PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 3. Hafta | Manisaspor 1 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Salih Edip
23.08.2009, 10:35
Sağ bekte bir kere Song denensin yahu.. Çakma sağ bek de olmaz.. Kariyerinde sağ bek oynamışlığı var.. İleri çıkıp muz ortalar kesmesine gerek yok.. en azından orayı adam gibi savunup gol yememize engel olsun kafi.. Hadi kolay maçlarda tamam ama deplasman ve zorlu geçebilecek lig ve Avrupa maçlarında sağbek de Song olmalıdır.. Bunu ne E.Yanal düşündü ne de Broos düşünüyor.. demek ki ben daha iyi biliyorum bu hocalardan.. :) Şaka maka ama gerçekten mevcut kadroda sağbek de en iyi Song duruyor ve Song-Giray-Egemen-Cale li defans hattı da taş gibi olur.. hava toplarında da etkili olur Giray sayesinde..

:alkış: ben de aynı şekilde düşünüyorum ama bazı arkadaşlar liverpool da oynamışsa trabzonda da oynayacak diye bi kaide mi var , songda hız teknik hiç bişey yok diyenler var:D tayfun müthiş ya o yüzden gerenk yok yani:D

Punisher-61
23.08.2009, 10:35
icimden bir his bu macta tolganin kaleye gececegini söylüyor buda bana göre cok cok kötü olabilir. Tolgayi hic begenmiyorum ne zaman tolga duyarsam Istanbuldaki GS macinda ardadan yedigi o gol aklima geliyor

karaman6106
23.08.2009, 10:57
Emrah KabuL tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2580556#post2580556)
Sağ bekte bir kere Song denensin yahu.. Çakma sağ bek de olmaz.. Kariyerinde sağ bek oynamışlığı var.. İleri çıkıp muz ortalar kesmesine gerek yok.. en azından orayı adam gibi savunup gol yememize engel olsun kafi.. Hadi kolay maçlarda tamam ama deplasman ve zorlu geçebilecek lig ve Avrupa maçlarında sağbek de Song olmalıdır.. Bunu ne E.Yanal düşündü ne de Broos düşünüyor.. demek ki ben daha iyi biliyorum bu hocalardan.. :) Şaka maka ama gerçekten mevcut kadroda sağbek de en iyi Song duruyor ve Song-Giray-Egemen-Cale li defans hattı da taş gibi olur.. hava toplarında da etkili olur Giray sayesinde..
bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GEÇEN SENEDEN BERİ YAZIYORUM...İLERİ GİDİP DÖNMEZSE BİLE GERİDE 3 KİŞİ KALIR KADEMEDE!

Muhammed
23.08.2009, 10:58
Senenin en önemli maçı olacak sanırım. Puan kaybında olacakları düşünmek bile istemiyorum.

Zafer Fidan
23.08.2009, 11:06
Trabzonda maci izleyebilecek güzel bir mekan varmi?

ApoCaN28
23.08.2009, 11:07
Kazanacağımızı düşünüyorum şahsen . . .

Kazım Uzunboy
23.08.2009, 11:16
Trabzonda maci izleyebilecek güzel bir mekan varmi?

İlk gördüğün kahveye gir bence.

izzet
23.08.2009, 11:28
Puan kaybinda broos gider, toulouse u fransa yenemiyecegimize göre...

ünal alir devre arasinda senol gelir takimin basina...

icime öyle doguyor, tabi dilegim bu aksam 3 puan

sessizkral_1
23.08.2009, 11:34
Valla o işi geçicen Broos biyere gitmez.Bu takımın eksik bölgelerine transfer yapmayan yönetim suçludur.Herneyse bunları maçtan sora konuşmak lazım.

izzet
23.08.2009, 11:35
Valla o işi geçicen Broos biyere gitmez.Bu takımın eksik bölgelerine transfer yapmayan yönetim suçludur.Herneyse bunları maçtan sora konuşmak lazım.

Yönetim suc bizde mi diyecek sence ?

_KaaN_
23.08.2009, 11:35
manisa yı yenersek bursa maçına kimse gitmesin..demek ki sorun taraftar..avni aker cehennemi out -avni aker yaylası in..

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 11:38
Daha 2.-3. haftada hoca neden gitsin?

Sivas maçı sonrası basın da taraftar da demiyor muydu "vay bee, Ceyhun'u tam zamanında soktu, maçı aldık"

Bir maç kaybında hemen hoca gider...

Yapmayın, etmeyin, yazıktır, GÜNAHTIR!

izzet
23.08.2009, 11:41
Ben gitsin demiyorum, manisa ve toulouse kayiplarindan sonra fatura onakesilir diyorum

sessizkral_1
23.08.2009, 11:43
Ligtv ne yapmaya çalışıyor?

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=60215

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 11:43
Fatura kesecek bir ortam yok, daha 3. hafta...

Hem doğmamış beğe don biçilmez!

Maçın başlamasına 9 saat kala " kaybedersek" diyen taraftar olmaz!

Tedirgin olmamızı gerektirecek bir hava yok, azıcık rahat olun...

izzet
23.08.2009, 11:44

zemin hazirliyor

sessizkral_1
23.08.2009, 11:45
İŞTE TRABZONSPOR'UN MUHTEMEL 11'i

Tolga, Serkan, Song, Egemen, Ferhat, Tjikuzu, Alanzinho, Selçuk, Colman, Gabric, Umut (Gökhan)

Umut yerine herzaman gökhanı tercih ederim.

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 11:46

Lig TV'nin TS muhabiri C.K. sağolsun!

Artık medya yerel basın-İstanbul basını diye ayrık değildir.

Görüp anlayalım, bunların hepsi TS'nin karşısındadır.

Bunlara prim vermek TS'nin aleyhine hizmet etmektir.

cengizalioğlu
23.08.2009, 11:46
ya adam elindeki malzemeye göre on numara takım çıkartıyor artı oyuncu değişiklikleri taraftarla birebir örtüşüyor maçları seyrettiğim yerde herkesin görüşü bu şekildeydi am lig tv özellikle can denen arszı bu haberleri çıkartıyo çünki sadece fener galatasaray rekabeti istiyolar ve sağolsun bizim arkadaşlarımızda buna çanak tutuyolar :(:(:(

anth
23.08.2009, 11:47
Ben yanlış maç mı izledim. Tony'nin hangi golde hatası vardı hafta içi? Hatta bi tane Tolga'nın kesin yiyeceği golü kurtardı. Önceki 2 maçtan sonra kesilmeyen kalece bu maçın ardından niye kesik yesin anlamam. Ayrıca hadi Kestin takımdan. Oynayacak adam neden Tolga? Biri bu adamı Broos a geçen seneki maçları izletsin:(

Adem Erdoğan
23.08.2009, 11:49
şu mübarek günde o haberi yapanın burnundan gelsin, Allah bu şeref yoksunu rantçı medyayı yerle bir etsin.bu adiler depremden bile nemalanmaya çalışırlar.

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 11:50
Kadrodaki 22 oyuncunun hepsi bizim oyuncumuz.

Kadro dar olsa "yedeklerimiz zayıf" diyorduk. Ersun Hoca yedekleri kullnmıyor diye eleştirdik.

Şimdi de neden yedekler oynuyor diyoruz(!)

Hocanın tasarrufudur, saygı duymak gerekir. Antremanlarda oyuncuların yanında olan o'dur.

anth
23.08.2009, 11:50
İŞTE TRABZONSPOR'UN MUHTEMEL 11'i

Tolga, Serkan, Song, Egemen, Ferhat, Tjikuzu, Alanzinho, Selçuk, Colman, Gabric, Umut (Gökhan)

Umut yerine herzaman gökhanı tercih ederim.

Egemen yerine Giray'ı tercih ederim. Kaptan ne yazık ki formsuz.

izzet
23.08.2009, 11:51
Kadrodaki 22 oyuncunun hepsi bizim oyuncumuz.

Kadro dar olsa "yedeklerimiz zayıf" diyorduk. Ersun Hoca yedekleri kullnmıyor diye eleştirdik.

Şimdi de neden yedekler oynuyor diyoruz(!)

Hocanın tasarrufudur, saygı duymak gerekir. Antremanlarda oyuncuların yanında olan o'dur.

Agzini topla( ;-) ), bizim taraftarimiz yönetimimizin EN ICINDE olan biteni, kimin ne söyledigini biliyor, kimse onlardan iyi bilemez :D

Samet Türkmen
23.08.2009, 11:54
Kurtuluyoruz bu kanaldan merak etmeyin. TRT Aralık'ta ihaleye girecek, alırsa maçlar şifresiz olacak. Canlı yayında söyledi Yalçın Çetin.(Şu an TRT'nin spor müdürü)

Mehmet Zeki
23.08.2009, 11:54
Muhtemel kadroda Tolga var. 1-0 geride basliyoruz.

anth
23.08.2009, 11:56
ya adam elindeki malzemeye göre on numara takım çıkartıyor artı oyuncu değişiklikleri taraftarla birebir örtüşüyor maçları seyrettiğim yerde herkesin görüşü bu şekildeydi am lig tv özellikle can denen arszı bu haberleri çıkartıyo çünki sadece fener galatasaray rekabeti istiyolar ve sağolsun bizim arkadaşlarımızda buna çanak tutuyolar :(:(:(

:alkış: Aynen katılıyorum. İlk yarı tolouse'yi ezdik ama gol gelmedi malum sebeplerle. Hoca'ya suç bulanlara anlam veremiyorum. İkinci yarı rakip harika kademe yaptı. Öyle bi takıma kolay kolay kimse gol atamazdı bu ligden. Ama defans hataları beraberliği de aldı elimizden.

Herkesin kafasında bir kadro, oyun yapısı, oyuncu değişiklikleri var. Bunlar olmayınca, takımda kötü sonuç alınca herkes ben haklıyım, bundan futbolcu olmaz , böyle hocaya... diye başlıyor sallamaya. Bi rahat bırakın takımı, hocayı. Şu anda tek suçlu varsa kendi yalanlarına kendileri inanan basiretsiz yöneticilerdir. Ne yazık ki başkanı da kandırıyorlar. Lütfen destek!

Adem Erdoğan
23.08.2009, 12:04
En iyi tespitin! Su kötü diyip, yerine kimi oynatacagiz ya da alacagiz diyebilen yok!

Yönetim basarisiz diyip, 1 ay önceki kongrede muhalafet yapabilen yok!

Parayqa kiymak lazim diyip, kombine lisansli ürün alan yok!

Simdi suc kimde?

sende boşboş havaya sıkıp duruyosun, yönetim açıklama yapmadımı ürün satışından memnunuz diye, almışsınız ağzınıza bir sakız çiğneyip durun bakalım.

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:05
transfer yoksa kombine yok diyen de bu taraftardı, değil mi?

izzet
23.08.2009, 12:06
sende boşboş havaya sıkıp duruyosun, yönetim açıklama yapmadımı ürün satışından memnunuz diye, almışsınız ağzınıza bir sakız çiğneyip durun bakalım.

Ayni yönetim kombine satisindan memnun degiliz de diyor, ama bu aciklamaya herkesin bin cesit mazareti var ve herkes sucu yönetime yüklüyo da, ürün satisindaki aciklamasini begeniyorsunuz...ilginc...

Isime geliyor mantigi seziyorum...

lazuk61
23.08.2009, 12:08
Muhtemel kadroda Tolga var. 1-0 geride basliyoruz.
slyva oldugunda 2-0 öndemi baslıyorduk

Mehmet Zeki
23.08.2009, 12:09
transfer yoksa kombine yok diyen de bu taraftardı, değil mi?

Fatih Tekkeyi inatla almayanda yonetimidi! Simdi yenildik iki mac basladilar transfer yapmaya. Cok gec cok. Birde onun icin TsClub'te urun bulunamiyor.!

Mehmet Zeki
23.08.2009, 12:10

Kardesim sen Hollanda kampindaki maclarina baktinmi? Hele Tolga'nin kalede oldugunda?

izzet
23.08.2009, 12:11
Fatih Tekkeyi inatla almayanda yonetimidi! Simdi yenildik iki mac basladilar transfer yapmaya. Cok gec cok. Birde onun icin TsClub'te urun bulunamiyor.!

Vallahi istanbulda stoklar yerinde, bu ts clup taki her ya zdönemi ürün kalmadi olayi, albayrak dönemindede oluyordu, o daha cok ts-clupun gurbetci vs. durumlarina her sene hazirlik yakalanmasinin örnegi...her yaz oluyor...

Adem Erdoğan
23.08.2009, 12:12
Ayni yönetim kombine satisindan memnun degiliz de diyor, ama bu aciklamaya herkesin bin cesit mazareti var ve herkes sucu yönetime yüklüyo da, ürün satisindaki aciklamasini begeniyorsunuz...ilginc...

Isime geliyor mantigi seziyorum...

tamam anladık çok şirin gözüküyosun. kombine satışı neredeyse geçen sezonla aynı, bilet öyle yada böyle satılıyor.

işime geliyormuş, çakallık yapma.;)

izzet

En azindan yüregimiz agzimizda baslamiyorduk, eger bu takimda sylvanin yerine biri kaleye gecmesi gerekiyorsa oda Onur dur...

Mehmet Zeki
Vallahi istanbulda stoklar yerinde, bu ts clup taki her ya zdönemi ürün kalmadi olayi, albayrak dönemindede oluyordu, o daha cok ts-clupun gurbetci vs. durumlarina her sene hazirlik yakalanmasinin örnegi...her yaz oluyor...

Tamam onu gectik? Ne zaman bu kadar kombine satilidi? 8 binini vali ve belediye aldi galiba. 18000 satildiysa 10.000 taraftarda. Ne zaman bu kadar kombine satildi?

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:13

Fatihle yönetim görüşürken yanlarında mıydın?

Adamlar görüşmedik demiyor-ANLAŞAMADIK diyor!

Tutturmuşuz bir Fatih aşağı Fatih yukarı...

Kendi ağzından demecidir:" Fenerden BJK'den istediğim paranın aynısını istedim, TS yönetimi vermedi"

Bu sebeple gelmeyen futbolcu yüzünden kombine almıyorsa taraftar, derin şüpheler oluşuyor zihnimde...

NOT: TS cluplarda yaşanan yoğunluğun tek sebebi gurbetçi vatandaşlarımızın talebidir, yüksek taraftar teveccühü değil!

izzet
23.08.2009, 12:14
Tamam onu gectik? Ne zaman bu kadar kombine satilidi? 8 binini vali ve belediye aldi galiba. 18000 satildiysa 10.000 taraftarda. Ne zaman bu kadar kombine satildi?

18000 kombine mi? :D:D:D

Daha Diyarbakir maci öncesi sitede kombine ye ilgi artmasini bekliyoruz deniyordu, tam sayiyi bilemicem ama su an gercekten kombine fiyaskosu yasadigimi bir kac arkadas belirtmisti...

Mehmet Zeki
23.08.2009, 12:15
Fatihle yönetim görüşürken yanlarında mıydın?

Adamlar görüşmedik demiyor-ANLAŞAMADIK diyor!

Tutturmuşuz bir Fatih aşağı Fatih yukarı...

Kendi ağzından demecidir:" Fenerden BJK'den istediğim paranın aynısını istedim, TS yönetimi vermedi"

Bu sebeple gelmeyen futbolcu yüzünden kombine almıyorsa taraftar, derin şüpheler oluşuyor zihnimde...

NOT: TS cluplarda yaşanan yoğunluğun tek sebebi gurbetçi vatandaşlarımızın talebidir, yüksek taraftar teveccühü değil!

Iyi takip ettiysen o haber yalandi! BIr gun sonra NTV'de aciklama yapti. Tamam gectik kaptani. Alma kaptani. En az onun kadar iyi bir forvet al!. Ben niye kaptani istiyorum? Takimimizdaki forvet acigini gordugum icin!

Mehmet Zeki
23.08.2009, 12:16
18000 kombine mi? :D:D:D

Daha Diyarbakir maci öncesi sitede kombine ye ilgi artmasini bekliyoruz deniyordu, tam sayiyi bilemicem ama su an gercekten kombine fiyaskosu yasadigimi bir kac arkadas belirtmisti...

Tamam birak kombineyi. Onun icin stad hep full cekiyor

Mesut
23.08.2009, 12:16
la ne diyonuz hala taraftara suçmu atıyorsunuz kombine alan taratar stadı dolduran tarftar yönetim en ufak fırsatda taraftar diyor millet yenı sezon formasını takır takır alıyor stadda hemen hemen herkesde yenı forma vardı veyatshirt veya başka bir ürün yeter artık taraftara suç atmayı bırakın
bu taraftar fatih tekke yi istedi ne yaptı yönetim yapmadığı uydurmadığı bahane kaldımı hala gene taraftar diyosunuz yönetimin taraftar ilgi göstermıyor vs bile diyemez ogle hakkı yok.

ozlemsesli
23.08.2009, 12:17
Ben rüyamda çok fazla gol attıgımızı gördüm ama en son avrupa maçında da böle görmüştüm yenildik :):) hayırlısı bakalım

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:17
Iyi takip ettiysen o haber yalandi! BIr gun sonra NTV'de aciklama yapti. Tamam gectik kaptani. Alma kaptani. En az onun kadar iyi bir forvet al!. Ben niye kaptani istiyorum? Takimimizdaki forvet acigini gordugum icin!

Vermiş olduğun kaynak (NTV) canlı yayına bağlanan Fatih'in kendisi... Ses onun sesi...

Yalanlayan kim?

Yönetim mi Fatih mi?

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:19
http://www.ntvmsnbc.com/id/24984715/

Furkan Dündar
23.08.2009, 12:21
Yonetım almak ıstemedı olay budur

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:22
la ne diyonuz hala taraftara suçmu atıyorsunuz kombine alan taratar stadı dolduran tarftar yönetim en ufak fırsatda taraftar diyor millet yenı sezon formasını takır takır alıyor stadda hemen hemen herkesde yenı forma vardı veyatshirt veya başka bir ürün yeter artık taraftara suç atmayı bırakın
bu taraftar fatih tekke yi istedi ne yaptı yönetim yapmadığı uydurmadığı bahane kaldımı hala gene taraftar diyosunuz yönetimin taraftar ilgi göstermıyor vs bile diyemez ogle hakkı yok.

Yönetim taraftarın istediği oyuncuyu almak zorunda mı?

Hep beraber Cristiano Ronaldoyu isteyelim alacaklarsa...

Bu arada taraftarlık sadece forma tişört almak demek değildir, daha derindir!

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:23
Yonetım almak ıstemedı olay budur

Almak istemeyen yönetim niye transfer teklifi yapsın? Neden görüşsün, çok mu özlemişler birbirlerini...

izzet
23.08.2009, 12:23
Hugo Broos neşteri vurdu
23 Ağustos 2009 / 12:02
Trabzonspor'da Teknik Direktörü Hugo Broos, takıma neşteri vurdu..
Toulouse maçında bekleneni veremeyen Sylva, Tayfun, Engin ve Cale kesik yedi. Tolga, Ferhat, Alanzinho ile Gabriç bugün sahada olacak

Belçikalı hocanın tepkisi bununla da bitmedi. Manisaspor maçı öncesi takımla toplantı yapan tecrübeli teknik adam, çok ağır sözler sarfetti.

Ligde ve Avrupa'da üst üste gelen mağlubiyetlerin ardından teknik direktör Hugo Broos masaya yumruğunu vurdu. Manisaspor'la bugün deplasmanda karşılaşacak olan Bordo-Mavilililer, kadroda büyük revizyona gidecek. Sivasspor karşılaşmasının ardından form düşüklüğü yaşayan kaleci Sylva'nın yerine Tolga'nın eldivenleri alması bekleniyor. Toulouse maçında oyundan alındıktan sonra teknik heyete tepki gösteren ve kulübeye gitmeyen Tayfun Cora ile gereksiz iki sarı karttan kırmızı gören Engin Baytar da bugün kenarda olacak. Savunmanın solunda istenilen performansı ortaya koyamayan Hırvat Cale ise yerini genç oyuncu Ferhat Öztorun'a bırakacak. Kadroda büyük değişiklik yapan Broos, Manisaspor maçının son provasında futbolcularıyla uzun bir toplantı yaptı.

'Kaçırırsanız, pişman olursunuz'

Özellikle savunmada son haftalarda yaşanan hatalara vurgu yapan tecrübeli teknik adamdan, forvetler de nasibini aldı.Golcülerin pozisyonları kolayca harcadığını ifade eden Belçikalı çalıştırıcının, �Yakaladığınız fırsatları değerlendiremezseniz, böyle pişman olursunuz. Herkesin bundan sonra daha dikkatli olmasını istiyorum� dediği öğrenildi.
'Herkesi oynatabilirim'

Benzer hataların yapılması halinde kadroyu sık sık değiştireceğinin sinyallerini de veren Broos, �Bazı futbolcular giydikleri formayı garanti sanıyor. Ama durum hiç de öyle değil. Her an herkesi oynatabilirim. Formanın hakkını vermek zorundasınız� ifadesini kullandı. Bu arada Bordo-Mavili yönetimin de en kısa zamanda toplanıp, durum değerlendirmesi yapması bekleniyor.

Tolganin yerine Onurun oynamasi gerekiyor, ama olumlu bir hamle olarak algiliyorum

kaynak:haber61

Furkan Dündar
23.08.2009, 12:24

Yönetim taraftarın ıstedıgını almıyorsa Gözü de Kör değil ya :) Milyonlarca Kişi
sağ beck ve forvet dıyorsa bişey bılıyordur
Fatihi almayacaksan ıhtıyacımız olan Türde bir forvet alacaksın yoksa herkes konusup durur Yonetımde lafı yer

Salih Edip
23.08.2009, 12:25
Tamam gectik kaptani. Alma kaptani. En az onun kadar iyi bir forvet al!. Ben niye kaptani istiyorum? Takimimizdaki forvet acigini gordugum icin!

aynı şekilde katılyorum takımın bu yönde bi eksiği olduğunu görememek cahilliktir...

senin elinde henryle ibrahimoviç bile olsa 3 kulvarda yarışmak için alternatif şart biri sakatlansa bitti olay çift forvet sistemine geçemiyoruz bile veya 4-5-1 oynarken forveti değiştiremiyoruz

olcay_61
herşeye rağmen kazansınlar şu maçı. ama kazansak da eksikler göz ardı edilmesin

Mehmet Zeki
http://www.ntvmsnbc.com/id/24984715/

O Temmuz'un haberi

Ben bunu soyluyorum:

http://video.ntvmsnbc.com/Default.aspx?QueryStringValue=58585858585886587373 29757277653053643033587358653053643033305835653262 741137783774342436815447726586587373

Ve yalanladigi haberi bulamadim. Bulan eklerse sevinirim.

Samet Yildirim
Sylva oynamali maceraya girmeye gerek yok..

Furkan Dündar
23.08.2009, 12:26
Hoca cok olumlu konusmus akıllansın hepsi ...

Mehmet Zeki
23.08.2009, 12:29

Anlatta ogrenelim taraftar nedir?

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:30
Fatih: " şartlar iki(!) taraf için de oluşmadı..."

Yine Fatih:" benim için TS'nin yeri ayrıdır..."

Görüştük dediği dönem kadro dışı-satış listesindeki dönem!!!

Yönetimi suçladığı dönem affedildiği dönem!!!

Hala göremiyor muyuz???

Yunus Güneş
23.08.2009, 12:30
Maçı hangi kanal vericek gs le maç aynı saatte...

Mesut
23.08.2009, 12:31

taraftar imkansız transfer istemedi fatih tekke dedi. c.ronaldo demedi.takımda forvet eksikliği var tribünde oturan 20.000 kişi bunu görüyoda bizim yöneticiler görmuyormu.fatihi almıyolar anladık bari bi forvet alın
yönetim konusuda gelince taraftar oyuncu ister doğrudur istenılen her oyuncu alamaz sonucda külübü yöneten onlar.ben yönetimi fatih tekke transferinde samımıyetsiz olduğu için eleşitiriyorum eleştirecemde.madem almıyosun onada bi sözümüz yok ama oyaladı hergün başka başka açıklamalar geldi tek tek saymıyayım yönetim f.tekke transferinde samımıyetsiz oldugu için benım kızgınlıgım var.

Mehmet Zeki
23.08.2009, 12:31
Maçı hangi kanal vericek gs le maç aynı saatte...

Maci Spormax veriyor..

SüRMeNe_6161
23.08.2009, 12:35
Maçı hangi kanal vericek gs le maç aynı saatte...Spormax Veriyor

Mehmet Zeki
23.08.2009, 12:37
Fatih: " şartlar iki(!) taraf için de oluşmadı..."

Yine Fatih:" benim için TS'nin yeri ayrıdır..."

Görüştük dediği dönem kadro dışı-satış listesindeki dönem!!!

Yönetimi suçladığı dönem affedildiği dönem!!!

Hala göremiyor muyuz???

Ben hala goremiyorum. Ayrica yonetimi neden sucladi? Sadri baskan:Trabzonspor Başkanı Sadri Sener Fatih Tekke' için "Fatih Futbolculuğunun Son Aşamasında." Dedi.

Kendini ispatlamış bir karakter ile yeni bir açılım yapmak bizim için risk taşır." dedi. Ihsan Alioglu: Fatihyi almak riskli.

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:41
Diğer takımların taraftarı ne yapsın garipler, hiç şampiyonlukları yok!

Beklemek zor geliyorsa 2 senede bir şampiyon olan takımları tutun, Lyon vardı Fransa'da senelerce arka arkaya şampiyon oldu... Var mı böyle iş, 26 senedir şampiyon olamadık diyorsun da sen daha 15 yaşındasın, özlemin neye çözemedim...

Mehmet Zeki
23.08.2009, 12:41
dostum,
bir doğruları senmi görüyorsun?
senden başka herkes hatalı davranıyor..
taraftarlığı anlayamamış...
taraftarın hakkıdır..
iyi bir takım istemek..

Evet abi. Birde bizden sabirli taraftar yok. 26 sene sampiyonluk goremedik.

Mehmet Zeki
23.08.2009, 12:42

Beklemek zor geliyorsa 2 senede bir şampiyon olan takımları tutun, Lyon vardı Fransa'da senelerce arka arkaya şampiyon oldu... Var mı böyle iş, 26 senedir şampiyon olamadık diyorsun da sen daha 15 yaşındasın, özlemin neye çözemedim...

Ben sadece kendim icin soylemiyorum.

esra61
bu maçı kazanmamız şartttttttt

Salih Edip
millet decoyu quaresmayı falan istiyo biz gökhan ünalın yarı fiyatından daha ucuza alabiliceğimiz fatihi isteyince taraftarlıktan çıkıyoruz :alkış:

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:43
dostum,
bir doğruları senmi görüyorsun?
senden başka herkes hatalı davranıyor..
taraftarlığı anlayamamış...
taraftarın hakkıdır..
iyi bir takım istemek..

Senin doğrun sana, benimki bana...

Ben senin düşüncelerine müdahalede bulunuyor muyum?

Bu kadar basit:

Ben bu takıma destek oluyorum, transfer olur(sa) da gelen oyuncunun da başımın üstünde yeri var.

Ama trnasfer olmuyor diye niye ortamı gereyim, neden yönetimi karşıma alayım.

Aynı yönetime bu taraftar "bizi bırakma büyük başkan" diyordu.

Ne değişti?

Tolunay Abdioğlu
23.08.2009, 12:45
Maçı alırız.Gabric den gol bekliyorum.

Forvetlerden hangisi oynarsa bu maçta forvetlerden de gol bekliyorum.

S.DEMİRCİ

bu nasıl bir ifade?
git başka takım tut...
şampiyonluk istediğimiz takım TRABZONSPOR..
herhangi bir takım değil..
taraftarın en öncelikli hakkıdır...
şampiyonluk..

Oğuz ZEYTİN
Şampiyonluk görmek istiyorsanız, önce mevcut kadroya destek olun!

Hayali/olası isimleri stadda bağırmanın kimseye yararı yok, hatta zararı var.

lazkopatfaroz

Bu kadar basit:

Ben bu takıma destek oluyorum, transfer olur(sa) da gelen oyuncunun da başımın üstünde yeri var.

Ne değişti?

usta sorması ayıp sen kaç yaşındasın ?

titanic
23.08.2009, 12:46
Ben hala goremiyorum. Ayrica yonetimi neden sucladi? Sadri baskan:Trabzonspor Başkanı Sadri Sener Fatih Tekke' için "Fatih Futbolculuğunun Son Aşamasında." Dedi.

Kendini ispatlamış bir karakter ile yeni bir açılım yapmak bizim için risk taşır." dedi. Ihsan Alioglu: Fatihyi almak riskli.
Fatih mi futbolculuğunun son aşamasında.Fatih bir marka olmuştur.Kaliteli futbolcudur,yaşı 40 değildir.Genç forvetleride gördük,hiçbiri uzun yıllar bu takımda oynayamadı,bize bugün forvet lazım,ispatlamamış futbolcuların kendini ispatlamısını mı beklemek zorundayız

Oğuz ZEYTİN
bu nasıl bir ifade?
git başka takım tut...
şampiyonluk istediğimiz takım TRABZONSPOR..
herhangi bir takım değil..
taraftarın en öncelikli hakkıdır...
şampiyonluk..

Senin beklediğin(!) kadar ben de elimden geldiğince DESTEK OLUYORUM.

Kuru kuru beklemek, konuşmak hiçbir sorunu çözmez...

lazkopatfaroz

25 senedır destek olunuyor zaten..

stichus
bugün kazanırız inşaallah ama fotomaç gazetesinde dr. hakan kulaçoğlunun yazısını tavsiye ederim.. kaybetmenin bir seçenek olduğunu güzel anlatmış..
buyrun:
http://fotomac.com.tr/yaz1789-50140-113.html

izzet
millet decoyu quaresmayı falan istiyo biz gökhan ünalın yarı fiyatından daha ucuza alabiliceğimiz fatihi isteyince taraftarlıktan çıkıyoruz :alkış:

istiyorlar da alabiliyorlarmi?

Öyle bosuna ortaya laf atacaklarina hic girismesinler bu ise daha iyi

S.DEMİRCİ
23.08.2009, 12:47
bir zaman sonra bakarsın taraftar profiline..
hepsi 30 yaş üstü...
bu takımın acilen şampiyonluğa ihtiyacı var..
bunu görmemek için kör olmak lazım...

olcay_61

ver gazı uçur lazıyla olmuyo bu işler.
sağbek şartt forvet şartt

Oğuz ZEYTİN
usta sorması ayıp sen kaç yaşındasın ?

Çok mu önemli?

Yine de söyleyeyim rahatlayacaksan: 24

Tolunay Abdioğlu
23.08.2009, 12:48

Aynen katılıyorum.

Oğuz ZEYTİN
ver gazı uçur lazıyla olmuyo bu işler.
sağbek şartt forvet şartt

Bunu senelerin futbol adamı hoca görmüyor mu?

Mehmet Zeki

Ben desek oluyorum. Hatta Fatih Tekke gundemimiz deyken elimizdeki forvetleri de harcamamamizi dusunuyordum. Hala da oyle dusunuyorum..

Mesut

Bu kadar basit:

Ne değişti?
durduk yere yönetimı eleştiriyoruz değilmı peki bu yönetim neden f.tekke transferinde çocuk oyalar gibi taraftarı oyaladı hergün başka açıklamalar yok yaşlı oyuncu problemli oyuncu daha neler neler üstelik resmı sitede fatihe şu kadar teklif yaptık reddetdi diye bie açıklama görmedim.fatihin alacagı ücretde ekonomıık olarak azalma olacagı için bu transferden vazgeçtik. sanane kardeşim sen en az maliyetle oyuncu getireceksin fatihi düşünüyor yönetim fatih zenıtde alacagı ücretin yarısını alacak aç kalır sokakda kalır biz buna izin vermeyiz çok duygulandırıyor yönetim benı.ben yönetime kızıyorum samımıyetsiz oldugu için.

Emrullah
aynı şekilde katılyorum takımın bu yönde bi eksiği olduğunu görememek cahilliktir...

senin elinde henryle ibrahimoviç bile olsa 3 kulvarda yarışmak için alternatif şart biri sakatlansa bitti olay çift forvet sistemine geçemiyoruz bile veya 4-5-1 oynarken forveti değiştiremiyoruz

Bende katılıyorum elbette. 4-5-1 sisteminde dahi forvet oyuncusunu değiştiremiyoruz. Olacak iş değil. İsmi forvet olan biri bile yok, olanlar da zaten ismen forvet. Ve biz Avrupa Ligine gitmek için mücadele ediyoruz, ayrıca şampiyon olmak gibi bir hedefimiz de var. Ümitvar olanlara gıpta ile bakıyorum. Nasıl beceriyorlar merak ediyorum. Keşke bende ümitvar olsam.

lazkopatfaroz

onu alamıyorlarsa aldıkları oyuncularda yabana atılacak oyuncular değil

Mehmet Zeki

Hoca gormesi goruyor ama yonetim almiyor? Yada son anlarda yonetim bize bir supriz mi yapacak? Gorup bakacagiz.

izzet
Yaw manisaspor basligi bile fatih tekke basligina döndü, konuya dönsek?

Salih Edip
23.08.2009, 12:49

onlar almak için uğraşıyo adamlar nihatı tuttu getirdi evladımız dediler parayı da bastılar...

hiç bi beşiktaşlı da çıkıp demedi ki nihat geçen sene doğru dürüst maç oynamamış sakat takımın havasını bozar gelirse kaptan olması lazım vs.....

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:49
bir zaman sonra bakarsın taraftar profiline..
hepsi 30 yaş üstü...
bu takımın acilen şampiyonluğa ihtiyacı var..
bunu görmemek için kör olmak lazım...

Doğru şampiyonluğa ihtiyaç var!

Tespiti yaptık zor bişey değil bunu söylemek.

Para verip alınıyorsa nerede stılıyorsa gidip alalım.

O kadar kolay değil işte.

Yönetime, hocaya, oyunculara düşen görev kadar bizim de yapmamız gererkenler var.

Bakın, onlarla aynı safhadayız.

Neden karşımıza alıyoruz onları?

lazkopatfaroz
23.08.2009, 12:50
Çok mu önemli?

Yine de söyleyeyim rahatlayacaksan: 24

rahatlamak için sormadım. rahatlamak istesem başka seyler yaparım ;)

olcay_61
23.08.2009, 12:51
hocada görüyodur zaten. sorun bunları herkesin görmesine rağmen bi hamle yapılmamasıdır yönetimden

Oğuz ZEYTİN
Hoca gormesi goruyor ama yonetim almiyor? Yada son anlarda yonetim bize bir supriz mi yapacak? Gorup bakacagiz.

O zaman bekle son güne kadar almazsa, dediklerini yaparsın. Aceleciliğe gerek yokmuş...

izzet
onlar almak için uğraşıyo adamlar nihatı tuttu getirdi evladımız dediler parayı da bastılar...

hiç bi beşiktaşlı da çıkıp demedi ki nihat geçen sene doğru dürüst maç oynamamış sakat takımın havasını bozar gelirse kaptan olması lazım vs.....

kusura bakma da besiktaslilarin bir cogu bile, bu transferde pek tatmin olmadilar... Spor kamuoyunu hic saymiyorum bile, arti besiktasin bence müthis kötü transfer politikasi, manisaspor basliginda yeri yok...cok saptik konudan

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:52
rahatlamak için sormadım. rahatlamak istesem başka seyler yaparım ;)

Sorun ne o zaman?

violentia
Bu maçta Engin ve Tayfun kesinlikle oynamamalı. Lig TV'de Bordo Mavi diye bir program var çoğunuz izliyorsunuzdur. Geçen programda yaşlı yaşlı ninelerin amcaların Trabzonspor sevgisini görünce o kadar duygulandım ki. Bu kadar karşılıksız sevgiye, verilen emeklere rağmen o genç yaşlarında milyonlarca TL kazanıp bir de üstüne şımarıklık (Toulouse maçı) yapan oyunculara hiç bir zaman ihtiyacımız olmamalı. Bu takım şampiyon olmaz belki ama değerlerini de kaybetmez. 2 futbolcu da akılları başlarına gelene kadar sahada olmamalılar.

lazkopatfaroz
Yaw manisaspor basligi bile fatih tekke basligina döndü, konuya dönsek?

manısa başlığı= oynayacak oyuncular = forvet = transfer = fatıh tekke diye yönünü bulur

Hamdi Karamahmutoğlu
O taşıdığınız şanlı formayı hakkıyla terletin.
İki haftadır bize çok gördüğünüz sevinci gösterin.
Yoksa bu memlekette çok kişi daha kanser olur.
Bilin ki sebebi sizsiniz, Çernobil falan değil.

izzet
23.08.2009, 12:53
Bu maçta Engin ve Tayfun kesinlikle oynamamalı. Lig TV'de Bordo Mavi diye bir program var çoğunuz izliyorsunuzdur. Geçen programda yaşlı yaşlı ninelerin amcaların Trabzonspor sevgisini görünce o kadar duygulandım ki. Bu kadar karşılıksız sevgiye, verilen emeklere rağmen o genç yaşlarında milyonlarca TL kazanıp bir de üstüne şımarıklık (Toulouse maçı) yapan oyunculara hiç bir zaman ihtiyacımız olmamalı. Bu takım şampiyon olmaz belki ama değerlerini de kaybetmez. 2 futbolcu da akılları başlarına gelene kadar sahada olmamalılar.

oynamiyacaklar zaten öyle yaziliyor ciziliyor

+ imzana bayildim :D

olcay_61
O zaman bekle son güne kadar almazsa, dediklerini yaparsın. Aceleciliğe gerek yokmuş...
işi son güne bırakırsan işte toulouse gibi herkesten alırsın 3-1 ini

S.DEMİRCİ
Doğru şampiyonluğa ihtiyaç var!

Tespiti yaptık zor bişey değil bunu söylemek.

Para verip alınıyorsa nerede stılıyorsa gidip alalım.

O kadar kolay değil işte.

Yönetime, hocaya, oyunculara düşen görev kadar bizim de yapmamız gererkenler var.

Bakın, onlarla aynı safhadayız.

Neden karşımıza alıyoruz onları?
karşımıza alan kim...
bu taraftar aslında ne istiyor biliyormusun?
sahada savaşan,pes etmeyen bir takım..
yenilmiş yenilmemiş..
şampiyon olmuş veya olmamış..
bunlar problem değil..
ama son iki maçta gibi sahada dolaşan futbolcular görünce herkes çıldırıyor...

stichus
23.08.2009, 12:54
başkanı takımı yönetimi hocayı desteklemek için havaların güzel olmasını beklemek taraftarlık değildir.. takımınızı başarılı olduğunda destekliyorsanız taraftar değil sadece futbolsever olursunuz..
her durumda desteklemek lazım!

Tolunay Abdioğlu
Transfer Dosyası (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14291)

OFLUTS61
Fatih Tekkeye almak riskli ve yasli diyen yönetim taraftarla dalga gecmektir. adama sormazlarmi riskli ve yasli ise ozaman zenit neden fatihi birikmadi, zenit uefa kupaya kisa bir dönemde kazanmis bir takim. bizde ozaman yasli, basarisiz, dengesiz konusan yönetim istemiyoruz. Bize yönetim transferi lazim, bence zenit yönetimi cok basarali adamlar en azindan forvet nedemek biliyorlar......

lazkopatfaroz
Sorun ne o zaman?

şampıyonlugun sabırla destekle gelecegını savunuyosun doğru söyluyosunda yaş itirabıyle şampiyonluk görmemıssın bu rahatlıgını neye borçlusun.. şampıyonluk yolunda bir bıldıgın mı var ? destek dıyorsun zaten her zaman olan bişey. gs 24 sene şampiyon olamasa taraftarı bızım kadar destek mı olacak ?? adamlar 1 seneden ümidini kesınce trubıne gelmıyor siz hala destekten bahsedıyorsunuz

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:55
işi son güne bırakırsan işte toulouse gibi herkesten alırsın 3-1 ini

Yenen 3 golun sebebi de alınmayan forvetti zaten

izzet
23.08.2009, 12:56

fatih tekke gelseydi 3 gol yemicaktik diyen bile vardi buralarda bosver abi ya, futbol bilgisi olmayanlarla hic ugrasma

S.DEMİRCİ
23.08.2009, 12:56
bu taraftar gereken desteği her zaman vermiştir..
ama bu büyük takım layıkıyla yönetilememiştir..
her zaman kişisel çıkarların kurbanı olmuştur...

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 12:57
şampıyonlugun sabırla destekle gelecegını savunuyosun doğru söyluyosunda yaş itirabıyle şampiyonluk görmemıssın bu rahatlıgını neye borçlusun.. şampıyonluk yolunda bir bıldıgın mı var ? destek dıyorsun zaten her zaman olan bişey. gs 24 sene şampiyon olamasa taraftarı bızım kadar destek mı olacak ?? adamlar 1 seneden ümidini kesınce trubıne gelmıyor siz hala destekten bahsedıyorsunuz

Masstricht, Diyarbakır, Toulouse. Daha sezonun ilk üç maçı.

İlki sezon açılışı: biletler 5 lira stad boş!

Diayarbakır:iç sahadaki ilk maç! stadda yine boşluk var.

Toulouse maçı: aynı...

Bu mu sabır/destek?

(üç maçta da staddaydım)

Emrullah
23.08.2009, 12:58

Gereken destek stad dışında verilmiştir, buna muhalefetim yok. Yalnız Avni Aker'de gereken desteğin yarısı bile verilmemiştir.

lazkopatfaroz
23.08.2009, 12:59
Gereken destek stad dışında verilmiştir, buna muhalefetim yok. Yalnız Avni Aker'de gereken desteğin yarısı bile verilmemiştir.

demekkı Fransada destegımız sürecek bakalım takım orda ne yapacak ??

olcay_61
23.08.2009, 13:00
ilk golü sen atsaydın bu şekilde bitermiydi maç yada sağ bekinde adam gibi biri olsaydı iki golde sağdan geldi yada 1. sınıf bi önliberon olsaydı okadar çabuk geçerlermiydi ortasahayı

lazkopatfaroz
23.08.2009, 13:01
Masstricht, Diyarbakır, Toulouse. Daha sezonun ilk üç maçı.

İlki sezon açılışı: biletler 5 lira stad boş!

Diayarbakır:iç sahadaki ilk maç! stadda yine boşluk var.

Toulouse maçı: aynı...

Bu mu sabır/destek?

(üç maçta da staddaydım)

kriterin 3 maç mı ?? Dünya'da ki sevgi ve desteği neden es geçiyorsun.. o işlemi 25 ile böl çarp bakalım ne çıkacak

KÖKSAL AYDIN
23.08.2009, 13:01
karşımıza alan kim...
bu taraftar aslında ne istiyor biliyormusun?
sahada savaşan,pes etmeyen bir takım..
yenilmiş yenilmemiş..
şampiyon olmuş veya olmamış..
bunlar problem değil..
ama son iki maçta gibi sahada dolaşan futbok lcular görünce herkes çıldırıyor...
Artık sonuç da bekliyor.Fakat iyi oyun ve mücadelenin ardından sonuç zaten kendiliğinden gelir.

OFLUTS61
23.08.2009, 13:02
okadar hazirlik maclarinda gökhan umut kac gol attilar??????? Bukadar beceriksiz forvet görülmedi.Ya penalti yada defans golleri ile hazirlik maclari kazandik. Bunu görmeyen gözler burnunun deliklerindemi görmüyor???

lazkopatfaroz
23.08.2009, 13:02
ilk golü sen atsaydın bu şekilde bitermiydi maç yada sağ bekinde adam gibi biri olsaydı iki golde sağdan geldi yada 1. sınıf bi önliberon olsaydı okadar çabuk geçerlermiydi ortasahayı

song tayfunu itiştiriyor nerde durması gerektiği ne yapması gerektıgını bılmesı için . tayfunda sarhoş gibi sallanıyor.. hala daha bu taraftarın halınden anlayacak biri çıkmadı karşımıza

lazkopatfaroz
23.08.2009, 13:03
ama bu büyük takım layıkıyla yönetilememiştir..
her zaman kişisel çıkarların kurbanı olmuştur...

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 13:05

Selerla salarla... ooo...

Gerçekleri konuşalım lütfen...

Cafer Bulur
Broos sesime kulak vermis ve tolga yi ilk 11 e koymus.:)

Manisayi da tolga ile yenemeyeceksek ben bu isten anlamiyorum.;)

melegim61
SAMpion TRABZONSPORRRRRRRRRR SUSUN BAKAYMMM !!! :):):)

lazkopatfaroz
23.08.2009, 13:06

seler salar olmasın dıye burda kendımızı yoruyoruz zaten.. bu takıma acılen en az 3 tane kalıtelı transfer şart !!!!!!

murseltaskin
23.08.2009, 13:06
manisaspor :0
demedi demeyin
trabzonspor :2

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 13:08
kriterin 3 maç mı ?? Dünya'da ki sevgi ve desteği neden es geçiyorsun.. o işlemi 25 ile böl çarp bakalım ne çıkacak

Bu sezon iç sahada kaç maç oynadın?

Herhalde o maçlardaki tribün suskunluğunu söylüyorum...

Bana ne geçen seneki Antalya maçındaki tribünden...

Oldu bitti 3. oldun!

Bu sene ilgilendirir bizi...

Haftaya Bursa maçı var. O maçta da canlanır inşallah taraftar.

S.DEMİRCİ

bende sizin için aynı şeyleri düşünüyorum..
lütfen hayal dünyasından çıkalım..
gerçekleri konuşalım...

lazkopatfaroz
butun forumda 2 kişi hariç herkes aynı fikire sahip.. ya 2 kişi haklı yada geri kalanlar. kararı siz verın

Berk
23.08.2009, 13:09
Tolga'nın oynayacağı kesin mi?

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 13:11
butun forumda 2 kişi hariç herkes aynı fikire sahip.. ya 2 kişi haklı yada geri kalanlar. kararı siz verın

Avni Aker'de maça gidip tribünlerden memnunsanız...

Helal olsun diyim valla.

Ne yapalım demek hepiniz (!) geçen sene deplasman kralı takımın içerde cennet gibi stadda rakiplere boyun bükmesine razısınız!

Helal olsun hepinize, durmayın sizde aynen yola devam ;)

lazkopatfaroz
23.08.2009, 13:12

Helal olsun diyim valla.

Ne yapalım demek hepiniz (!) geçen sene deplasman kralı takımın içerde cennet gibi stadda rakiplere boyun bükmesine razısınız!

çıkan sonuç bütün forum haksız.. 2 kişi haklı :alkış::alkış::alkış:

Salih Edip
23.08.2009, 13:12

Helal olsun diyim valla.

sen bu takıma forvet lazım olmadığına inanıyomusun ?

Cafer Bulur
23.08.2009, 13:13
Tolga'nın oynayacağı kesin mi?
Kesin degil ama tolga ya bu kadar takilmayin.

Biz tolga ile de maclar kazandik hatta tolganin büyük katkilariyla kazandigimiz maclar da oldu.

Sadece hatalarina degil biraz da iyi taraflarina bakmak lazim tolga nin.

turkish0061
herkeze selamlar, 1 hafta ceza aldim :(
evet toulouse maci bizi cok uzdu, hele beni! kahrolduk vllah, insllah bu macta galip olan taraf bir oluruz, insallah zorlanmayiz, artik goller defans

bmtr
song tayfunu itiştiriyor nerde durması gerektiği ne yapması gerektıgını bılmesı için . tayfunda sarhoş gibi sallanıyor.. hala daha bu taraftarın halınden anlayacak biri çıkmadı karşımıza

O ilk golde Gignac'in sutuna arkasini donen Tayfun mu? Ben o hareketi hep o yaptigi icin, onun oldugunu zannettim. Eger oyleyse bu adamin bir psikolog tutup, toptan korkmamasi gerektigi anlatilmali. Ben bu adamin, gol olabilecek sutlara neden sirtini dondugunu hic anlamiyorum. Yahu kardesim sen sirtini donersen, topun ne tarafa gidecegini zaten goremezsin, ve topa engel olamazsin. Eger onun donuk olsa, hic olmazsa ayagini felan uzatir, adamin topa istedigi gibi vurmasini engellersin. Ama nerdeeee? Bir de boyle adamlar, Trabzonspor'dan gitmeli artik. Bu adamin yeri Trabzon Karadenizspor. Trabzon'da yetisti diye her oyuncu Trabzonspor'da oynayacak diye bir kanun yok. Bir de altyapinin neden kaliteli futbolcu yetistiremedigi sorgulanmali. Bak galata alt yapisinin yetistirdigi futbolculara. Bir de Trabzon alt yapisi ile ovunur. Eskidenmis o alt yapi demekki. Ben son yillarda alt yapidan gelen hic bir futbolcuyu begenmiyor, ve Trabzonspor icin yeterli gormuyorum.

lazkopatfaroz
sen bu takıma forvet lazım olmadığına inanıyomusun ?

inandıgı için herşeye olumlu bakıyor

S.DEMİRCİ
yapmayın hocam ya..
geçen seneki konya,denizli maçlarının taraftarla ne ilgisi var..
sahada gökhan ve umut yerine ben olsaydım..
o maçları almıştık..

turkish0061
herkeze selamlar, 1 hafta ceza aldim :(
evet toulouse maci bizi cok uzdu, hele beni! kahrolduk vllah, insllah bu macta galip olan taraf bir oluruz, insallah zorlanmayiz, artik golleri defans yada orta saga oyunculardan bekliyecegiz,

melegim61
23.08.2009, 13:14
Taraftara Laf Yok Hemserim ! Takim Dedigin Gerekirse Taraftarsizda Oynamali ! Hak Ettiklerinden Daha Cok Taraftarlari var Yeterki "Profesionel Oynasinlar"...

lazkopatfaroz
23.08.2009, 13:15
O ilk golde Gignac'in sutuna arkasini donen Tayfun mu? Ben o hareketi hep o yaptigi icin, onun oldugunu zannettim. Eger oyleyse bu adamin bir psikolog tutup, toptan korkmamasi gerektigi anlatilmali. Ben bu adamin, gol olabilecek sutlara neden sirtini dondugunu hic anlamiyorum. Yahu kardesim sen sirtini donersen, topun ne tarafa gidecegini zaten goremezsin, ve topa engel olamazsin. Eger onun donuk olsa, hic olmazsa ayagini felan uzatir, adamin topa istedigi gibi vurmasini engellersin. Ama nerdeeee? Bir de boyle adamlar, Trabzonspor'dan gitmeli artik. Bu adamin yeri Trabzon Karadenizspor. Trabzon'da yetisti diye her oyuncu Trabzonspor'da oynayacak diye bir kanun yok. Bir de altyapinin neden kaliteli futbolcu yetistiremedigi sorgulanmali. Bak galata alt yapisinin yetistirdigi futbolculara. Bir de Trabzon alt yapisi ile ovunur. Eskidenmis o alt yapi demekki. Ben son yillarda alt yapidan gelen hic bir futbolcuyu begenmiyor, ve Trabzonspor icin yeterli gormuyorum.

olurmu canım tayfun bizim çocugumuz ona sahıp çıkıp destek olmamız lazım !!!! adam futbol nedir bılmıyor varmı boyle bişey ya

olcay_61

biz çözümleri konuşuyoruz burda.
senin gibi yok bu takıma destek olalım kötü oynasada alkışlayalım ozaman oturumuş falan filan hayal bunlar. sahada oynayan takım olcak önce. tribünden gaz verse nolcak 2.sınıf futbolcun varken sahada.
tekrar söylüyorum ver gazı uçur lazı hayal bunlar

turkish0061
yapmayin arkadaslar forvet eksikligi yasiyoruz yaa

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 13:16
Hepiniz forvet lazım diyorsunuz da sonuç ne sonuç bana onu söyleyin...

Boş lafla yürümüyor gemi...

İcraat yapın, ya para toplayalım gidip biz alıp takıma hibe edilem... Birşey yapalım ama...

Öyle oturduğunuz yerden konuşmayla yönetilmiyor takımlar...

Eğer aranızda varsa stadda maç izleyen, elinden geldiğince daha fazla destek olsun takıma diyorum.

Bunun nesi rahatsız ediyor sizi!

Başka takım taraftarı olsa ancak bu kadar tepki gösterirdi!!!

S.DEMİRCİ
23.08.2009, 13:18

İcraat yapın, ya para toplayalım gidip biz alıp takıma hibe edilem... Birşey yapalım ama...

Eğer aranızda varsa stadda maç izleyen, elinden geldiğince daha fazla destek olsun takıma diyorum.

destek kısmına kimsenin lafı yok..
düşünmeyin,konuşmayın sadece destek verin kısmına takıldık..

Cafer Bulur
23.08.2009, 13:18
olurmu canım tayfun bizim çocugumuz ona sahıp çıkıp destek olmamız lazım !!!! adam futbol nedir bılmıyor varmı boyle bişey ya
Tayfunun üstüne bu kadar gideceginize biraz da kacak güresen futbolculara yüklenseniz olmaz mi?

Tamam tayfun cok yetenekli degil ama günah kecisi de yapmayin adami.

ilhan
23.08.2009, 13:19
Biz tolga ile de maclar kazandik hatta tolganin büyük katkilariyla kazandigimiz maclar da oldu.

3 tane maç söylermisin abi?

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 13:20
destek kısmına kimsenin lafı yok..
düşünmeyin,konuşmayın sadece destek verin kısmına takıldık..

Evet staddaki taraftar daha çok destek olmalı diyorum,bunun anlaşılmayacak kısmı neresi?

Düşünmeyin konuşmayın diyen de yok!

Konuşmaların sonucunu söyleyin:

Fatih diyorsunuz geldi mi?

Sağ bek diyorsunuz, hani nerede?

lazkopatfaroz
23.08.2009, 13:21
Bu takım sahaya çıksın savaşsın,mucadele etsın,kazanmak istesin, yüreğini ortaya koysun ister kazansın ister kaybetsın önemlı değil bu taraftar o takımı alkışlar.. bazı arkadaşlarımız sahada yürüyen oyuncuyu alkışlamamız beklıyor nerde görülmüş böyle bişey ?? o bizim çocugumuz ellemeyın, paramız yok ona ellemeyın, gelecegın en iyi oyuncusu ellemeyın, 6 senedr bizde ellemeyın. köle gibi koyun gibi gelın trubıne takımı destekleyın.. yonetım, hoca, oyuncu ve transferler hakkında bişey soylemeyın hep destek verın sakın fıkrınızı söylemeyın.. bu mu bizden istenen ?

İskender Çakmak
23.08.2009, 13:21
1 tane şampiyonluk alt yapıdan nasıl futbolcular geldiğini gösterecektir ama başarı gelmeden hiç bir yürekli yönetici alt yapıya dönmez o şansı gençlere vermez

olcay_61
23.08.2009, 13:22

kombinemi aldım formamı aldım daha başka birsürü lisanslı ürün aldım. karşılığını almak istiyorum bukadar basit

lazkopatfaroz
23.08.2009, 13:22
Tayfunun üstüne bu kadar gideceginize biraz da kacak güresen futbolculara yüklenseniz olmaz mi?

Tamam tayfun cok yetenekli degil ama günah kecisi de yapmayin adami.

sadece tayfun değil abi çoğu oyuncu bu sekılde..

Cafer Bulur
23.08.2009, 13:23
3 tane maç söylermisin abi?
Ziya dogan la altlardan gelip sezonu 4.cü kapattigimiz dönemi kastediyorum.

Deplasmanda 1-0 kazandigimiz kayseri erciyes,kayserisporla 0-0 berabere kaldigimiz macta gökhan ünalin penaltisini kurtarmasiyla gelen 1 puan.

Ilk aklima gelenler,ha bir de g.birligini 4-3 yendigimiz macta son dakikada kurtardigi bir penalti var.

olcay_61
23.08.2009, 13:24
Bu takım sahaya çıksın savaşsın,mucadele etsın,kazanmak istesin, yüreğini ortaya koysun ister kazansın ister kaybetsın önemlı değil bu taraftar o takımı alkışlar.. bazı arkadaşlarımız sahada yürüyen oyuncuyu alkışlamamız beklıyor nerde görülmüş böyle bişey ?? o bizim çocugumuz ellemeyın, paramız yok ona ellemeyın, gelecegın en iyi oyuncusu ellemeyın, 6 senedr bizde ellemeyın. köle gibi koyun gibi gelın trubıne takımı destekleyın.. yonetım, hoca, oyuncu ve transferler hakkında bişey soylemeyın hep destek verın sakın fıkrınızı söylemeyın.. bu mu bizden istenen ?
herşeyi yazmış arkadaş :alkış:

lazkopatfaroz
23.08.2009, 13:24

Deplasmanda 1-0 kazandigimiz kayseri erciyes,kayserisporla 0-0 berabere kaldigimiz macta gökhan ünalin penaltisini kurtarmasiyla gelen 1 puan.

Ilk aklima gelenler.:)

:D:D:D:D o kadar işte 10 senedir

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 13:25
kombinemi aldım formamı aldım daha başka birsürü lisanslı ürün aldım. karşılığını almak istiyorum bukadar basit

bunları yapınca stadda çekirdek mi çitlemek gerekiyor?

Bunu dile getiriyorum.

Yine mi yanlış yapıyorum?

(

ilhan

Ilk aklima gelenler.:)

3 tane bile sayamadın.
:D

Ömür Karadeniz
bizim takımın durumuna bak bide bunların tartıstıgı duruma bak.neyse onu bosverelim herkes diyorki manisa macı manisa macı.ben merak ediyorum bu manısayı 3-4-5 farkla yensekte herkes sorunlar bitmiş gibi yoluna devammı edecek.en cok bunu merak ediyorum

Cafer Bulur
23.08.2009, 13:27
3 tane bile sayamadın.
:D
Önceki sayfaya bak,saydim.:)

Tolga milli takim seviyesine gelmis bir kaleciydi renkdaslarim,onu bu kadar kücümsemeyelim.;)

olcay_61
23.08.2009, 13:28

Bunu dile getiriyorum.

(
herkseten 90dk bağırmasını bekleyemezsinki zaten saçma olur. senin takımın top oynasın o çekirdek çıtlayan da bırakır çekirdeği merak etme

Trapzone61
Tolga elli ayagi titriyor,,,gool show var isaac den bu aksam,,

Adem Erdoğan

Tolga milli takim seviyesine gelmis bir kaleciydi renkdaslarim,onu bu kadar kücümsemeyelim.;)

o seviyeye gelmek mesele değil orada tutunmak önemli..

tolga bizim için zaman kaybı.

Oğuz ZEYTİN

iki sene önce, TS-Sivas maçı...

sivas daha iyi oynuyor...
pas yapmaya başaldılar bütün stad adamları alkışlıyor : skor 0-0

bizim takımı yuhalıyor.

5 dk. sonra

Ersen Martin 1-0

bütün stad deliye dönüyor...

5 dk önce rakibi alkışlayan taraftar bir anda trazbonsporluluğunu hatırlıyor...

ilhan
23.08.2009, 13:29

Ama katlettiği maçları sayamazsın. Hatta tüm forum bir araya gelsek anca sayarız.

lazkopatfaroz

tolga ıle bırlıkte olan 10 tane kalecı var hepsi mıllı takıma çıkmıs oyuncular zaten. abi görende mıllı takımın değişmez kalecısı sanacak. mıllı takım kriter olmamalı bence. serkan fb de yedekken mıllı takımdaydı bizde en iyi dönemınde çağırılmadı..

Atmaca
Yani bu sene şampiyon olsak ve birisi çıksa deseki " bak yönetim herşeyi doğru yapmış". Bende ona derdim ki "hadi ordan hıyar".
Evet bende sonuca odaklanmıyorum.Yapılan işlerin akıllı-mantıklı olması esastır.

Cafer Bulur
o seviyeye gelmek mesele değil orada tutunmak önemli..

tolga bizim için zaman kaybı.
Bana destek veren 1 kisi bile cikmadigina göre siz haklisiniz,ben fazla özevlatciyim galiba.:)

Ömür Karadeniz
23.08.2009, 13:30

Bunu dile getiriyorum.

(
ya kardeşim birkac kendini bilmezin yok cekirdek yıyorlar yok destek olmuyorlar lafı artık cıgırından cıkmaya basladı.destek demek deli gibi bagırmak demek degildir.destek demek yurekle,takımının kombınesınden biletinden formasından kaskolunnda corabından herseyıylen takıma sahıp cıkmak anlamına gelir.yeterki futbolcu o trıbunu dolu gorsun.20 bin insanın bizim için takımımız ıcın buraya kostugunu anlasın.bakın kardeslerım hersey trabzonsporumuz için.bunu sizde en az benim kadar iyi biliyorsunuz.o yuzden baskalarına bakarak degil kendımızı sorgulayarak dusuncelerımızı aktaralım

Trapzone61
bigben de hakli bizim taraftarlar cok sey bekliyor,,, :Ppp ..........................kkkkkkkk

Adem Erdoğan
Bana destek veren 1 kisi bile cikmadigina göre siz haklisiniz,ben fazla özevlatciyim galiba.:)

bence sen fazla muhalefetsin, özevlatçılık değil pek bu.

Salih Edip
Evet staddaki taraftar daha çok destek olmalı diyorum,bunun anlaşılmayacak kısmı neresi?

Düşünmeyin konuşmayın diyen de yok!

Konuşmaların sonucunu söyleyin:

Fatih diyorsunuz geldi mi?

Sağ bek diyorsunuz, hani nerede?

işite biz bunu yönetime söyleyince ; yönetim yanlış yaptı deyince suçlu mu oluyoruz elbette söylicez

lazkopatfaroz
23.08.2009, 13:31
iki sene önce, TS-Sivas maçı...

sivas daha iyi oynuyor...
pas yapmaya başaldılar bütün stad adamları alkışlıyor : skor 0-0

bizim takımı yuhalıyor.

5 dk. sonra

Ersen Martin 1-0

bütün stad deliye dönüyor...

5 dk önce rakibi alkışlayan taraftar bir anda trazbonsporluluğunu hatırlıyor...

tamam abi sen köle ol ben kölelıgı kabul etmıyorum. anlattıgınsey hakkında bılgım olmadgı için bişey demıyorum

OFLUTS61

Fatih Terimin Milli Takimdan bahsediyorsun.....O adam kimi milli takima cagirmadiki...ayhan , gökhan zan......vs.

Salih Edip
stadda bulunmak başlı başına destektir zaten

Emrullah
23.08.2009, 13:32
Bu takıma forvet hatta Fatih Tekke şart. Bunu yüzlerce söyledik. Ama şunu da yüzlerce söylememiz lazım. Avni Aker'e seyirci değil taraftar şart. Avni Aker içler acısı haline döndü. Elini kolunu sallayan galibiyet alıp gidiyor. Nerede o eski Avni Aker, nerede o eski ateşli ve ateşleyen taraftar. Yok yok. Avni Aker'deki taraftarı (bir kısmını tenzih ediyorum tabi) savunan neye göre savunuyor merak ediyorum. Böyle taraftarlık olmaz. Taraftarlık 26. dakikada durum 0-0 iken kendi futbolcunu yuhalamak değildir. Ne çabuk unuttunuz geçen yıl ki BJK maçını. BJK taraftarının sesi daha çok gelmediyese ne olayım.

Cafer Bulur
bence sen fazla muhalefetsin, özevlatçılık değil pek bu.
Yedek kalecimize ben destek veriyorum,siz ise muhalefet yapiyorsunuz.:)

Suna herkesin görüsünü aciklamasi desek olmaz mi?

lazkopatfaroz
bigben de hakli bizim taraftarlar cok sey bekliyor,,,

beklemesı gayet normal ve doğal değil mi

Oğuz ZEYTİN
Hüseyin gitti!

Maastricht maçında Barış'ı yuhaldaık, Diyarbakır Umut, Toulouse'da Tayfunla devam ettik, belli ki sıra Tolga da...

Başka kim kaldı?

Trabzonspor 61
3-1 alırız maçı.

Ömür Karadeniz
23.08.2009, 13:33
eger fatih terim sırf tolgayı mıllı takıma cagırdıysa buda trabzonspora zarar verdigindendir.

Trapzone61
23.08.2009, 13:34
gökhan :) ?

ilhan

Tek bir yedek yok ama kadroda. Onur gibi Ümit milli takıma her daim çağrılan bir adamımız var. Neden şans verilmiyor? O da Tolga kadar şans verilmeyi haketmiyor mu?

firidin61
Trabzonspor'un bu ve bundan sonraki 20 yılında kalede Tolga'yla başlamasının mantıklı hiçbir açıklamasını yapamıyorum . İnşallah hoca kendi işini daha 3.haftadan bitirmez ... İddaa ediyorum Tolga , hoca kovdurur .. Çünki genelede değil skora bakan taraftarımız var ve dahada acısı taraftar baskısına dayanamayan , direnç gösteremeyen Başkanımız .

Hugo , yanlış yerlere çomak sokarsan '' arı '' lar sokar .

Sayg ,

Adem Erdoğan

o destek burdan dışarı çıkmıyor pek.:)

neyse ya, en kötü sonuçta sorulacak kişi mevcut hocaya sorarız..

Cafer Bulur
23.08.2009, 13:35
Tolga nin en büyük sorunu,geri paslari daglara taslara vurmasidir.

Eger sylva kadar tolga da ayagina hakim olsaydi,bu kadar tolga nin üstüne gitmezdiniz.

lazkopatfaroz
Hüseyin gitti!

Maastricht maçında Barış'ı yuhaldaık, Diyarbakır Umut, Toulouse'da Tayfunla devam ettik, belli ki sıra Tolga da...

Başka kim kaldı?

a-b-c değil kım istenılen verımı veremıyorsa yuhalanır

Trapzone61
ya ben suna innaniyorum bross un kadroyla alakasi yok galiba sadri sener kadroyu kuruyor

Emrullah
Slvya her maç hatalı gol yese dahi Tolga'ya değişmem. Adam güven veriyor bir kere. Top kaleciye geleceği zaman eyvah demiyorum bir kere. Ama Tolga kaledeyken her kaleye giden top için eyvah diyorum. Tolga-Slvya arasındaki seçimde tartışmasız Tony Slvya. Ama bazı maçlarda kendine gelmesi için dinlendirilebilir.

lazkopatfaroz
23.08.2009, 13:37
ya ben suna innaniyorum bross un kadroyla alakasi yok galiba sadri sener kadroyu kuruyor

zaten öyle. senın bır takımın var onun üzerine hoca getırıyosun. transfer yapıyosun hocanın haberı yok.. hocayıda anlayamadım ben herkes kendı elemanlarıya gelır bu hoca tek geldı :S

Cafer Bulur
Slvya her maç hatalı gol yese dahi Tolga'ya değişmem. Adam güven veriyor bir kere. Top kaleciye geleceği zaman eyvah demiyorum bir kere. Ama Tolga kaledeyken her kaleye giden top için eyvah diyorum. Tolga-Slvya arasındaki seçimde tartışmasız Tony Slvya. Ama bazı maçlarda kendine gelmesi için dinlendirilebilir.
Güven veriyor ama cogu toplari seyrediyor,böyle güven mi olur?

Son kisimda söylediklerini istiyorum zaten,tolga her zaman oynamali demiyorum.

lazkopatfaroz

Eger sylva kadar tolga da ayagina hakim olsaydi,bu kadar tolga nin üstüne gitmezdiniz.

sylva yan toplardada çok etkılı

İlker
23.08.2009, 13:38
Bu maç kolay geçmeyecek,geçen sene mesut bakkal ı hatırlayın.ama şu var yenersek büyük bir çıkış yapmış olacağız.(medya olayı abartacak herşey unutulacak).toule ve diyarbakır maçı iş kazası sayılacak.İşimiz zor inşallah yanılırım

OFLUTS61
Tolgayida burda konu yapan arkadaslar........ baska sorunumuz yokmu????????

Trapzone61
Gabric ide broos istemedi,,,hep politika,,,her oyuncuyu yönetim aldi,,,hoca ne yapsin,,,kötü sonuctan,,,,ondan zaten uzun sürdü antrenör getirmemiz,,,,

S.DEMİRCİ
Hüseyin gitti!

Başka kim kaldı?
yani?
bu forumda bu dediklerin binlerce kez yazıldı..
tartışıldı..

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 13:39

Sylvanın ilk içsaha maçı (Gaziantep maçı) maçın başında iki tane arka arkaya geri pası rakibe attığını unuttunuz mu?

Necat Ulusoy
Şu bir gerçek ki Manisa maçının aslında pratikte bir önemi yok.
Önemli olan Avrupa Ligiydi.O da gitti.Yoksa hala şansımız var mı ?
Umut etmekten başka bir sey gelmiyor insanın elinden.Her şeye rağmen.
Taraftara suç bulan arkadaşlar kesinlikle haklı değiller.Eksik olan şey futbolcuların inançları-mücadeleleridir.Küçücük bir şehir her seferinde o stadı doldurabiliyor ve her seferinde hüsranla çıkıyor o staddan.Sabır taşı olsa çatlar mübarek.Uzaktan atmak kolay.Ama birebir yaşamak çok daha acıtıcı.
Herkese suç bulmak kolaydır böyle zamanlarda.Ama dolu tribünlere iyi tezahürat yapmıyor da ondan dolayı yeniliyoruz demek de işin en absürd tarafıdır !

Cafer Bulur
Tek bir yedek yok ama kadroda. Onur gibi Ümit milli takıma her daim çağrılan bir adamımız var. Neden şans verilmiyor? O da Tolga kadar şans verilmeyi haketmiyor mu?
Onur da yeterince sans bulamadi,bu da dogru.

Neden onura da sans verilmedigini ben de anlamis degilim.

Sylva ya bu kadar bagimli kalmamaliydik.

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 13:40
yani?
bu forumda bu dediklerin binlerce kez yazıldı..
tartışıldı..

Niye devam ediyorsunuz o zaman, ne değişti/ne değişecek...

İskender Çakmak
Tolga elli ayagi titriyor,,,gool show var isaac den bu aksam,,
size yararı ne bunun anlayamadım

S.DEMİRCİ

tolganın en büyük sorunu kendine güvenmemesi..
hemen moralinin bozulması..
yoksa bencede yetenekli bir kaleci...

Trapzone61
Renktaslarim,,,Sylva Tolga,,,duelo sunu bu aksam görecez,,,Tolga ne yapacak simdi neler desek hep bos,,,

Adem Erdoğan
Hüseyin gitti!

Başka kim kaldı?

niye yuhaladınız madem yuhalamasaydınız..

Kazım Uzunboy
Bu akşam ki maçta yuhalama olacağını söyleyen arkadaşlara diyorum.. Hangi deplasmanda takıma karşı kötü bir tezahürat duydunuz??

lazkopatfaroz
23.08.2009, 13:41
Gabric ide broos istemedi,,,hep politika,,,her oyuncuyu yönetim aldi,,,hoca ne yapsin,,,kötü sonuctan,,,,ondan zaten uzun sürdü antrenör getirmemiz,,,,

bir tek onu istedi. bir oyuncuyla yürüyosa bu işler yürütün bakalım nereye kadar

OFLUTS61
eger fatih terim sırf tolgayı mıllı takıma cagırdıysa buda trabzonspora zarar verdigindendir.

nasil zarar veriyor onu anlamadim.... adam zaten yedek ister milli takimda ister cay ocaginda zamanini gecirebilir. zaten oynamasi biraz zor...

Cafer Bulur
Sylvanın ilk içsaha maçı (Gaziantep maçı) maçın başında iki tane arka arkaya geri pası rakibe attığını unuttunuz mu?
O alisma dönemiydi,hos gördük.

Gecen sezon ve bu sezon hatali goller yedi,onlari da hos gördük.

Ama artik sylva nin dinlendirilmesinin zamani geldi de geciyor bile.

Trapzone61
23.08.2009, 13:42
Bu akşam ki maçta yuhalama olacağını söyleyen arkadaşlara diyorum.. Hangi deplasmanda takıma karşı kötü bir tezahürat duydunuz??

cok haklisin,,,,deplasmana giden taraftarlar süper,,,sadece avni aker deki taraftarlar,,sesiz,,,

Oğuz ZEYTİN
niye yuhaladınız madem yuhalamasaydınız..

Ben şahsen yuhalamadım, ama TS taraftarını bir bütün olarak gördüğümden BİZ diyorum.

Eklere kelimelere takılarak, iftiralarınızın ispatlamaktan sıyrılamazsınız!

Samet Yildirim
Sylva dört dörtlük kaleci...

kesinlikle oynamali

olcay_61
23.08.2009, 13:44
tolgaya pek güvenmiyorum ama son 3 maçtaki slyva kadar kalecilik yapar bence :)
slyvanın bu maçta dinlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum artık onurmu oynar tolgamı oynar farketmez

Trapzone61
23.08.2009, 13:45
bir tek onu istedi. bir oyuncuyla yürüyosa bu işler yürütün bakalım nereye kadar

Oyuncu alacayimizi sanmiyorum,,,alsak da bu yönetim anlasmaya varana kadar transfer periodu kapanir,,,

winner
Kaleye Tolga değil, biraz idmanlı herhangi birisi geçse Sylva'nın şu üç maçlık performansından daha kötü olamaz.İki top çıkarmayacaksa ne işi var bizim kalede gitsin Bursada, Sivasta geçsin kaleye.SivasIn golünde, diyarbakırın ikinci golünde, Touluse'nun 1.ve 2.golünde evlere şenlikti.

Oğuz ZEYTİN
tolgaya pek güvenmiyorum ama son 3 maçtaki slyva kadar kalecilik yapar bence :)
slyvanın bu maçta dinlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum artık onurmu oynar tolgamı oynar farketmez

onur kadroda yok

Serdær
Tony

Serkan--Giray--Egemen--Cale

----Tjikuzu--Colman--

Alanzinho--Selçuk---Gabric

----Gökhan Ünal---

Tolunay Abdioğlu
23.08.2009, 13:46
Tolga ve Onur'a şans verilirse.1 yabanjı kontejyanından kurtuluruz.

Sylva eski sylva değil.

Adem Erdoğan
23.08.2009, 13:47
Ben şahsen yuhalamadım, ama TS taraftarını bir bütün olarak gördüğümden BİZ diyorum.

Eklere kelimelere takılarak, iftiralarınızın ispatlamaktan sıyrılamazsınız!

bir bütün olarak görme o zaman hiçbir zaman bir bütün değildir, yuhalamayı bütün taraftın üstüne malederek ve karşındakini tanımadan fenerli olduğunu ima etmekle kimin iftira attığı çok açıkça ortada.

ayrıca yuhalamadıysan ve yuhalayanı gördüysen uyarsaydın orada madem, burada yaptığın gibi asıp kesseydin taraftarı...

Cafer Bulur
23.08.2009, 13:47
Kaleye Tolga değil, biraz idmanlı herhangi birisi geçse Sylva'nın şu üç maçlık performansından daha kötü olamaz.İki top çıkarmayacaksa ne işi var bizim kalede gitsin Bursada, Sivasta geçsin kaleye.SivasIn golünde, diyarbakırın ikinci golünde, Touluse'nun 1.ve 2.golünde evlere şenlikti.
Toulouse un birinci golünde pek bir sey yapamazdi,gignac hem sert hem de kavisli vurmustu.

Tamam sylva yi dövelim ama öldürmeyelim de.:)

Emrullah
23.08.2009, 13:48
Bu maçta yuhalama olmaz, biz öyle birşeyi yapmayız. Yuhalama AvniAker'deki bazı kendine has taraftarlara ait.

Birde herkese yuhalama yapılmaz. Yuhalanacak ilk oyuncu YATTARA'dır. Yattara kadar yuhalanmayı hak eden bir futbolcu tanımıyorum. Tayfun'u, Umut'u neden yuhalarlar anlamam. Adamlarda kapasite yok, adı Hıdır elinden geldiği budur. Madem iyi oyuncular değil(tartışmasız) ne diye oynatırsın, ne diye kadronda tutarsın. Yuhalanması gereken onlar değil, kadroda tutanlar. Ama Yattara gibi kalitesi tartışılmaz bir oyuncu hem 1.8 milyon euro para alıp kendisini maçlara, futbola ve Trabzonspor'a vermezse yuhalarsın.

Samet Yildirim
sylva
serkan-------song-------egemen----------cale
_-----------------tji-------selcuk------------------
---engin----------alan-----------gabric-----
--------------umut------------------------------

-cale olmali gabric icin mecbur
-baska degesecek adamda yok
-egemen 1-2 mac kötü diye yedek kalamaz kaptan
-gökhan hazir degil

Trapzone61
kadro su sekil

TRABZONSPOR: Tolga, Serkan, Song, Egemen, Ferhat, Tjikuzu, Alanzinho, Selçuk, Colman, Gabric, Umut

Adulyan7
23.08.2009, 13:49
kaleciye gelinceye kadar birsürü sorun var anlamadım ben neden kaleci bu akdar tartışılıyo acaba!!bence umut da gökhan da oynamamlı maça forvetsiz çıksak daha ii engin alanzinho colman flan girerler forvete değişe değişe bari adam geçerler topa vurabilirler karşı karşıya kalınca .. kalecilerimiz de defansımız da ortasahmızda yeterli bize golcü lazım boşuna kalecileri yıpratıp sorun yaratmayalım arkadaşlar...

Cafer Bulur
23.08.2009, 13:50
Bu maçta yuhalama olmaz, biz öyle birşeyi yapmayız. Yuhalama AvniAker'deki bazı kendine has taraftarlara ait.

Birde herkese yuhalama yapılmaz. Yuhalanacak ilk oyuncu YATTARA'dır. Yattara kadar yuhalanmayı hak eden bir futbolcu tanımıyorum. Tayfun'u, Umut'u neden yuhalarlar anlamam. Adamlarda kapasite yok, adı Hıdır elinden geldiği budur. Madem iyi oyuncular değil(tartışmasız) ne diye oynatırsın, ne diye kadronda tutarsın. Yuhalanması gereken onlar değil, kadroda tutanlar. Ama Yattara gibi kalitesi tartışılmaz bir oyuncu hem 1.8 milyon euro para alıp kendisini maçlara, futbola ve Trabzonspor'a vermezse yuhalarsın.
Yattara nin 1.8 milyon euro aldigi kesin bir bilgi mi yoksa asagi yukari bir tahmin mi?

Eger bu dogruysa yattara takimda en fazla parayi alan oyuncu oluyor,dogru mu?

Oğuz ZEYTİN
23.08.2009, 13:51
bir bütün olarak görme o zaman hiçbir zaman bir bütün değildir, yuhalamayı bütün taraftın üstüne malederek ve karşındakini tanımadan fenerli olduğunu ima etmekle kimin iftira attığı çok açıkça ortada.

ayrıca yuhalamadıysan ve yuhalayanı gördüysen uyarsaydın orada madem, burada yaptığın gibi asıp kesseydin taraftarı...

1)Özeleştiri yapmak ne zamandan beri asmak-kesmek oldu?

2)Stadda uyarmadığımı nereden biliyorsun?

3)Sana fenerlisin dediğimi de ispatla!

Trapzone61
23.08.2009, 13:51
Gökhan neden oynamiyor allah askina,,,,biz ikili forvet e geri dönmemiz lazim tek forvet hic birseye yaramiyor yine 5 tane sans dan atiyordu ikisi böyle oda yok,,,

olcay_61
23.08.2009, 13:52
tolga
song - giray - egemen - cale
serkan - colman
alanzinho - selçuk - gabriç
gökhan(umut)

Emrullah
Yattara nin 1.8 milyon euro aldigi kesin bir bilgi mi yoksa asagi yukari bir tahmin mi?

Hem söylenti(yalanlama gelmedi kulüp tarafından), hem de Fatih Tekke'nin beyanı, Fatih biliyordur herhalde.

Onur Şeref
Touluse maçında 4 top geldi 3 gol aman ne güzel.

Tolunay Abdioğlu
------ Tolga -------

Serkan ---- Giray ---- Egemen ---- Ferhat

Tjikuzu

Alanzinho ----- Selçuk ----- Ceyhun ---- Gabric

----- Gökhan -----

winner
Toulouse un birinci golünde pek bir sey yapamazdi,gignac hem sert hem de kavisli vurmustu.

Tamam sylva yi dövelim ama öldürmeyelim de.:)

Bence hatalı.Refleklseri iyi olan bir kaleci o topu çıkarırdı.Yenecek golleri yiyen bir kaleci arıyorsak yabancıya gerek yok.Onur geçsin kaleye.Büyük takımların kalesinde ekstra işler yapan kaleciler olur.Bizde de öyle olmalı.

Cafer Bulur
23.08.2009, 13:54
Hem söylenti(yalanlama gelmedi kulüp tarafından), hem de Fatih Tekke'nin beyanı, Fatih biliyordur herhalde.
Ben yattara 1.2 veya 1.3 milyon euro aliyor diye biliyorum.

Neyse yattara yi sakatken elestirmeyecegim,ta ki düzelip de oynayana kadar.:)

Trapzone61
Bu umut la olmaz bu is gercekten acayip köto oynuyor,,,gökhan ondan biraz daha iyi,,o oynasin,,,yoksa yine zor attariz gool,,

ilhan

Eger bu dogruysa yattara takimda en fazla parayi alan oyuncu oluyor,dogru mu?

Hayır.

Takımda en fazla parayı alan oyuncular Gökhan ve Alanzinho.

Yattara seneye o parayı alacak. Geçen sene 1.3, bu sene 1.5 seneye 1.8 alacak.

Remzi
23.08.2009, 13:55
Hayır.

Takımda en fazla parayı alan oyuncular Gökhan ve Alanzinho.

Yattara seneye o parayı alacak. Geçen sene 1.3, bu sene 1.5 seneye 1.8 alacak.

Evet. Bende öyle biliyorum.

ceserdar

Aynen katılıyorum. Deplasmanda maça giden, cidden renklerin aşağı taraftarlardır. Yoksa sırf yuhalamak için kimse maddi külfet altına girmez.

İskender Çakmak
sylva
serkan-------song-------egemen----------cale
_-----------------tji-------selcuk------------------
---engin----------alan-----------gabric-----
--------------umut------------------------------

-cale olmali gabric icin mecbur
-baska degesecek adamda yok
-egemen 1-2 mac kötü diye yedek kalamaz kaptan
-gökhan hazir degil

umutta hazır değil ne yapacagız

Trapzone61
23.08.2009, 13:56
Beyler,,,skor tahmin ne dersiniz,, sonuc kac kac bitter

ceserdar
23.08.2009, 13:56
Başlıkta maçın saati neden yazmıyor?

Cafer Bulur
23.08.2009, 13:57
umutta hazır değil ne yapacagız
Umut kosmaya her na hazir ama gol atmaya ayni derecede degil.

Yine de umut un bu aksam siftah yapacagini düsünüyorum,gol yemezsek maci alabiliriz.;)

Tolunay Abdioğlu

Evet Kazım abi.

Deplasmanlara giden Taraftarlarımız genellikle bu renklere aşık olan taraftarlar.

Yuhalama olucağını sanmıyorum.

Atalay
Bu takımın kaleci antrönörünün kulağını çekmek lazım...

Sylvia resmen patates olmuş...

Emrullah
23.08.2009, 13:58
Ben yattara 1.2 veya 1.3 milyon euro aliyor diye biliyorum.

Neyse yattara yi sakatken elestirmeyecegim,ta ki düzelip de oynayana kadar.:)

Bence eleştrimeye en müsait an eleştireceksen. Çünkü adamda şeytan tüyü var bir iki hareketle çeler aklını.

Sakat ama neden sakat? Kendine bakamazsan, doğru düzgün antreman yapmazsan, topu gereksiz yere ayağında çok fazla tutarsan elbette sakatlanırsın. Yattara hangi önemli maçta takımını yalnız bırakmadı?

Sakat deyip sıyrılamaz. Bir değil iki değil. Her sene aynı hikaye, sakat. Kendine adam akıllı baksın sakatlanmasın.

Trapzone61
Umut dan gool gelecegini sanmiyorum bu umut ikinci ligde bile oynayamaz,,,

Kadir
Rahat geçeceğiz.

Adem Erdoğan
23.08.2009, 13:59
1)Özeleştiri yapmak ne zamandan beri asmak-kesmek oldu?

2)Stadda uyarmadığımı nereden biliyorsun?

3)Sana fenerlisin dediğimi de ispatla!

attığın özel mesajları ortayamı koyayım, eminimki stadda da uyarmışsındır "beyfendi lütfen yuhalamayınız"

sadece şov yapıyorsun...

ilhan
23.08.2009, 13:59
Bence eleştrimeye en müsait an eleştireceksen. Çünkü adamda şeytan tüyü var bir iki hareketle çeler aklını.

Sakat ama neden sakat? Kendine bakamazsan, doğru düzgün antreman yapmazsan, topu gereksiz yere ayağında çok fazla tutarsan elbette sakatlanırsın. Yattara hangi önemli maçta takımını yalnız bırakmadı?

Sakat deyip sıyrılamaz. Bir değil iki değil. Her sene aynı hikaye, sakat. Kendine adam akıllı baksın sakatlanmasın.

Ya da adam(!) gibi muayene etsinler. Yattara şu zaman dönecek, Yattara bu zaman dönecek diyen sağlık ekipleri adam gibi işini yapacak. Sakatlanan adam bir daha geri gelemiyor. Selçuk, Gökhan, Gabric örneklerinde olduğu gibi.

olcay_61
23.08.2009, 14:00
tolga
song - giray - egemen - cale
serkan - colman
alanzinho - selçuk - gabriç
gökhan(umut)
toulouse maçında gördükki serkan o bölgede daha etkili, songda sağda denense bi şey çıkmaz en azından tayfun ver serkandan daha verimli olacağına eminim o bölgede

Trapzone61
23.08.2009, 14:00
Ya da adam(!) gibi muayene etsinler. Yattara şu zaman dönecek, Yattara bu zaman dönecek diyen sağlık ekipleri adam gibi işini yapacak. Sakatlanan adam bir daha geri gelemiyor. Selçuk, Gökhan, Gabric örneklerinde olduğu gibi.

bir kac hafta deyildi bide 3 ay oldu nerdeyse,,,

Kadir
23.08.2009, 14:01
Geçen sene galiba gs sağık ekibini şutlamıştı toptan.

Bizimse geçen sene hiç sorunumuz yoktu.

Cafer Bulur
23.08.2009, 14:01

Ben yattara yi en cok elestirenlerden biriyim ama bunu tribündeki taraftara anlatmalisin.

Tribündeki taraftar yattara yi el üstünde tutuyorsa,sorun baska yerlerde...

Tolunay Abdioğlu
23.08.2009, 14:02

Evet 3 hafta sonra dönecek dediler.

1.5 - 2 ay oluyor.Yattara ortada yok.

turkish0061
23.08.2009, 14:04
tolga bu macta oynamali, bakalim kendini gelistirmismi??

Emrullah
23.08.2009, 14:05
Ben yattara yi en cok elestirenlerden biriyim ama bunu tribündeki taraftara anlatmalisin.

Tribündeki taraftar yattara yi el üstünde tutuyorsa,sorun baska yerlerde...

Ben kimsenin yuhalanması taraftarı değilim. Ama Yattara dururken Umut ve Tayfun yuhalanmaz kardeşim. Futbol sadece iki çalım, iki estetik hareket değildir. Futbolda marjinal fayda önemlidir. Geçen yıl Umut'un mu marjinal faydası yüksekti yoksa Yattara'nın mı Allah aşkına.

Erdem Keser
23.08.2009, 14:05
@Bigben

Sabahtan beri aynı başlıkta yazıp duruyorsun , müdahale etmiyoruz ama yeter artık.Meseleleri kişiselleşirmeyi bırakalım.

Konumuz Manisaspor-Trabzonspor maçı.Konuyla alakasız bundan sonraki bütün mesajlar silinecektir.