PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hediye Kombine Bilet Kampanyasi

Sayfa : [1] 2

metehan
21.06.2005, 15:40
De?erli BMN Sakinleri,
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Bildi?iniz gibi 2005-2006 sezonu kombine bilet sat??lar?m?z ba?lam?? durumda. ?Hep ele?tiriyoruz biraz da elle tutulur ?eyler yapal?m, klübümüze maddi destek sa?layal?m.? diyenler için kombine bilet olay?n?n önemli bir f?rsat oldu?unu dü?ünüyorum. Bu nedenle BMN bünyesinde bir ?Hediye Kombine Bilet Kampanyas?? ba?lat?lmas?n? öneriyorum. Benim kafamda olu?an kampanya format? ?u ?ekilde :

1- Kombine bilet alabilecek durumda olanlar bir kombine al?p Trabzon?daki bir tan?d???na hediye edecek. Bu muhtemelen bir akraba veya bir arkada? olacakt?r. Bu tercih edece?imiz ilk yöntem.
2- Tek ba??na bir bilet almaya gücü yetmeyen ama bu kampanyaya kat?lmak isteyenler ise kendi aralar?nda ufak bir fon olu?turup ortak bir bilet al?p yine bir tan?d???na hediye edecek.
3- Bilet almak isteyip de Trabzon?da verecek birini bulamayanlara ise BMN Trabzon temsilcisi arkada?lar yard?mc? olabilir diye dü?ünüyorum. Trabzon?da olup da TS?u sürekli destekleyecek arkada?lara bu kombineler verilebilir.Bu konuyu tart??makta fayda var.

Kampanyan?n format? ile ilgili yeni fikirler gelece?inden ?üphem yok, bunlar ?imdilik akl?ma gelen yöntemler.
Kombine bilet fiyatlar? resmi sitede var ama ben yine a?a??ya ekledim. Üyelere de indirim oldu?unu hepiniz biliyorsunuz. Ancak üye indiriminden faydalanabilmek için 2005 y?l? aidat?n? yatr?m?? olman?z gerekiyor.

Hat?rlatmak istedi?im di?er bir konu da bu sene hayata geçirilecek yeni bir uygulama. Kombine biletlerin üstüne isim yaz?lacak. Bu federasyonun getirdi?i bir zorunluluk. Dolay?s?yla üye olarak indirimli kombine alanlar?n kartlar?n?n üzerine kendi isimleri yaz?lacak. Ancak klüp müdürümüz say?n Burak Gürdal, kartlar? ba?kas?na kulland?rma konusunun sorun olmayaca??n? söyledi. K?sacas? kartlar?n üzerine isim yazd?rma konusu bu kampanya için engel te?kil eden bir durum olmayacakt?r.

Telefon aç?p kredi kart? numaran?z? söyleyerek bilet alabiliyorsunuz. Bu aç?dan hiçbir zorluk yok. Hesaba havale yönetimi ile de al?m yap?labilecek. Normal kredi kartlar?na 5, Vak?fbank ve Koçbank TS kredi kartlar?na da 6 taksit yap?l?yor.

?Transfer yap?lmadan kombine almam? gibi ifadelerle lütfen bu ba?l??? me?gul etmeden bu olay? ciddiye alal?m. Bu kampanya ile birkaç kombine sat???n? ba?armak bile az?msanacak bir olay de?ildir bence. Kampanyay? sadece BMN?ye özgü olarak dü?ünmeyip BMN üyesi olmayan tan?d?klar?m?za da yaymak gerekti?ini söylememe gerek yok herhalde.

Kampanyaya katk?da bulunanlar ba?l?kta bunu belirtilerse iyi olur. Böylece kat?l?m konusunda fikir sahibi oluruz.

Haydi BMN, göster kendini.

VIP-1 (Alt Kat) : Kombine sat?? fiyat? 1.750 YTL, Üyelere özel sat?? fiyat? 1.400 YTL
VIP-2 (Üst Kat): Kombine sat?? fiyat? 875 YTL, Üyelere özel sat?? fiyat? 700 YTL
Kapal? Numaral? : Kombine sat?? fiyat? 425 YTL, Üyelere özel sat?? fiyat? 340 YTL
Maraton Özel : Kombine sat?? fiyat? 300 YTL, Üyelere özel sat?? fiyat? 240 YTL
Maraton : Kombine sat?? fiyat? 150 YTL, Üyelere özel sat?? fiyat? 120 YTL
Aç?k Tribün : Kombine sat?? fiyat? 75 YTL, Üyelere özel sat?? fiyat? 60 YTL

Kombine Kart Al?mlar? için :
Ça?r? Merkezi : 444 1967
Trabzonspor Sadri ?ener Tesisleri: (462) 326 67 96

shipbroker61
21.06.2005, 15:51
tebrikler metehan....

ben 1 adet kendi alacagim, 1 adette arkadasim adina alacagim bir maraton kombinesiyle 2 kardesime boyle bir uygulama yapacagim. onun disinda kafamda bir kac kisi daha var onlarada konudan bahsedip ayni sekilde onlarada kombine aldiracagim.

benim hedefim 5 adet kombine hediye etmek/ettirmek...

ts_fan
21.06.2005, 15:56
Güzel bir konu, ben 1 y?l daha burday?m (i?e girdim)...varsa yap?lacak bir i? bu konuda, i?ten kalan zaman?mda yard?mc? olmaya çal???r?m...

zanoylu
21.06.2005, 16:05
Bu topic e sadece 2 yaz? gelmesini k?n?yorum. smileys/smiley7.gifÇok önemli bir konutebriklersmileys/smiley32.gif Metehan ben urfada çal???yorumsmileys/smiley19.gif ama eni?teme bir maraton özel ald?k hay?rl? olsunsmileys/smiley2.gif

Getirdi?in önerilerde çok yerinde tebrikler BMN trabzon temsilcileri organizsyonu yap?n destek verelimsmileys/smiley32.gif

Muhalif
21.06.2005, 16:20
Mete Abi eline sa?l?k.. Evet arkada?lar.. beni hep muhalefette görecek de?ilsiniz yasmileys/smiley1.gifdestek konular?nda da var?z evelallah.. transfer konusunda hediye kombine bilet dü?ünüyordum vazgeçtim yazm??t?m... ama olmuyor i?te.. hem a?alar?m hem giderim misali dün 1 adet kale arkas? kombine bilet paras?n? yollad?m trabzondan bir dostuma.. konu?mak ve icraat ayr? ?eyler... biz ba?ar? için üzerimize dü?eni yönetim-taraftar-futbolcu-antrenör olarak yapal?m da sonras?na bakal?m.. kendi ad?ma sorumluluk duydu?um üyelik,abonelik gibi i?lerden sonra kombine hediye i?ini de yapt?m...

Eh bu ülkede hep böyle gelmi?tir.. iktidar ve muhalefet meydanlarda birbirini yer kapal? kap?lar ard?ndan i?leri beraber yürütürlersmileys/smiley36.gif

Gücü yeten herkesi davet ediyorum bu kampanyaya...

EmrahYalçınalp
21.06.2005, 16:28
En kötü ihtimalle kale arkas? tribünleri için mutlaka yüksek say?da bir destek gelecektir... Herkes gibi ben de üzerime dü?eni yapaca??m. Haydi bakal?m BMN, Cenk bile burda smileys/smiley2.gifsmileys/smiley4.gif

Harun
21.06.2005, 16:43
Bende bu kampanyaya destek veriyorum.Maroton tribünü için benle ortak hareket edecek olan varsa beraber bir kombine alabiliriz.smileys/smiley2.gifYükün bir ki?iye binmemesi için ortak hareket etmenin daha kazançl? olaca??n? dü?ünüyorum.Edited by: Harun

Reha
21.06.2005, 17:08
Güzel bir konu, ben 1 y?l daha burday?m (i?e girdim)...varsa yap?lacak bir i? bu konuda, i?ten kalan zaman?mda yard?mc? olmaya çal???r?m...

Ulan recep ?u imzan var ya!!!Sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün...

Kaya
21.06.2005, 17:10
Bence kale arkalar? için ilk etapta güzel bir organizasyon yap?labilir...

Guests
21.06.2005, 17:20
Tebrikler Metehan... BMN'ye yak??an bir çal??ma daha...

Kampanyaya gönülden kat?l?yorum. ?mkan? olan herkes bir tan?d???nakombine bilet hediye etsin.yada bizim arac?l???m?zla taraftar gruplar?ylairtibata geçsin...

agahozlu
21.06.2005, 18:40
devamli trabzonda olsam keske...ah ah

shipbroker61
21.06.2005, 18:46
bu topic neden hit almiyor??????

nerede demoklesin kilici misali yonetime ahkam kesen ulema-i taraftar???

kombineler cok pahali degil mi???? peki 2 kisi ortak olup bir kombine hediye edilemez mi????

onu gectim 5 kisi birlesip bir kombine hediye edemez mi?????

simdi ben burdan "ne verdiniz ne bekliyorsunuz" dedigimde "yonetim saksakcisi" mi olacagim?????

6750 tane uyemiz var. yarisi diger takimlarin taraftari ezikler olsun 3375 kisi eder. bunun yarisida gercekten imkani olmayan arkadaslar olsun etti mi 1687.... bunun yarisida siteye hasbel kader uye olup hicbisey yazmayan arkadaslar olsun 843 kisi eder mi??? bi yarida ben kestim etti 421 kisi..... bununda %10 u eder 42 kisi.... su siteden 45 kisiye kombine hediye edilecek mi bakalim??? gercekten cok merak ediyorum....

hadi utandirin beni, herkesten ozur dilemezsem namerdim!!!!!!

Harun
21.06.2005, 19:26
Bende bu kampanyaya destek veriyorum.Maroton tribünü için benle ortak hareket edecek olan varsa beraber bir kombine alabiliriz.smileys/smiley2.gifYükün bir ki?iye binmemesi için ortak hareket etmenin daha kazançl? olaca??n? dü?ünüyorum.

Maraton 150 YTL.5 ki?i ortak 30 YTL den alal?m bir tane hade yokmu kimse?

Berat
21.06.2005, 19:32
Harun, Maraton kombineleri genelde bayaa ilgi görüyor.. Gel biz senle 1 Aç?k kombinesi alal?m..smileys/smiley2.gif

Bu arada bu olay bana Kurban Bayram?n? hat?rlatt?.. Bu i?in Hocas? kimse fetva versin; Büyükba?(Maraton) için en çok kaç ortak, Küçükba? (Kale Arkas?) için en çok kaç ortak caizsmileys/smiley36.gifBir de kurban etinin bi k?sm?n? kendimiz yiyebildi?imize göre Trabzona gidersek 1-2 maçl???na kombineyi kullanabilir miyiz? smileys/smiley36.gif

Egemen
21.06.2005, 19:35
harun hesap numaran? yolla 30 ka??d? yolliyim.

hep destek tam destek..

Harun
21.06.2005, 19:53
O zaman ?öle yapal?m bir üçlü olu?tural?m.
Ben-Berat ve Egemen üçümüz ortakla?abir adat kale arkas? kombine bileti alal?m. Adam ba?? 25 er YTL dü?üyor.smileys/smiley2.gifHerkes bunda hemfikirmi arkada?lar.

Egemen
21.06.2005, 20:02
evet abi ben var?m. berat abi ,harun abibide ben al?yoruz kale arkas?n? hadi bakal?m ?imdiden karde?imize hay?rl? olsun...

Egemen
21.06.2005, 21:09
s?rf konu a??a??ya dü?mesin diye yaz?yorum. millet biraz destek. hadi elinizi cebinize at?n biraz. herkes bi 25 30 milyon verebilir de?ilmi TRABZONSPORUNA....

metehan
22.06.2005, 11:22

kombineler cok pahali degil mi???? peki 2 kisi ortak olup bir kombine hediye edilemez mi????

simdi ben burdan "ne verdiniz ne bekliyorsunuz" dedigimde "yonetim saksakcisi" mi olacagim?????

6750 tane uyemiz var. yarisi diger takimlarin taraftari ezikler olsun 3375 kisi eder. bunun yarisida gercekten imkani olmayan arkadaslar olsun etti mi 1687.... bunun yarisida siteye hasbel kader uye olup hicbisey yazmayan arkadaslar olsun 843 kisi eder mi??? bi yarida ben kestim etti 421 kisi..... bununda %10 u eder 42 kisi.... su siteden 45 kisiye kombine hediye edilecek mi bakalim??? gercekten cok merak ediyorum....

Bu durum aslinda BMN'nin genel sorunu. Basit konularda sayfalarca yazarken böyle önemli meselelerde sessiz kaliyoruz genelde. Tabi bu maddi bir olay oldugu için fazla birsey diyemeyiz, zorlamayla olacak bir is degil çünkü. Ama maddi nedenlerden dolayi buna katilamaycak olsak bile en azinda bir yorum yapilabilir. Kimse katilmak zorunda degil ama en azindan olayin önemini dile getirelim ona da raziyim.

Bu arada bu fikri ortaya atan kisi olarak ben de bu kampanyaya katildim, onu da belirtmek istedim.

TheCrow
22.06.2005, 12:19
Arkadaslar bu konu önemli...

Biraz daha seri çalisalim.Mesela Harun gibi herkes ne kadar katki yapabilecegini söylesin,10-20-50 farketmez,neticede 10 kisi ortak bir kombine bile alinsa kardir...Hemen bir liste olusturalim,BMN yönetiminden birisinin veya yetki verilen baska birinin verecegi bir hesap no'da kaynaklar biriktirilsin,yeni hesap da açilabilir.Veya ikiserli-üçerli-beserli gruplar halinde anlasip kombine alinabilir.Liste olusturmaktaki amaç,katettigimiz yolu görmek...Dedigim gibi miktarin önemi yok...Kendimle baslayayaim,üsttekileri eklemedim,herkes kendini eklesin lütfen...

1.TheCrow - Bir arkadasima kombine hediye ettim,arti benden 30 YTL dahaortak hesaba çalisir...

Mollasalihoğlu
22.06.2005, 12:36
babamdan çakabilirsem üç bes kurus yazacagim buraya.smileys/smiley1.gif

bu arada kombine hediye edilen kisilerin de yoklamasini almak lazim stadta.gitmemezlik yok smileys/smiley36.gifEdited by: oflee61

barchu
22.06.2005, 14:25
Aldik bir maraton kombine. Sordular geçen yilki yeri mi istersiniz diye. Ne biliyim geçen yil ben gitmedim ki dedimsmileys/smiley36.gif.

Kredi karti cinsinize göre en az 5 en fazla 6 ay taksit yapiyorlarmis, iyi oldu.

Tek derdimiz kaldi simdi: Kime vercez kombineyi?

Sinan

barchu
22.06.2005, 16:07
Kulüpten aradilar. Kombine bilet alana bir de taraftar formasi hediye ediyorlarmis. Güzel is yapiyorlar. Helal olsun.

Sinan

PS: Kaç kisi olduk kampanyaya katilan, idigin bidigin listesi oluyor buna da liste tutalim.

TheCrow
22.06.2005, 16:46
Liste tutalim dedim ama,sanirim pek itibar görmedi bu önerim bmn esrafinca...Millet transfer topicinden ayrilamiyor ki su günlerde...

EmrahYalçınalp
22.06.2005, 16:51
Kurtulus abi'nin Bülent Abi'yi "dürtmesismileys/smiley36.gif" sonucu onun da bana hatirlatmasiyla, aramizda daha önce baska bir organizasyon için topladigimiz paranin kalan kismiyla bir adet kombine bilet alinacak...

Berat
22.06.2005, 16:54
1) 1 adet açik kombinesi ; Berat Tekke + egemengundogdu + Harun</span>

2) 1 adet açik kombinesi; Crow</span>

3) 1 adet kapali kombinesi; barchu</span>

4) 30 Milyon; Crow</span> --- buraya ortak araniyor..,

5)???

Evet arkadaslar, katilacak olanlar katilim miktarlarini yazsinlar...

Murat'
22.06.2005, 17:11
güzel arkadaslar

barchu
22.06.2005, 17:20
Düzeltelimsmileys/smiley2.gif

3) 1 adet maraton kombinesi; barchu</span>

5)???

metehan
22.06.2005, 17:21
1) 1 adet açik kombinesi ; Berat Tekke + egemengundogdu + Harun
2) 1 adet açik kombinesi; Crow
3) 1 adet maraton kombinesi; barchu
4) 30 Milyon; Crow --- buraya ortak araniyor..,
5) 1 Adet kapali, 1 adet Maraton; Metehan

Bu arada Crow'a da ortak olabilirim. Hangi tribünden alacagiz?

Edited by: metehan

Duman
22.06.2005, 17:25
Öncelikle Metehan'i böyle bir organizasyona ön ayak oldugu için kutluyorum. Ve bu listenin uzayarak devam etmesini diliyorum.

3) 1 adet kapali kombinesi; barchu
5) 1 adet açik kombinesi;Duman 61

Bende bu kombine bileti, BMN Trabzon temsilcisi arkadasim CuttySark(Akin)'in uygun görecegi, ihtiyaci olan birine hediye edecegim.

barchu
22.06.2005, 17:29
Bi daha düzeltelim:

3) 1 adet maraton kombinesi; barchu</span>

metehan
22.06.2005, 17:32
Ayni anda yapinca liste karisiyor smileys/smiley1.gifSon durum :

5) 1 Adet kapali, 1 adet Maraton kombinesi ; Metehan

6) 1 adet açik kombinesi ; Duman61

7) ???

Gargamel
22.06.2005, 18:55
Süper fikir smileys/smiley32.gif

Egemen
22.06.2005, 19:05
süper fikir deyip alkislamak yetmiyo :):):):):):):):):)

shipbroker61
22.06.2005, 19:18
arkadaslar ben 2 adet maraton kombinesiyle bu kampanyaya katilacagim. bir tanesi kendim, bir taneside konuyu actigim bir arkadasimin adina olacak.

tabi bunlada kalmayi dusunmuyorum 3 kisi daha bulup bu kampanyada 5 kardesimize kombine hediye etmek icin ustume duseni yapmaya calisacagim.

Egemen
22.06.2005, 22:56
helal olsun abime :):):):):)

Guests
23.06.2005, 00:54

Bende bu kombine bileti, BMN Trabzon temsilcisi arkadasim CuttySark(Akin)'in uygun görecegi, ihtiyaci olan birine hediye edecegim.

tesekkür ederim kardesim..."allah herkese;arkadasinaböyle güzel görevler yükleyen,senin gibi dostlar nasib etsin..."

1 adet açik kombinesi; CuttySark... smileys/smiley2.gif beni de listeye ekleyebilirsiniz...

Berat
23.06.2005, 01:12

7) 1 adet açik kombinesi; Cutty Sark

8) ???

Edited by: Berat Tekke

Guests
23.06.2005, 01:27
Su an kampanyaya katilamiyorum ama bu ilgisizlik nedendir anlamiyorum.Hadi biz ögrenciyiz bahane degil tabi ama inisli çikisli dönemler oluyo ögrencilikte.Su an inisteyim.smileys/smiley5.gif

Isini gücünü eline almis hali vakti yerinde abilerimizin bu ilgisizlikleri nedendir?Nerde örnek olucak,birliktelik ruhunu canlandiricak insanlar?Surda 7 tane bilete katilan varkaçi ögrenci sayin bakalim.Yazik...

Tabi bu isler içten gelmeli böyle konusmayla da olmaz!Ben elim düzelince 4e katilmayi düsünüyorum.4'e ortak olmak için 20 milyon veriyorum(temmuzun sonuna kadarveririm).3. bir ortak lazimsanirim bize.

Nytre
23.06.2005, 02:18
muhtesem bir kampanya olur bence.. ayrica sadece forumdaki arkadaslarimizi degil trabzon disindaki dostlarimizi falan da bu ise tesvik edelim!..

hele ki okuyan kardeslerimize karne hediyesi olsun!..

l-m
23.06.2005, 09:26
4) 30 Milyon; Crow --- 30 milyon;l-m
8) ???

EmrahYalçınalp
23.06.2005, 10:47
8) 1 Adet açik kombinesi; bir kisim BMNsmileys/smiley2.gif

9)................................................ ......Edited by: perhaps

shipbroker61
23.06.2005, 10:57
<DIV>
<DIV>

8) 1 Adet açik kombinesi; bir kisim BMNhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

9) 2 adet maraton kombinesi; shipbroker61 (1 tanesinin sponsoru arkadasimdir bilginizesmileys/smiley2.gif</DIV></DIV>Edited by: shipbroker61

Harun
23.06.2005, 11:02
Hadi millet destege devam.Nerde müdürler,doktorlar avukatlar ,tek tek isim vermek istemiyorum pamuk eller cepleresmileys/smiley1.gif

ts_fan
23.06.2005, 11:09
9) 2 adet maraton kombinesi; shipbroker61 (1 tanesinin sponsoru arkadasimdir bilginizesmileys/smiley2.gif

oh oh Ibrahim Abi 2 adet maraton, iyi valla...senin çevre genisti 3 tanede açik kombinesi baglarsin sen, sana da bu yakisir zatensmileys/smiley2.gif

ts_fan
23.06.2005, 11:12
bizde katilalim karinca kararincasmileys/smiley2.gif

8) 1 Adet açik kombinesi; bir kisim BMNhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

9) 2 adet maraton kombinesi; shipbroker61 (1 tanesinin sponsoru arkadasimdir bilginizesmileys/smiley2.gif
<DIV>
<DIV>

10)1 adet açik kombinesi;Tandogan, electrix, ts_fan</DIV></DIV>

shipbroker61
23.06.2005, 11:18

oh oh Ibrahim Abi 2 adet maraton, iyi valla...senin çevre genisti 3 tanede açik kombinesi baglarsin sen, sana da bu yakisir zatensmileys/smiley2.gif

estagfurullah kardesim, allah bize bizde kardeslerimize verecez tabiki. ya aslinda acikta olur ama ben bir bolgede toplanilsin diye maratona yuklenmeyi dusunuyorum... neyse calismalara devam...

Guests
23.06.2005, 13:32

4) 30 Milyon; Crow --- 30 milyon;l-m,---20 milyon Scholes

<DIV>
<DIV>

4'e katkida bulunuyorum karinca kararinca...

l-m
23.06.2005, 13:33
10)1 adet açik kombinesi;Tandogan, electrix, ts_fan
11)1 adet açik kombinesi;Kaya

Guests
23.06.2005, 13:41
Haydi 12.....

Edited by: Scholes

shipbroker61
23.06.2005, 13:49

4) 30 Milyon; Crow --- 30 milyon;l-m,---20 milyon Scholes

<DIV>
<DIV>

4'e katkida bulunuyorum karinca kararinca...

arkadaslarim, kardeslerim burda onemli olan karinca kararinca olmasi degil, gonulden ve yurekten olmasi. burda vip kombine alanla, acik kombine alan veya katkida bulunanlarin yaptiklari isin guzelliginde hic bir fark yok.

ne demisler cok veren maldan, az veren candansmileys/smiley2.gif

Guests
23.06.2005, 13:53
arkadaslarim, kardeslerim burda onemli olan karinca kararinca olmasi degil, gonulden ve yurekten olmasi. burda vip kombine alanla, acik kombine alan veya katkida bulunanlarin yaptiklari isin guzelliginde hic bir fark yok.

ne demisler cok veren maldan, az veren candansmileys/smiley2.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Haydi arkadaslar herkes bu mantigi iyi kavrasin.Az yardim edebilirim diye çekinen olmasin.Szymkoviakin formasi alinirken de küçük küçük yardimlar gelmisti ama sonunda formayi aldik haydi simdi listeden devam.

Haydi 12.....

Bülent Şirin
23.06.2005, 14:14
Sevgili Murat, Ibrahim çok hakli... Burada önemli olan katilimdir, herkes üçer beser tane alamayabilir, hâttâ çogumuz bir tane bile alamayabilir. meblag hiç önemli degil.

"Tesbihte hata olmaz" derler, bizim Salpazari'nda bir atasözü vardir. "Siçan sidiginin bile degirmene katkisi olur." derler. Bu da o hesap...

Yanlis anlasilmasin, siçan sidigi dedigim gibi sadece bir tesbih, yapilan katkilarin boyutu degil, niyeti önemli...

Gayret arkadaslar, simdilik lafimi Konfüçyüs'ün sik sik kullandigim bir vecizesiyle tamamlayayim:

"Karanliga küfretmektense, bir mum yakmak daha iyidir."

Hadi 6 bin küsûr üyeyi bir yana birakin, surada 1000 tane mum yansa Avni Aker isil isil olur vallahi...smileys/smiley1.gif

Berat
23.06.2005, 14:19
su ana kadar 12 kombine olmus.. Var misiniz; Gerede gezisine kadar 61'e tamamlamaya...? Hadi arkadaslaaaar, PAROLA 61!...

Duman
23.06.2005, 16:34
Bu topigin ilk sayfasinda, Muhalif (Cenk) arkadasimizda kombine hediye eden ilk arkadaslarimiz arasindaydi.Kendisi listede gözükmüyor,onuda listeye ekleyip bu topigi mümkün oldugu kadar canli tutalim.

9) 2 adet maraton kombinesi; shipbroker61 (1 tanesinin sponsoru arkadasimdir bilginizehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif
11)1 adet açik kombinesi; Kaya

12)1 adet açik kombinesi;Muhalif

Berat
23.06.2005, 16:40
4) 30 Milyon; Crow --- 30 milyon;l-m --- 20 milyon Scholes
9) 2 adet maraton kombinesi; shipbroker61 (1 tanesinin sponsoru arkadasimdir bilginizehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Murat(Scholes)'in 4 numarada 20 Milyonu vardi, o da kaynamis arada galiba..

Muhalif
23.06.2005, 16:43
yahu Muhalif'iz diye attilardi bir köseye bizi Oguzsmileys/smiley19.gifAllah'tan teksin ve hatirladin bizismileys/smiley2.gif

Bülent Şirin
23.06.2005, 16:52
yahu Muhalif'iz diye attilardi bir köseye bizi Oguzsmileys/smiley19.gifAllah'tan teksin ve hatirladin bizismileys/smiley2.gif

Olur mu öyle sey sevgili Cenk, sen o tatli muhalefetini gösteresin diye arkadaslar mahsus ses çikarmadilar amaOguz farkinda olmadan oyunu bozdu. smileys/smiley1.gif

Fakat isabet oldu, yine de nev'i sahsina münhasir üslûbunla iki satir karalayiverdin... smileys/smiley1.gif

Guests
23.06.2005, 16:56
Evet abilerimiz sizden de destek bekliyoruz kampanyaya smileys/smiley2.gif

Pek muhterem abilerim ablalarim zaman destek zamani....

zanoylu
23.06.2005, 17:21
Enistemize aldik Maraton özel;

URFA dayim ama trabzonda olupta ihtiyaci olan bir arkadasima seve seve sponsorluk yaparim....smileys/smiley2.gif

Düsünenler özel mesaj atsin

zanoylu
23.06.2005, 17:25
13 ) Bir adetaçik kombine_ ZANOYLUM

zanoylu
23.06.2005, 17:32
Düzeltelimsmileys/smiley2.gif
5)???

Bulundumu CROW'a ortak ....Orayada el atalim yaz kardes gerisi benden

Guests
23.06.2005, 17:39

13)1 adet açik kombine ---&gt;Zanoylum

Beratim bu arada ben 4'e yazdim kendimi.Tek baslarina bilet alamayanlar olabilir onlar baska bir numaraya adlarini ve verebilicekleri meblaglari yazsinlar.Yanlarina ortak arariz

Haydi 14.....

seyyahali
23.06.2005, 17:49
kombine alacak arkadaslardan birine yardimci olabilirm ortak olmak isteyen varsa verebilirm ben gelemem ama o arkadas gitsin

zanoylu
23.06.2005, 17:53
Ayrica açik tribüne ortak ariyorum bilgine Scholes

zanoylu
23.06.2005, 17:54
Mesela Seyyah ali ile beraber ortak yaza bilirsinsmileys/smiley2.gif

Guests
23.06.2005, 18:13

14)1 adet açik kombinesi ----&gt; Seyyahali ve Zanoylum

Haydi 15....

seyyahali
23.06.2005, 18:21
olabilir

Harun
23.06.2005, 18:26
Murat siz hangi bölümden bilet alacaksiniz .Sadece miktar yaziyor bilet ismi yazmiyorsmileys/smiley2.gif

Guests
23.06.2005, 18:32
4) 1 ADET açik kombinesi----&gt;(30 Milyon; Crow --- 30 milyon;l-m --- 20 milyon Scholes )

Toplam 80 ediyor Harun abi yani bir açik kombinesi aliyoruz.

Haydi 15....

l-m
23.06.2005, 19:41
kaldigimiz yerden...yok mu arttiran?

Beytullah
23.06.2005, 19:54
abi bende acik kombineye yardim ederim

Guests
23.06.2005, 20:27
1) 1 adet açik kombinesi ----&gt; (Berat Tekke + egemengundogdu + Harun )
2) 1 adet açik kombinesi ----&gt;Crow
3) 1 adet maraton kombinesi ----&gt; barchu
4) 1 ADET açik kombinesi----&gt;(30 Milyon; Crow --- 30 milyon;l-m --- 20 milyon Scholes )
5) 1 Adet kapali, 1 adet Maraton kombinesi ----&gt;Metehan
6) 1 adet açik kombinesi----&gt; Duman61
7) 1 adet açik kombinesi----&gt; Cutty Sark
8) 1 Adet açik kombinesi---&gt; bir kisim BMNhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif
9) 2 adet maraton kombinesi---&gt; shipbroker61 (1 tanesinin sponsoru arkadasimdir bilginizehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif
10)1 adet açik kombinesi---&gt;Tandogan, electrix, ts_fan
11)1 adet açik kombinesi----&gt; Kaya

12)1 adet açik kombinesi---&gt;Muhalif

15)1 adet açik kombinesi -----&gt;(25 milyonTrabzonlu_+ortak araniyor)

Haydi 16.... bir de 8 numaradaki bir kisim BMN kim ? smileys/smiley17.gif

mr.fa
23.06.2005, 20:57
Arkadaslar konuya tam hakim olamadim yani okumaya firsatim olmadi. Ama konu yardim ve trabzonspor ise benide istediginiz yere yazabilirsiniz.

Egemen
23.06.2005, 22:49
ne kadar verebilecegini de belirt mr.fa :)) ona göre ayarlar arkadaslar :) hep destek tam destek millett

Guests
23.06.2005, 23:03
Mr. fa kombine aliyoruz arkadasim.Herkes elinden gelen yardimi yapiyor.Sen de katilabilirsinbilet alicaksan onu söyle yazalim.Bilet fiyatlari ilk sayfada ya da bilet almiyip bir meblag yardim ediceksen meblayi söyle ekliyelim.Böylece bir kombineye ortak olursun

Hersey Trabzon için...

Haydi 16....

Guests
24.06.2005, 00:24
... konu yardim ve trabzonspor ise benide istediginiz yere yazabilirsiniz.

anlatilan çok açik bence...smileys/smiley32.gif

Egemen
24.06.2005, 00:31
ama ne kadar yardim edecegini bilemeyiz. yazarsa ona göre bi yere eklenir.

Guests
24.06.2005, 01:59
8) 1 Adet açik kombinesi---&gt; bir kisim BMNhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif
9) 2 adet maraton kombinesi---&gt; shipbroker61 (1 tanesinin sponsoru arkadasimdir bilginizehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Mr.fa katilicaksan miktar bekliyoruz abi senden.

Haydi 16.

Hedef 61 simdilik....

mr.fa
24.06.2005, 10:53
Arkadaslar bende 1 adet açik kombinesi alabilirim.

unyelimetin
24.06.2005, 10:58
Utku arkadasimiz sagolsun onun da yardimlari ile Ünye'den dört arkadas olarak maratona kombine aldik.

Guests
24.06.2005, 12:25

16)1 adet açik kombinesi ------&gt; Mr.fa

Haydi 17.

Hedef 61 simdilik....

Guests
24.06.2005, 14:31
HEDEF 61....!

Ne bu ilgisizlik BMN ?

l-m
24.06.2005, 14:34
Ibrahim Sahin'in basin toplantisindan alinti:

KOMBINE KARTLAR?A BÜYÜK ILGI
Ibrahim Sahin, Trabzonspor Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde bugün saat 11.00?de yapilan basin toplantisinda öncelikle Trabzonspor kombine kartlariyla ilgili açiklamalar yapti. Kombine kartlara taraftarlardan büyük ilgi oldugunu söyleyen Sahin, bugüne kadar 4.000?e yakin kombine kart satildigini; bu ilginin sürmesiyle 15.000 adet kombine kart satisi hedefinin yakalanacagini belirtti.
Kombine kart uygulamasindan tüm Trabzonspor taraftarlarinin yararlanabilmesi için, bu sene kombine fiyatlarinin artirilmadigini ve herkesin alabilecegi alternatiflerin sunuldugunu söyleyen Ibrahim Sahin, bu sene ilk kez kombine kartlarin hediyeli oldugunu da ekledi. ?Kombine kartlariyla stadyumumuza gelip tribünleri dolduracak taraftarlarimiz Trabzon?un bir futbol sehri oldugunu gösterecek ve tüm Türkiye?ye anlamli bir mesaj vereceklerdir.? diyen Ibrahim Sahin, taraftarlar arasinda güzel bir kampanya baslatildigini, Trabzon?da yasamayan Trabzonspor taraftarlarinin da kombine kart alip Trabzon?daki sevdiklerine hediye ettiklerini belirtti. 15.000 adet kombine kart satisi hedefinin yakalanmasiyla birlikte kulübe yaklasik 2 milyon dolarlik ek gelir saglanacagini, ayrica stadin kombine kartli izleyicilerle dolmasinin Trabzonspor?un prestiji açisindan da son derece önem tasidigini sözlerine ekledi.

Biraz daha ilgi lütfen...

Guests
24.06.2005, 14:37
Ibrahim Sahin'in basin toplantisindan alinti:

Ibrahim Sahin taraftarlar arasinda güzel bir kampanya baslatildigini, Trabzon?da yasamayan Trabzonspor taraftarlarinin da kombine kart alip Trabzon?daki sevdiklerine hediye ettiklerini belirtti.

Biraz daha ilgi lütfen...

ZAMAN DESTEK ZAMANI HAYDI BMN

metehan
24.06.2005, 15:00
Evet arkadaslar, gördügünüz gibi kampanyadan yönetimin de haberi var. Her ne kadar yönetim su ana kadar sizleri üzmüs ve henüz istenilen transferleri yapamamis olsa da, bizim öncelikli görevimiz kendi üzerimize düseni yapmak. Biz yapabilecegimizi yapalim gerisi yönetimin isi.

Bu arada Ahmet abinin (Özçilingir) bu kampanyadan haberi olmadi mi? Osman söyle babana kampanyamiza katkida bulunsun lütfensmileys/smiley1.gif

peja
24.06.2005, 15:17
<DIV>1 adet açik kombinesi -----&gt;(25 milyonTrabzonlu_+ortak araniyor)</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Benide Trabzonlu_ kardesime ortak yapin.</DIV>

#10 Fietra
24.06.2005, 15:24
Evet arkadaslar, gördügünüz gibi kampanyadan yönetimin de haberi var. Her ne kadar yönetim su ana kadar sizleri üzmüs ve henüz istenilen transferleri yapamamis olsa da, bizim öncelikli görevimiz kendi üzerimize düseni yapmak. Biz yapabilecegimizi yapalim gerisi yönetimin isi.

Bu arada Ahmet abinin (Özçilingir) bu kampanyadan haberi olmadi mi? Osman söyle babana kampanyamiza katkida bulunsun lütfensmileys/smiley1.gif

Valla Mete abi gördü mü görmedi mi bilmiyorum ancak bence büyük ihtimal katkida bulunmaz

Berat
24.06.2005, 15:26
<DIV></DIV>

Katkinin miktari ne olacak peja? onu da belirtirsen ekleyelim listeye..smileys/smiley1.gif

zafercalikoglu
24.06.2005, 15:35
hadi trabzon gecen seneki rakama ulasmisiz ,gel sunu 10 bin yapalim ,

zanoylu
24.06.2005, 15:41
HEDEF 61....!

Ne bu ilgisizlik BMN ?

Son durum nedir Scholes

metehan
24.06.2005, 15:42
Valla Mete abi gördü mü görmedi mi bilmiyorum ancak bence büyük ihtimal katkida bulunmaz

Neden? O da mi yönetime kizgin yoksa smileys/smiley1.gif

peja
24.06.2005, 15:43
<DIV></DIV>

Katkinin miktari ne olacak peja? onu da belirtirsen ekleyelim listeye..smileys/smiley1.gif
<DIV> </DIV>
<DIV>Sanirim 3ortakli bir grup diye düsündüm oyüzden bende 25 ytl veririm diye ortak oldum.Gönül isterdiki daha çok olsun ama simdilik böyle malesef.</DIV>

Berat
24.06.2005, 15:45

15)1 adet açik kombinesi -----&gt;(25 milyonTrabzonlu_+25 Milyon Peja+ ...?

15 numaraya bi 25 milyon daha çikarsa tamamlaniyor..hadi arkadaslar..

Sevgi
24.06.2005, 15:50
beni yazin 15 numaraya Berat

Berat
24.06.2005, 15:55

15)1 adet açik kombinesi -----&gt;(25 milyonTrabzonlu_+25 Milyon Peja+ 25 Milyon Sevgi

17)????

Evet arkadaslar, destekleri görelim...

zanoylu
24.06.2005, 15:58
Haydi BMN Bu kadarmi biraz daha gayret ve özveri

Topiçi 1000 kisi okudu daha nerdeyiz

unyelimetin
24.06.2005, 17:45
) 1 adet açik kombinesi ----&gt; (Berat Tekke + egemengundogdu + Harun )

15)1 adet açik kombinesi -----&gt;(25 milyonTrabzonlu_+25 Milyon Peja+ 25 Milyon Sevgi

17)4 adet maraton kombine.-------&gt;(Kendimizin gidemedigi maçlarda biletler Utku61'in emrindedir.E bu da hediye sayilir herhalde.smileys/smiley2.gif)

Guests
24.06.2005, 17:47
1)1 adet açik kombinesi ----&gt; (Berat Tekke + egemengundogdu + Harun )

15)1 adet açik kombinesi -----&gt;(25 milyonTrabzonlu_+25 Milyon Peja+25 MilyonSevgi )

17)4 adet maraton kombine-------&gt;unyelimetin (Kendimizin gidemedigi maçlarda biletler Utku61'in emrindedir.)

Etti 22...

bu arada 8. numaradaki bir kisim BMN kim?

Hedef 61...!

zanoylu
24.06.2005, 17:55
Biraz agir didiyoz hadi yaaa BMN 23. bana ortaklar yokmu valla sifiri tükettimsmileys/smiley36.gif

zanoylu
24.06.2005, 18:03
Sitenin içinde 50 kisimi dolasiyor neredesin BMN.......

Guests
24.06.2005, 18:05

15)1 adet açik kombinesi -----&gt;(25 milyonTrabzonlu_+25 Milyon Peja+25 MilyonSevgi )

17)4 adet maraton kombine-------&gt;unyelimetin (Kendimizin gidemedigi maçlarda biletler Utku61'in emrindedir.)

Etti 22...

Hedef 61...!

Surda 5000 Üyemiz var 61 Kombine alamazsak yaziklar olsun bize...

zanoylu
24.06.2005, 18:05
Esnaflari dolasacam valla sponsor bulmak lazimsmileys/smiley36.gif

Guests
24.06.2005, 18:07

Urfadan pek sponsor çikmaz abi ya lokasyon yanlis smileys/smiley17.gif

zanoylu
24.06.2005, 18:10

Urfadan pek sponsor çikmaz abi ya lokasyon yanlis smileys/smiley17.gif

KARDES BENDE BIZIM TESKILATA YASLANIRIMsmileys/smiley36.gif

MESLEGIMIZ GEREGI ESNAF BIZI PEK KIRAMAZhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Egemen
24.06.2005, 21:41
uyumayin millet...... destege dewam...

Guests
25.06.2005, 01:02

Etti 22...

Hedef 61...!

ozcilingir
25.06.2005, 01:16
Kombine kartlarin BMN TRABZON'un kontrolü dogrultusunda dagitilmasi ve önceligin ORTA VE LISE ögrencilerine verilmesini, bu ögrencilerinde BMN ve TRABZONSPOR'a genç üye olmalari kosulunu öneriyorum.

Tabiiki herkezin TRABZON'da tanidigi ve durumu müsahit olmayan ve maç bileti alamayacak durumda olan yakini veya arkadasi olabilir. Benim önerim ayni burs verir gibi gençleri özendirmek ve TRABZONSPOR taraftarlik bilincinin asilanmasini saglamak.

Örnegin ben 20 yil önce TRABZON da bir çocuga top almisdim simdi o çocuk büyüdü ve her TRABZON 'daki maçlara gidisimde beni VIP tribününde agirliyor.

Bu sebeple çocuk ve gençlere önem verelimkiTRABZONSPOR taraftarlarinin kendisine yaptigi jesti ileriki yillarda unutmasin ve oda baslatacagimiz bu hareketin devamini getirsin.

Saygilarimla

ozcilingir
25.06.2005, 01:20
Bendendebir kombine bilet . BMN TRABZON un önerisi ile ya hepsini maraton yada açik alirsak , bir grup olusturmus oluruz.

SAYGILARIMLA

murat
25.06.2005, 01:25
Bendendebir kombine bilet . BMN TRABZON un önerisi ile ya hepsini maraton yada açik alirsak , bir grup olusturmus oluruz.

SAYGILARIMLA

katiliyorum ve cogunlukla acik bos oldugu icin oraya yerlesmemiz lazim hem 2 bilet aliriz 1 maraton yerine 2 acik...

benden 3 acik kombine!

Guests
25.06.2005, 01:30
Ahmet abi senin kombinen neresi maraton mu diyelim?

Guests
25.06.2005, 01:32

18)3 adet açik kombinesi ------&gt; Murat

19)1 adet .....(?) kombinesi ------&gt; ozcilingir

Etti 26...

Hedef 61...!

ozcilingir
25.06.2005, 01:57
16 kulüp üyesi yorum yapmis, 14 ü kombineye destek veriyor.BMN de kaç kisi kulüp üyesi ? Hiç olmazsa BMN deki kulüp üyeleri biraz canlansin bu kampanya sayesinde BMN nin TRABZONSPOR camiasinda adi gündemde olsun ,yani BMN nin önemli amaçlarinda biri olanbilinçli ,birlestirici taraftarin ve TRABZONSPOR sevgisini artisini saglayalim.

Mete, bizim OSMAN la yazismani yeni gördüm . Osman yakinda kirmizi kart görecek !

Saygilarimla

Guests
25.06.2005, 01:58
Ahmet abi bilet hangi tribünden söylesen abi...

ozcilingir
25.06.2005, 02:07
Murat , biletin nereden olacagina BMN TRABZON karar versin diye öneri getirdim ,belki BMN iyibir gençlik grubu kurar 61 kombine yerine 161 kombineye ulasabiliriz. Ama sen merak etme numarali harici bir kombine benden .

SAYGILARIMLA

Guests
25.06.2005, 02:13

19)1 adetkombine ------&gt; ozcilingir

Etti 26...

Hedef 61...!

HERSEY TRABZONSPOR IÇIN...

ozcilingir
25.06.2005, 02:16
Suanki duruma göre 16 açik , 8 maraton, 1 kapali ,ve benim kombinem ile , kulüp üyeleri adina hepsini açik alirsak 40 kisilik grup olusuyor.

Yani 26 kisi 40 a çikiyor. Açik tribünde bir grup kurulmasi taraftariyim.

Matematik problemi gibi oldu, benim kombine .

Saygilarimla

murat
25.06.2005, 02:21
Suanki duruma göre 16 açik , 8 maraton, 1 kapali ,ve benim kombinem ile , kulüp üyeleri adina hepsini açik alirsak 40 kisilik grup olusuyor.

Yani 26 kisi 40 a çikiyor. Açik tribünde bir grup kurulmasi taraftariyim.

Matematik problemi gibi oldu, benim kombine .

Saygilarimla

Ahmet abi artik 1 maraton yerine 2 acik yazilirsin smileys/smiley2.gif

Guests
25.06.2005, 03:09
Bunlardan almis olanlar olabilir.Eger listedekiler almadiysa öyle yapalim tüm maratonlari açiga çevirelim ama listedeki arkadaslar da onay versin.Ne dersiniz açikta bir grup olusturma ve bölünmeme fikrine?

TheCrow
25.06.2005, 04:01
Evet bu fikir iyi bir fikre benziyor...Yalniz listedeki bazi kombineler alinmis,mesela benim hediye kombinem alinmis,tabi 3 ortak diger kombineyi alacagiz,o ayri...

Bir de tekrar etmekte fayda görüyorum:Alt limit yok,80 kisi 1'er milyon versin iki kapali kombine alalim,zaten BMN'deki her üye 1 milyon verse 150 kombine alinir...

1 YTL verebilecekler de yazsin,5 YTL verebilecekler de yazsin,yok mu takimi için 1 YTL verecek babayigit?..Hayden usaklar...

Duman
25.06.2005, 13:53
Evet bence de miktar önemli degil,kim ne kadar verebiliyorsa versin,toplanan tüm paralari açik kombine olarak degerlendirelim.Ayrica bu topigide,Trabzonspora olan katkisi ve önemi açisindan sabitlemenin yararli olacagini düsünüyorum.

Bana göre bir diger önemli konuda,her zaman söylüyorum 100 000 üye konusudur.Bu kombine kampanyamizdan sonra da,Trabzonspora üye kazandirmak için bir kampanya baslatabiliriz.Yine kim ne kadar verebiliyorsa verir,BMN de baslatacagimiz Trabzonspor'a üye olma kampanyasi ile1 kisiyi bile üye yapabilsek,kulübümüze önemli bir katki saglamis oluruz...

Guests
25.06.2005, 15:11

Etti 26...

Hedef 61...!

Bu listedeki arkadaslara;

Biletleriniz alindi mi su an itibariyle ?Alinmadiysa tüm diger tribün biletlerini açik tribüne çevirip açik tribünde bir grup olusturmayi düsünüyoruz.Listredeki herkes bu konudaki bilgiyi versin ve fikrini belirtsin lütfen.Listeye sekil verelim

Guests
25.06.2005, 19:11
Bu kampanya baslamadan önce, Trabzonspor Taraftarlar Dernegi baskani arkadasimizin maraton orta tribünden topluca kombine almak için arayislarda bulundugunu bildigim için, o zaman ona 4 tane maraton kombinesi sözü vermistim zaten...

Isterseniz bu 4 kombineyi de listeye ekleyebilirsiniz...

Beytullah
25.06.2005, 19:15
Bunlardan almis olanlar olabilir.Eger listedekiler almadiysa öyle yapalim tüm maratonlari açiga çevirelim ama listedeki arkadaslar da onay versin.Ne dersiniz açikta bir grup olusturma ve bölünmeme fikrine?

güzel fikir aslinda.herzaman topluluk daha iyidir.

Guests
25.06.2005, 20:14

20)4 adet maraton kombinesi -----&gt; CuttySark

Etti 30...

Hedef 61...!

Biletleriniz alindi mi su an itibariyle ?Alinmadiysa tüm diger tribün biletlerini açik tribüne çevirip açik tribünde bir grup olusturmayi düsünüyoruz.Listredeki herkes bu konudaki bilgiyi versin ve fikrini belirtsin lütfen.Listeye sekil verelim

Analyzer
26.06.2005, 00:18
Sevgili Murat, Ibrahim çok hakli... Burada önemli olan katilimdir, herkes üçer beser tane alamayabilir, hâttâ çogumuz bir tane bile alamayabilir. meblag hiç önemli degil.

"Tesbihte hata olmaz" derler, bizim Salpazari'nda bir atasözü vardir. "Siçan sidiginin bile degirmene katkisi olur." derler. Bu da o hesap...

Yanlis anlasilmasin, siçan sidigi dedigim gibi sadece bir tesbih, yapilan katkilarin boyutu degil, niyeti önemli...

Gayret arkadaslar, simdilik lafimi Konfüçyüs'ün sik sik kullandigim bir vecizesiyle tamamlayayim:

"Karanliga küfretmektense, bir mum yakmak daha iyidir."

Hadi 6 bin küsûr üyeyi bir yana birakin, surada 1000 tane mum yansa Avni Aker isil isil olur vallahi...smileys/smiley1.gif

Selamlar,

Bu baslik için sevgili Metehan'a çok tesekkür ederim.

Ben de iki adet açik kombinesi hediye etmeye karar verdim. Kombine biletlerin sahibi olacak arkadaslari bulma isini Akin Abiye birakiyorum (CuttySark).

Bu arada Bülent Abi, siçan sidigi filan diyorsun da senin hediye kampanyasina bir katkini göremedim henüz? Hadi senden de birseyler bekliyoruz.

Guests
26.06.2005, 00:28

21)2 adet açik kombinesi -------&gt; Analyzer

Etti 32...

Hedef 61...!

Guests
26.06.2005, 22:43
Ite kaka bir kampanya yapmaya mi çalisiyoruz arkadaslar? Bu nedir? Bu zamanlarda daha güçlü olmaliyiz her alanda ne kadar güçü oldugumuzu göstermeliyiz aleme.

32deyiz.Hedef 61....

yattara11
26.06.2005, 22:46
25 milyon benden... beni de alinacak olan bir bilete ortak ederseniz sevinirim...

Guests
26.06.2005, 22:59

22)1 adet açik kombinesi -------&gt; ( 25 Milyon yattara11 + ortak araniyor)

Etti 32...

Hedef 61...!

shipbroker61
27.06.2005, 12:27
arkadaslar ben 1 adet daha kombine ayarladim. buyuk bir ihtimalle maraton olacak ama duruma gore acik kombinesinede cevirebilirim. henuz kombineleri almadim trabzona gittigimde alacagim ama ben su anda hep maratona gore ayarliyorum kombineleri.

ama soz acik icinde mutlaka yapacam biseyler...

Akin-61
27.06.2005, 13:39
bencede maratonlari bozdurup deniztarafi kale arkasi yapalim. böylece dah afazla üyemize maça gitme imakani saglamis oluruz.

metehan
27.06.2005, 14:13
Kampanyaya destek veren arkadaslara tesekkür ederek baslayayim. Ahmet abinin (özçilingir) getirdigi öneri güzel. Ben bileti aldim ama henüz almayanlar ayni tribünnden alip bir grup olusturulabilir. Önemli olan katkida bulanabilmek.

Utku061
27.06.2005, 14:19
benden de 25 YTL bir yere yazin...

zanoylu
27.06.2005, 16:30
Haydi arkadaslar bu kadarmi................smileys/smiley5.gif

ahmet75
27.06.2005, 19:28
Benden de 25 milyon, Ama parayi nereye ( kime) gönderecegim?

Bana bir yardimci olsaniz.

mr.fa
28.06.2005, 10:13
Bileti alayim mi yoksa parasini mi vereyim arkadaslar.

TheCrow
28.06.2005, 10:34
Önce bir listeyi olusturalim arkadaslar.Scholes sen iyi götürüyordun bu isismileys/smiley2.gif...

25 milyon verenleri yaz mesela "bir kisim bmn"ye...

Bu arada 1 milyon bile verecek olan yok mu???

Her kün temiyoruz bunu,sezondan sezona tiyoruz...smileys/smiley36.gif

peja
28.06.2005, 14:01
Bazi arkadaslar kombinelerini almis ama burda listeye katilan birçok
kisinin kombineleri alma sansi yok.Oyüzden bir hesap numarasi açilsin
oraya yatiralim paralari.Kombineleri kendileri alip verecek olanlara
sözüm yok.Kombineleri alma imkani olmayanlar için hesap numarasi sart
bu konuyu açiga kavusturalim.

Kaya
28.06.2005, 14:54
Arkadaslar kisa zaman içinde ayrintili liste olusturulacak ve gerekli bilgi buradan yapilacaktir...

#10 Fietra
28.06.2005, 15:05
Bir süre önce tribünün sultanlarini evinde agirlayacagindan söz eden Zinos abi den de hediye bilet kampanyasina katki bekliyoruz.. zira bizim sultanlar agir misafirlerdir... onlari agirlayacak kadar varlikli olan abimiz en azindan 1 adet açik kombine hediye edecek maddi imkana sahiptir diye düsünüyorum...

Kaya
28.06.2005, 15:07
Arkadaslar kisa zaman içinde ayrintili liste olusturulacak ve gerekli bilgi buradan yapilacaktir...

Muhalif
28.06.2005, 15:56
Bir süre önce tribünün sultanlarini evinde agirlayacagindan söz eden Zinos abi den de hediye bilet kampanyasina katki bekliyoruz.. zira bizim sultanlar agir misafirlerdir... onlari agirlayacak kadar varlikli olan abimiz en azindan 1 adet açik kombine hediye edecek maddi imkana sahiptir diye düsünüyorum...

smileys/smiley17.gifVallahi Osman sen ismini ortaya attiysan kesin katilacaktir Zinos Bey.. zira baban için de ilgilenecegini sanmiyorum yazmistin, hemen ertesi gün Ahmet abi sana bir de smileys/smiley7.gifisareti yaparak kampanyaya katilacagini açikladismileys/smiley17.gifSanirim sen böyle gaza getirme taktigiyle ilerleyerek bu kampanyanin gizli kahramani olacaksinsmileys/smiley36.gifCafer Abi ye de bir degin derim bensmileys/smiley2.gif

murat
28.06.2005, 18:47
arkadaslar bu kombineleri Trabzon Lisesindekifazla varlikli olmayangenclerimize versek olmazmi ? Onlari tribunlere cekersek ileride kendi imkanlariylada gelirler.

Guests
28.06.2005, 20:18

22)1 adet açik kombinesi -------&gt; ( 25 Milyon yattara11 + 25 MilyonUtku61 + 25 Milyon ahmet75 )

23)1 adet maraton kombinesi -----&gt; ( Shipbroker)

Etti 33...

Hedef 61...!

Ben 3-4 gün pek giremiycem bir arkadas listeyi güncellesin yeni eklenen olunca bir zahmet.Alinti yapinca pek yorulmuyo insan merak etmeyin smileys/smiley2.gif

Guests
29.06.2005, 03:34
Bu basligi sabitlesek diyorum admin arkadaslar.Birgün içinde ugrayan olmazsa ikinci sayfaya inerse kimsenin haberi olmaz böyle bir kampanyadan...

Atalay
29.06.2005, 12:47
bendende 2 adet açik tribün kombinesi.....ilave edin arkadaslar....

Guests
29.06.2005, 13:01
22)1 adet açik kombinesi -------&gt; ( 25 Milyon yattara11 + 25 MilyonUtku61 + 25 Milyon ahmet75 )
23)1 adet maraton kombinesi -----&gt; Shipbroker
24)2 adet açik kombimesi ----------&gt; Spartaküs
25)1 adet açik kombinesi -----------&gt; ( 20 milyon Emorfo+ 30 Milyonoflubektas +ortakaraniyor)

Etti 36...

Hedef 61...!

Ben 3-4 gün pek giremiycem bir arkadas listeyi güncellesin yeni eklenen olunca bir zahmet.Alinti yapip ekleyince pek yorulmuyo insan denedim benmerak etmeyin smileys/smiley2.gif

Emorfo
29.06.2005, 15:08
20 YTL

oflubektas
29.06.2005, 18:14
Kazim koyuncu'nun vefati nedeniyle olayin sicakliginabinaen pankart kampanyasina olan ilginin daha yogun olmasi dogal ama burasi da es geçilmemeli.Benden de 30 YTL

ahmet75
29.06.2005, 18:49
Hesap no?

Guests
29.06.2005, 18:57

Guests
01.07.2005, 00:21
Ahmet Efe Ataman'dan kampanyamiz için 100 YTL kaptim bu aksam...smileys/smiley32.gif

Eski baskanlarimizdan sayin Ahmet Celal Ataman'in 30.06.2005'de dünyaya gelen torunundan sitemizin kombine bilet kampanyasina100 YTL ...

Allah, anali babali dedeli büyütsün...

(rakam uymadi ama ne yapalim... bunu ikikale arkasikombinesi olarak hesaba katabilirsiniz...)

U.Sadıkoğlu
01.07.2005, 16:19
ABI BIZ ISTANBULDAN TRABZON DAKILERE HEDIYE EDEBILIYORMUYUZ...

metehan
01.07.2005, 16:37
ABI BIZ ISTANBULDAN TRABZON DAKILERE HEDIYE EDEBILIYORMUYUZ...

Elbette, zaten kampanyanin amaci da bu.

Utku061
01.07.2005, 18:13
Bu isi artik sonuca erdirmekte fayda var zira kombineler satista ve yerler kapiliyor..Nereye alinacaksa karar verilsin ona göre bizde hamlemizi yapalim.

#10 Fietra
01.07.2005, 22:20

smileys/smiley17.gifVallahi Osman sen ismini ortaya attiysan kesin katilacaktir Zinos Bey.. zira baban için de ilgilenecegini sanmiyorum yazmistin, hemen ertesi gün Ahmet abi sana bir de smileys/smiley7.gifisareti yaparak kampanyaya katilacagini açikladismileys/smiley17.gifSanirim sen böyle gaza getirme taktigiyle ilerleyerek bu kampanyanin gizli kahramani olacaksinsmileys/smiley36.gifCafer Abi ye de bir degin derim bensmileys/smiley2.gif

Ses yok ama...

metehan
02.07.2005, 00:42
Bu isi artik sonuca erdirmekte fayda var zira kombineler satista ve yerler kapiliyor..Nereye alinacaksa karar verilsin ona göre bizde hamlemizi yapalim.

Bence de Utku hakli. Bir an önce harekete geçmekte fayda var, kombineler satiliyor. BMN yönetimi en kisa zamanda kesin yöntimi açiklarsa iyi olur. Daha paralarin gönderilmesi var, o da biraz zaman alacaktir.

Utku061
02.07.2005, 01:30
Bence bu biletlerden bir kismini Fatih Çocuk yuvasindaki bazi Ts asiklarina da versek diyorum..

ahmet75
02.07.2005, 12:59
Uthu güzel fikir.

Salih61
02.07.2005, 13:13
Levent Kizil?in baskanliga seçilmesiyle kenetlenen Bursaspor?da 19 bin 700 kisilik Atatürk Stadi?nin 14 bin 500 kisilik bölümünün kombine biletleri satildi.

kaynak:fanatik

Guests
02.07.2005, 13:41
25)1 adet açik kombinesi -----------&gt; ( 20 milyon Emorfo+ 30 Milyonoflubektas +25 Milyon Eski baskanlarimizdan sayin Ahmet Celal Ataman araniyor)
26)1 adet açik kombinesi-----------&gt; Eski baskanlarimizdan sayin Ahmet Celal Ataman
27)1 Adet açik kombinesi -------------&gt; andrei07

Etti 37...

Hedef 61...!

andrei07
02.07.2005, 13:43
Bu fikri ortaya atip kaçtigimi düsünmeyin sakin.Sadece Transfer topigine giriyorum ne zamandir..Ama düsündümki para olmadan trransfer olmaz.

1 Adet Açik Kombine Benden..

aka5
02.07.2005, 15:00
arkadaslar utanin bursa 19 bin kisilk staddan 14.500 kömbine satmis biliyonuzki bursa ikinci ligde biz sampiyonluga oynuyoz sampiyonlar ligi lig t.kupasi 3 kulvarda savascaz ama bu sayi bursadan az olursa inan ben cok utanirim!!!!lutfen kömbinelere sahip cikalim!!!!!

andrei07
02.07.2005, 15:03
Ya Scholes benim postum senin posttan sonra nasil oluyorda listede bende oluyorum?? Içinemi dogdu yoksa?? Sasirdim cidden::

Akin-61
02.07.2005, 16:32
bursanin en pahali kombinesi 200ytl zaten :)

Guests
02.07.2005, 17:15
Ya Scholes benim postum senin posttan sonra nasil oluyorda listede bende oluyorum?? Içinemi dogdu yoksa?? Sasirdim cidden::

Ikide bir yeni liste yazmiyim diye eklenen olunca düzenliyorum abi. smileys/smiley2.gif

andrei07
02.07.2005, 17:55

Ikide bir yeni liste yazmiyim diye eklenen olunca düzenliyorum abi. smileys/smiley2.gif

Ulan hiç aklima gelmedi bu! Lazda degilim ama kafam durdu.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Beytullah
02.07.2005, 18:04
insallah 61 hedefimize ulasirizz

Akin-61
04.07.2005, 08:55
yönetimden riza etsek kombineleri topdan alsak da kombinelerin üzerine bordomavi.net yazarmilar acaba..

Badaloğlu
04.07.2005, 17:03
Yahu bu kadar saçma bir uygulama ancak Trabzonsporda olurdu,onuda becerdiler.Ibrahim(shipbroker) kardesimiz su anda Trabzonda ve adam kombine bilet almak için göbegini çatlatiyor kulübe gidiyor ve 4 tane kombine alacagim diyor.1 tanesini kendi adina diger 1 tanesi arkadasinin eski kombinesi vardi ona 2 tane daha alacagim diyor ama bizim kulüptekilerin paraya ihtiyaci olmadigi için olsa gerek;''olmaz kardesim'' diyor,''sen alamazsin sen 1 tane aliyorsun 1 tanede arkadasin için eski kombinesinin yerine veriyoruz 2 taneyi alacak adamlar buraya gelecek'' deniyor iboya...Simdi bu ne saçmaliktir!...Dükkanina kadar gelmis müsteri sen mali satmiyorsun!...Hemde taaa Istanbullardan kalkmis gelmis,adam dükkana girmis cebindeki ne varsa alsana,adama bilet satmadan gönderiyorlar...Böyle sey olurmu?Bilgisiz ve cahil adamlari doldurmuslar oraya ne dediklerini bilmiyorlar...

Ibrahim Sahin kombine alin diyor,kulübe sahip çikin diyoralmaya gidiyorsun sana bilet satmiyorlar.Hediye edecegim diyorsun adama yok diyorlar...Yahu ben zaten maçlara gelmeyecegim ki! Istanbulda oturuyorum istesemde her maça gelemem, neden vermiyorsun?cevap olmaz oluyor.Yapici bir sey yok,arkadasimiz diyor ki ben 444 1967 aradim oradan olur dediler ama görevli memur olmaz diyor,sana yanlis bilgi verdiler deniyor.Bu kadar saçma bir uygulama nerde olur dersiniz?Bunun hesabini biri çiksin versin.Bu kulüp bünyesinde böyle isgüzarlar olduktan sonra bu kombineler zor satilir.Baskanim duy bunlari bakalim bu biletleri memur kardesimiz nasil satmiyormus? kulüp çalisanina bir sor...Bunlarin yok mu amiri memuru?Yokmu bunlari denetleyen birileri?yani Trabzonspor a.s. olmus ama çalisanlarina bak,yetersiz kaliyorlar.Bu sirkette hisse sahibi biri olarak bunun hesabini biri versin,sirketimizi zarara sokuyorlar...Ben böyle islere hasta oluyorum.Adam gelmis ayagina cebini bosaltip göndereceksin bu kadar basit,bu ne büraksi böyle?Trabzonspora yakismiyor...

metehan
04.07.2005, 17:13
Bu olayi bir sormak lazim. Çünkü daha önce baskasi adina birden fazla bilet alan oldu mesela. O zaman sorun çikarmadilar da neden simdi böyle birsey oldu? Ben arayip konusmaya çalisacagim.

shipbroker61
04.07.2005, 17:40
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

arkadaslar malesef ahmetin anlattiklari dogru. su anda yeni geldim eve. bazi duzeltmeleri yaparak anlatayim. bu kampanyadan dolayi 1 tane kendim geri kalan 3 tanesinide arkadaslarin yardimiyla 4 adet kombne almayi dusunuyordum. sadri sener burosuna gittigimde durumu anlattim. maca gelmeyecegimi sadece yegenlerime hediye edecegimi soyledim. fakat orda calisan memure hanim b oyle birsey olmaz dedi. her uye sadece 1 adet kombine alabilir dedi. bende kendisine daha oncede 4441967 ile yaptigim gorusmeyi soyledim. yok size yanlis bilgi verilmis veya siz yanlis anlamissiniz dedi.

hayir isin enteresani istanbuldan gelirken uye olan arkadas "abi sen benim uyelik kartinida al ne olur olmaz orda cikar bu kadar kombine alamzsin derler" dedi. bende kendimden emin "baba yok ya olur mu oyle sey ben konustums ibrahim sahinde soyledi gerek yok" dedim. ama sen herhalukarda al kardesim dedi verdi.

valla o demekki benden daha iyi biliyormus. isin enteresani ne biliyr öusunuz arkadaslar. ordaki memureye "bakin ben bmn uyesiyim biz sitede bir kampanya basllattik ve bu sekilde bir suru insan olacak mantiksiz degilmi sizin bu yaptiginiz" dedim ama ablam pekte orali olmadi.

ya gercekten inanmak zor. adina bilet alacagim kisilerin hepsi istanbulda buyuk ihtimalle maca gelmeyecegiz bile. sadece klube katki olsun ve kardeslerimize yegenlerimize faydamiz dokunsun niyetiyle bu ise giristim. hatta arkadaslardan" kardesim oyle yagma yok belesten trabzon taraftari olunmaz pamuk eller cbe diyerek paralarini aldim.

ama su anda sonuc olumsuz.,

ibrahim ay

bmn haber

trabzonsmileys/smiley1.gif

sinirliyiz ama genede yuzumuzde gulumseme olsun di mi arkadaslar. sorunlar birskilde hallolacak ama biraz zor tabi</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Badaloğlu
04.07.2005, 17:48
Agabey,adamlar maaslarini aliyorlar,yani bunlarin uygulamalarini denetleyen veyahutta senin sikintini baska biriyle paylasma ikani da yok!...Bazen bankalarda olur,bir sikinti olurda bunu müdürümüzle konusun derler böyle bir seyde yok ortada...Insanlar kendinden çok eminler...Olmaz hemsehrim,yasssahhh...smileys/smiley1.gif

Emorfo
04.07.2005, 18:00
Ise bak zaten Trabzon'dan gelen haberlerde kulüpte kadrolasmaya gidildigi yönündeydi. Trabzonspor kulübünün çalisani malesef taraftari anlamiyor anlamadigi gibi anlamakta istemiyor. O zaman o sahislarin orda isi ne kulübün sahibi taraftar degil mi üyeler degil mi. Böyle saçmalik mi olur. Illa insanin sinirlerini bozacaklar.

l-m
04.07.2005, 18:05
Bordomavi.net'i temsilen bu konudaki sikayetlerinizi yönetime mail yoluyla ilettim. Gerçekten üzüntü verici bir durum, fikralara konu olacak cinsten. Nasil bir mantiktir anlamak mümkün degil? Hani sanki korsan kombine bileti önlemeye çalisiliyor, kurumsallasan bir kulüpte bu tip amatör insanlarin yeri olmadigi düsüncesindeyim. Nasil bir mantik böyle bir uygulamaya girisir, açiklamasi nedir, zor gerçekten. Ibrahim abiyi sabrindan ötürütebrik ediyorum,insallah bu sorunu çözüme kavusturacagiz.

shipbroker61
04.07.2005, 18:15
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

arkadaslar sorunlar birsekilde mutlaka hallolur. kulunkoglunun avatarinda yazdigi gibi "kolaya kacanlar asla hatirlanmazlar" sozu misali bizim isimizde oyle kolay olmayacak gibi. neyse persembeye kadar burdayim eninde sonunda birsekilde hallederim diye dusunuyorum.

hayir kombine alamama bir yana istanbuldaki arkadaslara ne diyecem onu dusunuyorumsmileys/smiley1.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

metehan
04.07.2005, 18:32
Arkadaslar, bu konuda Burak Gürdal beye bir mail attim, gelen cevap asagida. Ibrahim'in bu biletleri almasini engelleyecek bir durum yok. Sanirim bu seneki yeni uygulama (kartlara isim yazilmasi) biraz kafalari karistirdi. Kendi adiniza birden fazla bilet alip, makbuzlari biletleri alacak kisilere verebilirsiniz. Isim yazdima isi bileti teslim alirken yapilacak. Dolayisiyla makbuzu veren kisi bilete kendi adini yazdirabilecek.

"...Sordugunuz soruyla ilgili olarak size daha önce belirttigim gibi, kombine alan kisinin isminin tespit edilmesi gerekiyor. Bizim yaptigimiz üyelik indirimi de zaten ancak kisinin isminin belirlenmesiyle mümkün olabiliyor. Verdiginiz örnekteki kisinin kendine ve arkadasina aldigi kombineler için bir sorun yok, isimleri belli. Baskalarina vermek istedigi kombinelere için isim tespiti gerekiyor. Bu durumda kombine satin aldigina dair makbuzu alir ve kombineyi vermek istedigi kisiye bu makbuzu verir. Ilgili kisi de Sadri Sener'e gelerek makbuzu beyan eder ve ismini vererek (bu durumda ismi kombinenin üzerineo anda yaziliyor) adina basilan kombineyi teslim alir. Umarim sorununuza cevapbulabilmisizdir. Bir aksilik olursa tekrar konusalim."

Burak Gürdal

Muhalif
04.07.2005, 21:21
Ben üyelik ve dergi aboneligi konusunda basima gelenleri bir yerde yazmistim.. simdi burada tekrar etmeyecegim ama bildigim bir sey varsa Trabzonspor'un idari isleriprofesyonel kadrolar tarafindan yönetilmiyor.. dayioglu, halaoglu, emmi yakini v.b çalisiyor disaridan sezebildigim kadar kulüpte.. yahu Istanbul'da yürüyorum sokakta adamin teki elinde bir gazete ve ekiyle yanasti yanima.. iste bir sürü laf etti.. ve gazeteyi almami istedi.. 1 ytl çikarip verdim.. dedim gazeteyi çöpe at.. ben almayacagim.. sen yine de istiyormusun bu parayi.. evet dedi piskin piskin alip cebine atti... Trabzon'da ise durum tam tersi demek... Allah kamil insanlarla karsilastirsin ne deyim..

metehan
04.07.2005, 23:36
Arkadaslar olayi çok da dramatize hale getirmeyelim. Aksakliklar oldugu muhakkak.Klüpteki personelin profesyonelce bir hizmet için yeterli olmadigi da dogru. Amamail attim, 5 dakika içinde klüp müdüründen cevap geldi.Aksakliklar olsa bile en azindan dikkate aliniyoruz. Belirttigim gibi daha önce Ünyelimetin benzer sekilde kendi ve arkadaslari adina bilet aldirdi ve sorun çikmadi. Maalesef Ibrahim'e olaya yabanci biri rastlamis. Yani bu da mazaret degil ama sanki bir olumsuzluk olsa da hemen elestiriye baslasak gibi bir hal var bizde. Biz aksakliklari söyleyecegiz, onlar da düzeltecek.

Sizler hayatinizda, degisik alanlarda aldiginiz hizmetin ne kadarindan memnunsunuz? Söyle günlük hayatinizi bir düsünün bakalim, aldiginiz hizmetlerin ne kadari sizi memnun ediyor? Sorun sadece TS'da degil. Ama elbette gönül istiyor ki taraftari oldugumuz klüpten çok daha kaliteli hizmet alalim. Mesela Cenk üyelik aidatini çektirmek için klübü aramak zorunda kalmasin. Ama maalesef hemen olmuyor, olamiyor bu isler. Insallah zamanla daha iyiye gidecek.

Guests
04.07.2005, 23:43
Bu konu halledilmeyecek bir konu degil arkadaslar...

Gerekli yerlere gerekli bilgilendirmede bulunursaksorunumuz hemençözülür... Bu konudaki çalismalarimizin kulüp tarafindan yakindan takip edildigini bilmenizi isterim. Herhalde sorun çikarmazlar yani...!!!

büyük ihtimalle bu sorun yarin çözülecektir...

metehan
05.07.2005, 00:06
Bu konu halledilmeyecek bir konu degil arkadaslar...

Gerekli yerlere gerekli bilgilendirmede bulunursaksorunumuz hemençözülür... Bu konudaki çalismalarimizin kulüp tarafindan yakindan takip edildigini bilmenizi isterim. Herhalde sorun çikarmazlar yani...!!!

büyük ihtimalle bu sorun yarin çözülecektir...

Akin, dedigim gibi daha önce bu sekilde bilet alindi. Ibrahim'inki sanssizlik oldu. Burak Gürdal da bu sekilde bilet alinmasinda bir sakinca olmadigini söyledi. Kombine bilet isinden sorumlu olan Hüseyin Al bu konuda yardimci olacaktir.

Muhalif
05.07.2005, 00:29
Mete Abi olaylari dramatize etmedensmileys/smiley17.gifsu kadarini söyleyeyim.. kulüp yönetiminin transferde sinifta kaldigi bariz zaten... ama hiç degilse bu tür konularda bari içimizi ferahlatan durumlarla karsilassak.. ama bu tür (hadi istisna diyelim) olaylar dahi insanin canini sikiyor.. disaridan hersey güllük gilistanlik Trabzonspor borsaya girmis, kurumsallasmis v.b görünüyor ama içeride kargasa hakim gibi... ben su prosedürlerle ugrasmamak için hiç kulübü falan aramadan samimiyetine inandigim bir arkadasima direkt olarak açik kombine bilet parasini yolladim... niye? iste bu soru önemli..

neyse.. konuyu böldük epey.. muhalefetten sonra bölücüye çikmasin adimizsmileys/smiley17.gif

dedigi gibi Mehmed Akif'in 'Dogru yol iste budur gel diye sen bir yürü de'........

öyle yapalim biz en iyisi...

shipbroker61
05.07.2005, 01:28
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">

ilgilenen tum arkadaslara tesekkurler. metehanin dedigi gibi belki biraz dramatize ettik ama gercekten o anda verecegeniz tepkinin en iyisi bu oluyor. simdi burdaki esas sorun bu mevkilerde bulunan kisileriin olaylara cozum getirecegine hemen kestiripi attiraraksonuca gitmeleridir.

ben zaten acik acik soyledim bastan zaten. ben istanbuldayim maclara gelmeyecegim urda yegenlerime kardeslerime verecegim. klube uyeyims bordomavi.net uyesiyim kampanya duzenledik vs vs. yanlis anlamis olabilirim ama ordaki calisanin bordomavi.netten haberi bile yok ki bu bana gore talihsiz bir durum. ha bu arada adlarina kombine alcagim butun arkadaslrda klup uyesis hepsi istanbulda ve herhangi bir organizasyonda (bmn uyesi olmamalarina ragmen) iki lafimla yardimci olmaya calisan kisiler. olayin birde bu boyutu var.

neyse konunun amacindan fazla uzaklasmayalim. ufak tefekte olsa aksakliklari birsekilde dile getirip cozumu icin fikir uretmek kotu olmasa gerek. e hayatin her alaninda arabesk yasayan bizlere boyle birolayi dramatize etmeyide cok gorme be metehansmileys/smiley2.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">

seyyahali
05.07.2005, 08:41
bende izmirden gelemiyecegim ama kombineler için en azindan küçükte olsa artik her kesin katkisini bekliyorum bunu arkadaslardan istirham ediyorum

metehan
05.07.2005, 18:01
Arkadaslar bu konuda bir açiklama yapmak istiyorum. Ibrahim'in yasadigi sorun ile ilgili olarak hem klüp müdürü Burak Gürdal hem de Bilgi Islem müdürü Hüseyin Al ile görüstüm.

Birinci konu üye indirimi meselesi. Ibrahim, 4441967 'yi arayip indirimkonusunu sordugunda üyelerin birden fazla bilet almasi halinde tüm biletler için indirimden yararlanabilecegi söylenmis. Bu dogru degil. Klüp üyesi bir kisi indirimli tek bilet alabilir. Birden fazla bilet almak siterse digerlerini normal fiyattan alacak.

Diger bir konu da üye bir kisi adina baskasinin bilet almak istemesi yani Ibrahim'in yaptigi is. Adina bilet alinacak üyenin en azindan üye kartinin fotokopisini görmek istiyorlar. Çünkü daha önce bazi olumsuz seyler yasanmis. Baskasi üye adina bilet almis, sonra üye olan kisi gelip bilet talebinde bulunmus. Yani üyenin olaydan haberdar oldugundan emin olmak istiyorlar. Sanirim Ibrahim'in yasadigi sorun da buydu.

Ama genel anlamda oradaki arkadaslarin problemi çözme yönünde tavir göstermedigini de ilettim.Edited by: metehan

Utku061
05.07.2005, 18:42
Selam,olayla yakindan bir ilgim oldugu için aydinlatmak istedim sizleri.Metehan abi Ünyelimetine alinan biletleri örnek göstermis.Evet ona biletleri ben aldim.Detayi su Ünyelimetin abimiz 4 tane kombine almak istiyordu. Kendisi ve bir arakadasi klübe üye onlar biletlerini indirimli olarak aldilar.Diger 2 arkadasina ise normal ücretlerini ödeyerek biletlerini aldilar. Yani açikcasi Metehan'in da dedigi gibi bir üye ye bir indirimli bilet veriliyor.

Saygilar..Edited by: Utku61

Guests
05.07.2005, 18:54
Bugün Ibrahim'le bulusmayi planliyorduk fakat basaramadik...

Insallah yarin bulusup, 2005 aidati ödenmis, iki taneTS üye karti ile bu isi çözeriz...smileys/smiley2.gif

metehan
06.07.2005, 08:28
Bugün Ibrahim'le bulusmayi planliyorduk fakat basaramadik...

Insallah yarin bulusup, 2005 aidati ödenmis, iki taneTS üye karti ile bu isi çözeriz...smileys/smiley2.gif

Bu konuyu daha önce de vurgulamistik ama Akin'in hatirlatmasi iyi oldu. Üye indirimi için 2005 aidatinin ödenmis olmasi gerekiyor. Bunu lütfen unutmayalim.

ozcilingir
07.07.2005, 04:09
Arkadaslar olayi çok da dramatize hale getirmeyelim. Aksakliklar oldugu muhakkak.Klüpteki personelin profesyonelce bir hizmet için yeterli olmadigi da dogru. Amamail attim, 5 dakika içinde klüp müdüründen cevap geldi.Aksakliklar olsa bile en azindan dikkate aliniyoruz. Belirttigim gibi daha önce Ünyelimetin benzer sekilde kendi ve arkadaslari adina bilet aldirdi ve sorun çikmadi. Maalesef Ibrahim'e olaya yabanci biri rastlamis. Yani bu da mazaret degil ama sanki bir olumsuzluk olsa da hemen elestiriye baslasak gibi bir hal var bizde. Biz aksakliklari söyleyecegiz, onlar da düzeltecek.

Sizler hayatinizda, degisik alanlarda aldiginiz hizmetin ne kadarindan memnunsunuz? Söyle günlük hayatinizi bir düsünün bakalim, aldiginiz hizmetlerin ne kadari sizi memnun ediyor? Sorun sadece TS'da degil. Ama elbette gönül istiyor ki taraftari oldugumuz klüpten çok daha kaliteli hizmet alalim. Mesela Cenk üyelik aidatini çektirmek için klübü aramak zorunda kalmasin. Ama maalesef hemen olmuyor, olamiyor bu isler. Insallah zamanla daha iyiye gidecek.

Metehan , bizim kulüp personeline herisi yaptirmaya çalisiyorlar, çalisanlarda hakli, bilet, kombine , satis, müze v.s ne varsa her sikisan ÖZKAN'a soruyor, personelinde dayi, mayi ile oralara alindigina inanmiyorum, üyelik islemlerini yapan bayan ORDU luydu, KTÜ de okuyordu veya mezun olmusdu, neyse kombinelere isim yazilmasi islemi yapilacaksa , bu projemizin sekteye ugrayacagi görüsündeyim.

TRABZON BMN ,kombine verilecekkisileri belirleyip , liste halinde kulübe vermeli ve kaç kombine alacaksak, o kadar kulüp üyemizin kimlik fotokopilerini TRABZON BMN ye ulastirmaliyiz,indirimli kombine alma hakkimiz olduguna göre kombine sayimizida arttirmis oluruz.

Saygilarimla

ozcilingir
07.07.2005, 05:07
Kulübün resmi sitesine bir ÖNERI gönderdim, sizlerle paylasmak istedim.

KULÜP üyesi olanlara 1 adet indirimli kombine hakkinin yaninda , bizim bu kampanyamiz sebebiyle , BMN tarafindan isimlerini kulübeverecegimiz kulüp üyelerine, açik kombine bilet alanlara verilen kaskol yerine1 adet indirimli açik kombine bilet verilmesini önerdim.

BURAK GÜRDAL'in dikkatine gönderdigim bu önerime olumlu yanit gelirse ,kampanyamizia katilimlarinda artacagigörüsündeyim.

Saygilarimla

metehan
07.07.2005, 08:52
...neyse kombinelere isim yazilmasi islemi yapilacaksa , bu projemizin sekteye ugrayacagi görüsündeyim.

Ahmet abi, kombineler isim yazilmasi olayi bizim kampanyaya bir engel teskil etmiyor. Bu basligi açmadan önce bu durumu Burak Gürdal'a sormustum. Yukarida da belirttigim gibi, bileti alan kisiye bir makbuz veriliyor. O makbuzu bileti kullanacak kisiye verecegiz ve karti alirken kartin üzerine kendi adini yazdiracak. Yani karti ben almis olacagim ama üzerinde baskasinin adi yazacak. Burak bey bunun sorun olmayacagini söyledi.

Bu arada BMN yönetim kurulundaki arkadaslar da artik bu konuda bir açiklama yapsin lütfen. Paralarin hangi hesapta toplanacagi ve biletlerin kimlere nasil ulastirilacagi konusunda artik birseyler yapalim. Aksi halde hem geç kalinabilir hem de bu kampanyanin canliligi kaybolabilir. Lütfen bu konuda bir sonuca varalim.

Akin-61
07.07.2005, 08:59
Ya zatern kombinenin üstünmde kimin adinin yazdigi hiç önemlidegilki.. herkes akrabasina esine dostuna aliyormus gibi alir kampanyaya katar biletleri ?

Çakır
07.07.2005, 12:47
25)1 adet açik kombinesi -----------&gt; ( 20 milyon Emorfo+ 30 Milyonoflubektas +25 Milyon Eski baskanlarimizdan sayin Ahmet Celal Ataman araniyor)
26)1 adet açik kombinesi-----------&gt; Eski baskanlarimizdan sayin Ahmet Celal Ataman
27)1 Adet açik kombinesi -------------&gt; andrei07
28)1 Adet açik kombinesi -------------&gt;Çakir
29)1 Adet açik kombinesi -------------&gt;CAN-Basten

Arkadaslar organizasyonla ilgili çalismalarimiz sürüyor, birkaç gün içinde gerekli tüm açiklamalar yapilacaktir. Katilan herkese tesekkürler.

Egemen
07.07.2005, 17:10
millet kombineler için son 20 gün biraz acele etsek ii olacak.. gerci gün uzatilabilir belki bmn için ama olsun biz isi sansa birakmayalim. hadi bakalim hesap numarasini alalim artik :P:P:P

LazAnisT
07.07.2005, 22:18
hala 5000 kisideymisiz.yazik valla

ozcilingir
07.07.2005, 23:18
Bugün BURAK GÜRDAL ,Kendisine gönderdigim e-mail ile ilgili beni aradi , uzun uzun konusduk,kombine biletlerde üyelere ikinci bir açik kombinebilet hakki taninmasini ve promasyon kaskollari vermemelerini önermisdim.

Su anda taraftar gruplari, liseliler gruplar halinde indirimli bilet talepinde bulunuyorlarmis . Ancak TRABZONSPOR üyelere yönelik indirim uygulamasinin sebepleri hakindada , taraftari 100000 üye kampanyasina ilgi çekmeleri için yapdiklarini, bu sebeple yanlizca üyelere % 20 indirim karari aldiklarini ve her üyenin 1 bilet hakki oldugunu ,ancak istendigi takdirde METE nin dedigi gibi birden fazla kombine için para yatirilabilecegini ve makbuzla bas vuru halinde , makbuzu elinde olanin istedigi ismi kombineye yazdiracagini belirtti.

Ayrica kombinelere mutlaka isim yazilmasinin UEFA kriteri oldugunu, maçlarda güvenlik kameralarinin çalisacagini ve herhangibir olay çiktigianda olayin çiktigi tribündeki kombine sahibilerinin oturduklari yerler belli olacagindan o koltuk kirilirsa veya o koltuktaki kavga çikartirsa v.s sebeplerle kisilerin rahat bulunmasi için bu uygulamanin kaçinilmaz bir UEFA kriteri oldugunu belirtti, yaklasik 15 dakikalik bir telefon görüsmesinde , BMN nin kampanyasindan memnun olduklarini ancak bir gruba yapilacak herhangi bir jestin ,diger gruplara ve taraftara yapilmamasi karsisinda zor durumda kalacaklarini ve /veya aldiklari kararlari uygulamada degisik yöntemlere sapmanin kulüp yönetmenin devamliligi açisindan iyi sonuçlar çikarmayacagi bu sebeple , sezon basinda aldiklari kararlara ve çok düsük tuttuklari kombine fiyatlarina tüm taraftarlarin ve kulüp üyelerininsadik kalmalarini belirtmis,dir.Formimuzda genç üyelik için bas vurularin internet ortaminda yapilmadigini,her müracaati degerlendirdiklerini beyan ettiler , genç üye olmak isteyen arkadaslar formlarinizi doldurarak kulübe göndermeniz gerekmektedir.

BURAK GÜRDAL'in e-mailime karsilik beni telefonla aramasinin , kurumumuzun genel müdürünün ne kadar duyarli oldugunun bir göstergesi olup, IBRAHIM SIRIN arkadasimiza karsi yapilan yanlisliginda bir kaza oldugu ve unutularak,kulüp, kulüp temsilcileri, kulüp görevlileri, çalisanlari , futbolcular ve TRABZONSPOR taraftarlari olarak hep birliktedaima basarilari kovalamayi ve yakalamayi ümit ediyorum.

Sinuç olarak kombine kampanyamizda biletlerin verilecegi kisilerin isimlerinin belirlenmesi ve bu organizasyonu BMN TRABZON un üstlenmesi gerektigi kanaatindeyim, asiri derecedeolay çikartmaya meyilli kisilerin seçilmemesine özen gösterilmesi dilegimle .

Saygilarimla

Guests
07.07.2005, 23:28
Elde 41 kombine var listede görünen.BMN Trabzon taskinlik yapmiycak buna ihtiyaci olan 41 kisi belirlesin sonra da hesap numaralari verilsin ve paralar toplansin.Olay sicakligini yitirmeden harekete geçelim...

Guests
08.07.2005, 04:41
Sehir disinda yasayan bir arkadasimizdan 2 maraton kombinesi daha kaptim...

Listeye ekleyebilirsiniz...smileys/smiley1.gif

seyyahali
08.07.2005, 08:23
insallah bu kombinelerin sayisi iki katina çikar

Guests
08.07.2005, 10:36
8) 1 Adet açik kombinesi---&gt; bir kisim BMN http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif
9) 4 adet maraton kombinesi---&gt; shipbroker61 (1 tanesinin sponsoru arkadasimdir bilginizehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif)
23)2 adet açik kombimesi ----------&gt; Spartaküs
24)1 adet açik kombinesi -----------&gt; ( 20 milyon Emorfo+ 30 Milyonoflubektas +25 Milyon Eski baskanlarimizdan sayin Ahmet Celal Ataman araniyor)
25)1 adet açik kombinesi-----------&gt; Eski baskanlarimizdan sayin Ahmet Celal Ataman
26)1 Adet açik kombinesi -------------&gt; andrei07
27)1 Adet açik kombinesi -------------&gt;Çakir
28)1 Adet açik kombinesi -------------&gt;CAN-Basten
29)2 Adet maraton kombinesi ---------&gt; Cuttyshark'in arkadasi

Etti 44. Hedef 61!

shipbroker61
08.07.2005, 14:58
dun trabzondan dondum orda nete cok fazla giremedigim icin yazilanlari goremedim ama problemin cozumu icin yardmci olan metehan, cuttyshark, lm ve diger arkadaslara cok tesekkur ediyorum... sonuc olarak 3. kez basvurumda 4 adet maraton kombinesini almis bulunyorum. kotu seyleri dile getiriyoruz ama iyi olan seylerinde altini cizmemiz lazim haksizlik yapmamak icin....valla ilk iki gidisimde beni uzen ve sinirlendiren ilgisizlik 3. kez klube gittigimde yerini tam tersi bir duruma birakmisti.. gorevli arkadasla buyuk bir ilgi ve alaka ile islemlerimi yaptilar ve beni zayedesiyle memnun ettiler.

demekki problemleri dile getirdigimizde bizi dinleyen ve problemleri cozen insanlar var klubumuzde...

ha konuyla alakasi yok ama 4 gunluk trabzon gezimde tanistigim cuttyshark (akin)ve ts_fan (recep) tadi damagimda kalan muhabbetlerimiz oldu. muhabbetin tadi damagimda ama cay ve pidenin tadlari simdiden beynimi kemirmeye basladi. onun icin en kisa zamanda beni trabzonda gorurseniz sasirmayin arkadaslarhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifperhaps, tandogan ve diger arkadaslarlada tanismak istiyordum ama surem kisitli oldugu icin bu sefer olmadi malesef...

neyse kafam hala davul gibi oldugundan fazla bisi yazamiyorum. son olarak konuyu kamuoyuna ilk duyuran badalogluna ozel tesekkur burdan ama allah onu klubun tesislerinde gorevli falan etmesin duman oluruz mazallah.... asagidaki cumleye bakar misiniz ya???http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Dükkanina kadar gelmis müsteri sen mali satmiyorsun!...Hemde taaa Istanbullardan kalkmis gelmis,adam dükkana girmis cebindeki ne varsa alsana,adama bilet satmadan gönderiyorlar

.......

Adam gelmis ayagina cebini bosaltip göndereceksin bu kadar basit

shipbroker61
08.07.2005, 15:03

eveeeet mademki bir laf ettik icabini yerine getirmekte boynumuzun borcu tabiki... belki cogunuz unuttunuz ama ben unutmadim....

ARKADASLAR KAMPANYAYA KATILAN KATILMAYAN HERKESTEN OZUR DILIYORUM. DEMEKKI BEN YANLIS DUSUNMUSUM, TANIYAMAMISIM BMN YI... ISTE BILMEDEN, TANIMADAN KONUSURSAN BOYLE DURUMLARADA DUSERSIN. BUDA SANA DERS OLSUN SHIPBROKER61smileys/smiley9.gif

trapezus61
09.07.2005, 00:16
Yarin Trabzona gidiyorum. Ilk isim kombine bilet alarak ihtiyaci olan ve gerçekten Trabzonsporu destekleyecek bir arkadasa hediye etmek olacak...

Badaloğlu
09.07.2005, 11:51
son olarak konuyu kamuoyuna ilk duyuran badalogluna ozel tesekkur burdan ama allah onu klubun tesislerinde gorevli falan etmesin duman oluruz mazallah.... asagidaki cumleye bakar misiniz ya???http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Dükkanina kadar gelmis müsteri sen mali satmiyorsun!...Hemde taaa Istanbullardan kalkmis gelmis,adam dükkana girmis cebindeki ne varsa alsana,adama bilet satmadan gönderiyorlar

.......

Adam gelmis ayagina cebini bosaltip göndereceksin bu kadar basit

Kardesim ne varmis bu lafimizda?Keske tesislerde bekçi olsam...Genede size bilet satardim buna inanin...Bu arada pazarlamacilik plasiyerlik yaptigimidahatirlatirim...Mali satmadan sirkete geri dönemezdik...smileys/smiley36.gif

Bu arada ulu orta pide deyip durma zaten olmusuz kaç kilo?Adamin agzini sapirdatma!...smileys/smiley7.gifBu arada isini hallettiginden dolayi sevindim.Kaç tane kombine bilet satlmis?bilginiz varmi?

Emorfo
09.07.2005, 12:18
kombine satis ne durum kaç bin tane satildi.

transfer yok diye millet kombine almiyor mu nedir durum.

Utku061
09.07.2005, 12:47
6500 adet kombine satildi,ayrica dün ünyelimetin abimizin kombinelerini almaya gittigimde kulak misafiri oldum satislar bu aralar durgunmus,neden acaba!

Guests
09.07.2005, 16:15
6500 adet kombine satildi,ayrica dün ünyelimetin abimizin kombinelerini almaya gittigimde kulak misafiri oldum satislar bu aralar durgunmus,neden acaba!

Taraftarlar bizim satin alip, dagitacagimiz kombineleri mi bekliyo acaba...?smileys/smiley36.gif

Beytullah
09.07.2005, 22:55

Taraftarlar bizim satin alip, dagitacagimiz kombineleri mi bekliyo acaba...?smileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ozcilingir
10.07.2005, 00:25
Taraftar dahada ucuz kombine bilet almanin yollarini deniyormus ?

Sonunda kulüp yetkilileri pes edecek önüne gelene bedava kombine dagitacak herhalde .2500 adet indirimli kombine talebinde bulunan taraftar grubu varmis ?

Saygilarimla

Guests
10.07.2005, 00:28
Ne indirimi yaw?Baslarim ben öyle taraftar grubuna da öyle ise de?Kimse birbirinden farkli degil fiyat neyse o olmali herkese...

murat
10.07.2005, 13:41
ulan zaten 60 miljon kombine, daha ne indirimiymis bu ? ayip kardesim ayip Allahtan korkun. Ozaman hic gelmeyin maca daha iyi...

Egemen
10.07.2005, 14:41
yaniiiiii

Egemen
10.07.2005, 14:44
[/QUOTE]

eveeeet mademki bir laf ettik icabini yerine getirmekte boynumuzun borcu tabiki... belki cogunuz unuttunuz ama ben unutmadim....

ARKADASLAR KAMPANYAYA KATILAN KATILMAYAN HERKESTEN OZUR DILIYORUM. DEMEKKI BEN YANLIS DUSUNMUSUM, TANIYAMAMISIM BMN YI... ISTE BILMEDEN, TANIMADAN KONUSURSAN BOYLE DURUMLARADA DUSERSIN. BUDA SANA DERS OLSUN SHIPBROKER61smileys/smiley9.gif

[/QUOTE]

aga bosversene mnillet gaza geldi sayende biz sana tesekkür ederiz:):):):):)

seyyahali
11.07.2005, 08:34
hadi arkadaslar en azindan su rakami 61 yapalim

Guests
11.07.2005, 20:42
hadi arkadaslar en azindan su rakami 61 yapalim

Haydi da usaklar bir organizasyon yaptik madem hedefe ulasmanin huzuru olsun içimizde herkes elinden gelen yardimi yapsin az çok demeyelim...

l-m
12.07.2005, 15:26
Kazim Koyuncu posterinden sonra bu ise hiz verecegiz. Su anda zamanimizi bu ise ayiriyoruz ve insallah en kisa zamanda kombine kampanyasi ile ilgili bir haber yapip, forumda daha görünür kilmaya çalisacagiz ve organizasyonun ikinci asamasina geçecegiz.

zanoylu
12.07.2005, 15:28
Su komik fiyatlari bile pahali bulanlar varya vallahi yuh bize

LazAnisT
12.07.2005, 17:06
pahali diyenler febe nin fiyatlarina bir göz atsinlar.bu arada trabzonda yasayan abim baskilarima dayanamayarak 1 adet açik kombine almistir.burdan anca bu kadarini yapabildimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Çakır
13.07.2005, 11:31
Hediye kombine bilet kampanyamizla ilgili rotamiz belli oldu.Alinan ortak kararagöre hediye edecegimiz kombine biletlerin, bu biletlere gerçekten ihtiyaç duyan genç taraftarlarimiza ulastirilmasi için iki yol izlenecek.

Ilk etapta, hediye kombine kampanyasina katilacak üyelerimiz eger Trabzon'da biletlerini hediye edebilecekleri, birebir tanidiklari, bildikleri, bu biletleri hak edecek insanlar varsa kombine biletlerini onlara ulastirmalari saglanacak.Kampanyanin en önemlinoktasinin alacagimiz kombine biletlerin bu bilete gerçekten ihtiyaç duyan ve biletini aldigi takdirde Trabzonspor'u hiçbir maçta yalniz birakmayacak güvenilir kisilere teslim edilmesi oldugundan hareketle, biletleri hediye edecegimiz kisilerle birebir tanisiyor olmamiz büyük önem ve deger tasiyor.

Trabzon'da böyle bir tanidigi olmayanlar ise kombine bilet ücretlerini/ya da kendi temin etmis olduklari biletleri BMN Trabzon'u temsilen sevgili Akin Bostan (CuttySark) 'a gönderilmesini ve Trabzon temsilcilerimizin bu biletleri Trabzon'da ihtiyaci oldugunu bildikleri, içimizden olan, tanidik, bildik genç taraftarlarimiza ulastirmalarini saglayacaklar.

Trabzon temsilcilerimiz, diger BMN-Trabzon üyeleriyle sürekli görüs alis verisinde bulunarak, biletleri en çok hakedecek insanlari en dogru sekilde saptayacak ve bileti hediye eden üyemizi, hediye etmis olduklari biletini hangi kisiye vermis olduklari konusunda haberdar edecekler. Kombine bilet hediye eden üyemizin hediye ettigi biletin kime ulastirildigi konusunda haberdar edilmesinin ötesinde, taraftarlarimizi kaynastirip, birbirleri arasinda yeni bir köprü kurmak düsüncesinden hareketle bu kisileri birbirleriyle telefonda da olsa görüstürmek düsüncemiz arasinda yer aliyor.

Hediye kombine kampanyamizin hedefine ulasacagina ve biletleri hak eden taraftarlarimizin yüzünü güldürecegine inaniyorum. Konuyla ilgili olarak Akin abi (CuttySark) ve diger Trabzon temsilcilerimizle temasa geçebilirsiniz.

oflubektas
13.07.2005, 11:41
Hesap Numarasi?

Çakır
13.07.2005, 11:49
Hesap numarasini birkaç gün içinde açiklayacagiz arkadaslar. Su anda Kazim Koyuncu poster organizasyonuyla ilgili olarak ortak bir hesapta para toplanmakta oldugu için karisiklikyasanmamasi adinaya yeni bir hesapaçilacakya da baska bir formül bulunacak. Ilgili duyuruyu sizlere en kisa zamanda yapacagiz.

Guests
13.07.2005, 12:35
Akin abi arayislara basla abi malum 44 kombine var.Bunlari hakeden Trabzonsporu layikiyla destekliycek kisiler bulmaliyiz ki gözümüz arkada kalmasin.Organizasyondan maksimum verim alalim

Duman
14.07.2005, 18:04
Bu kampanya için aldigim kombine bileti,BMN Trabzon temsilcilerinden Akin Bostan'a teslim ettim. Oradaki yetkililerle konustugumda, su ana kadar yaklasik 5000 kombine biletin satildigi söylendi.

Ama gördügüm kadari ile bayagi bir talep var.Yaklasik 15-20 dakika bana sira gelmesini bekledim.Bu sayinin çok daha artacagina eminim.

Guests
15.07.2005, 18:36
Sevgili Oguz(Duman61) ve Savas'in(Analyzer) hediye kombine biletleri Trabzon'a ulasti...

Bilgilerinize...

Guests
18.07.2005, 21:20
Basin Sözcümüz Ibrahim Sahin, Kanal Mavi televizyonundakatildigi bir söyleside yine bordomavi.net'den bahsetti...

" Programin sonunda sunu da belirtmeden geçmeyeyim, internete girenler bilirler,piril pirilTrabzonsporlularin bir arada bulundugu bordomavi.net diye bir site var... Bu sitedebazi kampanyalar yapiliyor okudukça gözlerim yasariyor... Bu sitede bulunan taraftarlarimiz, kombine bilet hediye kampanyasibaslatmislar ve haril haril kombine bilet satin aliyorlar... Keske bütün taraftarlarimizbordomavi.net kadar takimina sahip çiksa... Hepsine burdan tesekkürlerimi iletiyorum..."

Bizde size tesekkür ederiz sayin Ibrahim Sahin...smileys/smiley32.gifEdited by: CuttySark

metehan
18.07.2005, 23:23
Evet her ne kadar zaman zaman yönetime sinirlensek de en azindan bizden haberdar olmalari, burayi takip etmeleri de oldukça sevindirici. Sonuçta isin basindakiler yöneticiler ama taraftar bu klübün gerçek sahibi. Bugün yönetimde olanlar yarin bizim gibi sade taraftar haline gelecekler. Olay TS'u kosullar ne olursa olsun sahiplenmekten, TS'un bizim için vazgeçilmez bir deger oldugunu hiçbir zaman aklimizdan çikarmamaktan geçiyor. Yönetici, taraftar, futbolcu, vs, herkes bu yolda üzerine düseni yapmali.

Bu arada yönetici arkadaslar, su ise hiz versek diyorum. Diger kampanya ile çakismamasina gayret ettiginizi biliyorum ama bu isi de fazla uzatmamak lazim. Bu arada zaman kazanma açisindan Trabzon'daki arkadaslarin, biletleri verecek kisileri tespit etme konusunda çalisma yapmasi iyi olur. En azindan biletler alininca kimlere verilecegi önceden belli olur. Bu konuda Akin'a güveniyoruz smileys/smiley1.gifBir kampanya baslattik bari sonunu getirelim. Destek veren herkese tekrar tesekkür ediyorum.

Guests
18.07.2005, 23:50
Sevgili metehan,

Bu konudaki çalismalarimiz, BMN üyesi TS Fan ve akin61 arkadaslarimizin yardimlariyla devam ediyor...Bazi isimler belirlendi.Kombinehediye edenarkadaslari bilgilendirerek kampanyaya son seklini verecegiz...

Utku061
19.07.2005, 02:45
Evet bence de sezon baslayacak biz hala kombine isini bitiremedik..Mesela benim dahil oldugum açik kombinesi için ortak arkadaslar bana özel mesaj ile ulassinlar hesap no veriyim bileti alalim,kombineyi de akin abiye teslim edelim.

Ayrica Ibrahim Abiye de siteyi öven sözlerinden dolayi bizde tesekkür edelim,ayrica kombinelerde toplam satisin 4.000 adet oldugunu söyledi ve biraz sitem etti.

bu arkadaslar bana ulassin özel mesajdan..
Edited by: Utku61

Guests
19.07.2005, 02:54
8) 1 Adet açik kombinesi---&gt; bir kisim BMN http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif
9) 4 adet maraton kombinesi---&gt; shipbroker61 (1 tanesinin sponsoru arkadasimdir bilginizehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif)
24)1 adet açik kombinesi -----------&gt; ( 20 milyon Emorfo+ 30 Milyonoflubektas +25 Milyon Eski baskanlarimizdan sayin Ahmet Celal Ataman araniyor)
25)1 adet açik kombinesi-----------&gt; Eski baskanlarimizdan sayin Ahmet Celal Ataman
29)2 Adet maraton kombinesi ---------&gt; Cuttyshark'in arkadasi

Etti 44. Hedef 61!

Haydi beyler kombineler konusunda harekete geçelim artik...

Atalay
19.07.2005, 11:10
yahu ne oldu millet biraz bu konuya yogunlasalim arkadaslar......

Çakır
19.07.2005, 22:08
Hediye kombine bilet kampanyamizla ilgili rotamiz belli oldu.Alinan ortak kararagöre hediye edecegimiz kombine biletlerin, bu biletlere gerçekten ihtiyaç duyan genç taraftarlarimiza ulastirilmasi için iki yol izlenecek.

Ilk etapta, hediye kombine kampanyasina katilacak üyelerimiz eger Trabzon'da biletlerini hediye edebilecekleri, birebir tanidiklari, bildikleri, bu biletleri hak edecek insanlar varsa kombine biletlerini onlara ulastirmalari saglanacak.Kampanyanin en önemlinoktasinin alacagimiz kombine biletlerin bu bilete gerçekten ihtiyaç duyan ve biletini aldigi takdirde Trabzonspor'u hiçbir maçta yalniz birakmayacak güvenilir kisilere teslim edilmesi oldugundan hareketle, biletleri hediye edecegimiz kisilerle birebir tanisiyor olmamiz büyük önem ve deger tasiyor.

Trabzon'da böyle bir tanidigi olmayanlar ise kombine bilet ücretlerini/ya da kendi temin etmis olduklari biletleri BMN Trabzon'u temsilen sevgili Akin Bostan (CuttySark) 'a gönderilmesini ve Trabzon temsilcilerimizin bu biletleri Trabzon'da ihtiyaci oldugunu bildikleri, içimizden olan, tanidik, bildik genç taraftarlarimiza ulastirmalarini saglayacaklar.

Trabzon temsilcilerimiz, diger BMN-Trabzon üyeleriyle sürekli görüs alis verisinde bulunarak, biletleri en çok hakedecek insanlari en dogru sekilde saptayacak ve bileti hediye eden üyemizi, hediye etmis olduklari biletini hangi kisiye vermis olduklari konusunda haberdar edecekler. Kombine bilet hediye eden üyemizin hediye ettigi biletin kime ulastirildigi konusunda haberdar edilmesinin ötesinde, taraftarlarimizi kaynastirip, birbirleri arasinda yeni bir köprü kurmak düsüncesinden hareketle bu kisileri birbirleriyle telefonda da olsa görüstürmek düsüncemiz arasinda yer aliyor.

Hediye kombine kampanyamizin hedefine ulasacagina ve biletleri hak eden taraftarlarimizin yüzünü güldürecegine inaniyorum. Konuyla ilgili olarak Akin abi (CuttySark) ve diger Trabzon temsilcilerimizle temasa geçebilirsiniz.

Kombine bilet kampanyamiz için Kazim Koyuncu posterinin hazirlanmasinda kullandigimiz hesap numarasini kullanacagiz. Poster organizasyonuyla karismamasi için havalenin açiklama bölümüne ödemeyi kombine bilet için yaptiginiza dair bir açiklama notu yazmayi ve bu baslikta ödemeyi tamamladiginizi belirtmeyi unutmayalim.

Insallah Kazim Koyuncu organizasyonumuzdan sonra ikinci bir basarili organizasyon dahahepimizin çabalariyla gerçeklesecek, yolumuz açik olsun. Katkida bulunan tümdostlarimiza simdiden tesekkürler.

- HESAP NUMARAMIZ:

Türkiye Is Bankasi
Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Subesi
Hesap No: 7504 0085225
"Emrah Yalçinalp" adina...

Guests
19.07.2005, 22:28
Arkadaslar ben yarin sabahtan gidiyorum sehir disina 1 hafta sonra yatiricam bilginize...

Harun
19.07.2005, 23:57
Çakir açiklama için tesekkürler.Ögrenmek sitedigim bir konu var; Üyelere kombinelerde indrim oldugunu duydum böyle bir durumda ,ortaklasa bilet alacaklardan en az birinin üye olmasi bizim için avantaj olur sanirim.Fakat bunun için yani üyeye kombine bilet verilmesindeki prosüdürler nelerdir bilmiyorum.Bu konuda bilgisi olanlar yardimda bulunursa sevinirim.Ona göre program degisikligi yapilabilir.Edited by: Harun

Guests
20.07.2005, 01:02
+ Çakir bir sorum var.Kazim Koyuncu posteri için vadettikleri parayi ulastiramayan arkadaslar var.Mesela nick Tslimetin08.Metin Almanyada oldugu için ulastiramadi daha size parayi.Hesap numarasi ayni eee paralar karismiycak mi?

metehan
20.07.2005, 01:05
Evet, Harun'un belirttigi konu da önemli aslinda. Ortaklasa alinacak biletlerde en az bir kisi üye ise bilet onun adina alinabilir ve böylece indirimden faydalanilmis olur. Baska bir üye adina bilet alabilmek için en azindan üye kimlik kartinin fotokopisine ihtiyaç olacak. Bu fotokopiyi göstermek suretiyle bir üye adina bilet alinabilecek. Dolayisiyla üye olarak bilet aldirmak isteyenlerin üye kartlarinin fotokopilerini de Trabzon'daki arkadaslara ulastirmalari lazim. Böylece onlarin adina indirimli bilet alinabilir.

Bir de bildiginiz gibikartlara isim yazdirma isi var. Üyeler indirimli bilet alacagindan kartlara üyenin adinin yazilmasi gerekiyor. Ama bu kartlari farkli kisilerin kullanmasinda sorun çikmayacagini daha önce sayin Burak Gürdal belirtmisti.

Daha önce de belirtmistim, ben biletlerimi Trabzon'daki akrabalarima hediye ettim.

shipbroker61
20.07.2005, 16:54
bende taahhut ettigim biletleri kullanmalari icin kardeslerime teslim ettim. biletlerin bosa gitmeyecegine hatta benden daha iyi kullanacaklarina eminim.

simdiden iyi seyirler...

metehan
21.07.2005, 09:49
+ Çakir bir sorum var.Kazim Koyuncu posteri için vadettikleri parayi ulastiramayan arkadaslar var.Mesela nick Tslimetin08.Metin Almanyada oldugu için ulastiramadi daha size parayi.Hesap numarasi ayni eee paralar karismiycak mi?

Çakir'in açiklamasinda kombine için para göndereceklerin açiklama kisminda bunu belirtmeleri gerektigi vurgulanmis. Herkes buna dikkat ederse karisiklik çikmaz.

Ama henüz bu basliga kombine için para gönderdigini yazan olmadi. Hadi arkadaslar, sezon basliyor biraz hizli olalim. Bir an önce bu isi sonuçlandiralim ki Kazim Koyuncu posterinden sonra ikinci bir organizasyonu da basari ile tamamlamis olsun BMN.

murat
21.07.2005, 17:36
tamamdir usaklar, cumartesi insaallah yatircam akslik cikmazsa.. Burda turk bankasi bulmak biraz zor oluyorsmileys/smiley2.gif

Çakır
21.07.2005, 19:27

Murat'im selam. Yukarida belirttigim gibi hediye kombine kampanyasi için para gönderenler havalenin açiklama kisminda bunu belirtirlerse ya da en kötü ihtimalle bu sayfalara gönderdikleri ücreti kampanya için yatirdiklarini bildirirlerse yeterli olur.

Yurtdisindan para göndermekte sikinti yasayan üyelerimiz ise bana özel mesaj yoluyla ulasabilirler,posta yoluyla bize ulastiracaginiz ücretleri bizlerhesap numaramiza havale edebiliriz. Ya da size uygun baska bir yöntemi deneriz, yeter ki bize ulasin.

Çakır
21.07.2005, 19:56
Hediye kombine kampanyamizin rotasi zaten belirlenmisti. Kombine bilet hediye edecek üyelerimiz eger bu biletleri verebilecekleri akrabalari, dostlari, tanidiklari var ise biletlerini onlara kendileri ulastiracaklar. Trabzon'da kombine bilet hediye edecek bir tanidigi olmayanlar ise Sevgili Akin Bostan'in önderligindeki Trabzon temsilcilerimiz araciligiyla biletlerini uygun kisilere hediye edecekler, Trabzon temsilcilerimiz bileti hediye eden kisiye biletin kime hediye edildigini haber verecekler, hatta bu kisilerin tanismasi ile ilgili de özel bir çalismamiz olacak. Eger Trabzon'da biletinizi hediye edecek birileri yoksa Trabzon temsilcimiz Akin abiye (CuttySark) ulasarak kendisiyle temasa geçebilirsiniz.

Ikinci konu, kulüp üyelerine uygulanan kombine indirimi. Herseyden önce bu kampanyadan yararlanabilmek için kulüp üyesi olmaniz sart. Eger kombine biletinizi Trabzon temsilcilerimiz araciligiyla onlar tarafindan uygun görülen dostlarimiza hediye edecekseniz, kisacasi kombine biletiniz havale ettiginiz ücretle Trabzon temsilcilerimiz araciligiyla satin alinacaksa, yine Sevgili Akin Bostan'a (CuttySark) özel mesaj atarak biletlerinizin indirimli alinabilmesi açisindan"ÜYE NUMARANIZI VE ADINIZI-SOYADINIZI" bildirmeniz gerekmektedir.

Trabzon temsilcilerimiz bu bilgileri kullanarak hediye edeceginiz kombine bileti, üyelik indiriminden faydalanarak satin alacak, sizler de indirimli fiyat üzerinden havale yapmis olacaksiniz. Söyledigim gibi tek kural, kulüp üyesi olmak, üye numaranizi ve adinizi-soyadinizi Kazim Koyuncu organizasyonunda oldugu kadar bu organizasyonun da basrol oyuncularindan biri olan Trabzon temsilcimiz Akin Bostan'a (CuttySark) bildirmek. Eger kampanyayla ilgili akliniza takilanlar olursa sormaktan çekinmeyin. Hepinize sevgiler.

Çakır
21.07.2005, 20:03

Murat'im selam. Yukarida belirttigim gibi hediye kombine kampanyasi için para gönderenler havalenin açiklama kisminda bunu belirtirlerse ya da en kötü ihtimalle bu sayfalara gönderdikleri ücreti kampanya için yatirdiklarini bildirirlerse yeterli olur.

Yurtdisindan para göndermekte sikinti yasayan üyelerimiz ise bana özel mesaj yoluyla ulasabilirler,posta yoluyla bize ulastiracaginiz ücretleri bizlerhesap numaramiza havale edebiliriz. Ya da size uygun baska bir yöntemi deneriz, yeter ki bize ulasin.

HEDIYE KOMBINE KAMPANYAMIZ IÇIN HESAP NUMARASI:

Türkiye Is Bankasi
Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Subesi
Hesap No: 7504 0085225
"Emrah Yalçinalp" adina...

ISIMIZIN KOLAYLASMASI IÇIN,

- Hesap numaramiza yalnizcahediye kombinelistesinde ismi olan üyelerin, kombine bilet tutari kadar para yatirmasi, (kulüp üyelerine olan indirimle ilgili açiklama yukaridaki mesajda yapilmistir)

- Listede olmayip da katkida bulunmak isteyen üyelerimizin önce isimlerini listeye yazdiriphangi tribün için kaç tane kombine bilet hediye edeceklerinihaber vermeleri, isimlerini listeye yazdirmadan para yatirmamalari,

- Katkida bulunan üyelerimizin,ya bu basliga yazarak,isterlerse de Trabzon temsilcilerimiz Akin Bostan (CuttySark) ya da Emrah Yalçinalp'e (perhaps)özel mesaj göndererek ücreti yatirdiklarini bildirmelerigerekmektedir.

Çakır
21.07.2005, 20:09
29)2 Adet maraton kombinesi ---------&gt; Cuttysark'in arkadasi

Toplam 44. Hedef: 61!

Utku061
21.07.2005, 20:51
Önemli bir not üyeler indirimli kombine karti alacaklarken Üye aidatlarinin ödenip ödenmemesi de önem arz ediyor,ödenmisse sorun yok ödenmemisse Yillik aitadinizi yatirarak bu isi kolaylastirabilirsiniz.

Kimse belirtmedigi için sikinti yasamasin arkadaslar diye açiklamak istedim..

Atalay
22.07.2005, 10:30
arkadaslar sevgili dostlar ben temmuz sonunda ben trabzona gelecegim trabzonspor üyesiyim üye aidatimi yatirdiktan sonra 2 adet açik kombinesini alsamtrabzon temsilcisi olan arkadasa teslim etsem olurmu.....

Çakır
22.07.2005, 13:22
Tabi olur. Trabzon temsilcilerimizle temasa geçmeniz yeterli.

Guests
23.07.2005, 21:06
Beyler bu hafta içinde yatiririm hesaba.Yalniz kampanya ne alemde hangi kombineler alindi listedeki?Düzenli gidiyor mu organizasyon Kazim Koyuncu posterindeki gibi?Burdan pek düzenli görünmüyor yanlis anlasilmasin da harekete geçelim artik...(ben dahil listede ismi olan tüm arkadaslar)

shipbroker61
25.07.2005, 10:25
murat guzel bir soru kardesim olayin gerceklesme oraninida gormemiz bizim acimizdan iyi olur. yanlis anlasilacak bir sey yok burda hepmiz kardes hepimiz arkadasiz. imkani olmadigi icin su an sozunu yerine getiremeyen arkadaslar ozelden veya burdan durumlarini bildirebilirler. burda birbirimize guvenmeyecegizde kime guvenecegiz.

neyse ben soyliyim, taahhut ettigim kombinelere alinmis ve layikiyla kullanacak arkadaslara teslim edilmistir.

andrei07
25.07.2005, 10:46
Sali sabahi CUTTYSARK ile meydanda bulusup elden teslimat yapacagim.

mircemal
25.07.2005, 11:04
cok ilginc bir calisma boyle aydin fikirlere ihtiaycimiz var