PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Drago Gabric | Zagora

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22

cyberentalpi
20.02.2011, 17:37
Gabric iyi takımlarda, dişlilerin çalıştığı takımlarda başarılı olabilecek bir adamdır. Yoksa tek başına maç alamaz.

o zaman bizim aradıgımız adam olmaz mı

federer61
20.02.2011, 18:33
Gabric´e jaja gibi birisi lazimdi...
jaja geldi o gitti...
ikisini izleme firsatimiz olacakmi orasi amenna...
ama bence ikisi ayni mentalite ile futbol oynuyor ve oynadiklarindan´da anliyorlar ;)

ikisini izleme firsatimiz olacakmi orasi amenna... yerine
ikisini izleme firsatimiz olacakmi orasi muamma demek istedin heralde ;)

Tyler Durden
20.02.2011, 23:05
adam bize bir gol atti diye kiymete bindi.
boyle adamlari bu takima yakistiranlarada sasiyorum..
ligimizde boyle narin adamlar is yapmaz..saman alevi gibi parlayip soner.siradan ciliz zayif bir oyuncu.donmesini istemem..
ayrica olurda o gabricin golu sene sonunda birseylere malolursa defolup ulkesine donsun..yeminlen Ankara'da isi gucu birakir adamin pesine duserim:)

Deniz Tosunoğlu
20.02.2011, 23:38
Engin ve Alanzinho varken kendi kalemize gol atan Gabric neden geri gelsin?

Ahmet Faruk
20.02.2011, 23:49
Gabriçin golünden çok daha fazlasına sahada ısrarla tutulanların kaçırdıkları mal oluyor zaten.
Dün Gabriçi izleyeyim diye Kasımpaşa-Ankaragücü maçına gittim.Zaten bilet iki liraydı :) İlk yarı gayet iyiydi. Ama ikinci yarı sahada doğru düzgün alaştığı iki oyuncu da çıkınca bütün Ankaragücü takımı gibi onun da dengesi bozuldu ve pek varlık gösteremedi.

Mehmet Zeki
26.02.2011, 13:39
Özat'a ilk teklif Gençlerbirliği'nden geldi. Edinilen bilgilere göre teklifin Cavcav'dan geldiği, Özat'a Gençlerbirliği'nde sportif direktörlük görevi önerildiği belirtildi.

Bugün Ankaragücü antrenmanına çıkan Özat'ın morali bozuk olduğu gözlendi. Özat antrenman sonrası radikal bir karar alarak Vittek, Bednard ve Gabriç'i kadro dışı bıraktı. Özat, bu futbolcuların yerine PAF takımından 2 futbolcuyu A takımı kadrosuna aldı.

KAYNAK : İHA

TAHİR SARIKAYA

http://since1910.net/Haber/umit-ozat-ankarada-mi-kaliyor

Murat'
26.02.2011, 13:41
Acaba Gabric ne yaptı ki, yoksa kafasına göre mi kadro dışı bıraktı.İkinci devrenin bütün maçlarında görev vermişti Gabric'e.Oyuncu ile ilgili bir sıkıntı var galiba.

Sefaenes
26.02.2011, 15:22
Gabric yedek olarak girdi nasil kadro disi oluyor ah gabric ah bize yaptigin hic iyi olmadi takimin döküluyor sen gel bize gol at

leavemealone
05.03.2011, 14:16
2. dakikada gol atti Konyaya..

leavemealone
05.03.2011, 14:34
Gabric ikiyide atti..

Hüdai Pervaneli
05.03.2011, 14:37
Gabric döktürüyo herhalde

LaZ_KoPaT
05.03.2011, 14:50
Sene Sonu alır artık geri hoca

Celal Demir
05.03.2011, 14:51
la noluyo la :D

FC-ST-PAULI-61
05.03.2011, 14:54
Gabrici geri istiyoruz

Alihan Ertürk
05.03.2011, 14:57
Adamım benim! İyice yükseldi grafiği.

r9emre
05.03.2011, 15:04
Isaac gibi üç kuruşa bonservisini verirler şimdi Ankaragücü'ne belli olmaz,Şenol Hoca istemezse sonuç o olur.

DeAgLeMaNyAq
05.03.2011, 15:09
Açıkçası Gabriç'in bize döneceğini pek sanmıyorum. Hele Yattara'yı takımda tutarlarsa dönmesi daha da zorlaşır. Sırf goller atıp birkaç maç iyi oynadı diye Gabriç'i göklere çıkarmanın manası yok. Gabriç profesyonel, efendi ve iyi bir oyuncu ama kesinlikle üst düzey performans beklenecek biri değil...

BALKAN 06
05.03.2011, 15:11
gol attğı için söylemiyorum daha önce de aynısını düşünüyordum
bizim bel bağladığımız alanzinho dan da yattara dan da çok çok fazla skor üretebilecek bir oyuncu gabric
pawel i ara dönem ve ardından 6 hafta geçmesine rağmen 90 dk.izleyemediğimiz gibi
m.çakır ın kadroya bile giremediği gibi
gabric te resmen afaroz edildi...

leavemealone
05.03.2011, 15:21
Engin sakatlandi yerine adam yok..( brozek geldi ama oda oynatilmiyor) Gabric engini aratmazdi.. Hoca sandiki Buraki veya colmani sola cekerim isi öyle cözerim ama tutmadi.. Sol tarafimiz dökülüyor haftalardir..
Ayrica Gabric eski takiminda sol bekte oynamis adam.. Madem sol acikta düsünmüyorsun calenin yerinde oynat.. Defansta ondan kötü olamaz zaten.. Ileridede daha iyi isler cikaracagi kesin..
Isin özeti bu adami göndermekle hata yaptik.. Suan takimda rahat oynar..

Turgay Atalay
05.03.2011, 15:23
Yattara ve Burak yüzünden yaktılar bu adamı. Yazık oldu, gel de Yattaradan bişeyler yapmasını bekle şimdi

mit_o
05.03.2011, 15:23
Eğer istersek gelicektir Gabric bir gün Trabzon'a tekrar döneceğim dediğini duymuştum maç sonrası yorumlarında

DeAgLeMaNyAq
05.03.2011, 15:25
İyi güzel diyorsunuz da bu adam ben sol kanatta oynamam diye direttiği için gönderilmedi mi? Hatta ben bu söylemlerin ilk başta doğru olmadığını düşünüyordum ama Şenol Hoca basın toplantısında iki sefer bunu vurguladı. Gabriç sırf milli takım hocası sen sağda etkilisin orada oynamalısın dediği için sağ kanatta oynamakta ısrar ediyormuş...

Alihan Ertürk
05.03.2011, 15:31
Isaac gibi üç kuruşa bonservisini verirler şimdi Ankaragücü'ne belli olmaz,Şenol Hoca istemezse sonuç o olur.

Sözleşmesinde satın alma opsiyonu yok Ankaragücü adına, ama ayriyeten bir satış olayı olabilir.

BALKAN 06
05.03.2011, 15:36
İyi güzel diyorsunuz da bu adam ben sol kanatta oynamam diye direttiği için gönderilmedi mi? Hatta ben bu söylemlerin ilk başta doğru olmadığını düşünüyordum ama Şenol Hoca basın toplantısında iki sefer bunu vurguladı. Gabriç sırf milli takım hocası sen sağda etkilisin orada oynamalısın dediği için sağ kanatta oynamakta ısrar ediyormuş...
abi alakası yok bana göre
gitmiyeceksin denilen adam kafasına göre çekip gidiyor gelince tekrar kazanıyor hocamız
kameraların karşısında oyuncusu sövüyor sayıyor o kazanılıyor
kuru ağaçtan düdük çıkarmak için ceyhun ve sezeri adam etmeye çalışıyor da
bir tek suçu ben sağda oynarım diyen adamımı hizaya getiremeyeckti hocamız
beğenmedi,yetersiz gördü yolladı...

Fatih Özkan
05.03.2011, 15:59
Helal olsun Gabric...
Allah yardımcın olsun!

Batuhan
05.03.2011, 16:03
Elbet bir gün dönecek Trabzon'a, daha çok tecrübe kazanıyor böyle. Tebrikler 2 golün için Gabric. İnşallah geldiğinde katkı sağlarsın..

matrix5782
05.03.2011, 16:12
bugün Gabriç sağ kanatta etkili ve güzel maç çıkardı.Bu güzel oyununu 2 golle süsledi.paları bindirmeleri etkili idi.yalniz bir eksisi var fizik yönden çok güçsüz ve çok zayıf .Bu yönünü geliştirmeli bence...

Ömer Kibar
05.03.2011, 17:01
Sol diye aldığımız adam sağda işini yapmaya devam diyor..

Döndüğünde faydalanabilmek dileğiyle..

Ali Tunahan Güllü
05.03.2011, 17:09
Tebrikler Gabric İnşallah seneye bomba gibi döneceksin.

Asi Çaykaralı61
05.03.2011, 17:13
Bugün Gabriç'i az izleme şansım oldu.İkinci golünü gördüm.Benim izlediğim zaman boyunca etkili bir futbol sergiledi :)

Toraman
05.03.2011, 17:27
Gol vuruşları iyi. Acaba seneye santrafor da mı denesek:D Nasıl olsa bize iyi santrafor transferi yasak. Umut'a alternatif olur:(

Ömer Yüce
06.03.2011, 02:42
Bu adam bizim yavaş sağ kanadımıza ilaç gibi geleceğine ve şu an takımda oynayan Yattara'nın bu adamı kendine tehdit olarak almasını temenni ediyorum...

futbalski60
10.03.2011, 00:30
İkinci yarı itibariyle Ankaragücü'nün en iyi ismi oldu Bursaspor ve Fenerbahçe maçlarında da sahneye çıkarsın umarım kiralık katilimiz olursun :)

sametaydin
10.03.2011, 15:38
Bana göre yattara sezon sonu gidici. Onun yerine kendi oyuncumuz gabriçi koyarız takıma.

furtumomer
10.03.2011, 15:51
ArkadaŞlar gabrİc hala bİzİm futbolcumuz. ÖnÜmÜzdekİ yil takimin deĞİŞmez oyuncusu olacaktir....

izzet
03.04.2011, 13:29
Hocanin sana karsi olan antipatisi yüzünden takimdan gönderildin, ancak bence sag kanatta Gabric, ileri ucta Burak olarak cok is yapabilirdi bu takim bu sene.

M.S.SOFU
03.04.2011, 18:25
GABRIC'E KAPILAR AÇIK
Bordo mavili takımın Ankaragücü'nde kiralık olarak forma giyen Hırvat futbolcu Drago Gabric'i sezon sonunda geri almasına kesin gözüyle bakılıyor.
Sarı lacivertli kulüpte başarılı bir sezon geçiren Gabric'le ilişkileri hiç kesmeyen bordo mavili teknik heyetin gelecek sezonki yapılanma içerisinde bu futbolcuya da şans tanıması bekleniyor.
Gabric, Trabzonspor'un oyuncusu olduğunu belirterek, "Ankaragücü'nün başarısı için elimden geleni yapıyorum. Ama ben Trabzonspor'un oyuncusuyum. Gelecek sezon da bu takımın formasını giymek istiyorum" diye konuştu.

Yunus Emre SEL - Trabzon / DHA

http://fanatik.ekolay.net/Trabzon-Se..._35_220043.htm

ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama bence gerekli bir oyuncu gabric
şöyle ki mesela dün ki maçta jaja yerine gabriç girseydi alanı forvet arkasına gabrici kanata atsaydık ceyhun hamleside daha iyi bir hamle olurdu

gabricin olmaması takımda oyuna müdahale sıkıntısı yaşatıyor
bu sene ankaragücünde de çok iyi bir sezon geçiriyor
bize çok katkısı olacaktır

DeAgLeMaNyAq
03.04.2011, 18:51
Gabriç geri dönerse Burak'ın alternatifi olarak Yattara kontenjanından döner...

Birtan Karaman
03.04.2011, 19:26
Gabric bu takımda her türlü oynar..

Murat'
03.04.2011, 20:10
Gabric dün forma giymemiş, sakatlığı falan mı vardı acaba ?

1 Nisan'a kadar herhangi bir sakalığı yokmuş.

Ali İhsan
03.04.2011, 22:04
Gabric dün forma giymemiş, sakatlığı falan mı vardı acaba ?

1 Nisan'a kadar herhangi bir sakalığı yokmuş.

4 sarı karttan cezalıydı.

A.Gücü'nün en etkili isimlerinden biri oldu ikinci yarı, kolay kolay kesmezler.

Kader KORELİ
04.04.2011, 16:18
Drago'nun babası Tonci Gabric eskiden kaleciymiş. Hırvatistan milli takımında da oynamış.

http://www.hajduk.hr/sadrzaj/struka/tonci-gabric.jpg

İkiz kardeşi Paskvalina Gabriç ise Hırvatistan bayan futbolunun en iyi futbolcularından olmayı başarmış.

http://1.bp.blogspot.com/_LGgyBjg4j0g/TQytE8LLg9I/AAAAAAAABYw/zsEf4lwO4c8/s1600/Paskvalina.jpg

Tyler Durden
04.04.2011, 23:33
Olurda sampiyon olamazsak bu adam degil takima Trabzon il sinirlarindan iceri girmesin.
Gereksiz sartlanip golu atmasaydi simdi 2 puanimiz daha olurdu.Ne oldu kendini gosterdinde ne oldu allah askina.Ankaragucu sampiyonmu oldu.Kimse cikip profesyonellik bu iste,is ahlaki var,adam isini yapti,ne yapsaydi bilerek topu disarimi atsaydi gibi son derece arabesk ve ayni zamanda ayn$taynvari yorumlar yapmasin cok pis cevap veririm.Sampiyon olursak kutlamalara gelsin,onun disinda gelmesin ordan ulkesine donsun.

DeAgLeMaNyAq
05.04.2011, 01:23
Adam gol attığında sevinmedi bile ne gereksiz şartlanmasından bahsediyorsunuz. Hiçte öyle kendini kasıp bizim maçta şov falan da yapmadı. Giray'ın şanssızca kaptırdığı topta şans eseri kale önünde boş kaldı ve çok rahat bir gol attı...

Mustafa Önder
05.04.2011, 03:20
Olurda sampiyon olamazsak bu adam degil takima Trabzon il sinirlarindan iceri girmesin.
Gereksiz sartlanip golu atmasaydi simdi 2 puanimiz daha olurdu.Ne oldu kendini gosterdinde ne oldu allah askina.Ankaragucu sampiyonmu oldu.Kimse cikip profesyonellik bu iste,is ahlaki var,adam isini yapti,ne yapsaydi bilerek topu disarimi atsaydi gibi son derece arabesk ve ayni zamanda ayn$taynvari yorumlar yapmasin cok pis cevap veririm.Sampiyon olursak kutlamalara gelsin,onun disinda gelmesin ordan ulkesine donsun.

Son derece yanlış bir yaklaşım.
Profesyonel bir futbolcu kendisi.
Bahsettiğiniz anlamda, sorgulanması gereken o kadar çok futbolcu var ki...
Gabriç çıktı onuruyla, kimliğinle futbolunu oynadı.

Fatih Özkan
05.04.2011, 03:23
Gittiğinde çok üzülmüştüm. Sezon sonunda geri dönerse çok sevinirim. Faydalı olacağına inanıyorum. 1-1 biten Ankaragücü maçında da üst düzey bir gayreti yoktu bize gol atmak için. Adam önüne düşen topu kaleye gönderdi o kadar. Tribünlere mi yollasaydı topu ? Çıktı ve oynadı. Bu kadar basit.

Tolga
05.04.2011, 05:16
3-2'lik FB maçını kazandığımızda şampiyonuz demiştim.Ardından Gabric kiralandı haberini duyunca birden dünyam yıkıldı garanti gördüğüm şampiyonluk beklentiye girdi.İzlediğim videolarıyla geldiğinde etkili olacağından emindim.Bana göre oldu da.Hugo Broos'un yaptığı en etkili ve mükemmel bir işti benim için.

Gitmesi bir açıdan kötü olsa da Şenol Hoca'nın disiplini sağlaması gerçeğini değiştirmiyor.Geldiğinde bundan ders çıkarıp devam etmek isterse ki öyle görünüyor Gabric önümüzdeki sezon sağlı sollu müthiş bir futbol sergiler buna adım gibi eminim.Ama kapris ego vs vs sergilerse vay halime.

erolizmts
05.04.2011, 14:25
Şu takımda olması gereken ilk futbolculardandı. Şenol hoca hangi düşünceyle kendisini gönderdi hâlâ anlayamıyorum. Bildiğin jokerdi bu adam. Ofansif futbolda her mevkide görev alabilecek bir oyuncuydu. Şenol hoca'nın anlaşılmaz hamlelerinden birine kurban gitti malesef.

M.S.SOFU
05.04.2011, 14:33
işte trabzonsporun düştüğü aciz durum

Seyfi_B
05.04.2011, 16:02

Usta bence bu detaya fazla takılmamak lazım. Gabric o pozisyonda bomboştu, o oynamasa onun yerine başkası atardı. Biz Fenerbahçe gibi şerefsiz değiliz ( Volkan Babacan mevzusu)

Tyler Durden
05.04.2011, 19:05
işte trabzonsporun düştüğü aciz durum

Benim yorumum koca Trabzonspor'u niye baglasin ki?Ne iciyosunuzda kafaniz bu hale geliyor.
Yani cevap vermeyecektim, boyle aynstaynlarin atlayacagini dusundugum icin kimse cikip bana cevap yazmasin diye belirttim ama kendi gorusunu illa karsi tarafa kabul ettirecek ya beyimiz.Hasbinallah..

Ayrica adam profesyonel olabilir ama ben degilim.Bende onun gibi veya sizin gibi dusunmek zorunda degilim.Burasi bir forum olduguna gore herkesin gorusune sayginiz olsun.Efendi gibi alinti yapip yazanlari tenzih ediyorum..
Ben olaya boyle bakiyorum, ayni gabric sene boyunca bir halt yemedi Ankaragucunde.En azindan benim izledigim hicbir macta iyi degildi.
Ayrica biz fenerbahce degiliz diyen arkadas,gina geldi artik sizin su arabesk tavirlarinizdan.
Fakir ama gururluyuz gibi klise laflar eden tipler kadar iticisiniz.
Baslarim boyle profesyonellige.Bence kirada olan hicbir futbolcu kendi takimina karsi oynatilmamali.Gereksiz bir sekilde kendini ispatlama cabasina giriyor.Ve isin ilgincide genelde sadece kendi takimina karsi birseyler yapmaya calisiyor.Gabric icin degil genel olarak bu boyle.
Gol atmis sevinmemismis.Bir de sevinseydi.olurda tek puan farki veya averajla sampiyonlugu kaybedersek o zaman bu adami hic unutmam.Bu dusunce size sacma gelebilir ama ben boyle dusunuyorum bu kadar basit.

güneyli
05.04.2011, 20:48
Fenerin maçında gabric,Fatih gibi oyuncular kaderin cilvesi rollerini oynarlarsa,şampiyonluk hikayemize başka bir renk katabilirler...Olmaz olmaz deme..Şampiyonluk kaderimizde varsa kaderin cilveleride güzel olur..

M.S.SOFU
05.04.2011, 22:57
Gereksiz sartlanip golu atmasaydi simdi 2 puanimiz daha olurdu.Ne oldu kendini gosterdinde ne oldu allah askina.Ankaragucu sampiyonmu oldu.Kimse cikip profesyonellik bu iste,is ahlaki var,adam isini yapti,ne yapsaydi bilerek topu disarimi atsaydi gibi son derece arabesk ve ayni zamanda ayn$taynvari yorumlar yapmasin cok pis cevap veririm*1.Sampiyon olursak kutlamalara gelsin,onun disinda gelmesin ordan ulkesine donsun.

Benim yorumum koca Trabzonspor'u niye baglasin ki?Ne iciyosunuzda kafaniz bu hale geliyor.
Yani cevap vermeyecektim, boyle aynstaynlarin atlayacagini dusundugum icin kimse cikip bana cevap yazmasin diye belirttim ama kendi gorusunu illa karsi tarafa kabul ettirecek ya beyimiz.Hasbinallah..*1

Ayrica adam profesyonel olabilir ama ben degilim.Bende onun gibi veya sizin gibi dusunmek zorunda degilim*2.Burasi bir forum olduguna gore herkesin gorusune sayginiz olsun.Efendi gibi alinti yapip yazanlari tenzih ediyorum..
Ben olaya boyle bakiyorum, ayni gabric sene boyunca bir halt yemedi Ankaragucunde.En azindan benim izledigim hicbir macta iyi degildi.*3
Ayrica biz fenerbahce degiliz diyen arkadas,gina geldi artik sizin su arabesk tavirlarinizdan.
Fakir ama gururluyuz gibi klise laflar eden tipler kadar iticisiniz.
Baslarim boyle profesyonellige.Bence kirada olan hicbir futbolcu kendi takimina karsi oynatilmamali*4.Gereksiz bir sekilde kendini ispatlama cabasina giriyor.Ve isin ilgincide genelde sadece kendi takimina karsi birseyler yapmaya calisiyor.Gabric icin degil genel olarak bu boyle.
Gol atmis sevinmemismis.Bir de sevinseydi.olurda tek puan farki veya averajla sampiyonlugu kaybedersek o zaman bu adami hic unutmam.Bu dusunce size sacma gelebilir ama ben boyle dusunuyorum bu kadar basit.
illa ikili tartışmaya girelim de mi

*1-beni bırakta sen ne içtinde dünki yazdığın yazıyla bugünkü yazdığın yazı arasında tam fark var

şimdi ne demiş şahıs:1. mesaj:çok pis cevap veririm

2. mesaj:Yani cevap vermeyecektim, boyle aynstaynlarin atlayacagini dusundugum icin kimse cikip bana cevap yazmasin diye belirttim ama kendi gorusunu illa karsi tarafa kabul ettirecek ya beyimiz.Hasbinallah..*1

valla ne içiyosan aynısından ben de istiyorum,bin çeşit şey denedim ama kafam hiç böyle olmadı

*2 sana benim gibi düşünmen gerektiğini söylememişim ben,durumu belirtmişim.durum belirtmesi subjektif bir durum değildir,acizlik gibi olgular tamamen objektif şekilde olur.
mesela gücünün yetmediğine suç atıyorsan bu acizliktir.profesyonel anlamda suçluluk psikoloji,yansıtma, gibi kavramlara denktir bu acizlik,şikayet gibi olgular.

*3Hiç bir şey yapmamış dediğin gabric in istatistiklerini veriyorum sana
ankaragücü drago gabric
oynadığı maç:20
ilk 11 oynadığı maç:15
attığı gol:3
takdir edersiniz ki 36 maçlı ligte ankaragücü takımında 20 maç oynasa bile-daha 29. hafta yeni bitti- bence ilk sene gittiği takım için ideal

gabric bizimleyken
toplam 28 maç oynayıp 19 una ilk 11 çıkmış,4 gol atmış.
ha belki bilmiyorsunuz gabric bir kanat oyuncusudur,soonra gol sayısı az kötü oynamış demeyin :)

o değilde hiçbir maçta iyi olmayan adam nasıl oluyorda 3 gol atıyor...

*4 bu dediğini kulüp futbolcusu değil,kiraya veren kulübün kendisi yapar
yani gabricin eğer seni şampiyonluk yolunda 2 puandan edeceğini düşünüyorsan kiralık sözleşmesine bize karşı oynayamaz maddesi koydurursun.bjk bunu yapıyor hepimizin bildiği gibi.

yani öyle işkembeden bize gol attı diye sallamanın,ağlaşmanın suçlusu gabric değil,bizzat kulübün kendisidir.

Birtan Karaman
05.04.2011, 23:35
Transfer başlığında bazı üyelerimizin takımımızda ısrarla görmek istediği Grosicki'den daha kaliteli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum Gabricin.

Tyler Durden
06.04.2011, 00:52
@M.S.SOFU
1. Vallahi ben yazdiklarindan birsey anlamadim.Evet dun oyle yazdim.Cunku burada binbir cesit insan var, yazdiklarimi alakasiz bir yerlere baglayan mutlaka cikar diye espri mahiyetinde cok pis cevap yazarim diye belirttim ama sanirim basarili olamadim, ki cikip benim yorumumu Trabzonspor'un acizligine bagladin.Heryere bir aciklama getirirken keske ilk cumleyede bir aciklama getirseydin, benim yorumumla koskoca TS camiasi niye aciz duruma dustu?var mi mantikli bir aciklaman.
2.Birincisi senin disindada benim iletime karsilik cevaplar geldi, tam da bekledigim cevaplar.Onun icin herkesi kendiniz gibi dusunmesini beklemeyin dedim.Sadece sana bir cevap degildi yani.
Gucumun yetmedigine degil kirada olan bir futbolcumuzun gereksiz kendini gosterme cabasindan bahsetmistim orada.
3.Sana gore ankaragucu gibi toplama bir takimda sadece 11 macta ilk 11 cikabilen ve uc gol atan adam nasil basariliysa bana gore bu istatistikler basarisizliginin kanitidir.Ilk senesi icin gayet iyi demissin bir de.Dimi zaten ankaragucu yildizlar karmasi orda ilk 11 cikmasi bile buyuk bir basari.Izledigim maclarin hicbirinde bu adam bizde kalsaydi cok faydali olur demedim nedense.Buda benim gorusumdur.
3-Be mubarek her gol atan basarilimi oluyor?Veya bir macta gol atan adam o macin adamimi oluyor?
4-Zaten bende oyle olmasini dusundugum icin bir nevi bu olayin yanlis oldugunu soyledim.Her klup kiradaki futbolcularina kendisine karsi oynayamaz maddesi koydurtmasi gerekiyor.

Benim aglastigimi nerden cikardin ki sen?Onca seyden sadece aglastigim anlaminimi cikardin.Yani sonra ne iciyosunuzda bu hale geliyosunuz lafina bozuluyorsunuz.Ben sadece olasi bir durumda, nedir bu durum, yani averaj veya 1-2 puanlik farkla sampiyonlugu kaybedersek bu adamin takima donmesini istemedigimi belirttim.Burasi zaten bir tartisma ortami olduguna gore ben niye kendi fikirlerimi yazdigim zaman size gore aciz bir yorum olarak degerlendirilsin.Hayir aynisini dusunmuyorum dersin anlarim, yanlis dusunuyorsun dersin anlamaya calisirim ama benim yazimi abuk bir yere baglayamazsin.Bu senin haddine degil cunku.

M.S.SOFU
06.04.2011, 01:26
@M.S.SOFU
1. Vallahi ben yazdiklarindan birsey anlamadim.Evet dun oyle yazdim.Cunku burada binbir cesit insan var, yazdiklarimi alakasiz bir yerlere baglayan mutlaka cikar diye espri mahiyetinde cok pis cevap yazarim diye belirttim ama sanirim basarili olamadim, ki cikip benim yorumumu Trabzonspor'un acizligine bagladin.Heryere bir aciklama getirirken keske ilk cumleyede bir aciklama getirseydin, benim yorumumla koskoca TS camiasi niye aciz duruma dustu?var mi mantikli bir aciklaman.
2.Birincisi senin disindada benim iletime karsilik cevaplar geldi, tam da bekledigim cevaplar.Onun icin herkesi kendiniz gibi dusunmesini beklemeyin dedim.Sadece sana bir cevap degildi yani.
Gucumun yetmedigine degil kirada olan bir futbolcumuzun gereksiz kendini gosterme cabasindan bahsetmistim orada.
3.Sana gore ankaragucu gibi toplama bir takimda sadece 11 macta ilk 11 cikabilen ve uc gol atan adam nasil basariliysa bana gore bu istatistikler basarisizliginin kanitidir.Ilk senesi icin gayet iyi demissin bir de.Dimi zaten ankaragucu yildizlar karmasi orda ilk 11 cikmasi bile buyuk bir basari.Izledigim maclarin hicbirinde bu adam bizde kalsaydi cok faydali olur demedim nedense.Buda benim gorusumdur.
3-Be mubarek her gol atan basarilimi oluyor?Veya bir macta gol atan adam o macin adamimi oluyor?
4-Zaten bende oyle olmasini dusundugum icin bir nevi bu olayin yanlis oldugunu soyledim.Her klup kiradaki futbolcularina kendisine karsi oynayamaz maddesi koydurtmasi gerekiyor.

Benim aglastigimi nerden cikardin ki sen?Onca seyden sadece aglastigim anlaminimi cikardin.Yani sonra ne iciyosunuzda bu hale geliyosunuz lafina bozuluyorsunuz.Ben sadece olasi bir durumda, nedir bu durum, yani averaj veya 1-2 puanlik farkla sampiyonlugu kaybedersek bu adamin takima donmesini istemedigimi belirttim.Burasi zaten bir tartisma ortami olduguna gore ben niye kendi fikirlerimi yazdigim zaman size gore aciz bir yorum olarak degerlendirilsin.Hayir aynisini dusunmuyorum dersin anlarim, yanlis dusunuyorsun dersin anlamaya calisirim ama benim yazimi abuk bir yere baglayamazsin.Bu senin haddine degil cunku.

sadece şunu belirteyim

tartışmayı uzatmaya gerek yok

benim fikirlerime göre gabric bu takıma çok katkı sağlayacak bir adamdır
bana göre hem bizim kulüpte hem ankaragücünde başarılı bir grafik çizmektedir.
trabzonspora gol atmış ve iyi etmiştir,kendisini gönderen insanlara selamı çakıp; benim yerime göndermediğiniz adamı görüyoruz demiştir.

tylerı tenzihen forumda son zamanlarda acayip canımı sıkan bir durum var

neymiş kayseri yada ankaragücü her neyse bize köpek gibi oynamışmış.

ne olacağıdı ya yatacakmıydı adam?

vakti zamanında sivassporlu futbolcular böyle eleştiri yaparken dalga geçiyorduk burada şimdi aynı durum kendi kulübümüzün başına gelince niye böyle oldu oluyor...

Turgay Atalay
06.04.2011, 09:36
Bir an önce yuvana dönmen ümidiyle Gabriç...

Murat'
06.04.2011, 12:14
Tyler Durden'in haklı olduğu bir nokta var, Gabric bizim maça kadar top falan oynamamıştı.

İHSAN
06.04.2011, 12:28
seneye takıma geri dönmesine ve onbirde oynamasına kesin gözüyle bakıyorum.

Batuhan
16.04.2011, 16:57
Bugün asist yaptı Bucaspor maçında :)

bestrafer
16.04.2011, 18:24
Yaptığı asist süperdi. Maç boyunca nasıldı acaba?

Not: Bu arada çok deli maç olmuş haa...

Seyfi_B
23.04.2011, 17:47
Gabriç ve Fatih Fener'e karşı ölümüne oynayacaklardır, bundan eminim.

bangkook_61
23.04.2011, 18:17
Sen kaldın bir umut.

Bera B.
23.04.2011, 18:29
Gabric neyse de eğer son maça kalır da Fatih gol atıp puan kaybettirir kısaca bizi şampiyon yaparsa benim gözümde tekrar eski yerine kavuşur.

Gabric her zaman iyi performans göstermeye çalışıyor zaten. Ondan da bekliyorum. Yanıltma oğlum be.

Yiğit SARI
23.04.2011, 19:08
Seneye takımdaki yerini almalıdır ve alır. 11 olmaz belki ama her zaman iyi bi alternatif.

zafer6161
23.04.2011, 19:13
unutulan bişe var,fatih ilk 11 de oynamıyor,yani ona fazla güvenmeyin

Hamdi Karamahmutoğlu
23.04.2011, 19:21
Seneye takıma kesinlikle dönmeli.

hamucera
23.04.2011, 20:03
Gabriç ve Fatih Fener'e karşı ölümüne oynayacaklardır, bundan eminim.

tabi oynatılırlarsa

Asi Çaykaralı61
23.04.2011, 20:06
Gabriç haydi göster kendini

Salih Kara
24.04.2011, 18:41
gabric bugün çok güzel oynuyor.Bir de gol attı.Sağ kanatta oynuyor ama topu soluna alıp müthiş ortalar kesiyor

endlessdeath
24.04.2011, 22:20
Bu oyuncuyu neden kiralık verdiler Hala anlamıyorum zaten

PoWeRLoRD
24.04.2011, 22:44
hemen klüp tarafından aranıp seneye kesin takımdasın gibi gazlarla fener maçına motive edilmeli..
madem rakip için zafere giden her yol mübah bizde oyunu gerektiği gibi oynayalım.

Not: Doğrusuda yana yana sol açık ararken bu adamı takıma kazandırmaktır.

EROS87
24.04.2011, 22:53
hemen klüp tarafından aranıp seneye kesin takımdasın gibi gazlarla fener maçına motive edilmeli..
madem rakip için zafere giden her yol mübah bizde oyunu gerektiği gibi oynayalım.

Not: Doğrusuda yana yana sol açık ararken bu adamı takıma kazandırmaktır.

kendisi de farkındadır, bizim birşey yapmamıza pek gerek yok.:)

ayrıca ankaragücünde gittiğinden beri sevdiği mevki olan sağ kanatta oynuyor, iyi de oynuyor..

talsuv61
25.04.2011, 11:17
Bu oyuncunun gönderilmesi hataymış. Trabzonda kalsaydı birşeyler yapardı.
Ama şampiyon olamazsak ne kadar iyi oyuncu olursa olsun, Trabzona dönmesini istemem.

ApoCaN28
25.04.2011, 11:39
Yattara'dan daha iyi bir yedek olacağı kesin :)

ysfemr
25.04.2011, 11:55
adam olimpıyatta ne zaman mac yapsa yıldız oluyo ılgınc gene cok iyi oynamıs

DePaR
26.04.2011, 22:19
9 puanın kapanmasındaki start tuşudur benim gözümde...

Yavuz Hasan
26.04.2011, 22:23
yattara ya güvenip drago yu elden çıkarttı

şenol hocanın eleştireceğim tek yönü

Asi Çaykaralı61
26.04.2011, 22:25
Gabriç Ankaragücü takımında iyi bir performans sergiliyor kaliteli bir futbolcu.Bu adam Fb maçından puan çıkaracaktır Fatih Tekke ile,Adem Koçak ile,Ergin Keleş ile

Selman
26.04.2011, 22:52
fener'e bir güzellik yapmasını bekliyorum.Sakın ha boş geçmeyesin.

antagonist
27.04.2011, 17:10
Mesut Bakkal "Gabriç'in bonservisini almak istiyoruz." demiş. Şahsen satılmaması taraftarıyım.

Hoş niye gönderdik, onu da anlamadım ya...

ESER
27.04.2011, 17:12
gabrici severim ama sampiyonlugun kacmasi durumunda kendisinin kabahati olmasa bile affetmem cok zor. bu konuda demokrat ve objektif olmak istesem de olamam. tabi bize taktigi celmenin aynisindan fbye de takarsa isin rengi degisir:)

elalem elin futbolcularina kendi kiraliklarina ayari verdikce veriyor,. insallah bizimkiler de gabrici motive eder bu mac oncesi,, bu mactaki performansin takimdaki kaderini etkileyecek, sampiyonlar liginde oynamak istiyorsan varini yogunu koy gibilerinden bir ayar verilmeli kendisine:)

Seyfi_B
27.04.2011, 17:14
Biza attığı golü bir nevi telafi etmek için varını yoğunu ortaya koyacaktır Fenerbahçe maçında!

Alihan Ertürk
28.04.2011, 20:07
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=91482

Mustafa Karadeniz Ankaragücü idmanında!
Bizim Gabric de orada..:)

Nihal Ayvaz
28.04.2011, 20:20
Gabric sandalyeye gömülmüş resmen. :D

Gabric bu hoca 1hafta kalamaz burda demiş:D

r9emre
28.04.2011, 20:48
Fatih Tekke'ye yaptığı jestlerde kimliğini belli ediyor Mustafa Karadeniz'in.

Trabzonspor - Kasımpaşa maçında Kocaeli'de rastladım ilk defa orada öğrendim Trabzonspor'lu olduğunu inşallah 2-3 ricada bulunmuştur Ankaragücü'lü futbolculardan. :D

Yasin Altuntas
28.04.2011, 20:51
Gabric zaten kendisi söyledi geri dönmek istedigini. Febeye karsi bir Jest yapacak seneye CL oynamak icin :)

SAFA
28.04.2011, 21:13
Açıkçası şuan takımda olsaydın hiç değilse 1-2 knat organizasyonu gerçekleştirebilirdik :S

Merve H.Oğlu
28.04.2011, 21:32
Fatih ile Gabric'in arası da iyi sanırım :) Yapılan şakadan sonra Fatih direk Gabric'in kafasına vurdu :) Özellikle Gabric'in kendini parçalarcasına oynayacağını düşünüyorum.

hamucera
28.04.2011, 21:32
Daha önce de söylemiştim, Gariç sözleşmesi uzatılarak gönderilmesi gelecek sene bu takımda kalacak demektir.Büyük ihtimalle de sağ ve sol kanat için joker olarak kullanılacaktır.

Birtan Karaman
28.04.2011, 22:37
Gabric oynar diyorum bu takımda gelecek sezon.

O Kendini tam anlamıyla gösterebilecek fırsatı bulsun yedek falan olmaz, direk As oynar.

sifuni
28.04.2011, 22:41
Gabric ile Tekke fenere karsi birseyler yaparlar insallah.Gerci bu istegimiz eskisehire kizma sebebimiz ile ayni degil mi ??? bilmiyorum ama gabric bizede adam gibi oynadigi icin sorun yok eskisehirin yapti kahpelikle ayni degil.

.....
28.04.2011, 23:03
Gabric seneye bize lazım olacaktır.İnşallah göndermezler.

Ali Tunahan Güllü
28.04.2011, 23:15
Gabric her zaman bu takımda olması gerekir.

Özge
28.04.2011, 23:15
Nasıl da korkmuş ya:D

güneyli
29.04.2011, 00:21
Gabric -Vittek-Fatih-Adem Fenere kolay teslim olmayacaklar..Ama önce Karabük Fenerin ipini çekecek(İnşaallah)

Armağan Dere
29.04.2011, 00:32
18.hafta Trabzon'da bize attığın o golü hiç unutmayacağım.Aslında o golü teknik heyete attın..Şampiyon olamazsak %40 faktör senin attığın gol yüzünden olacak...ama olsun sen görevini yaptın görevini yapamayanlar ne düşünüyorlar acaba

Cem Akyüz
29.04.2011, 00:35
33.hafta.Son topu getir Kral'a ver pasını o gerekeni yapacaktır.

sifuni
29.04.2011, 17:58
ankaragücüne nedenini bilmedigim bir güven var insallah feneri bos gecmeyecekler.Fatih Gabric adem ve digerleri tabi oynatilirlarsa.

endlessdeath
29.04.2011, 18:44
Gabriç En iyi kanat oyuncumuz kiralık verdik.Neden yabancı fazlalığımızdan.Bence yinede geri alınması gereken oyuncu

ahamitokutan
02.05.2011, 00:39
bu akşamki ibb'yi gördükten sonra son umudum sen ve fatih tekke.kusana kadar koşmassan fener maçında trabzona hiç dönme!

Ali Yerlikaya
02.05.2011, 00:40
Gabric Fenere koymadan sakin gelme... ;)
Bizden aldigin 2 puanin hakkini ödemen lazim, seneye sampiyonlar liginde oynamak istiyorsan hakkini vermen lazim... ;)

Canberk
02.05.2011, 04:37
Fatih çok güzel kafa vurur Gabricim.
İn çizgiye kes bi karpuz orta bak Volkan'ı nasıl içeri sokuyor Fatih Sultan Tekke.

Size güvenmekten başka çaremiz kalmadı takın şu fenere...

BALKAN 06
02.05.2011, 07:29
Gabric Fenere koymadan sakin gelme... ;)
Bizden aldigin 2 puanin hakkini ödemen lazim, seneye sampiyonlar liginde oynamak istiyorsan hakkini vermen lazim... ;)
bunu kendisine söyleyen bir yöneticimiz olurmu onu çok merak ediyorum,
hem maçı kazanmak adına,hem gabric i kazanmak adına...

hanifta
02.05.2011, 10:06
hadi oğlum gabriç ,fatih güldürün şu yüzümüzü...

Birtan Karaman
02.05.2011, 11:23
Trabzonspor'u Şampiyon yapacak olan adamlardan sadece biri.

hamucera
02.05.2011, 12:50
Gabriç seneye takımda arkadaşlar, öyle olmayacak olsa neden sözleşmesi uzatılıp kiralanırdı

Turgay Atalay
02.05.2011, 13:00
Gabriç bizi şampiyon yap:)

ApoCaN28
02.05.2011, 15:00
Ula siz Fener'e çelme takın , ben size de bulacağım Şampiyonluk Madalyası :D

61_Hasan_69
02.05.2011, 15:33
Bıraktık işi gücü saldır Ankaragücü...

Asi Çaykaralı61
02.05.2011, 15:34
Bugün Karabük maçını izleyeceğim Gabriç senin için haydi bakalım başarılar dilerim :)

DeAgLeMaNyAq
02.05.2011, 16:10
Gabriç seneye takımda arkadaşlar, öyle olmayacak olsa neden sözleşmesi uzatılıp kiralanırdı

Ona bakarsanız Murat Tosun'da Konya'ya gönderildi ama ben geri döneceğini hiç düşünmüyorum. Ha yabancı olduğu için böyle düşünebilirsiniz ama Isaac'i de kiralık vermiştik ancak geri almadık. Hatta daha önceki yıllarda Djokaj'ı da Ankaraspor'a kiralamıştık sonra da sözleşmesini feshetmiştik. Kaldı ki Ankaragücü'de Gabriç'ten çok memnun ve bonservisini almak istiyorlar. Yattara gönderilirse büyük ihtimalle sağ kanata alternatifi olarak Gabriç geri alınabilir. Ancak diğer türlü takıma geri dönmesi zor gibi geliyor...

Yavuz Hasan
02.05.2011, 22:44
aman aman kaliteli bir kanat oyuncusu alınsa dahi yabancı kontenjanı sıkıntı oluşturmadığı sürece takımda tutulmaya çalışır

Tolga
03.05.2011, 01:37

Buradaki önemli olan kısmın burası olduğunu düşünüyorum kiralanması değil ? ? ?

talsuv61
07.05.2011, 20:40
Adamın bize attığı golle muhtemelen şampiyonluk gidecek, ne geri dönmesi!!! Ömrünü sıradan takımlarda tamamlasın.
Fenerin eskileri, fenere hizmete devam ederler. Bizimkiler de bize darbe vurmaya kalkarlar. Şota 1 bu 2 :mad: Bi de seneye Trabzona geri döncem diyor.:mad:

Kereşenli
07.05.2011, 20:51
Katılmıyorum. Bence Gabric'e kapımız sonuna kadar açık olmalı. Yıllardır sıkıntı çektiğimiz bölgeye kaliteli bir adam getirdik, sonra ne olduysa onu Ankaragücü'ne kiraladık. Sanki Gabric gelip yönetime beni Ankaragücü'ne yollayın dedi. Herhalde oynadığı takım adına mücadele edecek. Ankaragücü forması giyiniyorsa Ankaragücü takımı için mücadele edecek. Trabzonspor için mücadele edecek. Ne yani Fenerbahçe'nin eskileri şerefsiz oldukları için Gabric'in de aynı şeyi yapmasını mı bekliyordunuz? Çıktı paşalar gibi oynadı ve golünü attı. Gelecek sezon inşallah takıma alınır.

Ertan1982
07.05.2011, 21:03
Gabrice kimse laf söylemeyez.Adam Karekterli.Cikti oynadi golunu atti.En azindan yedekkulübesinde cok iyi bir alternatif olur.

Uğur Ö.
07.05.2011, 21:22
Bize gol attığı için gelmeyecek mi şimdi, güldürmeyin adamı .Sanki hattirck yaptı atsaymış senin Umutun boş kaleye gollerini .Ne yapacaktı Gabric bu benim takımım diye auta mı atacaktı

izzet
07.05.2011, 21:26
Keşke bize macı satacak kadar adam olsaydın Gabric.

Ahlaklı davranan adamı biz ne yapalım?

Sent from my iPhone using Tapatalk

TSelif
07.05.2011, 21:32
Tabiki TRABZON'a geri dönecek. Onu diğer karaktersizlerle karıştırdınız sanırım . O satılık mıdır birileri gibi :)

Erkin Ekşi
07.05.2011, 21:37
gabric cok iyi adam.
yollamasaydik simdi cakma futbolcu umuttan sol acik yaratmaya calismazdik belkide.

belkide diyorum cunku Umutun futbol oynadigi surece 50 yasinada gelse ilk 11 cikacagi konusunda bir teorimde yok degil.

talsuv61
07.05.2011, 22:03
Demek ki, Gabrici gönderende hata ! Çok beğenilen gabric ankara gücünde, nefret edilen umut 11 de.... Bu zihniyetle nasıl oluyor da 2.yiz hayret ediyorum.

Arda'
08.05.2011, 22:58
fb maçında Tekke ile sana güveniyoruz koçum.Hadi yap bi kıyak.

Halmanli
08.05.2011, 22:59
Gabric, adam ol fenere de gol at

şu an senden nefret ediyorum, fenerede gol atarsan, en fazla nefretim gider ama seni bir daha asla sevemem

Yavuz Hasan
09.05.2011, 22:17
şligi aşkına yardır drago güvenimiz tam

Sibel
09.05.2011, 23:22
Nedense O'nun bizi düşüneceğini sanmıyorum:)Yanılmayı diliyorum..

61_Hasan_69
10.05.2011, 01:03
Çok kişilikli bir insan ve göreceksiniz fb maçında nasıl oynayacak..

Ümit Küçük
10.05.2011, 02:01
yarın ankaragücü tesislerindeyim fatih ile gabriçi görmek için herşeyi yapacam yazarım yarın buraya durumu

Asi Çaykaralı61
10.05.2011, 11:26
Haydi Gabriç göster kendini Fb maçından puan alacaksınız

PoWeRLoRD
10.05.2011, 11:53
cale'nin oynadığı takımda, neden senin kiralık olarak gönderildiğini inan bizde anlamadık..
ama önemli değil onurlu mücadelene devam et, seneye hak ettiğin yerde olacaksın.

ihsan candas
10.05.2011, 12:19
gerçek trabzonsporlu olma zamanı.

Mustafa ÖZDEMİR
10.05.2011, 20:43
gerçek trabzonsporlu olma zamanı.
aynen katılıyorum...

Yavuz Hasan
10.05.2011, 23:28
Nedense O'nun bizi düşüneceğini sanmıyorum:)Yanılmayı diliyorum..
iyi dedikse o kadar da değil

ankaragücü için trabzonu reddedeceğini sanmam hem alacağı ücret hem mücedele edeceği kulvar farklı olacağı için

bence hem gabric takıma geri çağrılacak hemde bir kanat oyuncu takviyesi daha yapılacak

hamucera
11.05.2011, 12:40
Trabzonspor maçından sonraki açıklamalarında, ben Trabzonspor'un oyuncusuyum, Trabzonspor'un şampiyon olmasını istiyorum demişti, zaten Yattara'nın gideceğini ve sözleşmesinin 1 ıl uzatıldığını düşünürsek seneye takımda olacak düşüncesindeyim

Ali Tunahan Güllü
11.05.2011, 12:48
Bize gösterdiğin 'profesyonelliğin' devamını bu maçtada bekliyorum.

canna52
11.05.2011, 13:15
gabriç çelme takarsanız seneye şampiyonlar liginde oynayacaksın. ona göre oyna takımın ateşleyicisi ol.

Yiğit SARI
11.05.2011, 18:52
Trabzonspor'luluğunu göster

Zeki Akyol
11.05.2011, 19:13
Ne vardı gol attın bıze hem kendini strese soktun hem bizi burda sana çok gaz veren var ama olurda Ankaragücü Fenerden puan alamazsa sen 5 tane de gol atsan o bize attığın gol asla unutulmaz bende buna dahilim...unutamayız..

türkiyem61
14.05.2011, 12:28
fenerden puan almazsa ankara gabrici daha trabzona sokmazlar

titanic
14.05.2011, 13:40
Gabriç şimdi üzerine düşeni yapma zamanı sen adam gibi adamsın bize karşı adam gibi oynadın,
ve şimd fenere çelme takmanın zamanı,,,,bunu yapacaksınız biliyoruz

ApoCaN28
14.05.2011, 15:40
Hayatının topu diye bir maç varsa o maç bu maç olsun mümkünse Gabricim . Siz puan alın Fener'den ben kendim götüreceğim seni Trabzon'a :D

Jackdaniels
15.05.2011, 16:15
Gabriç ortaladı Fatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih veeeeeee gooooooooooooooooooollllll inanılmaz bir gol fatihten... Buarada kafasını direğe çarpan volkan sakatlık geçiriyor :)

Samet Berber
15.05.2011, 16:18
Bize yaptığını fb'ye de yap sözleşme maddelerini sen yaz ! :)

Hami_41
15.05.2011, 16:53
Ya ne demek bize gol attın..?
Yemeseydiler!
Adam o takımın formasını taşıyor onun için ter döküyor ve bunun için para alıyor elinden geleni yapıcak tabi.
Kaldı ki golü attıktan sonra adam en küçük bir sevinç gösterisi dahi yapmadı.
Bugün de fenere karşı elinden geleni yapıcağından hiç şüphem yok.
Fatih'ten çok Gabriç çırpınıcak bugün

Hami_41
15.05.2011, 16:54
Gabriç ortaladı Fatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih veeeeeee gooooooooooooooooooollllll inanılmaz bir gol fatihten... Buarada kafasını direğe çarpan volkan sakatlık geçiriyor :)

:sevinç: Çok güzel kurgulamışsın olayı bu kadarı olmasada buna benzer şeyler bekliyorum bu maçta :)

ahamitokutan
15.05.2011, 22:51
gabric neden oynamadı bilen var mı?Eğer sakatlığı vb. bir durum yoksa Bakkal güzel satış yapmış anlaşılan!

ilknurozmen
15.05.2011, 22:56
sakatlığıyla ilgili bişi duymadık, ankara gücü teknik adamı az önce lig tvye konuştu, halinden gayet memnundu, 6 gol yemiş havası yoktu adamda valla, sanki 6 gol atmış gibiydi, oynatmamıştır gabriçi.

Mert Oğuzlu61
15.05.2011, 23:07
kısa ve net

gabric niye oynatılmadı ?

bahadır2561
15.05.2011, 23:17
kısa ve net

gabric niye oynatılmadı ?

kısa ve net

Sen Pawel'i 8-10 hafta niye oynatmadıysan onlarda o yüzden oynatmamıştır

Ali Tunahan Güllü
15.05.2011, 23:19
Bize o golü attın ya.
Şahsen ben seni o kadar sevmeme rağmen bundan sonra bu takıma gelmeni istemiyorum.

ahamitokutan
15.05.2011, 23:24
kısa ve net

Sen Pawel'i 8-10 hafta niye oynatmadıysan onlarda o yüzden oynatmamıştır

İyi de bildiğim kadarı ile Gabric bütün sezon oynadı hatta bize gol bile attı.sakın trabzonsporun oyuncusu olduğu için oynatılmamış olmasın?

İşe bak arkadaş elin holoskosu duygularına hakim olamadığı için final maçında oynamaz,bizim kiraladığımız oyuncu bize karşı oynar gol atar,rakibimizin maçında oynatılmaz.Ya sabır arkadaş!

Emre ÖZTÜRK
15.05.2011, 23:26
Bize o golü attın ya.
Şahsen ben seni o kadar sevmeme rağmen bundan sonra bu takıma gelmeni istemiyorum.

Ne alaka arkadaşım.Önüne düştü attı adam.Oyuncularımız önlerine düşünleri atsaydı şimdi burda oturmak yerine sokaklarda şampiyonluğu kutluyor olurduk.

bordo(61)mavi
15.05.2011, 23:27
Trabzona gelme.... Tatile bile olsa... Direk ülkene dön...

bahadır2561
15.05.2011, 23:28
İyi de bildiğim kadarı ile Gabric bütün sezon oynadı hatta bize gol bile attı.sakın trabzonsporun oyuncusu olduğu için oynatılmamış olmasın?

İşe bak arkadaş elin holoskosu duygularına hakim olamadığı için final maçında oynamaz,bizim kiraladığımız oyuncu bize karşı oynar gol atar,rakibimizin maçında oynatılmaz.Ya sabır arkadaş!

o kadar önemlidiyse sözleşmye koyardın madde onlarda oynatmazlardı. .

adamlar 30 'da 10 kişi kaldı nerden biliyorsunuz taktiği neydi ne yapacaktı. .

61viya
15.05.2011, 23:34
Gabriç'e kızacağınıza, onu kiralık olarak yollarken, sözleşmesine bize karşı oynamama maddesi ekletmeyenlere kızın...

Bir Trabzonsporluya yakışır şekilde, elinden geleni yapmıştır formasını giydiği takım için. Eziklerden farkını ortaya koymuştur. Hep bu saflığımız yüzünden kaybetmiyor muyuz sanki ama, neyse...

Adem Erdoğan
15.05.2011, 23:36
Gabriç'in bize attığı gol Türkiye'nin en şerefli takımı olduğumuzun göstergesidir.

bahadır2561
15.05.2011, 23:37
Gabriç'in bize attığı gol Türkiye'nin en şerefli takımı olduğumuzun göstergesidir.

hay yaşa abi :alkış:

Merve H.Oğlu
15.05.2011, 23:46
İdmanlara gidenler var mı forumdan? Herhangi bir sakatlığı filan mı vardı? Niye oynatılmadı bu adam?

DEEP BLUE
15.05.2011, 23:50
İdmanlara gidenler var mı forumdan? Herhangi bir sakatlığı filan mı vardı? Niye oynatılmadı bu adam?

6 gol yediği maçtan sonra pişmiş kelle gibi sırıtarak ''üzülmüyorum'' diyen Mesut Bakkal'a sormak lazım...

Sezgin Öztürk
15.05.2011, 23:57
Yine başladı çok bilmiş futol yorumcuları yok gabric trabzona gelmesinmiş ne yani adam ekmek yediği yere ihanetmi etcekti? Öyle yapsaydı bugün günahların takımı dediğimiz fenevden ne farkımız olcaktıııı soruyorum size biz ŞEREFLİLERİN takımıyız işte örneği!!!

Merve H.Oğlu
16.05.2011, 00:02
Gabric bize gol attı, onun yüzünden bu durumdayız diye bir an bile düşünmedim. Fener'e karşı da gol atar diye umuyordum sürekli. Ama eğer hiçbir problemi yokken Gabric'i oynatmadılarsa bu akşam, inşallah küme düşerler seneye!

orhan42
16.05.2011, 00:05
Holoskodan korkup final maçında oynatmayan Beşiktaştan ve bu akımı başlatna bildiğim kadarı ile azizeden farkımızdır Gabriç olayı..Ama allahını seven bu adamı Tarbzona sokturmasın lütfen...

Mert Oğuzlu61
16.05.2011, 00:34

namuslu namussuz filmi, şener şen in.. aklıma geldi şimdi, nedense artık :)

DeAgLeMaNyAq
16.05.2011, 00:44
Gabriç'e gelene kadar yaptığımız onlarca hata var. Onun bize attığı golle kaybedilen 2 puan bu hataların en ufağıdır...

talsuv61
16.05.2011, 01:28
Namuslu kupayı alamıyor amacımız şampiyonluksa her türlü entrika tedbir alınacaktı.
Ve gabriç istersen messi gibi ol gene de istemiyorum seni bu takımda.
A.gücünün maç satmak geleneği oldu. Geçen sene de böyleydi bu sene de böyle.
Öncesinde gsye 8-0ı var.. Bi de biz bu şerefsizlere bel bağlamışız.

Ali Tunahan Güllü
16.05.2011, 12:51
Ne alaka arkadaşım.Önüne düştü attı adam.Oyuncularımız önlerine düşünleri atsaydı şimdi burda oturmak yerine sokaklarda şampiyonluğu kutluyor olurduk.

Onu bunu bilmem ben orda illa o golü atacak diye brşey yoktu evet artık bu kadarını bile düşünüyorum koşma kardeşim arka direğe seneye geleceğin takımın neden şampiyonluktan ediyorsun?
Bu saatten sonra Gabric kesinlikle dönmemelidir yolu açık olsun bizden uzak olsun.

Cem Akyüz
16.05.2011, 12:55
Onu bunu bilmem ben orda illa o golü atacak diye brşey yoktu evet artık bu kadarını bile düşünüyorum koşma kardeşim arka direğe seneye geleceğin takımın neden şampiyonluktan ediyorsun?
Bu saatten sonra Gabric kesinlikle dönmemelidir yolu açık olsun bizden uzak olsun.

Senin adamın o maçta kaleciyi geçip topu dışarı atıyor ona birşey demiyoruz da Gabric'e mi suç buluyoruz.Sanki o maçla verdik liderliği.

futbalski60
16.05.2011, 12:57
Siz sahtekar olabilirsiniz ama başkasından sahtekar olmasını beklemeyin.

Ali Tunahan Güllü
16.05.2011, 13:00
Senin adamın o maçta kaleciyi geçip topu dışarı atıyor ona birşey demiyoruz da Gabric'e mi suç buluyoruz.Sanki o maçla verdik liderliği.

Umutun sayfasına girip o maçın tarihe bakınca kendi oyuncumuza neler denmiş görebilirsin rahatlıkla.
Evet ben Gabrice suç buluyorum kendi görüşüm.

Cem Akyüz
16.05.2011, 13:03
Umutun sayfasına girip o maçın tarihe bakınca kendi oyuncumuza neler denmiş görebilirsin rahatlıkla.
Evet ben Gabrice suç buluyorum kendi görüşüm.

Tamam sen takıl keyfine göre seç kendine kurbanlarını.

bahadır2561
16.05.2011, 13:08

:alkış: :alkış:

Karakterli adamları severim seneye mutlaka takımda olması gerek. .

Cem Akyüz
16.05.2011, 13:11

Olayın özeti budur

Ali Tunahan Güllü
16.05.2011, 13:14
Koydursana şu maddeyi sözleşmesine ondan sonra nereye gidiyorsa gitsin.
Bir cümle Trabzonsporu ne küçültür ne büyültür ama bunları öngöremeyenler o oyuncunun attığı golden dolayı kaybedilen 2 puanın hesabını yaparlar.
Ben onun peşindeyim sözleşmesine yazılsaydı o madde hiç bunlar olmayacaktı.
Ankaragücünde kalman dileğiyle.
Başarılar.

Ahmet Faruk
16.05.2011, 13:38
Yahu adamın bize attığı gol, bir tek Umut gibi bir oyuncunun kaçırabileceği kadar kolay bir goldü. Sanki dersin adam 3 kişi peşine taktı, 2 kişiyi çalımladı sonra topu doksana taktı.

Bildiğin top adamın kafasına çarptı neredeyse...

Ayıptır arkadaşlar yapmayın. Yani böyle yaptığınız zaman kızdığınız insanlardan bir farkınız kalmaz ve kızmaya hakkınız da olmaz.

Erdal
16.05.2011, 13:43
Kaldı ki o topu dışarı atsaydı utanmayacakmıydık?....Aslanım benim...İnşallah fizik gücün artacak ve sen seneye bize attığın golün misli misli fazlası faydası sağlayacaksın...

Onur
16.05.2011, 13:45
Maç 1-0 iken Kral'ımız boş kaleye golü yapamıyor. Dönen topta kiralık oyunucumuz kaleciyle karşı karşıya golü bize atıyor.

Ve bu durumda suçlu(!) kiralık oyuncumuz oluyor. Helal olsun bize :)

Emre Özyanık
16.05.2011, 13:50
gabriçe yüklenmemeli tüm bunlar. kaybedilen birçok maç var.. kayserispor bizle 3-3 berabere kaldıktan sonra ahımız tutmuş olmalıki hiçbir maçta doğrultamadı kendini

Erdal
16.05.2011, 13:51
Adamsın Gabriç....Hem de bize gol attığın için...

Fatih Özkan
16.05.2011, 13:54
Seni bu takım için yeterli görmeyen utansın!

ilhan
16.05.2011, 14:06
9 puanlık farkı koruyamadık, suçu bizim futbolcuya attık.
*
Kim Almanya ligindeki Srdjan Lakic'i hainlikle suçlayabilir? Belkide döneminin en asil futbolcularından birisi olarak tarihe geçecek. Benim için geçmiştir.

Buradan okuyabilirsiniz Lakic'i ; http://devrimderki.blogspot.com/2011/05/hainlikten-kahramanlga.html

**

Gabriç benim gözümde asil bir futbolcudur.
Karakterli ve şerefli bir adamdır.
O Trabzonspor'a yakışan bir şekilde mücadele etmiştir. Trabzonsporluluk zaten o golü atmasını gerektirirdi o pozisyonda..

ahamitokutan
16.05.2011, 14:35
bize gabric gibi adamlar lazım esas.inşallah yönetim yeni bir saçmalığa imza atıp göndermez gabrici.Trabzonun ruhuna adamlığına yakışanı yaptı kendisi.Eminim ki fener maçında oynatılsaydı onlara da gününü gösterecekti ama bazı takımları yönetenler şeref yoksunu oldukları için kenarda tutuldu maalesef...

28TS61
16.05.2011, 14:48
helal olsun sana gabric. satilik olmadigini, futbolu futbol olarak oynadigin icin helal olsun sana.

Ali İhsan
16.05.2011, 14:51
Gabric dün niye oynamadı? Bilen var mı?

Mehmet Zeki
16.05.2011, 14:52
Gabric dün niye oynamadı? Bilen var mı?

Mesut Bakkal'in tercihi Sestak olmus o tarafa. Sakatligi falan yoktu yani...

Ahmet Faruk
17.05.2011, 09:02
Mesut Bakkal'in tercihi Sestak olmus o tarafa. Sakatligi falan yoktu yani...

Mesut Bakkalın tercihiymiş :)

Ali Tunahan Güllü
17.05.2011, 09:08
Küçük detaylar büyük farklılıklar yaratır.
İleriyi göremeyen,şampiyon olacağına inanmayan yönetici topluluğundan bunu düşünmesini beklemek abes birşey olur zaten..
Örneğin Holosko beşiktaşa karşı oynamayınca beşiktaş büyüklüğünden birşey kaybettimi?
Ne olur bırakın 'Şerefli' oyuncu laflarını.Kimse kendi oyuncusuna şerefsiz demedi zaten.
Evet çok hoş gelebilir ne kadar büyük takımız demi kiralık gönderdiğimiz adamı hiç birşey demeden bize karşı oynamasına ve gol atmasına izin verdik bravo..
*Küçük ayrıntıları BÜYÜK farklar yaratır.(2 Puan)

Gurpas
17.05.2011, 09:17
Ben bu Gabriçe bize attığı golden dolayı uyuz oldum abi

ilhan
17.05.2011, 09:22
Oynamak istememesi gerekiyordu yani Tunahan? Hatta oynadı diye gol atmaması gerekiyordu?
*
Madem öyle olacak, ne farkımız kalacak fenerden? es esten?
**
Sen şampiyonluğun Gabriç yüzünden kaçtığını da düşünürsün şimdi. Dur ben sana başka örnek vereyim. Şampiyonluk Colman yüzünden kaçar, senin gibi düşünürsek. Çünkü fenerle aynı puanda ligi bitirirsek biz ikinci olacağız ve Colman Trabzon'daki fener maçında penaltı kaçırmıştı.

Hain Colman mı olsun?
*
Sen Ankaragücü maçında 5-6 net fırsatı değerlendirme, sonra senin kiralık futbolcunun sağı solu oynamadı, asil bir şekilde mücadelesini yaptı diye hain olsun, seni şampiyonluktan etmiş olsun.
**
Saplantı kötü bir şeydir.
Hem de çok kötü.
*
Ankaragücü maçı öncesi sen 9 puan farkla öndeydin fenerden.
Ankaragücü maçı sonrası sen 7 puan farkla öndeydin fenerden.

Hadi 2 puanı Gabriç yüzünden verdik.
Kalan 7 puan kimin yüzünden gitti? Gabriç mi?
Suçlu arayacaksak suçlu çoooooook..

*

İlk yarı 42 puan toplayıp, İkinci yarı 40 puan toplayan bir takım şampiyon olamıyorsa; o ligde şaibenin, şikenin her şeyin binbir türlüsü vardır demektir.

Dip not:

Lakic helal olsun.
Süper bir yazı olmuş.

Ömer Yüce
17.05.2011, 09:58
Çok değil sadece 1-2 hafta önceki yazılarda "inşallah sene sonunda takımın değişilmezi olacaksın, boşuna kontrat imzalanmadı, helal olsun" falan filan gibilerinden yazanlar bugün neden 180 derece dönüş yapıyolar.

Misal veriyorum. Biz Ankaragücü'nden bir oyuncu kiralasak ve Ankaragücü'ne gol atmasa ne düşünürsünüz?

Kardeşim bunlar futbolcu hiç kimse ekmeğine ihanet edemez. Bugün takımda en sevdiğin oyuncu colman, selçuk giray vs. bunlarda başka takıma kiralanıp sana gol atarsa afedersiniz ama gıkınızı çıkaramazsınız. Eğer illa birine laf atacaksan bunu oraya kiralayan yönetime kız sözleşmesine ek maddeler koymadan aciz yönetim kız...

33. hafta bitti puanlar eşit eğer Ankaragücü'nü yenseydik şu an liderdik veya gabriç gol atmasa liderdik gibi kuyruk acısı beyanlarda bulunmak eziklikten başka birşey değildir. Bu Fenerbahçeli taraftar profilidir..

A.Hilal Çakıroğlu
17.05.2011, 09:58
Gabriç'i kınayanlara gerçekten şaşırıyorum.
Başka hesaplara girmeyip işini yaptığı, hatta bize gol attığı için onunla gurur duyuyorum.
Kesinlikle Trabzonspor'a yakışanı yaptı.

M.S.SOFU
17.05.2011, 12:27
Oynamak istememesi gerekiyordu yani Tunahan? Hatta oynadı diye gol atmaması gerekiyordu?
*
**
Sen şampiyonluğun Gabriç yüzünden kaçtığını da düşünürsün şimdi. Dur ben sana başka örnek vereyim. Şampiyonluk Colman yüzünden kaçar, senin gibi düşünürsek. Çünkü fenerle aynı puanda ligi bitirirsek biz ikinci olacağız ve Colman Trabzon'daki fener maçında penaltı kaçırmıştı.

Hain Colman mı olsun?
*
Sen Ankaragücü maçında 5-6 net fırsatı değerlendirme, sonra senin kiralık futbolcunun sağı solu oynamadı, asil bir şekilde mücadelesini yaptı diye hain olsun, seni şampiyonluktan etmiş olsun.
**
Hem de çok kötü.
*

*

İlk yarı 42 puan toplayıp, İkinci yarı 40 puan toplayan bir takım şampiyon olamıyorsa; o ligde şaibenin, şikenin her şeyin binbir türlüsü vardır demektir.

Dip not:

katılıyorum

e-imza....

talsuv61
17.05.2011, 12:32
Gabriçe çok kızgın olsam da, o golü atmasaydı bile sonraki maçlardan birinde çelme takılacaktı. Fark 19 puan olsaydı da bişey değişmezdi.

bASTURk
17.05.2011, 12:47
Pozisyon da kötüydü be kardeşim.Kaleye 2 metre top adamın kafasına gelmiş.Onu anca bizim Umut kaçırır.

pReN@_61
17.05.2011, 15:38
"Sana kızmıyoruuumm..Sana son sözüm unuut gitsiinn" :)

Hami_41
17.05.2011, 15:41
Helal olsun profesyonelliğin gereğini yaptı adam golden sonrada hiç sevinmedi.
Diğer arkadaşların dediği gibi bunları tartışırsak ne farkımız kalır fenerden eskişehirden

Asi Çaykaralı61
17.05.2011, 16:55
Gabriç sen üstüne düşeni yaptın.Bizim futbolcumuzsun sene sonu döneceksin İnşallah bizde iken de başka takımlara gollerini atacaksın :)

macuka
17.05.2011, 17:00
Bin kere haksiz sampiyon olacagimiza bir kere hakederek olalim daha iyi.

Gabric dogruyu yapti, bize karsi yapinca "hatali", baskasina yapinca "Kahraman" ilan edecek kadar At gozlugumuz olmamali.

Yavuz Hasan
17.05.2011, 23:22
anlamadığım bizimkilere adam kayserili ankaralı fenerli cimbomlu ondan oynamadı yapmadı etmedi diye sayıp söversin

ondan sonra mantıken dediğini yapan yani gittiği takımlı olanada söversin

niyet üzüm yemek olmayıca böyle oluyor demekki

r9emre
17.05.2011, 23:27
Ahahahahahahaha Gabriç laf edecek kadar düşmüş taraftarlarımız var. :D :D Size lafım siz maçları satan takımlar var ya Fenerbahçe'ye onlardan farklı değilsiniz çünkü bu oyuncudan da maçı satmasını bekliyorsunuz alenen.Senin koşucu forvetin koşmaktan saha dışına çıkıyor boş kaleye 1 metreden topları atamıyor bariz 9 puanı eritiyor hatta 11 puan harcatıyor suçlu Gabriç öyle mi aferin sizin futbol bilginize ve ahlakınıza.

Ali Tunahan Güllü
17.05.2011, 23:34
*
**

Hain Colman mı olsun?
*
**
Hem de çok kötü.
*

*

Dip not:

İlhan abi bazı konularda sadece senle değil burdaki yorumuma karşı çıkanlarla bir konuda anlaşamıyoruz.
Ben ilk önce bu işten yönetimi suçlu buluyorum.
Diğer meseleye gelirsek evet duygusal davranarak ben Gabrictede suç buluyorum.Evet burda sadece Gabricin golüyle şampiyonluğu kaybetmedik ama 'küçük' şeyleri kaçırıyoruz.
-Çok 'asil,şerefli,onurlu vs.' davranış hepsine eyvallah.Bizim oyuncularımızın kaçırdıları posizyonlarıda zaten yeterince eleştirmiştik onların sayfasında.
-Neden karşı bir yorum olunca 'saplantı' oluyor onu anlamıyorum.Burda herkesin aynı görüşte olması gereken bir kuralda yok.Asıl saplantı karşıt görüşte kendi görüşün kadar saygı duyamamaktır.*Bence.
---------------------------------------------------------
Lakic konusuyla bu konuyu nasıl aynı kefeye koyuluyor anlamıyorum.O maçtan önceki haftalarda bütün taraftarlar 'Lakic transfer olduğu için golü atmayacak yada istenilen performansı sahaya yansıtmayacak' şeklindeydi.
-Gabric konusu çok ayrı hala bizim oyuncumuz kiralık olarak oynuyor.
Evet Lakic'e Helal Olsun.
Gabric sanada Eyvallah..

izzet
17.05.2011, 23:35
Adamsin Gabric.

Ve sen kiralik olarak bu Takimdan ayrilmanin tek sebebi: "Coach does not like me" idi. Saplanti ve takinti cok kötü sey, cok...

ilhan
18.05.2011, 00:10
İlhan abi bazı konularda sadece senle değil burdaki yorumuma karşı çıkanlarla bir konuda anlaşamıyoruz.
Ben ilk önce bu işten yönetimi suçlu buluyorum.
Diğer meseleye gelirsek evet duygusal davranarak ben Gabrictede suç buluyorum.Evet burda sadece Gabricin golüyle şampiyonluğu kaybetmedik ama 'küçük' şeyleri kaçırıyoruz.
-Çok 'asil,şerefli,onurlu vs.' davranış hepsine eyvallah.Bizim oyuncularımızın kaçırdıları posizyonlarıda zaten yeterince eleştirmiştik onların sayfasında.
-Neden karşı bir yorum olunca 'saplantı' oluyor onu anlamıyorum.Burda herkesin aynı görüşte olması gereken bir kuralda yok.Asıl saplantı karşıt görüşte kendi görüşün kadar saygı duyamamaktır.*Bence.
---------------------------------------------------------
Lakic konusuyla bu konuyu nasıl aynı kefeye koyuluyor anlamıyorum.O maçtan önceki haftalarda bütün taraftarlar 'Lakic transfer olduğu için golü atmayacak yada istenilen performansı sahaya yansıtmayacak' şeklindeydi.
-Gabric konusu çok ayrı hala bizim oyuncumuz kiralık olarak oynuyor.
Evet Lakic'e Helal Olsun.
Gabric sanada Eyvallah..

Nedir o küçük şeyler Tunahan? Neyi kaçırdık mesela biz gözümüzden?
*
Aslında macuka konu hakkındaki en güzel yorumu yapmış yinede ben senin bizim göremediğimiz ama senin gördüğünü merak ettim. Elbette bizde yanlış düşünüyor olabiliriz. Sonuçta hepimiz aynı derecede bağlıyız takımımıza, farklı görüşlerimiz olabilir.

Mehmet Yusuf
18.05.2011, 12:53
adam aslanlar gibi kendisine ve bize yakışır bi şekilde çıktı topunu oynadı.
hiç oynamasaydı, boş kaleye kaçırsaydı dahamı iyi olucaktı.
bence attığı golden sonra hiç sevinmeyişiyle ben hala Trabzonsporun bir oyuncusuyum diyordu...
asil oyunumuzun bir parçası olduğun için teşekkürler gabric..

Ali Tunahan Güllü
18.05.2011, 20:22
Nedir o küçük şeyler Tunahan? Neyi kaçırdık mesela biz gözümüzden?
*
Aslında macuka konu hakkındaki en güzel yorumu yapmış yinede ben senin bizim göremediğimiz ama senin gördüğünü merak ettim. Elbette bizde yanlış düşünüyor olabiliriz. Sonuçta hepimiz aynı derecede bağlıyız takımımıza, farklı görüşlerimiz olabilir.

Abi en başından şunu söyleyeyim Gabric konusunda bize geldiğinden beri ne kadar beğendiğim ankaragücüne kesinlikle gitmemesi görüşünde bulunduğum bir futbolcu.Futbol olarak beğeniyorum ben Gabrici.
-Dediğim gibi en başından kim tahmin edebilirdi Gabricin gol atıp bizim 4-5 tane gol kaçırıp iki puanı kaybedeceğimizi?Yönetim bunların hepsini düşenecek hepsini tasarlayacak.Şu kahrolası maddeyi koydurun kardeşim kimsenin büyüklüğüne gölge düşürmez.Bunu düşünün yoksa orda işiniz ne?
-Ben Gabrice bu golü attı diye 'şerefsiz' neden bunu bize yaptın demiyorum ama işe duygusal tarafından bakıyorum belki.
Neyse ne de olsa 'profesyonellik' var işin içinde at golünü Gabric'im.

ilhan
18.05.2011, 20:24
Golü attıktan sonra sevinmemesi profesyonellik değildi mesela. Maçtan sonra "İnşallah Trabzonspor şampiyon olur" demesi de profesyonelce değildi. Bunlar küçük mü yoksa büyük mü detaylar?

Asi Çaykaralı61
18.05.2011, 20:27
Bu adamı kiralamasaydık bizde kalsaydı belki de şimdiye kadar Şampiyonluğumuzu ilan ederdik.Daha biten birşey yok geçde ilan etsek ona da razıyız :)

Ali Tunahan Güllü
18.05.2011, 20:31
Golü attıktan sonra sevinmemesi profesyonellik değildi mesela. Maçtan sonra "İnşallah Trabzonspor şampiyon olur" demesi de profesyonelce değildi. Bunlar küçük mü yoksa büyük mü detaylar?

İlhan abi o kadarınıda yapmasın-YAPAMAZ zaten.
Sonuçta bu takımdan tamamen gönderilmedi 1 yıllığına kiralandı.Geri döneceği ekmek kapısı burası.
Dediğim gibi bizim performansımız bir kenara ama ben olsam koşmam oraya çok kötü bir posizyon geldi kaçırma şansı filan yoktu ama ben yapmazdım.Buna 'şerefsizlik yada karaktersizlik' dense bile yapardım.

Serdær
18.05.2011, 20:53
Eğer seneye ''oynamaya'' şansı verilirse ; bu sezon Burak Yılmaz'ın yaptığı patlamayı Drago Gabric'in yapacağını düşünüyorum.

Oyun zekası ve ofansif defansif özellikleri açısından çok iyi bir oyuncu.

Şenol Güneş gönderdiğini bin pişmandır kesin ..

futbalski60
20.05.2011, 16:25
Vratari: Runje, Pletikosa, Tomić
Obrana: Srna, Vrsaljko, Ćorluka, Šimunić, Lovren, Vida, M. Pamić
Vezni red: Vukojević, Dujmović, Modrić, Badelj, Gabrić, Perišić, Pranjić
Napad: Mandžukić, Petrić, Da Silva, Kalinić, Jelavić, Vukušić

Tekrar Milli Takıma çağrılmış

sarman61
21.05.2011, 17:34
Bu adamın bu takıma geri alınması lazım. Şu anda maçını izliyorum da gerçekten süper oynuyor.

talsuv61
22.05.2011, 12:00
Bu adamın bu takıma geri alınması lazım. Şu anda maçını izliyorum da gerçekten süper oynuyor.

Onu her görüşümde bize kaybettirdiği 2 puan aklıma gelecek. Ne kadar iyi oynasa da bizde başarılı olamaz. Çünkü benim gibi düşünenler de çok, maçlarda kendisine çok tepki gösterilir.

Nihal Ayvaz
22.05.2011, 12:09
Senin suçun değil ama ahh Gabric o golu atmasaydın şuanda bilgisayar başında değil sokaklarda olurduk.:(

Birtan Karaman
22.05.2011, 12:45
Sezonu kapattın Drago. Artık biraz tatil'den sonra Trabzonspor hesapları yapmaya başla.

Ahmet Başkaya
22.05.2011, 13:03
Sezonu kapattın Drago. Artık biraz tatil'den sonra Trabzonspor hesapları yapmaya başla.

Trabzonspor'da oynayaack kalitede bir yabancı değil +2 de olmayı göze alıyorsa buyursun .

Ali Tunahan Güllü
22.05.2011, 14:14
Onu her görüşümde bize kaybettirdiği 2 puan aklıma gelecek. Ne kadar iyi oynasa da bizde başarılı olamaz. Çünkü benim gibi düşünenler de çok, maçlarda kendisine çok tepki gösterilir.

Senin suçun değil ama ahh Gabric o golu atmasaydın şuanda bilgisayar başında değil sokaklarda olurduk.:(

Bende bunu anlatmaya çalışıyordum.

Birtan Karaman
22.05.2011, 14:49
Trabzonspor'da oynayaack kalitede bir yabancı değil +2 de olmayı göze alıyorsa buyursun .

Engin'in yapacağı katkıdan daha fazlasını eder bu adam.

Hiç yoktan Trabzonspor'a saygısı olur. Bir gün hocaya, diğer gün yardımcı antrenöre sövüp, tartışmaz.

Yavuz Hasan
22.05.2011, 15:31
kanat transferlerinden biri drago bakalım diğri kim olacak

Ömer Yüce
22.05.2011, 16:09

Golü atıpta inş. ŞAmpiyon trabzon olur diye düşünmesi bence gayet profesyonelce bi iletidir bence. Üstelik gol atmış diyoruz...

Ömer Yüce
22.05.2011, 16:11

Ben istemez miyim bi Ronaldo gelsin ama şu an ligde oynayan iyi kanatlardan biri bence... Sadece güçsüz. O da vücut geliştirmeyle çözülür ki Stoch örneği var ligimizde...

RoyalEvil61
23.05.2011, 23:11
gabric hirvatistana sürerken otobanda kaza yapmis we ölüm tehlikesi yasiyorumus... http://sportske.jutarnji.hr/drago-gabric-izletio-s-ceste-i-u-besvjesnom-stanju-prevezen-u-bolnicu/948337/
allahim ya! :( kötü türkcem icin özür dilerim sizlerden...

Samet Türkmen
23.05.2011, 23:13
gabric hirvatistana sürerken otobanda kaza yapmis we ölüm tehlikesi yasiyorumus... http://sportske.jutarnji.hr/drago-gabric-izletio-s-ceste-i-u-besvjesnom-stanju-prevezen-u-bolnicu/948337/
allahim ya! :( kötü türkcem icin özür dilerim sizlerden...

Eğer gerçekse Allah'tan acil şifalar diliyorum. Ayrıca onu kötüleyenleri de kınıyorum. Adam gibi çıktı futbolunu oynadı. Bize şike yakışmaz. Topçumuz olduğunu bize karşı adam gibi oynayarak, namusuyla belli etti.

SEDAT
23.05.2011, 23:17
- Evet ya ona benzer bişeyler diyor , inşallah ciddi bişey yoktur...

Bera B.
23.05.2011, 23:17
Hay Allah. Geçmiş olsun.

playa
23.05.2011, 23:18
şu adamın sayfasını kapatın allah aşkına

Fatih Özkan
23.05.2011, 23:18
Milletin bedduası mı tuttu adamı nedir ?
Gerçi beddualık bir durum yoktu da...
Allah'tan acil şifalar...

Erdal
23.05.2011, 23:22
Uşaklar ayıp oluyor...Çok ayıp oluyor....Allah şifa versin...İnşallah ciddi bir durumu yoktur...

Hüdai Pervaneli
Allah'tan acil şifalar diliyorum.

Berat
Allah acil şifalar versin . Google Translator "ölüm tehlikesi"nden, "yoğun bakım"dan, "kafatasında çatlak" tan falan bahsediyor :S

h@msi61
23.05.2011, 23:26
Allah sifa versin, umarim cabucak iyilesir. Fakat seneye de takima donmesin....

Ali İhsan
Kendi oyuncunuza beddua edeceğinize azizeye edin belki onun başına birşey gelir de Türk futbolu kurtulur.

mda61
Gabric o golü atmasa, biz sanki 84 puan mı alacaktık ? Yine bir yerde ayağımız takarlardı. Gabric atmasa, Bülent Yıldırım atardı. Adam da suç aramayın, onurlu bir şekilde mücalede etti.

Geçmiş olsun Gabric

Fatih Özkan
23.05.2011, 23:27
Aklıma takıldı şimdi...
Cidden çok üzüldüm...

Asi Çaykaralı61
Geçmiş olsun Gabriç

Fatih
Futbolcu olmasını geçtim daha 22-23 yaşında genç delikanlı bu yaşta ölmesine üzülmemek için taş kalpli olmak lazım.

Geçmiş olsun Gabric en yakın zamanda takımına geri dönersin inş.

SEDAT
23.05.2011, 23:28
- Tamam Gabriç'ten bende çok hazetmem ama adam orda belkide ince çizgide dualarımızı esirgemeyelim uşaklar , her yol mubah olmadı bizim için hiçbir zaman...

Ertan1982
23.05.2011, 23:29
Hirvat arkadasi aradim Telden.Doktorlar durumu Agirmis diyorlar Ölüm tehlikesi varmis gelecek 24-48 saat kritikmis.Kazanin sebebine arastiriyorlarmis.Söyledikleri bunlar.

Nihal Ayvaz
23.05.2011, 23:29
Adam kaza geçirmiş kötüymüş durumu puan aldı bizden muhabbeti yapiyorsunuz ya.yuh yani!

umarım en kısa zamanda iyi olur.:(

Ibrahim Gaygusuz
23.05.2011, 23:30
Allah sifa versin

DeAgLeMaNyAq
23.05.2011, 23:32
Taraftarların bedduası feci tutmuş. İnşallah ciddi bir şey yoktur...

Mert Oğuzlu61
23.05.2011, 23:32
Hirvat arkadasi aradim Telden.Doktorlar durumu Agirmis diyorlar Ölüm tehlikesi varmis gelecek 24-48 saat kritikmis.Kazanin sebebine arastiriyorlarmis.Söyledikleri bunlar.

kızgınım oyuncuya ancak şu habere üzüldüm şimdi... kara bulutlar üstümüzde dolaşıyor yine yeni yeniden .....

Sezgin Öztürk
23.05.2011, 23:34
Yazıklar olsun bu zihniyetteki taraftara adam kaza geçirmiş diyorlar hayatiii tehlikesi var deniyor şampiyonluğum gitti banane gabric den diyenler var bu mu yani şampiyonluk denen şey bir insanın hayatnından daha mı değerli eğer öyle görenler varsa İSTEMİYORUM O ŞAMPİYONLUĞU...

Ömer Faruk61
Kim Beddua etti Bu uşağa.Yıkıldım şu anda Allah acil şifa versin Ben seninle gurur duydum Gabric...

Halit Aydın
İnsanın ölümüne bile sevinecek hale gelen bazı taraftarlarımızla aynı takımı tutmaktan UTANIYORUM.

Umarım eski sağlığına kavuşur. Diğer olasılığı aklıma bile getirmek istemiyorum. Allah şifa versin.

Emirhan Uludüz
Ula naptınız iki dakikada adamı öldürdünüz.

1) Haber doğru mu?
2) Attığı golden dolayı Gabric e kızanların fenerlilerden farkı yoktur.

axelman
Allah acil şifalar versin.İnsallah tehlikeyi atlatırda en kısa zamanda tekrar trabzonspor formasıyla futbola döner.:N

ÖmerFarukYılmaz
23.05.2011, 23:35
Allah acil şifalar versin..

Asi Çaykaralı61
ALLAH şifalar versin Gabriç İnşallah en kısa zamanda iyileşirsin

SEDAT
- Çeviriden anladığım kadarıyla yağmur ve aşırı hız diyor ...

Batuhan
İnsanın ölümüne bile sevinecek hale gelen bazı taraftarlarımızla aynı takımı tutmaktan UTANIYORUM.

Umarım eski sağlığına kavuşur. Diğer olasılığı aklıma bile getirmek istemiyorum. Allah şifa versin.

Aynen katılıyorum.

Valla içim bir kötü oldu, çok üzüldüm. Kalk ayağa Gabric! Allah şifa versin..

Hqmi
Üzüldüm vallahi, inşallah iyileşir döner takıma.