PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sampiyonlar Ligi yolunda ilk rakibimiz

Sayfa : [1] 2

worldmaster
15.06.2005, 11:32
Y?te bizi bekleyen zorlu rakiplr .Yorumlarynyzy bekliyorum arkada?lar
Bitir hasreti Trabzon
?ampiyonlar Ligi?ne 2. ön elemeden itibaren katylacak olan Trabzonspor seriba?y olaca?y için bu turda nispeten kolay rakiplerle e?le?ecek. Bordo-Mavililer gruplara kalabilmek adyna önündeki son engel olan 3. ön eleme turunda ise Avrupa?nyn devleri bekliyor. Karadeniz temsilcisi burada seriba?y de?il. Y?te Trabzon?un muhtemel rakipleri:

2. ön eleme turu
H.Split (Hyrvatistan)
Thun (Ysviçre)
Malmö (Ysveç)
Petrzalka (Slovakya) *
A.Famagusta (G.Kybrys) *
Nova Gorica (Slovenya) *
D.Tiflis (Gürcistan) *
Haka (Finlandiya) *
Hafnarfjardar (Yzlanda) *
Shelbourne (S.Yrlanda) *
Z.Mostar (Bosna) *
Skonto Riga (Letonya) *
S.Tiraspol (Moldova) *
Kaunas (Litvanya) *

3. ön eleme turu
Liverpool (Yngiltere) *
M.United (Yngiltere)
Inter (Ytalya)
Panathinaikos (Yunan)
Celtic (Yskoçya) **
Villarreal (Yspanya)
S.Lizbon (Portekiz)
Monaco (Fransa)
Ajax (Hollanda)
C.Brugge (Belçika)
Anderlecht (Belçika) **
G.Rangers (Yskoçya)
D.Kiev (Ukrayna) **
W.Bremen (Almanya)
L.Moskova (Rusya) **
Rosenborg (Norveç)

** ?ampiyonlar Ligi 2. ön elemesinden gelmesi muhtemel takymlar
* ?ampiyonlar Ligi 1. ön elemesinden gelmesi muhtemel takymlar

Guests
15.06.2005, 11:34
hay?rl?s? olsun b?z?m ?c?n

selcjK
15.06.2005, 11:49
2. ön elemeyi kolay geçeriz gibi gözüküyor. ancal 3. ön elemede i?imiz çok zor, iyinin kötüsü tak?mlar? seçemezsek uefada yola devam edebiliriz. ben rosenborg veya moskovay? istiyorum. ih?allah iyi bir kura seçeriz.

Semih58
15.06.2005, 12:31
B?z kolay rakiplere yenildik.Zorlu rakipler gelirse daha iyi olur.Konsantrasyonumuz üst seviyeye ç?kar.

Murat'
15.06.2005, 12:39
ben rosenborg c brugge veya moskavan?n ç?kmas?n? isterim weder de olabilir

*Levent*
15.06.2005, 12:55
bende 2. ön elemeyi rahat geçeriz diye dü?ünüyrum fakat 3. elemede tecrübeli tak?mlar olaca?? için i?imiz zor.. ama TRABZONSPOR'un bu zorluklarlada mücadele edip kazanaca??na inan?yorum..

seyyahali
15.06.2005, 12:58
ilk maçlar kolay gibi görünüyor. ancak ikinci maçlar zor görünüyor. ama geçen sezon kiev kar??s?nda yapt???m?z yanl??lar? yapmayal?m yeter

Mollasalihoğlu
15.06.2005, 13:08
inter,liverpool,man.utd. d???ndaki tak?mlar öyle a??r? zor gözükmüyor,hay?rl?s? olsun..

61trabzonomer
15.06.2005, 13:12
liverpool d???nda bizi kimse zorlayamaz gerçi liverpool da gelse bir?ey olmaz da i?te seviyorum yani liverpolu ondan elemek istemiyorum tak?m?ma ba?ar?lar geçecez allah?n izniyle..

Beytullah
15.06.2005, 13:57
biz kim gelirse gelsin eleyeecgiz ve gruptaki yerimizi alacag?z

tigin
15.06.2005, 14:41
C.Brugge (Belçika)
Anderlecht (Belçika) **
D.Kiev (Ukrayna) **
W.Bremen (Almanya)
L.Moskova (Rusya) **
Rosenborg (Norveç)
bunlardan birini istiyorum özellikle kiev'i smileys/smiley7.gif

andrei07
15.06.2005, 14:46
C.Brugge (Belçika)
Anderlecht (Belçika) **
D.Kiev (Ukrayna) **
W.Bremen (Almanya)
L.Moskova (Rusya) **
Rosenborg (Norveç)

+1967

Ayr?ca kadroyu koruduk demi? say?n ba?kan:zaten ne yapacakt?ki? Sözle?mesi biten birtek Emrah vard?.Bu söyledikleri hayra alamet de?il,demekki transfer yapmayacaklar hemde paralar? varken!!!

Oruç
15.06.2005, 15:16
C.Brugge (Belçika)
Anderlecht (Belçika) **
D.Kiev (Ukrayna) **
W.Bremen (Almanya)
L.Moskova (Rusya) **
Rosenborg (Norveç)

al benden de o kadar! hele ?u kiev bi ç?ks?n var ya onlar? evire çevire yenmek farz oldu!smileys/smiley7.gif

FATIH SULTAN TEKKE

Mollasalihoğlu
15.06.2005, 15:16
o kadar da kolay de?il ama bu kadroyu korumak.

en basiti deportivo'lular forumlar?nda hala fatih tekke hayali kuruyorlar.

zurawski + kaleci + sol kanada (11 oynauyacaksa) adam al?n?rsa bence de abart? transfere gerek yok.ondan gayr?s? kadro derinli?i için olur..mesela orta sahaya adam al?nda kim kesilecek kadrodan??

andrei07
15.06.2005, 15:27
Adam kesmesi için de?il,sakatl?klar maç yo?unlu?u.Mesela Liverpool maç? olan adam? Kayseri maç?nda riske etmemek yanl??m? olur??

zanoylu
15.06.2005, 16:23
Ben v?llereal'i istiyorum.Hadi hay?rl?s?

FORZA TRABZONSPOR

Can basten
15.06.2005, 16:49
Rakipler2004'e göre daha kolay, geçen sene di?imize göre rakip daha azd?. Özellikle L. Moskova, Celtic, Rangers(?ota oynamazsasmileys/smiley36.gif),S. Lizbon, Rosenborg ve Panathinaikos tak?mlar?na kar?? zorlanaca??m?z? dü?ünmüyorum.

Gerçi bu i? zihinsel haz?rl?k meselesidir, Trabzonspor kievden de daha iyi tak?md? ama üzerinde büyük bask? ve stres olu?mas?, ziya hocan?n da bunuçözememesi yüzünden talihsizce elendi. Bu sefer ?enol Hoca'n?n Trabzonspor'u Trabzonspor gibi oynatmas?,yani büyüklük vizyonuna sahip olmas? sayesindein?allah bütün büyük maçlar? kazanaca??z.smileys/smiley1.gif

zafercalikoglu
15.06.2005, 17:03
2.de yenemeyecegimiz tak?m yok gibi ama ondan sonrakiler epeyce zor ben belcika tak?mlar?ndan biri c?ks?n istiyorum ,

Reha
15.06.2005, 17:04
Bize en zoru yak???r diyicem ama yaln?zca Zurawski ve kaleci al?p kapat?l?rsa transfer bu i? hayal olur..

POYRAZ
15.06.2005, 17:37
Merak etmeyin bu sene bu isi bitirecegiz.

Crazy_OfLu61_
15.06.2005, 18:14
2. Turdaki rakiplerimizi kolayl?kla geçice?imize inan?yorum 3. turdada biraz zorlan?r?z ama imkans?z de?il.

Barış
15.06.2005, 18:39
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Kiev i istiyorum.smileys/smiley7.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Fatih Ersoy
15.06.2005, 20:30
werder bremen gelir se ii olur...

Harun
15.06.2005, 21:27
Bana geçen seneki rakiplerimiz ç?kacakm?? gibi geliyorsmileys/smiley1.gifSkonta riga-Kiev.smileys/smiley2.gif

61trabzonomer
15.06.2005, 21:34
Bana geçen seneki rakiplerimiz ç?kacakm?? gibi geliyorsmileys/smiley1.gifSkonta riga-Kiev.smileys/smiley2.gif sen dedin ya kesin gelirler art?k heheh...ben istemiyorum gelmelerini ama daha güçlü gelsin mesela inter ...

Çagman
15.06.2005, 21:46
A.Famagusta (G.K?br?s)

Ve Kiev ikisinden Biri!!!!!!!!!!!!!!

Farz BunLar? yenmek Eze eze!!!!!!

Barış
15.06.2005, 21:49
A.Famagusta (G.K?br?s)

Ve Kiev ikisinden Biri!!!!!!!!!!!!!!

Farz BunLar? yenmek Eze eze!!!!!!

Güney K?br?s... Fena olmaz hani.smileys/smiley7.gif

Kendi saham?zda olan maç? KKTC de oynard?ksmileys/smiley2.gif

TameRHan
15.06.2005, 22:06
ilk maçta k?br?s yunanl?lar? ç?ks?nda gol manya?? yapal?m onlar?

sonrada kiev ç?ks?n hesab? görsün bizimkiler.

XhAn
15.06.2005, 23:09

?mza ne diyeyim..

mahir_kuzey
16.06.2005, 03:34
Kiev olsa intikam maç? olur , iyi olur. Ama liverpool gelse daha haval? olur. ?ampiyonlar ligine kald???m?zda havam?z olur. Millet bizden bi çekinir önce. Liverpool ç?ksa elermiyiz derseniz. KES?N ...

toshiba
16.06.2005, 05:56
Ne kadar iddiali konussakta boyumuzun olcusu belli. Buyuk takimlara ayak uydurmamiz biraz zor olur. Mesela Liverpool, M United, Inter gibi takimlar var muhtemel rakiplerimiz arasinda. Insallah bunlar gibisi gelmez.

andrei07
16.06.2005, 09:10
Ya arkada?lar siz hangi dünyada ya??yorsunuz?? Daha transfer yok ortada geçen seneki kadro duruyor yokLiverpool ç?ksun yok ?nter ç?ks?n.Ç?ks?nlarda maskaram? olal?m??

Ömer SEVİNÇ
16.06.2005, 10:43
+111

Emorfo
16.06.2005, 10:58
?ampiyonlar Liginde gruplara kalal?mda kim gelirse gelsin fark etmez. tabi önce transferleri görmek laz?m.

bordoomavii
16.06.2005, 11:40
3. tur da hep güçlü tak?mlar var.ama en güçlüsü biziz.m.unitedgibi bir devi elerseközgüvenimiz artar.?amp.ligindeba?ar?l? oluruz.

cemalettin
16.06.2005, 12:00
bence 2.ön elemem kolay gibi gelio ama 3.ön elemede inter bile var interi yenmek çok zor ama in?.kolay tak?m ç?kar kar??m?za

smileys/smiley4.gif

Oruç
16.06.2005, 14:11
bak?yorumda ço?umuz kievi istiyoruz do?al olarak! e?er bu kiev bize ç?karsa geçen seneden kalan hesab? fazlas?yla kesmeliyiz!(5-1 kazanmam?z gereken maç? 2-1 kazanm??t?k.yani üç gol eksik.bunu bu sene tamamlamal?y?z!smileys/smiley7.gif

FATIH SULTAN TEKKE

Barış
16.06.2005, 15:15
Bu tak?mlardan niye korkuyoruz ki.

Gençlerbirli?i Valencia y? en iyi zaman?nda yenmedi mi?

Ve biz bu Gençler e 3-4 sallamad?k m??

Gaziantep Roma ya kök söktürmedi mi?

O kadar da zor de?il.

worldmaster
16.06.2005, 15:17
Henüz bi transfer olmad??? için endi?eliyim

Çagman
16.06.2005, 15:46

O kadar da zor de?il.

Bu ?ekiLde hesap yaparsan Daha cok ?ampiyonLar Ligine Kal?rs?n smileys/smiley36.gif

Barış
16.06.2005, 15:52

O kadar da zor de?il.

Bu ?ekiLde hesap yaparsan Daha cok ?ampiyonLar Ligine Kal?rs?n smileys/smiley36.gif

smileys/smiley5.gif

Demek istedi?im biz bu tak?mlar?n yapt???n? çok rahat yapar?z.

Zafer Keskin
16.06.2005, 15:53
:))))) do?ru ?ampiyonlar ligi için emorfo abinin dedi?i gibi transferleri görmemiz laz?m ilk olarak....

worldmaster
16.06.2005, 16:29
Keskin 61 le ayn? görü?teyim

Murat'
16.06.2005, 17:39
walla biz yürekten bu i?e inan?rsak bir de ?ans?m?z iyi olusa ?ampiyonlar ligindeyiz

XhAn
16.06.2005, 17:58
Ts mizin yenemeyece?i tak?m yok..

Murat'
16.06.2005, 18:02
öyle walla

Beytullah
16.06.2005, 19:54
in?allah birkac iyi transferler bu sene sampiyonlar liginin tozunu atacag?z

ah_met
16.06.2005, 23:57
TRABZONUM ISTESIN YENECEGIMIZ TAKIM YOK AMA YETER KI ISTESINLER GERCEKTEN GERISI ONMELI DEGIL BENIM ICIN

Egemen
17.06.2005, 00:14

?mza ne diyeyim..

+1 de benden smileys/smiley4.gif

EmrahYalçınalp
17.06.2005, 08:26
Valla ben Celtic ç?ks?n bize diye dua etmeye ba?lad?m. Wisla'n?n sitesinde bir Celtic'liyle fena at???yoruz. ?ntikaaam, intikaaaammmm smileys/smiley36.gif

http://wislakrakow.com/forum/viewtopic.php?t=25844&amp;postd (http://wislakrakow.com/forum/viewtopic.php?t=25844&amp;postdays=0&amp;postorder=asc&amp;sta rt=0) ays=0&amp;postorder=asc&amp;start=0 Edited by: perhaps

agahozlu
17.06.2005, 08:53
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Büyük bir aksilik olmazsa ilk turu gözümüz kapal? geçeriz.herkesi maça bekliyorum.ben ist.dan gitcem.öss ye girip 1 ay sonra futbolun merkezine gidiyorum.di?er torbadan da kim gelirse gelsin.biz barça y? liverpoolu astonvilla y? yenmedik mi?bu kadroya bir kaleci bir de fatihin yükünü azaltacak birisi geldi mi tamamd?r.bu arada elemeleri geçersek fenerle ayn? grupta olma ?ans?m?z var m?.öyle bir ?ey olursa var ya ne kadar güzel olur.orada papila diye biride yok.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />[/B]

Gökhan Kutlu
17.06.2005, 09:06
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Büyük bir aksilik olmazsa ilk turu gözümüz kapal? geçeriz.herkesi maça bekliyorum.ben ist.dan gitcem.öss ye girip 1 ay sonra futbolun merkezine gidiyorum.di?er torbadan da kim gelirse gelsin.biz barça y? liverpoolu astonvilla y? yenmedik mi?bu kadroya bir kaleci bir de fatihin yükünü azaltacak birisi geldi mi tamamd?r.bu arada elemeleri geçersek fenerle ayn? grupta olma ?ans?m?z var m?.öyle bir ?ey olursa var ya ne kadar güzel olur.orada papila diye biride yok.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>[/B] kardes birincisi öss'de basarilar sana 2.si fatihin yanina bence de bi adam gerekli hatta defansada tolga'da gidecege benziyo 3.sü fenerbahçe ile eslesme durumumuz çeyrek finalde olabilir tabi o da oraya kadar çikabilirse bi de insallah su kiev gelsin 1.turda 2.turda da liverpool gelsin manchester gelsin farketmez biz onlari yenmedik mi trabzon'da insallah bu sefer de yenecez

dr_phantom
17.06.2005, 09:08
3. eleme çok zor gibi. ama yenilmeyecek tak?m m? var.bu lig kolay bir lig de?il tabi. geçen sene nas?l elendi?imizi unutmamak laz?m. bu sene böyle olmamal?. bu sefer avantajlar?m?z? iyi kullanmam?z laz?m.

Oruç
17.06.2005, 14:06
:))))) do?ru ?ampiyonlar ligi için emorfo abinin dedi?i gibi transferleri görmemiz laz?m ilk olarak....

al benden de o kadar kampa ?urada 3-4 gün kald? ama hala bir transfer görmedik!smileys/smiley5.gif

FATIH SULTAN TEKKE

TameRHan
17.06.2005, 14:23
önemli olan büyük tak?m ç?kmas? de?il di?imize göre ç?ks?n da biz eleyelim.

sonuçta önemli olan ?ampiyonlar ligine kalabilmek..

Zafer Keskin
17.06.2005, 14:28
YAW ?ansl? olan ve iyi oynayan her zaman kazan?r geçen sene iyi tak?m gelmedide ne oldu adamlar? deplasmanda yendik kendi saham?zda yenildik ve elendik iyi oynayana her zaman ?ans güler...

Erbay
17.06.2005, 14:54
2.ön eleme geçeriz ama 3.zor gibi.3.turda gelirse w.bremen gelsin.deplansmanda taraftar olur.in?allah hepsini geçerizsmileys/smiley17.gif

EmrahYalçınalp
17.06.2005, 21:47
CELTIC...smileys/smiley15.gif

Punisher-61
17.06.2005, 22:27
Kim gelirse gelsin basarili olmak istiyorsak yenmemiz lazim o kadar basit... Gruplara kalirsak 4. torbada yer alacagiz yani Grubun en kolay takim biz...

Onlar öyle saniyor yanismileys/smiley36.gif

mahir_kuzey
17.06.2005, 22:49
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Büyük bir aksilik olmazsa ilk turu gözümüz kapal? geçeriz.herkesi maça bekliyorum.ben ist.dan gitcem.öss ye girip 1 ay sonra futbolun merkezine gidiyorum.di?er torbadan da kim gelirse gelsin.biz barça y? liverpoolu astonvilla y? yenmedik mi?bu kadroya bir kaleci bir de fatihin yükünü azaltacak birisi geldi mi tamamd?r.bu arada elemeleri geçersek fenerle ayn? grupta olma ?ans?m?z var m?.öyle bir ?ey olursa var ya ne kadar güzel olur.orada papila diye biride yok.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>[/B]

Çok güzel özetlemi?sin. ?stedi?imizde yenemeyece?imiz tak?m yok. Özellikle taraftar?n konsantre olmas? gerekir bu i?e. Taraftarda son iki senedir gözle görülür bir iyile?me var ( bence ) Oyuncular?m?z ve teknik ekibimiz zaten kafa olarak haz?rlar. Ama dedi?in gibi direkt oynayacak 3 oyuncu ( kaleci, forvet, ortan?n solu) ve yedek kulübesinin kalitesini artt?racak 3-4 oyuncu ile kadroyuda zenginle?tirirsek nerdeyse hiç problemimiz kalmayacak. Ama dedi?im gibi ?? TARAFTARDA B?T?YOR...

BDiler61
17.06.2005, 23:55

bencede güzel olur ama celtic te gelebilir özellikle zurawski onlar al?rsa 3. eleme turunda e?le?elim

Emir BAYRAK
18.06.2005, 00:14
Celtic c?ks?n yada Inter smileys/smiley36.gif

?lk turda tab?k? yunan K?br?s gels?n..http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

ts_fan
18.06.2005, 00:17
bu transfer politikas? ile kendi ad?ma CL için yorum yapmay? çok yersiz buluyorum...art?k ay?p olmaya ba?lad?, geçen seneki senaryo aynen oynan?yor bunu anl?yoruz, cevap veremeyecekler bu yapmad?klar?transferler için...smileys/smiley7.gif

?enol Hoca patlayacak ama bakal?m ne zaman???

mahir_kuzey
18.06.2005, 01:11
art?k ay?p olmaya ba?lad?, geçen seneki senaryo aynen oynan?yor bunu anl?yoruz, cevap veremeyecekler bu yapmad?klar?transferler için...smileys/smiley7.gif

Yapmad?klar? derken sanki bilinçli transfer yap?lm?yor gibi söylemi?sin. Kasti olarak Trabzonsporumuzun ba?ar?s?zl??? için böyle yap?yorlar gibi. Ay?p ettikleri ne ki. Bizi utand?rmad?lar bugüne kadar allaha?ükür. Cevap veremeyecek bir ?ey de yapmad?lar...?tham ederken EL-?NSAF lütfen...

selcjK
18.06.2005, 08:23
abicim zuro celtice gider, celticde bize ç?kar sonra gelir avni akerde gol atar, film gibi yani..

selcjK
18.06.2005, 09:20
film ba?lad?, bolum 1 zurawskinin celtice gitmesi, hadi bakal?m..

andrei07
18.06.2005, 09:33
bu transfer politikas? ile kendi ad?ma CL için yorum yapmay? çok yersiz buluyorum...art?k ay?p olmaya ba?lad?, geçen seneki senaryo aynen oynan?yor bunu anl?yoruz, cevap veremeyecekler bu yapmad?klar?transferler için...smileys/smiley7.gif

+1967

Harun
18.06.2005, 10:23
art?k ay?p olmaya ba?lad?, geçen seneki senaryo aynen oynan?yor bunu anl?yoruz, cevap veremeyecekler bu yapmad?klar?transferler için...smileys/smiley7.gif

Yapmad?klar? derken sanki bilinçli transfer yap?lm?yor gibi söylemi?sin. Kasti olarak Trabzonsporumuzun ba?ar?s?zl??? için böyle yap?yorlar gibi. Ay?p ettikleri ne ki. Bizi utand?rmad?lar bugüne kadar allaha?ükür. Cevap veremeyecek bir ?ey de yapmad?lar...?tham ederken EL-?NSAF lütfen...

Hakk? abi öyle deme.Bu May?s ay?nda transferlerimiz haz?r olunacak denildi ortaya birçok isim at?ld? kampa yeti?tirilecek denildi.Ama gel görki ortada icraat yok.Bir hafta içerisinde mutlaka verilen sözler tutulmal?.Kampa zaman?nda kat?lmayan bir oyuncunun bize yak?n zamanda oynayaca??m?z önemli maçlarda nas?l yarar? olabilirki.madem ?L dü?ünüyoruz maden büyük oynuyoruz,tepkiler ve isteklerde büyük olur.smileys/smiley2.gif

The Londoner
18.06.2005, 10:38
Su halde gorunen o ki, yeni transferlerden once Fatih`in bir an once iyilesip, Sampiyonlar Ligi elemelerine yetismesini icin dua etmek gerekiyor.smileys/smiley5.gif

Artik gercekci olmakta fayda var.Edited by: The Londoner

Muhalif
18.06.2005, 10:59
Su halde gorunen o ki, yeni transferlerden once Fatih`in bir an once iyilesip, Sampiyonlar Ligi elemelerine yetismesini icin dua etmek gerekiyor.smileys/smiley5.gif

Artik gercekci olmakta fayda var.

smileys/smiley17.gifgerçekçi olman?n faydas?ndan çok zarar? da olabiliyor bazen demedi demeyinsmileys/smiley17.gif

The Londoner
18.06.2005, 11:18

Artik gercekci olmakta fayda var.

smileys/smiley17.gifgerçekçi olman?n faydas?ndan çok zarar? da olabiliyor bazen demedi demeyinsmileys/smiley17.gif

Cenk gercekcilik hayaciliten daha faydalidir. Cunku daha az hayal kirikligi yasarsin. Gercekcilik mevcut veriler ve imkanlar isiginda alternatifleri gorebilmektir. Bu anlamda ben sonuna kadar gercekciyim.smileys/smiley2.gif

Mevcut yonetimimizin icraatlarini da bu perspektiften degerlendirirsek Fatih noktasindaki tespitimde bana katilacaksin. Yani Fatih`e kaliteli bir alternatif bulmayi birak sakatliktan veya yurtdisi transferindendolayi Fatih`i kaybetmemenin formulunu uretmekte fayda var.Bu dusuncelerim Zurawski skandali uzerine pekismistir. Devre arasinda Zurawski transferi gerceklesmeyince "yonetimimizin bu cap transferler gerceklestirme gucu olmadigini ve Zurawski`nin sezon sonunda da transfer edilebilecegine inanmadigimi" belirtmistim.Belki hatirlarsin...

Zaman herseyi gosterecek, umarim haksiz cikan ben olurum...

ts_fan
18.06.2005, 13:58

Hakk? Abi, yönetimbilinçli transfer yapm?yor gibi söylemedim, 2 y?ld?r olu?turulmu? bir transfer komitesi var, bu komite her y?l transferlerin kampa yeti?ece?ini, sorunsuz ve eksiksiz bir ?ekilde kamp?n ba?layaca?? sözünü verip, her y?lgülünç durumadü?üyorlar...

her?eyden önce tak?m?n;yönetim ve hoca vas?tas? ile koymu? oldu?u hedefler var ve biz taraftarlar (hadi ben ve benim gibileri geçiniz---al??t?k art?k)bu hedefler do?rultusunda ?artlan?yoruz...sonra hedefe giden yolda daha ba?tan kaza yap?yoruz ve hayal k?r?kl?klar? ya??yoruz (geçen y?l Kiev hüsran? bize çok ac?ya ve pahal?ya mal oldu, ne yaz?kki gereken tecrübeler al?nmad?...belkide tak?ma 1-2 tane daha takviye yap?lsayd?; grubumuzda Roma, B.Leverkusen ve Real Madrid ile oynay?p hazz? anlat?lmaz duygular ya?ayacakt?k, reklam?n? yapmak için param?z?n yetmeyece?i bir organizasyonun içinde olacakt?k)...

evet s?rf bu yüzden diyorum ki yönetim cevap veremeyece?i ?eyler yap?yor, her ne kadar güzel ?eyler yapt?klar? gün gibi a?ikar olsada...burdan Trabzonspor'umuzun sevgili yöneticilerine ve Abi'lere lütfen biraz daha dikkat ve az hata diyorum...art?k yanl???lar? ta??yacak taraftar profili kalmad? ve herkes ba?ar? bekliyor, ba?ar? gelmeyedebilir ama en az?ndan ellerinden geleni yapt?klar?n? somut ad?mlarla göstermeliler...

Sayg?lar...

SDanışmaz
18.06.2005, 14:21
Recep abi oLay? özetLemi?...

mahir_kuzey
18.06.2005, 14:24
Ben transfer yap?lmas?n demiyorum zaten , olay ?u; yönetimin cimrilik yapt??? kesin. Cimrilik yapmalar?ndaki en önemli pay da syzmek transferinde bu takti?in tutmu? olmas?. Adamlar?n ilk istedi?i fiyat?n nerdeyse 3 te 1 ine al?nd? syzmek. Tekrar ayn? taktik geçerli olur diye dü?ünüyorlar. Cimrilik yapmakta da k?smen hakl?lar çünkü havaya ataca??m?z bir kuru? param?z yok. Ama dedi?iniz gibi kampa yeti?mesi laz?m art?k. ?u ana kadar yap?lm?? olan pazarl?klar indirim yeterli olabilir.

Benim tepki gösterdi?im nokta ?uydu, bir futbol tak?m?n?n yönetiminin i?i sadece transfer de?ildir. ?u anki yönetim kurumsalla?ma ad?na çok önemli ad?mlar atm??t?r. ?imdi bi zurawski al?namad? diye bütün yapt?klar?n? çöpe atacaksak biz nankörlük yapm?? oluruz. Yi?idi öldürelim hakk?n? verelim. Fatihin 3 gökdenizin 5 y?ll?k sözle?me imzalamalar? hüseyinin emrah ve tolgan?n tak?mda tutulmas? bile büyük ba?ar?.

Bu arada transferin kampa yeti?ece?ini dü?ünüyorum - yada in?allah diyelim - Ke?ke gelirleri giderlerinin 50 kat? olan bi kulüp olsayd?k ta kimsenin eline bakmasayd?k. ?imdi ne diyoruz , amanda murat bozo?lu alacakm?? bi oyuncu yada ba?ka biri her kimse.

Alptuğ
18.06.2005, 14:33
d kiev yada v?llarealc?ks?n 2s?yleyde hesab?m?z var

b?z bu y?l oynad?g?m?z futbolla her tak?m? eleyeb?l?r?z d?yorum bence samp. liginde olacaz in?allah

ts_fan
18.06.2005, 14:47
bu arada Fatih ve 61'e att?r?lan imzalar?n sürelerinin uzun olmas?çok güzel ama burada yap?lan çok büyük bir hata maalesef Trabzonspor'un b?rak?n be? kuru?unu, çok büyük paralar?n? soka?a atmas?na neden olmu?tur...

Fatih ve 61'in ald?klar? y?ll?k 1,8'er milyon YTL'ler maalesef di?er oyuncular?nda asl?nda etik olarak hiç olmamas? gereken bir istekle klübün kar??lar?na ç?kmalar?n? sa?lam??t?r...art?k di?er oyuncularda ald?klar? ücretleri Fatih ve 61'in ald??? ücretle k?yaslay?p daha fazla ücret almalar? gerekti?ini söylüyorlar...tamam klüp kurumsalla??p güzel ?eyler yap?yor, paray? çarçur etmiyor gibi görünüyor ama?unuda bilelim bu y?ldan itibaren iç transferlerde yani sözle?meli oyuncular?m?za ödenenparalarda geçen y?llara göre çok daha fazla ödemeler yap?lacak...

bunun böyle olmas?n?n en büyük nedeni klübün iki y?ld?z oyuncu ile ekonomik olarak haddini a?acak sözle?meleri yapm?? olmas?d?r...bu konudaki en bariz örnekler ise y?ll?k 550 binYTL'ye oynayan Tolga'n?n ?imdi 1,6 milyon YTL istiyor olmas?...Yattara'ya ise y?ll?k210 bin YTL'den1,5 milyon YTL'yevaranbiriyile?tirme yap?lm?? olmas?...bu gidi?at?n klübün yar?nlar? için hiçte iyi olmayaca??n? belirtmek istiyorum...

biz bir dönem Sümer'e neden Aurello'ya y?ll?k 100 bin $ daha fazla verip tak?mda tutmad???na k?zard?k ama ?imdi bak?yorumda bu derece savurganl??a sahip bir yönetimin hala d?? transfer yaparken ucuz pazarl?klar yap?yor olmas? gerçekten komik oluyor, i?te ben buna çok k?z?yorum...

Sayg?lar...Edited by: ts_fan

Colakoglu
18.06.2005, 16:27
Abi bence 2.turda baya zorlanicaz rakipler güclü yaaasmileys/smiley5.gif

#10 Fietra
18.06.2005, 16:43
Abi bence 2.turda baya zorlanicaz rakipler güclü yaaasmileys/smiley5.gif

3.tur demek istedin galiba

TheCrow
18.06.2005, 17:50

b?z bu y?l oynad?g?m?z futbolla her tak?m? eleyeb?l?r?z d?yorum bence samp. liginde olacaz in?allah

Villareal ?u andaki en tehlikeli rakiplerden biri,iki y?l önceki Villareal ile kar??t?rmay? sak?n.Sorin,Riquelme,Forlan,Reina,Jose Mari,...Çok güçlü kadrolar? var,bu sene Avrupa'da yar? final ya da final oynayabilirler...Benim gönlümdeki rakip Rosenborg,veya Anderlecht...

andrei07
18.06.2005, 17:58
Biraz tecrübe gerekti?i kan?s?nday?m ve bunun için avrupa tecrübesi olaN 1 YADA 2 TRAnsfer ?L için çok iyi olur dü?üncesindeydim ama görünen köy klavuz istemez!!Çok üzgünüm

#10 Fietra
18.06.2005, 18:00

Villareal ?u andaki en tehlikeli rakiplerden biri,iki y?l önceki Villareal ile kar??t?rmay? sak?n.Sorin,Riquelme,Forlan,Reina,Jose Mari,...Çok güçlü kadrolar? var,bu sene Avrupa'da yar? final ya da final oynayabilirler...Benim gönlümdeki rakip Rosenborg,veya Anderlecht...

Kat?lmamak mümkün de?il Villareal'i kesinlikle istemiyorum.Bizi eledikleri sene yar? final oynam??lard? yanl?? hat?rlam?yorsam.Ki Barca'y? Real'i yendiler ligde.Çok güçlü bir tak?m hiç hafife al?nmayacak bir tak?m.

POYRAZ
18.06.2005, 19:21
Ilk mactaki rakipler bize rakip olamaz ama onda sonrakiler hakiktten cok güclü rakipler, inandiktan sonra üstesinden gelebiriz.

Guests
18.06.2005, 20:06
valla ilk maçta kesinlikle turistik güzel bir ?ehrin tak?m? ç?ks?n istiyorum. Bu ?ekilde hem maça gidecek olan taraftalar?m?z güzel ve e?lenceli bir tatil geçirir, hemde tak?m?m?z yo?un idman temposundan sonra birazc?k stres atm?? olur...

ikinci ve son eleme maç?m?zda ise en güçlüsünü istiyorum!!! M.united, inter, Ajax, Monaco gibi... Büyük tak?mlar?n Trabzon'a gelmesini çok özledim...smileys/smiley19.gif bu y?lda ?ampiyonlar ligine giremeden elenmeyi bile göze al?yorum...smileys/smiley19.gif

Bu tip bir tak?m? eleyerek ?ampiyonlar ligine ad?m atmam?z?n bize kataca?? fiyakay? da dü?ünürsek e?er,çok ??k olur gibi.... Ayr?cabize de yak??an bu de?il mi...?

Edited by: CuttySark

Beytullah
18.06.2005, 21:24
walla hay?rl?s? ne ise o olsun in?allah gruplara kat?l?r?z.

ts_fan
18.06.2005, 22:23
bu arada Fatih ve 61'e att?r?lan imzalar?n sürelerinin uzun olmas?çok güzel ama burada yap?lan çok büyük bir hata maalesef Trabzonspor'un b?rak?n be? kuru?unu, çok büyük paralar?n? soka?a atmas?na neden olmu?tur...

Fatih ve 61'in ald?klar? y?ll?k 1,8'er milyon YTL'ler maalesef di?er oyuncular?nda asl?nda etik olarak hiç olmamas? gereken bir istekle klübün kar??lar?na ç?kmalar?n? sa?lam??t?r...art?k di?er oyuncularda ald?klar? ücretleri Fatih ve 61'in ald??? ücretle k?yaslay?p daha fazla ücret almalar? gerekti?ini söylüyorlar...tamam klüp kurumsalla??p güzel ?eyler yap?yor, paray? çarçur etmiyor gibi görünüyor ama?unuda bilelim bu y?ldan itibaren iç transferlerde yani sözle?meli oyuncular?m?za ödenenparalarda geçen y?llara göre çok daha fazla ödemeler yap?lacak...

bunun böyle olmas?n?n en büyük nedeni klübün iki y?ld?z oyuncu ile ekonomik olarak haddini a?acak sözle?meleri yapm?? olmas?d?r...bu konudaki en bariz örnekler ise y?ll?k 550 binYTL'ye oynayan Tolga'n?n ?imdi 1,6 milyon YTL istiyor olmas?...Yattara'ya ise y?ll?k210 bin YTL'den1,5 milyon YTL'yevaranbiriyile?tirme yap?lm?? olmas?...bu gidi?at?n klübün yar?nlar? için hiçte iyi olmayaca??n? belirtmek istiyorum...

biz bir dönem Sümer'e neden Aurello'ya y?ll?k 100 bin $ daha fazla verip tak?mda tutmad???na k?zard?k ama ?imdi bak?yorumda bu derece savurganl??a sahip bir yönetimin hala d?? transfer yaparken ucuz pazarl?klar yap?yor olmas? gerçekten komik oluyor, i?te ben buna çok k?z?yorum...

Sayg?lar...

i?te o ucuz pazarl?klar sonucu Zura kaçt?...smileys/smiley7.gif

perfectstorm
19.06.2005, 00:00
2.turdan bahsetmeye gerek yokda 3. turda dinamo ile villareali gördümde onlarla hesab?m?z var onlardan birini isteriz hani hesab? kapatal?m. !

mahir_kuzey
19.06.2005, 00:32
U?aklar nedeysunuz, hani nerde laz inad?, valla pirak real matrit, arsenal, çelsi kim çikarsa çiksun, uzaydan gelsun isterse. ULAAYYYNNN ÖZÜNÜZE DÖNÜN YAV, K?M Ç?KARSA Ç?KSUN DEYRUM. BOYLE V?LLAREAL K?EV HESABI YAPMAYA H?Ç GEREK YOK...

toshiba
19.06.2005, 00:32
valla ilk maçta kesinlikle turistik güzel bir ?ehrin tak?m? ç?ks?n istiyorum. Bu ?ekilde hem maça gidecek olan taraftalar?m?z güzel ve e?lenceli bir tatil geçirir, hemde tak?m?m?z yo?un idman temposundan sonra birazc?k stres atm?? olur...

ikinci ve son eleme maç?m?zda ise en güçlüsünü istiyorum!!! M.united, inter, Ajax, Monaco gibi... Büyük tak?mlar?n Trabzon'a gelmesini çok özledim...smileys/smiley19.gif bu y?lda ?ampiyonlar ligine giremeden elenmeyi bile göze al?yorum...smileys/smiley19.gif

Bu tip bir tak?m? eleyerek ?ampiyonlar ligine ad?m atmam?z?n bize kataca?? fiyakay?da dü?ünürsek e?er,çok ??k olur gibi.... Ayr?cabize de yak??an bu de?il mi...?

Kardesim 3'uncu turda da kolay rakip gelirs eve gecersek, grupta cok daha gucluleri Trabzon'a gelmek zorunda kalacaklar.

Eddy
19.06.2005, 03:06
rakipler çok kolay...

Barış
19.06.2005, 03:18
rakipler çok kolay...

Hangi rakipler mesela?

worldmaster
19.06.2005, 11:09
Arkada? biraz uçmu?.Ne kolay? ya.TransferSiz bu i? zor.Kanad? k?r?k ku?lar gibiyiz .Yattara d???nda kanat kullanan,orta yapan yok.Bu halimizle bize CL'yi yedirmezler .Rakiplerimiz gese ya da bejeke de?il avrupal?

XhAn
19.06.2005, 15:17
Bencede Kanatlar kötü. Ribery i ke?ke biz kaç?rsayd?k :)

ftunsal
19.06.2005, 15:28
bu transfer politikas? ile kendi ad?ma CL için yorum yapmay? çok yersiz buluyorum...art?k ay?p olmaya ba?lad?, geçen seneki senaryo aynen oynan?yor bunu anl?yoruz, cevap veremeyecekler bu yapmad?klar?*transferler için...smileys/smiley7.gif

aynen kat?l?yorum.?.l.eleme maçlar? oynayaca??z türkiye kupas? elemesi de?il .rakipler kolay diye yazanlar herhalde dalgas?na yazm??..

ftunsal
19.06.2005, 15:39
?.l.kulvar?nda yar??mak için önce kendin bir?eyler olacaks?n ki sonra rakiplerine bakacaks?n.
hoca 3 takviye istiyro ki bu zaten herkesin gördü?ü olay.
ma 6 ay pe?inde oldu?un adam? bile kapt?r?rsan, sallama 2-3 transferi y?ld?z diye tan?tmaya kalkarsan,muhtemel rakiplerden çok muhtemel kulvara bakmak laz?m..

XhAn
19.06.2005, 15:41
Tamamda okadar da olumsuz olmay?n. Bir ortasaha birde iyi bir forfet yetecek..

ftunsal
19.06.2005, 15:54
iyi de hanii smileys/smiley5.gif

XhAn
19.06.2005, 16:02
Karde? sab?r. Hangi tak?m transferi yapt???

Fener Be?ik Gs hangisi transferi bitirdi??

SiNo
19.06.2005, 18:56
oratal??? da?tca??z

k_o_m_a_n_d_o
20.06.2005, 18:57
Arkada?lar bence 2.turu rahat geçeriz.Rakiplerimizinde Haka ve Shelburne olmas?n? istiyorum.Sebepi ise beni iddaada mahvettilersmileys/smiley19.gif.Onlar için özel pankartlar haz?rlayacam gelirseler.3.turda tek bir tak?m istiyorum.Oda celtic çünkü zurawski neler kaybetti?ini görecek.buray? hiç unutamayacak.Bakars?n?z sözle?meyi fesh edip bize gelebilir.smileys/smiley2.gif

tsmaniac
20.06.2005, 23:53
ooooo ay?p ettiniz mehmet y?lmazla ?ampiyonlar liginde yar? finale
ç?kar?z ya biraz gerçekçi olmak gerekirse b?rak? ?amp. ligi uefa bile
hayal bu tak?m rakibi deplasmanda be? s?f?r ma?lub etse bile avni
akerde alt? s?f?r yenilir geçen sene hepimiz maalesef bunu ya?ad?k i?te
bu olay tarihi bir yarad?r ve biz o ana ?ahit olduk zor zor b?rak?n 3.
elemeyi biz bu kadroyla ilkini bile zor geçeriz...öyle adam transfer
ediyorlar ki yani b?rak?n ?amp. ligini süper ligde bile oynamam??

selcjK
21.06.2005, 10:08
Bir ?ampiyonlar ligi hikayesi http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Trabzonspor 2. ön elemeyi rahat geçtikten sonra 3. ön elemede Norveç devi Rosenborg ile e?le?mi?ti. ?lk maç norveçteydi ve Trabzonspor ilk maça h?zl? ba?lam??t? ve ilk golude bulmu?tu, ancak skoru koruyamay?p norveçten 2-1 lik yenilgiyle ayr?lm??t?, herkeste bir panik vard?, acaba ?ampiyonlar ligi kap?s? aralanacak m? diye? ??te o gün gelmi?ti. Trabzonspor belki iyi transferler yapamam??t? ama gönülünü koyarak oynuyordu, defansta genç yalç?n norveçlilere geçit vermiyor, orta shada ali?en ar? gibi çal???yordu, ve ilerde yüzy?l?n yetene?i temur vard?, i?te bu duygularla iki tak?mda Avni Aker e ç?k?yordu, Avni Aker bu sene yeniden duzenlemi? 35.000 kapasiteye ç?kar?lm??t? ve stadda 33,351 ki?i vard? Trabzon tarihi günlerinden birini yap?yordu, taraftarlar daha önce hiç olmad?klar? kadar destek veriyorlard? tak?mlar?na, asl?nda ?a??rtan bir geli?meydi bu ve i?te maç ba?lam??t?, Trabzonspor mükemmel oynuyor ad?m atacak yer b?rakm?yordu rosenborg tak?m?na, ancak dakika 18 i gösterdi?inde staddaki 33,351 taraftar resmen buz kesmi?ti, evet rosenborg kaleye geldikleri ilk ?utta golu bulmu?tu, ve trabzonsporda bir panik ba?lam??t?, rosenborg ataklar? git gide s?kla??yordu, 2 dk sonra toplar? direkten dönünce bütün stad derin bir ohh çekti, 26. dakikaya gelindi?inde stadta ç?t ç?km?yordu, futbolcular?n sesi neredeyse trabzon sokaklar?nda yank?lan?yordu. ve bunun gören avrupan?n devlerinin istemesine ra?men TS de kalan FAT?H TEKKE tribunlere giderek bir i?aret yapt?, ve sanki k?yamet koptu stadta yer gök inliyordu, ve i?te 29. dakikada rosenborg ata?a ç?karken fatih topu kapt? ata?a ç?kan Temurun önüne ??k bir pas att?. defans çizgi halinde yakaland? ve art?k genç temurun önünde kimse yoktu, ilerledi ilerledi ceza sahas?na ç?karken kaleci ç?kt?, ve herkesin ?a?k?n ifadelerle izledi?i anda kaleciyi çal?mlad?, top çizgiyi geçerken topu durdurdu ve tribunlere bakt?, ellerinle ba??r?n y?k?n stad? der gibiydi ve çizgi üzerinden topu a?lara b?rakt? ve art?k durum 1-1 olmu?tu, tak?m en önemlisi taraftar inanm??t? turu geçip ?ampiyonlar ligine kat?lmalar?na. trabzonspor ak?n ak?n gelmeye ba?lad? golden 2 dakika sonra syzmek in ?utu direkte patlad? ama gol sinyalleri geliyordu adeta, rosenborg kö?e at???n? kulland? kalecimiz topu ald??? gibi gökdenizi gördü gökdeniz sa? kanat?n dinamosu yattaran?n önüne topu att?, bu arada temur ve fatih çoktan ceza sahas?na ko?uyorlard?, yattara bildi?imiz hareketleriyle 2 rosenborgluyu oyundan dü?ürünce tribünler daha da costu, ve içeri do?ru ortalad?, fatih z?plad? ancak topa vuramad?, temur ceza sahas? d???ndan ko?tu ko?tu ve tam penalt? noktas? üzerine öyle bir kafa vurdu ki top ayakla vurulmu? gibi sert ve düzgün gitti ve avni aker resmen y?k?l?yordu . ve ilk yar? böyle sona erdi.

2. yar?da herkes endi?eliydi, çünkü ts genelde 2. yar?lar?n ba?lar?nda çok kötü futbol oynuyordu ve maalsef öyle de oldu trabzonspor 2. yar?da iyi futbol ortaya koyam?yordu, ve rosenborgun her ata??nda stad soguk terler döküyordu bunu gören ?enol güne? orta sahaya dinamizm getirmesi için ali?enin yerine genc ademi ald? oyuna, ve ts 55. dakikadan sonra tekrar eski havas?n? yakalad? ve 60. dakikada yattara ta??d??? topla ceza sahas?na tam girerken yere indirildi, ve çizginin 1 metre d???ndan frikik kullanacakt? trabzonspor. topun ba??na daha önce duran toplar?n ba??na geçmeyen fatih geçti ve symek ile bir ?ey konu?tu herkes ne olaca??n? merak ederken bu olaya ?ahit olanlar resmen dilini yuttu, syzmek toptan yakla??k 2 metre aç?ld? herkes fatih vuracak san?yordu ama öyle olmad?, fatih topuk pas?yla syzmek e topu att? ve an?nda baraj?n arkas?na ko?tu, top syzmeke gelirken rosenborglu oyuncular baraj? bozmu? ona do?ru ko?uyorlard? istedikleri olmu?tu syzmek topun dibine vurup a??rtma yaparak bozulmu? baraj?n arkas?nda kalan fatihe topu iletti fatih kaleci ile kar?? kar??yayd?, ama arkas?nda rosenborglu bir futbolcu vard?, ve fatih topa dokunmay? ba?ard? ancak ayn? s?rada topa vurmaya gelen rosenborglu fatihin topa vurmas?yla birlikte o h?zla aya??na tekmeyi pattlat?, ama gol olmu?tu golu engeleymemi?ti, ancak fatih yerde yat?yordu ve de?i?iklik hakk?m?z kalmam??t?, yakla??k 5 dk tedavisi yap?ld?, ancak oyuna devam etmemesi gerekiyordu ancak o sakat sakat oyuna devam etti ve 65. dakikada oyuna girdi. bu skor ts ye yetiyordu art?k sadece 25 dakika kalm??t? ?ampiyonlar ligi için ama i?i garantiye almak için en az bir gol gerekiyordu. ve o an gelmi?ti 67. dakikada yattara kö?e gönderine gitti , bakt? bakt? ve tekrar bakt? öyle bir orta kestiki herkes olm o nas?l orta dedirtken cinste çok havadan gitmi?ti, ama o neydi havada bir kafa vard??!?! kimdi o evet sakat sakat oynayan fatih mükemmel yukselerek rosenborglu futbolcular?n ?a?k?n bak??lar? aras?nda topu a?lara gönderiyordu. ve durumu 4-1 yap?yordu art?k trabzonspor çok rahatt?. ve maç böyle sona erdi . trabzonspor ?ampiyonlar ligi biletini cebine koymu?tu çoktan, çünkü taraftar?, yönetimi, futbolcular?, teknik yönetimi inanm??t?,güvenmi?ti,kenetlenmi?ti..

file:///C:/&#068;ocuments%20and%20Settings/Murat%20Eray%20KORKMAZ/Desktop/ads?z.JPGEdited by: selcJK

Guests
21.06.2005, 10:12
Petrzalka (Slovakya), A.Famagusta (G.K?br?s), Nova Gorica (Slovenya), D.Tiflis (Gürcistan), Haka (Finlandiya), Hafnarfjardar (?zlanda), Shelbourne (S.?rlanda), Z.Mostar (Bosna), Skonto Riga (Letonya), S.Tiraspol (Moldova), Kaunas (Litvanya).

?u tak?mlardan ilk turda bizi zorluyacak olan yok.

selcjK
21.06.2005, 10:14
kuralar 24 haziranda çekiliyor hadi hay?rl?s?..

mahir_kuzey
21.06.2005, 10:21
SelcJK bu hikayedeki temur yoksa bizim TEMUR ALTUNHAN'm? ?

selcjK
21.06.2005, 10:28
evet ben çok be?eniyorum onu al i?te dursun adam muthi? yetenekli.

Sacit
21.06.2005, 10:33
heyecan bast? ?imd?den k?m olursa olsun silecez sahadan

Emin
21.06.2005, 11:19
G.K?br?s tak?m? bize dü?erse siyasi bir kriz ç?kar. Zaten tan?y?p tan?mama gündemi bu s?ralar hararetle tart???l?yor. ?imdi tan?mad???m?z bir ülkenin pasaportuyla bu adamlar maç yapmaya gelirse ne olur acaba...

Neyse hay?rl?s? olsun....

selçukabi
21.06.2005, 11:24
Petrzalka (Slovakya), A.Famagusta (G.K?br?s), Nova Gorica (Slovenya), D.Tiflis (Gürcistan), Haka (Finlandiya), Hafnarfjardar (?zlanda), Shelbourne (S.?rlanda), Z.Mostar (Bosna), Skonto Riga (Letonya), S.Tiraspol (Moldova), Kaunas (Litvanya).

?u tak?mlardan ilk turda bizi zorluyacak olan yok.

bu turda zorlayacak yok do?ru ama 3. turda da bizim bu kadroyla zorlayaca??m?z (Fatih Tekkenin oynamayaca?? kabulü var) rakip yok bencesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Oruç
21.06.2005, 12:44
kuralar 24 haziranda çekiliyor hadi hay?rl?s?..

bu turu geçersek e?er ben ikinci turda

celtici istiyorumsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

FATIH SULTAN TEKKE

andrei07
21.06.2005, 13:17
Neden istiyorsun ? Ne yapt? adamlar seni k?zd?racak?Ayr?ca Litvanya ve Slovenya tak?mlar?na dikkat derim.Ayr?ca bu TEMUR kimdir biri bilgi verebilirmi bana?*

Oruç
21.06.2005, 13:20
zurawskiye neyi kaybetti?ini göstermek için istiyorum!!!

FATIH SULTAN TEKKE

selcjK
21.06.2005, 13:23
Neden istiyorsun ? Ne yapt? adamlar seni k?zd?racak?Ayr?ca Litvanya ve Slovenya tak?mlar?na dikkat derim.Ayr?ca bu TEMUR kimdir biri bilgi verebilirmi bana?*

cm oynuyordum aynen anlatt?klar?m oldu :) resmini koyamad???m için bir ça?r???m yapamad?n?z, temur un y?ll?k gol ortalamas? 20 gumushane do?anspordayd?, sonra 2.lig ekiplerinden birine transfer oldu san?r?m sivasa emin de?ilim, yani temurun ts ile alakas? yokEdited by: selcJK

Oruç
21.06.2005, 13:52
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR'DA RAK?PLER BELL? OLDU
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>?ampiyonlar Ligi'ne 2.ön eleme turunda ba?layacak olan Trabzonspor'un rakibi 24 Haziran'da ?sviçre'nin Cenevre kentinde yap?lacak kura çekimiyle belli olacak. Trabzonspor'un ilk ön eleme deki muhtemel rakipler ?öyle: Petrzalka (Slovakya), A.Famagusta (G.K?br?s), Nova Gorica (Slovenya), D.Tiflis (Gürcistan), Haka (Finlandiya), Hafnarfjardar (?zlanda), Shelbourne (S.?rlanda), Z.Mostar (Bosna), Skonto Riga (Letonya), S.Tiraspol (Moldova), Kaunas (Litvanya).
</TD></TR></T></TABLE>

istermisiniz yine skonto ç?ks?n!smileys/smiley4.gifadamlar belkide ?u an bizim tak?m?n onlara ç?kmamas? için dua ediyorlard?r!(aç?kças? ben skonto ç?ks?n istemiyorum.ama ç?karsa da geçen seneki tarifeye aynen devam!)

FATIH SULTAN TEKKE

selcjK
21.06.2005, 14:12
2. ön elemede ç?kmas?n? istemedi?im tek tak?m shelbourne, di?erlerini rahat geçeriz muthemelen shelbourne da yeneriz ama klasik ada futbolu yan toplarda çok etkilerdir san?r?m, malum bu sene yan toplar?n bize neler kaybettirdi?ini biliyorsunuz..

Colakoglu
21.06.2005, 14:33
ilk turu gectik sayilir

zanoylu
21.06.2005, 14:35
Bu sene içime do?uyor kesin ?ampiyonlar li?indeyiz

isko61
21.06.2005, 16:55
2.öneleme kolay amma 3.öneleme de dua edin belç?ka temsilc?l?eri gelsin

Punisher-61
21.06.2005, 17:26
A.Famagusta (G.K?br?s) ciksin isterim..onlari güzel bi dagitiriz...

sanatik
23.06.2005, 01:38
zurawskiye neyi kaybetti?ini göstermek için istiyorum!!!

FATIH SULTAN TEKKE

sampiyonlar liginde ayni grupda olmayi isterim bu acidan ama öyle kafaya takdigim yok bu meseleyi. Dünyada oyuncu kalmadi sanki. Unutun gitsin.

Colakoglu
23.06.2005, 14:22
Abi su isvicrenin takimi thun ciksa bize varya acayip olur dagitiriz
elemanlari ve busene benim senem olur walla yaz kampi isvicrede öneleme
isvicrede acayip olursmileys/smiley17.gif

Crazy_OfLu61_
23.06.2005, 15:51
Eveeeeeett gün geldi çatti. Safak dogan günesdiyoruz arkadaslar.

Takimimiz için hayirli olsun.

$FIRTINA61$
23.06.2005, 16:31
hankicikarsa ciksin kolay olacak 5 leyip devam ederiz önemliolan bu macada güven kazansinlarki 3 turda süper oynasinlar grublara kalalim

haydi bu sefer olacaksmileys/smiley32.gif

Burçak
23.06.2005, 17:28
bu guuplara kalmaliyiz. trabzona dünyanin dev takimlarini getirmeliyiz ozaman camia kendini bulacak. yolumuz dahada açilacak. ama önce su 2 maç kazasiz belasiz geçmeliyiz. hayirlisiyla.

selcjK
23.06.2005, 19:19
çekilisi star verecek mi acaba? kesin vermez ezikler

Onur
23.06.2005, 20:35
gruplara kalabilme sansimiz bence %75 , eger gruplara kalabilrsek mutlaka en kötü 3. olur uefa ya gideriz yeterki kalalim

toshiba
23.06.2005, 21:23
Cekilis gerceklesmedimi?

Lapina
23.06.2005, 21:31
yarinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

selcjK
23.06.2005, 21:36
starin websitesinde sadece günlük yayin akisini veriyor gece 12den sonra anlariz verip vermeyecegini, vermezlerse en büyük ezik onlar, bide benim asil merak ettigim su eger biz gruplara kalirsak maçlarimiz fb ile ayni olursa hangi takimin maçlarini verecek çok merak ediorum. dogru olan 3 bizim 3 onlarin ki ama bilemiyorum simdi bizim milanla felan maçimiz oldugunda ezikler en ezik takimla yaparlar onlarin maçini verirler

Berat
23.06.2005, 21:42
starin websitesinde sadece günlük yayin akisini veriyor gece 12den sonra anlariz verip vermeyecegini, vermezlerse en büyük ezik onlar, bide benim asil merak ettigim su eger biz gruplara kalirsak maçlarimiz fb ile ayni olursa hangi takimin maçlarini verecek çok merak ediorum. dogru olan 3 bizim 3 onlarin ki ama bilemiyorum simdi bizim milanla felan maçimiz oldugunda ezikler en ezik takimla yaparlar onlarin maçini verirler

Bu kura çekimini naklen yayinlamazlar.. Ayrica grplara kalirsak maçlrin hepsini verecekler çünkü ayni ülkenin takimlarinin maçlari (2 takim katiliyorsa) ayni gün olmuyo, fikstür ona göre belirleniyor...

$FIRTINA61$
23.06.2005, 21:54
yarin kacda ve nerde?

Önder28
23.06.2005, 22:09
HADI HAYIRLISI. INSALLAH BU SENE HAYAL KIRIKLIGI YASAMAYIZ.

selcjK
23.06.2005, 22:40
aslinda 3. ön elemede iyi transfer yaptigimizda yenilebilecegimiz 3-4 takim var, iyi transferler ile sampiyonlar ligine girmememiz için hiçbir neden yok ah yönetim canim yönetimimim yapin artik alin su adamlari kiyin paralara.

TSlimetin08
24.06.2005, 01:44
bügün bura saati 12de basliyor kura eurosport verecek kura cekimini insallah iyi bir kura olur thun ciksa hicde fena olmaz orazi yakin maca gideriz ozaman hadi allahim sen büyüksün

Colakoglu
24.06.2005, 02:47
abi thun ciksin ya ne olur yaaaaa yeriz onlari, hata ve hatta isvicre peyniri gibi delik desik ederizsmileys/smiley36.gif

selcjK
24.06.2005, 05:34
türkiye saatiyle 13.00 da star vermiyor.

selçukabi
24.06.2005, 08:24
türkiye saatiyle 13.00 da star vermiyor.

Isviçre saatiyle türkiye saati arasinda ne kadar fark var, ben 1 diye biliyorum ama bilen varsa yazsin arkadaslar.

seyyahali
24.06.2005, 08:34
türkiye saatiyle on iki falan olmasi lazim uefa kupalari öyle çekiliyordu yanlis hatirlamiyorsam

selçukabi
24.06.2005, 08:35
türkiye saatiyle on iki falan olmasi lazim uefa kupalari öyle çekiliyordu yanlis hatirlamiyorsam

yok kardes yerel saatte 12:00 yaziyor UEFA.com da

seyyahali
24.06.2005, 08:38
bir saat olduguna göre o zaman selçuk kardesim 13 falan olur galiba ama uefanin resmi sitesine 13:30 gibi bakmaya çailisirim

Akin-61
24.06.2005, 09:04
s.gira çiksin gene o takim benim çok hosuma gidiyor :)hadi bismillah ins. iyibir kura olur ama orada hangi takim çikarsa çiksin hepsini çok rahat geçmemiz lazim

Punisher-61
24.06.2005, 09:06
Bordo-Mavililer saat 13.00?te Isviçre?nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçeklestirilecek kuraya seribasi olarak katilacak. Bordo - Mavililer, 2. ön eleme ilk maçlarini 28 Temmuz, rövansi da 2-3 Agustos?ta oynayacak.

Kesin Rakipler
Hajduk Split (Hirvatistan)
Thun (Isviçre)
Malmö (Isveç)
Muhtemel Rakipler
Petrzalka (Slovakya)
A.Famagusta (K.Rum)
Nova (Slovenya)
D.Tiflis (Gürcistan)
Haka (Finlandiya)
Hafnarfjardar (Izlanda)
Shelbourne (S.Irlanda)
Z.Mostar (Bosna)
S.Riga (Letonya)
S.Tiraspol (Moldova)
Kaunas (Litvanya)

selçukabi
24.06.2005, 09:13
bence mümkün oldugu kadar zayif bi rakibi çekip iki maçta da yenmek lazim. neden derseniz bundan sonraki senelerde seri basi olabilmemiz için çok puan toplamamiz lazim.

mahir_kuzey
24.06.2005, 09:17
Kim çikarsa çiksin diyorum ben. Hem bu turda hemde bi sonraki turda. Adimiz yeter...

$FIRTINA61$
24.06.2005, 09:50
haberiniz olsun fatih tekke yetisemiyormus 2tur elemesinde 3 turda oynayacakmis

UluLaz
24.06.2005, 10:27
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb><A name=170150></A>selçukabi

</TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%"></TD>
<TD noWrap align=right width="20%"></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>bence mümkün oldugu kadar zayif bi rakibi çekip iki maçta da yenmek lazim. neden derseniz bundan sonraki senelerde seri basi olabilmemiz için çok puan toplamamiz lazim.

</TD></TR></T></TABLE>Ön elemelerde kazanilan maçlar klüplerin puanlarina tesir etmiyor. Bu puanlar ikiye bölünüp ülke puanini arttiriyor. Ön elemelerde kazanacagimiz maçlarin puan olarak Trabzonspor'a katkisi yok. Grup asamasindaki maçlari kazanmak lazim. Orta düzeyde basarili olursak üç ya da dört sene sonra seri basi olabiliriz.

selcjK
24.06.2005, 10:30
tv vermiyor ama uefa nin sitesinde çekilen kuralar canli olarak islencek oradan takip ederiz.

tigin
24.06.2005, 10:33
Hirvat takimi çikmaz umarim.

selcjK
24.06.2005, 10:41
punish verdigin liste dogru degil sanirim tüm takimlar kesinlesmedi henüz bknz ;

Kesin Rakipler
Hajduk Split (Hirvatistan).
Thun (Isviçre).
Malmö (Isveç).

Muhtemel Rakipler
Petrzalka (Slovakya).
A.Famagusta (K.Rum).
Nova (Slovenya).
D.Tiflis (Gürcistan).
Haka (Finlandiya).
Hafnarfjardar (Izlanda).
Shelbourne (S.Irlanda).
Z.Mostar (Bosna).
S.Riga (Letonya).
S.Tiraspol (Moldova).
Kaunas (Litvanya).

selcjK
24.06.2005, 10:42
bu takimlardan özellikle split malmö ve shelbournu istemiyorum umarim iyi bir kura çekeriz

selçukabi
24.06.2005, 11:07
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb ="smText"><A name=170150></A>selçukabi

</TD>
<TD vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb ="text">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD width="80%" ="smText"></TD>
<TD noWrap align=right width="20%"></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></T></TABLE>bence mümkün oldugu kadar zayif bi rakibi çekip iki maçta da yenmek lazim. neden derseniz bundan sonraki senelerde seri basi olabilmemiz için çok puan toplamamiz lazim.

</TD></TR></T></T></TABLE>

Ön elemelerde kazanilan maçlar klüplerin puanlarina tesir etmiyor. Bu puanlar ikiye bölünüp ülke puanini arttiriyor. Ön elemelerde kazanacagimiz maçlarin puan olarak Trabzonspor'a katkisi yok. Grup asamasindaki maçlari kazanmak lazim. Orta düzeyde basarili olursak üç ya da dört sene sonra seri basi olabiliriz.

kardes eger ön elemede alinan puanlar takim puani olarak degerlendirilmiyorsa Trabzonsporun 12 küsür puani nereden geliyor.Son bes sezonda bizim ön eleme hariç oynadigimiz turlara bak bakalim kaç puanimiz var....bence bu konuyu bir arastiralim...

Burhan61
24.06.2005, 11:17
bugünkü kurada 2. ön elemeyi geçersek 3. ön elemede hangi takimla oynayacagimiz da belli olacak mi? yoksa sadece 2. ön eleme rakibimiz mi belli olacak?

grandiose
24.06.2005, 11:30
sadece bu elemedeki rakip belli olacak...ikinci elemedeki rakip daha sonra belli olacak...AYRICA BIZE IZLANDA TAKIMI CIKACAK smileys/smiley2.gif

Tserhan
24.06.2005, 11:41
sadece su elemeleri geçelim gerisi kolay

selçukabi
24.06.2005, 12:27
bugünkü kurada 2. ön elemeyi geçersek 3. ön elemede hangi takimla oynayacagimiz da belli olacak mi? yoksa sadece 2. ön eleme rakibimiz mi belli olacak?

Yok burhanim o 29 Temmuzda belli olacak.

#10 Fietra
24.06.2005, 12:44
Çekilmedi mi hala

selcjK
24.06.2005, 13:05
basladi. 1. maç glentroan - liverpool

uefa.com dan canli olarak takip edebilirsin, ama bi sorun oldu önce bu eslesme yapildi sonra kaldirildi.

angaralits
24.06.2005, 13:08
uefa com un neresinde bu

Burçak
24.06.2005, 13:13
yaa bukadar komik bise olurmu hiç biyerde kuranin saat kaçta çekilecegini söleyen yok. ne tv de ne gazetede. ayiptir yaaaaa.

$FIRTINA61$
24.06.2005, 13:16
tam bizim maca geldi 2 takimisececek auefa birgöstermiyor

selcjK
24.06.2005, 13:16
RAKIBIMIZ :

SLIEMA - FC SHERIFF

MAÇININ GALIBIDIR. BAKIN ISTE SERIFLER GELDI BEN NE DEMISTIM :))

selçukabi
24.06.2005, 13:18
amma spekülasyon yapiyonuz haa nerde hani ben canli bakiyorum daha yeni baslandi 2. tura

$FIRTINA61$
24.06.2005, 13:19
nerenin takimiya

selcjK
24.06.2005, 13:19
hayir 1 sn degisik seyler oluyor .

$FIRTINA61$
24.06.2005, 13:20
3elelmde oluyor belirneniyor galiba simdi

selcjK
hayir beyler dedigim maç degil yanlis anladim, su an bize sira gelmedi bizim karsimizda winner 11 yazio die panik yaptim simdi söyleyecem size rakibimizi.

metehan
Henüz çekilmedi, o degil rakip smileys/smiley1.gif

$FIRTINA61$
24.06.2005, 13:21
biz partizanim oynayacagiz ne

$FIRTINA61$
24.06.2005, 13:22
kafam karisid ama anladim sonunda

selçukabi
24.06.2005, 13:22
Malmö veya Thun geliyor heraldesmileys/smiley5.gif

selcjK
24.06.2005, 13:23
kilpayi skonto kaçti :)

selcjK
24.06.2005, 13:25
shelbourne gelmesin ya pff

selçukabi
Dinamo Minsk-Anarthosis ( Kibris RumKesimi )

carlito
Trabzonspor VS Dinamo Minsk//Anorthosis

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

$FIRTINA61$
24.06.2005, 13:26
Dinamo Minsk-Anorthosis galibine karsi yunan degil öbürü

selcjK
ohhhhhhhhh shelbourn gelmedi staeu ya düstü iste bizim rakibimiz ::

Dinamo Minsk(belarus) - Anorthosis (g.kibris takimi)

metehan
Dinamo Minsk-Anorthosis maçinin galibi rakibimiz. Ilk maç deplasmanda.

murat
buyuk ihtimalle minske oynicaaz, artik bu turudada zorlanmayiz sanirim smileys/smiley2.gif

selcjK
24.06.2005, 13:27
abicim ya muhtemelen dinamo atlar turu, kolay degil bence çok kolay takimlardan bunu sectik ama sonda shelbournla kalmaktan iyidir. tsigalkonun takimi, valla abicim tsigalko gerçekte cm de ki gibiyse yandik :)

$FIRTINA61$
24.06.2005, 13:27
´gelsin biz yunaninlar dagtalim ilk maci deplasamndaiyioldusmileys/smiley4.gif

selçukabi
24.06.2005, 13:28
Ilk maç deplasmanda galiba, aslinda Rumlarin takimi seri basi ama, Dinamo Minsk yanilmiyorsam Belarus takimi ve Rumlari yerler bizim için de çok kolay olur mu bilemiyorum

Burçak
24.06.2005, 13:29
laa ilk ben duyurayim rakibi diye girdim herkes burda yazmis zaten geöç kalmisizz smileys/smiley9.gif

Ozan
24.06.2005, 13:32
bende rumlarin yenmesini istiyorum öyle olursa iyi olur. ama öbürüde fena degil smileys/smiley2.gif

Salih61
24.06.2005, 13:34
abicim ya muhtemelen dinamo atlar turu, kolay degil bence çok kolay takimlardan bunu sectik ama sonda shelbournla kalmaktan iyidir. tsigalkonun takimi, valla abicim tsigalko gerçekte cm de ki gibiyse yandik :) Tsigalko iyi olsa kaç yazar...

burhantosun
24.06.2005, 13:35
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

la burcak kardasim uefa .com da canli seyrettik varya sona kaldik heyecandan oliydim azda

kim cikarsa ciksin farketmez bize o dusunceler eskiden di</TD></TR>

Colakoglu
24.06.2005, 13:36
hayirli olsun ilk turu geceriz herhalde

Burçak
24.06.2005, 13:36
smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifhele su gruplara bi kalaliiiiiiimm. ozamann saracakkk. tosunn kesin gelecen ha maçlara smileys/smiley4.gif

mahir_kuzey
24.06.2005, 13:41
Tsigalko kardesler mi gelecek simdi trabzona. Amaaann bütün cm - fm ciler trabzondaki maça gider artik.

burhantosun
24.06.2005, 13:41
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">gelmez olurmuyum bu hafata boluya kampi ziyarete gidiyoruz.maçlara ordayim allahin emri birde hayirlisiyla transferi yaptik mi ozaman gerisine bisey demeye gerek yok</TD></TR>

Murat'
24.06.2005, 13:42
walla içimden malmö çikacak gibi bir his wardi.ama olmadi çikmadigida iyi olmus haa hangisi gelir onu bilemem

burhantosun
24.06.2005, 13:42
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">mahir kardes o dedigin kisiler kim ya anlatsana</TD></TR>

selcjK
24.06.2005, 13:43
turu dinamo minsk rahat geçer diye düsünüyorum.

Bir arastirma yaptim hemencecik..,

FC DINAMO MINSK :

Geçtigimiz sezon belarus liginde en yakin takipçisinin 5 puan önünde 75 puanla bitirerek sampiyon oldu. 1927 de kurulmus soyvet rusyanin izlerini tasiyan 70li ve 80li yillarda büyük basarilar kazanmis bir klüp. 80 li yillarda uefa(84-85), kupa galipleri(87-88) ve sampiyon klüpler kupasinda(83-84) çeyrek final oynama basarisi göstermislerdir.

1992, 1993, 1994, 1995, 1995 , 1997, 2004 yillarinda belarus ligini kazanmislar , 1996, 2001 de 2. , 2002, 2003 te 3. olmuslar

1992, 1993, 2004 yillarinda belarus kupasi

94 te belarus süper kupasini kazanmislar

Sovyet Rusya dagilmadan önce

1982 de sovyet sampiyonu, 54,63 ve 83 te 3. olmuslardir

Stadyumlari :

42.400 kisilik Dinamo stadyumu

http://www.stadiumguide.com/minsk1.jpg

http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/belarus/minsk_dinamo.jpg

Burçak
24.06.2005, 13:44
Tsigalko kardesler mi gelecek simdi trabzona. Amaaann bütün cm - fm ciler trabzondaki maça gider artik.

cm fm ciler nedemek anlamadim ben bise???

selcjK
24.06.2005, 13:46
championship manager- football manager, tsigalko söyle bi oyuncu takima aldiginda 30 maçta 40 gol felan atio oyunda oyundakilerin çoguda gerçek örnekleri var bunun bi risp burdisso robinho felan kendisiyi ts ye alirdim fatih abiysiyle oynarlardi bakalim ihsallah o kadar iyi degildir ya bide ikizi var o da kaleci

selçukabi
24.06.2005, 13:46
Dinamo Minsk su anda halen devam eden Belarus liginde 12. sirada arkadaslar yani durumu hiç iyi degil.Ben fikrimi degistiriyorum Anorthosis gelir diyorum onu da çitir çitir yeriz.smileys/smiley4.gif

Burçak
24.06.2005, 13:48
llllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllll

llllllll lllllllll

llllllll lllllllllllllllllllllllllllllllll

llllllll lllllllllll

llllllll lllllllllllllllllllllllllllllllll

Murat'
24.06.2005, 13:49
abiler walla insallah rumlar düser bize onlari elemek daha güzel olur bide yaa bize niye böyle hep kuzey takimlari çikiyor yaa

BDiler61
24.06.2005, 13:55
rumlar gelsin bi osmanli tokati yiyip gitsinler

Murat'
24.06.2005, 14:01
ahada minskin stadi http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/belarus/minsk_dinamo.jpg

Murat'
24.06.2005, 14:02
aha buda rumlarin http://www.anorthosis.net/graphics/wall04_800-600.jpg

tunganyan
24.06.2005, 14:08
1461'de FATIH SULTAN MEHMETezdi rumlari.......

2005'te de FATIH SULTAN TEKKE ezecek

Guests
24.06.2005, 14:09

Gelin Rumlar gelin ...

Sevgi
24.06.2005, 14:16
insallah rumlarla eslesirizsmileys/smiley4.gifhem eze eze yeneriz hem yol yakinsmileys/smiley4.gif

Murat'
24.06.2005, 14:23
insallahhhhhhhhhhhhhhh hem kibrisda kibrisli türkler gelirde bi maç seyrederler

Alptuğ
24.06.2005, 14:23
2sida gelebilir bence belarus takimi gelir rakibi kucumsemek gibi olmasin ama bence rahat gecerz

yattara11
24.06.2005, 14:35
hayirli olsun... Avni Aker yeniden avrupa heyecaniyla dolacak...

tunganyan
24.06.2005, 14:36

U.Sadıkoğlu
24.06.2005, 14:40

Ula bu fenerLiler rum tarafina qiderlersmileys/smiley7.gif

Mollasalihoğlu
24.06.2005, 14:42
rumlar gelemez herhalde oradan dinamo gelir tahminen,rumlar ne anlarlar toptan..

Mayls
24.06.2005, 14:42

Ula bu fenerLiler rum tarafina qiderlersmileys/smiley7.gif
<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>sanmam</DIV>

Murat'
24.06.2005, 14:43

Guests
24.06.2005, 14:45
Anladuk.Ayriyeten Fatih ezemez çünkü oynamiycak ikinci tur ön eleme maçlarinda. 3. tura anca yetisicekmis

Mollasalihoğlu
24.06.2005, 14:46
smileys/smiley36.gif

geronimo_61
24.06.2005, 14:48
hadi hayirlisi ilk tur kolay olur da ikncisi nolacak acaba

andrei07
24.06.2005, 14:52

1453 Olacakti sanirim tarihi degistirmeyelim!

Beyaz Rusyanin takimi gelir ancak dikkatli olmak lazim diye dsünüyorum!! Ayrica Romaschenkoda belarustu!!

yattara11
24.06.2005, 14:54

1453 Olacakti sanirim tarihi degistirmeyelim!

Beyaz Rusyanin takimi gelir ancak dikkatli olmak lazim diye dsünüyorum!! Ayrica Romaschenkoda belarustu!!

Trabzon'un fethinden bahsediyo abi... smileys/smiley2.gifsmileys/smiley17.gif

Konu fenerbahçe degil ki 1453 desin... smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TS61_NL
24.06.2005, 14:55
Kura mukemmel oldu!!! Rakip acisindan demiyorumbunu, zamanlama acisindan. 7 ayin 30.da Trabzona gelecegimizden ve Trabzonumun ilk maci 26/27 temmuzda oynamasi ve kura icabi ilk maci deplasmanda oynamasi beni 2.maca yetistireceksmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif2. macta Agustosun 2/3 de oynanacak yani Avni Akerde. Bekle beni Trabzon geliyorum Trabzonun kaplanlarini izlemeye ve desteklemeyeeeeeeeeeeesmileys/smiley2.gif

tunganyan
24.06.2005, 15:04
ewt ben trabzonun fethinden bahsediodum haasaa 1453 gibi bi tarih degistirilmezzzzz......faatih sultan mehmet bakmis trabzonun plaka nosu 61 ayarlamis tarihi allah razi olsun allah binlerce kezde rahmet eylesinn 1461'de yine rumlardan bu sefer trabzonu almisss

jakobo
24.06.2005, 15:13
Bence rumlar gelecek belarus takiminda durum kötü ama avrupa arenasi
burasi hem ne farkeder bizim TRABZONSPORUMUZ onlarin ikisini de ezer
geçer bence ....

Punisher-61
24.06.2005, 15:19
Anorthosis Fammagusta FC

Rumlarin stadismileys/smiley7.gif

http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nlisten/zypern/ant&#111;nis_papadopoulos/100.jpg

http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nlisten/zypern/ant&#111;nis_papadopoulos/110.jpg

http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nlisten/zypern/ant&#111;nis_papadopoulos/120.jpg

http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nlisten/zypern/ant&#111;nis_papadopoulos/130.jpg

Sampiyonluklari:(11)1950, 1957, 1958, 1960, 1962, 1963, 1995, 1997, 1998, 1999, 2000.

Kirbis Kupasi:(9)1949, 1959, 1962, 1964, 1971, 1975, 1998, 2002, 2003.

süper Kupa:(5)1962, 1989, 1995, 1999, 2000

Avrupa Karnesi:

54 mac oynadi: 12 Galibiyet9 beraberlik 33 yenilgi 33 Gol atti 131Gol yedi

Tmac61
24.06.2005, 15:28
Belarus takimi gelsin bu rumlarin ne halt edecegi belli olmaz bi fesatlik falan düsünürler...

Gerçi Trabzonda denize sokup çikaririz kafalarini ama smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Punisher-61
24.06.2005, 15:29
Dynamo Minsk

Stadlari

http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nlisten/weissrussland/dinamo/100.jpg

http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nlisten/weissrussland/dinamo/110.jpg

http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nlisten/weissrussland/dinamo/130.jpg

Sampiyonluklari:(6)1992, 1993, 1994, 1995, 1997, 2004.

Kupa zaferi:(3)1992, 1994, 2003

Avrupa Karnesi:

64 mac oynadi 22 galibiyet 18 beraberlik 24 yenilgi 85 gol atti 81 gol yedi

Punisher-61
24.06.2005, 15:31
Rakip %100 Dynamo Minsk olur ve bizi zorlar gibi gözüküyor..

Avrupa kupalarinda asagi yukari bizim kadar basarili..stadlari büyük...

yani Kolay lokma degil onu söylim

mahir_kuzey
24.06.2005, 15:34
Dinamo Minsk'in stadindaki agirlikli renk Bordo Mavi ve Turuncu. Hemde Mavi bizim maviden ( trabzonspor mavisi ) . Çok ilginç geldi bana...

selçukabi
24.06.2005, 15:38
http://cupnet.tripod.com/uefa/cleague06.htm

arkadaslar yukaridaki linki tiklayarak 3. önelemedeki muhtemel rakiplerimizi (kesindir ben kontrol ettim) ögrenebilirsiniz.Liverpool, Manchester U.,Inter, Villareal, Lisbon belki bir de W.Bremen hariç hepsini eleme olasiligimiz var diye düsünüyorum.Siz de bir bakin bakalim düsünceleriniz neler???

mahir_kuzey
24.06.2005, 15:39

cm fm ciler nedemek anlamadim ben bise???

CM: Championship Manager FM: football Manager Ikiside futbol menejerlik oyunu. Maxim Tsigalko ve Youri Tsigalko iki kardes bunlar, biri kaleci biride forvet. Ikiside bu oyunlarda özellikleri bakimindan göze batan oyuncular. Bu oyunlari oynaayanlarin tanidigi isimler. O yüzden dedim minsk çikarsa bize Trabzona gelecek bunlar diye.

zafercalikoglu
24.06.2005, 15:43
su anda ligdeki konumlari kotu ama avrupada basarili sayilir,22 galibiyete 24 maglubiyet,

yine de dikkat etmek lazim bu arada stadlarida guzelmis,

deliadam61
24.06.2005, 15:45
kura hayirli olsun isaalah su rumlar gelir de sunlari bi denize dokerizsmileys/smiley7.gifgerci bu futbol ama olsun rumlar gelsinsmileys/smiley36.gif

EmrahYalçınalp
24.06.2005, 15:49
Su "kazanmak zorunda oldugun maçlari kazanmamak için en salakça seyleri yapman bile gerekse yap ve kazanma" sendromumuz tutmazsa, evet... Bir kaç takim hariç öyle ya da böyle geçeriz gibi... Macar, Ukrayna, Israil, Bulgar vs takimlari gelsin eger istege bagli ise... Bir de Wisla'nin forumunda o kadar atistik ki, Celtic gelsin ama Zurawski'yi alirlarsa...smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

KuĞu
24.06.2005, 15:57
ya kim çikarsa çiksin farketmez ama ben baska biseye takildim konu açilmadigi için baska yere yazamiyorum herhalde suan aktif olan arkadaslar buraya takiliyordur paylasmak istiyorum sinirlerim bozuldu.

MHK'dan yapilan açiklamaya göre, gelecek sezon ligde görev yapacak hakemler sunlar:

Süleyman Abay, Ismet Arzuman, Firat Aydinus, Metin Aydogan, Cüneyt Çakir, Mustafa Çulcu, Cem Deda, Oktay Demiray, Bülent Demirlek, Selçuk Dereli, Aytekin Durmaz, Orhan Erdemir, Erol Ersoy, Hüseyin Göçek, Mehmet Fatih Gökçe, Zafer Önder Ipek, Kuddusi Müftüoglu, Yilnur Önen, Tolga Özkalfa, Cem Papila, Çetin Sarigül, Hakan Sirviservi, Serdar Tatli, Metin Tokat, Özgüç Türkalp, Bülent Yildirim, Yunus Yildirim, Vedat Yüksel.

simdi bu cempapila yi kesin bizim bir maça verecekler yok ortam yumusasin falan filan!!!! yeni bir kampanya taklif ediyorum su hazir metinle mail gönderme gibi. MHK ye mail bombardimani yapalim kesinlikle hiç bir maçimizda görmek istemiyoruz diye! Yoksa geçen seneki tepkimiz bosa gidecek hiç bir anlami olmayacak ve adamlar dalga geçer gibi bu herifi bizim bir maçimiza verecekler! Sizin kaniniza dokunmuyormu yaa!! Ne degistiki Cem Papilayi bizim maçimizda görmeyi normal karsiliyacagiz! Adama hakemligi biraktiramadik bari maçlarimiza gelmesine engel olacak birseyler yapalim.

SDanışmaz
24.06.2005, 15:58

Gelin Rumlar gelin ...

Rum takimi geLsin smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Emin
24.06.2005, 16:02
Minsk bizi zorlar. G.Kibris takimi gelirse is milli meseleye döner yine zor maç olur. Hayirlisi olsun. Yanliz diplomatik bir sorun çikacagi kesin yav biz bu ülkeyi tanimiyoruz bile hangi ülke pasaportuyla gelecek bu adamlar. Bekleyip görecez....

Barış
24.06.2005, 16:11
Rumlarin turu geçmesi çok zor.Geçmesini de isteriz tabii.smileys/smiley4.gif

Hüseyin Çümen
24.06.2005, 16:20
ilk turu geçerizde yönetim elini çabuk tutsada 2. turu geçicek transferleri yapsak

Oruç
24.06.2005, 16:21
yok bence rumlar gelmesin simdi durduk yere siyasi kriz çikarir bunlar!

FATIH SULTAN TEKKE

selcjK
24.06.2005, 17:31
abi bizim katsayimizda çok düsükmüs ya :( 3. ön elemede isimiz çok zo ya :(

Can basten
24.06.2005, 17:33
Rumlar gelse daha iyi olur, tam muhabbet ama sanirim minskdaha kuvvetli, oyener gibi geldi bana...

Oğuzhan Görkan
24.06.2005, 17:36
bu turu atlariz dinamo m. bizi zorlayabilir fakat atlariz benim düsüncem 4. tur bizizorlar rakipler zor insallah orayi da geçer lige katilirizherkese hayirli olsun

saglam
24.06.2005, 18:23
gelen yogun istek üzerine tekrar...

Dinamo Minsk (Belarus) - Anorthosis (G.Kibris)

Bu iki takimdan birisi SL. 2. öneleme turunda rakibimiz olacak. Dinamo Minsk olursa sorun yok ta; eger -bizim ifademizle- "Güney Kibris" temsilcisi Anorthosis çikarsa ne olur? Hem de ilk maç deplasmanda olursa...

Bu çogunuzun aklindan geçmistir, hatirlarsaniz benzer bir durum Besiktas'in basina gelmisti ve ilk maç Istanbul'da oldugundan Rum temsilcisi ülkemize gelmemis, Besiktas'ta hükmen tur atlamisti.

Rum temsilcileriyle Milli Takim düzeyinde Voleybol ve Hentbol gibi spor branslarinda karsilasiyoruz. Futbolun daha popüler olmasindan dolayidir ki; gözler böyle bir muhtemel müsabakanin üzerinde olabilir.

Dile getirildigi üzere bir "siyasi kriz" çikacagina inanmiyorum. Hükümet bu olayi Kibris sorununun çözümüne yönelik olumlu bir adim olarak göstermeyi deneyecektir. Keza AB. üyesi bir devletin tanimamasi demek AB.yi tanimamak anlamina gelir ki; sonucun getirecegi baskiyi siyasiler istemeyecektir.

Iki takimi da rahatlikla geçebilecek güçteyiz ve kendi adima herhangi bir sartta siyasi bir kriz beklemiyorum.

Armağan Dere
24.06.2005, 18:27
arkadaslar rum futbolunda bi numara yok belarus takimi turu atlar dinamo minskle oynayacaz heralde. ilk maçtan bi beraberlik çikarsak iyidir ama neden galibiyet olmasinsmileys/smiley2.gif

$FIRTINA61$
24.06.2005, 18:30
kurada en son biz cikdik smileys/smiley4.gif,,,,,,,,,,dinamo mins ligde kötü günler geciriyrmus haberlerde söylerdiler

The Londoner
24.06.2005, 19:04
Iki takimda hafife alinacak takimlar degiller. Laubalilik yapmadan, rakibi ciddiye alarak oynamak lazim. Ozellikle ilk macta. Insallah 2 galibiyetle bu turu geceriz.

sametaydin
24.06.2005, 19:13
walla ben bu turu degil de bundan sonrakini düsünüyorm. allahin izniyle butur kolay. gerci top yuvarlak nolcagi belli olmaz ama geceriz.

Burçak
24.06.2005, 19:38
guruplara ka la ca giiizzz. baska yolu yok. o atmosferi yine solumaliyiz. ve ozaman bakin nasil degisecek hersey. güzel günler yakin.

seyyahali
24.06.2005, 19:44
bana daha çok minsk gelir gibi geliyor ama yinede tedbiri elden birakmamak lazim

ayoga
24.06.2005, 19:48
rumlarla siyasi kriz çikmaz arkadaslar, daha önce hentbol milli takimimizlamaç yapmislardi yunanistan üzerinden gidiyoruz problem olmuyor yoksa mazallah uefa bizi atar valla. kuraya gelince biz bunlari yenemezsek sampiyonlar liginde febe gibi 0 puan çekeriz valla

U.Sadıkoğlu
24.06.2005, 20:29
guruplara ka la ca giiizzz. baska yolu yok. o atmosferi yine solumaliyiz. ve ozaman bakin nasil degisecek hersey. güzel günler yakin.

aynennnnnnnnn uLa biz fb ye Dussek Haburada ne oLursmileys/smiley4.gif

Onur
24.06.2005, 20:51
bu rakipleri walla bizim paflar yener gibi de 3. tur biraz çetin ceviz

ne olursa olsun;

GRUPLARA KALACAGIZ

Crazy_OfLu61_
24.06.2005, 20:53
Bu tur bizimdir. 2. turda ALLAH yardimcimiz olsun.

Egemen
24.06.2005, 20:53
allahin izniyle...

U.Sadıkoğlu
24.06.2005, 20:57
3. TURA ÇIKARSAK RAKIPLERIMIZ KIM OLABILIR BILEN VARMI