PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya Kupası Elemeleri Grup Maçı | Türkiye 4 - 2 Estonya

Sayfa : [1] 2 3

Serdær
13.08.2009, 22:37
Başarılar Milli Takım..

Türkiye-Estonya maçını Tommy Skjerven yönetecek.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/9094986abf3041bfa022a7c2f817b40e.jpg

Milli Takımımızın, Estonya ile 5 Eylül 2009 Cumartesi günü oynayacağı 2010 Dünya Kupası eleme grubu maçının hakemleri açıklandı.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu'nda oynanacak ve saat 21.00'de başlayacak karşılaşmayı, Norveç Futbol Federasyonu'ndan Tommy Skjerven yönetecek. Skjerven'in yardımcılıklarını Kim Haglund ve Frank Andas yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Oddvar Svein Moen.

Murathan
13.08.2009, 22:50
Zaten bu maçlar bir TRABZON'da oynanmaz :hırr

Gökhan KAN
13.08.2009, 22:53
Bi beraberlik daha çıkmasın..

İskender YILMAZ
14.08.2009, 01:03
Bi beraberlik daha çıkmasın..

Allah korusun ..

Rahat geçeceğimizi düşünüyorum ..

Aslında bakarsanız doğru sistemle her mevkiyi en ideal futbolcuyla donatan milli takımımızın dünyanın her futbol takımına kafa tutacak kapasitede olduğunu çok uzun zamandır düşünüyorum ben zaten ama ..

Neyse, inşallah kayıpsız atlatırız .. Ve inşallah İstanbul Karması Türkiye'yi temsil etmez yine ..

yorumsuz6117
14.08.2009, 01:13
pekte umrumda deil bu maç..bosna hersek ve belçikayı deplasmanda yenemeyeceğimizi düşünüyorum..

Kadir
14.08.2009, 01:22
Saldır Estonya .

Zaten gidemeyeceğiz , bu bıyık fetişisti morarsın .

Gökhan KAN
14.08.2009, 01:31
Allah korusun ..

Rahat geçeceğimizi düşünüyorum ..

Aslında bakarsanız doğru sistemle her mevkiyi en ideal futbolcuyla donatan milli takımımızın dünyanın her futbol takımına kafa tutacak kapasitede olduğunu çok uzun zamandır düşünüyorum ben zaten ama ..

Neyse, inşallah kayıpsız atlatırız .. Ve inşallah İstanbul Karması Türkiye'yi temsil etmez yine ..
Fatih Terim in istifa edebilceğini düşündüğüm için Dünya Kupasına gitmeyi istemiyorum ama bi yandan da istiyorum..Çünkü Türk üz her yerde olmalıyız..Hem istiyorum hem istemiyorum..Gidersek eğer Fatih Terim 2020 Avrupa şampiyonasınıda görür...

Armağan Dere
14.08.2009, 02:56
A milli takımın 2010 Dünya Kupası elemelerinde Ermenistan ile 14 Ekim'de yapacağı karşılaşma Bursa'da oynanacak.

Futbol Federasyonu, Türkiye'nin, 2010 Dünya Kupası eleme grubunda Ermenistan ile yapacağı son maçını Bursa Atatürk Stadı'nda oynayacağını bildirdi.

Karşılaşmanın başlama saati ve bilet fiyatları daha sonra açıklanacak....

Milli maça gidilirde ALLAH bilir federasyon ne kadar yapar biletleri....

M.Kılıç50
22.08.2009, 16:05
Bu iki macta bizden oyuncu beklemeyin yine...
Egemen Diyarbakir maci ile Terim´in ekmegine yag sürdü...
Ceyhun yine olur onu bilemem...
Gökhan zaaten olmaz hastaydi hem cok zayif bu ara...
Engin´i milli takimda düsünebilirim ama terim düsünmez...
Selcuk iyi olurdu...
Giray neden olmasin ???
Serkan cok basarili bu ara... Yine milli takimda görmeyi cok isterim ;)

ahhh yazdik biseyler´ya hepsi bu gidisle terim sayesinde Hayal....

Harun-61
22.08.2009, 16:14
beraberlik kokuyor...

Kazım Uzunboy
22.08.2009, 16:20
Aynı gün BMN İftar Organizasyonu var. Yoksa bir delilik yapılırdı. :rolleyes:

Harun-61
22.08.2009, 16:23
Dur be Kazim,
otur abicim bi 5 dakka yerinde. :)

BMN Ankara Diyarbakir'a gidiyor basligini merakla bekliyorum :)

Uğur GEMİCİOĞLU
22.08.2009, 17:50
Tek sevindiğim nokta ali samiyende olmaması.

Kazım Uzunboy
22.08.2009, 17:53
Dur be Kazim,
otur abicim bi 5 dakka yerinde. :)

BMN Ankara Diyarbakir'a gidiyor basligini merakla bekliyorum :)

En çok gitmek istediğim deplasmanların başında geliyor Diyarbakır. :)

OnurKul
22.08.2009, 19:32
Bizden oyuncu olmasını veya olmamasını önemsemiyorum. Umurumda değil.

Fatih Terim'e ve kadroda yer alacak oyuncularımıza inanıyorum.

İmanımız tam ! İnşallah bütün maçları kazanıp Dünya Kupasına gideceğiz !

pReN@_61
22.08.2009, 20:31
Kazanmalıyız..

Mehmet Zeki
22.08.2009, 22:52
Iyi Kadir Has stadinda...

.....
23.08.2009, 06:12
Ya bu Terimden kurtulmak için kaybedelim diyecem ama dilim varmıyor. O kanlarla kazanılmış bayrağı bu şerefsizin ellerine verdik ya ona yanıyom ben!!!

61-POWER-2
25.08.2009, 19:13
Bu Maci Aliriz.

TrabzonCell
25.08.2009, 19:31
Ya bu Terimden kurtulmak için kaybedelim diyecem ama dilim varmıyor. O kanlarla kazanılmış bayrağı bu şerefsizin ellerine verdik ya ona yanıyom ben!!!

ayenen ya;
merak etmeyin estonyayı yensek bile bosnaya ve belçilakaya yeniliriz ve terim dönemi kara bir şekilde biter.Belki bizim için iyi olmayacak finallere katılamamak fakat milyonlarca para alandan kurtulacağız.

Uğur GEMİCİOĞLU
26.08.2009, 00:21
Her ne kadar nefret etsekte Fatih Terim den.Gönlümüz el vermiyor ki.Destekleyecez :)

Rıza ÇOLAK
29.08.2009, 05:20
Belki bu maçı güle oynaya alırızda (o da Belki) Bosna ve Belçika maçlarını kim alacak?

Sami Kuk
29.08.2009, 13:57
Saldır Estonya...

Nasılsa gıdemıcez İns rezıl top oynarlar.Mıllı takım umrumda degıl..

Fatıh Terım ALLAHINDAN BUL..hep ıstanbul takımlarından adam alıyorsun...Hep aynı kişiler..FATİH TEKKE ve GÖKDENİZ takımlarını şuanda sırtlayan adamlar..

Baska ornek vercem Mustafa Sarp bursada çok süper oynarken hıc cagırılmadı.Geseye geldı suan kadroda ..

YAZIKLAR OLSUN YAA

Mustafa YILMAZ
29.08.2009, 19:27
istanbul karmasına başarılar.

Mehmet Fırat
01.09.2009, 20:19
Kadro açıklandı mı?

Burak_52
01.09.2009, 23:28
türkiye milli takımı değil istanbul milli takımı ben istanbul milli takımını tutmuyorum ve estonya ya gönülden başarılar

iskenderunlu
01.09.2009, 23:38
öyle demeyin ne olursa olsun Türkiye miz yenecek estonyayı

Alptuğ
02.09.2009, 10:27
mevlüt kadrodan çıkarılmış kimse çağrılacak mı acaba yerine

Mesut
02.09.2009, 10:47
şu bir gerçek dünya kupasına bilet alamıyacaz

Oktay AKKUŞ
02.09.2009, 13:01
Fatih Terim Artık Gitsin Bıraksın Milli Takımın Paçasını.
Adam Avrupada Oynuyor Diye Adam Çağırıyor Milli Takıma

Sinem Yılmaz61
02.09.2009, 14:28
Hadi bakalim, gösterin kendinizi...bakalim ne yapicaksiniz...Fatih Tekkesiz cok zor olucak malesef, ama sahte Imperator bilemiyor bunu...

hatice_61
02.09.2009, 17:04
milli takıma başarılar umarım başarılı olur
ama fatih terim genelde çok bencil bir şekilde oyuncuları seçiyo hayırlısı

reisoğlu61
02.09.2009, 19:39
istanbul milli takiminda mevlüt kadrodan cikarildi, ama yerine oyuncu alinmayacakmis

A.Ali Karanis
02.09.2009, 20:25
Mehmet demirkol az önce ntvspordaki programda fatih terim'e fatih tekke'nin durumunu sordu.fatih terim ben bundan önceki fatihin beklentisine saygı duymam çünkü hep sakattı veya oynamıyordu ama son bir ayda beklentisi olursa saygı duyarım dedi kısaca.bunun üzerine mehmet demirkol bundan önceki maçlarda hiç oynamayan futbolcuları çağırdınız tümer gibi dedi,terimde avrupa şampiyonası elemelerinde de fatihi çağırmıştım dedi..terim böyle düşünüyor benim anladığım..

Kadir
02.09.2009, 20:30
Mehmet demirkol az önce ntvspordaki programda fatih terim'e fatih tekke'nin durumunu sordu.fatih terim ben bundan önceki fatihin beklentisine saygı duymam çünkü hep sakattı veya oynamıyordu ama son bir ayda beklentisi olursa saygı duyarım dedi kısaca.bunun üzerine mehmet demirkol bundan önceki maçlarda hiç oynamayan futbolcuları çağırdınız tümer gibi dedi,terimde avrupa şampiyonası elemelerinde de fatihi çağırmıştım dedi..terim böyle düşünüyor benim anladığım..

Bence Terim düşünemiyor.

esirgolge
02.09.2009, 21:31
bu maci Türkiye rahat ve farkli alir ama Bosna karsisinda hic bir sansi yok :( artik dünya kupasinda Bosnayi destekleriz :cool:

yorumsuz6117
02.09.2009, 23:17
bosnayı deplasmanda yenebileceğimizi düşünmüyorum..çok kaliteli oyuncuları var...hadi bosnayı yendin ondan sonra belçika deplasmanı var..hadi 4 maçıda aldın diyelim yinede garanti değil..

Tolunay Abdioğlu
03.09.2009, 09:18
İstanbul karmasına başarılar diliyorum.

Pek de umrumda değil.

Süleyman50
03.09.2009, 10:26
Millî Takım, peri bacaları diyârında tur atıyor
02 Eylül 2009 Çarşamba 16:50 http://www.netgazete.com/Images/News/627668_2.gif http://www.netgazete.com/Images/News/627668_3.gif NEVŞEHİR -İHA- 2010 Dünya Kupası Grup Eleme maçı için Kayseri'de kamp yapan A Milli Takım, bugün öğle saatlerinde peri bacalarıyla ünlü Nevşehir'in Kapodokya bölgesini gezdi.
A Milli Takım bugün öğle saatlerinde kamp yaptığı Kayserispor Tesisleri'nden milli takım otobüsüyle Kapodokya bölgesine doğru hareket etti. Milliler ilk olarak Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Üç Güzeller mevkiindeki peri bacalarını gezdiler. Burada 10 yaşındaki İlker Çapacı isimli çocuk Teknik Direktör Fatih Terim'e nazar boncuğu hediye etti. Milli takım kafilesi daha sonra Göreme beldesinde bulunan Göreme Açık Hava Müzesi'ne geldi. Açık Hava Müzesi'nde yerli ve yabancı turistler milli takıma büyük ilgi gösterirken özellikle milli futbolcu Nihat Kahveci İspanyol turistlerin ilgi odağı oldu. Turistler Nihat'la hatıra fotoğrafı çektirebilmek için birbirleriye yarıştı. Ardından Fatih Terim ve futbolcular açık hava müzesi içindeki kilise ve şapelleri gezerek yetkililerden bilgiler aldılar. Futbolcular da bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.
Burada gazetecilerin sorularını cevaplandıran Mili Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Estonya maçı hazırlıklarının çok iyi gittiğini ifade ederek, Cuma gününe kadar netleşecek olan küçük sakatlıklarının olduğunu söyledi. Takımda sakat futbolcuların olduğunu dile getiren Terim, "İki, Gökhan'la beraber, Arda'nın durumu malum. Mevlüt'ü kadrodan çıkarttık. Arda son maçta bir tekme yemiş çok fazla bir sorunu olacağını zannetmiyorum. Sakatlar konusunda önümüzde karar vermemizi gereken birkaç konu var. Bunlardan bir tanesi Estonya maçında hafif sakatlığı bulunun oyuncuları oynatırsak, Bosna Hersek maçına tesir eder mi? Estonya maçında oynatmazsak, acaba Bosna Hersek maçında ilk yarım saat oynatabilir miyiz? Veya daha sonra bu sakatlıklar nükseder mi? Düşünüyoruz" dedi.
Her maçı önemli gördüklerini ifade eden Terim, "Bir sonraki maçı, oynayacağımız ilk maçı kazandıktan sonra düşünmek istiyoruz. O nedenle Estonya maçı bizim için çok önemli. Estonya maçını kazanamazsak, Bosna Hersek maçının bir önemi kalmaz. O nedenle Estonya maçına ideale yakın bir kadroyla çıkacağız. Doktorlarımızla en son Cuma günü tekrar konuşacağız. Eğer yüksek derecede sakatlığı risk taşıyan oyuncumuz varsa onu bundan sonraki maçımızı göz önüne alarak sakat futbolcularımızı orada oynatacağız. Maalesef bazı arkadaşlarımız kampa hazırlıksız gelmesi hiç aklımızda yoktu. Gökhan Gönül'ün kampa gelirken sakatlığı vardı. Dün MR'ı çekildi, ağrıları azaldı. Hamit kendi takımında oynamış, oynamasa daha iyi olurdu. O da diğer arkadaşlarımız gibi Estonya maçında oynamak istiyor. Gökhan Zan'ın bir gerginliği var. Bunu arkadaşlarımız iki gündür çözmeye çalışıyor" dedi.
Estonya maçı ile ilgili görüşlerini de aktaran Terim, "Estonya maçını çantada keklik göremeyiz. Futbolda bazen olmayınca olmuyor. Bunu sizlerde iyi biliyorsunuz. Örneğin, ilk maçta bunu gördük. 10 gün önce Estonya, Brezilya'ya karşı iyi bir futbol oynadı. Hiçbir maçı hafife alamayız. Estonya, Ermenistan'ı da öyle. Zaten, iyi konsantre olamamaktan yaşadığımız puan kayıplarını gördük. Mevlüt'ün yerine gerekirse Tuncay'ı forvet olarak düşünüyorum, Sercan da var tabi ki. Bosna maçına Semih de gelecek. Bunlara artı olarak Nihat da kullanılabilir. Bu yüzden milli takıma yeni bir futbolu çağırmayı düşünmüyorum. Önümüzdeki maçı kazanalım. Ondan sonra rakiplerin durumların bakacağız" dedi.
Terim, Bosna Hersek medyasında yer alan, "Türkiye Ermenistan'a teşvik verecek" iddialarını ise yalanlayarak, "Bizim çok şükür öyle bir şeye ihtiyacımız yok" dedi.
Milli Takım kafilesi Kapodokya gezisinin ardından kamp yaptığı Kayseri'ye dönüş yaptı. MERT ÖZPAMUK

peker61
03.09.2009, 10:59
Estanyaya başarılar milli takım umrumda değil..

Ömer1967
03.09.2009, 11:40
haili altıntop kadroya dahil edildi,fatih tekke yine yok

Ayhan Yüksek
03.09.2009, 12:29
terim efendi saygı duymazmışta şimdi duyarmışta ulan egolu saplantılı herif yüzsüz adam takımlarında aylarca yıllarca oynamayan adamları sürekli milli takıma al oynat sonrada Tekke için sakattı oynamıyordu de,sende kişilik sorunu var terim efendi senin yüzünden ülkemin takımından soğudum.

LazAnisT
03.09.2009, 13:03
İyi oynayan kazansın

Adem Erdoğan
03.09.2009, 13:08
2 maçı da rahat alırız, kredi tükenince milli takım iyi oynuyor, yıllardır bu böyle..

Sinem Yılmaz61
03.09.2009, 14:09
Millî Takım, peri bacaları diyârında tur atıyor
02 Eylül 2009 Çarşamba 16:50 http://www.netgazete.com/Images/News/627668_2.gif http://www.netgazete.com/Images/News/627668_3.gif NEVŞEHİR -İHA- 2010 Dünya Kupası Grup Eleme maçı için Kayseri'de kamp yapan A Milli Takım, bugün öğle saatlerinde peri bacalarıyla ünlü Nevşehir'in Kapodokya bölgesini gezdi.
A Milli Takım bugün öğle saatlerinde kamp yaptığı Kayserispor Tesisleri'nden milli takım otobüsüyle Kapodokya bölgesine doğru hareket etti. Milliler ilk olarak Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Üç Güzeller mevkiindeki peri bacalarını gezdiler. Burada 10 yaşındaki İlker Çapacı isimli çocuk Teknik Direktör Fatih Terim'e nazar boncuğu hediye etti. Milli takım kafilesi daha sonra Göreme beldesinde bulunan Göreme Açık Hava Müzesi'ne geldi. Açık Hava Müzesi'nde yerli ve yabancı turistler milli takıma büyük ilgi gösterirken özellikle milli futbolcu Nihat Kahveci İspanyol turistlerin ilgi odağı oldu. Turistler Nihat'la hatıra fotoğrafı çektirebilmek için birbirleriye yarıştı. Ardından Fatih Terim ve futbolcular açık hava müzesi içindeki kilise ve şapelleri gezerek yetkililerden bilgiler aldılar. Futbolcular da bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.
Burada gazetecilerin sorularını cevaplandıran Mili Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Estonya maçı hazırlıklarının çok iyi gittiğini ifade ederek, Cuma gününe kadar netleşecek olan küçük sakatlıklarının olduğunu söyledi. Takımda sakat futbolcuların olduğunu dile getiren Terim, "İki, Gökhan'la beraber, Arda'nın durumu malum. Mevlüt'ü kadrodan çıkarttık. Arda son maçta bir tekme yemiş çok fazla bir sorunu olacağını zannetmiyorum. Sakatlar konusunda önümüzde karar vermemizi gereken birkaç konu var. Bunlardan bir tanesi Estonya maçında hafif sakatlığı bulunun oyuncuları oynatırsak, Bosna Hersek maçına tesir eder mi? Estonya maçında oynatmazsak, acaba Bosna Hersek maçında ilk yarım saat oynatabilir miyiz? Veya daha sonra bu sakatlıklar nükseder mi? Düşünüyoruz" dedi.
Her maçı önemli gördüklerini ifade eden Terim, "Bir sonraki maçı, oynayacağımız ilk maçı kazandıktan sonra düşünmek istiyoruz. O nedenle Estonya maçı bizim için çok önemli. Estonya maçını kazanamazsak, Bosna Hersek maçının bir önemi kalmaz. O nedenle Estonya maçına ideale yakın bir kadroyla çıkacağız. Doktorlarımızla en son Cuma günü tekrar konuşacağız. Eğer yüksek derecede sakatlığı risk taşıyan oyuncumuz varsa onu bundan sonraki maçımızı göz önüne alarak sakat futbolcularımızı orada oynatacağız. Maalesef bazı arkadaşlarımız kampa hazırlıksız gelmesi hiç aklımızda yoktu. Gökhan Gönül'ün kampa gelirken sakatlığı vardı. Dün MR'ı çekildi, ağrıları azaldı. Hamit kendi takımında oynamış, oynamasa daha iyi olurdu. O da diğer arkadaşlarımız gibi Estonya maçında oynamak istiyor. Gökhan Zan'ın bir gerginliği var. Bunu arkadaşlarımız iki gündür çözmeye çalışıyor" dedi.
Estonya maçı ile ilgili görüşlerini de aktaran Terim, "Estonya maçını çantada keklik göremeyiz. Futbolda bazen olmayınca olmuyor. Bunu sizlerde iyi biliyorsunuz. Örneğin, ilk maçta bunu gördük. 10 gün önce Estonya, Brezilya'ya karşı iyi bir futbol oynadı. Hiçbir maçı hafife alamayız. Estonya, Ermenistan'ı da öyle. Zaten, iyi konsantre olamamaktan yaşadığımız puan kayıplarını gördük. Mevlüt'ün yerine gerekirse Tuncay'ı forvet olarak düşünüyorum, Sercan da var tabi ki. Bosna maçına Semih de gelecek. Bunlara artı olarak Nihat da kullanılabilir. Bu yüzden milli takıma yeni bir futbolu çağırmayı düşünmüyorum. Önümüzdeki maçı kazanalım. Ondan sonra rakiplerin durumların bakacağız" dedi.
Terim, Bosna Hersek medyasında yer alan, "Türkiye Ermenistan'a teşvik verecek" iddialarını ise yalanlayarak, "Bizim çok şükür öyle bir şeye ihtiyacımız yok" dedi.
Milli Takım kafilesi Kapodokya gezisinin ardından kamp yaptığı Kayseri'ye dönüş yaptı. MERT ÖZPAMUK

Heeeyt be su resimdeki Terimin Artisligine bak, gözlüklerlen o duruslan, hey yavrum :D:D
Havan batar insallah Terim, biraz dikkatli ol sen :mad::mad::mad:

Emre ÖZTÜRK
03.09.2009, 14:14
milli takım bu maçta fark atacak ama bosna maçında dağilacağiz.O forvetleri durdurmamız çok ama çok zor.

Külünkoğlu
03.09.2009, 14:24
Milli Takım, Ayyıldızlı forma.

Ne olursa olsun her zaman kazansın...

Emre ÖZTÜRK
03.09.2009, 14:25
arkadaşlar caner erkin kadroda var mı

Hüdai Pervaneli
03.09.2009, 14:26
arkadaşlar caner erkin kadroda var mı

Bundan Sonra 1 Yıl banko secılır:D

Hasan ZAİMOĞLU
03.09.2009, 14:27
türkiye milli takımı değil istanbul milli takımı ben istanbul milli takımını tutmuyorum ve estonya ya gönülden başarılar
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: Anti terim Anti istanbul !!

Muhammed
03.09.2009, 14:28
Bu maçı bilmiyorumda Bosna-Hersek mutlaka yener bizi.

Emre ÖZTÜRK
03.09.2009, 14:28
Bundan Sonra 1 Yıl banko secılır:D

gs ye gitmesi yeterli... zaten bir adam gs forması giyiyorsa milli takıma alınacaktır diye bir kural mı var acaba:confused:

AKSOY_61
03.09.2009, 14:30
İnşallah kazanırız.

Adem Erdoğan
03.09.2009, 14:31
Milli Takım, Ayyıldızlı forma.

Ne olursa olsun her zaman kazansın...

.....................

esirgolge
03.09.2009, 14:32
Ne olursa olsun Milli Takım bizim takımımız ,bir karaktersiz insan yüzünden bu takımdan desteğinizi çekmeyin renktaşlar,vatanseverliğiyle bilinen bir ilin insanlarına yakışmaz ,hep destek tam destek

SüRMeNe_6161
03.09.2009, 14:33
Fatih Terim Oldugu Sürece Bişe Olmaz Milli Takımımızdan

Sacit
03.09.2009, 14:34
rakiplerimiz için kolay maçlar olacak

Süleyman50
03.09.2009, 14:41
malum sebeplerden dolayı milli takım açıkcası hiç umrumda değil,benim derdim Trabzonspor...

orhan42
03.09.2009, 14:42
Adam 4 maçta 4 gol atmış Fatih Tekke'yi almıyor daha golle tanışamamış görenlerin de leblebi gibi gol attığını zannettiği Halil'i alıyor milli takıma..Yazıklar olsun diyorum başka bir şey diyemiyorum...

Samet Türkmen
03.09.2009, 14:45
Maçı büyük ihtimalle kazanacağız. 3-4 fark bekliyorum. Saatinin iftar organizasyonuyla çakışmaması güzel :)

Remzi
03.09.2009, 14:45
Estonya Karması İstanbul karmasını zorlayacaktır. Benim Tahminim maç berabere bitecektir.

UğuR
03.09.2009, 14:53
A Milli Takım'da Nihat Şoku
03 Eylül 2009 / 14:45
Nihat Kahveci antrenmanda sakatlandı

2010 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup maçında 5 Eylül cumartesi günü Estonya ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını Kayseri'de sürdüren A Milli Futbol Takımı'nda sakatlığı bulunan Nihat Kahveci'nin bu akşam yapılacak antrenmana katılmayacağı açıklandı.
Yapılan açıklamada dün akşam yapılan antrenmanın son bölümünde sağ bacak arka adele grubunda ağrı hissederek çalışmayı yarıda bırakan Nihat'ın, Milli Takım sağlık ekibi tarafından yapılan tetkikleri sonucunda, bu akşam saat 18.00'de yapılacak çalışmaya katılmaması yönünde görüş bildirildiği, Milli Takım sağlık ekibince tedavisine devam edilen Nihat'ın, Cumartesi akşamı Estonya ile oynanacak karşılaşmaya yetiştirilmesine çalışıldığı ifade edildi.

Süleyman50
03.09.2009, 14:57
bu maçı kazanabilir belki mili takım ama dünya kupasına gidemeyecek...

Sacit
03.09.2009, 14:58
malum sebeplerden dolayı milli takım açıkcası hiç umrumda değil,benim derdim Trabzonspor...

katılıyorum sana Süleyman abi :)

yabadallah
03.09.2009, 14:59
Artik ben ne diyecegimi bilemiyorum arakadaslar...
birsi cikip estonyaa basarilar diyor, oburu onu alkisliyor ...
yunaistan sitesindemiyim yoksa trabzospor forumundayim belli degil...

bir fatih terim ugruna milli takim mi kotulenir..
yazikdir ...
ayipdir...

bu arada bosna hersek kimdir ..
estonyayida bosna ersegide rahat yeneriz..
yahu bu takim avrupa yari finalisti
niye bu kadar kendimizi kucuk goruyoruz...

fatih tekke olsada olmasada bu takim bizim milli takimimiz...
kimsenin de bu foruma girip biz estonyayi tutuyoruz, istanbul milli takimi demeye hakki yokdur #
bu takimda zamaninda 9 tane trabzonspor oynadi..

only ts
03.09.2009, 15:00
sonuna kadar milli takımın arkasındayım. milli takımın kötülüğünü isteyenleride kınıyorum yazıklar olsun !!!!!!

Süleyman Sofu
03.09.2009, 15:01
http://www.tumspor.com/haber/20090903/Terimin-Fatih-Tekke-cikisi-VIDEO.php
bukadar takıntılı adam olurmu yaa defol git sinyore terimmm
TEŞEKKÜRLER DEMİRKOL
TEŞEKKÜRLER RIDVAN...

61trabzonomer
03.09.2009, 15:02

Abii kusura bakma ama neden böyle diyorsun ki Milli Takım bu yaa ötesi var mı?Önce TÜRKİYE sonra TRABZON .Terimin pislikleri yüzünden böle denmemeli bence.

Emre EFENDİOGLU
03.09.2009, 15:04
Zaten bu maçlar bir TRABZON'da oynanmaz :hırr

Niye oynansın? Milli maçta Trabzon Trabzon, Bordo Mavi Şampiyon Trabzon diye bağıralım, Haluk Ulusoy posterleri açalım diye mi? Mümkümse hiç vermesinler. Gürcistan maçı rezaletini stadda yaşamış biri olarak verilmemesi daha hayırlı.

Nazlı Ayaz
03.09.2009, 15:10
Her nekadar Fatih Terim e kızgın olsakda sonucta bu milli mac Türkiye temsil ediliyor.
İnşAllah sevinen taraf biz oluruz.

İskender
03.09.2009, 15:13
İnsan kendi milli takımın yenilmesini istermi ?

Ah Fatih Terim nelere kadirsin...

ozturk
03.09.2009, 15:16
Terim istifa edecekse dünya kupası finallerine katılamayız (inşallah..)

ist. karması estonyayı rahat yener ama bosna maçında en iyi ihtimal beraberlik bence..

coolank
03.09.2009, 15:18
Milli takımın finallere gitme şansı % 1

% 1 çünkü mucize her zaman olabilir

Türkiyenin en rahatsız huzursuz kafayı üşütmüş ukala adamı bu sefer şanslı

olamayacak ....

Umarım gideriz ben Türküm ve Milli Takımı tabii ki tutuyorum ...

Ama bu rahatsız arızalı adamın şansı bu sefer tutmaz

Mehmet Fatih Yavuz
03.09.2009, 15:19
Gurbette yaşayan bir başka sevda duyar derler milli takıma.Lakin Fatih Terim efendi sayesinde benim milli takım diye bir derdim kalmadı.Umurumda mı?Değil.

Adem Erdoğan
03.09.2009, 15:24
öyle yada böyle final niteliğindeki maçlarda terim futbolcuları iyi motive ediyor, bosnayı da rahat yeneceğimizi düşünüyorum..

SDinc
03.09.2009, 15:26
Milli takımın kadrosuna bir bakalım.

Kaleciler
Serkan Kırıntılı (Ankaragücü), (http://www.medya73.com/)Volkan Demirel (Fenerbahçe), Sinan Bolat (Standard Liege)
Defans
Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin, Gökhan Zan (Galatasaray), İbrahim Kaş, İsmail Köybaşı (http://www.medya73.com/)(Beşiktaş), Gökhan Gönül, Önder Turacı (Fenerbahçe)
Orta saha
Arda Turan, Mustafa Sarp (Galatasaray), Kazım Kazım, Emre Belöoğlu (Fenerbahçe), Ceyhün Gülselam (Trabzonspor), Hamit Altıntop (Bayern Münih), Nuri Şahin (Borussia Dortmund), Tuncay Şanlı (Stoke City)
Forvet
Nihat Kahveci (Beşiktaş), Sercan Yıldırım (Bursaspor), Semih Şentürk (Fenerbahçe), Mevlüt Erdinç Psg (Halil Altıntop)

Allah aşkına bu kadroda hiç Trabzonspor'lu bir futbolcuyu yakıştırıyormusunuz ? Hepsinin kalitesi belli futbolcular.
İstanbul karması diyorsunuz. Söyleyin anadolu kulüplerinden bu kadroya yakıştırdığınızı.
Sırf Fatih , Gökdeniz kadroya alınmıyor diye milli takımınızı sattınız ya yazıklar olsun diyorum size.

noname
03.09.2009, 15:32
Ben 2002 de Senegal'i yendiğimiz maçta sesi kısılmış, tıbbi yardımla 2 hafta sonra konuşmaya başlayabilmiş biriyim.
Ayırmazdım Milli Takımla Trabzonspor'u. Ama Fatih Terim bizi soğuttu Milli Takımımızdan. O yüzden kazanmışız,
kaybetmişiz.. hiç önemsemiyorum. Aynen devam etsin Fatih Terim ve arkasında onu kollayan güçler. Maçı izler miyim onu bile bilmiyorum..

Murat Erdem
03.09.2009, 16:01
Umrumda değil...

MDanışmaz
03.09.2009, 16:02
İnş yeneriz bu iki maçıda yoksa grupta işimiz çok zora girer.Kadro konusunda ise en azından yedekte olsa Fatih Tekke ve Gökdeniz'in bu kadroda bulunması gerekirdi.Son olarakta İsmail Köybaşı ile Mustafa Sarp milli takıma alınmış.Yani bu adamların milli olmaları için illa İstanbul'a mı gitmeleri lazım.Bu zihniyeti anlamış değilim

BAHADIR33
03.09.2009, 16:12

Kaleciler
Serkan Kırıntılı (Ankaragücü),Volkan Demirel (Fenerbahçe), Sinan Bolat (Standard Liege)
Defans
Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin, Gökhan Zan (Galatasaray), İbrahim Kaş, İsmail Köybaşı(Beşiktaş), Gökhan Gönül, Önder Turacı (Fenerbahçe)
Orta saha
Arda Turan, Mustafa Sarp (Galatasaray), Kazım Kazım, Emre Belöoğlu (Fenerbahçe), Ceyhün Gülselam (Trabzonspor), Hamit Altıntop (Bayern Münih), Nuri Şahin (Borussia Dortmund), Tuncay Şanlı (Stoke City)
Forvet
Nihat Kahveci (Beşiktaş), Sercan Yıldırım (Bursaspor), Semih Şentürk (Fenerbahçe), Mevlüt Erdinç Psg (Halil Altıntop)

Allah aşkına bu kadroda hiç Trabzonspor'lu bir futbolcuyu yakıştırıyormusunuz ? Hepsinin kalitesi belli futbolcular.
İstanbul karması diyorsunuz. Söyleyin anadolu kulüplerinden bu kadroya yakıştırdığınızı.
Sırf Fatih , Gökdeniz kadroya alınmıyor diye milli takımınızı sattınız ya yazıklar olsun diyorum size.
yakıştıramadığım isimler Gökhan Zan,sabri sarıoğlu,emre belözoğlu,ibrahim kaş,nihat kahveci...özellikle nihat kahveci dökülüyor. ibrahim kaş avrupada doğru dürüst 11 de oynamadı. sabri ve emrenin de kişiliklerini yakıştıramıyorum milli takıma.

İskender YILMAZ
03.09.2009, 16:20
....................... Volkan ...........................

Gökhan ..... Servet ...... Gökhan ....... Balta

.............. Sarp ........ Emre .....................

..... Hamit ....................... Arda .............

............... Sercan .. Tuncay ..................

Olsun 11 .. Semih cezalı .. Yeneriz Estonya'yı ..

Orhan Aydın
03.09.2009, 16:35
mustafa ve ismailin alınma zamanlaması herşeyi ortaya koyuyor bunu kimse izah edemez .

Samet Türkmen
03.09.2009, 18:18
Fatih Terim var diye milli önemsememeye anlam veremiyorum. Onu eleştirelim ama milli takımı umursamamak son derece yanlış bence.

robinhood61
03.09.2009, 18:41
ben de kızıyorum fatih terime ama milli takımı gönülden destekliyorum. yani hakkaten istanbul karması. fatih tekke cinconda oynasaydı bak bakalım alıyor mu almıyor mu?. herşeye rağmen yaşasın milli takım. bu adamdan da kurtuluruz bir gün elbet..

cihatöztürk
03.09.2009, 18:51
milli takımın ne kadar milli olduğu ortada ztn

bence dünya kupasına gitmesekte de olur

ligi ara verilmesini sevmiyorum ....yenersekde umrumda diil yenilsekte

Dogan
03.09.2009, 18:52
yakıştıramadığım isimler Gökhan Zan,sabri sarıoğlu,emre belözoğlu,ibrahim kaş,nihat kahveci...özellikle nihat kahveci dökülüyor. ibrahim kaş avrupada doğru dürüst 11 de oynamadı. sabri ve emrenin de kişiliklerini yakıştıramıyorum milli takıma.
Emre Belözoğlu karakterini göz önüne almazsak hali hazırda Türkiye'nin en yetenekli orta sahasıdır.

Nihat Kahveci'yi ise sadece tecrübesi için bile takıma alırım.

Gökhan Zan'ın ise yerine Milli Takıma alınabilecek bir stoper görmüyorum şahsen. Egemen dahil buna.

Sabri de sağ bekte Gökhan'ın yedeği olarak alınabilir. Gene ondan daha iyi bir alternatif yok. Ama Terim orta sahada oynatmayı deniyor bazen ki katliamdır bu:)

İbrahim Kaş haketmiyor...

Bizim Ceyhun Gülselam da haketmiyor aslında ama inandığı adamlar işte bunlar terimin.

Terim sadece Fatih Tekke'ye büyük haksızlık yapıyor, tek sorunu bu şu kadronun.

Kubilay ŞAHİN
03.09.2009, 18:55
Emre Belözoğlu karakterini göz önüne almazsak hali hazırda Türkiye'nin en yetenekli orta sahasıdır.

Nihat Kahveci'yi ise sadece tecrübesi için bile takıma alırım.

Gökhan Zan'ın ise yerine Milli Takıma alınabilecek bir stoper görmüyorum şahsen. Egemen dahil buna.

Sabri de sağ bekte Gökhan'ın yedeği olarak alınabilir. Gene ondan daha iyi bir alternatif yok. Ama Terim orta sahada oynatmayı deniyor bazen ki katliamdır bu:)

İbrahim Kaş haketmiyor...

Bizim Ceyhun Gülselam da haketmiyor aslında ama inandığı adamlar işte bunlar terimin.

Terim sadece Fatih Tekke'ye büyük haksızlık yapıyor, tek sorunu bu şu kadronun.

Sabri Yedek..

Şaşırtıcı..

Dogan
03.09.2009, 18:56
Sabri Yedek..

Şaşırtıcı..
Nesi şaşırtıcı renktaş? Anlayamadım.

Kubilay ŞAHİN
03.09.2009, 18:59
Sabri Gibi Biri Gökhan'ın Yedeği Olması Şaşırtıcı..

Ayrıca Sabri'nin Alternatifi Yok Diyorsun, Alternatifi Olmasa Bile Milli Takımda Oynatılmayacak Oyunculardan..

Dogan
03.09.2009, 19:01
Sabri Gibi Biri Gökhan'ın Yedeği Olması Şaşırtıcı..

Ayrıca Sabri'nin Alternatifi Yok Diyorsun, Alternatifi Olmasa Bile Milli Takımda Oynatılmayacak Oyunculardan..
Karakter olarak diyorsan haklısın ama ben şahsen Sabri'den iyi bir alternatif bulamadım Gökhan'a. Varsa sen söyle?

Ömer Kaya
03.09.2009, 19:01
Fatih terim'e Başarılar

Samet Türkmen
03.09.2009, 19:02
milli takımın ne kadar milli olduğu ortada ztn

bence dünya kupasına gitmesekte de olur

ligi ara verilmesini sevmiyorum ....yenersekde umrumda diil yenilsekte

O zaman Türk milli takımına ne lehte ne aleyhte söz etme hakkınız var. Kişilerle alakası yok bunun. Takımı destekliyoruz.

Ali Tunahan Güllü
03.09.2009, 19:07
Ne olursa olsun Fatih terim gitmedikçe pek umrumda değil...

Samet Türkmen
03.09.2009, 19:10
İyi böyle devam edin. Her istemediğiniz gelince de bırakın milli takımı.Bari umrumda değil gibi bir söz yazmayın. Terim'i sevmiyorsanız bunun milli takımla alakası nedir? Yanlış düşünüyorsunuz bence.

SDinc
03.09.2009, 19:14
Ben bir tek bizim Giray'ı layık görüyorum milli takıma. Hem stoperde Servet ile iyi bir ikili olur. Gökhan'dan daha iyi olacağını düşünüyorum milli takımda.
Ceyhun'u da heralde Trabzonsporlular niye bizden hiç adam almadın demesin diye alıyordur diye düşünmüştüm ancak adam 2'de bir Ceyhun'u övüyor. O'nun sisteminde Ceyhun gerçekten yararlı.

lazooo28
03.09.2009, 19:27
bu mustafa sarp yillardir bursada top kosturur herif gs ye transfer oldu ilk milli macta kadroya davet edildi hayret

Sinem Yılmaz61
03.09.2009, 19:43
Adamlar GSda olunca Milli takimda hemen yerleri oluyor, kim olursa olsun...yeterki GSdan olsun...hayret...

Ilelioglu
03.09.2009, 20:09
Pek umrumda degil...Fatih Terim oldugu sürece...;)

iskenderunlu
03.09.2009, 21:17
maç bizim 3-0

gri_gokkusagi
03.09.2009, 21:19
saldır estonya...

Nasılsa gıdemıcez İns rezıl top oynarlar.mıllı takım umrumda degıl..

Fatıh terım allahindan bul..hep ıstanbul takımlarından adam alıyorsun...hep aynı kişiler..fatİh tekke ve gÖkdenİz takımlarını şuanda sırtlayan adamlar..

Baska ornek vercem mustafa sarp bursada çok süper oynarken hıc cagırılmadı.geseye geldı suan kadroda ..

Yaziklar olsun yaa
valla yillardir korkuyorum habu nondayi da mİllİ takima Çagiracak dİye eee nede olsa kayserİden turgayi mİllİ takima Çagirdi yanilmiyorsam adam avusturya mİllİ takiminda oynamiŞ haberİ bİle yok mu ne bÖyle takİp edİlİyor mİllİ takikm oyunculari caresİzlİk ne kÖtÜ....

Ömer Bayrak
03.09.2009, 21:26
lanet olsun hala şu fatiih terim bu takımın başında şovmen herif, adam egosunu tatmin ettirmek için milli takımı kullanıyor

ölümüne61
03.09.2009, 22:09
birincisi benim zoruma giden ismail köybaşı gaziantepte oynarken kadroya giremeyen bir oyuncuydu beşiktaşa geldi ilk onbire girdi yine buna örnek musatafa sarp oda ayı şekil oldu daha önce aklın neredydi
ikinci olarakta kendi takımlarında forma dahi bulamayan yada arasıra oynayan adamlar kadroya giriyor üstelikte kendi mevkilerinde onlardan daha iyisi varken bunada örnek semih şentürk daha iyisi fatih tekke kazım kazım ondan iyisi gökdeniz karadeniz sabri sarıoğlu daha iyisi sağbek olmasada erman kılıç veya ibrahim akın yada sol tarafa denizlispordan çağlar örnekler daha çoğaltılır
artık fatih terim sırtını üç kulübe dayamaktan vazgeçip anadoluyuda önemsemeli ve dikkate almalı

Tolunay Abdioğlu
03.09.2009, 22:17
Mevlüt Erdinç sakatlanıyor.Performansını beğenmediği Halil Altıntop'u çağırıyor takıma İlginç.

Ayrıca Mustafa Sarp kaç senedir Bursaspor'da oynuyor o zaman çağırmadı şimdi çağırıyor o da ilginç.

İsmail Köybaşı Beşiktaş'a geldi ondan sonra çağırıldı o da ilginç.

'' Kısacası iyi oynayan kazansın. ''

zafer6161
03.09.2009, 22:18
1-0 olsun bizim olsun,,

yaşasın estonya :)

zafer6161
03.09.2009, 22:22

Kaleciler
Serkan Kırıntılı (Ankaragücü),Volkan Demirel (Fenerbahçe), Sinan Bolat (Standard Liege)
Defans
Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin, Gökhan Zan (Galatasaray), İbrahim Kaş, İsmail Köybaşı(Beşiktaş), Gökhan Gönül, Önder Turacı (Fenerbahçe)
Orta saha
Forvet

sen bunlrı yakıştırabiliyonmu kardeş:)

ölümüne61
03.09.2009, 22:31
eğer fatih terim anadolu kulüplerini sallamıyorsa bu sadece onun hatası değil aynı zamndada anadolu kulüplerinin suçudur
örnek genlerbirliği manisa antalya gibi kulüplerde dünya yıldızı olsa bile almaz peki buna medya sesini çıkarırmı hayır çünkü medyada zaten istanbulu yazıp çizen medya o zaman senin hakkını arayan güçlü bir taraftar kitlen olacak örneğin bursaspor daha önceden maçları geç yayınlayan trt ye karşı kampanya başlattılar ve başarılıda oldular yine sercan milli takımda oynuyorsa bu bursadaki taraftar kitlesi yüzündendir yani kısacası tepkiyi verecek taraftarın olması lazım yeri geldimi fatih terime bunun hesabını sorması lazım

SDinc
03.09.2009, 22:49

Sabri , Nihat ve İbrahim dışındakilerini gayet yakıştırıyorum. Asıl önemlisi nasıl oluyorda Hakan Balta , Tuncay Şanlı , Mevlüt Erdinç gibi futbolcuları yakıştıramaman. Bunlar kendilerini kanıtlamış futbolcular.

Cafer Bulur
03.09.2009, 22:53
Bu maci aliriz da bosna maci oldukca süpheli.

Milli takimi Trabzonspor kadar takmiyorum.

Kazanirsak iyi olur,kazanamazsak herkes yoluna....:)

nuhoglu
03.09.2009, 23:19
Saleeh tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2621911#post2621911)

Kaleciler
Defans
Orta saha
Forvet

işde bir istanbul hayranı

Erdinç Barutçu
03.09.2009, 23:20
Bu maci aliriz da bosna maci oldukca süpheli.

Milli takimi Trabzonspor kadar takmiyorum.

Kazanirsak iyi olur,kazanamazsak herkes yoluna....:)
Ben milli takımı hiç takmıyorum....Valla inanın fener bile daha çok umrumda olur...Haksızlığın kol gezdiği bir milli takım...Riya,adam kayırma...Cimbom Kaleci Ufuk'u da aldı ya takımında oynamasa bile Terim onu takıma çağırır...

Umut Şeref
03.09.2009, 23:27
Sonuç ta bizim takım ama yanlı olarak kadro kurulduğu için ister istemez bir soukluk oluyor.Takımın yarısı galatasaraydan ve fenerden.Sabri gs de değilde tsde olsaydı alırmıydı onu acaba kadroya? Fatih terim

matalar
03.09.2009, 23:34
malesef senyor yüzünden milliyetçi duygularımı kaybettim.
inşallah çok geçmeden istifa eder. çüntü artık TÜRKİYE maçlarını seyredesim gelmiyor.

hos_cocuk61
03.09.2009, 23:39
birincisi benim zoruma giden ismail köybaşı gaziantepte oynarken kadroya giremeyen bir oyuncuydu beşiktaşa geldi ilk onbire girdi yine buna örnek musatafa sarp oda ayı şekil oldu daha önce aklın neredydi

eğer fatih terim anadolu kulüplerini sallamıyorsa bu sadece onun hatası değil aynı zamndada anadolu kulüplerinin suçudur
Bu bakış açında hata ve doğrular var.

İlk olarak hata şu,(senin hatan) 4 büyük kulüp bir futbolcu için her zaman bir vitrindir 2 ci ligde istersen 50 gol at bu bir işe yaramaz; ama büyük külüpte oynamak ve göz önünde olmak Milli Takım'a göz kırpmak anlamına gelir. Diğer örnekte Dünya kupaları, şampiyonlar ligi hep futbolclar için bir vitrindir mesela 500,000 euroluk bir oyuncu şampiyonlar liginde 2 maça çıksın 2 gol atsın bir anda değerini 5,000,000 euroya katlar. Veya şuan Trabzon şampiyonlar liginde oynasa idi emin olki elimizdeki her oyuncuya bir teklif gelirdi

Haklı olduğun unsur ise(senin doğrun) konu Fatih Terim ise illa Galatasaray'da oynaman gerekki milli takıma gitmen için.

Olayın gerçeği ilk anlattığım büyük takımlarda oynamak her zaman milli takım kapısını bir oyuncuya aralar.

.....
04.09.2009, 00:20
Bu maçı alırız. sırf Fatih Terim burda diye destekleyemiyorum ya, kafayı yiyecem. Maça bakayım diyorum hep ben hep ben.

hayırlısıyla şundan bi kurtulsak da maçları rahat rahat izlesek.

Egemen Yılmaz
04.09.2009, 00:33
Dünya Kupası'na gidebileceğimize hiç inanmıyorum. Formalite maçı olacak.

yattarinho61
04.09.2009, 00:54
kimi cagirdi,cagirmadi önemi yok artik.. sonucta hepimiz türk´üz ..

Ceyhun Öncü
04.09.2009, 01:04
Zor be abi...Milli Takima o an kim en iyisiyse o gitmesi lazim

Bugün ben sahsen Nihatin yerine Taner olsaydi hic birsey demezdim
Premier Ligde kalma mücadelisi veren Stoke Citynin oyuncusu yerine
Volkan Sen i tercih ederim...nebilim be abi...

Milli Takima yabanci TD mi lazim desem..Milliyetci duygularim hadi lan ordan sen almanyada yasiyorsun almanlar sana köpek gibi davraniyor senin Milli takiminami yardimci olcak diyorum

ardindan Lucescu geliyor aklima diyorum Galatasrayla beraber Süper Kupayi aldi ardindan Türk Köpegi dedigi aklima geliyor...nebilim

Bu Ülkede daha fazla Bülent Uygun, Tolunay Kafkas, Ergün Penbe, Bülent Korkmaz olmasi lazim, lazimki biz Ümitlenelim adil bir Milli Takim bekleyelim

outlaws61
04.09.2009, 01:07
dün yine mehmet demirkol baya bi zorladı fatih terimi ilk önce fatih tekke neden yok gibisinden sorular sordu terimden oynamadıgı için cevabını alınca tümer metini direk yapıstırdı oraya helal olsun :D

Harun-61
04.09.2009, 01:17
Insan azicik Utanma olur,

Almanya'da Lig basliyali kac hafta oldu, Halil Altintop en kötüler arasinda....

fakat Tekke son 5 macta gol atmis....peh peh pehhhh!!!!

Utanmaz arsiz Herif!!!

tolgasun6161sun
04.09.2009, 01:34
Yaaaa kafa yemek elde degil
Mustafa sarp ile ismail koybasi istanbul takimlarinda 3 mac oynadi diye milli mi oldu :alkış:
bursada antepte oynarken alsana inek
istanbul takimi toplamasi degil haaa

tolgasun6161sun
04.09.2009, 01:38

Kaleciler
Defans
Orta saha
Forvet

sizeydi bu mesaj
Yaaaa kafa yemek elde degil
Mustafa sarp ile ismail koybasi istanbul takimlarinda 3 mac oynadi diye milli mi oldu :alkış:
bursada antepte oynarken alsana inek
istanbul takimi toplamasi degil haaa

Oktay AKKUŞ
04.09.2009, 01:39
dün yine mehmet demirkol baya bi zorladı fatih terimi ilk önce fatih tekke neden yok gibisinden sorular sordu terimden oynamadıgı için cevabını alınca tümer metini direk yapıstırdı oraya helal olsun :D

Mehmet Demirkolu Seviyorum ya:)

titanic
04.09.2009, 02:00
Kadrosu iyi değil Fatih ve Gökdeniz Milli takımın şu kadrosunda rahat ilk11 oynarlar.Buradaki eleştirilere sonuna kadar katılıyorum.Ama bizde Milli takıma zar zor çağırılabilecek bi Ceyhun var.Onu da almış.Bende sevmem ama adam Umut-Gökhan-Engin-Egemen-Tayfun hangisini alsın şu performanslarıyla,Song ve Yattarayıda çağıramazki

.....
04.09.2009, 02:21
ya kadro yapmaya çalışıyorum , şöyle düşünüyorum ama içime hiç sinmiyor. 11 oyuncunun 7 8 tanesi gs diğerlri fb olan kadroyu kuramıyorum abi :S

Gökhan Döner
04.09.2009, 02:29
Çok önemli değil zaten şunun şurasında ne kaldıki
Topu topu 2 maç daha oynayacaklar sonrada ahlanıp vahlanmalar
İnşallah defolup gider de bizde rahatlarız.
Şunu biliyorum diğer maçları yenimte dünya kupası elemelerine giderlersede çok sevinirim.
Nede olsa Türkiye ismi duyulacak.

DNA-TS
04.09.2009, 02:47
milli takım kadrosuna bakıyorsunuz mustafa sarp diye bir adam var.nereden geldi bursaspordan .bu aam geçen senede böyle oynamıyormuydu? neden bu sene kadroya almaya başladın be adam.fatih tekke mi halil altıntop mu? bir futbolcu milli takıma seçilmek için illa istanbuldamı oynaması gerekir böyle saçma bir düşünce olamaz.sabri sarıoğlu kimdir ne işe yarar birisi bir açıklama yapsın ALLAH aşkına...ben milli maçlardan keyif almıyorum yoksa ben irlandalımıyım.

.....
04.09.2009, 02:55
milli takım kadrosuna bakıyorsunuz mustafa sarp diye bir adam var.nereden geldi bursaspordan .bu aam geçen senede böyle oynamıyormuydu? neden bu sene kadroya almaya başladın be adam.fatih tekke mi halil altıntop mu? bir futbolcu milli takıma seçilmek için illa istanbuldamı oynaması gerekir böyle saçma bir düşünce olamaz.sabri sarıoğlu kimdir ne işe yarar birisi bir açıklama yapsın ALLAH aşkına...ben milli maçlardan keyif almıyorum yoksa ben irlandalımıyım.

yok abi sadece sen değil , istanbul takımlarını tutmayan çoğu kişi aynı durumda. neye sinir oluyorum biliyor musun , kimsede bir şey söyleyemiyor su sinyoritaya :S

BDiler61
04.09.2009, 03:06
Milli takimi her zaman her sartta destekliyorum ama su fatih terim i o takimda gormeyi hazmedemiyorum.

matalar
04.09.2009, 08:29
Kadrosu iyi değil Fatih ve Gökdeniz Milli takımın şu kadrosunda rahat ilk11 oynarlar.Buradaki eleştirilere sonuna kadar katılıyorum.Ama bizde Milli takıma zar zor çağırılabilecek bi Ceyhun var.Onu da almış.Bende sevmem ama adam Umut-Gökhan-Engin-Egemen-Tayfun hangisini alsın şu performanslarıyla,Song ve Yattarayıda çağıramazki

egemen'i en formda döneminde bile, kendi takımında 11e giremeyen emre aşığa tercih etmedi mi.formsuz olupta iyi oyuncu olan futbolcuları form durumlarına bakmaksızın çağıran adam fatih ve gökdenizi niye çağırmaz.kayseriyi sırtlarken m.topuzu neden çağırmaz.m.sarpı neden çağırmaz.sorun sadece bizim futbolcuları çağırıp çağırmamasında değil çifte standartta.m sarp ile i.köybaşı futbolu bu sene mi öğrendi yoksa senyor sadece lig tv deki maçları izleyip mi kadroya adam çağırıyor.

Dursun Kaplan
04.09.2009, 09:35
Atv'de ki maç yayınları hiç sevmiyorum. :)

Barış Kaptanoğlu
04.09.2009, 10:09
mili takımımızı her zaman destekliyoruz ama başındaki şu külhanbeyi bu takıma yakışmıyor...

Halmanli
04.09.2009, 11:03
Bu terim efendiyle bu kadar gidiyorsa bu takım iyi bir teknik direktörle neler olmazdıki

Recep Alkan
04.09.2009, 11:06
Ahdım var milli maç seyretmiyorum, bu adam gidene kadar da seyretmeyi düşünmüyorum.

2010 Dünya kupasına gidemediğimizde bunun hesabını verecek kimler olacak bakalım ortada.

Adam şimdiden yolunu yapıyor, gidemezsek bırakacağım diye, hadi bakalım sinyor terim.

kemaLAZ61
04.09.2009, 11:23
Atv'de ki maç yayınları hiç sevmiyorum. :)

Aynen. Asagidan yogurtlar, koyunlar, sucuklar yukariya hoplarken televizyonu parcaliyasim geliyor :D

deneme61
04.09.2009, 11:59
forvetsiz bir milli takım neler yapacak gorecez

Kadir
04.09.2009, 12:05

Bu dediğiniz olay Mustafa için değil İsmail için geçerlidir.

Mustafa'yı kadroya çağırmıştı Bursaspor'da oynarken ama İsmail'i hiç çağırmamıştı.

28TS61
04.09.2009, 13:46
bu mustafa sarp yillardir bursada top kosturur herif gs ye transfer oldu ilk milli macta kadroya davet edildi hayret

Amdalar GSda olunca Milli takimda hemen yerleri oluyor, kim olursa olsun...yeterki GSdan olsun...hayret...

bu herseyi aciklamiyormu? biri biz muz cumhuriyetiyiz der, digeri ise biz türkiyeyiz der.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=60770

Ömür Karadeniz
04.09.2009, 13:53
2006dan beri yemin ettigim yani fatih terim oldugu surece milli takımın hıcbır maclarını ızlemeyecegım kuralı bu mactata gecerlı olacaktır.euro 2008i bile izlememiş olan adam yani ben bu maca hayatta bakmaz

Ömür Karadeniz
04.09.2009, 13:57
yarın obur gun hami diyelim umıt milliden a milliye cıktı.6-7 oyuncu aldı bizden milli takıma.o zaman ne olur biliyormusunuz türkiyede savas cıkarırılar

Mesut
04.09.2009, 13:59
2010 dünya kupası hayal
2002de dünya 3.sü olduk avrupa şampiyosuna katılamadık
2008de avrupa şampiyonasındada 3. olduk sayılır
2010dünya kupasına katılamayacaz
ters orantı matematik yalan soylemez:P

tuncay1984
04.09.2009, 14:27
Aynen. Asagidan yogurtlar, koyunlar, sucuklar yukariya hoplarken televizyonu parcaliyasim geliyor :D

hep ekranin al tarafina geldigi zaman top o reklamlar cikiyor
ne tesadüfse

10 numara
04.09.2009, 15:59
rıdvan dilmen , demirkol gibi yazarlar tükürdüklerini yaladılar her ikiside fatih terim karşısında resmen yalakalık yaptılar dilmen beni çok şaşırttı fatih tekke'in milli takıma alınmamasıyla ilgili terime en çok eleştiri yapanların başında yer alan dilmen dediki : zaten fatih 1 aydır formda daha öncesinde hiç yok! demirkol ise sadece trabzon taraftarlarının f.tekke neden kadroya alınmıyor eleştirisi yaptıklarını söyledi(kendiside eleştiriyordu hemde sanırım gs li) by terim ise daha önce 7 oyuncu almışta vs..

sergen yalçın , rıdvan dilme , erman toroğlu, şansal büyüka, tanju çolak fatih tekke nin neden milli takıma alınmadığını eleştirenlerin bir kısmı sanırım trabzonsporlu yok...

Burçak
04.09.2009, 16:08
maç hangi kanal ve saatte ?

iskenderunlu
04.09.2009, 16:10

hehehe işte özetlemiş arkadaşımız atv yi bravoo :D

Mustafa ÖZDEMİR
04.09.2009, 16:21
bence 2 maçıda alıp şansımızı sürdüreceğiz...

Sinem Yılmaz61
04.09.2009, 17:01
maç hangi kanal ve saatte ?

Mac Saat 21:00 Atv'de...

OnOuR
04.09.2009, 17:22
bence 2 maçıda alıp şansımızı sürdüreceğiz...

Bence Bosna maçında el sallamaya başlarız Güney Afrika'ya:cool: Hem bu maçında pek kolay geçeceği söylenemez ya neyse...

ismail tüfekçi
04.09.2009, 17:24
fatih terimin olduğu milli takım la yunan milli takımı arasındaki fark nedir bilen varmı

KOSİFOĞLU
04.09.2009, 17:27
bildiğim kadarıyla defansımızda servet-gökhan zan oynayacak ben bu iki oyuncunun yan yana oynamasına karşıyım çünkü servet ve gökhan birebirde iyi olabilirler ama ikiside kornet vuruşlarında rakip ceza alanına gidiyorlar iyi gzelde karşı tarafın ani bir kontrasında bu iki oyuncunun hemen kendi bölgelerine gelmeleri çiok zaman alır çünkü ikiside maşallah tank gibiler bence servetin yanında daha çabuk oynuya bilen birisi görev almalı

Halit Aydın
04.09.2009, 17:53
En son Euro2008 maçlarını izledim. Daha da hiç izlemedim. Yarın da izlemeyeceğim. Bu adam çifte standart uyguluyor bu kadar basit. Galatasaray-Estonya maçı izleyeceğime açar çizgi film izlerim.

2010 da hayal oldu. Şenol Güneş gibi bir adamın başını yediler. Ben en çok onun zamanında heyecan yaşadım. Neydi o 2002 Dünya Kupası ah ah.

Terim övünmesin. Bir şey yapmadı. Şansa bala ilerledik 2008de. Son dakika golleriyle. İnançla.

Mustafa Önder
04.09.2009, 18:15
Hamit oynamazsa Ceyhun oynayacakmış.

Rıza ÇOLAK
04.09.2009, 18:20
fatih terimin olduğu milli takım la yunan milli takımı arasındaki fark nedir bilen varmı
Üzerlerindeki Ay yıldızlı Forma

Samet Türkmen
04.09.2009, 18:23
Basın toplantısını izledim az önce Terim'in. İspanya maçından halâ çıkamamış. İki lafından biri İspanya.

Samet Türkmen
04.09.2009, 18:26
En son Euro2008 maçlarını izledim. Daha da hiç izlemedim. Yarın da izlemeyeceğim. Bu adam çifte standart uyguluyor bu kadar basit. Galatasaray-Estonya maçı izleyeceğime açar çizgi film izlerim.

2010 da hayal oldu. Şenol Güneş gibi bir adamın başını yediler. Ben en çok onun zamanında heyecan yaşadım. Neydi o 2002 Dünya Kupası ah ah.

Terim övünmesin. Bir şey yapmadı. Şansa bala ilerledik 2008de. Son dakika golleriyle. İnançla.

Terim'in çifte standart uygulaması hariç dediklerinizin hiçbirine katılmıyorum . Şansa bala gittik diyorsunuz ama hatırlatırım,Almanya'ya da son dakika golüyle elendik. Futbol olarakta şansa bala Almanya bizi yendi diyebiliriz.Çek Cumhuriyeti örneğin. Kötü mü oynadık o maçta?

AdemS
04.09.2009, 18:32
Türkiye'nin gücünü bir kez daha gösterin, adınıza yakışır bir şekilde adam gibi mücadele ederek Türk halkına Zafer sevinci yaşatın..

http://www.canadaturk.ca/resimler/millitakim_.jpg

Hırsınızla, inancınızla bunu başaracak güçtesiniz hepiniz..

http://img.mynet.com/spr2/MilliTakim_Sevinc27.jpg

Ve bütün dünyaya haykırın Türk'ün gücünü..

http://www.bobiler.org/upload/photographs/126820395h.jpg

Yüreğimiz, kalbimiz sizinle..

Türk'üz hepimiz..Dualarımızla yanınızdayız..

Samet Yildirim
04.09.2009, 18:36
fatih Terim kadar sansli bir hoca yok dünyada...

bir fatih terim sansi daha olur ve gidersek sasmam...

ama cok zor imkansiz bana göre..

terim de gider artik..

Cem Akyüz
04.09.2009, 18:48
istanbul milli takımının maçını ne izlerim nede destek veririm..takılsınlar kafalarına göre

Ahmet Başkaya
04.09.2009, 19:03
Haydi Türkiye'm......

sessizkral_1
04.09.2009, 19:39
volkan
gökhan gönül-gökhan zan-servet-hakan balta
kazım-hamit(ceyhun)-emre-arda
tuncay-sercan

yarın ki maçın kadrosu(fatih terim açıkladı)

irfan61
04.09.2009, 19:52
İnşallah Hamit oynamaz da Ceyhun'u izleriz yarın.

Canİlker
04.09.2009, 19:55
grupta 2. olsak bile en kötü 2. cilerden olacağız. dünya kupası hayal artık.

kemaLAZ61
04.09.2009, 20:25
Fatih Terim'in belirledigi 11:

http://img215.imageshack.us/img215/190/milli11.png

Hamit oynamazsa, yerinde Ceyhun görev alacak.

ZORESMER
04.09.2009, 20:40
şu kadroda Tekke nasıl olmaz yaa çıldırcam :(

Mustafa Önder
04.09.2009, 21:18
istanbul milli takımının maçını ne izlerim nede destek veririm..takılsınlar kafalarına göre

İşte buna karşıyım arkadaş!!!
Arda Turan TÜRK değil mi?
Tuncay Şanlı?
Hamit Altıntop?
Gökhan, Servet, Semih, Ceyhun,
Volkan yada Nuri

Bunlar Euro 2008 de Çılgın Türkler dedikleri Avrupayı dize getiren çocuklar değiller miydi?

Ne demek İstanbul Milli Takımı????

Şenol Hoca takımı yönetirken bu isimler(yada benzerleri....) kadro da yokmuydu hatta takımın %70'i bir İstanbul Takımı olan Galatasaray değil miydi?

Fatih Terim takıntıları olan bana göre de haksız kadro seçimleri olan bir adam. Ama bir kişiyi tüm takıma maletmek yok efendim o varken seyredilmez yok efendim o varken yunan takımından farksısız demek ne yaaaa!!!

AdemS
04.09.2009, 21:22
thematrax her cümlene aynen katılıyorum.. :alkış:

Fatih Terim'i hiçbirimiz sevmiyoruz ama sahaya çıkacak olan takım Fatih Terim için değil, Türk Milleti için çıkıp oynayacak..

A.Ali Karanis
04.09.2009, 21:26
O forma altında oynayan herkes Türk.ve Türk milleti için çıkacaklar oraya,terim için değil.birçoğumuz gibi bende sevmiyorum fatih terimi ama sırf bu adam için ve kadrodaki futbolcuların hepsinin istanbul takımlarında olmasından dolayı desteklememek,kadroda trabzonspor oyuncusu oynamıyor diye, hatta yunan milli takımı yerine koymak çok acayip geliyor bana.ayrıca futbolcularında teknik direktör seçme gibi şansları yok.inşallah kazanırız.

Muhammed KOÇ
04.09.2009, 22:09
terim fatihi almamak için çok uğraştı gerçekten..

61-POWER-2
04.09.2009, 22:10
Bu MacI 2-0 Aliriz ama Bosnayi Yenemeyiz.

61-POWER-2
04.09.2009, 22:28

EEE Recep Tayyip erdoganin Damadinin Televizionu.:mad::mad:

Erdem Keser
04.09.2009, 22:29
Fatih Terim bu tip maçların hocası.Bu maçı alırsak Bosna'yı da yeneceğimizi umuyorum.Kızıyorum , hatta antipatik buluyorum , eleştiriyorum ama ne söylersek söyleyelim Fatih hoca büyük hoca.

Mustafa Önder
04.09.2009, 22:42
Biz ne zaman rahat gittik ki:D ama böyle daha tatlı oluyor ya:D

Mert Oğuzlu61
04.09.2009, 22:48
başka forvet kalmadımıda sercan ı oynatıyor ilk 11 de ? yetenekli oyuncu ama kesinlikle büyük takım topçusu olabilcek kapasiteye sahip değil...

61-POWER-2
04.09.2009, 22:49
Yarin En Ilginc Mac Isvicre--Yunanistan Maci Olacak.Bu Maci Cok Merak Ediyorum.

Mustafa Önder
04.09.2009, 22:53
başka forvet kalmadımıda sercan ı oynatıyor ilk 11 de ? yetenekli oyuncu ama kesinlikle büyük takım topçusu olabilcek kapasiteye sahip değil...

Bence yerinde bir tercih Sercan fiziğiyle tekniğiyle bitirciliği ile kople bir golcü bu tip maçlar da göstereceği performanslar onun gelişimi açısındanda önemli.

Zafer BİLGİN
04.09.2009, 22:55
Milli takımımız,tarihinde hiç olmadık kadar halktan kopuk ve uzak.Ne demek istediğimi diğer taraftar sitelerini takip ederseniz anlayabilirsiniz.

Fatih terim denen,egolarının ve kibirinin esiri olmuş bir insan yüzünden bu milli takım maalesef bizlerin değil fatih terimin milli takımı olmuştur.

Kazım kazım gibi bir ahlak fukarasının olduğu bir kadroda Gökdeniz in olmamasını anlayamıyorum.

Sakatlıklarla boğuşan bir milli takım forvet hattında,Fatih in olmamasını bana kimse izah edemez.

Gökhan zan gibi bir oyuncunun gediklisi olduğu milli takıma,Egemen gibi bir yürek oyuncusunun olmamasını bana kim izah edecek.

Ben herkesin sevgilisi olan milli takımımı geri istiyorum.Kadrodaki çağırılan ve çağırılmayan oyuncuların konuşulduğu değil,hakkı

olduğu halde kadroya alınmayan oyuncuların feryadını değil,galibiyet sevinçlerinin yurdu inlettiği sesleri duymak istiyorum.

SİNYOR TERİM,BEN MİLLİ TAKIMIMI GERİ İSTİYORUM.LÜTFEN DEFOL GİT.EĞER BU HAYALİNİ KURDUĞUM MİLLİ TAKIM SENİN GİTMENLE GELECEKSE,İNŞALLAH YENİLİRİZ VEDE SEN GİDERSİN.

Not;Bu satırları yazan bendeniz,milli takım aşkıyla 2002 dünya kupası için uzakdoğuya gitmek için boğazından,yemeğinden kesen bir milli takım aşığıdır.

Ahmet Kuru
04.09.2009, 23:11
Fatih Terim'i kişisel egolarından ötürü sevmiyorum...
Ama Terim gibi bir adamın yüzündende Ay-Yıldızlı formayı desteklemiyorum demem..
Belki maçlarını izlemediğimiz zamanlar elbette olmuştur..
Ama kişisel husumetler maç başlayana kadar vardır...
Ondan sonra iş ''Milli Dava'dır...

parlayan
04.09.2009, 23:25
Sabri'nin milli takımda ne işi var ya.. İkincisi Mustafa Sarp ve İsmail Köybaşı kadroya alınmış.. Da merak ediyorum nasıl oldu da ikisi de İstanbul'a geldikten sonra çağrıldılar ilk defa.. Formları zirveye mi çıktı 3 ayda?

Bütün maçlarımızı alırsak 2.oluruz ama bu takım en az 2 puan kaybeder..

Volkan
05.09.2009, 00:19
ceyhun gösterir kendini inş böyle maclarda

biltrabzon
05.09.2009, 00:31
mustafa sarp,sabri ve ibrahim kas bunlari milli takima birakin almayi trabzon amatör kümede top bile toplatmam.

M.Kılıç50
05.09.2009, 00:33
350. Gol - Tolunay Kafkas
500. Gol - Fatih Tekke
550. Gol - Gökhan Ünal...
Medyalar diyor 600. Golü kim atar...

600. Gol - Ceyhun Gülselam yazacaktir Insallah... :) ;)

Cafer Bulur
05.09.2009, 00:35
Bence de hamit riske edilmemeli ve ceyhuna sans verilmelidir.

Ceyhunun oynarsa gol bile atabilecegini düsünüyorum.

Baska türlü,yani ceyhunsuz milli takimi izlemek siradan olur...;)

Hamdi Karamahmutoğlu
05.09.2009, 00:36
Fatih Terim gidecekse, zaten şansını mucizelere bırakan milli takım varsın çıkmasın gruptan.
Kahvehane ağzıyla konuşun, ahlaktan yoksun ve yeryüzünde tanıdığım en kibirli insanlardan biri o koltuğu hak etmiyor.
Ertuğrul Sağlam gibi karakterli, kaliteli insanlar yakışır oraya.

Gökhan Döner
05.09.2009, 02:43
Estonyaya 5 atılsa ne fark ederki.
Bosna-Hersek maçı çok önemli.
O zaman Fatih terimi ve öğrencilerini izlemek gerek

Çetin
05.09.2009, 04:21
4 puan fark ve bizim olası puan kayıplarımız düşünüldüğünde bu sene dünya kupası bizsiz olacak gibi gözüküyor. umarım milli takım başarılı olur.

Mustafa Önder
05.09.2009, 04:29
Bismillah diyelim.... Yenelim şu Bizansları

Orhan Aydın
05.09.2009, 11:08
medyadan Bir Allah'ın kuluda demez mi ulan mustafa ve ismail neden istanbul'a geldikten sonra kadroya alındı.

Fatih Özkan
05.09.2009, 11:11
350. Gol - Tolunay Kafkas
500. Gol - Fatih Tekke
550. Gol - Gökhan Ünal...
Medyalar diyor 600. Golü kim atar...

600. Gol - Ceyhun Gülselam yazacaktir Insallah... :) ;)

İnşallah (:
Olursa çok güzel olur...

Volkan53
05.09.2009, 11:12
Biz İsteyip de neleri başarmadık... Karamsar olmayalım Arkdaşlar...

agasaro
05.09.2009, 11:21
Sırf Terim'den hoşlanmadığım için bu akşam milli takım yenilsin istiyorum desem olmayacak. Pire için yorgan yakmayalım en iyisi.

.....
05.09.2009, 11:46
Sırf Terim'den hoşlanmadığım için bu akşam milli takım yenilsin istiyorum desem olmayacak. Pire için yorgan yakmayalım en iyisi.
pire ama nasıl pire. mübarek pire yönetiyo koskoca MİLLİ TAKIMI!!!

Haluk Pehlivan
05.09.2009, 11:48
Ben dünya kupasına katılacağımızdan hiç umutlu değilim.

Dursun Kaplan
05.09.2009, 12:07
Fatih Terim yüzünden milli takımdan soğuyanlardan biriyim. Ama milli maç olunca değil Fatih kralı gelse,gönlümüz birdir.

Tolunay Abdioğlu
05.09.2009, 12:23
Hamit oynayamazsa Ceyhun ilk 11'de oynıycakmış.

28TS61
05.09.2009, 14:38
medyadan Bir Allah'ın kuluda demez mi ulan mustafa ve ismail neden istanbul'a geldikten sonra kadroya alındı.

medya zaten onlarin medyasi. medyanin yaptigi tek sey trabzonsporda olay var. sunlar bunlar moralsiz, ayrilmak istiyorlar, sehire alisamadilar, formsuzlar, gözden düstüler vs vs

hodlu
05.09.2009, 15:42
Fatih hocanın kişisel egoları ile çağırdığı yada çağırmadığı oyuncular yüzünden Milli Takımın Afrikaya gitmesini istemiyorum.Umuyorum ki sonuç benim istediğim gibi olacak ve onun balonu patlayacak...

kemaLAZ61
05.09.2009, 15:49
Insallah Ceyhun oynar.

Hadi kocum, cak bi füze Estonya sallansin :D

Fatih Öztürk
05.09.2009, 15:59
estonyayı ilk maçta yenemeyen millilerimizin bu maçıda alamayacağını düşünüyorum.

öztürk_61
05.09.2009, 16:00
forvetsiz nasıl kazanacaksak ya Fatih i almıyosun onu geçdik Gökdeniz i niye almıyosun sen ya rusya liginin en formda oyuncusu son 4-5 maçını izledim rubin kazan ın Gökdeniz gibi adam yok ya tepki olunca beyfendiye rahatça geçiştiriyor çifte standart olduğunu anlamamanın imkanı yok...

oguzhann
05.09.2009, 16:13
nuri şahin 11 oynamalı!

Ahmet Başkaya
05.09.2009, 16:16
Fatih Terim'den bende acayip soğudum fakat Milli Takım, Milli Takımdır... Haydi Türkiye'm

BayzanTs61
05.09.2009, 16:17
birakalim fatih terimi arkadaslar...bu bir milli dava...bu aksam en az 3 - 0 biter...carsambayi dusunelim biz... :)

ismail tüfekçi
05.09.2009, 16:24
Fatİh tekkenİn olmadiĞi fatİh terİmİn olduĞu mİllİ takimdan hoŞlanmiyorun

öztürk_61
05.09.2009, 16:30
katılıyorum abi aynen:D

Kazım Uzunboy
05.09.2009, 16:30
Umarım Kayseri'de güzel bir tribün olur. :)

Trabzonspor 61
05.09.2009, 16:32
Fatih Tekke yok diye milli takımı desteklemeyenler var. Bu zihniyet Fener zihniyetiydi ama bize de bulaşmış.

Cafer Bulur
05.09.2009, 16:33
Ermenistan-bosna hersek maci spormaxtan sifresiz olarak yayinlanacak,bu iyi bir haber iste.:)

Bosna nin tekleyecegine dair az da olsa umudum var.

İskender Çakmak
05.09.2009, 16:35
bu maçta 3 puanı rahat alırız ama 3 puanı almak yetmiyor bosnanın takılması gerekiyor maç hangi kanalda bu arada

Cafer Bulur
05.09.2009, 16:39
bu maçta 3 puanı rahat alırız ama 3 puanı almak yetmiyor bosnanın takılması gerekiyor maç hangi kanalda bu arada
Atv de.

Yine avrupa yayini kapali mi acaba?

Muhammed
05.09.2009, 16:41
Ceyhun oynasada maçı izlemek için bir sebep olsa.

Cafer Bulur
05.09.2009, 16:45
Ceyhun oynasada maçı izlemek için bir sebep olsa.
Ben de böyle yazmistim ama mac saati geldiginde ister istemez bakiliyor be renkdas,ne de olsa milli duygulari kabariyor insanin.:)

Bunun disinda bizden oyuncu oynarsa ve hele de gol atarsa daha mutlu olurum tabiiki...

Berk
05.09.2009, 16:46
Kimse 'Fatih yok, milli takımı desteklemiyorum' diye bir laf etmedi, etmezde.Bizim tepkimiz milli takımın millilikten çıkıp Terim'in egolarını tatmin ettiği, bazı oyuncuların kayırıldığı, hakedenin oynayamadığı ve 'İstanbul'dan olsun çamurdan olsun' zihniyetindeki bir platforma dönüşmüş olmasınadır..;)

Büyük ihtimalle izleyemeyeceğim maçı.Tahminimce 2-3 farklı skorla kazanırız..

BayzanTs61
05.09.2009, 18:00
ermenistan bosna hersek maci basladi

Altan 61
05.09.2009, 18:07
baslar baslamaz atti bosnaklar yuhhh beeeee

mashal61
05.09.2009, 18:21
Geçmiş olsun. Zaten işimiz ermenilere kaldıysa varsın çıkmayalım. E artık yenilsek daha iyidir. Çünkü umulurki Fatih Terim istifa eder. Dünta kupasına gidemeyeceğimiz ortada.

cakir28
05.09.2009, 18:37
bosna penalti kacirdi..

Cafer Bulur
05.09.2009, 18:37
Lig tv üyeligi olup da bosnanin macini izleyen var mi?

İskender Çakmak
05.09.2009, 18:39
bosna 1 0 önde ermenistan bosnayı yenmesi için50 fırın ekmek yemesi lazım

A.Ali Karanis
05.09.2009, 18:40
Edin Dzeko penaltı kaçırmış 36da sanırım.

cakir28
05.09.2009, 18:40
justin dne bakyiorum..oraya üye yim

Altan 61
05.09.2009, 18:43
ermenistan baya pozisyon kaciriyor bu aralar

28TS61
05.09.2009, 19:38
bosna 2 ledi. e terim artik 10 tane atsanda hic bir sey degismicek :)

Mehmet Fatih Silik
05.09.2009, 19:45
Maci hangi kanal veriyor renkda$lar?

28TS61
05.09.2009, 19:51
atv türkiye

Terzioğlu
05.09.2009, 20:11
ATV Avrupa'da veriyor maci bildigim kadariyla.

Terzioğlu
05.09.2009, 20:13
ATV Avrupa yayin akisi:

http://atvavrupa.tv/yayin/cumartesi.html

20:00 TÜRKİYE & ESTONYA

OYılmaz
05.09.2009, 20:19
..........edit............

Hasan ZAİMOĞLU
05.09.2009, 20:20
Fatih Tekke yok diye milli takımı desteklemeyenler var. Bu zihniyet Fener zihniyetiydi ama bize de bulaşmış.
hayır abi bence alakası yok hak eden değil beleşe yatanlar o formayı giyiyor ben şahsen ondan desteklemiyorum

Mustafa Önder
05.09.2009, 20:35
bosna 2-0 yendi bizim 4 maçı da kazanıp bosnanın ispanyayla beraber kalmasını yada yenilmesini bekleyeceğiz.

28TS61
05.09.2009, 20:36
aktüel puan durumu

http://www.ard-text.de/index.php?page=211&sub=2

28TS61
05.09.2009, 20:36
bu ara ömer üründül maci yorumluyor :D

Hasan ZAİMOĞLU
05.09.2009, 20:37
bosna 2-0 yendi bizim 4 maçı da kazanıp bosnanın ispanyayla beraber kalmasını yada yenilmesini bekleyeceğiz.
ölme eşeğim yaz gelsin fatih terimin millitakımı afrikaya gitsin :confused::confused::confused:

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 20:38
Belçika Bizi Geçmesin de ..

Murathan
05.09.2009, 20:41
Milli Takım Fatih Terim değilbu bizim ülkemizin takımı yok desteklemiyorum falan demeyin ayıptır yahu

28TS61
05.09.2009, 20:53
yayin yapmasi cokmu zor ya. ses düzenlemeri 0 resmen.

Mustafa Calik
05.09.2009, 21:04
Yuuuh yani .. yedik ...

Paksoy
05.09.2009, 21:05
Milli Takım Fatih Terim değilbu bizim ülkemizin takımı yok desteklemiyorum falan demeyin ayıptır yahu

ben desteklemiyorum.. aylık 200bin alacak fatih efendi milli dava olacak adı ..kişisel sebeplerle oynamayı hakeden oyuncular oynayamıycak,bende onu destekleyeceğim :D

A.Ali Karanis
Hamit gizli asist yaptı..

Kadir
Estonya :)

Taner Uykuçeken
05.09.2009, 21:06
Arda kendini ne zannediyor ya messimi zannetti kendini çalım da çalım kaptırır yedirtirsin golü böyle

Mustafa Ayazoğlu
05.09.2009, 21:06
Kadir Has stadında Fatih Tekke sesleri duymak istiyoruz :)

leavemealone
05.09.2009, 21:13
Terimin istanbul karmasi yeniliyor.

Sinem Yılmaz61
05.09.2009, 21:14
Ne oldi Terim, rengin soldiii....Al iste gol sana....Artistline boncuk tak da, nazar degmesin...
FATIH SULTAN TEKKE, baska Fatih yalan dir....

Paksoy
05.09.2009, 21:17
ya fatih hoca bukadar para alıyor, rusya da 4 tane milli oyuncu var kaç defa izlemeye gitti acaba ,

Koray
05.09.2009, 21:19
Önceleri Milli maç olduğu zaman gün boyunca maç başlayana kadar heyecandan titreme alırdı beni, midem bulanırdı heyecandan bişey yiyemezdim...

Şuan Milli takım yeniliyor ve hiç umrumda değil.

Beni bu hale getireni Allah bildiği gibi yapsın...

futbalski60
05.09.2009, 21:20
Kapanan takımları açacak forvet yok takımda ama baskı da kuramadık şuana kadar.

Kadir
05.09.2009, 21:21
Önceleri Milli maç olduğu zaman gün boyunca maç başlayana kadar heyecandan titreme alırdı beni, midem bulanırdı heyecandan bişey yiyemezdim...

Şuan Milli takım yeniliyor ve hiç umrumda değil.

Beni bu hale getireni Allah bildiği gibi yapsın...

Aynen budur.

Şenol Altunsoy
05.09.2009, 21:26
1-1 oldu Tuncay

Murathan
05.09.2009, 21:26
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllll lllllllllllll

Aker
05.09.2009, 21:28
Şu gole sevinemiyorum bile, teknik direktörü sinyorita terim olan istanbul karmasına destek vermem.

Sinem Yılmaz61
05.09.2009, 21:29
Gol, hadi hayirlisi...Terim havalara girmistir hemen...