PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 1. Hafta | Sivasspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22]

Tolunay Abdioğlu
14.08.2009, 08:14
Önümüzdeki maçlara bakmamız gerekiyor.

Lige çok iyi başlangıç yaptık.Hayırlısı diyelim.

ozturk
14.08.2009, 09:07
tff de sezonu açtı...

hayırlı olsun...

hasannuhoglu
14.08.2009, 09:16
biz ceza yiyosak sivasin 10 kere yemesi lazimdi.en az 10 dk hakeme toplu kufur ettiler..oradaydim..ayrica bu adamlar bizden once stattan ayrildi,kirdiklari koltuk sayisi bizimkinden cok cok fazlaydi..bu cezalari neye gore veriyolar..ayiptir gunahtir yaaa

SEDAT
14.08.2009, 14:58
verin 5 bin tl önemli dğeil tuvalaet kağıdı falan alsınlar ha bide ii bi deterjan orda l.kızıl gibi pislikler var ancak temizlenir

Paksoy
14.08.2009, 14:59
o kızılı görünce tv de kangren oluyorum ya

Sefa Murat Dokuz
14.08.2009, 16:44
2-1 alırız.

:rolleyes:

Enes Ünal Kaya
14.08.2009, 17:02
:rolleyes:
ben demişdim diyip ukalalık yapıosun yani :p:)

Sefa Murat Dokuz
14.08.2009, 17:12
ben demişdim diyip ukalalık yapıosun yani :p:)
İddia yı tutturduğunu yada maç sonuçlarını bildiğini söyleyen herkes ukala mı şimdi ;)

Ben bunu derken millet 4-5 atarız diyordu ondan alıntı yaptım.:rolleyes:

peker61
14.08.2009, 17:47
Ip.. Hakem diye bagiran Sivas Taraftari degilmiydi ?

dakkalarca Hakaret edildi Hakeme, e ozaman neden biz ceza aliyoruz ???

.

Demekki hakem sivaslıların ib..demelerinden hoşlanmişki rapor etmemiş adamın özel hayatına saygı duyalım ..:)

AKSOY_61
14.08.2009, 17:56
şu maçta bile bize ceza yiyeceğimiz aklımın ucundan geçmezdi.
federasyon sivası kollanmaya hızlı başladı.

pReN@_61
14.08.2009, 20:57
tff de sezonu açtı...

hayırlı olsun...
Aynen öyle..TFF de sezonu açtı.

Cyzio
14.08.2009, 21:27
trabzonlu eski futbolculardan yorum yapma yeteneği olan hiçmi insan yok.

Aynen teknik direktörlük yapma yeteneği olan hiç kimse olmadığı gibi (Tatilden döndüğümüz belli olsun :D).

tigin
14.08.2009, 21:29
Aynen teknik direktörlük yapma yeteneği olan hiç kimse olmadığı gibi (Tatilden döndüğümüz belli olsun :D).

Hoşgeldiniz.

jako13
14.08.2009, 22:34
Sivasın sarsıntısı hala geçmedi...ne trabzonmuş be...

Cyzio
14.08.2009, 22:38
Hoşgeldiniz.

Teşekkürler, hoş bulduk.

Mehmet Zeki
14.08.2009, 22:40
Teşekkürler, hoş bulduk.

Hocam Trabzonspor'u nasil buldunuz?

hüseyin1975
15.08.2009, 10:17
Türk Taraftarinin genel anlamda eli kolu ne zaman rahat duracak? :-(

M.S.SOFU
15.08.2009, 16:44
hahaha sivasa gomeşledik :D....

Sefa
15.08.2009, 16:50
Artık miyadı dolmadımı bu başlığın ? Normal bir maçtan ibaret görelim artık şu maçı.. Anadolunun ortasıra mğcadelesi veren dinç(!) takımıyla yaptığımız sıradan maç :)

Kazım Uzunboy
16.08.2009, 08:00
Dünkü maçta bir abimizin isyanı..

Sivas'ı numaradan yendiniz, aldırdınız bize kombineleri. Şimdi Diyarbakır'a yeniliyorsunuz..

Satılık kombine vaarr!!

mahmuter61
16.08.2009, 09:07
Sivası biz balıktan yendik Allahtan hazır değildiler umut defol defol defol yada sakatlan be kardeşim nedir senden çektiğimiz.

Mehmet
16.08.2009, 09:09
Geçen Hafta Sivassporu yendiğimiz de hem Hugo Broos çok iyi hocaydı hem Trabzonspor çok iyi bir takımdı. Karadeniz insanı hemen şişti rehavete girdi.
Şimdi Diyarbakırspora kendi sahamız da yenildik.
Profil tersine döndü. Trabzonsporu ve şehir havasını ve takım taraftarını tanımamış bir hoca ve hemen rehavete girmiş bir takım.

Yönetim ne yapacağını şaşırmış durumda "hani aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık" deyimi varya. Ne yazık ki taraftarı memnun etme uğruna ilada yabancı hoca olsun istedi. Kolay mı içi kaynar kazana iyi bir yabancı hoca bulmak. Yabancı olsun taraftarın istediği olsun alın size işte tam bir yabancı. Samet Aybaba Hugo Broos dan daha iyi işler çıkartabilirdi bu Trabzonspor ile.

Futbol rehavete gevşemeye gelmez. Rakibi hiçbir zaman hafife almayacaksın. Hafife alırsan adamın aklını başına getirirler ama giden puan geri gelmez ve kaybettiğiniz de çok şey olur.

Karşınız da Sivasspordan sonra 2. bir çirkef takım var. Bir de Trabzonsporu yenme isteği ile yanıp tutuşan bir hoca var. Bir sürüde Trabzonspordan ayrılmış futbolcular. Gerçekten maç öncesi böyle bişey ve kör bir maç kötü bir futbol ile yenilebiliriz endişem vardı ve de endişe ettiğim gibi tahminim de yanılmadım. Samet Aybaba olsaydı futbolcuların başında bu konuları bilmeyip futbolcularını ona göre hazırlamazmıydı. Belli ki son yıllarda Sivasspor ile yaşanmış bazı sıkıntılar konusunda Hocaya fazla yüklemeler yapılmış ki. Kafalar varsa yoksa Sivassporu yenmeye gitmiş. Hala bu galibiyet rehavetinden kurtulamışlar. Sivassporu yendik. Artık gerisi kolay. Diğer takımlar futbolun F sini bilmezler. Hele Diyarbakırspor bunlar bize rakip bile olamazlar. Kaile almaya gerek bile yok düşüncesi ve rehaveti ile alınan kötü sonuç.

Bundan sonra ne olabilir. Bu tür maçlardan kesinlikle 3 puan çıkarmak gerekirdi. Bu maçın revanşını da bu yenilginin psikolojisi ile almak zor ve revanşı da kaybetmiş gözüyle bakıyorum. Şampiyonluğun kırılma kaybetme ya da kazanma maçları bu maçlar. Böylesi % 100 kazanman gerektiği maçı evinde kaybediyorsan şampiyonluk iddian yalan.
Şampiyonluğa yaklaştığımız yıllarda hep hafife aldığımız takımlara yenilerek şampiyon olamadık. Bunun en basit örneği son geçen sene değil mi. Hatalardan ders alınmamış.
Şanssızlık mı bunlar. Sezon başlıyor en iyi golcü Gökhan Ünal sakat, en iyi orta saha İ. Yattara sakat, umut bağlanmış transfer hazır değil. Aklıma “Aslanın yattığı yerden belli olması” geliyor. Hakikaten şampiyon olmayı çok isteyen bir yönetim eksiklerini zamanın da tedarik eder. Maçlar başlamış sakatın v.s var transfer ettiğiniz futbolcunuzu da yabancı maçlar da oynatamıyorsunuz. Yahu bu anlayış bu eksiklikler beni düşündürüyor, moralimi bozuyor bu takımdan ümitlerimi azaltıyor. Daha sahamızda ilk önemli maç sıkıntı ile başladık.

Sivassporu yenerken iyiyiz demiyorum, Diyarbakırspora yenilirken kötüyüz demiyorum ama biz şampiyonluk istiyorsak şampiyonluğun yolu kendi sahamız da iddiası olmayan takımlara yenilmeyip yenmekten geçer. Daha kafadan fire vermek hayra alamet değil.
Dünyanın sonu değil ama bu mağlubiyet canımı çok acıttı.

Rakibi hafife almanın ağır faturası bunlar. Dağınık ve dan dun bir futbol ile bu iş olmaz.
Umarım toparlanır gerekli önlemler ve tedbirler alınır akılları başlarına gelir. Bu sorumluluk yabancı hocaya aittir. Avni Aker’i rakiplerin kiraz bahçesi haline getirmenize tahammül edemiyorum.

61viya
16.08.2009, 12:39
Ula daha,Sivas maçı ile ilgili anılarımı yazacaktım...:)

Rahman Gümüş
16.08.2009, 14:22
Ula daha,Sivas maçı ile ilgili anılarımı yazacaktım...:)Sen yaz anılarını ;) Ben de dünkü depremi biraz unutayım diye bu başlığa girdim:) Gözüme en hoş başlık bu göründü:)

Adem Erdoğan
16.08.2009, 17:04
Konuyla kısmen alakalı; Sivaslı bir arkadaşımın yazdıkları

Engin:
çok şanslısınız olm
Engin:
sivasta hiç yok böyle güzel yerler
Engin:
karadeniz insanı bizim oralı gibi
Engin:
dürüst, yardımsever

Fatih Özkan
08.06.2010, 14:12
Adamlara bi koyduk daha toparlanamadılar :D

Kader KORELİ
16.06.2010, 00:29
Hacı Muro bir arabayla Trabzon'dan Sivas'a gitmiştik. Sezonun ilk maçıydı. Ceyhun vurmuştu maça damgasını. Hem bir hafta sonra sevincimiz kursağımızda kaldı, hemde o günden sonra Ceyhun'dan bir daha öyle bir şut ve gol görmedik.

EMiRHAN61
18.06.2010, 11:30
Adamlara bi koyduk daha toparlanamadılar :D

Sivasspor için sezonun özeti budur işte :D