PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milli Takım'da Yanal Devri Sona Erdi

mahir_kuzey
22.06.2005, 01:29
Milli takimlar teknik direktörü Ersun YANAL'in istifasi istenmis. Fakat istifa etmeyecegini söylemis. Yarin yapilacak olan toplantida görevine son verildigi açiklanacakmis. Yerine Fatih TERIM le anlasmislar bile. Fatih TERIM'in yardimciligina da Aykut KOCAMAN getirilecek. Bütün bunlar yarinki toplanti sonrasi açiklanacakmis. Milli Takimimiz adina hayirli olur umarim. Ama ben zihniyet degismedikten sonra hoca degistirmenin pek faydali olacagini zannetmiyorum...

Tunga
22.06.2005, 01:32
Kaynak..?

mahir_kuzey
22.06.2005, 01:52
Kaynak..?

Ilk olarak bu sorunun gelecegini biliyordum.:D

Kaynak Ömer GÜVENÇ Lig Tv muhabiri, Lig Tv nin en güvenilir ismi. Federasyonun yarin toplanacagi zaten açiklandi, Ömer güvenç bu haberi federasyon yetkililerinden ( ismini vermemis tabii ) almis. Haber bu kanalda son dakika diye geçti. Asparagas mi degil mi anlayacagiz çok uzun sürmeyecek zaten Sali günü toplanti var...

Utku061
22.06.2005, 01:57
Star tv..

Berat
22.06.2005, 02:34
Vatana millete hayirli ugurlu olsun.. Gerçi bu federasyon degismeden hiç birsey degismez gibime geliyor ya, neyse...

Guests
22.06.2005, 02:58
Ersun Yanal nereye gitmis?Kesin Fenerin Paf takiminin basina geçer.Az degil onca süre milli takim havasindan çok fenerin havasini soludu.

Astalavista Ersun YalaR

Welcome Senior Terim
Edited by: Scholes

Colakoglu
22.06.2005, 03:12
ya abi bu bizim milli takimda iyice teknik direktör ögütme merkezi oldu ne bu ya geleni kovuyolar.. ya bide fatih terim diyosunuzda fatih terimde bu havalar varken ondan kimseye fayda gelmez önce bi havasinin sönmesi lazim.. cok havali abi ya haksizmiyim smileys/smiley36.gif

Hüda Topaloğlu
22.06.2005, 03:20
Gitsin musmula suratli, su anda senol hocadan sonra en basarili turk teknik adam fatih hoca ve aykut kocaman. Hayirlisi olsun

Tunga
22.06.2005, 03:45
Valla bu haber gecenin bu saatinde uykumu açti.

Fatih Terim, Italya'dan Türkiye'ye döndügünde bir dostum bana "Tarihte hiçbir imparatorluk ikinci kez kurulamadi" diyerek Terim'e takilmisti.

Eger bu haber dogruysa, insallah Terim basarili olur. Ben gene de bu degisimi, eger dogruysa, dogru bulmuyorum. Bunlar sadece Federasyonun GaySe'yi de avlama çabasi.

Su GaySe kadar bu memlekete zarar veren bir klüp daha var midir acaba? Konusa konusa su sebelek takimlarinda oyuncu aldiracaklar Milli Takima.

Nefret ediyorum bu Fransiz kuklalarindan...

Artik bu takimin adini da degistirir Federasyon: Istanbul Karmasi...

selcjK
22.06.2005, 07:30
bilemiyorum, ersun hocanin gitmesi bizim futbolcularimiz açisindan kötü olabilir, simdi hakan polemigi tekrar baslayacak ama fatih hoca dogrusunu bilir.

Harun
22.06.2005, 07:34
Benim için kimin basa gelmesi önemli degil.önemli olan Ersun Yanalin gitmesi.

selcjK
22.06.2005, 07:36
bu arada bu forumun ts genel ile ne alakasi var? türk ve dünya forumu basligina açsaniza. bu arada uefanin resmi sitesinde yer alan 1. ve 2. tur eslemesleri ile ilgili topici silen arkadasi tebrik ederim.

EmrahYalçınalp
22.06.2005, 08:08
Fatih Terim'in Milli Takima verebeilcegi birsey oldugunu düsünmüyorum. Futbolda "haddinden fazla" büyük teknik direktörler devri bitti artik. Belki bu "kan degisimi" denen sey kisa vadede iyi sonuçlar getirir, ama uzun vadede... ???

Mehmet
22.06.2005, 08:15
Zamansiz isler.. Isisden geçtikten sonra ne hayir gelir..
Bir yikim daha yasanacak..smileys/smiley2.gifDogrusu hosuma gitmedi..

seyyahali
22.06.2005, 08:31
hayirli olsun ama henüz federasyondan resmi açiklama yapilmadi

Guests
22.06.2005, 08:59
yanali kovuk terimi getirmek ne kadar akilci bir istir. yorumlarini okudugum terim futbolu çoktan unutmus. yanal ile devam edilmesinden yanayim.

$FIRTINA61$
22.06.2005, 09:28
isalah gider smileys/smiley32.gif

Emorfo
22.06.2005, 11:39
vay be fb medyasi sisirdi Ersun Milli takim hocasi oldu. Ersun hocayi sisirdikçe sisirdiler simdi ne oldu istenmeyen adam.

Hakan kral erzun yalan oldu :)

sheva
22.06.2005, 12:16
Fatih Terim süper olmussmileys/smiley4.gifEdited by: Kaya

TSunami
22.06.2005, 12:23
bu ne terim sevgisi sasiyorum size. 96 yi unuttunuz mu. hatirlayin neden sifir çektik. kupadan önce gese ye imza atan adam ya da milli takim kampinda trabzonlu oyuncularla gese ye gitmesi için kafa karistiran adam. ben kimsenin yerine gelmem deyip lucescunun gitmesine sebep olup yerine geçen adam.
yazik o kendini kurtarsin. dua etsin yaninda hagi vardi da bi iki kupa kazandi.
evet ersun gitsin ama biçakçi da gitsin. adam gibi birileri gelsin. Edited by: TSunami

sheva
22.06.2005, 12:27
e milli takim adam gibi futbol oynayacak ona seviniyoruz.her maç "aman aman acaba yenilecek miyiz" korkusu yasamayacagim için seviniyorum ben sahsen.severim ayrica Terim'i.iyi bir teknik direktör bence

Guests
22.06.2005, 12:28
terim iyi futbol oynaticak öylemi - vah bizim halimize.

TSunami
22.06.2005, 12:29
illaki bunu biz de istiyoruz ancak bu mili takim. sözünün eri delikanli adam gibi adam lazim.

Sevgi
22.06.2005, 12:30
Alemin krali geliyoooorrr:)

Fatih Terim süper olmussmileys/smiley4.gif

Fatih Terim le sifir çektigimiz unutuldu herhaldesmileys/smiley5.gif

sheva
22.06.2005, 12:32

la sevgi sen yapma barismileys/smiley4.gif gönül ferman dinlemiyorsmileys/smiley2.gif

Punisher-61
22.06.2005, 12:33
Fatih Terimi sevmem ama Ersun Yanaldan bin kat dahah iyi....

Senol Günesi 4 gözle ariyorlar simdi, zamaninda kiymetini bilmediler

TheCrow
22.06.2005, 12:34
fatih terim,zamaninda milli takimda ne kadar genç yetenek varsa hepsini toplayarak milli takimi da yari yolda birakipgsye gelen adamdir.Hazir gs de bunalimli günler yasiyorken iyi olur onlar için,yine milli takim hocaligini kullanarak etkilesin bütün gençleri,sonra toplayip gs'ye gitsin...

Kaya
22.06.2005, 12:34

Alemin Krali kimdir ya.

sheva
22.06.2005, 12:36
ay bir saniye siz sormadan söyleyeyim en iyisismileys/smiley1.gif

hayir Galatasarayli degilim.evet Trabzonsporluyum..

TheCrow
22.06.2005, 12:38
Evet,bitkiler aleminin krali...

TSunami
22.06.2005, 12:38

hayir Galatasarayli degilim.evet Trabzonsporluyum.. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif
vallaha soracaktim. tebrikler. ama sempatin de olmasin

Sevgi
22.06.2005, 12:40

la sevgi sen yapma barismileys/smiley4.gif gönül ferman dinlemiyorsmileys/smiley2.gif

tamam gönül ferman dinlemezde !! Hani milli takim bu.Tamma Fatih Terim basarili bir teknik adam ama Senol Hoca yi gönderip yerine Ersun Yanal i getiren zihniyet Ersun Yanali gönderip yerine Fatih Terim i getiriyor sonra korkarim Fatih Terim i gönderip Mustafa Denizli yi getireceksmileys/smiley5.gifÖnce degismesi gereken hoca degil !!!

sheva
22.06.2005, 12:41
e ideal olan yönetimin tasini taragini toplayip gitmesi ama bu olmuyorsa en azindan iyi bir teknik adam getirdikleri için sevinebilirim sanirim.

Mollasalihoğlu
22.06.2005, 12:41
görecez aciz basini senol hoca'ya ersun hoca'ya yaptigi elestirileri yapabilecekler mi??

aciz tabiri hafif kaçiyo ama daha fazlasina ortam müsait degil..

Emorfo
22.06.2005, 12:42
Fatih Terim delecegine Ersun Yanal'la devam derim..

Kaya
22.06.2005, 12:43
Fatih Terim gelmesin. Zaten kendide açiklama yapmisti Türkiye'yi düsünmüyorum diye. Bizde onu düsünmüyoruz. Yallahhhh...

sheva
22.06.2005, 12:44
kim gelecek pardon? Senol Günes hem Trabzonsporu hem milli takimi mi idare edecek?

Sevgi
22.06.2005, 12:45

hayir Galatasarayli degilim.evet Trabzonsporluyum..

seninle ve TRABZON lu olmayan tüm TRABZONSPOR lularla gurur duyuyorum.Biliyorum ki gs ye sempatin dahi yok...

Sevgi
22.06.2005, 12:49
kim gelecek pardon? Senol Günes hem Trabzonsporu hem milli takimi mi idare edecek?

Hocalar Fatih Terim ve Senol Günes lemi sinirli ?? Hoca mi kalmadi takimin basina getirecek?? Fatih Terim ne kadar basin tarafindan sisirilse de basarili olamaz.Saban ida alir yanina smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TheCrow
22.06.2005, 12:49
önce Senol Günes'in tazminatini ödesin fenerasyon,sonra elindekini kovsun.

andrei07
22.06.2005, 12:51

YA MOD ARKADASLAR BU SITEDE SEREFSIZLERI ALEMIN KRALI OLARAK GÖSTERMEK SERBESTMI??????MAKSUZMU YAZIYORSUNUZ BUNLARI BURAYA!!! AYIPTIR YAZIKLAR OLSUN !!!

sheva
22.06.2005, 12:51

Hocalar Fatih Terim ve Senol Günes lemi sinirli ?? Hoca mi kalmadi takimin basina getirecek?? Fatih Terim ne kadar basin tarafindan sisirilse de basarili olamaz.Saban ida alir yanina smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bir muhalefet etme.az bir hayra aç agzinismileys/smiley4.gif

sheva
22.06.2005, 12:52

YA MOD ARKADASLAR BU SITEDE SEREFSIZLERI ALEMIN KRALI OLARAK GÖSTERMEK SERBESTMI??????MAKSUZMU YAZIYORSUNUZ BUNLARI BURAYA!!! AYIPTIR YAZIKLAR OLSUN !!!

arkadasim bunun modlarla ne ilgisi var alla alla..begeniyorum adamin teknik direktörlügünü sevindim varsa bir sorun benimle hallet.

Kaya
22.06.2005, 12:54
Fatih terimi seviyor veya basarili olarak görebilirsin ama hiç bir zaman alemin krali denilecek bir kisi degildir kendileri...

Guests
kendileri alemin yuvarlagidir.

ersun hoca kalsin yok ama gidicekse giray bulak gelsin milli takima.

Crazy_OfLu61_
Evet görevine son verilmis hayirli ugurlu olsun. Geç bile kalindir.

andrei07
22.06.2005, 13:02
Bu arkadasi uyaracakmisiniz???Yoksa ben iyice gerginlesecegim.Fatih Terim kimdir ya!!

andrei07
22.06.2005, 13:04
Seninle tek sorunum fatih terim denen travestiye alemin krali demendir.Git bunlaru ultravesti lerin sitesinde yaz!! Israr etmeye devam edersen bende cevap verecegim!!!

Guests
22.06.2005, 13:05
Bu arkadasi uyaracakmisiniz???Yoksa ben iyice gerginlesecegim.Fatih Terim kimdir ya!!

uyarinca fikirler degisicekmi? ayrica karsindaki bir bayan - gerginlesince napicaksinki. ben fatih terimi sevmiyorum - hatta kendisi serefsizin tekidir. ama onu sevenlerede birsey yapicak degiliz.

Gargamel
22.06.2005, 13:08
HeLe SükÜR smileys/smiley32.gif

sheva
22.06.2005, 13:10

uyarinca fikirler degisicekmi? ayrica karsindaki bir bayan - gerginlesince napicaksinki. ben fatih terimi sevmiyorum - hatta kendisi serefsizin tekidir. ama onu sevenlerede birsey yapicak degiliz.

bayan olmanin önemi yok.sadece forum içinde tatsizlik olmasi hos degil.bir sorunu olan benimle çözebilir demistim zaten

selcjK
22.06.2005, 13:14

kisaca açiklayim, genç milli takimla akdeniz oyunlarinda 2. olmus, tarihimizde ilk defa avrupa sampiyonasina katilmis (euro 96) , gs ile imkansizi basarip maç kaybetmeden uefa kupasini kaldirmis, onun kurdugu takim hiçbir degisiklik olmadan super kupayi almistir, ayrica fiorentinayi alt siralardayken devralmis, italya kupasi finaline tasimistir, kupa finaline 2 hafta kala istifa etmistir, yerine gelen mancini hiçbir degisiklik yapmadan kupayi kaldirmistir. biraz objektif olun bu adam sirf gs li diye böyle diyorsunuz, sorarim size acaba bu adam ts ile uefa kupasini alsa idi ayni bu olaylardan sonra milli takimin basina geçseydi bunlari mi söylecektiniz, sasiyorum size.

ps: muhtemelen silinecek msgim.

Bülent Şirin
22.06.2005, 13:16
Ha gayret arkadaslar, "Sari kilit" yolda, benden söylemesi...

sheva
22.06.2005, 13:17
smileys/smiley1.gif

sari kilitle kalsa iyi abismileys/smiley1.gif

EmrahYalçınalp
22.06.2005, 13:28
fatih terim,zamaninda milli takimda ne kadar genç yetenek varsa hepsini toplayarak milli takimi da yari yolda birakipgsye gelen adamdir.Hazir gs de bunalimli günler yasiyorken iyi olur onlar için,yine milli takim hocaligini kullanarak etkilesin bütün gençleri,sonra toplayip gs'ye gitsin...

O zaman baskaydi Kaan... Su an basarilarinin yaninda bir çok basarisizligi da olan ve -Liverpool_Milan maçina bakilirsa- futbol bilgisi de benden çook daha fazla olmadigi ortada olan, kamuoyunda tartisilan, sevimsiz bir adam. Bir kez daha "yemez" yani.

Hayatim boyunca "karizma" olmak için bu kadar çok çaba sarfedip komik görüntüler veren bir adam daha görmedim ben.Egreti yüz ifadeleri vs... Bögggkkkksmileys/smiley11.gif

Sevgi
22.06.2005, 13:37

''Sari kilit'' + '' ceza'' smileys/smiley17.gifsmileys/smiley1.gifha gayret Gülcan smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ömer SEVİNÇ
22.06.2005, 13:38
Fatih Terimin gelmesi süper olmus yaa

Bekle bizi Almanya biz geliyoruz.

Not: Bu arada Fatih Terimi elestirenlerin neye dayandigini gerçekten çok merak ediyorum.

Ömer SEVİNÇ
22.06.2005, 13:42
Haber hiçbir yerde yazmiyor. O yüzden yalan olma ihtimali yüksek.

Ersun Yalan gibi...

EmrahYalçınalp
22.06.2005, 15:46

Not: Bu arada Fatih Terimi elestirenlerin neye dayandigini gerçekten çok merak ediyorum.

Fiorentina, Milan ve GS'den kovulmasina, takimin üstüne çikarak futbolcularin antipatisini kazanmasina, Milan-Liverpool maçinda ne söylediyse tam tersinin olmasina, zamaninda milli takimi gs'nin alt yapisi olarak kullanip Vedat vs oyunculara kontrat imzalatmasina, gs için Milli Takimi "ortada" birakmasina, daha dün gibi hatirladigim Trabzonspor-Gs maçinda yedek kulübesinde sahadaki Hagi ile bir olup hakemi etki altina alip yapmadigi pisligi birakmayarak maçi bizden almasina (Serdar Bali ne giydirmisti ama maçtan sonra), yillardir takim çalistirmamasina, Hakan ile sorunlu oldugu bilinen bir adamin yerine ayni polemigi yeniden baslatacak bir adamin milli takimin basina gelmesinin anlamsizligina, vs vs vs...

Yetmediyse yazarim yine

Murat'
22.06.2005, 17:09
arkadaslar size inanamiyorum walla nasil ersun yanalin kovulmasina sevinirsinzi.ki bence böyle birsey yoq.ersun yanal kesinlikle iyi bir teknik direktör ama bu medya adami mahvetti.hem ben hayatim boyunca ilk kez bu kadar fazla oytuncunu milli oldugunu gördüm.siz fatih terimin veya bir baskasinin milli takimin basina geçmesinden sonra bu kadar tslinin oynayabilecegini düsünüyormusunuz hem eger siz ersun yanali basarisiz sayiyorsaniz o zamn fathi hüseyini tolga yi gökdenzi de en az onun kadar basarisiz görmelisiniz.kovulma falan yoq bu olay sadece ersun yanalin akjdeniz oyiunulari için milli takimin basina geçmemesinden kaynaklaniyor.sonuna kadar ersun yanal

Ömer SEVİNÇ
22.06.2005, 17:54

Fiorentina, Milan ve GS'den kovulmasina, takimin üstüne çikarak futbolcularin antipatisini kazanmasina, Milan-Liverpool maçinda ne söylediyse tam tersinin olmasina, zamaninda milli takimi gs'nin alt yapisi olarak kullanip Vedat vs oyunculara kontrat imzalatmasina, gs için Milli Takimi "ortada" birakmasina, daha dün gibi hatirladigim Trabzonspor-Gs maçinda yedek kulübesinde sahadaki Hagi ile bir olup hakemi etki altina alip yapmadigi pisligi birakmayarak maçi bizden almasina (Serdar Bali ne giydirmisti ama maçtan sonra), yillardir takim çalistirmamasina, Hakan ile sorunlu oldugu bilinen bir adamin yerine ayni polemigi yeniden baslatacak bir adamin milli takimin basina gelmesinin anlamsizligina, vs vs vs...

Yetmediyse yazarim yine

<UL>
<LI>Fiorentina ve Milan'dan kovulma nedenini herkes biliyor. O yüzden açiklama yapmaya dahi gerek yok. Gs'den kovulmasi ise tamamen Gs'nin kadronun rezaletive Özhan canaydin'in aptalligi</LI>
<LI>Hangi futbolcunun antipatisini kazanmis? Su ana kadar ben Terim hakkinda kötü konusan futbolcuya rastlamadim.</LI>
<LI>Milan-Liverpool maçinda 10. saniyede gol olacagini kim bilebilirdi? Milan'in ilk yariyi 3-0'la geçecegini kim bilebilirdi? 3-3 olacagini kim bilebilirdi?</LI>
<LI>1 yildir takim çalistirmiyor+teknik direktörün konidsyonu mu bozulur bosta durursa?</LI>
<LI>Hatirliyorsan Hakan'la olan sorunu asti.</LI>[/list]

andrei07
22.06.2005, 18:00

''Sari kilit'' + '' ceza'' smileys/smiley17.gifsmileys/smiley1.gifha gayret Gülcan smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Çok hosuna gidecekse devam edeyim .Ayipsin okadari elimizden gelir!!

Guests
22.06.2005, 18:21
sitede amma terimci varmis ilginç valla

Egemen
22.06.2005, 18:42
bu ne terim sevgisi sasiyorum size. 96 yi unuttunuz mu. hatirlayin neden sifir çektik. kupadan önce gese ye imza atan adam ya da milli takim kampinda trabzonlu oyuncularla gese ye gitmesi için kafa karistiran adam. ben kimsenin yerine gelmem deyip lucescunun gitmesine sebep olup yerine geçen adam.
yazik o kendini kurtarsin. dua etsin yaninda hagi vardi da bi iki kupa kazandi.
evet ersun gitsin ama biçakçi da gitsin. adam gibi birileri gelsin.

usaklar federasyon baskanligina adayum. yardimci olarak da memedali yilmazlan haluk ulusoyi aluyrum. fenerasyoni da yikayrum :):):):):) bu arada ersun gitmem diyi onida gönderiyrum. yerine fatih terimi da getirmiyrum bizum forumdan usaklarlan idare ederuk takimi :):):):):)

andrei07
22.06.2005, 18:47
sitede amma terimci varmis ilginç valla

Bende sastim kaldim Walla.Ya simdi gidin bizans sitelerine sadece Senol Günes iyi hocaydi tekrar milli takimin basina geçsin yazin alemin krali falan demeye gerek yok,bakin bakalim yiyeceginiz küfürler boyunuzu asarmi asmazmi??

Burasi BMN burada tek kral var oda TRABZONSPOR tek hoca var oda SENOL GÜNES!!

The Londoner
22.06.2005, 19:59
<CENTER>Bakan Sahin'den Yanal'a sitem: Milli formaya hizmet sereftir </CENTER>
http://www.milliyet.com.tr/2005/06/22/s&#111;n/resim/s&#111;nspo24.jpg Devlet Bakani ve Basbakan Yardimcisi Mehmet Ali Sahin, milli görevden asla kaçinilamayacagini belirterek, "Ben Ersun Hoca?nin, talebesi Fatih Tekke kadar milli konularda hassas olmasi gerektigini düsünüyorum" dedi.
15. Akdeniz Oyunlari?na katilacak sporcu kafilesiyle birlikte Ispanya?ya giden Devlet Bakani Mehmet Ali Sahin, Atatürk Havalimani VIP Salonu?nda açiklama yapti.
Gazetecilerin sorularini da yanitlayan Bakan Sahin, (A) Milli Futbol Takimi Teknik Direktörü Ersun Yanal?in, Olimpik Milli Futbol Takimi kafilesine katilmayisi ile ilgili bir soru üzerine, sunlari söyledi:
"Ersun Yanal hoca, Olimpik Milli Futbol Takimi?nin basinda Ispanya?ya gitmekle Futbol Federasyonu tarafindan görevlendirilmistir.
Dün sabah kafilemiz giderken, hazir olmadigi ögrenilince kendisiyle temasa geçilmis ve katilmayacagini ifade etmis. Mazeretini bilemiyorum. Bugün Futbol Federasyonu kendisini davet etmis, konusulacak. Ben özerk federasyonlarin içislerine karismam, herhangi bir talimat da vermem. Karar Futbol Federasyonu?nun ve Ersun Yanal?indir. Ama su düsüncemi sizlerle paylasmak istiyorum. Milli formayi tasimak ve milli formaya hizmet etmek sereflerin en büyügüdür.
Milli görevden asla kaçinilmaz. Ama mesru bir mazeret varsa, bu tabii ki istisnadir. Dogrusu bunu da bilmek isteriz. Basina yansidigi kadariyla (dinlenmek benim de hakkimdir) demis. Bana göre sporcular ve spor adamlari, spor yaparken dinlenir. Ben Ersun hocanin, talebesi Fatih Tekke kadar milli konularda hassas olmasi gerektigini düsünüyorum. Öyle olmasina inanmak istiyorum. Dogrusu mazeretini de bilmek istiyorum. Fatih Tekke biliyorsunuz, ameliyat olmasi gerektigi halde, (milli görevdir o maçi oynayip sonra ameliyat olmak istiyorum) demek suretiyle, bana göre son derece güzel bir davranis sergilemistir. Bu davranisi herkesin göstermesini beklerim."

Punisher-61
22.06.2005, 20:59
Tüm sitelerde simdi yayinliyor Yanal Resmen Gittismileys/smiley1.gif

peja
22.06.2005, 21:29
Birakin terimi, luce gelsin bu durumda tolgadanda vazgeçerlersmileys/smiley2.gif

ozgur
22.06.2005, 21:30
Yerine kim gelecekmis ...fatih terim ..., bence bir bizans kurulu toplansin bir sonraki gelecek adamin hakiki... olmasi icin ortaklasa karar versinler. Ulan milli takim elemelerin ortasinda iken bu yapilir mi? Bu bicakci tam adiymis, guya eski federasyonla hesaplasiyor. Bunlardan bir cacik olmazdi, olamazda simdi almanyayi anca ruyanizda gorursunuz. Bir sozumde o..... fbli ersuna bizans'in ipiyle kuyuya inince yol kanalizyona cikar. Edited by: tigin

selcjK
22.06.2005, 21:44
resmen gitti ha? bence yanalin gitmesi bizim futbolcularimiz için kötü oldu, simdi hakan-fatih polemigi baslayacak felan kötü oldu kötü..

bordoomavii
22.06.2005, 22:12
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifne terimi yaa adamin galatasarayi düsürdügü hale bak.iyiki bi uefa kupasini aldi.ama o kupada da onun fazla bir payi yoktu.o kadro zaten hak etmisti uefa yi.hagi,emre b.,taffarel,popescu v.s.

61trabzonomer
22.06.2005, 22:59
süper bir haber..

agahozlu
22.06.2005, 23:03
ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh be

TSlimetin08
22.06.2005, 23:32
oh be allah dualarimiz kabul etti, simdi bare türkiyeyi dunya kupasinda canli canli izlicem ve destek verecez allahim sana cok sükür olsun, dünya kupasinda evde kalmicaz daha öbür ülkeler sevinirkensmileys/smiley4.gif

Mollasalihoğlu
22.06.2005, 23:36
hakan sükür için hayirli olsun..

mahir_kuzey
22.06.2005, 23:50
Lucescu nun ismi geçiyor ama shaktar birakmaz bence. Yoksa en iyi aday Lucescudur bence. Terimden iyidir en azindan...

sanatik
23.06.2005, 01:12
oh be allah dualarimiz kabul etti, simdi bare türkiyeyi dunya kupasinda canli canli izlicem ve destek verecez allahim sana cok sükür olsun, dünya kupasinda evde kalmicaz daha öbür ülkeler sevinirkensmileys/smiley4.gif

ben sevinemiyorum adas.

alman milli takimini gördünmü arjantin karsisinda ? kesin izlemissindir.
nerden nereye getirdiler takimi degilmi. Aynisini yapabilmek icin ülkede cok sey degismesi gerekiyor. Bir antrenörün gidip digerinin gelmesi ile cözülebilecek sorun degil.

Inschallahlara kaldik. Yillardir türkiyede yapilan yanlislarin cezasini cekiyoruz ve kendimizi avutup duruyoruz. Onu gönder bunu getirlen Ülke futbolu biryere varamaz. Almanya 2006 da dünya sampiyonu olmak icin öyle bir girisim ve calismalara girmiski biz ise hakan sükür meselesini tartisiyoruz bir yildir. Adamlar aya cikmis yine. Gecmis olsun.

mahir_kuzey
23.06.2005, 09:41

ben sevinemiyorum adas.

alman milli takimini gördünmü arjantin karsisinda ? kesin izlemissindir.
nerden nereye getirdiler takimi degilmi. Aynisini yapabilmek icin ülkede cok sey degismesi gerekiyor. Bir antrenörün gidip digerinin gelmesi ile cözülebilecek sorun degil.

Inschallahlara kaldik. Yillardir türkiyede yapilan yanlislarin cezasini cekiyoruz ve kendimizi avutup duruyoruz. Onu gönder bunu getirlen Ülke futbolu biryere varamaz. Almanya 2006 da dünya sampiyonu olmak icin öyle bir girisim ve calismalara girmiski biz ise hakan sükür meselesini tartisiyoruz bir yildir. Adamlar aya cikmis yine. Gecmis olsun.

Zaten bizim problemimiz kim gelsin kim gitsin degil. Sistem ve ahlak problemimiz var. Birilerinin gözüne girmek için alakasiz futbolcularin oynatildigi bir dönemdeyiz. Hakedenin çagrilmadigi haketmeyenin çagrildigi takimlarimiz oldu hep. Taktikleri bile alakasiz adamlar belirledi çogu zaman. Ben o yüzden diyorum ki yabanci bir hoca gelsin, yönlendirme babinda yardimciligina bir türk hoca getirilsin.

alone_61
23.06.2005, 10:08
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

EmrahYalçınalp
23.06.2005, 12:53

Yetmediyse yazarim yine

<UL>
<LI>Fiorentina ve Milan'dan kovulma nedenini herkes biliyor. O yüzden açiklama yapmaya dahi gerek yok. Gs'den kovulmasi ise tamamen Gs'nin kadronun rezaletive Özhan canaydin'in aptalligi
<LI>Hangi futbolcunun antipatisini kazanmis? Su ana kadar ben Terim hakkinda kötü konusan futbolcuya rastlamadim.
<LI>Milan-Liverpool maçinda 10. saniyede gol olacagini kim bilebilirdi? Milan'in ilk yariyi 3-0'la geçecegini kim bilebilirdi? 3-3 olacagini kim bilebilirdi?
<LI>1 yildir takim çalistirmiyor+teknik direktörün konidsyonu mu bozulur bosta durursa?

1- Horoza sormuslar, "tavuk mu yumurtadan, yumurta mi tavuktan" diye. "Ben polemige girmem" demis horoz... Simdi ben de onu bunu bilmem, adam son çalistigi 3 kulüpten de kovulmus ve sorun hep takimlarda, öyle mi?

2- Kendinle çelisme... Son yazdigin maddede "Hakan'la arayi düzelti" diyorsan bu daha önce arayi bozmustu demektir. Çetele tutmadim, ama o dönem futbolcularin onu yollamak için oynamadiklarini yazanlar siki GS'lilerdi. Haydi hatirin için sadece Hakan Sükür olsun... Takimin en önemli gol silahi, yetmez mi ? Ve Emre'ye tokat attiginda sence Emre "olsun vurdugun yerde gül biter" mi diyordu agzinin içinde?

3- Bilmezsen susarsin olur biter. Bütün Türkiye'nin bir tarafiyla güldügü yorumlari sirf lafinin arkasinda durmak için savunma. Maç 1-0, bu skor dönmez... 2-0, Milan garantiledi gibi... 3-0, evet, artik söylenecek çok sey kalmadi... Maç olmus 3-3, evet, bundan sonra daha zevkli bir maç seyredecegiz... Yahu zaten 3-3 olana kadar ne olduysa oldu, ondan sonra ne zevki? Herkesin gördügü gibi iki tarafta yatti durdu zaten... Yine de yorum meselesi tabi, sen de Fatih Terim gibi düsünüyor olabilirsin.

4- Nihayet -bence- hakli oldugun bir nokta yakaladim. 2003-2004 sezonunun 27. haftasinda kovulmus, bu bir seneden biraz daha fazla yapiyor (Yine de tam dogru degilmissmileys/smiley2.gif). Bir ise ara vermek performansi etkiler diye düsünüyorum... Hayat sadece fiziksel kondisyondan ibaret degil, mental kondisyon da en az fiziksel kadar önemli. Herseye ragmen yazdiklarim arasinda bir siralama yaparsan hiyerarsik dizinde bunun en son noktada yer aldigini hatirlatirim.

5- Öyle birsey hatirlamiyorum. Eger ikisinden biri üst komsun falan degillerse de nasil bu kadar emin olabiliyorsun, onu dabilmiyorum.

$FIRTINA61$
23.06.2005, 13:03
kurban mi kesek ne .oh beisalah fatih terim gelir gene eski millitakim gibi oluruz

Salih61
23.06.2005, 13:47
Bu çok çok iyi oldu...Umarim bundan sonra kim gelirse gelsin yeter ki Milli Takimi tekrar zirveye çikarsin...

Saygilarimla...

l-m
23.06.2005, 20:08

Yetmediyse yazarim yine

<UL>
<LI>Fiorentina ve Milan'dan kovulma nedenini herkes biliyor. O yüzden açiklama yapmaya dahi gerek yok. Gs'den kovulmasi ise tamamen Gs'nin kadronun rezaletive Özhan canaydin'in aptalligi
<LI>Hangi futbolcunun antipatisini kazanmis? Su ana kadar ben Terim hakkinda kötü konusan futbolcuya rastlamadim.
<LI>Milan-Liverpool maçinda 10. saniyede gol olacagini kim bilebilirdi? Milan'in ilk yariyi 3-0'la geçecegini kim bilebilirdi? 3-3 olacagini kim bilebilirdi?
<LI>1 yildir takim çalistirmiyor+teknik direktörün konidsyonu mu bozulur bosta durursa?

1- Horoza sormuslar, "tavuk mu yumurtadan, yumurta mi tavuktan" diye. "Ben polemige girmem" demis horoz... Simdi ben de onu bunu bilmem, adam son çalistigi 3 kulüpten de kovulmus ve sorun hep takimlarda, öyle mi?

2- Kendinle çelisme... Son yazdigin maddede "Hakan'la arayi düzelti" diyorsan bu daha önce arayi bozmustu demektir. Çetele tutmadim, ama o dönem futbolcularin onu yollamak için oynamadiklarini yazanlar siki GS'lilerdi. Haydi hatirin için sadece Hakan Sükür olsun... Takimin en önemli gol silahi, yetmez mi ? Ve Emre'ye tokat attiginda sence Emre "olsun vurdugun yerde gül biter" mi diyordu agzinin içinde?

3- Bilmezsen susarsin olur biter. Bütün Türkiye'nin bir tarafiyla güldügü yorumlari sirf lafinin arkasinda durmak için savunma. Maç 1-0, bu skor dönmez... 2-0, Milan garantiledi gibi... 3-0, evet, artik söylenecek çok sey kalmadi... Maç olmus 3-3, evet, bundan sonra daha zevkli bir maç seyredecegiz... Yahu zaten 3-3 olana kadar ne olduysa oldu, ondan sonra ne zevki? Herkesin gördügü gibi iki tarafta yatti durdu zaten... Yine de yorum meselesi tabi, sen de Fatih Terim gibi düsünüyor olabilirsin.

4- Nihayet -bence- hakli oldugun bir nokta yakaladim. 2003-2004 sezonunun 27. haftasinda kovulmus, bu bir seneden biraz daha fazla yapiyor (Yine de tam dogru degilmissmileys/smiley2.gif). Bir ise ara vermek performansi etkiler diye düsünüyorum... Hayat sadece fiziksel kondisyondan ibaret degil, mental kondisyon da en az fiziksel kadar önemli. Herseye ragmen yazdiklarim arasinda bir siralama yaparsan hiyerarsik dizinde bunun en son noktada yer aldigini hatirlatirim.

5- Öyle birsey hatirlamiyorum. Eger ikisinden biri üst komsun falan degillerse de nasil bu kadar emin olabiliyorsun, onu dabilmiyorum.

oh bee, çok kötü, ya ya ya sa sa sa fatih terim çok yasa mesajlarindan sonra bu basliktaki en begendigim yazi için tesekkür ederim. Hem üslup hem içerigi çok begendim, alkis yapip geçebilirdim ama OHHH BEEE demek geldi içimden. OHH BE,forumda güzel yazilar da yaziliyormus...

Alptuğ
24.06.2005, 15:09
tam da birakmisti fblileri oynatmayi ama gec kaldi neyse ben sevindim

mahir_kuzey
25.06.2005, 02:59
tam da birakmisti fblileri oynatmayi ama gec kaldi neyse ben sevindim

Nasi birakmisti. Son maçlarin nerdeyse hepsinde Ümit Özat denilen serefsiz evladi ( giray hoca dan dolayi sövdüm ) resmen döküntü bir futbol oynadi ama ersun sonuna kadar abretti. Tuncay desen öyle, rüstü desen öyle ne yapsin alex imi oynatsin milli takimda...

Neyse gitti iyi oldu. Lucescudan baskasi paklamaz bizi...

CaMoKa
25.06.2005, 13:01
flash mi bence hiç süpriz olmadi ama adami harcadilar gerçi bencede gitmeliydi ama elin sabani yüzünden adam gitti bence en büyük tepkiyi revizyon nedeni ile aldi

imported_erdogdulu61
30.06.2005, 09:08
aman ne kumpanya yardimcilarina bakin oguz çetin mehmet özdilek helal olsun hemde 5 yil opsiyonlu 10 yil iyi is vallahi ne diyelim ülke futboluna hayirli olsun bekleyip görecegiz ne zaman sifir çekecegiz diye

agahozlu
30.06.2005, 09:54
gitmesi iyi ama fatih in gelemsine sevindim diyemem

Can basten
01.07.2005, 14:17
Ayda 115 Milyar maas, 500 bin dolar Almanya'ya gitme primi, 1 milyon dolar gruptan çikma primi... Helal olsun be Fatih harbiden de ulusal vazife oldugu için gelmissin...smileys/smiley7.gif

"Türkiye'de çalismam" lafini bile yedirdi sana...

Cafer KILIÇSOY
27.11.2008, 22:10
La ne zaman kovuldu. Benim haberim yok:D:D:D Gamze gelir şimdi:D

http://img223.imageshack.us/img223/9986/kackt2mk2.gifhttp://img223.imageshack.us/img223/9986/kackt2mk2.gif

Gamze
27.11.2008, 22:15
Abi aşk olsun ya :D Şok oldum.

ÇİLİT! :D