PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Ahmet Karadeniz
15.08.2009, 22:17
bu taraftar profiliyle ts sampiyon olamaz istersen dünyanın en iyi kadrosunu topla o kadro bile sampiyon olmaz

srdr
forvetsiz onuyoruz... fatih tekke değil ama fatih tekke ayarında forvet lazım takıma...

senol 6116
Forvet alınması için ille mağlubiyet mi gerekiyordu.Kendi sahanda ceza alanında tek forvet var,o da Umut.Ne kadar acı ve vahim bir tablo.Bu forvetle 1-0 ve 2-1 den başka maç kazanılmaz.Hami,Şota ve Arçil li forveti özledim ben.

melihkuzey
şimdi kronik hastalığımız başlar ve bu takımla 5-6 hafta doğru dürüst galibiyet alamayız. bu da bross'un sonu olur. şimdiden yeni bir hoca şart oldu takıma.

Kara Mert61
Bu taraftar hiçbirşeyi haketmiyor..Orda fatih tekke diye bağırmak büyük terbiyesizliktir...Yazıklar olsun..

İsa
Neyse lütfen sıkmayın kendinizi...Trabzonsporlular üzülüyor diye üzülüyorum ben...Yoksa lazımdı bu ve erken olması iyi oldu...
Aslında değişen bir şey olmayacak mazaret olarak Gökhan-Gabriç ve
Yattara'nın eksikliği gösterilecek.

TheRapZoNe
Bu yenilgi lazımdı lafınıda kim çıkardı? Takım şimdi puan kaybetmemali,aksine elinden geldiğince fazla puan toplamalıki bu yolda giderken ilerleyen haftalarda kaybedilen puanlar sonrasında denir bu yenilgi iyi oldu falan diye.

hos_cocuk61
Herkez sevmediği oyuyuncuyu günah keçisi ilan ediyor ilginç, şampiyonluğa inanmıyanlar bu takımı tutmasın, çünkü bu takım o potansiyele sahip bir takım ilk yarıdaki oyunu 96 dan bu yana hiç görmemiştim bu maçı alsak emininm çoğunuz süper Trabzon, harika Trabzon yorumları yapardı; ama görünen o ki herkez skorcu, evet bende çok sinirlendim bu köy takımına yenilmemize; ama daha ligin başı bu kadar yangına körük ile gitmek hata olur. Maç yorumum ise 1-0 dan sonra işi dalgaya almamızın bedelini ağır ödedik, 2 tane basit kişisel hatalara dayalı gol yedik.

Onur Civelek61
15.08.2009, 22:18
Yarın sokağa çıkabilmem için ğs nin yenilmesi lazım

Tolunay Abdioğlu
Bu Umut Toulouse ye gol atsın bikini giycem.

Ben bunu bir yere yazıyorum.Belki kazayla felan atarsa :)

hodlu
Umut koşuyor diye oynuyorsa, Sergenden rica edelim yarış atlarından birini bize versin her maç koşturalım...

Öztürk Uğur
forvetsiz onuyoruz... fatih tekke değil ama fatih tekke ayarında forvet lazım takıma...

Biz oynamıyoruz ki sorun orda zaten:)

İskender YILMAZ
Acilen Yattara, Song ve Gökhan 11'deki yerini alması lazım .. Ve bize kesinlikle Fatih Tekke lazm ..

TheRapZoNe
Bu takım bugün diyarbakırda da oynasaydı yine kaybederdi. Mağlubiyeti taraftara veya fatih tekke sloganlarına bağlamayın.Millet keyfine fatih tekke diye bağırmıyor..

Ahmet Karadeniz
uzatmaya gerek yok şimdi takımın yanında biz olmazsak kim olucak taraftar dediğin şimdi belli olur ŞİMDİ DESTEK ZAMANI KÖSTEK DEĞİL

Erbay
15.08.2009, 22:19
Geçen sezonki gibi oynadık. Rakip de şanslıydı. Çok kötü oldu çok.

Halit Aydın
Meraklanmayın hocamız hazır sözleşmesi de Ocak ayında bitiyor. Yani bu hoca sorununu dert etmeyin.

fanatikmühendis
yok yok olmuyor. sakinleşemiyorum. Şu kalbimden utanıyorum. Nerden trabzonspor denen takımı sevdi? nasıl trabzonspor denen bu takımı sevdi? başka takımmı yoktu? ah kalbim ah

SEDAT
Tamam alıcam..Trabzondanda umutu felan alın ha bide seyirci transferi olmuyormu bizim tribünleri komple alın

Ömer SEVİNÇ
Yaklaşık 35 orta geldi . Lig ortalaması 25 altı . Benim saydığım kadarıyla yandan ve göbekten çok güzel 10 civarı top atıldı ceza sahasına . Umut maalesef topu takip etmek yerine rakip stoperi takip etmeyi tercih etti .

Ceza sahasında hep arka direğe koşuyor. Top önündeki 2 defansı geçecek de, Umut'a gelecek de, Umut iyi vuracak da, ölme eşeğim ölme.

Ön direğe koşması lazım. Dışarı atarım korkusundan, özgüven eksikliğinden arka direkte kaybolmayı seçiyor.

Gökhan KAN
Ulan Ziya...

Paksoy
Fiorentina dan Jovetic ' i al cok iyi bir yedek olur bu takıma ;)

bence en mantıklı siz konuşuyorsunuz cidden

Onur Civelek61
Ben bunu bir yere yazıyorum.Belki kazayla felan atarsa :)

Atsın diye yazıyorum.Sihirli sözcükler.Belki işe yarar:)

simavii
evimizdeki maçlar istanbulda oynansa keşke kesin şampiyon oluruz.

Emrah KabuL
Şu maçta rakibimiz kim olsa bizi yenerdi. Bu kadar kötü futbolu oynamak da bir marifettir. Neyse önemli olan ligin sonunu iyi getirmek.desteğe devam..!

hodlu
15.08.2009, 22:20
Bu arada Umut diye diye diğerleri de kurtulmasın.Tel tel döküldük her alanda...

Onur Civelek61
Ziya yine meşhur oldu ya

yorumsuz6117
Tamam alıcam..
arkadaşım burası fm başlığı değiil
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10036
burda tartışın..

cardinallius
yahu bu hoca açıklama yapmadı mı daha yoksa biz mi kaçırdık bişeyleri..

outlaws61
Trabzondanda umutu felan alın ha bide seyirci transferi olmuyormu bizim tribünleri komple alın
bizim seyirciyi alırsak bide temizlikciye para vermek zorunda kalırız malum heryer cekirdek olcak.

hodlu
Avni Aker maçları Yattarasız zor kazanılır bu bir daha çıktı ortaya...

Mustafa Demir
15.08.2009, 22:21
Bu takım bugün diyarbakırda da oynasaydı yine kaybederdi. Mağlubiyeti taraftara veya fatih tekke sloganlarına bağlamayın.Millet keyfine fatih tekke diye bağırmıyor..
bi arada sota diye bagiriyolardi bagiracak biri hep bulunuyo

Hasan Ayvenli
Yaklaşık 35 orta geldi . Lig ortalaması 25 altı . Benim saydığım kadarıyla yandan ve göbekten çok güzel 10 civarı top atıldı ceza sahasına . Umut maalesef topu takip etmek yerine rakip stoperi takip etmeyi tercih etti .

zamanlama ve zaman kavramlarından haberi yok onun zaten. ya önde ya arkada kalıyo.

İsa
Tamam önde basıyoruz falan ama rakibin ileri attığı bütün toplarda rakip forvetlerin bizim stoperlerle başbası kalması biraz ilginç değil mi?

Paksoy
herkeze iyi akşamlar ,renkdaşlar üzülmeyin be daha yolun başı ;)

TheRapZoNe
15.08.2009, 22:22
bi arada sota diye bagiriyolardi bagiracak biri hep bulunuyo

Taraftar forvet istiyor. Yönetim geçen sezondan dersini almadığı gibi bu sezon öncesi takıma forvet almayacağız çünkü 5-6 tane gole dönük oyuncumuz var demişti

İlker Akçay
gabriç bağırsak enfeksiyonu geçirdiğinden kadroda yokmuş

hos_cocuk61
Şu maçta rakibimiz kim olsa bizi yenerdi. Bu kadar kötü futbolu oynamak da bir marifettir. Neyse önemli olan ligin sonunu iyi getirmek.desteğe devam..!
Hangi maçı izledin sen ben kötü futbol görmedim; ama sen skorcu olduğun için böyle olaya yaklaştın. Evet yenilgide hatalar var bu hatalardan ders ve transfer çıkarmalıyız kişisel hatalar ve yetersizlikler dışında bu takım kafaya oynuyacak bütünlüğe sahip!!!

senol 6116
Bu Diyarbakır düşer.Tamamen forvetsizlikten ve Egemen in hatalarından yenildik

yorumsuz6117
bu taraftar profiliyle ts sampiyon olamaz istersen dünyanın en iyi kadrosunu topla o kadro bile sampiyon olmaz
taraftar maç boyunca çok iyi desteğini verdi..takım adam gibi oyun oynasaydı fatih tekke sesleride yükselmezdi..

Onur Civelek61
ğs maçını izleyen var mı yenilsinler ya yoksa yarın çıkamıcam dışarı.Angelov felan atar heralde.

servet nuh
umut değil forvette zladan ibrahimovic olsa bu macı alamazdık 3 pas üstüste yapma gelen topları şişir hani bu takım hazırlık maclarında yerden oynuyordu ne oldu bize offff ulan offf sıkıntımız var...içim yanıyor

haa zafer yelen yokmu 18 de ne oldi bu uşak:mad:

aynen öyle...umut elbette süper bi santrafor değil ama kontrolsuz güç güç değildir derler...akıncıların fethe gittiği gibi top oynanmaz kardeşim...umut ne yapsın....fatih tekke diye bağırarak sadece golculerinin özgüvenini yitirmesine sebep olmaktan başka şey elde edemezsin...evet bu takıma sadece ve sadece pivot tipli bi santrafor lazım....haaa birde uyuklayamayan ve şut çekilirken bi tarafı kapayıp,öbür tarafı otoban gibi bırakmayan bir kaleci

Adnankazaz
Dİyarbakirin forvetlerİnİ Çok beĞendİm anlamiŞ deĞİlİm adamlar nerden buluyorlar bÖyle adamlari trabzonspor yillardir adam İzlİyo falan fİlan gİtsİnler dİyarbakirdan bİraz tÜyo alsinlar barİ forvet nasil alinir dİye

Yunus Emre SEYHAN
Umut koşuyormuş.. kaç kere top aldı o zaman.. aldığı topları ezmek dışında. Alanzinho bile defansif anlamda Umut'dan 616161166116 kat daha katkı sagladı.

trabzonsporfan
yahu kardeşim seyirciye niye laf atıyorsunuz şimdi onların yüzünden mi yenildik.Tribün bugün iyiydi bence ama bırakında adamların morallaerinin bozulmaya hakkı yok mu?

Çekirdek çekirdek diyorsunuz eee yönetim öyle istedi yapacak bişey yok

hodlu
Lütfen hoca tartışması yapmayalım.Hocamız içinde şansız bir gece oldu ama o da ders çıkarır inşallah...

Öztürk Uğur
15.08.2009, 22:23
gabriç bağırsak enfeksiyonu geçirdiğinden kadroda yokmuş

Adama ne yedirdiler ilk günden:D

x_man
takım çok kötüüydü hocamız oyuna müdahele edemedi maalesef colman çoktan çıkmalıydı ama tijikuzuyu çıkardı barış daha erken girmeliiydi alanzinhoyla beraber oynamalıydı ama neyse sağlık olsun gerçi sağlığımızda tehlikeye bindi

Serdar A
Ceza sahasında hep arka direğe koşuyor. Top önündeki 2 defansı geçecek de, Umut'a gelecek de, Umut iyi vuracak da, ölme eşeğim ölme.

Ön direğe koşması lazım. Dışarı atarım korkusundan, özgüven eksikliğinden arka direkte kaybolmayı seçiyor.

Bravo . Ön direğe iyi koşu yapmayan bir futbolcu bulunmadıkça hava toplarında üstünlük kuramazsınız .

Vurması önemli değil , orada vurma tehdidi olan , rakip savunmayı enine genişletecek bir oyuncu lazım . Bunları başka bir başlıkta söyledim , işitmediğim hakaret kalmadı .

Nitekim Ceyhun iki defa bunu yaptı , birinde kafayı vurdu , diğerinde arka direkte bizim oyuncumuz vurdu .

Tolunay Abdioğlu
Daha yolun başındayız.Ligin devamını düşünsek daha iyi olur bence.

Armağan Dere
Bu taraftar hiçbirşeyi haketmiyor..Orda fatih tekke diye bağırmak büyük terbiyesizliktir...Yazıklar olsun..

ne haketmiyor...neyin terbiyesizliği protesto yaptı taraftar dolmuş artık umuta... o rezil umut bulutu mu izliycez...gökhansız oynayamıyor ne top indirir ne topa vurur..Sen Fatih zamanında izlemedin mi trabzonsporu..sorarım sana Umut fatihin tek bacağı eder mi?...Sen istemezmisin Fatihin gelmesini ?...istemiyorum dersen sana diycek bişeyim yok...

İlk önce Hayırlı geceler şunu demek isterim ki maça iyi başladık umutun yer almayı bilmemesi yüzünden 2 gol kaçtı.. Selçuk İnan neden ilk 11 başlamadı ceyhun kaç defa fire verdi...Egemen'e de o hata yakışmadı ama ders çıkaracaktır ve bir daha yağacağını sanmıyorum..defans iyi ortasaha iyi forvet berbat olduğu için gol atamadık bu kadar basit..iyi de oynadık..diyarbakır 2 defa geldi 2'side gol oldu...

Ama İnşallah Perşembe günü oynanacak maçı etkilemez bu skor yoksa işimiz çok zor olur ALLAH yardımcımız olsun...

Cafer Bulur
Zannedildigi kadar iyi bir takim olmadigimizi gördük.

Diyar gibi lige yeni cikan ve transferlerini bile bitirmeyen bir takima yenildiysek büyük sorun var demektir.

Orta sahamizin da zannedildigi kadar süper olmadigini gördük.

Forvetimizin hic olmadigini gördük.

Fatih tekke nin sart oldugunu gördük.

Herseyi gördük ama yönetim nedense göremedi,göremiyor.

hodlu
15.08.2009, 22:24
Bucaspordan forvet geliyormuş.Tamam şimdi 25 gol atar bizi şampiyon yapar.Ligin tek akıllısı biziz ya kimse görmüyor bu yeteneği...

hos_cocuk61
Kötü futbol oynadık diyenler futboldan anlamıyan kör cahil kişiler bence, çünkü takım 96'dan bu yana böyle pasa dayalı futbol oynamamıştı eleştirilecek unsur oyun değil, bu çarkı bozan futbulcular olmalı!!!

msukas
Umut a kızan arkadaşlara sinir oluyorum ya umutun ne suçu var adam zorlamı oynuyor. bizim orda bir laf var "çocuk .... belli olur diye" umutun kapastesi bu bunu yönetim bilmiyormu biliyor umut şampiyonluğa oynayacak bir takımın forveti olamaz bunu Trabzonsporu yöneten başkan ve teknik adamların anlaması lazım ya işlerine gelmiyor yada başka bir şey.....

Emrah KabuL
taraftar maç boyunca çok iyi desteğini verdi..takım adam gibi oyun oynasaydı fatih tekke sesleride yükselmezdi..

Takım adam gibi oynamayınca neden F.Tekke sesleri yükseliyor ? Çok mu gol kaçırdık ? Daha doğrusu gol kaçırdık mı ? Her mevkiye 1 oyuncu ismini bağırmamız lazım o zaman.

fanatikmühendis
15.08.2009, 22:25
Sivas maçından sonrada yazmıştım. çok da tepki almıştım sizden. 2 haftada kalemizi bulan top sayısı 3 yediğimiz gol 3. kalecisiz oynasak daha kötü olamazdı heralde. Sylva ya dikkat edelim artık demiştim ve bu maç kredisi tamamen bitmiştir. Kesinlikle Sylva hemen yedeğe çekilmelidir.

machi_61

Doğru diyosun. Onur sen mi yazıyosun abin mi?

İsa
Bu arada Engin konusunda hala ısrarcı olan arkadaşlar var mı?

DEEP BLUE
15.08.2009, 22:26
Adamlar dün aldığı 5 kişiyi takır takır oynattı. Bizim aldığımız adam ise ''ishal'' oldu oynayamadı. Bu nasıl işkencedir yarabbim... Bu arada GS golü yedi.

Sinan_Ts61
Fatih Tekke diye bağırınca ne oluyor anlamıyorum.Bağırınca Fatih Tekke gökden Avni Aker'e mi iniyor ?

Bu maçta yenilmiş olabiliriz ama önümüzde önemli bir maç var.

:D:D....valla cok haklisin...fatih tekke bagirinca hemen geliyormu ?
Ya fatih tekke de gelse baska bir futbolcu da gelse fark etmez arkadaslar

Önemli olan ( Takim ruhe ) ve takimda 90 dk dayanabilircek futbolcu olmasi lazim ki bu macda yoktur sivasspor da zor dayandik burda bir gercek...

Lig uzun demeyin bana cünkü ligin basinda böyle amatör takimlara yeniliyoruz kan kaybetiyoruz...önemli 3 puan kaybettik...ve bu moral bozuklu ile avrupa maci oynacagiz :confused::(

senol 6116
Umut ve Gökhan ın toplamı geçen sene takımın en zayıf halkası iken, bir de üstüne bu şahıslardan birini tek forvet olmaya mahkum etmek çok abes kaçıyor.Umut ve Gökhan dan daha iyi(tek forvet olma özelliklerine haiz) bir forvet şart.Bunu görmek çok mu zor.Biz araba devrilmeden önce çok yol gösterdik.

melihkuzey
eğer önümüzdeki hafta manisda manisaspor'u yenemezsek hocanın işi zor. biz de kronik bir hastalık var. maç kaybettikmiydi 5-6 hafta toparlanamıyoruz. şimdi bu hastalık yeniden nüksedecek. önümüzdeki 5-6 maç bizim için tam bir cehennem azabı. gel de işin içinden çık çıkabilirsen.

Harun
İlk defa bugün 90 dk. izlediğim takımdan gerek hazırlık maçlarının sonucu gerekse geçen hafta oynanan Sivas maçı sonucu ve yorumlarına bakarak, takımdan umutluydum açıkcası.
Fakat bugünkü futbol ile alınmışsa bu sonuçlar durum hiçte iç açıcı değil doğrusu.

Gelelim maça.İlk yarı Umut'un vuramadığı(vurdurmadıkları) Ceyhun'unun isabetsiz şutları ve bir kafa vuruşu dışında birazda şansla gelen gol kötü futbolun habercisiydi.Ofansif anlamda ne kanatları kullanabildik ne de ortadan gelebildik.Ziya Doğan adam adama markaj uygulatıp boş alan bıraktırmadı oyuncularımıza.Orta sahamız kalabalık fakat kısırdı.Özellikle Tijiku,Engin ve Colman sahada yoktular adeta.
Brosstan ikinci yarı bir hamle beklerken aynı kadroyu görünce şaşırdım doğrusu.Bu kadar kötü geçen bir ilk yarının ardından ne oyun şablonunda ne de oyuncu kadrosunda değişikliğe gitmemiş.
Brossun taktiği ile biz ancak açık futbol oynayan takımları yenebiliriz.Kapalı katı savunma anlayışı sergileyen hiç bir takımı rahat yenemiyeceğimizi Brossun bilmesi lazım.
Bugünkü oyunda özellikle Tijiku oyunu çok yavaşlattı.Alanzinho ve Engin kenarlarda sıkışıp kaldılar,Colman'da kalabalık savunma arasında kaybolup gitti.İşte burda Brossun devreye girip oyun şablonunu değiştirip müdahale etmesi gerekirdi.Yaptığı değişikliklerden Serkan-Tayfun değişikliğini anlamış değiim.Barış' ise oyuna çok geç aldı.Umarım bu hatalarını hafta içi tekrarlamaz.

oflu engin

ne dediğini bilde konuş.bu taraftar daha ne yapacaktı.desteğin kıralını verdide ne oldu.sorunu yanlış yerde aramanın kimseye faydası yok.asıl fatihi almamak büyük bir terbiyesizlikti.hatta almamak adına yapılan terbiyesizliklerde çabasıydı.adamların forvetleri yerinde va zamanında hareket edip iki pozisyonu gol yaparken bizimki yerinde ve zamanında hareket edemeyip bütün pozisyonları harcadı.topa kafamı atıyor yoksa top tarafından yumruklanıyormu belli değil.

Onur Civelek61
15.08.2009, 22:27
Emil Rosenov Angelov

İyi oyuncu ama iddaaya girerim bize gelsin basireti bağlanır.

ceserdar
Trabzonspor'da değişen hiçbir şey yok. Ne kendimizi göklere çıkaralım, ne de yerin dibine geçirelim. Zaman geçse de değişen bir şey olmaz. Egemen iki hata yaptı, ikisinde de golü yedik. İlk golde "artistlik" yapmayıp ayakta dursa, 2. pozisyonu zaten söylemiyorum. Bu kadar iyi futbol oynarken yaptığı iki hatanın tek nedeni var. Artistlik. Takımda yarım ve artist futbolcular çok maalesef.

61viya
seneye bakacağız artık...
yaş 32...
her sene gelecek seneye bakmaktan yoruldum...
şu futbolu hayatımdan çıkarmalıyım..
hem maddi hemde manevi zarar vermeye başladı..

Ayıp olmuyor mu abi? 24 yaş ve altı binler var şu forumda,lütfen :)

Şu ligde işi nefret boyutuna taşıığım takımlardan biriydi Diyarbakır-bu nefretin sebebi gene sahalarda olan biten davalrla ilgiliydi- Almamız gerekrdi böyle bir maçı, daha kaç zaman önce bir araya gelmiş bir ekip...

Olmadı...

Diyarbakırlılarla izledim maçı,adamları şampiyon yapmışcasına sevindirdik..

Ayrıyetten,keik kesik de olsa,içidekileri kusmak baabında dememde fayda var: Egemen'in hatalrı sonuca direkt etki etmiş olabilir,ancak bütün enerjisiyle çalıştı,bütün atakları kesti neredeyse:

"Canın sağ olsun Kaptan..."

Ve ikinci maçımız bu...Sinir bozucu bir tablo ZİYAdesiyle ancak,daha ikinci hafta...Bardağın dolu tarafına bakmak gerek sanırım şu anda...

Ve üstelik bana çok garip gelen bir durum daha var ki,ben maçın 60. dakikasına kadar olan kısmını, ki Diyarın ilk golü atmadan önceki 10 dakikasına kadar olan kısma tekabül eder, gayet beğendim. Rakip kaleyi yoklamak,atak yartamk,isabetli ve dar alanda paslaşmak anlamında...Belirttiğim dakikalarda düzgün top yapamayınca,topu kalede bulduk,akabinde de toparlanamadık..

Garip gelen durum dedim,çünkü genelde herkesle aynı fikirde oluurm izlediğim maçlarda..Bu maçta 60'a kadar oynanan topu beğenen tek kişiyim kanımca..Az futbol bilgimi kontrol etmem gerek :)

Velhasıl kelam,alınması gerekli olan maçı kaybetsek de,mecburuz öndeki maçlara bakmaya,ve mümkünse eksikleri gidermeye çalışarak..

hos_cocuk61
Ben ısrarcıyım, bu takımın dişlisini bozan tek oyuncu Umut'tur, eğer kaliteli topa basabilen bir forvet alır isek emin olki Alanzinho'da, Engin'de performanslarının üzerine çıkar.

61zafer61
trabzonsporlu oldugum icin utaniyorum diyen aciz bir maglubiyetten sonra böylemi oluyosun bizim senin gibi taraftara ihtiyacimiz yok defol git burdan.diyar bakiri tebrik ederim sadri baskan gör bunlari gör daha neyi bekliyosun gökhanin iyilesmesinimi bu is gökhanlada olmaz baskan kaliteli forvet alin bizi üzmeyin artik rahat rahat mac izlemek istiyoruz

Mustafa Demir
15.08.2009, 22:28
İyi oyuncu ama iddaaya girerim bize gelsin basireti bağlanır.
isaac de iyiydi bizde noldu

Koray
Kabus gibi gün ya...

KERİM
Adamlar dün aldığı 5 kişiyi takır takır oynattı. Bizim aldığımız adam ise ''ishal'' oldu oynayamadı. Bu nasıl işkencedir yarabbim... Bu arada GS golü yedi.
Denilecek başka laf yok. Aynen dediğin gibi oldu.

Şu forvetlerindeki kara adam idmansız olmasına rağmen ilk maçında gol atmış, bu maçtada tek başına takımını sırtladı.

Mustafa Ayazoğlu
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Kaldığımız yerden devam..

Trabzonspor 1 - 2 Fenerbahçe
Dk 90 Gol Guiza

Trabzonspor 1 - 2 Diyarbakır
Dk 90 Gol Tazemeta

servet nuh
uöut bulutla birlikte hakan şükür tarzlı bi santrafor oynasın bence süper goller atar...zamanında ersen martin ile çok uyumlu idiler....gökhanla hiç ama hiç uyumlu olmuyorlar...serkan sağdan bindirme yapıyor ama sadece top şişiriyor...çok çizgiye inince topu kaybediyor...yattara nın ortalarını çok aradık bu maçta...ne sağ ne sol açıktan muz ortalar gelmedi maalesef.....birde serkanın ortaları çok havalanıp aşağı düşüyor,dolayısıyla devamında çok etkili kafa şutları çıkmıyor...bence tayfunun bindirmeleri daha etkili

Fatih
Hangi konuda ısrarcı?

hodlu
Bu gece mağlubiyetin sorumlusu tabiki Umut değil.Umut denen o oyucunun sahaya çıkması bile rezalet...

Ahmet Karadeniz
Ne oldu size?

Trabzonspor'da geçen sezonun en olumlu gelişmelerinden biri hiç şüphesiz ki tribünlerin takıma koşulsuz destek olmasıydı.

Eskiden özellikle kriz dönemlerinde Trabzonsporlu futbolcular Avni Aker'e dizleri titreyerek çıkar ve bu da başarısızlıkların nedenlerinden biri kabul edildi.

Lakin son yıllarda, özellikle de geçtiğimiz sezon Trabzonspor tribünleri o alıştığımız gergin profilden çok uzakta bir tablo çizdi. Kötü giden ve hatta kötü sonuçlanan maçlarda da takımı alkışladı, bir çok maçın son anlarda kazanılmasında rol oynadı.

NE OLDU?
Ancak yeni sezonun Trabzon'da oynanan ilk maçı izleyenleri şaşırttı. Belki transfer döneminin kısır geçmesi, umulan transferlerin yapılmaması ve belki de bunlara Diyarbakırspor gibi transferlerinin pek çoğunu lig başladıktan sonra yapan bir takıma mağlup olunması; Trabzonspor taraftarını geçen sezonki halinden uzaklaştırdı.

90+1'de gelen gol sonrası "Fatih Tekke" tezahüratlarıyla yönetime gönderme yapan taraftarlar, maç bitiminde de sahayı ıslık yağmuruna tuttular.

Türkiye'nin 4 büyük kulübünden biri olan Trabzonspor'da taraftarların elbetti ki ezeli rakipleri gibi önemli transferlere imza atılmasını istemeye hakkı var. Ve elbette ki geçen hafta zorlu Sivas deplasmanında çok iyi oynayan futbolculardan, zayıf bir rakip karşısında da başarılı olmalarını istemeleri doğal...

Ama eskiye dönerek, yani sabırsızca tepki koyarak işlerin daha da kötüye gitmesine neden olabileceklerini kestirmeleri lazım diye düşünüyoruz...

(Ligtv.com.tr)

Malubiyet iyi oldu erkenden bu hafta içi önemli bir karşılaşma var bunda telafi şansları var !!!

Cemil Çiçekli
15.08.2009, 22:29
ben şimdiye kadar umuta hic yüklenmemiştim fakat bu macta belkide hayatının en kötü topunu oynadı.. kötü topcu degil ama kendi gibi oynamıyor ve kendini toplayana kadar yollansın bi yere su performansla 2.lig takımında forma bulamaz!! acık ve net söylüyorum ben bu sene TRABZONSPORum için 200tlden fassla harcama yaptım trabzoncell'i daha tanıtılmadan aldım.. yapmadıgım fedakarlık kalmadı ögrenci olmama ragmen.. fakat yönetim hala yedek forvet alacaz diyor.. eger ki yönetim bu takıma iyi bir forvet almazsa HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!! bu yazdıgımı transfer forumundada paylasacam..

Emrah KabuL
denizlinin durumu diyardan bile kötü.. geçen hafta fenere karşı kendi evlerinde yokları oynadı.. Bu maçda denizlinin puan alması zor ama diyelim ki kaybetti ne yapacak Arda-Baros-Kewell-Nonda-Keita'lı hücüm hattına sahip olan Gs taraftarları ? H.Şükür diye bağırırlar mı sizce ? :)

Cafer Bulur
Broos oyunu okuyamadi,ikinci yarida degisiklikleri daha erken yapmasi gerekiyordu.

Golü yedikten sonra takim panikleyince degisiklikler ise yaramadi.

Gerci bunlar devenin yaninda kulaktir,forvetimizin olmayisi yaninda.

Orta sahamizin bile yeterli olmadigini gördük,colman,tjikuzu ve ceyhun cok agir kaldilar.

Bu oyuncular ile bu lig yürümez,orta sahaya da takviye lazim.

iril
ne zaman içimden birşeylerin ters gittiği hissine kapılsam gerçekleşiyor. Davra kampı iyi giderken ünal karamanı getirdiler, huzursuzluklar başladı. Göksuyu karadenizspora hocadan habersiz gönderdi. Şimdi Battalı aldırmaya çalışıyor kendini ispat etmek, bende burdayım demek için. Battala 500 milyar bonservis verecekmişiz. 300-500 milyarlık o kadar çok gereksiz transfer yapıyoruzki, bizi asıl batıran bu ucuz ve işe yaramaz transferler: bkz: ferhat, adnan, ismail, buğra, onur, faty papy, cristian, yakup bugün, sami büyüktopaç, geçen sene hamburgtan alınan çocuk vs. vs. karadenizspordaki ismini şimdi unuttuğum bir sürü topçu. Yönetimin yerinde olsam karadenizsporu komple satar, üstüne gökhan ünal ve umutu verip adam gibi bi golcü alırım.

zahido

Parmak kaldiriyorum :) Cok top eziyor ama olucak izlenimiverdi bana.. En azindan ozverili.. Colmanda o yok mesela topu kaybediyor oylecene bakakaliyor sonra.. Ne yapip edip kapanan takimlara karsi 4-4-2 sistemiyle oynamamiz lazim.. Onun icin gerekli oyunculari kadromuza katmamaiz lazim..

Onur Civelek61
15.08.2009, 22:30
Bence hamam günü düzenleyelim ne ps ne halı saha bizim iyice temizlenmemiz lazım alalım futbolcularıda dorii hamama nedir bu şansızlık

Tahsin Armutcu
Trabzonspor'da değişen hiçbir şey yok. Ne kendimizi göklere çıkaralım, ne de yerin dibine geçirelim. Zaman geçse de değişen bir şey olmaz. Egemen iki hata yaptı, ikisinde de golü yedik. İlk golde "artistlik" yapmayıp ayakta dursa, 2. pozisyonu zaten söylemiyorum. Bu kadar iyi futbol oynarken yaptığı iki hatanın tek nedeni var. Artistlik. Takımda yarım ve artist futbolcular çok maalesef.

kesınlıkle haklısın. ılk golde serkan balcı daha centılmen olup topu kendı kalesıne atmalıydı neden rakıbe vurdurdu kı...

Ahmet Pulusoğlu
angelovun attiği golü umut atamazdi. eminim.

Tolunay Abdioğlu
Toulouse 1 - St Etienne - 1

Gökhan KAN
Yahu maçı izlerken arkamda futboldan çok iyi anlayan biri vardı..Sylva oyunu kurmak için önündeki Giray ve Egemen e topu atınca niye atıyorsun vur ileri diyordu..

Hüseyin İlkin
Galatasaray maçı başlığı;

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2554315#post2554315

İsa
Ben ısrarcıyım, bu takımın dişlisini bozan tek oyuncu Umut'tur, eğer kaliteli topa basabilen bir forvet alır isek emin olki Alanzinho'da, Engin'de performanslarının üzerine çıkar.
Engin'in artıları nelerdi ?Yada geleceğe yönelik Negin'in katkıları nerler olacak bu takıma?

msukas
onlarda uyum sorunu yok bizde oluyor bunlar hikaye futbolun dili birdir ne uyumu iyi futbolcu her yerde çıkar topunu takır takır oynar.

fanatikmühendis
önümüzdeki ilk maçtan itibaren :
1- Gökhan Ünal oynayacak
2- Sylva yedek kalacak
3- Alanzinho maçta oyundan çıkartılacak en son adam olacak.
4- rakip küçük görülmeyecek.

Hoca ya bunları yaparsın yada 8. hafta bavullarını toplarsın. Karar senin.

hodlu
Kocaelispordaki Taner bu yıl bizim için çok uygundu ama onu bile alamadık...

ceserdar
Gabriç transferinin neden bu kadar Hoca tarafından istendiğini anladık. 4 - 5 - 1 düzeni iç saha maçları için uygun bir pozisyon değil. Topu maalesef tehlike yaratacak bölgelere taşıyamadık. Yattara iyileşir, Gabriç de takıma ısınırsa iç saha maçlarında 4 - 4 - 2 dizilimine geçeriz ve çok büyük bir rahatlama olur. İçeri güzel ortalar, ve akıllı forvetler bugün Diyarbakırspor'u bitirirdi. Neyse sağlık olsun.

zahido
15.08.2009, 22:31
denizlinin durumu diyardan bile kötü.. geçen hafta fenere karşı kendi evlerinde yokları oynadı.. Bu maçda denizlinin puan alması zor ama diyelim ki kaybetti ne yapacak Arda-Baros-Kewell-Nonda-Keita'lı hücüm hattına sahip olan Gs taraftarları ? H.Şükür diye bağırırlar mı sizce ? :)

Ben maci izliyorum biz gs gibi oynayipta gol yesek kimse bisey demez zaten.. Denizliyi resmen 18in icine soktular oyle oynuyolar.. Aramizda kocaman bi fark var malesef..

Eren Karaahmetoğlu
Bizim oyun sistemimize göre kanatlar çok kullanılıyor değil mi? Bugün de 35'den fazla orta yapıldı. Ama Umut Bulut klasını konuşturdu yine. Neden peki bizde bu sisteme göre yan toplarda çıkıp golü atacak bir adamımız yok? Gökhan da bu işi tam yapamaz gibime geliyor. Ya yönetim; nolurdu Fatih'i alsan? Şu maçta iddaa ediyorum Fatih olsa 2 tane atardı en az Fatih.

Mehmet Zeki
Sampiyonluk? Bu takimla mi? Bu oyunla mi? Bence hayal.

mk.esen35
aynen katılıyorum.bizim forvetler ayağında top tutamıyor.böyle olunca orta saha rakip sahaya yerleşemiyor.avni akerde baskı kuramıyoruz.fatih tekke olmazsa mehmet yıldız.başka çare yok

lazrail8989
bu sorularım hocaya
1-Geçen hafta güzel oynayıp galip gelen kadroyla niye başlamadık?
2-Engin sahada dökülürken yerine neden barış alınmadı?
3-Neden böyle saçma oyuncu değişikleri oldu?
bu sorum başkana
1-FATİH TEKKEYİ yada herhangi bir forvet almadınız iyi mi yaptınız?
bugün sahadaki tüm oyuncular elinden gelenin en iyisini yaptı takımda hiç suç bulmuyorum umutta kapasitesinin yettiği kadar oynuyor bu konuda umuta değil 2 forvetle avrupa ve Türkiyede başarılı sağlamayı düşündüğü yönetime kızmak lazım

trabzonsporfan
Yönetim günah işliyon

Sayenizde Umut harcanıyo alın bir forvet hem siz hem umut hem takım hem taraftar kurtulsun

Sol kolumdaki melek 3 saaattir günah yazıyo ya

61zafer61
15.08.2009, 22:32
Kötü futbol oynadık diyenler futboldan anlamıyan kör cahil kişiler bence, çünkü takım 96'dan bu yana böyle pasa dayalı futbol oynamamıştı eleştirilecek unsur oyun değil, bu çarkı bozan futbulcular olmalı!!!
ne diyorsun hocam bumu iyi oyun sag bek yok sol acik yok ve en önemlisi bir tane bile forvet yok boyle bi takimla ne yapabilirsin

Yiğit SARI
ne zaman içimden birşeylerin ters gittiği hissine kapılsam gerçekleşiyor. Davra kampı iyi giderken ünal karamanı getirdiler, huzursuzluklar başladı. Göksuyu karadenizspora hocadan habersiz gönderdi. Şimdi Battalı aldırmaya çalışıyor kendini ispat etmek, bende burdayım demek için. Battala 500 milyar bonservis verecekmişiz. 300-500 milyarlık o kadar çok gereksiz transfer yapıyoruzki, bizi asıl batıran bu ucuz ve işe yaramaz transferler: bkz: ferhat, adnan, ismail, buğra, onur, faty papy, cristian, yakup bugün, sami büyüktopaç, geçen sene hamburgtan alınan çocuk vs. vs. karadenizspordaki ismini şimdi unuttuğum bir sürü topçu. Yönetimin yerinde olsam karadenizsporu komple satar, üstüne gökhan ünal ve umutu verip adam gibi bi golcü alırım.

Faty nin adını nasıl yazabiliyorsun daha kaç yaşında o !!!!!

İskender Çakmak
yaa kafayı yiyeceğim bir pazarım var oda zehir oldu yeni hafta zehir oldu engin baytar iki maçtır ezdiği topların haddi hesabı belli değil takım aşağılaya aşağılaya Türk futboluna kazandırmadığımız takım kalmadı gol atacaksın bu kadar basit gol atacaksın başka yolu yok pas yapma güzel futbol oynama ama gol at offf off boşverin gitsin rakipler puan kaybeder inşallah

shade6161
egemenin 2 hatası ve 2 gol takımın kaptanı..iyi topcu iyi mücadele etti fakat görünen köy klavuz istemez..egemene yakışmayan hatalar oldu..2 golde de farkederseniz egemen faktörü var .. kaptana yakışmayan hatalar oldu onlar olmasa kötü futbola ragmen tek golle 3 puan alabilirdik..

OFLUTS61
15.08.2009, 22:33
Bize ilk önce acilen golcü lazim ve sonra profosyenel saglik ekibi. Nasil da oluyor Gabric bagirsak infeksiyonu geciriyor, afrika ülkesindemi yasiyoruz..........................SKANDAL

elif dikmen
malesef........

serdaracıl
-TRABZONSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ BROSS:
''KARŞIMIZDA İYİ ORGANİZE OLMUŞ BİR TAKIM
VARDI. SİVASSPOR MAÇINDAKİ DİRENCİ GÖSTEREMEDİK''
-DİYARBAKIRSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DOĞAN:
''TRABZONSPOR'U DURDURDUK, SONRA DA YENMEYİ
BAŞARDIK''

TRABZON - Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, karşılarında iyi organize olmuş bir takımın olduğunu ve geçen hafta Sivasspor maçında gösterdikleri direnci sahaya yansıtamadıklarını söyledi.
Broos, bordo-mavili takımın Diyarbakırspor karşısında aldığı 2-1'lik mağlubiyetin ardından yaptığı değerlendirmede, bugün kendisinin de dahil tüm Trabzon'un sahadan galibiyetle ayrılmayı umut ettiğini belirterek, ''Ama bunu başaramadık. Karşımızda iyi organize olmuş bir takım vardı. Biz de Sivasspor maçında gösterdiğimiz direnci gösteremedik. Bunun sebebi ne bilemiyoruz. Araştıracağız'' dedi.
Diyarbakırspor'un topun arkasına geçerek savunma yapıp düzenlerini bozduğunu anlatan Bross, ''Bizim kaybetme nedenimiz buydu. Onların organizasyonuna karşı yeterli oynayamadık'' diye konuştu.
Bugün kaybetmelerinin nedeninin Song'un oynamayışının olmadığını ifade eden Broos, şöyle devam etti:
''Yerine sahaya çıkan Giray iyi oynadı ve gol attı. Bu hafta özellikle hastalıklarla uğraştık. Selçuk, 3 gün çalışamadı, Alanzinho aynı şekilde. Gökhan sakat ve hasta. Yattara uzun süredir sakat. Gabriç de maçtan 1 saat önce hastalandı. Sınırlı bir kadro vardı. Bu kadro ile en iyiyi ortaya koymaya başladık. Tüm bu sakatlar ve hastalar geri döndüğünde, ideal kadromuza kavuşacağız. Ligin sonunu getirme konusunda bir sorun yaşamayacağımızı düşünüyorum.''

-GABRİÇ, HASTANELİK OLDU-

Broos, maç öncesi ısınmaya çıkan Gabriç'in bağırsak enfeksiyonu ve yüksek ateşinin bulunduğunu ve bu nedenle futbolcunun kadroda yer almadığını kaydederek, ''Bugün tüm niyetimiz onunla karşılaşmaya başlamaktı. Gabriç'in durumunu gördükten sonra kadroya almak mümkün değildi. Kendisini hastaneye kaldırmak zorunda kaldık'' diye konuştu.

Burak
Egemen'ın asıstlerı superdı, bu kadar kotu oldugunu tahmın etmemıstım her ne kadar defans kotu deselerde ... Double double yaptı ... adamlar geldıler attılar tebrık etmek lazım

35deniz
rolantı futbolun sonucu bu acız dıyarbakır 2 attı gıdıyor acaba kım acız yeter buyuklugumuzun altına sıgındıgımız sahada da rakıp kım olursa olsun 90 dakıka mucadele edecek savasacak trabzonspor ıstıyorum bunun bska yolu yok

yenılmez degılız ama savasacgız mucadele edecegız sampıyon olacagız

serdaracıl
nasıl organize ya bu adamların çoğu ilk kez bir birlerini görüyor

KERİM
Ben ısrarcıyım..
Engin iyi bir oyuncu.
Hem Trabzonlu Hem Trabzonsporlu..
Bugün maç sonrası soyunma odasına giderkende ağladı..

Bugün çok kötüydü.. Nedeni ise heyecan ve baskıydı..
2. yarı oyundan alınabilirdi..

Ahmet Karadeniz
15.08.2009, 22:34
Zannedildigi kadar iyi bir takim olmadigimizi gördük.

Diyar gibi lige yeni cikan ve transferlerini bile bitirmeyen bir takima yenildiysek büyük sorun var demektir.

Orta sahamizin da zannedildigi kadar süper olmadigini gördük.

Forvetimizin hic olmadigini gördük.

Fatih tekke nin sart oldugunu gördük.

Herseyi gördük ama yönetim nedense göremedi,göremiyor.

sizin gibilere inat fatihin gelmesini istemiyorum bu takıma fatih gelse ne olcak sampiyon mu olacaz

Barış Bağcıoğlu
izlemediğim maç için yorum yapmam
ama burada yapılan yorumlardan çok fazla hoşlanmadım
Ne oluyor beyler daha 2, haftadayız
evet benimde sinir olduğum bir takıma yenildik
bu takımlar mayın gibidir kimin basacağı belli olmaz ne yazıkki biz bastık patladı
Bence mağlubiyette futbolcuların kafası kesinlikle u maçta olmamasınınetkisi çok
onlar galiba perşembede kaldılar siz ne düşünüyorsunuz

sivas maçındada bu takım vardı unutmayın

Cafer Bulur
Hazirlik maclarindan sonra mavi boncuk dagitanlari istiyorum.

Moralim cok bozuk,biraz umut asilayan birileri lazim bize.

Öztürk Uğur
20 senedir kendimi bildiğimden beri Trabzonspor sevdası içimde, sağolsun aileden geliyor.20 senedir bir lig şampiyoluğu görmedim. O efsane kadronun kazandığı türkiye kupalarını ve cumhur başkanlığı kupalarını hatırlaıyorum bile ama yinede aşığım bu renklere. Sırf Avni Akerde maç izleyebilmek için Üniversiteyi Trabzonda okumaya karar verdim. Benim bi beklentim yok takımdan sadece gönülden bağlıyım sonsuza kadar ama sevinmek bizim gibi gençlerinde hakkı bunu bize çok görmemeleri lazım. Herkes sorumluluğunun bilincinde olmalı. O futbolcular maçtan sonra AVM ye giderse bende aybaşını nasıl getiricem diye düşünüyorsam bu işte bi terslik var demektir. Galibiyetlerde futbolculara prim vermesini bilen yönetim mağlubiyetlerdede ceza vermesi gerekmez mi sizce. Soruyorum size Bizden bir sonraki nesilden kaçı bu takımın taraftarı olur acaba?

hodlu
Bu zamanda hamsi varsa Gabric çok hamsi yemiştir.

futbalski60
Egemen'ın asıstlerı superdı, bu kadar kotu oldugunu tahmın etmemıstım her ne kadar defans kotu deselerde ... Double double yaptı ... adamlar geldıler attılar tebrık etmek lazım

Bunu nedense kimse görmüyor tarafsız yorum diye buna derim ben neden bu eksiklik tartışılmıyor ?

İsa
Orta sahadaki üçlümüz Tjıkuzu-Colman-Selcuk/Ceyhun fiziksel anlamda yeterli değiller kimisi yeterince güçlü değil kimisi cok ağır.Bence forvet meselesinden sonra buraya acilen çözüm üretilmeli.

hos_cocuk61
Engin'in artıları nelerdi ?Yada geleceğe yönelik Negin'in katkıları nerler olacak bu takıma?
2 maça göre bir oyuncuyu değerlendirmek hata olur. Örnek: Tjikuzu, sivas maçının öne çıkan oyuncularından biri idi; ama bu maçta biraz bocaladı Engin ise sivas maçına göre takıma daha çok katkı yapmak için çabaladı. Sivas maçı performansı üzerine çıktı; ama hala istenilen seviyede değil bu maçta top kaybını hiç görmedim olumlu hareketlerini biraz gördüm, bu biraz zaman ile çok olucak buma eminim.

Yiğit SARI
bu takımlar mayın gibidir kimin basacağı belli olmaz ne yazıkki biz bastık patladı
Bence mağlubiyette futbolcuların kafası kesinlikle u maçta olmamasınınetkisi çok

Sivas maçında forvet yoktu ama . Geçen seneden beri g**ümüzü yırtanlar bizlerin ama nerde ?

uzunhakan
allah kahretmesin ya

Hasan Ayvenli
15.08.2009, 22:35
önümüzdeki ilk maçtan itibaren :
1- Gökhan Ünal oynayacak
2- Sylva yedek kalacak
3- Alanzinho maçta oyundan çıkartılacak en son adam olacak.
4- rakip küçük görülmeyecek.

Hoca ya bunları yaparsın yada 8. hafta bavullarını toplarsın. Karar senin.

yerine de sen gelceksin heralde. bu kadar peşin hükümlü olduğuna göre. en iyisini de sen biliyosun.

hepimiz üzüldük. 1 maçla herşeyi bitirmeyin kafanızda. ama şampiyon olacağız diye de ümit taşımayın. olamayız. bu sene değil ilerleyen senelerde de olamayız.

yorumsuz6117
15.08.2009, 22:35
toulouse maçında bu futbolla fark yeriz..

Mustafa Demir
15.08.2009, 22:36
toulouse maçında bu futbolla fark yeriz..
toulse bole oynarsa hemde ne fark olur

ceserdar
Arkadaşlar sayıları, romantikliği bir kenara koyun. Bu oyun düzeni ile ve bu oyuncularlar bu akşam sahadan galip ayrılabilirdik ama sıkıntı devam ederdi. İç sahada topu olabildiğince hızlı tehlikeli noktalara taşımalıyız. Bu da iki iyi kanat oyuncusu ve çift forvet ile olur. Ben o kadar karamsar değilim. Gabriç ve Yattara geldiğinde iç saha maçları değişir. Tabi forvet alınacağını düşünerek söylüyorum.

Şahin_53
Olsun be gülüm olsun be canım canın sağolsun....

Biz ne hüsran'lar gördük bu ne'ki,futbolcu kardeşlerim der ya bazen ben'de tekrarlıyorum....

Önümüzdeki maçlara bakıcaz,kaybettiğimiz hiç bir şey yok...

Avrupa heyecanı öncesi bu yenilgi şık durmasada,desteğe devam edicez...

İnadına Trabzonspor.

Cafer Bulur
sizin gibilere inat fatihin gelmesini istemiyorum bu takıma fatih gelse ne olcak sampiyon mu olacaz
Bana göre ligin 2.haftasinda lige havlu attik,fatih tekke nin gelmeyisi yüzünden.

Bir siz biliyorsunuz bu isi,fatih tekke diye bagiranlar fatih tekke hayrani sanki.

Bugün umut rakip arasinda kayboldu,gökhan oynasaydi degisecekmiydi?

zahido
15.08.2009, 22:37
Takimin motivasyon anlamindada sikintisi vardi bugun.. Tolouse macini dusunen futbolcularda vardi.. Lig uzun bir maraton boyle maclar olur arada sirada.. Can sikici ama oluyor iste..

Napoli
10 tane 20 tane gol atacaz dıyenlere selam olsun,ne zaman boyle bedavadan konusanız yenılıyoruz!!!
Gelilim maça rezalettik,Denizli maçının karbon kağıdaında kopyası...UMUT SEN TOPÇU FALAN DEĞİLSİN SEVGİLİ KARDESİM.

Trabzonsporun tarihten beri forvetleri hep güçlü kuvetli olmustur,ama son ıkı yıldır BU TAKIM FORVETSIZ!

neden inat edıyorsun yonetim neden neden neden neden neden?

hos_cocuk61
ne diyorsun hocam bumu iyi oyun sag bek yok sol acik yok ve en önemlisi bir tane bile forvet yok boyle bi takimla ne yapabilirsin
Arkadaşım iyi oyun sağ bek forvet anlamında söylemedim pas organızasyonu ve bütünlük anlamında bahsettim, biraysel hatalarımız var bunu bende kabul ediyorum forvet gibi bireysel hatayı oyuna endekslemek hata olur.

kadeng
Yahu maçı izlerken arkamda futboldan çok iyi anlayan biri vardı..Sylva oyunu kurmak için önündeki Giray ve Egemen e topu atınca niye atıyorsun vur ileri diyordu..

gülmekten ölüyorum! :D:D

sagol kardesim

İsa

İkinci hafta ama geçen sezon 2.yarı oynanan 2.mactan(ankaragücü) hiç bir farkı yok.
Fark sadece uzatmalarda atılan golu biz atmadık.

iril
Faty nin adını nasıl yazabiliyorsun daha kaç yaşında o !!!!!

işte bunun için yazıyom. ucuz diye nerede gelecek vadeden genç varsa takıma alırsan asıl transferleri yapmaya para bulamazsın, tekkenin istediği rakam fazla gelir mesela

hodlu
Futbol hatalar oyunu bırakında Egemen de hata yapsın.Geçen yıl bence hatasız oynadı bu geceye saklamış hakkını diyelim.Ya sahada görünmeyen Trilyonluk oyuncular ne olacak...

İskender Çakmak
forvet lazım bir de bizde 4 5 1 olmuyor 4 4 2 oynayalım yerim fazla orta saha oyuncusunuı

61viya
20 senedir kendimi bildiğimden beri Trabzonspor sevdası içimde, sağolsun aileden geliyor.20 senedir bir lig şampiyoluğu görmedim. O efsane kadronun kazandığı türkiye kupalarını ve cumhur başkanlığı kupalarını hatırlaıyorum bile ama yinede aşığım bu renklere. Sırf Avni Akerde maç izleyebilmek için Üniversiteyi Trabzonda okumaya karar verdim. Benim bi beklentim yok takımdan sadece gönülden bağlıyım sonsuza kadar ama sevinmek bizim gibi gençlerinde hakkı bunu bize çok görmemeleri lazım. Herkes sorumluluğunun bilincinde olmalı. O futbolcular maçtan sonra AVM ye giderse bende aybaşını nasıl getiricem diye düşünüyorsam bu işte bi terslik var demektir. Galibiyetlerde futbolculara prim vermesini bilen yönetim mağlubiyetlerdede ceza vermesi gerekmez mi sizce. Soruyorum size Bizden bir sonraki nesilden kaçı bu takımın taraftarı olur acaba?

Yaşın,profiline bakılırsa 19 :) Az bir dur bakalım belki 20. yaşın güzellkler getirir sana.. Daha 2.. hafta,bu mağlubiyetin açıklaması yok kabul,ancak daha 2. hafta... İleriki nelse gelince...Kendimden geçtim zaten artık,minikler için istiyorum o kupanın gelmesini...İhtiyaçları var...Ama olmasa da,bir biçimde aşılarız bu sevgiyi,merak etme sen :)

muratoglu.61
15.08.2009, 22:38
umut, tayfun, serkan; acilen takımdan ayrılmaı lazım. o oyuncuları takımda tutan yönetimin ve onları savunanların TRABZONSPORLULUĞUNDAN şüphe ederim!
hem takımı eksik oynatıyorlar hemde diğer oyuncuların oyununu, imamcını ve hevesini öldürüyorlar...

lazrail8989
15.08.2009, 22:38
Takım adam gibi oynamayınca neden F.Tekke sesleri yükseliyor ? Çok mu gol kaçırdık ? Daha doğrusu gol kaçırdık mı ? Her mevkiye 1 oyuncu ismini bağırmamız lazım o zaman.
gol kaçırmakla alakası yok bu işin orta saha pas yapa yapa forvete geliyor umuta pas atıyorlar topa basamıyor yada topu göremiyor forvet dediğin topu tutar bekler sağa sola dağıtır arkadan gelen oyunculara da pozisyon hazırlar forvet sadece gol atmak değil umutun kapasitesi yetmiyor bunları yapmıyor o da elinden geleni yapıyor ama şu kadroda oynayacak oyuncu değil gökhan da tek forvet yapamaz

Cafer Bulur
15.08.2009, 22:39
Orta sahadaki üçlümüz Tjıkuzu-Colman-Selcuk/Ceyhun fiziksel anlamda yeterli değiller kimisi yeterince güçlü değil kimisi cok ağır.Bence forvet meselesinden sonra buraya acilen çözüm üretilmeli.
Kesinlikle öyle.

Orta sahamiz agir kaliyor ve cok pas hatasi yapiliyor.

Gecen sezondan kalan orta sahanin skor üretememe sorunu devam ediyor.

Atiba sartti bu takima,tjikuzuyla avutulduk.

Onur Civelek61
Hamam günü düzenliyormuyuz

hodlu
Acı olan konulardan biri de 10 numaralı formayı giyiyor.Hami tv başında kahroluyor kesin...

msukas
Ben ısrarcıyım..
Engin iyi bir oyuncu.
Hem Trabzonlu Hem Trabzonsporlu..
Bugün maç sonrası soyunma odasına giderkende ağladı..

Bugün çok kötüydü.. Nedeni ise heyecan ve baskıydı..
2. yarı oyundan alınabilirdi..
Engin iyi futbolcu Ama biri ona Halı sahada değil Trabzonsporda oynadığını anlatmalı bilmem anlatabildimmi.. varsa bu maçla ilgili enginin istatisktikleri yayınlayabilirmisiniz kaç top kaptırmış yada ezmiş

Eymen
çocuklugumdan berı avnı akerde kesıntısız maçlara gıderım emın olun bu maça gelen orjınal formasıyla gelen adam kadar adam görmemişimdir ts club yok sattı klüb iyi kar etti ama saha da forvetsiz oynayan takımı görmemezslikten gelen bi yönetime sahibiz sadri başkan sakın taraftar takıma sahip çıkmıor deme sadece bugun satılan formalardan 500 mılyar klubun kasasına rahat gırmıştır abartmıorum bugun şehırde olan ve stadda gelen her kes şahittir

Ahmet Karadeniz
Bana göre ligin 2.haftasinda lige havlu attik,fatih tekke nin gelmeyisi yüzünden.

Bir siz biliyorsunuz bu isi,fatih tekke diye bagiranlar fatih tekke hayrani sanki.

Bugün umut rakip arasinda kayboldu,gökhan oynasaydi degisecekmiydi?

fatih tekke olsa degişirmiydi hayır bugun takım olarak cok kotu oynadık ve yenilgiyi hakkettik bir yenilgi yuzunden f.tekke diye bagıran taraftara sesleniyorum boyle yapacaksanız hiç tutmayın bu klubu zaten ts nin bu hale gelmesinde sizin gibi taratftarlar sebeb oldu ama devam edin bu olusumuda yıkın ne deolsa siz haklısınız

Öztürk Uğur
15.08.2009, 22:40
Yaşın,profiline bakılırsa 19 :) Az bir dur bakalım belki 20. yaşın güzellkler getirir sana.. Daha 2.. hafta,bu mağlubiyetin açıklaması yok kabul,ancak daha 2. hafta... İleriki nelse gelince...Kendimden geçtim zaten artık,minikler için istiyorum o kupanın gelmesini...İhtiyaçları var...Ama olmasa da,bir biçimde aşılarız bu sevgiyi,merak etme sen :)

Bir iki ay kadı 20 ye:) inş. uğurlu gelir keşke öyle olsa

hos_cocuk61
Bugün takım olarak yenilmedik, bugün bireysel hatalardan dolayı yenildik. İnşallah güzel bir ders olur bize, rakibi küçümsemeyiz. Takım iyi, ortamı germeye gerek yok, forvet ektisiğim var defansta ufak tefek sorunlarımız var bu sorunları aşar isek bu takım zirveyi kimseye bırakmaz

Halit Aydın
Kendilerini affettirmek ve maç öncesindeki havayı oluşturmak istiyorlarsa çıksınlar Toulouse maçını alsınlar başka bir şey demiyorum.. Yazık!

OnurKul
15.08.2009, 22:41
Çok yazık oldu. Sen o kadar iyi başla maça. Gene iyi pas yap. SAbırlı oyna. Sonra git 15 dakikada çözül... İyi bir ders olur umarım. 1 mağlubiyet hakkımızı kullandık.

KERİM
15.08.2009, 22:41
Engin iyi futbolcu Ama biri ona Halı sahada değil Trabzonsporda oynadığını anlatmalı bilmem anlatabildimmi.. varsa bu maçla ilgili enginin istatisktikleri yayınlayabilirmisiniz kaç top kaptırmış yada ezmiş
Ben sadece enginde ısrarcı olduğumu belirttim. İyi oynamassa maçta yedeğe çekilir ancak bazı arkadaşlarında dediği gibi daha 2.haftadan dışarı atılmamalı..

ferihat
15.08.2009, 22:42
Arkadaşlar gün suçlu arama günü değil destek olma günü! Bu maçın telafisi olabilir ama telafisi olmayan bi avrupa maçımız var perşembe günü ve o maçı da yine bu futbolcularla oynayacağız.
Dilimizin ucuna gelenleri yutkunup, Umut'undan Egemen'ine kadar tüm takımımıza tam destek, hep destek olmalıyız, taa ki perşembe akşamı bitiş düdüğü çalana dek... Hepimize geçmiş olsun, sonsuza dek bordomavi...

ceserdar
Bu arada Diyarbakırspor'u kutluyorum. Kemik gibi takım olmuşlar.

Kubilay ŞAHİN
Yahu Umut'u Eleştirmeyeyim Diyorum Ama Geçen Seneden Bu Seneye Çok Düşüş Var.. Gerçek Umut Oynamasa Bile Gerçekten Çabalıyordu.. Ama Böyle Olmazki..

Artık Gerçekten Forvet Gerekiyor bize..

Ahmet Faruk
Bunu nedense kimse görmüyor tarafsız yorum diye buna derim ben neden bu eksiklik tartışılmıyor ?

Hocam, Egemen oynadı, hata yaptı. Ama takım adına olumlu hareketleri hatalarından fazlaydı. He iki hata iki gol evet ama oyununu oynadı nihayetinde...

Yahu sahada "olumlu hareketlerinden dolayı kalmalı" diyemeyeceğimiz bir Umut ve Engin var...

İki maçtır bu adamlar dökülüyor, iki maçtı yokları oynuyorlar...

Hocanın değişiklikleri anlamak da güç...

Sakatlığı vs. yoksa Selçuk gibi birisi nasıl kesilir...
Adam akıllı pozisyonumuz yok, Diyarbakır öyle katı savunma falan da yapmadı...

h@msi61
Ic sahada sorun yasayacagimiz gecen haftadan belliydi fakat ilk macta toplama bir takim karsisinda olmasi durumun ciddiyetini de ortaya cikardi. Mac boyunca dogru bir pozisyonumuzun olmamasi, rakibin vasat savunmasini bir turlu acamayisimiz, atilan yerden ve havadan ortalara ise bir turlu vuramayan bir forvete sahip olusumuz basimiza daha cok is acacaktir. Yazik oldu gercekten, 3 puandan ziyade cok daha buyuk seyler kaybettik bu gece...

Napoli
Ceyhun ve Tijikuzu yan yana olmuyor...Berbartttık.. Umut senin adını bile dymadım,yakısmıyorsun Trabzonspora...!!!

yorumsuz6117
şimdi diyelim başkan golcü almaya karar verdi kimi alıcak yabancı alamaz..gökhandan kaliteli türk forvet kim var..halil altıntop,sercan,semih bunları almaya imkanımız varmı yok... tek bir kişi kalıyor alınabilecek oda Fatih Tekke tabiki..15 günün var başkan fatihi aldın aldın almadın taş çatlasa 4. oluruz..avrupadada hiçbirşey yapamayız..

Mehmet Kıroğlu
15.08.2009, 22:43
yönetimi forvet almadıkları için istifaya davet ediyorum yeter artık gökhanıda istemiyorum oda umutun bir üst modeli böyle forvetlerle değil şampiyonluk dördüncü olamayız yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr r

Barış Kaptanoğlu
daha ikinci haftadan havlu atmayalım beyler...teknil heyet ve yönetim gerekeni yapacaktır...avni akerde erken yenilmek belki de iyi oldu hoca avni akeri tanıdı işte...

Cafer Bulur
Evet,halen bu takima alternatif forvetin yeterli ve gerekli oldugunu düsünen var mi?

hodlu
A.Kemal Denizci: 'Ben fb ve bjk de oynadığım yıllarda Trabzon maçlarında hocalarıma beni oynatmayın diye yalvarırdım.Millet beni şike yapmakla suçlardı ama öyle değildi, sahaya çıktığım zaman ayaklarım titrer Trabzonspor'a karşı sahada yürüyemezdim bile.Sonraları hocalarım bana inandı ve Trabzonspor maçalrında oynamadım'. Bu yıllarda ise Trabzona gelen Trabzon kökenli oyuncular milli takıma seçilip dönüyor...

bordoylamavi
egemen in iki büyük hatası belki de maçın sonucunu değiştirdi. ama onlar olmasa bile 1 0 alsaydık sıfır gol pozisyonuyla maç almış olacaktık. ve gol sorunumuz devam edecekti ki yine edecek. bu sistemle diyarbakır karşısına çıkılmamalı. hücumu sanki hiç düşünmyüor gibiydi hugo hoca. metin hocanın biraz artık süperlig takımlarını anlatması lazım kendisine

SEDAT
10 tane 20 tane gol atacaz dıyenlere selam olsun,ne zaman boyle bedavadan konusanız yenılıyoruz!!!
Gelilim maça rezalettik,Denizli maçının karbon kağıdaında kopyası...UMUT SEN TOPÇU FALAN DEĞİLSİN SEVGİLİ KARDESİM.

Trabzonsporun tarihten beri forvetleri hep güçlü kuvetli olmustur,ama son ıkı yıldır BU TAKIM FORVETSIZ!

neden inat edıyorsun yonetim neden neden neden neden neden?
sokağa atıcak paramız yok bizim neden anlamak istemiyorsun taraftarım

Enes Başkaya60
Yönetim istifa bu takıma Fatih tekkeyi almayan adamlar hemen istifa etmeli bizi oyalamayın hemen istifa edin lütfen.............

olcay_61
15.08.2009, 22:44
tamamen rezalet yaa tribünde sinirden ağlıcaktım. yanlış oyuncular ve oyuncu değişiklikleri bu sonuca neden oldu malesef. ama bi açıdan da iyi oldu diyorum heralde görür artık yönetim forvet ihtiyacını ama bu saatten sonra kimi alıcaz yabancı hakkımız yok yerli de fatihten başka alternatif yok bence batdalmış mattalmış gereksiz paralar harcamaya gerek yok. yazık yaa hakkatten yazık serkan tayfun umut barış bu takımın futbolcuları olamaz...

Napoli
Zerre Ümit vermedi bana takım arkdaslar,boyle rezalet olmaz..DENİZLİ maçının karabnu aynı!!!

Ahmet Faruk
Bu arada hakem de çok hıyarca yönetti maçı adi şerefsiz herif...
Benim için mağlubiyeti biraz hafifletiyor...

Pro-TS
hepimize geçmiş olsun, mağlubiyetler olacaktır geç olmadan bunlardan ders çıkarmak gerekir .

bordox
Bir kerede farklı kaybetsek,aynı filmi kaç kere izleyeceğiz daha ya.Rakibin pozisyonu yok,deli gibi saldırıp gel gol at diyoruz.
Ortasaha ile defans arası bu kadar açık olursa da bu kadar rahat gelir adamlar kontraya.Neyse olan oldu,daha ikinci haftadan kayıp bir yıl moduna girmenin alemi yok.

Hasan Ayvenli
yenilmek değil diyarbakır'ı yenememek koyuyor.

İskender YILMAZ
Yönetim istifa bu takıma Fatih tekkeyi almayan adamlar hemen istifa etmeli bizi oyalamayın hemen istifa edin lütfen.............

Sen istifa et bence ..

Onur Civelek61
bombaya bak İsaac gol attı

babiali
Hamam günü düzenliyormuyuz
Bence sadece soğuk suyla yetinelim.. daha sıada toulouse maçı var.

Mehmet Kıroğlu
yönetim taraftarın sesini duyacak lig başlamadan dedik durduk yemin ederim kanser olacağım çıldırmak üzereyim

Bekir
İsaac gol atmış..

iril
Ftih tekkenin gelmesi için yönetim üzerinde baskı kuranlara çok kızıyordum. Ama yavaş yavaş hak vermeye başladım. Çünkü önemli olan fatih değil, onun ayarında bi golcüye ihtiyacımız olması. O ayarda golcü içinde 7-8 milyon bonservis gerek. kendiside en az 2.5 me ister. Bu anlamda fatih en uygunu olurdu. ama kardeşim fatihte yıllık 2.5 trilyonu beğenmiyor. yazıklar olsun ona da. Bu işte yönetim ne kadar suçluysa fatihte o kadar suçlu. İki tarafa da çok kızıyorum.

Ustaalioğlu
Ceyhun ve Tijikuzu yan yana olmuyor...Berbartttık.. Umut senin adını bile dymadım,yakısmıyorsun Trabzonspora...!!!

umutu satsak kim alır acaba, yunan liginden takım bulman lazım...

Cemil Çiçekli
15.08.2009, 22:45
taktik gayet düzgün bence.. ezdik adamları.. fakat yok abi duvar gibi forvete gelen her top kontrakla sonuclanıyor.. umut bulutu hala oynatmak tamamen zarardır bize takıma ve umuta.. gol atamayınca takım panikledi.. gol yiyince iyice sasırdı bizimkiler.. double double yaptılar.. bi an utandım yaa adamların o dandik forveti bile 2 pozisyon iki gol atıyor ya bizim ki sahada deli dana gibi kosuyor :S

SEDAT
isaac manisada yazmış yine ahhh ahh..kahroldum be

İskender YILMAZ
Bu mağlubiyet gerçekten kötü oldu .. :) Herkesin içinde müthiş bi heves vardı, müthiş bir heyecan .. İşte o zedelendi, belkide kırıldı ..

DEEP BLUE
umut, tayfun, serkan; acilen takımdan ayrılmaı lazım. o oyuncuları takımda tutan yönetimin ve onları savunanların TRABZONSPORLULUĞUNDAN şüphe ederim!
hem takımı eksik oynatıyorlar hemde diğer oyuncuların oyununu, imamcını ve hevesini öldürüyorlar...

İyi diyorsun da kardeş, Çıkana kadar takımın en iyilerinden biri Serkan'dı. Tayfun girdi çok iyi ortalar yaptı. İki golü de sol kanattan yedik ama siz sağ kanada takılmışsınız nedense.

melihkuzey
toulousse'u elemek istiyorsak iki maçı da fransada oynamalıyız. avni akerde bu takım kesinlikle maç kazanamaz. eğer hafta içi toulouse'a avni akerde yenilirsek 5-6 hafta toparlanamayız. sezon bizim için başlamadan bitmiş olur.

nuhkoç
yazık yaaa bu kadarda olmazki umut artık çıkar formanı nalet olsun size nalet yaa bir pazarım var o da zehir oldu uyku girmez bu gece

KERİM
Kaosdan sonra Yavaş Yavaş düzelen takımdaki hava bu mağlubiyetle kaybolur gibi oldu.

Takımın mutlaka Touluse yi yenmeleri gerek. Yoksa havayı yakalamamız zor..

Enes Başkaya60
15.08.2009, 22:46
Sen istifa et bence ..

Ben niye istifa ediyorum kardesım yönetim istifa etsin takımda forvet olmadıgını görüp forvet almayan yönetimden ne bekliyorsun sen.............

Barış Bağcıoğlu
bırakın her takımın kötü günü olur bu da o günlerden birtanesi
geçen yıl gibi kapalı defansları açma sorununmuz devam ediyor.

ben maç önceside kontraataklardan kortuğumu yazmıştım öle de oldu
klasik ziya taktiği bunada girayla çözüm olacağını sanmıştım ama buseferde
kaptan kötü günündeydi
kaptan böle hataları 15-20 maçta bir yapar buda diyarın şansıydı okadar

senol 6116
Hocanın 2 maçtır Engine bu kadar tahammül göstermesi ve Tayfun u kurtarıcı olarak oyuna alması büyük hatalar.Büyük takım hocası büyük hata yapmamalı.

cengizalioğlu
birinci sitemim staddaki acizlere 90 dakika destek verme çıt çıkmasın takım yenilince fatih tekke diye ...... yırt allah onları islah etsin
ikinci si ise burdaki arkadaşalra her takım yenilebilir ve yenilecektir artık karar aldım sadece bir kaç arkadaşın yazdıklarını okuyacağım rüzgara göre yön değiştiren çok arkadaşımız var maalesef
:eek:

muammer_29
yönetim forvet alırsa fatihi gündeme bile almıcak herhalde bize gelecek vaad eden adamlar lazım allahım ya birazda bugünü düşünün yeter artık bi geçen sezonki zorla attığımız gollere bakın bide fatihin bizde oynarken yürüyerek attığı gollere aradaki farkı anlıcaksınız.yemişim geleceği gelecek die die bi 25 sene daha geçer

nuhkoç
deplasmana çıkalaım sadri baba bu böyle olmaz dökülüyoruz resmen o degilde şu adnan denen ....... bize karşı ne oynadı beee

Ahmet Faruk
yenilmek değil diyarbakır'ı yenememek koyuyor.

Oda değil, Diyarbakırı yenebilecek bir oyun oynanmayışı üzüyor...

irfanb
Evet,halen bu takima alternatif forvetin yeterli ve gerekli oldugunu düsünen var mi?

Var tabi ki.

YÖNETIM

Mehmet Kıroğlu
15.08.2009, 22:47
arkadaşlar mehmet battalla gözümüzü boyayamazlar mehmet battal üçüncü sınıf topcudur gökhandanda umudum yok napacağız Allahım yardım et ya

Altan Atabay
bu forumda fatih tekkeyi istiyoruz diyince herkes biz demediğini bırakmadı siz ne yapıyorsunuz ki bu takım için ancak istemeyi biliyorsunuz dendi; oysa ki biz en az 1,200 TL TS Clup alışveriş taraftar kart şimdi trabzoncell ve de yılda en az 9 maçına giderek takımının yanında olan taraftarlardık. Yani trabzona hem sevgimizi hem cebimizi vermiştik. İlk defa yönetimden sevgilimizin transferini istedik onlar ise sevgilimize öyle muamele çektiler ki sevgimizden şüphe eder olduk. Biz Fatih Tekke'yi istedik siz istemiyor olabilirsiniz ama bu takıma top tutabililen etkili bir forvet şart dedik ama yine olmadı.
Her şeye rağmen umutluyum takımdan ancak şunu iddia edebilirim ki bu sene kendi evimizde rahat maç kazanamayacağız. İnşaallah yanılırım.
Kendi şahsi görüşüm ise forvet ve sağbek kesin şart bu takıma ve onlarca transfer yapılmasına rağmen sağlam bir orta saha ve de en önemlisi artsit slvya'nın yerine bir kaleci.
bu takımla ilk dört olur şampiyonluk asla olmaz. Ne kendimizi kandıralım ne de hayallerimizi....

Senden asla vazgeçmeyeceğim aşkım ama artık sende aşkıma karşılık ver. Bitsin bu platonizm.

necmiati61
uzun zamandır bu kadar kötü top oynayan takım görmemiştim.. sağolsun trabzonspor bunu başardı.. giray'ın hamleleri ve golü güzeldi ama oyun kurması berbat.. herkes top yaparak çıkmaya çalışıyor o ise ileriye topu sallıyor, tam doldur boşalt taktiğine uygun şekilde.. kalecimiz çok kötü, iki haftadır kurtardığı şut yok ama yediği gol 3, onur'u denesek nasıl olur.. ayrıca hoca niye sivastaki takımı değişti anlamadım.. takımın en iyisi, başlarda hata yapsa da serkandı.. tek başına sağ tarafın yükünü çekti.. taraftar mesajı verdi fatih tekke ya da iyi bir golcü.. ayrıca sağbek de lazım bir de olursa sağlam kaleci..

Barış Bağcıoğlu
bu formda artık ersun ayanal fotoğrafları görmek istemiyorum

Emin olun geçen sene bizi satan oydu

Serkan Miletli
15.08.2009, 22:48
bu takım umut gibi bir forveti oldukça. hala ne izlediklerinin farkına varmayan çekirdek cıtlatan taraftarı olduğu sürece.oyunu sürekli serkanın kurmasını bekledikçe. bu takımdan bir çaçık olmaz.keşke pendiğe yenilseydinizde diyarbakıra yenilmeseydiniz.yazık size.

61viya
15.08.2009, 22:48
Bu mağlubiyet gerçekten kötü oldu .. :) Herkesin içinde müthiş bi heves vardı, müthiş bir heyecan .. İşte o zedelendi, belkide kırıldı ..

:) Yok yahu,tecrübeyle sabittir,o heyecan gitmiyor..Bu gece,öbür gece,blemedin bir hafta...Sonra bir galibiyet,biz yine uçuş modunda :)

Akıllı olmak gerek,zaten gerilmeye müsait taraftar profilimi germemk gerek,bi şeyler yapmaı gereknlerin yapması gerek,eksikleri görmek anlamında bu yenilgi 2. haftaya denk geldiği için oluml düşünmeye çalışmak gerek,gerek oğlu gerek...

lazrail8989
15.08.2009, 22:49
bombaya bak İsaac gol attı
gayet normal daha cok atacak

muratoglu.61
tarftarı nasıl suçlarsınız. taraftara ne verirsen onu alırsın, umutu, tayfunu, serkanı verirsen uğultu alırsın tabiki. yenildiğimize değil o oyuncuları trabzonsporda gördüğüm için kahroluyorum

Hasan Ayvenli
gökhan kadroda var mıydı?

Mustafa Önal
maçın 15. dakikası olmadan dedim cale başımıza iş açacak. inşallah perşembe günü sol tarafa önlem alınır.
takımda 3 tane topu çok seven oyuncu olunca sıkıntı yaşadık gerçekten. colman alanzinho ve engin 3 ü de topu çok seviyor ve bana göre yavaş oynamamızdaki en büyük sebeb.

unique
Taraftar aylardır söylüyor sağ bek yok, forvet yok diye. Bir teknik heyet ve yönetim göremedi bunu; bugünkü maç bu eksiklikleri tek tek gözüne sokmuştur umarım onların; en kısa zamanda banko oynayacak bir forvet ve sağ bek almalılar. Elin Diyarbakırı bile paket halinde getirdiği iki Perulu forvetten maksimum fayda sağlıyor; bizimki sahada var mı yok mu belli değil.

Sinan_Ts61
Para alirken iyi ....Sahada ama birsey yok ....diyarbakir in kalecisi iyi bence dua etsinler öyle bir kalecileri var....Yoksa takimda bir basari görmüyorum ben...baska takim olsaydir kesinlikle yenerdir diyarbakiri hemde farklan....Olan bize oldu onca taraftarmiz vardir serici cok fazlaydir ama oyun diye birsey yoktur....

necmiati61
Ama takımdan ve hocadan hala umutluyum.. Maçın adamı Adnan'dı.. Önce sol tarafı savundu, sonra da gol asisti yaptı.. geçen hafta da gol atmıştı.. yeteneği az ama ruhu var adamın..

ertuuu
şansa bak ya. neden biz bu kadar kolay gol yiyoruz...

Yiğit SARI
gökhan kadroda var mıydı?

hayırrrrrrrrrrr

KERİM
15.08.2009, 22:50
:) Yok yahu,tecrübeyle sabittir,o heyecan gitmiyor..Bu gece,öbür gece,blemedin bir hafta...Sonra bir galibiyet,biz yine uçuş modunda :)

Aynen öyle :)

hodlu
Maç sonu yorumları da alamadık neler söylendi neler oldu diye...

Serdar A
Hocam, Egemen oynadı, hata yaptı. Ama takım adına olumlu hareketleri hatalarından fazlaydı. He iki hata iki gol evet ama oyununu oynadı nihayetinde...

Yahu sahada "olumlu hareketlerinden dolayı kalmalı" diyemeyeceğimiz bir Umut ve Engin var...

Sadece bu maç için konuşursak , bende Egemen'in son derece başarısız olduğu fikrine katılanlardanım . Bu gün bence savunmada ayakta kalan isim Giray'dı . Attığı gol ile alakası yok . Ayağa hızlı , uzun toplarda da isabetli oynadı . Hücuma her çıktığında etki yarattı . Savunmada 1 top dışında hata yapmadı , sağındaki Serkan her ileri çıktığında geri gelmemesine rağmen .

Bu maçta Egemen önemli hatalar yaptı , müdehale zamanlamaları gerçekten çok kötüydü , ikiside gol oldu . Kaptığı toplarda bir kaç pozisyon dışında ya şişirerek rakibe geri gönderdi ya da taça attı . Egemen'in bu konuda zaten başarılı olmadığını biliyoruz ancak tempolu ve paslı oyunun savunmadan başladığını unutmamak gerek . Tijikuzu'nun verimsiz olduğu gibi geçen seneden farklı olarak savunma orta alanın arası mesafenin daha açık olması da stoperlerizin hata yapma hakkını ortadan kaldırıyor .

Mantalite iyi fakat , eldeki oyuncularımızla bu oyunun oturması zaman alacak .

irfanb
Hugo Broos:Rakip organizeliydi
15 Ağustos 2009 / 22:37
Toplu halde hazırlık döneminde 4 idman yapan Diyarbakır için organize bir takım dedi
Trabzonspor teknik direktörü Hugo Broos 2-1 Trabzonspor'un mağlubiyeti ile biten Diyarbakır spor maçı sonrası öyle bir açıklama yaptı ki duyanlar küçük dilini yuttu. Sezon hazırlık süresi boyunca çeşitli sorunlarla boğuşan hazırlık maçı oynayamayan ve topu topu tam takım halinde 3 antrenman yapan Diyarbakırspor için çok organize bir takım dedi
Broos maç sonrası yaptığı açıklamada önemli eksikleri olduğunu ifade ederek Rakibimiz oldukça organize bir ekipti. Topun arkasında iyi kaldılar. Golü atmamamıza rağmen skoru koruyamadı” dedi.

Broos Song'un olmayışının mağlubiyeti hazırlamadığını ifade ederek takım içersinde hafta boyu hastalıklarla boğuştu ki. Kaldı ki Song'un yerine oynayan Giray'da iyi bir oyuncu. Zaten golü de o attı. Biz oyun içersinde hata yaptık.Gabriç yoktu,Yatara yoktu, Gökhan yoktu Alanzinho Selçuk hastaydı. Bu futbolcular aramıza katıldığında daha iyi olacağız. Rakibimiz organize bir futbol ortaya koydu. Topun arkasında iyi durdular ve işimizi zorlaştırdılar” dedi.

haber61

msukas

ÇOOK komiksin

Yasin T.
ne guzel neşemiz vardı.hepsi gitti

nuhkoç

hadii ordan senin gibi zihniyetler satıyorrr

İsa
Yabancı kontenjanın birini kaleci ile harcamak konusuda masayı yatırılmalı ?

melihkuzey
umut bulutu üste parar vererek fb, gs ya da bjk'ya vermeliyiz. rakiplerimizi ancak böyle alt edebiliriz. eğer umut trabzonspor'da kalırsa sittin sene şampiyonluk göremeyiz.

duman6kelimeler
Neyse lütfen sıkmayın kendinizi...Trabzonsporlular üzülüyor diye üzülüyorum ben...Yoksa lazımdı bu ve erken olması iyi oldu...

kesinlikle katılıyorum
henüz 2. maç
takımı bir kalemde silip atmamalıyız.

Eksikleri kapatmak için de geç değil.

Üzüldüm ama her şeyde bir hayır var derler; bugünü iyi değerlendirirsek ve EKSİKLERİ LAYIKIYLA kapatırsak ileride ' iyki Diyar maçını kaybetmişiz ' bile deriz..

Tabi birazda polyanacılık bu ama....napaym başka...kanser olacam yoksa

Çağatay Özmen
15.08.2009, 22:51
böyle bir şey nasıl olabilir zar zor kadro toplamış adamları yenemedik uyumsa uyum 1 senedir birlikteler. taraftar da olumsuz yönde etki yapmadı tv den göründüğü kadarıyla... ciddiye mi almadık diye düşünüyorum:S bilemiyorum.

hos_cocuk61
Taraftarı suçluyanlara şunu söylüyorum, geçen seneki taraftar profili ile bu seneki taraftar profili arasında uçurum var. İlk yarı güzel futbolunda ateşi ile taraftar mükemmeldi. Bugün suçlu arıyor isek bireysel hata yapan oyuncularda aramalıyız ve bugun takımın ahengini bozan 3 oyuncu vardı ilk olarak Umut Yine pozisyonları cömertçe harcadı 2 ci kişi Cale sol bölde nerede ise yol geçen hanı oldu golüde oradan yedik son kişi ise Egemen'dir ilk gol ve 2 . golde büyük hatalar yaparak takımın ahengini bozdular.

Hasan Ayvenli
Oda değil, Diyarbakırı yenebilecek bir oyun oynanmayışı üzüyor...

evet. hazırlık maçlarında heyecanlandıran oyunu görememek koyuyor. ilk yarı bitti kötü oynuyoruz dedim. ikinci yarıda dagol yeriz diye düşünüyordum böyle devam ederse oyun. yedik de. hadi berabere kalıcaz diye üzülürken bu kötü futbolla. üstüne bir hata daha 2. gol.

futbalski60

Ben bu maç için konustum bu maçın tek sorumlusu kesinlikle savunmadır böyle basit gol yenmez bunun başka açıklaması yok gerçekten.

Takım gole kadar bence iyiydi oyunu rolantiye almıştık istediğimiz gibi tempo yapıp istediğimiz gibi tempoyu indiriyoduk. Ama bu sistemde Engin Baytar'ın daha yaratıcı olmasını beklerdim çünkü sistemde golcü herkes, sen de içeri gireceksin, forvetle yakın oynuyacaksın ama malesef yoktu oyunda tüm topları gereksiz kullandı. Umut'un yetenekleri bellidir mecburiyetten orda oynuyor bulduğu pozisyonlar da iyi çıkış yapamadı açıkçası çok isteksizdi. Hocanın hatası fazla yoktu Tayfun 2 güzel orta açtı biri gol olsa şuan Hoca kral olacaktı. Tek hatasının Barış olduğunu düşünüyorum o da mecburiyetten sanırım bence Barış üstünde fazla durmamalı Hoca.

shade6161
bi teknik direktör tek forvet oynamakta ısrarcı ve bu isimlerin de umut veya gökhan olabileceğini düşünüyorsa kesinlikle yanılıyordur..tek forvet maç başından beri bişi yapmasada bulduğu tek pozisyonu gole çevirebilecek usta ayak olması lazım..bu fatih tekke olur olmaz bunu tartısmam ama gökhan ve umutun ikisinden biri olmadıgı kesin..bu iki futbolcu 10 pozisyondan 1 ini anca atar..tek forvetin çok kosmasına gerek yok..uygun yerde uygun zamana olması gereklı...bugun umut buluta atılan ortalarda umut un durdugu yere bakarsanız eger tek forvet olmadıgını görürsünüz..gökha ünal da gelse durum değismez..bence sistemi değistirip ıkılı forvete dönmesi lazım yoksa tek forvet rakip defansın arasında ezilip kalıyor...

irfanb
Vay be Ziya sen neymissin!
Oynattigin futbol yillarin kurt hocasi Hugo Bross`un bile basini döndürdü.:)

barto33
2 haftadır takımımızın gollerini defans atıyor.ısrarla umut diyen ve forvet transfer etmeyen yönetim acaba defanstan gol kralımı çıkarmayı düşünüyor???????????????????

DEEP BLUE
15.08.2009, 22:52

Satmak ne demektir biliyorsun değil mi? Ayıp oluyor...

mete61bordomavi
Bazıları ne derse desin!
Bana artık vız gelir.
Forvet yok dedik, Fatih Tekke hem forvet hem birleştirici unsur, hem kaptan hem de ruh olarak mutlaka alınmalı dedik!
Bizden çok iyi bilmişler varya, alınmasın dediler.

BU MAĞLUBİYET BAŞLANGIÇ SADECE!
Devamı gelecek.
Görün bakın!
İnatla bir yere kadar gidersin.
Geçen seneden beri bas bas bağırdık, Umut'tan forvet olmaz diye.
İKİ FORVETLE ZOR GOL ATARKEN, TEK FORVET OYNUYORUZ!
KİME KARŞI?
Diyarbakırspor'a karşı!
Adamlar İKİ forvetle oynuyor! Bize karşı.
Bu kafayla gidin siz!
Hadi yine suçu Avni Aker'de maç izleyenlere atın siz!
Bu kafayla hepimiz eziyet çekeceğiz!

abdullah6134

ben de bağırılmasını çok destekliyo değilim ama terbiyesizlik falan değildir.taraftar fatih tekke diye bağırmaya yeni başlamadı aylardır fatih diye inletti her yeri ama taraftarını takmıyosan en iyi ihtimalle hala fatih tekke diye bağırmasını dinliyceksin bu kadar basit..

Serkan Miletli
gerçekleri sildiğiniz gibi keşke diyarbakır ezimetinide silseniz modlar cok sevinirim .

jeepeers
geçen hafta oyuna müdahale etmesini biliyo dediğimiz hocanın geçen senekinden ne farkı vardı bu maçta acaba illa gol mü yememiz gerekiyordu ortasahada değişiklik yapmak için devre arasında ne konuştu takımla çok merak ediyorum umuttan yeryüzünde herşey olur ancak biz olamayacağı tek işte kullanıyoruz adamı bıraksın futboluda atletizme başlasın orda daha başarılı olur bu memlekette trilyonlar kazanıp bir nok yapmamak çok revaçta

Ahmet Faruk
Taraftarın bugün olumlu etkisi olmasa da olumsuz etkisi yoktu. Yani bu maç baskı falan yoktu...
Maç 0-0 iken, atağımız falan yokken bile saçma salak şutları alkışladık, güzel paslara aferin dedik...
Ama nihayetinde izleyenler de insan, sen ikinci yarının başından itibaren geriye yaslanırsan, ekşınlar yapmaya çalışırsan durum 1-1 olunca taraftar sıkılır.

msukas
maçın 15. dakikası olmadan dedim cale başımıza iş açacak. inşallah perşembe günü sol tarafa önlem alınır.
takımda 3 tane topu çok seven oyuncu olunca sıkıntı yaşadık gerçekten. colman alanzinho ve engin 3 ü de topu çok seviyor ve bana göre yavaş oynamamızdaki en büyük sebeb.
aynen katılıyorum ortasaada çalım olmaz hem ris hem takımı yavaşlatıyorlar bu futbolcular

Eymen
15.08.2009, 22:53
biri bana cevab versın bugun bana mı fazla geldı 10 kişiden 8 kı formasıyle maça gelmıştı hemde büyük çogunlugu çubuklu orjınal nıke ıle peki bu başkan hala ne den bahsedıyor yok mobıne satılmıor urun satılmıor kombıneler 17 bın olmuş formalar desen yok satıor eee bunca para nereye gıdıyor çok merak ediyorum

necmiati61
Ama yenilginin başta olması bir bakıma iyi oldu.. transfer mevsimi kapanmadı ve bir musibet bin nasihattan iyidir..

KERİM
Diyarbakırlı oyuncular saolsun, Maça iyi başlayan Caleye Daha 10.dakkadan sarı kart görttürdükten sonra Cale ister istemez oyundan düştü..

Barış Bağcıoğlu
hadii ordan senin gibi zihniyetler satıyorrr

son 6 maçı tekrar izle anlarsın ne demek işstediğini ayrıca g. birliğinde çevirdikleri hala aklımda senin yaşın belki yetmez

szymeks
açıkçası tam fiyaskoydu bugün her takıma karşı aynı sistemle oynayamazsın kendi sahamızda çift forvet oynamak zorundayız he gökhan yoktu dersek onu yönetime sorucaz ben açıkçası gabriçin mutlak alınması gereken bir oyuncu olarak görmüyordum forvet almalıydık onun yerine dikkat ederseniz 1 0 öndeykenm kontra yapamıoruz çünkü ne alan ne engin deplase olan oyuncular değil ikiside topu çok sevio ceyhun orta sahada oyunu yavaşlatıyor ve umutla çok koşmasına rağmen olmuor bir pozisyonda alanzinho sağdan geldi yanına önüne yuvarlasa karşı karşıya sağdan çalım atmaya çalıştı napıcağını bilmior keza engininde yıllık gol ortalaması bir yada iki ve o şekilde çok yalnız kalıyoruz birde değişiklikleri anlayamadım risk almak zorundayken belkide bize faul kazandırcak alanzinhoyu çıkardık çok anlamsızdı neyse hayırlısı artık bu gece uyku yok :(

ertuuu
bizim takımın hastalığı; beraberliğe oynayan takımlara yeniliyoruz. çok kolay gol yiyoruz. nasıl çözülür onu da bilmiyorum...

hodlu
Trabzonspor teknik direktörü Hugo Broos 2-1 Trabzonspor'un mağlubiyeti ile biten Diyarbakır spor maçı sonrası öyle bir açıklama yaptı ki duyanlar küçük dilini yuttu. Sezon hazırlık süresi boyunca çeşitli sorunlarla boğuşan hazırlık maçı oynayamayan ve topu topu tam takım halinde 3 antrenman yapan Diyarbakırspor için çok organize bir takım dedi
Broos maç sonrası yaptığı açıklamada önemli eksikleri olduğunu ifade ederek Rakibimiz oldukça organize bir ekipti. Topun arkasında iyi kaldılar. Golü atmamamıza rağmen skoru koruyamadı” dedi.

Broos Song'un olmayışının mağlubiyeti hazırlamadığını ifade ederek takım içersinde hafta boyu hastalıklarla boğuştu ki. Kaldı ki Song'un yerine oynayan Giray'da iyi bir oyuncu. Zaten golü de o attı. Biz oyun içersinde hata yaptık.Gabriç yoktu,Yatara yoktu, Gökhan yoktu Alanzinho Selçuk hastaydı. Bu futbolcular aramıza katıldığında daha iyi olacağız. Rakibimiz organize bir futbol ortaya koydu. Topun arkasında iyi durdular ve işimizi zorlaştırdılar” dedi.
Kaynak haber 61.net...

Cafer Bulur
Espinoza alanin bomba gibi sutunu cikardi ama sylva tazameta nin caprazdan golünü önleyemedi.

Egri oturalim dogru konusalim,sylva güven veriyor ama fazlasi yok...

yorumsuz6117
bu arada attığımız golde fauldu zaten giray adamın üstüne çıktı resmen..

Onur Civelek61
Desenize Trabzoncell,forma satışları durdu:)

melihkuzey
15.08.2009, 22:54
yönetimin aklı başına gelecek diye bu takımın mağlubiyet alması mı gerekiyordu. helal be nasıl bir futbol anlayışımız varmış. sağır sultan bile duydu. bu takıma kaliteli forveeeeeet lazıııııııııııım.... umut ve gökhanla bu iş olmaaaaaaaaaaaaz.....

mk.esen35
beni kahreden bugün maçı kaybedişimiz değil.geçen sene kendi sahamızda çektiğimiz sıkıntıların bu senede devam edeceği gerçeği

iril
isaac manisada yazmış yine ahhh ahh..kahroldum be

Manisa'da değil bizde yazabilen forvete ihtiyacımız var. Gökhan kayseride, umutta ankarada yazıyodu noldu? Aklımızı başımıza alıp adam gibi golcü bulmamız lazım

AKSOY_61
Yabancı kontenjanın birini kaleci ile harcamak konusuda masayı yatırılmalı ?

bu maçta kaleci dahil stoper mevkii bile sırıttı.
sadece bu maça bakarsak başta forvet, stoper, kaleci ve sağ bek transferi lazım.

bence acilen forvet alınması lazım.
fatih tekke mükemmel bi tercih olurdu ama kaçtı artık tren.

uzzun
yazıklar olsun...daha 2. haftadan umutlarımızı söndüren yönetime...ben brossmudur nedir geldiğinde bu foruma bir daha o gidene kadar yazmamaya yemin etmiştim...ama yazıyorum bir daha aynı şeyleri: Bu adamda bu vizyon yok!!! bununla olmaz!!! Ersun hocayı hain ilan edenlere de son sözüm geçen sezon mumla aranacak..hep birlikte göreceğiz...ve bross gittiğinde gelip buraya "bravo" çekenlere fikirlerini tekrar soracağım !!!!!!!!!!!!

The_Storm
Herşeyde bir hayır var.

Transfer kapanmadan forvet eksikliğini görmeyen kalmamıştır inşallah.

Umut'u da gönderelim artık, görünce sinirlerim tepeme çıkıyor.

olcay_61
15.08.2009, 22:55
tamamen rezalet yaa tribünde sinirden ağlıcaktım. yanlış oyuncular ve oyuncu değişiklikleri bu sonuca neden oldu malesef. ama bi açıdan da iyi oldu diyorum heralde görür artık yönetim forvet ihtiyacını ama bu saatten sonra kimi alıcaz yabancı hakkımız yok yerli de fatihten başka alternatif yok bence batdalmış mattalmış gereksiz paralar harcamaya gerek yok. yazık yaa hakkatten yazık serkan tayfun umut barış bu takımın futbolcuları olamaz...

Barış Bağcıoğlu
Satmak ne demektir biliyorsun değil mi? Ayıp oluyor...

haklısın ama ne yapayım kıl oluyorum adama

ilyskm
uefa ve manisa maçında umut'un yerine sadri başkan çıkar oynar bütün dertler biter... eminim umuttan daha iyi oynar 3. dakikadaki enginin ortasına bizim karpuzcu musa bile vurabilrdi ama umutun yapmak istediğiyle adaleleri paralel çalışmıyor. Neyi düyü belirsiz bir adamın (gabriç) peşine gidileceği yerde fatihin peşine gitselerdi. Derleme toplama takımdan ders almazlardı. Yazıklar olsun yine bize hüzün...

irfanb
Allah muhafaza Toulouse macinida kaybederse bu takim Yönetim baya terler.