PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Sinop | Sivasspor Maçını 61 Spor Taraftarlar Derneği'nde İzledi

demiradam57
08.08.2009, 14:00
Derneğimizi büyük uğraşlar neticesinde kurduk ve faaliyete geçirdik.Bu akşam Derneğimizde ilk maçımızı izleyeceğiz.İnşallah uğurlu gelirde maçı kazanırız.Derneğimiz sinoptaki tüm taraftarlarımıza hayırlı uğurlu olsun.

Burçak
08.08.2009, 14:15
Hayırlı olsun.
başlangıcı yapmak önemlidir. hergeçen zaman orada maç izleyenlerin sayısı artacakır.

Mert67
08.08.2009, 14:16
Hayırlı olsun.Devamı gelir inşallah.

Yasin T.
08.08.2009, 14:34
hayırlı olsun.geçenlerde sinop'a gittim.gerçekten güzel bir şehir.

Sinan SARI
08.08.2009, 16:25
Hayırlısı olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ilelioglu
08.08.2009, 16:44
Hayirli olsun...Insallah bu maci kazaniriz...;)

FANATIK61
08.08.2009, 17:01
Hayirli ugurlu olsun. Insallah bu aksam Sivas galibiyeti ile güzel bir acilis yaparsiniz ;)

demiradam57
08.08.2009, 18:40
Arkadaşlar hayır dualarınızı almak bizleri daha çok motive ediyor.Hepinizden allah razı olsun.Gönül isterdiki derneğimizin adı Trabzonspor Taraftarları Derneği olsun.Ama malesef Kulübümüzün katı tutumu yüzünden yapamadık.Ama Allahın izniyle kulüp yönetimi derneğimizin ismini değiştirmeye kendileri gelecektir.Sadri Başkan duy sesimizi.

mehmetali61_55
09.08.2009, 13:34
hayırlı olsun abi bende yarın sinopa geleceğim yarın görüşemesekte bundan sonra orda olacağım için görüşeceğiz nasıl sinop olarak potansiyelimiz varmı dernek yoğunmu bulunduğum kurumdaki Trabzonluları kolundan tutup getireceğimden emin olabilirsin

Burçak
09.08.2009, 13:56
bende Sinopta olan tanıdıklarımı haberdar etmeye çalışıyorum.
Facebook dada Trabzonspor hayran sayfasında bu bilgiyi paylaşmalıyız.
her geçen hafta katılım artacaktır.

Hotaman
09.08.2009, 14:04
Zamanla rayına daha da oturacaktır inşallah. Önemli olan başlangıç. Başlatandan, emeği geçenden Allah razı olsun...

mehmetali61_55
11.08.2009, 09:22
ben dün sinoptaydım ama derneği bulamaadım çokda aramaya vaktim olmadı ama cuma iş başı yapacağım hafta sonu diyarbakır maçı için bulurum sorarak şehrin neresinde kalıyor şehri tam anlamıyla çözemedim yön olayı çok farkklı burundan dolayı ben evi keykubat caminin oralarda tutdum merkezde bana tarif ederseniz sevinirim

ozturk
11.08.2009, 10:14
hayırlı olsun 61 spor ilginç olmuş:)

aktan61
11.08.2009, 11:00
hayırlı olsun
inşallah mehmetali kardeşimizi ziyarete geldiğimizde bir maçımızı hep birlikte izleriz

POYRAZ
12.08.2009, 01:36
Dernek hayirli ugurlu olsun.
Ilk mac ugurlu geldi zaten.;)

Kasım BEKTAŞ
12.08.2009, 03:06
hayırlı olsun...ilk organizasyondan bir iki fotoğraf ekleseydiniz....

T.B_1461
12.08.2009, 08:39
Hayırlı olsun.

demiradam57
12.08.2009, 11:26
Arkadaşlar ilk maçımızı dernekte izlemenin müthiş gururu içerisindeyim.Derneği açmak için bir kaç arkadaşla müthiş bir çalışma içerisine girdik ve başarılı olduk.İlk maçımızı 50 kişiyle birlikte izledik.Herkes çok mutluydu.Aramızda aslen Trabzonlu olup ta başka takımları tutan bir kaç arkadaşımız vardı ama inanın oranın heyecanında ceyhunun attığı golden sonra bizim kadar sevindiler.bizleri kucakladılar.Anlayacağınız derneğimiz Trabzonspor ruhunu geri getirdi.Destek veren tüm taraftarımıza sonsuz teşekkürler.
Not: Derneğimiz Sinop Ticaret Lisesi karşısındadır.

Derya ÖZDEMİR
Sinop 61 Spor Taraftarları Derneği Saymanı

İlhan Usta
12.08.2009, 12:00
sizleri tebrik ederim.hayırlı olsun.nice başarılara.

Burçak
12.08.2009, 12:16
ilk maç 50 kişi iyi bir rakam . zamanla dahada artacaktır emin olun.
şimdi oıraya gelenler yanında başkalarını getirecek.
beraber maç izlemenin keyfi bir başka.

Ömer TOPAL
12.08.2009, 12:28
çok iyi oldu bu dernek işi...sinopa geldiğimde maç izlemek sıkıntı oluyordu..artık orda da bir evimiz olduguna çok sevindim gönül rahatlıgıyla maç izleyebileceğim sinopta çok sevindim...Hayırlı olsun tekrardan

Yunus Güneş
12.08.2009, 12:29
Hayırlı olsun ve takımımız için uğurlu olsun.....

mehmetali61_55
12.08.2009, 21:22
hayırlı olsun
inşallah mehmetali kardeşimizi ziyarete geldiğimizde bir maçımızı hep birlikte izleriz
İnşallah abi bir yerleşeyim en kısa sürede bekliyorum sizleri

Arkadaşlar ilk maçımızı dernekte izlemenin müthiş gururu içerisindeyim.Derneği açmak için bir kaç arkadaşla müthiş bir çalışma içerisine girdik ve başarılı olduk.İlk maçımızı 50 kişiyle birlikte izledik.Herkes çok mutluydu.Aramızda aslen Trabzonlu olup ta başka takımları tutan bir kaç arkadaşımız vardı ama inanın oranın heyecanında ceyhunun attığı golden sonra bizim kadar sevindiler.bizleri kucakladılar.Anlayacağınız derneğimiz Trabzonspor ruhunu geri getirdi.Destek veren tüm taraftarımıza sonsuz teşekkürler.

Derya ÖZDEMİR
sanırım orayı gördüm onun yakınlarında bir ev bakmıştım ticaret lisesi yazıyordu bu hafta diyarbakır maçında görüşürüz bir aksilik çıkmazsa bana özelden telefon numarını atarsan sevinirim abi bulamazsam seninle irtibat kurarım

Ilelioglu
14.08.2009, 00:15
Bu Dernek cok iyi oldu. Ugurlu geldi.:)

Canberk
14.08.2009, 00:24
Ben açılmadan önce görmüştüm ama uğrayamamıştım.
Artık yarın tanışma amacıyla yanınızdayım:)
Zaten maçları izlemek önemli ama tanışmak daha önemli diye düşünüyorum:)

Badaloğlu
14.08.2009, 08:39

Derya ÖZDEMİR

Sizde onları kucaklasaydınız:) Keşke onlara sorsaydınız: ''Acaba Fener, Beşiktaş, Galatasaray'ıda yendiğimizde, bize böyle sarılırmıydınız?'' diye...

OnOuR
14.08.2009, 12:28
Hayırlı olsun Sinop'taki bütün Trabzonlu ve Trabzonsporlu dostlarımıza... ;)

mehmetali61_55
17.08.2009, 18:40
ilk maçımda yenildik ama ilersi için umutluyum dernek güzel düşünülmüş ama alınması gereken çok yol var daha derya abi ile tanışma fırsatım olmadı trabzondaymış bu hafta aksilik çıkmazsa tanılacağım

demiradam57
17.08.2009, 23:36
ilk maçımda yenildik ama ilersi için umutluyum dernek güzel düşünülmüş ama alınması gereken çok yol var daha derya abi ile tanışma fırsatım olmadı trabzondaymış bu hafta aksilik çıkmazsa tanılacağım

Mehmet bugün Trabzondan geldim.İnşallah bu hafta beraber maçı izleriz.Kendine iyi bak.

sismolog61
18.08.2009, 11:06
Derya beyle avniakerde karşılaştık :)) fakat sevinemedik bu hafta inşallah dernekte birlikte sevineceğiz

mehmetali61_55
18.08.2009, 21:03
Mehmet bugün Trabzondan geldim.İnşallah bu hafta beraber maçı izleriz.Kendine iyi bak.
İnşallah abi toulse maçı varmı dernekte orda izliyebiliyormuyuz

Derya beyle avniakerde karşılaştık :)) fakat sevinemedik bu hafta inşallah dernekte birlikte sevineceğiz
bu hafta alacaz deplasmanlarda korkmuyorum ben içerde sıkıntı var ama ben sizi nasıl tanıyacam peki :) bir yerde buluşup ölemi gitsek canberk var onunla görüşecem 17 yaşındaymış ufaklardan başlamak lazım :)

demiradam57
18.08.2009, 21:07

bu hafta alacaz deplasmanlarda korkmuyorum ben içerde sıkıntı var ama ben sizi nasıl tanıyacam peki :) bir yerde buluşup ölemi gitsek canberk var onunla görüşecem 17 yaşındaymış ufaklardan başlamak lazım :)

M.Ali beni tanımayan ölsün:) Sen kafanı yorma yanına derneğe üye olmanız lazım ve giriş aidatı ödemeniz gerekiyor diye gelen kişi kesin benimdir.:):)
Eee nede olsa dernek saymanıyız.Sakın korkupta gelmemezlik yapma.Çok fazla almıyoruz.Kale arkası biletleri daha pahalı:)

Mehmet S. Pervan
18.08.2009, 21:16
Sonunda Sinop'a bir Trabzonsporlu'lar Derneği kurulması beni çok mutlu etti. Doğduğumundan 16 yaşıma kadar Sinop'ta kaldım. Çok güzel bir şehir gerçekten. Benim Trabzon'dan sonra ikinci şehrimdir. Herkesin mutlaka gidip görmesi lazım.

16 yıllık Sinop hayatım gerçekten çok güzel geçmişti. Benim olduğum zamanlar hiç bir Trabzonspor derneği yoktu. O yüzden Trabzon maçlarını hep dandik kahvelerde ve çoğu zamanda Fenerbahçe derneğinde izlemek zorunda kalıyorduk. Orda olanlar bilir o zamanlar Sinop'ta dev ekran maç veren bitek Fenerbahçe Derneği vardı. Bu yüzden bir Trabzonspor Derneği kurulması beni çok mutlu etti. Seneler sonra Sinop'ta oturan Trabzonlu kardeşlerimizinde bi derneği oldu.

Bidaki seneye Sinop'a gelmeyi planlıyorum çok özledim. Derneğide mutlaka ziyaret edeceğim tabiki. Kurulmasında emeği geçen herkese teşekkürler.

Karadenizin İncisi Sinop'a selamlar olsun...

demiradam57
18.08.2009, 23:31
Arkadaşlar derneğimizde D Smart olmamasından dolayı perşembe günü hayal cafedeyiz.Hayal Cafe sahibi arkadaşımız derneğimiz üyesidir.
Not:Postanenin altındaki 2.aralıktadır.

lazkopatfaroz
18.08.2009, 23:37
helal kardeşlerıme

Canberk
19.08.2009, 00:26

Mehmetali abi hemende ufak oldukya allah razı olsun yaa:D
Ufak dediğin zat seneye derneğe üye olabiliyor bikere :)persembe ve pazar maclara gelemiorm Trabzonda olmam nedeniyle :( kaç haftadır erteliyorum sizi zannetmeyin gelmem cok yakındır.
Mehmetali abi Çarşamba ve Perşembede dükkandayım bu arada gelirsen beklerim :)

Hasan Habip Özbay
19.08.2009, 01:22
hayırlı olsun nice galibiyetlere

mehmetali61_55
19.08.2009, 15:51
M.Ali beni tanımayan ölsün:) Sen kafanı yorma yanına derneğe üye olmanız lazım ve giriş aidatı ödemeniz gerekiyor diye gelen kişi kesin benimdir.:):)
Eee nede olsa dernek saymanıyız.Sakın korkupta gelmemezlik yapma.Çok fazla almıyoruz.Kale arkası biletleri daha pahalı:)
abi bana senin yapacağını yaptılar :) bende dedimki derya abi nerde onunla görüşmüştüm yanlız ben resmi olarak kaydolamam yeni memur olmamdan dolayı ama aylık üzerimize ne düşüyorsa veririm sorun filan çıkmasın işten bu arada aylık 10 lirada az değilmi ben baktığımda 58 üye vardı listede yarın konuşuruz msnden denk gelemedik bir türlkü ben bu ara pek girmiyorum eve neti aldım gerçi akşamları girerim

mehmetali61_55
19.08.2009, 15:53
Mehmetali abi hemende ufak oldukya allah razı olsun yaa:D
Ufak dediğin zat seneye derneğe üye olabiliyor bikere :)persembe ve pazar maclara gelemiorm Trabzonda olmam nedeniyle :( kaç haftadır erteliyorum sizi zannetmeyin gelmem cok yakındır.
Mehmetali abi Çarşamba ve Perşembede dükkandayım bu arada gelirsen beklerim :)
geleceğim yanına bir gün can ama ne zaman bilmiyorum ufaktan ufaktan başlamak anlamında söyledim diyecem olmayacak :)

demiradam57
19.08.2009, 23:54
abi bana senin yapacağını yaptılar :) bende dedimki derya abi nerde onunla görüşmüştüm yanlız ben resmi olarak kaydolamam yeni memur olmamdan dolayı ama aylık üzerimize ne düşüyorsa veririm sorun filan çıkmasın işten bu arada aylık 10 lirada az değilmi ben baktığımda 58 üye vardı listede yarın konuşuruz msnden denk gelemedik bir türlkü ben bu ara pek girmiyorum eve neti aldım gerçi akşamları girerim

Mehmet Ali hepimiz memuruz

mehmetali61_55
20.08.2009, 12:18
Mehmet Ali hepimiz memuruz
akşam konuşuıruz abi ben hayel kafede olacağım

ertanbyk
20.08.2009, 14:16
Öncelikle başlığı açan Dernek Saymanımız kardeşim Derya'ya teşekkür ediyorum.Genç ve dinamik olduğu için dernek işlerinde canla başla çalışıyor,darısı diğer yönetim kurulu üyelerinin başına.:)
Sivas maçında dernekte oluşan hava gerçekten çok güzeldi.Diyarbakır maçında Trabzon'da stattaydık ancak derneğin yine kalabalık olduğu haberlerini aldık.Bu oluşum için fedakarlık yapan, emeği geçen bütün TRABZONSPOR'lu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Ayrıca taraftar olmadığı halde bize destek veren kişilere de teşekkür ediyoruz.Amacımız TRABZONSPOR sevgisini ve taraftar sayısını artırmaktır.Sinop'ta böyle bir oluşuma ihtiyaç vardı.Umarım kalıcı olur.
Bu akşam TRABZONSPOR'a gönülden başarılar diliyorum.Akşam Hayal Kafe'deyiz.Gerçi statta olmayı tercih ederdik ama....

Ertan BÜYÜK
Dernek Başkanı

mehmetali61_55
20.08.2009, 15:35
bende hayel kafede olup sizlerle tanışacağım bir aksilik olmazsa benim aklıma bir soru takıldı neden burda sinop temsilcilik kısmında değilde burda yazıyoruz birde trabzonsporlular olarak bir iftar yemeği organizayonu yapsak çok iyi olur şehirde yeni olduğum için size pek yardımcı olamam kendim gelebilirim ancak şehire ısındığım zaman katkımı sizde göreceksiniz

ertanbyk
20.08.2009, 15:37
İftar yemeği bizim de gündemimizde.Yapacağız merak etmeyin

mehmetali61_55
20.08.2009, 15:43
sioplu olupta trabzonsporu tutan arkdaşlarda varmış öyle dediler bana şuan benim olduğum kurumda 1 tane trabzonlu bir tanede samsunlu olup trabzonsporlu varmış illaki daha vardır onlarlada en kısa sürede iritibata geçip derneğe yönlendirme yapacağım akşam saat kaçta orda olursunuz maçtan önce orda olurmusunuz ben 7 gibi gelirim oraya

ertanbyk
20.08.2009, 15:51
SANIRIM ARKADAŞLAR DA SAAT 19.00 DAN SONRA GELECEKLERDİR.gÖRÜŞMEK ÜZERE.

demiradam57
20.08.2009, 16:00
sioplu olupta trabzonsporu tutan arkdaşlarda varmış öyle dediler bana şuan benim olduğum kurumda 1 tane trabzonlu bir tanede samsunlu olup trabzonsporlu varmış illaki daha vardır onlarlada en kısa sürede iritibata geçip derneğe yönlendirme yapacağım akşam saat kaçta orda olursunuz maçtan önce orda olurmusunuz ben 7 gibi gelirim oraya

Mehmet Ali kardeşim sen ne diyorsun.Bizim öyle Sinoplu olupta taraftar olan kardeşlerimiz varki sen ben onların yanında hiç kalırız.Bizim takımımız Türkiye ye malolmuş bir takımdır.

demiradam57
20.08.2009, 16:02
Akşam saat 19.00 da Hayal Cafedeyiz.Herkes formaları giysin.Bordo Mavi En Büyük Trabzon...

mehmetali61_55
20.08.2009, 16:03
Mehmet Ali kardeşim sen ne diyorsun.Bizim öyle Sinoplu olupta taraftar olan kardeşlerimiz varki sen ben onların yanında hiç kalırız.Bizim takımımız Türkiye ye malolmuş bir takımdır.
:) çok güzel abi o zaman ankara deplasmanı yaparız ben gitmeyi düşünüyorum burdada o potansiyel varsa burdan samsuna ordan arkadaşlarla otobüsle ankaraya çok güzel olur gerçekten
benim bir başka önerimde trabzoncelle toplu bir geçiş ben geçeceğim eğer düşünen varsa toplu geçer resmi sitede yayınlatırız

mehmetali61_55
20.08.2009, 16:06
Akşam saat 19.00 da Hayal Cafedeyiz.Herkes formaları giysin.Bordo Mavi En Büyük Trabzon...
ben forma giymeyi düşünmüyordum ama bu akşam giyelimde varlığımız belli olsun sinopta

efulim67
20.08.2009, 16:08
:) çok güzel abi o zaman ankara deplasmanı yaparız ben gitmeyi düşünüyorum burdada o potansiyel varsa burdan samsuna ordan arkadaşlarla otobüsle ankaraya çok güzel olur gerçekten
benim bir başka önerimde trabzoncelle toplu bir geçiş ben geçeceğim eğer düşünen varsa toplu geçer resmi sitede yayınlatırız

Öneri 1: Hayal Cafedeki D-Smart'ı derneğe getirin. :)
Öneri 2: TrabzonCell tarifelerini beğenmedim. Her yöne 1000 dk Ayda 35 TL veririm.Aylık 3,5 TL Takımıma gider. Bu ayın 25 'inden sonra 45 TL 'ye Her Yöne 1500 Dk tarife olacak. Bu türden bir tarife bekliyorum. Çıktığı an Numaramla geçiş yapacağım.

lazkopatfaroz
20.08.2009, 16:09

bende sinopluyum çok şükür Allahıma bana İstanbulun ezik takımlarını tutma fırsatı vermedi... Trabzonsporlu olmaktan dolayı çok onurlu ve gururluyum

lazkopatfaroz
20.08.2009, 16:11
Sonunda Sinop'a bir Trabzonsporlu'lar Derneği kurulması beni çok mutlu etti. Doğduğumundan 16 yaşıma kadar Sinop'ta kaldım. Çok güzel bir şehir gerçekten. Benim Trabzon'dan sonra ikinci şehrimdir. Herkesin mutlaka gidip görmesi lazım.

16 yıllık Sinop hayatım gerçekten çok güzel geçmişti. Benim olduğum zamanlar hiç bir Trabzonspor derneği yoktu. O yüzden Trabzon maçlarını hep dandik kahvelerde ve çoğu zamanda Fenerbahçe derneğinde izlemek zorunda kalıyorduk. Orda olanlar bilir o zamanlar Sinop'ta dev ekran maç veren bitek Fenerbahçe Derneği vardı. Bu yüzden bir Trabzonspor Derneği kurulması beni çok mutlu etti. Seneler sonra Sinop'ta oturan Trabzonlu kardeşlerimizinde bi derneği oldu.

Bidaki seneye Sinop'a gelmeyi planlıyorum çok özledim. Derneğide mutlaka ziyaret edeceğim tabiki. Kurulmasında emeği geçen herkese teşekkürler.

Karadenizin İncisi Sinop'a selamlar olsun...

aynen kardeşim Sinop gerçekten gidilıp görülmesı gereken bır memleket

mehmetali61_55
20.08.2009, 16:17
Öneri 2: TrabzonCell tarifelerini beğenmedim. Her yöne 1000 dk Ayda 35 TL veririm.Aylık 3,5 TL Takımıma gider. Bu ayın 25 'inden sonra 45 TL 'ye Her Yöne 1500 Dk tarife olacak. Bu türden bir tarife bekliyorum. Çıktığı an Numaramla geçiş yapacağım.
ahmet abi kulube yüzde 30veya 35i kalıyor diye biliyorum ben ikisinden biri 100 kontörde kulube klalan para yüzde 30dan hesaplasan 6 lira buda genele vurdukmu iyi para gerçekten her yöne 1 kontör faturalıda her yöne 1000 dk 35 liramı oda güzelmiş ona geçsem ben türkcelde vardı o tarife aynısındanmı yaptılar
dsmartıdas grublara kalırsak derneğe alacaklarmış İnşallah elerizde kalırız grublara

Burçak
20.08.2009, 16:18

yazdığın son cümlendeki Bu türden bir tarife bekliyorum. Çıktığı an Numaramla geçiş yapacağım cümlesi bitirdi bizi :p

baştan öyle bi yazmışsınız ki . sanki tarife fiyatlarını açıklamış gibiydin. son cümleni okuyunca hepsinin beklenti olduğunu anladık :p
baksana yukardaki arkadaşta yanlış anlamış fiyatların öyle olduğunu düşünmüş. :)
:)

mehmetali61_55
20.08.2009, 16:18
bende sinopluyum çok şükür Allahıma bana İstanbulun ezik takımlarını tutma fırsatı vermedi... Trabzonsporlu olmaktan dolayı çok onurlu ve gururluyum
keşke herkes senin gibi düşünse en azından karadenizliler öyle düşünse bile çok farklı olurdu şimidk durum maalesef herkes kolay olanını tercih ediyor ülkemizde

efulim67
20.08.2009, 16:24
yazdığın son cümlendeki Bu türden bir tarife bekliyorum. Çıktığı an Numaramla geçiş yapacağım cümlesi bitirdi bizi :p

baştan öyle bi yazmışsınız ki . sanki tarife fiyatlarını açıklamış gibiydin. son cümleni okuyunca hepsinin beklenti olduğunu anladık :p
baksana yukardaki arkadaşta yanlış anlamış fiyatların öyle olduğunu düşünmüş. :)

Çok özür diliyorum.
Şİmdi TrabzonCel'e mail attım sonra sayfaları kurcaladım.
Geçen görmemiştim şimdi maili attıktan sonra gördüm.
O türden bir tarife varmış.
Benim düşündüğüm kadar yada 5 gün sonra kullanmaya başlayacağım kadar değil ama.
Tarife Bordo 180 : Herşey Dahil 24,24 TL 'ye Her Yöne 180 dk.
Tarife Bordo 360 : Herşey Dahil 47,26 TL 'ye Her Yöne 360 dk.

Süre bittikden sonra HEr yöne 23,03 Kr/Dk
Birincisi güzel . İkincisi değil. Ben Turkcell de 45 TL YE HEr yöne 1500 Dk kullanacaĞM.

efulim67
20.08.2009, 16:32

Yukarıda sözünü ettiğin arkadaş yanlış anlamış. ( Anlamasaymış-mış ! )
Öğrenci psikolojisi ile okumuş ! ( okumasaymış-mış ! )
Sözün sonunu bitirmeden cevaplamış ! ( CEvaplamasaymış-mış ! )

Selam ve dua ile kalın ...

demiradam57
20.08.2009, 16:34
Beyler bu başlığa ilgi ve alakanıza teşekkür ederim.Yanlız bu başlık Trabzoncell başlığı değil.Haddini Bil başlığına gidilmesi gerekiyor.Saygılarımla.

mehmetali61_55
21.08.2009, 08:32
dün maçı beraber hayel kafede izledik ve burda konuştuğum abilerimle tanışma fırsatım oldu herşey çok güzeldi yenilgi hariç manisa maçında dernekte buluşmak üzere dağıldık İnşallah o maçı alırızda sinopta bir galibiyet görürüm

Ömer TOPAL
13.09.2009, 00:50
İBB maçında aranızdayım..çok iyi oldu bu dernek işi ya..Sinopa cok geliyorum ve maç izlerken kendimi hep yanlız hissediyordum....

Canberk
13.09.2009, 03:41
Gel Ömer abim sen bekleriz biz seni ... :)

demiradam57
23.01.2010, 23:39
Evet beyler derneğimizde yarım sezon bitirdik.Yarın herkes 2.yarının ilk maçı için dernekte olsun....