PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 3. Hafta | Manisaspor 1 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Ali Tunahan Güllü
23.08.2009, 21:48
ilk yarı bitti..

ilk yarının özeti bu takımdan bi cacık olmaz...

Ömer SEVİNÇ
Dere geçerken atdeğiştirmek buna denir. herhalde Ersun Hocayı gönderenler bunun hesabını iyi yapmışlardır. Bu takım geçen sene yeni kuruldu. Bu sene üstüne koymuşmu koymamışmı? koymuşssa bu mağlubiyetler ne? Koymamışssa bunun sorumlusu kim? kim hesap verecek. Birileri şahsi egoları veya basit hesaplarla Trabzonsporum yıllarını çalıyorlar gözümüzün içine baka baka... daha kaç sene bekleyeceğiz ...... vs vs vs

:alkış::alkış::alkış:

Gören gözlere sağlık.

titanic
umutlar ikinci yarıya kaldı

AYYILDIZ
Trabzonspor yoklara oynuyor.2 sezon önceki Ayman'lı kadro bundan kötü oynamıyordu.Futbolcularda umursamaz bir hava var.

Anıl C
orta saha denen birşey yok
tjikuzu denen şahsiyet her topu songa verdi

Mehmet Zeki
23.08.2009, 21:49
Şöyle bir özetlermisiniz...Syeredemiyorum maçı...Yolda kaldık anasını satayım....

Anlatmaya gerek yok. Sadri Senere selam olsun!

Muhammed
Maçı izlemiyorum ama yazılanları görünce içim karardı :(

sorin
adamların rakipleri de bi hoş arkadaş kimi pozisyona girer atamaz kimi kendi kalesine atar lanet olsun böyle kadere ya

violentia
Yorum yapmıyorum sadece yazıklar olsun.. Bu kadar emeğe yazıklar olsun hiçbir hırs hiç bir istek yok sanki ölü toprağı serpilmiş. Umut iyi topçu diyenler siz Umut'u izlemeye devam edin, ben izlemiyorum ruh sağlığım bozuldu cidden bu gece de uyku yok..

Varlıbaş61
umutlar ikinci yarıya kaldı

eğer hala umut olacaksa kadroda
umudum falan yok!

Yunus Emre AYAZ
gabric messi engin c.ronalda hmmmm... büyük trabzonsporun büyük taraftarı pehh.

bu forumda yazılanlar aklıma geldikçe çileden çıkıyorum... çıkın şu rüya aleminden sivas küme düşecek derken bide kendinize bakın :!

Mehmet Zeki
Emege yazik be!

Arif Timurcioğlu
Böyle rezil bir oyun olmaz ne oldu anlamıyorum Fatih Tekkeyi özledim ya.

Selman
Touluse maçının 2. yarısı gibi oynuyoruz.Manisa bizi kendi sahasında bekliyor ama üretkenlik sıfır.Biraz Engin çabalıyor.

Golde Serkan'ın içeride ne işi var o da tartışılır.

Gol bulmamız bu futbolla biraz zor.

Özkan Erdem
Fizik olarak büyük sıkıntımız var. Takımımız çok kuvvetsiz ve buna ilave olarak hiç mücadele etmiyor. Hücum bloğu ile savunma bloğu arasında neredeyse 25 metre ve bu alanda sadece Tjikuzu var. Böyle akılsızca bir taktik kimin ürünü çok merak ediyorum.

sessizkral_1
Seçluk umut acilen çıksın gökhan ceyhun girsin.Çok acil!

AYYILDIZ
Gökhan Ünal ve Ceyhun Gülselam oyuna girmeli.Kim çıkarsa çıksın farketmez hepsi kötü.

EMiRHAN61
23.08.2009, 21:50
yahu oynat barış memişi bari forvette daha etkili olur

Semih Aydın
Eyy gidi Kaptan..
Sen gittin diye bu takım her maç mı kalesinde gol görecek ?

innocence
Vakti zamanında kim beddua ettiyse çok sağlam etmiş. 25 senedir iki yakamızı bir araya getiremiyoruz

daredevilts
geçen sene hangi fırsatı kullandı bu işin kuralı bu arkadaşım topçu bize gelir tek gol atamaz gönderdiğimiz senesi her bize oynadığında gol atar bu adamı bu sezon yine alıp oynatalım yine gol atamaz içtikleri su yaramıyor

saçmalıyorsun... sen adamı oynatma yedek oturt yattara sakatlanınca hadi koçum de sahaya sür adam iki maç aldırsın sana ( antalya ve konya ) sonra yattara gelince hadi koçum kulübeye dön sen de adama sonra oyuna girdiği son 15 dakklarda başarı bekle adamdan... az biraz gözünü açında olaylara iyi analiz edin...

Yiğit SARI
Topa hakimiz %62 güzel ama gelin görünki birşey yapamıyoruz . Gabriç'in ortaları sağlam baya beğendim :)

Reşit
ya gabirc defansın sağındamı oynuyo yoksa banamı öyle geliyor

Gökçebey
Bu neydi yahu? Nasıl takım bu? Bu sene bol bol sabır çekeceğiz sanırım. Hasbinallah.

Onur Civelek61
Ligin en hazır takımına bak kısa sürede felakete sürüklendi.İmkansızı başardık yine.

sorin
abi kötü top oynuyoruz sağbek hatasıyla gol yedik umut bir gole giden topa dokundu gol oldu ama ofsayt gabriç iyi ortalar yapıyor gol atacak adam yok colman berbat ve oyundan çıktı tjikuzu aynen daha ne olsun...

nasıl ya umut yüzünde gol güme mi gitti

Samet KILIÇ
hüseyin olmaydı takımı sahada toparlardı bu nasıl takım anlamış değilim bu kadar mı birbirlerinden kopuk oynarlar birde sağbeke transfer yapmayan zihniyete tüküreyim......

Hotaman
Şöyle bir özetlermisiniz...Syeredemiyorum maçı...Yolda kaldık anasını satayım....

Diyarbakır maçının bir kopyasını oynuyoruz abi. Herkes kendi halinde top bana gelmesinde kime gelirse gelsin havasında...

Not: Colman'ı neden Alan'a tercih edildi anlamadım. Sonuçta ikiside savunma yapmıyor ama Alan en azından topla oynuyor!

sessizkral_1
Ayrıca kimsenin beğenmediği Engin bence sahanın en iyisi!

Özge
23.08.2009, 21:51
Bu ne böyle ya.Hocam bu iş böyle olmaz.Alanzinho'yu ilk 11'de oynaması gerektiğini hala anlayamadın.Hep mağlupken oyuna giriyor bu çocuk.Sol açık istedin Gabric geldi adamı sağ açıkta oynatıyorsun.Aklım almıyor hiçbir şeyi.Umut rakip defansta çok etkili.Kaleye giren topa dokunuyor ve ofsayt oluyor.Sabır sabır.Haydi silkelenin ve alın şu maçı.

albaTraS
umut'un ofsayta düştüğü pozisyonda ellemeseydi gol muydu o?

Mustafa Calik

Ceyhun kadro da yok :o

Ömer SEVİNÇ
Aah Ersun ah.

Senin yüzünden şampiyonluğu kaçırdık geçen sene. Halbuki bak bu sene takım yapılan ekstra transferlerle birlikte ne güzel top oynuyor.

Sen kimsin be? Futbolu Trabzonspor taraftarından daha iyi mi bileceğini sanıyorsun? Yalansın yalan..

Samet KILIÇ
Gökhan Ünal ve Ceyhun Gülselam oyuna girmeli.Kim çıkarsa çıksın farketmez hepsi kötü.

ceyhun kadroda yok

sessizkral_1
Umut o topa vurmasaydı goldü!Vurdu ofasyt oldu!Gol atamıyor bari golleri rahat bıraksın

Koray
23.08.2009, 21:52
Bu Gabric'i biz ssol açık diye almadık mı ?

Adam 25 dakika sağ açık oynadı yahu...

Nasıl bi transfer politikasıdır bu ?!

Emirhan Makul
Anderletch-sivas maçının kopyası bir tek 4 gol eksik manisa tek kale oynuyor bizim futbolcular için ligin 34. haftası maçı kazanmamızın imkanı mümkünatı yok hak etmek olarakta manisa maçı sapına kadar hak ediyor.

Fora61
Ersun Yanal gitsin diyinler şimdi nediyolar çok merak ediyorum.
Takım daha lig başlamadan düzüne ile sakat veriyor. Hırs yok mucadele yok hiç birşey yok.
Bu takıla gabriçi sol acık aldılar ama adam sağ aöık oynuyor demezlermı adama sen bu adamı daha nıye aldın sağ acık oynıcak dıyemı.

yazıklar olsun ya valla yazıklar olsun ersun yanalı gonderenede bu takımın forvet hattını umut buluta teslım edenede yazıklar olsun dıyorum yaaa.

bordo61
Kombine aldık ya ondandır eziyete önceden bilet :)

Birtan Karaman
Hocanın Akıllı Tek Hareketi Colman'ı Dışarı Almak Oldu .. Geç Bile Kaldı Ama Neyse ..

Ben Gabric'i Beğendim Hırslı Oynuyor , Sol Ayağı Çok Sağlam ..

Furkan Dündar

adam serkan yüzünden ileri gidemiyor cunkı serkan ılerden gerı gelmıyor

albaTraS
Umut senİ Çok sevİyorum(!)

futbalski60
Takım sahada yok sadece formalar var, mücadele gücümüz zaten kısıtlıydı bunun üzerinde bi çaba da göremedim sistemle alakasız bir oyun düzenimiz var. Colman'ın yerine güçlü bir oyuncu bulmak şart.

Ali Tunahan Güllü
alın işte inadınız yüzünden bu takım nereye gidiyor belli değil siz hala takımımız yeterli değin bu takımdan birşey olmaz ilk 5 girerse iyidir yeter artık manisayı bile yenemiyorsun yazık bu kadar taraftara yazık!!!

melihkuzey
bu moralle ikinci yarı da gol bulmak mümkün değil. bu takımın üzerinde gerçekten kara büyümü ne var anlayamadım. bu takım trabzonspor olamaz. bu futbolcular bu kadar beceriksiz değildi. açıkçası sorun nedir ben çözemedim. hani avni akerde baskı vardı gol atamıyoruz diyorduk ama manisada top sadece bizimkilerin ayağında ama golü yiyen golü atamayan kendi golüne engel olan da biziz.

Engin Koltuk
ikinci yarı alırız bu maçı

Hüseyin İlkin
İlk yarı boyunca bir şey yaptığımızı gören parmak kaldırsın.
Umut'un engellediği pozisyon dışında bir şeyde yok zaten.

aaahmet61
bu işin ersun hocayla ilgisi yok.oda son haftalara doğru tepetaklak gitti.geçen sene gs fb yoktu bu sene fazlasıyla var.bu forvetlere gol attıracak bir hoca yok dünyada.ilk iki imkansızda en azından ilk dörde girelim bari bu sene.

Ahmet Faruk
Engin bu maç biraz daha toparlamış. Umut bildiğimiz Umut. Toplara kafa atmayı bilse sadece Gabriçin ortaları onu açık ara gol kralı yapar. Yahu adam topa omuzu ile vurmak için inanılmaz bir mücadele içinde.

batugol
23.08.2009, 21:53
sahada takım görmüyorum
ne kadar kolay gol yiyoruz
tek pozisyonları var
biz de orta sahada topu eveleyip geveleyip duruyoruz
topla oynama yüzdemiz 62 ama sonuç yok

Taner Uykuçeken
Colman, Yokları oynamaya devam hoca niye baştan kesmediki şunu
Selçuk, bir var bir yok çoğu zaman yok
TJ ne yapsın bütün orta saha onda tek başına nereye kadar oda diğer ikisine uymak zotunda kaldı
UMUT--- Hadi gol atamıyorsun bari attığımız golü engelleme :(

İkinci yarı bu takıma sihirli değnek değmezse maçı çevirmemiz çok zor
hafta içi de YÖNETİM gerekli tedbiri alır eminin :)

antagonist
Sevgili üyelerimiz, bildiğiniz üzere Süper Lig 2009-2010 sezonu bu haftasonu başlıyor. Süper Lig'in yayın haklarını elinde bulunduran LigTV ,maç görüntülerinin internette yayınlanması halinde bu yayını yapan kişi veya kişiler hakkında suç duyurusunda bulunma yetkisine sahip.

BMN'yi zor durumda bırakmamak için , üyelerimizden forumda maç linki paylaşmamalarını ve link için foruma mesaj göndermemelerini rica ediyoruz. Bütün üyelerimizden bu konuyla ilgili olarak azami derecede hassasiyet bekliyoruz.

Bu kurala uymayan üyeler hakkında cezai işlem yapılacaktır.

Saygılarımızla

Ahmet Başkaya
gabric messi engin c.ronalda hmmmm... büyük trabzonsporun büyük taraftarı pehh.

bu forumda yazılanlar aklıma geldikçe çileden çıkıyorum... çıkın şu rüya aleminden sivas küme düşecek derken bide kendinize bakın :!

Sen kimsin kardeş bu forumda ilk mesajın da değil de sen Bmn'den değilsin sanırım harika oynuyorduk...Sivas'ta canlı izledim bu takımı ve mükemmel oynadık özellikle son dakikalar ne deseydik!!!!!!!!!

Ceyhun kadroda yok...

msukas
Bence kendimizi avutmanın alemei yok 2-1 bu maçı kaybedeceğiz
içinemi doğdu??

Erkin
Maçı izlemiyorum ama yazılanları görünce içim karardı :(

Kardeş hakkaten olay kötümserlik değil arkadaşların yazdığı gibi var sahadaki oyun :(

Furkan Dündar
Umut golcü diye geçiniyor adam golümüzü yedi

AYYILDIZ
Anderletch-sivas maçının kopyası bir tek 4 gol eksik manisa tek kale oynuyor bizim futbolcular için ligin 34. haftası maçı kazanmamızın imkanı mümkünatı yok hak etmek olarakta manisa maçı sapına kadar hak ediyor.

Manisa aynı oyunu devam ettirirse maçı 2-0 alır.Sahada Trabzonspor yok.

Eymen
4-1 diorum daha bi şe demiorum

İlker
ya bu hazırlık maçımı yoksa resmi maçmı?bu nedir arkadaş,yaw manisa deplasmanına gidiyoruz oynadığımız oyuna bak birde fransayı düşünüyorum.tek forvetle gol arayan bir teknik adam,koşmaktan aciz bir 11,en önemlisi zamanında transfer yapmayıp,yattaraya bel bağlayan yönetim.ne oluyor bu takıma yaaaaaaa

Mustafa Calik

Engin birseyler yapmaya calisti .. birisi direkten döndü.

asilhamsi
23.08.2009, 21:54
geçen sene hangi fırsatı kullandı bu işin kuralı bu arkadaşım topçu bize gelir tek gol atamaz gönderdiğimiz senesi her bize oynadığında gol atar bu adamı bu sezon yine alıp oynatalım yine gol atamaz içtikleri su yaramıyor

söyle söyliyeyim bir sezonda umutun buldugu sansın 1/10 unun buldu.İsac 21 yasında cok yetenekli bir adam bunu daha önce ulusal turnuvalarda da genclerde de ispat etti.Sakın bana buyuk takım bos alan geyigi yapmayın..İsac üzerinde ısrar edilirse faydalı olacak bir adamdı..Neyse artık manisa da faydalı olur..

600 bin euroya isac i vermek en basitinden iş bilmezlik..

bordoylamavi
resmen dökülüyoruz. yine sahada neyin ne olduğu belli değil. kimin ne yaptığı belli değil. tjikuzu her aldığı toğu geri veriuyor hseyine kızanlara söyliim. colman zaten sahada gezdi. umut çok ama çok güçsüz kalıyor. giren topa dokunup ofsayt olmasını sağladı. bu ne ego umut illa sen mi atacaksın zaten giriyor top ofsayttasın. engin çok mücadele ediyor ama tek başına çocuk. alanzinho maçı hızlandırabilir belki ikinci yarı. serkan tam bir skandal bi gidiyor 3 atak sonra dönüyor geri. çok dağınık ve düzensiz herşey.
şu an için maçı koparabilecek alanzinho ve engin var. gerisi çok uyumsuz ve isteksiz

sorin
saçmalıyorsun... sen adamı oynatma yedek oturt yattara sakatlanınca hadi koçum de sahaya sür adam iki maç aldırsın sana ( antalya ve konya ) sonra yattara gelince hadi koçum kulübeye dön sen de adama sonra oyuna girdiği son 15 dakklarda başarı bekle adamdan... az biraz gözünü açında olaylara iyi analiz edin...

hadiligde şans bulamadı kupa da onbirde çıktığı maçlarda ne yaptı umutun performansı çok çok mu iyiydi de onu zorlayan isaac forma şansı bulamadı forma verilmez alınır

Yiğit SARI

Topa sahiptik hep ama doğru düzgün kullanamadık . Enginin şutu vardı bide :)

Ali Tunahan Güllü
haftaya bursa maçı ve bu oyun sonucu düşünmek bile istemiyorum...

Semih Aydın
Sağ Bek olmadığından sürekli yardım etmek zorunda olabilir ;)

littlebighorn
Sorunumuz orta saha. Geçen yıl ile karşılaştıran arkadaşlar. Transfer mi yaptı bu takım allahaşkına? Tek transfer Gabriç' tir bana göre. Onu da ilk yarının çoğunda sağda oynattık. Bize sol açık lazım değil miydi?

Şenol Altunsoy
Yensenizde farketmez artık artık üzülemiyorum dahi yazık olsun bu takımı bu hale getirenlere

Salih Yazıcı
başkan gurur duyuyordur eserinden forvet yok

Anıl C
üzülüyorum alanzinhoya verilen 4.5 milyon avroya
o parayla hem forvet hem de iyi bir ortasaha alınabilirdi

Mustafa Ağaoğlu
Gol atamıyorsun bari gole mani olma ya nasıl bir adam bu

Erdal
Umut un engellediği pozisyonu analatabilirmisiniz? Başka pozisyonumuz var mı?

zahido
maçı internetten seyredebilen varmı

Ben izliyorum ama izlemeye deger bi takim yok ortada..

tijikuzu ve colmanin acilen gonderilmesi lazim.. Orta sahada yokuz bikere adamlar kimseye takilmadan gidiyorlar..

Sezon basinda sagbek ve forvet dedik..

Golu sagbekimiz olmadigi icin yedik.. Forvetimiz olmadigi icinde gol atamadik..

4 transfer lazim bu takima 2 onlibero bi sagbek bi forvet..

Bu transferler olmazsa aldigimiz butun galibiyetler tesadufi olur..

Mesela enginin attigi gol olsa suan belki 2-0 ondeydik belki 3-0 ama bu takimin orta sahasi yok..

Forveti yok!!! Hal boyle olunca izlemeye bile degmeyecek bir takim cikiyor karsiniza..

Artik cok rahatim cunku bu kadroyla sampiyonluk mucadelesi veremeyiz stressiz bi sekilde mac izliyorum suanda..

UZLU
colman'ın bu takımı kaldıracak adam olmadığı 1 senedir sırıtıyor artık dayanılmaz boyutlarda, yerini alan seuk'un maalesf ondan eksik bir tarafı yok, 2. yarı onunda değiştirilmesi gerekir, Umut akadaşım, seni bu takımdan ne hikmetse uzaklaştırmıyorlar, tamam iyi niyetlisin ama ciddi derecede yeteneksizsin, alenen söylemek zorudayım kusuruma bakma, senin yerine gökhanı koymayan zihniyetide ancak TS aleyhtarı diye niteliyebiliyorum, o kadar yani, bu arada Colman ın yerine Barış denenemezmi?? bir defans bu kadar hata verirmi?? 27.dk.daki pozisyonda 1 rakibe karşı 3 defans adamımız var ve adam kaçtı gitti bizimkilerin adamın nere olduğundan hiçbirinin haberi yok, düzgün ortalansa o da gol, yai bu kadar hatalı bir defans bizden başka kimde var acaba?? Neyse, en azından Gabriç yi ortalar kesiyor, Engin-Alan ve Gabriç ten ümitliyim bu yarı..

hüseyin1975
Trabzonspoara Madridden Robbeni alsak, onuda sag acik oynatirlar :-(((

Hamza Yilmaz
Erdal Abi Sampiyonluk icin halen ümidin varmi???

daredevilts
ya arkadaşlar benim aklım almıyor bişey gerçekten... biz bu gabriçi sağ açık diyemi aldık yoksa sol açık diyemi???? Egemenle songun hatalarından bıktık artık kaleci silva desene her gelen top gol oluyor nerdeyse... yazık oldu bu sene bize...

Selman
Umut'un yaptığı en iyi ve tek iş olan koşmak demiştik.Bu sefer golden etti bizi.O kadar çok koştu ki kaleye giden topa dokundu ofsayt oldu.

Alihan Ertürk
23.08.2009, 21:55
Biz atak yapmaya , gol bulmaya çalışıyoruz Manisaspor 6-7 kişiyle savunma yapıyor .. Yapacaklar tabi en büyük hakları Trabzonspor karşısında 1-0 öndeler ofansif futbol mu oynayacaklar ?

Yalnız öyle bi durumdayız ki kendi futbolcumuzdan gol yedik , gülelim mi ağlayalım mı :S Demek ki Isaac şans bulunca kendini gösteriyormuş .. Tıpkı geçen sezonki Konyaspor maçı gibi ( Deplasmandaki )

Isaac'ın gitmesini isteyenlerden biri de bendim ama gerçekten yanılmışım .. Şans bulması gerekiyordu.En azından Umut'a katlanmak zorunda kalmazdık !

only ts
ulen ne olacak bizim şu halimiz elin takımı tak tak atıyor golleri bizim bi halt yaptıgımız yok niye biz ya niyee nerde hata yaptık anlamadımki

QraL
Aah Ersun ah.

Senin yüzünden şampiyonluğu kaçırdık geçen sene. Halbuki bak bu sene takım yapılan ekstra transferlerle birlikte ne güzel top oynuyor.

Sen kimsin be? Futbolu Trabzonspor taraftarından daha iyi mi bileceğini sanıyorsun? Yalansın yalan..

:alkış::alkış::alkış::alkış: Anlayana..

Birtan Karaman
Vaaay Be Umut !!

Hadi Kaçırmayı Anladık'da Neden Gol Atmaya İzin Vermiyorsun ?

Hepsini Sen mi Atacaksın ?

nakzo
Kim nederse desin Engin sahanın en iyisiydi. Colman bir daha bu formayı giymemeli.!!! Maçın ilk yarısını katletti. Ayrıca umut bulut forvet olduğu sürece biz her maç bu görüntüyü tekrarlarız ,song bu takımda oynamamalı bu şekilde bir zihniyetle oynarsak küme düşmemeye oynarız. Bu takım tek forvet oynayamıyor bunun hugoya acilen izah edilmesi lazım....

vaslat
berbat oynuyoruz futbolcular arasında bir uyum yok sağolsun umut gol olan tpa dokunarak ofsayt yaptırdı işimiz çok zor allah yardımcımız olsun oynadığımız takımlar daha süper lige yeni yükselen takımlar

İlker
eeee yapılan bu işlerin albayrak yönetiminden ne farkı kaldı????*

albaTraS
Gole giden topa umut dokundu, ofsayttaydı tabi, hakem ofsayt kararını verdi.

h@msi61
Hocanin hic gerek olmamasina ragmen sol acik diye tutturup aldirdigi oyuncuyu sag acik oynatip Engin'i solda oynatmasini anlamak mumkun degil. Cok savruk top oynuyoruz, ne yaptigini kimse bilmiyor. Ofsayti bilmedigi icin bir sene kufrettigimiz adam bize golu atarken Umut belki de gol olacak topa ayak koyup ofsayt yapti, May zamaninin muthis transferi Olivera'ya selam cakti. Ne olacak bu takimin hali...

balli_kuymak
mahalli lig'deki takımlardan farkımız yok bırakın 3 pası 2 pas yapamıyoruz topu alan havaya dikiyor..

Ömer SEVİNÇ
bu işin ersun hocayla ilgisi yok.oda son haftalara doğru tepetaklak gitti.geçen sene gs fb yoktu bu sene fazlasıyla var.bu forvetlere gol attıracak bir hoca yok dünyada.ilk iki imkansızda en azından ilk dörde girelim bari bu sene.

Bu forvetlere gol attıracak hoca yok diyorsun da geçen sene o forvetlerin attıkları gollerle 3. olduk. Bu sene Engin ve Gabric de eklendi ayrıca..

Tolga Okumuş
23.08.2009, 21:56
Defans hattının haricindeki defansif oyuncularımız top kapma konusunda çok yetenekli değiller.Bu alan daraltma ile giderilebilir ancak.Ama oyuncularımız o kadar uzak ki birbirlerine top rakipteyken.Nerdeyse ikili mücadele top kapamadık.Ve rakibi bu konuda hiç zorlayamıyoruz.

Bizden topu alan kime atsam diye 1-2dk adam arıyor.Colman kaçak oynuyodu alındı dışarıya.

Selçuk'ta kaçak oynuyo bana göre.

Engin birşeyler yapmaya çalışıyo ama ayak uyduran yok.

Yenik durumdayız,topu yememiz lazım hırsımızdan ama oyun duruyo,hakem bizim lehimize karar veriyo,2 saatte kullanmıyoruz serbest atışı.

Belki çok pas yapıyoruz ama etkili değil bu paslar.

Çok basit bir deplasman.Seyirci baskısı yok gibi.Teknik adamların sesleri geliyor resmen.Ama ilk yarı yeniğiz.

Hayırlısı bakalım ikinci yarı ne olacak..

oeince
Ceyhun kadro da yok :o

Ceyhun kadroda mı yok? Sakat veya cezalı değil bildiğim kadarıyla! Takımın en istekli oyuncusunu hoca kadroya almadıysa bunda kötü niyet var.

melihkuzey
yönetim ve teknik heyet diyarbakırspor, toulousse yenilgilerinden ders alırlar dmeiştik ama anlaıdğım kadarıyle hepsi devekuşu gibi kafalarını kuma gömmüşler. yazık oluyor bu trabzonspor taraftarına.

zahido

Abi yillar once vugrinec topu kaleye yollamisti sonrada oliviera zaten gol olucak topa dokunmustu ve ofsayt olmustu hatirrliyo musun? Ayni pozisyon iste.. Umuta kufretmiyorum artik futbol bilgiside sifirmis bunuda anladik.. Onu bu takima alanlara once sovuyorum sonrada tutanlara..

Taner Uykuçeken
abi, Soldan TJ Ortaladı Selçuk arkaya kafasıyla seyirdi top gole giderkene umut topa dokundu ve OFSAYT

Erdal
Maçı seyredemiyorum...Okuduklarımın tek açıklasması var : Travma....

Hüseyin İlkin
Engin birseyler yapmaya calisti .. birisi direkten döndü.

Direkten dönen topta var, doğru.

Birtan Karaman
Allah'tan İsaac Çıktı ..

Çok Samimiyim 2 Tane Daha Atardı :cool:

titanic
farklı kazanalım şu maçı,yeter artık bu nedir 1 gol ya atabiliyoruz ya atamıyoruz o kadar mı zor bu futbolcular antrenmanda ne yapar?

cngz
Bu Gabric'i biz ssol açık diye almadık mı ?

Adam 25 dakika sağ açık oynadı yahu...

Nasıl bi transfer politikasıdır bu ?!

aynen katılıyorum kardeş, transferde resmen çuvalladı bu yönetim. orta sahaya doldurdu o kadar adamı forvetsiz kaldık. sola adam aldık sağda oynatıyoruz. ne iştir bu anlamadım. sağda bir sürü adam varken birde gabriç çıktı. sol kanada bariyer filan koyalım bari, orda adam oynatamıyoruz

Hotaman

Umut'un pozisyonu göremedim.
Ancak Engin'in rakipten kazanıp kullandığı bir top var. Direkten döndü.

Bu arada geçmiş olsun abi. Umarım ciddi bir aksaklık olmamıştır.

Yunus Emre AYAZ
23.08.2009, 21:57
Sen kimsin kardeş bu forumda ilk mesajın da değil de sen Bmn'den değilsin sanırım harika oynuyorduk...Sivas'ta canlı izledim bu takımı ve mükemmel oynadık özellikle son dakikalar ne deseydik!!!!!!!!!

geçin kardeşim bu işleri mükemmel oynuyormuşuz sivas ölmüş ağlayanı yok onu yendik die mükemmel mi olduk bmn den olmak için illa takıma başkana methiyeler düzmek mi lazım. bu takımın oyuncu kadrosu SINIRLIIII !!! olmayacak duaya amin diyerek ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum başkan yarın derhal yolunu alıp gitmelidir yoksa çok kötü günler daha bekliyor bizi.

Kenan Berber
Umut'un yaptığı en iyi ve tek iş olan koşmak demiştik.Bu sefer golden etti bizi.O kadar çok koştu ki kaleye giden topa dokundu ofsayt oldu.

hep hadi be umut diye desteklerdim ama bu aptallığı yetti artık kimse kusra bakmasın

Barış Mayda
Colman, Yokları oynamaya devam hoca niye baştan kesmediki şunu
Selçuk, bir var bir yok çoğu zaman yok
TJ ne yapsın bütün orta saha onda tek başına nereye kadar oda diğer ikisine uymak zotunda kaldı
UMUT--- Hadi gol atamıyorsun bari attığımız golü engelleme :(

İkinci yarı bu takıma sihirli değnek değmezse maçı çevirmemiz çok zor
hafta içi de YÖNETİM gerekli tedbiri alır eminin :)
abii allah rızası icin ya ne tedbiri alıcak bu yönetim ya napıcak söylermisin?yaptıkları hata şu aldıkları futboılcuların paralarını peşin vermeyeceklerdi verirsen futbolcu böyle halı sahada gibi oynar olay bugeçen sene son 5 hafta 2 ön libero ile oynamadık mı tayfun stoper oynamadımı neden şimdi 3 orta saha oyuncusuyla onuyoruz hadi oynadın diyelim bu oynattıgın orta saha oyuncuları koşmaz bunlar halı saha topcusu belli hüseyini behenmeyeneler hüseyin topu aldımı saga solo oynuyor diye gömderdiler peki jkuzumu neyse söylermisiniz sag solo aynamaktan başka ne yapıyor

littlebighorn
Umut' un ofsayt pozisyonunda boşuna eleştirmeyelim. Ya gol olmayacaktı ya da ofsayt olacaktı o pozisyon

Ali Tunahan Güllü
sadri şener eğer bu maçta giderse geç kaldığın hamleleri yap bu takıma en az 4 tane oyuncu lazım!!!

albaTraS
Bu maç böyle biterse, herkez umut'un üzerine çok gidecek. Umut'un son umuduydu bu maç

Salih Yazıcı
tekkeyi istemeyen ler çıksın oynasın yenildimiğiz anda istafa başlığını açacam başkan için

antagonist
Aah Ersun ah.

Amaaaa oyunu okuyamıyor.
Faty'ye, Giray'a , Barış'a şans vermiyor.
Hep aynı kadroyu çıkarıyor.

Koray

Engin ortaladı Selçuk vurdu kaleye giren topa Umut dokununca ofsayt oldu...

Fazla bişey olmadı yani sadece golümüzü yedi Umut.

Zaten gol atamıyor üstüne golümüzüde yiyor.

Gordon Freeman
maçın favorisi maçı onde gotürüyor.bunda şaşılcak bişi yok.

ccd6167
bı cacık olmaz bu takımdan ...sab bek yok sol bek yok forvet yok ne beklıyoruz bu takımdan anlamıyorum.
forza araklıspor valla...

Birtan Karaman
Gabric'in Sağ Kanatta Olması Engin'den Kaynaklanıyor ..

Şenol Altunsoy
23.08.2009, 21:58
ısrarla solaçık ve nokta sol açık transferi aaa sağ açık oynuyor neler oluyor Allahaşkına kabus mu bu?

Yiğit SARI
Allah'tan İsaac Çıktı ..

Çok Samimiyim 2 Tane Daha Atardı :cool:

yok be atamazdı top genelde bizdeydi ama nasıl orası meçhul :):)

orhan42
Hüseyin'in gidişine sevinenler Tjikuzu'ya ne derler bilemiyorum...

Anıl C
colman'ın bu takımı kaldıracak adam olmadığı 1 senedir sırıtıyor artık dayanılmaz boyutlarda, yerini alan seuk'un maalesf ondan eksik bir tarafı yok, 2. yarı onunda değiştirilmesi gerekir, Umut akadaşım, seni bu takımdan ne hikmetse uzaklaştırmıyorlar, tamam iyi niyetlisin ama ciddi derecede yeteneksizsin, alenen söylemek zorudayım kusuruma bakma, senin yerine gökhanı koymayan zihniyetide ancak TS aleyhtarı diye niteliyebiliyorum, o kadar yani, bu arada Colman ın yerine Barış denenemezmi?? bir defans bu kadar hata verirmi?? 27.dk.daki pozisyonda 1 rakibe karşı 3 defans adamımız var ve adam kaçtı gitti bizimkilerin adamın nere olduğundan hiçbirinin haberi yok, düzgün ortalansa o da gol, yai bu kadar hatalı bir defans bizden başka kimde var acaba?? Neyse, en azından Gabriç yi ortalar kesiyor, Engin-Alan ve Gabriç ten ümitliyim bu yarı..

yazdıklarında haklısın
ancak ben alanzinhodan da ümitli değilim

Halit Aydın
Sola iki adam aldık ikisini de sağda oynatıyoruz :mad: Alanzinho bir Gabriç iki yeter ya yeter :mad:

Yolladığın forvet sana gol atıyor. Senin forvetin topa ellemese gol olacak.

Colman kafasında Trabzonu bitirmiş ben bunu gördüm.

vaslat
benim anlamadığım gabriç
sol kanat diye alınmadı mı yoksa ben mi yanlış biliyorum neden sağda oynuyor

Engin Koltuk
Takım biraz dağınık görüntü veriyor. Top devamlı bizde ama rakip defansa çekildiği için çok pozisyon bulamadık. Golü yine aynı kanattan yedik. İkinci yarı maçı alırız.

batugol
bu takımda hem metin hem ünal söz sahibiyken bu kadar ruhsuz top oynanıyorsa
oturup bir kez daha düşünmek lazım

Yiğit SARI
bı cacık olmaz bu takımdan ...sab bek yok sol bek yok forvet yok ne beklıyoruz bu takımdan anlamıyorum.
forza araklıspor valla...

nasıl sol bek yok

Erdal
23.08.2009, 21:59
Şu Erun hoca muhabbbetlerine maçtan sonra sahura kadar devam ederiz olur mu.....

erdo6
Takım bitik ikinci yarıda oyundan düşeceğiz (perşembe günkü maçtan ötürü ) beraberliğe bile razıyım

diyarbakır ve manisa bu ligin en zayıf yeni çıkmış takımları bunlara bile mağlup oluyorsak diğer takımlar bizi topa tutar önlem alınmazsa çok kötü günler bizi bekliyor

bu maçıda kaybedersek bros yollanır.

sorin
Vaaay Be Umut !!

Hadi Kaçırmayı Anladık'da Neden Gol Atmaya İzin Vermiyorsun ?

Hepsini Sen mi Atacaksın ?

futbol bilgisi kıt herif ne olacak ya işte bizim topçumuz bu adam bunlar adamı ipe götürür

ccd6167
Amaaaa oyunu okuyamıyor.
bu hoca onlara sans mı verıyor sankı

Barış Çebi
bal yapmayan arı olmuş Trabzonspor.Organizasyon yok gol için atılım yok top çevirip duruyoruz.Şu topla oynama yüzdelerine bakın yada altta skoru görmeyen bu takım ilk yarıyı 2-0 önde bitirdi sanır.

metinbay61
taraftar baskısı yüzünden oynayamıyoıruz;)

nakzo
Ayrıca manisaspor rezalet bu takımı iyi bulanların futbol bilgisinden şüphe ederim bizim yerimize gs olsa ilk yarı 3-0 dı...........

Anıl C
imzamı tekrar düzenlemem gerekiyo anlaşılan

Mehmet S. Pervan
Oha gene yenilioz :S

GolaMTuRi
Bence oyunculardan ziyade teknik kadroda bir problem var..
gecen sene de asaga yukari ayni oyuncular vardi ama bir macta yeterli derecede pozisyona giriyoduk..
takimda hirs yok.oyuncular vurdumduymaz..

Oğuzhan Fidan
şuursuzca baskı kuruyoruz elma armut gibi dönen topları toplamamız gerekirken böle olmuyo nedense! ilginçtir beğenmediğimiz isaac 2 haftadır gol atıyo biride bize! bizim forvetin adını duymuyoruz çünkü forvetsiz oynuyoruz her maç..

izzet
23.08.2009, 22:00
off az önce burda iftar vakti oldu, corbami yarida birakmak zorunda kaldim, ya bu kadar moral bozuklugu olmaz yaw, takim toulousedede büyük ihtimal mahvolcak...broos yollanacaktir o zaman günah kecisi olarak, yine olan kaybolan yilimiza olacak

Adulyan7
bu takıma forvet transferi yapmayan yönetime yazıklar olsun takım forvet yok diye bağırıyo sahada umuta giden her top duvar gibi geri dönüyo çift forvet oynasak yedek forvet yok çok yazık sol açık aldık ama sağ açığımız yok şimdi de yattaranın biran önce gelmesi lazım gabricin sol açık ama yediğimiz goldede olduğu gibi sağdan geliyolar sürekli gabricin oraya gelmesi doğru oldu ayrıca colman değişikliği de doğru ama umut ve gökhanla olmaz bu iş ortasaha düşüyo oyundan umutun yüzündn..

Samet KILIÇ
tak bir müslüm gürses anca o keser beni..........

Mustafa Hazıroğlu
Bizim takımımız fizik gücü bakımından çok güçsüz.

Orta sahamızdaki adamların boylarına bakın yaa.

Kenan Berber
Umut' un ofsayt pozisyonunda boşuna eleştirmeyelim. Ya gol olmayacaktı ya da ofsayt olacaktı o pozisyon

abi kaleye gidiyordu sanki top izesen bi daha:|

Ahmet Faruk
Gabric sağlam adam. Iyi bir forvet çok iyi olurdu. Tam Fatih Tekkelik adam yani. Ortalar tam kafaya, ama bizimki omuz atmaya çalışıyor. Bu iş Umutla olmaz.

bordoylamavi
hogo broos da rsun gibi külübeye çakılmış ne bir müdahale ne bir bağırma var. ahmet özen 4 maç ta yılların en iyi topunu ıoynattı şu takıma da işte adı kurtarmıyo. illa ki meşhur olacak

Koray
Song'un Colman'ın bu takımda yeri olamaz, olmamalı...

KatyPerry
Kötüyüz kötüyüz kötüyüz !

albaTraS
benim bildiğim trabzon beraberlik ararken 2 yi yiyecek.

ccd6167
arkadasım umutu ben halısahada adam kalmasa bıle ınan almam takımıma..sımdı 2. ayrı 10 tane gol atsın yıne 5 para etmez

zahido
Yedigimiz gol tamamen sagbekimizin olmayisindan kaynaklaniyor.. Gecen sezonda hep sagdan yemistik bu sezonda oyle.. Amator kumede yenmeyecek goller.. Konsantrasyon eksikligi ne demek?? Koskoca Trabzonsporda konsantrasyon eksikligi nedemek???

Yoolayin gitsinler yaaaa.. sok barisi goksuyu mustafa yumluyu.. En azindan yurumezler colman gibi..

Yazik yani.. Alanzinhoya teklif varsa gondersinler en azindan zararimizi karsilariz..

Alihan Ertürk
23.08.2009, 22:01
Bizim takımımız fizik gücü bakımından çok güçsüz.

Orta sahamızdaki adamların boylarına bakın yaa.

Mustafa şimdi sana sormazlar mı Hüseyin'i neden gönderdik o zaman diye :D

Furkan Dündar
GAbriçi begendim :)

Emrah KabuL
Noldu ey büyük Trabzonspor seyircisi.. Dalga geçiyordunuz Isaac ile.. Ofsayt kralı olur diye.. Her zaman demişimdir geçen sene bile mevcut kadrodan tek forvet oynuyabilecek biri var ise o da İsaac'dir.. neyse golü de yine Serkan'ın taraftan yedik.. hala bir çözüm bulamadık oraya ama Broos neden uyarmıyor Serkan'ı bu kadar ileri çıkıp da mevkisini neden boş bırakır...!

Anıl C
ya valla billa dünya üstünde bizim gibi taraftar yok
bu futbolla hala toulouse'u eleyebilir diyoruz
helal olsun bize
bu iyimserlikle

Roberto Baggio
Amaaaa oyunu okuyamıyor.
Hep aynı kadroyu çıkarıyor.Cünkü biliyordu. Bende profesyonel futbolcu yok,bunlarlan hic bir yere gidemem o yüzden kullanmadi.

vaslat
bu yılda lig bizim için erken mi bitecek yoksa

violentia
Ümit Kayıhan yorum yapıyor kimse sorumluluk almıyor diye. Desene kardeşim kimse bir halt yemiyor ortada öyle bekliyor, sağ bek sıfır, forvetteki adamın yararı yok yararı bıraktım zararı var, Colman'ın sanki Arjantin'de gemileri batmış, Song Egemen SOS veriyor... Maçtan önce Engin oynamasın dedim yaptığı şımarıklıktan dolayı ama ilk yarı takımın en iyisi (!). Yazıklar olsun verdiğimiz emeğe karşılıksız sevgiye. İkinci yarı hayatta bu maç dönmez dönse bile ilerleyen haftalar için hiçbir umut'um (!) yok.. Broos 4-4-2 benim taktiğim diyordu, sağolsun yönetimimiz adamı yaptığı gereksiz transferlerle milyon euroları saçarak ortayı 10'layarak adamı 4-5-1'e mahkum etti. Hedef Avrupa Ligi'ymiş pehh!

Mehmet S. Pervan
benim bildiğim trabzon beraberlik ararken 2 yi yiyecek.

Maalesef doğru sölüyosun arkadaş

sessizkral_1

arkadaşım saçmalamayın top direk kaleye giriyor

2. yarı mutlaka gökhan hemen girmeli.

Ali Tunahan Güllü
FATİH TEKKE kim ne derse desin bugün attığı golü gördük o ortalar ne vururdu ama!!!

unique
Rezalet bir ilk yarı çıkardık. Engin'in şutu dışında pozisyon üretemedik. Forvetsizlik artık takımda tavan yapmış durumda. Gignac forvetse Umut ne diye sorası geliyor insanın. Ya da Umut forvetse Gignac ne?

Birtan Karaman
Acaba Yönetim Demiyor mu ;

Ulan Umut Ve Gökhan Sakatlansa Bu Hoca Takımı 4-6-0 Mı Oynatacak ..

hüseyin1975
Sayenizde bogazimdan dogru dürüst birsey gecmedi.

Ömer SEVİNÇ
23.08.2009, 22:02
Kaç yıldır sol açık diye oyuncu alıyoruz, alakasız yerlerde oynuyorlar. Yeter da şu takıma bir sol açık gibi sol açık alın.

Romaschenko'dan beri sol açık görmedi bu gözler..

Furkan Dündar
beyler ne yapalım edelım serkan yerıne sag becke elımızden bırını adapte edelım adam sag beck deıl forvet oynuyor sanki
Onun yzunden gabrıc ılerı gıdemıyor

h@msi61
Ayrica yedigimiz golde Egemen yine adamini kacirip vurmasina izin verdi, o adam da Isaac ustelik... Ne oluyor Egemen...

Hüseyin İlkin
Maç Avni Aker'de de değil?

Oğuzhan Fidan
abi kaleye gidiyordu sanki top izesen bi daha:|
gol olan topa dokunarak ofsayttan bozdu golü.. o top içeri gidiyodu

vaslat
çift forvet oynamalıyız bence geçen yıl gibi bu böyle olmayacak en azından tek forvet oynamış oluruz

Ahmet Başkaya
geçin kardeşim bu işleri mükemmel oynuyormuşuz sivas ölmüş ağlayanı yok onu yendik die mükemmel mi olduk bmn den olmak için illa takıma başkana methiyeler düzmek mi lazım. bu takımın oyuncu kadrosu SINIRLIIII !!! olmayacak duaya amin diyerek ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum başkan yarın derhal yolunu alıp gitmelidir yoksa çok kötü günler daha bekliyor bizi.

Sana takıma iyi de diyen mi var okuduğunuzu anlayamıyorsunuz sanırım...

Burda yorum yapanların futbol bilgisine laf atmanıza lafım..

Takımın tamamını gönderelim ayrıca herşey sil baştan olsun vay be bu neden aklımıza gelmedi keşke senin gibi bir Başkan olsa....

Ne kolay yıkmak demii.!

onur-ts
şimdi bana gabriç sağda oynuyo demeyin?eğer öyleyse kusura bakmasın hocaya sorarım.alanzinho-engin vardı ikisi de sol.ama sen onları sağda oynattın.solda beğenmedin.sol istedin aldılar gabriçi onu da sağ oynatıyosun.zorun nedir senin ya.madem sağda oynatacan sağ açık iste.ya da hiçbişe isteme forvet iste.

Mehmet Kıroğlu
maçda ayakta kalan engin ve tijikuzu ne bu hüseyin sevdası adam olsa bursada oynardı bursada forma şansı bulamayan hüseyinimi arıyorsunuz

Birtan Karaman
Gabric'in Ortasını Görünce Birde Tekke Geldi Aklıma ..

erdo6
isaak kiralık olduğu için daha fazla tepki almamak için dümenden oyundan çıktı devam etsa en az 1 golü daha vardı

Selman
23.08.2009, 22:03
45 dakika izlediğim Gabriç'i ben de beğendim.Kafa vurmayı bilen bir santroforla çok iş yapar.Sağda Yattara solda Gabriç. Buldum! Ersen geri gelsin.:o

Furkan Dündar
Kaç yıldır sol açık diye oyuncu alıyoruz, alakasız yerlerde oynuyorlar. Yeter da şu takıma bir sol açık gibi sol açık alın.

Romaschenko'dan beri sol açık görmedi bu gözler..

hocam allahını seversen su imzanı değiş :)

biltrabzon
arkadas kralinida alsak bu takima gelen bir sey yapamiyor.bizde bir ugursuzluk var acikcasi.millet mac baslamadan aisac atar diyor adam atiyor.gecen hafta 1-0 öndeyiz bizim takim yenilir diyor maci izleyen bir kac kisi yeniliyoruz bu ne ya.

batugol
orta sahayı kalabalık tutmak pas yapmaktan başka bir işe yaramıyor paslar sonuca götürmüyor
orta saha kalabalık da olsa pres yapan yok
o zaman artık 4-4-2 ye geçmek lazım

sorin
Rezalet bir ilk yarı çıkardık. Engin'in şutu dışında pozisyon üretemedik. Forvetsizlik artık takımda tavan yapmış durumda. Gignac forvetse Umut ne diye sorası geliyor insanın. Ya da Umut forvetse Gignac ne?

superman:):):eek::):)

violentia
Acaba Yönetim Demiyor mu ;

Ulan Umut Ve Gökhan Sakatlansa Bu Hoca Takımı 4-6-0 Mı Oynatacak ..

Demiyor kardeşim demiyor. Vardır bir bildikleri de demiyorum bir halt bildikleri yok!

Furkan Dündar
isaak kiralık olduğu için daha fazla tepki almamak için dümenden oyundan çıktı devam etsa en az 1 golü daha vardı

Babam aynısını dedi ;)

melihkuzey
bross'un bu hafta gönderilmesi ve yerine ertuğrul sağlam gibi bir hoca getirilmesi gerekiyor. adama takımı hiç tanımıyor.

Oğuzhan Fidan
biri uzay mekiği biri murat 124 gibi düşün.. 2.ci yarı hayırlı olsun..

littlebighorn
gol olan topa dokunarak ofsayttan bozdu golü.. o top içeri gidiyodu
Bir tek ben mi top kaleye gitmiyordu diye gördüm yahu?

Taner Uykuçeken
23.08.2009, 22:04
bu arada Song-Egemen-Sylva acilen uyarılmalı hatta cezalandırılmalı sezona rezalet başladılar

Oğuz ZEYTİN
Değişiklik yok

Alihan Ertürk
Olur da ligde erken havlu atarsak ( Allah göstermesin her zaman zirveyi zorlamamız gerek ) inşallah Broos Türkiye Kupası'na önem verir ..

Ligde gidemezsek avrupaya kupa aracılığıyla gideriz hemde müzemize bir kupa daha girer !

msukas
Şu bir gerçekki Futbolda artık teknik futbolcu tek başına bir işe yaramıyor büyük takımlarda tekniğin yanında fizik olarakta belli bir kapastete olmak zorunda.... işte biz bunun sıkıntısını çekiyoruz colman alanzinyo bu tip oyunculara Tranzonspor 5 gömlek üstün.. Ve son olarak şunu belirtmek istiyorum trabzonspor futbolcu alırken sadece teknik özelliğine bakarak almayacak fizik agresif gibi özellikler olacak....

İlker Akçay
umut kendin atmıyorsun bari gol atanlara engel olma yeter artık

Yiğit SARI
maç başlıyor görüşürüz

Koray
2 sene önce Albayrak ve Z.D döneminde forvetimizde Umut vardı dert yanıyorduk şimdide forvetimizde Umut var...

Şenol Altunsoy
Neden Gökhan oynamıyor hala mı sakat yoksa Hocaya uymuyor ilginç şeyler oluyor ilginç

albaTraS
maç avni akerde olsa hadi taraftar baskı yapıyor, trabzon oynayamıyor dicem de (bahanesine sığınıcam da)

Ali Tunahan Güllü
Değişiklik yok

kimi alacakki gökhanımı?

sorin
yönetimden kim var tribünde başkan ordadır inşallah gidin hocaya sorun diyecek mi çok merak ediyorum

Mustafa Hazıroğlu
23.08.2009, 22:05
Mustafa şimdi sana sormazlar mı Hüseyin'i neden gönderdik o zaman diye :D
Doğru söylüyorsun da Alihan Hüseyin de ayakta kalan bir futbolcu değil.
Bize Ernst gibi bi orta saha kesinlikle şart.
Orta sahada çok güçsüz kalıyoruz.

Alanzinho, Engin , Colman , Tjikuzu bunlarla ben bile mücadele ederim :D

AYAN61
Amaaaa oyunu okuyamıyor.

neyin mavrasını yapıyorsunu ki?????????

Ersun Yanal dediğin adam, acaba skor böyleyken, colman-Alanzinho değişikliğini yapabilir miydi?

İstikrar lazım takıma diye tutturanların çoğunun derdin istikrar değil ersun olduğu da anlaşılmış oldu.

neyse......

Barış Mayda
gabrici sol acık diye aldılar adam sol acık haric heryere gidiyor anlam veremedim bu işe

oeince
Haydi Bismillah! La uşaklar Allah hayarınızı versin! Bu dönüm noktası olsun hadi!

Semih Aydın
bross'un bu hafta gönderilmesi ve yerine ertuğrul sağlam gibi bir hoca getirilmesi gerekiyor. adama takımı hiç tanımıyor.
Zaman'a ihtiyacı var. Kendisini düzenleyecektir.

daredevilts
bi komik taraf daha... adamlar 2 yabancı ile oynuyor biz ise 6 :D demekki yabancılarımızda bi iş yok:))

Anıl C
acilen transfer

izzet
Mideme agrilar giriyor, bu takim adam öldürü, bu kadar topla oynayip da oynayamayan bir takim yoktur daha galiba :S

Erdal
Seyredebilen arkadaşlar ara ara bilgilendirirse sevinirim...İyi ya da kötü....

antagonist
23.08.2009, 22:06
Maçı izlemiyorum ,dinlemiyorum da.

Manisa ikinci yarı kapanır, biz de açamayız gibime geliyor. Bu maç böyle biterse de haftaya hocanın ipi çekilir, Metin Diyadin 3-4 ay idare eder. Sonra Kore'den hoca gelir...

Amma yazdım yahu. :p

Umarım yanılırım!

Ahmet Başkaya
Haydi oğlum Bismillah...Alırız bu maçı...

only ts
taraftar baskısı yüzünden oynayamıyoıruz;)

vay anasını sayın seyırcıler

Roberto Baggio
Bence Ersun Yanal geri gelmeli........Senol Günes,Ziya Dogan gitti geldi,bence Ersun Yanal gelmeli

Ali Tunahan Güllü
haydi bismillah...

Ömer SEVİNÇ
@Süleyman'a cevap yazan bütün üyeler

Yazmayayım diyordum dayanamadım.

İroniden anlamayan nesle aşina değilim..

munzevil
Tjikuzunun yerinde tam bir kara delik var.ne oynadığı belli değil. hoş hemen hemen herkes aynı ya...
koskoca ilk yarı kör döğüşü yapıldı sahada

hatice_61
23.08.2009, 22:07
inş alırız başladık 2. yarıya

melihkuzey
ikinci yarı başladı. hadi bismillah hadi trabzonum parçala şu manisayı...

sorin
reynaldo kim ya brezilyalı mı bu da atar bize allahım sabır ver

Ahmet Başkaya
23.08.2009, 22:08
Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm....

Allahım alalım şu maçı sen dualarımızı kabul et yarabbim :(

Cafer Bulur
2.yari degisiklik yapilmadi mi?

Hüseyin İlkin

En iyisi.

Ben izliyorum ama, izlemesem daha iyi olurdu yani ilk yarıyı.

antagonist
neyin mavrasını yapıyorsunu ki?????????

Haddini bil arkadaşım, ne oluyor "mavra" falan?

izzet
Trabzopn gol atana kadar aclik grevindeyim , orucumu yarim tabak corbayla actim resmen

albaTraS
23.08.2009, 22:09
Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm....

Allahım alalım şu maçı sen dualarımızı kabul et yarabbim :(

bu belalara karşı okunur. heralde skoru koruyup, bir kaç gol daha yemeyelim diye dua ettin :)

Ömer SEVİNÇ

Manisa ikinci yarı kapanır, biz de açamayız gibime geliyor. Bu maç böyle biterse de haftaya hocanın ipi çekilir, Metin Diyadin 3-4 ay idare eder. Sonra Kore'den hoca gelir...

Amma yazdım yahu. :p

Umarım yanılırım!

Tulus maçıyla Broos'un istifasını alırız Süleyman merak etme;)

Avrupa'nın en iyi teknik direktörü ödülü almış bir hocadan başkası kaldıramaz artık bu takımı. Var mı bildiğin boşta öyle bir hoca? Mümkünse şehri de tanıyan, içimizden biri olsun.

Ayrıca yöremizin çocuğu olursa tadından yenmez vallahi.

sorin
bu belalara karşı okunur. heralde skoru koruyup, bir kaç gol daha yemeyelim diye dua ettin :)
allah çalışan adamlara yardım eder

Erkin
Hey yavrum Ferhat ne kesti topu :) Bir tane de sen at tam olsun..

leavemealone
Bari berabere bitirelim ya bunedir ya .

izzet
23.08.2009, 22:10
golü erken bulmamiz lazim

Ahmet Başkaya
Bilmiyorum ben her işimin başlangıcında etmeye çalışırım misal sınava girerken okuturlar:)....

Önemli olan niyet değil mi :)

Erkin
Bu takım hakkaten ne yaptığını bilmiyor..

KUTADGU
Tulus maçıyla Broos'un istifasını alırız Süleyman merak etme;)

Avrupa'nın en iyi teknik direktörü ödülü almış bir hocadan başkası kaldıramaz artık bu takımı. Var mı bildiğin boşta öyle bir hoca? Mümkünse şehri de tanıyan, içimizden biri olsun.

Ayrıca yöremizin çocuğu olursa tadından yenmez vallahi.

Van Gaal diyeceğim o da Bayern ile ilk haftalara kötü başladı.

Pardon Van Gaal bizim oraların çocuğu değil.

Sakin olalım beyler, sakin olalım.

izzet
23.08.2009, 22:11
egemen le sylva yerle bir, sasirmis bunlar

oeince
Takım biraz daha derli toplu görünüyor. Atacağız

Oğuz ZEYTİN
Sağ tarafta kimse yok bizden alanzinho-selçuk-engin yanyanalar hatta dipdibe

TSezgin61
izinden yeni geldim. diyarbakir ve tolouse facialarini staddan birebir yasadigim icin bu maci izlememe karari almistim.

iyide etmisim sanirim...

hüseyin1975
Mübarek Ramazan ayinda Trabzonsporumuz isimizi zorlastiriyor.

Ali Tunahan Güllü
hadi atın bitane...

Ahmet Başkaya
Takımın ilk yarıdan pek farkı yok ...

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 22:12
gökhan hazırlanıyor

Ahmet Başkaya
Al Gökhan'ı ne bekliyorsun hocam...

Cafer Bulur
Hazirlik maclarindan sonra karamsar bir tablo cizdigimde bana sen olumsuz birisin diye tepki veriliyordu.

Bu takim hazirlik maclarinda dahi zerre kadar isik vermiyordu...

Persembenin gelisi carsambadan belliydi...

melihkuzey
23.08.2009, 22:13
Allahın izni ile atacağız...

oeince
Gökhan hazırlanıyor

izzet
gökhan isiniyor, bir uyur gezer daha

Eymen
engın komedı

Ali Tunahan Güllü
Al Gökhan'ı ne bekliyorsun hocam...

gökhan ne yapar hiçbir fikrim yok!!!

AKSOY_61
hiç gol atamıcakmışız gibi oynuyoruz

lazkopatfaroz
ilk golu kaçıncı dk ya kadar atarsak bu maçı alabılırız ???

Şenol Altunsoy
Bu Enginde ne artistmiş ya

Oğuz ZEYTİN
alanzinho pas engin e engin sol çaprazdan plase kaleciye

Hamza Yilmaz
Allahın izni ile atacağız...

Cok beklersin....

Ahmet Başkaya
Alan sola Engin'e verdi Engin kaleciyi çalıştırır gibi vurdu topa..

İlyas Özdemir
yazılanlardan şunu anlıyorum en fazla bir gol atarak o da mucizevi bi şekilde olur berabere kalırız

Hüseyin İlkin
Gabric çıkıyor.

TSezgin61
yau sivasda ne güzel oynuyordu bu takim. noldu anlamis degilim?

izzet
23.08.2009, 22:14
ilk golu kaçıncı dk ya kadar atarsak bu maçı alabılırız ???

60 inci dakika

.

Ahmet Başkaya
Gabriç çıktı Gökhan girdi Allah için Selçuk ne yapar ???

Erkin
Gabric çıktı Gökhan girdi..

innocence
Gabriç çıktı Gökhan girdi