekten bu takımı kötü günde de seviyorsak desteklemeye devam etmeliyiz.her ne olursa olsun başka trabzonspor yok çünkü.sabretmeden bu iş olmaz...

Halit Aydın
31.08.2009, 02:55

Ben Alanzinho'nun ya satışı yada takasını düşünüyorum durum bunu gösteriyor. Durup dururken bir adam tribüne yollanmaz. Üstelik şuan market değeri yüksek olan futbolcularımızdan biri. Forvet olursa yabancı olur bu durumda. Sadece ihtimal..

Ali Tunahan Güllü
erday bey kızmanıza gerek yok ki. gerçekten diyorum bunu, bugün maçta neyin farkına vardım biliyor musunuz? artık biz alıştık. bunu herhangi bir kimseyi eleştirmek için söylemiyorum, artık gol yiyince falan çok üzülmüyoruz ya da o an kızsak bile sonra kabullenmemiz kolay oluyor. bu durumda sanırım bir mucize falan beklemek lazım, geçen seneyi düşünüyorum herkesin güvendiği bir yönetim ve bir teknik direktör vardı. nasıl hatalar yaptık ve bu ikiliyi bozduk anlayamıyorum.

şu cale'yi satıp iskoç çocuğu alma olayları yalan olmuş bu arada sanırım öyle mi?

Valla caner yalan olunca o denklemde çöktü...

Serdar A
Ben sadece illa Serdar Bali bu adam alıncak dedi diye alınan oyuncuları merak ediyorum..
Yani bunlar kimdir bilinen sadece Cale var...

İyi işte bende onu soruyorum ; Serdar Bali kulübe aldıramadığı 33'lük delikanlıları sayarken hemen altına aldırdığı isimleride sıralasaymış . Bu taraftar muhasebesini yapardı .

yatara
31.08.2009, 02:56
boyd dün 2 gol atdi gene

sorin

yapma erdal abi sen bizi cebinden çıkartırsın varol yine aldın sinirimizi bekleyişe döndürdün

Ahmet Başkaya
Yarın forvet alırsanız da almazsanız da çekin gidin lütfen bu kulüpten kimsenin kişiliğini tanımam kendisini bilmem...

Ama çok amatörce yönetiliyoruz çok amatörce inanın şu an sizin yüzünüzden Serdar Bali'nin günahına girdiğimi düşünüyorum...

Bir yerde çok doğru diyor Trabzon'u savunan tek benim beni de yerin dibine sokuyorlar diyor...Harbiden biz neden böyle yapıyoruz yahu adam şu halimizle bizi 30 dk ayırttırdı...

Ve olumsuz şeyler de söylemiyor gayet mantıklı...

Ben Serdar Bali'yi de tanımam...

Yönetim geçen sene iyi işler yapmıştır malesef o işleri şu an eksinin eksisisine vizyon olarak da para olarak da kadro olarak da düşürmüştür....

Yönetime teşekkür eder orda oldukları her saniyenin zarar olduğunu belirtmeliyim.... Kendimce ...

yatara
31.08.2009, 02:57
bize adnan polat gibi bi baskan lazim rakiplerini akilca taktiklerlen piskoloziglerini bozan bizim baskan dedigi tek sey HES Projesi

titanic
31.08.2009, 02:58
Ben Alanzinho'nun ya satışı yada takasını düşünüyorum durum bunu gösteriyor. Durup dururken bir adam tribüne yollanmaz. Üstelik şuan market değeri yüksek olan futbolcularımızdan biri. Forvet olursa yabancı olur bu durumda. Sadece ihtimal..
Satılacak ürün depoya kaldırılmaz vitrinleri süsler,onun mutlaka sağlığı ile ilgili nedenleri vardır haftaya yine sahada olur

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 02:59
Protestolar dışarıda da devam etti
Trabzonspor taraftarlarının protestoları maç sonrası da devam etti. Trabzonspor futbolcularını taşıyan otobüse protesto tezaruhatlarında bulunulurken yönetim kuruluda istifaya davet edildi.

kaynak:haber61

Yazık demi ama artık üzülmüüyorum çünkü kendi oyuncularımızın ıslıklamasına ,istifaya davetlere yada yuhalamalarına alıştım...

Erdal
31.08.2009, 02:59

Şu bey lafına da sinir oluyorum bak...Biz bizeyiz yahu...

Ersun hoca gittğinde ısrarla yönetimi savunmuştum...Israrla hocanın gittiğini yönetimin göndermediğini savunmuştum...Kime inanacağımı şaşırdım...

Sümeyye Şahin
31.08.2009, 03:00
Yaşlılık değil Erdal Abi, değil.

Hotaman
31.08.2009, 03:02

Takım 3 maç üst üste kazansın, bu mesajı alıntılayacağım abi.:)

yatara
31.08.2009, 03:03
sakin forvet alacaz diye halil altintopu almasinlar

Mehmet Sarigül
31.08.2009, 03:03

Ne yazik ki, cok gec kaldilar...Bu ortami kaldiracak bir forvet kaldi mi piyasada?...Daha dogrusu, böyle bir futbolcuyu alacak para var mi?

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 03:04
Erdal abi forvet konusunda bildiğin bu kadar mı yerli veya yabancı?

titanic
31.08.2009, 03:04
Takım heyecan duygusunu ağır ağır siliyor.Düşünsenize şampiyon olmuşuz umrumuzda değil

Çetin
31.08.2009, 03:05
takım bizi hüzne gark ederken şu sitenin bordo-mavi renkleri insana ilham veriyor bir nebze :) konu dışı ama durum bu. futbolcu kardeşlerimiz keşke mücadele etse...

ne yalan söyleyeyim ersun yanal'ın eski takımlarını da düşününce gitmesinde yönetim ve kendisine %50 hata payı veriyorum. neyse o geçmişte kaldı. yarın alınabilir olan forvet yabancı mı olacak yoksa yerli mi? eğer yerli ise kim olacak, şu anda yerli kim var alınabilir?

Erdal
31.08.2009, 03:06
İşin kötüsü ne biliyormusunuz? Bu yönetim giderse son 25 yıllık kaybın asıl sorumlusu diye düşündüğüm Mehmet Ali Yılmaz ve üslubu konusunda beni endişeye sevkeden İbrahim Hacıosmanoğlu gelebilir...Hey Allah'ım...Belki iki yakam bir yere gelur
Bedduanı uzerumden al yarum.....

Halit Aydın
31.08.2009, 03:06
Satılacak ürün depoya kaldırılmaz vitrinleri süsler,onun mutlaka sağlığı ile ilgili nedenleri vardır haftaya yine sahada olur

Her zaman mı? Ya transfer olduğu-olacağı kulüp bugün oynamasını istememişse. Bunlar bir ihtimal. Şu an hiç bir neden yok ortada. Her şey mümkün hele ki tansferin son günüyse.

titanic
31.08.2009, 03:08
Her zaman mı? Ya transfer olduğu-olacağı kulüp bugün oynamasını istememişse. Bunlar bir ihtimal. Şu an hiç bir neden yok ortada. Her şey mümkün hele ki tansferin son günüyse.
Evet satılmışsa haklısınız daha reklama ihtiyacı yok

Erdal
31.08.2009, 03:09
Arkadaşlar gecenin bu saatinde alınan bir mesajın gerçekliğini bilemem elbette...Arkadaşım birinden duymuş bir forvet ve takasla Abdurrahman ismini...Kaldı ki ismi sahiden gündemimize gelenleri ne kadar alabildik ki...Ben sahiden yönetimin kalmak istediğine emin değilim...Sahiden emin değilim...

Emirhan Makul
31.08.2009, 03:11

Aklıma Nuri Albayrak geldi birden son saatte transfer bekleyen bizler ey gidi günler genellikle hüsran olmuştur böyle son dakka beklentileri yarın son gün değil mi transferin ?

Erdal
Geçen sene bu zamanlar diyordum ki vay be 1 senede nerden nereye...Şimdi diyorum ki vay be 1 senede nerden nereye...Seneye inşallah aynısını derim olumlu manada...

Ali Tunahan Güllü
Arkadaşlar gecenin bu saatinde alınan bir mesajın gerçekliğini bilemem elbette...Arkadaşım birinden duymuş bir forvet ve takasla Abdurrahman ismini...Kaldı ki ismi sahiden gündemimize gelenleri ne kadar alabildik ki...Ben sahiden yönetimin kalmak istediğine emin değilim...Sahiden emin değilim...

Bencede yönetim birşey bekliyor yani bir kıvılcım ve son...Bunu açıklamalardan ve davranışlardan anlayabiliyorsun.En önemliside yönetim kalmazsa kim gelir kim aday olur kim bir daha havaya sokabilir takımı?

sorin
31.08.2009, 03:12

kalmak istemeseydi son kurulda giderlerdi abi bence bu takımı gördükçe vicdan azabı çekiyorlar ve son atımlık barutu patlacaklar inşallah hayırlı olur ben açıkcası bekliyorum iki isim birden

Çetin
ben tanımıyor olabilirim ama geçen seneki sadri şener gibi bir ikinci ismimiz yoksa camia olarak (ahmet ağaoğlu demeyin lütfen, elini taşın altına sokacak cesareti olan birinden bahsediyorum) erdal abi'nin dediği gibi may yönetimi benzeri bir anlayış kulübü esir alır. bunun bizi ne kadar ileriye götüreceğini de size bırakıyorum.

Halit Aydın
Tek tesellim şu 2 haftalık milli maç arası. Eskisine göre biraz kıpırdanma olmuş takımda. Forvetteki arkadaşlarımız gol atsalar kendilerine gelirler. Çok değil geçen sezon toplam 30 gol atmış, yarısından fazla da asist yapmış iki isim. Bir anda körelemez yetenekleri. Sorun kafada.

Ali Tunahan Güllü
Aklıma Nuri Albayrak geldi birden son saatte transfer bekleyen bizler ey gidi günler genellikle hüsran olmuştur böyle son dakka beklentileri yarın son gün değil mi transferin ?

Evet abi yarın son gün...

kamyonetçi
31.08.2009, 03:15
İşin kötüsü ne biliyormusunuz? Bu yönetim giderse son 25 yıllık kaybın asıl sorumlusu diye düşündüğüm Mehmet Ali Yılmaz ve üslubu konusunda beni endişeye sevkeden İbrahim Hacıosmanoğlu gelebilir...Hey Allah'ım...Belki iki yakam bir yere gelur
Bedduanı uzerumden al yarum.....

Kendi kendine kahretme,yönetimin bir yere gittiği yok,gitmesinede gerek yok.Bu sene şampiyonluk vaad ettiler,altından acı ve gözyaşı çıktı.Bu sancılar geçer elbet.Senin yaşlandım dediğin tamda bu olsa gerek.Aradan altı ay geçmiyorki aynı senaryo tekrardan önümüze gelmesin.
Ben 37 yaşındayım bu kaçıncı yeniden yapılanmam hatırlamıyorum.
Yeniden yapılanmaktan anamız ağladı.
Yönetimin şiddetle arkasında durduğun o gün yaşananlar, aslında son 25 senedir yaşadıklarımızın aynısının tıpkısıydı.
Birilerinin sürekli gidip gelmesine ihtiyaç herkes otursun oturduğu yerde.En azından öyle olmalı.
Karamsarlığada gerek yok bu takım herhalükarda iyi bir yerlerde bitirir ligi.

Erdal
31.08.2009, 03:17
Gündüz forumda bir mesaj yazdım maçı nerde seyredebilrim diye...Sürüyle özel mesaj aldım...İki kişi üstelik burda olmadıkları halde ailelerini aramışlar iftar hazırlatmışlar...Birini ikna ettim...Diğeri ( Almanyadan İrfan abi) ikna olmadı...Düşünsenize hiç görmediğiniz birisi sizi iftara davet ediyor...Üstelik kendisi burda değil...Sanki akrabalarıma gidiyormuş gibi gittim iftar yaptım sonra maç seyretmeye gittik...Şimdi burda derdimizi paylaşıyoruz...Müthiş bir şey bu....Yemişim endüstriyel futbolu şu samimiyeti kulübe taşıyabilsek...

Sefa
31.08.2009, 03:18
Abdurrahman sağbek'e ilaç gibi gelir. Her ne kadar beğenmesem ve sevmesemde. Forvet'te Mehmet Batdal'dır.

Erdal
31.08.2009, 03:22
ben tanımıyor olabilirim ama geçen seneki sadri şener gibi bir ikinci ismimiz yoksa camia olarak (ahmet ağaoğlu demeyin lütfen, elini taşın altına sokacak cesareti olan birinden bahsediyorum) erdal abi'nin dediği gibi may yönetimi benzeri bir anlayış kulübü esir alır. bunun bizi ne kadar ileriye götüreceğini de size bırakıyorum.

Tam da bu yüzden çok kızıyorum ya Çetin...Tam da bu yüzden....Nuri bey' e bu kadar kızmamıştım..Çünkü bilmiyor dedim...Ama Sadri başkan, Hayrettin bey biliyor...Neler olabileceğini biliyor olmalıydılar...

61zafer61
31.08.2009, 03:23
ahh yönetim ahh size ne desek az biz sizin futbolu bildiginizi sanmistik ve güvenmistik ama görüyorumki kocaman bi yalanmissiniz.bu ne inattir anlamadim bune vurdum duymazlik cözemedim size yaziklar olsun demek bile bos ondanda bisey anlamazsiniz.bu takimi böyle kötü görmek beni öyle bi üzüyorki anlatamam bu üzüntülere sebeb olanlar allahlarindan bulsunlar AMINNNNN

poetricus
31.08.2009, 03:23
Bende vay be adam ne konuştu diyenlerdenim. Biraz fazla biliyorum havalarında ama şu bir gerçek piyasada konuşanların içindeTrabzonsporu en iyi tanıyanda o,daha doğrusu Trabzonsor konuşan yok ki adamın dışında.
Nasreddin Hoca hesabı olacak. Siz de haklısınız. Rahmetli Mehmet Tan'dan sonra camianın basında eli ayağı düzgün adamı kalmadı. Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş.

Şu bey lafına da sinir oluyorum bak...Biz bizeyiz yahu...

Ersun hoca gittğinde ısrarla yönetimi savunmuştum...Israrla hocanın gittiğini yönetimin göndermediğini savunmuştum...Kime inanacağımı şaşırdım...
Erdal Abi;
Ha bu sana ders olsun!

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 03:24
Gündüz forumda bir mesaj yazdım maçı nerde seyredebilrim diye...Sürüyle özel mesaj aldım...İki kişi üstelik burda olmadıkları halde ailelerini aramışlar iftar hazırlatmışlar...Birini ikna ettim...Diğeri ( Almanyadan İrfan abi) ikna olmadı...Düşünsenize hiç görmediğiniz birisi sizi iftara davet ediyor...Üstelik kendisi burda değil...Sanki akrabalarıma gidiyormuş gibi gittim iftar yaptım sonra maç seyretmeye gittik...Şimdi burda derdimizi paylaşıyoruz...Müthiş bir şey bu....Yemişim endüstriyel futbolu şu samimiyeti kulübe taşıyabilsek...

Zaten bu samimiyeti bu havayı bu ailevi yapıyı takımda yakalayabilseydik bu kadar uzun sürmezdi hasretlik.

Abi bu dediğin başka takımlarda olmaz olamaz bazen arkadaşlarım bana soruyor neden Trabzonsporu tutuyorsun diye ama ben bu sıcaklık için sevdim bu takımı Trabzonlu olmasamda o samimiyeti hissettim Trabzonlu arkadaşlarımdan...Ve göğsümü gere gere Hangi takımlısın sözüne TRABZONSPORLUYUM diyorum...

Çetin
31.08.2009, 03:24
Tam da bu yüzden çok kızıyorum ya Çetin...Tam da bu yüzden....Nuri bey' e bu kadar kızmamıştım..Çünkü bilmiyor dedim...Ama Sadri başkan, Hayrettin bey biliyor...Neler olabileceğini biliyor olmalıydılar...

uzay bilimiyle uğraşanlar aşinadır, bir terim vardır kendi içine çökme diye. sanırım biz şu an o haldeyiz. kendi kendimize öyle yavaş yavaş ama kararlı bir biçimde içimize çökeceğiz. bakalım bunu engelleyebilecek adımlar atılacak mı.

Erdal
31.08.2009, 03:25
Hayırlı geceler arkadaşlar...Kırdığım olduysa helal etsin hakkını...Daha dua da etmiyorum...Kabul olmuyor baksanıza...Bu da geçer Ya Hu...

hyasin61
31.08.2009, 03:26
Olimpiyatta inşallah iyi bir serinin başlangıcı olur.olimpiyatta yapalım gövde gösterimizi hem alem ibret alsın hemde avnı akere cekırdek cıtlatmaya gelenler

Erdal
31.08.2009, 03:27
Olsun Ömer hocam olsun..Bu da bana ders olsun...Çetin tamam poster fikrinden vazgeçtim bu arada...Haklısın neye yarayacak ki...

kamyonetçi
31.08.2009, 03:31
Benim savunduğum şey,bu takımın şampiyonlukta yarışacak parasının olduğu, ama o parayı doğru yönetecek istikrarlı bir aklın olmadığıdır.
Kimsenin aklından şüphem yok tabiiki.Ama insan bir düştüğü kuyuya 50 kere düşmezki be kardeşim.

Özkan Erdem
31.08.2009, 03:44
Hafta içindeki Toulouse maçına benzer bir maç oldu aslında. Takımın en az forvetteki kadar topu ileri taşıma konusunda da sıkıntısı olduğunu gördük. Maça başlayan diziliş 4-1-4-1 gibi görünüyordu ve bloklar arasındaki mesafe şaşırılacak derecede fazlaydı.

Zaman zaman topu değil Gökhan'a Colman'a, Selçuk'a, Barış'a bile ulaştıramadan kaptırıyorduk. Kurtuluşu uzun paslarda aramaya başlayınca da durmaksızın hücum yer hale geliyorduk.

Özellikle Barış Memiş'in bireysel çabaları ve Serkan'ın Sylva'dan aldığı topları hızla ileri taşımaya başlaması rakip orta alanın dengesini bozarken presten kurtulan Colman oyun kurmaya başladı. Sonuca erdiremesek de rakibi iyi kötü bir baskı altına aldık ve sonrasında gol de geldi.

İkinci devrenin başında Broos'un eleştirilen değişiklikleri Umut ve Engin bana göre doğru tercihlerdi. Ancak Barış değil Gabric oyundan alınmalıydı. Bu değişiklikler bir 25 dk kadar daha baskı kurmamızı sağladı ancak bu baskıları bir sonuçlandıramayınca yorulduğumuzla kaldık.

Serkan'ın oyundan alınışından itibaren savunmadan ileri bir top bile taşıyamadık neredeyse. Takibin bir golünü son anda önleyen Tayfun, Sylva ona her baktığında arkasını dönerek uzaklaşıyordu. Ferhat da sorumluluktan kaçınca kendi sahamızda sıkışıp kaldık.

Bana göre kazanabileceğimiz bir maçtı. Taktik hatalar da yaptık bireysel hatalar da. Ancak bu işi ne tümüyle hocaya ne de oyunculara yıkmak gerek. Kabahatin büyüğü yönetimde ne yazık ki.

Bir çok oyuncu satılmaya çalışıldı, başarılamadı. Transferde beklenen hamleler bir türlü yapılamadı. Sonuç olarak takımın psikolojisi berbat edildi ve takım belki de yarı kapasitesiyle oynar halde. Eseriyle övünen var mı bilmem ama biz kahroluyoruz, daha da olacağız belli ki...

kamyonetçi
31.08.2009, 03:57
Garip bir şekilde biz Fatihi almadık,almadıkta o gün bugündür Fatih hiç bir maçı boş geçmedi.
Yönetim adına kör talih bu olsa gerek.Yakında yönetim dua etmeye başlarsa şaşırmayın, aman bu hafta atmasa bari.Fatih attıkça baskı artacak bu kesin.

shenka61
31.08.2009, 04:24
Bu takım ne zaman top oynamaya başlayacak bilmiyorum ne gariptir ki takımda forvetler yerine defans oyuncuları gol atıyor atıyor da kaybediyoruz hep fatih tekke konusuna gelince bu yönetim ya fatih tekkeyi alacak yada fatih tekke yönetimi gönderecek başka çıkar yolu yok büyük başkan diyrouz ama kimse kusura bakmasın başkan dediğin aziz yıldırım gibi olacak ne gerekiyorsa yapacak bizim başkan geldi fırtına gibi trabzonspor tv olacak dedi hüsran basketbol takımı hüsran futbol aş hüsran ya nerde büyük başkanlık istifa demek istemiyorum ama bu kadar da kahrolmaya hakkımız oldugunu düşünmüyorum eğer ben formasını alıyorsam stada maç izlemeye gidiyorsam hesap sormaya hakkım var diye düşünüyorum nerde bu yönetim nerde son sözümü söylüyorum istemeyerek de olsa böyle giderse bu ligde trabzonspor ile sivas spor küme düşmeye oynar arkadaşlar gerçekçi olalım 15 senedir sportif hangi başarımız var yada bizim 4 büyük olma yolunda attığımız adımlar ne herkez elini vicdanına koysun söylesin bu böyle gitmezzzzzzzzzzz

kalavara
31.08.2009, 04:47
bu maçta eksiklerimiz bariz bir şekilde sırıttı ve üstüne bence taktiksel hatalar da eklenince sonuç bu oldu lakin bir takım verdiği ilk pozisyonda golü yiyorsa biraz da şanstan bahsetmek gerekebilir!

1- savunmadan çıkarken bu kadar çok top kaybı yapan bir takım olabilir mi?
2- orta saha oyuncuları 70. dakikadan sonra dilleri dışarıda düşmemek için çabalayan bir takım olabilir mi?
3- ceza sahası etrafında şut atmaktan aciz bir takım olabilir mi? elinde, selçuk,ceyhun ve gökhan ünal varken üstelik!
4- topu ön tarafa taşımaya çalışan iki oyuncudan birinin, bu konuda kötü sabıkası olan başka bir oyuncuyla değiştirilmesini akıl eden bir teknik ekip olabilir mi? (serkan tayfun değişikliği)
5- her pozisyonu heba eden, yanlış koşu,yanlış pas, yanlış duruş ve yanlış vuruş yapan forvetlere sahip bir takım gol atabilir mi?
6- bloklar arası mesafesi bu kadar fazla olan bir takım maçın sonlarında diri kalabilir mi?
7- ortalama oyuncularla şampiyon olmaya çalışan bir idare mantığı olabilir mi?
8- yakalanan olumlu havanın ardından bunun bir anda fırtınaya dönmesine izin veren bir kent ve insanları olabilir mi?

hos_cocuk61
31.08.2009, 04:47
Eski mesajlara şöyle bir göz attım ve dedimki, komik... Bazıları yenilgiden, başarısızlıktan olsa gerek Serdar Bali başkan demeye başladı. Bazılarıda Ziya Doğan gelsin demeye başladı. Anladımki biz mağlubiyetlerden sonra hiç ama hiç sağlıklı düşünemiyoruz. Galiba bu sebepten dolayı mağlubiyetlerden ders çıkaramıyoruz.

only ts
31.08.2009, 04:55
oynadıgımız oyunun mahalle futbolundan farkı yok .. bu takım yeni bir takım değil artık bazı şeylerin oturmus olması gerekmezmi. ne bir sistem ( bunu derken gülüyorum ) ne bir adam gibi atak ne bir organizasyon hiç bir şey yok neden ? hoca da bana kalırsa hiç heyecan yok yedek kulubesınde butun mac oturan adamdan zaten heyecan beklemek yanlış olur. ne olacak bu halimiz elbette uzun sürmücek ama ne zaman bitecek bu çile ? bazen içimden diyorum şu araplı zenginler bizim kulübede bir baksa yani satın alsa fena da olmaz hani . .

SeRHaD
31.08.2009, 05:01
ya arkadslar ben serdar bali ile ilgili elestirilerin nedenini bilemiyorum..bu gun 6 pasta konustu gayette mantıklıydı..onu niye sevmezsiniz bilmem..ki oda cokca caktırdı sevilmedigini..neden sevilmediginide mantıklı sekilde acıkladı zaten...ama tabi siz baska seylerini biliyorsanız orasını bilmem cunku takip etmiyorum kendisini..ama hep dikkat ettigimde mantıklı konusuyor..

maç içinse yorum yok..bıkkınlık geldi artık yani..ALLAH yardımcımız olsun

alihan_61
31.08.2009, 05:07
ya bu adam hoca degıl ya dakıka 63 serkanı alıp tayfunu sokuyo oyuna boyle bıse olamaz ya ..zaten bu tayfundan nezamn kurtulcaz merak edıorum ...fener macından sonra fener forması ıcın kosan da bu degılmıydı ? wallaı yazık ya alanzınho yu aynatmıosun yattara da yok ama yonetım derın uykuda zaten bu umut a nasıl tahammul edıyolar anlamıorum ben ya..bu adam bırakın gol atmayı gecen hafta gol de attırmamayı basardı ..bu taraftara yazık ya hersene aynı seneryo ..gecen sene umutun yerınde herhangı topa wurmasını bılen bırı olsaydı gecen sene sampıyonduk zaten...uyu sadrı baskan umut gol makınası olur bıgun ama onuda bız gormeyız...

uzzun
31.08.2009, 05:11
forumu takip edenler bilir...her hafta aynı şeyleri yazıyorum:
hiç sevmediğim cümleler "ben demiştim" ile başlayan cümlelerdir...
her hafta olduğu gibi bu haftada sivas maçının bizi nasıl aldattığını görmüştük, gördük, göreceğiz...bu adamla hiç bişey olmaz...ziya, ersun falan demeyin boş yere...bu taraftardır o adamların gönderilmesine sebep olup bizi bu hallere düşüren....

Fatih Özkan
31.08.2009, 07:39
Maçtan sonra hiç uyumadım...
Yerel haber sitelerine, spor sitelerinde dolandım transfer var mı diye ?
Bu takımın sayesinde deliye dönersem şaşırmam...
Stadtan çıktıktan sonra dolandım durdum ve aklım başıma gelmedi...

Emrah KabuL
31.08.2009, 07:43
Valla takım o kadar sistemsiz oynuyor ki 4 hafta oldu iyi kötü gol atabilen forvetlerimiz bile gol atamıyor ve bu durum şu an ki başarısızlığın en büyük nedeni olarak görülüyor.. Şu 4 maçta geçen sene ki gibi gol kaçırmadı ki forvetler.. pozisyona giremiyoruz.. Korkarım Broos ile devam edersek Trabzonspor tarihinin en az gol atan takımını izleyeceğiz bu sene.. dolayısıyla en başarısız dönemine de şahit olacağız.

Umut Şeref
31.08.2009, 07:46
Hiçumut yok bu senelik bari ara transferde alsalar adam gibi forvet Kris Boyd halasözleşme yenilemedi onu niye almassınız,Fatih hergün gol atıyo görüyosun ki forvetin yok niye almasssın arkadaş illa bu taraftarı deli etcekler nuri nin zamanına önmeyiz inşaallah

ikizcelimoro
31.08.2009, 08:07
bursa dan 1 puanı kurtardığımıza şükredelim oynan oyuna bakılırsa (yada bizim oynayamadığımız) bursa nın farklı kazanacağı bir maçtı. ne malum belkide bursadan aldığımız 1 puanla bu sene kümede kalırız..

Recep Alkan
31.08.2009, 08:20
Acaba halen daha var mı taraftara kabahat bulan,

Fenerbahçenin 90+3 de attığı gole baktım, birde bizim son dakikada kaçırdığımıza, bilemiyorum, kazanmak istemiyormuşuz gibi geliyor bana.

Mehmet Fatih Yavuz
31.08.2009, 08:26
Daha ligin ilk maçından itibaren sahadaki oyun yerine başka işlerle ilgilenen taraftara kabahat buluyorum tabi.Dün izleyemedim maçı. Ama özetlerden izlediğim, rakip takım gol kaçırıyor, biz atağa kalkıyoruz. Tribün yuhalıyor.Bu özetten gördüğüm. Uzun birşeyler karalayacağım ama bu sadece taraftar kısmı işin.Neyi, ne zaman, nerede yapacağını bilmeyen bir kitle var o tribünde.Bu saatten sonra da ağzı ile kuş tutsa bana yaranamaz.Senelerdir açtığı yarayı ancak seneler boyu taraftar gibi davranarak tedavi edebilir.Futbol takımının üzerinde oluşturduğu saçma baskıyı da anca seneler boyunca böyle davranırsa kaldırabilir.Yani normal tribünler 1 sabırlı ise, bu tribün 2-3 kat sabırlı olacak.Yenilen herze başka türlü temizlenmez.

Doğan BULAT
31.08.2009, 08:41
Bir bana Alanzinho neden yedeklerde bile değildi söyleyebilir mi ?

Recep Alkan
31.08.2009, 08:42
Valla kusura bakma da senin istediğin taraftar profili nerde varsa söyle de biz de orda maç seyredelim. Sen 4 haftada tek galibiyet al, sonra taraftar homurdanmasın ?

Yok böle bişi, kaldı ki eminim ki o gösterilen tepki topçudan çok yönetime idi.

Madem maçı seyredemedin söyleyeyim 90 dakika az da olsa hiç susmadı taraftar.

Cengiz Çubukcu
31.08.2009, 08:44

Hadi bismillah diyelim bakalım.....şu saatte alınacak en iyi sağ bek Abdurrahmandır...Mustafa Pektemek de kabulümdür artık :)

Travelair
31.08.2009, 08:45
Giray ne yaptı öyle dün? Serbest vuruş kullanıyor rakibe orta. Rakibin yakınında 1 Trabzonsporlu futbolcu bile yok. Yine bir pas yine aynı. Sylva aynı langır lungur toplar. Yahu pas atamazsanız bu takım nasıl yükselecek? Bu tip şeyler hem seyircinin hem de takımdaşlarınızın şevkini güvenini azmini kırıyor. Pas atma yeteneğiniz olmasa zaten Trabzonspor'da olmazdınız. Ben de kızmazdım. Neden oluyor bu? Biraz aklınızı maça verin ya

Doğan BULAT
31.08.2009, 08:46
Bu sistemde Fatih Tekke gels dahi iş yapmazdı bence.. Galiba çoktan biz sıradan bir Anadolu takımı oldukta daha farkında değiliz ne yazıkki... Efsaneyiz öylede kalacağız:(

Recep Alkan
31.08.2009, 08:49
Erdal tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2610570#post2610570)

Evet forvet Mehmet Battal olacak büyük ihtimal, kurtarıcımız geliyor, sivas ise takasa yaklaşır mı bilmem, kaldı ki kimi verecekler, takımda adam kalmadı,

firidin61
31.08.2009, 08:54
Fark oluşuturacak yönetimler kriz anında doğru adımı atabilecek yönetimlerdir . Trabzonspor'un tartışılan , eleştirilen yönü kurumsallaşması değil saha sonuçlarıdır şu aşamada . Bu sorunu çözmessen Sabancı olsan ömrün kelebeğinki kadar olur , olacaktırda ..

Yanlışta ısrar felakete götürüyor . Üstelik işin vahim kısmı bu yanlış birkaç kişinin kişisel egolarının tüm camiayı kriz ortamına sürüklemesi şeklinde gerçekleşiyor . Yazık hemde çok yazık ! Oysa büyük bir sırsat yakalamıştık . Bu bize kısa vadede Avrupa Trenini kaçırmamıza neden oldu ... Uzun vadeyi düşünmek istemiyorum ...

Sıradan vatandaşa nazaran daha geniş VİZYONA sahip yönetim istiyorum ...

Sayg ,

sorin
Bugünde sabredelim arkadaşlar şu transfer sezonu bitsin yönetime çok doluyum saydırmaya başlayacağım ama son şansları bakalım nasıl harcayacaklar.

Öztürk Uğur
Bu saatten sonra transfer yapacak olan yönetimin Allah belasını versin. Bu zamana kadar sağbek ile forvet eksiğini göremediler mi, bukadar basiretsiz ve beceriksiz bir yönetim olurmu, saha dışı icraatları bi yan futboldan bukadar az anlayan hatta hiç anlamayan bir yönetimi nasıl seçtik anlamıyorum.

sorin
31.08.2009, 08:55
Erdal tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2610570#post2610570)

Evet forvet Mehmet Battal olacak büyük ihtimal, kurtarıcımız geliyor, sivas ise takasa yaklaşır mı bilmem, kaldı ki kimi verecekler, takımda adam kalmadı,

sivasın hali bizden kötü eksik mevkilerine kimi versek kabul ederler gibi geliyor

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 08:55
Bugünde sabredelim arkadaşlar şu transfer sezonu bitsin yönetime çok doluyum saydırmaya başlayacağım ama son şansları bakalım nasıl harcayacaklar.

Abi bu saatten sonra transfer yapsalarda günü kurtarmak için olur o kaadar.

Recep Alkan
31.08.2009, 08:56
sivasın hali bizden kötü eksik mevkilerine kimi versek kabul ederler gibi geliyor

Onun eksiğini tamamlayacak sende fazla olan kim var acaba ?

sorin
31.08.2009, 08:57
Abi bu saatten sonra transfer yapsalarda günü kurtarmak için olur o kaadar.

Tunahanım bundan daha kötüsü olmaz gibi geliyor odun alsalar top çarpar da geri döner belki bekleyekim görelim ne oluyor ne bitiyor.

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 08:58

Tayfunu verirler belki.

sorin
31.08.2009, 08:59
Onun eksiğini tamamlayacak sende fazla olan kim var acaba ?

forvetlerin hepsi bence fazlalık bu takımda ama tayfun olabilir büyük ihtimal ama bence kalmalı stoper yedeği olarak bence serkan gitmeli

Ali Tunahan Güllü
Tunahanım bundan daha kötüsü olmaz gibi geliyor odun alsalar top çarpar da geri döner belki bekleyekim görelim ne oluyor ne bitiyor.
Oda doğru abi inşallah forvete Mehmet battal sağbekede Abdurrahmanı alırlarda biraz rahatlarız.

Recep Alkan
Yahu bir adama top çarpar gene girer, bir forvet nasıl 10 maçta gol atamaz aklım almıyor be

sorin
31.08.2009, 09:02
Yahu bir adama top çarpar gene girer, bir forvet nasıl 10 maçta gol atamaz aklım almıyor be

dedim ya odun olsa razıyım artık

Ali Tunahan Güllü
Son antrenman;

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20090812/02.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=514&photo=03&lng=ru)

macuka
takimin bariz eksigi aslinda bir suru oyuncumuz var dedigimiz orta saha bence de... Bu konuyu karistirmak istemiyorum.. Serkan orta da oynayan tum oyunculardan daha iyi oynar orda ya...
Dun sanki umutla Gokhan a birileri top goturdu, topu alan sifira inmeden orta keserse, ibrahimovic bile basaramaz gol atmayi...

vendercan
31.08.2009, 09:03
HacisalİhoĞlu forvet İhtİyaci yok dİyor yeter be İstİfa et kurtulamdik gİttİ senden

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 09:03
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20090827/23.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=533&photo=24&lng=ru)

Mehmet Fatih Yavuz
31.08.2009, 09:07
Mevzu benim nasıl taraftar beklediğim değil.Mesele tribünün senelerdir bozduğu şeyi bir tek günde düzeltemeyeceğidir.Yıkmak kolay, yapmak zordur.Herkesin tribüne olan inancının yıkılması için gösterdikleri üstün başarıyı, bunun tekrar kurulması için gösterecekler.Çaresi yok.Öyle tek günde de olacak iş değil.Kaldı ki söylüyorum, dün özetlerde bile falso yakalıyorum.Kimi yuhalarsan yuhala.Maç devam ediyor orada.Takımın kotraya kalkıyor, ama sen yuh çekiyorsun.Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte. Şampiyonluk istiyorsan, önce tabandan şampiyona yakışır olacaksın.Bu tribünler şampiyonluk hak-et-mi-yor.İsteyen kabul eder, isteyen etmez.Belki dün iyiydiler, bilmiyorum.Ama tek günle o bozuk sicil düzelmez.

Recep Alkan
31.08.2009, 09:14
Bozuk sicilin düzelmesi için sadece taraftarın kendince akıllanması beklenemez, bunu bekleyen zihniyet asıl hastalıklıdır. (Lafım şahsi değil)

Kaldı ki bir hastanın iyileşmesini istiyorsan, ona ilacını da vereceksin. Sen adamın hasta olması için elinden geleni yap, sonra bırak kenara iyileş !!!

U.Sadıkoğlu
Bu sene Trabzon 10. ...

sorin
Mevzu benim nasıl taraftar beklediğim değil.Mesele tribünün senelerdir bozduğu şeyi bir tek günde düzeltemeyeceğidir.Yıkmak kolay, yapmak zordur.Herkesin tribüne olan inancının yıkılması için gösterdikleri üstün başarıyı, bunun tekrar kurulması için gösterecekler.Çaresi yok.Öyle tek günde de olacak iş değil.Kaldı ki söylüyorum, dün özetlerde bile falso yakalıyorum.Kimi yuhalarsan yuhala.Maç devam ediyor orada.Takımın kotraya kalkıyor, ama sen yuh çekiyorsun.Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte. Şampiyonluk istiyorsan, önce tabandan şampiyona yakışır olacaksın.Bu tribünler şampiyonluk hak-et-mi-yor.İsteyen kabul eder, isteyen etmez.Belki dün iyiydiler, bilmiyorum.Ama tek günle o bozuk sicil düzelmez.

takım 4 de 4 yaptı tüm engel taraftarın homurdanması kaldı öyle mi bu-ırakın artık bu işleri ya bırakın takım resmen ağlıyor forvet ve sağbek diye kabahatlisi taraftar oluyor yok öyle dava haftaya kısmetse İBB maçına gideceğim bakalım Avni Aker baskısı yokken nasıl oynayacak takım

terzuu

aynen sonuna kadar katılıyorum sana :alkış::alkış::alkış:.Çok uzak değil gecen sezon beşiktaşı seyircisinin nasıl çoşturup şampiyon yaptığını hep beraber gördük.bizim seyirci olsa onların yerinde beşiktaşın si... sene şansı yoktu.

magicyattara
31.08.2009, 09:17
Giray ne yaptı öyle dün? Serbest vuruş kullanıyor rakibe orta. Rakibin yakınında 1 Trabzonsporlu futbolcu bile yok. Yine bir pas yine aynı.

Giray maalesef dediğin gibi.
Dün akşam topu oyuna sokacak,sağa döndü,sola döndü,ölçtü biçti,topu alakasız bir yerdeki Bursa'lıya attı.

Vesselam bu takımın iyi bir stoper ihtiyacı da olduğunu geçen yıldan beri söylüyordum.Topu oyuna sokacak bir stoper şarttır bu takıma.Örneğin;Uche-Högh,Zago-Ronaldo ikilileri...Bu tür,hem kesici hem kazandıkları topu kullanabilen...

macuka
31.08.2009, 09:22
Trabzonspor un su anki kadrosu bence buyuk takim havalarinda oynayacak bir kadro degil... Bizimkiler cekilecekler kendi sahalarina, ayni diyarbakir gibi, pasa pasa sert defans yapacaklar, sonrada kontra dan golleri atip puanlari alacaklar... gecen seneki sivas gibi, gures yapacaklar yanii... Bak sivas yetenekli adamlar alip Kor a Kor oynamayi tercih etti bu sene sonuc ortada...
Yuregi olmayan topcularla kora kor oynanmaz, defansin kralini yapmak gerekir diye dusunuyorum..
Yasdikca sinirleniyorum bu duruma ama durumu boyle goruyorum...

Mehmet Fatih Yavuz
31.08.2009, 09:25
Hemşerim bırakın bu işleri.Yok hasta olmuş da yok bilmem neymiş.Geçen sene daha yeni kurulmuş takımın topçularını bile yuhaladı bu takım. Hem de ilk senelerinde şampiyonluk potasından hiç çıkmamış olmasına rağmen.Bahane üretmeyin.Sürekli bahane ürete ürete tribün olarak türkiyenin kendi takımına en fazla zarar veren tribünü oluştu orada.İsterse 10 da sıfır çeksin.Senin için maç içinde o takımın kazanması için destek vermek.Tabi kendine taraftar diyen için geçerli bu.Hastalıklı zihnini(!) tatmin için takıma zarar verenlere ben taraftar demiyorum çünkü.

Murat'
31.08.2009, 09:31
SIradan bir takım haline bürünmüşüz maalesef.Yönetim yeni transfer yapsa dahi artık herşey için çok geç.Bari macera aramayalım zaman varken Bross gönderilmeli bence.Şu anda Metin Diyadin onun yaptığı işin kat be kat fazlasını yapabilir.

Ah nerdesin Ersun Hoca.

Cengiz Çubukcu
31.08.2009, 09:36
Dün gece karadenililer derneğinde maç izliyoruz, en az 30 kişi var ve her pozisyondan sonra homur homur homur..düşündüm de 20.000 kişinin böyle olduğunu Allah sabır versin takımımıza .....hele biri vardı arkamda az daha kavga edecektim adamla, 60. dakikadan sonra yok golü yedik , şimdi geliyor, yenilelim vb. laflar ediyor...kardeşim dedim sen hangi takımı tutuyorsun?

F.Erdem
31.08.2009, 09:37
Kriz ortamı,takımların böyle iniş çıkışları olur.
Ben yönetimin el ayak çekmesine anlam veremiyorum.Bu takımı seven bu durumdan çıkmasını ister çabucak.Ama ortada bir uğraş göremiyorum,üzücü olan ise bu..

En tepeden başlayarak herkes başarılı olmayı isterse,ve en tepeden bir itici güç oluşursa bu takım iyi işler yapabilir.

Emin Danışmaz
31.08.2009, 09:38
Dün gece karadenililer derneğinde maç izliyoruz, en az 30 kişi var ve her pozisyondan sonra homur homur homur..düşündüm de 20.000 kişinin böyle olduğunu Allah sabır versin takımımıza .....hele biri vardı arkamda az daha kavga edecektim adamla, 60. dakikadan sonra yok golü yedik , şimdi geliyor, yenilelim vb. laflar ediyor...kardeşim dedim sen hangi takımı tutuyorsun?

Seni çok iyi anlıyorum.Maalesef bizimkiler seviyor bu homurdanmayı.

lakerta
31.08.2009, 09:43
Takımdaki gol atamamazlık kısır döngüsünü umarım bu 15 günlük arada bir çözüm bularak hallederler.Gerekirse paf takımdan oyuncu çıkarsınlar, denesinler.Bu akşamki maçta gerçekten forvet ikilisi hariç herkes terinin son damlasına kadar oynadı.Bursasporu 2. devre kendi sahasına sıkıştırdık ama arkaya atılan toplarda defans ve orta saha blogunun daha hızlı ve fiziksel olarak daha da güçlü olması gerekli.Gelelim orta saha ya Colman gibi bir oyuncun varken orta sahada önüne kimi koyarsan koy ( forvet olarak) aslında striker lazım tam olarak bu taktik anlayışıyla sorun yaşamayız.Trabzonda oynanması gerektiği gibi full hucüm pres oynuyoruz ama forvetsiz.Ben ilk başta Colman olmak üzere (gökhan, umut, svlya hariç) hepsini tebrik ediyorum.Gerçekten koştular hucum ettiler saldırdılar ama olmadı.Umarım Bu ara takımda iyi değerlendirilir ve geri dönüş en kısa zamanda sağlanır

sorin
31.08.2009, 09:43
Hemşerim bırakın bu işleri.Yok hasta olmuş da yok bilmem neymiş.Geçen sene daha yeni kurulmuş takımın topçularını bile yuhaladı bu takım. Hem de ilk senelerinde şampiyonluk potasından hiç çıkmamış olmasına rağmen.Bahane üretmeyin.Sürekli bahane ürete ürete tribün olarak türkiyenin kendi takımına en fazla zarar veren tribünü oluştu orada.İsterse 10 da sıfır çeksin.Senin için maç içinde o takımın kazanması için destek vermek.Tabi kendine taraftar diyen için geçerli bu.Hastalıklı zihnini(!) tatmin için takıma zarar verenlere ben taraftar demiyorum çünkü.

geçen sene devre arasında alınan alanzinyonun beşte biri fiyatına hocanın yana yakıla istediği yusufg alınsaydı şimdi 8. şampiyonluk nasıl geliri konuşacaktık kardeşim o taraftar o kaçan gollere az bile bağırdı bana göre

Mehmet Fatih Yavuz
31.08.2009, 09:48
Yönetim hatalarından bahsetmiyorum ben.Onu da yazarız. Lakin mesele o değil.Sen taraftarsan senin işin bellidir.Hele hele maç sırasında.....Efendim istanbul takımlarına bak onların ki de aynı.Aynı değil de, velev ki aynı.Senin onlar kadar bunun üstünü örtecek gücün var mı?Yok.Gücün daha az olmasına rağmen, onların tribününün 5 katı daha zararlısın takıma.Kaçan gollere az bağırdı çok bağırdı farketmez benim için.Özellikle takım amacından kopmamış durumda iken, tribün tartışma yeri değildir.Tribün sadece destek yeridir.İstediğiniz kadar hata yazın, kimse beni ikna edemez bu konuda.Tribünde destek dışında işle meşgul olan herkes takıma zarar verir.Niyeti de zerre mühim değildir.Bunca uyarıya rağmen zarar vermeye devam edenin aklında şüphe ederim, niyeti iyi ise.

taşköprü
31.08.2009, 09:51
Bu takımda başlıca sorunlardan biri çift başlılık Ünal Karaman ile yollar ayrılmalı.Ersun Hoca gibi etkili bir isim getirilmeli. Hemen taze kan şart. Yoksa kümeye oynayacağız içerde maç kazanamıyoruz. Taraftar ne yapsın yahu!

Yavrukurt .
Bu takımda çift başlılık varsa bu başlardan biri fatih tekke ,biride ünal karamanın siyasi görüşünün antisempatizanları .
önce onlarla yollar ayrılmalı .
bence

Guroni
31.08.2009, 09:55
Takımda şu an bir güven eksikliği var. Yani oyuncular bir türlü kendine güvenemiyorlar. Bir tek barış ve arkasında oynayan Ferhat iyidi başlangıcta. Bursa golü attı ve atana kadar saldırdı ama çokta ciddi bir pozisyonu yoktu. Zaten golde bizim shanın ortasından yapılan ortaya kafa vurmakla oldu. Ama biz onlar golü bulduktan sonra da bir şey yapamadık. Bizdeki ortasaha elemanları top almıyorlardı. Sanki ceyhun gidip Selçukla Colmanın ayağına bırakacaktı topu. Ama bunu defanstan top çıkartırken yapamadılar. Hücumdaykende ayaklarından çabuk top çıkartamadılar. Colman Golü attı bu sefer tam tersi olmaya başladı.

Bence Engin bu takım da forvetin arkasında serbest oynayacaksa oynasın ama Yattara takıma girerse ordada oynamasın yedek beklesin. Barış sol kanatta daha iyidi bence ve devamlılığı olursa daha iyide olur. Şu sağ bekte artık birde Göksu'yu görsek. Oynatılmayacaksa kiralık verilse iyi olur. Birde Manisaspordaki Sezer devre arasında muhakkak alınmalı. Bizim ortasahanın sol içe öyle biri lazım hemde Ferhat Barış ve Sezer orda çok güçlü bir sol kanat oluştururlar.

Bu saatten sonra forvet alamıyacaklarına görede bari şu Gökhanla umuta defansın arkasında kaçmayı değilde defansın önünde nasıl top alınır onu öğretsinler

sorin
31.08.2009, 09:56
Yönetim hatalarından bahsetmiyorum ben.Onu da yazarız. Lakin mesele o değil.Sen taraftarsan senin işin bellidir.Hele hele maç sırasında.....Efendim istanbul takımlarına bak onların ki de aynı.Aynı değil de, velev ki aynı.Senin onlar kadar bunun üstünü örtecek gücün var mı?Yok.Gücün daha az olmasına rağmen, onların tribününün 5 katı daha zararlısın takıma.Kaçan gollere az bağırdı çok bağırdı farketmez benim için.Özellikle takım amacından kopmamış durumda iken, tribün tartışma yeri değildir.Tribün sadece destek yeridir.İstediğiniz kadar hata yazın, kimse beni ikna edemez bu konuda.Tribünde destek dışında işle meşgul olan herkes takıma zarar verir.Niyeti de zerre mühim değildir.Bunca uyarıya rağmen zarar vermeye devam edenin aklında şüphe ederim, niyeti iyi ise.

ya benim işim kayıtsız şartsız destek vermekde sahada ki topçunun işi nedir ya ben tek kuruş almadan 5 yaşından beri destek veriyorum çoğu insan gibi fakirlik sınırının altında olmama rağmen elimden geldiğince maddi destekde sağlamaya çalışıyorum. Bu topçular bu kadar paraya ne halt ediyorlar orda ya. Yenildikleri takımın topçuları bizden çok mu kaliteli bizim artık topçularımızdan takım kurup geleip yeniyorlar gidiyoruz yeniyorlar bana masal anlatmayın kardeşim herifler ruhsuz aldığı paranın hakkını vermiyor çoğu kim yediği ekmeğe hainlik ediyorsa da haram zıkkım olsun kim bu takımın yararına olan işi keyfiyeten engelliyorsa da Allahından bulsun.

Erdal
31.08.2009, 09:58
Fatih, bizim yaşadığımız şu 4 haftayı, öncesindeki transfer sürecini kim yaşasa hangi takım taraftarı yaşasa tribün homurdanmaz? Buna 3 İstanbul takımını değil Ankaragücünü, Bursaspor'u Altay'ı Karşıyaka'yı yani iddiası olan taraftarı olan her camiayı kat...Sonra elini vicdanına koy...Bizim yaşadıklarımızı yaşasa hangisinde tribün homurdanmaz....

Mehmet Fatih Yavuz
31.08.2009, 09:59
Anlat anlat. Bahane üretmeye devam.Takımın topçuları geçen sene aynı topçulardı ne değişti?Ruhsuzmuş bilmem neymiş.Diyelim ki ruhsuz, sana ne hemşerim?Sen işini yapsana!Sahadaki topçunun işini mi tartışıyoruz?Tribünde işini yapmaya dermenın yok, bahane üretme bana.Yok topçu, yok yönetim.Her mesajda ayrı bahane.Sonuç, kendi takımını yuhalamaya, zarar vermeye her an hazır, bahanesini de türetmek için yaratıcı taraftar.Tebrik ederim.Nihayetinde işini yapmadığı kesin.

Mehmet Fatih Yavuz
31.08.2009, 10:00
99-2000 senesi idi erdal abi. Her maça gittim. İstisnası yok.Tribünlerde 300-400 kişiden fazlası yoktu.Her maç ayrı rezillikti.Ama hiç homurdanmadım.Ben destek de istemiyorum artık.Gölge etmesinler, başka ihsan istemez.

Erdal
31.08.2009, 10:01
Şehir bu...6 kere şampiyon olurken de bu idi...Bunu değiştirebilirmiyiz? Şimdi misyonerliğe başlasak hepmiz 20 senemizi alır en az....Kaldı ki buna niyetli misyoner de yok ortada...Ama 8 adamı değiştirebiliriz...

Mehmet Fatih Yavuz
31.08.2009, 10:03
6 şampiyonluğu alırken nasıldı bilmem.O dönemin şartları kaldırabilir bunu.Bugün bu şartlarda şampiyon olamazsın.Bu saatten sonra geçtim şampiyonluğu, en kral kadroyu da kursan 2. lik bile göremezsin.Şehir bu?O zaman hepimize geçmiş olsun.Bu iş başlamadan bitmiş demektir.

sorin
31.08.2009, 10:04
Anlat anlat. Bahane üretmeye devam.Takımın topçuları geçen sene aynı topçulardı ne değişti?Ruhsuzmuş bilmem neymiş.Diyelim ki ruhsuz, sana ne hemşerim?Sen işini yapsana!Sahadaki topçunun işini mi tartışıyoruz?Tribünde işini yapmaya dermenın yok, bahane üretme bana.Yok topçu, yok yönetim.Her mesajda ayrı bahane.Sonuç, kendi takımını yuhalamaya, zarar vermeye her an hazır, bahanesini de türetmek için yaratıcı taraftar.Tebrik ederim.Nihayetinde işini yapmadığı kesin.

geçen sene ilk yarı hangi taraftar sesini çıkardı hangi taraftar işini yapmadı senin değiminle kaldı taraftarlık bence iş değildir. Sen eksik olan yere adam alıp şampiyon olacağına son dakika da tesisinde ki adamı bjk ye yolluyorsun bu külüpde işini yapmadı diye suçlanacak tek öğe taraftardır balık baştan kokmuş sen taraftar dan bahsediyorsun bırak bu işleri

sorin
31.08.2009, 10:06
6 şampiyonluğu alırken nasıldı bilmem.O dönemin şartları kaldırabilir bunu.Bugün bu şartlarda şampiyon olamazsın.Bu saatten sonra geçtim şampiyonluğu, en kral kadroyu da kursan 2. lik bile göremezsin.Şehir bu?O zaman hepimize geçmiş olsun.Bu iş başlamadan bitmiş demektir.

sen en kral kadroyu kur ondan sonra taraftara laf söyle bende alnından öpeyim.

Mehmet Fatih Yavuz
31.08.2009, 10:06
Geçen sene ilk yarı da homurdanıyordu taraftar. İkinci yarı homurdanmayı bıraktı, hönkürmeye, küfretmeye başladı kendi topçusuna.Kaldı ki yepyeni takımdı o takım.Daha kurulalı 3-5 ay olmasına rağmen şampiyonlk potasında.Ama fazla...Kusura bakmayın.Baştaki balık da beni ilgilendirmez.Baştaki balık değişir, taraftar aynıdır.Taraftar bu kafada olduğu sürece de başarı falan gelmez.

Erdal
31.08.2009, 10:07
Fatih, abartıyorsun...Ayrıca abarttığın kadar tepki olduğunu düşünmüyorum. Konuşulacak konu en azından bu gün konuşulacak konu bu değil...Türkiye İngiltere değil...O taraftar anlayışını beklemek haksızlık şehre....

Uğur Cira
31.08.2009, 10:10

hocam sabahtan beri yazılarını okuyorum. dayanamayıp sana bir kaç şey söylemek istiyorum. bu taraftara yüklenmeyi bırak.sana en yakın geçmişten örnek vereyim; galatasarayda geçen sene işler kötü gidiyorken taraftarlar yönetimi istifaya çağırıyordu. inanmıyorsan git geçen seneki taraftarlara bak. bu aziz yıldırım içinde geçerli. yuhlamalar , tepkiler her yerde oluyor .

trabzonspor taraftarı 25 yıllık bir özlem içerisinde olmasıa rağmen yinede bu takımı ölürcesine seviyor ve tutuyor. bu insanlarda yılların gelen birikimi var.
stresli olmaları gayet normal.

bu futbolcular trilyonları alırken hiç baskı hissediyorlar mı. parasını alan adam hakkını verecek kardeşim. bu kadar basit. koşup mücadele edecek. 100 pozisyon bulup da 10 tanesini atmayacak. Geçen sene bizim forvetteki afedersiniz ama 2 tane kazma yüzünden şampiyonluktan olduk.

onun için bu taraftara fazla yüklenmeyi bırak .....

Erdal
31.08.2009, 10:11
Trabzonspor taraftarı Türkiyenin en cefakar taraftarıdır...Trabzondaki de öyle İstanbuldaki de öyle Almanyadaki de öyle...Dün beraber maç seyrettiğim Hataylı ağabeyler de öyle....O da homurdanıyordu...Yazıklar olsun deyip duruyordu...Adam Hatay lı arap Trabzonla alakası yok 8 kardeşini de Trabzonspor lu yapmış...Geçen sene aramış kulübü yarım saat uğraştım kombine aldım diyor...Hiç maça gidemeyeceğim halde...Organize de değil münferit.....

Camia yönetilir....Camiayı dikkate alırsan yönetilir....Trabzonspor yönetimi sessiz çoğunluğun rızasını alabilecek hamle yaptı mı?....

Mehmet Fatih Yavuz
31.08.2009, 10:11
O zaman başarı beklemeyeceksin abi.Ben lafına güvendiğim kim varsa dinledim.Tribünün takıma verdiği zararı konuşmayan bir tek allah kuluna rastlamadım.Bu arada niye kurayım en kral kadroyu?Geçen sene temeli atıldı da ne oldu?Sürekli bahane sürekli bahane.İşten kaçan işçiler gbi.Bugün başka konu mu konuşalım diyorsunuz? Ben geçen sene ersun yanal ı kovarken "3 maç üst üste kaybeden kim olursa olsun gider" diyen başkanın lafının ardında durmasını bekliyorum. Hocayı istemediğimden değil. Başkanın lafının güvenilirliğini tartıyorum. Bu sefer de bu lafı yerse, bir düşünüp bin konuşan birinin başkanım olmasını istemiyorum.Yani, kellecilerin kellesini istiyorum şu anda.Ama burada, tribünde değil.

sorin
31.08.2009, 10:12
Geçen sene ilk yarı da homurdanıyordu taraftar. İkinci yarı homurdanmayı bıraktı, hönkürmeye, küfretmeye başladı kendi topçusuna.Kaldı ki yepyeni takımdı o takım.Daha kurulalı 3-5 ay olmasına rağmen şampiyonlk potasında.Ama fazla...Kusura bakmayın.Baştaki balık da beni ilgilendirmez.Baştaki balık değişir, taraftar aynıdır.Taraftar bu kafada olduğu sürece de başarı falan gelmez.

geçen sene ilk yarı jiç homurdanma hatırlamıyorum ama sen ikinci bir van maçını konyayla yaşarsan denizliye güle oynaya yenilirsen sivasta ezilirsen bu taraftar sana homurdanırda küfürde eder senin küfür etmeden izlediğin kaç maç var Allahını seversen

Erdal
31.08.2009, 10:14
Senin hem maddi ( hatta manevi) gücün yok...Hem de taraftara cahil, iş bilmez luzumsuz baldırı çıplak muamelesi yapıyorsun...Buna rağmen daha bir ay olmadı 6000 satış var Trabzoncell de...Yapma Fatih....Yeter taraftara yüklendiğimiz...Hala 80 dakika dişlerini sıkıyor bu taraftar....

Mehmet Fatih Yavuz
Juninho geçin hemşerim bana bunları anlatmayın hala.O işini yapmadı, bu kötü yaptı.Sen yaptın mı?Hayır.O zaman gökhan ne kadar kabahatli ise, umut ne kadar suçlu ise sen de suçlusun.Kimseyi de suçlamaya hakkın yok.Sen de işini yapmadın tribün olarak.Fenerle gs ile kendini karşılaştıracak kadar güçlü olursan, onu da karşılaştırırız.Elinde imkân yokken senin 3 katın imkânı olanlarla bir tutma kendini.

TheCrow
Takımın üzerinde anormal bir uğursuzluk mu var nedir? Beğenmeyip gönderdiğimiz Isaac bize gol atıyor, Ergin deplasmanda Fener'e gol atıyor, Mehmet Yılmaz gol atıyor, senelerce pişsin diye Yozgat'ta oynayan Emre Aygün Süper ligde gol atıyor, beğenmeyip almadığımız Kahe gol atıyor, beğendiğimiz halde giden Tekke her maç gol atıyor, ama ne hikmetse bizim Gökhan ile Umut gol atamıyor, nedir problem, ne yapmalıyız anlamadım gitti...

Mehmet Fatih Yavuz
31.08.2009, 10:16
Küfür? Kahvede çok söverim. Öyle böyle değil.Tribünde buradakilerle çok maç izledim.İstisna olaylı sivas maçıdır, orada çok sövdüm.Onun dışında sövmek mövmek tribünde.Ergenlik çağında adam işi.

nbay
31.08.2009, 10:16
taraftarımız bütün bu oaln bitene rağmen gerçekten son derce sağ duyulu olmayı başarıyor,artık isyan etmenin de bir şeyleri değiştirmediğin farkındayız.. herkesin gördüğünü yönetim malesef görmüyor,ya da görmezlikten geliyor.. bir iki kişinin kişisel meseleri ve inatları yüzünden takımımız ve büyük trabzonspor camiası günden güne eriyor..bugün bakalım neler olup bitecek merakla bekliyorum..

sorin
31.08.2009, 10:18
O zaman başarı beklemeyeceksin abi.Ben lafına güvendiğim kim varsa dinledim.Tribünün takıma verdiği zararı konuşmayan bir tek allah kuluna rastlamadım.Bu arada niye kurayım en kral kadroyu?Geçen sene temeli atıldı da ne oldu?Sürekli bahane sürekli bahane.İşten kaçan işçiler gbi.Bugün başka konu mu konuşalım diyorsunuz? Ben geçen sene ersun yanal ı kovarken "3 maç üst üste kaybeden kim olursa olsun gider" diyen başkanın lafının ardında durmasını bekliyorum. Hocayı istemediğimden değil. Başkanın lafının güvenilirliğini tartıyorum. Bu sefer de bu lafı yerse, bir düşünüp bin konuşan birinin başkanım olmasını istemiyorum.Yani, kellecilerin kellesini istiyorum şu anda.Ama burada, tribünde değil.

sen başkanın sadece bu lafının çeliştiğini mi gördün geçen seneden beri buna sadece gülerim iki senedir bu takımın bariz sağ açığı aksıyor Hacı efendi sezon başı 5 forvet var diyordu gerek yok diyordu adamların üçünü gönderd bu çelişki değil mi bu takımın forvete ihtiyacı yok muydu Fatihe karşı çıkıyordun şimdi bu takımın forvetlerinin gol atamamasında fatihi aramıyor musun adam 4 maç üst üste gol attı tıpkı trabzonda ki günlerinde ki gibi

taskin kadioglu
1-1 iyi sonuç.1 puan almak iyi.Karşında kabul edelim ki biZden daha iyi bir takım var.
FERTHAT ÇOK İYİ.Takım mücadele etti.Yttara gelecek dertler bence bitmeyecek oyun isistemi değişecek.umarım başarılı oluruz.Her zaman diyorum ceyhun 60 dakikadan sonra alınacak.Bross bunu sanırım anladı.

Mehmet Fatih Yavuz
Bu arada ben söversem rakibe söverim, kendi topçuma değil.Hele maç sırasında kendi takımımın hiçbir unsuruna da değil.Ortada maç varsa takıma destek vereceksin. Nokta.Yapamıyor musun?Senden çok daha güçlüler var bu ligde.Bir daha üstlerine çıkamazsın.Birini geçsen diğeri senin üstünde olur.

Erdal
31.08.2009, 10:19
Samimiyet yok Kağan...Trabzonspor yönetimleri samimiyetsiz...Bu samimiyetsizlik bir futbol takımı için en tehlikeli şeydir..Aynı samimiyetsizliği taraftar da görüyor...Olan biten budur...Trabzonspor yöneticisi aman aman becerikli olmasın...Bu memlekette bu gün öne çıkmış 30 yerli topçu varsa inanın 20 si bize teklif edilmiştir. Avea'ya teklif eden biz değiliz mesela Trabzoncell i onlar pişirdi getirdi önümüze koydu...Trabzonspor her zaman satar... Yönetici samimi olsun...Düz samimiyet arıyorum ben...Dümdüz...

Mehmet Fatih Yavuz
31.08.2009, 10:20
Sorin bilmeden etmeden konuşma allahını seversen güya açık yakalamış gibi.Ben başkana bin yerde yazdım bunu.Gökdeniz meselesi, yattara meselesi, ersun yanal meselesi. Bunun sonu yok. Bir sürü yerde çam devirdi.Kime anlatıyorsun?Gülermiş!Ben de ağlarım senin habu açık arama meyillerine.

nbay
Takımın üzerinde anormal bir uğursuzluk mu var nedir? Beğenmeyip gönderdiğimiz Isaac bize gol atıyor, Ergin deplasmanda Fener'e gol atıyor, Mehmet Yılmaz gol atıyor, senelerce pişsin diye Yozgat'ta oynayan Emre Aygün Süper ligde gol atıyor, beğenmeyip almadığımız Kahe gol atıyor, beğendiğimiz halde giden Tekke her maç gol atıyor, ama ne hikmetse bizim Gökhan ile Umut gol atamıyor, nedir problem, ne yapmalıyız anlamadım gitti...

nedeni o kadar açıkkı , kendi oyuncularımıza en ufak bir sabır dahi göstermiyoruz.. bugün gökhanın yerinde ergin oynuyor olsa idi taraftar tayfuna yapılanların 10 mislini yapardı,bugün bakıyorum da seyirci gökhana inanılmaz bir sabır gösteriyor,adam saç baş yolduruyor ama kimsenin sesi çıkmıyor,sadece ufak bir homurtu..
hüseyine yapılanlarda aynı şekilde,bugun bakıyorum çeşitli sitelerde herkes helal sana büyük kaptan tarzı mesajlar göndermişler,gerçekten yazık hemde çok yazık,ne yaptı bize hüseyin canıyla kanıyla terinin son damlasına kadar savaştı..kaybolan o trabzon ruhuna sahip ender oyuncularımızdan birisiydi.. ama yeni gelen hocanın fikri bile sorulmadan adamla tekrardan görüşmek zahmetinde bile bulunulmadı.. hep kişisel meseleler bunlar başkada bir şey değil,bu kafa olduktan sonra daha çok gidenin arkasından ağlarız biz çoooook

arifberkay
dün geceki taraftara laf edeni allah çarpar

erdogan69
31.08.2009, 10:22
Yönetim sonunu getirmiştir... Hocaya laf yok... Adam en başından söyledi.. Bu kadro ile şampiyonluk olmaz diye... Yönetimciler egolarının başka yerlerde tatmin etsinler... Yoksa taraftar onlara ne yapıalcağını gösterir..

Taraftarın artık onlara desteği yoktur.

Cengiz
31.08.2009, 10:25
geçen sene ilk yarı hangi taraftar sesini çıkardı hangi taraftar işini yapmadı senin değiminle kaldı taraftarlık bence iş değildir.

takımın averajla liderliği kaptırdığı ilk yarıdan bahsediyoruz değil mi ?

tribünler o zaman da homurdasalardı be ... ayıp etmişler

sorin
31.08.2009, 10:26
Sorin bilmeden etmeden konuşma allahını seversen güya açık yakalamış gibi.Ben başkana bin yerde yazdım bunu.Gökdeniz meselesi, yattara meselesi, ersun yanal meselesi. Bunun sonu yok. Bir sürü yerde çam devirdi.Kime anlatıyorsun?Gülermiş!Ben de ağlarım senin habu açık arama meyillerine.

aranacak bi durum yok kardeşim ayan beyan ortada bu yönetim fazla kıvırmaya başladı o kadar diyorum İBB maçına gidiyorm bi de çıplak gözle seyredeceğim bakalım senin beğenmediğin taraftar ne kadar dolduracak orayı işini yapacak mı yapmayacak mı görelim tabi topçularda

erdogan69
31.08.2009, 10:27
Geçen sene lig biterken dedim , hoca arayışları sırasında dedim , bu takıma adam akıllı transferler yapılmazsa bu sene en fazla dört yada beşinci oluruz... Trabzonsporu kendi oyuncakları zanneden bu yönetim kesinlikle gitmeli...
Diyeceksiniz ki gitsin de kim gelsin ?

Valla koskoca Trabzonda vizyon sahibi , futboldan anlayan , dürüst , taraftarını seven ve tanıyan bir adam yoksa yazıklar olsun... Parası olmasına gerek yok... ADam gibi ada molsun. Vizyon sahibi olsun yeter...

Halmanli
31.08.2009, 10:28
Dün yine mükemmel bir gol yedik. Bir gol ancak böyle yenir yani. Helal olsun futbolcularımıza ne diyeyim.

Recep Alkan
31.08.2009, 10:30

Valla kusura bakmayın da sizin taraftardanbeklediğinizi biz yönetmden beklediğimizde adımız haine kadar çıkıyor. Nedir bu taraftarla alıp veremediğiniz anlamıyorum ki.

Eğer birileri takımın ruhsuzluğunu rusyalardan görüp röpörtajlarında söylüyorsa olay gerçekten vahimdir.

Cengiz
31.08.2009, 10:33
Eğer birileri takımın ruhsuzluğunu rusyalardan görüp röpörtajlarında söylüyorsa olay gerçekten vahimdir.

dün gece için ruhsuzluk yoktu , beceriksizlik vardı

Erdal
31.08.2009, 10:33
Yahu Fatih sanki bu yokmuş yeni ortaya çıkmış bir durum gibi konuşma Allah aşkına...Malzeme bu...Bana göre bu malzeme ile de pekala helva yapılır...Yeter ki samimi olunsun...Samimi olan o beğenmediğin taraftarı mum gibi yönetir...

Adem Erdoğan
31.08.2009, 10:38
Hala mı taraftar?

yok taraftar baskısı, yok kombine almıyor, yok takıma destek olmuyor, bu zamana kadar böyle örtüldü yapılan yanlışlar şimdi çıkmış birileri hala bu sayfalarda taraftar diyor...

sorin
31.08.2009, 10:38
Erdal Abi dün geceki bilgiyi destekler birşey var mı yoksa o da mı şehir efsanesi oldu.

Recep Alkan
31.08.2009, 10:39
dün gece için ruhsuzluk yoktu , beceriksizlik vardı

Bunu 1 .hafta ruhsuzluk, 2. hafta beceriksizlik diye ayıramayız.

İnanç yok bu takımda o kadar.

Kimse şampiyonluğu bırakın galibiyete bile inanmıyor ???

Erdal
31.08.2009, 10:41
Erdal Abi dün geceki bilgiyi destekler birşey var mı yoksa o da mı şehir efsanesi oldu.

Valla bu gün iki transfer olur ise bu bir irade beyanıdır. Kalmak istiyorum yapacağım demektir. Olmaz ise bu da bir iradesizlik beyanıdır. Gönderin beni benim gideceğim demeye yüzüm yok demektir...Ben kalmak istiyorum diyemeyen yönetim ile istikrar falan aranmaz...Gelecek olan Mehmet Ali Yılmaz olsa bile ( ki benim için çekilmez bir şey) böyle....

OFLU
31.08.2009, 10:43
Taraftara laf edeni Allah koturum yapar.. O kadarda degil.. Fener,Gs 3 sene sampiyon olmasin bakalim darbe olmuyomu memlekette.. Bizim taraftar ne yapacak ki maddi manevi herbiseyden geriyiz genel taraftar profili olarak 3 istanbul takimindan. Buna ragmen disinden tirnagindan arttirip kombinesini hattini formasini aliyor ki az biraz kimildamaya baslamisti diye bu takim.
Neymis efendim Homurdaniyormus.. Senin patronun seni isini adam gibi yapmayinca ne yapar? Bu takimin patronuda taraftar ve artik icraat istiyor.. Homurdanmak az bile..

winner
31.08.2009, 10:43
Tony Sylva harikası bir gol yiyene kadar orta sahayı geçemedik hep Bursa geldi.
Golden sonra şoku atlatmak 10 dakika sürdü ve ilk yarı sonuna kadar bursa kendi sahasına çekildi ve üstün gibi gözüktük.
ilk yarıda Barış sağdan top getirmeye çalıştı, tek iş yapmaya çalışan oyuncu gibiydi.Ama devre arası çıktı.
Sol açık diye transfer edilen Gabriç sağ kanatta oynadı ve bu tüm maç sürdü.Sağ ayağıyla yaptığı rezalet ortalar bana sağ ayağıyla otobüse dahi binemeyeceği imajı verdi ama kabahat onda değil onu orada oynatanda...
İkinci yarıya istekli başladık ve 4 maç aradan sonra Colman'ı daha istekli gördük ama baskı pozisyona dönüşmedi,şutumuz dahi yokto o kadar kötü yani.
70'den sonra bursa yine oyuna ağırlığını koydu özellikle sonradan oyuna giren Volkan Şen ile net pozisyonlar buldular.Uzatmalarda Gökhan Ünal çaprazdan topu dışarı atarak golden sonraki maçtaki en net pozşsyonu gole çeviremedi.
Maç boyunca Broos'un yüzü kireç gibiydi.diytadin sanki antrenördü futbolculara bağıran çağıran ön tarafa doğru çıkan oydu.Hadi Broos'u çeviriyor diyeceğim aralarında bayağı bir mesafe vardı.
Ters giden bir şeyler var.İyi oynayan Barış'ın çıkartılması, Gabriç'in sağda oynatılma saçmalığı...Takım içinde ve teknik heyette denge ve yetki sorunu var, bir anlamda balans bozuk.Sol açık alınsın diye bağırıp alınan sol açığı sağda oynatmak ve solda Barış ve sonradan Engin'i oynatmak fikrini kim ortaya attı.Bana birileri Broos'u baltalıyor gibime geliyor.
Olağan şüpheliler belli, lig kaybedildi daha 4.haftadan bari önümüzdekiş sezonu şimdiden planlayarak kangren kesilip atılsın...

sorin
31.08.2009, 10:46
bank asyadan olsa bile bir sağbek bir forvet çok rahatlatır bizi ah başkan ahhhhhhhh...

Erdal
31.08.2009, 10:49
Çok samimi ve inanarak söylüyorum Trabzonspor'un öyle derin vizyon sahibi yöneticilere falan ihtiyacı yok...Sade basit ama komplekssiz, sahiden basit düşünen net,duru adamlara ihtiyacı var...Piyasa size vizyon yüklüyor zaten...Gökhan Gönül ü önce size getiriyor, Avea projesini size de getiriyor...Piyasa mecbur ediyor sizi...Yapmanız gereken tek şey samimi olmak...Net olmak...Açık olmak...

winner
31.08.2009, 10:53
Dün ferhat'ı çok beğendim, iyi para verilirse Cale satılabilir...

Ertan OKUMUŞ
31.08.2009, 10:55
Juninho geçin hemşerim bana bunları anlatmayın hala.O işini yapmadı, bu kötü yaptı.Sen yaptın mı?Hayır.O zaman gökhan ne kadar kabahatli ise, umut ne kadar suçlu ise sen de suçlusun.Kimseyi de suçlamaya hakkın yok.Sen de işini yapmadın tribün olarak.Fenerle gs ile kendini karşılaştıracak kadar güçlü olursan, onu da karşılaştırırız.Elinde imkân yokken senin 3 katın imkânı olanlarla bir tutma kendini.

Fatih kardeş bütün suç evsahibinin, yani hırsızın hiç kabahati yok öylemi??

Erdal
31.08.2009, 10:55
Hani bazen düşünüyorum biz sağ diye tutturmasaydık, bsın sağ bek diye tutturmasaydı, yönetimin çevresindekiler sağ bek diye tutturmasaydı yönetim sağ bek alırdı diyorum...Vallahi böyle düşünüyorumi...Kötü niyetli bir adam değilim ben...Ben böyle düşünüyorsam yanlışı taraftar yapıyor olamaz...

Erdal
31.08.2009, 10:58
Hani yanlış anlaşılmaya müsait bir cümle olacak ama tam anlatıyor meseleyi; Trabzonspor 1940 ların Türkiyesi gibi idare ediliyor...

Taraftar baldırı çıplak, genel kurul bize düşman hainler, eski dostlar hepsi bizi satan şerefsizler.....İnanın böyle okuyorum ben burdan...

Recep Alkan
31.08.2009, 10:58
YA taraftar isteğini, sevdiği renklerin açığını söylemezse, daha iyi olması için uyarıları yapmazsa ne farkımız kalır odundan anlamıyorum ki. Neden biz istedik bastırdık diye yapılmıyor???

O zaman mantık basit, yönetim kredi kartı dedi, kombine dedi, forma dedi, ısrarcı oldu bizde bundan almadık???

Bu mudur erdal abi !!!

winner
31.08.2009, 11:01
Her şey yönetimin tersine işliyor.Takımda ciddi gol ve forvet sıkıntısı varken, yeteneksiz ve kapasitesiz diye gönderdiğimiz eski forvetler her hafta gol şov yapıyor.Bu hafta da Emre Aygün,Ergin Keleş ve Mehmet Yılmaz gollerini attılar...

İskender
31.08.2009, 11:01
Erdal abi sana katılıyorum sonuna kadar, yanlız bu söylediklerini Sadri başkana mal edemiyorum,

Ne yazık ki etrafındakiler başkanın gözlerini kör etmiş,

Maça gelince sadece skoru takip ettim, beraberlik olunca özetinide izlemedim, sabah gazetenin spor sayfasınıda es geçtim...

gustavo_colman
31.08.2009, 11:03
alanzinho-yattara yoksa hiçbir şey yapamayız hele de gökhanı oynatıyorsa hoca varya nasibini alır benden oyle bir kadroyla çok zorlanırız maç tahminim 0-1 bu forvetlerle maç kazanılmaz
gökhanın sözleşmesi fesh edin bişi yapın gönderin şunu ya zaten transfer istemiyorum almayacaklarını biliyorum ve içimden bana düşen cümleleri kuruyorum :) böyle giderse kasımpasayı zor yeneriz orta sıralarda sıradan bir takım oluruz yineliyorum BU FORVETLERLE OLMAZ KARDEŞİM OLMAZ !!!

Paksoy
31.08.2009, 11:03
arkadaşlar dünkü maçdan foto gönderebilecek olan varmı çubuklu beyaz şort aşkına

cellchook
31.08.2009, 11:04
bu kanamalar bizde hep oldu ama biz hiçbir zaman tampon yapmayı öğrenemedik.

yıllarımız basit kararları alamamaktan heba oldu.

aynı senaryo devam ediyor.

bu demek değildir 3-5 maç daha yenileceğiz fakat ilk yenilgide kalacak kişileri kestirmek zor.

düne gelince bence bu kötü havaya rağmen olumlu bir futbol vardı,sadece bu kadar.

Erdal
31.08.2009, 11:05
Hani yönetici düz adam olsun diyorum ama biraz da tarih okusun...Sahiden kalmak istiyorlarsa...Ben emin değilim...Gerçekten kalmak istediklerinden emin değilim...Gerçekten kalmak isteyen irade koyar...Hiç bir şey yapamıyorsa çıkar üzüntüsünü gösterir...Ağır olacak ama olsun bundan sonra ağır konuşacağım

Savaştan kaçan oğluna şöyle seslenmişti Endülüslü bir Anne; Cephede erkekler gibi savaşmadın. Şimdi hiç değilse otur kadınlar gibi ağla....Hiç değilse onu göreyim...

Murat Erdem
31.08.2009, 11:06
Biz taraftar olarak Trabzonspor'un halısı olmuşuz !

Her pislik bizim altımıza süpürülüyor...

Biraz göz attım yazılanlara da, şu sahada ki rezaleti bile biz taraftara mal edenler olmuş.

Ben zerre kadar üzülmüyorum artık.

Çünkü şu yaşananlarda, kasıt var !

İhanet var !

Başka izah bulamıyorum.

Taraftarı Trabzonspor'dan soğutmak adına, özel gayret var.

agasaro
31.08.2009, 11:07
http://img38.imageshack.us/img38/4900/tscoku.jpg

Ey gidi eski günler ey... Bu sene takımımız geçen senekinden daha güçlü ama havası kaçmış.

gustavo_colman
31.08.2009, 11:07
Biz taraftar olarak Trabzonspor'un halısı olmuşuz !

Her pislik bizim altımıza süpürülüyor...

Biraz göz attım yazılanlara da, şu sahada ki rezaleti bile biz taraftara mal edenler olmuş.

Ben zerre kadar üzülmüyorum artık.

Çünkü şu yaşananlarda, kasıt var !

İhanet var !

Başka izah bulamıyorum.

Taraftarı Trabzonspor'dan soğutmak adına, özel gayret var.
evet ama başaramazlar 3 ayı beklemeden gitsinler bence ramazan ayında yararlı bir iş yapmış olurlar

OLCAY ÇAKIR
31.08.2009, 11:08
Bursa maçındaki TS,Manisa karşısındaki FB den daha ümit verici...

Bana güvenin.

Bursa maçında 1 puan almayı öğrendik..

1 puanlar önemlidir.

90.dk golüde yemedik.

Ve ben hocaya güveniyorum..

Metin hocanın eksikleri olduğunu düşünüyorum.
Şöyleki,teknik katkısı var veya yok,önemlide değil..
Ama özellikle yerel konularda mutlaka hocayla sohbetler etmeli..
Örnek;Tayfun'un taraftarlarla olan sorunu.
Özellikle sağbek oynatılması halen..Metinin kabahatidir bence...

Ayrıca;taraftar hazırlık maçlarında bile YUHALIYOR..

winner
31.08.2009, 11:10
Bu sezon gitti, en iyi hedef yine Avrupa Kupaları olur...Yönetimin artık kaybedeceği bir şey yok ama Trabzonspor'un geleceği kurtarılabilir.
Önümüzdeki sezon için Barış,Göksu,Ferhat,Eren,Mustafa Yumlu gibi oyuncuların üzerine takım kurulur,yabancılardan sadece Gabriç takımda tutulur,takımın başına da Ahmet Özen geçiririlir.Belki ilk sezon 10.oluruz ama sonra Trabzonsporun 10 senesini kurtarabilriiz.

İsmail Çavuşoğlu
31.08.2009, 11:10
Eğer yönetimdeki beceriksizlerin aklı taraftarımız kadar çalışsaydı şimdi bu durumlarda olmuyor olurduk.takımın eksikleri bas bas bağrıldı durdu fakat kulak asılmadı sanki başka takımın taraftarı eksiklerimizi söyledide yönetim ciddiye almadı.siz kimsiznizki bu taraftarı karşınıza alıyorsunuz? bugun varsınız yarın yoksunuz.gerçekten bu takıma taraftar kadar akıllı aptal olmayan yönetim lazım.
zira buralarda taraftarın aptallığından dahi bahsedildi.
şimdi belli oluyor kim akıllı kim aptal..

Semih
31.08.2009, 11:12
Bu takımın tek sorunu gol.

Kaptansız, yıldızsız çıktığımız müsabakada yine iyi futbol oynadık.

Kurşun mu döktürülür, iki transfer mi yapılır ne olur bilmiyorum.

Fakat aksiyon şart.

ismail tüfekçi
31.08.2009, 11:15
ben türübünleri hep eleştiririm hatta hiç beğenmem ancakkkk.ramazan günü oruçlu bir şekilde ofun herhangi bir köyünden maça giden aç susuz dudağı kurumuş bir delikanlıyı düşünün bağıracak çağıracak kısıtlı parasını maça verecek iftarda bir simit yiyecek sonra 8.9 futbolcunun nasıl kazanırız değilde nasıl kazanamayız diye uğraşmasını izleyecek takımdaki sabotajı görecek sonrada takımı destekleyecek yokbeeee homurtular takımı etkiliyormuş manisada homurtumu vardıda 70 dakikada başkan bile anladı futbolcuların niyetini çıban var çıban çok büyük

OLCAY ÇAKIR
31.08.2009, 11:17
Maç başladığında garip bir kadro vardı sahada..(ilk gözlemim)
Çok tuhafıma gitti..
Zaten maçın başında baskı da yedik..
Golüde..

Sonra dengeledik fena top yapmadık.
Golü bulduk..

Bursa anormal kapandı.
Kontraya döndü..

O garip kadro bile top oynamaya çalışıyor güçlü ve organize Bursa karşısında..
Öyle bakmak lazım.

Bu Bursa bence ligin en iyi takımlarından..
Çok sağlamlar.
Birkere hocaları ile yeni sezona devam edebilecek kadar da iyi yönetilip,iyi motive ediliyorlar taraftarlarınca..!

Ben Bursa maçının iki mağlubiyet ertesine denk gelmesinin gerçekleri görme adına engel olduğunu düşünüyorum..

Bursa maçı bu kaos ortamında iyi atlatıldı kanımca..

1 puanlar almayı öğrenebilirsek ne ala..

birde 90 da gol yememek..

Ertan OKUMUŞ
31.08.2009, 11:18
Erdal abi sana katılıyorum sonuna kadar, yanlız bu söylediklerini Sadri başkana mal edemiyorum,

Ne yazık ki etrafındakiler başkanın gözlerini kör etmiş,

ya böyle birşey mümkünmü sizce,daha önce efsane denilebilecek kadroyu kuran kişide Sadri başkan değilmi...yani az-çok anlıyor bu işten ben burda bir inat-çekişme hissediyorum...ama adına her ne derseniz deyin Umut-Gökhan ısrarı Ersun hocayı gönderdi,başkanıda gönderecek....
çok küçük hesaplar,basit konular dikkate alınmadığından kaç tane şampiyonluk kaçırdık..100.000 $ yüzünden Yusuf alınmadı-forvet alınmadı,Atay Aktuğ zamanı forvet alınmadı Şamp.Ligine girilemedi..vs.vs. saymakla bitmez...ama yemin ederim başta yöneticiler bu takımın şampiyon olmasını istemiyorlar,yoksa herkesin gördüğü sıkıntıları görüp önlem almamanın başka açıklaması olamaz...Bu iddiamı kanıtlamak için soruyorum size?yönetim son maçı kazanmamızı istiyormuydu?2.olmamızı istiyormuydu,futbolcular istiyormuydu...biz gazozuna bile olsa fenerle oynadığımız maçlar ayrı bir heyecan-çekişme içinde gecer,son fener maçını izleyen hangi taraftar hırsı-heyecanı gördü??

Erdal
31.08.2009, 11:20
Çıban varsa görecekler..Hayrettin bey görecek, Doktor bey görecek, İhsan bey görecek...Sabahtan akşama kadar kulüpteler diye övdük yeri geldi...Sabahtan akşama kadar kulüpte ve bunu göremiyorlarsa gidecekler....

Ben Nuri bey yönetimine bu kadar kızmadım. Sahiden bu kadar kzımadım. Çünkü tecrübesizler camiayı bilmezler bunlar gider yerine bilen birileri gelir toparlanır dedim...Yahu şimdi güya kulübü bilenler idare ediyor...Kimi bekleyeceğiz ki şimdi...Öyle olunca sinirim zirve yapıyor...

Ilelioglu
31.08.2009, 11:21
Arkada cok pozisyon veriyoruz, biraz daha dengeli oynamaliyiz...Fakat ileri uctaki elemanlar halen cok kötüler ve korkuyorum ki bu sezon sonuna kadar böyle gidecektir...:cool:

Erdal
31.08.2009, 11:22
Olcay abi, gidecekler....Kim demişti; bunlar muhalefet görmemiş diye...Bunlar muhalefet görmemiş abi...

S.DEMİRCİ
31.08.2009, 11:26
hoca en doğrusunu söyledi..
kadro bu...
iyi bir yattara geri dönmeden bu kadro düzelmez...

Tolunay Abdioğlu
31.08.2009, 11:26
Futbolcular diğer 2 maça göre daha istekliydi gerçekten.

Ben ilk yarıda gol yedikten sonra oynadığımız oyunu ikinci yarıya yansıtsaydık kesinlikle kazanırdık diye düşünüyorum.

Ayrıca Cale'nin yerine Ferhat'ın oynaması gerektiğini de görmüş olduk.

Erdal
31.08.2009, 11:30
Yaşlı, sorunlu ve kimsenin ( yani başkanın dostlarının) referans vermediği adam gol atıyor. Takım arkadaşları ona sarılıyor....

Genç gelecek vadeden ve başkanın dosları tarafından en iyi son vuruşçu olarak referans verilen ( ne hikmetse milli takıma almıyor onu bu dost) adam gol atamıyor. Diğeri de atamıyor...Her ikisi de iyi niyetli ama olmuyor...Üstelik saha içinde hem maddi hem manevi uyumsuzluk sergiliyorlar. Pozisyon almayı hala bilmiyorlar...Üstelik arkadaşlarını demoralize ediyorlar..."Kolej" i bozuyorlar yani....

OLCAY ÇAKIR
31.08.2009, 11:30
Yarın şu psikolojik sınırı bir aşalım hayırlısı ile...

Herşey yoluna girecektir.

Ben takıma ve hocaya güveniyorum..

Zırt pırt hoca değiştirenlerin sıkıntılarına benziyor bunlar..

Hallolur...

Murat Erdem
31.08.2009, 11:33
Alanzinho'nun 18 girmemesininde Broos'un payı nedir ?

Kulübedeki yönetimin tetikçisinin payı nedir ?

Aynı soru oyuncu değişiklikleri içinde geçerli.

Broos teorik olarak teknik direktör, ya pratik te ?

Metin Diyadin ve Ünal, fayda mı ? zarar mı ? yönetim bu isimleri pis işler için kullanıyor.

kurt2000
31.08.2009, 11:34
arkadaşlar futboldan anlayan gördüki artık kesinlikle takımın sistemine uymayan forvetler var .yarın yattara gelipde gabriç yerine geçicek. Ferhat önünde gabric , bence tayfun önünde yattara, defansta giray song çok iyiler , ortada selçuk ve colman onlerinde ceyhun orta alana her yere basan bir serkan iyidir. forvet işte orası sıkıntı. Hocam yap ceyhundan forvet ceyhunun yerine jikuzuyu oynat bari. hiç olmazsa adam hırslı basıyorv ve iyi top kullanıyor. kafa toplarınada hakim tam santrafor

CAFER ÖZER
31.08.2009, 11:35
Alanzinhoyu 18 lik kadroya bile almayan,
Sol kanat diye aldırdığı adamı sağkanatta Kullanan,
Sezon başlamış hala Trabzonsporu deneme tahtası gibi kullanan,Her hafta değişik kadro ile Oynayan,
Her maçta Tayfunu kurtarıcı diye sahaya süren,
Manisa maçında galibiyete ihtiyaç varken Caleyi Çıkartıp oyuna Ferhatı sokan,
Buna benzer bir çok hatayı yapan adamın Teknik direktör olduğu Trabzonsporu maçları hakkıda yorum yazmak bana saçma geliyor.
Trabzonspourda Şuan Teknik direktör ve Yönetim saçmalığı var başka bir sorun Yok.
En kötü teknik direktör gelse Geçen sezonki kadronun üstüne birşeyler katıp daha iyi oynatması gerekirken,Gün geçtikçe daha kötü oynuyoruz.
Geçen sezonki kadroda eksik mevkilere takviye yapması gereken Yönetim olması gerekirken,Hala geçen sezonda kalmış Geçen sezon sol kanat ihtiyacı var derken Bu sezon Golcü ve Sağbek ihtiyacı varken Sol kanata habire adam alan,Üstüne üstlük Canerin peşinde Koşan Yönetimin saçmalardan seçmelerini izliyoruz.
Daha 4.haftada liderden 8 puan fark yiyerek 4.haftada lige havlu atan bir takımın Yönetim ve Teknik adamın savunulacak yanı olduğunu zannetmiyorum.
"4.haftada lige havlu atan bir takımda Başkan olmasada Bu takım havlu atabilir.Başkana ve TEKNİK ADAMA gerek Yok" Sadri beyden Bu açıklamayı beklerdim açıkçası.

Erdal
31.08.2009, 11:36
Takıma ben de güveniyorum. Hoca ya daha çok güveniyorum. Başkan a güvenmiyorum. Hayrettin bey e güvenmiyorum. Doktor bey e güvenmiyorum. Samimyetsiz olduklarını buradan görebiliyorum...Bu kadar uzaktan görünüyor samimiyetsizlikleri...Ne demişti başkan Fatih konusunda kongrede;

"Burda Sadri var, Hayrettin var bunlar garip garip adamlar" Sahiden öyleymiş başkanım...Sahiden garip garip adamlarmışsınız...Allah affetsin sizi savunacağım diye çok kalp kırdım. Hoş kalp kırmayı Allah da affetmez ya...

toksoy61
31.08.2009, 11:36
Bir oyuncu hiç mi geliştirmez kendisini? Trilyonları alıyorsanız her zaman aynı hatalar yapılmaz. İnsan gider çalışır kendini geliştirir. Yeteneğiniz olmayabilir zaten belli de oluyor ama topçuyum diyen birinin de yapması gereken temel işler vardır.
Serkan 10 yıldır top oynuyor belki daha fazla. Orta atarken hareketlerine bakın ve topu gönderdiği yere bakın. Hep aynı hareketler ve aynı hatalar. 2 saatte topu durdurur ve içerde kim var kim yok umrumda değil sadece top benden gitsin, ceza sahası içine düşsen yeter biçiminde orta yapar. TOluse maçında sırf bu hatasından 3.golü yedik.
Umut a atılan her top sanki duvara çarpıyor gibi 2 metre geriye geliyor. Adam daha topu stop etmesinden haberi yok. İkili mücadelelerde, heleki hava topu mücadelelerinin tamamında rakibe faul yapar, bir tane adam gibi top alamaz. son vuruşları falan geçtim zaten.
Colman hala daha insanların içinden geçilemeyeceğini anlamıyor. her gelene çalım atmaya çalışıyor. çalım atacak yerde pas veriyor pas vereceği yerde çalım atmaya çalışıyor.
Şu beleşe aldığımız genç Ferhat Caleden daha iyi başlangıç yaptı. Helal olsun elamana. Calenin bize geldiğinden beri adam gibi ortasını görmedim.

Sağ bek dedik alınmadı buradaki eksikliğimiz ortada, forvet zaten farz gibi bir şey, orta sahada çok eleman görünüyor ama ön liberoda şunu kesin oynatırım diyeceğin adamın var mı? Ceyhun akşam fena değildi diğer maçlara göre ama çok tecrübesiz. Tjikuzu zaten ağır toplar gibi dönmesi 2 saati alıyor. gabriç için henüz erken ama hırsı ve mücadeleci yönü gayet iyi. bence iyi kumaşı var. ama bizim takımda yok olup gitmesinden korkarım.
yattara gibi bir elemanın varken alanzinho yu niye alırız bilmiyorum. şimdi 4 milyon euro verdiğimiz adam tribünde oturuyor yazık valla. Yattara zaten hep sakat ve hasta. zaten oynatsan yılda 2-3 maç anca adam gibi oynar.
offf bıktım hakikaten. daha maça falan gitmek istemiyorum. işkence böyle bir şeymiş demek. birde kombine aldık zamanında şimdi cezasını çekiyorum.

Yağızhan Sağnak
31.08.2009, 11:37
Neden 2.5M € verip; sol açık alıyoruz ve onu sağ tarafta oynatıyoruz?
Çünkü birileri cebini dolduracak.?

Sefa Murat Dokuz
31.08.2009, 11:37
Ersun Hoca'nın en azından standart 1 onbiri vardı.Her maç saatli bomba gibi çıkıyoruz.

OLCAY ÇAKIR
31.08.2009, 11:38
Mesela Gökhan,

Saçlar karmakarışık..

Ulan maça çıkıyorsun,show'a...

Saçını sakalını adam gibi traşını olsana..

Gösteri bu..

Bana saygın nerde?

Bu çocukların özel hayatına müdahale edemeyebilirsiniz ama o formanın içine giren adam gibi girecek..
Karşımıza tertemiz çıkacak..
Saçını uzatacak,sakalınıda uzatacak ama sersefil ve dağınık olmayacak..

Adam uykudan kalkmış,maça çıkmış havasında..

Diğer takımlarda adamlar jölesiz çıkmıyor..

Bunlar özgüvensiz,silik,bitik..

Benim topçum rakibi imajıyla silecek en başta...

Neden kızıyorum biliyormusunuz..
Önemli çünkü.
Adam salmış belliki..

Kulüpte psikolog varmı?

Erdal
Olcay abi, gidecekler...Taraftara baldırı çıplak muamelesi yapan herkes gitmeli...Gelmesin şampiyonluk...Ama Trabzonspor da üç beş "seçkinci" tarafından yönetilmesin...

winner
gabriç+alanzinho=Sercan Yıldırım

dün bir kez daha izledim, tam bir santrafor..çabuk,güçlü,ayağına hakim...

kurt2000
31.08.2009, 11:39
Alanzinhoyu 18 lik kadroya bile almayan,
Sol kanat diye aldırdığı adamı sağkanatta Kullanan,
Sezon başlamış hala Trabzonsporu deneme tahtası gibi kullanan,Her hafta değişik kadro ile Oynayan,
Her maçta Tayfunu kurtarıcı diye sahaya süren,
Manisa maçında galibiyete ihtiyaç varken Caleyi Çıkartıp oyuna Ferhatı sokan,
Buna benzer bir çok hatayı yapan adamın Teknik direktör olduğu Trabzonsporu maçları hakkıda yorum yazmak bana saçma geliyor.
Trabzonspourda Şuan Teknik direktör ve Yönetim saçmalığı var başka bir sorun Yok.
En kötü teknik direktör gelse Geçen sezonki kadronun üstüne birşeyler katıp daha iyi oynatması gerekirken,Gün geçtikçe daha kötü oynuyoruz.
Geçen sezonki kadroda eksik mevkilere takviye yapması gereken Yönetim olması gerekirken,Hala geçen sezonda kalmış Geçen sezon sol kanat ihtiyacı var derken Bu sezon Golcü ve Sağbek ihtiyacı varken Sol kanata habire adam alan,Üstüne üstlük Canerin peşinde Koşan Yönetimin saçmalardan seçmelerini izliyoruz.
Daha 4.haftada liderden 8 puan fark yiyerek 4.haftada lige havlu atan bir takımın Yönetim ve Teknik adamın savunulacak yanı olduğunu zannetmiyorum.
"4.haftada lige havlu atan bir takımda Başkan olmasada Bu takım havlu atabilir.Başkana ve TEKNİK ADAMA gerek Yok" Sadri beyden Bu açıklamayı beklerdim açıkçası.

işte budur. bu gibi soylemler bizi bu hale düşürdü. bizde ayakta duramayan adamlar sahada koşamayan adamlar diğer takımlarda çatır çutur oynuyorsa isaac gibi ergin gibi ali güzeldal gibi artık bu takımın en büyük düşmanın kendisi , bilinçsiz taraftar olduğunu bilmesi gerekir.

HATASINI GÖREMEYENİN DÜZELTME ŞANSI YOKTUR.
malesef insan yönetme sanatını bilemiyor trabzonlu malesef bundan kaybediyor hep, kendi gibi sanıyor herkesi tayfuna yapılan eziyet colman a yapılsa 2. maça çıkamaz işte bizim insanımız unutuyor ama el oğlu unutmaz. bu sedepten dolayı trabzon

1- insan yönetemiyor
2- beklenti yönetemiyor
3- fikir üretemiyor....

OLCAY ÇAKIR
31.08.2009, 11:39
Bir açıklama;

Şu sola alınan adamın sağda oynaması meselesi..

İhtiyaca göre,rakibin durumuna göre sağdaki sola,soldaki sağa pekala geçebilir.

Bunda sıkıntı yokki..

OLCAY ÇAKIR
31.08.2009, 11:40
Murat,bu tetikçi hiç olmamış..
Alanzinho'nun 18 girmemesininde Broos'un payı nedir ?

Kulübedeki yönetimin tetikçisinin payı nedir ?

Aynı soru oyuncu değişiklikleri içinde geçerli.

Broos teorik olarak teknik direktör, ya pratik te ?

Metin Diyadin ve Ünal, fayda mı ? zarar mı ? yönetim bu isimleri pis işler için kullanıyor.

Sefa Murat Dokuz
31.08.2009, 11:42
Bir açıklama;

Bunda sıkıntı yokki..

Zaten bize gelmeden bir gece önce izlediğim maçta sağ kanatta oynadı gabric avrupa maçında.

Erdal
Psikolog yönetimdir. Yönetimin icraatlarıdır...Bakar futbolcu...Bu takıma sap bek almayan yönetim için şampiyonluk çok da önemli değil der. Anlar futbolcu...Sezer...Futbolcular anladı ki yönetim "vaziyeti idare etmeye" çalışıyor...Onlar da sahada vaziyeti idare ediyorlar...

winner
Bir açıklama;

Bunda sıkıntı yokki..

manisa maçında da oyunda kaldığı sürece yine aynı mevkki de oynadı.sol açığım yok diye bağırıp, sonra alınan adamı sağda oynatıp, olmayan sol açığı solda oynatmak böyle izah edilemez.İhtiyaç ne, rakibin durumu ne ki sağda oynadı, anlamadım ben açıklarsanız...

S.DEMİRCİ
31.08.2009, 11:43
bende takıldım..
alanzinhoyu 18 kişilik kadroya almamak ne demek?
bu adam problemli bir adam değilki..
akıllandırmaya çalışıyorsun..
kimin fikriydi bu?

Samet KILIÇ
neden saçların beyazlamış arkadaş
sanada TRABZON gibi çektiren mi var
görüyorum ki hergün meyhanedesin
GÖKHANLA UMUT GİBİ forvetin mi var

yıllardır soruyorum bu soruyu kendime
DEFANSI YIPRATAN FORVETİ nereden bulduk...

OLCAY ÇAKIR
Gelen mutlaka gider Erdal..

Nasıl geldiklerini anımsamak gerekiyor..
Nedenmi?

Yerlerine gelecekleri,o yöntemlerle getirmeyelim diye..

Taraftara baldırı çıplak muamalesi kimsenin haddine değil.
Bunlarda öyle davranmıyor..

Herkes,kendi seviyesini belirler.
Yönetimde,hocada,taraftarda...
Yani ekilen biçilir.

Yarın psikoljik sınır aşılır,düzen kurulur..

Gelen gider..

Mesele yeni geleni çağırma yöntemimizin sakatlığında...

Şımartmamak,kahramanlaştırmamak en önemli koşul olmalı...
Olcay abi, gidecekler...Taraftara baldırı çıplak muamelesi yapan herkes gitmeli...Gelmesin şampiyonluk...Ama Trabzonspor da üç beş "seçkinci" tarafından yönetilmesin...

S.DEMİRCİ
31.08.2009, 11:44
ortada bir yönetim olduğunu zannetmiyorum...
olsaydı bu sonuçlardan sonra ortada olmaları gerekirdi.

Erdal
31.08.2009, 11:45
Artık kendilerine de güvenmiyorlar...3 haftadır böyle bu...Yapabileceklerini de yapamıyorlar..Çünkü iyi bir takım olmadıklarını düşünüyorlar...Çünkü taraftar nasıl bu takımın eksikleri var diye düşünüyorsa sahadaki de aynısının düşünüyor. Aklın yolu bir...Gidin sorun bu gün Yattara'ya ne lazım bu takıma diye sorun...Eminim "kimi keseceksin" demeyecektir. Eminim "Yadırgıyoruz ama çok da yadırgamıyoruz" gibi komikleşmeyecektir...

Muhammed
31.08.2009, 11:45
Dün ligtv bağlatmıştım. 9 ay taahhütlü olarak Aylık 50 liradan gitti 450 lira :)

Yağızhan Sağnak
31.08.2009, 11:46
Dün ligtv bağlatmıştım. 9 ay taahhütlü olarak Aylık 50 liradan gitti 450 lira :)
Millet kombineleri satabilmek için,ağaçlara kağıt asıyor..
Maraton kombine:400 tl
kredi kartına taksit yapılır..

S.DEMİRCİ
31.08.2009, 11:47
ayrıca bu takımın sahadada yöneten yok...

Erdal
31.08.2009, 11:48
Eyvallah Olcay abi...Kahraman, kurtarıcı değil sıradan basit adamlar istiyorum. Olmasın vizyonu falan...Trabzonspor ne kadar istemese bile piyasa veriyor ona o vizyonu...Yahu Trabzoncell bizim fikrimiz falan değildi.. .Elde bu kitle varken piyasa seni vizyonsuz bırakmaz...Sadece samimi adam istiyorum...Sadece samimi olsun...

OLCAY ÇAKIR
31.08.2009, 11:49
Futbolcu parasına bakar Erdal.
Bu kadar derinlemesine bakmaz.
Sağbekden çıkarımda bulunabilecek bir topçumuz olduğunu sanmıyorum.
Bu kadar derin topçularımız varsa ne mutlu bize,ibreyi bir yönetim değişikliği ile yükseltiriz desene..

Bu herifler hazırlık dönemini iyi geçirdiler.
Lig başkadır.
Bunu yaşıyorlar..
Hepsi bu..

Bunu yakın süreçte FB de yaşayacak.

Psikolog yönetimdir. Yönetimin icraatlarıdır...Bakar futbolcu...Bu takıma sap bek almayan yönetim için şampiyonluk çok da önemli değil der. Anlar futbolcu...Sezer...Futbolcular anladı ki yönetim "vaziyeti idare etmeye" çalışıyor...Onlar da sahada vaziyeti idare ediyorlar...

Semih
31.08.2009, 11:51
Erdal Abi, bence kıvranan midene, yanan alnına yenik düşerek yazıyorsun bunları.

Vizyonsuz yönetim istemiyorsun aslında.

Piyasa ne kadar vizyon sahibi yaparsa yapsın, piyasayı da yönetecek bir vizyon gerek.

Sözlerin Hacıosmanoğlu'na işaret ediyor.

Ama onu sen de istemiyorsun.
Eminim.

Sıkıntına hakim olamadan yazıyorsun.

Ali İhsan
Vallahi billahi bu maçtan sonra beraberliğe sevindim. Ne bu takım anca bu puanı alırdı dedim, ne Bursa iyi takımdı dedim. Sadece şu olay bence çok önemli bu takım iç sahada yenilmemeli, hatta hiç yenilmemeli. Diyarbakır, Manisa ve içerdeki Toulouse maçlarında yenilgi yerine beraberlik almış olsaydık şu an takıma herhangi bir güven kaybım olmazdı. Bu takım geçen sene ilk yarı yenilmemeyi biliyordu. Sonra ne olduysa kolayca yenilebilen bir takıma dönüştük ve o hava bizden asla gitmedi.

Umarım bu maç yenilmemeyi öğrenme adına bize bir direnç getirir... Daum'lu fb ve coşmuş gsyi görünce bu takımla şampiyon olamayız diyorum ama takımıma sevgim ve desteğim bitmeyecek... Bence yine 3.lük gibi bir hedefe kendimizi alıştırmaya başlamamız lazım... Yoksa yine herşey yıkılacak o şu bu gidecek gelecek...

Erdal
Yanılıyorsun Olcay abi...İnan bana yanılıyorsun...Öyle bir bakar ki..Sağ bek almamanın " vaziyeti idare edelim" demek olduğunu bilir...İnan bana o da vaziyeti idare eder...Anlarım ben vallahi anlarım :)

Rasim YILMAZ
31.08.2009, 11:52
ayrıca bu takımın sahadada yöneten yok...

Hiç katılmıyorum:) Sorunun büyük kısmıda bu , Takımın 3 tane teknik direktörü var...
Metin Hoca'ya gerçekten çok güvenmiştim.. O köprüyü kuracaktı.. Ama olmadı olamadı:)

Erdal Ağabey , gidecekler gitmesine de ; Nuri Bey'i gönderirken , tutunacak taze ,yıpranmamış , telaş yapmamış bir aday vardı...

Ya şimdi? Trabzonspor sahipsiz kalmaz mı? Kalır öylede bir kalır ki...

Yılana sarılmamak lazım...

S.DEMİRCİ
31.08.2009, 11:53
Hiç katılmıyorum:) Sorunun büyük kısmıda bu , Takımın 3 tane teknik direktörü var...
Metin Hoca'ya gerçekten çok güvenmiştim.. O köprüyü kuracaktı.. Ama olmadı olamadı:)

Erdal Ağabey , gidecekler gitmesine de ; Nuri Bey'i gönderirken , tutunacak taze ,yıpranmamış , telaş yapmamış bir aday vardı...

Ya şimdi? Trabzonspor sahipsiz kalmaz mı? Kalır öylede bir kalır ki...
saha içinde takım kötü giderken sorumluluk alabilecek oyuncudan bahsediyorum..

Rasim YILMAZ
31.08.2009, 11:55
saha içinde takım kötü giderken sorumluluk alabilecek oyuncudan bahsediyorum..

Sana özürlerimi iletip , Fatih Tekke'yi bir daha anıyorum sayende:)

OLCAY ÇAKIR
31.08.2009, 11:56
Hocamızın kadroda anormal değişikliklerden vazgeçmesi gerekiyor.

Allah için uzun vadede herkesin hazır olması çok önemli..

Karşılaştırıyorum;

Ersun hoca hiç değiştirmedi.Hazır tutmadı yedekleri....
Olmadı,sezonun son çeyreği düştü..

Bross hoca sürekli değiştiriyor,müthiş puan kaybı oldu..
Sezon sonuna diri bir kadro ile gidebiliriz...

Umarım BROSS bizden iyi biliyordur..
Ben hocaya güveniyorum..

Uzun vadede kazanımlarımızın fazla olacağını düşünüyorum...

İyi diye lanse edilen takımların aldığı puanlar gerçekçi değil.

Biraz lig ilerlesin hele...

TheCrow
Ersun Hoca'nın en azından standart 1 onbiri vardı.Her maç saatli bomba gibi çıkıyoruz.

İkisinin arasını bulmak lazım. Hocanın da zamana ihtiyacı var. Bizim zamanımız yok ama hocanın da takımı şekillendirmesi için zamana ihtiyacı var.

Tek bir forvet transferi bize yeter, devre arasında da sağbek alınırsa her şey daha güzel olur.

karatasof
Üzmeyin kendinizi bu kadar arkadaşlar.
Bakın bu hafta Başkan'ın kankisi Fatih Terim sayesinde huzurlu bir hafta sonu geçireceğiz.
TS'un maçı yok,Stres yok,sıkıntı yok!
Sağolasın Başkan.
Sağolasın Terim.

Erdal
31.08.2009, 11:57
Semih, sözlerimi yanlış anlamışsın. İbrahim bey in Trabzonspor a başkan olmaması lazım. Ama şu önemli; Adam ben başkan olmak istiyorum diyor. Varım diyor...Bu önemli...Çünkü artık yalvra yakar başkan olmuş adamlar istemiyorum...En ufak bir sıkıntıda ne işim var benim burda bodrumda ne güzel gül gibi geçinip gidiyordum demesini istemiyorum Trabzonspor başkanının....

S.DEMİRCİ
31.08.2009, 11:58

Karşılaştırıyorum;

Ben hocaya güveniyorum..

puan farkı 8 ..
o takımlar öyle veya böyle kazanıyor..
biz düzelemeden ligden kopacağız..
ayrıca iyi bir takım değiliz..
bu takım şampiyonluğa oynayamaz...
eksiksiz tek bölgesi yok?

a f s
31.08.2009, 12:00
BMN'de maç yorumlarını okumak büyük keyif. Tespitler, yorumlar, farklı bakış açılarını okumak büyük keyif benim için. Çoğu düşüncemi ve tespitimi artık bu işin üstadı olmuşlar öyle güzel dile getiriyor ki, tekrar yazmak bana abes geliyor.

Vaktinizi çalmayacaksam maçla ilgili görüşlerimi paylaşmak istiyorum.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2521-5P9Y8F9P.jpg

Kadrodaki değişiklik cesurca ve olması gereken bir hareketti. Teknik direktör aynı malzemeden farklı kadrolar çıkarabilmeli. Saha kenarında duran sahadakinin başarısını isteyecek görev kendine geldiğinde de en iyisini yapacak.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2521-9T6X9Z3E.jpg
Ferhat'ın bir kaç maçını daha izleme şansım olmuştu. Çok yerinde bir transfer ve dün çok iyiydi. Cale geçen seneki formundan uzak kalınca Ferhat gibi ileriye daha rahat çıkabilen bir sol bekimiz olması çok güzel bir şey. İlk onbirde sürekli olmasını istediğim futbolculardan biri.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2521-7E8K3P1W.jpg
Selçuk her zamanki gibi çalışkan ve üretkendi.
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2521-5N2Y1X5K.jpg
Colman beni şaşırtan isim oldu. Diğer maçlarda kaçak oynayan Arjantinli bu maçta tam da ondan beklenen görevleri yerine getirdi. Bu maçtaki gibi oynayacaksa oynamalı bundan önceki maçlardaki gibi saman alevi gibi parlayacaksa arada yedek kalacağını bilmeli.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2521-7D4O6Y7A.jpg

Tjikuzu yüzünden orta sahamız el freni çekik gibi oynuyor, top kesme görevlerinin hiçbiri yerine getiremiyordu. Ceyhun mevkisinde nasıl verimli oynanırmış bunu gösterdi dün akşam. Aradaki bağlantıyı sağlaması, atakları karşılaması yardımlaşması süperdi.

Oyundan alınması gereken Gabriç ti. Engin hakemle değil, topla oynamayı tercih edip biraz daha ciddi olması lazım. Barış nihayet kendini bulmaya başladı. Song kaçırdığı goldeki hırsı yeter, gol pozisyonun dışında hatasız oynadı. Giray istekli ve gayretli fakat ayağa top yaparak derin toplar ve kanatlarla çıkma yerine uzun toplarla yaptığı şişirmeler sırıtmaya başladı.

Genel olarak stoperlerin oyun kurmasına karşıyım. Şöyle ki mmaç içerisinde bir kaç pozisyon bindirme ileri çıkma yapabilirsin fakat forveti topla buluşturma, gol pozisyonuna girme görevi orta saha oyuncularının görevi. Oyun içinde böylesine kapanan bir takıma karşı ayağa top yaparken bilinçsiz ileri doldurmalar bize bir şey kazandırmıyor.

Takım bir ara öyle güzel ve hızlı pas trafiği yaptı ki bunu neden daha önce yapmadılar demekten kendimizi alamadık.

Sadece kendimize bakarsak yanılgılara düşeriz.

Ben de hocamıza ve takımımıza güveniyorum.

İlk haftalardan puan farkının bu kadar olması hiç iyi değil fakat lig uzun bir maraton ve doğrularda ısrar edip yanlışlarımızdan arınıp yolumuza devam etmeliyiz.

Rasim YILMAZ
31.08.2009, 12:01

Karşılaştırıyorum;

Ben hocaya güveniyorum..

Lig istemesekte ilerleyecek Olcay Ağabey:)
Ama bu fark kapanmayacak gerçekten..
Hedef değişikliğine gfitmek zorunda kaldık... Mesela bu sene ne yapıp edip kazanmalıyız Fortis'i :)

Psikolog konusuna da katılıyorum. Abdullah Avcı kendi imzasından önce psikoloğa attırıyor imzayı:)

Birde Broos'un kafasının rahat olması lazım.. Kendimizi bir yerine koyalım? Empati mi diyorlar dı? Alttan üstten sıkışmış durumda... Adamı feraha çıkarmak lazım... Ünal ve Metin aşısı tutmadı...

S.DEMİRCİ
31.08.2009, 12:01
bu kadar dirençsiz bir ortasahada tikuzuyu yedek oturtamazsın..

Akın NAZİFOĞLU
31.08.2009, 12:02
"küçük olsun bizim olsun"cular kıs kıs nasılda keyifle gülüyorlardır şimdi.
takımın dahada büyümesi için birileri k.çlarını yırtarken bunlar işleri tam tersine çevirmek için ellerinden geleni yaptılar.eserleriyle övünebilirler.aferin size.
şimdi yönetim istifa etse ve bu saman altından su yürüten tayfaya gelin siz yönetin deseler hemen kaçacak delik ararlar.çünkü onlar yapmaktan değil yıkmaktan zevk alırlar.

gumushaneli_29
31.08.2009, 12:02
Bu forvetler Karadenizsporda bile oynayamaz...Gökhan efendi ile olacak iş değil...ama ocak ayına kadar mecbur bunlarla devam...yönetim çok vurdum duymaz oldu...böylece sonucuna katlanır...bizi üzmeye devam eder...yönetim istifa etmeli

sorin
31.08.2009, 12:03
transferde bi hareketlilik yok mu

Muhammed
31.08.2009, 12:04
http://www.africafoot.com/pics/entraineurs/vahid_hallilhodzic/vahid_halilhodzic%20.JPG

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_xw_drogba_halilhodzic01.jpg

Vahid Halilhodzic diye ağladık o kadar bu adam gelseydi yönetimin hakkından gelirdi.

Erdal
31.08.2009, 12:06
Akın Nazifoğlu, Nasıl yani takım dışarıdan sabote mi ediliyor? Kulübü büyütmek isteyenler mevcut yönetim. Küçük olsun bizim olsuncular muhalefet doğru mu anladım? İyi ama bu yönetim iş başına darbe ile falan mı geldi? Kulübü büyütme iddiasındaki bir yönetim "küçük olsun bizim olsun" diyecek kadar küçük kafalı adamların manüplasyonlarını önleyememiyorsa nasıl büyütecek kulübü?

Miraç Atalay Çiftçi
31.08.2009, 12:07
http://www.africafoot.com/pics/entraineurs/vahid_hallilhodzic/vahid_halilhodzic%20.JPG

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_xw_drogba_halilhodzic01.jpg

Vahid Halilhodzic diye ağladık o kadar bu adam gelseydi yönetimin hakkından gelirdi.

İşte buna katılıyorum.
Defans oynatıyor diye eleştiriliyordu ama takım oyununu en iyi bilenlerden.

Erdal
31.08.2009, 12:08
Yani bütün olan bitenden forvet ve sağ bek isteriz diyenler mi sorumlu? Yoksa yönetime yeni borçalnma yetkisi vermeyen genel kurul mu? Bu yönetimi işbaşına getiren üstelik büyük çoğunlukla getiren aynı genel kurul değil mi?...Hayali düşmanlarla savaşa devam sanırım...Bir ara da öz evlatçılarımız vardı hayali düşman....

Ilelioglu
31.08.2009, 12:09
İşte buna katılıyorum.
Defans oynatıyor diye eleştiriliyordu ama takım oyununu en iyi bilenlerden.

Ziya Dogan gelseydi nasil olurdu acaba?...

gumushaneli_29
31.08.2009, 12:10
Vahit Halilhodziç yönetime resti çeker rezil ederdi...süper adam kesinlikle olmalıydı...ama hugo bross da kötü hoca değil...biraz zaman ...sen adamın dediği transferleri yapmadınki..forvet almadınki forvet olsaydı şu an uefa ya girmiştik ligde 10 puanımız vardı

Rasim YILMAZ
31.08.2009, 12:11
Ziya Dogan gelseydi nasil olurdu acaba?...

Niye sordun ki?
2 kere bunu bizzat yaşamadın mı?
:)

Ilelioglu
31.08.2009, 12:12
Vahit Halilhodziç yönetime resti çeker rezil ederdi...süper adam kesinlikle olmalıydı...ama hugo bross da kötü hoca değil...biraz zaman ...sen adamın dediği transferleri yapmadınki..forvet almadınki forvet olsaydı şu an uefa ya girmiştik ligde 10 puanımız vardı

Hacisalihoglu: 5 tane Forvetimiz var....halen unutamiyorum

Erdal
Şimdi aranızda şunu diyebilen var mı? Yönetimimiz yaptığı hatalardan ders alacaktır. Dolayısıyla aynı hataları bir daha yapmayacaktır. İstikrar bunun için istenir. Sahiden hatalardan ders alabileceklerini düşünen var mı?...Adamlar hata yaptıklarını düşünmüyor ki..Şimdi kim küçültüyor kim büyütüyor anlamadım ben...

Muhammed
Vahid Halilodzic zamanında Fenerbahçe'nin en iyi zamanı bizim ise ligde kötü gittiğimiz zamanda Kadıköy'de elimizden zor kurtulmuşlardı takımda bir disiplin vardı. Ufukhan bile nasıl oynuyordu. Bu takıma demir yumruk bir hoca getirsinler.

OLCAY ÇAKIR
31.08.2009, 12:13
Afs güzel tespitler dostum..

Bir bakış açısıda şu ;

Şampiyonluk gerekmiyor..Olsa başım üstüne..

Ama şartlamayın kendinizi Allah aşkına..

Önemli olan sürekli yukarda olmaktır..

Bir bakıvermişsiniz,olmuşsunuz...

Bizim gerçeğimiz budur..

Muhammed
31.08.2009, 12:14
Ersun Yanal bu kadronun 4-5 kişi eksik haliyle rakipleri döve döve yeniyordu. Ben bir takımın sonuçları kötü ise hocaya bakarım. İstemişte yönetim forvet almamış. Sanki takım çok iyide forveti kaldı. Ne oynadığımızı ben şahsen bilmiyorum.

Ilelioglu
31.08.2009, 12:14
Niye sordun ki?
2 kere bunu bizzat yaşamadın mı?
:)

Onun elinde bukadar iyi bir kadro yoktu ama yinede kolay kolay kaybetmiyordu...Mesela o olsaydi Diyarbakir, Toulouse ve Manisa maclarini kaybetmezdik bence...;)

Elinde Faih'li kadro oldugunda basarili olmustu üstelik Sampiyonlugu kacirmistik...:cool: