PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 4. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 1 Bursaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16

outlaws61
31.08.2009, 00:16
dostum gökhan ve boyd ne alaka boyd iddaa ediyorum gelirse Türkiye yi sallar bu kadarda eminim.

kardeşim ben onu demek istemiyorum iyi oyuncu olabilir ama ne hikmetse bize gelen adam değişiyo yav hani istediği kadar gol atsın avrupada bıze gelince bi baska oluyolar..

Alihan Ertürk
valla ben de mahalledeki arkadaşlardan amerikalı bi forvet almışız diye duydum. bi de tarif ettiler. hayvan gibiymiş adam cüsseli yani. dedim zenci mi? olabilir dediler. ben hiç bişe anlamadım bu işten. bi de
Kris Boyd youtube videolarına baktım. yorum yapanlar welcome trabzon diye yazılar yazıyorlar.
kafam iyice kARIŞtı..

O Amerikalı basketbol takımına alındı ;)

hüseyin1975
Alanzinho ve yattara neden tribündeydi?

Sahadan maci takip etmek zormus.
Tribünden daha rahat izleyebiliyorlarmis:(

Şenol Altunsoy
valla ben de mahalledeki arkadaşlardan amerikalı bi forvet almışız diye duydum. bi de tarif ettiler. hayvan gibiymiş adam cüsseli yani. dedim zenci mi? olabilir dediler. ben hiç bişe anlamadım bu işten. bi de
Kris Boyd youtube videolarına baktım. yorum yapanlar welcome trabzon diye yazılar yazıyorlar.
kafam iyice kARIŞtı..

Basketbolcu o amerikalı

msukas
5 milyon avro ver türbünde oturt yok böyle bişey mantığım almıyor

Murathan
31.08.2009, 00:17
@Murathan Deniz,

Senin keyfin çok yerinde galiba. Her şeye kahkaha atıyorsun da!
Evet , abicim yerinde hatta çok yerinde herkes artık gerçekleri görüyordur ...

Bekir
yaa bumu gol makinesi bırakın abi yaaaaa gol makinesi al said klübünde var yattarayla kafa kafa vermek istediler ama kabul etmedi başkan
Al saad kulubundeki adam Gol makinesi falan degil hatta golcü pozisyonunda da oynamıyor...
Yattaradan iyi oldugu da söylenemez...

mkmsas
Takımda sol kanat oyuncusu yok deyip, takıma Gabriç'i aldırıp, adamı 10.dakikada sağ kanada gönderip maçın 70 dakikası orada oynatmak nasıl bir mantıktır? Maçta düşündüm, halen düşünüyorum, çözemedim bir türlü..

Oyuncu değişikliklikleri tam bir felaket..

Selçuk, Colman ile birlikte bütün önemli hücum aksiyonlarını başlatan iki kişiden biriydi ve resmen cezalandırıldı..

Serkan-Tayfun, Tayfun için Avni Aker'e çıkmak bir azap halini almışken ne anlamı vardı.. 60.dakikadan sonra düşen orta saha direncini artırmak için Tjikuzu pekala oyuna alınabilirdi..

Engin bu takımdaki en iyi günlerini geride bıraktı bence.. Yattara'nın iyileşmesi ve Alanzinho'nun sürekli 18 dışında kalamayacağı,Zafer'in iyileşeceği gerçeklerinin tümü ile 18 dışında kalacağı günler gelecek diye düşünüyorum..

Forvetlerimiz yetersiz, değinmeye gerek yok... Maalesef alternatifleri de yok.. Çok büyük bir yönetim yanlışı her maç yüzümüze tokat gibi iniyor..

Ceyhun'u beğenmiyorum.. Forumda futbol bilgisine güvendiğimiz ve çok beğenen arkadaşlar var, inşallah yanılırım ama orta saha oyuncusu olarak şu an çok yetersiz geliyor bana..

Ferhat iyi olacak, hakeza Giray'da öyle..

Zafer'i bekliyorum.. İnşallah ümit milli performansını öteye taşır ve sezon başında ummadığımız bir kazancımız olur..

Bu değişiklikleri Broos yapıyorsa, takımın fizik kondisyonuna bakarak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz.. Bu hoca ligin sonunu göremez..

Cafer Bulur
Bende yazında cevaplanıcak bir yer bulamıyorum...
Huseyinle şampiyonluga oynayamayız diyenler,Huseyin gidince kesin şampiyonuz mu dediler??
Ya da Sen mi lafı oraya çektin...
Bir futbolcunun gitmesiyle şampiyonluga oynucaz peh,bi de o futbolcunun yerine gelen adam ondan iyi olsa...
Hayir öyle demediler,tjikuzu hüseyinden birkac gömlek üstün dediler ve hüseyin gitti diye ciftetelli oynadilar.

Demek istedigim de bir oyuncunun gitmesi veya gelmesi ile sampiyon olunamayacagidir...

Adem Köse
Gökhan belki istisna ama son dakikada ya Thomas Jun, ya da Musampa transferlerine benzer fiyaskolar yaşayabiliriz...

Ya da Alanzinho+Yattara katara 12milyon euro ya , Cale Hoffenhaim a 4 miilyon euro ya imza attı. Fatih Tekke + Mehmet Batdal + Serkan Sahin + Caner + Atiba Trabzonsporda :D diye duysak şaha kaldırırız herhalde yönetimi:D

Hamza Öztürk
bu isin icinde büyü var kimse baska bisey demesin resmen lanetlenmisiz bikere
messi gelse bisey yapamaz bizde

Mehmet Sarigül
Onur , bu günkü maçta hiç sırıtmazdı . O da en fazla 1 gol yerdi mesela . 1 sezon boyunca antremanda ve maçta izlediği Sylva'nın pek çok olumlu yanınıda kaleci karakterine katmıştır .

Onur'a şans verilmeli , acilen .

Formada adalet varsa , gelecek hafta kelaci kazağını Onur giymeli . Türk futboluna zarar veriyoruz , yeter. Bu adam ümit milli kaleci .

Türk futboluna zarari senin gibi yorum yapanlar veriyor,...hem Onur'a zarar veriyorsun, hemde Silva'ya.
Maci izlemesem,...Trabzonspor'un maclarini izlemesem, Silva kötü bir mac cikardi diyecegim.
Hatayi kalecide arayacagina, cezasahasina sisirilen bir topa müdahale edemeyen defans oyunculara bir bak, özellikle Song'a...

Murathan
31.08.2009, 00:18
Aslında her şeyin tam zamanı ya neyse ...

antagonist
Evet , abicim yerinde hatta çok yerinde herkes artık gerçekleri görüyordur ...

Sen olmasan kimse gerçekleri göremeyecekti ,sağol...

Ekleme: Başlıkla ilgisiz mesajlar silinecektir...

izzet
Transfer yaplimayacagina göre bu konuyu mevcut kadro yapimizda cözmemiz gerek olacak:

Sylva ve Song iyi ve kötü arasi bir kadro ciziyorlar, cok istikrarsizlar, bazen kritik müdahele bazen basit hata yapiyorlar...Konsentrasyon eksikligi mi kondüsyon düsüklügümü bilmiyorum ve anlamiyorum acikcasi....

Bugünki macta gördükki ne Tayfun ne de Serkan Sagbek mevkiisi icin yeterli degiller, bu alana transfer yapilmamasi bence büyük kayip....

Ferhat bugün Calenin eksikligini hissetirmedi, aksine hücuma destek oldu, ve gayet basariliydi...

Orta alani aciklamaya gerek yok, bildik futbolcular, ve bu sezon icin bildik performanslar

Gabrici acikcasi begendim, ancak adapte olamamis takima tam anlamiyla, son hamleleri yerini bulmuyordu, ümitliyim...

baris bugün gayet aktif ve topu öne tasiyabilen nadir isimlerdendi, biraz daha sakin olmasi lazim...

Forvette Gökhan icin denilecek söz bulamiyorum, son maclara nazaran daha haraketli idi, ama ne istek olarak ne beceri olarak tatmin olmadim...

Umut ise tamamen yipranmis, yine bildik görünümde ama iyice gerilmis oldugunu düsünüyorum...

Takima transfer edilmeyen ücüncü alternatif forvetin umut ve gökhan icin dezavantaj oldugunu düsünüyorum, yiprana yipranada siz ödiyeceksiniz bu yalnisin hesabini....

ne yazikki Alanzinho gibi, sikismis maclarda pozisyon üreten bir futbolcuyu tribüne yollamaya cesaret eden Broos bugün Hasani 18e dahil etme cesaretini gösteremedi, 2 forvetle birakin sezona girmeyi, maca girmeyi bile kabul edemiyorum...

ersanozcan61
Bende yazında cevaplanıcak bir yer bulamıyorum...
Huseyinle şampiyonluga oynayamayız diyenler,Huseyin gidince kesin şampiyonuz mu dediler??
Ya da Sen mi lafı oraya çektin...
Bir futbolcunun gitmesiyle şampiyonluga oynucaz peh,bi de o futbolcunun yerine gelen adam ondan iyi olsa...

Hüseyin i nerdeyse döverek yolladık bu takımdan....şimdi bakıyorumda Hüseyin e yine üzerine düşen vasifeyi yapmakta adamı topa tuttular sövdüler kırdılar yolladılar.san ki bu takıma Mehmet Aurelio gelmedi.. geldide ne oldu..

magicyattara
31.08.2009, 00:19

Taraftarımızın genel kanısı,Yattara ve Alanzinho'nun bu takımda oynayamayacağı yönünde.
Sanırım Teknik Heyet forumu sıkı takip ediyor.

Yaratıcı oyunculardan ziyade,çok koşan adamlar artık tercih ediliyor futbolda.
Sonuç mu;ne önemi var ki sonucun.:)

A.T.R
31.08.2009, 00:20
Tüm taraftarlarımızın Hugo Broos gitsin demesini insaflı bulamasam da anlamaya çalışırım AMA eğer yönetim Broos'u göndermeye yeltenirse inanılmaz ayıp eder çünkü kendilerine " bula bula bunu mu buldunuz " dendiğinde. Şöyle kaliteli böyle kaliteli, Breams referans verdi, Şenes Erzik çok iyi işi yaptığımızı söyledi vs vs. diyen yönetim gerekirse kendileri gitme pahasına Hugo Broos'u bu takımın başında tutmak zorundalar. Eğer değerli başkanımız " puan kayıplarını hocaya sorun" gibi laflar edip topu taca atarsa en azından benim gözümdeki itibar ve değerini sıfır düzeyine düşürür.

AYYILDIZ
Bu enkazın sorunlusu Broos kadar yönetimdir.Kimse sadece hocaya yüklenmesin.

Cengiz
Hatayi kalecide arayacagina, cezasahasina sisirilen bir topa müdahale edemeyen defans oyunculara bir bak, özellikle Song'a...

1.90lık adama 1.80lik adam eşleştirenlerde olmasın o hata

Serdar A
Türk futboluna senin gibi yorum yapanlar veriyor,...hem Onur'a zarar veriyorsun, hemde Silva'ya.
Maci izlemesem,...Trabzonspor'un maclarini izlemesem, Silva kötü bir mac cikardi diyecegim.

Eyvallah , iki yıldır ancak 3 maça çıkartılan "ümit milli kaleciye " şans verilmesini isterken Türk futboluna zarar veriyorum .

Siz , Türk futboluna ışık tutmaya devam edin .

Cafer Bulur
31.08.2009, 00:21
Sylva
Song
Cale
Tjikuzu
Colman
Alanzinho
Yattara
Gabric
Su oyunculardan hangisi takimda mutlaka olmalidir diyebiliyoruz?

hodlu
Lig tv'de maç öncesi yorumlarda Trabzonspor maça nasıl ortak olur muhabbeti yapıldı.Maç sonunda bu herkesin Serdar Bali'ye sallayıp çok övdüğü Ergun Ata ise Trabzonspor bence yenilmedi ve alınan 1 puan iyidir,yenilmemek de başarıdır diyor.
Yuh olsun sana,yuh olsun sana bende dahil inanan taraftara ve en büyük yuh bu takımı bu hallere düşürenlere...

Emre ÖZTÜRK
kardeşim ben onu demek istemiyorum iyi oyuncu olabilir ama ne hikmetse bize gelen adam değişiyo yav hani istediği kadar gol atsın avrupada bıze gelince bi baska oluyolar..

aslında dediğin doğru ama bu adam çok farklı birkere birinci sınıf bir forvet 25 yaşında olmasına rağmen 3 kez gol kralı oldu leblebi gibi gol atıyor.Yani bu adam ne musampa nede tomas jun alırsak gol sorunumuz kesinlikle çözülür ayrıcada iyide forması satılır

Sinan_Ts61
amaann insallah brosss gider istifa etsin yada kovulsun hic fark etmez benim icin yeterki gitsin...yerine dogru dürüst bir isim gelsin ne bu yaa...

Murathan
Sen olmasan kimse gerçekleri göremeyecekti ,sağol...

Ekleme: Başlıkla ilgisiz mesajlar silinecektir...
Ne alaka ki şimdi ?

Herkes bir şey yazarken bende doğruları söylerken suç mu oluyor suçsa forumdan uzaklaştırın beni ...

Ne yaparsanız yapın isterseniz mesajlarımı silin ...

CaMoKaEnEs
31.08.2009, 00:22
amaann insallah brosss gider istifa etsin yada kovulsun hic fark etmez benim icin yeterki gitsin...yerine dogru dürüst bir isim gelsin ne bu yaa...

km gelcekki bunlar gider alır şenol güneşi xD

outlaws61
aslında dediğin doğru ama bu adam çok farklı birkere birinci sınıf bir forvet 25 yaşında olmasına rağmen 3 kez gol kralı oldu leblebi gibi gol atıyor.Yani bu adam ne musampa nede tomas jun alırsak gol sorunumuz kesinlikle çözülür ayrıcada iyide forması satılır

inşallah dediğin gibidir ve alınırr.. Amaaa pek sanmıyorum alıncagını..

Peleray
ve devre arasında Şenol Güneş büyük ihtimalle takımın başına gelir. Fatih de gelir,
inan aynısını bende düşünüyrm ve keşke olsa diyorum.

maça gelecek olursak 2.yarı bir hareketlenme oldu değişikliklerden sonra ama 65. dkdan sonra düşüş oldu ve bursa daha tehlikeli gelmeye başladı. bu takım 2 forvet oynamalı en azından zafer ve yattara gelene kadar.bazı futbolcularda istek var ama takımın genelinde olmayınca onlarınki de eriyip gidiyor.geçen sene de iyi oynamıyrdk ama çoğu maçı kazanma hırsımızla kazandık.

tony silyva: anlayamıyrm bu kaleciyi maç boyunca güven vermedi ama son dakikalarda yerde yatarken gollük bir topu tokatladı.tolga ve onura da şans verilmeli.

song:genel olarak iyiydi ama golde kafayı vurdurmamalıydı.ayrıca bir kornerde vurduğu bir kafa topu az farkla dışarı çıkınca yüzündeki o ağlamaklı ifadeden maçı nekadar istediğini gördüm ki bu bana yeter. giray iyi yolda daha da iyi olacak inş..

giray-serkan: giray herzamanki gibi iyiydi daha da iyi olacak inş. serkan ise hırslı ve mücadeleciydi.

ferhat: bu maçta beni en çok sevindiren olaydı ferhatın performansı.cale bidaha zor görür herhalde formayı. devamını bekler kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.eyvallah...

selçuk-gabriç: selçuk resmen dökülüyrdu en ufak dokunmada kendini bırakıyr güzel gol pası dışında sahada yoktu.gabriç ise 1-2 pozisyonda yanlış tercih yaptı golü bulamadık ehh işte diyorum.

barış: hırsı ve mücadelesi iyiydi ama şu şahsi oynamayı zorlamaktan vazgeçmeli.güzel bir hareket yapıyor ama bireysel oynamaya devm edince onunda değeri kalmıyr.

ceyhun: maçın en iyilerindendi.pas yapıyor kafaya çıkıyr rakibe basıyr daha da iyi olacak.teşekkür ediyrm

colman: ferhatla maçın en iyisiydi.atağa kalktı defansa geldi kaybettiği toplar oldu ama rakibi kovaladı ve topu geri aldıı. bu adam kazanılmaya çalışılmalı, teşekkür ediyrm.

gökhan: saldım çayıra mevlam kayıra düşüncesinde oynuyr sahada ruhsuzluğuna tahammül edemiyrm.

umut: koşuyor koşuyr sadece koşuyor.

engin: birşeyler yapmaya çalışıyr ama son hareketi getiremiyr çoğu zaman.iyi niyeti için tşk ediyrm.

tayfun cora: ??

hugo bross: herşeyden önce alanzinho neden tribünde? ertuğrul hoca saha kenarında kendini yırtıyr resmen ama bu adam kulübe de takım 3-0 galip edasıyla oturyr.kondisyon yüklememiş takıma, pas desen yok sürekli şişirme toplar.kısacası takıma bşy verdiği yok.

taraftar: geçen sene takım iyiydi taraftarlar kötüydü stadda sadece bir uğultu oluyrdu. bu sene takım kötü sonuçlar almasına rağmen tezahüratlar var ama önceden takım gol yiyince bir "trabzon" diye bağırırlardı bu sne onu göremedim. teşekkür ediyrm.

ayrıca taraftar grupları birleşsin takıma bir iftar yemeği versin.bir kaynaşma olsun karşılık güven oluşsun da bu futbolculardaki avniaker kabusu bitsin,bahaneleri de kalmasın.

Yiğit SARI
Bugün son gün transferde

Cafer Bulur
31.08.2009, 00:23
Taraftarımızın genel kanısı,Yattara ve Alanzinho'nun bu takımda oynayamayacağı yönünde.
Sanırım Teknik Heyet forumu sıkı takip ediyor.

Yaratıcı oyunculardan ziyade,çok koşan adamlar artık tercih ediliyor futbolda.
Sonuç mu;ne önemi var ki sonucun.:)
O zaman ben de alanzinho ve yattara tarzi oyunculardan cok fazla haz almayan birisi olarak broos iflas etmistir diyorum.

Böyle oyuncularin varsa faydalanacaksin,yoksa gidersin...

antagonist
31.08.2009, 00:23
Sylva
Song
Cale
Tjikuzu
Colman
Alanzinho
Yattara
Gabric

Sylva, Song, Alanziho, Yattara...

Gabric'i ve Tjikuzu'yu tanımıyorum. Cale'yi beğenmiyorum. Colman vasat.

Halit Aydın
31.08.2009, 00:24
Kontenjan kaplayan bir futbolcumuz var. TJİKUZU

Belli ki oynatmayacak, zaten oynatmasını da istemiyorum. Ne yapacağız yedekte bekleyen bir yabancı işte. Yer kaplasın.

Ferhat gayet iyiydi. Calenin yapamadığı bindirmeleri bol bol yaptı. Cale alternatif olacak gibi gözüküyor.

İlker Akçay
kim beddua etti bize kimmmmmmmmmmm

Bekir
Hüseyin bana göre bi takımın en önemli pozisyonu Ön liberoda oynuyor ve o takımın en zayıf halkası..
Sadece top kesebiliyor,ama pas yapamıyor,hatta takımın paşlasmasını da engelliyor..

Tijukuzu top kesemiyor,uzun paslar atabiliyor ama futbol zekası sıfır oldugundan dolayı pas trafigini aksatıyor...

Ceyhun top da kesiyor,uzun pas da yapıyor ama hızlı pas yapamıyor Ceyhun da yeterli degil...

Mevcut kadroda bence bu takımda Ön libero oynucak tek isim Colman ama Colmanda tekli ön liberoda oynuyamıyor yanında adam gibi adam olmalı...

Herkes forvet istiyor ama takım neredeyse pozisyon bulamıyor ve sag bek hiç yok...
Önce sag bek,sonra Ön libero almaları lazım...

Tijukuzu maalesef aradıgımız adam degil...

hodlu
31.08.2009, 00:25
Transfer 1 Eylül günü bitmiyormu...

arifberkay
golcü almayıp bu takımı bu iki adama mahkum edenleri,aylardır kamplar yapıp ligin 4. haftasına gelmiş olmamıza rağmen hala kadroyu oturtamayan teknik ekibi,yattarayı bir türlü iyileştiremeyen sözde klüp doktorlarını,alanzinho gibi adama tribüne göndermeye cesaret eden hocayı,taraftarla dalga geçen yönetici bozuntularını allaha havale ediyorum....herkese iyi geceler renkdaşlar

Muhammed
Maç sonunda istifa sesli toplu olarak bayağı yükseldimi?

Emre ÖZTÜRK
31.08.2009, 00:26
inşallah dediğin gibidir ve alınırr.. Amaaa pek sanmıyorum alıncagını..

zaten yabancı hakkımız dolu nasıl alınacak bilemiyorum ayrıcada glasgow bu adama yıllık 2,8 vermemek için sözleşmesini uzatmıyor yani biz bu adama bu parayı verebilirmiyiz.Bonserviste ise glasgow istenilen kolaylığı sağlayacaktır

Cafer Bulur
Sylva, Song, Alanziho, Yattara...

Gabric'i ve Tjikuzu'yu tanımıyorum. Cale'yi beğenmiyorum. Colman vasat.
Bununla birlikte yabanci oyuncularimizin verimini sorgulamak istedim.

Gercekten de yabanci oyuncularimiz takima katki yapamiyor.

Aksine song ve sylva gibi zarar da verebiliyorlar...

Anıl C

31.08 gece 12

ersanozcan61
Hüseyin bana göre bi takımın en önemli pozisyonu Ön liberoda oynuyor ve o takımın en zayıf halkası..
Sadece top kesebiliyor,ama pas yapamıyor,hatta takımın paşlasmasını da engelliyor..

Tijukuzu top kesemiyor,uzun paslar atabiliyor ama futbol zekası sıfır oldugundan dolayı pas trafigini aksatıyor...

Ceyhun top da kesiyor,uzun pas da yapıyor ama hızlı pas yapamıyor Ceyhun da yeterli degil...

Mevcut kadroda bence bu takımda Ön libero oynucak tek isim Colman ama Colmanda tekli ön liberoda oynuyamıyor yanında adam gibi adam olmalı...

Herkes forvet istiyor ama takım neredeyse pozisyon bulamıyor ve sag bek hiç yok...
Önce sag bek,sonra Ön libero almaları lazım...

Tijukuzu maalesef aradıgımız adam degil...

mehmet aurelio geldide ne oldu...???

devilkid
baskan suanda uzerimizde taraftar baskısı var, hugo sen istifa et diye telefonla konusuyordur..

Yiğit SARI

evet bu gece bitecek . 31 Ağustosa girdik :D

izzet
31.08.2009, 00:27
Size bir soru, su an kendini bir sekilde kabul ettirmis fubolculari tartisiyoruz,

acaba Sylavinin yerinde Onur, Gökhanin yerinde Hasan, Selcugun yerinde zafer olsaydi ve 1-1 gibi bir skor ciksaydi ortaya, yine ayni ortam olusurmuydu?

hodlu
5-6 maçtır takımın ayakta kalan az sayıda oyuncudan biri olan Song bu yönetim tarafından gönderilmeye çalışıldı.Varın bu yönetimin yada transferi yönlendiren kişilerin ne kadar doğru yolda olduğuna siz karar verin...

Erdem Koltuk
Bu oyun taktiği ile BELÇİKA da şampiyon olunur, YUNANİSTANDA küme düşülür TRABZONDA rezil olunur, yol yakınken dönülür olan yine bize olur.

SORMA_NEDEN
arkadaşlar yine hüsran içersindeyiz maalesef...
ya bir şey soracağım herkese bizim gözlerimiz başkamı görüyor yoksa teknik heyetmi kör..
ilk yarının en iyisi bursanın sağ kanadı felç eden barış oyundan alındı tek pas yapabilecek topu soğutabilecek tutabilecek yine iyilerden selçuk oyundan alındı..

hadi engini alırsın da barışı neden çıkartırsın...sol açık diye ağlandın durdun sayın hugo bross gabric gabric diye geldi gabric bir inşallah yanılırızda gabric gibi türkiyede hiç yoksa 20 oyuncu alabilirdiniz 1 gün içinde ve bedavaya..hadi bunuda geçtim sol açık adamı sağ da oynatacaksın ne diye ağladınız yaa sol açık lazım diye...

devam ediyoruz ikinci yarıda yırtınan sağdan bir şeyler yapmaya çalışan serkanı ki etkilide oluyordu alıp tayfunu almak hangi akla hizmet ediyor..sorsan soldan volkan şene önlem olsun diyecektir..bu dk dan sonra yenemesekte yenilmeyelim zihniyeti bize ait olamaz..takım tamam koştu mücadele etti ama ..işleyen bir şeyler yapan takımı bozmak için elinden geleni yaptı teknik heyet ne diyelimkii her zamanki gibi ...ölümüne seviyorum Trabzonumuzu ..
diyarbakır bile 2 günde yoldan bulduğu adamları aldı 13-15 futbolcu transfer etti iki forvetide bizim forvetlerimizden 10 gömlek üstün maliyetini sorsan bizimkilerin 20 de biridir ..ağlamak istiyorum yaa ..
sonuç olarak herkes gider ama amatöre bile düşsek biz buradayız..

Sefa
Sylva
Song
Cale
Tjikuzu
Colman
Alanzinho
Yattara
Gabric
Colman ve Alanzinho dışında tüm yabancılarımız Milli. Türklere baktığımızda ise sadece Ceyhun. Bence sorun futbolcularda değil.

outlaws61
zaten yabancı hakkımız dolu nasıl alınacak bilemiyorum ayrıcada glasgow bu adama yıllık 2,8 vermemek için sözleşmesini uzatmıyor yani biz bu adama bu parayı verebilirmiyiz.Bonserviste ise glasgow istenilen kolaylığı sağlayacaktır

yabancı dediğin adam sahada olacak yedekte oturan tribünde oturan yabancıyı napayım ben..bizde yabancı olsunda nasıl olursa olsun fikri var..

Fora61
gecen sene Ersun Yanal demedını bırakmayanlar sımdı cıksın konussun .. bunun boyle olacagı Ersun Yanal gıttıkten sonra belliydi ztn kimse buduruma şaşırmasın.

Sol Sol diye tutturan bi tknik direktor sol dıye aldı adamı macın yüzde 80 sini sağ kanatta oynatıyorsa. macı koparacak adam olarak son dakkalarda tayfunu oyuna alıyorsa daha ne k0nusayım bu takım ıcın ben. yazıklar olsun.

antagonist

Her futbolcu hata yapar.

Siz geçen seneyi erken unuttunuz galiba?

SüRMeNe_6161
31.08.2009, 00:28
km gelcekki bunlar gider alır şenol güneşi xDteskı gelse senol güneş

Sinan_Ts61
km gelcekki bunlar gider alır şenol güneşi xD

Valla bross dan iyi biri gelir sanirim ben basindan biri bu adami istermedim ve kanim isinmadi..simdi olmasada ilk yari bitti bence bu adam nin isi...

hodlu
Benim bildiğim 1 Eylül saat 17.00'da bitiyor.

Cafer Bulur
evet bu gece bitecek . 31 Ağustosa girdik :D
Bu gece degil,1 eylül gecesi sona eriyor.

Yani 48 saat daha vaktimiz var,altin gibi bir zaman.;)

champions
31.08.2009, 00:29
Bu maçı kazansak önümüzdeki maçta patlardık arkadaşlar.Geçmiş olsun ama bu sezon da böyle geçecek yani.Bu maça özel yazık olduluk bir durum yok. Saha dışında aylardır süren acziyet saha içine sırayet etmiştir, durum bundan ibaret. Yok yani senin yönetimin aylardır sapır sapır dökülürken takımın takır takır top mu oynamasını bekliyorsun? Anası neyse danası da o işte. Bu işler hava işidir. Dünyanın en iyi takımını kurarsın ama o "hasta psikolojisi"ne bir kez olsun yakalandın mı tepe taklak gidersin. Geçen sezonki havanın yarısını bile sağlayamadık bu sezon girişinde.Tek bir transferle yapma şansımız varken hemde.Uzatmanında lüzumu yok.

Bu sezondan zaten beklentim yoktu da gelecek sezona hazırlanabilsek bari.
Göksu-Barış-Ceyhun-Onur-Ferhat-Hasan-Zafer gibi isimleri kazanmaya çalışalım derim ben.
Hatta son gün bu isimlere Batdalı da eklesek falan.
Gerisi Allah kerim artık.

A.T.R
Cale bugün neden oynamadı? Satış mı var yoksa?

AYYILDIZ
Gabriç' 5 trilyon vermesek belki paramız olurdu.Barış'tan 2 gömlek düşük.

oguz hatipoglu
golcüleri karavana atan bir Teknik Direktör TS forması giyip kendisi gol atmalı size göre...4 maç...elde var sıfır....Hugo ne yapsın ya?

Yorumlar ayıp ve onur kırıcı...

Golcüsüz bir takım, kılıçsız savaşa çıkmış bir Akıncı gibi değil mi?

akıl ve izana davet ediyorum herkesi...

SüRMeNe_6161
Valla bross dan iyi biri gelir sanirim ben basindan biri bu adami istermedim ve kanim isinmadi..simdi olmasada ilk yari bitti bence bu adam nin isi...1 yarıda bross gondrırler diyadınle ünal kalır

Uğur KÜÇÜK
bizim takımda futbolcudan zıyade ıc karısıklık var ben %100 emınım kı hugo bross ve metın dıyadın ın kendı adamları var takımda bana kım acıklayabılır kı barıs ın yerıne engının gırmesını 2.yarı bırak pozısyonu organıze bır atagımız yok 3-4 haftaya kadar sorun gercekten forvetteydı ama sımdı durum hıc de oyle degıl ortasahamız dokuluyor kac mactır kımse insiyatıf almıyor
bi de mactan sonra
colman acıklamasında aynen soyle dedı:biz bugun elımızden gelenı yaptık bursa da ıyı takım aldıgımız 1 puan iyidir bizim icin iyidir mac adılhane oldu ama icerde kazanmalıyız
sızın gıbı futbolcular oldugu surece bız daha cok 25 seneler beklerız allah aldıgınız parayı bogazınızdan gecırmesın trabzon deplasmanına gelen artık 3 puan a daha yakın oynuyor sızın yuzunuzden

Muhammed

Song ve Sylva bu takımın en tecrübeli 2 ismi. Bizimde garezimiz var heralde böyle büyük isimlere. İkiside bugün çok başarılıydı.

Cafer Bulur
Colman ve Alanzinho dışında tüm yabancılarımız Milli. Türklere baktığımızda ise sadece Ceyhun. Bence sorun futbolcularda değil.
Milli olmalarinin bize bir katkisi yok.

Bize olan katkilari önemli,o da yok denecek kadar az.

Yiğit SARI
Bu gece degil,1 eylül gecesi sona eriyor.

Yani 48 saat daha vaktimiz var,altin gibi bir zaman.;)

1 Eylül'ün de bu dönemin içinde olduğunu bilmiyordum valla . Ama ne yapacaklarlarki 2 günde :)

Emre ÖZTÜRK
yabancı dediğin adam sahada olacak yedekte oturan tribünde oturan yabancıyı napayım ben..bizde yabancı olsunda nasıl olursa olsun fikri var..

şuanki tabloda cale ve tjikuzu fazlalık ikisinide yollayıp boyd - pantelic ikilisini alsak..

sanırım çok fazla şey istiyorum:(

FANATIK61
31.08.2009, 00:30
GOLCÜ İSTEMİYORUM DEMEDİM

4 maçta Trabzonspor'un 4 puanı var, Lig'den uzaklaşıldı, UEFA'da ise elendiniz, kendi durumunuzla ilgili bir değerlendirme yapmayı düşünüyor musunuz sorusu üzerine Broos,”Benim durumum ile ilgili bir değerlendirme yapmayı şimdilik düşünmüyorum. Takımda eksiklikler var. Benim ağzımdan forvet istemiyorum diye bir cümle duydunuz mu.Ben forvet istemiyorum demedim” dedi.

Ahmet Faruk
Adam akıllı forvetimiz olsa Gabriç solda, Barış sağda oynar.
Adam sağdan bile gayet mantıklı yerlere gayet güzel ortalar yaptı.

Ama forvetlerimiz yeterli olmayınca sanırım hoca bu oyuncuların içeri girmesini kolaylaştırmak için ters kanatlarda oynatıyor.
Tabi yine forvetlerimiz yardımcı olmuyor. Mantıklı koşular yapmıyorlar, kanat oyuncuların içeri kat edebilmesini sağlayacak pozisyonları almıyorlar, yada gayet güzel ara pası atılabilecek koşuları da yapamıyorlar.

Forvet çok önemli yani.

Bekir
mehmet aurelio geldide ne oldu...???
Aurelio bizde ön libero mu oynuyordu??
Ben tam hatırlayamadım da...
Zaten Aurelio degil isterse Diarra gelmiş olsun yazdıgımla bunun ne alakası var??
O zaman bende Fatih geldi de ne oldu diyeyim forvet ihtiyacı ortadan kalksın..
Belki yonetim de böyle düşünüp transfer yapmıyodur..

Cafer Bulur
31.08.2009, 00:31
Her futbolcu hata yapar.

Siz geçen seneyi erken unuttunuz galiba?
Neden unutmus olayim?

Dogru dürüst hava topu alamayan ve sinema filmi izleyicisi sylva yi unutmam mümkün mü?

Adem Köse
Bu maçı kazansak önümüzdeki maçta patlardık arkadaşlar.Geçmiş olsun ama bu sezon da böyle geçecek yani.Bu maça özel yazık olduluk bir durum yok. Saha dışında aylardır süren acziyet saha içine sırayet etmiştir, durum bundan ibaret. Yok yani senin yönetimin aylardır sapır sapır dökülürken takımın takır takır top mu oynamasını bekliyorsun? Anası neyse danası da o işte. Bu işler hava işidir. Dünyanın en iyi takımını kurarsın ama o "hasta psikolojisi"ne bir kez olsun yakalandın mı tepe taklak gidersin. Geçen sezonki havanın yarısını bile sağlayamadık bu sezon girişinde.Tek bir transferle yapma şansımız varken hemde.Uzatmanında lüzumu yok.

Göksu-Barış-Ceyhun-Onur-Ferhat-Hasan-Zafer gibi isimleri kazanmaya çalışalım derim ben.

Sanırım bundan sonra yapılacak şey bu, belki böylesi daha hayırlıdır.Birde altyapı da sağbek yok mu birtane de şu saydığın isimlere sağbek eklesek fena olmaz hani.

atigol
takımın tek eksiği kondüsyonn ve forvetlerin formsuz ve gamsız oluşu..takımın eksiği buu..bunuda düzeltmesi gereken teknik kadro umarım 15 günlük arada çözüm bulurlar

Sümeyye demir
31.08.2009, 00:32
Yha nolursa olsun ben bu takımın yuhlanmasına dayanamıyoRum :( bidaha maCa gitmicem

TSercaN
Bana kizacaksiniz belki, ama ben artik Trabzonsporun sampiyon olabilecegine hic mi hic inanmiyorum. Trabzonspor da her sezon ayni hikayeler ayni senaryolar donuyor. Sampiyonluga yaklasiyoruz ama ne hikmetse her sampiyonluga yaklastigimizda birseyler oluyor. Transfer yapariz bir sonraki sene cuvallariz, ya istikrar adina birsey beceremeyiz.

yorumsuz6117
ey yönetim ey başkan tam olarak 23 saat 37 dakikanız var gerekli transferleriyapın..

Cafer Bulur
31.08.2009, 00:33
Song ve Sylva bu takımın en tecrübeli 2 ismi. Bizimde garezimiz var heralde böyle büyük isimlere. İkiside bugün çok başarılıydı.
Evet,birínci golü yedirmekte üstlerine yoktu.

Sylva yine sacma sapan cikislar yapti ama bir topu celdi diye sylva yi basarili ilan ettik,helal olsun sizlere...

Adem Köse
Adam akıllı forvetimiz olsa Gabriç solda, Barış sağda oynar.
Adam sağdan bile gayet mantıklı yerlere gayet güzel ortalar yaptı.

Ama forvetlerimiz yeterli olmayınca sanırım hoca bu oyuncuların içeri girmesini kolaylaştırmak için ters kanatlarda oynatıyor.
Tabi yine forvetlerimiz yardımcı olmuyor. Mantıklı koşular yapmıyorlar, kanat oyuncuların içeri kat edebilmesini sağlayacak pozisyonları almıyorlar, yada gayet güzel ara pası atılabilecek koşuları da yapamıyorlar.

Forvet çok önemli yani.

Yani anladığım kadarısıyla kanatlardaki oyuncular içeri girerken forvetler kenarlara doğru ters koşu yapıcaklar alan boşaltacaklar mantıklı :D

Ahmet Faruk
Ben hala sahanın hücum açısından en iyi 3 oyucusundan 2 sinin çıkartılmasını anlamıyorum.

hodlu
31.08.2009, 00:34
Biz boşboşuna yazmaya devam edelim.Sinirlerimizi bozmaya devam edelim,kimin umurunda ki takım sahada rezilleri oynamış oynamamış...

ersanozcan61
Aurelio bizde ön libero mu oynuyordu??
Ben tam hatırlayamadım da...
Zaten Aurelio degil isterse Diarra gelmiş olsun yazdıgımla bunun ne alakası var??
O zaman bende Fatih geldi de ne oldu diyeyim forvet ihtiyacı ortadan kalksın..
Belki yonetim de böyle düşünüp transfer yapmıyodur..

ön liberoları eleştirdinde ondan bahsettim sadece aurelio önlibero olarak hem ofansif hem defansif ağırlıklı oynayabilen iyi bir futbolcuydu elimizdeydi ne oldu onu söylemek istiyorum kardeşim....

abbas

Yediğimiz gol song un hatası. Hep yaptığı hata zaten. Ortasahadan top atıyorlar top süzüle süzüle geliyor. Sen defans oyuncususun her türlü avantajlısın o topu vermemen lazım. Geçen sene de bobo gol atmıştı kafa golünü tutamamıştı.

Sefa
Milli olmalarinin bize bir katkisi yok.

Bize olan katkilari önemli,o da yok denecek kadar az.
Yani demek istediğim futbolcular kaliteli sorun onları oynatacak bir sistemimizin olmayışı.

İsa
TAkımın 4 temel sıkıntısı var
1)Yaratıcı oyuncu olmayışı
2)Fizik kalitesinin yetersizliği(hem ikili mücadelelerdeki zayıflık hemde kondisyon sorunu)
3)Mevcut kadroda gol bol bölgesinde gerekli dokunuşu yapacak adam olmayışı defanstan forvete kadar.
4)Forvetlerin en büyük eksiği dediğimiz ayağında top tutabilme özelliğinin takımda kimsede olmayışı.

antagonist
Evet,birínci golü yedirmekte üstlerine yoktu.

Sylva yine sacma sapan cikislar yapti ama bir topu celdi diye sylva yi basarili ilan ettik,helal olsun sizlere...

"Sylva kötü kalecidir" diyince rahatlayacaksan diyelim abi:

"Sylva kötü kalecidir!"

---

"İroniyi anlamayan nesle aşina değilim." diyerek önlemimi de alayım.

poetricus
İstifa etmeyecek, kovulacak... Ama istifa etti denilecek.
Bana da öyle geliyor.

Hoca'nın bana yanlış, hatta saçma sapan gelen uygulamaları var. Bunları ilgili başlıkta yazacağım. Şimdilik geçiyorum.

Görünen o ki Hoca'nın Ersun Yanal'ın akıbetine uğrayacağı zamanı gösteren sayaç kuruldu ve geri sayım başladı.

O gün geldiğinde, bu forumda kimse beni tanıyamayacak.

TSercaN
31.08.2009, 00:35
Baska sehirlerde azinlikta olan taraftarlarimiza da uzuluyorum. Her sezon yine husran ile 3 eziklerin taraftarlari tarafindan ezilmeye mahkum ediliyorlar.

gerenimo
inan aynısını bende düşünüyrm ve keşke olsa diyorum.

maça gelecek olursak 2.yarı bir hareketlenme oldu değişikliklerden sonra ama 65. dkdan sonra düşüş oldu ve bursa daha tehlikeli gelmeye başladı. bu takım 2 forvet oynamalı en azından zafer ve yattara gelene kadar.bazı futbolcularda istek var ama takımın genelinde olmayınca onlarınki de eriyip gidiyor.geçen sene de iyi oynamıyrdk ama çoğu maçı kazanma hırsımızla kazandık.

tony silyva: anlayamıyrm bu kaleciyi maç boyunca güven vermedi ama son dakikalarda yerde yatarken gollük bir topu tokatladı.tolga ve onura da şans verilmeli.

song:genel olarak iyiydi ama golde kafayı vurdurmamalıydı.ayrıca bir kornerde vurduğu bir kafa topu az farkla dışarı çıkınca yüzündeki o ağlamaklı ifadeden maçı nekadar istediğini gördüm ki bu bana yeter. giray iyi yolda daha da iyi olacak inş..

giray-serkan: giray herzamanki gibi iyiydi daha da iyi olacak inş. serkan ise hırslı ve mücadeleciydi.

ferhat: bu maçta beni en çok sevindiren olaydı ferhatın performansı.cale bidaha zor görür herhalde formayı. devamını bekler kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.eyvallah...

selçuk-gabriç: selçuk resmen dökülüyrdu en ufak dokunmada kendini bırakıyr güzel gol pası dışında sahada yoktu.gabriç ise 1-2 pozisyonda yanlış tercih yaptı golü bulamadık ehh işte diyorum.

barış: hırsı ve mücadelesi iyiydi ama şu şahsi oynamayı zorlamaktan vazgeçmeli.güzel bir hareket yapıyor ama bireysel oynamaya devm edince onunda değeri kalmıyr.

ceyhun: maçın en iyilerindendi.pas yapıyor kafaya çıkıyr rakibe basıyr daha da iyi olacak.teşekkür ediyrm

colman: ferhatla maçın en iyisiydi.atağa kalktı defansa geldi kaybettiği toplar oldu ama rakibi kovaladı ve topu geri aldıı. bu adam kazanılmaya çalışılmalı, teşekkür ediyrm.

gökhan: saldım çayıra mevlam kayıra düşüncesinde oynuyr sahada ruhsuzluğuna tahammül edemiyrm.

umut: koşuyor koşuyr sadece koşuyor.

engin: birşeyler yapmaya çalışıyr ama son hareketi getiremiyr çoğu zaman.iyi niyeti için tşk ediyrm.

tayfun cora: ??

hugo bross: herşeyden önce alanzinho neden tribünde? ertuğrul hoca saha kenarında kendini yırtıyr resmen ama bu adam kulübe de takım 3-0 galip edasıyla oturyr.kondisyon yüklememiş takıma, pas desen yok sürekli şişirme toplar.kısacası takıma bşy verdiği yok.

taraftar: geçen sene takım iyiydi taraftarlar kötüydü stadda sadece bir uğultu oluyrdu. bu sene takım kötü sonuçlar almasına rağmen tezahüratlar var ama önceden takım gol yiyince bir "trabzon" diye bağırırlardı bu sne onu göremedim. teşekkür ediyrm.

ayrıca taraftar grupları birleşsin takıma bir iftar yemeği versin.bir kaynaşma olsun karşılık güven oluşsun da bu futbolculardaki avniaker kabusu bitsin,bahaneleri de kalmasın.

yorumlarına katıldıklarım var katılmadıklarım var ama, aşalamadan kafa koparmadan yazdığın eleştiriler için ve de beğendiklerine teşekkür edebildiğin için teşekkür ediyorum
ve son yaptığın iftar önerisi mutlaka denenmeli, taraftar ve takım barışmalı birbirini anlamaya çalışmalıdır. genel itibariyle sorunumuz önce psikolojiktir. ben de mesajın için teşekkür ediyorum.

ahmett61
Bursaspor maçının ardından Teknik Direktörümüz Hugo Broos yaptığı değerlendirmede takım halinde iyi bir oyun ortaya koyduklarını ancak istemedikleri iki puan kaybettiklerini söyledi.

“Bugün oyunculara yöneltebileceğim olumsuz eleştiri yok” diyen Broos, Bursaspor karşısında ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, “Gol pozisyonları da yakaladık ancak olmadı. Tek tip ataklar yaptık. Savunulması kolaydı. Bu nedenle Bursaspor savunmasını zorlayamadık. Oyuna egemendik, Bursaspor kontra ataklar yaptı. Genel olarak riskler aldık. Ancak genel olarak iyiydik” dedi.

Broos “Sivasspor maçının ardından takıma ne oldu” sorusuna, “Ben de açıkçası Sivasspor maçından sonrasında takıma ne olduğunu bilmiyorum. Takım yükselen bir performans ortaya koyuyordu. Sivas’da da istediğimiz sonucu aldık. Sonrasında düşüş başladı. Hastalıklar sakatlıklar oldu ama buna rağmen toparlamaya başladık ancak olmadı. Motor teklemeye başladı. Bu durumu mevcut kadroyla çözeceğiz” cevabını verdi.

Bu durumda kendi durumuyla ilgili bir değerlendirme yapmayı düşünmediğini de belirten Broos, “Önümüzdeki 15 günde grubun tamamıyla çalışamayacak olsak da çözümler bulmaya çalışacağız. Yattara da aramıza dönecek. Bu bizim için bir artı olacak. Öncelikle bir hücum oyuncusuna ihtiyaç duymadığımızı hiç söylememiştik. Gabric oynaması gereken ilk maçta hastaydı. Geç aramıza katıldı. Zaman tanımamız lazım. Bu 15 günlük ara onun için de bir fırsat. Kayıp 8 puan şampiyonluk yarışından uzaklaştığımız anlamına gelmez” ifadelerini kullandı.

Serdar Ersoy
broos en kısa sürede nasıl gönderilirim hesapları yapıyor alanzinho sana ne yaptıda tribüne koyuyorsun bu futbolcuyu !!

A.T.R
31.08.2009, 00:36
Bana da öyle geliyor.

Hoca'nın bana yanlış, hatta saçma sapan gelen uygulamaları var. Bunları ilgili başlıkta yazacağım. Şimdilik geçiyorum.

Görünen o ki Hoca'nın Ersun Yanal'ın akıbetine uğrayacağı zamanı gösteren sayaç kuruldu ve geri sayım başladı.

O gün geldiğinde, bu forumda bu forumda kimse beni tanıyamayacak.

Tüm taraftarlarımızın Hugo Broos gitsin demesini insaflı bulamasam da anlamaya çalışırım AMA eğer yönetim Broos'u göndermeye yeltenirse inanılmaz ayıp eder çünkü kendilerine " bula bula bunu mu buldunuz " dendiğinde. Şöyle kaliteli böyle kaliteli, Breams referans verdi, Şenes Erzik çok iyi işi yaptığımızı söyledi vs vs. diyen yönetim gerekirse kendileri gitme pahasına Hugo Broos'u bu takımın başında tutmak zorundalar. Eğer değerli başkanımız " puan kayıplarını hocaya sorun" gibi laflar edip topu taca atarsa en azından benim gözümdeki itibar ve değerini sıfır düzeyine düşürür.

Şenol Altunsoy
31.08.2009, 00:36
Bana da öyle geliyor.

Valla benide :)

polibo06
31.08.2009, 00:37
anti ersuncular kına yaksın yoksa ben gönderecem

not: trabzon her puan kaybında bu mesajı yazacam kimse yanlış anlamasın ;)

Serdar A
31.08.2009, 00:37

Önce şunu söyliyeyim ; Sylva transfer olmadan , dahası henüz kulübün gündeminde bile değilken benim Trabzonspor'a yakıştırdığım bir kalecidir . İsteyen bulur okur .

İfadeleri daha doğru seçmekte fayda var . Biz bu takımın taraftarıyız , kişilerle işimiz olmaz , değerlendirmeler performans odaklı . Yakışıksız ithamlarla ortamı germeye lüzum yok .

Sylva mental olarak lige hazır değil . Yenen golde ikinci lig kalecisi bile yayın 3 metre içine gelen topta Sylva'nın durduğu yerde durmaz . Kaleye gelen 2 ya da 3 topta arkasındaki kale açısını iyi kestiremedi . Tereddütte kaldığı maç yayınında kabak gibi görünüyor . Kaleye 50 metre mesafeden kesilen ortada rahatça alabileceği topu yine net karar veremediği için az kalsın kalede gol oluyordu . Kaçmayacak top elinden kaçtı .

Sylva kötü kalecidir demiyoruz . Eğer forma hakkıyla dağıtılıyorsa Onur'a şans verilmelidir diyoruz . Bu adam iki yıl evvel ülkenin en iyi yerli kalecisiydi . Karşıyakayı sayısız maçta ipten aldı . Adamı kulübeye hapsettik .

Biraz el insaf !

İsa
31.08.2009, 00:38
ey yönetim ey başkan tam olarak 23 saat 37 dakikanız var gerekli transferleriyapın..
Bu saatten sonra yapılacak tek bir transfer kesinlikle işe yaramayacaktır,Alınacak bir oyuncunun gücü bu takımı kurtarmaya yetmez.

Yapılması imkansız ama ortasahanın direncinin artıcak bir adam,hucum yönü mükemmel bir ofansif ortasaha ve tecrübeli bir golcu ancak dengeli bir takıma kavuşmamızı sağlar.

Ahmet Faruk
Ferhat bugün gayet iyi bir oyun sergiledi.
Yani Caleden çok daha iyiydi...
Sanki daha çevik gibi, hava toplarında daha kuvvetli...

Yine Giray da günün iyi isimlerindendi.
Barış silkinmeye başlamış güzel olmuş.

Colmanın bugünkü oyunu Ceyhunun ikinci yarı oynamamasını tolere edebilirdi ama Selçuk çıktı.Anlamsız yani...

Cafer Bulur
Bana da öyle geliyor.

Zaten broosun gönderilmesi,yönetimin kendi kendini imha etmesi olacaktir.

Ama su krizden cikmak icin de baska bir yol göremiyorum.

Buna ragmen yönetimin devam etmesinden yanayim...

littlebighorn
31.08.2009, 00:39

Geçen sezondan beri bunu savunuyorum. Bu saatten sonra yapılması gereken önümüzdeki sezonlara futbolcu hazırlamaktır.

vatandas61
31.08.2009, 00:40
bu saatden sonra hickimsenin istifasi bir ise yaramaz. Yanlislari yanlislara düzeltemeyiz. Bu seneyi kayip olarak sayip simdiden birdahaki senenin hesaplarini yapamaya baslayalim. Sampiyon adayiyiz deyip de kendimizi kandirmayi birakalim.
Hocayla da devam edip artik bir istikrar göstermemiz lazim. Seneye hocanin istedigi takimi kurup neler yapabilecek hepbirlikte görelim.
Isin aci olan yani, hersene ayni tantana. Artik istikrarin gelmesi lazim.

Fanatik28
Macin kisa özeti:

1. Stoperin yok. Sisirilen bir duran top, Turgay topa neredeyse yükselmeden vuruyor, Song ise yaninda bekci gibi..Silva´yi o pozisyonda elestirenler, Song´u nasil elestirmiyor, hayret dogrusu!

2. Dogru dürüst top kesebilen birtek önliberon yok.

3. Ileride gol atacak adamin yok. Umut zaten umutsuz vaka ama Gökhan´i tamamlayabilecek bir forvet alirsin olur biter. Yoksa sonuc iste ortada, kendine güveni olmayan bir adam son dk. da uzun köseye vuracagi topu kisa köseye vurur ve disari atar

Mehmet Sarigül
Eyvallah , iki yıldır ancak 3 maça çıkartılan "ümit milli kaleciye " şans verilmesini isterken Türk futboluna zarar veriyorum .

Siz , Türk futboluna ışık tutmaya devam edin .

"Ümit milli" olmasi, onu Silva'dan iyi mi yapiyor?...Türkiye'de Ümit milli olmus kac kaleci var?...Örnegin, son milli takim kadrosunda Serdar K. var,..."Milli" olmus...ama bir sezon boyunca yedigi hatali gol sayisi kac? 5, 10, 15...
Yan toplarda cok zayif, zaman zaman yanlis yer tutuyor...son örnek: Manisa'ya karsi Isaac'in golü.
"Ümit milli kaleciye" sans verilmesini istemek icin, "yabanci" Silva'yi gerekcesi yokken elestirmek mi lazim?
Silva bu sezon birtek hatali gol gördü kalesinde, bu gol Sivas macindaki Kamanan'in golü..bunu disinda gollerde hatasi yok.
Hatta Toulouse deplasmanindaki galibiyette ve bu aksamki 1 puanda büyük katkisi var...
Bende hepiniz gibi kalemizde bir TÜRK kalecinin olmasini isterim,...ama bunun formuyla hakederek olmasini isterim. Onur'un veya Tolga'nin hazirlik maclarinda olsun, diger maclarda olsun gösterdikleri performas, ne yazik ki buna yeterli degil.

Erdem Koltuk
31.08.2009, 00:41
Sylva kötü kalecidir demiyoruz . Eğer forma hakkıyla dağıtılıyorsa Onur'a şans verilmelidir diyoruz . Bu adam iki yıl evvel ülkenin en iyi yerli kalecisiydi . Karşıyakayı sayısız maçta ipten aldı . Adamı kulübeye hapsettik .

Biraz el insaf !

Onur'a Trabzonda bir ev tahsis etmemişler mi(!) ? Kulübede mi yaşıyor??( eğer yedek kulübesini kast ettiysen orada hiç görmedim de)

Cafer Bulur
Geçen sezondan beri bunu savunuyorum. Bu saatten sonra yapılması gereken önümüzdeki sezonlara futbolcu hazırlamaktır.
Bu sezon daha 4 mac oynamisken,gelecek sezonun hesaplarini yapmak.

Size hak vermiyor degilim ama trajikomik bir durumla karsi karsiyayiz..

Adem Köse
Ferhat bugün gayet iyi bir oyun sergiledi.
Yani Caleden çok daha iyiydi...
Sanki daha çevik gibi, hava toplarında daha kuvvetli...

Yine Giray da günün iyi isimlerindendi.
Barış silkinmeye başlamış güzel olmuş.

Colmanın bugünkü oyunu Ceyhunun ikinci yarı oynamamasını tolere edebilirdi ama Selçuk çıktı.Anlamsız yani...

Burda bir arkadasda yazmıştı öncesinden Colman yanında sağlam duran bir futbolcu olmadığı zaman aksıyor.Bjk li bir arkadas keşke Ernst in yanında bu çocuk oynasa diye defalarca söylemiştir.

İsa
31.08.2009, 00:42
BEn ilk yarının son 20 dakikasını izleyebildim gördüğüm kadarıyla Barış cok top eziyordu ve etkisizdi daha öncesinin bilmiyorum,cok anormal bir değişiklik gibi gelmedi.

Selcuk Umut değişikliği bana göre cok anlamsız değildi.

Mert Oğuzlu61
''Motor teklemeye başladı''

http://www.spor3.com/images/news/--motor-teklemeye-basladi---286905.jpg Trabzonspor Teknik Direktörü Bross, Bursa maçından sonra açıklamarda bulundu.

31 Ağustos 2009 Pazartesi 00:19

Trabzonspor 1 - 1 Bursaspor (http://www.spor3.com/trabzonspor-1---1-bursaspor-501084h.htm)

Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Bross maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, "Bugün oyunculara yöneltebileceğim hiçbir olumsuz eleştiri yok. Gayet iyi oynayıp ellerinden geleni yaptılar.

İkinci yarıda gol pozisyonlarını da yakaladık. Ama geliştirdiğimiz ataklar tek tip ve savunulması kolay ataklardı. Oyunun her bölümünde biz egemendik. Karşı takım da fırsat buldukça kontratak oynadı, tehlikeli de oldular. Neyse ki ikinci golü yemedik. Bugün oyundan ve mücadeleden memnunum" dedi.

Bross, "Sivas maçından sonra ne oldu?" sorusunun ardından sözlerini şöyle sürdürdü:

"Sivas maçından sonra ne olduğu sorusuna ben de yanıt verebilmek isterdim. Hazırlık döneminde yükselen bir performans gösterdik. Sivas maçından sonra ne olduysa oldu işler yolunda gitmemeye başladı. İşler yolunda gitmemeye başladı. Hasta ve sakat oyuncular oldu. Ne oldu da motor teklemeye başladı? Elimizdeki kadro bu ve bunlarla yola devam etmek zorundayız. Bulabileceğimiz çözümleri de bu kadro içinden bulmalıyız."

Teknik direktör Broos, "Kendi durumunuzu değerlendirmeyi düşünüyor musunuz?" şeklindeki soruya ise, "Düşünmüyorum" yanıtını verdi. Broos, arayı iyi değerlendirmek istediklerini de vurgulayarak, "Yattara'nın da aramıza katılacak olması sevindirici. Hücum oyuncusuna ihtiyacım olmadığını hiçbir zaman söylemedim, benim ağzımdan böyle bir şey çıkmadı" dedi.

Trabzonspor un teknik direktörü olduğunun farkına varmalı artık... Kendi hocamız bizi sıradan bir anadolu takımı gibi görmekte gibi bir his var içimde.

Çetin
Önce şunu söyliyeyim ; Sylva transfer olmadan , dahası henüz kulübün gündeminde bile değilken benim Trabzonspor'a yakıştırdığım bir kalecidir . İsteyen bulur okur .

İfadeleri daha doğru seçmekte fayda var . Biz bu takımın taraftarıyız , kişilerle işimiz olmaz , değerlendirmeler performans odaklı . Yakışıksız ithamlarla ortamı germeye lüzum yok .

Sylva mental olarak lige hazır değil . Yenen golde ikinci lig kalecisi bile yayın 3 metre içine gelen topta Sylva'nın durduğu yerde durmaz . Kaleye gelen 2 ya da 3 topta arkasındaki kale açısını iyi kestiremedi . Tereddütte kaldığı maç yayınında kabak gibi görünüyor . Kaleye 50 metre mesafeden kesilen ortada rahatça alabileceği topu yine net karar veremediği için az kalsın kalede gol oluyordu . Kaçmayacak top elinden kaçtı .

Biraz el insaf !

aynen öyle, ya nerde kaldı başarısızlığın cezalandırılması? evet sylva iyi kaleci ama formsuz. formsuz ile kalite kelimeleri ayrıdır. şunu da belirteyim eğer bu takımda tayfun oynuyorsa sadri şener bile oynar, o kadar da büyük konuşayım.

hodlu
31.08.2009, 00:43
Kaleci ile uğraşmayı bırakın beyler takımda şuan düşüneceğimiz en son mevki bence çünkü rakipler çok rahat hücum ediyor bize, kaleci ne yapsın...

Peleray
31.08.2009, 00:44
yorumlarına katıldıklarım var katılmadıklarım var ama, aşalamadan kafa koparmadan yazdığın eleştiriler için ve de beğendiklerine teşekkür edebildiğin için teşekkür ediyorum
ve son yaptığın iftar önerisi mutlaka denenmeli, taraftar ve takım barışmalı birbirini anlamaya çalışmalıdır. genel itibariyle sorunumuz önce psikolojiktir. ben de mesajın için teşekkür ediyorum.

takımımızın herzaman yanında ve yapıcı olmalıyız.ben teşekkür ederim asıl.

msukas
31.08.2009, 00:44
Acaba başkan hala takımın durumunu teknik drektöre sorun diye beyanat veriyormu

Cafer Bulur
31.08.2009, 00:45
Broos ,motorumuz teklemeye basladi diyor.

Yahu su takimin motoru hic calisti mi?

Broosla bu isin yürümeyecegi gün gibi ortadadir.

ertuuu
silva ya niye kızılıyor.
engine attığı topu engin beklerken rakip araya girdi diye mi?
hatalı golmüş.
petkoviç yoktu bu takımın kalesinde sanki...

İsa
Hugo Broos'un Alanzinho'yu 18'e almaması,Tjıkuzu'yu kesmesi,selcuk ve Barış'ı oyundan alması vb. etkinlikleri yapması geçen sene en cok istediğimiz şey değilmiydi.

Bence iyi yaptı cokda güzel oldu en azından bugun 1 puan aldık!

Hasan Cubukcu
31.08.2009, 00:46
Bana kizacaksiniz belki, ama ben artik Trabzonsporun sampiyon olabilecegine hic mi hic inanmiyorum. Trabzonspor da her sezon ayni hikayeler ayni senaryolar donuyor. Sampiyonluga yaklasiyoruz ama ne hikmetse her sampiyonluga yaklastigimizda birseyler oluyor. Transfer yapariz bir sonraki sene cuvallariz, ya istikrar adina birsey beceremeyiz.

Vallahi bende ayni düsünüyorum !!!! Ne derse desinler bu sonuclarin arkasinda baska seyler dönüyor bence !!!! komplo teorilerinen inana birisi degilim ama görünen köyde kilavuz istemez deli degiliz her zaman cikisa gittigmiz zaman ya hakem yada yönetim yanlis transfer olaylarindan sonra 1-2 yil geriliyoruz yavas yavas toparladikdan sonra yine bir inis yasiyoruz !!!

Serdar A
31.08.2009, 00:46
Kelecilerin özelinde bir değerlendirmedir benim yaptığım . Sanki savunmadan övgüyle bahsetmişim gibi yanlış bir ifade çıkıyor ortaya .

Egemen'in psikolojik olarak desteğe ihtiyacı var . Çok kötü maçlar yaşadı . Song'un yerine kimi oynatacaksın ? Takımda 4. stoper var benim mi haberim yok .

Sylva'nın arkasında bir Onur var , işte onunda değerini bilemedik .

Kaçsın kurtarsın kendisini .

msukas
31.08.2009, 00:47
Hugo Broos'un Alanzinho'yu 18'e almaması,Tjıkuzu'yu kesmesi,selcuk ve Barış'ı oyundan alması vb. etkinlikleri yapması geçen sene en cok istediğimiz şey değilmiydi.

Güleriz ağlanacak halimize Avni akerde bir puan aldığımıza seviniyoruz

oguzhanssan
kalecide suç yok açıkçası ama gerçekten takım üstünde bir uğursuzluk var. herkes yırtınıyor..biraz gökhan da yırtınsa olur ama beceriksizlik had safhada..

Emrullah
Hocayı yönetimden önce eleştirenleri Allah'a havale ediyorum. Adamın elinde sihirli değnek mi var? Ne kadar ekmek o kadar köfte kardeşim. Doğru düzgün topçu mu var da Broos'u acımasızca eleştiriyoruz. Bu kadronun müsebbibi yönetim değil mi? Bu takımı forvetsiz oynatan yönetim değil mi? Eeee daha ne. Ne diye hala Broos'a sallıyoruz. Alanzinho 3 maç oynadı da ne oldu. Hangi maçta doğru düzgün oynadı? Forveti ikilesin dedik, ikiledi. Ama ortada forvet yok. Ne yapsın, Gökhan'ı çıkartıp kaleci Onur'u mu koysun forvete?

En büyük suçlu yönetimdir. Bizi bu pisliğe bırakan bu yönetim şimdi bizi bu pislikten çıkarsın da görelim. Çok bilmiş yönetim Fatih Tekke'yi almadınız da ne oldu? Ne karınız oldu, Trabzonspor bundan ne menfaat elde etti. Ah bu çok bilmişlik yok mu.

izzet
31.08.2009, 00:48

Bende cesaretini tektir ettim, ancak hamle yapmasi her hamlenin dogru olacagini garantilemez...

Madem takima nester vurdu neden nesteri tam anlamiyla vurmadi, Alani cesaret edip kesti, neden Hasana cesaret edemedi? neden Onura cesaret edemedi?

Bence tam gercekci bir havada degildi yaptiklari...

Adem Erdoğan
31.08.2009, 00:48
Hocayı yönetimden önce eleştirenleri Allah'a havale ediyorum. Adamın elinde sihirli değnek mi var? Ne kadar ekmek o kadar köfte kardeşim. Doğru düzgün topçu mu var da Broos'u acımasızca eleştiriyoruz. Bu kadronun müsebbibi yönetim değil mi? Bu takımı forvetsiz oynatan yönetim değil mi? Eeee daha ne. Ne diye hala Broos'a sallıyoruz. Alanzinho 3 maç oynadı da ne oldu. Hangi maçta doğru düzgün oynadı? Forveti ikilesin dedik, ikiledi. Ama ortada forvet yok. Ne yapsın, Gökhan'ı çıkartıp kaleci Onur'u mu koysun forvete?

En büyük suçlu yönetimdir. Bizi bu pisliğe bırakan bu yönetim şimdi bizi bu pislikten çıkarsın da görelim. Çok bilmiş yönetim Fatih Tekke'yi almadınız da ne oldu? Ne karınız oldu, Trabzonspor bundan ne menfaat elde etti. Ah bu çok bilmişlik yok mu.

alanzinho cümlesi dışında :alkış:

Cafer Bulur
31.08.2009, 00:49
Kelecilerin özelinde bir değerlendirmedir benim yaptığım . Sanki savunmadan övgüyle bahsetmişim gibi yanlış bir ifade çıkıyor ortaya .

Egemen'in psikolojik olarak desteğe ihtiyacı var . Çok kötü maçlar yaşadı . Song'un yerine kimi oynatacaksın ? Takımda 4. stoper var benim mi haberim yok .

Sylva'nın arkasında bir Onur var , işte onunda değerini bilemedik .

Kaçsın kurtarsın kendisini .
Evet,takimin 4.stoperi var,tayfun cora.

Gecen sezon son 5 macta ortaya koydugu futbolla song dan asagi kalir yani yoktu.

Tayfun stoperde bir baska oynuyor,bunu görmek lazim...

futbalski60
31.08.2009, 00:49
Broos ,motorumuz teklemeye basladi diyor.

Yahu su takimin motoru hic calisti mi?

Broosla bu isin yürümeyecegi gün gibi ortadadir.

Başkanın yapacağı tek iş oyuncularla teker teker konuşmaktır.

Siz bu Hocadan memnun musunuz, performansınızın düşüklüğü Hocadan mı kaynaklanıyor ?

Eğer cevap genel anlamda 'evet' ise Hocaya elveda diyeceksin şuan b iskelet bizim için çok önemli, oyuncuları sahiplenecek bir Hocaya ihtiyacımız var.

Erdal
31.08.2009, 00:50
Neydi o yarışmanın adı: Kim gitsin?

Sefa
31.08.2009, 00:50
Sizce Ahmet Özen 4 maçımızın 4'ünü de almazmıydı ?

Belki Avrupa tecrübesi olmadığı için Toulouse'ye elenirdik ki zaten elendik.

hodlu
31.08.2009, 00:51
Ben dua ediyorum derbi maçlarımız yakın değil çünkü şu halimizle 5'lik oluruz Allah korusun...

Erdem Koltuk

Önce Lemi'ler gitsin abi....

Şenol Altunsoy

En zayıf halka

Çetin
ya arkadaşlar kaleciyi eleştirmeyin diyorsunuz, peki tamam. son maçlarda o abuk subuk golleri ben yedim kaleciyi değil beni eleştirin.

Cafer Bulur
31.08.2009, 00:52

Birinci sorumlu yönetimdir,buna eyvallah.

Ama su takima hem ersun yanalin hem de ahmet özen in daha iyi futbol oynattigini görmedik mi?

Broos kaliteli bir hoca olsaydi,bize daha iyisini sunabilirdi.

Ama sunamiyor,olmuyor...

KatyPerry
31.08.2009, 00:52
Sen Hoca gelmeden transferleri yaparsan

Sen Gecen seneki kadroyu güclendirmezsen

Sen Ne dersen de evet diyecek bir tipde Hoca getirirsen

Sonu bu şekilde olur bu takımın Sadri Şener

Otur al izle takımını keyifle

Maç önceside adamlarını cıkart bızım takımın transfere ihtitacı yok transfer yapmicaz dedirt

Elin adamı oturmuş yeterli zengin kadrosuna hala transfer yapma derdinde sen eksik kadrona takviye yapmaktan gocunuyorsun

61viya
31.08.2009, 00:54
Ben de Bross'un yaptığı değişiklikleri mantıksız bulanlardandım. Ancak maç sonunda genele katılamayacağım. Serkan'ın oyundan düşmesi ve akabinde Volkan Şen'in oyuna girip o kulvardan bizi yıpratmasına kadar takımda yapılan değişiklikler bence olumlu etki yapmıştı. Öyle ya da böyle, sonuçtan bahsediyorum.

Ben Alanzinho'nun tribüne gönderilecek topçu olduğunu da düşünmüyorum. Hatta, ya onun üzerine oyun kurarsın, ya da satarsın diye bakıyorum olaya.

Şu andan itibaren ilgilendiğim tek nokta var. Alanzinho'ya dünyanın parasını verdin, tribünde... Gabriç'in kapısında yattın, 2,5 milyon euro verdin, Avrupa'da oynayamadı, oynadığını da gördük... Cale'ye 2 milyon euro verdin, satmak için cd dağıtıyorsun, alan yok... Colman'ın eşini ikna edeceksin diye gece 3'lere kadar sitede nöbet tuttu millet, adam çok iyi bir bayanlar ligi oyuncusu olur... Nerdeyse 10 maçtır forvetlerin gol atamıyor, Fatih Tekke'yi elinin tersiyle itiyorsun. E nedir zorun kardeşim? Göz göre göre bu kadar hata yapılır mı? Haydi hata yaptın ve kabul ettin diyelim. E bana ne, koca sezonun içine ettik 3 haftada. Sen kabul etsen nolur, etmesen nolur? "Kusura bakmayın, heriflik yaptık almadık Teke'yi ama işte stoperler sağolsun, arada atıyorlar gol" mü diyeceksin?

Kötü futbol oynanır... Bunlar normal şeyler, geçer. Bu takım Sivas maçında oynadığı futbolu eninde sonunda oynar. Benim zorum mantık hatalarıyla. Sen nasıl almazsın yahu UEFA kupası kaldırmış forveti? Nedir planın, programın? Param yok diyorsun. Sportif direktörüne fındıkla mı ödeme yapıyorsun? Şu Gabriç'e verdiğin parayı verseydin adama n'olurdu? Başkası olsa bu kadar zoruma gitmezdi. 200 defa da yazdım, hiç de sevmem Tekke'yi. E ama adam özel be kardeşim. Sadece forvet değil ki. Dünyada eşi benzeri yok. İlerde rahatlatır, defansı üzerine çeker boş alan yaratır, hava topu kaçırmaz... Ayıptır, yazıktır, günahtır.

Senin Tekke ile ilgili görüşlerini gayet iyi bilen biri olarak, hala inat edenleri anlamış değilim abicim.

Hayrolsun sonumuz!

Adam leblebi gibi gol atıyor..

Hoş,ben olsam, bunca oyun üstüne gelir miyim Trabzonspor'a... Bilmiyorum..

Erdal
Sakın hocayı göndermeye falan kalkmayın...Lütfen satabilecekleriniz satın ve siz gidin...Lütfen...

Fatih
Geçen sene iyi kötü sahada takım vardı.

Ya bu sene?

hodlu
Forvet oyuncularımız ileride topu saklayamıyor.Çünkü öyle bir yetenekleri yok.Fakat kanatlar da forvetlere top getiremiyor.Orta saha koşmuyor-pres yapmıyor.Sağ ve sol beklerimiz hücuma hiç katılmıyor...
Yani sahada sefilleri oynuyoruz...

Furkan Dündar
demek ki adamın sakatlıgı ciddi ve oynamıyor bu maçtada oynamama sebebi bence 15 günlük milli ara var belki de ondandır daha iyi olması acısından oynatmamıştır yönetim ama yattara bu takımın tek orta yapan oyuncusu o olmayınca ne orta yapılıyor ne gol atıyor forvetler bak bugün serkan sag taraftan orta yaptı dedim gol olur belki top 18 yayına gitti ya varmı böyle orta ya

Yok kardeş ben de katılıyorum en iyisi yattara da bu kadar uzun olur mu ...

hakkı tatlıeşme
bence bu takımı tek başına
metin diyadin çalıştırsa bundan daha iyi olur düşünüyorum

Cafer Bulur
31.08.2009, 00:55
Başkanın yapacağı tek iş oyuncularla teker teker konuşmaktır.

Siz bu Hocadan memnun musunuz, performansınızın düşüklüğü Hocadan mı kaynaklanıyor ?

Eğer cevap genel anlamda 'evet' ise Hocaya elveda diyeceksin şuan b iskelet bizim için çok önemli, oyuncuları sahiplenecek bir Hocaya ihtiyacımız var.
Aynen dedigin gibi olmali.

Broos gönderilecekse ,metin diyadin de gitmeli,gerekirse ünal da gitmeli.

Bjk gecen sezon ertugrulu haksiz yere kovdu ve sampiyon oldu.

Hoca göndermekten korkmamaliyiz...

Erdem Koltuk
Bu takıma antreman yaptırmak yerine, Digiturk 78.Kanalda Premier Lig maçlarını izletsinler.Futbol nasıl oynanır, pas nasıl atılır, hücüm nasıl yapılır her hafta gösteriliyor.Ben bile halı sahalarda oradan gördüğüm taktikleri uygulayabiliyorum.Bu kadar taktiksizlik olmaz.

Ahmet Faruk
Bugün Maraton F blokda tüm yaşam enerjim sağımdaki, solumdaki ve arkamdaki mal,salak, embesil herifler yüzünden sömürüldü.
Ben daha böyle bir şok yaşamamıştım. Hala üzerimde...

Böyle birşey yok yahu...O kadar maça gittim, nasıl bu sefer öyle bir yere düştüm. Aman Allahım...

Adam maçın başından sonuna kadar hiç durmadan "Selçuk kaçsana, Ceyhun vursana, Serkan ortalasana" küfürler, yakıştırmalar.Ama hiç durmadan. 1 defa Trabzonspor diye bağırmadı.... "Emice sakin ol" dedim, "ben maçları evde de böyle izliyorum, ben taraftarım" falan saçmalıkları...

Bu zamana kadar hiç bir şey benim üzerimde bu kadar derin bir tesir oluşturmamıştı....

OZDEN61
bugünkü maçta dikkatimi çekti sol açık diye oynattığımız oyuncuların çoğu zaman zaman sağ da oynuyor.

endlessdeath
31.08.2009, 00:56
Takimda ruh var ama o ruhu iyi organize ile yönetecek hoca yok.

Yarindan tezi yok,broos un görevine son verilmelidir.

Bu adam takima hicbir sey verememis,veremiyor...

Birinci sorumlu yönetimdir,buna eyvallah.

Ama su takima hem ersun yanalin hem de ahmet özen in daha iyi futbol oynattigini görmedik mi?

Broos kaliteli bir hoca olsaydi,bize daha iyisini sunabilirdi.

Ama sunamiyor,olmuyor...
Bİze ne fatih tekke ilk önce hoca şart ersun hoca veya şenol güneş.Ancak benim inancım takımın başarısını istemeyen her kimse o da gitsin tek hocada sorun yok

AYYILDIZ
Sakın hocayı göndermeye falan kalkmayın...Lütfen satabilecekleriniz satın ve siz gidin...Lütfen...

Aynen katılıyorum abi.Hoca gönderdiler artık kredileri bitti.Nuri Albayrak alsaydı Gabriç'i bugün hain diyorduk kendisine.

Emrullah
Barış ve Selçuk değişikliğinin neresi saçma anlamış değilim. Eleştirmek için eleştirmeyelim. Bu takımın kapasitesinin bu kadar olduğunu hepimiz biliyorduk. Sadece kendimizi kandırıyorduk. Bu işler Gökhan'a güvenmekle, Umut'a güvenmekle, hadi arkadaşlar takımımıza güvenelim demekle olmuyor.

Ben ta Haziran'da bas bas bağırıyordum, yönetimin Fatih Tekke'yi alma maliyeti 3-4 milyon euro ise almama maliyeti 30-40 milyon euro'dur. Sadece 4 hafta olmasına rağmen söylediklerim aynen gerçekleşti. Bu kadar basit bir hesabı benim gibi sıradan bir taraftar yapabiliyorsa yönetim neden yapamaz, hiç mi beyin yok bunlarda? Seneye bakalım sponsor bulabilecekmiyiz, forma, kombine satabilecekmiyiz, 50-60 milyonluk takım değeri seneye 20-30 milyon olabilecekmi? Bütün bunları toplayınca Fatih'in alınmama maliyeti 30-40 milyon yapıyor. Yazıklar olsun ne diyelim, kendi kendimizin kuyusunu kazmakta üzerimize yok. Allah sizin......................

hodlu

Senden kısa bir ameliyat bekliyorum,duyumlarla birlekte.Ne olacak bu halimiz...

yorumsuz6117
31.08.2009, 00:57
Takımımızın Bursaspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 1 – Bursaspor: 1
Toplam Şut: Trabzonspor: 17 - Bursaspor: 14
İsabetli Şut: Trabzonspor: 2 - Bursaspor: 6
İsabetli Orta: Trabzonspor: 8 - Bursaspor: 5
Faul: Trabzonspor: 13 - Bursaspor: 8
Korner: Trabzonspor: 7 - Bursaspor: 3
Ofsayt: Trabzonspor: 0 - Bursaspor: 0
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 56 - Bursaspor:% 44

The Ciks
31.08.2009, 00:57

Biraz el insaf !
Yani onur bugünki maçta mı oynamalı...tolgayı da bir gs maçında oynatmıştı orhan çıkrıkçı ne oldu 3 mü 4 mü yemişti...onur oynayacaksa türkiye kupası macında oynar ...cokça bahsedilen buralarda hasan ahmet sarı da aynı kategoride değerlendirilir...bazı şeylere karar verirken yeri ve zamanına dikkat edilmesi gerekir...fatih tekke mesela şimdi mi alınsa faydalıdır..yahut devre arasında olası 7-8 puan gerideyken alınsa takıma daha bir ivme mi kazandırır..
Ayrıca 96 ve 2002-2003 de olmadığı kadar zengin bir kadro derinliğine sahibiz bugünkü yedeklere ve 18 dışında kalanlara bakılacak olursa..fener bugun berabere kalsa kim ne diyebilir di..ve yahut diyarbakırda 2 golu direkten ve sonra volkanın kurtarışı olmasa ve 2-0 geriye düşse ve yenilse kim ne diyebilirdi..bugün fenerin hakettiği puan 7 dir..
oysa biz bugun son dakikada gökhanın golu olsa semihin attığı gibi ne olurdu..takıma sabır gösterelim denizli geçen yıl 25-26 hafta diyordu..
lig 34 hafta 2.yarının 22-23 haftasına bir bakın derim bu kadro derinliği bizdeyken...ısrarla söyluyorum sağda bir yattara solda gabriç ve forvette umut gökhan bir oynayalım bakalım ne oluyor..arkadan alanzinhomu girer barış mı girer engin mi girer..hatta 2.yarı için zafer yelen mi girer bunu hep beraber göreceğiz kimseyi asıp kesmenin luzumu yok burada ...helede yönetimi...bu takım bu gidişten sıyrılacak ve yukarıya doğru ivme yapacaktır kimse palyatif ve ham hayaller peşinde koşmasın buralarda..

endlessdeath
31.08.2009, 00:58
bugünkü maçta dikkatimi çekti sol açık diye oynattığımız oyuncuların çoğu zaman zaman sağ da oynuyor.
Zaten burdaki sorunumuzu bilmeyen kalmadı tartışmayanda

Serdar A
Umut'u severim . Namuslu bir sporcu olduğu için , karakter sahibi bir insan olduğu için .

Ama olmuyor Umut . Bu ağlamaklı halin , dahası kapının eşiğine bakmaya başlaman sana yakışmıyor .

Memleketinin takımı Kayseri'de çok başarılı olabilirsin belki , dolu tribünlere karşı .

Bedavaya elimizden kaçırdığımız Eren . Bu gün ne kadar da böyle bir futbolcuya ihtiyaç duyduk . Umut'dan daha çok .

Kazım Uzunboy

İstatistiklerde paslar verilmedi mi ?

Defansta yaptığımız paslaşmadan dolayı yüksek bir pas yüzdemiz olmalı.. :rolleyes:

Adem Erdoğan
Senin Tekke ile ilgili görüşlerini gayet iyi bilen biri olarak, hala inat edenleri anlamış değilim abicim.

Hayrolsun sonumuz!

Adam leblebi gibi gol atıyor..

Hoş,ben olsam, bunca oyun üstüne gelir miyim Trabzonspor'a... Bilmiyorum..

Fatih Tekke gelir..O derece Trabzonsporludur...Bu taraftar istiyormu istiyor..Bitti..

Taner Uykuçeken
31.08.2009, 00:59
Daha 4. haftadan bu sezondan bana umudu kestiren Yönetimimizi tebrik ediyorum yarışmacı bir takım yaratabildikleri için neyle yarışacaksak.
2010 yılı haziran ayı yani Dünya kupası başlayana kadar hafta sonları meşgul olacak programlar yapmam lazım İstanbul ve çevresinde gezi faaliyetleri, sanatsal aktiviteler felan Tiyatro sezonu başlasın epey oyun seyredicem herhalde bu sezon başka teklifleriniz varsa açığım tv başına geçip Umut ve GÖkhanı seyretmek İstemiyorum

irfanb
Yarin 4`te kalkip ise gidecegim ne care uyumak.
Biz bu hallere düsecek takimmiydik?
Ah be yönetim ah.

Halit Aydın
Yarın Alanzinho'nun satışı ve akabinde gelen bir yabancı forvet gününe hazırlanalım şimdiden. Veya takas. Şuan en yüksek değeri olan futbolcumuz. İhtimal..

antagonist
Kilab-ı zulme kaldı gezdiğin nazende sahralar,
Uuyan ey yareli şir-i jiyan bu hab-ı gafletten...

Bu gaflet uykusundan erkenden uyanmamızı diliyorum. Yoksa atı alanlar Üsküdar'ı geçecek...

hodlu
31.08.2009, 01:00
Sol kanatta oyuncu oynatmak için bence sağ ayağı kırık birisini çıkaralım belki zorunluluktan gider solda oynar...

Cafer Bulur
Fatih Tekke gelir..O derece Trabzonsporludur...Bu taraftar istiyormu istiyor..Bitti..
Zenit su saatten sonra fatih i verir mi,nah verir.:eek:

Erdal
Adama Hatay lı Arap...Yaşadığı ilçede tüm kahvelerde fb maçı veriliyor diye Kırkhan a gelmiş 3 kardeşi ile...8 kardeş hepsi Trabzonspor'lu...Çocuklarımızı da Trabzonsporlu yaptık diyor...Gelmiş geçmiş futbolcuları yönetimlerin hatalarını benden iyi sayıyor...Şampiyonluk olur olmaz mesele değil abi diyor...Futbol oynamaya çalışan bir takım istiyorum...Geçen sene kombine aldım diyor...Tek maça gitmeyeceğim halde...Öyle forum kültürü falan da yok...Bakmış bir kıpırdama var aramış kulübü kombine almış... Mekana beni götüren İrfan ağabeyin eniştesi beni Zaman da yazıyor diye tanıştırınca 40 dakika konuştu adam...Hayatımda bu kadar mahçup olduğum ender olmuştur...Bir şeyler yapmak lazım...Hala hak ediyoruz...

Fatih
Sivas'ı yenince şampiyonuz sandık meğer Sivas'ı herkes yeniyormuş.

zahido
31.08.2009, 01:01

17de 2 :) OLsun hic tutturamamaktan iyidir.. Bi taneside gol olmustu zaten..

Yani bence hersey ortada bu verilerden sonra..

ertuuu
umut girdikten sonra gökhan biraz daha etkili olmaya başladı.
bu takımın katili tek santrafor oynatmaktır...

hodlu
Daha 4. haftadan bu sezondan bana umudu kestiren Yönetimimizi tebrik ediyorum yarışmacı bir takım yaratabildikleri için neyle yarışacaksak.
2010 yılı haziran ayı yani Dünya kupası başlayana kadar hafta sonları meşgul olacak programlar yapmam lazım İstanbul ve çevresinde gezi faaliyetleri, sanatsal aktiviteler felan Tiyatro sezonu başlasın epey oyun seyredicem herhalde bu sezon başka teklifleriniz varsa açığım tv başına geçip Umut ve GÖkhanı seyretmek İstemiyorum

Kooooooskoca bir sezon nasıl bitecek bu şekilde...

Cafer Bulur
Yarin 4`te kalkip ise gidecegim ne care uyumak.
Biz bu hallere düsecek takimmiydik?
Ah be yönetim ah.
Diyarbakir in sivasi 2-0 yenmesiyle sivasi yenmemizin degeri de ortaya cikmis oldu,kocaman bir sifir yani...

sessizkral_1
Ben dua ediyorum derbi maçlarımız yakın değil çünkü şu halimizle 5'lik oluruz Allah korusun...

bir il temsilcisi bunu yazıyorsa iş bitmiştir zaten.

nasıl 5 lik olacağız?

Manisaya yenildik.

Fener manisa maçında net golü ofsayt diye kesilfi manisanın.90 da gol yediler.

Diyarbakıra yenildik.Diyar sivası yendi fener zar zor aldı maçı olayların etkisi oldu.

Beşiktaş desen sürünüyor.2 puan önümüzdeler.

Bir gs kalıyor.Onunda henüz ciddi bir maçını izlemedik.

Kaldıki tekrar tekrar söylüyorum.bugün takım İYİYDİ!

TSercaN
Bizim kaderimiz bu arkadaslar, ben Trabzonsporu cok seviyorum ama maalesef gercekleri gormuyoruz. Bize hangi yonetim gelirse gelsin illaki birseyleri yarim birakiyorlar ya da sonuca etkili buyuk hata yapiyorlar. Hadi onu gectim az once de dedigim gibi neden sampiyonluga yaklastigimiz her sezon sampiyonlugu kaciriyoruz? Bana bunu birisi izah etsin, bana desin ki su su sebeplerden dolayi sampiyon olamiyoruz. Ben acik acik dusunmeye basladim ki Trabzonspor yoneticileri sampiyon olmak istemiyor. Gecen sene fener macina geldik avrupa dan, ama gel gor ki yonetimin sampiyonlar ligine katilma gibi bir dusuncesi yoktu. fener cok mu guzel top oynamisti da yenmisti bizi?! Biz oynamadik istemedik, istemedigimiz ap acik ortadaydi cunku isteseydik mucadelemiz daha cok olur du. Ben biktim gercekten her sezon ayni filmi bastan izlemeye. Bana cok aci veriyor Trabzonsporun bu hali. Bizleri bu hallere sokanlar nasil kurtulacak bu yaptiklari gunah dan? Bizleri hice sayan ama yeri geldiginde lafi bize dokunduranlardan tiskiniyorum. Ben Trabzonspora sevdaliyim ama sevdami elimden almak istiyorlar zorla, her gecen sene zorla sogdurmaya calisiyorlar beni ondan. Yoruldum artik 27 yasindayim ve kendimi bildim bileli Trabzonspora bordo mavi renklere gonul veriyorum. Sampiyonluk gormek istiyorum ama sampiyonlugu bize gostertmek istemeyenler var. Trabzonsporun uzerinde oyunlar oynaniyor, uzerinde olmazsa bile icinde oyunlar oynaniyor. Forvet transferi ap acik ortada ama hickimseden tik yok neden yok neden? Sag bek gerekli ama yok, orta saha ya kesinlikle bir beyin lazim ama o da yok. 3 Transfer yapsaydilar bu sezon ve istikrar adina Ersun hoca ile devam edilseydi veya baska birtane iyi hoca (hatta broos bile) bu takim ile onune geleni yenerdi. Sistemin onemli yerleri eksik kalinca istedigin hocayi getir yine bir is yapamaz.

Suha
31.08.2009, 01:02
bu hocanın futbooldan anladağı feln yok..adam barışı oyundan alıyo.5dk oynayan sonra mç boyu aldığı topu ayağında ezen engini oyuna sokuyo..rezillk diz boyu..hocanın son umudu yattara..takımda kondisyon koskoca sıfır..bursa 2.yarı bizi ezdi resmen..yürecek hali olmayan oyuncular vardı sahada..allhh sonumuz hayretsin..çileli bir lig sezonu bizi bekliyor..

Ali Tunahan Güllü
Hocaya kızmak istiyorum çünkü değişiklikler anlamsızdı oyuna müdahale edemedi filan ama adamın istediği hangi adam alındı.Hepsi zaten gelmeden alınmıştı aslında bu takımın hocası broos değil sadece broos görünürdeki adam bu takımın hocası,oyuncu seçicisi büyük asbakanımz...

Ama gerçekten bu taraftara yazık.O kadar kötü sonuçlardan sonra yine stad dolu yine tam olmasada destek var.Ama oyuna gelirsek boş boş boş...

Bu maçta beni en çok sevindiren Ferhat ve Barışın kazanılması yada kendini gösterecek zamanlar verilmeseydi..

İnşallah HASAN AHMETde bir gün ilk 11 de başlar...

SüRMeNe_6161
Gabric Sag Açik Niye Oynadi Bunu Anlamadım??

Mert Oğuzlu61

kendi sahamızda isabetli 2 şutumuz var maç boyunca, birisi gol oldu zaten...

Adem Erdoğan
31.08.2009, 01:03

fatih gelmek istedikten sonra seve seve verecek adamın sözleşmesi bitiyor, biraz daha tuzlu olur o ayrı tabi..

lazkopatfaroz
31.08.2009, 01:04
hocada ne dedıgını bılmıyor, yönetımde ne dedıgını bılmıyor ne yaptıgını bılmıyor.. taraftar zaten sıyırmıs.. sıyırtanlar utansın

yorumsuz6117
umut girdikten sonra gökhan biraz daha etkili olmaya başladı.
bu takımın katili tek santrafor oynatmaktır...
alakası yok koy fatihi tek forvet bak nası sıralıyo golleri...

futbalski60

İlk önce şunu bilelim ' Broos kalitesiz bir Hoca değil '

Bu Hoca gittiği takımları şampiyon yaptı ama kendi kadrosuyla şampiyon yaptı bu çok önemli.

Ortada bir uyuşmazlık var Hoca takımı daha sahiplenmedi, oyuncular da onu sahiplenmedi böyle olunca ortada bir inatlaşma doğuyor bu da takım olabilmemizi engelliyor.

Suha
Sivas'ı yenince şampiyonuz sandık meğer Sivas'ı herkes yeniyormuş.

işte takımın gerçek yüzünü ortaya koyan söz..sivası yenmiyeni dövüyolar.

Sümeyye demir
Bugün Maraton F blokda tüm yaşam enerjim sağımdaki, solumdaki ve arkamdaki mal,salak, embesil herifler yüzünden sömürüldü.
Ben daha böyle bir şok yaşamamıştım. Hala üzerimde...

Böyle birşey yok yahu...O kadar maça gittim, nasıl bu sefer öyle bir yere düştüm. Aman Allahım...

Adam maçın başından sonuna kadar hiç durmadan "Selçuk kaçsana, Ceyhun vursana, Serkan ortalasana" küfürler, yakıştırmalar.Ama hiç durmadan. 1 defa Trabzonspor diye bağırmadı.... "Emice sakin ol" dedim, "ben maçları evde de böyle izliyorum, ben taraftarım" falan saçmalıkları...

Bu zamana kadar hiç bir şey benim üzerimde bu kadar derin bir tesir oluşturmamıştı....

BendE F blokta otUrdum.benim arkamda da öyle bri vardı ve bndE siniR oldum :)

Bekir
2 milyon Euroyu verdin mi Fatih bizimdir...

Mehmet Sarigül
31.08.2009, 01:05
ya arkadaşlar kaleciyi eleştirmeyin diyorsunuz, peki tamam. son maçlarda o abuk subuk golleri ben yedim kaleciyi değil beni eleştirin.

Ben simdiye kadar Silva'nin "abuk subuk goller" yedigini görmedim.
Sivas macinda bir hatali gol var,...kaleci hatasi. Kaleci Tony Silva'nin hatasi...
Bunun disinda kaleci hatasi ile gelen bir gol yok...ama forumda bolca kaleci Silva hakkinda "abuk subuk" yorumlar var.

Cafer Bulur
bir il temsilcisi bunu yazıyorsa iş bitmiştir zaten.

nasıl 5 lik olacağız?

Manisaya yenildik.

Fener manisa maçında net golü ofsayt diye kesilfi manisanın.90 da gol yediler.

Diyarbakıra yenildik.Diyar sivası yendi fener zar zor aldı maçı olayların etkisi oldu.

Beşiktaş desen sürünüyor.2 puan önümüzdeler.

Bir gs kalıyor.Onunda henüz ciddi bir maçını izlemedik.

Kaldıki tekrar tekrar söylüyorum.bugün takım İYİYDİ!
Sakaci seniii:)

Sen bursayi yenemiyorsa kimi yeneceksin?

Eskisehir bile bunlara 3 tane salladi.

Bursa bu aksam cok kötüydü,biz onlarin bu halinden faydalanamadik.

Etkili olabilecek copk alanlar vardi ama bunu degerlendirecek bir takimimiz yoktu.

Kötü giden bir seyi olumlu göstermeye kalkmayin,radikal kararlar alinmazsa bu takim bizi canindan bezdirir...

irfanb
Herkes oldugu yerde kalsin da herhangi bir kulübün Asbaskana ihtiyaci yokmutur acep?
Bedelsiz de vermeye haziriz.

erkankoc
bugun takima iyi diyene neler derim neler..bu hcócada cikip bugun cok iyidik demiyomu delircem

61viya

Ben o derece Trabzonsporlu olamadım o halde...

Amacım bir ima idi, bir gönderme ama... Neyse.

Serdar A
Yani onur bugünki maçta mı oynamalı...tolgayı da bir gs maçında oynatmıştı orhan çıkrıkçı ne oldu 3 mü 4 mü yemişti...onur oynayacaksa türkiye kupası macında oynar ...cokça bahsedilen buralarda hasan ahmet sarı da aynı kategoride değerlendirilir...bazı şeylere karar verirken yeri ve zamanına dikkat edilmesi gerekir...fatih tekke mesela şimdi mi alınsa faydalıdır..yahur devre arasında olası 7-8 puan gerideyken alınsa takıma daha bir ivme mi kazandırır..
Ayrıca 96 ve 2002-2003 de olmadığı kadar zengin bir kadro derinliğine sahibiz bugünkü yedeklere ve 18 dışında kalanlara bakılacak olursak..fener bugun berabere kalsa kim ne diyebilir di..ve yahut diyarbakırda 2 golu direkten ve sonra volkanın kurtarışı olmasa ve 2-0 geriye düşse ve yenilse kim ne diyebilirdi..bugün fenerin hakettiği puan 7 dir..
oysa biz bugun son dakikada gökhanın golu olsa semihin attığı gibi ne olurdu..takıma sabır gösterelim denizli geçen yıl 25-26 hafta diyordu..
lig 34 hafta 2.yarının 22-23 haftasına bir bakın derim bu kadro derinliği bizdeyken...ısrarla söyluyorum sağda bir yattara solda gabrüç ve forvette umut gökhan bir oynayalım bakalım ne oluyor..arkadan alanzinhomu girer barış mı girer engin mi girer..hatat 2.yarı için zafer yelen mi girer bunu hep beraber göreceğiz kimseyi aıp kesmenin luzumu yok burada helede yönetimi...bu takım bu gidişten sıyrılacak ve yukarıya doğru ivme yapacaktır kimse palyatih ve ham hayaller peşinde koşmasın buralarda..

Bazı futbolcular vardır İzmir'in , İstanbul'un arka sokaklarından tırnaklarıyla kazıyarak gelirler .

Henüz ikinci ligde , tüm spor kamuoyunun dikkatini çeken futbolcu , transfer olup yedek kaldığı bir yıl içerisinde sürekli olarak ( rakipleri kimlerdi bir bakmak gerek ) ümit milli takım ile 11 başlamış . Özel alakalı olanlar dışında bu adamın futbolculuğu hakkında fikir sahibi olan kaç Trabzonlu var ? Adam 2 yılda kaç maça çıkarılmış ?

Öndeki adam kötü oynarsa , arkadakine şans verilir . Bunun adı forma adaleti .

Selçuk Demircioğlu
31.08.2009, 01:06
Ey yönetim hata yaptığını kabul et..
Yarın transferde son gün ne et yap şu takıma bir sağ bek bir forvet al..
Almıyorsan da orda durma..
3 milyon euro verdiğin gabriçi de gördük..
6 milyon euro verdiğin gökhanı da..
5 milyon euro verdiğin alanzinho yedekte bile değil..
Sahanın en iyisi 40 yaşına gelmiş song ve 35 yaşındaki tony ise durup düşün..

Hatanın farkına var yönetim..Sıra takımı olmak istemiyoruz...
Bu taraftar bunu haketmiyor..
Hugo brossa da kimse laf etmesin..Adam nereye geldik diyorduk içinden..
Bana kimse ersunu da savunmasın..Bu biraz da onun takımı..O kadar transfer yaptırdı gördük adamlarını..
Selçuk 4 milyon euroluk adam mı?
Geçen sene gs ve fb nin en kötü senesiyken sen eline geçen fırsatı değerlendiremiyorsan hoca moca değilsinn...Ancak yorumculuk yaparsın..

Erdal
31.08.2009, 01:07
Bu saatten sonra Fatih falan da olmaz...15 gün önce olurdu...Fatih, Ali Mehmet x bilmem kim yabancı her ne ise olurdu...Ama artık olmaz...Bunu ben mi yazıyorum diye şaşırıyorum ama evet ben yazıyorum...Mümkün olan en kısa zamanda gidin....

Futbol bu yenersin yenilirsin girmez top kaleye senin vurduğun müthiş şut az farkla auta çıkar rakibin vurduğu komik şut gider birine çarpar gol olur falan...Hepsi olur bunların...Ama senin iradeni göreyim kardeşim...Çabaladığını göreyim...Taraftarla inatlaşma kardeşim...Ağabey, amca...Yapma bunu...Yaptın mı ? Bile bile lades dedin mi? O zaman öde bedelini...Yakında ikinci bir ibra edilmeyen yönetimimiz olacak...

Adem Erdoğan

bjk yi mustafa denizli değil sivasla biz şampiyon yaptık, o takım ertuğrul saplam ile de şampiyon olabilirdi..hoca kovmak çözüm değil, çözümsüzlüğün süregitmesidir..

lazkopatfaroz
ergin keleş 1 gol attı 1 de penaltısı verılmedı.. bızım umut ve gokhan ne yapıyor. gokhan 2 saat topu düzeltmeye çalışıyor

KatyPerry
31.08.2009, 01:08
Rafael Benítez : İlk 6 haftadan şampiyon olamayabilirsin fakat ilk 6 haftadan şampiyonluktan kopabilirsin

Aynen o hesap

Sefa
2 milyon Euroyu verdin mi Fatih bizimdir...
2 milyon euro bu. Fatih gibi futbol hayatının sonuna gelmiş yaşlı bir adama verilirmi yahu(!)

Gider 22-23 yaşında birini buluruz ilerde daha çok paraya satacağımız. Başarı önemli değil iyi para kazanalım.

Der yönetim.

Suha
başkan büyük projler var yarım bırakamıyız diyor..senin projenmi takımmı önemli..yoksa yandaşlarınla yarınlarını kurtarmanın hesabını trabzonsporu kullanarakmı planlıyosun eyy başkann..all sana takımm ..sen zaten lig başlamadan önce bile ağzına şampiyonluk kelimesini bir kere aldınmı yokk..koskoca sıfırrrzs..bursaya mahkum oldukk.d.baıra madara olduk..

hodlu
Trabzonspor'a bu gece iyi oynadı diyenler ya maçı seyretmedi yada bir türlü o acı gerçeği kabul etmek istemiyor.Acı olan takım sahada mücadele edemiyor ve malesef bu şekilde maç kazanamayız...

Erdal
Taraftar taraftar taraftar..Ne yapsın daha taraftar...

Emrullah
Broos'un eksi yönleri var, ama artı yönleri de var. Cale ve Egemen'i oynatmayarak çok doğru yaptı. Hakeza Tjikuzu ve Alanzinho'yu da oynatmayarak ciddi manada göz dağı verdi. Geçen yıl bir iki maç aynı şeyi Ersun yapsaydı belki de şampiyonduk.

Alanzinho neden 18'de değil eleştirilir, muhakkak ya sakattır, ya hasta. Başka bir neden göremiyorum. Ama neden 11'de değil noktası eleştirilemez. İlk 11 oynadığı maçların büyük çoğunda sahada yokları oynadı. Alanzinho'yu değerlendirirken bunları da değerlendirin.

Çetin
31.08.2009, 01:09
Ben simdiye kadar Silva'nin "abuk subuk goller" yedigini görmedim.
Sivas macinda bir hatali gol var,...kaleci hatasi. Kaleci Tony Silva'nin hatasi...
Bunun disinda kaleci hatasi ile gelen bir gol yok...ama forumda bolca kaleci Silva hakkinda "abuk subuk" yorumlar var.

diyabakır maçında yediği gol, bu maçta yediği gol, toulouse maçında yediği gol, sivas maçında yediği gol.. bunları toplayınca tony formsuz değildir sonucuna varıyorsak o benim dediğim abuk subukluk nerde anlarsınız.

Fatih
İlk önce şunu bilelim ' Broos kalitesiz bir Hoca değil '

Bu Hoca gittiği takımları şampiyon yaptı ama kendi kadrosuyla şampiyon yaptı bu çok önemli.

Ortada bir uyuşmazlık var Hoca takımı daha sahiplenmedi, oyuncular da onu sahiplenmedi böyle olunca ortada bir inatlaşma doğuyor bu da takım olabilmemizi engelliyor.
Hocanın kaliteli olması başarılı olacağı anlamına gelmiyor.Belçika'daki soft futbol Türkiye'de sökmez.Broos'un bu takıma uygun hoca olmadığını düşünüyorum.Bu saatten sonra takımı değiştiremeyeciğimize göre Hocayı değiştirmeliyiz.

Adem Erdoğan
Ben o derece Trabzonsporlu olamadım o halde...

Amacım bir ima idi, bir gönderme ama... Neyse.

ben senin trabzonsporluluğunu sorgulamadım begüm, orada belirtmek istediğim fatih tekke için trabzonspor kendi ego ve gururunun üstündedir, konuşmalarında "ben" kelimesinden ziyade "biz" kelimesini kullanır, bu da mütevazılığının göstergesidir..

ayrıca gönderme yaptığını da anladım.;)

Taner Uykuçeken
Kooooooskoca bir sezon nasıl bitecek bu şekilde...

Ne yapalım her hafta değişik program yapıcaz artık gezmedik müze tarihi alan bırakmayız artık ama tvyi açıpta UMUT ve GÖKHANı görmek istemiyorum artık mayanın tutmayacağı belli bana göre sezon kaçtı onun için çıksın Hasan Ahmet oynasın Göksu Barış Onur oynasın hem bizi kaldırabilecekleri görürüz boşu boşuna beklemeyiz hemde tutarsa gelecek yıl için tecrübe kazanırlar kimse bana çoluk çocuklamı mücadele edicez demesin eden nasıl ediyor

SüRMeNe_6161
Hayallerde yasıyoruz fatih tekkeyı almıcak bu yönetimm

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 01:10
Bari yarın Başkan binsin uçağa Basele havalansın ordan Serkan Şahini ne yapıp ne edip alsın ordan Serkan Trabzona gönderip İzmirden Mehmet battalı alsında geç kaldığı başkanlık görevini yerine getirsin...

Erdem Koltuk
Bence taktik böyle olmalı

Silva

serkan song egemen ferhat

yattara
gabriç
engin
colman
alanzinho

gökhan

orta sahamız komple sağda oynasın.Sol kanadı bu sezon kapatalım.

Bekir
2 milyon euro bu. Fatih gibi futbol hayatının sonuna gelmiş yaşlı bir adama verilirmi yahu(!)

Gider 22-23 yaşında birini buluruz ilerde daha çok paraya satacağımız. Başarı önemli değil iyi para kazanalım.

Der yönetim.
Hadi diyelim bonservis işini çözdük Fatihin de boş sözleşmeye imza atması lazım...
Ne de olsa Trabzonsporun parası yok ne oldugu belirsiz topculara milyon Euroları saçarız,Fatih Tekkeye gelince boş mukaveleye imza atmalı..
Trabzonsporu hayır kurumuna çevirmeye çalısıyorlar herhalde..

Sefa
Bu saatten sonra Fatih falan da olmaz...15 gün önce olurdu...Fatih, Ali Mehmet x bilmem kim yabancı her ne ise olurdu...Ama artık olmaz...Bunu ben mi yazıyorum diye şaşırıyorum ama evet ben yazıyorum...Mümkün olan en kısa zamanda gidin....

Futbol bu yenersin yenilirsin girmez top kaleye senin vurduğun müthiş şut az farkla auta çıkar rakibin vurduğu komik şut gider birine çarpar gol olur falan...Hepsi olur bunların...Ama senin iradeni göreyim kardeşim...Çabaladığını göreyim...Taraftarla inatlaşma kardeşim...Ağabey, amca...Yapma bunu...Yaptın mı ? Bile bile lades dedin mi? O zaman öde bedelini...Yakında ikinci bir ibra edilmeyen yönetimimiz olacak...
Erdal Abi İbrahim Hacıosmanoğlu nasıl olur ?

Bence iyi bir yönetimle çok iyi olur. Senin istemediğini biliyorum neden istemiyorsun mesela ?

irfanb
31.08.2009, 01:11
http://www.load-it-up.de/091124/Pug5uu75.jpg

- Ben Anderlecht`i yeneriz dedim Bursaspor`u yeneriz demedim .

KatyPerry
Zenit forvet yoklugundan Kezman'ı kiralıyor

Elinde her hafta gol atan Fatih'i sana 2 m euro'ya verir mi sanıyorsun

Erdal
Sakın hocayı falan göndermeye kalkmayın...Siz gidin...Lütfen gidin...Şimdi gidin ki yarın arkanızdan teneke çalınmasın...Adabıyla bırakın...

zahido
Adama Hatay lı Arap...Yaşadığı ilçede tüm kahvelerde fb maçı veriliyor diye Kırkhan a gelmiş 3 kardeşi ile...8 kardeş hepsi Trabzonspor'lu...Çocuklarımızı da Trabzonsporlu yaptık diyor...Gelmiş geçmiş futbolcuları yönetimlerin hatalarını benden iyi sayıyor...Şampiyonluk olur olmaz mesele değil abi diyor...Futbol oynamaya çalışan bir takım istiyorum...Geçen sene kombine aldım diyor...Tek maça gitmeyeceğim halde...Öyle forum kültürü falan da yok...Bakmış bir kıpırdama var aramış kulübü kombine almış... Mekana beni götüren İrfan ağabeyin eniştesi beni Zaman da yazıyor diye tanıştırınca 40 dakika konuştu adam...Hayatımda bu kadar mahçup olduğum ender olmuştur...Bir şeyler yapmak lazım...Hala hak ediyoruz...

Yani ne denir bilmiyorum :(

Hic sampiyonluk gormedigim icin nasil olunur onuda bilmiyorum..

Biz 26 senedir sampiyon olamiyoruz her senesinde basinda yok taraftarin baskisi yok butunlesmede problem var falan filan..

o 26 senedeki kalecileri sayalim isterseniz..

Metin, Nihat, Victor, Petronovic, Metin Mert(Muller). Milosevic, Tolga vb kaleciler..

Defansta Osman, Macit, Akin, Erdinc, Tolga, Iskender, Cengiz v.b defans elamanlari..

Yabancilar desen missse misseler, victor shakalar, lickinler falan fiilan..

Teknik direktorler ali kemal denizci, sadi tekelioglu, giray bulak, gordon milne(bastonla gezicekti nerdeyse)

Bu seneye bakiyoruz 1 sagbek 1 forvet ve adam gibi bir onlibero bize cigir atlatacak ama yine bildigimizi okuyoruz..

Kimse taraftar baskisi demesin.. Kimse camianin butunlesmesinden bahsetmesinnn..

Trabzonsporun 26 yildir sampiyon olamamasinin tek nedeni vardir..

Oda salak sacma kadrolaridir.. Veya 2-3 futbolcu eksikligidir..

Suha
31.08.2009, 01:12
bugun takima iyi diyene neler derim neler..bu hcócada cikip bugun cok iyidik demiyomu delircem

televizyonu kıracaktım az daha..oyuncularım çok iyi oynadı dedii.dalgamı geçiyoo..bizi belçikalı vatandaşları sandı..biz senden ala futbolu bilir takımıda yönetrzss..senni bu takımın başına getirnlere yazıklar olsun..

irfanb
31.08.2009, 01:12

-Alan kim zaten? ( Hayrettin Hacisalihoglu )

Bekir
31.08.2009, 01:13
Hocaya sallamadan önce şunu da düşünelim Hocanın bu takımda kendi isteyipte aldırdıgı bi oyuncu yk ve geldigi zaman 3-4 takviyesiz bu takımdan cacık olmaz dedi....
Herkesi bi sistemi var belki hova bu kadar adamı kendi sisteminde kullanamıyor...
Hocayı ben tebrik ediyorum...

Adem Erdoğan

geçti borun pazarı zaten devre arasına ya kısmet bir umut..

Selçuk Demircioğlu
Taraftar taraftar taraftar..Ne yapsın daha taraftar...

Tesisleri bassın artık..Eskiden olurdu böyle şeyler..Bunlar artık bu dilden anlayacak...Lazım lazım bir müsübet bin nasihattan iyidir derler..:mad:

AYYILDIZ
31.08.2009, 01:14
Tekke'ye verilmeyen 2 milyon euro Gabriç'e verildi.Neden?Takımda sol açık yok diye.Gabriç bugün nerde oynadı?Sağ açık.Çok yerinde bir transfer oldu gerçekten.Bu transfer fiyaskodur.

yorumsuz6117
Sadri Şener: Bu takım avrupa liginde yarı final oynar...:D

Çetin
gerekirse boş kaleye gol atama ya da ne bileyim çok önemli bir kademe hatası yap gol yedirt. ama mücadele et be kardeşim, mücadele. şampiyon olursun olamazsın, bir takımı yenersin yenemezsin. bunların sonucu önceden kestirilemez ama mücadele etmezsen kesin olan bir şey var galip gelemeyeceğin. mücadele et be kardeşim mücadele.

25 yıldır şampiyonluk görememiş takım taraftarlarına gelsin bu şarkı :)

http://www.youtube.com/watch?v=WBJ7s4AM1ls

hodlu
Yıllardır Trabzonsporda başkanlar hep 'Asbaşkanları'yüzünden gitti.Benim hatırladığım Hikmet Onur,Kenan İskender şimdide Hayrettin bey.Tarih tekerrür ediyorsa demekki birileri yanlış yapmaya devam ediyor demektir...

sorin
yönetim istifa

Emrullah
İnşallah bizim kiler gider sol kanata transfer yaparlar. Geçen yıl sola Alanzinho'yu transfer ettiler, Alanzinho sol iç veya sağ iç oynadı, bu yıl Gabriç'i aldılar sola, adam sağ kanat oyuncusu çıktı. Şimdi de bir sol kanat oyuncusu transfer ettiler mi bir ihtimal forvet çıkar. En azından forvet alma ihtimali var. Bu yüzden umarım sol kanat için bir oyuncu arıyoruzdur.

endlessdeath
31.08.2009, 01:15
Arkadaşlar takım oyunu yokkken olmaz Fatih tekkede bişey yapamaz zaten onun alışması felan hata olur biraz olumlu bakmak istersek ya hoca ya da teknik heyet hatalarını konuşsunlar.Birisi açıklama yapsın.Ben şenol güneş olsa Allah derim çünkü Bu hoca tanıyamamış trabzonsporu

Bekir

Zenit vermiyor,2 milyona Euroya Fatih Tekke serbest kalıyor...
Zenitin yapabilicegi bir şey yok...

Ahmet Faruk
İbrahim Akın bizde iyi iş yapardı.
Şimdi Erginin, Isaacin attığı golleri konuşuyoruz ama bizim forvetlere öyle pozisyonlarda oluşturamıyoruz.
Hani "Vur gol olsun"luk pozisyonumuz yok sayılır.

Evet forvetlerimiz top süremiyor, adam geçemiyor, top durduramıyor, pas atamıyor doğru.
Ama o kadar ortasahayla çıkıyoruz, bir Manisanın hazırladığı ataktan hazırlayamıyoruz....

Bu sorun da çok açık bir şekilde Hoca sorunu...

Ali Tunahan Güllü
1 Sene nasıl geçecek?

ceserdar
Sakın hocayı falan göndermeye kalkmayın...Siz gidin...Lütfen gidin...Şimdi gidin ki yarın arkanızdan teneke çalınmasın...Adabıyla bırakın...

E gitti, sonra? Peşinden gelecekler çok mu farklı olacak? Hayrettin olmaz Hasan olur. Kötü yönetme takımı sadece oyuncu değişikliği yapar. İsimler değişir, şablon aynı.

futbalski60
Hocanın kaliteli olması başarılı olacağı anlamına gelmiyor.Belçika'daki soft futbol Türkiye'de sökmez.Broos'un bu takıma uygun hoca olmadığını düşünüyorum.Bu saatten sonra takımı değiştiremeyeciğimize göre Hocayı değiştirmeliyiz.

Tamam işte 'uyuşmazlık var' bu takımı sahiplenecek biri gelmeliydi. Broos geldi sil baştan başladık neredeyse.

Samet Aybaba, Broos kadar işi bilen biri olmayabilir ama ligi ve takımı tanıyordu bu takımı bozmaz üzerine eklemeler yapar belki daha iyi yerde olurduk. Uyuşcaksınız başka şansın yok.

KatyPerry
31.08.2009, 01:16
Yıllardır Trabzonsporda başkanlar hep 'Asbaşkanları'yüzünden gitti.Benim hatırladığım Hikmet Onur,Kenan İskender şimdide Hayrettin bey.Tarih tekerrür ediyorsa demekki birileri yanlış yapmaya devam ediyor demektir...

Ya adamın bir agırlıgıda yok

Her hafta medya'ya konuşurmu bir insan ya

Ne mikrofon meraklısı birisiymiş

Kendi işinden cok Ligtv'ye konuşuyor , Lig Tv'nin Maaşlı çalışanımı ne anlamadım gitti

Erdal
Kim olur bilmem...Herkes olur...Basit düz bir adam...Basit yahu basit...Aklın yolunun tersine gitmeyecek basit makul bir adam....Basit makul adamlar...Ama makul olacak...Kerameti kendinden menkul olmayacak...

hodlu
İnşallah bizim kiler gider sol kanata transfer yaparlar. Geçen yıl sola Alanzinho'yu transfer ettiler, Alanzinho sol iç veya sağ iç oynadı, bu yıl Gabriç'i aldılar sola, adam sağ kanat oyuncusu çıktı. Şimdi de bir sol kanat oyuncusu transfer ettiler mi bir ihtimal forvet çıkar. En azından forvet alma ihtimali var. Bu yüzden umarım sol kanat için bir oyuncu arıyoruzdur.

Komedi filmi gibi ancak Caner bizi tercih etseydi takıma 1967. sol kanat transfer edilmiş olacaktı...

The Ciks
Bazı futbolcular vardır İzmir'in , İstanbul'un arka sokaklarından tırnaklarıyla kazıyarak gelirler .

Henüz ikinci ligde , tüm spor kamuoyunun dikkatini çeken futbolcu , transfer olup yedek kaldığı bir yıl içerisinde sürekli olarak ( rakipleri kimlerdi bir bakmak gerek ) ümit milli takım ile 11 başlamış . Özel alakalı olanlar dışında bu adamın futbolculuğu hakkında fikir sahibi olan kaç Trabzonlu var ? Adam 2 yılda kaç maça çıkarılmış ?

Öndeki adam kötü oynarsa , arkadakine şans verilir . Bunun adı forma adaleti .
Forma adaletimi ? yeri ve zamanında karar verebilme yeteneğimi bir takıma daha fazla katkı yapar..onur bugün ki maçta olamaz olmamalıydıda..tıpkı göksu veyahut hasan ahmet sarının...bakın barış anca 2-3 yıl sonra bugün takıma katkı yapmaya başladı...onur a karar verirken barışın 2 yıl öncesine bakmak gerek...süperlig maçı oynuyoruz ve nispeten de kırılma maçı ve önemli bir takıma karşı...şu anki takımların performansına bakılırsa belki kasımpaşa maçında oynar onur..önce kupada bir görelim kendisini hatta her türkiye kupası maçında buna varım...ama şimdi bu evrede ve devrede ham hayal olarak görürüm bunu.

yorumsuz6117
alanzinhonun 18'e alınmaması inanılmaz neden 18'de olmadığı hakkında bi açıklamanın olmaması dahada inanılmaz bir basın toplantısında broosa aklı kesipte bi gazeteci şunu soramıyormu alanzinho neden kadroda yoktu diye..:confused:

champions
31.08.2009, 01:17
Ayrıca, bütün yabancı oyuncularımızın adlarını birer kağıda yazsak, kavanozun içine atsak, bir güzel çalkaladıktan sonra rastgele seçeceğimiz 2 ismi gönderip Papy ve Brülsü kadroya katsak, bu yaptığımız işin Trabzonspor'un faydasına olma ihtimali olmama ihtimalinden çok daha fazladır.

Hadi cümleten iyi geceler.

poetricus

Erdal Abi,
Sen; "Ne diyeyim Hakim Bey, enayiliğine doymasın!" diye biten Temel fıkrasını bilir misin?
Neden bilmem ama uzun zamandır bu yönetim ne zaman aklıma gelse bu fıkra da geliyor.

lazkopatfaroz
gabrıce o kadar para verene kadar al ıbrahım akını koy sola, al tekkeyı koy forvete al bide sağ bek

irfanb
Hocayi her ne kadar istemesem de yasanan bu sürecte en sucsuz olan Broos`tur.
Adam Fatih Tekke`yi istediler almadilar.
Nerde bonservis parasi olmayan futbolcu buldularsa takima yigdilar.
Düsünün herhangi bir adama hem ülkeyi yönet diye Basbakan ol diyorsunuz hem de calisacagin bakanlari ben belirlerim,olasi bir basarisizlik halinde kelleni isterim diyorsunuz.
Ne kadar etik, ne kadar adil, ne kadar demokratik bir yöntem degilmi ?

hos_cocuk61
31.08.2009, 01:18
Ne yazsak, ne desek boş; giden gitmiş 8 basit paun kaybı. Kazanılan ise sadece 4 puan.

hodlu
Kim olur bilmem...Herkes olur...Basit düz bir adam...Basit yahu basit...Aklın yolunun tersine gitmeyecek basit makul bir adam....Basit makul adamlar...Ama makul olacak...Kerameti kendinden menkul olmayacak...

Abi şu baklayı çıkar ne olursun,bu gece gene uyku uyumayacağız...

Fatih
Hocaya sallamadan önce şunu da düşünelim Hocanın bu takımda kendi isteyipte aldırdıgı bi oyuncu yk ve geldigi zaman 3-4 takviyesiz bu takımdan cacık olmaz dedi....
Herkesi bi sistemi var belki hova bu kadar adamı kendi sisteminde kullanamıyor...
Hocayı ben tebrik ediyorum...
Pısırık olmayacaksın o zaman çıkıp çatır çatır konuşacaksın.Forvet istedim alınmadı diyeceksin Uefa'dan elen ligden kop ondan sonra şöyleydi böyleydi.

Bize Vahid lazım demiştim ben.:)

sorin

yönetimin derhal istifası gereklidir yarından tezzi yok broosa da devre arasınma kadar şans verilmeli adam gibi top oynatmaya başlarsa kalır yoksa o da kapı dışarı 4. haftdan havlu atan takımı 27 senelik hayatımda hiç görmedim gören var mı?

Cafer Bulur
Ayrıca, bütün yabancı oyuncularımızın adlarını birer kağıda yazsak, kavanozun içine atsak, bir güzel çalkaladıktan sonra rastgele seçeceğimiz 2 ismi gönderip Papy ve Brülsü kadroya katsak, bu yaptığımız işin Trabzonspor'un faydasına olma ihtimali olmama ihtimalinden çok daha fazladır.

Hadi cümleten iyi geceler.
Tjikuzu da dahil mi bu yabancilara?

Sen bilirsin neden sordugumu?

Suha
31.08.2009, 01:19
bross.un tartışılması bile bi abes..adam koskoca bir sıfır..iddaa ediyorumm bir halttan anlamıyoo..okadar hoca geldi geçti.bross kadar kötüsünü görmedim olamzs zaten yokki..ruhsuz takımm..forvet alıcana takımın içi sağ sol işe yaramaz adamlarla dolu.

Taner Uykuçeken
Erdal abi gibi pozitif biri bile İsyan etme noktasına gelip Yönetim aleyhine konuşuyorsa savunulacak bir şey kalmamıştır artık. Burası Yönetim için sözün bittiği yerdir.

İsa
Hoca iyi gercekten ben cok beğendim hemen 5 yıllık mukavele imzalansın ama yeni yönetimle.

irfanb

Ben de onu sormustum gecen gün.
Bu kulübü Asbaskanlar yönetiyorsa esas baskanlar ne is yapiyor diye ?

AYYILDIZ
gabrıce o kadar para verene kadar al ıbrahım akını koy sola, al tekkeyı koy forvete al bide sağ bek

Birde bu adamı almak için bekledik.Avrupa treni kaçtı.Saçma sapan transfer politikası.

MerTT61
Yönetim HATTİNİ BİL HATTİNİ ..!! HaBoLe KessaK BoRDo HaBoLe KessaK MaVi..HABU BİZE YAPİLURMİ Yav ,,BöYLe OLuRMu Yav ,Bu NeDiR Yav ..Alacaksanız alın Bi forvet yeter yav

olcay_61
bu maçta teknik heyet de sınıfta kalmıştır tıpkı yönetim gibi. alanzinhoyu 18e dahi almayarak, gabriç dururken barışı çıkarark, son değişiklik hakkını tayfundan yana kullanarak neyi hesapladılar anlayamadım:mad:

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 01:20
Ben 1 senemizin daha göz göre göre gitmesini kabullenemiyorum.Buna sebeb olanlar ne olur daha fazla uğraşmasın zorla güzellik olmuyor.Eğer böyle devam ederse Trabzonspor tarihinin en kötü sezonlarından birini geçirebilir.Kısacası batsın bu dünyaaaaa...

Mehmet Sarigül
televizyonu kıracaktım az daha..oyuncularım çok iyi oynadı dedii.dalgamı geçiyoo..bizi belçikalı vatandaşları sandı..biz senden ala futbolu bilir takımıda yönetrzss..senni bu takımın başına getirnlere yazıklar olsun..

Hatayi ne hocada, ne de futbolcularda arayalim...

Broos'un söylediklerine degil, söylemediklerine bak...ayrica "oyuncularım çok iyi oynadı" demedi.

Broos'un mimiklerine bakarsan, ne söylemek istedigini cok iyi anlarsin.

Bu takimi bu duruma BASKAN ve YÖNETIMI getirdi...

Adem Köse

Yarım kalmasın, bu sezon artık şuna inanıyorum ki, biz mevcut yönetimden de daha iyi futbolu ve Trabzonsporu biliyoruz.

AYYILDIZ
bross.un tartışılması bile bi abes..adam koskoca bir sıfır..iddaa ediyorumm bir halttan anlamıyoo..okadar hoca geldi geçti.bross kadar kötüsünü görmedim olamzs zaten yokki..ruhsuz takımm..forvet alıcana takımın içi sağ sol işe yaramaz adamlarla dolu.

Broos fprvet istiyorum dedi resmen maç sonunda.Yönetim aldı bu adamları.En suçsuz Bros'tur.Yeterli midir?Hayır.Ama gideceklerse yönetimle gidecekler.

Cafer Bulur
Pısırık olmayacaksın o zaman çıkıp çatır çatır konuşacaksın.Forvet istedim alınmadı diyeceksin Uefa'dan elen ligden kop ondan sonra şöyleydi böyleydi.

Evet,hoca transfer isteme konusunda pasif kalmistir.

Takimin eksiklerini daha net bir sekilde ortaya koymaliydi,etliye sütlüye karismadan bu isler yürümez...

yatara
1 Sene nasıl geçecek?

30 hafta sora :D

izzet
31.08.2009, 01:22
Yönetimi kim böyle yalnis yönlendiriyor anlamiyorum... Kim onlara 5 forvetiniz var dedi ve inandirdi... Kim Göksuyu yollatti...Kim hasani görmemezlikten geldi...

Bu kadar teknik adam var, kimse bu yalnislari görmüyormu...

Bekir

Bende çok sayıklamıştım Vahid geri gelsin diye ama Piyangodan Broos çıktı...
Bu hoca da susmak istemedi ama yonetim bi şekilde susturdu..

Erdal
Abi şu baklayı çıkar ne olursun,bu gece gene uyku uyumayacağız...

Yahu ne baklası...Allah aşkına yapmayın böyle...Vallahi billahi hiç bir şey bildiğim yok...İçimden ne geçiyorsa onu yazıyorum...Hatay'lı abilerin gazına geldim...Ama gitmeliler...Vallahi yazık Gökhan ile Umut a...Yazık çocuklara...Yazık Tayfun a...Ama daha çok bize yazık...Hadi biz oranın çocuğuyuz başka şansımız yok...En çok diğerlerine yazık...