PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 1. Hafta | Sivasspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Recep Alkan
05.08.2009, 14:42
Turkcell Süper Lig 1. hafta karşılaşmalarını yönetecek hakemler açıklandı.

Buna göre takımımızın Sivasspor ile oynayacağı müsabakayı Halis Özkayha yönetecek. Özkahya'nın yardımcılıklarını Erhan Sönmez ve Cemal Bingül yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Mürvet Sezer görevlendirildi.

Hayırlısı inşallah.

Celil Köse
05.08.2009, 14:44
Geçen sene kayseri maçını katleden hakem bakalım bu sene ne süprizlerle karşılaşcaz..

Ali İhsan
05.08.2009, 14:45
Ligin en basiretsiz hakemini bu maça atayanlar ne hedefliyorlar acaba?
Geçen yıl yaptığı komik hatalardan sonra bu adam hala ligde hem de bu kadar önemli bir maça veriliyorsa ben bu işten işkillenirim.

Bugüne kadar umutluydum ama Sivas'ın şansı yine dönmeye başladı. Önce Tony sakatlandı, şimdi basiretsiz ve tetikçi bir hakem, takıma güvensemde başka tersliklerin çıkacağını düşünmeye başladım.

Serdar A
05.08.2009, 14:46
çok kart kullanan bir hakem olması bizim avantajımıza.sivas fazlasıyla sert oynuyor.ilk dakkalarda 2-3 kart yerler otururlar yerlerine.

Halis Özkahya aksine az kart kullanan hakemlerden . Kendisi kartlık pozisyonları es geçmesiyle , durduk yere de acayip düdükler çalarak takımlar arası "denge" yaratmasıyla bilinir .

Çok kart gösteren hakeme örnek verelim .

Cüneyt Çakır 20 maçta 92 sarı 16 kırmızı kart.
Fırat Aydınus 18 maçta 81 sarı 13 kırmızı kart .

murat köse
05.08.2009, 14:47
Slyvanın sakatlanması çok kötü oldu:o
kardeşim katılıyorum sana....
( öz kardeşimdir heee ):D

Cihad Varlı
05.08.2009, 14:48
Halis Özkahya aksine az kart kullanan hakemlerden . Kendisi kartlık pozisyonları es geçmesiyle , durduk yere de acayip düdükler çalarak takımlar arası "denge" yaratmasıyla bilinir .

Çok kart gösteren hakeme örnek verelim .

Cüneyt Çakır 20 maçta 92 sarı 16 kırmızı kart.
Fırat Aydınus 18 maçta 81 sarı 13 kırmızı kart .

Katılmamak elde değil . Tamamen eyyamcı . Verdiğin kararın arkasında duramıyor hemen dengelemeye çalışıyor . Oteritesi yok yani .

murat köse
05.08.2009, 14:49
Geçen sene kayseri maçını katleden hakem bakalım bu sene ne süprizlerle karşılaşcaz..
kardeşim hafızana hayranım :D

Paksoy
05.08.2009, 14:51
hakemide yeneriz napalım...

OLCAY ÇAKIR
05.08.2009, 14:52
Hakem fotosu varmı.
Bir türlü çıkaramadım herifi?
Yaşlanıyormuyum ne:)

Celil Köse
05.08.2009, 14:52
kardeşim hafızana hayranım :D

Aileden gelen bi durum:p:p

Engin bu hakemi döver :rolleyes:

Mustafa Önder
05.08.2009, 14:53
Silva işi canımı sıktı ya:S

Celil Köse
Hakem fotosu varmı.

http://www.kayserispor.org/assets/media/images/Hakemler/halis-ozkahya.jpg

Cihad Varlı
Hakem fotosu varmı.

http://www.ntvspor.net/Images/29619.jpg

Mert67
05.08.2009, 14:54
Arkadaşlar eklemiş fotoyu.
Umarım hakem iki taraf adına da bir haksızlık yapmaz.

OLCAY ÇAKIR
05.08.2009, 14:54
Tolga konusunda kaygın olabilir de,

Bir kerelikte içimizde saklasak şunu..

Hocanın alternatifi Tolga mı?

Evet.

İçimize atalım bir kerecik.

Zararı olmaz,faydası olur.

Olanı kıymetlendirelim.
Olana güvenelim.

only ts
05.08.2009, 14:55
anlaşılan sadece 5iva5 değil başka şeyleride yenmek zorunda kalacaz

Süleyman50
05.08.2009, 14:56
kafayı forvetlere takmıştım nasıl olacak diye, şimdi birde kaleci sorunu çıktıki bence bu çok daha fazla düşündürücü bir durum benim için, asla güvenmediğim bir kaleci tolga...

oflubektas
05.08.2009, 14:58
İlk maçta tadımız kaçmasın yeter, nasıl ki iskambilde "ilk elin günahı olmaz" ise ligin ilk haftası olması açısından olumlu bir futbol ve beraberliğin yeterli olacağını düşünüyorum. Tek santrafor ve arkasına Engin,Alanzinho,Barış,Selçuk şekliyle "çıtkırıldım" bir ortasaha oluşturursak geçen senekine benzer bir hüsran yaşayabiliriz. Tjikuzu da ön liberoda isyan etmeye başlar. Çünkü Sivas karşısında hem süratli ve tek pasla oynamak, hem de ortasahada onlar kadar mücadele etmek lazım. Yoksa daha 30.dakikada Engin'i rakibiyle dalaşırken kırmızı yerken görebiliriz. Ancak basit ve sabırlı bir oyun tarzı ile başlayıp, 2.devre 1-2 değişiklikle maçı koparmak mümkün.

Sivasspor'a gelince; İlk Anderlecht maçında tam anlamıyla rezil oynadılar.Son kazandıkları maçı ise izlemedim. (Malum öbür kanalda "Cübbeli Ahmet Hoca Talk Show" gösterisinin tekrarı vardı). Ancak transferde önemli kan kayıpları yaşadılar ve çok iş yapacak Otomoyossi transferleri suya düştü. Alternatifleri de olduça azaldı. Bize de yenilirlerse en az 4-5 hafta toparlayamazlar. Küme de düşmezler tabi...

Sefa
05.08.2009, 14:58
Tony oynamıyormu :(

SüRMeNe_6161
05.08.2009, 14:59
Tolga O kadar Kötü Bir Kaleci Değil Bu Kadar Abartmayalim Bence:cool:

Cihad Varlı
05.08.2009, 15:02
Tony oynamıyormu :(

Olumlu düşünelim , oynayacak inşallah :)

Sefa
05.08.2009, 15:03
Tolga O kadar Kötü Bir Kaleci Değil Bu Kadar Abartmayalim Bence:cool:
Tolga denince aklıma hep Galatasaray maçları gelir :mad:

SüRMeNe_6161
05.08.2009, 15:07
Tolga denince aklıma hep Galatasaray maçları gelir :mad:Ama Ondan Öncede Bişey Yoktu Güzel Kaleciydi Bence Güzel Kaleci Ama Tony Silva Geldikten Sonra Tolgaya Bişe Oldu

Hürgün Aygün
05.08.2009, 15:07
ben halis özkahyayı fazla beğenmiyiyorum geçen sene bizim bi mata hakkımızı yemiş ama hangi maçta olduğunu hatırlamıyorum herlade kayserideki kayseriispor maçıydı çok kötü yönetti

Emirhan Makul
05.08.2009, 15:08
Oynayacak ya ne yani kalemiz boş mu maça başlayacağız oynayacak ayağıda kopsa oynayacak varlığı duruşu elleri yeter.

Sylva ne yap et oyna yoksa yoksa yeniliriz kalemiz boş oynayamayız.

Gökhan KAN
05.08.2009, 15:13
Halis Özkahya deplasmandaki Kayseri maçında maçı yöneten haken değilmiydi...Cale nin penaltısı..Çizgiyi geçmeyen gol..

Hürgün Aygün
05.08.2009, 15:19
Halis Özkahya deplasmandaki Kayseri maçında maçı yöneten haken değilmiydi...Cale nin penaltısı..Çizgiyi geçmeyen gol..
fazla konuşmak istemiyorum ama maraton programında bir cihaz var ona göre o çizgiyi geçmiş

Hüseyin Kurt
05.08.2009, 15:22
Fırat Aydınus hariç hiçbir hakeme güvenemiyorum...

vaslat
05.08.2009, 15:22
Sivas'ta hangi hakem olursa olsun seyircinin etkisi altında kalıyor Halis'te kalacaktır elbette ama umarım işi abartmaz

Hürgün Aygün
05.08.2009, 15:24
Fırat Aydınus hariç hiçbir hakeme güvenemiyorum...
aynen katılıyorum abi bir te onu severim yoksa yok halismiş yok mustafa kamilmiş yok selçukmuş hiçbirine güvenmiyorum

Uğur KÜÇÜK
05.08.2009, 15:25
arkadaslar sımdı bakıyorum da herkes yok slyva oynamazsa yenılırız yok slyva yoksa biteriz diyor onlara soruyorum trabzonsporun tum hazırlık maclarını izledim ve bence hazırlık maclarına gore tolga gayet iyiydi ve bi de sunu dusunun gercek ts taraftarları iyi bi kaleci bile bu yazılanları okusa moralı bozulur futbol tamamen konsantre işidir ve ben ts kadrosunun tamamına guvenıyorum tolga oynasa bıle bız bu macı alcaz bakın goreceksınız....

Recep Alkan
05.08.2009, 15:28
Bu moral bozulma işi de moda oldu valla.

Nedir yahu kimseye laf edemeyecek miiz burda ?

phobia
05.08.2009, 15:29
http://zmjjwq.blu.livefilestore.com/y1pBYJTTxWHcDjpFszIxui-3O9TYDkCSiAcRaW4jGK1VZ6DoCANnojzxgIxD9XXbFUS7e2P8S wAzIXSl_fYm3Xs3g/hamidolar2.JPG

Hamidolar trabzonsporun 300-400 oyunu silip kendilerinede 400-500 ekledikten sonra anketi kapattılar :))

Uğurtan
05.08.2009, 15:31
Ya şu hamidoseverler derneğinin sitesine girmeyin arkadaşlar ankete katılmak için bile..

3 aylık hitlerini bizim sayemizde 1 günde yapıyorlar.. Adamlara kazandırmayın..

Uğur KÜÇÜK
05.08.2009, 15:33
ya arkadaslar maca 3 gun kaldı ve buyuk ıhtımalle kalede tolga oynayacak sız nıye pesın hukumlu olarak tolga oynarsa bıterız gıbı laflar edıyosunuz kı bı macı oynayalım sonucunu gorelım ve gercekten sızın dedıgınız gıbı cıkarsa (kı inşallah olmayacak oyle sey) sonra zaten burda o konular tartısılır ama pesın hukumluluk bıze yakısmıyor ınsanları eskı hatalarıyla degerlendırmek dogru degıl gecmısı unutup onumuze bakmalıyız netıcede tolga su an bizim 2.kalecımızdır ve hıckımse begenmese de mıllı takımla euro 2008 de yer alan tek topcumuzdur lutfen bıreylerı degıl takımı dusunun

demir
05.08.2009, 15:35
şu futbol otoritesi futbol fakırleri gibi yorumları boyle degerli bir sitede degerli arkadas ve kardeslerimin agzından duymak benı uzmesınden zıyade hatta kırıyor bile ?? yapmayın arkadaslar bır kalecımız oynamayacak dıye macı hemen verdık dıye agıtlar yakmaya basladınız ?? tolga kotu bır kalecı degıl aksıne cok ıyı bır kalecı sadece bır lıg boyunca bızı goturebılecek kapasıtede degıl onun dısında cok ıyı bır kalecıdır rustunun bıle yeteneklerının farkında oldugu bır kalecı tek sansızlıgı bızım takımda olması yoksa bır takıma kıralık verseydık sımdıye kadar butun yeteneklerı ortada olacaktı

Süleyman50
05.08.2009, 15:37
inşallah sivası yenerek yeni sezona iyi bir giriş yaparız...

Oğuz KUL
05.08.2009, 15:42
Bu yıl üzüldüğüm tek şey askere gideceğim için seyredemeyecek olduğum TRABZONSPOR'umun maçlarıdır !

Hersene izlediğim maçları bu sene izleyemeyecek olmak şimdiden koyuyor insana...

O yüzden büyük bir zevkle askerliğimin başlayacağı süreye kadar doyumsuzca izleyeceğim dilerimki bu sene bizim için çok iyi geçer ve özlediğimiz, beklediğimiz şampiyonluğa kavuşuruz !

5ivası inşallah yeniceğiz...

Ali İhsan
05.08.2009, 15:43
Aslında Tolga'yı gs maçları civarında kulübeye bile almayacaksın, geri kalan zamanlarda oynayabilir.

Ey gidi Orhan Çıkırıkçı, bu çoçuğa gs fobisini sen kazandırdın. Deneyimsiz uşağı ilk maçına Ali Sami Yen'e sürdün. Çocuk resmen golleri hediye etmişti. O alışkanlık hala gitmedi üstünden...

Trabzonizm
05.08.2009, 15:43
isimiz gerkceten cok zor evlerinde cok güzel oynuyolar kimsenin moralini bozmak istemiyorum ama benim ümidim yok bu macdan
insallah yeneriz su sivassporu sansimiz tutmuyo su takima

61viya
05.08.2009, 15:45
Trabzonspor taraftarını iyi analiz eden,aklı başında bir adam bizim neye sinirlendiğimizi,neye sevindiğmiiz,dışardan süper görünen bir maç karşısında neyi yuhaladığımızı,ya da rakip taraftarının sevindiği bir maç sonunda neden gururlu olabileceğimizi az çok çözmüştür.Başka anlamlarda kolay analiz edilecek bir kitle değiliz,enteresanız vesselam ancak,bahettiğim konuda bizi çözebilmek sadece zaman alır...Laf olsun diye,birilerinden gıcık kapmayız biz.Ha şu vardır,saçma sapan tepkier verebiliriz,belki konu Trabzonspor olduğu için,tartışamayabiliriz,toz konduramayabiliriz vs vs...Ama,iş nefret boyutuna,öyle kolay gelmez...

Trabzonspor'u sevmeyenleri anlayabiliyorum.Ufak bir düşünme süreci,sevilmeme nedenlerimizi bir bir döker ortaya...Ben baka bir takım taraftarı olsam -ne olduğum fark etmez,herhangi bir başka takım taraftarı- ben de gıcık kapardım bu takımdan.Haklılar,bir şey demiyorum :) Ama galiba,içimde bir yerlerde müthiş bir takdir duygusu olurdu bu takıma karşı.Nefretim büyük olabilirdi,ancak duyduğum saygı,muhtemelen ağzımı açıp iki laf etmeme engel olurdu...Şu an yaşadığımız sorun bu sadece.İnsanalrın,bizden nefret etme gerekçesinden çok daha fazla,önümüzde saygıyla eğilme nedenleri.Ama maalesef düşünmüyorlar bunu,düşünmek istemiyorlar...

Sivassporla olan diyaloğumuzu anlatmama gerek olduğunu sanmıyorum.Hoş duygular beslemediğimiz kesin birbirimize.Ancak,benim istediğim tek şey şu sizlerden: Birileri şu foruma girdiğinde "Helal olsun" diyebilsin bizim için...Ha ti'ye alabilirsiniz bir şeyleri,doğasında vardır bu futbolun.Ama bunu yaparken,karşınızdaki kim olursa olsun,taraftar profilimizin "özel"liğini ortaya çıkartarak yapalım...

Stadda da yaşadım geçen sezon benzer şeyi.Küfürler edildi bize,ve karşılık verdik o anki psikolojiyle.Orada olan biri olarak,berbat bir andı bizim için o maç sonu.Ancak,zaten nefret edenimiz çok,şükürler olsun,millete malzeme vermenin gereği yok...Anlatabiliyor muyum bilmem?

Maça gelince,zor olacaktır,bu açık...Ancak biz,biz gibi oynadığımız takdirde alırız bu maçı.Yeter ki inanalım,kontrolü elden bırakmayalım...

Bol şans BordoMavim!

iskenderunlu
05.08.2009, 15:49
hayden bakalım güzel bir başlangıç yapalım fırtına essin bu sezonda hayden Trabzonsporum

sessizkral_1
05.08.2009, 16:04
Böyle bir maçta Engin'in yedek çıkarılması intihardır.Öyle birşey olacağına ihtimal bile vermiyorum.

Alihan Ertürk
05.08.2009, 16:05
Sivas'da Sezer'in olmayışı bizim için avantaj bence.

Ömür Karadeniz
05.08.2009, 16:06
ben halis özkahyayı fazla beğenmiyiyorum geçen sene bizim bi mata hakkımızı yemiş ama hangi maçta olduğunu hatırlamıyorum herlade kayserideki kayseriispor maçıydı çok kötü yönetti
aynen.kayseri macıydı 1-1 bitmisti.ama umutun o macta attıgıda gol degildi:)

Oğuz KUL
05.08.2009, 16:10
Böyle bir maçta Engin'in yedek çıkarılması intihardır.Öyle birşey olacağına ihtimal bile vermiyorum.

Bende bu fikre katılılıyorum açıkçası

Sivas maçına bence Maastricht maçındaki ilk 11 le çıkmamız gerekiyor...

Tony Sylva, Serkan Balcı, Rigobert Song (Giray), Egemen Korkmaz, Hrvoje Cale, Razandura Tjikuzu, Selçuk İnan, Gustavo Colman, Barış Memiş, Engin Baytar, Umut Bulut (Gökhan Ünal)

oyunun durumuna görede Alanzinho ya görev verilmelidir.

Ömür Karadeniz
05.08.2009, 16:10
ya arkadaslar maca 3 gun kaldı ve buyuk ıhtımalle kalede tolga oynayacak sız nıye pesın hukumlu olarak tolga oynarsa bıterız gıbı laflar edıyosunuz kı bı macı oynayalım sonucunu gorelım ve gercekten sızın dedıgınız gıbı cıkarsa (kı inşallah olmayacak oyle sey) sonra zaten burda o konular tartısılır ama pesın hukumluluk bıze yakısmıyor ınsanları eskı hatalarıyla degerlendırmek dogru degıl gecmısı unutup onumuze bakmalıyız netıcede tolga su an bizim 2.kalecımızdır ve hıckımse begenmese de mıllı takımla euro 2008 de yer alan tek topcumuzdur lutfen bıreylerı degıl takımı dusunun
dogru dıy mıllet.tolga kalecı fln degil gardasım.bosuna hayal dunyasında ucma.milli takımada kotu oldugu ıcın alındı zaten merak etme.fatıh terımim işine geliyoda ondan alıyo

Berkedogan
05.08.2009, 16:18
2 sezondur yenemiyoruz bu adamları şansla hakemle federasyonla bizi yendiler sadece son 3-0 lık maç için bişey diyemem. Bu sefer onları evire çevire yenmemiz lazım.

ceserdar
05.08.2009, 16:22
Sezon başından lige ayar çekmeye başladılar. Nisan'a kadar bu tip ayarları çok görürüz. Hele de bir Galatasaray, Fenerbahçe gerilerde kalsın da o zaman görün siz cümbüşü. Malum yayın ihalesi var. Parayı artırmak istiyorlar o yüzden de ligimizin "reyting" ihtiyacı var.

dennis1967
05.08.2009, 16:35
kimsenin şüphesi olmasın kesin galip geleceğiz...

Berk Eren
05.08.2009, 16:57
Bu ezecez,fark atacaz naraları nerden cıktı böyle..
geçen senede aynısını yaptık 3 yedik..
Futbol bu bu kadar havalanmak,rakibi küçümsemek hatayı getirir..Ayrıca Trabzonsporluya rabiki küçümsemek yakışmaz..
Ligin en zor maçı ilk maçtır,güzel futbol ortaya koyup,tek farklı galibiyet makuldur..

Cihad Varlı
05.08.2009, 16:59
Alanzinho'yu oynatmanın yolunu bulmalı ama nasıl.. Yalnız sol açıkda değil.. Cale çok yanlız kalıyor buda performansının düşmesine neden oluyor..

Mustafa Önder
05.08.2009, 17:03
3 Gün 3 S. 56 Dk. Kaldı

Adil ÖZGÜR
05.08.2009, 17:08
Sivas rakiplere ilk dakikalarda çok sert oyun oynayan bir ekip, bu nedenle ilk dakikalarda aynı şekilde tedbiri alınması gerekir, bazı oyuncularımızda ayaklarını iyi kullanması lazım. Yoksa onların önemli özelliği ayaklara vurduğu darbelerdir.

Andarlet takımını ilk dakikalarda böyle yıldırdılar.

Cafer Bulur
05.08.2009, 18:04
Sivasin eksikleri ve henüz takim olamayislari bizim icin bir avantaj.

Diger taraftan 2 resmi mac oynamalari ve bizimde oynamayisimiz onlar icin avantaj.

Bu paralelde bu mac berabere bitebilir.

lazzz61
05.08.2009, 18:36
arkadasla halıs özkahyaa iyi bir hakemdirr evt kaysei macında hataları oldu ama bilerek isteyerek o hataları yapmamıstırr yanı bir yunus yıldırım deıldır. ben o addamı fırat aydnusu bı de koray gencerlerı begenıyorum

Eren Karaahmetoğlu
05.08.2009, 19:39
Ligtv'yi izlemenizi tavsiye ederim,Sivas'ta vatandaş ne diyor programı:) Çok komikler gerçekten:)

Hüseyin Kurt
05.08.2009, 19:46
...........................

Sencer Bulut
05.08.2009, 20:44
İki sezon basarılı gecirdik diye büyük olunmuyor...
http://img247.imageshack.us/img247/9606/istittifaknd6im4.jpg
Bunu yapın ondan sonra gelin...

Muhammed KOÇ
05.08.2009, 20:59
İki sezon basarılı gecirdik diye büyük olunmuyor...
http://img247.imageshack.us/img247/9606/istittifaknd6im4.jpg
Bunu yapın ondan sonra gelin...

bu resmin düzgün boyutta olanını ekleyecek var mı ? yazılar okunan bir şekilde ?

Mustafa ÖZDEMİR
05.08.2009, 21:03
forumlarda ve facebook ta çok kötü konuşuyorlar .göstereceğiz günlerini...

Sinan_Ts61
05.08.2009, 21:05
Kesin kazanmamiz lazim ligin ilk haftasi ve cok iyi bir sonuc ile ilk sirada olmamiz lazim diye düsünüyorum .....

Hasan61
05.08.2009, 21:06
sivas'ı gözümüzde büyütmeninde,küçültmeninde anlamı yok yaparsak biz kaybederiz

bu maçta umut oynamalı tek forvetle çıkacaksak
baskı altında saçma hatalar yapan savunmaları var
bu baskıyı ligde en iyi yapabileceklerden biri de umut
bu yüzden bence umutla başlamalıyız
ama
Broos'un kararına da saygılıyım

Cihad Varlı
05.08.2009, 21:11
http://www.medyatrabzon.com/images/news/8103.jpg

Cumartesi günü kendi saha ve seyircisi önünde Trabzonspor’la karşılaşacak olan Sivasspor’un Teknik Direktörü Bülent Uygun, bordo mavili takımı öve öve bitiremedi.

''Trabzonspor, Anadolu'nun gururu olmuş, birçok şampiyonluklar başarmış, herkese örnek olan ve şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri” diyen Uygun, “Çok da güzel transferler yaptılar. Başlarında da çok başarılı, Belçika'nın önde gelen hocalarından biri var. Her rakibimize duyduğumuz gibi Trabzonspor'a da saygı duyuyoruz. Tabii kendi evimizde seyircimizin avantajıyla birlikte, Allah'ın izniyle inşallah kazanmak istiyoruz'' şeklinde konuştu.

Bülen Uygun, “Bu maç öncesinde Yasin'in arka adalesinde bir çekme var. Sedat'ın son maçta yediği bir tekmeden dolayı şu anda tarak kemiğinde morarma oluştu. Mehmet ve Sezer'in ise yetişme şansı yok. Eksikliklerimize rağmen arzuladığımız sonucu almak için çaba göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

------------------

Akıllanmış lan bu :D

Mustafa AYDIN
05.08.2009, 21:17
Artık bunlar çok ötmeye başladılar,bugün sitelerine üye oldum banladılar beni :) susturmanın zamanı geldi öyle böyle değil en az 5 fark atmamız lazım.

Ilelioglu
05.08.2009, 21:18
Kesin kazanmamiz lazim ligin ilk haftasi ve cok iyi bir sonuc ile ilk sirada olmamiz lazim diye düsünüyorum .....

Ilk hafta sonunda birinci olsan ne olur? Sadece kazanmamiz gerekiyor..;)

Mustafa ÖZDEMİR
05.08.2009, 21:19

Cumartesi günü kendi saha ve seyircisi önünde Trabzonspor’la karşılaşacak olan Sivasspor’un Teknik Direktörü Bülent Uygun, bordo mavili takımı öve öve bitiremedi.

''Trabzonspor, Anadolu'nun gururu olmuş, birçok şampiyonluklar başarmış, herkese örnek olan ve şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri” diyen Uygun, “Çok da güzel transferler yaptılar. Başlarında da çok başarılı, Belçika'nın önde gelen hocalarından biri var. Her rakibimize duyduğumuz gibi Trabzonspor'a da saygı duyuyoruz. Tabii kendi evimizde seyircimizin avantajıyla birlikte, Allah'ın izniyle inşallah kazanmak istiyoruz'' şeklinde konuştu.

Bülen Uygun, “Bu maç öncesinde Yasin'in arka adalesinde bir çekme var. Sedat'ın son maçta yediği bir tekmeden dolayı şu anda tarak kemiğinde morarma oluştu. Mehmet ve Sezer'in ise yetişme şansı yok. Eksikliklerimize rağmen arzuladığımız sonucu almak için çaba göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

------------------

Akıllanmış lan bu :D
hep aynı senaryo .ayıp ulan .çıkın adam gibi oynayın .yalandan yere trabzonu havaya sokmayın...

irfan61
05.08.2009, 21:20

------------------

Akıllanmış lan bu :DBence bir korku sarmış Bülent hocayı bir çok eksikleride var.

Ilelioglu
05.08.2009, 21:26
Bence bir korku sarmış Bülent hocayı bir çok eksikleride var.

Alakasi yok bu Aciklamalari her zaman yapiyor taktik icabi...:cool:

Recep Alkan
05.08.2009, 21:28
Sivasspor kendi evinde gerçekten başarılı bir takım. Futbolda birilerinin galibiyetine yada oynuna çamur atmak huyum değildir, ama bazı kesimler tarafından geçen sene kollandıkları çok açık.

Sivasspora gelirsek, defans blokları taamen değişti, bu bizim için, hele de süratli ve teknik topçularımz için büyük avantaj. Eski birbirlerini tamamlayan ekip gitmiş, nerdeyse aynı topa giren iki eleman gelmiş defanslarına. Fizik güçleri yüksek, sert oynuyorlar. Eğer süratli adamlarımız akıllı oynarsa bu maçta çok foul kazanırız, tabiki buna ek olarak da sivaslı oyuncular çok kart görür. (Gösterebilene tabi)

Kalecileri boş adam, umarım petkoviç oynamaz. Orta sahaı ele geçirebilirsek ki avantaj bizde görünüyor bu maçı alırız kanaatindeyim.

Hayırlısı,

Ilelioglu
05.08.2009, 21:34
Sivasspor evinde ilk yarim saat cok iyi baski uyguluyor (tipki GS gibi), eger bu baskiya karsilik verebilirsek Sivas Gol bulamaz ve buda bizim isimize yarar.

Alanzinho ve Baris gibi zayif oyunculari Sivas deplasmaninda kullanmak mantiksiz gibi duruyor ama Sivas'in oyundan düsütügü dakikalar bu iki oyuncu degerlendirebilinir. Insallah bu sefer kazanacagiz..;)

Recep Alkan
05.08.2009, 21:37
Sevgili Cem abi;

yazını okudum, telaffuz etmekte zorlandığım, 2-3 seferde okuyarak ancak anlayabildiğim kelimeler ve cümleler mevcut. Anlatmak istediğinizi anlamak istiyorum, ama çok ağır ve bana kalmasada biraz da gereksiz bir yazı olmuş. Hele ki Sivasspor maçı öncesi.

Aslında cevap vermek istediğim, size sormak istediğim çok şey var, ama en acaibime giden,

birakalim taraftar olmayi bir yana normal bir futbol seyircisi gözüyle bakildigin da dahi kayserinin antepin denizlinin ibb nin yaptiklari yok saymak onlara dair iki cümleyi dillendirememek ancak bagnazlik,sig düsüncelilikle aciklanabilecek ve gercek anlamda saygisizlik olarak nitelenebilecek bir tavirdir.

Şu yazınızdır. Merak ediyorum bu takımlar neler yapmış ki konuşulacak, sivasın yaptıklarından sonra onları övüyorlar, konuşuyorlar diye ağznıza gleni söylerken, bu takımlar sivasın 10/1 başarısını sağlayamamışken neden konuşulmasını istiyorsunuz?

Bakın yanlış anlaşılmak istemem, Sivassporu da onun sardığı çevreleri de günahım kadar sevmem, ama eleştirmek bir sanattır, lütfen tezatta kalmayalım.

Saygılar;

My
05.08.2009, 21:41
Bülent bırak yeme bizi. Her maç öncesi sonrası ortası sürekli bizi övüyorsunuz. Ama yalaklandığınız İstanbul takımlarına yapmadıklarınızı bizlere yapıyorsunuz. Adam gibi, erkek gibi açık açık konuşun. Çok mu zor erkek gibi konuşmak. Dümdüz, dosdoğru konuşmak. Ağam paşam de sonra yapmadığın kepazelik kalmasın.

only ts
05.08.2009, 21:49
yenebilcekmiyiz abi ?
- yenecez tabi olum bu da sorumu
ama abi biliyosun bize karşı nasıl oynadıklarını ?
- sen yorma kafanı evlat herşey güzel olacak
sen öyle diyosan öyledir abi ama korkmuyorum değil .. ?
- şunu bil cumartesi gecesi en mutlu biz olacak tamam mı ??
tamamdır abi inşallah

Ilelioglu
05.08.2009, 22:10
Sevgili Cem abi;

yazını okudum, telaffuz etmekte zorlandığım, 2-3 seferde okuyarak ancak anlayabildiğim kelimeler ve cümleler mevcut. Anlatmak istediğinizi anlamak istiyorum, ama çok ağır ve bana kalmasada biraz da gereksiz bir yazı olmuş. Hele ki Sivasspor maçı öncesi.

Aslında cevap vermek istediğim, size sormak istediğim çok şey var, ama en acaibime giden,

birakalim taraftar olmayi bir yana normal bir futbol seyircisi gözüyle bakildigin da dahi kayserinin antepin denizlinin ibb nin yaptiklari yok saymak onlara dair iki cümleyi dillendirememek ancak bagnazlik,sig düsüncelilikle aciklanabilecek ve gercek anlamda saygisizlik olarak nitelenebilecek bir tavirdir.

Şu yazınızdır. Merak ediyorum bu takımlar neler yapmış ki konuşulacak, sivasın yaptıklarından sonra onları övüyorlar, konuşuyorlar diye ağznıza gleni söylerken, bu takımlar sivasın 10/1 başarısını sağlayamamışken neden konuşulmasını istiyorsunuz?

Bakın yanlış anlaşılmak istemem, Sivassporu da onun sardığı çevreleri de günahım kadar sevmem, ama eleştirmek bir sanattır, lütfen tezatta kalmayalım.

Saygılar;

Sivasspor'un lige ciktigindan itaberen yükselen bir form grafigi var ve bu sezon Sampiyonluga herseye ragmen cok yakindilar. Kötü Futbol oynarlar yada bir baska degim ile göze hos gelmeyen bir Futbol, orasi bizi ilgilendirmez cünkü sonucta sonuc önemli ve Sampiyonlar Ligine böyle bir Kadro ile kalmalari bence büyük bir basari ve konusulmasi kadar dogal birsey yok, tamam abartilar olur ama yani bizde IBB-Sivasspor kiyaslamasi ile bazi seyler abartmiyormuyuz? Sadece IBB degil tabiki diger takimlarda bu kadar basarili olamadilar, bazilari haric;

Alkan61'e katiliyorum, bencede gereksiz bir yazi olmus ama Sivasspor'un yaptigini daha önceleri Eskisehir, Gaziantep ve Genclerbirligi gibi takimlarda yaptilar, bunun icin Sivasspor'un büyük takim gibi lanse edilmesi yanlis olabilir.

Aslinda benim pek umrumda degil benim tek istedigim Trabzonspor'un basarisi, o zaman herkes susacak zaten, masal anlattiklarini kendileri de anlayacaklar.;)

Bahattin Aydın
05.08.2009, 22:13
Arkdaşlar maç biletleri satışa çıktı mı ya da ne zaman çıkıyor bir bilgisi olan var mı acaba ?

Mustafa Calik
05.08.2009, 22:41
Yasin, Sedat, Mehmet ve Sezer bize karsi forma giyemeyecekler.

"Bu maç öncesinde Yasin'in arka adalesinde bir çekme olduğunu, Sedat'ın son maçta yediği bir tekmeden dolayı şu anda tarak kemiğinde morarma oluştuğunu, Mehmet ve Sezer'in ise yetişme şansının olmadığını bildiren Uygun, eksikliklerine rağmen arzuladıkları sonucu almak için çaba göstereceklerini kaydetti."

AYYILDIZ
05.08.2009, 22:47
Her futbolcu Hakan Şükür gibi olsa adamın saha dışı bizi ilgilendirmez.Türkiye'nin en büyük golcülerindendi daha ne olsun.Sivas maçına gelirsek adamların 2 stoper ve önemli 2 isimleri yok.Almamız lazım.

miaksoy
05.08.2009, 22:52
Her futbolcu Hakan Şükür gibi olsa adamın saha dışı bizi ilgilendirmez.Türkiye'nin en büyük golcülerindendi daha ne olsun.Sivas maçına gelirsek adamların 2 stoper ve önemli 2 isimleri yok.Almamız lazım.

O kadar da degil . ilk once ahlak ve karakter sahibi olacak futbolcu. Ben 1 Umut Bulut'u 10 hakan sukure degismem.

Cafer Bulur
05.08.2009, 22:56
Malum şahıs kimdir körü körüne bağlanmak nedir? Birine sevgi saygı muhabbet duyguları beslemek yakın olmak körü körüne bağlanmak mı oluyor?
Lütfen bu basligi polemik konusu yapmayalim.

Dönelim esas konumuza,sivas maci gercekten zor olacak.

Bence beraberlik bizim icin cok kötü bir sonuc olmaz,elbette galip gelmeyi kim istemez?

Gecen sezonki sürklaseden ve sivasa karsi genel basarisizligimizi düsündügümde bu mac icin cok da iddiali olamiyorum.

miaksoy
05.08.2009, 23:00

Bence beraberlik bizim icin cok kötü bir sonuc olmaz,elbette galip gelmeyi kim istemez?

Gecen sezonki sürklaseden ve sivasa karsi genel basarisizligimizi düsündügümde bu mac icin cok da iddiali olamiyorum.

Onlardan cok daha iyi ve oturmus bir kadromuz var. Yeterki futbolcular psikolojik olarak kendilerini galibiyete hazirlayabilsinler.

Ilelioglu
05.08.2009, 23:01

Bence kötü bir sonuc...:rolleyes:

MehmeTS_ADANA
05.08.2009, 23:06
bu seferde bunları yenemezsek çıldırırım artık

asimetrik
05.08.2009, 23:07
Cafer, adaletin dünyadaki en önemli kavram olduğuna inanan birisi olarak, polemik konusu yapmayalım sözünün muhatabının alıntı yaptığın kişi değil, konuyu başlatanın olduğunu belirtmen gerektiğini hatırlatayım.
Ayrıca bu bir tarz meselesidir, Trabzonspor taraftarı olarak hiç bir puan maçının (stratejik maçlar hariç) beraberlikle bitmesini aklımın ucundan geçirmem. Asla böyle bir şeyi dillendirmem. Ama her taraftar benim gibi düşünmek zorunda değil elbette.

Cafer Bulur
05.08.2009, 23:07
Onlardan cok daha iyi ve oturmus bir kadromuz var. Yeterki futbolcular psikolojik olarak kendilerini galibiyete hazirlayabilsinler.

Bence kötü bir sonuc...:rolleyes:
Sivas kendi sahasinda oynama ve 2 resmi mac oynamis olma gibi bir avantaja sahip.

Biz ise henüz resmi mac oynamadik ,daha ne oldugumuz henüz belli degil.

Dedigim gibi herkes iddiali olabilir ama ben degilim.

Iddiali olmak kolaydir,ben sonradan hayal kirikligina ugramamak icin artik temkinli yaklasiyorum.:)

Muhammed
05.08.2009, 23:08
O kadar da degil . ilk once ahlak ve karakter sahibi olacak futbolcu. Ben 1 Umut Bulut'u 10 hakan sukure degismem.

Ne ahlaksızlığını gördün adamın?

futbalski60
05.08.2009, 23:10
Yasin, Sedat, Mehmet ve Sezer bize karsi forma giyemeyecekler.

"Bu maç öncesinde Yasin'in arka adalesinde bir çekme olduğunu, Sedat'ın son maçta yediği bir tekmeden dolayı şu anda tarak kemiğinde morarma oluştuğunu, Mehmet ve Sezer'in ise yetişme şansının olmadığını bildiren Uygun, eksikliklerine rağmen arzuladıkları sonucu almak için çaba göstereceklerini kaydetti."

Sedat ve Yasin'in oynamaması onlar için büyük bir handikap zaten defansları açık veriyordu bunun üstüne 2 oyuncunun da sakatlığı eklenince bu bölgede ciddi sorunlar yaşıyacaklardır. Muhtemelen Murat- Mbamba ikilisi oynuyacak defansta.

Cafer Bulur
05.08.2009, 23:12
Cafer, adaletin dünyada ki en önemli kavram olduğuna inanan birisi olarak, polemik konusu yapmayalım sözünün muhatabının alıntı yaptığın kişi değil, konuyu başlatanın olduğunu belirtmen gerektiğini hatırlatayım.
Ayrıca bu bir tarz meselesidir, Trabzonspor taraftarı olarak hiç bir puan maçının (stratejik maçlar hariç) beraberlikle bitmesini aklımın ucundan geçirmem. Asla böyle bir şeyi dillendirmem. Ama her taraftar benim gibi düşünmek zorunda değil elbette.
Haklisin abi,polemik yapmayalim sözünün muhatabi alinti yaptigim degil,baskasi olmaliydi.

Trabzonsporun hazirlik macinda bile galip gelmesini isteyen birisi olarak ,resmi maclarda beraberligi ben hedef olarak koymam.

Lakin ilk defa resmi maclarda beraber oynayacak bir takima sahibiz,bunun sikintilarini yasayabiliriz.

Elbette kazanmaliyiz ama ben cok da iddiali olamiyorum.

Olana saygi duyar,bunun gerceklesmesini en az onun kadar isterim.;)

Kadir
Malum şahıs kimdir körü körüne bağlanmak nedir? Birine sevgi saygı muhabbet duyguları beslemek yakın olmak körü körüne bağlanmak mı oluyor?

Malum şahsın kim olduğunu biliyorsun ki masumane duygularla siper aldın bir anda .

Neyse bu sayfalarda tartışılacak bir konu değil bu .

KERİM
sivasın rövanşta iyi oynayıp 3-1 kazanmasına aldanmayın. Anderlet As kadroyla çıkmadı ve turu geçme garanti olduğu içinde fazla yormadılar..

Hazırlık maçlarında izlediğimiz Trabzon sivası rahat geçer diye düşünüyorum..

Ilelioglu
05.08.2009, 23:14
Sivas kendi sahasinda oynama ve 2 resmi mac oynamis olma gibi bir avantaja sahip.

Biz ise henüz resmi mac oynamadik ,daha ne oldugumuz henüz belli degil.

Dedigim gibi herkes iddiali olabilir ama ben degilim.

Iddiali olmak kolaydir,ben sonradan hayal kirikligina ugramamak icin artik temkinli yaklasiyorum.:)

Sivasspor ile yukarida yazim mevcut, ben Sivasspor'u kücümsemiyorum ama normal sartlarda bizim Sivasspor'u zorda olsa yenmemiz lazim. Yukarida yazdigim gibi ilk yarim saat önemli. Bende temkinli yaklasiyorum yanliz beraberlik kötü bir sonuc ama isimize yarar mi? Bence yarar..;)

KERİM
05.08.2009, 23:16
2 Gün 21 S. 46 Dk. Kaldı

Cafer Bulur
05.08.2009, 23:17
Bu sezon puanlari sistematik olarak toplamamiz lazim.

Ic sahada kazanmakta zorlanmayan,dis sahada ise kolay kaybetmeyen bir takim istiyorum.

Bunlar su anki kadroyla olur mu;bence zor.

Ic sahada rakibi rahatca cözmek icin yeterli organizasyona sahip oldugumuzu düsünmüyorum.

Yine de bekleyip görecegiz...

Ilelioglu
05.08.2009, 23:18
sivasın rövanşta iyi oynayıp 3-1 kazanmasına aldanmayın. Anderlet As kadroyla çıkmadı ve turu geçme garanti olduğu içinde fazla yormadılar..

Hazırlık maçlarında izlediğimiz Trabzon sivası rahat geçer diye düşünüyorum..

Bunlar ölcü degil, böyle kiyaslama yapamayiz bence. Bizim oynadigimiz Futbol ile onlari yenmemiz gerekiyor yani normal sartlarda. Onlarda iyi ve cok pas yapiyorlar eger bu pas trafigini kontrol altinda tutabilirsek ve ayni zamanda ilk yarim saatlik dilimde baskiya karsilik verebilirsek isimiz cok kolaylasir...;)

Sivasspor'da 4-5-1 Sisteminde oynuyor sanirim...:cool:

Mehmet Fatih Yavuz
05.08.2009, 23:19
Bu sezon puanlari sistematik olarak toplamamiz lazim.

Ic sahada kazanmakta zorlanmayan,dis sahada ise kolay kaybetmeyen bir takim istiyorum.

Bunlar su anki kadroyla olur mu;bence zor.

Ic sahada rakibi rahatca cözmek icin yeterli organizasyona sahip oldugumuzu düsünmüyorum.

Yine de bekleyip görecegiz...

Bu düşünceye iten verileri de verir misin üstadım!

Temel neresidir?

Hazırlık maçları mı?
Eğer hazırlık maçları ise orada epeyce organizasyon yaptık.

Yok geçen sene ise, kadro da hoca da değişti.

Bekleyip görmek ayrı mesele. Oraya katılıyorum da!

Olumsuz yorum yapmak için gerekçe ortaya koyamıyorum maalesef.

Cafer Bulur
05.08.2009, 23:23
Bu düşünceye iten verileri de verir misin üstadım!

Temel neresidir?

Hazırlık maçları mı?
Eğer hazırlık maçları ise orada epeyce organizasyon yaptık.

Yok geçen sene ise, kadro da hoca da değişti.

Bekleyip görmek ayrı mesele. Oraya katılıyorum da!

Olumsuz yorum yapmak için gerekçe ortaya koyamıyorum maalesef.
Temelim gecen sezondur.

Ic sahada rakip savunmalari asmakta oldukca zorlanmistik.

Ofansif anlamda ne degisti,sadece engin katildi oraya.

Forvetteki eksiklik giderilmedi,tjikuzu ise hüseyinin yerini doldurur büyük ihtimalle.

Yattara nin sakatligi,barisin yetersizligi,gabric transferinin ne olacaginin bilinmeyisi hep söylediklerimde etkendir.

Ben hazirlik maclarinda bile begenmedim takimi,sizi bilemem.

Olumlu konusmak icin olumlu yazamam,gördüklerimi yaziyorum.

ceserdar
05.08.2009, 23:26
Boşverin Hakan'ı falan.

Neyse Sivasspor maçında yapılması gereken takımı dengesiz şekilde yakalatacak top kayıplarının önüne geçmek, sağlam oynamak. Benim en büyük korkum, oynamaya çalıştığımız oyunu futbolcularımızın daha ezberleme aşamasında olmaları, içselleştirememeleridir. Anderlecht maçınının bir bölümünü seyrettim. Anderlecht her ne kadar istatistiki verilerde topla oynayan taraf gibi gözükse de, özellikle çıkarken ileride çok fazla kalabalıkşamadı ve çoğu topu Sivas'a verdi. Sivasspor'un da istediği bu. Kaptıkları topu uzun oynayarak ilerideki oyuncularına geçirebiliyorlar. Geçen sene bize 3 gol atarlarken de öyle oldu. Hucümda topu kaptırdık, dengesiz yakalandık ve en zayıf bölgemiz olan sağ kanattan gelişen ataklarla golü yedik. Orta sahada çoğalır, topu da garantili oynarsak maçı kazanırız.

Mehmet Zeki
05.08.2009, 23:28
Bu Sivasspor macini ya Gökhan yada Umut alir. Golleri var..

jako13
05.08.2009, 23:30
arkadaşlar...maçın hakemi halis özkahya! Bu adam hafızam beni yanıltmıyorsa hiç iyi şeyler anımsatmıyor...ne derseniz?

Mehmet Fatih Yavuz
05.08.2009, 23:30
Temelim gecen sezondur.

Ic sahada rakip savunmalari asmakta oldukca zorlanmistik.

Ofansif anlamda ne degisti,sadece engin katildi oraya.

Forvetteki eksiklik giderilmedi,tjikuzu ise hüseyinin yerini doldurur büyük ihtimalle.

Yattara nin sakatligi,barisin yetersizligi,gabric transferinin ne olacaginin bilinmeyisi hep söylediklerimde etkendir.

Ben hazirlik maclarinda bile begenmedim takimi,sizi bilemem.

Olumlu konusmak icin olumlu yazamam,gördüklerimi yaziyorum.

Olumlu konuşmak ayrı bir mesle.
De olumsuz konuşmak apayrı...

Sistem farklı, oyuncu kadrosunda değişiklikler var.
Özellikle alternatif konusunda epeyce yol katedilmiş.

Gelgelelim bardaktaki boşluktan başka hiçbir şeyi görememek apayrı bir maharet.

Titizlik iyidir.
Ama herşeyde olduğu gibi titizliğin de fazlası zarardır.

Fatih
05.08.2009, 23:34
Arkadaşlar kişisel tartışmalarınız için özel mesaj yöntemini kullanınız.Burası Sivasspor-Trabzonspor maç başlığı.

Lütfen konuyla birazcık da olsa alakalı mesajlar yazınız.Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.:)

jako13
05.08.2009, 23:37
halis özkahya bu isim bizim hangi maçı katletti.?....bu adam bana iyi şeyler anımsatmıyor (Geçen sene bursa-ts maçımı acaba)

cem arin
05.08.2009, 23:39
Sevgili Cem abi;

Saygılar;

aslinda yazi tam da sivas maci öncesi icin önemli buldugum düsünceleri aktarmak icin gerekli bir yazuiydi dostum! lig baslayacak,ligin ilk haftasi gecne yilin ikincisi ve ücüncüsü karsilasiyor ki bu iki takim da gecen yil gercektne olaganüstü performans göstermis ve bizler bahsettigim deyysularin dillendirdikleri seylerle gündemi mesgul edislerini seyrediyoruz.

Diger anadolu takimlarinin önemine gelince!
Bir resim galerisinde bir resmin önünde durdugun da resme bakarsin ve resmi önce parcalariyla daha sonra da bir bütün olarak anlamaya calisirsin. firca darbelerini,renkleri resminin ögelerini anlamnadirip resmin bütünü hakkinda bir fikre sahip olmaya calisirsin! Futbol ligi de böyle bir sey! sayet bizler sadece parcalarda yani fb-gs-bjk da takili kalirsak-yani bu yavsak spor yazarlarindan bahsediyorum- o zaman resmin bütünü hakkinda da bir fikir edinemeyiz! simdi resmi sadece fb-bjk-gs dan dogru yorumlamaya calisirsak varacagimiz kani da onlar kadar olur!yani gözümüzün önündekileri zaten gürebiliyoruz gazetecelik gözönüne gelemeyenlerin kamuoyuna yansitilmasidir bir anlamda ve bu tkaimlarin ne yapip ne yapmadiklari cokta önemli degil cünkü sadece bu tkaimlarin da 34 mac oynayacagini ve bu ücbüyüklerle mac yapacaklarini bilmek bile onlara bir deger katmaktadir.

danger00
05.08.2009, 23:42
halis özkahya bu isim bizim hangi maçı katletti.?....bu adam bana iyi şeyler anımsatmıyor (Geçen sene bursa-ts maçımı acaba)

bursa maçımıydı bilemiyeceğim ama zaten o maçta yan hakemin ofsaytı görememesi dışında hakem hatası olmamıştı.

Yunus Emre SEYHAN
05.08.2009, 23:42
Yerden iyi pas yaparsak bu maçı alırız.
Bu ligde İbb ve Gaziantep bu işi iyi beceriyor, Geçen yılın ikinci yarısında Sivas'ı yendiler zaten :)

jako13
05.08.2009, 23:43
forumlarda ve facebook ta çok kötü konuşuyorlar .göstereceğiz günlerini...

bu sivası yenmek değil ezmek anca bizleri mutlu eder...! Emek hırsızı bunlar, sonradan görme , kasap futbolcular takımı! Cumartesi günü onlara sahaya dar edeceğiz inşallah!!!

Cafer KILIÇSOY
05.08.2009, 23:43
Arkadaşlar burası dini tartışmaların yapılacağı yer değildir. Lütfen bu konuya dikkat edelim.

İlgili mesajlar silinmiştir.

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler:)

jako13
05.08.2009, 23:49
bursa maçımıydı bilemiyeceğim ama zaten o maçta yan hakemin ofsaytı görememesi dışında hakem hatası olmamıştı.

Önemli değilmiydi?

o maçta serkanın kabak gibi ofsaytını göremediğinden son beş dakika yenik duruma düşmüş son saniyelerde umutun attığı nizami gol ofsayt diye sayılmamıştı. Maçı hakemler resmen katletti... (ama ikinci yarı 90+5 te iyi yerleştirmiş, cezalarını kesmiştik)

jako13
05.08.2009, 23:52
Arkadaşlar burası dini tartışmaların yapılacağı yer değildir. Lütfen bu konuya dikkat edelim.

İlgili mesajlar silinmiştir.

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler:)

biz senin anlayışın için sana teşekkür ederiz. Burası dini,siyasi tartışmaların yapılacağı yer değil...! Hepimizin bu forumda ortak paydası canımız kadar sevdiğimiz trabzonsporumuz!!! Onu konuş konuş bitiremeyiz,başka mevzuya gerek yok.....

bbyanik
05.08.2009, 23:54
bizim golumuzu ofsayt diye vermedi bursanın ofsayt golunu verdi daha ne yapsın

magicyattara
05.08.2009, 23:58
Cafer,bari bu mübarek gecede bırak karamsarlığı:)

Cafer Bulur
06.08.2009, 00:00
Cafer,bari bu mübarek gecede bırak karamsarlığı:)
Kandilin mübarek olsun,suna karamsar degilde gercekci desek nasil olur?

Sivasi yenmeliyiz ama isimiz zor diyorum,beraberlik cok kötü olmaz diyorum.

Bunda bir karamasarlik göremiyorum.:)

turkish0061
06.08.2009, 00:01
biliyorum kizacaksiniz yine bana, ama bence yine yenilecez sivas acayip oyun oynuyor eksiklerine ragmen! trabzon kazanirsa ozaman hiç bir takim bizi tutamaz bu maci alirsak sampiyon ilan etmis oluruz bir derbide kazanirsak ozaman sampiyon kim belli oacak! bu macta engin biraz dikat olmasi lazim hele hakeme itirazlari

ENGİN ÖZTÜRK
06.08.2009, 00:02
yok arkadaşlar bursa ts maçını m.kabil abitoğlu yönetmişti ama buda tam el bombasıdır yani :)

alpozan61
Bursa maçında 61 metrelik ofsaytı gör(e)meyen hakem hakan yemişken idi... Halis Özkahyayı şahsen tanımamamakla beraber babası kardeşimin eski öğretmeni olup düzgün insanlar olduğunu düşünmekteyim inşallah doğru düşünüyorumdur...

danger00
bizim golumuzu ofsayt diye vermedi bursanın ofsayt golunu verdi daha ne yapsın

konuyu uzatıp başlığın amacından sapmak istemiyorum ancak orta hakemin isimini söyledi arkadaş.
ofsaytı görmek onun işi değil diye biliyorum.
o maçta, bizim alehimize orta hakemin vermiş olduğu kritik bir karar yoktu

Mehmet Zeki
06.08.2009, 00:05

Bence isimiz kolay. Taraftar kazanacagimiza inaniyor. Futbolcular inansa bu maci aliriz.

miaksoy
06.08.2009, 00:05
konuyu uzatıp başlığın amacından sapmak istemiyorum ancak orta hakemin isimini söyledi arkadaş.

zaten o macta hakem de halis ozkahya degildi , Kamil Abitoglu idi.

magicyattara
06.08.2009, 00:09

Mutlaka zor olacaktır.Kolay bir maç izledik mi geçen yıl.
Olaya gerçekçi gözle baktığımda,iki takımı şöyle bir tarttığımda;Trabzonspor galibiyete yakın taraf olarak görüyorum.
Biz geçen yıla göre daha derli toplu oynarken,sivasta takım diye bir şey ortada görünmüyor.
Geçen yıl ki maçta kazanamayacağız demiştim bu sefer kazanacağız diyorum.

Çok ümitliyim,içime doğdu gibi subjektif bir bakış açısı değil bu.
Sahaya bakıyorum,kadroları tartıyorum ve ortaya bu çıkıyor;
Kazanacağız.

ensar6161
06.08.2009, 00:11
sivasspor ezik bir avrupa serüveninden sonra trabzonspor maçına dönmüştür herhalde...avrupa maçlarını izledim gerçekten çok zevk veren bir OYUN oynadılar ilk maçta..ikinci maçı ben fazla beğenmedim..yalan yok en az 10 tane yesinler istedim ama olmadı..hazırlık maçlarında izlediğim trabzonspor ALLAHın izniyle sivası orda evirip çevirip yener gelir..

KERİM
06.08.2009, 00:12
O kadar net ofsaytı hadi Yardımcı devam dedi ancak hakemin gözü o net pozisyonda nerdeydi?

futbalski60
06.08.2009, 00:15
biliyorum kizacaksiniz yine bana, ama bence yine yenilecez sivas acayip oyun oynuyor eksiklerine ragmen! trabzon kazanirsa ozaman hiç bir takim bizi tutamaz bu maci alirsak sampiyon ilan etmis oluruz bir derbide kazanirsak ozaman sampiyon kim belli oacak! bu macta engin biraz dikat olmasi lazim hele hakeme itirazlari

Sivasspor iyi oynamıyor kendileri de bunu kabul ediyor zaten tek organizasyonları Ersen ve Kamanan'a defanstan top şişirmek. Göbekte oynayan Cihan-Onur ikilisi o bölgede etkisiz kalıyor, Alanzinho bu maçta bu zaafları değerlendirir. Hocadan da Barış'ı oynatmamasını bekliyorum Hayrettin'e karşı etkisiz kalır bence orda Engin'in oynaması daha mantıklı.

turkish0061
06.08.2009, 00:22
hayirlisi diyelim Hadi bakalim allah yardimcimiz olsun yenilsek bile uzulmem aliskinizdir

Hüseyin İlkin
06.08.2009, 00:33
Sivasspor'da işler istenilen tarzda gitmiyor. Gönderilen oyuncular, gelen oyuncular belki kağıt üstünde fark yaratmıyor ancak sahada bu iş böyle değil. Nitekim Sivasspor'un oynadığı maçlar, gösterdiği performans bire bir örnek buna. Takımlarının oturması uzun bir süre alacak görüntüsü var, bu zaman zarfı içinde yaz aylarında Sivas'a gidiyor olmak avantaj bizim adımıza.

Zaten Sivas'ın CL maçında sahaya sürdüğü oyuncu tercihleri yanlış yolda ya da işlerin istenilen tarzda gitmediğini göstermişti, iki senedir sistemlerinde önemli bir oyuncu rolünde olmayan ve orta sahada forma şansı arayan Onur CL maçlarında oynadı.

Sivas'ta gülen taraf oluruz diye düşünüyorum.

warrior
06.08.2009, 00:39
onu bunu anlamam hafta sonu şöyle güzel bir futbol bu sfer bu takımı yeneriz inşallh .

Cihad Varlı
06.08.2009, 00:42
Sivasspor'da işler istenilen tarzda gitmiyor. Gönderilen oyuncular, gelen oyuncular belki kağıt üstünde fark yaratmıyor ancak sahada bu iş böyle değil. Nitekim Sivasspor'un oynadığı maçlar, gösterdiği performans bire bir örnek buna. Takımlarının oturması uzun bir süre alacak görüntüsü var, bu zaman zarfı içinde yaz aylarında Sivas'a gidiyor olmak avantaj bizim adımıza.

Zaten Sivas'ın CL maçında sahaya sürdüğü oyuncu tercihleri yanlış yolda ya da işlerin istenilen tarzda gitmediğini göstermişti, iki senedir sistemlerinde önemli bir oyuncu rolünde olmayan ve orta sahada forma şansı arayan Onur CL maçlarında oynadı.

Bunların yanında defanslarının ortası çok ağır .

Selman
06.08.2009, 00:44
Nefretimsin sivas...

Onu bunu anlamam, ilk 11'de kim çıkar, sonradan kim girer onu da bilmem.

Yenmeden dönmesinler de ne yaparlarsa yapsınlar.

Yeter artık.

Recep Alkan
06.08.2009, 01:15
Nefretimsin sivas...

Onu bunu anlamam, ilk 11'de kim çıkar, sonradan kim girer onu da bilmem.

Yenmeden dönmesinler de ne yaparlarsa yapsınlar.

Yeter artık.

Selman her ettiğim kötü sözde sen aklıma geleceksin kardeşim ve senin için de bağıracağım orda olabilirsem. NE kadar sevdiğini biliyorum onları :)

only ts
06.08.2009, 01:47
alkan abi bağır benim içinde bağır içimdeki sivas nefreti artık beni aştı cumartesi günü yenelim bu mübarek gecede Yüce Allahtan rica ediyorum..

Mustafa Önder
06.08.2009, 02:02
Allah'ın izniyle yenecez renktaşlar. Sezona galibiyetle başlayıp spor programlarını karnımızı gere gere izlemenin tadına varacaz. Muhtemel transferlerimizle 11'ler kurup keyif çatacaz:D

Gökhan KAN
06.08.2009, 02:08

Hüseyin birde şu var..Sivas ın Fizik gücü düştü..Balili-Tum-Muahammed Ali-Diallo-Sllyla gibi adamlar vardı..Mehmet te sakat olduğu için oynamıyor dolayısıyla fizik gicü düştü..

Mert Marabaoğlu
06.08.2009, 02:15
maçın başlarında bulucağımız golle farkı bile yakalayabiliriz. Önemli olan iyi oyun. bu maçta en çok Engin Baytar'a güveniyorum.

he bide Yasin Çakmak'a tabi oynarsa ççç :D:D

yorumsuz6117
06.08.2009, 02:40
hakem rahat durursa alırız bu maçı..

Rahim.K
06.08.2009, 03:29
Bu maçı ne yapıp edip alacagız.Bu konuda çok rahatım çünkü TD miz broos acayip hırs yapmış.İllede bu maçı alacagız diyor başka birşey demiyor.Açıkçası ben 5 ten fazla atarız diyorum ve Gökhan patlama yapar diyor.

Berberoğlu
06.08.2009, 04:05
Maçın başlamasıyla birlikte sağlı sollu saldırırsak ilk 15-20 dakikada kesin 1 gol atabiliriz diye düşünüyorum.

Gerisi zaten kolay olur bence.. :)

Selman
06.08.2009, 04:11
Selman her ettiğim kötü sözde sen aklıma geleceksin kardeşim ve senin için de bağıracağım orda olabilirsem. NE kadar sevdiğini biliyorum onları :)

Ah ah içimdeki sivas aşkını anlatamam.Sevgimi 3 saat durmadan anlatabilirim :)

Gidersen haber ver Recep.Yenersek tribündeki herkesi aramayı düşünüyorum :)

Olası kötü sonuçta bana bulaşmayın.:o

POYRAZ
06.08.2009, 04:21
Yeneriz...

Fatih Özkan
06.08.2009, 04:41
Yeneceğiz İnşallah...
Allah utandırmasın!

kamer
06.08.2009, 04:49
offf çok heyecanlıyım ben sanırım sivası toz duman kül vs. yakıp yıkacağız sonrada fener sivası ezer gercı ezılsede olur :D ıkıncı hafta lıderız:D

SeRHaD
06.08.2009, 06:44
4-0 yada 4-1 alırız... Bu Sene Çok Gol Atacagız zaten ilki bu olsunda ilk haftadan bi zirveye yerleşelim şöyle..

Burçak
06.08.2009, 08:24
sivasın taraftar sitesine anket koymuşlar. Üyelik gerektirmiyor oykullanmak için.. Sivas Trabzonspor maçını kim kazanır diye.. Trabzonsporu tavan yapalım adamlar uyanmadan :))

istediğin kadar tavan yap.
yöneticileri ankete müdahale edip istedikleri gibi görünmesini sağlıyorlar. daha öncelerde olduğu gibi. :)

ben sahtekarı hamidoyu bilmezmiyim. :)))

o bahsi geçen sahte anketi biliyorsunuzdur.
dün dediğim gibi onları yetiştiğimiz an müdahale etmişler ankete. :))

SİVASSPOR'umuz kazanır 1.000 84,53%
Berabere biter 63 5,33%
Trabzonspor kazanır120 10,14%

sahtekar Hamidolaaar :D

dün keşke print yapsaydım sayfayı. gerçek sahtekar yüzleri ortaya çıkardı.
kimse unutmasın herkes bilsin bunları.

Anketlerine inanmayın. dün yetişmiştik onları ama müdahale edip açık ara fark atmışlar gibi gösterdi maholar.

Kazım Uzunboy
06.08.2009, 08:25
Slvya kalede ki yerini Tolga'ya bırakmaz umarım.

Yiğit SARI
06.08.2009, 08:52
Sivas'ın şifresi Broos'un elinde

Trabzonspor´un deneyimli teknik patronu, ikinci kez izlediği Yiğidolar´ı imha planını artık şekillendirdi. İlk 11´ini büyük ölçüde belirlediği öğrenilen Belçikalı antrenör, sürpriz hazırlığında.

Trabzonspor’da yeni sezonun ilk sınavı olan Sivasspor karşılaşması öncesinde teknik direktör Hugo Broos, Yiğido’yu imha timini büyük ölçüde şekillendirdi. Sivasspor’un Anderlecht ile deplasmanda oynadığı karşılaşmayı Belçika’da izleyen, önceki günkü mücadeleyi ise televizyondan takip edip, yardımcılarını Sivas’a gönderen Bordo-Mavililer’in antrenörü, Kırmızı-Beyazlılar’ın şifresini çözdü... Kamp sürecindeki pozitif havanın sürmesi için sezona mutlaka galibiyetle başlanması gerektiğine vurgu yapan Broos, sürpriz hazırlıkları da yapıyor.

İki yere takıldı!
Sezon öncesinde yaptığı 6 hazırlık maçının 5’ini kazanıp, 1’inde ise sahadan beraberlikle ayrılan Karadeniz temsilcisi, özellikle son Maastricht mücadelesinde 6-0’lık skorla adeta şov yapmıştı. Hücumu orta alandan ve savunmadan takviye etmesi beklenen Broos, son antrenmanda Tolga, Serkan, Egemen, Song, Cale, Tjikuzu, Colman, Selçuk, Alanzinho, Barış ve Umut’u aynı takımda oynattı. Ancak Belçikalı’nın Song ile Giray ve Engin ile Alanzinho arasındaki son kararı maç günü vereceği öğrenildi. Broos, en kötü olasılıkla Engin ve Alazinho’dan gidişata göre birer devre faydalanacak. Bu arada Trabzonspor’un hocası Sivas-Anderlecht maçını futbolcularına da izletti.

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/TRABZONSPOR-Sivas'ın-şifresi-Broos'un-elinde_4_HDetail_35_141101_8.htm

Doğan BULAT
06.08.2009, 09:07
Sivaslıların formunu okuyunca adamların bize ne kadar nefret ve kin dolu olduğunu anladım.. Kendilerini neye göre bizimle kıyaslıyorlar anlamıyorum.. Evlerinde bize yenilmediler diye mi? Yazık bunlara ya..

Şu yazıyı burda okuyan Sivaslı arkadaşlara bişey sormak istiyorum;

2 sezondur 2.likten 3.lükten başka ne başarınız var ligde?

Şampiyonluk kupasını en az bir defa kaldırmadan, Türkiye kupasının ucundan tutmadan istediğiniz kadar kı...nızı yırttın sizden bişey olmaz..

Ben büyüğüm demek için benimle eşit olacaksın müzende kupaların olacak, mazin olacak... Neyin var anlatsana

Büyük takımsın madem; takımın 25 sene şampiyon olmasa o sevdanın peşinden inatla gidebilirmisin bizler gibi?.. Hiç sanmıyorum.. Ya Feneri tutarsın ya Beşiktaşı ya da Galatasarayı...

Önce yürümeyi öğrenin sonra koşarsınız..

Bizmle koşmak için önce emeklerken ayağa kalkmasını bir öğrenin...

Kimbilir belki bu sezon ya da bir başka sezon sizler tekrar 1 lige çıkmak için çırpınırken biz 50. 60. belki de 100. yılımızı kutluyoruzdur :p

Ama söz sitenizde hamsilerden yaptığınız davetlerden bizde bi kaçtane sivas kangal köpeklerinden yaptırır kutlamalar davet ederiz sizi ne dersiniz?:D

Herkes haddini bilsin

Tek söz,

BİZE HER YER TRABZON

Siz korkunuzdan stata almasanızda!!:D

phobia
06.08.2009, 09:20
ben sahtekarı hamidoyu bilmezmiyim. :)))

o bahsi geçen sahte anketi biliyorsunuzdur.
dün dediğim gibi onları yetiştiğimiz an müdahale etmişler ankete. :))

SİVASSPOR'umuz kazanır 1.000 84,53%
Berabere biter 63 5,33%
Trabzonspor kazanır120 10,14%

sahtekar Hamidolaaar :D

dün keşke print yapsaydım sayfayı. gerçek sahtekar yüzleri ortaya çıkardı.
kimse unutmasın herkes bilsin bunları.

Anketlerine inanmayın. dün yetişmiştik onları ama müdahale edip açık ara fark atmışlar gibi gösterdi maholar.

Yakalanmışı var :D

http://zmjjwq.blu.livefilestore.com/y1p8QbAYhR2DnpK5pRm251zIMT7v_EbM4ce80yCIF8GTKCHspY 3CwRgagktlrzvrC3o3hX-xy9p1idzKOEe785N_-YI4tjaedn1/3kagitci.JPG

Gökhan Döner
06.08.2009, 09:32
Sivas sporda şimdiden dört eksik görünüyor.
Bülent uygunda biraz tedirgin işin açıkçası bizden.
hayırlısı inşallah güzel bir galibiyet ile döneriz Sivastan

Emirhan Makul
06.08.2009, 09:37
Slvya kalede ki yerini Tolga'ya bırakmaz umarım.

Bizde öyle umuyoruz sakat sakat çıkabilir tolga geçmesin ama iğneyle felan çıksın maça 2-0 yenik başlamaktan iyidir.

Erdal DİLEK
06.08.2009, 09:39
her zaman olduğu gibi 1-0 olsun bizizm olsun:)

Mert Pasa
06.08.2009, 09:44
Sivas macinin onemi ilk mac olmasi ve lige pozitif baslangic icin cok istekli olmamiz olmalidir.Biz Trabzonsporuz bizim icin takimin basarisi maddi manevi varligi onemlidir.Sivas macini uzun donemli bir rekabetin icince gormek Sivasi camia olarak onemsemek bizi yuceltmez .Hedefimiz yeni hocamiz ve takimimizla 3 puan ve uzun bir kosuya guzel start almadir.
Bu seneki sinyaller bizi yaniltmiyorsa diger sampiyonluk adaylari ne kadar transfer yapmis olursa olsun bizim de iyi bir sezon gecirmeye aday oldugumuzdur.Hepimize hayirli olsun ve Allah utandirmasin

Burçak
06.08.2009, 09:44
phobia, tebrikler iyi düşünmüşsün. belki yüzü kızarmıştır anketle oynayan kişinin :)

Mert67
06.08.2009, 10:47
Takımımızın dün akşam gerçekleştirdiği antrenmanda sakatlanan Tony Sylva konusunda bir açıklama yapıldı.

Sağlık Kurulu Başkanımız Dr. İrfan Coşkun, Sylva’nın antrenmanda zorlamaya bağlı olarak sağ kasığından sakatlanarak idmanı yarıda bırakmak zorunda kaldığını belirtti. Coşkun, deneyimli kalecinin Sivasspor maçına yetişebilmesi için tedavisinin sürdürüldüğünü vurguladı.

Resmi site.

Sylva oynamazsa yenileceğimiz garantidir İnşallah düzelir.

Bizde öyle umuyoruz sakat sakat çıkabilir tolga geçmesin ama iğneyle felan çıksın maça 2-0 yenik başlamaktan iyidir.

Oynayacak ya ne yani kalemiz boş mu maça başlayacağız oynayacak ayağıda kopsa oynayacak varlığı duruşu elleri yeter.

Sylva ne yap et oyna yoksa yoksa yeniliriz kalemiz boş oynayamayız.

Tolga kaleye geçerse 6-0 6-2 gibi skorlarla yenileceğimizi düşünüyorum.

Emirhan bir kaç tane daha aynı içerikli mesaj yazarsan Tolga futbolu bırakacak.
Ha gayret...

Mustafa
06.08.2009, 10:51
Emirhan bir kaç tane daha aynı içerikli mesaj yazarsan Tolga futbolu bırakacak.
Ha gayret...

Eğer gerçekten bırakacaksa Emirhan'a aynı içerikli mesaj yazması için baskı yapmak lazim.

Mert67
06.08.2009, 10:54
Eğer gerçekten bırakacaksa Emirhan'a aynı içerikli mesaj yazması için baskı yapmak lazim.

Hüseyin'in bıraktığı gibi oda bırakacak.Devam edebilirsiniz.:rolleyes:

7can61
06.08.2009, 10:55
Tolganın bırakması Trabzona ne katacak?

Sercan Yaylı
06.08.2009, 10:56

trabzona bilmem ama kacilmiz onura cok sey katacak 2.kaleci olacak :)

Mustafa
06.08.2009, 10:57

Yedek kaleciliğe Onur geçecek.Tolga yerine Zeki Ayvaz'ın kalede olmasını bile tercih ederim.

7can61
06.08.2009, 11:00
Hugo nun yardımcısı kaleci antrenörü, bayağıda ünlü bir kaleciymiş zamanında, şimdi bu adam anlamıyor değilmi kimin kaleye geçmesi gerektiğini Slyvadan sonra?

Sefa Murat Dokuz
06.08.2009, 11:07
2-1 alırız.

Samet Berber
06.08.2009, 11:22
Tolga'nın kaleye geçmesi benim umutlarımı azalttı ama alırız :) .

Tayfun
06.08.2009, 11:29
1-Onur'un önü açılacak
2- Tolga gibi kaleciye para ödenmeyecek
3-Sylva sakatlandığında biz de strese girmeyeceğiz

Tayfun
06.08.2009, 11:38
Bu maç öncesinde Yasin'in arka adalesinde bir çekme olduğunu, Sedat'ın son maçta yediği bir tekmeden dolayı şu anda tarak kemiğinde morarma oluştuğunu, Mehmet ve Sezer'in ise yetişme şansının olmadığını bildiren Uygun, eksikliklerine rağmen arzuladıkları sonucu almak için çaba göstereceklerini kaydetti.

Onlarda da eksikler var....

Cihad Varlı
06.08.2009, 11:41
Bu maç öncesinde Yasin'in arka adalesinde bir çekme olduğunu, Sedat'ın son maçta yediği bir tekmeden dolayı şu anda tarak kemiğinde morarma oluştuğunu, Mehmet ve Sezer'in ise yetişme şansının olmadığını bildiren Uygun, eksikliklerine rağmen arzuladıkları sonucu almak için çaba göstereceklerini kaydetti.

Onlarda da eksikler var....

Abi eskikler olmasada sorun olmaz.. Defanslarının ortası gerçekten çok ağır .. Moralsizlerde .. Bunların yanında müthiş şekilde konsantrasyon eksikliği yaşıyorlar..

Tayfun
06.08.2009, 11:43
Abi eskikler olmasada sorun olmaz.. Defanslarının ortası gerçekten çok ağır .. Moralsizlerde .. Bunların yanında müthiş şekilde konsantrasyon eksikliği yaşıyorlar..

Zaten defansın arkasına atılacak toplarla işi bitireceğimizi düşünüyorum ... :rolleyes:

Birtek Tolga canlı bomba işte o var :)

iskenderunlu
06.08.2009, 11:44
bu maç bizim gerisini düşünmeyin iyi bir başlangıç yapacak Trabzonsporum ben buna eminim

Muhammed KOÇ
06.08.2009, 11:45
artık şu istatistiği değiştirmenin zamanı geldi.. 2 senede istatistik olmaz ama :D

Cafer Bulur
06.08.2009, 12:01
Zaten defansın arkasına atılacak toplarla işi bitireceğimizi düşünüyorum ... :rolleyes:

Birtek Tolga canlı bomba işte o var :)
Sylva oynayamayacak mi?

Sylva oynasa cok iyi olurdu,tolga gelisim gösteremedi.

Tayfun
06.08.2009, 12:02
Sylva oynayamayacak mi?

Sylva oynasa cok iyi olurdu,tolga gelisim gösteremedi.

Daha belli değil sakatlığı geçerse oynar .....

OLCAY ÇAKIR
06.08.2009, 12:08
Maalesef Tolga konusu bir an evvel çözülmeli.

Baksanıza,başlı başına bir sorunmuş meğer.!

Çok üzgünüm.

Çok yazık oldu.

Sümeyye Şahin
06.08.2009, 12:17
Bir çok haber sitesi Tolga'nın oynayacağını yazmış.

Ne diyelim artık, utandırır inşallah. :o

Fatih Özkan
06.08.2009, 12:49
Rüyamda yenildiğimizi gördüm...
Uzun zaman sonra ilk defa bir maç rüyama girdi (:
Çok canım sıkıldı, uyandım...

agasaro
06.08.2009, 12:56
Son hazırlık maçında da gördüm ki bu Tolga Zengin'den birşey olmaz. Bu kadar kendine güvensiz, kararsız bir adam nasıl süper ligde oynar ve dünyanın parasını kazanabilir anlamış değilim. Bir de bu adam milli kaleci. Ya ben göremiyorum ya da bu işte bir bit yeniği var. Sivas maçında Tolga'dan kaynaklanan bir problem yaşamaktan çok korkuyorum.

sun61
06.08.2009, 12:57
İlk maçımızda beklediğimizden çok daha kolay bi maç oynayacağımızı düşünüyorum..

S.DEMİRCİ
06.08.2009, 12:57
tolga hazırlık maçlarında iyiydi...
moralini yüksek tutarsa problem olmaz..
tolga yetenek olarak kötü bir kaleci değil...

Mustafa Çolak
06.08.2009, 13:06
Hugo Broos'un Kalitesi Bu Maçta Öne Çıkacak Diye Düşünüyorum.

S.DEMİRCİ
06.08.2009, 13:07
sivasta en çok beğendiğim adam karşıkayadan aldıkları cihandı..
iyi bir futbolcu...
onun dışında sivas fiziksel direnç olarakta epey zayıflamış..
mehmet yıldızın olmaması oyun sistemin değiştirmeye mecbur kılmış..
bizim takım artık oturmuş takım..
o nedenle geçen seneye göre daha organize oynayabiliriz..
normal şartlarda maçı almamız gerek...

Hotaman
06.08.2009, 13:08
Tolga Trabzonlu olmasaydı, Trabzonspor da forma giyebilecek miydi?
Atıyorum, Antalyaspor'dan Tolga Zengin diye bir kaleci alır mıydık?
Bu takımın 2. kalecisi Onur olmalıdır. Yeterince hakkı gasp edilmiştir. Büyük maçta büyük takım kalesi nasıl korunur, evvelki yıl kazandığımız FB maçında bunu göstermiştir. Eğer şans tanınacaksa, üzerinde ısrar edilecekse bu Onur olmalıdır. Tolga 27 yaşına geldi, daha fazla zamanı hak etmiyor...

yorumsuz6117
06.08.2009, 13:09
sivasta en çok beğendiğim adam karşıkayadan aldıkları cihandı..
iyi bir futbolcu...
onun dışında sivas fiziksel direnç olarakta epey zayıflamış..
mehmet yıldızın olmaması oyun sistemin değiştirmeye mecbur kılmış..
bizim takım artık oturmuş takım..
o nedenle geçen seneye göre daha organize oynayabiliriz..
normal şartlarda maçı almamız gerek...
ama normal şartlarda deiliz kalede tolga var hiç güvenemiyorum defansımızın pozisyon vermemesi lazım..

Cihad Varlı
http://www.medyatrabzon.com/images/news/8150.jpg

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Mehmet İrfan Coşkun, önceki akşam gerçekleştirilen antrenmanda zorlamaya bağlı olarak sağ kasığından sakatlanarak idmanı yarıda bırakan kaleci Tony Sylva’nın büyük ihtimalle Sivasspor maçında oynayabileceğini kaydetti
Coşkun, deneyimli kalecinin tedavisinin sürdüğünü belirterek, “Tedavisi çok iyi gidiyor. Büyük bir aksilik olmadığı takdirde Sivas maçında Tony Sylva kalede olacak” ifadelerini kullandı.

Onur Civelek61
MUHTEMEL 11 ŞEKİLLENİYOR
Trabzonspor Teknik Direktörü hugo Broos, dünki antrenmanda yapıaln çift kale maçta Sivasspor karşısında oynatacak olduğu kadroyu yavaş yavaş şekillendiriyor.
Broos, Tolga, Serkan, Egemen, Song, Cale, Tjikuzu, Colman, Selçuk, Alanzinho, Barış ve Umut'u aynı takımda oynatmıştı.
Song-Giray
Barış-Engin
Umut-Gökhan
değişiklikleriyle güzel 11 olur:)

Oğuz B.
06.08.2009, 13:10
Tolgaya rağmen kazananacağız..

Emirhan Makul
06.08.2009, 13:11
Oynayacak abi ya oynaması lazım Sylvasız olmaz bu iş iğneylen felan oynasın.

yorumsuz6117
06.08.2009, 13:13

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Mehmet İrfan Coşkun, önceki akşam gerçekleştirilen antrenmanda zorlamaya bağlı olarak sağ kasığından sakatlanarak idmanı yarıda bırakan kaleci Tony Sylva’nın büyük ihtimalle Sivasspor maçında oynayabileceğini kaydetti
Coşkun, deneyimli kalecinin tedavisinin sürdüğünü belirterek, “Tedavisi çok iyi gidiyor. Büyük bir aksilik olmadığı takdirde Sivas maçında Tony Sylva kalede olacak” ifadelerini kullandı.
:atki::tsbayrak:....

Tayfun
06.08.2009, 13:14
Sylva
Serkan
Giray
Egemen
Cale
Tjikuzu
Selçuk
Colman
Alanzinho
Engin
Umut

Böyle bir 11 güzel olur ;5iva5'a özel gömer bu kadro :) .....

Koray
06.08.2009, 13:14
Engin ilk 11'de oynamalı Barış'ın yerine...

Cihad Varlı
06.08.2009, 13:15
Sylva
Serkan
Giray
Egemen
Cale
Tjikuzu
Selçuk
Colman
Alanzinho
Engin
Umut

Kafamda ki 11'in aynısı . Belki idmanlarda Gökhan formdaysa o olabilir.. :)

Hasan Habip Özbay
06.08.2009, 13:16
valla hep böyle maçlarda bi sorun çıkıyor ne diyeyim tolgaya güvenemiyorum ama kendini ispatlaması için bir fırsat tolga saçmalamazsa 1-3 maçın sonucu

Hüseyin Kurt
06.08.2009, 13:16
Sylva
Serkan
Giray
Egemen
Cale
Tjikuzu
Selçuk
Colman
Alanzinho
Engin
Umut

Evet bence de bu kadro gayet iyi.
Ama Umut''un yerine Gökhan oynamalı bence.

Murathan
06.08.2009, 13:17

LALALALALALALALAAALLALALALALALLAALALALALALALAALALA
Tony Sylva OOOOOOoOOO :D

Cihad Varlı
06.08.2009, 13:19
Tony geldi millet coştu :D

Mert Oğuzlu61
06.08.2009, 13:35
Bir kalecinin önemini şimdi çok daha iyi anlıyorum, tony sakatlandı haberini görünce içim cız etti, tolga kaleye geçebilir haberlerini görüncede içim resmen parçalandı :D ama oynar tony bişey olmaz...

_________________tony______________

__serkan______song_____egemen_______cale

________tjikuzu___selçuk____colman

___barış________________________alanzinho

_______________umut(g.ünal)___________

sivas maçı muhtemel kadromuz :)

umutmu gökhanmı buna hugo broos karar verecek, kadro %90 ihtimal böyle olacak, güzel kadro ama barış sivas defansında kaybolup gider diye korkuyorum, umarım bu fırsatı değerlendirir... gidişata göre alanzinhoyu sağa çekip barışı çıkarıp enginide sokabilir hugo broos, alanzinho sağdada oynar, her yerde oynuyor adam :D ama bu maç çok faul yapacaklar alanzinhoya ve bizim hücum elemanlarımıza, hakem umarım maçtaki hakimiyetini kaybetmez, adam gibi yönetir maçı inşallah..!

Cihad Varlı
06.08.2009, 13:41
Fırtına Sivas Semalarında.. :cool:;)

Murathan
06.08.2009, 13:41
Bir kalecinin önemini şimdi çok daha iyi anlıyorum, tony sakatlandı haberini görünce içim cız etti, tolga kaleye geçebilir haberlerini görüncede içim resmen parçalandı :D ama oynar tony bişey olmaz...

_________________tony______________

__serkan______song_____egemen_______cale

________tjikuzu___selçuk____colman

___barış________________________alanzinho

_______________umut(g.ünal)___________

!
Engin'siz olmaz bu maç . :cool:

Uğur GEMİCİOĞLU
06.08.2009, 13:47
Ben de az şu 5iva5 lıların taklitini yapayım.
Ararıs keseriz döveriz parçalarız 5 atarız onlar kim la biz anadolunun en büyüğüyüz :D

Bi onların foruma bakıyorum bi de bizim foruma bakıyorum da :D Biz gerçekten futbolu biliyoruz.Bir de fizik gücümüz yüksek diyorlar.Evet topu adamın ayak bileği olarak algılayan fizik gücü yüksek bi takım.Anderleth maçında da gördük daha 3. dk da 1-2 tane uyarı 1 tane sarı kart.
Aslında çok şey yazmak istiyorum da.SaLLa gitsin.

ensar6161
06.08.2009, 13:48
Sivaslıların formunu okuyunca adamların bize ne kadar nefret ve kin dolu olduğunu anladım.. Kendilerini neye göre bizimle kıyaslıyorlar anlamıyorum.. Evlerinde bize yenilmediler diye mi? Yazık bunlara ya..

Şu yazıyı burda okuyan Sivaslı arkadaşlara bişey sormak istiyorum;

2 sezondur 2.likten 3.lükten başka ne başarınız var ligde?

Şampiyonluk kupasını en az bir defa kaldırmadan, Türkiye kupasının ucundan tutmadan istediğiniz kadar kı...nızı yırttın sizden bişey olmaz..

Ben büyüğüm demek için benimle eşit olacaksın müzende kupaların olacak, mazin olacak... Neyin var anlatsana

Büyük takımsın madem; takımın 25 sene şampiyon olmasa o sevdanın peşinden inatla gidebilirmisin bizler gibi?.. Hiç sanmıyorum.. Ya Feneri tutarsın ya Beşiktaşı ya da Galatasarayı...

Önce yürümeyi öğrenin sonra koşarsınız..

Bizmle koşmak için önce emeklerken ayağa kalkmasını bir öğrenin...

Kimbilir belki bu sezon ya da bir başka sezon sizler tekrar 1 lige çıkmak için çırpınırken biz 50. 60. belki de 100. yılımızı kutluyoruzdur :p

Ama söz sitenizde hamsilerden yaptığınız davetlerden bizde bi kaçtane sivas kangal köpeklerinden yaptırır kutlamalar davet ederiz sizi ne dersiniz?:D

Herkes haddini bilsin

Tek söz,

BİZE HER YER TRABZON

Siz korkunuzdan stata almasanızda!!:D

hamidonun biri anarthosise 3-1 yenildiğimiz maçın gazete haberini koymuş profil resmine..bende anderleth maçının kini baktım ama bulamadım:D

ensar6161
06.08.2009, 13:51
umarım barış sahada olupta alanzinho kenarda oturmaz...

Mert Oğuzlu61
06.08.2009, 13:52
Engin'siz olmaz bu maç . :cool:

alanzinhoyu yedeğe çekmemiz lazım o zaman :) engin sağda oynayabilirmiki, barış oynayacaktır orada...

barış, bak bu maç senin için çok önemli bir fırsat, kullan bu fırsatı, sakın saçmalama sivas maçında..! yattara sakatlanacak zamanı buldun yaw barışa güvenemiyorum defansta kaybolup gitmez inşallah :confused:

phobia
06.08.2009, 13:53
hamidonun biri anarthosise 3-1 yenildiğimiz maçın gazete haberini koymuş profil resmine..bende anderleth maçının kini baktım ama bulamadım:D

Metal gear denen adam sanırım RUM.. Hamidodan ne beklersin rum takımını tutcak tabiki...

Cihad Varlı
06.08.2009, 13:55
alanzinhoyu yedeğe çekmemiz lazım o zaman :) engin sağda oynayabilirmiki, barış oynayacaktır orada...

barış, bak bu maç senin için çok önemli bir fırsat, kullan bu fırsatı, sakın saçmalama sivas maçında..! yattara sakatlanacak zamanı buldun yaw barışa güvenemiyorum defansta kaybolup gitmez inşallah :confused:

Sağ ayaklı Engin solda oynuyorda sağda nasıl oynayamıyor ? :)

Tayfun
06.08.2009, 13:55
Barış'ın kenarda Engin'in sahada olması lazım ....

Yoksa ilk 3 ofsayt yine Barıştan gelir :) şaka biryana inş. Engin oynar ...

ensar6161
06.08.2009, 13:56
Metal gear denen adam sanırım RUM.. Hamidodan ne beklersin rum takımını tutcak tabiki...

kim olduğu önemli deil ama 5-0 lık maçın böle avatar olacak birşey varsa paylaşırsa süper olur

Gökhan KAN
06.08.2009, 14:01
-----------Slyva-----------

Serkan---Song---Egemen----Cale

--------Tjikuzu---Colman----

Engin--------Selçuk-------Alan

-----------Gökhan-----------

Toraman
06.08.2009, 14:02
Bu maçta en büyk kozumuz Engin, neden derseniz Colman, Selçuk, Alanzinho gibi oyuncular baskı yediklerinde kolay oyundan düşebiliyorlar, fakat Engin baskı yediğinde daha fazla baskıyı karşı tarafa uygular.

Cihad Varlı
06.08.2009, 14:03

Serkan---Song---Giray----Cale

Abi Egemen'in kesmeyi neyle açıklicaksın çok merak ediyorum.. :)

Gökhan KAN
06.08.2009, 14:04
Abi Egemen'in kesmeyi neyle açıklicaksın çok merak ediyorum.. :)
Harbi ha Egemen i unutmuşum..:eek:

Gökçebey
06.08.2009, 14:06

Egemen'in de yanlışlıklada olsa dahi takımdan kesildiğini gördük :D

Gökhan KAN
06.08.2009, 14:10
Egemen'in de yanlışlıklada olsa dahi takımdan kesildiğini gördük :D
Kadromuz kaliteli abi..Giray da Egemen i aratmaz diye kıvırayım..Aklıma geldi şimdi acaba Barçalılar Messi yi yanlışlıkla unutuyorlar mı..

Mert Oğuzlu61
06.08.2009, 14:12
Kendilerini harbiden büyük takım sanıyorlar bu saf 5iva5 lılar, forumlarında yazdıklarına baktımda, ciddiyim taraftarları çok uçmuş bunların, fb gs bjk taraftarlarını anlarımda size ne oluyor uşaklar? 2 senedir iyi havalandınız ama bu sezon orta sıralarda oynarken göreceğim ben sizi, hemen 2.plana attığınız fb ye gs ye bjk ye geçiş yapacaksınız, biliyorum olacak olanı, çok gördüm böylelerini. balonunuz patlayacak c.tesi akşamı, sizi farklı yeneceğiz, sonra birde fb kadıköyde üzecek sizi, sonrası zaten belli, ligin dibinde olacaksınız inşallah 2.haftanın sonunda..!

bu arada Metal Gear, belki okuyorsundur bu yazılanları, o gazeteyi sana yedirecek bir Trabzonlu elbet çıkar birgün karşına, internette yazıp çizdiklerini bir Trabzonlunun yüzüne karşı sakın söyleme, bak seni düşünüyorum tavsiyeme uy, tamammı?

Cihad Varlı
06.08.2009, 14:13

Aman abi ne yaptın :)

Semih Aydın
06.08.2009, 14:16

Serkan---Song---Egemen----Cale

Bu kadroya karşı Sivas ayakta duramaz :alkış:
Böyle oynarız inşallah.

Cihad Varlı
06.08.2009, 14:18
Bu kadroya karşı Sivas ayakta duramaz :alkış:
Böyle oynarız inşallah.

Israrla ilerde Umut diyorum . Kendisine karşı aşırı bir sevgim yok yanlış anlamayın :) Ama Sivas malum defansda büyük hatalar yapıyorlar . Motive olamıyorlar ve savunmadan top çıkaramıyorlar . Ee birde buna Umut'un baskısı eklenirse iyice falofoş olurlar bence.. :)

Doğan BULAT
06.08.2009, 14:19

O herif her kimse hakikatten tam bir Trabzon düşmanı :mad:

Semih Aydın
06.08.2009, 14:19
Israrla ilerde Umut diyorum . Kendisine karşı aşırı bir sevgim yok yanlış anlamayın :) Ama Sivas malum defansda büyük hatalar yapıyorlar . Motive olamıyorlar ve savunmadan top çıkaramıyorlar . Ee birde buna Umut'un baskısı eklenirse iyice falofoş olurlar bence.. :)
Evet, Umut çok iyi pres yapıyor, maça sonradan girsin bence. Defansı tam bir yorsun orta sahamız ;) sonra Umut girsin hata yakalayıp affetmemeye baksın.

mustafadinç
06.08.2009, 14:21
Takımların maç kadrosunu hocalar yapar ben böyle şeylere karşıyım ve Bros hocanın çıkaracağı her türlü kadroya sonuna kadar destek vereceğim fakat gönlümden geçen kadroyu yazmak istedim.

Sylva

Serkan Egemen Giray Cale

Tjıkuzu

Engin Selçuk Colmann Alanzinho

Umut (Gökhan)

Bu kadronun başarılı olacağına inanıyorum fakat hoca ne dersede kabulümdür.

Cihad Varlı
06.08.2009, 14:22
Evet, Umut çok iyi pres yapıyor, maça sonradan girsin bence. Defansı tam bir yorsun orta sahamız ;) sonra Umut girsin hata yakalayıp affetmemeye baksın.

Bence Umut ilk yarı defansı yorsun ikinci yarı Gökhan girsin avlasın :)

Adem ÖZER
06.08.2009, 14:22
anladımki bu hamidolar normal insan değil(bunlar insan bile değil)..normal insanlar ihtiyacını tuvalette yapar.bu davarolar internetten ağızlarıyla yapıyolar...

Semih Aydın
06.08.2009, 14:23
Bence Umut ilk yarı defansı yorsun ikinci yarı Gökhan girsin avlasın :)
Forvet önemli olmaz bu maç inşallah. Engin, Colman ve Selçuğun füzelerinle gol(ler) buluruz inşallah :cool:

Cihad Varlı
06.08.2009, 14:24
Erken bulacağımız gol veya goller rakibin direncini kırar diye düşünüyorum :)

MuratB.
06.08.2009, 14:25
tek tek bakıldıgında sivastan çok daha kaliteli bir kadroya sahibiz. inşallah takım olarak günümüzde oluruz da şunları yeneriz..

real_rock
06.08.2009, 14:29
arkadaşlar bu sivaslıları çok dert etmeyin.Bize rum laz hamsi vs vs diye söyleyenler sivasın dışına çıkıpta gurbet görmemiş olan görgüsüzlerdir.Ben Tokatta okuyorum ve etrafımda bir çok sivaslı var.Esasında iyi insanlar ama hiçbiri sivassporu tutmuyor.Birisi eski fenerli şimdi sivasa azcık bi sempatisi var.Diğeri Trabzon doğumlu olduğu için Trabzonsporu tutuyordu artık sivassporu tutuyor(buna inanmayabilirsiniz ama böyle birisi var).Bende bu başlığa kangallar diye yazmıstım ama bi yöneticimizin uyarısıyla yanlış yaptığımı anladım.Arkadaşlar bize karşı kimse yaptıklarıyla kalmaz.Cezalarını her zaman çekerler.Biz ne takımlar gördük Manisalar,antepler,bursalar, bilmem neler.Hepside artık biz 4.büyüğüz dediler.Ve %90 ı da küme düştü.Onlarda düşecek merak etmeyin ve kimse sinirlerini bozmasın;)

Alp Yavuz 13
06.08.2009, 14:31
5İVA5 Şansınız YOK!!!!!!!!!!

7'DİK SİZİ :):):):):)

Alp Yavuz 13
06.08.2009, 14:32
Başlasın artık şu lig ya :):)

Burçak
06.08.2009, 14:34
görüyorum ki bir çok platformda daha düne kadar istanbul takımı taraftarlığı yapanlar (şuanda bile) 2 sezonluk çıkış neticesinde kendi,lerini sivasspor taraftarı gibi görmeye başlamış yılların verdiği ezikliği Trabzonspora karşı kusmaya başlamışlar.

Ey dingiller, unutmayın ki sizden çok çok daha iyi işler başarmış takımlar geldi geçti bu ligden.
şimdi neredeler? kim derdi bu takımlar bir gün kümeye düşer sıradan olup giderler diye.
diyeceğim şu ki, sizlerde yakında aynı sonu göreceksiniz.
haddinizi aşıp Trabzonspora söylediğiniz her söz süründüğünüz günlerde size hatırlatılacaktır.

Mert Oğuzlu61
06.08.2009, 14:34
O herif her kimse hakikatten tam bir Trabzon düşmanı :mad:

5v5-ts başlığında o metal gear için güzel bir mesaj yazıyorum şuanda. yazmazsam içimde kalacak, çok sinirlendirdi beni o son söylediği saçma şeyler...

Cihad Varlı
06.08.2009, 14:35
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/06_08_2009-6P2A.jpg

Kenetlendik , Zaferi bekliyoruz !

Hürgün Aygün
bazılarımız engini sağ kanada koymuş engin sağda da oynuyor mu??

Hüseyin Kurt
Israrla Song değil Giray oynamalı diyorum.
Giray kafa olarak daha hazır.

Alp Yavuz 13
5v5-ts başlığında o metal gear için güzel bir mesaj yazıyorum şuanda. yazmazsam içimde kalacak, çok sinirlendirdi beni o son söylediği saçma şeyler...
aktarırmısın o mesajıda bana renkdaş

Cihad Varlı
06.08.2009, 14:37
bazılarımız engini sağ kanada koymuş engin sağda da oynuyor mu??

Abi sağ ayaklı adam solda oynuyorsa sağda neden oynayamasın ki ? :)

Terzioğlu
06.08.2009, 14:39
Bencede Umut ile baslasak daha iyi olur sanki. Umut 60. dakikaya kadar rakip defansi presiyle kosulariyla cok iyi yipratir. O berbat defansi gördükten sonra gol atma ihtimali bile yüksek. Sonrasinda ise Gökhan oyuna dahil olup zaten hayatindan bezmis savunmaya karsi daha iyi oynar :)

Burçak
06.08.2009, 14:39
hayır :D top dersen aklıma bursaspor geliyor benim ççç

Hürgün Aygün
06.08.2009, 14:40
Abi sağ ayaklı adam solda oynuyorsa sağda neden oynayamasın ki ? :)
doğru ozaman benim kadromda;
------------------------------Sylva(Oynamazsa Tolga)------------------Serkan------------------Egemen--------------Giray-------------Cale--
----------------------------------Tijikuzu---------------------------
----------------------------Selçuk----------Colman-------------------------Engin---------------------------------------------
-------------------------------------------------------------Alanzinho
-----------------------------------------Gökhan-----------------

Cem Akyüz
06.08.2009, 14:41
zor maç olacak inşallah kazanırız

Burçak
06.08.2009, 14:43
Gökhan yerine Umutun olmasını tercih ederim ben.

Cihad Varlı
06.08.2009, 14:43
Gol olduğunda öyle bir bağıracam ki Sivas'dan duyucaklar .

5iva55por :)

metinbay61
06.08.2009, 14:44
ya sallayın sivası...sivas kim bursa antep gibi takımlar varken ligde çekineceğimiz son takımlardan biridir sivas...hatta ikinci haftaki diyarbakıran daha çok çekiniorum ben...adamlar bizi kendilerine rakip alıp bi yere gelmeye çalışıyor...bu hafta yenemesek ne olacak ki sanki(öyle bi ihtimal yok tabi)...fark atamazsak yendik saymam ben...
1-2 sene sonra adamların 1. ligde destekleyeceği bi takım bile olmayacak belkide...öyle bi durumda gidip istanbul takımlarını desteklemeye devam etsinler...

okg_53
06.08.2009, 14:44
Ha bu arada.
sivas'ta M.Yıldız ve Sezer kesin olarak bizim maçta oynayamıyor.
2. anderlecht maçı sonrasında b.uygun söyledi.

Mert Oğuzlu61
06.08.2009, 14:45
aktarırmısın o mesajıda bana renkdaş

yazım çok güzel ve anlamlı olsun istiyorum, okuyunca kabul etmeyecekler beni hemen banlayacaklar bir ts li işte diyecekler ama gerçekler yüzlerini kızartacak... tamamlayıp gönderince mesajı sanada atarım özelden renkdaş.

samet aslan
06.08.2009, 14:48
lütfen trabzonsporumuza oy gönderelelim

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/SÜPER-LİG-Şampiyon-kim-olur_4_HDetail_88_141113_4.htm

metinbay61
06.08.2009, 14:48
yazım çok güzel ve anlamlı olsun istiyorum, okuyunca kabul etmeyecekler beni hemen banlayacaklar bir ts li işte diyecekler ama gerçekler yüzlerini kızartacak... tamamlayıp gönderince mesajı sanada atarım özelden renkdaş.
bence böyle bişey yapınca adamların istediğni yapmış oluyosun...adamlar kendilerini bi yere getirmek için bizi karşılarına rakip alıyorlar...rakibini büyük seçersen kendinde büyürsün gibisinden...bizim gidip real madrid forumunda avrupa siz yoksunuz artık biz varız dememiz gibi bişey...

Adem ÖZER
06.08.2009, 14:49
aynı mesajı rica etsem banada gönderirmisin özelden?

EmreTS61
06.08.2009, 14:52
yha şu maç 1-0 olsun bızım olsunn farklı da ıstemıoruz önemli olan galıbıyetle baslamak...

Emin Danışmaz
06.08.2009, 14:52
Umutla beklediğimiz LİGİMİZ kısmet ise başlayacak ve FUTBOL hasreti son bulacak.

Sivasspor a karşı içimizde biriktirdiğimiz inanılmaz bir nefret duygusu hakim,bana soracak olunursa hiçççç takılmıyorum ben bu SİVAS a bizden fazla gol atmış bize karşı üstünmüş hiçmi hiç umrumda değil benim için önemli olan TRABZONSPOR umun camia olarak KÖKLÜ,YIKILMAZ,YILMAZ NEFERLİ BEKÇİLERİ,CEFAKAR TARAFTARI yeter.

Takılmam SİVAS a çünkü DENGİM değil.

metinbay61
06.08.2009, 14:54
biz lige her zaman iyi başlamışızdır zaten...önemli olan devamını getirmek...o yüzden sivasa beraberlik hakkı bile tanımıyorum...

metinbay61
06.08.2009, 15:00
ben son kez yine yazayım...
bence adamları kaale alıp onların istediğini yapmış oluruz...bırakın kendi kendilerine afkursunlar...

Eren Karaahmetoğlu
06.08.2009, 15:06
Bu internetteki ve şuan ligtv'deki verilen muhtemel kadrolarda Engin Baytar'ın bulunmaması ne demek oluyor? Engin oynamazsa bizim için çok kötü olur.

Cihad Varlı
06.08.2009, 15:07
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/06_08_2009-6P2A.jpg

Kenetlendik , Zaferi bekliyoruz !

ensar6161
06.08.2009, 15:08
bu anderleth maçının avatarı yok mu????

Tolunay Abdioğlu
06.08.2009, 15:08
Şu Sivasspor forumu yüzünden nerden baksan 40 tane mail almışımdır :)

Burçak
06.08.2009, 15:09
http://www.demokratgazetesi.com/images_up/spor%20basini.jpg

kendi yerel basınlarıda biliyor gerçekleri. :)
Demokrat gazetesi kapak gibi manşeti yapıştırmıştı. :D

ensar6161
06.08.2009, 15:11
umarım sivasspor taraftarları bu forumu okuyorlardır..onlara bir itirafım olacak..gerçekten büyük takımmışlar..o kadar kasa her takımda olmaz..birde bülent hoca delikanlı adammış 5 yeriz dedi hemen yediler...

sivasspordan nefret ediyorum inşallah küme düşerler haddelerini bilmez kocalarını tanımazlar