PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

titanic
15.08.2009, 11:51
Tribünler çok renkli olacak...Ahmet Suat hoca'nın hikayesi geldi aklıma. İnönü'de maç yaparken kimi olduğunu hatırlamıyorum yedeklerden birini çağırır. Uşak ta alacağı taktikleri dinlemek için pür dikkat hocasına bakar...Gel der Ahmet Suat hoca...Saha kenarındaki reklam tabelalarının hepsini oku. Birazdan oyuna gireceksin gözün bir daha takılmasın :)))
Çok güzel hikaye

Erdal
15.08.2009, 11:52
Özetleri seyrederken bir 10 numara çarptı gözüme...Hani bir kaç saniyeden bir şey anlaşılmaz ama etkili biri intibaı oluştu bende....Aslında ben teknik direktör olsam her hafta bir sonraki rakibimi seyrettirmek için bir adamım olsun isterdim. Özellki le de sezon başlarında....

Anıl Caner
15.08.2009, 11:53
Özetleri seyrederken bir 10 numara çarptı gözüme...Hani bir kaç saniyeden bir şey anlaşılmaz ama etkili biri intibaı oluştu bende....Aslında ben teknik direktör olsam her hafta bir sonraki rakibimi seyrettirmek için bir adamım olsun isterdim. Özellki le de sezon başlarında....

Trabzonlu olan Sinandı sanırım 10 numaraları? Mendoza'mıydı yoksa. Tam hatırlayamıyorum ama.

Erdal
15.08.2009, 11:54
Sinan mı o kim? Trabzonlu ve benim haberim yok...Utanıyorum özevlatçılığımdan :)

Erdal
15.08.2009, 11:55
10 numarayı alıcı gözle seyredelim o zaman....Sanki hızlı da adam...

ilhan
Anıl,

Ziya Doğan'a karşı bir türlü çekinemiyorum ben. Tek korkum futbolcularımızdan sakatlanan olmasıdır. Kaldı ki önemli bir Avrupa ligi maçına çıkacağız. Ben bunları yazarken değerli dostum "champions" gibi kafamı kurcalayan şeyler var.

- Mesela takımın aklı Avrupa ligi maçında olabilir mi? Hiç sanmıyorum ama olacağı tutar.
- Hocamız Avrupa ligi maçını düşünüp kadroda değişiklik yapar mı? Sanmıyorum ama yapacak sanki.
- Futbolcularımız ilk defa Avni Aker'de lig maçına çıkıyor. Rehavet yaşarlar mı? Sanmıyorum ama emin değilim.

Maçı iyi oynayan kazansın gibi Türk futbolunun klişe tabularının önünde bir dilekte bulunmayı hiç sevmiyorum. Biz iyi oynuyoruz ve iyi bir takımız, kazanması gereken biziz. :)

İlk maçta belli bölümlerde konsantrasyon sıkıntısı yaşar gibi olduk. Bu maçta o sıkıntıları aşarsak maçtan kopmayız ve rahat bir galibiyet alırız. Kondisyon olarak takıma inancım tam. Onları yorar sonra topun peşinde dilleri 10 cm dışarıda dolaştırırız. Yeter ki rahat olsun futbolcularımız.

Dip not: Maçın yıldızı Umut olacak.

Erdal
Song mu Giray mı?

Erdal
15.08.2009, 11:56
Yahu konuşalım dediniz...Bir tek ben yazıyorum...Havuz bana bakıyor ben size :)

Anıl Caner
15.08.2009, 11:57
Sinan mı o kim? Trabzonlu ve benim haberim yok...Utanıyorum özevlatçılığımdan :)

Sinan Turan diye Gs altyapısından yetişme aslen Trabzonlu bir çocuk vardı ortasahalarında. O olması lazım 10 numara.

ilhan
Bu maçta Giray. Song bize Avrupa ligi maçında lazım. Şefi yormamak lazım.

Anıl Caner
Yahu konuşalım dediniz...Bir tek ben yazıyorum...Havuz bana bakıyor ben size :)

Bugün giray, perşembe Song :)

Tolunay Abdioğlu
15.08.2009, 11:58
Umut'un gol atmasını bekliyorum.Umarım atar.

Engin oynarsa karşı takımın defans kurgusunu bozabiliriz.Aralara toplarla gol bulabiliriz diye düşünüyorum.

Tolunay Abdioğlu
15.08.2009, 11:58
Song mu Giray mı?

Song'un dinlendirilmesi gerekiyor bence Erdal abi.

Perşembe günü önemli bir maçımız var.

Erdal
15.08.2009, 11:59
Sahada ise maçın yıldızı Engin olur...İlhan bu kez işi yemeğe dökelim...20 gün sonra İzmir'de olacağım...Bir sahur yaparız artık :)

olcay_61
Song mu Giray mı?
şimdi song ama ilerleyen haftalarda zaman zaman giray. ersun hocanın yaptığını yapmaz umarım t.direktörümüz

Anıl Caner
İlhan stadın açılış maçında futbolcuların Avrupa maçına kafa takmaları çok da olası değil. Küçük bir ihtimal. Bence bir sıkıntı yaşamayız. Tribünler gerekirse tezahurat yapmadan alkış, ıslık olayını mantık çerçevesinde sürdürüp, gereksiz uğultu yaratmazlarsa konsantrasyon açısından bi sıkıntı yaşamayız gibi geliyor bana. İnşallah dediğin gibi olur, problem yaşamadan maçı alırız.

Anıl Caner
15.08.2009, 12:01
Şaka bir yana ben hiç uyumadım bu gece. Şimdi uyumazsam maçı da kaçırırım. Bir kaç saat uyuyup döneceğim. Allah takımımızın yardımcısı olsun. Herkese iyi günler :)

Ahmet Faruk
15.08.2009, 12:01
Sivas maçındaki endişem psikolojik problemlerdi. O sebeple maç ile alakalı tereddütlerim vardı.

Bu sefer daha farklı düşünüyorum. Yarım sıfırcılardanım ben de. Umarım 3 puan alırız, kart görmeden, sakat vermeden yaparız. İnşallah.

6 kulhü 1 elham okuyacağım gene maç boyu. Öyle hissediyorum.

Sen onu 11 yap Anıl. Kabir ziyaretlerinde okunacak sayı. Diyarı gömelim Avni Akere.

Erdal
15.08.2009, 12:02
Hazırlık maçlarında ilk 20 dakika futbol anlamında tutuk olmuştuk....Sivas'ta tam tersi hızlı başlayıp durduk...O "durma" süreleri kısalırsa Trabzon'u bu sene maç syretmek için seyreden çok İstanbul takım taraftarı olur....

ilhan
15.08.2009, 12:03
20 gün içerisinde 3-4 maç yapacak bu takım Erdal abi :) Çok fazla yemek yerim. İyi düşün bence. :p

Anıl,

Tek korkum sakatlık yaşamamız. Bunun dışında puansal anlamda bir korkum yok. Bu satırları okuyan Diyarbakırsporlu arkadaşlar varsa, yanlış anlamasınlar. Takımlarını küçümsediğim için değil, takımıma güvendiğim için söylüyorum.

Hatta şöyle totem yapayım bende :)
http://www.biyografist.com/resimler/umut-bulut-resimleri/umut-bulut-resim-001c.jpg

Erdal
15.08.2009, 12:05
Aklıma gelmişken sorayım; Hani topu ayağa oynayarak çıkan stoper moda ya şimdi....Lig'de bunu yapabildiğini düşündüğünüz kim var? Hani bazen bana öyle geliyor ki Barcelonayı seyredip aynısını arıyor millet...Mesela milli maçta stoperlerin ayağa oynadığına şahit olmadım ben....

Cengiz Çubukcu
15.08.2009, 12:05

yanılmıyorsam sinan Gs altyapısından yetişip Diyarbakırda evvelki sene yıldızı parlayan hatta bu forumda bile adı bizle geçen bir oyuncu, kendisi Maçkalıdır...ama başından 1,5 sene talihsiz bir doping olayı geçti ve ceza aldı...

Cengiz Çubukcu
15.08.2009, 12:06
Sahada ise maçın yıldızı Engin olur...İlhan bu kez işi yemeğe dökelim...20 gün sonra İzmir'de olacağım...Bir sahur yaparız artık :)

Ben bugün Engin'in ikinci yarı oyuna gireceğini düşünüyorum , demek ki oyuna girip yıldızlaşacak :)

ilhan
15.08.2009, 12:07
Aklıma gelmişken sorayım; Hani topu ayağa oynayarak çıkan stoper moda ya şimdi....Lig'de bunu yapabildiğini düşündüğünüz kim var? Hani bazen bana öyle geliyor ki Barcelonayı seyredip aynısını arıyor millet...Mesela milli maçta stoperlerin ayağa oynadığına şahit olmadım ben....

Kayserispor'da Eren Güngör var. Gerçi savunmada pas yaparken yanındaki adamların alışılagelmiş bam, güm top atmalarından farklı olarak pas yaptığı için yaptığı hatalar vardır. Ama savunmadan hep top yaparak çıkmayı deniyor.

Bu arada Stepanov diyorum.. Başka bir şey demiyorum.

Erdal
15.08.2009, 12:07
yanılmıyorsam sinan Gs altyapısından yetişip Diyarbakırda evvelki sene yıldızı parlayan hatta bu forumda bile adı bizle geçen bir oyuncu, kendisi Maçkalıdır...ama başından 1,5 sene talihsiz bir doping olayı geçti ve ceza aldı...

Bizim uşakların başından bir şey geçmezse olmaz zaten...Barış ın da bir an evvel başından bir şey geçmesi lazım...Mesela Diyarbakır sürgünü gibi :)

Onur Civelek61
15.08.2009, 12:08
Çantada keklik görünen bi maç.İnşallah o kadar kolay olur:)
Gabriç'i izlemek istiyorum bugün en azından 15dk :)

BALKAN 06
15.08.2009, 12:08
song yorulmasın perşembeye maçı var:eek:
zaman yetmedi veya alıcı çıkmadı diyelim yoksa sadri baba biliyordu yapacaklarını.

diyarbekir maçında erken gol bulur isek sorun yok ama gol gecikirse 9 doğururuz...

onur-ts
15.08.2009, 12:10
bu maç ve engin avni akerde.enginin performansı sizce bu maçta nasıl olur.ben ona güveniyorum bu maçta estirecek.sizce?

Birtan Karaman
15.08.2009, 12:10
Bu maçta Giray. Song bize Avrupa ligi maçında lazım. Şefi yormamak lazım.
Katılarak Ve Üzerine Ekleyerek Söylüyorum ;

Aynı Şekilde Alanzinho'yuda Bu Maç'ta Yormamalıyız . Oldukça Kaliteli Kadromuz Var , Eksikliğini Hissedeciğimizi Sanmıyorum..

Erdal
15.08.2009, 12:11
Gol gecikince çok panikleyecek halleri yok uşakların...Tek forvet oynamanın artısı bu belkide...Panikle ceza sahasına top şişirmenin faydasız olduğunu ayan beyan görebiliyorsunuz....Tribün panikler mi? Hayır...Endişeye mahal yok...Zorluk sahada...Satranç oynanacak...Savunmak, bozmak kolaydır...Ziya hoca sever kolayı....

Ömer SEVİNÇ
15.08.2009, 12:14
Giray bu maçta kornerlerde çıkıp vuracağı kafa şutları için oynamalı. Kapanan bir takıma karşı 1 numaralı gol silahıdır duran toplar. Yine 60'larda Ceyhun oyuna girer benim tahminim.

Zor maç olacak zor. Kapanan takımlara karşı Umut'un tabiri caizse çolapalığından dolayı sıkıntı çekiyoruz. Umarım düzelmiştir biraz daha:)

AKSOY_61
Az önce aklıma ziya zamanında 8 kişi defans yapmamıza rağmen yine her maç gol yediğimiz geldi:D
Hatırlayın o zamanlar öyle vaya böyle gol yiyoruz neden hala 3 ön liberoyla oynuyoruz diyorduk.

Trabzonspor bile o kadar defans adamıyla çok rahat gol yiyorsa diyarbakır hayli hayli yer.
Gerçi kadrolar arasında şimdiki gibi dağlar kadar fark yoktu ama yine de isim farkı vardı.

Ziyanın takımından korkuyordum ama az önce aklıma bu geldi.Bence biraz yersiz korku gibi.

ilhan
Katılarak Ve Üzerine Ekleyerek Söylüyorum ;

Aynı Şekilde Alanzinho'yuda Bu Maç'ta Yormamalıyız . Oldukça Kaliteli Kadromuz Var , Eksikliğini Hissedeciğimizi Sanmıyorum..

İlk yarı net bir skor yakalayıp ikinci yarı Alanzinho-Gabriç değişikliği çok kıyak olacaktır.

Elinizde bol alternatifli bir kadro var ise, tecrübeli adamlarınızı dinlendireceğiniz maçlar olacaktır. Bir futbolcu tecrübeli ve takıma tecrübesiyle artı güç katıyorsa onu her maç oynatmanın bir esprisi yoktur. Maçların önemine göre futbolcu seçmek ise büyük takımların ve iyi kadrosu olan takımların yapabileceği bir olaydır. :)

Erdal
Peki, aynı mantıkla Tjkuzu yu dinlendirir mi hoca?

BALKAN 06
15.08.2009, 12:15
Gol gecikince çok panikleyecek halleri yok uşakların...Tek forvet oynamanın artısı bu belkide...Panikle ceza sahasına top şişirmenin faydasız olduğunu ayan beyan görebiliyorsunuz....Tribün panikler mi? Hayır...Endişeye mahal yok...Zorluk sahada...Satranç oynanacak...Savunmak, bozmak kolaydır...Ziya hoca sever kolayı....
abi öyle deme
inşallah olmaz tabi de,gol geçikir umut bi gol kaçırır tirübün den 3-5 arıza tekke der diğerleri ona uyar takımın halini bi düşün...

Tolunay Abdioğlu
15.08.2009, 12:15
Trabzonspor - Diyarbakırspor Maçına ;

0 Gün 7 S. 15 Dk. Kaldı

karatasof
15.08.2009, 12:16
Sezonun ilk iç saha maçı.
Rakip yeniden superlig'e dönen Diyarbakırspor.
Rakibin hocası ''mantalitenin mimarı'' eski hocamız ZD.
Hoca'mız Hugo Broos'un A.Aker'de ilk resmi müsabakası.
Merakla bekliyoruz,inşaallah üç puana ulaşan taraf oluruz...

onur-ts
15.08.2009, 12:16
ben böyle kaliteli, uyumlu, alternatifli kadro görmedim şimdiye kadar.hoca da cabası.e tabi 96senesi felan var ama ben o zamanlar 4 yaşında olduğumdan bilmezdim bişeler.bilinçli olarak gördüğüm en güzel TS bu sezon.oyuncusundan yönetimine kadar.e ben daha ne diye diyarbakırdan çekineyimki.alacaz bu maçı...

Ömer SEVİNÇ
15.08.2009, 12:17

Hüseyin ayrılmamış olsaydı dinlendirirdi belki abi:)

ilhan
15.08.2009, 12:18

Bak onu yapmaz işte. Engin ve Tjikuzu maça başlarsa 90 dakika oynarlar. :)

Erdal
Kürşat, söylediğinin olma ihtimalinin varlığı ve bunun bilinmesi gerçekleşmesinden daha az kötü değil...Hastalığımız kolay tedavi edilebilir cinsten değil. Dolayısıyla onunla yaşamayı öğrenmeliyiz :) Umut da öğrenmeli...Tayfun öğrenmiş bak mesela...

Samet KILIÇ
herkes dinlendirmeden bahsediyorda daha 2. haftadayız motor daha açılmadıki dinlensin...ama hastalar için geçerli değil bu dediklerim

onur-ts
15.08.2009, 12:20
herkes dinlendirmeden bahsediyorda daha 2. haftadayız motor daha açılmadıki dinlensin...ama hastalar için geçerli değil bu dediklerim

orası öyle ama lig için dinlendirmekten bahsetmiyoruz şuan.önümüzde avrupa ligi maçı var.ve haftada 2 maç oynayacak takım.yani bu yüzden dinlendirmek mantıklı..

Selçuk Çetin
15.08.2009, 12:21
ben bu maça 4 gol üstü diyorum olmadı 1-0 biter golüde Golman atar

Ustaalioğlu
15.08.2009, 12:24

bu yorulma dinlenme olayı 80li yıllarda kaldı diye biliyorum ben, maç sonrası yapılan birçeşit antremanla yorgunluğu atabiliyor oyuncular. Yoksa 2 günde bir maç yapan NBA oyuncularının vay haline...

Ustaalioğlu
15.08.2009, 12:25
3-4 fark atarsak lider oluruz bence...

Nazlı Ayaz
15.08.2009, 12:26
İnşanllah maç sonunda sevinen taraf biz oluruz trabzonspora basarılar...

real_rock
15.08.2009, 12:27
Ziya hoca oyuncularına '' Şuuuut yoook, şuuut yoook'' diye bağıracaktır buna eminim:rolleyes:.Bizde bi ara seyircisiz oynanan bi maçta bağırmıştı oyunculara şut yok diye.Hangi mantıkla acaba:rolleyes:

Uğur KÜÇÜK
15.08.2009, 12:27
ZİYA DOĞAN YİNE COŞTU
15 Ağustos 2009 / 11:39
En çok Trabzonspor taraftarına güveniyormuş!

Trabzonspor’un bugün saat 19.30’da Avni Aker’de misafir edeceği Diyarbakırspor’un teknik direktörü, Trabzonspor’un eski çalıştırıcılarından Ziya Doğan, kamp yapılan otelde, kendini ziyaret eden dostlarına, maç ile ilgili olarak çok özel bir tespit yaptı.

Doğan, bu akşamki en büyük avantajlarının “Trabzonspor taraftarı” olduğunu belirtti.
Doğan, Trabzonspor taraftarının A.Aker’de çok rahatlıkla takımına sırt dönebileceğini belirterek, “İlk yarım saat içinde güzel işler yaparsak taraftar desteğini Trabzonspor yitirir” şeklinde konuştu.
Doğan, A.Aker’in ruhunu, Trabzonspor’un mücadele azmini, sahanın genel durumunu çok iyi bildiğini de ifade ederek, “Normal şartlarda elbette Trabzonspor avantajlı gibi ama hiçbir maç oynanmadan ne kaybedilir ne de kazanılır. Bunu futbolun içindeki herkes ben de Broos da bilir” dedi. arkadaslar ne olur bu aksam statta su zıyaya cevap verelım skor ne olursa olsun takıma hep destek tam destek 90 dakıka boyunca hadı renktaşlar

Erdal
15.08.2009, 12:28
bu yorulma dinlenme olayı 80li yıllarda kaldı diye biliyorum ben, maç sonrası yapılan birçeşit antremanla yorgunluğu atabiliyor oyuncular. Yoksa 2 günde bir maç yapan NBA oyuncularının vay haline...

Meseleye sadece fiziksel olarak bakmamak lazım...Mental yorgunluk da önemli...Geçen sene takım iyi giderken bir sohbette bir spor yazarı böyle bir tehlikeden bahsetmişti. Ben de içimden gülmüştüm. Tam tersi aynı 11 in faydalı olacağını düşünmüştüm....Öyle olmadı....Mesela bjk geçen sene özeelikle ikinci yarıda kulübeyi de sahaya dahil ederek kazandı...Mutlak hakikat değil tabi bunlar...Ama ihtimal....

Atakan
15.08.2009, 12:29
Bende Giray'ın oynamasından yanayım.Hem Song'un dinlenmesi hem de kafa topları.:)
2. yarı Alanzinho - Gabriç değişikliğini bekliyorum.:)

Tolunay Abdioğlu
15.08.2009, 12:29
ZİYA DOĞAN YİNE COŞTU

Trabzonspor’un bugün saat 19.30’da Avni Aker’de misafir edeceği Diyarbakırspor’un teknik direktörü, Trabzonspor’un eski çalıştırıcılarından Ziya Doğan, kamp yapılan otelde, kendini ziyaret eden dostlarına, maç ile ilgili olarak çok özel bir tespit yaptı.

Doğan, bu akşamki en büyük avantajlarının “Trabzonspor taraftarı” olduğunu belirtti.
Doğan, Trabzonspor taraftarının A.Aker’de çok rahatlıkla takımına sırt dönebileceğini belirterek, “İlk yarım saat içinde güzel işler yaparsak taraftar desteğini Trabzonspor yitirir” şeklinde konuştu.
Doğan, A.Aker’in ruhunu, Trabzonspor’un mücadele azmini, sahanın genel durumunu çok iyi bildiğini de ifade ederek, “Normal şartlarda elbette Trabzonspor avantajlı gibi ama hiçbir maç oynanmadan ne kaybedilir ne de kazanılır. Bunu futbolun içindeki herkes ben de Broos da bilir” dedi. arkadaslar ne olur bu aksam statta su zıyaya cevap verelım skor ne olursa olsun takıma hep destek tam destek 90 dakıka boyunca hadı renktaşlar

Bu maçtan sonra kalan saçlarıda gider galiba :)

Muhammed
15.08.2009, 12:30
Bencede yorulma olaylarını geçelim. Bir tek Song'ta bu konuyu düşünebiliriz onunda yaşı biraz geçti. Diğer oyuncularımız 3 günde bir tam performans ile maç yapabilmeli.

Ustaalioğlu
15.08.2009, 12:30
malesef ziya doğru söyluyor...
avni akerde gruplaşma var, tekbir ağızdan tezahürat olmadığı gibi, yapılan da "bordo mavi şampiyon trabzon" dan öte değil...
taraftarın takıma maddi manevi katkısı çok ciddi anlamda tartışılır...

Hüseyin İlkin
15.08.2009, 12:31
Kadromuz geniş, yedek kulübesinde önemli isimler var.
Böyle maçlarda toptan olmasa bile, bir iki ismi kadroya dahil etmek gerekir diye düşünüyorum.
Böylelikle sezon boyunca kullanabileceğiz oyuncuların form düzeyini görmüş, takip etmiş ve oyuncularda oyun içerisinde yabancılık çekmemiş olacaklardır. Özellikle bunun artısı da ilerleyen haftalarda ortaya çıkacaktır.

Bu maç Avrupa'yı da düşünerek Song'un yerine Giray, sağ bekte Tayfun'un form düzeyini görmek içinde Serkan yerine Tayfun'a şans verilmeli.
Orta sahada da bir isim değişebilir, Alan-Engin dışında.
Sivas maçında bahsettiğimiz, Selçuk-Tji-Colman üçlüsü bu maç bozulabilir, bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Erdal
15.08.2009, 12:33
Ulan havada güzelmiş Trabzon'da gidemedik....Trabzondakiler, sahip olduğunuz şeyin kıymetini bilin :)

BALKAN 06
15.08.2009, 12:33
ziya hocanın bunları söylediğine inanmıyorum
hocalığı tartışılır ama o kadar da kötü bi karakter değil...

Ömer SEVİNÇ
15.08.2009, 12:34
Herşeyden öte 1-2 tane as oyuncuyu değiştirmek yedek kulübesi için de motivasyon olacaktır. Ben de yapabilirim, çok çalışmalıyım dedirtmek lazım onlara. Ersun Yanal zamanında yan gelip yatıyordu hepsi nasıl olsa oynamayacağım diye. En azından bir Zafer Yelen, bir Ceyhun, bir Giray girebilmeli takıma. Eğer Diyarbakır'a karşı da oynayamayacaklar, yetersiz kalacaklarsa neden aldık ki onları zaten?

Ustaalioğlu
15.08.2009, 12:36
Meseleye sadece fiziksel olarak bakmamak lazım...Mental yorgunluk da önemli...Geçen sene takım iyi giderken bir sohbette bir spor yazarı böyle bir tehlikeden bahsetmişti. Ben de içimden gülmüştüm. Tam tersi aynı 11 in faydalı olacağını düşünmüştüm....Öyle olmadı....Mesela bjk geçen sene özeelikle ikinci yarıda kulübeyi de sahaya dahil ederek kazandı...Mutlak hakikat değil tabi bunlar...Ama ihtimal....

Takımın tümünü hazır tutup alternatiflere sahip olmak tabi ki dediğin gibi önemli, bunu da Broos Yanal'dan farklı olarak başarmış durumda....

Muhammed
15.08.2009, 12:36
Ceyhun ve Giray konusunda katılıyorum bu maçta sahada olmalılar. Hatta daha da ileriye gideyim Ferhat Öztorun'da oynayabilir.

Erdal
15.08.2009, 12:38
Geçen sene bu zamanlar Yattarasız nasıl organize atak yaparız ı konuşuyor ve çare bulamıyorduk. Yahu şu forvet ve sağ bek işini de çözseydik çok keyifli olacaktı her şey...Neyse zamanla diyelim....

Alihan Ertürk
15.08.2009, 12:39
-------------Sylva-------------
-SBalcı----Giray---Egemen---Cale
----------Colman---Tji-----------
--Zafer---Selçuk-----Alanzinho---
-----------Gökhan Ünal*----------

Gökhan'ın durumunu net bilmiyorum o oynayamazsa Umut olur ilk 11'imde ..

61. dakikada Alanzinho - Gabriç , 75. dakikada ise Engin Zafer değişikliği bekliyorum :)
Colman - Ceyhun değişikliği de fena olmaz ..

Ömer SEVİNÇ
15.08.2009, 12:41
Gökhan'ın durumunda ben bir iş aramaya başladım. Selçuk da grip oldu ama ilk 11'de çıkacak adam. Gökhan efendi 18'de bile yok. Bir teklif gelmiş de yolunu hazırlıyor olabilirler mi?

Sercan Yaylı
15.08.2009, 12:43

61. dakikada Alanzinho - Gabriç , 75. dakikada ise Engin Zafer değişikliği bekliyorum :)

zafer yok kadroda sakat :)

Gökhan KAN
15.08.2009, 12:44
Ziya Hoca o sözleri kullanmamıştır..Diyelim ki kullandı doğru söylemiş o zaman..

Erdal
Başta ben de öyle düşünmüştüm. Ama olsaydı çıkardı ortaya...Trabzon'da hiç bir şey böyle uzun süre saklı kalmaz Ömer:)

Uğur KÜÇÜK
ziya hocanın bunları söylediğine inanmıyorum
hocalığı tartışılır ama o kadar da kötü bi karakter değil...
arkadasım bunun kotulukle alakası yok kı maalesef de dogruyu soylemıs zıya hoca cunku bız futbol olarak kotu oldugumuz zaman avni aker bize deplasman oluyor maalesef kıbu sorunu asmak imkansız gıbı inşallah bugun taraftarımız benı yanıltır da takıma 90 dk destek veren heyecanlı skor ne olusa olsun destegını esırgemeyen bır topluluk goruruz:(

Berk
Gökhan'ın durumunda ben bir iş aramaya başladım. Selçuk da grip oldu ama ilk 11'de çıkacak adam. Gökhan efendi 18'de bile yok. Bir teklif gelmiş de yolunu hazırlıyor olabilirler mi?

Ne bu?Adam kafasına göre mi 18'e girip çıkıyor?

Alihan Ertürk
zafer yok kadroda sakat :)

:eek: Zafer ne zaman sakatlandı ?

Sakatsa Ceyhun ilk11 başlamalı .. Engin de daha sonradan girer oyuna.

Atakan
15.08.2009, 12:47

-SBalcı----Giray---Egemen---Ferhat
--Engin---Selçuk-----Alanzinho---
------------Umut-----------

Benim kafamdaki 11 böyle.:) Bence böyle çıkacağız.Tek değişiklik Cale oynayacak.
Oyuna girecekler:
Gabriç
Barış
Ceyhun

Ömer SEVİNÇ
15.08.2009, 12:48
Başta ben de öyle düşünmüştüm. Ama olsaydı çıkardı ortaya...Trabzon'da hiç bir şey böyle uzun süre saklı kalmaz Ömer:)

Abi geçen seneki Yattara olayına benzettim ben açıkçası. Onda da 2-3 hafta oynamamıştı sakat diye. Sonra birden Katar olayı ortaya çıktı. Acaba diyorum taraftar tepkisinden mi çekiniyorlar. Gerçi Gökhan için çok da tepki olmaz ya neyse.

Kıllandım açıkçası ne yalan söyleyim.

Kadir
Maçı izleyemeyeceğim , haydi Trabzonsporum parçala !

:)

Uğur KÜÇÜK
ultraslan254 (http://www.ligtv.com.tr/Kullanici/Yorumlar.aspx?u=919956)

15.08.2009 - 12.22

trabzon taraftarına bir öneri. bu takımı destekleyin. ama desteginiz anlık olmasın veya pozisyon geregi desteklemeyin. sınırsız destekleyinki özellikle bizim işimiz trabzonda daha rahat orda kendi seyircisi önünde panikliyorler diyen rakiplere korku salın. yani kayıtsız şartsız destekleyin bakın ozaman takımın kendine olan özgüvenine. saygılarımla. söze gerek yok bu yorumlar bize herseyı anlatıyor...

Erdal
15.08.2009, 12:49
Abi geçen seneki Yattara olayına benzettim ben açıkçası. Onda da 2-3 hafta oynamamıştı sakat diye. Sonra birden Katar olayı ortaya çıktı. Acaba diyorum taraftar tepkisinden mi çekiniyorlar. Gerçi Gökhan için çok da tepki olmaz ya neyse.

Kıllandım açıkçası ne yalan söyleyim.

Kıllanmakta geç kalmışsın :)...Öğreniyorsun mekanizmanı nasıl çalıştığını

Atakan
15.08.2009, 12:51
Gökhan'ı satıp yerine forvet almak fena olmazdı.:)

Yada Gökhan'ı satıp yerine Mehmet Batdal'ı koyacaklar.:D

Ben bu sene forvetlerimize çok güveniyorum orası ayrı.:)

Cengiz Çubukcu
15.08.2009, 12:52

Uğur Meleke Metal yorgunluğu diye diye o şom ağzıyla şampiyonluktan etmişti bizi !!! haklı çıktı , bu sene ise aynı duruma kesinlikle düşmeyiz....

Uğur KÜÇÜK
15.08.2009, 12:54
arkadaslar bı de su acıdan dusunun touluse su ana kadar bızde gokhan dıye bı futbolcunun varlıgından haberdar degıl(yanı nasıl oynayıp neler yapabılecegınden) ve inş gokhan touluse macında cıkar gollerini sıralar hadı hayırlısı

Alihan Ertürk
15.08.2009, 12:55
Avrupa Ligi'ndeki rakibimiz Toulouse'nin lig maçı bu akşam 22.00'de Kanal A'da ;)

Edit : Yanlış başlığa yazmışım :D

matrix5782
15.08.2009, 12:56
diyarbakır 8 kişi kapanacaktır.uzaktan şutlarla kaleyi yoklıyacaz anlaşılan.maçta sakat futbolcumuz olabilir ki inşallah olmaz

bu arada ziya doğan: diyarbakırın en büyük avantalı trabzonspor taraftarı demiş.

Mustafa Demir
15.08.2009, 12:56
ZİYA DOĞAN YİNE COŞTU

o zamandan buzamana cok sey degisti. Simdi takimin hepsi yildiz o zman kim vardi ayman erdinc ibrahim ege v.s herhalde sirt doner taraftar o sirt donusler takim kadar yonetimedir. Iste bole 8taslilari takimin basina antroner diye getirirsin arkandanda oter dururlar

ZhR61
15.08.2009, 12:57
Bu akşam kolbastıyla inleticez Trabzon'u..!

Mert67
15.08.2009, 12:58
ZİYA DOĞAN YİNE COŞTU

Şu ruh hastasını taraftarın suratına bakamayacak şekilde ezip göndersek.Çok iyi olucak.

Kadir
15.08.2009, 12:59
Ziya'ya verelim ayarı gitsin .

Fazla takmaya değmez :)

halil ibo
15.08.2009, 12:59
Maça saatler kala Ziya Doğan'ın yerinde ve isabetli açıklaması içimizden birilerine hırs,takımı tam anlamıyla sahiplenme ve ses tellerine kuvvet verse,
Erdal hocanında :),yerinde tesbiti santrafor ve sağ bek konusu yönetiminde kulağına küpe olsa...

Muhammed
15.08.2009, 13:01
Gökhan'ı satmak mı? Gökhan bu ligin en komple forveti.

Erdal
15.08.2009, 13:02
Halil abi "nazarlık" diyelim artık...Yapacak bir şey yok...

Ömer SEVİNÇ
15.08.2009, 13:04
Ziya Doğan'ın öyle konuşması bizim için hayırlıdır bence. Bizim Trabzon taraftarı inat yapmayı sever. Ziya Doğan'ın o laflarının inadına 90 dakika bağırırlarsa şaşırmam vallahi:))

Erdal
15.08.2009, 13:08
Aman dikkat!
Ülkede siyasetin gündemi, kürt açılımı.
Hassas, bir o kadar da provokasyona açık bir konu.
Bugün Trabzonspor (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Trabzonspor/1/1128544/) - Diyarbakırspor (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Diyarbakırspor/1/1128544/) maçı oynanacak.
Trabzon (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Trabzon/1/1128544/) emniyeti, çevre illerden takviye polis gücü istemiş.
Sıradan bir önlem de olabilir, bir duyumun neticesi de.
Avni Aker (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Avni%20Aker/1/1128544/)’e gelecek bordo-mavili taraftarlara çok önemli bir görev düşüyor;
“Sağduyulu olmak ve futbolun güzelliğine gölge düşürecek eylem (http://milarsiv.milliyet.com.tr/eylem/1/1128544/) ile söylemlerden uzak kalmak.”
Unutmayalım sahadakiler politikacı değil, futbolcu.
Öyleyse, tahriklere dikkat!

Cemal Erse/ Milliyet

Ehrimen
15.08.2009, 13:08
Bu adam hergün niye açıklama yapıyor anlamış değilim :D

karaman6106
15.08.2009, 13:11
bugünavni aker tıklım tıklım olacak...uşaklar oranın değerini bilin...tezahürat adı altında maçla, oyuncuyla diyalog olmadan alkasız bir şekilde bağırmaya çalışmak ne olaki...kaçan pozisyonda ah, atılan şutta of be, gol olmayan güzel bir şutta alkış yağmuru gibi. topçuları, hocaları-tercümanı- alkış yağmuruna boğmak ne güzel olur.haydi...

ilhan
15.08.2009, 13:13
Forumda sadece futbolu konuşalım LÜTFEN.

...

Sabri Kurban
15.08.2009, 13:13
arkadaslar bı de su acıdan dusunun touluse su ana kadar bızde gokhan dıye bı futbolcunun varlıgından haberdar degıl(yanı nasıl oynayıp neler yapabılecegınden) ve inş gokhan touluse macında cıkar gollerini sıralar hadı hayırlısı

Konuyla ilgisi yok ama cevabını vereyim. Touluse taraftar forumlarında TS'nin Gökhan Ünal gibi iyi bir forvete sahip olduğunu konuşuyorlardı.

KÖKSAL AYDIN
15.08.2009, 13:16
Bu akşam oynarsa Gökhan ve umuttan beklentim çok.İyi şeyler yapacaklarına inanıyorum.

Ehrimen
15.08.2009, 13:18
Son 6 Saat, 12 dakika.

İskender
15.08.2009, 13:20
Bu akşam maçı Esenlerde kemer halı sahada izleyeceğim, geçen haftanın tecrübesine dayanarak söylüyorum müthiş bir atmosfer oluyor, Esenlerde oturup nerde izlesem diyenlere duyrulur...

firidin61
15.08.2009, 13:21
Diyarbakır kapanacak , kapanmak zorunda . 18 üzerinde çok fazla şut pozisyonu bulabileceğimizi düşünmüyorum . Daha çok sol ve sağ kanatta Alanzinho , Engin , Gabric gibi birebirde etkili futbolcularla rakip savunma sağ ve sol beklerini 1 e 1 bırakabilirsek sağdan ve soldan etkili olabiliriz . Ayrıca bolca orta denemeli sekebilecek toplar için Selçuk ve Colman'ı 18 üzerine tutmalıyız . Ceyhun ilk 11 için özellikle bu tip maçlarda Tjikuzu ya tercih edeceğim futbolcudur . Denenebilir ...

Bunların dışında ilk 15 dak. da gol bulabilirsek bunların hiçbirisine gerek kalmayabilirde :)

Sayg ,

fanatikdevri
15.08.2009, 13:21
ugur6101 tarafından yazılan
ZİYA DOĞAN YİNE COŞTU

Ziyan Ziyaaaaaa baska söze ne hacet

Armağan Dere
15.08.2009, 13:25
Bu akşam oynarsa Gökhan ve umuttan beklentim çok.İyi şeyler yapacaklarına inanıyorum.

gökhan sakat... tek UMUDUMUZ umut...

Erdal
15.08.2009, 13:26
İlhan girdik mi şimdi iddiaya...Maçın yıldızı Engin :)

Muhammed Ayaz
15.08.2009, 13:26
bu maç ya zor olacak yada çok kolay eğer 60.dakikaya kadar gol bulamassak bizimkiler panikleyecekler.Hele bide forvette umut varsa...
ama ilk 20 dakikada gol bulursak maç bizim açımızdan çok rahat geçecek.1-0 dan sonra üzerimize gelcekler ve muhtemelen biz 2. golüde buluruz ve bu maç 2-0 bizim olur.golleride umut ve muhtemelen son dakikalarda giricek olan gabriç atar.Maçtan sonrasıda zaten biliyoruz arkadaşlar.''KOLBASTI ŞOVVV''

Murat Erdem
15.08.2009, 13:28
Diyarbakır'la oynadığımız son maç, abartmıyorum tarihimizde ki en ambiyanslı maçlardan biriydi.

A.Aker 3-4 saat önceden yükünü almış, seyirci hınca hınç. İroni gibi ama ''adam gibi adam Ziya Doğan'' pankartları açılmış...

Diyarbakır'ın mide bulandıran sert oyunu, F.Tekke'nin sakatlanıp sedyede sahayı terketmesi...

Zamanın Diyarbakır kalecisi Şenol'un tribünleri tahrik etmesi...

İkinci yarıda oyunda sinmemiz ve 1-0 devam eden maçın sıkıntıya girmesi...

Derken, 84 de Mehmet Yılmaz'ın golü 2-0 öndeyiz.

Hem sıkıntıya giden 1-0 lık riskli skor, hem de rakibin aşırı sert oyunu, bir yandan Şenol'un hareketleri, stadı o kadar germişti ki...

Gol olunca, A.Aker deprem olmuş gibiydi, kameralar bile sarsılmıştı, tv deki görüntü 1 dk falan titremişti.

Golle beraber sahaya giren bir seyircimiz, kaleci Şenol'un üstüne yürümüştü.

Maç 10-15 dk durduktan sonra devam etmişti.

2.golden sonra tv görüntüsünün deprem olmuş gibi sallanmasını hala unutamıyorum.

a f s
15.08.2009, 13:28
Aman dikkat!
Ülkede siyasetin gündemi, kürt açılımı.
Hassas, bir o kadar da provokasyona açık bir konu.
Bugün Trabzonspor (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Trabzonspor/1/1128544/) - Diyarbakırspor (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Diyarbakırspor/1/1128544/) maçı oynanacak.
Trabzon (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Trabzon/1/1128544/) emniyeti, çevre illerden takviye polis gücü istemiş.
Sıradan bir önlem de olabilir, bir duyumun neticesi de.
Avni Aker (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Avni%20Aker/1/1128544/)?e gelecek bordo-mavili taraftarlara çok önemli bir görev düşüyor;
?Sağduyulu olmak ve futbolun güzelliğine gölge düşürecek eylem (http://milarsiv.milliyet.com.tr/eylem/1/1128544/) ile söylemlerden uzak kalmak.?
Unutmayalım sahadakiler politikacı değil, futbolcu.
Öyleyse, tahriklere dikkat!

Cemal Erse/ Milliyet

Merak etmesinler korktukları anlamda bir olay olmaz Trabzon'da.
Lakin, Trabzonspor az güçlenince bizim üzerimizde oynanan oyunları biliyoruz.

Bu anlamda Trabzonspor'u sevmeyenlerden her şey beklenir.

Yalnızca bu maç için değil, şampiyonluk sürecindeki tüm maçlarımızda aynı ciddiyeti göstermeliyiz.

Bu liglerin en centilmen takımına yakışan taraftar nasıl olması gerekiyorsa öyle olunmalı.

sametaydin
15.08.2009, 13:30
1-0 olsun bizim olsun.

Oktay AKKUŞ
15.08.2009, 13:30
Maçı İzleyemeyeceğim Malum Trabzondan Dönüş Yapıyorum Bugün Öğlen 3 Otobüsü İle

Kazanacağımızı Umuyorum
İlk 15dk da Golü Buluruz Ve Sonrası Rahat Geçer 3-1 Diye Bi Tahminde Bulanayım

titanic
15.08.2009, 13:34
bu maç ya zor olacak yada çok kolay eğer 60.dakikaya kadar gol bulamassak bizimkiler panikleyecekler.Hele bide forvette umut varsa...
ama ilk 20 dakikada gol bulursak maç bizim açımızdan çok rahat geçecek.1-0 dan sonra üzerimize gelcekler ve muhtemelen biz 2. golüde buluruz ve bu maç 2-0 bizim olur.golleride umut ve muhtemelen son dakikalarda giricek olan gabriç atar.Maçtan sonrasıda zaten biliyoruz arkadaşlar.''KOLBASTI ŞOVVV''
Bence maç 60 tan sonrada çözülür.Gol bulmamız önemli,bu arada horonu kolbastıya tercih ederim.Çok göz önüne getirerek eskittiler kolbastıyı

cihatöztürk
15.08.2009, 13:34
farklı galip geleceğiz en az 3-0

maxsimum 5-0

Erdal
15.08.2009, 13:35
Ali Fuat hocam, Trabzonspor üzerinde birileri oyun oynadığında garip bir şekilde camia bütünleşiyor :)...Bu anlamda istiyorum ben öyle bir iki oyun...Garip adamlarız biz...Düşman bulamayınca birbirimizi yiyoruz:)

Suayb
15.08.2009, 13:41
^ Ne yazikki öyle bir devirdeyiz..

Bir müslüman, Allah rizasi icin, yahudi lobisini (misal) yikmak icin savassa.. Öteki müslüman kardesimiz
savasan kardesimize silah ceker...

:) Gel cik isin icinden.. Sonra Filisin vurulunca insanlar hungur hungur agliyor..

Ozaman madem illa düsmana ihtiyacimiz var.. Hayali bir düsman yaratalim(pardon, olusturalim.. Yaratmak Allah'a mahsustur.. özür dilerim, bilmeyerek yazdim)..
ABD de oyle yapmiyormu? Eee, silah sanayisi catir catir islicek..

Birakta bizde futbol sanayisi islesin

SERDAR-61
15.08.2009, 13:41
Kazanmamız gereken bir karşılaşma fakat süprizde olabilir

a f s
15.08.2009, 13:42
Ali Fuat hocam, Trabzonspor üzerinde birileri oyun oynadığında garip bir şekilde camia bütünleşiyor :)...Bu anlamda istiyorum ben öyle bir iki oyun...Garip adamlarız biz...Düşman bulamayınca birbirimizi yiyoruz:)

Eyvallah, doğrudur.

Bu anlamda Ziya Doğan'ın açıklamaları bizi motive eder ancak ve böylece tribünler bütünleşmiş olur. Ziya Doğan'ın bize yaşattıklarını biraz hatırlamamız yeter bunun için.

Suayb
15.08.2009, 13:45
Mac hakkinda görüslerim..

Mum isigi sönmedigi sürece kazaniriz..

Ama olaki sóndürmeye calisan olursa.. Haliyle ozaman futbolcularimiz o mum isigini korumak istedikleri icin
maci birakabilirler..

Dikkat

Ehrimen
15.08.2009, 13:49
1-0 olsun bizim olsun.

1-0 olmasın hocam.
Gol yiyeceğiz diye maç boyunca dokuz doğuruyor insan. :p

titanic
Mac hakkinda görüslerim..

Mum isigi sönmedigi sürece kazaniriz..

Ama olaki sóndürmeye calisan olursa.. Haliyle ozaman futbolcularimiz o mum isigini korumak istedikleri icin
maci birakabilirler..

Dikkat
arkadaşım kusura bakma ama çok derin olmuş bu yazı,açıkçası anlam veremedim beni aşmış daha açık bir şekilde anlatırsan iyi olur. Tabi sadece öneri bana anlatmak zorunda da değilsin

mehmets61
çok kolay bi maç olarak görülüyor ama beni nedense korkutuyor böyle maçlar...

Ahmet Kuru
15.08.2009, 13:51
Biletler tükenmiştir...
Avni Aker'de sezonun ilk maçı hem futbol hem taraftar açısından seyir zevkine doyacağımız bir maç olacağını düşünüyorum...
Hayde...
Vira Bismillah...

Mert Oğuzlu61
15.08.2009, 13:52
zaman ne çabuk geçiyor yaw :D

maç saati gelsin başlasın artık şu maç... çok rahat bir şekilde yeneceğiz d.bakırı, ilk yarı gol yemeden en az 2 tane atarız diyorum bakalım doğru çıkacakmı tahminim :)

bu arada maç saatinde trabzonda sağanak yağış bekleniyormuş...

ahmet demirr
15.08.2009, 13:53
ugur6101 tarafından yazılan
ZİYA DOĞAN YİNE COŞTU

Ziyan Ziyaaaaaa baska söze ne hacet

kimse kusura bakmasin ama adam dogru soylemis
biz takimin ihtiyaci oldugu anlarda maalesef destek olamadigimiz gibi
kostek oluyoruz
karadenizliyiz ve sabirsiziz

Selim_Perçin
15.08.2009, 13:53
Ziya doğan'sa söz konusunu Barcelona'da olsa rakip kazanarız.tek dileğim Yattara takıntısı olan ziye kardeşimiz karşısında Yattara'nın oynayıp show yapması...

Oktay AKKUŞ
15.08.2009, 13:54
zaman ne çabuk geçiyor yaw :D

maç saati gelsin başlasın artık şu maç... çok rahat bir şekilde yeneceğiz d.bakırı, ilk yarı gol yemeden en az 2 tane atarız diyorum bakalım doğru çıkacakmı tahminim :)

bu arada maç saatinde trabzonda sağanak yağış bekleniyormuş...

Burada Hava Bunaltıcı:)

Erdal
15.08.2009, 13:55
Gürcan abi, biz nerde tribün yapıyoruz :)...Ben internet de olan bir yer buldum konyaaltında?

titanic
15.08.2009, 13:56
Ziya doğan'sa söz konusunu Barcelona'da olsa rakip kazanarız.tek dileğim Yattara takıntısı olan ziye kardeşimiz karşısında Yattara'nın oynayıp show yapması...
O artık Diyarbakır'da ki maçta olur.Yattara bildiğim kadarıyla 18 kişilik maç kadrosunda yer alamayacak

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2009, 13:56
ziya doğan halt etmiş .akşam göreceğiz trabzonspor taraftarı nasıl olacak...

Selman
15.08.2009, 13:57
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2517193&postcount=1

KÖKSAL AYDIN
15.08.2009, 14:01
Diyarbakır'la oynadığımız son maç, abartmıyorum tarihimizde ki en ambiyanslı maçlardan biriydi.

A.Aker 3-4 saat önceden yükünü almış, seyirci hınca hınç. İroni gibi ama ''adam gibi adam Ziya Doğan'' pankartları açılmış...

Diyarbakır'ın mide bulandıran sert oyunu, F.Tekke'nin sakatlanıp sedyede sahayı terketmesi...

Zamanın Diyarbakır kalecisi Şenol'un tribünleri tahrik etmesi...

İkinci yarıda oyunda sinmemiz ve 1-0 devam eden maçın sıkıntıya girmesi...

Derken, 84 de Mehmet Yılmaz'ın golü 2-0 öndeyiz.

Hem sıkıntıya giden 1-0 lık riskli skor, hem de rakibin aşırı sert oyunu, bir yandan Şenol'un hareketleri, stadı o kadar germişti ki...

Gol olunca, A.Aker deprem olmuş gibiydi, kameralar bile sarsılmıştı, tv deki görüntü 1 dk falan titremişti.

Golle beraber sahaya giren bir seyircimiz, kaleci Şenol'un üstüne yürümüştü.

Maç 10-15 dk durduktan sonra devam etmişti.

2.golden sonra tv görüntüsünün deprem olmuş gibi sallanmasını hala unutamıyorum.

http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/Default.aspx

KÖKSAL AYDIN
15.08.2009, 14:02
Ziya doğan bile taraftarımızın profilini kullanmaya başlamış.

Keşke adamın sözüne "yalan" diyebilseydim.

Suayb
15.08.2009, 14:05
arkadaşım kusura bakma ama çok derin olmuş bu yazı,açıkçası anlam veremedim beni aşmış daha açık bir şekilde anlatırsan iyi olur. Tabi sadece öneri bana anlatmak zorunda da değilsin

Tabi ne demek..

Mum isigi ile kastim aslinda ruhani bir hal.. Akil mum isigi olsa..
Bu kalbin onunu aydinlatir.. Bir vezirin, padisaha yardim etmesi gibi..

Yani beden ülke, akil vezir ve kalb padisah..

Ama mum isigi sonerse padisah karanlikta kalir..

Trabzonda buna dikkat etmek lazim..

Bunun cok etkenleri vardir..

Bir havuz dusunun.. oraya sular akiyor.. Birtanesi kirli olsa, havuz
kirlenecek..

:) Yani uzun lafin kisasi..

Tercümanimizin o sevinci iste mum isiginin en güclü anlarindan biriydi..

Siz sordunuz diye acikladim.. Haddimi astiysam özür dilerim..

irfanb
15.08.2009, 14:05
Biz Ayrilamayiz :)

http://www.load-it-up.de/091122/vvZe4V1V.JPG

Emrullah
15.08.2009, 14:06
Zor bir maç, hemen havalanmayalım. Daha takımımız kapanan takımları nasıl açacak bilmiyoruz. Kapanan takımlara karşı az pozisyon bulursun, az pozisyon bulduğun için elindeki forvet bulduğunu atması lazım. Elimizde Umut gibi bir oyuncu var. Nasıl oluyorda bu kadar eminsiniz kazanacağımız noktasında. Hedefleri, çıtayı o kadar yükseltiyorsunuz ki hayal kırıklığını daha şiddetli yaşıyorsunuz. Biraz aykaları yere sağlam basmakta fayda var. Artık herkes herkesten puan alabilir, futbol eskisi gibi değil.

titanic
15.08.2009, 14:08
Tabi ne demek..

Mum isigi ile kastim aslinda ruhani bir hal.. Akil mum isigi olsa..
Bu kalbin onunu aydinlatir.. Bir vezirin, padisaha yardim etmesi gibi..

Yani beden ülke, akil vezir ve kalb padisah..

Ama mum isigi sonerse padisah karanlikta kalir..

Trabzonda buna dikkat etmek lazim..

Bunun cok etkenleri vardir..

Bir havuz dusunun.. oraya sular akiyor.. Birtanesi kirli olsa, havuz
kirlenecek..

:) Yani uzun lafin kisasi..

Tercümanimizin o sevinci iste mum isiginin en güclü anlarindan biriydi..

Siz sordunuz diye acikladim.. Haddimi astiysam özür dilerim..
Teşekkür ederim

asimetrik
15.08.2009, 14:09
Gürcan abi, biz nerde tribün yapıyoruz :)...Ben internet de olan bir yer buldum konyaaltında?

Maç havasına girebileceğimiz bir yerse tercih ederim, değilse burada direk tribünümüz var zaten.

titanic
15.08.2009, 14:11
Ziya doğan bile taraftarımızın profilini kullanmaya başlamış.

Keşke adamın sözüne "yalan" diyebilseydim.

Taraftarın Ziya Hoca dönemindeki taraftar olmadığı bir gerçek.61. Dakika şovları bunun göstergelerinden biri skor ne olursa olsun destek devam ediyor

SiNo
15.08.2009, 14:14
bence stad hep birlikte haddini bil hadddini diye bağırmalı :)

Atakan
15.08.2009, 14:15
0 Gün 5 S. 15 Dk. Kaldı

Kadir
15.08.2009, 14:17
irfanb

Harikaydı :D

Mustafa Demir
15.08.2009, 14:18
off dakkalari saymaya basladim yine bu trabzon sevdasi beni fazla yasatmaz stresten giderim :D

Sefa
15.08.2009, 14:18
Ne hayırsız rüyalar görüyoruz yahu..

Kaç gündür herkes yenik olduğumuzu görüyor bende bu gece dk 14 2-0 yenik olduğumuzu gördüm Rüyalar tersine çıkar derler İnşallah :)

esra61
15.08.2009, 14:19
ziya doğan bile ts taraftarının profilinden pay çıkardı.bugünkü maça giden varmı.....

Mustafa Demir
15.08.2009, 14:20
Ne hayırsız rüyalar görüyoruz yahu..

Kaç gündür herkes yenik oladuğumuzu görüyor bende bu gece dk 14 2-0 yenik olduğumuzu gördüm Rüyalar tersine çıkar derler İnşallah :)
walla ben 2 - 1 yendik diye ruya gordum

Erdal
15.08.2009, 14:21
Gürcan abi telefonun kapalı, özel mesaj kutun da dolu herhalde :)

Mustafa Demir
15.08.2009, 14:21
Biz Ayrilamayiz :)

http://www.load-it-up.de/091122/vvZe4V1V.JPG

aramiza cicek bile koymayin :D:D:D

Erdal
15.08.2009, 14:22
Söylemeyeyim diyordum ama ben de iyi rüya görmedim...Hayır olur inşallah :)

Ehrimen
15.08.2009, 14:22
Bende rüya gördüm :D
2-0 yeniliyorduk, ilk yarıyı 2-2 kapadık.
İkinci yarıya yetişmedim :D

titanic
15.08.2009, 14:25
Çok katırmayın maça en azından uyumadan önce maçı düşünmeyin rüyanıza istemsede girer.Bu tür rüyalardanda hiçbir anlam çıkmaz

Emrullah
15.08.2009, 14:29
Benim rüyamda bu maç yoktu, FB maçı vardı. Hatlarda problem var galiba.

Paksoy
15.08.2009, 14:29
lig tv de unutulmaz frikik golleri var. bakalım hami varmı top 20 yapmışlar

asimetrik
15.08.2009, 14:30
Ehli ile istişare istihareden evladır.
Hugo Bross ehli bu işin...

Gökhan Döner
15.08.2009, 14:31
ne hayırsız rüyalar görüyorsunuz be kardeşler
insan yatmadan önce güzel şeyler hayal kurarda
öyle uyku moduna geçer.
bence diyarbakır sporu en az 2 farklı skorla yeneceğiz.
nede olsa takımın başında ziya doğan var.

titanic
lig tv de unutulmaz frikik golleri var. bakalım hami varmı top 20 yapmışlar
var mı? düzgün hazırladıysalar en az 3 golü olması lazım

Erdal
Ehli ile istişare istihareden evladır.
Hugo Bross ehli bu işin...

Eyvallah...Hükmü aldık abi :)

eren_61
15.08.2009, 14:35
arkadaşlar bende yeneceğimize inanıyorum ama taraftara çok iş düşüyor.çünkü biz şimdiden tolouse maçının havasına girmişiz.inş futbolcularda böyle değildir bu maç sahada kazanılacak.o yüzden taraftarımızın desteği önemli.Allahın izniyle başamız dik ayrılıcaz sahadan

asimetrik
15.08.2009, 14:36
Eyvallah...Hükmü aldık abi :)

Estağfurullah, ben de gördüm bir şeyler ama daha maçın başıydı, su molası verdim:) sonra da uyumadım. Eminim sonradan çevirmişizdir maçı.
Biz gerçekten (rakibe saygı duymakla beraber) rakipten iyi bir takımız. Puan kaybı çok büyük sürpriz olur. Olur mu olur ama çok sürpriz olur.

KÖKSAL AYDIN
15.08.2009, 14:37
Erken gol bulabilirsek ne ala fark bile gelebilir.Ama golü bulamazsak hem kapalı defansı açmak için çok uğraşırız hemde Ziyanın dediği gibi taraftar hemen sırtını futbolculara dönebilir.Benim bu maçtaki en büyük endişem her gol kaçtıktan sonra taraftarın fatih tekke diye bağırması.Bu sonun başlangıcı olur...

asimetrik
15.08.2009, 14:39
Erken gol bulabilirsek ne ala fark bile gelebilir.Ama golü bulamazsak hem kapalı defansı açmak için çok uğraşırız hemde Ziyanın dediği gibi taraftar hemen sırtını futbolculara dönebilir.Benim bu maçtaki en büyük endişem her gol kaçtıktan sonra taraftarın fatih tekke diye bağırması.Bu sonun başlangıcı olur...

Ziya hocanın böyle bir şey dediğine inanmıyorum. Gerçekten duyan var mı?
Bence birileri taraftara gaz vermiş:)

Paksoy
15.08.2009, 14:39

9. sırada hami var. bjk ts maçında 35 m den attığı gol, samsunda oynanmış

Adem Erdoğan
15.08.2009, 14:40
Eğer oynarsa Ceyhun'dan lampard şutları ve hatta en az bir gol bekliyorum.

A.T.R
15.08.2009, 14:41

Bu bahsettiğin sistem Trabzonsporda ya Breams ya da Leekens döneminde olacak uygulanıyordu. Yardımcı antrenör o hafta gelecek hafta maçımızın olduğu rakibin maçını izlemeye gidiyor buna göre rapor hazırlayıp veriyordu Td ye. Ve gerçekten işe yarıyordu. Neden uygulanmaz anlamış değilim.

servet nuh
15.08.2009, 14:42
diyarbakır kim ya rahatça 3 puanı almamız lazım......mehmet akifin bir duası vardır""Allahım aramızda beyinsizler yüzünden bizi helak etme""...aynı duyaı bizim aramızdaki bazı sözümona taraftar içim yapmak istiyorum......bir hatalı harekette hemen gencecik futbolcuyu rencide eden lavuklar inşallah bu maçta yine belirmez....bir diğer mevzu ise bu maçta diyarbakır için pkk tezhüratı inşallah olmaz......çok ayıp olur...bize rum dedikleri zaman nasıl kızıyoruz dimi...zaten futbolcuları yuhalayan ve bu tür ayrıştırma ve bölücülük kokan tezahüratlarla vatan kurtatcağını sanan ebleh taraftarların aynı insanlar olduğuna eminim......hep destek,tam destek,sonuna kadar destek.....yensekte yenilsekte destek....gol atamayan santraforlara da destek.....bu maçta rakibi sirkülase ederek farklı galibiyet alacağımıza inanıyorum...

Sefa
15.08.2009, 14:43
Bursaya attığı golüde verirler dur bende bakatım..

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2009, 14:43
paf maçı nerde acaba?...

devilkid
15.08.2009, 14:44
yok yav ..sadece haminin golu var bizden...guya en iyi topa vuran adam bizdeydi..1 tane koymuslar oda goruntu yarım yamalak..

titanic
15.08.2009, 14:44
evet izlemiştim o golün videosunu, Hami'yi hala izlemek güzel birşey

asimetrik
15.08.2009, 14:45
Beklediğim kadro

..............................Sylva
Serkan.........Giray................Egemen........ ....Cale
............................Colman
Engin..........Tj.....................Ceyhun(Selçu k)...........Alan
.............................Umut

İsteğim ise Tayfun'un oynaması..
Sanırım gerek Avrupa maçı gerekse Gabriç'in oyuna girme ihtimali için Song kesik yer.
Selçuk ise en son hastaydı..

Gökhan Döner
15.08.2009, 14:45
Takımımıza şimdiden başarılar diliyorum şansları açık, Allah yardımcıları olsun.
İnşallah güzel bir galibiyet alırız.

Ceyhun Öncü
15.08.2009, 14:46
az önce 2006 daki bütün maclarimizin gollerini izledim

bize Santrofor olarak Ersen M ve Fatih Tekke lazim

buarada mac 1:0 olsun bizim olsun

Çagman
15.08.2009, 14:46
Sağ bekte goksu denenemezmi acaba sag bek konusunda bu sene sıkıntı yasayacagız herhalde forvet baslı basına sorun zaten ama son yılların en cok güvendigim kadrosu acıkcası bu insallah iyi olacak.

Paksoy
15.08.2009, 14:47

hamiden tek gol var :Dkomedi ya

Emre Çavuş
15.08.2009, 14:50

antalyadanmıyız abi:)

Sefa
15.08.2009, 14:51
Aynen yine yapacağını yaptı Ligtv ne beklenirki..

asimetrik
15.08.2009, 14:52
antalyadanmıyız abi:)

Erdal'da ben de bu aralar için evet. Sen ne taraflardasın..?

titanic
15.08.2009, 14:55
hamiden tek gol var :Dkomedi ya
Allah tan Hami o kadar sene çalışmışta 50 nin üzerinde frikik golü atmış,ya o kadar atmasaydı mümkün değil o listelerde yer alabilsin.O listede yer almak için İstanbul takımlarında oynayı bir tane frikik golü atmanız yeterli

Mert Oğuzlu61
15.08.2009, 14:56
Eğer oynarsa Ceyhun'dan lampard şutları ve hatta en az bir gol bekliyorum.

lampard değil Gerard ;)

Paksoy
15.08.2009, 14:57
lampard değil Gerard ;)
gerard değil schols ;)

yatara
15.08.2009, 14:58
gerard değil schols ;)
schols degil hami

Emre Çavuş
15.08.2009, 14:59
Erdal'da ben de bu aralar için evet. Sen ne taraflardasın..?

Ben uncalıdanım. Amcamlarda lig tv var ama bende cok sevdıgım bı kardesımın dogum gününde olacagım keske tanısıp beraber izleyebilseydik...

demir
15.08.2009, 15:03
ne listesi bu

abbas
15.08.2009, 15:05
İnşallah kazanıcaz. Gabric i çok merak ediyorum.

Alihan Ertürk
15.08.2009, 15:06

Daha önce izledim ben onu bizden sadece Hami var .. :cool:

O da Samsun'da 8JK'ye attığı gol.

asimetrik
15.08.2009, 15:06
Ben uncalıdanım. Amcamlarda lig tv var ama bende cok sevdıgım bı kardesımın dogum gününde olacagım keske tanısıp beraber izleyebilseydik...

Arkadaşının doğum gününü kutluyoruz. Söyle de maç saati doğmasın bir daha.
Bir maç denk getirir seyrederiz inşallah.

yatara
15.08.2009, 15:07
GABRIC 2 tane atacakmis gibi bi his var icimde dide alanzinho 1tane ve colman 1 tane 4-0 veya 4-1

KÖKSAL AYDIN
15.08.2009, 15:09
GABRIC 2 tane atacakmis gibi bi his var icimde dide alanzinho 1tane ve colman 1 tane 4-0 veya 4-1

Bayağı uçmuşuz her halde:)

Maçı alalım da özellikle de iyi oyunla alalım.Skor önemli değil.

demir
15.08.2009, 15:09

forvetede yazsaydın bır tane bare kardesım :D

Emre Çavuş
15.08.2009, 15:11
Arkadaşının doğum gününü kutluyoruz. Söyle de maç saati doğmasın bir daha.
Bir maç denk getirir seyrederiz inşallah.

teşekkürler.. : ) söylerim :D inş uefa macında görusurüz ...

yatara
15.08.2009, 15:12
gökhan ünal varmi kadroda

Emre Çavuş
15.08.2009, 15:13
forvetede yazsaydın bır tane bare kardesım :D
adamda şuc yok suc forvetimizde:D forvet mevkisinde oynadıklarını taraftara aşılıyamamışlar:D:D

demir
15.08.2009, 15:15
adamda şuc yok suc forvetimizde:D forvet mevkisinde oynadıklarını taraftara aşılıyamamışlar:D:D

alla alla burada bır arıza var ama ben cozemıyorum gecen sezon bızım gollerımız kım attı yaww :D

Murat Erdem
15.08.2009, 15:17
İç sahada minumum 40 puan yapmamız gerek. Altı bizi hedeflerimizden uzaklaştırır. Asgari 40 puan için bu maçta tek alternatif 3 puandır. Hedeflerimize uzanan yol A.Aker'den geçiyor.

samet aslan
15.08.2009, 15:17
allahın ıznıyle staddayım aksam..

POYRAZ
15.08.2009, 15:18
Maci izlemek icin sabirsizlaniyorum.

turkish0061
15.08.2009, 15:18
2-0 bence asist gabric goller alan ve colman olabilir

titanic
15.08.2009, 15:20
beş beş beş

POYRAZ
15.08.2009, 15:20
allahın ıznıyle staddayım aksam..
Ne mutlu sana.:alkış:
Keske bugün o stadda ben de olabilseydim.
Kalbimizle orada olacagiz.

Alihan Ertürk
15.08.2009, 15:22
Gabriç'in güzel ortalarından yararlanabilecek bir forvetimiz olsaydı keşke :S

Ah FTekke ah ..

Paksoy
7-0 diyorum ben , goller umut-3 colman 1 engin 2 alan 1

samet aslan
bılet alabılmek ıcın 8,30 da sıraya gırdım maraton kalmadı kale arkası alabıldık anca..

Paksoy
15.08.2009, 15:25
taraftarladan pozitif etki bekliyorum bol alkışlı bir taraftar;)

OLCAY ÇAKIR
15.08.2009, 15:26
BMN Samsun,maci nerde izliyor????
Acil bilgi ltf.

Çagman
15.08.2009, 15:27

imkansızı istiyorsun arkadasım umut 3 :D:D:D:D:D:D:D

ademkazaz
15.08.2009, 15:28
erken gol bulursak 5 olur maç

Emre Çavuş
alla alla burada bır arıza var ama ben cozemıyorum gecen sezon bızım gollerımız kım attı yaww :D

sorsan eto'yu bılırler ama bızım gökhandan eto'luk bır basarıda beklenmez hani:D:D barca'ya gıderse beklenır ama oda oranın havasından suyundan galıba:D:D:D

Paksoy
imkansızı istiyorsun arkadasım umut 3 :D:D:D:D:D:D:D

atar o 3 tane mvv maçıındaki gibi oynasın atar;)

Adem Erdoğan

basketbol sezonu daha başlamadı.:)

a f s
15.08.2009, 15:29
http://trabzonspor.org.tr/Upload/intro/15_08_2009-2V9G.jpg

Maçı alırız merak etmeyin. Diyarbakır da haddini bilecek.

Kendi sahamızda bu sezon herşey farklı olacak.

Nedir yahu güçlü takım gelir, zor maç, zayıf takım gelir, eyvah daha zor maç. Bırakalım onlar düşünsün.

Erken gelecek gollerle fark bekliyorum.

Haydi vira bismillah.

hereticsoul
15.08.2009, 15:29
arkadaslar diyarbakır yeni bir takım ve ne yapacaği belli olmayan bir takım.. oyüzden biraz temkinli mac izlemek gerekir..
ziya doğan trabzonspor ve camiasini yakından tanıyan bi t.direktör o yüzden trabzonspor için bu mac cok zor gececektir...
ama 1-0 trabzonspor alicakmiş gibi geliyor bana..:D

tsclub_61
15.08.2009, 15:30
sivas maçı gibi pas yaparsak fark atabiliriz

POYRAZ
15.08.2009, 15:30
Herkese iyi forumlar arkadaslar.
Görüsmek üzere.

Çagman
15.08.2009, 15:32
atar o 3 tane mvv maçıındaki gibi oynasın atar;)

mümkünse baskası atsın :)

hereticsoul
15.08.2009, 15:32
aramizda 7-0 diyenler varda....cidden basketbol liginin kuralari çekilcekmiş:D:D
61. mesajımıda yazmiş oldum :D:D::D:D::D:D:D::D:

irfanb
15.08.2009, 15:33
Ziya Dogan`in yerinde olsam takimi sahaya cikartmaz 3-0 hükmen yenilgiye razi olurdum :)
Farkli bir sonuc bekliyorum.
Allah utandirmasin.

real_rock
15.08.2009, 15:33
Oyunu iyi okuyan ve gerektiği anda değişiklik yaparak maçı lehimize çeviren bir HOCA'mız var. Sivas maçında bunu gördük.Bross yaptığı değişiklikle maçı çevirdi.Rakibide iyi tahlil etmiş.İlk golü atan taraf olursak maç bizim.Çünkü Diyarbakır kapanacak.Geçen yılki gibi değiliz bu yıl takımın başında bir hoca var.

Paksoy
15.08.2009, 15:38
aramizda 7-0 diyenler varda....cidden basketbol liginin kuralari çekilcekmiş:D:D
61. mesajımıda yazmiş oldum :D:D::D:D::D:D:D::D:

hadi ya basketbolu severim ,

Harun
15.08.2009, 15:39
Bu maçı taraftarı mest eden bir futbolla almamızı istiyorum. Yeni kadroyu ilk defa bugün izleme fırsatım olacak.Hem Bross hakkında hem de oyuncular hakkındaki fikirlerimde mutlaka bir takım taşlar yerine oturur diye düşünüyorum.

Özellikle Gabric-Alanzinho-Colman-Tijikuzu-Yattara yabancı karma beşlisi ile Zafer-Selçuk -Ceyhun-Engin-Barış tan oluşan yerli beşli arasındaki müthiş rekabet meraklandırıyor beni:)Bross işi gerçektan zor.

Anıl C
15.08.2009, 15:41
ben o kadar rahat değilim kesin galibiyet için
sonuçta 11'e 11 oynanacak
bide aman kotu bi sonuç alırsak günah keçisi aramayalım

KÖKSAL AYDIN
15.08.2009, 15:44
Maç zorlu geçecektir.Rahat kazanırız demek aşırı iyi niyetli olmak demek.Zİya klasik savunma anlayışıyla bizi zorlayacaktır.

En büyük görev taraftara düşüyor.MAç içinde zaman ilerledikçe, gol kaçırdıkça destek mi olacak köstek mi?

Bu sorunun cevabı maçın da sonucunu belirleyecek.

Taraftar maçın kilit noktası olur.Bu sezon da nasıl başlarsa öyle gider...

Yunus Emre SEYHAN
15.08.2009, 15:44
Ne olursa olsun Mantığım fark bekliyor..
1.5 ay önce sadece 1 tane sözlesmeli oyuncusu olan takım...

Normal şartlar altında saha çıkıp en az 4-5 tane gol atmamız lazım.

Alihan Ertürk
15.08.2009, 15:45
Maçtan önceki son mesajım olsun :)

Öyle farklı galibiyet felan istemiyorum.Göze hoş gelen , pas yapan , sürekli atağı düşünen bir oyunla galip gelmemiz benim için yeterli.

Alanzinho ve Engin'den gol bekliyorum.Gabriç'i de izlemek ayrı bir güzel olacak ! :)

Paksoy
15.08.2009, 15:45
basketbol sezonu daha başlamadı.:)

başaldı diyen kim , her mesajı ciddiye almak zorundamsınız:D

A.Ali Karanis
15.08.2009, 15:48
bılet alabılmek ıcın 8,30 da sıraya gırdım maraton kalmadı kale arkası alabıldık anca..

abi kale arkası nasıl aldın ya,bize kale arkası satılmıyor orası hep kombine demişlerdi.. Maratonda olacağım :)

ahmet demirr
15.08.2009, 15:49
sonucta lig maci
her turlu galibiyete 3 puan alicaz
gecen sene sampiyonlugu kendi sahamizda kaybettigimizi unutmamaliyiz
ligde guc dengeleri bir birine cok yaklasti
kolayina kimse rahat mac alamiyor
2-0 , 3-0 lik maclar bile zor goruluyor
en son ne zaman 4 farkli galibiyet aldik bilmiyorum

Cemal Sağlam
15.08.2009, 15:55
futbola siyaset karışsın istemem ama son zamanlarda açılımlardan bahsediliyo bu açılımı biz bu akşam diyara yapalımda dost düşman açılım görsün :D:bayrak3:

Mert Oğuzlu61
15.08.2009, 15:56
bu maçı trabzonluların bi derneği var istanbulda (b.çekmece) orada izleyeceğim. ne zaman maç izlesek orada trabzon rakiplerini ''eze eze'' yenmiştiri, uğurlu geliyorum ben oraya :D:D:D

hiç endişelenmeyin garanti gol yemeden en az 3 tane sallarız ;)

Mert Oğuzlu61
15.08.2009, 15:57
futbola siyaset karışsın istemem ama son zamanlarda açılımlardan bahsediliyo bu açılımı biz bu akşam diyara yapalımda dost düşman açılım görsün :D:bayrak3:

ula şikayet etmesinler sonra ''takımımızı ezdiler..!'' diye ? :D

sun61
15.08.2009, 15:59
iddaa'da toplamda 4-5-6 gole oynadım..Ben mesajımı verdim..Gerisi onlara kalmış :)

Cemal Sağlam
15.08.2009, 15:59
isterse ziganaya çıksınlar no problem :D burası TRABZON burda isyan yok!!!;)

demirel
15.08.2009, 16:04
Rakibe 'hattini bil' diyelim,tribünlerden iyi tezahürat olur

Cemal Sağlam
15.08.2009, 16:10
Rakibe 'hattini bil' diyelim,tribünlerden iyi tezahürat olur
futbolcularımızda sahada diycek zaten süper olur Avni Aker Cehennemi geri gelir inş.:o

only ts
15.08.2009, 16:13
beyler kenan dogulunun haddini bil şarkısının statda çalınması gerekiyor bence

tamuğ yamtar
15.08.2009, 16:20

:) :) :)

Güzel espri.

Mehmet Fatih Yavuz
15.08.2009, 16:23
Bu tepeden bakma işinden bi vazgeçsek!!!!!İnşallah kazanırız.İyi oyunla kazanırız.Ezeriz, tepeleriz falan..????

Kardesh TR
15.08.2009, 16:28
Ziya paşa geliyor :D Avni Aker i ezberlemiştir o :D Ama bu tür futbolcular görmemiştir :D

theo
15.08.2009, 16:33
uçmayalım beyler...yok 5 atarız yok 6...sonradan moralimiz bozuluyor gol geç gelince takımı baskı altına da alabiliyoruz dönem dönem...biz 3 puan alıcaz diyelim kaç golle olacağı süpriz olsun...

Remzi
15.08.2009, 16:34
Ya arkadaşlar bir şey soracağım. Artık PAF maçları yapılmıyor mu?

Mustafa Demir
15.08.2009, 16:35
bencede ucmayalim sivasada 5 atariz diyoduk 2 - 1 anca aldik 1 0 olsun bizim olsun ama gonul isterki 4 5 olsun

Ömer SEVİNÇ
15.08.2009, 16:37
Ya arkadaşlar bir şey soracağım. Artık PAF maçları yapılmıyor mu?

PAF diye birşey kalmadı Remzi. Onun yerine A2 ligi var artık

mrt_tpc61
15.08.2009, 16:38
Bence bu maç 3-1 biter.Yediğimiz golde durantop zaafımız bi kez daha ortaya çıkar...:cool:

Birtan Karaman
15.08.2009, 16:39
Bu A2 Liginde Yabancı Oynatılması Süper Bişey .. Geleceğii Parlak Olan , Çok Genç Yaşta Keşfettiğimiz Oyuncuları Alır Oraya Yollarız.

pEjMuRdE_
15.08.2009, 16:40
gol yemeden kazanalım da benim ligtv deki fantezi futbol boşa gitmesin defansı bizden kurdum :)

Murat Erdem
15.08.2009, 16:41
1-0 olsun, 3 puan bizim olsun...

Cafer Bulur
15.08.2009, 16:54
Trabzonda olsaydim,simdi stada dogru yol almistim.:)

Ah Trabzonsporum ah;senin icin orda yasamak isterdim,baska bir sey icin degil.:)

Ayrica ben bu mactan cekiniyorum,zor olacak gibi geliyor bana.

Sefa
15.08.2009, 17:00
Ben stada doğru yol alıyorum senin yerine hadi hoşçakalın :)

Mesut
15.08.2009, 17:03
meydandayım bazı arkadaşlarla görüşecez inş.

Cafer Bulur
15.08.2009, 17:03
Ben stada doğru yol alıyorum senin yerine hadi hoşçakalın :)
Hadi bakalim,görelim sizleri.

Cekirdek citlatmayin fazla,takima destek olun.:)

Bunu yapamazsaniz takima köstek olmayin bari.:)

Murat Erdem
15.08.2009, 17:06
Alan ve Ceyhun, gol şansı en yüksek isimler bence...

Muhammet Kurt
15.08.2009, 17:08
Aman Allahim, bizim taraftardaki bu kibir, bu tepeden bakma, baskalarinla alay etme boyutu ne kadar vahim seviyeye geldi!

Ya kendinize gelin, Allahin hic sevmedigi olay kibirdir, aniden cevap verir ve hic beklemedigin bir skorla karsilasirsin sut dokmus kediye benzersin. Alcak gonullu olalim, insallah kazanariz.

Her iki takima fair play olcusunde bir mac olmasini dilerim. Kazanan insallah biz oluruz.

Cafer Bulur
15.08.2009, 17:09
Alan ve Ceyhun, gol şansı en yüksek isimler bence...
Tek forvetimiz umut dan bu aksam gol bekliyorum ben de.

Bence siftahini yapacak umut.

Maca gelince,2-0 kazanariz diyorum,umut ve engin atar golleri.:)

Mustafa Demir
15.08.2009, 17:09
saatte gecmiyoki gitsem maci izlemeye gidince bos bosta oturulmuyo cafede :D

Samet KILIÇ
15.08.2009, 17:10
Aman Allahim, bizim taraftardaki bu kibir, bu tepeden bakma, baskalarinla alay etme boyutu ne kadar vahim seviyeye geldi!

Ya kendinize gelin, Allahin hic sevmedigi olay kibirdir, aniden cevap verir ve hic beklemedigin bir skorla karsilasirsin sut dokmus kediye benzersin. Alcak gonullu olalim, insallah kazanariz.

Her iki takima fair play olcusunde bir mac olmasini dilerim. Kazanan insallah biz oluruz.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Cafer Bulur
15.08.2009, 17:12

Seninle gecen sezon bremen macina gitmistik.

Gecen ay standart macina geldim ama nedense taniyamadin beni ve sezgin i.:)

Seninkisi de kibirdenmiydi yoksa?:):):)

OKANIZM
15.08.2009, 17:13
ziya artistlik yapıp her zamanki gibi defansa yatmayacaktır bence.bizde rahat rahat farkı acacaz .durum 3-0 olduktan sonra defansa önlem alacak sir ziya doğan :):)

b_m_61
15.08.2009, 17:14
İlk golü erken bulursak (ve rehavete kapılmazsak) fark atarız.

Ahmet Başkaya
15.08.2009, 17:15

Çok doğru diyorsun abi bu başlığa bu hafta girmedim polemik olmasın diye ama baktım ki çok alaycı şeyler yazılmış bazısı 5 atarız 7 atarız demiş güven güzel bir şey ama bunu dalga geçerek yapmak ve kibirli olmak çok kötü umarım takımımızda bu yoktur...Hugo Brossu bu konuda avantaj olarak görüyorum Diyar'ı da tanımaz Ziya Doğan'ı da ondan rehavet içinde başlamayız diye düşünüyorum güzel oyunla maç bizim olsun ....