PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 3. Hafta | Manisaspor 1 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17]

Birtan Karaman
24.08.2009, 13:37
Tamam İşte Broos Erken Bırakırsa Ocak'a Kadar Ünal Geçer , Ocak'ta Güneş Gelir Ünal Eski Görevine Döner ..

Metin Diyadin'i Başkan'a Öneren Şenol Güneş'tir ;)

lazkopatfaroz
24.08.2009, 13:38
ben bazen hocayada hak verıyorum.. orta sahada colman gezınıyo, selcugun ne yaptıgı bellı değil.. yedeklerden orta sahada ayaga pas yapabılecek oyuncu yok.. ceyhun ayaga pasa yapamaz, zafer yelen nıye sakat bılmıyorum.. göbektekı 2 oyuncuyu değişse bıle orda pas yapabılecek oyunu çevirebılecek yönlendırebılecek oyuncu yok

Birtan Karaman
24.08.2009, 13:38
bU BİR MESAJ MI?
Neyin Ne Olduğunu Herkez Biliyor Be Abi :)

Mehmet Zeki
24.08.2009, 13:41
Ben demistim demek istemiyorum ama boyle bir mesaj yayinlamistim. Senol hoca gelecek. Broos gidecek. Gecici Metin hoca ve Unal Karaman.

Erdal
24.08.2009, 13:42
ayrıca şurasını da düşünmek lazım arkadaşlar..
o zaman sen şöyle diyordun ben böyle diyordum..
şimdi ise sen böyle diyorsun ben şöyle diyorum..
e mübarek, ikisinden birinde olsun haklı olayım be?
hep mi sen haklısın?
:)

Kesinlikle şimdi haklısın :)

zahido
sence neden oynamiyo topÇular...hocayi gÖnderecekler...Ünal hocayi yÖnetemeyİnce dÜĞmeye basildi...sİvas maÇi bÜlente karŞi Ünala verİlen selamdir...

Bence oynamiyor degiller oynayamiyorlar.. Bunu burda cok soyledim selcuk-colman-tijikuzu orta 3lusu oldugu surece bu takiimin aldigi galibiyetlerin hepsi tesadufidir..

Cunku bu uclu ne defansif anlamda iyiler nede ofansif..

Hal boyle olunca takimi ataga cikaricak elemanlar defans elemanlari oluyor..

Song ve egemende ileri dan dun top atarak 90 dakikayi tamamliyorlar..

Colman ve selcuk insiyatif almadiklari icin oyun kuramiyoruz acinacak haldeler..

O yuzden iyi tiji gidicek iyi bir onlibero gelicek.. Colman gidicek ofansif yonu guclu bir orta saha gelicek...

Forvet ve sagbek zaten ayri bir sorun..

Sezon basi 3 transfere ihtiyacimiz vardi bugun hala 3 transfere ihtiyacimiz varsa, bu yonetimin nekadar hatali isler yaptigini gosterir,,

UğuR
Tamam İşte Broos Erken Bırakırsa Ocak'a Kadar Ünal Geçer , Ocak'ta Güneş Gelir Ünal Eski Görevine Döner ..

Metin Diyadin'i Başkan'a Öneren Şenol Güneş'tir ;)

Şenol Hoca tüm yetkileriistedi Yönetim vermedi.Bu yüzden Şenol Hoca gelmedi.Bunun kılıfıda G.Kore deki takımı yüzüstü bırakamam oldu.

Bence başka senaryo bulmalısın.

karaman6106
24.08.2009, 13:43
topçular hocayı niye istemesin ki
Ünal ve metİn İstemedİĞİ İÇİn olmasin

Erdal
24.08.2009, 13:43
Bu Şenol hoca geyikleri nerden çıkıyor merak ediyorum. Yahu ciddi ciddi Şenol hoca'nın Koreliler izin vermediği için gelmediğini mi düşünüyorsunuz?...Kore'den kalkıp yönetici ile beraber tatile mi geldi hoca yani?....Geçti Şenol Güneş tehlikesi herkes rahat olsun :)

Birtan Karaman
24.08.2009, 13:44
Şenol Hoca tüm yetkileriistedi Yönetim vermedi.Bu yüzden Şenol Hoca gelmedi.Bunun kılıfıda G.Kore deki takımı yüzüstü bırakamam oldu.

Bence başka senaryo bulmalısın.
Yetki Meselesine Başkan Karşı Çıkmadı .. Gelmemesindeki Bir Neden Şenol Hoca İçin En Önemli Neden ; '' Seoul '' . Orada Çok Seviliyor Orayı Bırakmak İstememesi Doğrudur . Başkanları İle Konuştu Hoca Ve Sözleşmesi Bitince Gidecek Bunun İçin İzin Aldı ..

Bu Senaryo Tutar Abicim Merak Etmeyelim ..

Muhammed
24.08.2009, 13:45
Ne kolej takımıymış bizim takım. Bunlardan anaokulu bile olmaz. Manisa maçından önce takımdan umutluydum bu maça çok hırslı çıkacaklar diyordum. Ancak 2 mağlubiyetten sonra bile bu kadar vurdumduymaz oynuyorsa takım umudumu kestim ben.

Birtan Karaman
Bu Şenol hoca geyikleri nerden çıkıyor merak ediyorum. Yahu ciddi ciddi Şenol hoca'nın Koreliler izin vermediği için gelmediğini mi düşünüyorsunuz?...Kore'den kalkıp yönetici ile beraber tatile mi geldi hoca yani?....Geçti Şenol Güneş tehlikesi herkes rahat olsun :)
Nasıl Geçti Abi Aydınlat Bizi Öğrenelim ? :)

tonyalı Aydın
biz zamanından beri söylüyorduk.bu takıma bir sağbek bir on numara bir ön libero ve bir santrafor lazım diye.ama yönetim hazırlık maçlarına çok güvendi.ama sonuç ortada dün akşam maçı izlerken utandım.birinci lige yeni çıkan 2 takım ve sıradan bir avruba takımına yeniliyoruz.başkan buna dayanamıyor ve stadı terk ediyor.hani başkan bu takım bu sene şampiyonluğa oynayacaktı.ne oldu ilk başta sen terk ettin.al şu sıradan hocanı ve2 senede 100 trilyon harcayıp toplasan 3 tane adam çıkmayacak topcularınıda terk et bu takımı.bizim amtör topcular bile daha iyi top oynarlar bunlardan.türkiyede kaç kişi vardır ki şu tarbzonsporda futbol oynamak için çan atan.hiçbir şeye saygınız yoksa şu formaya ve taraftara saygınız olsun.

Muhammed
24.08.2009, 13:46
Yetki Meselesine Başkan Karşı Çıkmadı .. Gelmemesindeki Bir Neden Şenol Hoca İçin En Önemli Neden ; '' Seoul '' . Orada Çok Seviliyor Orayı Bırakmak İstememesi Doğrudur . Başkanları İle Konuştu Hoca Ve Sözleşmesi Bitince Gidecek Bunun İçin İzin Aldı ..

Bu Senaryo Tutar Abicim Merak Etmeyelim ..

Yanlarındamıydın nerden biliyorsun?

BAHADIR33
bence adil olmadığı için topçular göndermek istemez formsuzları kesmedi takımdan yani sürekli oynayanları
yerine oynatacağı oyuncu olmadığı için birşey yapamadı. gökhan zehirlendi, gabric barsak enfeksiyonu geçirdi,yattara sakat,zafer sakat,ceyhun zehirlendi maç öncesi kadrodan çıkarıldı.tayfun formsuzdu kesti. colmanı 37. dakikada oyundan aldı. bence adilliğini sorgulayacak bir durumla karşılaşmadık henüz.

murat köse
Hele Hacıosmanoğlu başkan felan olursa onun başkanlığındaki sürede rahatlarım biraz derslerime bakarım film izlerim kitap okurum.
ben zaten suan öyle yapıyorum. akşam mesela hiç maca ilgi göstermedim çok rahat izledim. sanki sıradan bir maç gibi baktım tv ye.
sonra dizi filan izledim kzımla oynadım artık rhatım takmıyorum bu durumu çnk ortada düşünmesi gereken dert eddilmesi gereken bir takım yok.
sizlerde rahat olun elbet bizde bir gün şam oluruz ama ne zaman ?
buraya muhabbetler güzel olduğu için ve süleyman abinin erdal abinin ince esprilerini okumak için bakıyorum :):):)

Erdal
Birtan, değil öyle....Emin ol değil...

Birtan Karaman
24.08.2009, 13:47
Yanlarındamıydın nerden biliyorsun?
Bizim Bahçedeydiler :cool:

Birtan Karaman
24.08.2009, 13:48
Birtan, değil öyle....Emin ol değil...
Peki Abi Bilemiyoruz Artık .. Zaman Gösterecek Herşeyi Broos İstifa Ederse Üzüleceğim Tek Şey 1,5 Ay Yine T.Direktör Aramamız Olacak ..

İHTİLALL
24.08.2009, 13:51
Eee nolacak şimdi?
Özellikle Erdal hocam..
Yeğenime bu sezon şampiyon olacağız demiştim,inanmasamda birilerine güvenerek..
Masalın devamını sizdenmi alacağız,Sadri beydenmi?
Yoksa başka hevesli arkadaşlardanmı?
Malum bu sezon 5-15 yaş gurubu gene ahiret soruları soracak bizlere..

stichus
24.08.2009, 13:52
burada insanları kıran şudur:
dinamo kiev maçından evvel adam gibi bir transfer yapılamadığı için şampiyonlar ligine giremedik ve de artık bence şampiyonlar liginde memleketi temsil etmemiş bir takım olmanın hüznüyle ayaklarımız geri gidiyor..
hep bir çıta tuttu bizi.. fatih tekkeler varken almadığımız adamları onu gönderince aldık ve birarada bize başarılı günler yaşatacak ekibi hep birbirinin alternatifi olarak değerlendirdik..
her sezon transfer yaptık..
istisnasız her başkan oyuncuların yeterli olduğunu söyledi durdu..
kimi keseceksin takımdan dedi?
vallahi kimi kessem ya!

sorin
24.08.2009, 13:53
yerine oynatacağı oyuncu olmadığı için birşey yapamadı. gökhan zehirlendi, gabric barsak enfeksiyonu geçirdi,yattara sakat,zafer sakat,ceyhun zehirlendi maç öncesi kadrodan çıkarıldı.tayfun formsuzdu kesti. colmanı 37. dakikada oyundan aldı. bence adilliğini sorgulayacak bir durumla karşılaşmadık henüz.

egemen ve slva da ıararı en açık kanıtı ikiside sezon başından beri dökülüyor

S.DEMİRCİ
Eee nolacak şimdi?
Özellikle Erdal hocam..
seneye diye cevap vereceksin..
ben kendimi öyle kandırıyorum..

BAHADIR33
Eee nolacak şimdi?
Özellikle Erdal hocam..
arkadaşım neden böyle bir söz verdin. o sözü daha öce aziz yıldırım 3 seneliğine vermişti zaten.

ozturk
Geçti Şenol Güneş tehlikesi herkes rahat olsun :)

Şenol Güneş neden tehlike olsun ki?

Mehmet Zeki
seneye diye cevap vereceksin..
ben kendimi öyle kandırıyorum..

Abi ben kandiramiyorum kendimi :(.

fatihd
24.08.2009, 13:54
(Bu yazıyı tek bir şartla yazıyorum..Şartı en son okuyacaksınız.)
Arkadaşlar, bu takım 2 hafta önce oynadığı oyunla gerçkten başarılı olabilceğini gösterdi. Hayatta kriz anları vardır. Bazı şeyler hep ters gider. Siz kötü oynarsınız, şansınız tutmaz, beceremezsiniz, sonra size vurmaya başlarlar ve sonuç özgüveniniz gider ve moraliniz gider ve Trabzonspor gibi çökersiniz. Bu takımı küllerinden tekrar yeşertecek olan yine bu taraftar ve inançtır. Morallerin yükselmesi için -gelecek maçları kazanmak için- bazı şeyleri unutmak lazım, aşık adam sineye çeker. Yeter ki bazı şeyler düzelsin -ıztırabı aşık adam çeker-.

1- Oynamayan, tutmayan, oynamak istemeyen oyuncular gönderilsin(en az 4 tane)
2- Allah rızası için bir forvet, sağ bek transfer edilsin
3- Karadenizspordan göksular, mustafalar gelsin.
4- Broos ve yönetime sonuna kadar destek verilsin.
5- Taraftar destek versin inadına destek versin, olmadı değil, olacak desin. Mesela inadına futbolculara destek vermeye gitsin taraftar.

Unutulsun bazı şeyler,"ders alınsın", 4. hafta gelmeden, taşlar tam oturmaya başlamışken, inanan bir takım çıksın sahaya. HIRSLA oynasın takım, hırsla oynasın. Acılar zaferleri olgunlaştırır, yeterki destek verilsin ve hatalılar sahada özürlerini dilesinler.

ŞART- iki haftada ne değişti bilmiyorum ama futbolcular inanılmaz isteksiz. Diyarbakır'da, Touluse ve Manisa maçlarında "isteksiz" oynayan bir takım vardı. Kazanmak istemiyor gibiydiler, nerden çıktık bu maça diyorlardı sanki. Sıfır konsantrasyonla çıktılar maça. Futbolcuların kafası sanki başka yerdeydi. Sivas maçından sonraki hafta birşeyler oldu. Ya yönetimden kaynaklanan, ya taraftardan yada hocalardan, ya futbolcu ilişkilerinden kaynaklanan bir sorun oldu sanki. Eğer bu düşüncem doğruysa, o sorun hemen çözülmeli yoksa bu sene böyle boşuna geçer. Üsteki yazdıklarım da çöp olur.

lazkopatfaroz
24.08.2009, 13:54
burada insanları kıran şudur:
dinamo kiev maçından evvel adam gibi bir transfer yapılamadığı için şampiyonlar ligine giremedik ve de artık bence şampiyonlar liginde memleketi temsil etmemiş bir takım olmanın hüznüyle ayaklarımız geri gidiyor..
hep bir çıta tuttu bizi.. fatih tekkeler varken almadığımız adamları onu gönderince aldık ve birarada bize başarılı günler yaşatacak ekibi hep birbirinin alternatifi olarak değerlendirdik..
her sezon transfer yaptık..
istisnasız her başkan oyuncuların yeterli olduğunu söyledi durdu..
kimi keseceksin takımdan dedi?
vallahi kimi kessem ya!

bide tutturmuslar dengeler bozulur.. bozulacak dengemı kaldı

EmreTS61
24.08.2009, 13:55
arkadaslar yattara toulouse macında var mı bılgısı olan yazarsa sevınırımm...

Tolga Okumuş
24.08.2009, 13:55
Türkiye'nin seyircisiz sahalarında görmeye alışılmış bir rahatlık edasıyla çıkılan bir deplasman Manisa deplasmanı.Yada en azından benim dün gördüğüm görüntü böyle.Seyirci baskısı yok,saha düzgün,hava koşulları iyi,teknik ekibin bağırışları bile duyuluyor televizyon karşısından.

Manisaspor'un kalesi herhalde Bank Asya Lig'in de daha fazla zorlanmıştır,çoğu maçta. Eskişehirspor'un bu sahada Manisa'yı "öttürdüğünü" düşünürsek durumun boyutu beni ürkütüyor.

1-0 yenik giderken oyun duruyor,serbest atış kullancaz,top ortada boş duruyor.Lütfenle gidiyorlar kullanmaya.Yerinde oynatılmaya bilirsin,eleştiriliyor olabilrsin,yanlış taktik uygulanıyor falan filan ama en azında o hırsı görebilmek isterdim.

(Bir parantez açmak isterim buraya.Yıllardır aslında bu noktayı görmek isterdim takımımda.Yenik durumdayken oyun durduğunda hemen topu alıp başlamak isteyen oyuncular,taç olduğunda rakip yerleşmeden topu alıp başlanması için uyarılan top toplayıcılar,beraberlik golünden sonra topun alınıp orta sahaya dikilmesi için yarışan futbolcular...Bu konuda bir Galatasaray'ı izleyin derim. Türkiye'de hiç beğenmediğim bir camia ama Allah var bu konuda tekler.Sahadaki hırsı görmemek için ya kör yada radyodan dinliyor olmak lazım)

Eleştirimde taktik,teknik,isim vb. şeyler yok. Çünkü Trabzonspor'da bunlar yok. Basit bir futbol seyircisiyim artık.

Kötü hafta sonları,her maç sonrası ağrıyan bir baş,bozulan sinirler için artık yaşlı bir adamım ben.

Dipnot: Trabzonspor'un maçı oynanırken aynı saatte Galatasaray'ın da maçı vardı.Yahu televizyonun rengi bile daha canlıydı arkadaş.

S.DEMİRCİ
24.08.2009, 13:57
Abi ben kandiramiyorum kendimi :(.
şaka bir tarafa,
toparlanacak bu kulüp..
bilmiyorum ama bir şekilde toparlanacak..
yine o parlak günlere geri döneceğiz..
siz mücadelen vaçreçmeyin yeter..

İHTİLALL
arkadaşım neden böyle bir söz verdin. o sözü daha öce aziz yıldırım 3 seneliğine vermişti zaten.
Ben Sadri beyede biraz güvenmiştim..
Ama galiba yanılmışım..
Baksanıza Sadri bey maçları 70 dakika zannediyormuş..

Birtan Karaman
Colman Ve Tony Gelecek İlk Teklif'e Satılmalı . Onur Seneye Veya Ligin 2.Yarısı İçin Hazırlansın As Kaleci Olmalı ..

Onur Ve İsaac'ı Kaybedersek Büyük Kazık Yeriz . Gelecek Senelerde Adından Fazla Söz Ettirecek Bu 2 Oyuncu .

BAHADIR33
24.08.2009, 13:58
egemen ve slva da ıararı en açık kanıtı ikiside sezon başından beri dökülüyor
2 hafta önce de song için böyle diyorduk.yani antrenmanlarda kim nasıl oynuyor,kim daha iyi bilmeden nasıl yorum yapalım burada? sonuçta bu hoca 1 hafta boyunca oyuncuları antrenmanda izliyor. ona göre karar veriyor,takımı oluşturuyor. Tolga'nın da bize saç baş yoldurduğu günleri unutmadık.

Mehmet Zeki
24.08.2009, 13:59
şaka bir tarafa,
toparlanacak bu kulüp..
bilmiyorum ama bir şekilde toparlanacak..
yine o parlak günlere geri döneceğiz..
siz mücadelen vaçreçmeyin yeter..

Boyle kandirabiliyorum kendimi. Albayrak zamaninda da babam soyluyordu: Toparlaniriz vs. Simdi de sen. Ne zaman almistik Turkiye Kupasini?

Muhammed
24.08.2009, 14:00
İsaac'ı unutun. 600 bin euro'ya satın alma opsiyonu var. Bu paraya almayacak kadar salak değildir heralde Manisaspor...

BAHADIR33
24.08.2009, 14:02
İsaac'ı unutun. 600 bin euro'ya satın alma opsiyonu var. Bu paraya almayacak kadar salak değildir heralde Manisaspor...
ya zaten unutalım artık isaac'ı... şampiyonluktan söz etmek istiyorsak isaac'tan söz etmememiz gerekir bence.

esra61
24.08.2009, 14:02
arkadaslar yattara toulouse macında var mı bılgısı olan yazarsa sevınırımm...

büyük ihtimalle 90 dakika olmasada 45 dk oynar.çalışmalara başlıcaktı bugün.
sakatlığıda geçmiş..

Murat Erdem
24.08.2009, 14:03
Şu saatden sonra Song, Slyva, Tolga, Tayfun ve Yattara'ya maaş ödemeye gerek yok. Alacaklarına karşılık bonservisleri verilsin.

Ahmet Sarı, Göksu, Barış ve Onur'u oynatıp, olup olmayacakları belli olsun, hiç olmazsa yıllar boşa geçmez.

Cale ve Colman devre arasına kadar oynasın, aynı tas hamam devam ederse onlarada yol verilsin ve Papy ve Brüls geri çağrılsın.

Bu operasyonla ödemekten kurtulacağımız maaşlarla tasarruf yaparak, hem de yeni yapılanmayı hızlandırarak kayıp yılın etkilerini azaltabiliriz.

lazkopatfaroz
24.08.2009, 14:04
büyük ihtimalle 90 dakika olmasada 45 dk oynar.çalışmalara başlıcaktı bugün.
sakatlığıda geçmiş..

3 maç oynar , 2 maç sahada gezer, sakatlanır 2 ay oynamaz

ozturk
24.08.2009, 14:04

evet...

aldığı paraya yazık..

İHTİLALL
24.08.2009, 14:05
Manisa salakmı,değilmi bilemem..
Ama Manisa'ya bu oyuncuyu bedava vermek için neredeyse bir ay uğraşıp,yanına "bize karşı oynayamaz" maddesi koydurmayanlara salak dersek ,salaklara büyük ayıp etmiş oluruz diye düşünüyorum..
Salaklar diye onları bu kadarda aşağılamamak lazım..

esra61
24.08.2009, 14:05
arkadaşlar daha hiç bişey bitmedi..
sezon sonuda değil...
sadece takımın kondisyon olarak düzelmesi gerekiyo
bu takıma kaliteli bi forvetde alınırsa süper olur..
akşamki maçta bn forvet göremedimm.
ilk yarı bir taneydi fortvetler,ikinci yarı iki tane oldular ama isimlerini duymadık tv başındaa
başkanım sen bu takımın arkasında durman gerekio...
maçı 70 dk değil 90 izliceksinn...
kim ne derse desin bu takıma sen sahip çıkcaksın ve maçı sonuna kadar izliceksin

BAHADIR33
24.08.2009, 14:06
bana yattara'nın kurtardığı bir tane önemli maç gösterin 1 yıl yattara'nın arabasını yıkayayım.

lazkopatfaroz
24.08.2009, 14:07
arkadaşlar daha hiç bişey bitmedi..
sezon sonuda değil...
sadece takımın kondisyon olarak düzelmesi gerekiyo
bu takıma kaliteli bi forvetde alınırsa süper olur..
akşamki maçta bn forvet göremedimm.
ilk yarı bir taneydi fortvetler,ikinci yarı iki tane oldular ama isimlerini duymadık tv başındaa
başkanım sen bu takımın arkasında durman gerekio...
maçı 70 dk değil 90 izliceksinn...
kim ne derse desin bu takıma sen sahip çıkcaksın ve maçı sonuna kadar izliceksin

hiç bişey bitmediyse bu seneden beklentın ne ??

lazkopatfaroz
24.08.2009, 14:09
bana yattara'nın kurtardığı bir tane önemli maç gösterin 1 yıl yattara'nın arabasını yıkayayım.

:D:D:D kocaelı maçının özetını izledım az önce.. karşı karşıya kaldıgı 1 pozısyonda topu ayagından fazla açtı.. 1 pozisyondada kaleye doğru ilerlemesı gerekırken topa hemen vurdu üstten auta attı.. söyleyecegım yeteneklı o konuda şüphem yok ama gerisini saymaya zaman yetmez....

ELA ELA LEOSE
24.08.2009, 14:09
butakıma önce cok iyi taraftar grubu lazım

bu takıma cok iyi transferler yapacak baskan lazım

bu takıma gecen sene fc burugge macında dedigim gibi en az 6 tane iyi adam lazım

bu formaya hakketmeyenleri gorupte bu takıma transfer edenlere yazıklar olsun

biz hic sampiyonluk gormesekte bu takımı sevicez ama zoruma gidiyor olmuyor boyle artık bu formaya yakısan topcular alınmalı bir suru bos transfer hepsi sıradan adamlar ben gecen sene 6. oluruz dedim olmadık buyuklerin kotu olmasından ama bu sene galiba olucaz

Fora61
24.08.2009, 14:19
Takımda sol açık eksikliği var diyipte bu takıma sol açık alan ve aldıran hocadan, sonra o sol acık diye aldın adamı sağ acıkda kullanan hocadan, bu takımın forvetini gökhan ve umuta emanet eden başkandan. Ersun Yanalı bu takımdan gönderen zihniyetten. hepsine yazıklar olsun...

Ersun Yanal gitmeseydi yeni bir sistem olmıcaktı hazır takım üstüne takvıyeler olucaktı sımdı ne oldu yenı oyuncular yenı sıstem ne oldu herkes yenı sısteme alısmaya calıstı herkes yenı oyuncu oldu.

BAHADIR33
24.08.2009, 14:22
Takımda sol açık eksikliği var diyipte bu takıma sol açık alan ve aldıran hocadan, sonra o sol acık diye aldın adamı sağ acıkda kullanan hocadan, bu takımın forvetini gökhan ve umuta emanet eden başkandan. Ersun Yanalı bu takımdan gönderen zihniyetten. hepsine yazıklar olsun...

Ersun Yanal gitmeseydi yeni bir sistem olmıcaktı hazır takım üstüne takvıyeler olucaktı sımdı ne oldu yenı oyuncular yenı sıstem ne oldu herkes yenı sısteme alısmaya calıstı herkes yenı oyuncu oldu.
oyun içerisinde sağ kanattaki oyuncuyla sol kanattaki oyuncunun yer değiştirmesi zenginlik katar.oyunun kilitlendiği durumlarda uygulanan bir taktiktir. diğer takımlarda da benzer örnekleri var. bizde de yattara zaman zaman solda oynamıştır.

esra61
24.08.2009, 14:23
hiç bişey bitmediyse bu seneden beklentın ne ??

türkiye kupası:)
ligdede şampiyonluk ihtaimali yine var ama şampiyonluk görmediğim için bişi diyemicem.2 veya 3 oluruz

lazkopatfaroz
24.08.2009, 14:27
türkiye kupası:)
ligdede şampiyonluk ihtaimali yine var ama şampiyonluk görmediğim için bişi diyemicem.2 veya 3 oluruz

matematıksel olarak şampiyonluk şansımız sürüyor mu ? :D:D:D 4. filan oluruz bence..üsttekılerle aramızda 15 puan fark olur.. turkıye kupasınıda fb kolay kolay bırakmaz bize

İsa KESKİNKILIÇ
24.08.2009, 14:27
uzun zamandır bişeyler yazmak istedim ama sadece okumakla yetiniyordum bişeyler yazayım dedim trabzonlu değilim aksaraylıyım ama trabzonsporluyum trabzona hiç gitmedim oranın havasını bilmem ama ahkam kesecek kadar aptalda değilim

dün mac bitti ve ben internet sitelerini dolaşmaya başladım kim ne söylüyor takım nasıl düzelir diye fikir veriyo diye okumak istedim. anladığımı yazayım önce bu takımın 2 tane uleması var biri takımda görevde ise diüeri muhalefet olarak bulunuyor. bu iki ulema bizi şampiyon yaptı takım kötü giderse yandaş medyası hemen ulemanın yanında soluğu alıyor hocam ne oluyor diye soruyor oda kendince bişeyler söylüyor benim kızdığım madem çok biliyorsunuz niye sorumluluk almıyorsunuz?

başkan mac bitmeden stadı terk ediyor ilginc takıma olan güvenini gösteriyor sahi başkan demişti şampiyonluğa oynayacaz diye ama sadece oynayacaz olmayacaz öle bir iddamız olsa mac 70 de bitmezdi değilmi başkan

asbaşkan ayrı bir dert hakkında okadar yazıldı cizildi fatih tekke ile husumeti var o engel oluyor tekke transferine dendi öıkıptek kelime beyanda bulunmadı demekki hakkatten aralarında kan var baksanıza şehrinin takımının iyi olacağını bildiği halde transferşne karşı duruyor.

okadar çok yazılacak şey varki ama anladığım bir sene daha sabır çekeceğim günlük başarılara sevineceğim.

oğluma seneye diye teselli vereceğim.

sağol başkan sağol asbaşkan ve sağol ulema takımı

ziyaretci
24.08.2009, 14:28
çok süper geliri olan takımın 200 mılyon euro borcu olmaz... sende alsaydın gecen sene iyi adamlarıda ( fatıh tekke) sende şampiyonlar ligine kalsaydın...senınde gelirin artsaydı...aynı paralara elanoyu getıremezsın belkı ama fatıh tekkeyi, gökdenızı v.b kalıtedekı oyuncular getırebılırsın.. suan bızım takımda hangı oyuncu arda gibi, onun gibi ışık verebılıyorda destek olalım.. tayfun ?? barış ?? tolga ??

hangı oyuncuna 17 18 yaslarında 1 yıl boyunca sans verdın?

Ali Guzeldal mi???
Fatih Tekke mi???

once vizyonun olacak sen kim olmak istiyorsun

Lyon mu Ajax mi
chelsea mi real mi

real olamazsin ama lyon olabilirsin. yaratacaksin satacaksin istanbul takimalrina arkadan geleni tekrar satacaksin... millet yazio bos bir agizdan tuncaymis yildiraymis
tamam aldik onlari bu seneki Gs kadrosuyla basedebilecekmisiniz... kim rakipler bu kadar formdayken bu riski alip da borcumuzu yukseltir...

A.İLELİ61
24.08.2009, 14:31
Bir YORUM da ben yapayım istedim..

1- Forvetten başka her işi yapabilecek kapasitede UMUT-GÖKHAN A.Ş.
2- Kaptanlık bandını taktıktan sonra el freni çekilmiş araba vaziyetine gelen EGEMEN
3- İlk geldiğinde Balack gibi dediğimiz ama sonra amatör futbolcu hüviyetine bürünen SELÇUK
4- Orta saha civarında GANİTA gezintisine çıkmış COLMAN
5- Ha düzeldi düzelecek, ha takımı ayağa kaldırdı kaldıracak dediğimiz ama yatmaktan başka işi olmayan YATTARA
6- Sağ tarafta adamı binmek dışında hiçbir icraatı olmayan ve tirbünlerden gelen tepkiye çok kızan BÜYÜK TOPÇU! TAYFUN
7- VE VE VEEE işin en püf noktası inat edip şu takıma adamakıllı bir forvet ve sağbek almayan BÜYÜK YÖNETİM.!!

SONUÇ OLARAK : Sahada KARADENİZ FIRTINASI TRABZONSPORUMUZDAN başka herşeye benzeyen bir grup insan..

İNŞALLAH DÜZELİRİZ..

ziyaretci
YAA futboldan az biraz anlayanlar artik suraya yazi yazsin... isaac mis ersun hoca imis... arkadaslar yonetimin tek hatasi forvet geri kalan kisminda cok basarili.... takimin tek eksigi kondisyon kondisyon kondisyon

ikinci yari cokuyoruzzzzz siz se bunlari yanlis transfer politikasina felan mal ediyorsunuz insaf yaaa .... 7 mac ustuste ziya doganla kaybeden 11 kisi defans yapan takima bu kadar elestri yapmadiniz insaffffff

lazkopatfaroz
uzun zamandır bişeyler yazmak istedim ama sadece okumakla yetiniyordum bişeyler yazayım dedim trabzonlu değilim aksaraylıyım ama trabzonsporluyum trabzona hiç gitmedim oranın havasını bilmem ama ahkam kesecek kadar aptalda değilim

dün mac bitti ve ben internet sitelerini dolaşmaya başladım kim ne söylüyor takım nasıl düzelir diye fikir veriyo diye okumak istedim. anladığımı yazayım önce bu takımın 2 tane uleması var biri takımda görevde ise diüeri muhalefet olarak bulunuyor. bu iki ulema bizi şampiyon yaptı takım kötü giderse yandaş medyası hemen ulemanın yanında soluğu alıyor hocam ne oluyor diye soruyor oda kendince bişeyler söylüyor benim kızdığım madem çok biliyorsunuz niye sorumluluk almıyorsunuz?

başkan mac bitmeden stadı terk ediyor ilginc takıma olan güvenini gösteriyor sahi başkan demişti şampiyonluğa oynayacaz diye ama sadece oynayacaz olmayacaz öle bir iddamız olsa mac 70 de bitmezdi değilmi başkan

asbaşkan ayrı bir dert hakkında okadar yazıldı cizildi fatih tekke ile husumeti var o engel oluyor tekke transferine dendi öıkıptek kelime beyanda bulunmadı demekki hakkatten aralarında kan var baksanıza şehrinin takımının iyi olacağını bildiği halde transferşne karşı duruyor.

okadar çok yazılacak şey varki ama anladığım bir sene daha sabır çekeceğim günlük başarılara sevineceğim.

oğluma seneye diye teselli vereceğim.

sağol başkan sağol asbaşkan ve sağol ulema takımı

aman abi bari oğluna fazla Trabzonspor sevgisi aşılamada bizim düşüğümüz çukura düşmesin.. biz fena bağlandık çok zararını çekiyoruz bari yeni gelecek nesil çekmesın ..

lazkopatfaroz
24.08.2009, 14:38
hangı oyuncuna 17 18 yaslarında 1 yıl boyunca sans verdın?

Ali Guzeldal mi???
Fatih Tekke mi???

once vizyonun olacak sen kim olmak istiyorsun

Lyon mu Ajax mi
chelsea mi real mi

real olamazsin ama lyon olabilirsin. yaratacaksin satacaksin istanbul takimalrina arkadan geleni tekrar satacaksin... millet yazio bos bir agizdan tuncaymis yildiraymis
tamam aldik onlari bu seneki Gs kadrosuyla basedebilecekmisiniz... kim rakipler bu kadar formdayken bu riski alip da borcumuzu yukseltir...

25 sene daha beklemeye sabrın varsa tolgayı ilk çıktıgından itibaren 11 de oynatsaydın .. barış formayı ne kadar giymek istediki ona forma verılsın ??? önce oyuncuda oynayabılecek potansıyel ardından yetenek sonrada futbol bilgisi lazım.. 50 tane hocayla çalıştı barış hocaların hiç birimi bu işi bılmıyorda oynatmadı.. hele hele şu dönemde ve gecen sene barışa hiç mi ihtiyaç olmadıda oynatılmadı ??? ayrıca tekke nın gençlik çağlarındakı durumundan kendınde şikayetci.. tıpkı engının bazı hareketlerınden bizim şikayetcı oldugumuz gibi..

İsa KESKİNKILIÇ
24.08.2009, 14:38
aman abi bari oğluna fazla Trabzonspor sevgisi aşılamada bizim düşüğümüz çukura düşmesin.. biz fena bağlandık çok zararını çekiyoruz bari yeni gelecek nesil çekmesın ..

o sevgi bir sefer aşılanıyor ve bünyede ölece kalıyor malesef:)

artık ne yapalım cekecek cilemiz varmış cekelim ama tepkisiz kalmayalım

bazı arkadaşlar yönetime toz kondurmak istemiyor hala anlaşılan

başarılı yönetim görmek isteyenler istanbul rakiplerimize baksınlaraldıkları teknik heyete ve futbolculara baksınlar sonra dönüp bizim yönetimin icraatlarına baksınlar

ya nacizane bir soru gecen sene bizim 11 futbolcumuzu tüm türkiye ezberlemişti sakatlanmaz hastalanmaz ne takımmış be

şimdi ne olduda takımda bir bağırsak enfeksiyonu gidiyor sahi doktoru niye kurşunladılar yaww sade merak işte

esra61
24.08.2009, 14:41
bu takıma sevgimiz çok..
dille anlatılmaz ama iştee...
herşey ortada
bu futbolcular o sahada güzel futbol oynasınlar kimliklerini sahaya yansısınlar ve yine yenilirlerse..
bn inanıyorumki bu taraftar onların arkasında olur onları sever her daim yanlarında olur ve oluyoda..
trabzonspor sevgisi başkadır gerçekten ya.
her daim takımını savunmandır diğer takım taraftarlarına karşın
olsun be trabzonsporum sen yeterki iyi oynaa sen yeterki özgüvenini kaybetme..
25 yıl değil 50 yıl olsa yine bekleriz yine severiz
sevgimiz hiç azalmaz aksine hep artar hep artar.....

ertanbyk
24.08.2009, 14:44
Lige Sivas maçıyla fırtına gibi giren ve böyle devam edeceğini sandığımız Trabzonspor, lige yeni çıkmış 2 takıma da yenilerek taraftarlarını hayal kırıklığına uğratmıştır.Daha kötüsü takım top oynayarak yenilmiyor, sahada gezinerek yeniliyor.Son iki maça baktığımızda sağ tarafta çalışan bir serkan, ortalarda koşuşan bir Engin, defansta debeleşen bir Egemen.,bütün sahayı fuleli adımlarla dolaşan bir UMUT..Ortasahada Trabzonspora kakalanmış bir tjikuzu...Tribünlerde ve TV başlarında binlerce fedekar taraftar..

Takımın sahaya dizilişi değişmediği sürece, bu oyunla galip gelmemiz çok zor.bunu teknik heyet görmüyor mu.Çok kızılan Tayfun bu takımda syoper oynatılmalı.Egemen sola çekilmeli.Tjıkuzu kesilmeli ortasaha Selçukla doldurulmalı,Engin serbest oynatılmalı.İyi bir santrofor alınmalı ve Trabzonspor çift santrofor oynamalı.Bana göre böyle.Tabiki yılların teknik adamları bizden daha iyi biliyorlardır!!

Her şeye rağmen destek devam etmeli..Umarım düzelir..

LazAnisT
24.08.2009, 14:57
İlk 11 ve oyuna girenlerde dahil olmak üzere herkez inanılmaz derecede kötü.Nasıl iş anlayamadım.

UğuR
24.08.2009, 15:00
Dünkü maçda Serkan'dan ve biraz da Selçuk'dan başka bir şeyler yapmak isteyen var mıydı?

Fatih Tekke,Gökdeniz,Hasan Üçüncü ve Hüseyin den sonra takımın mağlubiyetini yüreğine sığdırmayacak,şehirde nasıl dolaşacağız diye cidden düşünecek futbolcu kaldı mı? Başkanım bütün 61 leri alacağım demişdiniz ilk seçildiğiniz de..Takım da 61 kaldı mı?Bu takım şampiyon olabilmesi için bu işi yürekten oynayacak kişilerin fazlalığıyla yapabileceğine inanıyorum.Öteki türlü biz Fenerbahçe olamayız.Buna ne paramız yeter ne de coğrafyamız.Bana o çağlar geçti şimdi hangi çağda yaşıyorsun demeyin.Bizde yabancı futbolcu yokken F.Bahçe de Didi ler,Mezsöly ler varken biz şampiyon oluyorduk.

Atalay
24.08.2009, 15:02
İlk 11 ve oyuna girenlerde dahil olmak üzere herkez inanılmaz derecede kötü.Nasıl iş anlayamadım.

Süleyman bunun futbolla falan alakası yok başka bir şey var..

Bir takımın tüm oyuncuları bu kadar kötü olamaz...

Vallahide billahide ben artık başka bir şeyler arıyorum...

Adamların hepsi çır çır...

Takımın yarısının kılı dönüyor 5 hafta oynamıyor...

Anlamıyorum algılayamıyorum..

Adamların dermanı yok yahu...

noname
24.08.2009, 15:07
Dünkü maçda Serkan'dan ve biraz da Selçuk'dan başka bir şeyler yapmak isteyen var mıydı?

Serkan her maç çabalıyor.. Ama ne yapabiliyor? Geçen sene bir maçta 3 asist yaptı. Herkesi şaşırttı. Onun dışında bence bu adam bal yapmayan arı

uzzun
24.08.2009, 15:07
Lige Sivas maçıyla fırtına gibi giren ve böyle devam edeceğini sandığımız Trabzonspor, lige yeni çıkmış 2 takıma da yenilerek taraftarlarını hayal kırıklığına uğratmıştır.Daha kötüsü takım top oynayarak yenilmiyor, sahada gezinerek yeniliyor.Son iki maça baktığımızda sağ tarafta çalışan bir serkan, ortalarda koşuşan bir Engin, defansta debeleşen bir Egemen.,bütün sahayı fuleli adımlarla dolaşan bir UMUT..Ortasahada Trabzonspora kakalanmış bir tjikuzu...Tribünlerde ve TV başlarında binlerce fedekar taraftar..

Takımın sahaya dizilişi değişmediği sürece, bu oyunla galip gelmemiz çok zor.bunu teknik heyet görmüyor mu.Çok kızılan Tayfun bu takımda syoper oynatılmalı.Egemen sola çekilmeli.Tjıkuzu kesilmeli ortasaha Selçukla doldurulmalı,Engin serbest oynatılmalı.İyi bir santrofor alınmalı ve Trabzonspor çift santrofor oynamalı.Bana göre böyle.Tabiki yılların teknik adamları bizden daha iyi biliyorlardır!!

Her şeye rağmen destek devam etmeli..Umarım düzelir..

ben söylemiştim demekten nefret ederim ama sivas maçı yorumlarında bu galibiyetin aldatıcı olacağını söylemiştim...tjikuzu, umut, colman bunlar bizim takımın futbolcuları değil...tabi şampiyonluk adayı isek ???

A.İLELİ61
24.08.2009, 15:09
Fatih Tekke,Gökdeniz,Hasan Üçüncü ve Hüseyin den sonra takımın mağlubiyetini yüreğine sığdırmayacak,şehirde nasıl dolaşacağız diye cidden düşünecek futbolcu kaldı mı? Başkanım bütün 61 leri alacağım demişdiniz ilk seçildiğiniz de..Takım da 61 kaldı mı?Bu takım şampiyon olabilmesi için bu işi yürekten oynayacak kişilerin fazlalığıyla yapabileceğine inanıyorum.Öteki türlü biz Fenerbahçe olamayız.Buna ne paramız yeter ne de coğrafyamız.Bana o çağlar geçti şimdi hangi çağda yaşıyorsun demeyin.Bizde yabancı futbolcu yokken F.Bahçe de Didi ler,Mezsöly ler varken biz şampiyon oluyorduk.

İşte ben de bunları ekleyecektim yaptığım yoruma ama yine öz idi üvey idi, yerliydi yabancıydı mhbbti başlamasın diye yazmadım..
Evet bize yüreğiyle oynayacak ve o renklere doğuştan bağlı olacak FUTBOLCULAR lazım..

ertanbyk
24.08.2009, 15:11
Ey ruh, geldiysen ses ver!
Takım ruhsuz top oynuyor, Trabzonspor ruhu geri gelmeli.Nasıl olacak bu?Diğer takımlarda top koşturan Trabzonlu futbolculara bakıyorum da,valla bizim oynattığımız yabancılara 10 basarlar.2-3 kaliteli yabancı + trabzonlu futbolcu..Bu ruh başka türlü geri gelmez.

Hayriye Ayan
24.08.2009, 15:14
allahım kabus mu bu ya:(:(:(:(:(
öleydim de bu günleri görmeyeydim

titanic
24.08.2009, 15:22
Bizim elemanlar aslında iyi,kaliteli futbolcular çoğu ama maya nedense bir tutmadı

İsa
24.08.2009, 15:25
Maçta Manisa savunmasının uzaklaştırdığı hiç bir topu alamadık.Bu baskı kuramayışımızdaki temel etkendi.Defans hattının cok geride kalması temel etkendi.
Defans-Ortasaha ve forvet arasında en az 20şer metre var.
Ortasaha oyuncularının rakiple ikili mucadeleye girip kazandığı bir top hatırlamıyorum.

Hucuma cıkarken herkes kendı bolgesıne cekılıyor ve bir diğer oyuncuya yardım etmeye çalışan kimse yok.CEza sahasında Umut dışında kimse yok maalesef.

GEçen seneye göre hiç bir artımız yok aksine geriye doğru gidiyoruz.

Mustafa Demir
24.08.2009, 15:25
Bu kepce kulakli isaac bizde iken degil gol pozisyonuna girmek ofsayt nedir bilmezdi habire ofsaytta kalirdi simdi ise herhafta golu var anlamak mumkun degil

gauss32
24.08.2009, 15:28
Bu hoca yönetimle ve bizimle resmen dalga geçti..Gabriç gabriç dedi yönetimi karşısına aldı olmadı sistemimde sol açık lazım engin ve alanzinho bu işi yapamıyo dedi..Gruplara kalsak oynatamayacaktık buna rağmen istedi ama ne büyük bir komedidir ki sağda oynattı..O kadar şeyden sonra gabrici sağda görünce şok oldum ve çok sinirlendim bu remen dalga geçmektir..1-0 yenikken cale-ferhat değişikliği ile hoca acaba neyi hedefliyordu çok merak ediyorum..Sezon başında söylemiştim yabancı hoca her zaman büyük risktir Türkiyede kesin iş yapan yabancı hoca daum luce ve zico dur bunun dışındakiler risktir(iş yapmaz demiyorum)..Sözün özü hiç bişey için geç değil durum vahim değil..Öncelikle hocanın gönderilmesi lazım iyi bir forvet ve 4 4 2 lik bir hoca ile iyi bir hava yakalarız..Gabriç tam istediğimiz tarzda bir oyuncu hızlı ve ortaları da güzel çok beğendim..Yattara ile birlikte bu takım 4 4 2 oynamalı..Ayrıca ferhat diyorum ısrarla caleyi yedekte bırakabilir en azından şans verilmesi lazım bazı maçlarda..Alanzinho ise kapanan takımları açamıyor kontra atak oynadığımız maçlarda yani öndeyken oyuna girmesi lazım ya da istanbul deplasmanlarında işimize yarar..Allah sonumuzu hayır etsin..

ismail tüfekçi
24.08.2009, 15:37
ihanetin belgesi olurmu manisada oldu sistem hoca şu bu yok sadece ihanet var başkan bile 70 dakikada 0.1 yenikken ki 20 dakkada 5 gol atılır sıdadı terkediyorsa bizler ne beklemekteyiz yazık çok yazık ünalın gelişi yattaranın sakatlığı gökhanın yüzü tayfunun hareketifatih tekkenin 2 milyona alınmayışı daha büyük delilmi lazım birileri iş başında büyük trabzonun büyük duyenleri iyi çalışıyor ya sağduyulu trabzonlular nerede

KatyPerry
24.08.2009, 15:42
İmkanımız varsa Kaleci Ufuk ve Sezer öztürk'ü alalım

İkiside bu takımda banko oynar eldeki oyunculardan daha verimli olur

Cengiz Çubukcu
24.08.2009, 15:43

Biz o saydığın oyuncuları bile sokağa çıkamayacak hale getirmiş bir camiayız Uğur Abi, bize herşey hak!!!

A.Gökhan AKIN
24.08.2009, 15:57
bir sonraki maça bakalım ordanda bir çok şey çıkartırız bu sene çileye devam nasılsa

Kazım Uzunboy
24.08.2009, 18:02
Kısa ve öz.

Rezil ettiniz bizi.

karatasof
24.08.2009, 18:08
Engin'in avrupa kupası ön eleme maçında gördüğü kırmızı karta rağmen oynamasının sebebi izah edildi mi?Yahut bilen biri bizi aydınlatabilir mi?
Bu arada Engin toulouse maçına benzer yine soldan güzel bir top getirip Selçuk'a çıkarttı ancak Selçuk Song'a rahmet okuttururcasına topu ezdiği pozisyon aklıma geldi.Bizim bu kadar ayağı düzgün,vuruşları sağlam dediğimiz Selçuk yine geçen sezon gibi ilk maç golünü atıp sezonu kapattı gibi...

Koray
24.08.2009, 18:11
Bunlar için üzülmeye bile değmez şimdi yanımda bi abi var diyor ki, dün gece havalalnında gördüm hepsini sadece Tayfun'un kafası yerde diğerleri ağızlarında sakız kahkahalarla muhabbet ediyordu...

Ilelioglu
24.08.2009, 18:16
Bunlar için üzülmeye bile değmez şimdi yanımda bi abi var diyor ki, dün gece havalalnında gördüm hepsini sadece Tayfun'un kafası yerde diğerleri ağızlarında sakız kahkahalarla muhabbet ediyordu...

Evet Sitelerdeki Fotolara bakinca bende bunu görüyorum...

OLCAY ÇAKIR
24.08.2009, 18:18
Serkan gece yazmışsın farkedememişim.Hoş bizde uyuyalım dedikte uyudukmu ki..
Ah ah..
Eline sağlık kardeşim..

Herkesin okumasını isterim..
Acılar ve ümitsizliklere dolu bu KARA GECE' de herkese selamlar...

Üzüntülüyüz, içimiz kan ağlıyor... Uyku girmiyor insanın gözüne...

Ne yazık ki, kötü bir yönetime sahibiz... Bütün taraftarları karşısına almaya cesaret edecek kadar gözü kara, yaptıkları ile söyledikleri birbirini tutmayan, kusura bakmasınlar ama mantıksız bir yönetim kurulumuz var...

Büyük takımların büyük lideleri olur... Olmak zorundadır...

Büyük takımların büyük başkanları olur... Olmak zorundadır...

Artık yazmaktan bıktık... Usandık... Belki sizde bıktınız... Usandınız...

Nerdeyse taraftarın tamamının, konuşmaları ve tutumlarından dolayı nefret ettiği Hayrettin Hacısalihoğlu'nun söylediklerini, taraftarı karşısına almak uğruna dinleyen ve uygulayan Sadri Başkanım...

Bütün otoritelerin, bütün Trabzon'un, nerdeyse bütün ülkenin görmüş olduğu gerçekleri görememeniz çok acı... Bunu göremeyen ya da gördüğü halde önlem almayan kişinin Başkanımız olması en büyük acı...

Eğer vermiş olduğunuz kararlar size ait ise, lütfen hatanızı kabul edin ve çekilin...

Yok eğer bu kararlarınızı birilerine danışarak almışsanız, o birilerini erafınızdan uzaklaştırın...

Hem kendi, hem de Trabzonspor a gönül vermiş insanların sağlığı için...

Lige yeni çıkmış tecrübesiz ve yetersiz iki takıma aynı hafta içerisinde aciz durumlara düşerek yeniliyorsak, aynı hafta içinde kendi evimizde Avrupa kupasında 3-1 kaybediyorsak, bir yerlerde ciddi bir sıkıntı var demektir...

Kusura bakmayın ama bunun bir diyeti olmalı... Onbinlerin, yüzbinlerin canı yanarken, buna sebep olan birilerinin de canı yanmalı...

1-0 mağlup takımını, Sivas taraftarı gibi son 10 dakikada terketmek benim takımımın Başkanına yakışmaz... Benim Başkanım o koltuğu o kadar kolay terkedemez... Arkasından Trabzonsporun başkanını sahadan kaçırdık dedirtemez...

Bu taraftara Fatih Tekke diye bağırdığı için kızamazsınız... Bu taraftar bu ismi uzun bir süredir her platformda tekrarlıyor sizlere... Hayrettin bey ile ne kadar samimi olursanız olun... Bir kişiyi kırmamak ya da sebebi her neyse, Başkanı olduğunuz takımın yüzbinlerce taraftarının sesine kulak vermemezlik yapamazsınız... Taraftarın isteği ile dalga geçemezsiniz... Varsa haklı bir gerekçeniz çıkarsınız dürüst bir şekilde açıklarsınız, insanlar size hak verir ya da vermez... Ama birileri istemiyor diye bu taraftarı hiçe sayamazsınız...

Param yok diyip; ayakkabılarınız, çoraplarınız, paltonuz delik iken, kendinize yedek olarak üçüncü bir pantolon alamazsınız...

Paltonuzdaki, ayakkabılarınızdaki o delik zamanla su geçirir, sizi hasta eder, zatürre olursunuz... Size palto, ayakkabı aldırmayıp pantolon aldıran, size yanlış alışveriş yaptıran arkadaşlarınız sizin dostunuz değildir...

Gerçekleri ve doğruları göremezseniz, önlemini almazsanız, Malum Karadeniz iklimi ... Allah Korusun...

Saygılarımla...

OYılmaz
24.08.2009, 18:24
Forvet eksikliğimizi geçtim oyunu açamıyoruz Manisa resmen kitledi bizi orta sahamız kalabalık orta sahada 4 tane solak oyuncumuz var rakip bunalttı bizi ara pas atamıyoruz doldur boşalt yapmayı denedik olmadı Yattara gibi bir oyuncu bu takımın yarısıdır bu maçla birlikte anlaşıldı futbolcularımızda aşırı stres ve güvensizlik var bana göre en büyük sorunda bu forvet transferi şart evet ama futbolcularımızada destek verelim özgüvenleri yerine gelsin taraftar bunun için vardır Umut Bulut kredisini tüketti önümüzdeki maçlarda Gökhan Ünal'la tek forvet şeklinde maça çıkacağımızdan hiç kuşkum yok

Barış Bağcıoğlu
24.08.2009, 18:25

ben aksini yapacağım (eğer bir gün çocuğum olursa)
Benden daha fazla trabzonsporlu olmasını sağlayacağım ki bizden daha fazla destek versin

byoxi
24.08.2009, 18:26
Takım Umut bulutlaşıyor! virüsünü tüm takıma yaydı

Barış Bağcıoğlu
24.08.2009, 18:28

Yani bu takıma gerçek trabzonlular şart yenilgi sonrası kafaları yerden kalmayacak geceleri uykusuz kalıp sabah şehirde nasıl dolaşırım diye kendine soracak onun için bize hüsseyinler (sevmesemde) tayfunlar (sorgulasamda) fatihler ,gökdenizler (onlar kaliteli olmasalarda) şart.

Uğur Gündüz
24.08.2009, 18:28
Maçtaki toplam faul sayısı 7 (Yedi). Bunun 4'ünü biz yapmışız 3'ünü Manisa. Çok yumoş bir takım olduk.

Takımın hazırlık ve Sivas maçındaki görüntüsü sezona hazır olmayan bir takımın görüntüsü ise takım forma girdikçe bir şeyler düzelir. Ancak o dönemdeki maçlardaki haller form tutmuş halimiz ve takımda form düşmeye başlamışsa, ayvayı yemişiz.

Rakibin genellikle ilk ve tek atağı gol oluyor. Sonrasında ise rakibinde bizimde pozisyonumuz yok. Bu kadar basit gol yiyen takımda ne moral kalır ne de istek. Aynı şeyi defans açısından forvet içinde söylemek isterdim ancak bu sezon henüz gol pozisyonuna giremediğimizden, kaçırma durumları bile vuku bulmadı. Ancak yinede böyle basit goller yenmese oyunu tutabilme şansı olabilir.

Orta sahada 10 eleman var diyoruz, alternatif diyoruz ama hocalar değişiyor mantık değişmiyor. Kardeşim yenen takım bozulmaz, yenilen takım bozulabilir. Ceyhun, Göksu, Barış, Zafer, Alan gibi adamları kulübede tutup forumsuzluğu tavan yapmış, Selçuk, Colman sahada tutulmaz. Cale bu kadar kötüyken, Egemen son üç maçımıza mal olmuşken Ferhat, Giray da orada oturtulmaz.

Hocaların risk anlayışları ilginç. Risk almama adına takımı ve kendilerini yakıyorlar.

Geçen sene hızlı başlayıp ikinci yarı dökülmüştük. Eğer takım formsuzluktan forma, hazır olmamaktan hazır olmaya doğru bir süreç yaşıyorsa zaman vermeye devam. Aksi halde bu seneki meşhur slogan belli oldu.

Rakipleri anlıyorumda, 1.lige çıktığından beri sadece 2001-2002 sezonunda hissettiğimiz bu küme muhabbetini, her sene bizim dile getirmemiz ayıp kaçıyor. Bu kadro süper ligin en iyi 4.kadrosudur, üç sülüklerle kadro farkını aşırı istek ve ruhla kapatmazlarsa da yerleri o olur.

temel_yilmaz
24.08.2009, 18:30
Maçtaki toplam faul sayısı 7 (Yedi). Bunun 4'ünü biz yapmışız 3'ünü Manisa. Çok yumoş bir takım olduk.

Takımın hazırlık ve Sivas maçındaki görüntüsü sezona hazır olmayan bir takımın görüntüsü ise takım forma girdikçe bir şeyler düzelir. Ancak o dönemdeki maçlardaki haller form tutmuş halimiz ve takımda form düşmeye başlamışsa, ayvayı yemişiz.

Rakibin genellikle ilk ve tek atağı gol oluyor. Sonrasında ise rakibinde bizimde pozisyonumuz yok. Bu kadar basit gol yiyen takımda ne moral kalır ne de istek. Aynı şeyi defans açısından forvet içinde söylemek isterdim ancak bu sezon henüz gol pozisyonuna giremediğimizden, kaçırma durumları bile vuku bulmadı. Ancak yinede böyle basit goller yenmese oyunu tutabilme şansı olabilir.

Orta sahada 10 eleman var diyoruz, alternatif diyoruz ama hocalar değişiyor mantık değişmiyor. Kardeşim yenen takım bozulmaz, yenilen takım bozulabilir. Ceyhun, Göksu, Barış, Zafer, Alan gibi adamları kulübede tutup forumsuzluğu tavan yapmış, Selçuk, Colman sahada tutulmaz. Cale bu kadar kötüyken, Egemen son üç maçımıza mal olmuşken Ferhat, Giray da orada oturtulmaz.

Hocaların risk anlayışları ilginç. Risk almama adına takımı ve kendilerini yakıyorlar.

Geçen sene hızlı başlayıp ikinci yarı dökülmüştük. Eğer takım formsuzluktan forma, hazır olmamaktan hazır olmaya doğru bir süreç yaşıyorsa zaman vermeye devam. Aksi halde bu seneki meşhur slogan belli oldu.

Rakipleri anlıyorumda, 1.lige çıktığından beri sadece 2001-2002 sezonunda hissettiğimiz bu küme muhabbetini, her sene bizim dile getirmemiz ayıp kaçıyor. Bu kadro süper ligin en iyi 4.kadrosudur, üç sülüklerle kadro farkını aşırı istek ve ruhla kapatmazlarsa da yerleri o olur.

İşte herşey ilk paragrafta herif gibi top oynuyamıyoruz kim ne derse desin ortasahaya colman diye birni koymuşuz biri dokunsada kendimi sağa sola atsam derdinde.Herşey lk cümlede

Barış Bağcıoğlu
24.08.2009, 18:30
Trabzon Trabzon gibi oynamalı bize hiç bir zaman tek forvet iş yapmaz.
Bir an önce ki fazla kalmadı 1 eylül kaliteli bir forvet şart FT yi unutun zenit artık vermez forveti kalmadı. Batuhanmı olur kim olur fark etmez

Barış Bağcıoğlu
24.08.2009, 18:33
Bu maçta 1 tane bile kornerimiz yok nasıl bir oyun anlayışı içinde idi butakım anlamakta zorlanıyorum şut şeksen rakipten birine çarpar yine korner olur bunlar şut çekmeye bile üşenmişler
bross un bir an önce doğru kadro ile sahaya çıkması şart

nakzo
24.08.2009, 19:02
Trabzonsporun tek kurtuluş yolu acilen yönetim ve taraftarın bir araya gelerek söz birliği edip;umut,gökhan,egemen selçuk colman calegibi oyunculeribu takımdan defedip gerekirse 3 sene altyapı ağırlıklı bir kadroyla oynayıp para birikimi yapılarak gerçekten büyük takım futbolcusu olduğu izlenimi veren futbolcuların bu takıma kazandırılmasıdır yoksa bağıra bağıra gelen bu sıradanlaşma yalnız takımı değil onun hale büyük olarak kalmasını sağlayan biz taraftarlarıda sıradanlaştıracaktır!!!!!!!

nakzo
24.08.2009, 19:09

Kardeş doğru söylüyosunda son üç maçtır 2001 2002 sezonunu seyrediyor gibiyim aynı yeteneksiz reziller topluluğu, aynı vurdumduymaz çaresiz pozlarındaki yönetim ve aynı senaryo. Başkan, başkan olacak ;tesislerde bunlara ana avrat düz gidecek ancak bundan anlar bu utanmazlar...

nkemal61
24.08.2009, 19:19
t.direktörün yönetimi bu kadar suçlamayalım broos ve sadri<şener mi< futbolculara dedi:yanınızdaki adam doğru pas atmayın topa sert gimeyin birbirinize pas atmayın

bizler böyle yönetimi ve t.direktörü suçlarsak futbolcu da bunu görürse nasıl olsa suçlu belli der kasmaz , ilk gelecek t.direktörlede ölümüne top oynarlar yapılması gereken futbolcular neden oynamıyor önündeki adama neden pas atamıyor para mı alamıyorlar takım içinde gruplaşma mı var bunları sorgulayan yok

Sümeyye Şahin
24.08.2009, 19:46
Sahadaki değildi bizim takım... Sahada da değildi ki.

Nedensiz, düşüncelerim?...

'Doğru'ların baskın olduğunu düşündüğüm için yaşadığım hayal kırıklığı belki de.

'Yanlış'lar götürdü çok şeyi...

Kalan '-Trabzonspor'.

'Aa!. 'X'i unutmuşum!. Sil, bi daha çöz.

Zaman gidiyor!...

Off..Sil baştan...'

Ama yine de biz 'taraf'ız, 'taraftar'ız. Biz hep varız.

TrabzonCell
24.08.2009, 19:48
Sanırım ilk yarı bitmeden hoca değişikliğine gidersek şaşırmayacağım.

fetvaci
24.08.2009, 20:08
Sanırım ilk yarı bitmeden hoca değişikliğine gidersek şaşırmayacağım.

o kadar sabredılırse ben cok sasıracagım:)

Rahim.K
24.08.2009, 20:19
hee ersun yanalın derdindeyim evet var mı...babam olur kendisi...böyle yorumlar yazmaya devam edin,paslarla da avunmaya devam edin...biz vanspor derdindeyiz zaten...
Biz burda kan aglıyoruz siz hala farklı konularldasınız.:alkış:

Alibeyoglu
24.08.2009, 20:27
bas bas bagiriyoruz umutla bu is olmayacak diye yönetim sagir mi?

deneme61
24.08.2009, 20:35
bu kadar rezil bir top oynanmaz.. ne bir istek ne arzu.. o formaya yazık

anaras
24.08.2009, 20:38
kin nederse desin

bu takıma sadece forvet lazim

birde oyunu iyi okuyacak teknik heyet

yabanci hoca ile olmaz bu iş sezon başından beri soledik dinletemedik

malesef aciları tatmadan bu işi anlamayacaklar.

Rahim.K
24.08.2009, 20:49
kin nederse desin

bu takıma sadece forvet lazim

birde oyunu iyi okuyacak teknik heyet

yabanci hoca ile olmaz bu iş sezon başından beri soledik dinletemedik

malesef aciları tatmadan bu işi anlamayacaklar.
Forvet almakla sorun bitecek gibi degil.Ortasahadan ileriye top gelmiyor.Selçuk,colman ve tjikuzu çok ötü oynuyorlar.Oyuna hiç katkıları yok.

alkan akyüz
24.08.2009, 21:17
egemen geçen sene takımın en iyisiydi bu sene ortalıklarda yok
adamlar oynuyor ama ilerde umut denen kişi hiçbir varlık gösteremiyor doğal olarakda diğer takımın morali bozuluyor ben anlamıyorum şu siteye giren herkes biliyorki bizim forvete ihtiyacımız var ama bunu yönetim bilmiyormu?

muhakkak biliyordur o zaman neden almıyordur?

paramı yok para var elbette ali güzeldal seve seve gelir bize ve 10 tane umut eder
onuda geçtim bu umut hiçmi utanmıyor bırakıp gitmiyor

Ben 31 yaşındahım bu sene olduğu gibi hiç umutsuz olmadım ileriye dönük bir ışık göremiyorum maalesef

x_man
24.08.2009, 21:19
1-colman
2- umut
3-cale
4-egemen
bu futbolcular çok formsuz acilen dinlendirilmeleri gerekiyor yoksa korkarımki kaybedilecekler

elif dikmen
24.08.2009, 21:24
yönetime sesleniyorum yalvarırım artık şu umutu (s)atın gitsin kanser olacaz sonunda...

Cafer Bulur
24.08.2009, 21:30
Gecen sezon baslarinda colman,selcuk ve hüseyin 3 lüsüyle cok daha fazla tempo yapiyor ve coskulu oynuyorduk.

Bu sezon orta sahada engin le daha fazla oyuncu bulundurmamiza ragmen etkili olamiyoruz.

Sanirim sezon basi ersun yanal ile broos arasindaki fark olsa gerek...

elif dikmen
24.08.2009, 21:35
ben broosun amacını anlayamadım ama heralde bir mantığı vardır.sahanın en iyisi gabricti onu çıkardı.sebebini bir türlü anlayamadım...

Emrullah
24.08.2009, 21:41
ben broosun amacını anlayamadım ama heralde bir mantığı vardır.sahanın en iyisi gabricti onu çıkardı.sebebini bir türlü anlayamadım...

Gabric sahanın en iyisi falan değildi. İlk maçı olması hasebiyle normal, ama bilekleri iyi, bu sevindirici.

Bross'un en büyük hatası Cale'nin yerine Ferhat'ı alması oldu. Ceyhun'u almalıydı, oyunu uzaktan şutlarla belki açabilirdik.

irfan61
24.08.2009, 21:44
Gabric sahanın en iyisi falan değildi. İlk maçı olması hasebiyle normal, ama bilekleri iyi, bu sevindirici.

Bross'un en büyük hatası Cale'nin yerine Ferhat'ı alması oldu. Ceyhun'u almalıydı, oyunu uzaktan şutlarla belki açabilirdik.Ceyhun kadro da yoktu.

antagonist
24.08.2009, 21:45
Ceyhun kadro da yoktu.

http://acetobalsamico.blogspot.com/2009/08/ne-yiyor-bu-adamlar.html

kenan_nr1
24.08.2009, 21:48
yönetime sesleniyorum yalvarırım artık şu umutu (s)atın gitsin kanser olacaz sonunda...

ah keske yapabilseler, yönetime ekstra para veriyor herhalde?

Turgay ATEŞ
24.08.2009, 21:50
Sonuçlar Önemli Değil Önemli Olan ASKIMIZ Oda TrabzonSpor

Sonuna Kadar Bordo Mavi
!....

Emrullah
24.08.2009, 21:51
Ceyhun kadro da yoktu.

Nasıl yoktu, ciddi misin? Ne oluyor bu adamlara ben anlamıyorum. Ben de diyorum Ceyhun'u neden almıyor.

Rahim.K
24.08.2009, 21:53
Metin diyadin türk futbolunu ve bizi biliyor.Peki hocanın yanında oturması dışından ne gibi katkısı var bize?Onu geçtim ünal karaman var bilgisine başvurabilinicek.Başka işlermi dönüyor yoksa?

kenan_nr1
24.08.2009, 21:55
ver kac yok, ikili pas yok, mücadele yok, kaleye sut yok, orta yapmak yok,

ama kabiliyetli futbolcularimiz var?!?!?!

kenan_nr1
24.08.2009, 21:56
Metin diyadin türk futbolunu ve bizi biliyor.Peki hocanın yanında oturması dışından ne gibi katkısı var bize?Onu geçtim ünal karaman var bilgisine başvurabilinicek.Başka işlermi dönüyor yoksa?

ne olabilirki?

lazkopatfaroz
24.08.2009, 21:57
arkadaşlar, gençler, beyler, ustalar, renkdaşlar ben tazemetayı bizim takımda görmek isterım.. hem bedava hem oynuyor adam. siz ne düşünüyorsunuz

kenan_nr1
24.08.2009, 21:59
arkardaşlar, gençler, beyler, ustalar, renkdaşlar ben tazematayı bizim takımda görmek isterım.. hem bedava hem oynuyor adam. siz ne düşünüyorsunuz

o kimdir daa?

lazkopatfaroz
24.08.2009, 22:00
diyarın golcusu hani bize 2 gol atan fb ye gol atan eleman varya

kenan_nr1
24.08.2009, 22:03
diyarın golcusu hani bize 2 gol atan fb ye gol atan eleman varya

renkdasim bize kaliteli oyuncu lazim, büyük takimda oynmis takimi sirtlayip götürebilecek bir oyuncu olmasi lazim. bak engini misal olarak vereyim nasil simarik oynuyor.

Rahim.K
24.08.2009, 22:04
Diyarbakırspordaki forvete bakıyorum da.Roberto carlos ve luganoyu nasıl zorluyor.Golünüde attı.Fiyatı 100.000 dolardı sanırım.Bizim yönetim böyle futbolcu bile alamadı.:alkış:

lazkopatfaroz
24.08.2009, 22:05
renkdasim bize kaliteli oyuncu lazim, büyük takimda oynmis takimi sirtlayip götürebilecek bir oyuncu olmasi lazim. bak engini misal olarak vereyim nasil simarik oynuyor.

umut mu gokhan mı bu krıterlere uyuyor ? yada hangı yabancımız uyuyor hangı turk oyuncumuz uyuyor ?

kenan_nr1
24.08.2009, 22:07
Diyarbakırspordaki forvete bakıyorum da.Roberto carlos ve luganoyu nasıl zorluyor.Golünüde attı.Fiyatı 100.000 dolardı sanırım.Bizim yönetim böyle futbolcu bile alamadı.:alkış:

umut ve gökhan haric baska hic bir golcümüz yok. uefa maclari var, türkiye kupasi ve ligi nasil yapar iki forvet ben anlamiyorum ve sasiyorum.

kenan_nr1
24.08.2009, 22:08
umut mu gokhan mı bu krıterlere uyuyor ? yada hangı yabancımız uyuyor hangı turk oyuncumuz uyuyor ?

iste hic birisi oymuyor senin dedigin oyuncularin. örnek --> cimbom

lazkopatfaroz
24.08.2009, 22:11
tazemetanın bizde oynamaması için hiç bir neden göremiyorum ben

Sümeyye Şahin
24.08.2009, 22:14
tazemetanın bizde oynamaması için hiç bir neden göremiyorum ben
En başta yabancı kontenjan engeli var.

MoMoXa
24.08.2009, 22:16
evet umutu istemiyoruz insallah yönetim sesimizi duyar..

lazkopatfaroz
24.08.2009, 22:17
En başta yabancı kontenjan engeli var.

sahada gezinen kım varsa yolla.. cale: şut çekmeyı bilmez, orta yapmayı bilmez sadece ileri geri git gelle olmuyo bu işler.. sıradan bır oyuncu hiç bir özellıgı yok.. colman: oyunu yönlendırebılecek, sorumluluk alabılecek, süreklı oyunun içerisinde olabılecek bır oyuncu değil. rakıp kapandıgı zaman çözebılecek pasları atabılecek bır oyuncu değil.. ikisinide postala

Rahim.K
24.08.2009, 22:20
Öncelikle ilk engel yönetim bence.Fatihi almadı tamam ama gidip 100.000 dolara ucuz birtanedemi alamazsın?İstemezsen başka tabi.

Sümeyye Şahin
24.08.2009, 22:39
sahada gezinen kım varsa yolla.. cale: şut çekmeyı bilmez, orta yapmayı bilmez sadece ileri geri git gelle olmuyo bu işler.. sıradan bır oyuncu hiç bir özellıgı yok.. colman: oyunu yönlendırebılecek, sorumluluk alabılecek, süreklı oyunun içerisinde olabılecek bır oyuncu değil. rakıp kapandıgı zaman çözebılecek pasları atabılecek bır oyuncu değil.. ikisinide postala
Hadi yollayalım yollamasına.

Sonra?

Ya o da beklentileri karşılamazsa.

Yollarız yine birilerini!.. 2 maçlık performanslarla al gülüm ver gülüm !...

nakzo
24.08.2009, 22:46
27 yaşındayım 1990 1991 sezonundan beri bilinçli bir şekilde Trabzonsporu izliyorum. Bu süreç zarfında bu maç kadar rezalet bir futbol kesinlikle izlemedim bunun tarifi yok rezalet yetmiyor anlatmaya............

hüseyin1975
24.08.2009, 22:47
http://www.youtube.com/watch?v=XUNIeOwporo

Özetleri izledikce Umuta dahada fazla sinirleniyorum.
Kaleye giden Topa dokunup resmen yakti bizi.

orhan42
24.08.2009, 22:47
Bu Zafer Yelen ne diye alındı..Adam sakattı sakat geldi hala sakat..Nedir bu ya????Ezik diye dalga geçtiğimiz takımlar gol şov yapıyorlar biz hla Umut ile Gökhan'dan medet bekliyoruz...

lazkopatfaroz
24.08.2009, 22:51
Hadi yollayalım yollamasına.

Sonra?

Ya o da beklentileri karşılamazsa.

Yollarız yine birilerini!.. 2 maçlık performanslarla al gülüm ver gülüm !...

durmaları ne işe yarıyor ?? var mı bir faydaları ?? ya gidip 25 mılyon euro harcayacaksın transfer yapacaksın yada cale colman gibi sıradan oyuncularla şampiyonluğa oynuyorum diyeceksın.. gülerler adama.. bari 100 bin euroluk yeteneklı oyuncular alıp pazarlamaya çalışmak daha mantıklı..

sankı 6.5 mılyon euroluk gokhan beklentılerı karşılıyor..

orhan42
24.08.2009, 22:58
Manisaspor gibi hepi topu 4-5 sezon ligde oynamış bi takımın taraftarının ,heleki lige yeni çıkmışlarsa, 42 yıllık geçmişi olan,Anadolu ihtilalini gerçekleştiren Trabzonsporum için "kümeye" tezahüratları yapmasına dayanamıyorum...Yazık çok yazık...Briegel dönemini tekrar yaşarız diye de çok korkuyorum...

lazkopatfaroz
24.08.2009, 23:00
Manisaspor gibi hepi topu 4-5 sezon ligde oynamış bi takımın taraftarının ,heleki lige yeni çıkmışlarsa, 42 yıllık geçmişi olan,Anadolu ihtilalini gerçekleştiren Trabzonsporum için "kümeye" tezahüratları yapmasına dayanamıyorum...Yazık çok yazık...Briegel dönemini tekrar yaşarız diye de çok korkuyorum...

adamlar haklı. bizim 1/100 etmeyecek takıma yenilirsen gayet normal.

delfino61
25.08.2009, 00:11
ahh Trabzon insanım, ahh..

Sümeyye Şahin
25.08.2009, 00:20
durmaları ne işe yarıyor ?? var mı bir faydaları ?? ya gidip 25 mılyon euro harcayacaksın transfer yapacaksın yada cale colman gibi sıradan oyuncularla şampiyonluğa oynuyorum diyeceksın.. gülerler adama.. bari 100 bin euroluk yeteneklı oyuncular alıp pazarlamaya çalışmak daha mantıklı..

sankı 6.5 mılyon euroluk gokhan beklentılerı karşılıyor..

Bedava olarak tabir edebileceğimiz bir oyuncu ne verebilecek bilinmez. Çözecek sanki tüm sorunu.

Satalım Cale Colman'ı, alalım onu bunu -sezon başı!-, hadi şampiyonluğa oynuyoruz!

Daha 4 maç yahu!

faik celikoflu
25.08.2009, 00:29
takımda bi bozukluk var ama ne olduğu belli değil..futbolcular değil bence..geçen sene bu takım haftalarca yenilmedi.başka bişeyler var...futbolculara fazla yüklenmeyelim bence...

matalar
25.08.2009, 00:48
arkadaşlar standart liege herenveen bochum sivas maçlarında üst düzey top oynayan harika top çeviren hepimizin hayranlıkla izlediği takım bu takım değilmiydi.izleyenler lütfen söylesin standart liege manisadan diyarbakırdan daha mı az koştu pres yaptı. kılıçları neden bu kadar erken çektik. belli ki başka sorunlar var.bunuda destek olursak yönetim ve hoca halledecek.burda en çok suçlu olan futbolculardır.serkan ve alanzinho hariç poposunu kaldıran kim vardı takımda.belliki başka sorunlar var.yoksa kimse böyle rakip futbolcunun arkasına saklanarak top oynamaz.onun için yönetim gitsin hoca gitsin diyene kadar arkalarında duralım. yoksa yine futbolcuların beğenmediği hocalar ve yönetimler gelebilir. ben diyorum ki istikrar istikrar istikrar....

hodlu
25.08.2009, 00:53
Artık yazacak mecalim kalmadı.Acı,hüsran,umutsuzluk ne varsa hepsini yaşıyoruz.Bu takımı kurmak için bu kadar para harcamaya gerek yoktu...

Doğan BULAT
25.08.2009, 08:49
En çok zoruma giden şey öne geçtiğimiz maçlarda yenilmek.. Rakiplerimiz dediğimiz takımlar ise mağlupken 3 gol atıp galip bitiriyor.. Kendimizi kandırmaya gerek yok.. Bizim rakiplerimiz onar değil..

theo
25.08.2009, 10:16
takımda bi bozukluk var ama ne olduğu belli değil..futbolcular değil bence..geçen sene bu takım haftalarca yenilmedi.başka bişeyler var...futbolculara fazla yüklenmeyelim bence...

bu takımda gerçekten bir şeyler ters gidiyor...sanki kasıtlı olarak yenilmemiz isteniyor ya da birileri müdahale ediyor...özellikle kulüp doktorunun başına gelenler ve de zehirlenmeler normal değil...tamam takım top oynamıyor ama bu takım değil miydi hazırlık maçlarında rakibe top göstermeyen gidip sivasa tek kale oynayan???

emrezx
25.08.2009, 10:28
valla ıkı mac kazandılar dıye bızım futbolcular kendılerını bısı sandılar ve bır guzel gazını aldı dıyarbakır manısa sadece ders olsun bunlara.bıze yattara ve bırde forvet takvıyesı yapılırsa ve akıllarını baslarına alırlarsa bu takım cok ıı oynamaya baslıcaktır emınım

theo
25.08.2009, 10:29
şu mehmet battalı alacaktık noldu sonradan?çocuk çok da güzel 2 gol attı...fizik var koşuyor da adam...ayaklarına da hakim!!!

lazkopatfaroz
27.08.2009, 02:27
Bedava olarak tabir edebileceğimiz bir oyuncu ne verebilecek bilinmez. Çözecek sanki tüm sorunu.

Satalım Cale Colman'ı, alalım onu bunu -sezon başı!-, hadi şampiyonluğa oynuyoruz!

Daha 4 maç yahu!

4 maç bazı seyleri anlayabılmek için gayet uzun bir süre

Kubilay ŞAHİN
27.08.2009, 02:58
4 maç bazı seyleri anlayabılmek için gayet uzun bir süre

O Zaman Anlaşılıyordur Oyuncuların Takım Olarak Hazır Olmadıkları..