PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 4. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 1 Bursaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16

Barış Çebi
30.08.2009, 23:35
Zaten amaç bu.Trabzonun üstündeki kirli eller, lobi çalışmalarına başladı.Ne takımmış be, rant sağlamak için neler görüyoruz.
Şimdi komplo teorisi dersiniz ama gerçek şu ki, yönetimin gitmesini isteyen bazı lobici üst düzey kişiler var.Bunlar sadri başkanın ayağını kaydıracak 5-10 hafta sonra şenol güneşi devre arasında getirip fatih tekkeyide alacak.Sonuç geçici bir memnuniyet ama başarısızlık kalıcı olacak.Taraftarın ağzına bal çalınacak.Bunlar trabzon lobilerinin işi arkadaşlar.Futbolcuların hal ve tavırlarından tutunda mali kongredeki hareketlenmeye kadar her şey bunların eseri.
Biz burda trabzonsporu canı gönülden sevenlerde sadece bu olayları izleriz.Neler dönüyor neler bir bilseniz.Çekin şu kirli ellerinizi trabzonsporun üzerinden artık.

mashal61
Yönetimin transfer konusunda en büyük hatası Fatih Tekke'dir.

Maç sırasında aklıma geliyor Fatih, olsa ne olurdu diye düşünüyorum.

Neyse, boşverin Fatih'i kolej takım havası bozulur, mazallah.

oflu engin
Renktaşlar inanın forvette F.Tekke bile olsa bu hocayla daha doğrusu hocalarla(..!) çok zor.. sorun forvette olsa birşey demiyeceğim ama takımda ruh yok yahu.. Umut ve Gökhan bu lige göre iyi isimler.. yeterli de görülmeyebilir ama sanki defansımız ortasahamız hatta kalecimiz süper de bir tek forvetlerimiz berbat.. takımın üstünde o kadar büyük karabulutlar var ki ....

Manisa-D.Bakır'a 3 puan Bursaya'da 1 puan veriyoruz.. Bu kadar mı kötü kadro var.. hayır yok.. ama bu gidişle işler daha kötüye gidecek..

sorunda burda ya kendinizi böyle avutun durun temel direklerden forvet hattı çalışmassa orta sahada defansda kalecide göze batar.bu takımda tekke olsaydı kesin bu maçları alırdık.adam oynadığı dört maçtada gol attı bizim oynadığımız hangi takımın defansı fatihi durdururdu.

Mellih
çok geçmiş olsun, sonumuz hayır olsun !!

Murathan
Yönetim İstifa Hugo İstifa .

Emre ÖZTÜRK
arkadaşlar alanzinho neden kadro dışıydı yoksa satılacak mı

ilyskm
şimdi bunlara sorsan bursadan akınan 1 puan iyi derler.. bencede iyi...

tlotwat
30.08.2009, 23:36
sivas gene yenildi böyle giderse bülent hocayı alırız devre arasında:D:D:D

CaMoKaEnEs
wayy be ne hallere düştük ziya hocayı arayan arkadaşlar var aramızda

muratd61
bugün gabric ve ceyhun hiçbirşey yapmadı... hadi gabric yeni geldi diyelim ama ceyhunun bu kadar kötü oynamaya hakkı yok..90 dk boyunca 2-3 şut atar belki diye ilk 11 de oynatılmamalı ceyhun.

Murathan
arkadaşlar alanzinho neden kadro dışıydı yoksa satılacak mı
:eek::eek: Kadro dışı mı ???

Sefa Murat Dokuz
Kazanacağımız maçı takımın çok kötü olmadığı bir maçı hocanın saçma sapan anlaşılmaz hamleleri ile berabere bitirdik bunun aksini iddia edemezler. Takım silkenmişti top oynamak istiyordu ama hoca öyle saçmaladı öyle saçmaladı ki. Tayfun Cora 36-0 önde olsak bile bu takıma giremez. Sinirden patlayacağım.

kursat1313
[QUOTE=Arif Timurcioğlu;2609088]Deminden beri ziya hoca ziya hoca tutturdun gidiyosun sanki bizi şampiyon yaptıda adam biz sevmiyoruz. İyiki bir 7 puan aldı ligin sonunda bakarsın. Ziya hocanın küme düşürdüğü takımlarda hala çıkamadı lige.[/Q ziya hoca fanatiği değilim ama ziya doğan trabzonu 2. yapmıştı hatırlatırım

Cafer Bulur
30.08.2009, 23:37
Radikal kararlar gerekli.

Broosu yollayacaksin, ama ayni zamanda metin diyadin de gönderilmeli.

Senol günes gelene kadar da ahmet özen gelmeli...

Serdar A
Mesut Bakkal bile Manisaya nasıl top oynatıyor.

Sezer müthiş futbolcu . Bir ayağı Colman , diğeri Engin eder .

Doğruya doğru ...

Göremiyoruz böyle topçuları . Sezer kör göze de parmak sokuyor ama göremiyoruz işte .

Cüneyt Canlıca
hugo yabancı diye geldı bu takıma ziya hocadan ne fazlası var ?? ziya hocaya ne verdınkı ben istiyorsun ?? diyarbakır sıralamada nerde bir bak.. kaç paraya kurulan takım.. bide sen nerdesın ona bak

Ya şu dakkada Ziya Doğan falan diyorsanız ya futboldan anlamıyorsunuz yada aklına geleni düşünmeden söyleyen birsiniz... Ya bi durun kendinizi strese sokmayın... 4 haftada teknik direktör değiştirerek başarıya ulaştıramazsınız... Ha Gandalf ı ikna eder takımın başına getirirsin, yardımcı olarakta Harry Potter i getirirseniz bilemem..Saygı duyarım... Takım mutlaka daha iyiye gidecektir..Ziya Dogan da küme düşmemeye oynayacaktır...

Ali Tunahan Güllü
Fatİh tekke...

Mustafa Mahmutoğlu
konumuzla alakası yok ama manisaspora çok yazık oldu. fenevbahçe yine son dk yine ofsayt yine bal ve goll..

Mustafa Ayazoğlu
bugün gabric ve ceyhun hiçbirşey yapmadı... hadi gabric yeni geldi diyelim ama ceyhunun bu kadar kötü oynamaya hakkı yok..90 dk boyunca 2-3 şut atar belki diye ilk 11 de oynatılmamalı ceyhun.

Gabric yeni olmasına rağmen iyiydi. Ama şunuda bilmiyor. 2 tane uzun stoperi olan takıma havadan orta yapılmaz. Yaptığı ortaların hepsi rakipte kaldı.

ilyskm
tabi şimdi futbolcu simsarları trabzondadır ver yabancının birini al santrafor bozuntusu bir golcü umut ve gökhandan daha kötü olsun ama...

Sefa Murat Dokuz
30.08.2009, 23:38
sivas gene yenildi böyle giderse bülent hocayı alırız devre arasında:D:D:D
sezon sonu biz düşmezsek sivas düşsün diyeceğiz bu gidişle

Cafer Bulur
Mesut Bakkal bile Manisaya nasıl top oynatıyor.
Evet,ben mesut bakkali alalim dedigimde bana gülenler vardi...:rolleyes:

bordo61
Şenol Güneş demeyin gene ya plak başa sarmasın

Muhammed

Doğruya doğru ...

Göremiyoruz böyle topçuları . Sezer kör göze de parmak sokuyor ama göremiyoruz işte .

Gençlerbirliğinin kadrosu bizden daha mı iyi? Thomas Doll taş gibi takım yarattı. En çok zevk veren geçen seneki Ahmet Özen'li Trabzonspor idi.

Rasim YILMAZ

İlk başta Metin Diyadin...
Sonra Ünal KARAMAN...

Son suçlu garip Broos:)

Özkan
Bu kaleciyle bu sezon bitmez. Herif öyle kötüymüş ki (maçı izlemedim, az önce pozisyonlara baktım) Bursasporlu futbolcular biraz gününde olsa 5 tane atarlardı.

blackrain61

Ben buna Ünal Kahramani da eklerdim, eger yollanacaksa... Anca beraber kanca beraber degil mi? Ekip calismalarinda böyle olmasi lazim, profesyonel takimlarda.

izzet

Doğruya doğru ...

galatasarayla anlasamadigindan manisayla masaya oturdu... aslinda su an transfer etmenin tam zamani, hatta cok gec bile...

ilyskm
neyse seneye oluruz şampiyon...

Emre ÖZTÜRK
30.08.2009, 23:39
:eek::eek: Kadro dışı mı ???

tribündeydi

Cafer Bulur
30.08.2009, 23:39
Ben buna Ünal Kahramani da eklerdim, eger yollanacaksa... Anca beraber kanca beraber degil mi? Ekip calismalarinda böyle olmasi lazim, profesyonel takimlarda.
Evet,ünalin gönderilmesinde de bir sakinca görmüyorum.

Bir islevini göremiyorum ünalin...

Rasim YILMAZ
30.08.2009, 23:40
Bu kaleciyle bu sezon bitmez. Herif öyle kötüymüş ki (maçı izlemedim, az önce pozisyonlara baktım) Bursasporlu futbolcular biraz gününde olsa 5 tane atarlardı.

Keşke izleyip konuşsaydın...

Büşra Türkmen
biz hep seneye diyoruz bizim için hoca bu konumda olduğu sürece seneler hiç bitmez

Sefa Murat Dokuz
Ziya Doğan'ın sucu başkanın Nuri gibi biri olmasıydı Kendisine 1 milyon dolar bütçe verildiğini söylemişti o da o fiyata anca aymanı alabiliyorduk demişti.
geçen sezon harcanan 20 milyon euro var kıyaslamaya bakarsak!

Arif Timurcioğlu
Tamam bravo ziya hoca bizi ikinci yaptı büyük başarı. Ziya kimdirki bizi ikinci yapacak ziya ikinci yarı geldi takımın başına hazır kadronun sistemin üzerine devam etti o dönem ikinci olduysak bizi Fatih tekkeyle Gökdeniz Karadenizin süper oyunu ikinci yaptı. Adamlar türkiye ligine damga vurdu.

arifberkay
hacısalihoğlu,bross,diyadin,ünal karaman,ihsan alioğlu,hasan yener allah rızası için defolun bu klüpten

Mehmet Kıroğlu

Doğruya doğru ...

sezeri artık alamayız ama nizamettin diye bir topçuları var harika oynadı

Varlıbaş61
ilk 4 hafta sonunda ilk 10 içinde bile yokuz...
(!)

Murathan
tribündeydi
Sakat falan mıydı?

Oğuzhan Fidan
maçın katili hocadır.. arkadaşlar takım kapasitesi şuanda üst düzeyde değil oyuncuların motivasyonları 0 denecek kadar yok! taktiksel anlamda yanlış 11 le sahaya çıkıncada bu sonuç ortaya çıkıyo zaten.. beraberliğe değil mağlup olmadığımıza sevinmeliyiz.. bu takımı adeta mahalle futbolu oynatan teknik heyete ciddi uyarılar verilmeliydi.. bu hoca gitmeden bu takımdan hiçbişey beklemeyin.. futbolcular tüm iyiniyetleriyle oynadılar alanzinhonun olmaması tam bi handikaptı zaten

futbalski60

Doğruya doğru ...

Katılmamak elde değil, bir hamle yap al elinden işte Manisa'yla da aran iyi ama düşünmüyorlar.

Furkan Dündar
30.08.2009, 23:41
Herkes bross dıyorda o metine laf demek lazım Güya Türk yardımcı antroner la ınsan hocaya der şöyle yapalım kesın adamın aklını karıstırıyordur

10 numara
Gençlerbirliğinin kadrosu bizden daha mı iyi? Thomas Doll taş gibi takım yarattı. En çok zevk veren geçen seneki Ahmet Özen'li Trabzonspor idi.iyi kadroları var hocaları işi biliyor kahe gibi bir harbi sanrforları var harbuzi denen oyuncu bizde rahat oynar pektemek , aykut demir , orhan şam bu isimleri farkındaysanız ya alamadık yada almadık...sonuçta bizden kötü değiller kadro olarak...

Murathan
hacısalihoğlu,bross,diyadin,ünal karaman,ihsan alioğlu,hasan yener allah rızası için defolun bu klüpten
Sadri Şener niye yok acaba bunları getiren oraya Sadri ŞENERDİR !!!

SüRMeNe_6161
Broos Hiç Bir Sucu Yokkı

CaMoKaEnEs
Şenol Güneş demeyin gene ya plak başa sarmasın

sonuna kadar katılıorum ne şenolu şenoluda gördük ne yaptıgını bu takıma lucescu gibi adam lazım ama alabilene

Emin Danışmaz
Gidenler her nedense el üstünde tutulmaya başlandı,buna anlam vermek gerçekten çok zor.Peki soruyorum;gönderdiklerimiz bu takım da ellerinden geleni!! yapmadılar mı?Bu takım iyi giderken BEŞİKTAŞ takımından teklif bekleyen ben değildim sanırım ZİYA DOĞAN şu an iyi gidiyorsa bu onun için sezon sonunda kazanılmış ligde kalmanın hesaplarından başka hiçbirşey değildir iyi hoca olduğunu göstermez.Bu sene takımlar inanılmaz KÖTÜ biz ise REZİL ÖTESİ.

Takımda ayakta duran bir oyuncu bana gösterecek olan varmı,kondisyon çalışmamış sanırım takım 60 dk sonra hiçbir güç TRABZON dan kazanma adına birşey beklemesin,SELCUK a inanamıyorum bir oyuncu kötü olmak için bu kadar çaba nasıl sarfeder.

Maçtan önce TRABZONSPOR kazanamaz dedeim haklı çıktım PERŞEMBE nin gelişi ÇARŞAMBA dan belli,15 günlük ara var ve rakip İ.B.B kesinlikle MAĞLUBUZ.

BUNDAN SONRA BİZLER ÇOK 25-50 sene bekleriz.Bizim tutkumuz ve aşkımız kadar saha içindekilerin TUTKU VE AŞKI olsa,bizi 5 sene o tahttan aşağıya alacak takım,güç göremiyorum,biz kendi içimizdeki hesaplaşmayı bırakamıyoruz çekememezlik had safhada,bunu bir BÜTÜN TEK VÜCUT yapablirsek her engeli aşarız yoksa biz KOYUN gibi GİDER GELİRİZ.

Evde çoluk çocuğa hanıma bağırırız aman TRABZON umuz yenilmesin ne suçu var GARİPLERİN.

İşte SEVGİMİZ TUTKUMUZ bitiyor ve eriyor

reis_556
Evet,ben mesut bakkali alalim dedigimde bana gülenler vardi...:rolleyes:

merak etmeyin bu başkan yapsa yapsa onu yapar zaten yuh yani icim kan ağlıyor

bordoylamavi
olmuyor olmuyor olmuyor. bi türlü bi düzelme yok. orta shaamız yok. kimse gelip top almıyor song giray ya şişirmek zorunda kalıyor yada slvaya veriyor o şişiriyor. gökhan la umut zaten yok ama unutmayın ki onlara top geldiği de yok. gökhan o son dakkadakini atamazsan ben sana ne diyiim. hüseyinin alkışlanması oldukça anlamlıydı

Ali Tunahan Güllü
30.08.2009, 23:42
Yok hırs yok azim yok futbol yok futbolcu yok teknik direktör yok asbaşkan yok başkan yok...

Erdinç Dilek
Gabric yeni olmasına rağmen iyiydi. Ama şunuda bilmiyor. 2 tane uzun stoperi olan takıma havadan orta yapılmaz. Yaptığı ortaların hepsi rakipte kaldı.
topların rakipte kalmasının sebebi ortayı kestiği adamların yerlerinde çakılı kalması topun kendilerine gelmesini beklemesinden kaynaklanıyor

Ahmet Öztürk
Sorun forvette falan değil. Hele de bunu bugün kü maçtan sonra söylemek çok zor. Pozisyon yaratamıyoruz arkadaşlar. Orta sahada sorun var. Son yarım saatte Trabzonspor pas yaparak hucuma kaç kere çıktı. Orta sahadan doldur boşaltlarla ne yapabilecektik ki başka. Bir kaza golü atsak bu haftayı kurtarmış olurduk o kadar. Fatih Tekke'de bu takımın sorununu çözmez. İki iki daha dört eder. Gelen gideni aratırmış. Hakikaten arıyorum seni Ersun Hocam.

Bu takıma ruh lazım ruh. Rakibin kim olursa olsun özellikle maçın son anlarında baskı yapacaksın. Boğacaksın rakibi. uzatma dakikalarında bursa kalesinin hizasından bursa taç kullanacak, bizim oyuncular geri çekilmeye başlıyor..

Sihirli değneği olan birileri varsa Allah rızası için dokundursun şu takıma. Daha şimdiden 8 puan fark yedik. Sonumuz iyi değil...

Mustafa Mahmutoğlu
sezeri artık alamayız ama nizamettin diye bir topçuları var harika oynadı
evet nizamettin iyiydi ve 9 numaraları vardı bir tne simpson mu ne o da güzel topçu

melihkuzey

sanırım başka maçı seyretmişsin.. adam %100, 2 golü kurtardı daha ne yapsın?

Selman
Futbolda tek doğru yok bu kesin.Ama Ziya Doğan filan, ne oluyoruz yahu ?

Tayfun'u bir daha koymasınlar Avni Aker'de kadroya.Hiç sevmem futbolunu ama yazık oluyor, üzülüyorum.Hemen yarın gönderseler yeridir, o baskı altında nasıl oynayacak adam.Bildiğini de unutuyor.

Kelle istemek adetim değildir ama şu karışıklığa bir son versinler.Ya Metin Diyadin ya Hugo.Karar verilmeli.Hangisi teknik direktörümüz?

Sefa Murat Dokuz

Hayır kardeşim. Golde ne yapacak yani bir kaleci yandan gelen topta gidip kale çizgisinde mi durur F.Tekke de bu tarz goller atıyordu kaleciler de sadece bakıyordu bundan birkaç metre önden g.antep'e çok şık bir kafa golü vardı fatihin örneğin. Yada Fenere attığı gol böyle çok yüksekten gelen topa kaleci ne yapabilir.
Sylva bugun 2 tane %100 gol kurtardı birisi yerdeyken hemde Volkan Şen'in son anda uzandı.
Sylva nın hiç bir sucu olduğunu düşünmüyorum.

Serdar A
30.08.2009, 23:43
Katılmamak elde değil, bir hamle yap al elinden işte Manisa'yla da aran iyi ama düşünmüyorlar.

Aynen öyle ver Isaac'in bonservisini , bir tane daha futbolcunu kiralık ver . yahut getir Brüls'ü 1 sezon Manisa'da oynasın .

Bu kapasitede bir transfer ekibi lazım .

Ama yok işte , beceremiyoruz .

vaslat
Ünal dan ne istiyorsun adam zamanında bizi satıp İstanbula gitmediği için mi bunları diyorsun.İnanın İstanbula gitse el üstünde tutulur kral olurdu şimdi nankör olmayalım.Ayrıca bu forma defolmak tabirleri de yakışmıyor lütfen biraz daha sakin olalım.

Cafer Bulur
Gabric de bugünden ziyade gelecege dair bir yatirim gibi geldi bana.

Iyi de böyle bir yatirim icin 2.5 milyon euro harcamaya gerek yoktu...

zahido
Ben bugun solbekte ferhati begendim acikcasi..

Cale gonderilip yabanci kontenjani acilabilir ama bu transferin bitmesine 1 gun kala olmaz..

Cale hirvat milli takiminda oynayan bir futbolcu.. Bence tatmin edecek bir fiyata elden cikarilabilir..

is_mail61
30.08.2009, 23:44
vala ben uzun bi süre artık takımla ilgilenmicem cidden ruh sağlığım bozulcak oyüzden forumada girmicem kanser ettiniz bu taraftarı allah sizi bildiği gibi yapsın

Halit Aydın
Artık üzülmüyorum, üzülemiyorum. Adamlar çıkıyo parasını alıyor olan cefakar taraftara oluyor. Bunlar yesin birbirlerini. Üzülecek hal kalmadı benle. Bu sene de yalan oldu. Seneye kovarlar hepsini baştan kurarlar takımı. Gidin yatın. Yarın işi gücü olanlar var. Değmez gecenize.

EmrahYalçınalp
Ben de Bross'un yaptığı değişiklikleri mantıksız bulanlardandım. Ancak maç sonunda genele katılamayacağım. Serkan'ın oyundan düşmesi ve akabinde Volkan Şen'in oyuna girip o kulvardan bizi yıpratmasına kadar takımda yapılan değişiklikler bence olumlu etki yapmıştı. Öyle ya da böyle, sonuçtan bahsediyorum.

Ben Alanzinho'nun tribüne gönderilecek topçu olduğunu da düşünmüyorum. Hatta, ya onun üzerine oyun kurarsın, ya da satarsın diye bakıyorum olaya.

Şu andan itibaren ilgilendiğim tek nokta var. Alanzinho'ya dünyanın parasını verdin, tribünde... Gabriç'in kapısında yattın, 2,5 milyon euro verdin, Avrupa'da oynayamadı, oynadığını da gördük... Cale'ye 2 milyon euro verdin, satmak için cd dağıtıyorsun, alan yok... Colman'ın eşini ikna edeceksin diye gece 3'lere kadar sitede nöbet tuttu millet, adam çok iyi bir bayanlar ligi oyuncusu olur... Nerdeyse 10 maçtır forvetlerin gol atamıyor, Fatih Tekke'yi elinin tersiyle itiyorsun. E nedir zorun kardeşim? Göz göre göre bu kadar hata yapılır mı? Haydi hata yaptın ve kabul ettin diyelim. E bana ne, koca sezonun içine ettik 3 haftada. Sen kabul etsen nolur, etmesen nolur? "Kusura bakmayın, heriflik yaptık almadık Teke'yi ama işte stoperler sağolsun, arada atıyorlar gol" mü diyeceksin?

Kötü futbol oynanır... Bunlar normal şeyler, geçer. Bu takım Sivas maçında oynadığı futbolu eninde sonunda oynar. Benim zorum mantık hatalarıyla. Sen nasıl almazsın yahu UEFA kupası kaldırmış forveti? Nedir planın, programın? Param yok diyorsun. Sportif direktörüne fındıkla mı ödeme yapıyorsun? Şu Gabriç'e verdiğin parayı verseydin adama n'olurdu? Başkası olsa bu kadar zoruma gitmezdi. 200 defa da yazdım, hiç de sevmem Tekke'yi. E ama adam özel be kardeşim. Sadece forvet değil ki. Dünyada eşi benzeri yok. İlerde rahatlatır, defansı üzerine çeker boş alan yaratır, hava topu kaçırmaz... Ayıptır, yazıktır, günahtır.

Bülent AKBULUT61
seneye seneye seneye bitmez bu seneler bizim ömrümüz biter bu seneler yine bitmez.evet arkadaşlar hepimize hayırlı olsun ikinçi Nuri albayrak dönemi başlamıştır hepimize mübarek olsun.bu vakitten sonra hiç istemiyordum ama bizi ancak MEHMET ALİ YILMAZ kurtarır...

reis_556
girayın maç sonu yüz ifadesi gayet normalmiş gibi takım arkadaşlarını kutluyor Bende giraya hakkımı helal etmiyorum vallahi etmiyorum billahi etmiyorum bu ona yeter. Başkana hiç etmiyorum Gökhan ve Umuta hiç etmiyorum

Hamdi Karamahmutoğlu
Hadi Bross yabancı, bilmiyor, Diyadin ve Karaman neden müdahil olmuyorlar?!

Bu takımın ısrarla 4-4-2 oynaması gerekiyor.
Bu sistemi oynarken de Selçuk gibi en azından koşan bir adama ihtiyaç var.
Defans dizilimi aşağı yukarı malum:
Serkan-Song-Egemen-Ferhat
Forvette iki tane olduğuna göre sorun yok:
Umut ve Gökhan.

Mesele ortasahada bitiyor.
Özellikle Yattara'nın acilen sağ kanada monte edilmesi lazım.
Onun yeri garanti.
Selçuk'ta göbekte alternatifsiz gibi duruyor bana göre.
Gabriç'e de solda şans vermesi gerek, adam hiç kendi kanadında oynatılmadı bugüne dek.
Göbekte daha iyisi olmadığına göre Tjikuzu oynamalı ki takım pas yapabilsin.
Barış, Colman, Engin ve Alanzinho sürekli 2.çalıma gidip top kaptırdıklarından şu dizilimde bence yer bulamazlar.
Umarım toparlarız, yoksa sonumuz hiçte hayır değil.

Ayhan Yüksek
Neresinden tutarsan tut elinde kalıyor,takım hırslıymış mücadelesi iyimiş geçiniz efendim,takımda ne sistem var ne bir anlayış ne kondisyon nede teknik ekip,dan dun top oynuyoruz. Öyle kötü oynuyoruz ki insanın bu takımın çok transfere ihtiyacı var diyesi geliyor ama öyle değil tabiki.Yıllardır 2-3 nokta transfer der dururuz yapamadık bi türlü. Teknik ekip her hafta taktik ve oyuncu değişikliklerinde sınıfta kalıyor nereye kadar böyle gider meçhul,şu saatten sonra transfer yapacağımızıda zannetmiyorum.Allah sonumuzu hayır etsin ne diyeyim.

yorumsuz6117
GOLCÜ İSTEMİYORUM DEMEDİM

4 maçta Trabzonspor'un 4 puanı var, Lig'den uzaklaşıldı, UEFA'da ise elendiniz, kendi durumunuzla ilgili bir değerlendirme yapmayı düşünüyor musunuz sorusu üzerine Broos,�Benim durumum ile ilgili bir değerlendirme yapmayı şimdilik düşünmüyorum. Takımda eksiklikler var. Benim ağzımdan forvet istemiyorum diye bir cümle duydunuz mu.Ben forvet istemiyorum demedim� dedi.
haber61

Emre ÖZTÜRK
Sakat falan mıydı?

sakat olsa duyardık herhalde en azından ben sakat diye birşey duymadım belkide sakattır

Cafer Bulur
30.08.2009, 23:45
Aynen öyle ver Isaac'in bonservisini , bir tane daha futbolcunu kiralık ver . yahut getir Brüls'ü 1 sezon Manisa'da oynasın .

Bu kapasitede bir transfer ekibi lazım .

Ama yok işte , beceremiyoruz .
Helal sana farabi sen de direk konusmaya basladin.

Böyle kesip atmayi kimden ögrendin?

melihkuzey
ne söylesek boş. boş yere kendimizi yormaya gerek yok. yönetim ve teknik heyet bildiğini okuyacak yine. yalnız şunu söyleyeyim trabzonspor hiç bir döneminde bu kadar aciz duruma düşürülmemiştir.

mora1157
hügo sen sağ bek sen sol bek ikiniz stoper diğerleriniz ortasaha oynayın biriniz de forvet olsun demiş başka da bişey dememiş takıma.kimin nerde oynadığı hangi alanın hangi adamın sorumlulugunda oldugunu anlayabilen bir arkadas varsa bana da anlatsın.yazık ya gercekten yazık.bu seneyide kaybettik.

Özkan
sanırım başka maçı seyretmişsin.. adam %100, 2 golü kurtardı daha ne yapsın?Yediği golde hatalıydı, onun dışında benim gördüğüm 3-4 pozisyonda da çok yanlış yer tuttu ve topu izlemek zorunda kaldı.

Tolga'ya çizgide sâbit kaldığı için çok kızardık, Tony ise fazla ileride duruyor.

blackrain61
Aslinda konusmamiz gereken bu isin cözümü ne? Yani cözüm önerileriniz. Her ne kadar bizi dinleyen ya da anlayan olmasada

Rasim YILMAZ
Sorun forvette falan değil. Hele de bunu bugün kü maçtan sonra söylemek çok zor. Pozisyon yaratamıyoruz arkadaşlar. Orta sahada sorun var. Son yarım saatte Trabzonspor pas yaparak hucuma kaç kere çıktı. Orta sahadan doldur boşaltlarla ne yapabilecektik ki başka. Bir kaza golü atsak bu haftayı kurtarmış olurduk o kadar. Fatih Tekke'de bu takımın sorununu çözmez. İki iki daha dört eder. Gelen gideni aratırmış. Hakikaten arıyorum seni Ersun Hocam.

Bu takıma ruh lazım ruh. Rakibin kim olursa olsun özellikle maçın son anlarında baskı yapacaksın. Boğacaksın rakibi. uzatma dakikalarında bursa kalesinin hizasından bursa taç kullanacak, bizim oyuncular geri çekilmeye başlıyor..

Sihirli değneği olan birileri varsa Allah rızası için dokundursun şu takıma. Daha şimdiden 8 puan fark yedik. Sonumuz iyi değil...

Değil mi ama?

Geçen senenin Türkiye'de en çok gol pozisyonuna giren takımı , Avrupa'da 4.sırada.
Ne desen boş...

hüseyin1975
30.08.2009, 23:46
Semih 90+3'de atiyoe, Gökhan ayni Dakikada kaciriyor.

Durumun özeti budur bence.

Sampiyonluk Treni simdiden kacdi.
Kimse simdi daha cok erken demesin!

fanatikmühendis
yeter yeter yeter ya.
fener 10 kişi kalıyor ama semih guiza çift forvet oynuyor. üstelik orta sahasında alex gibi biri varken.
bursa deplasmanda oynuyor çift forvet başlıyor maça.
ya biz?
utanıyorum sizden? futboldan soğuttunuz beni. helal olsun size.
en büyük sorumlu kim diye sorarsanız kesinlikle YÖNETİM.

vaslat
bu sene bari gençlere şans tanısak onları kazanırız seneye kadar hazır olurlar biraz altyapıya önem vermenin zamanı geldi.

karaman6106

Senol günes gelene kadar da ahmet özen gelmeli...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkı ş::alkış::alkış:

endlessdeath
30.08.2009, 23:47
Takimda ruh var ama o ruhu iyi organize ile yönetecek hoca yok.

Yarindan tezi yok,broos un görevine son verilmelidir.

Bu adam takima hicbir sey verememis,veremiyor...
Aynen Katılıyorum kardeşim

hüseyin1975
sanırım başka maçı seyretmişsin.. adam %100, 2 golü kurtardı daha ne yapsın?

100% olmayanlarida kurtarsin:(

real_rock
Takım bugün iyiydi.İlerideki Gökhan Ünal gamsızı adam gibi top oynasaydı maçı alırdık.Hoca'nın hatası engini erken almakta oldu.Serkan ve Gabriç'in yorulacağını,Volkan Şen gibi tehlikeli bir oyuncunun oyuna gireceğini kestirememesiydi.Bu da Diyadin'in hatası.Hocalık bi sorun yok.Takımda Golcü yok.Garbic'i beğendim adam mücadeleci bazen gerektiği yerdede sert hırçın futbol oynayan birisi.Ama Gökhan Ünal yaktı bizi.

Proof
Bi Colman vardi bide Ceyhun, gerisi yalan..

Hamza Yilmaz
Seneye insallah....

mashal61
Suç tamamıyle hocanın değil. Bu takımın sağ bek, stoper, forvet olmak üzere 3 futbolcuya ihtiyacı var.Stoper önerim Tayfun. (Hani şu Trabzonspor takımında sağ bekte oynayan Tayfun var ya onu stoper mevkimize transfer etmeliyiz.)

Serdar A
30.08.2009, 23:48
Helal sana farabi sen de direk konusmaya basladin.

Böyle kesip atmayi kimden ögrendin?

Bu ne demek şimdi ? Af buyrun , anlamadım .

devilkid
bir kez daha gorduk yonetimin en buyuk yanlısı taraftarı kullanıp ersun yanalı gondermekti...

sessizkral_1
bence birşeyin kaçtığı yok.

fener manisayı nasıl yendi penaltısı verilmedi manisanın 90 da gol attı.

bu ligde hiçbirşey belli olmaz.15 günlük ara çok önemli

Mert Oğuzlu61

4 maçta Trabzonspor'un 4 puanı var, Lig'den uzaklaşıldı, UEFA'da ise elendiniz, kendi durumunuzla ilgili bir değerlendirme yapmayı düşünüyor musunuz sorusu üzerine Broos,�Benim durumum ile ilgili bir değerlendirme yapmayı şimdilik düşünmüyorum. Takımda eksiklikler var. Benim ağzımdan forvet istemiyorum diye bir cümle duydunuz mu.Ben forvet istemiyorum demedim� dedi.
haber61

Al işte, komedi gibi, sinirden gülüyorum :D:D:D

Oruç
Yönetimin bu yıl ki bombası Ünal Karaman'dır.

oflu engin
sinirden sağa sola taş atıp hırsınızı kadrodan çıkarmayın.bir tane suçlu var oda yönetim.fatihi alma sağa transfer yapma orta sahaya adam alma sonrada koyduğun hedefe ilk sen inanma böyle yöneticilik olmaz.

allahını seven söylesin
taraftarı bu kadar yok sayan
tehdit eden
geçmişini kabul etmeyen
en sevilen futbolcusuna demediğini bırakmayan
her açıklamasında yalana yalan katan
zırt bırt küsen
kalbi sadece taraftara kırılan
tarihinin satışını bu taraftara yapmışken hala taraftardan şikayet eden
başka yönetim gördünüzmü........?

günün yirmidört saati trabzonsporu düşünen aklı başında insanlar bu kadar konuşurda hiçmi ders almassın nedir bu dediğim dedik çaldığım düdük egoistliği

Yiğit SARI
bence takım o kadarda kötü değildi ya . her zaman diyeceğim bi faaliyet olmadıkça FORVER FORVER FORVEEEEET

vaslat
yorgan gitti kavga bitti hadi uşaklar iyi akşamlar...

Cafer Bulur
30.08.2009, 23:49
Bu arada bülent yildirimda bizi katletti.

Yüzde yüzlük penaltimizi yedi,takdir haklarini genelde rakipten yana kullandi.

Hakeme de kocaman bir yaziklar olsun,vicdanin da gömlegin gibi karami bülent yildirim?

Kubilay ŞAHİN
Maalesef Bross Kumarı Bu Akşam Kaybetti..

Hala DAha Alanzinho'nun Neden 18 e Alınmadığına Anlam Veremiyorum..

Cengiz
Semih 90+3'de atiyoe, Gökhan ayni Dakikada kaciriyor.

allah'ını seversen semih'in golünü izledin mi

az merhametli olun be

izzet
Artik taraftar iyice bir karmasa icerisinde, dikkat ederseniz kimse kimi muhatap alacak, kimi sorumlu tutacak bilmiyor...

Baskan <=> Asbaskan <=> Yönetici

T.D.<=> Diyadin<=> Karaman

Kimin ne görevi var, ne islevi var, ne yetkisi var bilmek istiyorum artik...

Tam bir karmasa var, Trabzonsporda ne olup bittigini anlayamiyoruz, hep sepekülasyon, hep iddia...

Trabzonsporun acilen sefafflasmasi ve kendini gözden gecirmesi lazim...

atigol
takımda kondüsyon sıfır...60'dan sonra takım adeta yürüdü, nasıl antreman yapıyorlar nasıl çalışıyorlar anlamıyorum.. teknik yönetim hiç mi oyunu okuyamıyor anlamıyorum...orta saha düşmüş birtek colman var oda çok ağır ve bitik ama adamlar gitmiş serkanı çıkarıyor bu kadar olur..geçen sene takımda olan kondüsyonun yarısı bile yok bu sene..ayrıca gabriç varken barışı niye çıkardılar onuda anlamadım..neyse çileye devam herkese iyi geceler

Muhammed
30.08.2009, 23:50
Şampiyonluk umudumuz zaten yok ama güzel futbol izletin insanları futboldan soğutmayın.

StyLe
Sezon öncesi beklediklerim bir bir ortaya çıkıyor. Bakın ben size geleceğin senaryosunu söyleyeyim, şimdi UEFA hayali bitti, ligin ilk yarısında büyük ihtimalle ligden de koparız. Şenol Güneş hala klübü ile sözleşme imzalamadı ve devre arasında Şenol Güneş büyük ihtimalle takımın başına gelir. Fatih de gelir, devre arasında bunlar olur, bu sene şampiyon olamayız. Önümüzde ki yılın projelerini bu sezonun ikinci yarısında çizmeye başlarlar. Sonuç yine seneye demek oluyor. Ve bu söylediklerim %100 olacak, herkes de görecek. Şu bir gerçek Hugo Bross ilk yarının sonunu göremeyecek...

LECOSSEEMRE
Broos Hiç Bir Sucu Yokkı

Nerden broos sucu yok yaf benmi Kadroyu Kuruyorum Metin diyadine ünala suç atanlar var aranızda saçma saçma düşünmeyin Yabancı teknik direktörle olmaz diye defalarca dedik gittiniz samet aybaba gelmesin bilmem alın hugo 3 haftada 8 puan bıraktık..Bu Bilinclenmesi gereken herşeyi bilen seyircimiz oldukca daha böyle dururuz..

reis_556
Eyyy Başkan fetakarlıkda yaptın kaprisde mutluda ettin ama yeter ölüyoruz artık ivme sende bırakırsan daha mutlu olacağız gitmez böyle artık kimseyi kantırmayalım en küçük olayda siz gideceğinize şimdi şerefinizle YÖNETİM İSTİFA!!!!

zahido
Hoca mactan sonra can karyagdiya konustu..

Elimizdeki Kadro bu Kimse bizden sihirli degnek beklemesin..

Ve ustune basa basa sezon sonuna kadar bu kadroyla oynayacagiz dedi..

Demek ki hocaninda transfer anlaminda beklentileri vardi ama malesef karsilanmadi..

Aciklamalarindan yarinda herhangi bir gelismenin olmayacagi izlenimi verdi..

Bugun zaamnsiz degisiklikler yapti.. Ilk yarida iyiydik ikinci yari maci koparmayi beklerken hoca inanilmaz degisiklikler yapti..

Kendide anlamamistir ama olan oldu iste...

Hala bazi seyleri deniyoruz diyor,.. buakdar zaman gecmis hala biseyler deniyor hoca ilginc dogrusu?!!!

magicyattara
Yediği golde hatalıydı, onun dışında benim gördüğüm 3-4 pozisyonda da çok yanlış yer tuttu ve topu izlemek zorunda kaldı.

Tolga'ya çizgide sâbit kaldığı için çok kızardık, Tony ise fazla ileride duruyor.

Golde Sylva'nın hatası yok.Tamamen şans golü olmuş.Stad'da da hata görmedim,az önce de Tv'den seyrettim,hatası yok.

Cafer Bulur
Bu ne demek şimdi ? Af buyrun , anlamadım .
Önceleri yuvarlak konusuyordun,bu aksam hedefi vuruyorsun gibi geldi bana.;)

Ya da ben kafayi yedim,bilmiyorum....

hodlu
Oynadığımız 6 resmi maçta da Trabzonspor 65. dakikasından sonra dökülmeye başlıyor.Takım kondüsyon açısından yokları oynuyor...

oskanonur
30.08.2009, 23:51
Üç başlı teknik ekip olmaz. Biranönce bu sorun çözülmeli. Ya Ünal Karaman, Ya Hugo Bross Ya da Metin Diyadin gitmeli. Bu üçlü ikişerli gruplar halinde de gönderilebilir.

Gerçi gidişat önce hocanın Hugo Bross' un gönderileceği yönünde de hadi hayırlısı

Furkan Dündar
Hocam semih'in golunu herkes atardı lütfen ama

melihkuzey
hiç vakit kaybetmeden bross, metin diyadin ve ünal karamanı yollanmalı. bu adamlarla bu iş yürümüyor. şu 15 günlük arayı iyi kullanabiliriz. kaliteli yeni bir hoca ile 15 günde bu takım çok iyi toparlanır. aksi halde kasımpaşa ile ligin dibini paylaşacağız.

Mehmet Ç.
Nerden broos sucu yok yaf benmi Kadroyu Kuruyorum Metin diyadine ünala suç atanlar var aranızda saçma saçma düşünmeyin Yabancı teknik direktörle olmaz diye defalarca dedik gittiniz samet aybaba gelmesin bilmem alın hugo 3 haftada 8 puan bıraktık..Bu Bilinclenmesi gereken herşeyi bilen seyircimiz oldukca daha böyle dururuz..

O puanlari Sametlede kaybederdik... Hata Yönetim'de!!!!!

Hocayi cok gec getirdiler!!!!

Bize bir sagbek ve bir de forvet gerekdi!!!!

Transferler yapildi, o pozisyonlar yine bos... Diger taraflar doldu tasdi!!!

Yönetim hatalidir!!!!!!!!!!!!!

kaptans
ARKADAŞLAR BANA ALANİNHONUN NEDEN TRİBÜNDE OTURDUĞUNU MANTIKLI BİÇİMDE AÇIKLAYAMAYAN ZİHNİYETİ KABUL EDEMEM...
ama umarı sakatlığı vardır yoksa yapılacak işmi bütün fatura bi topçuyamı kesildi yazıklar olsun

oflu engin
30.08.2009, 23:52

ben bu lafı en son bekarken söylemiştim şimdi oğlum askerlik çağına geldi.

Cafer Bulur
Golde Sylva'nın hatası yok.Tamamen şans golü olmuş.Stad'da da hata görmedim,az önce de Tv'den seyrettim,hatası yok.
Nasil hatasi yok,sisirme gelen bir orta nin sisirme kafa golünü yiyorsa sylva kaleci antrenörlügüne baslasin...

Furkan Dündar

Yabancı hoca ile olmaz mı :D
Ligin ilk 2 sırasının hocalarına baK ;)

devilkid
başkan nasıl olmayan taraftar baskısını bahane edip ersun yanalı gonderdiyse aynısını hugoya da yapacaktır..bunu yapacaksa en uygun ara bu zaman...hazır 15 gunluk arada var..ne geldiyse senol gunes sevdasından geldi...gelsede rahatlasak..

Furkan Dündar
hiç vakit kaybetmeden bross, metin diyadin ve ünal karamanı yollanmalı. bu adamlarla bu iş yürümüyor. şu 15 günlük arayı iyi kullanabiliriz. kaliteli yeni bir hoca ile 15 günde bu takım çok iyi toparlanır. aksi halde kasımpaşa ile ligin dibini paylaşacağız.

Birde sivas 3 lü çekeriz

hüseyin1975
30.08.2009, 23:53
allah'ını seversen semih'in golünü izledin mi

az merhametli olun be

Ne alaka???

Golcü dedigin israrla Topu takip etmeli, durdugu yeri bilmeli, Timingi olmali, Firsatci olmali.

Yani bizimkilerde olmayan özellikler:mad:

Anıl C
suç hocada yok
sorun adam gibi transfer yapılamaması
yoksa morinhoda gelse bu takımı şampiyon yapamaz
diyebilirsiniz geçen sene ki performansı takım göstermiyo aynı adamlar olduğu halde?
açıkçası o zamanda bişey değişmeyecek çünkü geçen seneki lig tablosunda şampiyon olamadıktan sonra şimdide olamayız
sorun hala bu kadronun şampiyonluk için yetersiz olması
inanın çift forvette oynasak iş yapmaz bu takım

Mehmet Ç.
Sivas'da Bülent Istifa sesleri varmis!!! Bülent Uygun'u alalim... Cok ciddigim!

Emre ÖZTÜRK
Sezon öncesi beklediklerim bir bir ortaya çıkıyor. Bakın ben size geleceğin senaryosunu söyleyeyim, şimdi UEFA hayali bitti, ligin ilk yarısında büyük ihtimalle ligden de koparız. Şenol Güneş hala klübü ile sözleşme imzalamadı ve devre arasında Şenol Güneş büyük ihtimalle takımın başına gelir. Fatih de gelir, devre arasında bunlar olur, bu sene şampiyon olamayız. Önümüzde ki yılın projelerini bu sezonun ikinci yarısında çizmeye başlarlar. Sonuç yine seneye demek oluyor. Ve bu söylediklerim %100 olacak, herkes de görecek. Şu bir gerçek Hugo Bross ilk yarının sonunu göremeyecek...

aynen bende bunları düşünüyorum

Ahmet Aksoy

haber61

bombayı yönetime atmış resmen gabriçde ısrar edeceğine yabancı forvet aldırsaydın ya :mad:

krdnz
3-4 Senedir hiç rahat bir maç izlediğimi hatırlamıyorum?

Yazık değil mi bize..Şöyle arkamıza yaslanıp maç seyredemeyecekmiyiz?.

Allah bize sabır versin..Toparlanırız inşallah.

blackrain61

Nedense benimde aklimdan bunlar geciyor. Bu gibi filmleri daha önceden seyrettigimizden olmasin?

LECOSSEEMRE
Ya şu dakkada Ziya Doğan falan diyorsanız ya futboldan anlamıyorsunuz yada aklına geleni düşünmeden söyleyen birsiniz... Ya bi durun kendinizi strese sokmayın... 4 haftada teknik direktör değiştirerek başarıya ulaştıramazsınız... Ha Gandalf ı ikna eder takımın başına getirirsin, yardımcı olarakta Harry Potter i getirirseniz bilemem..Saygı duyarım... Takım mutlaka daha iyiye gidecektir..Ziya Dogan da küme düşmemeye oynayacaktır...

Senin Çok bildiğin Belli halen Yabancı teknik direktör diyorsun arkdşım istersen en başarılı yabancıyı al trabzonda YAPAMAZ Bunu kafana sok Trabzona Yerli adam lazımdır ancak Onla Şampiyon Olur Bu Kim Olur Bilemem Ama ziya doğan en azından adam gibi adam Ve Hırslı Olduğu kesin...Bunuda akLından cıkarma gecen hugo broos yenilirken bacak bacak üstüne atmş manisada macı izliyordu...

mkmsas
Golde Sylva'dan çok Song'un hatası var bence...

O mesafeden şişirme gelen topa çok rahat kafa vurdurdu..

Barış Mayda
bu takıma ibrahima yatttara şart kim ne derse desin yattara varken hiç olmassa sag taraftan orta geliyordu forvetler gol atıyordu şimdi yattara yok ne orta ve gol var forvet oyuncuları hiç olmassa 5 ort dan birini gol yapıyorlardı orta gelmeyince silva degaj yapacakta umut veya gökhan indiricekte gol atıcaklar rüya görmeyin arkadaşlar kanatların çalışmassa gol atma oranın % 25 dir bu takıma ibrahim yattara şartttttttttt

hüseyin1975
30.08.2009, 23:54
6 Resmi Mac ve 2 Galibiyet!

1. Herkesin ezdigi Sivasi yendik.

2. Gazozuna oynanan Rövans macini aldik.

Anıl C

ben broos gelmeden önce alınmasından yanaydım

Rasim YILMAZ
Gidişat gerçekten çok kötü , en az 3 yıl daha geçen seneki sinerji oluşmaz... Sadri Başkan yorgun , çok hata yapıyor... Sadri Şener'den sonra işte bu adam diyeceğimiz kimse yok.
Hepimize geçmiş olsun.

Furkan Dündar

Bizim takımı oynatır :)

blackrain61
30.08.2009, 23:55
bombayı yönetime atmış resmen gabriçde ısrar edeceğine yabancı forvet aldırsaydın ya :mad:

Iyi de ben Hugo Bross´tan Gabric´i mutlaka istiyorum dedigini duymadim.

LECOSSEEMRE
Hoca oyuncularda suç yok diyor.Demek ki hocanın kendisinde sorun var.Elimde kadro bu diyip kaçıyor.Bu hocayı gönderin gitsin.Trabzonu bilen ve oyunculara uygun sistem bilen hoca da şart

Aynen Katılıyorum...

Cafer Bulur
Ne alaka???

Golcü dedigin israrla Topu takip etmeli, durdugu yeri bilmeli, Timingi olmali, Firsatci olmali.

Yani bizimkilerde olmayan özellikler:mad:
Katiliyorum,bizde dönen toplari takip eden oyuncu yok gibi...

Bu gecen sezon da böyleydi,simdi de devam ediyor.

Her zaman dendi bu takimin skorer oyunculara ihtiyaci oldugu.

Ama dinletemedik yönetime...

magicyattara
Nasil hatasi yok,sisirme gelen bir orta nin sisirme kafa golünü yiyorsa sylva kaleci antrenörlügüne baslasin...

O topa kaleci çıkmaz.Adam nerdeyse 18 çizgisi üstünden vurmuş kafayı,top olmayacak yere gitmiş.
Oyunumuz berbat ama yediğimiz gol tamamen şans.

anaras
dedik dedik dedik dinletemedik

konustuk konustuk anlatamadık

ya daha taratar ne yapsın

kımde var bukadar ısı bilen taraftar.

kardeşim az kulak verin su taraftara sezon basından beri forvet forvet dedik aldıramadık su yonetıme pes vallaha

sımdı ise ceremesını cekıyoruz.

allah sızlerı bıldığı gıbı yapsın.

Hotaman

Hayır hiçte değil.
Pozisyonda iki kişi topa yükseliyor. Song topa vuramadığı gibi rakibide bozmuyor. Turgay da güzel bir vuruşla topu ağlara gönderiyor.
Fatih'te çok atardı bunlardan. Bu gol galecinin insiyatifinde olan bir gol değil...

lazkopatfaroz
O zaman ama bunada sükür demedik, hakli olarak...

Eskiyi kurcalamayi birakalim, eskilerin bize hayri olsaydi hala onlar basimizda olurdu, su anki durumdan nasil cikariz onu tartisalim, bu saatden sonra ne ziya hocadan, ne isaacden, ne erginden bize hayir gelmez...

Zamaninda kazma deniyordu onlar icin burada... Simdi tükürdügümüzü yalamayalim taraftar olarak...

eskıyı kurcalama tekkeyıde alma elınde dunyanın en iyi golculerı var

Burak 1967
30.08.2009, 23:56
1. Takım burda bir çok kimsenin söylediğinin aksine gayet hırslı ve yürekli top oynadı, ben en azından maç bitimi mücadelelerinden dolayı onların tribünlere çağrılmasını beklerdim oysa düdükle birlikte o gıcık homurtu ve yuhalamalar bursalıların takımlarını alkışlarken çok manidardı!
2. Bordo Mavi net üyelerinin burada ersun hocaya, tepkilerini dün gibi hatırlıyorum, hocayı destekleyen azınlık bir ara nerede ise hain ilan edilmişti, şimdi o yuh çu, istifa cı arkadaşlar yine hortladılar ve yine diyet istiyorlar, bu sefer yönetimden, hocadan tutunda futbolcuya kadar!
3. daha maç bitmemiş yaklaşık 10 dk var uzatma belli değil, tribünler f.tekke diyor, adamı ilah yaptınız keşke alsaydı yönetimde eserinizi sahada görebilseydik, trabzon seyircisi, ne hami si, ne ogün ü, ne şota sı için bu tezahuratı sahiplenmeyi yapmamıştır, insanın gözleri yaşarıyor doğrusu!

Furkan Dündar
bu takıma ibrahima yatttara şart kim ne derse desin yattara varken hiç olmassa sag taraftan orta geliyordu forvetler gol atıyordu şimdi yattara yok ne orta ve gol var forvet oyuncuları hiç olmassa 5 ort dan birini gol yapıyorlardı orta gelmeyince silva degaj yapacakta umut veya gökhan indiricekte gol atıcaklar rüya görmeyin arkadaşlar kanatların çalışmassa gol atma oranın % 25 dir bu takıma ibrahim yattara şartttttttttt

kardeşim bu adam şartta alex sakatlandı dediler 1 ay yok dediler adam bugün oynadı bızım Yattara için 15 gun yok dedıler adam keyif yapıo
Her maç trıbunde

real_rock
Yediğimiz golde Ceyhun'un hatası vardı.O adam Ceyhunundu kaçırdı yedik...

Harun
Maçın görüntülerini az önce izledim.İlk atak dahil 3-4 pozisyon üstüste Bursa'nın atalarıydı.Gol dahil toplasan 4 kere rakip sahaya gitmişiz.Bunlar özet görüntü olsa bile saydıklarımdan hiç biri yüzdeyüzlük gol görüntüsü olmadığından pek önemi yok.
Hugo Bross'un bu maç ile gönderilmesi şart olmuştur.Bu takım sahaya hocasız çıksa bu kadar oynar zaten.Aynı şeyleri yazmaktan bıktım...yazıklar olsun ...

mashal61

Katılıyorum. Bir şey de ekleyeyim forumda Song'a iyi oynadı diyenler var. Kafa topuna birlikte çıktığı adama vurdurmamak bir defansın en önemli görevlerindendir. Song hata yaptı. Song'u gönder(e)meyen yönetim hata yaptı.

Ahmet Aksoy
Iyi de ben Hugo Bross´tan Gabric´i mutlaka istiyorum dedigini duymadim.
abicim medyada yer alan haberlere göre gabriçi ısrarla isteyen brossdur ben öyle biliyorum en azından

Serdar A
Önceleri yuvarlak konusuyordun,bu aksam hedefi vuruyorsun gibi geldi bana.;)

Ya da ben kafayi yedim,bilmiyorum....

Abi sana öyle geliyor . Söylediğim sadece " önce görelim destek olalım , eğer bir başarısızlık oluşursa tenkit hakkımızı kullanalım " idi . Halen daha henüz işletilmemiş , sonuç vermeye başlamamış işlerde desteğim tamdır .

Bu gün 30 Ağustos , transfer sezonu kapanıyor . Ben üstüme düşen desteği verdim , sen üstüne düşen yönetimsel hamleleri yapamadın . Kim bana ne diyebilir eleştirirken ?

Adem Köse
Forvetlerimizi ortasahaya yardım etmiyor, ortasahanın pas trafiğine katılmıyor,ayaklarında top tutamıyor tek pas yapamıyor... Bir tane adam geçemiyor, boşluklara koşu yapmıyor.Böyle iken forvetin yükü de ortasahaya biniyor...

Hal böyle iken Daha ortasahaya ne laf deyim ki Colman pas atacak forvetlere nasıl atacağını şaşırıyor.Farkettiniz mi her atılan topta forvetler rakibin arkasına koşuyor önünden alsana...

Herkes Barış a yükleniyor.Allah aşkına Barış a ilk yarıda yardıma gelen futbolcu mu vardı,keza gabrice de aynı şekilde

CaMoKaEnEs

işte bende songa kızdım orda her topa cok rahat kafa vurduruo song silyvanın yapıcak bişeyi yok orda halen slyva ya suc bulan adamlar var deli olcam

yorumsuz6117
devre arası şenol güneş gelicek sıkıntı biticek:D

lazanya61
30.08.2009, 23:57
ne bülent uygunu ya, bülent kim? gelecekse sadi tekelioğlu gelsin o zaman.
ayrıca hugo broos istifaaaaaaaaa

oflu engin
şampiyonluğa sadece bir adım uzakta iken fatihi almayıp sağa ve ortaya takviye yapmayan körler ve sağırlar tarafından yönetiliyoruz.ama kendi egoları işin içine girince tilki gibi kulak şahin gibi bir göze sahip oluyorlar.çokmu zordu fatihi almak kimin zoruna gitti bizim fatihin alınmasını istememiz.

Cafer Bulur
O topa kaleci çıkmaz.Adam nerdeyse 18 çizgisi üstünden vurmuş kafayı,top olmayacak yere gitmiş.

Hayır hiçte değil.
Pozisyonda iki kişi topa yükseliyor. Song topa vuramadığı gibi rakibide bozmuyor. Turgay da güzel bir vuruşla topu ağlara gönderiyor.
Fatih'te çok atardı bunlardan. Bu gol galecinin insiyatifinde olan bir gol değil...
Abilerim,kardeslerim kalecimizin bircok topu adeta seyrettigini neden görmezden geliyorsunuz?

Tolga o golü yeseydi,sülalesi kalmamisti burada.

Iyi kaleci tutamayacagi topu bile seyretmeyecek,sylva gibi poz vermeyecek.

melihkuzey
ne günlere kaldık ya. bülent uygunu ziya doğanı arar hale geldik. bu takım bu kadar düşmemeliydi. bu taraftara yazık oluyor. çözüm ne diye kara kara düşünüyoruz ama çözüm de bulamıyoruz.

o sebeple 2 hafta sonraki ibb mağlubiyetine kadar bütün renkdaşlarıma hayırlı akşamlar diliyorum.

reis_556
yönetim istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Furkan Dündar
30.08.2009, 23:58

Şenol Güneş mi :(

lazkopatfaroz
Deminden beri ziya hoca ziya hoca tutturdun gidiyosun sanki bizi şampiyon yaptıda adam biz sevmiyoruz. İyiki bir 7 puan aldı ligin sonunda bakarsın. Ziya hocanın küme düşürdüğü takımlarda hala çıkamadı lige.

bizi şampiyon yapanı getır o zaman takımın başına.. mezardn kaldır

Yiğit SARI
Bu Konuyu 204 Aktif Üye Görüntülüyor 204

Yazık bea bize :D

Cafer KILIÇSOY

Ceza sahası çevresinde 10 kişi varken dünyadaki hiçbir kaleci çizgiden ayrılmaz.:)

arifberkay
başkan sen de çok yoruldun ama sana binlerce kez dedik senin ekibin senin de başını yer bu takımında ama dinletemedik lütfen artık ekibini al ve git nasıl olsa küme düşmeyiz belki futboldan anlayana taraftarı hiçe saymayan tarafatarla inatlaşmayan birileri gelir

CaMoKaEnEs
anlamıorum slyva yi beğenmiosunuz silyva olmasa kalede kim olcak bunuda ii biliosunuz sanıosunuz onur gecicek kaleye tolga geccek çokmu i kaleci tolga

Bartuğ13
geçen sene takım tonla gol pozisyonuna giriyordu ve atamıyorduçbunun için ersun gitsin deniliyordu.ve zorla gönderildi.
şimdi takımın gol pozisyonu yok.acı ama gerçek.maç özetlerinde kaç maçtır trabzonsporun gol pozisyonu yok!
ben kazanmalarını istemiyorum tamam ama takım mücadele etsin ya,gol pozisyonuna girsin.bu nedir ya

macka61
30.08.2009, 23:59
belliydi zaten bu takımda bir şeyler var ama ne anlamadım

toogi
Rüyalarımın şampiyonu TRABZON um
şimdi yatacağım rüyamda şampiyonluk kutlaması yapacağım ...

outlaws61
videolardan barcelonanın antremanın izledim adamlar ibrahimovice bitircilik calıstırıyolar ee gerisini ve aradaki farkı Siz düşünün artık..

melihkuzey

şenol güneş trabzonspor'a gelmeyecek. bu ümitle beklemek hata olur. şenol hoca kendi kariyerini tehlikeye atmayacaktır.

Emin Danışmaz
[QUOTE=kemalist;2609213]Hadi Bross yabancı, bilmiyor, Diyadin ve Karaman neden müdahil olmuyorlar?!

Sence neden olmuyordur.Kumpas ÜNAL ın gelmesi ile belli oldu YÖNETİM de BROS un yeterli olmayacağını biliyordu,bizlerin gözünü boyamak adına alındı garibim,adamı yediler ve istediklerini yapmak adına hamleleri güzel işliyor.Yönetim bizimle KAFA buluyor.

Takım ÜNAL-METİN e kalır demedi demeyin.

Adem Köse
Oynadığımız 6 resmi maçta da Trabzonspor 65. dakikasından sonra dökülmeye başlıyor.Takım kondüsyon açısından yokları oynuyor...

Hadi perşembe günü yorucu maç yaptık.Yorgunlar anlarım ama yine de 65den sonrasına beklerdim değişiklikleri.Colman 60 dan sonra düştü yerine tjikuzu girebilirdi mesela

Barış Mayda
kardeşim bu adam şartta alex sakatlandı dediler 1 ay yok dediler adam bugün oynadı bızım Yattara için 15 gun yok dedıler adam keyif yapıo
Her maç trıbunde
demek ki adamın sakatlıgı ciddi ve oynamıyor bu maçtada oynamama sebebi bence 15 günlük milli ara var belki de ondandır daha iyi olması acısından oynatmamıştır yönetim ama yattara bu takımın tek orta yapan oyuncusu o olmayınca ne orta yapılıyor ne gol atıyor forvetler bak bugün serkan sag taraftan orta yaptı dedim gol olur belki top 18 yayına gitti ya varmı böyle orta ya

krdnz
31.08.2009, 00:00

Abi,şansta olsa hamle yapabilirdi.Ceza sahasının dışından aynı noktaya havadan gelen bir top çıkardı Volkan.Onu kurtarmasaydı şu ana Manisa evine puanla dönüyor olacaktı.

Emre ÖZTÜRK
bence ya hocaya tam destek verilip adama bir forvet alınmalı yada biran önce yollanmalı takımın başına ahmetözen veya birbaşka yerli hocamız geçmeli

ayrıca alanzınho nun tribünde olması hiç hayra alamet değil bence alan yada cale den biri satılacak

Yiğit SARI
Rüyalarımın şampiyonu TRABZON um
şimdi yatacağım rüyamda şampiyonluk kutlaması yapacağım ...

benim hiç rüyama girmiyor Trabzonspor :D

Cafer Bulur
Abi sana öyle geliyor . Söylediğim sadece " önce görelim destek olalım , eğer bir başarısızlık oluşursa tenkit hakkımızı kullanalım " idi . Halen daha henüz işletilmemiş , sonuç vermeye başlamamış işlerde desteğim tamdır .

Bu gün 30 Ağustos , transfer sezonu kapanıyor . Ben üstüme düşen desteği verdim , sen üstüne düşen yönetimsel hamleleri yapamadın . Kim bana ne diyebilir eleştirirken ?
Elestirmekte cok gec kaldin farabi kardes.

Yarin transfer sezonu bitiyor,bundan sonra elestirsen ne olacak?

Ben basindan beri diyordum,bu yönetim transferde cuvalliyor diye.

Cok sey bilmiyorum ama bu filmleri cok izledigim icin yaziyordum...

powerts61
slyvayı beğenmeyenler tolgalara petkoviçlere mahkum

Remzi
Yediği golde hatalıydı, onun dışında benim gördüğüm 3-4 pozisyonda da çok yanlış yer tuttu ve topu izlemek zorunda kaldı.

O golü çizgide olsa da yerdi bence. Çünkü çok ölü noktaya gitti top. biraz şansları vardı.

hüseyin1975
semih boş kaleye atıyo gökhan dar açıdan vuruyo

biri elma biri armut

Tersi olmus olsaydi Semih yine atardi ama bizim Tövbe Tövbe atamazdi:(

Bana bu ruhsuz, sorumsuz, nerede oldugundan bi haber adami savunma!

futbalski60

Klasik Sylva golleri işte bu top çıkmaz diyen arkadaş buna benzer Fb-Manisa maçında da bir pozisyon oldu ve Volkan müthiş bir refleksle topu çıkardı demek ki bu toplar da kurtarılabiliyormuş. Sylva'nın maça konsantre olmasını bekleyeceğiz ne yazık ki.

Ömer1967
videolardan barcelonanın antremanın izledim adamlar ibrahimovice bitircilik calıstırıyolar ee gerisini ve aradaki farkı Siz düşünün artık..

bizim umutta dünya 100m atletizm şampiyonasına hazırlanıyor antrenmanda

lazkopatfaroz
yok yok bazılarınız iyi gün adamı . Ziya doğanı alalım he . ya bi git şurdan

git lucescuyu al

blackrain61
Her maç trıbunde

Suc calismayan isci de mi, yoksa onu calistirmayan Patron´da mi? Sen iscinin kulagini bükmezsen, isci patron gibi davranmaya baslar. Yattara keyfi oynamiyor kimse diyemez. Yani yönetim "saglamsin oyna" diyecek, Yattara´da "benim keyfim yok mu , bugün olmaz belki yarin mi diyor?"

devilkid
31.08.2009, 00:01
ersun yanal gelmeli...gecen sezon ki tempomuzun yarısı yok..

real_rock
Ayrıca hoca maçtan sonra ne olduysa sivas maçından sonra oldu dedi bu sözü ilginçti.

Hüseyin İlkin
Alanzinho'nun yedek kulübesinde oturması Ertuğrul'u düşündürmezmiydi?
Ya da yedek kulübesini gören Bursa'lıları?

En azından kafalarında bir acaba olurdu.
Tribünde görünce, harika yahu, harika demiştir kesinlikle.
Yattara'da buna dahil.

En azından al kadroya dursun yanında.
Oyuna almayacaksan bile al.

Sinan_Ts61
Valla bu durum nereye gidiyor allah bilir...ama bence cok kötü gidiyoruz avrupa da yokunuz lig de desin cabamiz yok nerede eski trabzonspor...gökhan ünalar ne olmus anlamadim ben sanirim teknik direktörü ile bir sorun var ama ben cözemedim öyle okudum gazette ....kim bilir belkide futbolcularmiz teknik direktörünü begenmediler.
ama artik 4 hafta bitti 5 ci haftaya gidiyoruz ve 4 puanlar bekliyoruz.haa bross yandin bizi nereden geldin takimaa seni nasil buldular anlamadim ....onca teknik direktörü varken niye sen ?gercekten cok özülüyorum trabzonsporun haline.....

Atakan Hacıbekiroğlu
kimse istifa etmez bu takımda sıradan anadolu kulüpleri gibi ligi ortalarda bitirir ne şiş yanar ne kebap

robinhood61
aRKADAŞLAR Kris Boyd diye bi oyuncu almışız doğru mu?

Şenol Altunsoy

Sorunda bu ya Murat durduğu yeri nasıl izah edeceksin altı pasında önünde orda ne arıyor Sylva bu tip toplarda kaleci çizgide olucak

Adem Köse
Abilerim,kardeslerim kalecimizin bircok topu adeta seyrettigini neden görmezden geliyorsunuz?

Hadi seyretmesini geçtim, o topu oyuna nasıl sokmalardı yaa hayret ettim.

Sefa
Ahmet Özen'in ne günahı vardı ?

Yazık oldu Eminim 4 maçımızıda almıştık.

hodlu
Gabric o kadar kötü futbolcu değil ancak bu adam neden sağ kanatta oynuyor bir Allahın kulu açıklasın ben bu gece tımarhanelik olacağım.Madem Barış-Engin-Alanzınho sol kanatta oynayacaktı madem Gabrıc neden a-lın-dıııııı...

Serdar A
anlamıorum slyva yi beğenmiosunuz silyva olmasa kalede kim olcak bunuda ii biliosunuz sanıosunuz onur gecicek kaleye tolga geccek çokmu i kaleci tolga

Onur , bu günkü maçta hiç sırıtmazdı . O da en fazla 1 gol yerdi mesela . 1 sezon boyunca antremanda ve maçta izlediği Sylva'nın pek çok olumlu yanınıda kaleci karakterine katmıştır .

Onur'a şans verilmeli , acilen .

Formada adalet varsa , gelecek hafta kelaci kazağını Onur giymeli . Türk futboluna zarar veriyoruz , yeter. Bu adam ümit milli kaleci .

rebelking
31.08.2009, 00:02
Abi yattara denen adam ne zaman oynayacak. Defolsun gitsinde en azında oyle bir mazeretimiz olmaz artık ya.Bıktım bu herifin sakatlıklarından.Elin oglu 15 gunde ıyılesıyor bizimkide oynamamak için elinden geleni yapıyor.Adam bulmus çiftlik gibi takımı yattıgı yerden para kazanıyor aptalmı baska yere gıtsın. bende olsam futbolu trabzonda bırakmak ıstıyorum derdım...

mkmsas
Ceza sahası çevresinde 10 kişi varken dünyadaki hiçbir kaleci çizgiden ayrılmaz.:)

Bence ayrılır..

İşi demagojiye dökmek istemem ama kornerlerde topa çıkan kalecileri ne yapacağız peki?

Sylva hatasız demiyorum yanlış anlaşılmasın ama golde hata paylaşımı yapılacaksa aslan payı Song'undur bence..

Çok irdelersek Song yerine, Giray ve Ceyhun'dan biri karşılamalıydı Turgay'ı da diyebiliriz..

Yani baştan sona hata bir gol.. Birde nerdeyse orta sahadan gelen bir top olduğunu düşünürsek...

reis_556
Bu Konuyu 204 Aktif Üye Görüntülüyor 204

Yazık bea bize :D

evet doğru şuan okadar kişi ve binlercesi en az benim kadar üzülüyor birşeylerin yapılmasını istiyor arkadaşlar sizde yazın tepki koyun transferi istemeyen beceriksizlere yazık ama sonuç YÖNETİM İSTİFA!!!!

blackrain61
Klasik Sylva golleri işte bu top çıkmaz diyen arkadaş buna benzer Fb-Manisa maçında da bir pozisyon oldu ve Volkan müthiş bir refleksle topu çıkardı demek ki bu toplar da kurtarılabiliyormuş. Sylva'nın maça konsantre olmasını bekleyeceğiz ne yazık ki.

Slyva eski klubünden dolayi problemleri var gibi geliyor. Eskisi gibi degil. Kafasi daginik. Dinlendirilmesi lazim. (Not: Maci izlemedim, genel olarak gözlemlerim)

outlaws61
bizim umutta dünya 100m atletizm şampiyonasına hazırlanıyor antrenmanda

umutu verelim bolt'u alalımm.. Neyse umuta sallamaya gerek yok seviyorum kendisini..

Cafer Bulur
Kale cizgisinin cok önünde oldugu icin golü yedi zaten.

Kaleci mac kazandirmaz deniliyordu,volkan in bu aksam cevirdigi kacinci mac oldu?

Sylva nin batirdigi kacinci maci izledik?

Sylva mümkünse yarin,evine yollanmalidir...

kaptans
31.08.2009, 00:03
elimideki topçulara bakıldığında takımın bu durumda olmaması gerektiğini taraflı tarafsız kime sorarsanız söyler sadece forvette eksikliğimiz var acil olarak onuda yapamadılar yapmayada niyetleri yok ama yinede elimizdeki topçularla bu durumda olmamamız gerekir.broos oynattığın oyunun adına ne denebilir hiç kimse hala çözemedi ne yapmak istediğini anlamıyoruz ama anlaşılan şuki en kısa zamanda broos gitmeli ve bu dönem bunun için bir fırsat yerie kaliteli hırslı karadenizli olasada karadeni ruhunu sahaya yansıttırabilecek tecrübeli bi teknik adam almalıyı zaten avrupada yokuz şampiyonluk hayal ve bu kadro bu ligi öyle böyle idare eder ve avrupa ligine kalır yapacak hiçbirşey göremiyoru başka umarım düzeliri ve iyi bi forvete en yakın zamanda sahip oluru takımda kaliteli hamur var ama ustamız yok

Yiğit SARI
git lucescuyu al

Renktaş yapma be . O adama dediklerinizde biliyoruz bugün kazansak olmayacaktu böyle bi muhabbet . yapmayın be destekten başak elimizden birşey gelemezki

Hakan Karadirek
Nerde yaziyo??

CaMoKaEnEs
Onur , bu günkü maçta hiç sırıtmazdı . O da en fazla 1 gol yerdi mesela . 1 sezon boyunca antremanda ve maçta izlediği Sylva'nın pek çok olumlu yanınıda kaleci karakterine katmıştır .

Formada adalet varsa , gelecek hafta kelaci kazağını Onur giymeli . Türk futboluna zarar veriyoruz , yeter. Bu adam ümit milli kaleci .

onur kaleye gecsin eywallah ama slyva olmasa kalede kesin tolga olur bunu benim kadar sizde iii biliorsunuz

lazkopatfaroz
31.08.2009, 00:04

biz kafamızı toplayana kadar takım ligde nasıl kalırızın hesaplarını yapmaya başlar. zıya doganın takımı şampiyonluga oynattıgını ne zaman unuttunuz. bırakın şu nankorlugu

Cafer KILIÇSOY

Serdar teşekkür ederim güzel düşüncelerin için.

Aynı şeyi düşünüyorum bende.

alperberat
Şenol Güneş mi :(

şenol gunes'in nesi begenilmiyor anlamadım. kader senol hoca hakkında eninde sonunda adalet edecektir. umarım Allah'ın adaleti trabzonspor'da olur. cunku emeğinin karşılığını alamadığı taraftarıyım aslında bu biraz da bizim sucumuz. istanbul medyası denizli ve terimi goklere cıkarırken. (ki nasıl avrupa sampiyonası yarı finalisti oldugumuz ortada) senol hocayı hiç hazmedemediler. yok imajı yok, yok bilmem ney. bi tane avrupa takımıyla oynamadan 3. olmusuz ne mavralar. bir sonraki sene konfederasyonda alınan 3.luk de bi yerlerine ... artık.

neyse ben senol hoca gelsin diyenlerdenim, tabii fatih tekke ile beraber. ancak senol hocayı bu sefer 2 yenilgide gondermek yok. yonetim ne olursa olsun arkasında dursun, olene kadar bizi calıstırsın. ne olurdu bizim de bi modelimiz olaydı. senol gunesten daha kariyerli bizimle calısabilecek hoca bulan buyursun yazsın.

iyi geceler.

Sinan_Ts61
ersun yanal gelmeli...gecen sezon ki tempomuzun yarısı yok..

valla acikcasi ersun yanal gelmesini bende isterim ama gelmez sanirim .Ne güzel gidiyorduk hemen birkac macda puan alamadik diye adami kovdular ...Simdi ise isini bilmeyen bir adam var kocaman takimda......

İlker Akçay

nerden duydun ustam kıllandığım olay gerçek oluyo galiba alanzinho gidip boyd mu geliyo acep

Şenol Altunsoy

Serdar ona sıra gelmez ne yazık ki keşke gelse yedek kalecimiz Tolga değil miydi?

Cafer Bulur

Bak basladin yine yuvarlak konusmaya.:)

Sylva cok iyi bir kaleci degildir desene acik acik,kimden cekiniyorsun?

outlaws61
Nerde yaziyo??
evet bende okudum gol makinesi yazıyo ama camasır makinesi olur bize gelirse bkz. ne gol makineleri gördük Gökhan ünaL.

m.türker61
geçen sene Ersun hocanın gitmesine sebep olan gökhan-umut ikisiydi, bu sene de gitmesine sebep olacak tüm takım olacak gibi görünüyor, gerçi hoca da hatalı değişiklikler yaptı ama gökhanı oyuncu diye saymıyorum geriye kalan 10 oyuncu hiç candan mücadele etmiyor, aldığım lig tv de elimde patlıycak bu gidişle...

Cengiz
gökhan o golü atsa burda neler konuşulacaktı şimdi ...

zahido
31.08.2009, 00:05
Yattara, baris, engin, alanzinho hatta serkan..

Simdi hocanin sisteminde sag kanattaki sola, sol kanattaki saga geciyor (niye onuda anlamis degilim!!)

Madem oyle senin 4-5 tane alternatifin var sadece 2 mevkii icin..

Sen naptin?? Bunlarin icinde safi bir sol kanat yok dedin soora gebrici aldirdin..

Gabric geldi, o safi sol kanat oyuncusu, onuda solda oynatmani bekledik ama sag kanatta oynattin :)

Yani madem ne gerek vardi gabrice???? Bakin bugun baris oynadi sol kanatta gayette iyiydi ..

Anlamsiz isler yapiyoruz.. Hala tutturmuslar caner erkini almaya calisiyorlar..

Aman sagbek ve forvet transferi dusunmeyin emi??

Cafer Bulur
Hüseyin cimsir gitti ama kava gitmedi.

Hüseyin le sampiyonluga oynayamayiz diyorduk,ne oldu?

Hüseyin gitti ve soruyorum sizlere sampiyonluk yarisinda umudunuz var mi?

Harun

Sana katılıyorum Cafer. Silva'da Petkoviç'te olan sorun var.Uzaktan ve havadan gelen ani toplara kesinlikle müdahale edemiyorlar.Bu reflex işi değil lyun takip işi.İkisininde refleksleri iyi fakat oyun takipleri olmadığı için baka kalıyorlar birçok pozisyona.

Barış Mayda
31.08.2009, 00:06
Gabric o kadar kötü futbolcu değil ancak bu adam neden sağ kanatta oynuyor bir Allahın kulu açıklasın ben bu gece tımarhanelik olacağım.Madem Barış-Engin-Alanzınho sol kanatta oynayacaktı madem Gabrıc neden a-lın-dıııııı...
yedek alıyorlar turşunu kurucaklarmış 4 sol acıktan

Cafer KILIÇSOY
gökhan o golü atsa burda neler konuşulacaktı şimdi ...
Gökhan o golü atamazdı. Gol atmak forvetlerin işidir.

real_rock
Sylva volkanın kritik topunuda kurtardı nankörlük etmeyelim bence.Golde ceyhunun hatası vardı.Zaten top şansa girdi içeri.

Alihan Ertürk
nerden duydun ustam kıllandığım olay gerçek oluyo galiba alanzinho gidip boyd mu geliyo acep

Ben diyorum Broos Alan'ı istemiyor diye ama , neyse :cool:

karaman6106
31.08.2009, 00:07
Teknİk heyet ÜÇ baŞlidir. Metİn domİnant adamdir. Ünal patron olmak İster. Hoca da Öyle. Bunlarin her bİrİ ayri telden Çalmaya ÇaliŞiyor. Bunlarin topÇulari var. Dİkkat edİn her mevkİde sÜreklİ deĞİŞİklİkler oluyor. Rotasyon ayaĞina her maÇ farkli adamlar oynuyor. Bak senİn adamlardan Şunlar oynayamadi, Çikaralim. Haftaya bak senİn adamlar oynayamadi. Çikar...bİr laf var fazla ebe ÇocuĞu boĞar dİye...futbolcular kİmİn gÖzÜne gİreceĞİnİ ŞaŞirdilar. Dİyadİnİ bİrİsİ getİrdİ, hocayi bİr dİĞerİ, Ünali bİr dİĞerİ...derhal bu Çok baŞlilik gİderİlmelİdİr. BÜyÜk hocalar ekİp olarak gelİr gİder...bİzİmkİler yamali bohÇa. Bence acİlen ya Ünal+metİn-kİ tercİhİm- ya da hoca gÖnderİlmelİdİr.

futbalski60
31.08.2009, 00:07
Slyva eski klubünden dolayi problemleri var gibi geliyor. Eskisi gibi degil. Kafasi daginik. Dinlendirilmesi lazim. (Not: Maci izlemedim, genel olarak gözlemlerim)

Sanmıyorum Sylva maça zor konsantre olan bir kaleci refleksleri zayıf ama oyunu iyi okuyor, iyi yer tutuyor tecrübesi var ama bu bizim için yeterli değil malesef.

hodlu
31.08.2009, 00:08
Forvet oyuncularımız ileride topu saklayamıyor.Çünkü öyle bir yetenekleri yok.Fakat kanatlar da forvetlere top getiremiyor.Orta saha koşmuyor-pres yapmıyor.Sağ ve sol beklerimiz hücuma hiç katılmıyor...

Serdar A
Bak basladin yine yuvarlak konusmaya.:)

Sylva cok iyi bir kaleci degildir desene acik acik,kimden cekiniyorsun?

Cafer abi bırak bu yuvarlak , dik laflarını .

Sen gemileri yak , ben senin ne söylediğine yorum getiriyor muyum ?

Ben ne Sultanların kavuğuna ne de başkanların kara gözüne taraftarım . Benim sorumluluklarım var . Herkes bildiği gibi ...

Sinan_Ts61
şenol gunes'in nesi begenilmiyor anlamadım. kader senol hoca hakkında eninde sonunda adalet edecektir. umarım Allah'ın adaleti trabzonspor'da olur. cunku emeğinin karşılığını alamadığı taraftarıyım aslında bu biraz da bizim sucumuz. istanbul medyası denizli ve terimi goklere cıkarırken. (ki nasıl avrupa sampiyonası yarı finalisti oldugumuz ortada) senol hocayı hiç hazmedemediler. yok imajı yok, yok bilmem ney. bi tane avrupa takımıyla oynamadan 3. olmusuz ne mavralar. bir sonraki sene konfederasyonda alınan 3.luk de bi yerlerine ... artık.

neyse ben senol hoca gelsin diyenlerdenim, tabii fatih tekke ile beraber. ancak senol hocayı bu sefer 2 yenilgide gondermek yok. yonetim ne olursa olsun arkasında dursun, olene kadar bizi calıstırsın. ne olurdu bizim de bi modelimiz olaydı. senol gunesten daha kariyerli bizimle calısabilecek hoca bulan buyursun yazsın.

iyi geceler.

Valla bende ya ersun yanal yada senol günes gelsin diyiyorum ama bu iki isim gelmez ne yazik ki senol günesi cekemeyen cok var türkiye de özelikle istanbul basini bu bir iki kendi evimizde yada trabzonspor yönettimde olabilir .Senol hoca bir süre basari yapmis bir adam teknik direktörü olarak hemde futbolcu olarak ...ama herzaman ki gibi basari cekilmiyor bu ülkemizde cok var böyle tabiki illeri gidermeyiz ...:)

magicyattara
Abi,şansta olsa hamle yapabilirdi.Ceza sahasının dışından aynı noktaya havadan gelen bir top çıkardı Volkan.Onu kurtarmasaydı şu ana Manisa evine puanla dönüyor olacaktı.

Yahu saçmalamayın.
Volkan'ın çıkardığı topu gördüm.Sezer'in şutunu artistçe atlayarak çıkardı.Top üstüne geliyordu.
Bizim yediğimiz gol de top tam doksana hem de bombeli vaziyette gitti.
Şansın kralı..

bkandil
evet bende okudum gol makinesi yazıyo ama camasır makinesi olur bize gelirse bkz. ne gol makineleri gördük Gökhan ünaL.
Gökhan belki istisna ama son dakikada ya Thomas Jun, ya da Musampa transferlerine benzer fiyaskolar yaşayabiliriz...

ahmett61
resmi sitede mactan sonra teknik direktörün aciklamasi hemen yayinlaniyodu ya yapmadi yada istifa edicek bence bu aksam

lazkopatfaroz
31.08.2009, 00:09
Renktaş yapma be . O adama dediklerinizde biliyoruz bugün kazansak olmayacaktu böyle bi muhabbet . yapmayın be destekten başak elimizden birşey gelemezki

olacak oğlak b.. bellı olur. bunun böyle olacagı neresınden bakarsan bak bellıydı

yorumsuz6117
heyecanlandım ya boydu aldık diyince..:D

Cengiz
ulen bu yazıyı kim değiştirdi o zaman resmen dalga geçiyorlar ama hak ediyoruz bunu

Kris Boyd (d. 18 Ağustos 1983, Irvine İskoçya) iskoçyalı futbolcu ve Türk futbol takımı Trabzonspor'da oynamaktadır. Ayrıca İskoçya Millî Futbol Takımındada oynamaktadır.İskocyanın Glasgow takımından Türkiyenin köklü klüplerinden Trabzonspor'a rekor ücret ile transfer olmuştur.Avrupanın önde gelen spor yorumcuları ise bu transfere yılın transfer demektedir.

fena fantazi yapmış ççç

Alihan Ertürk
resmi sitede mactan sonra teknik direktörün aciklamasi hemen yayinlaniyodu ya yapmadi yada istifa edicek bence bu aksam

İstifa etmeyecek , kovulacak .. Ama istifa etti denilecek.

krdnz
31.08.2009, 00:10
http://www.trt.net.tr/Canli/anasayfa.aspx?kanal=TV1&slv=0

GENİŞ ÖZET

outlaws61
31.08.2009, 00:10
sanırım kris boyd u tanımıyorsun bu adam bize gelirse en az 20 gol atar ama nasıl alırız onu bilemem

elimizde tanınmışı var gökhan ünall haksızsam haksızsınnn dee...

61mehmet61
31.08.2009, 00:11
80 lik ayşe nine umut ve gökhanla olmayacağını bilmiyor, yönetim ısrar ediyor.

Cafer Bulur
Hüseyin cimsir gitti ama kava bitmedi.;)

Hüseyin gitti ve soruyorum sizlere sampiyonluk yarisinda umudunuz var mi?
Su yazima cevap verecek kisiler ariyorum...

Mustafa Ayazoğlu
Kris Boyd alınırsa yalan olur! Köklü revizyon şart !

lazanya61
31.08.2009, 00:12
slyva kaleci değil kardeşim, bunu sezon başı söylediğimizde kovulacaktık nerdeyse forumdan, şu yediği gole bakın, hayret ya

Bekir
İstifa etmeyecek , kovulacak .. Ama istifa etti denilecek.
Hadi ya kovulacakmış...
T.Direktoru kovmadan basta yoneticileri kovsun ya da istifa etsin başkanımız...

yorumsuz6117
broos bu gece istifayı verir..

Özkan
Devre arasında Hikmet Karaman gelsin. Düşme hattındaki takımları başarılı bir şekilde ligde tutuyor.

Çetin
ne mehmet demirkol'um ne de rıdvan dilmen. futbolu sadece hobi olarak takip eden biriyim. gözlemlerime göre duran top organizasyonları dışında gol 3 şekilde atılıyor.

1. ceza sahası dışından şutlarla
2. ceza sahasına orta ya da kısa paslarla taşınan toplarla hücum oyuncularını buluşturarak
3. ceza sahası dışındn topla buluşup içeriye girerek

şimdi biz 3. şıkkı ara sıra yapabiliyoruz. oyuna 2 forvet almışız dakika 86 olmuş, ceza sahasına orta geliyor ceza sahası içinde 1(bir) tane hücum oyuncumuz yok, ve bu pozisyon tam benim önümde oldu.

takımım benim için teknik olarak bitmiştir, evet bunu bu şekilde ifade edebilirim. koşmak, pres falan bunları salla gitsin, ya gol atmak için yapman gereken şey bellidir, bizim oyuncularımız ise bunların tam tersini yaptı. taraftarlığımı falan sallayın, futbolu seven biri olarak ben bu akşam utandım ve üzüldüm. oyuncular nasıl bu kadar kötü performans gösterir anlamak imkansız. sadece üzgünüm.

CaMoKaEnEs
yaa bumu gol makinesi bırakın abi yaaaaa gol makinesi al said klübünde var yattarayla kafa kafa vermek istediler ama kabul etmedi başkan

bkandil
sanırım kris boyd u tanımıyorsun bu adam bize gelirse en az 20 gol atar ama nasıl alırız onu bilemem
Geçen sene Gökhan-Umut 30 gol attı, sonuç üçüncülük.
F.Tekke Gol kralı oldu, şampiyon olamadık.
2 sezondur gol yollarında sıkıntımız olduğu bir gerçek...
Malesef asıl mesele yediğinden fazla atabilmek, ya da gol yememek....
40 gol yedikten sonra 20 yada 30 atmışsın neye yarar...

hodlu
Bu enkazın altında üzülerek yazıyorum,kalbim sızlayarak yazıyorum Yönetim Kurulu kalmıştır.Size bu taraftar aylardır birşeyler söylüyor ama siz sağır ve dilsizi oynamaya devam edin...

devilkid
31.08.2009, 00:13
aslında kıyacaksın paraya getireceksin italyadan birini...yeni bir oluşum yaratıp farklı bir politika izleyeceksin..artık kökten değişikliğin zamanı geldi geçiyor...

antagonist
Haftaya kim tribünde? Gabric'le Cale mi?

Alihan Ertürk
Hadi ya kovulacakmış...
T.Direktoru kovmadan basta yoneticileri kovsun ya da istifa etsin başkanımız...

Yöneticilerin kovulduğunu maalesef görme şansımız yok .. Öyle birşey olmayacak.

Yediler güzelim başkanımızı ! :mad:

Cafer Bulur
31.08.2009, 00:14
Alanzinho ve yattara neden tribündeydi?

Alihan Ertürk
Öncelikle ekonomiyi düzeltmemiz lazım ki bir dahaki transfer döneminde 200 bin €'ların hesabını yapmayalım ..

Bekir
Su yazima cevap verecek kisiler ariyorum...
Bende yazında cevaplanıcak bir yer bulamıyorum...
Huseyinle şampiyonluga oynayamayız diyenler,Huseyin gidince kesin şampiyonuz mu dediler??
Ya da Sen mi lafı oraya çektin...
Bir futbolcunun gitmesiyle şampiyonluga oynucaz peh,bi de o futbolcunun yerine gelen adam ondan iyi olsa...

CaMoKaEnEs
renktaşlar salgın hastalık varmıs gökhan-umut hastalıgı bana bulaştı kafayı yedirtio adama sizede bulaştımı dikkat edin ama gözünüzü sevim

Özkan
31.08.2009, 00:15
Hüseyin cimsir gitti ama kava gitmedi.

Hüseyin gitti ve soruyorum sizlere sampiyonluk yarisinda umudunuz var mi?Tjikuzu'nun çok kötü olması Hüseyin'i iyi yapmaz, hattâ vasat bile yapmaz abi. Hüseyin kötü bir futbolcudur. Hüseyin'in gidişi yılın transferiydi ama onun yerine mücâdele etmeyen, rûhsuz bir Hüseyin aldık ve çok daha kötü olduk.

Bir sağbek alınsa ve Serkan önliberoya kaydırılsa bu sıkıntımız bir nebze olsun çözülür aslında.

hüseyin1975
Yedigimiz Golde Defansin hatasi büyük. O topa asla vurdurmayacaksin.
Turgayda 100 kere denese 1 defa oraya vurabilirmis.
Sylvanin biraz önde olmasi normal cünkü korner atilmamis, Top cok uzakdan gönderilmis.

antagonist
@Murathan Deniz,

Senin keyfin çok yerinde galiba. Her şeye kahkaha atıyorsun da!