PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fener maçi sonrasi ceza alanlar...

Eddy
24.06.2005, 14:02
bana bugün ceza geldi.var mi baska ceza alan???

Guests
24.06.2005, 14:04
Ne cezasi geldi az açik yazsana arkadasim

Berat
24.06.2005, 14:04
Ne kadar ceza geldi kardes? Miktarlarla ilgili bir açiklama da yapsan???

andrei07
24.06.2005, 14:57
Eddy olayi detaylari ile birlikte anlayabilecegimiz ve yardimci olabilecegimiz bir sekilde yazarmisin!

SiNo
24.06.2005, 15:03
ne cezasi ya anlatsana kardesim

Külünkoğlu
24.06.2005, 15:15
1 milyar ceza alanlarin içinde bende varim. ayri bir baslikta detayli açiklamayi yapacagim.

Simdilik su kadarini bilin maç sonrasi cep telefonu ile konusurken etrafinizi polis sararsa 1 milyar ceza yiyeceksiniz demektir !

andrei07
24.06.2005, 15:51
Kaç kisisiniz? BMN olarak gücümüz yetermi? Itiraz hakki varmi?Daha fazla detay lütfen!

#10 Fietra
24.06.2005, 15:52
Olaylar çok önceden bu forumda detayli olarak yazildi

zanoylu
24.06.2005, 15:53
Ne cazasi miktar ne

Bizi bir bilgilendir kardes

Emorfo
24.06.2005, 16:10
Durduk yerde haksiz yere ceza almak nasil bir adalettir. Vali ve emniyet suç isliyor. Bu konuda magdur olanlar biraraya gelip dava açmak gibi bir sey olamaz mi.

Eddy
24.06.2005, 16:20
bana gelen 1 milyar...bugün arayip emniyete davet ettiler...zaten telefonda dediler bana da...imza için çagirdilar...daha gitmedim...

andrei07
24.06.2005, 16:23

Olaylarin sonucunu soruyorum ben hemde ceza alanlara sana degil.Yapilabileceklerle ilgili olarak.

Külünkoğlu
24.06.2005, 16:23
bana gelen 1 milyar...bugün arayip emniyete davet ettiler...zaten telefonda dediler bana da...imza için çagirdilar...daha gitmedim...

su anda gitme,imza tarihinden itibaren süreç basliyor pzt. gidersin

Eddy
24.06.2005, 16:24
bakacagim...

#10 Fietra
24.06.2005, 16:28

Olaylarin sonucunu soruyorum ben hemde ceza alanlara sana degil.Yapilabileceklerle ilgili olarak.

Ben de sana hitaben bi cevap yazmiyorum

Külünkoğlu
24.06.2005, 16:55
Kaç kisisiniz? BMN olarak gücümüz yetermi? Itiraz hakki varmi?Daha fazla detay lütfen!

O gün ceza alan 23 kisi, 2-3 kisisi BMN'den olmasi lazim. Tebligat bana henüz gelmedi bugün yada yarin beni de arayacaklar. Kesin bir sey söyleyebilmemiz içinhangi ceza maddesini bizeuydurmuslar bakmamiz lazim. bu kadar haksiz bir seye ilk defa rastliyorum.

Ilgi ve alakana tesekkür ederim. biraz sabir simdilik. Pazartesi olay netlesir. dedigim gibi ayri bir baslikta enine boyunabize ne yapildi, biz bundan sonra ne yapacagiz bütün hepsini konusacagiz...

zanoylu
24.06.2005, 17:09
Eddy ve Külünkoglu pazartesi detaylari bekliyoruz kardes

Artik olan olmus geri dönüsü varmidir bilemiyorum ama bu saatten sonra BMN olarak ne yapabiliriz onun muhakemesini yapalim

Tabiki yanliz degilsiniz

shipbroker61
24.06.2005, 17:18
arkadaslar gecmis olsun. siz ve sitedeki diger varsa ceza alan arkadaslar bildirirlerse elimizden geleni yapmak icin seferber oluruz.

Akin-61
24.06.2005, 17:28
edy koltuk havaya kaldirdin diye 1milyar cezami olurmus itiraz mitiraz hakimiyokmu yapilacak bisi yokmu bukadar ucuzmu buisler ya

cemilsezgin
24.06.2005, 18:22
bmn ankara amigosu olarak bu gügne kadar hiç ceza yemedim.

ondokuz mayista ankarada her gurumun önünde bir polis 90 dk çekiyo ama ceza meza yok.

zanoylu
24.06.2005, 18:24
bmn ankara amigosu olarak bu gügne kadar hiç ceza yemedim.

ondokuz mayista ankarada her gurumun önünde bir polis 90 dk çekiyo ama ceza meza yok.

Tam anlasilmadi anlatmak istedigin kardes

Crazy_OfLu61_
24.06.2005, 21:41
Yuh be kardesim bu ne serefsizlik.

My
24.06.2005, 21:50
Bu ne ya! Böyle saçma seymi olur. Durduk yere ortada fol yok yumurta yok nasil olurda böyle bir sey yaparlar aklim sirrim ermedi valla. Isin cilkini çikarilar ha! Peki neye göre ceza veriyorlar, suç ne?

U.Sadıkoğlu
24.06.2005, 22:26
Durduk yerde haksiz yere ceza almak nasil bir adalettir. Vali ve emniyet suç isliyor. Bu konuda magdur olanlar biraraya gelip dava açmak gibi bir sey olamaz mi. ü

YA WARYA BU POLISLERE BIZ DERDIMIZI ANCAK DAYAK LAN ANLATIRIZ BASKA YOLU YOK DAWA MAWA HEPSINI AÇALIM KARDESIM TELEFONLAN KONUSMAK SUÇMU BELKI ONEMLI BISI OLDU TOBE TOBE

U.Sadıkoğlu
24.06.2005, 22:28
Yuh be kardesim bu ne serefsizlik.

smileys/smiley7.gifAynen Hemso

Eddy
25.06.2005, 01:02
itiraz etmek için önce borç ödenmeli...imza atarsak1 hafta içinde ödemeliyiz...atmazsak muhtarliga birakiyolar...muhtarliga birakirlarsa da imza atmis sayiliyoruz ve yine 1 haftada ödemeliyiz...ben pazartesi kadiköy adliyesine gidip diger arkadasimla birlikte savcinin bizim hakkimizda verdigi takipsizlik kararinin kopyasini alip valilige çikacagim...olmazsa dava açacagim yada aihm e gidecegim...varsa bu konuda baska magdur kardesim,abim beraber hareket edebiliriz...tabii isterseniz...amcam senol hocayla arada sirada telefonda görüsüyor o sekilde de kulübeanlatabiliriz olayi ama bu en son ihtimal olmali çünkü kulüptenyardim istemekyakisik almaz...

Beytullah
25.06.2005, 19:04
bu nedir ya böyle sacma seymi olur..serefsizler adi herifler

zinos_zon
26.06.2005, 01:48
eddy pazartesi savciya gitmeden önce beni ara..

cep telim var sende.

Eddy
26.06.2005, 01:51
tamam selahattin abi...ama olay savcilik bi suç degilmis...bu tür suçlarin bi adi var tam hatirlayamiyorum ama...

Eddy
26.06.2005, 01:53
sabah erken gidecegim abi 9 gibi...seni 8.30 da ararim...savcidan verilen kararin bi kopyasini alip valilige götürecegim...

Hasan Cubukcu
26.06.2005, 01:57
sakin paralan cezayi kabul etmeyin ototmatik men haksiz duruma düseriz

alihan_ozkurt61
26.06.2005, 12:14
kimler ne kadar ceza almis abicim az konuyu açarak yazarmisiniz yyyaaaa

Çagman
26.06.2005, 21:20
ben hala anLamadim oLayi smileys/smiley5.gif

MrbLack
26.06.2005, 23:34
yaziklar olsun beeeee

oflubektas
27.06.2005, 14:26
FB MAÇI SONRASINDA ''23 TRABZONSPORLU FISLENDI'' BASLIGI ALTINDA YAZDIGIM YAZIDIR:

Bu ceza savci veya diger adli yargi mercilerini baglamayan idari nitelikte para cezasi oldugundan yanlizca idari yargi merciilerini baglar.Itiraz niteliginde dava açilacaksa davanin Istanbul Idare Mahkemesi'nde açilmasi gerekir.Bu davayi açacak kisinin15-20 ytl civarinda maktu dava harci + 40 Ytl'den asagi olmayacak posta ve yargilama masrafi + yol vs.olmak üzere 70 ytl civarinda masrafi olur.Davayi 23 kisi birlikte açinca toplamda asagi yukari ayni masraflar yapilacagindan birlikte açilmasi faydali olacaktir.Dava açma süresi ise tebligatin alinmasindan itibaren 7 GÜNDÜR.

Su anda okulu bitirmis bir stajyer avukat oldugumdan bu davayi açamam.Ancak önceki yazilarda ismi geçen avukatlar birsey yap(a)mazsa kulüp aranarak avukati ile görüsülür ve mesele halledilebilir.Eger avukat Trabzon'da ise Davayi Trabzon Idare Mahkemesi kanaliyla Istanbul'a gönderme sansi vardir.Trabzon'daki mahkemeye dilekçenin verilmesiyle 7 günlük süre duracagindan herhangi bir kayip olmaz.Idari davalar durusmasiz yapildigindan da mahkemeye gitme durumu da sözkonusu degildir.Eger bunlardan bir sonuç alamazsaniz harhangi bir avukata dilekçeyi yazdirip davayi kendiniz açabilirsiniz.Kulubün resmi sitesine E-mail yagmuru ile dilekçe formu yayinlatmak ta mümkündür.Bir avukata vekalet çikarilacaksa yine bunun 23 kisi tarafindan birlikte çikarilmasini tavsiye ederim.Bmn üyesi bir avukat ta mutlaka vardir.Ona dilekçe hazirlatilabilir.

Anlatilanlar a göre koltuklarin kirildigina dair herhangi bir delil olmadigindan davayi kazanma sansi oldukça yüksek olmakla birlikte yeni bir uygulama sözkonusu oldugu,ve idari hakimler de ''aman basima bir sey gelmesin,müfettisler puanimi düsürmesin''anlayisiylahareket edebileceginden ve daha önce bu konuda alinmis herhangi bir Danistay karari olmadigindandavanin reddi ihtimali de gözardi edilmemelidir.Fakat reddedilse bile idari davalarin temyiz yeri olan Danistay'dan dönebilecektir çok büyük ihtimalle.

Eger bu dava açilmaz ve bahsedilen para ödenmezse Vatandaslik ve (varsa) vergi numaralariniza ceza islenir ve devletle herhangi bir mali isiniz oldugunda veya birkaç ay sonra tebligat geldiginde faiziyle ödemek zorunda kalirsiniz.

Biraz da kabahat karakolda tebligat adresini dogru veren ve tebligati alan arkadaslarda:Hem cezayi kesinlesme sürecine soktunuz hem de polis isin pesini birakmadigi takdirde maç saatlerinde karakol köselerinde bekleme ihtimaliniz dogdu.Inanin göstermelik olarak sadece sahipsiz Trabzonspor taraftarini alirlar.''Trabzon'da bile suçsuz olundugu halde cop yenildikten sonra Istanbul'da gariplik diz boyu''

BENIM ADIM HIDIR,ELIMDENGELEN BUDUR

zanoylu
27.06.2005, 16:14
Durduk yerde haksiz yere ceza almak nasil bir adalettir. Vali ve emniyet suç isliyor. Bu konuda magdur olanlar biraraya gelip dava açmak gibi bir sey olamaz mi. ü

YA WARYA BU POLISLERE BIZ DERDIMIZI ANCAK DAYAK LAN ANLATIRIZ BASKA YOLU YOK DAWA MAWA HEPSINI AÇALIM KARDESIM TELEFONLAN KONUSMAK SUÇMU BELKI ONEMLI BISI OLDU TOBE TOBE

smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Kemal Şahin
27.06.2005, 16:28
bu nasil istir ya sadece bize mi kesiliyor cezalar ya ben hiç böyle birsey duymadim.. maça girmeme cezasi vermeleri gerekir.. olamaz böyle birsey ya haksizlik bu ya.. allah islah etsin..

Reha
27.06.2005, 17:02
Oflu bektas kardese tesekkürler...Bence dedigi aynen uygulanmali...Bu isin organizasyonuda Metin'e düsüyor zaten o da ayni listenin içinde!

Külünkoğlu
27.06.2005, 17:16
Oflu bektas kardese tesekkürler...Bence dedigi aynen uygulanmali...Bu isin organizasyonuda Metin'e düsüyor zaten o da ayni listenin içinde!

Organizasyon bana düssün düsmesine de herkese farkli tarihlerde gidiyor tebligatlar, 23 kisiye hangi zamnalardatebligatlar gidecek ? bir çogu Bmn'den degil,Bmn'nin haricinde Gökhan,Sinan,Engin,Süleyman'i taniyorum. Onlara ulasmak sorun degil ama diger adamlaranasil ulasacagiz ?hiç birinin telefonu yok. Bazi arkadaslara geçen hafta pzt günü tebligat ulasmis onlarin süreleri bugün doldu. Ne yaptilar ettiler hiç bilmiyorum.

Isin özeti farkli tarihlerde tebligatlarin gelmesi elimizi kolumuzu bagladi. Yine de ulasabildigimiz arkadaslaraçagirsalar bile gitmeyin, ayni tarihte tebligatlarimizi alalim, ortak hareket edelim dedik.Insallah sonuçaliriz.Edited by: Külünkoglu

Eddy
27.06.2005, 23:00
ben bugün karakola gittim...orada bi memur oflu çikti baya yardimci oldu anlatti...bizim maçta 26 kisi ceza almis herhalde digerleri fenerli...bana ve arkadasima koltuk kirma ve sahaya atma suçundan ceza verilmis,bu sekilde bisey olmadigini anlattim...1122 ytl para cezasi+6 ay müsabakalardan men cezasi verilmis...vali,vali yardimcisi,emniyet müdürü,gençlik spor müdürü,gs,fb,bjk ve istanbulspor kulüpleri imzalamis bu karari...1 hafta içinde bir itiraz dilekçesi hazirlayip il bölge mahkemesine götürmeliymisiz...tabii önce cezanin altina imza atmadigimiza dair bir not düsülecek...bayaa karisik bi is...suçsuz yere bu parayi ödettirecekler bize gibime geliyor...

Hasan Cubukcu
28.06.2005, 01:39
sakin ödemeyin dava acin ,yeri geldimi paralanda destek veririz .

ula adamlar bizim stadta kavaga ediyor lar cezayi bize kesiyorlar istanbulda fbliler kavga ediyor yine ceza bize ne dir bu anlayamadim gitti,

U.Sadıkoğlu
28.06.2005, 11:18
smileys/smiley7.gif
ben bugün karakola gittim...orada bi memur oflu çikti baya yardimci oldu anlatti...bizim maçta 26 kisi ceza almis herhalde digerleri fenerli...bana ve arkadasima koltuk kirma ve sahaya atma suçundan ceza verilmis,bu sekilde bisey olmadigini anlattim...1122 ytl para cezasi+6 ay müsabakalardan men cezasi verilmis...vali,vali yardimcisi,emniyet müdürü,gençlik spor müdürü,gs,fb,bjk ve istanbulspor kulüpleri imzalamis bu karari...1 hafta içinde bir itiraz dilekçesi hazirlayip il bölge mahkemesine götürmeliymisiz...tabii önce cezanin altina imza atmadigimiza dair bir not düsülecek...bayaa karisik bi is...suçsuz yere bu parayi ödettirecekler bize gibime geliyor...

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifolurmu öyle sey wermeyinnsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

shipbroker61
29.06.2005, 17:05
arkadaslar bu konu ikinci sayfaya dusmus....

konuyla ilgili son durum nedir???? bmn den olan veya olmayan arkadaslarlar ilgili yapilacak birsey var mi???

is isten gectikten sonra birsey yapmadik diye hayiflanmayalim gene...

kunta
30.06.2005, 12:30
ulan öyle böyle degilde en çok zoruma giden o paralarin %80 i fenere gidecekmis onlarin stadindaki hasar bedeline karsilikmis. Adeletinin yeter ulan böyle adeletmi olur...

Lapina
30.06.2005, 12:42
oflu aynen bu islemleri takip et.bolge idare mahkemeleri genelde bireyi etkilemeyecek kararlar veriyor.

Eddy
30.06.2005, 16:33
tamam...

imported_Suha
30.06.2005, 16:39
fenerli arkadaslar benimm.onlarada bjk.maçindan ceza gelmisss..ama çocuklarim bi kusru yokmusss...yok tere ceza almislarr..polisler cezayi verip isi oldu bittiye getirmeye çalisiyolarrrrrrr..iste buda TÜRK demokrasisi olsa gerekkkkkkkk...smileys/smiley5.gif

perfectstorm
30.06.2005, 16:51
seytan diyo al bi bidon benzin dök saraçogluna yak sigarani bi yandan, yanisini seyret. ne ceza verirlerse versinler anasini satiyim...!smileys/smiley7.gif

diyar- fener maçinda o kadar olay oldu kaç kisi fislendi..? eeeeeee azizin hemserisi nede olsa .. adi köpekler...!

Eddy
03.07.2005, 19:39
ya konuyu üste tasimak istemezdim ama bugün duydugum kadariyla metin abi'ler beraber hareket edip dilekçe verecekmis...bi bilgilendirseniz benide???ben de sizle beraber vereyim dilekçe...

Beytullah
03.07.2005, 22:54
insallah bu konuyu halledersiniz

Emir BAYRAK
03.07.2005, 23:34
Evet bu topic altindan bizleride surekli bilgilendirirseniz iyi olur...son durumlar hakkinda vs...

Külünkoğlu
04.07.2005, 08:54
Arkadaslar fener maçi sonrasi neler yasandi da bizim abilerimizi kardeslerimize ceza geldi seklinde hakli sorulari var. Maç sonrasindan baslayayim neler mi yasandi ?<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

?Hiçbir sey?

Bu yil Fenerbahçe Sükrü Saraçoglu stadinda oynanan Trabzonspor ? Fenerbahçe maçi sonrasi stad çikisinda kapilarin yogun olmasindan dolayi staddan geç çikmayi tercih etmistim, stadin disina çiktigimiz da o sirada cep telefonu ile konusuyordum bir anda polis kalkanlarini önümde gördüm. Sag tarafa geçeyim dedim geçemedim solda da durum ayni idi her yerde polis kalkani vardi. Trabzonspor taraftari olan staddan çikan son 14-15 kisiyi bir emniyet mensubunun ?alin bunlarin hepsini alin? demesiyle (içlerinde 12 yasinda çocuklar da vardi) yaklasik 250 ?300 kadar polis tarafindan ablukaya alinmisti. Polise sordum ?ne bir olay, ne bir kufur, ne bir tartisma, hiçbir sey yok neden bizi tutuyorsunuz ? hayirdir ??dedim memur arkadas da aynen söyle dedi ?ilk çikanlar Trabzonspor lehinde tezahurat yaptilar siz arkada kaldiniz onun için sizi aldik önemli bir sey yok bekleyelim biraz? dedi. bir dakika sonra koridor açtilar, güvenligimiz için baska yöne yönlendirildigimizi düsünmüstük ki ite kaka polis minibüsüne bindirmeye basladilar. Bizi nereye götürdüklerini ne yapacaklarini söylemeden bir karakol?un önünde durdular yine ite kaka nezarete attilar, adi bir suçlu gibi davrandilar hayatimda bu kadar rencide oldugumu hatirlamiyorum, daha sonra ?ifadelerinizi vermeden burdan çikamazsiniz biran önce ifadelerinizi verin çikin disari? dediler. Önceden hazirladiklari tuzak sorularla dolu metin ile koltuk kirma ve benzeri çikan olaylar hakkinda düsüncelerimizi sordular. Oysa ki fenerbahçe stadinda ne bir koltuk kirma ne de bir baska olay yasanmisti. Bizde bu haksiz ithamlara karsi ?böyle bir olay ne gördük, ne de duyduk, keza böyle bir olay yada olaylar olsa bile polis ve stad kameralarindan bu durumun kolayca tespit edilebileceklerini bizi alikoymalarinin haksiz ve onur kirici bir islem oldugu? yönünde ifadelerimizi verdik. Gelen cezalarda aynen su yaziyor ?fb ? Trabzonspor maçinin müsabaka bitimi dagilmalar esnasinda 5149 sayili kanunun 17. maddesinin 2. bendinde belirtilen ahlaka aykiri söz sarf ettikleri dosya tetkikinden anlasilmistir? Bu kadar saçma bir sey olmaz ! çünkü arkadaslardan 9 tanesi maç öncesi tartaklanarak ifadeleri alinmak üzere karakola getirildiler ve saat 23:00 gibi karakoldan birakildilar simdi bu adamlara diyorlar ki maç sonrasi kufur ettiniz o yüzden ceza aldiniz Ya kardesim adamlar o sirada karakoldaydilar ayni anda iki yerde nasil olabilirler ? Ya ben size ne diyeyim daha.. Polisler bile daha sonra bize bu konuda son derece hakli oldugumuzu ifadelerimizin bile alinmasinin özel bir istekle bir emniyet mensubu tarafindan (ismi bizde mevcut) istendigini gücü yettigince bunu herkese yaptigini söylediler. Bu emniyet mensubunun fb kongre üyesi ve Aziz Yildirim?in emir eri gibi davrandigini daha sonraki arastirmalarimizda ögrendik.

Iki ay sonra arkadaslara ve bana bir tebligat geldi ?fenerbahçe Trabzonspor maçinda çikan olaylar neticesinde 1 milyar 122 milyon lira para cezasina çarptirildiniz 7 gün içinde bu parayi ilgili vergi dairesine yatirin !?

Son bir kaç ay içerinde ceza alan 35 kisi ve bunlardan 23 Trabzonsporlu ve dikkat edin tek bir maçta veriliyor bu ceza ! onlarca suçtan aranip, tinercisi hapçisi Trabzon?a giden rakip takim taraftarlari gözaltina alindiktan sonra bir telefonla disari çikaran bir güruh var karsimizda.(Ayni güruhun elemanlarinin bize verilen cezalarin altinda imzalari var) Bizde ise ceza kestikleri arkadaslarimizin hiçbirinin en ufak bir sabikasi dahi yok. Arada muazzam kalite farkina ragmen bu kadar ucuz yollu hooligan yaftasi yapistirmalari bir o kadar komik kaçiyor.

Bir kaç gün içinde bu haksiz tutuma karsi bütün gazete ve ilgili kurumlara karsi bir mail faks kampanyasi baslatmayi düsünüyoruz. Ayri bir baslikta bu saçma sapan cezayi almis olan kardeslerimizin izleyecegi yolu bir kaç saat içinde yazacagim.

Unutmayin ki bu olayda bizim ceza almamiz degil sizin kayitsiz kalmaniz bizi daha çok üzecektir.

Saygilarimla,

Metin Külünk

tunganyan
04.07.2005, 10:52
kardeslerimne zaman olacak bu mail isi...gazetelere falann..vallla gölcükte oturuyorummm elimden gelen en iyi sey buuu....gazetelere mail atmak .....zaaten kisiligim geregi en ufak biseyde hemen sinirlerim tavana vuruyoo aklima ne gelirse bazen abartarak da yaziyorum bknz.transfer haberleri sayfa 174....haberdar edin,,adam mi oluyolarda haksiz ceza veriolarr.....allah yar ve yardimcimiz olsun gardass....yaninizdayizzzz....para,mail,tekme,toka tt her türlü.....

Eddy
04.07.2005, 13:32
tanitimda baskan yardimcisi sitki hacisalihoglu ile görüstüm...biz bisi yapamayiz ama itiraz edin kazanirsiniz dedi...

Külünkoğlu
04.07.2005, 14:03
tanitimda baskan yardimcisi sitki hacisalihoglu ile görüstüm...biz bisi yapamayiz ama itiraz edin kazanirsiniz dedi...

Elin adami tinercisine bile sahip çikarken o acziyetini ititraf etmekle yetinmis ! merak etmesin onlara ihtiyacimiz yok. Eskiden bizle tribunde omuz omuza olan abilerimiz her çesit meslekte birer birer önemli adam haline geliyorlar. Bunlarin arasinda avukatlarda var. Allah'a sükür kiasillarini nerden geldiklerini unutmayacak kadar da " ADAM "lar.

Not: Eddy senin konuyu da arastiriyoruz..

agahozlu
04.07.2005, 14:14
metin abi insallah bu serefsizlerin düzenledigi oyundan alninizin akiyla çikarsiniz

orhanaydin1969
04.07.2005, 14:50
arkadaslar yazilanlari okudukça inanin tansiyonum cikiyor bu nasil bir memleket inanin bu durumda ne söyleyeceginide bilmiyor insanallah yardimciniz olsun

Eddy
04.07.2005, 16:23
abi adam bmn bizi ilgilendirmez dedi...

Sacit
04.07.2005, 22:09
trabzonun hakkini yedireni bende yerim smileys/smiley7.gif

U.Sadıkoğlu
05.07.2005, 16:29
seytan diyo al bi bidon benzin dök saraçogluna yak sigarani bi yandan, yanisini seyret. ne ceza verirlerse versinler anasini satiyim...!smileys/smiley7.gif

diyar- fener maçinda o kadar olay oldu kaç kisi fislendi..? eeeeeee azizin hemserisi nede olsa .. adi köpekler...!

Guests
31.07.2005, 19:01
Metin abi yapabilecegimiz somut bir sey var mi?

Yürüyüs protesto gibi...

Artik yeter bu kadarina da pes ben böyle polisi böyle hukuku,böyle adaleti ............... protesto ediyorum..

Guests
31.07.2005, 19:09
Tekrar sokaklara dökülüp bu igrençligi protesto etmeliyiz

Bizi zorla devlete düsman edecek bu serefsizlersmileys/smiley7.gif

U.Sadıkoğlu
31.07.2005, 20:47
NE OLDU ABI SON DURUM.....

Eddy
01.08.2005, 16:20
hayirdirbi gelisme mi var,konu canlanmis yine???

U.Sadıkoğlu
01.08.2005, 18:15
WARMI BI DURUM KARDESLER SOYLEYIN