PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

a f s
16.10.2008, 19:28
http://cache.daylife.com/imageserve/020b9eLaIJ34H/610x.jpg

Ah be Fatihim sen olsan ne goller atardın. Bizden ve tüm dünyadan esirgedi seni bu adam, yazık.

http://cache.daylife.com/imageserve/02wf2dccLqfA6/610x.jpg

Fatih Terim sonsuza kadar o makamda kalacağını düşünüyor olabilir fakat Türk milletine bunu yapmaya hakkı yok.

Yazık olmuyor mu herkese?
Korkma hocam Fatih Tekke'yi milli maça çağırırsan, kimse sana tükürdüğünü yaladı demez, sen bir kılıf bulursun. Şu Kazım'a gösterdiğin sevgiyi, ilgiyi hak etmiyor mu bu Fatih Tekke, ne futbolcuymuş vay canına!

The Legend
16.10.2008, 19:40
futbolcuları da küstürdün bırak artık yakamızı

bestrafer
16.10.2008, 19:57
Valla dün maça çok az bir süre baktım. Maçı seyredip küfür dağarcığımı genişleteceğime, avrupa yakasını seyreder espri ve gülme dağardığımı genişletirim çok çok daha iyi. Mahsun Kırmızıgül'e hak veriyorum. Bu adam imparator değil vantilatör :S

h@msi61
16.10.2008, 20:15
Resmen tiksiniyorum bu heriften. Sanki cok buyuk isler basarmis gibi maasi da iki katina cikarilmis. Kendisi ve kizlarina afiyet olsun ne diyelim. Allah gittigi gunu tez zamanda gormeyi nasip eder insallah...

Selman
16.10.2008, 20:21
Devşirme kadroda, askerden kaçan adam kadroda, Avrupa'ya gittiğinden beri 5 maç üst üste oynayamayan adam kadroda ama Uefa Kupası finalinde maçın adamı seçilen Fatih Tekke, ve Türkiye liginin en iyi iki golcüsü Ümit Karan ve Gökhan Ünal kadroda yok.Emre'mi istikrarlı Mehmet Topuz mu diye sorarlar adama.

Turnuvadan rezilliklerle dönmen dileğiyle Fatih Terim.

Avrupa Şampiyonası öncesi yazdığım bir yorum.Turnuvadan güçlenmiş olarak çıktı ama nasıl futbol oynadığımızı herkes biliyor.2010'dan vazgeçtim ben en azından 2012'yi kurtaralım.

Alptuğ
16.10.2008, 20:40
neden terim gönderilmiyor ersun hocayı ne kadar çabuk ve haksız göndermişlerdi

Adil ÖZGÜR
16.10.2008, 23:48
Federasyon'dan Terim açıklaması
http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/833920080905081356106.jpg 16 Ekim 2008 22:00
Futbol Federasyonu Başkan Vekili Lütfi Arıboğan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in sözleşmesi ile ilgili açıklama yaptı.
http://image.haber7.com/site_images/images/fontpxtxt.gif http://image.haber7.com/site_images/images/fontpx10.gif http://image.haber7.com/site_images/images/fontpx12.gif http://image.haber7.com/site_images/images/fontpx14.gif http://image.haber7.com/site_images/images/fontpx16.gif

9. Türk Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Kongresi'ne konuşmacı olarak katılan Arıboğan, toplantının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.
Arıboğan, Fatih Terim ile ilgili herhangi bir problemin bulunmadığını ifade ederek, ''Sözleşmesinin uzatılmasıyla ilgili konu önümüzdeki günlerde biter. Yoğun bir maç trafiği olduğu için bunu gerçekleştiremiyorduk, şimdi daha rahat bir döneme girdik. Zaten Fatih Terim'in sözleşmesi sürüyor. Uzatma konusu ise önümüzdeki günlerde biter.'' dedi.
Arıboğan, (A) Milli Takım'ın, Estonya karşısında 2 puan kaybetmesiyle ilgili ise, ''Kazanmamız gereken bir maçtı. Kazansaydık çok daha iyi olacaktı. Futbolda olmayınca olmuyor. Golü atıp kazanacağımız pozisyonlar oldu, gol gelmedi. Ne iddiamızda, ne başarımızda sapma var. İyi takımız. 2010 Dünya Kupası'na gitme konusunda en ufak tereddütümüz yok.'' diye konuştu.
Kaynak: Haber7com

Bu akşam spor dostlarımdan, arkadaşım, kendisini sporda pehlül olarak olarak gördüğüm, Tanju Çolak ile Antrönörlük kursuna gidip, halen Gölcüksporda alt yapı sorumlusu Metin PEKEN kardeşime çok sert görüşlerimi Milli Takım ve Milli Takım hocası TERİM için söyledim.

Metin hocam beni teskin etti, elbet birgün işler düzelir derken, benim moralimi düzeltmeye çalıştı. Koskoca bir ULUS'u temsil etmek, eften püften adamlarla, çoluk çocuklarla doldu milli takım, yazık çok yazık arkadaş. Metin hocam beni mazur görsün ancak, bir Trabzonlu olarak TERİM'i kınıyorum.

Ulusal takımda Estonya maçında Zenitli Fatih TEKKE oynayamazmıydı? Rubin Kazanlı, Gökdeniz KARADENİZ orta sahaya ilaç olamazmıydı? Geri dörtlüye bir Egemen Trabzonspordan çağırılmazmıydı? Fatih diyemiyorum, zira Fatih keşfetme dahiliği taşıyan, tarihten buram buram koku veren, Ulusumuzun varlığı ile alakalı bir isim olduğu için, ben sadece TERİM diyerek hitap ediyorum. Ben bu memleketi spor bazında da çok seven bir vatansever olarak TERİM'in Karadeniz'e bakış açısını, hazmedememek olarak algılıyorum.

Yukarıdaki yazıda ise Federasyonunun açıklamasını inşallah gaflet uykusundan çok geçmeden uyanırlar diyorum. Allah Türk Ulusunun futbol takımını hakkını verecek hocaya teslim etsin diyorum.

POYRAZ
17.10.2008, 03:26
Az önce Tv de söyledi. Fatih Terim'in aylik maasi ikiye katlanarak 220.000 Ytl oldu. Bu para, Basbakan'in 1.5 yilda aldigi paraya tekabül ediyor. Ayrica Fatih Terim'in tesislerdeki yetkisi de tam yetki olarak arttirildi. Görev süresi ise büyük bir ihtimal 2012 ye kadar uzatilacakmis.
Eh, böylesi de ancak Türkiye'de olurdu. Diyecek laf bulamiyorum.

sametaydin
17.10.2008, 06:46
Federasyonun başında bulunan adamı tanıyan var mı ya kimdir futbolla ne kadar içiçedir bileniniz var mı? Çok merak ettim yahu. Türkiye bu gruptan çıkamazsa bunu hesabını kim verecek?

Burçak
17.10.2008, 08:56
http://i.milliyet.com.tr/MansetOrtaBolge167_260/2008/10/17/fft10_mf118712.Jpeg

Artizzz ' e bakın ...
Şenol Güneş olsa böyle karizma giyemezdi. Şenol Güneş zaten beceremiyordu bu işi. çünkü konuşurken ağzı köpük dolmuyordu.!!!
gs ın altyapısına çevirdin takımı bencil kendini beğenmiş şey. çekgit artık...

ilhan
17.10.2008, 09:59
Estonya maçı öncesi arkadaşlarıma bağıra çağıra maçı 1 ya da 0 oynattım. Zorla yazdırdım kuponlarına. Maçtan sonra bi ton teşekkür mesajları geldi :) Maça tenezzül edip bakmadım. Zaten o gün çok yorgundum bakamazdım. Fatih Terim'in kadro ve futbolcu tercihlerini beğenmiyorum. Açıkcası kendisini de pek beğenmiyorum.

Türkiye bu oyunuyla Dünya kupası elemlerine gidemez. Önümüzde iki İspanya maçı var. İkisini de kaybedeceğimizden eminim. Bir türlü güvenemiyorum. Tamam Avrupa şampiyonasında iyi güzeldi, geriden gelip kazanıyorduk. Ama o olay bambaşka bir şeydi. Bir tekrarı asla olmayacaktır.

Fatih Terim'in gidişi milli takım için milâttır.

Süleyman50
17.10.2008, 11:02
gs ye gitse de kurtulsak şu adamdan insanları milli takımdan soğuttu...

Selami Gürpınar
17.10.2008, 11:20
BU ADAMI KOVUN!..

AYNI ANDA İKİ MİLLİ

TAKIMI BATIRAN ADAM!..

A milli takım teknik Direktörü Dünya’da eşine ender rastlanan bir ilke imza attı. Aynı anda hem A milli takımı hemde ümit bili takımın ipini çekti. Dünya’da kriz dalga dalga yayılırken o alacağı parayı ikiye katlamanın hesabını yapıyor..

Hami Mandıralının başında bulunduğu Ümit milli takımın ayarını bozdu. Ümitlerin golcü futbolcusu Batuhan Karadeniz ve Ceyhun Gülselam’ı A milli takıma çağırarak genç takımın elini kolunu bağladı. Bu yetmiyormuş gibi yardımcısı Müfit Erkasap’ı Hami’in yanına kulübeye gönderdi. Sonuç ümit milli takım elendi..

Aynı fatih Terim Fatih Tekke gibi bir golcüyü kin ve nefreti yüzünden A milli takıma almayarak hem A milli takımı cezalandırarak Estonya karşısında puan kaybetmemizi sağladı. Şimdi ise 250 bin dolar aylık için imza atmayı bekliyor.Terim’in başında bulunduğu A milli takım olaylar yüzünden iki kez ülkemizi Dünya’ya rezil etti.Kavgacı ve kabadayı yapısı ile spor camiasına bile kötü örnek oldu Sonuç kovun gitsin.. Bu ülkede asgari ücret 300 dolar bile değil..

Kaynak : MedyaTrabzon

zafer6161
17.10.2008, 12:02
Terim'in maaşı kaç karakol eder?

Doğrusunu isterseniz yazı başlığındaki karşılaştırma çok doğru değil. Elbette her mesleğin bir piyasası, profesyonel çalışanların bir ücret skalası var. Niyetim konuyu ajite etmek değil. Konu üzerinden vermek istediğimiz güçlü bir mesaj var.
Piyasaların da, insanların da morallerinin bozuk olduğu günlerde bazı ayrıntılar daha da önem kazanıyor.
Bankalardaki toplam mevduat küresel kriz tartışmalarının başlamasıyla birlikte hızla azalma eğilimine girdi. Örneğin 26 Eylül- 3 Ekim arası, yani 1 haftalık dönemde toplam mevduatta 6 milyar 634 milyon YTL azalma olmuş. Geçen 2 haftalık dönemde bu rakam en az 2 misline çıkmış olmalı. Herkesin bir güvene, dayanabileceği bir moral desteğe ihtiyacı var. Piyasalara moral vermek isteyen devletlerin kriz ortamından çıkmak için yaptıkları iş de zaten bu. Güven oluşturmak istiyorlar.
İnsanların gelecek kaygısına düştüğü günlerde herkesin daha dikkatli olması gerekiyor. Özellikle kamuoyu önündeki insanların davranışlarının sembolik açıdan da olsa büyük önemi var. Devletin parasının çarçur edilmediği ve savrulmadığı izlenimi çok önemli... Son günlerde TSK’nın bu kadar eleştirilmesinin bir nedeni de bu. Devletin hiçbir ihtiyacını esirgemediği kurumun uygulamaları ve işini ne kadar düzgün yaptığı ilk defa yüksek sesle sorgulanıyor. Artık kamuoyu, “ben yaptım oldu” anlayışına pirim vermiyor, “ne yaptın, ne oldu” diye soruyor.
Para kime var, kime yok?
Unutulmamalıdır ki, Terim’e maaş olarak verilmesi düşünülen ücret de, askeri tesislere golf sahası yapılması için tahsis edilen para da bu gariban halkın parası. Devletin parasını tasarruf yetkisi bulunan insanların bu sorumlulukla hareket etmesi gerekiyor.
Haberlere göre, Terim’in maaşı 2 katına çıkarak aylık 220 Milyar (220 Bin YTL) oluyormuş. Doğan Grubu’nun bir gazetesi, “akıllara zarar” diye vermiş haberi.
Terim’in kaderine bakın ki, imzalaması beklenen sözleşme paramız olmadığı için karakol yapamıyoruz açıklamasının yapıldığı, küresel krizin moralleri sarstığı, dahası 3 maçta 13 gol yiyen Estonya’dan 1 puanı ancak çıkarabildiği maçın ertesine denk geldi. Böylesi bir ortamda aylık 220 Bin YTL’yi kamuoyuna izah edebilmek oldukça güç.
Sizce, Estonya maçında takımın başında hiç teknik direktör olmasaydı sonuç bundan daha kötü mü olurdu? Bu parayı hak ettiğini gösterecek güçlü fotoğrafa ihtiyacı var Sayın Terim’in.
Başbakanın aylık maaşının 8 bin 987 YTL olduğu, çalışanların aldıkları ücretten ve kendilerine önerilen maaş artışlarından memnun olmadığı bir ortamda 220 Bin YTL maaşa imza atmaya hazırlanan Terim’in işi oldukça zor. Kaldı ki kamuoyunun sempatisini büyük ölçüde yitirdi Sayın Terim.
Dün medyada Avustralya kaynaklı ilginç bir haber vardı. 1998’de 14 yaşındayken kayıplara karıştıktan sonra yıllarca aranan Natasha Ryan, olayın üzerinden beş yıl geçtikten sonra Queensland'da yaşayan sevgilisi Scott Black'in evinde bir dolabın içerisinde bulunmuş. İkili evlenmeye karar vermişler.
Avustralya basını, kendisinden haber alınabilmesi ve bulunması için tam 160 bin dolar harcanan Natasha için halktan kesilen vergi paralarının boşa gittiğini yazıp çiziyor. Şimdi kamuoyu bu paranın ödenmesini bekliyor.
Görüyorsunuz, vergi verenler, “nerede - nasıl harcadınız” diye hesap da soruyorlar. Ülkemiz kamuoyu da artık bu hassasiyetle hareket etmeli. Her kim olursa olsun hesap sorabilmeli. Devletin parası bizim paramız. Çocuğa verilen harçlığın hesabını sorma rahatlığında sormak lazım bu paraların hesabını. Bundan çekinmemek lazım.
Herkes bu Paşa’dan özür dilesin…
Aktütün karakoluna yapılan saldırıda 17 vatan evladı şehit olunca, demokrasiye prim verdi, seçilmiş iktidara posta koymadı diye medyamızın bir türlü hazzetmediği önceki Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt Paşa’nın kulakları çınlatıldı sürekli.
Nedeni malum… Paşamız görev yaptığı dönemde Güneydoğu’da teröre karşı alınan güvenlik önlemlerinden söz ederken, ‘oralar BBG evi’ gibi demişti. Çok sayıda şehit verilince haklı olarak “hani BBG eviydi diye sordu medyamız. Üstelik bir türlü hazzetmedikleri Büyükanıt Paşa’ya hazır vurma imkânı doğmuşken.
Taraf gazetesinin hafta başında fotoğraflarını yayınlandığı ve görüntülerini de medyaya servis ettiği haber sayesinde görüldü ki, hakikaten o bölge BBG evi gibiymiş. Meğer baskın göstere göstere gelmiş. Yayın yasağı geldiği için daha fazla ayrıntıya girmeyelim ama haber medyada bomba gibi patladı. Eleştiriler öyle arttı ki, sonunda İlker Paşa’da patladı. Ama eleştirilere cevap vermek yerine, kesin bu tartışmaları demeye getirdi. Kamuoyu tatmin olmadı.
Madem BBG evi gibi olduğu anlaşıldı bölgenin, “hani BBG eviydi?” diye Büyükanıt Paşa’yı eleştiren ve yerden yere vuran herkesin şimdi Paşa’dan özür dilemesi gerekiyor. Şimdi kimi meslektaşlarımız haklı olarak bunu da soruyor.
Gerçeği sulandırma…
Star haber, Taraf gazetesinin yayınladığı belgelerin Aktütün saldırısının olduğu döneme gelmediğini göstermek için yayınlanan görüntülerin tarih ve saatine dikkat çekmek istedi. Taraf sunduğu yeni kanıtlarla konuyu sulandırmaya yönelik bu tür çabaları da çürüttü. Gazetenin verdiği koordinatlar doğru çıktı.
Star haber yayınlanan görüntülerin ne zamana ait olduğunu sorgularken, şu soruyu bir türlü sormadı. Görüntülerden de anlaşıldığı gibi, madem o bölge katırın kuyruğuna konan sineğe kadar bu kadar net izlenebiliyordu da, ne oldu da 300’ü aşkın teröristin bölgedeki hareketi gözden kaçtı ve 17 vatan evladını şehit vermek zorunda kaldık.
Yazımızı, Milliyet yazarı Kadri Gürsel’in, “Aktütün skandalı aydınlatılmalıdır” başlıklı dünkü yazısında temas ettiği kimi çarpıcı satırları aktararak sonlandıralım. İlker Paşa bu sorulara ne cevap verecektir acaba?
“Aktütün karakolunun saldırı tehdidi altında olduğunu gösteren istihbarat bulguları neden değerlendirilmemiştir?
Türkiye Cumhuriyeti bu sorunun cevabını en kısa zamanda bulmak, bunu kamuoyuna açıklamak ve Aktütün skandalının sorumlularını cezalandırmak mecburiyeti ile yüz yüzedir.
Aktütün skandalı aydınlatılmazsa Türkiye’nin terörle mücadelesi zaafa uğrar. 24 yıldır ülke için canını vermekten, sakat kalmaktan çekinmemiş insanlardan aynı fedakârlığı sürdürmelerini beklemek artık eskisi kadar kolay olmaz.
Skandal aydınlatılmazsa, PKK’nın bundan sonra vuku bulacak saldırılarının kanlı sonuçları hakkında kamuoyunun şüphe duyması önlenemez.
Aktütün aydınlatılmazsa, Genelkurmay ve onun PKK terörüyle mücadelesi, laik-İslamcı kutuplaşmasının toksik etkisi altında kalarak prestij kaybına uğrayabilir. Çünkü AKP mahfillerinde ve medyasında TSK’nın terörle mücadeleyi siyaset üzerindeki rol ve etkisini sürdürmenin bir aracı olarak kullandığı şeklindeki bir propaganda yaygın biçimde yapılmaktadır.
Her türlü çıkarın üstünde tutulması gereken ülke güvenliği komplo teorilerine kurban edilmek istenmiyorsa bu skandal kuşkuya yer vermeyecek şekilde aydınlatılmalıdır.
Doğrusu söze ne denir? Aklın yolu bir dedikleri böyle bir şey olsa gerek.
Terim’in maaşı mı dediniz? Verin gitsin canım. Saha kenarındaki mücadele cephedekinden daha az mı önemli? Kaldı ki, hangi başarısız bürokrat işini düzgün yapmadı diye görevden çekiliyor ki, Terim de çekilsin… Hem bunca olan biten arasında bu ayrıntının ne önemi var ki?

Prof. Dr. Osman ÖZSOY - Haber 7

Hüseyin İlkin
17.10.2008, 13:09
Galatasaray formasını yoldan geçen birine giydirin nasıl oynadığına bakmadan hemen takıma alır teknik direktörüm diye geçinen bu arkadaş :)

Mira_61
17.10.2008, 15:28
Fatih Terim milli takımın başında 2 yıl daha dursun ben ÖSS yi garanti kazanırım.Zira milli maç günleri test çözmek bana daha çekici geliyor.Matematikle uğraşırken hiç değilse gerilmiyorum.Peki ya yedek klübesinde duran -sözde- hocaya bakarken?

ilhan
17.10.2008, 15:48
Sırf sen öss'yi kazanacaksın diye 70 milyonun yarısına neden işkence çektirsinler yahu :) Sen her halükarda kazanırsın ama bu adamın milli takım başındayken çektirdiği ızdıraplar gönül yarası gibi gelir adama.

Yol yakınken yol verilsin. Hem Türk futbolu kurtulsun hem de milli takım umutları olan futbolcuların umutları yeşersin. ;) Hakedip alınmayan onlarca futbolcu var ki.. Ahh, ahh..

matalar
17.10.2008, 15:51
terime aldığı o 220 milyar haram olsun. oyuncular arasında ayrımcılık yaptığı için. fatih bu takımda neden oynamıyor desem o da cevap veremez.yazıklar olsun ona da, ona o parayı verenlerede.

Mira_61
17.10.2008, 15:55
Sırf sen öss'yi kazanacaksın diye 70 milyonun yarısına neden işkence çektirsinler yahu :) Sen her halükarda kazanırsın ama bu adamın milli takım başındayken çektirdiği ızdıraplar gönül yarası gibi gelir adama.

Yol yakınken yol verilsin. Hem Türk futbolu kurtulsun hem de milli takım umutları olan futbolcuların umutları yeşersin. ;) Hakedip alınmayan onlarca futbolcu var ki.. Ahh, ahh..
:rolleyes:
Nayırr nolamaz.Beni bundan mahrum edemezler,Terim gidemez.Test çözerken arka odadan babamın Terime rahmet okuma sesleri gelmeden ben ÖSS'ye çalışamam.:D
Sadece şaka.:)Adanalı takımın başından şutlansın ben başka motivasyon kaynakları bulurum kendime.Tekke ve Yıldırayı milli formayı giyerken görmeyi özledim:(

ilhan
17.10.2008, 15:59
Ayda 220 milyar..

Ülkede krizden konuşuluyor. Ee devam edelim krizi konuşmaya. :) Fatih Terim için hava hoş. Merak ettiğim bir konu da şudur. Fatih Terim diyelim ki gitti, yerine gelecek olan hoca kaç para alacak? Benim matematik yetmez bunu çözmeye :)

a f s
17.10.2008, 16:07
Mesele 220 milyar meselesi değil aslında. Şu takımı adam gibi yönetse herkes helal olsun der, fakat şu an o makamı ve parayı hak etmediği konusunda herkes hemfikir.

Türk Milli Takımının başındaki insan aynı zamanda Türk Milletini temsil etmiyor mu? Ben kazanınca sempatik, kaybedince kontrolünü kaybeden Adanalı kabadayıya dönüşmesini içime sindiremiyorum.

Kadro seçimleri ve saha sonuçlarını başka biri yaşamış olsaydı neler olurdu neler. Her insan hata yapabilir, önemli olan o hatadan dönmesini bilmek. Fakat sayın Terim, kendi kararlarında o kadar ısrarcı ve dışa kapalı ki. Ders almam, ders veririm anlayışıyla özetlediği kibiri yalnız kendisine zarar vermiyor.

ilhan
17.10.2008, 16:13
Ali Fuat Abi,

Şenol Güneş ve Ersun Yanal adam gibi yönetirken "Helal olsun" diyemeyenler şimdi Fatih Terim'in yaltaklığını yapıyor.

ferdiT
17.10.2008, 16:22
ne diyebilirim ki arkadaslar herseyi soylemisler nerdeyse adam sadece A milliye degil umit milliye de engel oluyor bence gecen macı izleyenler anlamıstır ne demek istedigimi

Mustafa Yılmaz
17.10.2008, 16:31
Hürriyet internet sayfasında okudum milli takımı bırakmış
Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve yönetim kurulunun bugün www.tff.org (http://www.tff.org/) sitesinde yaptığı açıklamada; "Özellikle dün ve bugün medyada yer alan haberlerde Fatih Terim (http://www.hurriyet.com.tr/index/fatih_terim/)'in hem mevcut hem de zamlı olduğu iddia edilen yeni ücreti konusunda çıkan yalan haberler bizleri üzdüğü gibi Milli Takımımızın hocasını ve teknik heyetini de derinden yaralamaktadır. Ancak Fatih Terim (http://www.hurriyet.com.tr/index/fatih_terim/)'in ücretine zam almak için sözleşmenin uzatılmasını talep ve kabul ettiği yolundaki haberler insafsız ve Türkiye Futbol Federasyonu ile Milli Takım hocasını zan altında bırakmayı hedefleyen bir yalandır. Yazılı ve görsel basında şahit olduğumuz "sıkı pazarlık", "maaş artırımı için söz verildi", "bu paraya değer mi" şeklindeki ifadelerin maddi konuları temel alması, 30 yıla yakın bir süredir futbolcu ve antrenör olarak milli formaya hizmet etmiş olan Fatih Terim (http://www.hurriyet.com.tr/index/fatih_terim/)'e yapılan büyük haksızlıktır. Bir kez daha belirtmek isteriz ki Fatih Terim (http://www.hurriyet.com.tr/index/fatih_terim/), milli forma altında hizmet verdiği hiçbir gün maddi konularda Futbol Federasyonu yönetiminden herhangi bir talep veya şikayette bulunmamıştır." sözlerini Fatih Terim (http://www.hurriyet.com.tr/index/fatih_terim/)'in etkili bulmadığı ve istifa kararını da bu nedenle aldığı ileri sürüldü.
Terim'in önümüzdeki hafta içinde medya toplantısı yaparak bırakma kararını açıklayacağı vurgulandı.

Serdar A
17.10.2008, 16:37
Herkes 220 milyarın hesabını yapıyor haklı olarak . Bende başka bir hesaba dikkat çekeyim ;

FIFA ve UEFA , kulüplerin milli takımlara giden futbolcusu başına günlük 5000 euro ya yakın bir ödeme yapıyor . Bu süre belirlenirken futbolcunun takım kampına katıldığı gün başlangıç olarak kabul ediliyor .

Daha açık ifade ile geçen sezon çıkardığı iyi maç sayısı 2'yi geçmeyen Emre Aşık yazın futbol şampiyonasında Galatasaray takımına 150bin euro üzerinde para kazandırdı , gsnin milli takıma alınan diğer 7 oyuncusu gibi .

Şimdilerde medyada moda " milli takımda kadro uyumu " . Yani milli takımda her zaman iyi oynayanın(hakedenin) gitmesi yerine o formayı Fatih Terim döneminde daha çok giymiş futbolcuların ısrarla bir arada oynatılması . Milli takım apaçık bir rant aracı haline geitirilirken ve bunun baş aktörü Terim iken bütün medyanın bunu desteklemesi işin iç yüzünü netleştiriyor.

Terim'in alacağı paranın " + kontejanlarıyla " milli takım kadrosuna aldığı isimler sayesinde istanbul kulüplerine sağladığı ekstra kazançları göz önüne aldığımızda o kadar da yüksek olmadığını görüyoruz . Bu sebepten 220 lira da çok para değil . Federasyon Terim'e , Terim kızkardeşlere...

Son bir kaç gündür o kadar hayret verici açıklamalar gelmeye başladı ki ... Tarihinde 5 beraberliği bulunmayan bir takımın modern futbol oynadığından harika bir savunması olduğundan , gelecek maçlarda gurup dengelerini değiştirebileceğini öne süren , bu kadro yapısının korunması gerektiğinin altını çizen açıklamalar peşi sıra gelmeye başladı . Bunun altında ne var , neyin kaygısı var iyi irdelemek gerek . Terim takımdan ayrılırsa bir takım kulüpler senelik kaç ytl zarar eder iyi hesaplamak lazım .

Bu konu Terim'in orada olma sebeplerinden sadece biridir .

peker61
17.10.2008, 16:53
Yani bu adama aklımdan geçenler yeter siz anladınız onu yazaamayacam buraya !!

peker61
17.10.2008, 16:59
Fatih Terim Milli Takım'ı bırakıyor
Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in göreve geldiği günden bu yana Terim'in 2010 yılına kadar olan sözleşmesini 2012 yılına kadar uzatmaması ve alacağı ücretlerinde medyada açıklanması üzerine bu kararı aldığı iddia edildi.

Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve yönetim kurulunun bugün www.tff.org (http://www.tff.org) sitesinde yaptığı açıklamada; "Özellikle dün ve bugün medyada yer alan haberlerde Fatih Terim'in hem mevcut hem de zamlı olduğu iddia edilen yeni ücreti konusunda çıkan yalan haberler bizleri üzdüğü gibi Milli Takımımızın hocasını ve teknik heyetini de derinden yaralamaktadır. Ancak Fatih Terim'in ücretine zam almak için sözleşmenin uzatılmasını talep ve kabul ettiği yolundaki haberler insafsız ve Türkiye Futbol Federasyonu ile Milli Takım hocasını zan altında bırakmayı hedefleyen bir yalandır. Yazılı ve görsel basında şahit olduğumuz "sıkı pazarlık", "maaş artırımı için söz verildi", "bu paraya değer mi" şeklindeki ifadelerin maddi konuları temel alması, 30 yıla yakın bir süredir futbolcu ve antrenör olarak milli formaya hizmet etmiş olan Fatih Terim'e yapılan büyük haksızlıktır. Bir kez daha belirtmek isteriz ki Fatih Terim, milli forma altında hizmet verdiği hiçbir gün maddi konularda Futbol Federasyonu yönetiminden herhangi bir talep veya şikayette bulunmamıştır." sözlerini Fatih Terim'in etkili bulmadığı ve istifa kararını da bu nedenle aldığı ileri sürüldü.

Terim'in önümüzdeki hafta içinde medya toplantısı yaparak bırakma kararını açıklayacağı vurgulandı.

TERİM - POLAT BULUŞMASI
Bu arada Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in, Galatasaraylı Eski Sporcular Derneği'nin organize ettiği 9. Karadeniz Ülkeleri Veteran Oyunları'nın açılışında birlikte grünmeleri dikkatlerden kaçmadı.

Burhan Felek Spor Tesisler'nde yapılan törende Terim ve Polat'ın samimi görüntüler oluşturmaları, Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geleceği söylentilerini de beraberinde getirdi.

hürriyet

İnşallah doğrudur bu haber bugün aldığım en güzel haber ..

Uğur Erdoğan
17.10.2008, 17:22
bi gavur özentisi bu adamdan bi kere kurtulduk bidaha mümkün değil ya ne kazandırdıki bize elin brezilyalısını, britanyalısını oynatmakla ne geçicek elimize bırak git ya lütfen bırak lütfen artist kılıklı adam git istemiyoooruzzzz

Mira_61
17.10.2008, 17:40
Fatih Terim Milli Takım'ı bırakıyor
Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in göreve geldiği günden bu yana Terim'in 2010 yılına kadar olan sözleşmesini 2012 yılına kadar uzatmaması ve alacağı ücretlerinde medyada açıklanması üzerine bu kararı aldığı iddia edildi.

Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve yönetim kurulunun bugün www.tff.org (http://www.tff.org) sitesinde yaptığı açıklamada; "Özellikle dün ve bugün medyada yer alan haberlerde Fatih Terim'in hem mevcut hem de zamlı olduğu iddia edilen yeni ücreti konusunda çıkan yalan haberler bizleri üzdüğü gibi Milli Takımımızın hocasını ve teknik heyetini de derinden yaralamaktadır. Ancak Fatih Terim'in ücretine zam almak için sözleşmenin uzatılmasını talep ve kabul ettiği yolundaki haberler insafsız ve Türkiye Futbol Federasyonu ile Milli Takım hocasını zan altında bırakmayı hedefleyen bir yalandır. Yazılı ve görsel basında şahit olduğumuz "sıkı pazarlık", "maaş artırımı için söz verildi", "bu paraya değer mi" şeklindeki ifadelerin maddi konuları temel alması, 30 yıla yakın bir süredir futbolcu ve antrenör olarak milli formaya hizmet etmiş olan Fatih Terim'e yapılan büyük haksızlıktır. Bir kez daha belirtmek isteriz ki Fatih Terim, milli forma altında hizmet verdiği hiçbir gün maddi konularda Futbol Federasyonu yönetiminden herhangi bir talep veya şikayette bulunmamıştır." sözlerini Fatih Terim'in etkili bulmadığı ve istifa kararını da bu nedenle aldığı ileri sürüldü.

TERİM - POLAT BULUŞMASI
Bu arada Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in, Galatasaraylı Eski Sporcular Derneği'nin organize ettiği 9. Karadeniz Ülkeleri Veteran Oyunları'nın açılışında birlikte grünmeleri dikkatlerden kaçmadı.

Burhan Felek Spor Tesisler'nde yapılan törende Terim ve Polat'ın samimi görüntüler oluşturmaları, Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geleceği söylentilerini de beraberinde getirdi.

hürriyet

İnşallah doğrudur bu haber bugün aldığım en güzel haber ..
Eşhedü bismillah :eek:
Allah'ım ne olur bu haber doğru çıksın.Sevinçten şuan hoptek oynayabilirim.Eğer Ğs yenersek sanırım bu beladan tam anlamıyla kurtulacağız.Hemde birbirine sevdalı takım va sözde hocayı kavuşturacağız.Büyük sevaptır.:)
Hadi çocuklar asılın bu maça...

Emirhan Makul
17.10.2008, 18:40
Fatih Terim'i hiç böyle görmedinizCuma, 17 Ekim 2008 16:16

Fatih Terim, saha kenarında adeta dengesini kaybediyor ve elindeki tesbihi yere düşürüyor.
Dünya sıralamasında 137. sırada yer alan zayıf rakibi Estonya karşısında A Milli Takım, büyük hayalkırıklığı yarattı. Ay-yıldızlı ekibimiz, birçok fırsatı yakalamasına rağmen bir türlü golü bulamadı. Türkiye'ye saç baş yoldurtan pozisyon ise dakikalar 78'i gösterirken geldi. Ayağını bir raket gibi kullanabilen Yusuf, ceza sahasının içinde öyle bir gol kaçırdı ki kimse inanamadı. Kalecinin bile hamle yapamadığı pozisyonda, Yusuf topu boş kale yerine üstten auta yollayarak umutlarımızı söndürdü. Pozisyon sonrası elleriyle başını tutarak görev bölgesine dönmeye başlayan Yusuf, kaçırdığı golün üzüntüsünden kolay kolay kurtulamadığı ve bu kez hırsını şortundan çıkarttı. Fatih Terim, bu pozisyonda bakın objektiflere nasıl yakalandı.

http://galeri.milliyet.com.tr/2008/10/17Yusuf_golu_kacirinca/16.jpg

http://galeri.milliyet.com.tr/2008/10/17Yusuf_golu_kacirinca/14.jpg
http://galeri.milliyet.com.tr/2008/10/17Yusuf_golu_kacirinca/12.jpg

http://galeri.milliyet.com.tr/2008/10/17Yusuf_golu_kacirinca/11.jpg

http://galeri.milliyet.com.tr/2008/10/17Yusuf_golu_kacirinca/10.jpg

http://galeri.milliyet.com.tr/2008/10/17Yusuf_golu_kacirinca/9.jpg

http://galeri.milliyet.com.tr/2008/10/17Yusuf_golu_kacirinca/5.jpg

ApoCaN28
17.10.2008, 18:46
Namaz Kıl Bari O Kadar Eğildin...

Ş............

macka61
17.10.2008, 20:39
bırakmıyor bide 23 ekimde sözleşme uzatıyor milli takımı yine kötü günler bekliyor

boztepeliyasin
17.10.2008, 22:15
fatih terime yoruma bile gerek yok. GALATASARAYLI işte.

OLCAY ÇAKIR
17.10.2008, 22:52
O günlerde Şenol hocanın aldığı parayı konuşmak hoşmuydu?

Konuşanlara neler demiştim.Hatırlıyorumda..
Gerekçem bugünde aynı,ogünde aynıydı;emsallerine bakarım ben.

Milli takım hocaları emsalleridir mesela.
Ülkenin mevcut hocalarının aldığı rakamlardır emsal mesela..

Futbolu acaipleştirmeye devam ettiğimiz sürece bu rakamları hazmetmekte zorlanacağız.
Birileri malzeme edecek kendine bunu.

Futbol pahalı bir iştir.
Futbolun içindekileri futbolun içindekilerle kıyaslamak doğru olandır.

Fatih Terim'in herşeyini eleştiririm ama aldığı paraya hiç bakmam.
Tıpkı o dönemler Şenol hocamın aldığı paraya bakılmamasını savunduğum gibi....Bakmam buna.

Fanatik28
17.10.2008, 23:41
Fatih Terim´dem kurtulmak ha, ha hayal görmeye devam edin. Adam oturdugu yerden o kadar para kazansin, sadece kazanmaklada kalmiyor, oyuncu transferlerinde muhtemel aldigi komisyonlar kim bilir ne kadar!!!

Onu icin iki önemli sey var dünyada, 1. kendisi, 2. GS

Bu adam seytanla dans ediyor, siz hala burada sinirlerinizi tüketerek yorum yapiyorsunuz.

Milli Takim basarili olmus ona ne!!! Maclarda dikkat edin hangi Gs´li oyuncu oyundan cikariliyor? Hicbiri. Mesela Estonya macini örnek alalim ( daha bircok maci buna ilave edebilirim ), Arda sahanin en kötüsü ama ilk cikan Nuri, Arda hala sahanin en kötüsü, cikan Kazim Kazim. Baska cikacak adam kalmadigi icin sonunda GS´li Ayhan oyundan cikiyor.
Halbuki Nuri´yi cikaracagina Arda´yi cikarip yerine Ugur´u, Nuri´nin yerinede Yusuf´u alsa, Mevlüt´te oyuna girmis bu mac ne olur!!!

Iste o yüzden sinirlerinizi hic yipratmayin, gücünüz yetiyorsa onu koltugundan indirin ama burasi Türkiye, kimin eli kimin cebinde bellli degilken siz hala hayal görmeye devam ediyorsaniz ben diyeyim daha!!!

Cem Balcı
18.10.2008, 01:23
TFF'DEN FATİH TERİM HABERLERİNE YALANLAMA

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim (http://www.haberler.com/fatih-terim/)'in ücretine zam almak için sözleşmesinin uzatılmasını talep ve kabul ettiği şeklindeki haberlerin doğru olmadığını, Terim'in TFF yönetiminden hiçbir gün maddi konularda talep ve şikayeti olmadığını açıkladı. TFF'den, ''Fatih Terim (http://www.haberler.com/fatih-terim/) ile kesinlikle maddi konularda pazarlık yapılmamıştır'' başlığıyla yayınlanan açıklamada, Terim'in sözleşmesinin 2010 yılına kadar uzatılması ve yeni sözleşmedeki ücreti konusunda spekülasyonlar yapıldığı belirtilerek, ''Özellikle dün ve bugün medyada yer alan haberlerde Fatih Terim (http://www.haberler.com/fatih-terim/)'in hem mevcut hem de zamlı olduğu iddia edilen yeni ücreti konusunda çıkan yalan haberler bizleri üzdüğü gibi milli takımımızın hocasını ve teknik heyetini de derinden yaralamaktadır'' denildi.

Açıklamada ayrıca, şu görüşlere yer verildi:
''Haziran 2005'ten bu yana milli takım bünyesinde büyük bir keyif ve huzur ile çalıştığımız Fatih Terim (http://www.haberler.com/fatih-terim/) ile TFF'nin 2010 yılına kadar imzalanmış sözleşmesi bulunduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Daha önce de açıkladığımız üzere 2010 yılına kadar geçerli olan mevcut sözleşme, tarafların karşılıklı mutabakatı ile en az 2012'ye kadar şifahen zaten uzatılmıştır. Bu konuda TFF Yönetim Kurulu üyelerinin tamamının desteği ve onayı o gün olduğu gibi bugün de kesintisiz sürmektedir. Ancak Fatih Terim (http://www.haberler.com/fatih-terim/)'in ücretine zam almak için sözleşmenin uzatılmasını talep ve kabul ettiği yolundaki haberler insafsız ve TFF ile Terim'i zan altında bırakmayı hedefleyen bir yalandır. Yazılı ve görsel basında şahit olduğumuz 'sıkı pazarlık', 'maaş artırımı için söz verildi', 'bu paraya değer mi' şeklindeki ifadelerin maddi konuları temel alması, 30 yıla yakın bir süredir futbolcu ve antrenör olarak milli formaya hizmet etmiş olan Fatih Terim (http://www.haberler.com/fatih-terim/)'e yapılan büyük haksızlıktır. Bir kez daha belirtmek isteriz ki Fatih Terim (http://www.haberler.com/fatih-terim/), milli forma altında hizmet verdiği hiçbir gün maddi konularda Futbol Federasyonu yönetiminden herhangi bir talep veya şikayette bulunmamıştır.''

(Anadolu Ajansı)

Travelair
18.10.2008, 10:29
Yalanlama neye gelmiş? Alacağı zama gelmemiş. Fatih Terim'İn bu zam için ısrar ettiğine gelmiş. Madem Fatih Terim'İn 2010'a kadar hali hazırda sözleşmesi var. Neden 2012'ye kadar uzatılıp böyle fahiş bir "Zam" yapılıyor. Çok mu iyi hizmet ediyor?

Travelair
18.10.2008, 10:30
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/user_images/37_051113013011.jpg
TFF'DE FATİH TERİM'E "SEN NE YAPMAK İSTİYORSUN ARKADAŞ? BUNU BÖYLE YAPMAYACAKSIN" DİYECEK BİRİSİ VAR MI? BENCE YOK. ÇÜNKÜ FATİH, ONLARIN ABİSİ...
18.10.2008 09:56

Terim yönetiyor

Futbol Federasyonu'nda Fatih Terim'e "Sen ne yapmak istiyorsun arkadaş? Bunu böyle yapmayacaksın" diyecek birisi var mı? Bence yok. Çünkü Fatih, onların abisi. Fatih, onların hocası. Fatih, onların babası.

BÜTÜN gazetelerde Fatih Terim'in alacağı para var. Aktütün Karakolu'nun işler acısı halini gören Türk halkının, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin böyle bir karakolu daha iyi bir yere taşımaktan bile aciz olduğu yönünde fikre kapılması; doların, euronun yükselmesi, dünyadaki para krizi derken hepsi üst üste binince bütün gözler Fatih Terim'in maaşına dikildi. Fatih Terim, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş veya Ankaragücü teknik direktörü olsaydı bu para konuşulmazdı. Neden? "Onu kulüpler verecek, bize ne?" derdi vatandaş. Ama iş Milli Takım olunca olayın rengi değişiyor.

Bahaneleri hazır

Peki, Fatih Terim kaç para almalı? Burası hiç önemli değil. Neden? Çünkü Fatih Terim'in parasını vatandaş değil, Futbol Federasyonu'nun sponsorları verecek. Futbol Federasyonu özerk bir kuruluş. Peki, Futbol Federasyonu bu parayı verirken neleri kıstas alacak? Fatih Terim, Türk Milli Takımı'nı Dünya Kupası'na götürürse belli bir para, götüremezse belli bir para şartı var mı? Çünkü sponsorlar ona göre destek veriyorlar veya vermiyorlar.

Ben bunları yazmayacaktım. Toplumdaki tepki nedeniyle yazdım. Fatih Terim bugün bir kulüp takımı çalıştırsa, Milli Takım'dan aldığından daha fazlasını alır. Bu ayrı bir olay.

Bu Futbol Federasyonu şunu diyebilir: "Kardeşim, Türkiye'de Fatih Terim'den başka Milli Takımı çalıştırabilecek kapasitede bir teknik direktör var mı?" Sonra da ilave eder: "Fatih Terim olmazsa bu sefer yabancı teknik direktör getirmek lazım. Onun da maliyeti Fatih Terim'in iki katı olur." Eğer bu cimnastikleri yapıp da bu günleri geçmeye kalkarsanız hiçbir yere gidemezsiniz.

İşin aslı bu da değil. Galip geliriz, mağlup oluruz, o da önemli değil.

Bu puanları ileride kapatırız. Futbolda olur, o da önemli değil. Şu anda Türkiye Futbol Federasyonu'nda çok önemli bir olay var. Bunun altını çizerek söylüyorum.

Bu cümlenin de sonuna kadar arkasında olacağım. Eğer bu işler böyle devam ederse, bu Fatih Terim, bu Futbol Federasyonu'nu idare eder. Yani cümleyi ters çevirelim. Bu Futbol Federasyonu'nun, bu Fatih Terim'i idare etmeye, yönlendirmeye gücü yetmez!

Terim'i başkan yapın!

Ümit Milli Takımı, Belarus'la hayati bir maça çıkıyor. Sen A Milli Takım'dan 4 tane oyuncuyu Ümit Milli Takım’a gönderiyorsun. Yetmiyor, Müfit Erkasap'ı Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Hami Mandıralı'nın yanına gönderiyorsun. Fatih Hoca'yı bu da kesmiyor, "Ümit Milli Takım İsveç'e giderse, işin başında ben olurum" diyor.

Sevgili Fatih ve sevgili Futbol Federasonu Yönetim Kurulu Üyeleri, ben sizin yerinizde olsam Fatih Terim'i Futbol Federasyonu Başkanı yaparım. Hepinizin de onun emrine girip çalışmanızı dilerim. Çünkü görüntünüz böyle. Biliyorum, sinirleneceksiniz, kızacaksınız ama eğer böyle giderseniz, Haluk Ulusoy federasyonunu arar hale geleceğiz. İşin daha büyük tehlikesi bu.

İyi olmak yetmiyor

Çünkü içeride yapılan başkan yardımcısı yetki tartışmaları yüz ifadelerinizden dışarıdan gözüküyor. Haluk Ulusoy döneminin adamlarını da bu seyahatte görmeye başladık. Yani siz diyorsunuz ki: "Biraz delsek olmaz mı?" Biraz delmenin ölçüsü olmaz. 15 santim mi, 1,5 metre mi, 250 gram mı veya 5 kilo mu? Bir delindi mi, hepsi aynıdır.

Bu Futbol Federasyonu'nda Fatih Terim'e "Sen ne yapmak istiyorsun arkadaş? Bunu neden böyle yapıyorsun arkadaş? Bunu böyle yapmayacaksın arkadaş" diyecek birisi var mı?

Bence yok. Fatih, onların abisi. Fatih, onların hocası. Fatih, onların babası. Onun için de "Ben sizin babanızım. Ben ne dersem o olur" sistemi şu anda maalesef yürürlükte. İsterseniz bu yazıyı kesip saklayın. Her zaman lazım olur.

Hep söylüyorum, Haluk Ulusoy'dan sonra Futbol Federasyonu Başkanlığı yapmak kolaydır. Çünkü o dönemlerde o kadar çok kontrolsüzlük, o kadar çok kokuşmuşluk vardı ki, biraz kontrollü, biraz dikkatli olan başarılı olurdu.

Ama Hasan Doğan'dan sonra başkanlık yapmak bayağı zor. Hepsi pırıl pırıl, hepsi iyi çocukar. Ama kusura bakmasınlar, iyi olmak yetmiyor.

Türk imajını zedeleyemez...

BENİM esas bahsetmek istediğim başka şeyler var. Estonya'ya milli maça gittim. Orada bazı şeyleri gördüm, bazı şeyleri yaşadım. Mesela şunu yaşadım. Doksan dakika boyunca oturduğum basın tribününden Fatih Terim'in yaptıklarını izledim. İnanın, bizim futbolculardan daha fazla mücadele etti, daha fazla hopladı, zıpladı, daha fazla eliyle-koluyla hem futbolculara, hem de etrafa hareket yaptı. En fazla yaptığı hareketler de dördüncü hakeme, 1 nolu yardımcı ve hakemeydi.

Fatih Terim'in bunları hala yapmasına bir anlam veremiyorum. Çünkü o hareketleri, kulüp takımı antrenörü olarak yapsa beni ilgilendirmiyor. Ama Milli Takım teknik direktörü olarak benim Türk imajımı dünya televizyonlarına o tarz veremez, gösteremez. Vermeye de hakkı yok.

Sen bunları yaparsan, o hakemler seni bir gün öyle bir yerde kıstırırlar ki, bir çuval inciri berbat ederler.

Bana göre sen, takımı sahaya yanlış kadroyla çıkarıyorsun. Hakem de kendine göre karar veriyor. Senin hakemi o tarz aşağılamaya hakkın yok. "Rakip kaleci vakit geçiriyor, hakem müsamaha etti" diyorsun, ancak o bahaneyi bulabiliyorsun. Çünkü hakem iyi maç idare etti. Aynı hakemin maçın sonuna üç dakika koymasına rağmen üç dakika bitiminde iki korner kullandık. Yani üç değil, beş dakika ilaveyle bitti.

Faturayı hakeme kesme

ESTONYA maçındaki dakikaları kaybettiren hakem miydi? Hayır. Bence Fatih Terim'di. Niye? Nuri ile devam etmesi gerekirken onu oyundan aldı. Yusuf'la başlaması gerekirken, onu kendisinin de paniklediği devrelerde oyuna aldı. Mevlüt'le başlaması gerekirken onu da oyuna sonradan aldı. Yani bana göre bu maçın bu neticeyle bitmesinin tek sorumlusu Fatih Terim'dir. Ama hedef değiştirerek faturayı hakeme kesmeye kalktı.

Sen her maçta yanlış kadroyla başlayıp bir şeyler yapmak, "ben değişiklik yaparım" havasında olmak için hatalar yapıyorsun, sonra doğruya geliyorsun. O kaçan dakikalar da başımızı ağrıtıyor. Euro 2008’de de böyleydi, bu maçta da devam etti. Hakeme boş yere kızma.

Terim'in gazını Türkiye Ligi alır

FATİH Terim, bence Milli Takımlar Teknik Direktörü olmamalı. Kulüp teknik direktörü olmalı. Sebebi, Fatih Terim çok hırslı. Zaman zaman fevri, zaman zaman yumuşak, inişli çıkışlı bir teknik direktör. Milli Takım senede en fazla 5 tane maç yapıyor. Fatih Terim stres yüklü birisi olduğu için bu sefer bu 5 maçta stresini atmaya kalkıyor.

Halbuki Fatih Terim'in lig takımında çalışsa bu stresi ve gazı 30'a bölünecek. Yani Fatih Terim'in gazını almak için daha fazla maça ihtiyaç var. Fatih Terim bu kafa yapısıyla Türkiye Ligi'nde teknik direktörlük yapsın, üç maçta bir tribüne gider oturur.

ERMAN TOROĞLU / HÜRRİYET / maraton.com.tr

ApoCaN28
18.10.2008, 11:12
Çok Güzel Yazmış TOROĞLU

pReN@_61
18.10.2008, 11:21
Terim (http://javascript<b></b>:OW()) imzalıyor

Futbol Federasyonu, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’in sözleşmesinin, 23 Ekim Perşembe günü imzalanarak uzatılacağını açıkladı.

http://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2008/10/18/fft17_mf119162.Jpeg
Tecrübeli hocanın Milli Takımdan ayrılmasının söz konusu olmadığı belirtilen federasyon açıklamasında, şu ifadelere yer verildi:
“Fatih Terim’in görevini bırakacağı yolunda çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Her zaman belirttiğimiz gibi, Futbol Federasyonu ile Fatih Terim, en üst düzeyde uyum halinde çalışmaktadır. Fatih Terim ile 2012’ye kadar uzatılacak sözleşmenin detayları, 21 Ekim Salı günü yapılacak yönetim Kurulu toplantısında son şeklini alacak ve 23 Ekim Perşembe günü kamuoyunun huzurunda imzalanacaktır.”
Öte yandan CHP Manisa milletvekili Şahin Mengü, Fatih Terim’in sözleşmesinin uzatılması ve aylık 250 bin YTL ücret istemesi konularında TBMM’ye soru önergesi verdi.

ÖmerFarukYılmaz
18.10.2008, 11:26
Herif kene gibi yapıştı...

Yokmu şöle yüksek limitli kredi kartı olan birisi çıkaralım şu keneyi:)

alper*
18.10.2008, 11:30
hakkımı helal etmiyorum bu uğursuz adama.

Hüseyin İlkin
18.10.2008, 11:33
Geçmiş olsun ...

Mayls
18.10.2008, 22:25
2010'a kadar sözleşmesi var zaten. Uzatmanın mantığı ne? Şu anda çok mu başarılıyız? Çok mu güzel futbol oynuyoruz?

Dünya Kupası'na kadar sözleşme zaten var. İlla Terim diyorsan, bekle 2010'a kadar, başarılı olursa uzatırsın, Milli Takımın geleceğini ipotek altına almanın ne anlamı var?

Cem Balcı
19.10.2008, 16:24
hey Allahım birtürlü kurtulamadık ya...

UğuR
20.10.2008, 11:27
Sinyor Terim" i Tolga yı devamlı milli takıma davet ederek Trabzonspora yaptığı kötülükden dolayı kınıyorum.

ganita ve zinos
22.10.2008, 10:41
eee hazretlere yazmamak olmaz...fatih hocamızın yerinde olsam ben ugandaya zimbaweye giderim hemde gezmiş olur.ne bilim oralarda ev falan alır yazlık alır araba alır.degişik yerler ya hani.alternatif para harca yöntemlerine devam edecez....

ApoCaN28
22.10.2008, 10:47
Hocam bile demiyorum o şahısa şey şahıs zenitte de bi türk var sırf senin için ne goller atıyo biliomusun?

Halmanli
22.10.2008, 12:07
nefret ediyorum fatih terimden yedi bitirdi nice yıldızı sırf kişisel kapris ve inadı uğruna milli takımla oynuyor.

ama yinede millli takım yenilsin diyemiyorum başarılı olsun ne de olsa mili takım. kaç sene daha yaşarız garantisi mi var? :) 4 senede bir geliyor dünya kupası. fatih terime rağmen umarım gideriz şampiyonaya

Cem Balcı
22.10.2008, 14:38
nefret ettirdin kendinden be adam...

Emirhan Makul
22.10.2008, 14:42
Fatih terimin ileri ki günlerde imzalayacağı sözleşme ile

Fatih tekke ve Gökdeniz Karadeniz'in Milli takım kariyeri sonlanacaktır.

aktan61
22.10.2008, 15:28
imPARAtor mezara kadar bizi bırakma...:eek:

m@rdi
23.10.2008, 13:45
F.Terim sözleşmesini 2012 yılına kadar uzatmış. (Show TV)

Yuh yani yuh!Nasıl bir yüzsüzdür bu adam.

irfan61
23.10.2008, 14:15
F.Terim sözleşmesini 2012 yılına kadar uzatmış. (Show TV)

Yuh yani yuh!Nasıl bir yüzsüzdür bu adam.Yıllık da 1.5 milyon euro alacakmış.

peker61
23.10.2008, 14:54
Haramı zıkkım olsun aldığı paralar ...

Dursun Kaplan
23.10.2008, 14:56
Haysiyetsiz karaktersiz adam..!

Taner Uykuçeken
23.10.2008, 15:12
milli takım ruhuna El Fatiha

tugay_98
23.10.2008, 15:23
terime ne oldu anlatırmısınız

tugay_98
23.10.2008, 15:26
şimdi anladım herhalde terim milli takıma 2012 yıla kadar sözleşme imzalaış artık millilerin runa EL FATİHA

tugay_98
23.10.2008, 15:26
fatih terimin ileri ki günlerde imzalayacağı sözleşme ile

fatih tekke ve gökdeniz karadeniz'in milli takım kariyeri sonlanacaktır.
Çok doĞru dİyosun emİrhan

macka61
23.10.2008, 16:19
aynen renkdaşlar çok üzüldüm ne güzel kurtulacaktık ama olmadı yıllık 3 trilyon küsür para alacak

Erbay
23.10.2008, 16:52
Fatih Terim,Euro 2008 sonrası güzel bir şekilde bırakmalıydı milli takımı. Keşke anlaşılmasaydı. Aldığı parayı ben fazla bulmuyorum. Araştırılsın, diğer teknik direktörlerle karşılaştırılsın, aldığı para fazla değil.

ApoCaN28
23.10.2008, 16:56
Yaptıramadıklarına göre aldığı para fazla...

Ayrıca Dünya Kupası 3.sü Şenol güneş Ne Kadar Alıyordu...

Fatih Terim Euro 2008 de Şans Ve Oyuncuların İsteğiyle Başarılı olmuştur...

Ama Bu Kadar Sakat Oyuncu Varken Çağırmadığı adamlarada bakarsak Fatih Terimle Olmaz...

TolgaTopçu61
23.10.2008, 17:09
Allah sabir versin bizlere,ah Terim ahh...

hakankurt1967
23.10.2008, 21:11
Fatih terim 2012 yılına kadar A milli takımın başında olacak aylık 260 bin ytl(260 milyar) toplamda yılda ise 3 milyon 120 bin ytl(3 trilyon 120 milyar) olarak anlaşmışlar...

Süleyman Eruyar
23.10.2008, 21:22
2012 ye kadar türk milli takımını tutmuyorum..

Murat'
23.10.2008, 21:53
Aslında Fatih Terim'in almış ve alacak olduğu maaş benim için önemli değil...Çünkü futbol piyasası artık böyle....Artık dudaklarımızdan milyonlar eksik olmuyor...Oraya Lucescu falan gelseydi o da en az 2.5 milyon YTL alırdı...Beni Fatih hoca ile ilgilendiren nokta onun oyuncu tercihleri ve bazı insanları milli takımdan soğutmasıdır...

Ahmet Faruk
24.10.2008, 12:29
Sanki sözleşmesi yarın bitiyordu. Adamın sözleşmesi zaten 2010 a kadardı, ne aceleleri vardı sanki. Çok büyük bir başarısını mı gördük, çok iyi hoca da takımlarının başına geçirmek için kapıda bekleyen kulüpler mi var. Anlamak da zor bişe.

Hüseyin İlkin
24.10.2008, 12:40
Geçmiş olsun .

atf61
24.10.2008, 14:40
fatih terimi neden sevmiyorum...aslında birçok sebep var...işte bunlardan biri...hem vatan millet sakarya edebiyatı yap...hemde maaşına %75 zam...samimiyetsiz adam...memleketin durumu vahim...zam aman allahım...

Adil ÖZGÜR
24.10.2008, 15:07

İmPARAtor olarak medyaya lanse edilmiş,

Ersun YANAL ile 70 milyarla başlayan limit konusu, şimci olduğu yerde kalmayi....?

Zam+PARA=tor'luk olmuş, Zamparator

Bu konu bukadar apartılması lazım gelen konumudur ? Asgari ücreti bırak, en yüksek makamdan daha mı yüce bu konu?

Ah Şenol GÜNEŞ seni görmeyen gözleri kime şikayet edeyim......?

İHSAN
24.10.2008, 15:18
'Milli' takımı çalıştırması için kendisine servet ödenen değerli 'imPARAtor'. Ücreti arttıkça daha mı iyi çalışıyor ki, sürekli arttıtıma gidiliyor?

Ertan OKUMUŞ
24.10.2008, 15:22
bence son batuhan olayından sonra Hami ile Abdullahında milli takımlardan(daha doğrusu bu ekipten) ayrılmaları gerekir
sizin kişilik sorunu var deyip kadrodan çıkardığınız adamı o A milli takıma alıyor,sonra kavga eden emreyi takımda tutup Gökdenizi kadrodan çıkarıyorherkesin takdirini kazanmış Fatihe kapıları kapatmış,milleti milletin takımından soğutmuş,nerdeyse Belçikaya atılan penaltı golune hiç sevinmedim ya,bizi bu duruma getirmiş bu adam..aslında bunları toplarsak hiç de az şeyler başarmamış yani:mad::mad:

Adil ÖZGÜR
24.10.2008, 15:24
'Milli' takımı çalıştırması için kendisine servet ödenen değerli 'imPARAtor'. Ücreti arttıkça daha mı iyi çalışıyor ki, sürekli arttıtıma gidiliyor?

Artistliği ve figüranlığı birlikte yaptığından daha fazla alması lazım herhalde.

Bu kadar maaşla Milli Takımı Dünya birincisi yapması lazım.

Kapasitesini ispat etmesi lazım.

Selman
24.10.2008, 15:24
Tüm Türk Milletine geçmiş olsun.Fatih Terim'le 2012'ye kadar devam demek şaka gibi resmen.Önce bi durun bakalım, bu adam Milli(!) takımı 2010 Dünya Kupasına götürebilecek mi?Üstelik parasına da zam yapmışlar.

Destekleyenlere Allah sabır versin.

Adil ÖZGÜR
24.10.2008, 15:30
bence son batuhan olayından sonra Hami ile Abdullahında milli takımlardan(daha doğrusu bu ekipten) ayrılmaları gerekir
sizin kişilik sorunu var deyip kadrodan çıkardığınız adamı o A milli takıma alıyor,sonra kavga eden emreyi takımda tutup Gökdenizi kadrodan çıkarıyorherkesin takdirini kazanmış Fatihe kapıları kapatmış,milleti milletin takımından soğutmuş,nerdeyse Belçikaya atılan penaltı golune hiç sevinmedim ya,bizi bu duruma getirmiş bu adam..aslında bunları toplarsak hiç de az şeyler başarmamış yani:mad::mad:

Benim gençliğimde bu adamları milli takıma çağıran kişiler milli takımda iken,

O zamanki paraloları, T.S. oyunculara pas atmayın zihniyeti var idi.

Herkesin ağzında sakızdı, İst. takımlarının futbolcuları bizimkilere pas atmıyordu, sonra bir çıkardık milli maçlara, 3-5-8 tane yeyip geliyorduk.

Zihniyet aynı, Milli Takım kimlere emanet, hey hat.http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon4.gif

Hüseyin Kurt
25.10.2008, 08:46
fatih terim için 2 tip futbolcu var.
1. adam 10 maçta sadece 2 kere düzgün oynasın "sen çok iyisin formdasın" denilip anında milli takıma çağrılıyor. (kazım,sabri,servet,tümer,emre aşık)

2. adam 10 maçta sadece 2 kere kötü oynasın " sen kötüsün,milli takımda oynaman için daha çalışman lazım" denilip milli takıma çağrılmıyor. (selçuk inan,egemen,mehmet yıldız,yıldıray)

fatih terimin düşüncesi bu.

boztepeliyasin
25.10.2008, 12:41
millet krizlerle uğraşırken fatih terimin aylık maaşıda 260 milyar oldu hayırlı olsun. bu futbol sektöründe dönen paralar zaten çok uçuk ve saçmaydı zaten bu zamla birlikte hepten saçmaladılar. adamın aylık maaşını bilimsel araştırmalar yapan, insanlar için uğraşan bir profesör yılda kazanıyor anca o da kendi çabalarıyla aldığı maaşla değil. cumhurbaşkanı bile ülkede bir tane olmasına rağmen yıllığı fatih terimin maaşının yarısı bile olmuyor. bu abartılı ve gereksiz harcamalara ülkemizde değil dünyada son verilmeli diye düşünüyorum.

alper*
25.10.2008, 12:52
milli takım benim için 2010'a kadar bitmiştir.
sözleşmen hayırlı olsun yiyici.

Mayls
25.10.2008, 15:48
milli takım benim için 2010'a kadar bitmiştir.
sözleşmen hayırlı olsun yiyici.
İmzamı atıyorum altına.

Aramızdaki Terimci'ler azaldı son zamanda galiba. Gene de şu alıntıyı yapmak istiyorum:
"Herkesin zevkle izleyeceği bir Milli Takım oluşturacağız."

Alibeyoglu
25.10.2008, 16:44
fatih terim yönetimi aldinda milli takimin iyi oynadigi bir maci bile hatirlamiyorum oynanan maclar hep mahalle maci havasinda türk futboluna verecegi en güzel hizmet istifasidir

Cafer KILIÇSOY
26.10.2008, 00:16
2012 yılına kadar Türk Futbolunda zerre kadar bir ilerleme olmayacaktır. Yazık, gerçekten yazık. Milli takımın formasını anasının ak sütü gibi hakedenler dururken o formayı BJK de GS da ilk 18'e dahi giremeyenler işgal edecektir yine. Enişteler damatlar vs...

Bu imza malesef zaten gittikçe azalan milli duygularımızı da aldı götürdü.

Adil ÖZGÜR
26.10.2008, 01:19
Yine şovv beşinde Terim, Batuhan 17 yaşında Beşiktaşta. Batuhan 17 yaşında T.S. da olsa takıma çağırılırmı?

Bu kadar kariyerli yurt içi ve yurt dışındaki futbolcularımız dururken, Batuhan kim yahu?

Batuhanlı Türk Milli Takımı, küstürülüp kamptan gönderilen kendini ıspatlamış çevherler.

Batuhanın arkası çok kuvvetli demekki. Yoksa Barış Memiş'i alt takımdan alır üst takıma çıkarmazmı bu adam?

ganita ve zinos
26.10.2008, 12:05
alternatif para harama yöntemleri üzerine;fatih terim mesale ekonomik krizde merkez bankasıyla anlasıp piyasaya bol miktarda dolar sürebilir,hazine bonosu satın alabilir yada borsa da hisse senedi alabilir bu nacizane önerimizle piyasalrda rahat bir nefes alır ve terim halkın sevgilisi olabilir yeniden...

H.A.Y
26.10.2008, 14:11
Artık futbolcuların yapması gereken şey belli.Kaç gol attığın,kaç top kestiğin,kaç asist yaptığın,kaç topu çatala astığın mühim değil.

Türk olma,ona küfür et,buna el hareketi çek,sansasyonel bir kaç laf söyle direk git Milli(!) Takıma.

Mayls
26.10.2008, 15:14
Artık futbolcuların yapması gereken şey belli.Kaç gol attığın,kaç top kestiğin,kaç asist yaptığın,kaç topu çatala astığın mühim değil.

Türk olma,ona küfür et,buna el hareketi çek,sansasyonel bir kaç laf söyle direk git Milli(!) Takıma.
Bir de Terim'den forma bekliyorum diyeceksin.
(Bakınız: Yusuf Şimşek, Tümer Metin vb)

H.A.Y
26.10.2008, 16:47
Bir de Terim'den forma bekliyorum diyeceksin.
(Bakınız: Yusuf Şimşek, Tümer Metin vb)

Onları sansasyonel laflar grubuna dahil ettim.

"Kral yapmayacaksın kral olacaksın","Ben ağzımla kuş tutsam seçilmem" vb vb..:)

Cem Balcı
27.10.2008, 00:55
yok yok...

bu adamdan kurtuluş yok...

Adil ÖZGÜR
27.10.2008, 23:44
Terim’in Maaşı HovardalıkTarih: 27.10.2008 16:16:36 (661 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/mansed_27102008.161037.jpg Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, Başbakanın 9 bin YTL, milletvekillerinin ise 8 bin 210 YTL maaş aldığı bir ülkede Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim`in 260 bin YTL maaş almasını anlamadıklarını bildirdi. Nurettin Özgenç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim`in 110 bin YTL olan maaşının, az görülerek 260 bin YTL`ye Türkiye futbol federasyonunca yükseltilmesi ``Kaf dağından kar bağışlamaktan`` başka bir şey olmadığını dile getirdi.

Özgenç, açıklamasında şunları kaydetti: `` Türkiye`de 4 kişilik bir ailenin ortalama gıda ve barınma harcamaları toplamı 2008 yılı Ağustos ayında 1.016.57 YTL olarak, asgari ücretin brüt 638,70 YTL, kişi başına düşen GSMH’ nın 5 bin doların altında olduğu, TÜİK’in açıklamalarında ise yoksulluk sınırı 651 YTL olarak açıklandı.

Ayrıca Başbakanının maaşının 9 bin YTL, milletvekilinin maaşının ise 8 bin YTL olduğu Türkiye Cumhuriyetinde Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim`in aylığının 110 bin YTL`den 260 bin YTL`ye yükseltilmesi ; “Kaf dağından kar bağışlamaya benzemektedir. Ayrıca hangi başarının karşılığıdır ki Milli Takımlar Teknik Direktörü Başbakandan 29 kat daha fazla maaş alıyor, bunu da anlamış değiliz.``

Kaynak: Taka Gazetesi;

-------------------------------------------------------------------------------------

Biz ne yazmıştık inceleyelim.

Zam+para=tor
Alıntı:
aktan61 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1715930#post1715930)

İmPARAtor olarak medyaya lanse edilmiş,

Ersun YANAL ile 70 milyarla başlayan limit konusu, şimci olduğu yerde kalmayi....?

Zam+PARA=tor'luk olmuş, Zamparator

Bu konu bukadar apartılması lazım gelen konumudur ? Asgari ücreti bırak, en yüksek makamdan daha mı yüce bu konu?

Ah Şenol GÜNEŞ seni görmeyen gözleri kime şikayet edeyim......?

Demek oluyorki, ZamPARAtor ile Hovardalık eş değer kelimedir.

Demek oluyorki İmPARAtor ile Hovardalık eş değer kelimelerdir.

Türk Dil Kurumuna duyurulur.

BMN gündemi önceden belirler'in ISPAT'ını Taka yapmıştır.

Dursun Kaplan
29.10.2008, 09:34
http://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2008/10/29/fft17_mf125038.Jpeg

Terim'e 2 Yıl Hapis İsteniyor

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim hakkında ‘hakaret´ suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim hakkında Yeni Şafak gazetesi yazarı Osman Tanburacı’nın bıyığına ve annesine küfür ettiği iddiasıyla ‘hakaret’ suçundan TCK’nin 125/1. maddesi gereğince 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede, Terim’in şüpheli olarak alınan ifadesinde, Tanburacı’yı cep telefonundan arayarak neden yanlış beyanat vererek kamuoyu önünde kendisini küçük düşürmeye çalıştığını sorduğunu, şikayetçinin umursamaz cevaplar vermesi üzerine sinirlenerek sövdüğünü söylediği anlatıldı. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nca da olay tarihi ve saatinde Tanburacı’nın, Terim tarafından arandığının tespit edildiği belirtildi.

milliyet.com.tr

Kazım Uzunboy
29.10.2008, 09:39
Terim ceza evine girerse eğer ülkemizin gündemi birkaç sene değişmez galiba.:rolleyes:

Dursun Kaplan
29.10.2008, 09:41
Para cezasını çevrilir cezası.. Memur maaşı almıyor nasıl olsa öder karaktersiz adam..!

aktan61
29.10.2008, 16:17
bankalardan kredi çekmeye gerek yok,imPARAtore türkiye'ye yeter:eek:

Emirhan Makul
30.10.2008, 02:01
Osman'a Uzanan Eller Kırılsın !

ganita ve zinos
30.10.2008, 10:09
alternatif para harcama yöntemleri üzerine;fatih terim azerbaycanda yada türki cumhuriyetlerde mısır ticareti isine girebilir.türkiyede zor artık bakan cocukları tüm köse baslarını kapatmıs cünkü...hem iyi para kazanır hemde spordan uzaklasınca iş adamlıgında daha da cok kazanabilir...

Mayls
30.10.2008, 17:59
Milli Takımlar Teknik Direktörü hakkına böyle bir davanın sırf açılması bile onu görevden almak için yeterli olmalı.

Adil ÖZGÜR
02.11.2008, 09:31
Milli Takımlar Teknik Direktörü hakkına böyle bir davanın sırf açılması bile onu görevden almak için yeterli olmalı.

Çok güzel diyorsunda Türkiyede sporu temsil edenler, kimler, Milli Takımın hocasını atayanlar değilki? Burasını böyle bilmek lazım. Kimde o erdem.

Mayls
02.11.2008, 10:52
Sorun Terim'in lobisi. Böyle bir olay Şenol Güneş'in ya da Ersun Yanal'ın başına gelseydi eminim Türkiye'den sürülürlerdi genç hoca ve hoca adaylarına kötü örnek oluyorlar diye.

UğuR
04.11.2008, 11:22
Fatih Terim'den olay açıklamalar
04 Kasım 2008 Salı 10:07
Mesut Özil ile ilgili Almanya'da yayınlanan bir dergiye konuşan Milli Takımlar hocası Fatih Terim olay açıklamalarda bulundu..
Terim: "Mesut Özil, Almanya'yı seçerse bu tercihine saygı duyarız. Ama o zaman görelim bakalım; Löw, Mesut'u kaç kez kadroya çağıracak?"..

Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim, Almanya'da yayınlanan Sportbild Dergisi'ne röportaj verdi. Terim, son dönemde gündemi meşgul eden Werder Bremenli Mesut Özil'in milli takım tercihi konusuna açıklık getirdi. Terim, röportajda, "Mesut'un tercihi konusunda birçok saçmalık yazıldı. Bize hâlâ kesin kararını bildirmedi. Sadece Almanya'yı seçtiğini duydum. Daha önce de bizim onunla hiç ilgilenmediğimizi iddia etmişti. Bu konuda gerçekleri anlatması gerek. İnsanlar bu konuda doğruları öğrenmeli. Mesut ile ilgili bir dosyam var. Onu hangi maçlarda izlemeye gitmişiz, nasıl takip etmişiz ve babası Mustafa Özil ile neler konuşmuşuz hepsi var içinde. Hatta dosyada babasının kaleme aldığı ve pek de hoş olmayan bir mektubu var. Oğlunun, A Milli Takım'ı istediğini ve Ümit Milli Takım'a çağrılırsa gelmeyeceğini yazmış. Ben, Türk Milli Takımı formasının pazarlık konusu yapılmasına izin vermem" ifadesini kullandı.

"BAŞARILI OLMASINI İSTERİM"
Tecrübeli teknik adam sözlerini şöyle bitirdi: "Mesut, Almanya'yı seçerse buna saygı duyarım. Almanya'da doğdu, büyüdü ve tüm çevresi orada. Ama kararı ne olursa olsun benim için bir evlat, bir Türk çocuğu olarak kalacak. Ondan sadece bir an önce karar vermesini ve kararını yüzümüze söylemesini istiyoruz. Ama bir gerçek de var. Bunu benden önceki Milli Takım Teknik Direktörü Ersun Yanal da dile getirdi. Mesut veya bir başkası Türkiye'yi seçtikleri zaman avantaj elde etmek istiyorlar. Sadece resmi maçlara geleceklerini belirtiyorlar. Almanya'yı tercih ettiği takdirde Mesut'un başarılı olmasını isterim. Ama bekleyip görelim; Joachim Löw, Mesut'u kaç kez kadroya çağıracak?"

Kara Mert61
04.11.2008, 14:37
milli takımdan soğudum bu herif yüzünden...

tsmetu
05.11.2008, 20:33
Allah daha beter etsin bu adamı.

okan6161
08.11.2008, 13:12
nasıl bir adam anlamış değilim karakter denen hiç bir şey yok kendi çıkarları dogrultusunda hareket eden bir adamdan bir milli takıma ne kadar fayda olurki sadece trabzonlu olmak bu adamın takımına girmemek için yetiyor

sametaydin
09.11.2008, 02:33
Federasyon fatih terimin maaşını çıkartabilmek için her maçta incik boncuk bulup basıyo cezaları kulüplere. :) eee adamlar da haklı yoksa o kadar parayı nasıl denkleştirecekler. :)

Hüseyin Kurt
19.11.2008, 14:43
tv de gördüğüm an,çok kötü şeyler söyleyesim geliyor...

sakaryalı.61
30.12.2008, 15:40
s.a. ben sakaryadan aranıza katılıyorum ve ilk mesajım arkadaşlarım ve kardeşlerim doğum yılım 1967 yani trabzonla beraber doğmuşum ..ve fanatik bir ts.taraftarıym ve ben bütün t.s.li,kardeşlerime selam ediyorum..fatih terim hakkındada şunu söylemekistiyorum onun bilet almasına gerek yok çünkü o milli takımdan her ay ikramiyesini haketmediği halde alıyor..milli takımın aldığı sondakika galibiyetlerindede onun hiç bir hakkı yok futbolcular maç içinde onu dinlemeyi bırakıp kendi iradeleriyle maçları çevirmişlerdir..
bu geçmişte yaşananları şimdi yazmamın sebebi daha bu gün üye oldum hepinize selamlar..

Cem Balcı
02.01.2009, 00:36
bu başlığa baktıkça tepem atıyor...

Kazım Uzunboy
12.01.2009, 16:35
Çalıştırıcı Gelişim Kongresi / Antalya

Fatih Terim konuşma yapıyor.

Ntv Spor / Canlı Yayın

Recep Çaltepe
12.01.2009, 20:33
Çalıştırıcı Gelişim Kongresi / Antalya

Fatih Terim konuşma yapıyor.

Ntv Spor / Canlı Yayın

Allah Allah, anlıyormuymuş o işlerden.

Kaypak basının baş tacı hocası. Sevgim zaten yoktu kendisine, son bir kaç yıldır saygım da yok. Zaten böyle futbol camiasına da anca kendisi yakışırdı, böyle devam!

Travelair
26.01.2009, 11:52
Fatih Terim maçta mıydı? Artık oyuncularımızı görsün

Hüseyin Bağdat
26.01.2009, 11:54
Fatih Terim maçta mıydı? Artık oyuncularımızı görsün
Maçtaydı.Futbolcularımızı,özellikle Selçuk ve Egemen'i görmüştür ama yine görmemezlikten gelir herhalde...

Hüseyin İlkin
26.01.2009, 11:54
Maçtan erken ayrıldı sanırsam , üç kere gösterdi oradaydı ama sonlara doğru gösterince yoktu .

Fatih Terim - Sadri Baba - Aziz Yıldırım şeklinde oturdular :D

Travelair
26.01.2009, 11:55
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_240781_sadri2601_414_232.jpg

Evet ordaymış. Gözlerinde sorun yoksa mazereti de kalmadı :)

Samet Berber
26.01.2009, 12:02
Egemen'i almazsa kadroya gerçekten çifte standart yaptığına emin olacağım.

Hüseyin İlkin
26.01.2009, 12:05
Fatih Terim ile Aziz Yıldırım 'ın maç izleme stillerine hastayım :rolleyes:

Birinin ağzı dokuz metre on beş santim açık , diğeri hangi şekile gireceğini şaşırıyor . Belkide bu şekil yüzünden oyuncu izleme konusunda sıkıntılar yaşıyor :D

TAHSİN 61
26.01.2009, 12:08
ERSUN YANALDAN iyi oldugu kesin onun için sevindim .

25 haziran 2005 de bu yorumu yapan arkadaş ... :) fatih terim hoca değil futbol mafyasıdır.. mustafa denizli ile birlikte

Mira_61
26.01.2009, 14:33
İmPARAtor merak ediyorum,
Dün Egemen ve Selçuk döktürürken neler hissettin.İkide bir suratını gösterdi Lig tv.Gerçi içinden geçenler okunuyordu meymenetsiz suratında ama soramadan edemeyeceğim.:)
Peki manevi oğlun, Emreciğinin buldoglar gibi dili dışarda, nefesi kesildiğini görünce ne hissettin.Sıkıca yum gözlerini.Senin için kötü bir geceydi belli.
Biraz ağırmı oldu ne.:rolleyes:
Yok yok hala daha içimdeki nefreti anlatamadım bu yazıyla.:mad:

MehmetGÜRSOY61
26.01.2009, 15:52
yüzsüz adamdan ne beklersin

Süleyman50
26.01.2009, 15:55
insanı milli takımından bile soğutacak birisi daha ne deyimki....

Travelair
26.01.2009, 16:47
"... hatta "Beni sevmeyeni ben de sevmem," diyecek kadar müdanaasız! İşte aynı ben! Fatih Terim uzun zamandır röportaj vermiyordu; keyifle okuyun isterim..."

Röportajından... Belki de burayı gelip okuyorsa sevilmediğini görüyordur

peker61
26.01.2009, 16:52
Mümkünse bizim maçlara gelme lütfen terim efendi takımın moralini bozuyosun...

atagulep34
27.01.2009, 00:27
bu karateri sıfır olan adam, TRABZONSPOR maçında ezilen ve küçük maçların çocuğu olduğunuda gösteren Emre-ciği- nde ısrarcı olacak mı en çok onu merak ediyorum ve hala da ortasamızın dinamosu SELÇUK u görmemektedir... Nede olsa adamı Trabzonum hep ezmiş ve adamda artık aşşağılık kompleksi olmuş...

OnOuR
27.01.2009, 04:27
insanı milli takımından bile soğutacak birisi daha ne deyimki....

Kısa ve Öz...:alkış:

magicyattara
03.02.2009, 21:01
Bir Fatih Terim fıkrası anlatıyım size:)

Fatih Terim Trapattoniyle konuşuyormuş,
Demiş ki:Hocam siz de ben de aynı idmanı yaptırıyoruz,aramızda ki fark ne ki biz sizin kadar başarılı olamıyoruz.

Bunun üzerine Trapattoni ,"Zidane gelir misin " diyerek Zidane'ı çağırmış.
Demiş ki "Zidane,Annenin Babanın oğlu,senin kardeşin olmayan kimdir"
Zidane cevap vermiş "Benim Hocam" demiş ve gitmiş.
Trapattoni Terim'e dönmüş ve "işte başarının sırrı burda,hepsi zeki oyuncular" demiş.

Bunun üzerine Fatih Terim kendi antrenman sahasına dönmüş Hakan Şükürü çağırmış,
Demiş ki "Hakan,senin Annenin Babanın oğlu,senin kardeşin olmayan kimdir"
Hakan düşünmüş "ne biliyim hocam" demiş gitmiş.
Peşinden Hagi'yi çağırmış "söyle bakalım senin Annenin Babanın oğlu,kardeşin olmayan kimdir" diye soruyu yinelemiş.
Hagi "Benim" diye cevap vermiş.
Bunun üzerine Fatih Terim Hagi'ye meşhur kol hareketini yapıp "nah sensin,Zidane" demiş.:D

Muhammet
03.02.2009, 21:24

Demiş ki:Hocam siz de ben de aynı idmanı yaptırıyoruz,aramızda ki fark ne ki biz sizin kadar başarılı olamıyoruz.

Trapattoni Terim'e dönmüş ve "işte başarının sırrı burda,hepsi zeki oyuncular" demiş.

Bunun üzerine Fatih Terim kendi antrenman sahasına dönmüş Hakan Şükürü çağırmış,
Peşinden Hagi'yi çağırmış "söyle bakalım senin Annenin Babanın oğlu,kardeşin olmayan kimdir" diye soruyu yinelemiş.
Bunun üzerine Fatih Terim Hagi'ye meşhur kol hareketini yapıp "nah sensin,Zidane" demiş.:D

ççç ççç

Kırdın geçirdin abi. :)

İşte Fatih Terim.

http://www.itusozluk.com/img.php/7ded972730b37731e6d60aabda5c89a118777/fatih+terim

TSKara61
05.02.2009, 23:00
Macimizi izledi. Buna iki yonden bakmak lazim. Sadece bizim parlayan oyunculari konusunda degil Fener'den sececegi oyuncularlan da degerlendirmemiz lazim secimlerini. Cunku Selcuk, Egemen, Serkan gibi oyuncularimiz nasil parladiysa ayni sekilde Fener'in milli oyunculari da guzel bir performans sergilemedi. Ama Terim simdi gider Deivid ve Vederson'u cagirir takima.

Travelair
06.02.2009, 10:13
Mesut'un Alman Milli Takımı'nı seçtiğini üzülerek öğrenmiş bulunuyorum. Bunda suç yıllarca orda yıllarca vatandaşlarımızı ihmal eden zihniyette. Fatih Terim'e gelince. Yardımcılarla bu kadar sinyor Terim. Ne olurdu gitsen çocukla ailesiyle konuşsan? Medyaya 2 poz versen... O yaştaki insanlar güven isterler geleceklerine. Ama sen daha lütfedip İstanbul dışında maç izlemiyorsun. İmparatorsun ya? Fatih Terim istifa

Taner Uykuçeken
06.02.2009, 10:53
Teşekkürler!!!! Fatih Terim bize kaybettirdiğin bütün gurbetçiler için bu mübarek cuma sana küfretmek istemiyorum ego tatmini için şu ülkeye neler kaybettirdin yazık günah be.

Muhammet
06.02.2009, 10:54
Bu adam başta oldukça daha çok kaybederiz.

peker61
06.02.2009, 11:08
Şeytan görsün senin yüzünü terim efendi...

Emre ÖZTÜRK
06.02.2009, 11:10
bu adam derhal kovulmalı ben bunu bilir bunu söylerim ama rahmetli hasan doğan yüzünden bunu kovmak cok zor olacak.Bana kalsa şuan kovarım takımın başına hemen lucescu yu getiririm

28TS61
06.02.2009, 11:13
Şeytan görsün senin yüzünü terim efendi...

seytanin ne sucu var birak seytanda görmesin terimin o yüzünü

Ali İhsan
06.02.2009, 11:23
Ya bu adam milli takımı neden hala açıklamadı? Maç çarşamba günü ve Hırvatistan milli takımı 1 hafta önce açıklanmasına rağmen bizimki hala bekliyor. Bugün gün içinde artık kesin açıklanamasını bekliyorum ama gene bazı ince hesaplar peşindedir ondan bekletiyordur.

erik
06.02.2009, 18:54
Terim beyefendi yine yaptı yapacağını lüzumsuz pekçok adamı milli takıma lırken taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Trabzonsporumuzdan sadece Gökhanı milli takıma çaığrdı.Bence bu Trabzonspor düşmanlığıdır ve Sevgili başkanım bence bu duruma karşı sesini çıkarmalı.

okg_53
06.02.2009, 18:56
Bence evet.Yapıyor.

Cafer Bulur
06.02.2009, 18:57
Hic önemli degil yaptigi.
Onun bizden oyuncu almamakta israr etmesi bizim aleyhimize degildir.
Terim in bu isi bilmedigini gösterir.

Hasan Habip Özbay
06.02.2009, 18:58
beyler akıllı olun onun adı fatih terim tam düşman bu böyle bilinsin keşke gökhanıda almasaydı linç işleri başladı gene bazı internet siteleri bizim için türkiye ye karşı diyorlar kim karşı kim daha TÜRK belli

only ts
06.02.2009, 18:58
simdi daha onemlı ıslerımız var hele su ankaragucu devırelım bunlarada sıra gelecek ..

Emre ÖZTÜRK
06.02.2009, 18:59
çok açık ve net terim TRABZONSPOR DÜŞMANIDIR bu bariz ortada:@

nihad
06.02.2009, 19:00
bence fatih terim trabzonspora karşı değil bence gözleri görmüyor bence istanbul yalakası bence fatih terim budur evet evet tam bir istanbul hattaa avrupa yalakası

Akın_61
06.02.2009, 19:03
ezik terimden başka ne beklenirki....

karim@benzema10
06.02.2009, 19:04
fatih terim'in trabzon düşmanı olduğuna inanmıyorum,örnek olarak 95-96 sezonunda yanılmıyorsam ts'dan 8 tane oyuncuyu kadroya çağırmıştı.

Emre ÖZTÜRK
06.02.2009, 19:06
fatih terim'in trabzon düşmanı olduğuna inanmıyorum,örnek olarak 95-96 sezonunda yanılmıyorsam ts'dan 8 tane oyuncuyu kadroya çağırmıştı.

o zaman niye egemen ı selcuk u serkan ı almıyor mıllı takıma
gokhan zan egemen den iyimi
yıllardır doğru duzgun top oynamamış emre selcuk tan iyi mi
geri zekalı sabri serkan dan cok mu ıyı

Recep Çaltepe
06.02.2009, 19:07
Evet. Alenen yapıyor.

Ama bence daha çok İstanbul yalakaklığı yapıyor.

Kafandaki jöle kadar cıvık bir insansın Terim!

Hüseyin İlkin
06.02.2009, 19:08
Kesinlikle yapıyor .

Terim sende hazmetmelisin artık bizim başarımızı .

Sene sonu bu çocuklar sana kapağı taksın bakalım şampiyonluğa ulaşarak .

.....
06.02.2009, 19:08
terimede bu yakışır zaten,seref olmayan insanlardan seref beklemek deliliktir

Erman Akyüz
06.02.2009, 19:10

o kadrodan 8 den az futbolcu çağırsaydı direk kovarlardı zaten :D

sadece trabzonspor düşmanı deil resmen kör bi adam bence. Fatih Tekke ve Ümit Karan gibi 2 yetenekli forvet varken batuhan ne alakaysa milli takımda anlamıs deilim. ayrıca Serkan Balcı o takımda banko oynar ama diyorumya terim kör diye. gidip oğlu kazım la emreyi alır kadroya onlarda bi bok yapamaz. kaybeden türkiye olur... Sonra mucizelerle bi başarı gelira terim yine göklere cıkarılır.

Mehmet Fatih Yavuz
06.02.2009, 19:10
Terim kim ya..
Şu sayfaları adı ile kirletmeye gerek yok zannımca.
Çok açık taraf olan, adaletsizlik vesikası bir adam.

Cehennemin dibine kadar yolu var.

Aman almasın kimseyi bizden.
Hatırrım kalır.
İngilizcesini sevdiğim.

Hüdai Pervaneli
06.02.2009, 19:11
Terim O dakim Öyle biri varmi?

Sümeyye Şahin
06.02.2009, 19:11
averajla 2. olan takımda demekki birileri iyi...her şeyi geçtim gökhan zan ı alan adam egemeni niye almaz? insanı milli takımdan soğutuyolar yok böyle bişey...

Ömer TOPAL
06.02.2009, 19:12
gecen hafta Ankaragücü maçını izlerken söylemiştim uşaklara...foruma girdim maçtan sonra ilk yorumum şuydu...
"Terim Egemen senin gözüne girsin" aptala malum olurmuş ya ben böyle olacagını tahmin ettim...

Manu61
06.02.2009, 19:13
gecen hafta Ankaragücü maçını izlerken söylemiştim uşaklara...foruma girdim maçtan sonra ilk yorumum şuydu...
"Terim Egemen senin gözüne girsin" aptala malum olurmuş ya ben böyle olacagını tahmin ettim...
Ankaraspor diyecektin değilmi Ömer abi :D Allah söyletti herhalde bu akşam Egemen çok iyi oynayacak..

erik
06.02.2009, 19:14
Egemen şu sakallı halinle Terimin gece rüyalarına girmezse bende neyim.Rabbim bunun hesabını sorar.

___61___
06.02.2009, 19:14
boşverin beyler yapsın istanbul yalakalığını .. bu sene şampiyon olur veririz azının payını .. hem sakat verme olasılığımızda olmuo milli takıma gden oyuncularımız az olunca.. fatih terim bu takımın başında olduğu sürece milli takımı tutmuyorum bn zaten..

karim@benzema10
06.02.2009, 19:16
o zaman niye egemen ı selcuk u serkan ı almıyor mıllı takıma
gokhan zan egemen den iyimi
yıllardır doğru duzgun top oynamamış emre selcuk tan iyi mi
geri zekalı sabri serkan dan cok mu ıyı

fatih terim anadolu takımlarından başarılı olan oyunculardan niye oyuncu almıyorsunuz diye bir soru geldiğinde?internacional tecrübesi olmadığı kavramına sığınıyordu.bana göre fatih hoca'nın ts'a karşı bir önyargısı yok onun idealinde bazı futbolcular var ve o hiç değişmiyor bu kadronun avrupa şampiyonasında başarılı olması da değişim yapmasının önünü tıkayan sebeplerden birisi ama herşeye rağmen egemen korkmaz ve serkan balcı kadroya dahil edilmeliydi.

sametaydin
06.02.2009, 19:17
Bence trabzonspora değil türkiyeye bir düşmanlık yapıyor.

Rıza ÇOLAK
06.02.2009, 19:21
Şu adamın adını nerede görsem bi tiksinti duyuyorum.Bir şahsiyet bu kadarmı itici olur? Hele Milli takım teknik direktörü olan şahısa bu yaptıkları yakışıyorum.Egoist, kaprisli, bencil adamın teki terim.Daha fazla yazarsam herhande buradan kovulurum.

Emin Danışmaz
06.02.2009, 19:23
kAPATIN ŞU BAŞLIĞI.GEREKSİZ İNSANLARI burada malzeme yapmayalım lütfen.

Harun_ayar_ts
06.02.2009, 19:28
ya o adama ne desek boş biz sampiyom olsak bile bizden 1 den fazla oyuncu çagırmaz terim yüzünden milli maçları izlemekten soguduk

Cafer KILIÇSOY
06.02.2009, 19:28
Açacak başka bir konu bulamadınız mı? Nedir bu yaa. Canı sıkılan konu açıyor.!! Sırf şu yüzden giresim gelmiyor çoğu zaman buraya. Fatih Terim'i tartışacak onca başlık dururken ''Genel'' de böyle bir başlığın ne işi var.

Kapatılmasını talep ediyorum.:(

Travelair
06.02.2009, 19:29
Trabzonspor düşmanlığı yaptığına inanmıyorum ama keyfinin peşinde olduğu bir gerçek

Oğuz B.
06.02.2009, 19:30
Çok değil 2 hafta önce bu ligde bir maç oynandı taraflı tarafsız herkez Trabzonspor adlı takımın ezici bir üstünlük kurduğunu kabul etti fenerbahçe adlı takıma karşı.
Ve omaçta Tribünde maçı izleyen(!) Büyük(!) hoca 2 hafta sonra açıklar milli(!) kadroyu.

fenerbaçeden 5, ayıp olmasın diyede Trabzonspordan 1 oyuncu alır milli takıma.Bunu teknik taktikle açıklayamayız tek bir nedeni var bizim anlamakta güçlük çektiğimiz Trabzonspora karşı anlamasız garezi..

Kimse iyi niyet beklemesin bu adamdan çünkü bunun içi fesat...

hasanzihni
06.02.2009, 19:30
Terim kim ya..

Hatırrım kalır.
İngilizcesini sevdiğim.

İmzamı attım bile....

bkandil
06.02.2009, 19:32
Arkadaşlar;
Bu konuda bir kaç şey söylemek istiyorum. Milli takımın başında Teknik Direktör sıfatıyla bulunan şahsın o mevkide olmaması gerektiğini düşünenlerdenim. "Milli" lik yürek işidir. Kuru kabadayıların eline bırakılamayacak kadar da "Kutsal" bir görevdir. Ünvanının başındaki "Milli" kelimesi nedeniyle bütün "Ülke" ye mal olan bir olgudur. Yani ülkenin "milli" sıfatıyla görevlendirdiği insan(lar), grup(lar) ve takım(lar), tüm dünya tarafından o ülkenin bir yansıması olarak görülmektedir. Sonuçta mevcut Milli Takımlar Teknik Direktörümüzün malum İsviçre maçında yaptıkları, Kadıköy'de oynadığımız Belçika maçındaki hareketleri artık tüm dünyanın malumudur. Bunun dışında ülke içinde gerek medya, gerek siyasilerle (siyasetle ne işi var, bunu da anlamak mümkün değil) polemiklere girmesi, ve bu polemikleri kabadayıvari bir üslupla yapması da milletimizin malumudur. Kendisi sürekli ben merkezli olan bir insandır. En büyük ve tek öğrencisi olan Emre'de onun yolunda ilerlemektedir.

Her futbolcu doğal olarak ülkesinin Milli Takımı'nın formasını giymek ister. Futbolcunun en haklı isteğidir (kendisini milli takımın teknik ekibine kanıtlamak şartı da bu konuda tek etkili prosedürdür)

Benim için ise konunun özünü söylemek gerekirse,
Ülkemi temsil etme yeteneği ve sıfatını uygun görmediğim bir insanın şanı yürüsün diye kendi takımımın oyuncusunun terlemesini istemem.

Not: Lütfen konuya vatan millet sakarya açısından bakmayalım.

GERONIMO35
06.02.2009, 19:32
teriminTrabzon dan bir acısı var ama du bakalım çıkar bir gün neden olduğu

bkandil
06.02.2009, 19:36
Çok değil 2 hafta önce bu ligde bir maç oynandı taraflı tarafsız herkez Trabzonspor adlı takımın ezici bir üstünlük kurduğunu kabul etti fenerbahçe adlı takıma karşı.
Ve omaçta Tribünde maçı izleyen(!) Büyük(!) hoca 2 hafta sonra açıklar milli(!) kadroyu.

fenerbaçeden 5, ayıp olmasın diyede Trabzonspordan 1 oyuncu alır milli takıma.Bunu teknik taktikle açıklayamayız tek bir nedeni var bizim anlamakta güçlük çektiğimiz Trabzonspora karşı anlamasız garezi..

Kimse iyi niyet beklemesin bu adamdan çünkü bunun içi fesat...

İşin garibi o maçı izleyen birisi o kadrodan Gökhan'ı nasıl seçer milli kadro'ya. (Gökhan'ı seçmesi için en az 3 kişi daha seçmesi gerekirdi bence)

Ali Tunahan Güllü
06.02.2009, 19:47
Terim kim ya..

Hatırrım kalır.
İngilizcesini sevdiğim.

bencede almazsa almasın...gitsin yalaklık yapıp gs fbde alsın....

İHSAN
06.02.2009, 19:57
Trabzonspor gibi bir takımdan milli takım kadrosuna çağıracak bir tane oyuncu bulabildi ya; bu adam hoca falan değil...

Çağırdığı oyunculara bak; gs-fb nin oynamayan, pişmeye ihtiyacı olan, maç eksiği olan oyuncuları...Fatih hoca(!)nın işi bu çok sevdiği kulüplere ne kadar katkı sağlayabilirse o kadar iyi onun için...

Yazıklar olsun!!!! Başka bir şey demiyorum...

Fatih Terime rağmen milli takımı desteklemeye devam.

orhan52
06.02.2009, 20:01
arkadaşlar geçenyıl bir aralar gs de hakan şükürün genç futbolculara bazı cemaatlerden bahsedip buralara gidin eğer giderseniz milli takıma kadar yükselirsiniz dediği gibi söylentiler çıkmıştı.terimin hep aynı takımlardan ve kötüde olsa hep aynı futbolcuları çağırmasının bir alakası olabilirmi?

Kadir
06.02.2009, 20:32
Karaktersiz adam .. Ligin zirvesinde ki Sivas ve Trabzon'dan sadece 2 oyuncuyu alıyor Gs-Fb ikilisinden 11 oyuncu alıyor . Rezalet .

Tansu Onur Erdoğan
06.02.2009, 20:49
kesin bizden acısı war hazır bir gökdeniz neden yok bunu düsünmek yeterli

murat
06.02.2009, 20:57
Birakin, keske Gokhanida almasaydi 2-3 brezilyali daha oynatir olur biter.

Süleyman Eruyar
06.02.2009, 21:03
çok güzel.....

Fatih terimin başında olduğu milli takımı tutmayan biri olarak çok sevindim..

keşke Göhkhan Ünal'ıda almasaydı....

forza Fildişi.. forza İspanya..

Ali Tunahan Güllü
06.02.2009, 21:10
editt...........

Muhammet*
06.02.2009, 22:15
egemenin yerine i.kaş ı alıyosa artniyet oldugunu anlamak güç degil

M.S.SOFU
06.02.2009, 22:20
evet hem düşmanlığı hem gıcığı var... o yüzden gitmesin bizim topçular...

reisoğlu61
06.02.2009, 22:26
fatih terim milli takimin basinda oldukca takimimizdan kimse milli takima cagrilmasin.

Hasan61
06.02.2009, 22:28
önemsiz bir maç için bizden oyuncu almaması bizi gayet mutlu etti

keles76
06.02.2009, 22:29
trabzonspor dusmanligi demeyelim anadolu dusmanligi yapiyor geyseye hala hoca olugunu zannediyor

Mira_61
06.02.2009, 22:33
Artık bu soruya da iyi niyetle yaklaşmaya çalışan biri varsa tek kelimeyle aptaldır.Adam daha ne yapsın yahu.Allaha havale ediyorum.Haram zehir zıkkım olsun varsa hakkım.

ssmuratss
06.02.2009, 22:35
böyle insanlardan bahsederek forum kirliliği yapmaya gerek yok bence sallayın Terim'i falan...

ÇaGaTaY
06.02.2009, 22:42
Biri bana milli takım defansında egemen den daha iyi tek 1 adam söylesin?? Forvette Fatih Tekkeden iyi tek 1 adam söylesin? İlk 11 i geçtim bu futbolcuların yedeklerde de mi yeri yok? Kesinlikle kasıtlı

Keleşoğlu
06.02.2009, 22:46
bırakın almasın sakatlık falan olur mazallah

Misina
06.02.2009, 22:56
İlk yarı çoğu maçı yatarak geçiren Gökhan Zan İbrahim Kaş gibi oyuncuları çağırıp Cezalı olduğu 2 maç hariç tüm maçlar oynayan Egemen i Görmeyen Terim e Selam!!! gönderiyorum.

Alibeyoglu
06.02.2009, 23:00
kesinlikle evet en acik örnegi fatih tekke
fatih tekke galatasarayin formasini giymis olsaydi banko her macda oynardi
fatih terim milli takim icin cok yanlis birisi

gktg93
06.02.2009, 23:00
trabzon düşmanlığı deilde bazılarına yalakalık yapıo(gayse febe)

onur-ts
06.02.2009, 23:01
terim artık bir şeyleri görmüyor olabilir.ancak Büyük Trabzonspor Camiası her şeyi görüyor...

UğuR
06.02.2009, 23:01
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Anasayfamızdaki kim nasıl oynadı bölümünde futbolcularımızla ilgili değerlendirme yapabilirsiniz.

agasaro
06.02.2009, 23:03
Orta sahadan kimseyi çağırmamasını anlarım ama savunmada Egemen'i çağırmaması iyi bir seçici olmadığını gösteriyor. Gökhan Zan kazmasına garip bir hayranlığı var bu adamın. Art niyetli olmadığını düşünüyorum, kafası o kadar çalışıyor.

61mehmet61
06.02.2009, 23:05
kibirli olmanın, teknik direktörler veya gazetecilere küfretmenin, el kol hareketleri yapmanın karizma sayıldığı ülkemizde milli takımın başında da olur, yalakalık da yapar, düşmanlık da yapar.

Sümeyye Şahin
06.02.2009, 23:05
Terim çok oynuyo çıkıcak acısı ama elenince sorarlar adama niye onu almadın niye bunu almadın...izlediyse maçı ben ne ypıyorum diye kendine sorması lazım...ama hiç sanmıyorum...

mensure 61
06.02.2009, 23:08
Bir numaralı hem Trabzon hemde Trabzonspor düşmanı :(

tunganyan
06.02.2009, 23:08
Yaa almasın her işte bi hayır vardır yaaa.....almayıversin o hep böyle şansa bala yeneceğimizi sanıyor ama bi gün toslıyacak duvara.....ayrıca adamlar sakatlanıyor falan pek de üzülmedim açıkcası!!!tabi milli takıma can feda ama almassa da niye almadı diyemiycem artık,hepsi lazım bize çünkü!!

Mehmet S. Pervan
06.02.2009, 23:10
Fatih Terim bir Trabzonspor düşmanıdır !!!

Nedenini gerçekten bilmiyorum. Belki eskiden kuyruğuna basmışızdır. Şimdiye kadar hiç böyle düşünmüyordum ama bu en son kadro seçiminden sonra gerçekten anladımki bizim futbolcular kanat takıp gol atsa yinede kadroya giremezler.

Fatih Terim Türk futbolu için bir kayıptır. Nasıl olurda Egemen'in defanstaki hırsını görmez. Nasıl olurda Serkan'ın o çabasını görmez. Yazık valla yazık.

Fatih Terim sana son sözüm " DEFOL GİT BU TAKIMDAN !!! EMRE BELÖZOĞLU'NU DA YANINA AL !!! "

Oktay AKKUŞ
06.02.2009, 23:11
Biri Fatih Terim mi dedi ? Bırak Demeyun da.

o Gitsin Fb Gs bjK + Kiralık Oyuncularından Kadro Kursun. Fatih Tekke'mizi Harcadı Harcadı

Miraç Atalay Çiftçi
06.02.2009, 23:21
Terim'in yaptığı Futbol Düşmanlığıdır olsa olsa.
Teknik adamların bu takıntıları var maalesef.
Yeniliklere o kadar açık yapıları yok.

Çağatay Çubukcu
06.02.2009, 23:23
abilerim trabzonspordan sayın fatih terimin su anda futbolcu almaması bizim için en makul olanıdır.Şöyle bir eskiye dönelim siz daha iyi hatırlarsınız milli takımın defansı trabzonsporlu oyunculardan oluşuyodu o zaman sakatlıklarla bogusuyodu takımımız. Ama şu anda milli takıma az futbolcu vermek bizim yararımıza olur futbolcularımız sakatlanmaz ve yolumuza en istikrarlı biçimde devam ederiz biliyosunuzki zaten çoğu futbolcunun alternatifi yok biz bize yeteriz.

kudu_61
06.02.2009, 23:27
fatih tekke uefa kupasını kaldırdı kadroya alınmadı
gökdeniz karadeniz takımın neredeyse hepsi sakatken tolga orta saha da oynatılması bile düşünülürken gökdeniz yedek kaldı
egemen şu an liglerin en iyi savunma oyuncusu
serkan bence hırsı bile milli formayı giyer

benim takıldığım sen fener trabzon maçını tribünden izliyorsun neredeyse maçın en iyi adamı egemeni görmüyormusun görmeyeceksen gitme maç izlemeye ben bildim bileli bu adam böyle siz gökhanın seçilmesine bakmayın yeri kuvvet ve muhtemel kulube olacaktır tipik terim taktiği gökhan sus payı olarak kadroya çağrıldı
gökhan zanın oynadığı yerde egemen bu takıma giremiyorsa ben art niyet ararım terim kesinlikle atr niyetli bir insan

Burak 1967
06.02.2009, 23:29
Fatih Terimin mili takım kurgusunu sadece bizim açımızdan incelememek lazım, kayseri, sivas, ankarasporda da çok iyi isimler var çağırmıyor çünkü farklı isimler ile uğraşmak istemiyor. o bildiği, onun istediklerini artık kapmış futbolcular ile yola devam edip, arada bu kadroya bir veya iki tane yeni futbolcu ilave etmek tercihinde bulunan bir tip. şu mevlüt kim Allahını seven söylesin! şampiyonada bir balon olduğu görülmedimi hala çağırıyor! fatih terim milli takımın başında olduğu sürece insanların bu takıma girebilme hayalleride azalıyor, bir emre, sabri vb. bir çoğu yerlerinin garanti olduğunu düşünmüyorlar mı!

Barış
06.02.2009, 23:30
Onun oynadığı 2-3 maçta takımı 10 gol yiyen,bi maçta 3 golde hatası olan,defalarca ofsaytı bozan, kaç zamandır top oynamayan stoper Milli takıma neden alınır anlamış değilim.Üstelik futbolcuları form durumlarına göre çağırdığını iddia eden td tarafından.Genç değil,tecrübeli değil,büyük bi takımda oynamıyor?? Ayıp valla ayıp.

real_rock
06.02.2009, 23:31
Terim sözünü geçirebileceği kölesi olan futbolcu arıyor gs de bu bolca var.Allahtan bizden topçu almıyor sakatlıktı şuydu buydu hiç gerek yok onlar oynasın biz idamnımızı tam kadro yapalım.

Mollasalihoğlu
06.02.2009, 23:32
o alsa alsa alanzinho'yu alır, türk değil ya..
kazım deivid alan güzel olur ortasaha :)

sıkmayın canınızı güzel kardeşlerim..

Muhammet
06.02.2009, 23:38
Bir bakıma da oyuncu felan almasın diyorum.

Lazımlar, işimiz var gücümüz var. Uğraştırmasın..

TheRapZoNe
06.02.2009, 23:51
Bence yaptığı düşmanlıktan da öte

zafer6161
06.02.2009, 23:52
ulan şampiyon olduktan sonra terim isterse 10 tane futbolcumuzu milli takıma çağırsın,innat olsun hiç birini göndermeyeceksin :hırr
tam sinir adam ya
sen git,kaç aydır oynamayan mehmet topal,seve,gökhan zan,formsuz arda sabri,oynamayan ibrahim kaş semih ne kadar adi adam varsa hepsini kadroya çağır,sen gel bizim selçuk hüseyin egmen gibi topçuları alma

yazıklar olsun sana terim,seni hiç sevmeyeceğiz
ha burada bunu ciddi ciddi yazıyorum
milli takım inşalla yenilir,istanbul karmasını desteklemiyorum kardeşim, :hırr

İskender Çakmak
07.02.2009, 00:01
bende aynı böyle düşünüyordum terime karşı fikrim hiç değişmedi ama adam kurduğu cümle bazı şeyleri anlatıyor lig tv deki programda erman mı ne sormuştu aynen şu cevabı verdi biz trabzondan fazla oyuncu çağırınca söylenmeler başlıyor dedi eğer bunu sebep göstererek çağırmıyorsa adam da haklı Trabzon'u karşısına almak istemiyor ama çağırsada alıyor çağırmasa da

Burak_52
07.02.2009, 00:06
bi gökhan ı almış onuda oynatmaz kesin.Trabzonspor dan oyuncu almadı demesinler diye almıştır onuda
yuh terim yuh yani

zafer6161
07.02.2009, 00:10
bende aynı böyle düşünüyordum terime karşı fikrim hiç değişmedi ama adam kurduğu cümle bazı şeyleri anlatıyor lig tv deki programda erman mı ne sormuştu aynen şu cevabı verdi biz trabzondan fazla oyuncu çağırınca söylenmeler başlıyor dedi eğer bunu sebep göstererek çağırmıyorsa adam da haklı Trabzon'u karşısına almak istemiyor ama çağırsada alıyor çağırmasa da

o proğramda birde şunu dmeişti,96 daki milli kadronun yarısı trabzonspordandı,ozamanda başında bendim:)
ama gökhan zan ,mehmet topal kimdir ki kardeşim sen egemeni almıyorsun kadroya:)çok ikili oynuyor,aşalık adam

kudu_61
07.02.2009, 00:26
sabrinin girdiği yere serkan girmez mi sizce hazır olan mı oynamamalı mı bu sene serkan mı sabri mi diye sorsalar 50 sefer serkan derim sabri bu sene sahada yok gibi birşey
neyse terim sen başarı istemiyorsan zorlamanın mantığı yok eninde sonunda bu yaptığın haksızlığın cezasını sahada çekersin zaten seni senle başbaşa bırakıyorum

İskender Çakmak
07.02.2009, 00:26
o proğramda birde şunu dmeişti,96 daki milli kadronun yarısı trabzonspordandı,ozamanda başında bendim:)
ama gökhan zan ,mehmet topal kimdir ki kardeşim sen egemeni almıyorsun kadroya:)çok ikili oynuyor,aşalık adam
haklısın o dediklerine bir şey demiyorum gökhan mehmet egemenin eline su bile dökemez bırak biz de oynamasını bursadayken bile seçilmesi gereken biriydi

futbalski60
07.02.2009, 00:35
Fatih Terim her zaman bildiğini okur kendi kafasına uyan oyuncularla çalışmak ister bu inatta onun yakında sonu olur diye düşünüyorum.Lucescu zamanı gelmiştir.

Hamza Yilmaz
07.02.2009, 12:36
Bence düsmanlik yapmiyor ama bizim oyunculara dikkatla bakmiyor. Cünkü kafasindaki oyuncular belli. Ben seviyordun aslinda terimi ama milli takima geldiginden itibaren gicik kapmaya basladim bu herifden..

Faruk KILIÇ
07.02.2009, 14:31
terimin kafasındaki kurulu takım iskeletine ligde uyanbir takım varsa oda Trabzonspordur. Ama bu kurduğu takımla nereye varrır bilemeyiz.Tek bildiğim şey bu Trabzonspor kadrosundan o milli takımı hak eden en az 5 futbolcu var isimleri hiç önemli değil görmezlikden geleselerde önemli değil. Ama bu şekilde kendi kuyusunu kazmaktan başka bişey yapmaz. Buna bizimde kafa yormamıza gerek yok kendi düşen ağlamaz. Tek dert ettiğim milli akımın başarısıdır. Bu tür şeyleri zamanında Fatih TEKKE'ye de yaptı. Ama herseferinde zararı kendi çekti.

Hüseyin İlkin
07.02.2009, 14:39
Geçenlerde Fatih 'e karşı bir kin besliyorum diyenler , ne kadar oynadığını biliyormu Rusya'da tarzı bir şeyler diyordu . Acaba İbrahim Kaş , İspanya'da ne kadar oynuyor . Biliyormusun Fatih Terim :D

Ula şu adam gittiği gün , bayram edicem .

Neyse bizden fazla oyuncu almadığı için tebrik ederim , bize kalsın oyuncularımız .

Ali Tunahan Güllü
07.02.2009, 16:17
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in A Milli Takım aday kadrosunu hangi kriterlere göre açıkladığını merak ettiklerini belirterek, Bordo-mavili takımda Ay-yıldızlı formayı hak eden oyuncu sayısı oldukça fazla olmasına rağmen sadece Gökhan Ünal'ın davet edilmesini şaşkınlıkla karşıladıklarını söyledi.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in A Milli Takım aday kadrosunu hangi kriterlere göre açıkladığını merak ettiklerini belirterek, "Kadroya Trabzonspor'dan sadece Gökhan Ünal'ın alınmasını hayretle karşıladık. Trabzonspor sezon başından beri sergilediği performansla ligin zirvesinde yer alan, Turkcell Süper Ligi'nin en başarılı takımlarından biriyken A Milli Takım aday kadrosuna ekibimizden
sadece Gökhan Ünal'ın alınmasını büyük bir şaşkınlıkla karşıladık. Teknik Direktör Fatih Terim ve yardımcılarının hangi kriterlere göre kadro oluşturduğunu doğrusu merak ediyoruz. Gökhan gibi Trabzonspor kadrosunda Ay-yıldızlı formayı hak eden oyuncu sayısı oldukça fazladır. Buna rağmen sadece bir oyuncunun davet edilmesi bize göre hakkaniyetli bir yaklaşım tarzı değildir. Yine de bu durumun oyuncularımız için daha da itici bir güç olacağına inanıyor, milli takım seçicilerini bundan böyle daha adil
davranmaya davet ediyoruz" dedi.

Ali Tunahan Güllü
07.02.2009, 16:17
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in A Milli Takım aday kadrosunu hangi kriterlere göre açıkladığını merak ettiklerini belirterek, Bordo-mavili takımda Ay-yıldızlı formayı hak eden oyuncu sayısı oldukça fazla olmasına rağmen sadece Gökhan Ünal'ın davet edilmesini şaşkınlıkla karşıladıklarını söyledi.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in A Milli Takım aday kadrosunu hangi kriterlere göre açıkladığını merak ettiklerini belirterek, "Kadroya Trabzonspor'dan sadece Gökhan Ünal'ın alınmasını hayretle karşıladık. Trabzonspor sezon başından beri sergilediği performansla ligin zirvesinde yer alan, Turkcell Süper Ligi'nin en başarılı takımlarından biriyken A Milli Takım aday kadrosuna ekibimizden
sadece Gökhan Ünal'ın alınmasını büyük bir şaşkınlıkla karşıladık. Teknik Direktör Fatih Terim ve yardımcılarının hangi kriterlere göre kadro oluşturduğunu doğrusu merak ediyoruz. Gökhan gibi Trabzonspor kadrosunda Ay-yıldızlı formayı hak eden oyuncu sayısı oldukça fazladır. Buna rağmen sadece bir oyuncunun davet edilmesi bize göre hakkaniyetli bir yaklaşım tarzı değildir. Yine de bu durumun oyuncularımız için daha da itici bir güç olacağına inanıyor, milli takım seçicilerini bundan böyle daha adil
davranmaya davet ediyoruz" dedi.

Onur Akyüz
07.02.2009, 16:21
milli takımın benim için hiçbir önemi kalmamıştır!
bu herif orada oldugu sürece,

milli formayı bu maymunun elinde oyuncak yapanlara,
kendi egolarını tatmin etmesine fırsat verenlere,
okadar parayı ona reva görenlere,
türk futboluna verdigi zararları hala göremeyenlere,
onu orda tutanlara,
onu pohpohlayan medyaya,
topuna yazıklar olsun!!!!

Mustafa Ayazoğlu
07.02.2009, 17:08
Milli takım teknik direktörü bu kadar taraflı olmaz

ayhan akman yerine SELÇUK İNAN :)
gökan zan yerine EGEMEN KORKMAZ

bu kadar basit

Egemen Yılmaz
07.02.2009, 17:36
Nefret ediyorum bu adamdan... Tez zamanda def olup gidersin umarım :hırr

Onur Akyüz
07.02.2009, 17:49
Milli takım teknik direktörü bu kadar taraflı olmaz

ayhan akman yerine SELÇUK ŞAHİN
gökan zan yerine EGEMEN KORKMAZ

bu kadar basit

selçuk şahinmi:eek:
korkuuunnnnccc:p

inan olsun inan,
hadi impataratoner nolur:cool:

denizgrsy
07.02.2009, 17:53
ağzıma çok kötü kelimeler geliyorda neyse ! sıfatında hayır yok çakma italyan ! senin o nefret yayan enerjin yüzünden milli takıma sempatim yok ! defol git de doya doya milli takıma sahip çıkalım !

Mustafa Ayazoğlu
07.02.2009, 18:30
selçuk şahinmi:eek:
korkuuunnnnccc:p

inan olsun inan,
hadi impataratoner nolur:cool:

SELÇUK İNAN tabi ki

fetih aydın
07.02.2009, 19:58

ççç Muhteşem yaaa...!:D:D

Dogan
07.02.2009, 20:27
-Fatih Hoca Tekke'yi niye kadroya almıyorsun?
-Takımında maç oynamadığı için. (Halbuki Uefa kupası finalinde bile oynamıştı. Bundan ala maç mı var dangalak?)

-Fatih Hoca İbrahim Kaş gibi takımında forma giyemeyen bi adamı neden kadroya alıyorsun?
-Maç oynasın diye...

Sen busun işte Fatih Terim. Haysiyet, şeref, adalet duygularını kaybetmiş, kendini bi b.k sanan zavallının tekisin. Bırak Gökhan Ünal'ı da çağırma. Bozma oyuncularımızn psikolojilerini.

Cafer KILIÇSOY
07.02.2009, 21:12
Valla ben Trabzondan futbolcu çağırmamasına sevindim. Elimde olsa Gökhan Ünal'ıda yollamam!! Bu kadar net.

Milli Takım Fatih Terim'in elinden kurtulmadığı sürece benim düşüncem bu.

.....
07.02.2009, 22:33
Valla ben Trabzondan futbolcu çağırmamasına sevindim. Elimde olsa Gökhan Ünal'ıda yollamam!! Bu kadar net.

Milli Takım Fatih Terim'in elinden kurtulmadığı sürece benim düşüncem bu.

Valla bende aynı şeyi düşünüyorum ama olmaz.....

erik
07.02.2009, 22:37
Helal olsun yönetime.Koyması gereken tepkiyi Terim beyefendiye yapıştırıvermişler.

Harun Karadeniz
07.02.2009, 22:42
ya Allah aşkına bırakın almasın ya

Daha iyi topcularımız hem yorulmaz hem sakatlanmaz bizim için hava hoş

hermann hesse
07.02.2009, 22:43
Bu milli takımda herşeyden önce Egemen,Serkan, Selçuk olmalı.
Bu Terim den oldum olası nefret etmişimdir. Adam alenen Galatasaray lı olduğunu belli ediyor. Şu Galatasaray takımından form durumuna bakılmaksızın her halükarda çağırılacak tek adam Arda dır. Adam utanmasa tüm galatasaray takımını milli takıma alacak. Ayıptır ya. Egemen in ve Serkan ın bu milli takımda neden oynamadığını bir allahın kulu bana izah edemez.

sakaryalı.61
07.02.2009, 23:04
siz fadik telsimin trabzonsporu sevdiğinimi sanıyorsunuz renkdaşlarım şu son milli takım seçimin de iyice çuvallamıştır açıkça misyonunu istanbul olarak göstermiştir başarıya değilde torpile pirim tanımıştır ben açıkçası terimi milli takımın başında görmek istemiyorum ve bu konuda ne yapılması gerekiyorsa onu bmn .olarak bir an önce hayata geçirelim.. fadik telsim bir an önce milli takımdan elini çek seni hiç bir trabzon taraftarı sevmiyor hatta senden ölene dek nefret edecem inş. bunuda duyarsın

demir
07.02.2009, 23:12
siz fadik telsimin trabzonsporu sevdiğinimi sanıyorsunuz renkdaşlarım şu son milli takım seçimin de iyice çuvallamıştır açıkça misyonunu istanbul olarak göstermiştir başarıya değilde torpile pirim tanımıştır ben açıkçası terimi milli takımın başında görmek istemiyorum ve bu konuda ne yapılması gerekiyorsa onu bmn .olarak bir an önce hayata geçirelim.. fadik telsim bir an önce milli takımdan elini çek seni hiç bir trabzon taraftarı sevmiyor hatta senden ölene dek nefret edecem inş. bunuda duyarsın

:D :D valla sakın ol bence :D bırak cagırmasınlar daha ıyı milli takıma gıden futbolcu ıflah olmuyor :) bakın en sonkı elemelerde oynayan futbolcuların durumuna :D

Mert Marabaoğlu
08.02.2009, 00:21
gökhan zan'ı alıyo, Egemen'i almıyo. inanmak mümkün değil.

Oğuzhan Fidan
08.02.2009, 00:36
düşman değil sadece hızımızı kesmeye çalışıyor çünkü ne kadar çok futbolcu çağrılırsa motivasyonu o kadar yükselir oyuncunun bunu önlemeye çalışıyo adam haklıda. sadece gökhanın çağrılmasıda diğer anadolu takımlarıyla ve bejekeyle bir tuttuğunun kanıtıdır. zaten istanbul karması diye değiştirilmeli adı.

unique
08.02.2009, 00:41
Gökhan Zan'ın Milli Takıma seçilip Egemen'e herhangi bir davet gelmemesi; resmen emeğe saygısızlık ve emek hırsızlığıdır.

Miraç Atalay Çiftçi
08.02.2009, 00:41
Bizimkilerin hepsini İngiliz yapıp İngiltere Milli Takımında oynatacağız, o sonradan olmalar birde hiç takımında oynayamanlarla devam etsin. Sonunda kazanan Trabzonspor ve Ersun Yanal olacak!

Terimin ne yapmaya çalıştığının herkes farkında. Eski Milli Takım Teknik Direktör'ü Ersun Yanal'ın takımından ne kadar çok futbolcu çağırırsa -kendi düşüncesine göre- onu o kadar kabul etmiş ve başarılı saymış olacak.
Terim bu, yapar mı, çaığırır mı hiç? Hayatta!
Ona hesap soran olur mu?
Olmaz.

O yüzden sorun ve cevap bu kadar netken, Trabzonspor'un başarısı da bu kadar açıkken bunu tartışmaya bile gerek yok.
Terim kendini yesin dursun orada, biryelerde...

leavemealone
08.02.2009, 01:00
Yeter artik fatih terim yeter birak su milli takimimizi..
Git italyana ne yapiyorsan yap ama ugrama birdaha türkiyeye lutfen...

Erkan
08.02.2009, 01:21
Ornek, hakan balta.. Manisadayken her turlu elestiriye ragmen cagrilmamisti... Galatasaray ile adi gecer gecmez milli takim kapisi acildiydi beyefendiye...

polibo06
08.02.2009, 01:32
soru: milli takımda trabzonspordan sadece gökhanın olması anormal değil mi?

erman toroğlu: bari alternatifte söylesin

sanşal: mesala tayfun cora

erman toroğlu: gökhan gönül varken nasıl forma giyer

şansal: haklısın hocam hele bursa maçında. grip olmasına rağmen ne oynadı?

şansal: ibrahim kaş-gökhan zan hocanın kararıdır.eskidende alıyordu şimdide alıyor kimse karışamaz

nosatlji.......:

hakan şükür milli takımda yok

yerine kim var?

fatih tekke(türkiye gol krallı)-nihat kahveci(ispanya gol krallığı yarışında2.)-halil altıntop (almanya gol krallığı yarışında2.)-necati ateş(türkiye gol krallığı yarışında 2.)

şu çağırılan adamlara bak...hakan şükür nasıl olmaz?

duyumlarıma göre hakan şükür "namaz kılıyormuş diye ersun hoca almıyormuş"

doğrudur zaten şu kadorya baktığımda başka neden bulamıyorum. mantıken bir açıklama yok

(telegol)

fatih terim bu sene kaç maçımızı izlmeye geldi?

durun ben söylieyeyim....istanbulda oynadığımız

galatasary ve fenerbahç maçlarını

hüseyin avni akerde terimi gören varmı?

geldiyse lig tv çekmedi....ben lig tv ekranlarında avni akerde görmedim...gören varmı?

Öztürk Adem
08.02.2009, 01:34
Hıc almasa daha ıyı bence :D

Arif Timurcioğlu
08.02.2009, 13:06
Herşeye eyvallah derimde şu egemeni almaması zoruma gidiyor.

ApoCaN28
08.02.2009, 13:12
ya Allah aşkına bırakın almasın ya

Daha iyi topcularımız hem yorulmaz hem sakatlanmaz bizim için hava hoş

aynen ya almasın bizimkilerin moral bozulmasın biz şampiyon oluruz...
Terimde istemeden yardımcı olur..:D

tuncay1984
08.02.2009, 13:16
olabilir..........

Kasım Hilal
08.02.2009, 17:02
Sinyorun düşmanlığı yok Trabzon'a..
Onun iki derdi var..
Üç İstanbul takımına yavanmak..
Ve Türk futbolunu bitirmek..

Mustafa Yılmaz
08.02.2009, 17:05
Düşmanlık yapsa ne olur,yapmasa ne olur.
Önceleri kadroyu 7 Trabzonspor'lu futbolcuyla oynatmışlığıda vardır.
Ama milli maç dönüşleri oynayan topçularımızda konsantrasyon eksikliği olduğuda aşikar.
Ne kadar az topçumuz maça giderse o kadar iyi.

ihsanbayram
08.02.2009, 23:00
trabzonspordan futbolcu almasindan daha büyük sucu gökdeniz ve fatih tekke gibi adamlara sans vermemesi onlara sahip cikmamasidir .yaziklar olsun ona

6Şafak Aydın1
09.02.2009, 04:32
mac nerde oynanacak ?

Hüseyin Kurt
09.02.2009, 08:12
Keşke Gökhan Ünal'ı da biz göndermesek...
Bu adam Milli Takımın başında olduğu sürece Milli Takımın değil galibiyet beraberlik bile almasını istemiyorum.
Fark yesinler fark!!

Emirhan Ömeroğlu
09.02.2009, 09:01
Keşke Gökhan Ünal'ı da biz göndermesek...
Bu adam Milli Takımın başında olduğu sürece Milli Takımın değil galibiyet beraberlik bile almasını istemiyorum.
Fark yesinler fark!!

keşke göndermeseydik hakkatten

ama milli takımın yenilmesini kabul edemiyorum yenilsin yenilsin diyorum ama gol atınca sevinmeden duramıyorum yada kaçırdıklarımız olduğunda kızıyorum...

Emiroğlu
09.02.2009, 09:28
Türkiyedeki en PİS adamlardan biri , o kutsal ay-yıldızın patronu.

Onu orda tutanın Allah belasını versin , onun değil.

Hüseyin Kurt
09.02.2009, 13:49
Emre’den Tjikuzu’ya küfür!

MAÇ 2-0 olduktan sonra İstanbul Bld’li Tjikuzu’nun yaptığı artistik bir pas başta Emre olmak üzere bütün F.Bahçeli futbolcuları çileden çıkardı.
Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Emre, maçın ortasında Tjikuzu’ya parmağını sallayarak “Dünya Kupası finalinde mi oynuyorsun p.ç? Adam gibi oyna a...a k......n çocuğu” şeklinde küfretti.. Hakemin duyabileceği mesafedeki bu küfür arada kaynadı ama Gökhan, bir pozisyon sonra Tjikuzu’ya tekmeyi atıp hesabı kesti!
Bu pozisyonun biraz sonrasında Gökhan, Tjikuzu’ya attığı tekme ile kırmızı kart görürken araya giren Emre rakibinin boynunan sarılmayı ihmal etmedi. İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu bir oyuncu arkadaşını Emre'yi çekip, pozisyondan kopartarak kurtarabildi.

Fatih Terim gibi bir hocaya böyle bir futbolcu yaraşır zaten.
Teknik Traktör küfürbaz,oyuncusu küfürbaz...
Tencere yuvanlanmış kapağını bulmuş.

gtican
09.02.2009, 16:09
onu görünce bana bişeyler oluyor sanki kanım çekiliyor:)hadi hayırlısıyla bi başımızdan defetsek şu trabzon düşmanını