PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 3. Hafta | Manisaspor 1 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17

turkish0061
23.08.2009, 23:15
ben ne diyecegimi bilemiyorum, rezilik vllah, bros napsin, futbolcular sanki oynamak istemiyor, engidi eski shotalarn hamiler, unalar ah bee

Hasan ZAİMOĞLU
çok boş laf dönüyor !!! küme düşmek . bilmem ne olsun gitsinler diye hitaplarda bulunmak bize yakışmıyor beyler !!!!! TRabzondaki taraftarların yernde olsam bi organizasyonla ilk idmana gider avazım çıktığı kadar Bu TarafTar Seninle diye bağırırdım .. Lütfen sakin olalım

Gordon Freeman
beyler haftaya hangı takıma yenılıyoruz.

Ali Tunahan Güllü
Sadri Şener '' Formalara ilgi gösterin, Taraftar kart alın, TrabzonCell Kullanın, Kombine alın ''

Hacisalihoglu: 5 tane Forvetimiz var....:mad:

başka söze ne gerek var...

MehmetGÜRSOY61
bursaya yenilecez ne süper olur futbolcuların ve yönetimin istedikleri böyledir ;)

melegim61
Olmaz Boyle SEY AGLICAM yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!

Yiğit SARI
bu maçta tek sevinebileceğim şey Gabriç'in boş transfer olmayışı ve kumaşının iyi olması

m.türker61
şu klübü araplar satın alsada kurtulsak

abramoviçi tercih ederim, chelsea nin karadenizsspor u olur, futbol altyapısı oluruz, takımı da morinho çalıştırır...

Sami Kuk
23.08.2009, 23:16
Kamplarda hocanın futbolcularla arasındakı dıyalogu gorunce dedım tamam bızı kımse tutamaz..Ama hoca gercekten takımı bozdu pskolojık olarakta bozulduk

The Legend
aman aman diyeyim fatih tekke veya şenol güneş aklınız varsa bu takıma gelmeyin.

EmreTS61
artıkk bu taraftarın bu tür yenılgılere tahammülü yokkk yeterrr artıkkk yhaaaaaaa ya adam gıbı oynasınlar ya da defolup gıtsınler...

Cagdas Topal
Sadri Şener '' Formalara ilgi gösterin, Taraftar kart alın, TrabzonCell Kullanın, Kombine alın ''

Valla bişe derdim şimdi yeri ve zamanı degil

zahido
Hoca ligi tanimiyor ve Belcika'daki gibi yumusak ve atak futbolla basarili olacagini saniyor ne yazik ki. Uzak degil haftaya Bursa macindan sonra yeni hocamiz kim olsunu tartisiyor olacagiz gibime geliyor...

Dema haftaya bursaylan mi oynayacaz?? :( Lan bursa neki manisaya diyarbakira yenilioz :D Bende ne dusunuyosam artik :)

cngz

biz alırızda, bu gidişle o ne alır onu bilemem

titanic
Taraftar" Sende biraz takıma ilgi göster"

U.Sadıkoğlu
Gidin pazarda limon satin hepiniz yaziklar olsun sadi tekelioglu zamaninda bile daha gùzel top oynuyorduk .

Erdal
Bu takım bu kadar kötü bir takım değil...Hani eksikleri var falan ama böyle kötü bir takım değil normalde...Ama bir travma yaşıyor...Bu travma ancak etkili iki transferle atlatılır...Yahu bunu nasıl göremezsiniz...Bunu göremezseniz neyi göreceksiniz...Sahiden inat gözlerinizi kör etmiş sizin...

İleli
ciddiyetsizlik disiplinsizlik beni kahrediyor bunlara hicmi birse diyen yok boyle laubalilik olurmu ya?
sahada ruhsuz ruhsuz kosuyorlar attiklari paslarin pasla alakasi yok ayip be cantayla para kazan boyle futbol oyna insanda biraz utanma olur be..
insanin sahaya inip hepsini bogazina sarilasi geliyor, o forma o futbolu haketmiyor adi herifler siz kimsiniz lan!!!

Kaan
Şu konudaki Trabzonspor yazısı " Manisaspor " yazılan gibi yazılsa. Diyarbakır ve Manisaspor'a yenilen takım büyük müdür ? En azından şuanlık.

Oqn5
Tjikuzu nedir allahım ya Rizesporun liberosu Trabzon'da oynuyo seneye de Tozo fln gelir:D Broos total futbol derken Yunan takımını küme düşürdüğü gibi bizi de düşürmesin..

Ali Tunahan Güllü
haftaya bursa...

üzülerek söylüyorum ama çok tehlikeli...

Özge
Böyle sıkıcı bir oyun görmedim.Daha doğrusu oyun göremedim.Takımda hiçbir sistem yok.Alanzinho'ya bir şey demiyorum.Takım gerideyken oyuna girmek kolay bir şey değil hemde öyle oyuncuların olduğu takımda.Yazık oldu hem de çok yazık.Bakalım ne olacak şimdi.

efulim67
Cale, Tjikuzu, Yattara, Umut, Gökhan Özellikle bu 5 kişi ile en kısa sürede yollar ayrılmalı.
Yattara ne zaman bizim işimize yarayacak.
Hami'yi harcamaya kalkan hocalar son dakikalarda onu oyuna sokup maç kurtarmışlardır.

Furkan Dündar
arkdaşım haklsın hepimize yazık bazılarımız 20 sene bazılarımız 30 sene bazılarımız 40 sene bu takımı destek verdiği için bu ruhsuz futbolcular elbet gelir geçer ama olan gençliğe oluyor sen 5 yaşındaki çoçuk olsan bu TS yimi tutarsın gs yimi tutarsın yeni nesilden TS tutan artık çıkmaz yazık...

Ben 17 yasındayım 23 yasında abim var bız sampıyonluk falan gormedık
kuzenlerım var kucuk alanyada vb yerlerde abı dıyorlar neden tutalım kı trabzonu dedım olur mu olm sende trabzon kanı var tutacaksın bnle dalga gecıyorlar dedı uzuldum dedım ne ıstıyorsan onu Yap evlad uzulmene deymez 1 e gıden cocuk bunu dıyorsa bız umudu keselım :(

hamucera
23.08.2009, 23:17
HEmen bu gece bir operasyon şart işe hugo Broos'la başlanmalı hemen.

samet ile devam edelim, adamın ahı tuttu be

Ilelioglu
Bu takım bu kadar kötü bir takım değil...Hani eksikleri var falan ama böyle kötü bir takım değil normalde...Ama bir travma yaşıyor...Bu travma ancak etkili iki transferle atlatılır...Yahu bunu nasıl göremezsiniz...Bunu göremezseniz neyi göreceksiniz...Sahiden inat gözlerinizi kör etmiş sizin...

Kim yapacak bu Transferleri Erdal Abi???

zafer6161
brossssssss (fossssss) bu adama takımı daha çok dibe indirdi ,valla bilsek böyle olacağını sezon başındaki samet aybaba şimdi bana morinho gibi gelirdi :(

batugol
hayatımda ilk kez trabzonumun için bu kadar umutsuz hissediyorum

Cagdas Topal

Önce Toulouse sonra Bursa :D

kromozom
her sene aynı terane taraftarlar uzaydan goruyoo forvet ıhtıyacını bu yonetım hala goremedı... onların gozune ...

Kaan

Şeftalilere.

Punisher-61
bu maçta tek sevinebileceğim şey Gabriç'in boş transfer olmayışı ve kumaşının iyi olması

ben pek fark etmedim, adam eksitmedi tehlikeli bir pozisyonu yoktu iki üc orta yapti o kadar.. büyütmeyin

Sami Kuk
Bu futbolculara paramı verıyor bazıları acaba:s:s aklıma kötü kötü seyler gelıyor..

sahanın en ıyısı TRABZONUN EVLADI engındı..ılgınc dıgerlerı yattı

Hotaman

Anlayamadığım şey de bu. Bu kadar iyi bir kadro nasıl bu kadar kötü oynar?

Ahmet Faruk
Bu işi genel kurul paklar.
Açık ve net...
Nisan ayından bugüne kadar gelen yönetim yanlışlarının eseridir..

bbyanik
lige bi heyacanla başladım sivas maçındaki futbol uzun zaamndır beklediğimiz bi tempodaydı ancak gel görki toulose ve manisa maçları rezalet ya bu takım beni kanser edecek en sonu olacağı o
yeter da .........

TsLaZo
lig tv bile bizi kaale almadı bir spiker verdiki evlere şenlik uyuyacaktım nerdeyse.

Emre
haftaya bursa...

üzülerek söylüyorum ama çok tehlikeli...

Tehlikeden de ötesi bence

Halit Aydın
Sorun apaçık belli. Hoca takımı lige hazırlayamadı. Sezon öncesi kampı çok önemliydi. Yapamadı. Takım mental olarak eksik. Düzelmesi de uzun zaman alır. Yeni bir nefes lazım acı ama gerçek. Bu halde kimse düzelmez. Biri bi yerden gidicek. Hoca ya da yönetim.

Yeni nefes alınmazsa hastalık devam eder.

Ömer SEVİNÇ
Oynanan oyun aynı, sadece isimler değişiyor. Bıktım yahu bu kısır döngüyü benden başka gören yok mu?

Mustafa Ayazoğlu

Önce Toulouse sonra Bursa.. Üst üsta 5 mağlubiyet. Trabzonspor tarihinde var mı böyle birşey!

erdo6
Geçmiş olsun beyler. Bu takımdan hiç bir şey olmaz artık. Hepsi gitsin, topluca istifa istiyorum. Kümeden gelme takımları yenemiyorsak lige girmeyelim daha iyi. Orada daha kötü sonuçlar alırız. Toulouse maçına da fark yememek için çıkarız da rezil olmayız umarım.

bence toulusen maçını çok önemsemeyip lige bakmalıyız üstüne bide bursadan fark yersek takım iyice dağılır.

kemaLAZ61
23.08.2009, 23:18
Allah hepimize sabir versin.

Bu saatten sonra yapilacak birsey kalmadi.

Ilelioglu
Transfer listesinde mi?

Yok be Kadroda...:cool:

turkish0061
eygidi eski gunler neydik noluyoruz! ben bundan bisey anlamis degilim

Ali Tunahan Güllü
Bu işi genel kurul paklar.
Açık ve net...
Nisan ayından bugüne kadar gelen yönetim yanlışlarının eseridir..

aynen öyle aynen...

Taner Uykuçeken
Ben Egemen'deki düşüşe anlam veremiyorum acaba kaptanlık ağır mı geldi

selyas
Biktim artik biktim, 25 yildir beklemekten biktik,
3 mİlyonluk topculardan Şampİyonluk beklemekten biktim,
trabzonsporu pul edenlerden biktim.
Allah belanizi vermesin, bu takimi yonetenleri islah etsİn, akil fİkİr versİn...
Son dİyecegİm, İstanbulda yaŞayan bİrİsİ olarak; oĞlumu ts yİ tutmasi İÇİn zorlamayacagim,
benİm yaŞadiĞim hayal kirikliklarini o yaŞamasin dİye ona ts yİ tut demİyecegİm, artik gs mİ tutar fb yİ mİ,
bİzlerİde bu durama dusuren, fatİhİ bİle alamayanlar bu vebal altinda kalsinlar...

onurts61
Sorun Yenilgi değil , ilk defa yenilmedikki ve son da olmayacak ama isyan yok takım mağlup Engin dışında herkes kabul etmiş gibi görünüyor , kimse savaşıp durumu düzeltme çabasında değil Colman ve Cale ye zaten değinmiyorum , Allah bildiği gibi yapsın bu takıma birileri isyan etmeyi , kabullenmemeyi öğretmesi lazım ...

Maçı seyrederken en çok merak ettiğim konulardan biri eğer beraberlik golü atsaydık ne yapacaktı futbolcular çılgınca sevineceklermiydi yoksa tıpu filelerden alıp hırsla santrayamı bırakacaklardı 90 lı yılların Trabzonspor u olsa kadıköyde bile beraberlik golü atsak hırsla topu alır santraya koşardı bu büyüklük göstergesi rakibe verilen mesajdır ama bu futbolcunun taşıdığı formayı özümsemesinde o formanın ne anlama geldiğini bilmesinden kaynaklanır malesef günümüz Trabzonspor futbolcuları bunun bilincinde değil yada birileri anlatamıyor , soruma gelince eminimki gol atsaydık futbolcular sevinecek filelerden topu almayacaklardı , sorun formanın ağırlığının özümsenememesi veya anlatılamaması...

melihkuzey
23.08.2009, 23:19
bu takımın tek sorunu sistem... geçen sene bir arada oynayan bir takımın bu kadar gol sıkıntısı çekmesinin tek açıklaması budur. türkiyede tek forvet oynayan takımlar her zaman sıkıntı çekerler. geçen sene tek forvet oynayan fb ve gs'nin hali ortadydı. adamlar bu sene çift forvete döndü. golü ilk sen bulacaksın ve rakip takımın sistemini bozacaksın. bross tek forvette ısrar edince bu sonuçlar normal. acilen iyi bir teknik direktör bulmamız şart. bülent uygun bile olabilir...

izzet
illa bross un da sadri baskaninda sucu vardir

ama su üstündeki formanin agirligini tasiyamayan topcular cabuk sekilde kendilerine gelsinler

Hirs yapan enginle umut ayri tutuyorum( umuta kizan cok ama mevcut kadroda TS icin birseyler yapmaya calisan TEK Forvet o)

Gökhan Gökhan...

OFFF

orhan42
Forvet forvet fortvet..fatih tekke fatih tekke..Sanki tekke gelse işler yoluna girecek..Orta sahamızda adam eksiltecek,aralara toplar atacak,yetmedi seken topları tamamlayacak bi adamımız yok ki..Bir kaç yüzbin euro için Yusuf'u alamadık,gittik halı saha topçusu iki karışlık Alanzinho'yu getirdik..Hüsyin gibi kesici bi oyuncuyu sattık yerine Tjikuzu denen 3. sınıf bi topçu aldık..Trabzon'u tanımayan bi hoca getirdik.haızrlık maçlarına aldandık...Ve bu yanlışlar listesi uzaaar gideeerrrr...

zafercalikoglu
biz yenilgiye değil,oynanan futbola üzülüyoruz,""""adam gibi oynayın ...,trabzon yan gelip yatma yeri değildir... """

yeter artık şu mübarek günlerde bile mutlu edemediniz bizi

Punisher-61
Anlayamadığım şey de bu. Bu kadar iyi bir kadro nasıl bu kadar kötü oynar?

biz sahaya galibiyet icin degil beraberlik icin ciktik diyebiliriz..sahaya cikan kadroya bakarsan bunu gösteriyor bence

Hasan ZAİMOĞLU
Şu konudaki Trabzonspor yazısı " Manisaspor " yazılan gibi yazılsa. Diyarbakır ve Manisaspor'a yenilen takım büyük müdür ? En azından şuanlık.
takımının büyüklüğünü tartışma konusu yapacak kadar düşüncesiz birisi olduğunu sanmıyorum . lütfen beni yanıltma !!

alpozan61
gelen gideni aratır diye boşuna dememişler ersun yanalı sözde golcülerimiz yaktı ya broos?

Alihan Ertürk
Şok oldum resmen bu yazıyı okuyunca.

Evet durumumuzu bu mesaj açıklıyor aslında .. Daha Toulouse maçından sonra diyorlar çıkar üstünden formayı .. Çıkmaz dedim yapıştı , üzerime zimmetli !

Biz bu takımı herşeye rağmen seviyoruz , sevmeye devam edeceğiz.
Futbolcuları yada teknik heyeti değil TRABZONSPOR'u seviyoruz !

TsLaZo
Ben 17 yasındayım 23 yasında abim var bız sampıyonluk falan gormedık
kuzenlerım var kucuk alanyada vb yerlerde abı dıyorlar neden tutalım kı trabzonu dedım olur mu olm sende trabzon kanı var tutacaksın bnle dalga gecıyorlar dedı uzuldum dedım ne ıstıyorsan onu Yap evlad uzulmene deymez 1 e gıden cocuk bunu dıyorsa bız umudu keselım :(

bende 21 sene göremedim ama bizde ruh var arkdaşım biz bu takımı ölümüne seviyoruz kanımızda var ama bu saaten sonra genç çoçuklara bunu aşılayamayız...

delfino
millet alır elanoyu barosu kewelli hersene flash transferler yaprlar bizimkiler alırlar belediyenin önliberosunu adı sanı duyulmamış futbolculardan sorumluluk duygularından uzak futbolcuları alırsan milletin ağzına bakıpp daha çokkk biz şampionluk bekleriz verilen paralardan bugun gökdenize gel desen fatih ttekke ye gel bu takıımın size ihtiyacı var desen koşa koşa gelmesslerse adam deilimmm...

Cafer Bulur
Takimin yetersiz oldugunu biliyorduk ama bu denli rakiplerimize teslim olacagimizi hic tahmin etmemistim.

Lige yeni cikan 3 takimdan 2 sine yenildik,baska söze gerek var mi?

aldkmn
bu takım adamı hasta eder

İsa
23.08.2009, 23:20
Peki bu yönetim Samet Aybaba'yi getirmek istemiyor muydu?
Tüm taraftar ayaklaninca geri adim atmadilar mi?
Daha sonra Broos ile anlasilmadi mi?
O zaman taraftar getirdi Broos'u, madem hata olarak görüyorsunuz o da taraftarin hatasidir.
Herkes kendi hatasinin sonucuna katlansin ve cenesini kapali tutsun o zaman.
Hadi Hugo Broos taraftarın hatası.
Geçn yıl dökülen ortasahasının en dirençli adamını gönderip yerine tjıkuzu'yu alanEngin'i alan.Ortasahası ezilen bu takıma fizik gücü yüksek tek transfer yapmayıp.Artık annemin bile gördüğü sağbek ve forvet eksiğini görmeyen yönetimin cok cok haklı öyle mi?

Cagdas Topal
Önce Toulouse sonra Bursa.. Üst üsta 5 mağlubiyet. Trabzonspor tarihinde var mı böyle birşey!

Biz 5 mac üstüste gol atamamıstık bir ara :D

Yunus Emre SEYHAN
Geçen seneki takım nerede yahu. Geçen sene oynadıklarının %50 sini oynamıyorlar..

Sorun nerede????......

turkish0061
trt de hugo konusuyor

Emre
hugo bross trtde şuan

Mustafa Ayazoğlu
Sorun apaçık belli. Hoca takımı lige hazırlayamadı. Sezon öncesi kampı çok önemliydi. Yapamadı. Takım mental olarak eksik. Düzelmesi de uzun zaman alır. Yeni bir nefes lazım acı ama gerçek. Bu halde kimse düzelmez. Biri bi yerden gidicek. Hoca ya da yönetim.

Yeni nefes alınmazsa hastalık devam eder.

Kesinlikle katılıyorum.. En azından Beşiktaş'ın yaptığını yapabiliriz. Ama hoca değişse bile kadro kalitesi belli. 2 maç alır 3 maç kaybeder.

Kadro kalitemiz çok berbat.

Ümit Tekşan
Vay be ne Trabzonspor , yine hüsranları oynuyoruz.

Ruhsuz herifler , vurdumduymazlar , utanmazlar yazıklar olsun size ..

Bu mudur yahu ne bu , biz hersene bunları yaşamak zorundamıyız ? bir tane pozisyon yaratamadınız Allahınızdan bulun.

Aslında şu an neler neler yazacamda işde su mübarek ramazan ayında günaha girmek istemiyorum.

Bundan sonra hiç bir maçınızı izlemem ulan. Siz hiçbir şeye laik değilsiniz aldığınız paralar burnunuzdan gelsin.

izzet
Takimin yetersiz oldugunu biliyorduk ama bu denli rakiplerimize teslim olacagimizi hic tahmin etmemistim.

Lige yeni cikan 3 takimdan 2 sine yenildik,baska söze gerek var mi?

Evet beni sinir eden de bu TESLIM OLMAK

Allahim cildiracagim ya TS gidip Manisaya teslim oluyor

U.Sadıkoğlu
3 ler 5 ler havada gidiyordu nerdesiniz millet haydee

gökçay61
RENKLERE AŞIĞIZ SİZLERE DEĞİL...bu slogan artık hayatımızın bir parçası oldu malesef..

Punisher-61
2.ligten gelen takimlara böyle yeniliyorsan kimi yeneceksin sen???

Kaan
23.08.2009, 23:21
Forvet forvet fortvet..fatih tekke fatih tekke..Sanki tekke gelse işler yoluna girecek..Orta sahamızda adam eksiltecek,aralara toplar atacak,yetmedi seken topları tamamlayacak bi adamımız yok ki..Bir kaç yüzbin euro için Yusuf'u alamadık,gittik halı saha topçusu iki karışlık Alanzinho'yu getirdik..Hüsyin gibi kesici bi oyuncuyu sattık yerine Tjikuzu denen 3. sınıf bi topçu aldık..Trabzon'u tanımayan bi hoca getirdik.haızrlık maçlarına aldandık...Ve bu yanlışlar listesi uzaaar gideeerrrr...

Özevlatçı olmana rağmen bu lafı söylemene şaşırdım. :confused:

nuhoglu
hacısalihoglu lütfen o meşhur acıklamalarından birini yap trabzonsporumuz üzerinden kazandıgınız paralar ve yaptıgınız reklam yeter

gökçay61
arkadaşlar fatih tekke yi de beklemeyin bu yönetime sinir olduğu için gelmeyecek..

Mustafa Önder
Acilen çok AÇIK VE NET SÖYLÜYORUM ERSUN HOCA BOŞTAYKEN TAKIMIN BAŞINA GEÇİRİLMELİ

erdo6
bros bu akşam gitmezse küme düşürdüğü ikinci takımolacağız

turkish0061
adamada yazik oldu dagildi resmen :(

Ümit Tekşan
Bu takımın başına derhal Ahmet ÖZEN'i getirsinler.

semiher61
Takım küme falan düşmez bukadar karamsar olmaya gerek yokda ben hala sadrinin bu takım avrupada yarı final oynar diye bi senaryosu vardı hala o filmin vizyona nezaman gireceğini bekliyorum!!!Bir takım bu kadar sıkıcı ve mücadeleden yoksun bir futbol sergiler.Yazıklar olsun be şu saatten sonra kazanacağınız maçlarıda sizide sizi butakımda tutanlarıda ne diyeyim küfür yakışmaz ama yanaklarınızı öperiz herhalde.!!!

Emre
ya bursayı mı yencez ne diyo bu hoca dalgamı geçiyo bizle

Ömer SEVİNÇ
Ne dedi Broos?

Kemence_61
hugo konusuyo..
Konsantrasyon eksılıklıgımız varmıs. Oyuna hukmedememıs.
Yazık yazık bu mıllete yazık...

winner
bank asya standardında bir kadroya kaybettik ve muhtemelen d.bakır ve Kasımpaşa ile birlikte düşecek bir takıma.Teknik olarak yorumlayacak bir şey yok.Herkes yanıldı bu takım hakkında, başta yönetim.ikinci yarı bir halı saha takımı gördük sahada.Kimsenin kafası sahada değildi.gerekirse takım boulup yeniden yapılmalı lig arası iel beraber 5.hafta maçına 20 gün var.20 günde yeni bir takım yapmak mümkün.

leavemealone
23.08.2009, 23:22
Takimima destek olsun diye elimden ne geliyorsa gittim yaptim bir taraftar olarak.. 1 milyarlik ürün aldim kart aldim curt aldim.. Bunlari tabikide karsiliksiz yaptim ama bukadarda olmazki ayiptir günahtir yaziktir bu takimin bize yaptigi . Artik bir an önce dur desinler bu ise.. yeter vallahi .

Kaan
Acilen çok AÇIK VE NET SÖYLÜYORUM ERSUN HOCA BOŞTAYKEN TAKIMIN BAŞINA GEÇİRİLMELİ

Fox transfer etti Ersun Yanal'ı. :D

TsLaZo
bu alanzinho varya ben sudan çıkmış balığa benzetiyorum top sürerken öle bir çırpınıyoki...

yattarinho61
darlanmayin hersey güzel olacak ;)... az sabir yaw nedir bu bizim taraftarda olan sabirsizlik.. 3 hafta olmus surda..

.....
Ula o değil asıl canımı sıkan forvetlere güveniyoruz başarırlar diye açıklama yapıyorlarlar ya o beni deli eden. Şimdiye kadar oynanan maçlarda bu sene umut gökhan kaç gol atmış sorarım YÖNETİM!!!

U.Sadıkoğlu
isin kötü tarafi haftaya bursa avni akerde bizle makara yapicak.

Ilelioglu
Beyler yavas Allah askina.

Bir Konuda anlasalim: Biz TRABZONSPOR'u seviyoruz. Ne Yönetimi nede Teknik Heyeti.

AYYILDIZ
Bross ne yapsın arkadaşlar herkes adama yükleniyor.Adam demedi mi 3 futbolcu lazım.Alınmadılar.Forvet transferi sadece inat ve bencillik uğruna alınmadı.Şimdi hesap vermeliler neden forvet alınmadığı konusunda.

Eymen
acaba havaalanında protesto edılecek mı takım bi bilgisi olan varmı gıtmem lazım ıçımdekılerı dökmek için

delfino
23.08.2009, 23:23
daha takımın başına samet aybaba denen adamı getirmeye çalışan başkandan ne beklersinizki geçen sene çok para harcandı die bu sene kısıtlamya gitmeye çalışıyo vee avrupadan başarı bekliyo daha çok beklersinnnn sayınnnn başkannnnnnn

seyyah61
Hadi Hugo Broos taraftarın hatası.
Geçn yıl dökülen ortasahasının en dirençli adamını gönderip yerine tjıkuzu'yu alanEngin'i alan.Ortasahası ezilen bu takıma fizik gücü yüksek tek transfer yapmayıp.Artık annemin bile gördüğü sağbek ve forvet eksiğini görmeyen yönetimin cok cok haklı öyle mi?
Bu oyunculara ve teknik kadroya biraz daha zaman tanimak lazim.
Her teknik direktör Ersun Yanal gibi lige sansli baslayamaz.

Yiğit SARI
bu alanzinho varya ben sudan çıkmış balığa benzetiyorum top sürerken öle bir çırpınıyoki...

o da olmasa 1e1 e girecek yook!

bi de engin'e o kadar laf ettik ama çok çabalıyor

melihkuzey
bross gidici... inşallah bu hafta gönderilir... aksi halde küme düşeceğiz...

nuhoglu
hacisalihoglu ve arkadaşları düşün trabzonsporumuzun yakasından

Muhammed
Bu takım aslında bu kadarda kötü değil ya. Başka bir sorun var.

Kemence_61
toulse macında alacagımız skor onemlı deılmıs ıyı futbol onemlıymıs ve bursa macına bakacaklarmıs

arimseli
TMSF Trabzonspor'a el koysun.. :)

The Legend
bugün öyle bi top oynadık ki yani bu takım küme düşsede başka bi takım tutsam dedim.olacak gibi değil yetti artık.

EmreTS61
hugo konustu stadyum da gösterıodu daha 3. hafta bıttı adam kaybetmeye tahamulumuz kalmadı bursa macını mutlaka kazanmalıyız diyo...

Mustafa Önder
Ersun yanal gelmelİ

delfino
ibrahim hacısalihoğlu olsaydı başta eminim tekkeyi bu takımın başına getirirdii biz sadri başkana sanırım çok güvendikkk ve yanıltmaya devam ediyo bizi...

Oemer61
Hic bir teknik analiz filan yapmayanin manasi yok!!! Bu takimin bir derdi var, yenikken bile sahada ruhsuzca yürüyorlar geziniyorlar. Bu zorlari dertleri neyse cözülmezse bunlar bizi cok daha rezil ederler. Yaziklar olsun size, insan bari biraz caba gösterir mücadele eder. ALLAH'im nedir bu cektigimiz :(

hakan88ts
:alkış:4 MAÇTA 4 GOL ATABİLDİK:alkış:
selçuk=ortasaha
ceyhun=ortasaha
giray=defans
song=defans

:alkış:''FORVETE GEREK YOK(yönetim) '':alkış:

FAZLA SÖZE GEREK YOK. GS:4 :eek: KAYSERİ:1

-----------FATİH TEKKEYİ İSTİYORUZZZZZZZZZZZZZZ---------

Alihan Ertürk
Ne dedi Broos?

Le'Quipe dö alachins iser die Trabzonspora di ungosmare Champione ! :S

-------------------------------

Broos Bs maçına çok önem verecek .. Teknik heyetin kaderini belirleyecek bir maç bu .:cool:

.....
Ben Böyle inadın artık Allah belasını versin diyorum. Kurusun o inatları inşallah kurusun!

jeepeers
23.08.2009, 23:24
Bunlara profesyonel topçu diye para verende suç.Kimse kabahat bulmasın futbolculara.Adamı yapamayacağı bir işi yapamadığı için suçlayamazsın.Ama haysiyetini ve şerefini sahaya yansıtamadığı için suçlayabilirsin.O da yoksa konuşmaya bile değmez.

kemaLAZ61

Sadri Sener yolladigi bir adami tekrar getirmez, o adamda gelmek istemez zaten.

titanic
Hakan yorumluyor bizi, enerjimizi ilk yarılarda tükettiğimizi söylüyor sanki bugün ilk yarı yatığımız birşey vardı

Cagdas Topal
darlanmayin hersey güzel olacak ;)... az sabir yaw nedir bu bizim taraftarda olan sabirsizlik.. 3 hafta olmus surda..

Beklersin ;)

Ilelioglu
Bu takımın başına derhal Ahmet ÖZEN'i getirsinler.

Bencede...:)

ertuuu
takımda mücadele edecek güç yok. oyunu okuyamayan, basit bir kondisyoner olan ersun yanal bize lüksmüş...

ihtimana
"ilk 6 haftada alınacak iyi sonuçlarla şampiyon olamazsınız ama kötü sonuçlarla şampiyonluğu kaybedebilirsiniz"....
çok doğru bir laf

semiher61
Bursa bizi Trabzonda hiç yenememiş bu sene ilk olur.Bursaspor iyi mücadele ediyor biz iyi seyrediyoruz sevircimiz zevk alacak!!!

kimyager
diyara 5 dediniz yenildik touluse aynı dediniz yenildik manisayada en az 4 diolardı burda nerde o arkadaşlar?? bizim göremediğimizde onların gördüğü bişe mi var bu takımda anlamadım ben.resmen rezil oluyoruz.yazıklar olsun hepsinee birden

TsLaZo
TMSF Trabzonspor'a el koysun.. :)

alıp ne yapıcak adamların elinde kalır bu takım..

turkish0061
umut sandrofor degil diyorlar

EmreTS61
broos bence iyi bı hoca ama oyuncular isteklı olması lazım bız bunu beklersek küme düşerız...

Mustafa Ayazoğlu
23.08.2009, 23:25
"ilk 6 haftada alınacak iyi sonuçlarla şampiyon olamazsınız ama kötü sonuçlarla şampiyonluğu kaybedebilirsiniz"....
çok doğru bir laf

Bu yıl iş bitmiştir.

Serdar A
Sivas maçı aldatıyor . Sezona iyi başlamadık ki...

Sivas maçında atılan golleri , girilen pozisyonları bir incelemek gerek . Aynı yapısal problemler , Diyarbakır ve bu akşam ki maç ile çok benzer . O maçın son yarım saatini domine etmiştik ancak sebebinin rakip takım hocasının çok saçma bir stratejisi olduğunu söyleyen çok az kimse var .

Bu takımın yumuşak karnının fiziksel direnci olduğunu zaten uzun süredir söylüyoruz . İyi ortasahamızda çok iyi bir futbolcu yok . İnsiyatif alacak futbolcumuz yok . İki aday var, biri kulübede diğeri sakat . Sağ kanat komple boş , bu hafta sağ tarafa sol kanatta eşlik etti . Forvet durumu malum .

Ancak ben bu takımdan umutluyum . Umut bağladığım bu takımın potansiyelidir . Korkutan ise oluşabilecek ölçüsüz tepkilerdir .

Yiğit SARI
ne kümesi abartmayın ya

Mustafa Önder
Sadri Sener yolladigi bir adami tekrar getirmez, o adamda gelmek istemez zaten.

Ne yapıp edip ikna edilmeli gerekirse Sadri Şener gidip yerine Hacıibrahimoğlu gelmeli o getirir

Kemence_61
cozum yolu arıyolarmıs. Oyuna cok kotu baslamıslar her oyuncuya sans vermeye calısıyorlarmıs. Bursa macı cok onemlıymıs.

Mehmet Zeki
Broos: Ust uste 3 maglubiyetimiz. Moral bozucu bir durum. Direnc gosteremdik. Toulouse macinda sonuc onemli degil. Iyi oynamamiz lazim

Rotasyon dusunuyormu hoca?

Broos: Cozum yonetemleri ustunde calisiyoruz. Toulouse macinin ikinci yarisinda kotu oynadik. Her oyuncuya sans vermeye calisiyoruz. Bazi oyuncular en ust duzey kapasiteye ulasmis degil. Bursa maci onemli.

Alihan Ertürk
El Fehim seni bekliyoruz !

Gel artık bir de seni deneyelim .. :rolleyes:

m.türker61
biz yenilgiye değil,oynanan futbola üzülüyoruz,""""adam gibi oynayın ...,trabzon yan gelip yatma yeri değildir... """

yeter artık şu mübarek günlerde bile mutlu edemediniz bizi

yenilginden öte oynanan oyun insanı sinir etti zaten, egemen ve song paslaşıp durdular maç boyu

melihkuzey
takımın başına çok iyi bir hoca lazım... sene başınd ane yapıp edilip ertuğrul sağlam ikna edilmeliydi. sadri başkanın inadı yüzünden onu da kaçırdık.

Erdal
Lige ne zmaan ara veriliyor?

İ.Öztel
ne zaman maşallah nazar olmasın desek takıma bi haller oluo.. bari şimdide dielimde yine ters tepsin belki düzelirler !

Mehmet Zeki
23.08.2009, 23:26

Bursa maci sonrasi 15 gunluk ara var.

Ehrimen
Lig başladığında maç gününü sabırsızlıkla beklerdim, gelsin artık diye. Artık bi gram umudum kalmadı. Haftaya maçıda izlemeyeceğim. Yok arkada yok, olmuyor.

selyas
Mehmet alİ yilmaz bu takima el koy.
Bu takimin senİn gİbİ adama İhtİyaci var.

MehmetGÜRSOY61
takıma acil forvet lazım forvet ne teknik direktörü bizim forvetlerin hepsii bostan bostan :(

jacek cyzıo
tjikuzu acilen paf takıma gönderilsin.bu takımın savunmasını ayakta tutan kişi hüseyinmiş çok haksızlık etmişiz.orta alanda insiyatif alan oyuncu yok al gülüm ver gülüm takım durağan oynuyor.çok tehlikeli bir durum.iyi çalışmamışlar belli.ersun yanal zamanında kondisyonumuzla maçları alırdık.kadro hemen hemen aynı idi.TJİKUZUYU TAKIMDA GÖRMEK İSTEMİYORUM.onun görevini serkan balcı ve ceyhun yapar.acilen gitsin yerine iyi bir forvrt alınsın.

h@msi61
Bross ne yapsın arkadaşlar herkes adama yükleniyor.Adam demedi mi 3 futbolcu lazım.Alınmadılar.Forvet transferi sadece inat ve bencillik uğruna alınmadı.Şimdi hesap vermeliler neden forvet alınmadığı konusunda.

Sol acik sol acik diye tutturduktan sonra aldirdigi adami saga cekmesi ne kadar mantikli ki bu adam yuzunden yabanci forvet transferi de yapamaz hale geldik. Takim haftalardir pozisyon bulamiyor ve uzaktan sut atabilen tek adamin 18 kisilik kadroda bile yok. Takim rakibe bombos alanlar birakiyor, maglupken tek bir pozisyon bulamiyor ve hala hocanin ne sucu var...

matalar
oyuncular sığır gibi olduğu yerde bekliyor. insan az top almak içinsağa sola koşar.
topu ayağına alan atacak adam bulamıyor.sağa sola bakıyor.
bide bu gün çıkması gereken adam colman mıydı hoca.
engin geldi geleli ne iş yapar .koşmaksa onu hasan üçüncü ile umutta yapıyor.
yazık çok yazık ancak 70 dakika dayanabildim.manisaya giden taraftara yazık.
kahveye giden, evine lig tv alan taraftara yazık.o forma trabzonspor forması.haketmeyen giymesin.

turkish0061
NE DIYECEGIMI bilemiyorum Gs bu sene acayip esecek, demedi demeyin, hersey bitii, Bu 6 puani cok aricaklar

Mertcan
edit..........

Cafer Bulur
Bursa macindan sonra abi.

O zamana kadar kaybedecegimiz pardon kazanmak zorunda oldugumuz 1 mac var,toulouse u saymiyorum bile...

lazım61
İlk Mesajımı Yazıyım.
Trabzonsporun acıL oLarak toparLanması gerekıyor.FutboLcuLara Para cezası veriLmesi gerek.DisipLin kaLmamıs takımda.Kondisyon calısılması gerek.O 2. yarı neydı trabzon trabzonmuydu yoksa bank asya takımımı beLLi degiL.Bu sene sampıyon olucagımıza ınanmıyorum.Ama top yuVarLar her an her sey oLabiLir ve ins. Sampıyon oLurus.. :)

U.Sadıkoğlu
23.08.2009, 23:27
su takim ikinci lige dussede rahatlasak

Kemence_61

Bursa macından sonra

Alihan Ertürk
Bursa maci sonrasi 15 gunluk ara var.

Uzun zaman sonra ilk kez lige ara verilmesini istiyorum .. :S

İsmail Coşgun
Ersun Yanal'ı mumla arıyoruz...

Fatih Tekkeyi florosanla...

Ümit Tekşan
broos bence iyi bı hoca ama oyuncular isteklı olması lazım bız bunu beklersek küme düşerız...

Yahu sizlere de gülüyorum ha şu küme düşme sözü nerden geliyor aklına şaşırıyorum size:)

Bırakın arkadaşlar şu lafı Trabzonspor toparlanacak inşallah.

AYYILDIZ

Bursa maçında sonra.

Mehmet Zeki
Erman Toroglu: Bu Hugo Broos 15 dakika konustu ama hic birsey konusmadi.

SEDAT
o beğenmediğiniz samet aybaba olsaydı kesin eminim şu an 2. falandık kesinlikle böyle başlamazdık al sana bross al sana unal ki hangi takıma katkı yapmış al sana diyadin ee böyle taraftara böyle takım abi..

The_Storm
Tek istekli adam Alanzinho idi. Diğerleri pikniğe gelmiş gibiydi.

TsLaZo
yarın işie gidicem ben ruhsuz futbolcular için daha fazla kendimi yorarmam hayırlı geceler.

zafercalikoglu
Hüseyin kardeş gitmekle en iyisini yaptın ancak anladı bu tarfatar kıymetini ,dişikuzudan bişey olmaz görünen oo

Erdinç Dilek
hazırmısın dünya hazır mısın bmn başlıyorum....
habu ramazan da bana bu acıyı yaşatan ne kadar futbolcu teknik kadro varsa Allah hepsini belsasını, terlerinin sonuna kadar mücadele etmeyen o adamların Allah teker teker belasını nokta nokta.. içimden o kadar sinkaf edesim var ama attım içime buradan hepsine iade herkes erdinç noldu takımın hali ne diye sorup duruyor beni bu halde bırakanların hepsinin Allah bi daha nokta nokta...yeter lan yeter sütü bozuk herifler gelmeyin lan trabzona aldığınız o paralar hepsi haram olsun size...

melihkuzey
yol yakınken hemen hocayı gönderin. adam türk futbolunu hiç bilmiyor. çok iyi bir yerli hoca şart bize. şenol güneş diyecğeim ama onun gelmesi imkansız. geriye bir tek ertuğrul sağlam kalıyor o da bursasporu bırakmıyor.

MehmetGÜRSOY61
yazıklar olsun yazıklar nokta ...

Gökhan Döner
Kapanan takımı açmak bu kadarmı zor yaahu
Diğer takımlarda artık çözmüş durumdalar bizi
80 dakika tek kale top oyna kaleye bir şut atama
işimiz çok zor bu sezon bu takımı birisi diriltmesi gerekiyor.

Ilelioglu
o beğenmediğiniz samet aybaba olsaydı kesin eminim şu an 2. falandık kesinlikle böyle başlamazdık al sana bross al sana unal ki hangi takıma katkı yapmış al sana diyadin ee böyle taraftara böyle takım abi..

Taraftarin ne sucu var?

CAFER ÖZER
Bu mac icin yapilacak tek yorum bu adam hoca degil galibiyete ihtiyacimiz varen cale yi cikarip ferhati oyuna alan adam hoca degil.iki haftada takimi bitirdi avrupa bitti lig bitti trabzonspora tarihinin en erken havlu attiran adami olarak tarihe gecti bu boss mudur bosmudur bilmem ama sadri baskan hayrini gor hocanin erdun hocayi cok arayacgi cok

Muhalif
23.08.2009, 23:28
Güzel günler göreceğiz erenler... Gökhan-Umut gol kralı olacak, Alanzinho 11 kişiyi geçip goller atacak, Cale'nin her ortası gol olacak, Colman bacak arası şovlarıyla tribünleri büyüleyecek, Tjikuzu fifty cent e solist olacak, Song geriden oyun kuracak, Slyva yılın kalecisi seçilecek, Ağustos'ta kar yağacak, turuncu güller açacak, hamsi kavağa çıkacak ve Trabzon'um şampiyon olacak. Dayanın hele az kaldı!

Ahmet Faruk
Aslında yenilginin sebebi çok açık:
Bizim Yomrada kaavedeki emiceler oyunculara tepkilerini çok yüksek sesle gösterince, oyuncular gelişen teknolojinin de etkisiyle oyun oynayamadılar.Ve bu sayede Manisa baskısı oluştu.

Hasan Ayvenli
Ve sezon kapanmıştır. 3-4 senede bir olduğu gibi. Henüz ligin başında.

bordox
hugo konusuyo..
Konsantrasyon eksılıklıgımız varmıs. Oyuna hukmedememıs.
Yazık yazık bu mıllete yazık...

Tamamen doğru söylüyor,takım hazırlık maçlarında yenilmedi,lige Sivas galibiyetiyle başladı ama sonrası futbolcuları şaşkına çevirdi,burdan ne kadar duygusal konuşursak sadece düzelmesini uzatırız takımın o kadar.
Asıp kesilmeyle işler düzelmeycek,eldeki adamların kalitesi var sadece engeleri bozuldu,insicam diyorlar eskiler,maçı izlerken herkes farketmiştir bunu,şansa bir gol atsak kendilerine güveni gelecek ama o bile olmuyor işte,
Ve kesinlikle 6 hücuma dönük adam ve 4 savunma ve kaleciyle her zaman riskli oluyor oyun.
Buna çözüm bulunurda bu karmaşada ve bu sabırsızlıkta zor.

Mustafa Ayazoğlu
Ersun Yanal'ı mumla arıyoruz...

Fatih Tekkeyi florosanla...

Nuri Albayrak ampul ile :)

is_mail61
23.08.2009, 23:29
abi napılıcaksa erkenden yapılsın bu iş böyle olmaz bu hoca yollansın eğer bu taktikle oynıcaksa trabzon daha çok maç gol atmadan yenilir takımın başına takımı bilen bi td getirsinler ünal olabilir mesela eminim takım daha ii oynar bu ne rezillikdir arkadaş ben böyle bişi görmedem artık krediyide tükettik bundan sora gs maçıda dahil hep kazanmalıyızki farkı kapatalım yoksa hiçbişi yapamayız oda çok zor görünüyor bu taktikle bizi geriye yaslanan her takım yener okadar diyorum

İsa
Bu oyunculara ve teknik kadroya biraz daha zaman tanimak lazim.
Her teknik direktör Ersun Yanal gibi lige sansli baslayamaz.
Şaka yapıyosun heralde eldeki malzeme belki yetersiz ama bu kadar kötü oynayacak kadar kötü değiliz.Oyun anlayışı diye birşey yok ortada geleceğe ümitle bakacağımız en ufak bir ümit bile yok takımda.

Canİlker
fb,gs kadrosuna baktığımda takımımızın şampiyonluk için ne kadar yetersiz olduğunu görüyorum. sağ bek, sol bek, oyun kurucu, forvet yok. böyle takım olur mu.

violentia
Geçen sene Ersun'u gönderen onu taraftarın önüne yem eden, bu sene başında taraftarı iplemeyip işi kişisel inada bindirip Fatih Tekke'yi transfer etmeyen hatta forvet transfer etmeyen, Manisa maçının sonunu getirmeden stadı terkeden Sadri Şener yönetimini de al ve derhal çek git. Kaptan gemisini en son terkeder ama sen de o mentalite bile yok. Şu Trabsonspor'un başına futboldan anlayan, gereksiz kompleksleri olmayan birileri gelmedikçe bizden bir halt olmaz. Diyecek daha çok şey var da kendimi zor tutuyorum. Şu Trabzonspor'da birlik beraberlik hiçbir zaman olmadı kimse kimseyi dinlemedi herkes kendini peygamber zannetti, yazıklar olsun. Verdiğimiz karşılıksız sevgi sizlere haram olsun!

Barış Mayda
ahmet özen gelsin kaybedilen birşey yok daha santraforda almasınlar yetrki ahmet özen gelsin

DKaraduman
Bu takım aslında bu kadarda kötü değil ya. Başka bir sorun var.

Katılıyorum.

hakantpl
Geçen Sene Dedik ki Bu takıma iyi bir Sağ bek iyi Bir forvet Aldınız mı Yok !!
Görünen Köy KlaVuz istemez Derler.. Ama Bizim Yönetime Klavuzda Gerekiyor sanırım

kromozom
takımın basına pele de gelse bı cacık olmazz

seyyah61
Ancak ben bu takımdan umutluyum . Umut bağladığım bu takımın potansiyelidir . Korkutan ise oluşabilecek ölçüsüz tepkilerdir .
Benim de burda anlatmak istedigim bu.
Tepki vermek dogal hakkimiz, ama öyle tepkiler var burda ki.
Ikinci lige yollayalim takimi, tüm futbolculari yollayalim, baskani teknik direktörü yollayalim. Yollamakla olsaydi 25 sene yeterince yolladik zaten. Sonuc ne oldu? Bir seyi söylerken sonunu düsünerek söylemek gerekir.

nakzo
umut sandrofor degil diyorlar
kİm dİyor?

AYYILDIZ
Aslında yenilginin sebebi çok açık:
Bizim Yomrada kaavedeki emiceler oyunculara tepkilerini çok yüksek sesle gösterince, oyuncular gelişen teknolojinin de etkisiyle oyun oynayamadılar.Ve bu sayede Manisa baskısı oluştu.

Avniaker'de baskı var olayı bu akşam kapandı.Korner kullanamadan maçı tamamladık.

toogi
takımda ruh yok, hazırlık macları ve sivas macı nasıldı yaw hepsi bu futbolculardı..
bence soyunma odasında kükreyecek birisine ihtiyaç var hadi ünal karaman iş başına giy şu eşofmanları...
bu arada toulose macına çıkmasakta hükmen mağlup sayılsak iyi olur yoksaaa.. ufff

Cafer Bulur
23.08.2009, 23:30
Taraftar kan agliyor.

Yönetim mi;ara da bulasin...

HUSSAIN
Diyecek söz bulamıyorum, bu taraftara bu kadar ızdırap çektirenler utansın!

Erdinç Dilek
hugo konustu stadyum da gösterıodu daha 3. hafta bıttı adam kaybetmeye tahamulumuz kalmadı bursa macını mutlaka kazanmalıyız diyo...
sanki bu zamana kadar tahammülümüz vardıydı da..

MehmeTS_ADANA
yol yakınken hemen hocayı gönderin. adam türk futbolunu hiç bilmiyor. çok iyi bir yerli hoca şart bize. şenol güneş diyecğeim ama onun gelmesi imkansız. geriye bir tek ertuğrul sağlam kalıyor o da bursasporu bırakmıyor.

bu takımın tek kurtuluşu lucescu dur.onuda bu satten sonra getirmek imkansız

batugol
bir haftada 3 maç kaybetmekten daha kötü ne olabilir ?

el cevap

iki haftada 5 maç kaybetmek

SEDAT
Broos: Ust uste 3 maglubiyetimiz. Moral bozucu bir durum. Direnc gosteremdik. Toulouse macinda sonuc onemli degil. Iyi oynamamiz lazim

Rotasyon dusunuyormu hoca?

Broos: Cozum yonetemleri ustunde calisiyoruz. Toulouse macinin ikinci yarisinda kotu oynadik. Her oyuncuya sans vermeye calisiyoruz. Bazi oyuncular en ust duzey kapasiteye ulasmis degil. Bursa maci onemli.
ya brossmusun nesin sen şimdi burda bizim bilmediğimiz neyi söyledin onu anlamadım

melihkuzey

açıkçası mehmet ali yılmaz'a aşırı derecede karşıydım ama bu gece maçı gördükten sonra şimdi onun el tamasını ben de istiyorum. en azından adam kaliteli yabancı teknik direktör ve futbolcu getirtebiliyordu. 80'li yıllarda dünyanın en iyi kalecisi Pfaff'ı 80'li yılların trabzonuna getirmişti. kimbilir şimdi kimleri transfer edebilirdi. bu yönetimi görünce karşı olduğumuz adamlara bile muhtaç hale geldik.

Yiğit SARI
Üstte okuduğuma katılıyorum . Kadromuz gerçekten çok kötü değil ya oynar yani ama oynayamamalarına sebep olacak bişey var ?

Pro-TS
ya teknik direktörün ne kabahati var anlamıyorum.gitse ne çözülecek

Uğur KÜÇÜK
hazırmısın dünya hazır mısın bmn başlıyorum....
Habu ramazan da bana bu acıyı yaşatan ne kadar futbolcu teknik kadro varsa allah hepsini belsasını, terlerinin sonuna kadar mücadele etmeyen o adamların allah teker teker belasını nokta nokta.. Içimden o kadar sinkaf edesim var ama attım içime buradan hepsine iade herkes erdinç noldu takımın hali ne diye sorup duruyor beni bu halde bırakanların hepsinin allah bi daha nokta nokta...yeter lan yeter sütü bozuk herifler gelmeyin lan trabzona aldığınız o paralar hepsi haram olsun size...
amİn İnŞallah bİ de bu mu hirvatistam milli takim beki cale hepiniz defolun gidin takim toptan korkar olmus herkes bana top gelmesin de nereye giderse gitsin diyor....

Hotaman
23.08.2009, 23:31
Benim de burda anlatmak istedigim bu.
Tepki vermek dogal hakkimiz, ama öyle tepkiler var burda ki.
Ikinci lige yollayalim takimi, tüm futbolculari yollayalim, baskani teknik direktörü yollayalim. Yollamakla olsaydi 25 sene yeterince yolladik zaten. Sonuc ne oldu? Bir seyi söylerken sonunu düsünerek söylemek gerekir.

Renktaş seni anlıyorum. Ancak "kelle" moduna girdik artık burdan dönüş yoktur. Sen ben azınlığıız, malesef.

bordo61
'Tribün baskısı,Avni akeri yıkalım' pehh ne laflardı bunlar ya

Cebimdeki kombine karttan soğudum çok ilginç bir sezon yaşıyoruz

Cafer KILIÇSOY
Samet Aybaba konusundaki düşüncelerine katılıyorum kesinlikle.

zahido
Biseyde soylenmiyoruz ki artik.. Ne yapilir artik??

4 tane transfer gerekli ama kadro sisiyor gun gectikce.. Oyuncu ihtiyacimiz var biyandan oyuncu fazlamiz var..

Bende anlamiyorum bukadar vasifsiz orta saha elemaniyla ne yapacagiz..

delfino
yaaa arkadaşalr yemişim sistemini ortasaha ne defansa yardım edio ne iileriye yardım ediyo top egemenle songa geliyo adamlar çırpınıyo pas atmak için bi allahın kuılu kendini göstermiyo ve bam güm ileriye sanki duvar var gibi zaten geri geliyo hiç beğenmediğimiz ısaac bile istediğinde nasıl oynuyo demekki yardımlaşma olucakkk bizde arkadaşlık ortamımı fazla deil anlamadımki sanki herkes birbiriyle küs nerde o sivas maçında oynadıklraı futbol yardımlaşmaa hanii ne deiştii anlamak mümkün deilll...

violentia
Bu takımın 70 milyon TL borcu var ve şu anki duruma bakılırsa geleceğe dönük hiç bir umut yok. Neresini tutsan elinde kalan bir kulüp. Bu duruma bizi getirenleri tarih affetmeyecek. Hiç şampiyonluk görmedim ama hiç bu kadar umutsuz ve kendimi aptal yerine konulmuş hissetmedim.

RepLay
Teknik konuları geçtim, Maçın gidişatını gören bazı taraftarlar ekran başından kalkıp galatasarayın maçını izlemeye gittiler.Ne hallerdeyiz düşünün

mk.esen35
cinconla fb çok iyi olmasa içimde biraz umut olcak ama ne kadar düzelsek bile biz en iyi 3.oluruz.oda bizim taraftarı kesmez

61OKTAY
bu takıma acil iki trasfer sart bence
tony ve song gönderilip yerine iş bitirici
bi forvet birde orta saha almalıyız
bu kalecinin tolga ve onurdan çok fazlası yok
zaten neden bukadar defansa önem verilirki hiç anlamam
orta sahan ve fortetin iyi olcakki yediğinden fazlasını atabilesin
gol atmayı bilen bi takım olmalıyız çokmu şey istiyorum:(

İgzas-61
Bu kadar kişiliksiz bir futbol olmaz olamaz olmamalı bu taraftara yazık gerçekten yazık allah hepimize sabır versin başka birşey demiyorum.

melihkuzey
bu takımın tek kurtuluşu lucescu dur.onuda bu satten sonra getirmek imkansız

keşke gelse ama lucascu artık türkiyeye gelmeyeceğini söyledi. üstelik uefa şampiyonu bir takımı var. bize çok acilen çok iyi bir teknik direktör lazım. takımı havaya sokacak. futbolcular bross'un sistemine alışamadı. hepsi acemi ördekler gibi.

Ahmet Faruk
23.08.2009, 23:32
Geçen sene ilk yarı bitiminde Trabzonspor son bilmem kaç yılın en yüksek puanına sahip olmuştu...
O zamanki hocanın istediği ufacık bir transfer yapılsaydı...
Yönetimin şampiyonluğa karşı olduğuna inanıyorum.

Cafer Bulur
Broos direnc gösteremedik mi dedi;sen ne ise yararsin broos hocam?

Pro-TS
bence busene galatasarayıon şampiyon olacağına bilmek için kahin olmaya gerek uyok

Ilelioglu
bence busene galatasarayıon şampiyon olacağına bilmek için kahin olmaya gerek uyok

Fener olacak...

Zafer Fidan
Yedek Külübede Messi mi varda oyuna almiyor?
Forvetimiz Umut inanilmaz kötü, inanilir gibi degil. madem atamiyorsun hic olmasa gole engel olma. Takim genel olarak berbat ötesiydi, biz kapanan takimlara karsi hücüm yapamiyoruz.

hüseyin1975
Günesli Günlerde kamera karsina gecip buram buram sovenizim kokan aciklamalar yapmak cok kolay....

Punisher-61
hugo bross hala takimin nasil oynayacagini sökemedi... kim nerde nasil ne zaman oynayacagini bilmiyor...

manisayi bi gramm bile zorlayamadilar

ertuuu

takım dökülüyo. koşamıyo. geçen sene daha yarım yamalak bir takım vardı. ama mücadele ediyodu. bizden sonraki hafta bile rakipler kendilerine gelemiyodu. bu sene 3 gün önce toplanan diyarbakır bize neler yaptı...

Alihan Ertürk

Teknik direktör takımı yenik durumdayken kenarda bacak bacak üstüne atıp oturmaz .. Böyle hocalığı ben de yaparım.

Oh ne alâ memleket !

SEDAT
Taraftarin ne sucu var?stadda kös kös oturup çekirdek yiyip arada sırada küfreden insanlar topluluğunun ne suçu var diyosan biraz geriye bakman yeterli

MehmeTS_ADANA
23.08.2009, 23:33
valla ben hocada suç bulmuyorumçmağdem yanal ile devam etmeyeceksin onun döneminde neden 20 küsür futbolcu alıyorsun.colman cale vs hep onun transferi.hugo brossun ne suçu var

Kubilay ŞAHİN

Tövbe Tövbe..

Koray
Yarın erken kalkıp oruçlu oruçlu işe gideceğiz bu moralle...

Yazıklar olsun ya.

Bu durumda bile soğuk kanlılığını koruyanlarada helal olsun diyorum, nasıl beceriyorsunuz aklım almıyor...

Hangi ilaçtan kullanıyorsanız bende anısından istiyorum...

samway
su avnı akerde seyırcıye laf atan arkadaslar ne oldi ??? sımdı ne dıceksınız ???

sıstemsızlık ruhsuzluk ne bılıyım bısey yazsam ne olcak kı gıtmesın kımse maca haftaya bomboş trıbunlere oynasınlar en guzel tepkı bu olur

fanatikmühendis
ya üst üste 3. maçı kaybediyoruz ve o kadar rahatki futbolcular. İşte asıl sorun bu. değil üstüste sezonda bile 3 maç kaybedince üzülen bir takımdık biz. Yazıklar olsun.
Buda bay broos a: Alanzinho çok kötü, Engin veya Barış ondan daha mı iyi oynadı da bu adamı kesiyorsun? Yoksa birilerimi sana bu adamı oynatma diyor? Umut neden ısrarla 11 de oynuyor. Gökhan ondan daha kaliteli bir forvettir en azından. Yoksa yine o birileri Gökhanı harca satalım mı diyor sana? Sana da koca bir yazık hocam. Tam bir hayal kırıklığı çıktın sende. Ah Ersun hocam ah

kemaLAZ61
Ayman'li, Hüseyin'li, Celaleddin'li takimdan bile daha cok zevk aliyordum.

Ne oldu bu takima, nede olsa gecen sezonla hemen hemen aynitakim, fakat akil almaz bir sorun var.

nakzo
Bunlara ana avrat sövmek çözüm değil ki ;çünkü utanma ve haya duygularına sahip değiller onun için bunlara kimsenin bilmediği yeni icat edilen orjinal küfürlerle sövmek gerekiyor.

arimseli
Ts borsada tavan yapmış. Trabzoncell büyük ilgi görmüş.
Paralar paralar, açılmasın aralar...

titanic
inşallah çabuk toparlanırız.Yattara oynarsa değişir bişeyler diyorum ama sahada yürüyecek diğerleri,zor bir sezon rakipler son 20 yıllarının en canavar kadrolarını yapmışlar,bizimki son 20 yılın her zamanki kalitede (96 ruhu ve fatihli yıllar hariç)takımı.sıradan bir anadolu takımı gibi duruyoruz ya da durduğumuzu sanıyoruz

bordo61
Takımda başka bir şey var çözemiyorum bu bildiğimiz şeylerden değil gibi

Erdal
Sıkıntı şu: şimdi çare nedir diye sorsam birbirinden farklı yüzlerce fikir çıkacak...Şöyle bir bakıyorum. Kimimiz Mehmet Ali Yılmazı kimimiz Fatih Tekke yi kimimiz Ersun Yanal ı çare olarak görüyor...Benim çarem daha basit...Mevcut yabancılardan 2 si ile yolları ayırıp bir yabancı forvet, bir abancı orta saha bir de yerlşi sağ bek alınır...Toplam maliyeti 10 milyon olur...Pahalı gibi görünse de asıl büyük tehlikenin yanında ehven bir çözüm bu bence....

temel_yilmaz
Bu futbolu oynamak için ne tekndik direktöre ne hocaya ne klübe hiç birşeye gerek yok değil demenizi bekliyorum sayın başkanım.
Geçen seneki futbolu beğenmeyen arkadaşlarada renkdaşlarıma selam olsun.

Cafer Bulur
Renktaş seni anlıyorum. Ancak "kelle" moduna girdik artık burdan dönüş yoktur. Sen ben azınlığıız, malesef.
Amerikayi yeniden kesfetmenize gerek yok.

Bazi tepkiler abartili olsa da taraftar tepkisinde haklidir.

Aglayan taraftar,digerlerine hicbir sey olmuyor.

erkankoc
23.08.2009, 23:34
fatih tekke gelsin, sadri sener gitsin

Erdinç Dilek
helal olsun ya hala esrpri yapan arkadaşlar var nasıl beceriyorsunuz banada anlatın

OLCAY ÇAKIR
Açık net;

Ben kelle istiyorum.

Tarzım değil.

Ama ben kelle istiyorum...

Şu terbiyesizliğin birden çok sorumlusu var.

Ben kelleler istiyorum...

izzet
Hala yemek yiyemedim off, ne kadar sinir oldum su uyurgezerlere

Yönetim de suclu Broosda ... ama bu nedir böyle lakayit bir futbol olmaz, ayiptir günahtir

Mehmet Zeki
Sıkıntı şu: şimdi çare nedir diye sorsam birbirinden farklı yüzlerce fikir çıkacak...Şöyle bir bakıyorum. Kimimiz Mehmet Ali Yılmazı kimimiz Fatih Tekke yi kimimiz Ersun Yanal ı çare olarak görüyor...Benim çarem daha basit...Mevcut yabancılardan 2 si ile yolları ayırıp bir yabancı forvet, bir abancı orta saha bir de yerlşi sağ bek alınır...Toplam maliyeti 10 milyon olur...Pahalı gibi görünse de asıl büyük tehlikenin yanında ehven bir çözüm bu bence....

Iyi cozum. Ama kesin yonetimden karsi cikarlar.

mk.esen35
tarihimizde ilk defa korner atamadan maç tamamladık

winner
23.08.2009, 23:35
Şu kadar borç varmış gs2nin yokmu yıllardır parasızlıkalrı konuşuluyor,nereden bulurlar bu parayı tabii ki devleti arkaların alarak 70 milyon tl değil borcu 200 milyon tl yaparsın elanoyu sen alırsın.borç nasıl olsa ödenir, yoksa gs batmıştı şimdiye kadar

erdo6
Yahu sizlere de gülüyorum ha şu küme düşme sözü nerden geliyor aklına şaşırıyorum size:)

Bırakın arkadaşlar şu lafı Trabzonspor toparlanacak inşallah.

takım revizyona girmesin 2-3 hafta sonra sende paniklemeye başlarsın bekle ve gör

Oemer61
NE DIYECEGIMI bilemiyorum Gs bu sene acayip esecek, demedi demeyin, hersey bitii, Bu 6 puani cok aricaklar

Ya nedir bu biktim gs söyle gs böyle yazilarini okumaktan!!! Gs forumumu burasi bize ne onlardan, biz kendi takimimiza bakalim. Ne olacak halimiz diye düsünelim, baslatmayin gaysenize:mad:

DNA-TS
diyarbakır ve uefa maçını tribünde izledim hiç sarmamıştı bana oynadığımız oyun hiç heyecan alamamıştım bugünde aynısı oldu fakat bir fark var nedense eskisi gibi izleyemiyorum maçlarımızı..sebebide herhalde hiç mücadele etmediğimizdenmiş gibi geliyor bana.90 dk boyunca korner atamamış bir takım nasıl heyecan verebilir öyle değil mi?3 pozisyonumuz var koskoca maçta.teknik işlerde yorum yapmam hocanın işi ama böyle olmamalı acilen duruma müdahale etmeli teşhisi doğru koymalı yoksa daha başlamadan havlu atmış oluruz...

Semih
İtidal...

İtidal...

Kaan
Açık net;

Ben kelle istiyorum.

Tarzım değil.

Avatarındaki kişiden başlayabilirsin Olcay abi.

esirgolge
ya bu nasıl bır takım boylee ... en ufak bır sekılde futbolcular arasında uyum yok bazıların cok kosuyor dıyıp toz konduramadıgı umut ne yaptı bu nasıl bır forvet ?!? kaptanımız egemenduz bır topcu aldıgı butun topları ılerı sısrmekten baska bırsey yapamıyorr.Alanzinho tamamen bır facia bu takım ıcın. gıden 4 mılyon euroya mı yanalım onun iki calım atacak dıye bekledıgımız ve kaybettıgımız puanlaraqmı yanalım.. Gabric in kuması saglam bellı .Colman kız gıbı oyuncu ama iyi gıtar calıyor.. 50 tane oyuncu toplayacagımıza cok kalıtelı Galatasaray gıbı 3 tan eoyuncu alsaydık bugun farklı seyler konusuyor olurduk.boyle bırsey var mı yaa manısaspor daha takımı yenı kurmus sen bu takıma karsı mahkum oluyorsun kalemıze gelen ılk sutta golu yedık... ben sahsım adına sunu gordum kesınlıkle sıradan bir takımız ayrıca Sampıyon bellı Gs. bız bu yıl en ıyı ıhtımalle 5 ıncı belkı oluruz

bordo61
23.08.2009, 23:36

Doğrudur Erdal abi

Emre
ha sıkıntı ya taraftar çıldırdı iyice he

İsa
Ayman'li, Hüseyin'li, Celaleddin'li takimdan bile daha cok zevk aliyordum.

Ne oldu bu takima, nede olsa gecen sezonla hemen hemen aynitakim, fakat akil almaz bir sorun var.
Zevk alıyordun cunku Hüsyin ve Ayman topu nerde görse oraya koşuyordu.

Punisher-61
karadenizspora verdigimiz GÖKSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU gol atti...

söylim dedim herkesin haberi olsun

real_rock
Bross bizim ligteki takımları Avrupa takımları gibi açık futbol oynayan,pas yapan golü düşünen takımlar sanıyor.Halbuki Trabzonsporu yenmek çok kolaydır.Kapan,saldırma, Trabzon pas yapsın.Bir şekilde gol atarsın Trabzon'a ama gol yemezsin.Metin Diyadin ne iş yapar anlamadım.Ben bunda art niyet olduğunu düşünüyorum.

Ilelioglu
stadda kös kös oturup çekirdek yiyip arada sırada küfreden insanlar topluluğunun ne suçu var diyosan biraz geriye bakman yeterli

Trabzonspor icin bukadar fedakarlik yapan Taraftarin Forvet istegine cevap veremeyen Yönetim'in hic sucu yokmu?

SEDAT
Yarın erken kalkıp oruçlu oruçlu işe gideceğiz bu moralle...

Yazıklar olsun ya.

Bu durumda bile soğuk kanlılığını koruyanlarada helal olsun diyorum, nasıl beceriyorsunuz aklım almıyor...

Hangi ilaçtan kullanıyorsanız bende anısından istiyorum...sabırsilin var ben 25 seneidr falan kullanıyorum yani bu takımı tuttum tutalı felan

MehmetGÜRSOY61
Neyi düşünelim oemer takım bitmiş ya daha bir yol olmaz bu takımdan bıktırdı artık bıktırdı insanı kanser ediyor ya :(:(

zahido
23.08.2009, 23:37
Bir takimin savunmasi yoksa cok gol yer..

Bir takimin forveti yoksa gol atmakta zorluk ceker..

Bir takimin orta sahasi yoksa bizim rezil olur gider..

8 tane orta saha elemanimiz var.. Alanzinho engin ve gabric ayni tip oyuncular.. Gabric biraz daha mucadeleci okadar.

Hicbir tanesi klasik kanat oyuncusu degil.. Ne yapmaya calisiyorlar anlamak cok guc..

Forvette yok..

Orta sahamiz hic yok.. Ne top kesebiliyorlar nede ofansif anlamda takimi ayaga kaldirabiliyorlar..

Ortada serkan ve ceyhun oynasin en azondan direncli bir orta sahamiz olur dedik ama dinletemedik..

Hocada bence sokta ve ne yaptigini biliyor, saglikli kararlar veremiyor..

AYYILDIZ
Günesli Günlerde kamera karsina gecip buram buram sovenizim kokan aciklamalar yapmak cok kolay....

Aynen katılıyorum abi.

Parayı basıp en iyisini alacağız!
Tekke'yi alırsam kombine satışını kapatırım.

Bu sözleri yazın söylemek kolay tabi.Ancak Başkan kesinlikle gitmemeli.Bu takımı ayağa kaldırmalı.Yaptığı yanlışları itiraf etmeli.

Cafer KILIÇSOY
Abi 1.5 ayda teknik direktör bulanlar o dediklerini 8 günde nasıl yapacak?

MehmeTS_ADANA
hani bazı hocalar takımına yeni bi sistem oturtana kadar bocalar sonrada kimse durduramaz gibi bir şey olacağını bilsem.sabırla bekleriz ama maalesef öyle bir ihtimal görmüyorum

OLCAY ÇAKIR
Evet,avatarımı Engin Baytar yapın rica ediyorum..

Erdal
İtidal...

İtidal...

Semih, korkarım yakında ben bile ihtilal, ihtilal diye bağıracağım....

Cafer Bulur
Açık net;

Ben kelle istiyorum.

Tarzım değil.

Görün iste,sizin gibi sakin ve ölcülü insanlar dahi kelle istiyorsa durumumuz vahim demektir.

Gemi su aldi bile,acil önlemler sart....

Hotaman
Amerikayi yeniden kesfetmenize gerek yok.

Bazi tepkiler abartili olsa da taraftar tepkisinde haklidir.

Aglayan taraftar,digerlerine hicbir sey olmuyor.

Aynen öyle, 25 yıldır ne yapılıyorsa aynısı gerekli değil mi?