PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wimbledon Turnuvas?...

ts_fan
21.06.2005, 12:30
arkada?lar bildi?iniz gibi Dünya'da tenis denince akla ilk gelen Grand Slam turnuvalar?d?r, 4 taneGrand Slam turnuvas? vard?r.Bütün tenisçilerin hayali bu turnuvalarda mücadele etmektir, Dünya'da en çok ilgi toplayan ve büyük kitlelere ula?an organizasyonlard?r bu turnuvalar...

Wimbledon ise bu 4 Grand Slam turnuvalar? içerisinde en prestijli olan?d?r...Dün itibari ile Wimbledon 2005 Tenis Turnuvas? ba?lam?? bulunmaktad?r, CNN TÜRK'ten kar??la?malar? takip etme imkan? k?s?tl? da olsa var; bunu da bilgilerinize sunay?m...

bu turnuva ile ilgili görü?lerinizi ve favorilerinizi almak isterim...

Sayg?lar...

Edited by: ts_fan

Punisher-61
21.06.2005, 12:49
erkeklerde bence:

Roger Federer

Bayanlarda ise:

Maria Sarapova Kazanir

imported_Tandogan
21.06.2005, 13:15
Tenise ba?layan her sporcunun hayali Wimbledon Tenis Tusnuvasy'nda o ye?il çimlerle dolu korta çykarak kendini göstermektir.Hele Merkez Kort'a çykmak,üstüne üstelik Wimblodon 'da ?ampiyon olmak sanyrym bütün tenisçiler için ula?ylabilecek en önemli hedeflerin ba?ynda gelmektedir.Hiç unutmam Hyrvat tenisçi Goran Yvanseviç yyllardyr bu turnuvayy kazanabilmek için elinden ne gelirse yapmy?,bir çok kez finalden boynu bükük ayrylmy? amaen sonundaPatrick Rafter ile yapty?y o unutulmaz finalle bu rüyasyny gerçekle?tirdi?i zaman da "artyk ölsem de gam yemem" demi?ti.

Bu yylki turnuvada da bir çok iddialy isimler var.Erkeklerde Roger Federer,Andy Roddick,Leyton Hewitt ve Marat Safin en önemli favoriler.Ama benim ?ahsi fikrim normal performansyny gösterdi?i ve tam konsantre olabildi?i takdirde Roger Federer her zamanki gibi en büyük aday.(ki kendisine gelmi? geçmi? en iyi tenisçiler arasyna girebilecek potansiyele sahip bir isim olarak bakylyyor)

Bayanlarda ise Williams kardesler ve Davenport favorilerden.Ayrica sakatlyktan kurtulduktan sonra yava? yava? toparlanmaya ba?layan Belçikaly Justin Henin da gözardy edilmemeli.

Bu arada dip not :Topa vururken tuhaf tuhaf sesler çykaran kortlaryn yeni prensesi Rus Maria Sharapova ,oynarken daha dikkatli olmasy ve ses çykarma hususunda dikkat etmesikonusunda uyarylmy?.Edited by: Tandogan

ts_fan
21.06.2005, 14:28
Bu arada dip not :Topa vururken tuhaf tuhaf sesler ç?karan kortlar?n yeni prensesi Rus Maria Sharapova, oynarken daha dikkatli olmas? ve ses ç?karma hususunda dikkat etmesikonusunda uyar?lm??.

Evet bu haberi bende bugün gazetede okudum; rakip oyuncular konsantrasyon kayb?na u?ruyorlarm??, hadi bu neysede tribündeki erkek seyirciler bi tuhaf oluyormu?...smileys/smiley9.gif

61trabzonomer
22.06.2005, 08:50
erkeklerde bence:

Roger Federer

Bayanlarda ise:

Maria Sarapova Kazanir kesinlikle katiliyorum..

ts_fan
23.06.2005, 11:48
bu arada Tandogan'im senin Justin ufff oldusmileys/smiley36.gif1'de 0...smileys/smiley4.gif

bu arada o kadar favori yazdin en azindan erkelerde BINGO yaparsin di mi???smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

imported_Tandogan
23.06.2005, 12:22
bu arada Tandogan'im senin Justin ufff oldusmileys/smiley36.gif1'de 0...smileys/smiley4.gif

bu arada o kadar favori yazdin en azindan erkelerde BINGO yaparsin di mi???smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

Gider Justin Henin,gelir Kim Clisters ya da Maria Sharapova.Bende favori tenisçi çok.smileys/smiley2.gifsmileys/smiley4.gif

Bu arada maçlari CNN Turk'ten canli canli takip edenlere bir dip not:Maria Sharapova maçlara altin kaplamali ayakkabilarla çikiyor.

oflubektas
23.06.2005, 17:10
Ömrümde tenis raketini almisligim yok(masa tenisi hariç)ama 1988'den bu yana tenis maçlarinin siki takipçisiyim.Erkeklerde Boris Becker,Bayanlarda Steffi Graff'in sampiyon oldugu 88' Wimbeldon turnuvasiyla baslayan tenisseverligimde begendigim çok tenisçi oldu ama parayi bulup Florida'ya tasinmayan,iddia yerine tevazu,asalet müsveddesi hareketler yerine ''halkin sporcusu'' ünvanini alacak birine rastlamadim.

Nasil ki vaktiyle Marlon Brando Oscar ödülünü almak üzere kendisi yerine bir kizilderiliyi yollamis,Wimbledon'da da kraliçenin elinden ödül almayi reddedecek bir oyuncunun çikmasini isterdim.

Alptuğ
24.06.2005, 14:44
erkeklerde bence:

Roger Federer

Bayanlarda ise:

Maria Sarapova Kazanir

ayni tahminleri yapiyorum 2side favori zaten

Mollasalihoğlu
24.06.2005, 14:47
sharapova kazanmasa da olur.gönüllerin sampiyonu smileys/smiley1.gif

oflubektas
25.06.2005, 09:23
Favorilerim:

Erkeklerde:Lyton Hewitt

Bayanlarda :Serena Williams

#10 Fietra
30.06.2005, 01:02
Ulan buCNN Türk kil etti beni tenis yayinliyorlarsmileys/smiley11.gif

Oruç
30.06.2005, 13:15
erkeklerde:Hewitt

bayanlarda da:Sharapova

FATIH SULTAN TEKKE

agahozlu
30.06.2005, 19:11
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>Punisher-61 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

erkeklerde bence:

Roger Federer

Bayanlarda ise:

Maria Sarapova Kazanir

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>katiliyorum dostlar</TD></TR></T></TABLE>

Oruç
01.07.2005, 13:15
sharapova elendi ne yazik kismileys/smiley19.gif

FATIH SULTAN TEKKE