PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

antagonist
12.08.2009, 18:40
Diyarbakır'la oynadığımız son maç, abartmıyorum tarihimizde ki en ambiyanslı maçlardan biriydi.

A.Aker 3-4 saat önceden yükünü almış, seyirci hınca hınç. İroni gibi ama ''adam gibi adam Ziya Doğan'' pankartları açılmış...

Diyarbakır'ın mide bulandıran sert oyunu, F.Tekke'nin sakatlanıp sedyede sahayı terketmesi...

Zamanın Diyarbakır kalecisi Şenol'un tribünleri tahrik etmesi...

İkinci yarıda oyunda sinmemiz ve 1-0 devam eden maçın sıkıntıya girmesi...

Derken, 84 de Mehmet Yılmaz'ın golü 2-0 öndeyiz.

Hem sıkıntıya giden 1-0 lık riskli skor, hem de rakibin aşırı sert oyunu, bir yandan Şenol'un hareketleri, stadı o kadar germişti ki...

Gol olunca, A.Aker deprem olmuş gibiydi, kameralar bile sarsılmıştı, tv deki görüntü 1 dk falan titremişti.

Golle beraber sahaya giren bir seyircimiz, kaleci Şenol'un üstüne yürümüştü.

Maç 10-15 dk durduktan sonra devam etmişti.

2.golden sonra tv görüntüsünün deprem olmuş gibi sallanmasını hala unutamıyorum.

LigTv'nin sitesinden golü izleyebilirsiniz: Sezon: 2003-2004, 31. hafta...

a f s
12.08.2009, 18:44
http://img26.imageshack.us/img26/4567/tfftumformalar35.jpg

Hafta sonundaki maçta kendi seyircimiz önünde çubuklu forma ile mücadele ederiz büyük ihtimalle.

Uran B.
12.08.2009, 18:44
bu maci kolay aliriz...

hadi bakalim

Uğur KÜÇÜK
12.08.2009, 19:13
adnan güngör,ayman,erdinç,ibrahim ege,musa büyük diyarbakırda burda herkes cok kolay gececek dese de eskılere bakıp hatırlamanızı istiyorum bu takımdan gıden futbolcular ts ye karsı asırı bır hırs ile oynuyorlar ve baslarındakı zıya dogan ile cok motıve olmus bi takım olacak karsımızda ve kontraatak futbol oynuyacakları icin mendoza ve erhan senturk e cok dıkkat etmelıyız (erhan gs den gıttı ve gecen sene bank asya da diyarbakır ile gol kralı oldu) tek temennım bizim takımın işi ciddiye alıp macı oynayarak kazanmamızdır skor ne olursa olsun ve burdan allah yardımcımız olsun dıyorum herkese saygılar

Cihad Varlı
12.08.2009, 19:21
Gökhan hala başlamamış takımla birlikte çalışmalara..

AKSOY_61
12.08.2009, 19:23
Doğru İbrahim Ege de orada ama Risp Ankaraspor'da.

Tolga Seyhan konusunda emin değilim.

tolga gençlere gitti galiba

yorumsuz6117
12.08.2009, 19:25
Gökhan hala başlamamış takımla birlikte çalışmalara..
gökhanı bırak alanzinho,selçukda hasta olmuş:(inş oynarlar..
alanzinho ve selçuk başlamış çalışmalara şimdi gördüm..:)

zahido
12.08.2009, 19:29
gökhanı bırak alanzinho,selçukda hasta olmuş:(inş oynarlar..
alanzinho ve selçuk başlamış çalışmalara şimdi gördüm..:)

Artk cok alternatifli bir kadromuz oldugu icin degisik rotasyonlar yapabiliyoruz takim icinde.. Alanzinhonun yerine gabric veya engoin solda baris sagda oynayabilir.. Selcugun yerinede geriye ceyhunu koyup on tarafa colmani koyabiliriz.. Keza ayni yerde zafer yelende oynayabilir.. Bence hastaysa hic oynamasin durumu dahada kotulesmesin.. Bu adamlar arkadaslarinin yoklugunu aratmazlar :)

Fatih Özkan
12.08.2009, 19:53
LigTv'nin sitesinden golü izleyebilirsiniz: Sezon: 2003-2004, 31. hafta...

Harbiden kameralar bile sallanmış (:

Paksoy
12.08.2009, 19:56
tolga gençlere gitti galiba

tolga seyhan antep de

Mustafa ÖZDEMİR
12.08.2009, 20:59
yattara oynamayacak galiba .o zaman gabriçi deneyebilir bross...

Murat Keçeci
12.08.2009, 21:58
2 duran toptan gol yemeseler ankaragücünü yenecektiler buda kötü takım olmadıklarını gösteriyor rakibi küçümsemeden oynamalıyız büyük ihtimal kapanacaklardır oyunu sürekli kanatlara açmalıyız dün akşamki idmanı izledim gabriç hoca görev verirse oynayabilir düzeyde mücadeleci tekniğide iyi tam takım oyuncusu diyebiliriz.

Mutlu Yildirim
12.08.2009, 22:20
6 veya 7 fark atariz..Takim bu yil cok iyi..Kadro oturdu ve orta saha muthis..Ama takim kurmak cok zor..yattara gokhan ve gabric de girecek takima..bide ceyhun var..Ama hoca akilli isin icinden cikar..Sagbek ve forvet diyorlar..Aslinda iyi olur..Alternatif olur..Bu sene sampiyonuz..

Cafer Bulur
12.08.2009, 22:23
2 duran toptan gol yemeseler ankaragücünü yenecektiler buda kötü takım olmadıklarını gösteriyor rakibi küçümsemeden oynamalıyız büyük ihtimal kapanacaklardır oyunu sürekli kanatlara açmalıyız dün akşamki idmanı izledim gabriç hoca görev verirse oynayabilir düzeyde mücadeleci tekniğide iyi tam takım oyuncusu diyebiliriz.
Gabric in fizik gücü nasil,ikili mücadelelerde ayakta kalabiliyor mu?

Cihad Varlı
12.08.2009, 22:28

Hoca as takımda deniyor galiba kendisini .

Mustafa ÖZDEMİR
12.08.2009, 22:30
gabriçe ihtiyacımız olabilir. inşallah hazır olur...

Murat Keçeci
12.08.2009, 22:35
Gabric in fizik gücü nasil,ikili mücadelelerde ayakta kalabiliyor mu?

fizik gücü tabiki bir defans oyuncusu gibi değil ama ofans oyuncusuna göre fiziği güzel rakibi karşılarken adamın üstüne dengesiz gidip çalım yemiyor ayaklarına dikkat ediyor ayrıca bir pozisyonda kaleciyle karşı karşıya kendisi atabilirdi o daha garanti olsun diye yandan gelen arkadaşına boş kaleye attırdı bu da takım oyuncusu olduğunu gösterir

İskender Çakmak
12.08.2009, 22:41
bu maçta futbolcular daha da iyi oynayacak takım haftalar ilerledik.e yerine oturacak ama bu arada puan kaybetmemek lazım d.bakırda bu maçlardan bir tanesi 3 puanı hanemize yazıp yolumuza devam etmemiz gerekiyor

Cafer Bulur
12.08.2009, 22:44
fizik gücü tabiki bir defans oyuncusu gibi değil ama ofans oyuncusuna göre fiziği güzel rakibi karşılarken adamın üstüne dengesiz gidip çalım yemiyor ayaklarına dikkat ediyor ayrıca bir pozisyonda kaleciyle karşı karşıya kendisi atabilirdi o daha garanti olsun diye yandan gelen arkadaşına boş kaleye attırdı bu da takım oyuncusu olduğunu gösterir
Tesekkürler,yani bir nevi akilli bir oyuncu diyebiliriz,rakibe bodoslama girmedigine göre.:)

Gabric i diyar macinda izlemeyi umuyorum,en azindan 1 devre.

Cihad Varlı
12.08.2009, 22:45
Gol olunca, A.Aker deprem olmuş gibiydi, kameralar bile sarsılmıştı, tv deki görüntü 1 dk falan titremişti.

2.golden sonra tv görüntüsünün deprem olmuş gibi sallanmasını hala unutamıyorum.

Abi bu kamera sallanma olayı eskiden her maçta oluyordu , ama artık şimdi olmuyor.. Televizyonda çok güzel görünüyordu , stad yıkılıyordu adeta :)

Cihad Varlı
12.08.2009, 22:46

Abi zaten Hırvatlar'da böyle konuştu . Oynamaktan çok oynatmayı seviyormuş , tam bir takım oyuncusuymuş . Çalım yeteneği çok üst düzeyed değilmiş ama çok iyi paslar atıp , çok iyi ortalar açıyormuş . Halatla Cumartesi gününü çekiyoruz :)

Cafer Bulur
12.08.2009, 22:50
Abi zaten Hırvatlar'da böyle konuştu . Oynamaktan çok oynatmayı seviyormuş , tam bir takım oyuncusuymuş . Çalım yeteneği çok üst düzeyed değilmiş ama çok iyi paslar atıp , çok iyi ortalar açıyormuş . Halatla Cumartesi gününü çekiyoruz :)
Calim atma yetenegi üst düzey degilse kötü.

Kanat futbolcusunda adam eksiltme yeteneklerinin bulunmasi gerekir esasinda.

Bekleyip,görecegiz...

Cihad Varlı
12.08.2009, 22:52
Calim atma yetenegi üst düzey degilse kötü.

Kanat futbolcusunda adam eksiltme yeteneklerinin bulunmasi gerekir esasinda.

Bekleyip,görecegiz...

Abi hızı yeter.. :) Bir Yattara kadar kolay adam geçemiyor , ama geçiyor yani merak etme :)

Cihad Varlı
12.08.2009, 23:03
Biran önce Gökhan , Selçuk ve Alanzinho'nun takımla birlikte çalışmalara başlamaları lazım . Yoksa maçta oynamamaları süpriz olmaz .

Mustafa ÖZDEMİR
12.08.2009, 23:21
alanzinhoda mı sakat ...

Cihad Varlı
12.08.2009, 23:23
alanzinhoda mı sakat ...

Grip oldu . Doktor nezaretinde düş koşu yapıyor . Takımla birlikte çalışmalara başlamadı henüz . Yarın başlaması bekleniyor .

Volkan
12.08.2009, 23:23
Grip oldu . Doktor nezaretinde düş koşu yapıyor . Takımla birlikte çalışmalara başlamadı henüz . Yarın başlaması bekleniyor .
verin ıhlamuru sabaha bişeyi kalmaz

Cihad Varlı
12.08.2009, 23:25
verin ıhlamuru sabaha bişeyi kalmaz

:) Mübarek yazın grip oluyorlar.. Hemde 3 önemli futbolcumuz birden.. Gökhan sakatlıktan kurtuluyor , grip oluyor . Olacak iş mi ? Nasıl bakıyor bunlar kendilerine :)

Mustafa ÖZDEMİR
12.08.2009, 23:26
bu işte bir iş var...

Enes
12.08.2009, 23:29
Kısmetse tribünde olacağım,inşallah kazanacağız..

Hotaman
12.08.2009, 23:30
Grip virüs ile yayılan bir hastalıktır. Genelde mevsim değişimlerinde insanlarda görülür ama daima çevre de grip virüsü vardır. Bulaşıcıdırda, yani bir futbolcu hastalığı hisseteden diğerlerine de bulaştırabilir.
Sonuç olarak bunlar gayet doğal durumlar, öküz altında buzağı aramaya hiç gerek yok.

Mert Zaman
12.08.2009, 23:43
Bu Macı Rhat Alacagımızı Dusunuyorum

Mert Oğuzlu61
12.08.2009, 23:47
______________tony______________

__serkan___song_____egemen______cale

______tjikuzu___colman_____selçuk

__engin_____________________alanzinho

_____________gökhan(umut)_____________

75 te felan gabric girer alanın yerine, tabi rakip karşısında farklı bir şekilde önde değilsek bu büyük bir risk olur, umarım ilk yarı koparırız maçıda sonra işi şova dönüştürürüz...

Sümeyye Şahin
13.08.2009, 00:18
Akşam antrenmanı tamamlandıhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2379-8T5E7O8Q.jpg

Takımımız Diyarbakırspor maçı hazırlıklarını 19.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana hasta olan Gökhan, sakatlığı bulunan Zafer ve milli takım kamplarında yer alan Ceyhun, Onur, Song ve Cale katılmazken Yattara, Selçuk ve Alanzinho doktor kontrolünde düz koşu yaptı.
Oyuncularımız antrenmanda istasyon çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç ve şut çalışması gerçekleştirdiler.

Sümeyye Şahin
13.08.2009, 00:20
http://www.haber61.net/images/news/16985.jpg

Trabzonspor akşam idmanında
12 Ağustos 2009 / 19:12
Trabzonspor, hafta sonu sahasında Diyarbakırspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı çift idmanla sürdürdü.

Trabzonspor, hafta sonu sahasında Diyarbakırspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı çift idmanla sürdürdü.
TRABZONSPOR'DA EKSİKLER CAN SIKINTISI
Teknik direktör Hugo Broos yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan akşam antrenmanına gribal enfeksiyon geçiren Gökhan Ünal , sakat olan Zafer Yelen ve milli takım kamplarında bulunan Ceyhun, Onur, Song ve Cale katılmadı.
SELÇUK İDMANA KATILDI
Akşamki idmana gribal enfeksiyon geçiren Selçuk katıldı,
Yattara, Selçuk ve Alanzinho takımdan ayrı olarak düz koşu yaptılar.
Oyuncular antrenmanda istasyon çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç ve şut çalışması gerçekleştirdiler
YARIN TEK İDMAN VAR
Trabzonspor yarın idmanı teke düşürecek, yarın saat 19.00'da tek idman yapılacak ve basına ve taraftara kapalı olacak.
ŞENER RİZE'YE GİTTİ
Öte yandan sabah idmanını izleyen Başkan Sadri Şener'in Rizespor'un yeni stadının açılışına gittiği öğrenildi.
Selahattin Aydınlı / haber61.net

SüRMeNe_6161
13.08.2009, 00:23
Gökhan Gabric Oyanasin Yeter.. Forvette Umutla Olmuyo

Fatih Özkan
13.08.2009, 00:52
Geçmiyor zaman (:
O atmosferi çok özledim...

Emo91
13.08.2009, 00:57
Geçmiyor zaman (:
O atmosferi çok özledim...

aynen, cok sabirsizlaniyorum!
gol attigimiz ve avni akerin costugu ani cok özledim!
insallah o ani bu sezon bol bol yasariz!

yalniz, avni akere giden arkadaslar, biraz kendinize hakim olun, hep destek olun!
elestirmeye degil, destege ihtiyaci var bu takimin!

insallah yenecegiz!

Sefa
13.08.2009, 01:00
Geçmiyor zaman yahu :)

POYRAZ
13.08.2009, 01:42
En az mac kadar tribünleri görmek icin de sabirsizlaniyorum.

Paksoy
13.08.2009, 01:55
bende sabırsızlıkdan dr gidip beni cmtsi ye kadar uyutun dicem nerdeyse

süper fikir işkence gibi zaman geçmiyor

Mustafa Önder
13.08.2009, 01:58
Acaba resmi sitemizde ki geri sayım ve lig fixtürünü masa üstüne indirebilirmiyiz:)

savas avci
13.08.2009, 02:07
Artık hiçbir maçtan korkmuyorum takımın başında gerçek bir teknik direktör var neydi ya o ersunlar ziyalar felan bu maçıda bayağı bir farkla alacağiz Allah ın izniyle..

Paksoy
13.08.2009, 02:11
Artık hiçbir maçtan korkmuyorum takımın başında gerçek bir teknik direktör var neydi ya o ersunlar ziyalar felan bu maçıda bayağı bir farkla alacağiz Allah ın izniyle..

aynen benim içimde çok rahat, (ziya)n olan yıllar, gerçekden onca sene boşa geçmiş

10-61
13.08.2009, 02:24
Ayaklarımız yere basmazsa çok sürtülür burnumuz bu sene,umarım futbolcu kardeşlerimiz buradaki genç kardeşlerimiz gibi düşünmezler de maçı alırız,yarım sıfıra bile razıyım.

Hamdi Karamahmutoğlu
13.08.2009, 02:33
Kazanalım da skor hiç önemli değil.

Barış Bağcıoğlu
13.08.2009, 02:55
tribünde olmak için eylül ü beklemek durumundayım
ankarada en son hacettepe maçına gidebildim orada kale arkası gerçekten muhteşemdi neredeyse 90 dk. hiç susmadık tabii burada ist. ve trabzondan gelen ark. etkiside bayağı fazlaydı

SeRHaD
13.08.2009, 04:55
rahat alırız .. bi aksilik cıkmazsa

Süleyman50
13.08.2009, 09:14
bende tribünlerdeki o atmosferi özledim, kaldı 2 gün kazanacağız....

Erdal
13.08.2009, 09:16
Rahat maç falan olmaz....Umarm teknik heyet ve futbolcular da "rahat alırız" diye düşünmezler.....

ibrahim_yattara
13.08.2009, 09:38
bu kele dikkat etmek lazım, yine ne kadar kazmanot varsa topladı takımına her türlü pisliğede yatacaklar diye tahmin ediyorum.
ilk yarıda çok agresif ve boğarak oynayıp koparamazsak veya ilk golü yiyen taraf olursak bizi büyük sıkıntılar bekliyor demektir diyarbakırdan çekiniyorum... çünkü oynatmamaya endexli takıma karşı nasıl oynayabiliyoruz bunu daha görmedik..

gurbetci gencle
13.08.2009, 09:46
cok ıyı pas yapıoruz cok rahat gecerız kapansalarda fark etmes top gıbı oynarız topun pesınde kosaarlar :)

KUTADGU
13.08.2009, 10:11
Diyarbakırspor'un son transferi sağ kanat oyuncusu Abdullah Çetin.

Bizim maçta forma giyecekse sol tarafımız onların sağ tarafını otobana çevirebilir.

Diyarbakırspor kadrosunu incelediğimde profili düşük ya da unun elemiş eleğini asmış isimlerden oluştuğunu gördüm. Üstelik tam anlamıyla toplama bir takım görüntüsündeler.

Şöyle düşünüyorum, erken açabilirsek galibiyeti rahat alabiliriz. Ama erken açamazsak zorlanırız.

Zira orta saha oyuncularının nerdeyse tamamı oyun bozan ve sert oynayan tipte oyuncular.
Defanslarında Diallo biraz toparlayıcı gibi gözükse de Anakaragücü maçında ikinci yarıda verdikleri inanılmaz defans açıkları var. Anlayacağınız defans kurguları hem çok yeni hem de rezalet denilecek kadar kötü.

O zaman yapmamız gereken orta sahada topu çok oynamak yerine, mutlaka ceza sahası içine ve çevresine çokca top servis etmek.

Sivasspor maçındaki oyunun aynısını oynarsak % 90 topa hükmeden taraf biz olabiliriz ama az pozisyon buluruz. Karşımızda en az 8 kişiyle alan savunması yapacak bir takım var zira.

Kanatlara atılan ters toplar neticesinde ceza sahasına topu ve futbolcularımızı hızlıca sokarsak daha rahat pozisyon bulabiliriz.

Hotaman
13.08.2009, 10:15
Bu maçı alacağız. Teknik heyetimize güveniyorum, bu maça takımı adam gibi motive edecektir.

'Evimizde kazanmalıyız'

Teknik direktör Hugo Broos, Diyarbakırspor engelini de üç puanla aşmaları gerektiğini söyledi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm679717.jpg
Teknik direktör Hugo Broos, Sivasspor galibiyetin daha bir anlam kazanması için Diyarbakırspor engelini de üç puanla aşmaları gerektiğini söyledi. Özellikle Avni Aker Stadı’nda oynayacakları tüm maçlardan kayıpsız ayrılmaları gerektiğinin altını çizen Belçikalı teknik adam, “İddiamızı en üst düzeyde sürdürebilmek için, taraftarımızın büyük desteğine her zaman ihtiyacımız olacak. El ele verirsek, arzu ettiğimiz tüm sonuçları alacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

tutuncuerdem
13.08.2009, 10:33
sahamızda oynacağımız ilk maç olması nedeniyle galibiliyet ile başlamamzı gerekiyor. Baskılı ve atak futbol ile bu maçı alırız.

Cihad Varlı
13.08.2009, 10:47
Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 15 Ağustos Cumartesi günü saat 19.30’da H.Avni Aker Stadı’nda oynayacağımız Diyarbakırspor maç günü havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın ise 27 derece olması bekleniyor.

Resmi Site

Ahmet Karadeniz
13.08.2009, 11:18
yani fırtuna geliyor esecek o akşam=)

Fatih Özkan
13.08.2009, 11:18
Acaba resmi sitemizde ki geri sayım ve lig fixtürünü masa üstüne indirebilirmiyiz:)

Güzel fikir aslında...
Masaüstünde fikstür ve en yakın maça geri sayım (:

deneme61
13.08.2009, 11:19
bu tıp defans yapan takımları cok rahat gececegız bu sene..cok top cevırmek ve sahıp olmak topa onları dagıtacaktır.tek korkum umut ve gokhan ın kotu gunlerınde olmaları ama bu sefer olmayacaklar..

Tolunay Abdioğlu
13.08.2009, 11:26
Biletler 14.00'de satışa çıkıyor.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo13.jpg

Takımımızın Diyarbakırspor'la oynayacağı müsabakanın biletleri bugün (perşembe) 14.00'de satışa çıkıyor. Biletler bugün sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak.

İlk gün sadece taraftar kart sahiplerine satılacak olan biletlerin fiyatları şöyle:

Açık tribün: 15 TL
Maraton Tribünü: 30 TL.
Kapalı Yan: 60 TL.
Kapalı Orta: 80 TL.
VIP: 150 TL.

Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri, Biletix gişeleri ve www.biletix.com.tr adresinden maç biletlerine ulaşabilirler. Ayrıca taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve www.biletix.com.tr adresinden taraftar kartlara da ulaşabilirler.

Kaynak:Trabzonspor.org.tr

KÖKSAL AYDIN
13.08.2009, 11:30
İnşallah bu maçı alıp liderliği ele geçireceğiz ve 34. haftaya kadar teslim etmeyeceğiz...

EmreTS61
13.08.2009, 11:37
inşallah gecen sene ki gibi olmaz ama zannetmıorum öyle olacağını artık alternatıflı bi kadromuz var sivas macındaki gibi sürekli pas yaparsak farklı kazanacağımıza inanıorumm..

Öztürk Uğur
13.08.2009, 12:27
Bu maçta iyi bir skor alarak hem lideriği alıcaz hemde avrupa maçı öncesi bize iyi bir moral olur.

Emirhan Makul
13.08.2009, 12:27
Diyarbakırspor Maçını Hep Beraber İzliyoruz.

BMN İstanbul | Hep beraber ekran başına! (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945) ‎(http://forum.bordomavi.net/images/misc/multipage.gif 1 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945) 2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=2) 3 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=3) ... Son Sayfa (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=10))

Ahmet KESKİN
13.08.2009, 12:38
diyarbakır güzel baglar hanımey loke lokeee.... 5 tane olmazsa bu maçda gol yazık olur avarajımıza...

lazkerem
13.08.2009, 13:08
biletler satışami çıktı bizim dükkanın önü binbir ayak inanmıyorum ya diyarbakır maçına bile millet bilet almak için sabah beri kuyrukta

ozturk
13.08.2009, 13:09
ilk gölü ne zaman atarsak ondan sonra rahat oynarız. 60. dk kadar 0-0 giderse stres artar...

Ayhan Yüksek
13.08.2009, 13:28
İnşallah geçen yıl çektiğimiz sıkıntıları çekmeyiz,yakaladığımız pozisyonları gole çeviririz.

Mustafa Demir
13.08.2009, 13:34
Bi Ziya dogan hasan ucuncuyude aldimi takima :D

OKANIZM
13.08.2009, 13:35
belkide hayatımda ilk kez rahat bir maç izleyecem...cok umutluyum bu konuda

en son gecen sene ankaragücü macında böyle demiştim ama o macta son dakkada gol attık cok felaket bir mactı.sinir harbi yasıyordum.insalah bu mac öyle olmaz rahat rahat güzel bir futbol izleriz gözlerimizin pası silinir

Yunus Emre SEYHAN
13.08.2009, 13:36
Giresunspor'a kaptırdı galiba :D

Cihad Varlı
13.08.2009, 13:38

Çok üzülmüştür :) Defansif bir orta saha kaybetti..

Ümit Tekşan
13.08.2009, 13:40

Hasan ÜÇÜNCÜ , Giresunspor'la anlaştı diye biliyorum.

Cihad Varlı
13.08.2009, 13:55
Gökhan bu akşam doktorla birlikte düz koşulara başlicak . Alanzinho ve Selçuk muhtemelen takımla birlikte çalışmaya başlar . İki gündür düz koşu yapıyorlar çünkü..

Tayfun
13.08.2009, 13:58
Sezonun ilk kolbastısına az kaldı.....

Cihad Varlı
13.08.2009, 13:59
Sezonun ilk kolbastısına az kaldı.....

2 Gün 5 S. 32 Dk :)

KUTADGU
13.08.2009, 14:02

Giresunspor ile büyük bir yarış içine girdiler ama daha fazla fedakarlık yapan Giresunspor Hasan Üçüncü'yü renklerine bağladı.

Futbol kulislerindeki dedikodulara göre Giresunspor Hasan Üçüncü'ye ödenecek para için 1o yıllık fındık rekoltesini İngiltere'ye verecek. Bu hamleye karşılık vermeye çalışan Diyarbakırspor'un 10 yıllık karpuz üretimini devredeceğini açıklaması İngiliz ve diğer çevre devlet hükümetleri tarafından yeterli bulunmayınca Hasan Üçüncü'yü de Giresunspor almış oldu.

Ziya Doğan bir demecinde aslında Hasan Üçnücü 20 yıllık fındık rekoltesine değecek kalite de adamdır hezeyanı ise büyük bir yankı uyandırmadı.

İbrahim Ege'nin transferinin bu gelişmelerden sonra gerçekleşmesi spor adamlarınca tuhaf karşılanmadı.

AYYILDIZ
13.08.2009, 14:03
Diyarbakır maçına gidiyorum inşallah.Cumartesi günü yolculuk var.

Ahmet Faruk
13.08.2009, 14:06
Biletleri bugün internetten alabilecek miyiz.
10 dakika sonra yola çıkmam lazım Trabzona doğru ama bilet bekliyorum...
8 dakika geçti...

Hotaman
13.08.2009, 14:07
Kutadgu ben sana ne diyeyim kardeşim. Allah da seni güldürsün.:)

Cihad Varlı
13.08.2009, 14:09
Doğan: TS'ye teslim olmayacağız

Diyarbakırspor, hafta sonunda deplasmanda karşılaşacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını tamamladı.

Son antrenmanı Kulüp Başkanı Çetin Sümer ile yöneticiler de izledi.

Trabzonspor maçını çok fazla düşünmediklerini söyleyen Diyarbakırspor teknik direktörü Ziya Doğan, "Oyuncularla onu konuştum. Maça 1-2 gün kala maç aklımıza geliyor. Çok yoğun çalışıyoruz. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. En azından transfer çalışmalarımızı bir hafta içerisinde tamamlamak ve tamamen takıma adaptasyonu sağlamak istiyoruz. Geçen hafta bir kaç oyuncu iki günlük idmanla maça çıktılar. Bu haftada yeni gelen oyuncular var. Bu şartlarda bir anda istediklerimizin sahada olması çok zor. Güçlü bir rakip ile oynuyoruz. Ama bu demek değildir teslim olacağız. Biz teslim olmaya değil, iyi sonuç almaya gidiyoruz" şeklinde konuştu.

Doğan, Diyarbakırspor'a yakışır bir futbol ile herkesin taktirini kazanmak istediklerini belirterek, "Zorlu bir fikstürümüz var.Sonuçta bu maçları oynayacağız. Fenerbahçe, Trabzon ve Sivasspor ile oynarken, en azından 6-7 özel maç oynayıp, tam kadro ile çalışıp sahaya çıkmak isterdik. Biz takımımızı tam manası ile sahaya çıkıp çalıştıktan sonra hiç bir rakipden çekinmiyoruz. Bu büyük kulüp, küçük kulüp demeyiz. Ama hangi takım olursa olsun Diyarbakırspor o takımlara teslim olmayacaktır" dedi.

Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Çetin Sümer, transfer çalışmalarını iki transferle kapatacaklarını belirterek, "Trabzonspor'a bizde galibiyet almak için gidiyoruz. Trabzonspor'un gücü tartışılmaz. Bizde kendimize göre bir takım oluşturduk. Bu takımında Trabzonspor'a ezilmiyeceğini burdan söylemek istiyorum. Sıfır bir takım ile kemik bir takım karşı karşıya gelecek, galibiyet olmasa bile beraberlik ile döneceğimize inanıyoruz. Bir futbolcu ile aldığımız Diyarbakırspor kulübüne bugüne kadar 25 futbolcu transfer ettik" dedi.

Cihad Varlı
13.08.2009, 14:12
Kime teslim olmadın ki bize de olmicaksın Sn. Doğan :)

Hüseyin İlkin
13.08.2009, 14:12
Bu büyük kulüp, küçük kulüp demeyiz.

Her zaman savunma deriz, rakip önemli değil.

ozturk
13.08.2009, 14:21
doğan teslim olmayacakmış...

bizi verem ettin. bunun karşılığı olarak yap bi güzellik de yenil bize bee

AYYILDIZ
13.08.2009, 14:23
Biletler saat 15:00'da satışa çıkıyor.Taraftar kartları olanlar bugün alabiliyor.

aurora
13.08.2009, 14:26
Sivas maçını canlı seyredememişdim. Dün TRT3 de tekrarını seyrettim. Özellikle ikinci yarıdaki futbl neydi oyle :) Bir an için sankin Barcelonayı seyrediyormuşum zannettim. O kada güzel pas yapıyordu ki takım Sivas seyircisi Çaresizliği kabul edip maçın bitimine 10 dk kala tirübünleri terketmeye başladı. İnşaallah bu futbolu güzelleştirerek devam ettiririz. Bu hafta bizi iyi tanıtan Z.Doğan ın takımına karşı biraz zor olabilir işimiz. Çünkü tipik Z.Doğan futbolu oyanyacaktır rakip. yani sistemi 8 1 1 olabilir :)

Burçak
13.08.2009, 14:30
Diyarbakırspor'un kaç tane ön liberosu var Ziya hocadan sonra :rolleyes:

ozturk
13.08.2009, 14:45
Bir an için sankin Barcelonayı seyrediyormuşum zannettim. O kada güzel pas yapıyordu ki takım Sivas seyircisi Çaresizliği kabul edip maçın bitimine 10 dk kala tirübünleri terketmeye başladı.

herkes öyle diyor gerçekten...

ben maçı canlı izledim. stresli geçti gibi geldi. 5 dk uzatma gösterince sinirlendim falan...

acaba takımı önyargılı mı izliyorum:confused:

Paksoy
13.08.2009, 14:47
herkes öyle diyor gerçekten...

ben maçı canlı izledim. stresli geçti gibi geldi. 5 dk uzatma gösterince sinirlendim falan...

acaba takımı önyargılı mı izliyorum:confused:

hayır hakkeden ikinci yarı çok kollektif oynadık, abartma yok bence :D

lazanya61
13.08.2009, 14:55
ziya bize süpriz yapmaz inşallah

ozturk
13.08.2009, 15:13
hayır hakkeden ikinci yarı çok kollektif oynadık, abartma yok bence :D

ben olmazsa indirip bi daha izleyeyim şu maçı rahat rahat:D

o zaman daha iyi analiz ederim:)

Paksoy
13.08.2009, 15:18
ben olmazsa indirip bi daha izleyeyim şu maçı rahat rahat:D

o zaman daha iyi analiz ederim:)

golden sonra dedim ki ,geçmez bu dakkalar, 5 dk sonra maç bitmesin istedim :D

onur-ts
13.08.2009, 15:23
avniakerde kolbastıııııı...
özledik ya...

Samet Berber
13.08.2009, 15:26
Takımdan çok taraftarı merak ediyorum ben .

Son Fb maçı işkence gibiydi resmen .

Biraz olsun takımı ateşleyebilirse taraftarımız , bu maçı daha da kolay alırız .

Emirhan Makul
13.08.2009, 15:58
Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 15 Ağustos Cumartesi günü saat 19.30’da H.Avni Aker Stadı’nda oynayacağımız Diyarbakırspor maç günü havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın ise 27 derece olması bekleniyor.

Trabzonspor Ruhu Geri Dönsün :) Ürkütücü,İrkiltici,Tırsıltıcı :D

http://img3.imageshack.us/img3/6315/1001134rl1.jpg (http://img3.imageshack.us/i/1001134rl1.jpg/)

Cemalettin Taşkın
13.08.2009, 16:00
inşallah bu maçı hafife alıp puan kaybı yaşamayız. haftaiçi oynayacağımız maçı düşünüp bu maçı es geçersek ayıp olur. önce diyarbakırı yenelim sonra avrupa maçına bakalım.

ziya doğan 1 puan için oynayacaktır. ilk dakikalarda gol bulamazsak işimiz or hele ilk yarıda gol atamazsak maçı kazanamayız sanırım.

Paksoy
13.08.2009, 16:00
o köşe hep boş dolmuyor neden acaba

oflu engin
13.08.2009, 16:02
diyarbakır tam bir toplama takım oldu.bize karşı direnişleri ancak futbolcuların bireysel yetenekleri ile sınırlı olacak.takım oyunu beklemek hayalcilik olurdanda öteye gider.üç pası bile yapmaları büyük bir gelişme olur.tek artı olarak gördüğüm büyük takıma karşı kendilerini gösterme ve maça asılma çabasından öteye gitmez.bizim altı silahşörlere ne kadar dayanacaklarını göreceğiz.ben on dakika veriyorum.ilk golden sonra katı savunma diyede birşey kalmayacak.bireysel oyuna geçecek olan ziya doğanın eskileri takımın hezimetini hazırlayacaktır.maçın sonucu şimdiden bellide asıl belli olacak olan ve merakla beklenen avni akeri rakibe cehennem fırtınaya cennet edebilecek bordo mavi sevdalıların ne yapacağı işte ben bunu merak ediyorum.gerçekten ateşleyen taraftar olabilecekmiyiz.nasıl başlarsan öyle gidersin.sahadaki bordomavi yürekler iyi başladı.biz nasıl başlıyacağız.fırtına geçmişini arıyor.kanımca sahadaki fırtına buna çok yakın statdaki 12.fırtına bunu başarabilecekmi.

Samet Berber
13.08.2009, 16:04
Misafir tribün olduğu için :) .

Cihad Varlı
13.08.2009, 16:04
Trabzonspor Ruhu Geri Dönsün :) Ürkütücü,İrkiltici,Tırsıltıcı :D

http://img3.imageshack.us/img3/6315/1001134rl1.jpg (http://img3.imageshack.us/i/1001134rl1.jpg/)

Maratona maske falanda dağıtmak lazım :)

Üzeyir Gönül
13.08.2009, 16:10

Oradaki köşe rakip takımın taraftarı için ayrılan yer de ondan... :D:D

lazfather61
13.08.2009, 16:10
bana farkli aliriz gibi geliyor ama hicte belli olmaz genede ilk once 3 puan.

ozturk
13.08.2009, 16:12
gökhan oynasa bari...

antreman eksiği var ama...

Tolunay Abdioğlu
13.08.2009, 16:12
İnegölspor la oynasak bile rakibi küçümsememek gerekiyor.

İyi bir Futbol ve 3 puan bekliyorum.

Fora61
13.08.2009, 16:16
Ziya Doğanı hepimiz çok iyi tanıyoruz cok katı bir savunmayla oynıcağı kesin eyer macın başlarında yada ilk yarısında gol bulamazssak cok zorlanacamız bı mac olacak kanaatindeyim. ama maçın başlarında gol bulabılırsek farka gidebiliriz.

Cihad Varlı
13.08.2009, 16:38
Takımımızın Diyarbakırspor'la oynayacağı müsabakanın biletleri bugün (perşembe) satışa çıktı. Biletler bugün sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak.

biletlerin fiyatları şöyle:

Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri, Biletix gişeleri ve www.biletix.com.tr adresinden maç biletlerine ulaşabilirler. Ayrıca taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve www.biletix.com.tr adresinden taraftar kartlara da ulaşabilirler.

Resmi Site

TSigalko
13.08.2009, 16:48
Diyarbakır kapanıp,kontra hücumlarla gol bulmaya çalışacaktır.Çalım atan oyuncuya ihtiyacımız olacak.Alanzinho kesinlikle ilk 11'de oynamalı..Ceyhun'da diğer bir kozumuz.Uzaktan atılan etkili şutlar veya düzgün duran top organizasyonları bu sene Avni Aker'de kapanan takımların başını bir hayli ağrıtacak gibi görünüyor..Geçen senede bu gollerden çok önemli puanlar almıştık.(Bursa-Gökhan 1-0,Ankaragücü-U.Bulut 2-1,Colman-Hacettepe 1-0 vs..)

Berberoğlu
13.08.2009, 17:06
Avni Aker'deki sezonun ilk maçını güzel bir galibiyetle sonuçlandırmak güzel olurdu.
Fazla değil 2-0, 3-0 olsun, bizim olsun. :D

Muhammed
13.08.2009, 17:07
Bilet almaya giden oldu mu? Yoğunluk nasıl?

hamibasoglu
13.08.2009, 17:07
umarım diken üsütünde değil de şööyle rahaatça koltuğa oturup seyeredeceğimiz bir maç olur.
nasıl olsa orta saha veya defanstan birileri gol atar Diye düşünüyorum.

ozturk
13.08.2009, 17:12
ligin 2. haftasında oynamak ta büyük avantaj bence...

13 den sonra bu kadar rahat yorumlar yapamayabilirdik

Muhammed
13.08.2009, 17:12
Gökhan, Selçuk ve Alanzinho sanırım daha bugün takımla çalışmaya başlayacaklar. Yattara zaten yok. Gabric ilk 11'de olur bence.

ozturk
13.08.2009, 17:13
umarım diken üsütünde değil de şööyle rahaatça koltuğa oturup seyeredeceğimiz bir maç olur.
nasıl olsa orta saha veya defanstan birileri gol atar Diye düşünüyorum.

forvetten atmaz dimi:)

Uğur GEMİCİOĞLU
Artık kolay takım yok.Burada da Avrupa ' da da.Dikkatli olmak lazım.

Burak
Insallah atabıldıgımız kadar gol atarız, puan kadar averajda onemlı, gecen sene sıkıntısını cektık bunun

kaplanlar29
13.08.2009, 17:23
Takımımızın Diyarbakırspor'la oynayacağı müsabakanın biletleri bugün (perşembe) satışa çıktı. Biletler bugün sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak.

biletlerin fiyatları şöyle:

Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri, Biletix gişeleri ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr) adresinden maç biletlerine ulaşabilirler. Ayrıca taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr) adresinden taraftar kartlara da ulaşabilirler.

Resmi Site

ulan bilet almaya gıttım bıletıxtenn adamlar taraftar kartı ıstedıı.. ortalıgı yıktımm tabıkıı.. nerden cıktı habu ya .. moralım acayıp bozuldu.. cumartası hollandaya gerı donmem gerekıyordu ama ucak biletımı ıptal ettırdım pazara aldım NEDEN cunku TRABZONUMUN macı gıtmek ıcın ama hasımdıkte maca gıdemıom.. ıcıne edııım.. ama bı yollunu bulacam tabıı

ozturk
13.08.2009, 17:26
ulan bilet almaya gıttım bıletıxtenn adamlar taraftar kartı ıstedıı.. ortalıgı yıktımm tabıkıı.. nerden cıktı habu ya .. moralım acayıp bozuldu.. cumartası hollandaya gerı donmem gerekıyordu ama ucak biletımı ıptal ettırdım pazara aldım NEDEN cunku TRABZONUMUN macı gıtmek ıcın ama hasımdıkte maca gıdemıom.. ıcıne edııım.. ama bı yollunu bulacam tabıı

nasıl ya çok saçma herkesin mutlaka taraftar kartı mı olması gerek..

deplasmanlar için de geçerli mi acaba??

İskender YILMAZ
13.08.2009, 17:27
Bugünlük sadece tarafkar kartı olanlara satılıyor biletler, sakin olun hep değil ..

hamibasoglu
13.08.2009, 17:28
forvetten atmaz dimi:)

Atar mı ?
PARDON FORVETİMİZ VAR MI Kİ?

hasannuhoglu
13.08.2009, 17:36
sezonun en rahat galibiyetini alcagimizi dusunuyorum..3-0

Sümeyye Şahin
13.08.2009, 18:10
Kapalı oynayacakları malum.

Hücumu ağırlıklı, oyunu açan, iyi pas yapmayı bu maçta da sürdüren bir takım oyunu çıkarmayı Broos sağlamca hesaplıyordur.

Rakip ortaya bir mücadele koyacak elbet, küçümseden şüphesiz 3 puanı hedeflemeliyiz.

Paksoy
13.08.2009, 18:14
Kapalı oynayacakları malum.

Hücumu ağırlıklı, oyunu açan, iyi pas yapmayı bu maçta da sürdüren bir takım oyunu çıkarmayı Broos sağlamca hesaplıyordur.

Rakip ortaya bir mücadele koyacak elbet, küçümseden şüphesiz 3 puanı hedeflemeliyiz.

açık oynarsa zaten intihar etmiş olur,

Cihad Varlı
13.08.2009, 18:15
Gel Ziya gel.. :)

Ahmet Kuru
13.08.2009, 18:16
abartmayada gerek yok...
Taraftar kart dediğin şey 25 lira...

karatasof
13.08.2009, 18:24
Maçın hakemi hakkında istatistik bilgi verebilecek var mı?
Kuddusi ile oynadığımız maçlarda skorlar nasıl?
Ben ismini duyunca pek beğenmedim de.
Acaba kötü bir anısı mı var bende?

Fatih Yücel
13.08.2009, 18:37
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=10

BMN İstanbul ilgi gösterelim....

turkish0061
13.08.2009, 18:45
savunmasi kalabalik olacaktir, 1ci yarida gol bulamasak bizim icin gol bulmaz zor olacaktir, hemen gol bulmamiz gerek, savunmaya kapanacaklar 100de100 bizde en az 2 gol bulup 3 puani alacagiz

MDanışmaz
13.08.2009, 18:47
1-0 olsun bizim olsun ziya doğan çok katı savunma yapacaktır.Umarım ilk yarıda işi bitiririz.

Mert Oğuzlu61
13.08.2009, 19:12
d.bakır savunma yapsa ne olacak yapmasa ne olacak görende adamlarda nesta cannavaro felan var sanacak, yaw renktaşlar nerde odun var topladı d.bakır, avni akerde rahat bir galibiyet çıkarırız diye düşünüyorum, toulouse maçı öncesi iyi bir prova olacaktır bu maç...

Cihad Varlı
13.08.2009, 19:13
Tek hedef galibiyet..

miaksoy
13.08.2009, 19:14

Genelde iyi sonuclar aliyoruz kendisiyle. gerci uzun zamandir macimizi yonetmiyordu.

Uğur KÜÇÜK
13.08.2009, 19:22
gokhan bu haftada ilk 18 de yok ılerde yıne tek basına umut var kaynak:LİG TV-can karyagdı haber 19:00

Cihad Varlı
13.08.2009, 19:22
Gökhan maçta yokmuş .

Kaynak : Ligtv

LazoV3Ra
13.08.2009, 19:41
Gel Ziya gel. Uzun süredir rakip olarak gelmedin, görbak neler değişmiş takımda.

Burçak
13.08.2009, 19:50
ATV deki haberi izleyen varmı şuan. Diyarbakırda Kolbastı oynanıyor. Adını Şalvarbastı yapmışlar :)
o isimde tanıtmakmış amaçları:)

Cihad Varlı
13.08.2009, 19:52
ATV deki haberi izleyen varmı şuan. Diyarbakırda Kolbastı oynanıyor. Adını Şalvarbastı yapmışlar :)

Nedir bu özentilerden çektiğimiz.. :)

Murat Erdem
13.08.2009, 19:52
ciddimisin:eek:

Sefa
13.08.2009, 19:53
İhsan Alioğlu sakatlığı ve hastalığı tamamen geçti dedi Gökhan için neden oynamıyor. İdman eksilkiğinden sanırım ama 18'e bile alınmayacak denmiş nedeni ne ?

cihatöztürk
13.08.2009, 19:56

yok artık :)

Cihad Varlı
13.08.2009, 19:59
Hazırlıklarımız devam ediyorhttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2389-2K9W1F2I.jpg

Takımımız Diyarbakırspor maçı hazırlıklarını 18.00'de basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapılan antrenmana hasta olan Gökhan, sakatlığı bulunan Zafer, Yattara ve milli takım kamplarında yer alan Song ve Cale katılmadı.
Milli oyuncularımız Ceyhun ve Onur'un da katıldığı antrenmanda takımımız Diyarbakırspor maçına yönelik taktik çalışması gerçekleştirdi.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2389-7E4I7J4Z.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2389-0O1U7Z4G.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2389-8E2N1U2E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2389-7J4U6E7G.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2389-3E1I4J8O.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2389-2K3Q9V6C.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2389-0Z4I3P1O.jpg

Sefa
13.08.2009, 20:02
Onur kilo almış.. Bu adam futboldan ümidini kesmeden oynaması lazım. Diyarbakır maçında oynayabilir bence..

Murathan
13.08.2009, 20:04
Yok artık Yao Ming ...:eek:

Gökhan KAN
13.08.2009, 20:05
İçimde hiç kuşku yok..Ziya Hoca ceza sahası çizgisine beton dökse deleriz..

Cihad Varlı
13.08.2009, 20:05
Hoca Gabric'i as takımda oynatmış.. Cale milli takımda yerine Ferhat oynamış . Serkan'da as takımda oynamış..

Mustafa ÖZDEMİR
13.08.2009, 20:06
alanzinho iyileştimi?...

Muhammed KOÇ
13.08.2009, 20:08
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2389-7J4U6E7G.jpg

bundan böyle adamım tjikuzu :)

+++++

Cihad Varlı
13.08.2009, 20:11
alanzinho iyileştimi?...

Evet iyileşti.. Selçuk'da iyileşti.. Gökhan ve Yattara devam..

Ahmet Faruk
13.08.2009, 20:23
Bu taraftar kartımızın şifresi ne oluyor?

ferihat
13.08.2009, 20:25
Diyarbakır maçına umutla başlıcaz gibi görünüyor ama ikinci yarı gökhana şans verecektir. Ben bu maçta forvetlerimizden gol bekliyorum, asistte neden gabriçten olmasın...

tanjukeskin
13.08.2009, 20:32
İnegölspor la oynasak bile rakibi küçümsememek gerekiyor.

İyi bir Futbol ve 3 puan bekliyorum.

Madem rakibi küçümsemiyorsun neden İnegölSporu örnek verdiN ? :cool:

tanjukeskin
13.08.2009, 20:35

Avni Aker de istatistik olmaz.Taraftar konusur ! :)

arifemre
13.08.2009, 20:45
nasıl ya çok saçma herkesin mutlaka taraftar kartı mı olması gerek..

deplasmanlar için de geçerli mi acaba??

kulübe vaktiyle yardımda bulunup kombinesini alan arkadaşların önceliği gibi
vaktiyle 25 lirasını verebilip taraftar kart alan arkadaşların da önceliği olması kadar normal bişey yok.
zaten sene başında söylenmişti böyle olacağı ama, uygulama başladıktan sonra satışlar artacaktır

Pro-TS
13.08.2009, 20:46
3-0 bizim maç

Erdem Keser
13.08.2009, 20:48
Hazırlıklarımız devam ediyor
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2389-2K9W1F2I.jpg

Abdullah'ı Karadeniz'e geri göndermemişmiydik ?

Sümeyye Şahin
13.08.2009, 20:52
Abdullah Çetin Diyarbakırspor'da

Diyarbakırspor, dış transferde Ankaragücü'nden Abdullah Çetin ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp basın sözcüsü Suat Önen, yaptığı açıklamada, teknik heyetin talebi doğrultusunda son olarak transfer ettikleri 3 futbolcunun dışında Ankaragücü'nden Abdullah ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Trabzonspor karşılaşmasına sıkı bir şekilde hazırlandıklarını belirten Önen, ''Trabzonspor karşılaşması da ligde oynayacağımız diğer maçlarımızdan biridir. Bu maçtan iyi bir sonuçla Diyarbakır'a döneceğimizi zannediyorum. Trabzonspor taraftarına seyir zevki yüksek bir maç izletmek istiyoruz. Karadeniz Bölgesi'nin kolbastı ile kattıkları renge biz de şemame ile devam edeceğiz'' dedi.

Mustafa Yüksek
13.08.2009, 20:54

bir dönem kürtçe kolbastı diye anahaberlerde yer alıyordu bir şarkı...anlam olarak ise gayet açık bölücü ifadeler vardı...:mad:

Cihad Varlı
13.08.2009, 20:56
Bu arada Gaziantep geçen maçta meşale yaktı ve ceza almadı , demek ki yasak değilmiş . Biz neden yakmıyoruz ?

Abdullah'ı Karadeniz'e geri göndermemişmiydik ?

Bildiğim kadarıyla oyuncular A takımla idmana çıkıp , Karadenizspor ile maça çıkıcak .

Mert Oğuzlu61
13.08.2009, 20:56
Abdullah Çetin Diyarbakırspor'da

Diyarbakırspor, dış transferde Ankaragücü'nden Abdullah Çetin ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp basın sözcüsü Suat Önen, yaptığı açıklamada, teknik heyetin talebi doğrultusunda son olarak transfer ettikleri 3 futbolcunun dışında Ankaragücü'nden Abdullah ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Trabzonspor karşılaşmasına sıkı bir şekilde hazırlandıklarını belirten Önen, ''Trabzonspor karşılaşması da ligde oynayacağımız diğer maçlarımızdan biridir. Bu maçtan iyi bir sonuçla Diyarbakır'a döneceğimizi zannediyorum. Trabzonspor taraftarına seyir zevki yüksek bir maç izletmek istiyoruz. Karadeniz Bölgesi'nin kolbastı ile kattıkları renge biz de şemame ile devam edeceğiz'' dedi.

maça gelin tam kadro, seyir zevki yüksek bir maç izlettireceğiz size, kolbastımıza izlersiniz

Erkin
13.08.2009, 21:16
Ziya teslim olmayacagiz dedigine gore Canakkale gecilmez oynayacak insallah kilidi acariz bir sekilde :(

Mollasalihoğlu
13.08.2009, 21:26
Çanakkale geçilmez yapacaksa Ziya, Ceyhun oynamalı ;)

oguz altinbas
13.08.2009, 21:26
evet çankkale geçilmez yapacaklar ben öyle düşünüyorum ama bizim takım uzaktanda iyi şut atıyor.diyarbakır düşünsün...

Yiğit SARI
13.08.2009, 21:28
Bence Gabriç 11'de başlar

Cihad Varlı
13.08.2009, 21:29
Gaziantep geçen maçta meşale yaktı ve ceza almadı , demek ki yasak değilmiş . Biz neden yakmıyoruz ?

samway
13.08.2009, 21:30
umut a bıraz destek olalım mı bu maçta homurdanmak nereye kadar o da bızım topcumuz deıl mı ne kadar kızsamda bagırsamda adam yırtıyo kendını sahada sızde bıraz olsun anlayıslı davranın olmaz mı ????

devilkid
13.08.2009, 21:32
beyler biliyorsunuz bu maçın günü şerefsizin, vatan haininin sözde bir şeyler açıklayacağı gün..takımda dikkate değer diyarbakır...stada giden gitmeyen herkesin bilinçli ve oyuna gelmeyen bir yapıda olması lazım..trabzonsporumuzu kullandırmayalım...

elif dikmen
13.08.2009, 21:32
Gaziantep geçen maçta meşale yaktı ve ceza almadı , demek ki yasak değilmiş . Biz neden yakmıyoruz ?

aman kalsın başkasına vermezler bize anında basarlar cezayı...:mad:

Cihad Varlı
13.08.2009, 21:34
aman kalsın başkasına vermezler bize anında basarlar cezayı...:mad:

Orası öylede , denemekte fayda var :) Meşale bir başka..

Burçak
13.08.2009, 21:35
antep ceza almadımı okadar meşaleden sonra :eek:

Erdal
Engin mutlaka sahada olmalı...Selçuk ve Engin sürpriz şekilde ceza sahasına girmeli...Çapraz koşular...Hatta buna Alan da katılmalı...Oyun sıkışırsa Gabriç girmeli, Selçuk ve ya Colman çıkmalı....Gabriç sola Alan ortaya Engin sağa....Birer kişi eksilterek kaçan adamlara ara pasları... :)

elif dikmen
Orası öylede , denemekte fayda var :) Meşale bir başka..

riske atmayalım bence...:);)

Cihad Varlı
13.08.2009, 21:36
antep ceza almadımı okadar meşaleden sonra :eek:

Almamış abi .. Fair-play liginde 1 . sıradalar yine..

riske atmayalım bence...:);)

Riski severiz , denemekte fayda var . :)

Oemer61
13.08.2009, 21:38

Sen mesaleden bahsediyorsun, biz gecen hafta 5iva5'ta ne yaktikta 5.000 lira ceza aldik???

Burçak
13.08.2009, 21:39
bu nasıl çifte standarttır anlamak mümkün değil ya.
antepin tribünü örnek gösterilip itiraz edilse federasyon ne yapacak peki

Erdal
13.08.2009, 21:40
Ziya hoca Trabzon u zeyretmiştir...Ceza sahası içinden çok dışından çekiniyor...Dışarıda kalabalıklaşacaklar...Bol ön( geri) libero yani...Engin Alan ve Selçuk birbirlerini kaçıra bilirse olur bu iş...Ama asla kolay olmaz....

Cihad Varlı
Sen mesaleden bahsediyorsun, biz gecen hafta 5iva5'ta ne yaktikta 5.000 lira ceza aldik???

Koltukları kırıp , sahaya atmışız :D

bu nasıl çifte standarttır anlamak mümkün değil ya.
antepin tribünü örnek gösterilip itiraz edilse federasyon ne yapacak peki

Abi bencede ama bu kadar da kör değillerdir herhalde.. Belki de meşale yakmak ceza kurallarının dışına çıkmıştır.. Öğrenmek lazım.. Yasak değilse her maç yakmak lazım :D

Erdal
Burçak, bırak Antep tribün yapsın...Hatta her maç yaksın tribünleri belki öğrenirler fb şampiyon olunca sevinmemeyi...

Cihad Varlı
13.08.2009, 21:41
Ziya hoca Trabzon u zeyretmiştir...Ceza sahası içinden çok dışından çekiniyor...Dışarıda kalabalıklaşacaklar...Bol ön( geri) libero yani...Engin Alan ve Selçuk birbirlerini kaçıra bilirse olur bu iş...Ama asla kolay olmaz....

Alışık olduğumuz gibi 3 veya 3'den fazla ön libero ile maça çıkıcak muhtemelen :) Bu arada Hoşgeldin Erdal abi..

iskenderunlu
13.08.2009, 21:45
Cumartesiyede az kaldı heyecanlı bi şekilde beklemedeyiz

Erdal
13.08.2009, 21:47
Umut gol atarsa muhtemelen golden sonra stadı turlar :)

Murathan
13.08.2009, 21:47
Anlamadığım şey lige ara verilmedi mi ???

irfan61
13.08.2009, 21:48
Anlamadığım şey lige ara verilmedi mi ???Hayır verilmedi.

Cihad Varlı
13.08.2009, 21:48
Anlamadığım şey lige ara verilmedi mi ???

Milli maç hafta arası olduğu için verilmedi.. Hafta sonu olsaydı verilecekti..

Erdal
13.08.2009, 21:49
sağda Tayfun olmalı...

Cihad Varlı
13.08.2009, 21:51
sağda Tayfun olmalı...

Abi idman resimlerinden anladığım kadarıyla Serkan'ı bugün as kadroda denedi , tıp Gabric gibi . Ancak geçen idmanda da Tayfun'u as kadroda denedi . Artık kimin performansı iyiyse o oynar..

Erdal
13.08.2009, 21:51
Zor stresli ve sinir bozucu bir ilk yarıya hazırlayın kendinizi...

Erdem Keser
13.08.2009, 21:52
sağda Tayfun olmalı...
Abi sana kalsa her maç oynamalı:)

hos_cocuk61
13.08.2009, 21:53
İlk önce güzel bir maç izliyeceğiz. Taşkınlık çıkarmadan takımıza yeteri kadar desteği her oyuncuya vererek üzerimize düşen görevi yapmamız lazım, taraftarlık kombine forma almak ile bitmez asıl taraftarlık stadda başlar. Yeteri kadar sabırlı olmamız lazım gol geç gelebilir. 1. dakikadan, 90. dakikaya kadar destek vermeliyiz. Lütfen kendi oyuncularımıza, hata yapsalar bile alkış ile moral ve destek verelimki bir aksilik yaşamıyalım, sonuçta karşımızda futbolu çirkinleştirmeye çalışan Ziya Doğan var.

Erdal
13.08.2009, 21:53
Abi sana kalsa her maç oynamalı:)

Bana kalırsa Garbriç oynamalı Erdem :)...

seydisehir1
13.08.2009, 21:54
İlk 20 dakika da 2 gol atarsak TC tarihi gol rekoru kirilabilir. Mesela 11-0

Cihad Varlı
13.08.2009, 21:56
Bana kalırsa Garbriç oynamalı Erdem :)...

Hoca bütün idmanlarda as takımda görev veriyor kendisene..

Erdal
İlk 20 dakika da 2 gol atarsak TC tarihi gol rekoru kirilabilir. Mesela 11-0

Yahu etmeyin...Ankaragücü 2 golü duran toptan attı....

KUTADGU
sağda Tayfun olmalı...

Bence bu maçta sağda Serkan olmalı.

Diyarbakırpsor tamamıyle kontraatak orjinli bir kadro ve diziliş ve mantalite (!) ile sahaya çıkacaktır. Geri dönüşleri hızlı olan oyunculara ihtiyacımız var.

Erdem Keser
13.08.2009, 21:57
Ziya ölür , ama yinede takımı 3 'ten fazla yemez.N'apar yapar , skora yatar.

Murathan
Bence de Tayfun oynamalı ..
Bu D.Bakır hava toplarından gol yemiyormu ve ya duran toptan ... Alın size Tayfun golcü adam yahu :)

b1rtanem61
bence 5 0 bitecek

KUTADGU
13.08.2009, 21:58
Zor stresli ve sinir bozucu bir ilk yarıya hazırlayın kendinizi...

Ziya Doğan'a kameralar çok fazla yönelmezse en azından sinir bozucu bir maç izlememiş oluruz görüntü itibariyle.

Tamam, tamam kötüyüm.

Ama Ziya Doğan da çok kötüydü.

Napoli
13.08.2009, 21:58
çok ama çok zor bir maç olucak,bu şımarıklık bizi pahalıya mal olucak gibi..tahmınım 2-1

Murathan
13.08.2009, 21:59
çok ama çok zor bir maç olucak,bu şımarıklık bizi pahalıya mal olucak gibi..tahmınım 2-1
Ankaragücü maçı gibi diyorsun yani :)

Cihad Varlı
13.08.2009, 22:00
Umarım maçı son dakika golüyle kazanmak zorunda kalmayız..

Napoli
13.08.2009, 22:02
yalnız rahat kazanırız söylemi beni hem düşündürüyor hem kızdırıyor, bu takım şampiyonluk eline kadar gelmişken kendi evinde konya ve denizliye yenilip belediye ile berabere kalmadı mı 4 hafta içinde, nasıl oluyorda taraftarımız hala kesin kazanırız diyebiliyor, hem de diyarbakırı hiç izlememişken,
futbol bu, genel olarak diyarbakırdan üstün olduğumuz ortada, ilk maçın verdiği özgüven rehavete dönüşürse zorlanırız, süpriz olmazsa kazanırız.

Napoli
13.08.2009, 22:02
Ankaragücü maçı gibi diyorsun yani :)

İnsallah 3 puan bizim olsunda 5-4 bitsin:)

Mehmet Ç.
13.08.2009, 22:04

Ankaragücü ile Trabzonspor bir mi?
Trabzon deplasmani Diyarbakir da oynamak kadar kolay mi?

Cihad Varlı
13.08.2009, 22:06
Ankaragücü ile Trabzonspor bir mi?
Trabzon deplasmani Diyarbakir da oynamak kadar kolay mi?

Futbol bu değil mi ?
Herşey olabilir..

Can basten
13.08.2009, 22:06

O gollere bakarsak Diyar'ın kalecisi bayağı kötü gibi...

Napoli
13.08.2009, 22:07
Diyarbakırın maçını Videodan izledim,Hiçte fana top oynamırolar,sivas kadar varlar..Forwetlerini ben beğendim,Bir ara ankaragucu 30 dakika kadar pozisyona gıremedi,zayıf halkaları Sağ kanat ve on bloklar..ama kesinlikle kolay TAKIM DEĞİL.

Cihad Varlı
O gollere bakarsak Diyar'ın kalecisi bayağı kötü gibi...

Ekvator Milli Takımının kalecisini aldılar abi.. Bizim maça yetişir mi bilinmez..

Ahmet Faruk
Gıcık bir maç olacak gibi. Ilk yarı iki tane atarsak belki biraz zevkli hale gelir. Golümüz gecikirse sıkıntımız artar

Napoli
13.08.2009, 22:09
ek olarak Hocamızın dediği gibi Konsntrasyon sorunu yaşıyoruz,bu çok doğru bir tespit.,ilk yarı gol bulursak oyunu rolintiya almakta zorlanıyoruz,Gol atcaksakta 65 den sonra gelsin,benim görüşüm :)

hos_cocuk61
Hiç kimsenin en ufak bir şüpesi olmasın, bu maçı rahat alıcağız; ama maçı taraftar zorlaştırabilir bu sebep beni tedirgin ediyor. Bu sebepten dolayı maça gidicek taraftarlar sabırlı olmalı.

Can basten
Ekvator Milli Takımının kalecisini aldılar abi.. Bizim maça yetişir mi bilinmez..

Hmm, o zaman başka.

Gerçi Latin Amerika'dan gelen kalecilerde de genelde pek iş olmuyor. Örnek Jefferson. :)

lazfather61
13.08.2009, 22:10
Madem rakibi küçümsemiyorsun neden İnegölSporu örnek verdiN ? :cool:

mukemmelsin baba :D:D:D

Sefa
13.08.2009, 22:14
Hmm, o zaman başka.

Gerçi Latin Amerika'dan gelen kalecilerde de genelde pek iş olmuyor. Örnek Jefferson. :)
Adam İnter'in kalecisiymiş :)

Cihad Varlı
13.08.2009, 22:14
http://www.diyarbakirspor.org/img/aragon-espinoza.jpg

Kalecileri bu.. Kariyeri sağlam.. İnter'e bile transfer olmuş , ancak maç oynanamış . Diyarbakırspor'a ise Standart Liege'den gelmiş.. Burada 59 maça çıkmış.. 28 yaşında ve Ekvator milli takımınada yeni yeni çağrılmaya başlanmış .. ( 2 maç )

aktan61
13.08.2009, 22:16
maç bileti almak hep işkence mi olacak ?
taraftar kartımız var arkadaşlara biletix'ten bilet almaya gittik:
dün, yarın sabah demişlerdi
bu sabah 13'te dediler
13'te 14 dediler
14'te başlamadılar,kuyruk uzadı,sabırlar zorlandı,yazık değil mi bize?

Fatih Oflaz
13.08.2009, 22:18
http://www.diyarbakirspor.org/img/aragon-espinoza.jpg

Kalecileri bu.. Kariyeri sağlam.. İnter'e bile transfer olmuş , ancak maç oynanamış . Diyarbakırspor'a ise Standart Liege'den gelmiş.. Burada 59 maça çıkmış.. 28 yaşında ve Ekvator milli takımınada yeni yeni çağrılmaya başlanmış .. ( 2 maç )

Ayni bizum oduncu cemale benziyor...Renk menk herşey uyuyor:)Başarılar KAleci...

Cihad Varlı
13.08.2009, 22:19
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=28&kulupID=29

Diyarbakır'ın kadrosu..

Mert Oğuzlu61
13.08.2009, 22:21
EN İYİ TAKIM MARŞI SEÇİLİYOR..!

İnternet'in yeni nesil, videomüzik sitesi fizy.com'un yapmış olduğu "En İyi Futbol Takım Marşı" anketinde hangi Türk takımı dünya devleri arasında açık ara önde gidiyor?

http://fizy.com/vote (http://fizy.com/vote)

oylar Trabzon a BMN..!

***KAZIM KOYUNCU***

Fatih Oflaz
13.08.2009, 22:29

İnternet'in yeni nesil, videomüzik sitesi fizy.com'un yapmış olduğu "En İyi Futbol Takım Marşı" anketinde hangi Türk takımı dünya devleri arasında açık ara önde gidiyor?

oylar Trabzon a BMN..!

***KAZIM KOYUNCU***

Aynen oylandı.Devam oylamaya....

İsa
13.08.2009, 22:31
Diyarbakırspor macında Gökhan ve Yattara'nın oynamasını cok isterim rahat bir galibiyet alacağımızı düşünürek Gökhan'ın atacağı bir kaç gol ile kendine olan güvenin artacağına, Yattara'nın da arapların iştahını iyice kabartacağını düşünüyorum.

Cafer Bulur
13.08.2009, 22:35
Diyarbakırspor macında Gökhan ve Yattara'nın oynamasını cok isterim rahat bir galibiyet alacağımızı düşünürek Gökhan'ın atacağı bir kaç gol ile kendine olan güvenin artacağına, Yattara'nın da arapların iştahını iyice kabartacağını düşünüyorum.
Gökhan bugün bile antrenmana cikamadi,pazar günü oynamasi cok düsük bir ihtimal.

Bu cok da önemli degil,toulouse macinda tam hazir bir gökhan olursa isimiz görülür.

Cihad Varlı
13.08.2009, 22:36
Gökhan bugün bile antrenmana cikamadi,pazar günü oynamasi cok düsük bir ihtimal.

Bu cok da önemli degil,toulouse macinda tam hazir bir gökhan olursa isimiz görülür.

Abi maç Cumartesi.. Gökhan bu hafta oynayamicakmış zaten.. Ligtv'de bugün söylendi.. 18'e bile girmesi çok zormuş..

Cafer Bulur
13.08.2009, 22:39
Abi maç Cumartesi.. Gökhan bu hafta oynayamicakmış zaten.. Ligtv'de bugün söylendi.. 18'e bile girmesi çok zormuş..
Hatirlattigin icin sagol,uykudan kalktim.:)

Cumartesi günü kulübede forvet olmayacak,yönetim uyuma takima sahip cik.;)

Ahmet Faruk
13.08.2009, 22:39
maç bileti almak hep işkence mi olacak ?
taraftar kartımız var arkadaşlara biletix'ten bilet almaya gittik:
dün, yarın sabah demişlerdi
bu sabah 13'te dediler
13'te 14 dediler
14'te başlamadılar,kuyruk uzadı,sabırlar zorlandı,yazık değil mi bize?

Hocam hemen internetten alabilirsin şimdi.

Cihad Varlı
13.08.2009, 22:40
Hatirlattigin icin sagol,uykudan kalktim.:)

Cumartesi günü kulübede forvet olmayacak,yönetim uyuma takima sahip cik.;)

Umut çok gol kaçırırsa , uzun süre maçta gol olmassa ," Fatih Tekke "seslerine hazırlıklı olalım derim..

Mert Oğuzlu61

perşembe günü toulouse maçına yetişse bile sakatlıktan çıkmış bir gökhan ne kadar etkili olabilir orası soru işareti(!)

Burçak
Umut gol atarsa muhtemelen golden sonra stadı turlar :)
kesinlikle Edal abi :))

Cafer Bulur
13.08.2009, 22:42
Umut çok gol kaçırırsa , uzun süre maçta gol olmassa ," Fatih Tekke "seslerine hazırlıklı olalım derim..
Evet,ben de bundan endise duyuyorum.

Amerikayi yeniden kesfe gerek yok,forvet transferi kacinilmazdir.

Cok gec bile kalindi,zararin neresinden dönerse kardadir yönetim.

Cihad Varlı
13.08.2009, 22:44
Evet,ben de bundan endise duyuyorum.

Amerikayi yeniden kesfe gerek yok,forvet transferi kacinilmazdir.

Cok gec bile kalindi,zararin neresinden dönerse kardadir yönetim.

Yarın Mehmet için verilen süre doluyor abi..

ONUR BEKAR

oylar Trabzon a BMN..!

***KAZIM KOYUNCU***

oyumu kullandım ama 41. yıl marşı olsaydı daha iyi olurdu sanırım.

Cafer Bulur
perşembe günü toulouse maçına yetişse bile sakatlıktan çıkmış bir gökhan ne kadar etkili olabilir orası soru işareti(!)
Gökhan sakatligini atlatti bildigim kadariyla, sadece hasta.

Elbette yüzde yüz hazir olmasi beklenemez ama gökhan a o macta ihtiyacimiz olacak.

Cafer Bulur
13.08.2009, 22:48
Yarın Mehmet için verilen süre doluyor abi..
450 bin tl lik teklifimizi kabul etmeleri icin yarina kadar süre mi verdik buca ya?

Ben mehmet i hic izlemedim,farabi alinsin diyorsa bir seyler vardir muhakkak.:)

Cihad Varlı
13.08.2009, 22:49
450 bin tl lik teklifimizi kabul etmeleri icin yarina kadar süre mi verdik buca ya?

Ben mehmet i hic izlemedim,farabi alinsin diyorsa bir seyler vardir muhakkak.:)

Yok abi .. Biz 450 tl teklif ettik , onlar 750 bin tl dedi ve cumaya kadar bize düşünme süresi verdi.. En azından basın sözcüleri bunu söylüyor :)

Burçak
13.08.2009, 22:51

oylar Trabzon a BMN..!

***KAZIM KOYUNCU***
BİZİMDE MARŞIMIZ VAR BİZDE ANADOLU ÇOCUĞUYUZ

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, futbol takımlarının marşlarının oylamaya sunulduğu http://fizy.com/vote (http://fizy.com/vote) sitesine tepki gösterdi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm676503.jpg

Ünsal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sivassporda Trabzonspor gibi 1967 yılında kruldu. Bizde Anadolu Çocuğuyuz. Bizde Büyük takımız diyerek tepkisini dile getirip en kısa zamanda Federasyona ve gerekirse FİFA ya itiraz dilekçelerini sunacaklarını belirtti.
Trabzonspor'un Ankete eklenmesinin zoruna gittiğini belirten Ünsal yönetim ve teknik heyetin kulüp tesislerinde toplandığını kaydetti.

Toplantıda Anketi ve gelişmeleri değerlendiren ve bazı kararlar aldıklarını ifade eden Ünsal, Anadoludan neden sadece Trabzonsporun Ankete eklendiğini sorguladıklarını ve anlamaya çalıştıklarını ama anlayamadıklarını açıkladı.

Trabzonspor maçında hakemin karşılaşmanın her iki yarısında da su molası verdiğini hatırlatan Ünsal, "Eğer Su Molası verilmemiş olsaydı belkide bu Ankette bizde olacaktık '' dedi.

:rolleyes:
:D

yorumsuz6117
13.08.2009, 22:53

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, futbol takımlarının marşlarının oylamaya sunulduğu http://fizy.com/vote (http://fizy.com/vote) sitesine tepki gösterdi.

Ünsal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sivassporda Trabzonspor gibi 1967 yılında kruldu. Bizde Anadolu Çocuğuyuz. Bizde Büyük takımız diyerek tepkisini dile getirip en kısa zamanda Federasyona ve gerekirse FİFA ya itiraz dilekçelerini sunacaklarını belirtti.
Trabzonspor'un Ankete eklenmesinin zoruna gittiğini belirten Ünsal yönetim ve teknik heyetin kulüp tesislerinde toplandığını kaydetti.

Toplantıda Anketi ve gelişmeleri değerlendiren ve bazı kararlar aldıklarını ifade eden Ünsal, Anadoludan neden sadece Trabzonsporun Ankete eklendiğini sorguladıklarını ve anlamaya çalıştıklarını ama anlayamadıklarını açıkladı.

Trabzonspor maçında hakemin karşılaşmanın her iki yarısında da su molası verdiğini hatırlatan Ünsal, "Eğer Su Molası verilmemiş olsaydı belkide bu Ankette bizde olacaktık '' dedi.

çççççççççççç

Paksoy
13.08.2009, 22:57
hahahah gerçekmi bu haber çççççç

Sefa
13.08.2009, 22:58
süper ya ND ND ye koy bunu Burçak abi :D

turkish0061
13.08.2009, 23:00
hayirlisi bakalim inslalah kazaniriz

Burçak
13.08.2009, 23:02
süper ya ND ND ye koy bunu Burçak abi :D
doğru diyosun eklim hemen ;)

hahahah gerçekmi bu haber çççççç

taraftarımız Fikret Ünsalı'ın ve sivasspoırun saçmalıklarına okadar alıştıki gerçekmi diyor Paksoy :D

Uluç
13.08.2009, 23:03
Süper olmuş vallahi..:D:D Bu adam zaten herşeye konuşuyordu :D:D:D

"Eğer Su Molası verilmemiş olsaydı belkide bu Ankette bizde olacaktık '' dedi.

Murathan
13.08.2009, 23:04

Bu adama uyuz oluyorum ççç ççç ççç

Paksoy
13.08.2009, 23:05
bu adamın mesleği ne merak ettim

A.Gökhan AKIN
13.08.2009, 23:08
bu adamın mesleği ne merak ettim

sosyologmuş kendisi :)

TSigalko
13.08.2009, 23:11
Tutmayın küçük enişteyi,salıverin gitsin :D

devilkid
13.08.2009, 23:13
mehter marşını mı kayacaklarmış

ONUR BEKAR
13.08.2009, 23:19

bu moral bozukluğuyla bunlar küme düşer sanırım.çççççççççççç

Ahmet Karadeniz
13.08.2009, 23:26
http://fizy.com/vote bu siteyi facede paylasalım ve tüm trabzonsporlulara ulastırarak marsımızı daha ust sıralara tasıyalım

jako13
13.08.2009, 23:28
alanzinho,selçuk ve gökhan gribal enfeksiyon geçiriyorlarmış....yaz günü nasıl girpmiş bu anlamadım...

Ahmet Karadeniz
13.08.2009, 23:29
http://fizy.com/vote river plate - official anthem ın marsının muzigi bilin bakalım hangi ezik istanbul takımının marsına benziyo :D resmen calıntı

Paksoy
13.08.2009, 23:30
doğru diyosun eklim hemen ;)

taraftarımız Fikret Ünsalı'ın ve sivasspoırun saçmalıklarına okadar alıştıki gerçekmi diyor Paksoy :D

valla beklerim :D

Ilelioglu
14.08.2009, 00:04
http://fizy.com/vote bu siteyi facede paylasalım ve tüm trabzonsporlulara ulastırarak marsımızı daha ust sıralara tasıyalım

Ben üye degilim eger Face'deki Trabzonsporlular ile paylasirsan cok iyi olur gercekten.;)