PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

Tolpaş61
10.09.2008, 15:19
luzumsuz insan.insanları milli takımdan soğutan insan.sırf gazetecilerle kavga edebilmek için suni sorunlar çıkartan insan.

İsmail Çavuşoğlu
10.09.2008, 15:23
Eğer bu adam arızalı değilse bende başka birşey bilmiyorum.ne demek emreyi kazanmak emrenin kazanılacak bir şeyimi var ahlaksızlık onda kibirlilik onda haraket yapmalar onda yani adamda güzel ahlaktan başka ne ararsan var..birde bu adam kaptan onu kaptan yapanlar utansın..

OYılmaz
10.09.2008, 19:21
Şu Terimin suratını her görüşümde beynimin üstünde acayip bir ısı hissediyorum !

Kasım Hilal
10.09.2008, 20:37
Demezler mi şimdi adama; Tencere dibin kara, Fatih Terim zenci.. (Ulan bu söz başka türlüydü sanırım)..

OLCAY ÇAKIR
11.09.2008, 10:28
O tavırlar şimdi moda.
Aynen devam Terim.
Çaresiz insan davranışı.

Külünkoğlu
11.09.2008, 10:33
Fatih Terim ana avrat küfretti

Hürriyet yazarı Yalçın Doğan'dan çok büyük iddia: Fatih Terim spor yorumcusu Osman Tanburacı'ya telefonda ana avrat küfretti. Bu olaya en az 7-8 kişi şahit oldu...

İşte Yalçın Doğan'ın Terim hakkındaki şok iddialarda bulunduğu köşe yazısı

Küfürbaz Terim şangır şungur

SPOR yazarı ve yorumcusu Osman Tamburacı'nın yüzü bembeyaz oluyor. "Sen ne biçim konuşuyorsun" diyerek, yerinden fırlıyor, sinirden eli ayağı bir anda buz kesiyor.

9 Eylül, önceki gün. Saat 17.54. Levent Spor Yazarları Derneği. Bir grup arkadaş sohbet ediyor. Aralarında Osman Tamburacı da var. Tamburacı derneğe gelmeden önce Sky TV'de Türkiye-Belçika milli maçına ilişkin görüşlerini anlatıyor.

Dernekte arkadaş grubu sağdan soldan söz ederken, koyu sohbet sırasında Osman Tamburacı'nın cep telefonu çalıyor.

TELEFONDA KÜFÜR

Tamburacı telefon açıyor, arayan Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim.

Konuşmaya başladığı anda sinirleri gerilen Tamburacı, telefon konuşmasını bir arkadaşına dinletmeye başlıyor.

Terim:

"Yahu Osman, biraz önce Sky TV'de konuşmuşsun, bana söylediler. Ben ne demişim? Gündem değiştiriyormuşum, öyle demişsin. Ulan bu ne biçim konuşma?"

Tamburacı bu üslup karşısında şaşırıyor, nezaket içinde:

"Hocam, beni hep böyle zamanlarda arıyorsun, bir kere de, nasılsın, diye arasana."

Terim'de fren tutmuyor:

"Ulan ben senin bıyığını s...."

Tamburacı yerinde fırlıyor, "Sen ne biçim konuşuyorsun" derken, sinirden zangır zangır titriyor. Milli Takım Teknik Direktörü kendini kaybediyor:

"Ulan ben senin, ananı, avradını s....".

Tamburacı, "Doğru konuş, konuşmasını öğren" diye bağırırken, Fatih Terim galiz küfürlerini sıralamayı sürdürüyor.

Huzurunuzda Milli Takım Teknik Direktörü.

GENERAL PATTON

Bu duruma en az yedi-sekiz kişi tanık. Biri de, zaten dinliyor.

Telefon kapanıyor. Osman Tamburacı derhal avukatını arıyor. Fatih Terim'i mahkemeye vermeye hazırlanıyor. Telefon kayıtlarıyla birlikte.

Bu küfür yağmuru ve ardından mahkeme, iki özel kişi arasındaki konuşma ve devamı değil. Olması mümkün değil. Çünkü, ağız dolusu küfür eden milli takımdan sorumlu teknik direktör.

Milli takımı çalıştıran bir teknik direktör, herhangi bir eleştiri karşısında kendini bu kadar kaybediyorsa, terbiye sınırlarını çoktan aşmışsa, o kişi, hangi başarıyı elde ederse etsin, artık milli takımın başında kalamaz.

Çok örnek var. Daha geçen yıl kendi yönettiği takımda futbolculara küfür eden bir teknik direktöre, bir Ankara takımı yol veriyor.

Tarihte ünlü bir örnek var. İkinci Dünya Savaşı'nın en başarılı komutanlarından General Patton. Sinirli, yerinde duramayan, ağzından ne çıkacağı belli olmayan bir general. Bir askere kızıyor, küfürle karışık, onu tokatlıyor. General Patton'ın kariyeri sona eriyor.

MESLEĞE HAKARET

Şimdi merak ediyorum.

Spor basını ve basın kuruluşları bu olay karşısında nasıl tavır alacak? Olayı görmezden gelip unutacak mı, yoksa mesleğe hakaret kabul ederek, Terim'in yakasını bırakmayacak mı?

Ya Futbol Federasyonu?

Bir sinir anıdır, diyerek geçiştirecek mi, yoksa ahlakın spordaki vazgeçilmez kuralını işletip, Terim'e teşekkür edecek mi?

O DA ÖFKELİ

Terim'e bakıyorum, üslup, tavır, çalım, o birisine çok benziyor. Başbakanı'ndan aldığı ilhamla, eleştiriye öfkeyle karşılık veriyor, gazetecilere ders vermeye pek hevesli.

Daha önceki gün, gazetecilere yine "Çarşamba-cumartesi arası nasıl davranacağınızı hálá öğrenemediniz" diye fırça atıyor. Yazık ki, onlar da, cevap veremiyor. Terim meydanı boş buluyor. Oysa, haddini öğrenmesi gerek.

Bu yazı dün öğleden sonra yazılıyor, Belçika maçından önce. Belçika'yı istersen 10-0 yen, istersen dünya kupasına katıl, ne fark eder?

Aristo'nun Büyük İskender'e sözü bu durumlarda geçerli: Zafer veya hiç.

CAFER ÖZER
11.09.2008, 10:35
Milli takımı seviyorum ama Fatih Terimi Asla,
Fatih Terim kompleksli birisi,Milli takımın başında Tüm Türkiyeyi rezi ediyor.
Olaylı İsviçre maçından sonra Terimi kovmayanlar,Dünkü maçta bir kez daha gördükkü Kabadayı Terimle Böyle giderse Müsabakalardan men ediliriz.
Galip gelemedimi Ya rakip takımın teknik dörektörüne saldırıyor,Ya emir verdiği Yardımıcı yada kendi evlatları ile bir yerlere saldırıyor,
Bu şekilde Terbiyesiz Teknik direktörlü,Ve terbiyesiz Bir kaptanın olduğu Milli Takım olacağına,
Hiç bir müsabakaya katılmayalım,Bir yerlere gitmeyelim daha iyi.
Atatürkün dediği gibi
"Ben sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklı olanını severim."
Rakip takımın teknik direktörü şöyle yapmış böyle yapmış,Sende aynı tarzda karşılık ver,Neden saldırıp rakip kulübeye Top atıyorsun,Yada neden galip gelemediğin maçlardan sonra Bu olaylar oluyor.
yazık gerçekten yazık,Şenol Güneşi yerden yere vuranlar Şimdi oturup bir yelereine Kına yakıp Üzerine Fatih Terim yada Emre yazdırsın.
Şifo Mehmet gibi bir adamı bile Olaylara çeken Fatih Terimden her şey beklenir.
Onun Kaptanı sahada Dökülen Emrede Tabiki Terim gibi Küfürlü ve kavgalı olacaktır.
Gökdeniz madem sakattı neden kadroya çağrıldı,Gökdenizin aniden Sakatlık bahanesi ile kampı terketmesi Küfürleşme Olayının doğruluğu kanıtlanıyor.
Diyelimki Gökdeniz-Emre kapıştı OLMASI gereken 2 oyuncununda kadro dışı bırakılmasıdır.Ama Fetih Terim varken Emreye dokunan yanar.
BÜYÜK BİR İHTİMALLE Belçika maçından dolayı Türkiye Uyarılabilir.
Zaten İsviçre maçından mimliyiz.Konu avrupa takımı oldumu 1 e 5 katacaklardır.
Fatih Terim kazanamadığı maçlarda Rakiple kavga eder.
Kazandığı maçlarda Türk medyası ile kavga eder.
Fatih TERİM BUDUR.

Tolpaş61
11.09.2008, 11:26
bu federasyonun bu işe bir el atması lazım.yeter artık.çok ayıp ama.bu nasıl bir adam be.psikolojik deli.

Erbay
11.09.2008, 12:07
Hıncal Uluç'a niye laf atıyor Fatih Terim anlamadım. Milli Takımı soğuttu herkesten önce bunu düşünsün. Karizma olacağım diye saçma sapan hareketler yapıyor. Kendini beğenmişliğin zirvesi adam. İtalya'ya gittiği için kendini "Godfather" zannediyor.

poetricus
11.09.2008, 14:00
Hey gidi koca Şenol Güneş...

Senin zamanında ne futbolcular birbiriyle dalaşırdı ne de sen futbolcularının üstüne yürürdün. Hatta bırak sille tokat terbiye etmeyi şöyle okkalı bir küfrüne bile şahit olunmadan Milli Takım'ın başındaki kariyerini bitirdin.

Ne de olsa karizman yok. Üstelik öğretmen kökenli bir teknik adam olarak ders vermeyi de bilmiyorsun.

Basına karşı tavrın da anlaşılır gibi değildi. Ne bir kısmını beleş içkilerle taltif edip kendine medhiye yazdırdın ne de bir kısmınının gelmişine geçmişine saygılarını sundun.

Ne de olsa karizman yok. Üstelik öğretmen kökenli bir teknik adam olarak ders vermeyi de bilmiyorsun.

Unutmadan: Futbolcu ve antrenörleri gaza getirip şöyle sille tokat bir rakip bile dövdürmedin. Şimdi İmparator'a bak da nasıl hoca olunur öğren.

Üstelik Bodrum'da yüzlerce beyaz yazlık arasında tek pembe renkliyi alıp fark da yaratmadın. Takımın gol attığında kameralar karşısında şov yapmak yerine futbolcularınla sarmaş dolaş sevinç yaşıyordun. Ayıp, çok ayıp.

Ne de olsa karizman yok. Üstelik öğretmen kökenli bir teknik adam olarak ders vermeyi de bilmiyorsun. Bari Terim'i izle de biraz ders al!

ÖzGür Ayar
11.09.2008, 14:06
Şu fatih terim sayesinde yeminle Milli takımımızın attığı gollere dahi sevinemiyorum. Halısahada bizim çocukların attığı gollere bile daha fazla sevinir duruma geldim. Lanet olsun sana soğuttun bizi Milli takımdan.

Mert Marabaoğlu
11.09.2008, 14:15
Sayın Fatih Terim, elinde geleceğin yıldızı olarak lanse edilen Selçuk İnan gibi bi yetenek var, sen son 5 yıl'ın %80'inini sakat olarak geçirmiş, milli maçlar hariç 90 dakika oynadığı maç sayısı 2 yada 3'ü geçmeyen, kilolarından eli belinde dolaşan Emre'yi 90 dakika oynatıyosun, bu ayırımcılık değildirde nedir?

Artık Fatih Terim'in dinlenme vakti gelmiştir. Bir Hoca yaptığı hareket ve polemiklerle çalıştırdığı takımın önüne asla geçemez, özellikle bu ulusal takımsa...

Ali İhsan
11.09.2008, 14:20
Bu adam gün geçtikçe daha da tehlikelileşiyor, futbolumuzun diktatör lideri olacak yakında sanırım. Kasılmalar, pozlar, küfürlerle beraber artık tamamen kendisine oynuyor. Saçmasapan kadrolarını ve taktiklerini, oyuncu havuzunun yarısını küstürmesini, ülkenin en iyi kadrosunu değil de kendisinin azarlayabileceği en iyi kadroyu seçerek motivasyon adı altında ego tatmini yöntemiyle dengelemeye çalışarak nereye kadar gidebilir.

Milli takımımız neden hiçbir maçı şiir gibi futbol oynayarak ve adam gibi yenemiyor. Neden oyuncularımız her maç rakiplerinden kat kat fazla efor sarfediyor ama zar zor yeniyoruz veya puan kaybediyoruz.

Çünkü bu adam en iyi kadroyu çıkartmıyor. Yıldıray, Tekke, Nuri, Halil, Ümit Karan gibi adamları küstürüp çağırmıyor, çağırsa da oynatmıyor. Bunlara son olarak Gökdeniz de eklendi galiba. Sabri'yi oynatıp Gökdeniz'i değerlendirmeyen bir adama hoca denir mi ?

Belçika ve Ermenistan maçında neden Selçuk ve Gökhan gibi ligin formda isimleri Ayhan, M.Topal,Kazım gibi seneye formsuz başlayan isimlerin arkalarında kalıyor.

Servet'i bacağı koptuğunda mı kesecek veya Gökhan Zan'dan bıkmadı mı hala? Egemen gibi sadece dün akşamki Sonck'u verseniz doğduğuna pişman edecek bir adam varken bu ağır ikiliye mecburmuyuz hala?

Fatih Terim Ermenistan maçı öncesinde telefon mevzusundan basın toplantısını terkeder, milleti arayıp küfreder, rakip hocanın gazına gelir küfreder, üstüne yürür, hakeme dalar, Emre'ye sahip çıkar, poz verir, ego yapar biz de seyrederiz.

Açıkçası tv ikonu olarak müthiş, ama keşke bu sadece showman olarak izlesek, İbo Şov tarzı bir program yapsa da egosu tatmin olsa, milli takımın başında da adam gibi adamlar olsa, mesela o koltukta oturan son iki adam.

Ahmet Faruk
11.09.2008, 16:04
Çok açık bir gerçek var ki, Fatih Terim yüzünden milli takım birşeyler kaybediyor.

Bunun önüne geçilmesi lazım.

LazAnisT
11.09.2008, 17:46
Tamburacıyla Fatih TeRim arasındaki küfür olayından sonra olacağı söyleyeyim.Tamburacı görev yaptığı yerden kovulur.Kolay kolay iş alamaz.Terimde türk milletinin,medyanın,federasyonun gözünün içine baka baka üzerimizden geçmeye devam eder.

OYılmaz
11.09.2008, 17:57
Şenol Güneş ve Ersun Yanala yapılanlar aklıma geldikçe Fatihe lanetlerin en okkalısını hediye ediyorum

Travelair
11.09.2008, 18:06
Rezalet!!!!!!!

ÖzGür Ayar
11.09.2008, 18:13
TSYD'den fatih terime kınama bildirisi yayınlanmışki anlıyoruz küfür ettiği doğrudur. Tamburacı ve tsyd terimi kınama bildirisi yayınlarken aynı zamanda Şenol Güneş'tende özür dilemeyi kendilerine bir borç bilmeleri gerekir. Nerdeyse hakarete varan haksız eleştirilere sesini çıkartmamıştı.

azdiha6161
11.09.2008, 18:15
deyyus terim

şımarık adana çocuğu:))

ApoCaN28
11.09.2008, 18:24
Bu Fattih Terime hiç bişi demiyorum...
Çünkü haketmiyooo artık...
O Kadar Çok ... daha neresine ederiz bilemicem...

ApoCaN28
11.09.2008, 18:26
Aldığı paranın çoğu yaptığı şovlardandır zaten...

Kadir
11.09.2008, 18:58
Harbi maganda bu adam .

ilhan
11.09.2008, 21:20
Az önce Uğurtan ile telefonda konuşurken şöyle bir şey dedi. "Bu medya Şenol Güneş gibi adamı harcadı, haketmediği her şeyi söyledi, yerden yere vurdu ya onlara ne söylense müstehaktır. Onlara Fatih Terim gibi birisi lazım." düşündümde çok doğru bir noktaya dikkat çekti.

Şenol Güneş'e yapılanlar gözümün önüne geliyor da susuyorum.. Ne medya ne de Fatih Terim.. Bizden uzak olsunlar da.. ne olursa olsun..

Ahmet Kuru
12.09.2008, 02:22
Fatih Terim eğer ki Milli Takımın başında 10 günden fazla kalırsa oturup düşünmemiz lazım...
Bunca şeyler oldukdan sonra hala daha bu adam Milli Takımlar hocası olarak ortalıkta egosunu tatmin etmeye devam ediyorsa,konuşulması gereken Fatih Terim değil Federasyon yetkilileridir...
Bir ülkenin Milli hocası bu kadar terbiyesizliği nasıl yapar anlamıyorum...
Genelleme yapmaktan nefret eden biriyim ama Terim in Adanalı olduğunuda unutmamak gerek!!!

Gökhan Öz
12.09.2008, 02:27
Milli takım teknik direktörünün bu tür konuşmalarla gündeme gelmesi kötü bir durum.Fatih Terim o ünlü karizmasını kaybetmek üzere...

Milli takımın başına yabancı hoca gelmeli artık bence.Lucescu ve Daum....

sifuni
12.09.2008, 02:50
senol günesin ikinci dönemi yaklasiyor

cabri
12.09.2008, 06:09
Milli takımı çalıştıran bir teknik direktör, herhangi bir eleştiri karşısında kendini bu kadar kaybediyorsa, terbiye sınırlarını çoktan aşmışsa, o kişi, hangi başarıyı elde ederse etsin, artık milli takımın başında kalamaz.

Çok örnek var. Daha geçen yıl kendi yönettiği takımda futbolculara küfür eden bir teknik direktöre, bir Ankara takımı yol veriyor.

Tarihte ünlü bir örnek var. İkinci Dünya Savaşı'nın en başarılı komutanlarından General Patton. Sinirli, yerinde duramayan, ağzından ne çıkacağı belli olmayan bir general. Bir askere kızıyor, küfürle karışık, onu tokatlıyor. General Patton'ın kariyeri sona eriyor.

Dursun Kaplan
12.09.2008, 08:55
Milli takım ruhuna uygun davranmayan karaktersiz bir adam oldu artık..

İsmail Çavuşoğlu
12.09.2008, 10:07
Milli takım ruhuna uygun davranmayan karaktersiz bir adam oldu artık..
karaktersiz oldu değil zaten hiç bir zaman karakter yoktu kendisinde.ben yıllar önce gs de oynarkan burda bir boluspor maçında trübünlere nouma gibi yaptığı haraketler hala gözümüzün önündedir.onun için bu adam 7 sinde neyse 70 indede odur..

a f s
12.09.2008, 10:22
http://cache.daylife.com/imageserve/00dN4gAblugF2/340x.jpg

http://cache.daylife.com/imageserve/07ga64sbXKeZy/610x.jpg

http://cache.daylife.com/imageserve/09GKaI76Mi7BU/340x.jpg

http://cache.daylife.com/imageserve/0a8y8QRg9y0mm/610x.jpg

http://cache.daylife.com/imageserve/0aVB3r70Za3VC/340x.jpg

http://cache.daylife.com/imageserve/08opfxc1nh3Lc/610x.jpg

http://cache.daylife.com/imageserve/0e7nfkRgF1c0z/610x.jpg

Travelair
12.09.2008, 11:06
Küfür krizi

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/9/7_229005_12FAN1TERIM-B-Y_414_232.jpg

EKLENME TARİHİ : 12.9.2008

Reyting yaptık, teklif aldık. Belçika Teknik Direktörü´yle kavga ettik, gündem yarattık.Hıncal Uluç-Emre Belözoğlu kapışmasına takıldık, kaldık. 'Öte yandan bir Belçika maçı' oynadık, beraberliği zor kurtardık. Sevinsek mi, üzülsek mi bilemezken, şimdi de Fatih hocanın küfürleriyle karşılaştık.

Ermenistan maçı öncesi, “Tanjevic gibi olabilirim. Yani hem Milli Takımı hem de bir kulübü çalıştırabilirim” demişti. Ardından önce Newcastle United, sonra da Galatasaray’dan teklif geldi.
Üstüne yaşanan Hıncal Uluç-Emre Belözoğlu polemiği, Belçika maçı öncesi bütün gündemi bir anda değiştiriverdi.
Sonra Türkiye-Belçika maçı başladı. Kendisine yakışıksız bir hareket yapan Belçika Teknik Direktörü Rene Vandereycken’in üzerine yürüdü, rakibin yedek kulübesine top fırlattı.
Ve şimdi...
Türk futbolseverler 1-1’lik sonucun üzüntüsünü yaşarken, akıllara durgunluk verecek bir ‘küfür krizi’ ortaya çıktı.
Olayın kahramanlarından biri, yukarıda bahsettiğimiz olaylarda da yer alan Milli Takımlar Teknik Sorumlumuz Fatih Terim...
Diğeri ise gazeteci Osman Tanburacı...
Hürriyet gazetesi yazarlarından Yalçın Doğan’a göre; Terim, Tanburacı’ya telefon açtı ve ağzına geleni söyledi. O diyalog ise şöyle gelişti;
Tanburacı, Sky TV’ye çıkar ve şu yorumu yapar; “Terim; Hıncal Uluç’un Emre ile ilgili yaptığı yorumdan bahsedeceğine, bize Belçika maçıyla ilgili bilgi versin. Gündem değiştirmeye bayılıyor...”
Bu yorumu duyan Terim, 9 Eylül Salı günü saat 17.54’te, arkadaşlarıyla birlikte TSYD’nin Levent’teki tesisinde oturmakta olan Tanburacı’yı arar.. Ve ikili arasında şu diyalog geçer:
Fatih Terim: Yahu Osman, biraz önce Sky TV’de konuşmuşsun, bana söylediler. Gündem değiştiriyormuşum, öyle demişsin. Ulan bu ne biçim konuşma?
Osman Tanburacı: Hocam, beni hep böyle zamanlarda arıyorsun, bir kere de ‘nasılsın’ diye arasana.
FT: Ulan ben senin bıyığını s......
OT: Sen ne biçim konuşuyorsun.
FT: Ulan ben senin, ananı, avradını s......
Bu gelişme sonrası avukatını arayan Tanburacı, telefon kayıtları ile birlikte Terim’i mahkemeye vermeye hazırlanıyor. TSYD, Fatih hocayı kınayan yazılı bir açıklama yaparken; Terim henüz bu konudaki suskunluğunu bozmuyor.
Ancak olan, Türk Futbolu’na oluyor. Ne Belçika maçı öncesinde o heyecan yaşanabildi, ne Belçika maçı sonrasında özeleştiri yapılabildi. Çünkü maalesef gündemimizde ‘reyting’, ‘kavga’ ve ‘küfür’ krizleri vardı. Belçika geldi, 1 puanı aldı ve kaçtı. Farkındasınız, değil mi!

Vandereycken rapor edildi
Futbol Federasyonu, Belçika Teknik Direktörü Rene Vandereycken’in Fatih Terim’i tahrik etmesi sonrasında FIFA Gözlemcisi tarafından ifadesinin alındığı haberlerini yalanladı. Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl, Vandereycken’in hareketlerinin yer aldığı görüntüleri, gözlemciye ilettiklerini belirtti.

Terim’e yıllık 2.5 milyon YTL
Federasyon Başkanı Mahmut Özgener, Fatih Terim ile bir araya geldi ve yeni sözleşmenin şartları büyük oranda belirlendi. Terim’in yine hiçbir şekilde para konuşmadığı, Özgener’in ise 70 bin YTL maaşı için Meclis’te soru önergesi verilen Fatih hocaya yüzde 250 zam yaparak, yıllık 2.5 milyon YTL teklif ettiği kaydedildi.

Kaynak: fanatik

Emirhan Makul
12.09.2008, 11:51
Vandereycken Hiç Rahat Durmamış ki.

http://www.ensonhaber.com/images/news/130078.jpg

http://www.ensonhaber.com/images/news/130076.jpg

http://www.ensonhaber.com/images/news/130077.jpg

alper*
12.09.2008, 11:52
bu adam bizim yumuşak karnımız.

61viya
12.09.2008, 12:40
Bugünkü Fanatik gazetesine bakınca Milli Takım ile hiçbir bağı olmaması gereken bir adam olduğunu yeniden anladım.

Egemen Yılmaz
12.09.2008, 13:27
yazık.....

Mehmet Fatih Yavuz
12.09.2008, 14:18
Osman Tanburacıya(kendisinden hiç haz etmem, futboldan anlamayan artistin önde gideni) telefonda sırf onu eleştirdi diye ettiği lafları duydum ya..
Tamam işte Fatih Terim bu.

Küfürsüz konuşmayı beceremeyen bi yaratık işte.

28TS61
12.09.2008, 14:40
buna ne denir bilemiyorum artik yorum sizlere ayit

Federasyon Başkanı Mahmut Özgener, Fatih Terim ile bir araya geldi ve yeni sözleşmenin şartları büyük oranda belirlendi. Terim’in yine hiçbir şekilde para konuşmadığı, Özgener’in ise 70 bin YTL maaşı için Meclis’te soru önergesi verilen Fatih hocaya yüzde 250 zam yaparak, yıllık 2.5 milyon YTL teklif ettiği kaydedildi.

Tolpaş61
12.09.2008, 14:49
kabadayıların kralıdır bizim fatihimiz.elin belçikalısıda gelmiş Türkiye'de fatih terime kabadayılık yapıyor.yermi fatih bu numaraları.adamı anında alaşağı eder vallahi.buda herkese ders olsun.fatihimizin yanında akıllı olsunlar.

Travelair
12.09.2008, 14:55
buna ne denir bilemiyorum artik yorum sizlere ayit

Baksanıza ne kadar uğraşıyor; bizi, Türk Milli Takımı'nı Vezir(!) etmek için? Hak etmiyor mu sizce? Hem bizim futbolcumuzdan az mı para alsın yani? Olacak iş mi?

61 Numara üzerine

Trabzonspor’a “Karadeniz fırtınası” unvanının verilmesini, 1975-1984 yılları arasındaki olağanüstü performansı sağlamıştır. O dönemlerin ağırlıklı kadrosu da Trabzonlu futbolculardan oluşmuştur.
Moda söylemiyle “61 numaralar” yani...
Şenol, Turgay, Necati, Kadir, Cemil’le başlayıp, Bekir, Serdar, Ali Yavuz diye devam eden ve Ali Kemal, Necmi, Hüseyin’le son bulan, aralarında ismini yazamadığımız bir o kadar daha futbolcu var sembolik “61 numara”...
Her biri “Efsane” olan bu isimlerin Trabzonspor’la fırtına gibi estikleri döneme, gazeteci kimliğimizle kıl payı yetişsek de, bir lise-üniversite öğrencisi olarak net tanıklık eden yaş grubundayız.
Dönemin yöneticileri, “Biz menacer falan bilmeyiz. Futbolcu imzayı atar, daha sonra kendisine ‘Oğlum senin fiyatın bu!’ derdik” diye anlatıyorlar.
Bizim anlatmaya çalıştığımız “61” numara farkı bu işte.
Eski mali sekreterlerden Ali Zafer Özdemir anlatıyor; Lemi para istemeye gelmişti. Kasada 5 kuruş yok. ‘Oğlum çok acil ödemelerimiz var, kasa tamtakır. Biraz daha bekler misin?’ dedim. Lemi gitti, yarım saat sonra elinde 50 bin dolarla geldi. ‘Abi bankada param vardı, madem acil ihtiyacınız var, alın kullanın’ karşılığını verdi. Dikkat ediniz, 61 numara farkından bahsediyoruz.
Tabi ki bugün, “para almayın” diye hiçbir “61 numaradan” kimse talepte bulunamaz. Hiç kimsenin herhangi bir “61 numaranın”, “menacerimle görüşün” talebine diyeceği bir şey olamaz...
Anlatmak istediğimiz şudur ki; küreselleşen dünyada, 61-71, 5-25, 16-34 numaralar arasında fark kalmadı.
Bu iş profesyonelliktir. Parasını verirsiniz, futbolcuyu oynatırsınız.
3 haber, son dönemden:
1- Karadeniz Gazetesi’nden Tacettin Çebi yazdı: Trabzonspor’un yeni transferi milli futbolcularından Giray Kaçar geçtiğimiz hafta Ankara’da Taraftar Biteksa isimli mağazadan Trabzonspor ürünlerinden satın aldı. Trabzonsporlu tezgâhtar Sibel Yeresaçan, ödeme işlemi tamamlandıktan sonra neden Trabzon’dan değil de Ankara’dan alışveriş yaptığını ve kendini tanıtmadığını sordu. Aldığı cevap Sibel’i çok duygulandırdı: “Trabzon’dan alışveriş yapınca herkes tanıyor ve para almıyor. Ben kulübüme katkısı olsun diye buradan alayım istedim.”
2- Trabzonspor’da yönetim, Trabzonlu bir futbolcusunun menaceriyle masaya oturdu, sözleşmenin süresini, fiyatını 2 milyon 650 bin liraya yükselterek bir yıl uzattı.
3- Serbest bırakılan Trabzonlu futbolcu, kendisine gelen transfer tekliflerini kabul etmedi. Sadece antrenmana çıkarak bir yılda 500 bin YTL alacak.
Soru: 61 numara farkı nedir?

Ergun Ata

M.Kılıç50
12.09.2008, 17:38
Fatih Terimin Hareketlerinin yanlis oldugun söyleyenler bu görüntüleri görmedi galiba... o nedenle Fatih Hocaya kiziyorlar...

http://video.ekolay.net/detay.asp?vid=55000000000008938&cid=40000000000017068

ha birde Tamburaciya ettigi Küfüre gelince, bence iyi etmis... helal olsun... Tamburacinin isi gücü zaaten iyi olanin yaninda olmak iyi olan kisinin durumu kötüye gittiginde ise yanindan cabicak ayrilmak... durum cok net ortada adamlar Fatih Hocayi Emre olayindan sonra cok fena baski altina aldilar ve isi iyce abarttilar... Milli Maclar öncesi neden böyle yapiliyor anlamiyorum...
Afedersiniz bu cümle yanlismidir bilemicem ama bu tür gazeteciler Spordaki Ergenekonu oynuyorlar...

LazAnisT
12.09.2008, 18:38
Fatih Altaylı:Şenol Güneş'ten bırakın milli takım antrenörü olmayı malzemeci bile olmaz.

Hıncal Uluç:Şenol Güneş karaktersiz bir insan

Sabah Gazetesinin manşeti: Şenol Güneşle koreye filan gidilmez Fatih Terim üzerine gelsin

Mustafa Denizli bu insanlara karşı içimizdeki irlandalılar dedi.

Şenol Güneş bu söylenenlere karşı ne dedi:Ben önce Türküm sonra Trabzonluyum.Bunlara cevap vermek bana yakışmaz.

Fatih Terim ne diyor:Ben ders almam ders veririm

Bu basına, butip insanlara fatih Terim ne yapsa yeridir arkadaşlar az bile yapıyor.Fatih Altaylı nerde şimdi konuşsaya.Hıncal Uluç nerde.Sabah gazetesinde manşet atanlar hala yerinde.Aynı şekilde Ersun Yanal için neler yazdı bu basın.Az yapıyor az.Helal olsun Terime

(Tahir Kum'un bugün radyoda söylediklerinden alıntıdır)

61viya
12.09.2008, 19:34
Abi,aynısını bugün otobüste anneme ben söyledim.Bu medyaya az bile.Tencere kapak buldular işte birbirini...

Şenol GÜNEŞ bunlara bir kaç beden büyük...

mimozam
12.09.2008, 20:01
ama iyi olmuyomu arkadaşlar böle saygısız basına böle erkek teknik adam senol güneşin karizması yoktu o dönem hıncak efendi diyodu konuşssana terimede sana başlasın bi gör daha cok ararlarda bulamazlar güneşiii

ApoCaN28
12.09.2008, 20:26
Bu Adamı Tartışmaya Gerek Bile Yok Ne Olduğunu Artık Herkes Biliyor...

Kasım Hilal
12.09.2008, 23:55
Bir insanın ülkesine verdiği en büyük zarar, yaptıklarının kötü olduğunu kabul etmemesidir. Ve sürekli olarak bunları tekrarlamasıdır.

Belçika maçında, kaybederken kendini kaybeden Fatih Terim resmine baktım uzun uzun, Bizler ne kadar övgüye ve paraya boğsak da...
En küçük olayda, o şaşalı imparator apoletinin altından, "Erol Togay'a kafa atan Adanalı Fatih Terim resmi" çıkıyor.
Kazandığımız maçlarda yapılan makyaj bile, çirkinlikleri örtemiyor.
Şükürler olsun ki, penaltı kazandık da, maçı berabere bitirdik.
Yoksa ikinci İsviçre faciası yaşanabilirdi.
Ağzını bozan bir pandomim hocasıyla...

Fatih Terim'i medya besliyor.
Spor medyasını korku tüneline iteklemiş.
Ya da futbolu yönlendiren ağır abilerle özel ilişkileri, çok şeyin sebebi.
Maçtan sonra baktım da, gazeteler rakip teknik direktörü, Fatih Terim'in sinirlerinin bozulmasına sebep olarak göstermişler.
Sanki mazisi verilmeyen hesaplarla dolu bir teknik direktör değil de, ağzı karanfilli bir sevgi ustası...
Ekranda dudakları okunduğu zaman, kendini ele verdiğini de görüyoruz zaten.

Spor medyası, tarihinde hiç bu kadar aşağılanmadı.
Bu kadar suçlanmadı...
Kulüp başkanlarına karşı ağızlarını Kalaşnikof haline getirenlerin, Fatih Terim karşısında yelkenleri suya indirdiğini görmüyor muyuz?
Basın toplantılarında, Fatih Terim için çanak soru bankası üretenler, bu sorularının karşılığını gülücüklerle alıyorlar.
Yağdanlık olmaya kendilerini alıştırdıkları zaman da...
Sövgülerle alıyorlar.

Fatih Terim'in aldığı aylık maaş, 200 öğretmenin bir aylık maaşı.
Bir öğretmenin neredeyse 20 yıllık maaşı.
Yeni federasyondan bunun iki katına çıkarılmasını bekliyor.
Dünyanın en kutsal mesleğini aç bırakan sistem, Fatih Terim gibilerini el üstünde taşıyor da...
Fatih Terim, öfkesini bile kontrol etmekten aciz! Kazanırken kahraman...
Kaybederken bitirim.
Koca milli takımın teknik direktörü, 18 yaşından küçüklerin izlemesinin, kesinlikle sakıncalı olduğu görüntülerden, hiç mi rahatsız olmaz!

İsviçre maçında hesabı başkalarına yükleyip, kendini temize çıkaran Fatih Terim'in bu ülkeden alacağı daha çok şey var.
Çünkü bu ülkenin futbol medyası, onun emrine amade...
Politika onun arkasında... Oysa, Fatih Terim gibilerini eleştirmek, sadece gazetecilik görevi değil.
İnsanlık ödevidir.

TAKVİM/ HAKKI YALÇIN

Hotaman
13.09.2008, 00:48
Hakkı Yalçın güzel bir yazı yazmış. Daha doğrusu gördüğünü bir fotoğraf kadar net açıklayabilmiş. Aynen katılıyorum bu Terim tam nefretlik!

sifuni
13.09.2008, 02:07
ya ersun yanal takimin basindayken hic büyük takim baskisi altinda calismiyordu hatta bir aralar o zaman trabzonsporla hic alakasi olmamasina ragmen 4 oyuncu direk(tolga seyhan,hüseyin cimsir,gökdeniz karadeniz,Fatih Tekke) bir oyuncu ise yedek(erdinc Yavuz) oynuyordu. Hamiti milli takima monte eden o zamanlar schalkede zar zor oynuyor Ersun Hoca Ardayi Parlatan o, Fatih Terim daha Nuri gibi bir yetenegi takima monte edemedi daha emre israri sürüyor ama Ersun Hoca topa tutulurken Fatih Terim Imparator oluyor.

Adalet yerini buldu oda sizin ananiza avradiniza sövüyor

Adil ÖZGÜR
13.09.2008, 08:33
Fatih Altaylı:Şenol Güneş'ten bırakın milli takım antrenörü olmayı malzemeci bile olmaz.

Hıncal Uluç:Şenol Güneş karaktersiz bir insan

Sabah Gazetesinin manşeti: Şenol Güneşle koreye filan gidilmez Fatih Terim üzerine gelsin

Mustafa Denizli bu insanlara karşı içimizdeki irlandalılar dedi.

Şenol Güneş bu söylenenlere karşı ne dedi:Ben önce Türküm sonra Trabzonluyum.Bunlara cevap vermek bana yakışmaz.

Fatih Terim ne diyor:Ben ders almam ders veririm

Bu basına, butip insanlara fatih Terim ne yapsa yeridir arkadaşlar az bile yapıyor.Fatih Altaylı nerde şimdi konuşsaya.Hıncal Uluç nerde.Sabah gazetesinde manşet atanlar hala yerinde.Aynı şekilde Ersun Yanal için neler yazdı bu basın.Az yapıyor az.Helal olsun Terime

(Tahir Kum'un bugün radyoda söylediklerinden alıntıdır)

:alkış::alkış::alkış:
***Hıncal Uluç'un Karakteri ile Fatih Terim'inkini yan yana koyalım, karşısına geçip seyir edelim, mutlaka bir piskopat silahını çıkarır ikisinide ayaklarından vurur !!!

*** Fatih Terim ile Karizmanın tarifi telefonla şu sıralar televizyonlarda, Ulusal basında FLAŞ haber olarak geçiyor.

*** Şenol GÜNEŞ hala bir BEYEFENDİ, Incal ve Kanat'a duyurulur..

OLCAY ÇAKIR
13.09.2008, 14:05
Futbol sporuna, lunaparkta sigara kazanmak için penaltı atarak başlayan bir milletin, Sir Alex Ferguson’u olmayacaktı herhalde... Yakışır bize İmparator, yakışır.
Y.ÖZDİL

yavuss
13.09.2008, 14:17
Şenol Güneşin kıyafetini eleştirenler nerde şimdi kıyafetiyle kişiliğiyle karakteriyle herşeyiyle ADAM GİBİ ADAMDI o kadar eleştirdiniz ettini ağzının açıp bişey dedimi basına ama fatih terim gibi yapsaydı şimdi tavan yapmıştı oda...YAZIK ÇOK YAZIK...

mehmetdoğan
13.09.2008, 14:58
Fatih Terimin Hareketlerinin yanlis oldugun söyleyenler bu görüntüleri görmedi galiba... o nedenle Fatih Hocaya kiziyorlar...

ha birde Tamburaciya ettigi Küfüre gelince, bence iyi etmis... helal olsun... Tamburacinin isi gücü zaaten iyi olanin yaninda olmak iyi olan kisinin durumu kötüye gittiginde ise yanindan cabicak ayrilmak... durum cok net ortada adamlar Fatih Hocayi Emre olayindan sonra cok fena baski altina aldilar ve isi iyce abarttilar... Milli Maclar öncesi neden böyle yapiliyor anlamiyorum...
Afedersiniz bu cümle yanlismidir bilemicem ama bu tür gazeteciler Spordaki Ergenekonu oynuyorlar...
TAMAMEN KATILIYORUM ADAŞIM.BENCE DAYAĞI DA HAKETMİŞ.DÜNYA ÜZERİNDE KENDİ DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMAYAN HEMEN BİR HATASINDA LEŞİNİ BEKLMEYE HAZIR OLAN BİZDEN BAŞKA BİR MİLLET YOKTUR HERALDE.ZAMANINDA ALPAYA DA SAHİP ÇIKAMADIK HATIRLAYALIM ARKADAŞLAR ALPAY BECKHAM LA KAVGA ETTİ DİYE BECKHAMI SEVMEYEN İNGİLİZLER BİLE ALPAYA TEPKİ ALMIŞTI VE ALPAYI KOVDULAR.ASTON VİLLA ONU GÖNDERDİKTEN SONRA TÜRKİYEDEN BİR TAKIM BENCE ALPAYI ALIP OYNATMALIYDI AMA MAALESEF BİZDE MEHMET ARKADAŞIMIN DEDİĞİ GİBİ ERGENEKONCU GAZETECİLER ALPAYI HARCADILAR AH TÜRKİYEM AH.SELAMETLE

Egemen Yılmaz
13.09.2008, 15:13
Mourinho her zaman kavgacı olmuştur.

Mourinho tansiyonu yükselterek yaşam şansını artırıyor.

:rolleyes: diyene bakın

Misina
13.09.2008, 15:28
Ziya doğanın ayman ve celaleddin saplantısı olduğu gibi teriminde mevlüt takıntısı var.Bu adamda ne buluyor anlamış değilim.

kofol
13.09.2008, 15:50
Dağ fare olayı.

Ahmet Demir
13.09.2008, 17:29
ajdar'ın sezen aksuya laf atması gibi bir şey olmuş :D

katılmamak elde değil :)

Çagman
13.09.2008, 18:13
kişiliksiz karaktersiz insanlıktan yoksun insan fatih terim eziksin sen yaa sırf terim gorunsun diye koyu koyu gomlekleri giy iyi gidiosun

M.Kılıç50
13.09.2008, 18:45
aynen Krilenko_00...

bitek Alpay´la kalsa... daha neler var neler... ben hala saskinca baka kaliyorum Fatih Terime Tepki göstereni görünce su baslikta ???
cok ilginc...
cooooook...

Kasım Hilal
13.09.2008, 19:37

Rakip teknik direktörün çapsızlığı Fatih Terim'i melek kılmaz.. Suzçsuz da kılmaz..
Tahrik olmayacaksın. 2,5 milyon TTL alıyor isen yıllık, aklını kullanacaksın! O seni şikayet etmeyecek, sen onu şikayet edeceksin.. Teknik direktörün oturduğu o koltukta teknik direktörlük yapılmalıdır, artistliğe merak saldıysa eğer, sete gitsin..

Ahmet Faruk
13.09.2008, 20:10
TAMAMEN KATILIYORUM ADAŞIM.BENCE DAYAĞI DA HAKETMİŞ.DÜNYA ÜZERİNDE KENDİ DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMAYAN HEMEN BİR HATASINDA LEŞİNİ BEKLMEYE HAZIR OLAN BİZDEN BAŞKA BİR MİLLET YOKTUR HERALDE.ZAMANINDA ALPAYA DA SAHİP ÇIKAMADIK HATIRLAYALIM ARKADAŞLAR ALPAY BECKHAM LA KAVGA ETTİ DİYE BECKHAMI SEVMEYEN İNGİLİZLER BİLE ALPAYA TEPKİ ALMIŞTI VE ALPAYI KOVDULAR.ASTON VİLLA ONU GÖNDERDİKTEN SONRA TÜRKİYEDEN BİR TAKIM BENCE ALPAYI ALIP OYNATMALIYDI AMA MAALESEF BİZDE MEHMET ARKADAŞIMIN DEDİĞİ GİBİ ERGENEKONCU GAZETECİLER ALPAYI HARCADILAR AH TÜRKİYEM AH.SELAMETLE

Bu millet fatih terime "değer" diyecek kadar alçalmadı.
Değer olarak gördüklerine her zaman sahip çıktı.

Hasan61
13.09.2008, 21:43
dünya üzerinde her 1000 td'nin 999'u mevlüt'ü forvet oynatır
bizim ki sağ açık yaratmaya çalışır mevlüt'ten

ilhan
13.09.2008, 21:47
Az önce Ligtv'de röportaj yaparken ne dediysem sözlerimin arkasındayım, zaten mahkemeye iştikal etti olay, geçmişe dayalı mevzulardı söylediklerimi söylemedim demem dedi.

Adam böbürleniyor yahu ettiği küfürler için :)

28TS61
13.09.2008, 23:20
trt stadyum proograminin sundugu bir anket, herkes katilsin belki boyle kurtuluruz bu adamdan

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/anketd.aspx?anket=22

#.TrabzonLu_
14.09.2008, 00:43
Mevlüt kadar basit bir oyuncuyu ilk 11 de oynatan bir kisilik, teknik direktormudur suphe ediyorum.. Boyle bi insani hala milli takimin basinda tutuyolar ben asil ona sasiriyorum, bu nasil bir mantiktir anliyamadim:confused:
Adam gercekten cok tuhaf bi kisilige sahip. Trabzon'lulara karsi bi alerjisi var sanisim Terim efendinin.. isine geleni oynatiyor, dunya varmis valla.. Bence Avrupa Sampiyona'sindaki basarimizda onun payi hic yok, cunku maclari hep riske atti, bu adamin milli takim duygusundan suphe duyuyorum ben.. Kendi ogrencilerinden baskalarini oynatmiyor, sayin Terimi kutluyorum:alkış: aynen boyle devam etsin, Fatih Tekke gibi golcuyu kadroya almasin, Mevlut gibi bir adam onu kurtaricak..
Yildiray Basturk gibi Almanya ligini ayaginda oynatan adami almasin o hala kendi bildigini okumaya devam etsin:alkış: Gökdeniz gibi suratli oyuncuyu oynaticagina o hala Emre Belozoglunda israr etsin, emrenin faydalarini cok goruyoruz.. Boyle millete kufur etmeyle anca ilerler o, kendisini bu son derece saygili hareketinden dolayi tebrik ediyorum.. 2010'dada mevlutler bizi kurtarir o hic merak etmesin

Kasım Hilal
14.09.2008, 01:20
Mevlüt kadar basit bir oyuncu

Şimdi Mevlüt'ün ben de oynatılmaması gerektiğini düşünüyorum ama basit bir oyuncu olduğuna katılmıyorum. Fransa'da iyi işler çıkarmış.. Fransa ligini NTV'nin özetleri dışında pek takip etmedim. Mevlüt'ün de toplasanız beş maçını izlemişliğim yok ama oyun içinde kendini belli ediyor. Gerçekten iyi bir forvet.

Lakin işin diğer tarafı fa var. Şu an için Mevlüt ne Ümit Karan'dan ne Fatih Tekke'den ne de Halil Altıntop'tan daha iyi değil. Mantıklı biri bu üç ismin kadroya alınmadığı bir milli takımda forvet hattının Van Persei - Adebayor gibi bir ikili olmasını bekler.. elde birinci sınıf ve tecrübeli adamlar varken bu isimlerin oynatılması garip. Klasik Fatih Terim usülü. Adamı daha takıma adapte etmeden oynatıyor. Akıllı bir teknik direktörün genç oyuncuları yavaş yavaş oynatması beklenir.. Bir maç son on dakikada alırsın, bir maç ikinci yarıda.. Bu böyle bir kaç maçta sürer.. Beklediğini alırsan sonra ilk onbirde de oynatırsın.. Aynı şey Çağlar için de geçerli bence. Gerçi maçta göze batan bir eksikliği yoktu. Hele ilk maçını oynadığı düşünülürse eleştirilecek hiçbir yanı yoktu. Ama ne bileyim.. Çağlar'ı oynatacak isen Ermenistan maçında oynat. Belçika öyle böyle kalburüstü bir takım sayılır. Bu tip rakiplere karşı daha tecrübeli oyuncular çıkmalı sahaya..

Bence Fatih Terim özellikle son döneminde teknik direktörlük yapmıyor. Klasik çovmenliğini ve medya ile dalaşmalarını da bir köşeye koyarsak; sanki milli takım ile dalga geçiyor. "Ben ders almam, ders veririm" sözünün hakkını veriyor Allah için. Sayesinde bayağı bir şey öğrendik ama hep ne yapılmaması gerektiğini öğrendik o başka..

Ziya Doğan'ın bizlere yaptıklarının aynısını Fatih Terim milli takıma yapıyor..
Bakın biz Ziya Doğan yüzünden Szymek'i, Musampa'yı, Marchelinho'yu, Fatih Akyel'i (iyi oynuyordu, kabul edelim), Stephanov'u kaybettik.. Aynen Terim yüzünden de milli takımımız Fatih Tekke'yi, Ümit Karan'ı, Yıldıray'ı, son olay ile Gökdeniz'i kaybetmiştir.. Ve eldekiler kesinlikle bu isimlerin yerini doldurabilecek kalitede değil.. Kazım Gökdeniz'in sağ ayağı olamaz.. Yıldıray zaten mevkisi itibarı ile tek Türk oyuncu hücum bölgesinde.. Belki Arda onun yokluğunu hissettirmez.. Fatih Tekke - Ümit Karan ikilisinin yeri Semih-Mevlüt ile doldurulamaz... Dolması da düşünülemez..
Terim galiba kadro yapmadan iki yetmişlik içiyor.. Bir dahaki fıtbolcu ve oyun şablonu tercihlerini inşallah ayık kafa ile, düşünerek, kendini de eleştirerek yapar..

Bakın bugün Fenerbahçe kaybetti Hacettepe'ye.. Ve "dediğim dedik" olarak bize tanıtılan Aragones, kendi yanlışlarının da olduğunu (olabileceğini değil, olduğunu), bunu telafi etmek için çaba göstereceğini söyledi.. Terim ise hala bildiğini okuyor.. Burnunun dikine gidiyor..

matalar
14.09.2008, 02:25

milli takıma sahip çıkalım

Burak 1967
14.09.2008, 02:29
bende buraya şimdi o linki geçecektim. bu linkin sonuçları pazar akşamı stadyum programında açıklanacak, hadi oy verelim...

ÖzGür Ayar
14.09.2008, 03:28
Terimin yeni açıklamalarına bakıyorumda gerçekten rezalet. Bu adam derhal kovulmalı. Bu nasıl bir kendini beğenmişlik, Karşındakini küçük görmek. Hepsini geçtim küfür olayınıda kabul etmiş. Federasyon görevini yapsın artık.

Terim: Özür dilerim
hurriyet.com.tr 14 Eylül 2008
G.Saray-Antalya maçını tribünden izleyen Fatih Terim, "Bu gerilimi yaşamamam lazımdı. Burada hatalı olduğumu kabul ediyorum. Yardımcılarıma, oyuncularıma ve kamuoyuna bir özür borçluyum" dedi.
MİLLİ Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim (http://www.hurriyet.com.tr/index/fatih_terim/), Belçika maçı öncesi ve sonrasında polemik yaşadığı basın mensuplarından özür dilerken, telefonda hakaret ettiği Osman Tanburacı’yı olayın dışında tuttu. Galatasaray-Antalyaspor maçını tribünden izleyen Terim, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "İtalya’dan misafirlerim vardı. Onlarla beraber Bodrum’a gittim.
Sonra sakin kafayla düşününce, şartlar ne olursa olsun hiçbir başarısı olmayan bir adamın tahriklerine kapılmamam lazımdı. Bu gerilimi yaşamamam lazımdı. Burada hatalı olduğumu kabul ediyorum. Yardımcılarıma, oyuncularıma ve kamuoyuna bir özür borçluyum. Ama en önemlisi kendime bir özür borçluyum.
Tamburacı hariç
Daha önceden çalışılmış bir provokasyona geldim maalesef. Hatamı kabul ediyorum. Bu tuzağa düşmemeliydim. Osman Tanburacı konusunda da bir adım geriye atmam, o işin evveliyatı var. Basına yansıyanlar azdır bile. Zaten mahkemeye intikal etmiştir olay. İyi de yaptım aslında. Kimse onu ne okuyordu ne biliyordu. Hiç olmazsa 2-3 gündür tanınmış oldu işte."

ilkonbir
14.09.2008, 07:26
yeter artık yahu. federasyon bu adamın pisliklerini temizlemekle mi uğraşacak. bu kaçıncı fifalık oluşu bi insan bile bile milli takıma bu kadar zarar verirmi?
yahu sen eşkıyamısın rakip teknik direktörün üzerine yürüyorsun.tahrik etmişmiş de bilmem ne.sen işine baksana.macın son dakikaları maç berabere takıma taktik vereceğine rakip takımın td üyle kavgaya tutuşuyorsun...
imparator terim! ne imparatoru sen anca artist terimsin.
son olarak Türk medyasına da bir çift sözüm var; şenol güneşe karizması yok diye tahammül edemediniz; alın size karizma. hiö de bi tarafınızı yırtmayın.

mehmetdoğan
14.09.2008, 11:06
Bu millet fatih terime "değer" diyecek kadar alçalmadı.
Değer olarak gördüklerine her zaman sahip çıktı.
ahmet kardeşim sen değer olarak görmeyebilirsin ama değer olarak görenler alçalmamıştır yani saygı duyman gerekir ve söylediğin söz ağır bi söz.fatih terime değer verenler de vermeyenleri yalnızca eleştirebilir bu şekilde bir laf kullanamaz.saygı da budur heralde.selametle

Trkz61
14.09.2008, 12:00
Bazen saçma sapan işler yapsa bile ben severim Terim'i.:)

Ahmet Faruk
14.09.2008, 12:24
ahmet kardeşim sen değer olarak görmeyebilirsin ama değer olarak görenler alçalmamıştır yani saygı duyman gerekir ve söylediğin söz ağır bi söz.fatih terime değer verenler de vermeyenleri yalnızca eleştirebilir bu şekilde bir laf kullanamaz.saygı da budur heralde.selametle

Doğru, haklısınız.
Bazen kendimi frenleyemiyorum....

#.TrabzonLu_
14.09.2008, 14:30
Şimdi Mevlüt'ün ben de oynatılmaması gerektiğini düşünüyorum ama basit bir oyuncu olduğuna katılmıyorum. Fransa'da iyi işler çıkarmış.. Fransa ligini NTV'nin özetleri dışında pek takip etmedim. Mevlüt'ün de toplasanız beş maçını izlemişliğim yok ama oyun içinde kendini belli ediyor. Gerçekten iyi bir forvet.

.

Ya basit demek isterken, Fatih Terime sinirimden oyle soyledim:D Basit degil elbette, yoksa milli takima cagirilmazdi, ama cok daha tecrube edinmesi lazim cunku yasi cok genc,daha tam Milli takimda oynama kivamina gelmemis bi oyuncu dusun mesela gecen ermenistan macinda pozisyona girdi ve degerlendiremedi, bu neyden ibaret? tecrubesizlikten, demek istedigim daha cok pismesi lazim oynamasi icin.. Terime nedemeli? Fatih'i ve Gökdenizi Trabzonlulara alerjisi oldugu icin almiyo diyelim, ya Umit Karani niye almiyo bu adam.. Halilide almicaktiya onuda goz boyamak icin aldi milli takima zaten. Peki simdi? Mevlutun daha o kivama gelmedigini herkes biliyoda omu bilmiyo:confused: vay be adamdaki akila bak:D peki buna nedemeli? Sirf GS'nin ve sirf kendi menfaati icin Emre gibi bi terbiyesizi takimda tutuyor, adam eski forumda degil artik, Ingilterede yedekte oturmus oturmus sonrada fenere gelmis, daha forumda degil ve ustelik sakat, hem basina hareketler yapiyo terbiyesiz terbiyesiz hemde Gokdenizle kampta kavga ediyo, ve sen boyle birini kaptan yapiyorsun:confused: bu hangi mantiga hangi akila sigar anlamadim.. bide o yetmezmis gibi, bazi oyunculari kendi yerlerinde oynatmiyo.. Mesela hep dikkatimi ceken bisey, Gökdenizi yerinde oynatmiyo ondan sonra etkili olmadi diye oyundan aliyo ikinci yarida, veya ikinci yarinin son dakikalarinda oyuna aliyo.. "kardesim bu adam Rusyada Rubin Kazanda nekadar basarili oldugunu gormuyomusun yoksa senin gozun kormu?" diyesi geliyo insanin.. bide sinirime dokunanan bisey daha, maclari resmen riske atiyo, nebicim bi teknik direktor bu allah askina:D teknik direktormu gercekten yoksa futbola kafasi gercekten calismiyomu.. Elbetteki Mevlute diyecegim soz yok, cunku yasi cok ama cok genc, ve eminim, o suan yedekte otursa ve birazcik tecrube edinse, ileride cok iyi bir forvet olucaktir, ama suan icin cok cok erken:D

#.TrabzonLu_
14.09.2008, 14:31
hadi hayirlisi bakalim kendimizi duna kupasina atabilecekmiyiz:D

Cem Balcı
14.09.2008, 14:33
Bazen saçma sapan işler yapsa bile ben severim Terim'i.:)

bazenmi :confused:

o terimin hep yaptığı iş...

#.TrabzonLu_
14.09.2008, 14:40
bazenmi :confused:

o terimin hep yaptığı iş...

katiliyorum hahaha gercekten bazen mi yapiyo, yoksa hezamanmi:D:D:D
Anlamiyorum bu adami nasil sevebiliyosun sen Trkz61:D ben en ufak bi sempati dahi duymuyorum cunku o sempatiyi ve sevgiyi hakedicek bi teknik direktor degil, ayrica aham saham teknik direktorluk te yaptigi yok, daha onceki avrupa kupasina bizi goturdu de neoldu 0 cektik geldik:D nasil olsa teknik direktor ya kendi istedigini yapicak, istedigini alicak istedigini almicak, kusura bakma ama bu isler boyle yurumez, simdi iyi gidiyo olabilir ama eninde sonunda tosliyacak duvara emin ol:D

tisan61
14.09.2008, 15:17
onun türkiyesinde trabzon yok
fatih tekke gerçeği ortada

Trkz61
14.09.2008, 15:29
katiliyorum hahaha gercekten bazen mi yapiyo, yoksa hezamanmi:D:D:D
Anlamiyorum bu adami nasil sevebiliyosun sen Trkz61:D ben en ufak bi sempati dahi duymuyorum cunku o sempatiyi ve sevgiyi hakedicek bi teknik direktor degil, ayrica aham saham teknik direktorluk te yaptigi yok, daha onceki avrupa kupasina bizi goturdu de neoldu 0 cektik geldik:D nasil olsa teknik direktor ya kendi istedigini yapicak, istedigini alicak istedigini almicak, kusura bakma ama bu isler boyle yurumez, simdi iyi gidiyo olabilir ama eninde sonunda tosliyacak duvara emin ol:D

Terim'in kazandığı başarıları bu ülkede kimse elde edemedi.Açık ara en iyi teknik direktör Türkiye'de.Dünya kupasına da katılacağız ve orada da başarılı olacağız.Sinirli hareketleri beni ilgilendirmiyor.Çok iyi bir taktisyen...;)

Mira_61
14.09.2008, 15:40
Ankete ilgi arkadaşlar...
Şu adam bir an önce defolup gitsin...

sanatik
14.09.2008, 18:00
67 % terimin gitmesini istiyor. Daha düsük bir rakam beklerdim (isterdim degil beklerdim) dogrusu.

#.TrabzonLu_
17.09.2008, 00:01
Terim'in kazandığı başarıları bu ülkede kimse elde edemedi.Açık ara en iyi teknik direktör Türkiye'de.Dünya kupasına da katılacağız ve orada da başarılı olacağız.Sinirli hareketleri beni ilgilendirmiyor.Çok iyi bir taktisyen...;)

Yaa tabiii goruyoruz basarilarini:D batti ortalik:D Terim takim kurmanin "t" sini bile bilmiyo bence, cunku o kapasite yok adamda, bizi daha once avrupa sampiyonasinada goturmustu ama ordada bu israrli tutumu yuzunden sifir cekmistik.. O ilk once Trabzonlulara karsi alerjisinden vazgecsin.. onun tek bildigi is, kendi ogrencilerini milli takima almak, nasil olsa basa gectiya, milletin dedigini yapcak halde degil..
Taktikten filan da haberi yok, Turkiye'de super golculer varken adam Mevlutu aliyor bumu cok iyi taktisyen:D ozaman onu ayakta alkisliyorum:alkış: O Senol Gunesin getiridigi basarilari bi getirsin bu ulkeyede ben onu ondan sonra goriyim:) Adam kadro kurmaktan aciz, kurdugu kadro bi ise bile yaramiyo, son ana kadar riske atiyo, ondan sonra akli basina geldimi degistiriyo, yok oyle yan gelip yatmak, madem teknik direktorsen taraf tutmada dogru durust bi kadro kur.!

Kubilay ŞAHİN
17.09.2008, 00:41
terim gitmeden adam kayırma denen lanet şey milli takınmın başına bela olur.....bu takım düzelmez gittikten sonrada düzelmez oyle bi sistem yapmışki adam işi biliyo içinde terime karşı cok kin var bende ama neyse.... gerci terim gittikten sonra kimi koyacaksın oraya onu konuşmak gerek... oyle birini koyacaksınki milli takımda herkesin beğenisini alacak.... benim aklımdan gecen hami ama onda daha yeni başladı tekinik adamlık kariyerine...

M.Kılıç50
17.09.2008, 21:46
Cok ilginc, ne oldu bizim bu taraftarlara ???

adamlar bir hic olan, en gicik kaptigim yazari... hemde gs li olan bi yazari Fatih Terime karsi Savunuyor ???
cok ilginc ???
söyleyin bakalim Fatih Hocadan haric, kim gecebilir Milli Takimin basina ??? Senol Günesi saymazsak tabiiki...
kimse bu yükün altindan kalkamaz bu iki TD haric... biraz akillanin lütfen... hayretle okuyorum su Fatih Terime duydugunuz kini... cok ilgin gercekten coook cok ilginc.. sasirdim :(

Kasım Hilal
17.09.2008, 21:59
söyleyin bakalim Fatih Hocadan haric, kim gecebilir Milli Takimin basina ??? Senol Günesi saymazsak tabiiki...

İlle de yerli olması gerekmez hocanın...
Fatih Terim'in yerine, ona verdiğimiz paranın belki de yarısına başka biri bulunabilir...

polibo06
18.09.2008, 00:37
Ben Ayaklarımı uzatarak zevkle milli maçı izlemek istiyorum...fatih terim geldiğinden beri MALTA gibi takımlarda dahil hiç bir takıma karşı FUTBOL OYNAYAMADIK...

ŞENOL GÜNEŞ ve ERSUN YANALI özlüyorum

dünya kupası 3. çok mutlu etti hepimizi çünkü hak etmiştik ama avrupa şampiyonasındaki yarı final bizi sevindirmedi çünkü hepimiz "ŞANS İLE ANCAK BU KADAR OLUR" dedik

Miraç Atalay Çiftçi
18.09.2008, 00:40
Bir anda başlığı Fatih Terim Bıraktı olarak algıladım, sanırım algıda seçicilik bu olsa gerek, gönül gözü ile gördüm başlığı :)

seyyah61
18.09.2008, 03:06
Terim'in savunulacak bir yani kalmamistir.
Yeni bir Isvicre faciasi yasamadan derhal def edilmeliidir.
Yoksa bu sefer 5-6 macla zor kurtaririz.

Ayşe Aygün
18.09.2008, 10:04
Ulusal basında Türkiye Terimli FİFA sıralamasında ilk kez 10.sıraya yükseldi diye yaygara koparırken, Şenol Güneş ile 8 sıraya yükseldiğimiz ne çabuk unutuldu.

FİFA'nın Dünya sıralamasında 10.sıraya yükselen Türkiye de ulusal basın Fatih Terim'e övgüler yağdırırken bir gerçeği de saptırdı. Terim yönetiminde FİFA dünya sıralamasında Türkiye'nin 10.sıraya yükselmesini Türkiye Tarihinde ilk kez 10.sıraya yükseldi şeklinde haber yapan Ulusal Basının Terim kalemşorları Güneşle Türkiye'nin 2003 yılında 8.sıraya yükseldiğini unuttu.

FİFA internet sitesinde Türkiye 2002 de 9.2003 yılında ise 8 sıradaydı. Şenol Güneş döneminde Türk futbol tarihi altın devrini yaşarken Dünya üçüncülüğünün yanı sıra konfederasyon kupasında da 3. olduk .Yani Ulusal basının Terim yönetiminde Türkiye ilk kez 10 sıraya yükseldi haberi FİFA nın internet sitesinde bir anlamda yalanlandı

30 SIRADAN ALDI

Fatih Terim'li Türkiye'nin tarihinde ilk kez 10 sıraya yükseldiği haberi FİFA internet sitesine göre yalanlanırken Şenol Güneş yönetimindeki Türk milli takımı Fatih Terim yönetimindeki milli takımdan çok daha iyi dereceler elde etti. Şenol Güneş Dünya sıralamasında 8.sıraya taşıma başarısı gösterdiği milli takımın başına ilk geçtiğinde Türk Milli takımı FİFA sıralamasında dünya 30.suydu. Güneş 30 sıradan aldığı milli takımı 8.sıraya taşıma başarısı gösterdi. Terim ise FİFA dünya sıralamasında 11.sırada aldığı Türk Milli takımın bir basamak ileri getirire ancak 10.luğa yükseltebildi. Güneş Türk Milli takımına 22 basamak birden atlatırken Terilmli Milli takım ise bir basamak çıkabildi.

Ertan OKUMUŞ
18.09.2008, 10:14
Cok ilginc, ne oldu bizim bu taraftarlara ???

adamlar bir hic olan, en gicik kaptigim yazari... hemde gs li olan bi yazari Fatih Terime karsi Savunuyor ???
cok ilginc ???
kimse bu yükün altindan kalkamaz bu iki TD haric... biraz akillanin lütfen... hayretle okuyorum su Fatih Terime duydugunuz kini... cok ilgin gercekten coook cok ilginc.. sasirdim :(

O zaman Fatih Terim ne yapsa hakediyoruz öylemi,madem yerine gecebilecek adam yok,saysın,sövsün,koysun postasını nasılsa hakediyoruz değilmi biz bunları!!! zaten milli takımda bizim değil fatih terim,haluk ulusoy gibi insanların babasının tekkesi dimi!! devam et fatih hoca bence baksana 1 fil yetmiyor bize

mehmetdoğan
18.09.2008, 15:34
arkadaşlar tamam fatih hoca hatalrını kabul ediyo zaten özür diledi ama bu kadar da nefreti haketmiyo bence.ayrıca fatih hoca nın söylediği''15 sene önce biz de ermenistan gibi bir takımdık'' sözü ibretlik bir söz.yani türk futbolundaki bu kadar gelişmeyi fatih terimin %70 katkısı var bu inkar edilemez.ama biz sanki 100 yıldır futbol arenasındaymışız gibi terimi hazmedemiyoruz.eleştirelim ama yok etmeyelim.15 sene önce cok gol yemeyelim yeter diyen köşe yazarları şimdi sanki ingiliz ekolünü eleştirir gibi saldırıyorlar etraflarına yazık.selametle

mehmetdoğan
18.09.2008, 15:36
O zaman Fatih Terim ne yapsa hakediyoruz öylemi,madem yerine gecebilecek adam yok,saysın,sövsün,koysun postasını nasılsa hakediyoruz değilmi biz bunları!!! zaten milli takımda bizim değil fatih terim,haluk ulusoy gibi insanların babasının tekkesi dimi!! devam et fatih hoca bence baksana 1 fil yetmiyor bize
ertan abi fatih hoca halka sövüp saymıyo ki biraz insaf bence.sadece kendi problemi olan bi insanla bu diyaloğu yaşadı.bu kadar saptırmak yanlış diyorum acizane fikrim tabiki.selametle

Ertan OKUMUŞ
18.09.2008, 15:53
arkadaşlar tamam fatih hoca hatalrını kabul ediyo zaten özür diledi ama bu kadar da nefreti haketmiyo bence.ayrıca fatih hoca nın söylediği''15 sene önce biz de ermenistan gibi bir takımdık'' sözü ibretlik bir söz.yani türk futbolundaki bu kadar gelişmeyi fatih terimin %70 katkısı var bu inkar edilemez.

%70 i ben inkar ediyorum,tamam kendisininde katkısı mutlaka var Türk futboluna ama unutulan birşey var sanki Fatih terim uzaydan gelmedi bu topraklardan yetişti aynı şans-sabır başka bir hocaya gösterildimi örnek Türk futbolunun en beyefendi insanı Şenol Güneş,hocamız Ersun Yanal?? zaten olayın salt sabırla ilgili oldugunada inanmıyorum ben,birtakım odaklar Milli takımı ele geçirmiş senin-benim gibi insanlara işte bunu dayatıyorlar"Fatih hoca giderse yerine kim gelecek" ya Mustafa Denizli,ya fatih Terim yani başka seçeneğimiz yok,senelerce 1-2 siyasetciye mahkum oldugumuz gibi aynen... ve asıl üzücü olan bence senin gibi genc kardeşlerimin(asıl yenilikçi-devrimci olması gereken kesim) bu durumu kabullenir bir tavır sergilemeniz..
öpüyorum sevgili kardeşim,sende İzmirdeymişsin umarım tanışırız,daha uzun konuşuruz bu konuları,selametle

Adil ÖZGÜR
18.09.2008, 18:08
Fatih TERİM'in yerine Giray BULAK gelse yer yerinden oynar,

Bir zamanlar da Metin TÜREL vardı, aynı senaryolar bugün F.TERİM ile sürüyor.

Yaptığı haraketler 70 milyonu temsil etse, bu adam tam bir artist, mimik hocası,

Bana göre Behzat ve Süha UYGUR'un sahnesinde iyi karakter yapar.

matalar
19.09.2008, 01:24
terim defolsun takımdan.adam milliyetçilik duygularımı köreltti. bu kadar kapris, kibir, adam kayırma görmedim ben . sen milli takım hocasıysan böyle bir lüksün yok. git normal takım çalıştır.
artık milli takımı destekleyemez oldum. takım kaybetsin de terim defolsun diye..

agasaro
19.09.2008, 01:45
Fatih Terim, bu şovmen tarzı hareketlerinden dolayı -ki bu hareketler bazen gayri ahlaki olabiliyor- Serie A'da tutunamıştır. Halen daha Şenol Güneş'in elde ettiği başarıyı elde edemeiştir ama nedense efsane teknik adam yaftası ile ortalıkta dolşıyor. Ben milli takımın başında daha oturaklı, her halinde bir futbol zekası barındırdığı belli olan bir teknik adam isterim. Terim'in puanını Milan-Liverpool şampiyonlar ligi finalini yayınlayan televizyonda yorumcu olduğu esnada vermiştim ben. O maçta sürekli olarak Benitez'in tek forvetle oynamasının yanlış olduğunu vurgulayıp durmuştu. Maçın ikinci yarısının ortalarında hala 3-0 yenikken bile ilerideki oyuncusunu çıkarıp yerine başka bir oyuncu almıştı. Terim hemen eleştiriyi patlatmıştı arkasından ama maç 3-0 dan 3-3 e gelmişti ve Liverpool şampiyon olmuştu. Terim'in işi bu: maç kötü gidiyorsa herkes ileri! Saldırın. Bu Avrupa Şampiyonasında olan da tam budur. Bu oyun planı sabırlı Almanlar karşısında yemedi. Ben milli takımımızın oyun oynayarak tur atlamasını isterim; akıl almaz işler yaparak değil. Adı üzerinde akıl almaz sonuçlar. Futbol herşeyden önce akıl işidir. En son basın açıklamasında herşeyin motivasyonda olduğunu söylüyor, yeteneklerin ve oyun planının teferruat olduğu anlamına geliyor bu. Futbolcuları kimin motive ettiğini söylemeye gerek yok tabiki. İtalyanlar gibi ahlaki standartları düşük olan insanların arasında dahi tutunamamış olan bu insana biz neden bu kadar tahammül ediyoruz bilmiyorum.

polibo06
20.09.2008, 14:33
bu ülkede FUTBOLU ZEVK için izleyen birinin çıkıp terimi övmesi anormal karşılanır sanırım...nitekim malta bile bizi oyun olarak ezmişti

Mayls
20.09.2008, 16:41
bu ülkede FUTBOLU ZEVK için izleyen birinin çıkıp terimi övmesi anormal karşılanır sanırım...nitekim malta bile bizi oyun olarak ezmişti
:alkış:

Eminim Malta O maçı ulusal bir başarı olarak görüyordur.

HALİT KARAKAŞ
20.09.2008, 17:02
sinyör terim eleştiriye gelemiyor,malesef sinir sistemi bozulmuş,kendisine iyi bakmalı yoksa işimiz dünya kupası finalleri öncesi çok zor,guruplara çakılır kalırız,,

antagonist
20.09.2008, 19:51
Fatih Terim ile ilgili bütün başlıklar bu başlık altında birleştirilmiştir.

CEMEFKER
20.09.2008, 22:31
Kanatları fazla açılmaya başladı son zamanlarda, Medya ile arasının iyi olmadığı belli de bu kadar agresif tavırlar :confused:........... Hırvatistan Milli Takım Teknik Direktörü ile başlayan fiziki el kol hakeretlerinin sol halkasına Belçıka teknik adamı eklendi , tv'den hiç hoş gözükmediği ortada, bilmem farkında mı, yaptığı işlerden çok, medyatik tarafı ortaya çıkmaya başladı.

61mehmet61
21.09.2008, 01:26
milli takıma yakışmayan bu adam için bence bir kampanya yapılması lazım. futbol federasyonuna gerekli tepki verilmeli.

28TS61
21.09.2008, 01:29
senol gunes dunya kupasinda 3.cu oldu ama nedense hic bir sey almadi,
terim ise hicbisey basaramadigi halde extra zam ve villalar aldi

Travelair
21.09.2008, 11:26
Önce Emre'si kol hareketi ile Milli Takım forması altında Tüm Türkiye'nin gözleri önünde hakaret etti. Sonra kaptan yapıldı. Bakıldı ki ses seda yok kimseden. O zaman salla gazeteciye küfrü, üstünde ayyıldız varken. Hesap sorulmuyor nasıl olsa. Aferim denilerek kontratına katmerli zam yapılıyor. Başka yerde olsa kovulmuştu

Ahmet Faruk
21.09.2008, 11:52
Önce Emre'si kol hareketi ile Milli Takım forması altında Tüm Türkiye'nin gözleri önünde hakaret etti. Sonra kaptan yapıldı. Bakıldı ki ses seda yok kimseden. O zaman salla gazeteciye küfrü, üstünde ayyıldız varken. Hesap sorulmuyor nasıl olsa. Aferim denilerek kontratına katmerli zam yapılıyor. Başka yerde olsa kovulmuştu

Sadece başka yerde olsa değil, başka birisi olsa da kovulmuştu. Hemde rezil rüsva edilerek. Dünya 2002 dünya kupasında gazetelerde Şenol Güneş için atılan başlıkları hatırlıyorum da, müstehak o gazeticilere her türlü hakaret.

berkan402
21.09.2008, 22:03
adam istifa edecem dedi maaşına % 100 zam aldı bu nasıl bi iş..:D

vee ayrıca takımdan gökhan zan,emre gibi oyuncuları kesip adam gibi oyuncular almalı takıma..mesela gökhanın yerine egemen..egemen servet le iyi ikili oluşturur..emre yerinede koy yıldırayı daha ne olsun..hadi yıldırayla dargınsın koy oraya gökdenizi bea..

agasaro
21.09.2008, 23:48
Mucize Bitti - Şafaktan doğan Güneş'i severim, Terim'le Doğan'ı asla!..

Bitti artık... Euro'08 maceramız buraya kadarmış. Benim stres katsayımda normale döndü şükür. Topçularımızın hepsine şükran borcumuz var.Milli Takımımız, uzun seneler sonra, iz bırakıp veda etti bir turnuvaya. Hep son dakikalarda hatta son saniyelerde attığımız mucize gollerle, adımızı duyan çok oldu dünyada. Gazetelerimiz, TVlerimiz hep en heyecanlı taraflarını bulup yazdı kafilemizin.
Ama bir şeye gene takıldı benim 70 IQ'luk beynim: Basın öyle bir pişkinlik sergiledi ki bu turnuvada, Terimin hakaretlerini hiç kimse üzerine almadı, durmadan Terim pohpohculuğu yaptı üstelik. Başka bir ülkede olsa, mesela İngiltere'de, basın bu hoşgörüyü göstermezdi. Ama burası Türkiye; yalaka, yardakçı, yandaş medya kültürü, sporda da vaz geçmiyor huyundan. Koca koca yazarlar, ağzında gevelediklerinden başka, hiçbir net tavır koyamadılar Terim'e.

Takımımızın başarısını asla küçümsemem, Terim'inde. Ancak, Şenol Güneş'e yapılanları yakından bilen dimağım, beni biryerlere zorla saptırıyor; "hayır, gerçekleri göz ardı etme, önce kendin anla ve unutma, sonra olaylara öylece bak. İşte o zaman objektif olursun, beynini kemiren kurt ölür" diyor içimdeki ses bana. Hafızam haklı, Avrupa bir vilayet, dünya ise adı üstünde Dünya. Avrupa şampiyonası, altı kıtanın birinde yapılan bir yarış. Dünya Kupası ise altı kıtadan katılanların yarışı, dünya yarışı yani. Dünya'nın yarışına damga vuran benim Güneş'im. Avrupa ilinde yarışan da Terim. Güneş'i balçıkla sıvamaya kalkıp, O'nu dünyanın öbür ucuna atan basın ve basından tırsan Trabzonlu Federasyon başkanı. Diğerinin küfürlerine ve hakaretlerine katlanıp, altında ısındığımız güneş yapan da "Yalaka Basın" ve basının yalaka yaptığı, karısıyla nasıl da sevindi diye köşelerde methiye düzdüğü yandaş federasyon başkanı....

Bu işlerde ne fırıldaklar dönüyor da, Şenol Güneş'in aldığı maaş manşletlerdeyken, Güneş ağzını açmadan, konuşmadan tukaka edilirken, " milletvekillerinden 550, benden bir tane var" diyen terim onurlandırılıyor. Trabzonlu diye reva görülen yanlışlara kim dur diyecek. Trabzon'lu ve Karadeniz'li pırlanta beyinlerin örselenip safdışı bırakılmasına kim mani olacak. Terim'in soyunma odasında vedasından sonra, ona yalvaran federasyon başkanı mı? Bakan Özak mı?... Türk siyasetinde, karadenizi dışlayan süreç, şimdi Türk spor kamuoyunda kıyıma dönüştü; adam Trabzon'lu ise, başarısı önemli değil, karizması yok çünkü!.

Milan başkanı, zamanında Terim'i kovdu. Sonra dedi ki; "biz edep ve muhaşerete, görgüye önem veririz. Başarılı bir camia olmamızın altında bu yatar. Sportif başarı, bizim centilmenliğimizle, sosyal çekiciliğimle var olmalıdır" Yani, Terimin kravat takmaması, sosyal ortamlarda centilmence duruşa sahip olmaması, maç esnasında el kol hareketleriye ağzından salyalar saçan heyecanını bastıramaması, Milan'ın asabını bozdu, başarılı olmasına rağmen yol verildi. Terim de işte bunun rövanşı için illaki de İtalya diyor ya.

Şenol Güneş'e de, "çok centilmensin, hatta kız gibisin, hiç sevinmeyi ve fırça atnmayı bilmiyorsun, üstelik sen hakaret ve küfür erbabı da değilsin. O nedenle hem takımı hem de basını motive edemiyorsun. Bu yüzden ancak ve ancak dünya üçüncüsü(!) olabildin, biz ilk turda elenmeni bekliyorduk.." diyerek yol verildi.İşte İtalya ile Türkiye arasında sporda mentalite farkı!. Hiçbir komutan akıncıya gem vuramaz. Akıncı, adı üstünde, Akıncıların komutanı olmaz; içinde millet aşkı olan bir kalp, Allahın gücüyle kılıcı tutan bir el, dörtnala uçan bir dolu at, hepsi bu.

Ben bu turnuvada iki şeyi hatırlarım ileride; son anda gelen sevinç zıplamalarımı, milli topçularımın şaha kalkışını, bir de Terim- medya - Federasyon triosuna yapılan yalakalığı... Burdan bana ekmek çıkmaz, biliyorum. Böyle uzun uzadıya yazıp kafanızı yormam da hoş olmuyor balki ama, gördüğümü söylemesem de benim kafam yorgun düşüyor.

Son söz:

Bir gün buradan benim şafağım söker; Güneş'im doğudan yükselir, tepemde olur, onu severim.
Yani şafakla doğanı severim, Terim'le Doğan'ı da, asla!..

Hasan Keskin ağabeyin ifadeleriyle...

polibo06
30.09.2008, 01:11
terime övenlere sormak istiyorum....

fatih terim GS de uefa kupasını aldığı sene kaçıncı senesiydi?

4. sezonuydu....

aynı arkadaşa soruyorum

ersun yanal 4 sezon trabzonsporun başında kalsa her dediği şartsız yapılsa bu takım neler yapar?

yine aynı arkadaşlara soruyorum

ersun yanal türk milli takımında kaç maça çıktı? kaç puan aldı rakipleri kimlerdi?

fatih terim hangi rakipler ile kaç kaç kaldı?

ersun yanal başarılı olmasına rağmen kovulurken

fatih terim neden hala o koltukta oturabiliyor?

ApoCaN28
04.10.2008, 14:35
Ya Ben Bu Terimi Varya Açıkladığı Kadroyu felan bu ne ya...

Gökhan Zan Gene Var...

İsmail Çavuşoğlu
04.10.2008, 14:37
A Milli Takım kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:

KALECİLER

1- VOLKAN DEMİREL
FENERBAHÇE
2- SERDAR KULBİLGE
KOCAELİSPOR
3- TOLGA ZENGİN
TRABZONSPOR
SAVUNMA OYUNCULARI

4- GÖKHAN GÖNÜL
FENERBAHÇE
5- SERDAR KURTULUŞ
BEŞİKTAŞ
6- SABRİ SARIOĞLU
GALATASARAY
7- SERVET ÇETİN
GALATASARAY
8- CEYHUN GÜLSELAM
TRABZONSPOR
9- İBRAHİM KAŞ
GETAFE
10- GÖKHAN ZAN
BEŞİKTAŞ
11- HAKAN KADİR BALTA
GALATASARAY
12- ÇAĞLAR BİRİNCİ
DENİZLİSPOR
13- UĞUR BORAL
FENERBAHÇE
ORTA SAHA OYUNCULARI

14- GÖKDENİZ KARADENİZ
RUBIN KAZAN
15- KAZIM KAZIM
FENERBAHÇE
16- AYDIN YILMAZ
GALATASARAY
17- AYHAN AKMAN
GALATASARAY
18- MEHMET AURELIO
REAL BETIS
19- EMRE BELÖZOĞLU
FENERBAHÇE
20- NURİ ŞAHİN
DORTMUND
21- MEHMET TOPUZ
KAYSERİSPOR
22- CANER ERKİN
CSKA MOSCOW
23- ARDA TURAN
GALATASARAY
HÜCUM OYUNCULARI

24- HALİL ALTINTOP
SCHALKE 04
25- MEVLUT ERDİNÇ
SOCHAUX
26- BATUHAN KARADENİZ
BEŞİKTAŞ
27- GÖKHAN ÜNAL
TRABZONSPOR
28- MEHMET YILDIZ
SİVASSPOR

Egemen kadar Selçuk kadar başına taş düşsün senin emi..

ApoCaN28
04.10.2008, 14:40
Egemen kadar Selçuk kadar başına taş düşsün senin emi..

Aminnnnnnnnn....

trab61
04.10.2008, 14:42
boyle adilik olmaz inanamiyorum nasil almaz egemeni ben anlamiyorum. gokhan zani aliyor egemeni almiyor. su anda turkiyede en iyi defans yapan oyuncu acik ara farkla egemendir(tabiiki turk olarak). gercekten yaptigi cok buyuk bir ayip fatih terimin. selcuguda almadi gidiyor ceyhunu aliyor. gercekten inanmasi zor. lider olan takimdan 3 kisi aliyor biriside kaleci. bu adam kesinlikle ayrilmali milli takimdan.

Hekimoğlu
04.10.2008, 14:46
milli takım maçlarını seyretmeme nedeni bu fatih terim kırosu.

Emirhan Makul
04.10.2008, 14:48
345345 haftadır sakat olan sabri kadroda egemen kadroda yok tebrikler

trab61
04.10.2008, 14:50
cok adi bir adam. bakmayacam maclara.

Samet Yildirim
04.10.2008, 14:50
egemen niye yok...selcuk niye yok...sabri nasil kadroya alinir....batuhan kim ya...gökhan zan kim ya...halanda emre b. takima cagriliyor güligim mi agliyim mi karar veremedim...yazik yazik...

fatih terimi istifaya davet ediyorum.-...

ApoCaN28
04.10.2008, 14:56
Onu Kovacaksın kovucak adamda yok istifadan ne anlar o....

İsmail Çavuşoğlu
04.10.2008, 14:57
Çeşitli sağlık sorunları olan ve tedavileri sürdürülen Arda Turan, Gökdeniz Karadeniz, Emre Belözoğlu, Sabri Sarıoğlu, Gökhan Gönül, Mevlüt Erdinç ve Aydın Yılmaz'ın da kamp süresince iyileştirilmesine ve maçlara hazır hale getirilmesine çalışılacak.

çalış çalış habu sakatların hepsinide oynatırsın sen sanki başka adam kalmadıda sakatları iyileştirmeye çalışıyor iyileşseler bile ne kadar verim alabileceksin eyy kendini beğenmiş.

Emre B.
04.10.2008, 14:58
Sakat Sabri, kazma Gökhan Zan, müzmin sakat Emre yine kadroda.

Göktuğ Altuntaş
04.10.2008, 14:59
rezillik ya baska birsey değl yani egemen ve selcuk daha ne yapsın milli takıma girmek için yuh yani..!

garziya
04.10.2008, 15:01
Adamın yenilgi bahanesi hazır. Takımın çoğu sakattı diyecek. Sağlam adam çağırmassan sakatlıklarla boğuşursun tabi beter ol ve defol Milli Takımımızdan! Emre Bölezoğlu kadrolu oyuncu Selçuk İnan üvey evlat zaten!!!

Hekimoğlu
04.10.2008, 15:10
egemen, selçuk ve hüseyin cimşir'in hakkı yenmiştir.

Trabzonli_61
04.10.2008, 15:10
bu adam serefsizin önde gideni.

Emirhan Makul
04.10.2008, 15:14
okan buruğu da kadroya al fatih terim artık sende utanma kalmamış al okanı al ergünü al necatiyi al

Anıl Caner
04.10.2008, 15:21
3- TOLGA ZENGİN
TRABZONSPOR
10- GÖKHAN ZAN
BEŞİKTAŞ
19- EMRE BELÖZOĞLU
FENERBAHÇE
26- BATUHAN KARADENİZ
BEŞİKTAŞ

bu adamların hiçbiri ulusal takımda yer alabilecek seviyede değiller.Genç Aydın,Mevlüt, Çağlar gibi isimler takıma yavaş yavaş kazandırılabilir. Ama bu denli sakat ağırlıklı kadroya ne gerek var.Selçuk İnan ve Egemen Korkmaz'ın kadroya dahil edilmemesini anlayışla karşılamıyorum.

Selman
04.10.2008, 15:26
Terim yine yapmış şovunu:)

Milli(!) takımı destekleyenlere Allah sabırlar versin.

Cengiz Çubukcu
04.10.2008, 15:33
3- TOLGA ZENGİN
TRABZONSPOR
10- GÖKHAN ZAN
BEŞİKTAŞ
19- EMRE BELÖZOĞLU
FENERBAHÇE
26- BATUHAN KARADENİZ
BEŞİKTAŞ

bu adamların hiçbiri ulusal takımda yer alabilecek seviyede değiller.Genç Aydın,Mevlüt, Çağlar gibi isimler takıma yavaş yavaş kazandırılabilir. Ama bu denli sakat ağırlıklı kadroya ne gerek var.Selçuk İnan ve Egemen Korkmaz'ın kadroya dahil edilmemesini anlayışla karşılamıyorum.

Sevgili kardeşim, Tolga şu an itibariyle milli takıma seçilmeyi hakediyor o konuda sana katılamayacağım , Egemen ve Selçuk konusunda ise yerden göğe kadar haklısın...

ApoCaN28
04.10.2008, 15:54
Sinyor terim lütfen Katara ...

Bi Git Artık ya püfffff

Murat Erdem
04.10.2008, 15:55
:mad::confused:Egemen , Selcuk ve Hüseyin aday kadroda yok...bunun mantıklı bir açıklaması olabilirmi ? adaletin olmadığı yerde hangi başarı beklenebilirki ? birde sayın SİNYOR TERİM in milli takımına seçilebilme şerefine erişmenin kriterleri nelerdir acaba ? bu cevabı bir TÜRK olarak çok merak ediyorum...

ApoCaN28
04.10.2008, 15:56
Gs Olma ...
Sakatlıktan yeni çıkmış veya SAkat olma

vb...

Emirhan Makul
04.10.2008, 15:58
tartışmaya değmeyecek bir insan

macka61
04.10.2008, 16:00

çok doğru söylemişsin

denizgrsy
04.10.2008, 16:00
bi yunanlıyla bu adamı yanyana koysalar bunun yüzüne bakmam !!! Karaktersiz herif ! kapı komşularını , ahbablarını , seni yalayanları doldur takıma ... babanın malıydı ya milli takım !

bu kadar sevimsiz bi adam , bu kadar kendini beğenmiş , bu kadar uyuz olduğum bi insan varmı dünya da diye düşünüyoruuummmm .... yo hayııır yook !!!

hüseyin1975
04.10.2008, 16:02

O tartismaya degmez Küfürbazin, Dengesizin teki ama Konu bence önemli.
Türk Futbolunu eritiyor bu Adam.

Bakin ve görün.
Bizim Grupdan cikmamiz zor.

Ben su an Bosnayi bile daha Avantajli görüyorum.
Ellerinde Misimovic, Ibisevic, Salihovic ve Wolfsburgun Adi su an aklima gelmeyen Golcüsü var.

Bundesligada su an iyi oynayan 4 Oyuncu.

1967.tsal
:mad::confused:Egemen , Selcuk ve Hüseyin aday kadroda yok...bunun mantıklı bir açıklaması olabilirmi ? adaletin olmadığı yerde hangi başarı beklenebilirki ? birde sayın SİNYOR TERİM in milli takımına seçilebilme şerefine erişmenin kriterleri nelerdir acaba ? bu cevabı bir TÜRK olarak çok merak ediyorum...

damadı olmak ya da muhtemel damat adayı olmak. birde 3 eziklerde oynamak.
şu an türklerden en formda defans oyuncusu egemen korkmazdır. ama fatihterim galatasaray maçlarına gitmekten ts maçlarını izlemeye pek fırsat bulamıyo heralde.

Muhammed KOÇ
selçuğu almaması terim aşığı bir insanı bile durup biraz düşünceye sokar.. onun da ömrü uzun değil..ertuğrul sağlam boşa çıktı zaten..

ApoCaN28
04.10.2008, 16:03
Liderden oyuncu almadı demesin diye almıştır belki bizimkileride...

mehmetdoğan
04.10.2008, 16:03
terimi destekleyen biri olarak gökhan zanın yine alınmasına acayip sinirlendim egemen kesinlikle haketmişti.inşallah en yakın zamanda o da hatasını görecektir.selametle

TolgaTopçu61
04.10.2008, 16:04
Liderden oyuncu almadı demesin diye almıştır belki bizimkileride...
bizden aldigi oyunculari 18'lik kadroya bile almicak

ApoCaN28
04.10.2008, 16:06
K.vadisinde Çakır Bi Ara Sövmeye başlıodu kızınca

Cimili...(Hepsini yazamıorum Ayıp olur...size yani terime deil)

Hatırlarsınız Aynen katılıyorum orada dediklerine...

ApoCaN28
04.10.2008, 16:06
bizden aldigi oyunculari 18'lik kadroya bile almicak

Muhtemelen öle yapıcak belki Gökhanı alır Diye düşünüyorum...

mehmetdoğan
04.10.2008, 16:18
bi yunanlıyla bu adamı yanyana koysalar bunun yüzüne bakmam !!! Karaktersiz herif ! kapı komşularını , ahbablarını , seni yalayanları doldur takıma ... babanın malıydı ya milli takım !

bu kadar sevimsiz bi adam , bu kadar kendini beğenmiş , bu kadar uyuz olduğum bi insan varmı dünya da diye düşünüyoruuummmm .... yo hayııır yook !!!
yorumuna saygı duyuyorum ancak bir yunanla eş tutmanın biraz ağır olduğu acizane fikrim.selametle

Emirhan Makul
04.10.2008, 16:27
bakın okan buruk bi daha ki maçlara milli takıma girebilir bu gidişle

ApoCaN28
04.10.2008, 16:28
Bu Sinyor terim yüzünden mesutu da kaçırdık zaten...

TolgaTopçu61
04.10.2008, 16:31
Bu Sinyor terim yüzünden mesutu da kaçırdık zaten...
Fatih Terim, Mesut ile ilgili şunları kaydetti:

''Mesut çok beğendiğimiz, 19 yaş altı milli takımlarından bu yana takdirle, dikkatle izlediğimiz genç ve yetenekli bir oyuncu. Kendisini Türk Milli Takımı'na çağırabilmek için elimizden gelen her şeyi yaptık. Hatta bu konuda milli futbolcularımız Hamit ve Halil Altıntop'tan da yardımcı olmalarını istedik. Son 10 günde yoğunlaşan uzun görüşmelerden sonra bir noktaya geldik. Ancak Mesut, Alman Ümit Milli Takımı'nın Fransa ile oynayacağı çok önemli play-off karşılaşmalarında kadroya davet edildiğini ve orada olması gerektiğini belirtti. O'nun bu tercihine saygı duyuyoruz. Mesut, bizden düşünmek için süre istedi ve (A) Milli Takım'a ilişkin kararını önümüzdeki günlerde açıklayacağını söyledi.''

Dogan
04.10.2008, 16:35
Terim Mesut'u kapsın Almanlardan en büyük faydayı yapmış olur takıma.

ApoCaN28
04.10.2008, 16:38
Hayret ettim vallahi ...

Bunları Terim mi yapmış ilk defa bu kadar yararlı olucak bir hamle yapmış..bakalım belki gelir milli takımımıza...

TolgaTopçu61
04.10.2008, 16:41
Hayret ettim vallahi ...

Bunları Terim mi yapmış ilk defa bu kadar yararlı olucak bir hamle yapmış..bakalım belki gelir milli takımımıza...
Mesut'un bizde oynayacagini hic sanmiyorum,ama insallah yanilirim

ApoCaN28
04.10.2008, 16:45
Mesut'un bizde oynayacagini hic sanmiyorum,ama insallah yanilirim

Maalesef bende zannetmiyorum galiba aileside Alman milli takımını seçmesini istiomuş die bi haberde ççıkmıştı zaten...

İnşALLAH yanılırız...

TheDayAfter61
04.10.2008, 16:56
Ortada Yıldıray örneği var...Gelmez...

asem61
04.10.2008, 17:04
numara yapiyor bu serefsiz.mesut almanlari tercih etti biz cok ugrastik ama milli takima gelmedi diyebilmek icin bu aciklamayi yapiyor. mesutla görüstügünü hic zannetmiyorum. simdiye kadar nerdeydin. bu adami avniakerde iyi bir protesto etmeliyiz galiba. buna sövmedikce azitiyor.alismistir sövülmeye.

asem61
04.10.2008, 17:08
milli takimin basinda böyle serefsizler oldugu sürece hicbir akilli gurbetci türk milli takimini tercih etmez.bencede hakli adamlar.

H.A.Y
04.10.2008, 17:52
yazıklar olsun..ne zaman hakeden hakettiğini alacak bu ülkede..Batuhan dedi ki ," kral yapmayacksın kral olacaksın" hooop milli takıma,ya da emre gibi el kol hareketi çekecen hoooop milli takıma..bunun başka çaresi yok..selçuk istediği kadar çatala top assın,egemen istediği kadar top kessin,ya da mehmet yıldız istediği kadar boğa güreşi yapsın ne önemi var ki..bencilce,adice,sansayonel bir laf söylemek lazım herhalde..zaten ben şaştım mehmet yıldızı nasıl aldı diye de..:) göz boyamak için çağırmış herhalde:)

a f s
04.10.2008, 18:36
Egemen'i, Selçuk İnan'ı, Tayfun Cora'yı, Hüseyin'i, Fatih Tekke'yi ve hak edip bir türlü Milli Takıma çağrılmayan futbolcuları yormamak için çağırmıyor galiba sayın hocamız.

.....
04.10.2008, 18:45
Kendi muhtaç olacak. Bakın bunu yazın bi kenara.!!!!!!!!!!

Ali Can
04.10.2008, 18:54
Allaha havale ediyorum seni...
asıl hakedene vermiyorsun formayı
gökhan zan kim be:mad: geçen maçta nasıl oynadığını görmedinmi...
sabri daha doğru düzgün oynamamış alıyorsun takıma..
aydını almanda iyi olmuş... moral açısından iyi olur çocuğa ama egemeni nasıl almazsın be...............:mad::mad: adamın şimdi morali sıfırdır...:mad:

Fatih Efe
04.10.2008, 19:37
Terim, Milan'ın başına geçiyor!
http://medya.zaman.com.tr/2008/10/04/milan.jpg Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, ALS hastası eski İtalyan futbolcu Stefano Borgonovo'nun, hastalığıyla mücadelesine destek amacıyla 8 Ekim Çarşamba günü yapılacak Fiorentina-Milan maçında, daha önce çalıştırdığı iki ekibin başında sahaya çıkacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Fiorentina Kulübü Başkanı Andrea Della Valle'nin Floransa'da yapılacak maçta Terim'in de yer alması için bir davet mektubu gönderdiği bildirildi. Artemio Franchi Stadı'nda yapılacak, Borgonovo'nun formasını giydiği iki takımın karşı karşıya geleceği mücadelede Terim'in, bir devre Fiorentina'nın, bir devre de Milan'ın başında sahaya çıkmasının beklendiği ifade edildi. Valle davet mektubunda, Borgonovo'nun kendi adını taşıyan bir vakıf kurarak hastalığın araştırılmasına kaynak sağlamaya çalışacağını açıkladı. 1981-1996 yılları arasında 15 sezon profesyonel futbol oynayan Borgonovo, 2 sezon Milan, 3 sezon da Fiorentina formalarını giymişti.

futbalski60
04.10.2008, 23:03
Fatih Hoca kendi kadrosunu çıkarmak istiyor yıllardır bu böyle....

irfan61
06.10.2008, 12:10
Damadı emre sakatlandı bakalım onun yerine kimi çağırcak orta sahaya.

ApoCaN28
06.10.2008, 12:19
Adaşın Fatih tekke Varya Uefa da Maçın oyuncusu...

john_61
06.10.2008, 12:27
Milli takıma seçilmeleri iiçin selçuğun, egemenin, ve hakeden birçok oyuncunun gs de mi oynaması gerekir....

Seçtiği yardımcılardan belli etti kendini zaten. 3 tane yardımcısı var ve gs, fb, bjk li eski futbolcular bunlar. Herkesin gönlünü hoş etme çabası mıdır? acep.

28TS61
06.10.2008, 12:28
Damadı emre sakatlandı bakalım onun yerine kimi çağırcak orta sahaya.

onu sakat sakatta oynatir:mad:

Mehmet Fırat
06.10.2008, 12:29
Çağlar Birinci Trabzon'dan ayrılmakla iyi yapmış. Yoksa asla milli takıma seçilemezdi.

İskender YILMAZ
06.10.2008, 12:32
Hoca değil, çok iyi bir motivasyoner..

Cengiz Çubukcu
06.10.2008, 12:36
Dün akşam ne kadar doğru bilmiyorum ama Bursasporlu Yusufu izledikten sonra bosna maçında ben bu milli takımı tutmam dedim (Emre'yi gökhan zan'ı çağırması hala canımı sıkmaya devam ediyor) ama herhalde o da doğruları görmüş olacak ki Yusufu kadroya almış... :)

28TS61
06.10.2008, 12:37
yusuf simseki (bursaspor) dünki gs macindan sonra milli takima alindi, evet milli takima lazim bir futbolcu ama böyle cagrilmasi hic guzel degil

macka61
06.10.2008, 12:56
bence milli takımda oynıyacak bi oyuncu değil yusuf dünkü maçta güzel oynadı ama hala o kapasitede değil yusuf çağların trabzonlu olduğunu bilmiyordur o yoksa kesin kez almaz

Emirhan Makul
06.10.2008, 14:22
Mesut özil bırak milli formayı ülkeye gelmemesi lazım Fatih terime burdan destek veriyorum akşam canlı yayınca çıktı

"mesut bizi istemedi babası 11 dew oynama garantisi istedi inanırmısınız bırakın mesutu elimde bir doya var bu dosyanın içi vatanını milli formasını reddeden gurbetçi futbolcularla dolu sonra da ben kötü oluyorum dedi"

Bu arada Ersun yenal stüdyoyu aradı ve

"Benim dönemimde de uğur yıldırım 3 misli para ve 11 de garanti istedi kabul etmedim kötü oldum fatih hoca haklıdır" dedi

Hasan Nasrallah
06.10.2008, 14:26
kayserispor dan çağrılan turgay bahadır trabzonspor ludur avusturyada doğdu iki sene önçe geldi kayseriye
bizzat kendim misafir ettim arkadaşımın yegeni olur hasta trabzonsporludur

polibo06
06.10.2008, 22:21
fatih terim yalakalarıyla bir başarı sağlayacağını umuyor..

arda ve sabri gibi yalakalar kadroda...

egemeni selçuk inanı geçtim...almanyayı titreten yıldıray baştürk kadroda yok..neden fatih terime eyvallah çekmiyor..

size bir haber daha vereyim gökhan ünal ve gökdeniz gibi isimler kadrodan çıkarılmış...sakatılıkları! dolayısıyla..hangi sakatlık onuda kimse çözmüş değil? acaba evlatlığı emre b. oğlumu istemiyormuş bunları milli takımda?

Kadir
06.10.2008, 22:34
Karaktersiz sinyorita .
Milli formayı hak eden futbolcuları almayıp kendi elemanlarını alarak hak yiyorsun sinyorita .

Sencer
07.10.2008, 11:17
şimdide gökhanla gökdenizi kadrodan çıkarmış... ben ne diyiim buna, kelimelerime yazık yaa

Sencer
07.10.2008, 11:19
kayserispor dan çağrılan turgay bahadır trabzonspor ludur avusturyada doğdu iki sene önçe geldi kayseriye
bizzat kendim misafir ettim arkadaşımın yegeni olur hasta trabzonsporludur

aman terime sölemeyin trabzon asıllı oldugunu... mazallah milli kariyeri biter

peker61
07.10.2008, 11:28
Ben bu karakteri zayıf herif için daha öncede yazdım bunun istanbul vede galatasaray takıntısı var oranın köpeğini alır ama trabzonluyu almaz inşallahta hiç almaz bari sakatlık yaşamayız oralarda ...

Mehmet Fırat
08.10.2008, 12:16
Milli dava!

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/10/7_230976_08FAN5TERIM-B-Y_414_232.jpg

Fatih Terim´in oyuncu seçimleri, son dönemde hep tartışma konusu oluyor... Düzenli olarak kulüplerinde oynamayanlar kadroda, Avrupa´da coşanlar ve unutulanlar ise tam bir muamma.

Futbol tarihimizde en büyük heyecanları A Milli Takımımız’la yaşadık... 2002 Dünya Kupası’nda üçüncü olduğumuzda sokaklara döküldük. Ardından EURO 2004 ve 2006 Dünya Kupası’na katılamadık.. Ve sıra geldi EURO 2008’e. Fatih Terim’in kadrodan Yıldıray Baştürk ve Halil Altıntop’u çıkarması herkesi şaşırttı. Maçlar başladı, mucizeler yaratıp yarı finale yükseldik. Turnuva bitti gündemde yine kadro vardı. EURO 2008 geride kaldı. Biz bu kez 2010 elemelerine start verdik ve gündemde yine hocamız Fatih Terim’in kadro seçimi vardı...

Çağrıldı ve sahaya çıktı
Fatih Terim, yine sürpriz yaparak Bosna Hersek ve Estonya karşılaşmaları için Beşiktaş’tan Batuhan ve Galatasaray’dan Aydın Yılmaz’ı ilk kez kadroya çağırdı. Tabii takımlarında düzenli olarak forma giymeyen isimler de listedeydi. Beşiktaş’ın genç yeteneklerinden Batuhan, Süper Lig’de 6 hafta sonra ilk kez aday kadroya çağrıldıktan sonra Hacettepe önünde 90 dakika oynadı. Zaten ilk golünü de o zaman attı. Trabzonspor’un yeni transferlerinden Ceyhun Gülselam, bu sezon hiçbir maça onbirde başlamadı. Ligde Ceyhun’a, Ersun Yanal toplam 8 dakika görev verdi. Beşiktaş ve son oynanan Konya karşılaşmalarında ise süre alamadı.

Doğru zamanı bulmalıyız
‘Sinirlerine hakim olsa, ileride çok daha büyük bir yıldız olması kesin’ denilen Batuhan, Haccettepe’den önce sadece Gaziantep maçında 1 dakika sahadaydı. Avrupa’dan elenmeden önce ise Batuhan, bugüne kadar Avrupa’da 3 mücadelede 48 dakika oyunda kaldı. Ertuğrul Sağlam’ın düzenli olarak oynatmadığı genç yıldızımız için şu an doğru zaman mıydı? Aydın Yılmaz’ın durumu ise ona göre biraz daha iyi. Aydın, ligde 4 kez boy gösterdi. Bunların ikisinde 90 dakika oynadı, son Bursa sınavında ise oyuna sonradan dahil oldu. Cim Bom’un halen süren UEFA macerasında ise Aydın, Steaua Bükreş ve Bellinzona’ya karşı sahadaydı. Aslında onun da durumu çok farklı değil.

Mustafa İzzet nerde...
Aydın 21, Batuhan ise 17 yaşında... Kadro tabii ki geniş, keşke İngiltere’de ve diğer büyük ülkelerde olduğu gibi bizde de genç isimler Milli formayı giyse ve bırakmasa (bıraktırmasalar)... İngiltere’de Michael Owen 18 yaşında oynamaya başladı. Ardından Wayne Rooney çıktı, sonra da Theo Walcott... Onların bizden farkı ise şu; kadroya giriyorlar ve takımın bir parçası haline geliyorlar. Peki bizdeki durum ne? Mustafa İzzet, İngiltere yerine Ay-Yıldız’ı tercih etti. Geldi ve ortadan kayboldu. İzzet, milli formayı sadece 9 kez giymiş. Peki Türk Milli Takımı’na hizmet vermiş bir ismin futbolu bıraktığından yetkililerin haberi var mıdır?

Fatih ve Sinan alınmalı
2005’te 17 Yaşaltı Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye kupaya uzanmıştı. Nuri Şahin, turnuvanın en iyi oyuncusu seçilmişti. Tarihte bu ödülü alan diğer isimler, İspanyol Bojan Krkic ve İngiliz Rooney! Nuri, Estonya ve Bosna sınavlardında kadroda. Ama genele baktığımızda bazen var bazen yok! Mesut Özil gündemde... Keşke oynasa. Yalnız 70 milyonluk ülkede nice Mesut’lar olmalı. Tabii bir de unuttuklarımız var; Fatih Tekke ve Sinan Kaloğlu. Fatih, Zenit’le son maçta Energiya ağlarına 3 gol attı. Sinan, Bochum’da son iki haftada 2 gol atarak gündeme oturdu. 3-3’lük Bayern Münih maçında sadece gol atmadı, 2 de asist yaptı. Hocamız Terim’dir. Tercihlerine de saygı duyulması gerekir. Ancak Fatih ve Sinan’ın performanslarına baktığımızda Ay-Yıldız için kesinlikle tam zamanı.

HABER YORUM
M.Çağrı DAVRAN

Fanatik

İdris Toksoy
08.10.2008, 12:25
bi bildiği vardır kadro seçiminde...yani umarım :)

LazAnisT
08.10.2008, 12:31
Batuhanı alıyor.Fatih Tekkeyi almıyor.Ceyhunu alıyor Hüseyini almıyor.Gökhan Zanı alıyor Egemeni çağırmıyor.Şu günlerde Terime ettiğim küfürlerin biri bin para

Uzunoğlu
08.10.2008, 13:27
Ah damadım nasıl sakatlandın nerden bulurum şimdi senin gibi bir haysiyetsiz kaptan yapmak için :)

alper*
08.10.2008, 15:23
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_cs_Terim_Uzgun001.jpg

Sabah Gazetesi Spor Yazarı ve Futbol Extra dergisi Genel Yayın Yönetmeni Tahir Kum'dan Fatih Terim'e eleştiri geldi !..
Kum, ALS hastası eski İtalyan futbolcu Stefano Borgonovo için yapılacak yardım maçı kapsamında İtalya'ya giden Terim'i, "10 yıldır İsmail ve Sedat'ın kurdukları ALS Derneği için şuracıktaki Florya'ya gidemeyen Terim, Stefano'nun kurduğu ALS Derneği için Floransa'ya kadar uzanabiliyordu" sözleriyle eleştirdi !..

Tahir Kum'un Sabah gazetesinde yayınlanan yazısı şöyle:

FLORANSA MI UZAK FLORYA MI?
Haber bülteni Türkiye Futbol Federasyonu'na aitti. Bültenin başlığı; "Terim, ALS hastalığıyla mücadeleye destek için Floransa'ya gidiyor" şeklindeydi. Mutluluktan gözlerim doldu. "Oh be" dedim. Nihayet ALS hastalarımızı hatırlayan birileri çıkmıştı! Benim için ayrı bir önem taşıyordu bu haber.

Çünkü ALS hastası iki futbolcumuz Sedat Balkanlı ve İsmail Gökçek'in aileleri için en yakın dert ortaklarından biriydim ben. Daha iki gün önce, Sedat'ın eşi Şükran Hanım'ın, "Tahir gazeteleri okudun mu? Bak Aziz (Yıldırım) Başkan bırakacakmış. Vallahi bırakırsa ne olur bu yavrularımızın hali, kim okutur onları?" demesi. Yine bir gün sonrası İsmail'in eşi Adalet Hanım'ın "Tahir, Bakan Bey (Faruk Özak) çok yoğunmuş, İsmail ağabeyin 'Olmazsa biz Ankara'ya gidelim' diyor, ne dersin?" demesi; yaşadıkları sıkıntı, çaresizlik ve ilgisizlik kulaklarımda çınlıyor benim.

Haliyle, her türlü maddi ve manevi imkanlara sahip olan Terim gibi bir ismin çıkıp yıllar sonra da olsa bu iki mağdur futbolcumuz için kollarını sıvaması, anlatılamaz bir mutluluk olmuştu benim açımdan (!) Ben sevinmeyeyim, ben mutlu olmayayım da kim olsun?

BİR İTALYAN BULUNUR!
Çok önemli bir gelişmeydi bu ALS hastalarımız için! Bir başlangıç olacaktı! Türkiye, Terim sayesinde ALS hastalarımızı hatırlayacaktı! Tam bu hayallere dalmışken, büyük bir merakla okuduğum haber bülteninin diğer satırları yüreğime hançer gibi saplandı. Yüzüm asıldı, benzim soldu.

Çünkü Terim bizim ALS hastalarımız Sedat'ımıza, İsmail'imize değil, meğer İtalyan ALS hastası Stefano Borgonovo'ya kanatlarını açmıştı. 10 yılı aşkındır bu hastalıkla mücadele eden, burnunun dibindeki Sedat ve İsmail'in bir kez olsun evinin kapılarını çalma gereği hissetmeyen Fatih Terim, Stefano için Floransa'ya uçacaktı!

10 yıldır İsmail ve Sedat'ın kurdukları ALS Derneği için şuracıktaki Florya'ya gidemeyen Terim, Stefano'nun kurduğu ALS Derneği için Floransa'ya kadar uzanabiliyordu.

Elbet bir gün bizim ALS'lilerimize de bir İtalyan sahip çıkar, değil mi Sayın Fatih Terim?

ligtv.com.tr

no comment !

Ahmet Kuru
08.10.2008, 16:05
Fatih Terim ile ilgili haberleri genelde okumamaya,takip etmeme çalışıyorum,çok günaha giriyorum sonra...Değmez...

Dursun Kaplan
08.10.2008, 16:10
Ne kadar haysiyetli bir adam olduğun burdan belli..

Yazık çok yazık..

Alptuğ
08.10.2008, 20:48
Fatih Terim ile ilgili haberleri genelde okumamaya,takip etmeme çalışıyorum,çok günaha giriyorum sonra...Değmez...

bende katılıyorum

alper*
08.10.2008, 22:48
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2l_Terim010.jpg
.
.
.
.
Fatih Terim, sözlerini şöyle sürdürdü: "İtalyan dostlarımız, davetlerini kırmayıp iş yoğunluğuma rağmen bu maça gelmiş olmamdan büyük memnuniyet duydular. Ama ben buraya, dayanışmanın yanı sıra, benzer bir inisiyatifi Türkiye'de de gerçekleştirmek için zemin yoklama amacıyla geldim. İtalyan futbol yetkilileriyle ve futbol camiasıyla zaten diyaloğum var. Konuyu Türkiye'deki spor yetkililerine de iletip, benzer bir girişimi İtalyanlarla Türkiye'de de gerçekleştirmenin iyi olacağını düşünüyorum."
.
.
.
ligtv.com.tr
italyada piyasa yaptım demiyor da :mad:

Bahtiyar
09.10.2008, 09:58
Terim'in yerine Sağlam mı?
09 Ekim 2008 Perşembe 08:43
Taşlar yerinden oynuyor. Fatih Terim halen sözleşme imzalamadı. Spor kamuoyu şimdi bu gelişmeyi konuşuyor.

Siyah-Beyazlı takımla yollarını ayıran teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın önümüzdeki günlerde A Milli Takım’ın başına geçeceği konuşuluyor.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Erdoğan ve Bakan Murat Başesgioğlu’nun Siyah-Beyazlılar’la yolları ayırdıktan sonra telefonla görüşüp destek çıktığı genç teknik adamın, önümüzdeki günlerde Fatih Terim’in yerine getirileceği spor kamuoyunun gündemine oturdu.

Spor kulislerinde, Terim’le hala yeni sözleşme imzalamayan Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’in Bosna ve Estonya maçlarından sonra genç hocayla temasa geçeceği konuşuluyor.

HOCAYA TEKLİF YAĞIYOR

Fatih Terim’in de “İkinci bir takım çalıştırmak isterim” talebininin reddedilmesi nedeniyle Futbol Federasyonu’yla arasının iyi olmadığı ve kötü bir sonuçta görevi bırakmaya hazır olduğu öğrenildi. Mahmut Özgener’in, devletin zirvesinin de sıcak baktığı Terim- Sağlam değişimi için nabız yoklamaya başladığı da iddia edildi.

Adı A Milli Takım için geçen Sağlam’a yurt içinden ve dışından da transfer teklifleri olduğu belirtildi. Ancak genç teknik adamın, “Biraz kafamı dinlemek istiyorum. Sonrasında görüşmeler yapacağım” dediği öğrenildi.
internethaber.

bence terimin suyu ısındı. ertuğrul hoca da ne kadar başarılı olur bilmem ama herkes tarafından sevilen bir kişilik belkibirlik sağlamaya yardımcı olur.

a d bacan
09.10.2008, 10:09
ben çok isterim sağlamın milş takımda olmasını yakışırda

TRABZONSPORun ertuğrul gibi bir değeri olması çok istedim...inşallah olur..
(diğerlerine ilave olarak)

Ümit Tekşan
09.10.2008, 10:14
Fatih TERİM i bende takip etmmemeye çalışıyorum onun hakkında haberler çıktığı zaman pas geçiiyorum. Çok nadirdir onun hakkında okuduğum haberler..

Tolpaş61
09.10.2008, 10:17
bir defolup gidemedi.şansal diyorki allah aşkına milli maça takım forması giyerek gitmeyin.milli takım formalarınızı giyin gidin.dünyada bu konuda tekiz diyor.ulan bırak milli takım forması giymeyi adamlar maça gidiyor sen ona şükret.şu asalak burdayken insanlar 50 ytl verip maça gidiyor daha ne istiyorsun.
milli takımdan soğumuş insanlar.bir gitsede kurtulsak şu asalaktan!!!!

Adil ÖZGÜR
09.10.2008, 11:17
Terim, Terim, Terim

Git ve daha gelme,
Spora atıyorsun çelme,

Travelair
09.10.2008, 15:37
Mehmet Demirkol geçen günlerde bir Radyo programında Selçuk ve Egemen gibi futbolcuların Milli Takım'a alınmamalarıyla ilgili:

"Edindiğim bilgilere göre bu futbolcuların Milli Takım'a seçilmeleri çok zor. Çünkü "Domestik" görülüyorlar. Fatih Tekke de Milli Takım'daki başarısız performansı yüzünden benzer şekilde çağırılmıyor. Ben olsam çağırırım ama Fatih Terim'in düşüncesi böyle

Cem Akyüz
09.10.2008, 16:18
senden nefret ediyorum

peker61
09.10.2008, 16:29
İsterimki trabzondan kimseyi almasın en azından sakatlık vede yorgunluk olmaz zaten oynatmıyo alsada ...

Cem Balcı
09.10.2008, 17:19
Terim'in yerine Sağlam mı?
09 Ekim 2008 Perşembe 08:43
Taşlar yerinden oynuyor. Fatih Terim halen sözleşme imzalamadı. Spor kamuoyu şimdi bu gelişmeyi konuşuyor.

Siyah-Beyazlı takımla yollarını ayıran teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın önümüzdeki günlerde A Milli Takım’ın başına geçeceği konuşuluyor.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Erdoğan ve Bakan Murat Başesgioğlu’nun Siyah-Beyazlılar’la yolları ayırdıktan sonra telefonla görüşüp destek çıktığı genç teknik adamın, önümüzdeki günlerde Fatih Terim’in yerine getirileceği spor kamuoyunun gündemine oturdu.

Spor kulislerinde, Terim’le hala yeni sözleşme imzalamayan Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’in Bosna ve Estonya maçlarından sonra genç hocayla temasa geçeceği konuşuluyor.

HOCAYA TEKLİF YAĞIYOR

Fatih Terim’in de “İkinci bir takım çalıştırmak isterim” talebininin reddedilmesi nedeniyle Futbol Federasyonu’yla arasının iyi olmadığı ve kötü bir sonuçta görevi bırakmaya hazır olduğu öğrenildi. Mahmut Özgener’in, devletin zirvesinin de sıcak baktığı Terim- Sağlam değişimi için nabız yoklamaya başladığı da iddia edildi.

Adı A Milli Takım için geçen Sağlam’a yurt içinden ve dışından da transfer teklifleri olduğu belirtildi. Ancak genç teknik adamın, “Biraz kafamı dinlemek istiyorum. Sonrasında görüşmeler yapacağım” dediği öğrenildi.
internethaber.

bence terimin suyu ısındı. ertuğrul hoca da ne kadar başarılı olur bilmem ama herkes tarafından sevilen bir kişilik belkibirlik sağlamaya yardımcı olur.

terimdense;sağlam neden olmasın... :rolleyes:

28TS61
09.10.2008, 19:42
İsterimki trabzondan kimseyi almasın en azından sakatlık vede yorgunluk olmaz zaten oynatmıyo alsada ...

iste hepimiz böyle düsünmeliyiz, sinyor terim milli takimin basinda oldugu sürece:alkış::alkış::alkış:

Süleyman Eruyar
09.10.2008, 21:25
senden nefret ediyorum... 'kibir' in batsın...

Fatih Efe
10.10.2008, 00:49
maça gelen yok mu beyler...
biletler de ucuzken

Cem Balcı
10.10.2008, 02:00
Mesut kararını verdi

Alman spor dergisi Kicker, Almanya Ümit Milli Takımı´nın Türk kökenli oyuncusu Mesut Özil´in (19) Almanya adına oynamayı sürdüreceğini yazdı.

Derginin haberinde, Almanya’da doğan Mesut’un, Alman Milli Takımı’nda oynamak istediği, 2 yıl önce de Türkiye’nin ümit milli takımı adına oynamayı reddettiği belirtildi.Mesut’un, mevcut kurallara göre 21 yaşına kadar seçimini yapabileceği ifade edilen haberde, ancak ailesinin Almanya’da yaşaması nedeniyle ve kendisini Almanya’yla özdeşleştirdiği için kararında bir değişiklik olmayacağı savunuldu.Mesut’un forma giydiği Alman Birinci Ligi (Bundesliga) takımlarından Werder Bremen’in menajeri Klaus Allofs da, "Mesut’un kendisini Alman olarak hissettiğini biliyorum" şeklinde konuştu.Alman Futbol Federasyonu’nun (DFB) spor direktörü Matthias Sammer, Mesut’a iyi bir perpektif sunduklarını, şimdi Alman Ümit Milli Takımı’nın Fransa’ya karşı oynayacağı karşılaşmalara konsantre olması gerektiğini, konuşulacak şeylerin olması durumunda bunu daha sonra yapabileceklerini söyledi.

Türk oyunculara övgü
Alman spor dergisi Kicker, Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarını değerlendirdiği bir haberde, başarılı Türk oyuncular arasında VfB Stuttgart’ta oynayan Alman Milli Takımı futbolcusu Serdar Taşçı’yı, Werder Bremen’in Alman Ümit Milli Takımı oyuncusu Mesut Özil’i ve Bursaspor’dan VFL Bochum’a transfer olan Sinan Kaloğlu’nu da gösterdi. Serdar için yazılan değerlendirmede, Meira’nın takımdan ayrılmasından sonra Boulahrouz’un transfer edildiği, ancak Serdar’ın defansta yerinin sağlam olduğu ve Alman Milli Takımı’na girmeyi başardığı belirtildi.
Mesut hakkında da, dahice ve güzel gollerle takım arkadaşı Diego’nun gölgesinden çıktığı değerlendirmesi yapılırken, Sinan Kaloğlu’nun Bochum’a ilk geldiğinde fiziki durumunun iyi olmadığı, ancak her gün yaptığı antrenmanlarla eksiklerini giderdiği, 2 gol atarak da çalışmalarının ödülünü aldığı ifade edildi.

Performansı düşen Türk oyuncular arasında ise TSG 1899 Hoffenheim’in takım kaptanı olan Selim Teber gösterildi. Selim’in hazırlık döneminde ilk 11’deki yerini kaybettiği, Werder Bremen’e karşı oynadığı karşılaşmada ise kendisine verilen şansları değerlendiremediği kaydedildi.

fanatik

alper*
10.10.2008, 02:02
Alman spor dergisi Kicker, Almanya Ümit Milli Takımı´nın Türk kökenli oyuncusu Mesut Özil´in (19) Almanya adına oynamayı sürdüreceğini yazdı.

helal olsun :alkış:

aktan61
10.10.2008, 02:18
senden nefret ediyorum
ben deeeeeeeeeeeeee........

Cem Balcı
10.10.2008, 02:26
senden nefret ediyorum... 'kibir' in batsın...

nedense bende :)

LazAnisT
10.10.2008, 10:53
Onur Belge'ye tazminat davasi açmıştı.''Emre damadı olacak gibisinden bir yazı yazmıştı diye fakat davayı kaybetmiş:)

Gürkan
10.10.2008, 14:54
Onur Belge'ye tazminat davasi açmıştı.''Emre damadı olacak gibisinden bir yazı yazmıştı diye fakat davayı kaybetmiş:)

acaba hangisi hakaret.:)

terimin kayınpederin olması mı ?
emrenin damadın olması mı ?

tsmetu
11.10.2008, 00:59
Ya bu damı anlmak çok zor egemen dururken yedekteki ceyhun'u çağırıyor bunun neresinde mantık var. Çağırsın ceyhunu'da ama egemen bu milli takıma giremeyecek oyuncumu bu kadar beceriksiz formsuz insan milli takım,forması giyerken bu adamı neden çağırmıyor.

The_Storm
11.10.2008, 02:59
Ümit milliler Avrupa şampiyonasına katılırsa başlarına Terim geçecekmiş. Güya daha önce kazandığı akdeniz oyunları şampiyonluğu gibi birşey çıkartıp çizilen karizmasını parlatmayı planlıyor. Ama ümitlerin başına o geçerse hiç ümidimiz kalmaz.

Bu adamın balon gibi şişmiş egosundan bıktık milletçe. Kene gibi yapıştı, gitmiyor...

Ayhan Yüksek
11.10.2008, 20:02
kendisi tam bir medya şişirmesi,böyle bişeyin olacağını zannetmiyorum bu Hamiyle Abdullaha büyük saygısızlık olur ne zannediyorlar bu adamı içi havayla dolu bi balon herif ya.

ÖzGür Ayar
11.10.2008, 21:45
18 kişilik kadroda lig lideri Trabzonspor'dan 1 tane oyuncu bulunuyorsa ( Ki oda T.Zengin Trabzonsporun en zayıf halkalarından biri ) bu ayıbı nasıl örtücen Terim.
O kadar forvet oyuncusu arasından 17 yaşındaki bir çocuğu ve Avrupa şampiyonasında daha ilk maçta sildiği Mevlütü oynatıyorsan bu ayıbı nasıl örtücen Terim.
Sakatlanan Batuhanın yerine 1-0 yenik durumda olmamıza rağmen Nuri Şahini sahaya sürüyorsan bu ayıbı nasıl örtücen Terim.
Allah cezanı verecek ama bakalım ne zaman.

Arif Timurcioğlu
11.10.2008, 21:57
Rezil bir teknik direktöre sahibiz ne yazıkki.

Sen_Teksin_61
11.10.2008, 22:10
Bu Fatih Terim denilen yaratığın basın toplantılarını izleyen varsa bilir. Demeçlerinde takındığı tavırlar buram buram kibirlilik ve ukalalık kokuyor. Sanki en iyisini kendisi biliyor havalarında. Şimdi de çıkmış çok daha iyi futbolcularımız varken sahaya Batuhan, Mevlüt, İbram kaş, Ayhan gibi oyuncuları sürüyor. Hayret ki hayret. Milli takım için çok önemli olan bu maçta Batuhan gibi tecrübesiz bir ismin ne işi var Allah aşkına. Orta sahada oyun kurucu yokken, top dağıtacak adam yokken ne işi var Ayhan'ın orta sahada, onca forvet elemanımız varken Mevlüt gibi oldukça beceriksiz bir forvetin seçilmesi niye? Defansta İbrahim Kaş'ın ne özelliği var da bu kadar oyuncunun arasından tercih ediliyor. Valla rezalet mi rezalet. Bosna maçını bu olanlardan sonra kazansak bile bu seçimleri Fatih Terim'in ne olduğunu ortaya koyuyor.

PROBLEMLİ BİR İNSAN...

Bartuğ13
11.10.2008, 23:19
semih ve gökhan sakat olunca forvette bjkdan batuhanı alıyor.yedekte bekleyen halil ve mehmet yıldız varken mevlüt gibi umuttan daha çok gol kaçırma ustası olan oyuncu ve o gencecik batuhan başlıyor 11de.ibrahim kaş 11de fakat lig lideri trabzonsporun en iyilerinden biri egemen yok.hadi egemeni geçtim 6 maçta kalesinde sadece 2 gol gören kayseriden bir tane oyuncu yok savunmada.

batuhanın sakatlığı için üzülsem de tecrübesizliği ve heyecanı gözlerinden okunan ve ayaklarının titremesinden anlaşılan bu çocuğun yerine girecek ismi heyecanla bekledim.bu da nuri şahin olunca ve o da girdiği ilk dönemde çok saçma tercihler yapınca yine yıkıldım.sonradan yaptığı değişiklikler doğru olsa da başta çok yanlış başladı.bu çok saçma tercihleri hala düzelmedi.koskaca türkiyede ve gurbetçilerimizin olduğu ülkelerde doğru düzgün araştırma yapsa bundan çok daha iyi kadrolar oluşturabilirdi.

çok yazık ediyor bu takıma.bugün puan kaybetmemiz çok olasıydı.gerçekten yanlış seçimler yapıyor terim.toparlanması şart.

matalar
11.10.2008, 23:21
her şeyi geçtim de by karizma, by kapris bu kadar forvette eksiklik varken fatih tekkeyi almıyor anlamak mümkün değil.yazıklar olsun senin gibi adama.hoş adam olup olmadığın da belli değil.

Samet Yildirim
12.10.2008, 00:17
Fatih Terim sen futboldan anliyorsan benim adim samet degil....

yazik günah eziyetle maclari izlettiriyorsun bize

Kadir
12.10.2008, 00:20
İşi gücü artistlik .

Fatih Ersoy
12.10.2008, 02:02
Düş milli takımın yakasından....

alper*
12.10.2008, 02:37
birinin ismini duyunca midesi bulanır mı insanın ?
bulanıyor işte.

macka61
12.10.2008, 03:13
hemde nasıl bulanıyor öyle böyle değil

TSKara61
12.10.2008, 10:27
Bu adamin ismini duyunca midem bulaniyor icimden kufur edesin geliyor. Milli takim adina olan tum heyecanimi yok eden egoist kendini begenmis manyak herifin teki. Hatirliyorum da Ersun hoca varken ne guzel heyecanliydim Milli Takim adina. Her maci 4 gozle bekliyordum. Bu adam geleli rezalet ustune rezalet. Fatih Terim lutfen git. Defol. Ziya Dogan bile bu adamdan iyidir. Hic saka yapmiyorum. Bu lafimin arkasinda sonuna dek dururum. Ziya Dogan bile bu adamdan iyidir.

Sen_Teksin_61
12.10.2008, 12:05
Milli Takıma efendiliği ile ün salmış, Trabzon'un altın çocuğu ŞENOL GÜNEŞ yakışır...

Oğuz B.
12.10.2008, 12:11
fatih tekke kadar taş düşsün başına..adam 3 gol birden atmış son maçında o yok ( hadi normalde almıyorsun anladık bu kadar sakat varkende almıyorsan burda art niyet var )

H.A.Y
12.10.2008, 17:14
Defolsa kim küser ki.
Aldığın bilmem kaç bin ytl...neyse!

Misina
12.10.2008, 17:18
Batuhan gibi fizik gücü yüksek bir oyuncuyu oynatma fikrini doğru buldum.

ama öyle bir oyuncu oynatacaksan mehmet yıldızı oynatmak daha doğru olmaz mıydı?

Batuhanın heyecandan eli kolu titriyordu.

Terimin Mevlütte ne bulduğunu avrupa şampiyonasından beir sorguluyorum.

Gökhan ı Tekke yi Halil i Mehmet i görmezden gelmesine anlam veremiyorum.

Ya terim bu işi bilmiyor yada aykırı olmak zıttı yapmak hoşuna gidiyor.

Mirva
12.10.2008, 17:23
Gitsede kurtulsak..(getirdiği başarı göz ardı edilemez ama o takım o başarınn on katını yapabilirdi..kadroya sakat oyuncu alan bi adam orda durmamalı bence..o takım onun aile takımı değil!)

OYılmaz
12.10.2008, 18:02
Yemin ederim eskiden milli maç olduğu zaman 1 hafta önceden maçın heyecanı sarardı ancak Terimli milli takımı izlemek bile istemiyorum milli takımdan soğudum artık dün içimden geçirdim bir an Bosna 0-3 yensede kovulsa diye zaten ilk yarıyı izlemedim... Terimde istifa edecek gibi bir şeref olmadığından Terime katlanmaya, zevksiz milli maçlar izlemeye devam edeceğiz yatmış paranın üstüne kalkmıyor.

H.A.Y
12.10.2008, 21:50
Yemin ederim eskiden milli maç olduğu zaman 1 hafta önceden maçın heyecanı sarardı ancak Terimli milli takımı izlemek bile istemiyorum milli takımdan soğudum artık dün içimden geçirdim bir an Bosna 0-3 yensede kovulsa diye zaten ilk yarıyı izlemedim... Terimde istifa edecek gibi bir şeref olmadığından Terime katlanmaya, zevksiz milli maçlar izlemeye devam edeceğiz yatmış paranın üstüne kalkmıyor.
2002 Dünya Kupasında her gol atışımızda masalara sıralara tekme atarak sevinen beni düşünüyorum,sonra da Euro 2008 de Milli Takım elense de şu adam kovulsa diye dua eden beni düşünyorum da,helal olsun Fatih Terim,başka söz bile demiyorum.

TSKara61
13.10.2008, 08:19
2002 Dünya Kupasında her gol atışımızda masalara sıralara tekme atarak sevinen beni düşünüyorum,sonra da Euro 2008 de Milli Takım elense de şu adam kovulsa diye dua eden beni düşünyorum da,helal olsun Fatih Terim,başka söz bile demiyorum.

Ayni seyi benden hissediyorum. Ne kadar pislik igrenc bir herif bu. Ziya Dogan'dan bile yuzsuz. Adam en azindan Musampa'yi oynatmiyordu diyordu adam hazir degil. Bu kendini aciklamasini gerektigini bile dusunmuyor. Sanki babasinin takimiymis gibi istedigi oyunculari alip istediklerini gormezden geliyor.

Hamit'i sagbek oynatti ya baska lafa gerek yok zaten. Dunyanin en iyi orta sahalarindan birini sagbek'e hapseden bir adamdan daha iyisini beklemek hayalperestlik olur.

antagonist
13.10.2008, 08:35
Arkadaşlar, bu başlık Fatih Terim'e hakaret etme başlığı değildir. Lütfen...

Süleyman50
13.10.2008, 09:00
kurtulmamız yakın inşallah, insanı milli takımdan soğutuyor bu adam...

ilknur61
13.10.2008, 09:19
yau bi durun, lailaheilllallah bi bakalım ne olur. Tamam hepimiz kin besliyoruz hau adama Tekkeyi kadroya almadığı için vs. ama, Türk Milli takımının teknik direktörü olarak kapsayalım ismi hakaret etmeyelum...

Ertan 51
13.10.2008, 09:57
İbrahim Kaş-Ayhan Akman-Mevlüt Erdinç-Batuhan Karadeniz
tercihleri tamamen Fatih Terim kompleksiyle izah edilir başka bir şey değil
gerçekten üzücü ama insan Milli takımdan soğurmuymuş evet soğurmuş
keşke hatalarından biran önce vaz geçse,biraz sempati kazansa,ısıracak gibi gezinmese ortalıkta
her şey daha güzel olur
yinede 3 puan güzel
Belçika maçında kaybolan 2 puanı çok arayacağız gibi(yine Terim yüzünden bence)
yeni egolarda buluşmak üzere.

Halil Atalay
13.10.2008, 13:07
bu adam imparatör değil vallaha bu adam gerçekden salak başka birşey değil

TSKara61
13.10.2008, 13:43
Bu cekirge cok sicradi bence...

Emirhan Makul
13.10.2008, 13:52
Bu sözleşmeyi imzalamaması lazım sizce halen daha neden bekletiyorlar çok şeyler değişebilir çarşamba akşamından sonra !

Ahmet Kuru
14.10.2008, 17:24
Dünyada Fatih Terim kadar şansa,anzer balına sahip bir hoca yoktur heralde..
Arupa Şampiyonası öncesi bir maçta İbrahim Kaş sakatlanmıştı yerine giren Gökhan Gönül maçı kurtartmıştı...
Avrupa Şampiyonasında 50 yılda bir gelecek şans ile 3 maçta yenik düşmemize rağmen yendik...+ dakikalar bize hayat verdi...
En son Batuhan sakatlandı Nuri Şahin maçın gidişatını değiştirdi...
Fatih Terim'in takımı bu,Milli takım değil..
Milli Takım dediğin takımda, Fatih Tekke,Mehmet Yıldız,Egemen gibi oyuncular banko oynar...Hele ki Hersek maçındaki İbrahim Kaş,Ayhan,Batuhan,Mevlüt'ü gördükden sonra...
Bu kadro ile Bosna'da oynasaydıkda yenseydik...Taraftar olmasaydı o biraz zor olurdu...
Neyse...Daha önceleri de dediğim gibi Fatih Terim insanı günaha sokmaktan başka bir halta yaramıyor!!!

Erdem Keser
14.10.2008, 18:30
Trabzonspor taraftarının Fatih Terim'i eleştirmeye hakkı yok düşüncesindeyim.Çok değil 6. sayfada Ersun Yanal'ın gönderilmesine çığlıklar atarak sevinen taraftar bu sefer kalkıp Terim'i eleştiriyor.
Ersun hoca zamanında ilk 11'de direk oynayan 4 tane futbolcumuz varken bile acımasızca ,otorite edasıyla eleştiri yapanlar bugün Fatih Terim'i hedef tahtası haline getiriyor.
O dönemde "Ersun hoca gitsin Terim gelsin" diyenler bugün "Terim gitsin bilmem ne gelsin" diyorlar.
Ülke olarak birilerini gönderip yerlerine başka birilerini getirmeye çok hevesliyiz.
Taraftar olarak artık kendimizle de yüzleşmenin zamanı geldi.

Son olarak ; bu ülke Ersun hocanın değerini çok geç anlayacak.

TSKara61
15.10.2008, 11:48
Trabzonspor taraftarının Fatih Terim'i eleştirmeye hakkı yok düşüncesindeyim.Çok değil 6. sayfada Ersun Yanal'ın gönderilmesine çığlıklar atarak sevinen taraftar bu sefer kalkıp Terim'i eleştiriyor.
Ersun hoca zamanında ilk 11'de direk oynayan 4 tane futbolcumuz varken bile acımasızca ,otorite edasıyla eleştiri yapanlar bugün Fatih Terim'i hedef tahtası haline getiriyor.
O dönemde "Ersun hoca gitsin Terim gelsin" diyenler bugün "Terim gitsin bilmem ne gelsin" diyorlar.
Ülke olarak birilerini gönderip yerlerine başka birilerini getirmeye çok hevesliyiz.
Taraftar olarak artık kendimizle de yüzleşmenin zamanı geldi.

Son olarak ; bu ülke Ersun hocanın değerini çok geç anlayacak.

Hocam ben Ersun Yanal milli takimdayken cok mutluydum. Heyecanla bekliyordum tum maclari. Ama resmen bir ihtilal oldu medya tafarindan. Ersun Yanal indirildi ve yerine kendi adamlari Senyor Terim konuldu. Bu aslinda Turkiye'de islerin her konuda ne kadar geri ve yanlis yurudugunun futbola yansimasidir. O yuzden ilk gunden beri Fatih Terim'in orda olmasini hazmedemiyorum. Hele hele Isvicre macindaki rezaletten sonra, hele hele Milli Takimi kendi agirina cevirmesinden sonra, hele hele Avrupa Sampiyonasindaki rezil kadro secimlerinden sonra. Evet maalesef birilerini gonderip birilerini getirmeye cok hevesliyiz. Bu dogru degil. Ama istikrar dogru bir baslangictan sonra yararli olur. Yanlis bir secimden sonra o yolda israrla devam etmek sadece bir yanlislar zinciri olusturur.

Ama ayri bir soru bu takimin basina kim gelebilir? Turkiye'de maalesef benim aklima gelen bir tane hem vizyonlu, hem akilli, hem modern futboldan anlayan, ve hem adaletli olan bir hoca yok. Aklima bu sifatlara sahip bir tek Ersun Yanal geliyor ve Allah'ima bin sukurler olsun kendisi bizim takimimizin basinda. Aklima gelen isim sayisi 0.

Travelair
15.10.2008, 12:46
Fatih Terim herkesle iyidir, ta ki sizi kendisine rakip görene kadar

Serdar A
15.10.2008, 14:57
Her baba yiğidin harcı değil haçı boynuna geçirmek . Türk futboluna verdiği zararları başkalarına mal etmek , futbolumuzun mafyatik uzantıları mevzu bahis olduğunda bir satır kendinden kelam edilmemesini sağlamak zor iş .

Bu iş , bilgi deneyim cemiyet kaypaklık ve iki yüzlülük ister .

Fatih Terim'in ne kadar kirli bir insan olduğu umarım bir gün ortaya çıkar .

Samet Yildirim
15.10.2008, 15:49
Ersun Yanala ben cok mutlyudum...

Bu fatih terim agzina geleni sayior vs. ama halanda orda oturabiliyor....oynattigi futbolda futbol olsa...mücadele var ama futbol yok....bosna 30dakikalik bölüm haric

Hüdai Pervaneli
15.10.2008, 15:54
Bu aksam kaybedersek terim gider mi ?:D

LazAnisT
15.10.2008, 16:02
.................

Emirhan Makul
15.10.2008, 17:42

O İş pazar akşamı belli olacak.

alper*
15.10.2008, 17:44
skibbe gitmeden terim gitmez bir yere.
o yüzden ğsyi yenelim ki milli takımı terimden kurtaralım.

seyyah61
15.10.2008, 18:37
Italya'ya gidebilir ordan bi takim teklif yapsin arkasina bile bakmadan gider.

28TS61
16.10.2008, 12:55
almanya maci öncesi fatih terim:
'Mucize ve şans diyenlere gülüyorum' http://www.guncel.net/spor/futbol/20...-guluyorum.htm

estonya maci sonrasi fatih terim:
'Tatsız bir sürpriz' http://fanatik.ekolay.net/fanatik/in...ticleId=117266

ben:
futbolda mucize yoksa, tatsiz bir sürprizde yoktur
kaynak: ben

Ümit Tekşan
16.10.2008, 13:33
TERİM Az kaldı Pazar akşamı Gay sarayı yendikten sonra transferin gercekleşecek. Gay saraya Milli Takımda senden kurtulacak ve üstelik TRABZON SPOR'a Türk halkı Dua edecek. Milli Takım senden Kurtulduğu için...

eyinc
16.10.2008, 13:49
arkadaşlar biraz önce tff nin tff@tff.org email adresine aşağıdaki yazıyı yazarak gönderdim. bence genel olarak herkes federasyona eleştiri ve şikayetleri gönderirse dikkate alacaklardır.

"SAYIN YETKİLİ;

Dün akşam maçı izlerken umarım biizm yaşadığımız ızdırabın çok az bir kısmını bile kalbinizde hissetmişsinizdir. Size bu tür maillerin çokça geldiğini düşünerek ve cevap almayıda ümit ederek birkaç konu hakkında görüşlerimi aktarmak istiyorum.

Yıllardır neredeyse tek kişiye bağımlı olarak yürütülen futbol federasyonu Rahmetli Hasan Doğan beyle nihayet beyfendi birinin ve ekibinin kontrolünde hizmet vermeye başladı. Ancak Hasan Beyin vefatı üzerine hiçte tanımadığımız ancak herkesin övgüyle söz ettiği beyfendi duruşlu Sayın Mahmut Özgener başkan olduğunda bu misyonun devam edeceğini düşündük düşünmeyede devam etmekteyiz. Ancak bu misyona ve bu beyfendi duruşa rağmen Fatih Terim gibi bu tarzın tamamen dışında bir hocayla çalışılmak istenmesni hala anlamış değilim. Tabiki çok basit ve düz mantıkla takım başarılı gibi koca bir yalanın arkasına sığınacaksanız ayrı. Son katıldığımız Avrupa şampiyonasında dahi ii oynamadığımız gerçeğini ne yazıkki hep gözardı ettik. Biz daha önce bu başarının daha büyüğünü Dünya kupasında yaşamıştık. Üstelik futbolun bütün güzelliğinide sergileyerek. Şenol Güneş'e birkaç maçlık bir tolerans verilmiş olmalı ki hemen görevinden alındı. Sonradan takımın başına getirilen Ersun Yanal yine takıma ii oyun oynatırken bir futbolcuyu takımda düşünmemesi nedeniyle gerek basının gerekse kamuoyundaki bazı kesimler tarafından baskı altına alınarak görevinden ayrıldı.

Şimdi ben Fatih Terime tanınan bu toleransın kaynağını merak ediyorum. Diyeceksiniz ki başarılı olmak için günü birlik teknik adam değiştirilmez. Evet size katılıyorum. Ancak basınla kavgalı hatta basındaki medya mensuplarına küfür dahi eden, formsuz olmalarına rağmen sanki Türkiye ve avrupada oynayan başka oyuncu yokmuş gibi davranarak hep aynı isimleri çağıran. göstermelik çağırdığı oyuncuları boğulmak üzere iken sahaya sürerek herkesin önüne atan (m ıldız, m topuz, gökdeniz....)
mevkisindeki oyuncuları sakatken form düzeyi yüksek oyuncuları çağırmayıp 17 yaşındaki hocalarının bile davranış bozukluğu var dediği bir oyuncuyu çağırmak vb. olayları Milli Takım gibi bütün ulusa maal olmuş bir takımın hocasında bulunması gereken özellikler olarak görüyorsanız lütfen vakit geçmeden bu görevi bırakın. Eğer ki bizlere iyi bir milli takım izlettirmek ülkedeki herkesin desteğini almış (çünkü şuanda milli takımdan haz almayan ve fatih terimin gitmesi için yenilmesini isteyen o kadar çok insan var ki) medyasıyla ulusuyla bütünlemiş bir milli takım izlettirmek istiyorsanız lütfen fatih terimin sözleşmesini fesh edin. biz sakat oyuncuların iyleşmesini ve fatih terimin hatalı oyuncu seçimleri hatalı taktikleri yüzünden üzgünüm ki dünya kupasına katılamayacağız. Dünya kupasına katılamamış bir takımın teknik direktörü olarak yanınızda kalmayacaktır siz istemesenizde görevinden istifa edecek ve bu başarısızlıkla sizleri başbaşa bırakacaktır. Umarım bu yanlışı en kısa zamanda düzeltir genç dinamik bütün ülkeyi aynı takımda toparlamayı başarabilen bir teknik adamla yola devam edersiniz. Türk Milletinin temsilcileri iseniz bizlere kulak verin Fatih Terimi İSTEMİYORUZ................

Saygılarımla

Sencer
16.10.2008, 13:50
Maaşı ikiye katlandı

Levent Kızıl, bugün öğleden sonra yapılacak imza töreni ile Terim’in sözleşmesinin 2012 yılına kadar uzatılacağını ifade ederek, "Avrupa’nın ve ülkemizin gururu Fatih Terim gibi önemli bir teknik direktörle anlaşmanın gururu içindeyiz. Terim ile önemli projelerimiz var. Türk futboluna hayırlı olsun" dedi. Daha önce ayda 110 bin YTL alan Terim’in maaşının 220 bin YTL’ye çıkarılacağı ve tesisler konusunda da tam yetkili olacağı öğrenildi.

Bu arada Terim’in İtalyan menajerinin, Türkiye ve yurt dışından gelen tekliflerin olumlu şartlar içermediği için Futbol Federasyonu’nun teklifini kabul ettiği ileri sürüldü

yuh!!!!

Emirhan Makul
16.10.2008, 13:52
http://www.internetspor.com/images/news/20109.jpg
Rıdvan Dilmen'in Tekke isyanı
16 Ekim 2008 Perşembe 09:43
A Milli Takım'ın Estonya'ya maçını NTV'ye değerlendiren Rıdvan Dilmen, Terim'in, Fatih Tekke'yi tercih etmemesini eleştirdi.

İNTERNETSPOR 3 puan parolası ile çıktığımız Estonya karşısında forvet oyuncularının beceriksizliği, spor yazar ve yorumcularının tepkisine neden oldu. Tepki gösterenlerden biri de Rıdvan Dilmen'di...

NTV'ye Milli Takım'ı değerlendiren Dilmen, "Estonya maçında Türkiye'nin olmazsa olmazı Fatih Tekke idi. Ancak Tekke çok formda olmasına rağmen çağrılmadı. Estonya ve benzeri takımlarda Fatih Tekke kadronuzda olacak. Bunun başka yolu yok. Hem kimliğinde Türkoğlu Türk yazıyor. Bu kadar sakatın olmasına rağmen neden çağrılmadığını anlayamadım" dedi...

Dilmen, ayrıca Batuhan'ın da Bosna maçında oynatılmaması gerektiğini, Estonya maçına saklanması gerektiğini savundu...

Ahmet Kuru
16.10.2008, 14:13
Fatih Terim Amerika'yı yeniden keşfe gidiyor...Gitsin bakalım...Nasıl geri dönecek merak ediyorum...

azdiha6161
16.10.2008, 14:34
Fatİh terİm mİllİ takimda olduĞu sÜrece seyİrcİ kaybedecektİr ve destek gÖrmeyecektİr..
Bu adam ruhsuz ve kİŞİlİksİz yalaka oyunculari takimda tutuyor fatİh tekke gİbİ adam gİbİ adamlari takima almiyor...

TSKara61
16.10.2008, 14:54
http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/manofthematctekke.jpg

http://www.spor61.net/images/news/fatih_tekke.20080515103743.jpg

http://www.guzel-resimler.com/data/media/438/fatih-tekke.jpg

http://img61.imageshack.us/img61/701/33151xv9.jpg

Nereye kadar inkar edebilirsin Fatih hoca

OYılmaz
16.10.2008, 15:43
Fatihin gitmesi bizim gsyi yenmemize bağlı sonuç olarak skibbe gidecek fatih gs ye gelecek Terim git artık git...!!

aktan61
16.10.2008, 16:13
bu adamı geseliler dışında seven var mıdır?(bazı geseliler de hariç)
benim tahammülüm kalmadı,başta olduğu müddetçe kızmayın ama (isterseniz kızın) TÜRKİYE'nin kazanmasını istemiyorum

Laylalalalaallllllllllaaaaaaaaaaylaylaaaay
Fatih TEKKE

Hüseyin İlkin
16.10.2008, 18:46
İstenmiyorsun , istenmeyeceksin !!!

Lütfen artık git ...

Sana verilen parayı düşündükçe , o paracıklara acıyorum ...