PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Timur Öztürk
14.08.2009, 00:45
BİZİMDE MARŞIMIZ VAR BİZDE ANADOLU ÇOCUĞUYUZ

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, futbol takımlarının marşlarının oylamaya sunulduğu http://fizy.com/vote (http://fizy.com/vote) sitesine tepki gösterdi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm676503.jpg

Ünsal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sivassporda Trabzonspor gibi 1967 yılında kruldu. Bizde Anadolu Çocuğuyuz. Bizde Büyük takımız diyerek tepkisini dile getirip en kısa zamanda Federasyona ve gerekirse FİFA ya itiraz dilekçelerini sunacaklarını belirtti.
Trabzonspor'un Ankete eklenmesinin zoruna gittiğini belirten Ünsal yönetim ve teknik heyetin kulüp tesislerinde toplandığını kaydetti.

Toplantıda Anketi ve gelişmeleri değerlendiren ve bazı kararlar aldıklarını ifade eden Ünsal, Anadoludan neden sadece Trabzonsporun Ankete eklendiğini sorguladıklarını ve anlamaya çalıştıklarını ama anlayamadıklarını açıkladı.

Trabzonspor maçında hakemin karşılaşmanın her iki yarısında da su molası verdiğini hatırlatan Ünsal, "Eğer Su Molası verilmemiş olsaydı belkide bu Ankette bizde olacaktık '' dedi.

:rolleyes:
:D
cehalet,bilgisizlik,rezillik,hadsizlik...
siz kimsiniz 5 sene önce nerdeydiniz?hangi büyüklük?? git 2. ligte şampiyon ol sen..kenan doğulu-rütbeni bileceksin:cool:

Timur Öztürk
14.08.2009, 00:47
bu adamın mesleği ne merak ettim
sucuymus;)

LazoV3Ra
14.08.2009, 01:27

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, futbol takımlarının marşlarının oylamaya sunulduğu http://fizy.com/vote (http://fizy.com/vote) sitesine tepki gösterdi.

Ünsal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sivassporda Trabzonspor gibi 1967 yılında kruldu. Bizde Anadolu Çocuğuyuz. Bizde Büyük takımız diyerek tepkisini dile getirip en kısa zamanda Federasyona ve gerekirse FİFA ya itiraz dilekçelerini sunacaklarını belirtti.
Trabzonspor'un Ankete eklenmesinin zoruna gittiğini belirten Ünsal yönetim ve teknik heyetin kulüp tesislerinde toplandığını kaydetti.

Toplantıda Anketi ve gelişmeleri değerlendiren ve bazı kararlar aldıklarını ifade eden Ünsal, Anadoludan neden sadece Trabzonsporun Ankete eklendiğini sorguladıklarını ve anlamaya çalıştıklarını ama anlayamadıklarını açıkladı.

Trabzonspor maçında hakemin karşılaşmanın her iki yarısında da su molası verdiğini hatırlatan Ünsal, "Eğer Su Molası verilmemiş olsaydı belkide bu Ankette bizde olacaktık '' dedi.

Bu kadar mı etkilemiş bizim bunları yenmemiz.
İçlerine oturmuş resmen. Bu kulüpe doğru düzgün konuşan başka yönetici yokmu.

En düzgünü bumu yoksa.

lzfy
14.08.2009, 01:30
Arkadaslar yalan haber oldugunu unutmayin :rolleyes: :D

UNdocab
14.08.2009, 01:49
Tutmayın küçük enişteyi,salıverin gitsin :D

hahaha bu iiydi :)

Gökhan KAN
14.08.2009, 02:26
Diyarbakırspor lu taraftarlar 1 puan ın 3 puan değerinde olduğunu düşünüyor...Bazıları yenileceklerinin farkında fark yeriz diyen bile var..

Tabi yeneceklerini düşünenlerde var..

only ts
14.08.2009, 02:57
bidahiki maçta bira molası veririz :D

Emrullah
14.08.2009, 07:14
Az önce rüya gördüm, hemen kalktım yazayım dedim. Rüyamda Trabzonspor-Fenerbahçe maç yapıyor. 1-0 öne geçmişiz, maç devam ediyor ve çok güzel oynuyoruz. Derken ikinci yarı Umut bir gol daha atıyor, tribünlere koşuyor, seyirciyi coşturuyor.... derken uynamışım ve kendimi burada buldum. Maç için yorumlar da çok iyiydi, şampiyonluğun en büyük adayı olarak gördüler bizi.

ozturk
14.08.2009, 08:55

şu adamları kaale almayın boşverin yaa.

UğuR
14.08.2009, 09:28
Doğan: TS'ye teslim olmayacağız
13 Ağustos 2009 / 14:00
Doğan, "Güçlü bir rakip ile oynuyoruz. Rakibimize teslim olmayacağız" dedi.

Diyarbakırspor, hafta sonunda deplasmanda karşılaşacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını tamamladı.

Son antrenmanı Kulüp Başkanı Çetin Sümer ile yöneticiler de izledi.
Trabzonspor maçını çok fazla düşünmediklerini söyleyen Diyarbakırspor teknik direktörü Ziya Doğan, "Oyuncularla onu konuştum. Maça 1-2 gün kala maç aklımıza geliyor. Çok yoğun çalışıyoruz. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. En azından transfer çalışmalarımızı bir hafta içerisinde tamamlamak ve tamamen takıma adaptasyonu sağlamak istiyoruz. Geçen hafta bir kaç oyuncu iki günlük idmanla maça çıktılar. Bu haftada yeni gelen oyuncular var. Bu şartlarda bir anda istediklerimizin sahada olması çok zor. Güçlü bir rakip ile oynuyoruz. Ama bu demek değildir teslim olacağız. Biz teslim olmaya değil, iyi sonuç almaya gidiyoruz" şeklinde konuştu.

Doğan, Diyarbakırspor'a yakışır bir futbol ile herkesin taktirini kazanmak istediklerini belirterek, "Zorlu bir fikstürümüz var.Sonuçta bu maçları oynayacağız. Fenerbahçe, Trabzon ve Sivasspor ile oynarken, en azından 6-7 özel maç oynayıp, tam kadro ile çalışıp sahaya çıkmak isterdik. Biz takımımızı tam manası ile sahaya çıkıp çalıştıktan sonra hiç bir rakipden çekinmiyoruz. Bu büyük kulüp, küçük kulüp demeyiz. Ama hangi takım olursa olsun Diyarbakırspor o takımlara teslim olmayacaktır" dedi.

Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Çetin Sümer, transfer çalışmalarını iki transferle kapatacaklarını belirterek, "Trabzonspor'a bizde galibiyet almak için gidiyoruz. Trabzonspor'un gücü tartışılmaz. Bizde kendimize göre bir takım oluşturduk. Bu takımında Trabzonspor'a ezilmiyeceğini burdan söylemek istiyorum. Sıfır bir takım ile kemik bir takım karşı karşıya gelecek, galibiyet olmasa bile beraberlik ile döneceğimize inanıyoruz. Bir futbolcu ile aldığımız Diyarbakırspor kulübüne bugüne kadar 25 futbolcu transfer ettik" dedi.

ozturk
14.08.2009, 09:31
.

ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D

Hüdai Pervaneli
14.08.2009, 09:57
Biletimi Aldim Maca geliyorum:D

karaman6106
14.08.2009, 10:43
Fikret beyin takımı son yarım saat topu arıyodu sahada. seyircileri de baya merak ediyordu ki, baktılar bunlar bulamayacak bari biz su molası verelim deyip stadı terketmişlerdi...fikret bey de nereye, daha karpuz kesiciğiduk demez mi!!!!!!!!!!!!

Varlıbaş61
14.08.2009, 10:45
ya şu sivasspor yöneticisinin dediklerine inandım ve sabah sabah sövdüm..
kimin aklına geldiye tebrikler:)

şu cümle bile ayıltamadı beni:D:D

karaman6106
14.08.2009, 10:46
bu arada forum baya oyundan düştü...yoksa su molası mı verdiniz...

karaman6106
14.08.2009, 10:51
mübarek cuma günü biz de keklendik emi

Mustafa Gegüç
14.08.2009, 10:54
13 Ağustos 2009 / 14:00

ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D

baya bi manidar olmuş çççççç

Tolunay Abdioğlu
14.08.2009, 11:07
-------- Sylva(Tolga)--------

Tayfun----Giray----Egemen-----Cale

Tjikuzu

Engin-----Colman-----Selçuk-----Gabric(Alan)

----- Gökhan -----

Adulyan7
14.08.2009, 11:14
golbastııııı.... bu maçtan sonra bazı gazetelerde böyle manşetler olabilir =)

Volkan
14.08.2009, 11:21
google ye sorduk mac nezaman diye oda :

ardadıgınız maca 1 Gün 8 S. 11 Dk. Kaldı dedi

Burçak
14.08.2009, 11:31
Bizim TSelif demin bilet almaya gitti.
3 bilet lazım 2 tane verebiliyolarmış. Oda Taraftar kartı olanlara sadece.
Kartı olmayanlara saat 11 e kadar bilet satışı yapılmıyormuş.
2 tane bileti almış bu sırada saat 11 i doldurdu ve herkes bilet alabilmeye başladı.
o sıradan çıktığı için birine rica etti kalan 1 biletide ona aldırdı.
işin ilginç yanı kartı olmayan kişilere 4 taneye kadar bilet satışı yapılıyormuş.

kısacası kartı olana 2, kartı olmayana 11 den sonra olmak kaydıyla 4 adet bilet satışı yapılıyor . ilginç

S.DEMİRCİ
14.08.2009, 11:42
Okuyunda gülün :)))
Bizim TSelif demin bilet almaya gitti.
3 bilet lazım 2 tane verebiliyolarmış. Oda Taraftar kartı olanlara sadece.
Kartı olmayanlara saat 11 e kadar bilet satışı yapılmıyormuş.
2 tane bileti almış bu sırada saat 11 i doldurdu ve herkes bilet alabilmeye başladı.
o sıradan çıktığı için birine rica etti kalan 1 biletide ona aldırdı.
işin ilginç yanı kartı olmayan kişilere 4 taneye kadar bilet satışı yapılıyormuş.

kısacası kartı olana 2, kartı olmayana 11 den sonra olmak kaydıyla 4 adet bilet satışı yapılıyor :D
aynı sorun abimde var...
benim tarafatar kartla iki tane aldık ama 2 bilet daha lazım..
taraftar kartını kullanmayan varsa kart no ve doğum tarihini sadece bu maçlık bilet almöak için kullanabilirmiyim?
özel mesaj atarsanız sevinirim...

ozturk
14.08.2009, 12:00
Trabzondaki arkadaşlar doldursun artık stadı:)

Burçak
14.08.2009, 12:02
aynı sorun abimde var...
benim tarafatar kartla iki tane aldık ama 2 bilet daha lazım..
taraftar kartını kullanmayan varsa kart no ve doğum tarihini sadece bu maçlık bilet almöak için kullanabilirmiyim?
özel mesaj atarsanız sevinirim...
yok şuan her isteyene satış yapılıyormuş. ama kalabalıkmış çok . Statın orda satış var mı bilmiyorum ama varsa orayı tercih edin. daha sakindir.

Ayrıca Stat Full dolacak yine ;)

S.DEMİRCİ
14.08.2009, 12:10
ayrıca biletixte maraton bileti satılmıyor.. stad dolacak galiba...
umarım bu ilgi gutbetçiler gittikten sonrada devam eder...

Onur Civelek61
14.08.2009, 12:26
Ben bu maça bi türlü odaklanamadım ya.Aklımda Toulouse var hep.İnşallah oyuncularımız şimdilik sadece d.bakırı düşünüyorlardır:)

Cihad Varlı
14.08.2009, 12:28
Trabzonspor'umuzun Muhtemel 11'i

Sylva
Serkan
Song
Egemen
Cale
Tjikuzu
Engin
Ceyhun (Selçuk)
Colman,
Alanzinho
Umut

Diyarbakırspor Muhtemel 11 '

Fevzi
Bessam Abbas
Amir Azmi Muhammet
Diaolo
Adnan
Abdullah Çetin
Şener
Ayman
Barış (İbrahim Ege)
Mendoza (Erdal Güneş)
Erhan Şentürk

14.08.2009

Kaynak : DHA

turkish0061
14.08.2009, 13:14
insallah iyi bir skorla kazanacagiz

Tolunay Abdioğlu
14.08.2009, 13:15
...:: Trabzonspor vs. Diyarbakırspor İddaa Oranları ...::

Trabzonspor : 1.10
Beraberlik : 5.50
Diyarbakırspor : 10.00

Tayfun
14.08.2009, 13:17

D.b oranına bak be hey yavrum kop da gellll ççç

Emre7
14.08.2009, 13:25
D.b oranına bak be hey yavrum kop da gellll ççç

trabzonun bunca düşük oranı beni hep tedirgin etmiştir.

Fatih Özkan
14.08.2009, 13:28
Oran filan önemli değil...
Yeter ki alalım!

Cihad Varlı
14.08.2009, 13:53
Diyarbakırspor dış transferde 2'si yabancı 4 futbolcuyu renklerine bağladı.

Kulüp basın sözcüsü Suat Önen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik heyetin talebi doğrultusunda eski Beşiktaşlı Mustafa Özkan, Hacettepespor'dan Ümit Bozkurt, Nijerya asıllı forvet Thierry Tazemeta ile 1'er yıllık, Danimarka'nın Vibrok takımından Mikkel Rask ile de 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Diyarbakırspor'un başarısı için çaba gösterdiklerini belirten Önen, ''Yeni transferlerin takıma uyum sağlaması ile çok daha iyi futbol oynayan ve sonuca gidebilen bir Diyarbakırspor izleteceğiz'' dedi.

Osman Yavuz
14.08.2009, 13:59
Maça gidicez ama bilet bulamadık.Bakalım nolacak.:)

Tolunay Abdioğlu
14.08.2009, 14:08
Bilet satışları ne durumda acaba :rolleyes:

Tayfun
14.08.2009, 14:10
Maça gidicez ama bilet bulamadık.Bakalım nolacak.:)

Biletler bitmiş mi? :eek:

theo
14.08.2009, 14:14

ne molasından bahsediyor bu meymenetsiz ya...TFFnin kuralı bu şekildeyse biz napalım...son 30dk top mu görmüşler be...sivasta topla en çok buluşan oyuncu petkoviçti be...
ne ezik herifler bunlar yaa...yazık çok üzülüyorum ben bunların haline...tipe bak ya nası da ağlak ya...yazık lan çok gitmeyelim üstlerine be... :)

Kenan Berber
14.08.2009, 14:18
diyarbakırspor macından, sivasspor macından daha cok cekiniyorum :cool:

Tolunay Abdioğlu
14.08.2009, 14:27
ne molasından bahsediyor bu meymenetsiz ya...TFFnin kuralı bu şekildeyse biz napalım...son 30dk top mu görmüşler be...sivasta topla en çok buluşan oyuncu petkoviçti be...
ne ezik herifler bunlar yaa...yazık çok üzülüyorum ben bunların haline...tipe bak ya nası da ağlak ya...yazık lan çok gitmeyelim üstlerine be... :)

Hocam o şakaydı galiba :)

ozturk
14.08.2009, 14:29

1.10 da çok düşük be..

oynadığımdan değil de demekki garanti görüyorlar bizim galibiyeti..

Cagdas Topal
14.08.2009, 14:30
Bu gece rüyamda ilk dakikalarda 2-0 geriye düştügümüzü gördüm :( hayırdır inş :confused:

ozturk
14.08.2009, 14:31
Bu gece rüyamda ilk dakikalarda 2-0 geriye düştügümüzü gördüm :( hayırdır inş :confused:

kötü rüyaları anlatmayın çıkar derler Allah korusun..

sessizkral_1
14.08.2009, 14:36
Gökhan 18 kişilik kadroda varmı ?

Sağlıklı gözüküyor.Defansif diyarbakıra karşı uzaktan şutlar önemli olacak Umut yerine Gökhanı tercih ederim.

http://www.haber61.net/images/gallery/216/9.jpg

Yiğit SARI
14.08.2009, 14:42
Arkadaşlar kimler eksik takımda şimdi ?

A.Ali Karanis
14.08.2009, 14:44
TsClubtan çıktım şimdi,maraton bileti heralde kalmamış arkadaşlar.

Paksoy
14.08.2009, 14:44
yattara eksik, gökhan ünal da oynaması şüpeli

Alihan Ertürk
14.08.2009, 14:45
1 hafta ne çabuk geçti :)

Avni Aker'i çok özledim .. İnşallah hem tribünde hemde sahada şov olacak yarın !

Yiğit SARI
14.08.2009, 14:45
TsClubtan çıktım şimdi,maraton bileti heralde kalmamış arkadaşlar.

Vaay :) Takıma özlem var belli :):)

ofluoglu
14.08.2009, 14:53
avni akerde tek ses dileğiyle...

İleli
14.08.2009, 14:53
bilet için 3 saat bekledim tsclubın önünde 3 saat ayıptır bi sistemi 4 saatte açamamışlar...
birde o daracık sokakta biletmi satılır be kardeşim dolmuşlar bütün millet ordan geçiyor tscluba doğru düzgün giriş çıkış yapılamıyor ayıptır günahtır!!!

Cagdas Topal
14.08.2009, 14:56
Vaay :) Takıma özlem var belli :):)

Trabzondaki taraftarımızın özleminden ne olur ? dk 70 0-0 veya malup durumda olalım da ben görürüm özlemi ;) Hiç güvenmiyorum Trabzondaki renkdaslarıma

AYYILDIZ
14.08.2009, 14:56
Yarın sabah Trabzonda'yım.Biletleri dün internetten almıştım.Taraftar kart çok önemli bu konuda.Hiç sıra beklemeden alıyorsun biletini.

lazkerem
14.08.2009, 14:58
ziya'dan korkamaya gerek yok bence çünkü ayrı bi hırsla hazirliyacak takımını bizim maça ve o hırsla saldıracak kapanmiyacak Allah'in Bjk lisi
Buda onun sonu olacak tabi

61_dnc_TS
14.08.2009, 15:01
Takımımızın ligde yarın Diyarbakırspor’la oynayacağı müsabaka öncesi gösterilen yoğun talep üzerine VIP Özel Tribün biletleri de bu maça özel satışa sunuldu.

Taraftarımızın ilgisi doğrultusunda Açık ve Maraton Tribün biletleri sona ererken, Kapalı Tribün biletleri de azalmasını değerlendiren yönetim kurulumuz VIP Özel Tribün biletlerinin 250 TL’den satışa sunulmasına karar verdi.

Taraftarlarımız bugün itibariyle biletlere belirtiler satış noktalarından ulaşabilirler.

resmi site

Emirhan Makul
14.08.2009, 15:04
Diyarbakırspor Maçını Hep Beraber İzliyoruz.

BMN İstanbul | Hep beraber ekran başına! (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945) ‎(http://forum.bordomavi.net/images/misc/multipage.gif 1 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945) 2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=2) 3 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=3) ... Son Sayfa (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=11))

Etem Güner
14.08.2009, 15:04
ziya doğan kendimizi trabzona hemen teslim etmeyeceğiz demiş gene 10 dakika dayanızrız demiş 5-0 yeneriz

Tayfun
14.08.2009, 15:06
VIP Özel biletleri satışta

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo13.jpg

Takımımızın ligde yarın Diyarbakırspor’la oynayacağı müsabaka öncesi gösterilen yoğun talep üzerine VIP Özel Tribün biletleri de bu maça özel satışa sunuldu.

Taraftarımızın ilgisi doğrultusunda Açık ve Maraton Tribün biletleri sona ererken, Kapalı Tribün biletleri de azalmasını değerlendiren yönetim kurulumuz VIP Özel Tribün biletlerinin 250 TL’den satışa sunulmasına karar verdi.

Taraftarlarımız bugün itibariyle biletlere belirtiler satış noktalarından ulaşabilirler.

EmreTS61
14.08.2009, 15:06
onlar teslim olmasa da biz teslim ederızz hatta ne teslımı trabzonsporumuzun ataklarına mahkum olurlar :D:D inşallah...

Cihad Varlı
14.08.2009, 15:08
Gökhan 18 kişilik kadroda varmı ?

Sağlıklı gözüküyor.Defansif diyarbakıra karşı uzaktan şutlar önemli olacak Umut yerine Gökhanı tercih ederim.

Gökhan büyük bir ihtimal maçta yerini alamicak . Durumu iyi olsa bile risk edilmicektir.. Bence Umut'un şutları Gökhan'dan daha iyi , Umut çok sert vurabiliyor . Tek hedef galibiyet..

Cihad Varlı
14.08.2009, 15:11
Bu arada açık ve maraton tribünü biletleri sona ermiş..

abbas
14.08.2009, 15:15
Bence Selçuk, Gökhan ve Alanzinho riske edilmeyecektir Touluse maçı yüzünden. Gabric in ilk 11 de oynamasını bekliyorum;

- Sylva -
- Serkan, Song, Egemen, Cale -
- Tjikuzu -
- Engin, Ceyhun , Colman, Gabric -
- Umut -

Murat Hızal
14.08.2009, 15:42
Futbolda her türlü açılımı yapalım ama işin içine kesinlikle siyaseti karıştırmayalım.

Diyarbakırspor'un süper ligde olmasına kendi adıma çok memnunum,umarım iyi bir mücadele gösterebilirler fakat Ziya Doğan'la ne kadar başarılı olabilirler muamma:)

Ali İhsan
14.08.2009, 15:43
Sakatların riske edilmemesi gibi bir gerekçeyle küçük çaplı bir rotasyon olması beni gayet memnun eder. Hem Toulouse maçı öncesi sakatlık riskini azaltırız hem de takımdaki geçen yılki alternatifsizlik sorununa en başından çözüm üretmeye başlamış oluruz. Ayrıca şu anda 22 kişilik kadromuzdan herkes kendi mevkisinde oynamak kaydıyla oluşturulacak herhangi bir kadronun bu ligde her maçta en az as kadro kadar verimli olacağını düşünüyorum. Bu sene umutlu olmamın en büyük gerekçesi budur, çok dengeli bir takımımız var...

Samet Berber
14.08.2009, 15:54
Erken gol bizi çok rahatlatır , sakatlıktan korumak için bir kaç oyuncuyu kenara alacaktır hocamız fark açılırsa eğer .

Haftaya Toulouse maçının önemini anlatmaya gerek yok , bu yüzden dikkatli olmalı futbolcularımız . Diyarbakırspor puan alacağım diye tekme tokat gelmez inşallah :) .

Hadi uşaklar ...

Enes Ünal Kaya
14.08.2009, 15:55
Bence Selçuk, Gökhan ve Alanzinho riske edilmeyecektir Touluse maçı yüzünden. Gabric in ilk 11 de oynamasını bekliyorum;

- Sylva -
- Serkan, Song, Egemen, Cale -
- Tjikuzu -
- Engin, Ceyhun , Colman, Gabric -
- Umut -

gabric sonradan girsin bismillah daha :) aLanzinho orda..

Tolunay Abdioğlu
14.08.2009, 16:02
Bu bilet satışları böyle giderse maçtan önce bilet alan olamıyacak galiba :)

Mehmet Zeki
14.08.2009, 16:05
Rakibimiz Mustafa Özkan ile prensipte anlasti.

OZDEN61
14.08.2009, 16:13
ziyan doğan, ts taraftarına kendini ispat etmeye çalışacak. burdayken cok elestiri aldı defansif oynatıyor diye. büyük ihtimalle ofansif bir oyun sergiletecektir. bu da bizim işimize yarayacak.
bross gibi bizde tatlı bir sıkıntıya girdik. kadroyu nasıl kuracak acaba. geri 4 lüde oynama yapamaz da orta saha ve forvet nasıl olur ki?

Sefa Murat Dokuz
14.08.2009, 16:38
Forumdan arkadaşımz bize 2 bilet ayarladı kuzenle bana büyük ihtimal maçta olacağız %99 ;D

3-1 alacağız.

Ali İhsan
14.08.2009, 16:40
ziyan doğan, ts taraftarına kendini ispat etmeye çalışacak. burdayken cok elestiri aldı defansif oynatıyor diye. büyük ihtimalle ofansif bir oyun sergiletecektir. bu da bizim işimize yarayacak.
bross gibi bizde tatlı bir sıkıntıya girdik. kadroyu nasıl kuracak acaba. geri 4 lüde oynama yapamaz da orta saha ve forvet nasıl olur ki?

Hiç sanmıyorum. Bizim fikrimize çok önem veriyor olsaydı bizdeyken ofansif oynatırdı. Yine bildiğinden şaşmayacaktır, zaten takımında bir kaç tane oyuncu hariç yetenekli diyebileceğimiz isim de yok. O açıdan bol bol sertlik ve sıkı savunma göreceğiz. İnşallah erkenden golleri bulup Ziya'yı eski günlerin hatrına eli boş göndermeyeceğiz...

Gökhan Döner
14.08.2009, 16:42
Ya daha kış gelmeden bizim futbolcular şimdiden gribal enfeksiyona yakalanmışlar.
Dikkat etmiyorlarmı kendilerine acaba, yoksa taktik olarakmı bu futbolcuları oynatmayacak sayın hocamız.
Neyse hayırlısı bu hafta çok önmli değil ama çarşamba günü çok önemli bir gün.
İnşallah 3,4 fark atarızda rövaşına rahat bir şekilde çıkarız.

ozturk
14.08.2009, 16:52
Gabriç en az 20 dk oynamalı...

Hamravat
14.08.2009, 17:05
bir Diyarbakırlı olarak yarın ki macın kardeşlik ve dostluk içerisinde gecmesini umuyorum, top sahaya indikten sonra hak eden inşallah emeginin karşılığını alacaktır, selamlar..

Muhammed
14.08.2009, 17:11
Gabriç en az 20 dk oynamalı...

Oynayacaktır mutlaka.

Paksoy
14.08.2009, 17:17
kesin gabriç oynar, ama ben zafer yelen in de oynamasını istiyorum...

Erdal
14.08.2009, 17:19
bir Diyarbakırlı olarak yarın ki macın kardeşlik ve dostluk içerisinde gecmesini umuyorum, top sahaya indikten sonra hak eden inşallah emeginin karşılığını alacaktır, selamlar..

Eyvallah....

irfanb
14.08.2009, 17:34
Ziya Dogan - Ayman Aski :)

http://www.load-it-up.de/091122/vvZe4V1V.JPG

danger00
14.08.2009, 17:41
şu foruma allah aşkına siyaseti taşımayın, tanıdığım onlarca-yüzlerce güney doğulu trabzosporlu arkadaşlarım var ne olcak şimdi.
olmasa bile spora alet etmeyin siyaseti.

maça dönersek, güzel futbolla farklı bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum

AKSOY_61
14.08.2009, 17:45

:alkış::alkış::alkış:

ozturk
14.08.2009, 17:46

doğru söylüyorsun,

inşallah...

Erdal
14.08.2009, 18:05
Provakasyona açık bir şehir, provakasyona açık bir maç....Allah korusun....Dikkatli olmak lazım....

Kasım BEKTAŞ
14.08.2009, 18:11
her maç aynı konsantrasyon bu sene tamam inşallah :)

Serdar A
14.08.2009, 18:13
Provakasyona açık bir şehir, provakasyona açık bir maç....Allah korusun....Dikkatli olmak lazım....

Arap-İsrail savaşınında Golan tepeleri yerine Trabzon sahilinde vucut bulduğunu düşündüğümüzde , söylediğiniz çok ihtimal dışı değil .

titanic
14.08.2009, 18:44
Diyarbakır maçı güzel bir maç olacak.Ziya Doğan'ın da iyi kötü emeği var takımımzda oraların suyunu içti sonuçta maçtan önce tribünlere çağırmak şık olur.Farklı kazanacağımızı düşünüyorum.
Güzel futbol ve bol gol bekliyorum.Futbola da siyaset karıştırmayalım.İki ayrı dünya futbol ve siyaset iç içe geçirmeye hakkımız yok

Mustafa GÜLAY
14.08.2009, 19:12
lig tv de verilecekmi

Ömür Karadeniz
14.08.2009, 19:18
beylelr fazla abartmayalım.cok yuksekten ucmayalım.sonucta amator takımlan oynamıyoruz.maca gelırsek 3-0 alacagımızı dusunuyorum

Erdal
14.08.2009, 19:21
Hayırlısı ile şu maçı bir atlatsak....

Mustafa GÜLAY
14.08.2009, 19:25
lig tv verecekmi

Kenan Berber
14.08.2009, 19:33
Gökhan büyük bir ihtimal maçta yerini alamicak . Durumu iyi olsa bile risk edilmicektir.. Bence Umut'un şutları Gökhan'dan daha iyi , Umut çok sert vurabiliyor . Tek hedef galibiyet..
abicim umut gökhan tartısması yapmak niyetinde değilim.. umut sert vuruyor evet ama nereye :)

FANATIK61
14.08.2009, 19:35
Sezona iyi basladik onun icin heran bize karsi yapilacak bir eylemden korkuyorum. Yarin insallah bir olay yasanmaz. Cirkef Medya ve Insanlardan hersey beklenir.

10-61
14.08.2009, 19:47
Ziya hocanın tribünlere çağrılması hoş olur,ne de olsa emeği geçti,vaarsın olsun ömrümüzden ömür gitti ama yine de bir jest yapalım ziya hocaya.

Mustafa GÜLAY
14.08.2009, 19:47
abi tv verecekmi maçı biri sölesin

Sefa
14.08.2009, 19:49
abi tv verecekmi maçı biri sölesin
Verecek tabi sorumu bu yahu :)

Sefa
14.08.2009, 19:50
Bizim maç SPORMAX'ten yayınlanacak .

Mollasalihoğlu
14.08.2009, 20:10
Bizim maç SPORMAX'ten yayınlanacak .

19.30 LİG TV -
Trabzonspor-Diyarbakır

www.ligtv.com.tr

elif dikmen
14.08.2009, 20:16
ben de orda olacam bu maç hade be trabzonum çekelim şunlara 5'i......

Sefa
14.08.2009, 20:16
19.30 LİG TV -
Trabzonspor-Diyarbakır

www.ligtv.com.tr (http://www.ligtv.com.tr)
Tamam ben yanlış maça bakmışım :)

NuDGeRR
14.08.2009, 20:22
Diyarbkırdan taraftar falan gelecek mi ??

Semih Kırsüleymanoğlu
14.08.2009, 20:30
Arkadaslar Samsundan trabzona geldik ancak bilet kalmamis. Aranizda bileti olan varsa lütfen bana yardimci olsun. İlk mac sivas daydim BMN SAMSUN ile. Trabzonda maca gidemiceksem baya koyar.

Nete giremiye bilirim o yüzden numaramı bırakıyorum: 05424405727

pReN@_61
14.08.2009, 20:41

Celil Köse
14.08.2009, 21:11
Gökhan ve Alanzinho oynıcak mı acaba:confused:

Mustafa ÖZDEMİR
14.08.2009, 21:13
alanzinho oynayacak...

Celil Köse
14.08.2009, 21:20
Gökhan da Toulse maçına saklancak heralde..

ilhan
14.08.2009, 21:25

Teşekkürler.

Sizin gibi akl-ı selim taraftarların sayısı umarım artar. Maçın skoru ne olursa olsun maç sonu umarım iyi niyet ve güzel görüşler değişmez.

fatihdurumbm
14.08.2009, 21:34
kapalı biletleri bitti mi acaba bilgisi olan var mı???

Gökhan KAN
14.08.2009, 21:44
Diyarbakırsporlu taraftarların kurduğu muhtemel 11..

------------Espinoza------------

Şener----Amir(Ümit)---Diallo---Abbas

----Barış(İbrahim)------Ayman-------

Erhan(Abdullah)-----------------Adnan

-----Mendoza----Thierry Tazemeta----

Celil Köse
14.08.2009, 21:45

Ziya Doğan 2 forvetle mi çıkcakmış maça:eek::eek:

Görmeden inanmam:D

Cafer Bulur
14.08.2009, 22:20
Diyar bizden sonra fb ve sivas ile oynayacak,bu nedenle bizden mutlaka puan almak isteyeceklerdir.

Ayrica bizim onlarin takimini tanimamamiz az da olsa handikap olusturabilir bizim icin.

Dengeli ve bilincli oynamali ve erken golü bulmaya bakmaliyiz.

Diyar golü bulmak zorunda kalirsa bizim icin cok da zor olacagini sanmiyorum.

lazuk61
14.08.2009, 22:20
buyur gel seni trabzon'Da misafir edelim kardeşim....sıkıntı olmaz siz biizm kardeşimissin...yensekte yenilsekte...bizde yarın bi gün belki diyarbakir'A yolumuz düşer...

Uğur ÇIRAKMAN
14.08.2009, 22:26
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Tolunay Abdioğlu
14.08.2009, 22:35

Teşekkürler. :alkış:

ilhan
14.08.2009, 22:36
Arkadaşlar, arkadaşlar...

yakışmıyor.. Hem de hiç yakışmıyor..

Bu başlıkta futbol dışında hiçbir şey konuşmayın lütfen.. Hele hele siyasi konulara hiç girmeyiniz. Lütfen..

jako13
14.08.2009, 22:37
Diyarbakır Hacettepeden Ümit Bozkurtu transfer etti...maça yetiştirmeye çalışıyorlar...

warrior
14.08.2009, 22:40
maç tam olarak nasıl geçecek bilmiyorum ama sadece diyarbakır maçına odaklanıp kolay lokma dememiz çok çok yanlış çünkü perşembe günü yine aynı sahada uefa kupası maçına çıkacağız ve bu maç bir nevi o maçın taraftar ve takım olarak ön provası olacak bu yüzden hepimiz çok dikattli olmalı ve skor ne olursa olsun konsantrasyon bozacak şeylere asla taviz vermemeliyiz

Mehmet Zeki
14.08.2009, 22:43

Abi bu Baris sol bek ya. Birde Abbas sol ayakli degil bildigim kadariyla. Bence 4-1-4-1 oynar Ziya hoca.

lazuk61
14.08.2009, 22:43
ya diyarbakir çok yeni kadro ya full yeni kadro yeni transfer yaptılar 2 günlük futbolcuyu hemen kadroya almıslar...:D:D:Dadamlar ne yapacak hani bilmiyom:D:D:D

Mehmet Zeki
14.08.2009, 22:46
ya diyarbakir çok yeni kadro ya full yeni kadro yeni transfer yaptılar 2 günlük futbolcuyu hemen kadroya almıslar...:D:D:Dadamlar ne yapacak hani bilmiyom:D:D:D

Yenerseler bizi ozaman gorursun!

jako13
14.08.2009, 22:46
Lig tv de bordo-mavi programı var... İskender konuşuyor..aslen kastamonuluymuş! Ben trabzonlu zannederdim

Cafer Bulur
14.08.2009, 22:50
Yenerseler bizi ozaman gorursun!
Futbolda her türlü sonuc var ama diyar in galibiyeti cok düsük bir ihtimal.

En kötü ihtimalle beraberlik olur,o da düsük bir ihtimal.

Tabiiki rakibini kücümsemek gafletinde bulunmayacaksin.

Uğur ÇIRAKMAN
14.08.2009, 23:14
1-0 olsun bizim olsun...Ayrıca ziya doğan böyle bir kadro ile asla çıkmaz

magicyattara
14.08.2009, 23:36
Diyar bizden sonra fb ve sivas ile oynayacak,bu nedenle bizden mutlaka puan almak isteyeceklerdir.

Sivastan alırlar.

yorumsuz6117
14.08.2009, 23:39
Diyarbkırdan taraftar falan gelecek mi ??
5-10 tane gelir..

turkish0061
14.08.2009, 23:42
ahat olun en az 2 gol atacagiz, asist gabric, colman, goller ise engin, gokhan

Cafer Bulur
14.08.2009, 23:47
Gecen sezon sampiyonlugu ve sampiyonlar ligini avni akerde kaybetmistik.

Bu sezon kendi sahamizda neler yapabilecegimizin isaretlerini alacagiz yarin.

Ic sahada kazanmakta zorlanmayan bir takim görüntüsü verirsek,bu yarisi sonuna kadar götürebiliriz diye umuyorum.

Ahmet Faruk
14.08.2009, 23:50
İnşallah kuru, zevksiz Ziya Doğan maçlarından birini izlemeyiz.
Umarım zevkli, ve sonunda bizim neşeli olduğumuz bir maç olur.

Samet Yildirim
14.08.2009, 23:51
Sylva
Serkan--------Giray--------Egeen---------Cale
----------------Colman-Tjikuzu---------------
Engin----------------Alan---------------Gabric
--------------------Umut----------------------

-Selcuk hastaydi önümüzde zor maclar var gerekziz yere yormaya gerek yok.
-Song ise persembe günü dahil antremanalara katilamadi. Yorgundur zor maclar baslyior.
-Gökhan zaten hastaydi...
-Gabric hazir geldi ve evimizdeki mac yi bir baslangic olur.

lazkerem
14.08.2009, 23:52
ziya doğan Trabzon'da tanıdıklarını arıyormuş geliyorum 11 kişi savunma yapacağım bakalım bizi nasıl yeneceksiniz diye(gerçekten Trabzon'lu ünlü beyin cerrahi Ahmet Çubukçu'yu aramış)

Cafer Bulur
14.08.2009, 23:56
Sylva

-Song ise persembe günü dahil antremanalara katilamadi. Yorgundur zor maclar baslyior.
Güzel bir kadro da,sagbek ve forvet transferleri ne zaman hallolacak?:)

Samet Yildirim
14.08.2009, 23:57
Güzel bir kadro da,sagbek ve forvet transferleri ne zaman hallolacak?:)
Sag beki bilememde(alimicak gibi diyebiliriz), forvete halolur 3-4 gün icinde...

Mert Oğuzlu61
14.08.2009, 23:58
ziya doğan Trabzon'da tanıdıklarını arıyormuş geliyorum 11 kişi savunma yapacağım bakalım bizi nasıl yeneceksiniz diye(gerçekten Trabzon'lu ünlü beyin cerrahi Ahmet Çubukçu'yu aramış)

sorunun cevabını yarın akşam alır, az kaldı sabretsin biraz.

d.bakır yeni bir takım, son günlerde ne kadar adam aldılarsa şak diye 11 e yerleştirmişler, dağınık bir görünümde olacaklardır, avni akerde taraftar desteğini arkamıza alırız ilk yarı erken bulacağıımız bir golle farkı git gide artırırız, bu maçta alanzinho dan patlama bekliyorum.

turkish0061
14.08.2009, 23:59
offf be ne cabuk gecti kos koca 1 hafta :)

Cafer Bulur
15.08.2009, 00:00
Sag beki bilememde(alimicak gibi diyebiliriz), forvete halolur 3-4 gün icinde...
Aylardan beri hersey hallolur diyordun ya,sana bir gönderme yapayim dedim.:)

Sagbek alinmamasi ve forvete de as degil alternatif oyuncu düsünülmesi,yönetimin eksikleri olarak hatirlanacaktir.

OZDEN61
15.08.2009, 00:01
kaç kişilik defans kurarsa kursun bu orta sahaya dayanamaz..

Cafer Bulur
15.08.2009, 00:01
sorunun cevabını yarın akşam alır, az kaldı sabretsin biraz.

d.bakır yeni bir takım, son günlerde ne kadar adam aldılarsa şak diye 11 e yerleştirmişler, dağınık bir görünümde olacaklardır, avni akerde taraftar desteğini arkamıza alırız ilk yarı erken bulacağıımız bir golle farkı git gide artırırız, bu maçta alanzinho dan patlama bekliyorum.
Ziya dogan en son döneminde ilk maclarinda kondisyonu yok dedigi bir takim ile gs ve bjk yi yenme basarisi göstermisti,bu ziya dan korkulur.:)

Ben sahsen diyardan degil ziya dogan dan cekiniyorum,yalan yok.:)

Samet Yildirim
15.08.2009, 00:05
Aylardan beri hersey hallolur diyordun ya,sana bir gönderme yapayim dedim.:)

Sagbek alinmamasi ve forvete de as degil alternatif oyuncu düsünülmesi,yönetimin eksikleri olarak hatirlanacaktir.
Hersey halolur iste. Gabric halolmadi mi :D

Yavas yavas:) Sag bek halolmazda forvet halolur hernekadar se1.santrafor beklesende alternatif isim alinacakdir.

Kadro iyi hatta cok cok iyi

Mustafa Demir
15.08.2009, 00:08
dun gece ruyamda trabzon maci 2 - 1 kazaniyo ama ben maci izleyemiyom diye baya moralim bozuluyodu galibiyete hic sevinmemistim bi uyandim ruyaymis baya sevindim :D

Sefa
15.08.2009, 00:16
Ziya'nın vardır bir planı kolay olmayacak sanırım ama çözersek 5-6 gider..

Serdar A
15.08.2009, 00:16
Ziya hoca sol kanadını iyi kullanır , Colman ve Tjikuzu'yu kilitler iki stoperimizin arkasına sarkabilecek bir forvet ve uygun hücum düzeniyle Trabzonspor'a tatsız dakikalar yaşatabilir .

Ziya Doğan gözü kapalı takımını savunmaya gömen bir hoca değil . Trabzon fırsat verirse Ziya hoca bunu kullanır .

Arif Timurcioğlu
15.08.2009, 00:18
Ziya hoca yarın takımı 6-3-1 oynatır ilk golü attıkmı çorap söküğü gibi gelir. Takımdada tek yabancı aymanı oynatır diğer yabancıları ocak ayında yollar forvetleride teke indirir defansa takviye yapar.

Emre7
15.08.2009, 00:19

Eğer yanlış görmediysem biraz evvel zorlunun bahçesinde hararetli bişiler anlatıyordu.

mhayri
15.08.2009, 00:21
Sert maç olur ...
Kuddusi formda olursa Diyarbakır maçı 9 kişiyle bizde 10 kişiyle bitiririz...
Engin ve Ayman'a dikkat...

İlker Akçay
15.08.2009, 00:23
Olası diyarbakır galibiyeti sonrası arka fonda üzgün ziya doğan fotoğrafı veya saçını başını yolarken önde büyük yazı HATTİNİ BİL HATTİNİ :D

edit:fotomaç başlığı olarak düşünülmüştür :)

Arif Timurcioğlu
15.08.2009, 00:27
Ziya doğanın takımının yapacağı iş belli takım defansa çekilir dan dun topu ileri şişirirler, takımımız teknik ayağa pas yapan bir takım olduğu için oyunun kontrolü bizde olur ve rahat kazanarız.

Celil Köse
15.08.2009, 00:31
İlk 20 dakıka da atacağımız bir gol bizi farka götürür ama atamazsak geçen her dakika strees daha çok artar ve kolay maç gittikçe zorlaşır bence..

Ömer TOPAL
15.08.2009, 00:32
yarın akşam olsada aşkımla buluşsam

Paksoy
15.08.2009, 00:34
diyar kapanırsa , ceyhun kesinlikle kullanılmalı

lazkerem
15.08.2009, 00:36
açıkçası ben sivas maçının son 30 dakikasını seyrettikten sonra kapanan takımlara karşı sıkıntı yaşamıyacağımızı düşünüyorum fakat henüz takımın bu yönünü syredemediğim içinde açıkçası merak içindeyim .
yani takıma güveniyorum ama becerebileceklermi merak ediyorum...bu açıdan diyarbakır maçı iyi bir prova olur ziya hoca yine bize çalışır Trabzonspor'u toulouse maçına hazırlar

Oruç
15.08.2009, 00:40

Ah güzel abim ah... Trabzonspor taraftarı "Trabzon"da siyasilerin yaptığı, söylediği her hareketten sonra "ne olur Allah aşkına Trabzonsporu ve Trabzon'u siyasetle bir arada kullanmayın..." der durur. Lakin iş kendilerine gelince işler tersine döner.

Yahu alt tarafı futbol maçı neden anlamak istemiyorsunuz, çocuk musunuz ? "Açılım, meclis" gibi bir futbol maçıyla hiç mi hiç alakası olmayan şeyleri neden burada söyleme ihtiyacı hissediyorsunuz ? Konu size dokununca "aman siyasetten uzak tutsunlar kulübü..." oluyor ama gün geliyor "siyasi" konuşmayı da ihmal etmiyorsunuz. Siz böyle yaptıkça ne Trabzonspor ne Trabzon ne de futbol siyaset ile iç içe olmaktan kurtulamayacaktır.

Yazık insanı futboldan soğutuyorsunuz çok yazık...

Serdar A
15.08.2009, 00:40
açıkçası ben sivas maçının son 30 dakikasını seyrettikten sonra kapanan takımlara karşı sıkıntı yaşamıyacağımızı düşünüyorum fakat henüz takımın bu yönünü syredemediğim içinde açıkçası merak içindeyim .
yani takıma güveniyorum ama becerebileceklermi merak ediyorum...bu açıdan diyarbakır maçı iyi bir prova olur ziya hoca yine bize çalışır Trabzonspor'u toulouse maçına hazırlar

Eğer Sivas maçının son 30 dakikasına göre yorumlarsanız büyük hata edersiniz .

Sivas maçın son 30 dakikasını tek orta saha oyuncusu ile oynamaya çalıştı ve forvete bir oyuncu daha aldı . Doğal olarakta Trabzonspor orta alanı teslim aldı . Diyar maçında aynı şeyle karşılaşma şansımızı imkansız görüyorum .

Gökhan KAN
15.08.2009, 00:48

Sivas maçın son 30 dakikasını tek orta saha oyuncusu ile oynamaya çalıştı ve forvete bir oyuncu daha aldı . Doğal olarakta Trabzonspor orta alanı teslim aldı . Diyar maçında aynı şeyle karşılaşma şansımızı imkansız görüyorum .
Buda Bülent Hocanın geriye düştüğü zaman forvet alarak maçı ekarte edebilceğini zanetmesinden kaynaklandı heralde..

lazkerem
15.08.2009, 00:51

bizim takımın ayağa kısa paslarla oyunu kontrol etmesi topu alan oyuncunun direk rakip takımın kalesini hedef almış mermi gibi dikine hücumu düşünmesi ve sert ve düzgün şut becerisi yüksek futbolcu sayımızın yeterliliğini düşünerek yazdım sizin dediğinizde doğru tabi zaten yazımın devamında da gizli olarak sivas maçının ölçü olmadığını belirtmişim

Serdar A
15.08.2009, 00:53
bizim takımın ayağa kısa paslarla oyunu kontrol etmesi topu alan oyuncunun direk rakip takımın kalesini hedef almış mermi gibi dikine hücumu düşünmesi ve sert ve düzgün şut becerisi yüksek futbolcu sayımızın yeterliliğini düşünerek yazdım sizin dediğinizde doğru tabi zaten yazımın devamında da gizli olarak sivas maçının ölçü olmadığını belirtmişim

Haklsınız , oynamaya çalıştığımız oyunun hepimize büyük umut verdiğini inkar edemeyiz . Ben yalnızca Sivas maçının son 30 dakikasındaki Bülent hocanın düştüğü taktik yanlışı dipnot olarak düşmek istedim .

ceserdar
15.08.2009, 00:54
İnşallah maçta tatsız olaylar yaşanmaz. Mesela Diyarbakırspor sahaya çıktığında malum tezahüratlar tribünlerden yükselmez ki ben %90 yükseleceğini düşünüyorum. %10'luk da bir yanılma payı bırakayım.

Ziya Hoca ile ne kadar dalga geçsek de, o kadar da akılsız bir hoca değil. Bize uygun olmaması, kötü bir hoca olduğunu göstermez. Bir kaç dakikalık özetler bir takım hakkında bir şeyler düşünmek için yeterli değil fakat fena oynamamışlar Ankaragücü maçında. Arkayı kollamazsak kötü olabilir. İleride Mendoza diye bir forvetleri var fena değil gibi geldi bana. Diyarbakırspor'un kapandığı dakikaları golsüz geçirmemek lazım. Hava toplarında etkili bir forvet ve birkaç iyi orta ile Diyarbakırspor'un kapandığı dakikalarda ilk golü atıp sonrasında işi bitirebiliriz.

Cagdas Topal
15.08.2009, 00:57
Selam gencler :)

Bizim reklam şahane olmus :alkış: " haddini bil " :D

Muhammed
15.08.2009, 01:00
İnşallah maçta tatsız olaylar yaşanmaz. Mesela Diyarbakırspor sahaya çıktığında malum tezahüratlar tribünlerden yükselmez ki ben %90 yükseleceğini düşünüyorum. %10'luk da bir yanılma payı bırakayım.

Ziya Hoca ile ne kadar dalga geçsek de, o kadar da akılsız bir hoca değil. Bize uygun olmaması, kötü bir hoca olduğunu göstermez. Bir kaç dakikalık özetler bir takım hakkında bir şeyler düşünmek için yeterli değil fakat fena oynamamışlar Ankaragücü maçında. Arkayı kollamazsak kötü olabilir. İleride Mendoza diye bir forvetleri var fena değil gibi geldi bana. Diyarbakırspor'un kapandığı dakikaları golsüz geçirmemek lazım. Hava toplarında etkili bir forvet ve birkaç iyi orta ile Diyarbakırspor'un kapandığı dakikalarda ilk golü atıp sonrasında işi bitirebiliriz.

Eğer yükselirse tezahüratlar yazıklar olsun o Trabzonspor taraftarına.

Murathan
15.08.2009, 01:03
Yattara oynayabilirse bence maçta o oynamalı :)
Malum Diyarbakır'ı çok sever ... :):D

Selman
15.08.2009, 01:05
Bazı siyasi içerikli mesajlar ve ondan yapılan alıntılar silinmiştir.

Lütfen arkadaşlar, daha dikkatli olalım.

Çetin
15.08.2009, 01:17

özeleştiri yapmamak lazım, yasak çünkü :)

tamuğ yamtar
15.08.2009, 01:20
Eğer yükselirse tezahüratlar yazıklar olsun o Trabzonspor taraftarına.

Bunu da yapmamak lazım.

Celil Köse
15.08.2009, 01:20
Taraftarımız 90 dakıka boyunca sadece takımı destekler umarım skor ne olursa olsun..

Emre7
15.08.2009, 01:31
Taraftarımız 90 dakıka boyunca sadece takımı destekler umarım skor ne olursa olsun..

aynı topluluktan mı bahsediyoruz

lazkerem
15.08.2009, 01:32
avni akerde bu sezonki ilk resmi maçımız olmasından dolayı taraftarımız biraz hoşgörülü olacaktır skor ne olursa olsun takımı destekler
skora birşey demiyorum kaza golü olur karambol olur taraftarda yine takımını desteklemeye devam eder yalnız yarın kötü futbol gibi bir sürprizle karşılaşırsak taraftarın buna sabır göstereceğini pek sanmıyorum buda bu gecenin kötü senaryosu olsun

torsten61
15.08.2009, 01:35
yine maraton oturur maç izler artık maratonun ayağa kalkıp desteklemesi lazım 90 dakika,, maça gidiosan kalkıp destekleyeceksin bağırmıyosan da lig tvden izle ozamn :) bu sne bi farklı görelim şu maratonu... ingiliz seyircisi gibi oturyo bizim maraton :D

Celil Köse
aynı topluluktan mı bahsediyoruz

Aynı topluluk derken:confused:

trabzonsporfan
yine maraton oturur maç izler artık maratonun ayağa kalkıp desteklemesi lazım 90 dakika,, maça gidiosan kalkıp destekleyeceksin bağırmıyosan da lig tvden izle ozamn :) bu sne bi farklı görelim şu maratonu... ingiliz seyircisi gibi oturyo bizim maraton :D

imkansız(anti-10 karakter)

torsten61
15.08.2009, 01:43
imkansız(anti-10 karakter)
imkansız diye bir şey yok bütün taraftargrupları birlesse maratonda bağırsa rakibi baskı altına alırız.hiç yoktan ayrı ayrı bağırmazlar.haydi trabzon taraftarı taraftar sow beklioruz sizden artık destek zamanı

yatara
15.08.2009, 01:50
maci alacaz engin baytardan gol bekliyorum bide colman ve gabricden 2tane

Fatih Özkan
15.08.2009, 01:51
Sabırsızlanıyorum (:
Maça 2 saat kalana kadar uyusam keşke :D

İskender YILMAZ
15.08.2009, 01:53
Sakin olun renktaşlar, rahat bi galibiyet bizi bekliyor, yeterki sakin .. :)

Fatih Oflaz
Bu sene şampiyonuz yazun habuni kenara...

torsten61
2 kale arkası ayrı bağrıyor,, maratonda ses yok maç izliyor organize olsak süper olacak yıkarlar o stadı,, bi 61 dakika da stat toplu bağrıyor.

Sefa
15.08.2009, 02:04
Bi 61 var ama ondada kimin ne bağırdığı belli değil sabit bir tezahürat olsa inler orası..

torsten61
15.08.2009, 02:13
Bi 61 var ama ondada kimin ne bağırdığı belli değil sabit bir tezahürat olsa inler orası..
aynn de organizasyon şart egemenin tribün lideri olması lazım ozamn 90 dakika 3 lü çeker stadı inletiriz be :D:D

Sefa
15.08.2009, 02:16
aynn de organizasyon şart egemenin tribün lideri olması lazım ozamn 90 dakika 3 lü çeker stadı inletiriz be :D:D

Öyle bi lider lazım işte :)

Armağan Dere
15.08.2009, 02:17
Şu günlerde Ankara'nın gündemi inşallah yarın bizim stada taşınmaz...pankartlara dikkat etmek gerekir..Provakasyonlara dikkat etmeliyiz...yoksa sahamız gene kapanır...Maçı alırız ama saha dışında kaybetmeyelim..Haydi Uşaklar görelim sizi...

Fatih Özkan
15.08.2009, 02:18
Deniz tarafı kale arkasında aynı anda 2 farklı tezahüratın yapıldığına şahit olmuştum geçen sezon...
Bu durum canımı çok sıkmıştı...

torsten61
15.08.2009, 02:19
geçen haftaki pasların yarısını yapalım umutun yerinede gökhan oynadımı rahat kazanırız... ben trabzonumu ilk defa böle barça gibi pas yaptını hatırlıyorum..

torsten61
15.08.2009, 02:21
Deniz tarafı kale arkasında aynı anda 2 farklı tezahüratın yapıldığına şahit olmuştum geçen sezon...
Bu durum canımı çok sıkmıştı...
tek geçen sezon olsa yine iyi hep ayrı bağırıyolar..

Fatih Özkan
15.08.2009, 02:35
tek geçen sezon olsa yine iyi hep ayrı bağırıyolar..

Bazen o kadar sıkıcı bir hal alıyor ki bağırmıyorum bile...
Sesler birbirine giriyor...
Uğultu gibi...

Sefa
15.08.2009, 02:44
Zaman geçmiyor.. :)

Fatih Özkan
15.08.2009, 02:46

Uykusuzluktan geberiyorum ama ne kadar geç yatarsam o kadar geç kalkacağımı bildiğim için elimden geldiğince geç yatmaya özen gösteriyorum (:

Hamza Yilmaz
15.08.2009, 02:47

Evet ben heyecandan yatamiyorum. Acikcasi bu Ziyadan korkuyorum. Bizden 1 Puan almak icin hersey yapacak. Iyi transferlerde yaptilar.

Fatih Özkan
15.08.2009, 02:50
Evet ben heyecandan yatamiyorum. Acikcasi bu Ziyadan korkuyorum. Bizden 1 Puan almak icin hersey yapacak. Iyi transferlerde yaptilar.

Ziya'nın elinden gelenin 4-5 katı güçte bir takıma sahibiz!
Ben inanıyorum!

MuratB.
15.08.2009, 02:51
geçen hafta ikinci gollerini atan mendozaya dikkat etmek gerek bence iyi birine benziyor. ama her ne olursa olsun maçı kazanacak güçteyiz..

Sefa
15.08.2009, 02:51
Merak etmeyin geçeceğiz Diyar'ı :) (İnşallah)

Bende geç yatmak istiyorum geç kalkmak için :) Birde 1.5 saat sonra fanatik'e yeni günün haberleri gelecek onları bekliyorum :)

torsten61
15.08.2009, 02:52
hugo bross ziya doğanıda çözer istedini yapsın trabzonda yeneriz onları yeterki geçen haftaki topu oynasınlar

torsten61
15.08.2009, 02:57
trabzonlu bi futbolcu var onlarda sinan turan gelir bize gol atar çıldırırım :)

POYRAZ
15.08.2009, 04:47
Maci kayipsiz gecer 3 puani daha cebimize koyariz.

Yiğit SARI
15.08.2009, 08:19
Gabriç oynasa ve gol atsa keşke :D

EmreTS61
15.08.2009, 08:24
inşallah gecen hafta ki oyunu oynar ve farklı kazanırız...

Mert67
15.08.2009, 09:24
Kazanalım yeter.Umarım her iki takım adına da sakatlık olmaz.

Tolunay Abdioğlu
15.08.2009, 09:35
İyi oyun = 3 Puan.

Ben takımıma güveniyorum.Kazanıcaz bu maçı.

ismail tüfekçi
15.08.2009, 09:54
topraktan geldik toprağa döneceğiz şampiyon doğduk şampiyon öleceğiz

istanbul saltanatına son selam sana şampiyon

istanbul kartelini 6 kez yıktık yine yıkacağız

Erdal
15.08.2009, 10:00
Niye bu maç benim canımı sıkıyor?...1-0 bitse de geçip gitse....

Mesut
15.08.2009, 10:03
biletimi aldım stadda yerimi alacağım inşallah

onur-ts
15.08.2009, 10:06
biz artık eski ts değiliz.gücümüzün farkına varalım.misal geçen sene iyi takım vardı ama oynayamadıkları için her maçtan korkuyoduk.ya bişe olursa diye.ama şimdi sistemli, paslı, düzenli bir biçimde oynuyoruz.sahada ne yaptığımızı biliyoruz.bence bu maçtan çekinmeye gerek yok.rahat alırız.

Tolunay Abdioğlu
15.08.2009, 10:07
0 Gün 9 S. 23 Dk. Kaldı

lazfather61
15.08.2009, 10:09
gecen seneki gibi maclarımızın stresli gececegine inanmıyorum ben, bence bu sene cok rahat galibiyetler alacagız bu macında bunlardan biri olacagına inanıyorum.

hüseyin1975
15.08.2009, 10:13
Geceden beri migdem agriyor, hastaliga yakalanmisim.
Su an isyerindeyim ve bilgisayarin karsisinda hafif kivraniyorum.

Ilac almadim su saate kadar.

Ilacim TRABZONSPORUM.
Haydi ez Diyari ve rahatlat migdemi :-)

Eren Karaahmetoğlu
15.08.2009, 10:16
Niye bu maç benim canımı sıkıyor?...1-0 bitse de geçip gitse....

Aynen öyle:) Benim de sıkmıyor değil. Yeter ki kazanalım.

BALKAN 06
15.08.2009, 10:16
herkez direk söylemese de bilinç altında şov yapıp 2-3 farklı yeneceğimizi düşünüyor
inşallah oyuncularımızda bu kafada değildir
bende yeneceğiz diyorum ama başlarda bi gol bulmamız lazım yoksa ziya hoca bi ayar verebilir...

hüseyin1975
15.08.2009, 10:19
Ziya Hoca gibi TD'ler hernedense isde böyle Maclarda "DAHI" oluyorlar.
Aman DIKKAT!

Birde kafalar LÜTFEN Toulouse macinda olmasin.

Muhammed
15.08.2009, 10:20
Karşımızda tamamen toplama bir takım var. Resmen menajerin her önerdiği oyuncuları almışlar. Beraber antreman bile yapamamışlardır. Ee peki ben neden korkuyorum bu maçtan :(

BALKAN 06
15.08.2009, 10:22
Karşımızda tamamen toplama bir takım var. Resmen menajerin her önerdiği oyuncuları almışlar. Beraber antreman bile yapamamışlardır. Ee peki ben neden korkuyorum bu maçtan :(
aslında korkmamız için hiç bir neden yok ama hep böyle ucuz maçlardan ağzımız yandığı için yoğurt ve üfleme durumlarındayız galiba...

Tolunay Abdioğlu
15.08.2009, 10:24
Rüyamda 4-0 alıyoduk maçı ama bakalım ne olacak :)

Hüseyin İlkin
15.08.2009, 10:26
Yeni bir maç günü, yeni bir heyecan.
Geçen hafta oynanan futbola doyamadık.
Bugünde bir benzerini görmek, izlemek istiyorum.

TSelif
15.08.2009, 10:26
Bizim bu maç .
1-0 :)

Emirhan Ömeroğlu
15.08.2009, 10:30
Rahat yeneceğuz.

3-0 :)

Hattıni bilecekler :D

Ahmet KESKİN
15.08.2009, 10:33
bencede bu sene bizim senemiz bu maçda en az 5 bekliyorum... yenilsede takımı bırakacaklardan deilim cok yasadık bunları bu sen olmayacak ama... sonuna kadar güveniyorum arslanlarıma

umraniye34
15.08.2009, 10:46
bu maçı kayıbsız geçiceğimize inanıyorum net skorla alabiliriz bence

Atakan
15.08.2009, 10:56
Gol sevinçlerinde reklamdaki gibi yapmalarını bekliyorum.:)

Tolunay Abdioğlu
15.08.2009, 10:58
Gol sevinçlerinde reklamdaki gibi yapmalarını bekliyorum.:)

Aynen bende :)

Ahmet Faruk
15.08.2009, 10:59
Rakip Ziya Doğan. Güzel futbol karşıtı bir insan. Umarım bizim güzelliklerimize de engel olmaz

Burak_52
15.08.2009, 11:01
hayatımda ilk defa avni akerde maç izleyeceğim inşallah galip gelir istanbul a mutlu bi şekilde dönerim

Tolunay Abdioğlu
15.08.2009, 11:03
hayatımda ilk defa avni akerde maç izleyeceğim inşallah galip gelir istanbul a mutlu bi şekilde dönerim

İnşallah. ;)

titanic
15.08.2009, 11:03
Bu maçı farklı alacağımızı düşünüyorum.Hatta ikinci yarı takımdan show bekliyorum,geçen haftaki futbol bu beklentiye girmemi sağlıyor.Ama futbol bu beklenmedik sonuçlar alınmıyor değil.Ligin ikinci haftası fırtına devam etsin, Avrupa maçına moralli çıkalım

titanic
15.08.2009, 11:04

ne güzel,inşallah ayağın uğurlu gelir.

Adem Erdoğan
15.08.2009, 11:04
3-1 alırız.(selçuk, umut, egemen)

Onur Civelek61
15.08.2009, 11:06
Bütün stad hattıni bil hattıni diye bağırabilir:D

titanic
15.08.2009, 11:07
Bence 5-0 biter (Alan(2),Selçuk,Cale ve Umut) tabi inşallah

Yiğit SARI
15.08.2009, 11:12
Bütün stad hattıni bil hattıni diye bağırabilir:D

Güzel bi fikir aslında :D:D

UğuR
15.08.2009, 11:19
Bu maç öyle beklenen kolaylıkda olmayacak.Ziya eğer Diyar'a mantalitesini yansıtabilmişse buna fırsatı olmuşsa işimiz zor.Diyar oynamayı düşünmeyecek.Oynatmamayı düşünecektir.Yani 9 kişi defans yapacaklardır.Bu yüzden uzaktan şutların çok önemi olacaktır bu maçda.İlk dakikalarda gol bulsak bile 2-0 olmadan Diyarbakır açılmayacaktır.

Kolay maç olmayacak.....

Samet Yildirim
15.08.2009, 11:19
Sylva

titanic
15.08.2009, 11:24
Bu maç öyle beklenen kolaylıkda olmayacak.Ziya eğer Diyar'a mantalitesini yansıtabilmişse buna fırsatı olmuşsa işimiz zor.Diyar oynamayı düşünmeyecek.Oynatmamayı düşünecektir.Yani 9 kişi defans yapacaklardır.Bu yüzden uzaktan şutların çok önemi olacaktır bu maçda.İlk dakikalarda gol bulsak bile 2-0 olmadan Diyarbakır açılmayacaktır.

Kolay maç olmayacak.....

Doğru tespit,ama bizde uzaktan şut atabilen ve bundaki başarılarını tartışamayacağımız oyuncular var.Selçuk olsun Ceyhun olsun zaman zaman colman,Alan uzaktan şut konusunda başarılılar.

Fatih Oflaz
15.08.2009, 11:25
Hattini bil hattini Efendin geldi:)

MAçı alacağız bu sene benim senem ARkadaşlar.Süper haberler aldım cok güzel şeyler elde ettim.Bu sene şampiyonluk var sırada...

oflu engin
15.08.2009, 11:29
19:45 de alem şov seyredecek.rakiplerin yüreğine korku öyle bir girecekki lig bitene kadar bu korku hiç dinmeyecek.bu maçta skor olarak iki şık var.birincisi ziya doğan kapanacak ve az gol yiyerek maçı bitirecek.ikincisi bize kafa tutacak ve çok gol yiyerek maçı bitirecekler.bu atmosferde başka bir sonuç çıkmaz.herkes hattıni bilecek.bu sene bizim elimizden kurtulana helal olsun.

Erdal
15.08.2009, 11:31
Şut attıracak pozisyon aldırmayacaklardır. Ceza sahası dışından etkili vurabilmeniz için alana ihtiyacınız var. Bu alanı bulamayacağız gibi...Ceza sahasının içini değil ön bölgesini kalabalık tutacaklar...Bu durumda çare yan toplardan ceza 6 pas üzerine yerden paslar ve Alan-Engin-Colman- Selçuk un birbirlerini rakip kale önüne ara paslarla kaçırmaları...Bunu eni iyi yapan Engni...Selçuk ve Colman Engin in bu koşularını görebilirse bu gün Engin gol bulacak....

Cihan
15.08.2009, 11:31
samsunda maçı izleyebileceğim yer varmı çiftlik yakınlarında bilen vamrı

Semih Kırsüleymanoğlu
15.08.2009, 11:32

İnsallah kazanicaz burak. Ben de bilet alabildim bu arada. Biraz pahali oldu ama mecbur. Trabzona kadar gelmisken mac bakmamak olmaz

Semih Kırsüleymanoğlu
15.08.2009, 11:33
samsunda maçı izleyebileceğim yer varmı çiftlik yakınlarında bilen vamrı

Site camisi altinda cafeler var. Orda güzel izleniyor. (Can cafe)

Burak_52
15.08.2009, 11:34
İnsallah kazanicaz burak. Ben de bilet alabildim bu arada. Biraz pahali oldu ama mecbur. Trabzona kadar gelmisken mac bakmamak olmaz
bilet bulduğuna sevindim kapalıdan aldın dimi

ilhan
15.08.2009, 11:36
Hadi bir biraz fikir teatisi yapalım.

Artılarımızı ve sonuca nasıl gidebilirizi konuşalım. Var mı konuşacak arkadaş?

Dip not: Sadece 2-3 cümlelik değerlendirmeleri pek okumuyorum. :)

Semih Kırsüleymanoğlu
15.08.2009, 11:36
bilet bulduğuna sevindim kapalıdan aldın dimi

evet abi az önce aldim. Suan zaten stadim ordaki i-cafe deyim

Erdal
15.08.2009, 11:37
Hadi bir biraz fikir teatisi yapalım.

Artılarımızı ve sonuca nasıl gidebilirizi konuşalım. Var mı konuşacak arkadaş?

Dip not: Sadece 2-3 cümlelik değerlendirmeleri pek okumuyorum. :)

Ben de uzun yazıları okuyamıyorum İlhan...Sergen in dediği gibi yoruluyorum abi...

ilhan
15.08.2009, 11:38
Nedense bana hep "baştan savma" geliyor uzun değerlendirmelere karşı yapılan "2-3 cümlelik" alıntılar. :)

Cengiz Çubukcu
15.08.2009, 11:39
bence bu maç çok kolay geçecek, 2 ya da 3 farkla alırız...

ilhan
15.08.2009, 11:40
Cengiz abi seninle aynı fikirdeyim. Bunu rakibi küçümsemek adına söylemiyorum. Ama takımıma müthiş bir güvenim var. Özellikle pas yapan orta sahamıza.

Anıl Caner
15.08.2009, 11:42
Sivas maçındaki endişem psikolojik problemlerdi. O sebeple maç ile alakalı tereddütlerim vardı.

Bu sefer daha farklı düşünüyorum. Yarım sıfırcılardanım ben de. Umarım 3 puan alırız, kart görmeden, sakat vermeden yaparız. İnşallah.

6 kulhü 1 elham okuyacağım gene maç boyu. Öyle hissediyorum.

Erdal
15.08.2009, 11:43
3 yeterli anıl...:) Her ihlas a bir gol...

Anıl Caner
15.08.2009, 11:44
61 i bozmamak lazım abi :) O da benim totemim.

Erdal
15.08.2009, 11:44
Sahada olursa Engin maçın adamı olur...

champions
15.08.2009, 11:45
Bu maç 2 açıdan önemli bence;
1-Oyun kalitemiz iç sahadaki maçlar için ne kadar yeterli olacak? Özellikle Diyar vb. kapanıp kontra arayacak takımlara karşı ilk golü bulabilecek miyiz?
2-"Çantada keklik" görünen takımlara karşı konsantrasyonumuzu yeterli düzeyde tutabilecek miyiz?

Bu maçta Umut'un göstereceği performans çok önemli. Ve tabiki 2 kanat oyuncumuzun da. Diğer mevkilerde standardı tutturmuş görünüyoruz. Böylesi bir maçta Engin ve Alanzinho'nun geçen haftadan çok daha etkin olmaları gerekiyor. Gabric oynarsa daha aktif bir hücum oyunu izleriz.Ben olsam bu maçta sağbekde Göksuya şans verirdim ve stoperde Giraya.

------------------Tony-----------------
--Göksu----Giray------Egemen----Cale--
----------Selçuk(Col.)--Tjikuzu---------
---Engin-----Alanzinho------Gabric-----
---------------Umut-------------------

2-0 gibi bir skoru sağlayabilirsek, Zafer, Barış, Ferhat, Ceyhun gibi oyunculara şans verebiliriz. Önemli oyuncularımızı riske etmemek adına da faydalı olur.

olcay_61
15.08.2009, 11:46
tek endişem ; umut'un auta giden ilk vuruşundan sonra tribünlerin fatih tekke diye bağırmaya başlaması...

Anıl Caner
Sahada olursa Engin maçın adamı olur...

Ben bu sefer duygusal olarak değil de mantığım neticesinde Umut maçın yıldızı olur diyorum. Enginin rolü de çok kritik. Umarım o da çok iyi olur.

titanic
Maç baştan sona kadar bizim üstünlüğümüzle geçecek,Engin gibi daha ilk maçtan garip garip hareketleriyle sivrilen bir oyuncumuz var.O rahat dururda sayı olarak eksilmezsek D.Bakır maçı Touluse öncesi moral maçı olacak.Umut bugün patlama yapacak.10 kadar pozisyondan 1 ya da 2 gol bulacak diye düşünüyorum.Farklı kazanırız,ya da bol gol pozisyonu bulup kazanacağımız kadarını atacağımız bir gece olacak.
Umut mutlaka gol atsın buna ihtiyacı var.

ilhan
15.08.2009, 11:47
Açıkcası Diyarbakırspor'un maçına bakmadım. Aslında hiç merak bile etmiyorum nasıl oynadıklarını. Ziya Doğan oyunu kendi yarı sahasına katı savunma yaparak kabul edip ileriye atılacak kontra toplarla gol arayacaktır. Bu zaten onun "mantelitesi" olarak hafızamıza kazındı. Aslında bir bakıma "gol yemeyelim nasıl olsa 1 atar kazanırız" sistemi başarıyı getirebilir. Ama bu başarı ligde kalmaktan öteye geçmez Diyarbakırspor için.

Bizim gerek sezon öncesi hazırlık maçlarımız gerekse ligin ilk maçı gösterdi ki; oyunu asla kendi sahamızda kabul etmeyip rakip sahaya yıkmak. Bunu orta sahada cok koşan adamlarla yapması daha basit oluyor. İleride top tutma zaafiyeti yaşayabiliriz. Ama topu biz oynarız.

Erken bulacağımız bir gol maçın seyrini ve kalitesini değiştirir.

Erdal
15.08.2009, 11:47
Tribünler çok renkli olacak...Ahmet Suat hoca'nın hikayesi geldi aklıma. İnönü'de maç yaparken kimi olduğunu hatırlamıyorum yedeklerden birini çağırır. Uşak ta alacağı taktikleri dinlemek için pür dikkat hocasına bakar...Gel der Ahmet Suat hoca...Saha kenarındaki reklam tabelalarının hepsini oku. Birazdan oyuna gireceksin gözün bir daha takılmasın :)))

titanic
15.08.2009, 11:49
tek endişem ; umut'un auta giden ilk vuruşundan sonra tribünlerin fatih tekke diye bağırmaya başlaması...
Aslnda bu durum beni de endişelendirmiyor değil,inşallah Umut gol atar

Anıl Caner
15.08.2009, 11:49
Valla ilhan diyarbakır'ın ligde kalması en az bizim şampiyonluğumuz kadar büyük bir başarı bence. Lige 5 gün kala kadro kurdu adamlar. Ankaragücü maçının özetlerini izleyebildim sadece. Özetlere bakıp yorumlamak elbette çok mantıklı değil ama 100.yılını kutlayan, kendi ölçüsünde efsane bir kadro kuran Ankaragücü'nden daha üstün oldukları gözleniyordu. Onlar için de çok önemli maç. Kesinlikle kolay değil. Hele ki mantalite canavarı Ziya hoca bugün çok canımızı sıkar gibi. Umarım dediğin gibi olur.

Anıl Caner
15.08.2009, 11:50
Tribünler çok renkli olacak...Ahmet Suat hoca'nın hikayesi geldi aklıma. İnönü'de maç yaparken kimi olduğunu hatırlamıyorum yedeklerden birini çağırır. Uşak ta alacağı taktikleri dinlemek için pür dikkat hocasına bakar...Gel der Ahmet Suat hoca...Saha kenarındaki reklam tabelalarının hepsini oku. Birazdan oyuna gireceksin gözün bir daha takılmasın :)))

Özkan Sümer-Lemi Çelik diyalogu sanardım ben bu hikayeyi. Değilmiş. Çok teşekkürler Erdal Abi :)