PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22

Onur Civelek61
16.08.2009, 10:47
Rakibini küçümsemiyeceksin...

Süleyman Sofu
16.08.2009, 10:48
egemen o hatalar neydi öle yakıştımı sana

Erdal
16.08.2009, 10:49
Hoca konsantre olmamış, uşaklar golü de bulunca aldık maçı demiş ve gol gelmiş...Başkan inadı bıraksa bedeli az olan bir ders fırsatı bu...Ulan bu şehrin inat kibir ve gururla imtihanı ne zaman bitecek...

Süleyman Sofu
16.08.2009, 10:50
olan herzamanki gibi taraftara oluyor...

BALKAN 06
Sen git Sivasspor'u deplasmanda yen, Diyarbakırspor'a evinde yenil. Sonra da ciddiye alınmayı, saygı duyulmayı bekle
o kadar çok alıntı yapılıp evet aynen diyeceğin mesaj geliyor ki bu da onlardan birisi

bu tip yenilgiler daha acı geliyor bana,geçen sene ki konya ve denizli yenilgilerinde olduğu gibi...

Erdal
Bu maç bir fırsat aslında...Ama görecekmiyiz yoksa yine "idare eder" mi diyeceğiz...

İskender YILMAZ
16.08.2009, 10:52
Neden yenildik ya neden, o kadar üzüldümki ..

Süleyman Sofu
erdal abi görmesi gerekenler görmüyorken biz yırtınsakta boşa bende o yüzden bişey demiyorum artık yüreğimiz alıştı nasılsa üzüntüden nasır bağlamaya...

zeki gursoy
orta saha defans oynuyor ilerde umut ayrı oynuyor...
rezalet bişey..
hala tekke olmasa bile bu takımın forvetsiz olduğunu görmemek ayıptır yazıktır günahtır ya..
hazırlık maçında tek gol atamamış bir forvet ahttımız var..
hala bakalım noolcek diye bekleyen saçma sapan işlerle uğraşan bi yönetim..
yaptığınız tüm takımı bir forvet yüzünden mahvettiniz..
buda size kapak olsun..

BALKAN 06
Bu maç bir fırsat aslında...Ama görecekmiyiz yoksa yine "idare eder" mi diyeceğiz...
Erdal abi
bu sefer tamam a inanıyormusunuz 'inşallah' a mı kaldık yoksa yine...

vaslat
16.08.2009, 10:53
daha 2.haftadan başladık konuşmaya bizim böyle taraftarımız olduktan sonra Trabzonspordan hiç bir beklentim yok herkes çok bilmiş her şeyi biliyor havasında

UğuR
16.08.2009, 10:55
Bu maç öyle beklenen kolaylıkda olmayacak.Ziya eğer Diyar'a mantalitesini yansıtabilmişse buna fırsatı olmuşsa işimiz zor.Diyar oynamayı düşünmeyecek.Oynatmamayı düşünecektir.Yani 9 kişi defans yapacaklardır.Bu yüzden uzaktan şutların çok önemi olacaktır bu maçda.İlk dakikalarda gol bulsak bile 2-0 olmadan Diyarbakır açılmayacaktır.

Kolay maç olmayacak.....

Ben bu maçın nasıl geçeceğini tahmin edebiliyorumda nasıl olur da teknik heyet bunu anlamıyor...

Biz kazanan takım olmamız için özellikle kendi sahamızda oynadığımız maçlarda bize karşı kapanan takımları açmak için savunmalarında açık bulabilmek için değişik varyasyonlar üretmeliyiz.Yoksa kendi sahamızda oynanan her maç bizim için zor geçecektir.....

Buna çare bulun...

Tayfun u oyuna sokmak bir çare değil.Evet maç berabere olduğunda benim de aklıma mecburen Tayfun geldi...Ama sağ bek olarak değil...Forvete destek olarak.Çünkü dünkü kadroda forvette oynayabilecek ne yazık ki Tayfun dan başkası yoktu....BU TAKIMA FORVET ŞART....Alternatif değil adam gibi FORVET şart.....

BALKAN 06
16.08.2009, 10:56
daha 2.haftadan başladık konuşmaya bizim böyle taraftarımız olduktan sonra Trabzonspordan hiç bir beklentim yok herkes çok bilmiş her şeyi biliyor havasında

yakıp yıktığımız yok,sizin de dediğiniz gibi konuşuyoruz
hemde yapılan yanlışları eksiklerimizi konuşuyoruz
ne yapalım koyun gibi bakıp duralımmı,yaptığımızın neresi yanlış...

Eren Karaahmetoğlu

Erdal abi yine idare eder denecektir. Bu nedenle hiç de sandığımız gibi iyi olmadı bu malubiyet.

Cafer Bulur
Kabus gibi bir yenilgi,halen sokundan kurtulamadim.

Diyar i evimizde yenemediysek kimi yeneriz acaba?

Gecen sezondan kalan sikintilarimiz devam ediyor.

Hücum gücü sinirli bir takimiz,bu gabric,yattara ve gökhan geldiginde degisir mi?

Degisebilir de,ama yeterli olmaz bence.

Erdal
Kürşat, bu kez benim de morale ihtiyacım var...Maçı tekrar seyretmek lazım...Namağlup şampiyon olacağız demedik:)...Yahu çok sinsi bir maç oldu...Hani maç oynanırken diyorum ki yahu gördüm rüyasını gol yiyeceğiz...Ama bakıyorum bu adamlar bize nasıl gol atacak ki diyorum... Muhtemelen uşaklar da aynısını dedi...

Süleyman Sofu
16.08.2009, 10:57
dünkü rezaletten sonra ne dememizi bekliyorsunki aferim umut ne güzel oynadın egemen o ne hareketti be bide top altından geçmese varya egemen o topu nasıl kaptırdın helal olsun sana adamsın ya dememizmi gerekiyor asıl taraftarlık sizin bildiğiniz gibiyse bu takıma helal olsun toplama takıma ne güzelde yenildik dimi böyle demek lazım demekki...

BALKAN 06
16.08.2009, 11:00
Kürşat, bu kez benim de morale ihtiyacım var...Maçı tekrar seyretmek lazım...Namağlup şampiyon olacağız demedik:)...Yahu çok sinsi bir maç oldu...Hani maç oynanırken diyorum ki yahu gördüm rüyasını gol yiyeceğiz...Ama bakıyorum bu adamlar bize nasıl gol atacak ki diyorum... Muhtemelen uşaklar da aynısını dedi...
aman abi size imkan olsa da bol bol moral verebilsek
bizi ayakta tutan ışık veren sizlersiniz,eğer siz de karamsar olursanız sizi örnek alan bizler iyice arabesk oluruz
egemen avatarınız da ayrıca manidar,samimi söylüyorum iyi ki sizler varsınız
kaptan canın sağolsun seviyoruz seni...

Erdal
16.08.2009, 11:00
Dün belki yenilmemizin sebebi Umut değil...Ama Umut santrfor da değil...Umut dışardan gelip atabilecek adam...Topu sürecek vuracak...Ya da bir kaç adım atıp zıplayıp kafayı çakacak...2. dakikadaki pozisyonu dikkatle seyredersek anlarız bunu....

erdogan69
16.08.2009, 11:01
Maçtaydım. Trabzonspor çok kötü idi bence.. Rakibi bir türlü boğamadık.. Doğru dürüst pozisyonumuz yoktu.Kimse Cale'ye kızmasın.. Adamlar iki kişi geldiler sol kanattan Cale iki kişiye ne yapsın...?

Egemenin hataları olabilir.. bişe demiyorum. Kanatlardan ortalarda Giray , Umuttan daha etkiliydi.

Serkan bence etkisizdi.. Çizgiye inemiyor.. sürekli çizgiden kaçıyor... Engin heycanlıydı. Colman ilk yarı uyudu .

Bu skor yönetime armağan olsun..

Samet KILIÇ
16.08.2009, 11:02
şahsi görüşüm sağ bekte kesinlikle serkan oynamamalı,ceyhun 11 için hazır değil,selçuksuz 11 olmaz,sylvanın kulağı çekilmeli...........

lazkerem
16.08.2009, 11:03
....Yani haketmek zorundasın yoksa yukarıdaki çarpar. ......

Burası yeri değil ama Bilmeden günaha giriyorsunuz benden uyarması

Erdal
16.08.2009, 11:04
Tayfun un yaptığı ortaları Serkan yapabilse ya da Serkan ın mücadeleciliği Tayfun da olsa...Fatih in zekası Umut ta olsa....Hepsi bu kadar işte:)

akhilleus80
16.08.2009, 11:04
Dünkü maçta gördük ki, orta alanı kalabalık tutmak safi yeterli değil... Zira Ceyhun çok önemli ve gerekli bir ön libero olsa da, Selçuk İnan'ın performansından ve oyun görüşünden bir hayli uzak, bu görüntüsü ile Ceyhun iyi bir yedek olmaktan öteye geçemez.

Şunu gördüm ki, Selçuk'suz Tjikuzu'da gerçek performansına ulaşamadı. Stoperden çıkışlarda orta alanda topu alacak adam olmayınca, gereksiz yan toplara mahkum kalıyorsunuz. Bu da Diyarbakırspor'un ekmeğine bal sürmek gibi oldu. Bu gibi maçlarda hızlı pas varyasyonlarla oyunu ikinci bölgede ve üçüncü bölgede tutmak zorundasınız. Ama ilk yarı gördük ki top bir türlü ikinci bölgede kalmadı, duvara çarpıp geri döndü. İlginç olan hızlı çıkışlarda, top hep en çok eleştrilen Serkan Balcı'nın kulvarından oldu, çok çalışkan ama teknik kapasite olarak sıkıntılı, ayrıca önünde oynayan Engin Baytar'da tam tersi teknik kapasitesi yüksek ama dayanıklılık ve takım oyunu prensiplerinde sıkıntılı. Klasik toplama işlemi ile ikisi bir kanat yapıyor ama futbol mentalitesinde takımı eksik bırakıyorlar.

Zira solda sağdan farksız malesef; Cale, Alanzinho ikilisi aynı değerlendirmeye harfiyen uyuyor. Umut çok eleştriliyor ama bu yapıda, Fatih Tekke'nin de başarılı olacağını söylemek oldukça zor. Eleştrilen Ersun Yanal'ın taktiğinde Fatih başarılı olurdu ama Hugo Bross'ta olacağını sanmıyorum.

Ayrıca Egemen konusunda, yaptığı hatalar O'na hiç yaışmadı ama kredisi var kaptanın, eminim bu hatalarını telafi edecek çok iyi maçlar çıkaracaktır, işte ilk fırsat Toulluse maçı. Perşembe günü gol yememek çok ama çok önemli, iyi konsantre olmalılar ve umarım Avni Aker'den avantajlı skorla ayrılmayı başarırlar, Avrupa Ligi Trabzonspor için bu yıl çok önemli bir aşama olacaktır.

Bence olmazsa olmazlar; Selçuk İnan eğer müsaitse mutlaka oynamalı, bu kadar teknik kapasitesi yüksek adam varken, oynama alanı daha dar olmalı, hızlı hücum varyasyonları sıkça denenmeli, skor avantajı bir an önce sağlanmalı...

Cafer Bulur
16.08.2009, 11:05
Sadri senerin sezon ortasinda olsaydi önlem alabilirdik aciklamasi herseyi acikliyor zaten.

Bunlarin önlemden kasti sadece hoca degisikligi,transferi akillarindan bile gecirmiyorlar.

Transfer yapacak gibi degil bu yönetim,sonumuz hic de iyi degil...

Erdal
16.08.2009, 11:06
Ekrem tuttu yine ofluluğun :) Niye günaha girsin...Biz yukarıdaki derken her yerdeki deriz...Yukarısı sonsuzluktur bizde...Girmeyelim şimdi o topa...

canavarus
16.08.2009, 11:07
Arkadaşlar yenilgiyi abartmaya gerek yok.. Karşımızda ki rakip maç 1-0 önde olmamıza rağmen üstümüze gelmiyordu.. 2 hata 3 puanımıza mal oldu ama benim en çok üzüldüğüm olay böyle bir rakibe karşı çok kötü oynamamızdı. Karşımızda abartılan gibi defans yapan bir takım yoktu. Bu maçın böyle sonuçlanmasının sebebi ne forvet ne de oyuncu kalitesiydi.. sadece geçen hafta Sivas'a karşı oynanan futbolu çok abarttığımız için futbolcuların ayakları yerden kesildi.. Yoksa topLama bir takıma karşı , bir haftadır idman yapan oyunculara karşı 2-3 pas yapamamak , pozisyon bulamamanın başka bir izahı yok.

bu maçın böyle sonuçlanmasının sebebi ne forvet ne de defans mı? marstan mı geldin sen. forvete verdiğin her top olduğu gibi rakibe geçiyor ortasaha ne yapsın defans ne yapsın. forvet hariç herkes gol peşinde, ne savunma kalıyor ortada ne ortasaha. adam gibi forvetin olur atılacak yerde atar işi bitirirsin. 9 tane maç oynanmış forvetlerin 1 golü var. hangi takımda var bu istatistik. gol pozisyonuna girilmese kimse birşey demeyecek. ama adrese teslim ortaların da boş kaleye atamıyorsan şahsen azıcık gururum olsa çoktan pılımı pırtımı toplayıp gitmiştim.

irfanb
16.08.2009, 11:07
Sadri senerin sezon ortasinda olsaydi önlem alabilirdik aciklamasi herseyi acikliyor zaten.

Bunlarin önlemden kasti sadece hoca degisikligi,transferi akillarindan bile gecirmiyorlar.

Transfer yapacak gibi degil bu yönetim,sonumuz hic de iyi degil...

Sezon ortasinda Fatih Tekke`yi bonservis bedeli olmadan alma imkan var .
Ocakta bitiyor ya sözlesmesi.
Senol Günes icin de gün sayiyorlar zaten :)

Erdal
16.08.2009, 11:08
champions, sorun nedir kısa vadede nasıl çözülür?

vaslat
16.08.2009, 11:09
Rahat bu yılın şampiyonu biziz bu lafımı unutmayın...

Cafer Bulur
16.08.2009, 11:11
Senol günesi cok severim ve isterim ama broosu adam akilli transfer yapma hakki vermeden gönderirlerse yaziklar olsun derim bu yönetime.

UğuR
Tayfun un yaptığı ortaları Serkan yapabilse ya da Serkan ın mücadeleciliği Tayfun da olsa...Fatih in zekası Umut ta olsa....Hepsi bu kadar işte:)

Ya da doğru dürüst sağ bekimiz olsa....Umut'un yerine Fatih Tekke ve ya onun kalitesinde santroforumuz olsa...

Bu ikiside zor değildi bence.....

Sağ bekte sorunumuz devam eder.Erdal Abi bu arada Tayfun bugüne kadar kaç tane sağlam orta yapmış belki 2 belki 3 ...Tayfun la olacak iş değil bu .eğer Tayfun sağ bek ounarsa bu sezon en az 4-5 penaltı yapar...

Napoli
Takım Kötümü ? kesinlikle Hayır..
Bu takım birdaha Yenilgi alırmı ? Kolay kolay asla
sebebleri belli bu işin...
1)Turk futbolunu,Trabzon sehrinn yapısnı bilen Ziya Doğan,Bir tarfta Turk Futboluna Yabancı bir hoca...
2)Futbolcuların çoğu diyarbakırı küçümsemiş,Akıları Touse maçında,sahada bile yoktular
3)Yedek kadro ile çıktık,kadroyu bozduk tamamen...
4)Umut Bulutsuz çıkacağımız her maç karımızadır,forvetsiz oynasak daha iyi...

Ama BUndan sonra bu TAKIM KOLAY KOLAY YENİLMEZ..!

Adnankazaz

sana inanıyorum bu takıma inanın

champions
16.08.2009, 11:12
Ekrem tuttu yine ofluluğun :) Niye günaha girsin...Biz yukarıdaki derken her yerdeki deriz...Yukarısı sonsuzluktur bizde...Girmeyelim şimdi o topa...
Bence arkadaş haklı. "Yukarı" dediğinizde mekan izafe etmiş oluyorsunuz. Bu da kaçınılması gereken bir durum. Konuyla ilgisi olmasa da...

BALKAN 06
16.08.2009, 11:12
sağ bek ve forvet yok diyoruz ama yattara efendinin bölgesi de çok sorun,dün gördük orda oynayanları,sakat adam ne yapsın diyenler olacaktır ama hep mi bu adam sakatlanır hep mi bizi yanlız bırakır buna da bi çözüm getirmek lazım,bu böyle gitmemeli...

Erdal
16.08.2009, 11:13
Yahu bismillah ne hoca göndermesi, ne Şenol Güneş i...

logitech
16.08.2009, 11:14
biraz zaman geçsin öyle yazayım dedim.

sevdiğimiz kalecimiz en temel haraketleri yapamadı bence iki gol de yenecek goller değil. denizlispor kalecisinin aynı pozisyonlarda daha sert orta ve şutları çıkarmasını acı içerisinde izledim.

defansda cale maç boyunca 30 metrelik alanda oynamasına rağmen sıfır ofansla ne kadar katkı yapabilirse o kadar yapabildi. egemen ise hayret vericiydi. serkan balcı 50 dakikalık futbolcu olduğunu ayağına giren kramp sayesinde bir kez daha gösterdi. giray her zaman ki giraydı song sık sık milli kamplara gitsin.

orta sahada ceyhun gülselam ve tjikuzu yokları oynadılar. örnek olacak bir tek akın kesemedikleri gibi tek top dahi çalamadılar. böylelikle rakip her zaman bize karşı hazırlıklıydı. Selçuk sonradan oyuna girdiğinden midir nedir sürekli son tercihlerde hata yaptı.

forvet ise, ne forveti ? gören bilen duyan varsa beri gelsin.

Napoli
İnanın bu gece uyuyaamadım sağ donuyorum sola donuyorum arkdas aklıma başka seyler getıryorum yok bir ucundan aklıma maç gelıyor,bu hafta benim için bitti
internet yok
tv yok
gazete yok
kavga etme potansiyelim çok fazla..

son söz Her maç bu başlıkta 5-10 ATacağız diyen arkdaslara buyuk sinir oluyorum bilseniz,ne zaman boyle konusanız biz yenılıyoruz..

BALKAN 06
inşallah abicim inşallah
Allah söyletiyordur ne diyelim...

lazkerem

Abi mesajı yazarken düşündüm zaten milletin morali bozuk ama kendimi uyarmak zorunda hissettim her ne kadar burada Trabzonspor'u tartışsakta ....dayanamadim işte
Bencede bu topun sahası burası değil fakat biraz düşününce bana hak vereceğine eminim

Erdal
Faruk bunu konuşalım bir ara ama burda değil...Şimdi takımı kurtarmamız lazım :)

cınar#7
16.08.2009, 11:16
Fatih Tekkenin sözleşmesi seneye Ağustosta bitiyo,ocakta değil.

canavarus
16.08.2009, 11:16

işte küçük bir takım olduğumuzun işareti. küçücük hemde. ocakta sözleşmesi bitiyor. ocağa kadar sadri bey oynasın o zaman forvette. hem 7-8 seneye de ronaldinho da elden ayaktan düşer onu alırız, hugo bross da staj yapsın diye koyduk takıma şenol hoca gelicek martta. zaten lig haziranda başlıcak ya...

biz bu kafayla şampiyon falan olamayız. büyük takım dediğin gider çat diye alır adamı gelir. paran mı yok? hikaye. olmadı ver 2-3 milyon euro kredi ile napalım. korkma kimse sana hesap sormaz. gökhan ünala 7 milyon euro veren adam fatih için sokağa atılacak paramız yok mu diyor.

Cafer Bulur
16.08.2009, 11:17
Yahu bismillah ne hoca göndermesi, ne Şenol Güneş i...
Abi baskani tanimiyormus gibi yapma.;)

Baskanin kendi agzindan duydugum aciklamasi var,3-4 hafta kötü sonuclar alirsak hocayi tutmak kolay olmaz diye.

Toulousa elenirsek ve ligde arka arkaya puan kayiplari yasarsak broosun gönderilmesi gündeme gelmez mi?

Bence gelmemeli ama büyük ihtimal gelecektir.

Napoli
16.08.2009, 11:17
Başkan kendisi çıksın forvete,belki gol atar umuttan daha çok o yaşına rağmen...

Giray her maç 11 oynasın Umuttan daha fazla gol atmazsa bende adam değilim

Erdal
16.08.2009, 11:18
Önce kırıp dökmeden konuşabilmeliyiz...Dertliyiz ve derdimizi paylaşıyoruz...Size samimi söylüyorum yenilgiye üzülmedim. Üzüldüm çünkü Trabzonsporluların bütün gece uyumadıklarını biliyorum. O nun dışında inanın bana faydalı bir mağlubiyet oldu. Üstelik bedeli az...

Napoli
16.08.2009, 11:19
Arkadas adamda zeka yok orta yapıyrolar,ya 2 metere geride oluyor ya 2 metre ilerde sezemiıyor düşünemıyor labloş labloş koşuyor yahu forvet dediğin zeki olucak...!!!
Bu takım çok kötü tarıhlerde yaşadı ama asla tarıhı boyunca güçsüz zayıf forvetleri olmadı
şotalar hamiler fatihler
nedir bu kahır yaaa,mecburmuyuz biz bunu çekmeye,insanızz bizzz,ne hakınız var koca bir haftayı bana zehir etmeye,gol atamıyorsan çık de atamıyorum yerine adam alsınlar..barış oynasın forvette.

Erdal
16.08.2009, 11:19
Napoli şu var; Umut da geriden gelse o da çok gol atar:)

lazkerem
16.08.2009, 11:20
Allah aşkına ne olur birisi resmi belge ile birşeyle yani kesin bir şekilde ortaya koysun şu Fatih'in sözleşmesi ocaktami ağustostami bitiyor

Napoli
16.08.2009, 11:20
Ya erdal abi doluyum valla tüm gece uyumadım kabusum oldu ya

Erdal
16.08.2009, 11:21
Napoli,zeka derken futbol zekası,santrfor cinliğini kasdediyoruz değil mi?...Yoksa mesela Sergen de müthiş bir futbol zekası vardır. Ama yorumlarını dinlerken bir "salak" dinliyorum sanki...

cınar#7
16.08.2009, 11:21
Allah aşkına ne olur birisi resmi belge ile birşeyle yani kesin bir şekilde ortaya koysun şu Fatih'in sözleşmesi ocaktami ağustostami bitiyor
Ağustos eminim,kendiside söylemişti..

Cafer Bulur
16.08.2009, 11:22
Önce kırıp dökmeden konuşabilmeliyiz...Dertliyiz ve derdimizi paylaşıyoruz...Size samimi söylüyorum yenilgiye üzülmedim. Üzüldüm çünkü Trabzonsporluların bütün gece uyumadıklarını biliyorum. O nun dışında inanın bana faydalı bir mağlubiyet oldu. Üstelik bedeli az...
Ders alabilenler icin faydali oldu,evet.

Sen bundan ders alacak bir yönetim görüyormusun?

Ben hafta ici alioglu ve hacisalihoglunun aciklamalarini yazayim simdiden:Lig uzun bir maraton,arada böyle kayiplar olacaktir.Ilerde telafi edebiliriz denilecek.

Bekle de gör....

irfanb
16.08.2009, 11:22
http://www.load-it-up.de/091124/0W03FVrS.jpg
Taraftar : - Fatih Tekke

http://www.load-it-up.de/091124/Pug5uu75.jpg

Sadri Sener : - Fatih Tekke`yi alsak kimin yerine oynatacagiz ? :)

Erdal
16.08.2009, 11:23
Ağustos'ta bitiyor Ekrem...Ama onlarda sezon erken bitiyor...Ağustosta sözleşmesi bitecek ve uzatılmayacak bir adamla da yeni sezona başlamazlar mantığı var...

mahmuter61
Hocaya hemen söylenmeye gerek yok adamın elinde Türkiyenin en işe yaramaz forveti var ama başkan sen bu 2 senenin vebalini veremiceksin!Öyle çıkıp ekranlara sevimli maymunu oynamana gerek yok bu takım forvet istiyor sen bu takımın düşmanımısın?Neyapmaya çalışıyorsun diyarbakır sokaklarına zılgıt attırmaya hakkın yok senin yenildiğin takım amele takımı evet amele!Bu sene bakın kaç takımı yenecek d.bakır enfazla 3 galibiyet alır biride bize oldu Şener öfkeliyim sana yüzünü görünce ekranı kapatcam yazıklar olsun geçen senede aynı naneyi yedin git başkan git bu yük sana göre değil.

Napoli
Dun gece yalvarıyorum içimden ya saldırmayın bırakın 1-1 bitsin 1 puan alalım bılıyorum 2 gelecek Dernizli maçının kopyasıyım diye maç bağırıyor,nasıl goremıyor bunu futbolcular

erdogan69
Erdal abi yönetim bu yenilgiden ders alacakmış gibi konuşuyorsunuz... ama almayacağını sizde bizde biliyoruz.

Napoli
16.08.2009, 11:24
Napoli,zeka derken futbol zekası,santrfor cinliğini kasdediyoruz değil mi?...Yoksa mesela Sergen de müthiş bir futbol zekası vardır. Ama yorumlarını dinlerken bir "salak" dinliyorum sanki...
Abi futbolcu zekası çok onemli,genel zeka değil,Mesela

Fatıh tekke süper zeki topğçu nerde ne yapacağını bılıyor
Yattra süper zeki
Şota süper zeki topçuydu
zaten zeki olanıda Turkıyde fazla durmmuyor

Hotaman
16.08.2009, 11:25
Bu maçı sakalımızın kesildiği bir maç olarak hatırlamak istiyorum. Yeter ki öyle hatırlayabileyim, yeter ki şu kolları birileri kesmeden düzlüğe çıkabilelim.

Cafer Bulur
16.08.2009, 11:26
Ünalla broos arasinda yetki tartismasi oldugu yazilmisti gecen bir yerel gazetede.

Bu dogrumu acaba,bunu tartisalim....

Erdal
16.08.2009, 11:26
Erdal abi yönetim bu yenilgiden ders alacakmış gibi konuşuyorsunuz... ama almayacağını sizde bizde biliyoruz.

Diyelim yönetim almadı o dersi...Hiç değilse hoca ve futbolcular alır...Bu da çok önemli...Tamamen konsantrasyon kaybından dolayı yenildik....

Napoli
16.08.2009, 11:27
Hocada kusur bulmuyorum,Avni aker de baskıymıs ne baskısı bütünh afta sehirden kopuk hayat yasıyorsun zaten bi 90 dakika sahneye çıkıyorsun ondada baskı baskı dıye ağlamayın

BALKAN 06
16.08.2009, 11:27
Abi futbolcu zekası çok onemli,genel zeka değil,Mesela

Fatıh tekke süper zeki topğçu nerde ne yapacağını bılıyor
Yattra süper zeki
Şota süper zeki topçuydu
zaten zeki olanıda Turkıyde fazla durmmuyor
yattara bu tanımlamaya uymuyor :D
istisna deyip kaçmazsanız tabi...

mahmuter61
16.08.2009, 11:28
butakımın 1 mağlubiyetle kalacağına inanlara bişey demiyorum gerçekçi olalım akşam gs yi seyrettiniz şimdi biz bu takımla oynasak ne hale düşeriz sivas maçı reklamdı bugün oynasak yeniliriz onlarada iyi değiliz forvet yok Fatih kadar taş düşsün Şener başına.

Erdal
Bu arada Uğur abi, ben geçen yıldan beri Tayfun un fena orta yapmadığını düşünüyorum...

maxim
Takım gayet iyi oynadı. Ama iyi oyun galibiyet için yeterli değildir.. Konsantrasyon...Ciddiyet...Akıl...

Napoli
yattara bu tanımlamaya uymuyor :D
istisna deyip kaçmazsanız tabi...

Yattaranın attığı çalımlar zeka işidir,nereden nasıl kaçacağını biliıyor nereye orta yapacağını biliıyor,he özel hayatında zekimidir bilmem ama Futbol sahısı içinde ence zekidir.

Hotaman
16.08.2009, 11:29
Burada mantık hatasına düşüyoruz. 1-0 önde ve iç sahamızda olan bir maçta kaybetmemizin nedeni Umut olamaz. O takım 1-0 önde olduğu maçı iç sahada vermemelidir, ne kadar kötü durumda olursa olsun.

PinkFloyd
Ben maçı şöyle değerlendiriyorum:

Egemen'in iki golde de çok büyük hatası var. İlk golde Adnan'ın içeri yerden çıkardığı topa kafasıyla balıklama atlayacağına sol ayağıyla müdahale etmeye kalksa, o pozisyon muhtemelen korner olurdu. İkinci gol ise tam bir skandal, açıklaması yok. Hatırlayın geçen seneyi. İçerdeki GS maçında yediğimiz 2. golden önce de Egemen'in topu uzaklaştıramayıp GS li oyuncuya topu ikram ettiğini. Bir hafta sonrası da Antep deplasmanında 3-2 yenildiğimiz maçta yediğimiz ilk golde topu kafayla rakibin önüne atmıştı. Beğeniriz beğenmeyiz ama Fatih Terim Egemen'i futbolu bizden iyi bildiği için milli takıma almıyor. Egemende yaşı oldu 28 hala çok komik hatalar yapıyor. Soruyorum, Egemen topu iyi mi oyuna sokuyor (ör:bilica)? Egemen hava toplarına mı hakim (ör: gökhan zan, servet) ? Egemen duran toplarda gol mü atyor (ör: servet, lugano)? Egemenin tek özelliği kesiciliği ve hamle zamanlaması. Defans oyuncusu için gözöüne alınacak belli başlı 7-8 temel kriterden 1-2 sini tam olarak sağlayabilen oyuncular ancak küçük takımlarda oynar. Bizim gib takımlarda değil. Bence ideal olmasa bile defansta Song-Giray oynamalı.

Bir de Sylva'nın iki maçtır hali içler acısı. 34 yaşında muhtemelen maçlara konsantrasyon sorunu çekiyor. Sivas ve Diyarbakır maçlarında kalede ben olsam her halde yine de en fazla 3 gol yerdim. Kurtardığı tek bir top yok. Kaleyi bulan her top gol oluyor. İsterse 40m den gelsin.

Bir de Broos anlamsız bir şekilde iyi oynayan oyuncuyu oyundan çıkarıyor. Selçuk sivasta kötü oynamıyordu çıkardı. dünkü maçta tjikuzu bence takımın en iyi oynayanıydı çıkardı. alanzinho iyi oynuyordu çıkardı. hatta serkan bile kötü değildi çıkardı. çok uzun yıllar önce efsane alman teknik direktör sepp herberger, maçlarda gerd müller'i çıkartırmış oyundan ki takım ona güvenmesin herkes sorumluluk alsın diye. Bizim bu Hugo için de aklımdan bir an öyle geçiyor. İyi oynayanı çıkartayım diğerleride oyuna hep beraber katılsın diye mi? Çok saçma ama dünkü maçta metin şentürk bile tjikuzuyu çıkarmazdı.

neyse değişen bir şey yok. trabsonsporun her sezon bize tattırdığı hüsranlarlan kalbimiz nasırlaştı. ama hala benim için vazgeçemeyeceğim sevdam.

Cafer Bulur
Bu arada Uğur abi, ben geçen yıldan beri Tayfun un fena orta yapmadığını düşünüyorum...
Sadece orta yapmakla oluyor mu?

Bu arada kacak güresme,benim yazilarima da cevap ver bir zahmet.:)

Erdal
16.08.2009, 11:30
butakımın 1 mağlubiyetle kalacağına inanlara bişey demiyorum gerçekçi olalım akşam gs yi seyrettiniz şimdi biz bu takımla oynasak ne hale düşeriz sivas maçı reklamdı bugün oynasak yeniliriz onlarada iyi değiliz forvet yok Fatih kadar taş düşsün Şener başına.

Abi, lütfen bir nefes alalım...Bakın lütfen bu akşam fb Sivas maçını seyredin. Bizim takımımızın iyi bir takım olduğunu göreceksiniz. Denizlispor samiyene 4 forvetle çıktı....Diyarbakır aynısını yapsaydı muhtemelen biz de 4 gol atardık...Hatta Umut bile 2 gol atardı....Kırmadan yıkmadan konuşabilmeliyiz...

shade6161
16.08.2009, 11:30

bende aynı fikirdeyim ortaları fena değil..umuta attığı 2 orta var ki umut eğer doğru pozisyonda doğru yerde olsaydı gol kaçınılmazdı ama forvetin beceriksizliğinide tayfuna yükleyenler var:rolleyes::rolleyes:

Özkan
16.08.2009, 11:31
Ömrümde en çok küfür ettiğim adamlardan birinin çalıştırdığı takıma, kuyruğuna teneke bağlayıp yolladığımız topçuların oynadığı takıma, babamın gâzî olduğu şehrin takımına Trabzon'da yenildik. Hangisine üzüleceğimi, hagisine sinirleneceğimi bilemedim.

Engin büyük bir takımda oynadığının farkına varmalı artık. Başkan da Umut'un tek forvet oynayamayacağının farkına varmalı. Bizde Serkan çok iyiydi, onlarda ise Besim Abbas fenâ değildi. Diyarbakır forvetleri abartıldığı kadar iyi değiller bence. Çok saçma top kayıpları yaptılar.

Napoli
16.08.2009, 11:31
İçimden dıyorum Allahım saldırmayın bitsin 1-1 maç bırakın yiyecez gelıyor gol.. Neyse takım kötümöü asla...!
Ama bu takım Gol atamaazz...

ben kendmimi kandırıyorum bunların aklı avrupa maçındaydı tam kadro çıkmadı diye..?İnsallah kendmi kandırmıyorumdur..

Bidebi oyuncuyu medya 1 hafta boyunca pof pofluyorsa oynatma o adamı..
Ceyhun 65 den sonra oyuncu bence...

Erdal
16.08.2009, 11:32
Cafer, ne zaman kaçak güreştiğimi gördün...Atlamışımdır....

ÜNAL
16.08.2009, 11:32
Yazık . . . . .

logitech
16.08.2009, 11:33
hakkını vermesek olmaz barış memiş o atmosferde yapabileceğinin en iyisini yaptı nitekim orta yaptığı yerde angelov yoktu. :)

Ahmet Karadeniz
16.08.2009, 11:34
artık bu macı tartısmayı bıralım onumuze bakalım persembe gunu bizim için cok onemli bir maçımız var artık bir butun olup bu maça konsantre olalım geçmiş geçmişte kalmıstır gelecege bakalım

Cafer Bulur
Burada mantık hatasına düşüyoruz. 1-0 önde ve iç sahamızda olan bir maçta kaybetmemizin nedeni Umut olamaz. O takım 1-0 önde olduğu maçı iç sahada vermemelidir, ne kadar kötü durumda olursa olsun.
Gecen haftadan beri yedigimiz 3 golün ikisinde kisisel hatalar vardi,bu da bir etken tabiiki.

Ama ts gibi bir takim avni akerde tek golle maci bitirmeyi düsünmemeliydi,cuvalin agzi baglanmaliydi.;)

melihkuzey
9. hafta gs maçına kadar bütün maçları kazanabiliriz diye düşünmüştüm. belki bir iki beraberlik olur demiştik ama olmadı. ilk 9 hafta mağlubiyet almamamız gerekiyordu. lakin 2. haftada hem de avni akerde ilk mağlubiyetimizi aldık. şimdi önümüzde toulousse maçları hariç zorlu 5 maç daha var demek ki. anadolu takımlarının bu sene canımızı çok yakacağı belli. maç boyunca tek kale oynayıp da kalesinde 2 atak görüp iki gol yiyen dünyada tek takım biziz sanırım. anadolu takımları bu pozisyonları affetmiyorlar. büyük bir ihtimalle bu sene yine en az 8-9 mağlubiyet alacağız. yani en iyi ihtimalle ligi 5.6 bitirebiliriz demektir. transfer sezonu bitmeden yönetimin çok ama çok acil tedbir alması gerekiyor. tabii futboldan anlayanlar işe el atmalılar.

mahmuter61
16.08.2009, 11:35
Erdalcım bu takımın forvete ihtiyacı var ve bu devre arasında alınsa hiçbir işe yaramaz.Geçen sene yusuf u alsaydık inanın şampiyonduk bu başkan neyapmaya çalışıyor saçma sapan hareketleri başladı forvet var diyor Allah aşkına ya umut nedir

Napoli
Gecen haftadan beri yedigimiz 3 golün ikisinde kisisel hatalar vardi,bu da bir etken tabiiki.

Ama ts gibi bir takim avni akerde tek golle maci bitirmeyi düsünmemeliydi,cuvalin agzi baglanmaliydi.;)

zerre baskı kuramadık zerre...Trabzonspor gibi bir takım Baskı kuracak boğacak kalecileri anlındaki teri silmeye fırsatı olmıyacak

halil ibo
İki kelimeyle ''yazık oldu''.Bu sene umutlarımızı erken tükettiler.
Hani o hazırlık maçlarındaki hırs ve mücadele.
Hocada aramızdaki bazıları gibi Ceyhun'un geçen haftaki golüne aldandı.Halbuki Selçuk'ta gol atmıştı.Hemde daha teknik bir oyuncu ve Ceyhun'dan fazlasını yapabilirdi.
Birde oyuncu değişiklikleri geçen seneki gibi gecikti.Neden işler yolunda gitmiyorken erkenden hamle yapmaz t.d.?Anlamak mümkün değil.

Ahmet Faruk
Napoli şu var; Umut da geriden gelse o da çok gol atar:)

Erdal Abi, Umut nasıl geriden gelecek...
Topu önüne alamıyor adam. Ortasahaya geldiği zaman Hüseyin gibi takımın hızını kesiyor...
Maçın sonlarına doğru ortasahada Umutun önüne top attılar, dürtüverse Engine doğru belki heyecanlanacağız ama adam topu ayaklarına bile değil dizlerine doladı :)

Cafer Bulur
Cafer, ne zaman kaçak güreştiğimi gördün...Atlamışımdır....
Takildim biraz,biliyorum herkese cevap yetistirdigini.:)

Bu arada diyar ve ziya ya yenilmemizin bize daha cok koydugunu bir ben mi düsünüyorum?

logitech
16.08.2009, 11:37
Başkan Sadri Şener ; Eğer ligin ortaları yada sonları olsaydı önlem alırdık. Biraz daha bekleyeceğiz“dedi.

başkanın bunu söylediğine gözümle görsem bile inanmak istemiyorum.

mahmuter61
16.08.2009, 11:37
Dün toluese maçını seyrettiniz sanırım kanalA verdi gerçekçi olalım avrupa ligi hayal

Napoli
16.08.2009, 11:38
Başkan Sadri Şener ; Eğer ligin ortaları yada sonları olsaydı önlem alırdık. Biraz daha bekleyeceğiz“dedi.

başkanın bunu söylediğine gözümle görsem bile inanmak istemiyorum.

Anlamı Hocayı Yollarız,zihniyete bak

Adulyan7
hocanın elinde hamle yapacak futbolcu yokki kimi alacak oyuna yedek forvet yok hücuma dönük tek yedek barış...şu sakatlıklar bi geçsin bir de forvet alalım yoksa işimiz zor...

Napoli
Umutu değilde Hocayı Yollarız,süper futbol zekası

Ahmet Faruk
İlk golü yerken ilerde çalınmayan düdükle anlaşıldı golün geleceği...
Yahu adamlar sol lanatı iki kişiyle geçiyor, çok belli orda 2 ye bir den topu içeri çevirecekleri, herkes bakıyor...
Geçen maçın kötüleri yine kötüydü, iyilerde onlara ayak uydurmaya çalıştı...

vaslat
16.08.2009, 11:39
Dün toluese maçını seyrettiniz sanırım kanalA verdi gerçekçi olalım avrupa ligi hayal
Ben senin gibi düşünmüyorum Trabzonspor güçlü takımlara karşı daha iyi oynuyor.(Örnek geçen yıl oynadığımız bütün derbiler)

Erdal
16.08.2009, 11:40
Başkan etrafındakilerin de yardımıyla tüm kerameti kendinden zannetti...Forvet lazım ve bu saatten sonra Fatih ve Batuhan dışında o ağırlığı kaldırabilecek forvet gelmiyor benim aklıma..Diğer yandan Yattara Gökhan ve bilhassa Gabriç in takıma katılacağını düşünüyorum...Bence öyle durum vahim falan değil...

logitech
16.08.2009, 11:40
Anlamı Hocayı Yollarız,zihniyete bak
bence anlamı şenol güneşi bekliyoruz. transfer yapılmaması takımla oynanmaması bunu işaret ediyor. devre arası hoca değişmezse hiç birşey bilmiyorum.

Erdal
16.08.2009, 11:41
Çok mu iyi Toluese?

Ahmet Faruk
Umutu değilde Hocayı Yollarız,süper futbol zekası

Hocanın da bu maç kendisine ders çıkartması lazım...
Selçuk gibi bir adamı sokacaksan 70. dakikayı niye bekliyorsun, maçın bitimine 15 dakika kala sahanın en verimli oyucusu Alanzinhoyu niye alıyorsun.
90 dakika boyunca 9 dakika ya oynayan ya oynamayan Engine nasıl tahammül ediyorsun...

Napoli
İlk dakikada kaçırdımız golu hatırlayın.. gözünüzü kapatın.. umutun yerınde fatıhı düşünün,örümcek ağlarını alırdı

Cafer Bulur
Ben senin gibi düşünmüyorum Trabzonspor güçlü takımlara karşı daha iyi oynuyor.(Örnek geçen yıl oynadığımız bütün derbiler)
Iyi oynamistik ama sonuc alamamistik.

Toulousa karsi yüksek motiveyle oynariz ama bu sadece yeterli olmaz.

Ligde mac koparacak kaliteli ayaklarin sinirli,avrupada kim mac kazandiracak bize?

bluelight
Umutu da yazık oluyor aslında. Düşünsenize takımda senden başka herkesin ayıredici bir yeteneği var ve sen bunlarla aynı takımda oynuyorsun. E yetenek yoksunuysan oraya buraya deli gibi koşmaktan ya da bir karambol yakalamaktan başka ne yapabilirsin...

mahmuter61
geçen yıl oynadığımız derbilerden kaç puan aldık?kaç galibiyet aldık?

Travelair
16.08.2009, 11:42
Abi mesajı yazarken düşündüm zaten milletin morali bozuk ama kendimi uyarmak zorunda hissettim her ne kadar burada Trabzonspor'u tartışsakta ....dayanamadim işte
Bencede bu topun sahası burası değil fakat biraz düşününce bana hak vereceğine eminim

Haklısın Allah desem daha doğru olurdu. Ama "Yukarıdaki çarpar" demekle diğer yönleri inkar ettiğim manası çıkmıyor. Orda betimleme var

Erdal
bence anlamı şenol güneşi bekliyoruz. transfer yapılmaması takımla oynanmaması bunu işaret ediyor. devre arası hoca değişmezse hiç birşey bilmiyorum.

Etmeyin böyle büyük laflar gözünüzü seveyim yahu...5 transfer yapıldı. Yattara satılabilseydi muhtemelen 2 daha yapılacaktı. Song gidebilseydi bir daha...Ayıp oluyor böyle Şenol Güneş falan...

melihkuzey
toulousse'a karşı zaten hiçbir şansımız yok. forveti olmayan bir takımın avrupada maç kazanması imkansız. benim anlamadığım umut'u değil de isaac'ı manisaya kiralayan zihniyet trabzonsporlu bir zihniyet mi yoksa fb ya da gs'li mi? umut'u takımda tutanların trabzsonsporlu olduklarına gerçekten inanmıyorum ben.

gerçekten umut'a da yazık oluyor. bırakın bu çocuğu gitsin. anadolu takımlarında başarılı olabilir ama trabzonspor'da yapamıyor bu çocuk.

mahmuter61
Çok mu iyi Toluese?

bizden iyi ve hızlı hele forvetteki eleman çok iyi

vaslat
16.08.2009, 11:43
Selçuk gibi bir adamı sokacaksan 70. dakikayı niye bekliyorsun, maçın bitimine 15 dakika kala sahanın en verimli oyucusu Alanzinhoyu niye alıyorsun.
90 dakika boyunca 9 dakika ya oynayan ya oynamayan Engine nasıl tahammül ediyorsun...
bu konuda söylediklerinin altına imza atarım

Napoli
16.08.2009, 11:43

Selçuk bu hafta idamanlara tam katılmadı diye biliıyorum gırpti,Songu oynatmadı tecrube diye,Avrupa maçını düşündü,bence hocanın tek yanlışı,Ceyhuna Çok tahamul etti,ikinci yarı Selçukla başlıyacaktı..Kardesim hoca ne yapsın senin forvetin buyken onuda dusunuyorum

Erdal
16.08.2009, 11:44
İlk dakikada kaçırdımız golu hatırlayın.. gözünüzü kapatın.. umutun yerınde fatıhı düşünün,örümcek ağlarını alırdı

Hepimiz aynısını düşünmüşüz...Ama böyle bir ortamda Fatih gelse başka sıkıntı...Şu Batuhan ı alsak iyi idi...

Eren Karaahmetoğlu
Bu takımın forvetinde de sıkıntı var, savunmasında da sıkıntı var. Hatta ve hatta orta sahasında bile sıkıntı var. Ama orta sahaya takviye gerekmez. Zamanla bu sıkıntı aşılır. Dirençli takımlara karşı istediğimiz şekilde pas yapamıyoruz. Baskı halinde çok top kaybı yapıyoruz. Hücumda kesinlikle Fatih veya Batuhan transfer edilmelidir. Birşeyler illa yarım bırakılmamalıdır. Gerçi bu saatten sonra Fatih alınmayacaktır. Batuhan da alınmayacaktır. Defansta sağ bek eksikliği vardır. Cale'ye nasıl orta yapması gerektiği öğretilmelidir. Stoperlerin de Song'un yaptığı gibi birbirlerinin hatalarını telafi etmeye çalışmaları gerekmektedir. Gerçi stoper transferi de devre arasında düşünülebilir.

logitech
Etmeyin böyle büyük laflar gözünüzü seveyim yahu...5 transfer yapıldı. Yattara satılabilseydi muhtemelen 2 daha yapılacaktı. Song gidebilseydi bir daha...Ayıp oluyor böyle Şenol Güneş falan...
büyük laf değil tahmin bu. sende burdasın bende burdayım aralık ayında görüşmek üzere.hoca da takımda nadasa bırakılmış vaziyette.

Eren Karaahmetoğlu
Hepimiz aynısını düşünmüşüz...Ama böyle bir ortamda Fatih gelse başka sıkıntı...Şu Batuhan ı alsak iyi idi...

O pozisyonda bir an Fatih'in attığı kafa golleri gözümün önünden geçti..

mahmuter61
16.08.2009, 11:45
Neye yanıyorum ben bursada oturuyorum ve arkadaşlarla plan yapıp Trabzona maça gitmeyi düşünüyorduk şimdi bu takımı seyretmeye kalk git ve hüsrana uğra !!!yahu adamın dönüş yolculuğu kabusa döner vallahi hele bursa maçı bursalılarla yol çekilirmi!!!

bluelight
16.08.2009, 11:45
Batuhan alınmasın zaten. Sorumluluk alabilecek bir tip değil.

saido
16.08.2009, 11:46
beyler Toulousenin forvetlerini izleyinnnnnnnnnnnnn

Eren Karaahmetoğlu
Batuhan alınmasın zaten. Sorumluluk alabilecek bir tip değil.

Batuhan dünkü maçta Umut'un yerine olsaydı 2 gol atardı.

mahmuter61
hamidolar ibrahim Şahini aldı şimdi bana deyin umutmu İbrahimmi?

Ahmet Faruk
16.08.2009, 11:47
20 tane şut çekmişiz, 5i Alanzinhoun dışardan vurduğudur, bir o kadar da Ceyhunun dışardan vurduğu var...,

Cezasahasına giremiyoruz, orada etkili olamıyoruz.
Pas sayımız, topa hakim olmamız falan güzel ama bunlar maçı kazandıracak bölgede değil.
Bu takıma yeni giren iki oyuncu var, ikisi de bütün hazırlık çalışmalarına katıldı, ama hala takım gibi oynamıyoruz...

shade6161

ah ah hatırlamaz olurmuyum ona benzer bir pozisyonda hangi maçta tam bilmiyorum ama fatih tekke arka direğe kalecinin uzanamayacağı köşeye yollamıştı bide..umut kafayı zor vurdu:rolleyes::rolleyes:

Napoli
Ya bu dıyarbakır,denizli,antalya,kayseri,siyahi golculeri buluyor 300bin dolara 200 bin dolara,sende al başkan 200,300 bin dolara vallahi umuttan ıyıdırler..

bluelight
16.08.2009, 11:48
Ya bu dıyarbakır,denizli,antalya,kayseri,siyahi golculeri buluyor 300bin dolara 200 bin dolara,sende al başkan 200,300 bin dolara vallahi umuttan ıyıdırler..

%100 daha iyi çıkar.

Napoli
ah ah hatırlamaz olurmuyum ona benzer bir pozisyonda hangi maçta tam bilmiyorum ama fatih tekke arka direğe kalecinin uzanamayacağı köşeye yollamıştı bide..umut kafayı zor vurdu:rolleyes::rolleyes:

bizde buna futbolcu zekası dıyoruz işte..

Hotaman
Başkan etrafındakilerin de yardımıyla tüm kerameti kendinden zannetti...Forvet lazım ve bu saatten sonra Fatih ve Batuhan dışında o ağırlığı kaldırabilecek forvet gelmiyor benim aklıma..Diğer yandan Yattara Gökhan ve bilhassa Gabriç in takıma katılacağını düşünüyorum...Bence öyle durum vahim falan değil...

Kesinlike değil, Sivas maçını ne kadar çabuk unutuyoruz.

Takımın böyle erken bir maç kaybetmesi ileride olumlu etki yapacaktır, öyle ümit ediyorum. Takımın ve taraftarın ayakları yere basmalı, maçlardan önce 4-0, 5-0 gibi skorlar çok ütopik oluyor. Biz Barcelona değiliz 8 pas yaptık diye önümüze geleni ezip geçemeyiz bunu iyi idrak etmemiz lazım.

cihatöztürk
16.08.2009, 11:49
şimdi ntvsporda ısaacin ankaragücüne atttığı golü seyrettim

ağlamak istiyorum ya :S

evrents
Ceyhun'a nasıl 90 dk tahammül edildi anlamıyorum.Dönen topları süpüren tjikuzuyu çıkarcağına ceyhunu çıkartcaktı.

bluelight
Umut'u Trabzonspor atletizm takımına kaydıralım :)

Erdal
16.08.2009, 11:50
Duran toplarda gözle görülür bir iyileşme var...Dün Ceyhun çok kötü idi...Pas yapamamazın sebebi rakip değil kötü gününde olan Ceyhun idi...Savunma kötü mü? gs, fb ninkiler kadar değil...Üstelik ilk yarı boyunca hiç top şişirmediler...Herkes maçı bir daha seyretsin bence...Daha iyi hissedeceksiniz kendinizi eminim

Ahmet Faruk
Ben dün sadece sıkışan oyuncularımızın topu şişirmek, baskı yedikleri zaman afallamak yerine topu verimli kullanma çabasını beğendim...
Bir de bu durumlarda verimli olacak adama atabilsek...

Eren Karaahmetoğlu
Çok mu iyi Toluese?

Bu arada evet Erdal abi. Bize göre çok daha iyiler gibi gözüküyor. Hem dirençliler kuvvettliler, hem de oldukça iyi elemenlara sahipler. Oldukça da organize bir takım. Ben Avrupa Ligi'ne kalacağımızı da pek zannetmiyorum. Umarım yanılırım.

Özkan
16.08.2009, 11:51
Etmeyin böyle büyük laflar gözünüzü seveyim yahu...5 transfer yapıldı. Yattara satılabilseydi muhtemelen 2 daha yapılacaktı. Song gidebilseydi bir daha...Ayıp oluyor böyle Şenol Güneş falan...Erdal abi, Trabzonspor'un nasıl yönetildiğini hepimiz biliyoruz. Devre arasında Broos kovulacak ve yerine Şenol Güneş, Samet Aybaba vs. gelecek.

Napoli
haftada bir paket sigara içiıyorum,dün 90 dakika boyunca 1 paket+yanımdakılerden otlandım..vallahi kanser falan birsey olursa bana tazminat davası açarım :)

Murat Erdem
Broos'a serzenişte bulunanı Allah çarpar. Hocaya sağ beki ve forveti olmayan kötürüm bir takım verenler, idare eder diyenler, eleştiri sırasında ön saftadırlar.

Atalay
16.08.2009, 11:52
Sanki 10 kişiden dayak yemiş gibiyim...

Sabahleyin yataktan kalkmak bile gelmedi içimden....

Moralim o kadar bozukki anlatamam..

Şu yeni çıkan takıma sahanda dolu tribünler önünde 1 golde attıktan sonra 1 ataktan 2 gol yeyip yenilmek beni yıktı..

Halbuki sezon başı işler iyi gidiyor şu maçı alsak Kombinesinden dergi aboneliğine ordanda Ürünlere Ts clublara Trabzonsele kadar gelir patlaması yapacagız kendimize gelecegiz güvenimiz artacak yere saglam basacagız..

Şimdi 150 km hızla giden araca el freni çeker duruma düştük..

Maçın teknik taktik analizini yapmaya gerek yok...

Şu maçta herkesin çıkarması gereken dersler var...

İnşallah çıkarılır yoksa yandık gülüm keten helve..

Son sözümde umuta yahu kardeşim yeter allah aşkına biraz bir şeyler yap ayıptır..

Sevgiler saygılar..

Ertuğrul ATALAY
Maçlara forvetsiz çıkıyoruz.
diyarbakırın kapanacağı belli...öyle olduğu halde umut ileride yalnız kaldıböyçlarda umutla oynamak yanlış...adamın tek yapabildiği savunmaya pres yapmak...karşımızda top çeviren savunma yoktu.

Napoli
Hocanın açıklamaları varmı,hiç bakmadım tv ye gazetlere..Bu hafta bitti benim için ama hocanın açıklamlarını merak ettim

Travelair
16.08.2009, 11:53
Avrupa maçı düşünülmüş olsa gerek bence de. İnşallah Avrupa Ligi'ne gireriz aksi halde çok zorlanırız

mahmuter61
16.08.2009, 11:54
Sorun Broos da değil başkan ve umutta.

Erdal
Perşembe günü kazanacağız...Var mı iddiaya giren:)

bluelight
Sorun Broos da değil başkan ve umutta.

:)))))))))

Berk
16.08.2009, 11:55

Tüm olumsuzluklara rağmen ben de kazanacağımızı düşünüyorum.Aksi bir sonucu düşünmek bile istemiyorum.

cihatöztürk

ben giriyorum abi

yenemeyeceğiz zerre kadar güvenim yok ne takıma ne teknik heyete

melihkuzey

zaten benim anlamadığım şu. diğer bütün takımlar istediği zaman futbolcu bulabiliyorlar bizimkiler 1 yıl futbolcu arar hiç birini transfer edemezler. burda büyük bir çelişki var. bizim transfer komitesindeki şahıslar sanırım sadece maaş almak için ordalar.

Ahmet Faruk
Biz zaten topa sahip olma yüzdesinin çağunluğu ilk yarıda yakalamışızdır...
Adamların ilk yarıda bizim kalenin ağzında Umutluk yapmasına kadar topa değdikleri yok. Sanki dersin onların kaleci vuruşlarını da biz yapıyoruz. Ama ikinci yarı daha diri olması gereken biz iken acaip birşeyler oldu...

Çok kolay kaybettik maçı...
Zorlayamadık.
Geçen seneki Konya ve Denizli maçlarında bile daha fazla, çok daha fazla zorlamıştık.

Napoli
16.08.2009, 11:56
zaten benim anlamadığım şu. diğer bütün takımlar istediği zaman futbolcu bulabiliyorlar bizimkiler 1 yıl futbolcu arar hiç birini transfer edemezler. burda büyük bir çelişki var. bizim transfer komitesindeki şahıslar sanırım sadece maaş almak için ordalar.

idari Personele gıden yıllık gelir 7.milyon euro yap hesabını kardesim..

irfanb

Nesine ? :)

Erdal
ben giriyorum abi

yenemeyeceğiz zerre kadar güvenim yok ne takıma ne teknik heyete

Cihat,sen sus :) Başkan sana uydu almadı Fatih i zaten...:)

logitech
ediittttttt

Eren Karaahmetoğlu
16.08.2009, 11:57

Abi ben de giriyorum. Beraberlik ve Toulouse galibiyeti benim. Bu arada artık Trabzonspor'un maçlarında rakibe iddaa oynayacağım. Müthiş oranlar oluyor. Yenersek zaten sevinçten uçuyorum. Yenilirsek de teselli olur. Gerçi milyarlar verseler yenilince o hafta zehir oluyor ama deneyeceğim..

warrior
Erdal abi, Trabzonspor'un nasıl yönetildiğini hepimiz biliyoruz. Devre arasında Broos kovulacak ve yerine Şenol Güneş, Samet Aybaba vs. gelecek.
biz bu konuları bu kadar erken dillendirirsek evdeki pirinçen oluruz ilk dörde bile giremeyiz şampiyonluk beklerken.şimdilik bu tarz şeyleri unu tup sadece futbola ve galibiyete odaklanmalıyız.

melihkuzey

perşembe günü maçı toulousse ya kazanır ya da en iyi ihtimalle beraberlik alır giderler. yenerlerse de 3'den aşağı atmazlar. görünen köy kılavuz istemez. bu takımın toulousse'a karşı hiç bir şansı yok.

Napoli
yahu dün gece resmen uyuyamadım kabus gibiydi uyanıyorum gezıyorum... abi bir takım bir insanın özel hayatını bukadarmı etkiler

irfan61
16.08.2009, 11:58
Perşembe günü kazanacağız...Var mı iddiaya giren:)Erdal abi bende kazanacağız diyorum ama skor istediğimiz gibi olur mu orasını bilemem.:)

logitech
Son sözümde umuta yahu kardeşim yeter allah aşkına biraz bir şeyler yap ayıptır..

abi yapma allahaşkına. görmedin mi ? umut nasıl birşey yapmadı. yaptı işte. taç çizgisinde topa bastı ama hakem gol olarak değerlendirmedi.

Erdal
Nesine ? :)

Forma...Ama 5 kişi ile girebilirim...Kazanırsam ben almam makedonya ve ya selanik e göndermek için biriktirmeye karar verdim...

bluelight
Olayın özeti şu aslında: Hoca avrupa maçımız var, diyarbakır yeni kurulan bir takım, sizi geçen hafta gördüm iyi takım olduk, kendinizi fazla yormadan maçı alın dedi, tecrübelileri de yanında oturttu ama fena yanıldı, güvendiği takım onu yarı yolda bıraktı, takıma şimdi daha farklı bir gözle bakıyordur, eminim o da çok şaşırmıştır.

mahmuter61
Bütün psikolojim bozuldu neşem kaçtı keyfim kaçtı aslında biz hata ediyoruz bukadar hayatımızın içine sokmamalıyız dicem ama bizim gibi Trabzon dışında yaşayanların işi daha zor yarın sokağa çıktığımızda arkadaşların alay etmeleri ve dalga geçmeleri insanı asıl siniri eden durum.

cihatöztürk
Cihat,sen sus :) Başkan sana uydu almadı Fatih i zaten...:)

erdal abi

tmm valla gelsin fatih para toplayalım :)

helikopter kiralayalım acilen getirelim bu fatihi :)

umutu seyretmek istemiyorum artık :(

Napoli
abi yapma allahaşkına. görmedin mi ? umut nasıl birşey yapmadı. yaptı işte. taç çizgisinde topa bastı ama hakem gol olarak değerlendirmedi.

O kalecileri açıldı,umut taç kulandı etrafına bile bakmadı kim var kim yok diye,verilmesi gereken en son adam tıjıkuzya verdi,eyy umut kardesim bak etrafına soğukkanlı ol ver orda Colmana.. ama nerede zeka

10 numara
16.08.2009, 11:59
erdal abi ceyhun çok kötü değildi isabetsiz şut çekti doğrudur birazda ağır ama colman broossla beraber kusura bakmayın resmen şımardı takımı eksik oynatıyor ayrıca hüseyin'e derdikki hiçbirşey yapmıyor gibi görünüyor çok şey yapıyor tjikuzu'da tam tersi çok şey yapıyormuş gibi görünüp hiçbirşey yapmayanlardan onun sağladığı katkıyı şu an kadromuzdaki orta saha oyuncularının hepsi sağlar , ayrıca toolusse çok iyi değil ama çok iyi bir golcüsü var....

Erkut Ay
Başkan Sadri Şener mağlubiyet nedini ile yönetim olarak bir önlem alacakmısınız şeklindeki bir soruyada” Henüz ligin başandayız.Takımlar lige henüz hazar değil.Şimdilik bir önlem almayacağız.Eğer ligin ortaları yada sonları olsaydı önlem alırdık. Biraz daha bekleyeceğiz“dedi
Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

bu başkan ne alemde bu taraftara inat sanırım yada gözleri bozuldu.

Hasan61
Erdal abi
kazancağız bu konuda takımıma güveniyorum
ama önemli olan kazanmak değil avantajlı kazanmak
3-2 kazansak iyi mi sayacağız?
işte burada takıma güvenemiyorum

warrior
16.08.2009, 12:00
Duran toplarda gözle görülür bir iyileşme var...Dün Ceyhun çok kötü idi...Pas yapamamazın sebebi rakip değil kötü gününde olan Ceyhun idi...Savunma kötü mü? gs, fb ninkiler kadar değil...Üstelik ilk yarı boyunca hiç top şişirmediler...Herkes maçı bir daha seyretsin bence...Daha iyi hissedeceksiniz kendinizi eminim
top şişirmediler ama ikinci yarı yediğimiz iki golde tamamı ile savunma hatasından geldi .demekki çok iyi bir savunmamız yok

Ahmet Faruk
Bu maçı izleyen Toulouseli bir yetkilinin şöyle demesini beklerim:
"Anam bizde bize bu adamlar çıkınca çok üzülmüştük. Bu takımı bizi zorlayacak"

Belki bu maç sayesinde bizi hafife alırlar da bi işimize yaramış olur yenilgi.

FANATIK61
Sinirden dün gece kirk kere bir oyana bir biyana dönmüsümdür. Dogru dürüst uyku tutmadi...

bordolumavi61
16.08.2009, 12:01
ya arkadaşlar bi duyum aldımne kadar dogrudur acaba

bizim maçta iki golü atan golcünün lisansı cıkarılmadan oynatılmış maç 3-0 bize verilecekmiş

ben inanmadım böyle hata yapabileceklerine ama

melihkuzey
bu da sivasspor'dan yeni bir transfer haberi:

"Sivasspor'un resmi internet sitesinde yer alan habere göre, transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren teknik direktör Bülent Uygun ve teknik heyetin yakından takip ettiği İngiltere Premier Ligi'nde futbol oynayan Hameur Bouazza ile ön anlaşma imzalandı.

Cezayir asıllı Fransız vatandaşı olan 1985 doğumlu Bouazza'nın İstanbul'a getirilerek ön görüşme yapıldığı bildirildi.

Bugüne kadar Fransa'da Auxerre, İngiltere'de Wat Ford, Swendan Town, Fulham, Charlton, Birmingham takımlarında oynadığı ve Cezayir Milli Takımı'nda 30 kez milli forma giydiği kaydedilen Bouazza'nın, yarın Sivas'a gelerek sağlık kontrolünden geçeceği, sonrasında imza töreni yapılacağı açıklandı.".....

istedikten sonra demek ki ingiltereden bile transfer yapılabiliyormuş. bizim yöneticilere duyurulur...

irfanb
Forma...Ama 5 kişi ile girebilirim...Kazanırsam ben almam makedonya ve ya selanik e göndermek için biriktirmeye karar verdim...

Anlastik.
Beyaz formalardan istiyorum.

irfan
61

yazilsin sirtinda.:)

Persembe gönü adresi yazarim.Kargoyla gönderirsin bir zahmet.:)

OFLUTS61
Broos bir dek transferi Gabric ve digerlerini yönetim kend teknik kapasietsine göre aldi. Simdi kötü gidisatini bir tek sorumlusu YÖNETIMMMMMMMMMM......................Baskanda alisti mactan sonra sensonyenel aciklamalara, YETER... mikrofunun karsisina degil git masa basinda paralari hesapla.............

mahmuter61
perşembe günü 3 farkın altında kazanmak bize yetmez eee 3 farkta umutla atılırsa ben birdaha tek kelime etmem burda yemin olsun!

Napoli
16.08.2009, 12:02
Diyarbakır kalcisi açıldı kale boştu,top taça çıktı..Umut kulandı Taçı,dikkat ettinizmi Umuta?

ne sağa baktı ne sola direk bir panıkle verdi tijıkuzya pası..
Ey umut bir etrafına bak sağ sola kim boşta,verilecek en son adama panık halınde verıyorsun,orda verilecek tek adam colmandır yada ceyhun kaleye şut çekmesi için.. ama nerde umut işte

Erdal
16.08.2009, 12:02
Bütün psikolojim bozuldu neşem kaçtı keyfim kaçtı aslında biz hata ediyoruz bukadar hayatımızın içine sokmamalıyız dicem ama bizim gibi Trabzon dışında yaşayanların işi daha zor yarın sokağa çıktığımızda arkadaşların alay etmeleri ve dalga geçmeleri insanı asıl siniri eden durum.

Bunu çaresi asıl yenildiğinizde formayla çıkın dışarı abi...Asıl yenildiğinizde daha çok sevin takımı...Ben başardım...Vallahi forum olmasa gelen telefonlar olmasa yani Trabzonsporluların çok üzüldüğünü bilmesem üzülmezdim...Yeneriz yeniliriz...Olacak bunlar...Trabzonspor sen çok yaşa emi...

bluelight
16.08.2009, 12:03

bizim maçta iki golü atan golcünün lisansı cıkarılmadan oynatılmış maç 3-0 bize verilecekmiş

inş. doğru değildir. böyle birşeyi midem kaldırmaz. zaten yeterince karizmayı çizdiriyoruz üstüne bu çok kötü olur.

mahmuter61
Broos bir dek transferi Gabric ve digerlerini yönetim kend teknik kapasietsine göre aldi. Simdi kötü gidisatini bir tek sorumlusu YÖNETIMMMMMMMMMM......................Baskanda alisti mactan sonra sensonyenel aciklamalara, YETER... mikrofunun karsisina degil git masa basinda paralari hesapla.............

toprak derlerya siyasetçi ve hoca mikkrofonu gördümü çoşar diye bizim başkanı unutmuşlar sadri başkanda mikrofonu gördümü saçamada olsa konuşur.

Napoli

istemez,adamlar hakkıyla aldılar...Biz sivas değiliz beleş puanlara ihtiyacımız yok,insallah yalan haberdir.

AKSOY_61
perşembe günü maçı toulousse ya kazanır ya da en iyi ihtimalle beraberlik alır giderler. yenerlerse de 3'den aşağı atmazlar. görünen köy kılavuz istemez. bu takımın toulousse'a karşı hiç bir şansı yok.

sadece 1 tane diyarbakır maçına bakarsak takımımızın şansı bence de yok ama diyarbakır maçından önce oynadığımız sivas ve bi ton avrupa maçı var.

Diyarbakır maçı iş kazası bence.Takımdaki en sağlam iki oyununun da bundan önce hiç görülmemiş şekilde aynı maçta çok kötü oynaması diyarbakırın 4 atağından 2 tanesinin golle saonuçlanmasına neden oldu.

Biraz da rakibi önemsemediğimizden dolayı 1 golden fazla atamadık.1 tane de penaltımız verilmedi zaten.gs dün attığı gollerin yarısını penaltıdan attı.

Ben perşembe günkü maçtan ümitliyim.

Alihan Ertürk
16.08.2009, 12:04
Biz Toulouse'u yeneceğiz .. Sahada da Svs maçındaki futbol olacak !

Erdal
Burda yenelim, orda sıkıntı olmaz...Yeter ki burda yenelim...

irfanb
Diyarbakır kalcisi açıldı kale boştu,top taça çıktı..Umut kulandı Taçı,dikkat ettinizmi Umuta?

ne sağa baktı ne sola direk bir panıkle verdi tijıkuzya pası..
Ey umut bir etrafına bak sağ sola kim boşta,verilecek en son adama panık halınde verıyorsun,orda verilecek tek adam colmandır yada ceyhun kaleye şut çekmesi için.. ama nerde umut işte

O pozisyonda Umut`un yaninda Tjikuzu`dan baska kimse yoktu diye hatirliyorum.Top taca cikmadan dsaridan aceleyle top istedi.Burada yapabilecegini yapti kanaatimce.

AKSOY_61
16.08.2009, 12:05

aman uzak olsun böyle 3 puan.
daha sonra çirkeflerin o pis ağızlarından düşmeyiz.

irfan61
16.08.2009, 12:05

ben inanmadım böyle hata yapabileceklerine amaNerde aldın bu duyumu ?

bordolumavi61
16.08.2009, 12:06
istemez,adamlar hakkıyla aldılar...Biz sivas değiliz beleş puanlara ihtiyacımız yok,insallah yalan haberdir.
tabi o açıdan haklısın ama sivas maçı haksız kazanç ama burada kural ihlali var eğer böle bir durum varsa

logitech
16.08.2009, 12:06
bir duyum aldım ?

nerde kaynak !

Hasan61
16.08.2009, 12:07

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupID=29
lisans çıkarılmış 2.sayfada

böyle 3 puan bize yakışmaz
oynadılar kazandılar tebrik etmek lazım

Napoli
Sizde heveslenmeyın ya beleş puanlara ihtıyacımız yok Dıyabakırı tebrik edıyorum kalsın 3 puan...Sıvasa versinler..

Adem Erdoğan
Not: Cristoph Daum fenerdeki ilk maçında istanbulspora kadıköyde 3-0 yenilmişti.O sezon sonunda şampiyon oldular.

bordolumavi61
Nerde aldın bu duyumu ?
babamdan babamı da cok samimi fanatik trabzonlu bi arkadaşı aramış daha ileri kaynagını bilmiyorum kaynak bile sayılmaz zaten duyum dedikodu işte

irfanb
16.08.2009, 12:08

TAZAMETA 2 GOLLE BAŞLADI
Diyarbakırspor’un İsrail’in Natenya takımından transfer ettiği Tazemeta’nın lisans problemi hafta içinde çözülebildi. Diyarbakır yöneticisi Suat Önen, perşembe günü İsrail’e giderek lisansın çıkmasını sağlamıştı. 27 yaşındaki Nijeryalı golcü ilk resmi maçında 2 gol birden attı.

Türkiye Gazetesi.

Yenilince hep böyle hayaller kurariz nedense ?

A.T.R
Akşamki maç için en uygun ifade Erdaldan gelmiş: " sinsi maç " . Ben demiştimcileri bir kenara ayırırsak, iyi oynamamamıza rağmen yenilgi ya da beraberlik olacak bu maçın sonucu diye olmamıştır maçı seyrederken. Çünkü herkes gördü Diyarbakır o oyunla değil bize kimseye gol atabilecek durumda değildi ama gel görki 2 gol birden yedik ve kaybettik. Casn sıkıcı tabii ama Sivas maçı sonrası dedğim gibi "bir çiçekle bahar olmaz, bir tanesinin solması da hazan olmaz" ama maalesef bizim taraftar profilimiz marjinal hep uçlarda. Eskiler ifrat ve tefrit diyor buna. Yani İtidal yok, orta yollu olmak , makul olmak yok. Bu Ben trabzonda yaşarken de gözlemlediğim bir durumdu. Değişen bir şey yok. Genlerinde var demek ki.

Neyse olan olmuş netice itibari ile namağlup şampiyon olacak değidik bir tane nazarlığımız olsun :)
Yalnız, demedi demeyin ve bunu baykuşluk olarak da görmeyin Toulouse maçını geçemeyeceğiz. Bu bizim kötü olmamızdan değil onların iyi olmasından dolayı böyle. Hakikaten akşam maçlarını seyrettim bizden epey öndeler. Haa olmaz demeyeceksin tabii, Diyarda bizden kötü idi ama bizi evimizde yenip ortamı cenaze evine çevirebildi.

Hayırlısı.

Erdal
Başkan konuşması gereken yerde susuyor susması gereken yerde konuşuyor evet...Başkan kerameti kendinden sandı...Oysa o camianın kerameti idi...Ama başkan yine bizim başkanımız...Üstelik şimdi desteğe ihtiyacı var... Başkanı artık sevmediğimi 2 ay önce söyledim. Ama Trabzonspor başkanına sitem edilir en fazla...Sitem edelim...Fazlasını değil...

bordolumavi61
16.08.2009, 12:09
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupID=29
lisans çıkarılmış 2.sayfada

böyle 3 puan bize yakışmaz
oynadılar kazandılar tebrik etmek lazım

ok çıkmışsa güzel boşuna ortalık bulanmasın ben duydum bende size sordum var mı böyle birşey diye siz daha ii bilirsiniz diye

AKSOY_61
16.08.2009, 12:10
Not: Cristoph Daum fenerdeki ilk maçında istanbulspora kadıköyde 3-0 yenilmişti.O sezon sonunda şampiyon oldular.

ya burdaki arkadaşlar kusura bakmasınlar da daha 2. haftadan bu takım şampiyon olmaz bizden bi halt olmaz lafları boş laflar.

fener dışında daha geçen sene bjk bile ligin ortalarında düzelip şampiyon oldu.bundan önce bjk 5 mi olur 6. olur hesapları yapılıyodu.

bluelight
16.08.2009, 12:10
Başkan konuşması gereken yerde susuyor susması gereken yerde konuşuyor evet...Başkan kerameti kendinden sandı...Oysa o camianın kerameti idi...Ama başkan yine bizim başkanımız...Üstelik şimdi desteğe ihtiyacı var... Başkanı artık sevmediğimi 2 ay önce söyledim. Ama Trabzonspor başkanına sitem edilir en fazla...Sitem edelim...Fazlasını değil...

evet başkanı artık ben de sevmiyorum... dinlemesi gereken yerde kimseyi dinlemiyor... benim daha iyi bildiğim şeyler var havası veriyor...

mehmets61
16.08.2009, 12:11
umarım takım ve taraftar kendine gelir oynamadan maç kazanılmadıgını farkeder...trabzonspor hiç bir maçı farklı kazanamaz en azından bu forvetle...

melihkuzey
sadece 1 tane diyarbakır maçına bakarsak takımımızın şansı bence de yok ama diyarbakır maçından önce oynadığımız sivas ve bi ton avrupa maçı var.

Diyarbakır maçı iş kazası bence.Takımdaki en sağlam iki oyununun da bundan önce hiç görülmemiş şekilde aynı maçta çok kötü oynaması diyarbakırın 4 atağından 2 tanesinin golle saonuçlanmasına neden oldu.

Biraz da rakibi önemsemediğimizden dolayı 1 golden fazla atamadık.1 tane de penaltımız verilmedi zaten.gs dün attığı gollerin yarısını penaltıdan attı.

Ben perşembe günkü maçtan ümitliyim.

tespitlerine aynen katılıyorum renkdaşım ama sivas maçında da çok iyi değildik. o maçta sivas çok kötüydü. eğer sivasspor biraz dişli çıksaydı o maçı da kazanmamız imkansızdı.

bizim sorunumuz şu: takımda forvet hattı yok. dolayısıyle gol için yüklendiğimizde bütün orta saha rakip takımın kalesinin önüne yığılıyor. tabi bastırdıkça bastırıyoruz ama gol gelmeyince takımın motivasyonu bozuluyor ve rakip takım tehlikeli ataklarla gol buluyor. dün de böyle oldu. bütün takım diyarbekir kalesinin önündeydi ve istediğimiz goller gelmeyince taraftar baskısı başladı ve takımın bütün motivasyonu bozuldu. ve iki kontratakda golleri yedik. bizim kaderimiz bu. bize yakaladığını affetmeyen 2 tane çok kaliteli forvet şart. aksi halde diyarbakır gibi çok maç kaybederiz.

toulousse'u dün akşam seyrettim. aynı taktiği yapacaklar. trabzonsporun baskı kurmasına izin verecekler bakacaklar ki bu takım gol atamıyor, seyirci de baskı kurunca kalemize gelecekler 3 tane atıp gidecekler.

irfanb
Erdal Toulouse maci icin iddiasina girdikmi?
Trabzonun galibiyeti sana
Toulousenin galibiyeti bana
Beraberlik kimin olsun :)

erkankoc
16.08.2009, 12:12
bizi dunki gs 5 ler vallaha..

Ahmet Faruk
16.08.2009, 12:12
İlk yarı 1-0 önde iken baskı yapan taraf yine bizken, ikinci yarı ne oldu bilemiyorum.
Adamların üzerine gittiğimiz zaman gelmiyorlardı.

Erdal
16.08.2009, 12:14
evet başkanı artık ben de sevmiyorum... dinlemesi gereken yerde kimseyi dinlemiyor... benim daha iyi bildiğim şeyler var havası veriyor...

Ama sevmemek başka şey, saygı başka şey...Her şey bir yana Trabzonspor başkanı olması hasebiyle saygıyı hakediyor. Kaldı ki hiç niyetinde yokken taşın altına ismini koyması saygı duyulacak bir davranış...Problem aynı, hepimizdeki inat, gurur ve kibir....Başkan da olduğu gibi onun karşısındakilerde de var...

Başkana sitem edelim...Ama sadece sitem...Çünkü o Trabzonspor başkanı ve Trabzonspor sadece bir spor kulübü değil...O yüzden pazar sabahı havuzda değil burdayız :)

Erdal
16.08.2009, 12:14
İrfan abi tamam girdik :)

irfan61
16.08.2009, 12:15
Erdal Toulouse maci icin iddiasina girdikmi?
Trabzonun galibiyeti sana
Toulousenin galibiyeti bana
Beraberlik kimin olsun :)Adaş'ın olarak bana olsun İrfan abi.:)

Paksoy
1-0 ken kontratak yememeliydik, öndeyiz hem avrupa maçı vardı,

melihkuzey

bu sene derbileri zaten hiç ama hiç seyretmeyelim derim. istanbul takımları bizi ezip geçer. belki bjk'ya biraz kafa tutarız ama onda da beraberlikten ileri gidemeyiz. fb ve gs maçları banko bizanslıların...

Murat Erdem
Broos geçen hafta tüm ülkenin çok iyi olduğu konusunda hem fikir kaldığı, Ceyhun'a forma vererek, bizim alışık olmadığımız ''forma adaleti'' doğrusunu yapmıştır.
Broos Diyarbakır maçının şartları ve hafta içi oynayacağımız Avrupa maçını düşünerek, bizim alışık olmadığımız ''rotasyon'' doğrusunu yapmıştır.
Ama söylediğim gibi biz ''alışık'' değiliz böyle doğru işlere.
Sen hocaya sağ beki ve forveti olmayan takım ver, sadece 1 tane istediği oyuncuyu transfer et. Sonrada ''ilerki haftalarda tedbir düşünmekten'' bahset.
Broos doğru adam...
Broos, taraftarı ''Avrupa liginde yarı final, ligde şampiyonluğun en büyük adayıyız'' diye uyutumayan, daha yolun başında ''bu kadro ile şampiyonluk zor'' diyebilecek kadar doğrucu ve kralcı olmayan adam.
Bizim tarihimiz ''idare eder''cilerle ve onların yarattığı, kıl payı kaçan şampiyonluk travmaları ile doludur.
Ve tarih tekerrürden ibaret denir.
İki koca transfer sezonu geçirip, hala bu takımın sağ beki ve forveti yoksa KRAL ÇIPLAKTIR !!!

10 numara
zivas premier liginden Bouazza almış...

Sümeyye Şahin
16.08.2009, 12:16
Golü attığımız an bile bitsin bir an önce diye izlediğim bir maçtı.

Yenildik.

Bmn geldi aklıma gelip bitirene kadar hislerimi, yazmak istedim sayfalarca... Biliyorum ertesi sabah uyandığımda hepsini 'edit'leyeceğimi, dizginledim duygularımı. Uyumak istedim direkt. Mümkün mü? Touluse maçı geldi aklıma, kıvrıldım hemen; Tv'nin dibinde maçı izlerken perişan olmuş ufak koltuğa. Maç bir yana... Düşüncelerin içinde boğulurken uykuda aradım kurtuluşu. Kurtuluş? Yaptı yapacağını derin alemler de...

Yenildik.

Kimselerce nedenler sayfalardır mevcut...

Beklentiler... 'Fark' beklentilerinin hüsranı daha acı olmalı. 'Beklenmeyen' mağlubiyetin artık geçmişe doğru götürdüklerinden çok ileriye doğru getirdiklerini konuşmanın 'beklentisi'ndeyim.

Erdal
16.08.2009, 12:17
Bu arada mahmut abi, böyle mağlubiyetler sonrası kaçmak yerine üzerine gitmeyi tercih ediyorum ben...Birbirimizi ya da başkanı, yönetimi, Umut u hocayı taraftarı kırıp dökmeden konuşabilirisek hani taziye evi gibi...Alıyor sıkıntıyı....Gelin bir forma da sizden alayım ben...İhtiyaç var malum:)

Burak Akçay
16.08.2009, 12:17
Bir golcüyü takıma almamak için yapmadığı numara kalmayan yönetime de,

Daha ilk maçtan takımını satan seyirciye de YAZIKLAR OLSUN!

Bu takıma ait neyi tutsan elinde kalıyor.Bir tane düzgün tarafımız yok.Yönetim mi stada doluşan insan topluluğu mu tvde kan kusan yorumcusu mu...Ne diyeyim ki ben.Allah her birimizi ıslah etsin.Yoksa daha çooook bekleriz.
katılmakla birlikte çoook bekleriz diye bir kavram kalmayacak diye korkuyorum artık... yani beklemesek mi artık ne..

Erkut Ay
16.08.2009, 12:18
..........

Travelair
16.08.2009, 12:19
Maçı çok az seyredebildim. Seyrettiğim bölümlerde Engin'in topları ezmesini, ısrarla çalımla oyuncu geçmek istemesini, aynı şekilde Alanzinho'nun çalım atmadan pas vermediğini, ortasahada yan atılan pasların araya giren Diyarbakır'lı futbolcular tarafından kapıldığını, Ceyhun'un pas atarken hiç lüzumu yokken topu yerden kaldırarak pas verdiğini, ortasahada baskı yapmadığımızı, Serkan'ın dan dun oyununun devam ettiğini gördüm.

Perşembe günkü maçta kontrollü oyun oynayabilen yegane oyuncularımız Selçuk, Tjikuzu ve biraz da Colman mutlaka birlikte oynamalı

İskender YILMAZ
Kapanan takımları açmakta zorlanacağız, Sivas hücumu düşündüğü ve bunu düşündüğünü şekilde gerçekleştiremediği için o maç çok iyiydik, orta saha tamamen bizimdi, buna Sivas izin verdi, Diyarbakır ise tersini yaparak bizi bozdu .. Umarım bunları görmüşüzdür ve düzeltiriz ..

Burak Akçay
Golü attığımız an bile bitsin bir an önce diye izlediğim bir maçtı.

Yenildik.

Bmn geldi aklıma gelip bitirene kadar hislerimi, yazmak istedim sayfalarca... Biliyorum ertesi sabah uyandığımda hepsini 'edit'leyeceğimi, dizginledim duygularımı. Uyumak istedim direkt. Mümkün mü? Touluse maçı geldi aklıma, kıvrıldım hemen; Tv'nin dibinde maçı izlerken perişan olmuş ufak koltuğa. Maç bir yana... Düşüncelerin içinde boğulurken uykuda aradım kurtuluşu. Kurtuluş? Yaptı yapacağını derin alemler de...

Yenildik.

Kimselerce nedenler sayfalardır mevcut...

Beklentiler... 'Fark' beklentilerinin hüsranı daha acı olmalı. 'Beklenmeyen' mağlubiyetin artık geçmişe doğru götürdüklerinden çok ileriye doğru getirdiklerini konuşmanın 'beklentisi'ndeyim.
çok güzel olmuş eline sağlık.. yalnız dikkat et bana öyle geliyor ki rahmetli Kazım Koyuncu'yu da bunlar kanser etti..

melihkuzey
16.08.2009, 12:22
ziya bizim kurt hocadan daha kurt çıktı. baktı ki sivasspor bizim top çevirmelerin peşinde koşarak yoruldu dün kendi oyuncularına talimat verdi. bırakın top çevirsinler siz kale önünde bekleyin. ne de olsa takımda forvet hattı yok iki kontratak bulur maçı alırız dedi ve dediğini de yaptı.

AKSOY_61
16.08.2009, 12:22

niye denizli bizden daha kuvvetli bi takım mı?

gs rakibe karşı üstündü ama(tıpkı bizim diyar maçındaki gibi) 2 tane golü zor attılar.diğer 2 tanesi de penaltıdan geldi zaten.

ayrıca gs diyarın yaptığı o iğrenç savunmayı yapacak takım değil.
gs de futbolunu oynar ama rakibine futbol oynatır.

fb maçında gördüğümüz denizliyi yendiler bu kadar abartmayalım.
şu diyarbakır bile denizliye 10 basar.

Erdal
16.08.2009, 12:23
Akın, solda Gabriç sağda Yattara forvette Gökhan...( Yattara'nın yerine Engin olabilir) göbekte malum üçlü...İkinci yarı Alan giriyor Colman ın yerine...Bu takım sıkıntı çekmez diye düşünüyorum...

Barış Çebi
16.08.2009, 12:23
Bu taraftarla avni akerde biz zor galibiyet alırız.Maç izlemeye değil sanki sinema izlemeye gitmişler.Dün galatasaray maçını izledim adamlar 90 dakika susmadı.Bizimkilerin işi gücü fatih tekke yok bordo-mavi.Biraz daha ateşleyin be kardeşim şu takımı.Yani kafayı yememek elde değil.Takım ilk hafta sivası perişan etmiş şimdi allahın toplama takımına yeniliyoruz.

İskender YILMAZ
16.08.2009, 12:25
Akın, solda Gabriç sağda Yattara forvette Gökhan...( Yattara'nın yerine Engin olabilir) göbekte malum üçlü...İkinci yarı Alan giriyor Colman ın yerine...Bu takım sıkıntı çekmez diye düşünüyorum...

Gökhan'ın her maç gol attığını farzettiğimiz zaman sıkıntı çekmez bence de .. :)

Ahmet Faruk
16.08.2009, 12:25
Şu iki maça bakarsak Engin, Alanın 3de1 olamaz.

bluelight
16.08.2009, 12:27
Bu taraftarla avni akerde biz zor galibiyet alırız.Maç izlemeye değil sanki sinema izlemeye gitmişler.Dün galatasaray maçını izledim adamlar 90 dakika susmadı.Bizimkilerin işi gücü fatih tekke yok bordo-mavi.Biraz daha ateşleyin be kardeşim şu takımı.Yani kafayı yememek elde değil.Takım ilk hafta sivası perişan etmiş şimdi allahın toplama takımına yeniliyoruz.

Bu takımın diyarbakırsporu yenmesi için taraftarın bağırması mı gerekiyor? ManU maçlarını böyle mi kazanıyor ya da Bayern?

Ahmet Faruk
16.08.2009, 12:27

Abi ateşleyelim de ortada barut olaca onun için.
Suya kibrit çakmaya çalışılmış olacaktı dün.

Erdal
16.08.2009, 12:28
Bu iki maça bakma Ahmet...Tek forvet oynayacak isek Alan çizgide olmaz...Olmaz çünkü tek forvet oynuyorsanız açıklarınız ceza sahasına çapraz koşular yapmalı...Engin iki maçtır yapıyor bunları ama orta saha kaçırıyor....

10 numara
16.08.2009, 12:29
colman'ın uyarılması lazım tjikuzu biraz daha agrasif oynamalı , selçuk yedekte bekleyecek son oyuncu....

Sümeyye Şahin
16.08.2009, 12:31
çok güzel olmuş eline sağlık.. yalnız dikkat et bana öyle geliyor ki rahmetli Kazım Koyuncu'yu da bunlar kanser etti..

Olacağa ne çare...

Düşünmemiştim hiç. Zaten, küçük bi mutlulukta uçuyor hepsi, tutamıyorum içimde...

Semih GÜL
Takımın aklı avrupa liginde diye düşünmekteyim, ayrıca diyarbakır ve ziya futbolu kirletiyor 5 defans onun önünde 3lü ön libero ve ileri uçta 2 hızlı adamla ne angut bir futboldur be kardeşim , bunlar kirletiyor bu ligi ama yinede galip gelebilirdik, engine tjikuzunu vermiş olduğu pazsı iyi değerlendirse skor değişik olacaktı bence...

Sağlık olsun...

Erdal
Şu Gökhan ın Kayseri'de attığı golleri bulmak lazım...Geçen Ömer Umut un Ankaragücünde attıklarını koymuş...Aslında o goller Umut un bir santrfor olmadığını gösteriyordu...

Ahmet Faruk
Dünkü maçın yedeklerini yazabilir misiniz?

pReN@_61
16.08.2009, 12:34
Yazık oldu.Kazanmalıydık bu maçı.

Sahamızda diyarbakıra ilk kez yenilmişiz bu arada..

Travelair
Gökhan'ın her maç gol attığını farzettiğimiz zaman sıkıntı çekmez bence de .. :)

Evet aynen katılıyorum. Diğer türlü kopuk kopuk oynarız, potansiyel tehlike. Onun için rakibi defansından çıkarmayacak, her yönden canavar gibi bir golcü lazım. Hatta canavar gibi 2 golcü lazım. 4-4-2'ye de böylece dönebiliriz

irfanb

Tolga-Song-Ferhat-Baris

real_rock
16.08.2009, 12:35

Tolga,Song,Ferhat,Tayfun,Barış,Selçuk,Gabriç hurriyet canlı anlatımda böyle yedekler

melihkuzey
bu arada birinin egemeni acilen bir konuda bilgilendirmesi lazım. adam maç boyunca ceza sahası içinde ellerini arkaya bağlayıp köy ağası gibi dolanıyor. biri şuna anlatsın "ceza sahası içinde ele giden top penaltı olmaz, o sebeple ellerini arkaya bağlamasına gerek yok"... yediğimiz ilk gollü de defalarca defalarca ona seyretsinler. dünyada uçarak top engellemeye çalışan başka bir defans oyuncusu var mı acaba?

bluelight
kaliteli bir sağbek ve forvetle bu takım şampiyon olur yoksa hayal...

Erdal
16.08.2009, 12:36
Gökhan la Guiza benzetbilirmiyiz birbirine? Eğer evet diyorsak Zeki Çol'un bir yazısı vardı geçen hafta...Okurken Gökhan geldi aklıma...

Güiza, geçen sezonun en fazla eleştirilen oyuncusuydu. İspanya liginin gol kralı olarak Türkiye'ye gelmiş, ama koca bir sezonu beklentilerin çok uzağında kalarak ve hayal kırıklığı oluşturarak geride bırakmıştı.
Ligde 11, Avrupa kupaları ve Türkiye Kupası'nda 2'şer gol atabilen Güiza, hepi topu 15 golle sezonu kapatmıştı.
Şimdi Güiza, 4 resmî maçta 5 gol atıp yeniden gündeme oturdu. Yani tüm sezon boyunca attıklarının üçte birini, henüz daha sezonun başında rakip filelere bıraktı.
Peki, ne değişti? Güiza mı? Yoksa sistem farklılığı mı bu verimliliği getirdi?
Tabii ki Güiza'nın uyum sürecini geride bırakması önemliydi. Ancak performans artışını, asıl Fenerbahçe'deki oyun anlayışı değişikliği sağladı.
Aragones döneminde Fenerbahçe arkaya yaslanarak oynuyor, savunma güvenliğini ön planda tutuyor, geriden uzun toplarla hücuma çıkıyor, ceza alanında yeterince çoğalamıyor, kanat hücumunu beceremiyor, Güiza'yı ileride sürekli rakip stoperlerin kıskacında bırakıyordu.
Daum'la birlikte Fenerbahçe pozitif futbolla yeniden tanıştı. Orta alanda oluşturulan etkili pas trafiği, kanatların verimliliği, hücuma çok adamla verilen destek, ceza alanı içerisine daha fazla hücum oyuncusunun sokulması, asıl önemlisi Fenerbahçe'nin önde oynaması derken, ortaya apayrı bir takım çıktı.
Şimdi, rakip savunmaları takım olarak tehdit eden bir Fenerbahçe var. Gökhan Gönül-Kâzım ikilisi sağ kulvarı iyi kullanıyor. Kâzım, tıpkı Emre Belözoğlu ve Güiza gibi, bu sezona pozitif gelişmelerle başlayan bir oyuncu. Artık hem daha disiplinli hem de daha etkili oynuyor. Gökhan kanattan bindirince, geçmişteki gibi onun önünü kapatmıyor. Çapraz koşularla içeriye kat ediyor ve hücuma destek veriyor.
Aynısını, hatta daha iyisini Dos Santos yapıyor. Dikkat edin, Dos Santos, Güiza'nın solundan ikinci bir santrfor gibi sürekli ceza alanı içerisinde gol kovalıyor. Özellikle Alex'in etkili final paslarıyla buluştuğunda, bir yandan savunmanın dengesini bozuyor, diğer yandan pozisyon zenginliğine katkı sağlıyor.
Güiza'nın en büyük şanslarından biri bu zaten. Kâzım ve Dos Santos çapraz koşularla ceza alanına girdiklerinde, savunmalar yerleşmekte ve adam paylaşımında zorluk yaşıyor. Alex gibi bir ustanın da sürekli bu alana girip çıkmasıyla, Güiza ileride tek adam olarak oynadığı günlere oranla, artık markajdan daha rahat kurtulma ve boş kalıp gol vuruşu şansını buluyor.
Fenerbahçe'nin Güiza'yı rahatlatan oyun anlayışının en önde gelen isimlerinden birisi, hiç kuşkusuz Gökhan Gönül. Gökhan öylesine etkili bindirmeler yapıp, öylesine net paslar veriyor ki, Güiza'ya bazen doğru yerde olup tek vuruşu yapmak kalıyor.
Evet, Fenerbahçe'nin değişen hücum anlayışı ve pozisyon zenginliği yaşamasıyla birlikte artık Güiza rahatladı. Ve golleri sıralamaya başladı.
Yalnız adamlıktan kurtulmasını sağlayan yeni sistemde gol atınca, özgüven artışını da yaşadı. Öngörüm şu; bir sakatlık yaşanmaz, geçen sezonki kadar forma şansı bulursa -ki Daum'un ilk tercihi o- Güiza gol sayısını en az ikiye katlar. Üç kulvarda yolculuğa çıkan Fenerbahçe'de Güiza resmî maçlarda en az 30 gol atar. Ve Okçu, bu defa karavana atan değil, sürekli hedefi vuran adam olarak gerçek kimliğine dönüş yapar.

Bu gözle bir değerlendirmek lazım takımı

İskender YILMAZ
16.08.2009, 12:37
Evet aynen katılıyorum. Diğer türlü kopuk kopuk oynarız, potansiyel tehlike. Onun için rakibi defansından çıkarmayacak, her yönden canavar gibi bir golcü lazım. Hatta canavar gibi 2 golcü lazım. 4-4-2'ye de böylece dönebiliriz

1/2 Canavar gücünde bi golcüye bile bayıla bayıla razıyım .. :) Golcü diyebileceğimiz bir golcümüz olsun yeterki ..

Eren Karaahmetoğlu

Evet:) Gökhan'a çok iş düşüyor. Umarım üst düzey performans gösterir takıma girdiğinden itibaren.

pReN@_61
bu arada birinin egemeni acilen bir konuda bilgilendirmesi lazım. adam maç boyunca ceza sahası içinde ellerini arkaya bağlayıp köy ağası gibi dolanıyor. biri şuna anlatsın "ceza sahası içinde ele giden top penaltı olmaz, o sebeple ellerini arkaya bağlamasına gerek yok"... yediğimiz ilk gollü de defalarca defalarca ona seyretsinler. dünyada uçarak top engellemeye çalışan başka bir defans oyuncusu var mı acaba?Top koltuk altını milimlerle sıyırdı.Az daha çarpacaktı ama geçti işte şanssızlık..ama o şekilde topa atlaması yanlış bence de..aşırı konsantrasyon mu diyelim hırs mı diyelim ne demek lazım bilemiyorum.İyi mücadele ediyor fakat durum budur..

Adem Erdoğan
16.08.2009, 12:38
Perşambe çarşambadan belli olur.Hazırlık maçlarında iyiydik, sadece forvet en acilinden.

irfan61
16.08.2009, 12:38

Sahamızda diyarbakıra ilk kez yenilmişiz bu arada..ilk değil 2. kez yenildik.

TsLaZo
16.08.2009, 12:39
bu arada birinin egemeni acilen bir konuda bilgilendirmesi lazım. adam maç boyunca ceza sahası içinde ellerini arkaya bağlayıp köy ağası gibi dolanıyor. biri şuna anlatsın "ceza sahası içinde ele giden top penaltı olmaz, o sebeple ellerini arkaya bağlamasına gerek yok"... yediğimiz ilk gollü de defalarca defalarca ona seyretsinler. dünyada uçarak top engellemeye çalışan başka bir defans oyuncusu var mı acaba?

Arkadaşım herhalde egemen tatilin etkisinde kalmış havuza atlar gibi ceza sahasının içinde atlıyor. Atladığı adamda adnan ya yok böyle bir şey:(

Travelair
16.08.2009, 12:39

El vücuttan açıksa verebilirler

forza61ts
16.08.2009, 12:40

Sahamızda diyarbakıra ilk kez yenilmişiz bu arada..dur daha sen ne ılkler görcez bu sene

Laz_61
16.08.2009, 12:40
Umut arti para versek kamanani alabilirmiyiz acaba sivasdan..

Ahmet Faruk
16.08.2009, 12:41
Yenildiğimize üzülmüyorum. Yenilgiye dün stad çıkışı formasını giymiş küçük çocukları görünce üzüldüm...
Böyle saçma salak malubiyetleri görmemeleri lazım, Allahtan ne kadar aptalca bir yenilgi olduğunun farkında değildir çoğu.

Ben Diyarbakırı zorlayamamış olmamıza üzülüyorum...
Bu maçı 1-0 alsaydık da zorlamamış olacaktık...

İskender YILMAZ
dur daha sen ne ılkler görcez bu sene

2. kez yenildik Diyarbakır'a kendi sahamızda ..

Ne göreceğiz, bu kadar karamsar mı oldu herşey tek maçla ?

Ömer SEVİNÇ
Malca bir uçuş yaptı Egemen. Hayatımda ilk defa yerden giden topa vücuduyla hamle yapmaya çalışan stoper gördüm. Ayağını uzatsa 1-0 bitmişti belki de maç.

İskender YILMAZ
16.08.2009, 12:42
Umut arti para versek kamanani alabilirmiyiz acaba sivasdan..

Yabancı kontenjanımız dolu .. Hem de bence Kamanan değil bize lazım olan ..

pReN@_61
ilk değil 2. kez yenildik.

"Diyarbakırspor ise galibiyetlerinin 4'ünü kendi evinde elde ederken, birini de Trabzonspor'un cezası nedeniyle İzmit'te oynanan karşılaşmada 2-0'lık skor ile kazanmıştı."

Yiğit SARI
çok komiksiniz varya daha 2. maç oynandı İKİİİİİ

TsLaZo
16.08.2009, 12:43
benim anlamadığım bir şey var biz mi maç izlemiyoruz yoksa bu umut antremanlarda oynayayıp kadroya girip sonra maçtamı oynamıyor gelen her teknik draktör bunu ilk 11 de oynatıyor adamın bir kere timeng problemi var bence herşeyden önce kafa topuna nasıl çıkılır öğrenmesi lazım..

winner
16.08.2009, 12:43
hemen herkesin kötü oynadığı bir maç izledik dün.Ceyhun ve biraz da Aanzinho bir şeyler yapmaya çalıştı.Tjikuzı sırtımadı, vasattı.Cale,Colman ve Engin bir felaketti.Umut'u saymıyorum çünkü Umut kafaca sahada değil,psikolojik olarak sıfıra inmiş durumda.İki maçtır kalecisiz oynuyoruz.iki maçta 2,5 top geldi Sylva'ya 3 tane gol yedi.Geçen sene evimizde zorlanma alışkanlığı bu sene devam edecek gibi.Çünkü o konuda bir önlem alınmadı.İlerfde top tutan bir oyuncu hala yok.Driplingle gitmeye çalışan oyuncular orta sahada ağırlıkta.Kapanan takım böyle açmak imkansız.

Trabzonspor olarak evinizdeki maça tek forvetle çıkıyorsanız sorun var demektir.fb ve gs de tek forvet çıkıyor ama alex ve arda gibi forvet özelliği olan oyuncular ileriyi destekliyor.Bizde böyle bir oyuncu yok maalesef.

Haftaya deplasmanda yine kazanırız ama sorunlar bitmez.Uyunu sıkıştıran her takım Trabzon da bizi zorlar ve çoğu da puan alır.Tıpkı dünkü gibi.

pReN@_61
16.08.2009, 12:44
Avni Aker'de ilk yenilgimiz bu diyarbakıra.