PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22

cellchook
16.08.2009, 00:27
Yaratmak Allah'a Mahsustur..

teolojiden bahsetmiyorum,nasıl anlamak istiyorsan anlayabilirsin.

Şöyle diyeyim o zaman forma giyip aile boyu maça gelmek taraftar mı oluyor,oluyorsa da futbol böyle taraftarı arkasına almaz.

Yunus Güneş
16.08.2009, 00:28
Maçı izleyemedim şok oldum mesajı görünce...Olsun destek devam etmeli yensede yenilsede değişmez bu ts sevdası...Bu hatalarımızdan ders alıp bir daha yapmamalıyız....Keşke maçı izleseydim belki yenilmezdik:(:(...

erhank
Bizim böyle bir seyirci toplulugu ile sampiyon olmamiz imkansiz, futbol bu her ne olursa olsun takima destek olmak lazim. 1 hafta önce göklere cikardiklarimizi 1 hafta sonra yerin dibine sokmuyalim, daha 2. macta böyle yapiyorsak yazik hemde cok yazik.

zahido
Hedefimiz bu sene avrupa gelecek senede sampyon olacagiz dedi sadri baskan.. Ilk hedef tuttu ama ikincisi tutmayacak belli.. Taraftar bu hedef icin mutlaka bir forvet transferi gerektigi konusundada hemfikir olmus.. Bu yapilmayinca ve evdeki ilk mactanda maglup ayrililinca taraftarda tepki gosterdi.

Bence yonetimin sezon basinda bizim bu sezonki hedefimiz sampiyonlar ligine katilmaktir sampiyonluk degildir demesi lazimdi.. Cunku bu kadroyla sampiyonluk vaadi cok siradanlasiyor.. Bu vaadi veripte sonradan hedef kucultmekte bu taraftari gucendiriyor..

4 sene icinde sampiyonlugu elde edecek bi takim yaratacagiz deyin bu taraftar bikmadan usanmadan sizi destekler ama ben gelecek sene sampiyon olacagim diyip sonrada sampiyonluk icin gerekli olan forveti almazsaniz bu taraftarda sizi malesef boyle yuhalar..

hodlu
16.08.2009, 00:29
Fatih transferi artık yapılsada takımda ikilik çıkacak ve bütün ihale Fatih'e yıkılacak.Yazıklar olsun ki kaptanımıza da kucak açamayacağız...

olcay_61
16.08.2009, 00:30
2009-2010 stada gelecek taraftar profili başlığını ben açmıştım."cellchook" yarın öbür gün 2010-2011 başlığını "kılçık" açar,2011-2012 başlığını "hamsi" adında bir üye açar belki.

Benim için taraftar aynı taraftar,forum yöneticilerinin ceza vermemesi gerektiğine inanıyorum ve ekliyorum,___turkcell süper ligin sağır dilsiz tek taraftar topluluğu____oldugunu düşünüyorum.

Maça gelince,sezon başından beri asıl transferin stopere yapılması gerektiğini düşünüyordum ve bunu bugün pekiştirdim.Giray çok ağır ve stoper için çok geç düşünüyor,topu oyuna iyi sokuyor ama markajı ve zone savunması yok denecek kadar az.

Artık sağ bekte TAYFUN oynayacaktır bence iyi de oldu.

Egemen sadece bir hata yapmıştır,mağlup olacağımız hatayı yapması ile onun değerini düşüren arkadaşların kendi futbol değerlerini sorgulaması gerekmektedir.

Tjikuzu fanlarına burda sesleniyorum sivas maçında da söylediğim gibi en büyük kara delik onun oynadığı yer,Futbolu colman gibi hileli,hamleli pozisyonların hiçbirinde yok tıpkı sivas maçındaki gibi.

Ceyhun'un biraz daha önde oynamasında yarar var,onunla ilgili önlibero fikrim değişiyor sanki,biraz daha hücuma yönelik bir stili var savumayı kaldıramıyor ve dönüşleri hala çok ağır.

Engin oynadıgı futbolu kendine begendirmediği için çok sinirli,vücut dili onu hemen ele veriyor.PANİK ATAK havası var.

ve UMUT BULUT:TURKCELL SÜPER LİG'de bir FORVETTTİR.ne eksik ne fazla

NOT:gökhan ünal ise biraz eksik biraz fazladır!!!

Sadece bir yenilgidir,hazırlık kampı-ilk maç derken eksikleirn görülmesi açısından kafa dinleme maçı oldu bence.

Bu mağlubiyet bence HAYIRLI OLSUN.Kötü bir durum yok.
yahu stattaydım bugün tarftar daha napsın takım oynamadıkdan sonra. sahaya mı inelim bizmi vuralım topa onların yerine bizmi koşalım rakibin peşinden bizmi atlayalım topun önüne. bide tayfun sağbek olsun demişsin o zaten ayrı bi facia serkan umut tayfun(heleki tayfun en kötüleri) bu takımın futbolcusu o-la-maz

Samet Türkmen
26 senedir böyle yönetimlerin yüzünden birşey yapamıyoruz. 26 senedir taraftar destek veriyor. Kimse taraftarla uğraşmasın artık. Göz göre göre yanlış yapılıyor. Taraftar bunları tribünde haykırınca suçlu.

Ahmet Faruk
Yahu maç boyunca Fatih Tekke tezahuratına kadar olumsuz hiçbir şey söylenmedi.
Yani maçın 2-1 olmasının sebebinin taraftarla uzaktan yakından alakası yok...

İkinci yarı ne olduğu belli olmayan bir oyunla saçma salak 2 gol yemişsin, sonra da maç bitince taraftar niye kızdı...
Ben bağırmadım, sevmem o işleri, ama taraftarın da protesto hakkı vardır bence.

yorumsuz6117
yarın şiyle bi haber resmi siteden umut bulut evde merdivenlerden düştü ve ayağını kırdı 3 ay sahalardan uzak kalıcak:Dsüper bi haber olur..

SEDAT
bu takımdan hiç bişey olmaz ağalar haybeden yırtmayın kendinizi bknz örnek hayrettin ve alioğlu beyler..

Kubilay ŞAHİN
teolojiden bahsetmiyorum,nasıl anlamak istiyorsan anlayabilirsin.

...

Düşünce Yapısı Deseydin Daha İyi Olurdu..

Neyse Dönelim konumuza..

Aslında Forvete Gerekte Yok.. Gökhan'ın Bu Oyun Yapısı İçerisinde daha İyi Bir görüntü Sergileyeceğine inanıyorum..

Cafer Bulur
Kadrodaki kendi pozisyonlarından hangi oyunculara göre ağır ve düşük beceride buluyorsunuz ?
Iyi bir soru ama ben kadroda tjikuzu nun yerini dolduracak defansif bir önlibero göremiyorum

Ceyhunu bugün gördük,ilk 11 de oynayacak teknik ve hizda degil.

Ha colman cok mu iyi,belki degil.Ama ceyhunu sivas macini kurtardi diye 11 in vazgecilmezi görmeyelim.

Zafer in mac ritmi yok,su anda iyi bir alternatif bile degil.

Kisacasi orta sahaya dahi takviye lazim,defansif ve ofansif anlamda iyi bir oyuncuya ihtiyac var bence.

tamuğ yamtar
bende umut bulutu begenmedim ama ona yüklenmek yanlis bence..

1-diyarbakira karsi kendi taraftarin önünde iki stoper ve tek forvetle cikiyorsun..
2-colman cok kötüydü bugün
3- arkadas engin baytar bir kez calim atmadan pasini verebilse meydana heykelini dikecem
4-egemen 1.Golde nereye atladigini bir tek o bilir,aklindan ne gectiyse. 2.golde zaten hatasi büyük

Bende bunu anlatmaya çalışıyorum.

Bu maçın Umut'un kötü olmasıyla alakası yok bence.

Sistem yanlış. 4-5-1 böyle oynanmaz diyorum.

Adam tek başına kimse destek vermiyor. Ceza sahasında sadece Umut var.

Böyle gol atılmaz ki. Duran toptan atarsın. Zaten öyle attık.

Umut iyidir demiyorum. Buraya dikkat.

Sistem tam anlatılamamış veya anlaşılamamış.

Mehmet Zeki
Fatih transferi artık yapılsada takımda ikilik çıkacak ve bütün ihale Fatih'e yıkılacak.Yazıklar olsun ki kaptanımıza da kucak caçamayacağız...

Abi bende Fatih Tekkeyi istiyorum. Ama diyelim Fatih Tekke cok net bir pozisyon kacirdi. Ne olacak ozaman?

Hasan Ayvenli
herkes umuta salliyacagina yillardir bu takimda olup yuzunu bile goremedigimiz yatatraya sallasalar daha iyi olmazmi..artik kil oluyorum su yattaraya..takas falan satsakta defolup gitse

Umut da biraz göze hoş gelen tekniğe sahip olsaydı dao golleri kaçırsaydı, oooooo ooooo umut bulut oleey diye tezahüratları duyardık heralde. Yattara da Umut kadar tepkiyi haketti geçen yıl. Ama bir iki klas çalım atınca uuuuuuuuuuuu sesleri ve klasikleşen tezahürat..

TheRapZoNe
4 sene icinde sampiyonlugu elde edecek bi takim yaratacagiz deyin bu taraftar bikmadan usanmadan sizi destekler ama ben gelecek sene sampiyon olacagim diyip sonrada sampiyonluk icin gerekli olan forveti almazsaniz bu taraftarda sizi malesef boyle yuhalar..

Aynen öyle

Adem Köse
16.08.2009, 00:31
isaac manisa da manyak gol atmış, bizde mi problem var yaa

KERİM
Futbolcular en iyi evlerde oturur,
En pahalı arabaları sürer,
En güzel hanımlarla evlenir,
En pahalı kıyafetleri giyer,
vs vs vs

Ama sahada kendinden bekleneni yerine getirmez gider paşa paşa uykusunu uyur sonraki günlerde eksiklerini giderme adına çalışmaz,çoğu zaman aynı performansı devam ettirir..

Taraftar ise hüzün zindanına hapsetmiş gibi hisseder kendini. Hatta kimisi aşırı sinirinden ne dediğini bilmez,hakaret ve küfre başvurur...

Bugün Ligtvde İskender in röportajını dinledim . Şunları söyledi;
Biz mağlubiyet aldıktan sonra ağlamaktan imkanı yok o gün uyuyamazdık. Trabzonda bu ruh kayboduktan sonra formda olmama rağmen futbolu Bıraktım ..

melihkuzey
sahada sadece alanzinho vardı gerçekten. adam tek başına çalıştı çabaladı. defans bloku tam bir felaket. maçın başlarında mendoza bomboş kaleye gol atsaydı farkı bile yiyebilirmişiz. ilk golde egemenin yaptığı artistliğe hiçbir anlam veremedim.

yatara
macdan ziyade medya gene ulasdi hedefine hafta boyunca tolga zengin olayinlan takimi karistirmaya calisdilar ve basardilar sonuc 3 puani verdik

Yunus Güneş
Yorumcumuz kimdi....??

10 numara
Orta sahanin yol gecen hani olmasini istiyorsak,evet oynamalilar.;)

Bahsettigin 3 oyuncunun 2 si agir oyuncular,digeri de cok hizli degil.

Topla da becerileri üst düzey degil bu oyuncularin,onlari nasil ts nin orta sahasi olarak görüyorsun hayret ediyorum.evet haklısın tjikuzu usain bolt misali çok hızlı zaten , colman'a hiç sorma ekseni etragında dönüşünü hesaplayamıyorum..

yatara
16.08.2009, 00:32
Yorumcumuz kimdi....??
güvenc kurtar

Mehmet Zeki
güvenc kurtar

Ve Ergun Ata.

littlebighorn
Takımdaki problemin golcüyle falan alakası yok. Problemlemleri sıralasam golcü belki de en son gelir. Tamam tabii ki iyi bir golcü olsa iyi olur ama benim geçen sezondan beri gördüğüm daha büyük problemler var.

Sanki Fatih Tekke ile çıktığımız hiçbir maçta yenilmedik, her maçımızı kazandık. İlk yenilgide başlandı. bu kafayla bir yere varılmaz.

hos_cocuk61
Baskı unsuru, kaldıramıyor çoğu oyuncu bu baskıyı.

yorumsuz6117
16.08.2009, 00:33
Bugün Ligtvde İskender in röportajını dinledim . Şunları söyledi;
Biz mağlubiyet aldıktan sonra ağlamaktan imkanı yok o gün uyuyamazdık. Trabzonda bu ruh kayboduktan sonra formda olmama rağmen futbolu Bıraktım ..
doğru söylemiş ruh,hırs yoksa hiçbirşey olmaz mesela enginde vardı bugün hatta ağlamış..

Burak Akçay
nedense benim en çok dikkatimi taraftar çekti ve maç boyunca taktım taraftara ve genelde onları takip ettim... maç başlamadan taraftarı gösteriyor kameralar... bunu herkes biliyor artık hepsinin elinde çekirdek çitliyorlar... maç başladı ne oldu.. manzara değişmedi. sinema bile bu kadar dikkatle ve sessiz izlenmez... ara ara birkaç kişi bağırmaya destek vermeye çalışıyordu. bütün stat coşsa sizce bu takım bu kadar ruhsuz, bu kadar isteksiz mi oynar? ve en sonunda taraftar canlandı. kendine geldi, yerinden kalkma zahmetini gösterdi. peki ne için.. trabzon kümeye bağırmak için.. tebrik ediyorum hepsini tek tek...

Koray
Maçı TV'den izleyen arkadaşlar, tribünler nasıldı ?

Geçen seneye nazaran ilerleme varmı, biz maçta olduğumuz için tv'ye ses nasıl gitti bilmiyoruz...

Laz_61
Stadi doldurunca takima maddi manevi destek verince taraftar elistiriye sira geldimi bu nasil Taraftar ne sacma yorumlar var burda ya...Toplama takima daha 4 antreman yapmislar bir arada kendi evinde stadin full seyirci muhtesem yenilcen taraftar tepki göstermiycek öylemi...ne demisdik aralikta Yönetim ve Hoca gidecek demisdik bunlari burda ericsson beklerken broos gelince..

crazyman_61
geçen seneki umut böyleydi şimdide aynı zaten ama yönetim hala ısrar ediyor nedense kaliteli forvet almamakta

futbalski60
Tamam özür dilerim:) O zaman bu aynı soruyu ortaya soruyorum. Size Gökhan ve Umut ikilisine ek olarak Mehmet Batdal veya onun ayarında bir forvet oyuncusu alınırsa yeterli olacak mıdır? Bana olmaz gibi geliyor.

Güzel soru sordun işte bunları tartışmamız lazım haddimizi aşan şeyleri tartışıyoruz malesef.

Bence Umut bu ruh haliyle takıma katkı sağlayamaz ya 1-2 hafta dinlendirilecek ya Toulouse maçında mutlaka gol atacak ya da kendine bir kulüp bulacak durum bu noktaya geldi ne yazık ki. Gökhan Ünal'ın takıma çok katkı sağlayacğına inanıyorum sisteme çok uyan bir oyuncu bence bu sene Gökhan'ın yılı olacak. 3. forvet konusunda Batdal'dan yararlanacağımızı düşünüyorum özellikle oyunun sıkıştığı anlarda.

RepLay
Tadım tuzum kalmadıı. Çok acemice oynadıkk

Ahmet Faruk
Maçın adamı Alanzinho idi şüphesiz...
Sahadaki 22 kişi arasından en verimli olanı...

Ama niye çıktı anlamak güç...

yatara
16.08.2009, 00:34
Maça gelecek olursak; Trabzonspor 3 puan kaybetmiştir ama çok daha kıymetli dersler almıştır. 35. dakikada 1-0 öne geçen Trabzonspor, 70’de ikinci golü yiyene kadar sahada yürüdü sadece. Hugo’nun Avrupa maçını düşünerek maçı rolantiye almaya çalıştığını düşündüm. Eminim Hugo farkı 2’ye çıkarmadan bacak bacak üstüne atmamayı öğrenmiştir. Bir diğer ders: Alanzinho’yu oyundan çıkarıyorsan, yerine koyacağın adam Cristiano Ronaldo olmalı. Alanzinho’ya en çok ihtiyacın olduğu son 15 dakikada, üstelik gol lazımken, oyundan alırsan maçtan umudumu kestim mesajı veriyorsun tribüne demektir. Ki Barış da topla ya bir ya da iki kez buluştu. Umalım ki Hugo bunları Touluse maçını düşünerek yapmış olsun. Sonuç itibariyle lig uzun maraton, kayıpların telafisi var. Bu da züğürt tesellisi..

kaynak:http://internetspor.com/akillar-avrupada-olunca-writer602.html

Hasan Ayvenli
Takımdaki problemin golcüyle falan alakası yok. Problemlemleri sıralasam golcü belki de en son gelir. Tamam tabii ki iyi bir golcü olsa iyi olur ama benim geçen sezondan beri gördüğüm daha büyük problemler var.

Sanki Fatih Tekke ile çıktığımız hiçbir maçta yenilmedik, her maçımızı kazandık. İlk yenilgide başlandı. bu kafayla bir yere varılmaz.

Evet bu maçta forvete laf söylemek çok da mantıklı değil. Genel sorunumuz forvet ama bugün forvetteb daha büyük sorunlar vardı. Konsantre olamamak gibi.

Armağan Dere
olası touluse yenilgisi ve manisa puan kaybından sonra olacakları düşünemiyorum..düşünmek bile istemiyorum..ama bu futbol bana bunları düşündürüyor ne yazık ki..yattara ve gökhanın hemen gelmesi lazım geriye yoksa işimiz yaş...

hodlu
Abi bende Fatih Tekkeyi istiyorum. Ama diyelim Fatih Tekke cok net bir pozisyon kacirdi. Ne olacak ozaman?

Kardeşim Fatih gol kaçırmaz diyen varmı yada öyle bir garanti varmı.Ama sen ilerde topu ayağında saklayacaksın,rakip Fatih'e faul yapacak biz bunları söylüyoruz tabiki gol kaçıracak o da insan gol makinesi değil ki...

cellchook
yahu stattaydım bugün tarftar daha napsın takım oynamadıkdan sonra. sahaya mı inelim bizmi vuralım topa onların yerine bizmi koşalım rakibin peşinden bizmi atlayalım topun önüne. bide tayfun sağbek olsun demişsin o zaten ayrı bi facia serkan umut tayfun(heleki tayfun en kötüleri) bu takımın futbolcusu o-la-maz

benim yazıma bakmışsın ama işte sadece bakmışsın.tayfun ve serkan,başka oyuncumuz??? ha başka oyuncu yoksa ben tercihimi tayfundan yana kullandıgımı anlattım.

benim taraftar anlayısımla bu taraftar arasında dağlar kadar fark var...Uzaga gitmeyelim BJK taraftarı.Çok daha iyileri var Nottingham Forest mesela.Nerde oynadıgını bilen var mı?schalke mesela.

Bakın aile boyu maça gelmek oturmak kakara kikiri eğlenmek sosyal aktivitedir,fakat gerçek şu ki futbol başka bir profil görmek istiyor stadda.

KERİM
doğru söylemiş ruh,hırs yoksa hiçbirşey olmaz mesela enginde vardı bugün hatta ağlamış..
evet ağladı. Engin iyi bir oyuncu, Şuan çok heyecanlı. 3-4 Haftaya açılacağını tahmin ediyorum

Cafer Bulur
evet haklısın tjikuzu usain bolt misali çok hızlı zaten , colman'a hiç sorma ekseni etragında dönüşünü hesaplayamıyorum..
Orta sahaya takviye lazim diyorum,diyordum.

Ölümü gösterip sitmaya razi etmeyelim kimseyi.:)

Mehmet Zeki
16.08.2009, 00:35
Kardeşim Fatih gol kaçırmaz diyen varmı yada öyle bir garanti varmı.Ama sen ilerde topu ayağında saklayacaksın,rakip Fatih'e faul yapacak biz bunları söylüyoruz tabiki gol kaçıracak o da insan gol makinesi değil ki...

Tamam kabul. Ama almiyor yonetim Fatihyi.

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 00:36

Geçen seneye nazaran ilerleme varmı, biz maçta olduğumuz için tv'ye ses nasıl gitti bilmiyoruz...

Taraftar fena değildi. Gol yedikten sonra tepkiler oldu biraz. 2. golden sonra da beklenen oldu zaten.

Gökhan KAN
Kameralar sürekli bizim 3 lüyü gösteriyordu...Selami Eyüp Kazım

Yunus Güneş
Gabrriç oynadı mı ???Az da olsa..

cyberentalpi
Olur boyle kazalar. Canımız sagolsun. Ne yapalım nasip ikinci macta yenilmekmis. Umarrım yattara gokhan ve gabricle daha bir hos olacaz.Am hocam su zafer yelen i denese miyiz ne yaa.

hodlu
Geçen yıl Selçuk bu yıl Colman sahada varmı yokmu belli değil...

melihkuzey
Maçın adamı Alanzinho idi şüphesiz...
Sahadaki 22 kişi arasından en verimli olanı...

Ama niye çıktı anlamak güç...

neden çıktığını kimse anlamadı zaten. takımı gol yollarına götüren tek oyuncu alanzinhoydu. ama hoca sanırım diyarbakırspor'lu zannetti kendisini. ersun yanal'ın yaptığı hataları bu hocada aynen yapıyor. kötü oyuncuyu tespit edip oyundan almıyor, iyi oynayan oyuncuyu oyundan alarak takımın hızını kesiyor. ersunun mirasını devam ettiriyor sağolsun.

Armağan Dere

koray ilk yarı iyiydi...ama golü yedikten sonra başladı homurdanma arkadaşlarla izledim maçı bakın dedim golü yedik homurdanmalar başlıycak ve ''bjk'yi taraftarından dolayı kutluyorum'' dedim haklısın dediler

sessizkral_1

Bence geçen seneden iyiydi.1. golü yedikden hemen sonra tezavurat başlaması geçen yıla göre bir artı.2-1 biterken fatih tekke diye bağrılması ise hoş olmadı.

Muhammed

Abi bunların hiçbir önemi yok gerekirse maç boyu sussunlar ama o Fatih Tekke tezahüratını yapmasalardı keşke. Üstüne birde takım otobüsüne saldırı felan olmuş off off.

yatara
16.08.2009, 00:37
gabric oynadi hastahanede :D gabric yokdu bugün hastalanmis macdan önce

hodlu
Gabriç hastanede serumlarla maç yapıyo...

bluelight
Ziya Doğan, bizim en büyük avantajımız Trabzonspor taraftarı, demişti... Mesaj bir yerlere gitmiştir heralde... (Bugünkü tepkiler normal olabilir ama nereye kadar... bir sınır olmalı değil mi?)

KERİM
16.08.2009, 00:38

önceki maçlara nazaran çok daha iyiydi..

iril
26 senedir böyle yönetimlerin yüzünden birşey yapamıyoruz. 26 senedir taraftar destek veriyor. Kimse taraftarla uğraşmasın artık. Göz göre göre yanlış yapılıyor. Taraftar bunları tribünde haykırınca suçlu.

Çok haklısın. herkes kolayını bulmuş. Yönetimler, teknik adamlar ve futbolcular beceremeyince faturayı seyirciye kesiyolar. Neymiş TS seyircisi sabırsızmış. 25 yıldır sabrediyoruz, bizden sabırlısı mı var? İddaa ediyorum istanbul takımlarından herhangi biri 25 sene şampiyon olmasın 1 tane bile taraftarı kalmaz.

Gordon Freeman
bu yonetım neyı beklıyor.Umutun bigün Henry olmasını mı.buna ınanarak mı bel baglıyolar bu Forvetimsiye.Hadi Gökhana çok para verdınız ziyan etmek istemıyosunuz onu anladık.peki umut ???

yorumsuz6117
16.08.2009, 00:39
ne gabrici hastalanmış hastaneye kaldırılmış serum takılmış..:)

Kasım BEKTAŞ
vay be yenileceğimiz aklımın ucundan geçmezdi!!!....1-0 öne geçtikten sonra acil çıktım geç saatlerde mesaj geldi arkadaşa 1-2 yenilmişiz diye inanamadım....ne diyelim her işte bir hayır vardır...inşallah bu skordan gerekli dersler çıkartılır....

titanic
Fatih tezahürratına hiç gerek yoktu.Forvet forvet diye bağırılabilirdi.Düzgün bir forvet alınsa Umutta rahatlar adamın alternatifi yok düşünsenize doğru düzgün sarı kart göremiyor çocuk haftayada mesai var diye. Maçın genelini düşünelimde hiç öyel avrupada destan yazacak,şampiyon olacak bir takım yok,Belki Engin'i takımdan çıkarı yerine düzgün bir adam koyarsak ve iyi bir forvet alırsak,ben Umut u başarısız bulmuyorum bu arada takım düzelebilir.Yinede beklentiyi çok yüksek tutmayalım.Çünkü Engin e doksan dakika sabreden bir teknik direktörümüz var

zahido
Geçen yıl Selçuk bu yıl Colman sahada varmı yokmu belli değil...

Abi aslinda ben sezona baslarken bu iki futbolcuyuda satalim yerlerine istikrarli adamlar alalim gorusundeydim.. Selcuk biraz olsun kendini duzeltti ama colman olacak gibi degil.. Cok gucsuz ve bir okadar vurdumduymaz insallah duzelir ve istikrarli bir yapiya kavusur..

Cabri61
Abi bunların hiçbir önemi yok gerekirse maç boyu sussunlar ama o Fatih Tekke tezahüratını yapmasalardı keşke. Üstüne birde takım otobüsüne saldırı felan olmuş off off.

takım otobüsüne saldırı olayı doğrumu?

yatara
16.08.2009, 00:40
bu yonetım neyı beklıyor.Umutun bigün Henry olmasını mı.buna ınanarak mı bel baglıyolar bu Forvetimsiye.Hadi Gökhana çok para verdınız ziyan etmek istemıyosunuz onu anladık.peki umut ???

ja bu umutu gercekdende bize gelmeden önce ajaxlan inter istiyomusdu???

worldmaster
Bir golcüyü takıma almamak için yapmadığı numara kalmayan yönetime de,

Daha ilk maçtan takımını satan seyirciye de YAZIKLAR OLSUN!

Bu takıma ait neyi tutsan elinde kalıyor.Bir tane düzgün tarafımız yok.Yönetim mi stada doluşan insan topluluğu mu tvde kan kusan yorumcusu mu...Ne diyeyim ki ben.Allah her birimizi ıslah etsin.Yoksa daha çooook bekleriz.

Gökhan KAN
Acaba yönetim teknik heyet bu işin içindeler diye mi forvet eksikliğini görmüyor..

devilkid

çok kötüydü.tvden zannettim sonra gs maçı başladı anladım bizimkilerin sus pus olduğunu.ya stad organize değil maroton hep oturuyordu.kale arkaları köşeler iyiydi.ama milletin marotonu davullarla zıplayan adamlarla şenlenirken bizimkiler sadece oturuyor ya

ama bu maçı taraftara bağlamak olmaz.takım genel olarak kötüydü.umutu bende zamanında savundun ama çift forvetken.tek forvet oynandığı zaman umutu oynatmanın mantığı yok.top tutmuyo,indiremiyo,ayağının kafasının ayarı yok.barışı forvet başlatsa daha iyiydi ya

cellchook
gabric hastaneye başhekim olmuş:)

neyse bu mağlubiyet hayırlara vesile olsun,sakinnnnnnnnnn:)

hodlu
16.08.2009, 00:41
Çok haklısın. herkes kolayını bulmuş. Yönetimler, teknik adamlar ve futbolcular beceremeyince faturayı seyirciye kesiyolar. Neymiş TS seyircisi sabırsızmış. 25 yıldır sabrediyoruz, bizden sabırlısı mı var? İddaa ediyorum istanbul takımlarından herhangi biri 25 sene şampiyon olmasın 1 tane bile taraftarı kalmaz.

Aynen katılıyorum.Seyirci bu sene o stadı başlarına yıksa bile haklı kardeşim yetti artık...

yatara
arkadaslar yemin le söyliyorum ben bu gece rüyamda trabzonspor bursaspor macini gördüm bursaspor bizi 3-2 yeniyodu mac 14 dakka uzanioydu demek o mac bu maca cikdi

yorumsuz6117
colman satılıp yerine hutchinson alınsaydı süper olurdu..

Gordon Freeman
ja bu umutu gercekdende bize gelmeden önce ajaxlan inter istiyomusdu???

yok artık daha neler...benı Megan Fox la cıktıgına ınandırabılırsın ama buna asla....

devilkid
takım otobüsüne saldırı olayı doğrumu?

doğrumu ya biri bişey yazsın:eek:

Mehmet Ç.
Bu Mac'dan sonra Yalin - Ki Sen cok iyi gider!

Baskan bize cok yazik etmissin.

Forvet lazim bunu Ofsayti bilmeyen Ninem bile söyler.

melihkuzey

yönetimin umutla sanırım gizli bir dostluk anlaşması var. taraftarına bu kadar sırtını dönmüş, kulaklarını tıkamış bir yönetim daha var mıdır acaba? lemiyi ben de hiç sevmem ama adam çok doğru konuştu. 3 yıldır bağırıyoruz bu takıma forvet şart lazım dedi. sonuna kadar haklı.

recdodo
Ligin başı, akıllar Avrupa maçında. Song'un oynaması , Gabriç'in ilk 18'e alınmaması buna örnek olabilir. Hatalar elbet olacaktır. Bu hatalardan tez vakitte ders çıkarırsak iyi olacağız, iyi olacağız.

Bir kaza idi oldu bitti diyelim. Takımı ancak -yattara hariç olabilir, hala tam iyileşmedi diye biliyorum- Toulouse maçında tam tekmil görebileceğiz. O zaman her şey daha netleşecektir.

gustavo_colman
16.08.2009, 00:42
bu maç bize ders olsun inşallah şampiyonluk yolunda bu maçı aramayız (AMİN ) bu arada forvet işine kesinlikle el atılmalı forvetin görevi gol atmaktır tamam anladım ortasahamız iyi asıl görevini yapsın ondan sonra servise geçsin

hodlu

Gabriç hastanede 3 gol atmış bu gece...

yatara
yok artık daha neler...benı Megan Fox la cıktıgına ınandırabılırsın ama buna asla....
öyle haberler cikmisdi ama

Hasan Ayvenli
gabric hastaneye başhekim olmuş:)

neyse bu mağlubiyet hayırlara vesile olsun,sakinnnnnnnnnn:)

İnşallah inşallah.. Sakin olmakta fayda var ama. Hiçbir zaman başarılı olamıyoruz bu konuda.

iril
yarın şiyle bi haber resmi siteden umut bulut evde merdivenlerden düştü ve ayağını kırdı 3 ay sahalardan uzak kalıcak:Dsüper bi haber olur..

Eğer böyle bi haber duyarsanız anlayınki umutu ben topuğundan vurmuşumdur

yorumsuz6117
arkadaslar yemin le söyliyorum ben bu gece rüyamda trabzonspor bursaspor macini gördüm bursaspor bizi 3-2 yeniyodu mac 14 dakka uzanioydu demek o mac bu maca cikdi
manısa maçında sonra bursa maçı işte :)

zahido
16.08.2009, 00:43
Ziya Doğan, bizim en büyük avantajımız Trabzonspor taraftarı, demişti... Mesaj bir yerlere gitmiştir heralde... (Bugünkü tepkiler normal olabilir ama nereye kadar... bir sınır olmalı değil mi?)

Taraftar taraftarligini yapti.. Maci izlemeyen bence fazla yorum yapmasin.. 2. golu yiyince fatih tezahuratlari basladi ki bence gayet normal bir tepkiydi.. Ziya doganin kastettigi ilk yarim saat Trabzonsporu bozabilirsek taraftarda homurdalanmalar olur ve bizim isimize yarar seklindeydi ama bu olmadi zaten,.

yatara
Gabriç hastanede 3 gol atmış bu gece...
gabric olsaydi kazanirdik gibi

cellchook
Aynen katılıyorum.Seyirci bu sene o stadı başlarına yıksa bile haklı kardeşim yetti artık...

seyirci haklı olunca,stad yıkınca trabzonspor şampiyon mu oluyor?

melihkuzey
touloousse ve manisa maçları bizim için büyük sıkıntı olacak. açıkçaıs iki maçtan da galibiyet beklemek büyük hata olur. önümüzdeki haftalar bizim için çile haftaları olacak. hazırlıklı olmamız gerekiyor.

efulim67
16.08.2009, 00:44

O da olur !

yatara
biz bi diyarbakira yenildik everton arsenaldan 6 tane yedi taraflaralari bi yuh bile demedi iste aradaki fark bu ingilterelen türkyie arasinda

iril

Tekke ayda yılda bir kaçırır, Umut ayda yılda bir atar. Umut kaval kemiğine gelirse atar, Fatih kaval kemiğine gelirse kaçırır. Fark bu. MeraK ETME BİŞEY OLMAZ

KERİM
16.08.2009, 00:45
yuhalama olduğu söyleniyor.

Harun CAN
Bu akşamki hezimetin özeti ve camia olarak bize öğreteceği " Bir musibet bin nasihatten iyidir. "

bluelight
Taraftar taraftarligini yapti.. Maci izlemeyen bence fazla yorum yapmasin.. 2. golu yiyince fatih tezahuratlari basladi ki bence gayet normal bir tepkiydi.. Ziya doganin kastettigi ilk yarim saat Trabzonsporu bozabilirsek taraftarda homurdalanmalar olur ve bizim isimize yarar seklindeydi ama bu olmadi zaten,.

maçı seyrettim... benim yazdıklarım otobüs taşlamayla ilgiliydi. Syzmek'in otobüsün taşlanmasından sonra yaşadığı sıkıntıları, korkuları hatırlamamak mümkün değil.

melihkuzey
bu takım tek forvet oynamamalı. o sebeple iki tane çok kaliteli forvet şart bize. umut ve gökhanla bu iş kesinlikle yürümez. geçen sene fb'nin guizayla yaptığı tek forvet oynama hatasını bu sene biz yapıyoruz. bu takıma ilk 11'de oynayan 2 kaliteli forvet şart. bizim yönetim bulamıyor, gaziantep yönetiminden rica etsinler onlar bize iyi forvet bulabilirler.

olcay_61
16.08.2009, 00:46
benim yazıma bakmışsın ama işte sadece bakmışsın.tayfun ve serkan,başka oyuncumuz??? ha başka oyuncu yoksa ben tercihimi tayfundan yana kullandıgımı anlattım.

benim taraftar anlayısımla bu taraftar arasında dağlar kadar fark var...Uzaga gitmeyelim BJK taraftarı.Çok daha iyileri var Nottingham Forest mesela.Nerde oynadıgını bilen var mı?schalke mesela.

Bakın aile boyu maça gelmek oturmak kakara kikiri eğlenmek sosyal aktivitedir,fakat gerçek şu ki futbol başka bir profil görmek istiyor stadda.
ozaman stada girişte sen bağırısın sen bağırmazsın diye ayırsınlar ona göre alsınlar içeri yada bilet kombine satarken daha dikkatli olsun hatta kombine satmasınlar... trabzon dışındakiler nekadar çok seviyosunuz taraftarı eleştirmeyi yok bkj taraftarıymış(evet adamlar süperler ama her maçını kazanıyomu beşiktaş hatta bazen onların baskısından kaybettikerini söyleyenler de oluyo) yok şuymuş yok buymuş sen topunu oyna, büyük takım futbolsusu transfer et, toplama takıma yenilme herkes destekler merak etme

iril

Kesin offside tan atmıştır. hakem görmemiştir

The Ciks
Bugün takım olarak kötüydük yenildik olay budur...taraftar umut bulut kaçırınca fatıh tekke dıyeceğine gökhan ünal demelidir..

Devre arasına kadar bu takımla oynanmalıdır...song avrupa ligi katılabilirsek şayet...turkıye kupası ve ligde..degerlendirilerek..kı ondan anca yarım devre verım alınabılılr yası ıtıbarıyle...devre arası gönderılıp yerıne orta sahaya hızlı atlet bır oyuncu alınabılır...atıba mesela ..kı 1 yıllık sozleşmesı kaldı..gelmekte ıstıyor..selçuk agır...colman agır..ceyhun ağır..tjıkuzu agır..bıze orta sahaya bır atlet lazım..sozun ozu ...

ayrıca bu takıma sola gabrıç ve forvete gokhan monte edılırse kı yattarada sagda form durumuna gore oynar bu pozısyon kısırlığını aşabılırız...ama bugun kı gs yı gorunce sampıyonluk sadece derbılerde olagan ustu performansla gelır...sıvası gectık..ama dığer basa guresen takımlara yenılmememız gerekır dıyorum...ozellıkle gs..ve fenere..besıktaş her halukarda ardımızda kalır..devreye kadar ılk 2-3 de olmalıyız..sonrada orta sahaya bır atlet..ıyı bır forvet ve sag bek ıle oldurucu hamleyı yapabılırız..şimdi hamle yapmanın bu akşamkı sonuca bakarak yapılması hezeyandan baska bırşey olmaz...

Ümit Tekşan
Çok erken mağlubiyetle tanıştık. Birde sahamızda olması daha çok üzücü oldu.

İnşallah hatalardan ders alır ve birdaha sahamızda yenilmeyiz.

Bu bir kazaydı diyelim , yolumuza bakalım , takım da bu gün hiç kimse iyi değildi. Sadece biraz Serkan , birşeyşer yapmaya çalıştı onunda kapasitesi belli. Dolayısıyla bu haftayı da moralsiz tamamlamış olduk.

Avrupa maçından alınacak iki -üç farklı galibiyet bize Diyarbakır maçını unutturacaktır diye düşünüyorum.

Daha ilk haftalar inşallah her şey yoluna girer ve birdaha üzülmeyiz.

Mehmet Sarigül

Mevcut forvetlerle hocayi göndermek cok daha kolay...

Bu acidan forvetlerimiz yönetim icin faydali olabilirler.

Biraz ironi yapmak istedim ama biraz da gerceklik payi var gibi...

Gordon Freeman
üzüntüden uyuyamıyorum da arkadaş.gece oldu anasını satayım ya.yatarken Trabzonsporu dusunmek karabasandan beter.

cellchook
16.08.2009, 00:47
ozaman stada girişte sen bağırısın sen bağırmazsın diye ayırsınlar ona göre alsınlar içeri yada bilet kombine satarken daha dikkatli olsun hatta kombine satmasınlar... trabzon dışındakiler nekadar çok seviyosunuz taraftarı eleştirmeyi yok bkj taraftarıymış(evet adamlar süperler ama her maçını kazanıyomu beşiktaş hatta bazen onların baskısından kaybettikerini söyleyenler de oluyo) yok şuymuş yok buymuş sen topunu oyna, büyük takım futbolsusu transfer et, toplama takıma yenilme herkes destekler merak etme

tamam bol şans

Enes Ünal Kaya
aynen takım otobüsüne saldırı varsa yuuhh.. :S

melihkuzey
yönetim böyle burnunun dikine giderse bu takımın otobüsü daha çok taşlanır ve yabancı futbolcu da durmaz kaçar. bu yönetime futboldan anlayan birileri şart. hentbolden gelen adamlarla futbol idare edilmez.

sadri babanın acilen etrafına futbol dahisi insanları toplaması şart.

hodlu
16.08.2009, 00:48
bu takım tek forvet oynamamalı. o sebeple iki tane çok kaliteli forvet şart bize. umut ve gökhanla bu iş kesinlikle yürümez. geçen sene fb'nin guizayla yaptığı tek forvet oynama hatasını bu sene biz yapıyoruz. bu takıma ilk 11'de oynayan 2 kaliteli forvet şart. bizim yönetim bulamıyor, gaziantep yönetiminden rica etsinler onlar bize iyi forvet bulabilirler.

Geçen sene her maç iki forvet oynadık da ne oldu.Önemli olan oynattığın forvetlerin kalitesi...

iril
16.08.2009, 00:48

Bahsettiğin problemler her sezon diğer büyük takımlarda da oluyor. Ama problemli maçlarda forvetleri bulduğunu attıkları için başarılı oluyorlar. Örnek: geçen seneki TS-BJK kupa maçı

Serdar A
16.08.2009, 00:49
Iyi bir soru ama ben kadroda tjikuzu nun yerini dolduracak defansif bir önlibero göremiyorum

Ceyhunu bugün gördük,ilk 11 de oynayacak teknik ve hizda degil.

Ha colman cok mu iyi,belki degil.Ama ceyhunu sivas macini kurtardi diye 11 in vazgecilmezi görmeyelim.

Zafer in mac ritmi yok,su anda iyi bir alternatif bile degil.

Kisacasi orta sahaya dahi takviye lazim,defansif ve ofansif anlamda iyi bir oyuncuya ihtiyac var bence.

Tabi takviye yapılacak bir zamin varsa farklı şeyler söyleyebilirim ( söyledim )

Ceyhundan örnekle devam edelim . Maçın bandını yakalarsanız bir yandan gelen toplara dikkat edin . Koskoca Trabzonspor'da ön direğe koşu yapıp savunmayı açacak oyuncu yok , Ceyhundan başka . Bu gün isabetsiz vurdu . Ancak Alan ve Ceyhundan başka kaleye bakan kim vardı ? Ceyhun ağırlığından çok göze çarpan eksiği çok yavaş dönmesi , bazende dönememesi . Pas ritminde problem yok . En azından Tiji'ye göre bir problem yok . Bu 3 futbolcuyu hücumda seri 3 futbolcuyla destekleyebilirsiniz .

Maç ritmi kulübede oturmakla edinilmiyor , oynatmak gerek . Bu Ceyhun'un ve Giray'ın bu ritmi geçen seneden bulması gerekiyordu misal . Böyle ciddi maçlar öncesi yapılan müsabakalarda bunun için fırsattır .

Birde , hasbel kader kendi çapımda oyuncu takip ederim . Tek maçta izleyerek bunda iş yok dediğim çok fazla oyuncu bu gün Avrupanın kalburüstü oyuncuları arasında . Israrlı ve dikkatli takip ise hedefi 12'den vurur .

Paksoy
ısaac ne gol atmış vay anasını

zahido
Bizim yenilgimizi pek cok sebebi var bunlardan biride motivasyondu.. Bu anlamda diyarbakir macini, oynayacagimiz tolouse maciylailiskilendirmememiz lazim.. Ilk maci gol yemeden kapatirsak bence turu atlariz..

yatara
egemenin sezon öncesinde 9 cu haftaya kadar 3 puan kaybetme hakimiz var demisdi onu erken kulandik

worldmaster
Bu arada sallamıyorum ama, dündü galiba,rüya gördüm ya da kabus diyelim.1-0 dan 1-2 yenildik diyarbakıra.Gerçekte de böyle olacağını hiç beklemiyordum ama.Yine de sakin olmak lazım.Geçen hafta da yazdım,ayaklarımız yere basmalı...

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 00:50
Ben seyircinin boş anlamsız yere bağırmasını da gereksiz buluyorum. Önemli olan pozisyonlara tepki vermek. Ama rakibi baskı altına alacak şekilde. Bizim futbolcularımız hata yaptığında da onları alkışlamak. Onları morallendirmek. Önemli olan bu.

Geçen sene Kocaelispor maçıydı sanırım içerdeki. Bu dediğime yakın bir taraftar vardı tribünde.

hodlu
A.Gücünün golünü wasel atmış güzelde vurmuş Allah için...

FANATIK61
Göz göre göre 1 senemiz daha yok olacak...

melihkuzey
Geçen sene her maç iki forvet oynadık da ne oldu.Önemli olan oynattığın forvetlerin kalitesi...

yazdıklaırmı iyi okursan zaten ben de öyle dedim. umut ve gökhanla olmuyor bu iş. iki kaliteli forvetle oynamamız lazım. geçen sene oynadığınm forvetler de umut ve gökhandı hemşerim.

geçen sene umut-gökhan ikilisinin yerinde şöyle daha kaliteli iki forvetin olsaydı en az 20 tane gol boşa kaçmazdı ve şampiyon olurduk... ama umut-gökhan ikilisi sağolsun.

seyduna_efil

hazırlık maçları dahil forvetler henüz gol atamadı..hala daha nasıll forvet sıkıntısı yok dersin...

titanic
16.08.2009, 00:51
Sahanın içinde kaybolmayan forvet istiyoruz

_OziloZ_
Umut'a değil de orta saha ile arasında 30-40 metre boşluk bırakan teknik yönetime hesap sormak lâzım. Umut'u biliyoruz ama bu maça tek forvet ve arkasında kisme olmadan çıkmaz istemezdi herhalde. Engin Baytar 2 maçtır hiç bir şey yapmıyor. Sahada durması anlamsız. Ceyhun gol attı diye ilk 11'de çıkması manasız. Ben ikinci yarı bir Sivasspor ikinci yarısı bekledim ama olmadı. Sağlık olsun. Önemli olan hatalardan ders çıkarmak..

Cafer Bulur
ısaac ne gol atmış vay anasını
Ofsayt yokmuydu?:)

yatara
16.08.2009, 00:52
Sahanın içinde kaybolmayan forvet istiyoruz
agaclara ilan asalim

_OziloZ_
16.08.2009, 00:52
Kesin offside tan atmıştır. hakem görmemiştir

aynen öyle :D

yatara
16.08.2009, 00:53
isaac benim en sevdigidim oynuculardandi gecen sene haftaya bize atmasa bari

Paksoy
Ofsayt yokmuydu?:)

varsa bile güzel vurmuş

hodlu
Kanaltürk te Sinan Engin bile Sadri başkan bu takıma forvet al diyor.Sağolsun o da yardım ediyor bize belki duyan birileri olur...

titanic
Şimdi haksızlık etmeyelim.Bir Sivas maçı gibi pozisyon oluşmadı maçta,forvet na yapacak?Ama bu takımın 3 kulvarda da ben varım diyorsa acilen Fatih ayarında bir forvete ihtiyacı var.

Cafer Bulur
egemenin sezon öncesinde 9 cu haftaya kadar 3 puan kaybetme hakimiz var demisdi onu erken kulandik
Diyar a yeniliyorsan,sampiyonluktan bahsetmemelisin zaten.

Simdi bana gecmis yillarda fb veya digerlerinin örneklerini vermeyin,bizim takimda forvet yok renkdaslarim.

Celil Köse
16.08.2009, 00:54
1 hafta da bi takım da bu kadar büyük değişiklik nasıl olur anlamıyorum..

Bunu sadece hafta içi maçı ciddiye almamaya bağlamak istiyorum..

Yoksa koca bi sezonu başlamadan çöpe atalım..

iril

Umut'a da 3 milyon avro bonservis vermiştik.Az değil. Aynı sezon fenerbahçe de Uğur boralı almıştı aynı fiyata.

melihkuzey
bu takım için forvet sorunu yok diyen arkadaşları anlamış değilim. bu takımın en büyük sıkıntısı forvet hattının, maç boyunca rakip kale önüne gelen 20 topun hiçbirini gol yapamamaları. gollerimizi orta saha ve defans oyuncuları atıyor.

olcay_61
tamam bol şans
eyvallah sanada bol şans. ayrıca alsancakta çok maç izledim o müthiş göztepe- karşıyaka taraftarı içinde noldu biri 3.ligden yeni çıktı diğeri kaç yıldır ligAda demekki herşey taraftarda bitmiyo anlamışsındır umarım evet bizim taraftarımızda çok suç vardır ama en son suçlanması gerekenlerdir bu yenilgide

yorumsuz6117
16.08.2009, 00:55
Kanaltürk te Sinan Engin bile Sadri başkan bu takıma forvet al diyor.Sağolsun o da yardım ediyor bize belki duyan birileri olur...
dünya alem biliyor bu takıma golcü gerektiğini başkanda biliyor ama almıyor işte..

Gordon Freeman
16.08.2009, 00:55
1 sene boyunca baskı yapıp forvet aldırsak.ondan sonrakı sene de sağ bek için baskı yapıp ıyı bır adam alırsak tmmdır beyler 3 sene sonra şampıyonuz.kımse bu yonetımden aynı sezonda tüm acıkları gıdermesını beklemesın.

melihkuzey
16.08.2009, 00:56
valla sinan engin bile bu takımı çözmüş. ama bizim yönetimin pek aldırış edeceği yok. yine bildiğini okuyacaktır. alsa alsa mehmet battalı alırlar.

Celil Köse
Bross niye hacısalihoğlunu forvete almadı acaba:confused:

hodlu
Bunu herkes biliyor ama Fatih transferinin olmama nedeni Hayrettin Bey'in istememesi yoksa para çok istiyor,boş mukaveleye imzalamalı boş laflar.Kişisel husumetler yine takım sevgisinin önüne geçti ya yazık...

AdemS
16.08.2009, 00:57
Maçı BMN İstanbul ile beraber Beşiktaş'taki Trabzonlular Derneği'nde izledik..Güzel bir organizasyon oldu ama sonu kötü bitti maalesef..

İlk golü yiyene kadar bence gayet iyiydik, ataklarımız vardı, şutlarımız vardı.. Ama ne olduysa ilk golü yedikten sonra oldu.. Golden sonra oyunu rakip sahaya yığmamız gerekirken, tam tersi çok acemice hareketlerde bulundular oyuncularımız.. Sonucunda da ikinci golü yedik ve boynu bükük bir şekilde oradan ayrıldık..

Serkan sağ kanatta elinden geleni fazlasıyla yapmaya çalıştı, yorulunca da yerine Tayfun girdi.. Colman ve Engin bekleneni veremedi.. Tjikuzunun yerine Engin çıkabilirdi.. Umut yine yetersizdi, artık şu hava toplarına zamanında yükselip, iyi bir kafa vuruşu yapmasının zamanı geldi de geçiyor bile..

Velhasıl, kendi sahamızdaki kötü sonuçlara bir yenisi daha eklendi.. inşAllah Touluse maçında bunun tam tersi olur..

titanic
16.08.2009, 00:57
Umut'a değil de orta saha ile arasında 30-40 metre boşluk bırakan teknik yönetime hesap sormak lâzım. Umut'u biliyoruz ama bu maça tek forvet ve arkasında kisme olmadan çıkmaz istemezdi herhalde. Engin Baytar 2 maçtır hiç bir şey yapmıyor. Sahada durması anlamsız. Ceyhun gol attı diye ilk 11'de çıkması manasız. Ben ikinci yarı bir Sivasspor ikinci yarısı bekledim ama olmadı. Sağlık olsun. Önemli olan hatalardan ders çıkarmak..
aynen katılıyorum
1.ders: Engin yedek kulübesinin dışına çıkmayacak
2.ders: Ceyhun'u koskoca Fatih Terim oynattı,oynatmamak ne haddimize diyerek çocuğa 90 dakika görev verilmeyecek.
3.ders umutlar yeşerecek

arimseli
16.08.2009, 00:58
Yorumları okuyunca bir kez daha anladık ki TS'nin bu yıl da en büyük rakibi her zamanki gibi yine taraftarı olacak ve gazeteler sık sık "Avni Aker Kabusu" başlıklarına yer verecek.

İsteyen çatlasın, isteyen patlasın ama hakikat budur. TS'nin böyle dostları olduktan sonra düşmana hiç hacet yok...

Taraftar cephesinde birşeyler değişmeyecekse sıralamada TS'nin en garanti yeri küme düşmeMEsi olacaktır.

TS kolay gol atmak istiyorsa kanat toplarında ön direk varyasyonu denemesi yeterli olacaktır. Küçük Hamdi'den beri öndirek yapacak bir futbolcuya hasret kaldık yani..

Bu arada Diyarbakır bu sene çok iyi bir kadro oluşturmuş. Sürpriz maçlar çıkaracağa benziyor. Bu sütunlarda Ziya Hoca'yı saygısızca alaya alan arkadaşlar sanırım bugün 2 defa yenildiler.
Kimseyi beğenmek zorunda değilsiniz ama herkese saygı göstermek zorundasınız.

Bize Ziya Hoca'yı tebrik etmek düşer, tabi Ayman'ı da...

must61
Gol: Trabzonspor: 1 – Diyarbakırspor: 2
Toplam Şut: Trabzonspor: 20 - Diyarbakırspor: 7
İsabetli Şut: Trabzonspor: 7 - Diyarbakırspor: 2
İsabetli Orta: Trabzonspor: 9 - Diyarbakırspor: 4
Faul: Trabzonspor: 13 - Diyarbakırspor: 18
Korner: Trabzonspor: 8 - Diyarbakırspor: 1
Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Diyarbakırspor: 4
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 58 - Diyarbakırspor:% 42

Biraz da şans olacak illaki bir şeye sallayacaksak şansımıza sallayalım...

SEDAT
sportif direktör ne iş yapar acaba çok merak ettim de..

real_rock
Isaac'i arayacağız galiba.Adam ofsaytıda öğrenmiş,Çokta güzel bir gol attı bu akşam.Golcü denilen şeyin tanımını Isaac ile Vassell bu akşam yaptı...

futbalski60
16.08.2009, 00:59
Bunu herkes biliyor ama Fatih transferinin olmama nedeni Hayrettin Bey'in istememesi yoksa para çok istiyor,boş mukaveleye imzalamalı boş laflar.Kişisel husumetler yine takım sevgisinin önüne geçti ya yazık...

Fatih futbol oynamaya niyeti olsaydı çoktan kendine kulüp bulurdu bir oyuncu 3 yıldır yedek kalmayı sorun etmiyorsa bırakın hayatını yaşasın inanın Fatih sizin kadar bu transferi düşünmüyor. Zenit'te oynadığı maçlara bakarsanız durumunu anlarsınız.

olcay_61
valla sinan engin bile bu takımı çözmüş. ama bizim yönetimin pek aldırış edeceği yok. yine bildiğini okuyacaktır. alsa alsa mehmet battalı alırlar.
geçen sene alınan sami, ismail,buğra,yakup,fatih falan filan gibi bir 500bin tl daha gider

lazkerem
bazı arkadaşlar sistem,mizn 4-6-0 olmasını savunuyorlardı bugün sanki biraz öyle oynadık
hoca colman - ceyhun ve alanzinho'ya forvete destek görevini verdi (belki Engin'e de vermiştir ama o bunu pek hissettrimedi)
zaman zaman bu oyuncuları gole yakın gördük ama asıl golcümüz umut'u hiç göremedik
yine bazı arkadaşlar umut'a kabahat bulmayın topmu geldi doğru dürüst diyorlar yahu hiç top gelmedi diyelim(ki geldi) sen gidip almaya çalış o zaman

FANATIK61
Isin komik tarafi yarin Baskan bir futbolcuya 3 Milyon bonservis verip transfer ederse hic sasmayin. Eski Yönetimlerin son dakikada yaptigi ayni hatalari yapacagiz galiba. (Lange + Jun !!!)

melihkuzey
isaac önümüzdeki hafta bize kesin atar. bu defans ve bu kaleciyle isaac şimdiden gol planlaırnı yapmıştır bile.

Celil Köse
16.08.2009, 01:00
Gol: Trabzonspor: 1 – Diyarbakırspor: 2
Toplam Şut: Trabzonspor: 20 - Diyarbakırspor: 7
İsabetli Şut: Trabzonspor: 7 - Diyarbakırspor: 2
İsabetli Orta: Trabzonspor: 9 - Diyarbakırspor: 4
Faul: Trabzonspor: 13 - Diyarbakırspor: 18
Korner: Trabzonspor: 8 - Diyarbakırspor: 1
Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Diyarbakırspor: 4
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 58 - Diyarbakırspor:% 42

Biraz da şans olacak illaki bir şeye sallayacaksak şansımıza sallayalım...

Zaten 2 maçta da kaleyi bulan doru dürüst 3 şut var üçü de gol slyvanın maşallahı var bu sene..

titanic
16.08.2009, 01:01
Isaac'i arayacağız galiba.Adam ofsaytıda öğrenmiş,Çokta güzel bir gol attı bu akşam.Golcü denilen şeyin tanımını Isaac ile Vassell bu akşam yaptı...
Şimdi biz isaac(ishak) ı ofsaytı bilmiyor diye mi yolladık?

yorumsuz6117
Isin komik tarafi yarin Baskan bir futbolcuya 3 Milyon bonservis verip transfer ederse hic sasmayin. Eski Yönetimlerin son dakikada yaptigi ayni hatalari yapacagiz galiba. (Lange + Jun !!!)
kimi alıcak yabancı olamaz..

Koray
Valla ne yazacağımı bilmiyorum maç hakkıında, üzüntüden başıma ağrılar girdi...

Tek tesellim BELKİ ders çıkarırız bu şok yenilgiden.

yatara
serkan kirintili oynadimi buguün ankaragücü kalesinde

sessizkral_1
Sivasspor maçında galip gelmenin yarattığı rahatlık
Diyarbakır kolay takım diye medyanın yaptığı baskının verdiği rahatlık
Futbolcuların kafalarının Touluse maçında olması
Sakat futbolcuların önemi(Bugün gökhan ve gabriç lazımdı,bukadar kalabalık defansa orta ile gol atılmaz şut çekecek adam lazımdı)
Egemenin futbol kariyeri boyunca yapamayacağı 2 komik hata.

Cafer Bulur
Ne 3 milyonu?:rolleyes:

Bucasporla 3oo bin tl nin pazarligini yapiyorlar.;)

iril
touloousse ve manisa maçları bizim için büyük sıkıntı olacak. açıkçaıs iki maçtan da galibiyet beklemek büyük hata olur. önümüzdeki haftalar bizim için çile haftaları olacak. hazırlıklı olmamız gerekiyor.

Katılıyorum. rüya görmeye gerek yok. Toulese maçına yedek kadroyla çıkıp asıl manisa maçına konsantre olmalıyız.

cellchook
16.08.2009, 01:02
eyvallah sanada bol şans. ayrıca alsancakta çok maç izledim o müthiş göztepe- karşıyaka taraftarı içinde noldu biri 3.ligden yeni çıktı diğeri kaç yıldır ligAda demekki herşey taraftarda bitmiyo anlamışsındır umarım evet bizim taraftarımızda çok suç vardır ama en son suçlanması gerekenlerdir bu yenilgide

kaçırdığın bir nokta var,taraftar bağırmadı ve yenildik demiyorum,kazansaydık da aynı şeyi söylerdim,bu benim için trabzonsporun sorunu.

biri göztepe oldugu için düştü diğeri karşıyaka oldugu için bank asyada.sen trabzonsporsun.senin yapacagın katkının çarpanı çok daha fazla olur merak etme.

melihkuzey
16.08.2009, 01:02
Valla ne yazacağımı bilmiyorum maç hakkıında, üzüntüden başıma ağrılar girdi...

Tek tesellim BELKİ ders çıkarırız bu şok yenilgiden.

hepimiz senin gibiyiz. sinirden hasta olduk... ama bir ders çıkaracaklaırnı sanmıyorum. bizim yönetim gerçekten futboldan anlamıyor. sadri şener'in bir an önce profesyonel futbol yöneticileri bulması gerekiyor.

transferleri teknik direktöre bırakmayıp kendisi yapan yönetimlerin sonu hep böyle hüsran oluyor maalesef.

Adem Köse
16.08.2009, 01:03
Sivas maçında da 1-1 oldu ve ondan sonra takımımız baskıyı kurdu ve güzel oyun geldi, acaba neden kendi sahamızda bu olmadı diye düşünüyor ve iç saha da gerçekten de psikolojik bir baskı olduğunu gösteriyor.

real_rock
Şimdi biz isaac(ishak) ı ofsaytı bilmiyor diye mi yolladık?
Bilmem niye yolladık acaba? adam oynamaya oynamaya ofsaytı unutmuştu da

Laz_61
Fatih Tekkenin gelmeme nedeni Hayrettin beydir ...Hayrettin Akcaabatlidir Gökdenizin pesindekilerde Akcaabatlilardi Fatihde Gökdenizin arkasinda olunca Hayrettin beyle arasi acilmisdir o yüzdende istemiyor Fatihi...Bana Trabzondaki is adamlarindan bir kisi söyleyinki karanlik islerle alakasi olmayan...Trabzon gibi nufüsü 200.000 olan bir kentde daire satarak o kadar servet elde edilmez...

Punisher-61
16.08.2009, 01:04
1-0 dan bizim futbolcularda öyle hava vardiki ah be ah..asirtmali paslar sagdan atip soldan gecmeler topukla paslar ve daha neler neler... kardesim 1-0 öndesin adam gibi pasini versene 2-0i arasana.. artistligin zamanimi..bu sözler en cok engine colmana ve alanzinhoya...

yorumsuz6117
Katılıyorum. rüya görmeye gerek yok. Toulese maçına yedek kadroyla çıkıp asıl manisa maçına konsantre olmalıyız.
farklı yenilmeyelimde alay konusu oluruz sonra..zaten oldukta..:)

cellchook
Fatih futbol oynamaya niyeti olsaydı çoktan kendine kulüp bulurdu bir oyuncu 3 yıldır yedek kalmayı sorun etmiyorsa bırakın hayatını yaşasın inanın Fatih sizin kadar bu transferi düşünmüyor. Zenit'te oynadığı maçlara bakarsanız durumunu anlarsınız.

aklına yüreğine sağlık.Biz efsaneler yaratmayı severiz,ki hala geçmişteki efsanelerimizle övünüyoruz.

ZAVALLI halimiz(taraftar)

Celil Köse
Mesala ders olarak ne çıkarabilirz ki..

Bi forvet şart oldugu kesin ama yabancı kontenjanımız dolu alınacak Türk oyuncu yok..

Dersi geçen sezondan çıkarılıp sezon başında adam gibi bi forvet transfer ederek yapmalıydılar..

Hasan Ayvenli
bu kaleciye birisi trabzonspor kelseni koruduğunu söylesin 2 top geldi 2 si de gol tolga aynısını yapar çok para vermeye gerek yok bu kaleci hiç maç çevirmedi tolga dan fark kı yok bence unur kaleye geçmeli.....

kalecinin nesine kabahat buluyorsunuz. İlk golde yapacak bişey yok. İkinci golde egemen'in hatasından yanlış yerde yakalandı.

Emiroğlu
Diyarbakır'ın hiçte iyi bir kadro oturttuğuna inanmıyorum.

Maç boyunca 1.5 pozisyondan 2 gol yedik.

Asıl zoruma gidende , bu denli acemi , başında Ziya Doğan bulunan bir kadromsuya karşı , net bir gol pozisyonu üretemeden mağlup olmamız.

Cafer abi demişti sanırım.

Sen kendi evinde Diyarbakır maçını veriyorsan , ŞAMPİYONLUKTAN SÖZ E - DE - MEZ - SİN !
Eğer forvet alınmayacak , Umut ve Gökhan ikilisi ile devam edeceksek ,
Şampiyonlar liginden de SÖZ edemezsin !

Bu bu kadar basit !

Gordon Freeman
bu kaleciye birisi trabzonspor kelseni koruduğunu söylesin 2 top geldi 2 si de gol tolga aynısını yapar çok para vermeye gerek yok bu kaleci hiç maç çevirmedi tolga dan fark kı yok bence unur kaleye geçmeli.....

katılıyorum.1 yıldır onur kaleye geçsin dıyorum.korkudan Tony Slvya nın guven vermedıgını soylıyemedım bu forumda.cunku herkez çok ıyı kalecı oldugunu soyluyodu.

Kubilay ŞAHİN
16.08.2009, 01:05

Aman Abi Sinan Engine Kaldıysak Bence Alacağımız Varsada Vazgeçelim..

gustavo_colman
yahu arkadaşlar bizim taraftarı anlamıyorum ilk maçı kazandık oooo şampiyonuz bu takımı ölüsü bile iş yapar,barcelona gibiyiz ne oldu yani değişti mi takım yenildik bitti önümüzdeki maçlara bakacağız artık ayrıca o otobüs taşlama olayı doğruysa çok ayıp etmişiz yapılmamalı böyle bir ne ligin 2.hftasında ne de diğer haftalarda ayrı bi nokta diyarbakırı transfer anlamında tebrik etmek gerekir özellikle forvet hatları etkili nazemate iyiymiş gerçekten :) kalecininde etkili kurtarışları vardı yani sonuçta kazananı tebrik ederiz yolumuza devam ederiz inşllah hatalardan derslerimizi alırız :.:::

melihkuzey
Sivas maçında da 1-1 oldu ve ondan sonra takımımız baskıyı kurdu ve güzel oyun geldi, acaba neden kendi sahamızda bu olmadı diye düşünüyor ve iç saha da gerçekten de psikolojik bir baskı olduğunu gösteriyor.

bu maçtada 1-1den sonra baskı kurduk ama forvet hattımız olmaıdğı için bütün golleri orta saha oyuncuları ve geriden gelen giray atmaya çalıştı. tabii takım öne çıkınca ikinci golü de yedik. bu takıma forvat hattı şart. bütün golleri orta saha oyunculaırndan beklerseniz bol bol gol yersiniz.

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 01:06
kaçırdığın bir nokta var,taraftar bağırmadı ve yenildik demiyorum,kazansaydık da aynı şeyi söylerdim,bu benim için trabzonsporun sorunu.

biri göztepe oldugu için düştü diğeri karşıyaka oldugu için bank asyada.sen trabzonsporsun.senin yapacagın katkının çarpanı çok daha fazla olur merak etme.

Ben seyircinin boş anlamsız yere bağırmasını da gereksiz buluyorum. Önemli olan pozisyonlara tepki vermek. Ama rakibi baskı altına alacak şekilde. Bizim futbolcularımız hata yaptığında da onları alkışlamak. Onları morallendirmek. Önemli olan bu.

Geçen sene Kocaelispor maçıydı sanırım içerdeki. Bu dediğime yakın bir taraftar vardı tribünde.

arimseli
16.08.2009, 01:07
Diyarbakır'ın hiçte iyi bir kadro oturttuğuna inanmıyorum.

(...)

Asıl zoruma gidende , bu denli acemi , başında Ziya Doğan bulunan bir kadromsuya karşı , net bir gol pozisyonu üretemeden mağlup olmamız.
(...)
Bir kere kalecileri çok iyi gibi. Hau kara adamları da hiç fena değil. Tolga, Adnan, Ayman felan kötü değiller..
Bir takım sana Net gol pozisyonu vermemişse iyi oynamış demektir...

POYRAZ
Herkes gibi ben de beklemiyordum bu sonucu ama dünyanin sonu degil.
Kazanabilecegimiz maci verdik. Hakikatten üzüntü verici bir durum ama simdi Avrupa macina yogunlasmali oyuncular.

titanic
Kaleyi boş bırakıp çift forvet oynayalım,zaten tony syliva her gelen şutu kalesinde görüyor,Sivas maçında da öyleydi.

bluelight
16.08.2009, 01:08
Erman Toroğlu: "Umut Bulut iyi niyetli ancak TS'nin futbolcusu değil"

iril
16.08.2009, 01:08
isaac benim en sevdigidim oynuculardandi gecen sene haftaya bize atmasa bari

İnşallah oda seni seviyodur :)

Gökhan KAN
16.08.2009, 01:09
Aman Abi Sinan Engine Kaldıysak Bence Alacağımız Varsada Vazgeçelim..
Niye be Kubi o da gerçeği görmüş işte..Sinan ı destekliyorum ben.:)

Cafer Bulur
Bir kere kalecileri çok iyi gibi. Hau kara adamları da hiç fena değil. Tolga, Adnan, Ayman felan kötü değiller..
Sene 1312,takimin basinda sadi tekelioglu var.

Toplama takimla ilk macta deplasmanda bjk yi muhtesem bir oyundan sonra 2-1 yeniyoruz.

Sonra mi,ligte kaldigimiza duaciydik.

Diyar in sonu da böyle olacak gibime geliyor.

hamucera
forvetlere top mu gittide forvet hattına kabahat bulunuyor. apaçık belliydi. trabzona gelen takım kapanacak, herkes aynını söyledi kapalı takımlara karşı bu oyun sökmez ve sökmedi de

olcay_61

evet ben trabzonsporum tayfunla serkanla umutla oynatmasınlar beni, kulubemde 2. bir forvet olsun falan filan. ayrıca ben muhteşem bi taraftarımız var demiyorum buda bi sorun katılıyorum ama her yenilgiden sonra trabzon dışındakilerin taraftara sallamasından da bıktım artık

Celil Köse

Hayatında ilk defa doru bi söz etmiş..

melihkuzey
16.08.2009, 01:10
sadece trabzonsporda değil bütün takımlarda, kendi evinde 1-0'dan maç kaybeden takımlar yuhalanıyor. kadköyde fb'Liler fb'li futbolculara etmedikleri küfürleri bırakmıyorlar. aynı şekilde gs'lilerde keç kere yönetim istifa diye ali samiyeni inletti. aynı tepkiyi trabzonspor taraftarı da vermektedir. bu son derece normal. taraftarı kimse suçlamaya kalkmasın. taraftarın bir suçu yok. suç forvet hattına çözüm üretmeyen ve bunda ısrar eden yönetimde.

FANATIK61
Ne 3 milyonu?:rolleyes:

Bucasporla 3oo bin tl nin pazarligini yapiyorlar.;)

O zaman vay halimize !!!

yatara
katılıyorum.1 yıldır onur kaleye geçsin dıyorum.korkudan Tony Slvya nın guven vermedıgını soylıyemedım bu forumda.cunku herkez çok ıyı kalecı oldugunu soyluyodu.
tonynin yapdigini onur daha da iyi yapar fb macini o kazandirmisid bize

Emiroğlu
16.08.2009, 01:11

Tolga , Adnan , Ayman kötü değillerse neden yolladık ?
Bal gibi de dünya futbolunda işi olmayan adamlar.Bunların bizdeki hallerini de biliyoruz.Hepimiz biliyoruz.Yazılanlar forumda hala kayıttalar.

Acaba net gol pozisyonu vermediler mi ?
Biz mi becerip giremedik ?

Diyarbakır kim allah aşkına ?
Kaç pas yaptı bu akşam ?
4 pas ını hatırlayan var mı ?

Sonra , bu takım değilmiydi daha 1 hafta önce sivası çime gömen ?

Sorumu tekrar ediyorum , Bize gol pozisyonu vermediler mi ? Biz mi becerip giremedik ?

yorumsuz6117
bunu herkez biliyor zaten aynı şeyleri niye söylüyor..

yatara
bizim transfer komitesinde Sansallan Erman olsaydi biz her sene sampiyon olurudk

titanic
yahu arkadaşlar bizim taraftarı anlamıyorum ilk maçı kazandık oooo şampiyonuz bu takımı ölüsü bile iş yapar,barcelona gibiyiz ne oldu yani değişti mi takım yenildik bitti önümüzdeki maçlara bakacağız artık ayrıca o otobüs taşlama olayı doğruysa çok ayıp etmişiz yapılmamalı böyle bir ne ligin 2.hftasında ne de diğer haftalarda ayrı bi nokta diyarbakırı transfer anlamında tebrik etmek gerekir özellikle forvet hatları etkili nazemate iyiymiş gerçekten :) kalecininde etkili kurtarışları vardı yani sonuçta kazananı tebrik ederiz yolumuza devam ederiz inşllah hatalardan derslerimizi alırız :.:::
Adamlar hakkatten güzel kaleci bulmuşlar,maçıda o aldı zaten, peruluydu galiba forvetleride bizim defansla dalga geçti,yattaradan görü coşuyorduk,bugün empati kurma fırsatım oldu rakip takımlar için yattaranın sovları sinir bozucuymus

melihkuzey
forvetlere top mu gittide forvet hattına kabahat bulunuyor. apaçık belliydi. trabzona gelen takım kapanacak, herkes aynını söyledi kapalı takımlara karşı bu oyun sökmez ve sökmedi de

bizim forvet hatıtna gelen topun yarısını gs bulmuş ve 4 tane gol atmış bugün. gerçi 2 tanesi penaltıdan ama bizim forvet hattına gelen top hiçbir takımda yok.

mhayri
Maça başlamalarından belliydi rakibi hafife aldıkları ...
Gevşek gevşek paslaşmalar, ciddiyetsiz ara pasları vs...
Ziya hocanın 8 stoperle başlayıp oyunu tutacağını bilmeyen yoktu şu forumda ama
sahada bizler oynamıyoruz ne yapalım...
Bir ara Umut u 6 kişiyle orta sahada bekleyen bir takım vardı karşımızda...
Maç kaybedilmiştir ve bunda tüm takımın hatası var ve buna hoca da dahil...
Tjikuzu asla çıkmazdı vedahi Alan...
Ama en kötüsü de oyunun karşı tarafa yıkıldığı ve gole ihtiyaç olunan zamanda
sahaya girecek 2. bir golcümüz yoktu kenarda...Bu da yönetimin hatası maalesef...
Taraftara diyecek söz bulamıyorum ve yıllardır aynı filmi izlemekten bana gına geldi ama
onlara birşey geldiği yok...Allah akıl fikir ihsan etsin , etsin de şu cincon dan taraftarlık öğrensinler...
Ve her zaman olduğu gibi Trabzonlunun kurdu Trabzonlu olmuştur ...
Ders olurmu bu mağlubiyet ?
Bilmem ama ihtimal vermiyorum...Aynı tas aynı tarak...
Bu da bana ders olsun demiş Temel idam sehpasına giderken sorulan son dileğin nedir sorusuna cevap olarak...
İnşallah öyle olmaz da ders olur hem sahadakilere, hem tribünlere hem de yöneticilere...
Herkese iyi geceler , takmayın kafaya olur böyle şeyler...This is Football...(hep bize olsa da böyle yersen)

osmanselcuk
geçen sezonki denizli ve konya facialarının birebir aynısı. kimse bu hataları bu teknik adamlara hatırlatmadımı?
avni akerde bu şekilde oynayan takımları çözmek için hala bir taktik geliştirilemedi mi?

Kubilay ŞAHİN
16.08.2009, 01:12
Niye be Kubi o da gerçeği görmüş işte..Sinan ı destekliyorum ben.:)

O Bizim Lehimize Birşey Dediyse Vardır İşin İçinde Bi aksilik..:)

Ayriyeten Aynı Kadroya, Forvete Gökhan'ı koysaydık Kazanırmıydık Sizce.?

iril

allahtan yabancı hakkımız dolu

cellchook
evet ben trabzonsporum tayfunla serkanla umutla oynatmasınlar beni, kulubemde 2. bir forvet olsun falan filan. ayrıca ben muhteşem bi taraftarımız var demiyorum buda bi sorun katılıyorum ama her yenilgiden sonra trabzon dışındakilerin taraftara sallamasından da bıktım artık

trabzon içi-dışı ayıp oldu bence,amaç tek.

neyse her zaman dediğim gibi fikirler hep uyuşmak zorunda değil.

hayırlı geceler

olcay_61

aynen katılıyorum

hodlu
16.08.2009, 01:13
Toplama takıma yenildik.Biz çalış çalış ortada birşey yok.Olmasıda beklenemez gol atma umudun kalmamış...

titanic
16.08.2009, 01:13
O zaman vay halimize !!!
yapsınlar para kolay mı kazanılıyor? Sonra servet dökersin Engine,Umuta Gökhana

yatara
16.08.2009, 01:14
GS seyircielrini görüdnmüzü bugün baros gol atamadi diye durmadan onun icin MIIIILAAAN BAAAROOOS MIIIILAAAN BAAAROOOS diye bagirdilar bizimkiler gibi FATIH TEKKE FATIH TEKKE ERSEN MARTIN diye degil

OZDEN61
16.08.2009, 01:15

maçtaydım. evet bence taraftar kötü. bazıları diyecekki bağırdı. bizde bağırdık. ama neye bağıyon. tribünde var 4-5 grup ayrı ayrı bağırıyor. yok ordaki başka tribüne el sallıyor, diğeri öbürüne. her grup kendi tezahuratının baskın çıkmasını istiyor. beşiktaşı örnek vermek istemiyorum nede olsa 34 lü. eskişehir taraftarına bakın. herkes bir ağızdan bir tezahuratımız marsımız olsun. ama yok. her zaman aynı şeyler. ayrıca taraftar lar arasında kendini bilmez, içip gelen çok. sonuçta bir spor müsabakası, oraya ailesiyle izlemye gelenler var. yanımda adam sürekli arkadaş grubuyla küfrediyor. hemen yanlarında bayanlar. ayıptır. ayrıca maç sonucuna göre takıma, oyunculara laf ediyorlar. ne gerek var otobüsün önünü kesmeye, futbolcuya küfür etmeye. bugün yukardan baktığımız kürt dedikleri şehirde yapıyorlar. her yenilgiden sonra istanbul basınına malzemeye vermeye ne gerek var. "avni aker de olaylar" başlığını görmek istemiyorum. utanıyorum.
bu takım iyi yolda. ama biz hep destek verirsek. bugün everton kendi evinde 6 yedi. olay cıktımı. bizde hemen su istifa bu istifa. machester efsanasi böyle kuruldu, az alkmar ın sampiyonlugu boyle istikrarlar geldi.

bugunkü yenilgi hocaya ve yönetime mesaj dır. onlar gerekeni yapacaktır. en basta da hoca yapacaktır. ben takımı ma, hocama güveniyorum.

skor taraftarlığını bırakalım...

titanic
Toplama takıma yenildik.Biz çalış çalış ortada birşey yok.Olmasıda beklenemez gol atma umudun kalmamış...
Bizim arkadaşlardan biri toplama bir bilgisayar yapmış,değme markalar eline su dökemez

muammer_29
sanki hafta içi barcelonayla maç yapcaz da adamların kafası avrupa maçındaymış kafaları nasıl başka yerde oluyo anlamıyorum

biltrabzon
bugün macin kaybedilecegini biz tv den gördük hoca kulübeden göremedi.saglik olsun ziya dogan ada helal olsun tebrikler.adam trabzonsporu iyi etüt etmis.bu takim bu futbolla ic sahada mac kazanamaz.

melihkuzey
"Trabzonspor 2009-2010 futbol sezonun Avni Aker'de ki ilk maçında Diyarbakırspor'a mağlup olması Bordo-Mavili ekibin taraftarlarını adeta çıldırttı. Bordo Mavili ekibin taraftarları maçın son dakikalarında Trabzonspor yönetiminin yanı sıra futbolcularını da yuhaladı.

Taraftarlar maç bitimine doğru Fatih Tekke slonganlarıyla yönetimi protesto ettiler. Kapalı tribünde maç bitiminde camları yumruklayan Trabzonspor taraftarlarıyla güvenlik güçleri arasında arbede yaşandı.

Bordo mavili ekibin taraftarları karşılaşma sonrası da yönetimi sloganlarla protesto etmeyi sürdürdüler.Taraftarlarla güvenlik güçleri arasında zaman zaman gerginlikler yaşandı.Ancak olaylar büyümeden engellendi"

olacağı buydu tabii ki...

arimseli
16.08.2009, 01:16
Tolga , Adnan , Ayman kötü değillerse neden yolladık ?
Bal gibi de dünya futbolunda işi olmayan adamlar. (...)
Bu arkadaşlar Türkiye ortalamasına göre iyidirler demek istedik. Dünya dan bahsedeceksek TS'de bile dünya ayarında kimseyi bulamazsın.

Paksoy
tonynin yapdigini onur daha da iyi yapar fb macini o kazandirmisid bize

aynen o maçtaki onur ssüper d,i, 2milli kaleci varken yabancıya ne gerek anlamadım , hani kalecin yoktur anlarım da

olcay_61
trabzon içi-dışı ayıp oldu bence,amaç tek.

neyse her zaman dediğim gibi fikirler hep uyuşmak zorunda değil.

hayırlı geceler
olayı farklı yerlere çekme ben de 17sene gurbet de yaşadım izmir karşıyakada. ben sadece olanı söylüyorum ve hep böyle oluyo nedense.
herkes aynı fikirde olsa konuşacak bişey olmazdı zaten sağolasın sana da hayırlı geceler

Celil Köse
GS seyircielrini görüdnmüzü bugün baros gol atamadi diye durmadan onun icin MIIIILAAAN BAAAROOOS MIIIILAAAN BAAAROOOS diye bagirdilar bizimkiler gibi FATIH TEKKE FATIH TEKKE ERSEN MARTIN diye degil

Geçen senenin gol kralı gayet normal bi durum bence

titanic
16.08.2009, 01:17
fatih hadi neysede Ersen ne alaka?Ne kalitesi var nede Trabzonsporla ilgili özel bir mazisi var.Sütçü Ali diye bağırsalarmış bari

Night61
16.08.2009, 01:17
Evet ya tony geldiğinden beri yediğmiz goller hep tutulması mümkün toplardı , imkansız gol hatırlamıyoum.Ben jefferson un osasuna maçındaki performansı hala hiç bir kalecimizde göremedim

yatara
16.08.2009, 01:18
Geçen senenin gol kralı gayet normal bi durum bence
umut bulutda gecen sezon ve ondan önceki sezon bizim takimin gol kraliydi

Emiroğlu
16.08.2009, 01:19
Bu arkadaşlar Türkiye ortalamasına göre iyidirler demek istedik. Dünya dan bahsedeceksek TS'de bile dünya ayarında kimseyi bulamazsın.
Onu demek istemedim
Yanlış anlattım sanırım.
Değişen dünya futbolcu kimliğinde demek istedim.
Yani Colman yada Selçuk gibi oyunu iki yönlü oynayan futbolcular değil.
Ya da hızı , tekniği vb özellikleri ile ön plana çıkabilen oyuncular değil.
Vasat bir teknik (adnan) , saf güce dayalı bir tuhaf bişe ( ayman )

Bunlar bizdeykende Trabzonspora layık futbolcular değildi.

Bu açıdan " Dünya futbolunda yerleri yok " demek istedim.

yatara
Evet ya tony geldiğinden beri yediğmiz goller hep tutulması mümkün toplardı , imkansız gol hatırlamıyoum.Ben jefferson un osasuna maçındaki performansı hala hiç bir kalecimizde göremedim
jefferson osasuna macinda kötü oynamisdi yalnis hatirlamiyosam 40 metreden yemisdi

gustavo_colman
maçtaydım. evet bence taraftar kötü. bazıları diyecekki bağırdı. bizde bağırdık. ama neye bağıyon. tribünde var 4-5 grup ayrı ayrı bağırıyor. yok ordaki başka tribüne el sallıyor, diğeri öbürüne. her grup kendi tezahuratının baskın çıkmasını istiyor. beşiktaşı örnek vermek istemiyorum nede olsa 34 lü. eskişehir taraftarına bakın. herkes bir ağızdan bir tezahuratımız marsımız olsun. ama yok. her zaman aynı şeyler. ayrıca taraftar lar arasında kendini bilmez, içip gelen çok. sonuçta bir spor müsabakası, oraya ailesiyle izlemye gelenler var. yanımda adam sürekli arkadaş grubuyla küfrediyor. hemen yanlarında bayanlar. ayıptır. ayrıca maç sonucuna göre takıma, oyunculara laf ediyorlar. ne gerek var otobüsün önünü kesmeye, futbolcuya küfür etmeye. bugün yukardan baktığımız kürt dedikleri şehirde yapıyorlar. her yenilgiden sonra istanbul basınına malzemeye vermeye ne gerek var. "avni aker de olaylar" başlığını görmek istemiyorum. utanıyorum.
bu takım iyi yolda. ama biz hep destek verirsek. bugün everton kendi evinde 6 yedi. olay cıktımı. bizde hemen su istifa bu istifa. machester efsanasi böyle kuruldu, az alkmar ın sampiyonlugu boyle istikrarlar geldi.

bugunkü yenilgi hocaya ve yönetime mesaj dır. onlar gerekeni yapacaktır. en basta da hoca yapacaktır. ben takımı ma, hocama güveniyorum.

skor taraftarlığını bırakalım...
bunu oluşturamıyoruz işte stadda futbolcular kendi evlerinde topa vurmaya çekiniyorlar küfür yiyeceğiz,yuhlanacağız ,...... bu tür şeylerin olmaması lazım takımımıza desteği hiçbir zaman bırakmamalıyız yenince harika yenilince berbat diyoruz .Bu anlayışımız değişse bi de forvet alırsak ama adam gibi forvet o zman herşey mükemmel oldu derim :)

Gökhan KAN
16.08.2009, 01:20
jefferson osasuna macinda kötü oynamisdi yalnis hatirlamiyosam 40 metreden yemisdi
İkinci maçtan bahsediyor arkadaş..Gerçekten mükemmeldi ama..

erhank
fatih hadi neysede Ersen ne alaka?Ne kalitesi var nede Trabzonsporla ilgili özel bir mazisi var.Sütçü Ali diye bağırsalarmış bari
Hadi ya ersen diyedemi bagirdilar? Anlasilan bizim tafartarda hic bir degisme olmamis, hatta gerileme bile olmus.

Celil Köse
umut bulutda gecen sezon ve ondan önceki sezon bizim takimin gol kraliydi

Ondan önceki sezondan bahsetmeyelim istersen takım ne durumdaydı hepimiz biliyoruz..

Geçen sezonsa en fazla golü Gökhan atmıştı;)

Ama yine de bu iki oyuncunun sayesinde şampiyonluktan oldugumuzu da anımsamak gerek..

Cafer Bulur
Ikinci maci kastediyor sanirim,kedi kedi olali bir kac fare tutmustu sanirsam.:)

melihkuzey
gs taraftarı barosa tabii ki tezahürat yapacak. adamlar fark atmış öne geçmiş milan baros kaçırınca ona destek oluyor. ama gs yenikken gol kaçırsaydı gs'liler de milan baros'a küfrederlerdi. biz aynı durumda değiliz. biz kendi evimizde maçı 1-0'dan egemenin sayesinde maçı rakibe hediye ettik. o sebeple bizim forvetimiz gol atamazsa yuhalanır. çünkü maçı hediye ediyorsun.

yatara
16.08.2009, 01:21
İkinci maçtan bahsediyor arkadaş..Gerçekten mükemmeldi ama..
olabilir ja o macdan sadece ersenin 100de yüzlük golü sayilammaisdi o aklimda

Cafer Bulur
16.08.2009, 01:22
Tolga 40 metreden gol yedigi zaman,bu kaleci amatör kalede bile kalecilik yapamaz deniyordu.

Sylva kalede uyuyor,30 metreden goller yiyince hicbir sey olmuyor.

Bu kafalar degismeli...

Gordon Freeman
16.08.2009, 01:22
bızım takımımız gercekten 60 mılyonluk bır takım mı ? soyle afrıka pazarına cıkıp eksık bolegelerımıze ucuza aç adamlar olsaydık daha ıyı olmazmıydı? Şans işi bakarsın tutar.Diyarbakırın Mendozası tutmuş.Umut dan daha ıyı hem de ondan kat kat az para alıyodur.

yatara
16.08.2009, 01:23
gs taraftarı barosa tabii ki tezahürat yapacak. adamlar fark atmış öne geçmiş milan baros kaçırınca ona destek oluyor. ama gs yenikken gol kaçırsaydı gs'liler de milan baros'a küfrederlerdi. biz aynı durumda değiliz. biz kendi evimizde maçı 1-0'dan egemenin sayesinde maçı rakibe hediye ettik. o sebeple bizim forvetimiz gol atamazsa yuhalanır. çünkü maçı hediye ediyorsun.

birak bu 4-1 isini...VFL HOMBURG maci takim 3-0 önde umut gol atamiyor TARAFTARLAR FATIH TEKKE FATIH TEKKE DIYE bagriyor jaa sen gelip dioynki adamlar fark atmis diye

gustavo_colman
"Trabzonspor 2009-2010 futbol sezonun Avni Aker'de ki ilk maçında Diyarbakırspor'a mağlup olması Bordo-Mavili ekibin taraftarlarını adeta çıldırttı. Bordo Mavili ekibin taraftarları maçın son dakikalarında Trabzonspor yönetiminin yanı sıra futbolcularını da yuhaladı.

Taraftarlar maç bitimine doğru Fatih Tekke slonganlarıyla yönetimi protesto ettiler. Kapalı tribünde maç bitiminde camları yumruklayan Trabzonspor taraftarlarıyla güvenlik güçleri arasında arbede yaşandı.

Bordo mavili ekibin taraftarları karşılaşma sonrası da yönetimi sloganlarla protesto etmeyi sürdürdüler.Taraftarlarla güvenlik güçleri arasında zaman zaman gerginlikler yaşandı.Ancak olaylar büyümeden engellendi"

olacağı buydu tabii ki...
ne kadar yanlış yapıyoruz bu konuda tamam anlıyoruz yenildik bizde üzüldüm ama bu kadar taşkınlığa ne gerek var ondan sonra bu futbolcular kendi evlerinde nasıl oynasın yine deplasman kralı olacak hedefimiz böyle şeyler olursa o da zor olur ilerisini kestirmek çok da zor değil eğer bu taşkınlıklarımz devam ederse takımımız hafif tempoda zorlamayamadan bitirirler ligi bi daha ki seneyi bekleriz yok anlayışımız ve tepkilerimiz değişirse hoşgörüyle beraber güzel şeyler olacağından eminim

Koray
Bu zamana kadar kimi küçümsediysek başımıza iş açıldı...

Ben demiştim diye alıntı yapmıyorum bu mesaja ama ne zaman birini küçümsesek 5 atarız 10 atarız 63475134136 atarız dediğimizde bu akşamki gibi hadiseler yaşanıyor...

Cagdas Topal
Tolga 40 metreden gol yedigi zaman,bu kaleci amatör kalede bile kalecilik yapamaz deniyordu.

Bu kafalar degismeli...

Bana artık güven vermiyor :( 2 haftada tuttugu top yok .

Celil Köse
16.08.2009, 01:24
Slyva bu sezonun en büyük hayal kırıklığı olmaya aday sanırım..

Geçen hafta yediği gol bu hafta yediği ikinci gol..

Çok fazla konsastrasyon eksikliği yaşıyor ve baya kilo almıs bence..

warrior
her ne olur bilmiyorum ama bu maçda bu aciz olursak işimiz yaş

arimseli
Onu demek istemedim
Yanlış anlattım sanırım.
Değişen dünya futbolcu kimliğinde demek istedim.
Yani Colman yada Selçuk gibi oyunu iki yönlü oynayan futbolcular değil.
Ya da hızı , tekniği vb özellikleri ile ön plana çıkabilen oyuncular değil.
Vasat bir teknik (adnan) , saf güce dayalı bir tuhaf bişe ( ayman )

Bunlar bizdeykende Trabzonspora layık futbolcular değildi.

Bu açıdan " Dünya futbolunda yerleri yok " demek istedim.
Anladım, teşekkür ederim...

titanic
Bizim kaleci geçen sene iyiydi,çok maçta müthiş performans gösterdi,bir sorunu mu var acep?

hamucera
bizim forvet hatıtna gelen topun yarısını gs bulmuş ve 4 tane gol atmış bugün. gerçi 2 tanesi penaltıdan ama bizim forvet hattına gelen top hiçbir takımda yok.
yok artık daha neler

Cagdas Topal
16.08.2009, 01:25
bızım takımımız gercekten 60 mılyonluk bır takım mı ? soyle afrıka pazarına cıkıp eksık bolegelerımıze ucuza aç adamlar olsaydık daha ıyı olmazmıydı? Şans işi bakarsın tutar.Diyarbakırın Mendozası tutmuş.Umut dan daha ıyı hem de ondan kat kat az para alıyodur.

Takımda zaten 8 yabancı varken mi ? :p Bize Türk forvet sart :)

sbay
bu maçı bir iş kazası olarak görmek,, erken gelen bir uyarı olarak görmek istiyorum...ama yönetiminde forvet konusunda harekete geçmesini bekliyorum artık...1 sezonu sadece 2 adamın(umut-gökhan) sırtına yüklemek gibi bir yanlışa düşmemeliler.

yatara
Ben demiştim diye alıntı yapmıyorum bu mesaja ama ne zaman birini küçümsesek 5 atarız 10 atarız 63475134136 atarız dediğimizde bu akşamki gibi hadiseler yaşanıyor...

bende macdan önce 4-0 yeneriz demisdim idadada 2 gol farklan kazanicaz diye vermisdim ama sonuc 1-2:eek:

Kubilay ŞAHİN
Yahu Şimdide Tony'yemi Geldi Sıra..

Bize Barca Lazım Barca..

Celil Köse

Çok doğru diyorsun takımda bi konsatrasyon problemi var sanırım:confused:

erhank
Ilk önce bizim taraftarin kafasi degissin, sonra sampiyonluktan bahsetmeye baslayalim.

Cagdas Topal
16.08.2009, 01:26
bende macdan önce 4-0 yeneriz demisdim idadada 2 gol farklan kazanicaz diye vermisdim ama sonuc 1-2:eek:

Rüyamda yenilecegimizi görmüştüm :( ilk dk larda 2-0 geriye düşüyorduk cok üzülmüştüm , bugünkü mac sonu üzüntüm aynı sekildeydi :(

karayamayman
16.08.2009, 01:27
Ben anlamadım bu telaşı üzüntüyü.

Bizim bu yıl zaten şampiyonluk şansımız yok. Kazanacağız-kaybedeceğiz. Ligi de 3. ya da 4. olarak bitireceğiz...

Gökhan KAN

Bu kafalar degismeli...
Bence de değişmeli..Aldığı yüksek toplar rahatlattığı için sanki taraftarı kandırıyor gibi geliyor..Çünkü dünyada öyle yüksek top alan kaleci çok az...Oyuna topu iyi sokması birde..Bunun dışında hiç bir artısı yok sadece kalede duruyor...

gustavo_colman
Ilk önce bizim taraftarin kafasi degissin, sonra sampiyonluktan bahsetmeye baslayalim.
ha şimdi şu cümleyi sarfettim duygularıma tercüman oldunuz daha sakin olsak dicem ama kanımızda var sakin olamıyoruz ahh şu takıma sonuna kadar destek verebilsek varya ne güzel olurdu

Cagdas Topal
Ben anlamadım bu telaşı üzüntüyü.

Bizim bu yıl zaten şampiyonluk şansımız yok. Kazanacağız-kaybedeceğiz. Ligi de 3. ya da 4. olarak bitireceğiz...

O lanet kupayı istiyorum artık :(

Cafer Bulur
16.08.2009, 01:28
Bir kere takimin oynadigi oyun ile oyuncu kadrosu orantisiz,alakasiz.

Sayisiz orta geliyor, kanat akinlari yapiliyor ama ceza sahasinda tamamlayacak oyuncu yok ki....

Yunus Emre SEYHAN
http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/ Isaac'ın attığı golü izleyin :)

Celil Köse

Taraftarın kafasında sadece şampiyonluk var nasıl değişsin kafası..

Sezona şampiyonluk hedefi ile başlamışsın her zaman ki gibi deplasmanda sivası yeniyorsun içerde seyircin stadı full doldurmuş hava zemin herşey güzel sen sıradan vasat bi takıma üstelik 1-0 dan maç veriyosun..

Sonra da taraftar değişsin diyoruz herkesin bi sabrı var da.

melihkuzey
16.08.2009, 01:29
birak bu 4-1 isini...VFL HOMBURG maci takim 3-0 önde umut gol atamiyor TARAFTARLAR FATIH TEKKE FATIH TEKKE DIYE bagriyor jaa sen gelip dioynki adamlar fark atmis diye

gs'in 4-1lik skoru fark değilmi hemşerim. adamlar 1-0'dan farka gittiler. niye? çünkü adamlar işlerini ciddi yapıyorlar. en önemlisi adamlaırn başında rijkard var. fathi tekkeyi bu saatten sonra takıma getirmek büyük hata olur. çünkü yönetim bu konuda hata yapmış fatih tekke konusunda ezilmiştir. şimdi her yenilgiden sonra yönetim fatih tekke tezahüratına kendini mahkum etmiştir. taraftar istiyorsa ligin başında getirecektin. bir futbol takımı taraftarıyla vardır. tarafatarına sırtını dönen yönetimler her zaman kaybederler. ama işin kötü tarafı takımda çok şey kaybeder.

yorumsuz6117
bence bu sene türkiye kupasını alırız ligde 4 veya 5 oluruz avrupadada gruplara kalamayız..:D

gustavo_colman
Sayisiz orta geliyor, kanat akinlari yapiliyor ama ceza sahasinda tamamlayacak oyuncu yok ki....
orası aşikar :)

titanic
Hayalimde düşlerimde 5-0 vardı.5 tane pozisyon bulamadığımız maçtanda 5 gol çıkmazdı.Olsun bir dahaki sefer daha çok hafta var

Enes Ünal Kaya
Kimse Fatik Tekke den söz etmesin. O durum göründüğü gibi karışık dengeleri bozar ...
Ama
Bize ForveT Lazım ama Fatih deil..

yorumsuz6117
16.08.2009, 01:30
http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/ Isaac'ın attığı golü izleyin :)
güzel gol atmış ..:)

torsten61
16.08.2009, 01:30
takımda ciddiyetsizlik var engin baytar aşırttırma yerine plase vursa 2-0 önde olacaz görende engin baytarı totti sanacak

yatara
16.08.2009, 01:31
gs'in 4-1lik skoru fark değilmi hemşerim. adamlar 1-0'dan farka gittiler. niye? çünkü adamalr işlerini ciddi yapıyorlar. en önemlisi adamlaırn başında rijkard var. fathi tekkeyi bu saatten sonra takıma getirmek büyük hata olur. çünkü yönetim bu konuda hata yapmış fatih tekke konusunda ezilmiştir. şimdi her yenilgiden sonra yönetim fatih tekke ezahüratına kendini mahkum etmiştir. taraftar istiyorsa ligin başında getirecektin. bir futbol takımı taraftarıyla vardır. tarafatarına sırtını dönen yönetimler her zaman kaybederler. ama işin kötü tarafı takımda çok şey kaybeder.

benim demek istedigim sen dedinja 4-1 öndeydiler ondan barosa küfür söylemediler bizim tarafartlar hazirlik maic homberg maci takim 3-0 önce umut bi gol atamadi hemen fatih diye bagriodular onu demek istedim

ve merak edioyrum bu sene MANU da RONALDO RONALDO diye bagricakmi umut resmen korkiyor artik toplara vurmaya

torsten61
güzel gol atmış ..:)
bizden giden adamlar bize karsı illa ya asist yapar ya da maçın adamı olur zaten

Sefaenes
su ziya yi bu hafta yildiz yaptik ya helal olsun Bizim takima gecensene deplasmanda yenemiyen takima yenildik. Bu hafta da mentalide mentalide diyen birine yenildik. Hayatinda Ayman gibi futbolculari dünya yildizi zahneden bir hocaya yenildik. Spor programlarina daha dogrusu burada yazilanlarida bu hafta hic okumak icimden gelmiyor.