PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Affan Kitapç?olu Lisesi

Murat'
16.06.2005, 19:41
Walla bu topici açmak içimden geldi.Affanda tam dört y?l?m geçti.Baz? iyi ve kötü an?lar?m oldu:?yi kötü dört y?l geçirdim.Walla hangilerinizinde bu okuldan mezun oldu?unuzu merak ettim.hadi yaz?n bakal?m

Barış
17.06.2005, 19:17
Affan da okumad?m ama u?a?a ay?p olmas?n yazal?m bi ?eyler.smileys/smiley4.gif

Öss ye Affan da girmi?tim.smileys/smiley4.gif

Crazy_OfLu61_
17.06.2005, 19:20
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Gene bombay? patlatt?n topra??m ya smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Murat'
18.06.2005, 13:42

kazand?n m? bari

imported_Tandogan
18.06.2005, 14:08
Walla bu topici açmak içimden geldi.Affanda tam dört y?l?m geçti.Baz? iyi ve kötü an?lar?m oldu:?yi kötü dört y?l geçirdim.Walla hangilerinizinde bu okuldan mezun oldu?unuzu merak ettim.hadi yaz?n bakal?m

Ben de Affan Kitapç?o?lu Lisesi mezunuyum.Affan Kitapç?o?lu Lisesi köklü bir lisedir.Ta eskilerden beri futbol konusunda da Trabzon Lisesi ile müthi? bir rekabet halindedir.Son zamanlarda Trabzon Lisesi Dünya Liseleraras? Futbol maçlar?nda elde etti?i gö?sümüzü kabartan ba?ar?lar?yla bu rekabette öne geçmi? durumda...Ama Trabzon içindeki Liseleraras? futbol mücadelelerinde Trabzon Lisesi ve Affan Kitapç?o?lu Lisesi aras?ndaki futbol maçlar? bizim zaman?m?zda müthi? zevkli ve heyecanl? geçerdi.

Ayr?ca Affan'da geçen lise y?llar?m? hat?rlad???mda okuldaki k?zlara as?lan d??ardaki sivillerle, orda devriye görevi yapan "Rambo" lakapl? sivil polis ve adamlar? aras?ndaki polisiye filmlerdeki sahneleri an?msatan ko?u?turmalar? da unutamam.

SDanışmaz
18.06.2005, 16:01

Ben de Affan Kitapç?o?lu Lisesi mezunuyum.Affan Kitapç?o?lu Lisesi köklü bir lisedir.Ta eskilerden beri futbol konusunda da Trabzon Lisesi ile müthi? bir rekabet halindedir.Son zamanlarda Trabzon Lisesi Dünya Liseleraras? Futbol maçlar?nda elde etti?i gö?sümüzü kabartan ba?ar?lar?yla bu rekabette öne geçmi? durumda...Ama Trabzon içindeki Liseleraras? futbol mücadelelerinde Trabzon Lisesi ve Affan Kitapç?o?lu Lisesi aras?ndaki futbol maçlar? bizim zaman?m?zda müthi? zevkli ve heyecanl? geçerdi.

Ayr?ca Affan'da geçen lise y?llar?m? hat?rlad???mda okuldaki k?zlara as?lan d??ardaki sivillerle, orda devriye görevi yapan "Rambo" lakapl? sivil polis ve adamlar? aras?ndaki polisiye filmlerdeki sahneleri an?msatan ko?u?turmalar? da unutamam.

Sizde hemen o anda bir fiLm çekseydiniz.smileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

Barış
18.06.2005, 23:20

kazand?n m? bari

Çok ?ükür...smileys/smiley2.gif

Guests
18.06.2005, 23:25
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=middle background="" bgColor=#e1e2f0 colSpan=2></TD>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc><A name=166978></A>Tandogan
</TD></TR></T></TABLE>çekip vursayd?n?z k?zlara ask?nt? olanlar?

Murat'
21.06.2005, 18:13
kolay de?il

selcjK
21.06.2005, 19:14
liseli gençlerimiz aras?nda, ate?li k?zlar lisesi olarakda bilinir..smileys/smiley17.gif

Gargamel
23.06.2005, 19:30
Bende lgs ye girmistim orda smileys/smiley17.gif