PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 3. Hafta | Manisaspor 1 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Ali İhsan
19.08.2009, 18:31
Kazanmak zorundayız, kazanacağız inşallah. İyi oyun ve skor bekliyorum, hem kendilerini affettirecekler, hem de o sıcakta Manisa deplasmanında takımlarına destek vermeye giden binlerce deplasman taraftarımıza hak ettikleri sevinci yaşatacaklardır... Önce Toulouse sonra Manisa, Diyarbakır hezimeti ve transfer söylentileri unutulur.

Gökhan KAN
19.08.2009, 18:47
Manisaspor - Trabzonspor
Manisa 19 Mayıs / 21:00
Hakem: Özgüç Türkalp
Yardımcı Hakemler: Özgür Fatih Kalaycı - Neşet Merdin
4. Hakem: Deniz Çoban

Murathan
19.08.2009, 18:49
Geçen yılki Eskişehir maçı gibi olabilir :)

Hürgün Aygün
19.08.2009, 19:29
yattara yetişemiyor dimi

Mustafa ÖZDEMİR
19.08.2009, 19:44
yattara bu maçta oynayacak galiba...

Dursun Kaplan
19.08.2009, 19:47
Oynamaz o. Oynasada korkar.

Ali Tunahan Güllü
19.08.2009, 20:09
bu maçı ilerki günler için kesin kazanmalıyız...

61baron61
19.08.2009, 23:20
arkadaslar bisey sorucam ...
bende lig tv var ama ayni saatte gs nin maci da var , nasil olcak kimin macini göstericek lig tv ...avrupada yasadigim icin kanallar kisitli

Volkan
19.08.2009, 23:22
bende lig tv var ama ayni saatte gs nin maci da var , nasil olcak kimin macini göstericek lig tv ...avrupada yasadigim icin kanallar kisitli

ayrı ayrı kanallar verecek sanırsam bizim macı spormax vericek heralde

Cafer Bulur
19.08.2009, 23:23
Bizim maci spormax,gs nin macini lig tv verecek ne yazikki.

Su maci gs nin macindan 2 saat önce oynatip ayri verilmemesine anlam veremiyorum.

61baron61
19.08.2009, 23:27
Bizim maci spormax,gs nin macini lig tv verecek ne yazikki.

Su maci gs nin macindan 2 saat önce oynatip ayri verilmemesine anlam veremiyorum.
sgl cafer...
bende spormax kapali acik diil , nolcak yani ? paramizla rezilmi olucaz ....
yayin saati aciliyormu yoksa bu kanal ?
bosunami senelik üye olduk ?

Cafer Bulur
19.08.2009, 23:31
sgl cafer...
bende spormax kapali acik diil , nolcak yani ? paramizla rezilmi olucaz ....
yayin saati aciliyormu yoksa bu kanal ?
bosunami senelik üye olduk ?
Ben onu sordum,eger lig tv ye eutelsat üzerinden bakiyorsan maca spormaxta bakabilirsin.

Degilde türksattan bakiyorsan,digitürk ün herhangi bir sifreli kanalinin bizim maci vermesini bekleyeceksin.

Verip vermedigini de persembe-cumadan itibaren arayarak ögrenebilirsiiniz dediler bana.

Kazım Uzunboy
19.08.2009, 23:42
İsaac'i durdurursak maç bizim. Demedi demeyin.

Ilelioglu
19.08.2009, 23:43
İsaac'i durdurursak maç bizim. Demedi demeyin.

Toulouse maci yokmu bu mactan önce?

Kazım Uzunboy
19.08.2009, 23:44
Toulouse maci yokmu bu mactan önce?

Evet, yarın akşam.

yatara
20.08.2009, 16:41
alacaz bu macida alacaz korkmayin

Cafer Bulur
20.08.2009, 18:11
Manisa bize hep ters gelen bir takim olmustur.

Orada en son galibiyetimizi vahid hocanin döneminde almistik.

Mesut bakkal in takimlarina karsi da hep zorlandik.

Yine cok zor bir mac olacak ama bir sekilde diyarin kaybini telafi etmeliyiz.

cihatöztürk
20.08.2009, 22:47
ısaac şov yapar

ferhat bize karşı süper oynar

kesin yeniliriz

TheRapZoNe
20.08.2009, 22:49
Bu maçtaki oyunu oynarsalar bi 3-1 de Manisaspor yapar. Kimse abarttığımı düşünmesin. Trabzonspor gibi kolayı zora çevirmekte üzerine olan takım yoktur.

Mehmet Zeki
20.08.2009, 22:57
Hadi Isaac costur bizi.!

Mert Oğuzlu61
20.08.2009, 23:19
bu maçta bi kan değişikliği şart oldu...

Mr.No
20.08.2009, 23:24
Siz bu hafta İsaac sovu izleyin.

Hüseyin Çümen
20.08.2009, 23:33
mesut bakkaldan çekiniyorum

bu maçı çok heyecanlanmadan takip edicem

her sonuca hazırım

FANATIK61
20.08.2009, 23:33
Pazar günü ayni saatde olan Bundesliga macina bakacagim hic degilse biraz futboldan keyif alayim...

Ali Tunahan Güllü
20.08.2009, 23:34
ısaac ten gol bekliyorum..

biz ne yaparız bilmiyorum!!!

Hürgün Aygün
20.08.2009, 23:39
yattara yetişiyor mu bu maça

Cafer Bulur
20.08.2009, 23:43
Pazar günü ayni saatde olan Bundesliga macina bakacagim hic degilse biraz futboldan keyif alayim...
Ben cile cekmeye raziyim,manisa macina bakarim.:)

Bu maci mutlaka almaliyiz.

Avrupa ligi zaten zordu bizim icin, artik gercek hedefimize yönelmeliyiz.

Özge
20.08.2009, 23:51
Kazanmanın zamanı geldi de geçiyor bile.

Hürgün Aygün
20.08.2009, 23:51
ya yattara manİsa maÇinda oynuyormu??????

Hasan61
20.08.2009, 23:52
bize her yer Trabzon
bize Manisa'da Trabzon
ama
bize Trabzon,Trabzon değil

iskenderunlu
20.08.2009, 23:53
bari bu 2 kötü maçın ardından ligden kopmasak :(

yorumsuz6117
20.08.2009, 23:54
manisayı yeneriz ama benim için hiçbir anlamı yok..

Hamdi Karamahmutoğlu
20.08.2009, 23:56
Gabriç'in oynamasını bekliyorum.
Sylva ve C0lman'ın ise yedeğe çekilmesini.

Eren Karaahmetoğlu
21.08.2009, 00:17
Berabere biter gibi

Emirhan Makul
21.08.2009, 00:19
Berabere biter gibi

Gibisi yok 2-2

eren_61
21.08.2009, 00:32
bari bu maçı alalım.hocada artık bazı şeylerde ısrar etmesin oynatma colmanı slyva yı.yeter daa sinir krizleri geçiricem

sukasali
21.08.2009, 00:36
Bence kendimizi avutmanın alemei yok 2-1 bu maçı kaybedeceğiz

Hasan Habip Özbay
21.08.2009, 00:56
işte yeni kadro
onur-egemen-giray-serkan-gabriç-cale-tjkizu-barış-selçuk-yattara-gökhan

Mustafa Mahmutoğlu
21.08.2009, 01:07
bize her yer Trabzon
bize Manisa'da Trabzon
ama
bize Trabzon,Trabzon değil

:alkış: ne güzel söyledin be abi.

İskender YILMAZ
21.08.2009, 01:08
Yeniliriz ..

Yunus Emre SEYHAN
21.08.2009, 01:57
Ben Manisaspor'un hocası olsam acele 3 puan ihtiyacım yoksa takımı full geride oynatırım birazda sert oynatmaya calısırım.. Zaman geçirerek rakibi oyun disiplininden cıkarmaya calısırım.. Ufaktan bir gerginlik yaratın derim oyuncularıma..

En kötü 1 puan alırım Galibiyet ihtimalide az değil özellikle son bölümlerde gol bulabilmek oldukca kolay olur.....

Cunku bizim takım kapanan hiç bir takımı açamaz.

Reha
21.08.2009, 01:59
Bu maçı alırız ... Sebebini sorma İbrahim!

Kadir
21.08.2009, 01:59
Kazanırız .

Oemer61
21.08.2009, 02:00
bari bu maçı alalım.hocada artık bazı şeylerde ısrar etmesin oynatma colmanı slyva yı.yeter daa sinir krizleri geçiricem

Tolga mi girsin kaleye renkdasim??? Ya ne kadar nankörlesti bizim taraftarimiz ya, gecen sezon Slyva'nin kurtardigi toplari cok cabuk unuttunuz. Bu tür taraftarlara Tolga gibi kaleciler müstehap:mad:

Fatih Özkan
21.08.2009, 02:02
Alacağız!
İlk yarıdaki gibi oynarsak kesin alırız!
Abartmayalım!

Kalkinmali
21.08.2009, 02:03
Yeniliriz ..

akilli ol be! o ne bicim laf oyle kardes??? bu arada bu forumda artik birakin bu kadro kurmayi yaww..

insallah duzelecegiz... hep boyle olacak hali yok :(

AYYILDIZ
21.08.2009, 02:05
3 fark atarız.

futbalski60
21.08.2009, 02:43
Manisaspor, Bursaspor ve İBB 3 maçı da almamız gerekiyor artık bir seri yakalama zamanı geldi takımın buna çok ihtiyacı var bu dönemde.

Fatih Özkan
21.08.2009, 03:19
Manisaspor, Bursaspor ve İBB 3 maçı da almamız gerekiyor artık bir seri yakalama zamanı geldi takımın buna çok ihtiyacı var bu dönemde.

Kesinlikle...
Ben hala inanıyorum!
İlk yarıdaki oyunumuzu oysanak ( demiştim ) bir çok maçı koparabiliriz!

Bahattin Aydın
21.08.2009, 03:29
Basit maçımız yok çok zor olacak ama bu sefer güleceğiz.

ozturk
21.08.2009, 09:22
3-1 manisaspor alır...

bizim gol song veya oynarsa giraydan gelir...

Cengiz Çubukcu
21.08.2009, 09:26
nasıl bir kadroyla çıkarsak çıkalım bu maçı alacağız...ama kadro aşağıdaki gibi olmalı...

Sylva
Serkan-Song-Egemen-Cale
Tjikuzu-Ceyhun-Selçuk-Gabriç
Alan-Umut
not:colman bu formuyla yedek kalmayı hakediyor, Engin de oyunun sadece hücum yönünü oynuyor.

Onur
21.08.2009, 09:27
Bu maçda mağlup olursak birileri gider...

O yüzden kazanırız, taraftarın gözünü boyamaya bir süre daha devam edilir... Hele ki 2-3 fark attık mı "Şampiyon" bile ilan edilme olasılığımız var...

irfan61
21.08.2009, 09:34
Öyle yada böyle bu maçı kazanmalıyız.

H.Tolga YİĞİT
21.08.2009, 09:39
manisa:3-ts:1
isaac hatrick yapar... bizim golü muhtemelen manisa kendi kalesine atar...

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2009, 09:40
İstatistiksel bilgilere göre Manisaspor ile 8 maç yaptık.

1 Galibiyet
2 Mağlubiyet
5 Beraberlik

Barış Kaptanoğlu
21.08.2009, 09:43
manisaspor bize ters gelen bir takım,ama kaybedersek çok zor bir döneme gireriz ne yapıp edip kazanmalıyız

Ayhan Yüksek
21.08.2009, 09:44
Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum ama bu gerçeklerin üstünü örtmeyecektir örtmemelide, yenilgiyi düşünemiyorum heralde kötü bir skorda bazı kelleler gider. transferin bitmesine 10-11 gün var az bir süre değil 3 transfer şartoğlu şart, hadi orta sahayı iyi kötü içimizden çözelim diyelim ama forvet ve sağ bek olmazsa olmaz bu transferler yapılırsa zorlarız ilk 2 yi aksi takdirde 3.4. lüğe oynarız malesef.

gökçay61
21.08.2009, 09:45
bu takıma daha çook oyuncu lazım olduğunu bu yönetimin görmesi için bu maçı mutlaka kaybetmemiz lazım yoksa allah göstermesin bu maçı kazanırsak hem sadri şener gülmeye kaldığı yerden devam eder hemde bazı kesim taraftarlar tekrardan asıp kesmeye başlar takiii bursa içerde bize çakana kadar..ben manisaya bırak yenilmeyi onlardan fark yemek bile istiyorum ama golleri inş isaac atmaz..kimse bana niye böyle konuşuyorsun demesin çünkü --bu takıma-kendi sahasında tek forvet çıkan bu korkak hocaya-doğru düzgün transfer yapmayıp bizlerin suratını bir türlü güldüremeyen bu ynetime sinir oluyorum..

Tolga_61
21.08.2009, 09:45
Colmanın kesinlikle dinlendirilmesinden yanayım akşam ne yaptığını pek anlayamadım.Orta sahada daha diri baskıcı bir isim olmalı bence ve ben Göksu nun oynatılmasından yanayım. Akşam rakipteki yıldız adayı sissoko 89 lu bizim göksu 90 lı . Göksu bence o elemandan 40 kat fazla hırslı ve istekli bir oyuncu . Ben sahada herşeyini vermeye çalışan bu tip oyuncuları görmek istiyorum sahada uyuyan sözde yıldızlar yerine...

gökçay61
21.08.2009, 09:47
Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum ama bu gerçeklerin üstünü örtmeyecektir örtmemelide, yenilgiyi düşünemiyorum heralde kötü bir skorda bazı kelleler gider. transferin bitmesine 10-11 gün var az bir süre değil 3 transfer şartoğlu şart, hadi orta sahayı iyi kötü içimizden çözelim diyelim ama forvet ve sağ bek olmazsa olmaz bu transferler yapılırsa zorlarız ilk 2 yi aksi takdirde 3.4. lüğe oynarız malesef.

transfer yapılmazsa 3. 4. lüğemi oynarız?? 5. olursak sevinin..biras gerçekçi OLUN diyarbakırı yenemeyen bu takımdan 3. lük bekliyorsunuz.bize kapanan hiç bir takıma gol A-TA-MA-YIZ..

Ayhan Yüksek
21.08.2009, 09:50
transfer yapılmazsa 3. 4. lüğemi oynarız?? 5. olursak sevinin..biras gerçekçi OLUN diyarbakırı yenemeyen bu takımdan 3. lük bekliyorsunuz.bize kapanan hiç bir takıma gol A-TA-MA-YIZ..

Kardeşim emin ol kötü olmamıza rağmen oynarız 3. 4. lüğe, ligimiz öyle çokta kaliteli bir lig değil kim var bizle yarışacak bi bjk, sonrası hikaye. Diyarbakıra yenilmek bunun ölçüsü olamaz,

gökçay61
21.08.2009, 09:53
Kardeşim emin ol kötü olmamıza rağmen oynarız 3. 4. lüğe, ligimiz öyle çokta kaliteli bir lig değil kim var bizle yarışacak bi bjk, sonrası hikaye. Diyarbakıra yenilmek bunun ölçüsü olamaz,

haklı olabilirsin ama ben bu takımın ne bursayı ne antepi ne eskişehiri vs yenebileceğini sanmıyorum..14.olduğumuz günleri unutmamak gerekir..burda felaket tellallığı yapmak istemem ama gerçekler malesef acıdır..

Adnankazaz
21.08.2009, 09:58
yorumlari okudukça trabzonspordan daha bir nefret ediyorum, bu takimi göz göre göre bu hale getiren o yönetimi kiniyorum

Ayhan Yüksek
21.08.2009, 09:59
İnan ki hepsini yenebilecek kapasiteye sahibiz, bakma sen şu 2 acı yenilgi bizi böyle konuşturan, tamam kabul ediyorum bu kadro şampiyonluğa oynayamaz eksik var kalite çok iyi değil ama geçen yıldan pek farkı olmaz diyorum ya 3 ve 4 olur henüz çok erken tabi konuşmak için.

toksoy61
21.08.2009, 10:00
büyük ihtimal, bu moral bozukluğu ile yeniliriz yada berabere kalırız.

naimbektas6161
21.08.2009, 10:04
Herkez neyin ne oldugunu biliyor yorumlara bakıyorum ya 3 ya 4 oluruz diye haklısınız sizelere katılıyorum.Ama ne acıdır ki bizim gibi büyük bir camianın hedefi şampiyonluk olmalıdır daha ligin başında kimsenin inancı kalmadı şampiyonluga öylesine bi sene olcak bizim için çok yazık...Bizi bu hale getirenlere yazıklar olsun...

Guroni
21.08.2009, 10:07
nasıl bir kadroyla çıkarsak çıkalım bu maçı alacağız...ama kadro aşağıdaki gibi olmalı...

Sylva
Serkan-Song-Egemen-Cale
Tjikuzu-Ceyhun-Selçuk-Gabriç
Alan-Umut
not:colman bu formuyla yedek kalmayı hakediyor, Engin de oyunun sadece hücum yönünü oynuyor.

Bizim asıl sorunumuz ortasahanın içinde. Ben Hüseyini sevmem ama yiğidi öldür hakkını yeme. Hüseyin Top kullanamazdı aldığı topu geri oynardı ama rakibin bütün ataklarını keserdi.

Senin başkan ne yaptı ya biz böyle oyuncu istemiyoruz dedi ve adamı gönderdi. Yerine Tjikuzu aldık dediler. oda aynı hataları yapıyor ve onunda defans yapma özelliği yok. Bizim asıl almamız gereken oyuncu tipi hem defansif hem ofansif yönü olan bir oyuncu. He böyle oyuncu alamayız fiyatı çok yüksek, bize satmazlar gibi laflar sareden yöneticiye bende bir taraftar olarak bir şey sorarım sen geçen sene 6 milyon euro'yu bir çırpıda Kayseriye nasıl verdin. Senin şu an başkanın o parayla neler alır(mıy)dı.

Geçen sene 500 bin ona 700 bin buna 300 şuna deyip bize o kadar futbolcu alacağına paranı iyi ve akıllı kullanıp 4 tane bilemedim 5 tane çok iyi eleman alıp o senozda zaten şampiyonluk beklentin yok bu sezon içinde 3-4 tane daha kaliteli ve eksik yerlerine adam alsaydın bu düştüğün duruma düşmezdi.

Cengiz abicim Sivas maçına aldanmayın o maçta bile ne pozisyonlar verdi. Sivas bak herkese yeniliyor. Trabzonun her şeyi eksik. Sen bana söyle şimdi Trabzon dışında Sağ bekini sağ açık gibi oynatıp arkasına güven vermeyen bir sağ bek koyan kaç takım var. Benim bildiğim sağ açığın sakatsa yedek bekleyen sağ açık oynar. Ozaman niye sol açık aldık ordada Ferhat oynasaydı. Çocuk hem ileri hem geri çalışırdı.

Bizde bir sürü yanlış var. Ama doğru tek hamle var Futbolu bilen bir başkan lazım. Şirket yöneticisi değil. Soralım bakalım Sadri başkanı TAV'ı yönetirken aynı anda 15 havaalanı yapmak için ihaleye giriyormu?

Bana Trabzoncell değil, Elektrik santrali işletmek değil TRABZONSPORUN ŞAMPİYON olması ilgilendiriyor.

Burçak
21.08.2009, 10:17
Saf değiliz...
Takımlar arasında kıyaslama yapabilecek durumdayız Allaha şükürler olsun.
hazırlık maçlarıda dahil 7 maçta gol atamayan foorvet olurmu arkadaşlar.
hadi yanlız kalıyor dedik şu bu sebep gösterdik.
ama 7 maç yahu 7 .
umut tek gol attı oda 6-0 kazandığımız rakibin dağıldığı bitsede gitsek dediği bi maçta.

ve rakiplerimiz...
elalem üçer beşer atıyor maçları peşpeşe izlediğimizde aradaki fark daha net görülebiliyor.

Durum böyle iken , bu takımın eksik mevkilerine ve özellikle Forvete transfer şart dediğimizde ciddiye almadılar ..
biz koyunuz ya, gel forma al kart al onu al bunu al. sağın anasını satayım sağın..

para dendi. paraya kıyılıp kaliteli ama gerçekten Trabzonsporda oynayacak kalitede biri alınsaydı bu turu rahat geçerdik. manisa maçına gtakımıma güvenerek çıkardık.
ve harcanan o para guruplara kaldığımız için bize misli olarak ve prestij olarak geiri dönecekti...

Heves bırakmadılar heves.
artık skorlar önemsiz benim için. heyecanımı kaybetmeye başladım.
bıktım artık gelecek yıl demeye bıktım!

Berk
21.08.2009, 10:22
Bu saatten sonra Manisa'ya kaybetsek bile fazla koymaz bana..

naimbektas6161
21.08.2009, 10:25
1 1 biter gölü de ya song yada giray atar bence...

Burçak
21.08.2009, 10:27
Manisa 2 - 2 Trabzonspor
Golleri : Giray ve Tayfun atar...

asi_mavi_ts
21.08.2009, 10:30
Yönetim bu kriz ortamında, şişme adamları transfer etmeye kalkacak, taraftarın gönlü alınsın, kriz ortamını biraz rahatlatsın diye. Sonuç; uefa dan elenmiş üst üste 2 maçını kaybederek daha yolun başında olan bi takımı 0 moral ve motivasyonla yoluna devam etmek zorunda bırakmak. Tabiki futbolcuların ve teknik heyetinde onlardan kalır bir yanı yok. Taraftar Fatih TEKKE yahut kaliteli forvet dedi siz kulak asmadınız. Taraftar Sağ bek dedi takmadınız. Sonrada bu taraftar niye takımını desteklemiyor diye kızıyorsunuz. Allahım ne zaman gülecek yüzümüz. Ne zaman İstanbul gibi burjuvaların yaşadığı bir yerde dalga konusu olmadan o kutsal formamı giyerek başım dik, onurlu bir şekilde gezeceğim.
Formam hazır bekliyordu. Maç sonu giyip dışarı çıkacaktım. Bizim için önemli olan galiip gelmek değil. Bu taraftar siz yüreğinizle oynadığınız ve yenildiğiniz zaman elleri patlarcasına alkışladı sizi. Yazıklar olsun. O kutsal formayı haketmeyen bütün futbolculara yazıklar olsun. Saygılarımla..

Ahmet Faruk
21.08.2009, 10:31
Hoca Alan yerine yine Engini oynatırsa iyice kıllanmaya başlayacağım...

Cengiz Çubukcu
21.08.2009, 10:35
Bizim asıl sorunumuz ortasahanın içinde. Ben Hüseyini sevmem ama yiğidi öldür hakkını yeme. Hüseyin Top kullanamazdı aldığı topu geri oynardı ama rakibin bütün ataklarını keserdi.

Senin başkan ne yaptı ya biz böyle oyuncu istemiyoruz dedi ve adamı gönderdi. Yerine Tjikuzu aldık dediler. oda aynı hataları yapıyor ve onunda defans yapma özelliği yok. Bizim asıl almamız gereken oyuncu tipi hem defansif hem ofansif yönü olan bir oyuncu. He böyle oyuncu alamayız fiyatı çok yüksek, bize satmazlar gibi laflar sareden yöneticiye bende bir taraftar olarak bir şey sorarım sen geçen sene 6 milyon euro'yu bir çırpıda Kayseriye nasıl verdin. Senin şu an başkanın o parayla neler alır(mıy)dı.

Geçen sene 500 bin ona 700 bin buna 300 şuna deyip bize o kadar futbolcu alacağına paranı iyi ve akıllı kullanıp 4 tane bilemedim 5 tane çok iyi eleman alıp o senozda zaten şampiyonluk beklentin yok bu sezon içinde 3-4 tane daha kaliteli ve eksik yerlerine adam alsaydın bu düştüğün duruma düşmezdi.

Cengiz abicim Sivas maçına aldanmayın o maçta bile ne pozisyonlar verdi. Sivas bak herkese yeniliyor. Trabzonun her şeyi eksik. Sen bana söyle şimdi Trabzon dışında Sağ bekini sağ açık gibi oynatıp arkasına güven vermeyen bir sağ bek koyan kaç takım var. Benim bildiğim sağ açığın sakatsa yedek bekleyen sağ açık oynar. Ozaman niye sol açık aldık ordada Ferhat oynasaydı. Çocuk hem ileri hem geri çalışırdı.

Bizde bir sürü yanlış var. Ama doğru tek hamle var Futbolu bilen bir başkan lazım. Şirket yöneticisi değil. Soralım bakalım Sadri başkanı TAV'ı yönetirken aynı anda 15 havaalanı yapmak için ihaleye giriyormu?

Bana Trabzoncell değil, Elektrik santrali işletmek değil TRABZONSPORUN ŞAMPİYON olması ilgilendiriyor.

Son cümlen hariç hepsine katılıyorum Murat, başkan bu işlerle ilgilensin...Futbolla ilgilenecek Ünal Karaman var...

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 10:40
savunmada giray ve song olmalı...
mümkünse hem gökhan hemde umut sahada olsun..
ikisi bir forvet bile yapmıyor...

CAFER ÖZER
21.08.2009, 10:44
Eğer maç tek devre oynanırsa yeneriz,
2 devre oynanırsa manisa bizi yener,
Teknik direktör saçmalayamaya devam eder.
Umutta hala ne varsa ısrarla oynatır,Forvetin yoksa Ceyhunu forvete koy umuttan daha iyidir.
Alanzinhoya kesik atar,Tayfunu sahaya koyar,Bir çok saçmalayan oyuncuya 90 dakika tahammül eder.
Hoca saçmalar,
Başkan saçmalar,
Futbolcular sahada saçmalar,
Bizde artık umutları daha sezon başlamadan gelecek sezona bırakırız.

mahmuter61
21.08.2009, 10:46
Herkes artık neredeyse haykırıyor umuttan forvet olmaz diye hem çocuğu hemde taraftarı bitiridi bu yönetim Manisayı yensen neolurya yenilsen ne olur?Haftaya Bursaya yenilcen olmadı diğer hafta başkan efendi gol atmadan maç kazanılmıyor defansta hermaçta 3 gol atamaz hoş ya kafanı değiştir yada bırak buişi medya delisi olmayın yeter.

Samet KILIÇ
21.08.2009, 10:48
mesut bakkal çok ters adam....

Adulyan7
21.08.2009, 10:53
isaac bize karşı forvet kesilir şimdi..çok zor maç galip gelme ihtimalimiz az deplasmanda olduğumuz için biraz şansımız var o kadar..bi de yattara artık oynasın yeter ya bi ayak burkulması bu kadar mı uzar...

Ömer1967
21.08.2009, 10:59
ısaac'in geçen hafta attığı golü umut rüyasında atamaz

karatasof
21.08.2009, 11:01
Manisaspor bu sezon ilk galibiyetini alır artık.

melrok
21.08.2009, 11:05
isaac bize karşı forvet kesilir şimdi..çok zor maç galip gelme ihtimalimiz az deplasmanda olduğumuz için biraz şansımız var o kadar..bi de yattara artık oynasın yeter ya bi ayak burkulması bu kadar mı uzar...

yaw takımı bu kadarda yerin dibine sokmayıon bende daraldım bende kızgınım ama yok böyle manisada yener şuda yener... bu takım ligde bu sene başa oynayacak takımdır tek korkum avni aker... ayak burkulması eğer ön veya yan bağlara zarar verdiyse hele kopardıysa, ki bu kırıktan daha tehlikelidir, iyileşmesi o kadar kolay değildir hocam...

Muhammed Ayaz
21.08.2009, 11:05
artık bi zahmet forvetlerimiz gol atsın he bu arada dün oynan avrupa ligi play off maçında zenit 4-2 yenilirken fatih oyuna girmiş ve 4-3 yapmış.

LazAnisT
21.08.2009, 11:08
Gesenin gollerini atan futbolcuların isimlerine bir göz atarsak büyük maçların nasıl kazanılabileceğini görmüş oluruz.Bizde öyle futbolcular yok onun için sonuçta gayet normal.

Mevcut kadroylada Türkiye liginde iyi işler yapabiliriz ama çok iyi bir golcü ve gerçek bir sağ bek olayını çözmemiz lazım.

Emirhan Makul
21.08.2009, 11:08
Isaac oynayacak mı ?

Sümeyye Şahin
21.08.2009, 11:09
Yensek ya da yenilsek...

Tatmin olunmayacak iki durumda da.

Galibiyete ihtiyaç var. 'Ümit' bu kadar çabuk çer çöp olmamalı.

Güvenilmeli.

Ne kadar yenileceğimizden bahsedilse de içlerden geçen 'yenelim' sözleri haykırılmalı buralarda.

Haydi Trabzonspor'um; 'yenelim'.

champions
21.08.2009, 11:15
Manisaspor bu sezon ilk galibiyetini alır artık.
Siz de zil takıp oynarsınız artık.

Volkan
21.08.2009, 11:19
bu kadarda bırakmayalım takımı 2 malibiyet aldık diye boşlanmaz bu kadar takım

Emin Danışmaz
21.08.2009, 11:36
Bizim başkan 3 hafta sonra yolcu olur,takımda METİN e kalır.

Küçükalioğlu
21.08.2009, 11:39
Sizede iyilik yaramıyor yönetim daha ne yapsın taraftarın cebinden para çıkmasın tutupda gruplara kalırız taraftar 200 TL Dsmart'a vermesin diye uğraşıyor siz beğenmiyorsunuz. :D Manisayı da yenmiyoruz arkadaş var mı itirazınız manisa yeni gelmiş süper lige yenmek olur mu adamlar demez mi diyara varda bize yok mu ?

zafercalikoglu
21.08.2009, 11:42
bir gs ye fener e bak birde bize bak gelde onlarla aynı kulvaRDA mücadele et,yok dostum yok,bundan sonra yalan konuşmak yok,,

zafercalikoglu
21.08.2009, 11:43
manisa maçıda bizim için en iyisi beraberliktir..

iskenderunlu
21.08.2009, 11:47
bu kötü gidişe bir dur demek lazım vari ligde istikrar yakalamak ve serilere başlamak zamanı
HAYDEN TRABZONSPORUM

ozturk
21.08.2009, 11:49
Manisaspor-Trabzonspor

Trabzonspor"un Diyarbakırspor"a yenilmesini olağanüstü sürpriz olarak değerlendiriyorum.

Bu yenilgiye rağmen Bordo Mavililerin oynadığı futbol geçen sezon farklı kazanılan maçlardan bile iyi idi.

Gelişigüzel değil, sağlı sollu organize ataklar geliştirdi. Sivas maçı gibi olmasa da pas yüzdesi yine kötü değildi.

Tek sıkıntı sonuca gidememek.

Rakip üç kez geldi iki gol buldu.

Bu goller de Egemen ile Sylva"nın ikramıydı.

Bir takım ne kadar iyi futbol oynarsa oynasın, atan ile tutanı yetersizse sonuç iyi olmaz.

Trabzonspor"da da sıkıntı atan ile tutandır.

Yani santrafor ile kalecidir.

Oynanan iki maça baktığımız zaman, atılan üç golde de santraforun olmaması, yenilen üç golde de kalecinin yetersizliği net bir şekilde ortaya çıkmıştır.

Bu gerçek varken yönetimin sezon başından beri sol açık arayışlarına bir anlam veremedim.

Umut Bulut iyi niyetli oynuyor. Mücadele ediyor, koşuyor, pres yapıyor ama golcü için yeterli özellikleri yok.

Kafasına üç gollük orta geldi üçünü de yakın mesafeden üstten auta gönderdi.

Santrafor, öncelikle kafa vurmasını bilecek.

Atılması gereken kolay golleri atacak.

Umut daha çok zor gollerin adamı ama bu zor gollerde her zaman atılamaz.

İşte atılmadığı zaman da kalende iki gol görürüsün ve iyi oynaman da bir işe yaramadan puansız kalırsın

Bu takıma Yattara ile Gökhan Ünal"ın girmesi gol sorununu belki biraz çözer ama yeterli olacağı kanısında değilim. (Gabriç"i izlemediğim için onunla ilgili değerlendirme yapamıyorum.)

Onun için bir santrafor alınması takımın gücüne önemli güç katar.

Ama kimse bu santrafor için de Fatih Tekke"yi seslendirmesin. Diyarbakır maçının son dakikalarında taraftarların Fatih Tekke tezahüratını çok yanlış buluyorum.

Sezon başından beri Fatih Tekke ismi Bordo Mavili futbolcuları rahatsız etmektedir.

Durum böyle iken hala daha tezahürat yapılması takıma ihanettir.

Evet bir santrafor alınması gerekir ama bunun için Fatih Tekke ismini seslendirmek doğru değil. Bu saatten sonra da Fatih Tekke"nin alınması hiç doğru olmaz.

Bu açıklamaların ardından gelelim Manısa maçına.

Görünen o ki, Trabzonspor geçen sezon olduğu gibi deplasmanlarda daha iyi bir grafik çizecek.

Bu da Avni Aker"i dolduran taraftarları düşündürmelidir.

Bordo Mavililere güvenim Manısa maçında da devam edecektir. Bunun için banko Trabzon diyorum(Tahmin:2)

cevat OCAK takıma güveniyormuş. güvensin bakalım..

selman_ayas
21.08.2009, 11:56
bu forvetlerle biz bu maçı bence kazanamayız ama inşallah iyi bir sonuç çıkar

HIRCINBEY
21.08.2009, 11:59
bir gs ye fener e bak birde bize bak gelde onlarla aynı kulvaRDA mücadele et,yok dostum yok,bundan sonra yalan konuşmak yok,,

Bir Gs nin Bir Fenerin Birde Bizim Bütçeye Bak Sonrada Doğruyu Konuş.

Yorumlara bakımda kimseye gerek yok bizler takımı yok ediyoruz. Çok acı bir durum bir 25 sene daha bekleriz bu gidişle şampiyonluk için.

Hami KüçüKAslaN
21.08.2009, 12:05
dubai şıhını arayalım satın alsın takımı:D
2 seneye kalmaz bizim ts olur m.city :D:D

Guroni
21.08.2009, 12:07
Son cümlen hariç hepsine katılıyorum Murat, başkan bu işlerle ilgilensin...Futbolla ilgilenecek Ünal Karaman var...

İyi tamam başkan futbolla ilgilenmesin tamam. Peki Ünal ne kadar anlar bulunduğu mevkiden. Ünal'ın kaç yabancı dili var yabancı oyuncuyla beğendiğinde anlaşabilsin. Kaç oyuncu gelmek istemese bile oyuncunun ağzından girip burnundan çıkıp ikna edebilir mi gelmesi için. Bence ikna edemez çünkü Ünal'ın bir ağırlığı yok. Evet bir ağırlığı yok neden biliyormusun Fatih Tekke'nin ATV yaptığı röportajda belli etti kendini. Fatih aynen şunu söylüyor "...Ünal Karaman'a transfer için yaptığı çabadan ötürü" yani Ünal belki çok istedi ama bu seferde yönetimi ikna edemedi. Ben Ünal'ın yerinde olsaydım yönetime üç soru sorardım. Sizin forvet almak istiyor musunuz? Cevap evet ise ikinci soru peki şampiyon olmak istiyor musunuz? Cevap evet ise üçüncü soru Peki yabancı kontenjanı doluyken alabileceğiniz en iyi oyuncu Fatih Tekkeyken niye almıyorsunuz. Cevapta ise almamak için bir sürü mazeret uydurucalarsa istifa ederdim. Tabii bunu yapması için Trabzonu çok sevmesi lazım. Şimdi herkes gene forvet istiyor ama aynı aciliyette bize çok kaliteli iki orta saha oyuncusu lazım.

Bu bizim başkanımız futboldan anlamayıpta sportif direktör tutuyorsa takıma bunuda çok iyi biri olmalı. Birde bu eskiden sevdiğimiz futbolcularımız takımın başına gelipte başarısız olduklarında sadece başarısız olmakla kalmıyorlar. Gözümüzdeki itibarları ve gönlümüzdeki yerlerinide kaybediyorlar

sessizkral_1
21.08.2009, 12:15
GS maçıyla bizim maç aynı saatte yayın nasıl olacak?

Sezgin61ts
21.08.2009, 12:16
Bizim maç ı spormax verecek

Hürgün Aygün
21.08.2009, 12:17
lÜtfen cevap yattara oynuyor mu?

Sezgin61ts
21.08.2009, 12:19
lÜtfen cevap yattara oynuyor mu?

Oynucak büyük ihtimalle oynamasa bile yedekte çıkar...

nbay
21.08.2009, 12:19
onur
serkan(göksu) giray song ferhat
ceyhun
colman selçuk gabriç
alanzinho
gökhan

nbay
21.08.2009, 12:20
yattara oynamıyor düz koşulara başladı takımla idmanlarda yok ,gelecek hafta başlıcak takımla idmanlara 2 haftayı bulurmuş tam olarak hazır olması

Ali İhsan
21.08.2009, 12:23
Forvet ve sağbek eksiklerimizin sadece üç resmi maç sonucunda bu kadar net ve bariz bir şekilde belli olacağını düşünemezdim. Bu kadroyla da bir şekilde idare ederiz dedim hep içimden ama forvet yok resmen takımın 3. bölgesinde kimsede iş yok. Son iki golümüzü Giray,Song attı, hatta ondan bir öncekini Ceyhun... İnanılır gibi değil... Bu maçta kazanmamız için gol yemememiz lazım bu takımın 2 veya daha fazla gol atma ihtimali neredeyse yok. Umarım içerde alınan iki mağlubiyetin üzüntüsüdür bana bunları yazdıran, transfer yapılmayacağına göre bu kadronun iyi olmasını istemekten başka bir çaremiz yok...

İnşallah iyi şeylerin başlangıcı olur bu maç, sonra Fransa'da takım rahat bir maça çıkacak, orada ümidimiz kalmadı ama milli maç arasına kadar takımın artık altyapı takımlarının yapmayacağı komik hataları bırakması ve ivme kazanması gerekiyor.

Fatih Öztürk
21.08.2009, 12:25
hadi bakalım kadrolar kurulsun yattarayı sağ acığa almayı unutmayın.

Hürgün Aygün
21.08.2009, 12:27
yattara oynamıyor düz koşulara başladı takımla idmanlarda yok ,gelecek hafta başlıcak takımla idmanlara 2 haftayı bulurmuş tam olarak hazır olması
Üff yanİ rÖvanŞ maÇindada mi yok

Furkan
21.08.2009, 12:29
Üff yanİ rÖvanŞ maÇindada mi yok

oynasaydı şaşardım zaten...

Anıl C
21.08.2009, 12:31
---------------------tony-----------------------

serkan--------egemen-------song------------cale

alanzinho--------tjikuzu-------selçuk-------gabriç

-------------gökhan--------umut---------------

ben takımın çift forvet oynamasından yanayım
avrupada oynatamadan aldığımız adamın performansını merak ediyorum
boyle aldığımıza gore buyuk bi yetenek olmalı

H.Tolga YİĞİT
21.08.2009, 12:34
----------------onur-----------------
göksu--tayfun--mustafa yumlu--ferhat
----------tjikuzu-----selçuk----------
yattara--------------------alanzinho-
-------------gabric------------------
----------hasan ahmet sarı-----------

bence manisa maçında böyle oynamalıyız....

Hürgün Aygün
21.08.2009, 12:35
yattara hangi maçta oynıcak manisa maçındamı rövanştamı hangi maçta ilk 11'de oyıcak

Fatih Öztürk
21.08.2009, 12:36
sakatlığı düzeldiğine göre manisa maçında kadroda olması laazım yattaranın.

DİNÇ
21.08.2009, 12:37
Bence Maç 1-1 Biter...
Bu Avrupa maçları 4-5 senedir bizi hep bozuyor...
Tahminimce bu sene geçen seneyi mumla arayacağız...
Başkanımız Sadri Şenerin; bu sene Avrupa kupasında oynama ve Şampiyonluk hedefi var...

Muhammed
21.08.2009, 12:38

Bizim maç SporMax'ta.

Muhammed
21.08.2009, 12:38
----ceyhun--selçuk-----
yattara--alanzinho--gabric
--------gökhan----------

Bu kadro çıkmalı.

Paksoy
21.08.2009, 12:48
valla trabzonspor ruhu yoksa ,isterse lıonel messi yle çıkalım ,

Halmanli
21.08.2009, 12:51
Manisa şimdiden sürpriz planları yapmaya başlamıştır. Çok ümit veriyoruz nasıl olsa

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:02
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2o_Mesut_Bakkal001.jpg

Bakkal umutlu konuştu

Turkcell Süper Lig'de Pazar günü evinde Trabzonspor ile karşılaşacak Manisaspor'un teknik direktörü Mesut Bakkal, ''Geçen hafta deplasmanda aldığımız beraberliğin bir anlamı olması için, Trabzonspor maçında galip gelmemiz gerekiyor'' dedi.
http://s0b.bluestreak.com/ix.e?ir&s=7965706 (http://s0b.bluestreak.com/ix.e?hr&s=7965706)

Bakkal, yaptığı açıklamada, Eskişehirspor maçında vasat bir oyun ortaya koyduklarını, ancak ligin ikinci haftasında Ankaragücü karşısında daha iyi bir mücadele ortaya koyduklarını söyledi.

Maçta öne geçmelerine rağmen, sahadan bir puanla ayrıldıklarını hatırlatan Bakkal, ''İyi yoldayız, takımdan ve çalışmalardan memnunum'' diye konuştu.

Bakkal, ligde kolay maçın olmadığını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Çok zorlu bir üçlü dilime girdik. Trabzonspor, Fenerbahçe ve Sivasspor maçlarını arka arkaya oynayacağız. Bu takımın isteği ve coşkusuyla bu üçlü dilimden de istediğimiz puanları alarak çıkacağına inanıyorum. Güzel bir takım oluşumu yakaladık. Soyunma odasında birbirinin formasını silen bir takım oluşturduk. Bu takımında ilerleyen haftalarda çok iyi olacağını düşünüyorum ve umutluyum da. Geçen hafta deplasmanda aldığımız beraberliğin bir anlamı olması için, Trabzonspor maçından galip gelmemiz gerekiyor.''

Taraftarlarının da desteğiyle bu hafta galip gelmek için mücadele edeceklerini kaydeden Bakkal, ''İnşallah kazanan taraf biz olacağız'' dedi.

Manisaspor'da ameliyat olan Tufan ve cezalı Simpson'un dışında eksik futbolcu bulunmuyor.

Öte yandan, Manisaspor Kulüp yönetimi Manisaspor-Trabzonspor maçının bilet fiyatlarını kale arkası 5 lira, açık tribün 10 lira ve kapal

EmreTS61
21.08.2009, 13:41
yattara yıne mi yok yaaa ne zaman oynıcak bu adam olmadan olmuooo...

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:59
yattara yıne mi yok yaaa ne zaman oynıcak bu adam olmadan olmuooo...
yattara oynayabilcek durumdaymış ya yedek ya da oynuyo

TAHSİN 61
21.08.2009, 14:13
Manisa bize süpriz yapar. Isaac orda Ferhat orda

Halmanli
21.08.2009, 14:21
Manisaspor gibi vasat takımlarının teknik direktörlerinin Trabzonspor gibi bir rakiple oynayacakken galibiyet hayalleri kurmaları bile takımımızın bu seneki durumunun ne denli düşündürücü olduğunu ortaya koyuyor.

szymeks
21.08.2009, 14:25
bu maç bence kalede sylva savunmada song egemen formsuz yerine giray solda yine formsuz calenin yerine ferhat orta sahada tiji selçuk hen yanında colmanın yerine ceyhun solda gabriç forvet arkası alanzinho ilerde gökhan ceyhunuda daha çok ilerde oynatıcaz hem hava hakimiyeti hemde iyi şut atıyor yani özür dileyerek söylüyorum colman hanımevladı gibi oynuor onun zaten bir röportajında bazen futbol oynamak istemiorum sözünü hatırlıorum hakkaten oynamak istemior cale ve colman satılırsa iyi paraya yerlerine bir solbek tayfun artı brüls artı biraz para orhan şam orta sahaya atiba forvete cris boyd veya o tarz bir oyuncu tijinin orta sahadaki yalnızlığı giderilmeli colman çok temposuz basmıor bile yani kdaro sylva orhan egemen song ferhat atiba tiji yattara gabriç gökhan boyd tek santrfor bize pek uymuor kadromda ceyhuna yer vermemin nedeni umuuttan daha başarılı oynuyucağını düşünüyorum hayırlı günler

TSelif
21.08.2009, 14:26
3 maç üstüste yenilgi olmaz TRABZONSPOR ... Yenmekten başka çareniz yok anladınız mı paşalar ! ?

Mehmet Zeki
21.08.2009, 14:27
3 maç üstüste yenilgi olmaz TRABZONSPOR ... Yenmekten başka çareniz yok anladınız mı paşalar ! ?

Care var ama. Simdi soylemiyim. Yine mesajim silinir.

is_mail61
21.08.2009, 14:29
yattara oynarsa alırız ya manisa onu durduramazda bizim forvetler bizi durduruyo ondan korkuyorum

real_rock
21.08.2009, 14:29
Onu bunu bilmemde, bu Mesut Bakkal bize ters geliyor. Mesut Bakkal'ın takımlarına karşı kazandığımız bir maç hatırlamıyorum ben.Geçen yıl Denizli'ye yenildiğimizde de Mesut Bakkal Denizli'nin başındaydı yanılmıyorsam.İyi bir takımımız var ama biryerlerde hata yapıyoruz...

AYYILDIZ
21.08.2009, 14:30
3 fark atarız ilk defa bir maçtan emin konuşuyorum.

Cem Akyüz
21.08.2009, 14:30
kazanacağımızı düşünüyorum

Emre EFENDİOGLU
21.08.2009, 14:31
Yattarayı napacaksınız ya boş bir futbolcu.

Birtan Karaman
21.08.2009, 14:35
Ferhat - Cale / Engin - Gabric / Umut - Gökhan Değişiklikleri İle Başlamalıyız..

is_mail61
21.08.2009, 14:36
yattara bence manisa maçının 2. yarısında oynar

Halmanli
21.08.2009, 14:37
Yattarayı napacaksınız ya boş bir futbolcu.

al işte. bu yorumda çok enteresan

DKaraduman
21.08.2009, 14:39
Yattara'ya artık umut bağlamayın. Bundan sonra hiçbir şey yapamaz.

lazkopatfaroz
21.08.2009, 14:44
yenebılırmıyızkı.. isaac ı durdurmamaz lazım

lazkopatfaroz
21.08.2009, 14:45

yattara hangı avrupa maçında oynadı ??

Halmanli
21.08.2009, 14:52
yattara hangı avrupa maçında oynadı ??

Şu an hatırladıklarım letonyanın skonto riga idi galiba dandikten bir takım. Onu bile sırf yattarayla yenmiştik hatırlarsan. Hani " hazır ol kiev bu yattara sana da attara" başlıkları atılırken

Anorthosis famagusta mıydı neydi

öyle dandikten beş para etmez bir rum takımına karşı kendi evimiz AVNİ AKER'de rezilleri oynarken çıktı 90 da frikikten attı golünü. yine elendik ama bi hafta başın dik gezdin hiç olmazsa.

Adam oynadı veya oynamadı

Evet, Yattara adam gibi oynasaydı biz bunları hiç konuşmazdık. Ama Ondan başka takımda yıldız yok, umut bağlancak adam yok. Bunu mu kabul edemiyorsunuz? Bu adam isterse oynar, isteteceksin o zaman

Kim var? bana şu takımda bir isim söyleki YILDIZ diyebilelim.

Yattara'yı öyle veya böyle oynatacaksın. Başka adamın yok.

Anıl C
21.08.2009, 15:04
-----------------------tony---------------------

tjikuzu------egemen--------song-----------ferhat

serkan---------ceyhun---------colman---------gabriç

------------alanzinho---------------gökhan-----------

ben olsam bu taktikle çıkardım

Sezgin61ts
21.08.2009, 15:10
Koy sag beke songu girayı defansa serkanı sag kanata umut gökhan da birlikte oynasın bu maçı alırız ....

Hasan61
21.08.2009, 15:10
Şu an hatırladıklarım letonyanın skonto riga idi galiba dandikten bir takım. Onu bile sırf yattarayla yenmiştik hatırlarsan. Hani " hazır ol kiev bu yattara sana da attara" başlıkları atılırken

öyle dandikten beş para etmez bir rum takımına karşı kendi evimiz AVNİ AKER'de rezilleri oynarken çıktı 90 da frikikten attı golünü. yine elendik ama bi hafta başın dik gezdin hiç olmazsa.

Evet, Yattara adam gibi oynasaydı biz bunları hiç konuşmazdık. Ama Ondan başka takımda yıldız yok, umut bağlancak adam yok. Bunu mu kabul edemiyorsunuz? Bu adam isterse oynar, isteteceksin o zaman

yattara firkik golünü apoel'e atmıştı deplasmanda
apoel'i burda yenip turu geçmiştik
anarthosis maçında salakça bir kırmızı kart görüp takımı yalnız bırakmıştı
o turuda kaybetmiştik

Halmanli
21.08.2009, 15:17
apoel olsun anorthosis olsun her neyse işte.

Ilelioglu
21.08.2009, 15:18
Ben olsam böyle cikardim:

--------------------Onur-------------------

--Serkan-------Song-----Giray------Ferhat--

-------------------Tjikuzu-------------------

------Ceyhun-----Alanzinho------Selcuk------

--------------------Umut--------------------

-------------------Gökhan-------------------

metinbay61
21.08.2009, 15:23
liden umudu kesmeyelim hemen...zamanında beşiktaşı evinde antep le bursayı bursayı burda devirip başlamıştık lige...hemde bursaya 5 tane atmıştık...haminin kolunun kırıldığı maç...sonra ligi kaçıncı bitirdiğimizi hatırlayın...lige hep iyi başlardık sonunu getiremezdik bu sefer kötü başladık belki sonu iyi biter...

naimbektas6161
21.08.2009, 15:23
Kalede artık onura şans verme zamanı geldiğini düşünüyorum.İnşallah yeneriz bu maçı deplasmanda oynamamız lehimize alabiliriz ama beraberlik gibi geliyor bana.

Ilelioglu
21.08.2009, 15:29
Kalede artık onura şans verme zamanı geldiğini düşünüyorum.İnşallah yeneriz bu maçı deplasmanda oynamamız lehimize alabiliriz ama beraberlik gibi geliyor bana.

Evet artik Onur'a yada Tolga'ya sans vermeliyiz...;)

gökçay61
21.08.2009, 15:30
3 fark atarız ilk defa bir maçtan emin konuşuyorum.

2 tane umut 1 tanede gökhan atar..:D:D güldürmeyin kardeşlerim renktaşlarım..

gökçay61
21.08.2009, 15:33
Evet artik Onur'a yada Tolga'ya sans vermeliyiz...;)

hala tolgadan bahseden taraftarımız da kalmış..gs maçında sıfırdan gol yiyebilen bir kaleciyi yada topa çıkıp elinden kaçıran(her kaleci kaçırabilir ama bunlar çok basit) yada yan topu sıfır bile olmayan bir kaleciyi(!!!!) nasıl kalede görmek istiyorsunuz?? bence tolga tribüne bile alınmamalı!!!

Ilelioglu
21.08.2009, 15:36
hala tolgadan bahseden taraftarımız da kalmış..gs maçında sıfırdan gol yiyebilen bir kaleciyi yada topa çıkıp elinden kaçıran(her kaleci kaçırabilir ama bunlar çok basit) yada yan topu sıfır bile olmayan bir kaleciyi(!!!!) nasıl kalede görmek istiyorsunuz?? bence tolga tribüne bile alınmamalı!!!

Belki bir gelisme kaydetti...:D

danger00
21.08.2009, 15:40
---------------tony--------------
serkan---egemen---song----ferhat
---------tjkuzu-----selçuk--------
engin--------alanzinho---------gabric
---------------umut----------------

colman, cale kızağa çekilmeli; oynayabilecek durumu varsa yattarada enginin yerine düşünülebilir

Ilelioglu
21.08.2009, 15:42
---------------tony--------------
serkan---egemen---song----ferhat
---------tjkuzu-----selçuk--------
engin--------alanzinho---------gabric
---------------umut----------------

colman, cale kızağa çekilmeli; oynayabilecek durumu varsa yattarada enginin yerine düşünülebilir

Ayni sekilde Tony ve Engin'de...

TameRHan
21.08.2009, 15:42
bu maçta sahada colman,selçuk,umutu görmek istemiyorum

Ilelioglu
21.08.2009, 15:43
bu maçta sahada colman,selçuk,umutu görmek istemiyorum

Daha bitmedi...Tony, Engin ve Cale'yi de görmek istemiyorum...:mad:

Adnankazaz
21.08.2009, 15:47
liden umudu kesmeyelim hemen...zamanında beşiktaşı evinde antep le bursayı bursayı burda devirip başlamıştık lige...hemde bursaya 5 tane atmıştık...haminin kolunun kırıldığı maç...sonra ligi kaçıncı bitirdiğimizi hatırlayın...lige hep iyi başlardık sonunu getiremezdik bu sefer kötü başladık belki sonu iyi biter...

sana katiliyorum, olaya güzel yaklasmissinbelkide sezon sonuna dogru samyionluk havasina girmis bi forumda yazariz bellimi olur

Mollasalihoğlu
21.08.2009, 15:48
Stres yapmamak lazım.. Ligde çoğu takımı ezecek güce sahibiz öyle ya da böyle.

1-0 olsun bizim olsun..

naimbektas6161
21.08.2009, 15:52
gs ve fb yi gecmemiz çok zor arada kalite farkı var bunu gözardı edemeyiz.Belki gs nin ve fb nin 3 4 oyuncuları sakat olurda bizimde şansımız yağver giderse ilk 2 ye gireriz onun haricinde çok zor malesef...

tlotwat
21.08.2009, 15:52
inş kazanırız kazanacak gücümüzde fazlasıyla var

Ilelioglu
21.08.2009, 15:53
gs ve fb yi gecmemiz çok zor arada kalite farkı var bunu gözardı edemeyiz.Belki gs nin ve fb nin 3 4 oyuncuları sakat olurda bizimde şansımız yağver giderse ilk 2 ye gireriz onun haricinde çok zor malesef...

Alakasi yok...:rolleyes:

gcolman
21.08.2009, 15:56
ben bu macta da cok zorlanacaimizi dusunuyorum yeneriz diye umit ediorm ama 1 ya da 2 farkli olur sanirim berabere kalirsak da cok sasirmam acikcasi...

lazkopatfaroz
21.08.2009, 15:58

yıldız dediğin adam istikrarlı olur oynadıgında takımı ateşler maç çevirir.. yattarada bu özellıkler yok oyleyse yattara yıldız filan değil.. yıldız olsa zaten bizde işi ne. bknz: fatıh,gokdenız...

melrok
21.08.2009, 16:03
yok isaac'i durdurabilirmiyiz yok yattara futbolcu değil ne oluyo burada yaw... isaac manisaya gitmeden önce futbolu bilmiyor satın, bundan cacık olmaz denmiyomuydu yaw biz elimizdekilere her zaman tu kaka deriz gidincede en dandiğinden bile tırsarız isaac durdurulabilecekmiymiş peh... arkadaşlar konuştuğunuz takım trabzonspor karşısındakide manisa bu kadar basit ne isaac isterse isaac klonunu üretip onuda oynatsa kaç yazar yeterki ciddiye alınsın maç... yattarayı kötü futbolcu bulanlara soruyorum manisada olsaydı yattara tırsarmıydınız tırsmazmıydınız... isaacten bu kadar korkuluyosa yattara karşı takımda olsa çıkmayalım hükmen yenik sayılalım filan denirdi... yakında hüseyin içinde gerard benzetmeleri yapılırsa burada şaşırmam artık...

Ali Tunahan Güllü
21.08.2009, 16:05
inşallah bu maçı alırız...

Sadettin_
21.08.2009, 16:05
yok isaac'i durdurabilirmiyiz yok yattara futbolcu değil ne oluyo burada yaw... isaac manisaya gitmeden önce futbolu bilmiyor satın, bundan cacık olmaz denmiyomuydu yaw biz elimizdekilere her zaman tu kaka deriz gidincede en dandiğinden bile tırsarız isaac durdurulabilecekmiymiş peh... arkadaşlar konuştuğunuz takım trabzonspor karşısındakide manisa bu kadar basit ne isaac isterse isaac klonunu üretip onuda oynatsa kaç yazar yeterki ciddiye alınsın maç... yattarayı kötü futbolcu bulanlara soruyorum manisada olsaydı yattara tırsarmıydınız tırsmazmıydınız... isaacten bu kadar korkuluyosa yattara karşı takımda olsa çıkmayalım hükmen yenik sayılalım filan denirdi... yakında hüseyin içinde gerard benzetmeleri yapılırsa burada şaşırmam artık...

:alkış::alkış: aynılarını yazıcaktım sen yazdı zaten yorgunum :D saol renktaş :)

lazkopatfaroz
21.08.2009, 16:08

61 numaralı oyuncuların ve bizden giden oyuncuların bize karşı nasıl oynadıklarını bilmek için futbol uzmanı olmaya gerek yok.. yattara karşı takımda olsa buyuk ıhtımalle oynamazdı işine gelen maçlarda oynuyor..

Adem Erdoğan
21.08.2009, 16:10
3 puan alalımda nasıl olursa olsun..

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 16:11
bu maçı alalım bir şekilde..
sonra yavaş yavaş toparlanırız..
ben yattara,gabriç ve gökhan takıma katıldıktan sonra daha iyi olacağımıza inanıyorum..
ama bir şekilde savunma işini halletmemiz lazım..

lazkopatfaroz
21.08.2009, 16:11
biz zaten yollardır yattara ile övünmekten gurur duymaktan bu durumlardayız. bizim ona olan sevgımızden ne kadarını o bize geri verebıldı.. sevgıyıde geçtım aldıgı paranın ne kadarının hakkını bize verebıldı.. yattaranın lıncolnden ne farklı var.. ıkısıde işine geldıgınde oynuyor, ıkısıde dunyanın parasını alıyor, ıkısıde kafasına göre kampa katılıyor.. öve öve bıtıremedıgımız adamlardan hep kazık yıyoruz zaten..

Birtan Karaman
21.08.2009, 16:42
Gabric Oynamalı ..

OYılmaz
21.08.2009, 16:46
Yattara ve Gabric oynayacakmı ?

Hürgün Aygün
21.08.2009, 16:46
gabric ilk 11'de olur

Kazım Uzunboy
21.08.2009, 18:02
Teknik direktorumuz Hugo Broos'un Manisaspor maçında Cale, Egemen ve Engin'i kulübeye çekerek Ferhat, Gabriç ile Giray'ı sahaya süreceği öğrenildi.

Avea Ts Haber

Cafer Bulur
21.08.2009, 18:04
Takimin hali icler acisi.

Yönetim,hoca ve futbolcular bazinda bazi degisiklikler olmazsa tepetaklak gitmemiz hic de uzak bir ihtimal degil...

yattarinho61
21.08.2009, 18:09
la aliriz siz darlanmayin nede olsa deplasman ;) ... ben lige kötü basladigimiza hic üzülmüyorum , aksine kötü basladigimizda daha iyi oluyoruz, cünkü trabzonspor zirvede duran takim olamiyor malesef, onun icin kovalayan takim olursak daha iyi diye düsünüyorum..

Emre EFENDİOGLU
21.08.2009, 18:17

Enteresan değil, Yattara emeklilik yaşıyor şu anda burada. Eski Yattara değil. Son senelerde oynadığı bir tane büyük maç söyler misin? Yattara yerine ortalama bir sağ açığımız olsa çok daha iyiydi.

Muhammed
21.08.2009, 18:20
Teknik direktorumuz Hugo Broos'un Manisaspor maçında Cale, Egemen ve Engin'i kulübeye çekerek Ferhat, Gabriç ile Giray'ı sahaya süreceği öğrenildi.

Avea Ts Haber

Hep yazdığım kadro çok doğru tercih.

Kazım Uzunboy
21.08.2009, 18:22
Manisa'da puan bırakmak mı?

Gerisini düşünmek bile istemiyorum.

Cafer Bulur
21.08.2009, 18:23
Kadro su olmali bence.

-------------------------------tolga zengin--------------------------------------------------

serkan----------------------giray----------------------------song-----------------ferhat----

-----------------------------------tjikuzu---------------------------------------------------

alanzinho--------------------------selcuk--------------------ceyhun---------------gabric

-------------------------------------gökhan--------------------------------------------

AdemS
21.08.2009, 18:24
Manisa'da puan bırakmak mı?

Gerisini düşünmek bile istemiyorum.

Yer yerinden oynar ;)

cihatöztürk
21.08.2009, 18:26
olası puan kaybında

kötü şeyler olur

Yunus Emre SEYHAN
21.08.2009, 18:27
Yer yerinden oynar ;)
Hiçbir şey olmaz. Olsa Olsa istifa olur....... Yer yerinden oynamaz :) 17 yaşında olmama ragmen cok sahit oldum :)))

Ali Tunahan Güllü
21.08.2009, 18:28
gabricle yattara oynasın artık...

efulim67
21.08.2009, 18:30
Hugo Broos aynı oyucu tercihlerinde ve değişikliklerinde bulunmaya devam ederse Şenol Güneş'in sözleşme bitim tarihine kadar bile kalamaz. Metin Diyadin takımı Şenol'a kadar götürür. (Kahretsin yaa)

Kazım Uzunboy
21.08.2009, 18:38
Hiçbir şey olmaz. Olsa Olsa istifa olur....... Yer yerinden oynamaz :) 17 yaşında olmama ragmen cok sahit oldum :)))

İstifanın olması, yerin oynamasına yeter bence.

Ali Haydar
21.08.2009, 18:39
Geçen haftaki Diyarbakır yenilgisi ağır geldi bari bu maçta yenelim de moralimiz (ŞİMDİLİK) düzelsin.

Hürgün Aygün
21.08.2009, 18:42

Avea Ts Haber
tony'i tijikuzuyu colmanı niye yedeğe almıyor acaba

Murat Acar
21.08.2009, 18:42
Bmn |Ankara gitmiyormu başlığı göremedimde !!!!!!!!!!!

Cafer Bulur
21.08.2009, 18:45
tony'i tijikuzuyu colmanı niye yedeğe almıyor acaba
Güzel bir soru,yedege cekilmesi gereken oyuncularin basinda colman geliyor.

Cünkü engin herseyini ortaya koyuyor ama colman kacak güresiyor.

Su tony denen vasat kaleci de yedege cekilmeli,tolga artik bir sansi haketmistir.

Kazım Uzunboy
Geçen haftaki Diyarbakır yenilgisi ağır geldi bari bu maçta yenelim de moralimiz (ŞİMDİLİK) düzelsin.

İnşallah yeneriz Ali. :)

Bmn |Ankara gitmiyormu başlığı göremedimde !!!!!!!!!!!

Katılım yok ki abi. :S

Salih Edip
İstifanın olması, yerin oynamasına yeter bence.

yönetim teknik direktörün istifasını isterse bazıları da bu adamı sen getirmedin mi diye yönetimin istifasını ister doğal olarak...

işte öyle yer yerinden oynamış olur

pReN@_61
21.08.2009, 18:46
Puan kaybı olmamalı artık...Bir galibiyet serisi tutturmalıyız..

Mert Oğuzlu61
21.08.2009, 18:48
________________tony________________

__göksu_____song(C)_____giray_______ferhat

___barış_____tjikuzu______selçuk______gabric

_______________alanzinho_____________

______________gökhan ünal____________

yattara düzelmişse barışın yerine onu koyarım. engin 1 hareket çeker maç boyunca gözükmez, sağ kanadı göksuyla barışa emanet ederim, bu fırsatı ben olsam onlara veririm. sol kanat ferhatla gabric, orta saha tjikuzu selçuk alanzinho ilerde gökhan.

egemen tayfun serkan cale colman engin umut yedek kulübesine...

littlebighorn
21.08.2009, 18:51
Puan bırakabiliriz. Süpriz olmaz benim için fakat teknik direktörün istifasına gereksiz olur bence. Takımı o kurmadı ki ne suçu var adamın. Takımı kuran Başkan, başarısızlık onundur.

Fatih Özkan
21.08.2009, 18:53
Alırız İnşallah!

Celil Köse
21.08.2009, 18:53
Bu form ve ruhsuzlukla Manisadan 3 puan almak mı??

İnanası gelmiyor insanın..

Furkan Dündar
21.08.2009, 18:57
Kadroda DAEĞİŞİKLİK zamanı gelmiştir =) artık bu maçda yapılmalı da

Celil Köse
21.08.2009, 18:59
İlki Cale - Ferhat değişikliği olsun belki bi bekimiz ileri çıkıp etkili bi orta kesebilir..

Hem Ferhat Manisayı da tanıyor..

Colman da oynamasın kesinlikle..

Zafer Fidan
21.08.2009, 19:05
Güzel bir soru,yedege cekilmesi gereken oyuncularin basinda colman geliyor.

Cünkü engin herseyini ortaya koyuyor ama colman kacak güresiyor.

Su tony denen vasat kaleci de yedege cekilmeli,tolga artik bir sansi haketmistir.

Tolga mi? Saka olmali

yorumsuz6117
21.08.2009, 19:08
colman yedek kalmalı hiçbir işe yaramıyor..ben oynasam onun terine yine hırsla bişeyler yaparım ama bu adamda hiçbirşeşy yok.arada iyi pas atıyor adamı hemen göklere çıkartıyosunuz..

Erdem Koltuk
21.08.2009, 19:08
Tolga mi? Saka olmali

Tolga o şansı yaklaşık 50 kere falan kullanamadı.

Cafer Bulur
21.08.2009, 19:09
Tolga mi? Saka olmali
Evet,tony nin 3 mactir yedigi goller bana da saka gibi gelmisti.:)

futbalski60
21.08.2009, 19:10
Tolga bu takımın ağırlığını kaldıramıyor daha önce de gördük bunu.

Deniz-
21.08.2009, 19:12
engin baytarın zaten ilk 11 de işi yok be kardeşim.ne var bu adamda ısrar ediyor anlamadım.orta da selçuk veya colmanı kesip ceyhunu oynatmalı.ve mutlaka çift forvet oynamalıyız.tek forvette gökhan da oynasa umuttan fazlasını yapamaz.4 4 2 ye geri dönmeliyiz.

Cafer Bulur
Tolga o şansı yaklaşık 50 kere falan kullanamadı.
Tolganin gecen sezon yedigi hatali goller gecen sezon ve bu sezon sylvanin yedigi hatali gollerden fazla degildi.

Tolga yi ben de cok begenmiyorum ama sylva ninda artik kendisini banko hissetmemesi lazim.

Zafer Fidan
Evet,tony nin 3 mactir yedigi goller bana da saka gibi gelmisti.:)

1. Dünkü macta hangi golde hatasi vardi?

2. Tolgaya simdiye kadar verilen sans, kime verilmisti?

Onura sans verilsin deseydin yine anlardimda, Tolgaya bir sans istemen garip geldi bana :D

Celil Köse
21.08.2009, 19:15
Onur oynasın en azından genç gelecek vaad ediyor..

Cafer Bulur
21.08.2009, 19:15
1. Dünkü macta hangi golde hatasi var?

2. Tolgaya simdiye kadar verilen sans, kime verilmisti?
1-2.golü cikarabilirdi.Kornerden gelen topa cikmadigi gibi 2.pozisyonda da cikmadi ve sadece seyretti.

2-Tolgaya verilen sans jeffersona verilmisti,jeffin tolgadan daha iyi oldugunu bile iddia edenler vardi.Nerde simdi bu jeff?

Enes Ünal Kaya
21.08.2009, 19:17
________________Onur________________

__serkan_____Song_____Giray_______Ferhat

__Alanzinho_____Ceyhun_____Tijikuzu______Gabric

_______________Selcuk_____________

______________Gökhan Ünal____________

egemen , cale , colman ,tony,umut bunlar oynamamalı... bu oyuncular kendini toparlayana kdr bu ve benzeri kadro..

Can basten
21.08.2009, 19:28
________________Onur________________

__serkan_____Song_____Giray_______Ferhat

__Alanzinho_____Ceyhun_____Tijikuzu______Gabric

_______________Selcuk_____________

______________Gökhan Ünal____________

egemen , cale , colman ,tony,umut bunlar oynamamalı... bu oyuncular kendini toparlayana kdr bu ve benzeri kadro..

Bu dizilimle de pek bir şey değişeceğini sanmıyorum açıkçası ama takımda oynamayan adamların tespitini iyi yapmışsın mAgnifico...

Gerçi takımın en kötülerinden biri son 2 maçtır Selçuk idi...

Zafer Fidan
21.08.2009, 19:48
Tayfun, Colman, Cale, Umut
--> OUT

..................Sylva...................
Song......Giray...Egemen...Ferhat
.................Tjikuzu..................
Alan............Selcuk............Engin
.........Gökhan.......Gabric...........

yorumsuz6117
21.08.2009, 19:49
galatasaray maçına kadar tüm maçları almamız lazım yeniden bir havaya girebilmemiz için..

My
21.08.2009, 19:51
1-2.golü cikarabilirdi.Kornerden gelen topa cikmadigi gibi 2.pozisyonda da cikmadi ve sadece seyretti.

2-Tolgaya verilen sans jeffersona verilmisti,jeffin tolgadan daha iyi oldugunu bile iddia edenler vardi.Nerde simdi bu jeff?Cafer olmayacak duaya amin demeye çalışıyorsun. Onur dersen hadi neyse de Tolga deme. Olmuyor. Yapamıyor adam.

atomania
21.08.2009, 19:51
Tolganin gecen sezon yedigi hatali goller gecen sezon ve bu sezon sylvanin yedigi hatali gollerden fazla degildi.

Tolga yi ben de cok begenmiyorum ama sylva ninda artik kendisini banko hissetmemesi lazim.

degildi ama Tolga kac macta o hatalari ve sylva kac macta yapti.

Ortalamaya bakarsan Sylva cok daha saglam.

bordox
21.08.2009, 19:54
Manisa maçı bu sezonun rotasını çizer bence,en azından futbolcularımızın ne kadar profosyonelce düşünebildiklerini gösterir.
İsaac'a dikkat etmeli.

Celil Köse
21.08.2009, 19:54
Tolga kalede oldugu zaman her an hata yapıcak gibi duruyor yüzünde kendine güveni yok gibi bi ifade ile duruyor kalede..

Slyva oynamayacaksa kalede kesinlikle Onur oynamalı..

U.Sadıkoğlu
21.08.2009, 19:57
Artık gabriçi takıma monte etmesi lazım . .

Erdem Koltuk
21.08.2009, 20:08
Kalede Tolga oynayacaksa sol bekte Celalettin,sol açıkta Mustafa Keçeli, orta göbekte Ayman ileride Ömer Rıza oynamalı bundan sonra.

kamyonetçi
21.08.2009, 20:23
Kaybedilen iki maç bütün havayı bozdu ister istemez.Yaşanan kayıplar oldukça üzücü.
Ancak benim kanaatim bu takımın iyi oyunculara sahip olduğu ve tez zamanda ayağa kalkacağıdır.
Siz diğer takımların gösterişli skorlarına bakıp takımımızı küçümsemeyin.
Bana kalırsa çok kısa bir zaman içinde bu takım kaldığı yerden devam etmeye başlayacaktır.Henüz ligin başındayız daha çok uzun bir maraton var önümüzde.
İki kötü sonuçla bütün takımı kovalarsak oynatacak adam bulamayız.Her zaman eldeki kuş daldaki kuştan daha iyidir.
Umuyorumki Manisa maçı iyi bir başlangıç olur.

Başarının sihirli formülü,yönetimde istikrar,hocada istikrar,oyuncu kadrosunda istikrar.
Bunun için çokça sabır gerekli.

Hasan61
21.08.2009, 20:26
tolga'ya bu takım yeterince fazla şans vermiştir ve tolga bu şansı kullanamamıştır olmuştur
eğer birine şans verilecekse bu kişi onur olmalıdır

Barış Çebi
21.08.2009, 20:48
Kalede canavar gibi onur var, biz hala tolgamı silvia mı diye tartışıyoruz.İster kızın ister sövün ama colman bu düzende trabzonun herşeyi.O oynuyorsa trabzon kazanır o oynamazsa trabzon durur.Colman ne yazıkki bu takımın en değerli oyuncularından biridir. Bence göksuya şans verilsin.Umutla başlayıp gökhanla bitirilsin.Tayfun sağ bek değil bu adamı burada oynatmayın.Yazıktır çocuğa adam küfür yemekten trabzonluluğundan utandı.Şu taraftar trabzonlulara ne zaman değer vermeyi hatırlayacak ?

Yunus Emre SEYHAN
21.08.2009, 20:51

:) Tolga'nın kariyeri boyunca Gs'ye karşı yaptığı hataları Tony kariyerinde yapmamıstır :) Tamam kabul Tony'de formsuzluk var.. Tolga oynasa daha iyi mi olacak ? Abi şimdi genç falan demeyin adam 26 yaşında.. :)
Tony'nin ölüsü Tolga'dan 5 kat daha iyidir bana göre

Özkan
21.08.2009, 21:09
Elimizde Onur gibi bir kaleci var ve Sylva, Tolga gibi vasat kalecilerin eline kaldık. Geleceğin değişmez A millî kalecesi olacak adamı harcadık.

Emirhan Makul
21.08.2009, 21:17

2-Tolgaya verilen sans jeffersona verilmisti,jeffin tolgadan daha iyi oldugunu bile iddia edenler vardi.Nerde simdi bu jeff?

1. ve 2. gol tamami ile tayfunun hatasıdır yok çıkartabilirdi çıkartması mümkündü diye ihtimaller çok anlamsız dün akşam sahada ki 10 futbolcumuz da kötüydü buna sylva da dahil ancak gollerde birebir hatası yok bundan eminim.

Tanju
21.08.2009, 21:18
Kalede Tolga oynayacaksa sol bekte Celalettin,sol açıkta Mustafa Keçeli, orta göbekte Ayman ileride Ömer Rıza oynamalı bundan sonra.
Ziya hocamızı da isteriz :D

x_man
21.08.2009, 21:21
manisayıda yenemezsek vay anam vay

crazyman_61
21.08.2009, 21:22
kalede onur a şans verilmeli sylva çekilsin artık yedeğe

Özkan
21.08.2009, 21:26
Kalede Tolga oynayacaksa sol bekte Celalettin,sol açıkta Mustafa Keçeli, orta göbekte Ayman ileride Ömer Rıza oynamalı bundan sonra.Bundan 6 gün önce saydığınız isimlerin bir kısmını barındıran ve diğer oyuncuları da burada adı geçenlerden daha kaliteli olmayan toplama bir takıma evimizde yenildik.:(

Emirhan Makul
21.08.2009, 21:37
Bundan 6 gün önce saydığınız isimlerin bir kısmını barındıran ve diğer oyuncuları da burada adı geçenlerden daha kaliteli olmayan toplama bir takıma evimizde yenildik.:(

Bundan yola çıkarsak diyarbakır şampiyonluğa oynayacak ne yapalım basit hesaplar içine mi girelim şimdi diyarbakır bizi yendi fenerle berabere kaldı o zaman fenerden fark yer diarbakırla 2. maçta yine yeniliriz.

Bumudur yani oynanan şet futbol oynadıkları şeyde toptur. Diyarbakırın yenmesi ayman adnan ziya ve diğerlerini iyi futbolcu ve hoca yapmaz kendi takımımızı eleştirmek için birilerini övmeyelim hiç gerek yok.

ispela61
21.08.2009, 21:45
abi bu yattara hala düz koşu yapıyor anlamdaım gitti adama 15 gün yok dediklerinde en az 2,5 ay oynamamayı huy edindi.herhalde toulouse deplasmanına da oynamaz

Muhammed
21.08.2009, 22:03
Egemen,Cale,Tayfun,Umut,Engin,Colman,Selçuk son maçta oynayan bu oyuncular yedeğe çekilmeli.

littlebighorn
21.08.2009, 22:04
Boşuna diziliş, kadro çalışması yapmayın bence bu kadrodan çok fazla bir şey çıkmaz. Transfer yapılacağını da sanmam, para yoktur. Oyuncu da satamazlar çünkü bunlara para veren de çıkmaz.

Bu yıl özellikle derbylerde çok kötü sonuçlar çıkmasın yeter bence.

Trapzone61
21.08.2009, 22:13
1. ve 2. gol tamami ile tayfunun hatasıdır yok çıkartabilirdi çıkartması mümkündü diye ihtimaller çok anlamsız dün akşam sahada ki 10 futbolcumuz da kötüydü buna sylva da dahil ancak gollerde birebir hatası yok bundan eminim.

evet aynen bence de hic bir hatasi yoktu ilk gölde tafun önünde durup topu bile görmedi yine de uzandi ama yakalayamadi,,tayfun iki goolde de hatasi var

iki goolden sonra zaten takim da oynamadi,,birakti maci cok iyi baslamistik maca maci alicaktik biz,,

Hamsi_61_61
21.08.2009, 22:17
Bu yil artik ligi takip etmiyecegim , forumdaki uyeligimize askiya aliyorum...

Emrah KabuL
Kötü dediğiniz bu kadro Trabzonspor tarihinin en iyi kadrolarından.. Yeter ki ayaklarımız biraz yere bassın ve daha 3 resmi maç oynayan takımımıza destek verelim. Sezonun bitmesine 32 hafta var.. bu kadar karamsar olmaya gerek yok..

Trapzone61
acayip cöktüm yaw,,dünki maglubiyet beni bittirdi walla,,,

Emrah KabuL
21.08.2009, 22:18
Bu yil artik ligi takip etmiyecegim , forumdaki uyeligimize askiya aliyorum...

Allah aşkına et ya.. :)

Yahu görende sanacak ki ligin 20.haftası ve 3-4 sene önce ki gibi liderin 20 puan gerisindeyiz.. Pes vallaha..!

omondoles
21.08.2009, 22:39
en az 5 atarız :))))

Cafer Bulur
21.08.2009, 22:44
Bu maci kazanacagimizi zannetmiyorum,büyük ihtimalle berabere bitecektir bence.

Skor tahminim 1-1,takimimiz bu maci koparacak kivamda degil su an.

Yunus Güneş
21.08.2009, 22:45
Bu maçı almak şart artık..Maçı alıp kolabstı oynalım..:)

LazoV3Ra
21.08.2009, 22:45
en az 5 atarız :))))

Ben bu lafı biyerden hatırlıyorum sanki.
Geçen hafta da çok söyledik ama hüsran oldu sonrası.

Dikkatli olmak lazım ...

Yunus Güneş
21.08.2009, 22:46
Hep destek Tam destek..Haydi Trabzonsporum.....

yorumsuz6117
21.08.2009, 22:46
Allah aşkına et ya.. :)

Yahu görende sanacak ki ligin 20.haftası ve 3-4 sene önce ki gibi liderin 20 puan gerisindeyiz.. Pes vallaha..!
kaçıncı hafta olduğunun önemi yok bu kadroyla ilk 3'e girmemiz imkansız gibi..artk seneye 3 kaliteli adam laınırsa şampiyonluğa oynayabiliriz..

Yunus Güneş
21.08.2009, 22:47
Arkadaşlar takımımıza güvenelim biraz...Bu sene allahın izniyle güzel şeyler yapacağız....

.....
21.08.2009, 22:57
Gabriç - Gökhan da dahil olacak kadroya. Allahın izniyle alırız bu maçı artık :)

Hasan61
21.08.2009, 23:01
umarım galip geliriz
umarım ezici bir oyunla galip gelmeyiz yoksa yine gerçeklerin üstü örtülebilir

antagonist
21.08.2009, 23:06
Sylva
Serkan-Giray-Song-Ferhat
Tjikuzu-Selçuk
Yattara(Alaniznho) Gabriç
Umut - Gökhan

Tutar mı acaba?

Punisher-61
21.08.2009, 23:07
goller egemen ve songdan... bundan sonra gol umutlarimiz defans futbolcular

Hotaman
21.08.2009, 23:09
Umut ve Gökhan yanyana oynatılmaz bence. Umut yerine Ceyhun daha iyi bir tercih olabilir. Keza orta sahamız oldukça zayıf görünüyor.

lazkerem
21.08.2009, 23:10
vay be manisa'dan da korkar olduk Allah sonumuzu hayır etsin hoca mecburen 4-4-2 ye dönerse şaşırmam çünkü takım gol atamıyor iki forvetimiz toplayınca 1 tane ancak ediyor

.....
21.08.2009, 23:11
-------------onur-------------------
song------giray------egemen--ferhat-
-------ceyhun----selçuk------------
alanzinho-------------------gabriç----
---------umut------gökhan---------

ben böyle çıkalım istiyorum

ispela61
21.08.2009, 23:17
ger.ekten bazı futbolculara forma vermek gerek bencede ferhat kalede onur gibi oyuncuların oynaması lazım