PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Guests
25.06.2005, 15:06
Fatih Terim Levent Biçakçiyla görüsüp anlasmis bugün.Imza yarin.Tüm kanallar son dakika geçti.

Hayirlisi olsun

Guests
25.06.2005, 15:08
yazik oldu milli takima

oguzhan
25.06.2005, 15:25
ersun yanalla gitmeyecegi belli olan bu milli takimin fatih terimin eline teslim edilmesi bence iyi bir hamle degil.ersun yanal gittikten sonra televizyon programlarinda adeta sov yapan hakan sükür heralde muradina ermistir.basbakanin fatih terim için araci olmasida bu federasyonun ne kadar aciz,basiretsiz,isbilmez olduklarini bir kez daha gözler önüne sermis olsa gerek..ne deyelim hayirlisi artik?????

Punisher-61
25.06.2005, 15:31
Hayirli olsun...

tek kötü olan sey hakan Sükürün yine takima dönmesi olacak..yani her maca 10 kisi cikacagiz..

Ozan
25.06.2005, 15:46
ERSUN YANALDAN iyi oldugu kesin onun için sevindim .

Emorfo
25.06.2005, 15:57
Insallah gelen gideni aratmaz. Terim'le 5 senelik sözlesme imzalayacakmis Biçakci efendi. Ne diyorsunuz Terim ne kadar dayanacak o göreve onu gövde gösterileri ile o göreve getirenler yarin tekme tokat kovmak isteycektir. hep öyle oldu yine öle olacak. insallah olmaz ve basarili olur Milli Takim her daim basarili olmak zorundadir.

Tmac61
25.06.2005, 16:02
Terim bizim millileri azaltirsa kafasini uçuralim ama sanmam çogalir bence....

andrei07
25.06.2005, 16:11
5 Yillik sözlesme yapip milli takimin önünü tikamistir.Milli takimin teknik direktörü olacak kisinin sportif basaridan önce ahlaki olarak saglam bir yapida olmasi gerekir diye düsünüyorum.Maalesef gene Türkiye kaybetti ve kazanmak için hertür çirkefligi her türlü pisligi ve her türlü kirli iliskiyi kullanabilen terimi basa getirdiler.Yaziklar olsun......

Mollasalihoğlu
25.06.2005, 16:17
iyi ya iste bülent hakan ergün yuvarlanip gideriz,daha ne istiyosunuz?

ayoga
25.06.2005, 17:37
bence fatih terim geldikten sonra emrah, erdinç hatta m.yilmaz bile kadroya girer

Armağan Dere
25.06.2005, 18:36
hayirlisi olsun bakalim ne olcak zaman gösterir

U.Sadıkoğlu
25.06.2005, 20:41
yazik oldu milli takima

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

#10 Fietra
25.06.2005, 22:34
Su an için en uygun olan kisi kendisi.Bakalim ins. basarili olur

Berat
25.06.2005, 22:40
5 Yillik sözlesme yapip milli takimin önünü tikamistir.Milli takimin teknik direktörü olacak kisinin sportif basaridan önce ahlaki olarak saglam bir yapida olmasi gerekir diye düsünüyorum.Maalesef gene Türkiye kaybetti ve kazanmak için hertür çirkefligi her türlü pisligi ve her türlü kirli iliskiyi kullanabilen terimi basa getirdiler.Yaziklar olsun......

Bu adam zamaninda Trabzon seyircisininde anasina kufretmisti ama hala cimbom sempatizani olup bu cukur yaratiga sempati duyanlar var bu forumda. O adamin miladi, misyonu domustur. Artik birsey yapamaz gsye ikinci gelisinde ne olduysa simdide o olur. Be hala kendisinden nefret eden bir Trabzonsporlu olarak onun anasina selam soyluyorum. Pislik herif

Annesiyle ilgili kisim hariç katiliyorum..Hiç sevmedigim bir sahsiyet,karaktersiz bir insan.. Bence basarili olmasi da çok mümkün degil..Mehmet agar'i uluslararsi arenada iyi kullanirsa belki basarili (!)olur..Ama Milli Takim herseyin üzerinde, basinda sevmedigim bir insan var diye Milli Takimin basarisiz olmasini isteyecek halim de yok tabi..

agahozlu
25.06.2005, 22:59
ya oraya terimi senol günesten sonra getireceklerdi yemedi araya ersun tamponunu koydular simdi geldi iste

Berat
25.06.2005, 23:10
ARKADASLAR LÜTFEN SAKIN YAAAAA!!! BARI BÖYLE BIR GÜNDE SINIRERINIZE HAKIM OLMAYA ÇALISIN!!!

ÖZGÜR ABI, MURAT; LÜTFEN ÖZELDEN HALLEDIN!!!

deliadam61
26.06.2005, 00:26
hayirli olsun yine ersun yalan dan iyidir ....hiç olmasa takima 7 -8 tane fenerli almaz.

sanatik
26.06.2005, 04:55
Bir gün gelecek Lütfen Senol günes gel bizi kurtar diye yalvaracak fenerasyon.

Fatih Terim basarisiz olursa sucu Ersun Yanal ve federasyonda onu nerdeyse is isden gecdikden sonra getirdigi icin bulacakdir ve kendisini kurtaracakdir. Aslinda Federasyonda bu hamle ile kendini kurtarmak icin harekete gecdi. Almanyaya gidilemezse bize kimse sucu bulamasin düsünülüyor. Biz Terimi getirdik ya sonunda diyecekler.

Senol Günese muhtac kalacaksiniz. Nasibinizide alacaksiniz.

SDanışmaz
26.06.2005, 17:45
Hiç yoktan Ersun YALAN'dan iyidir...

oflubektas
27.06.2005, 16:26
Tamam,kabul,forumda yazanlarin büyük çogunlugunun -ben de dahil-yasi müsait degil ama bugün arkasindaki bazi isimlere güvenerek kizdiklarina küfreden,basin mensuplarina tehditkar ifadeler kullanan,bir lig maçini çigrindan çikarip Trabzonspor'un eskifutbolcu ve yöneticisi Serdar Bali basta olmak üzere takimin taraftarina küfreden,heryerde kasilmaktan egilmeyi unutmus bu Yüce sahsiyetin(!) mazisi hakkinda kimsenin bilgisi yok mu?

- Bir galatasaray maçimiz sirasinda futbolcumuz Tuncay'in kaba etine eliyle dokunmasi sonrasinda(güya iyi niyet bildiriyor)kendisinden adamakilli bir yumruk yemis ve Tuncay'in kirmizi kart görmesine sebep olmustur.Ancak olay burada bitmemis milli takim kampinda bizim 'deli' Tuncay kendisini yakalayip kafasini klozetten içeri sokmus ve yalvartana kadar oradan çikarmamistir. Isteyenler büyüklerinden ögrenip olayin dogrulugunu teyid ettirebilirler.

zanoylu
27.06.2005, 17:31

Yaaw güldürme beni

Bu adamin antrönürlükle alakasi yok.Geçmiste FELKAMP'in mirasiyla 2000 lerdi bir seyler yapti .Milana gitti batti,Gs ye döndü rezil etti. Futbolculuk mazisi desen hiç basarisi yok Sadece saçlari biriyantinlemekle veya siyasi cevre yapmakla buisler yürümez. Akibeti ERSUN dan farkli olamaz

Mollasalihoğlu
27.06.2005, 18:02
hayirli olsun yine ersun yalan dan iyidir ....hiç olmasa takima 7 -8 tane fenerli almaz.

fb yine iyi gazozuna top oynayan gs'lileri doldurursa ne yapacaz??

ozgur
27.06.2005, 18:08
Tamam,kabul,forumda yazanlarin büyük çogunlugunun -ben de dahil-yasi müsait degil ama bugün arkasindaki bazi isimlere güvenerek kizdiklarina küfreden,basin mensuplarina tehditkar ifadeler kullanan,bir lig maçini çigrindan çikarip Trabzonspor'un eskifutbolcu ve yöneticisi Serdar Bali basta olmak üzere takimin taraftarina küfreden,heryerde kasilmaktan egilmeyi unutmus bu Yüce sahsiyetin(!) mazisi hakkinda kimsenin bilgisi yok mu?

- Bir galatasaray maçimiz sirasinda futbolcumuz Tuncay'in kaba etine eliyle dokunmasi sonrasinda(güya iyi niyet bildiriyor)kendisinden adamakilli bir yumruk yemis ve Tuncay'in kirmizi kart görmesine sebep olmustur.Ancak olay burada bitmemis milli takim kampinda bizim 'deli' Tuncay kendisini yakalayip kafasini klozetten içeri sokmus ve yalvartana kadar oradan çikarmamistir. Isteyenler büyüklerinden ögrenip olayin dogrulugunu teyid ettirebilirler.

Cok dogru arkadasim, malasef daha Trabzonspor taraftari icinde bu adamin ne pislik bir insan oldugunu kavrayamayanlar var. Hatta ona laf soyluyoruz diye biz hakaret issitik burada. Neyse milli takim artik dunya kupasina veda etti bile.

sanatik
28.06.2005, 04:01

Istanbul medyasina hatirlatmak gerek. Keske bicakciyida bir böyle halletse. Ediyormusun ? söyle. öhö hööhö konusamiyorum, burasi cok kokuyor. KOnus istifa ediyormusun ?

neyse ayip oluyor. kesiyim.

Reha
28.06.2005, 10:28
Geçmiste yasanan bazi seyleri buraya yazarak ne kazanacaginizi anlamadim? Ben daha önce bu sütunlarda kapistigim bir insanla çok yakin arkadas oldum.Simdi benim oglum onu hasim mi edinsin yani?

Bu arada Terim Trabzon taraftarina ne zaman? Nerde? Niçin? küfür etmistir Özgür bey açiklarmisiniz?

Benim düsüncem futbolcunun psikolojisi anlaminda Terim'in daha iyi olacagi...Yoksa Milli takimda ki düsüsün sebebi Yanal degil ülke futbolunda ki gerilik'tir, yanlis futbolcu seçimindedir, bu seçimde Yanal'i yanlisa zorlayan Ist. basinidir.Ben Terim döneminde milli oyuncu sayimizin azalacagini zannetmiyorum.

Ama su form durumlariyla Milli takimda oynamayi hak eden bir GS' li de göremiyorum.Buna ragmen kadroya GS' li alinmasi Terim cephesinde hiç bir seyin degismedigini gösterir...

Ayni zamanda futbolcuyu sahaya hazirlama da Türkiyenin en iyi "gazcisi" oldugunu net bir sekilde söyleyebilirim...

agahozlu
28.06.2005, 11:01
ARKADASLAAR HAZIRLANIN FATIH I OYUNDAN KESIP NIHAT HAKAN IKILISI YAPARSA PROTESTO BASLIYOR.

Oruç
28.06.2005, 14:14
valla ben bu adami pek sevmiyorum.gelen gideni aratir diye bir söz vardir hani senol hocamiza demediklerini birakmadilar ersunu getirdiler sonra onu da postaladilar terimi getirdiler.yakinda bunu da postalarlar

FATIH SULTAN TEKKE

Salih61
28.06.2005, 15:15
Napalim Milli Takim 5 yil Fatos a emanet...Umarim Basarili olur...

Saygilarimla...

#10 Fietra
28.06.2005, 15:38
Fatih Terim'i insan ve karakter açisindan sevmeyebilirsiniz ama bence basarili bir teknik adam.

#10 Fietra
28.06.2005, 15:39

Yaaw güldürme beni

Bu adamin antrönürlükle alakasi yok.Geçmiste FELKAMP'in mirasiyla 2000 lerdi bir seyler yapti .Milana gitti batti,Gs ye döndü rezil etti. Futbolculuk mazisi desen hiç basarisi yok Sadece saçlari biriyantinlemekle veya siyasi cevre yapmakla buisler yürümez. Akibeti ERSUN dan farkli olamaz

Abicim nedir bu miras furyasi.Aynisi Senol Günes'e de yapilmisti.

KESKIN_34
28.06.2005, 16:16
yazik oldu milli takima

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif smileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

alone_61
28.06.2005, 16:17
trabzonda 2-1 kaybettigimiz maçta (ilk golü biz atmistik penaltidan mehmet y. düsürülmüstü) biz 1-0 öne geçince üstsüte 2 kez %100 ofsayt olan pozisyonda sahaya giren, hakemi azarlayan ve etkileyen sonrasinda bir penalti kazanan, kazanmak için her yolu mübah gören, her türlü çirkefligi yapan, futbolcularina de bunlari çok güzel ögreten (örnekler: bülent, hakan ünsal, emre, okan, arif, mondragon vs ya da söyleaçiklayayim ergün hariç bütün takim) birisi MILLI TAKIMIMIZA yakismaz. bizden az topçu çagirmasi da beni üzmez, bizimkiler bize lazim, S.L. falanhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

TSunami
28.06.2005, 16:27
bu bizansi yeniden diriltme çabasindan baska bisey degil. cincona çalisacak ne bekliyosunuz.

oskayb
28.06.2005, 17:36
Fatih terim'de medyanin bütün sisirmesine ,havasina ragmen hiç birsey olmadigina liverpool-milan maçindaki yorumlarini gördükten sonra kesin olarak karar verdim.

gaz vermekten baska hiçbir özelligi olmayan f.terim , biçakçi fenerasyonunun hatalarindan biri olup ,umarim sonuncusu olma özelligini tasir.

olayin bir de fethullahçi saban sükür cephesinden kazanilmis zafer yönü vardir ki türkiye'de futbola kimlerin ellerini nasil uzattiginin bir örnegidir.

kaybeden türkiye olmustur.yazik.

Mayls
28.06.2005, 19:58
<DIV>Fatih Terimin Ersun Yanaldan basarili olacagi kesin</DIV>
<DIV>ben bile Ersun Yanaldandaha iyi yönetirim takimi</DIV>

oguzhan
28.06.2005, 20:48
basarilariyla bir zamanlar türkiyenin gündemine oturan ancak son yillardaki basarisizliklariyla kariyerini lekeleyen,uzun zamandir görev almayan,medya ve diger gizli eller sayesinde milli takimin basina getirilen bu insan ne antrenör kapasitesi olarak nede ahlaki olarak TÜRK milletini uzaktan yakindan temsil etmesi bana göre söz konusu olmayan bu sahsin, milli takimin basina getirilmesi büyük bir talihsizliktir.

ozcilingir
28.06.2005, 22:01
Fatih TERIM ilk icraatlarina baslayacagi zaman , milli takimlarin alt kademelerinde görev yapan antrenörleri degistirecekmi?, TFF bölge sorumlusu antrenörleri nasil etkileyecek, kimlere görev verecek, gerçi ALI KEMAL e birsey yapamaz ama diger bölgelerde ne yapacak ? Çünkü tüm TÜRKIYE yi taramasi ve yeni gençler bulmasi gerekiyor, ALMANYA ve AVRUPA sorumlusu kim olacak , yillarca milli takimlarin alt yapilarina hep GURBETÇILER alindi, ERDAL KESER sayesinde , hepside milyon dolarlarla TÜRKIYE 'ye transfer oldular, hani nerede FATIH SONKAYA v.s.Kendi bölgesinin takimlarindan ne kadar futbolcuyu begenecek, ADNALI ya !HASAN SASI zorla meshur etti.

FATIH le HAKAN'i birlikte oynatip, NECATI ve TUNCAY'i kesecek mi?

Ilk maçta görecegiz. Aslinda kendini begenmis tavirlarindan dolayi toplumda çok kisinin sevmedigi bir kisi, ama siyasi görüsünden dolayi ona destek verenlerin çok oldugu görüsündeyim.

Bakalim ÇAYCI AHMET'e görev verecekmi ?

Saygilarimla

Guests
29.06.2005, 01:47
Bu baslikta hala bazilarinin agladigini görüyorum.Özelde konusup halletmistik danisiklik dövüs için insanlari yaniniza çekmeye çalismayin herkesin düsüncesi kendinedir...

eea5a
29.06.2005, 13:17
ÖzGüReisEsenLer Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>
yazik oldu milli takima</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>dogru özgür abi

Emin
29.06.2005, 13:22
Ben yeterli kariyere sahip Ersun Yanaldan kat kat daha iyi bir hoca olarak görüyorum. Hayirli olsun iyi ki gelmis. Kimse Terimin basarilarini küçük görmeye kalkmasin zira bu riyakarliktan baska bir sey olmaz....

Çok Önemli Not: Terim hayranligi ve GS hayranligim oldugu düsünülmemesi rica olunur. Bilakis ikisinden de nefret ederim.

yavuzselim_61
29.06.2005, 14:12
Milli takim içinhayirlisi olsun. Ben debasarili olacagina inaniyorum.

ozgur
30.06.2005, 02:08
Terimin ne tip kufur ettigini eski futbolcumuz Serdar Bali'ye sorun. Simdi konusmuyorum buraya siyaset karismasin diye amma su acikki bu adami cok begenen trabzonsporlular adamla ayni siyasi goruse sahip. Mehmet agar'in fifada torpili varsa gidersiniz dunya kupasina. Bu ahlaksiz adami nasil aklayacaginizi sasirdiniz, simdide nerede kufuretti diye soruyorlar. Yazik gercekten yazik

özlü
30.06.2005, 07:52
levent biçakçi tarafindan getirilmis bir teknik direktörden hayirmi gelir.insallah gidisi terim den olur.

Reha
30.06.2005, 10:57
Terimin ne tip kufur ettigini eski futbolcumuz Serdar Bali'ye sorun. Simdi konusmuyorum buraya siyaset karismasin diye amma su acikki bu adami cok begenen trabzonsporlular adamla ayni siyasi goruse sahip. Mehmet agar'in fifada torpili varsa gidersiniz dunya kupasina. Bu ahlaksiz adami nasil aklayacaginizi sasirdiniz, simdide nerede kufuretti diye soruyorlar. Yazik gercekten yazik

Siyasi görüsümüzle konunun baglantsini çözemedim? M.Agar'la ayni görüsü paylasmamiz da mümkün olamaz, yakin taraflari olabilir ama ayni olamaz!!!Ayrica sana hakaret eden kimdi? Öyle diyorsunda?

Oğuzhan Görkan
30.06.2005, 13:37
bence hiçiyi bir karar degil milli takim grruptan çikar ona mal ederler çok yazik oldu ersun yanal a üzüldüm smileys/smiley19.gif

sametaydin
30.06.2005, 16:31
bugun okudugum bi habere göre milli takim yardimci antrenörlügü için fatih terim in istegi dogrultusunda hami mandirali ya teklif götürülmüs. hos bi olay.

DeAgLeMaNyAq
01.07.2005, 14:20
Hami Genç Milli takimin basina getirildi. Nihayet onuda teknik adam olarak izleyebilecegiz...

metehan
01.07.2005, 16:05
Terim'in yardimcilari Müfit Erkasap, Oguz Çetin ve Mehmet Özdilek olmus. Yani 3 Istanbul takimindan birer tane, kimseyi küstürmemisler smileys/smiley1.gif

Ünal, Tolunay ve Hami de A2 ve Genç Milli takimlarda göreve getirilmis. Bu da fena sayilmaz. Sanki bu dagilimlarda biraz denge gözetilmis gibi.

Ancak hocalikta hiçbir basarisi olmayan ve olacagini da sanmadigim Oguz Çetin bence dogru bir seçim degil. Oguz Çetin'den (bana göre) kesinlikle hoca olmaz. Mehmet Özdilek konusunda baslangiçta umutluydum ama O'nun da Malatya macerasi fiyasko oldu. Ama Mehmet henüz yolun basinda yine de O'nda sans verilmesi normal de Oguz yanlis seçim.

Berat
01.07.2005, 16:10
Metehan Abi sana kesinlikle katiliyorum..Bu Oguz gittigi yeri batiriyor, teknik direktörlükl yaptigi hiç bir takimda belirgin bir oyun felsefesi göze çarpmiyor.. Zaten bu sene Diyarbakir'in nasil kümede kaldigi da ortada..

metehan
01.07.2005, 16:25
Oguz Çetin'in karakter itibari ile teknik direktörlük yapmasi zor. Çok sessiz, kimseye birsey diyemeyen, utangaç bir ruh hali var. Teknik direktörün lider ruhlu olmasi lazim. Bu açidan baktigimizda ben Hami'den de çok umutlu degilim ama bunu zaman gösterecek. Insallah yanilirim.

Barış
01.07.2005, 16:39
Oguz Çetin in bi seyler yapabilecegini sanmiyorum.Futbol tarzini Gençlerbirliginde de Diyarbakirda gördük.Hami ye tebrikler ve basarilar.smileys/smiley32.gif

kol_ay
01.07.2005, 17:50
bence oguz da mehmet de çok basarili olacaklarina inaniyorum brnce oguz hocada mehmet hocada anadolu takimlarindabelli bi deneyim kazandilar bu yere gelmeleri için bence yeterli kapasiteye sahipler...

Bartuğ13
01.07.2005, 19:59
ben fatih terimin basarili olacagina inaniyorum.bence fatih terim hakan-fatih ikilisi yapacaktir.bence bu ikili çok canlar yakar.ne olursa olsun fatih terim basarli bir teknik direktördür.

ve hatalari olsa da ersun yanala bundan sonraki teknik direktörlük hayatinda basarilar

metehan
02.07.2005, 01:11
Arkadaslar, zaten Oguz ve Mehmet'in basaracagi ya da basaramayacagi birsey yok. Sorumlu Fatih Terim, basarisizlikta suçlanacak Terim olacaktir, kimse Oguz veya Mehmet'e birsey demez. Ama benim söylemek istedigim bu degildi. Hoca olarak bugüne kadar hiçbir sey ortaya koyamamis insanlari Milli Takim'da yardimci antrenör yapmak biraz mavi boncuk dagitmak oluyor. Istanbul takimlarinin hepsinden birer kisi olsun gibi bir izlenim veriyor, bu da sik degil. Elbette gönül hepsinin basarili olmasini ister ama olanlar da ortada.

Harun
02.07.2005, 11:04
Bir Aykut Kocaman veya Ünal Kahramanla devam edilebilirdi.Digerleriinin Metehan'in dedigi gibi bir tecrübeye sahip olmadiklari açikca ortada.

61viya
02.07.2005, 17:34
Hami Genç Milli takimin basina getirildi. Nihayet onuda teknik adam olarak izleyebilecegiz...

Evet ya,çk hos bir haber gerçekten...Hayirli ugurlu olsun.....

Sönmez Özlü
02.07.2005, 18:11
Ben Fatih Terim'e görev verilmesini olumlu buluyorum. Terim'i çok sevdigimden degil elbette. Ancak sunulan diger alternatiflere bakin:

Trapattoni, Lucescu..

Olacak sey mi Allah askina. Biz Yunanlilar gibi kendi millî takimimizin basina yabanci teknik adam alacak kadar alçalamayiz. Türk Millî Takimi'nin teknik direktörü de oyuncusu da Türk olmalidir. Hele Lucescu gelseydi yemin ederim millî takimdan sogutacaklardi nice insanlari. Çingene karakterli bir kisi Lucescu. Hepsinden önce yabanci. Biz Türk futbolu, Türk sporu gelissin istiyoruz sonra da yabanci teknik adamlara ragbet ediyoruz. Basarimiza yabancilari ortak etmeyelim.

Iste bu yüzden bir Türk'ün gelmesi gerekirdi. Türk olarak da ortada en iyi seçenek Fatih Terim'di. Mustafa Denizli gibi beceriksizler elbette olamazdi. Ziya Dogan, Riza Çalimbay vs. kötü teknik direktörler degil ama millî takimi asla kaldiramazlardi. Senol hocamizin durumu ise zaten belli.

Haliyle iyi oldu diyorum Terim'in gelmesi.

Bu arada Hami'nin genç milli takimin basina getirilmesi konusunu yeni okudum. Çok güzel bir gelisme.

Ünal Karaman ve belki Hami Mandirali ilerde Trabzonspor'a teknik direktörlük yapacak kadar kendilerini gelistirirlerse onlari da basimizda görmek isteriz. Çünkü Trabzonspor'a Trabznlu'dan ve Trabzonsporlu'dan baskasi pek hayir etmiyor.

worldmaster
03.07.2005, 12:42
Artik millitakim eski gese kopyasi günlerine dönecek .Sizlere simdiden Danimarka maçinin aday kadrosunu açikliyorum.

Hakan Sükür,Necati,Ergün,Cihan,Orhan Ak,Hasan Sas(Galatasaray)

Fatih Tekke , Gökdeniz (Trabzonspor)

Inain bu adamdan beklenir.Hüseyini de almaz kadroya

Oruç
03.07.2005, 13:20
Almaz bence de.

FATIH SULTAN TEKKEEdited by: thepatfhinder

zanoylu
03.07.2005, 16:18
Almaz valla; Adama kil oluyom.Herkeslede tartisirim adamin teknik direktörlükten anladigi yok

Emir BAYRAK
04.07.2005, 02:17
Fatih terim buyuk teknik adamdir bence cok basarili olacaktir...futbolcu ayriminida yapacagini sanmiyorum...

Reha
04.07.2005, 15:38
Fatih terim buyuk teknik adamdir bence cok basarili olacaktir...futbolcu ayriminida yapacagini sanmiyorum...

Büyük degil iyi bir teknik adamdir ama futbolcu ayrimi yapmaz konusunda yaniliyorsun!

worldmaster
04.07.2005, 18:08
Görürüz nasil kendi futbolcularini alacak Hasan KABZE diye biri var onu bile alir.Zaten kimleri alacagi seçtigi yardimci antrenörlerden belli

kol_ay
04.07.2005, 22:30
ya yapmayin arkadaslar ya adam kendisine yaramayacak olan oyuncuyu niye Alsin ya anlamiyorum sizi... mantikli açiklamasini sizde yapamayacaginizi biliyosunuz niye ortaligi karistiriyosunuz smileys/smiley22.gif

Keleşoğlu
04.07.2005, 23:52
hakan sukuru alcagi kesin de gerisini bilemem

Crazy_OfLu61_
05.07.2005, 17:12
Bence almanyaya gitme sansimiz fatih terimin gelmesiyle artti. Ben fatih terimi sevmem ama adaminda bu isi gayet iyi yaptigi ortada.

kol_ay
05.07.2005, 17:39
oflu sana katiliyorum +1

zaten yerine gelebilecek baska isim yoktu. istifa oldugu an aklimiza ilk gelen teknik adamdi zaten...

Eddy
06.07.2005, 03:10
hakan gelsin kaptan la beraber forvette oynasin...hakan indirir kaptan vurur...

ts-saral-of
06.07.2005, 19:04
Yani fatih terimingelisi bana trabzonun 96 senesini hatirlatti

bizim basimizda senol milli takimin basinda fatih

iste Senol Hocam Tam intikam zamani alsu fenerden intikamini taslar yerine oturuyor

andrei07
06.07.2005, 19:19
Arkadaslar fatih terim denen alçak karaktersiz adamin Avni Akerdeki son maçinda tüm stada ana avrat Allah Kitap sövdügünü unuttugunuza inanamiyorum.Bu adam kazandigi tüm basarilarda çok sansli ve özellikle ligdeki basarilarinda derin devlet destekliydi.Milli takimdan ayrilip gayseye geçtiginde transfer listemizdeki herkesi o almisti iliskilerini(derin iliskiler) kullanip.Hayati boyunca kirli iliskilerini kullandi ve basariya giden yolda bütün degerlerini çignedi.Ve hala bu adami ulusal takima layik görüp.Elestirenlere demediginizi birakmiyorsunuz.Bu insan kopyasi ile gelecek basariyi kabul etmiyorum.Bu arada Oguz Çetin yada Sifo için olumlu görüs bildiren arkadaslar..Yaziklar olsun... Edited by: andrei07

andrei07
06.07.2005, 19:26

Cok dogru arkadasim, malasef daha Trabzonspor taraftari icinde bu adamin ne pislik bir insan oldugunu kavrayamayanlar var. Hatta ona laf soyluyoruz diye biz hakaret issitik burada. Neyse milli takim artik dunya kupasina veda etti bile.

+1967*1967 Balik Hafizali Olmayalim Lütfen!!

LazAnisT
07.07.2005, 11:28
ersun yanaldan daha iyi olduguna inaniyorum.ama bence ersun yanal kadar cesaretli olup o kadar trabzonluyu kadroya alamayacagini düsünüyorum

worldmaster
07.07.2005, 13:19
ersun yanaldan daha iyi olduguna inaniyorum.ama bence ersun yanal kadar cesaretli olup o kadar trabzonluyu kadroya alamayacagini düsünüyorum

Hay agzina saglik

gilimalı
07.07.2005, 13:31
onun simdi tek hedefi çokmus galatasarayin dandik futbolcularini oynatarak tekrar moral kazandirmak olur ama fatih i kesmeye onun gücü yetmez ama hüseyinin yerine ayhan gökdenizin yerine sabriyi erdinç in yerinede bülenti oynatir tabi torinolu sabanida

gilimalı
07.07.2005, 13:34
yapar abi o degilmi vedati 2.ligden alip 96 da oynatan ordanda g.saraya alan ondan hersey beklenir

worldmaster
09.07.2005, 12:53
Trabzonsporlu olupta Fatih Terim e sempati duyanlarin TS liliginden süphe ediyorum

Sacit
09.07.2005, 13:12
terimi ben iyi bilirim böyle devam eder inslh.sukuru alcaktir ki alsin tekke ile iyi anlasir.ersun dan iyi olacagina inaniyorum bensmileys/smiley2.gif

UğurB
10.07.2005, 22:29
Arkadaslar Fatih Terim'i sevmem. Kisiliginden ötürü. Ama hocaligini begenirim. Hatirlatmakta fayda var 1992-1996 yillari arasinda milli takimda görev yaptigi dönemde milli takima Trabzonspor'dan çok sayida futbolcu çagirmistir (Ünal, Hami, Tolunay, Abdullah, Ogün, Osman, Cengiz ve sanirim iki özel maçta kaleci Nihat). Bugün de kariyerini tehlikeye atmamak adina cesur kararlar alacak. Bu eleme maçlari bitene kadar kadroya en fazla 2-3 futbolcu ilave edecektir. Sonrasinda ben kadroya Emrah ve Celaleddin'i de çagirmasini bekliyorum. Erdinç, Hüseyin, Gökdeniz ve Fatih'ten vazgeçmeyecektir. Galatasaray'dan alacagi oyuncusayisinin fazla olacagini hiç sanmiyorum, çünkü Bülent'i falan geçen sezonkadro disi birakmisti. Herhalde kendiniinkar etmez.

SDanışmaz
11.07.2005, 16:12
Arkadaslar Fatih Terim'i sevmem. Kisiliginden ötürü. Ama hocaligini begenirim. Hatirlatmakta fayda var 1992-1996 yillari arasinda milli takimda görev yaptigi dönemde milli takima Trabzonspor'dan çok sayida futbolcu çagirmistir (Ünal, Hami, Tolunay, Abdullah, Ogün, Osman, Cengiz ve sanirim iki özel maçta kaleci Nihat). Bugün de kariyerini tehlikeye atmamak adina cesur kararlar alacak. Bu eleme maçlari bitene kadar kadroya en fazla 2-3 futbolcu ilave edecektir. Sonrasinda ben kadroya Emrah ve Celaleddin'i de çagirmasini bekliyorum. Erdinç, Hüseyin, Gökdeniz ve Fatih'ten vazgeçmeyecektir. Galatasaray'dan alacagi oyuncusayisinin fazla olacagini hiç sanmiyorum, çünkü Bülent'i falan geçen sezonkadro disi birakmisti. Herhalde kendiniinkar etmez.

Bu dedikLerine katiLmamak imkansiz.DedikLeriin hapsi dogru.MiLLi takima en çok oyuncuyu yine biz verecegiz smileys/smiley2.gif

Yani fatih terimingelisi bana trabzonun 96 senesini hatirlatti

bizim basimizda senol milli takimin basinda fatih

iste Senol Hocam Tam intikam zamani alsu fenerden intikamini taslar yerine oturuyor

SaraL burda ne demek istedin ? Ben hiçbise anLamadim smileys/smiley11.gif

Edited by: ThE_s2d

zanoylu
24.07.2005, 15:25
Ersun masa olmakla suçlaniyordu simdi masanin büyügü geldi.Hemde 90 günlük opsiyonlu sözlesmesiyle smileys/smiley4.gif

Dinyeper
26.07.2005, 13:37
Arkadaslar ben bu sitede yeniyim. Bütün katilimci taraftar kardeslerime sevgi ve sagilarimi sunayrim.

Fatih Hoca milli takim için iyi bir teknik direktör.Su anda Türkiyede bu isi götürebilecek 2.nci kisi.

1.nci kis ise hepiniz biliyorsunuz ki SENOL HOCAM dir. Senol Hocam hem en iyi direktör hemde ''adam gibi adam.''

2.ncisi ise Fatih Hocadir. Fatihde iyi bir hoca ancak biraz havali gibi sanki. Bana göre adamdir ama adam gibi adam olacak insallah. Yine de kendisini sever meslegini çok takdir ederiz.

lazkaya
31.07.2005, 22:19
Hocamizin takimimizi basariya götürecegine yürekten inaniyorum ve onu
destekliyorum.Milli takimimizin basina gelmesine en çok sevinenerden
biriyim.Yukaridaki arkadasin fikirlerine de aynen katilyorum.

ozcilingir
06.09.2005, 00:03
Fatih TERIM çok basarili teknik direktörmü ??

Danimarka maçini resmen katletti, kenardan hiçbir katkisi olmadi, küpü bitmisdi doldurmaya geldi, ERSUN küpünü doldurdu, sirada TERIM var.

Takima futbol falan oynattigi yok, tek gayesi motivasyon, tekimdaslik ruhu falan, pisikoloji dersi veriyor, görende 3-4 fakülte bitirdi zanneder, ama o hayat fakültesinden mezun ya !!!

Geçelim beyler FATIH egoist ve kendini begenmis bir adam olarak MILLI takima yarar degil zarar verecek. Olan millete olacak ona birsey olmaz alir parasini 4-5 sene daha o para ile geçinir. Gelecek seçimlerdede ADANA dan milletvekili olur , spordan sorumlu bakalik ister veya federasyon baskanligi falan olmaya yeltenir.

Hayati hep banacilikla geçen bir adamdan bir sey olmaz.

MILLI TAKIMA ZARARLIDIR. BIZE LAYIK DEGILDIR. AMA KIME ANLATIYORSUN, TFF dekilerde ayni kafada oldugu için , kurtulusu TERIM 'DE ARADILAR. DANIMARKA maçinda buldular, kimse elestirmeye cesaret edemiyor, futbolcular elestiriliyor, yok ya hakan , fatih gölü niye atmamis, hakem niye penalti vermemis, o pozisyonu bizim ALPAY yapsa hakem penalti verse biz feryat ederdik, adam hafif yüklendi HAKAN düstü yere saglam basa düsmeyecek gol atacakdi dengesi bozuldu. ne yapalim bunami siginalim.

Takim2.nci yari 2 gol buldu sans mans , takim olarak kombine atakmi yapdirdin ey FATIH ??? Futbolcular galibiyete takimi tasidilar sen kenarda ne is yaparsin , yaptigini DÜNYA gördü, Adanaliyik ya !!KORKAK FATIH :::

SAYGILARIMLA

mavidenizim61
26.11.2005, 16:24
bence fatih hoca iyi ve tecrübeli birisi ersun yanal ile kiyaslarsak sahinin yaninda mercedes gibi duruyor ama 2002 model bir mercedes olsa daha iyi olurdu çünkü 2005 model mercedes hiç de ii gitmiyor eski modeliyle kiyaslarsak. saka bir yana fatihh hocanin eski disiplin ortamini saglamasi ve tekrar oyuncular üzerindeki saygiyi olusturmasi gerekiyor... (cemil)

gurbetçi 61
26.11.2005, 17:29
SENOL GÜNESI HARCAYANLAR SIMDI NERDE?MEDYA NERDE?

Burçak
27.11.2005, 19:00
senol güneside harcadilar, milli takimida yedi bitirdiler.

BERKE
11.12.2005, 13:51
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu adamdan bise çikmaz ama istesmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

corleone
23.12.2005, 02:18
artik fatih terim dendi mi aklima hep ayda 110 milyar alanxxx geliyor... Edited by: Kaya

Kaya
23.12.2005, 12:01
.

Edited by: Kaya

Ayşe Aygün
04.01.2006, 09:21
Belkide Fatih Terim hayati boyunca ilk kez red edildi. ve bunuda Mehmet ali yilmaz yapti. Ve hep istendigi için tv karsisna çikarak ne havali demeçler veriyodu.Insan istenmeyince hemen gerçek yüzü ortaya nasil çikyo. Basliyo elestirmeye ,ben seçilmem seçerim diye.Sen kim oluyosun Fatih Terim aldigin o milyonlarca dolar olmazsa sen bu takimi bile seçmezsin.Sormsasi ayip bu kadar parayi nerye götüreceksin. Kefenin cebi yok Fatih Terim.Sen Daha Federasyon baskani seçilmyen bir Adam tarafindan kovuldun. Bence esyalarini simdiden toplamaya basla anca toplanirsin.smileys/smiley36.gif

Kaya
04.01.2006, 10:27
Umarim Federasyon Baskani Mehmet Ali Yilmaz olurda fatiH teriM paketlenir...

sheva
04.01.2006, 11:13
Sen Daha Federasyon baskani seçilmyen bir Adam tarafindan kovuldun. Bence esyalarini simdiden toplamaya basla anca toplanirsin.smileys/smiley36.gif

Biz buna dereyi görmeden paçalari sivamak diyoruz...

frango
04.01.2006, 14:33
evet bencede fatih terimin miladi dolmustur son isvicre macindaki olaylarin sorumlularindan biridir mehmet ali yilmazda acik acik soledi ben onla calismam diye
fatih beyin agrina gitmis hemen savunmayua gecti hocalarinda yonetimle calisip calismama gibi bi istekleri oldugunu soluyo hehehe

Mayls
04.01.2006, 16:29
<DIV>Fatih Terime saygim sonsuz</DIV>
<DIV>Milanin t.direktörlügünü yapti, galatasarayla avrupa sampiyonlu oldu. ama milli takimda is yapamaz veya yapamiyor görüldügü gibi. ama bence suanda türkiyede milli takimi iyi biyerlere getirebilecek kimse yok senol hoca haric. Senol hocada baskalari gibi yüzsüz olmadigindan tekrar milli takimin basina gecmez</DIV>

TAMTÜRK61
20.01.2006, 21:26
Federasyon baskanligina yeniden Haluk Ulusoy secildi ve Fatih Terim istifa edebilecegini ve böylece yeni yönetmin önünü acacagini söylemis.

Bence Fatih hocaninM.Takim teknik Direktörlügünde kalmasi daha iyi olur..

oflubektas
21.01.2006, 09:43
Hala orda mi kendileri ? Ama çok karakterli adammis ha.Tazminat falan almayacakmis. Yeni gelen yönetimin önünü açacakmismis. Simdi takimdan ayrildiktan sonra eski teranaler baslar: "Avrupa'nin çok sayida önemli kulübünden teklifgeldi ama bir toparlanma süresine ihtiyacim var" cart,curt. Sonra çikar bir spor programina: "Zamani gelince herseyi açiklayacagim" makamindan nameler,kasim kasim kasilmalar... Eskiden de kendisinden nefret ediyordum.Galatasaraydaki ilk 2 sezonunda hakemler sayesinde sampiyonluk yasadi.Hele Bülent Korkmaz'dan sonra Filipescu'nun da gelmesiyle Anadolu takimlarinin forvetlerini dövedöve nice maçlar kazandilar.Hatta 2.sampiyonluklarini Mehmet Agar'a ithaf etmesi herseyi açikliyordu.Ancak diger 2 sezonda galatasaraya oynattigi o hücum presli,saldirgan ve atakfutbol sayesinde hocaligina saygi duymaya baslamistim. Derken Milan macerasindan sonra Türkiye'nin en büyük 400 isadamina tanesi 1000'er Dolar'dan verdigi liderlik konferansini gördügümde az kaldi televizyonu kiracaktim. Sonraki yillar da malumunuz: "Takke düstü kel göründü"

Punisher-61
31.01.2006, 11:10
Haluk Ulusoy ile Fatih Terim arasindaki kritik zirve, aksam saatlerinde yapildi.. Ulusoy'un "Fikir ayriligimizin olmadigi ortaya çikti" demesiyle artik Terim'in göreve devam etmesine kesin gözüyle bakiliyor..

Tabiii gitmez...Fatih terim deli degil..simdi Türk Milli Takimi bu "Kolay" Grubdan cikar ve Avrupa Sampiyonasina katilirsa bilin bakalim Türk Futbolunun Kurtaricisi Kim olu???

Taner Uykuçeken
31.01.2006, 11:36
Kaybettigi prestiji geri kazanip tekrar imparatorsmileys/smiley11.gifismine sürdügü lekeleri temizleyip kahraman!!!!!! olmak için fatih terim gerekli tavizleri vermistir ulusoy'a

TAMTÜRK61
31.01.2006, 13:04
Hocamizin takimimizi basariya götürecegine yürekten inaniyorum ve onu destekliyorum.Milli takimimizin basina gelmesine en çok sevinenerden biriyim.Yukaridaki arkadasin fikirlerine de aynen katilyorum.

Arkadaslar Fatih Terim birakirim dedigi zaman bazi arkadaslar hemen aleyhine yorum yapmaya baslamislardi ve dereyi görmeden pacayi sivamíslardi. Ben Fatih hocama sonuna kadar güveniyorum.

Ersun Yanal takimi ne halde birakti. aama Terim gelir gelmez takima bir güc,bir hava geldi. Isvicre macindaki bir sanssizlikti..Fatih Terim'e her zaman destek...smileys/smiley32.gif

LazAnisT
01.02.2006, 09:57
fatih terimin basinda oldugu bir milli takimi destelemek içimden gelmiyor..

ancibranoz
04.02.2006, 16:16
fatih terimin basinda oldugu bir milli takimi destelemek içimden gelmiyor..

Yazdigini bidaha okusana sen. Sözkonusu olan TÜRK milli takimidir. Burada kisiler, isimler önemli degildir. Önemli olan ülkemizdir. Biz Trabzonluyuz, karsiliksiz severiz.

Her halükarda milli takimi desteklemek gerekir. Yok bi bahane bulup desteklemek içimden gelmiyor dersen senin TÜRKlügünden süphe ederim ben. smileys/smiley18.gif

falcon61
15.02.2006, 15:52
Sayin Ulusoy bence yanlis yapti sözünden dönmeyecekti adam istifasinida veriyodu ne güsel yolun açik olsun deyip yollayacakti Lucescu fena adam degil bizim için en azindan takimin bi futbol mantalizesi olurdu öle bama güme oynamazdik...

selcuk
01.03.2006, 23:25
fatih terim takimi en kisa zamanda terketmeli

TSunami
02.03.2006, 11:27
fatih terim teknik direktör falan degil. futboldan zerre kadar anlamiyor. en büyük sansi 4 yil yaninda hagi gibi bir oyuncusunun bulunmasi.

her geçen gün yeni bir fiyasko.
hazirlik maçi ne demek. resmi maçlarda çagirilmayan oyunculari ayip olmasin diye yeni yetmelerle birlikte milli formaya kavusturmak. evet bizde böyle.
Allah askina su milli takimin oyuncu seçimi taktik ve sistemine bakin. isterse 100 yil yanyana oynasin basariya ulasabilirmi. bu kadar badire atlatilmis yeni bir sayfa açilmis özel maça 60,000 kisi gelmis oyuncularin hirsina bak. takim nasil dizilmis kim nerede oynuyor anlayan varmi. ersen martin yeni oyuncu diye yutturuluyor. iki uzun forvetin takim oyununakatkisi sifir. onlari destekleyecek kanat akini yok. ugurboraldan solbek yapmis. mehmet topuz kimdir ya. hala hasan sas. bu vatandas dünya kupasindaki 3 maçtan önce ve sonra futbol adina ne yapmis. gökhanzan bjk da oynayamiyor. orhan aki gayseliler yerden yere vuruyor.
küçük takimlarin büyük oyunculari - büyük takimlarin küçük oyunculari ile bu isler olmaz.
3 maç böyle oyna sonra git tümeri alpayi çagir. senin yapacagin budur.
bu kadar tartisilan bir teknik adam ne kadar basarili olabilir. en ufak bir basarisizlikta gidersin. yeni bir maceraya atilmanin ne geregi var.

Kaya
02.03.2006, 13:35
Fatih Terim'in yönettigi bir takimi hiç izleyesim gelmiyor. Maça 5 dk bile bakamadim. Sadece skor ögrenmek için kanal degistiriyordum...

Birak git Terim.

uftinci
02.03.2006, 14:51
Hele ümit beraberlik golünü atinca hemen kamera fatih hocaya döndü. Sanki golü o atmis gibi kasilmalar, bak iste oyuncu degisikligindeki ustaligim der gibi sisiyordu.

Yaptigi bence en iyi seçim ersen martini milli takima kazandirmak olacak. ben bu çocukan ümitliyim. Sahada baskada bi oyuncu göremedim. (Çeklerin baros'u hariç al böle bi adam koy takima gelene gidene vururuz yemin ederim ya...)

Selman
02.03.2006, 15:47
Abi Gökhan Ünal'dan santrofor olursa bende bise bilmiyorum.Ersan Martinede katilmiyorum.Fatih hoca böyle takim olmaz.Olursada hiç bir ise yaramaz.Tamam hazirlik maçi ama adamlara tarihimizde bir gol atmisiz.Senin yaninda Ümit Karan var 85'de oyuna aliyorsun.Bence milli takimin forveti Ümit Karan ve Fatih Tekke olmali.

Saygilarimla,

sheva
02.03.2006, 16:50
Fatih Terim'in yönettigi bir takimi hiç izleyesim gelmiyor. Maça 5 dk bile bakamadim. Sadece skor ögrenmek için kanal degistiriyordum...

Birak git Terim.

ya bu kadar olur yani tebrik ediyorum. Yok kötü oynarken takim birak git denmesini anlarim normal Türk vatandasi tavridir da takim oynarken niye birak git diyorsunuz onu anlamadim?? Fatih Terim birakacak da onun yerini dolduracak kim gelecek?? Arsene Wenger mi? Kanim isinmadi,yildizim uyusmadi diyerek bir adamin gönderilmesini isteyemeyiz.70 milyonu ayni anda mutlu etmek olanaksiz çünkü.

üstelik bu bir hazirlik maçi.tabiki farkli futbolcular denenecek farkli taktikler uygulanacak. her maçi final havasinda oynamak zorunda miyiz? hazirlik maçlarinda 10 farkla da yenilsek umrumda degil yeter ki turnuvalarin tozunu atalim.Edited by: sheva

Nytre
01.08.2006, 09:10
Şenol Güneşin maaşı için Şenol Güneşi yerden yere vuranlar ve bu konuda haluk ulusoya baskı yapanlar şimdi 110 milyar alan fatih terime neden ses çıkarmıyorlar..
Bırakın ses çıkarmayı
""""Terim'in maaşına itiraz
Ali Küçükay adlı bir vatandaş, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in aylık 110 milyarlık maaşının çok yüksek olmasından şikâyet ederek spordan sorumlu Devlet Bakanlığı'na bir dilekçe verdi. Bakanlık, cevabında uluslararası düzeyde başarılı teknik direktörlerin maaşları belirlenirken, söz konusu ülkelerdeki kişi başı gelirin ölçüt alınamayacağını ve Terim'in maaşının da yüksek olmadığını belirtti.
""""""""""""
bunu bile diyorlar.

Ayşe Aygün
01.08.2006, 10:54
Vay be.Bu ülkede normal maaşa kazanan bir insan bu kadar parayı ayda değil ömrü sonuna kadar göremez.Bu ülkede insanlar asgarı ücretle ev geçindirrken Fatih terim amcamınız :)) maaşı azmış bile vay olsun iyileştirme yaparız. oda bodrumlarda , abd , kızları barlarda yer paralarını nede olsa babalrının alın teri dimi.Çok yazık çok. O zaman Şenol Hocanın alın etri nerde. Aldığı maaşı eleştirn insnlar nerde.:mad: :mad:

Alpayer
01.08.2006, 10:59
O zaman memur maaşlarından bi kesinti daha yappıp terime versinler.
Nasılsa alışkınız. Yeter ki o rahat etsin.
Yazık şimdi ev geçinidiriyor. Onu da düşünmek lazım.

ozturk
03.08.2006, 13:35
Nytre kardeş sana katılıyorum doğru söylüyorsun ama istanbul medyası işte onları böyle bağrımıza basmak zorundayız:)

degok
03.08.2006, 13:37
110 milyar ha. vay anasına be. yattığı yerden hemde:)

ts_fan
06.08.2006, 16:28
Şenol Güneş'in Trabzon'lu olduğunu unutmamak lazım.Hazımsızlık yapıp Şenol Hoca'nın maaşını eleştiren şeref yoksunu insanların hedefi Hoca'nın maaşı değildi; Trabzon'u, Trabzon insanını, Trabzonspor'u bir şekilde yıpratmaktı ve bunu da yaptılar.E kolay değildi; oyuncaklarını 6 kere ellerinden aldık, yıllar yılı korku saldık, kabus olduk, üzdük onları.

Selman
06.08.2006, 17:31
Alsın alsında dediğiniz gibi o zaman Şenol Güneş'e yapılan eleştiriler onada yapılsın.Her zamanki gibi çifte standart, yalaka İstanbul medyası.

Oğuzhan Görkan
07.08.2006, 01:18
bide haketse bari....
şenol güneş dünya 3.sü yaptı milli takımlar düzeyinde en büyük başarıyı getirdi.
terim napmış???

sarman61
12.08.2006, 14:40
Millet şenol güneş parasını alamadı bile siz ne diyorsunuz. Yani adama veriyorlardı 3 kuruş oda mahkemilik oldu yani.

Birde şunu diyecem yeri değil ama. Bu başbakanın maaşını eleştiren kişilere soruyorum. Bir devlet çalışanı 110 milyar maaş alıyor koskoca ülke başbakanı 16 milyar alıyor çokmu. Bu teknik direktör sadece geziyor toplasan yılda 1 -2 ay çalışıyor. Ama başbakan 12 ay kesintisiz çalışıyor.

Fatih terim benim vergimle verilen para sana haram olsun. Delikanlıysan çok söyle ben bu parayı heketmiyorum.

invisibleman
14.08.2006, 11:05
Arkadaslar tamam senol güneşe yapılanlar haksızlıktı...Bütün spor medyası bi trabzonlunun milli takımın basında olmasını istemiyordu..Kendisi tarihimizin en büyük basarısını kazandırmasına ragmen hep eleştirilere maruz kaldı...Aldığı(aslında alamadığı) para bile eleştirildi...Ama bana göre alması gereken para normaldi...Su an sayın Terimin de alacagı para normal hatta az bile diyebiliriz..Bu kadar paranın döndüğü futbol piyasasına göre normal yani bu maaş...

_OziloZ_
14.08.2006, 13:46
Demek Dünya kupasına katılamamanın ödülü 110 milyar.

zafercalikoglu
14.08.2006, 14:21
110 millyar bense o maaş için 10 seneden fazla çalışacagım ,nedir hocadır
yerim bole adaleti ,bende bu vatan için çalışıyorum ,tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenler elbetde sonunda gorurler

Allah Az verip de aratmasın çok veripde sapıtmasın

bordox
14.08.2006, 14:45
gs'de yabancı futbolcu Hagi sayesinde bir yerlere geldi şimdi aynı taktiği Milli Takım'da da deniyor.Bakalım tutacak mı.Hayatımda bunun kadar megolaman bir manyak tanımadım bundan daha ötesi varmıdır acaba,varsa da tanımak bilmek istemem.

Selman
14.08.2006, 15:07
Marco'yu ilk onbirde oynatacağını açıklamış Terim efendi.O yediğin bizim paralarımız boğazında kalsın.

Erbay
14.08.2006, 16:39
Fatih Terim almasa başkası alacak.O başka konu.Ama Şenol Güneşin ayakkabısına karışan medya Fatih Terim e ses çıkaramıyorlar

ts_fan
16.08.2006, 13:03
*Mösyö Terim 110.000 YTL maaş al.

*İstediğin maçları gidip izle, izlediğin maçlarda kendi ülkesinde daha önce milli olmamış ''ülke menfaatlerine uygun'' yabancı oyuncuları belirle.

*TV programlarına telefonla bağlan, seni eleştiren kim (kendi bünyendeki üst düzey görevdeki ''MHK Başkanı'' biri de olsa) olursa olsun ağzına geleni söyle.

*Küçük dağları sen yarattın edasıyla, o burunlu tavırlarını hiç ama hiç eksik etme.

*Başka isteklerin varsa, yoluna taş koyuluyorsa, seni eleştirenlere cevap veremez durumda olursan söyle.

Rahat ol sen Terim, aman elini sıcak sudan soğuk suya sokma.Zira sen bu ülkenin en değerli futbol adamısın!!!Senin karizman!!! yeter, bu ülke karizması 0 olan futbol adamlarını da gördü.Karizması 0 olan adamın getirdiği dünya 3.'lüğü bile 2 hafta gündemde kalabildi ve buhar oldu.Sen (aslında sen 3. oldun ona şüphe yok ama kağıt üzerinde de sen olsaydın!!!) 3. olabilseydin ne güzel olurdu di mi mösyö Terim?

28TS61
16.08.2006, 13:42
senol günesi begenmeyenler türk milli takiminin halini görüyorlardir umarim
günes maasini alamazken ve medya baskisi ile sadece karadenizli ve trabzonlu oldugu icin o görevden indirilmistir
bu istanbul basini ayni muameleyi simdide yapsinlar görelim ama sikar biraz yapmasi

invisibleman
17.08.2006, 11:11
Arkadaslar Senol Güneşe yapıldıgını düşündüğünüz haksızlıkların su an siz Fatih Terim'e yapıyorsunuz...

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama...

ts_fan
17.08.2006, 11:31
Fatih Terim'ciliği terkedelim lütfen!!!

invisibleman
17.08.2006, 11:48
Fatih Terim'ciliği terkedelim lütfen!!!

Burada Terim propogandası yapmıyoruz kardeşim...Düşüncelerimiz ne doğrultudaysa yorum yapıyoruz...Katılıp katılmamak sana kalmış bi şey...Polemik yaratmaya gerek yok...

ts_fan
17.08.2006, 11:55
Sana; ''invesibleman neden Terim propogandası yapıyorsun?'' dedim mi?

Neden bir tek sen bu konuda hassasiyet gösteriyorsun?Sen Terim'ci değilsen, buna yanıt vermezsin, bu durumda polemiklik bir durum olmaz;)

invisibleman
17.08.2006, 12:03
Sana; ''invesibleman neden Terim propogandası yapıyorsun?'' dedim mi?

Neden bir tek sen bu konuda hassasiyet gösteriyorsun?Sen Terim'ci değilsen, buna yanıt vermezsin, bu durumda polemiklik bir durum olmaz;)

Arkadasım ne demeye calıstıgını anlıyorum bana laf ebeliği yapma...

ts_fan
17.08.2006, 12:07
Arkadasım ne demeye calıstıgını anlıyorum bana laf ebeliği yapma...

Anladıysan sorun yok;)------Ha birde, ebe:)

bordox
17.08.2006, 12:10
Takımımda Hagi,Popescu,Tafferal olsun,Mhk başkanı Ahmet Güvener,Federasyon başkanı Haluk olsun sonra başarılı olmasın.Bu ülkede Fatih Terim hangi Anadolu takımını alıpta şampiyonluğa oynattı,bunu Ersun yaptı,bunu Güvenç Kurtar yaptı,bunu belki Sakıp Özberk yaptı ama FatihTerim önce Piontek'in hizmetlerini yedi sonra da yukarıda saydığım nedenlerle 4 sene şampiyon oldu ve Uefa da kupa aldı.

Ondan önce ve sonra bir başarısı var mı?O dönem özel bir dönemdir siyasiler Galatasaray'ı tıpkı Almanya'da olduğu gibi Bayern Münih yapmaya çalıştılar ama geçti çok şükür.

Fatih Terim Türk futolunun kan emicisidir,iki yüzlüdür,yalancıdır,saldırgandır.Onun saldırganlığı ve medyadaki yalakaları yüzünden bugün ona kimse sesini çıkaramıyor hepsi bu.

invisibleman
17.08.2006, 12:11
Söyleyecek bişey kalmadıgı için laf ebeliğine devam ediyorsun...Bunu bil..

Bundan sonra sana cevap yazmayacagım...Ama insanlar senin gibi düşünmek zorunda değil... Bunu unutma...Ve insanları buna göre yargılama...

invisibleman
17.08.2006, 12:13
Takımımda Hagi,Popescu,Tafferal olsun,Mhk başkanı Ahmet Güvener,Federasyon başkanı Haluk olsun sonra başarılı olmasın.Bu ülkede Fatih Terim hangi Anadolu takımını alıpta şampiyonluğa oynattı,bunu Ersun yaptı,bunu Güvenç Kurtar yaptı,bunu belki Sakıp Özberk yaptı ama FatihTerim önce Piontek'in hizmetlerini yedi sonra da yukarıda saydığım nedenlerle 4 sene şampiyon oldu ve Uefa da kupa aldı.

Ondan önce ve sonra bir başarısı var mı?O dönem özel bir dönemdir siyasiler Galatasaray'ı tıpkı Almanya'da olduğu gibi Bayern Münih yapmaya çalıştılar ama geçti çok şükür.

Fatih Terim Türk futolunun kan emicisidir,iki yüzlüdür,yalancıdır,saldırgandır.Onun saldırganlığı ve medyadaki yalakaları yüzünden bugün ona kimse sesini çıkaramıyor hepsi bu.

Arkadasım bu gs nin basarısını bu kadar basite indiremezsin...Türkiye de saydıgın sebeplerden dolayı basarılı oldular diyelim...Peki Avrupa daki basarılar?

bordox
17.08.2006, 12:23
Arkadasım bu gs nin basarısını bu kadar basite indiremezsin...Türkiye de saydıgın sebeplerden dolayı basarılı oldular diyelim...Peki Avrupa daki basarılar?

Avrupada da Hagi,Popescu,Taffarel ile başarılı oldu şamp.liğnde son dakikda attıkları golle.Uefa kupasını bugün ortalama takımların şansı yaver giderse alır.Çok rahat alır.Hele karşısında benim için Premier lide 2 olup şamp.Liğne kalmak Uefa kupasından daha önemli diyen bir Arsen Wenger varsa.

Hiç takımını gruptan çıkarabildi mi şamp.liğinde?

ts_fan
17.08.2006, 12:26
Puhaha gruptan çıkmak mı?O işi bir tek Mircea Lucescu yaptı, çeyrek final oynayıp, yarı finali (Real Madrid'i bir kere yenip elendi) kaçırdı (hemde elinde Cesar Prates, Perez gibi 3. sınıf yabancılarla), O'nu da bu denyo yüzünden yaktılar:D

invisibleman
17.08.2006, 12:29
Puhaha gruptan çıkmak mı?O işi bir tek Mircea Lucescu yaptı, çeyrek final oynayıp, yarı finali (Real Madrid'i bir kere yenip elendi) kaçırdı (hemde elinde Cesar Prates, Perez gibi 3. sınıf yabancılarla), O'nu da bu denyo yüzünden yaktılar:D

Arkadsım gs çeyrek finale çıkdıgında kadroda prates gibi oyuncular yoktu...Tamamen terim in mirası olan bi takım vardı..Bi de bunlara ek olarak jardel vardı...Biraz daha arastır bari buraya yazıyosan...

ts_fan
17.08.2006, 12:34
Araştırmaya gerek yok, o senenin kadrosunda saydığım isimler vardı.Ben senin gibi çeyrek finaldeki Galatasaray takımının ilk onbirini net hatırlamıyorum.Anlatabildim mi acaba?;)

invisibleman
17.08.2006, 12:47
Araştırmaya gerek yok, o senenin kadrosunda saydığım isimler vardı.Ben senin gibi çeyrek finaldeki Galatasaray takımının ilk onbirini net hatırlamıyorum.Anlatabildim mi acaba?;)

Arkadasım o oyuncular yoktu onlar bi sene sonraki kadroda yer alan oyunculardı..Galatasarayın kadsosunu bu kadar iyi bilmemin sebebi de futbol arşivi tutmamdandır...Ben sadece trabzonspor taraftarı değilim ayrıca bi futbolseverim...

ts_fan
17.08.2006, 13:28
Benim tarafımdan maksat hasıl olmuştur, kapansın bu konu;)

invisibleman
17.08.2006, 14:21
Evet Terim düşmanı arkadaslar...

Begenmediğiniz Terim'in yerine sizce kim gelmeli...

Ben her ne kadar takdire şayan bulsamda begenmeyenler cogunlukta..

Alternatif isim bulanlar sebepleriyle beraber yazsın...

immortal_TS
17.08.2006, 14:23
Ben olabilirim mesela yeni teknik direktör ne dersin!!

invisibleman
17.08.2006, 14:32
Sen gelirsen tamamdır...

ts_fan
17.08.2006, 14:38
Terim hangi sistemde oynatıyor Milli!!! Takımı?Terim bu takıma; hırçınlıktan, karmaşadan, itibar kaybından başka ne verdi?

*Hoca kim mi olsun?----Hiddink olsun.

*Neden Guss?----------Yanıt kısa ve öz.Kadrolarına da bakarak üst üste iki Dünya Kupası'nda Kore ve Avustralya'ya oynatmış olduğu futbola bakabilirsiniz.Türkiye'yi de biliyor olması da cabası;)

invisibleman
17.08.2006, 14:39
Terim hangi sistemde oynatıyor Milli!!! Takımı?Terim bu takıma; hırçınlıktan, karmaşadan, itibar kaybından başka ne verdi?

*Hoca kim mi olsun?----Hiddink olsun.

*Neden Guss?----------Yanıt kısa ve öz, Kore ve Avustralya'ya oynattığı futbola bakınız.

Bence de hiddink iyi bi seçim olurdu ancak rusya milli takımının basında...

ts_fan
17.08.2006, 14:41
Sen şimdi kim olsun dedin, parayı basıp yabancı adamları Türk Vatandaşı yapan bir ülke olarak, parayı basıp Hiddink'i de alabiliriz.Çok mu ütopik geldi sana?

invisibleman
17.08.2006, 14:43
Lütfen baslığa uygun seyler yazalım tartısma baslatmaya gerek yok...
Bu caba içerisinde olanlara cevap YOK....

immortal_TS
17.08.2006, 14:46
Yaw haa iş yaa hiddink gelsin:D

ts_fan
17.08.2006, 14:48
İşine gelmedi tabi:)Sana kalsa Terim'le devam, İmPARAtör'ler ölmez di mi?:)

ps: Bu arada Hiddink'çiler 2 oldu;)Yürü beaa:D

invisibleman
17.08.2006, 14:54
Bu arada ben kendi fikrimi de söyleyeyim...Her ne kadar Terim'i uygun bulsam da ondan daha iyi alternatiflere sahip oldugumuzu düşünüyorum...

Mesela Giray Bulak Teknik taktik açıdan cok yeterli biri bence...

Ya da Yılmaz vural gibi tecrübeli ama degerini bi türlü anlayamadığımız biri olabilir...

trapesus
21.08.2006, 05:11
Tınaz Tırpan

trapesus
21.08.2006, 05:11
Adam cumhurbaşkanı sanki

akinci
24.08.2006, 12:48
terim olmasında kim olursa olsun cunki bence terim trabzon spor dusmanı

k@ndemir
24.08.2006, 13:12
terim olmasında kim olursa olsun cunki bence terim trabzonspor dusmanı

+1967

özkan sümere bile razıyım!yeterki köpek terim gitsin

Ozan
24.08.2006, 13:16
tabi canım yılmaz vural tam olur :D:D:D oyuncuları döve döve adam eder . milli maçda adamı döver olay olur dünyada :D:D:D

61-POWER-2
24.08.2006, 13:57
kesinlikle özkan sümer.

bodozlama
24.08.2006, 14:42
Evet Terim düşmanı arkadaslar...

Begenmediğiniz Terim'in yerine sizce kim gelmeli...

Ben her ne kadar takdire şayan bulsamda begenmeyenler cogunlukta..

Alternatif isim bulanlar sebepleriyle beraber yazsın...

Bence iyi bir yabancı gelsin.Benim adayım Lucescu.Tabi biz alamazsak demek istiyorum:)
Bu arada invisibleman belki daha önce biri de yazmıştır.ben sadece merakımdan soruyorum.Nick'in ve imzan sence tezat olmamış mı?Görünmezadam da fena deildi olurdu yani:)

invisibleman
24.08.2006, 15:09
Bence iyi bir yabancı gelsin.Benim adayım Lucescu.Tabi biz alamazsak demek istiyorum:)
Bu arada invisibleman belki daha önce biri de yazmıştır.ben sadece merakımdan soruyorum.Nick'in ve imzan sence tezat olmamış mı?Görünmezadam da fena deildi olurdu yani:)

ewet tezat olduunun farkındayım...Ama ben bu lakabı yıllardır kullanıyorum ve bunu ben secmedim..Tabi istersem değiştirebilirim ama lise yıllarından kalma bi lakap...Arkadaslarım bulmustu...Beni yansıttını söylüyorlardı...Ben de o günden beri kullanıyorum...Yani herkes beni böyle tanıyor ...O yüzden...Sen yine lakabı dilkkate alma.. :)

Kaya
24.08.2006, 15:45
Hele bi Terim gitsin icabına bakılır...
Şenol Güneş...

Ayşe Aygün
24.08.2006, 16:25
Şenol Güneş......

İslam Sezer
24.08.2006, 16:39
Hele bi Terim gitsin icabına bakılır...
Şenol Güneş...

+1967

Neden Güneş hoca diyenlere sadece şunu söylemek istiyorum.Bence Şenol Güneş in hakkı yendi.Sırf fiziki görünümü yüzünden dalga geçmeye cüret edip ayrılmasını isteyen spor yazarları mı dersiniz,gıcık olduğunu söyleyen çok etkili bir daimi güzellik yarışması jurisi mi dersiniz hepsi vardı.Onu göreve getirip elde ettiği başarıları kendine mal eden ama başarısızlıkta yanında durma cesaretini göstermeyip var olan sözleşme hükümlerinden cayan kaypak bir federasyon başkanı umarım yaptığı bu kötülüğün kendini götürmesinden ibret almıştır.Bir de şu var ki Türk milleti nin milli takımına daha saygın ve beyefendi insan daha çok yakışıyor.Nerde spor hayatı başarılarla dolu öğretmen Şenol Güneş,nerde çirkeflikle kazanmak için her yolu mübah gören sahte tanrı Terim.Dikkat edin medyadaki iki yüzlülüğe:Terim başarısız olunca suçlu hep başkasıdır ama başarıda pay hep onundur.Güneş başarılı olsa pay başkalarının ama başarısızlıkta kesinlikle tek suçlu Güneştir.İsyan ediyorum bu adaletsizliğe ve alayına inat kesinlikle Şenol GÜNEŞ olmalı diyorum.

Oğuuz
25.08.2006, 11:10
lazaroni nasıl olur??

halil ibo
25.08.2006, 11:23
@ jakobieen

Sanki Lazaroni'den kurtulmak ister gibi bir halin var...))

Oğuuz
25.08.2006, 19:35
yok canım nerden çıkardın..

Mayls
25.08.2006, 20:59
Ziya Hoca olabilir mesela

CÖMERT
26.08.2006, 14:28
Şenol GÜneŞ Veya Gİray Bulak

subay
27.08.2006, 10:46
Ertugrul Saglam!!

ozturk
31.08.2006, 03:31
terim şu an için iyi asılnda ama gidecekse şenol hocam yakışır milli takıma..

TSKara61
31.08.2006, 06:28
Ertuğrul Sağlam olabilir

Burak
31.08.2006, 12:30
Samet Aybaba

isaret parmagi
01.09.2006, 08:50
Ben Fatih Terim'den memnunum ama eger giderse yerinde yabancı bi teknik adam görmek isterim.Örneğin Ottmar Hitzfeld olabilir.

Tansu Onur Erdoğan
01.09.2006, 09:02
türkiyede fatih ten iyi bi hoca yok

Orhan_Gazi
01.09.2006, 16:53
Ertugrul Saglam veya bi yabanci hoca ile sansimizi denemektne yanayim...

Mehmet_Mercanlı
06.09.2006, 20:10
bunlar kesin birezilyalı birini getirir.
mesela=LAZARONİ

ebrar
09.09.2006, 04:41
yılmaz vural

Haluk Ongan
13.09.2006, 04:39
Fatih Terime ben güveniyorum ama giderse lucescu derim

Kemençeci
16.09.2006, 20:20
Fatoş bi an önce gönderilsin ya, isterse dünya kupasını alsın ben acayip kılım bu herife.

Yerine Sakıp Özberk gelsin.:D

sweetrose
16.09.2006, 21:15
Şenol hoca

immortal_TS
16.09.2006, 21:19
Şenol hoca

Katılıyorum Şenol hoca MİLLİ takımı (Aurelio'suz) uçurur.

H4KAN
16.09.2006, 22:00
yabanci bi teknik direktör gelmeli bence fatih terim geliyo adam bi trabzonlu aliyor takima, ama milli takimda oynamayi hak etmeyen 5 gs li oyuncu aliyor. herkes tuttuklari takimin oyuncularini seciyorlar ersun yanal (fb) f.terim(gs) o yüzden yerli hoca gelmesini istemiyorum

Emorfo
04.10.2006, 09:50
Ersun Yanal

Terim'in görevine o olaylı İsviçre maçından sonra son verilmeliydi. Aslında en başından Ersun Yanal hiç gönderilmemeliydi...

Tansu Onur Erdoğan
04.10.2006, 09:57
ne kadar meraklısınız birini yollayıp birini almaya trabzonspor da alıstıkta milli takıma el atmayın bari

Emorfo
04.10.2006, 10:21
ne kadar meraklısınız birini yollayıp birini almaya trabzonspor da alıstıkta milli takıma el atmayın bari

Küçük mahalle kabadayısı Fatih Terim'i o görevden almak vatandaşlık görevi. İsviçre maçında yaşananlar tamamen kendi planıdır futbolculara tekmeyelin diyen kendisidir. Milli takım hocası böyle davranamaz orası Adanaspor ve ya Ceyhanspor felan değil... Bir salak yüzünden Türkiye bu bedeli ödememeliydi. MAY'ın dediği gibi en kısa zamanda gönderilmeli. Yol yakınken..

bordox
04.10.2006, 10:27
Küçük mahalle kabadayısı Fatih Terim'i o görevden almak vatandaşlık görevi. İsviçre maçında yaşananlar tamamen kendi planıdır futbolculara tekmeyelin diyen kendisidir. Milli takım hocası böyle davranamaz orası Adanaspor ve ya Ceyhanspor felan değil... Bir salak yüzünden Türkiye bu bedeli ödememeliydi. MAY'ın dediği gibi en kısa zamanda gönderilmeli. Yol yakınken..

Adama kimse soruda soramıyor korkudan iyimi.Ağamsın paşamsın diye başlıyorlar sorulara korkudan sonra diyelim eleştiri yapacaklar işte böyle böyle laflar söyleniyor ne cavap buyuracaksınız şeklinde oluyor sorular.
Ya nasıl bir korkudur bu ve bu gazeteciler ne kadar ezik şahsiyetli insanlar.

Oruç
04.10.2006, 16:10
Kasımpaşa'dan ya da cezaevinden bir kabadayı gelsin takımın başına. Konuşmasının ve tavırlarının onlardan hiç bir farkı yok. Adam diyemiyor ki Hakan gs'li ben de onu alıyorum. Sağa sola bağırıp çağırıyor. Babasının makamı nasıl olsa...

OLCAY ÇAKIR
04.10.2006, 16:43
Fatih Terim kabadayı duruşuyla milli takımın başında......

Ben şahsen tahammül edemiyorum...

Maalesef izlemeye devam edeceğiz...

bugün kendisine ersen martini sormuşlar...çok sinirlenmiş...

onunda zamanı miyadı doldu ama farkında değil..

sümela61
11.10.2006, 14:07
bir kere Terim ile Şenol Güneş'e yapılan haksızlıklar arasında en ufak bir alaka yok... bu tamamen medya ve bir takım yöneticilerin yaptığı dengesizliklerden ibaret bir durumdur...

ayrıca Şenol Hoca'ya kendi şehrinin tamamı sahip çıkmazken, diğerlerinin böyle yapması absürt kalmıyor...

dediğim gibi bu başlığın Şenol Güneş ya da başka bir teknik direktörle alakası yoktur... başlık Terim'in maaşı ile ilgilidir...

maaş olayına gelince Türkiye şartlarına göre gerçekten de oldukça yüksek bir rakam... yazık bence... elbette Milli Takım patronunun rahat şartlarda ve güzel bir gelirle yaşaması gerekir, neticede o bizim temsilcimizdir... ama 110 milyar da çok... bu ülkenin bunu kaldıracak bir ekonomik yapısı yok...

İHSAN
11.10.2006, 14:48
Abilaer görüyorsunuz ki her zaman her yerde bize cephe alınıyor.....

Bizim de bunlara karşı daha fazla dayanışmaya birlik olmaya ihtiyacımız var.....

OFLU
12.10.2006, 03:57
110 milyar he vay be kimse bana krizden ekonomiden bahsetmesin.Kriz mriz yok yalan..

Volkan Yavuz
12.10.2006, 22:37
ya rahat birakin adami en iyi TD Türkiye Milli Takimi icin! helal olsun ona

akdemir_08_1967
16.10.2006, 15:53
Ersun Yanal

Murat'
16.10.2006, 15:55
samet aybaba bu iş için biçilmiş kaftan

Mollasalihoğlu
16.10.2006, 16:11
İbrahim Yattara :)

Analyzer
18.10.2006, 15:01
Kiki Musampa:)

sametaydin
18.10.2006, 15:04
giray bulak

sweetrose
18.10.2006, 16:12
Bu takımı dünya üçüncüsü yapan şenol güneş..

Sir vancoach
18.10.2006, 20:44
Bu takımı dünya üçüncüsü yapan şenol güneş..
aferin uşağum doğru söylemişsun

http://www.metrospor.com/FOTO/senolgunes=harika=byk.jpg

sweetrose
18.10.2006, 21:11
Önder biz boşuna konuşmayız:D Bu takıma kim gerekliyse o gelmeli ama yine iltimas yine iltimas...

Erkan
18.10.2006, 22:21
Giray Bulak cok faydali olur, amaaaa gelmesin Istanbul kopekleri dunya sampiyonu etse bile bizi namuslu bir Teknik Direktor istemezler... (senol gunes ornegi)

Misina
18.10.2006, 22:32
valla türkiyedeki en iyi yerli hoca ziya doğan ile hikmet karaman.ziya hocanın bizi bırakmasını istemediğim için hikmet karaman olsun

sweetrose
19.10.2006, 16:17
Ziya hoca belki ama hikmet karaman gibi hocaların milli takımı yönetebilecekl kapasitelerii olduğunu düşünmüyorum...

sümela61
20.10.2006, 11:35
Milli Takım şu konumdayken neden hoca değiştirelim ki?... kimden yanayız?... çok zamansız ve zarar verici bir konu (başlık) olduğunu düşünüyorum...

3 maçta 12 puan alabilecek birisi varsa o zaman buyursun o gelsin Milli Takım'ın başına...

Erkan
20.10.2006, 14:01
Fatih galatasaray Terim kaybolsun gitsin de, kim gelirse gelsin. Nuri sahin diye bi cocuk var onu niye almiyor? Galatasaray da oynasaydi almisti bile.. Oyuncularimizi mahfediyor Isvicre olaylarida bu adam yuzunden cikmisti ... hatirlatayim.

Analyzer
26.10.2006, 20:34
"Marco kadar şanslı değilim"
Sakatlanan Christoph Metzelder’in yerine Almanya A Milli Takımı aday kadrosuna çağrılan Hertha Berlin’in Türk asıllı defans oyuncusu Malik Fathi, buruk bir mutluluk yaşadığını söyledi.

Babası Türk, annesi Alman olan Malik, "Almanya Milli Takımı’na çağrılmak benim için onurdur. Ben Türk Milli Takımı’nda oynamak istiyordum. Türkiye’den birçok yetkili maçlarımı izlemesine rağmen beni milli takıma çağırmadılar. Şimdi duydum ki, Brezilyalı Marco Aurelio’yu milli takıma almışlar. Üzgünüm, Marco kadar şanslı değilim" dedi. 22 yaşındaki Malik Fathi, 21 kez de Almanya Ümit Milli Takımı formasını giydi.

Bu adamı niye çağırmamışlar zamanında.

http://www.cnnturk.com/SPOR/FUTBOL/haber_detay.asp?PID=177&haberID=224169

http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/haber.do;jsessionid=CF6F4A53714AB3A737323EF11CFCF3 F8.node3?haberno=341579

Fatih Terim Malik Fathi'yi arap sanıyormuş o yüzden çağırmamış. Bundesliga'da oynayan bir futbolcunun Türk asıllı olduğundan ve milli takımda oynayabileceğinden haberi bile yok imparator müsvettesinin. Adam Hertha Berlin'în banko sol beki. Üstelik milli takımın sol bekinde yıllardır sorun var. Sağ ayaklı stoper Ümit Özat oynuyordu orda uzun süredir. Ergün Penbe bile denendi orda.

Bu Terim ayda 110 milyar maaş alıyor yahu. Arap sanıyormuş böyle bir adamı. Basın da bu skandalın üzerine gitmedi. Aynı hatayı Şenol Güneş ya da Ersun Yanal yapsa kolpa basınımız aslan kesilirdi.

isaret parmagi
27.10.2006, 16:14
....................................

Egemen Yılmaz
28.10.2006, 13:40
fatih terim'i milli takım teknik direktörlüğüne yakıştıramıyorum. diyecek çok şey var ama neyse..........................

Mehmet Öztürk
04.11.2006, 23:46
Senol Günes

isaret parmagi
05.11.2006, 11:07
Milli Takım şu konumdayken neden hoca değiştirelim ki?... kimden yanayız?... çok zamansız ve zarar verici bir konu (başlık) olduğunu düşünüyorum...

3 maçta 12 puan alabilecek birisi varsa o zaman buyursun o gelsin Milli Takım'ın başına...

Konunun ilk mesajına bakarsan tepki amaçlı açıldıgını görebilirsin bu baslıgın...

kivancpehlivan
05.11.2006, 17:59
Konunun ilk mesajına bakarsan tepki amaçlı açıldıgını görebilirsin bu baslıgın...
+1967

ne gerek var bunu tartışmaya parmaklarınıza yazık uşaklar aslanlar gibi geliyoruz işte güzel top oynuyor milli takım bırakın daha ortada bişey yokken neden değiştirelimki fatih terimi alla alla

lazkızı6161
05.11.2006, 21:36
valla fatih terim gitsinde yerine kim gelirse gelsin adam kılın teki ama tabiki şenol güneşin glmesi süper olurdu

okan6161
05.11.2006, 22:53
şenol hocadan başka kim olabilir ki kim aldı dünya üçüncülüğünü türkiyede başarılı adam yaranamıyor

sümela61
07.11.2006, 16:22

ben de onu diyorum zaten... neden tepki gösteriyoruz?... hala öğrenemedik gitti, 3 maçta bir "x'in yerine kim gelsin?" "x istifa etsin, y gelsin"... bunlarla başarı gel-mi-yor, gelmesi de akla mantığa aykırı zaten...

aslında en baştan Şenol Hoca gitmemeliydi... bir yanlış yapıldı, bir yanlış daha yapmayalım...

sweetrose
08.11.2006, 11:26
Şenol güneşi gönderenleri yargılayalım bence...

sümela61
08.11.2006, 12:35
Şenol güneşi gönderenleri yargılayalım bence...

kesinlikle...

Şenol Güneş'i gönderen Ersun Yanal ya da Fatih Terim'miş gibi davranır olduk... halbuki gönderenler başkaları, o başkaları bu sayede aradan sıvışıyorlar...

Sphinx
08.11.2006, 13:41
Fatih Terim'in yerini kimse alamaz.. :cool:

kurtefe
13.11.2006, 12:45
kesinlikle özkan sümer.
o zamanda gs lileri doldurur kadroya daum diyicem oda fenerlileri alır en iyisi lucescu gelsin

kurtefe
15.11.2006, 14:35
unutmuşum onu Trabzonspordada görmek isterim ABDULLLAH AVCI

Zugasi Berepe
16.12.2006, 12:03
Fatih Terim denen adam gitsinde kim gelirse gelsin
her halde gelecek hocada fatih terim gibi oyuncu ayırmaz adam ila kendine tapan oyuncuyu oynatı yoksa yok bir de özellikle gslileri toplu milli takıma o fatih terim yüzünden ve çıkardıgı kadro yüzünden milli takım maçlarını bile izlemiyorum gs de yedek soyunan adam bile milli takımda oynuyo

Running Wild
27.12.2006, 03:03
*** Fatih Terim ile Hagi' nin kariyerlerinin kesiştiği dönemler haricindeki Fatih Terim fiyaskosu, o kadar açık ve net ortada duruyor ki, yazmadan geçemedim...

*** Galatasaray' ın başına getirilmeden evvelki Göztepe ve Ankaragücü maceralarında, başımıza çöreklenen Ziya Doğan' dan parlak bir kariyeri yoktu bu şahsın. Benim az çok hatırlayabildiğim ama biraz araştırarak çok net görebildiğim tek şey, kümede kalmak için kerkinen bir Fatih Terim gerçeğiydi.

*** Euro 96' da, Sepp Piontek' ten kendisine miras kalan Milli Takım ile Avrupa' dan tek bir gol bile atamadan dönen takımın hocası da o maalesef.

*** Ardından, Hagi' li GS ile yaşanan 4 yıllık haklı bir başarı kazınmış kariyerine. Ancak bu başarının kendisinden çok, yakalamış olduğu jenerasyona bağlı olduğu kısa sürede ortaya çıkmış tabii ki;)

*** Önce Fiorentina, ardından da Milan' dan ardı ardına kovulan elemanımız, basın mensuplarına karşı şişinerek, kendisine birçok dev kulüpten teklif geldiğini ve bu teklifleri düşündüğünü söylemesine rağmen 2 yıl işsiz bir şekilde dolaşmıştır.

*** Ardından, Lucescu' nun Şampiyonlar Ligi' nde çeyrek final oynamış mütevazi kadrosunu, trilyonlar harcayarak kuşa çevirmiş ve ardında dev bir enkaz bırakarak bir tekme de kendi içerisinden yetiştiği GS' dan yemiştir.

*** Gene ümitsizce bir işsizlik sendromu yaşayan Terim, aynı hayali tekliflere rağmen 2 yıl daha boş boş dolaşırken, arkasındaki bir takım gizli güçler sayesinde bir kez daha, hem de Milli Takım ile ödüllendirilmiştir.

*** Ama eline aldığında, eleme grubunda 2 nci sırada bulunan Milli Takım' ı, son maçlarında rehavete girerek adeta bize yatan Ukrayna ve Arnavutluk galibiyetlerine rağmen, baraj maçlarında yanlış oyuncu tercihleri ve bizi tüm dünyaya rezil eden futboldışı olayların da baş yüzsüzü olmasıyla tarihe geçmesini bildi.

*** Şimdi görevine son verildiğinde, Avrupa ve Türkiye dahil Dünya' nın hiçbir yerinde kendisine iş verilmeyeceği gerçeği ortadayken, onun da Milli Takım' dan herhangi bir şekilde ayrılmaya niyetleneceğini hiç sanmıyorum...

Vegas
26.01.2007, 12:53
Ilk mesaj yazin atilmis, hala daha 110 milyar mi?

Gercekten cok yazik, terimin bugun hic birsey yaptigi yok. Onun oynattigi futbolu Ekrem Al'da oynatir Milli takima arti gurbetci oyunculari yabanci ulkalere kaptirip durmaz. Bugun Turkiye'de Cumuhurbaskani bile 20-30 milyar maas alirken bu adamin bu denli para almasi icler acisi. Kisin bu sogugunda, acik alanda asgari ucret ile calisan insanlarin vergilerinden toplanan para boyle carcur edilmemeli.

caykarali_erdal
27.01.2007, 05:24
Daha yenimi uyandiniz terimin aldigi para, bence helal edmededigi simdimi ogrendeniz vah halimize vah sizler uyuyun durun bunlarda paralari yurutsunler.
Senol Gunes denen biri vardi,malesef 40 milyari fazla gorduler vede aradan okadar zaman gecdi daha federasyondan alacaklari var her neyse be belirli kisiler belirli kisimlar ceplerini doldurmaya ve Turkiyeyi soymaya devam etsinler bizler de uyumaya devam edelim ondan sonra terimler merimler Trukiyenin en iyisi olsunlar ve sayre devammm kocum devammmm. fellah miydi kasamiydi hortomcu muydu bende unutdum gerekmezde allah terimler vede terimleri yaratanlardan kurtarsin aminnnn.

sametaydin
27.01.2007, 12:50
walla söylicek bişey bulamıyorum. yıllık ücrete dökersek 1milyon dolara yakın para yapar. çok büyük para. fatih terimin bu parayı hak edip etmediği tartışılır bence. yani adama sorarlar sonra sen ne yaptında bu kadar para alıyosun diye. ben şahsen anlamış değilim. fatih terime isviçreyi çok güzel elediğimiz içinmi bu kadar para veriliyo. 3maç ceza aldıgımız içinmi? isviçre maçında ortamın gerginleşmesinin nedenlerinden biride bence fatih terimdi. kenardan direktiflerle oyunculara taktik değil sahada kimi yere indiriceni söylüyordu. yani bence o maç sebebiyle alınan cezalarında kısmen sorumulusu fatih terimdir. ayrıca herşeyi ben en iyi bilirim edalarıyla kabadayı tavırlarıylada spora zarar veriyo bence. spor ahlagına ters davranıyo. acaba bu sebeplerden dolayımı bu kadar para veriliyo kendisine?
şenol güneşin aldıgı parayı konuşanlar yazanlar şimdi nerde? niye ses çıkmıyo onlarda anlamış değilim.

Can52
27.01.2007, 23:56
Fatih Terimin su anki performansi tartisilabilir.
Ama en son tartilacak Konu maasidir. Kulüplerde Yabanci Hocalar ne kadar aliyorlardi? Lazaroninin yilligi ne kadardi?

Fatihin aldigi maas su an yillik 700.000 euroya geliyor.
Kici kirik yabanci Futbolcuya bunun 3 mislisini veriyorsan , o zaman Milli Takim Hocasinin aldigi para neden polemik meselesine geliyor, onu anlamis degilim.

Su konuda belki hak veririm tepkilere: PLayoffa geldigi icin kendisi ve sekreteri bilmem kac para prim almis (öyle duydum) . Playoff ne demektirki?
Finallere kal öyle al parayi.Cok sacma bir yöntemdi.
Kiyaslamayida kesinlikle , devlet memurun aldigi para ile yapmayin.
O zaman her Futbolcuya ayda 5.000 YTL den fazla para veremezsin.

Bu arada Fatih Terimi sevmem, ama ne olursa olsun, bir basarisi vardi zamaninda , onuda kimse inkar edemez.
Ama öyle , ama böyle...

esved
28.01.2007, 01:09
fatih terimin maaşını eleştirmeden önce yapılan yanlış yabancı oyuncu tercihleri nedeniyle dışarıya akıtılan milyon dolarların hesabını yapmalıyız bence, sırf taraftarlara yıldız sözü verdi diye sayın albayrak 3-4 milyon doları takıma hiç katkısı olmayan marcelinho ve mussampaya vermedi mi, symek yzünden trabzon ne kadar zarar etti, be diğer takımlardaki yabancı tercihleri ne kadar sağlıklı
evet fatih terimin maaşı çok, ama en azından ülke için bişeyler yapmaya çalışıyor, milli takımı ileriye götürmeye çalışıyor, başarısız olduğunda da burda olcak, ona ödenen para da öyle, şenol güneşe yapılan haksılıkları şimdi biz trabzonsporlular fatih terime yaparsak nefret ettiklerimize benzeriz, unutmayın ki iki yanlış bir doğru etmez,

Vegas
28.01.2007, 09:31
Milli Takim, ligdeki futbol takimlarindan daha ustun diye teknik direktorunun o kadar para almasi gerekmez. Zaten adi ustunde Milli Takim, onu calistiran milli bir onuru yasiyor biraz da gonulluluk olmali.
Birde Kulup teknik direktorlerinin parasini dogrudan halk odemiyor. Ama Terim'in devletten aldigi o para halkin vergilerinden olusuyor. Terim aldigi parayla halkin icinde rahatca dolasabilmeli, oyle staddaki maclara bile korumayla cikilmaz.

Can52
28.01.2007, 12:00
Birde Kulup teknik direktorlerinin parasini dogrudan halk odemiyor. Ama Terim'in devletten aldigi o para halkin vergilerinden olusuyor. Terim aldigi parayla halkin icinde rahatca dolasabilmeli, oyle staddaki maclara bile korumayla cikilmaz.

OLayi duygusalliktan cikarsak daha iyi olcak bence.
Ersun Yanal , devrinde Otmar Hitfeld ile pazarlik olmustu ve istedigi rakam
5 Milyon Euroydu...
Yabanci Teknik Direktörlere acaba 700.000 eurodan düskmü verirdik?
Morinho, Erikson , Scolari, Lippi vs. kac para alirlardi?

-Kulüp teknik direktörleri parayi halktan almiyor, ama o kulüpler vergisini vermiyorsa ve devamli borclari affediliyorsa ve ardindan bir de stad hediye ediliyorsa, bu para kimden geliyor? Sizden, ondan benden.

-TFF artik Devlet kurumlugundan cikmistir, Milli Takim Sponsor ve TV gelirleri, Havuz TV gelirlerinden pay, UEFA Dan FIFAdan Primler, Kulüplerden alinan cezalar, kulüplerden alinan islem parasi ve diger gelirlerle TFF dernek degil ciddi bir sirket haline gelmistir. Dolayisiyla Teknik direktör maasinida kimse elestirmemesi gerekir.

el_conquistador
29.01.2007, 01:24
Bence Fatih Terimin maasinin tartilsilmasi sadece cahilligin bir göstergesi. TFF bir kurumdur, kendi parasini kendi cikarir ve kendi elemanlarina ödeyecegi ücreti kendi belirler. ne devletin ne bakanlarin ne milletvekillerin nede vatandaslarin karismaya ve sorgulamaya hakki yoktur.

caykarali_erdal
29.01.2007, 06:43
Fatih Terimin su anki performansi tartisilabilir.
Ama en son tartilacak Konu maasidir. Kulüplerde Yabanci Hocalar ne kadar aliyorlardi? Lazaroninin yilligi ne kadardi?

Fatihin aldigi maas su an yillik 700.000 euroya geliyor.
Kici kirik yabanci Futbolcuya bunun 3 mislisini veriyorsan , o zaman Milli Takim Hocasinin aldigi para neden polemik meselesine geliyor, onu anlamis degilim.

Su konuda belki hak veririm tepkilere: PLayoffa geldigi icin kendisi ve sekreteri bilmem kac para prim almis (öyle duydum) . Playoff ne demektirki?
Finallere kal öyle al parayi.Cok sacma bir yöntemdi.
Kiyaslamayida kesinlikle , devlet memurun aldigi para ile yapmayin.
O zaman her Futbolcuya ayda 5.000 YTL den fazla para veremezsin.

Bu arada Fatih Terimi sevmem, ama ne olursa olsun, bir basarisi vardi zamaninda , onuda kimse inkar edemez.
Ama öyle , ama böyle...

Nedenmi Kardesim Hemserim olan senol gunes Trabzonsporun Gunesi Olan senol gunesi vatan hayini ilan eden basin neden Fatif terim bey efendiyi sorgulamiyor hak etmedigi maagasi aliyor bu yuzde yuzzzzzzzzzz kesin bu federasyon ilk bas bizim Gunesimiz olan Senol Gunesin parasini versinlerde ondan sonra terimlerin maasini versinler Gunesin parasini vermeyin Gunesin dunya ucunculugunu goz ardi edelim lim lim ehhh yok tartisilmazmis mis mis ben tartisirim Turkiye de aclikdan fakirlikden kivranan insanlari hicmi hic unutmayalim kime kimin hakkini veriyorsun.

Can52
29.01.2007, 13:02
Hemserim olan senol gunes Trabzonsporun Gunesi Olan senol gunesi vatan hayini ilan eden basin
-Senol Günesi vatan haini ilan eden bir yazi linki verirmisin? Kim Senol Günese vatan haini dediki zamaninda?
Neden Fatih terim bey efendiyi sorgulamiyor hak etmedigi maagasi aliyor
-Kimin neyi hakkettigi veya etmedigini sorgulamak bizim haddimiz degil.

bu yuzde yuzzzzzzzzzz kesin bu federasyon ilk bas bizim Gunesimiz olan Senol Gunesin parasini versinlerde ondan sonra terimlerin maasini versinler Gunesin parasini vermeyin Gunesin dunya ucunculugunu goz ardi edelim lim lim ehhh yoktartisilmazmis mis mis ben tartisirim
-Günesin parasi ne zaman verilmemis?Nerden biliyorsun verilmedigini?

Turkiye de aclikdan fakirlikden kivranan insanlari hicmi hic unutmayalim kime kimin hakkini veriyorsun.
-Kiyas yapmak istersen o zaman ilkönce Trabzonsporda Futbolcuya verilen parayi sorgula. Bu arada Dünyadada acliktan ölen binlerce insan var, ama bunun sorumlusu ben degilim. Yemek yedigimiz zaman vicdanim rahat. Senin rahat degilse , maasinin yarisini yolla yetimlere...

GolaMTuRi
29.01.2007, 13:21
bence maas normal, turkiyede futbolcu ve antrenorlere bakilirsa sasilacak bir durum yok..begensenizde begenmesenizde bu adam uefa kupasini turkiyeye getirdi..kici kirik lazaroniye kac yuzbin euro tazminat verildi..suanda bizim takimda oynayan celalettin bile 1 trilyonun uzerinde para aliyor..
basariya endeksli paralar donmuyor ne yazikki..
biz ilk once kendi takimizdaki adaletsizlikleri bir cozelim sonra konusuruz digerlerini..

Berat
29.01.2007, 20:40
Ya bu konuyu günlerdir,her seferinde "Fatih Terim'in naaşı" diye okuyorum.Hayırdır inşallah..

Can52
30.01.2007, 01:27
Sevmedigim bir insani bu kadar destekleyecegim aklimin ucundan bile gecmezdi..

Banane yaw elalemin parasi???
Banami kaldi onu müdafa etmek...........
Bende gaza gelmisim herhalde...

Ama bir seyi yölemektede fayda var.

Sevin veya nefret edin, ama belirli olaylara saygi duyun ..Lütfen...

Kimse kimseyi sevme mecburiyetinde degil, ama saygi duymak zorunda....

Tekrar ediyorum, Fatihi sevmiyorum, ama biri sabah Milanda Hocada olsun ve15 dakika sonra kovulsun...FatihTerim Milanda TD oldu.....

Senol Günes, Riza calimbay, Ziya Dogan vs. olsun orda da onlarada saygi duyayim......
Sevmek veya nefret etmek ap ayri bir olay...

Ben Fatih Terimin su anki durusundan nefret ediyorum, ama ona yinede saygili olmak durumundayim, cünkü hocaliginin özelligini tenkit etmek haddim olamaz...Sadece insancil durusunda bir seyler söyleyebilirim.

Yoksa , sende git bir kere AC Milana Hoca olarak , bu isler bu kadar kolaymi???
Fatih seni sevmiyorum, ama saygi duymak durumundayim...

HasanGucmen
30.01.2007, 02:32
Maaş olarak çokta abartı gelmedi milli takım hocası olarak bizler futbolculara,teknik direktörlerimize bundan az mı paralar veriyoruz.Maaşı hakeden bir harekette bulundu mu onu bilemem ama futbol sektörü için normal ücretler olarak karşılıyorum memur/işçi/işşiz açısından düşünmeyin.

Fatih Terim'in geçmişi için yapılan yorumlarda bence daha dikkatli düşünülmeli.Hagi,Popescu,Taffarel,Emre,Okan UEFA da başarılar gösterdi ama o hocada onları birlikte tuttu.Yoksa Trabzonspor Marcelinho,Musampa,Gökdeniz,Yattara,Stepanovla kümeye oynayacak takım mı veya Real Madrid niye 5 senedir kupa kaldıramadı önemli olan yıldızlar değildir takım olma ruhunu yaratmaktır!!..

ibzolist
31.01.2007, 10:01
hakedene versinler ama fatih terim e asla

ibzolist
31.01.2007, 10:04
forumdan uzaklaştırılan arkadaşın yazdıklarına katılmamak elde değil ,
milli takımı dünya üçüncüsü yapan şenol güneşi yerden yere vuranlar grupdan zar zor çıkan fatih terimi tekrar imparator ilan ettiler , satılmış ve sistemin uşağı olmuş istanbul basını olduğu sürece türk futbolunun bir adım ileri gidebileciğini sanmıyorum

lazkızı6161
07.02.2007, 14:01
neden bilmem wfatih terime hem gıcık olmuşumdur şenol güneşten sonra onun gibi teknik direktörü görmek berbat bişey eskiden mili takımın maçlarını heycanla izlerdim. bırakın artık heyecanı maçı izleyesim gelmiyo

woollss
07.02.2007, 16:30
yaw bu adam konuşmasını bile bilmiyo ama ahhhh ahhhh şu onda değil haluk ulusoyda harcadı şenol güneşi

woollss
07.02.2007, 16:33
diyecek birşey yok arkadaşlar haluk ulusoy kendi hemşerisini korumazsa böyle olur
fatihe kim ses çıkarabilirki herkes biliyor onun mafyayala olan bağlantılarını onun hakan şükürün saffat sancaklının daha birsürü var..o yüzden 110 değil 220 bile alsa kimse ses çıkaramaz haluk ulusoy bile...

ibzolist
08.02.2007, 08:08
fatih tetim balonu sönmek üzere takımı getirdiği durum ortada ,,,bir yığın beceriksiz futbolcuya verdi gazı onlarda kendini bir şey sanıyorlar

murseltaskin
21.02.2007, 12:39
ünal karaman almalı

WERTHeR
21.02.2007, 18:55
Bence Ziya Doğan:)

Haluk Ulusoy yerine de Nuri Albayrak:)

atabaş
21.02.2007, 19:17
bıraksın gıtsınde yerıne gelen bulunur heralde
1 şenol guneş
2 hamı mantıralı

ER Ramazan
21.02.2007, 19:33
yahu bu fatih terim tam italyan oldu adam al paçino tribinden çıkamadıki hala ama kontrollü olaya hakim bi tarafı var takıma ve tribüne güven veriyo ziya gibi kaşları düşük izlemiyo maçları.

Erdem Keser
21.02.2007, 23:44
allahı askına su zıyayı alıpta bı sevaba gırseler allah muhafaza aymanı mıllı yapmak ıcın her yolu dener bu adam

sümela61
22.02.2007, 01:50
bakın bence böyle yapmayalım... planlı programlı isimler atalım ortaya... yani sadece 1 isim değil...

mesela Fatih Terim'in yerine 2 maç için Rıza Çalımbay; O'nun yerine 4 maç için Erdoğan Arıca; O'ndan sonra 3 maçlığına Saffet Susiç, daha sonra Susiç'in yerine tek maçlık Giray Bulak...

yani böyle uzun vadeli planlar yapmazsak başarı gelmez... bakın 8 maçlık canavar gibi bir program oldu... Avrupalı bu işi böyle yapıyor, başarıyı yakalıyor... :)

sweetrose
22.02.2007, 16:50
Fatih Terim gitsin onu sonra detaylı tartışırız ma yeter ki ayrılsın:)

WERTHeR
22.02.2007, 18:42
allahı askına su zıyayı alıpta bı sevaba gırseler allah muhafaza aymanı mıllı yapmak ıcın her yolu dener bu adam

Ziya Aymana estetik yaptırır onu türk diye yutturur:)

Fatih Efe
22.02.2007, 19:44
hiç kimse ŞENOL GÜNEŞ gibi bir adamın değerini bilmedi.ne biz bildik nede federasyon onun gibi bir teknik direktör yok türkiyede.ne fatih terim ne mustafa denizli hepsi yalan.fatih hoca gitsin topcularına küfür etsin.sporcu dedin mi ahlaklı olacak ağzı bozuk değiL.yazık oldu ŞENOL hocama hemde çokkkk

attagümüshane
22.02.2007, 20:29
şenol hoca ne yazık ki milli takımda inanılmaz bi gaf yaparak letonyaya elendi..trabzonsporda ise kesinlikle başarılı olamadı son gelişte.şimdi kimse fatih hocaya kızmasın erkenden.

61-POWER-2
22.02.2007, 23:53
bence ünal karaman gelebilir.:tsbayrak: