PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

abanoz61
23.04.2009, 19:04
E tabİkİ bİze dÜŞman yoksa İspanya maÇinda gladyatÖrÜmÜzÜ oynatirdi.

Caner Dikan
23.04.2009, 22:35
Sayın Terim bütün milli duygularımı öldürdü.
Tebrik ederim bizden alıp götürdükleri için..

OnOuR
24.04.2009, 03:58
Sayın Terim bütün milli duygularımı öldürdü.
Tebrik ederim bizden alıp götürdükleri için..

Kesinlikle katılıyorum sana... Milli takım bırakmadı ortada zaten İstanbul karması bişiler ayarladı kendince simdide cebelleşio işte. Bu kadar bariz bi şekilde Trabzon&Anadolu düşmanlığı yapılmaz. Bu kadar utanmaz, terbiyesiz bir insan olamaz yaa...

Özkan
25.04.2009, 22:53
Serkan, Tayfun, Hüseyin, Selçuk, Gökhan ve Umut millî takımın değişmez oyuncuları olmalılar ama Fatih Terim Trabzonspor düşmanlığı yapıyor. Tövbe tövbe

Atılay
26.04.2009, 00:05
Serkan, Tayfun, Hüseyin, Selçuk, Gökhan ve Umut millî takımın değişmez oyuncuları olmalılar ama Fatih Terim Trabzonspor düşmanlığı yapıyor. Tövbe tövbe

Doğru Emre,Kazım,Uğur,ibrahim üzülmez varken bunlar formaya yaklaşamaz bile

cobts28
26.04.2009, 01:02
Sadece trabzon degil gurbetçi futbolcularada ilgisiz avusturya almanya isveçte türk yıldızlar var oguzhan diye aslen trabzonlu hollandaya kaptırdıgımız bi süper bi yetenek var henüz 17 yaşında arsenalda oynuyor...terim sadece galatasaray kökenli oyunculara ilgi alaka gösteriyor..bence milli takımda kan degişikligi şart şenol güneş adam gibi adamdı kim hakederse onu oynatırdı...ayrımcılık yapmazdı bence şenol hocanın ümit özat ve rıdvanla birlikte bi ekibin milli takımın başına getirilmesi şart...

Kaya
27.04.2009, 00:59
Terim, Trabzonspor'a değil; bordo-mavili bir kaç futbolcuya ve en başta da Ersun Yanal'a düşmandır...

tuncay1984
27.04.2009, 01:04
trabzonda 1kisi milli formayi hak ediyor bana söyleyin
demekki adam hakliymis cagirmamak la biz olaya tamamen duygusal
bakiyoruz

Murat Cömert
27.04.2009, 05:07
trabzonda 1kisi milli formayi hak ediyor bana söyleyin
demekki adam hakliymis cagirmamak la biz olaya tamamen duygusal
bakiyoruz
Egemen tabikide..Duygusal baktıgımız yok yani olaya..

legend_of_61
19.05.2009, 20:52
100% düsman ozman fatih tekkeyi alirdi

denizgrsy
19.05.2009, 21:56
terim hakkında ki tek düşüncem ; fanatik galatasaraylı ve Trabzonspor'u hiç sevmiyor . Peki neden böyle düşünüyorum ?

en verimsiz dönemlerinde hatta ve hatta kadrolarında yer bulamazken kadro dışı bırakılmışken galatasaraylı futbolculara ve bazende diğer istanbul takımı oyuncularına her zaman şans tanıması , sahip çıkması ve milli forma vermesi . ancak aynı özveriyi aynı ilgi ve alakayı Trabzonspor'lu futbolculara karşı göremiyoruz . Trabzonspor'umuzun en iyi olduğu dönemde dahi futbolculara sahip çıkıldığını göremedik . Her futbolcu milli formayı giymek ister ancak Trabzonspor da oynuyorsan bu çok ama çok zordur . Örnekler ,

'' sabri , hakan şükür , emre aşık , hasan şaş , ayhan ....bjk li ibrahim üzülmez , fb li selçuk ....vs... ''

''gökdeniz , fatih tekke , egemen , tayfun , gökhan ünal ''

fatih terim denen zat yüzünden kurduğu saçma sapan çakma gs takımı yüzünden milli maçları zevkle izleyemiyorum !

Ertan 51
20.05.2009, 11:20
kesinlikle düşman
adam kompleksi ve özellikle sonradan görme dedikleri profile çok uyuyor bana göre

neden düşman kanaati edindim
Fatih Tekke
Gökdeniz Karadeniz
Egemen Korkmaz
Gökhan(az süre alıyor oda mecburi)
Selçuk İnan

gibi oyuncularımızı inatla oynatmaması.

talasa61
20.05.2009, 14:28
Hep öyle diyorsunuzda, bir maça Trabzona geldi. Hangisiydi ya denizli ya konya. sonuçta rezil olduk. Ondan sonrada adama kızıyoruz bizden niye oyuncu almıyor diye.Egemen o maçta bi hata yapmıştıki nerdeyse golü yiyorduk.

Oktay AKKUŞ
21.05.2009, 09:39
Bizi Geçtik Diyelim. Mehmet Topuz Ligin Asist Kralı Özer. Sivasspor'dan Kimi Alıyor.

Burak Bıyıklı
21.05.2009, 20:29
bence yapıyor çünkü egemen gibi bir adam varken kadroya gelen kişilere bak.

Serdar Dilekoğlu
21.05.2009, 21:25
FAtih Terim denilen adam milli takımın başında olduğu süredir ben milli maçları izlemiyorum. Trabzonspor umun başına gelmesini hiç düşünemiyorum,düşünmek istemiyorum.

EGN
22.05.2009, 08:36
Terim'e bir, deniz'e iki... Şenol güneş tarihi bir destan yazmasına rağmen istanbul basını şenol hoca için "daha konusmasını bilmiyor" diyebilecek kadar şerefsiz insanlarsa, fatih terim ve diğer teknik hocaların yapmış oldukları kendi içlerindeki tutuculuklara hiç seslenmeye gerek yok, onlar zaten biliyorlar kimin iyi kimin kuvvetli ve köklü bir geçmişe sahip olduklarını... ilk günden hayatlarının son anına kadar kabullenemeyecekleri tek şey "Trabzon'un büyüklüğü"

talasa61
22.05.2009, 11:07

İlginç,Hüseyin,Selçuk ve Umut için forumda yazılanların %90'ı aleyhlerinde, iken siz bunları milli takıma layık görüyorsunuz.

cobts28
22.05.2009, 14:05
Terin dünyanın en kaprisli kompleksli adamı hem trabzon hem gurbetçi oyunculara karşı garezi var..varsa yoksa emre ve galatasaraylı futbolcular sabri gibi bi adam gökdenizden çokmu iyi futbolcu.

macuka
22.05.2009, 14:16
Terin sadece TS ye degil butun andolu takimlarina uzaktir.. Eleman 3 buyuge yalakalik yapmak icin onlardan oyuncu alir, iliskilerini hic bozmaz. Bir kez milli takima alir, adami transfer ettirir, gunahi boynuna belki de komisyon da aliyordur menejerlerden o is icin.. bizde oynayan bir sol bek Murat (soyadini hatirlamadim) vardi ismini hatirlamadigim milli oldu bir kez gelecegin yildizi dendi, caktilar bize adami. Bizden sonra Allah bilir kimde? simdide Caglar, Trabzonlu diye yuksek fiyata afise ediyorlar, umarim ihale bize kalmaz. Caglar i neden almiyor daha? Onun piyasasini yapti gecti cunku? Buyuk takima gitsin bak Caglar in defolari nasil ortaya cikacak.

cobts28
22.05.2009, 16:00
terim hakkında ki tek düşüncem ; fanatik galatasaraylı ve Trabzonspor'u hiç sevmiyor . Peki neden böyle düşünüyorum ?

en verimsiz dönemlerinde hatta ve hatta kadrolarında yer bulamazken kadro dışı bırakılmışken galatasaraylı futbolculara ve bazende diğer istanbul takımı oyuncularına her zaman şans tanıması , sahip çıkması ve milli forma vermesi . ancak aynı özveriyi aynı ilgi ve alakayı Trabzonspor'lu futbolculara karşı göremiyoruz . Trabzonspor'umuzun en iyi olduğu dönemde dahi futbolculara sahip çıkıldığını göremedik . Her futbolcu milli formayı giymek ister ancak Trabzonspor da oynuyorsan bu çok ama çok zordur . Örnekler ,

'' sabri , hakan şükür , emre aşık , hasan şaş , ayhan ....bjk li ibrahim üzülmez , fb li selçuk ....vs... ''

''gökdeniz , fatih tekke , egemen , tayfun , gökhan ünal ''

fatih terim denen zat yüzünden kurduğu saçma sapan çakma gs takımı yüzünden milli maçları zevkle izleyemiyorum !
aynı fikirdeyim seninle utanmasa hasan şaş ıda alıcak..

esirgolge
23.05.2009, 04:25

fatih terimin istanbul klublerine bir vefa borcu varki surekli bu klublerden ister oynasin ister oynamasin milli takima oyuncular davet ediyor bu tercihleri bize dunya kupasina katilmamaya mal oldu buyuk ihtimalle .
..bir baska konuda arkadaslarin milli takima neden davet edilmiyor dedigi bu oyunculardan gokhan,egemen haric( bide buna bir nebzede selcuk u eklersek )milli takimda oynamalari zor eger fatih terim serkan ,tayfun ,hüseyin,umut'u milli takima alirsa o zaman baska takimdaki daha yetenekli ve hak edenlere haksizlik etmis olur suanda da haksizlik ediyor o baska meselede :rolleyes:

Emre
23.05.2009, 13:37
Bir futbolcunun en büyük hayallerinden birisi milli formayı giymektir ama benim fikrim boşuna gitmesinler sakatlanırlar falan zaten Türk oyuncularımız çok önemli bizim kaybedemeyiz.

Burak
23.05.2009, 19:14
Düşmanlıktan çok daha fazlası.

İ. C. Ertem
23.05.2009, 23:16
terim önce insan olsun ondan sonra karar alsın. hayvan herifin teki.

erdincyilmaz61
24.05.2009, 00:18
Düşman düşman düşman Ayıp Olmasın die futbolcu alıyor Bizden

cobts28
24.05.2009, 01:03
ugur yıldırımın açıklamalarından sonra terimden sogudum mesut özil olayındada terim haksız bence..

amour_61
25.05.2009, 15:28
bence dahada beterini yapıyor

cubukcuburak
26.05.2009, 08:57
fatih terim in trabzonspor düşmanlığı kendi futbol oynadığı dönemden gelmektedir...14 yıl boyunca galatasaray da tek şampiyonluk yaşayamadığı gibi ayrıca bu yıllarda trabzonsporumuz ligi süpürüyordu...ezikliği burdan gelmektedir...kendisi kompleksli bi arkadaşımız olduğu için hala bunları unutamamış ve başta fatih tekke ve gökdeniz karadeniz olmak üzere trabzonluları kadroya çağırmamaktadır...

baran_szymek
26.05.2009, 12:36
ya fatih terim km yaa adam galatasarayda kariyer yaptı oda adam elini kıpaırdatmıyodu hagi sayesinde kariyer yaptı o

Muhammet*
28.05.2009, 15:21
Terim taburcu oldu

Bordum'da teknesinde geçirdiği kazanın ardından sağ el orta parmağından ameliyat olan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, hastaneden taburcu oldu.

http://media2.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/Sections-StoryLevel/Spor/090527-fatihterim1.widec.jpghttp://www.ntvmsnbc.com/images/icons/slideshow.gif (http://www.ntvmsnbc.com/id/24970417/displaymode/1176/rstry/24970285/) İlişkili fotoğrafları göster (http://www.ntvmsnbc.com/id/24970417/displaymode/1176/rstry/24970285/)

NTV Spor ve Ajanslar
Güncelleme: 12:22 TSİ 27 Mayıs. 2009 Çarşamba

İSTANBUL - 18 Mayıs'ta Acıbadem Hastanesi'nde geçirdiği ameliyatla sağ el orta parmağının kopan parçası yerine dikilen teknik direktör Fatih Terim, ameliyat sonrası 9 gündür tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.
Hastaneden eşi Fulya Terim'le birlikte çıkan tecrübeli teknik adamı ameliyatını gerçekleştiren Doç. Dr. Ufuk Nalbantoğlu uğurladı.
Sağ kolu askıda olan Terim, gazetecelerin sorularına, "Doktorumuz açıklama yapacak. Biz de hafta sonu bol bol konuşuruz" yanıtını verdi.

Acıbadem Sağlık Grubu'ndan yapılan basın açıklamasında ise, "Ameliyat sonrası süreç, 10 gün süre ile hastanede yoğun tedavi ve takip altında, herhangi bir komplikasyon gelişmeden geçirilmiştir. Bütün mevcut risk faktörlerine rağmen, sayın Fatih Terim'in iyileşmeye olan inancı ve ameliyat sonrası bakım sürecine kendisi ve ailesinin tam ve tartışmasız katkısı sayesinde dikilen parça yaşatılmış ve tedavi başarı ile sonuçlanmıştır" denildi.

Kadir
28.05.2009, 15:39
Ulan hep bir artistlik peşinde bu Fatih ya .

Hastaneden çıkmış hala şov yapıyor .

Acar Altan
01.06.2009, 11:37
Trabzonsporumun en büyük düsmanlarindan biri olarak Fatih Terimi görüyorum.O bizden niye futbolcu cagiracakki,onun Emresi,kazimi var gitsin onlarla oynasin.

LoVeRbOy
01.06.2009, 12:08
Egolarının peşinde koşmaya devam ederse bu adam trabzonspor zararlı çıkmazz TÜRKİYE zararlı çıkacaktır.

Ali İhsan
01.06.2009, 12:14
Terim bence Türkiye düşmanlığı yapıyor. Kendi egoları yüzünden yaptıklarını görünce inanamıyorum.

Doğru bir sistemi yanlış parçalarla kurmaya uğraşıyor. Tamam milli takımda oyuncu istikrarı güzel bir oluşum ama Sabri'yi alıp Gökdeniz, Fatih'i almayacaksan bu nasıl bir istikrardır. Takımında oynamayan Kazım'ı alıp, Türkiye'nin gözdesi Topuz'u almayacaksan bu ne perhizdir bu ne lahana turşusudur. İbrahim Kaş gibi kariyerinde lig maçından çok milli maç oynamış bir oyuncu neden Egemen'e tercih edilir.

Terim'in Yıldıray, Fatih, Gökdeniz,Toraman, Ümit Karan, Egemen gibi oyuncuları iyi oldukları dönemlerde dahi milli takıma almaması tamamen kişiseldir. Oynamıyor deyip Fatih'i almayıp oynamayan oyuncularla dolu bir milli takım yapması ikiyüzlülüktür.

Bazı oyuncuları problemli diye almadığını düşünüp hak vermeye çalışıyorum ama aldığı adamlar maçlarda birbirini tokatlayınca yine kendisi haksız çıkmıştır.

Ve bu tercihleri başını yakmıştır. Milli takım şimdi kendisinin müthiş motivasyon yeteneklerine mecbur kalmıştır. Kalan dört maçın hepsini kazanıp rakipler bize kıyak yaparsa anca Dünya Kupası'na gitme playoffuna kalabileceğiz.

okan uslu
09.06.2009, 16:29
TRABZON düşmanlığı değil istanbul köpekliği yapıo..yalaka herif

isimsiz_61
12.06.2009, 12:07
adam gs kadrosunu full alıyo ts ya 1 yada 2 kişi bari fatih tekkeyi alsa fatih terim fatih tekkeyi kadroya alana kadar hiç bir maçı izlemiyorum yenilince açıkçası ben çok seviniyorum

bugrahankazaz
12.06.2009, 12:31
bizden almasın daha iyi onun aldığı adamlar kendi takımlarında hep sakat bence acı ama ii bi tablo

mehmet_35
12.06.2009, 12:57
yaptıgına gs yalakalıgı da diyebiliriz..

Cem Balcı
12.06.2009, 13:37
terim hiçbişey yapmıyor!

sadece kafasına göre kaynatıyor.bırakın kaynatsın.

Süleyman50
12.06.2009, 13:49
bence kesinlikle yapıyor, milli takımın bu adamdan kurtulması lazım...

isimsiz_61
12.06.2009, 17:18
[QUOTE=Emre Can;983236]Ziya Doğan halloldu şimdi sıra Fatih Terim'de.Alayınız istifa:D.Ziya Doğan'ın medyatik hali.[/QUOT
aynen katılıyorum :D

isimsiz_61
12.06.2009, 17:19
şenol güneş veya ersun yanal

Alihan Ertürk
12.06.2009, 17:21
Mircea Lucescu

Sven-Göran Eriksson

Mustafa Denizli

Ersun Yanal

Abdullah Avcı

Seyfi_B
12.06.2009, 17:31
Ya Bosnali kardeslerimiz gitsin dünya kupasina, bizden daha cok hak ediyorlar. Ayrica Terim büyük bi ihtimal ile istifa eder. Böylece dünya kupasinda destekleyebilecegimiz bir takim olur ve Terim gitmis olur. Ne dersiniz? :D

oguzhann
12.06.2009, 17:40
bir avrupa üçüncülüğü(!) ve klasik düşüş sendromu.istikrar istiyoruz istikrar.forvette koca bir sezon sakat geçiren nihatla,ortada emre belözoğluyla,çakma stoper baltayla,bir halta yaramaz emre aşıkla,canlı bomba gökhan zanla çok rahat gideriz biz dünya şampiyonasına!.fatih terim futboldan gram anlasa takım şu anda anadoludaki parlak gençlerle dolu,ölümüne pas yapan ve it gibi koşan bir takım olurdu.şu takıma tuncay gibi 3-5 tane lazım.egemen şart,kaptan tekke şart.

Alibeyoglu
12.06.2009, 17:53
cok duygusal davraniyor kayseride hic oynatmadigi topuzu artik kesin alir milli takima bizansa transfer oldu diye
bi kurtulsak ondan ülke futbolunun önü acilacak

Semih Aydın
12.06.2009, 19:15
Güzel bir başlık :alkış:

.....
12.06.2009, 21:38
Bencede :):)

Emre ÖZTÜRK
12.06.2009, 21:41
şuan moralim bozuk moralimin düzelmesi için ya iyi bir hocayla anlaşmamız lazım yada fatih terim in istifa etmesi...Bizim takım hoca bulamadı.Fatih terim istifa etsinde bari TÜRK futbolu kurtulsun

Volkan Taş
12.06.2009, 21:48
arkadas şenol güneş için çok para alıyor dendi.. yok dünya kupasında 3.oldugumuzda yarısından çoğu gs liydi takımın dendi medya tarafından.. şimdi bakıyorum.. sinyor terimin maaşı felaket bişey.. kurdugu kadroda ortada :D neden kimse bişey demiyor.. maaşı şenol güneşin kimbilir kaç katı.. ortada doğru düzgün bir başarı yok.. avrupa kupasında 3.olduk ama maçlar hepimizin gözü önünde.. çok şanslıydık bu bir gerçek yani..

bu adam hem Türk futboluna hem Türk futbolcusuna hemde Türk milletine aşırı derecede zarar veriyor..

Mollasalihoğlu
12.06.2009, 21:52
Spor basınımız "ezik" çünkü..
Şenol hoca onları adam yerine koydu, şımardılar..
Fatih hoca onlara köpek gibi davrandı, köpeği oldular..

Muhammet
12.06.2009, 22:16
Niye yahu? Ne güzel eğleniyorduk..

Hüseyin İlkin
12.06.2009, 22:29
Fatih Terim istifa! Milli takım kurtulsun. Bizde sevinelim...

Erkan
12.06.2009, 22:53
bide baktik bu baslik dururken Fatih terim bize geliyo:O:O

Hüseyin İlkin
12.06.2009, 22:56
bide baktik bu baslik dururken Fatih terim bize geliyo:O:O

Başlığı genele alıveririz hemen.. :)

Paksoy
12.06.2009, 23:01
fatih terim gelsin ibiram üzülmezle emre aşığı ister bu

Erkan
12.06.2009, 23:05
Başlığı genele alıveririz hemen.. :)

Sonra ilhan ugrassin dursun 30 dakika da bir 10 dakika kitler basligi :D

Semih Aydın
12.06.2009, 23:18
Fatih Terim'in güvendiği ''kaliteli'' defans oyuncuları

Emre Aşık, Sabri, İbrahim Üzülmez
Bir mevkide 3 bela :)

MuratJ
13.06.2009, 00:36
Futbolu çok seven birisiyim. Ama euro 2008 hariç bir tane bile milli maç izlemedim zamanımda vardı hepsinde ama açmadım izlemedim heveslenmedim. Ya benim gibi bir adamı milli takımdan soğutabildin ya çakma imparator helal sana. Şu dünya kupasına gidemeyelim de o zaman görüşürüz. Ama bu herifte eşek şansı var gider zorlan kupaya sonra yine imparator olur. Bu düzene de lanet olsun!

Volkan Taş
13.06.2009, 09:30
Fatih Terim'in güvendiği ''kaliteli'' defans oyuncuları

Emre Aşık, Sabri, İbrahim Üzülmez
Bir mevkide 3 bela :)

canlı bomba desek daha iyi..
sabah ntv sporda altta değişen yazıları okuyom.. ibrahim üzülmez açıklama yapmıs.. 35 yasında hala milli takımda direk oynuyorum gençler örnek almalı falan bişiler demiş :D bi kaç maç oynadı ikisinde de birer penaltı yaptırdı bizi yedi bitirdi neyini örnek alsınlar ..

Ali Yerlikaya
13.06.2009, 10:26
Nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Allahim bize bu günleride göstercekmi???

Kadir
13.06.2009, 10:32
Spor basınımız "ezik" çünkü..
Şenol hoca onları adam yerine koydu, şımardılar..
Fatih hoca onlara köpek gibi davrandı, köpeği oldular..

4 S kuralı diyorsun yani :)

İHSAN
23.06.2009, 00:59
İŞTE GERÇEK FATİH TERİM:

IylPQksGvn0

Kadir
23.06.2009, 01:03
Giray Bulak .

Gökhan KAN
23.06.2009, 01:05
Fatih Hoca giderse yerli gelmez bence..Getirebiliyorlarsa ünlü bir teknik adam getirsinler...Capello gibi..

kingfisher
23.06.2009, 03:00
bülent uygun..

M.Kılıç50
23.06.2009, 05:48
Sven-Göran Eriksson :D

oguzhann
23.06.2009, 11:12
fabio capello.fatih terim'e verilen paraya gelir herhalde.

Sadullah KAPICIOĞLU
23.06.2009, 11:29
Şenol GÜNEŞ... Ama o istemez.

Muhammet*
23.06.2009, 11:40
Başlıgı görünce F.terim istifa etti sandım...

macuka
23.06.2009, 11:44
Tabi ki Senol Gunes... Bu isi gene en iyi yapacak hoca odur, boylece bizim yeni hoca da rahat rahat calisir...:)

sümela61
23.06.2009, 15:13
görevi bırakacağı yönünde bir açıklaması olmayan, halen görevine devam eden bir hoca için (sanki istifa etmiş gibi) alternatif isimler üretmek bence doğru değil...

lafı uzatmaya hiç gerek yok... Şenol GÜNEŞ Milli Takım'ı çalıştırırken böyle bir başlık görsek hoşumuza gider miydi?... sizi bilmem ama benim hiç mi hiç hoşuma gitmezdi... mesele sadece Şenol GÜNEŞ meselesi de değil... örneğin (yarış devam ediyorken) yeni gelen hocamız için aynı şeyi yapsak olur mu?... hoş, bırakın yarışın devam etmesini, adam daha yarışa başlamadan alternatif arayanlar da yok değildir hani...

sözün özü, ne zaman ki TERİM görevini bırakır, o zaman uzun uzun konuşabiliriz bu konuyu...

28TS61
23.06.2009, 15:24
hugo broos :)

Muhammet*
23.06.2009, 16:42
Milli takımların başında hep bir yerli hoca olsun isterim.

peker61
23.06.2009, 16:46
Bu herif gitsinde kim gelirse gelsin ama Ertuğrul sağlamı tercih ederim..

TSöğütlü
23.06.2009, 20:19
Böyle bi hoca milli takıma yakışmıyo.Eevt fatih terim istifa.Şenol Hoca geri dönsün

TSöğütlü
23.06.2009, 20:21
yapıyo tabi açık-net belli olmuyo mu??

Kasım Hilal
24.06.2009, 08:41
Maksadım hakaret etmek değil ama ben Terim'in akıl ve ruh sağlığı ile ilgili bir sorunu olduğunu düşünüyorum. Özellikle Milli takımın defansı teker teker sakatlanırken hele ki sol bekkte de sıkıntı çektiğimiz dönemde Egemen'i almaması düşmanlıktan daha öte olsa gerekir. Bizde ilk onbire giremeyen Ceyhun'u bile aldı ve defansta onattı.. Garip bir şahsiyet.. Keşke parmağı kopacağına bu saçma sapan kararları almasına sebep olan uzvu (artık her ne ise) kopsaydı.

Emirhan Makul
24.06.2009, 11:01
Çok ünli bir yabancı teknik direktör.

ÜNAL
24.06.2009, 11:02
Çok ünli bir yabancı teknik direktör.
Öyle olması şu an için daha iyi fakat büyük ihtimalle 1 sene bejeke ile sözleşmesini bitirdikten sonra Mustafa Denizli olacaktır.

Ali Tunahan Güllü
24.06.2009, 13:11
fatih sultan tekke için tıklayalım oyumuzu atalım;

http://www.bordomavi.net/index.php?p...ular&d_id=2092 (http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=2092)

Emirhan Makul
24.06.2009, 13:11
Öyle olması şu an için daha iyi fakat büyük ihtimalle 1 sene bejeke ile sözleşmesini bitirdikten sonra Mustafa Denizli olacaktır.

Fatih terim oraya kazık çaktı adamın prestijini arttırmak için herkes elinden geleni yapıyor.

MuratJ
24.06.2009, 13:39
kesinlikle yabancı kaliteli bir teknik adam olmalıdır. ki gelir de en kalitelisi bile!
böylece kadro seçimlerinde her türlü adalet olur, her futbolcudan yararlanılır buda takıma çok çok olumlu yansır!

Kasım Hilal
29.06.2009, 20:38
Vicdan sahibi biri...
Ben bile olabilirim..

kingfisher
29.06.2009, 21:37
ertuğrul sağlam veya bülent uygun....ikisi de çok iyi yapar bu işi...

OYılmaz
29.06.2009, 22:52
Roberto Mancini, gelecekse Mancini gelsin Türk hoca kesinlikle olmasın gelecek olan Türk hocanın 3 ezikle kesinlikle bir bağlantısı olacaktır tarafsız , dürüst bir Milli takım için Mancini

Can basten
30.06.2009, 00:41
Fatih Terim giderse yerine gelecek adam % 90 Ertuğrul Sağlam olur...

ceserdar
30.06.2009, 01:49
Benim nedense Milli Takıma olan aidiyet duygum kalmadı. Hiç umrumda değil nedense. Yenmiş, kupa almış hiç heyecanlandırmıyor artık beni. Nedenini araştırıyorum ama bulamıyorum. O yüzden kim gelirse gelsin. Önümüzdeki Dünya Kupası'nda Kuzey Kore'yi tutuyorum. :)

İbrahim Keleşoğlu
30.06.2009, 04:07
fatih terimi koltuktan kaldırabilirlerse ertugrul saglam gelir

.....
30.06.2009, 07:52
Ersun Yanal :)

Berk
30.06.2009, 08:57
Parayı bas, Guus Hiddink'i getir.Her kupada en az yarı final oynarsın..

Sefa
30.06.2009, 15:53
Ertuğrul Sağlam..

Alibeyoglu
30.06.2009, 16:37
ersun yanal veya daum

Miraç Atalay Çiftçi
30.06.2009, 16:41
Terim'in yerini alacak, Ersun Yanal ve Senol Güneş'de dahil olmak üzere; tüm ülkeyi kucaklayacak ve eşit hak dağıtacak, vizyonu ve misyonu olan bir Türk teknik direktör ne yazık ki yok. Bu bizim en büyük zaafımız...

Ertuğrul ve Abdullah Avcı çizgilerini biraz aşar ve kendilerini geliştirirlerse en büyük adaylardan olabilirler.
Bülent Uygun'un ise önce ağzını kapatmayı öğrenmesi gerekli.

bordo61
30.06.2009, 22:51
Milli Takımda başarılı olacaksakta Yabancı birini görmek hoşuma gitmez.Sonuçta Milli ya

Ali Can
05.07.2009, 13:55
seçenekler arasında şu an en uygunu Ertuğrul Sağlam

Ali Can
05.07.2009, 13:57
kesinlikle yapıyor.
bazı oyuncularıda sürekli almasıda cabası..

Sinem Yılmaz61
05.07.2009, 21:40
Garanti yapiyor. Adam resmen yagcilik yapiyor, gicik sey...Onun yüzünden Milli Maclar hic zevk vermiyor. En gicik oldum Futbolculari koyuyor. O secti Adamlar cok mi iyi oyniyor acaba. Terim bes para etmez, haram olsun o aldik Paralari. Onun sayesinde Elemelerde cok kötü gidiyoruz, bakalim ne olucak. Cok merak ediyorum.

Sefa Murat Dokuz
05.07.2009, 21:58
Ersun Yanal

Sinem Yılmaz61
05.07.2009, 22:12
Senol hoca, yada Ersun Yanal

Jetaime
05.07.2009, 22:16
Bu saatten sonra kaliteli bir yabancı teknik direktör lazım milli takımın başına.. Malesef Türk teknik adamlardan milli takımın ağırlığını kaldırabilecek olanlar sınırlı , her ne kadar beğenmesemde Terimde bunlardan biri digerleride Şenol hoca, Mustafa Denizli ve Ersun Yanal, diğerleri o seviyede teknik direktör değiller..

M.S.SOFU
06.07.2009, 00:36
fuat çapa :D....

M.S.SOFU
06.07.2009, 00:37
adamın garezi sadece bize bence...
egemen gibi adamı almıyor sonra milli takım başka ruh işi diyor
ulan sapsız herif egemendeki ruh kimde var....
töbe töbe...

Sinem Yılmaz61
08.07.2009, 14:13
Tabikiii Istifaaaaa, bu adami artik görmek ve duymak istemiyorum. Defolup gitsin, zaten Fatihimizi almiyor diye gicik oliyorum. Adam Hocalik yapicana, Artistlik yapiyor resmen. Senol hoca nerdesin, ne güzel seviniyordu hep, hele o Senegal macinda, ah ah...

legend_of_61
11.07.2009, 16:16
istifaaaaaaaaaaaaaaaa etsin artikkkkkkkk

Birtan Karaman
11.07.2009, 17:09
Terim Milli Takımda Durduğu Sürece Milli Takım'ı Desteklemiyorum .
Hiç Bir Maçınıda İzlemiyorum , İzlemeyeceğim .

Euro 08'deki Hiç Bir Maçı İzlemedim .
Heralde Dünya Kupasında'da İzlememeye Devam Edeceğim .

mehmets61
11.07.2009, 17:19
hocam gidebilirsek izle gidemeyecegiz ki dünya kupasına...

Orhan Aydın
12.07.2009, 16:08
yeter artık tükettin istanbulsporumuzu :)

tuncay1984
12.07.2009, 16:12
noldu simdi dün aksam terimi rüyanizdami gördünüz yoksa milli yac mi vardida ben...-.

öztürk_61
12.07.2009, 16:16
Fatih Tekke yi görmezden gelen bi adam hakkında konuşmaya gerek yok bence.....

.....
12.07.2009, 18:03
Terim Milli Takımda Durduğu Sürece Milli Takım'ı Desteklemiyorum .
Hiç Bir Maçınıda İzlemiyorum , İzlemeyeceğim .

Euro 08'deki Hiç Bir Maçı İzlemedim .
Heralde Dünya Kupasında'da İzlememeye Devam Edeceğim .

:) Terim varken dünya kupasına katılamayız ki :D

öztürk_61
12.07.2009, 18:26
doğrudur.....:D

cınar#7
20.07.2009, 16:28
takımımızda yerli transferleri kimin yürüttüğünü öğrenmiş olduk böylece..bu adamı dinlememeli başkan,dinliyorsa yanlış yapıyor..

İHSAN
20.07.2009, 16:41
Daha önce de söylediğimiz gibi, Fatih terime rağmen milli takımı desteklemeye devam ediyor, istifa etmesini canı gönülden diliyoruz.

Alihan Ertürk
20.07.2009, 17:19
Fatih Terim istifa etmesin,bence gayet başarılı ( ! )

:D

Sinem Yılmaz61
20.07.2009, 17:30
Fatih Terim istifa etmesin,bence gayet başarılı ( ! )

:D

Saka mi bu Renktas, nerde basarili allahini seversen :D

peker61
20.07.2009, 17:32
Gittiği gün bayramım olacak inşallah..

Kazım Uzunboy
20.07.2009, 17:33
Yerine kim gelsin ? :)

İstifa etsin tabi ama yerine kimler istenir çok merak ediyorum. :)

Sinem Yılmaz61
20.07.2009, 17:37
Gittiği gün bayramım olacak inşallah..

Trabzona ayit bir bayram olacaktir bu gün o zaman, söyle Yemeklen ve bol Horonlan bir Festival :D

peker61
20.07.2009, 17:42
Valla o gitsinde ben sabaha kadar hoptek oynarum :)

Alihan Ertürk
20.07.2009, 17:45
Saka mi bu Renktas, nerde basarili allahini seversen :D

Şaka tabi .. Gitmesini en çok isteyenlerden biri de benim ;)

Euro 2008'de yakaladığımız başarıyla onun hiçbir alakası yok bence.Futbolcularımız gereğinden fazla gaza geldi ..:) Ondan dolayı sağlandı o başarı.

Terim istifa ederse Şenol Güneş yada Lucescu'nun gelmesini istiyorum milli takımın başına ..:cool:

Yoksa Şenol Güneş bize dönebilir ..:S

Sinem Yılmaz61
20.07.2009, 17:47
Valla o gitsinde ben sabaha kadar hoptek oynarum :)

heee hep beraber ama, söyle ehuuu ehuuu :D

peker61
20.07.2009, 18:09
Tabiki beraber yeterki müjdeyi bir alalım ..:)

Kasım Hilal
20.07.2009, 22:05
İstifa şerefini ona layık görmüyorum.
Genc Osman nasıl tahttan indirildi ise o da öyle Milli Takımlar teknik direktörlüğünden edilmelidir...
Aynısı değil ise benzeri.
Bize çektirdikleri için para alıyor üzerine, bunu ödemeli..

Adem Erdoğan
20.07.2009, 22:18
Niye istifa edecekmiş.

Hiçbir futbolcu milli takımdan daha büyük değildir.

Bizim taraftar ancak eleştirmesini bilir.

Kolaysa siz yapın o işi.

cart curt.

fasa fiso.

Sefa
21.07.2009, 18:11
Şaka tabi .. Gitmesini en çok isteyenlerden biri de benim ;)

Euro 2008'de yakaladığımız başarıyla onun hiçbir alakası yok bence.Futbolcularımız gereğinden fazla gaza geldi ..:) Ondan dolayı sağlandı o başarı.

Terim istifa ederse Şenol Güneş yada Lucescu'nun gelmesini istiyorum milli takımın başına ..:cool:

Yoksa Şenol Güneş bize dönebilir ..:S
Lucesku'nun faal futbol yaşamı sona erdi..

Şenol Güneş olabilir.. ilgi görmeyen şöyle bir başlıkta vardı :rolleyes:

http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=96934252344&ref=ts

Ali Tunahan Güllü
21.07.2009, 20:19
bir an önce gitsinde kurtulsun milli takım...

unique
22.07.2009, 01:30
Nefret ediyorum şu adamdan.

Sessegnon61
22.07.2009, 09:04
gitmez bu adam beyler.....Siz ayda 125 milyar maaş alsanız gidermisiniz???

Sinan_Ts61
01.08.2009, 23:42
Fatih Terim fazla havalarda bunun sebepi galatasaray yi avrupa da kupa kazandirdi...
Ama milli takim icin hicbirsey yapamadi gereksiz futbolculari aliyor milli takimi gerekli olanlari birakiyor ben milli takimda Fatih Tekkeyi ararim abicim-yildiray bastürk nerede anlasmak yada tam dersi hic fark etmez önemli olan tek sey milli takim basarli olurmu diye...Gökhan zan nin ne isi var hakan balta Sabri bu isimler ne isi var allah askina ben anlam veremiyorum Fatih terim yerine bana göre Hami gelmesi lazim ..bu tabiki benim fikrim yada gene ersun yanal...Fatih terim milli takimi galatasaray saniriyor sanirim...

Alibeyoglu
02.08.2009, 00:59
faydasi yok milli takima

elif dikmen
02.08.2009, 21:18
milli takıma hiç bi yararı yok adam gibi oyuncu almıyo varsa yoksa cincon..gitsin artık....

Sinan_Ts61
02.08.2009, 21:22
fatih terim le bu is gitmez..eger ki dünya kupasina gelmeyelem kesin gider yolu acik olsun o zaman...:D:D:D

Emirhan Çorumlu
03.08.2009, 13:33
Bu Adamin yüzünden yine Dünya Kupasina Katilamayacagiz... Üzülerek söylüyorum ama Gercek bu o Gün geldiginde hepiniz görürsünüz. Gruptan cikanlar: Ispanya ve Bosna olacak... Zaten Avrupa'da 4 olduk ama niye? Futbolcularin hirsiyla azmiyle biz hep son dakika Golleri attik, Fatih Terimin Taktikleriye degil... Kendisi belki Cincon'a UEFA yi aldirdi ama O Takimla almayip ne yapacakti... Hasan Sas, Davala, Hagi, Popescu... vs... Arkadaslar ben Gruptan bugün gitsebile Fatih Terim (Bu sadece bir Hayal) cikabilecegimizi sanmiyorum cok gec kalindi... insallah 2014 Dünya Kupasina Baska Hocayla katilma Hakki kazaniriz...

Emirhan Çorumlu
03.08.2009, 13:34
fatih terim le bu is gitmez..eger ki dünya kupasina gelmeyelem kesin gider yolu acik olsun o zaman...:D:D:D

Gelemiyecegimiz bu Adamla ortada... Ispanya ile Bosna cikar... bizde olsak bile Bosna yerine 2 oluruz ondan sonra Isvicre'ye degil baska Takima yeniliriz olur biter... Fatih Terim ISTIFA...

Emirhan Çorumlu
03.08.2009, 13:37
Yerli Seciminde bence Senol Günes veya Ersun Yanal gelmeli... Aslina Denizlide is yapar BJK de olmasa...
Yabanci Hoca olursa: Hiddink... veya Ferguson =)=)=) ...

SüRMeNe_6161
06.08.2009, 04:10
Şenol Güneş Olmalidir..

SüRMeNe_6161
06.08.2009, 04:13
Fatih Terimle Bu iş Yürümez Herkezi Küstürdü Takımda Güzel Oynayan Adamlari Almiyor

mustafadinç
06.08.2009, 13:47
İlk milli maça gidip Terim i istifaya davet edelim öyleyse haydi varmısınız.

Hürgün Aygün
06.08.2009, 14:45
artık zaten dünya kupasına girmemiz inanılmaz zorhepsi bu terimin yüzüne fatih terim istifa

61viya
06.08.2009, 14:58
Niye istifa etsin ayol,ne güzel millete rol model oluyor,taklitleri artıyor...Ülkenin yeni Terimlere ihtiyacı çok ya,dursun yerinde.

mustafadinç
06.08.2009, 15:09
Niye istifa etsin ayol,ne güzel millete rol model oluyor,taklitleri artıyor...Ülkenin yeni Terimlere ihtiyacı çok ya,dursun yerinde.

Terimin en samimi arkadaşı Mehmet AĞAR varın siz gerisini düşünün Terim bir gazeteciye Ana Avrat küfür ediyor ve sonuçta bir daha yapmaması koşuluyla 5000 TL para cezası alıyor ama eleştirildiğinde çok bozuluyor iyice eleştirmek gerek sonuna kadar delirtmek gerek bakalım ne yapacak.

erdogan69
06.08.2009, 15:33
Fatih TErim Milli takıma geldiğinden beri , milli takımı tutmuyorum... Bütün maçlarda karşı takımı tutuyorum... Dünya Kupasına gidemeyince bakalım , istifa edecek mi ?

Sinan_Ts61
06.08.2009, 21:44
Gelemiyecegimiz bu Adamla ortada... Ispanya ile Bosna cikar... bizde olsak bile Bosna yerine 2 oluruz ondan sonra Isvicre'ye degil baska Takima yeniliriz olur biter... Fatih Terim ISTIFA...

Ya aslinda cok özlüyorum milli takim icin keske gelse cünkü dünya kupasinda olmamiz lazim ama en büyük hatayi 2006 da yapti terim ve kocaman ülkeye ALMANYA YAAAAA gelmediler asil o zaman gidercekti terim yerine dogru isim gelecektir...

Simdi bakiyorum gene cok zor durumdayiz biz...bu gruptan bizim ikici degil birinci sirada cikmamiz lazim neredeeeee ooo takim senol günes takimi neredeee ersun yanal ve terim ne hale cevrideler yazik valla yazik cok özlüyorum hemde nasil...:(....

Samet Berber
08.08.2009, 11:43
Önder Turacı Milli takımda , Egemen yok .

Fatih Hoca bırak artık bu işi !

Trabzonspor 61
08.08.2009, 12:00
İstifa et Terim.

Can basten
08.08.2009, 18:17
İsmail Köybaşı Gaziantep'ten Beşiktaş'a geldi ve daha ligde maç oynamadan Milli Takım'a seçildi. Beşiktaş'a gelince birden gelişti tabi futbolu(!).

Gerçi söz konusu takımın milliliği kalmadı zaten, Fatih ve yalakalarının çiftliği haline geldi çoktan.

Sencer Bulut
08.08.2009, 18:21
Shevchenko hakkında gelecek terimin sonra insan yüzüne cıkabiliyor mu

Sümeyye Şahin
09.08.2009, 01:41
Gökdeniz: Fatih Terim'e Sorun
08 Ağustos 2009 / 23:19
Gökdeniz Karadeniz açıklama yaptı

Rusya Birinci Ligi'nin 17. hafta karşılaşmasında en yakın takipçisi FC Moskova ile karşılaşan Rubin Kazan, ilk golünü temsilcimiz Gökdeniz Karadeniz'in attığı karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı ve bu hafta da zirvedeki yerini korudu.
Bu haftaya en yakın takipçisi FC Moskova ve Spartak Moskova'nın bir puan önünde 31 puanla lider giren Rubin Kazan, altın değerinde 3 puan alarak, puanını 34'e yükselti ve rakibi ile aradaki puan farkını açmış oldu.

İlk 11'de sahaya çıkan Gökdeniz, ortaya etkili bir oyun koyarken, karşılaşmanın 25. dakikasında da geçen hafta olduğu gibi takımının ilk golünü attı ve galibiyette büyük rol oynadı.

İkinci yarıya hızlı başlayan Rubin, bu sefer de Bukharov ile farkı ikiye çıkarsa da FC Moskova bu gole cevap vermekte gecikmedi ve Marenich karşılaşmayı 2-1'e getirdi.

Gökdeniz'in 55. dakikada oyundan alınmasına seyirci de tepki gösterirken, teknik direktörün geçen hafta da Gökdeniz'i aynı dakikalarda oyundan alması dikkatlerden kaçmadı. Karşılaşma bu dakikadan sonra orta alan mücadelesine dönerken, Rubin'i rahatlatan gol 84'te Dominges'in penaltıdan attığı golle geldi ve Rubin 3 puanı 3 golle aldı.

Öte yandan Rubin Kazan'da oynayan bir diğer temsilcimiz Hasan Kabze ise bu karşılaşmada forma giymedi. Rubin'in diğer takipçisi Spartak Moskova ise bugün çıktığı Spartak Nalcik deplasmanından 3-2 galip ayrılarak puanını 33'e çıkardı ve Rubin'i takibe devam etti.

GÖKDENİZ: “MİLLİ TAKIMA ÇAĞRILMAYIŞIMI FATİH TERİM'E SORUN”

Bu arada Gökdeniz, maç sonrası yaptığı açıklamada, Milli Takım kadrosunda Rusya'dan hiçbir futbolcunun olmamasına sitem ederek şöyle konuştu:

“Milli Takım'a çağrılan arkadaşlarımı öncelikle tebrik ediyorum. Milli Takım'a bu saaten sonra çağrılıp çağrılmamak benim için çok önemli değil. Zaten uzun yıllar Milli Takım'a hizmet etim ve şu anda çağrılmıyorum. Bu sorunun muhatabı ben değil, Fatih Terim'dir. Bir tek ben değil, Rusya'da oynayan hiç kimse Milli Takım'da yok.”

Gökdeniz Rusya'da top oynayan futbolcuların başarılarının Türkiye'de görmezlikten gelindiğini belirterek, “Rusya'da futbol oynayan futbolcular ne hikmetse çok büyük bir haber değeri taşımıyor. Fatih Tekke Zenit'te UEFA Kupası kaldırdı, biz geçen sene şampiyon olduk, Hasan Kabze öyle, Caner CSKA Moskova'da oynuyor. Diğer gurbetteki oyuncuların takımları küme düşüyor ama Rusya'daki futbolcular sadece maç anında gündeme geliyor. O da gol atığımız zaman. Nasıl oynamışız, insanların bize bakış açısı nasıl? Seviliyor muyuz, sevilmiyor muyuz? Türkiye'de bunlar kimsenin umurunda değil. Özellikle de basının umurunda değil. Ama biz alıştık, çok da önemli değil. Biz burada elimizden geldiği kadarıyla hem Türk futbolunu, hem kendimizi, hem de geldiğimiz takımları temsil ediyoruz” dedi.

TheRapZoNe
09.08.2009, 13:09
Bence Trabzon düşmanlığını açıkça belli eden terim'i protesto için Ceyhun'u milli takıma göndermemeli Trabzonspor yönetimi. Bu ülkede terimin yol açtığı skandallara,rezilliklere,hüsranlara hiç bir yerden ses çıkmıyor ve medya desteğini arkasına alan terim kendini Türk futbolunun patronu olarak görüyorsa bunda onu eleştirmeyen ve protesto etmeyenlerin suçu büyüktür. Göndermeyeceksin oyuncuyu tepkini koyacaksın...Torpilli oğullarıyla oynasın,yenilsin dursun

OnurKul
09.08.2009, 16:50
Bence Trabzon düşmanlığını açıkça belli eden terim'i protesto için Ceyhun'u milli takıma göndermemeli Trabzonspor yönetimi. Bu ülkede terimin yol açtığı skandallara,rezilliklere,hüsranlara hiç bir yerden ses çıkmıyor ve medya desteğini arkasına alan terim kendini Türk futbolunun patronu olarak görüyorsa bunda onu eleştirmeyen ve protesto etmeyenlerin suçu büyüktür. Göndermeyeceksin oyuncuyu tepkini koyacaksın...Torpilli oğullarıyla oynasın,yenilsin dursun

Yazık değil mi Ceyhun'a ? Kimsenin böyle bir şeye hakkı yok. Fatih Terim çağırmış kendisini eminim o da gitmek istiyordur. Niye engel olunsun ? Bir Fatih Terim yüzünden milli formayı giyme şansından niye uzak kalsın ? Ayrıca belirtmek isterim ki Ceyhun performansını ortaya koyarsa milli takımın vazgeçilmezi olur. Bu milli takımda Hüseyin oynamıştı hatırlatırım.

İslam Sezer
09.08.2009, 16:57
ceyhun dışında bu takımda milli olacak adam yok mu?
adamı severse futbolu bıraksa bile milli takıma çağırıyor ama adamı değilse asla çağırmıyor.
göstermelik te olsa bazılarını göz boyamak için alıyor ama forma vermiyor.ceyhun Trabzonspora gelmeden de çağırılıyordu.emin olun zaten beğendiği tanıdığı kendi keşfettiği olmasa onu bile çağırmazdı.geçen sene bence gayet iyiydik.bu senede iyiyiz daha iyi olacağız.üstelik bunları fazla fazla brazilyalılarımızla falan da başarmıyoruz.ekseri etkili oyuncularımız Türk ama adam en fazla bir oyuncumuzu çağırıyor sıra 3 eziğe geldi mi dolduruyorda dolduruyor.bari başarılı olsa da sustursa bizi.gördük ne kadar başarılı olduğunu işte gruptan çıkmak şimdiden mucizelere kaldı ama kimse ne medta ne spor adamları sesini çıkarmıyor.şu başarısızlığa ne bileyim şenol hoca ersun hoca imza atsa adamları bir taksimde asmadıkları kalırdı.bu işte de bir ergenekon var anlamadım gitti.

Ceyhun Öncü
09.08.2009, 19:32
Peki sen söyle kardes iyi bagirip cagiriyoruz ancak suan bence bizim Takimda Ceyhun,Egemen ve arasira Gökhan hakediyor Milli formayi
Gerci hos Emre Belezoglu bile milli takimdayken Hüseyin bile orda olmasi lazim

Ceyhun Öncü
09.08.2009, 19:35
Senol Günes
Ertugrul Saglam
Lucescu

Gökhan KAN
09.08.2009, 19:37
Arsen Wenger...

yorumsuz6117
09.08.2009, 19:40
ertuğrul sağlam..

selcuk
09.08.2009, 22:11
senol hoca

Mollasalihoğlu
10.08.2009, 12:48
Mircea Lucescu

halukozcelik
10.08.2009, 12:52
fatih terimin yerine hoca bulmak çok kolay arkadaşlar.kaprisi olmayan ,insanlara tepeden bakmayan,alçak gönüllü olan ve trabzonsporun büyüklüğünü kabul etmiş herkes milli takımın başına geçebilir.

Kadir
10.08.2009, 13:21
Osman Tanburacı ,

bıyığın intikamı .

28TS61
10.08.2009, 14:26
hugo broos

Samet Türkmen
10.08.2009, 17:46
Ertuğrul Sağlam'ın çok başarılı olabileceğini düşünüyorum.

winner
10.08.2009, 20:13
ismail Köybaşı geçen sene antepte yaklaşık 40 maç oynadı ve iyi oynadı ama milli takıma çağırılmadı, beşiktaşta yarım maç oynadı milli takım oyuncusu oldu...artık bu terim kamburundan türk futbolunun kurtulması lazım

28TS61
10.08.2009, 20:17
ismail Köybaşı geçen sene antepte yaklaşık 40 maç oynadı ve iyi oynadı ama milli takıma çağırılmadı, beşiktaşta yarım maç oynadı milli takım oyuncusu oldu...artık bu terim kamburundan türk futbolunun kurtulması lazım

yarim mac oynasa iyi. daha lig baslamadan aciklandi kadro

Gökhan Döner
10.08.2009, 21:03
Çarşamba günü akşamı Sayın Fatih Terim beyin kurmuş olduğu takımın rezilliğini göreceğiz yine
arkadaşlar. Aslında çok üzücü bir olay ama elden gelen birşey yok. Adam kafasına göre çağırıyor
insanları.Ona hesap soran yokki.Bizde umut ediyoruz işte.Kovulur takımın başındanda adam gibi
birisi gelir belki.

isa sağlam
10.08.2009, 22:14
arkadaşlar bu terim ne yapmaya calışıyor biliyoruz gökteniz onun anladı dilden konuştu fatih terim diye hiitap eti ona bundan sonra beni cağırsada cağırmasada olur dedi helal sana gökdeniz :alkış: aslanım birileri bu terime dersini verecektir adam militakımı babasının çiftlik gibi kulanıyor ben ts den oyuncu almıyor diye sitem etmiyorum hak edene formayı vermiyor onun evlatları var emre emre aşık sabri hakan balta kazım kazım adam yıldıray gibi oyuncuyu sildi evlatlarını oynatmak icin sayın terim bu saltanat fazla sürmez azıcık kaldı ......ne mutlu türkümdiyene

a.fındıkoğlu
10.08.2009, 22:58
elemeler bitene kadar kalmalı dere gecerken at değiştirilmez..başarısız olursa zaten kalamaz..

enmavi61
11.08.2009, 00:25
fatih terim bildiğini okuyor... kafasında ne varsa o işte...patlar tekerii yakında

Öztürk Adem
11.08.2009, 00:28
Kesınlıkle ıstıfa:D

mustafadinç
11.08.2009, 11:08
Peki sen söyle kardes iyi bagirip cagiriyoruz ancak suan bence bizim Takimda Ceyhun,Egemen ve arasira Gökhan hakediyor Milli formayi
Gerci hos Emre Belezoglu bile milli takimdayken Hüseyin bile orda olmasi lazim

Bizim takımdan sedece Ceyhunu çağırıyor sebebi açık Trabzonsporu karıştırmak neden oynatmıyorsunuz demek istiyor hatta medya kanalıyla yorumculara sorduruyor neden oynamıyor diye konu açın diyor amaç karıştırmak,Ceyhun çok iyi futbolcu olacak seneye bizim takımda banko oynar,ama şimdi milli takımsa bunun adı eğer en başta EGEMEN KORKMAZ (iki yıldan beri bütün maçlarda oynadı ve bir tek hata yapmadı,topuda oyuna çok güzel sokuyor),Selçuk İNAN,Gökhan ÜNAL,Engin BAYTAR alınmalı bu adamlar oynamalı kardeşim.Ama bu takımın adı İstanbul karması hocasının adıda F.Terim ise o zaman başka tabii,stoperlerden biri (sözüm ona stoper G.ZAN ile Servet)GS nin sol bekini al stoper oynat orta sahada Selçuk un hakkını ye 40 yaşında dövüş horozu Ayhanı al nedenmi çünkü onlar GS li.

Kara Mert61
11.08.2009, 13:54
inşallah katılamayız dünya kupasına da şu sinyor gider belki..

karatasof
11.08.2009, 14:04

Hayır bu kambur tek başına Fatih Terim ile ortadan kalkacak bir kambur değil.Gider ederi,gelir beteri diye güzel bir laf vardır.Bu mantaliteden kurtulmak zorundayız.Örneğin çok güzel,ondan hareketle devam edelim istersen.İsmail Köybaşı antepten milli takıma çağrılsa idi ilk önce görsel daha sonra yazılı basında bu konuda nasıl yazılşar yazılırdı.Hele birde adamı ilk onbire koyduğunu varsay,yandı gitti senin TD'lüğün!Hatırlayın Hakan Şükür-Ersun Yanal polemiğini.Ersun Hoca'nın Milli Takım TD'lüğüne mal olmuştur bu olay.Hakan Şükür yerine o sene hiç bir maçını boş geçmeyen Fatih Tekke'nin Milli takıma çağrılması nasıl olay olmuştu?Resmen Ersun Yanal gitsin diye kampanyalar başlatılmıştı,bunları unutmadık ki....

İskender YILMAZ
11.08.2009, 18:11
Milli takım inanılmaz antipatikleşmeye başladı, bunun nedeni %100 Fatih Terim .. Bir revizyon gerekli artık .. Fatih Terim'le istikrar zarar veriyor, artarak zarar vermeye devam edecekde ..

İskender YILMAZ
11.08.2009, 18:14
1. Rıdvan Dilmen ;)
2. Abdullah Avcı
3. Ertuğrul Sağlam

yorumsuz6117
11.08.2009, 18:17
lazaronide olabilir:D

Tanju
11.08.2009, 18:31
Ziya Doğan'ı tercih ederim :D:D:D

winner
12.08.2009, 09:16
Hayır bu kambur tek başına Fatih Terim ile ortadan kalkacak bir kambur değil.Gider ederi,gelir beteri diye güzel bir laf vardır.Bu mantaliteden kurtulmak zorundayız.Örneğin çok güzel,ondan hareketle devam edelim istersen.İsmail Köybaşı antepten milli takıma çağrılsa idi ilk önce görsel daha sonra yazılı basında bu konuda nasıl yazılşar yazılırdı.Hele birde adamı ilk onbire koyduğunu varsay,yandı gitti senin TD'lüğün!Hatırlayın Hakan Şükür-Ersun Yanal polemiğini.Ersun Hoca'nın Milli Takım TD'lüğüne mal olmuştur bu olay.Hakan Şükür yerine o sene hiç bir maçını boş geçmeyen Fatih Tekke'nin Milli takıma çağrılması nasıl olay olmuştu?Resmen Ersun Yanal gitsin diye kampanyalar başlatılmıştı,bunları unutmadık ki....

Fatih Terim anlayışı özel bir kamburdur ve onunla birlikte tarihe karışır.Oyuncu seçimlerinde bu kadar politik davranan bir hoca gelmemiştir milli takıma.türkiyenin en iyi stoperidir egemen servet dahil.ama yok milli takımda.önder tutacu geçen sene neredeyse hiç oynamadı, şimdi milli takımda.Neye göre?

Ali İhsan
12.08.2009, 10:05
Bu adama gıcık olsam da, doğru kadroyu çağırmadığına ve adam/takım kayırdığına emin olsam da, milli takımın Dünya Kupasına gideceğine inancım olmasa da yine de milli takımın başarılı olmasını canı gönülden isterim. Tabi başarılı olunca bu sefer FT daha da bir yerleşir oraya. Ben herhangi bir sebeple daha fazla milli takım kavramının için boşaltmadan bir klüp takımına gidip rezil olmasını dilerim... Futbolun gazla işlemeyeceğini, her zaman Avrupa Şampiyonasındaki ruhu oluşturmayacağını, doğru kadroları çağırıp doğru sistemlerle, motivasyona değil futbolun doğrularına dayananan methodlarla çalışmazsa hem kendini hem de milli takımı dibe vurduracağını düşünüyorum.

Bartuğ13
12.08.2009, 21:49
gerçekten bıktım artık...
bu rezaletten bıktım...
fatih terimden bir an evvel kurtulmamız gerekmekte...
milli takımımızın oynadığı maçlardan maalesef hiç keyif alamamaktayım.takımımız maç boyunca ortalama en fazla 3 tane gol pozisyonuna girebiliyor bunlardan en az 2 tanesi de rakibin hatasından kaynaklanıyor.hiç bir şekilde organize olamıyor,rakip yarı sahaya oyunu yıkamıyor ve oynadığımız oyunla tat vermiyoruz.normal maçlarımız sıkıntı veriyor,hazırlık maçlarımız ise resmen ölüm gibi.
şekeri olmayan tatlı gibiyiz.
futbolcu seçimi konusu ise tam bir rezalet.türkiyemizde,rakamını tam olarak bilemesem de, 250binden daha az futbolcu olduğuna inanmıyorum.fakat gelgelelim milli takımımız toplamda 40 kişi arasından seçilen 25 kişiden oluşuyor.milli takıma seçilme kriterinin en başında 3 istanbul takımından birinde oynamak yada bu takımlardan avrupaya gitmiş olmak geliyor.antepteyken esamesi okunmayan ismail,bjkde bir maça çıktığı için milli takıma alınıyor.böyle rezil bir durum kaç ülkenin milli takımında vardır acaba.milli takımdansa,kulüp takımı gibi bir muamele görüyor fatih terim tarafından."nihat bizi taşıdı,biz onu taşıyacaz","tümer hep geldi,sakat olsa da alacağım" mantığıyla nereye gidilmek hedefleniyor bilemiyorum.

fakat bir tek gerçek var bildiğim:fatih terimi milli takımın başında görmek istemiyorum.tabiki yine de dünya kupasına götürüp,başarılı olacaksa kalsın.asla fatih terime olan kinim,milli takımımın çıkarlarından öte olamaz.

Burçak
14.08.2009, 11:47
Fatih hocam kendinizi kasmayın… (http://www.internetspor.com/fatih-hocam-kendinizi-kasmayin…-writer600.html)

onur-ts
14.08.2009, 15:06
benim gibi adamı milli takımdan soğuttu Fatih Terim.o gidene kadar milli takımı takip etmeme kararı aldım.

ozturk
14.08.2009, 17:48
Bosna ya başarılar dileyelim de fatih terimin istifa etme olasılığı artsın..

peker61
14.08.2009, 17:51
Sabredelim iki maçı kaldı tabi az biraz utanması varsa ..

Sinan_Ts61
14.08.2009, 23:28
ya iyide bende istemiyorum fatih terim kalsin milli takimda ama bu dünya kupasi ve bizim olmamiz lazim bence...puan kaybetiyoruz ilgi azaliyor bence türkiye icin..maddi ve manevi olarak kan kaybetiyoruz ..hep bu fatih terim yüzündennn...nereden geldi ...

İ. C. Ertem
15.08.2009, 00:33
daha ne kadar puan kaybedeceğiz. şenol güneş hocamızın zamanında 7.mi neydik hatırlayamıyorum şu an halimize bi bakın rezillik. gönül isterki a milli takım ilk on takıma girsin ama bu fatih terimin yüzünden imkansız. kaldıki zaten sözleşme uzatarak yanlış yaptı çeksin cezasını 2 maç daha...

Ahmet Ocak
15.08.2009, 01:02
Bosna ya başarılar dileyelim de fatih terimin istifa etme olasılığı artsın..

ayıp hemde cok ayıp renkdas terıme gıcık olabılırsın ama konu Türkiye olunca gerısı tefarruattır biz gruplardan cıkalım sen terime yıne gıcık ol

M.Kılıç50
15.08.2009, 04:02
Arkadaslar Fatih Terime bende cok kizanlardanim galibada her Trabzonsporlu ona dargin...

Ama Bosna´ya veya bütün rakiplerimize "Basari" dilekleri sunmak bize yakismayan hamleler...
Fatih Terim takimi Kuruyor ama Oynattigi Futbolcular TÜRKIYE icin Futbol oynuyor... Terim icin degil...

:(

Emirhan Makul
15.08.2009, 10:46
Kadroya aldığı futbolcuların Milli takım maaşlarından bir payını Fatih terime verdiğini düşünmeye başladım.

KatyPerry
15.08.2009, 21:10
Fatih terim bu ülkenin en kaliteli teknik adamıdır

Fatih terim son euro 2008 Yarı finalist takımın HOCASIDIR

Bu ülke adına ne kadar başarı varsa FATİH TERİM'in imzası vardır

Ali YILDIRIM
15.08.2009, 23:59
Fatih terim bu ülkenin en kaliteli teknik adamıdır

Fatih terim son euro 2008 Yarı finalist takımın HOCASIDIR

Bu ülke adına ne kadar başarı varsa FATİH TERİM'in imzası vardır

Arkadaşım sen nediyorsun. Adam 250 bin TL maaş alıyor, keyfi davranış içinde futbolcu seçiyor(Başarı sağlasa amenna) sonra Türkiyenin en iyi hocası oluyor. Bide Sayın Şenol GÜNEŞ'e bakalım dünya 3.lüğü almış. Terimin maaşının yarısını bile alamamış, iyi oynadığı için futbolcuyu seçen bir teknik adam gel görelimki kendisini adeta kovdular. Şuan terimin yerinde Sayın Şenol GÜNEŞ olsaydı vatan haini ilan edilirdi.

KatyPerry
17.08.2009, 16:00
Arkadaşım sen nediyorsun. Adam 250 bin TL maaş alıyor, keyfi davranış içinde futbolcu seçiyor(Başarı sağlasa amenna) sonra Türkiyenin en iyi hocası oluyor. Bide Sayın Şenol GÜNEŞ'e bakalım dünya 3.lüğü almış. Terimin maaşının yarısını bile alamamış, iyi oynadığı için futbolcuyu seçen bir teknik adam gel görelimki kendisini adeta kovdular. Şuan terimin yerinde Sayın Şenol GÜNEŞ olsaydı vatan haini ilan edilirdi.

Sanane adamın maaşından ?

Senmi veriyorsun ?

TFF özerk bir kurumdur Fatih terim'in maaşı sponsorlar tarafından karşılanıyor

Ayrıca senelik 2 m euro gibi bi rakam oluyor Fatih terim'in parası

Bu ülkeye gelen kıytırık teknik adamlar bile 3 m euro alıyor örnk : Skibbe , Bülent korkmaz

2 m euro Son euro 2008 yarı finalisti hoca icin az bile

Ben sana şimdi Milli takım hocalarının aldıkları fiyatı sayim mi ?

En aşşa 3 m euro'dan başlıyor

İngiltereyi euro 2008'de götüremeyen hoca 7 m euro alıyordu hatırlatırım

Geciniz bu boş işleri komik oluyor

Fatih Terim inandıgı oyuncularla çalışır sakatım diyip 2 gün sonra maça cıkan adamlarla çalışmaz

Bu ülkede 1 tane Fatih Terim vardır bu ülkenin en kariyerli en başarılı teknik adamıdır

OnurKul
17.08.2009, 22:30
Sanane adamın maaşından ?

Senmi veriyorsun ?

TFF özerk bir kurumdur Fatih terim'in maaşı sponsorlar tarafından karşılanıyor

Ayrıca senelik 2 m euro gibi bi rakam oluyor Fatih terim'in parası

Bu ülkeye gelen kıytırık teknik adamlar bile 3 m euro alıyor örnk : Skibbe , Bülent korkmaz

2 m euro Son euro 2008 yarı finalisti hoca icin az bile

Ben sana şimdi Milli takım hocalarının aldıkları fiyatı sayim mi ?

En aşşa 3 m euro'dan başlıyor

İngiltereyi euro 2008'de götüremeyen hoca 7 m euro alıyordu hatırlatırım

Geciniz bu boş işleri komik oluyor

Fatih Terim inandıgı oyuncularla çalışır sakatım diyip 2 gün sonra maça cıkan adamlarla çalışmaz

Bu ülkede 1 tane Fatih Terim vardır bu ülkenin en kariyerli en başarılı teknik adamıdır

Katılıyorum, bu ülkede 3 teknik direktör var :

Fatih Terim, Mustafa Denizli, Şenol Güneş.

oyuncu seçimine karışamayız, kupaya gidemezsek isteyin istifasını ama Trabzon'dan oyuncu almıyor diye istifasını istemek ne alaka?

Samet Türkmen
17.08.2009, 23:46
Bir gece Ankara'dan Bursa'ya sadece Fatih Terim'in maaşını tartışmıştı otobüsün en arkasında. Sonuç olarak sevmesekte kendisini Terim yüksek bir görevde. Avrupa'ya bakarsak az aldığı da söylenebilir. Fatih Terim benimle aynı alsın da denildi o gece otobüste :D Kimseyi tutan yok. Sen de onun gibi bir yere gelsen sende o ücreti alırsın. Dünya'nın gidişi böyle. Bu açıdan bakarsak ülkemizde yüzbinlerce kişiyi eleştirmemiz lazım.

Takımın aldığı sonuçlara bakarsak istifa etmeli tabii ki.

Ömer SEVİNÇ
18.08.2009, 14:14
Dünya kupasına katılamazsak istifa eder. İstifa çığırtkanlığına gerek yok. Katılırsak da istifa etmesin zaten. Sonuçta Türkiye'nin başarısını mı istiyoruz yoksa Trabzon'dan adamların milli takımda oynamasını mı?

Muhammed
18.08.2009, 14:20
Dünya kupasına katılamazsak istifa eder. İstifa çığırtkanlığına gerek yok. Katılırsak da istifa etmesin zaten. Sonuçta Türkiye'nin başarısını mı istiyoruz yoksa Trabzon'dan adamların milli takımda oynamasını mı?

Sorunumuz Trabzon'da değil. Ben İstanbul karması istemiyorum. İsmail'i Gaziantep'te iken alsaydı keşke milli takıma sevinirdim ama almadı. Beşiktaşa geldi direk aldı. Noldu bir anda gelişme mi kaydetti İsmail?

Gökhan KAN
18.08.2009, 15:18
Trabzonspor'a Terim desteği!

Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim, Trabzonspor'un dünyanın en önemli takımlarını yenmiş bir ekip olduğunu belirterek, Avrupa'da başarılı olacağına inandığını söylerken, Milliler'in Dünya Kupası'na katılma şansını değerlendirdi..
Trabzon'da yerel bir televizyonda yayınlanan spor programına katılan Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim, Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında karşılaşacağı Toulouse FC takımının Fransa liginin bir takımı olduğunu belirterek, "Toulouse takımı, bilinen önemli bir takım. Ama Trabzonspor da dünyanın önemli takımlarını yenmiş bir ekip. İnanıyorum ki Trabzonspor Avrupa kupalarında başarılı olacaktır. Avrupa'da yer almak hem Trabzonspor için hem de diğer takımlarını için çok önemli. Takımlarımıza başarılar diliyorum" dedi.

A Milli Takım'ın 2010 Dünya Kupası eleme grubundaki tablosunun zor olsa da zorlukların üstesinde gelebilecek bir Milli Takım'a sahip olduklarını belirten Terim, "Tablomuz biraz zor ama bu zorlukların üstesinden gelebilecek yetenekte milli takımımız var. Umut ediyorum, Eylül başında Estonya ile oynayacağımız ilk maça iyi başlar arkasından Bosna Hersek maçıyla devam ederiz. İnancımız o ki milli takımımız sonuna kadar yine en güçlü adaylardan birisi olacaktır dünya kupasına kalma adına, ben çocuklara güveniyorum. Milli Takıma güveniyorum. Zorları hep başardık. Bunu da inşallah başaracağız" diye konuştu.

Bizim çok fazla yazılıp çizilenlere takılıp kalmamamız lazım diyen Terim, "Sahada bizden istenilenleri en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Zaman zaman oluyor zaman zaman da olmuyor. İspanya maçında olduğu gibi girdiğimiz pozisyonları değerlendirebilseydik. Bizim adımıza her şey farklı olabilirdi. Ama 2 gol yedik mağlup olduk. O yüzden yazılıp, çizilenlere fazla takılıp kalmadan, dünya kupasına nasıl gidreriz ona bakmalıyız. Doğru olanları kabul ediyor, doğru olmayanları da fazla ciddiye almıyoruz"

TSigalko
19.08.2009, 04:20
Nihat,Tuncay,Emre gibi isimler Avrupa'da kendi takımlarında bile zor ilk11'e girerken milli takıma çağıran fakat Uefa kupası kaldırmış olan Fatih Tekke'yi çağırmayan F.Terim, benim gözümde Yattara'yı oynatmayan Ziya Doğandan farksızdır.Başarılı olabilir o ayrı konu..

Sadettin_
19.08.2009, 08:24
Nihat,Tuncay,Emre gibi isimler Avrupa'da kendi takımlarında bile zor ilk11'e girerken milli takıma çağıran fakat Uefa kupası kaldırmış olan Fatih Tekke'yi çağırmayan F.Terim, benim gözümde Yattara'yı oynatmayan Ziya Doğandan farksızdır.Başarılı olabilir o ayrı konu..

:alkış::alkış::alkış:

28TS61
24.08.2009, 02:32
suan telegolde terimi savunuyorlar.
gökdenizle roportaj yapmislar terime sorun demis neden alinmiyorum diye.
ayhan akman ise neden alinmadigimi terime sorun o bilir, herkes bilir. ben aciklayamam. bana bisey olmicaksa aciklarim dedi.

KatyPerry
24.08.2009, 15:54
bu adam Türkiye'den cok italya'da saygu görüyor

Hiçte şaşmıyorum cünki biz nanköt bir toplumuz 1 kalemde sileriz degerlerimizi

Bundan 2 ay önce Fiorentina - Milan yıldızlar karması maçını FATİH TERİM tek başına 2 takımı yönettii

Başkası degil FATİH TERİM

Gurur duymanız lazım

Burası Türkiye degil İtalya !

http://3.bp.blogspot.com/_wbCLqKY7eP8/SGdZFMNVC7I/AAAAAAAAAKc/iepLil5puxo/s400/1094518.jpg

Mollasalihoğlu
24.08.2009, 16:13

Bundan 2 ay önce Fiorentina - Milan yıldızlar karması maçını FATİH TERİM tek başına 2 takımı yönettii

Gurur duymanız lazım

Saygı hakedilir, görülür..

Haketmediğini düşünmüyoruz ki göstermiyoruz, bu kadar basit.

Muhammed
24.08.2009, 16:43
Heralde Milan'dan çok saygı gösterdikleri tekmeyi bastılar.

KatyPerry
24.08.2009, 17:49
Heralde Milan'dan çok saygı gösterdikleri tekmeyi bastılar.

O yüzden İtalya Cumhurbaşkanı Fatih Terim'e ONUR MADALYASI veriyor ( :

O yüzen Fio - Milan arasındaki düzenlenen yıldızlar karması macına her 2 takımın başında teknik adam olarak FATİH TERİM cıkıyor

( :

http://static.guncel.net/archive/508/iawwdKOhqYg.jpg

http://static.guncel.net/archive/509/mnKewKxXGmi.jpg

.....
24.08.2009, 20:27

Gurur duymanız lazım

http://3.bp.blogspot.com/_wbCLqKY7eP8/SGdZFMNVC7I/AAAAAAAAAKc/iepLil5puxo/s400/1094518.jpg

Bırak Allah aşkına ya , ben bu adama değil saygı hiç bir şey göstermem. İlk önce adam olsun , hakkı olanın hakkını versin sonra gelsin karşıma. Öyle öbür ülkelerde hakkı olanı vermesinde ben görürüm o zaman onu. Ama bizim ülkede yapar. Neden yapar bizim gibilerin yüzünden yapar!!!

Paksoy
24.08.2009, 20:31
terim neyse atılmak istemiyorum dorumdan :)

Mollasalihoğlu
24.08.2009, 23:32
O yüzden İtalya Cumhurbaşkanı Fatih Terim'e ONUR MADALYASI veriyor ( :

O yüzen Fio - Milan arasındaki düzenlenen yıldızlar karması macına her 2 takımın başında teknik adam olarak FATİH TERİM cıkıyor

( :

http://static.guncel.net/archive/508/iawwdKOhqYg.jpg

http://static.guncel.net/archive/509/mnKewKxXGmi.jpg

o yüzden Gökdeniz değil Kazım oynuyor..

KatyPerry
25.08.2009, 18:26
Kazım milli takımda bir başka oynuyor , Kazım tipinde bir oyuncu Türkiye'de cok az tabiki yararlanacak

Gökdeniz euro 2008'de hayal kırıklıgı yaşattı oynadıgı maçta

Ama kazım almanya maçında show yaptı

Fatih Terim inandıgı oyuncularla çalışır ...

TSigalko
26.08.2009, 05:21
Kazım milli takımda bir başka oynuyor , Kazım tipinde bir oyuncu Türkiye'de cok az tabiki yararlanacak

Gökdeniz euro 2008'de hayal kırıklıgı yaşattı oynadıgı maçta

Ama kazım almanya maçında show yaptı

Fatih Terim inandıgı oyuncularla çalışır ...

İsmail Köybaşı'na Antep'te inanmıyordu, Bjk'ye gelince inandı öylemi? Veya Bursa'da iken Yusuf?

efekaptan
26.08.2009, 14:30
İsmail Köybaşı'na Antep'te inanmıyordu, Bjk'ye gelince inandı öylemi? Veya Bursa'da iken Yusuf?

aynen
şimdide mustafa sarp milli takım yolundaymış.bursada oynarken niye gündeme gelmedi ? illa galatasaraya gidincemi çağıracaksın veya bjk yada fb ye gidincemi bu anadolu takımınlarında iyi oynayan oyuncular çağırılacak milli takıma.

poetricus
26.08.2009, 19:52
Bizim yörede bir laf vardır: "Bak ha bu suratta hiç meymenet var mı?" diye...
Bu başlığa girince birden aklıma geldi. Neden bilmem.

izzet
26.08.2009, 20:09
Bir arkadasim FT icin su soruyu sormustu:

Fatih terim mi milli takimin bir parcasi, yoksa milli takim mi fatih terimin bir parcasi?

SDinc
26.08.2009, 20:55
Milli takımı gayet güzel idare ediyor. Milli takımımızı izlerken zevk alıyorum.
İspanya maçlarınıda çok güzel oynatmıştı ancak ikisindede yenildi. Şanssız bir adam.

bordo-mavii
27.08.2009, 00:56
aynen
şimdide mustafa sarp milli takım yolundaymış.bursada oynarken niye gündeme gelmedi ? illa galatasaraya gidincemi çağıracaksın veya bjk yada fb ye gidincemi bu anadolu takımınlarında iyi oynayan oyuncular çağırılacak milli takıma.
ismail köybaşı olayına katılıyorum ama mustafa sarp bursadayken hakkeden böyle top oynamıyordu,gs'de oynadığı 2 ayda çok farklı bir oyun sergiliyor, acaip geliştirmiş kendini. o yüzden burda bi suç bulamayacağım fatih terim'e

Muhammed
27.08.2009, 17:52
Kazimda amma inanılacak oyuncu ya. En antipatik ilk 3 oyuncu arasına girer Tsl'de.

Cem Akyüz
28.08.2009, 03:37
senden nefret ediyorum seni televizyonda gördüğüm zaman televizyona bir tane patlatasım geliyor

hos_cocuk61
28.08.2009, 04:12
Milli takıma Trabzonspor'dan Ceyhun haricinde bir oyuncu çağıracağını tahmin ediyorum. Bu isim çok şaşırtıcak bazılarını; ama Fatih Terim'in mantalitesine uygun bir oyuncumuz. (Eğer çağırmaz ise bile, ilerisi için kesim düşünüyor vede ilerki maçlarda çağırıcaktır.)

SDinc
28.08.2009, 12:54
O kişi Giray olacak bana göre.

peker61
28.08.2009, 14:24
İnşallah son maçları olur bu maçlar ..

irfan61
28.08.2009, 20:18
Aday kadro açıklandı

A Milli Takımımızın 5 Eylül’de Kayseri'de Estonya, 9 Eylül'de Zenica’da Bosna-Hersek ile oynayacağı 2010 Dünya Kupası grup eleme maçlarının aday kadrosu ve programı belli oldu.

A Milli Takım kadrosuna şu futbolcular davet edildi:
KALECİLER
1- VOLKAN DEMİREL FENERBAHÇE
2- SİNAN BOLAT STANDARD LIEGE
3- SERKAN KIRINTILI MKE ANKARAGÜCÜ
SAVUNMA OYUNCULARI
4- GÖKHAN GÖNÜL FENERBAHÇE
5- SABRİ SARIOĞLU GALATASARAY A.Ş.
6- GÖKHAN ZAN GALATASARAY A.Ş.
7- ÖNDER TURACI FENERBAHÇE
8- SERVET ÇETİN GALATASARAY A.Ş.
9- İBRAHİM KAŞ BEŞİKTAŞ A.Ş.
10- HAKAN KADİR BALTA GALATASARAY A.Ş.
11- İSMAİL KÖYBAŞI BEŞİKTAŞ A.Ş.
ORTA SAHA OYUNCULARI
12- HAMİT ALTINTOP FC BAYERN MÜNCHEN
13- KAZIM KAZIM FENERBAHÇE
14- CEYHUN GÜLSELAM TRABZONSPOR A.Ş.
15- MUSTAFA SARP GALATASARAY A.Ş.
16- EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE
17- NURİ ŞAHİN BORUSSIA DORTMUND
18- ARDA TURAN GALATASARAY A.Ş.
19- TUNCAY ŞANLI STOKE CITY FC
HÜCUM OYUNCULARI
20- NİHAT KAHVECİ BEŞİKTAŞ A.Ş.
21- SEMİH ŞENTÜRK FENERBAHÇE
22- SERCAN YILDIRIM BURSASPOR
23- MEVLÜT ERDİNÇ PARIS SAINT-GERMAIN

mehmets61
28.08.2009, 20:49
mustafa sarp milli takımda aaa ne kadar şaşırdım!!!adam resmen istanbula takımına gidin diyor sizi milli takıma alayım yoksa yok.bi kaç tane göstermelik alıyor o kadar...

Miraç Atalay Çiftçi
28.08.2009, 20:50
Bildiğim kadarıyla Sarp'ı Frank hoca tüm maçlara büyük sürelerle oynattı. İyi durumda şu anda. Ben pek şaşırmadım doğrusu.

mehmets61
28.08.2009, 21:17
Bildiğim kadarıyla Sarp'ı Frank hoca tüm maçlara büyük sürelerle oynattı. İyi durumda şu anda. Ben pek şaşırmadım doğrusu.
hocam sorun sarp ı almasında degil niye bursa dayken bi kere almadıda gs ye gelince hemen alıyor.ismail köybaşı aynı şekilde.hakan balta aynı şekilde örnek çok onu vurgulamak için söyledim yoksa iyi durumda olabilir buna lafım yok...

Fatih
29.08.2009, 00:47
Mustafa Sarp Bursaspor'dayken alınmıyordu Gs'ye geldi milli kadroya dahil oldu.

Terim en büyük beddualarım seninle.

Burak_52
29.08.2009, 02:50
ibrahim kaş,ismail köybaşı(40 fırın ekmek yemesi lazım daha),kazım kazım,nihat kahveci
şuan ki form grafiği le bu oyuncuları kadroya alan hocaya hoca denmez

Sefa
29.08.2009, 04:29
Gökhan Ünal'ın sakatlığının geçmesini bekliyordu(!) halbuki..

irfan61
29.08.2009, 10:38
ibrahim kaş,ismail köybaşı(40 fırın ekmek yemesi lazım daha),kazım kazım,nihat kahveci
şuan ki form grafiği le bu oyuncuları kadroya alan hocaya hoca denmezKazım hariç diğer oyuncunların şuan milli takımda olmaması lazım ama Kazım bu aralar çok iyi form yakaladı.

peker61
29.08.2009, 11:12
Ne bekliyordunuz sinyor terimden yine egosunu tatmin etmiş inşallah yeniliriz tüm dualarım bunun için ..

Erbay
29.08.2009, 13:15
O kadar yüksek egosu var ki nasıl tatmin edeceğini bilmiyor.

macuka
29.08.2009, 13:28
Keske Ceyhun u almasaydi... Mustafa Sarp kendini yirtiyor ama Ayhan Akman dan daha mi iyi topcu Allahaskina... Hadi Umut neyse kendini parcalasa da milli olmaz.. Ama bu Gokhan neden kendini yirtmaz ya top oynarken.. Biraz oynasa Terim alacak onu...
Belki Terim "sen bir ist takimina git, bos ver Ts yi bilerek oynama yollasinlar seni, Ist ten bir takima aldiririm seni" demistir... tovbe tovbe gene sinirlendim Terim deyince kendi kendime bir seyler uydurup:)

Sami Kuk
29.08.2009, 14:01
İSMAIL KOYBASINI,İBRAHIM KAŞ ı alan adam FATİH TEKKE,GÖKDENİZ,ENGİN BAYTAR,SERKAN BALCI bunları neden almıyor..

suanda bunlardan ıyımı aldıkları ah ulan terim elenirsinizde ins senide gönderirler..Soğudum valla mıllı takımdan

Mustafa YILMAZ
29.08.2009, 19:22
forumda ne kadar gsli varmış terimi bana hiç bir allahın kulu savunmasın arkadaş fatih tekke her maç gol atıyor milli takımda yok gökdeniz keza öyle çok formda milli takımda yok aslında bu kadroya milli takım demek bile abes kaçar bildiğin istanbul karması ismail köybaşı antepte oynarken herhalde başka ülke vatandaşıydı şimdi milli yaptı terim hakan baltayı hatırlayın manisadan gsye transfer oldu hemen milli takıma mustafa sarpda öyle.

milli takımdan soğudum izlemiyorum artık maçları terimin egosu nirvana yapmış ayıptır yav

deneme61
29.08.2009, 21:31
Terim Hakkari de taş atan çocuklardan kurulan futbol takımının oyuncularını kayseri deki milli maça davet etmiş.. böyle bir haberin altına bi arkadaş şöle yorum yazmış..

terim hakkari li gencleri çagırdı tekkeyı yıne cagırmadı

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 21:33
Arsenal maçını yorumluyordu kendisi, language tuşu çok işe yaradı bugün.

Kubilay ŞAHİN
30.08.2009, 00:16
Haftaya Milli Maç Vardı Değilmi..?

Sağol Fatih Terim, Sağol..

Remzi
30.08.2009, 02:12
Haftaya Milli Maç Vardı Değilmi..?

Sağol Fatih Terim, Sağol..

sebep?. :D

Kadir
30.08.2009, 02:15
Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz..

Bu iki adamın elleri öbür dünyada yakanda olacak ey bıyık fetişisti.

OYılmaz
30.08.2009, 16:07
Haydi Fatih Tekke'ye kıl oluyorsun peki Gökdeniz neden yok hayvani özellikli insan bundan sonra Estonya ve Bosna-Hersek milli takımlarına başarı dilemekten başka bir seçenek kalmıyor

Mesut
30.08.2009, 17:43
semih+nihat
kaç maç oynadılar veya kaç maç gol atdılar ama yokkkkkk terim bildiğim adamları takıma alırım performansa bakmam diyor terim gideceğin gün kurtuluş günüdür

61-POWER-2
30.08.2009, 22:02
Fatih Terim Istifaa.

61-POWER-2
30.08.2009, 22:16
Gol Makinasi Olan Fatih Tekkeyi Cagirmayana Hoca Demem.Zenite Gollere Devam Fatih.

Sinem Yılmaz61
30.08.2009, 23:03
Evet aynen öyle...Bizim isimiz yok öyle Artistlerlen...Bizi daha iyi tanimiyor galiba, sinyor terim...Onun icin kendisinden haric bir Fatih yoktur, adam cünkü cekemiyor...Ama GSya gelince adam hemen kuzucuk oluyor, aliyor en ezikleri....
Fatih Tekke Milli Takimda yoksa, o zaman da Milli Takim benim icin yoktur...Bu kadar basit...

Kadir
31.08.2009, 04:07
Haydi Fatih Tekke'ye kıl oluyorsun peki Gökdeniz neden yok hayvani özellikli insan bundan sonra Estonya ve Bosna-Hersek milli takımlarına başarı dilemekten başka bir seçenek kalmıyor

Gökdeniz Emre çakalıyla kavga etmiş falan diye tantanalar dönüyordu..

Alibeyoglu
31.08.2009, 04:08
duygusallikla görev yanyana olmaz

Sefa
05.09.2009, 02:00
Ufuk Ceylan da Galatasaray'a geçerek A Milli oldu. ;)

.....
05.09.2009, 09:30
Ufuk Ceylan da Galatasaray'a geçerek A Milli oldu. ;)

be zmn aldılar ufuku ?

a f s
05.09.2009, 11:19
http://www.tumspor.com/photos-inner/790004606.jpg
Fatih Tekke'yi neden çağırmıyorsunuz sorusuna verdiği cevap çok komikti.
Vücut dili, ses tonu, verdiği cevaptaki mantık hataları ve tutarsızlıklar bu konuda ne kadar inatçı ve önyargılı olduğunun göstergesi.

Ona en çok ihtiyaç duyulduğu anda kadroya çağrılmaması ve Gökdeniz'le birlikte Fatih'e apaçık tavır alınması ayıp ötesi ayıptır. Üstelik ikisi de formlarının zirvesinde iken.

Fatih Hoca Milli takımın kendisinin değil Türkiye'nin milli takımı olduğunu unutuyor. Fatih Tekke'yi sadece Türk futbolseverden değil dünya futbolundan da esirgemiş olduğunun farkında mıdır?

http://trabzonunsesi.com/images/news/16314.jpg

Tekke, Terim'in 'Şeklini' Bozdu
03 Eylül 2009 / 21:30
Fatih Terim, uzun zamandan beri kadroya almadığı Fatih Tekke hakkında gelen soruya bozuldu.
Türkiye'nin Estonya ve Bosna Hersek maçları öncesi, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın hocası Fatih Terim, NTV Spor'da yayınlanan 'Not Defteri' programına katıldı. Gökhan Gönül ve Gökhan Zan'ın takımla birlikteçalışmalara başladığını dile getiren Terim, Nihat ve Tuncay'ın ufak sakatlıkları olduğunu bu futbolcuların durmunun ilerki günlerde belli olacağını söyledi.

MEHMET DEMİRKOL'UN FATİH TEKKE SORUSU TERİM'İ ŞEKİLDEN ŞEKİLE SOKTU
Spor Yazarı Mehmet Demirkol Terim'e 'Her Milli maç arefesinde Fatih Tekke'nin isminin günmede geldiğini Terim'in Fatih Tekke konusunda ne düşündüğünü sordu. Demirkol'un bu sorusunu Rıdvan Dilmen de 'Fatih en azından son 1-2 aydır iyi oynuyor' diyerek destekledi.

Fatih Terim, tercihlerime saygı gösterilmeli derken hem soruya sinirlendiğini gizlemedi, hem de Fatih Tekke konusunda Hamit Altıntop adresini gösterdi. Terim'in Fatih Tekke sorusunu cevaplarken şekilden şekile girdiği görüldü...

UğuR
05.09.2009, 15:05
Fatih Terim ile hiç bir kupaya gideceğimizi zannetmiyorum.....

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 16:48
Fatih Terim ile hiç bir kupaya gideceğimizi zannetmiyorum.....

Kupa mı :)
Avni Akerde Maç Bile Oynayamayız:)

Sinem Yılmaz61
05.09.2009, 21:23
Tüüüü yaziklar olsun sana...Fatih Tekke kadar tas düssün kafana emi...Defol git su takimdan, her insana zarar veriyorsun...YETER ARTIK ULAA!!!