PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22

arimseli
16.08.2009, 01:32
Ben anlamadım bu telaşı üzüntüyü.

Bizim bu yıl zaten şampiyonluk şansımız yok. Kazanacağız-kaybedeceğiz. Ligi de 3. ya da 4. olarak bitireceğiz...
Dünya da daha başlamadan dizayn edilmeyen tek Lig Alman ligidir. Bunun dışında kalan ülkelerde her takımın misyonu taa başından bellidir. Başrol oyuncuları da yöneticileridir genellikle...

Cagdas Topal
bizden giden adamlar bize karsı illa ya asist yapar ya da maçın adamı olur zaten

İsaac kiralık degil mi ? Kiralıksa yönetim bize karsı oynayamaz maddesi eklemiştir merak etmeyin :p:alkış:

Cafer Bulur
takımda ciddiyetsizlik var engin baytar aşırttırma yerine plase vursa 2-0 önde olacaz görende engin baytarı totti sanacak
O hareketin ciddiyetsizlikle alakasi yok,o onda o vurus gerekiyordu.

Gol olsaydi muhtesem gol diyecektik,olmadi diye yerin dibine batirmanin anlami yok.

Gordon Freeman
Takımda zaten 8 yabancı varken mi ? :p Bize Türk forvet sart :)

zaten alsaydık dıyorum.alalım demıyorum.bence bosuna borca gırdık gıbıme gelıyor.alınan 20 oyuncunun kacı suan kadroda.onların dısındekıler cope atılmıs para deıl mı ?

OZDEN61
bunu oluşturamıyoruz işte stadda futbolcular kendi evlerinde topa vurmaya çekiniyorlar küfür yiyeceğiz,yuhlanacağız ,...... bu tür şeylerin olmaması lazım takımımıza desteği hiçbir zaman bırakmamalıyız yenince harika yenilince berbat diyoruz .Bu anlayışımız değişse bi de forvet alırsak ama adam gibi forvet o zman herşey mükemmel oldu derim :)

evet forvet şart. ama değişmesi gereken taraftar profili var. skor taraftarlığını bırakmalıyız. aldık yeni bir forvet hatta fatih tekke odu diyelim. eminim ki fatih tekke diye bağıran taraftarın çoğu fatih 3-4 maç gol kaçırsın, kale önünde vuramasın onu da yuhlayacaklar.
önce anlayış değişecek.

yatara
isaac güuizanin bjkye atdigi gibi atmis

Cagdas Topal
16.08.2009, 01:33
su ziya yi bu hafta yildiz yaptik ya helal olsun Bizim takima gecensene deplasmanda yenemiyen takima yenildik. Bu hafta da mentalide mentalide diyen birine yenildik. Hayatinda Ayman gibi futbolculari dünya yildizi zahneden bir hocaya yenildik. Spor programlarina daha dogrusu burada yazilanlarida bu hafta hic okumak icimden gelmiyor.

Denizli gecen yıl bizim maca kadar deplasmanda kac puan toplamıstı 4 mü 5 mi ? adamlar geldi bizi yendi :D

futbalski60
http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/ Isaac'ın attığı golü izleyin :)

Avni Aker'de olsa sence o şekilde şut çeker miydi ?

melihkuzey
Kimse Fatik Tekke den söz etmesin. O durum göründüğü gibi karışık dengeleri bozar ...
Ama
Bize ForveT Lazım ama Fatih deil..

kesinlikle fatih tekke artık geri gelemez. büyük hata olur. ama kesinlikle 2 tane çok kaliteli forvet almalıyız. fatih tekke konusunda yönetim ezilmiştir. bu saatten sonra fatihi getiremezler getirirlerse de istifa etmek zorunda kalırlar.

titanic
16.08.2009, 01:34
takımda ciddiyetsizlik var engin baytar aşırttırma yerine plase vursa 2-0 önde olacaz görende engin baytarı totti sanacak
Totti kim Enginin yanında,o bile bu futbolla 90 dakika sahada kalamaz.Demekki adamda bizim henüz göremediğimiz bir futbol dehası var

yorumsuz6117
avni akerde öyle rahat bi pozisyon yakalayabilirmiydiki..

torsten61
O hareketin ciddiyetsizlikle alakasi yok,o onda o vurus gerekiyordu.

Gol olsaydi muhtesem gol diyecektik,olmadi diye yerin dibine batirmanin anlami yok.
plase atmak varken takımın rahatlaması gerekirken öle bir suta gerek yok 3-0 olduktan sonra öle hareketler yapsın lafım yok

yatara
kesinlikle fatih tekke artık geri gelemez. büyük hata olur. ama kesinlikle 2 tane çok kaliteli forvet almalıyız. fatih tekke konusunda yönetim ezilmiştir. bu saatten sonra fatihi getiremezler getirirlerse de istifa etmek zorunda kalırlar.

1 tane alabilsek bayram edecez 2 tane cok zor

Cagdas Topal
zaten alsaydık dıyorum.alalım demıyorum.bence bosuna borca gırdık gıbıme gelıyor.alınan 20 oyuncunun kacı suan kadroda.onların dısındekıler cope atılmıs para deıl mı ?

Bizim forvetler ne zaman gol atacak acaba :p

Toulouse macında Umut ' un gol atmasını cok istiyorum aramızdan bir arkadasımız bikini giyecegini söyledi :p:p:p

Gökhan KAN
16.08.2009, 01:35
İmkanı yok.Konya ya attığı gol ü denerdi..Biraz daha girerdi vururdu..

erhank
16.08.2009, 01:35
Taraftarın kafasında sadece şampiyonluk var nasıl değişsin kafası..

Sezona şampiyonluk hedefi ile başlamışsın her zaman ki gibi deplasmanda sivası yeniyorsun içerde seyircin stadı full doldurmuş hava zemin herşey güzel sen sıradan vasat bi takıma üstelik 1-0 dan maç veriyosun..

Sonra da taraftar değişsin diyoruz herkesin bi sabrı var da.
Futbolda her türlü sonuc olur ama belkide dünyada kendi evinde seyircisi tarafindan bu kadar baskiya ugrayan baska bir takim yoktur. Demek istedigim futbolcularin akli topda olmali tribünde degil, hep destek tam destek olmaliyiz bu takima. Insaf yahu daha 2. mac. Gecen hafta göklere cikardiniz, simdi ise yerin dibine soktunuz. Birde üstünde zipliyorsunuz. Yazik hemde cok yazik.

karayamayman
16.08.2009, 01:36
Kimse Fatik Tekke den söz etmesin. O durum göründüğü gibi karışık dengeleri bozar ...
Ama

Fatih ne yazık ki iyi bir profesyonel değil. Zenit tonlarca para sayıp aldı adamı. Orada da istikrarlı bir şekilde oynamadı. Sürekli sorun çıkarttı. Allah vergisi bir yeteneği var ama bu yeteneğin hakkını verdiğini söyleyemeyiz.

Biz de oynarken de haftaiçi yapılan antremanların tamamına çıktığını hiç hatırlamıyorum. Sigara kullanması da cabası.

Yönetimin en ciddi hatası Fatih'in ismini gündemden düşürecek bir forvet transferi yapmamış olması. Ne yazık ki sezon boyunca Fatih'in hayaleti Avni Aker'de dolaşacak...

Kubilay ŞAHİN
Bu Arada 161 deki yerimizi Alalım..

mhayri
Silva yaşı gereği geç forma giren bir oyuncu lakin bu süreçte sanırım pek çok kayıp
yaşatacak bize...
Acaba Tolga ya 3356. kez şansmı tanısak gs maçına kadar yada Onur 'a bir şansmı versek...

gustavo_colman
16.08.2009, 01:37
bakalım manisayı yenersek yorumlar nasıl olacak :)

erhank
16.08.2009, 01:38
Bizde skor taraftari cok :cool:

Enes Ünal Kaya
Silva yaşı gereği geç forma giren bir oyuncu lakin bu süreçte sanırım pek çok kayıp
yaşatacak bize...
Acaba Tolga ya 3356. kez şansmı tanısak gs maçına kadar yada Onur 'a bir şansmı versek...
onur bana iyi kaleci gibi geliyor.. tolga yerine onuru bi maç denesek ya.. silva ne zmn top gelse yiyor ... bide yardımcı antrenr kaleci antrenörü olucak ..

Cagdas Topal

Olası bir toulouse malubiyeti ve ardından cıkılan ilk lig macındaki puan kaybını düşünsene :D

Bu sezonda bosa gitti der herkes :p

sukasali
UMut bu takıma yakışmıyor doğru ama umutuda günah keçisi ilan etmeyelim. adam yanlız kaldı kaç kişi destek verdi hucuma orta saha sıfır defans sıfır

futbalski60
16.08.2009, 01:39
İmkanı yok.Konya ya attığı gol ü denerdi..Biraz daha girerdi vururdu..

Ben de öyle düşünüyorum direk kaleye doğru gitmeye çalışırdı kafa olarak büyük takımda oynamak bu oluyor işte, bunu yapan kral oluyor Isaac konusunda ümitliyim onun tek eksiği öz güven onu kazandığında bizde de oynayabilir.

Mehmet Sarigül
16.08.2009, 01:39
Bugün Tony Silva'ya yazilan elestirileri okuyunca, bu takimda neden Ahmet Sahin gibi kalecilerin oynadigini daha iyi anliyorum...

Keske söyle 5, 6 hafta Silva yedek kulübesinde kalsa ve onun yerine Onur veya Tolga oynasaydi.
Belki o zaman bu forumdaki bazi "kaleci uzmanlari" gercekleri daha iyi görebilirlerdi...

Dünyanin en iyi kalecisi hatali gol yiyebilir...Evet, Silva gecen hafta hatali bir gol yedi...ama bazi renkdaslarin iddia ettiginin aksine, bu haftaki gollerde en ufak bir hatasi yoktu.

Ne iyi bir macla iyi bir kaleci olunuyor, ne de kötü bir mac sonrasi kötü bir kaleci...

Önemli olan sey,...bir kalecinin defansina güven vermesi.

Bence, Silva takim arkadaslarina bu güven duygusunu veriyor...

Bu aksamki maca gelince; futbolculari tek tek elestirmenin bir anlami yok. Biz takim olarak (buna yönetim ve teknik kadro dahil!) Diyarbakir takimini kücümsedik. Gecen hafta yaptigimiz gibi kollektif oynamadik, top kayiplarinda takim olarak topun arkasina gecmedik. Üstüne kisisel hatalar eklenince yenilgi kacinilmaz oldu. Bu takim ne bu aksam oynadigi kadar kötü, ne de (henüz) Sivas macinin ikinci yarisinda oynadigi kadar iyi...

titanic
16.08.2009, 01:40
Fatih ne yazık ki iyi bir profesyonel değil. Zenit tonlarca para sayıp aldı adamı. Orada da istikrarlı bir şekilde oynamadı. Sürekli sorun çıkarttı. Allah vergisi bir yeteneği var ama bu yeteneğin hakkını verdiğini söyleyemeyiz.

Biz de oynarken de haftaiçi yapılan antremanların tamamına çıktığını hiç hatırlamıyorum. Sigara kullanması da cabası.

Yönetimin en ciddi hatası Fatih'in ismini gündemden düşürecek bir forvet transferi yapmamış olması. Ne yazık ki sezon boyunca Fatih'in hayaleti Avni Aker'de dolaşacak...
Doğru ama, full antrenman yapanlarıda izliyoruz maalesef,sigara konusunu ilk defa duydum.Yanlış birşey ama demekki devamlı kullanmıyor çünkü sahanın içinde hiç kesildiğini görmedim solunum normal

Enes Ünal Kaya
16.08.2009, 01:41
Bugün Tony Silva'ya yazilan elestirileri okuyunca, bu takimda neden Ahmet Sahin gibi kalecilerin oynadigini daha iyi anliyorum...

Keske söyle 5, 6 hafta Silva yedek kulübesinde kalsa ve onun yerine Onur veya Tolga oynasaydi.
Belki o zaman bu forumdaki bazi "kaleci uzmanlari" gercekleri daha iyi görebilirlerdi...

Dünyanin en iyi kalecisi hatali gol yiyebilir...Evet, Silva gecen hafta hatali bir gol yedi...ama bazi renkdaslarin iddia ettiginin aksine, bu haftaki gollerde en ufak bir hatasi yoktu.

Ne iyi bir macla iyi bir kaleci olunuyor, ne de kötü bir mac sonrasi kötü bir kaleci...

Bu aksamki maca gelince; futbolculari tek tek elestirmenin bir anlami yok. Biz takim olarak (buna yönetim ve teknik kadro dahil!) Diyarbakir takimini kücümsedik. Gecen hafta yaptigimiz gibi kollektif oynamadik, top kayiplarinda takim olarak topun arkasina gecmedik. Üstüne kisisel hatalar eklenince yenilgi kacinilmaz oldu. Bu takim ne bu aksam oynadigi kadar kötü, ne de (henüz) Sivas macinin ikinci yarisinda oynadigi kadar iyi...
tmm da kalecide kurtarıcı olucak bazen.. baksana diyarbakırın kalecisi kaç topu çıkardı.. spiker fotoğraf çektirerek tutuyor diyor..

Gökhan KAN
16.08.2009, 01:41
Ben de öyle düşünüyorum direk kaleye doğru gitmeye çalışırdı kafa olarak büyük takımda oynamak bu oluyor işte, bunu yapan kral oluyor Isaac konusunda ümitliyim onun tek eksiği öz güven onu kazandığında bizde de oynayabilir.
İsaac tek forvetli sistemde Umuttan daha başarılıı olabilir mi ? Bana olur gibi geliyor..En azından duvar olup top kontrolü yapabilir..

yatara
16.08.2009, 01:42
macda ilk yari cok güzel pozisyonlar bulduk ama en büyük hatamiz maicin ilk 5 dakkiaikasi cok pas hatasi yapdik hemde cok basit hatalar yapdik

MehmeTS_ADANA
16.08.2009, 01:42
hep söylediğim bir söz var büyük başarılar büyük oyuncularla gelir bizde iyi oyuncu çok ama büyük oyuncu yok.bizim en büyük eksikliğimiz bu.

yorumsuz6117
16.08.2009, 01:43
hep söylediğim bir söz var büyük başarılar büyük oyuncularla gelir bizde iyi oyuncu çok ama büyük oyuncu yok.bizim en büyük eksikliğimiz bu.
ewt lider oyuncumuz yok..

Hüseyin İlkin
16.08.2009, 01:44
Bu maç beni en çok şaşırtan oyuncular sırasıyla;
Kaptan, Colman, Engin.

İyi diyebileceğimiz isimler sınırlıydı, bir bir olduğunda gol uyandırır diyordum bizimkileri ama o da olmadı.

Armağan Dere
16.08.2009, 01:44

ilk yediğimiz golde silvanın topa yatması gerekmezmiydi..yediğimiz 2.golde adamın açısını çıkarak kapatamazmıydı..( yoksa 2.golde adam falso mu verdi topa)...

titanic
16.08.2009, 01:45
Song var ya otuz küsür yaşında::)

Eren Karaahmetoğlu
Kaptan, Colman, Engin.

İyi diyebileceğimiz isimler sınırlıydı, bir bir olduğunda gol uyandırır diyordum bizimkileri ama o da olmadı.

Beni de çok şaşırtanlar aynen senin saydıkların gibi.

Ama hiç şaşırtmayan biri var:) Umut Bulut.

MehmeTS_ADANA
Kaptan, Colman, Engin.

ben artık colmandan umudu kestim sürekliliği yok defansif yönü zayıf.sanırım kapasitesi bu kadar

futbalski60
İsaac tek forvetli sistemde Umuttan daha başarılıı olabilir mi ? Bana olur gibi geliyor..En azından duvar olup top kontrolü yapabilir..

Ben geçen yıl üstünde çok durmuştum ayağında top tutuyor ceza sahasına yakın yerlerde içeriye iyi paslar atıyor yani topu Umut'tan iyi kullanıyor ama Off-side yüzünden çok yuhlandı son maçlardaki performansı çok düşüktü iyi bir Isaac tek forvetli sistemde Umut'tan daha iyi işler yapar bence.

yorumsuz6117
tek iyi oyuncumuz alanzinhoydu birazda giray..

Cagdas Topal
Kaptan, Colman, Engin.

Engin Tji nin pasında topun dibine girmese kaleye güzel bir vurus yapsa mac bitmişti , espinoza da hakikaten cok iyi kurtarıslar yaptı helal olsun .

Özgür60
16.08.2009, 01:46
Ama
Haklısın kardeş fikrine aynen katılıyorum

MehmeTS_ADANA
16.08.2009, 01:46
Song var ya otuz küsür yaşında::)
yaşının büyük olması yetmiyor:D

titanic
16.08.2009, 01:47
Manisa'ya göndermeden önce en azından birkaç maç denenebilirdi

Yunus Güneş
16.08.2009, 01:47
Ah be yenseydik şimdi burası bayram olurdu bayram...

Enes Ünal Kaya
16.08.2009, 01:48
Manisa'ya göndermeden önce en azından birkaç maç denenebilirdi
bizde denemeyle olmuyo korkuyolar futbolcular çok açık.. adam ofsayt kralı olucakdı bizde.. bi futbolcu o kdr ofsatya mı düşer... bence Avniakerde kulaklarına Pamuk tıkasın futbolcular : )

yatara
16.08.2009, 01:49
simdi gözünün önüne sivas-trabzon maci sonudaki yorumlari getirsene bi :D

yatara
16.08.2009, 01:49
bizde denemeyle olmuyo korkuyolar futbolcular çok açık.. adam ofsayt kralı olucakdı bizde.. bi futbolcu o kdr ofsatya mı düşer... bence Avniakerde kulaklarına Pamuk tıkasın futbolcular : )

bence tribünlerin önüne ses gecirmeyen cam yapilsin stada müzik yerine önceden cekilmis tezahurat yayinlansin 90 dakika

Gordon Freeman
16.08.2009, 01:50
İsaac işine ben hala anlam veremıyorum.bu adamı bı tek ben mı beğendım.herıf dogru duzgun oynatılmadan yetersız olduguna karar verıldı ve kiralandı.Demek Umut bulut ondan daha yeterlı.

torsten61
Engin Tji nin pasında topun dibine girmese kaleye güzel bir vurus yapsa mac bitmişti , espinoza da hakikaten cok iyi kurtarıslar yaptı helal olsun .
aynn plase vurus yapsa şimdi bunları konusuyor olmayacaktık hayatında acaba kaç tane öle golü varmıs sormak lazım.

Cagdas Topal
Biz takımı ne zaman havaya sokarsak o hafta kesin ummadıgımız bir skor cıkıyor :) gecen sene yasadık bunları . Toulouse macını kazanalım .

Hüseyin İlkin
16.08.2009, 01:51
Ben geçen yıl üstünde çok durmuştum ayağında top tutuyor ceza sahasına yakın yerlerde içeriye iyi paslar atıyor yani topu Umut'tan iyi kullanıyor ama Off-side yüzünden çok yuhlandı son maçlardaki performansı çok düşüktü iyi bir Isaac tek forvetli sistemde Umut'tan daha iyi işler yapar bence.

Mr.Ofsayt'ın Ankaragücü'ne attığı golde de ofsayt var sanırım, pek net görme fırsatım olmamasına rağmen ofsayt kokusu aldım o golde.

Cagdas Topal
aynn plase vurus yapsa şimdi bunları konusuyor olmayacaktık hayatında acaba kaç tane öle golü varmıs sormak lazım.

Oyuncu kacıra kacıra golü atacaktır :)

Enes Ünal Kaya
bence tribünlerin önüne ses gecirmeyen cam yapilsin stada müzik yerine önceden cekilmis tezahurat yayinlansin 90 dakika
Senin dediğin gibide oLur : ) .. Takım Deplasmanda Daha iyi.. Bunun nedeni AvniAkerde ki Baskı Olduğu Belli..

Gordon Freeman
16.08.2009, 01:52
Mr.Ofsayt'ın Ankaragücü'ne attığı golde de ofsayt var sanırım, pek net görme fırsatım olmamasına rağmen ofsayt kokusu aldım o golde.

walla ben Mr.Ofsaytı Mr.Kavalkemiğine tercih ederim.çok daha yeteneklı bence.

OnurKul
16.08.2009, 01:53
touluose'u yenip beyaz bir sayfa açarız umarım. Ve umarım artık şu umut ve gökhan iyi oyanamaya başlar. Geçen sene umut en azından koşuyordu bu sene elleri cebinde geziyor sahada ! Gol atacak adam yok. O kadar top kesiliyor içeri yok arkadaş ! Gol gelmeyince o kadar atağa karşılık takım düştü. Diyarbakır ani hücumlarıyla attı golleri. Tebrik ediyorum onları...

Evet çok sinirlendim ama takıma olan güvenimi kaybetmedim. Umarım bu maçtan gerekli dersler çıkarılacaktır ve ilk maçta toulouse'yi yenip avataj elde edilecektir.

titanic
16.08.2009, 01:54
Bilmiyorum hiç o atmosferi yaşamadım ama,zamanla topçu alışır etkilenmez tribünün sesinden

yatara
16.08.2009, 01:54
bizim biane sami büyüktopac vardi geldiignde ona yerli yattara diyodu gazeteler nedne hic kulanilmiyo o

Mustafa Ayazoğlu
16.08.2009, 01:55
İsabetli Şut: Trabzonspor: 7 - Diyarbakırspor: 2

Trabzonspor 1 - 2 Diyarbakırspor

İsabetli Şut: Trabzonspor: 11 - Konyaspor: 3

Trabzonspor 0 - 1 Konyaspor

İsabetli Şut: Trabzonspor: 0 - Denizlispor: 5

Trabzonspor 0 - 2 Denizlispor

İsabetli Şut: Trabzonspor: 6 - Fenerbahçe: 2

Trabzonspor 1 - 2 Fenerbahçe

Ortak noktalar : Mağlubiyet

Suçlu : Her zaman olduğu gibi taraftar

Bu taraftarın hakkı değil avni akerde bol gollü galibiyet.

asem61
fazla söze gerek yok, bu takima forvet lazim adi kim olursa olsun. fatih veya baskasi farketmez iyi bir santrafor alinmali.

gustavo_colman
hey gidi hemso duruma bağlı kalınmamalı ister yenelim ister yenilelim eleştirimizi de yapalım aynı zamanda ama eleştirirkende birbirimizle çelişmeyen farz-ı misal ceyhun gülselam geçen hafta maçın yıldzı,bombacı ,haminin veliahtı ,,,,vs kelimeler sarf edildi tamam eyvallah buraya kadar sorun yok o kadar yazıldı ilk 11 desin flan filan alındı 11 e oynadı beğenilmedi maçı kaybettik yorumlar değişti fiyaskoydun,çok ağır,bi daha oynama ......... bende diyorum desteğe devam edelim ki futbolcu kendini geliştirsin ama bunu yaparken geçen hafta yaptığımız gibi işi abartmayalım.Trabzonspor bizim için herşey yensede yenilsede her zaman yanındayız.Bu sözleri çok söyleyeceğiz ama geçen seneden bu seneye hiç ilerleme yok taraftarda yani bizde ümit ediyorum ki ilerleyen haftalarda hoşgörülü fakat bir o kadar da takımını ateşleyen bir taraftar izletiriz

MehmeTS_ADANA
şuda bi gerçekki top bizi hiç sevmedi.tüm şanslar diyardan yanaydı

Cagdas Topal
16.08.2009, 01:56
fazla söze gerek yok, bu takima forvet lazim adi kim olursa olsun. fatih veya baskasi farketmez iyi bir santrafor alinmali.

Bence baskan inat yaptı ondan almıyor :D

hos_cocuk61
16.08.2009, 01:57
Sana cevap demekki varmış öyle golleri:cool:
HEYcYYBD-k0

yatara
16.08.2009, 01:58
oyuncular tribünden baskiya alindigi aslinda gercek degil cünkü topu oynadigin zaman tribünlerdeki sesleri kulaklarin hic duymiyor tamamiyle oyuna konsantresye oliyo insan

Gordon Freeman
yabancı kontenjanından dolayı türk almak zorundayız.Fatih Tekke den daha ıyı bır gölcü biliyormusun.Mehmet Batdal mı ? walla adres de bellı isim de.alsınlar Tekke yi de yonetım de kurtulsun taraftar da.

futbalski60

Off-Side konusu geçen yıl beni de deli etmişti sanki bilerek yapıyordu akıl sır ermiyor gerçekten eksik yönleriden birisi bu zamanlama konusunda tereddüt yaşıyordu geçen sene ama bu eksiklik düzeltilir.

Hollanda'daki şampiyonaya damgasını vurmuştu zamanında ama o zaman forvet arkası oynuyordu, sırtı kaleye dönükken iyi işler yapıyordu gerçekten, milli takımda da öyle oynatılıyor. O turnuvada Nijerya'dan 2 oyuncu üstünde duruluyordu biri Obasi biri de Isaac. Biri Hofenheim'da oynuyor biri de Manisa'da kiralık. Öz güven çok önemli yaşı 22 henüz bir şey kaybetmiş değil.

warrior
16.08.2009, 01:59
Biz takımı ne zaman havaya sokarsak o hafta kesin ummadıgımız bir skor cıkıyor :) gecen sene yasadık bunları . Toulouse macını kazanalım .
sorun takımda değil bizde o zaman ne zaman takım iki üç maç daha lig başında millet şampiyonluk sendromu alıyor nezaman birmaç kaybetsek ahlar vahlar futbolculara hakaretler yönetime laflar veüstelik bu sendromu takımada bulaştırıyor ve aynı şeyi takımdanda bekliyoruz

diyar maçından önce herkes bedavaya üç puan dağııtıyordu şimdiki halimize bakın bu şekilde biz nasıl istanbul takımları ile mücadele edeceğiz

Cagdas Topal
16.08.2009, 02:00
oyuncular tribünden baskiya alindigi aslinda gercek degil cünkü topu oynadigin zaman tribünlerdeki sesleri kulaklarin hic duymiyor tamamiyle oyuna konsantresye oliyo insan

Sen öyle san :) skor 1-1 pas hatalarında öyle bir ugultu yükseliyorki taraftardan , oyuncular neye ugradıklarını sasırıyorlar . Golden sonra ne kadar pas hatası yaptık görmedniz mi ? :rolleyes:

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 02:01
Sana cevap demekki varmış öyle golleri:cool:
HEYcYYBD-k0

savunmaya da çarptırsaydı keşke :D töbe yarabbim

Gökhan KAN
16.08.2009, 02:01
Off-Side konusu geçen yıl beni de deli etmişti sanki bilerek yapıyordu akıl sır ermiyor gerçekten eksik yönleriden birisi bu zamanlama konusunda tereddüt yaşıyordu geçen sene ama bu eksiklik düzeltilir.

Hollanda'daki şampiyonaya damgasını vurmuştu zamanında ama o zaman forvet arkası oynuyordu, sırtı kaleye dönükken iyi işler yapıyordu gerçekten, milli takımda da öyle oynatılıyor. O turnuvada Nijerya'dan 2 oyuncu üstünde duruluyordu biri Obasi biri de Isaac. Biri Hofenheim'da oynuyor biri de Manisa'da kiralık. Öz güven çok önemli yaşı 22 henüz bir şey kaybetmiş değil.
O diğeri Mikel değilmiydi ?

Cagdas Topal
16.08.2009, 02:02
sorun takımda değil bizde o zaman ne zaman takım iki üç maç daha lig başında millet şampiyonluk sendromu alıyor nezaman birmaç kaybetsek ahlar vahlar futbolculara hakaretler yönetime laflar veüstelik bu sendromu takımada bulaştırıyor ve aynı şeyi takımdanda bekliyoruz

diyar maçından önce herkes bedavaya üç puan dağııtıyordu şimdiki halimize bakın bu şekilde biz nasıl istanbul takımları ile mücadele edeceğiz

Herkes görüyor ki bu takımda forvet sıkıntısı yok alın birtane kaliteli eger yine olmazsa cıkarsın dersin ben elimden geleni yaptım forvet de aldım ama olmuyor . Burda yönetime laf söyleyecegiz tabi gecen sezonun ortasında alınmalıydı forvet ama hala almayacagız diyorlar. Eleştirmeyecekmiyiz yönetimi hic ?

yattarinho61
yaw birakin artik forvet olsa yenerdik vs laflarini..

2 golde yüzde yüz egemenin hatasi !! 1. golde baliklama gibi topa atliyor, kardesim nerde görülmüs böyle bi defans anlayisi, 2.golü artik söylememe gerek yok..

Cagdas Topal
yabancı kontenjanından dolayı türk almak zorundayız.Fatih Tekke den daha ıyı bır gölcü biliyormusun.Mehmet Batdal mı ? walla adres de bellı isim de.alsınlar Tekke yi de yonetım de kurtulsun taraftar da.

Sercan Yıldırım :) gücün varsa alırsın :)

futbalski60
16.08.2009, 02:03
O diğeri Mikel değilmiydi ?

Mikel'le büyük bir takımın antremanına çıkmışlardı o ayrı mevzu Goal dergisinin editörü Obasi ve Isaac'e bir sayfa ayırmıştı bulabilirsem eklerim buraya.

Mehmet Sarigül
16.08.2009, 02:03
tmm da kalecide kurtarıcı olucak bazen.. baksana diyarbakırın kalecisi kaç topu çıkardı.. spiker fotoğraf çektirerek tutuyor diyor..

Hüseyin Avni Aker'e gelen her rakip kaleci "kurtarici" oluyor...
Pardon "yapiyoruz" yazmaliydim...

ilk yediğimiz golde silvanın topa yatması gerekmezmiydi..yediğimiz 2.golde adamın açısını çıkarak kapatamazmıydı..( yoksa 2.golde adam falso mu verdi topa)...

Yatmasi icin mesafe cok yakin ve top cok sert geldi.
Ilk golde hata Cale'ye gelmeyen destekle basliyor, Egemen'nin Adnan'a sirtini dönmesi ve yatmasi ile devam ediyor, Serkan'nin zamaninda kademeye gelmemesi ile gol oluyor.
Ikinci golde Silva aciyi kapatabilecegi kadar kapatti, cünkü top sekiyordu. Senin söyledigin gibi daha cok ciksaydi, topun sekmesinin avantaji ile forvet oyuncu topu rahatlikla üstünden atabilirdi.
Hayir,..."adam topa falso vermedi", ama bir daha izlersen göreceksin ki, adam topa ayaginin üstü ile vurdu. O mesafeden, o sert topu cikarmak cok zor.

titanic
16.08.2009, 02:04
ama şuda var daha bir maç yenildik moral bozmayalım

hos_cocuk61
16.08.2009, 02:04
savunmaya da çarptırsaydı keşke :D töbe yarabbim
Sonuçta bu gol oldu dimi, sence bütün goller savunma, yada kaleci, yada başka bir unsura çarpmadanmı gol oluyor. Golede bir laf ürettinizya alkışlıyalım en iyisi muhalefet arkadaşları:alkış:

Gökhan KAN
16.08.2009, 02:07
Mikel'le büyük bir takımın antremanına çıkmışlardı o ayrı mevzu Goal dergisinin editörü Obasi ve Isaac'e bir sayfa ayırmıştı bulabilirsem eklerim buraya.
Antrenman ayrı..O kupada ikisi göz doldurmuştu gibi geliyor..

erhank
16.08.2009, 02:07
Sercan Yıldırım :) gücün varsa alırsın :)
Bir bomba patlatmasinlar sakin

10-61
16.08.2009, 02:08
isaac bizde olsa vuramazmış,umut'un bacakları titrer topa vuramazmış bu nedir ya?profesyonel futbolcuysan çıkacaksın oynayacaksın,bacakların titremesi nedir ya allah aşkına?sözleşmelerini imzalarken ellerinin titrediğini hiç görmüyoruz beyzadelerin ama maça gelince bskıdan dolayı yapacaklarını da yapamıyorlarmış alla alla,mourinho diyor ya;stres milyon dolar para kazanan futbolcularda olmaz,stres ayda 500 dolar kazanan adamda olur mealinde bişey,onun gibi,neyin stresi ya,bıraksınlar bu işleri,beceremiyoruz deseinler adam gibi.

Cagdas Topal
16.08.2009, 02:08
Bir bomba patlatmasinlar sakin

Bu yönetim Bucaspor daki forvetten baskasını almaz sezon sonuna kadar .

hos_cocuk61
16.08.2009, 02:09
Bu takımda Trabzonlu oyunculara zit siniz diye kimseyi karalama hakkı kimsede yoktur. Ben takip ediyorum forumu Trabzonlu oyuncuya yapılan hakaretler eminimki başka kimseye yapılmadı kaleci hatalı gol yedi olsun dediniz, Egemen adama golü ikram etti olsun canım dediniz, ahta o golu bir Trabzon'lu attırsa idi, eminim o adamı rezil ederdiniz.

Hüseyin İlkin
16.08.2009, 02:09

Geçen sezonun başında Isaac için sabah alarm kurup olimpiyat maçı izlemeye kalkıyordum, kendisine oldukça güveniyordum. Maliyetini de düşününce, on numara takviye olur demeden edememiştim tabii. Ama pek istediğimiz gibi olmadı; hocanın kullanım biçimi, kendisinin psikolojik olarak tam hazır olmaması gibi nedenler gösterilebilir buna. Bizim yabancı hakkımızı bu tarz performans gösteren oyunculara harcamamamız gerekir, olası bir gelişim göstermesi halinde, kiralık gitmesi şu aşamada doğrudur bence. Geçen sezon ortaya konan oyun buna zemin hazırladı. Temennimiz, tekrar yükselişe geçmesi yönünde.

Gökhan KAN
16.08.2009, 02:10
Dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama bir ara Abbas-Adnan-Abdullah aynı anda sol bek oynuyordu..

Barış Bağcıoğlu
16.08.2009, 02:11
tekrar yazıyorum daha 2. maç lütfen asıp kesmeyelim
maç kaybedilir evet daha kötü maçlarda kaybettik
kadro aynı evet ama hoca farklı keşke maçı izleyebilseydim de yorum yapsaydım
burada herkes birşeyler yazıyor
yenildik diye karalarmı bağlayalım tam tersi formamızı giyelim dışarda dolaşalım
(ben herzaman öle yaparım 96 tıda bile maç sonu çıkıp formamla gezdim)
bizim trabzon sevgimiz sadece skora bağlıise hiç kabul etmiyorum

titanic
16.08.2009, 02:11
Bu yönetim Bucaspor daki forvetten baskasını almaz sezon sonuna kadar .
O da olur forvet almayı akıl etsinlerde

litvanya_ts
16.08.2009, 02:12
Trabzonspor bugun malesef kazanmak icin hicbirsey yapmadi. Bu kadar kisiliksiz oyunun sonucuda elbet boyle olur. Umarim yonetim bu mactan gereken dersi almistir. Bu takimin en buyuk eksigi ortasahada oyuna kusmeyen topu ayaginda tutan oyunu yonlendiren iyi bir ortasahaya ve iyi bir golcuye ihtiyaci var. Bunu Trabzondan 5 bin km uzaklikta ben goruyorsam umarim Sadri baskanda goruyordur. Yoksa sampiyonluk degil bu sene ilk 4 bile hayal olur.

muratd61
egemen in ilk goldeki yere atlatışını anlayabilen varmı ? hem bizim takım rakip orta yaparken kolları arkaya bağlama işini çok abartıyo bence :S oyunumuza bi anlam veremedim bugün ama şu bir gerçekki avni aker bizim için deplasman resmen :S deplasmanda çok daha iyiyiz ama içerde çok bocalıyoruz.bunda hem stres hemde rakiplerin kapanmaya gelmesinin etkisi büyük.bugün maçı izlerken manisaya isaaci değilde umutu vermeliydik dedim kendi kendime.adamın tam kafasına bile atsan topu yinede atamıyor arkadaş yaaa :S

Hasan Ayvenli
Sonuçta bu gol oldu dimi, sence bütün goller savunma, yada kaleci, yada başka bir unsura çarpmadanmı gol oluyor. Golede bir laf ürettinizya alkışlıyalım en iyisi muhalefet arkadaşları:alkış:

yahu muhalefetten demedim ki ben. işin esprisi o. bu akşam ki vuruşu da gol olabilirdi. o attığı golde de çarparak girmiş. çarptırsaydı da girseydi dedim. ama ordaki vuruşla burdaki vuruşu çok farklı. öyle vurduğu için de eleştirmiyorum. beni alkışlamayın. gol kaçıran futbolcularımızı alkışlayın ki bir dahakinde atsınlar.

Barış Bağcıoğlu
bende sercan derim ama ona gücümüz yetmez
sorunluda olsa batuhanda olabilir iç saha maçlarında etkili olur.

Cagdas Topal
16.08.2009, 02:13
O da olur forvet almayı akıl etsinlerde

Bir arkadasım bana bu oyuncu hakkında şu cümleyi söylemişti " Gelsin de biraz da ona küfür edelim " :p

Onu alacagna hiç alma daha iyi :(

futbalski60
16.08.2009, 02:14
Geçen sezonun başında Isaac için sabah alarm kurup olimpiyat maçı izlemeye kalkıyordum, kendisine oldukça güveniyordum. Maliyetini de düşününce, on numara takviye olur demeden edememiştim tabii. Ama pek istediğimiz gibi olmadı; hocanın kullanım biçimi, kendisinin psikolojik olarak tam hazır olmaması gibi nedenler gösterilebilir buna. Bizim yabancı hakkımızı bu tarz performans gösteren oyunculara harcamamamız gerekir, olası bir gelişim göstermesi halinde, kiralık gitmesi şu aşamada doğrudur bence. Geçen sezon ortaya konan oyun buna zemin hazırladı. Temennimiz, tekrar yükselişe geçmesi yönünde.

Tabiki öz güven kazanması için yerinde bir hamle oldu. Ama şimdi de Umut'ta öz güven sorunu meydana geldi sahada oyuncunun ne kadar korkak olduğunu duruşundan az çok anlarsınız Umut önceden çok top isterdi ters koşular yapardı malesef eski çalışkanlığını baskı yüzünden kaybetti. Bunu da geri kazanması için Toulouse maçında gol atacak ya da skora etkisi olacak aksi takdirde Umut'un sonu iç açıcı değil Allah yardımcısı olsun Toulouse maçında.

Cagdas Topal
16.08.2009, 02:14
bende sercan derim ama ona gücümüz yetmez
sorunluda olsa batuhanda olabilir iç saha maçlarında etkili olur.

Hava topu hakimiyeti de var . Bence iyi olur du ama bjk satmaya yanasmıyor ki . Kiralık mı alacagız :)

titanic
16.08.2009, 02:17
Bir arkadasım bana bu oyuncu hakkında şu cümleyi söylemişti " Gelsin de biraz da ona küfür edelim " :p

Onu alacagna hiç alma daha iyi :(
Bilmiyorum basında falan şişirildi.Sanki Messi'yi alıyoruz gibi ne bu 10 gündür gündemi meşgul ediyor.

yorumsuz6117
16.08.2009, 02:17
Hava topu hakimiyeti de var . Bence iyi olur du ama bjk satmaya yanasmıyor ki . Kiralık mı alacagız :)
kiralık alınıcaksa kalsın..

tlotwat
16.08.2009, 02:18
bugün takım olarak çok kötüydük alanzinho ve engin çok bireysel oynuyorlar sürekli çalım atmaya çalışıyorlar halbuki yanındakiyle tek oynasa yanında adam yoksa geriye doğru dönseler daha faydalı olurdu en azından top sürekli bizde olurdu bugün hiç doğru düzgün verkaçlar yapamadık adam eksiltemedik sonucunda da mağlup olduk ama ben kaliteli bir takımımız olduğuna inanıyorum gökhan ve yattarada gelicek bu takıma daha gabriçte var

bünyamin aslan
16.08.2009, 02:19
Umut bu takimdan gİtmelİ gÖkan da Çok yavaŞ mutlaka fatİh tekke ve eskİŞehİrden youla alinmali bak o zaman ne oluyor moralİnİzİ bozmayin olur bÖyle Şeyler... Rİzeden bÜtÜn trabzonsporlulara sevgİler...

Barış Bağcıoğlu
16.08.2009, 02:19

Neden olmasın ben gelmesi taraftarıyım
fizik olarakta oldukça güçlü , fırsatçılığı ve son vuruşlarıda gayet iyi
ama bjk boboyu satmış galiba vermeyebilirler

Cagdas Topal
16.08.2009, 02:20
Bilmiyorum basında falan şişirildi.Sanki Messi'yi alıyoruz gibi ne bu 10 gündür gündemi meşgul ediyor.

Direk gelip 11 e girecek , takımı şampiyon mu yapacak hiçgülecegim yoktu . Yönetim buna inanmıyordur umarım .

kiralık alınıcaksa kalsın..

Gazetelerden takip ettigim kadarıyla bonservisini istemişiz kiralık verelim demişler bizimkiler de vazgecmiş .

Cagdas Topal
16.08.2009, 02:20
Neden olmasın ben gelmesi taraftarıyım
fizik olarakta oldukça güçlü , fırsatçılığı ve son vuruşlarıda gayet iyi
ama bjk boboyu satmış galiba vermeyebilirler

Bjk bonservisini vermiyor , sadece kiralık alın diyor .

Cagdas Topal
16.08.2009, 02:21
Umut bu takimdan gİtmelİ gÖkan da Çok yavaŞ mutlaka fatİh tekke ve eskİŞehİrden youla alinmali bak o zaman ne oluyor moralİnİzİ bozmayin olur bÖyle Şeyler... Rİzeden bÜtÜn trabzonsporlulara sevgİler...

Bu nasıl yazım şekli böyle :confused:

Paksoy
16.08.2009, 02:22
egemene sallayanlar fatih kaçırınca da sallar :D

cellchook
16.08.2009, 02:22
2001-2002
1.hafta : BJK-TS : 1-2
10.hafta : GS-TS : 3-1
15.hafta : TS-FB : 2-1
18.hafta : TS-BJK : 0-5
27.hafa : TS-GS : 0-2
32.hafta : FB-TS : 3-0

TOP:2 galibiyet,4 mağlubiyet

2002-2003
1.hafta : TS-FB : 0-0
6.hafta : BJK-TS : 0-0
13.hafta : GS-TS : 2-1
18.hafta : FB-TS : 3-2
23.hafta : TS-BJK : 1-1
30.hafta : TS-GS : 1-2

TOP:3 beraberlik,3 mağlubiyet

2003-2004
2.hafta : TS-FB : 0-1
7.hafta : BJK-TS : 5-0
16.hafta : GS-TS : 1-2
19.hafta : FB-TS : 3-1
24.hafta : TS-BJK : 3-0
33.hafta : TS-GS : 2-4

2004-2005
8.hafta : TS-BJK : 1-0
10.hafta : TS-GS : 0-1
13.hafta : TS-FB : 0-2
25.hafta : BJK-TS : 1-0
27.hafta : GS-TS : 0-2
30.hafta : FB-TS : 2-1

TOP:2 galibiyet 4 mağlubiyet

2005-2006
8.hafta : GS-TS : 4-1
15.hafta : FB-TS : 2-2
17.hafta : BJK-TS : 0-1
25.hafta : TS-GS : 1-1
32.hafta : TS-FB : 2-3
34.hafta : TS-BJK : 1-2

TOP:1 galibiyet,2 beraberlik,3 mağlubiyet

2006-2007
5.hafta : BJK-TS : 2-3
7.hafta : TS-GS : 3-1
15.hafta : TS-FB : 1-2
22.hafta : TS-BJK : 3-2
24.hafta : GS-TS : 2-1
32.hafta : FB-TS : 2-2

TOP:3 galibiyet,1 beraberlik,2 mağlubiyet

2007-2008
9.hafta : TS-BJK : 2-3
13.hafta : TS-GS : 0-1
17.hafta : FB-TS : 2-3
26.hafta : BJK-TS : 3-0
30.hafta : GS-TS : 1-0
34.hafta : TS-FB : 2-0

2008-2009
3.hafta : TS-BJK : 0-0
7.hafta : GS-TS : 3-0
17.hafta : FB-TS : 0-0
20.hafta : BJK-TS : 1-1
24.hafta : TS-GS : 2-2
34.hafta : TS-FB : 1-2

TOP:4 beraberlik,2 mağlubiyet

GENEL TOPLAM-48 MAÇ YAPILMIŞ
12 galibiyet
26 mağlubiyet
10 beraberlik

Bu maçlarda 54 gol atıp-84 gol YEMİŞİZ,yani -30 averajımız var.

O yüzden önemli olan maçların derbi maçları oldugu açık,bu maçtan ders çıkarıp derbi maçlarına sağlam çıkmamız şart.

Barış Bağcıoğlu
16.08.2009, 02:23
kiralık mantıklı değil ama şu anda f. tekke gelmeyeceğine, sercanı alamayacağımıza, yabancı kontenjanımızın da dolu olduğunu göz önüne alırsak başka yerli forvet birtek semih kalıyor onu zaten alamayız

Cagdas Topal
16.08.2009, 02:24
kiralık mantıklı değil ama şu anda f. tekke gelmeyeceğine, sercanı alamayacağımıza, yabancı kontenjanımızın da dolu olduğunu göz önüne alırsak başka yerli forvet birtek semih kalıyor onu zaten alamayız

Mevlüt ' ü alsınlar :p

Barış Bağcıoğlu
16.08.2009, 02:27
:phalil de olabilir

titanic
16.08.2009, 02:28
2001-2002
1.hafta : BJK-TS : 1-2
10.hafta : GS-TS : 3-1
15.hafta : TS-FB : 2-1
18.hafta : TS-BJK : 0-5
27.hafa : TS-GS : 0-2
32.hafta : FB-TS : 3-0

2002-2003
1.hafta : TS-FB : 0-0
6.hafta : BJK-TS : 0-0
13.hafta : GS-TS : 2-1
18.hafta : FB-TS : 3-2
23.hafta : TS-BJK : 1-1
30.hafta : TS-GS : 1-2

TOP:3 beraberlik,3 mağlubiyet

2003-2004
2.hafta : TS-FB : 0-1
7.hafta : BJK-TS : 5-0
16.hafta : GS-TS : 1-2
19.hafta : FB-TS : 3-1
24.hafta : TS-BJK : 3-0
33.hafta : TS-GS : 2-4

2004-2005
8.hafta : TS-BJK : 1-0
10.hafta : TS-GS : 0-1
13.hafta : TS-FB : 0-2
25.hafta : BJK-TS : 1-0
27.hafta : GS-TS : 0-2
30.hafta : FB-TS : 2-1

TOP:2 galibiyet 4 mağlubiyet

2005-2006
8.hafta : GS-TS : 4-1
15.hafta : FB-TS : 2-2
17.hafta : BJK-TS : 0-1
25.hafta : TS-GS : 1-1
32.hafta : TS-FB : 2-3
34.hafta : TS-BJK : 1-2

TOP:1 galibiyet,2 beraberlik,3 mağlubiyet

2006-2007
5.hafta : BJK-TS : 2-3
7.hafta : TS-GS : 3-1
15.hafta : TS-FB : 1-2
22.hafta : TS-BJK : 3-2
24.hafta : GS-TS : 2-1
32.hafta : FB-TS : 2-2

TOP:3 galibiyet,1 beraberlik,2 mağlubiyet

2007-2008
9.hafta : TS-BJK : 2-3
13.hafta : TS-GS : 0-1
17.hafta : FB-TS : 2-3
26.hafta : BJK-TS : 3-0
30.hafta : GS-TS : 1-0
34.hafta : TS-FB : 2-0

2008-2009
3.hafta : TS-BJK : 0-0
7.hafta : GS-TS : 3-0
17.hafta : FB-TS : 0-0
20.hafta : BJK-TS : 1-1
24.hafta : TS-GS : 2-2
34.hafta : TS-FB : 1-2

TOP:4 beraberlik,2 mağlubiyet

GENEL TOPLAM-48 MAÇ YAPILMIŞ
12 galibiyet
26 mağlubiyet
10 beraberlik

Bu maçlarda 54 gol atıp-84 gol YEMİŞİZ,yani -30 averajımız var.

O yüzden önemli olan maçların derbi maçları oldugu açık,bu maçtan ders çıkarıp derbi maçlarına sağlam çıkmamız şart.
Böyle maçları basit hatalarla kaybetmeyip,derbilerdende iyi kötü puanlar çıkarırsak şampiyon oluruz.Anadolu takımlarının tamamını yen,derbileri kaybet yine şampiyonsun.

Adem Erdoğan
16.08.2009, 02:30
bir sercan sevdasıdır almış gidiyor.
ne çok abarttılar şu adamı.

Barış Bağcıoğlu
16.08.2009, 02:33

ALTERNATİF ÜRETİYORUZ

kaliteli yerli forvet için ve sercanın son vuruşlarıda gayet iyi

Murathan
16.08.2009, 02:34
Çok ama çok önemli bir FUTBOLCU olacak kendisi . ;)

Kubilay ŞAHİN
16.08.2009, 02:34

Aslında Neden Olmasın Diye Kalbimden Geçmiyor Değil..:)

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 02:36
Yahu anlamıyorum. Elinde 3 forvet var. Alternatif diye belirlediğin forveti giresun'a kiralıyorsun. Kalıyor 2 forvet. Sonra yine alternatif forvet arıyorsun. Alacağın alternatif forvetten kötüyse yolladığın forvet ne işi vardı bu takımda?

Hadi Alternatif forveti de daha transfer etmedin. Bari Altyapıdan bi çocuğu al kadroya o alternatif forvetini alana kadar!!!

Barış Bağcıoğlu
Aslında Neden Olmasın Diye Kalbimden Geçmiyor Değil..:)

semihi gerçekten bende takımda görmek sterim hem yüreğiile oynuor hemde becerikli

Kubilay ŞAHİN
Çok ama çok önemli bir FUTBOLCU olacak kendisi . ;)

Adam Olamadıktan Sonra Futbolculuk Pek İşe Yaramaz Bence..

Gökhan KAN
16.08.2009, 02:37
Umut un yerine Veysel olsaydı daha faydalı olurmuydu...:)

http://www.konyaspor.org.tr/ksdoc/8962.jpg

litvanya_ts
27 yildir hep cile cekmis, gun gelmis samsun yolunda sehit vermis, gun olmus kocaeli donusunde sehit vermis, gun gelmis bir tasla iki kus vuranlara inat kiymis gencecik canina, ipi kendi takmis ilmige....Her gittigi deplasmanda horgorulmus, kufur yemis, sevdasinin pesinde kosarken atilan taslarla minibusunun cami kirilmis....Sevdasinin pesinde km lerce yolda iki kisilik koltuga 3 kisi oturmus, yemeginden sigarasindan kesip yollara dusmus.....Takim maglup oldugu hafta bir sonraki maca kadar hayata kusmus....Sunu bilki Trabzonum bu inanmislar ordusu Avni Akerde sampiyonluk turunu attigin gunu gormeden olmeyecek.

Kubilay ŞAHİN
Veysel Olacağına Taner'i Getirelim.. Daha Etkili Olur..

yorumsuz6117
ALMAZSAN TEKKE'Yİ BATIRIRSIN TEKNE'Yİ...

Başkan Sadri Şener, geçen yılın en beceriksiz iki forveti Umut Bulut ve Gökhan Ünal'a bu sezon da koca Trabzonspor'u adeta mahkum etti. Bordo-mavililer gol kaçırma rekoru kırdığı maçta 'küme düşer, toplama takım' denilen Diyarbakırspor'a hem de Avni Aker'de mağlup oldu. Umut Bulut, yine komik goller kaçırdı. Tribünleri dolduran ve futbolu çok iyi bilen Trabzonspor taraftarı, maç bitiminde "FATİH TEKKE! FATİH TEKKE!' tezahüratı ile stadı inletti.

Trabzonspor, 35'te Giray Kaçar'ın golü ile öne geçti. Bordo-mavililer, gol kaçırdıkça Diyarbakır cesaretlendi. Ziya Doğan'ın takımı, 69 ve 90+1'de Tazemeta'nın golleri ile 3 puana ulaştı: 1-2. Kaptan Egemen, yenilen iki golde de çok büyük hata yaparak bu kez 'TEKNE'yi' batıran isim oldu. Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, bu takıma ilaç olacak isim olan Fatih Tekke'yi ısrarla transfer etmeyerek hüsrana zemin hazırladı. Forvetsiz Trabzon hiç umut vermedi.

Derin darbe

Diyarbakır karşısında geceye iyi başlayan bordo-mavililer Thierry Tazemeta'nın iki golüne engel olamayınca yıkıldı.

Sivasspor galibiyetiyle, sezona 3 puanla başlayan Trabzonspor, dün gece Diyarbakırspor karşısında tam bir hüsran yaşadı: 1-2. Bordo-mavili takım, haftayı puansız kapatıp tribünleri dolduran taraftarlarını üzdü. Karşılaşmaya hızlı başlayan Karadeniz Fırtınası, 35. dakikada Giray Kaçar'ın golüyle 1-0 öne geçti. Bu golden sonra biraz rahatlayan Trabzon, http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
devreyi 1-0 önde bitirdi.

Kamerunlu coşturdu
İkinci devrede ikinci golü bulmak için rakip kaleye yüklenen Trabzonspor, 69. dakikada yediği bir kontratakla ilk şoku yaşadı. Diyarbakırspor'un yeni transferi Thierry Tazemeta'nın golü skoru 1-1'e taşıdı. Mücadelenin 90+1. dakikasında ise son adam Egemen'in yaptığı hatayı iyi takip eden Kamerunlu golcü, Trabzon'u yıkan isim oldu: 1-2.
Fotomaç

Adem Erdoğan
16.08.2009, 02:38
Bence hiçbir halt olamayacak.yok 5 milyon euro yok 10 milyon euro ne iş yapmış geçen sezon ligde.attığı gollerden teki 4 metre ofsayt, birçoğu boş kale, balonn.

61TS
16.08.2009, 02:39
Elbette asıl önemli olan derbilerdir. Hatırlayalım geçen yıl fener dökülürken derbileri kazanıp devre arasına şampiyonluk potasında girebilmeyi başarabilmişti. Diğerlerine galibiyet 3 puanken, derbiler 6+1 puandır, zira puan eşitliğinde üste çıkmayı sağlar.

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 02:41
Şuna bir cevap istiyorum. Yönetim cevap vermeyeceğine göre, siz verin renkdaşlarım..

Yahu anlamıyorum. Elinde 3 forvet var. Alternatif diye belirlediğin forveti giresun'a kiralıyorsun. Kalıyor 2 forvet. Sonra yine alternatif forvet arıyorsun. Alacağın alternatif forvetten kötüyse yolladığın forvet ne işi vardı bu takımda?

Hadi Alternatif forveti de daha transfer etmedin. Bari Altyapıdan bi çocuğu al kadroya o alternatif forvetini alana kadar!!!

Gökhan KAN
16.08.2009, 02:44
Ulan Ziya..Ulan Ziya..

Erdal
16.08.2009, 02:52
Bu mağlubiyet hayırlı olmuştur...Herkes şöyle bir kendine gelir...Sıkmayın canınızı yahu....

samway
16.08.2009, 02:54
hala kurtarıcı olarak tayfun un gırmesı ne kadar acı bir durum bızden ne köy olur ne kasaba 1 ılerı 2 gerı trabzon mehteran takımı ...

nerde kalmıştık ??

Travelair
16.08.2009, 02:55
Diyarbakır'ın sürpriz yapabileceğini düşünüyordum. Maçı fazla seyretmedim. Seyrettiğim kısa bölümlerde ne yaptığını bilmeyen futbolcular gördüm. Ne oluyorsa futbolcular değişse de bu değişmiyor. Herkes bir alemde, ayrı dünyada. Biz de bekliyoruz bunlar kendini yetiştirecek, başarılı olacak ve biz sevineceğiz. Sahaya çıkıyorlar zeka dumuruna uğruyorlar yok böyle birşey. Bir topa basın. Çekin. Görerek pas verin. Boşa kaçın. Doludaki adama pas vermeyin. Yüklenin korkmayın. Geri tornistan yapmayın bir kere de!

Kubilay ŞAHİN
16.08.2009, 02:57
Bu mağlubiyet hayırlı olmuştur...Herkes şöyle bir kendine gelir...Sıkmayın canınızı yahu....

Abi Biraz Erken Oldu ama Dediğin Gibi Toulouse Maçı Öncesi İyi Oldu Gibi..:)

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 02:58
Abi Biraz Erken Oldu ama Dediğin Gibi Toulouse Maçı Öncesi İyi Oldu Gibi..:)

Bence toulouse maçında çok iyi futbol oynayacağız. Ama sonuca gidebilir miyiz bundan emin olamıyorum.

Erdal
16.08.2009, 03:01
Başkan ve yönetim de şöyle bir düşünsün...Hoca düşünsün...Uşaklar düşünsün...Normal şartlarda o orta yaptırılmaz ( ilk goldeki)...Ama maçı her türlü alırız halleri tehlikeli hallerdir...Hele de o dakikada...

Adem Erdoğan
16.08.2009, 03:02
Isaac bu akşam Fatih Tekke golü atmış .:rolleyes:

Hamza Öztürk
16.08.2009, 03:02
acaba hugo bross simdi kadro yetersizmi diyor bu ne laflar böyle?
daha gecen haziriz diyordu
güvenim sarsildi

Kubilay ŞAHİN
16.08.2009, 03:04
Bence toulouse maçında çok iyi futbol oynayacağız. Ama sonuca gidebilir miyiz bundan emin olamıyorum.

Orta Sahamız Dinç Olduktan Sonra Zorlada Olsa Bu Maç Umuta Gol Attırırlar..:) Artık Vurduruptamı Attırırlar Yoksa Gidip Çizgide Topu Veriptemi Attırırlar Bilemem.. :) Ha Olmadı Kendileri Atarlar..

Bakalım Zaman Gösterecek Bunları.. Şimdiden Büyük konuşmamak Gerek.. İnşallah İyi Bir Futbol ve İyi Bir Sonuç İle Kazanırız Diyelim..

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 03:07
Orta Sahamız Dinç Olduktan Sonra Zorlada Olsa Bu Maç Umuta Gol Attırırlar..:) Artık Vurduruptamı Attırırlar Yoksa Gidip Çizgide Topu Veriptemi Attırırlar Bilemem.. :) Ha Olmadı Kendileri Atarlar..

Bakalım Zaman Gösterecek Bunları.. Şimdiden Büyük konuşmamak Gerek.. İnşallah İyi Bir Futbol ve İyi Bir Sonuç İle Kazanırız Diyelim..

Umut'tan umut tükendi artık ya. Yine de elbet birgün gol atacak bu uşak :D

futbalski60
16.08.2009, 03:07
acaba hugo bross simdi kadro yetersizmi diyor bu ne laflar böyle?
daha gecen haziriz diyordu
güvenim sarsildi

Kadro yetersiz demiyor Selçuk, Alanzinho, Gökhan, Yattara gibi oyuncularla hafta içinde çalışamadık diyor bence bu mazaret olmamalı yenilen 2 gol tamamen bireysel hatadır Hoca da suçu başka tarafa çekmek istedi sanırım.

samway
16.08.2009, 03:08
8. hafta hoca gıder devre arasına kadar metın dıyadin sonra senol hoca gelır devre arası fatıh tekke gelır mı gelmez mı kaos falan fılan hep aynı senaryolar hep aynı plaklar ama sıze acıkca bısey solıyım bu forvet hattı bu taraftar profılı ıle hıcbırsey olmaz hala sessızlık ıcındekı bır mac bır geyse macını ızledım taraftar susmadı 1 dk bıle anlamıs deılım bızım taraftarı haydı onu gec bu futbolcular savruk vurdumduymaz bunuda anlamadım gecen seneyı mumla ararız bu gıdısle

cok onemlı bır dip not bu ceyhun u şişirdiler başımıza iş aldık bu huseyın ın sadece sut atan versıyonu bugun sahada ne yaptı allah aşkına cok merak edıyorum aman gozunuzu sevıyım ceyhun da oynamasın bu sezon...

Hamza Öztürk
16.08.2009, 03:09
Kadro yetersiz demiyor Selçuk, Alanzinho, Gökhan, Yattara gibi oyuncularla hafta içinde çalışamadık diyor bence bu mazaret olmamalı yenilen 2 gol tamamen bireysel hatadır Hoca da suçu başka tarafa çekmek istedi sanırım.

ayip etmis o halde
olur böyle seyler desehadi neyse
ama bu tepkide bulunan taraftarlar haklida olsa yaptiklari ayip

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 03:10

İlk 11 için hazırladığı gabriç de son saatte rahatsızlanınca düşündüğü de tam olarak olmadı belki de. Ama geçen hafta ki oyun niree bu hafta ki oyun niree.

Muhtemelen maçtan önce 15 kişilik takımı rahat yeneriz muhabbetleri de olmuştur takımda. Küçümseme işte..

yorumsuz6117
16.08.2009, 03:11
İlk 11 için hazırladığı gabriç de son saatte rahatsızlanınca düşündüğü de tam olarak olmadı belki de. Ama geçen hafta ki oyun niree bu hafta ki oyun niree.

Muhtemelen maçtan önce 15 kişilik takımı rahat yeneriz muhabbetleri de olmuştur takımda. Küçümseme işte..
gabricin yerine alanzinho oynadı ve bizim takımın en iyisiydi..

Kasım BEKTAŞ
16.08.2009, 03:11
yenilginin her türlüsü kötü ama kendi evimizde kaybedince deli oluyorum

ciddiyetsizliğin faturası böyle oluyor....şu lafı boşunamı söylüyoruz....KONSANTRASYON...her maça adam gibi çıkıp oynayacaksın...

tesellim yenilginin çok erken gelmiş olması...inşallah bu ders olmuştur...

temel_yilmaz
16.08.2009, 03:30
Hani derler ya maçı hoca verdi diye öyle bir maçtı sahanın bence en iyisi Serkan ile Alanzinhoydu ikisinide aldı birinin yerine tayfun girdi ki öbürünün yerine Barış'ı aldı ki Barış resmen kontenjan futbolcusu olmuş maçın tek sorumluluk alabilen oyuncusunu aldı yerine Barış'ı koydu bence Barış'ı fırındamı pişirecekler yada başka bir takımdamı bilinmez ama yazık ediyoruz çocuğa.

Maç içinde en çok kızdığım oyuncu Engin Baytar oldu bir pozisyonda topu plaelese gol olucaktı ama o işin fantazisine kaçarak topun dibine girdi bir olası golden etti bizi o gol olsaydı maç bitmişti burda sevinç nidaları atıcaktık :)
Birazda sanki hafife alınmış D.bakır ama iyi bir ders oldu hocanında neden böyle konuştuğunnu anlamadım

Erdal
16.08.2009, 03:30
Fatih futbol oynamaya niyeti olsaydı çoktan kendine kulüp bulurdu bir oyuncu 3 yıldır yedek kalmayı sorun etmiyorsa bırakın hayatını yaşasın inanın Fatih sizin kadar bu transferi düşünmüyor. Zenit'te oynadığı maçlara bakarsanız durumunu anlarsınız.

Yahu mevzu Fatih olunca her seferinde içi dolmayacak laflar...Fatih'in düşünmediğini nerden biliyoruz? Biliyorsun? Aynı mantıkla şimdi birisi kalkar başkan bizim düşünmediğimiz kadar düşünmüyor derse ne olacak? Zenit te oynadığı maçları bilmem...Fatih bu takıma lazım. Ha almıyor yönetim...Eyvallah...Ama Fatih düşünmüyor bilmem ne şık olmuyor hani...Daha önce de niye yedek diye sormuştunuz? Sahi Fatih i ısrarla oynatmayan hoca nerde şimdi? Korkarım başkan ve Hayrettin bey'e akıl verenler de sizin gibi düşünüyor...Gerçek şu yedek kulübesindeki Fatih bile Umut u rahatlatır...Yazık oluyor çocuğa...Hem de bir inat uğruna.....

futbalski60
16.08.2009, 03:31

Hocanın mazereti bu olmamalı rakip şaka değil cidden toplama bir takım '3' pas yapamadılar 8 tane defansif oyuncu oynattılar ve tek yapabildikleri alan savunmasıydı buna rağmen golü bulduk oyunun temposunu istediğimiz gibi ayarlayabiliyorduk Toulouse maçı için fazla kasmaya gerek yok diyoduk her şey istediğimiz gibiydi. Ama Cale, Egemen ne yazık ki bu maçı ilk yarıda bitirmişlerdi yahu rakibin 2 tane ofansif oyuncusu var onu da artık tutamıyorsan bu mağlubiyetin sorumlusu olursun. 'Ha haa sanki gol atacaksın' gibi ifadeyle rakibi umursamazsan bu gollere mahkum olursun iyi bir ders oldu bize gerçekten çok iyi bir ders oldu artık yoğurdu bile üfleme zamanı geldi.

Erdal
16.08.2009, 03:33
Paramızyok eyvallah... Ama madem öyle işte böyle muhabbeti bir süre sonra başkalarına madem öyle işte böyle deme hakkı verir...Şehirle inatlaşma hiç bir yönetime fayda vermedi...Halkıyla inatlaşan hiç bir iktidara vermediği gibi...Yahu herkes bangır bangır bağırıyor bu takıma forvet lazım diye..İnsan bir düşünür sahiden lazım mı acaba diye...

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 03:35
Hocanın mazereti bu olmamalı rakip şaka değil cidden toplama bir takım '3' pas yapamadılar 8 tane defansif oyuncu oynattılar ve tek yapabildikleri alan savunmasıydı buna rağmen golü bulduk oyunun temposunu istediğimiz gibi ayarlayabiliyorduk Toulouse maçı için fazla kasmaya gerek yok diyoduk her şey istediğimiz gibiydi. Ama Cale, Egemen ne yazık ki bu maçı ilk yarıda bitirmişlerdi yahu rakibin 2 tane ofansif oyuncusu var onu da artık tutamıyorsan bu mağlubiyetin sorumlusu olursun. 'Ha haa sanki gol atacaksın' gibi ifadeyle rakibi umursamazsan bu gollere mahkum olursun iyi bir ders oldu bize gerçekten çok iyi bir ders oldu artık yoğurdu bile üfleme zamanı geldi.

Küçümseme sonucu ortaya çıktı bu durum. Biz ekran başında beraberliğe inanamazken adamlara galibiyet hediye ettik. 20 dakika var maçın bitmesine. Kendi evimizde boğamıyoruz rakip takımı. Pas yapamıyoru. Bu hep oluyor. Bazen küçümsemeden oluyor, bazen taraftarın tezcanlılığından.

Erdal
16.08.2009, 03:36
Bu takım iyi bir takım...Üstelik bu akşam bile iyi top oynayabileceğinin sinyallerini verdi...Ama kör göze parmak sokmanın ne anlamı var...Al Fatih i tribünde rahatlasın, Umut ta rahatlasın Gökhan da rahatlasın...

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 03:36
Paramızyok eyvallah... Ama madem öyle işte böyle muhabbeti bir süre sonra başkalarına madem öyle işte böyle deme hakkı verir...Şehirle inatlaşma hiç bir yönetime fayda vermedi...Halkıyla inatlaşan hiç bir iktidara vermediği gibi...Yahu herkes bangır bangır bağırıyor bu takıma forvet lazım diye..İnsan bir düşünür sahiden lazım mı acaba diye...

Erdal abi. Şuna mantıklı bir açıklama getirebilir misin sen? Veya herhangi bi arkadaşımız?

yorumsuz6117
16.08.2009, 03:37
Bu takım iyi bir takım...Üstelik bu akşam bile iyi top oynayabileceğinin sinyallerini verdi...Ama kör göze parmak sokmanın ne anlamı var...Al Fatih i tribünde rahatlasın, Umut ta rahatlasın Gökhan da rahatlasın...
alacak olsalar alırlardı artık söz konusu değil böyle birşey..

Erdal
16.08.2009, 03:40
Ha bu akşam forvet sıkıntısından mı kaybettik? Bence hayır...Hoca dahil hiç kimse konsantre olmadı maça...Ama forvet sıkıntısı yüzünden maç kaybedebileceğimiz çok açık...Umut iyi uşak ama bir forvette olması gereken cinlik yok...2. dakikadaki pozisyonda Fatih olsa belki yine gol olmazdı.Ama orta geliyor adam sana yakın. At bir adım geri kullan vücudunu rahat et,önde olan sensin...Çıktın kafaya adam müdahale ediyor, at o zaman kendini...

Selçuk Demircioğlu
16.08.2009, 03:41
Sahada onca çıkacak adam varken sahanın yıldızını dışarı almakta neyin nesi oluyor..

Yok yahu ben ümidimi kestim bize teknik direktör falan gelmesin...

Hangimiz alanzinho yu dışarı alırdı bu maçta?

yorumsuz6117
16.08.2009, 03:42
Sahada onca çıkacak adam varken sahanın yıldızını dışarı almakta neyin nesi oluyor..

Yok yahu ben ümidimi kestim bize teknik direktör falan gelmesin...

Hangimiz alanzinho yu dışarı alırdı bu maçta?
alanzinho yoruldu kardeş çıkarkenki yüz ifadesini görmedinmi ondan aldı dışarıya..

Selçuk Demircioğlu
16.08.2009, 03:43
alanzinho yoruldu kardeş çıkarkenki yüz ifadesini görmedinmi ondan aldı dışarıya..
Alanzinho yoruldu da engin baytar ve colman çok mu dinçti..
Ayrıca alanzinho kadar mücadele bile etmeden..

Fatih Özkan
16.08.2009, 03:44
Maçtaydım...
Şok oldum desem yeridir...
Belki bu sonuç futbolcu ve teknik heyetimize bir ders olur!
Olmaması gerekirdi ama oldu!
Ders çıkaracaklarından eminim!
Bunda da bir hayır olduğuna inanıyorum!

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 03:44
Ha bu akşam forvet sıkıntısından mı kaybettik? Bence hayır...Hoca dahil hiç kimse konsantre olmadı maça...Ama forvet sıkıntısı yüzünden maç kaybedebileceğimiz çok açık...Umut iyi uşak ama bir forvette olması gereken cinlik yok...2. dakikadaki pozisyonda Fatih olsa belki yine gol olmazdı.Ama orta geliyor adam sana yakın. At bir adım geri kullan vücudunu rahat et,önde olan sensin...Çıktın kafaya adam müdahale ediyor, at o zaman kendini...

Abi forvet sıkıntısından kaybetmedik gibi görünse de. Oyunun gidişatında forveti çiftlemek gerekli bazen. Bu akşam da o gerekliliklerden birisi yaşandı. Bırak forveti çiftlemeyi elimizdekini dışarı alamıyoruz bile.

Erdal
16.08.2009, 03:47
Düzelir inşallah...İyi tarafından bakın...Kullandığımız her ölü topta bizimkiler topla buluştu...Sekenlerin ikisini Alan vurdu, biri gol olmalıydı...Önemli bir gelişme...

futbalski60
16.08.2009, 03:48
Yahu mevzu Fatih olunca her seferinde içi dolmayacak laflar...Fatih'in düşünmediğini nerden biliyoruz? Biliyorsun? Aynı mantıkla şimdi birisi kalkar başkan bizim düşünmediğimiz kadar düşünmüyor derse ne olacak? Zenit te oynadığı maçları bilmem...Fatih bu takıma lazım. Ha almıyor yönetim...Eyvallah...Ama Fatih düşünmüyor bilmem ne şık olmuyor hani...Daha önce de niye yedek diye sormuştunuz? Sahi Fatih i ısrarla oynatmayan hoca nerde şimdi? Korkarım başkan ve Hayrettin bey'e akıl verenler de sizin gibi düşünüyor...Gerçek şu yedek kulübesindeki Fatih bile Umut u rahatlatır...Yazık oluyor çocuğa...Hem de bir inat uğruna.....

Fatih'in oyunculuğuna sözümüz yok zaten ama futbol oynamak isteyen Fatih Rusya'da kral olurdu ya da memnun değilse başka bir takıma giderdi 3 yıldır neden o hayatı seçiyor sizce? Sebebi çok yüksek para alması olabilir mi ? Zenit'in menajeri Rosina Fatih'in kendini geliştireceğine inanmıyoruz diyor onun için her şeyi yaptık, ona kulüp aradık ama transferler bir türlü gerçekleşmedi diyor' bu en yetkili ağızdan gelen bir cevap.Şu an kadro dışı madem bu oyuncu çok istekli elinde gitmesi için bir çok sebep varken neden hala bu takımda kalmak istiyor ? Bunun cevabı bence para abi kusra bakma.

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 03:49
Fatih'in oyunculuğuna sözümüz yok zaten ama futbol oynamak isteyen Fatih Rusya'da kral olurdu ya da memnun değilse başka bir takıma giderdi 3 yıldır neden o hayatı seçiyor sizce? Sebebi çok yüksek para alması olabilir mi ? Zenit'in menajeri Rosina Fatih'in kendini geliştireceğine inanmıyoruz diyor onun için her şeyi yaptık, ona kulüp aradık ama transferler bir türlü gerçekleşmedi diyor' bu en yetkili ağızdan gelen bir cevap.Şu an kadro dışı madem bu oyuncu çok istekli elinde gitmesi için bir çok sebep varken neden hala bu takımda kalmak istiyor ? Bunun cevabı bence para abi kusra bakma.

Belki de hala bize geleceğine dair umut var içinde.

Erdal
16.08.2009, 03:50
En çok da Umut a üzülüyorum. Böyle ağır bir sorumluluk taşımak kolay değil...Hadi başkan uzaktı şehre Hayrettin bey düşünmedi mi bunu? Gökhan'ın sakatlığı nedir? Net bir açklama hala yok. Ha bu saatten sonra Fatih gelse de sıkıntı...

ceserdar
16.08.2009, 03:52
Diyarbakırspor, ben sizi yenerim diye resmen bağırdı. Aynen geçen sezon Denizlispor ve Konyaspor maçlarında olduğu gibi.

Erdal
16.08.2009, 03:56
futbolaşkı, tanımıyormusun Fatih i...Hakan farklı mı idi? Küçük Hakan, Arif...Bunlar profesyonel olamayan adamlar...Evrensel düşünemeyen adamlar...Biri İtalya'da lahmacun arar...Diğeri ezan sesi yok der vesaire...Ha bu olması gereken değil ve ne yazık ki Türk futbolunda önemli bir eksiklik mental olarak evrensel düşünmeyi öğretememe...Neyse bu saatten sonra gelmesi doğru mu olur emin değilim. ( Gönlüm ister tabi)

Fatih Özkan
16.08.2009, 03:58
Taraftarımız kendini kaybetmiş...
Coşku yok...
Destek yok...
2. yarı öyle bir başladı ki, sahaya oyuncuların çıktığını görmesem hala devre arası zannederdim!
Hele maç sonunda Fatih Tekke diye bağırmaları...
Zoruma gitti!
Bırakın artık şu Tekke mevzusunu!

Erdal
16.08.2009, 03:59
Taraftara kızamıyorum...Çünkü ben ki kendimi sakin bulurum. 2. dakikada o ortada Gürcan abiye Ahhh Fatih ahhh diye bağırdım...

Gökhan KAN
16.08.2009, 03:59
Umut ve Gökhan bu sistemin adamı değil..Göz göre göre harcanacaklar..O zaman eldekilere göre sistem kuracaksın..Sol Kanatımız da geldiğine göre ben çift forvetten yanayım..

Erdal
16.08.2009, 04:01
Taraftar tempo ister...Tempo olduğu sürece ayakta seyreder...Bu taraftar 80 de de böyle idi ( hatırladığım en erken tarih) 96 da da böyle idi yarın da böyle olacak...Taraftarın kabahati yok...

Fatih Özkan
Umut ve Gökhan bu sistemin adamı değil..Göz göre göre harcanacaklar..O zaman eldekilere göre sistem kuracaksın..Sol Kanatımız da geldiğine göre ben çift forvetten yanayım..

Dediğin gibi...
Bu takım böyle bu şekilde sittin sene tek forvet oynayamaz!
İmkanı yok!
Çift forvet oynatmak zorundasın!

ceserdar
Erdal Abi, sen bu saatten sonra takıma yüksek seviyeli bir forvetin yönetim tarafından katılabileceğini düşünüyor musun? Ayrıca Egemen'in bugünkü 2 hatasını nasıl değerlendiriyorsun? Birisinde yerlere attı kendini ayakta durmak varken, diğerinde ne yaptığını ben hala anlayabilmiş değilim. Bu kadar iyi oynarken insan nasıl bu hataları yapar? Ben artık basiretimizin bağlandığını düşünüyorum. Barcelona'yı komple transfer etsek de değişen birşey olmayacağını düşünüyorum. Takdiri ilahi bence bu.

Fatih Özkan
16.08.2009, 04:02
Taraftar tempo ister...Tempo olduğu sürece ayakta seyreder...Bu taraftar 80 de de böyle idi ( hatırladığım en erken tarih) 96 da da böyle idi yarın da böyle olacak...Taraftarın kabahati yok...

Tamam Abi...
Tempo ister ama bari bağırmak isteyene karışmasınlar!

is_mail61
16.08.2009, 04:03
fatih tekke diye bağıranlara kimsenin kızmaya hakkı yok her işte bir hayır var belki akıllarına dank ederde alırlar dicem ama inada bindi bu iş artık zor tabi ne gerek vardı yani bunlara fatihi alıp gelsende adam gol atsa millet fatih tekke die bağırsa daha ii olmazmıydı

Fatih Özkan
16.08.2009, 04:05
fatih tekke diye bağıranlara kimsenin kızmaya hakkı yok her işte bir hayır var belki akıllarına dank ederde alırlar dicem ama inada bindi bu iş artık zor tabi ne gerek vardı yani bunlara fatihi alıp gelsende adam gol atsa millet fatih tekke die bağırsa daha ii olmazmıydı

Katılmıyorum!
Ben de Fatih Tekke hayranıyım ama tepki o şekilde dile getirilmez...
Taraftarlık böyle olmamalı!
Ben de çok sinirlendim ama bağırmadım o şekil, bağırmamda!
Hiç hoş ve güzel değil...
Adam gitmiş, gelmemiş, gelmeyecek de biz hala bağırıyoruz!
Lütfen!

is_mail61
Erdal Abi, sen bu saatten sonra takıma yüksek seviyeli bir forvetin yönetim tarafından katılabileceğini düşünüyor musun? Ayrıca Egemen'in bugünkü 2 hatasını nasıl değerlendiriyorsun? Birisinde yerlere attı kendini ayakta durmak varken, diğerinde ne yaptığını ben hala anlayabilmiş değilim. Bu kadar iyi oynarken insan nasıl bu hataları yapar? Ben artık basiretimizin bağlandığını düşünüyorum. Barcelona'yı komple transfer etsek de değişen birşey olmayacağını düşünüyorum. Takdiri ilahi bence bu.
olmayınca olmuyor çok haklısın yapcak bişi yok ki güzelde oynadık forvet hariç

Erdal
Serdar, tamamen konsantrasyon kaybı...İlkinde eminim adamları karşılarken ne Cale ne Egemen gol yeriz diye endişe ettiler..İkinci topu oyuna çabuk sokma arzusu...Bu saatten sonra yüksek profilli bir forvet sadece Fatih var...Ama bu saatten sonra Fatih gelse bu kez de o ağır sorumluluk alacak...Bir inat uğruna ya rab...Diyesi geliyor insanın...Kolay olanı zorlaştırmakta üstümüze yok yani...Bu sistemde devamdan yanayım ben...Gökhan ile denenmeli...

is_mail61
16.08.2009, 04:07
Katılmıyorum!
Ben de Fatih Tekke hayranıyım ama tepki o şekilde dile getirilmez...
Taraftarlık böyle olmamalı!
Ben de çok sinirlendim ama bağırmadım o şekil, bağırmamda!
Hiç hoş ve güzel değil...
Adam gitmiş, gelmemiş, gelmeyecek de biz hala bağırıyoruz!
Lütfen!
iide sessizmi kalalım sen bu adamı egon yüzünden alma ben senin yüzünden saç baş yoliim moralim bozulsun canım sıkılsın günüm berbad olsun fatih tekke diye bağırmıyım öylemi yerden göğe kadar haklılar benim görüşüm bu yönetim çeksin şimdi yaptıklarını

Erdal
16.08.2009, 04:08
Yani öyle pis bir maç oldu ki sabaha kadar oynasak gol yemeyiz havasına girdi bizimkiler...Futbol'da en kötüsü bu demişti Ekrem Karaberber 25 yıl önce...Hala değişmemiş bu gerçek...Hala iyi bir takımımız var...Herkes için iyi oldu bu...Hatta Umut için bile...O da zaten bunun olacağını biliyordu. Oldu...Artık acaba demez...

is_mail61
16.08.2009, 04:09
Serdar, tamamen konsantrasyon kaybı...İlkinde eminim adamları karşılarken ne Cale ne Egemen gol yeriz diye endişe ettiler..İkinci topu oyuna çabuk sokma arzusu...Bu saatten sonra yüksek profilli bir forvet sadece Fatih var...Ama bu saatten sonra Fatih gelse bu kez de o ağır sorumluluk alacak...Bir inat uğruna ya rab...Diyesi geliyor insanın...Kolay olanı zorlaştırmakta üstümüze yok yani...Bu sistemde devamdan yanayım ben...Gökhan ile denenmeli...
bencede bu sistem ii sadece birazdaha oturmalı bide ii bi forvet gökhanda olabilir tabi

warrior
16.08.2009, 04:09
yenilen iki golde tamamı ile defans hatası
takımda en çok güvenilen yer böyle hata verir ise başka taraflar ile hiç uğraşmaya gerek yok esas sızıntının kurutulması lazım

Fatih Özkan
16.08.2009, 04:10
iide sessizmi kalalım sen bu adamı egon yüzünden alma ben senin yüzünden saç baş yoliim moralim bozulsun canım sıkılsın günüm berbad olsun fatih tekke diye bağırmıyım öylemi yerden göğe kadar haklılar benim görüşüm bu yönetim çeksin şimdi yaptıklarını

Fatih olayında bilmediğimiz çok şey var...
Yönetimi suçlayıp durmayalım lütfen!
Bu takım ilk defa saç baş yoldurmuyor...
Ben bile bu yaşımda alıştım yani...
Eminim ki sen de ne kadar saç baş yolsan da, kafanı duvarlara vursan da bu takımı takip etmeden yapamazsın...
Ben de istiyorum güzel goller seyredelim ama taraftar tepkisini o şekilde ortaya koymamalı...

Erdal
16.08.2009, 04:10
Hoca'nın kadro ile ilgili şikayeti sakatlık ve hastalıkla alakalı sanırım...

Fatih Özkan
16.08.2009, 04:11
Yani öyle pis bir maç oldu ki sabaha kadar oynasak gol yemeyiz havasına girdi bizimkiler...Futbol'da en kötüsü bu demişti Ekrem Karaberber 25 yıl önce...Hala değişmemiş bu gerçek...Hala iyi bir takımımız var...Herkes için iyi oldu bu...Hatta Umut için bile...O da zaten bunun olacağını biliyordu. Oldu...Artık acaba demez...

Sonuna kadar katılıyorum!

Erdal
16.08.2009, 04:12
Mesela ilkyarı boyunca defans nerdeyse tek top bile şişirmedi...Serkan orta yapabilse, Tayfun pozisyon alabilse Umut son vuruş yapabilse harika bir takım olacak....

ceserdar
16.08.2009, 04:12
Peki Erdal Abi, sence bu düzen yerine, iç saha maçlarında, Gabriç takıma katıldığında 4 - 4 - 2 oynaması daha iyi olmaz mı? İleride de çift forvet. Topu çok fazla oyalamadan rakip ceza sahasına doğru taşımak. Solda Engin, sağda Gabriç bu işi iyi becerebilirler. Ama Umut Gökhan ikilisi malum, ne yapabileceklerini az çok biliyoruz. Orta sahada çok zeki ve çabuk oyuncularımız olmadığı için pas yaparak topu tehlikeli alanlara taşımak imkansız iç sahada. O yüzden sağdan soldan iyi top getirip içeriye ortalar göndermek daha basit ve iyi yapabileceğimiz birşey şu anda gibime geliyor.

ozgunhan
16.08.2009, 04:15
Herkese merhaba. Esas branşımın boks olduğunu öncelikli olarak belirtmek istiyorum. Futbol ise elbette Dünya'daki en önemli tutkuların başlarında gelmekte. Trabzonspor'umuz neredeyse 30 yıla yakın bir süredir şampiyon olamamakta ve bu yönetim ve taraftar anlayışı devam ettiği sürece çeyrek asırlık şampiyon olamama durumu yarım asıra çıkabilir. Takımın kaleci problemi ve forvet problemi yaşayacağını lig başlamadan söylemiş fakat yönetinin son derece bilgisiz oluşu bu önemli açıkların kapanmasını engellemiş oldu.

Avrupa'da iyi bedellerle kaliteli kaleci ve özellikle golcüler alınabilecekken, Bros'un geç başa gelişi ve yönetimin başarısız hamleleri neticesinde Trabzonspor belkide bu sene yine şampiyonluk yaşayamayabilir. Yinede moral bozmamak gerekiyor. Sivas maçındaki göze hoş gelen ve yardımlaşmalı oyun anlayışını hemen unutmayalım ve bu futbolla şampiyon oluruz demeçlerimizi ağzımızda devamlı tutmaya gayret edelim.

Takımımızın öncelikli olarak Umut Bulut'un hırslı fakat başarısız oyunculuğundan bir an önce kurtulup takımı yakından bilen Fatih Tekke gibi bir isme kapılarını açması gerekiyor. Şampiyonluk Sivas maçını baz alarak düşünürsek gerçekten zor değil. Teknik direktörümüz Hugo Bros'ta Türkiye'yi ve Trabzon'u yavaş yavaş tanımaya ve akabinde çözmeye başlayacak ve raylar eksik parçalara rağmen yerine oturacak biraz zorluda olsa şampiyonluk tabelası yolumuzun sonunda biz yolculara gösterilecektir. Bizlerin başarılı teknik direktörümüz Hugo Bros'un geçmişine sahip çıkmamız ve takımımızı sıkmadan tıpkı Fener ve Galatasaray taraftarların yaptığı gibi desteklememiz gerekiyor. Maalesef Trabzonspor ve Beşiktaş taraftarları takımlarını iç sahada korkutan taraftar profili çiziyorlar. Bu konularda özellikle Fener taraftarlarını örnek alabilirz. Bu sene şampiyon olurmuyuz? Umut olmazsa iyi bir forvet takviyesiyle neden olmasın:)

Lazistan
futbolda hic sevmedim birsey varsa bir macla bir takim-oyuncu-hoca ne iyi denir ne kötu, o yuzden ben sivas macindan sonrada buraya yazdim, broos un oyuna koyub gol atan ceyhun onun sansiydi, herkes oyunu iyi okuyor dedi, ben iyise ne yapmak istedini anlamadim. simdi suc onda mi? hayir`? giray hamlesi olabilecek bir hamle, zaten o kadar sakatin var ilk 11 de normal kadro. ama ts tahaki taraftarin uykuya gecti 55 dk sinda, hani 61 dk hazirlanacaklarya, oyuncularda uykuya gecti, taraftar 61 de uyandi, futbolcular uyanmadi. bence o dakaya kadar mac ellimizdeydi, zaten kanatlardan iyi geldik, iyi bir forvet ve ya iyi bir 10 nr olsaydi is bitmisdi. yani diyarb. her an nakout olacak bir bokscu gibi ölum vurusunu bekliyor, ama oyuncularin malesef gucu kalmadi, sen oturub izliyon. o an cikaracaksin tjikuzuyz koyacan selcuk u. sen bunu is gectikden sonra yapiyorsun, kusura bakma hugo amca o zaman sana böyle yaparlar. 2 hamlen tayfun, tamam kabul, cikan hirsiyla bitmeyen enerjisiyle isiran serkan. artislikden baska birsey yapan engini cikarniyorsunda serkani öne surerek, 90 dk engini izliyon. ustune ustelik barisi sagya surerken, kondisyonu ve inanci sifira gelmis takiminda belki kendi yeteneyle tek is yapacak adami alani cikariyorsun. zaten sen bize simdiden sunu diyorsun bence, takim tan olsun alan yedek. söyle birsey söyleyecem, aman allahim bunu ben söyledime inanamiyorum, ersun hocadan iyi degilsin, oda iyi hoca degil ama sende ondan iyi degilsin. onun takimin kondisyonu seninkiden iyidi, yani daha iyi hazirlamis. o bir turkdu, yani tsyi biliyor, trabzonu biliyor, dil biliyor, oyunculari biliyordu. o olsaydi, allahdan o da geri gelmez insallah, forvetde, sag bekde, 10 nr da sorun varken yabanci kontenjanda sola adam istemezdi, yoksa gabric messi mi? sana ödenen paralar ödenmeseydi, baskan dedi gibi senin yerine oyuncu alacakdi, acabami baskan? gelelim sorumlun öbur yuzune, baskanim türkiyede herkes diyor ki ts taraftari futbolu biliyor, sen galiba inanmadin cunku biz sana forvet dedik sen nur dedin peygamber demedin, simdi ne diyon baskanim? ama herseye ragmen bizim taraftari kiniyorum niyemi, hani basda dedim ya 1 macla hic birsey olmaz, ya bu takim diyar macindan sonra is yapmaz diyecen, yada sivas macindan sonra sevinci abartmayacan. her macdan sonra da fatih diye barmayacan, iyi gün dostu olmayacan, zaten takim rahat degil evde, her mac disarda olsun bizde sampiyon olmaz mi? en gec 2 toulose ve manisa macindan sonra bu erken maglubiyet iyi mi oldu kötumu diye belli olur, ya herkes haddini bilecek yada tamamen moraller bitecek. sampiyonluk hayal, bunu sezon basinda biliyordum, ama belki baskan da ikna olmustur bizim futbolu bildimizden, ve saglam bir forvet alir, artik türk oyuncu olarak hanki alternatif kaldiysa! saygilarimla serkan öztürk

Gökhan KAN
Ben hala iddaa ediyorum bu sistem bize göre değil..Arkadaki furbolcular ceza sahası içine girmiyordu yahu..Oyunu kanatlara yıktığın zaman örneğin soldan geliyorsan ceza sahası içine sağ kanat oyunsu girer, orta sahadaki 3 lüden en az 1 i girer..Sağ kanatın yerini sağ bek doldurur..Böylece içerde en az 3 futbolcu olur..Bizde Engin orta kesiyor bir tek Umut a..

warrior
16.08.2009, 04:16
Küçümseme sonucu ortaya çıktı bu durum. Biz ekran başında beraberliğe inanamazken adamlara galibiyet hediye ettik. 20 dakika var maçın bitmesine. Kendi evimizde boğamıyoruz rakip takımı. Pas yapamıyoru. Bu hep oluyor. Bazen küçümsemeden oluyor, bazen taraftarın tezcanlılığından.
yahu kardeşim glatasaray da evinde oynadı admlar 4 tane salladı yatmiyormuş gibi 90 dakika boyunca denizliyi boğdular
demekki takım küçük veya büyük olsun 1-0 yatmayıp sürekli golü düşüneceksin ve sürekli baskı kuracaksın taraftarının desteğinide ancak bu şekilde arkana alabilirsin

is_mail61
16.08.2009, 04:16
Fatih olayında bilmediğimiz çok şey var...
Yönetimi suçlayıp durmayalım lütfen!
Bu takım ilk defa saç baş yoldurmuyor...
Ben bile bu yaşımda alıştım yani...
Eminim ki sen de ne kadar saç baş yolsan da, kafanı duvarlara vursan da bu takımı takip etmeden yapamazsın...
Ben de istiyorum güzel goller seyredelim ama taraftar tepkisini o şekilde ortaya koymamalı...
sana şöyle söyliyim ozaman arkadaşım şimdi başkan sensin ve mükemmel bi takım oluşturdun ama sana biri diyorki şu adamı almazsan şampiyon olamazsın almazmısın yani onca eziyete zahmete ufacık bi gayret daha bukadar basit takım zaten iyi sadece güzel bir forvet yan una değmezmi fatihi rusyadan sırtında getir deseler taşırım be yeterki şampiyon olalım hiç ihtimal bırakmayalım geriye bukadar basit kızdığım tek konu bu yoksa bende biliyorum bunun takımın zararına olduğunu ama inan bu takım her böyle kazanıcağı maçı verdiğinde bana zarar veriyor buna sebep olanda bunun eziyetini çekmeli

futbalski60
16.08.2009, 04:17
Hoca Alanzinho'yu forvet arkasında değerlendirse hücumdaki tıkanıklık bence gidebilir. Alanzinho hücumda kullanıldığında çok etkili oluyor en azından defansın dengesini bozan bir oyuncu.

Gökhan KAN
16.08.2009, 04:17
Mesela ilkyarı boyunca defans nerdeyse tek top bile şişirmedi...Serkan orta yapabilse, Tayfun pozisyon alabilse Umut son vuruş yapabilse harika bir takım olacak....
Bu yazını görünce aklıma geldi Erdal abi..

Kahvede arkamda futbolu çok iyi bilen biri vardı..:) Sylva oyunu kurmaları için topu Giray ve Egemen e attığı zaman ''niye onlara atıyorsun vursana ileri'' diyordu...

Erdal
16.08.2009, 04:18
Serdar, bu dediğinin olması için forvetlerden birinin mutlaka top saklayabilmesi lazım...Aksi takdirde mecburen doldur boşalta döneriz...Lanet olsun bütün yollar aynı kapıya çıkıyor işte...Gökhan Fatih ile bu dediğini yap...Fatih i biraz geride tut...Gerektiğinde topu servis etsin..Geriden gelen yüksek toplarda rakip kesiciyi rahatsız etsin..Aldıklarını sağa sola servislesin ve dışardan yapacağı koşularla defansın yerleşimini bozsun....Alex olsun yani...Hemde neyse yeter sinirlendim şimdi başkana....

Fatih Özkan
16.08.2009, 04:19
sana şöyle söyliyim ozaman arkadaşım şimdi başkan sensin ve mükemmel bi takım oluşturdun ama sana biri diyorki şu adamı almazsan şampiyon olamazsın almazmısın yani onca eziyete zahmete ufacık bi gayret daha bukadar basit takım zaten iyi sadece güzel bir forvet yan una değmezmi fatihi rusyadan sırtında getir deseler taşırım be yeterki şampiyon olalım hiç ihtimal bırakmayalım geriye bukadar basit kızdığım tek konu bu yoksa bende biliyorum bunun takımın zararına olduğunu ama inan bu takım her böyle kazanıcağı maçı verdiğinde bana zarar veriyor buna sebep olanda bunun eziyetini çekmeli

Ben de diyorum ki Fatih gelirse takım iyice dağılır!
Çok şey duydum farklı sağlam kaynaklardan ki hepsi aynı...
Bu konuda da daha fazla konuşmak istemiyorum!
Ben Tekke hayranıyım!
Hala gollerini izler duygulanırım!
...

is_mail61
16.08.2009, 04:22
Ben de diyorum ki Fatih gelirse takım iyice dağılır!
Çok şey duydum farklı sağlam kaynaklardan ki hepsi aynı...
Bu konuda da daha fazla konuşmak istemiyorum!
Ben Tekke hayranıyım!
Hala gollerini izler duygulanırım!
...
bende tekke hayranıyım dediğin gibi hala gollerinide izliyorum ama kişilere takılmam bana deselerki forvete direk dik trabzon şampiyon olcak vallahide dikerim yeterki olsun eğer fatihin gelmeside gerekiyorsa gelicek onu demek istedim ki bugün ii bi forvetimiz olsaydı bence bu maç çok çok farklı olurdu umut daha nerde durucağını bilmiyor gerçi bilsede pek bişi farketmiyor zaten atamıyor gökandan umutluyum gene birazdaha bence bu taktik gökhanla denenmeli

Gökhan KAN
16.08.2009, 04:24
Yönetimin tek çaresi kaldı Fatih i alıp bu dertten kurtulmak..Yoksa Fatih başını yiyecek..En azından aldım yine olamadık der..Haklı kendi olur..

ceserdar
16.08.2009, 04:26
Erdal Abi, ister istemez olay oraya dönecek özellikle iç saha maçlarında bana göre. Oynamaya çalıştığımız oyunun bu oyuncularla anca belli bir noktaya geleceğini göreceğiz. Orta saha oyuncularımızdan Colman vs çok zeki, çabuk düşünüp düşündüğünü uygulabilecek oyuncular değil bana göre. Pas yapıyoruz, o pası sonunda koşu yapan birisinin önüne düşürmek gerekir. O koşu yapan da bir iki kişiye çalımı basıp rakip defansın dengesini bozması gerekir. Yoksa yanlış mıyım bugün Abime de anlatmaya çalıştım o kadar basit değil de çıktı işin içinden. Koşu yapıp çalım basacaklar var çok şükür de paslaştıktan sonra topu onlara geçirebilecek adamlar da var bence sıkıntı.

Merak ediyorum valla bunları. Doğrusunu öğrenelim istiyorum. :)

Barış Bağcıoğlu
16.08.2009, 04:28
beyler tekkeden başka şu takımda oynayabilecek 1-2 yerli forvet var
daha öncede yazdım
sercan
semih
batuhan
şuanda en mantıklısı batuhan gibi geliyor bu konuda düşünceleriniz ne

aaahmet61
16.08.2009, 04:28
gs top oynadıda trabzon oynamadı mı? diyarbakırın doğru dürüst top oynadığını görmedim.2-1 kimseyi aldatmasın.sadece futbolun meyvesi olan golleri atamadık.buda başlı başına sorun.nasıl çözülecek hiçbir fikrim yok.

Erdal
16.08.2009, 04:30
Maçı bir daha seyredin, çok kötü olmadığını göreceksiniz takımın :)...Dün rüyasını görmüştüm...Bu gün de hiç adetim olmamasına rağmen yazdım foruma...Şimdi Sadri başkan ın bir rüya görmesini isterim. Başkan, kıyma bu takıma yazık...Benim konuştuğum Fatih eskisine göre çok da olgun üstelik..Yedek bile bekler hani...Etmeyin, Allah aşkına etmeyin...Kırın inadınızı...

Barış Bağcıoğlu
16.08.2009, 04:33
maçı bir daha seyredin, çok kötü olmadığını göreceksiniz takımın :)...dün rüyasını görmüştüm...bu gün de hiç adetim olmamasına rağmen yazdım foruma...Şimdi sadri başkan ın bir rüya görmesini isterim. Başkan, kıyma bu takıma yazık...benim konuştuğum fatih eskisine göre çok da olgun üstelik..yedek bile bekler hani...etmeyin, allah aşkına etmeyin...kırın inadınızı...

emİnmİsİnİz fatİhİn yedek bekleyeceĞİnden ben hİÇ sanmiyorum

is_mail61
16.08.2009, 04:35
ya zaten kötü oynadık diyen çarpılır heralde diyarbakır kaç dk topa deymedi tek kale oynadık bi ara resmen ama olay forvette kesiliyor dönen toplarıda çok ii alıyoruz ama işte sorun forvet ii bi golcü fatih tekke demiyorum artık bu saatten sora alıp getirsen bi dert getirmesen bi dert ii bi forvet alınmalı

Erdal
16.08.2009, 04:36
Serdar, geçen hafta ısrarla Ceyhun oynamalı demiştim. Bu gün Ceyhun ne yazık ki zeka düzeyimizi düşürdü. Engin de tutuk olunca öyle geldi sana...Yoksa bence Türkiye'nin en zeki orta sahası bizde...

Erdal
16.08.2009, 04:37
emİnmİsİnİz fatİhİn yedek bekleyeceĞİnden ben hİÇ sanmiyorum

Emin olmadığım şeyleri belirtirim. Ama böyle bir meselede nasıl emin olunur bilmiyorum. Şundan eminim. Fatih bu takımda olsa hatta kulübede olsa Umut daha rahat eder...Bundan eminim...

futbalski60
16.08.2009, 04:39
Ben hala iddaa ediyorum bu sistem bize göre değil..Arkadaki furbolcular ceza sahası içine girmiyordu yahu..Oyunu kanatlara yıktığın zaman örneğin soldan geliyorsan ceza sahası içine sağ kanat oyunsu girer, orta sahadaki 3 lüden en az 1 i girer..Sağ kanatın yerini sağ bek doldurur..Böylece içerde en az 3 futbolcu olur..Bizde Engin orta kesiyor bir tek Umut a..

Üretken olabilmen için Colman-Selçuk-Tjikuzu-Ceyhun gibi isimlerden 2 tanesini seçeceksin forvet arkası bu sistem de mutlaka olmalı forvete destek verebilmesi için, kanatlarda da oyuncu bulundurman lazım bence Hoca ilerde bu hamleyi yapacak Gabric'i istemesinin sebebi bu olabilir Alanzinho'yu forvet arkasına yerleştirecek bence en mantıklısı bu.
Göbekte 3 oyuncu oynattığın zaman kapanan takımlara karşı her zaman zorlanırsın ayrıca kanatları da yeterli düzeyde kullanamazsın.

Barış Bağcıoğlu
16.08.2009, 04:41
[QUOTE=Erdal;2556090] Fatih bu takımda olsa hatta kulübede olsa Umut daha rahat eder...

bu konuda size katılıyorum ama ben takım içinde istemediklerini duydum başkanda birqazda bunun için almıyor olabilirmi ayrıca yukarıda belirttiğim forvetler için ne düşünüyorsunuz bence batuhan kiralık bile olsa alınabilir.

Erdal
16.08.2009, 04:41
Yatalım artık müsadenizle...Futbolaşkı maksadım seni krımak değildi yanlış anlamadın inşallah...Fatih i çok severim onunla ilgili mesajlarına ne zamandır kızıyordum...Üstüne geldin...Helal et hakkını...Profesyonel değil Fatih...Olamayacakta...Ama bu takımda yani Trabzonspor da her zaman vasatın üzerine çıkar...Görelim mevla neyler neylerse güzel eyler...

futbalski60
16.08.2009, 04:43
Yatalım artık müsadenizle...Futbolaşkı maksadım seni krımak değildi yanlış anlamadın inşallah...Fatih i çok severim onunla ilgili mesajlarına ne zamandır kızıyordum...Üstüne geldin...Helal et hakkını...Profesyonel değil Fatih...Olamayacakta...Ama bu takımda yani Trabzonspor da her zaman vasatın üzerine çıkar...Görelim mevla neyler neylerse güzel eyler...

Yok yahu neden alınıyım tek bir davamız var sonuçta sen de Fatih'i seviyosun ben de, ikimizde Trazonspor'luyuz önemli olan bu.

is_mail61
16.08.2009, 04:44
ya bu anadolu takımları artık trabzonu ezberlemiş her gelen bizim sahada aynı oyunu oynuyor deli gibi savunma ilerde bi kaç kişi al puanı git bigün bitanesine 5 atıcaksın bida kimse cesaret edemcek işte bıktım bu işten ya

Erdal
16.08.2009, 04:44
[QUOTE=Erdal;2556090] Fatih bu takımda olsa hatta kulübede olsa Umut daha rahat eder...

bu konuda size katılıyorum ama ben takım içinde istemediklerini duydum başkanda birqazda bunun için almıyor olabilirmi ayrıca yukarıda belirttiğim forvetler için ne düşünüyorsunuz bence batuhan kiralık bile olsa alınabilir.

Sercan ı asla alamayız...Batuhan ı kiralasak sonra kandırırız:)...Ben hep isterim Batuhan ı...Takım içinde kim neden Fatih i istemesin? İstemeyen adam baskı falan demeyecek o zaman...Yok öyle bir şey...Fatih i başkan ve Hayrettin bey'in keyfi tercihleri yüzünden almadık...Bu kadar net...

Erdal
16.08.2009, 04:46
Allah rahatlık versin..Yarın keyifsiz uyanacağız...İnşallah bu sene bir daha hiç olmaz...Ama inanın bana hayır vardır bunda...İnşallah yanılmam....Eyvallah...Hayırlar feth, şerler defolsun....

Erdal
16.08.2009, 04:47
Erdem, oralarda isen benim avatarı Egemen yapıver...Anlaşıldı Barış sürgün yemeden olmayacak...Gurbette pişmesi lazım belli oldu artık....

aaahmet61
16.08.2009, 04:48
aslında şampiyonluk imkansız.gol atamıyoruz ve sezona çok kötü başlayan kalecimiz.çok rahat gol yiyor.ilk 3 bile zor.

Fatih Özkan
16.08.2009, 04:55
Allah rahatlık versin..Yarın keyifsiz uyanacağız...İnşallah bu sene bir daha hiç olmaz...Ama inanın bana hayır vardır bunda...İnşallah yanılmam....Eyvallah...Hayırlar feth, şerler defolsun....

Benim gibi düşünen birini görmek mutluluk verici...
Bunda bir hayır olduğuna inanıyorum...

Mehmet Kıroğlu
16.08.2009, 04:58
Esselatü hayrun minel trabzonspor :)

Orhan Kahraman
16.08.2009, 05:24
http://internetspor.com/akillar-avrupada-olunca-writer602.html

bunu bi okuyalım belki teselli olur.

tercüman olur.

is_mail61
16.08.2009, 05:31
rakibi hem küçümsediler hemde akılları avrupada böyle olmamalıydı bunun doğruluğunu hafta içi görücez artık bakalım 2 farklı galibiyet temizler bunu

must61
16.08.2009, 05:38
http://internetspor.com/akillar-avrupada-olunca-writer602.html

bunu bi okuyalım belki teselli olur.

tercüman olur.

Trabzon Spor Sivas'da oynadığı oyunun yanına bile yaklaşamadı diyor yazar ve tüm yorumcular da buna yakın yorumlarda bulunuyor...Ben buna anlam veremiyorum...Kalemize sadece 2 kere gelebilen bir takım 2 gol bulmuş ve maçı almış sonuç 1-2 değil de 2-1 olsa fırtına yoluna devam ediyor diye başlıkları görmemiz muhtemeldi...Tamamen skora dayalı bir yorum anlayışına sahip bizim medya...Bana kalırsa Sivas maçından pek de fark yoktu oynayışımızda...Skora etki eden bireysel hatalar dışında...Ben mi yanılıyorum diye istatistiklere bakayım dedim istatistiklerde beni yanıltmadı ;

Sivas maçı ;

Gol: Trabzonspor: 2 – Sivasspor: 1
Toplam Şut: Trabzonspor: 24 - Sivasspor: 15
İsabetli Şut: Trabzonspor: 10 - Sivasspor: 5
İsabetli Orta: Trabzonspor: 5 - Sivasspor: 12
Faul: Trabzonspor: 12 - Sivasspor: 19
Korner: Trabzonspor: 2 - Sivasspor: 4
Ofsayt: Trabzonspor: 3 - Sivasspor: 3
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 60 - Sivasspor:% 40

Diyarbakır maçı ;

Gol: Trabzonspor: 1 – Diyarbakırspor: 2
Toplam Şut: Trabzonspor: 20 - Diyarbakırspor: 7
İsabetli Orta: Trabzonspor: 9 - Diyarbakırspor: 4
Faul: Trabzonspor: 13 - Diyarbakırspor: 18
Korner: Trabzonspor: 8 - Diyarbakırspor: 1
Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Diyarbakırspor: 4
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 58 - Diyarbakırspor:% 42

Aslına bakılırsa Diyarbakır maçında daha iyi bir performans göstermişiz...

is_mail61
16.08.2009, 05:46
kadere boyun eğmek gerek heralde bundada bir hayır vardır napalım

OnurKul
16.08.2009, 05:49
Trabzon Spor Sivas'da oynadığı oyunun yanına bile yaklaşamadı diyor yazar ve tüm yorumcular da buna yakın yorumlarda bulunuyor...Ben buna anlam veremiyorum...Kalemize sadece 2 kere gelebilen bir takım 2 gol bulmuş ve maçı almış sonuç 1-2 değil de 2-1 olsa fırtına yoluna devam ediyor diye başlıkları görmemiz muhtemeldi...Tamamen skora dayalı bir yorum anlayışına sahip bizim medya...Bana kalırsa Sivas maçından pek de fark yoktu oynayışımızda...Skora etki eden bireysel hatalar dışında...Ben mi yanılıyorum diye istatistiklere bakayım dedim istatistiklerde beni yanıltmadı.

Katılıyorum ve tekrar senin aracılığın ile belirtmekte fayda görüyorum. Aslında ilk başlarda tenis maçını andıran görüntüler olsa da biz yine sabırlı bir oyun anlayışını yakaladık. Buna rağmen az pas hatası yaptık, tjikuzu iyi bakı yaptı, savunmadan dönen topları iyi topladı. Ancak Engin yerine Tjikuzu çıkınca işler değişti. Sabırlı oyunun yerini panik havası aldı. Oysa süre çoktu. Hemen doldur boşalta başladık ! En sevmediğim olay ! Sabır diyoruz sabır ! Set kursana ! Taktik yapsana ! Ne yazık ki bu olmayınca ikinci gol gecikmedi. Zaten aklı ilk golde kalan Egemen ikinci gole davetiye çıkardı.

Bence takımımız iyiydi. Yenilen gollerin faturası Egemen'e kesilebilir. Bunun dışında rakibin kalecisi çok etkiliydi.

Emrullah
16.08.2009, 05:57
Olacak işdeğil bu. yenilirsin yenilirsin de böyle yenilinmezki kardeşim. Yenilginin bile bir şerefi vardır. Sen kalk kendi sahanda lige yeni çıkmış ve 3 gündür beraber antreman yapan bir takıma yenil. Akıl alır gibi değil.

Emrullah
16.08.2009, 05:59
Ceza sahası içinden yakaladığımız pozisyon neredeyse yok, varsa yoksa uzaktan şutlar. Sanki deplasman takımı biziz.

Bu takımda doğru dürüst forvet olmadığını görmek için illa yenilmemiz mi lazım.

kudu_61
16.08.2009, 06:41
herkes 4-5-1 sistemini eleştiriyor ama kimse sistem söyleyemiyor bross ne yapsın gökhan yoksa umut umut yoksa gökhan hakkaten bu sefer hocayı haklı buluyorum TRABZONSPOR gibi bir takımın santraforu yok ve bu gerçek geçen sene de kendini göstermişti buna rağmen o bölgeye takviye yapılmadıysa kimse cevap yazmasın arkadaşlar diyarbakır maçının galibi diyarbakır mağlubu yönetim ve başkandır.
keşkelerle bu maçı geriye çeviremeyiz ama şu gerçek bir kez daha kanıtlandı eğer orta saha ne yaptığını bilmezse ve kollektif adam gibi oynamazlarsa biz çok zor maç kazanırız sebepleri çoook belli bunu görmek için futbol profesörü olmaya gerek yok malesef adam gibi maçı çevirebilecek oyunu açacak bir 10 numaramız ve gol atacak golcü gibi bir golcümüz yok her maçta orta sahadan gol beklenilemez forvet acıık ta pozisyonu kendisi yaratacak umut bekliyo top bana gelsin de vuram diye olmaz umut olmaz sen golcüsün accık da burnun koku alacak golü koklayacaksın boşa kaçacaksın atacaksın

sylva
serkan-giray-egemen-cale
tijukuzu-selçuk
yattara-alan-gabriç
SANTRAFOR

hasancebi81
16.08.2009, 07:18
Öncelikle dakika 60 da Ceyhun ve Selçuk, Engin ilede Barış değişikliği bekliyordum ama Tjikuzunun çıkmasına çok şaşırdım. Zaten Tjikuzu çıktıktan sonra orta sahada top tutamaz oyun kuramaz olduk. Dün özelliklede Ceyhunun kötü olması ve ayağında hiç top tutamaması bunda etkili oldu. O dakikadan sonrada şişirmetoplarla oynamaya başladık. Çok kötü oynadığımızı zannetmiyorum ama yinede oynamamız gerektiği gibi oynamadık. Ben takımın daha iyi olacağına inanıyorum, teknik direktörümüzede güveniyorum. Daha şimdiden eleştrilere başlamış adamı karalayan futbolcuları suçlayan taraftarımızıda kınıyorum.

Böyle şeyler olur arkadaşlar, bu iş kazasıdır. Güzel olan şey sezon başında olması. Şimdi bundan ders çıkarmamız lazım ve sezonun geri kjalanında aynı hataları tekrar yapmamamız lazım. Geçen sene lige iyi başladıkta ne oldu. Yine kendi evimizde denizli ve Konyaya yenildik ve koptuk. Bu seferde geriden gelelim. Dediğim gibi önemli olan futbolcuların ve antrenorun bundan ders cıkarmasıdır.

Hep Destek Tam Destek beyler.

Kazım Uzunboy
16.08.2009, 07:40
Fazla söze gerek yok.

Rezil ettiniz bizi!!

Kazım Uzunboy
16.08.2009, 07:52
http://img22.imageshack.us/img22/5849/1003871z.jpg

http://img22.imageshack.us/img22/9417/1003876.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/8968/1003881k.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/4098/1003889.jpg

http://img12.imageshack.us/img12/2135/1003890z.jpg

http://img35.imageshack.us/img35/7673/1003892.jpg

http://img12.imageshack.us/img12/3292/1003896g.jpg

http://img12.imageshack.us/img12/6834/1003899r.jpg

Barış Bağcıoğlu
16.08.2009, 07:54
kazım lig tv de sizi bayağı göstermiş
forumdaki arkadaşlar yazdı

BALKAN 06
16.08.2009, 08:04
gerçekten hoş görülecek-sabredilecek-olur böyle işler denilebilecek durum değil
çok çok üzücü,
dün ben burda maç çok zor olacak dediğimde ziyanın takımı ve diyarbakır deyip tepeden bakanlar daha fazla üzülüyordur heralde

sivas galibiyeti hava civa oldu,anlamını yitirdi
geçen sene evimizdeki konya-denizli-ibb maçları vardı şimdi diyarbakır erken yazdırdı ismini
inşallah yanılırım ama sanki geçen seneyi arayacak gibiyiz...

lazanya61
16.08.2009, 08:21
bu takıma sağ bek lazım, forvet lazım derken transfer forumunda bazı arkadaşlar bizle dalga geçiyorlardı, hatta geçen kalecimiz güven vermiyor diyorduk neredeyse trabzon düşmanı ilan edildik, ama gerçekler ortada

Murat Keçeci
16.08.2009, 08:23
geçen seneki hastalıklar devam ediyor yediğimiz iki golün ilki geçen sene en çok yediğimiz gollerden biriydi tek değişiklik sağ taraftan yiyorduk geçen sene bu sefer soldan geldi gol ikinci golde bireysel hata yine onuda geçen sene çok yapmıştık.Ofansif bölgelerde gerekli hücum varyasyonlarını yapamadık ceyhun her nekadar güzel şut çeksede ağır oyuncu oyunun hızını düşürüyor kanatlardan bir kaç orta geldi yeterlimiydi değildi tabiki ama ceza sahası içinde o toplara vuracak adamda yok sadece forvet değil o bölgeye colman selcuk tjikuzu ters taraftan açık oyuncusununda içeri girmesi gerek egemenin ilk golde ne yapmaya çalıştığını anlayamadım rakibe doğru böyle bir atlayışı ilk defa görüyorum yeni şeyler icat etme egemen ayakta kal yere sağlam bas yeter işin özü geçen hafta aldğımız 3 puanı bu hafta geri verdik şimdi yine 0 dan başlıyacağız herşeye ama şimdilik avrupa molası

lazanya61
16.08.2009, 08:25
ziya bize süpriz yapmaz inşallah
hay ağzıma :(

Anıl Caner
16.08.2009, 08:43
Bizi şu ligde bir takım yenecek al puan tablosundan seç deseler sanırım Diyarbakırspor'u seçerdim. Olayı 25 yıllık memleket meselelerine dayandıracak hale nasıl geliyorsunuz bilmem. Helali hoş olsun galibiyetleri, hakettiler de zaten.

Ben de erken mağlubiyetin hayrına inananlardanım. Avni Aker'den sıkıldım sadece. Ben o stadyumda 3-0 da yapsak maçı izlerken maçın her an gideceğini hissediyorum. Yoksa 2 tane hücum oyuncusu dışında full savunmacı bir takıma karşı 1-0 öne geçmişken yenilmek pek olası değil. Trabzonspor şöyle dursun anadoludaki hiç bir takım diyarbakırspor'a karşı öne geçtiği maçı evinde vermez. Zor olanı yaptık. Taktiksel hatalar da var, oyuncuların hataları da var.

Her şeye rağmen sağlık olsun. Zirveden kopmadan, ama en üstte de olmadan gitmek her zaman iyidir.

alperberat
16.08.2009, 08:57
diyarbakir gibi defansif takimlari, ileride ayaginda top tutarak ofansif orta saha oyuncularini da beraberinde ceza sahasina yaklastiran forvet veya forvetlerle yenebilirsiniz. gectigimiz yildan defaatle orneklerini yasadigimiz maclar dururken, daha transfer sezonu bitmeden acilen bir forvet sart.

Ahmet Kuru
16.08.2009, 08:59
Omadı bu hemde hiç olmadı...
Kendi sahanda 1-0 öne geçtiğin maçı al rakibe ver...Olacak iş mi bu?
Geçen hafta mükemmele yakın pas yapan takımdan bu hafta eser yok...
Yıllar sonra işte futbol böyle oynanır dediğimiz anda hevesimiz kursağımızda kaldı...
Sahada oynayan oyuncuların hiçbirine kızmıyorum...Kızamıyorum...
Dün akşam yenildiysek eğer bunun tek sorumlusu yönetimdir!!
Kişisel egolarını tatmin etme uğruna,herşey ap açık ortadayken,göz göre göre bu takıma bir forvet almadılar!
Şimdi ayıklasınlar princin taşını bakalım bulabilecekler mi?
Ondan sonra taraftara neden ''Fatih Tekke'' seslerini yükselttiniz diye yüklenin...

Hazırlık maçlarından bile açık açık bu takıma forvet lazım dendi...Ayıptır,Günahtır...
Benim arkadaşım sırf ilk maça gidebilmek için İstanbul'dan kalktı maça gitti...Sen Git Diyarbakır'a yenil ondan sonra ''Olur Böyle şeyler''de...

Bekleyeceğiz....
Sabredeceğiz...
Sonuna kadar destek vereceğiz...
Sonucu hep birlikte göreceğiz...

mahmuter61
16.08.2009, 09:05
kabul edilir bi durum değil,yeni kurulmakta olan bir takım ama sezon başı değil golleri atan topçu 2 gün önce gelmiş bizim umut senelerdir bu takımda başkanın prensi Sadri başkan sana öfkem büyüyor şova döndürme işi olmaz böyle vaka bibak bakalım derbekir kaçtakımı yenecek busene?

theo
16.08.2009, 09:17
eğer biz 2. haftadan fatih tekke diye bağırıyorsak bu takımdan umudumuzu kestiğimizin resmidir...

Mehmet
16.08.2009, 09:20
Geçen Hafta Sivassporu yendiğimiz de hem Hugo Broos çok iyi hocaydı hem Trabzonspor çok iyi bir takımdı. Karadeniz insanı hemen şişti rehavete girdi.
Şimdi Diyarbakırspora kendi sahamız da yenildik.
Profil tersine döndü. Trabzonsporu ve şehir havasını ve takım taraftarını tanımamış bir hoca ve hemen rehavete girmiş bir takım.

Yönetim ne yapacağını şaşırmış durumda "hani aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık" deyimi varya. Ne yazık ki taraftarı memnun etme uğruna ilada yabancı hoca olsun istedi. Kolay mı içi kaynar kazana iyi bir yabancı hoca bulmak. Yabancı olsun taraftarın istediği olsun alın size işte tam bir yabancı. Samet Aybaba Hugo Broos dan daha iyi işler çıkartabilirdi bu Trabzonspor ile.

Futbol rehavete gevşemeye gelmez. Rakibi hiçbir zaman hafife almayacaksın. Hafife alırsan adamın aklını başına getirirler ama giden puan geri gelmez ve kaybettiğiniz de çok şey olur.

Karşınız da Sivasspordan sonra 2. bir çirkef takım var. Bir de Trabzonsporu yenme isteği ile yanıp tutuşan bir hoca var. Bir sürüde Trabzonspordan ayrılmış futbolcular. Gerçekten maç öncesi böyle bişey ve kör bir maç kötü bir futbol ile yenilebiliriz endişem vardı ve de endişe ettiğim gibi tahminim de yanılmadım. Samet Aybaba olsaydı futbolcuların başında bu konuları bilmeyip futbolcularını ona göre hazırlamazmıydı. Belli ki son yıllarda Sivasspor ile yaşanmış bazı sıkıntılar konusunda Hocaya fazla yüklemeler yapılmış ki. Kafalar varsa yoksa Sivassporu yenmeye gitmiş. Hala bu galibiyet rehavetinden kurtulamışlar. Sivassporu yendik. Artık gerisi kolay. Diğer takımlar futbolun F sini bilmezler. Hele Diyarbakırspor bunlar bize rakip bile olamazlar. Kaile almaya gerek bile yok düşüncesi ve rehaveti ile alınan kötü sonuç.

Bundan sonra ne olabilir. Bu tür maçlardan kesinlikle 3 puan çıkarmak gerekirdi. Bu maçın revanşını da bu yenilginin psikolojisi ile almak zor ve revanşı da kaybetmiş gözüyle bakıyorum. Şampiyonluğun kırılma kaybetme ya da kazanma maçları bu maçlar. Böylesi % 100 kazanman gerektiği maçı evinde kaybediyorsan şampiyonluk iddian yalan.
Şampiyonluğa yaklaştığımız yıllarda hep hafife aldığımız takımlara yenilerek şampiyon olamadık. Bunun en basit örneği son geçen sene değil mi. Hatalardan ders alınmamış.
Şanssızlık mı bunlar. Sezon başlıyor en iyi golcü Gökhan Ünal sakat, en iyi orta saha İ. Yattara sakat, umut bağlanmış transfer hazır değil. Aklıma “Aslanın yattığı yerden belli olması” geliyor. Hakikaten şampiyon olmayı çok isteyen bir yönetim eksiklerini zamanın da tedarik eder. Maçlar başlamış sakatın v.s var transfer ettiğiniz futbolcunuzu da yabancı maçlar da oynatamıyorsunuz. Yahu bu anlayış bu eksiklikler beni düşündürüyor, moralimi bozuyor bu takımdan ümitlerimi azaltıyor. Daha sahamızda ilk önemli maç sıkıntı ile başladık.

Sivassporu yenerken iyiyiz demiyorum, Diyarbakırspora yenilirken kötüyüz demiyorum ama biz şampiyonluk istiyorsak şampiyonluğun yolu kendi sahamız da iddiası olmayan takımlara yenilmeyip yenmekten geçer. Daha kafadan fire vermek hayra alamet değil.
Dünyanın sonu değil ama bu mağlubiyet canımı çok acıttı.

Rakibi hafife almanın ağır faturası bunlar. Dağınık ve dan dun bir futbol ile bu iş olmaz.
Umarım toparlanır gerekli önlemler ve tedbirler alınır akılları başlarına gelir. Bu sorumluluk yabancı hocaya aittir. Avni Aker’i rakiplerin kiraz bahçesi haline getirmenize tahammül edemiyorum.

Yiğit SARI
16.08.2009, 09:32
Takımımızın Diyarbakırspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:

Gol: Trabzonspor: 1 – Diyarbakırspor: 2

Toplam Şut: Trabzonspor: 20 - Diyarbakırspor: 7

İsabetli Orta: Trabzonspor: 9 - Diyarbakırspor: 4

Faul: Trabzonspor: 13 - Diyarbakırspor: 18

Korner: Trabzonspor: 8 - Diyarbakırspor: 1

Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Diyarbakırspor: 4

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 58 - Diyarbakırspor:% 42

leventturksoy
16.08.2009, 09:34
beyler tekkeden başka şu takımda oynayabilecek 1-2 yerli forvet var
daha öncede yazdım
sercan
semih
batuhan
şuanda en mantıklısı batuhan gibi geliyor bu konuda düşünceleriniz ne

kardesim bize tecrubeli bir forvet lazım raul olabilir ama kontenjan yok baska kim kalıyor belli bize cok yonlu forvet lazım kafa ayak
sol ayak sag ayak olcak topu tutip oyunu rahatlatcak forvet evet fatih tekke ben gelmesini cok istemiyorum ama butun yollar ona cıkıyor

Hasan61
16.08.2009, 09:43
1)Yönetim forvet,sağbek eksikliğini anlaması
2)teknik kadronun daha doğru tercihler kullanması
3)taraftarın maçtan önce 5 atarız,rahat kazanırız söylemlerinin sonucunun anlaşılması açısından
güzel bir maçtı
Tabi dersler çıkarılırsa

DEEP BLUE
16.08.2009, 10:04
Hiç birşeyden çekmedik şu ''yeşilli'' takımlar kadar. Denizli, Konya, şimdi de Diyarbakır. 4.hafta Bursa'dan kalkıp maça gideceğim. Maalesef Bursa'da yeşilli... Erteleyip Antalya maçını mı beklesem acaba...

murat köse
16.08.2009, 10:17
daha öncede yazmıştım ziyanın takımından korkarım diye ve korktuğum basıma geldi. adam sadece oyunu kitlemek için sahaya cıkmış. adnan eğer diyarda oynadığının yarısnı bizde oynasa şaşardım walla.

ya bu forma keinlikle antipatik. hakem yaptığımız ilk faullerde hemen sarı verdi giray ve caleye böyle bişi olamaz.

tayfun oyuna girdi hayatının en ii iki ortasını yaptı adam birini umut yüzüyle dışarı attı diğerinide dokunamadı. tayfun bile bunu yaparken forvet neden görevini yapamıyor anlamıyorum.

yönetim şuanda kendi ipini cekiyor. daha önceherkes burdan bağırdı forvet lazım diye. koskoca trabzonspor takımı sahada tek forveti var ve yedek klubesinde forveti yok yazıktırya gercekten yazık bu taraftara.

sen avrupa kupalırana kalırsan bu sene yaklasık olarak 50 -60 arası maç oynuyacaksın. adama sormazlarmı bu maçları sadece 2 forvetlemi bitirceksin diye.

perşembeyi bekliyorum eğer takım ii bir sonuc alırsa bence yönetim transfer yapar hemede ii bir forvet ama eğer kötü bir sonuc cıkarsa perşembe günü bu sezonda öyle 3. lük için filan oynaraız.

ilhan
16.08.2009, 10:21
Pas trafiğimizi kapalı savunma ve sert orta saha ile engelleyen takımlara karşı bu sezon çok zorlanacağız. Bunu görmüş olduk.

Travelair
16.08.2009, 10:22
Ziya Doğan'ın oyun sistemi yeme atabilirsen atarsın. Böyle bir maçta faul tartışmalı öne geçmişsin. Yani haketmek zorundasın yoksa yukarıdaki çarpar. Rakip açılacak üzerine gelecek. Herkes kafasına göre oynuyor. Kaç top kaybı yapıyoruz her hafta? Asıl bu sayıyı azaltmaya uğraşsınlar

Bir de tabi çürük elma - sepet olayları var, ama yapacak bişey yok. Yönetim kafasına eseni yapıyor. İnşallah Avrupa Ligi'ne gireriz

Erdal
16.08.2009, 10:23
Ne kötü bir pazar sabahı.... Bu son olsun inşallah :)

artvinli_mert
16.08.2009, 10:24
Ben yenilgiyi umursamıyorum her takım yenilebilir.Futbol bu yenilirsin yenersin.Kendi sahanda olsa yenilirsin bunlar doğal.

Sanırım olay şu takımda bazı futbolcular Trabzonsporda oynayacak adam değil.

tjikuzu : Hazırlık maçlarında fena değildi.Sivasta kötüydü dün rezalatti.

Ceyhun g: geçen hafta burada haftanın yıldızı oldu güldüm, top süremez, çalım atamaz, pas veremez bir adam. Sırf geçen hafta gol attı diye o oyuna girdi takımı canlandı sanılarak 11 de sahaya sürmek intihar etmekti ve edildi amaçlarına ulaşıldı (bunu metin diyadin önermiştir)

Engin: Hazırlık maçlarında iyi gibiydi.Geçen amatör gibiydi.Bu hafta geçen hafta gibi olsaydı sanki dışardan yoldan birini çağırdılar o oynuyor gibiydi, gerçi yoldan adam alsak enginden iyi olur.

Takımda forvet zaten yok olan forvetin aklıda taraftarın bir kısmının sırf fatih tekke sevdası yüzünden aklı karışık

4 ÖNEMLİ MEVKİ AKSIYOR Bu durumda biz 2-1 kaybetmişiz bence sevinmek bile lazım daha farklıda olabilir di, adamlar geç uyandılar işi yoksa bitmiştik.

Maçın ayakta duran isimleri Alan ve colmandı ama bu kadar kötü takım olursa onlarda kötü görülür.Bu arada selçuk geçen hafta oyundan çıktı yerine ceyhun alındı sanırım baya koymuş yada hala hasta bir futbolcu oyuna giriyorsa takımın oyununu etkilemeli iyi yönde selçuk hepten kötü etkiledi ya defolup gitsin yada Trabzonsporda olduğu babasının çifliği olmadığı hatırlatılsın.

Şimdi ben bu takımdan umudu kestim bence bu takımdan birşey olmaz.

mskartal
16.08.2009, 10:26
Sivas maçında özellikle 2. yarı ortaya konan hızlı ve yüksek pas yüzdeli muhteşem futboldan sonra böyle bir sonucu sanırım çok az insan bekliyordu...

Ama Sivas maçındaki güzel futboldan sonra yine Umut un ne kadar yetersiz olduğu konuşulmuştu... Belli ki Umut çok iyi niyetli ama Trabzonspor un gelmiş geçmiş en yeteneksiz santraforu... Golcü demek ise futbola ihanet olur...

Dünkü maçın zor olacağı belliydi, Kapanan bir rakip karşısında maçı kolaylaştıracak olan ise bir şekilde ilk golü bulmamız olacaktı... Maçı kontrol altında tuttuğumuz dakikalarda ise golü de bulduk ama dikkatimi çeken bir şey oldu...Sivas maçında 2-1 önde iken bile kapanmadık, devamlı topu ayağımızda tutarak rakibi yorduk... Oysa dün ikinci yarıdaki ilk 5-10 dakika hariç, rakibin üzerimize gelmesine izin verdik. Orta sahamız 60 lı dakikalarda oyundan düştü, ilk maçta başarılı değişiklikler yapan hocamız, nedense bu maçta golü yemeden bu değişiklikleri yapamadı...

Ben bu maçı rakibi küçümsediğimizden ve yeterince konsantre olamadığımızdan dolayı kaybettiğimizi düşünüyorum... Bu takım Sivas maçı ile neler yapabileceğini göstermiştir bizlere... Ve erken gelen şok bir galibiyet alınması gereken dersler alınabildiği taktirde bize fayda sağlayacaktır... Ki ben tecrübesi ve disiplini ile Hocamızın takımı toparlayacağına inananlardanım... İçerde kapanan rakiplere karşı mutlaka çift forvet oynamamız gerektiğini de gördüğünü düşünüyorum...

Birçoğumuzun aksine ben bu takımdan umutluyum ama Umutu kesinlikle göndermemiz gerektiğine inanıyorum... Umutsuz bir Trabzonspordan Umutluyum... Bu kadar yetenekli bir orta sahanın önünde bu kadar yeteneksiz, gol vuruş organları hadım bir edilmiş bir futbolcunun ısrarla üzerinde durulmasını anlamak mümkün değil, tıpkı Hüseyin üzerinde yıllarca ısrar edilmesi gibi bir durum...

Mercedes bir arabaya kabak lastik atıp hız yapmayı beklemek gibi bir şey...

Son olarak da, Egemen in iki golde de anlamsız müdehaleleri bence maçı kaybetmemize neden olmasına rağmen, işin oraya gelmesinde tüm oyuncuların katkısı vardı. Dünkü maç benim için ölçü olmadı, ama haddimizi bilerek oynamamız ve her maça ayrı konsantre olmamız gerekliliği açısından iyi bir ders oldu... Teknik kadromuzun bunu çok iyi değerlendireceğine inanıyorum...

forza61ts
16.08.2009, 10:28
egemenın 2 hatası bizi bitirdi biz öyle böyle alurduk macı uşaklar..

Ufuk Bayraktar61
16.08.2009, 10:30
Sivas Maçından sonra yazdığım mesaj....

""""""Bence bu maçı kale bile almamız gerekir, kendi durumumuzu görme açısından. Nedeni şu ki Sivas'a bizden başka bir takım olsaydı dünkü haliyle 5 atardı. önümüzde ki hafta feneri görürüsünüz en az 3 fark atacak.

sivas bu sene ilk 10a giremez. bunu taaa 1 ay önce söylemiştim. sivas dün hiç bir şey yapmadı ki bizde hiç bir şey yapmadık. son 10 20 dk hariç dünyanın pas kaybını yaptık. şutlarımız rezalet ötesiydi. tabi bir kaçı hariç. sanki topa vuruyor top gitmiyor gibi şut çekiyodular. hemde öle vurmaması gerektiğini bildiğimiz kişiler bunu yapıyordu. önünde ki adama pas atamama olayı da çoktu.

akşam maratonda da ermanla şansal öyle bir övdüler ki takımı bende şaşırdım. ben başka maçı mı seyrettim. öle ki şansal bi ara şuturtgart diyeceğine hala Trabzon diyordu.:).

bu maç hangi maça benziyo derseniz ; hatırlayın geçen senenin 2.yarısının ilk maçını ankaraspor maçıydı. ankaraspor liderin 4 puan gerisindeydi. ve biz bu maçtan o zaman çekiniyoduk. ama çıkıp ankarasporu güzel bir futbolla ! yenmiştik. sonra da demiştik ki tamam. ama sonra, ankaraspor bizim maçtan sonra ki 17 maçta 8 puan aldı.!!!..bizde maçlar kaybetmeye başladık özellikle içerde ta ki Ahmet özen gelene kadar. işte o ankara spor maçından sonra kendimiiz kandırmıştık.aynen dün ki sivas maçı gibi. demem o ki sakın kendimizi kandırmayalım. inanın ki sivasda bu sene hiçbirşey yok. """""""

yukarıda ki mesaja karşı aldığım cevaplar......

""""""""Ama "biz hiç bir şey yapmadık Sivas kötü idi" demek de insafszılık yahu... """""""

""""""Bunu iddia etmek insafsizlik degil, AYIP bence!

Ben yukarıda ki yazımı yazdıktan sonra bana gelen bir kaç cevaptan 2si bunlar..ben gördüğümü söyledim. ve bu gördüğümü dün inşallah herkes görmüştür. sivas maçından sonra bütün spor çevresi (ki buna taraftarımızda dahil) tarafından pohpohlanan bir takım, bugün geldi gene hiçbirşey yapmadan yenildi. hemde daha yeni toplanan bir takıma. biz böyle devam edersek (ki başkanın açıklamalrından bunu anlıyorum) lige ilk yarının ortalarında havlu atarız.

bu sene hala bütün maçlar dahil forvetimizden gol sesi çıkmadı. ne zaman çıkar Allah kerim...

dünün en iyileri bana göre Alanzinho Dişikuzu Serkan (dışarı alınan 3 oyuncu)

Aslen maçtan sonra söylenmesi gereken tek şey vardı

Şampiyonluğa oynayan bir takım kendi evinde 2.forveti oyuna sokamıyosa, şampiyonluktan bahsetmeye hakkı yoktur.

forza61ts
16.08.2009, 10:31
[QUOTE=murat 50 -60 arası maç oynuyacaksın .[/QUOTE] 50 60 mac mı
:eek:

Erdal
16.08.2009, 10:32
Maçı tekrar seyretmek lazım...

deneme61
16.08.2009, 10:39
kotu futbol oynadık usaklar..olur boyle kazalar..cok canım sıkıldı ama yapacak bır sey yok.. belkı de akıllar avrupa macında ıdı.rakıbı bu yuzden kucumsedık sanırsam

Emrah KabuL
16.08.2009, 10:41
Arkadaşlar yenilgiyi abartmaya gerek yok.. Karşımızda ki rakip maç 1-0 önde olmamıza rağmen üstümüze gelmiyordu.. 2 hata 3 puanımıza mal oldu ama benim en çok üzüldüğüm olay böyle bir rakibe karşı çok kötü oynamamızdı. Karşımızda abartılan gibi defans yapan bir takım yoktu. Bu maçın böyle sonuçlanmasının sebebi ne forvet ne de oyuncu kalitesiydi.. sadece geçen hafta Sivas'a karşı oynanan futbolu çok abarttığımız için futbolcuların ayakları yerden kesildi.. Yoksa topLama bir takıma karşı , bir haftadır idman yapan oyunculara karşı 2-3 pas yapamamak , pozisyon bulamamanın başka bir izahı yok.

Süleyman Özcan
16.08.2009, 10:41
Kötü bir maç oldu bizim için ama bunu avantaja çevirmek bizim elimizde.. Bunu da nasıl anlayacağız önümüzde 4 maç bunu belli edecek içeride Avrupa Ligi maçı, deplesmanda Manisaspor maçı, Avrupa Ligi rövanş maçı ve ligin 4. haftasında Avni Akerdeki Bursaspor maçı.. Bu kısa sürede bunun üstesinden kalkabilirsek, herşey adımıza güzel olacaktır.

Ama şunu anlamak ve görmek lazım moral olarak bitik bir takımımız var şu anda ve özellikle moral olarak bitik Umut..

Berk
16.08.2009, 10:45
Antep, Sivas, Denizli, Konya, Belediye, Fener.Bu sezona da hızlı bir giriş yapıp seriye Diyarbakır'ı da ekledik.Takımların en rahat ve en korkusuz deplasmanları olma yolunda hızla ilerliyoruz.Sonumuz hayrola.

Travelair
Sen git Sivasspor'u deplasmanda yen, Diyarbakırspor'a evinde yenil. Sonra da ciddiye alınmayı, saygı duyulmayı bekle

forza61ts
ahhh egemen ahhhhhh olmadı kaptan yaktun gemiyi