PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir sorun: Pivot forvet

ozgur
20.06.2005, 21:15
Trabzonspor'da gerede hazirlik kampi baslamak uzereyken taraftarlarca gozden kacirilan ve tartisilmasi gereken bir konu var. Oda Fatih'den pivot forvet icat etmeye calismamiz olayi, su ana kadar Senol Hoca 4-4-1-1 gibi bir sistemle miroslaw'in gizli santrafor olarak destekledigi Fatih'i pivot forvetimiz olarak oynatiyordu. Fakat sorun Fatih'in avrupada gerek ciddi rakipler olsun D.Kiev, A. Bilbao gibi gerekse milli takimlar duzeyinde Ukrayna, Yunanistan ve Danimarka maclarinda kaydettigi gol sayisi 0. Zaten Erman torogluda az sayidaki dogru yorumlarindan birinde "bu Fatih'e Avrupada kafayla gol attirani doverler" demisti.

Simdi zurawski iside yattigina gore onelemeler oncesinde onumuzdeki en onemli sorun bence bu pivot forvet sorunu , esasda olmasi gereken Hakan sukur'un eski gunlerindeki gibi yirtici , defansi dagitip Fatih'e yere top indirebilecek fuleli bir forvete ihtiyac var amane yonetim ne hocadan bu yonde bir aciklama gelmedi. Mehmet Yilmaz zaten bu ise uygun olmadiginidefalarca ispat etti, gerek son vuruslardaki yetersizligi, gerekse kafa topu alamayisi ile. O zaman transfer yapamiyorsak oyun sistemimizi yenilememiz gerekli bence. Sizce Trabzonspor (transfer olmamasi durumunda) Avrupada nasil bir oyun duzeni ile oynamali. Ha burada yaziyi okumadan bana kufredecekler ozelden yazsin.Edited by: ozgur

agahozlu
20.06.2005, 21:49
Trabzonspor'da gerede hazirlik kampi baslamak uzereyken taraftarlarca gozden kacirilan ve tartisilmasi gereken bir konu var. Oda Fatih'den pivot forvet icat etmeye calismamiz olayi, su ana kadar Senol Hoca 4-4-1-1 gibi bir sistemle miroslaw'in gizli santrafor olarak destekledigi Fatih'i pivot forvetimiz olarak oynatiyordu. Fakat sorun Fatih'in avrupada gerek ciddi rakipler olsun D.Kiev, A. Bilbao gibi gerekse milli takimlar duzeyinde Ukrayna, Yunanistan ve Danimarka maclarinda kaydettigi gol sayisi 0. Zaten Erman torogluda az sayidaki dogru yorumlarindan birinde "bu Fatih'e Avrupada kafayla gol attirani doverler" demisti.

Simdi zurawski iside yattigina gore onelemeler oncesinde onumuzdeki en onemli sorun bence bu pivot forvet sorunu , esasda olmasi gereken Hakan sukur'un eski gunlerindeki gibi yirtici , defansi dagitip Fatih'e yere top indirebilecek fuleli bir forvete ihtiyac var amane yonetim ne hocadan bu yonde bir aciklama gelmedi. Mehmet Yilmaz zaten bu ise uygun olmadiginidefalarca ispat etti, gerek son vuruslardaki yetersizligi, gerekse kafa topu alamayisi ile. O zaman transfer yapamiyorsak oyun sistemimizi yenilememiz gerekli bence. Sizce Trabzonspor (transfer olmamasi durumunda) Avrupada nasil bir oyun duzeni ile oynamali. Ha burada yaziyi okumadan bana kufredecekler ozelden

imzami atarim.

Mollasalihoğlu
20.06.2005, 21:50
zurawskinin tarz? fatih'le ayn? gibiydi zaten.ondan da senin bahsetti?in tarzda verim al?nmazd?..

Egemen
20.06.2005, 21:53
+1 daha :))

352 ye dönülebilir bence

kaleye sa?lam bi kaleci

defansta tolga erdinç +1 defans

ortada hüseyin gökdeniz szymek solda celo(volkan) sa?da emrah(yattara)

ilerde fatih +1 bitirici forvet

bence dedim kafamda bunu kurabildim ancak :)))

Mollasalihoğlu
20.06.2005, 21:54
+1 daha :))

352 ye dönülebilir bence

kaleye sa?lam bi kaleci

defansta tolga erdinç +1 defans

ortada hüseyin gökdeniz szymek solda celo(volkan) sa?da emrah(yattara)

ilerde fatih +1 bitirici forvet

bence dedim kafamda bunu kurabildim ancak :)))

tolgan?n yerine de birisini yaz smileys/smiley36.gif

Muhalif
20.06.2005, 22:35
...Fakat sorun Fatih'in avrupada gerek ciddi rakipler olsun D.Kiev, A. Bilbao gibi gerekse milli takimlar duzeyinde Ukrayna, Yunanistan ve Danimarka maclarinda kaydettigi gol sayisi 0. Zaten Erman torogluda az sayidaki dogru yorumlarindan birinde "bu Fatih'e Avrupada kafayla gol attirani doverler" demisti.

istanbul medyas? a?z?yla yazma karde?im.. ne demek yani tr gol kral? olmu? fatih.. ona kald?ysa fb-bjk-gs ile yap?lan toplam 6 maçta 1 gol att?. ne olmu? yani.. sen kalkm?? fatih e kar?? erman toro?lunun yorumunu savunuyorsun.. hay?r anlam?yorum bunlar? ben yaz?nca hain diyolar.. gereksiz bir konu bence.. transfer konusu var zaten..

ts_fan
20.06.2005, 22:46
bir pivot bizi kesmez; birde guard laz?m bize, tabi bench'ede adam almal?y?z...tabi para yoksa kals?n, daha do?rusu yönetime b?rakal?m onlar her i?in do?rusunu yapt??? gibi bu i?inde do?rusunuyapar, bize dü?en sadece destek vermek...

tsmaniac
20.06.2005, 23:04
hangi fatihten bahsediyorsunuz yeni sezon ts formas?n? giymem b?rak?n
beni avrupaya gidece?im diyen fatihtenmi?e?er giderse helal olsun içten
y?k?m diye ben buna derim b?rak?n yaa mehmet y?lmazla üç y?l daha
sözle?me imzalayan yönetimin zihniyetiylemi ?amp. olacaz

ozgur
20.06.2005, 23:22
...Fakat sorun Fatih'in avrupada gerek ciddi rakipler olsun D.Kiev, A. Bilbao gibi gerekse milli takimlar duzeyinde Ukrayna, Yunanistan ve Danimarka maclarinda kaydettigi gol sayisi 0. Zaten Erman torogluda az sayidaki dogru yorumlarindan birinde "bu Fatih'e Avrupada kafayla gol attirani doverler" demisti.

istanbul medyas? a?z?yla yazma karde?im.. ne demek yani tr gol kral? olmu? fatih.. ona kald?ysa fb-bjk-gs ile yap?lan toplam 6 maçta 1 gol att?. ne olmu? yani.. sen kalkm?? fatih e kar?? erman toro?lunun yorumunu savunuyorsun.. hay?r anlam?yorum bunlar? ben yaz?nca hain diyolar.. gereksiz bir konu bence.. transfer konusu var zaten..

Guldurme beni arkadasim seninki tam muhalefet olsun diye yazilmis bir yazi. Benim istanbul medyasi agziyla yazdigim yazilari bir cikarsana buraya merak ettim.Erman toroglu kirkyilda dogru bir laf etti diye p... istanbul basinin her yazdigini dogru kabul edelim diye birsey yazdimmi buraya ben.Birde burada yeni transfer kim olsun diye sormuyoruz pivot forvet Fatih olamazsa ne gibi alternatifler denenmeli. Birde ben vatan haini lafini filan kullanmamonu baskalarina soyledigini umuyorum.Edited by: ozgur

Guests
21.06.2005, 00:00
arkadslar uzatmayal?m yaww:)))

Guests
21.06.2005, 00:01
hangi fatihten bahsediyorsunuz yeni sezon ts formas?n? giymem b?rak?n beni avrupaya gidece?im diyen fatihtenmi?e?er giderse helal olsun içten y?k?m diye ben buna derim b?rak?n yaa mehmet y?lmazla üç y?l daha sözle?me imzalayan yönetimin zihniyetiylemi ?amp. olacaz cok hakl?s?n ab? ya tolgada öyle fat?htesmileys/smiley7.gif

selcjK
21.06.2005, 01:10
oldum olas? uzun forvetleri sevmemi?imdir, koller, carew hep itici gelir bana genelde uzun boylu forvetten kaliteli futbolcu c?km?yor

pacos_bill
21.06.2005, 01:23
Ne o Gökdeniz yetmedi ?imdi de Fatih'e mi ba?lad?n?z beyler? Ne kadar merakl?s?n?z iki gazete haberiyle insanlara (ki bu insan Trabzonspor'un kaptan?d?r akl?n?z? ba??n?za toplay?n) hain damgas? vurmaya? Ne diyeyim. Allah ak?l fikir versin. Daha fazlas?n? söylemek ne bana yak???r ne de bu foruma.

mahir_kuzey
21.06.2005, 03:21
iki kuru? için de?ermiydi tamam profesyönel futbolcusunuz ama her?ey param? lan

tsmaniac sen geçen ceza alan arkada?s?n san?r?m.

Senin cezan?n kald?r?lmas? için k?ç?m?z? y?rtt?k, yapt???n yazd???n do?ru mu. Be?endinmi yazd?klar?n?. Sen kime lan dedin. Fatih TEKKE'ye mi ? Ak?ll? ol. oldu mu...Provakasyon yapma. Aç?lan ba?l?kla senin söylediklerinin aras?nda ba?lant? bile yok. Provakasyon yapacan onuda beceremedin.

Y?k?l ?imdi.

mahir_kuzey
21.06.2005, 03:22

OKUMAMI?SIN B?LE NE YAZILDI?INI.

HELAL OLSUN SANA.

mahir_kuzey
21.06.2005, 03:26
bir pivot bizi kesmez; birde guard laz?m bize, tabi bench'ede adam almal?y?z...tabi para yoksa kals?n, daha do?rusu yönetime b?rakal?m onlar her i?in do?rusunu yapt??? gibi bu i?inde do?rusunuyapar, bize dü?en sadece destek vermek...

Recep i?i geyi?e vuruyosun da bu konu geyik yap?lacak bi konu mu ? Ama bize dü?en destek vermek o konuda hakl? oldu?unu söylemi?tim zaten. Ö?rendin bu i?i.

mahir_kuzey
21.06.2005, 03:31
hangi fatihten bahsediyorsunuz yeni sezon ts formas?n? giymem b?rak?n beni avrupaya gidece?im diyen fatihtenmi?e?er giderse helal olsun içten y?k?m diye ben buna derim b?rak?n yaa mehmet y?lmazla üç y?l daha sözle?me imzalayan yönetimin zihniyetiylemi ?amp. olacaz cok hakl?s?n ab? ya tolgada öyle fat?htesmileys/smiley7.gif

TOLGA DA ÖYLE FAT?H TE DERKEN NE DEMEK ?ST?YOSUN. HA?N M? BUNLAR. PEK? SEN NANKÖRMÜSÜN. H?Ç SORDUNMU KEND?NE. ADAMLARA SÖV SAY OH NE ALA MEMLEKET. HAD? ?? VAR GEL DESEK KAYBOLURSUNUZ. KONU?MAYA GEL?NCE EN ÖNDE. TOLGA TRANSFER OLDUYSA ( KES?N DE??L ) 4 M?LYON DOLAR KAZANDIRIP G?D?YOR. SEN NE YAPTIN TRABZONSPORA DA HESAP SORUYOSUN...

NEYSE YA. AYNI TERANE SÜREKL?...

Guests
21.06.2005, 05:14
Ya ezik ezik yorum yapmay?n burda.Adam Avrupaya transfer olmak istiyor diye hain mi oldu?Düne kadar kral?nd? senin di mi? Yönetim üzerine dü?en görevi yap?p iyi transferler yapmazken hep oyuncudan fedakarl?k beklenir mi? Adam ne yaps?n her sene ayn? tas ayn? hamam.

Böyle vefas?zl?k yap?caksan?z ortal?kta taraftar?m diye gezinmeyin.

TSunami
21.06.2005, 08:51
helal olsun erman'a göre yorum yap?yosunuz. K.Orhan Aston villaya çakarken çok muuzun boylumuydu, owen bile bi dünya kafa golü at?yo. avrupada kafa vurdurmazlarm??. ne, uçma yasa?? m? varsmileys/smiley36.gif.

ama fatih tam olarak forvet bilede?ilken pivot oynat?lmas? tabiki bence de sorgulanmal?. ayn? ?ekilde gökdenizden de ne kadar forvet olur.
onu b?rak?n ziya hoca ilk yar? antep maç?nda tolgay? forvete alm??t?smileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifne maçt? ya.

Ömer SEVİNÇ
21.06.2005, 12:37
Site kar??m??.Millet birbirini yiyor.

Biraz sakin beyler

Oruç
21.06.2005, 12:41
hangi fatihten bahsediyorsunuz yeni sezon ts formas?n? giymem b?rak?n beni avrupaya gidece?im diyen fatihtenmi?e?er giderse helal olsun içten y?k?m diye ben buna derim b?rak?n yaa mehmet y?lmazla üç y?l daha sözle?me imzalayan yönetimin zihniyetiylemi ?amp. olacaz

arkada??m fatihin a?z?ndan duymad???n ?eylere inanmaman? tavsiye ederim! medyada ç?kan her habere inanmayal?m!(örnek;zurawski trabzonsporda!) fatih tabii ki avrupay? dü?ünebilir ama bizi b?rak?pta deportivoya gidece?ine ihtimal bile vermiyorum!!!

FATIH SULTAN TEKKE

zanoylu
21.06.2005, 15:04
biz ist. hainleriyle u?ra??rken birde kendi içimizdeki hainler ç?kt?

Bak burda yanl??s?n i?te ne demek HA?N bence biraz a??r oldu.Burada herkes kendine göre do?rusunu dile getiriyor.Muhalif yaz?lar bizi do?ruya götüren araçlardan birisi herkez ya?l? bal? yazd?kça belkide do?rular? fark edemmiyoruz.Burada herzesin kalbi Trabzonsporumuz için çarp?yor

andrei07
21.06.2005, 15:12
Özgür gene çok iyi bir tesbit yapm?? ve çok gerekli bir konu açm??.Ancak onun yazd?klar?n? okuyup anlayamadan kar?? ç?kmay? al??kanl?k haline getiren arkada?lara tavsiyem biraz daha dikkatli okuyup narin beyinlerini konuyu önce anlamaya yönlendirmeleridir.

Eline Sa?l?k Özgür..

Büyük dü?ünenler kazan?r......Edited by: andrei07

kuzey_lee
21.06.2005, 15:18
pivot forvet nedir?çok gereklimidir?her tak?mda pivot forvet olmaz zorundam?d?r?ne i? yapar bu pivot forvet?bi anda kendimi milli tak?m hakk?nda konu?uyormu? gibi hissettim..hakan ?ükür muhabbeti gibi oldu..

arkada?lar hiç bir tak?m pivot forvet oynatmaya mecbur de?ildir..ha fatih forvetin arkas?nda daha verimli olur bu konuya kat?l?yorum ama daha fazlas?na de?il..al?n?rsa çok iyi bir striker (göre göre al??t?k napal?m) tekke o zaman oynar ortasahan?n onunde..ama striker olacak...pivot forvet olmas? ?art de?il

Trapzone
21.06.2005, 18:21
Arkada?lar kontra ve h?zl? hücum anlay??? olan bi tak?mda pivot santraforun ne i?i var bo?a tart??may?n...Bizim oyun anlay???m?z yerden ve h?zl? hücumlarla gol aramak zaten kimsenin pivot aray???na girmesi gerekmez.

Murat'
21.06.2005, 18:38
ne alka boy ile kafa golü anlmad?m haaa b?rak?n bu i?lkeri öyle ola bile bizde mehmet y?lmaz wr yaaa

tsmaniac
21.06.2005, 18:38
iyi o zaman herkes satyp gitsin takymy bizde a?zymyzy açyp havaya bakalym yok öyle ya?ma gerçekleri söylemek suçmu?üstelik dört milyon dolar çok bi paramy karew bile on milyon dolar ama tamam sizin istedi?iniz gibi yazayym her?ey çok süper bu kadroyla kesin ?amp. olucaz smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Murat'
21.06.2005, 19:21
da tgransfer yoq abicim

ozgur
21.06.2005, 19:22
Buraya konuyu anlamadan yorum yapmayalim, burada Fatih'in kisiligini transferini filan tartismiyoruz, Trabzonspor'un oyun sistemini tartisiyoruz. Ben pivot forvet oynatmak zorundayiz yazmadim, zaten anlatmak istedigimde Fatih bu is icin uygun degil olayiydi. Yok pivot forvet yerine yerden hizli oynayabilecek bir forvet bulursaniz destek oda olur.

Egemen
21.06.2005, 19:30
Böyle vefas?zl?k yap?caksan?z ortal?kta taraftar?m diye gezinmeyin.

O KADARsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

The Londoner
21.06.2005, 20:01
Pivot santrafor meselesi tamamen sistemle ilgili bir durum. Bizde de daha once denemeleri oldu ama basari saglanamadi. Ornekler Kevin Campbell, Rune Lange, Azeri Lickin ve hatta adini hatirlayamadigim bir Gurcu. Bunlarin hepsi 90`li yillarda denendi. Biraz da o donemler cok basarili olan Hakan Sukur ozentisiyle...

En azindan son yirmi yilda Trabzonsporun ofansifsistemihizli hucumlara ve kontratagadayali (1980 oncesini bilmiyorum). Karadeniz`intezcanliligindan midirkimbilir (?) Trabzonspor sabirli, bolca ayaga pas yapan, oyunu kanatlara yayan bir duzende oynayamiyor belki de oynamak istemiyor. Topu ayagina alan her oyuncumuz en hizli ve kestirmeden kaleye ulasmaya calisiyor. Boyleoluncakadromuzda pivot santrafor olsa bile verim elde edemiyoruz. Iste en son ve canli ornegi Mehmet Yilmaz.

Avrupa`da da bircok buyuk takim pivot santrafor duzeninde oynamiyor. Mesela bir Arsenal. Avrupa`nin en iyi 3 forvetinden biri olan ve her yil ligde 25-30 gol atan Thierry Henry pivot santrafor mu? Hayir. Ama oynadiklari futbol cok goz alici. Orta saha oyunculari hucuma cok katki yapiyor. Pires, Ljunberg gibi ofansif orta saha oyunculari da (bizdeki Gokdeniz ve Szymkowiak gibi) her yil ortalama 15`er gol atiyor.

Benim kaaatimce bizim pivot santrafora degil, Fatih`in yukunu paylasacak, bitirici, gol becerisi yuksek bir partnere ihtiyacimiz var. Zurawski bu anlamda tutarli bir tercihti.

Son soz: Fatih attigi gollerin % 40`ini kafayla atiyor. Sicrama ve zamanlama kabiliyeti cok iyi ve iyi yer tutuyor (ornek Morientes).Bu anlamda1.85`lik bircok oyuncudan daha fazla verim sagliyor.

tsmaniac
21.06.2005, 20:53
VEFASIZLIKMI? K?MM?? VEFASIZ TAKIM ?AMP. L?G?NDEN ELENS?N GÖRÜRÜM O
ZAMAN S?Z? ELE?T?R?DE BULUNAMAYACAKSAK NE HALT ETMEYE FORUMDA YAZIYORUZ
BAKIYORUMDA K?MSE GERÇEKLER? GÖRMEK ?STEM?YOR HERKES TOZPEMBE HAYALLERDE

Egemen
21.06.2005, 21:06
kimse hayal falan kurmuyo merak etme. sadece sabrediyo veya sabretmeye çal???yo. gecen seneye kadar kaç kere ?ampiyonlar liginin kap?s?ndan döndük gene döneriz çok mu kay?p. 22 senedir ?ampiyon olam?yoruz. ?ampiyonlar ligine gitmesek ne olur ikinci kez kaç?rsak ne olur??? biletinizi al?n forman?z? atk?n?z? lisansl? ürünleri dergiyi al?n bunu heryerde vurgulay?n. gereki?rse dü?ünlere bile trabzonspor formas?yla gidin. elbet bi?eyler de?i?ecektir. yoksa kuru ele?tiriyle olmaz bi?i.

pacos_bill
21.06.2005, 22:57
VEFASIZLIKMI? K?MM?? VEFASIZ TAKIM ?AMP. L?G?NDEN ELENS?N GÖRÜRÜM O ZAMAN S?Z? ELE?T?R?DE BULUNAMAYACAKSAK NE HALT ETMEYE FORUMDA YAZIYORUZ BAKIYORUMDA K?MSE GERÇEKLER? GÖRMEK ?STEM?YOR HERKES TOZPEMBE HAYALLERDE

tsmaniac arkada??m ne yapmaya çal??t???n? bir söylesen de biz de rahatlasak sen de? Konu ba?l???na lütfedip te hiç bakt?n m? yazmadan önce. "Pivot Forvet" le Fatih'in ba?ka tak?ma gitmesi ve h?yaneti!?,insanlar?n hayallere dalmas?ile kurdu?un ba?lant?y? bir zahmet aç?klar m?s?n? Görü?lerini aç?klamana bir ?ey demiyorum, tabii sayg? s?n?rlar? çerçevesinde kald?klar? sürece, ancak bu dediklerinin yeri bu ba?l?k de?il.

tsmaniac
22.06.2005, 15:25
kusura bakmayin ama çok sinirlendim geçen seneki kiev travmasi yüzünden
artik sabrimda kalmadi artik okuldaki o febeli alçaklarin sevinç
naralariyla ezilmek istemiyorum sabret sabret nereye kadar ölçüyü
kaçiriyorum farkindayim ama çok kötü bir durumdayim artik çünkü benim
hayatim tsye endeksli

#10 Fietra
22.06.2005, 15:29
Ben futbol olarak çogu zaman Pivot Forveti benimsememis ve sevmemisimdir.Genellikle Hakan S.,Koller vs gibi isimler kalas gibime gelir.Her takimda Pivot Forvet olmak zorunda degil.Bu sene Fenerbahçe'de pivot forvet var miydi?

Erinç
22.06.2005, 15:45
The Londener arkadasimiz olayi çok güzel özetlemis, aynen katiliyorum. Eger bir pivot forvet ilk 11 de oynarsa bütün oyun düzeninin degismesi gerekir. Orta sahaya bütün toplarin toplandigi, oyuna yön verebilecek özellikte bir maestro, sol kanada da en az Yattara kalitesinde ortalar açabilecek kanat oyuncusu vs.vs. Bizim siteme uymaz bu is.

worldmaster
22.06.2005, 15:58
1-Bizim takimin gül gibi pivot forveti var.O da M.Yilmaz.Bazi arkadaslar diyorki Mehmet bu isi yapamiyor.Oarkadaslara sesleniyorum söyle bidüsünün M.Yilmaz'i elestirirken .Bu takimda kanat kullanan kaç tane oyuncu var?Sadece Ibrahima Yattara.Yanlissam söyleyin.Ve M.Yilmaz'in atmis oldugu gollerin hemen hemen tümünde Yattara imzasi var.Demekki orta yapan olunca adam gol atabiliyor.Alipta maça M.Yilmazla baslayip yanina da Fatih ve Gökdeniz'i atarsan ve Yattara yi da oynatmassan M.yilmaz ne yapabilirki.Allah için 3 tana sol kanat adamimiz ne zaman bi orta yapti.Bu satrlarda M.yilmaz'i elestirmek acimasizliktir.

2-Fatih tekke yi elestirenlere bir istatistik attigi 31 golün 13 ünü kafayla atti ve bazi Hakan Sükür hayranlarina bir istatistikattigi 18 golün sadece 2 sini kafayla atti.Yetmz mi? Fatih Tekke Milli TAKIM DA Hakan sükürle oynadigi maçta Gürcistana onun gözleri önünde nasil kafa atilir gösterdi .Ayrica Fatih önemli maçlarda gol atamiyor diyenlere Samet ve Ziya hoca dönemlerinde oynadigimiz 6 derby maçinda Fatih Tekke 4 gol atti .

3-Bizim sistem Pivot forvet esasina dayan miyor .Hizli ve tek pas düzenine dayanir .Yoksa kanatlari kullandik ta ben miyanlis takim seyrettim(Yattara haricinde o da34 maçin yarisinda.

ELESTIRIRKEN DÜSÜNÜN BIRAZ BOS MUHALIFLIK YAPMAYIN AKLA ZARARDIR

Murat'
22.06.2005, 16:27
walla bence bu tartisma hakan sükür tartismasi gibi oldu haa ne konu bu yaaa mehmet yilmaz war

SiNo
22.06.2005, 16:59
evet ya

Hünkar
22.06.2005, 18:32
bencede mehmet yilmaz kale gibi tocu haa bazen oyle seyler yapiyoki gercekten saka gibi mesela bos kaleye gol aatamamasi ama yine de cok iyi bir topcu

Oruç
23.06.2005, 13:13
arkadaslar buradaki yorumlarin tamamini okudum.ve fatihe ''HAIN'' demeye cesaret eden arkadaslari bmn yönetimine havale ediyorum.yaw allah askina bizim basarilarimin hangi birinde pivot forvet vardi? hangisinde biri söylermi acaba? birakin bu pivot forvet mevzusunu bizim avrupa gol krali oyuncumuz varken ''bazilari'' hala onu tartisma cüretini kendinde buluyorlar! bizim kaptan simdi baska takimda olsaydi onu yere göge sigdiramiyorlardi!(zaten o bunu fazlasiyla hak ediyor!) fatih avrupaya gitmeyi istediginde ''hain''mi oluyor? geçmiste hami avrupaya gitti o simdi ''hain'' mi oldu? bu konunun açilmasinda bir kasit aramak zorunda birakmayalim insanlari! elestiri olacak ama hakarete varan boyutlarda olmasin lütfen! sizin fatihe söylediklerinizi o begenmedigimiz,tarafli buldugumuz istanbul medyasi bile söylemiyor bunlari! insaf be! neden herkes bizim forvet oyuncularimizi elestiriyor bunu da anlamis degilim.bizim takimda üç kisi var sol kanatta oynayan;lee,volkan,celo... acaba bu oyuncularimizdan hangisi bu sezon sol kanattan bir orta yaptilarda mehmet veya fatih kafa golü atmadi?(celonun g.birligini 1-0 yendigimiz maçtaki ortasi hariç(!)) siz önce forveti kanatlardan besleyin onlar atmadigi zaman buyrun söyleyin bunlar neden basarisiz! bundan 3-4 sene önce ''öze dönmek lazim'' diyenlere siz sahip çikmadiniz mi? simdi ne oldu peki? kadroda çogalan trabzonlu oyuncular sayesinde özlenen basarilara geç de olsa ulasiliyor.simdi ise ''bazilari'' yok pivot forvet,yok su,yok bu diye söylenip duruyorlar! bu konuyu buraya tasiyanlarin gerçek trabzonspor sevgisinden mahrum olduklarindan süphe duyuyorum...

FATIH SULTAN TEKKE

worldmaster
23.06.2005, 16:18
smileys/smiley32.gif
smileys/smiley32.gif

arkadaslar buradaki yorumlarin tamamsmileys/smiley32.gifini osmileys/smiley32.gifkudum.ve fatihe ''HAIN'' demeye cesaret eden arkadaslari bmn yönetimine havale ediyorum.yaw allah askina bizim basarilarimin hangi birinde pivot forvet vardi? hangisinde biri söylermi acaba? birakin bu pivot forvet mevzusunu bizim avrupa gol krali oyuncumuz varken ''bazilari'' hala onu tartisma cüretini kendinde buluyorlar! bizim kaptan simdi baska takimda olsaydi onu yere göge sigdiramiyorlardi!(zaten o bunu fazlasiyla hak ediyor!) fatih avrupaya gitmeyi istediginde ''hain''mi oluyor? geçmiste hami avrupaya gitti o simdi ''hain'' mi oldu? bu konunun açilmasinda bir kasit aramak zorunda birakmayalim insanlari! elestiri olacak ama hakarete varan boyutlarda olmasin lütfen! sizin fatihe söylediklerinizi o begenmedigimiz,tarafli buldugumuz istanbul medyasi bile söylemiyor bunlari! insaf be! neden herkes bizim forvet oyuncularimizi elestiriyor bunu da anlamis degilim.bizim takimda üç kisi var sol kanatta oynayan;lee,volkan,celo... acaba bu oyuncularimizdan hangisi bu sezon sol kanattan bir orta yaptilarda mehmet veya fatih kafa golü atmadi?(celonun g.birligini 1-0 yendigimiz maçtaki ortasi hariç(!)) siz önce forveti kanatlardan besleyin onlar atmadigi zaman buyrun söyleyin bunlar neden basarisiz! bundan 3-4 sene önce ''öze dönmek lazim'' diyenlere siz sahip çikmadiniz mi? simdi ne oldu peki? kadroda çogalan trabzonlu oyuncular sayesinde özlenen basarilara geç de olsa ulasiliyor.simdi ise ''bazilari'' yok pivot forvet,yok su,yok bu diye söylenip duruyorlar! bu konuyu buraya tasiyanlarin gerçek trabzonspor sevgisinden mahrum olduklarindan süphe duyuyorum...smileys/smiley32.gif

__________________smileys/smiley32.gif

FATIH SULTAN TEKKE

zanoylu
23.06.2005, 17:59
smileys/smiley32.gif
smileys/smiley32.gif

arkadaslar buradaki yorumlarin tamamsmileys/smiley32.gifini osmileys/smiley32.gifkudum.ve fatihe ''HAIN'' demeye cesaret eden arkadaslari bmn yönetimine havale ediyorum.yaw allah askina bizim basarilarimin hangi birinde pivot forvet vardi? hangisinde biri söylermi acaba? birakin bu pivot forvet mevzusunu bizim avrupa gol krali oyuncumuz varken ''bazilari'' hala onu tartisma cüretini kendinde buluyorlar! bizim kaptan simdi baska takimda olsaydi onu yere göge sigdiramiyorlardi!(zaten o bunu fazlasiyla hak ediyor!) fatih avrupaya gitmeyi istediginde ''hain''mi oluyor? geçmiste hami avrupaya gitti o simdi ''hain'' mi oldu? bu konunun açilmasinda bir kasit aramak zorunda birakmayalim insanlari! elestiri olacak ama hakarete varan boyutlarda olmasin lütfen! sizin fatihe söylediklerinizi o begenmedigimiz,tarafli buldugumuz istanbul medyasi bile söylemiyor bunlari! insaf be! neden herkes bizim forvet oyuncularimizi elestiriyor bunu da anlamis degilim.bizim takimda üç kisi var sol kanatta oynayan;lee,volkan,celo... acaba bu oyuncularimizdan hangisi bu sezon sol kanattan bir orta yaptilarda mehmet veya fatih kafa golü atmadi?(celonun g.birligini 1-0 yendigimiz maçtaki ortasi hariç(!)) siz önce forveti kanatlardan besleyin onlar atmadigi zaman buyrun söyleyin bunlar neden basarisiz! bundan 3-4 sene önce ''öze dönmek lazim'' diyenlere siz sahip çikmadiniz mi? simdi ne oldu peki? kadroda çogalan trabzonlu oyuncular sayesinde özlenen basarilara geç de olsa ulasiliyor.simdi ise ''bazilari'' yok pivot forvet,yok su,yok bu diye söylenip duruyorlar! bu konuyu buraya tasiyanlarin gerçek trabzonspor sevgisinden mahrum olduklarindan süphe duyuyorum...smileys/smiley32.gif

__________________smileys/smiley32.gif

FATIH SULTAN TEKKE

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gif