PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 1. Hafta | Sivasspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

batugol
04.08.2009, 09:08
hocam Allahtan hoca sen degilsin:)

Bu nasıl kadro elinde barıs alanzinho zafer varken serkan ortasahada enteresan...

3-0 lık maçta fizik olarak sivasa ezildik
pres ve defans yapmayan yattara ve alanzinho ile başladık
sonuçun ne olduğunu gördük
broos ne diyor top rakipteyken baskı yapmalıyız
serkanın da bir orta saha oyuncusu olduğunu ve mecburiyetten sağda oynadığını da biliyoruz
hatta yanlış hatırlamıyorsam ilk bize gelirken orta sahada oynamak istediğini söylemişti.
barış ve alanzinho ile pres yapacağımızı sanmıyorum
bir de şu var yazdığım 10 kişi'ye bir itirazınız yoksa
bir futbolcu için birbirimizi üzmeyelim
zaten hocalık gibi bir amacım yok
acizane düşüncemi belirttim

Tolunay Abdioğlu
04.08.2009, 09:21
-------------Sylva---------------
Serkan----Giray(Song)------Egemen----Cale
--------Tjikuzu------
--------------Colman-Selçuk-----------
-----Engin--------Alanzinho
Gökhan(Umut)

SDanışmaz
04.08.2009, 09:34
Galibiyeti geçtim en az 5 gol bekliyorum.. :)

Cihad Varlı
04.08.2009, 09:37
----------------Tony--------------
Serkan-----Giray------Egemen-----Cale
--------Tjikuzu-------Colman----------
---Barış------Alanzinho----Engin-----
------------Gökhan----------------

Her ne kadar bu kadroyla çıkmamızı arzu etsemde Alanzinho'nun yerine Selçuğu oynatacağını düşünüyorum .

Hüseyin İlkin
04.08.2009, 09:38
Sivasspor'un bu sezon ki tablodaki yeri 7.'lik ile 12.'lik arasında değişir.

İlk yenilgilerini de bir aksilik olmazsa bizden alacaklar.

Yeni sezonun ilk maçında, rahatım.

Sivas'ı çok avantajlı dönemde yakaladık. Hava ve form düzeyi..

karatasof
04.08.2009, 09:44
Hazırlık Dönemini daha iyi geçiren taraf olduğumuz basın ve yapılan hazırlık maçlarının neticesine göre iddia edebiliyoruz.Ancak Lig için hazırlık maçları asla ölçü olamaz.İki sezondur Sivas'a karşı galibiyeti bırakın puanımız dahi yok.Benim için ölçü budur.Zor maç olacağını söyleyebilirim.Sivas'ın bugün oynayacağı CL ligi ön eleme rövanş maçını da hesaba katarak yorgun olacaklarını düşünsek bile Sivas'ın da bizimle oynadığı maçlara ayrı bir havada hazırlandığını unutmayalım.
Sayın Sadri Şener'in ''Biz olsak Anderlecht'i ezer geçerdik'' yollu açıklamalarının bile başlı başına Sivas'ı motive etmeye yeteceğide ortada zaten.
İnşaallah bu defa Broos ile çıkacağımız Sivas maçı hakemlerin konuşulmadığı,stad çevresi olayların gündemi işgal etmediği yanlızca futbolun konuşulduğu bir maç olur ve kazanan tarafta biz oluruz....

serda61
04.08.2009, 09:48
Arkadaşlar yorumlar için çok erken hele lig paşlasın
ondan sora yorumlarız kimin ne olduğu belli değil kapalı kutu

A.T.R
04.08.2009, 09:49
Hiç de öyle hırs yapılması ve fark beklenmesi taraftarı değilim. Mesele lige iyi ve moralli bir giriş yapmaktır. Bunun için de bize lazım olan kaç farkla olursa olsun galibiyettir. Gerisi hikaye. Zaten çekilen fikstürde bir çapanoğlu olduğu düşüncesindeyim. Nasıl oluyor da 1 sezon hariç son dört sezonun ilk maçı Sivasla başlıyoruz. Nasıl oluyor da son 3 yıldır son maçımız hep FB ile oluyor? İnsanın aklına bin türlü şüphe düşüyor.

Cengiz
04.08.2009, 09:49

-------Tjikuzu---Selçuk--Colman-------

---Barış-----------------Alanzinho-----

Cihad Varlı
04.08.2009, 09:53

-------Tjikuzu---Selçuk--Colman-------

---Barış-----------------Alanzinho-----

Bu performansla Engin'i kesmek ? :eek::eek::eek:

Emrah KabuL
04.08.2009, 09:55
sylvia
tayfun song egemen cale
tjikuzu colman
serkan selcuk engin
umut
kadrosu ile çıkarız diye düşünüyorum

Serkan sağ beke geçer Alanzinho oynar yerinde. Merak etmeyin artık takımın başında E.Yanal değil H.Broos var :)

karaman6106
04.08.2009, 09:56
arkadaşlarım, bu takımda alan sadece yüzü kaleye dönük olarak ve forvet arkası oynar...engin sol oynar. song mutlaka sağ bekte oynamalıdır...

karaman6106
04.08.2009, 10:05
Tony--------------

Song-----Giray------Egemen-----Cale

---Selçuk----Tjikuzu-----Colman-------

-----Alanzinho------ Engin-----------

bir de böyle denesek

Emrah Akcagöz
04.08.2009, 10:07
Sivas maçı düşündürmeye başladı beni bülent uygun bu kaosta bize destek lazım falan demiş anderlechte yine kaybederlerse bizim maça aşırı motivasyonla çıkabilirler kendilerini affettirmek için, ne yapıp edip hafta sonu sivası yenmeliyiz 1-0 olsun bizim olsun dicem ama klasikleşti bu laf sivas maçında takımımızdan 3-4 gollü bi galibiyet ve özelliklede Engin-Alanzinho ikilisinden yüksek bi performans bekliyorum...

Ünal Cumhur
04.08.2009, 10:11
Tony--------------

bir de böyle denesek

songun yerine serkanı yaz girayın yerine song olabilir. hocanın tercihi bence böyle cııkmalıyız

Emrah Akcagöz
04.08.2009, 10:12
Hocamız acaba yine mvv maçının ilk 11'inimi sürer yoksa Barış-Alanzinho değişikliği olurmu Alanzinho fizik yapısı gereği ikili mücadelelerde zayıf kalıyo hoş Barışda öyle bakalım nasıl bi 11 izlyeceğiz..

antagonist
04.08.2009, 10:18
Ne Sivasspor'un oynadığı ne de bizim oynadığımız hiçbir hazırlık maçını izleyemedim. O yüzden pek fazla yorumda bulunamayacağım ama genel psikolojiyi şöyle gözlemledim: Çoğu arkadaş Sivas'ın Anderlecht mağlubiyetinden ve hazırlık maçlarındaki kötü performansından dolayı bizi favori olarak görüyor. Sadri başkan da bu havada. Eğer futbolcular da bu tür bir düşünceye sahip ise işimiz zor. Fakat bu konuyu hocanın halledeceğini düşünüyorum.

Sivas önemli oyuncularını kaybetmesine rağmen hâla iyi takım. Yeni aldıkları isimler de eskilerinin yerini doldurma potansiyeline sahip.

Söylemeden edemeyeceğim, bonservisi elinde olan Uğur Kavuk'u almayıp çakma sağ beklerle oynamak hiç doğru olmadı.

Sercan Yaylı
04.08.2009, 10:26
sanırım alanı ikinci yarı oynatacak hoca fizk gücü yüksek olan futbolcularımızla ilk 11 i kuracaktır.

AKSOY_61
04.08.2009, 10:26
sivassporda skoru değiştirebilecek sadece kamanan var.hazırlık maçlarında ben böyle gördüm.
ortasaha ve defansları çok kötü.kamananın uzaktan şutları felan bayağı tehlikeli olabiliyor, bu adamı iyi tuttuk mu sivasın
işi çok daha zor olur.

ozgurkilic
04.08.2009, 10:29
Bu maçı başka bir heyecanla bekliyorum. 3-1 alacağız inş.

Emrah Akcagöz
04.08.2009, 10:32
Bu maçı başka bir heyecanla bekliyorum. 3-1 alacağız inş.
Abi sen gene ılımlı davranmışın benim aklımdan geçen skor 4-0 alırız maçı :rolleyes:

Toraman
04.08.2009, 10:33
Ben Sivas maçından çok ümitliyim. En önemli avantajlarımızdan biri de Sivas'ta Mehmet Yıldız, Sezer Badur ikilisi bize karşı oynamayacak. bizi biraz zorlayabilecek Musa Aydın ve Kamaman olur.Bizde ise ben şahsen Engin Baytar'a çok güveniyorum. Engin bize karşı oynarken de biliyorum, rakipler için inanılmaz ters bir oyuncu, her an her şeyi yapabilir. Ayrıca Selçuk, Tjikuzu, Colman gibi iyi pas yapan orta saha oyuncularımız var, Umut veya Gökhan pili bitik bir Ersen den çok daha üstün oyuncular. Teknik olarak bakıldığında biz kesinlikle daha iyi durumdayız.

murat köse
04.08.2009, 10:34
walla artık maçlar başlasada izlesek diye bakıyorum. daha bu sene takımı izlemek nasip olmadı ilk maç sivasla bereber izlicem takımı. en cok merak ettiğim oyuncuda engin. inş herkesin dediği gibi iidir.

agasaro
04.08.2009, 10:36
Bu sefer herşey çok farklı olacak. Sivas'a karşı farklı galip geleceğimizi düşünüyorum. Sivasspor adını bu sene çok daha az duyacağız.

Emrah KabuL
04.08.2009, 10:39
Önce H.Broos'a daha sonra futbolcularımıza güveniyorum :) H.Broos tam isabet oldu. Meğerse biz yıllardır futbola benzeyen bir oyun izliyormuşuz yıllarca :)

Volkan
04.08.2009, 10:41
şu mac gelsede sezonu acsak cok özlemişiz ligi

karaman6106
04.08.2009, 10:55
Tony--------------

bir de böyle denesek

Sümeyye Şahin
04.08.2009, 10:57
Trabzonspor'un Sivas programı
04 Ağustos 2009 / 10:49

Trabzonspor'un Sivasspor'la oynayacağı ilk hafta müsabakasının seyahat programı belli oldu.

Trabzonspor'un 8 Ağustos 2009 Cumartesi günü Sivas'ta Sivasspor'la oynayacağı Turkcell Süper Lig ilk hafta müsabakasının seyahat programı belli oldu.
Bordo-mavili takım 7 Ağustos Cuma günü Türk Hava Yollarına (THY) ait özel uçak ile saat 17.30'da Trabzon'dan Sivas'a hareket edecek. 8 Ağustos Cumartesi günü oynanacak olan maçın ardından gece 00.55'de THY ait özel uçak ile Sivas'tan, Trabzon'a dönecek.

haber61

Murat Keçeci
04.08.2009, 11:09
iddaalı bişeler söylemiyeceğim çünkü futbolcu kardeşlerimiz gerekeni sahada fazlasıyla söyleyecekler.Sezonu güzel bir şekilde açacağımıza yürekten inanıyorum.

Yiğit SARI
04.08.2009, 11:10
Akşam Sivas'ın maçı var bakalım ne yapcaklar

http://www.ajansspor.com/futbol/sampiyonlarligi/h/20090804/sivasspor_prestij_pesinde.html?ref=flas

Ustaalioğlu
04.08.2009, 11:11
sivas'ın cl maçını kim veriyor?

Yiğit SARI
04.08.2009, 11:12

Show Tv sanırsam

Ustaalioğlu
04.08.2009, 11:14
bu sezona biz lider başlıyacakmışız gibi bir his var içimde...

Burçak
04.08.2009, 11:14
evet show verecek. 21 45 de idi maç saati değişti.
21 de verecek maçı

Erdal DİLEK
04.08.2009, 11:15
tÜrkcell sÜper lİg
artik baŞlasin!!!!!!

Yiğit SARI
04.08.2009, 11:15
evet show verecek. 21 45 de idi maç saati değişti.
21 de verecek maçı

:ok:ok:ok:ok:ok

Ozan Yazıcı
04.08.2009, 11:17
(:
Skor da versene :p

veririm de sen alabilir misin acaba

Tolunay Abdioğlu
04.08.2009, 11:17
Maçı sabırsızlıkla bekliyorum.

İnşallah gülen taraf Trabzonspor'um olur.

Volkan
04.08.2009, 11:18
tÜrkcell sÜper lİg
artik baŞlasin!!!!!!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Lancet_61
04.08.2009, 11:24
ileride milli güreşçileri yok..orta sahaları geçen seneki gibi diri değil tum'un olmaması onları bozdu..anderlecht maçında yeni aldıkları bi önlibero vardı m'bemba ydı sanırım..maçta nerde duracağını bilemedi adam maç boyunca..kalite biri değil belli oluyor..bizim son maçı izlemedim ama herkes çok memnun..sonuç olarak geçen seneki sivas maçındaki sivas yok karşımızda..biz de o zamanki takım değiliz..maçın favorisi kesinlikle biziz..ama top yuvarlak sonuçta:)

metinbay61
04.08.2009, 11:32
show tv galiba

Ozan Yazıcı
04.08.2009, 11:51
gönül ister ki şöyle bağırta bağırta yenelim ama bu ülkede futbolun belirli dengeleri vardır
kim ne derse desin adamlar son iki yıldır lobi olarak da, futbol olarak da bizden ilerdeler
beğenmediğiniz yasinin bize karşı rize ve fenerbahçe formalarıyla iki maçı var, adam dağıttı bizim forvet müsveddelerini, top geçirmedi
sivasın kazmaları bizim maçta soluksuz saldıracaklardır, umutla gökhanla mı yeneceksin sivası evinde
ingiltereye beş atmaya gittik hatırlarsanız, adamlar bizi southhamptonda ezip geri yolladı, istanbulda gol atamadık hakeza.. bu işler gazla tuzla olmuyor
forvetsiz, sağ beksiz trabzonspor bu sene bizi çok süründürür

Sümeyye Şahin
04.08.2009, 11:57
bu sezona biz lider başlıyacakmışız gibi bir his var içimde...
Lider de bitirelim inşallah. :)

serda61
04.08.2009, 11:58
İnşalllaahhhh

serda61
04.08.2009, 11:59
Lider de bitirelim inşallah. :)
aaaaamiiiiiiiinnn

toogi
04.08.2009, 12:10
Sivasla zorum yok zorum bülent hocayla atığımız her gol ona inşallah...terbiyesiz ; çakma fatih terim tavırları gıcığım ona allah aşkına Trabzonum vur Büüüülent'e...

turkish0061
04.08.2009, 12:12
insallah kazanacagiz futbolda hersey olabilir

ugurozturk
04.08.2009, 12:13
-----------------slva------------------
serkan-----giray-------egemen----cale--
-----------------tiji---------------------
-----selçuk----colman-------engin-------
----------------alan---------------------
---------------gökhan-------------------
Kadro Bence Böyle olmalı.. Alanzinho İlk 11 de olmalı.. Gökhanla başlayıp 2.yarı Umut olabilir.. Umut çok pres yapıyor çünkü

Alan ilk 11 olmaz; orda umut olmali;

stoperde giray yerine tayfun ya da song bence daha iyi..

sag bekte yine tayfunu serkana tecih ederim.

geri dortlu tayfun - song - egemen - cale olsa daha iyi olur. serkan son sivas macinda 2 golun resmen asistini yapmisti.

Paksoy
04.08.2009, 12:17
sivasspor a karşı daha hırslı oynarmı bizim uşaklar,hani olurda farka gidersek acımamalıyız 90+3 de 6-0 yapsak santra ya koşarak gitmeliyiz.ki avni akerdeki maça 10-0-0 taktiğiyle çıksınlar.şuan trabzonsporun şampıyonluğundan çok sivasın düşmesini istiyorum

Yiğit SARI
04.08.2009, 12:18
Tayfun - Serkan karışımı bir sağ bekimiz olsa en azından xD

Paksoy
04.08.2009, 12:57
bence ikside iyi aslında tayfun da ilerleme var.

yorumsuz6117
04.08.2009, 12:59
Alan ilk 11 olmaz; orda umut olmali;

stoperde giray yerine tayfun ya da song bence daha iyi..

sag bekte yine tayfunu serkana tecih ederim.

geri dortlu tayfun - song - egemen - cale olsa daha iyi olur. serkan son sivas macinda 2 golun resmen asistini yapmisti.
alanzinhonun yerine umutmu nese tartışmaya bile gerek yok.:D

Furkan Akyıldız
04.08.2009, 13:05
Bu sivas durur durur bize patlar yine ama inşallah kazanırız.

K4mufl3
04.08.2009, 13:08
Orta sahaya hakim olursak maç farka gider...

Emrah Akcagöz
04.08.2009, 13:09
Broos'u ilk maç heyecanı sardı

Tecrübeli teknik adam, "Bu maç çok farklı olacak. Takımıma fazlasıyla güveniyorum" dedi.

4-8-2009 11:6

Turkcell Süper Ligi'nde 2009 - 2010 sezonun ilk maçında Cumartesi günü deplasmanda Sivasspor'la karşılaşacak olan Trabzonspor'da teknik heyet ve futbolcular sabırsızlanıyor. 2007 - 2008 sezonun ilk haftasında oynanan Sivasspor maçıyla taraftarlar için farklı bir havaya bürünen Anadolu derbisi öncesi nefeslerini tutan bordo - mavili takımda moraller yerinde. Ligde oynadığı son 4 maçta Sivasspor'a karşı hiçbir üstünlük kuramayan ve biri hükmen olmak üzere 3 mağlubiyet ve bir beraberlik alarak büyük şok yaşayan bordo - mavili takım, 2009 - 2010 sezonuna ise galibiyetle girmek istiyor. Yeni sezon öncesi oynadığı 6 hazırlık maçında yenilgi yüzü görmeyen ve aralarında Standard Liege ve Bochum gibi güçlü takımlarında bulunduğu rakipleri karşısında 5 galibiyet ve 1 beraberlik elde ederek adından söz ettiren bordo - mavili takımda teknik direktör Hugo Broos'un da takımına olan güveni tam. Söz konusu hazırlık maçlarında 17 gol atmasına karşın kalesince sadece 3 gol gören Trabzonspor'da Gineli futbolcu Yattara dışında da ciddi bir eksikte bulunmuyor.

Sivasspor maçıyla bordo - mavili takımın başındaki ilk resmi maçına da çıkacak olan Belçikalı teknik direktörü Hugo Broos, "Takımıma fazlasıyla güveniyorum. Bu maç farklı olacak" dedi. Broos, bu maçın taraftarlar için ne anlamlar içerdiğini bildiğini de ifade ederek, "Sahada kazanmak için savaşan ve istediğini koparmak için ne gerekiyorsa yapan bir takım olacak. Bazı eksiklerimiz vardı ve onları gidermek için yoğun şekilde çalışacağız. Gerek hücum, gerekse savunma bütünlüğü anlamında önemli aşamalar kaydettik. Bizi Hollanda'da, Almanya'da, Belçika'da ve Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda yalnız bırakmayan 12. adamımızın Sivas'ta da yanımızda olacağına inanıyorum. Maça kadar önümüzde uzun bir süre var. Bu süre zarfında kafamdaki 11'i şekillendireceğim" dedi.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA

Recep Alkan
04.08.2009, 13:16
alanzinhonun yerine umutmu nese tartışmaya bile gerek yok.:D

Kesinlikle katılıyorum, Alanzinyo bu maçta yedek kalmalı, bütün antrenmanları fizik gücüne dayalı bir sivasspor maçında alanzinyo çabuk harcanır, umut ile başlamak mantıklı, ikinci yarı ile birlikte de alanzinyo oyuna dahil edilmeli.

Salih Edip
04.08.2009, 13:19
Kesinlikle katılıyorum, Alanzinyo bu maçta yedek kalmalı, bütün antrenmanları fizik gücüne dayalı bir sivasspor maçında alanzinyo çabuk harcanır, umut ile başlamak mantıklı, ikinci yarı ile birlikte de alanzinyo oyuna dahil edilmeli.

boussafa harcanmadıysa alanzinho da harcanmayabilir bence yeterki yerinde kullanılsın sisteme uysun..

Mert Oğuzlu61
04.08.2009, 13:19
bu akşam 5iva5 anderletch maçı var, bu maçta bakalım nasıl oynayacak 5iva5, kendi sahasındada rezil bir top oynarsa biz bunları garanti c.tesi akşamı dağıtırız.

ayrıca akşama anderletch bir rekor denemesi yapacakmış, 5 ten yukarı atmak istiyorlarmış, gelen bilgiler bu yönde, oturup bu zevkli 90dk yı izleyelim, 5iva5 hakkında net birşeyler söyleyebiliriz bu maçtan sonra.

Recep Alkan
04.08.2009, 13:21
boussafa harcanmadıysa alanzinho da harcanmayabilir bence yeterki yerinde kullanılsın sisteme uysun..

Karşınızda Anderlecth gibi bir takım var, bu iş birazda psikoloji işi, geçen seneki maçta alanzinyonun oyunun ortasında çıkması hala hafızamda, çok sert oynuyorlar, ve inan bu sertliklerine çok da müsama gösteriliyor.

Yorulmuş bir ağır defansa karşı ikinci yarı alanzinyo daha çok iş yapar gibi geliyor bana.

Tolunay Abdioğlu
04.08.2009, 13:22
Sivas'ın bu akşam çok koşması lazım :)

Koşmazlarsa ben arkadan itiklerim artık :)

Erdal
04.08.2009, 13:23
Gerçekten maçı almak isterlerse alır bizimkiler...Gerçekten almak istemenin şartı tam konsantrasyon...Merakla bekliyorum...

Salih Edip
04.08.2009, 13:24
Karşınızda Anderlecth gibi bir takım var, bu iş birazda psikoloji işi, geçen seneki maçta alanzinyonun oyunun ortasında çıkması hala hafızamda, çok sert oynuyorlar, ve inan bu sertliklerine çok da müsama gösteriliyor.

Yorulmuş bir ağır defansa karşı ikinci yarı alanzinyo daha çok iş yapar gibi geliyor bana.

eğer forvette umut oynarsa alanzinho oynamalı bence serbest oynasın çok etkili olur.

Recep Alkan
04.08.2009, 13:24
Bu arada bu akşam ki maçın yayını var mı ? Şifresiz bir kanaldan, yoksa sivas için hayatta para veremem, ama anderletche değer be :)

Salih Edip
04.08.2009, 13:25
Bu arada bu akşam ki maçın yayını var mı ? Şifresiz bir kanaldan, yoksa sivas için hayatta para veremem, ama anderletche değer be :)

show tv veriyo maçı... d smart çakal para verip alır mı sivasın yayınını :D

Sercan Yaylı
04.08.2009, 13:26
ben barısın yerine alanın oynamasını tercih ederim ilk 11 de.

Paksoy
04.08.2009, 13:27
şimdi aslan anderlect avını yakaladı yiyor. bizde akbaba gibi ilerden seyrediyoruz,kalan gideni götürcezççç

Salih Edip
04.08.2009, 13:29
bu arada batuhan yien olay olmuş g.antep vazgeçebilirmiş kiralamadan...

peki bu durumda trabzona gelmesini istermisiniz öyle bişey olsa..

Kasım BEKTAŞ
04.08.2009, 13:30
Gerçekten maçı almak isterlerse alır bizimkiler...Gerçekten almak istemenin şartı tam konsantrasyon...Merakla bekliyorum...

dimi yoksa ben boşuna imzama yazmadım KONSANTRASYON kelimesini :)...sezon boyu konsantrasyonumuzu en yüksek seviyede tutarsak yılların özlemi dinebilir...fakat sivas maçları öle bir hal aldıki bizim için aşırı konsantrasyonda ters tepki doğurabilir...bence sakin ve akıllı oynarsak sivasın bu defansı karşısında rahat kazanırız...

Recep Alkan
04.08.2009, 13:46
bu arada batuhan yien olay olmuş g.antep vazgeçebilirmiş kiralamadan...

peki bu durumda trabzona gelmesini istermisiniz öyle bişey olsa..

Beşiktaş parası ile ne kiralık ne de bonservisini vermiyor bize, yani biz istesek bile adamlar vermeyecek bize ;)

O iş bitti yani.

Fatih Öztürk
04.08.2009, 13:46
hele şükür başlıyor nalet olası lig:)

ibzolist
04.08.2009, 13:47
takım kadrosu geçen sezonun üzerine çok şey katmış bu hazırlık maçlarında kendini gösterdi, aynı kalitede iki farklı kadro çıkarabilecek güçteyiz buna karşılık sivasspor güç kaybetmiş durumda ,ama bizim maçı çıkış maçı görecek olmaları ve hakem faktörü bizim için dezavantaj ,
ben takımımızın yeneceğine inanıyorum

Fatih Öztürk
04.08.2009, 13:49
tesbit edebildiğim ve gördüğüm kadarıyla sivas maçına hugo bross şu onbirle çıkacak.

tony silyva,song,egemen,tayfun,cale,tijikuzu,colman,sel cuk,engin,barış,umut.

Salih Edip
04.08.2009, 13:51
Beşiktaş parası ile ne kiralık ne de bonservisini vermiyor bize, yani biz istesek bile adamlar vermeyecek bize ;)

O iş bitti yani.

bitsin öyleyse zaten sorunlu gelip engine falan laf söyler yine gördüğüm yerde dalarım batuhana:D

aytun2023
04.08.2009, 14:06
Bu sezondan şampiyonluk beklentim yok.Bunu söylemek Trabzonspor taraftarı için kolay değil.Ama duygusal olmaya da gerek yok.

Ama lige kesinlikle puanla başlayacaz.buna inanıyorum.2 senedir puan alamadığımız Sivas deplasmanında şu anki görüntü itibariyle ibre bizim lehimize.sivas forumsuz ve moralsiz.ama bizim maçta farklı oynayacaklardır.
önemli olan sivası yenmek....bizden sonra fenerle oynayacaklar.sonra avrupa ligi üste üste kötü sonuçlarla bizden haksız yere aldıkları 3 puanlık sezonun hesabı çıkmış olur.bunu düşünerek bu maçı topçular almalı.

bir de barış-göksu-giray-ferhat gibi isimlerin başarılı olmasını istiyorum.zira bu takımda yabancı sayısı tavan yaptı.artık piyasadaki fiyatları düşündükten sonra maliyeti kendi içimizdekileri kazanarak azaltabiliriz.

son olarak bu takımın golcüsü yok....ama anlayan da yok...söyleyecek bir şey de kalmadı.......

bu seneki beklentim.....türkiye kupası....artık kupa almalıyız...en kolay yol kupa... ve Avrupa Ligi grupları...böylece en az 6 maç daha yaparız...şehirin havasıda değişir...
sivası yenip gruplara kalacağımıza inanıyorum.ön eleme maçında büyük taraftar stadı doldursun.....

saygılar....

Tayfun
04.08.2009, 14:16
5iva5'ın beynin feri dönecek hadi uşaklar....!

Trabzonizm
04.08.2009, 14:26
Arkadaslar yine ucmussunuz en son macda yine Öyle dedik bende dahil sÖlye yapcaz sÖyle atcaz bÖyle yapcaz
3 tane iyip eve dÖndÜk insallah kazaniriz ama bize karsi bambaska oynacaklar gÖrÜceksiniz
hele hele cok muhterem baskaninizim sacma sapan aciklamalari ardindan cok daha hirsli oynayacaklar bize
hadi hayirlisi bu sene sampiyonluugu unutun broosun istedigi takviyeleri yapma sampiyonluk bekle
ance kendini kandirir baskan zatlari

İdris Toksoy
04.08.2009, 14:27
güzel bir galibiyetle sezonu açmamız temennisiyle...

Doğan BULAT
04.08.2009, 16:11
Maç sonrası Petkoviç ve Yasin maçın adamı seçilmezse ben bişi bilmiyorum :(

PoWeRLoRD
04.08.2009, 16:26
Maç sonrası Petkoviç ve Yasin maçın adamı seçilmezse ben bişi bilmiyorum :(

budurr +1

ayrıca çok sevdiğim ve yaptığı herşeyin arkasında durduğum başkanında en son demeçlerine hiç bir anlam veremedim. neredeyse bütün hazırlık maçlarında yenilmiş, şampiyonlar liginde 5 yemiş hiç bir şekilde takım görüntüsü vermeyen sivas'ı neden bize karşı hırslandırdı hiç anlamadım.

1-0 olsun bizim olsun..

AKSOY_61
04.08.2009, 16:44
başkan camianın onlara kıl olduğunu biliyo ondan böyle konuşuyor işte.:)
bunun sonucunda galibiyet gelse ne ala ama puan kaybı gelirse kötü.
boşa sıkmış oluruz.

aaahmet61
04.08.2009, 16:46
her maç 1-0 olursa vay kalbimizin haline.

oflu engin
04.08.2009, 16:49
ne yani şimdi başkan takımına güven veren açıklamaları yapmasa sivas bize karşı normal bir oyunmu oynuyacaktı.bırakın bu işleri biz trabzonsporuz avrupada finale kadar da çıkarız sivasıda yeneriz.çita yükseldi beyler beklentilerde ona göre başkanda futbolcularda hocada bu sene ne için oynuyacaklarını çok iyi biliyor.bize kalanda her zaman yanlarında ama güvenerek destek vermek.

Barış BAKIRTAŞ
04.08.2009, 16:55
1-0 olsun bizim olsun

mete61bordomavi
04.08.2009, 17:34
Lig başlıyor ilk maç sivas eeyyy ne sivası 5iva5!:)
FIRTINA SERT ESECEK SERT!

futbalski60
04.08.2009, 18:05
Ligin ilk maçları zor olur. Kağıt üzerinde her zaman Sivasspor önünde favoriydik geçmişte de böyleydi . Kan kaybediyolar ve bizim maça kesinlikle asılacaklardır. Biz Sivasspor'un savunma zaaflarından yararlanırsak bu maçı alabiliriz galibiyete yakın taraf biziz bu avantajları kullanmamız gerekir.

Mert Oğuzlu61
04.08.2009, 18:11
eskiden 5iva5 ın o çirkef futbolundan dolayı sinir olurduk sadece kapanır defans yapardı, hakemde sert futbollarına göz yumardı ve rakibin boş anında buldukları fırsatı değerlendirip maçı alırlardı, ama bu kez işler değişti, artık 5iva5 ın oyun tarzı çok değişti... bu akşamki maçta oturup bakacağım nasıl oynayacaklar diye, ona göre gelip burada c.tesi akşamki açılış maçımızda kimin kazanacağı hakkında yorumumu yapacağım.

inşallah anderletch as kadrosuyla çıkar :D

emreoztel61
04.08.2009, 18:23
slm arkadaşlar istanbuldan organizasyon yokmu yaww gidelum da maça

Emrah KabuL
04.08.2009, 18:29
Arkadaslar yine ucmussunuz en son macda yine Öyle dedik bende dahil sÖlye yapcaz sÖyle atcaz bÖyle yapcaz
3 tane iyip eve dÖndÜk insallah kazaniriz ama bize karsi bambaska oynacaklar gÖrÜceksiniz
hele hele cok muhterem baskaninizim sacma sapan aciklamalari ardindan cok daha hirsli oynayacaklar bize
hadi hayirlisi bu sene sampiyonluugu unutun broosun istedigi takviyeleri yapma sampiyonluk bekle
ance kendini kandirir baskan zatlari

O zaman takımın başında rakip takımları analiz etmeden sürekli standart bir 11'i sahaya süren E.Yanal vardı.

Semih
04.08.2009, 18:35
Bugüne dek gittiğim deplasmanlarda puan kaybetmedik.

Umarım şansım tutar yine:)

Alptuğ
04.08.2009, 18:41
sivası bi daha böyle yakalayamayız

bmtr
04.08.2009, 18:42
eskiden 5iva5 ın o çirkef futbolundan dolayı sinir olurduk sadece kapanır defans yapardı, hakemde sert futbollarına göz yumardı ve rakibin boş anında buldukları fırsatı değerlendirip maçı alırlardı, ama bu kez işler değişti, artık 5iva5 ın oyun tarzı çok değişti... bu akşamki maçta oturup bakacağım nasıl oynayacaklar diye, ona göre gelip burada c.tesi akşamki açılış maçımızda kimin kazanacağı hakkında yorumumu yapacağım.

inşallah anderletch as kadrosuyla çıkar :D

Onlar Avrupa'da hakemlerin boyle sertliklere izin vermeyecegini bildiginden, kirmizi gormemek icin (bu konuda tecrubeliler), daha yumusak oynuyorlar. Turkiye'deki hakemlerin de onlara kiyak gectigini bildikleri icin sert oynayacaklar. Ben boyle dusunuyorum.

real_rock
04.08.2009, 19:47
Bizim başkan yine bişeyler açıklamış herhalde takip edemedim ama eğer %80 maçı alırız demediyse ben umutluyum arkadaşlar :D.Şaka bir yana ben bu maçta 5iva5'ın hırs yapacağını ve Yasin denilen oyuncunun güzel bir performans sergileyeceğini düşünüyorum.Ama bizim hocaya ve takıma güvenim tam.Geçen yıl yenildiğimiz maçta takımda zerre istek,arzu,inanç yoktu.Bu sene bu saydıklarımın takımda varolduğunu düşünüyorum.İnşallah maçı alırız.1-0 olsun bizim olsun

Muhammed KOÇ
04.08.2009, 19:48
sivası bi daha böyle yakalayamayız
şu söze bakarmısınız.. sanki real madrid ekonomik krize girmiş takımın morali felan bozuk biz de onlarla oynayacağız..

sivas en iyi döneminde bile olsa bizim içerde dışarda her türlü 3 puanı almamız lazım.

Ahmet Kuru
04.08.2009, 19:48
Bizim maçın saat mi değişti?
Hatırladığım kadarıyla 19:00 daydı maç...

real_rock
04.08.2009, 19:53
Bizim maçın saat mi değişti?
Hatırladığım kadarıyla 19:00 daydı maç...

Hayır değişmedi diye biliyorum yaz ayları olduğu için geç saatte maçlar

UğuR
04.08.2009, 20:03
Trabzonspor sizce ligi kaçıncı sırada bitirir?
1 - 2. sırada
3 - 4. sırada
5 - 10. sırada

0 Oy Kullanıldı

http://www.bordomavi.net/index.php?page=anket

ANA SAYFAMIZDA Kİ
YENİ ANKETİMİZE KATILMAYI UNUTMAYIN

Sümeyye Şahin
04.08.2009, 20:12
Trabzonspor'da Sivas hazırlığı
04 Ağustos 2009 / 19:35

Trabzonspor Sivasspor maçı hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor.

Trabzonspor Sivasspor maçı hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor.

Bordo mavili takım teknik direktör Hugo Broos nezaretinde akşam idmanına çıktı. Yattara dışında Trabzonspor'da eksik bulunmuyor.

İdmanı yöneticilerden asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Hasan Yener, İhsan Alioğlu, Levent Erkuloğlu, Mahmut Aksu ve Sportif Direktör Ünal Karaman idmanı izledi. Bunun yanında çok sayıda gurbetçi taraftar da takımın idmanı izliyor.

Takım iki grup halinde çalışma yapıyor, kaleciler Tony Slyva, Tolga ve Onur takımdan ayrı çalışıyorlar.
Öte yandan Mehmet Ali YılmaZ Tesislerinde TrabzonsporCELL için reklam çekimleri yapılıyor.

Selahattin Aydınlı

cihatöztürk
04.08.2009, 20:45
şu söze bakarmısınız.. sanki real madrid ekonomik krize girmiş takımın morali felan bozuk biz de onlarla oynayacağız..

sivas en iyi döneminde bile olsa bizim içerde dışarda her türlü 3 puanı almamız lazım.

arkadaş öle demek istemedi yani bu sene yendik yendik

küme düşüyolar seneye ya o bakımdan :D:D

Muhalif
04.08.2009, 21:28
Sivasspor'un hazırlık maçlarındaki skorları bizi yanıltmasın. Sivasspor bu seneki kadro yapısıyla daha çok hücuma yönelik oyun oynayacak, geçen yıl ki gibi kapanıp kontra oynayan ekip hüviyetinden sıyrılacaktır. Bizim açımızdan bunun artısı biz de elimizdeki forvet oyuncularıyla üzerimize gelen takımlara karşı daha iyi oynuyoruz. Sivasspor'da bu yıl Ersen Martin faktörü özelikle iç saha maçlarında etken olacaktır ki eğer bizim göbek ikilide Egemen-Song oynarsa yüksek toplarda Ersen'e karşı sorun yaşarız. Bence Egemen-Giray tercihi Ersen'in hava hakimiyetini kırma konusunda daha doğru bir tercih olur. Tabi bu arada sürekli bindirme yapan Hayrettin-Abdurrahman gibi kanat bekleri ve İstanbulspor'dan transfer ettikleri Erman'ı, her an dönüp etkili şutlar çekebilen Kamanan'ı da hesaba katmak lazım. İlk golü atar ve sonrasında oyunu ortasahada kilitleyebilirsek kazanırız. Ama çok zor maç.

Yunus Emre SEYHAN
04.08.2009, 21:49
Sivasspor seyircisi özellikle bizim maçlara oldukça motive oluyorlar.. 3-0 'lık maçı hatırlayın.
Yerden iyi pas yaparsak Sivasspor sadece izler. Sürekli sert oynuyorlar Yerli hakemler bunu görmüyor..

Fatih
04.08.2009, 21:53
Mastricht karşısında oynamak istediğimiz futbolu Sivasspor'a karşı oynayabilirsek hatta oynamak istersek rahat bir galibiyet alırız.

Yunus Güneş
04.08.2009, 22:03
Mehmet yıldız gibi güreşçi oyuncularının olmaması büyük avantaj....

cem arin
04.08.2009, 22:03
futbol ayni zamanda bir sans oyunudur! gecen yil bunu hep birlikte yasadik!
Sivas-Anderlecht macini seyrediyorum ve bu haliyle sivasin herhangi bir oyun kurugusundan bahsetmek olaniksiz gibi görünüyor!

Defanslari cok daginik ve iki stoperleri de günümüz futbolunun gercekleriyle daha yüzlesememis sanirim!
sürekli kanatlardan, ortadan acik veriyorlar. ortasaha kurgularini anlamak icin benim bir decodere ihtiyacim var. ileride ersan ve kamanan belki bireysel olarak tehlikeli sayilabilecek golcüler ancak onlarinda birbirlerinin sahadaki varligindan haberdar olduklarina dair ciddi süpheler olusmadi degil bende!
bir tek musa sag kanatta futbol adina birseyler vermeye calisiyor ve haliyle tek basina yetmiyor.

biz ersani bizde oynadigi dönemlerden taniyoruz ve abartmanin da aleminin olmadigini biliyoruz.umutta gökhan da onlarin ileri ikilisinden form durumu olarakta futbol bilgisi olarak da cok üstün düzeydeler ve anderlecht daha gercek oyununu bile yansitmadi sahaya! iki sifirdan sonra bes dakika top oynadilar gollerini attilar yine rolantiye aldilar oyunu.

Anderlecht demisken onlarda oynayan de Sutteri izlemenizi tavsiye ederim! belki de aradigimiz santrafor gözümüzün önünde duruyor! bilmiyorum fiyati ne kadardir ancak 3-4 milyon eurodan daha az bir fiyata alinabilecegini zannetmiyorum. her topa cikiyor ve cikmakla kalmayip o topu arkadaslarina indiriyor,cok iyi yer tutuyor sutlari iyi, kafa toplarinda cok etkili sn vuruslari cok cok iyi ve genc.

bunun disinda sivasin oynamaya calistigi "cagdas" futbol coktan cagidisi oldu! uygulamaya calistiklari sistemle onbirlerini olusturan oyuncularin arasinda varolan mesafe sivastan istanbula kadar uzaniyordur herhalde!
Biz sayet kendi oynumuzu oynarsak,oynumuz ne olursa olsun sivasi yeneriz. sivas sert oynamaya calisiyor oynayamiyor,tek top oynamaya calisiyor o da olmuyor! Acikcasi ben sivasin ne oynadigini cözemedim. cözen biri varsa beri gelsin bana da anlatsan bilgilenelim. takimlari karsilastirdigimiz da dahi belirgin bir kalite farki ortaya cikiyor! bizim ortasahamiz normal sartlarda sivaspsorun ortasahasini ögle yemegiyle aksam yemegi arasinda aperatif olarak yer-yemeli. defansblogumuz da ne kanamana ne de ersana pabuc birakacak kadar zayif. bizim rakibimiz bu yil cok acik ki fb-gs-bjk. bakalim hangisinin asisi tutmayacak bu yil!
ben daum faktöründen dolayi fbnin yarista varolacagini düsünüyorum bjk yarista varolur gibi yapsa da alman oyuncularin dugaragan ve basit futbolu yüzünden sikinti yasayacak diye düsünüyorum. keza gs da avrupanin cöplügünden topladiklari yildizciklariyla belki sükse yapacaktir ancak diger takimlarin da bu yil gecen yila oranla daha güclü oldugunu düsünüyorum. özellikle deplasman maclari bu yild aha cetin ve zorlu gececek diyorum.
bu anlamda da denizli,ibb,bursa,antep genclerbirligi hatta ankaragücünün kuvvetle ihtimal lige renk katmakla kalmayip taslari da yerinden oynatacagini ve ezberci futbol kamuoyuna da sürprizler hazirlayacaklarini düsünüyorum.

Buu sivasi yenmeliyiz... yeneriz...

Yiğit SARI
04.08.2009, 22:40
Yan toplarda eksikleri var sanki ?

doctorsurgeon
04.08.2009, 23:03
Bence Sivasspor bu sene üzerinde analiz yapmaya bile değmeyecek düzeyde kötü bir takım. Sahada ne yaptıkları belli olmayan, gelen topa dam-dum vuran on bir adamdan başka bir şey görmüyorum ben Sivasın futbolunda. Ama bizim maçta ne olur bilemem, tek korkum klasik bir TS klasiği yaşamak; TS 20 şut, Sivas 2 şut Sonuç 1-0 Sivas.

Özgür ŞANLAN
04.08.2009, 23:11
duran toplardan gol bulabiliriz gibi geliyor bana defansları çok fazla yerleşim hatası yapıyor.iki kalecisi de yan top zaafı var.bizim yapmamız gereken rakip kalenin önüne seri paslar yapıp araya atılan toplarla pozisyon bulmak.o da olmazsa onlar bizim seri paslaşmamıza sinirlenir ve sertlik olur biz ceza sahasına yakın yerlerden alacağımız faullerle gol bulabiliriz.Ama mücadele şart.Sivas çok iyi mücadele ediyor.Oyun disiplininden kopmazsak 90 dakika mücadele edip kendi oyunumuzu sahaya yansıtabilirsek Allah'ın izniyle galip geliriz.

real_rock
04.08.2009, 23:14
Bence bu maçta Giray oynamalı.Hoca Mvv maçının ikinci yarısındaki kadroyla sahaya çıkacak gibi.Moral motivasyon çok önemli.Morali iyi olan istekli olan maçı alır.Zor maç olacak.Beraberlikte iyi bir skor olabilir.İlk golü atan maçı alır

lazuk61
Bordo mavİ yÜrekler bİzİm sİvasspor'a kİn gÜtmemİzİn sebebİ ne bİ tane admİn gelsİn burda aÇiklasin ..bence aramizda hİÇ bİr sorun yok neden bÖyle yapiyoz...bİz aÇiklama yardimci olursaniz sevİnİrİz yoksa oyunami gelİyoz

Muhammed KOÇ
sivas kadar dengesiz bir takım yok. tam bir kapalı kutu. ciddiyeti elden bırakmadan 90 dk mücalede ile alırız bu maçı.

Mustafa ÖZDEMİR
04.08.2009, 23:17
şimdi sivas yorgun olur .rahat yeneceğiz inşallah...

matalar
04.08.2009, 23:17
işimizz çok zor.kazanmamız için sert futbola karşılık vermemiz şart.
ve sivasın ortadaki baskısını kırmak için ayağa pas yapak lazım.
yani alanzinho gibi topu alıp burnunun dikin gitmeye çalışırsak kontraya yakalanıp bir hüsrran daha yaşayabiliriz.

only ts
04.08.2009, 23:18
Bordo mavİ yÜrekler bİzİm sİvasspor'a kİn gÜtmemİzİn sebebİ ne bİ tane admİn gelsİn burda aÇiklasin ..bence aramizda hİÇ bİr sorun yok neden bÖyle yapiyoz...bİz aÇiklama yardimci olursaniz sevİnİrİz yoksa oyunami gelİyoz

onu bunu bilmem şehirlerine 61 plakalı araba almamaları bile antipati duymama bir neden ...

turkish0061
04.08.2009, 23:19
anderlec macini izledim iste gercek sivas dedim cok iyi oynadilar! viziksel gucleri yuksek maci hiç birakmadilar, anderlecte cok kotuydu zaten 5-0 v-avantajli herifler ha kazandilar ha 1.2.3 gol yediler zaten suvasin 5 gol atamacagini biliyorlardi ondan boyle etkisiz ve yavas oynadilar

turkish0061
04.08.2009, 23:20
dikatli oynamamiz gerek bi top kaybi cont atak olabuilir

lazuk61
04.08.2009, 23:22
onu bunu bilmem şehirlerine 61 plakalı araba almamaları bile antipati duymama bir neden ...

abartma öyle bişi yok tabikide...suan sivasdayım...61 plaka ile nasıl oluyor allah allah 3 tane konvoy ile geldik tövbe tövbe...neyse...bana bir neden söyleyin su sorunu çözelim bi..

Mert Oğuzlu61
biz bu sivası c.tesi akşamı yeneceğiz.

turkish0061
cok zor bir mac bizi bekliyor sivas zaten trabzonspora sira gelince ahkam keziliyorlar

turkish0061
04.08.2009, 23:24
ah be fatih tekke sen olacaktinn simdi

lazuk61
04.08.2009, 23:26
abi biz ne diyor millet ne diyor?

turkish0061
04.08.2009, 23:26
her neyse cumartesine kadar herseyy olabilir yani transfer

Cenkhan
04.08.2009, 23:31

oYunA gEliyoS eVet.

Onun dışında, geçen sene stadlarında gösterdikleri misafirperverlik ve Türbülent'in üstün karizması da var.

lazuk61
04.08.2009, 23:32
ya bu arada ne böyle berabere de bitse ii diyen arkadaslar var allah için ersen martin dısında hangi futbolcusu ii ya bu takımın mehmet yıldız zati sakat...biraz mantık PLs...

Uğurtan
04.08.2009, 23:34
abartma öyle bişi yok tabikide...suan sivasdayım...61 plaka ile nasıl oluyor allah allah 3 tane konvoy ile geldik tövbe tövbe...neyse...bana bir neden söyleyin su sorunu çözelim bi..

Sen mi çözeceksin?

Bizim 5iva5 ile bir problemimiz yok olamazda rakibimiz değiller birkere.. ;)

Cumartesi Allah kısmet ederse bunu da göstereceğiz..

Ha bugüne kadar yaptıkları çirkefliklerini buraya geldiklerinde iade ederiz bu hakkımız da saklıdır :)

Yasin T.
04.08.2009, 23:36
sivas sert oynayacak.bu sert oyuna karşılık engin egemen gibi hırslı oyunular lazım.bu yüzden bu maç için alanzinho ve barışı yeterli görmüyorum.ancak iyi pas yaptığımız zaman ve defansın arkasına top attığımızda sivas kalesinde tehlikeler yaratabiliriz.ersen martinde formunda gözüküyor.keşke zamanında satmasaydık.çok iyi top saklıyor ve aynı zamanda topu sakladığında kafasını kaldırabiliyor.fiziğide oldukça iyi.ancak ne olursa olsun şu dağ ayılarını yenmek farz

lazuk61
04.08.2009, 23:39
yenicez çok rahat herkes izliyecez ersen martin dısında hiç bir futbolcusu adam gibi oynaıyor bakmayın anderlech baskı kurmadı ya...kursa bir 5 tane daha atarlardı anasını satiyim

only ts
04.08.2009, 23:51
maç zamanı görürüm seni ;)

fanatikmühendis
04.08.2009, 23:52
Sivas bugünkü anderlet maçının benzerini de bize oynayacak. Sert ve aç. O yüzden çok dikkatli olmalı ve aynı derecede ısırmalıyız rakibi. Adamlar bize bir de ayrı bir motive oluyorlar. İlk maç yenilmemek çok önemli. Kesinlikle yenilmemeliyiz diyorum sadece.

irfanb
05.08.2009, 00:15
SİVASSPOR : Petkoviç, Uğur Kavuk, Sedat, Murat,Hayrettin, Musa , Erman, Onur, Cihan, Kamanan, Murat Erdoğan

TRABZONSPOR :Sylva, Tayfun, Egemen,Song, Ferhat, Tjikuzu, Selçuk, Gustavo Colman,Zafer Yelen, Engin Baytar, Umut Bulut...

Federasyona sesleniyorum.Lütfen bu kadronun ahengini bozmayin.
Hakem olarak Deniz Çoban`i tayin edin. :)

bmtr
05.08.2009, 00:19
oYunA gEliyoS eVet.

Onun dışında, geçen sene stadlarında gösterdikleri misafirperverlik ve Türbülent'in üstün karizması da var.

1 - Adamlarin futbolculari Trabzonspor'a karsi dusman gibi oynuyor
2 - Iki yil oncesinde Trabzonspor'lu seyirciyi dovduler butun Sivas futbolculari, bir de sucu Trabzonspor seyircisi ve Trabzonspor'a yiktilar yandas medyayi ve Trabzonspor dusmani medyayi kullanarak
3 - Adamlarin seyircileri de 5iva5 Trabzonspor'a karsi oynarken bir hallere giriyor. Adamlar mac sonuna kadar isliklar, tezahuratlar, bagirmalar devam ediyor. Fenerle felan oynadiklarinda dut yemis bulbul gibiler.
4 - Acaip cirkef bir takim. Adamlar ayaklariyla topa girmeden once vucutlariyla futbolcuya saldiriyorlar. Buna Turk hakemleri musade ediyor. Trabzonspor'lu futbolcu yaparsa hemen faul caliyor.
5 - Adamalar surekli Anadolunun lideriyiz, biz Anadolu'dan cikan ilk sampiyon olacagiz diyorlar. Hatta bazi kendini bilmezler, 4 buyukten birisi de biziz, Trabzon artik buyuk felan degil demeye kadar goturuyor.
Gerisini baska arkadaslar saysin.

albatros
05.08.2009, 00:26
ligin ilk maçını elbette almak isteriz.hele ki rakip sivas'sa.
ama yenersek şampiyon olmayız
yenilirsek de şampiyonluktan olmayız.
altı üstü 3 puan.ben yenilgi halinde herkesin karamsarlığa düşmesinden endişe ediyorum o kadar.inşallah yenip bu tür olaylara fırsat vermeyecez.

AdemS
05.08.2009, 00:27
Futbolcularımız, gereken cevabı sahada vereceklerdir inşAllah..

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2009, 00:30
ya ne cahil taraftar bunlar ya :D ya parçalarız derler ya ezeriz derler.Bir de herkesin dilinden düşürmediği bir laf var " Hamsi Tava " :D Hamsiye kurban olun siz.Hamsi yemediğiniz için kafanız çalışmıyor herhalde.Yiyin 3 öğün et sonra 40 yaşında gidin kendinize iyi bir kalp doktoru arayın :D

A.Ali Karanis
05.08.2009, 00:42
Anderlecht maçındaki sivasin bekleri bizim maçta aynı performansı sergilerse,bizim sağ ve sol kanatlarimizin(özellikle sivasın uğur kavuk adlı futbolcusunun kanadından) iyi çalışacağını düşünüyorum.bekleri çok fazla pas ve yerleşme hatası yapıyor.açıkçasi bugün sivas,12-25. Dakikalar arası iyi oynadı.bence o tempodaki oyunu ancak 20 dakika(en fazla 30) devam ettirebilir sivasspor futbolcuları.ilk yarı onların defans bloğunu yorup bir veya iki gol bulursak,ikinci yarıda girecek alan,engin ile rakip takımı sağlı sollu yıkabilir bence.son olarak,sahada sadece futbol oynanırsa,maçın mutlak favorisi biziz.

61zafer61
05.08.2009, 00:44
arkadaslar adamlar yine hakaret ediyor resimler felan hazirlamislar hamsi davetiyesi diye buna karsilik bizde bisey yokmu

AKSOY_61
05.08.2009, 00:45
anderlet maçı bizim maç hakkında fikir verir demiştim ama öyle olmadı.
anderletin 2..3 sağlam futbolcusunu göremedim sahada.ayrıca belliki maçı hiç ciddiye almamışlar.
önceki maçtaki büyük fark bu maçı çok etkiledi.

benim fikrim değişmedi onların evinde hanzo kavurma yapıcaz.

Murat Acar
05.08.2009, 00:54
Sanırım senin haberin yok iki yıl önce Avni Akerde yaptıkalrı çirkeflikten adamlar resmen bizim taraftarımızı dövüp birde dayak yedik diye veryansın ettiler bize rakip te olsa delikanlı olacak bunlar karı gibi ağlayıp durdular ayrıca başkanları fenerin vesikalı adamı sen sivasta hiç maç seyretmedin sanrıım adamalrın üstünde sarı lacivert sarı kırmızı sıyah beyaz forma maça gelip TRABZONSPORA ETTİKLERİ HAKARETLER bize gösterdikleri misafirperverliklerde cabası..Takımını destekliyosan adam gibi destekliyeceksın başka formayla maça gelip kentin takımına göstermelik destek vermiyeceksin...Adamlar kendilerini büyük görüyorlar hemde bizden büyük yav bu adamlar bir tane kupamı aldı bir şampiyonluklarımı var neleri varda kendilerini bizden büyük görüyoalr hele bizim büyüklüğümüzü tartışıyolar önce bi kupa al benim gözümde GÖZTEPE ,ANKARAGÜCÜ ,GAZİANTEP,GENÇLERBİRLİĞİ ,BURSA sivastan çok daha büyük klüpler en azından müzelerinde kupaları var BİZİM BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜ TARTIŞMAK tartışmaya bile açmak onalrın haddine değil bunu yapmaya kalkmaları bile BİZİM 5iva5a KARŞI SORUNLU BAKMAMA NEDENDİR.BİLMEM ANLATABİLDİMMİ...

mehmet özyüksel
05.08.2009, 01:06
adamlardan nefret ediyorum... duygularımı frenliyemiyorum..fener 1 onlar 2.. gerçi ikisi de fener sayılır. 1. cisi orjinali 2. cisi pilot takımı gerçi.. yanlız bu akşam sivası toparlanmış gördüm. takımımız dikkatli olmalı. tek sıkıntıları defans organizasyonları. orda bulacağımız açıkları mutlak iyi değerlendirmeliyiz. anladığım kadarıyla tek forvet oynayacağız. umut ya da gökhan ltf bizi güldürün...

iskenderunlu
05.08.2009, 01:10
ve ve ve Süperlig başlıyor hasret bitiyorrrrrrr Camiamıza hayırlı olsun

Ali Tunahan Güllü
05.08.2009, 01:16
inşallah yeneriz ve süper bir başlangıç yaparız...

Hüseyin Çümen
05.08.2009, 01:42
bendeki kin ve nefret iyice arttı bu hayvandan bozma yaratıklara

bu akşam daha derli toplu göründüler ama rakipo kafasında zaten geçmişti turu
geçen haftaki sivas ı görmiycez karşımızda ama geçen seneki sivasla da alakası olmayacak tabiki

ceserdar
05.08.2009, 02:05
Bu sene sadece bir hazırlık maçımızı seyrettim ama hangi takıma karşı oynadığımızı şimdi hatırlayamıyorum. Sivasspor'u da akşam biraz seyrettim. Sivasspor, hazırlık maçlarından farklı oynuyor. Çünkü 5 gol yedikleri bir hazırlık maçına biraz bakmıştım, farklı birşey yapmaya çalışıyorlardı ama ne yaptıklarını anlayamamıştım. Bu akşam baktım ki geçen sene oynadıkları oyuna dönmüşler. Cidden garip bir oyun şablonu, hatlar arası mesafeleri büyük. Uzun ve havadan toplar ile oyun oynayan, birkaç tane belli atraksiyonu uygulamaya çalışan bildiğimiz Sivas.

Ne yaparsak yapalım, topu bir kere Sivas'a vermemek lazım. Yerden, hızlı ve garantili oynarak, Sivas'a topu göstermeyerek oynamak lazım. Atak geliştirmek için illa ki hızlı oynayıp aceleci olamamak lazım. Yerden ve garantili oynarsak bir şekilde topu sahalarına geçirir ve golü de buluruz. Fakat şu anda oynayamaya çalıştığımız oyun yerden kısa ve hızlı paslara dayanıyor. Ama pas alışverişleri tam olarak oturmuş değil ve bu da top kaybı riskini artıyor. Özellikle Sivas kendi sahasında kaptığı topları direk uzun oynarak ilerideki kendi oyuncularına geçirmeyi çok iyi beceriyor. Hazırlık maçlarında bunu yapmıyorlardı. Baktı Bülent tutmayacak gibi, hemen eski sistemine geri dönmüş. O yüzden riskli oynamayıp, topa devamlı hükmetmemiz lazım. Sivas bu sene gene önemli deplasmanlardan birisi olacak. Bence oyunlarının panzehiri topa sahip olmak. Çıkarken topu hızlı oynayacağım derken Sivas'a vermemek. Çünkü o topları kapıp langur lungur yüklenmeyi çok iyi biliyorlar. Bu da bir oyun stili kabule etmek lazım.

Sefa
05.08.2009, 03:52
Sivas mücadeleci futbolunu yine sergileyecek ama gördük ki çok yoruldular.

Sivas deplasmanını ilk maçta atlatacağımız iyi oldu.

Eğer geçen seneki gibi rehavete kapılmazsak rahat çıkarız ordan.

metinbay61
05.08.2009, 06:34
geçen yıl sivasta yaşanan olaylardan sonra hala sivasla aramızda problem yok yazanlara hayret ediyorum...o zamana kadar olanları saymadık diyelim ama geçen yılki deplasman maçını yaşayanlar iyi bilir...

Murathan
05.08.2009, 07:11
En büyük avantajımız artık Hugo Bross Ersun Y. kurtulduk ya biz bu maça daha rahat çakmalıyız.

Mehmet
05.08.2009, 08:20
Arkadaşlar bu sene Sivasspor Geçen seneki başarıyı yakalayamayacaktır.
Sinirine hakim sakin bir Trabzonspor Sivas tan 3 puanı alır döner.

Ha beraberlik mi oda iyi olur.

OLCAY ÇAKIR
05.08.2009, 09:32
Sivas'ın evinde aldığı 3-1 lik skor bizim için iyi oldu.

Önce 5-0 'ın etkisiyle saçma sapan beklentilere girmiştik.

Çok şükür,3-1'lik skor işin ciddiyetini bizlere hatırlatmış oldu.

Hayırlı bir skor aldı Sivas.

Ayaklar yere sağlam basmalı.

Kolay değil o işler..

Hiç hemde..

hatice_61
05.08.2009, 09:35
ilk maçımız inş başarılı oluruz yüzümüz güler

Doğan BULAT
05.08.2009, 09:39
Arkadaşlar bu sene Sivasspor Geçen seneki başarıyı yakalayamayacaktır.
Sinirine hakim sakin bir Trabzonspor Sivas tan 3 puanı alır döner.

Ha beraberlik mi oda iyi olur.

Sivasın forumlarında adamların hiçbirinde beraberlik lafı dahi geçmiyor.. "ezicez yenicez" den başka... Bizler beraberliğe razıysak bizi yensinler daha iyi.. Biz değil onlar çekinsin ya.. Hazmedemediğim tek şey 2-3 senelik süper lig mazisi olan takımı, ligi 2. 3. bitirdi diye yere göğe sığdıramamaları.. Eğer Trabzonum bu takımı evire çevire yenmezse yazıklar olsun..

Ali İhsan
05.08.2009, 09:45
Sivas geçen seneki gibi değil. Belki alışma döneminde olduklarındandır, sonradan düzelirler bilmiyorum ama iki maçı da izledim, diyeceğim şudur, eski ısıran, bunaltan, daraltan Sivas yok. Geçmişten tek yaptıkları yine sert ve ayak bileğine fauller, topu Allah ne verdiyse vurmalar.

Maçtaki ilk atakları gol oldu, ikincisinde hakem penaltı uydurdu. Sonrasında Anderlecht canı isteyince gitti golünü attı ve işi bitirdi.

Sivas maçında eğer şans onlardan yana olmazsa ve pısırık bir hakem yönetimi olmazsa favori biziz. Dediğim gibi Sivas belki toparlanacaktır ama üç günde toparlanacaklarını sanmıyorum.

Cihan iyi oyuncuymuş, o takımda sırıtıyor, kazmaların arasında. Onur eğer bizim maçta oynasın güçlü ortasahamız şov yapar, Sezer'i beğenmezdim ama iyi oyuncuymuş Onur'u gördükten sonra anladım. Bu arada Ersen daha da hantallaşmış artık iyice eliyle koluyla oynamaya başlamış, Egemen alır onun ifadesini. Tek tehlike Kamanan, ama onun da hazırlık döneminde geçirdiği sakatlığın etkileri gözüküyor, istediği hareketleri yapamadı ve çılgına döndü.

Hülasa, üç atarız beş atarız demiyorum. Ama şanssızlık yaşamadığımız takdirde bu maçın favorisi biziz...

Emrah KabuL
05.08.2009, 09:48
Arkadaşın dediği gibi.. E.Yanal olsaydı takımın başında hiç umutlu olmazdım.. Ama Broos Sivas'ı izledi dün gece de izlemiştir.. inanıyorum ki artık 34 maça da aynı sistem , aynı kurgu ve aynı oyuncularla çıkmayacak bir hocamız var :)

Ünal Cumhur
05.08.2009, 09:51
sivasspor oyun anlayışıyukarda bir arkadaşın yazdıgı gibi uzun toplara dayanıyor. buda onların sisteminde mehmet yıldız -ersen martin gibi bir oyuncu gerektiriyo yandakilere servis yapması için.mehmet oynamıcana göre ersen oynar bana göre eger biz ersen kafa toplarında vurdurmassak sivasın atack gücünü kesinlikle keseriz bunun dışında sivasın duran toplarıda iyi bundan ben cok korkuyorum cünkü duran toplarda biz sıkıntılıyız. duran topları iyi kullanmalarına ragmen tamtersi cokda pozisyon veriyolar duran toptan. sivası dünde izledim yandan gelen ortalarda 3.lig takımlarından farksızlar bence biz maca songun yerine giray ve gökhanın yerine umutla cıkarsak daha iyi olur diye düşünüyorum. yattara tam bu macta işimize yarardı kanatta sakatlandı. engin kesinlikle oynamalı . alanzinho bu macın adamı bana göre degil ama yattara olsa o kanattan delerdik ortalarla sivası alanzinho barışın yerine daha iyi. colman veya selcuk hangisi kullanacakasa su duran toplar adamların yumusak karınlarından biri.
bazıları sivas iyi takım falan yazmış fairplay falan geçin bunları 2sene önceki olaylar gecen seneki 2mac 2senedir verdikleri tüm demeçlerden dolayı ben bu adamları bir kuruş seviyosam namerdim adamlar kendilerini bursa-ankaragücü-gaziantep-gençlerbirligiden daha iyi görüyolar neye dayanarak diyolar anlamadım şampiyonluga 2sene oynamaksa bu takımlar onsefer sivastan daha büyük 4senedir süper ligde bursa 50yıldır bu ligde kim oluyoda bursadan daha büyük oluyo. bizim için söyledikleri biz 4.büyüyüz falan filan anadolunun en büyüyüz falan ondan dolayı bumacı ilk kazanıp lige iyi girmek sonra yapabiliyosa bizim usaklar anderlecht gibi bunları benzetirse cok sevinirim.

Tolunay Abdioğlu
05.08.2009, 09:52
Hugo Broos olmasaydı ben bu kadar umutlu olmazdım gerçekten.

Emrah KabuL
05.08.2009, 09:54
Song-Giray-Egemen-Cale

bu defans dörtlüsü çok işimize yarar Sivas'ta. Hem sağ beki kapatırız hemde ortada Giray hava toplarında başarılı olur. Geçen sene taçtan bile gol yemiştik sağ taraftan (:

Ünal Cumhur
05.08.2009, 09:58
beyler sivas formuna girdim artık kazanmamız farz oldu bunlar kendilerini bi bok zanettiler bunları cok kötü yenmeliyiz

karaman6106
05.08.2009, 10:06
UOTE=M'rh;2518472]Song-Giray-Egemen-Cale

bu defans dörtlüsü çok işimize yarar Sivas'ta. Hem sağ beki kapatırız hemde ortada Giray hava toplarında başarılı olur. Geçen sene taçtan bile gol yemiştik sağ taraftan (:[/QUOTE]
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:geçen seneden beri yazıyom, aha benim gibi düşünen bir renkdaş...tebrik ederim...

Tolunay Abdioğlu
05.08.2009, 10:07
Sivasspor un dünki oyunu oynarlarsa yine biz kazanırız.
Çünki Anderlecht 5-0 ın avantajıyla geldi çok rahat oynadılar haliyle.

Trabzonspor'umuzun da böyle oynıycağını bekliyorlar herhalde :)

'' Çok Yazık ! ''

Emrah KabuL
05.08.2009, 10:12
UOTE=M'rh;2518472]Song-Giray-Egemen-Cale

bu defans dörtlüsü çok işimize yarar Sivas'ta. Hem sağ beki kapatırız hemde ortada Giray hava toplarında başarılı olur. Geçen sene taçtan bile gol yemiştik sağ taraftan (:
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:geçen seneden beri yazıyom, aha benim gibi düşünen bir renkdaş...tebrik ederim...[/QUOTE]

Song Milli Takım'da ve Gs'de zaman zaman sağ bek oynadı oynayabiliyor o bölgede.. güçlü rakiplere karşı sağ bek de oynayabilir. Hele ki önünde Yattara varsa.. Yattara açıktayken sağ bekin ileri çıkıp orta yapmasına gerek yok zaten.. Tayfun-Serkan yerine Song'u tercih ederim tecrübesiyle kademe hatası yapmaz en azından.

metinbay61
05.08.2009, 10:13
dün kazanmaları iyi oldu iyice kalkmış bi yerleri...hafta sonu bozguna uğratırız sivası...ayrıca sivas kendini özel zannedecek ben 2. hafta diyarbakırdan daha çok çekiniyorum...
sivas ın herhangi bi takımdan farkı yok gözümde...bursaspor ankaragücü g.antep gibi takımlar varken sivas kim oluyor...
bu kadar abartmayalım...adamlar karşılarına bizi rakip alıp bi yerlere gelmek istiyorlar...

karaman6106
05.08.2009, 10:18
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:geçen seneden beri yazıyom, aha benim gibi düşünen bir renkdaş...tebrik ederim...

Song Milli Takım'da ve Gs'de zaman zaman sağ bek oynadı oynayabiliyor o bölgede.. güçlü rakiplere karşı sağ bek de oynayabilir. Hele ki önünde Yattara varsa.. Yattara açıktayken sağ bekin ileri çıkıp orta yapmasına gerek yok zaten.. Tayfun-Serkan yerine Song'u tercih ederim tecrübesiyle kademe hatası yapmaz en azından.[/QUOTE]
GÜZEL BİR YORUM DAHA. BRAVO...SONGUN KARA YÜZÜNÜ GÖREN RAKİP SOL AÇIK ORTA BİLE YAPAMAZ ORDAN...

Emrah KabuL
05.08.2009, 10:21
O da doğru onu demeyi unutmuşum :) Serkan gibi kısa boylu bir beki karşısında gören sol açığın futbol oynayası yoksa bile adamın iştahı açılır :)

LazAnisT
05.08.2009, 10:25
Kim ne derse desin adamlar kendi sahalarında çok iyi.Kolay maç olacak diyenlere sadece gülüyorum.

Yiğit SARI
05.08.2009, 10:25
3 Gün 10 S. 34 Dk. Kaldı

aaahmet61
05.08.2009, 10:29
kötü haber
Trabzonspor Sağlık Komisyonu Başkanı Dr. Mehmet İrfan Coşkun, Tony Sylva'nın sakatlandığını açıkladı.

Coşkun, Sylva'nın sol kasığında çekme olduğunu belirterek, "Tedavisine başladık. Sivas maçına yetiştirmeye çalışacağız" dedi. tolga çok gol yer inşallah kalecimiz düzelir.

Sercan Yaylı
05.08.2009, 10:31
dün akşamki maca bakarsak adamlar şiir gibi top oynadı işimiz cok zor..

Hekimoğlu
05.08.2009, 10:32
Sivas kesinlikle iyi bir takım değil.Kurgusuyla oynanmış darmadağın edilmiş bir takım biz neredeyse geçen sezonki kadromuzu koruduk Trabzonspor'u daha avantajlı görüyorum.Bu maçta favori Trabzonspor'dur.

Erdem Keser
05.08.2009, 10:33
Anderlecht maçını izlediğimde en az 3 tane salarız diyordum ama Sivas kendi sahasında gerçekten iyi bir takım.Futbol anlamında değil , bir şekilde pozisyona girebiliyorlar.Benim Ersen'den yada Musa'dan yana bir sıkıntım yok.Ayrıca bizi göbekten de delemezler.Ortasahaları yeterli olmadığı için top bizim ayağımızda olacak , burada hocanın taktik anlayışını merak ediyorum.Sıkıntı şurada olabilir ; Murat Erdoğan , Sezer ve İ.Dağaşan üçlüsü oynarsa çok daha dirençli bir ortasahaları olur.Ama oyunu yönlendiren yine biz olacağız.

Tek çekincem ; Tayfun'un olduğu kanat.Kendisine zerre güvenmiyorum ve Erman Kılıç'a karşı oynayacak.Umarım Erman o tarafı koridora çevirmez.Çok iyi bir futbol beklemiyorum , önce 1 tane atalım sonrasında hocamız işini bilir zaten.

Emrah KabuL
05.08.2009, 10:34
Yahu nasıl şiir gibi top oynadı.. orta sahaları bomboş.. defans zayıf.. rakip 5-0 ın rehavetinde maça hiç asılmadı bile.. İlerde Ersen var bütün toplar ona.. o da ellerini 2 yana açarak hava topu almaya çalışıyor :) Abartmayın Sivas'ı.. Şiir gibi oynayan bir takım varsa o da Mvv maçında ki Trabzonspor'dur..

metinbay61
05.08.2009, 10:34
dün akşamki maca bakarsak adamlar şiir gibi top oynadı işimiz cok zor..
anderlecht de izledi bence...sivas dan önce korkmamız gereken maçlar var boşverin sivası...2. hafta fenerde dağıtınca hak verceksiniz bana...zaten sivas gibi takımları yenemezsek şampiyonluktan bahsetmenin bi anlamı yok

Erdem Keser
05.08.2009, 10:36
Şiir gibi top mu oynadılar :D

Yahu İbrahim Dağaşan oyuna girene kadar üstüste 3 tane pasları yoktu be.Sedat ve Hayrettin'in top şişirmelerinden başka ne yaptılar.Tek bir tane organize atakları yoktu adamların.El insaf yahu.Başka bir maç mı seyrettik acaba:)

Sorun şu ki , bu olmayan sistemleri kendi sahalarında işe yarıyor.

Sercan Yaylı
05.08.2009, 10:37
abartmıyoruz ama küçümsememeliyiz de..
evet tsmiz de Mvv macında şiir gibi top oynadı ama bi düşünelim anderleect mi daha iyi takım Mvv mi?

İskender YILMAZ
05.08.2009, 10:38

Yahu İbrahim Dağaşan oyuna girene kadar üstüste 3 tane pasları yoktu be.Sedat ve Hayrettin'in top şişirmelerinden başka ne yaptılar.Tek bir tane organize atakları yoktu adamların.El insaf yahu.Başka bir maç mı seyrettik acaba:)

Aynen :) Anderlecht ilk maçtaki ciddiyette olsa sonuç yine farksız olurdu hatta bence ..

Bu arada Tony sakatlanmış dün akşamki antremanda ve 5iva5 maçına yetiştirilmeye çalışılıyormuş .. :S

Celil Köse
05.08.2009, 10:40
Dün akşam sivasin oyunundan cok anderlechtin maçı ne kadar önemsediğini de düşünmeliyiz :rolleyes:

karatasof
05.08.2009, 10:43
Dün akşamki maçta gösterdiki Sivas ciddi bir rakip.Superligde kolay maç yok lafından çok öte bizim için önemli bir maç.Fikstür tertip edenlerin amacının ne olduğunu bilememekle beraber son üç sezondur ilk hafta aynı takımla lige başlayıp yine aynı takımla (fb) ligi biteribilmenin istatistiki tesadüf hesabını yapabilecek matematikçiye şapka çıkarırım.Sivas yine bildik sivas,kendi seyircisi önünde iyi oynuyor.Bize karşı motive olma sorunları olmamasına rağmen Başkan Sadri Şener'in onları ekstra motive edecek sözleride hepimizin malumu.Allahtan Hoca'mız tecrubeli ve işin farkında.İlk avrupa maçında seyrettiği rakibini bu olamayacağının bilincinde ve maça futbolcularınıda o bilinçle hazırlayacağına şüphem yok.Dilerim bu defa şeytanın bacağını kırarak Sivas'ta üç puanı alan taraf oluruz...

Sercan Yaylı
05.08.2009, 10:46

Bu yuzden sivası küçümsememeliyiz :)

Alp Yavuz 13
05.08.2009, 10:47
artık başlasın turkcell super lig

kolbastıyı özledik ... kaptanımızın 3'lüsünü özledik

en önemlisi 61. DAKİKA'YI ÖZLEDİKKKKKK

Adnankazaz
05.08.2009, 10:48
günlerdir yaziyorum ve yine yaziyorum trabzonspor en az 3 gol atmassa bu sivasa takim degildir

Erdem Keser
05.08.2009, 10:53
Bu yuzden sivası küçümsememeliyiz :)
Küçümsememek ayrı , 'Sivas şiir gibi top oynadı' demek ayrı :=)

Erdal
05.08.2009, 10:54
Sedat ve Murat da beraber oynamayı unutmuşlar...En büyük avantajımız bu bence...Ayrıca sol da Erman dan değil Agabethu'dan korkarım ben

Emrah KabuL
05.08.2009, 10:55
Ama bizim taraftarda bu var.. transfer döneminde boş olan oyuncular nedense süper diye lanse edilir.. rakip takımın transferleri yüceltilir mevcut oyuncularımız ise işe yaramaz olur.. :)

Erdem Keser
05.08.2009, 10:56
Dün Erman'ın goldeki ortası nasıldı Erdal abi ? Tam senin tarifine uyan muz ortalardan , hani Tayfun'un yapamadığı:)

Yalan yok en çok Erman'dan çekiniyorum.

Sercan Yaylı
05.08.2009, 10:58
Küçümsememek ayrı , 'Sivas şiir gibi top oynadı' demek ayrı :=)

seni bilmem ben sivası dün cok begendim bu yuzden önlem almalıyız diye düşünüyorum küçümsencek bir takımda degil bana göre..

İskender YILMAZ
05.08.2009, 11:00
Dün Erman'ın goldeki ortası nasıldı Erdal abi ? Tam senin tarifine uyan muz ortalardan , hani Tayfun'un yapamadığı:)

Yalan yok en çok Erman'dan çekiniyorum.

Ersen Martin'den top almak çok zor, bu 5iva5'ın işine çok yarayacak bu sene ligde .. Erman da çok dinamik .. Ben şu Omotoyossi'yi çok merak ediyorum, ne olacak bakalım .. Sonra bunun Agbetu'su, Kamanan'ı var .. :) 5iva5 ofansta bol alternatife, iyi oyunculara sahip ama defansları çok kötü ..

Mehmet Fatih Yavuz
05.08.2009, 11:04
Darmadağınıkbir takım izledim 2 avrupa maçında da.. Hem belçikadaki maçta, hem sivastaki maçta.
İkincimaçın 3-1 bittiğine kimse aldanmasın.

Andarlecht saldım çayıra modundan çıktığı gibi golü attı.
Golü atması değil asıl mesele.

15 dakika içinde nerdeyse 4-5 net pozisyona girdi.

İlk maçı zaten hesaba katmıyorum.
Sahada sivas diye bir takım yoktu.

Hazırlık maçlarının yayınlananlarını izlemeye çalıştım.
Açıkçası hem sistem olarak, hem takım olarak, hem de oyuncu kalitesi olarak çok önde olduğumuz aşikâr.

Geriye iki şey kalıyor.
1-Futbol Şansı ve hakemler.
2-İç saha avantajı.

Birincisinin ilk haftada başımızı yiyeceğini sanmıyorum.
Şans ayrı ama hakemden yana büyük sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

İkincisi benim için asıl sorun.
Bizim asla yaratamadığımız derecede baskı oluşturuyorlar.
Bu bağırmak falan değil.

Sadece kendi takımları ile oynamadan top rakipte iken protesto ediyorlar o kadar.

Bunun üstesinden gelirsek sezona galibiyetle başlayacağımızdan hiçbir şüphem yok.

Teknik taktik işlere girmeye gerek görmüyorum.
Çok üstlerinde bir takımız.

murat köse
05.08.2009, 11:05
biz trabzonspor olarak sezonlara herzaman ii başlamışızıdır. bu sezonda öle olacaktır buna canı gönülden inanıyorum. sivas kesinlikle ii takım ve cok mücadele ediyorlar. bizim teknik olan futbolcularımı faullerle yıldırmaya sininlenmeye zorlayacaktırlar. burda bizim futbolcıların çok fikkat etmesi gerekiyor oyuna gelmemesi lazım futbolcuların. kendi futbolumuzu sahaya yansıtırsak 2 farklıkazancağımızı düşnüyorum.

Volkan
05.08.2009, 11:09
maca az kaldı haydi hayırlısı bakalım

Süleyman50
05.08.2009, 11:11
beni bu maç öncesi en çok düşündüren rakibin oyunundan çok bizim forvetler, ha birde başkan sağolsun gerekli gereksiz açıklamarı ile sivası iyi motive ediyor...

Sadettin_
05.08.2009, 11:13
sivaslılar coktan rehavete kapılmış bu oyunu oynarsak trabzona 3ten aşağı atmayız trabzon kim falan diyorlar :D
yazık zavallılar :)

Eren Karaahmetoğlu
05.08.2009, 11:16
TONY SAKATLANDI
05 Ağustos 2009 / 10:41
Sağ kasığında çekme var...

Trabzonspor Sağlık Komisyonu Başkanı Dr. Mehmet İrfan Coşkun, Tony Sylva'nın dün akşamki idmanda sakatlandığını açıkladı.

Coşkun, Sylva'nın sağ kasığında çekme olduğunu belirterek, "Sylva antrenmanda zorlamaya bağlı olarak sağ kasığından sakatlandı ve idmanı yarıda bırakmak zorunda kaldı" dedi.
Coşkun, denyimli kalecinin Sivasspor maçına yetişebilmesi için tedavisinin sürdürüldüğünü vurguladı.

Umarım yetişir sivas maçına.

Hekimoğlu
05.08.2009, 11:17
sivaslılar coktan rehavete kapılmış bu oyunu oynarsak trabzona 3ten aşağı atmayız trabzon kim falan diyorlar :D
yazık zavallılar :)Bu her 5 senede 1 olan şey bir anadolu takımı kısa süreli bir çıkış yakalar başarılı olur bizi yener hemen havaya girer ben 4. büyüğüm Trabzon kim triplerine girer bir kaç sene sonra tekrar eski sünepe haline geri döner.

firidin61
05.08.2009, 11:23
sivas büyütülecek bir camia ve kadroya sahip değil . Ekselanslarınında ( Gustavo ) yardımıyla zorlanmayacağımızı düşünüyorum . Bu senenin kadrosu geçen seneyle hemen hemen aynı . Deplasmanda malup olduğumuzda taraftarın tepkisi gördüler artık daha dikkatli olmak zorundalar .

Takımıma güveniyorum .

Sayg ,

lazanya61
05.08.2009, 11:24
kendi sahalarında tehlikeliler, zor maç olacak

Burçak
05.08.2009, 11:29
Bu her 5 senede 1 olan şey bir anadolu takımı kısa süreli bir çıkış yakalar başarılı olur bizi yener hemen havaya girer ben 4. büyüğüm Trabzon kim triplerine girer bir kaç sene sonra tekrar eski sünepe haline geri döner.

işte yapılabilecek en güzel özet bu hamidolar için. :alkış:

nerede denizlispor - gençlerbirliğ - ankaragücü - gaziantepspor vs..
sivas bunlardan daha iyi işlermi yaptıki kendini nimetten saymaya başladı.

UğuR
05.08.2009, 11:30
Trabzonspor sizce ligi kaçıncı sırada bitirir?
1 - 2. sırada
3 - 4. sırada
5 - 10. sırada

0 Oy Kullanıldı

http://www.bordomavi.net/index.php?page=anket

ANA SAYFAMIZDA Kİ
YENİ ANKETİMİZE KATILMAYI UNUTMAYIN

zisinoli
05.08.2009, 11:33
Dün maçı ben de izledim. Sivaspor geçen yılki Sivasspor değil. Hani 11 kişi pres yapan, sahada hırsıyla oynayan bir takım yok artık. Defansta top sektirmezlerdi geçen yıl. Ama bu yıl defansta sorunları var. Defansları halen ne yapacağını bilmiyor. Kim nerede duracak onu bile bilmiyorlar. Bazı kaliteli oyuncuları kesik yedi ki psikolojik olarak iflah olmazlar artık. Orta saha defans ve frorvet hatları kopuk. İleriye Ersen'e uzun top oynayarak gitmeye çalışıyorlar. Kamanan'a önlem alırsak, orta sahayı kalabalık tutup kısa paslarla defansın içine girersek maçı kolaylıkla alabiliriz. Hiç beğenmediğim Umut bu maçta onların defansını şaşırtabilir. Siz bakmayın dünkü maça. Belçika takımı ununu eleyip eleğini asmıştı da ondan maçın skoru bu oldu. Herşey sahada belli olacak belki ama en azından bu yıl onları Sivas'ta yeneceğimizi düşünüyorum. Çünkü biz lige hem daha hazırız, hem de onlardan kaliteliyiz.

phobia
05.08.2009, 11:38
sivasın taraftar sitesine anket koymuşlar. Üyelik gerektirmiyor oykullanmak için.. Sivas Trabzonspor maçını kim kazanır diye.. Trabzonsporu tavan yapalım adamlar uyanmadan :))

İslam Sezer
05.08.2009, 11:39
TONY SAKATLANDI
05 Ağustos 2009 / 10:41
Sağ kasığında çekme var...

Trabzonspor Sağlık Komisyonu Başkanı Dr. Mehmet İrfan Coşkun, Tony Sylva'nın dün akşamki idmanda sakatlandığını açıkladı.

Coşkun, Sylva'nın sağ kasığında çekme olduğunu belirterek, "Sylva antrenmanda zorlamaya bağlı olarak sağ kasığından sakatlandı ve idmanı yarıda bırakmak zorunda kaldı" dedi.
Coşkun, denyimli kalecinin Sivasspor maçına yetişebilmesi için tedavisinin sürdürüldüğünü vurguladı.

Umarım yetişir sivas maçına.

günün en kötü haberi bu.umarım ciddi birşey yoktur onu sivas maçında kalede görmek istiyorum yoksa tolga kalede olursa o maçı izlemenin anlamı yok.boşuna sol kanat lazım yok sağ bek lazım muhabbeti bile çekilmez.5 tane atarsın adam 6 yer iş biter.

Ömür Karadeniz
05.08.2009, 11:40
anderlecht ılk mactakı as 11 yerıne yedek bir 11le oynadı.bigliası suarezı fln yoktu.sıvas bos takım

Burçak
05.08.2009, 11:48
sivasın taraftar sitesine anket koymuşlar. Üyelik gerektirmiyor oykullanmak için.. Sivas Trabzonspor maçını kim kazanır diye.. Trabzonsporu tavan yapalım adamlar uyanmadan :))
istediğin kadar tavan yap.
yöneticileri ankete müdahale edip istedikleri gibi görünmesini sağlıyorlar. daha öncelerde olduğu gibi. :)

Alihan Ertürk
05.08.2009, 11:50
Güzel bir maç olacak.En azından geçen sezonki maç gibi olmayacak bundan eminim.

Broos pisikolojik açıdan da takımı çok iyi hazırLadı bu maça.Güzel bir galibiyetle başlamak istiyoruz lige !

phobia
05.08.2009, 11:53
istediğin kadar tavan yap.
yöneticileri ankete müdahale edip istedikleri gibi görünmesini sağlıyorlar. daha öncelerde olduğu gibi. :)

28 sivas 4 trabzonspordan 28 sivas 11 trabzonspora kadar çıktı henüz bir müdahale yok... 28 12 oldu... 5ifo55por.com

Hekimoğlu
05.08.2009, 11:55
28 sivas 4 trabzonspordan 28 sivas 11 trabzonspora kadar çıktı henüz bir müdahale yok... 28 12 oldu... 5ifo55por.comDandik sitelerine hit kazandırmaktan başka işe yaramaz.

gustavo_colman
05.08.2009, 11:58
maç sonusu sivasspor:0 trabzonspor:1 gol:gustavo colman dk.57 :)

Barış Kaptanoğlu
05.08.2009, 12:05
bu maçta zorlanacağımızı sanmıyorum.Hamidolara bi tokat vuracağız ki yıllarca unutamayacaklar.Ayrıca dünkü skora kimse aldanmasın.Anderlech tatile gelmiş gibiydi.

Emirhan Makul
05.08.2009, 12:05
Takımımızın dün akşam gerçekleştirdiği antrenmanda sakatlanan Tony Sylva konusunda bir açıklama yapıldı.

Sağlık Kurulu Başkanımız Dr. İrfan Coşkun, Sylva’nın antrenmanda zorlamaya bağlı olarak sağ kasığından sakatlanarak idmanı yarıda bırakmak zorunda kaldığını belirtti. Coşkun, deneyimli kalecinin Sivasspor maçına yetişebilmesi için tedavisinin sürdürüldüğünü vurguladı.

Resmi site.

Sylva oynamazsa yenileceğimiz garantidir İnşallah düzelir.

Mustafa Hazıroğlu
05.08.2009, 12:07
28 sivas 4 trabzonspordan 28 sivas 11 trabzonspora kadar çıktı henüz bir müdahale yok... 28 12 oldu... 5ifo55por.com

Nerde bu anket ?

Alihan Ertürk
05.08.2009, 12:09
Şans faktörü bu sene de yanımızda değiL :S Sakatlanacak zamanmıydı Sylva !

Yunus Emre SEYHAN
05.08.2009, 12:11
Kalede Tony yoksa kalecisiz çıkacağız maça

Yiğit SARI
05.08.2009, 12:15
Tony :S Umarım yetişir maça

Ali İhsan
05.08.2009, 12:23
Aha işte yine ballı Sivas'ın bir balı daha. Sylva sakatlanmış, neyse umarım bu son şanssızlık olur, maç içinde hiç olmaz.

Süleyman50
05.08.2009, 12:24
zor maç olacak adamlar bizim maçlara ayrı bir motive oluyorlar, birde kalede tolga oynarsa....

phobia
05.08.2009, 12:25
Nerde bu anket ?

Gerek kalmadı artık bir anda 44 ten 112'ye zıpladılar. Beklenen müdahale geldi sanırım...

izzet
05.08.2009, 12:25
Evet Sivas zaten tek kale oynayacagi icin Sylvanin sakatligi bizi yerle bir etti, Sivasin kalelerinden Petko ve Akin gibi süper fantastik kaleci olduktan sonra dime ama

Sencer Bulut
05.08.2009, 12:32
sitelerinde iyi sallıyolar yorumları okuyun gülme krizine girersiniz.Biriside yazmıs TS kim diye.Cumartesi günü gösterir kim oldugunu...

ulvicebi61
05.08.2009, 12:32
Bordo-mavililer, 2005-2006 sezonunda lige çıkan Sivasspor ile bugüne dek yaptığı 4 deplasman maçından da mağlubiyetle ayrılarak puan elde edemedi.

2005-2006 sezonunda rakibinin cezası nedeniyle İstanbul'da oynanan maçtan 2-1'lik mağlubiyetle ayrılan Karadeniz ekibi, 2006-2007 sezonunda 1-0, 2007-2008 sezonunda 2-0, 2008-2009 sezonunda ise 3-0'lık yenilgiler aldı.

Karadeniz ekibi, hafta sonundaki maçta gol atması halinde ise Sivasta'ki ilk golünü kaydetmiş olacak.

Trabzonspor'un, Sivasspor karşısında toplam 8 maçta sadece 1 galibiyeti bulunuyor.

ceserdar
05.08.2009, 12:47
Kendi sahalarında tehlikeliler. Oyun anlayışları çok etkili. En öndeki ile en arkadaki adamları arasında 70 metre olsa dahi, uzun toplarla doğru adamları buluşturuyorlar. Göz çok hoş gelen şekilde olmasa da o top bir şekilde buluşuyor istenilen adamla.

Bence dikkat edilmesi gereken Sivas'ın kendi yarı alanında top kaptırmamak. Sivas karşısında gardını almış hiçbir takıma gol atamaz. Rakip atağa çıkarken kaptıkları topları havadan uzun paslarla bir an önce ileri gönderip rakip kaleye inme düşüncesindeler. Benim analizim bu. Geçen sene yenildiğimiz maça, yediğimiz gollere bakın. Topu hep atak geliştirmek isterken onların yarı sahasında kaptırdık ve onlarda en zayıf halkamız olan sağ kanada topu geçirerek kalemize geldiler.

Bence bu maç bizim açımızdan tehlikeli. Oyun anlayışımız yerden kısa ve hızlı paslarlar oyun kurmak. Ama bu oyun daha ezberlenme aşamasında. O yüzden Sivas yarı alanında top kaybı yaşayacağız. Sivas'ın istediği bu. O yüzden garanti oynamakta fayda var. Tek silahı bu olan bir takım bence.

Süleyman50
05.08.2009, 12:50
baskılı ve prese dayanan bir oyun oynamalıyız ve artık kazanmalıyız...

Koray
05.08.2009, 12:53
Bu maçın kahramanı Engin olacaktır, çok güveniyorum ona Sivas'ın tarlasındaki maçta...

Tayfun
05.08.2009, 12:54
Sylva yoksa benim hiç umudum yok....

ama kalede Onur olursa umudum var.....

Süleyman50
05.08.2009, 12:55
Sivas'ta gol bile atamadılar!

Deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacak Trabzonspor, rakibiyle deplasmanda oynadığı 4 maçtan da puan alamadı. Bordo mavililer Sivas'taki 3 maçta ise gol bile atamadı !.. Trabzonspor bu hafta sonundaki maçta ilki gerçekleştirmeyi hedefleyecek.
Bordo-mavililer, 2005-2006 sezonunda lige çıkan Sivasspor ile bugüne dek yaptığı 4 deplasman maçından da mağlubiyetle ayrılarak puan elde edemedi. 2005-2006 sezonunda rakibinin cezası nedeniyle İstanbul'da oynanan maçtan 2-1'lik mağlubiyetle ayrılan Karadeniz ekibi, 2006-2007 sezonunda 1-0, 2007-2008 sezonunda 2-0, 2008-2009 sezonunda ise 3-0'lık yenilgiler aldı. Karadeniz ekibi, hafta sonundaki maçta gol atması halinde ise Sivas'taki ilk golünü kaydetmiş olacak. Trabzonspor'un, Sivasspor karşısında toplam 8 maçta sadece 1 galibiyeti bulunuyor.
ligtv...
artık yeter! bu istatistiği bozmanın zamanı geldi...

annttiigs
05.08.2009, 12:59
bizim sivası yenmemizin yegane şartı; onların ortasahasındaki güçlü adamlarla tabiri caizse kavga edebilecek güçlü adamlarımızın olmasıdır.

adamlar top oynamıyor pas yapmıyor ama koşuyor sürekli hem de. bu durumda yapılacak olan belli daha fazla koşturmak ya da en az onlar kadar koşmak. Fizik mücadelede yerde kalmamak. Onlardan çok daha becerikli olduğumuz aşikar, ama sonucu belirleyecek olan onlardan ne kadar fazla istediğimizdir..

Uğurtan
05.08.2009, 13:00
Bu sefer düşeş atamazsın Sivas.. Bu sefer olmaz o iş..

Geçen sene ilk maçta seni kimler farktan korudu iyi biliyorsun.. Direkler, hakem vs.. Eh birazda Gökhanla Umut işte..

2. maçta dk 6'da taçtan bulduğun gol ve hemen ardından gelen yine çok saçma bir hatadan bulduğun goller düşeş şansın bitti..

Bu maç çok farklı olacak çekirge bir daha zıplamayacak..

Onu atarız bunu atarız şöle olur böle olur demiyorum..

Bu maçı alacağız buna inancım tam.. Aslında bunu onlarda biliyor, korkuyorlar ama işte dün akşam biraz yanılttı sanırım onlarıda :)

Skor taraftarı olmalarındandır belkide.. Dağlarda futboldan anlayan insan mı olur hiç.. (!)

lazzz61
05.08.2009, 13:01
aksam ben sivas takımından hiç korkmadım neden se ander let oynamadı gıbıme geldı cok hafıfe almıslar sıvası o yuzden herhalde fazla yormadılar kendılerını ama bızım mac yıne farklı olur.. adam bıze karsı yılın futbolunu oynuyo.. yinede 1-0 olsun bizim olsun golde enginden olsunnn : )

DaNGeR_BoY
05.08.2009, 13:13
orta sahayı kalabalık tutup iyi pres yaparsak kazanırız.colman maçın kilit adamı olacak onun atacağı derinlemesine paslar sivası çökertebilir.

Paksoy
05.08.2009, 13:19
pas pas pas bence futbolcular bu sene kendi futbollarından zevk alarak oynayacak..

Mert Oğuzlu61
05.08.2009, 13:21
Haydaa tony ye ne oldu, sakatlanmış, oynayamazsa sivas karşısında ve kaleye tolga geçerse çok kötü olur bizim için, tolga kalede hiç güven vermiyor bana...

ama ne olursa olsun sivası yeneceğiz üstelik eze eze..! çok havalandılar, biz darbeyi indirirsek bunlara c.tesi akşamı, moralleri bozulur, sonraki haftadada kadıköye gidiyorlar fb ile maçları var, bide fb vurur bunlara ligin dibini boylarlar uzunca bir süre kendilerine gelemezler.

real_rock
05.08.2009, 13:31
Hayda bu sylva sakatlığı hiç iyi olmadı ya.Ama yetiştirirler bence adam yüzünden sakatlanmıştı antep maçında sonraki hafta kaledeydi.Geçen yılki Galatasaray maçını izliyodum yurtta tek Trabzonspor'lu bendim.Kadrolar açıklandı bi baktım Tolga yazıyo bizim geyseliler başladı gülmeye tabi ben şoktayım :D.Bi baktım esmer bi abimiz var sahada oh dedim tony oynuyomuş:p
Bu maç zor maç olacak kendi sahalarında iyi motive oluyorlar bu bülenti sevmesekte adam iyi motive ediyor.Bunların işi tamamen uzun top.O topları Ersen'le buluşturmazsak pek bişey yapamazlar.Ama zor maç

Yunus Emre SEYHAN
05.08.2009, 13:34
5iva55pOr
Artık bunları eze eze yenmenin vakti geldi.

Akif Gür
05.08.2009, 13:35
kamanan tek başına sivas'ı ayakta tutmaya çalışıyor...kamanan'ı tuttukmu ersen'e zaten top gelmez...

Adem ÖZER
05.08.2009, 13:38
bir zamanlar başımızın belası İstanbulspor vardı.şimdide bu hamidolar çıktı.ama bu sefer şansları yok bence.önce biz vurucaz sonra 16 takım..sonra ver elini bankasya.hadi byeee...

Süleyman50
05.08.2009, 13:39
orta sahamıza büyük iş düşüyor mücadeleci olmalıyız...

turkish0061
05.08.2009, 13:40
dikatli olmamamiz gerek! dunki maci izledim sivas kayet iyi oynadi! kamanana dikat etmemiz gerek! bu macta colman, engin, umut, bunlardan biri gol atacak

Celil Köse
05.08.2009, 13:40
Slyvanın sakatlanması çok kötü oldu:o

phobia
05.08.2009, 13:43
http://zmjjwq.blu.livefilestore.com/y1p8QbAYhR2DnpK5pRm251zIMT7v_EbM4ce80yCIF8GTKCHspY 3CwRgagktlrzvrC3o3hX-xy9p1idzKOEe785N_-YI4tjaedn1/3kagitci.JPG

Hamidoları yakaladım. Trabzonluya demişler ama harbi kafaları çalışmıyo. Anlamıyon neden yapıyon bu işi. :)) Gece bu foruma sivasın 2 katı oy atmak şart oldu

Koray
05.08.2009, 13:48
http://zmjjwq.blu.livefilestore.com/y1p8QbAYhR2DnpK5pRm251zIMT7v_EbM4ce80yCIF8GTKCHspY 3CwRgagktlrzvrC3o3hX-xy9p1idzKOEe785N_-YI4tjaedn1/3kagitci.JPG

Hamidoları yakaladım. Trabzonluya demişler ama harbi kafaları çalışmıyo. Anlamıyon neden yapıyon bu işi. :)) Gece bu foruma sivasın 2 katı oy atmak şart oldu

Cin olmadan adam çarpacaklar akılları sıra...

Cihad Varlı
05.08.2009, 13:55
Sylva
Egemen
Cale
Tjikuzu
Colman
Engin
Gökhan

ise formalarını vermesine kesin gözüyle bakılıyor.

Tayfun
05.08.2009, 14:14
Sivas-Trabzon hakemi belirlendi
05 Ağustos 2009 / 14:10
Turkcell Süper Lig'de yeni sezonun açılış haftasındaki zorlu mücadeleri yönetecek hakemler açıklandı! İşte, ilk haftada görev yapacak isimler

Büyükşehir Bld.Spor - Beşiktaş
Tolga Özkalfa

08 Ağustos 2009 Cumartesi
Antalyaspor - Ankaraspor
Gökhan Güneşer

Sivasspor – Trabzonspor
Halis Özkahya

Diyarbakırspor - Ankaragücü
Koray Gençerler

09 Ağustos 2009 Pazar

Gençlerbirliği - Kayserispor
Fırat Aydınus

Manisaspor - Eskişehirspor
Mustafa İlker Coşkun

Bursaspor - Kasımpaşa
Taner Gizlenci

Gaziantepspor - Galatasaray
Bünyamin Gezer

Denizlispor - Fenerbahçe
Bülent Yıldırım

Sefa
05.08.2009, 14:21
Fırat Aydınus veya Cüneyt Çakır'ı isterdim.

Serdar A
05.08.2009, 14:22
Halis Özkahya 2008-2009

15 maçta 64 sarı kart , 3 kırmızı kart .

Trabzonspor-Beşiktaş 0-0 ---2sarı kart
Beşiktaş-Sivas 1-1 ---8 sarı kart
Kayseri-Trabzonspor 1-1 ---8 sarı 1 kırmızı
Hacettepe-Trabzonspor 1-4 ---6sarı 1 kırmızı
Sivasspor-Gençlerbirliği 3-2 ---6sarı kart

Tam bir beraberlik hakemi

Alp Yavuz 13
05.08.2009, 14:23
http://www.sivasspor.com/forum/image.php?u=358245&dateline=1155509259 (http://www.sivasspor.com/forum/member.php?u=358245)
ya bunlar harbiden ezik ya hayal dünyalarında uçuyorlar :D:D barça ile bi oynasalar ztn avrupadaki ilk handikaplı maç olacak

5iva5 şansınız yok :D:DD:D:D

S.DEMİRCİ
05.08.2009, 14:23
takım savunmaları geçen seneye göre kötü..
yeni bir sitemle oynamaya çalışıyorlar..( mehmet yıldızsız)
maçı alacağımızı düşünüyorum..

Sefa
05.08.2009, 14:26
Halis Özkahya 2008-2009

Maçı beraberliğe ayarlıyolar diyecem de demek istemiyorum.

Emirhan Makul
05.08.2009, 14:27
Tolga kaleye geçerse 6-0 6-2 gibi skorlarla yenileceğimizi düşünüyorum.

Hüseyin Kurt
05.08.2009, 14:29

hahaha yok böyle bişey :):)
Gol attığımızda staddaki tabeladan da siler bunlar.

Cihad Varlı
05.08.2009, 14:29
Halis Özkahya 2008-2009

Beraberlikten çok korkuyorum diye daha önce belirtmiştim . :(:(

sessizkral_1
05.08.2009, 14:32
çok kart kullanan bir hakem olması bizim avantajımıza.sivas fazlasıyla sert oynuyor.ilk dakkalarda 2-3 kart yerler otururlar yerlerine.

Erdem Keser
05.08.2009, 14:33
Heralde yeryüzündeki en şanssız takım biziz.

Süleyman50
05.08.2009, 14:37
Trabzon Sivas'a bileniyor

Sezonu Sivas deplasmanında açıcak olan Trabzonspor'da hazırlıklar sürüyor. Teknik direktör Hugo Broos yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana, sakatlığı devam eden Yattara'nın yanı sıra dün akşamki antrenmanda kasığından sakatlanarak idmanı yarıda bırakmak zorunda kalan Sylva katılmadı.
Kulüp sağlık kurulu başkanı İrfan Coşkun, Sylva'nın zorlamaya bağlı olarak sağ kasığından sakatlandığını belirterek, deneyimli kalecinin Sivasspor maçına yetişebilmesi için tedavisinin sürdürüldüğünü kaydetti.

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda, koşunun ardından istasyon ve yarı sahada taktik çalışması yaptı. Teknik direktör Broos, Tolga, Serkan, Egemen, Song, Cale, Tjikuzu, Colman, Selçuk, Alanzinho, Barış ve Umut'u aynı takımda oynattı.
Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

ligtv...

kalede tolga forvette umut şaka gibi...nasıl güveneceğiz bunlara...

Celil Köse
05.08.2009, 14:39
Ya bu Onura niye şans vermiyorlar :confused:

LazAnisT
05.08.2009, 14:39
Süleyman kalecimiz sakat.Tolganın kamplardaki performansını taraflı tarafsız herkes çok meth etmişti.Umutta alternatifsiz.Ne yapacak adam:)

Celil Köse
05.08.2009, 14:41
Kalede Onur her zaman daha çok güven veriyor bana..

Tolga pimi çekilmiş bomba gibi ne zaman patlıyacağı belli olmuyor:rolleyes: