PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

bunyamin55
15.08.2009, 21:54
eğer o hata maç kaybına neden oluyorsa maalesef izleri kolay kolay silinmiyo şansal erman bugün ağızlarına bir dolayacak egemeni bitirene kadar

Egemen bize geleli belki 2-3 defa hata yapti...Ya digerleri?

vatandas61
bence hem yenildik hem ezildik

iste önemli olan bu, yenilsek bir problem yok ama biz resmen eziliyoruz

winner
Lige hazırlanamamış,iyileşmemiş ve bence en az 3 hafta daha yararı olmayacak gökhen ve kafaca bitmiş olan umut. Forvetin durumu pek parlak değil...

İskender YILMAZ
Tebrikler, bu kadar saçma oyuncu değişiklikleri olabilirdi en fazla .. :) Başka söze gerek yok .. :)

Cagdas Topal
Bende seni kınıyorum. Sizin için herşey güzel takım güzel.. NEDEN SİZ YAPICI VE BİLİNÇLİ İNSANLARSINIZ. BİZ ANLAMIYORUZ BU İŞTEN . DEVAM BÖYLE DEVAM..

Abi bi de şöyle düşün bu cocuk sezon sonu bir acıklama yapmıs her Fatih Tekke tezahuratında etkileniyoruz , baskı altındayız dedi mi demedi mi ? Şimdi tekke alınsa toulouse maclarında oynayabilecek mi ? Bizim amacımız gruplara kalmak degil mi ? Onu bu cocuklar basaracak ,onlara destek olsak (tamam destek dedim hepinizin surat ifadenizi tahmin edebiliyorum ve sustum :D )

Öztürk Uğur
15.08.2009, 21:55
Bende seni anlamıyorum. Colman Defansif oynadı bu maçta ..

Colmanı biz nasıl izledikte beğendik ileride yaptığı presle paslarıyla şutlarıyla orda ceyhun ile tjikuzu varken Colmanda defansif oynuyorsa Diyarbakır maçında ksuura bakma biz küme düşmemek için mi oynuyoruz acaba

Emrah KabuL
Taraftarımız o kadar futbolu biliyor ki Ceyhun topu her ayağına aldığında vurrrrrrrrrrrrr sesi yükseliyor tribünden.. Ceyhun'un da içine edecez ne yazık ki..

real_rock
Şu anda Geysenin maçını izliyorumda.Adamlar takımlarını desteklemek için yırtınıyolar.Ya biz? Egemen'in yaptığı hatalar neydi öyle. Şok oldum.2 golde de hatası vardı. Bize sağlam bi forvet lazım. Umut ise sözleşmesi uzatılmadan yollansın. Kendimize gelmemiz lazım. Adamlar '' hattimizi'' bildirdiler bize...

BayzanTs61
herkes bi suclu ariyor...yenildik...artik degistiremeyiz...problem nerde ortak bulmamiz lazim yani herkes bir sey diyor

KERİM
Gabriç neden 18'de yokmuş ?
hastaneye yatan 3 futbolcu gibi oda bağırsak enfeksyonu gerçirmiş

___61___
ya abi ben herkes egemene yuklensın egemen suclu mağlubiyetin mimari demiorumm taraftarımızın coğu her mactan sora umuta yuklenıoo orda gördünuz son dakıkaa yapılmaz yani silvaya da dönebilir dii ama senınde soledıın gıbı psikoloji...
egemenin hatasını görmezden gelemeyiz zaten keşke olmasaydı böyle bişe ama sadece faturayı egemene kesemeyiz. takım olarak çok kötüydük. yattara gökhan gabric takıma gelince toparlancağımıza inanıyorum ama bu 3 puanı arıcaz bak görürsünüz .

Cagdas Topal
ya bırak hazırlanmasınlar bi işe yaramıyolar zaten

Ulan Umut :(

Mustafa Demir
bari berabere kalsaydik :D

hodlu
Fatih Tekke her maç 3 gol atacak diye istemiyoruz.Ama Fatih gelirse topu ilerde saklayıp oyunu rakip alana yığmış olacağız bunu yöneticiler grösün...

aurora
İkinci haftadan hemen karamsarlıga duşmeyelim. Maçın sonlarına dogru istatistik verdi Ts orta sayısı 33 Db 11. Aslında iyi oynadık. Çözmemiz gereken geri yaslanan takımlara karşı nasıl galip gelebiliriz.

Gökhan KAN
Ziya Hoca nın oyununa geldik...

SEDAT
biz maçları istanbulda oynayalım ilk sezonda şampiyon olmazsak ahanda ben burdayım

Hotaman
15.08.2009, 21:56
Ne ezilmesi ya abartmayın. Diğar 3 geldi 2 attı. Biz iyi oynamadık kabul, ama ezilme de ne oluyor?

Yiğit SARI
hastaneye yatan 3 futbolcu gibi oda bağırsak enfeksyonu gerçirmiş

Nazar değdirdik takıma iyimi . Olsun her şeye rağmen 7-7-7-7-7-7-7-7--7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7

mk.esen35
tekkeye verme parayı gabriçi al.gabriçin yeri doldurulurdu ama toptan kaçan umutla biz avni akerde zor maç alırız

mahmuter61
seyirci neyapsın ya herşey ortada umut bedavadan para alıyor bu takımda forvet yok başkan bu gidişle sen bu ligi bitiremezsin 2 hafta sonra şantaja başlıcağına adam al forvet öyle batalla matalla olmaz transfer adam gibi adam al butakıma geçen sene senden sebep kaçırdık şampiyonluğu!Yusuf olayını unutmayalım.

ONUR BEKAR
bu kadar olur ya bu takım nasıl çıkacak bir daha bu taraftarın önüne..........yazıklar olsun şampiyonluk mu peh güleceğim artık bu lafa. bu kadar basit mi ya.:mad::mad::mad:

İlker Akçay
Ben enginle umut çok iyi mi dedim sen onumu çıkardın bundan. Hiç değilse enginle umut birşeyler yapmaya çalışıyor. Birisi Colmana futbolda ikili mücadele oldğunu anlatması gerekiyor.Bukadar kibar top oynanmaz...:mad:

bıraksana renktaş colman la engini kibar top oynamakta karşılaştırma ben geçen hafta engin toplara çok ürkek giriyo tam alacakken bırakıyo dediğimde kimseden ses gelmiyordu bugün 90 dk nasıl dayandı hoca anlamadım takım yenildi olabilir moralimiz şu an çok bozuk ama biz yinede iyi takımız ama abartıldığı kadar değil futbolcularında bunun farkına varması lazım ceyhun geçen haftanın yıldızı olsada hala bu takımın 11 oyuncusu değil engin in yerine 60 larda gabriçi çok bekledim oda olmadı son olarak fizik olarak enginin barıştan hiçbir farkı yok ikiside ayakta duramıyorlar

Yunus Emre AYAZ
başkan yarın rusyaya gidip p.tesi mesai başlayınca onu almazsa başkan hakkında daha ağır konuşmaya başlayacağım.

Ömer SEVİNÇ
6-7 tane attık tebrik ederim. Deplasmanda Sivas'ı yenmek, kendi evinde Diyarbakır'a yenilmek beni şaşırtmıyor artık.

İstifa konusunu ilk ben açayım dedim. Malum en çok sevdiğiniz şey 1 maçla hoca alıp 1 maçla göndermek.

vatandas61
Şu anda Geysenin maçını izliyorumda.Adamlar takımlarını desteklemek için yırtınıyolar.Ya biz? Egemen'in yaptığı hatalar neydi öyle. Şok oldum.2 golde de hatası vardı. Bize sağlam bi forvet lazım. Umut ise sözleşmesi uzatılmadan yollansın. Kendimize gelmemiz lazım. Adamlar '' hattimizi'' bildirdiler bize...

cok süper oldu bu, bu gecenin özeti "hattimizi bildirdiler bize". Baska söze gerek yok

Cagdas Topal
Ne ezilmesi ya abartmayın. Diğar 3 geldi 2 attı. Biz iyi oynamadık kabul, ama ezilme de ne oluyor?

Diyara yenilmek benim için ezilmek bile degildir ,bozgundur :D

Öztürk Uğur
Tarabzoncell Avni Akerde çekmiyor herhalde başkan bi verici alsa stada iyi olurÇ:D

Eren Karaahmetoğlu
15.08.2009, 21:57
O yapıda da 3 forvet özellikli futbolcu gerekli . Bu taktikte santrafor olmadığı , forvetsiz oynandığı anlamını çıkarmışsa yanlış olmuş .

Bu arada ilk yarı notlarını kaçırdım . Giray golüne faul diyen var mı ?

Serdar abi nolucak bu şekilde? Sence başarılı olabilecek miyiz? Neydi bu maçta yenilmemizi sağlayan:( Forvetlerimiz bana çok yetersiz geliyor. Ayrıca hala inanılmaz kopuyor takım oyundan. Egemen o hatayı seksen sene kalsa yapmaz. Kim bilir neler düşünüyordu. Cale arkadan kaçan adamı göre göre gidiyor adamın üstüne. Neden oldu bunlar :( Ayrıca gol attıktan sonra ikinci yarıda golü yiyene kadar Diyarbakırspor top yapmaya başladı. Kimse pres bile yapmıyordu. Sistemin dışına çıkıp bir anda geçen seneye döndük. Geriye çekildik bile denebilir. Ne olacak abi bu takımın hali? Nolur bişeyler de:( Senin yorumlarını çok merak ediyorum..

servet nuh
BU MAÇIN İÇİNE EDENLE

1.) HUGO BROOS

2.) ENGİN BAYTAR

3.) SERKAN BALCI

4.) UMUT BULUT

....sayın hugo brooos.....ne alaka süper oynayan tjıkuzuyu oyundan alıyon ??? nasıl oluyorda her topu kaybeden engine bu kadar sabrediyorsun....ne alaka rakibi dağıtan alanzinhoyu çıkarıyorsun....

.....ve şuda görüldüki tayfun cora sağbekte serkandan bin kere daha iyi

..... berbatlar listesine egemeni almadım çünki süper oynadı,o kadarcıkta hata yapma lüksü olsun....fakat hocanın ona zırt pırt ileri çıkma yasağı koyması lazım.....egemenin orta sahayı geçmesi yasak olmalı

......kalecimiz zaten tüm yeteneklerini yitirmiş...jubile mevsimi çoktan gelmiş biri

Mustafa Mahmutoğlu
Diyarbakır gibi bir takıma yenilmek çok kötü kahretsin...

herkes bi suclu ariyor...yenildik...artik degistiremeyiz...problem nerde ortak bulmamiz lazim yani herkes bir sey diyor

umut , serkan gibi (topçuların) olursa tabi dersin ;)

murat
Egemenin ustune bukadar gidenler biraz Allahtan korkun, bu mac her topu kesen Egemendi kademelere giren toplari kesen oydu! Nebicim mac ziliyorsunuz? Forvetsiz bir takim bukadar olur arkadaslar. Ileriye verdigin her top aninda geri gelince ne ortasahaniz kalir ne forvetiniz. Bunun yaninda Ceyhunun rezil futbolu ve okadar yavas olmasi bana huseyini arattirdi. Hocanin degisiklikleri tamamen fiyasko. Macin en iyisi Tjikuzuyu cikarip Ceyhunu oyunda tuttu, ceyhun daha 10. dk cikmaliydi.. Okadar cok hoca hatasi gordumki yazmakla bitmez.

Yenilmek benim icin hic onemli degil, ama bir forvet almak cokmu zor kardesim? diyarbakirin forvetlerini yarisi kadar forvetimiz yok. Yonetim aziz yildirim yonetimine benzemeye basladi, kurumsal olarak super ama futbol bilgisi hicmi hic yok.. Yattarayi hala armiyom diyen varsada sizlere selam olsun, art niyetinizden baska birsey degil...

LECOSSEEMRE
Ben daima ilk haftalarda alınan yenilginin hayırlı olduğunu düşünürüm. Hataları erken görmene yol açar. Bizde anlamış olduk ki, bizim kazanmamız için takım olarak iyi ve ciddi olmamız lazım. Trabzonspor'dan ümidi kesecek bir durumda yok. Ne bu karamsarlık anlamıyorum. İşini yapmayanı eleştirebilirsiniz. Ama geçen hafta süper olan yere göğe koyamadığımızı, bu hafta yerin dibine niye batırıyoruz. Tutarlı mı tutumumuz? Biz şimdiden dibe vurursak, kim kaldıracak bu takımı ayağa?

Aynen katılıyorum diyarbakırspor gibi yeni olşmş bir takıma yenildik ve cok utanç verici ve cok üzüldüm ama ilk haftadan yenilmemiz belki bir daha takım küçümsememiz gerekdğini anlatır

KERİM
Colmanı biz nasıl izledikte beğendik ileride yaptığı presle paslarıyla şutlarıyla orda ceyhun ile tjikuzu varken Colmanda defansif oynuyorsa Diyarbakır maçında ksuura bakma biz küme düşmemek için mi oynuyoruz acaba
Ben seni hala Anlamıyorum, Colman bundan önce oynanan maçlardada Defansif oynayıp çok iyi oynamıştı. Bugünde öyle düşünüldü. Ancak bütün takım gibi oda kötüydü

İsa
Maç sıfır sıfır gitdseydide son dakikalarda kontarataktan bir gol yeseydik bu kadar üzülmezdim.

machi_61
Ya Allah rızası için herkes kafasına göre mesaj yazmasın. Birbirleriyle alakalı konularda yazalım boşu boşuna mesaj kirliliği yapmayın. Belli konular üzeri tartışalım!!!

melihkuzey
hocayı suçlamayın. çünkü bu hoca en fazla 6 hafta sonra gidici. adamın yapabilecğei birşey yok. adamın elinde gol atacak forveti olmayınca adam ne yapsın. 1-0'dan sonra gol atıp farkı açacaksın. bön bön sahada dolaşırsan rakip 2 kere gelir 2 gol atar seni yener gider. tek dileğim ertuğrul sağlamın bir an önce bursaspordan ayrılması. bu takımı adam edecek tek teknik direktör ertuğrul saüğlamdır.

hamsi_laz_tr
bir musibet bin nasihattan iyidir arkadaslar bırakalım nasihat vermeyi ya da dövünmeyi önümüzde avrupa kupası macı var bu yenilgiyi şimdi bi kenara bırakıp onumuzdeki avrupa kupası macına bakmalıyız her takımın basına bole beklenmedik kazalar gelebilir ve bole kazalardan dersler cıkarılır şimdiden bu takımdan bişi olmaz sampiyon olamayız diyen arkadaslara katılmıyorum onların da bole sozleri bi kızgınlıkla solediklerini düşünmek istiyorum

violentia
Hugo Broos İstifa!!!

Yeter artık buramıza kadar geldi. Gol yiyene kadar uyuyan teknik direktör istemiyoruz!

Seni tebrik ediyorum arkadaşım. Samet Aybaba gelsin seni de tercüman diye yanına alsın.

TheRapZoNe
Elbette ilk yenilgidir hemen gemileri yakmamak gerekir. Hatta ben çoğu Trabzonlunun yaptığı gibi zaferde aşırı sevinip,mağlubiyette ise ortalığı ayağa kaldıranlardan değilim; son derece makul düşünmeye çalışırım ama şu bir gerçek ki bu takım bu sezon şampiyon falan olamaz.Nedeni ise eski senaryoların aynen tekrarlanıyor olması. Lakayıt bir oyun ve beceriksizlik konusunda master yapmış adamlarla şampiyon olunmaz,rakibi hafife alırlar,sahada yürürler ve sezonu biz ancak 3 ya da 4. bitiririz.Şimdiden geçmiş olsun. Daha önceden de dediğim gibi bu takımda 5-6 tane forvet var diyen yönetime kapak olsun

Haluk Pehlivan
herkes eteklerindekini döksün :)
son dakika fatih tekke diye bağıranlar takıma ne kadar zarar verdiklerinin farkındalarmı acaba, kötü pastaki uğultular homurdanmalar gol yiyince sessizliğe börünen koca stad bizim için cenaze yeri rakipler için cennet. Başkanda değişse teknik direktörde değişse fatih tekkede gelse taraftar aynı taraftar olacak ve bu takım bu şekilde şampiyon falanda olamayacak.

EmreTS61
egemenin hatasını görmezden gelemeyiz zaten keşke olmasaydı böyle bişe ama sadece faturayı egemene kesemeyiz. takım olarak çok kötüydük. yattara gökhan gabric takıma gelince toparlancağımıza inanıyorum ama bu 3 puanı arıcaz bak görürsünüz .
sende haklısın abi ama bosu bosuna gitti yaaa neysee yınedee içimizde ki trabzon sevdası bıtmen ölene kadar her zaman yarısın içindeyızz yıne hedefımız şampıonluk olacaktır...

vatandas61
15.08.2009, 21:58
bu sylva da bana artik güven vermiyor kalede. Ilginc cikislari var, cok sogukkanli ve riskli.
Artik onura yer mi acsak diyorum?

Mustafa Demir
Tarabzoncell Avni Akerde çekmiyor herhalde başkan bi verici alsa stada iyi olurÇ:D
test yayininda

onur_alabuga_61
hazırlık maçı olmak üzere 7 maç umutun sadece 1 golü var :)

sadri şener: forvet konusu kapattık

çok ama çoooooooooooooook ilginç

msukas
Maç başladı içimden geçen şu arkadaşlarada söyledim bu oyunla biz bu maçı alamayız diye topu aldığımızda aynı karatren gibi orta sahayı geçiyoruz küçük bir şıkıştırmada zorlanıyoruz çıkmakta şampiyonluğa oynayan bir takım avni kaerde böylemi oynamalı daha ilk hafta eze eze yenmeli rakip ortasahayı geçmemeli. egemene gelince bireysel hatalar olabilir buna bir şey yapamazsın ama Trabzon ne oynaki bügünki bana biri anlatabilirmi sistemi neydi gol bulmak için hangi kombinasyonları yaptı hiç sadce sahada dolaşan 11 tane şüürsüz adama vardı. üzülüyorum bu takım geçen seneden üstüne koyacağına geriye gitmiş. bunu yapanlardan elbetteki bir kaç hafta sonra hesabını soracağız .. umarım herkes başını önüne koyup nerde hata yaptığını düşünür ve butakıma gerekli tarnsferi yapar yoksa durum hiç iyi gözükmüyor bu takımda hiç şampiyonluk havası gözükmüyor

tunganyan
omer sevinc sen sakamısın yaa ne diyosun istifa falan ot falan içtin heralde!!!!!!!

Erdal
Böyle zamanlarda konuşmak mı doğru susmak mı bilmiyorum. İyi oldu bence...Sıkıntı yok...Erken olması iyidir...Herkes şöyle bir kendine gelir...

Toraman
Takımın en iyisi Alanzinho'ydu. Ben Serkan ve Ceyhun'u da beğendim. Tjikuzu, Colman ve Cale kötüydüler. Umut her zamanki Umut. Bizim en büyük sorunumuz lider oyuncumuz yok. Bir Arda'mız, Alex'imiz yok. İşler kötü gidince insiyatif alacak oyuncu bulamıyoruz.

hodlu
Ağla yüreğum ağla, elalem Baros ile oynasın biz Umut ile...

ali+61+26
tmm ilk yarı golu attık rakip zaten defans yapıo 2 yi 3 ü bence cok fazla aramayıp 1 0 a yatmamaız gerekirdi... oyunu kendi sahaamızda oynamalı onları kendi taktikleriyle vurmalıydık kontra atkala yani... ama biz habire hucum..

futbolculara gelince.. defans hattı egemenin bireysel hatası haric iyi oynadı...

ortasahada alanzinho günündeydi ama şans yanında değildi 3 şutundan birisi girseydi en azından sonuc böyle olmazdı..

forvet olarak umut tek başına bu takımda cok zor gol atar yanında yardımcı bir eleman olmalı tek forvet oalrak umuta karsıyım.. yok pres yapıo yok defansı devamlı rahatsız edio boş koşular yapıo die ilk 11 de yer bulmamalı..

bize golcu lazım yakaladımı atacak yada iki taneden birisini hadi üç olsun.. ama golcu sart bu takıma ..

her işte bir hayır vardır.. ilerde telefisi olmayacak bir haftada kaybedeceğimize denizli konya gibi.. şimdi kaybedip ona göre önlemleri almalıyız..
takımda neyin eksik olduğunuda herkes gördü.. umarım yönetimde herkesin gördüğü işaret ettiği budur dediği şeyi uygular ve üzerine düşeni son olarak yapmış olur..

imza fatih tekke:)

İlker Akçay
umut , serkan gibi (topçuların) olursa tabi dersin ;)

bari bu maçta serkana bişey sölemeyin daha ne yapacaktı bugün serkan

Öztürk Uğur
15.08.2009, 21:59
bıraksana renktaş colman la engini kibar top oynamakta karşılaştırma ben geçen hafta engin toplara çok ürkek giriyo tam alacakken bırakıyo dediğimde kimseden ses gelmiyordu bugün 90 dk nasıl dayandı hoca anlamadım takım yenildi olabilir moralimiz şu an çok bozuk ama biz yinede iyi takımız ama abartıldığı kadar değil futbolcularında bunun farkına varması lazım ceyhun geçen haftanın yıldızı olsada hala bu takımın 11 oyuncusu değil engin in yerine 60 larda gabriçi çok bekledim oda olmadı son olarak fizik olarak enginin barıştan hiçbir farkı yok ikiside ayakta duramıyorlar

Engin en azında top alıp veriyo adam birşeyler yapmak için yıtınındığını görünce ben onu eleştirmem ama Colman gibi sahada bir iki kez görünüpte maçı bitiren bi adamıda savunmayalım lütfen. Acaba soyunma odasına gittiklerinde hangisinin forması daha terlidir sence?

Paksoy
arkadaşlar bugünün en kötüsü ceyhun ve tjkuzu hazmedelim, önümüzdeki maçlara bakalım , herşeyde hayır vardır belki, yönetim tehlikeyi görürde forvet alır

Cagdas Topal
hazırlık maçı olmak üzere 7 maç umutun sadece 1 golü var :)

sadri şener: forvet konusu kapattık

çok ama çoooooooooooooook ilginç

Şimdi mi dedi bunu ? :rolleyes:

Hamravat
arkadaslar ben gonlumden gecen skoru yazmistim 2-1 = 21 diye :) insallah toparlanirsiniz moral bozmak yok :)

Selman
Takımda iyi denebilecek futbolcu yoktu. Biraz Alanzinho.Hoca'da onu oyundan aldı. Beraberliğe inanmış bir rakibe 3 puanı altın tepside verdik. Muhtemelen deplasmanda en fazla tane daha galibiyet alırlar. Yazık oldu.

Son olarak Umut Bulut stadları şaşırmış.Onun dalındaki yarışlar bu akşam Berlin'deydi.Buyrun linki;
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=17372

Mustafa Demir
bu hafta spor programlarini izlemek haram izlemem zaten

msukas
yenildik ama ezilmedik
pert olduk

İsa
Olay rakibi küçümseme filan değil arkadaşlar yetersiz kadro.

outlaws61
yenilmeyi hakettik desem yeridir mac boyunca net diyebileceğim bi tane atagımız yok.

Raskolnikof
BU MAÇIN İÇİNE EDENLE

1.) HUGO BROOS

2.) ENGİN BAYTAR

3.) SERKAN BALCI

4.) UMUT BULUT

....sayın hugo brooos.....ne alaka süper oynayan tjıkuzuyu oyundan alıyon ??? nasıl oluyorda her topu kaybeden engine bu kadar sabrediyorsun....ne alaka rakibi dağıtan alanzinhoyu çıkarıyorsun....

..... berbatlar listesine egemeni almadım çünki süper oynadı,o kadarcıkta hata yapma lüksü olsun....fakat hocanın ona zırt pırt ileri çıkma yasağı koyması lazım.....egemenin orta sahayı geçmesi yasak olmalı

......kalecimiz zaten tüm yeteneklerini yitirmiş...jubile mevsimi çoktan gelmiş biri

hocam engin ne yapti
serkan" in tarafindan mi gol yedik
hugo broos farkli onbir cikarttigi icin mi suclu
umut a lafim yok

A.Ali Karanis
Gurbetten geldim,trabzona bin km uzakta yaşıyorum,hasret kaldığım tribünlere,takıma yardımım dokunsun,tezahürat edeyim dedim..Biraz fazla tezahürat yaptığım için,uyuyan maratonun içinde sesim biraz fazla çıktı diye küfür yedim(otur azacık oturdugun yerde diye..ve gerisi geldi tabi..)..belki görenler olmuştur bir adam ile aramda husumet oldu karanis formali bendim..demek istediğim bu tribün işler iyi gidince oynar arkadaşlar..evet ilk yarı taraftar iyiydi fakat ikinci yarı işler kötüye gidince..

Yunus Emre AYAZ
allahını seven başkana durumu izah etsin yoksa onun dik başlı oluşu sonumuzu getirecek haa diyecekki ben bu kadar yapıyorum o zaman yol yakınken elveda desin bizim de başımızı ağırtmasın.

TheRapZoNe
Egemen'e laf atmayı kesin. Defans oyuncusu olarak belkide Trabzonsporda yaptığı en büyük hata budur. Sizin kızmanız gereken %100 net gol pozisyonlarını harcayan oyunculardır.Çoğu maçta bu beceriksizlikler yüzünden yeniliyoruz. İlk defa büyük hata yapan Egemen'e kızmak sizin cahilliğinizi ve futbol bilginizin olmadığını gösterir

Ömer ERKAN
Her Seferinde Umutlaniyoruz Her Seferinde Hayal Kırıklıgına Uğruyoruz Oluyor Mu Oluyor İşte...

Sene Başında Kaybettigimiz Puanlar Bizi Hep Şampiyonluk Dışına İtiyor

S.DEMİRCİ
Böyle zamanlarda konuşmak mı doğru susmak mı bilmiyorum. İyi oldu bence...Sıkıntı yok...Erken olması iyidir...Herkes şöyle bir kendine gelir...
hacam,
şu iyimserliğin beni birgün öldürecek..

Yiğit SARI

Haklısın be abi . Daha yolun başındayız ama bizim gördüğümüzü neden göremez bu yönetim ??

melihkuzey
15.08.2009, 22:00
trabzonsporu sevenler lütfen toulousse maçına gitmesin. yani o stad dolu olduğunda her maçı kaybediyoruz. bu takım boş tribünlere oynarsa belki maçı çevirebilir. bu herifler avni akerde oynadığı zaman deplasman beter baskı yiyor. kimse gitmesin o maça aksi halde fark yeriz.

bordo8mavi
birazdan 22 kanal a da toulouse st etienne bakalim iyice analiz edelim

hodlu
Fatİh tekkesİz olmayacak.
Yaaav sİnİrden Ölecem
tek dİyeceĞİm
sİze helal olsun yanimdakİ 3-5 i konuŞturdunuz ya daha ne dİyeyİm.
Kahroldum verem oldum.

Ayyyyynen öyle.Kimleri güldürdük bir bilseler laneeet olsun...

İskender YILMAZ
Forvetsiz oynuyoruz, 2 sene önceki aciz Trabzonspor'u izler gibi oldum, acı veriyor .. :)

Cagdas Topal
Ağla yüreğum ağla, elalem Baros ile oynasın biz Umut ile...

Ooooo ben sanalda (fm de ) Vela - Pogrebnyak - Marquinhos - Santana - Cardozo gibi forvetlerle oynuyorum yönetime inat :D

vizarian
yeni tansferi görelim en az 2 oyuncu daha lazım
fatih tekke
ve sağ bek

tunganyan
sadri şener böyle giderse senin istifanı da isterler yakında vhatta kendim bile bu konularda çok sakinimdir ama ben bile kafamda bitiriyorum sizi çünkü körlük yapıyorsunuz bu kadar akıllı adamsınız forvetsiz olduğumuzu görmemeniz imkansız!!hala ihtiyacımız yok diyosanız kötü şeyler düşünmeye başlıyoruzzzz!!

bunyamin55
Burada en ufak bir kazada trübünlerin fatih tekke diye bağıracağını bilmeyen var mı bir kaç kişi haricinde yok yönetim bunu nasıl göremez fatih tekke yüzünden yönetim giderse şaşırmayın ahada buraya yazdım

devilkid
egemeni severim ama bu maçta 2 goldede hatası var.hlel ilk gole daha sinir oldum.adam o topa ayakla girer kafayla girermi ya :( ayak koysa korner olacak ya

EmreTS61
ya bıde bu 6-7 atarız laflarını bırakalım arkadaslar rıca edıorum gecen sene son hafta fener macında yok 6 atarsak sampıon oluruz felan filan o mactata öne gectık yıne yenıldık son dakıka goluyle...

SEDAT
aman kalsın Trabzoncell miş takım da hayat yok hattında ne olcak

İlker Akçay
15.08.2009, 22:01
Engin en azında top alıp veriyo adam birşeyler yapmak için yıtınındığını görünce ben onu eleştirmem ama Colman gibi sahada bir iki kez görünüpte maçı bitiren bi adamıda savunmayalım lütfen. Acaba soyunma odasına gittiklerinde hangisinin forması daha terlidir sence?

formasını suyu çıkana kadar terletmesine gerek yok akıllı iş yapsın yeter enginde bugün ben kahraman olim geçim gol atim her top bende bitsin havası vardı ama kesinlikle ikili mücadelelerde başarılı olduğunu hele colmandan başarılı olduğunu savunmayalım engin kötü futbolcu demiyorum ama fizik açıdan barış memişten en ufak bi artısı yok colmanla kıyaslanmaz bile

Mustafa Mahmutoğlu

şakamı yaptın ?

Eren Karaahmetoğlu
Erdal abi biz şampiyon olamayız be abi... Vallahi olamayız. Bırakalım boşuna ümitlenmeyelim..

61baron61
4 büyükmüs , 4. büyükmüs ..hadi buyrun sizce hangisi ? bence ikiside degil...
ya bu yola sampiyonluk icin cikiyoruz , neden eksikler giderilmiyo, sampiyon olmamak icinmi ?

bu nasil bir düsüncedir , devre arasi ligdeki durumumuza göre forvet alabiliriz...kardesim ihtiyac var iste alsana ...sagdan soldan bonservisi elinde olan nekadar topcu varsa bizde....

Erdal
İyimser falan değilim. Mesela bu maç zor olacak dedim...Aslında çok zor olmadı...Garip oldu...Sakin olun ve bana güvenin...Emin olun çok iyi oldu bu....

Sefa
Ne denir bilmiyorum ya ne denir bilmiyorum :(

Yönetim al bu forvetleri başına çal...

TheRapZoNe
Forvete ihtiyacımız yok, 5-6 tane gole dönük oyuncumuz var diyen yönetime kapak olsun bu mağlubiyet

İskender YILMAZ
Alan çıktı Barış girdi, yemin ediyorum güldüm .. :) Engin Baytar'a Metin Şentürk bile sabredemezdi bu maçta .. :) Sağlık olsun ne diyelim ..

Mustafa Demir
neye ben toulse macina bakcam

Öztürk Uğur
Ben seni hala Anlamıyorum, Colman bundan önce oynanan maçlardada Defansif oynayıp çok iyi oynamıştı. Bugünde öyle düşünüldü. Ancak bütün takım gibi oda kötüydü

Herhalde biz farklı maçlar izledik senle:) benim hatırladığım geçensene hüseyinle selçuk defansif oynuyordu.Bu senede tjikuzu ile selçuk yada ceyhun defansif oynuyor. Colman daha serbest oynuyor ama o abarttı serbestliği biraz Az daha evine falan gidicekti maç içinde:mad:

ileri_libero
hafta içi ne oldu da takımın önemli elemanları ve yeni transfer gabriç ishal oldular?
acaba virüs diğerleinde de var mı?

zafer6161
15.08.2009, 22:02
sanırım bu fatih tekke tezahuratlarını avni akerde en az 5-6 kere daha duyacağız,umarım yanılırım

outlaws61
Ooooo ben sanalda (fm de ) Vela - Pogrebnyak - Marquinhos - Santana - Cardozo gibi forvetlerle oynuyorum yönetime inat :D

bende adebayorla david villayı aldım::D

Cagdas Topal
@büyükdurmuş (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11890)

Abi biraz sakin .

bunyamin55
arkadaşlar çok özür diliyorum ve affınıza sıgınıyorum ama biz nah şampiyon oluruz

:D merak etme bunu buradaki herkes biliyor ama açık açık söyleyemiyor

babiali
Bizde forvetlerin gol atması yasak kardeşim

machi_61
Bence kulübe email yağmuru başlatalım. Umutun sözleşmesi yarın feshedilsin!!!!

Mustafa Demir
gunah gunah :D

Öztürk Uğur
15.08.2009, 22:03
formasını suyu çıkana kadar terletmesine gerek yok akıllı iş yapsın yeter enginde bugün ben kahraman olim geçim gol atim her top bende bitsin havası vardı ama kesinlikle ikili mücadelelerde başarılı olduğunu hele colmandan başarılı olduğunu savunmayalım engin kötü futbolcu demiyorum ama fizik açıdan barış memişten en ufak bi artısı yok colmanla kıyaslanmaz bile

Tartışmaya gerek yo, öyle diyorsan öyle olsu:alkış:

Yunus Emre AYAZ
İyimser falan değilim. Mesela bu maç zor olacak dedim...Aslında çok zor olmadı...Garip oldu...Sakin olun ve bana güvenin...Emin olun çok iyi oldu bu....

erdal abi sence birilerinin aklı başına gelirmi şimdi rusyadaki hemşerimiz gelirmi sence ?

10 numara
selçuk ve song neden yedek anlayamadım colman torpilli resmen ayrıca engin hala çok tutuk zafer yelen , yattara ve gökhan ünal olumlu katkı yapacaklar takıma , hoca bu maçta oyunu okuyamadı ayrıca gocümüz yoktu doğru ama umut zaten hep öyleydi fazla zorlamaya gerek yok...

Hasan ZAİMOĞLU
diyarbekirsporli futbolu böle oynar işte .. daha 1.dk adamlar yarım saatte taç kullanıp daha 2. dk da ilk temasda yarım saatte yerden kalkmayıp daha 7. dakikada ilk pozisyonda caleye sarı verdirip oyundan düşürterek. maç oynuyorlar bu nasıl bir zihniyet açıklaması var mı ?????

Gökhan Döner
Şahsen bu hocada maçı okuyamıyo
2 tane değişiklik yaptıktan sonra tamam dedim artık beraberliğe tam oynuyo derken 2. golü yedik hade hayırlısı daha ne söylenebilirkiiii
Umut tmamen booooooooooş bir futbolcu olacak gibi değil

outlaws61

beşiktaştaki fink bizde olsaydı at finke derdik ama oda yok:D

Cagdas Topal
bende adebayorla david villayı aldım::D

Çok pahalı be onlar :D

Gökhan ' ı karadenize yolladım orada da antrenörüm yemin ediyorum 10 macta attıgı gol sayısı 1 baska forvetim de yok . :D

Yiğit SARI

hop :) . zaten forvet alcakları yok bari yedek otursun .

Mustafa Demir
yahu umuta yukleniyozda adama dogru durust topta gelmediki

fanatikmühendis
Okuyorum da yok sivası yenen bu takım değilmiymiş yok her oyuncu hata yaparmış, yok daha 2. haftaymış, yok böyle kazalar olurmuş, yok ... falan filan. Renkdaşlar tek gerçek var. Geçen hafta maçtan önce yenilsek bile desteğe devam eden diyen biriyim ben. Ama bu maçta böyle denmez. Diyarbakırsporla gazozuna da maç yapsan şampiyonluğa oynayan takımsan yeneceksin, forvetsizde oynasan yeneceksin,kalecin top tutamasa da yeneceksin, egemen hata yapsada yeneceksin, hatta 9 kişi kalsan bile yeneceksin. İşte gerçek bu. Burdan da anlıyoruz ki 2. hafta olsa dahi bu takım şampiyonluğa oynayacak kapasitede bir takım değil. Ve hala mazeret arayan, kaza gibi gören, böyle bir yenilgiyi normal gibi gören zihniyetleri anlamıyor ve kınıyorum. Ligden düşmeye oynayacak Diyarbakıra kendi sahamızda yenildik ya var mı ötesi. Bütün hevesimi daha 2.hafta öldürdüler. keşke sivas bizi dağıtsaydı da bugün yenilmeseydik. 2 haftada böyle 3 puana daha razı olurdum ben. yazık çok yazık.

İlker Akçay
şakamı yaptın ?

hıhı neşen yerine gelsin diye şaka yaptım bu maçta serkanı eleştiren bi seni gördüm serkana gelene kadar ne adamlar vardı o sahada eleştirilecek bugün takımın en iyi 3 isminden biriydi şaka mı yaptın falan diyerekte geçiştirme hangi yönden serkanı kötü buldun söyle cevaplim öyle kafadan sıkmayla olmuyo

machi_61
15.08.2009, 22:04

Senin haberin yok mu gol atan forvet çok büyük günah işler!!!! (bizde)

Paksoy

bugün herkez serkan gibi oynasa bu maçı rahat alırdık, dani alvez mi adam en iysini yaptı işte

outlaws61
Çok pahalı be onlar :D

Gökhan ' ı karadenize yolladım orada da antrenörüm yemin ediyorum 10 macta attıgı gol sayısı 1 baska forvetim de yok . :D

sadri şener hakkımda yorum yaptı yenilene kadar mutluyuz diye :D:D

Gökhan Döner
Bu arada diyarbakır sporu tebrik etmemek ayıp olur helal olsun

İskender YILMAZ
Takımın en iyisi Alanzinho'ydu. Ben Serkan ve Ceyhun'u da beğendim. Tjikuzu, Colman ve Cale kötüydüler. Umut her zamanki Umut. Bizim en büyük sorunumuz lider oyuncumuz yok. Bir Arda'mız, Alex'imiz yok. İşler kötü gidince insiyatif alacak oyuncu bulamıyoruz.

Evet bu da göze çarpıyor gerçekten .. Bu takıma Fatih Tekke hem sünnet hem farz .. :)

Onur Civelek61
Nasıl bozulmasın moral
* Ordan burdan la kurulmuş bi takıma
*Kendi sahanda
*Avrupa maçı öncesi
Mağlup oluyorsun:(
Çok merak ediyorum Toulouse maçını...

MuratB.
her sene bir mevkiyi eksik bırakmak zorundamıyız? bu takımın forvet ihtiyacını görmezden gelmek artniyetliliktir.

hodlu
Allahtan dilemekle şampiyon olnumaz ki.Doğru işler yapacaksın önce sonra Allahtan dileyeceksin.Adamın biri piyangodan para vursun diye yalvarır dururmuş.Yücaa Allah dayanamayıp meleklerle haber yollamış, git kuluma söyle önce bilet alsın ondan sonra bana yalvarsın.Şimdi bize de önce Umut'u yollayın sonra bana dua edin diyecek...

Öztürk Uğur
15.08.2009, 22:05
Egemenin ilk golde adamın önüne uçuşu çok komikti keşke kale arkasından daha güzel bi görüntü gelse idi:D

servet nuh
Alan çıktı Barış girdi, yemin ediyorum güldüm .. :) Engin Baytar'a Metin Şentürk bile sabredemezdi bu maçta .. :) Sağlık olsun ne diyelim ..
aynen öyle be yav....bu enginin barıştan ne artısı var Allah aşkına...barış bencfe ondan daha iyi...hele hele sivas maçında neydi bu engin....

Turgut Altun
Forvet diye ilerde oynattığımız adam kendine atılan topların kaçını tutabildi? Kaç topu ilerde tutup diğer oyuncularımızın atağa katılmasını sağladı? İki sorununda cevabı hemen hemen 0.

Bu taktiğin forveti Umut olamaz.

Orta sahamız her biri ayrı telden çaldı. Topu alan oyuncumuz 3 adam geçmeden pas vermeye niyetli değil. Vermeye değer gördükleri paslarda en az 4 kişini arasından atılacak ara paslar olmalı. Yoksa yanındaki adama yerden seri tek pas verecek kadar "sıradan" oyuncumuz yok. Hepsi birer yıldız.

Bugün belkide en iyi oyuncumuz Serkan'dı. Ve oyuna girdikten sonra Tayfun.

yorumsuz6117
egemene hiç kızmıyorum önce takım oyun oynayacak.. değişikliklerin biri yanlıştı alanzinho çıkmamalıydı..

SEDAT
ya merak ettim gerçekten yani adı gibi emin olan bu takımın şampiyon olacağına inanan varmı çook merak ettim..ben inanmıyorum mesela bknz önceki msj larım..

İlker Akçay
Tartışmaya gerek yo, öyle diyorsan öyle olsu:alkış:

bu benim düşüncem benim söylememle olmuyo bu iş şahsen enginle colmanı ikili mücadele konusunda kıyaslamam bile heleki enginin bugünki oyununda

machi_61

Sorun da bu işte adam boş alana kaçmayı, dripling yapmayı, hele hele kafa topuna kalkmayı bilmiyo daha ne diyebilirim?

Hasan Ayvenli

aynen Erdal abi. Yazasım gelmiyor. Yazılanları okuyunca daha çok canım sıkılıyor. Erken olması çok iyi oldu.

melihkuzey
taraftarına bu kadar uzak olan bir yönetim fatih tekke tezahüratları altında ezilmeye mahkumdur. bu yönetim bu sene avni akerdeki bütün mağlubiyet ve beraberliklerde fatih tekke tezahüratından kurtulamayacaktır. bu zaten aşikar olan bir durum. bu da takımdaki bütün futbolcuların moralini ve konsantrasyonunu bozmaya yeter. yönetimin aklı varsa bakım var deyip bu sene avni akerde hiç maç oynatmasın. aksi halde bu takım bu sahada bir tek maç bile kazanamaz.

onur_alabuga_61
trabonsporlu olduğum için UTANIYORUM

futbalski60
Ne denir bilmiyorum ya ne denir bilmiyorum :(

Yönetim al bu forvetleri başına çal...

Yahu biz mi yanlış maç izledik bu maçı bu hale getiren disiplinsiz savunman ego tatmin etmek için illa Umut'u günah keçisi ilan etmenin anlamı nedir yazık günah gerçekten.

Özgür ŞANLAN
15.08.2009, 22:06
geçen hafta izlemedim takımı pişman oldum bu hafta izledim takımı yine pişman oldum:(

Selman

İyi oldu derken Erdal abi?

Fatih Tekke'yi mi alacak yönetim?

Ya da elimizdekilerden daha iyi bir forvet?

Yok yani eğer öyle bir planları yoksa bana göre bu işin tek bir iyi tarafı var.O da taraftarımız fazla heyecan yapmayacak, sezon bitti bile.

Bu Fatih Tekke sesleri bu takımın başında kimseyi bırakmaz.

Yunus Emre AYAZ
Allahtan dilemekle şampiyon olnumaz ki.Doğru işler yapacaksın önce sonra Allahtan dileyeceksin.Adamın biri piyangodan para vursun diye yalvarır dururmuş.Yücaa allah dayanamayıp meleklerle haber yollamış, git kuluma söyle önce bilet alsın ondan sonra bana yalvarsın.Şimdi bize de önce Umut'u yollayın sonra bana dua edin diyecek...

ümit abi teknedeki konuşmalarımız geldi aklıma ve sanırım korktuğumuz başımıza daha çok gelecek gibi.

EmreTS61
giden 3 puana acıorum yaa şampıon olucaksan bole takımları ezip gecıceksınnn..

İsa
Bu maçın böyle bir sonuçla bitmesi gercekten sevindirici arkadaşlar üzülmeyin.Birileri gecekten kadromuzun şampiyonluğa oynayacak kadar yeterli olmadığını görecektir ve çözüm üretmeye çalışacaktır.

61imhotep61
ya çok kötü oldu ya...nasıl forvet almıyorlar anlamıyorum ya.bi sağ bek bi forvet...

Turgut Altun

o zaman tutmayalım seni ligimizde başka takımlarda mevcut. :rolleyes:

Muhammed
Mağlubiyet sorun değildi keşke Fatih Tekke diye bağırılmasaydı.

tunganyan
BU MAÇIN İÇİNE EDENLE

1.) HUGO BROOS

2.) ENGİN BAYTAR

3.) SERKAN BALCI

4.) UMUT BULUT

Süper oynayan tjikuzu yoruladabliiyor kardeşim en doğru tercihlerdn birisi!!!!!!
rakibi dağıtan alanzinho dediğin adam kendini geliştirmiş prese başlamış ama yoruldu ayrıca sen hugo broossa laf attın yaa bunun sebebi onun kadar düşünememen çünkü o sadece maça bakmıyuor touluse maçını da düşünüyorr.vede çıktığı anlarda alanzinho uzun zamandır sessizdi yorulmuştu!!egemene iyi dedin iki top da onun yanınndan geçti!!kötü demiyorum ama kötü dediğin ve iyi dediğin olaylara baktım şaşırdım ama ne diyeyim herkesin kendi düşüncesi ama inşallah seninn gibi fazla düşünen yoktur!engin de elinden geleni yaptı hertopu kaptırdı falan deyip kestirip atamazsınız adam hırslı işini yapmaya çalışıyor daha yeni geldi heycanı her harektinden belli oluyor!UMUT BULUT !!! yorum yok bu konuda haksız olan yok!!bu konuda umuta laf yok sadri başkana var bo forvet oalyıyla yaptığı bütün artı işleri eksiye çevirdi kesinliklee!!!

TheRapZoNe
Renkdaşlar tek gerçek var. Geçen hafta maçtan önce yenilsek bile desteğe devam eden diyen biriyim ben. Ama bu maçta böyle denmez. Diyarbakırsporla gazozuna da maç yapsan şampiyonluğa oynayan takımsan yeneceksin, forvetsizde oynasan yeneceksin,kalecin top tutamasa da yeneceksin, egemen hata yapsada yeneceksin, hatta 9 kişi kalsan bile yeneceksin. İşte gerçek bu. Burdan da anlıyoruz ki 2. hafta olsa dahi bu takım şampiyonluğa oynayacak kapasitede bir takım değil... Ligden düşmeye oynayacak Diyarbakıra kendi sahamızda yenildik ya var mı ötesi.

Haklısın. İşte bu ciddiyetsizlik ve lakayıt oyun tarzı yüzünden senelerdir muzdaribiz. Üstüne de beceriksiz forvetlerin gol kaçırma senaryosu tekrarlanınca mağlubiyetler kaçınılmaz oluyor...

Maalesef kolayı zora çevirmede Türkiyede bizden iyi takım yok!

DEEP BLUE
15.08.2009, 22:07
Artık Sylva biraz dinlenmeli bence. Çapraz toplarda nerede durması gerektiğini bilmiyor. Aynı golü yiyor sürekli. Rakip sağ çaprazda iken ön direğe fazla yanaşıp sağından içeri alıyor. İlk golda de Adnan ortayı yaparken hamle yapmalıydı. O topun havadan gelmeyeceği belliydi ve yerden hamle yapmalıydı.

Ben kalecilerin bazı idmanlarda Forvette oynatılması gerektiğini düşünüyorum. Forvet gibi düşünmeyi de bilmeli iyi bir kaleci.

Üzgünüz kaybettik. Ancak bir çok arkadaşın aksine, bu maçta sorunun forvette değil orta alanda olduğunu düşünüyorum. Engin iki maçtır ortalarda yok. Durum 1-1 iken ceza yayının önünde buluştuğu topu hemen sağ taraftaki arkadaşına çıkarsa gol olacaktı belki. O topu ezdi, döndü bizim kalede gol oldu. Colman'ın ne yapmaya çalıştığını zaten anlamıyorum.

Egemen'e yüklenmeye gerek yok. Evet hata yaptı, ama takıma kattığı değer yaptığı hatanın çok üzerinde. Olur böyle şeyler, top ve hakem yuvarlaktır. Desteğe devam, bir mağlubiyetle gardımız düşmesin...

___61___
beyler olan oldu sakin olalm tamam . en azından sivasa yenilip diyarbakırı yenmekten iyidir rakibimiz sivastan puan aldık . sonuçta daha 32 hafta var . derbileri kazan şampiyon ol . ama derbileri kazan !!! bu olayın erken olması daha iyi takım şimdi dahada hırs yapcak perşembe günkü maç için en azından geçen seneki gibi ligin ikinci yarısında uğramadık kazaya denizlli konya maçlarındaki gibi . her işte bi hayr vardır sakin olalım . bide bakarız toluose mu dur nedir onları eze eze yeneriz :) umutlu olun .. umut dedm aklıma geldi ha bu umuta bi çare bulsak tam süper olacak :)

rebelking
Ya arkadaslar tamam yenildik. kotu oynadık. adamlar ellerindeki kadroyla yapabıleceklerının Engını elestırenlere hak vermıyorum.Adam yırttı kendını elınden gelenı yaptı. topl bulusmaya oynamaya oynatmaya calıstı. umutu es gecıyorum onun ıcın dıyecek bırsey yok ama Colman bugun resmen toptan kactı. sadece serbest atıslarda vardı. Asıl bu adama nasıl bu kadar katlandı hoca onu anlayamadım. Birde yeter artık ya her yenılgı sonrası fatıh tekke fatih tekke. fatihi seven birisi olarak nefret etmeye baslıyorum. O zaman gitsin yönetim gelsin fatih bakalım nasıl oalcak. HERSEYE RAGMEN HEP DESTEK TAM DESTEK.....

61imhotep61
açıklama yapan yokmu ya

61zafer61
sadri baskan bu kadar akillisin mutlaka fatihi almamakla bir bildigin var diycem ama forvetsiz oldugumuzu görmüyomusun.ya allahim ne diyim ben bilmiyomki bizi üzmeye ne hakkiniz var bu takim avni akeri kaldiramiyor her macimizda problemli olucak kaliteli bi forvet alin artik

Yunus Emre SEYHAN
Sıradan bir takıma yenilirsin kabul
Sıradan bir takıma kendi sahanda yenilirsin oda kabul...
Ulan bu takım dogru düzgün hazırlık kampını bırak nerdeyse hazırlık macı bile oynamadı 1.5 ay öncesinde kadrolarında 1 tane oyuncu vardı..
Hadi futbol kazalar oyunudur dersin bu rakibe yenilirsin.. Ulan böyle yenilmekmi olur nerdeyse pozisyonumuz yoooooook.

Yuh birde oturmus kadro falan diyoruz ama karşımızda takım olmayı bile beceremeyen bir takıma yeniliyoruz..... Mesela geçen yıl Konya'ya yenildik böyle mi yenildik?

Sakat var falan bahane... kardeşim karsında rakip yokki.

KArşına herhangi bir vatandaşı çevir...
-Kardeşim Ts'de eksik ne?
-Forvet.....

E aylardır görmessen böyle olur.

Eren Karaahmetoğlu
İyi oldu derken Erdal abi?

Fatih Tekke'yi mi alacak yönetim?

Ya da elimizdekilerden daha iyi bir forvet?

Yok yani eğer öyle bir planları yoksa bana göre bu işin tek bir iyi tarafı var.O da taraftarımız fazla heyecan yapmayacak, sezon bitti bile.

Bu Fatih Tekke sesleri bu takımın başında kimseyi bırakmaz.

Aynen böyle düşünüyorum ben de. Ben zannetmiyorum yönetimin 11'e forvet transferi yapacağını. Yani erkenden şampiyon olamayacağımız anlaşıldı. Boşa ümitlenmeyeceğiz. O yönden iyi oldu.

bunyamin55

trabonspor hangi takım o zaman bırak sen o takımı TRABZONSPOR u tut

KERİM
diyarbekirsporli futbolu böle oynar işte .. daha 1.dk adamlar yarım saatte taç kullanıp daha 2. dk da ilk temasda yarım saatte yerden kalkmayıp daha 7. dakikada ilk pozisyonda caleye sarı verdirip oyundan düşürterek. maç oynuyorlar bu nasıl bir zihniyet açıklaması var mı ?????

malesef böyle. Çale maça çok iyi başlamışken sarı kart gördürttüler adama, o dakkadan sonra ne sesini duyduk, nede gördük

S.DEMİRCİ
15.08.2009, 22:08
bu takım şampiyon olamaz....
erdal hocam,
geçen senede tıkır tıkır işleyen iki kanat konusunda sana güvendik ama birşey olmadı...

servet nuh
Okuyorum da yok sivası yenen bu takım değilmiymiş yok her oyuncu hata yaparmış, yok daha 2. haftaymış, yok böyle kazalar olurmuş, yok ... falan filan. Renkdaşlar tek gerçek var. Geçen hafta maçtan önce yenilsek bile desteğe devam eden diyen biriyim ben. Ama bu maçta böyle denmez. Diyarbakırsporla gazozuna da maç yapsan şampiyonluğa oynayan takımsan yeneceksin, forvetsizde oynasan yeneceksin,kalecin top tutamasa da yeneceksin, egemen hata yapsada yeneceksin, hatta 9 kişi kalsan bile yeneceksin. İşte gerçek bu. Burdan da anlıyoruz ki 2. hafta olsa dahi bu takım şampiyonluğa oynayacak kapasitede bir takım değil. Ve hala mazeret arayan, kaza gibi gören, böyle bir yenilgiyi normal gibi gören zihniyetleri anlamıyor ve kınıyorum. Ligden düşmeye oynayacak Diyarbakıra kendi sahamızda yenildik ya var mı ötesi. Bütün hevesimi daha 2.hafta öldürdüler. keşke sivas bizi dağıtsaydı da bugün yenilmeseydik. 2 haftada böyle 3 puana daha razı olurdum ben. yazık çok yazık.
...evet yazdıklarına katılıyorum....şu 1-1 den sonra rakibi boğamadık bile...fakat pas trafiğini bozan oyuncular vardı...akınlarımızn içine eden topçularımız vardı maalesef....ama hoca anlamsız değişiklikler yaptı

hodlu
Cimbom dakikada 2 şut çekiyor kaleye, zor bu sene zooor...

Mustafa Mahmutoğlu
hıhı neşen yerine gelsin diye şaka yaptım bu maçta serkanı eleştiren bi seni gördüm serkana gelene kadar ne adamlar vardı o sahada eleştirilecek bugün takımın en iyi 3 isminden biriydi şaka mı yaptın falan diyerekte geçiştirme hangi yönden serkanı kötü buldun söyle cevaplim öyle kafadan sıkmayla olmuyo

2 gözünü açıpta maçı tekrar izlersen sevinirim serkan , umut, engin , colman 2 haftadır aynılar bi maçta yaptığımız top kayıplarının haddi hesabı yok başta serkan , engin olmak üzere

machi_61

Utanıyosan Trabzonspor dünyadaki tek takım değil. Git başka takımı tut. Ben Trabzonsporlu olmaktan değil. Bu futboldan utanıyorum.

Ehrimen
Bakalım birdahaki maça kimin midesi bozulacak.

Tolunay Abdioğlu

Bende senin Trabzonspor'u tuttuğun için utanıyorum !...

myildirim77
şu an küfretmek istiyorum ama yapamıyorum 3 ezik takımın taraftarı arkadaşlarım telefonuma çağrı mesaj yolluyor ben cevap veremiyorum yazıklar olsun...

Yunus Emre SEYHAN
Bu arada artık yeter... Büyük bir hezimet aldık hala bu başlıkta geyik yapılıyor yuuuuuuuuh.
" :D " ne bu şimdi..?=

Cabri61
hatayı biz kendimize yaptık.1-0 önde olduktan sonra arka alanda çok boş bıraktık.Sanki biz gerideymişiz gibi.Bu arada Ceyhun tebrik etmek istiyorum.Basılmadık yer bırakmadı sahada.Forvet yerine top indirdi bugün.2-3 kişilik oynadı.

Öztürk Uğur

Fatih tekke konusunu yeniden açmak istemem ama o Umutun yerinde fatih olsa idi Barışın ortasını çatala yollardı kafa ile. Umutun topa bi kapa vuruşu var sanki boks maçında yumruk yemiş gibi oluyo suratı:mad:

61baron61
tutturduk bi tekke diye
adam alinana kadar dede olacak

Hüseyin İlkin
Bu bir puanı aramayız inşallah, üçü geçtim.

İsa
Mesela 4 tane kafa topuna yükseldi 3 tanesini zamanlaması iyi olmadığı için kaçırdı birinede kötü vurdu.

Murat Hızal
Trabzonsporlu olduğu için utanan arkadaşları çıkışa doğru alalım lütfen.

Yenildiğimiz bir maçtan sonra,sinirler bu kadar gerginken inadına mı yapıyorsunuz.

Utanıyorsan bize ne bizde mi utanalım,gaza mı getirmeye çalışıyorsunuz bizi?

Atmaca
Bence takımımızda şu iyidi bu kötüydü diyebileceğimiz hiç kimse yok.Toplu olarak ne yaptığını çok bilemeyen ve rakibi yanlış tahmin etmiş bi şaşkınlar topluluğu vardı.
Görüle o ki eğer yavaş oynarsak zamanında pas yapmazsak yenebileceğimiz takım olmaz.

KERİM
15.08.2009, 22:09
Foruma Küçük ÇOCUKLAR Doluştu sanırım. Biri der istifa biri der Trabzonspordan utanıyorum.
Merak etmeyin geçer..

Bekir
Bu umuta transfer donemi başında 3 milyon Euro teklif edilmişti,Zafer abi demişti..
Yonetim neden satmadı,anlamak zor..
Paramız yok deyip sonra da Nasıl futbolcu olduguna kendisi bile şaşıran bi adamı 3 milyon Euroya satmazsan olacagı budur...
Bize Football Managerden başka başarı haram...

___61___
yazık . iyi gün dostusun . biz trabzonu şampiyon olsun die sevmedik . !! buyur 17 takım daha var süper ligde hepsinin kapısı sana açıktır emin ol ..

vaslat
maratonun başlığına bakın 'Toplama takım Trabzonspor'u çarptı'

Muhalif
Mentalite skandaliteyi doğurdu!

Böyle bir şey olamaz. Kabul edilemez.

*Hocasından kaptanına, kalecisinden forvetimsisine bu kadar çok hata yaparsan
*10 gün önce dağdan bayırdan, kuzeyden güneyden, ekvatordan kutuptan toplama adamlarla kurulan bir takım seni ilk yarısını yenik kapadığı maçta evinde yenerse

Önümüzdeki sezonlara bakmaktan başka yapacak bir şey yoktur yine...

Yasin T.

resmen güldürdün beni bu halimle

Erdal
Lazımdı böyle bir mağlubiyet...Herkese....Olur böyle şeyler...Fatih sesleri de olacaktı bir gün şimdi oldu işte...Bir sakin olun...

TheRapZoNe

Bu takımda 5-6 tane forvetimiz var diyerek taraftarın forvet isteğiyle dalga geçen yönetim çok daha duyacaktır bu sloganları bence.Tekke'den kasıt kaliteli bir forvettir. Tekke ismi yerine iyi forvetlerde alınabilirdi.Şahsi görüşüm umutun gönderilip,2 kaliteli forvet alınması ve gökhanın yedek bırakılmasıydı. Ama neymiş takımda 5-6 tane forvet varmış. Gol atamayan forvet bunlar. Yeni nesil 3G forvetleri sanırım.

outlaws61
Bu arada artık yeter... Büyük bir hezimet aldık hala bu başlıkta geyik yapılıyor yuuuuuuuuh.
" :D " ne bu şimdi..?=

eee her yıl 1-2 maçımız var böyle alıştık artık bu macta hiç bir futbolcu suclu değil suclu macı protokol tribününden izleyenler...

Ahmet Pulusoğlu

ii ki trabonsporlusun Trabzonsporlu olsan bende seninle aynı takımı tuttuğum için utanırdım.

Adem Köse
Touluse maÇi kanal a da naklen

Sinan_Ts61
15.08.2009, 22:10
Ne güzel mac izledik degilmi arkadaslar ...?Bana göre cok kötüdük ilk yari idare eder ikinci yari ise cok kötüdük...Ligin daha basindayiz ve hemen basladik yenilmeye bu demek oluryor ki bizde eksikler var ve ne yazik ki bunu (Baskan ) görmüyor yada görmek istemiyor ..Birde Baskan diyiyorki bize transfer yok böyle iyiyiz evet iyiyiz onun icin
((( AFIKA))) takimina yenildik ....Kendi evimizde yeniliyoruz hemde diyabakirspora gelde sinir olma ....4 büyük takimiz ve biz her sene sampiyonluk icin yarisiyoruz böyle bir oyunlar mi sampiyon olurcagiz sanmiyorum...büyük hayal olur bence....Böyle bir oyunlar avrupa da nasil basari yapicagiz ki ?Iki önemli futbolcumuz yok yattara ve gökhan ünal...
bütün yükü Umuta vermisler adama dogru dürüst bir top bile gelmedi ya...
Ben zaten anlamisdim sivasspor da da sühpelerim vardir acaba yenemiyz diye cünkü eksimiz baya fazla...risko ama allah izinile yendik..ama diyarbakirspora böyle ayni kadro ile neredesey ayni olan kadro ile risk....Olan oldu artik Ben kendi adima cokk (ÜZKÜNÜM)

İlker Akçay
2 gözünü açıpta maçı tekrar izlersen sevinirim serkan , umut, engin , colman 2 haftadır aynılar bi maçta yaptığımız top kayıplarının haddi hesabı yok başta serkan , engin olmak üzere

tamam öyledir kesin zaten ben k.çımla izliyom maçı sen gözlerini açıp izlemen yetmeyecek bide doktora görün bugünki serkanı beğenmeyenler acaba serkanın içinden dani alves veya yuri zhirkovun sağ tarafta oynayanının mı çıkacağını sanıyolar

Dogan
Bu takıma sakatlık olmadıkça yazılacak ilk iki isim Song ile Selçuk'tur.

Umuyorum ki bunlar T.D. takdiri değildir.

Onur Civelek61
Bu takımın her maçtan 4-5 saat önce hamama gitmesi gerekiyor.

calypso
tepkilerimiz o kadar orantısız ki! sivası yendik şampiyonuz!?! , diyarbakıra yenildik teknik direktör istifa!?!
peki diyelim ki uefa ligine kaldık haftaya ne diyecegiz? sampiyon trabzon mu? üstelik bunu bu hafta teknik direktör istifa diyenler mi diyecek? biz böyle oldukça takım da aynı.. ne zaman ne olacağını bilmiyoruz..her maçı alabiliriz her maçı kaybedebiliriz..
biz neysek takım da o..

SEDAT
ben başkanı aradım şimdi evet orta sahada sıkıntı varmış gabriçin haricinde iki ön libero 3 orta saha 3 sağ bek alıcaz belki bir ikitanede kaleci alırız dedi hayrettin bey maça bile gelmemiş..

Serdar A
Serdar abi nolucak bu şekilde? Sence başarılı olabilecek miyiz? Neydi bu maçta yenilmemizi sağlayan:( Forvetlerimiz bana çok yetersiz geliyor. Ayrıca hala inanılmaz kopuyor takım oyundan. Egemen o hatayı seksen sene kalsa yapmaz. Kim bilir neler düşünüyordu. Cale arkadan kaçan adamı göre göre gidiyor adamın üstüne. Neden oldu bunlar :( Ayrıca gol attıktan sonra ikinci yarıda golü yiyene kadar Diyarbakırspor top yapmaya başladı. Kimse pres bile yapmıyordu. Sistemin dışına çıkıp bir anda geçen seneye döndük. Geriye çekildik bile denebilir. Ne olacak abi bu takımın hali? Nolur bişeyler de:( Senin yorumlarını çok merak ediyorum..

Aslında bu soruların cevapları forumda satır aralarında hep cevaplandı . Sanırım asimetrik ismiyle abimizin stoperler saptaması vardı , katılmamak mümkün değil . Arkayı süpürecek bir stoperimiz yok . Song , Egemenin yanında oynarken bu işi tecrübesiyle çözmeye çalışıyordu . Yanına Giray'ı koyunca bir anda Egemin zaafları bir bir ortaya çıkmaya başladı . Giray topu oyuna sokma konusunda bu sezonun iki maçı ve hazırlık döneminde ışık saçtı . Milli takımın bu yöndeki ihtiyacını çözebileceğini düşünüyorum . Ancak çok ağır , adam kaçırıyor . Kısaca Giray - Egemen ikilisi bir müddet daha başımızı ağırtacak .

Sağ bek problemi çin bir şey söylemeye gerek var mı . orada oyuncumuz yok . Takımın en büyük sıkıntısı savunmayı toplayacak , sağ kanattan yetişen rakip hücumcuya kademe yapacak ve 50 mtreden değil 6 pas hizasına kadar gidip orta kesecek bir bekimiz yok . Cale'de "öünde kanat oyuncu olmaz ise" , son derece yetersiz bir hücum gücü olduğunu bir kez daha gösterdi .

Konsantrasyon problemini bizde taraftar olarak yaşadık . Ziya hocayı küçümsemek büyük hata , bunu herzaman söylüyorum . Nitekim net pozisyonumuz var mı ? Attığımız golde sanırım Diallo'nun çok gereksiz yere öne doğru esneyerek kambura yatmasından geldi . Toulouse maçına enerji saklamak kabul edilebilir . Madem öyle o maçta kilit oyuncu olmasıı istediğin oyuncuları kenarda başlat . Ama sahaya çıkanların lakayt davranması affedilebilir değil . Madem öyle başla Zafer-Ceyhun-Selçuk üçlüsü ile . Barış ile başla , ama sahaya çıkanlar mücadele etsin , bassın pres yapsın . Beklediğimiz bu .

Takım olarak hocanın oynatmaya çalıştığı tempodan eser yoktu bu sebepten . Tjikuzu acaba benden başkalarına da Hüseyin'i anımsattı mı bugün ? Tiji kötü oyuncudur demiyorum , pek çok takım arkadaşı gibi onunda ayağı "zora gitmedi" bu gün .

Sağlık olsun , bu maç Toulouse ve daha önemlisi , Avrupa ligine kalırsak Avrupa maçı arafesindeki lig maçları için ders olur umarım .

Henüz transfer dönemi bitmemişken bazı dersler çıkarabilmek , görmeyen gözlere göstermek içinde bir fırsattır .

Adem Köse
kanal a da ki maçı izleyelim de bari rakibi analiz edelim

bunyamin55
Fatih tekke konusunu yeniden açmak istemem ama o Umutun yerinde fatih olsa idi Barışın ortasını çatala yollardı kafa ile. Umutun topa bi kapa vuruşu var sanki boks maçında yumruk yemiş gibi oluyo suratı:mad:

suratıyla kafa vuruyor

Mustafa Demir
tolsue manyak bi glol atti

TheRapZoNe
*10 gün önce dağdan bayırdan, kuzeyden güneyden, ekvatordan kutuptan toplama adamlarla kurulan bir takım seni ilk yarısını yenik kapadığı maçta evinde yenerse

Önümüzdeki sezonlara bakmaktan başka yapacak bir şey yoktur yine...

Aynen öyle maalesef..

Öztürk Uğur
15.08.2009, 22:11
Arkadaşlar telaş etmeyin şimdi başkan bana mesaj attı TRABZONCELL'den mağlubiyeti hocaya sor dedi:D

machi_61
Ben Cardozo - Fazio - Pogrebnyak - Vela - Marquinhos - Santana - Jovetic - Sakho yu alınca karsımda manu bile duramıyor:) hiç tekrar yapmadım daha :p

Jovetic ' i almanı ısrarla tavsiye ederim müthis sol kanat hem de cok gencti 17 yasında aldım ben :)

Gidin başka yerde tartışın FM oyununuzu

Paksoy
şu an küfretmek istiyorum ama yapamıyorum 3 ezik takımın taraftarı arkadaşlarım telefonuma çağrı mesaj yolluyor ben cevap veremiyorum yazıklar olsun...

ben birsini fena bozduk bile arkadaş dayanmıyor, valla uşakda trabzonsporluda yok

Ömer SEVİNÇ
Puan kaybı iyi oldu da berabere bitse iyiydi. 1 puanın önemini kavrayamıyoruz bir türlü.

hodlu
Geçen hafta ben maçı uzaktan atılan tesadüf bir golle kazandık derken eleştirildim.Ama sivasta ilk yarı rezilleri oynadık,2.yarı biraz toparlandık ama ona rağmen forvet hattımızdan çıt çıkmadı.Oysa 2.yarı da çok iyi oynamadık sadece sahada sürünen bir Sivası zorla yendik...

Gordon Freeman
egemen muthıs bır adam.varsın bi hata da o yapsın.sımdı duzgun golcumuz olsaydı.maçı 3-0 a getırsydık.o gollerın hıcbırını yemezdık.Sadri başkan siz takıma bı golcu almayın sonra da takım yenılınce "HOCAYA SORUN" dimi.

violentia
Umut'u NASA alsın. Roket işinde uzman(!)

bunyamin55
kanal a da ki maçı izleyelim de bari rakibi analiz edelim

futbolculardan daha çok maçı kafaya takıcam maçtan sonra onlar neşeli ben bitmiş rakibi ben analiz edecem başka

Tolunay Abdioğlu
Fatih Tekke diye bağırınca ne oluyor anlamıyorum.Bağırınca Fatih Tekke gökden Avni Aker'e mi iniyor ?

Bu maçta yenilmiş olabiliriz ama önümüzde önemli bir maç var.

Paksoy

onalrın derdi başka

yorumsuz6117
çok ciddiyim girayı forvete koysak umuttan çok daha etkili olur...

Cagdas Topal

Ne kızıyorsun :cool:

S.DEMİRCİ
15.08.2009, 22:12
seneye bakacağız artık...
yaş 32...
her sene gelecek seneye bakmaktan yoruldum...
şu futbolu hayatımdan çıkarmalıyım..
hem maddi hemde manevi zarar vermeye başladı..

Onur Civelek61
tolsue manyak bi glol atti

İyi onlara oynamıştım.

Kubilay ŞAHİN
Hiç Uzatmaya Gerek Yok..

Olacağı Vardı ve Oldu..

Bahaneler Çoktur.. 4 - 6 Atarız Diyen Arkadaşlar Lütfen Biraz Daha Oturaklı yorumlar Yapalım.. Bakın Ondan Sonra Herkez Üzülüyor Uçmayalım Artık..

Bu Maçın Beraberlikle Bitmesini İstedim ama Tuzağa Düşdük ve Yenildik..

Erdem Keser
1-0'ın üzerine bir şekilde yatıp 3 puanı almalıydık , olmadı.Hoca da dahil herkesin kafasında Touluse maçı varken çok fazla iyi bir futbol ve mücadele beklemiyordum.Ligin ikinci haftasında bu kadar gerginlikler yaratmaya , her sene aynı senaryoyu yaşamaya gerek yok.
Touluse maçını kazanırız umarım.

Ozan Yazıcı
Ben taraftar olarak takımıma hiç güvenemeyecek miyim kardeşim..
Bir hafta ak, bir hafta kapkara..

Demek ki danalar gibi koşan değil, az koşup iki şutta iki gol bulan forvet lazımmış. Hazırlık maçları da dahil forvetlerden gol bulamadık. 2 lig maçında golleri stoper ve ön liberolar attı, e onlar da rakip forvetlerle bir yere kadar mücadele edebiliyor. Elalemin forveti yoktan gol varediyor, bizimki hala gelen ortaya beyniyle vuruyor..

Sadri Başkan'ı tartışmam, ama bu kadrodaki malum eksik bölgelere, özellikle forvete "gol atabilen" bir forvet almayan yönetim, kulüp üyesi bir taraftar olarak benden çizik yer..

Ayrıca Yattara, Gökhan vesaire, ulan bu neyin sakatlığı anasını satayım, ayağınız mı kırıldı, kılınız mı döndü be kardeşim.. Bu ne şekildir çözemedim..

Kendi sahasında toplama takıma yenilen takım şampiyon falan olamaz, yıllık ligtv üyeliği 5. hafta dolacaktı, yenilememek lazımmış. Yaş 33 yolmaktan tepede saç kalmadı. Bu takım kendisine güveneni hem kahreder, hem rezil eder. Eziyete devam, ömür uzun. Bi 25 sene daha görürüz nasılsa..

61baron61
bu takım şampiyon olamaz....
erdal hocam,
geçen senede tıkır tıkır işleyen iki kanat konusunda sana güvendik ama birşey olmadı...
sonuna kadar katiliyorum
bence gecen seneden daha kötüyüz ama kimse bunu görmüyor..
hazirlik maclari ölcü olmamali, oynadigimiz son hazirlik macina bakin , rakibe takim demeye bin sahit ister , biz ise costuk

Erdal
Neyse lütfen sıkmayın kendinizi...Trabzonsporlular üzülüyor diye üzülüyorum ben...Yoksa lazımdı bu ve erken olması iyi oldu...

Cagdas Topal
onalrın derdi başka

Abi Allah aşkına neymiş derdimiz söylesene :(

Ilelioglu

Bizde senden utaniyoruz. Yaziklar olsun.

PoWeRLoRD
fatih tekke olsa ne olucak anlamıyorum.?

organize bir atak kurup orta yapıp sonra yine kendisimi vurucak.

tamam forvet ihtiyacımız aşikar ama bugün takımda kimse birşey yapmadı. Organize bir tane atağımız yoktu..!!

bütün günah umut'un dersek bizde günaha girmiş olmazmıyız.??

violentia
egemen muthıs bır adam.varsın bi hata da o yapsın.sımdı duzgun golcumuz olsaydı.maçı 3-0 a getırsydık.o gollerın hıcbırını yemezdık.Sadri başkan siz takıma bı golcu almayın sonra da takım yenılınce "HOCAYA SORUN" dimi.

hocaya sorun mu dedi yine???

servet nuh
bu umuta ne kadar taktınız ya....ceza sahasına asist mi yağdı ??? barış ve tayfundan sonra akıllı toplar gelmeye başladı...ben umut bulutu seviyorum...tabiki takım için ideal santrafor değil ama hücüm varyasyonlarında çok isabetsiz hareketler yapıyoruz....kimse umutla oynamıyor....topu alan kaleye doğru hucuma geçiyor...

msukas
Trabzonun kadrosu bu sene baya oturmuş

kürşat_61
15.08.2009, 22:13
Fatİh tekke

Onur Civelek61
Bu Umut Toulouse ye gol atsın bikini giycem.

fanatikmühendis
hala şurda takımı destekleyenleri anlayamıyorum ya. ben başkan olsam bugün Diyarbakır gibi bir takıma kendi sahasaında yenilen oyuncuları bir güzel soyunma odasında döverdim. Hocaya da para cezası verirdim. Böyle bir rezilliğe düşmemizi kimse sağlayamaz. Herkes haddini bilmeli. hala inanamıyorum ya kendi sahamızda diyarbakıra yenildik. valla bu gece nasıl uyuyacağım bilmiyorum.

machi_61
Ne kızıyorsun :cool:

Saçma saçma mesajlar yazıyosunuz da ondan. Biz burda maçı tartışıyoz. Sizde oyunda aldığınız oyuncuları.

Hüseyin İlkin

Bu seslerin çıkmayacağını düşünen varmıydı?
Bugün olduğu gibi, takıma takviye olmadığı zaman bir başka kayıpta da bağırılacak.

Muhammed
Lazımdı böyle bir mağlubiyet...Herkese....Olur böyle şeyler...Fatih sesleri de olacaktı bir gün şimdi oldu işte...Bir sakin olun...

Maçtan sonra alkışlasaydık takımı, onlarda bir dahaki maça daha yürekten daha iyi hazırlanarak çıksalardı daha iyi olmaz mıydı?

Yunus Emre AYAZ
Neyse lütfen sıkmayın kendinizi...Trabzonsporlular üzülüyor diye üzülüyorum ben...Yoksa lazımdı bu ve erken olması iyi oldu...

transfer sezonu bitmeden mi demek istedin abi

Ilelioglu

Erdal Abi hep ayni masal...Neymis simdiden maglup olmamiz iyi oldu vs...

trabzonsporfan
Bu kadar kötümser olmaya gerek yok Toulouse macı var . Fatih tekke diye bagıranları da kınıyorum hadi şimdi hazırlayın bu umut ve gökhan ' ı persembeye . Kalecimizin kurtardıgı bir top göremedim ben 2 haftada 3 top geldi 3 ü de gol .

Bu bir puanı aramayız inşallah, üçü geçtim.

geçen seneki konya denizli ibb maçları hepsinden 1 puan alsak şampiyon olurduk belkide :)

brushfield
Bugün iddaa oynarken ne yalan söyliyim takımın bunca iyi gidişine ve Diyarbakırspor'un güçsüzlüğüne rağmen bu maçta bir süpriz olabileceğini düşündüm. Zira Trabzonspor ne zaman taraftarını umutlandırıp statı doldutmuşsa büyük travmalar yaratmıştır cafakar taraftarında. Böyle maçlarda genellikle büyük hayal kırıklığıyla dönmüştür evine talihsiz Trabzonspor sevenleri. Bu yüzden beraberlik oynamıştım maça. Yenilgi olabilir mi dedim kendime zira 10 katı veriyordu iddaa. Yapabilir miydi canım Trabzonspor'um böyle bir süprizi tekrar. Yıllardır yaptığı gibi boynu bükük yollar mıydı taraftarını evine, kahreder miydi sevenlerini? Yok dedim kendime, o kadar da değil. Ama her zaman olduğu gibi yine yanıltmayı becerdi beni canım Trabzonspor'um. Bu akşam bir kanser başlangıcının daha filizlendiğini hissettim kalbimde. Evet bu sefer tam kalbimde hissetim...

hodlu

Abi erken uyarı iyi ama buda çook erken olmadımı...

SEDAT
şu an küfretmek istiyorum ama yapamıyorum 3 ezik takımın taraftarı arkadaşlarım telefonuma çağrı mesaj yolluyor ben cevap veremiyorum yazıklar olsun...işte Trabzonda yaşayan büyük taraftarımızın anlayamadığı ve alıllayamadığı tek şey bu işte ordan ibaret zannediyolar Trabzonsporu..

outlaws61
hala şurda takımı destekleyenleri anlayamıyorum ya. ben başkan olsam bugün Diyarbakır gibi bir takıma kendi sahasaında yenilen oyuncuları bir güzel soyunma odasında döverdim. Hocaya da para cezası verirdim. Böyle bir rezilliğe düşmemizi kimse sağlayamaz. Herkes haddini bilmeli. hala inanamıyorum ya kendi sahamızda diyarbakıra yenildik. valla bu gece nasıl uyuyacağım bilmiyorum.

bende o baskana derdim ki cıkda golü sen at

yorumsuz6117
biz burda kahroluyoruz adamlar fm derdinde ayrıca fm başlığıda var..

SERDAR-61
Cimbom dakikada 2 şut çekiyor kaleye, zor bu sene zooor...
kardeş bu yenilginin kötü futbollan erken gelmesi bir nevi iyi oldu şimdi yönetim gerekeni YAPACAKTIR.SON SÖZÜM TRABZONSPOR BU SENE ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYIDIR ne olursa olsun:cool:

mahmuter61
15.08.2009, 22:14
biz bi maçta havaya girip birmaçta hüsrana kapılıyoz ammaaa bu maç öyle değil toplama kalitesiz helede ziyan olmuş bir takıma yenildik anlamadığım ziyan herde ziyan yahu varlığı dert yokluğu dert başkan senin bu takıma kastınmı var?

elif dikmen
Bizde senden utaniyoruz. Yaziklar olsun.

aynı fikirdeyim...

Night61
Pardon bİr Şeyİ Çok merak ettİm resmİ sİtede "geÇen sezon bu hafta" baŞliklari neden yok acaba!onlari koyma sebeplerİnİ geÇen sezon yalanlamiŞlardi , pekİ Şİmdİ neden konulmuyor o zaman! ÇoĞunuz unutmuŞtur her yenİldİĞİmİz maÇtan sonra konulan baŞliklari geÇen seon daha kÖtÜydÜk İmalarini!

violentia
bu umuta ne kadar taktınız ya....ceza sahasına asist mi yağdı ??? barış ve tayfundan sonra akıllı toplar gelmeye başladı...ben umut bulutu seviyorum...tabiki takım için ideal santrafor değil ama hücüm varyasyonlarında çok isabetsiz hareketler yapıyoruz....kimse umutla oynamıyor....topu alan kaleye doğru hucuma geçiyor...

Kimse Umut'la oynamıyor çünkü kimse Umut'a güvenmiyor, bundan eminim.

Bekir
Fatih Tekke diye bağırınca ne oluyor anlamıyorum.Bağırınca Fatih Tekke gökden Avni Aker'e mi iniyor ?

Bu maçta yenilmiş olabiliriz ama önümüzde önemli bir maç var.
Yonetime Fatihi al diyo olmazlar mı??

alpozan61
Yazıklar olsun F.Tekke diye bağıranlara.. Nasıl izlediler maçı acaba ? Maçın başından sonuna kadar saldırdık saldırdık da atamadık mı ?? Hani Egemen , Colman , Engin , 1 maçla kahraman ilan edilen Ceyhun vS ?

umut bulutun kafasını sokamadığı topları yanlış yerde, ilerde ya da geride durduğu pozisyonların hiçbirini görmediniz galiba.....

Cagdas Topal
yemin ediyorum man city im :D kalede cech richards lescott ramos gareth bale messi ronaldo fabregas gerrard alonso david villa agüero adebayor cardozo ribery :D hile yok hepsini kendi paramla aldım:D

Fiorentina dan Jovetic ' i al cok iyi bir yedek olur bu takıma ;)

bunyamin55
Bu Umut Toulouse ye gol atsın bikini giycem.

aha cendere cendere umut duymasın hırs yapar

___61___
15.08.2009, 22:15
33 tane ceza sahasına orta asist sayılmıyor dimi . umutun kaç vuruşu war 2-3 ıska 2-3 tane trübüne şut .

trabzonsporfan
bu yenilgi lazım falan değildi..

Rakiplerimiz lige henüz hazır değil ve puan kaybetmeleri ilk haftlarda muhtemelken bizim toplayabileceğimiz kadar toplamamız lazımdı.Şuraya bak Trabzonspor kendi evinde mağlup oluyor ve biz yenilgi lazımdı diyoruz.Çok değiştik çoookk

Halit Aydın
Bu taraftar Fatih Tekke diye değil FORVET diye bağırıyor. Ha Fatih Tekke ha forvet diye bağırmış sonuç ortada..

toogi
umut değil forvette zladan ibrahimovic olsa bu macı alamazdık 3 pas üstüste yapma gelen topları şişir hani bu takım hazırlık maclarında yerden oynuyordu ne oldu bize offff ulan offf sıkıntımız var...içim yanıyor

haa zafer yelen yokmu 18 de ne oldi bu uşak:mad:

Cagdas Topal
Saçma saçma mesajlar yazıyosunuz da ondan. Biz burda maçı tartışıyoz. Sizde oyunda aldığınız oyuncuları.

Transfer yapıyoruz , baskan yapmıyor napalım :( Ondan yazıyoruz :( özür dilerim

Mustafa Mahmutoğlu
tamam öyledir kesin zaten ben k.çımla izliyom maçı sen gözlerini açıp izlemen yetmeyecek bide doktora görün bugünki serkanı beğenmeyenler acaba serkanın içinden dani alves veya yuri zhirkovun sağ tarafta oynayanının mı çıkacağını sanıyolar

hedefi şampiyonluk olan bi takımda böyle topçunun işi yok !

TheRapZoNe
15.08.2009, 22:16
Umut'a laf yok!

İmza: umut sahada iyi niyetli oynayıp çok koşuyormuş diyenler

Serdar A

Yaklaşık 35 orta geldi . Lig ortalaması 25 altı . Benim saydığım kadarıyla yandan ve göbekten çok güzel 10 civarı top atıldı ceza sahasına . Umut maalesef topu takip etmek yerine rakip stoperi takip etmeyi tercih etti .

outlaws61
Fiorentina dan Jovetic ' i al cok iyi bir yedek olur bu takıma ;)

Tamam alıcam..

Öztürk Uğur
Taraftarın mağlubiyetlerden sonra Fatik tekke diye bağırması bence oyuncuları ve hocayı ana avrat sövmesinden iyidir. Az çok eskileri hatırlıyoruzdur hepimiz. Varsın fatih diye bağırsınlar...

trabzonsporfan
ceza sahasına ortamı geliyor da umut vurmuyor diyen arkadaşa sesleniyorum burdan

Giray bile daha fazla kafa vuruyorsa orda niye varsın Umut.

hodlu
Doğru yada yanlış.Taraftar Fatih transferini çok istedi.Ama birileri bizi bizanstan sesler topluluğu zannetti.Bu taraftar Fatih diye bağıracak bunu kimse önleyemez.Bağırmasını istemiyorsa yönetim oraya futbolcuya benzeyen birini koysun o zaman...

Ahmet Başkaya
Touluse :1 : St Ettine :0 DK.15....

Cagdas Topal
geçen seneki konya denizli ibb maçları hepsinden 1 puan alsak şampiyon olurduk belkide :)

Dogru söze ne denir :)

Yunus Emre SEYHAN
Ersun Yanal:" Kendi evimizde rakibimizi açmakta zorlanıyoruz. Bunun için Yusuf'un transfer edilmesini istiyorum."
Yusuf Bjk'ye gider Bjk sampiyon olur......
Trabzonspor evinde Konya ile Denizli'ye yenilip sampiyonluğu verir.

Anlaşılan bu yıl yine aynı sorunları yaşayacağız..

Allah aşkına Diyarbakır bir ortasahayı kalabalık tuttu biz hiiiiiiiiiiiç birşey yapamadık.

simavii
arkadaş bizim takım çok iyi.Trabzon şehrinde avni akerde malesef takım yok oluyor ben dış sahada bu senede iyi bir takım görücem avni akerde yenilen takım izleyeceğiz.TAKIM MAÇLARINI İSTANBULDA OYNASA KEŞKE.yine şampiyonluk hayel oldu sezon başında.

Paksoy
Hiç Uzatmaya Gerek Yok..

Olacağı Vardı ve Oldu..

Bahaneler Çoktur.. 4 - 6 Atarız Diyen Arkadaşlar Lütfen Biraz Daha Oturaklı yorumlar Yapalım.. Bakın Ondan Sonra Herkez Üzülüyor Uçmayalım Artık..

Bu Maçın Beraberlikle Bitmesini İstedim ama Tuzağa Düşdük ve Yenildik..

ben içimden geçeni söyledim, haftaya manisaya da 6 atarız derim , bu tür şeyleri ciddiye almayın , zaten bi maç önü bi maç sonu şu foruma girilmemeli aslında , mesajları gördükce insan sivasa 10-0 yenilmişiz gibi geliyor, neyiz biz ,brezilya mı yenilcez tabi , arjantn bile ekvatordan 6 yeni daha çok örnek var, diyarbakır toplama takım falan bahanesine sığınmayalım biz hep böyleyiz

61baron61
alisirsin merak etme biz 24 senedir cekiyoruz