PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 3. Hafta | Manisaspor 1 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

BayzanTs61
23.08.2009, 14:05
1-1 biter demedi demeyin

recdodo
23.08.2009, 14:05
Evet 3 hafta sonra dönecek dediler.

1.5 - 2 ay oluyor.Yattara ortada yok.

Acaba neden yok. :) Ama emin olun şu Toulouse maçı aradan çıksın Gs maçına kadar kadroda olur. Tabi Gs maçı öncesi yine bir şey çıkar... :)

Manisa maçında şöyle bir kadro kursak keşke;

tolga
serkan - song - egemen - ferhat
tjikuzu-colman
alanzinho - gabriç - cale
gökhan

Atalay
23.08.2009, 14:06
Birde sağlık kurulu varki evlere şenlik daha ikinci hafta takımın 3 de 1'i sakat beğenmedigimiz ersun yanal o dar kadroyla neredeyse tüm sezonu sakatlıktan yoksun geçirmesini bildi...

Şimdi biz bu sene bu kondisyonerlerle vede sağlık kurulu ile bu sezonu bitiremeyiz şimdiden not düşeyim...

winner
23.08.2009, 14:06
Ben kimsenin yuhalanması taraftarı değilim. Ama Yattara dururken Umut ve Tayfun yuhalanmaz kardeşim. Futbol sadece iki çalım, iki estetik hareket değildir. Futbolda marjinal fayda önemlidir. Geçen yıl Umut'un mu marjinal faydası yüksekti yoksa Yattara'nın mı Allah aşkına.

Sadece geçen sezon değil, 6 sezondur Yattara'nın marjinal faydası tartışılır...

Emrullah
23.08.2009, 14:07
Ya da adam(!) gibi muayene etsinler. Yattara şu zaman dönecek, Yattara bu zaman dönecek diyen sağlık ekipleri adam gibi işini yapacak. Sakatlanan adam bir daha geri gelemiyor. Selçuk, Gökhan, Gabric örneklerinde olduğu gibi.

Belki de adam gibi muayene ediyorlardır ama yattara kendine adam gibi bakmasını bilmiyordur. Bu da bir ihtimal. Ki bence kuvvetle muhtemel bir ihtimal. Yattara'nın ne kadar disiplinsiz bir futbolcu olduğunu cümle alem biliyor.

TSercaN
23.08.2009, 14:08
Gecen sezon da cogu macta biz baski kurardik, kaleye sutlari biz cekerdik, ama ne hikmetse rakip bir kere geliyordu ve gol atiyordu. Cok kiziyordum ama kaleciye degil, sanssizligimiza kiziyordum, rakip bir kez geliyor gol atiyor. Biz ise gol atmayi beceremiyorduk okadar pozisyona ragmen.

Cafer Bulur
Ben kimsenin yuhalanması taraftarı değilim. Ama Yattara dururken Umut ve Tayfun yuhalanmaz kardeşim. Futbol sadece iki çalım, iki estetik hareket değildir. Futbolda marjinal fayda önemlidir. Geçen yıl Umut'un mu marjinal faydası yüksekti yoksa Yattara'nın mı Allah aşkına.
Ona bakarsan gecen sezon hüseyin cimsirin marjinal faydasi bile yattaradan daha fazlaydi.

Bunu yazdigim icin futbol cahili ilan edilecegimi bildigim icin baslikdan ayriliyorum.:)

samway
ne golcü ne başka bişey umrumda deil yenelim yenilelim yine umrumda deıl ama şu tayfun takımdan gitmedikçe ne maça gidicem ne forma alıcam ne HATTİMİ bilicem ne kombine ne de taraftar kart alıcam... okuyan biri gören biri duyan biri varsa görsün duysun bilsin o adam seyirciye hareket yapıyo kaçıncı kez formasını hak etmıyo bıle nasıl bır yonetım bu oyuncuya ceza vermez ya da hala o klup ıcınde barındırır biz benliğimizi yitirmişiz bırakın umut forvette oynasın ne önemi var ki ?

Trapzone61
23.08.2009, 14:09
dogru samway,,bu tayfun cok simarik oldu,,,

Emrullah
Ona bakarsan gecen sezon hüseyin cimsirin marjinal faydasi bile yattaradan daha fazlaydi.

Bunu yazdigim icin futbol cahili ilan edilecegimi bildigim icin baslikdan ayriliyorum.:)

Doğru çok doğru. Hüseyin'in bile marjinal faydası yüksekti, hatta Tayfun ile kafa kafaya marjinal faydası vardı diyebiliriz.

toogi
manisa 1 trabzon 3

Trapzone61
23.08.2009, 14:10
manisa 3 trabzon 4

Murat Erdem
23.08.2009, 14:12
Geçen sene İBB maçında 2-0 öndeyken kazanılan penaltıyı, Colman'ın elindeki topu zorla alıp atan ve golü kendine yazdıran Yattara efendi; iki hafta sonra Kayseri'de 0-0 giden maçta kazanılan ve Umut'un kaçırdığı penaltıyı, kendi yarı sahamızda eli belinde izliyordu.
Başka bir şey demiyorum. Haa ! birde benim bildiğim Yattara, takım 2-3 maçlık iyi bir seri yakalamadan iyileşmez.

samway
23.08.2009, 14:13
hayır bu seyırcı ıstemıyo bu adamı yuhalanıyo hala ne yüzle çıkıyo sahaya gıt başka yerde oyna topunu ıstemıyoruz işte senı ...

ama kım alır kı bu adamı tabı trabzonun parası deniz yemeyen keriz ...

TSercaN
23.08.2009, 14:13
ne golcü ne başka bişey umrumda deil yenelim yenilelim yine umrumda deıl ama şu tayfun takımdan gitmedikçe ne maça gidicem ne forma alıcam ne HATTİMİ bilicem ne kombine ne de taraftar kart alıcam... okuyan biri gören biri duyan biri varsa görsün duysun bilsin o adam seyirciye hareket yapıyo kaçıncı kez formasını hak etmıyo bıle nasıl bır yonetım bu oyuncuya ceza vermez ya da hala o klup ıcınde barındırır biz benliğimizi yitirmişiz bırakın umut forvette oynasın ne önemi var ki ?

Tabi canim sen yapmak istediklerini bir futbolcu ya baglarsin. Senin bu gune kadar kombine almaman, taraftar karti almaman basi basina bir hata. Bosuna bir futbolcu ya yuklenmenin anlami yok. Sanki Tayfun seni gecen sezon kurtarmadi 3, 4 macta? Sanki Tayfun gecen macta cok buyuk hata yapti da boyle birden konusuyorsunuz. Sanki ana avrat kufur yiyen Tayfun degil de hala Tayfuna kiziyorsunuz. Bi kendini onun yerine koy da oyle konus.

samway
23.08.2009, 14:14
bu takımda hasanlar erdıncler ferhatlar huseyınler trılyonlar aldı ahhhhh ahhhhhhhh ne dıyım kı

Trapzone61
23.08.2009, 14:17
sustunuz renktaslar :) ?

Atakan
23.08.2009, 14:17
------------Onur------------
Serkan--Giray-----Egemen--Ferhat
---------Tji------Colman---------
------------Selçuk---------------
Alan------------------------Gabriç
-------------Gökhan--------------

samway
23.08.2009, 14:19
Tabi canim sen yapmak istediklerini bir futbolcu ya baglarsin. Senin bu gune kadar kombine almaman, taraftar karti almaman basi basina bir hata. Bosuna bir futbolcu ya yuklenmenin anlami yok. Sanki Tayfun seni gecen sezon kurtarmadi 3, 4 macta? Sanki Tayfun gecen macta cok buyuk hata yapti da boyle birden konusuyorsunuz. Sanki ana avrat kufur yiyen Tayfun degil de hala Tayfuna kiziyorsunuz. Bi kendini onun yerine koy da oyle konus.

kendımı onun yerıne koyup dusundugumde ana avrat kufur yedıgım bı yerde 1 dk bıle durmam ama o hala duruyo işte kendımı onun yerıne koymuyorum .

bak sana bır ornek verıyım cenaze de hemde acılı bır olayda kaptanımız ki tayfun a kısılık bazında bıcok seyı ogretebılcek karakterde olan bır ınsanı OGUN TEMIZKANOGLU nu taraftar dövme gırısımı ıle tartakladı çok mu hoştu tabıkı hayır ama o ne yaptı agzını acmadı taraftara onlar benım ekmek paramı kazandırıyo dedı pekı tayfun yedıgı trılyonların karsılıgında sahada tel tel dökülen pişmiş kelle gıbı sırıtan futbolu ıle yuhalanınca bıde hareket yapan seyırcıye sence hangısı dogru ??? bırı de bır hepsıde bır boyle adam oldugu surece benım takımımda aldıgım formadan bıletten az da olsa bı pay alıyosa bu adam ben almıyorum basarı da ıstemıyorum bunun dogrultusunda ben 26 sene sampıyon olmamısım ama bole futbolcu takımda gormek ıstemıyorum

Trapzone61
23.08.2009, 14:19
Su Kadroyla cikiyoruz maca,,

TRABZONSPOR: Tolga, Serkan, Song, Egemen, Ferhat, Tjikuzu, Alanzinho, Selçuk, Colman, Gabric, Umut (Gökhan)

Kadir
23.08.2009, 14:20
bu takımda hasanlar erdıncler ferhatlar huseyınler trılyonlar aldı ahhhhh ahhhhhhhh ne dıyım kı

Sarbi milli takımda oynuyor tabi ne kadar milli belli değil.

Yani var futbolun içinde böyle şeyler.

Tolunay Abdioğlu
23.08.2009, 14:21

TRABZONSPOR: Tolga, Serkan, Song, Egemen, Ferhat, Tjikuzu, Alanzinho, Selçuk, Colman, Gabric, Umut (Gökhan)

Resmi bir haber mi ?

Yoksa kendiniz mi yaptınız ?

lazkopatfaroz
0-2 alırız bu maçı

Celil Köse
Çok kolay ezberlenmiş bi sistemimiz var herkes bize karşı ilk olarak kapanıyor akşam da böle olcak umarım ilk yarı 1 gol atarız yoksa 2. yarı maçı kaybetme oranımız her geçen dakıka artar..

titanic
23.08.2009, 14:22

gabric nedir ne değildir bu maçta izleme fırsatımız olacak

Trapzone61
Resmi bir haber mi ?

Yoksa kendiniz mi yaptınız ?

resmi,,,renktas

zurjcas
galibiyetin rahat geleceğini düşünenlerdenim, manisanın iyi bir ekip olduğu söylense de bu hafta bulduğumuz pozisyonları değerlendireceğimizi, kalecimiz için de rahat bir maç geçeceğini tahmin ediyorum.

samway
Sarbi milli takımda oynuyor tabi ne kadar milli belli değil.

Yani var futbolun içinde böyle şeyler.

yok o fatıh terım denen torpıllı adamın torpıllılerınden oldugu ıcın ...

titanic
aksam macı 1-6 alacaz

Trapzone61
23.08.2009, 14:23
Gabric Ilk 11 de bakalim nasil oynicak,,,,

Mustafa Çolak
Kısır Bİr Maç Olacak Gibime Geliyor

Trapzone61
titanic 0-1 e raziyim :)

ilhan
23.08.2009, 14:25
Belki de adam gibi muayene ediyorlardır ama yattara kendine adam gibi bakmasını bilmiyordur. Bu da bir ihtimal. Ki bence kuvvetle muhtemel bir ihtimal. Yattara'nın ne kadar disiplinsiz bir futbolcu olduğunu cümle alem biliyor.

Doğrudur. En az bizim taraftar kadar dengesiz bir yapısı var Yattara'nın.

titanic
titanic 0-1 e raziyim :)
ben 0-0.1 kazandırsa onada razıyım ama şimdi farklı skorda iyi gider ama

samway
buyur kalede tolga öyle mı hala akıllanmıcaz bız hayır madem slyva ya msj yollamak ıcın bu hamle koy onur u kaleye heeeee dıyosan kı tolga da ıyı kalecı ozaman ne dıyım kı tayfun tolga umut la yola dewam yaaaaa anlamıyorum nasıl gormuyolar bunları bazen de kendıme kızıyorum acaba bunlarda cok onemlı vasıflar varda ben mı goremıyorum kör müyüm ben acaba ???

vatandas61
yattaranin bu macta oynamamasi belkide stratejik bir karardir. Toulouse macinda en büyük kozumuz olabilir cünkü toulouse seyrettigi hicbir macta yattarayi göremedi, yattara da serbest birakildigi zaman nasil bir topcu oldugunu hepimiz biliyoruz.

Tolunay Abdioğlu
resmi,,,renktas

Teşekkürler.

Trapzone61
23.08.2009, 14:26
evet Onur ilk 11 de,,,

titanic
23.08.2009, 14:26
Doğrudur. En az bizim taraftar kadar dengesiz bir yapısı var Yattara'nın.
adamın yapısındada tembellik var,sahada belli ediyor bunu iyileşmek istemiyorda olabilir

Trapzone61
23.08.2009, 14:27
rica tolunay,,,ligtv.com.tr e göre,,,resmi yani,,,,ama belli olmaz belki degisir sanmiyorum ama bana pek süpriz olmadi,,

Trapzone61
23.08.2009, 14:28
Isaac de oynuyor arkadaslar,,,istermissiniz simdi attsin bize,,bir kac tane :)))

Ahmet ÇOLAK
maç beraber biter. geçen hafta yenilecez demiştim izlememiştim maçı bu haftada berabere kalacaz diye bi his var. ama gabrici izlemek için bu maçı izlicem hadi bakalım

ilhan
adamın yapısındada tembellik var,sahada belli ediyor bunu iyileşmek istemiyorda olabilir

O zaman futbolcuların sözleşmelerine özel madde ekleyeceksin. Beklenen süreden uzun süren sakatlıklar için paralarını vermeyeceksin. Yoksa aptal mı bu adamlar?

samway
vestel macında kayıp buyuk ıhtımal 2 hafta sonra yonetım ıstıfa ve bross un klupten ayrılısını ızlerız sonra faruk bey ın torpıllı teknık dırektoru senol gunel ısımlerı konusulur metın dıyadın hoca devre arasına kadar takımın basında durur 8. 9. sıralarda kı kaos 3-5 macla duzeltılır 4. olunulur seneye huseyın gerı cagrılır falan fılan bumerang gıbıyız ılerıye gıdemıyoruz hıc bızaman

Trapzone61
23.08.2009, 14:29
yönetim birakmaz,,,kesinlikle,,,istesek bile...

ilhan
23.08.2009, 14:30
resmi,,,renktas

Nesi resmi arkadaşım yazdığın kadronun? Hugo Broos yanında oturuyor sanırım. Ligtvde öyle yazıyor diye neresi resmi? Ligtvde beklenen kadroyu yazıyor.

Bunu herkes yapabilir. Tahmin yürütmek zor değil. Ama bu saatte resmileşmez kadrolar..

Sabri Kurban
23.08.2009, 14:30
Berabere kalsak iyidir. Bu takımda moralde kalmadı zaten. Oyun olarak ta hiç bir şey beklemiyorum takımdan. İnsanı futboldan soğuttular resmen.

TSercaN
23.08.2009, 14:31
kendımı onun yerıne koyup dusundugumde ana avrat kufur yedıgım bı yerde 1 dk bıle durmam ama o hala duruyo işte kendımı onun yerıne koymuyorum .

bak sana bır ornek verıyım cenaze de hemde acılı bır olayda kaptanımız ki tayfun a kısılık bazında bıcok seyı ogretebılcek karakterde olan bır ınsanı OGUN TEMIZKANOGLU nu taraftar dövme gırısımı ıle tartakladı çok mu hoştu tabıkı hayır ama o ne yaptı agzını acmadı taraftara onlar benım ekmek paramı kazandırıyo dedı pekı tayfun yedıgı trılyonların karsılıgında sahada tel tel dökülen pişmiş kelle gıbı sırıtan futbolu ıle yuhalanınca bıde hareket yapan seyırcıye sence hangısı dogru ??? bırı de bır hepsıde bır boyle adam oldugu surece benım takımımda aldıgım formadan bıletten az da olsa bı pay alıyosa bu adam ben almıyorum basarı da ıstemıyorum bunun dogrultusunda ben 26 sene sampıyon olmamısım ama bole futbolcu takımda gormek ıstemıyorum

Sen kizginsin anliyorum, fakat Ogun onun kadar kufur yemismidir? Dayak yedi tamam o da agir birsey. Ama Tayfun her oynadigi macta (iyi oynasin/oynamasin) hep kufur yemistir bundan eminimdir. Simdi son macta da o yuhalama cok ama cok gereksizdi. Gecen mactaki yaptigi parmak sallama hareketini kastediyor isen, o hareket yedek kulubesine dogru yapildi. Tayfunu yedek kulubesine cagirdilar ama o yok gelmicem diye isaret yapti. Baska yapilan bir hareket gormedim. Biraz da avrupa seyircilerinden ders alalim ne dersiniz? Adamlar kalenin agzindan gol kacirinca bile futbolcusunu alkisliyor. Herzaman hata yi futbolcu da aramiyalim bence, hata yi ilk basta kendimizde arayalim. Hicbir zaman boyle bir taraftar profili goremiyecegiz maalesef. Ha hangi maclarda goruruz sana soylim, 3-0 , 4-0 onde oluruz ve gol kaciririz ondan sonra alkislariz, nasil olsa keyifler yerinde ya ondan :) ...

Oğuz ZEYTİN
evet Onur ilk 11 de,,,

onur kadroda yok!

http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2466#Icerik

Celil Köse
Kalede Onur oynasa daha iyi olur sanki:rolleyes:

Mustafa Çolak
23.08.2009, 14:32
Isaac de oynuyor arkadaslar,,,istermissiniz simdi attsin bize,,bir kac tane :)))
Bize Gol Atmasını O Kadar İstiyorum ki, Şöyle Bi Kendine Gelsin Toparlansın da Devre Arasında Koyalım Forvete, Yönetim Golcü Alacak Gibi Değil

sorin
23.08.2009, 14:33
bence yeneceğiz topçu milleti zora gelince oynamayı sever

Trapzone61
ligtv de genelikle can karyagdi veriyor kadroyu sayfaya,,,,o bir sayfalara girmiyorum bile ligtv yinede biraz güvenilir,,,

samway
bugunluk son sözüm şu olsun lige avrupaya iddialı gırmek ısteyen bır takımın başkanı teknık dırektor konusunda samet aybaba ıle anlaşmaya kalkarsa sezon basında hedefını de çizmiş olur buyrun sız dusunun ne dusunursenız...

bır de yattaranın sezon basındakı sakatlıkları ve bu sakatlıkların en az 2 ay surmesıne de anlam veremıyorum bır turlu şansızlık mı yoksa başka bısey mı anlamıyorum ama 2 ay ödeme geciktiğinde atılan tripler tehditler takımdan gıtmek istemeler ...

işte ben bu kafada macları ızlıyorum arkadaslar hıc heyecanım kalmadı maalesef ama sıze solıyım bız gecen sezonu mumla deıl kıbrıt çöpü ile arıcaz bu gidişle

Timur Öztürk
23.08.2009, 14:35
vestel macında kayıp buyuk ıhtımal 2 hafta sonra yonetım ıstıfa ve bross un klupten ayrılısını ızlerız sonra faruk bey ın torpıllı teknık dırektoru senol gunel ısımlerı konusulur metın dıyadın hoca devre arasına kadar takımın basında durur 8. 9. sıralarda kı kaos 3-5 macla duzeltılır 4. olunulur seneye huseyın gerı cagrılır falan fılan bumerang gıbıyız ılerıye gıdemıyoruz hıc bızaman
arkadas ii güzel durumdan şikayetçi gibisin ama senaryoyu şekillendiriyosun.herkezin kafasında bu düşünce olursa tabiiki ileriye gidemeyiz.unutun beyler istifayı.trabzonsporun son 10-15 yılındaki en iyi yönetim budur.anlayın artık!!yönetim değişikliği ile bir yere varılamaaz!!!

TSercaN
23.08.2009, 14:38
Yattara yi padisah yapanlar (zamaninda ben de dahil) suan da aptal yerine koyuldugumuzu dusunuyorum onun tarafindan. Nedense her avrupa macinda yakti bizi, nedense tam ihtiyacimiz oldugumuz anlarda yoktu sahada. Nedense bir sakatligi hep 2/3 ay arasi suruyor. Fatih Tekke sakat sakat oynar iken ona yapilan haksizliga bakin ve yattara sakatim diye bizi uyutan adama yapilan kral muameleye bakin.

.....
23.08.2009, 14:39
Onur Manisaya götürülmedi ki , Kadro henüz belli değil sadece tahmin yürütürüz bu saatte biz.

izzet
23.08.2009, 14:40
Bize Gol Atmasını O Kadar İstiyorum ki, Şöyle Bi Kendine Gelsin Toparlansın da Devre Arasında Koyalım Forvete, Yönetim Golcü Alacak Gibi Değil

İsaacin her türlü hakkı Manisa'da ancak kötü oynarsa ts ye doner

Muhammed
23.08.2009, 14:41
Yeter be 4 yıldır bu takımda 1 tane adam gibi hücumcu yok. Bütün takım yattaradan mucizeler yaratmasını bekledi. 4 yıldır topu alan Yattara'ya attı bütün takım durdu. Orta sahadan aldığı top ile bütün takımı geçip gol atmasını bekledi herkes. Neden Yattara'dan Maradona olmasını bekliyorsunuz?

samway
23.08.2009, 14:42
Sen kizginsin anliyorum, fakat Ogun onun kadar kufur yemismidir? Dayak yedi tamam o da agir birsey. Ama Tayfun her oynadigi macta (iyi oynasin/oynamasin) hep kufur yemistir bundan eminimdir. Simdi son macta da o yuhalama cok ama cok gereksizdi. Gecen mactaki yaptigi parmak sallama hareketini kastediyor isen, o hareket yedek kulubesine dogru yapildi. Tayfunu yedek kulubesine cagirdilar ama o yok gelmicem diye isaret yapti. Baska yapilan bir hareket gormedim. Biraz da avrupa seyircilerinden ders alalim ne dersiniz? Adamlar kalenin agzindan gol kacirinca bile futbolcusunu alkisliyor. Herzaman hata yi futbolcu da aramiyalim bence, hata yi ilk basta kendimizde arayalim. Hicbir zaman boyle bir taraftar profili goremiyecegiz maalesef. Ha hangi maclarda goruruz sana soylim, 3-0 , 4-0 onde oluruz ve gol kaciririz ondan sonra alkislariz, nasil olsa keyifler yerinde ya ondan :) ...

seyırcı konusunda haklısın o ayrı bısey o konuya gırmeyelım sonucta bızde profıl bu yapcak bısey yok bızde ısterız daha organıze olunsun ama soyle bır durum var bır kere stad yapısı organıze dernekler taraftar grupları bunların hepsını duzenlemek lazım yonetımden bırının buna el atıp bu yapılandırma surecını baslatması lazım ama o stad pfofılı ıle bu zor eskı kapalı olan trıbunden çıt cıkmıyo cıkmamasıda dogal cunku atmosfer yok kombınelıler bu dedıklerımıze hıtap edemıyo baskan paraya takmıs kafayı artık fenerbahce trıbununde de ses cıkmıyo cunku artık onlarda para pesınde yanı seyırcı olayı cok karmasık durum...

cok ozel bırsey paylasıyım madem tayfun un soledıgı sozler ve dusuncelerı ben yuzyuze bılıyorum trabzondakıler hakkında soledıklerını heee gercı sınırle soledı veya solemedı umrumda deıl o yanı tayfun u hangı takım oynatır fener alır mı ya geyse ya da bjk bız bunlarla boyle mı yarısıcaz adam kız gıbı top oynuyo allah askına umut da becerıksız ama mıllet yuhalayamıyo cocugu neden mı cunku adam cırpınıyo bıseyler yapmak ıcın heeee oynar mı oynamaz o ayrı ne bılıyım tolga oda ıyı bır kalecı deıl ama oda kendı capında gonul almaya calısıyo taraftardan bak kocaelı macında tayfun 2-1 yapan golu attı bı sevıncını ızlesene bır daha gol sevıncı mı yoksa taraftara alın boyle golu attım noldu ....... belkıde ıcınden kufur saydırıyo gıbıydı ızle ve gör ne demek ıstedıgımı

titanic
23.08.2009, 14:42
Yattara yi padisah yapanlar (zamaninda ben de dahil) suan da aptal yerine koyuldugumuzu dusunuyorum onun tarafindan. Nedense her avrupa macinda yakti bizi, nedense tam ihtiyacimiz oldugumuz anlarda yoktu sahada. Nedense bir sakatligi hep 2/3 ay arasi suruyor. Fatih Tekke sakat sakat oynar iken ona yapilan haksizliga bakin ve yattara sakatim diye bizi uyutan adama yapilan kral muameleye bakin.
bu birazda fatihi evin çocuğu yerine koymamızla ilgili,fatih bizim evdendir bir meselede durumuna bakmadan halletmeye çalışır,ailenin diğer üyeleri onu takdır etmeye gerek görmez,çünkü bu onun işidir diye bakarlar.yattara ise uzaktan akraba selam verse ne iyi adam denmesi için yeterli,yazık hakkatten fatihin emeklerine

samway
23.08.2009, 14:43
arkadas ii güzel durumdan şikayetçi gibisin ama senaryoyu şekillendiriyosun.herkezin kafasında bu düşünce olursa tabiiki ileriye gidemeyiz.unutun beyler istifayı.trabzonsporun son 10-15 yılındaki en iyi yönetim budur.anlayın artık!!yönetim değişikliği ile bir yere varılamaaz!!!

ersun hocayı zorla ıstıfa ettıren kımlerdı ???? gecen sezon boyle basladık guzel kardesım sonu ne oldu ?

TSercaN
23.08.2009, 14:48
vallahi Samway ne diyecegimi bilmiyorum. Isimiz zor, Allah bize yardimci olsun.

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 14:50
ama o stad pfofılı ıle bu zor eskı kapalı olan trıbunden çıt cıkmıyo cıkmamasıda dogal cunku atmosfer yok kombınelıler bu dedıklerımıze hıtap edemıyo baskan paraya takmıs kafayı artık fenerbahce trıbununde de ses cıkmıyo cunku artık onlarda para pesınde yanı seyırcı olayı cok karmasık durum...

Verilen örnekteki takımın tribünlerinden de "ses çıkmıyor" yargısı, yanlıştır. Kadıköyde çok canlı bir taraftarları var adamların.

Kendimize bakacak olursak, taraftar olayını/staddaki seyirci olayını çözmek için başkalarından yardım beklemek nafiledir.

Biz kendi sorunumuzu kendimiz çözmeliyiz.

Stadda yer alan gruplar bir araya gelerek, maçların gidişatına göre tezahüratları önceden belirlemeli.

Yeni/orjinal marşlar yazılmalı.

Stada mümkün olduğunca aynı desen formayla gidilmeli ( önceden şehirde ya da forumlarda rahatlıkla belirlenebilir)

Eskiden telsizler vardı artık ona da gerek yok. Cep telefonlarıyla 4 farklı tribüm ve ne kadar farklı grup varsa isterlerse, çıkar gözetmezlerse ( TRABZONSPORUN başarısından başka ne çıkarları olabilir) BİR olarak BÜTÜN olarak takıma itici güç olabilirler...

Birtan Karaman
23.08.2009, 14:54
İlk Maç'ta Gabric'den Beklenti Büyük Olmamalı ..

Ceyhun Öncü
23.08.2009, 14:56
Manisa Isaaci isterse sezon sonunda 600 bin € alabiliyor yani iyi oynayip geri dönme ihtimali bize yok
Manisa anlasmaya satis alma opsiyonunu koydurdu

Hüseyin İlkin
23.08.2009, 14:56
Tolga'ya daha ne şansı verilecek bir anlayabilsem çok iyi olacak.
Birine şans verilmesi gerekiyorsa, o da Onur'dur.
Ama, bakıyoruz kadroda yok.
Neyse, umarım kalede Tony olur.

samway
23.08.2009, 15:00
Verilen örnekteki takımın tribünlerinden de "ses çıkmıyor" yargısı, yanlıştır. Kadıköyde çok canlı bir taraftarları var adamların.

Kendimize bakacak olursak, taraftar olayını/staddaki seyirci olayını çözmek için başkalarından yardım beklemek nafiledir.

Biz kendi sorunumuzu kendimiz çözmeliyiz.

Stadda yer alan gruplar bir araya gelerek, maçların gidişatına göre tezahüratları önceden belirlemeli.

Yeni/orjinal marşlar yazılmalı.

Stada mümkün olduğunca aynı desen formayla gidilmeli ( önceden şehirde ya da forumlarda rahatlıkla belirlenebilir)

Eskiden telsizler vardı artık ona da gerek yok. Cep telefonlarıyla 4 farklı tribüm ve ne kadar farklı grup varsa isterlerse, çıkar gözetmezlerse ( TRABZONSPORUN başarısından başka ne çıkarları olabilir) BİR olarak BÜTÜN olarak takıma itici güç olabilirler...

birine gerek yok dıyosan madem haydı sen başlat ozaman bu akımı kıvılcımı senı kım dınler bı sayalım olur mu ??? neden yonetım dıyorum cunku taraftar ıle klup arasındakı bağ bır yonetıcıdır bakın çarsı grubunu yıldırım demıroren bır oncekı sezonda lobılerle vıp lerle engellenıp kale arkasına gonderılmesıne karsı cıkıp onları tekrar gercek yerlerıne gecırmıs hatta ve hatta onlara kombıne dagıtmıstır buna beleşcilik dıyebılırsınız baska bısey de denedılır klupten gecınıyo da denebılır ama o 300-500 kısılık grup stada adam cekıyo kombıne cekıyo organıze edıyo ettırıyo yanı 300-500 bılet parasını sorun eden adamlar bunları dusunmuyor aman neyse ne

AYYILDIZ
23.08.2009, 15:01
Maçı iyi bir oyunla almalıyız.Gabriç oynarsa bugün Alnzinho ile birlikte birer gol atarlar.

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 15:05
birine gerek yok dıyosan madem haydı sen başlat ozaman bu akımı kıvılcımı senı kım dınler bı sayalım olur mu ??? neden yonetım dıyorum cunku taraftar ıle klup arasındakı bağ bır yonetıcıdır bakın çarsı grubunu yıldırım demıroren bır oncekı sezonda lobılerle vıp lerle engellenıp kale arkasına gonderılmesıne karsı cıkıp onları tekrar gercek yerlerıne gecırmıs hatta ve hatta onlara kombıne dagıtmıstır buna beleşcilik dıyebılırsınız baska bısey de denedılır klupten gecınıyo da denebılır ama o 300-500 kısılık grup stada adam cekıyo kombıne cekıyo organıze edıyo ettırıyo yanı 300-500 bılet parasını sorun eden adamlar bunları dusunmuyor aman neyse ne

Ben üzerime düşeni yaptığımı biliyorum, bana görevi öğretemezsin.

Ayrıca biz yaparız dedim!

Taraftar sen-ben... hepimiz...

Yönetime işi bilmiyor demek kolay, hocaya onu oynatma bunu oynat demek kolay, futbolcuyu yuhalamak kolay...

Bize ne onlardan?

Gelin Bursa maçı milat olsun, Avni Aker yeniden cehennem olsun!

NOT: çarşı dediğin tek başına bir grup değildir ve onların çalışma kurullarının bir hafta içinde ne kadar çalışıp forumlarında neler hazırladığını biliyoruz; çünkü onların tribün şovlarını taklit ediyor, marşlarını söylüyoruz!!!

Yazık!

gcolman
Onur-Giray-Song-Serkan-Ferhat-Ceyhun-Selcuk-Colman-Alanzinho-Gabric-Gokhan ben bugun bu 11 le cikmayi cok arzu ediorm...

Muhammed
Tolga oynarsa kalp atışlarımız hızlanacak yine.

gcolman
23.08.2009, 15:06
Ayrica bence bugun Colman ya da Gokhan Unal gol atacaklar kesin!!!

FANATIK61
23.08.2009, 15:07
Mac berabere bitecek icimden öyle geliyor.

titanic
23.08.2009, 15:09
Ayrica bence bugun Colman ya da Gokhan Unal gol atacaklar kesin!!!
Bugün başlıyoruz artık lige
1-6 goller gökhan,umut,alanzinho,selçuk,egemen ve colman manisanınki isac den

Hürgün Aygün
23.08.2009, 15:09
-----------------------------------Onur-----------------------------
Serkan-----------------Giray----------Song-------------------Ferhat
---------------------------Tijikuzu----------------
----------------------------Selçuk---------------------
Yattara-----------------Alanzinho----------------------Gabric
-------------------------Gökhan-----------
bu kadro bence çok iyi

Can basten
23.08.2009, 15:10
Manisa Isaaci isterse sezon sonunda 600 bin € alabiliyor yani iyi oynayip geri dönme ihtimali bize yok
Manisa anlasmaya satis alma opsiyonunu koydurdu

Bu opsiyondan haberim yoktu. Emin misin Tasovali05?

titanic
23.08.2009, 15:11
bu kadro bence çok iyi
Onur nasıl bir kaleci merak ediyorum,ara sıra oynayarak performansını artırmalı.ama şu an müsait değil riske atacak maçımız yok.

.....
23.08.2009, 15:11
Tony oynar büyük ihtimalle.

Asıl merak konusu orta alan nasıl olacak. Gabric-Engin-Selçuk-Tjikuzu-Colman dan hangisi olacak merakla bekliyoruz...

Hüseyin İlkin
23.08.2009, 15:12
Arkadaşlar, Onur kadroda bile yok.
Tony'i kesecekseniz, mecbur Tolga oynayacak.

Hürgün Aygün
23.08.2009, 15:12
Onur nasıl bir kaleci merak ediyorum,ara sıra oynayarak performansını artırmalı.ama şu an müsait değil riske atacak maçımız yok.
ben 2 sezon önce fenerbahçe maçında izlemiştim çok muhteşemdi ve o maça 2-0 kazanmıştık hatırlıyorsanız

titanic
23.08.2009, 15:13
Bu opsiyondan haberim yoktu. Emin misin Tasovali05?
opsiyon olsun ne olacak sanki,isac'ın sene sonunda bizim takımı hakedeceği nereden belli,alırlarsa alsınlar

.....
bu kadro bence çok iyi

Usta Onur kadroda yok. Tolga ya da Sylvadan birisi geçecek kaleye bu maçta.

Hürgün Aygün
bu arada tolga oynıyacak fanatik ve lig tvde öyle yer alıyor

titanic
23.08.2009, 15:15
ben 2 sezon önce fenerbahçe maçında izlemiştim çok muhteşemdi ve o maça 2-0 kazanmıştık hatırlıyorsanız
Maçı hatırladım ama kalede Onur mu vardı hatırlamıyorum.3.Kalecimizi muhteşem olarak nitelendirebiliyorsan iyi bir takımız diyebiliriz

hatice_61
23.08.2009, 15:16
takıma başarılar diliyorum umarım yenilgilerin ardından toparlanırız iyi bir çıkış olur

İskender Çakmak
23.08.2009, 15:17
orta sahada engin oynamasında kim oynarsa oynasın engin daha hazır değil hazır olması için ikinci yarı 60tan sonra girip yavaş yavaş hazırlamak lazım engin için de en hayırlısı böyle

gcolman
23.08.2009, 15:17
Bugün başlıyoruz artık lige
1-6 goller gökhan,umut,alanzinho,selçuk,egemen ve colman manisanınki isac den

abi biz 6 golu en son ne zaman atmisiz ucma ya:)bu mac zor gececek ben 1 ya da 2 farkli kazanacagimizi dusunuyorum ayrica bugun Gabrici de gorecegiz bakalim ins iyidir

kursat1313
23.08.2009, 15:18
onur tolgadan kat kat iyi bir kalecidir
gerçekten o maçta devleşmişti

real_rock
23.08.2009, 15:18
2008'de ki Fener maçında kalede Onur vardı ve mükemmeldi.Ama bugün kadroya alınmamış eğer Sylva oynamazsa Tolga oynayacak.İnşallah Sylva oynar.Yine millet uçmuş farklı skorlar havada uçuyor :).Çok uçmayalım malum uçuruyolar sonra...

kursat1313
23.08.2009, 15:20
bu arada tolga oynıyacak fanatik ve lig tvde öyle yer alıyor
eğer tolga oynayacaksa bu akşam bu sayfalarda tolgayı çok konuşuruz
ne olursa olsun tony oynamalı çünkü onun gibi oyun kuramaz tolga oyunu hızlı başlatamaz

titanic
23.08.2009, 15:21
abi biz 6 golu en son ne zaman atmisiz ucma ya:)bu mac zor gececek ben 1 ya da 2 farkli kazanacagimizi dusunuyorum ayrica bugun Gabrici de gorecegiz bakalim ins iyidir
İnsallah ıyı çıkar Gabric,ilk maçtan anlamak biraz zor ama fikir verir en azından.6 golü hazırlık maçında atmıştık daha 1 ay oluyor,3-4 yıl önce Rizeye atmıştık 6 gol belki daha önce

izzet
23.08.2009, 15:21
Resmen Isaac gidiyor 600 bin $

Yönetimin her hatasini gören taraftarimiz(!) bu yalnisi neden görmez...Isaac 600 bin $ satilirmi ?

Hami_41
23.08.2009, 15:22
Bu yorumları görünce Diyarbakır maçı geliyor aklıma.
Ben çok kolay bir maç olacağına inanmıyorum.
Ayrıca geçen hafta çk güzel bir gol attı isaac formuda moralide yerinde bize problem yaratabilir.

titanic
onur tolgadan kat kat iyi bir kalecidir
gerçekten o maçta devleşmişti
Yıllar önce Metin Aktaşta bir fener maçında devleşmişti

antagonist
@AlmanyaTS,
Dolar değil euro...

Hayır, adam geçen sene nefret edilir hale gelmişti. Şimdi, bu paraya satılır mı?

Fiyat iyi bence...

izzet
23.08.2009, 15:23
Yıllar önce Metin Aktaşta bir fener maçında devleşmişti

Onurun Tolga dan cok daha iyi bir kaleci oldugu oynadigi bir mac degil, tolganin oynadigi onlarca mac hesaba katilarak söyleniyor...

Onur ümit milli takimda gercekten cok iyi maclar cikariyor, ve ne zaman forma verilidyse hakkini veriyor

.....
23.08.2009, 15:25
Isaac Geçen seneki oyununun üstüne koymazsa 600 bile fazladır. Bakalım bu sene üstüne koyabilecek mi ...

izzet
23.08.2009, 15:25
@AlmanyaTS,
Dolar değil euro...

Hayır, adam geçen sene nefret edilir hale gelmişti. Şimdi, bu paraya satılır mı?

Fiyat iyi bence...

bedava geldigini hesaba katarsak, yine bizim karimiz ama isaacde ne katar yetenek ve kabiliyet oldugundan süphem yok

gecen sene konyaya karsi oynadi, geri kalan sezonda cok formsuzdu, belkide olimpiyatlardan gec gelmesinin bir etkisi, ya da kiz kardesinin ölümü, ya da bebeginin rahatsizlanmasi(?), bende cözemiyorum...

U.Sadıkoğlu
23.08.2009, 15:29
Gabric oynuyor mu bilgi varmı ?

izzet
23.08.2009, 15:30

Eger midesine agri girmezse oynar, engin kesik yedi cünkü

Hürgün Aygün
23.08.2009, 15:30
evet kesin ilk 11'de lig tv ve fanatikte öyle yazıyor öbür sitelere girmedim

m.türker61
23.08.2009, 15:31
geçmiş yıllarda lige iyi başlıyorduk da ne oluyordu, bence sağlam basarak başlamk önemli, diyarbakır maçı çok büyük talihsizlikti, ne tarartarlarla ilgisi vardı ne broosla ne de yönetimle...eksik olan konsantrasyon eksikliği ve diyarbakırlı zenci oyuncunun gününde olması,ben bugün takımın herkesi yanıltacağına inanıyorum ve dua ediyorum...herkese hayırlı iftarlar...

izzet
23.08.2009, 15:33
Gecen sene ersun hocanin yapamadigini bir kac macda yapti broos, yedekleri kullandi, müdahalede bulundu, formsuzu kesti... benim bu hocadan ümidim var...

acikcasi manisa da puan kaybedip toulouse da galibiyet alamazsak fatura ona kesilir diye tedirginim... bu arada manisanin 11 ini bilen var mi?

edit:

İlker
Ferhat
Dixon
Burak
Eren
Güven
Yiğit İncedemir
Nizamettin
Mehmet Nas
Isaac
Reinaldo

Mehmet
23.08.2009, 15:35
İsaac bizi yenmeye yeter :)

Birtan Karaman
23.08.2009, 15:36
Reinaldo'ya Dikkat Edilmeli , Çok Teknik ..

izzet
23.08.2009, 15:37
Sag bek ve forvet gerekli dedigimiz su günlerde, rakibimizin sag beki ve forveti TS da (gercek bir sans verilmeden bence) yollanan iki oyuncu olmasi, ilginc bir tesadüf..

Burçak
23.08.2009, 15:38
rakiplerin hepsi bizim eski oyunculardan dolu yaa.
işte burdan anlayın Trabzonsporda forma giymenin nekadar baitleştirildiğini.
her rakipte 3 4 tane futbolcumuz var eskilerden.

lazrail8989
23.08.2009, 15:42
rüyamda 4-1 yeniyorduk inşallah çıkar :) bu arada fatih tekke gollerine devam ediyor şu an zenitin ilk golünü attı Fatih tekke ölmedi;)

KDRDYN
23.08.2009, 15:47
hadi usaklar beşten az atmayın utandırmayın bizi...

Eymen
23.08.2009, 15:49
maç sonucunu diyorum v.manisa:1 trabzonspor:4

lazrail8989
23.08.2009, 15:52
maç sonucunu diyorum v.manisa:1 trabzonspor:4
bende 4-1 dedim hadi hayırlısı çok eminim son gol sol kanattan geliyordu:rolleyes:
bu seferde rüyam yanıltmaz beni inşallah

izzet
23.08.2009, 15:53
bende 4-1 dedim hadi hayırlısı çok eminim son gol sol kanattan geliyordu:rolleyes:
bu seferde rüyam yanıltmaz beni inşallah

benim rüyamda golü arcil ve Sota atiyordu, ellerindede cikolatali ekmek vardi :S

iyice kafayi yedik bu aralar :D

Yeni transfer Gabric ile Yeni gönderilen ferhatin karsilasmasini cok merak ediyorum :S

Eymen
23.08.2009, 15:57
tulus maçınıda 4-1 yenecez demiştim ben ama :) yani bana pek güvenmeseniz iyi olur

Fatih Ay
23.08.2009, 16:01
rüyamda 1-0 yenileceğimizi gördüm ama rakip uşakspordu:p

lazrail8989
23.08.2009, 16:03
benim rüyamda golü arcil ve Sota atiyordu, ellerindede cikolatali ekmek vardi :S

iyice kafayi yedik bu aralar :D

Yeni transfer Gabric ile Yeni gönderilen ferhatin karsilasmasini cok merak ediyorum :S
alemsin ya çikolatali ekmek he:) gabriçin son gol de büyük payı olcak müneccimmiyim ne:p

Volkan
23.08.2009, 16:04
rüyamda 1-0 yenileceğimizi gördüm ama rakip uşakspordu:p

ççççççççççççççç

lazrail8989
23.08.2009, 16:04
tulus maçınıda 4-1 yenecez demiştim ben ama :) yani bana pek güvenmeseniz iyi olur
sen her maça 4-1 mi diyorsun:)

Burçak
23.08.2009, 16:05
http://www.nesine.com/images/live.gifİlk Yarı'Zenit St. Petersburg1 - 1Lokomotiv Moscow
İlk yarı 1 - 1 bitmiştir.

Wagner Ferreira0 - 1http://www.nesine.com/images/gol.gif13'
28'http://www.nesine.com/images/gol.gif1 - 1Fatih Tekke

Samet KILIÇ
23.08.2009, 16:07
fatih tekke çok klas kafa golü atmış yine...

real_rock
23.08.2009, 16:07
Bu maçta Umut oynarsa kimse hocaya Gökhan'ı niye koymadın diye kızmasın.Bence sakatlık falan hikaye.Gökhan hocadan formayı alamıyor.Zaten Toulouse maçındaki ısınma zamanında belli oluyordu Gökhan'ın ne kadar laubali olduğu.Aslında iyi bi Golcü alacaksın.Sonra bak Gökhan nasıl tutuşuyo :)

lazrail8989
23.08.2009, 16:08
fatih tekke çok klas kafa golü atmış yine...
yönetimde çok gol yemeye başladı en klasından:alkış:

Harun
23.08.2009, 16:10
Brossun farklı taktikle çıkmasını bekliyorum .Uyguladığı 4/5/1 sisteminin aksadığını umarım kendiside görmüştür.

Onur
----- Serkan----Giray---Song------Cale

Selçuk

------Barış----Colman--------Gabric

Gökhan---Engin

turkish0061
23.08.2009, 16:11
tony yedek kalmali, tolga yi gorelim bakalim, kendini gelistirmismi, engin zaten zor kapar formayi, bugungu maci cok iyi bir sekilde kazanirsak, ve kadro degistirilmise, daha degistirmez bros, anlicagimiz, tayfun engin, zor kapar formayi heleki tayfun

Alihan Ertürk
23.08.2009, 16:11
Sylva'nın dinlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum ama Onur kadroda yok.Tolga'ya bir türlü güvenemiyorum :S

Savunma dörtlüsü ; Serkan - Song - Egemen - Ferhat şeklinde olabilir.Bazı kaynaklarda da böyle yazıyor.

Orta alanda Tjikuzu - Selçuk - Gabriç - Alanzinho - Colman 5'lisi benim ilk11'imde olurdu .. Forvette de Gökhan Ünal'la başlamamız gerek.

.........................Sylva ( Tolga ).........................
.....Serkan......Song......Egemen......Cale ( Ferhat )..
.....................Colman......Tjikuzu.......... ...............
......Alanzinho............Selçuk................. ...Gabriç...
...........................Gökhan Ünal...........................

Ali Tunahan Güllü
23.08.2009, 16:13
----------------------------onur--------------------------
-----serkan-------song--------------giray------------ferhat---
----------------------------tjikuzu--------------------------
--------------selçuk---------colman-------------gabric-------
--------------------------umut--------alan------------------

bence bu maçta sylva,egemen,cale kesilecek yerine ben onurun oynamasını isterim ama broos heralde tolgayı oynatacak,calenin yerine ferhat,egemenin yerine giray....

ceserdar
23.08.2009, 16:19
Gabric oynarsa, 4-4-2 oynarız gibime geliyor. Önde çift forvet deneriz. Hoca'nın da istediği taktik bu zaten.

gcolman
23.08.2009, 16:23
----------------------------onur--------------------------
-----serkan-------song--------------giray------------ferhat---
----------------------------tjikuzu--------------------------
--------------selçuk---------colman-------------gabric-------
--------------------------umut--------alan------------------

bence bu maçta sylva,egemen,cale kesilecek yerine ben onurun oynamasını isterim ama broos heralde tolgayı oynatacak,calenin yerine ferhat,egemenin yerine giray....

en mantilkisi bence de bu kadro umutla gokhan 2.yari yer deistireblr yattara da iyilesince umarim eskisi gibi form yakalar

.....
23.08.2009, 16:23
ONUR KADRODA YOKKK

50 kere yazıldı bir kere daha yazalım. Onur yok yok yok

KÖKSAL AYDIN
23.08.2009, 16:27
Çok zor bir maç olacak.Özellikle bizim açımızdan.
Ya batacağız ya çıkacağız.

Emre Yavuz
23.08.2009, 16:31
Benim Kadro ise Böyle:

_____________Sylva____________
Serkan___Giray____Egemen(C)____Ferhat
_______________Ceyhun______________
Alanzinho_______Selcuk__________Gabric
___________Colman__________________
__________________Gökhan___________

izzet
23.08.2009, 16:33
acaba songu saga ceksek, egemenle girayi göbege koysak, ferhati sola koysak, serkani da yine sag acikda denesek cok mu bozmus oluruz takimi :S?

gcolman
23.08.2009, 16:34
Colmandan aslinda bence de cok iyi forvet arkasi olur gorusundeyim ama Alanzinhoyla yer deistirirse mac icinde ofansif yonumuz cok daha iyi olur

Birtan Karaman
23.08.2009, 16:34
Maç'a Tek Forvet Başlarsak Zaman Zaman Gabric Forvet'e , Colman'da Sol Açığa Kayabilir .

SERDAR-61
23.08.2009, 16:37
TRABZONSPOR bu maçı kazanır

Mustafa Demir
23.08.2009, 16:39
bugun artik forvetlerden bisiler bekliyorum bugunda bisi yapmazlarsa trabzana donmesinler bence

gcolman
23.08.2009, 16:39
skor tahmini alalim aksam konusuruz bak ben dedim die:D
Bence mac 1-3 biter Colman-Gokhan ve Alanzinho atar
Manisadan da Isiac

elif dikmen
23.08.2009, 16:41
bu maçı farklı alıp toparlanmamız gerek bence.yeneceğimizi umuyorum...

Volkan
23.08.2009, 16:41
TRABZONSPOR bu maçı kazanır
inş temennimiz o

Ömer1967
23.08.2009, 16:42
bence maça 4-6-0 çıkalım alanzinho gabric zaman zaman forvete kaysın

Fatih YAZICI
23.08.2009, 16:46
Gabric'ten gol bekliyorum , içime doğdu :)
Ayrıca Avni Aker'de değiliz. Rahatız. 1 farkla kazanacağımızı düşünüyorum.
Rastgele!

turkish0061
23.08.2009, 16:51
insallah iyi bir aksam geciririz

turkish0061
23.08.2009, 16:54
rasgele usaklar insllah ii bir sonucla cikariz, allahin izniyle kazanacagiz

Halit Aydın
23.08.2009, 17:01
Sizleri Fatih Tekke Zenit başlığına alsak nasıl olur arkadaşlar? (Fatih'i konuşanlar)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3666&page=280

semiher61
23.08.2009, 17:02
Umut oynatılamalı 1-0 olsun bizim olsun.

elif dikmen
23.08.2009, 17:06
daha 3.maçımız ama son 3 haftaya girmişiz gibi bi hava var sanki...takımıza inanalım desteği kesmezsek şampiyon da oluruz...

Tanju
23.08.2009, 17:08
Ben çıkıyorum yavaş yavaş hazırlanayim bizim uşaklar gelecek :)

Muhammed Ayaz
23.08.2009, 17:13
haydi trabzonum alırsın bu maçı allahın izniyle 1-3 bizim bu maç golleride:Gabriç Gökhan ve Colman atacak.

Halit Aydın
23.08.2009, 17:16
Öyle böyle ama ben Trabzonspor taraftarını seviyorum. Bizim takıma öfkemiz en fazla 1.5 gün sürer. İlki maç sonrası ve diğer gün.

Yine bir maç öncesi yine aynı heyecan. Hiç bitmeyecek bu sevda.

Fatih Özkan
23.08.2009, 17:19
Öyle böyle ama ben Trabzonspor taraftarını seviyorum. Bizim takıma öfkemiz en fazla 1.5 gün sürer. İlki maç sonrası ve diğer gün.

Doğrudur...
Maçtan sonra ne forma alacam dedim, ne de hat (:
Ama 2 gün sonra düşüncelerim değişti...
Çok seviyorum ben bu renkleri!

lazuk61
23.08.2009, 17:23
sevgi sevgiiii

Muhammed Ayaz
23.08.2009, 17:28
arkadaşalr ben 2 gün önce ligtv paketi almıştım ve premier lig maçlarını şifreli veriyor trabzonsporun maçınıda şifreli vermez dimi

Uğur GEMİCİOĞLU
23.08.2009, 17:32

Neden böyleyiz biz :D

Oğuz ZEYTİN
arkadaşalr ben 2 gün önce ligtv paketi almıştım ve premier lig maçlarını şifreli veriyor trabzonsporun maçınıda şifreli vermez dimi

Spormaxteki maçlar spor paketine dahildir, şifrelenmez...

Ömer1967

yok vermez süper lig maçlarında spormax açık oluyor maç başlıyordan itibaren

deneme61
23.08.2009, 17:33
lig tv paketı sadece aldıysan spor max seyredemezsın kardes.ona ayrı olarak para odemen veya paketı degıstırmen gerekır.ama trabzon macını seyredersın 77. kanal da

izzet
23.08.2009, 17:33
Biraz sonra manisa siveli reinaldo31 gircek, ben ceviri yaparim :D

OrkHun
23.08.2009, 17:34
Biraz sonra manisa siveli reinaldo31 gircek, ben ceviri yaparim :D

:D:D:D:D:D:D

iyiydi...

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 17:35
lig tv paketı sadece aldıysan spor max seyredemezsın kardes.ona ayrı olarak para odemen veya paketı degıstırmen gerekır.ama trabzon macını seyredersın 77. kanal da

77. kanalda GS maçı var

Muhammed Ayaz
23.08.2009, 17:35
77.kanaldamı ama maç spormaxta 78. kanaldaa

Ömer1967
23.08.2009, 17:36
trabzonspor maçı zamanı spormax açık olur maç başlıyordan itibaren kendimden biliyorum

Muhammed Ayaz
23.08.2009, 17:37
trabzonspor maçı zamanı spormax açık olur maç başlıyordan itibaren kendimden biliyorum
ya ii de kardeşim bende ingiltere maçlarını şifreli veriyor ondan dolayı diyorum ts maçınıda şifreli verirmi???

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 17:38
ya ii de kardeşim bende ingiltere maçlarını şifreli veriyor ondan dolayı diyorum ts maçınıda şifreli verirmi???

müşteri hizmetlerini ara

Ömer1967
23.08.2009, 17:38

bende de aynı paket var geçen seneden beri süper lig maçlarını veriyor spormax te olursa

Muhammed Ayaz
23.08.2009, 17:39
bende de aynı paket var geçen seneden beri süper lig maçlarını veriyor spormax te olursa
ya kardeş bende ingiltere maçlarını şifreli veriyo.Ondan dolayı diyorum ts maçınıda şifreli verirmi????

Ömer1967
23.08.2009, 17:40
ya kardeş bende ingiltere maçlarını şifreli veriyo.Ondan dolayı diyorum ts maçınıda şifreli verirmi????

bende de spormax te üyeliğiniz bu paketi kapsamamaktadır diyor ama süper lig maçı olunca açık oluyor

Ömer1967
23.08.2009, 17:42
bu arada 11'imiz: Tolga, Serkan, Song, Egemen, Ferhat, Tjikuzu, Alanzinho, Selçuk, Colman, Gabric, Umut (Gökhan)

AYYILDIZ
23.08.2009, 17:42

Yok merak etme.Maç saati açılacak kanal.

Muhammed Ayaz
23.08.2009, 17:43
bende de spormax te üyeliğiniz bu paketi kapsamamaktadır diyor ama süper lig maçı olunca açık oluyor
saol kardeşim allah razı olsun beni aydınlattığın için azdaha müşteri hizmetlerini arıyodum acayip kantör gidi saol kardeşim beni kontör kaybından kurtardın:D

violentia
23.08.2009, 17:43

lig tvde sürekli alt yazı geçiyor spormaxten izleyebilir üyelerimiz diye. Spormax açık olacak maç saati rahat ol bende de aynı paket var. :)

Halit Aydın
23.08.2009, 17:45
Maç başlıyor programı itibariyle Spormax şifresiz olacak tabiki. Sadece premier lig maçlarında şifreye giriyor. O da paket harici. Geçen sene ücretsizdi. Artık spormax ücretli oldu.

Ama TS maçını tabiki şifresiz verecek. Senin LigTV paketi dahilinde çünkü.

Mesela bazen 3-4 maç olunca iztv vs. kanallarda maç gösteriliyordu. İstediğin süper lig maçını izliyordun.

Muhammed Ayaz
23.08.2009, 17:47
Maç başlıyor programı itibariyle Spormax şifresiz olacak tabiki. Sadece premier lig maçlarında şifreye giriyor. O da paket harici. Geçen sene ücretsizdi. Artık spormax ücretli oldu.

Ama TS maçını tabiki şifresiz verecek. Senin LigTV paketi dahilinde çünkü.

Mesela bazen 3-4 maç olunca iztv vs. kanallarda maç gösteriliyordu. İstediğin süper lig maçını izliyordun.
saol kardeşim beni aydınlattığın için bi an korkmuştum yahu

Emirhan Makul
23.08.2009, 17:48

Trabzonspor maçı 78. Kanalda bu akşam Yani spormax'de sadece premier lig'de şifre giriyor bu akşam maçımız verilecek.

enmavi61
23.08.2009, 17:53
bu maç banko beraberlik...izlemek için dahi olsa gidesim gelmiyor deli etcekler yine biliyorum...ama malesef gitmeden duramıcamm...inş yeneriz de bi haftamız bari güzel geçer...tekke süper bir gol daha attıı...dicek cümle bulamıyorumm...

gustavo_colman
23.08.2009, 17:53
maç tahminim : TS: 1 mns:0 gol : colman (dk.54 penaltı)

Varlıbaş61
23.08.2009, 18:03
ne olursa olsun kalede tony olmalı...

OFLU
23.08.2009, 18:05
ne olursa olsun bu Mac alinmali..

yatara
23.08.2009, 18:08
bu maci alicaz baska yolu yok

yatara
23.08.2009, 18:11
bu aksam herkez hugoyu övecek göreceniz yenersek handicap yapariz

nuhkoç
23.08.2009, 18:12
kadro

Tolga

Serkan*******Song*** Egemen****Ferhat

*Tjikuzu*

Alanzinho****Selçuk******Colman

Gabric

Gökhan

Erdem Koltuk
23.08.2009, 18:15
bu aksam herkez hugoyu övecek göreceniz yenersek handicap yapariz

"göreceniz" diye bir kelime yok Türkçe'de.Şu dili doğru kullanmak zorundasın.İster Almanya'da ol ister Hollanda'da.

Fatih Özkan
23.08.2009, 18:17
Bazı arkadaşlar kaleci Tony değişsin diyor...
Ben anlam veremiyorum bu isteğe...
Bence kalede son derece başarılı...
Durması lazım...

Cem Akyüz
23.08.2009, 18:19
Kalede Tolga olursa kendi adıma konuşayım maçı kazanma ümidim yara alacak...Onur varken şu Tolga oynarsa Onur'a yazık..Ben Onur'un yerinde olsam gitmek isterim..Tolga 40 maç kalede durdu adam bir gram kendini geliştirmez mi ya kalede duruşu güven vermiyor adamın

M.Kılıç50
23.08.2009, 18:21
Kalede Tolga Muhabbeti nerden ciktiki anlamadim ???

Sylva sakat´mi ??
ama tolgaya sans verilmeli bencede...;)

Adem Erdoğan
kornerlerde ve duran toplarda yine yusufları oynayacağız anlaşılan..

Cem Akyüz
Kalede Tolga Muhabbeti nerden ciktiki anlamadim ???

Sylva sakat´mi ??
ama tolgaya sans verilmeli bencede...;)

Yapmayın yahu ona şans vermek demek rakibin gol atma şansını yüzde 30 arttırmak demek

karaman6106
fatih uçarak kafa golünü attı...hiçte sevinmedi...mesaj verir gibiydi...bu ortadan umuta 100 tane gelse acaba kaçını gol yapabilir??????????

Misina
23.08.2009, 18:22
En çok Ferhat ve isaactan korkuyorum.Bizde dökülenler bize karşı döktürüyor.

Kenan Berber
23.08.2009, 18:22
En çok Ferhat ve isaactan korkuyorum.Bizde dökülenler bize karşı döktürüyor.

bende bundan bahsedecektim.. Ergin Keleş'i de unutmamak lazım

Erdem Koltuk
23.08.2009, 18:23
Eğer maça Tolga ile başlarsak çöküş sürecimiz bu gece hızlanarak başlar..

.....
23.08.2009, 18:23
kadro

Tolga

Serkan*******Song*** Egemen****Ferhat

*Tjikuzu*

Alanzinho****Selçuk******Colman

Gabric

Gökhan

Kendi kadron mu maç kadrosu mu ?

Yunus Emre SEYHAN
23.08.2009, 18:25
Tolga oynarsa büyük ihtimalle yaptığı hataları sayacağım. (Hatalı gol yeme,Oyuna soktuğu topların dısarı veya rakibe gitmesi,Elinden kacırdıgı toplar,Hatalı acılma vs vs )

Birde hatalı gol yedikten sonra artist artist defansımıza bagırması cagırması yok mu..?

mehmet yıldırım
23.08.2009, 18:26
Durması lazım...
son derece başarılı ha !!! yabancı hayranlığının bu kadarına pes...adamın yediği hatalı gollerin yarısın tolga yese ipe gererdik adamı....tony sylva nın yere yattıktan sonra yerden kalkışını dikkatle izleyin adam resmen ağır çekimde kalkıyor ve de uzağına giden toplara hamle dahi yapamıyor...bu topların çoğu aut olduğu için göze batmıyordu,kamananın attığı golun benzeri çok pozisyonda adam yerinden kıpırdamadı be yav....tamam tolga süper değil ama tony-onur-tolga arasında kesinlikle en doğru tercih tolgadır....duracağı yeri iyi biliyor,refleksleri tony ye 10 çeker,uzaktan asla gol yemiyor...bazı zaafları olduğu doğrudur ama zaafsız kaleci de genelde ispanya-italya liglerinde oluyor....değerlerimizi harcamada üstümüze yok...fatih tekke-gökdeniz-hüseyin şimdi de tolga....senin defansın iyi olsun,santraforun iyi olsunda bak...kalecinin yediği hatalı golu telafiedecek golcun varsa problem yok....ben tolgaya güveniyorum

.....
23.08.2009, 18:28
Tolga oynarsa büyük ihtimalle yaptığı hataları sayacağım. (Hatalı gol yeme,Oyuna soktuğu topların dısarı veya rakibe gitmesi,Elinden kacırdıgı toplar,Hatalı acılma vs vs )

Birde hatalı gol yedikten sonra artist artist defansımıza bagırması cagırması yok mu..?

Yaa durun hemen yargısız infaz yapmayın. Ben hazırlık maçlarında çok değiştiğini gördüm. Bir sans verelim kendisine. Değerlendirsin ona göre yorum yaparız...

Berat
23.08.2009, 18:28
Tamam, Sylva pek formda değil ama Tolga da hiç bir zaman güven veren bir kaleci olamadı. Tolga oynadığında ben bile psikolojik olarak geriliyorum, Song ve Egemen'in hallerini düşünemiyorum.

only ts
23.08.2009, 18:30
tony geleni gideni yiyor böylesi daha iyi biraz dinlensin tonycik

Adem Erdoğan
23.08.2009, 18:30
slyva'nın kesilmesi gerekiyorsa ve ille de birine şans verilmesi gerekiyorsa bu ismin Onur olması gerekiyor, ne zaman oynayacak bu çocuk en oynaması gereken zamanlarda.hocanın seçimidir saygılıyız fakat o da tanıması lazım kalecileri.

Fatih Özkan
23.08.2009, 18:31
Tamam, Sylva pek formda değil ama Tolga da hiç bir zaman güven veren bir kaleci olamadı. Tolga oynadığında ben bile psikolojik olarak geriliyorum, Song ve Egemen'in hallerini düşünemiyorum.

Bu açıdan da düşünmek lazım...
Güvenip kimi koyacaksınız kaleye ?

yatara
23.08.2009, 18:33

bence serkan kirintili bizim kalemiz icin ideal

Ustaalioğlu
23.08.2009, 18:33
Durması lazım...

yedekte düzgün biri olsa ok derim, formsuz tony ama, tolga olmaz...
onur hala gelişim niçin gösteremedi ben bilmiyorum...

real_rock
23.08.2009, 18:34
Tolga ile Sylva'yı kıyaslanmasına anlam veremiyorum.Tolga Canlı bomba,Sylva ise geçen yılın en iyi kalecisi seçildi istatistiklere bakılırsa.Açıkçası Tolga kalede olursa maçtan hiç umudum yok.Tolga gelen topa sadece bakıyor ve en ufak bir hareket yapmıyor...

Yunus Emre SEYHAN
23.08.2009, 18:35
Yaa durun hemen yargısız infaz yapmayın. Ben hazırlık maçlarında çok değiştiğini gördüm. Bir sans verelim kendisine. Değerlendirsin ona göre yorum yaparız...

08-09 sezonu
Ligin başında Tony'nin lisansı cıkmadığı için mecburen Tolga oynadı ama bu kısa sürede yine yapacağını yaptı. (8 maç)

07-08 sezonu
24 maç forma giydi.

06-07 sezonu
25 maç forma giydi.

05-06 sezonu
10 maç forma giydi.

Görende Tolga 20-23 yaşlarında, Kariyerinde pek şans bulamamış bir oyuncu sanacak.

Sanki Tolga'yı tanımıyoruz :))

Mvv macında izlemiştim, Yanılmıyorsam yine yapmıştı yapacağını.

Berk
23.08.2009, 18:35

Onur'u koyarım kaleye.En azından Tolga'ya verilen şansın daha fazlasını hakediyor..

Ahmet Kuru
23.08.2009, 18:37
Bu maçı kazanmaktan başka çaremiz kalmadı artık...
Takım ve taraftar olarak morellerin yerine gelmesi lazım...

mehmetali61_55
23.08.2009, 18:37
bu maçtan 2 farklı galibiyet bekliyorum deplasmanda olduğumuz için rahat oynıyacaz tek sıkıntı oluşan olumsuz atmosfer

Fatih Özkan
23.08.2009, 18:38
Onur'u koyarım kaleye.En azından Tolga'ya verilen şansın daha fazlasını hakediyor..

Ben de Onur'u seviyor ve beğeniyorum...
Denemek de fayda var hatta...
Ama bu maçta değil...
Belki ilerleyen zamanlarda başka bir maçta...

omondoles
23.08.2009, 18:38
sorun şu ki; kaleye tolga geçerse ve tolganın katkısı olmadan maçı kazanırsak geçen seneki Gs maçı gibi bir hezimete kadar çıkmaz kaleden....

cngz
23.08.2009, 18:39
istemiyorum hiç ama puan kaybedeceğiz gibi geliyor yine. kale zayıf, defans teklemeye başladı, forvet zaten hiç yok

Mustafa AYDIN
23.08.2009, 18:40
Maç deplasmanda kazanma şansımız yüksek.Dışarda kaplan oluyoruz içerde hovarda.

Varlıbaş61
23.08.2009, 18:45
sorun şu ki; kaleye tolga geçerse ve tolganın katkısı olmadan maçı kazanırsak geçen seneki Gs maçı gibi bir hezimete kadar çıkmaz kaleden....

işin bir de bu boyutu var..
tolga sayesinde bile kazansak bu maçı yinede tolga oynatılmamalı bir sonraki maçta...
hocanın tony'i oynatacağına inanıyorum bu maçta ayrıca...

Ahmet Faruk
23.08.2009, 18:49
Bu maçı izlemeye Gabric için gideceğim.

mehmet yıldırım
23.08.2009, 18:50
Tolga ile Sylva'yı kıyaslanmasına anlam veremiyorum.Tolga Canlı bomba,Sylva ise geçen yılın en iyi kalecisi seçildi istatistiklere bakılırsa.Açıkçası Tolga kalede olursa maçtan hiç umudum yok.Tolga gelen topa sadece bakıyor ve en ufak bir hareket yapmıyor...
kim tarafından seçildi,nerden çıktı bu asparagas ,,geçen yıl bile biçok spor otoritesi bu kaleci felan değil dediler....tony sylva eskisinde iyi bir kaleci olmuş olabilir-bilmiyorum ama şu ana kadar izlediğim kaleci tony sylva çok vasatoğlu vasat bir kaleci...bunu neye göre bu kadar göklere çıkarırsınız anlamam aga....

Muhammed
23.08.2009, 18:51
Sylva asla kesilmemeli kesileceksede yerine Onur oynasın...

temel_yilmaz
23.08.2009, 18:55
Fatih yine attı golünü ne diyelim Allah bildiği gibi etsin

real_rock
23.08.2009, 18:55
kim tarafından seçildi,nerden çıktı bu asparagas ,,geçen yıl bile biçok spor otoritesi bu kaleci felan değil dediler....tony sylva eskisinde iyi bir kaleci olmuş olabilir-bilmiyorum ama şu ana kadar izlediğim kaleci tony sylva çok vasatoğlu vasat bir kaleci...bunu neye göre bu kadar göklere çıkarırsınız anlamam aga....

Ben birileri tarafından seçildi demedim.İstatistik dedim.Geçen yılın en az gol yiyen kalecisiydi(hatırladığım kadarıyla).Ayrıca Tony için kaleci değil diyenlere fazla sözüm yok bilgilerini belli ediyorlar:).Bence sadece bir kaleci değil,oyun kurucudur...

Cafer Bulur
23.08.2009, 18:58
Iki seyi iple cekiyorum arkadaslar.

Birincisi maci,ikincisi iftar saatini.:)

Insallah kazaniriz,kazanmaliyiz.

Oemer61
23.08.2009, 19:00
Ya ben anlayamiyorum, Tolga gibi bir kalecinin dönemini nasil oluyorda bu kadar cabuk unutuyor taraftarimiz? Nasil oluyorda Slyva bir Sivasspor macinda hatali gol yedi diye bu kadar ayaklaniyorsunuz? Tolga'yla Onur'u toplasan bir Slyva etmez, bunu anlayin artik!!! Eger bu muhtemel kadroda dogruysa, Tolga'yi oynatirsa bugün Broos gercekten, o zaman belki anlarsiniz. Bir musibet bin nasihatten iyidir. Sonra kaybeden yine TRABZONSPOR olacak ayri dava... Slyva'yi bir mac yüzünden bu kadar elestiren taraftara Tolga gibi kaleciler gerek, onlar ancak o tür kalecileri hak ediyorlar...

Mehmet Zeki
23.08.2009, 19:00
Iki seyi iple cekiyorum arkadaslar.

Birincisi maci,ikincisi iftar saatini.:)

Insallah kazaniriz,kazanmaliyiz.

Insallah abi. SIzde iftari bizim gibi gec yapiyorsunuz galiba?

Ali Tunahan Güllü
23.08.2009, 19:01
gabric ve alandan gol bekliyorum:)

Muhammed
23.08.2009, 19:01
Acaba oyuncularımız bu maçın önemini biliyorlarmıdır?

Cafer Bulur
23.08.2009, 19:02
Insallah abi. SIzde iftari bizim gibi gec yapiyorsunuz galiba?
Evet,20.48 de.:)

Bu yüzden maca bakamayacagim,gs nin maciyla bizimkini denk getirdikleri icin.

Kazanalim da,ben bakmayayim.:)

Mehmet Zeki
23.08.2009, 19:04
Evet,20.48 de.:)

Bu yüzden maca bakamayacagim,gs nin maciyla bizimkini denk getirdikleri icin.

Kazanalim da,ben bakmayayim.:)

Bizimki 20;58...

Mert Oğuzlu61
23.08.2009, 19:05
tony sylva nın yerine tolga oynayacakmış, tamam formsuz girdi yeni sezona tony ama tolga kim yaw :confused: sorun kalede değilki!!!

Ayhan Yüksek
23.08.2009, 19:06
Tony iyi kaleci kardeşim,elbette zaman zaman form düşüklüğü yaşayabilir bu gayet doğal, illada kesilecekse yerine geçecek kişi Tolga olmamalıdır yeterince şans verildi Tolgaya ama ışık vermedi artık şans sırası Onur'da ve şans verilirse başarılı olacağına inanıyorum.

güvençelik
23.08.2009, 19:06
nedir bu tony .. tolga savaşı...trabzonsporun sorunu kalecimiki bu kadar büyütüyosunuz .hangi takım gol yemiyorki her takım gol yiyor trabzon sporda elbette gol yiyecek.takımın sorunu kaleci değil.. oyuncularda ... ..bırakın kale savaşını diğer futbolcuları havaya sokmak lazım...yenelim manisayı GÜZEL futbolla .ve birde fransada turu geçersek

Cafer Bulur
23.08.2009, 19:09
Tony iyi kaleci kardeşim,elbette zaman zaman form düşüklüğü yaşayabilir bu gayet doğal, illada kesilecekse yerine geçecek kişi Tolga olmamalıdır yeterince şans verildi Tolgaya ama ışık vermedi artık şans sırası Onur'da ve şans verilirse başarılı olacağına inanıyorum.
Onur kadroda degil,oynamasi da mümkün degil.

Ben yine de broosun sylvayi kesecegini düsünmüyorum,hayirlisi olsun.

Bu maci kazanip kazanamayacagimiz kalemizdeki isme bagli olmayacaktir.

Önemli olan Muhammed kardesimizin dedigi gibi takimin bu macin önemini kavrayip ona göre oynamasidir.

Gerisi teferruattir,manisa nin bu macta ofansta cok etkili olacagina inanmiyorum.

Fatih ZENGİN
23.08.2009, 19:10
Arkadaşlar Eskişehirde Gs nin de maçı olduğu bi akşamda Trabzonsporun maçini nerede izleyebilirim.Dernek veya karadenizlilerin çok takıldığı bi yer var mıdır? Bilgisi olan varsa özelden mesaj bekliyorum..
Kafe kapılarına tek başıma gidip Trabzonun maçını veriyormusunz demek çok zor geliyo malesef. Geneldede öyle bir durumda vermiyorlar.

Anıl C
23.08.2009, 19:11
bence çoğu kişinin aklı gabriç'İn göstereceği performansta

Kazım Uzunboy
23.08.2009, 19:13
Çoğu kişinin aklı öncelikle maçın sonucunda bence.. :rolleyes:

Ibo61
23.08.2009, 19:13
Sylva 10 hata yapsa yine sylvayi oynatirim.... Tolga kimmis? Sylva bana son yillarda en cok güven veren kalecimiz... Tabiiki onunda herkeste oldugu gibi form düsüklügü olabilir. Tolga kalecimi allah askina?

Sylva ya destek olmaliyiz. Ben sylva kalede oldumu hic ürkmüyoru. Tolga kaledeyken her zaman korku icindeydim....

Erdem Koltuk
23.08.2009, 19:17
Sylva 10 hata yapsa yine sylvayi oynatirim.... Tolga kimmis? Sylva bana son yillarda en cok güven veren kalecimiz... Tabiiki onunda herkeste oldugu gibi form düsüklügü olabilir. Tolga kalecimi allah askina?

Sylva ya destek olmaliyiz. Ben sylva kalede oldumu hic ürkmüyoru. Tolga kaledeyken her zaman korku icindeydim....
Ne güzel yazmışsın abi.Tolga kaledeyken, karşı takım aut kullanırken bende heyecan başlıyor...

Alihan Ertürk
23.08.2009, 19:18
Trabzon'daki taraftarlarımıza afiyet olsun .. Trabzon için iftar vakti ! :)

Muhammed
23.08.2009, 19:21
Takımımız yıldızlar karması değil tamam ama son haftada evimizde aldığımız 2 mağlubiyetin sebebi kadro zaafiyeti yada oyuncu eksikliğinden çok mental eksiklikler konsantre olamama hırs eksikliği

Erdem Koltuk
23.08.2009, 19:26
Kendi evimde maçı dönüşmeli izleyeceğim....:(

Oemer61
23.08.2009, 19:28
Kendi evimde maçı dönüşmeli izleyeceğim....:(

Sebep???:confused:

Erdem Koltuk
23.08.2009, 19:30
Sebep???:confused:
Nişanlımın babası gelicek.Gsli.

Kenan Berber
23.08.2009, 19:31

aman abi yapma gözünü seveyim taraftarlık bu misfr agırlamaktan öte:D

Samet KILIÇ
23.08.2009, 19:35

sen ts maçını unut bence:rolleyes:

Ömer SEVİNÇ
23.08.2009, 19:37
Sylva Tolga'ya benzer bir kalecilik yaptı diye Tolga kaleye konur mu yahu? Elinde 5 yıldızlık kaleci var, 2 yıldızlık performans sergiliyor diye sen kaleye 1 yıldızlı adamı koyuyorsun. El insaf. Tolga Trabzonspor yedek kalecisi olabilecek ne yapmış şimdiye kadar?

tsburak08
23.08.2009, 19:41
üzüntüye hazırmısınız

Adem Erdoğan
23.08.2009, 19:43
herkes yapsın iftarını kılsın namazını etsin duasını sonra doğru maça... alacaz inşallah...

Kenan Berber
üzüntüye hazırmısınız

mactan sonra pisman olcaksın bnu yazdıgın icin

Yunus Emre SEYHAN
üzüntüye hazırmısınız
Hazır mıyız? bilemem ama zaten üzüntüdeyiz suan..
Tabii alışkanlıkta mevcut.

champions
Gabric hariç Touluse maçının bir provası olmalı bu maç.
En iyi hücum kadromuz nasılsa o şekilde çıkmalıyız.
Kadroda olsalardı Onur, Zafer ve Göksuyu da görmek isterdik tabi ama yoklar.
Şimdi Erdem abimiz kızacak ama ben yine de bir kadro yapmaktan yanayım.:D

---------------Tony-------------
-Serkan--Giray--Song-Ferhat--
--------Tjikuzu--Ceyhun--------
--Alanzinho-----------Gabric---
----------Umut---Gökhan------

Maçın ilerleyen bölümlerinde Tjiyi sağbeke çekip Selçuk-Ceyhun da denenebilir.
Skoru alabilirsek Engin ve Barış girerler Alan ve Gökhan'ın yerine.
Son 2 maçı kaybettiğimiz düşünülürse, kazanalım yeter.
Haydi rastgele.:)

tsburak08
23.08.2009, 19:44
mactan sonra pisman olcaksın bnu yazdıgın icin
inşallah be kenan ama inan maçı hiç izleyesim yok..

adam gibi bir forvet şart..

Selman
23.08.2009, 19:44
Zor maç, kazanamazsak bu fırtına çok kişiyi savurur.

İsmini hatırlayamadım bir arkadaş yazmıştı; defans oyuncularımızın performansına bağlı diye.Zira artık savunmak bir yana gol de atmaları gerekiyor.

Doğru söze ne denir? Umarım utandırır forvetlerimiz bizi.

Şans yanımızda olsun.Önce yemekle karnımızı doyuralım sonra gollere doyalım:)

Adem Erdoğan
23.08.2009, 19:46
kalede tolga olursa gole doyma konusunda haklı olma ihtimalin var selman.:D

Alihan Ertürk
Drago Gabriç ilk 11'de ..

real_rock
LigTv de az önce Manisa'ya bağlandılar Gabriç ilk onbirdeymiş.Ama ilk onbiri vermedi inşallah Sylva vardır.

nakzo
23.08.2009, 19:50
Bu akşamda yenilirsek bu sezonu unutacam ve bu sezonluk digiturk yayınımı iptal ettiricem çünkü bu moral bozukluğu bütün haftamın içine ediyor.