PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Meydanda, Tek Maç Bileti Satan Yerde Sadece Tek Gişe

Ufuk Bayraktar61
02.08.2009, 10:26
kombineli olduğum için ne zamandan beri bu rezilliği görmüyordum. Ancak dün ki maça bilet alırken daha doğrusu arkadaşım o bileti alırken böyle rezilliğin Trabzonspor gibi büyük bir kulübe yakışmadığını orda ki herkes görmüştür. Bütün iyi dileklerini !! orda dile getirmiştir.

Arkadaşım Bordo Mavi cafenin girişi olan yerden biletin satıldığı yere kadar tam tamına 1 saat 42 dakikada geldi. ki mesafe 20 metre bile değil belkide. yandan girmeye teşebbüs edenler mi ararsın, ezilme tehlike çekenler mi ararsın. ezilme tehlikesi derken dolmuşları arabaları kastediyorum. Arabaların aynaları bizim kuyruğa teğet geçiyo. zaten teğet geçmesi diğer taraftan duvara vuracak. ve hala bizim takım ordan, tek gişeden satış yapıyor. Ki bunu oraya gelen Sadri Şener de görmüş olmalı sanırım. Ben bu takımın başkanı olsam bu ne rezillik der, oraya el atardım herhalde. Bunun bir an önce değiştirilmesi için kulubümüzü harekete geçmeye davet ediyorum.

Teşekkürler.

KUTADGU
02.08.2009, 10:49
Haklı bir serzeniş diye düşünüyorum.

Bu tür konulara muhakkak değinmeliyiz.

onur-ts
02.08.2009, 10:51
serzenişte hak var.önlem alınmalı.
meydanda bide biletix gişesi var.yani toplam 2 yer var bilet alınabilen.ama görüldüğü üzere yetersiz olabiliyor...

Nebiye
02.08.2009, 10:58
Çoğunluk artık kombineli olduğu için belkide ben uzun zamandır orda öle kuyruk görmedim.Yani normalde yetiyor.En fazla 10-15 kişilik görmüşümdür belki.Oda uzun sürmezdi.
Dün kombineler geçmediği içindir sanırım. :yattara: