PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 4. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 1 Bursaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16

Oğuzhan
30.08.2009, 23:04
barisin neresi iyidi ya? bütün mac boyunca 10 top kaybetti, 88 kez yere düstü 3 tanede adami bulmayan ortasi var.

başka maça mı bakdın kardeş ?

barış ve colman ilk yarının yıldızları .

yorumsuz6117
hiç üzülmedim biliyordum çünkü kazanamayacağımızı..

gökçay61
bu maçı 10-0 kazansak bile bizim takımdan hİÇ bişeeeeee olmazzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!! anlayın bunu...yazık vallaha yazık....defanstan top çıkmıyo--ilerde top tutamıyoz---orta sahada oyun kuramıyoruz----gol atamıyoruz----defans yapamıyoruz her maç gol yiyoruz-----takım ayakta zor duruyor kondisyon sıfırrr---yan top organizasyonu sıfırrr----sıfır oğlu sıfır----- DUA EDİN DE KÜME DÜŞMEYELİMMM!!!!!!

10 numara
Gayet iyi giderken sen git selcukla barisi cikar..

Hoca bu maglubiyet senin eserin..şok oldum...nasıl çıkarır anlamıyorum.. barış'ı uzun zamandır bu kadar etkili görmüştüm selçuk'u o asisti bile oynaması için bir sebep..

albatros
broos'u alarak kumar oynamıştık.
şimdi görüyoruz ki kumarı kaybettik.
olayın özeti budur.

Barış Çebi
30.08.2009, 23:05
Bir takımın tüm forvet türk olursa sonun bu olur.Boşa para vermeyin pafdan adam çıkarın hiç olmazsa genç çocuklar tecrübe lazım diye avunuruz.

Oqn5
Gabric'i beğenen oldu mu arkadaşlar sadece orta yapabilen bi adam gibi geldi bana:(

Kemence_61
kaderin böylesine yazıklar olsun,,, herşey karanlık nerde TS.....

S.DEMİRCİ
ceyhun sahanın en iyisiydi.

selçuksa 5 dakika oynadı.
kaptığı veya olumlu kullandığı bir top söyle?

sessizkral_1
Futbolcular birilerini istemiyor. Bunun için böyle ruhsuz, mücadele etmeden, topa basmadan oynuyorlar. Bunun başlka bir açıklaması yok.

Maçın ilk 60 dakikasını izlediğinize eminmisiniz?

Bana ligde bukadar basan başka takım gösterin.Ama ilk 60 dakika.Sonra takım yoruldu.

bmtr
Evet bir de Serkan'in cikip Tayfun'un girisi var ki, evlere senlik bir degisiklik. Bence bunlarin temeli Metin Diyadin. Disaridan oyle gozukuyor. Belki de bazilari Metin Diyadinle dirsek temasinin urununu aliyordur.

Emrah KabuL
barış niye çıktı?
ceyhun tek top kapmadı...

Kapmaz hatta kapamaz çünkü Ceyhun ön libero değil.. geçen sene E.Yanal Hüseyin'in yerinde oynattı 2-3 maç çocugun futbol hayatı bitecekti.. Bu takımda 1 tane ön libero var o da Tjikuzu.. kim ne derse desin ortasaha da banko olması gereken Tjikuzu'dur..

Alihan Ertürk
Gabric'i beğenen oldu mu arkadaşlar sadece orta yapabilen bi adam gibi geldi bana:(

Zamana ihtiyacı var .. Hepimizin zamana ihtiyacı var.

erolizmts
Sahanın en iyisi Barış Memiş'i çıkaran teknik direktör yine yanlış yapmıştır.

zahido
Hoca dururken yardimcinin saha kenarinda ne isi var Allah askina?

:) Ligtv kameramani ozellikle cekti o goruntuleri..

resmen birilerine bisey soylemeye calisti..

Anlarsalar tabiii..

sessizkral_1
30.08.2009, 23:06
kaptığı veya olumlu kullandığı bir top söyle?

Ceyhun sahanın heryerindeydi gayette top kaptı.Selçuk 50 tane top kaptırdı zaten çıkmayı haketmişti.Ben olsam 10. dakika çıkarırdım.

melihkuzey
taraftar, hüseyine bile tezahürat yapar hale gelmiş. sevgi gösterileri yaptılar. helal olsun hugo bross ve ekibine... güya ligin en kemik takımı bizdik. geçen seneden takımı bozmayan bir takımın düştüğü hallere bakın...

futbalski60
Riijkard çok mu tanıyordu ligi - geseyi ?

Hoca kalitesiyle alakalı değil de nedir..

Gs Hocasız da oynuyor kadro oturmuş zaten üstelik alternatif de çok onlar da bu Hoca takımı tanımıyor, yeni sistemler deniyor hala maç içinde görmedin mi ?

Gelen Hoca bu kadroyu kabullenecekti, sahiplenecekti ama Bross tersini yaptı en yaratıcı oyuncuya ardını döndü, yabancılardan memnun değilim dedi bunda da haklı suç onun değil kendi takımını istiyor adam.

Emre
Maçın en iyi Barış Memiş idi neden çıkardı hiçbir anlam veremedim.

Cihad Varlı
Diyarbakırspor'un Rakipleri

Ankaragücü
Trabzonspor
Fenerbahçe
Sivasspor
Alınan Puan : 7

Trabzonspor'un Rakipleri

Sivasspor
Diyarbakırspor
Vestel Manisaspor
Bursaspor
Alınan puan : 4

Not : Takımın hazırlık kampında sadece 1 tane lisanslı oyuncusu bulunuyordu .

Sizce Sorun nerede ?

S.DEMİRCİ
Kapmaz hatta kapamaz çünkü Ceyhun ön libero değil.. geçen sene E.Yanal Hüseyin'in yerinde oynattı 2-3 maç çocugun futbol hayatı bitecekti.. Bu takımda 1 tane ön libero var o da Tjikuzu.. kim ne derse desin ortasaha da banko olması gereken Tjikuzu'dur..
bizde onu anlatmaya çalışıyoruz....

bmtr
ceyhun sahanın en iyisiydi.

selçuksa 5 dakika oynadı.

Bence her ikisi de iyiydi. Cikmamaliydilar. Ilk yari iyiydik. Sadece biraz hiz problemimiz vardi. Ikinci yari ben futbol felan goremedim. Karambol oynadik resmen.

Selman
Hoca dururken yardimcinin saha kenarinda ne isi var Allah askina?
Değişiklikleri bile onun yaptığını düşünmeye başladım ciddi ciddi.Yanlış atılan bir pastan sonraydı sanırım, hocanın direktifi olmadan ıyuncuları birşeyler söylüyor.Çok ilginçiz vesselam çok.

izzet

Bence su dönemde verdigi ugras bile alkisi hak ediyor...

takimda cok yeni, kimseye alisip sezgilerini gelistirememis belliki...

ve takimin su halinde, ona neden iyi degilsin demek, cok yalnis olur...

S.DEMİRCİ
30.08.2009, 23:07
Ceyhun sahanın heryerindeydi gayette top kaptı.Selçuk 50 tane top kaptırdı zaten çıkmayı haketmişti.Ben olsam 10. dakika çıkarırdım.
tek top kapmadı..
kullandığı tek olumlu topta yoktu...

ZORESMER
umut ve gokhan bu takımın forvetı oldugu surece bız hıc bır şekılde başarılı olamayız,2.yarı ıyı oynadık ama forvet yok , Fatih Tekke kesın gelmeli !!

kromozom
Barış çok iyi oynarken niye çıkar ? Anlamıyorum Hugo cidden anlamıyorum !
ben sana soylım unal ve metın hugnun ayağını kaydırmanın pesınde hepsı tezgah hala uyanamadı mıllet..?

irfanb
istifa sesleri hala susmadı... bu gece teknik heyeti göndermezlerse işleri çok zor.

Mümkünse beraber gitsinler.

Rasim YILMAZ
Takım kazanamayınca neden Engin'e kesiliyor fatura ? Umut'tan vazgeçtik şimdi sıra Engin'de mi ? :rolleyes:

Dakika 48; Gökhan soldan penaltı noktasına doğru hareketlendi, Engin ne yaptı o olağan üstü egoistliğini yenemedi ve kaleye vurdu , cılızmı cılız bir vuruş:)

Dakika 51; Ortasahanın bizim tarafında yine saçma sapan bir çalım denemesi , 4' e 3 yakalanma...

Engin Baytar ve Metin Diyadin takıma zarar veriyor...

Selçuk ve Barış:) Hala mantıklı bir sebep bulamıyorum...

Yazık oluyor...

Ehrimen
Dört haftada dört puan toplandı, bunun açıklama nedir ben bilmek istiyorum. Ne saçmalıktır bu?
Alanzinho nasıl olurda 18'e alınmaz? Yattara hazır olmadığı için alınmamış. Ulan o adamın ölüsü bütün takımdan iyidir.
İlk yarıda en iyi oynayan Barıştı, gidip oyundan alıyorsun adamı. Tayfun cora takımı kurtarmak adına oyuna giriyor.
Yazıklar olsun.

Hugo Broos için son 1-2 hafta. Sonra Yedek antrenör felan devreye girer, sonrada Şenol Güneşi getirirler buda böyle devam eder. Biz şampiyonluk yüzü felan göremeyiz.

Beş forvetimiz var diyenler niye açıklama yapmıyor merak ediyorum. Sadri başkanda beş para etmez!

bmtr

Adamin attigi gol pasini gormediniz herhalde. Onun haricinde de iyi paslar yapti. Bence Selcuk iyiydi.

Samet Türkmen
30.08.2009, 23:08
Sadece forvet diyorlar.Kimse göremedi mi hala takımın birçok yerinde eksik olduğunu ?

Barış Mayda

barışla colman mıydı ilk yarının yıldızı bana 90 dakikalık yıldız lazım 45 dakikalık degil yıldızdılar da ne oldu 45 dakika ne yaptılar söylermisin

izzet
Broosun takima hakim olmadigini düsünmeye basladim, sanki istediklerini en iyi sekilde nakledemiyor takima....

melihkuzey

belli ki herkes farklı maçı seyretmiş. birileri beğeniyor birileri beğenmiyor. böyle bir taraftar sanırım sadece bizde var. takım iyi oynadı fena değildi ama gol atamayan bir takımımız var. neden? çünkü sistemli bir oyun ortaya koyamıyoruz. teknik heyet de büyük eksiklik var. takımı hazırlayamıyorlar.

İlker Akçay
hocam yani ikinci yarıya iyi başlayan takımı tayfun serkan değişikliği hariç hiçbişey tutamazdı onuda sen yaptın helal

yorumsuz6117
yönetim istifa sesleri fatih tekke sesleri varmıydı..

sessizkral_1
Bence her ikisi de iyiydi. Cikmamaliydilar. Ilk yari iyiydik. Sadece biraz hiz problemimiz vardi. Ikinci yari ben futbol felan goremedim. Karambol oynadik resmen.

60 dakika biz oynadık bursa izledi.dolayısı ile golü bulamayınca son 30 dakika oyundan düştük.Bana takım ışık verdi sizi bilmiyıorum.

ahmett61
30.08.2009, 23:09
Bugün maça baktın mı? Colman sahanın en başarılı ismiydi. Hem golünü attı, hem top kaptı hem paslarını başarılı şekilde arkadaşlarına ulaştırdı. Hala Colman'ın üzerine niye gidiyorsunuz anlamış değilim.

colman gol atti die bana onu savunma ben gördügümü iyi biliyorum adam 1 gol atti 30 tane top kaptirdi kendi top kaptirmayana kadarda press yapmiyo anca kendi kaptirinca kosuyo topun pesinden bole oyuncu kalmadi bu devirde

Mustafa Ayazoğlu

Ankaragücü
Trabzonspor
Fenerbahçe
Sivasspor

Trabzonspor'un Rakipleri

Sivasspor
Diyarbakırspor
Vestel Manisaspor
Bursaspor

Sizce Sorun nerede ?

Trabzonspor itici bir takım oldu artık ! Tüm sempatisini kaybetti.

vatandas61

colmana katiliyorum ama barisa karsiyim. Artist diye nitelendirecegimiz bir adam varsa takima bu baristir.
Futbol güzeldi ama forvet yine göze batti.
3 mac 4 puan. Bu sene baslamadan bitti onun icin fazla birsey beklemeyelim. Zaten böyle bir gs nin oldugu ligde sampiyonluk hayal. Bizim bu seneki hedefimiz fortis türkiye kupasi.

bordo61
Ne yapmaya çalışıyor bu takım ben anlamadım Metin Diyadin faktörü niye öne çıkıyor Yardımcı Hoca olmasına rağmen

AdemS

Ankaragücü
Trabzonspor
Fenerbahçe
Sivasspor

Trabzonspor'un Rakipleri

Sivasspor
Diyarbakırspor
Vestel Manisaspor
Bursaspor

Sizce Sorun nerede ?

İşin özeti budur.. 4 haftada 4 puan alacaksın, gerekli transfer yapmayacaksın sonra da doludizgin giden rakiplerinle şampiyonluk yarışı yapacaksın..Daha çok bekleriz bu anlayışla..

Şenol Altunsoy
Hugo Mustafa Denizliye özendi sanırım çok garip değişiklikler yaptı Alanı kadro dışı bıraktı

Kadir Aydın
Maçın ilk 60 dakikasını izlediğinize eminmisiniz?

Bana ligde bukadar basan başka takım gösterin.Ama ilk 60 dakika.Sonra takım yoruldu.

O, Bursa'nın golü erken bulup oyunu kendi sahasında kabul etmesiyle oluşan bir görüntüydü.

Bir geçen seneki, geride olduğumuz maçlardaki hırsa bakın bir de şimdiki gösterdiğimiz gayrete.

Belli ki bazı şeyler kafada bitmiş. Artık beyin ayaklara hükmetmiyor. O yüzden ortaya böyle etkisiz ve silik bir futbol çıkıyor.

biltrabzon
yine ayni nakarat seneye bakacagiz.senenin hazirliklarina baslayalim simdiden.kiyamet kopana kadar böyle sonunda kiyamet koparsa hepimiz bu izdiraptan kurtuluruz.bu arada bu 4 haftada 4 puan almak icin hoca falan getirmeseydik bundan asagi almazdik.

arifberkay
gabriç denen sol kanat adamını alıp sağa monte eden ve alanzinho yu tribune çıkaran hocaya hiçbirşey demiyorum hayrettin hacısalihoğlu al sana eserin lanet olsun

Çagman
Selcukla Barısın cıkması tamamen hataydııı serkanın cıkıp tayfunun girme amacı neydi?????????????????
Gokhan umut derhal gitmeli

iskenderunlu
kötü oldu bu ya

izzet
30.08.2009, 23:10
60 dakika biz oynadık bursa izledi.dolayısı ile golü bulamayınca son 30 dakika oyundan düştük.Bana takım ışık verdi sizi bilmiyıorum.

Kesinlile takimin oynama arzusuna laf edemeyiz, sikinti yine gol vurusundaki beceriksizlikten ibaretti...

bkandil
Demek yine bize hüsran bize yine hasret var Yine bize esmer günler düştü EYVAH...

ALİ FATİH
Ucuz yorum yapanlar için;Tek suçlu taraftarmış...Bu taraftar daha ne yapsın;sezon başı bu günleri görmüş avazı çıktığı kadar bağırmış FATİH TEKKE....Hani pazara geç gidilir kalanlardan kötünün iyisi seçilir ya. Hugo BOŞŞ'ta o misal alındı. Ama gerçekten BOŞ!!!
Ama bir kaç kaprisli adam yüzünden Trabzonsporum şimdiden ilk üçten koptu!!!Yazık...Yol yakınken bıraksınlar bu inatları...Yoksa dilim varmıyor...kötü günler...Ama TRABZONSPORLU OLMANIN SEVİNCİ YETER!!!Bizlere bu sezon...Başka beklenti bizlere hep hayal kırıklığı...

sessizkral_1
Adamin attigi gol pasini gormediniz herhalde. Onun haricinde de iyi paslar yapti. Bence Selcuk iyiydi.

5 dakika oynadı işte?gol pası ve ondan sonraki 2 dakika.onun dışında sahada tek 1 olumlu bakın tek 1 olumlu hareket diyorum..yoktu.

vatandas61
Broosun takima hakim olmadigini düsünmeye basladim, sanki istediklerini en iyi sekilde nakledemiyor takima....

adam bir topcu aldi zaten, hoca alirsan istediklerini de yapmak zorundasin.
Ben hocaya da pek suc bulmuyorum.

CaMoKaEnEs
ilk yarı çok iiidik ama 2ci yarı berbat zatenbizim golculerimizi konusmama gerek yok 4üncü haftadayız halen gol yok semih yine kurtardı fbyi

zahido
colman gol atti die bana onu savunma ben gördügümü iyi biliyorum adam 1 gol atti 30 tane top kaptirdi kendi top kaptirmayana kadarda press yapmiyo anca kendi kaptirinca kosuyo topun pesinden bole oyuncu kalmadi bu devirde

Bende anti-colmanciyim ama cocugun hakkini vermek lazim..

Ilk yari gayet iyiydi cunku takim halinde hep ona oyunu baslatmasi icin toplar atildi..

Nezaman sorumluluk almamaya basladi yine kotulesti ama ilk yari iyiydi..

bmtr
Dakika 48; Gökhan soldan penaltı noktasına doğru hareketlendi, Engin ne yaptı o olağan üstü egoistliğini yenemedi ve kaleye vurdu , cılızmı cılız bir vuruş:)

Dakika 51; Ortasahanın bizim tarafında yine saçma sapan bir çalım denemesi , 4' e 3 yakalanma...

Yazık oluyor...

Bir tane de benim hatirladigim, atak halinde onunde bosta olan oyuncuya topu vermek yerine, super bir ileri ortayla bir trabzonluyu kaleci ile karsi karsiya birakacakti, o "olaganustu yeteneklerini kullanarak", ama sansi yaver gitmedi. Ne yapsin, kac kisinin cabalayarak olusturdugu atagi oldurdu.

Barış Kaptanoğlu
evet iyi oynadık ama puanlar gidiyor çıldırıyorum yahu

h@msi61
30.08.2009, 23:11
Bu hafta bu taraftarin gozunde topcu olmayan Mehmet Yilmaz, Emre Aygun ve Ergin Keles'in gol atmalari da gercekten cok manidar oldu. Hayirlara gitsin..

biltrabzon

Ankaragücü
Trabzonspor
Fenerbahçe
Sivasspor

Trabzonspor'un Rakipleri

Sivasspor
Diyarbakırspor
Vestel Manisaspor
Bursaspor

Sizce Sorun nerede ?

ziya dogan i begenmeyen zihniyette sorun,vede icimizde.

Yunus Emre SEYHAN
Takımda hiç bir oyuncunun sucu yok.
Bütün suclar teknik heyetin..

Takımı lige hazırlayamamışlar.
Ayrıca takımda huzursuzluk olduğu kesin hiç mucadele yok.
Ersun Hocayı cok arayacağız.

Alanzinho'nun geçen yıl son haftalarda gösterdiği perfonmansın videoları izletilmeli hocaya.
Tek kelimeyle takımı tanımıyor.

Adamın oyuncularımızı karıştırma ihtimali bile var. Zaten yaşıda buna musait.

Oqn5
Millet Selçuk ilk yarı sakatlık yaşamıştı ondan çıkarılmış olabilir..

Ayrıca geçen sene yanımızda olan şans faktörü tamamen fb-gs ye kaymış durumda..bence futbolda şans her şeyin üstündedir!

irfanb

Ankaragücü
Trabzonspor
Fenerbahçe
Sivasspor

Trabzonspor'un Rakipleri

Sivasspor
Diyarbakırspor
Vestel Manisaspor
Bursaspor

Sizce Sorun nerede ?

Biz ettik sen etme Ziya !
Lütfen geri dön Lütfen !
Artik sana bile ihtiyacimiz var. :)

S.DEMİRCİ
gol pozisyonuna giremedikten sonra baskı yapsan ne olur..
ayrıca bursa sahasına kapanınca baskı yapıyoruz gibi oldu..
baskı filan yapmadık...

yorumsuz6117
şampiyonluk bu sene hayalden öte hedefimiz türkiye kupası olmalı bu sene direk avrupa liginede gidebiliriz hemde..

Murat Hızal
Belli ki takımın heyecanı hiç yok.

Ya hocayla var bir sorunlar ya da yönetim şehir bazında bazı sorunlar var.

Peki bunlar aşılabilir mi?

Bana kalırsa bu sene bizim için çok kötü gececek.

Muhammed
Alanzinho'yu kesersen olacağı budur Broos hoca.

elif0861
Trabzonsporumun taraftardan baŞka hİÇbİŞeyİ yok bu maÇta onu anladim.manİspordakİ engİn keleŞ İ İzledİm mÜkemmeldİ ÇÜnkÜ trabzonluydu

melihkuzey
30.08.2009, 23:12
yönetimin hemen bu gece yeni bir hoca bulması lazım. bu teknik heyetle bu iş yürümez. metin diyadin kesinlikle gönderilmeli. adam trabzonlu ama gs ve fb hesabına çalışıyor diye düşünmeye başladım. parayı bastırıp çok iyi bir hoca getirtecekler yapacak başka birşey yok.

biltrabzon
Bu hafta bu taraftarin gozunde topcu olmayan Mehmet Yilmaz, Emre Aygun ve Ergin Keles'in gol atmalari da gercekten cok manidar oldu. Hayirlara gitsin..

1000 tane gol atsinlar.adam olurlar ama golcü olAmazlar.

Halit Aydın
Bizim teknik direktörümüz kim. Hugo Broos madem oturacaktı niye aldık. Metin Diyadin ondan çok uğraş verdi.

Cengiz
:alkış: :alkış:

Mustafa Mahmutoğlu
bu maçta serkan iş yapar diye düşünüyordum ama yine çok basit hatalarla devam etti. Koşarken orta açmak için gerilen topçudan ne beklersinki ? Tayfun çok daha iyi işler yaptı serkanın yerinde. Sevgili hocamız hugo broos ceyhun'u ilk 11 oynatmakla çok büyük bir yanlış yapıyor. Tjikuzu ilk 11 başlamalı. Ceyhun 2. yarı oynatılmalı. Barış şu ana kadarki en iyi maçını çıkardı. Bu takıma bir kaç ayar lazım.. Sanıyorum Hugo Broos'uda alınacak bir kötü sonuçta daha yollayacaklardır.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: bordomavi@bordomavi.net

is_mail61
ya yok böle bişi arkadaş adam ilk yarı manyak oynayan takımı bozdu gitti beraber kaldı yok böle bi anlayış ulan takım güzel oynuodu ne bozuosun alah allah ya çıldırttınız bizi ya yeter ya

kursat1313

Yazık oluyor...
abi çok doğru yazmışsın şu forumda bir sürü arkadaş biliyorum engini beğenen yok işte içten oynuyormuş canla başla oynuyormuş geçecekler bunları o adamdan hiçbir şey olmaz ayağında top tutp süremiyor dengesiz
birde niye selçuğu ve barışı oyundan aldı anlamıyorum ve söylüyorum bu takım 442 oynayamaz ikinci yarı 442 ye döndük adamların ayağından top alamadık ilk yarı golü yiyene kadar kötüydük ama ondan sonra toparlandık
birde gabriç niye sağda oynuyor niye niye

firidin61
Sahi Trabzonspor'un golcüsü olduğuna inanan var mı aranızda ? Yazık oluyor Trabzonspor' a yazık ... Daha 4.maçtan lige veda etmek istemiyoruz ey yönetim ! Bu kadar vebalin altında nasıl kalacaksın ? Kulaklarınız çınlamayacak mı ... Seni sen yapan taraftarın bağırıyor dinlemicek misin ? Beni mutlu etmeyeceksen niye yönetimsin ey yönetim ! Ne yaptınız , hangi adımı attınızda bu taraftar sizi yalnız bıraktı ? Neden bu taraftarın hakkını vermemek için bu uğraş ! Yanlış yapıyorusunuz çok yanlış ! ...

vatandas61
30.08.2009, 23:13
en cok su ersuncularin laf etmesine kiziyorum. O gitsin lig tv de yorumculuk yapsin, ona o is daha cok yakisiyor.

Enes Ünal Kaya
Yattara İyleşmedi Mi Hala
ALanzinho Neden Tribündeydi Hiç Bişi anlamadım :S

bkandil
Hoca (yada teknik heyet) ile Alanzinho arasında bir sorun mu var, bilgisi olan var mı?

OnOuR
İkinci yarının başındaki baskıda bir gol çıkarabilseydik keşke yaa.. Ama gol atması gerekenler gerektiği şekilde oynayamayınca olmuyor maalesef...

Arif Timurcioğlu
Bu takımın başını yiyen zaten asbaşkan hayrettin beydir. Fatih tekke dergahçıymış sanane kardeşim adamın dininden mesebinden bırak bu işleri sen bak takımı nasıl yukarlara taşırım. Sanki biz hesap soracaz alınan topçulardan aşırı müslüman katalik ortadoks veya ataist diye. Biz oyuna futbola bakarız hani oyun hani gol kardeşim bunun hesabını kim verecek.

CaMoKaEnEs
bize gelen her hoca nie bu kadar mal ya yattarayı keser yada alanzinhoyu :S

lazkopatfaroz
sinir krızı geçirmemek mumkun değil

Sefa Murat Dokuz
Broos istifa sayende kümeye oynuyoruz. 4 maç 4 puan.

ERSUN HOCA'm gel kurtar bizi!

ALİ FATİH
Engin Baytar benim nazarımda Trabzonspor defterini kapamıştır.

Doğru söze ne denir.

melihkuzey
şampiyonluk bu sene hayalden öte hedefimiz türkiye kupası olmalı bu sene direk avrupa liginede gidebiliriz hemde..

rüyamı görüyorsunuz arkadaşlar. ne kupası. bu takım ligde kalabilirse buna şükretmemiz gerekir. bank asyaya doğru yol alıyoruz gibime geliyor. ikinci briegel dönemi yaşıyoruz resmen.

bmtr
30.08.2009, 23:14
Bence ilk 11'i Broos yapti. Sonraki degisiklikler Diyadin'in eseri. Bence Broos'u etkiliyorlar. Derhal istifa ettirilip, sadece Broos ve ekibine emanet edilmeli takim. Bu Diyadin sanki yardimci gibi degil, teknik direktor gibi duruyor kenarda. Bagirmalar cagirmalar felan. Yani herhalde kendi yaptiklarinin iyi olmasi icin kasiyor.

zeki gursoy
KRAL ÇIPLAK..
yönetime ve özellikle sadri şenere kapak olsun bu...
geçen sene bende çok destekeldim sadri şener ve yönetimini..
ama bu albayrak sonrası bir sendrommuş anlaşılan..
25-30 transfer yapıldı diyorlar ama GEREKSİZ transfer olduğu belli..
yazıklar olsun, fenere yenildiler ama manisayı bi seyredin..
futbol oynadı adamlar..
biz ise berbattık..
sayın başkan 50 tane sıradan adam alıcaana 5-6 tane adam gibi transfer yapsaydınya..
derdiniz nedir sizin..
reziliz be..ilk kez utandım bu oynudan..
kahretsin..
sizin yapacağınız transfere..

winner
Barış ilk yarının tek iyi ismiydi,devre arasında çıkarıldı.Anlam veremedik.
Sağ ayağıyla otobüse binebileceği şüpheli olan Gabriç sağ tarafta oynadı. Anlam veremedik.

Emrah Akcagöz
Forvetsiz bu kadar oluyo adamlar tenezzül edip topa bile koşmuylar çakılı top bekliyolar...

vaslat
o girmeseydi bu çıkmasaydı bunu neden oynattı şunu neden kadro dışı bıraktı valla ne derseniz değin takımda bir stres var bunu atarsa normale döneriz.Selçukla barışı çıkarmasaydı denilecekt ki enginle umutu neden oynatmadı.Alamadık maçı özeti bu önımüzde ki maçlara bakacağız

Cengiz
sonra umut ve gökhan

20 metreden kafa golünü umut mu yedi , yoksa gökhan mı

Hamza Yilmaz
30.08.2009, 23:15
Broos istifa sayende kümeye oynuyoruz. 4 maç 4 puan.

ERSUN HOCA'm gel kurtar bizi!

Ersun Yanali sevmem ama Günahi neydi. Yine onunla maclar kazaniyorduk simdiki halimize bakin rezillik.

Mustafa Önal
TRABZON KÜÇÜK bir şehir şehirdeki en küçük olumsuzlukluk takıma yansıyor. yönetim kimseye güven vermiyor. şehri tanımayan bir hoca bu takıma hava kazandırmak oldukça zor

CaMoKaEnEs
şu ttakıma halen golcu şart değil dimi başkan sanada helal olsun

melihkuzey
9. hafta gs maçı büyük farkla biter o maç da hocanın sonu oacak zaten. yönetimin 9. haftayı beklememesi gerekiyor. bir an önce hocayı metin diyadinle beraber yollayın gitsin. bize çok iyi bir yabancı hoca lazım. bastırın parayı iyi bir hoca getirin takımın başına.

HASAN_NASRALLAH
fener maçıyla bizimkini dönüşümlü seyrettik..maçın son saniyelerinde bir gökhanı seyrettik birde semihi..başka yoruma gerek..millette gol makinası var bizdekiler gibi saç kurutma makinası değil..

Salih Yazıcı
30.08.2009, 23:16
başkan çıkıp gol atsın

Oruç
Metin Diyadin geldiğinde çoğu kişi uçuyordu. Şimdiyse sallıyorlar. Garip.

mete61bordomavi
Bu takımın başını yiyen zaten asbaşkan hayrettin beydir. Fatih tekke dergahçıymış sanane kardeşim adamın dininden mesebinden bırak bu işleri sen bak takımı nasıl yukarlara taşırım. Sanki biz hesap soracaz alınan topçulardan aşırı müslüman katalik ortadoks veya ataist diye. Biz oyuna futbola bakarız hani oyun hani gol kardeşim bunun hesabını kim verecek.

Kesinlikle katılıyorum.

bmtr
bu maçta serkan iş yapar diye düşünüyordum ama yine çok basit hatalarla devam etti. Koşarken orta açmak için gerilen topçudan ne beklersinki ? Tayfun çok daha iyi işler yaptı serkanın yerinde. Sevgili hocamız hugo broos ceyhun'u ilk 11 oynatmakla çok büyük bir yanlış yapıyor. Tjikuzu ilk 11 başlamalı. Ceyhun 2. yarı oynatılmalı. Barış şu ana kadarki en iyi maçını çıkardı. Bu takıma bir kaç ayar lazım.. Sanıyorum Hugo Broos'uda alınacak bir kötü sonuçta daha yollayacaklardır.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: bordomavi@bordomavi.net

Valla ben bu soylediklerinin her birinin tersini dusunuyorum.

ALİ FATİH
Takım kazanamayınca neden Engin'e kesiliyor fatura ? Umut'tan vazgeçtik şimdi sıra Engin'de mi ? :rolleyes:
Bu takımdan hangi futbolcular FB;BJK;GS'de oynayabilir! Umut -Engin el ele rüyada şampiyonluğa!

Muhammed
Bugün istifa olabilir.

Sefa Murat Dokuz
en cok su ersuncularin laf etmesine kiziyorum. O gitsin lig tv de yorumculuk yapsin, ona o is daha cok yakisiyor.

dur orda bakalım!
Burda Ersun Hoca gitmesin istikrar şart diyenler bugun haklılıkları ortada. Takım tamamen dağıldı.:mad:
Ersunculara kişisel gıcıklığın varsa burda ersuncuların laf etmesine kızamazsın.

Emrullah
30.08.2009, 23:17
Hocanın hiç bir kabahati yok. Tek kabahat yönetimindir. Bu takımın en gerekli mevkilerine transfer yapmayı beceremeyen bir yönetim olduğu müddetçe TD ne yapsın. Kendisi mi çıkıp gol atacak. Sadri efendi şimdi çıkıp konuşsun bakalım ne diyecek. O duygu bütünlüğünden dem vuran yönetici bozuntusu da çıkıp takımın şu anki duygu bütünlüğünü analiz etsin bakalım.

melihkuzey
şimdi 2 hafta ara var sanırım. bu 15 günü iyi değerlendirmemiz gerekiyor. hemen bu gece bross ve diyadini yollamamız lazım. çok iyi bir hoca bulmamız şart.

sessizkral_1
Bugün takım kötü oynadı diyenler aşırı derecede ön yargılı ya da maçı izlememişler.Çünkü bu takım bundan daha iyi oynayamaz.(İlk 60 dakika için konuşuyorum)

vatandas61
takimda heyecan yok, bütün suc hoca da diyenlere sormak istiyorum ayni maci mi seyrettik?
son 5 mac icin bu yorumlar gayet yerinde, katiliyorumda ama bu mac hirs da vardi istek de. Kadro da iyidi, birtek forvet yoktu.

serkanholep
yahu bırakın

hemen istifa

bursa kötü takım değil

ve bize karşı çok hırslı oynadılar

beraberlik çok da kötü değil

geçen hafta yenildiğimiz manisa az kalsın fb yi yeniyodu

diyar sivası yendi

fb diyarı zor yendi

durun da

3 maçta hoca ve yönetim gidecekse Allah' a kalmışız

ne yani erikson gelseydi takım süper oynayıp hep kazanacakmıydı

sakin olun

takım iyi ve genç

1- 2 takviye dahalazım onlarda seneye inşallah

Travelair
İkinci yarıyı fazla seyretmedim çünkü yine aynı yavan futbola dönmüşüz gibi geldi. Barış ve Selçuk'un çıkması anlamsızdı. Değişiklikler 65-70'den sonra olsaydı anlardım ateşleme olarak yorulan Barış ve Selçuk çıksın Engin ve Umut girsin... Ama neden ikinci yarının başında yapıyorsun bu değişikliği? 69'uncu dakikada yaptığın değişiklik ise Tayfun... Tabi Alanzinho Yattara kadroda olmazsa bu saçmalamalar normal. İlk yarı çok çalıştık. İkinci yarı yorulduk. İki yarıda da etkili olamadık. Caydırıcı olamadık. Hoca takımı ligi futbol takımlarını ve daha önemlisi huyumuzu suyumuzu Türk insanının düşünce yapısını ve futbolcusunun düşünce yapısını öğrenene kadar 1 sezon geçer tahmin ediyorum.
Transfer konusunda gerekli adımları atmayan yönetimi de kınıyorum

endlessdeath
Takımda hiç bir oyuncunun sucu yok.
Bütün suclar teknik heyetin..

Takımı lige hazırlayamamışlar.
Ayrıca takımda huzursuzluk olduğu kesin hiç mucadele yok.
Ersun Hocayı cok arayacağız.

Alanzinho'nun geçen yıl son haftalarda gösterdiği perfonmansın videoları izletilmeli hocaya.
Tek kelimeyle takımı tanımıyor.

Adamın oyuncularımızı karıştırma ihtimali bile var. Zaten yaşıda buna musait.
evet birileri takıma yabancı o kadar yabancı ki bu takım bir birinden bir haber futbol vardı uzun toplarla şişirme toplarla oynadık ikinci yarı oyuncularda bir mahalle takımı havası vardı yenilebilirdik te Yönetim uyuma takıma sahip çık

Emrah KabuL
Bu takımda bir sorun var bilader.. Broos,Diyadin,Ünal bü üçlü arasında birşey var.. Birileri kuyu kazma derdinde.. yoksa şu kadronun üstelik geçen seneden oturmuş bir kadronun bu kadar kötü olmaya hakkı yok.. Sadri Şener arada kaynayacak ve en çok ona yanacam..

Ne zaman başarılı olsak , başarmaya ramak kalsa işler bir anda kötüye gidiyor.. örneği geçen sene ki gibi.. bir rahat bırakın şu kLübü yahu..

Arif Timurcioğlu
Ahmet Özenin günahı neydi peki bu takımın başında kalmak için yabancı uyruklumu olması gerekirdi.

Serdar A
ilk yarı çok iiidik ama 2ci yarı berbat zatenbizim golculerimizi konusmama gerek yok 4üncü haftadayız halen gol yok semih yine kurtardı fbyi

İlk yarı iyi oyun yoktu , iki pas göz boyamasın . Takım mücadele etmiyor . İkili mücadele sonucu kapılan top 12-14 . Bursa o kadar geride kalmasına rağmen iki katı başarı sağladı . Kanatlar çalışmıyor , bekler ileri gitmiyor . Serkan gidiyor dönmüyor , Ferhat stoperlere eskortluk ediyor . Tayfun şu haliyle bile ikisinden iyi gözüktü . Takımdaki pas süratini arttıracak iki futbolcu devre arasında kulübeye çekiliyor . Gökhan halen vurdum duymaz , Colman halen 10 dakikadan fazla oynayacak fizikte değil .

Giray yükseliyor , Ceyhun yükseliyor .
Bunun dışında olumlu olan tek şey , maç içinde göremesekte maçtan maça hakkıyla dağıtılan forma . İnşallah Onur'da gelecek hafta hakkı olan formayı alır .

İlker Akçay
Hoca (yada teknik heyet) ile Alanzinho arasında bir sorun mu var, bilgisi olan var mı?

abi sorun değilde ben alanzinho ile çalenin satıldığını düşünüyorum yoksa başka hiçbir manası yok hadi çale formsuzdu ama alan bi anlam veremedim

Emre
Bizim teknik direktörümüz kim. Hugo Broos madem oturacaktı niye aldık. Metin Diyadin ondan çok uğraş verdi.

Bizim yönetim oturan hocayı seviyor galiba Ersun Yanal da hep oturuyordu

Oruç
30.08.2009, 23:18
Yönetimi eleştirmeyin. Bakın HES var. Şampiyon olacağız, 5 forvetimiz var... Yapmayın...

Barış Mayda
30.08.2009, 23:18
colmana katiliyorum ama barisa karsiyim. Artist diye nitelendirecegimiz bir adam varsa takima bu baristir.
Futbol güzeldi ama forvet yine göze batti.
3 mac 4 puan. Bu sene baslamadan bitti onun icin fazla birsey beklemeyelim. Zaten böyle bir gs nin oldugu ligde sampiyonluk hayal. Bizim bu seneki hedefimiz fortis türkiye kupasi.
colman da barışta takım oyununu bozuyorlar teknik kısımda hata var bu takım gecen sene bütün maçlarını cift forvetle oynadı bu sene tek forvetle oynuyor neymiş sistem öyle gerektiriyor bu oyncularla 4-5-1 düzeni oynanırmış ama gecen sene aynı futbolcularla 4-4-2 oynadık vve gayette başarılıydık neden bu sistemde devam ediyor halen anlamadım.tek cara ibrahim yattara özledim valla onu rakip defan ileri cıkamıyordu o varken şimdi utanmasalar kalecilerini bile ileride oynatacaklar ya

Alihan Ertürk
30.08.2009, 23:19
Bu takımdan hangi futbolcular FB;BJK;GS'de oynayabilir! Umut -Engin el ele rüyada şampiyonluğa!

Yattara - Alanzinho - Tjikuzu - Egemen - Gökhan - Song - Engin - Giray

Çok rahat oynayabilirler söylediğin takımlarda .:cool:

CaMoKaEnEs
bırakın artık ersun yanalı giden gitmiş geçmişe care olmaz careler aranarak bulunur....

buda golcuuuuuuuuuuu en önemli eksik golcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

vatandas61
İlk yarı iyi oyun yoktu , iki pas göz boyamasın . Takım mücadele etmiyor . İkili mücadele sonucu kapılan top 12-14 . Bursa o kadar geride kalmasına rağmen iki katı başarı sağladı . Kanatlar çalışmıyor , bekler ileri gitmiyor . Serkan gidiyor dönmüyor , Ferhat stoperlere eskortluk ediyor . Tayfun şu haliyle bile ikisinden iyi gözüktü . Takımdaki pas süratini arttıracak iki futbolcu devre arasında kulübeye çekiliyor . Gökhan halen vurdum duymaz , Colman halen 10 dakikadan fazla oynayacak fizikte değil . Giray yükseliyor , Ceyhun yükseliyor .

Tek umut verici olan , maç içinde göremesekte maçtan maça hakkıyla dağıtılan forma . İnşallah Onur'da gelecek hafta hakkı olan formayı alır .

katiliyorum, sylva kafasiyla trabzonda degil

OnOuR

Heeeh tam oldu... Dünyanın bir numaralı ismini kaçırmışız demek, yazık yazık...:cool:

ilyskm
Allah aşkına söyleyin Şu gabriç midir? garaj mıdır nedir? Bu adamı sol iç almadılar mı? Sağ tarafta ne işi var? Bu Hugo denen kapasitesiz iyi giden takımın en iyi 2 topçusunu oyundan alıyor yerlerine engin tamam da umutu koyuyor ve biz yine gökhan ve umut klasiklerinden bir tanesini izliyoruz koskoca 45 dakikada bu 2 direk bursa defansına yardımcı oluyor ve 1 tek gol pozisyonuna (son dakikadaki hariç) giremiyor. Gör artık sadri ağa bu santraforlarla olmuyor...

Vehbi Sancak
hoca değişti, aynı rezillik, aynı ruhsuzluk
başkan değişti, aynı rezillik, aynı ruhsuzluk
futbolcular değişti, aynı rezillik, aynı ruhsuzluk
stad az biraz değişti, aynı rezillik, aynı ruhsuzluk

demek sığır olan biziz,
seneye kombinemi yine alacağım, ama kimseye vermeyeceğim
bu takım bizi fıtık ettikten sonra, kanser ettikten sonra
kazma olacak biziz, sığır olacak biziz
koşun bankaya aşağılık sürüsü

Mehmet Kıroğlu
Buradasın: Ajansspor.com (http://www.ajansspor.com/) » Futbol (http://forum.bordomavi.net/futbol/)» Turkcell Süper Lig (http://forum.bordomavi.net/futbol/superlig)

''Yönetim istifa.. Fatih Tekke..''

Trabzonspor taraftarı, Bursaspor beraberliği sonrası yönetimi istifaya davet ederken Fatih Tekke lehine tezahürat yaptı..

http://forum.bordomavi.net/images/time_icon.png30 Ağustos 2009 , 22:59
http://forum.bordomavi.net/images/comment.png Yorumlar (4) (http://forum.bordomavi.net/#yorumlaroku)
http://forum.bordomavi.net/images/email.png Arkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090830/yonetim_istifa_fatih_tekke.html)
http://forum.bordomavi.net/images/print.png Yazdır (http://forum.bordomavi.net/yazdir.aspx?id=181375)

http://forum.bordomavi.net/resim/sondakika01.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

Trabzonspor (http://forum.bordomavi.net/futbol/takim/Trabzonspor)

Takımın gidişinden memnun olmayan bordo mavili taraftarlar, Bursaspor maçı sonrası "Yönetim istifa" ve "Fatih Tekke" diye tempo tutarak tepkisini dile getirdi

Sefa Murat Dokuz
Bu takımda başlıca sorunlardan biri çift başlılık Ünal Karaman ile yollar ayrılmalı.Ersun Hoca gibi etkili bir isim getirilmeli. Hemen taze kan şart. Yoksa kümeye oynayacağız içerde maç kazanamıyoruz. Taraftar ne yapsın yahu!

bordox
Hakem maçın ağırlığını kaldıramadı,saçma sapan kararlar verdi,Bursaspor'da son 15 dakikaya ayarlamış kendini attıkları golün etkisiyle de istediklerini aldılar.
Engin,Gökhan ve Umut takımın oyununa bir türlü ayak uyduramıyor,3 kişi yokları oynuyorlardı ikinci yarı ayrıca kondisyonumuz 2.yarıda baskı kurmaya yetmedi ve birde ayağa oynadığımızda Bursa sadece izledi,ne zaman yüksek toplara başladık adamlar iyice rahatladı.

15 gün mola,düzelir diye bekliyeceğiz.

Mustafa Mahmutoğlu
Valla ben bu soylediklerinin her birinin tersini dusunuyorum.
tersini düşünüyorsun. Ama başta böyle kurmadı takımı ? Sonuç ?? Sence nasıl olmalıydı ?

mashal61
30.08.2009, 23:20
Ben özeleştiri yapmak istiyorum. Samet Aybaba'yı beğenmedik astık, kestik, cülus isteyen yeniçeriler gibi ayaklandık ama yanlış yaptık. Düşünün ki Samet hoca bu takımın başına 2 ay önceden gelseydi ve takımı hazırlasaydı halimiz bundan kötü olabilir miydi? Üstelik Samet hocanın alacağı para da Broos'un aldığı para kadar olmayacak ve başkan 2 transfer fazladan yapacaktı. Yanlış yaptık.

yorumsuz6117

sakat olmayan bi yattara ve song dışında saydığın oyuncular fb,gs,bjk'de oynayamaz..

lazkopatfaroz
yahu bırakın

hemen istifa

bursa kötü takım değil

diyar sivası yendi

fb diyarı zor yendi

durun da

sakin olun

takım iyi ve genç

o bunu yendı bu bunu yendı atı alan uzaya gıttı. kaçıncı sıradasın kaç puanın var. sıralamadan haberın yok herhalde en üstte olmamız gerekırken en alttayız. 5 golcumuz var dıyen insan nerde bu golculer !!!

oflu engin
gökhan o saçlarla ve ferrarisi ile seksendi sity de oynar umut bu formla veli efendide sırtınada karataşı koy ilk üçe girer.fatihi almayan zihniyetin ve bizi kandıranların allah ''cc'' belesını versin.

CaMoKaEnEs
yahu bırakın

hemen istifa

bursa kötü takım değil

diyar sivası yendi

fb diyarı zor yendi

durun da

sakin olun

takım iyi ve genç

her sene seneye seneye seneye bu seneler hiç bitmio xD

Muhammed
İlk yarı iyi oyun yoktu , iki pas göz boyamasın . Takım mücadele etmiyor . İkili mücadele sonucu kapılan top 12-14 . Bursa o kadar geride kalmasına rağmen iki katı başarı sağladı . Kanatlar çalışmıyor , bekler ileri gitmiyor . Serkan gidiyor dönmüyor , Ferhat stoperlere eskortluk ediyor . Tayfun şu haliyle bile ikisinden iyi gözüktü . Takımdaki pas süratini arttıracak iki futbolcu devre arasında kulübeye çekiliyor . Gökhan halen vurdum duymaz , Colman halen 10 dakikadan fazla oynayacak fizikte değil .

Giray yükseliyor , Ceyhun yükseliyor .
Bunun dışında olumlu olan tek şey , maç içinde göremesekte maçtan maça hakkıyla dağıtılan forma . İnşallah Onur'da gelecek hafta hakkı olan formayı alır .

Neden Sylva kötümüydü? İyi pozisyonlar çıkardı. Berabere kaldıysak ona borçluyuz.

melihkuzey
ikinci yarı tamamen bizimdi. ama tehlikeli pozisyonlaır bulan bursa oldu. bizim takımın sıkıntısı bu. tehlikeli atak yapamıyoruz. ortada sistem yok. oyuncular dan dun doldur boşalt yapıyorlar. forvetler ne yapsın. kanatlardan öldürücü ortalar gelmiyor. takım ortadan mı kanatlardan mı geleceğini bilmiyor. çünkü hoca rakibi okuyamıyor.

mete61bordomavi
Ahmet Özenin günahı neydi peki bu takımın başında kalmak için yabancı uyruklumu olması gerekirdi.
Bak!
Yine katılıyorum!

biltrabzon
bu arada ziya dogan i getirelim gayet ciddiyim,ama gelmez ki,inanin cok daha iyi olur takim.

Erdem Keser
İlk yarının iyileri Barış ve Selçuk neden çıkar anlamak mümkün değil.Tayfun denen adam bu takımda neden ve hangi gerekçeyle oynar...

İkinci yarıda adam ortasahayı rakibe teslim etti.Söylenecek çok şey var ama olmuyor.Tayfun'un futbolcu diye oynadığı takımdan bu kadar olur.

tlotwat
sol kanadı çok etkin kullanırken golde ordan gelmişken barışı çıkarmasına anlam veremedim hocanın selçuk çok güzel bir asist yapmışken ilk yarı bariz üstün oynarken takımla hocanın oynamasına bir anlam veremedim en azından ikinci yarıyada aynı kadro ile başlayıp 60-65 gibi müdahale edebilirdi

Enes Ünal Kaya
30.08.2009, 23:21
Allah aşkına söyleyin Şu gabriç midir? garaj mıdır nedir? Bu adamı sol iç almadılar mı? Sağ tarafta ne işi var? Bu Hugo denen kapasitesiz iyi giden takımın en iyi 2 topçusunu oyundan alıyor yerlerine engin tamam da umutu koyuyor ve biz yine gökhan ve umut klasiklerinden bir tanesini izliyoruz koskoca 45 dakikada bu 2 direk bursa defansına yardımcı oluyor ve 1 tek gol pozisyonuna (son dakikadaki hariç) giremiyor. Gör artık sadri ağa bu santraforlarla olmuyor...
sol sol sol dedi.. adamı aldı sağa koydu bende bişi anlamadım :S ters ayakla kaleye vuramıyor orta açamıyor ztn..

The_Storm
Alanzinho niye tribünde? Hacısalihoğlu aşırı katolik mi buldu?

Barış ikinci yarı niye oynamadı? Ne olur ne olmaz kendini gösterir belki diye mi?

Bu ligde kimi yeneceğiz?

Ligde kalabilir miyiz ki?

Alihan Ertürk
sakat olmayan bi yattara ve song dışında saydığın oyuncular fb,gs,bjk'de oynayamaz..

Gökhan'ı Gs alsaydı ama şimdi öve öve bitiremezdik .. Aynı şekilde Giray - Egemen - Selçuk ve Tji'yi de.

melihkuzey
yeni bir teknik direktör gelene kadar trabzosnporla ilişkimi askıya alıyorum. aksi halde sağlığımı kaybedeceğim.

Kasım BEKTAŞ
biz rakiplerimizi bırakıp birbirimizle uğraştığımız sürece işimiz çok zor...

zeki gursoy
30.08.2009, 23:22
başkan..
rezil bir forvet hattımız var..
kızın yada torunun evde bişe demiyomu sana..
forvete adam lazım baba diye...
çünkü sen göremiyosun belki onlar derse alırsın..
yada metin diyadini sok forvete..
görün eserinizi...rezalet!

Cengiz
Neden Sylva kötümüydü? İyi pozisyonlar çıkardı. Berabere kaldıysak ona borçluyuz.

20 metreden yediği kafa golüyLe mi ? , yazık o zaman

LECOSSEEMRE
Acil Olarak Hoca Gitmeli Barış ilk yarı süperdi nasıL olurda onu oyundan alır anlamş değilim...Saçma saçma işler iki forvetle başlanmalı dedik halen tek forvetle başlanıyor.

ALİ FATİH

Kardeş güldürdün beni!..Bu adamlar ,o takımlarda ki hangi adamların yerine oynayacak? Haa,yedek olabilirler! Gerisi kendimizi avuturuz!

Barış Mayda
yahu bırakın

hemen istifa

bursa kötü takım değil

diyar sivası yendi

fb diyarı zor yendi

durun da

sakin olun

takım iyi ve genç

1-2 takviyeyi gene sol acık ve orta sagaya yapsınlar öbürkü mevkiler de adam tam sol acık=3 topçu orta saga=6 topcu

Sefa Murat Dokuz
Sylva olmasa... 2 tane %100 lük golü kurtardı birini yerdeyken hemde.

x_man
takım iyi oynarken hoca devreye girdi oyuncu7 değişiklikleri orta sahasız bu kadar olur kısaca rezalet

Serdar A

Tek pozisyonda kalede kaleci vardı . Onur'da kötü kaleci değil , en azından her maç bir kez kalede kaleci olduğunu hatırlatır .

Sylva mental olarak sezona hazır değil , Onur'a kaleci antrenörlüğü yapabilir . Eminim ona anlatacağı pek çok deneyimi vardır .

UZLU
sevgili TRABZOSPOR'LU oyuncu kardeşlerim, öncelikle şunu iyice kafanıza yerleştirin "Avni AKER'de kim olursa olsun, hangi takımla BERABERE kalırsak kalalım bu bir BAŞARI DEĞİLDİR.

BUNU ASLA KAFANIZDAN ve YÜREĞİNİZDEN ÇIKARTMAYIN

Fena oynamadınız aslında bu gün ama bazılarının da 2. yarı takımı sabote etmesi ile bu sonuca razı olduk. Benim beklentim; kendisine gelen toplarda kanattan ciddi katkılar yapan BARIŞ ve orta sahada Colman ile birlikte kendine güveni gelmeye başlamış olan SELÇUK'u 2. yarıda kim oyundan çıkarttı ise bu futbol cahilinin kulüpten derhal uzaklaştırılmasıdır, bunlarla birlikte umut ve gökhana bizi mahkum eden ve her nedense Göksu'yu A takımda istemeyen (bkz. Touluse maçı) ünal isimli şahsiyetinde bu kulüple derhal ilişiği kesilmelidir. Bu arkadaşlar sahada forma işgal edeceğine ben Göksu'ya 50.000 kere razıyım, hiç olmazsa kendi yeteneğimiz ve ben bu kabiliyeti sınırlı!!! elemanlardansa o azimli yeteneğin savaşan yüreğini sahada görmekten gurur duyarım, ciddiyim...

gelelim maça;

-sylvia; topuoyuna elle sokarken hata, ayakla sokarken hata, yan toplarda yer tutuşta hata...., dinlense iyi olmazmı arkadaşlar???

-Tayfun; oyuna girdi ve farkını belli etti!!!!!!!!!!!!!, hala aynı;

-serkan; bol bol pas çalışsın bence bu yaşına rağmen idmanlarda, 10 metre önündekine 20 metre sapma ile pas atan ligdeki sayılı oyunculardan!!!

-Engin; hırslı değil şimarık ve bencil, enerjisini yarısı ayaklara yarısı çeneye gidiyor,
sahada

-colman selçukla iyiydi ama oyunda devamsız, 30 dk. var sonra uyurgezer;

-Gabriç; Barıştan fazlası ne ki bu kadar para verildi????? CEVAP BEKLİYORUZ SN.YETKİLİLER!!!,

-Barış; senin yerinde olsam bu takımdan çeker giderim, bu takımda senden fazlası olmayan sporculara!! neden daha fazla şans verildiğini düşünmekten HASTA olacağına git kendini kurtar da Türk futbolu bir yetenek daha görsün,

-Gökhan; Umut bile senden daha sempatik geliyor artık bana, 86. dakikadaki pozisyonda altı pasta nereye gitmesi gerektiğini bilmeyen bir adam golcü değil top toplayıcı bile olamaz!!

-Hakem; son dakikalardaki Ceyhun'un kullandığı frikikte barajı adımlamasına rağmen 7 metreye kurduran matematik ve görme özürlü bir şahsiyetsin, ne diyeyim,

-Broos; basiretin yoksa yolun açık olsun, o koltukta kukla isen de..... sol açığı sağa çakan süper gizemli teknik adam!!! dünyada teksin, haberin olsun.

-diyadin; hadi broos bu tip biri, ya sen bu yanlışlaranasıl ortak oluyorsun, yoksa bu süper fikirlerin sahibi senmisin??? BİLMEK İSTİYORUM!!!

-Ünal; Göksu'nun Toulus maçındaki durumunu ya bu camiaya açıkla ya da sevgi ve saygını tüketmeden bu camiadan git, bu kadar net!!!!

izzet
Arkadaslar 1-1 giden iki mac...

Ikiside büyük takim, anadoludan misafir agirliyorlar...

bir mac 1-1 bitiyor, biri son dakikada 2-1 bitiyor

Golü atan adam 72. dakikada giren Semih, bizde giren ise yipranmis Umut...

fenerin neden kazandigi, trabzonun kazanamadiginin sirri burda bence...

takimda forvet eksik, bu konuda neden inat ediyor yönetim anlamiyorum...

Emrah KabuL
30.08.2009, 23:23
biz rakiplerimizi bırakıp birbirimizle uğraştığımız sürece işimiz çok zor...

26 senenin faturası..

ilyskm
Al sana santrafor...
sadri sağ açık
hacısalihoğlu sol açık
Hasan yener santrafor...

Yiğit SARI
Arkadaş ayıptır 1903187931629 kere dedik forvetsiz olmuyor alın bir tane dedilerki güveniyoruz onlara . Hani ? . Topu kovalayacaksınki gol atacaksın adam akıllı forvetimiz olsa söyliyim size kazanmıştık bu maçı . Ayıptır ayıp bunu bilmek için yaşa , rütmeye gerek yok göz gerek göz .

Oktay AKKUŞ
9. hafta gs maçı büyük farkla biter o maç da hocanın sonu oacak zaten. yönetimin 9. haftayı beklememesi gerekiyor. bir an önce hocayı metin diyadinle beraber yollayın gitsin. bize çok iyi bir yabancı hoca lazım. bastırın parayı iyi bir hoca getirin takımın başına.

PAra mı :( :(

mashal61
Takımı Hugo Broos'un yönettiğine inanmıyorum. Bence hala takımı tanımıyor. Etki altında kalıyor. Bu sadece varsayım ama bugünkü oyuncu değişiklikleri ve ikinci yarıdaki taktik değişikliği bana bunu söyletiyor.

Ahmet Pulusoğlu
Ziya Hocayla Mendoza Gelse TAkım Düzelebilir Cidiiyim...

ceserdar
Maçın 2. yarısına eve yetişdim. Bursaspor bulduğu poziyonlarda biraz akıllı olsa, golü bulurlardı. Hele ki Sercan'ın kaleye parale çıkardığı topta, eh Bursalı insan bizim oyuncunun arkasına mı saklanır?

Adem Köse
colman da barışta takım oyununu bozuyorlar teknik kısımda hata var bu takım gecen sene bütün maçlarını cift forvetle oynadı bu sene tek forvetle oynuyor neymiş sistem öyle gerektiriyor bu oyncularla 4-5-1 düzeni oynanırmış ama gecen sene aynı futbolcularla 4-4-2 oynadık vve gayette başarılıydık neden bu sistemde devam ediyor halen anlamadım.tek cara ibrahim yattara özledim valla onu rakip defan ileri cıkamıyordu o varken şimdi utanmasalar kalecilerini bile ileride oynatacaklar ya

Colman gayet iiyiydi maç da ileri geri çalıştı, hırslıydı 60dan sonra düştü bu da hocanın sorunuydu bu kadar erken değişiklik yapılmamalıydı... Forvetler nereye koşacaklarını bilmiyorlar Colman kanatlara attığı toplar gidiyorda forvetlere atınca neden gitmiyor...

Bu forvetlerle bu kadar yapıcak birşey yok... hem forvetlerin böyle oluşu rakip yarı alanda ki pas trafiğini de bozuyor gerçekten forvetimiz büyük sıkıntı...

Gamze
bu arada ziya dogan i getirelim gayet ciddiyim,ama gelmez ki,inanin cok daha iyi olur takim.

Ziya Doğan'ın 7 maçlık galip gelememe rekorunu birisi becerip kırdıktan sonra söyleyin bunu...
Rekor hala onda... Sağolası...

Her neyse.

Oyuncu değişiklikleri yanlıştı - erkendi...

İlk yarı çok iyi işler yaptı Barış. İkinci yarının başında oyundan alınmasını anlayamadım. 65de oyuncu değişikliklerinin hepsi kullanıldı. Amaç? Meçhul.
Takım 15 dakika tempo yaptı, golü buldu. O kadar.
Bursa daha derli toplu göründü bize nazaran.

Hoca yanlışlar yapıyor...

Ayrıca Başkanın maça gelmemesi de potansiyel - ki bu potansiyel gerçek oldu - tepkiden çekinmesiydi. Haklı da çıktı.
Maalesef istifa sesleri yankılandı Trabzon'da yine.
Ve artık kime kızmam gerektiğini bilemiyorum ben de...

Ali Tunahan Güllü
Öff ya yine puan kaybettik yine kaybetttik ne olacak bilinmez ama gidişat kötüü...

Arif Timurcioğlu
Bak!
Yine katılıyorum! Eyvallah abi demekki aynı şeyleri düşünüyoruz keşke yönetenlerde bizim gibi düşünseler biraz Trabzonsporun geçmişine bakıp başarıların kimlerle nasıl yakandığına bakıp öyle hareket etseler.

Oruç
"5 forvetimiz var..." diyen çok değerli yöneticimiz özledik sizi. Bi ses verin lütfen.

endlessdeath
Bu takımda bir sorun var bilader.. Broos,Diyadin,Ünal bü üçlü arasında birşey var.. Birileri kuyu kazma derdinde.. yoksa şu kadronun üstelik geçen seneden oturmuş bir kadronun bu kadar kötü olmaya hakkı yok.. Sadri Şener arada kaynayacak ve en çok ona yanacam..

Ne zaman başarılı olsak , başarmaya ramak kalsa işler bir anda kötüye gidiyor.. örneği geçen sene ki gibi.. bir rahat bırakın şu kLübü yahu..

Yeter artık birisi takımı bozuyor teknik heyet mi artık neyse çözün şunu Allah rızası için ben bu takımı arkadaşın dediği gibi organize atak yaparkende gördüm.Organize atağımız yok böyle doğru düzgün

unique
30.08.2009, 23:24
Alanzinho gibi elindeki en yaratıcı oyuncuyu bırak yedek kulübesini, tribüne gönderirsen benden bu takımı yapanlar koskocaman bir "Yuuhhh" alırlar. Sanki bir tek kötü oynayan oymuş gibi hemen günah keçisi ilan edildi ,yazık bu zihniyete.

CaMoKaEnEs
takımın en iiileri sahada yok yok böle bir durum yattara ve alanzinho 2sini aynı anda oynaması lazımmmmmmmm onnlar varken ma kazanıoruz hiç olmazsa

tlotwat
televizyondan gördüğüm kadarıyla bugün taraftarımız iyiydi bi ara tayfun yuhalanır gibi oldu onun dışında taraftarımız iyiydi stadda ilk yarıdaki oyunumuzda bana göre fena değildi ama ikinci yarı takım çuvalladı bence gereksiz oyuncu değişiklikleri ortasahayı düşürdü bence

lazkopatfaroz
biz batmışız kım çıkaracak bızı bataklıktan. delırmek üzereyım.. sorulara cvp bulamıyorum

yorumsuz6117
yabancı hocalarla olmaz bu takıma en ideal hoca şenol güneştir bana göre..

izzet
Onur'da kötü kaleci değil.

ne yazikki Onurdan artik yararlanabilecegimizi sanmiyorum, gitmek istiyormus...

CaMoKaEnEs
20 metreden yediği kafa golüyLe mi ? , yazık o zaman

o golu sıkıosa git sen tut aşırtma sansa bir gol o

serkanholep

engin-giray-jikuzu- egemen -song oynayamaz

song oynayamnadı

yattara eskiden oynardı şmdi ise sakat olmazsa oynar

alanzinho oynar ama 20-30 dakika

gökhan sanıyorum ts yi sevmiyor ve oynamıyor bize uymadı başkasına uyabilir

mete61bordomavi
sevgili TRABZOSPOR'LU oyuncu kardeşlerim, öncelikle şunu iyice kafanıza yerleştirin "Avni AKER'de kim olursa olsun, hangi takımla BERABERE kalırsak kalalım bu bir BAŞARI DEĞİLDİR.

Fena oynamadınız aslında bu gün ama bazılarının da 2. yarı takımı sabote etmesi ile bu sonuca razı olduk. Benim beklentim; kendisine gelen toplarda kanattan ciddi katkılar yapan BARIŞ ve orta sahada Colman ile birlikte kendine güveni gelmeye başlamış olan SELÇUK'u 2. yarıda kim oyundan çıkarttı ise bu futbol cahilinin kulüpten derhal uzaklaştırılmasıdır, bunlarla birlikte umut ve gökhana bizi mahkum eden ve her nedense Göksu'yu A takımda istemeyen (bkz. Touluse maçı) ünal isimli şahsiyetinde bu kulüple derhal ilişiği kesilmelidir. Bu arkadaşlar sahada forma işgal edeceğine ben Göksu'ya 50.000 kere razıyım, hiç olmazsa kendi yeteneğimiz ve ben bu kabiliyeti sınırlı!!! elemanlardansa o azimli yeteneğin savaşan yüreğini sahada görmekten gurur duyarım, ciddiyim...

gelelim maça;

-sylvia; topuoyuna elle sokarken hata, ayakla sokarken hata, yan toplarda yer tutuşta hata...., dinlense iyi olmazmı arkadaşlar???

-serkan; bol bol pas çalışsın bence bu yaşına rağmen idmanlarda, 10 metre önündekine 20 metre sapma ile pas atan ligdeki sayılı oyunculardan!!!

-Engin; hırslı değil şimarık ve bencil, enerjisini yarısı ayaklara yarısı çeneye gidiyor,
sahada

-Gabriç; Barıştan fazlası ne ki bu kadar para verildi????? CEVAP BEKLİYORUZ SN.YETKİLİLER!!!,

-Barış; senin yerinde olsam bu takımdan çeker giderim, bu takımda senden fazlası olmayan sporculara!! neden daha fazla şans verildiğini düşünmekten HASTA olacağına git kendini kurtar da Türk futbolu bir yetenek daha görsün,

-Gökhan; Umut bile senden daha sempatik geliyor artık bana, 86. dakikadaki pozisyonda altı pasta nereye gitmesi gerektiğini bilmeyen bir adam golcü değil top toplayıcı bile olamaz!!

-Hakem; son dakikalardaki Ceyhun'un kullandığı frikikte barajı adımlamasına rağmen 7 metreye kurduran matematik ve görme özürlü bir şahsiyetsin, ne diyeyim,

-Broos; basiretin yoksa yolun açık olsun, o koltukta kukla isen de..... sol açığı sağa çakan süper gizemli teknik adam!!! dünyada teksin, haberin olsun.

-diyadin; hadi broos bu tiptbiri, ya sen bu yanlışlaranasıl ortak oluyorsun, yoksa bu süper fikirlerin sahibi senmisin??? BİLMEK İSTİYORUM!!!

-Ünal; Göksu'nun Toulus maçındaki durumunu ya bu camiaya açıkla ya da sevgi ve saygını tüketmeden bu camiadan git, bu kadar net!!!!

Sanırım herkesi kovmak lazım:D

Emre
30.08.2009, 23:25
"5 forvetimiz var..." diyen çok değerli yöneticimiz özledik sizi. Bi ses verin lütfen.

Abi kimdi o ?

lazkopatfaroz
Ziya Doğan'ın 7 maçlık galip gelememe rekorunu birisi becerip kırdıktan sonra söyleyin bunu...
Rekor hala onda... Sağolası...

Her neyse.

Oyuncu değişiklikleri yanlıştı - erkendi...

İlk yarı çok iyi işler yaptı Barış. İkinci yarının başında oyundan alınmasını anlayamadım. 65de oyuncu değişikliklerinin hepsi kullanıldı. Amaç? Meçhul.
Takım 15 dakika tempo yaptı, golü buldu. O kadar.
Bursa daha derli toplu göründü bize nazaran.

Hoca yanlışlar yapıyor...

Ayrıca Başkanın maça gelmemesi de potansiyel - ki bu potansiyel gerçek oldu - tepkiden çekinmesiydi. Haklı da çıktı.
Maalesef istifa sesleri yankılandı Trabzon'da yine.
Ve artık kime kızmam gerektiğini bilemiyorum ben de...

ziya hoca varken kaç tane istediği oyuncuyu aldın ?? transfere kaç para harcadın ??

Barış Mayda
her sene seneye seneye seneye bu seneler hiç bitmio xD
allahın senesi cok biz daha cok seneler görürüz

Yunus Emre SEYHAN
"Forvetlere kızmayın onların görevi rakibi yormak !"
Asbaskan

Ali Tunahan Güllü
Abi kimdi o ?

Asbaşkanımız denen şahsiyet...

ceserdar
30.08.2009, 23:26
İlk önce orta saha oyuncularına ve planına neşter vurmak lazım. Hele şu Yattara gelsin. Bu ara bize inanılmaz faydalı gelebilir.

ilyskm
ulan bir maçada ceyhun santrafor olarak çıkta şu bizim sözde santraforlar belki birşey anlar...

biltrabzon

mustafa sarp in,sabri nin oynadigi gs de,ugur inceman,ibrahim kas,fink in oynadigi kargada,önder,bekirin oynadigi fb de bizim futbolcularin hicbiri oynayamaz demek futbolla uzaktan yakindan iliskin yok demektir.bizim takimizin sorunu bireysel degil,takim oyunu oynayamama ve takim olamama,bunu anlayin artik. buda takimi calistiran hocalarin beceriksizligi.

Varlıbaş61
çıldıracağımmmmmmmmm
benim bu durumda olmama neden olanlar benden beter olsunlar.........

Adem Köse
Takımı Hugo Broos'un yönettiğine inanmıyorum. Bence hala takımı tanımıyor. Etki altında kalıyor. Bu sadece varsayım ama bugünkü oyuncu değişiklikleri ve ikinci yarıdaki taktik değişikliği bana bunu söyletiyor.

Kesinlikle katılıyorum, ve bi sabote olduğunu da düşünüyorum Gabriçi neden ters kanatta oynaatıyorsunuz bu adamı da harcıycaklar keza Barış da öyle , ne yapılmak istendi ben anlam veremedim anlayan varsa bana söylesin... Birde bu devre arası bu yapılan değişikleri de çözemedim ama yine de fena değildik.

arifberkay
sadri başkan maça
neden gelmedin açıklama bekliyoruz

CaMoKaEnEs
allahın senesi cok biz daha cok seneler görürüz

amin......

serkanholep
30.08.2009, 23:27
o bunu yendı bu bunu yendı atı alan uzaya gıttı. kaçıncı sıradasın kaç puanın var. sıralamadan haberın yok herhalde en üstte olmamız gerekırken en alttayız. 5 golcumuz var dıyen insan nerde bu golculer !!!

kaçıncı haftadayız

bu kadar basit mi herşey

durun bi

hemen istifa olmaz

şenol güneş de gelse yollarsınız zaten adam onun için gelmiyor

gelmesinde

güneşin nasıl gittiğini herkes bilir

ersun gitti

2 defa kovduğumuz sürekli saydırdığımız ziya hoca diyarla yukarda istersen onu alalım

hayretsininz ya

ilyskm
al sana bursa açılımı...

lazkopatfaroz
yattarayada sinir oluyorum

izzet
ziya hoca varken kaç tane istediği oyuncuyu aldın ?? transfere kaç para harcadın ??

Arkadaslar ergini kovduk, vay be gol attik dendi

isaac bedava denenmek üzere yollandi, kimse birsey demedi

Ziya hoca sezon acilisinda isliklandi

Senol hoc cag disi futbol oynatiyor dendi

Simdi bunlar degere mi bindi? Bu konustuklarimiz kisir döngüden baska birsey degildir...

Arif Timurcioğlu
engin-giray-jikuzu- egemen -song oynayamaz

song oynayamnadı

yattara eskiden oynardı şmdi ise sakat olmazsa oynar

alanzinho oynar ama 20-30 dakika

gökhan sanıyorum ts yi sevmiyor ve oynamıyor bize uymadı başkasına uyabilir Abartmayalım.

Yiğit SARI
4-6-0 dedi geçen biri biz 4-4-? le bunu yapıyoruz forvet olsa iş yaparız bence

Cengiz

çıkartırım merak etme

çıkartamıyosa durmasın o zaman kalenin 5 metre önünde , sivasta aynı bugün aynı

lazkopatfaroz
kaçıncı haftadayız

bu kadar basit mi herşey

durun bi

hemen istifa olmaz

şenol güneş de gelse yollarsınız zaten adam onun için gelmiyor

gelmesinde

güneşin nasıl gittiğini herkes bilir

ersun gitti

2 defa kovduğumuz sürekli saydırdığımız ziya hoca diyarla yukarda istersen onu alalım

hayretsininz ya

sezon sonunda liderle aranda 25 puan fark olur

Cüneyt Canlıca

Anlaşıldı durum cidden kötü...Millet akıl sağlığını yitirmeye başladı..

blackrain61
gabriç denen sol kanat adamını alıp sağa monte eden ve alanzinho yu tribune çıkaran hocaya hiçbirşey demiyorum hayrettin hacısalihoğlu al sana eserin lanet olsun

Iki haftadir maclari izlemiyorum, daha dogrusu izlememe karari aldim. Cünkü bizlerle dalga geciliyor.Seyretmedigim icinde en azindan sinirlerim gergin degil.

Eger internette Gabric´in videolarina bakilip incelenseydi, Gabric´in hemen hemen bütün gollerinin sag taraftan attigi görülebilirdi. Gecen sene alinan Alanzinho´da dikkat ederseniz geldiginde hep sag tarafta oynatildi. Yine de sola takilip kaldi yönetim. Simdi GS oynamak isteyen Caner´i almaya calisiyorlarmis. Ama Allahtan GS bizi kurtardi.

Kimse hocayi cok suclamasin. Bu takimi hoca kurmadi, hangi futbolcuyu bu hoca aldirdi ki, birisi bana söylesin. Tjikuzu mu, Engin Baytar mi hatta Gabric mi....?

Gabric´i bile bu hoca aldirmamistir. Emin olun. Kasetten belki izlettirmislerdir. Ona eminim takimi tani, istedigin futbolcu aliriz demislerdir ve forvetlerimizin gecen seneden güzel gollerini göstermislerdir. Arti basina bir de Ünal Kahramani getirdiler. Ona basta söylediler mi sizce? Kesinlikle hayir.

Yattara niye oynamiyor? Iki-üc haftadir sakatligi gecti deniliyor. Ama adam ortada yok. Kendisi oynamiyorsa basin cezayi ya da gönderin gitsin. Yattarayi seven birisi olarak söylüyorum bunu. Ama yattaradan kaynakladigini hic sanmiyorum, gecen seneyi göz önüne aldigimda; onu göndermek icin gecen sene o kadar ugrasmadilar mi ki?

Acikcasi kimseye güvenim kalmadi. Eskiden efsane baskanlardan olarak gördügüm Sadri Sener malesef kendisi bitirdi.

Ne diyelim artik hayirlisi olsun. Aci cekmeye devam.

Salih Yazıcı
30.08.2009, 23:28
istifa etsin hayrettin bey ve fatih istemeyenler

Emrah KabuL
Renktaşlar inanın forvette F.Tekke bile olsa bu hocayla daha doğrusu hocalarla(..!) çok zor.. sorun forvette olsa birşey demiyeceğim ama takımda ruh yok yahu.. Umut ve Gökhan bu lige göre iyi isimler.. yeterli de görülmeyebilir ama sanki defansımız ortasahamız hatta kalecimiz süper de bir tek forvetlerimiz berbat.. takımın üstünde o kadar büyük karabulutlar var ki ....

Manisa-D.Bakır'a 3 puan Bursaya'da 1 puan veriyoruz.. Bu kadar mı kötü kadro var.. hayır yok.. ama bu gidişle işler daha kötüye gidecek..

annttiigs
26 senenin faturası..

potansiyel 27 sene faturası.

ALİ FATİH
Arkadaşlar bir soru : Fatih Tekke bu takımın ahengini bozarmış!!! diyen BİLGE kimdir???

ceserdar
30.08.2009, 23:29
Birisi şu Ceyhun'u Hami ile çalıştırsın. Cidden adamın vuruş tekniğine yazık olacak. Hami şu Ceyhun'la biraz frikik çalışsa 2. bir füzecimiz olur.

lazkopatfaroz
Arkadaslar ergini kovduk, vay be gol attik dendi

isaac bedava denenmek üzere yollandi, kimse birsey demedi

Ziya hoca sezon acilisinda isliklandi

Senol hoc cag disi futbol oynatiyor dendi

Simdi bunlar degere mi bindi? Bu konustuklarimiz kisir döngüden baska birsey degildir...

değere binmedı şu zamankı şartlarla o zamanın kıyaslanmasına sinirlenıyorum. sankı ziya hocaya oyuncu verdin transfer yaptın ...

Kara Mert61
bir takım ancak bu kadar kötü olabilir...Ayıptır valla yahu.. Bu takımda kondisyon yok disiplin yok hırs yok sistem hiç yok..Hoca yakında yolcudur peşindende yönetim..

ilyskm
bu takımda yönetim futboldan anlamıyor teknik direktörler hiç anlamıyor. Ulan adamı (gabriç) sola aldılar adam sağ açık oynadı be.. her topa sağ ayağı ile vurmak zorunda kaldı. Bu işte bir iş var ama anlayamadım...

Barış Mayda
gamze barış ilk yarı ne yaptı söylermisin kaç topu olumlu kullanıdı.başkan maça gelmeme sebebi herhalde rusyaya gitti fatih gene bugün gol atınca herhalde onu transfer edicek:):):):)

CaMoKaEnEs
çıkartırım merak etme

çıkartamıyosa durmasın o zaman kalenin 5 metre önünde , sivasta aynı bugün aynı

bırakın bu işleri her şey size kola gelio o golde kaeinin yapcak hiç bişeyi yok sivas macında hatasını kabul etti oda.... yan toplarda en ii kaleci bizde tek sorunu uzaktan gelen sutlara atlamıor bu sebebledde gol yiyor

Cafer Bulur
Mac 1-1 ve oyuna giren oyuncumuz tayfun cora.

Bu durum yönetimin iflasinin ispatiydi,oyuna girecek yedek forvetimiz yoktu.

Ne diyeyim,sadri baskan bizi de yaktin,kendini de...

TheRapZoNe
Yönetimin eseri..

..anadolunun sıradan takımı bursaspor'a 15 yıl sonra puan verdik..

Atakan Hacıbekiroğlu
bu kadar yanlış transfer politikası izlediği için yönetim , bu kadar yanlış oyuncu değişiklikleri yaptığı ve 4. hafta olmasına rağmen hala bir 11 oluşturamadığı için hoca defolsun gitsin

Uğur KÜÇÜK
30.08.2009, 23:30
ya arkadasım o zaman kalecı dedıgımız sahsın 20 metre onde ne işi var azcık akıllı olun ya hangı takım yıyor boyle goller her maca yenık baslamaktan bıktık ya artık

sessizkral_1
YA BU TAKIMDA NASIL RUH YOK ARKADAŞLAR İYİMİSİNİZ?

Takım bugün tüm nefesini harcadı ben başka maçmı izledim anlamıyorum.Ben ts nin son 10 maçında bukadar agresif mücadele eden isteyen bir trabzonspor görmemiştim.Futboldan anlamayanlar futbol profesörü kesiliyor.

Samet İslamoğlu

gelelim maça;

sahada

-diyadin; hadi broos bu tip biri, ya sen bu yanlışlaranasıl ortak oluyorsun, yoksa bu süper fikirlerin sahibi senmisin??? BİLMEK İSTİYORUM!!!

İyi güzel yazmışsında barışın yerinde olsam bende bu takımdan çeker giderim çünkü bizi hasta etmeye hakkı yok.19 yaşında TRABZONSPOR forması giymiş.Kaybettiği topu dönüp kovalamayan,her aldığı topta bencilce işler yapan,daha oynadığı hiçbir maçta doğru dürüst bir katkısı olmayan bi barışı biz napalımda o çekip gidicekmiş?19 yaşında bu takımın formasını giyebiliyorsan yırtıcaksın bi taraflarını göksu gibi bu kadar basit ama her nedense dediğin gibi göksu oynayamıor bu takımda barış oynuyor çoık ilginç..

lazkopatfaroz
Anlaşıldı durum cidden kötü...Millet akıl sağlığını yitirmeye başladı..

hugo yabancı diye geldı bu takıma ziya hocadan ne fazlası var ?? ziya hocaya ne verdınkı ben istiyorsun ?? diyarbakır sıralamada nerde bir bak.. kaç paraya kurulan takım.. bide sen nerdesın ona bak

Gamze

Yapmayın Allah aşkına.
Ziya'nın aldıklarının yanısıra yolladıklarını da bir düşünün isterseniz.
Aymanlarla Celaleddinlerle Erdinçlerle top oynuyordu takım Marcelinhosu, Stepanovu bilmem kimi gözden çıkarılırken..
Ne o 7 maçlık serinin ne de o dönem Trabzonspr'n oynadığı futbolun izahını yapamazsınız...

Tıpkı son 3 haftanın izahı yapılamayacağı gibi.

TRabzon 0f Love
Kime kızıcağımıda bilmiyorum ki.

oflu engin
sorunlu yaşlı paragöz denilen trabzonsporun ruhunu istiyorum.fatih tekke kadar başınıza taş düşsün.

Serdar A
30.08.2009, 23:31
Bu maçta Hasan oynasaydı ...

Belki gol atamazdı ama canıyla başıyla mücadele eder , koşar , basar , stoperi paralardı . En azından sahada ağlamaklı ve elleri belinde dolaşmazdı .

17'lik Hasan sana kocaman bir alkış verirdi Avni Aker'in tribünlerinden .

Ne diyelim , sağlık olsun .

bkandil
...

Göksu'nun pasaportu ile ilgili bir sorundan dolayı çıkarılmış Tolouse kadrosundan. Bugün öyle haberler vardı yerelde...

izzet
değere binmedı şu zamankı şartlarla o zamanın kıyaslanmasına sinirlenıyorum. sankı ziya hocaya oyuncu verdin transfer yaptın ...

O zaman ama bunada sükür demedik, hakli olarak...

Eskiyi kurcalamayi birakalim, eskilerin bize hayri olsaydi hala onlar basimizda olurdu, su anki durumdan nasil cikariz onu tartisalim, bu saatden sonra ne ziya hocadan, ne isaacden, ne erginden bize hayir gelmez...

Zamaninda kazma deniyordu onlar icin burada... Simdi tükürdügümüzü yalamayalim taraftar olarak...

AdemS
4. hafta sonunda Trabzonspor ile Lider arasındaki puan farkı 8..

Yiğit SARI
yok yok bazılarınız iyi gün adamı . Ziya doğanı alalım he . ya bi git şurdan

ceserdar

Abi bir de şu gerçek var, çok forvet çok atak demek değil. Takımın neresini tutsan elinde kalıyor birkaç oyuncu dışında.

Muhalif
Barış Memiş'in oyun tarzını hiç beğenmiyorum ve bu şekilde giderse ondan bir şey olacağını da sanmıyorum. Ama şimdi Allah için doğruyu söylemek gerekirse ilk yarıda sol kanatta en etkili oynayan oydu ve bugüne kadarkinin aksine ikili mücadelelerde fazla yere atmadı kendini, üstelik iyi de ortalar yaptı. Selçuk da bu tip maçlarda ortasahadan arapası atacak en önemli oyuncumuz ki goldeki asisti mükemmeldi. Ben Gabriç'in çıkıp Engin'in, Ceyhun'un çıkıp Tjikuzu veya Zafer'in girmesini beklerken hoca tuttu ilk yarıda dişe dokunur futbol oynayan Selçuk-Colman-Barış üçlüsünden ikisini kenara aldı. Olacak iş değil! Bross sanırım üst üste gelen kötü sonuçlardan sonra iyice şaşırmış olmalı. Üstelik 2. yarı 4-4-2 ye dönünce daha önce de bahsettiğim gibi güçlü ortasahası olan takımlara karşı oyun üstünlüğü kuramazsınız ve kuramadık. Geriden Song ve Giray'ın şişirdiği toplarla pozisyon aradık. 1.80 lik 2 forvetimize karşı 1.90 lık 2 stoperleri de top göstermedi tabii ki.

İlk yarı 2. yarıya nazaran kanatları daha etkin kullanmıştık, 2. yarı hiç kullanamadık özellikle Barış'ın çıkmasından sonra. Hoş orta da yapılsa 2 yeteneksiz forvetin kafa vuracağını da sanmıyorduk ya... Neyse bu önümüzdeki senelere bakacağız yine. Ama hiç değilse şu Mehmet Batdal'ı alsalar da çocuk bakarsın dikiş tutturur en azından 10 yıl sağlam bir forvetimiz olur. Ben özelikle içerdeki maçlarda 1.95 lik boyuyla Gökhan ve Umut ikilisinden çok daha yararlı olacağını düşünüyorum. Bugünkü gibi savunmadan top şişirsek de hiç değilse sağa sola indirir o topları.

Böyle giderse bu yönetim devre arasını bile zor görür. Alışık olduğumuz üzere devre arasında kongre yapılır yine. Ve artık kulübün kapısından içeri giremez denilen sarışın mavi gözlü bir adam yine çıkagelir bakarsınız... Ki ne yalan söyleyeyim bu kulübün yönetiminde bir çok bilen olacağına bir bilen olsun daha iyi galiba...

CaMoKaEnEs

sonuna kadar katılıorum sana....

Rasim YILMAZ
Kime kızıcağımıda bilmiyorum ki.

Ben Engin ve Metin Diyadin'e patladım...

Cafer Bulur
30.08.2009, 23:32
YA BU TAKIMDA NASIL RUH YOK ARKADAŞLAR İYİMİSİNİZ?

Takım bugün tüm nefesini harcadı ben başka maçmı izledim anlamıyorum.Ben ts nin son 10 maçında bukadar agresif mücadele eden isteyen bir trabzonspor görmemiştim.Futboldan anlamayanlar futbol profesörü kesiliyor.
Takimda ruh var ama o ruhu iyi organize ile yönetecek hoca yok.

Yarindan tezi yok,broos un görevine son verilmelidir.

Bu adam takima hicbir sey verememis,veremiyor...

izzet
Göksu'nun pasaportu ile ilgili bir sorundan dolayı çıkarılmış Tolouse kadrosundan. Bugün öyle haberler vardı yerelde...

Göksu uefa listesinde yoktu, suni gündem yaratiyoruz...

mashal61
İlk yarıda ceza sahasına bir ortada basit bir hatayla gelen bir anlık golden sonra takım toparlanmıştı.

Eğer maç çok kötü gidiyorsa taktik değiştirilir. Aksi halde taktik değiştirilmez!!! İlk yarı tek ikinci yarı çift forvet oynamamızı gerektirecek bir durum yoktu.

Cengiz
bırakın bu işleri her şey size kola gelio o golde kaeinin yapcak hiç bişeyi yok sivas macında hatasını kabul etti oda.... yan toplarda en ii kaleci bizde tek sorunu uzaktan gelen sutlara atlamıor bu sebebledde gol yiyor

sen dalga geçiyosun herhalde ya ,

o golden şimdiye kadar kaç tane gördün , topun içeri girdiği yer 1 metre bile değil

adamın aklı başka yerde , fransa özlemi başladı herhalde

endlessdeath
Hoca oyuncularda suç yok diyor.Demek ki hocanın kendisinde sorun var.Elimde kadro bu diyip kaçıyor.Bu hocayı gönderin gitsin.Trabzonu bilen ve oyunculara uygun sistem bilen hoca da şart

ilyskm
şu umut ile gökhanı bu takımın başına musallat edenin...

__DERE__61
bu sene ilk 5'e girmemiz zor.. 2 haftadır da maçları izlemiyorum ama dayanamıyorum ancak sinirlerimin harap olmaması için izlememe kararımda durmaya çalışıyorum saol sadri şener saol takımı yediniz bitirdiniz ne diyim ALLAH'tan berabere kaldık bursa'ya bi ilki yaşatmadık..bana bu yorumları yazdıranlara Ayrıyeten teşekkür ederim...

ALİ FATİH
30.08.2009, 23:33
Abartmayalım.

Abartma değil gerçeğin ta kendisi!!! Kral çıplak, dünya dönüyor!!!Bu futbolcular o takımlarda direk olarak hangi adamların yerine oynayabilir???!!!....Yattara ve Alanzinho'nun zaten modern futbolda yerleri yok! Diğerleri belki yedek olabilir!..Trabzonsporum için gerçekler acı...Hele bu yönetimle daha da acı!!!(Fatih Tekke takımın ahengini bozarmış!!!)

10 numara
inanmakta güçlük çektim ama manisa maçında ergin 2 kişiyi çalımladı önder yere indirdi bariz penaltı ama hakem vermedi inanamadığım 2 çalım :) ayrıca güzel gol atmış ama emre aygün'ün golü çok güzeldi...fatih tekke'nin bugün attığı usta işi golü ise işbilir yönetimimize armağan ediyorum...

ilyskm
Allahtan kaleci günündeydi yoksa bursa da bize bir açılım yapıp gidecekti...

AdemS
Bu maçta Hasan oynasaydı ...

Belki gol atamazdı ama canıyla başıyla mücadele eder , koşar , basar , stoperi paralardı . En azından sahada ağlamaklı ve elleri belinde dolaşmazdı .

17'lik Hasan sana kocaman bir alkış verirdi Avni Aker'in tribünlerinden .

Ne diyelim , sağlık olsun .

Hasan'ı oynatamayan zihniyetin bahanesini merak ediyorum..
Hani bu Hugo gençlere çok şans veriyordu.. Şimdi Ceyhun'u felan örnek verir bazı arkadaşlar ama Ceyhun zaten belli bir kapasiteye gelmiş oyuncu.. Hasan Ahmet Sarı'yı denemekten kime ne zarar gelir..

poetricus
Avni Aker fobisini yine yenemedik.
İnşallah başka bir bahara, pardon başka bir maça!

Emre EFENDİOGLU
Gökhanla Umut saklambaç oynamaya gitmişlerdi, 9 kişi 1-1 kaldık, yinede fena değil.

bordo61
30.08.2009, 23:34
Yapmayın Allah aşkına.
Ziya'nın aldıklarının yanısıra yolladıklarını da bir düşünün isterseniz.
Aymanlarla Celaleddinlerle Erdinçlerle top oynuyordu takım Marcelinhosu, Stepanovu bilmem kimi gözden çıkarılırken..
Ne o 7 maçlık serinin ne de o dönem Trabzonspr'n oynadığı futbolun izahını yapamazsınız...

Tıpkı son 3 haftanın izahı yapılamayacağı gibi.

Ziya doğanı Savunur hale geldik sonumuz iyi değil

Ziya Doğanın başarılı olması samet hocanın mirasıdır yoksa 1. geldiğinde de başarılı olamazdı benim görüşüm

Muhammed
Hugo Broos malesef olmadı. Thomas Doll gençler kadrosundan taş gibi takım çıkardı. Ama bu takımda umut yok.

CaMoKaEnEs
sen dalga geçiyosun herhalde ya ,

o golden şimdiye kadar kaç tane gördün , topun içeri girdiği yer 1 metre bile değil

adamın aklı başka yerde , fransa özlemi başladı herhalde

neyle dalga gecicem TRABZONSPORlamı??

adamın tek yediği hatalı goller uzaktan gollerdir başka ne hatasını gördünüz....

serkanholep
şu ahmet asrıyı tanımam ama

ts nin alt yapısından oyuncu yani ts ruhu şart bu takıma

barış yapamıcak bu işi

tayfun ruhu hiç bir zaman yansıtamadı zaten

ilyskm
Arkadaşlar hiç yere canınızı sıkamayın bu takımda nefes yok idman yapmıyorlar sanki, 2. yarı 61 dakikadan sonra doldur boşalt bursa sirkülase etti bizi yaw... tüm topçuların dilleri 1 karış dışarı çıtı...

Arif Timurcioğlu
hugo yabancı diye geldı bu takıma ziya hocadan ne fazlası var ?? ziya hocaya ne verdınkı ben istiyorsun ?? diyarbakır sıralamada nerde bir bak.. kaç paraya kurulan takım.. bide sen nerdesın ona bak Deminden beri ziya hoca ziya hoca tutturdun gidiyosun sanki bizi şampiyon yaptıda adam biz sevmiyoruz. İyiki bir 7 puan aldı ligin sonunda bakarsın. Ziya hocanın küme düşürdüğü takımlarda hala çıkamadı lige.

oguz hatipoglu
bütün suc hoca da diyenlere sormak istiyorum ayni Klübümü destekliyoruz?

son 5 mac icin bu yorumlar gayet yerinde, katiliyorumda ama bu mac hirs da vardi istek de. Kadro da iyidi, birtek forvet yoktu.

ayrıca dün stepanov,fabano eller, szmek, tekke, ali güzeldal, ersen martin, marcelinho satılırken sesleri çıkmayanlar bugün Kurumsal Yapılanma yolunda önemli adımlar atan Trabzonspor Yönetimine sallıyorlar..

Kurumsal Yapılanma, sportif başarıdan önce gelir.....Kurumsal Yapılanma ne demektir? Bunu bilmeyenler, gitsin şak şak veya yuh yuh yapsınlar...

Son 20 yıldır Trabzonspor şahıslara bağlı kalmıştır. Yani yönetime giren şahısların verdiği paraya bağlı kalmıştır. Buda Trabzonsporu finansal yönden zayıf,istikrarsız,iç çekişmesi bol bir klüp yapmıştır.

Bugün ise kurumsal sürekli gelir elde etme amaçlı uzun vadeli finansal kaynaklar yaratılma çabasına girilmiş, şahıslara bağlı olmanın önüne geçilmeye çalışılmaktadır.

Ama sportif anlamda işler kötü gitmektedir. Yani saha sonuçları kötüdür. 42 yıllık tarihinde her yıl 20 golü aşan golcü sayısı bir elin parmağını geçememektedir. Handikap bu olmuştur. Kral diye alınan G. Ünal kötü performans sergilemeye devam etmektdir.

Gol sorununu aşan Trabzonspor uzun vadede sportif başarıyı yaklayacaktır. Ama satılmış istanbul medyası, güdümlü Trabzon yerel medyası ve sinirlerine ve mantığına yenik düşen sabırsız seyircimiz ne kurumsal yapılanmadan anlamaktadır, ne de sabırdan...

Bu klüp tekrar yamyamların eline geçerse, neler olur biliyormusunuz? yukarıda yazdım ne olduğunu.........dün Trabzonsporlu olmayan başkanlara sahip olan Trabzonspor yenir,yutulur,satılır...

Mevcut yönetim gerekli önlemler almalı,sabır gösterilmeli,gelecek planlanmalıdır.

herkese saygılar..

sessizkral_1
30.08.2009, 23:35
Lige yeni çıkan manisa ve diyara yenildik dedi herkes.

Manisa bugün feneri haşat etti 2-1 3-1 biterdi bu maç 90. dakkada gol yedi penaltısı verilmedi.

Diyar sivası 2-0 yendi.fener diyarı zorla yendi.

Bunada dikkat çekin.

Ayrıca tekrar ediyorum.Belki taktik anlamda hatalar vardı ancak takım ruhsuzdu demek mücadele etmedi demek büyük haksızlıktır.Takım elinden geleni yaptı.

izzet
Cok merak ediyorum, allah korusun Gökhan yada umut sakat olsaydi ya da cezali, cift forvete dönecek eleman olmayacakti(hasani düsünmezsek)

o zaman hala forvet eksigimiz yok mu diyecekti yönetim, merak ediyorum...

Muhammed
Mesut Bakkal bile Manisaya nasıl top oynatıyor.