PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Lig Tv Klasiği...

hodlu
12.08.2009, 16:14
Sonuçta Lig tv'de bir İstanbul basın yayın organı.Bu hafta oynanan Sivas-Trabzonspor maçını eski bir bjk futbolcusu ve tescilli bjk'li olan bir futbol yorumcusu yorumladı.Trabzonspor camiası ve taraftarları olarak kendi değerimiz olan Serdar Bali'ye tahammül edemedik.Ligtv'de doğal olarak ona bu yıl görev vermedi.
Malesef üzüntü ile karşıladım çünkü Serdar Bali her fırsatta Trabzonspor değerlerini ve çıkarlarını koruyan,lafını esirgemeyen bir yazardı.Dün gece Meltem tv'yi izledim ve Trabzonsporla ilgili doyumsuz bir program yapıldı ki kuşkusuz bunda Serdar Balinin payı çok büyüktü.Sahada oynayan Trabzonlu oyuncuya tahammül edemediğimiz gibi televizyonda konuşan Trabzonluya da tahammül edemeyen bir topluluk olmamız bize hiç yakışmıyor.Onlar bu takımı 6 kez zirveye çıkartmış 'efsane takım oyuncuları' olarak devamlı taraftardan tepki görüyorlar ki bunu hiç haketmiyorlar...Bu arada Serdar Bali'nin bu yıl ligtv'de olmamasına sevinenler de vardır ki onları kutlarım...

KUTADGU
12.08.2009, 16:17
Trabzonspor maçında Trabzonsporlu bir yorumcunun olmaması en basit ifadeyle Lig Tv'nin terbiyesizliğidir.

Lakin bundan çıkacak sonuç Serdar Bali'yi yorumcu olarak görmek istemeyenlerin kınanması olmamalıdır.

Gerisi fazla ajitasyona kaçıyor zira.

yorumsuz6117
Sonuçta Lig tv'de bir İstanbul basın yayın organı.Bu hafta oynanan Sivas-Trabzonspor maçını eski bir bjk futbolcusu ve tescilli bjk'li olan bir futbol yorumcusu yorumladı.Trabzonspor camiası ve taraftarları olarak kendi değerimiz olan Serdar Bali'ye tahammül edemedik.Ligtv'de ona bu yıl görev vermedi.
Malesef üzüntü ile karşıladım çünkü Serdar Bali her fırsatta Trabzonspor değerlerini ve çıkarlarını koruyan,lafını esirgemeyen bir yazardı.Dün gece Meltem tv'yi izledim ve Trabzonsporla ilgili doyumsuz bir program yapıldı ki kuşkusuz bunda Serdar Balinin payı çok büyüktü.Sahada oynayan Trabzonlu oyuncuya tahammül edemediğimiz gibi televizyonda konuşan Trabzonluya da tahammül edemeyen bir topluluk olmamız bize hiç yakışmıyor.Onlar bu takımı 6 kez zirveye çıkartmış 'efsane takım oyuncuları' olarak devamlı taraftardan tepki görüyorlar ki bunu hiç haketmiyorlar...Bu arada Serdar Bali'nin bu yıl ligtv'de olmamasına sevinenler de vardır ki onları kutlarım...
ben serdar balinin ligtvden çıkmasına üzüldüm açıkçası..sevinenler kına yakabilir bjkli birisi yorumluyo..

LazAnisT
Beni kutlayabilirsin kardeşim.Sanlıya bile razıyım o kadar yani.

Paksoy
abi bende istemiyorumda serdar bali yi ,
ama serdar dan başka rabzonspor lu yorumcu mu yok yani,

ozturk
12.08.2009, 16:18
ben de katılıyorum. serdar bali en azından "bizden" biri..

bu arada meltem tv de program salı ya mı alındı(açık tribün??)

Ali İhsan
12.08.2009, 16:19
Serdar Bali'nin geçen yıl takım ve camia üzerinde ciddi olumsuz etkiler yaptığını unutmadım....

Trabzonspor'un belki de en beyefendi, dürüst futbolcularından biri olan Selçuk İnan'a attığı çirkin iftiradan sonra benim gözümde efsaneliği falan kalmamıştır. Sanlı falan fısır fısır konuşur, umrumda bile olmaz, ama benim insanım beni ele rezil ediyorsa, beni karıştırıyorsa en doğrusu budur diyorum.

KUTADGU
12.08.2009, 16:19
ben serdar balinin ligtvden çıkmasına üzüldüm açıkçası..sevinenler kına yakabilir bjkli birisi yorumluyo..

Bu ne kadar dengesiz bir cümledir yahu.

hodlu
12.08.2009, 16:20
Vallahi kim ne derse desin Serdar Bali dimdik duran adam gibi Trabzonsporlu idi...Şuan ist. televizyonları bir tane eski Trabzonsporluya yer vermiyor malesef...

Samet Berber
12.08.2009, 16:21
Serdar Bali yorumlamasın da herkese razıyım !

yorumsuz6117
12.08.2009, 16:22
Bu ne kadar dengesiz bir cümledir yahu.
serdar baliyi beğenmeyenler için diorum şimdi kına yaksınlar neresi dengesiz..

hodlu
Serdar Bali'nin geçen yıl takım ve camia üzerinde ciddi olumsuz etkiler yaptığını unutmadım....

Trabzonspor'un belki de en beyefendi, dürüst futbolcularından biri olan Selçuk İnan'a attığı çirkin iftiradan sonra benim gözümde efsaneliği falan kalmamıştır. Sanlı falan fısır fısır konuşur, umrumda bile olmaz, ama benim insanım beni ele rezil ediyorsa, beni karıştırıyorsa en doğrusu budur diyorum.

Kimse hiçbir futbolcuya iftira atamaz ve atmamıştır.Selçuk İnan geçen sene Ersun kontenjanından oynadı ki bunu herkes kabul etti...

Uğurtan
Serdar Bali'ye yine hayır.. İlelebet hayır..

Ya o koltuk boş duracak ya da başka bir Trabzonsporlu yorumcu oturacak..

Sanki birtek Serdar var..

Sanlı'yı da başka yerde istihdam ediversin Lig Tv.. !

OLCAY ÇAKIR
12.08.2009, 16:23
Sanlı Sarıalioğlu ile cezalandırılmak ne acı.!

Hiç tahammül edemediklerimdendir kendisi..

Murat GENEL

saçmalama .. burada Serdar Bali'yi istemyenler maçımızı Sanlı'nın falanda yorumlamasını istemedi..Bzen harbiden çok dengesiz konuşuyoruz..

Muhammed
Selçuk'a yaptığı terbiyesizliği açıklarmısın Serdar Bali'yi savunanlar.

Paksoy
12.08.2009, 16:24

ben beğenmiyorum , yanlış konuşuyosun ,

Muhammed
12.08.2009, 16:24
Serdar Bali az daha dursa bu takım ikiye bölünürdü Trabzonlu futbolcular ve Trabzonlu olmayan futbolcular arasında. Aşırı derecede taraflı yorum yapıyordu. Anca Trabzonlu futbolcuları öv diğerlerini yerin dibine sok.

trabzonsporfan
12.08.2009, 16:25
Serdar Bali bizim değerimizdi.Onu harcıyoruz sonra bizim için yorum yapan kişilere mi laf atacağız.

Bırsaksana

ozturk
selçuk yula ya da hıncal yorumlasın :p

hodlu
Serdar Balinin yorumculuğu bence gayet iyi.Ama sıkıntı onun Trabzonlu olması malesef.Dün gece dediği gibi ben Yugoslavyadan gelseydim el üstünde tutulurudum, haklı hemde sonuna kadar...

antagonist
12.08.2009, 16:26
"Serdar Bali'yi istemeyenler alın size Sanlı Sarıaloğlu, iyi oldu ulan size" manasındaki sözlere sadece gülünür...

Gülüyorum: :)

Güldüm!

-----

Serdar Bali'nin Selçuk'la ilgili laflarını, kravat değiştirme vs. abuk sabuk hareketlerini ne çabuk da ututtunuz!

http://2.bp.blogspot.com/_dCf3YNNKAyY/SiE1JykXSwI/AAAAAAAAAYU/_ozHUSl4k2U/s400/12.jpg

Muhammed
12.08.2009, 16:26
Serdar Balinin yorumculuğu bence gayet iyi.Ama sıkıntı onun Trabzonlu olması malesef.Dün gece dediği gibi ben Yugoslavyadan gelseydim el üstünde tutulurudum, haklı hemde sonuna kadar...

Selçuk'a attığı çamura neden cevap veremiyorsunuz?

Muhammed
12.08.2009, 16:27
Serdar Bali İstanbul kanallarında bile Ti'ye alınıyor. Düşünsün biraz bakalım neden böyle diye.

Mustafa Demir
bjk den ve bjk lilerden nefret ediyorummmmmmm

hodlu
Serdar Bali'ye yine hayır.. İlelebet hayır..

Ya o koltuk boş duracak ya da başka bir Trabzonsporlu yorumcu oturacak..

Sanki birtek Serdar var..

Sanlı'yı da başka yerde istihdam ediversin Lig Tv.. !

Asıl senin gibi bağnaz düşünceleri olan taraftara hayır.Biraz saygılı olalım onlar senin yaşın kadar yıl futbol oynamış...

bkandil
12.08.2009, 16:28
Anlaşılan her halikarda boş konuşan birini bulacaklar bizim maçı yorumlatmak için...

Aslında ben bizim maçları Ersun Yanal'a yorumlatırlar diye tahmin ediyordum. Tahminimin nedeni ise basit; Ersun Yanal'ı kullanarak (geçen yıl gönderilmesinden dolayı) kendilerince Trabzonspor'u kötüleyecekler diye düşündüm. (Mesela geçen yıl ile bu yılı bol bol kıyaslarlar diye geçmedi değil içimden) Fakat geçen hafta maçı başkası yorumladı. Galiba onların bu hain planına Ersun Yanal alet olmadı...

ozturk
12.08.2009, 16:29
SERDAR BALİ VE LİG TV

12 Ağustos 2009 Çarşamba 13:46

Bu birbimizi çekememezliğimiz, birbirimizin başarısında ortak sevinçler yaşayamamamız var ya…

Trabzonlu olarak bize çok büyük darbe vuruyor.

Aramızdan biri az sivrildi mi ‘hoooop’ hemen alaşağı etmeye bayılıyoruz. Tıpkı eski futbolcu, yeni futbol yorumcusu Serdar Bali’nin başına geldiği gibi.

Beğenir beğenmezsiniz, başarılı bulur bulmazsınız ama Serdar Bali son 3 sezondur, Trabzonspor’un Turkcell Süper Lig maçlarını Lig TV’de yorumluyordu.

Gerçekçi ve objektif tespitleriyle çoğu kesimler tarafından beğeniliyordu. Beğenmeyen ve eleştiren de vardı elbette…

Serdar Bali'nin ilişiği biranda Lig TV'ye kesildi ya da kestirildi.

Trabzonspor'u bu kanalda kim yorumlayacak diye merak etmeye başladık. Süper Lig geçtiğimiz hafta başladı. Sivas-Trabzonspor maçını izlerken şaşkına döndüm… Sivas’ı, Anadolu takımlarını yakından takip eden Tunç Kayacı yorumlarken, Trabzonspor’u, Beşiktaş’ın eski futbolcusu ve spor yazarı Sanlı Sarıalioğlu analiz ediyor.

Beşiktaş’ta oynayan, Beşiktaş’ı bilen, Beşiktaş’ı yazana Trabzonspor’u yorumlatmak!

Böyle olunca Sarıalioğlu, her yorumunda bazı futbolcularımızın isimlerini yanlış söyledi. Spiker her fırsatta düzeltti.

Gelen gideni çok arattı anlayacağınız…

Lig TV, Trabzonspor’a bunu hep yapıyor. Beşiktaşlı birine Trabzonspor’u yorumlatıyor, 4 büyük takımın nostaljisini verirken, diğer 3’ünün attığı golleri; bizim ise yediğimiz golleri gösteriyor.

Yani bizimle resmen dalga geçiyor.
Serdar Bali’nin Lig TV’den doğal yollardan mı yoksa illegal (!) yollardan mı uzaklaştırıldığını bilmiyorum.
Eğer ikinci ihtimal varsa, Trabzonlu birinin, aynı havayı soluduğu aynı balığı yediği memleketinin insanını Lig TV’deki sözleşmesini fesih ettirterek yollarını ayırtması en büyük ihanettir.

Merak ediyorum… Lig TV, bu haftaki Diyarbakırspor maçını da Trabzonspor’u, Trabzonspor’u tanımayan Sanlı Sarıalioğlu’na mı yoksa başka birine mi yorumlatacak?

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, kapı komşusu olduğu Lig TV’nin müdürü Şansal Büyaka’yı arayıp bu komediye en kısa zamanda son verdirmeli. Kendisi bilmiyordur belki biz söyleyelim. Sarıalioğlu’nun Trabzonspor yorumları hem saç baş yoldurtuyor hem de stand-up tadında oluyor!

ulaş özdemir

hodlu
Selçuk ile ilgili ne söylediğini hele hatırlatın bakalım gerçeklik payı varmı görelim...

ozturk
serdar bali selçuk için ne dedi ki?

Sefa Murat Dokuz
12.08.2009, 16:30
Lig Tv yi topa tutalım bari Ersun Hoca yorumlasa!

Paksoy
serdar bali futbolda geri kalmış birsiidir, beynini oynadığı yıllarda bırakmıştır. hermaç yorumlarında söylediği şeyler aynı şeylerdi. adam düz konuşuyor.bizi yorumlasa nolur yorumlamasa nolur

Ali İhsan
Kimse hiçbir futbolcuya iftira atamaz ve atmamıştır.Selçuk İnan geçen sene Ersun kontenjanından oynadı ki bunu herkes kabul etti...

Tamam abi boşver, sen meltem tv'de abinle takıl, boşver. Ben 4-1 kazandığımız ve tekrar şampiyonluk yarışına döndüğümüz Kayseri maçından sonra boş yere kahroldum zaten, Şansal ve Erman bir taraflarıyla güldüler pek saygıdeğer yorumcumuzun komplo teorilerine, ben utandım, benim gibi utanan başkaları da vardı, ama sonradan öğrendik ki gurur duyanlar da varmış....

Neyse bu sene de Broos kontenjanından oynasın Selçuk...

İşte bu yüzden sevmiyorum Serdar Bali'yi. Doldurdu sizin gibi bazılarını kendi iğrenç fikirleriyle, kendi gitti ama yaydığı zehirli fikirler hala bazılarının beyninde kalmış.

Adem Erdoğan
Trabzonsporlu olmasını önemsemiyorum pek.Rıdvan Dilmen olsun isterdim.

Yunus Emre SEYHAN
Serdar Bali her ne kadar Trabzonspor camiasından gibi gözüksede
"Trabzonspor şampiyonluk yarışında olmadığı zaman Bjk'yi destekliyorum" gibi bir sözünü hatırlıyorum.
Yorum yapıcam derken çok saçmalıyor..
Ergun Ata iyi olur

Murat GENEL
12.08.2009, 16:31
Ergun ATA yorumlasın en basitinden..Dogru Tarbzonlu olması gerekiyordu dimi bazılarına göre ? 'Parayı versinler Urfa'ya bile giderim' diyen efsanelerden olsun özellikle severiz öylelerini :rolleyes:

Ali İhsan
bjk den ve bjk lilerden nefret ediyorummmmmmm

Yani hem Serdar Bali'den hem de Sanlı'dan nefret ediyorsun.

Cengiz Çubukcu
Gelen gideni aratır diye boşuna dememişler....Serdar Baliden sonra Sanlı'dan daha kötü bir seçim herhalde Selçuk Yula olurdu ....

hodlu
12.08.2009, 16:32
SERDAR BALİ VE LİG TV

12 Ağustos 2009 Çarşamba 13:46

Bu birbimizi çekememezliğimiz, birbirimizin başarısında ortak sevinçler yaşayamamamız var ya…

Trabzonlu olarak bize çok büyük darbe vuruyor.

Aramızdan biri az sivrildi mi ‘hoooop’ hemen alaşağı etmeye bayılıyoruz. Tıpkı eski futbolcu, yeni futbol yorumcusu Serdar Bali’nin başına geldiği gibi.

Beğenir beğenmezsiniz, başarılı bulur bulmazsınız ama Serdar Bali son 3 sezondur, Trabzonspor’un Turkcell Süper Lig maçlarını Lig TV’de yorumluyordu.

Gerçekçi ve objektif tespitleriyle çoğu kesimler tarafından beğeniliyordu. Beğenmeyen ve eleştiren de vardı elbette…

Serdar Bali'nin ilişiği biranda Lig TV'ye kesildi ya da kestirildi.

Trabzonspor'u bu kanalda kim yorumlayacak diye merak etmeye başladık. Süper Lig geçtiğimiz hafta başladı. Sivas-Trabzonspor maçını izlerken şaşkına döndüm… Sivas’ı, Anadolu takımlarını yakından takip eden Tunç Kayacı yorumlarken, Trabzonspor’u, Beşiktaş’ın eski futbolcusu ve spor yazarı Sanlı Sarıalioğlu analiz ediyor.

Beşiktaş’ta oynayan, Beşiktaş’ı bilen, Beşiktaş’ı yazana Trabzonspor’u yorumlatmak!

Böyle olunca Sarıalioğlu, her yorumunda bazı futbolcularımızın isimlerini yanlış söyledi. Spiker her fırsatta düzeltti.

Gelen gideni çok arattı anlayacağınız…

Lig TV, Trabzonspor’a bunu hep yapıyor. Beşiktaşlı birine Trabzonspor’u yorumlatıyor, 4 büyük takımın nostaljisini verirken, diğer 3’ünün attığı golleri; bizim ise yediğimiz golleri gösteriyor.

Yani bizimle resmen dalga geçiyor.

Serdar Bali’nin Lig TV’den doğal yollardan mı yoksa illegal (!) yollardan mı uzaklaştırıldığını bilmiyorum.

Eğer ikinci ihtimal varsa, Trabzonlu birinin, aynı havayı soluduğu aynı balığı yediği memleketinin insanını Lig TV’deki sözleşmesini fesih ettirterek yollarını ayırtması en büyük ihanettir.

Merak ediyorum… Lig TV, bu haftaki Diyarbakırspor maçını da Trabzonspor’u, Trabzonspor’u tanımayan Sanlı Sarıalioğlu’na mı yoksa başka birine mi yorumlatacak?

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, kapı komşusu olduğu Lig TV’nin müdürü Şansal Büyaka’yı arayıp bu komediye en kısa zamanda son verdirmeli. Kendisi bilmiyordur belki biz söyleyelim. Sarıalioğlu’nun Trabzonspor yorumları hem saç baş yoldurtuyor hem de stand-up tadında oluyor!

ulaş özdemir

Serdar Bali bir kere Trabzonlu doğmakla suçlu, Trabzonsporlu olmakla mühebbete mahkum oldu, bize de bjk oyuncuları müstehaktır...

asimetrik
12.08.2009, 16:32

Bu sene de Bross kontenjanından devam ediyor..

Selçuk Çetin
12.08.2009, 16:33
serdar bali şimdi bi aynaya bakacaktır kanımca, çünkü bu kadar Trabzonlu onu istememişse bir düşünmesi lazım ünal karaman ile hiç şampiyonluk yaşamadık metin diyadin takımdan çok uzak biri aslında ama Trabzonspor onlara camiaya emanet etmesinin bir nedeni olmalı, hala şota deniyorsa hami seviliyorsa, şampiyon kadronun futbolcusunun "ula ne oli" demesi lazım değilmi. Yapıcı olmayan eleştirilerinden "ben demiştim" demek için beklemesinden ciddi oranda sıkılmıştım. sevinenler kına yaksın diyen renkdaşımın, bunu kesinlikle kötü olsun ama bizim olsun duygularıyla dediğine eminim ama biraz daha dikkatli bakmasını, özellikle karadeniz insanının 1 verene 10 verdiğini delikanlı olduğunu hatırlatmak isterim.
Daha geçenlerde yorumunda bir önceki sene söylediğinin tam aksini söyleyen serdar balinin sadece eleştirmek için konuştuğunu fark etmedinizmi?
Trabzonsporun KAYNANA SEMRASI serdar balidir bence... hadi şimdi asıl konumuz olan bizim maçların yorumlarını Trabzonda Forma giymiş birisi olması konusuna dönelim. Önerisi olan ?

Murat GENEL
Serdar Bali bir kere Trabzonlu doğmakla suçlu, Trabzonsporlu olmakla mühebbete mahkum oldu, bize de bjk oyuncuları müstehaktır...

Serdar Bali Trabzonlu oldugu için şükretmeli lakin başka hiç bir şehrin takımının sırtından bu kadar geçinemezlerdi..

bkandil
Bu arada;
Serdar Bali'nin yorumlamasını istemiyordum, hala da istemiyorum.
Düşünsenize 34 hafta Hüseyin Çimşir'i konuşmaya (niye gönderdiler, öyle oldu, böyle gitti v.s.) devam edecekti ligtv'de (Bursa'da olmasına rağmen)
Not: Hüseyin'i kötülemek değil maksadım, ama beyefendi hazretlerinin Hüseyin'i kullanarak sürekli yönetime sallayacağını düşünüyorum.

antagonist
12.08.2009, 16:34
Selçuk ile ilgili ne söylediğini hele hatırlatın bakalım gerçeklik payı varmı görelim...

Öncelikle Teknik Direktör Ersun Yanal’ın ayrılışının ardından kendisine yönelik yapılan yorumlara cevap veren Selçuk İnan sözlerine şöyle başladı: “Bu her takımda olabilecek bir durum. Takımı Ersun Yanal kurdu ancak sözleşmeler teknik direktörle değil kulüple yapılır. Elbette onun gidişi hepimizi üzdü ama bundan etkilenmedik. Çünkü biz profesyonel futbolcularız. Paramızı kulüp ödüyor. Herkes gelip geçici kulüp ise kalıcıdır. Bu bilinçle hareket ediyoruz. Geçen hafta yaşadığım hastalık nedeniyle son 3 antrenmana katılamadım. Gribal enfeksiyon geçirdim. Bu süreçte sağlık kurulumuz tarafından serum tedavisi uygulandı. Kötü durumdaydım, yorgundum ama Ahmet hocayla görüşerek görev verilmesi halinde Kayserispor maçında oynayabileceğimi söyledim. Ancak kendisi daha büyük sorun yaşamamak adına olsa gerek beni kadroya almadı. Ancak oynamamam farklı yorumlara neden oldu. Bunların arasında eski futbolcu abimiz Serdar Bali’nin “Ben onun hasta olduğuna inanmıyorum. Ersun Yanal’ın gidişine üzüldü ve kulübe tepki gösteriyor. Bence o yüzden oynamıyor” şeklindeki sözleri beni çok etkiledi. Bugüne kadar gerek onun gerekse de diğer yorumcuların benimle veya takımla ilgili değerlendirmelerine hiçbir şey demedim. Bu onların işidir. Ama karakterime ve adamlığıma da asla laf söyletmem. Serdar ağabeyin yaptığı bu değerlendirme beni son derece üzmüştür. Bu konuda çok hassasım. Beni tanımadan bilmeden, böyle yorumlar yapılmasını doğru bulmuyorum. Böyle konular araştırılarak kamuoyuna aktarılır. Bilgi almadan insanlar akıllarına geleni söylerse toplum da yanlış yönlendirilir. Umarım bir daha böyle bir durumla ne ben ne de arkadaşlarım karşılaşırız”

http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1732

Paksoy
kimse yorumlamasın en güzeli ,

Ali İhsan

Abi kendinle çelişiyorsun.....

Sanlı'yı isteyen aklı başında bir insan bile olamaz.

Ama Serdar Bali de beşiktaşlıdır bunu da ortaya koyalım... Kendisi beşiktaş sempatisini hiçbir zaman gizlememiştir...

yorumsuz6117
12.08.2009, 16:35
Bu sene de Bross kontenjanından devam ediyor..
solçuğun performansı geçen seneki gibi düşerse broos hemen keser onu merak etme..broos kontejyanı diye birşey yok..ama ersun kontejyanı gerçekten vardı..

Uğurtan
12.08.2009, 16:36
Asıl senin gibi bağnaz düşünceleri olan taraftara hayır.Biraz saygılı olalım onlar senin yaşın kadar yıl futbol oynamış...

Futbol oynaması beni alakadar etmiyor.. Eski bir futbolcum olarak saygı duyarım..

Ben şuan taraftarım ve o kanalın müşterisiyim.. Ben o şahsın yorumunu dinlemek istemiyorum.. buda gayet hakkım..

Burda bir saygısızlık söz konusu değil.. Hakaret etmedim.. İlelebet hayır dedim yorumculuk konusunda..

Beğenmeme özgürlüğüm var..

Ayrıca gayet medeni şekilde ligtv'ye mail atmışımdırda Serdar Bali'yi istemiyorum diye.. Şimdi de Sanlı'yı istemiyorum diye attım..

Gayet açık ve net..

hodlu
Boş yorum yapmayın serdar bali buradaki herkesten daha Trabzonsporlu.Siz lig tvde sanlı yı izleyin ben Meltem tv'de Trabzonsporluları izlemeye devam edeceğim...

Paksoy
yöneticim teşekürler, işte kaynaksız ,kafan yorumlar böyle oluyor işte, bu trabzonsporluluk mu

Murat GENEL
solçuğun performansı geçen seneki gibi düşerse broos hemen keser onu merak etme..broos kontejyanı diye birşey yok..ama ersun kontejyanı gerçekten vardı..

Selçuk bu senede bu takımda oynuyorsa bence biraz susalım..Geçen sene bu kadar alternatifli orta sahada olmadıgını düşünürsek evet Selçuk'u kesip Adnan'ı Hasan'ı oynatbilirdik :rolleyes:

Cafer KILIÇSOY
12.08.2009, 16:37
Serdar Bali'yi beğenmiyorduk evet. Bana göre ayrılmasıda iyi oldu

Ama maçlarımızı Sanlı Sarıalioğlu'da yorumlasın demedik!!

Olayı istediğiniz gibi algılayıp aba altından sopa göstermenin manası yok.

Ali İhsan

Song için de aynı şey söyleniyordu ama aklın yolu birdir.

Selçuk sakatlanmadıkça ve ciddi sorunlar yaşamadıkça bu takımda ortasahadaki üçlünün banko adayıdır... Bunun Ersun ile Dursun ile alakası yok... Bakın Giray da hakkını helal etmiyordu, ne oldu, Ahmet Özen geldi oynatmadı, Broos geldi oynatmadı. Demek ki bazı laflar ezbere konuşulunca bir anlamı olmuyormuş...

antagonist
Boş yorum yapmayın serdar bali buradaki herkesten daha Trabzonsporlu.

Neyle ölçtünüz bunu?

---

Serdar Bali'nin Selçuk için söylediklerini yazdım yukarıda , cevap vermediniz. Hani "boş" konuşuyoruz ya!

ozturk

ersun geçen seneyi 13 futbolcuyla tamamlayacaktı neredeyse:D

aslında rekor gibi bişey bu..

Semih
12.08.2009, 16:38
Hodlu;

Sevgili ağabeyim... Bu forumda benim zıttım bir üye varsa o da sizsiniz.

Taban tabana zıtız her konuda.

Selçuk İnan için söylenenleri, Ersun Yanal ve çocukları için söylenenleri asla unutmayacağım.

Ve hatta geçenlerde kendini aştı Serdar Bali;

Geçtiğimiz sezon Trabzonspor top şişirmemeli ayağa pas yapmalı diye yeri göği inleten Bali, geçen hafta da Trabzonspor pas yapmamalı direk kaleye gitmeli demesin mi!

Gülüyorum sadece.

Ahmet Kuru
12.08.2009, 16:39
Ligtv de Serdar Bali'nin olmaması,başka bir Trabzonlunun olmayacağı anlamına gelmez...
Trabzonsporlu yorumcu mu yok piyasada,bizi tek yorumlayan Serdar Bali mi?
Ayrıca Serdar Bali hangi kriterlere uyuyordu da 3 yıl boyunca Lig tv de yorumculuk yaptı?
3 Yıl yanında kar kaldı işte...Daha ne istiyor...

Mustafa Yılmaz.20
12.08.2009, 16:40
serdar bali yi istemiyoruz diye niye trabzonspor taraftarı suçlu oluyor anlamadım gerçekten...biz serdar bali yi trabzonlu olduğu için istememezlik yapmıyoruz..serdar bali nin takımın huzurunu bozan açıklamalarından dolayı istemiyoruz(selçuk inan)...haa tabi ki serdar bali sanlı sarıalioğlundan daha iyidir ama futbolcuların sanlı sarıalioğlunu pek te takacağını sanmıyorum..bizim ligtv ye saldırmamız gerekirken birbirimize saldırıyoruz..burda tek hata onlarda bence

Paksoy
12.08.2009, 16:40
Hodlu;

Selçuk İnan için söylenenleri, Ersun Yanal ve çocukları için söylenenleri asla unutmayacağım.

Geçtiğimiz sezon Trabzonspor top şişirmemeli ayağa pas yapmalı diye yeri göği inleten Bali, geçen hafta da Trabzonspor pas yapmamalı direk kaleye gitmeli demesin mi!

Gülüyorum sadece.

böyle bişey dediyse ben de gülerim çççççç

bkandil
12.08.2009, 16:41
Selçuk kontenjandan dediler, Yeni hoca geldi, Selçuk yine ilk 11'de.
Giray niye oynamıyor, hocaya hakkını helal etmemekte haklı dediler, yeni hoca geldi, Giray yine yedek.
Ya hocalar bizim bilmediğimiz bir şeyleri görüyorlar takımda.
Ya da yeni hocanın içinde Ersun Yanal var....

Ayrıca tüm kalbimle inanıyorum ki,
Tüm futbol ömrü boyunca sadece bordo mavili formayı giyerek futbol kariyerini tamamlayan bir başka eski futbolcumuz olsa (Serdar Bali'nin kendisi, başka takımda da forma giydiği halde söyledi) Ersun Yanal'ın karısı ve çocuğu için sarfettiği sözleri asla söylemezdi...

AKSOY_61
Serdar Bali'yi beğenmiyorduk evet. Bana göre ayrılmasıda iyi oldu

Ama maçlarımızı Sanlı Sarıalioğlu'da yorumlasın demedik!!

Olayı istediğiniz gibi algılayıp aba altından sopa göstermenin manası yok.

aynı şeyleri yazıcaktım.
gerek kalmadı:alkış::alkış:

leventturksoy

harbiden dengesiz sanane yakar yakmaz sevyeni bil konus

yonetici boyle yorumları taviz vememeniz gerekiyor adam resmen k.. kına yakın diyor seni kınıyorum umarım bu cumlelerden utanıyorsundur

Muhammed
12.08.2009, 16:42
"Kimse hiçbir futbolcuya iftira atamaz ve atmamıştır.Selçuk İnan geçen sene Ersun kontenjanından oynadı ki bunu herkes kabul etti..."

Hayırdır Hodlu abi kim kabul etti bunu

hodlu
Ben Serdar Balinin o yurumundan sonra Selçuk'un hasta olmadığına ve yalandan oynamadığına inandım çünkü doğruydu.Koskoca bir sezon Ersun kontenjanından oynamıştır Selçuk İnan.Bence bu yılda 2-3 maç sonra yedek kalacak...

Uğurtan
Ayrıca da Serdar Bali Fenerbahçe camiasına mensup olsaydı misal Şükrü Saraçoğlunda kendine bir gecekondu inşa edip orda kahvehane tadında bir yer oluşturabilir miydi?

Ben kale arkasında ayakta maç izlerken onlar orada maçı ayaklarını uzatmış tavla oynayarak izlerken de Trabzonsporlular mı?

Merak ediyorum..

macuka
Trabzonspor u yorumlamak icin aklima gelen su anki tek isim İskender Günen...

Samet Berber
12.08.2009, 16:43
Serdar Bali'nin yorumculuk yapması futbola ihanettir herşeyden önce !

Ali İhsan
ersun geçen seneyi 13 futbolcuyla tamamlayacaktı neredeyse:D

aslında rekor gibi bişey bu..

Evet eleştirilmesi gereken birşey varsa bu eleştirilmelidir.

Ersun Yanal sadece Selçuk değil sezon başı oynatmaya başladığı onbiri sürekli oynatmıştır. Ersun Yanal bütün sezon boyunca formu düştü diye bir oyuncu bile kesmedi benim hatırladığım(bir tek Tolga vardı sanırım, o zaten lisans problemi yüzünden kalede başlamıştı), yani bu olayı Selçuk özeline indirmeyi nasıl başardılar bilemiyorum.

O zaman şu anda kadromuzda bulunan Serkan, Egemen, Song, Cale,Colman,Gökhan,Umut,Selçuk hatta Hüseyin Ersun'un prensleriydiler diyebiliriz...

LazAnisT
Futbol onların oynadığı zamandaki gibi oynanmıyor.Azcık kitap okusun kendini geliştirsin(Sadri Şener)

antagonist
Neyse, bazı mesajlardan sonra ne desem boş olacağını anladım.

Serdar Bali'yi geri isteyenler Lig TV'ye mail göndersinler, geri gelemzse decoderlerini iade etsinler. Ne diyim?

Semih
12.08.2009, 16:44
Ben Serdar Balinin o yurumundan sonra Selçuk'un hasta olmadığına ve yalandan oynamadığına inandım çünkü doğruydu.
Böyle savunma mı olur?

E ben de inanmadım, çünkü yalandı.

Paksoy
12.08.2009, 16:44
Ben Serdar Balinin o yurumundan sonra Selçuk'un hasta olmadığına ve yalandan oynamadığına inandım çünkü doğruydu.Koskoca bir sezon Ersun kontenjanından oynamıştır Selçuk İnan.Bence bu yılda 2-3 maç sonra yedek kalacak...

2 3 hafta sonra görüşelim , merak ediyorum ne diyeceksin

magicyattara
12.08.2009, 16:45

ulaş özdemir

Başka söze gerek var mı ?
Serdar Bali belki de kendini iyi ifade edemediği için taraftarın tepkisini aldı.
Görevine son verildi nihayetinde.Yalnız,şu üstte alıntıladığım zihniyet ve bizim taraftarın kendi insanına karşı olan karşıtlığı devam ettiği müddetçe,bizim maçları,Trabzonspor'un adını duyduğunda suratı asılan,ekşiyen midesini ovuşturan Zeki Çol yorumlasın.

Ali İhsan
Serdar Bali'yi hala savunanların varlığını gördükçe Umut'a küfreden adamı, turunculuyu falan gözümün önünden geçiriyorum da daha çoook yolumuz var, birkaç nesil sonra düzeliriz inşallah...

Samet Berber
Selçuk İnan'ın Ersun Yanal kontenjanından oynadığını kabul ettik mi ? Böyle bir soruya ben "Evet" cevabı verdiğimi hatırlamıyorum .

Mustafa Yılmaz.20
12.08.2009, 16:46
selçuk un yalandan oynamadığı madem doğru..bunu nereden biliyorsun söyle bizde öğrenelim bence..bizim trabzonsporluluğumuza laf atıyorsun ama trabzonspor forması giyen bi futbolcuya destek olmamak hatta desteği geçtim iftira atmak ne kadar TRABZONSPORLULUK tur

Murat GENEL
12.08.2009, 16:46
Anlamıyorsunuz gerçekten kimse Trabzonlu birisinin yorum yapmasına karşı değil Serdar Bali'ye ve onun söylemlerine karşı..bunu anlamanın neresi zor ?

Emo91
12.08.2009, 16:47
serdar balinin gitmesi sahsen iyi oldu!
her konuya muhalefetlik yapiyordu!
gerekdigi yerde trabzonsporu koruyordu ama konusmasini bilmeyen birisiydi!

bjk li bir yorumcu olmasi gercekden lig tv nin serefsizligidir!
oraya derhal bir trabzonsporlu yorumcu koyulmalidir!!!

Sümeyye Şahin
12.08.2009, 16:47
Zaten, maç öncesi-devre arası-maç sonlarında Tv'nin sesi kısık olurdu.

Çay, fındık, muhabbet...

Değişen bir şey olmayacak.

Lig Tv'nin uygun biri bulmasını diliyorum sadece.

Ahmet Kuru
12.08.2009, 16:48
bu hafta show tv de 6 pas programında Serdar Bali'yi izleyen varmıydı?
Ben konuşmasını,düşüncelerini herşeyi kenara bıraktım...
Sen Türkiye'nin ulusal bir kanalında yayına Trabzonspor'u temsilen çıkıyorsun ve saçın sakalın birbirine karışmış...Spor yorumcusundan başka her hale benzer vaziyette...
Sonrada vay efendim öyle vay efendim böyle...
La kabul et işte sen '' O '' adamsın..Bu kadar yahu...

Uğurtan
12.08.2009, 16:48
Selçuk İnan'ın Ersun Yanal kontenjanından oynadığını kabul ettik mi ? Böyle bir soruya ben "Evet" cevabı verdiğimi hatırlamıyorum .

İşin komik tarafı Selçuk geçen sene tüm istatistiklerde topu en iyi kullanan oyuncumuz açık ara.. :)

Ben yine diyorum 2-3 maç sonra yedek kalacağını söyleyenlere ki bu sene en istikrarlı oyuncumuz olacaktır.. ;)

Hâlâ kendi mevkiinde ve stilinde alternatifi yoktur :)

LazAnisT
12.08.2009, 16:49
Burda konuşamıyorum diye diye takıma Ersuna ve futbolculara her türlü iğnelemeyi yaparak 2 senemizi yedi.Kurtulduk vallahi Sanlıya bile razıyım.

magicyattara
Futbol onların oynadığı zamandaki gibi oynanmıyor.Azcık kitap okusun kendini geliştirsin(Sadri Şener)

Bunu Sadri Şener söylemişse büyük ayıp etmiş.
Bu söylediği en azından Pele'ye,Maradona'ya saygısızlıktır.

En son izlediğim 84 kadrosu,şimdiye kadar izlemiş olduğum tüm kadrolarımızdan çok daha iyi futbol oynuyordu.

Uğurtan
Ayrıca da Serdar Bali Fenerbahçe camiasına mensup olsaydı misal Şükrü Saraçoğlunda kendine bir gecekondu inşa edip orda kahvehane tadında bir yer oluşturabilir miydi?

Ben kale arkasında ayakta maç izlerken onlar orada maçı ayaklarını uzatmış tavla oynayarak izlerken de Trabzonsporlular mı?

Merak ediyorum..

Cevap alamadım hiç :)

Paksoy
İşin komik tarafı Selçuk geçen sene tüm istatistiklerde topu en iyi kullanan oyuncumuz açık ara.. :)

Ben yine diyorum 2-3 maç sonra yedek kalacağını söyleyenlere ki bu sene en istikrarlı oyuncumuz olacaktır.. ;)

Hâlâ kendi mevkiinde ve stilinde alternatifi yoktur :)

bencede selçuk çok temiz iyi niyetli bir futbolcu

katılıyorum

OLCAY ÇAKIR
12.08.2009, 16:50
Serdar Bali'yi severim ben mesela.

Her Trabzonsporluyu severim.

Ama yorumculuğu felaketti Bali'nin..
Ve maalesef de bir gram yada santim(birimi siz belirleyin) ilerleme kaydetmemiş,kötülüğünü ve felaketliğini artırmış bir abimiz.

Ne yazıktırki;Sanlı Sarıalioğlu ile cezalandırılmak daha da acı..!

Beni kimse yorumlamasın..

Ben maçı izliyorum zaten.

Beni kimse yorumlamasın..

Ayrıca;Önce ve sadece TELELİG verilsin.

asimetrik
Başka söze gerek var mı ?
Serdar Bali belki de kendini iyi ifade edemediği için taraftarın tepkisini aldı.
Görevine son verildi nihayetinde.Yalnız,şu üstte alıntıladığım zihniyet ve bizim taraftarın kendi insanına karşı olan karşıtlığı devam ettiği müddetçe,bizim maçları,Trabzonspor'un adını duyduğunda suratı asılan,ekşiyen midesini ovuşturan Zeki Çol yorumlasın.

Allah aşkına mesnetsiz konuşma, şu kendi insanına olan karşıtlığın içini doldur bakalım. Ezberlenmiş bir söz gidiyor. Hangi kendi insanımıza karşı durduk.
Hak edene teslim ettik etmeyene de tepki koyduk. Bizim ve ya değil. Hiç değişmedi bu.

Samet Berber
bu hafta show tv de 6 pas programında Serdar Bali'yi izleyen varmıydı?
Ben konuşmasını,düşüncelerini herşeyi kenara bıraktım...
Sen Türkiye'nin ulusal bir kanalında yayına Trabzonspor'u temsilen çıkıyorsun ve saçın sakalın birbirine karışmış...Spor yorumcusundan başka her hale benzer vaziyette...
Sonrada vay efendim öyle vay efendim böyle...
La kabul et işte sen '' O '' adamsın..Bu kadar yahu...
Evet ben izledim , zaten 2-3 dakika izledikten sonra tanıdım ki Serdar Bali bu :) .Ne hale gelmiş .

E sonuç olarak hemen değiştirdim kanalı !

Uğurtan

En son izlediğim 84 kadrosu,şimdiye kadar izlemiş olduğum tüm kadrolarımızdan çok daha iyi futbol oynuyordu.

Abi o söz gayet doğruydu.. O jenerasyondan kendini birtek Şenol(Güneş) geliştirdi dedi.. Geldiği nokta belli diğerleri kendini hiç geliştirmediğini söyledi.. Başkan haklıydı..

Ahmet Kuru
12.08.2009, 16:51
Öyle birşey yok da,diyelim ki var...Selçuk İnan Ersun Yanal gitti diye oynamadı...
Hani senin Trabzonsporluluğun?böyle birşey olduğunu duydun ve televizyonda anlattın...Spor yorumculuğun, Trabzonsporluluğunu bastırdımı???
Serdar Bali bu zamana kadar bu klüp üstünden üzerine düşeni götürdü...Hemde fazlasıyla..Artık Serdar Bali'nin Trabzonspor'un gündeminden düşmesi gerekiyor,her konuda...

yorumsuz6117
harbiden dengesiz sanane yakar yakmaz sevyeni bil konus

yonetici boyle yorumları taviz vememeniz gerekiyor adam resmen k.. kına yakın diyor seni kınıyorum umarım bu cumlelerden utanıyorsundur
seviyeni sen biliceksin ben gayet seviyeli konuşuyorum zaten...kına yaksınlar ne anlama geliyor daha onu bilmiyorsun herhalde bu kadar tepki verdiğine göre küfür falan değil merak etme..;)

Paksoy

uffff ne alaka maradona yla ...... pele maradona kendilerini geliştirmiş ama , serdar bali eski kafalı hala

ozturk
benim anlamadığım bir nokta da şu

maç içinde yorumcuların sesi hemen hemen hiç çıkmıyor. devre arasında yorumluyorlar 5 dk o da kahvede sesten duyulmuyor bişe..

maçtan sonra uzun uzun yorumluyorlar mı?

Hotaman
12.08.2009, 16:52

Merak ediyorum..
Evet ya, yeni bir stad yapacak olursak oradan da gecekondu alacak diye korkuyorum vallahi.:)

LazAnisT
12.08.2009, 16:52
Başlığın akibeti iyi gözükmüyor.

ozturk
12.08.2009, 16:53
her konuda olduğu gibi yine göbekten ikiye bölündük yiyoruz birbirimizi:)

Paksoy
12.08.2009, 16:53
6 pas programında anektod anlattırıyorlardı zaten...

firidin61
12.08.2009, 16:54
Serdar BALİ 'nin Trabzonspor ' u yorumluyor olmasını hiç bir zaman istemedim . Lig TV adına doğru bir karar olarak görüyorum . Bizi yorumlayacak kişinin tarafsız ve kişilikli biri olması benim için yeterli ...

Saygılarımla ,

Samet Berber
12.08.2009, 16:55
Cale'yi kendisi izleyip , olumlu rapor verdi . Transfer ettik iyi de oynuyor çocuk . Neymiş her maçtan sonra Hırvatistan'a gidiyormuş o yüzden satılması gerekiyor diyor .

Hey Allah'ım , bu adam gayet iyi oynuyor niye kışkırtıyorsun ki insanları neden çamur atıyorsun ki . İyi oynuyor mu ? Oynuyor , bitti !

Mustafa Yılmaz.20
12.08.2009, 16:55
ya arkadaşlar kendi insanımızın başarılı olmasını istemiyoruz diyosunuz ama ben trabzonlu değilim ama yinede serdar bali nin yorumlarından memnun değilim..ben sonuçta o kendi insanımız sınıfına girmiyorum

Emirhan Makul
12.08.2009, 16:56
Yakında bize ait yorumcu gelir he gelmesede sorun yok sanlı sarıalioğluya sonuna kadar devam.

Serdar baliyi dinledikte ne oldu elalemin maskarası olduk.

Hotaman
12.08.2009, 16:57
ya arkadaşlar kendi insanımızın başarılı olmasını istemiyoruz diyosunuz ama ben trabzonlu değilim ama yinede serdar bali nin yorumlarından memnun değilim..ben sonuçta o kendi insanımız sınıfına girmiyorum

Fazlasıyla giriyorsun kardeşim. Bizim kendi insanımız Ünal Karaman, İskender Günen'dir...

magicyattara
12.08.2009, 16:57
Allah aşkına mesnetsiz konuşma, şu kendi insanına olan karşıtlığın içini doldur bakalım. Ezberlenmiş bir söz gidiyor. Hangi kendi insanımıza karşı durduk.
Hak edene teslim ettik etmeyene de tepki koyduk. Bizim ve ya değil. Hiç değişmedi bu.

Hangisi ezber?
Sahip çıktığımız tüm değerlerimiz(!) Trabzonspor'la alakasını kesmiş olanlar değil mi?
Ahmet Suat'a da,Özkan Sümer'e de,Şenol Güneş'e de veryansın etmiyor muyuz?
"Şenol hoca seni severiz ama Trabzonspor'dan uzak dur" demiyor muyuz?
Trabzonspor'a eli dokunan tüm eski futbolcu ve hocalara karşı değil miyiz?

Biz bu kafada devam ettiğimiz sürece,daha çok bjk'liler yorumlar bu takımı.Hatta Rıdvan Dilmen ismi ankette ilk sıralardaydı diye hatırlıyorum.

Yeterince doldu mu Gürcan Abi?

Selçuk Çetin
12.08.2009, 16:59
BEYLEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR kendinize gelin yahu takımdaşlığınız eski bir futbolcumuzun seven veya sevmeyenlerine dönüşüyor, bu kadar hırçınlaşmayın yahu demin yazdım bir daha yazıyorum. Evet lig tv bir ticari kuruluş ve serdar balinin istenmediğini görünce maaşını ödemek istemedi şimdi biz parasını ödeyenlerin kimi istediğini belirlemesi lazım. Bu başlığın adını lig tv deki maçlarımızı kim yorumlasına çevirilmesinin hayırlı olacağını düşünüyorum.

Ayrıca bilen bilir "ermişliğimi !" bu sefer kahinliğe merak sardım uşaklar, lig sonunda 74 puanla şampiyon oluyoruz. Bu keanetimi umarım biri hatılar :D

Evet Lig tv de maçlarımızı Kimim yorumlamasını istersiniz.

hodlu
12.08.2009, 16:59
Geçen sene her maç mide krampları geçirdik doğal olarak maçı yorumlayanlar da takım eleştiriyordu.Takım sol kanatsız oynuyor diye eleştirdi sonuna kadar haklıydı.Ulusal basında bizi yorumlayan kalmadı işte gelinen sonuç acı verici...

Hüseyin Bağdat
12.08.2009, 17:01
Serdar Bali'nin yaptıkları söyledikleri ortada iken Lig tv'den ayrılmasına hiç üzülmedim doğrusu...

Bize kendi egolarını tatmin eden değil,Trabzonspor'u temsil eden,haklarını koruyan biri gerek...

Selçuk Çetin
12.08.2009, 17:02

İŞTE BAŞLIĞIN KAPAĞI bazı arkadşlar Trabzonsporu sadece Trabzondan ibaret sanıyor, kendi adamım değil zarar veriyorsa kralını tanımaz bu taraftar başka söz ne hacet

Samet Berber
12.08.2009, 17:03
Kendi değerlerimize sahip çıkmayı bilmiyormuşuz , bizden insanların başarılı olmalarını çekemiyormuşuz .

Ben Trabzon'lu bir yorumcu gelmesin demiyorum ki , Serdar Bali gelmesin diyorum !

hodlu
12.08.2009, 17:03
Serdar Bali'nin yorumlarını beğeniyor ve doğru buluyorum.Bunu eleştiren varsa kendine saklasın...

tigin
12.08.2009, 17:06
Kendi insanımızın başarılı olmasını istemiyormuşuz.
Peki kendi insanımız bizim başarılı olmamızı istiyor mu?
Gerçekten istiyor mu?

Serdar Bali ve onun gibilere ihtiyacımız yok.
Yorumcuya da ihtiyacımız yok.
Lig tv bizim maçlara yorumcu falan yollamasın. Bizim fazlasıyla yorum yapabilen camiamız var.

Yorumcu nedir ya?
Neye yarar?
Faydası nedir?
Olsa ne olur olmasa ne olur?

Saçmalık. Futbol emeklilerine para kazandırma aracı.

Selçuk Çetin
12.08.2009, 17:06
İskender'e ne dersiniz hem gazetecilik yapıyor hem Trabzon Forması giymiş biri Ogün'de olabilir, yada Necmi Perekli abimiz tam olurdu aslında ama bu medya varya televizyona çıkartıp prim yaptımazlar ş...

asimetrik
12.08.2009, 17:07
Hangisi ezber?
Sahip çıktığımız tüm değerlerimiz(!) Trabzonspor'la alakasını kesmiş olanlar değil mi?
Ahmet Suat'a da,Özkan Sümer'e de,Şenol Güneş'e de veryansın etmiyor muyuz?
"Şenol hoca seni severiz ama Trabzonspor'dan uzak dur" demiyor muyuz?
Trabzonspor'a eli dokunan tüm eski futbolcu ve hocalara karşı değil miyiz?

Biz bu kafada devam ettiğimiz sürece,daha çok bjk'liler yorumlar bu takımı.Hatta Rıdvan Dilmen ismi ankette ilk sıralardaydı diye hatırlıyorum.

Yeterince doldu mu Gürcan Abi?

Yukarıda adı geçen her kendi adamımız zaten yıllarca bu kulüpte çalıştılar. Bazıları da hala çalışıyor. Hele Şenol hoca 4 defa bu takımı çalıştırmış milli takımda iken de en büyük desteği bizden almıştır. Hala da saygı duyulur kendisine. İnan Şenol hoca yorumlasa bizi, hepimiz zevkle dinleriz:)

Keşke başka isimler verseydin Magicyattara. Mesela Fatih Tekke, bir çok hatasına rağmen Gökdeniz, hep sahip çıkılanlardan değil mi? Onlar da bizim değil mi?
Tekrar ediyorum, hak edene değer verdik, hak etmeyene vermedik. Serdar Bali'ye futbolcu olarak değer verdik ama yorumcu olarak vermedik.
Neyse fazla uzatmayayım sevgili magicyattara..

UğuR
12.08.2009, 17:07

bU SENE KİMİn kontenjanından oynuyor?

Serdar Bali olmasın......yorumculuk yapmasın.Haaa Sanlı Sarıoğlu da yapmasın ama ikisinden biri dersen Sanlı yı seçerim.Hiç olmazsa Trabzonspor la ilgili abes bir şey söylese bile eziktir derim.Kendi kendimizi vurmamızdan iyidir....

Dursun Kaplan
12.08.2009, 17:08

Süleyman abiye katılıyorum. Benide kutlayın. :)

KUTADGU
12.08.2009, 17:09
Serdar Bali'ye haksızlık edildiğini düşünenler cumhurbaşkanlığı önünde kravat merasimi yapsınlar ya da kendilerini yaksınlar.

Böyle şovmene böyle destekçi.

Adnankazaz
12.08.2009, 17:13
ogün temizkanoglu veya abdullah ercan olabilir

KUTADGU
12.08.2009, 17:13
Serdar Bali her fırsatta kendisine haksızlık yapıldığı ezberi üzerine konuşur.

Serdar Bali bu kulüpte yöneticilik yapmıştır.

Serdar Bali Trabzonspor sayesinde yorumcu olarak para kazanmıştır.

Ve Serdar Bali hiç kimse de olmayan bir lükse de sahiptir.

Avni Aker'in tam ortasında lüks bir villaya.

Harbiden haksızlık ediyoruz kendi değerlerimize (!)

Ama Serdar Bali Trabzonspor Teknik direktörü ve ailesine aleni olarak hakaret edebilir televizyonda.
O Serdar Bali Trabzonsporlu bir futbolcuyu temelsiz, dayanıksız iftiralarla boğmaya çalışabilir.
O Serdar Bali ki, Kongrelerde kravat şovu yaprak Trabzonspor Kulübü'n olan aididyetsizliğini sergileyebilir.
O Serdar Bali ki, kongrelerde çarşaf listelerinin kralı olabilir.

Ama asla haksız olamaz değil mi?

Selçuk Çetin
12.08.2009, 17:15
İskender Gönen yorumlasın bizim maçları, Serhat Demirtaş bile olur oktay derelioğluda olur nede olsa oda bizde oynadı bi ara

hodlu
12.08.2009, 17:16
Kimse şovmen değil, onu destekleyen de desteklemeyen kadar haklıdır.Serdar bali takımı ve futbolu dürüst ve açıksözlülükle yorumluyor.Beğenmeyen izlemesin, herkes kendince doğru bulduğu yorumcuları izlesin.Bu arada Sanlı'yı isteyenlere bendende Selçuk Yula bedava...

Selçuk Çetin
12.08.2009, 17:21
Kimse şovmen değil, onu destekleyen de desteklemeyen kadar haklıdır.Serdar bali takımı ve futbolu dürüst ve açıksözlülükle yorumluyor.Beğenmeyen izlemesin, herkes kendince doğru bulduğu yorumcuları izlesin.Bu arada Sanlı'yı isteyenlere bendende Selçuk Yula bedava...

niye her yazılana yorum yapıyosun sürekli senimi hedef alıyorlar merak ettim :confused:

Tangerine Dream
12.08.2009, 17:21
Kemal Belgin yorumlasın bizi. Zeki Çol da iyidir.

esra61
12.08.2009, 17:22
gerçekten lig tvnin yaptığı rezillik.trabzonspora olan çekememezliği bir kez daha görmüş olduk.ya inanırmısınız bilmem maçtan önce maç başlıyoyu izlerdim her zaman ama bi baktım oda ne bizi bjkli bi yazar yorumluyo(ona yorumlamak dersek)ve inanın tv yi kapattım maç saatinde açtm ve devre aralarıda yorumları dinlemedm.ben serdar balinin neden ordan göndeerildiğini merak ediyorum.ts-diyarbakır maçını yine bjklimi yorumlıcak merak ediyorum.:(:(

magicyattara
12.08.2009, 17:23
Yukarıda adı geçen her kendi adamımız zaten yıllarca bu kulüpte çalıştılar. Bazıları da hala çalışıyor. Hele Şenol hoca 4 defa bu takımı çalıştırmış milli takımda iken de en büyük desteği bizden almıştır. Hala da saygı duyulur kendisine. İnan Şenol hoca yorumlasa bizi, hepimiz zevkle dinleriz:)

Keşke başka isimler verseydin Magicyattara. Mesela Fatih Tekke, bir çok hatasına rağmen Gökdeniz, hep sahip çıkılanlardan değil mi? Onlar da bizim değil mi?
Tekrar ediyorum, hak edene değer verdik, hak etmeyene vermedik. Serdar Bali'ye futbolcu olarak değer verdik ama yorumcu olarak vermedik.
Neyse fazla uzatmayayım sevgili magicyattara..

Beklediğim cevabı alamadım.
İstersen forumda bu isimler hakkında oluşan genel kanıya bir bak ondan sonra tekrar yazmayı deneyi ver.

Mesela;Şenol Güneş bu kadar hakareti hak etmiş miydi veya Özkan Sümer hak ediyor mu?
Bu zihniyet değişmeden şampiyonluk gelmeyecek sevgili asimetrik.

KUTADGU
12.08.2009, 17:24

Ben kendi adıma Trabzonspor'a haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

Trabzonspor'u yorumlayacak kişi mutlaka Trabzonsporlu olmalıdır. Eyvallah.
Dolayısıyla benim Sanlı ismine tamam demem olanaksızdır.

Ama sizler Trabzonspor'dan çok Serdar Bali'ye haksızlık edildiğini savunuyorsunuz.
Ben de "Hayır, Serdar Bali'ye haksızlık edilmedi" diyorum.

Konu Trabzonspor'un maçlarına Trabzonsporlu ama gerçek anlamda bir yorumcu gelmelidir olmalıydı. Ama konuyu açan ve başlatan siz olarak gerçek merkezin uzağında kaldınız.

Dolayısıyla konu Serdar Bali'nin yapıp, yapmadıklarına geldi.

Ben gerçek manada Treabzonsporlu bir yorumcu istiyorum.
Ama Serdar Bali'yi istemiyorum. Bu kadar basit.

hodlu
12.08.2009, 17:24
gerçekten lig tvnin yaptığı rezillik.trabzonspora olan çekememezliği bir kez daha görmüş olduk.ya inanırmısınız bilmem maçtan önce maç başlıyoyu izlerdim her zaman ama bi baktım oda ne bizi bjkli bi yazar yorumluyo(ona yorumlamak dersek)ve inanın tv yi kapattım maç saatinde açtm ve devre aralarıda yorumları dinlemedm.ben serdar balinin neden ordan göndeerildiğini merak ediyorum.ts-diyarbakır maçını yine bjklimi yorumlıcak merak ediyorum.:(:(

Evet Diyarbakır maçını merakla bekliyorum yine aynı rezalet olursa telefon yağmuruna tutacağım o televizyonu...

Hotaman
12.08.2009, 17:26
İsteyen istediğene elbette inanabilir ve bunu destekleyebilir. Kimsenin buna birşey söylediği yok. Kimsenin buna hakkı da yok.
Mesala benim Serdar Bali'ye bakışım bir Cevat Kol gibidir. Aralarında tek fark birinin daha önce bizim takımızda oynamış olmasıdır. Ben Cevat Kol'u da lig tv de görmek istemem mesala.

magicyattara
12.08.2009, 17:27
Abi o söz gayet doğruydu.. O jenerasyondan kendini birtek Şenol(Güneş) geliştirdi dedi.. Geldiği nokta belli diğerleri kendini hiç geliştirmediğini söyledi.. Başkan haklıydı..

Yok o manada söylemedim.
Futbol eskiden daha kolaydı şimdi daha zor derseniz,Pele alınır di mi:)

demirel
12.08.2009, 17:27
Yorumcu ne işe yarar, yorumcu maçın gidişatını anlatır,nasıl bir oyun oynandığını,ne gibi değişiklikler yapılması gerektiğini anlatır,kısaca Rıdvan bu işi iyi yapıyorsa futboldan iyi anladığındandır,bizim yorumcumuzda futboldan anlayan,çıkar beklemeden yorum yapan,tarafsız birisi olsun,ben her zaman Rıdvan'ı isterim,çünkü yorumlarına inanıyorum

mustafadinç
12.08.2009, 17:28
Trt de spor programında Trabzonsporu nasıl gördünüz diye Mehmet DEMİRKOL a sordu oda cevaben seyretmedimki dedi buyrun buradan yakın biz kimlerle dans ediyoruz am takım toparlanır o çıkar filanca tezahürata bakın ne kadar çirkin der hele hele Ömer ÜRÜNDÜL gerçek bir Trabzonspor düşmanı yönetim filan nasıl tahammül ediyorlar bu adamlara devletin televizyonunda böyle kin kusabiliyorlar Trabzonspora yazıklar olsun.Ömer ÜRÜNDÜL bir keresinde Semih Semih diye tutturmuştu da spiker Fatih TEKKE nasıl deyince o olmaz Semihin yanında mukayese bile kabul etmez demişti .Evet bencede mukayese kabul etmez ama Fatih Semihten 300 gömlek üstündür onun için mukayese kabul etmez.

Tangerine Dream
12.08.2009, 17:29

Sanlı Sarıalioğlu'nun bizi yorumlamasını isteyen herhangi biri var mı ki forumda? Ekranda Serdar Bali'yi görmektense Sanlı Sarıalioğlu'na bile katlanırım diyen arkadaşları "Sanlı'yı isteyenler" olarak değerlendirmemeli.
Beğenmeyen izlemesin cümlesi de Serdar Bali destekçilerine ithaf edilmiş sayılır, çünkü artık onlar istese de istemese de Serdar Bali yok.

hodlu
Ben Serdar Baliyi desteklemeye, sizlerde eleştirmeye devam edeceksiniz.Ve gereksiz kırıcı sözler çıkacak.Başlığı artık isimden ziyade takımımıza yapılan bu haksızlığa döndürüp tepkimizi ligtv'ye yapalım...

asimetrik
Beklediğim cevabı alamadım.
İstersen forumda bu isimler hakkında oluşan genel kanıya bir bak ondan sonra tekrar yazmayı deneyi ver.

Mesela;Şenol Güneş bu kadar hakareti hak etmiş miydi veya Özkan Sümer hak ediyor mu?
Bu zihniyet değişmeden şampiyonluk gelmeyecek sevgili asimetrik.

Peki, şöyle desem, Samet Aybaba bizim adammıydı? Adamı hastanelik ettik:(

magicyattara
12.08.2009, 17:30
Kendi insanımızın başarılı olmasını istemiyormuşuz.

Başarılı olmasını değil,direkt kendi insanımızı istemiyoruz.
"Trabzon'lu mu,aman uzak dursun".
Olay bundan ibaret.

İskender YILMAZ
12.08.2009, 17:31
Yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal ..

Hotaman
12.08.2009, 17:31
Yok o manada söylemedim.
Futbol eskiden daha kolaydı şimdi daha zor derseniz,Pele alınır di mi:)

Ağabey konu bu değil ancak bence de öyle. Pele'nin yeteneklerine lafım yok ama futbol eskisinden çok daha zor artık. Bence.

magicyattara
12.08.2009, 17:33
Peki, şöyle desem, Samet Aybaba bizim adammıydı? Adamı hastanelik ettik:(
Ersun Yanal'la karşılık versem.

hodlu
12.08.2009, 17:33
Tepkileri aşağıdaki adreslere mail atalım..
ertan.ozertem@digiturk.com.tr, kadir.kardas@digiturk.com.tr,

Selçuk Çetin
12.08.2009, 17:35
Neyse başlığın amacı kayboldu tepkimizi para verip hizmet aldığımız bir kuruma yapmamız gerekirken içimizdeki senci benci duyguları ağır bastı, 25 yıllık şampiyon olayışımızın özünü şimdi daha iyi anladım. Çabuk parçalanıyoruz, birisi en doğrusu benim dediğim diğeri benim dediğim diyor. Hodlu kardeşimiz ne güzel yazmış beğenmeyen izlemesin, izlemiyorduk Serdar Bali ayrıldı o maç aralarındaki reklamlar kaç para saniyesi bilen varmı izlenen biri gelene kadar sadece maçı izleyeceğimizi iyi biliyorlar, onun için bir isim belirleyip takımımızın sahipsiz olmadığını kafalarına göre yorumcu koyamayacaklarını bilmeleri lazım siz hala gidenin arkasından ağıt yakın. Gitti artık ötesi yok şimdi kim olmalı onu konuşalım bırakın tartışmayı, Serdar BALİ süper bi adamdı ! yorumcumuydu ? ama reytingi yetmedi gitti. Ben Yorumcu olarak İskender Göneni isterim, Trabzondaki maçlarda Trabzonda Yaşayan Ahmet Suat Hoca olabilir, yada bi başkası,

Hotaman
12.08.2009, 17:35
Ortak bir paydaya varıyoruz gibi. Ben elektronik postamı göndereceğim. Haydi BMN.

Ali İhsan
12.08.2009, 17:37

Ben bunu Serdar Bali zamanında da yapıyordum, ara sıra dinliyordum ve dinlediğime pişman oluyordum...

Sanlı'yı dinlerken çok fazla üzülmem çünkü onun söylediklerini kaale bile almam. Ama benim camiamın önemli isimlerinden birisi beni temsilen oraya çıktığında benim camiama yakışan bir biçimde konuşmak zorundadır. Sanlı bizi temsil etmiyor, o yüzden yorumları ve davranışları kendini bağlar, onu orada tutan digitürk decoder alan müşterilerine ihanet eder, ama Serdar Bali bize ihanet etti...

magicyattara
12.08.2009, 17:37
Ağabey konu bu değil ancak bence de öyle. Pele'nin yeteneklerine lafım yok ama futbol eskisinden çok daha zor artık. Bence.

Sen nerden biliyorsun eskiyi yahu:)
Yaşın daha 22.
Eskiden yetenekli adam sayısı bugünden kat kat fazlaydı.
Şu takımın yarısı efsane takımda kadroya giremezdi.

Futbol sadece endüstriyelleşti.Sahada ilerlediğini söylemek çok güç,hatta geriledi.

asimetrik
12.08.2009, 17:40
Ersun Yanal'la karşılık versem.

Ne güzel derim.
Başarılı olan kalır olmayan gider. Kendi adamımız veya değil. Geçmişte başarılı olanlar da tarihte şanlı yerlerini alır. Adamımız veya değil.

demirel
12.08.2009, 17:42
Sen nerden biliyorsun eskiyi yahu:)
Yaşın daha 22.
Eskiden yetenekli adam sayısı bugünden kat kat fazlaydı.
Şu takımın yarısı efsane takımda kadroya giremezdi.

Futbol sadece endüstriyelleşti.Sahada ilerlediğini söylemek çok güç,hatta geriledi.
Katılmıyorum,futbol zorlaştı,bireysel beceri ile maç kazanmak zor oldu,kollektif futbola dönüldü,herkes takım oyunu oynuyor artık ve bunu kim iyi yaparsa o kazanıyor

tigin
12.08.2009, 17:42
Başarılı olmasını değil,direkt kendi insanımızı istemiyoruz.
"Trabzon'lu mu,aman uzak dursun".
Olay bundan ibaret.

Hayatımda yapacağım en son şey herhangi bir insanın milliyetini veya memleketini sorgulamaktır.

Serdar Bali'yi Trabzonspor'a faydalı bulmuyorum.

İlla ki Tranzonspor'u birisi mi yorumlayacak?
İlla ki Trabzon doğumlu mu olacak?

aaahmet61
12.08.2009, 17:43
hiç mi ağzı laf eski yapan futbolcumuz yok.serdar bali olmayınca trabzonspora yorum yapacak kapasitede adam çıkmıyor mu? bu trabzon halkına hakarettir.bana göre lig tv bizle dalga geçiyor.

Hotaman
12.08.2009, 17:44
Etme abi, arşiv denen birşey var. :)
Ben kimsenin yeteneğine söz etmedim zaten, benim söylediğim futbolun eskiye göre çok daha ileride olduğudur. Ancak yetenekle ilgili hiçbirşey söylemedim, söylemem de.:)
Bu arada Hami Trabzonspor'un tarihinde ki en iyi kadronun 96 yılında ki kadro olduğunu iddia etmiştir. Ben eski maçların sadece özetlerini izleyebildim, ama bu 96 yılı takımının maçlarını izleme fırsatım oldu. Şimdi ki takımla maç yapsalar şöyle bir 4-0, 5-0 birşey olur herhalde. Lafım da yok hani.:)

hodlu
12.08.2009, 17:48
Fena parçalandık, haydi toplanalım ve bir yumruk gibi inelim ligtv'nin alnına.Herkes tepkisini koysun kiminle dans ettiklerini anlasınlar...

Muhammed
12.08.2009, 17:49
Hodlu abi lafını kenara not aldım. Selçuk İnan Ersun Yanal'dan torpilliydi ve birkaç hafta sonra yedek kalmaya başlar. Bu lafı hatırlatacagim size

Selçuk Çetin
12.08.2009, 17:49
Fena parçalandık, haydi toplanalım ve bir yumruk gibi inelim ligtv'nin alnına.Herkes tepkisini koysun kiminle dans ettiklerini anlasınlar...

hah şöle yaaa :alkış: şimdi neydi posta adresi

hele bi beşiktaş maçında Trabzonsporlu yaorumcu koyup koymayacaklarını bi soralım dimi :mad:

Selçuk Çetin
12.08.2009, 17:51
Hodlu abi lafını kenara not aldım. Selçuk İnan Ersun Yanal'dan torpilliydi ve birkaç hafta sonra yedek kalmaya başlar. Bu lafı hatırlatacagim size

yav gülüm ne hatırlatıp duruyon şimdi hodlu abin sen hatırlatma diye selçuk kötü oynasın yedek kalsın diye dua mı edecek hadi bırakın bunları işimize bakalım

macuka
12.08.2009, 17:54
Katılmıyorum,futbol zorlaştı,bireysel beceri ile maç kazanmak zor oldu,kollektif futbola dönüldü,herkes takım oyunu oynuyor artık ve bunu kim iyi yaparsa o kazanıyor

katılıyorum, cok fazla geriye gitmeye gerek yok, bjk li recep bir Hollanda-Turkiye macında Overmars tarafından tabiri caizse bir saga bir sola yatırılip dumur edilirken hic kimse "Recep cok yalniz kaldi, önündeki oyuncu hic ona yardim etmedi" diye yorum yapmadi. Ne dediler "Sag bek Recep cok kotuydu!"... Olay budur golcu gol atar, sag bek sag taraftan adam gecirmez... Simdi ise sag bek ters kademe bile yapabiliyor gerektiginde...

Ali İhsan
12.08.2009, 17:56
Açıkçası ben yorumcu falan istemiyorum, Türkiye'de adam gibi yorumcu birkaç tane var, ligtv'dekilerin çoğu ucuza çalışan godamanlar....

Maç önünü çok iyi toparlayacak muhabirler ve maçı tarafsız anlatacak spikerlerle de bu işler gayet iyi yürür. Allah aşkına evinde lig tv olup da çoğu maçı izleyen arkadaşlara sorum(diğer takımların maçlarını da izliyorsanız) " Lig tvnin herhangi bir yorumcusu size herhangi bir şey kattı mı?". Adamlar üç gün öncesinde olanlardan habersiz, oyuncu isimlerini söyleyemezler, taktik, teknik bilemezler, gelirler oraya bir iki beylik lafla maçı izlerler, takımları yenerse takımı överler, yenilirse hocaya yüklenirler... Bir tek iki sene önce Ersun hoca işini ciddi yapıyordu, analizler, istatistikler falan, ama onu da buradaki çoğunluk sevmez zaten...

Cenkhan
12.08.2009, 18:00
Serdar Bali'nin yorumlarını beğeniyor ve doğru buluyorum.Bunu eleştiren varsa kendine saklasın...

Serdar Bali'yi beğenmemek, Fatih'i almadılar diye yönetimdeki insanların hepsine "Yazıklar olsun!" diyebilen birisi tarafından nasıl saygısızlık olarak algılanır? LigTv'nin ayıbı nasıl bu noktaya indirgenir, nasıl farklı düşünen bağnazlıkla suçlanır anlamak mümkün değil?

Madem olay buraya geldi şunu açıklayalım: Kendisinin yorumculuk konusundaki yetersizliğini de bilgisizliğine, çağdaş futbolu kavrayamamasına değil kişisel ihtiraslarına bağlıyorum. Selçuk'a, Ersun Yanal'a yaptıkları cahillikle açıklanır şeyler değil. Kimse nufüs kütüğüne bakıp yorum yapmaya kalkmasın. Serdar Bali'nin yorumculuğunun Trabzonspor'a bir yararını görmedim, zararları ise kendi boyunu geçti.

28TS61
12.08.2009, 18:24
balinin internet cocuklari dediginide unutmayalim

Muhammed KOÇ
12.08.2009, 18:26
yok mu başka yorumcu. bu işin böyle olacağı çok önceden belliydi

28TS61
12.08.2009, 18:30
isin sorunu aslinda ligtv nin kendisinde. hepimiz ts li yorumcu yokmu diyoruz.
aslinda var ama ligtv cagirmadiktan sonra yapilacak bisey yok.
hersey ligtv nin idaresi altinda gerceklesiyor.

Selman
12.08.2009, 18:35
Birkaç mesajda Serdar Bali'nin Trabzonsporlu olduğunu okudum da şaşırdım.

Serdar abilerini çok sevenler, onu takip etmiyorlar sanırım.

Kendisine sorulan Trabzonsporlu musunuz, yoksa beşiktaşlı mı sorusu üzerine aynen şu cümleyi kurmuştur;

"Ben Trabzonspor fanatiği değilim, spor adamıyım."

(Bu cümlenin içini isteyen istediği gibi doldurabilir tabi.Ben beşiktaştan da beklentilerinin olduğunu anlıyorum yalan yok.)

E, kolay gelsin o zaman. İnternet çocuklarının hepsi Trabzonspor fanatiği.

hodlu
12.08.2009, 18:55

Selçuk iyi oynasın bende lafımı yutmaya razıym.Önemli olan ben demiştim değil Trabzonspor şampiyon demek...

Sefa
12.08.2009, 18:56
Sadece bumu yahu maçtan önceki ''Futbol Nostalji'' programında da çıldırdım resmen yazıklar olsun !

hodlu
12.08.2009, 18:56
Serdar Bali'yi beğenmemek, Fatih'i almadılar diye yönetimdeki insanların hepsine "Yazıklar olsun!" diyebilen birisi tarafından nasıl saygısızlık olarak algılanır? LigTv'nin ayıbı nasıl bu noktaya indirgenir, nasıl farklı düşünen bağnazlıkla suçlanır anlamak mümkün değil?

Madem olay buraya geldi şunu açıklayalım: Kendisinin yorumculuk konusundaki yetersizliğini de bilgisizliğine, çağdaş futbolu kavrayamamasına değil kişisel ihtiraslarına bağlıyorum. Selçuk'a, Ersun Yanal'a yaptıkları cahillikle açıklanır şeyler değil. Kimse nufüs kütüğüne bakıp yorum yapmaya kalkmasın. Serdar Bali'nin yorumculuğunun Trabzonspor'a bir yararını görmedim, zararları ise kendi boyunu geçti.

Sen yorumlarını kendine sakla aslanım...

aaahmet61
12.08.2009, 18:57
hazır burdayken ünal karaman yorumlasın.kimsenin itiraz edeceğini sanmam.trabzonsporda ne olup bittiğini her hafta öğrenmiş oluruz.serdar baliden çok daha iyidir.

hodlu
12.08.2009, 18:57
Tepkileri aşağıdaki adreslere mail atalım..
ertan.ozertem@digiturk.com.tr, kadir.kardas@digiturk.com.tr,

Mail atmaya devam...

antagonist
12.08.2009, 18:58

Neden? Sizin görüşünüze uymuyor diye mi?

Ilelioglu
12.08.2009, 18:58
Eger yorumcu Trabzonsporlu olmayacaksa kimse yorumlamasin daha iyi...;)

Cafer KILIÇSOY
12.08.2009, 19:03
Cale'yi kendisi izleyip , olumlu rapor verdi . Transfer ettik iyi de oynuyor çocuk . Neymiş her maçtan sonra Hırvatistan'a gidiyormuş o yüzden satılması gerekiyor diyor .

Hey Allah'ım , bu adam gayet iyi oynuyor niye kışkırtıyorsun ki insanları neden çamur atıyorsun ki . İyi oynuyor mu ? Oynuyor , bitti !
Cale'yi Serdar Bali'mi izlemiş. Güldürmeyin adamı yaa. Cale'nin kaç defa lavaboya gittiği dahi Ersun Hocanın bilgisayarında kayıtlıydı. Ama nedendir bilinmez ihale Bali'de

O zaman sende değerli düşüncelerini neden kendine saklamıyorsun. Serdar Bali'yi beğenirsek ''Eyvallah''. Yok beğenmezsek ''Sus''

Güzell

vaslat
12.08.2009, 19:04
Maçlarımızı yayınlasınlarda yorumcu olmasada olur her şeyi sorun haline getirmeyelim.Biz kendimiz yeterince yorum yapabiliyoruz zaten.Ahmet ne demiş Mehmet ne demiş açıkçası beni pek ilgilendirmiyor.

Osman Yavuz
12.08.2009, 19:08
Al benden de o kadar Süleyman abi.Yeter artık bıkıtm ben Serdar Bali'nin saçmalıklarını dinlemekten.Yanlız lig tv'nin yaptığı da büyük terbiyesizlik.Trabzonsporlu birini koymuyorsan tarafsız birini koy o yorumlasın.Nedir Sanlı Sarıalioğlu?

Seni de kutluyoruz Cafer abi.:D

Cafer KILIÇSOY
12.08.2009, 19:09
Bu arada, beni kutlayan yok mu?:)

ÖmerFarukYılmaz
12.08.2009, 19:20
O zaman sende değerli düşüncelerini neden kendine saklamıyorsun. Serdar Bali'yi beğenirsek ''Eyvallah''. Yok beğenmezsek ''Sus''

Güzell

Serdar Bali'ye benzettim ben kendisini Cafer abi:p

Turgut Altun
12.08.2009, 19:23
Serdar Bali'den kurtulduğumuza sevinemeden saçma sapan yorumculara kaldık.

Lig Tv gerekeni yapacaktır. Bu kadar tepkiye kayıtsız kalamaz.

hodlu tarafından yazılan Mesajı Görüntüle

Ayrıca bu nasıl bir uslüptur. Bir sonraki yorumda, sonunu düşünen kahraman olamaz yazın da tam olsun.

Paksoy
12.08.2009, 19:35
Bu arada, beni kutlayan yok mu?:)

cafer abi seni kutlarım :)

aaahmet61
12.08.2009, 19:44
peki arkadaşlar serdar bali olmadı.kim olsun kimi istiyorsunuz.anket yapalım. çoğunluğa uyalım.bir kişide karar kılalım.ona göre lig tv ye mail atalım.

Muhammed
12.08.2009, 19:48
Serdar Bali'den kurtulduğumuza sevinemeden saçma sapan yorumculara kaldık.

Lig Tv gerekeni yapacaktır. Bu kadar tepkiye kayıtsız kalamaz.

hodlu tarafından yazılan Mesajı Görüntüle

Ayrıca bu nasıl bir uslüptur. Bir sonraki yorumda, sonunu düşünen kahraman olamaz yazın da tam olsun.

Abi Allah sizden razı olsun şu kalın bölüme o kadar çok güldüm ki moralim bozuktu keyfim yerine geldi.

7can61
12.08.2009, 20:56
Serdar Bali yanlışını Sanlı yanlışı ile kapamaya çalıştılar ya da henüz bir yorumcuyla anlaşamadılar yada geçici olarak anlaştılar bu adamla. Bu arada Sanlı aslen trabzonlu hatta oflu diye biliyorum ben yanlışsam düzeltin ?

hodlu
12.08.2009, 22:08
Kemal Sunal filmleri izleyip güldün galiba kendi kendine.Bu sayfada senin güldüren mesajından başka mesaj yok çünkü...

hodlu
12.08.2009, 22:12
Neden? Sizin görüşünüze uymuyor diye mi?

Serdar Bali düşmanlığı maşallah herkesi esir almış, ne yapmış bu adam; kendinizce uydurma senaryolara inanıp Trabzonspor sevdalısı birisini yargısız infaz ediyorsunuz...

bordoylamavi
12.08.2009, 22:30
serdar bali gayet iyiydi oalbildiğince hataları söylüyordu

Barış Kaptanoğlu
12.08.2009, 22:30
lig tvnin beşiktaşlı yorumcu koyması aptallık zaten

Mustafa ÖZDEMİR
12.08.2009, 22:38
yeni ihale ne zaman ya .kurtulalım şunlardan .yada özel olarak bir kanalla anlaşsak olamazmı?...

Hasan ZAİMOĞLU
12.08.2009, 22:46

lig tvnin beşiktaşlı yorumcu koyması aptallık zaten

Bali'nin gitmesi bizide burada ikiye böldü .. gitsin kalsın meselesi yapmayacağım ama yayıncı kurluşun TRabzonspor gibi kalitesinin tartışma konusu bile olamayacak bir camiyayı yorumlamak için 'elinde baktığı kağıtta gördüğü isimleri okumaktan aciz' bir istanbul haramilerinden yetişme sanli bilmem ne isimli kişiyi getirmesi gerçekten daha acı ve büyük bir ayıp bence.. bu kadar değerlerine bağlı bir okadarda yargısız infaza açık olan taraftar topluluğundan daha fazla kendilerini soğutuyorlar .. bence bizi yorumlamak için oraya kimseyi getirmesinler zaten Trabzonda nufüs 500 bin ama teknik direktör kavramı için bu sayı milyonlara ulaşıyor !!

SüRMeNe_6161
12.08.2009, 23:12
Serdar Bali'nin Gitmesi Kötü Oldu.......

Volkan
12.08.2009, 23:17
giden geleni aratır derler aynen öyle oldu gibi

SüRMeNe_6161
12.08.2009, 23:18
SerdarBali'nin Gitmesini işteyenler İçin Oldu..

HAYRETTİN
12.08.2009, 23:51

Al benden okadar ;)

trabzonsporfan
13.08.2009, 00:20
ya resmen rezlaet Serdar Baliye beşiktaşlıdır diyorsunuz ne var yani adam ekmek yediği takıma saygı duyuyor

Harun-61
13.08.2009, 00:27
ayip Lig Tv. !

yokmu Trabzonspor formasini giyen eski Futbolcu ?

hatanizi cabuk düzeltin !

Fatih Kuloğlu
13.08.2009, 00:31
Serdar Bali'yi çok seven biri olarak bu sitede sadece yazılan yorumlarla sevmemeye başladım ki daha neden sevilmediğini bile bilmiyorum.Ama yinede Serdar Bali'ye herzaman bir sempatim vardır ve olacak show tv'deki 6 pas programında Trabzon'un hakkını savunan ve Trabzonspor'un konuşulmasını sağlayan tek kişidir sanırım ondan başkada büyük kanallarda yorumculuk yapan Trabzonsporlu biri yok.

Ve lütfen biri bana Serdar Balinin ve Cevat Kol'un ( oda sevilmiyordu sanırım ) neden sevilmediğini ve ne kötülük yaptığını söylesin çünkü gerçekten bilmiyorum.

10-61
13.08.2009, 01:29
Lig tv nin yaptığı ölümü gösterip sıtmaya razı etmek,ne ölüme de ne de sıtmaya razıyız,koskoca camiada birini bulamıyorlar mı?Bulamıyorlarsa biz bmn'den birini seçip yollayalım valla,nasılsa bali'den iyi olacağı da kesin.

KERİM
13.08.2009, 01:43
LigTV hiçbirşey yapmadı. Tamamen bizim taraftarın FUTBOLU BİLMEMESİNDEN Kaynaklanan bir durum..
Adam çıkar doğruları söyler ve bana göre yorumcular arasında en iyisi ve en adili olan kişidir ki bizim taraftar da onu Trabzon düşmanı ilan eder !!!

KERİM
13.08.2009, 01:47
Serdar Bali'yi çok seven biri olarak bu sitede sadece yazılan yorumlarla sevmemeye başladım ki daha neden sevilmediğini bile bilmiyorum.Ama yinede Serdar Bali'ye herzaman bir sempatim vardır ve olacak show tv'deki 6 pas programında Trabzon'un hakkını savunan ve Trabzonspor'un konuşulmasını sağlayan tek kişidir sanırım ondan başkada büyük kanallarda yorumculuk yapan Trabzonsporlu biri yok.

Ve lütfen biri bana Serdar Balinin ve Cevat Kol'un ( oda sevilmiyordu sanırım ) neden sevilmediğini ve ne kötülük yaptığını söylesin çünkü gerçekten bilmiyorum.

Serdar Bali TV ye çıktığında Televizyonun başına geçip keyifle onu dinleyen biriyim ancak burada yazılan yorumlar beni çok şaşırdı.
Hala daha anlamış değilim!

POYRAZ
13.08.2009, 01:55
Serdar Bali'nin her dedigine katilmamakla beraber onu tv kanallarinda görmek isterim.
Öyle yada böyle o bir Trabzonsporlu ve tv kanallarinda Trabzonsporlu yorumcu sayisinin fazla olmasi bizim lehimizedir.
Insanlarin görüslerine katilmak zorunda degil kimse ama Serdar Bali'ye gereginden fazla tepki gösteriliyor. Hatta bu kin ve nefret halini almis durumda. Ben bunu anlayamiyorum.
Serdar Bali'nin katildigim ve katilmadigim yönleri var ama katilmadigim yönlerinden dolayi ona karsi nefret falan duymuyorum.
Tesekkürler.

kemal_efe
13.08.2009, 02:02
serdar balinin gitmesi iyi oldu ama sanlı ne alaka onu anlayamadım bali den başka Trabzonsporu yorumlayacak kimse yokmu yani.lig tv nin klasiklerinden biri daha işte.

Cagdas Topal
13.08.2009, 02:40
Ben anlamıyorum bu konunun acılmasındaki amac " bizi ifade edebilecek dürüst tarafsız bir spor adamının maclarımızı yorumlaması " degil mi ?

Nerden cıktı Serdar Bali , bi de ona haksızlık yapıldıgını söyleyenler var . Çok ilginc ya Trabzonspor ve trabzonspor 'a gönül verenlerin sırtından gecindigi yeter . Gecen yıl Selcuk İnan , Hrvoje Cale , Ersun Hocamızın ailesi ile ilgili söylediklerini unutmadık :mad: mac baslarken sadece kadrolara bakıp direlt kanalı degiştiriyordum bu 3 kurusluk insan yüzünden devre arasında da aynı sekilde :mad:

Hala gelip onu savunanlar var , ben serdar bali ' ye inanıyorum Selcuk tavır yaptıgı için kayseri macında oynamadı diyebilecek kadar Trabzonspor düşmanımısın "hodlu" agabeyim . Diger bir sözün ise " Serdar Bali buradaki cogu trabzonsporlu dan daha trabzonsporlu " bunu ölcen bir alet falan mı var ? ben ciddi ciddi senin o 3 paralık adamla bir alakan olabilecegini düşünmeye basladım ...! :mad:

Serdar Balinin sacmalıklarını dinlemektense , bjk spikerini dinlemeyi tercih ederim :cool: :alkış:

AdemS
13.08.2009, 02:44
Bence tartışmaya hiç gerek yok.. Herkes kendi bakış açısı doğrultusunda istediği kişiyi sever veya sevmez..
Lig Tv bir karar vermiş sonuçta, tepki göstermek isteyenler kuruluşa mail veya telefon yoluyla tepkilerini dile getirirler.. Onlar da bu doğrultuda yeni kararlar almaya çalışacaktır mutlaka..

Sakinlik lütfen :)

Cagdas Topal
13.08.2009, 03:00
LigTV hiçbirşey yapmadı. Tamamen bizim taraftarın FUTBOLU BİLMEMESİNDEN Kaynaklanan bir durum..
Adam çıkar doğruları söyler ve bana göre yorumcular arasında en iyisi ve en adili olan kişidir ki bizim taraftar da onu Trabzon düşmanı ilan eder !!!

Bizim taraftarın onu Trabzon düşmanı yapmaya hakkı yoktur cünkü taraftarlarımız sadece trabzon kökenli degil , biz onu sadece Trabzonspor düşmanı ilan ederiz önce bunu ayırt edelim . Trabzonspor ' u Trabzon olarak görmekten vazgecelim :cool:

Arkalarda bir abimizin postunda görmüştüm onu yazayım gecen sene serdar bali Trabzonspor hep şişirme toplarla sonuca gitmeye calısıyor pas yapması gerek diye söyledi durdu . Gecenlerde bir tv programında pas yapmak yerine kaleye direkt gitmemiz gerektigini söylüyor . Futbolu bilmek böyle bişey galiba :cool:

Serdar Balinin futbolcularımıza attıgı iftiraları söylememe gerek yok

Hüseyin Kurt
13.08.2009, 08:54
Sanlı Sarıalioğlu sadece bir seferlik geçmiştir diye düşünüyorum.
Serdar Bali'den başka Trabzonspor'u yorumlayacak kimse yok mu sanki,illaki birini bulurlar.

Bali'nin olmadığına şahsen sevindim.Geçen sene Selçuk ile ilgili iftirası hala aklımda.

mkmoglu
13.08.2009, 09:35
insan harcamaya birebiriz,baliyi seviyorum,backon

Murat TÜRKAY
13.08.2009, 10:13
Bence orda yorum yapacak olan kişi ne Serda Bali ne de bir başkası olması lazım. Futboldan anlayan tarafsız biri olsun doğruları söylesin kendini takımdan üstün yada takımın sahibi gibi görmesin yeter.

Semih GÜL
13.08.2009, 10:14
Sanlı Sarıalioğlu sadece bir seferlik geçmiştir diye düşünüyorum.
Serdar Bali'den başka Trabzonspor'u yorumlayacak kimse yok mu sanki,illaki birini bulurlar.

Bali'nin olmadığına şahsen sevindim.Geçen sene Selçuk ile ilgili iftirası hala aklımda.

Aynen hocam, bencede bir seferlik getirmişlerdir şimdi diyar maçını başka bir Trabzonlu yorumlayacaktır, bali biraz suyu bulandırıyordu adam gibi bir adam getirirler umarım,

OLCAY ÇAKIR
13.08.2009, 10:18
Benim gözümün önünde,ekranımda cereyan eden bir hadiseyi bana kimse yorumlamasın.

Zaten dikkate almıyordum.
Bunda Bali'ninde etkisi vardı belki.

Gereksiz bir uygulama..

Kimse yorumlamasın.

Herşey gözümün önünde.

Bana bilmediğim ne anlatabilir,ne söyleyebilir.

Kesinlikle YORUMLAMASINLAR..

İzlemiyorum ben.

Hey büyük Allah'ım,adamlar Bali'yi alıp,Sanlıyı gönderiyorlar.Sürekli bir cezalandırma durumu:)

Yorumcuya verecekleri parayı kulübe bağış yapsınlar.:)

Adnankazaz
13.08.2009, 10:26
Bizim taraftarın onu Trabzon düşmanı yapmaya hakkı yoktur cünkü taraftarlarımız sadece trabzon kökenli degil , biz onu sadece Trabzonspor düşmanı ilan ederiz önce bunu ayırt edelim . Trabzonspor ' u Trabzon olarak görmekten vazgecelim :cool:

Arkalarda bir abimizin postunda görmüştüm onu yazayım gecen sene serdar bali Trabzonspor hep şişirme toplarla sonuca gitmeye calısıyor pas yapması gerek diye söyledi durdu . Gecenlerde bir tv programında pas yapmak yerine kaleye direkt gitmemiz gerektigini söylüyor . Futbolu bilmek böyle bişey galiba :cool:

rabzonspor ' u Trabzon olarak görmekten vazgecelim arkadaslar bu lafa dikkat evet trabzonspor evrensel bir klüptür bunun bilincinde olup yorumlar yapalim

Ahmet Karadeniz
13.08.2009, 11:16
valla ahmet ağaoğlu olsa süper olur ya tv8de trabzonu hakkını adam nasil savunuyor böle trabzon açıldı faik bir dk sonr başka bişe dedi ahmet ağaoğlu dedi bu kadar mı trabzonspor sonra mesajlkar ferlan konuştular

Erdem Koltuk
13.08.2009, 11:36
Devre arası 100. kanala basın PowerTurk ü izleyin.

Gökçebey
13.08.2009, 11:43
Geçen sene maçların devre aralarında mute tuşuna basan arkadaşları daha iyi anlıyorum. Serdar Bali'ye kızıyorduk ama adam hiç değilse Trabzonspor maçında Gökhan Gönül'den bahsetmezdi :D Sessizlik sayın Bali ve sayın Sarıalioğlu'ndan daha iyi :)

titanic
13.08.2009, 12:10
Trabzonsporu Orhan Çıkrıkçı yorumlasın ya da Kozmoz Engin' de olabilir.

İslam Sezer
13.08.2009, 13:33
sanli sarıalioğlu Trabzonlu ama BJK li.
ligtv güya Trabzonlu oluşundan dolayı kabul edileceğini düşünmüş.
oysa ligtv parayı basar Trabzonsporlu birini rahatlıkla bulur yeter ki istesin.
bu kişi daha önce yorumculuk yapmamış biri de olabilir yeter ki Trabzonsporu tam teşekkül destekleyen
olumlu bir kişilik olsun.bulamıyorsanız kimse yorumlamasın.
heeee asıl soru şu.iki kişi var mecbur başka çare yok.ya sanli ya serdar kim olsun derseniz.
ben sanli derim adam en azından korkup aleyhe konuşamıyor veya konuşsa bile sadece maçla alakalı kalır bu durum.
serdar maç satanından tutun da teknik direktöre yönetime taraftara kadar herkese giydiriyordu.
sivas maçında bol bol övdü sanli bizi.bunu duymayan var mı gerçekten?serdar olsa iki övgü yapsa araya bir laf mutlaka sokardı.

hodlu
13.08.2009, 13:37
Bence Trabzonsporlu eski bir Futbolcu yorumlasında adı çok önemli değil.Benim öyle illaha şu olmasın gibi bir önyargım yok...

Ali İhsan
13.08.2009, 13:46
Ben futboldan anlayan, konuşmayı becerebilen ve önyargıları/düşmanlıkları/hesapları olmayan herhangi birisini kabul ederim. Tuttuğu takımın önemi yok, sadece saydığım şu üç kritere uyan birisi olmalı...

Serdar Bali futboldan çok iyi anlar, istediğinde konuşmayı becerir ama ciddi derecede önyargıları/düşmanlıkları/hesapları vardır.
Sanlı ise ne futboldan anlar, ne de konuşmayı becerir, en fazla iki dakika dinlerim kendisini o yüzden önyargıları/düşmanlıkları/hesapları var mıdır bilemiyorum...

Emre7
13.08.2009, 13:57
serdar balinin bugüne kadar 1 yorumuna katılmışımdır "Eğer 15 dk için de yattara sol kanada geçerse bu onun oynamak istemedğinin göstergesidir"

onun haricinde pek nadir takip ederim onu. ondan dolayı bizi yorumlayan yeni biri mi var anlamadım ama hiç sorun değil benim için.

reis_556
13.08.2009, 14:10
Bende serdar bali taraftarı değilim ama bizden fanatik bir yorumcuyu almazlar zaten korkarlar onlar, işte orta ne ordan ne burtanım demeyen birileri çıkıp konuşaçak bence Can tanrıyar konuşsa daha iyi olur

Uğurtan
13.08.2009, 14:19
Serdar Bali'yi de ne kadar seven varmış.. İşte bu kadar ters milletiz.. Haketmeyene sallar sesi gür çıkıp hiçbir şey içermeyene sarılırız..

Ne diyeyim hepimiz baliyiz diye sokağa çıkın lig tv'ye yürüyün bari.. Ama cidden soyadı gibi kafa yapar bu "Bali" ;)

ozturk
13.08.2009, 14:22
hami, abdullah, ogün jenerasyonundan yorumcu olanyok mu hepsi td mi oldu onlardan biri yorumlasın.

iskender vardı iskender eroğlu mesela..

A.T.R
13.08.2009, 14:39
Serdar Bali'nin eksikliğini şahsım adına hissetmediğimi bununla beraber S.Sarıoğlunun da maçımızı yorumlamasından rahatsız oldum. Lakin bir gerçeğe de dikkatinizi çekmek isterim. Serdar Bali'yi benim de istemediğimi belirtmiştim. Peki öyle ise bizim maçlarımızı kim yorumlasın? Şöyle bir göz atalım seçeneklere. İlk akla gelen:
İskender Günen: Maalesef konuşma problemi var.
Hami Mandıralı: Kendisi milli takımlarda görevli
Abdullah Ercan: Hai ile aynı durum içerisinde
Ogün Temizkanoğlu: Milli takımlarda görevli mi bilmiyorum hatta kendisi nerelerde onu da bilmiyorum
Giray Bulak: Eminim o da Serdar Bali kadar menfi karşılanacaktır taraftarlar arasında ki her an bir takımdan teklif alıp ayrılabillir.
Ahmet Ağaoğlu :Bence en uygun kişi ama Golf federasyonundaki işleri ve kendi özel işleri buna engel olma ihtimali çok yüksek.
eee var mı aklınıza yatan birisi?
Ergun Ata: Aslında olabilir ama nedense hiç bu alanda kendisi görülmedi.
Hakan Kulaçoğlu: Neden olmasın.
Bülent Gürkan: harika olur bence

AMA asıl favorim :UĞUR MELEKE

Sizin fikirleriniz nedir??

titanic
13.08.2009, 16:15
Evet uğur meleke, Ayakları yere basan yorumlar yapıyor.Maç sonu neysede maçın içinde ben kendi adıma Yorumcu ne demiş hiç dinlemem adam orada konuşur ne konuşur ne söyler umrumda değildir açıkçası,bazı arkadaşlar yorumcunun trabzonlu olmayışını eksiklik olarak görmüşlerki tepkililer bu konuda, o da eksik kalmasın bulsunlar artık bir yorumcu,Adam sahiden Trabzonsporlu olsun,Kütüğünün Trabzonda oluşuda kurtarmaz

titanic
13.08.2009, 16:18
hami, abdullah, ogün jenerasyonundan yorumcu olanyok mu hepsi td mi oldu onlardan biri yorumlasın.

iskender vardı iskender eroğlu mesela..
Çoğunun işi gücü var,Hami ve Abdullah milli takımda çalışıyor diğerlerini bilmiyorum,O dönemden uygun olan Lemi var galiba bir yerde çalışmıyorsa Belediye seçimlerinde aday olmuştu seçilmediyse başka bir işi de yoksa Lemi olabilir,Orhan Çıkrıkçı nerede ne yapar bilmiyorum o da uygunsa olabilir

KERİM
13.08.2009, 16:41
Ben anlamıyorum bu konunun acılmasındaki amac " bizi ifade edebilecek dürüst tarafsız bir spor adamının maclarımızı yorumlaması " degil mi ?

Nerden cıktı Serdar Bali , bi de ona haksızlık yapıldıgını söyleyenler var . Çok ilginc ya Trabzonspor ve trabzonspor 'a gönül verenlerin sırtından gecindigi yeter . Gecen yıl Selcuk İnan , Hrvoje Cale , Ersun Hocamızın ailesi ile ilgili söylediklerini unutmadık :mad: mac baslarken sadece kadrolara bakıp direlt kanalı degiştiriyordum bu 3 kurusluk insan yüzünden devre arasında da aynı sekilde :mad:

Hala gelip onu savunanlar var , ben serdar bali ' ye inanıyorum Selcuk tavır yaptıgı için kayseri macında oynamadı diyebilecek kadar Trabzonspor düşmanımısın "hodlu" agabeyim . Diger bir sözün ise " Serdar Bali buradaki cogu trabzonsporlu dan daha trabzonsporlu " bunu ölcen bir alet falan mı var ? ben ciddi ciddi senin o 3 paralık adamla bir alakan olabilecegini düşünmeye basladım ...! :mad:

Serdar Balinin sacmalıklarını dinlemektense , bjk spikerini dinlemeyi tercih ederim :cool: :alkış:

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Tek lafım onun değil sizin Serdara iftiranızdır.
Ayriyetten ben serdar beyi takip eden birisiyim, Alıntı yaptığım 2. mesajdaki dediğiniz lafı hangi programda söyledi?

hamibasoglu
13.08.2009, 17:04
Ben inanamıyorm yaa,
Serdar BALİ nin yorumları son derece doğru yorumlardı.Trabzonlu gibi Konuşmasına bile tahammül edemeyenler var bu sitede.Sanki kendileri Pariste doğmuş.Adam yıllarca bu takımın formasını terletmiş,bu toprakların suyunu içmiş ,ekmeğini yemiş,aynı havayı teneffüs etmiş,bizi ondan daha iyi kim yorumlayacaktı?
Alın işte size BJK li bir Trabzon yorumcusu çok mu mutlusunuz şimdi.?
dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak diye buna denir.

antagonist
13.08.2009, 17:08
Benim istediğim isim: Hakan Kulaçoğlu...

Ali İhsan
13.08.2009, 17:14
Ben inanamıyorm yaa,
Serdar BALİ nin yorumları son derece doğru yorumlardı.Trabzonlu gibi Konuşmasına bile tahammül edemeyenler var bu sitede.Sanki kendileri Pariste doğmuş.Adam yıllarca bu takımın formasını terletmiş,bu toprakların suyunu içmiş ,ekmeğini yemiş,aynı havayı teneffüs etmiş,bizi ondan daha iyi kim yorumlayacaktı?
Alın işte size BJK li bir Trabzon yorumcusu çok mu mutlusunuz şimdi.?
dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak diye buna denir.

Mesele Trabzonlu olmaksa Sanlı da Oflu....

Ben oraya Trabzonsporlu olma gibi bir vasıfla çıkan bir insandan samimiyet beklerim, artniyet değil...

Oraya sıradan bir yorumcu vasfıyla çıkan bir adamdan ise birşey beklemem...

O yüzden Sanlı'yı verirlerse dinlemem geçerim. Serdar'ı verirlerse dinlerim, saçma sapan konuşmaya başladımı da keyfim kaçar, sinirler ben de internet üzerinden ona tepkimi veririm...

Ya samimi bir Trabzonsporlu, ya da işini yapabilen objektif bir herhangisporlu, ya da hiç...

hamibasoglu
13.08.2009, 17:22
Mesele Trabzonlu olmaksa Sanlı da Oflu....

Ben oraya Trabzonsporlu olma gibi bir vasıfla çıkan bir insandan samimiyet beklerim, artniyet değil...

Oraya sıradan bir yorumcu vasfıyla çıkan bir adamdan ise birşey beklemem...

O yüzden Sanlı'yı verirlerse dinlemem geçerim. Serdar'ı verirlerse dinlerim, saçma sapan konuşmaya başladımı da keyfim kaçar, sinirler ben de internet üzerinden ona tepkimi veririm...

Ya samimi bir Trabzonsporlu, ya da işini yapabilen objektif bir herhangisporlu, ya da hiç...

Yahu Sanlı denen dejenere Trabzonlu ile Serdar Baliyi aynı kefeye koymayın.Serdar Balinin art niyetli olduğunu hiç düşünmüyorum.Adamın tespitleri düzeltilseydi şampiyon olurduk geçen sene.Adam 1 yıl boyunca forvet ve sol açık diye yırtındı durdu.bunun neresi art niyet.Ayrıca size göre sinir bozucu bana göre son derece doğru tespitleri var.Göreceli yani.
bizimkilerin çoğu şivesine bile tahammül edemiyor.
"Kestane kabuğundan çıkmış,kabuğunu beğenmemiş" misali.

Fatih Öztürk
13.08.2009, 17:23
az önce lig tv acık hat proğramından dilara gönder ile görüştüm.geçenlerde bu proğramı aramıştım canlı yayına cıkmak için fakat banttan yayınlanıyormuş.trabzonsporumuz hakkında görüşlerimi belirttim.yaklaşık 3 dakika kadar sürdü.birazdan 17:45'te sanırım yayınlarlar.birde nostalji proğramıyla ilgili malum şikayetimizi belirttim neden bizim yenildiğimiz maçları veriyorsunuzda istanbul takımlarının yendiklerini sordum cevap gelmedi sanırım bu kısmını yayınlamayacaklar.

TRBznFIRTINASI
13.08.2009, 17:26
trabzonu en iyi dışardan biri yorumlar
içimizdeki çekişmelerden gerçekleri görmez olduk
biri dışardan çıkıp gerçekleri söylemeli

hamibasoglu
13.08.2009, 17:32
trabzonu en iyi dışardan biri yorumlar
içimizdeki çekişmelerden gerçekleri görmez olduk
biri dışardan çıkıp gerçekleri söylemeli

Şu içimizdeki çekişme olayını da Medya abartıyor bence.
bu sene şu iç çekişme veya iç düşmanlar diye bir kelime yazıldığında BMN yönetimince derhal kesik atılmalı.Daha önce ben de yazmıştım ama şimdi düşünüyorum da bu durumdan en çok nemalanan istanbul basını.

Fatih Öztürk
13.08.2009, 17:34
trabzonsporumuzu en iyi yorumlayan kişi yada kişiler şu an tv'lerde boy gösteremiyor.iskender günen gibi değerli efsanemiz neden tv'lere çıkmıyor.oğuz dizer kimki trabzonsporun proğramında sunucu olabiliyor?

karadeniz kanallarında ancak patırdı gütürdü oluyor,birbirlerine avazı cıktığı kadar bağırarak yorumculuk nerde görülmüştür.

serdar bali arada bir iyi hoş konuşuyor bi sacmaladımıda kimse önüne geçemiyor.tamam futbolu cok seviyoruz trabzonspor hayatımızın önemli parçası ama hareketlerimizi kontrol etmesini öğrenemedik.

Fatih Öztürk
13.08.2009, 17:36
Şu içimizdeki çekişme olayını da Medya abartıyor bence.
bu sene şu iç çekişme veya iç düşmanlar diye bir kelime yazıldığında BMN yönetimince derhal kesik atılmalı.Daha önce ben de yazmıştım ama şimdi düşünüyorum da bu durumdan en çok nemalanan istanbul basını.

örnek verirsek başta kabzımal ERMAN TOROĞLU.

adam,trabzonspor lafını duyduğu zaman''şu trabzon varya ne kaynıyan kazan''gibi bildik bilmedik laflar ediyor.

gokmavi
13.08.2009, 17:36
Hodlu;

Gülüyorum sadece.

Bravo Semih. Kısaca özetlemişsin.

Sevmeme sebebim: Antipatik, ağzından çıkanı kulağı duymuyor (halk arasında kullanılan sıfatı kullanmayacağım), çirkef, kötü hatta neredeyse mutlak kötü.
Benim için kendisi Ahmet Çakar ile aynı kategoride.
Evet, doğrudur, mesela benden daha Trabzonlu çünkü ben Trabzonlu değilim.
Ama benden daha Trabzonsporlu olduğu iddiasına cevap bile vermem çünkü trabzonsporlulukölçer cihazı henüz icat edilmedi.
Televizyonlardan eksilen bu model her tip beni sevindiriyor. Dilerim ki, arkası gelir.
Gelen için de tek kriterim insan olması, efendi olması. Gerisi boş. Hatta kimse gelmese de olur. Maçı dinliyorum, seyrediyorum. Internette yorumları okuyorum. TV'deki yorumcuya ihtiyacım yok. Trabzonspor'un da kimsenin reklamına ihtiyacı yok. TVler isterlerse hiç bahsetmesinler umurumda değil.

Kelam, bütünüyle haysiyettir. (Cemil Meric)

Fatih Öztürk
13.08.2009, 17:47
lig tv'si olan !ben konuşacağım birazdan:rolleyes:

Fatih Öztürk
13.08.2009, 17:51
sanırım derdimi anlatabildim dilaraya:D

LazAnisT
13.08.2009, 17:56
Trabzonspor tarih boyunca pas yapan bir takım olmamıştır.Takımın bu pas yapma sevdasından vazgeçmesi gerekir.Futbol hatalar oyunudur.Defansı sağlam tutup topu ileriye şişireceksin.Bir tanesi mutlaka gol olur.(SERDAR BALİ)

Kendi kulaklarımla duymayıp birisi söylese asla inanmam.Zannedersem Antalya maçının devre arasında söyledi.

MDanışmaz
13.08.2009, 18:03
Lig tv de şuan 4 yorumcu var.Ersun Yanal , Bülen Tulun , Sanlı kaptan ve ismini hatırlayamadım genellikle sivasın maçlarını yorumlayan fanatik yazarı sanırım.Belkide hala trabzonlu bir yorumcuyla anlaşılmamıştır.İkinci haftayıda görelim ondan sonra tepkimizi koyarız...

Uğurtan
13.08.2009, 18:05
Lig tv de şuan 4 yorumcu var.Ersun Yanal , Bülen Tulun , Sanlı kaptan ve ismini hatırlayamadım genellikle sivasın maçlarını yorumlayan fanatik yazarı sanırım.Belkide hala trabzonlu bir yorumcuyla anlaşılmamıştır.İkinci haftayıda görelim ondan sonra tepkimizi koyarız...

Tunç Kayacı uzun yıllar fanatikte bank asya ligini yazardı.. Sivas çıktıktan sora ortaya onu yorumlar oldu.. Eee nede olsa 5iva5'ta bank asya çapında takım işte :D

Can basten
13.08.2009, 18:07
Trabzonspor kazanınca Trabzonspor yorumcusu(!) Sanlı'nın morali bozuldu be... :D

Paksoy
13.08.2009, 18:09
Trabzonspor kazanınca Trabzonspor yorumcusu(!) Sanlı'nın morali bozuldu be... :D

hep bozulacak :D istafa etmesi en doğrusu

Uğurtan
13.08.2009, 18:10
Benim istediğim isim: Hakan Kulaçoğlu...

Kendisini severim.. Hem konuşmasını hemde üslubunu bilen biridir Hakan Kulaçoğlu.. Acaipte saygı duyarım..

Ama Süleyman fotomaçta yazmaya başladığından beri Hakan Kulaçoğlu benim bildiğim Hakan Kulaçoğlu muydu diye düşünmeye başladım..

Neredeyse tek olumlu sözü yok gibi..

Tabii Serdar Bali'den ve Sanlı'dan kat be kat iyi olacağı garanti tabiki..

antagonist
13.08.2009, 18:12
Hakan beyin Alanzinho hususundaki üslubunu ben de beğenmemştim açıkçası ama diğer alternatiflerden yine de birkaç adım önde bence...

Fotomaç'a gidenlere bir şey oluyor, doğrudur...(Ör;Necmi Perekli) Cevat Kol'dan mı bulaşıyor ne? :D

KERİM
13.08.2009, 18:25
sanırım derdimi anlatabildim dilaraya:D
Dinliyemedim. Şu nostalji futbol konusunu yayınladılarmı.

KERİM
13.08.2009, 18:29
Trabzonspor tarih boyunca pas yapan bir takım olmamıştır.Takımın bu pas yapma sevdasından vazgeçmesi gerekir.Futbol hatalar oyunudur.Defansı sağlam tutup topu ileriye şişireceksin.Bir tanesi mutlaka gol olur.(SERDAR BALİ)

Kendi kulaklarımla duymayıp birisi söylese asla inanmam.Zannedersem Antalya maçının devre arasında söyledi.

Ersun Yanal döneminde bizim şişirme top dışında bi seçeneğimiz yoktu.
pas yapmaya kalksak beceremiyorduk, Serdar balide haklı olarak bu tür açılımlarda bulundu.

Ben hala Anlamıyorum Sizi !

Emrah Akcagöz
13.08.2009, 18:32
Kendisini severim.. Hem konuşmasını hemde üslubunu bilen biridir Hakan Kulaçoğlu.. Acaipte saygı duyarım..

Ama Süleyman fotomaçta yazmaya başladığından beri Hakan Kulaçoğlu benim bildiğim Hakan Kulaçoğlu muydu diye düşünmeye başladım..

Neredeyse tek olumlu sözü yok gibi..

Tabii Serdar Bali'den ve Sanlı'dan kat be kat iyi olacağı garanti tabiki..
Bu Hakan Kulaçoğlu bu siteye üyemi başka bi sayfada görmüştüm sanki..:rolleyes:

faik celikoflu
13.08.2009, 18:33
Öyle veya böyle bir yorumcu lazım...birini destekleyip, oraya oturtmak gerek...

oguz altinbas
13.08.2009, 21:13
lig tv acil olarak trabzonsporlu bir yorumcu bulması gerekiyor.

Adem Erdoğan
13.08.2009, 23:27

Bunun üstüne daha ne söylenebilirki.

Trabzonspor Serdar Bali'den 25 sene önce faydalanıyordu, fakat Bali Trabzonspor'dan hala nemalanıyor, Trabzonsporlu kimliğiyle bu saçma sapan düşüncelere rağmen ekranlarda kendine yer bulabiliyor.

magicyattara
14.08.2009, 00:06
Hayatımda yapacağım en son şey herhangi bir insanın milliyetini veya memleketini sorgulamaktır.

Serdar Bali'yi Trabzonspor'a faydalı bulmuyorum.

İlla ki Tranzonspor'u birisi mi yorumlayacak?
İlla ki Trabzon doğumlu mu olacak?

Benim de öyle.
Ben de kimsenin milliyetiyle ilgilenmem.Benim lafım,"Trabzon'lu" kelimesini duyunca allak bullak olanlara.
Trabzonspor'u yorumlayacak olanın,Trabzon'lu olması şart değil benim için ama Trabzonspor'lu olması şart.
Diğer taraftan Trabzonspor'u yorumlayacak olan ismin Trabzon'lu olmamasını şart koşanlara ne diyeceksiniz.
Ne kadar iyi yorumcu olursa olsun,Rıdvan Dilmen'e Trabzonspor'u yorumlatmam.

M.S.SOFU
15.08.2009, 16:47
nihat genci tek geçerim
topraklarımızdan çıkmış asi ama haddini bilen bir asi ruhtur...
yapıcı eleştirir kızar bağırır
katkısı olacağını düşünüyorum...
en azından o monoton futbol yorumcusu sesinden kurtulmuş oluruz
ben şahsen farklı bir şey istiyorum heyecanlı filan...coşkun olsun adam maçı anlatırken...,
ben şahsen ne serdar bali nin ne de ersun yanalın biz gol attığımızda sevindiğini zannetmiyorum

E. Cumur61
15.08.2009, 18:32
Ergun ATA yeni yorumcumuz

logitech
15.08.2009, 18:40
Bu Hakan Kulaçoğlu bu siteye üyemi başka bi sayfada görmüştüm sanki..:rolleyes:
"Bu Hakan Kulaçoğlu" değil. Hakan Kulaçoğlu abimiz demelisin.kendisi bu foruma üyedir. burda onu görünce aynı ortamda olmaktan gurur duymuştum.

28TS61
15.08.2009, 18:43
Ergun ATA yeni yorumcumuz

keyfi yerinde. hafta ici hic bir sey olmamis gibi davraniyor.

28TS61
28.10.2015, 21:11
pisliktv 10 dakikadir avni aker'den canli yayin yapiyor. halen pankarti gösteremediler

marcusjava
28.10.2015, 22:37
Ne yazıyor hocam pankartta, fotoğraf var mı?

28TS61
28.10.2015, 22:48
Ne yazıyor hocam pankartta, fotoğraf var mı?

-bak kzim: cas uefa sike var. 2010-2011 sampiyonu trabzonspor'dur dedi

-oyun bitti. acingercekle yüzleseceksiniz