PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Drago Gabric | Zagora

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Ahmet Başkaya
27.08.2009, 05:27
Birde Gabriç'in varsa önde Fatih gibi forvetin olacak Arkadaş...

Hüseyin İlkin
27.08.2009, 05:59
Ya bence daha hoca oyuncuları hiç tanıyamamış mesela Diyar maçında Giray'ı oyuna alışı gibi....

Ama Gabriç'i ters kanatta denemesi olabilir bir durum...

Toulouse maçında Giray'ı almasını diyorsun sanırım, üç defansa dönerek, gereksiz bir risk alınmıştı. Gereksiz diyorum, çünkü çift ayaklı bir seri de yiyeceğiniz bir golü de hesaplamanız gerekir. Bu değişikliğe diğer açıdan bakarsak, oyuncuları tanımadığını göstermiyor bizlere.

Gabric'e gelirsek, sağ tarafta da oynayabilen biri olduğunu gelmeden de biliyorduk. Doksan dakika olarak tek izlediğim maç, sahalarında elendikleri maçtı. Orada da genellikle sağ çizgide oynayan bir Gabric vardı. Oyuncuların, kanat oyuncularının kanat değiştirmesini ben severim. Sol ayaklının sağda, sağ ayaklının solda oynamasını da severim taktik olarak. Bir takım yönetme şansım olsa, önce buna uygun bir şablon çıkarmaya da dikkat ederim. Bu açıdan, bizim kanat oyuncularının kanat değiştirmesi benim hoşuma gidiyor. Sene içerisinde, sık sık Gabric'i sağda, diğer kanat oyuncularını sağda ve solda göreceğiz. İlk maç ışığında, beni hayal kırıklığına uğratan bir Gabric yoktu kesinlikle sahada. Hele de yanındaki oyunculardan bir kaçı dışında sahada olmadıklarını düşünürsek, sevindirici bir başlangıç olduğunu söyleyebiliriz, rahatlıkla.

Tolunay Abdioğlu
27.08.2009, 14:23
Adamımın 61.sayfasında yerimi alıyım :)

Çok iyi işler yapıcak Gabric.

Ligde ve Kupada çok etkili olucağını düşünüyorum.

Birtan Karaman
27.08.2009, 14:34
Bursa Maçın'da İyi Bir Oyun Bekliyorum ..

Mutlaka Oynamalı .

Mollasalihoğlu
27.08.2009, 14:40
Elimizde nasıl tutarız bilmem 2-3 sene sonra ;)

UğuR
27.08.2009, 14:42
oRTA YAPMASINI BİLİYOR.....

iLEride topa kafa atacak adamımız olu İnşallah...

Alihan Ertürk
29.08.2009, 14:32
33 numarayı almasının sebebi idolü olan Srna'nın da 33 numara giymesiymiş ..

15'i istemiş gelince ama Ferhat ondan önce kapmıştı =)

SDinc
29.08.2009, 15:02
33 numarayı almasının sebebi idolü olan Srna'nın da 33 numara giymesiymiş ..

15'i istemiş gelince ama Ferhat ondan önce kapmıştı =)

Dediğin bir tahmin mi bilgi mi bilmiyorum ama dün süper kupa finalini izlerken benimde aklıma geldi.

objek
29.08.2009, 17:35
Trabzonspora yeni gelen oyuncular eger sistem oyuncusu iseler isleri bir hayli zor haliyle sistemsizligin sistem oldugu bir takimda ancak bu kadar olur oturmus bir takim oyunu yok bir iyi iki kotu istikrarsizlik var dort mac iyi gitse bir sonraki mac kimle olursa olsun her an bir surpriz sonuc kapidan hic eksik olmuyor oncelikle iyi isleyen bir oyun yapimiz olmasi lazim yoksa kim alinirsa alinsin takimi tek basina sirtlayamaz ve oda diyerleri gibi bu isin altinda kalir ve kisa surede unutulur gider

esirgolge
29.08.2009, 17:59
manisa macinda pek olumsuz bir görüntü vermedi ve ileride daha iyi olacagina inaniyorum. 61. sayfadaki yerimizi bu yorumla almis olalim :D

albatros
29.08.2009, 22:22
bu hafta şöyle doya doya izleriz seni inşallah.

Ahmet Faruk
29.08.2009, 23:21
Bence faydalı bir oyuncu...
Güzel ortaları var.

Fatih Tekke olsaydı, lige bir sezonda en çok kafa golünü atan oyuncu olma ünvanını açık ara alırdı.

antagonist
29.08.2009, 23:37
Gabriç'i izlemedim ama erken konuşmamak lazım.Djokaj için de "Orhan'dan sonraki sol açık" dendi ama adamı elimizden çıkarana kadar canımız çıktı.

ApoCaN28
29.08.2009, 23:41
Daha 1 maç sahada kaldı ama gördük ki fayda sağlayabilir.
Kanat oyuncularının çok iyi görünmesi birazda forvete bağlıdır ...
Yattara en basit örneği Fatih varken çok yaralı idi gittikten sonra verimi düştü dedik(birz düşmüş olabilir konu bu değil)...Kanat oyuncularının iyi olması forvetinde iyi olmasına bağlı yani her yerde takım olmak şart . . .

Kubilay ŞAHİN
29.08.2009, 23:45
Gabriç, Şuanda Yararlı Olacak Demek olmaz..

Daha Tam Uyumlu Olacak Bir Maça Çıkmadı..

Ali Tunahan Güllü
30.08.2009, 01:56
İlerde iyi kafa vuran bir aadam olsa neler olacak ama....

Cem Akyüz
30.08.2009, 04:15
Yarın iyi oynaması dileğiyle

Kazım Uzunboy
30.08.2009, 04:18
Yarın iyi oynaması dileğiyle

Ve de sol açıkta oynaması dileğiyle.. :)

Cafer Bulur
30.08.2009, 12:36
Dün lig tv de ropörtaji vardi,umut verici mesajlar verdi.

Takimin gecen sezondan daha iyi bir derece elde etmesi icin herseyini ortaya koyacagini söyledi.

Cale nin kendisine abilik yaptigini,onun tavsiyesiyle hemen gelmeye karar verdigini söyledi.

Teknigim iyi ve cok hizliyimdir dedi.

Bu aksam bu özellikleri görürüz insallah.:)

Muhammed
30.08.2009, 12:37
Oyuncu herseyini ortaya koysunda yeter. Ruhsuz olmasın en büyük isteğim bu.

Cafer Bulur
30.08.2009, 12:41
Oyuncu herseyini ortaya koysunda yeter. Ruhsuz olmasın en büyük isteğim bu.
Oyuncuya herseyini ortaya koyduran teknik heyetdir.

Ben bizim takimda ruhsuz,isteksiz oyuncu olduguna inanmiyorum.

Kanaatim sudur ki,ortada fizik olarak iyi olmayan bir takimimiz var.;)

KOSİFOĞLU
30.08.2009, 16:49
gabric kimdir nedir bilmiyorum ama çok yetenekli bile olsa bize forvet lasımken o adamın alınması yanlış hem o mevkide bence arda'dan daha iyi olan engin baytar var

Mert Oğuzlu61
30.08.2009, 16:56
gabric kimdir nedir bilmiyorum ama çok yetenekli bile olsa bize forvet lasımken o adamın alınması yanlış hem o mevkide bence arda'dan daha iyi olan engin baytar var

arda dan daha iyi olan engin var ? :D:D:D

1- engin kanat oyuncusu değil, gabric kanat oyuncusu.

2- gabric bence iyi bir oyuncu alınması iyi oldu ama forvet yokken bu takımda fazla bişey yapamaz. hava toplarında etkisiz 2 forvetimiz var, yerden bile sıkı bir markajla oyun içinde kontrol edilmesi gerçekten çok basit 2 forvetimiz var, gabric orta yapacakta pas atacakta ....

3- arda enginden daha iyi diye başka yerde deme sakın renktaş, o kadarda değil. maç içinde 1 pozisyon yaratıyor sonra kayboluyor, engini ardaylan kıyaslamak çok komik olur.

esra61
30.08.2009, 16:56
çok etkili orta yapıyo..
ama ileride o ortalara kafa atıcak adam yok.o oortalara bide kafa atıldımı çok gzl neticeler alcz..hadi hayırlısı.....

İlker Akçay
30.08.2009, 16:57
Legenda uçur bizi bu akşam zafere

Yunus Güneş
30.08.2009, 17:52
Bu akşam iyi işler yapıcak...

yorumsuz6117
30.08.2009, 17:57
yattara alanzinho gibi çok yetenekli adam eksiltebilen bir oyuncu değil gibi geldi bana daha çok takıma uymaya iyi orta yapabilen bi oyuncu..

Alihan Ertürk
30.08.2009, 17:58
O güzel ortalarına kafa vurabilecek bi golcümüz olsaydı keşke Drago ..

Murat'
30.08.2009, 17:58
Bakalım bu akşam neler yapacak.

Söylenildiği kadar iyi bir oyuncu mu.

Emre ÖZTÜRK
30.08.2009, 17:59
bu adamın bu akşam iyi şeyler yapacağina inanıyorum Drago bu akşam döktür bakalım:)

Alibeyoglu
30.08.2009, 18:03
hirvat ligi kalite olarak türk liginden cok asagida bir lig hirvat liginde basarili olan türk ligindede basarili olacak diye birsey yok

KOSİFOĞLU
30.08.2009, 18:38
arda dan daha iyi olan engin var ? :D:D:D

1- engin kanat oyuncusu değil, gabric kanat oyuncusu.

2- gabric bence iyi bir oyuncu alınması iyi oldu ama forvet yokken bu takımda fazla bişey yapamaz. hava toplarında etkisiz 2 forvetimiz var, yerden bile sıkı bir markajla oyun içinde kontrol edilmesi gerçekten çok basit 2 forvetimiz var, gabric orta yapacakta pas atacakta ....

3- arda enginden daha iyi diye başka yerde deme sakın renktaş, o kadarda değil. maç içinde 1 pozisyon yaratıyor sonra kayboluyor, engini ardaylan kıyaslamak çok komik olur.

arkadaşım arda turan da kim???
arda'nın bir maçta yaptığı haraket varmı?
bence engin böyle devam ederse türkiyenin en iyi sol açıkğı olur.
engin sol açıktır

annttiigs
30.08.2009, 18:40
arkadaşım arda turan da kim???
arda'nın bir maçta yaptığı haraket varmı?
bence engin böyle devam ederse türkiyenin en iyi sol açıkğı olur.
engin sol açıktır

yahu renktaş o kadar da değil. bu gün gays'nin ruhu bu senin kim dediğin adam.
yiğidi öldürüp hakkını verelim !!

Fatih Kuloğlu
30.08.2009, 18:42
Manisa maçında ben beğendim açıksası hem defansada çok yardımcı oldu maçta

KOSİFOĞLU
30.08.2009, 18:43
yahu renktaş o kadar da değil. bu gün gays'nin ruhu bu senin kim dediğin adam.
yiğidi öldürüp hakkını verelim !!

arda gs'nin ruhu olabilir buna zaten bişey demedim
sadece ben diyorumki arda turan eingin baytarın sol bacağı bile etmez
ardanın videolarını gönderin bana adamın videosu yok ki adamı şişire şişire buralara getirdiler

KOSİFOĞLU
30.08.2009, 18:51
Oğuzlu_61 ve annttiigs adlı arkadaşlar siz trabzonsporlumusunuz yoksa gslimi?

bana neden ardayı savunuyorsunuz ardanın avukatımısınız?????:confused:

Mert Oğuzlu61
30.08.2009, 18:53
ardanın videolarını gönderin bana adamın videosu yok ki adamı şişire şişire buralara getirdiler

arda nın yaptıkları ortada engin maç içinde 1-2 pozisyonun içinde olur sonra kendisini göremeyiz bugün bursa maçında ne yapacak bakalım engin.

arda nın videosu yok hareket yapamıyor şişirildi felan demişsin, kusura bakma ama arda giibi bir oyuncu bizde maalesef yok, engin 1-2 çalım atar kaptırrır oooOOoo dersiniz arda asist yapar gol atar işte aradaki fark bu. bu basit bir örnek.

Mert Oğuzlu61
30.08.2009, 18:56

ne alakası var ardayla engini kıyaslıyorsun ve bu çok komik, sor buradakilere %95 i arda der engin le arda yı kıyaslıyorsun bu gerçekten çok komik :)

bide arda iyi dedim diye beni gs li yaptın 2 dk da bu dahada komik.

Dursun Kaplan
30.08.2009, 18:57
Bende ondan çok şey bekliyorum.

KOSİFOĞLU
30.08.2009, 18:59
arda nın yaptıkları ortada engin maç içinde 1-2 pozisyonun içinde olur sonra kendisini göremeyiz bugün bursa maçında ne yapacak bakalım engin.

Arda nın videosu yok hareket yapamıyor şişirildi felan demişsin, kusura bakma ama arda giibi bir oyuncu bizde maalesef yok, engin 1-2 çalım atar kaptırrır ooooooo dersiniz arda asist yapar gol atar işte aradaki fark bu. Bu basit bir örnek.

1-arda gİbİ bİr oyuncumuz yok demİŞsİn hadİ yaa Şu anda turcell sÜper lİgte yetenek bakimindan en yeteneklİ oyuncular bİzde Örnek İstersen yattara,alanzİnho,gabrİc(ben daha gacrİcİ İzleyemedİm) ve engİn baytar

2- senİn trabzonsporlu olduĞundan endİŞe duyuyorum

KOSİFOĞLU
30.08.2009, 19:00
ne alakası var ardayla engini kıyaslıyorsun ve bu çok komik, sor buradakilere %95 i arda der engin le arda yı kıyaslıyorsun bu gerçekten çok komik :)

bide arda iyi dedim diye beni gs li yaptın 2 dk da bu dahada komik.

artik sana bİr Şey sÖylemİyorum bu akŞam İzle engİnİ bİr de ardayi İzle

KOSİFOĞLU
30.08.2009, 19:06
Arda turan mi engİn baytar mi

cevaplarinizi beblİyorum

Mert Oğuzlu61
30.08.2009, 19:06
1-arda gİbİ bİr oyuncumuz yok demİŞsİn hadİ yaa Şu anda turcell sÜper lİgte yetenek bakimindan en yeteneklİ oyuncular bİzde Örnek İstersen yattara,alanzİnho,gabrİc(ben daha gacrİcİ İzleyemedİm) ve engİn baytar

2- senİn trabzonsporlu olduĞundan endİŞe duyuyorum

demiycem demiycem diyorum ama git gide dahada komikleşiyorsun renktaş tamam saygı duyuyorum düşüncelerine ama ardaylada engini kıyaslayan adama gülerler bu 1,

yine şu ''senin ts liliğinden şüphe duyuyorum'' muhabbetine girme bu forumdaki kimse benden fanatik ts li olamaz buda 2...

KOSİFOĞLU
30.08.2009, 19:07
demiycem demiycem diyorum ama git gide dahada komikleşiyorsun renktaş tamam saygı duyuyorum düşüncelerine ama ardaylada engini kıyaslayan adama gülerler bu 1,

yine şu ''senin ts liliğinden şüphe duyuyorum'' muhabbetine girme bu forumdaki kimse benden fanatik ts li olamaz buda 2...

trabzoncell aldinmi

Sümeyye Şahin
30.08.2009, 19:08
:rolleyes:

#33-Drago Gabric

annttiigs
30.08.2009, 23:15

işte biz video'lardan adam beğendiğimizden bu haldeyiz. alanzinho'yu ben dahil herkes çooook çoook seveceğiz sandık ama bizim ligin adamı değilmiş ne edelim.

konuyu saptırma.. benim trabzonsporluluğumu bilenler bilir daha geçen gün mecidiyeköy'de ilk toulousse maçına yepyeni formamı o an alarak gittim ben. sen ne yaptın asıl onu söyle.

ismini hatırlamıyorum fırında çalışan arkadaşla da muhabbetimiz oldu baya.

Gabriç'e gelince. dönen topladğı topları içeriye son vuruşluk yere çok iyi şekilde indirdi ama bizim forvetlerimizden birisi nerede belli değil öteki de arka direkde stoperin arkasında sakladığı için suçu ona bulduk. ama erken yoruldu burası gerçek..

erolizmts
30.08.2009, 23:22
Yav şimdi bu adama "bu maçta kötü" demekte haklıyız. Neden sol ayaklı bir adamı sağ kanatta oynatırlar bunun mantıklı bir açıklamasını düşünemiyorum. Kötüydü evet ama Gabric'i geçtim sağ çizgide oynatmayı; sol çizgide oynatmak bile çok çok mecbur kalmadıkça akılsızlıktır. Nihayetinde bu akılsızlığı biz yaptık yine.

Gabriç mevki adamı değildir. Özellikle sağ veya sol çizgi admı değildir. H. Split'te oynarken 3 maçını izlemiştim ve bu adam ne sağ çizgi nede sol çizgide oynayan bir adam değildi. Forvet arkasında süpriz koşular yapan ve forvet arkası oyuncusuydu. Videolarını izleyince bile bu adamı sol kanatta veya sağ çizgide nadiren görürsünüz. Süpriz golcüdür ve sol ayaklı bir adamı sağ kanatta oynatarak verim alamazsınız.

x_man
30.08.2009, 23:23
fatihe veya forvete verilmeyen para bu adama verildi boş bir adam kanımca gerek yoktu

Dursun Kaplan
30.08.2009, 23:24
Sol kanata alınıp, sağda oynatılırsan ben senin hakkında yorum yapmam.

Haksızlık olur !

Özge
30.08.2009, 23:27
Çok etkisizdi.İlk yarıda Barış'ın yerine onun çıkması lazımdı.

Osman Yavuz
30.08.2009, 23:32
İlk yarıdaki performanslara bakınca Barış'ın oyundan çıkması büyük bir haksızlık oldu.Çok etkisizdi.Ezbere yorum yapmayalım.Röportajını seyrettiniz mi adamın?Sol kanatta da sağda da oynarım dedi.Bu da benim için eleştirmeye yeterli bir açıklama.

unique
30.08.2009, 23:34
Şunun yerine Fatih Tekke gelseydi; çok mu zordu.

erolizmts
30.08.2009, 23:34
İlk yarıdaki performanslara bakınca Barış'ın oyundan çıkması büyük bir haksızlık oldu.Çok etkisizdi.Ezbere yorum yapmayalım.Röportajını seyrettiniz mi adamın?Sol kanatta da sağda da oynarım dedi.Bu da benim için eleştirmeye yeterli bir açıklama.

Futbolculara böyle bir soruyu sorunca alacağınız cevaplar zaten "hocam nerede görev verirse ben orada oynarım" cevabını alırsınız. Yani Egemen'e forvet oynarmısın diye sorsan, alacağın cevap aynen "görev verilirse oynarım" olacaktır.

Varlıbaş61
30.08.2009, 23:35
konusmak için erken diyeceğim ama
şu an itibariyle mahalle topçusu gibi!

Özge
30.08.2009, 23:37
Futbolculara böyle bir soruyu sorunca alacağınız cevaplar zaten "hocam nerede görev verirse ben orada oynarım" cevabını alırsınız. Yani Egemen'e forvet oynarmısın diye sorsan, alacağın cevap aynen "görev verilirse oynarım" olacaktır.
Bu yorumu önceden yaptı yani geldiği zamanlarda;)

Osman Yavuz
30.08.2009, 23:39
Yok ona özelliklerini sordu Can Karyağdı.Sol açık da oynarım sağ açık da dedi.Geçen hafta söyledi bunları.:)

AdemS
30.08.2009, 23:42
Gabric kötü de oynasa bir suç bulmam adamda.. Onu ezbere yapılan bir transfer anlayışı sonucu gördük takımda..Hugo ısrarla bunu istedi de kaç defa izledi bu adamı. Madem sol açık olarak istiyosun neden oynatmıyosun sol kanatta?

Yine de elinden geleni yaptı bugün..

Mert Oğuzlu61
30.08.2009, 23:44
sol açık dediler maçta sağ açık oynadı, gerçi oradada pek varlık gösteremedi, biz bu adamamı 2.5m euro verdik ???

Sefa Murat Dokuz
30.08.2009, 23:44
Saatli bomba!

Ömer Kaya
30.08.2009, 23:48
Kontenjan'a YAZIK

bordoylamavi
30.08.2009, 23:49
tjikuzu gabrç biz bunları ne diye aldık ya anlamadım gitti. geçen seneki sorunumz o bölgeler miydi. frovetszilkiten verdik şampiyonluğu yine aynı sorun

Osman Yavuz
30.08.2009, 23:50
Cale ve Gabric.Sol kanada bak.Türkiye'nin en iyi sol kanadı:)

Emrah KabuL
30.08.2009, 23:52
Daha adam 2.maçına çıktı ve takım zaten komple kötü oynuyor.. 1-2 maçla futbolcu yargılamaya son verin.. Allahtan Guiza bizde değildi yahu.. geçen sene ki rezil performansıyla yerin dibine sokardık ve adam futbolu bırakırdı heralde.. ama bakın bu sene her maçda golü var nerdeyse..

Yazici_61
30.08.2009, 23:56
tjikuzu gabrç biz bunları ne diye aldık ya anlamadım gitti. geçen seneki sorunumz o bölgeler miydi. frovetszilkiten verdik şampiyonluğu yine aynı sorun

Evet cok dogru diyorsun katiliyorum sana !!

futbalski60
30.08.2009, 23:56
Gabriç için sazanlık yapmayın bence aynısını Aanzinho'ya da yaptınız sonuç ortada. Bence yedek kalıp takıma öyle adapte olsa daha iyi olurdu daha ilk maçlardan omzuna yük verilmesi yanlış olur.

Kubilay ŞAHİN
30.08.2009, 23:57
Bir Kaç Maç Daha İzlemek İstiyorum..

Bence Daha Birşey Görmedik.. Güzel Yerlere Pas Verme Çabasında..

Emrah KabuL
30.08.2009, 23:58
Yahu o değilde colmanı gol atana kadar bank asyaya göndermişlerdi.. golü atınca aslanım colman oldu.. gabric e az bile diyorlar..

Bartuğ13
31.08.2009, 00:05
ben alan geldiğinde ümitli olduğumu hep söylüyordum.bu adamdan hiç ümitli değilim
hoş colmandan da çok ümitli değildim ama bildiğim bir tek şey var.

benim teknik adamım bu herif için bir yerlerini yırtıyorsa,avrupayı da boşver gelsin şampiyonuz diyorsa gelen adam bişeyler gösterecek ilk maçtan.adam ayağına top almadı ya.
yok böyle bir durum.hoş seni sol kanat diye alıp sağ kanatta oynatan kafaya sormak lazım ne halt yiyorsun sen diye ama neyse

Emre ÖZTÜRK
31.08.2009, 00:11
bu adama kimse olur olmaz sallamasın adam daha yeni yeni ısınıyor takıma... ayrıca takımda çok formsuz bir dönem geçiriyor.Ne kadar heyecanlandığı her halinden belliydi daha iyi olduğu günleri göreceğiz ben gabriç ten ümitliyim

Seyfi_B
31.08.2009, 01:30
Sanirim aklindan "nerden düstüm buraya" geciyordur.

Kazım Uzunboy
31.08.2009, 01:33
Sağda da oynarım dediyse kendi hatası demektir.

b_m_61
31.08.2009, 01:35
Bu adam Trabzonspor'da fark yaratacak bir oyuncu gibi gelmiyor bana. Henüz konuşmak için erken biraz daha beklemek lazım ama pek umutlu değilim. Ortasahamızda 12 futbolcu varken Gabriç'i aldık. Sol kanatta oynayabilen Barış, Alanzinho, Engin varken bir oyuncuda bu kadar ısrarcı oluyorsak bu saydığım oyuncuların üstünde bir oyuncu olmalı ve fark yaratacak bir oyuncu olmalı. Bekleyip görücez artık umarım hayal kırıklığı yaşamayız.

Misina
31.08.2009, 02:49
Gabric vasat gürünüyor ama kızamayız Adamı sol açık diye aldık Sağ açık oynuyor :S

F.Erdem
31.08.2009, 10:03
alışma süreci,zamanında alıp kampa yetiştiremezseniz bir oyuncuyu,işte böyle ne avrupada oynatabilirsiniz,ne de 5-6 haftadan önce alışabilir.

iyi olacağa benziyor.umarım olur.

gustavo_colman
31.08.2009, 11:22
sol açık dediler maçta sağ açık oynadı, gerçi oradada pek varlık gösteremedi, biz bu adamamı 2.5m euro verdik ???
hey gidi 2.5 m etmez di 1 ayı harcadık tamam aldık sol açık dediniz sağ açık oynatıyorsunuz bir kez daha YAZIKLAR OLSUN YÖNETİM & HUGO

Samet Yildirim
31.08.2009, 11:24
iyi oyuncu gibi

ama cocuk sagda niye oynuyor hep arkadasi..
zamana ihtiyaci var

macuka
31.08.2009, 11:32
Trabzon taraftari sadece 1-2 macla futbolcuya hemen "iyi, kotu" yaftalamasina bayilir. Allahtan aralarda birileri cikiyorda bizim taraftar topcudan anlar diyoruz. Ama ne yazik ki Ts nn genc taraftarlarinin onsezileri evlere senlik...
Ben olsam butun duran toplari gabric e kullandiririm mesela.. bu sadece ayagina top degen birisi icin yaptigim ilk yorum.. futbolculuguna gelince 5-6 mac 90 dakka oynasin o zaman karar veririz artik

Hasan61
31.08.2009, 12:57
ne diyeyim iyi oyuncu ama bu kaçıncı sol açık diye alıp sol açıkta oynatmadığımız

SDinc
31.08.2009, 13:19
Şu anlık tek beğendiğim yönü hızı. Diğer yorumlarımı bir kaç hafta sonra yani takıma alıştıktan sonra yazacağım.

Edit : Birde iyi verkaç yapıyor.

demir
31.08.2009, 13:23
bu adamın goruntulerını zıledıgımde dedımkı bu adamı sol acık dıye alıyoruz ama ben bu goruntulerde adamı hıc solda goremıyorum hep sagda dedım bana gulduler :D sımdı macta nasıl dıye soruyorum yıne solda goren yokmus yaaaa baskanım bu kacıncı transfer 20 mılyon auro harcadınız hala sol acık beklıyoruz yaww :D :d

corleone
31.08.2009, 13:46
niye sağda oynuyor nedenini bilen var mı? bir de neden dünyanın en iyi forvet arkası oyuncularından birini sol bek, sol açık diye alınan oyuncusunu sağ kanat oynatan hocalar bize denk geliyor bu da bir soru

Erbay
31.08.2009, 14:15
Sol için aldık sağda oynuyor. Fıkra gibi.

AYDIN KANTEKIN
31.08.2009, 14:49
icinizde futboldan anlayan varsa akli selim olan bana yazsin neden bu adam alindi ben pek cözemedim bu durumu.

maydin
31.08.2009, 15:55
her sola aldığımız adam sağda oynuyo.

esra61
31.08.2009, 16:19
etkili oyuncu ama nedense sağda oynuyo.oki barış solda oynuyo neden biz gabriç'i transfer ettik yazık ya yazık..
biz gördüğümüzü teknik heyet görmüomu..
adam orta kesemi sağdan çünkü sol ayağını kullanıyo.inatla onu sağda oynatıoz.
harbi fıkra gibi

Ali İhsan
31.08.2009, 16:26
Bugüne kadar gelen oyuncuların çoğuna erken yorum yapmaktan çekindim. Özellikle Colman'ı çok bekledim yorumlamak için ve şu anda takımda en çok beğendiğim isimlerden birisi oldu. Gabric'i sadece dün izledim ve hiç beğenmedim. Sol açıktan çok sağda oynadı, sola geçtiğinde ise hiç top gelmedi. Bilemiyorum yargılamak doğru mudur ama sadece hızlı diye aldıysak Djokaj'ın günahı neydi?

Kubilay ŞAHİN
31.08.2009, 17:26
Oyun İçinde Bir Anda Sağdakiyle Soldakinin Yer Değiştirmesi İyidir.. Oyunda Belli Rahatlama Sağlar.. Yanlız Gabricin Biraz Daha Takıma Alışması Lazım Bu Apaçık Ortada..

Biraz Daha Sabredelim.. İyi Olacaktır..

Cafer Bulur
31.08.2009, 18:46
Dün kötü bir performans ortaya koydu.

45 dakika sonra oyundan alinmaliydi esasinda.

Genel olarak cok kaliteli bir futbolcu izlenimi edinemedim,yine de zaman tanimak lazim...

h@msi61
31.08.2009, 18:53
Mucadeleci fakat ortalarini bakmadan aciyor, Yattara'nin kafalarina kondurdugu ortalari gol yapamayan forvet hattina sahip oldugumuzdan cok etkili gozukmesi pek mumkun gorunmuyor... Cale'nin ortasaha versiyonu gibi...

Jackdaniels
31.08.2009, 21:09
Şimdi yönetime ve hocaha sormak lazım bu ne die????

cınar#7
01.09.2009, 11:14
tamamen saçmalık,solda eksiğimiz var diye alındı sağda oynuyor..yok yok artık sorgulamamalıyım bu yönetimin işlerini..

28TS61
01.09.2009, 11:58
tamamen saçmalık,solda eksiğimiz var diye alındı sağda oynuyor..yok yok artık sorgulamamalıyım bu yönetimin işlerini..

galiba bizimkiler sagi ve solu karistiriyorlar :)

onur-ts
01.09.2009, 21:31
gazetelerde yazıyor gabric vasatı aşamadı.ben de diyorum hugo hoca yak kendini.vasatın çok çok altındasın.sol sol diye kudurdun aldık sana sol ama bide baktıkki maç boyunca bu adam sağda oynuyor.ya nasıl bir fantazidir bu.40yıllık sağ açık barış solda 40 yıllık sol açık gabric sağda.ne diyeyim.bu iş sadece bizde olur heralde.

albatros
01.09.2009, 21:56
şunu hazmedemiyorum arkadaş.
bursa maçı berabere bitti.hocaya tepkiler arttı.yerel gazetelerde haberler çıktı.
hugo broos gabric'ini de al git...
bu nedir Allah aşkına?pes be kardeşim.

yorumsuz6117
01.09.2009, 22:35
bencede zamana ihtiyacı var ama kötü oyuncu değil kumaşı iyi..

Alihan Ertürk
02.09.2009, 14:06
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2537-7F7L3Q0X.jpg

Gabriç Yattara'yla iyi anlaşacağa benziyor ..

Adem Erdoğan
02.09.2009, 14:26
Gabriç kendi yerinde oynayabilecek çünkü Alihan.:)

esra61
02.09.2009, 14:33
iyi oyyuncu
ön yargıya gerek yok...

Hea[Ts]ho[Ts]
02.09.2009, 15:02

Yattara'yla anlaşamayan mı var? ;):)

Alihan Ertürk
02.09.2009, 15:06
Gabriç kendi yerinde oynayabilecek çünkü Alihan.:)

Broos gabriç'i sağbekte bile deneyecek , görürsünüz :)

Atılay
02.09.2009, 15:10
Yanımdaki taraftarımızın kaptırdığı her top sonrasında yazıklar olsun o kadar para saydık lan sana bağırması

o gıcık ses aklıma geldi

poetricus
02.09.2009, 17:47
Adam takım ve ülke değiştirdi, hazırlık kampıda takımla birlikte değildi ve gerçek mevkiinde siftahı bile yok.

Asma için acele etmemek gerek.

Emo91
02.09.2009, 17:59
gabric sol acik diye alindi... ama soldan baska her yerde oynadi!

su cocugu sol tarafa civiliyelim ya, kosmasinada gerek yok, o yeterki sol tarafda dursun öyle sabit sekilde, rakip en azindan "bu takimin civili de olsa bir sol acigi" var der!!!

rezalet!!!!!

alanzinho var, engin baytar o pozisyon icin alindi, baris sol kanat cok iyi oynuyor, gabric var, ama hic kimse o pozisyonda oynamiyor!!
nedir bu anlayan varmi?

bursa macinda gökhan, umut oyuna girdikten sonra hep sol tarafa gecti ve cok etkisizdi!

yane gökhan bile o pozisyonu denedi!
maalesef cok systemsiz bir takim görüntüsü veriyoruz!!

Samet Yildirim
02.09.2009, 19:42
Insallah birgün gelirde Gabrici 90 dk nin bari 45 dk sini sol kanata görürüz...allah nasip ederse görürüz belki...

annttiigs
02.09.2009, 22:47

yattara zaten her gelene şehri sevdirmek adına şaklabanlık rolü üstleniyor :P

demir
02.09.2009, 23:02
transfer edılmeden once video sitelerindeki butun goruntulerını tek tek ızledım ve dedımkı bu adam bu goruntulerın neresınde solda ???? herkez bana guldu sımdı transfer ettık yıne solda goren yok kendısını ? bendemı bır anormallık var yoksa bu adama sol acık dıyenlerdemı anlamadım

yorumsuz6117
02.09.2009, 23:07
bu adam niye hiç caleyle takılmıyor..:D

Mollasalihoğlu
03.09.2009, 00:17
transfer edılmeden once video sitelerindeki butun goruntulerını tek tek ızledım ve dedımkı bu adam bu goruntulerın neresınde solda ???? herkez bana guldu sımdı transfer ettık yıne solda goren yok kendısını ? bendemı bır anormallık var yoksa bu adama sol acık dıyenlerdemı anlamadım

Hoca nerede derse oyuncu orada oynar..
Sorun varsa teknik heyettedir, Gabric'te değil..

cyberentalpi
03.09.2009, 02:28
su adamı artık caleee alın yaw:)

Ali İhsan
03.09.2009, 09:58
bu adam niye hiç caleyle takılmıyor..:D
Ezeli rakiplerden geldiler belki ondandır.

Tayfun
03.09.2009, 16:08
Gabric'e zaman vermek lazım da bunu Ts taraftarından istemek zor....

BAHADIR33
03.09.2009, 16:14
bizim taraftarın gabrici sevmesi biraz zor çünkü basit futbol oynuyor.şov yapmıyor.yuhlanma ihtimali alkışlanma ihtimalinden daha yüksek..

Hüseyin Kurt
03.09.2009, 16:19
Ben bu çocuğa güveniyorum.
Güvenimi boşa çıkartmayacağına da eminim.

Arif Timurcioğlu
03.09.2009, 18:52
Bu adam hakkına yazmak çok erken biraz daha zaman lazım.

Ali Tunahan Güllü
04.09.2009, 01:20
Adam takım ve ülke değiştirdi, hazırlık kampıda takımla birlikte değildi ve gerçek mevkiinde siftahı bile yok.

Bunları söylemek için girmiştim.

hos_cocuk61
04.09.2009, 01:36
Performans eleştirisi için zamana ihtiyacı var şuan bir yorum yapmak hata olur. Yattara vari çalımlar yada hareketler yapmasını beklemekte hata olur (ilk izlenim, bu performans eleştirisi değil, oyun karakteri ve stili, performans göreceği bir kavram; ama stil 1 maçta belli olur.) özellikleri ise dribling özelliği normal seviyede depara dayalı driblin yapıyor. Tekniği normal seviyede en belirgin özelliği yerden 10 metre yüksekliğindeki kestiği ortalar. Mücadelesi, kanat oyuncusuna göre iyi seviyede.

SDinc
04.09.2009, 16:33
Bu adam milli takıma çağırılmamışmıydı ? Ancak Cale gitti o hala Trabzon'da.

A.Ali Karanis
04.09.2009, 16:40
Bu adam milli takıma çağırılmamışmıydı ? Ancak Cale gitti o hala Trabzon'da.

hırvatistan milli takımın başında fatih terim yok ki üç ay top oynamayan adamı alsın takıma.hajdukta sadece avrupa maçına çıktı,bizde de toplasan bir maç oynadı daha.maç eksiği yüzünden almadığını düşünüyorum,eski performansına dönünce cale gibi olacaktır eminim.

SDinc
04.09.2009, 16:56
hırvatistan milli takımın başında fatih terim yok ki üç ay top oynamayan adamı alsın takıma.hajdukta sadece avrupa maçına çıktı,bizde de toplasan bir maç oynadı daha.maç eksiği yüzünden almadığını düşünüyorum,eski performansına dönünce cale gibi olacaktır eminim.

Hayır. Geçenlerde hırvat milli takımı kadrosu açıklandığında Cale'de Gabric'te vardı. Ancak Gabric hala burada.

OnOuR
04.09.2009, 17:05
Hele bi adam akıllı oynasın, gerçek mevkisinde neler yapabilecek bir görelim sonra dar ağacına çekeriz...!

A.Ali Karanis
04.09.2009, 17:12
Hayır. Geçenlerde hırvat milli takımı kadrosu açıklandığında Cale'de Gabric'te vardı. Ancak Gabric hala burada.

özür dilerim.ben yanlış anladım o zaman.:)

Samet Yildirim
04.09.2009, 17:59
4-4-2 sistemin cok iyi bir sol kanat oyuncusu(orta saha) gibi geldi bana

şenolkılınç
04.09.2009, 18:35
merak ediyorum alan engin fabriç bu kadar sol alındı halen garibim cale koşup duruyor anlamış değilim gabriçe gelince bikaç maçta izledim klasik bi sol kanat sade oynuyor topunu öyle maça damga vuracak adam değil ha işe yarar mı cale desteklerse evet ama çok çizgi adamı değil o da daha çok uzun topla içeri oynamayı düşünüyor yani iş yine forvete kalıyor a pardon forvet dedim dilim sürçtü bizde yok dimi o

karatasof
04.09.2009, 18:37
Hala beklemedeyiz.
Adam ne zaman ''Helal olsun,TS nasıl bulmuş bu adamı?'' dedirtecek bir oyun ortaya koyacak?

Reşit
05.09.2009, 12:28
arkadaslar geçenlerde cale , gabric hırvat milli takımına çağırıldı denmişti cale gitti gabiric gitmedi nedenini bilen varmı ?

Reşit
05.09.2009, 12:30
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2463 burdada yazıyor işte acaba bir sakatlıkmı geldi basına ?

Cyzio
05.09.2009, 13:47

Üstâdım, siz çok yaşayın e mi?

Şu son cümleniz bana yıllar önce okuduğum (Altı çizili kısımda bu tür yayınları artık okumadığım imâ edilmek isteniyor) bir Red Kit macerasındaki repliği hatırlattı:

O zamanki pek çok Uzak Batı kasabasında olduğu gibi kendi kanunları hükmünce hayat süren bir kasabada Red Kit'in bir arkadaşı çok hafif bir yasa dışı iş yapar. Alel usul adamı mahkemeye çıkarırlar. Suçlama ve savunma kısmı çok çabuk sonuçlandıktan sonra, jüri karar vermek için odaya geçer. Red Kit arkadaşına

-"Bu iyiye alâmet, genellikle karar vermek için toplanmazlar bile."

der. Az sonra jüri başkanı odasından çıkar ve hakime:

-"Jüri kararını verdi efendim: Çarşamba."

der. Hakim

-"Ne Çarşambası?"

diye sorunca; jüri başkanı

-"Sanığı asmak için en uygun günün Çarşamba olduğuna karar verdik."

diye cevaplar. Çarşambaya kadar olan süre Red Kit'i çok sevindirmiştir.

İşte üstâdım; biz de eğer Gabriç'i Çarşamba'ya kadar koruyabilirsek, belki gerçek yeteneklerini görebiliriz.

Hürmetlerimle.

.

oguzhann
05.09.2009, 14:25
sol kanada alınan bir oyuncu sol kanatta oynatılmalı.

albatros
08.09.2009, 18:46
şu adamı ısrarla göndermek isteyen taraftarlar var ya...ben daha ne diyim.
adamı doğru dürüst izlemeden hemen gönderelim.

UğuR
10.09.2009, 11:23
Gabric ile ilgili herşey

Trabzonspor'un Hırvat futbolcusu Drago Gabric'ten açıklamalar

http://www.bordomavi.net/images/haber/gabric.jpg

Drago Gabric,futbola 7 yaşında başladı. Babası Hajduk Split'le Şampiyonlar Ligi'nde kalecilik yapmış olan Toncı Gabric... Split'in altyapısına da o yazdırmış Drago Gabric'i. Ölümden başka korkusu yok. O'nun gelmesiyle sol tarafımızı Hırvat'lara teslim ettik. Split'le Trabzon'un birbirine çok benzediğini, iki şehrin de düşük nüfuslu bir deniz kenti olduğundan bahsediyor. Yemeklerimiz biraz baharatlıymış ama alışmış. Hızlı ve teknik kapasitesinin iyi olduğunu, Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nun atmosferini beğendiğini, idolünün ise Darijo Srna olduğunu belirtiyor. Henüz ligi yakından tanımadığı için sorularımız daha çok kendisiyle ilgili oldu. İşte Drago Gabric'in sorularımıza verdiği cevaplar:

Öncelikle Trabzonspor'a hoşgeldin. Bize biraz kendinden bahseder misin?

Futbolcu kariyerim tek bir kulübe odaklı olduğu için hayli kolay. 7 Yaşında Hajduk Split'in alt yapısına yazıldım ve buraya gelene kadar orada oynadım. Yaklaşık 15 yıl Hajduk Split'in formasını giydim ve şimdi buradayım. Kişilik olarak ise beni en iyi Cale'ye sorabilirsiniz? Kendimi anlatmam pek doğru olmaz...

Futbolculuğun babandan mı geliyor?

Tek sebebi bu değil ancak babamın büyük bir etkisi olduğu bir gerçek. Ben çok küçükken Şampiyonlar Ligi'nde Hajduk Split'te kaleci olarak oynadığı yılları hatırlıyorum. Maçlarını izlerdim babamın. Bunun etki oldu tabi ki benim futbolu bu kadar çok sevmeme. Babam futbola olan bu hevesimi anlayınca kendisi Hajduk'un altyapısına kaydettirdi beni. Futbol maceram işte böyle başladı. Yani babam tek sebep değildi ancak hayli etkili oldu. Evde sürekli futbolun konuşuluyor olması futbola başlamam için etken olan diğer bir nedendi.

Kariyerine etki eden önemli bir isim var mı?

Tek bir isim söylemek diğerlerine haksızlık olur. Hajduk'un altyapısındaki bütün çalıştığım antrenörlerden birşeyler almaya çalıştım. Hepsinin bana katkısı olmuştur. Ama tek bir isim söyleyemem. Hepsinin benim üzerimde emekleri var.

İlk kez Hırvatistan dışında hatta Hajduk dışında bir kulüpte oynuyorsun. Başka bir kulüp ve ülke deneyiminin olmaması sana sıkıntı yaşatıyor mu?

Burada ben çok fazla zorluk yaşamıyorum çünkü burası bana aşina olduğum bir yer gibi görünüyor. Bunda takım arkadaşlarımın bana yardımcı olmasının etkisi de var. Bir de kendi ülkemle Türkiye arasında fark olmadığı için kendimi rahat hissediyorum. Hatta günden güne kendimi daha rahat hissediyorum. Buradaki süreç benim için sancılı geçmedi.

Split'le Trabzon'u karşılaştırabilir misin? Ne gibi benzerlikler ya da farklılıklar var sana göre?

Çok büyük benzerlikler var iki şehir arasında. Split da burası gibi 350 bin nüfuslu bir deniz kenti. Buradaki taraftarlar nasıl fanatiklerse Split'teki taraftarlar da aynen öyle. Çünkü Split'te insanların en büyük uğraşı, şehrin takımı olan Hajduk'la yatıp kalkmak. Bütün enerjilerini oraya aktarıyorlar. Burada da benzer bir durum hissediyoruz.

Yemekler konusunda sorunun var mı?

Buradaki yemekler biraz baharatlı. Onun dışında benzerlikler var. Hırvatistan plajları daha fazla olan turistik bir yer. Orada biraz daha fazla hava açık. Bunun dışında herşey birbirine çok benziyor.

Cale bize ailesinin Sırplar'la yapılan savaştan etkilendiğini ve bir çok yakınını kaybettiğinden bahsetmişti. Senin ailende ya da yakınlarında savaştan etkilenen var mıydı?

Şükür ediyorum ki ailemden savaşa kimse gitmemişti.

Korkuların var mı peki?

Korkum yok. Sadece ölmekten korkuyorum. Sakatlık olabilecek birşey. Çünkü hayatın içinde olan birşey. Ama ölmekten korkuyorum gerçekten.

Yapmaktan hoşlandığın şeyler var mı?

Futbolun dışında bir çok spor dalıyla uğraşmayı seviyorum. Trabzon'a henüz yeni geldim. Burada fazla birşey yapmadım ancak Split'teyken tenis oynuyordum. Arkadaşlarımla birlikte yürüyüşe çıkıyordum. Basketbol oynamayı çok seviyorum.

Özel bir yeteneğin var mı? Örneğin bir enstrüman çalabiliyor musun?

Sadece play-station oynayabiliyorum. Bunun dışında özel bir yeteneğim yok. Bütün oyuncular gibi ben de play-station oynamayı seviyorum.

Geçmişte yaşadığın herhangi birşeyden pişmanlık duydun mu?

Geçmişe yönelik herhangi birşeyi değiştirmek istemezdim. Geçmişimden pişmanlık duymadım. Bugüne kadar olan yaşamımdan hayli memnunum.

Bize biraz ailenden bahseder misin peki? Kalabalık bir aileye mi sahipsin?

İkiz kız kardeşim ve bir de erkek kardeşim var.

Bugüne kadar Trabzonspor'da iyi oyuncular da oynadı sol kanatta. Lee Young ve Romaschenko gibi iyi futbolcularımız da oldu. Ancak bir türlü istikrar sağlayamadılar. Sen bu mevkide istikrar yakalayabileceğine inanıyor musun?

Kesinlikle inanıyorum. Zaten buna inanmasaydım buraya gelmezdim. Oyun karakterimi ve zihniyetime güvendiğim için buraya geldim. Burada istikrarlı olabileceğimi düşünüyorum.

Cale'nin arkada, senin de önde olduğunu düşünürsek Trabzonspor'un sol tarafı Hırvatlara emanet olmuş durumda. Bu konuda ne düşünüyorsun?

İşin şakası bir yana bu bizim için iyi bir avantaj olacak. Aramızda iyi anlaştığımız için pas alıp vermede ve uyumlu bir oyun ortaya koymakta faydalı olacaktır. Hem Cale, hem ben hem de Trabzonspor için bu durum iyi olacaktır.

Buraya gelmeden önce mutlaka Cale ile konuşmuşsundur. Sana Trabzon ve Trabzonspor hakkında neler anlattı. Buraya gelmende etkili olan başlıklar neydi?

Özellikle taraftarların sürekli oyunda kalarak takımlarını desteklediklerini bana söyledi. Taraftarların verdikleri tepkilerin ateşleyici olduğunu söyledi. Kulüp organizasyonlarının üst düzeyde olduğunu anlattı. Buranın oynamaya ve denemeye değer bir yer olduğunu bana iletti.

Hajduk Split'le Trabzonspor'u karşılaştırabilir misin?

Taraftarları anlatmama gerek yok. Çok fanatikler ve bu durum hem Hırvatistan'da hem de Avrupa'da bilinen birşey. Hajduk Hırvatistan'ın önde gelen bir kaç kulübünden biri. İşin gerçeği son bir kaç yıldır şampiyon olamıyorlar. Bu durum sıkıntılara neden oldu ve organizasyon düzeyinde de bir gerileme yaşandı orada. Burada ise çeyrek yüzyıldır şampiyon olunamıyor ve kulüp hala Türkiye'nin önde gelenleri arasında. Bu kulüp için iyi bir durum.

Zagrep'le Split'in arasındaki rekabete baktığınızda Trabzon'un İstanbul ekiplerine karşı varoluşunu görmek mümkün? Böyle bir benzetme yapabilir misin?

Şöyle bir durum var. Zagrep'le Split, Hırvatistan futbolunda ayrı bir yerdeler ve diğer takımların onlara yaklaşması pek mümkün görünmüyor. Zagrep'le Split arasında farklılıklar var. Zagrep öncelikle başkent. Büyük bir kent ve yoğun bir nüfusa sahip. Bunun sağladığı avantajları var. Split biraz kıyıda köşede kalmış bir şehir ve Hajduk da Split'in takımı. Yani Split'i Trabzon'a benzetebiliriz bu anlamda.

Hırvatların efsane futbolcusu Zvonimir Boban'ın yaptığı ve savaşın başlangıcı olarak kabul edilen hareketi nasıl değerlendiriyorsun?

Boban yıllarca Milan'da oynamış çok çok üst düzey bir futbolcu. Her ne kadar savaşı başlatan bir hareket olarak sembol olsa da bizim için çok önemliydi. Boban'ı futbolcu olarak da çok beğeniyorum. Tekniği çok üst düzeyde olan bir oyuncu. Hepimiz ona büyük saygı duyuyoruz.

Geçen sezon oynanan, Cale'nin de katıldığı kolbastı gösterilerini izleme fırsatın oldu mu?

Videoda gördüm. Umarım ben de görürüm ve çokça oynama fırsatım olur.

Futbol karakterinden bahsedebilir misin?

Burada açıklama yapması gereken teknik direktörün kendisi ama benim söyleyebileceğim hızlı bir oyuncu olduğum. Sol ayağımı iyi kullanıyorum. Özellikle orta konusunda iyi olduğumu düşünüyorum. Genç olduğum için bunun oynadığım takım için avantaj olacağına inanıyorum.

Türk futbolu hakkında neler biliyorsun?

Türkiye Ligi hakkında epeyce bir bilgim var. Geçen yıl özellikle takip ediyordum. Beşiktaş'ın şampiyon olduğunu biliyorum. Bazı oyuncuları biliyorum. Hırvat oyuncuları takip ediyordum.

Peki Trabzonspor tarihiyle ilgili neler biliyorsun? Hiç araştırma fırsatın oldu mu?

İlginç birşey öğrendim. Buna araştırma yaparken rastladım. Hajduk'un şimdiki maçlarını oynadığı stadı 1979-80 sezonunda açılmıştı. Bu stadın açılış maçında Hajduk Trabzonspor'a karşı oynamış.

Takım içindeki uyumu nasıl buldun?

Öncelikle çok insalcıllar. Bana da baştan beri böyle yaklaştılar. Bu benim çok hoşuma giden birşey. İş maça geldiğinde o ruh halinden tamamen çıkıyoruz. O gülüşmeler gidiyor ve yüzlerde ciddi bir ifade beliriyor. Mutlak bir konsantrasyonun getirdiği birşey bu. Bu ikisi arasındaki ayrımı takımın yapabilmesi ve bunu çekip çevirebilmesi benim de hoşuma gidiyor.

Oynadığın mevkiye bakıldığında çok fazla alternatifin yok. Bu durum Trabzonspor'a gelmene yardımcı oldu mu?

Bir kaç maçta bazen Alanzinho, bazen de Engin'i bu pozisyonda oynarken gördüm. Bu durum rekabet yaratabilir. Benim istediğim de rekabet. Rekabet takım için her zaman iyidir. Tek adam pozisyonunda olmak hoşuma gitmez.

Bir idolün var mı?

Milan Rapaic ve Darijo Srna. İdolüm olarak Srna'nın ismini rahatlıkla verebilirim. 33 Numara giymemin nedeni de O.

Şuan sana göre dünyanın en iyi oyuncusu kim?

Messi.

Hırvatistan Milli Takımı önce Belarus ardından da İngiltere ile oynayacak. Sen de milli takım geniş kadrosuna davet edildin ve İngiltere maçı sizin için ayrı bir anlam ifade edecek. Neler söyleyeceksin İngiltere müsabakasıyla ilgili?

Şuanda Ukrayna ile aynı puana sahibiz ve gruptan çıkma şansımızı oldukça zora soktuk. İngiltere maçı bizim için tabi ki ayrı bir anlam taşıyor. Çünkü biz onları önce Wembley'de yendik. Sonra 2008'de Avrupa Şampiyonası'ndan eledik. Sonra tabiri caizse onlar geldi ve bizi adeta kendi evimizde dağıttılar. Bu iki maçtan sonra onlarla yeni bir rövanş oynayacağız.

2008 Avrupa Şampiyonası'nda Türk Milli Takımı ile Hırvatistan arasında oynanan ve 4-2 Türkiye'nin üstünlüğü ile sona eren maç hakkında neler söyleyebilirsin?

O maç çok farklıydı. İnanılmaz bir iki dakika yaşadık. Şok olmuştuk adeta. Ülkemdeki insanlar ciddi şekilde üzüldüler. 2-3 gün boyunca o maçın etkisinden kurtulamamıştık.

Hüseyin Avni Aker Stadı'nda olduğunda neler hissettin ve son olarak söylemek istediklerin neler?

Atmosfer gerçekten çok iyi. Sürekli takımın arkasında olan bir taraftar var. Bu atmosferi etkileyici buluyorum ve burada başarılı sonuçlar alacağımız maçlar için sabırsızlanıyorum.

Kaynak: Trabzonspor Dergisi

mehmets61
10.09.2009, 15:42
açıklamalardan çok haber 61 de altdaki yorumlar dikkatimi çekti ilginç...

Kazım Uzunboy
10.09.2009, 17:59
http://www.haber61.net/images/news/17524.jpg

büyükdurmuş
10.09.2009, 18:14
açıklamalardan çok haber 61 de altdaki yorumlar dikkatimi çekti ilginç...

aynen katılıyorum kardeşim bende acaba başka bir habere mi geçtim diye şaşırdım bir ara:D

Gökhan KAN
10.09.2009, 18:16
33 ün sırrı demekki Srna ymış..Süper Dario..

BYGUNES
12.09.2009, 11:32
İBB maçını kazandıracak.

Samet Yildirim
12.09.2009, 11:54
Zaman tanimak lazim. Kumasi iyi

albatros
12.09.2009, 12:53
her oyuncunun belli bir kredisi vardır.kötü oynadıkça kredisi azalır.
bu adam daha doğru dürüst oynamadan kredisini bitirmeye çalışanlar var.
Allah ıslah etsin.

Mollasalihoğlu
12.09.2009, 15:19
Bu adama dikkat edin.. O kadar diyorum..

onur-ts
12.09.2009, 16:20
bu adamı lütfen mevkisinde oynat hocaaaaaa

OZDEN61
12.09.2009, 17:54
geleceği var bu çocuğun. ama bizde ki sabırsızlar her zamanki yapacağını yapar. topa hakimiyeti, sürati gayet iyi

Sümeyye Şahin
13.09.2009, 19:24
Sol kanatı iyi çalıştırdı Gabric.

Asistini de yaptı.

Gözüm üzerindeydi, beklentime tam olarak yanıt vermedi.

sifuni
13.09.2009, 19:27
Cok Cok iyi oynamasada fena degildi ama ileride is yapacaga benziyor

Onur
13.09.2009, 19:44
İlk 11 de sol açık oynayacak kadar iyiydi. Son vuruşlarını düzeltise gizli golcü olur...

Sefa Murat Dokuz
13.09.2009, 19:54
İlk 11 i zorlar belkide oynar. Ama fiziksel olarak çok zayıf.

Ömer Yüce
13.09.2009, 20:05
Gabriç bence çok tehlikeli bir oyuncu olacak...

Ali Tunahan Güllü
13.09.2009, 20:41
Ne güzel ortalar onlar öyle:)

Ben beğendim güzel oynadı o bi pozisyonda vole gibi vurdu gol olsaydı süper olurdu:)

esra61
13.09.2009, 20:52
güzel oynadı....ilerde çok takımın belalısı olur:):)

okg_53
13.09.2009, 21:16
Ben pek beğenmedim.Topları(özellikle yerde pasları) olumlu kullanmada sıkıntısı var.

Atakan
13.09.2009, 21:25
İlk defa izledim.Hızlı hızlanan bir futbolcu.:)

Özge
13.09.2009, 21:42
Daha iyiydi bugün.İyi kullandı topları ama biraz daha güçlü olması lazım.

arimseli
13.09.2009, 21:44
Sol tarafta Ferhat'la iyi bir uyum sağlamış gibi gözüküyor. Böyle giderse Cale formayı zor görür gibi geliyor bize...

tzercin61
13.09.2009, 21:45
mevkisinde oynayınca iyi performans gösterdi. günün iyilerindendi.

Mustafa K. Demirbaş
13.09.2009, 21:47
bugün beğendim Gabrici inşallah daha iyi olacak..

ilhan
13.09.2009, 22:01
Umut'a attığı pas ile benden sezonluk opsiyonunu kazandı.

;)

hamucera
13.09.2009, 22:09
çok hızlı topu alınca aniden depara kalkıyor topla ve çok hızlı birde son çizgiden ortaları daha isabetli oldumu tamam

izzet
13.09.2009, 22:10
Cok begendim acikcasi. Cok olumlu bir futbolu var. Takima gayet iyi alismis gibi duruyor.

Insallah devamini getirir.

Yavuz Hasan
13.09.2009, 22:38
İlk 11 de sol açık oynayacak kadar iyiydi. Son vuruşlarını düzeltise gizli golcü olur...
bencede artistik hareketler yapmıyor ama sağlam oynuyor topu hızlı kullanıyor iyi şeyler düşünüyor ama istediği pasları bazen atamadı bugun son vuruşları geliştirirse çok can yakar

Ahmet Faruk
13.09.2009, 22:40
Oh be...
Yıllar sonra sol ayaklı, sol açık oyuncumuz oldu.

Biraz daha tanısın takımdakileri çok daha fazla katkı sağlayacak...

Tebrik ederim.

Mollasalihoğlu
13.09.2009, 22:43
çok hızlı topu alınca aniden depara kalkıyor topla ve çok hızlı birde son çizgiden ortaları daha isabetli oldumu tamam

Bir pozisyonda 10 metre geriden topa vurup adamı geçmeyi denedi.. Çok iyi bir işaret çok..

ApoCaN28
13.09.2009, 22:47
Daha iyi olacağını umuyorum . . .

Tanju
13.09.2009, 22:56
Maçın sonlarına doğru ürkekliğini iyice attı daha iyi oynamaya başladı, bu genç uşak gurbete zor alışıyor belli. Her hafta performansı artacak inşallah.

Mustafa Ayazoğlu
13.09.2009, 23:24
Bir süre sonra çok daha iyi olacaktır.. Yaşı itibarı ile geleceği parlak diye düşünüyorum.. Tabi kendini geliştirebilirse..

Dursun Kaplan
13.09.2009, 23:25
Klas olduğun ortada. :) Solda oynayınca daha da verimli oldun. Umut'a attığın pasta Colman misali. :p

:alkış:

miaksoy
13.09.2009, 23:27
begendim Gabric'i bugun. muthis hizlanabiliyor kontrataklarda.

Hüdai Pervaneli
13.09.2009, 23:27
Ilhanin dedigi gibi sezonluk opsiyonu kazandi:D

Ömer SEVİNÇ
13.09.2009, 23:31
Daha iyiydi. Ama çok daha iyi olması lazım.

ceserdar
13.09.2009, 23:34
Bundan adam çıkar. Paramız sokağa gitmeyecek gibi.

Cihad Varlı
13.09.2009, 23:38
Umut'a açtığı orta neydi öyle ..

ölümüne61
14.09.2009, 00:02
takıma ve oyun sistemine alışmaya başlamış ayrıca asistte çok klas pastı tebrikler gabriç

Muhammed
14.09.2009, 00:24
Tepeden tırnağa tam bir sistem futbolcusu. Mental olarak çok iyi. Alanzinho Yattara gibi oyuncular adar yetenekli olmasada takım oyununa çok daha yatkın. Takımımız 6. golü attığında oyuncularımız sevinirken o da gidip rakip takım kalecisini teselli etti. Çok hoşuma gitti:)

Muhalif
14.09.2009, 00:25
Maç konusuna yazmıştım.. buraya da yazayım fikrimi...

Gabric'i ilk kez değerlendireceğimiz bir maç oldu sanırım. Hep kendi kanadında oynadı. Sadece şunu söylemek istiyorum ben sol kanada önce Alanzinho, sonra Gabric alındı.. 2 yabancı hakkı aynı bölgede kullanıldı. Mümkün olsa da bu 2 adamı tek bir adam yapabilsek ancak istediğimiz sol kanat oyuncusunu kazanmış olurduk. Fizik,mücadele gücü, hız,mentalite falan var Gabric'de ama düz oyuncu.. takım oyuncusu yani pek fazla ekstrası olacağını sanmıyorum takıma. Takım iyiyse iyi, kötüyse kötü olacaktır. Öte yandan Alanzinho'da bu saydığım özeliklerin hiç biri olmamasına rağmen mükemmel bir top tekniği ve tek başına oyuna etki edebilme potansiyeli yüksek. Şimdi bu 2 adamın özeliklerinin birleştiği bir sol kanat oyuncumuz olsa toplamda da 6.5 milyon vermiş olsak karda mıydık zarar da mıydık siz karar verin...

Osman Yavuz
14.09.2009, 00:29
İlk defa sol kanatta oynadı çocuk ve o bölgeyi de hiç terketmedi.:)İyi işler yaptı.Biraz da tekmik olabilse çok iyi olurdu.Umut'a yaptığı asist de harikaydı.

Yavuz Hasan
14.09.2009, 00:37
düz oynasın garanti oynasın ben razıyım artistik çalımlar atmasa da olur

sifuni
14.09.2009, 00:46
düz oynasın garanti oynasın ben razıyım artistik çalımlar atmasa da olur

bu tamda öyle bir oyuncu bende böyle birisini takimda görmek istiyorum iki süper calim atip tüm mac yatacagina sürekli o koridorda gidip gelsin daha iyi

yorumsuz6117
14.09.2009, 00:48

Gabric'i ilk kez değerlendireceğimiz bir maç oldu sanırım. Hep kendi kanadında oynadı. Sadece şunu söylemek istiyorum ben sol kanada önce Alanzinho, sonra Gabric alındı.. 2 yabancı hakkı aynı bölgede kullanıldı. Mümkün olsa da bu 2 adamı tek bir adam yapabilsek ancak istediğimiz sol kanat oyuncusunu kazanmış olurduk. Fizik,mücadele gücü, hız,mentalite falan var Gabric'de ama düz oyuncu.. takım oyuncusu yani pek fazla ekstrası olacağını sanmıyorum takıma. Takım iyiyse iyi, kötüyse kötü olacaktır. Öte yandan Alanzinho'da bu saydığım özeliklerin hiç biri olmamasına rağmen mükemmel bir top tekniği ve tek başına oyuna etki edebilme potansiyeli yüksek. Şimdi bu 2 adamın özeliklerinin birleştiği bir sol kanat oyuncumuz olsa toplamda da 6.5 milyon vermiş olsak karda mıydık zarar da mıydık siz karar verin...
tabiki karda olurduk..

Ömer TOPAL
14.09.2009, 00:53
kalitesini gösterdi..bence ilerleyen günlerde daha da iyi olacak....

T.B_1461
14.09.2009, 00:54
Yavaş yavaş uyum sağlıyor.

OZDEN61
14.09.2009, 00:55
tebrik ederim güzel oynadı..

fish_bone
14.09.2009, 01:07
KaLiteLi topçu oLduğunu ıspatLadı bence. Çok süratLi ve iyi orta kesiyor. Dahada iyi oLacak inşaLLah. 11'in değişmezi oLur.

Emiroğlu
14.09.2009, 01:19
Takımda o kadar uzun zamandır Çakma Sol Açık ' ları göreye alışmışız ki , gerçek mevkisi sol açık olan düz (kötü demedim!) bir futbolcu bile ne kadar gözümüze girmiş :)

Hatta Gabriç'i beğenmiştim,bu beğenim arttıda.
Sol ayağı iyi.Ortalarını bilinçli ve tehlikeli noktalara yapıyor.
Hantal değil.
Çabuk uyum sağladı.
Daha önemlisi : Mücadeleci.Bırakmıyor hemen.
Yabancılarda zor görünüyor bu özellik.Ama Gabriç'te var.
İlerleyen haftalarda daha net belli olur.Ama ben ümitliyim.

Her oyuncun ekstra işler yapacak diye bir kaide yok.Belli , Gabriç , sol açıkta oynuyor , oynayacak !
Sol açığın , bek'inle anlaşsın , basit oynasın , mücadele edip takımı 10 kişi oynatmasın , çok hantal olmasın, ortayı keseceği yeri bilsin yeter.
Bu açıdan Gabriç iş yapar gibi duruyor.

Yunus Emre SEYHAN
14.09.2009, 01:30
Lee'den iyi.

dimsag
14.09.2009, 01:35

dediğin gibi düz bir oyuncu tekniği yok takıma fazla katkı yapacağını sanmıyorum alanzinho yedekte gabriç sahada skor 6-1 olunca düne kadar yazılanlar unutulmuş çoğu futbolcu hakkında haftalardır sahada gezinenler bugün kahraman olmuş gabriç için konuşmak erken gibi olsada görünen köy klavuz istemez yaptığı çoğu orta isabetsizdi ama buda bir artı en azından orta yapıyor

Halit Aydın
14.09.2009, 06:44
Görüldüğü gibi asisti Ferhat değil Gabric yaptı..

http://img7.imageshack.us/img7/5291/gbrc.jpg

Ali Tunahan Güllü
14.09.2009, 07:16

Ben Ferhat biliyordum Gabric asist yapmış:)

sametaydin
14.09.2009, 07:23
Ben gabrici ilk defa izledim öyle çok üst düzey bir oyuncu değil normal bir sol açık bu adamın çok iyi maçları da olabilir ama çok kötü maçlar da çıkaracaktır. Ama uzun zamandır sol taraftan orta görmemiştik bizim takımda birkaç tane geldi o da iyidir. :)

AdemS
14.09.2009, 09:28
Gayet iyi oynadı dün.. Umut'a verdiği pas da muhteşemdi bence.. Sol kanadımız emin ellerde..

Mollasalihoğlu
14.09.2009, 09:55

Usta, Alan ile Gabriç birleşirse yetenek olarak, ortaa çıkacak olan adamın fiyatı Alan+Gabriç olmaz.. Alan+Gabriç çarpı 2 olur en iyi ihtimalle :)

Ali İhsan
14.09.2009, 10:27
Dün maçın ikinci yarısında kendisi hakkındaki tüm önyargılarımı sildi. Hem defansa yardım ediyor, hem Ferhat'la iyi anlaşıyor, hem de sol kanattan yorulmadan defalarca harika bindirmeler yaptı. Çok hızlı bir oyuncu, sol ayağı da çok iyi. Bir pozisyonda sağ ayağını kullanmayı akıl etse gol bile atacaktı...Bu arada ben de asisti onun yaptığını düşünüyorum...

Onur Civelek61
14.09.2009, 10:50
Kaliteli oyuncu ama ibb maçı ölçü olamaz.

Emre GÜRDAL
14.09.2009, 13:16
yaptıgı asısıt genecn senın ankaraagucu macında colmanın yattraya alda at dedgıı pozısyona benzıyo harektelı oratalar harıka umuta ıkıncı yarı bı orta kesıt gelısıne vur voleyı gol yap dedı ama nerde vurdu asma ayagının ııcylen onuda kalecı kurtardı gayyet basarılıydı takıma uyumm saglamıs gıbı gozukuyo

61_Serhat_61
14.09.2009, 13:32
cok sakin disiplinli bi futbolcu gercekten is yapamicagini düsünüyordum ama umariz bu formdada kalir...

Emre ÖZTÜRK
14.09.2009, 13:39
savunma yapma gayreti beni çok etkiledi 90. dakikada bile savunmaya yardıma geldi

TheCrow
14.09.2009, 14:33

Cenk bence Alanzinho'yu sol açık olarak almadık biz, en azından klasik sol açık olarak almadık. Hatırlarsan önce Yusuf'u almaya çalıştık, olmayınca da Alanzinho'yu almıştık. O zamanlar takımın başında Ersun Hoca vardı ve zaten Ersun Hoca ne sağ açık ne de sol açık kullanmıyordu sisteminde, bize topu orta sahadan alıp ileriye taşıyacak bir adam lazımdı ve Alanzinho bu amaçla alınmıştı. Ama Broos'un klasik 4-4-2 sisteminde bakıyorum bakıyorum, Alanzinho'yu koyabilecek bir yer göremiyorum, olsa olsa forvet arkası gibi oynar gibi geliyor bana.

SDinc
14.09.2009, 16:15
Tek başına birşey yapamaz. Ancak bir bekle yada bir yardımcıyla müthiş işler ortaya koyabilir.

Ferhatla gabric birbirine benziyor. Tam o pozisyon oluşurken aklım başka yerdeydi , hala kim verdi o asisti bilmiyorum.

Yavuz Hasan
14.09.2009, 17:30
düz ve garanti oynayan bir oyuncu

ne performansıyla maç kurtarır nede takımı bi kişi eksik bırakır

takımın geneli iyiyse oda iyi olur sırıtmaz hissiyatı uyandırdı bende dünkü oyununu çok beğendim

uzan bi aradan sonra sol dan ataklar bindirmeler izledim

SEDAT
14.09.2009, 17:31
ben bu gabriçten umutluyum..

Mustafa Çolak
14.09.2009, 17:42
Tebrikler Gabric Güzel Oynadın
Devamını Bekliyoruz

Cafer Bulur
14.09.2009, 17:48
Bursa macina nazaran cok daha iyiydi.

Özellikle macin ilk yarisinda etkili oldu.

Gercekten de cok hizli bir oyuncu ama ayni oranda topla da hizli degil.

Yine de iyi bir takim oyuncusu ve katki saglayacagini ortaya koydu,son olarak sert faullerini biraz frenlemesi lazim.

yorumsuz6117
14.09.2009, 20:18
Tek başına birşey yapamaz. Ancak bir bekle yada bir yardımcıyla müthiş işler ortaya koyabilir.

Ferhatla gabric birbirine benziyor. Tam o pozisyon oluşurken aklım başka yerdeydi , hala kim verdi o asisti bilmiyorum.
spiker ferhat dedi..

Fatih
14.09.2009, 20:26
Kumaşı iyi biraz fizik gücüyle maksimum verim sağlar.

Ahmet Başkaya
14.09.2009, 20:30
Biraz fizik gücü bir de pivot forvetle verimi 2 ye katlanır ....

Murat 61
14.09.2009, 21:06
Dün Gabric' i izlediğimde, Szmek' in ilk geldiği sezonu hatırlıyorum, nasılda Yattara' yı sağ kanattan kaçırıyordu attığı uzun toplarla.

Bu adamında o şekilde beslenmesi gerekiyor oynadığı mevkide ve taşıdığı topları değerlendirebilecek forvet gerekli.

Emre ÖZTÜRK
14.09.2009, 21:09
bu çocukta hayat var:)

Terzioğlu
14.09.2009, 21:33
Gercekten cok iyi bir transfer. Basit ve gayet yararli oynuyor. Ortalarininda iyi olmasi sevindirici. Yattara sagda Gabric solda yapacaklari ortalarla forvetleri gol krali yapar.

futbalski60
15.09.2009, 01:06
Fox Futbol'da Ersun Yanal ve Gürcan Bilgiç'in belirlediği haftanın 11'ine seçildi.

Gökhan KAN
15.09.2009, 01:09
Gabric takıma uyum sağladıkça daha verimli olacaktır..

Emre ÖZTÜRK
15.09.2009, 01:12
gabriç tam aradığımız solaçık tipi bu hırvatlardan iyi topçular çıkıyor birde sağbek mi alsak oralardan

Ahmet Faruk
15.09.2009, 01:23
Kerata yaa :D

Kubilay ŞAHİN
15.09.2009, 01:31
Evet Yavaş Yavaş Etkili Olmaya Başladı..

Teşekkürler Gabriç.. Haydi Daha İyi olacaksın..

Ali Tunahan Güllü
15.09.2009, 01:32
Gabric daha güçlenince takıma yararı çok güzel olacak çünkü Gabric hem topla oynarken hemde topsuz alanda pres işini çok iyi yapıyor aradığımız adamı bulduk sanırım:)

Gökhan Döner
15.09.2009, 01:34
Dün 90 dakika güzel futbolunun yanı sıra ayakta diri duranlardan biriydi.
İlerleyen haftalarda daha çok verim alacağımız futbolculardan biri olacak inşallah.

İlker ToSun
15.09.2009, 02:04
futbolu umut verdi, bu performansı sürerse ilk 11 deki yeri garantilenir

Öztürk Adem
15.09.2009, 02:10
Takımda sırıtmadıgı kesın ama:( beklendıgı kadar da ıyı bır baslangıc yapamadı

deneme61
15.09.2009, 02:20
bu calıskanlıgı surerse cok ıyı bır topcu.. kalıtelı oldugu topu ayagına yakısmasından bellı.cok suratlı

Fatih Özkan
15.09.2009, 04:07
İyisin...
Daha da iyi olacağına inanıyorum!
Teşekkürler!

Yavuz Hasan
15.09.2009, 15:49
sanırım haftaya yeri garanti olan futbolculardan biri drago

Kazım Uzunboy
15.09.2009, 15:55
Hız ve tekniğin yanına hırsını da ekleyince çok daha iyi oluyor.

Gökhan KAN
15.09.2009, 15:56
Uyum sorununu yavaş yavaş üzerinden atıyor gibi..Bakalım bu hafta ne yapacak..İnşallah futbolunun üstüne biraz daha koyar..

tzercin61
15.09.2009, 16:00

hocam böyle bir oyuncuyu manchester united da arıyormuş 20 vermeye de hazırlarmış :D

İskender YILMAZ
15.09.2009, 16:11
Ben pek iyi tarafını görmedim bu maçta, hayret ..

Yavuz Hasan
15.09.2009, 16:29
beklentinizin ne olduğuna bağlı yada neye iyi neye kötü dediğinize bağlı

Tolunay Abdioğlu
15.09.2009, 17:08
Sol taraf sana emanet Gabric.

61_Serhat_61
16.09.2009, 06:03
Sol taraf sana emanet Gabric.
sol taraf tamamen ona emanet olmasada cok is yapacagina eminim eger böyle devam ederse...
ama gabricin yüzünü gülerken hic görmedim...
kas sistemimi bozuk acaba yada takimda rahat etmiyor mu...
görecez ilerleyen zamanda..

Tayfun
16.09.2009, 14:08
pek beklediğim gibi değildi gidip orta kesen oyuncu tipi verkaç yapmayı seviyor bir de ama verkaç yapacak adam yok sahada ;)

Daha iyi olur inşallah daha genç...

28TS61
16.09.2009, 14:15
sol tarafi hallettik ama sag taraf sorunlu malesef

Hüseyin Kurt
16.09.2009, 16:06
Adamımsın Gabriç.
Hırsın,basit oynaman ve ortaların çok iyi.
Driplingler gayet iyi.

Devam böyle İnşallah.

Kadir
16.09.2009, 16:14
Takımda sırıtmadıgı kesın ama:( beklendıgı kadar da ıyı bır baslangıc yapamadı

Nasıl bir başlangıç bekleniyordu acaba?

8 gol 10 asist falan mı?

Ali Tunahan Güllü
16.09.2009, 16:16
İlk maçta asistini yaptın çok da güzel oynadın.

Yavuz Hasan
16.09.2009, 18:09
Nasıl bir başlangıç bekleniyordu acaba?

8 gol 10 asist falan mı?
iki artistik çalım atması yeterli olurdu başka bişey yapmasına gerek yok iki çalım yeterli :/

Emre ÖZTÜRK
16.09.2009, 18:13
bu adama kimse laf etmesin bu çocuk takıma alıştıktan sonra çıktığı ilk maçında çok iyi bir oyun oynamıştır dahada iyi olacaktır desteğe devam bu hafta daha iyi olacak Allah ın izniyle.

futbalski60
17.09.2009, 01:24
Yavaş yavaş takıma uyum sağlıyor örneğin eski takımında saha içinde sessiz değildi dil sorunu çektiği belli, oyuna daha çok katılırdı, defansa daha çok yardım ederdi ayrıca çok agresifti tüm bunları yakında sahada gösterecektir. Takım için çok önemli bir parça olacağına inanıyorum.

Kazım Uzunboy
17.09.2009, 01:28
Bakalım bu maçta nasıl oynayacak..

Ali Tunahan Güllü
17.09.2009, 01:30
Alıştıkça iyi oynayacağını İBB maçında gördük inşallah daha iyi olucak.

Mustafa Çolak
17.09.2009, 01:30
Cale'yi Bilememde Ferhat'la Güzel İkili Oluşturdular.

_SeRKaN_
17.09.2009, 01:33
Takıma iyice ısınmaya başladı...Umarım dahada iyi olur...

Gordon Freeman
17.09.2009, 01:39
zaman geçtikçe çok daha iyi olacak.kaliteli adam.baya iyi orta acıyo.
ayrıca acayip de hızlı.tuttum ben bu adamı.

ahmet aydın
17.09.2009, 02:31
bu hafta gol atar yazdım buraya inşallah yanıltmaz beni.

SüRMeNe_6161
17.09.2009, 02:33
Harikasin Tek Kelimeyle

.....
18.09.2009, 18:49
Bu maçta gol atsan hiç fena olmaz , ibb maçında kaçırdığını unutmadık :)

Miraç Atalay Çiftçi
18.09.2009, 19:11
Bu maçta geçtiğimiz maçların aksine daha güzel bir performans sergileyeceğini umuyorum, göster kendini Gabric!

Mesut
18.09.2009, 22:55
maçın tartışmasız adamı maçın adamı gabriç

unique
18.09.2009, 22:57
Süper oynadı; müthiş mücadele etti.

Muhammet*
18.09.2009, 22:58
Harikaydın Gabri :)

Berk
18.09.2009, 22:59
2 aylık transfer bilmecesinin mutlu sona bağlanmasının faydasını son 2 maçta görmüş olduk.Boşuna koşmamışız peşinden.Devam Gabric.

İlker ToSun
18.09.2009, 23:03
dünya futbolu konusundaki bilgisine çok güvendiğim uğur meleke daha transfer konusu çıktığında "trabzonsporun gabriç i düşünmesi bile sınıf atladığını gösterir" demişti. ve her geçen hafta futbolunu gördükçe bu takıma damga vuracak bir adam olduğuna olan inancım giderek artıyor.

poetricus
18.09.2009, 23:06
Yerel tabirle söyleyeyim: Has uşak!

Trabzonspor 61
18.09.2009, 23:07
Aferin Gabriç.

Fatih
18.09.2009, 23:10
Sonunda aradığımız sol kanatı bulduk.Bu adamda herşey var.

Onur Civelek61
18.09.2009, 23:10
Teşekkürler Gabriç.Hırsın,tekniğin,zekan müthiş.Başarılarının devamını dilerim :)

Alibeyoglu
18.09.2009, 23:12
macin yildiziydi