PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 1. Hafta | Sivasspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22

Hüseyin Kurt
10.08.2009, 11:58
Ceyhun forvet oynamalı.
Maçtan önce de söylemiştim şimdi de ısrarla söylüyorum.
Ceyhun forvet oynamalı.

Olcay abi,sinerjiye çağırıyorum seni :)

OnOuR
10.08.2009, 11:59
Ben onu bunu bilmem.

Gitsinler bu soruların cevabını yan tribündeki Kel'den istesinler.

Söylesin bakalım nasıl oluyormuş büyüklük.

Az dellendirmedik ama 5iva5 türbünündeki Kel'i. Haketti tabii :D Hatta bizim tribünden bir abimizinde ''Ayıp Oluyo Beyler Bende Kel'im'' demeside güzel bir anı olarak kaldı :D

ozturk
10.08.2009, 12:00
Benim bildiğim tüm dünyadaki Sivasspor taraftarı bir kahvehaneyi dolduramayacak kadar azdır. Bir yanlışın olmasın. Sakın onlar Sivasspor'u truva atı gibi kullanan FB, GS ve BJK taraftarı olmasın.

zaten adamlar devre arasında aralarında bjk yi gs yi konuşuyorlardı. tahminin doğrudur....

bu arada arkadaşlar sivas maçını anlatan lig tv spikerinin adını bilen var mı 1 yıldır öğrenemedim şu adamın adını?

Emrah Akcagöz
10.08.2009, 12:02
Maçtan hemen sonra Rıdvanı açtım onu dinledim. Rıdvan her ne kadar Trabzonu çok takip etmesede yorumlarını çok sevdiğim bi adam. Trabzon hakkında çok bişey bilmesede, maçı izleme zahmetinde bulunmuş ve orta sahamızın güzelliğinden felan bahsetti. Sivası nasıl hapsettiğimizden konuştu. Yani durumu kotardı.

Ammmaaa bu TRT deki şaklabanlar, gerçekten çok zayıflar. Önceden kızardım bunlara Trabzonu konuşmuyorlar diye ama şimdi hak verdim kendilerine, konuşmasınlar daha iyi boşverin. Konuştukça cehaletleri yüzlerine vuruyor. Ya arkadaşım bilmem kaç milyar para alıyorsunuz işiniz bu, takip edeceksiniz, izleyeceksiniz tüm takımları. Hakana sadece galatayı izleyip konuşması içinmi para veriliyor bu kadar komik saçma bir olay olabilirmi yahu. Mehmet Demirkol ben çok izlemedim bişey diyemeyeceğim diyor ?? Mehmet senin işin ne yahu? Ben inş. mühendisiyim çelik yaparım betondan anlamam diyebilir miyim?
Ya adam gibi takip edin izleyin, yorum yapın yada hiç yapmayın kardeşim adını ağzınıza almayın rezil olmayın bari.
Sene sonunda da şampiyon olursak biz pek bakamadık takip edemedi bunlar şampiyon da olmuş mu diyeceksiniz.
Zavallıllar....
Adamlar daha Gabricin mevkisini bilmiyor hakan ilerde sıkıntı olabilir gibisinden konuştu ayrıca bu şekilde Avni Akerdeki maçlarda zorlanır diyolar anlaşılan lig tvdekiler ve ntvspordakiler başka maç izlemiş bunlar başka maç izlemiş...!

Sivas yenseydi bambaşka konuşurlardı sivas şöyle iyi sivas böyle süper diye..:mad:

Tayfun
10.08.2009, 12:05
:cool:http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs162.snc1/6054_115923586842_715731842_2438624_5046173_n.jpg

"Dışarıda kar yağıyor üşümedin mi?,5iva5 sen bu işin sonunu düşünmedin mi?"

Bu kapak tüm 5iva5'a yeter ! ççç

A.Gökhan AKIN
10.08.2009, 12:05
Ceyhun'u Forvet onyatmalı diyeyazmak için foruma girim dedim ama yazmaya zaten gerek kalmamış ben Ceyhun'u forvet oynatma fikrine Geçen Sezon ki Koceli Ma çında attığı gollerder sonra Kapıldım.Biraz daha dikkatli izlersek orda atılan gollerden birinde teknik gerçekten çok iyiydi.Ben broos un bunu kaçıracağını sanmıyorum Elimizde Ceyhun Varken Bence Mehmet Battal Hiç gerekli değil acilen Denenmeli

Erdal
10.08.2009, 12:10
Ceyhun u forvet oynatalım içini dolduralım. Tiji ile beraber oynayıp biraz daha önde basmasına evet...Ama santrfor gibi oynatmaya hayır...Üstelik şut atacak alan bulamaz...Ani vuruş değil Ceyhun un vuruşları alan gerekli...Onun dışında kenardan getirdiğimiz toplar için de dışardan gelmesi daha mantıklı...Sahada olmasının katacağı en büyük artı ise ceza sahası yan bölgelerinden kullanacağımız ölü toplar ve kornerler....Hava hakimiyetine ihtiyacımız var...

Burçak
10.08.2009, 12:11
:cool:http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs162.snc1/6054_115923586842_715731842_2438624_5046173_n.jpg

Fena halde kapak olmuş :cool:

Bunların maçtan sonraki suratlarını görmek isterim...:D

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/61695F61695F6361616A5163636B63686B65699574A47D82.j pg

önce Horon
http://img181.imageshack.us/img181/1078/horonnnnnjh9.gif
sonra hep beraber Kolbastıhttp://www.baktabulum.com/images/smilies/dansedelim.gif

Sonra Ceyhunbastı
http://www.kuzeyyildizitsd.org.tr/webresim/genel/ceyhun_gulselman_k5290.jpg

Artık Haddinizi bilin Trabzonsporu karşınıza almaktan vazgeçin.
Herzaman zararlı siz çıkarsınız ;)

davut güloğlunun şarkısı aklıma geldi

"buda size buda size KAPAKKKK OLSUN!!!!!! 5İVA5

Bulunmaz hint kumaşı gibisin
Zemzem ile yıkanmış gibisin
inadına havalara gir bakalım
Kendini ne sanıyorsun

Bu da sana sana sana ders olsun
Bu da sana sana sana kapak olsun
Bu da sana sana sana son olsun
Kulağına küpe olsun

Çözülmez bir bulmaca gibisin
Sen kendini iyi bilirsin
Havalara havalara gir bakalım
Kendini ne sanıyorsun

Erdal
10.08.2009, 12:12
Burçak tamam :)...

UğuR
10.08.2009, 12:14
Haklı gerekçe mi? Sudan bahane mi?

Sivasspor'da su molası tepkisi sürerken, ilginç açıklamalar geliyor !.. Yiğidolar'ın Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, "Hava 10 derece. Futbolculara sıcak salep vermen gerekirken sen su veriyorsun. Olacak iş mi?" dedi.

Ünsal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sahalarında 2-1 yenildikleri Trabzonspor maçının ardından, yönetim ve teknik heyetin kulüp tesislerinde toplandığını kaydetti. Toplantıda maçı değerlendirdiklerini ve bazı kararlar aldıklarını ifade eden Ünsal, özellikle orta sahaya yerli veya yabancı 2 oyuncu takviyesini ele aldıklarını söyledi.

Trabzonspor maçında hakemin karşılaşmanın her iki yarısında verdiği su molasını da eleştiren Ünsal, bu konuda itirazda bulunduklarını belirterek, ''Hava 10 derece. Futbolculara sıcak salep vermen gerekirken sen su veriyorsun. Olacak iş mi?'' dedi.

Su talimatının yanlış anlaşıldığını, bütün maçlar için bunun geçerli olamayacağını ileri süren Ünsal, molaların ardından her iki yarıda verilen uzatma dakikalarının da eksik olduğunu savunarak, karşılaşmanın eksik sürede tamamlandığını savundu.

Bu konuda Beşiktaş'ın da itirazda bulunduğunu kaydeden Ünsal, su molalarının 5'er dakika olduğunu, ancak oyunun normal uzatmaları da göz önünde tutularak verilen uzatma süresinin yetersiz olduğunu kaydetti.

Kaynak: Lig Tv.com.tr

Ya bir takım bu kadar mı kendinden nefret ettirir İnsanı,bu kadar mı küçültür kendini..bahaneye bak.....

ozturk
10.08.2009, 12:16
Haklı gerekçe mi? Sudan bahane mi?

Ya bir takım bu kadar mı kendinden nefret ettirir İnsanı,bu kadar mı küçültür kendini..bahaneye bak.....

aaaaa öyle deme eksik oynatmışlar maçı..

anadolunun gururu gönüllerin şampiyonu sivas için 5 dakika 5 gol demek:D

ozturk
10.08.2009, 12:18
arkadaşlar bizim maçı lig tv de anlatan spikerin adını bilen yok mu:(

agasaro
10.08.2009, 12:20
Maçda en çok hoşuma giden maçı lig'tv'den izleyen arkadaşlar hatırlar :):) CEYHUN'UN füzesinden sonra direkte patlayan bomba .. kamera tribünleri çekiyordu o sırada mehmet yıldız'ı gösteriyordu ağzı açık kalmıştı dediklerinden hatırladığım kadarı ile " oha ne biçim şut lan bu " bu tarz bişeyler diyordu kahvedeki herkez yıkıldı o görüntüden sonra :DD:D:D

Mehmet Yıldız orada şöyle diyordu: "Of be bu ne biçim şut, bu ne biçim bir stil, futbol ufkumu genişletti bu adam" diyordu.:)

Alp Yavuz 13
10.08.2009, 12:22
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/61695F61695F6361616A5163636B63686B65699574A47D82.j pg

Bulunmaz hint kumaşı gibisin
Zemzem ile yıkanmış gibisin
inadına havalara gir bakalım
Kendini ne sanıyorsun

Bu da sana sana sana ders olsun
Bu da sana sana sana kapak olsun
Bu da sana sana sana son olsun
Kulağına küpe olsun

Çözülmez bir bulmaca gibisin
Sen kendini iyi bilirsin
Havalara havalara gir bakalım
Kendini ne sanıyorsun

davut güloğlunun şarkısını hemen telefona atıcam hep dinleyince 5iva5 aklıma gelicek

NE OLDİ 5İVA5 RENGİN SOLDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ HAHAHAHHAHAHAHAHA

7'DİK Mİ SİZİ 5İVA5 DU DAHA BİTMEDİ BUNUN BİDE AVNİ AKER VERSİYONU VAR

ÇEKİMLERE KISA ZAMANDA BAŞLANILACAK :) ;);)

Alp Yavuz 13
10.08.2009, 12:23
mehmet yıldız orada şöyle diyordu: "of be bu ne biçim şut, bu ne biçim bir stil, futbol ufkumu genişletti bu adam" diyordu.:)

:d:d komİk bİ durumdu onlar otursun takim seyretsİnler ordan :) onlar'a Öyle daha Çok yakiŞiyorlar :d

Şahinoğlu
10.08.2009, 12:27
sivaslı hayrettinin sağ taraftaki resminde cevizlibağdaki meslektaşlarına benzemiş:)

Alp Yavuz 13
10.08.2009, 12:31
bu hamidolar bizim 61. çaldılar ya :DD: yakında bize heryer sivas diye bağırırlarsa hiç şaşırmayalım :D ama en güzel cevabı bugün fotomaçtaki köşe yazısında verilmiş ;

ARİF ÇETİN ;

Sivas'taki tribünlere de bir paragraf açmak gerek. 61.dakika'da 17 derecede yapılan çıplak şov , HARUN ÇELİK tarafından hazırlanan " BİZE HER YER TRABZON " kitabında ," kökü Trabzon'da , dalları ise dünyanın dört bir yanında olan koca bir çınar" olarak tarif ettiği TRABZONSPOR'U anımsattı. 58. DAKİKAMI EVET ÖRNEK OLMAK LAZIM Kİ GÜZELLİKLER ÇOĞALSIN. BİLİRSİN Kİ GÜZEL'E RAĞBET FAZLA OLUR ......

oflu engin
10.08.2009, 12:42
hala takımı eleştirmenin anlamı ne onuda anlatında yazdıklarınıza bir mana verelim.ligin ilk maçı ilk resmi maç.sizin dediğiniz gibi kusursuz futbolu barselona manu chelsea real bile oynayamıyor.şu saçmalama işlerinden bir vaz geçin.haftanın maçıydı bizim maç yerin dibine soktuğunuz sivas öyle dediğiniz gibi basit bir takım değil bu zamana kadarki süreçte en iyi futbolunu bize karşı oynadı.anderlete karşı bile bu kadar hırs yoktu.hemde seyircisinde bile.sahasında ilk defa yendiğimiz bir takımdan bahsediyoruz.ilk resmi maçına çıkan heyecenlı yüreklerden bahsediyoruz.yirmibir yaşında ceyhunda ondan küçük barıştan eleştirilerinizle küfürlerinizle bunalıma soktuğunuz umuttan yuhalamaktan bıkan bir kadrodan bahsediyoruz.bütün bunları düşününde öyle yazınçdaha ilk maç tek isteğimiz iyi başlayıp yıllardır yenemediğimiz sivası yenmekti.hepsi oldu.daha derdiniz ne.kim takımı konuşsa harika üzerine eklemiş eksiklerde gelince fırtına durdurulamaz deniliyor.rakiplerin bizim hakkımızda konuştuklarına bir bakın ziyaret edin en beğenilen takımız.bu hafta itibari ile.ntv de manu chelsea maçını izledim milyon euroluk adamlar akıllara zarar goller kaçırdılar sıtat alkışlıyor niye kaçsada heyecan veriyor sahip çıkıyor.takımına yansede yenilsede güveniyor.
bu takımda eleştirilecek kabul görülmeyecek hiç bir futbolcu yok.maça gelince yeneceğimiz gol atacağımız her hallerinden topa sahip olmalarından belliydi.umut gol kaçırmışmış kaçıracak tabiki adam forvet.on tane kaçıracak bir tane atacak.yeterki kaçıracak pozisyon bulalım.bir atamaz iki atamaz rahat bırakır ve ona güvendiğinizi hissettirirseniz hazırlık maçındaki gibi çok goller seyrettirir bize.haftaya avni akerdeyiz..huuuuuuuuu ooooooo yuuuuuuu sesleri yerine her pozisyondan sonra alkış ve tezahuratlarla bu adamların yapamayacağı hiç birşey yok.bu sefer yapalım şu işi çünkü şampiyonluk bu sene bize çok yakın.harika bir takıma sahibiz kıymetini bilelim.

karaman6106
10.08.2009, 12:51
Songun mücadele gücü yüksek ancak hava toplarında zayıf kalıyoruz.
Sağbek olarak oynarsa ve yerinde Giray oynarsa daha sıkı bir defansımız olacaktır.
GEÇEN SENEDEN BERİ YAZIYORUM...DENEYİN LÜTFEN...GİRAYIN BİRKAÇ KAFA GOLÜ DE RKSTRADAN...

albatros
10.08.2009, 12:54
seneye inşallah bank asya'da karadenizspor-sivasspor maçını izleyecez.

Rock_Boy
10.08.2009, 12:57
4 yıldır bir maçın kazanılmasından bu denli zevk aldığım başka bir maç çok çok nadir hatta yok diyebilirim.arkadaşlar ben içlerinde yaşadığım için biliyorum ne denli böbürlendiklerini kendilerini bilmediklerini.inanbiliyormusun neymiş efendim 4. büyük kendileriymiş bunu söyleyen de yerel televizyonlarında bir yorumcu.o kadar vahim bir şekilde kedilerini aldatıyorlar.bu maçtan sonra ders almışlardır dicem ama hiç sanmıyorum.HELAL SANA FIRTINAM SANA DİL UZATANLARIN HESABINI BÖYLE VER HER ZAMAN.YOLUN AÇIK ALLAH YARDIMCIN OLSUN.

Alp Yavuz 13
10.08.2009, 13:00
4 yıldır bir maçın kazanılmasından bu denli zevk aldığım başka bir maç çok çok nadir hatta yok diyebilirim.arkadaşlar ben içlerinde yaşadığım için biliyorum ne denli böbürlendiklerini kendilerini bilmediklerini.inanbiliyormusun neymiş efendim 4. büyük kendileriymiş bunu söyleyen de yerel televizyonlarında bir yorumcu.o kadar vahim bir şekilde kedilerini aldatıyorlar.bu maçtan sonra ders almışlardır dicem ama hiç sanmıyorum.HELAL SANA FIRTINAM SANA DİL UZATANLARIN HESABINI BÖYLE VER HER ZAMAN.YOLUN AÇIK ALLAH YARDIMCIN OLSUN.
çok güzel bu kısım renkdaş ;)

nuhoglu
10.08.2009, 13:03
Bu sabah lig radyoda Mehmet ayan gökdeniz hakkın agıza
alınmayacak hakaretlerde bulundu vay hayırsız insan sen Fatih terim hakkında nasıl beyanatda bulunabilirmişsin yok sen degilmisin şike yapan konumuzla alakası yok ama biz kazandikca eski konular devamlı açılacak

zahido
10.08.2009, 13:06
alınmayacak hakaretlerde bulundu vay hayırsız insan sen Fatih terim hakkında nasıl beyanatda bulunabilirmişsin yok sen degilmisin şike yapan konumuzla alakası yok ama biz kazandikca eski konular devamlı açılacak

Bizimle ne alakasi var?? Gokdeniz bildigim kadariyla sozlesmeli futbolcumz degil..

Tolunay Abdioğlu
10.08.2009, 13:06

Benim milli takım hakkında bütün duygularım tükendiği için Gökdeniz'in söylediklerine tam anlamıyla katılıyorum.

Ayrıca Milli takımın başındaki kişiliğin de Milli duygularını kaybetmiş olduğuna inanıyorum.

arifemre
10.08.2009, 13:10

amaaan altı üstü sivas ı yendik :)
bunlara böyle deyin daha bi güzel oluyor :)

oflu engin
10.08.2009, 13:15
amaaan altı üstü sivas ı yendik :)
bunlara böyle deyin daha bi güzel oluyor :)

renkaş yenmedik ceyhunun G3 tüfeğinden çıkan mermi ile böğüüüürrrlerinden vurduk:D

arifemre
10.08.2009, 13:18
DUYURU:
maçı izleyemeyen arkadaşlar için
TRT3 çarşamba 18:10 Turkcell Süper Lig Futbol Karş."Sivasspor-Trabzonspor"

OnOuR
10.08.2009, 13:27
DUYURU:
maçı izleyemeyen arkadaşlar için
TRT3 çarşamba 18:10 Turkcell Süper Lig Futbol Karş."Sivasspor-Trabzonspor"

O günkü maçın golleri, gol sonrası taraftar sevinçlerini ve 61. dakikayı çeken arkadaşlarımız varmı ? Yoksa maçın tekrarında o görüntülerden güzel bir video hazırlayabilecek olanlar varmı ? :cool::)

Gökhan Süleymanoğlu
10.08.2009, 13:39
arkadaşlar maç sonunu seyredemedım bizimkiler sivas da kolbastı veya horon oynadılar mı bılen var mı?

61viya
10.08.2009, 13:53
arkadaşlar maç sonunu seyredemedım bizimkiler sivas da kolbastı veya horon oynadılar mı bılen var mı?

Hayır oynamadılar :) Ama yanımıza kadar geldiklerinde,yüzlerindeki o ifade her şeye bedeldi...

Yazacağım o günü ya,şimdi değil...

OnOuR
10.08.2009, 13:54

O kadar çagırdık, kolbastı diye diye inlettik ama maalesef gelmediler. Hadi onu geçtim Egemen'ide çagırdık 3'lü çektirsin diye oda gelmedi alkışlarla karşılık verdi bize sadece :rolleyes:

Atılay
10.08.2009, 14:06
Gökdeniz ne demiş

Süleyman50
10.08.2009, 14:10
çok güzel bir galibiyetti takım ümit verdi gelecek adına, ama forvet şart...

SüRMeNe_6161
10.08.2009, 14:41
:cool:http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs162.snc1/6054_115923586842_715731842_2438624_5046173_n.jpg1 0 numara olmuş

wien_ts
10.08.2009, 14:41
Hayır oynamadılar :) Ama yanımıza kadar geldiklerinde,yüzlerindeki o ifade her şeye bedeldi...

Yazacağım o günü ya,şimdi değil...

israrla egemeni tribunlere cagirmamiza ragmen takim tribunlerin onune kadar gelmedi..kolbasti diye bagirinca egemen daha sonra der gibi isaretler yapti..zannediyorum yonetimin bu yonde bir talimati olmus futbolculara..egemen soyunma odasina gidene kadar egemen diye bagirdik,egemende mahcup bi sekilde surekli el salliyarak soyunma odasina gitti..

SüRMeNe_6161
10.08.2009, 14:42
Gökdeniz ne demişGÖKDENİZ: “MİLLİ TAKIMA ÇAĞRILMAYIŞIMI FATİH TERİM'E SORUN”

Bu arada Gökdeniz, maç sonrası yaptığı açıklamada, Milli Takım kadrosunda Rusya'dan hiçbir futbolcunun olmamasına sitem ederek şöyle konuştu:

“Milli Takım'a çağrılan arkadaşlarımı öncelikle tebrik ediyorum. Milli Takım'a bu saaten sonra çağrılıp çağrılmamak benim için çok önemli değil. Zaten uzun yıllar Milli Takım'a hizmet etim ve şu anda çağrılmıyorum. Bu sorunun muhatabı ben değil, Fatih Terim'dir. Bir tek ben değil, Rusya'da oynayan hiç kimse Milli Takım'da yok.”

Gökdeniz Rusya'da top oynayan futbolcuların başarılarının Türkiye'de görmezlikten gelindiğini belirterek, “Rusya'da futbol oynayan futbolcular ne hikmetse çok büyük bir haber değeri taşımıyor. Fatih Tekke Zenit'te UEFA Kupası kaldırdı, biz geçen sene şampiyon olduk, Hasan Kabze öyle, Caner CSKA Moskova'da oynuyor. Diğer gurbetteki oyuncuların takımları küme düşüyor ama Rusya'daki futbolcular sadece maç anında gündeme geliyor. O da gol atığımız zaman. Nasıl oynamışız, insanların bize bakış açısı nasıl? Seviliyor muyuz, sevilmiyor muyuz? Türkiye'de bunlar kimsenin umurunda değil. Özellikle de basının umurunda değil. Ama biz alıştık, çok da önemli değil. Biz burada elimizden geldiği kadarıyla hem Türk futbolunu, hem kendimizi, hem de geldiğimiz takımları temsil ediyoruz” dedi...bunları dedi

Nazlı Ayaz
10.08.2009, 14:42
Macın baslangıcında spikerin trabzonun sadece bir kez sivasa karsı galip geldiğini söylemesi benim moralimi gercekten cok bozmustu ama ben trabzona güveniyordum ve sonunda sevinen tarafın biz olması beni sevindirdi gercekten....

Gökhan Süleymanoğlu
10.08.2009, 14:45
bana kalırsa ılerleyen gunlerde cok guzel bı şov yapacakalar ona hazırlanıyolar

ozturk
10.08.2009, 14:53
maçtan sonra bi de kolbastı oynasalardı sivaslılar iyice kudururdu herhalde.

bordox
10.08.2009, 15:35
İlk resmi maçın stresi ve Sivas deplasmanı olmasına rağmen iyi bir oyun oynadık,eksikler sağ bek ve forvet,defans ve orta saha arasındaki mesafenin fazla olması yani blok olarak ileri geri yapamadık ve bazı oyuncularımızın özellikle Sylla maçtan kopuyor,ilk de değil,

Hocamızın futbolu biliyor olması güzel bir şey ayrıca.

ozturk
10.08.2009, 15:57
bu yıl yine deplasman kralı oluruz bence...

baksanıza kendi sahamızdaymış gibi saldırıyoruz...

lzfy
10.08.2009, 16:26
Merak ediyorum ikinci yarinin basinda o golu yemeksekte oyle iyi oynayacakmiydi takim.

Ömür Karadeniz
10.08.2009, 16:36
10 numara olmuş
ne guzel yazmıslar trabzon nun.tebrıkler sıvaslılar turkcenıze hayranım.Allahın cahılleri

Halil Atalay
10.08.2009, 16:48
merhaba arkadaşlar bende maçı trabzonda izledim bisiklet turu nede niyle çıkdığım samsunda samsun temsilcisi deniz arkadaşa bu maçı alın söylemişdim

ve maç günü selazur ismail abi ile maçı büyük bir heyecanla izledik maçdan sonra meydanda bayram havası vardı fotoraflar yakın zamanda buralarda olacak çok güzel bir galibiyetdi inanın 190 km yolda bana moral oldu ve bisiklet turu pazar günü bitirdim

Badaloğlu
10.08.2009, 16:50
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs162.snc1/6054_115923586842_715731842_2438624_5046173_n.jpg

Bu arkadaş bu tabelayı gördükten sonra rüyadan uyanmıştır herhalde... Kendini fena kaptırdı zavallı... Zannediyorki tuttuğu takım Real 5iva5:D

Ne hikmetse maç 1-1 olduktan sonra maçı kaybedeceğimiz hiç aklıma gelmedi, çok rahat bir maç oldu...

O değilde Kamananı'da adamlar kendilerine benzettiler.Maç sonrası ondaki o hırçınlıkta neyin nesiydi? :(

Emirhan Makul
10.08.2009, 16:52
Diyorum kavurmanın üstüne soğuk su içmeyin diyorum ama dinleyen kim hep bu hamido tavırlar hep bu tarzanımsı yaklaşımlar bundan :)

SüRMeNe_6161
10.08.2009, 16:56
O kamananın Tavirlarina Sinir Oldum Hakemde Bişe demiyor He Bide Ceyhunun Vuruşunda Direkten Dönen Topta Sivassporlularinin Azi Açik Kalddi:)

POYRAZ
10.08.2009, 17:04
Fazla irdelemeyelim.:) Sirada Diyarbakirspor var.:)

Onur Civelek61
10.08.2009, 17:15
Az bile diyoruz zivaslılara.Çok yüksekten uçmanın sonu yere çok hızlı çakılmaktır:D

EyüpKILIÇ61
10.08.2009, 17:19
Az bile diyoruz zivaslılara.Çok yüksekten uçmanın sonu yere çok hızlı çakılmaktır:D

Daha inişe yeni geçtiler. :) Çakılmalarına daha var. Merak ediyorum fenerden sonrada Shaktar'dan kaç yiyecekler :D Ama 8 yemeyiz demişti Bülent hoca :D

dahilaz
10.08.2009, 17:26
Arkadaşlar Sivasspor forum sitesine girdiğimde oradaki bir bayan ( sanırım bayandı nickname'i Ayşegül'dü çünkü) bizim taraftarın kendisine ayrılan yerde bütün koltukları kırdığını sahaya attığını ve Sivasspor taraftarını maç boyunca küfürle kışkırttığını söylemiş . Maça gidenlerden ricam şudur ; arkadaşlar bana anlatır mısınız bu iddianın aslı var mı ?

selcuk
10.08.2009, 17:28
Daha inişe yeni geçtiler. :) Çakılmalarına daha var. Merak ediyorum fenerden sonrada Shaktar'dan kaç yiyecekler :D Ama 8 yemeyiz demişti Bülent hoca :D

trabzo + ezikbahce+ shakhtar = en az 8 gol

Badaloğlu
10.08.2009, 17:31
trabzo + ezikbahce+ shakhtar = en az 8 gol

Çok iyimsersin... O defansla 5iva5, ezikbahçe ve Şhaktar'danen az 10 gol yer:D

Eren Karaahmetoğlu
10.08.2009, 17:45
Çok iyimsersin... O defansla 5iva5, ezikbahçe ve Şhaktar'danen az 10 gol yer:D

Bizden niye 2 tane yedi o zaman. Fenere göre bile o kadar rezil durumda mı hücum hattımız:(

Seyfi_B
10.08.2009, 17:50
Sizin dünyadan haberiniz yok anlasilan. Bülent Hoca 7 yeriz demisti ya :D

Paksoy
10.08.2009, 17:53
shaktar dün 4 tane sallamış melatist doneks e , havasını bulsun da artık sivas a şöyle, 7 8 sallasınlar

Anıl Caner
10.08.2009, 17:54
Mümkünse yemesin yahu fenerbahçe'den gol falan. Amma büyütmüşüz sivası zaten bir şey yapamayacakları aşikar. bir de rakiplerimize yenilsin istiyoruz.

Semih
10.08.2009, 17:58
Mümkünse yemesin yahu fenerbahçe'den gol falan. Amma büyütmüşüz sivası zaten bir şey yapamayacakları aşikar. bir de rakiplerimize yenilsin istiyoruz.

Çok doğru.

Fenerbahçe Sivas maçı ile ilgili tek dileğim beraberlikle bitmesi.

Badaloğlu
10.08.2009, 18:03
Bizden niye 2 tane yedi o zaman. Fenere göre bile o kadar rezil durumda mı hücum hattımız:(

Şimdi mesele o değil ama madem sordun söyleyeyim... Öncelikle sezonun ilk maçı olduğu için bu tip bir sonuçların bir ölçü olmadığını bilmelisin. Belki bu maçı daha farklıda kazanabilirdik ama ilk maç, deplasman, takımdaki oyuncuların saha içinde birbirini tanıması v.s. bir sürü etken bir arada... Yani 5iva5'a, 2 atmamız ölçü olmamalı.5iva5, gene 5iva5'lığını yapabilirdi bizim maçta.O pozisyonlarıda bulduk değil mi? Ceyhun'un şutu, Umut'un plasesi, Colman v.s. kaçırdığı pozisyon gibi...

Ama şu gerçeğide unutmamalıyız. Hocanın oynattığı bu sistemde hücum hattı (Umut Bulut) ile başladığına göre oradan çok fazla gol geleceğini tahmin etmiyorum.Umut Bulut bu sistemde geçen seneden daha fazla gol atacağına inanmıyorum.Tam tersi bu yıl daha az gol atacak.Çünkü ilerde tek başına oynuyor ve rakip stoperlerin arasında tek başına şansı çok az.Sırtı kaleye dönük oynamasını çok iyi bilmiyor.Çok yetenekli bir oyuncu değil,düz bir oyuncu, tekniğide sıradan... O yüzden onun gol atması için önüne top atmamız lazım, ama rakip defans, Umut tek forvet olduğu için onu kolayca marke edebiliyor.Gökhan ve Umut'un hazırlık maçları da dahil daha bu sene siftahları yok.Bir tek kanatlardan gelen toplarla tıpkı Selçuk'un attığı gibi topları bulursa gol yapacaktır.Onun haricinde Umut'dan çok fazla bir şey beklemiyorum.

Ama ne olacak biliyormusun? Bu yıl orta sahada oynayan oyuncularımız çok gol atacaklar.Özellikle Selçuk ve Colman, Tjıkuzu'nun oyun tarzı bu 2 oyuncunun daha fazla ofansif oynamalarını sağlıyacak.Zaman içinde bu sistem oturursa Engin'de biraz ayağa pas yapabilrse orta sahamız bu sene çok gol atacaktır.Bu takım bu sene orta sahanın atacağı gollerle zirveye oynayacaktır.

karatasof
10.08.2009, 18:08
Sivas galibiyeti güzeldi ve fakat bitti gitti.Şimdi bu psikolojiden kurtulmak lazım.Takımın golcü eksikliği çok aşikar.Şimdi bunu söyledik diye birileri yinemi bize sallamaya kalkacak amma bu golcü eksikliği gerçeğini değiştirmeyecek.Üstelik bu oynayan Umut-Gökhan ikilisinden hangisi olursa olsun değişmeyen bir gerçek.Bunun yanında ihtiyaçtan değil gerçek anlamda bir sağ bek bulunmalı.Dün oynayan Serkan'ın yerine Tayfun'da oynasa çok bir şey değişmeyeceği hepimizin malumu.Tamam bu çocuklarda mücadele ediyorlar,formalarını terletiyorlar ancak yeterli değil işte.Sivas'ın tek golünde Sylva kadar Kamanan'a asisiti yapan Serkan'ın da kabahati ortada.Sylva özür diledi ancak Serkan'dan böyle bir açıklama bekleyemezsiniz çünkü adam ''Benim yerim burası değil ki ,adım Hıdır elimden gelen budur '' demesi kadar doğal bir şey olamaz.Üç kulvarda mücadele edebilmemiz için bu eksikleri gidermek zorundayız.Avrupa kupasında Sivas kadar kolay rakip bulamayacağımız kesin olduğuna göre.....

Süleyman Sofu
10.08.2009, 18:12
metin abi bence yönetim bi forvet alacağına umuta iyi bi antrenör tutup topa nasıl vurulacağını birebirde nasıl gol atılacağını öğretmesi lazım kafa yapmak adına söylemiyorum nasılki kaleci antrenörü varsa birde santrafor antrenörü bulup bu adamları daha sıkı çalıştırmalıyız tabi bu benim acizane fikrim adım fatih tekkesporluya çıkmış ne desem yanlış anlaşılıyor umarım bu doğru anlaşılır...

Badaloğlu
10.08.2009, 18:23
metin abi bence yönetim bi forvet alacağına umuta iyi bi antrenör tutup topa nasıl vurulacağını birebirde nasıl gol atılacağını öğretmesi lazım kafa yapmak adına söylemiyorum nasılki kaleci antrenörü varsa birde santrafor antrenörü bulup bu adamları daha sıkı çalıştırmalıyız tabi bu benim acizane fikrim adım fatih tekkesporluya çıkmış ne desem yanlış anlaşılıyor umarım bu doğru anlaşılır...

Bu yaştan sonra bir adama topa nasıl vurulacağı öğretilmez.Dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yoktur.Umut ya da Gökhan futbolcu karakterliğinin yanında birde topla nasıl oynanacağını alt yapıda öğrenir ve bu öğrendiklerini A takımda hocaların taktikleri ile uygulamaya koyarsın.Gerçi saha içerisinde oynadıkça çok daha fazla şeyler öğrenirsin-ki bunun adınada tecrübe, deneyim diyorlar-

Pazar günü NTV spor'da Tanju Çolak ve Rıdvan Dilmen'in 12-15 yaş gurubundaki çocuklara nasılş gol atacağını Tanju uygulamalı gösteriyordu.Yemin ediyorum onu izleyince keşke Umut'da bu proğramı izlese diye içimden geçirdim...

Fatih Tekke, özel bir golcü... Bazı şeyler vardırki sadece çalışmayla olmaz, birde Allah vergisi yeteneklerin olacak.İşte Fatih'de bu Allah vergisi yetenek fazlası ile var.O yüzden sana ne derseler desinler, sen golcünün hasını seviyorsun:)

ceserdar
10.08.2009, 18:28
Süleyman Abi, bu işlerin teorisi altyapılarda öğretilir, futbolcu ev ödevlerini yapar sonra da işi pratiğe dökmeyi öğrenir yavaş yavaş ustaların yanında. Eğer bunların yanında Allah vergisi bir yetenek, bir de zeka varsa büyük futbolcu olur Ibrahimoviç vs gibi. Zeka yoksa yetenek varsa en üstün altı olur. Yetenek yoksa sıradan, futboldan ekmeğini çıkartan insan olur. Umut'a bu saatten sonra yapamadığı şeyleri teoride öğretmek, ödevlerini takip etmek sonra pratiğe dökmesini beklemek için zamanımız var mı? Bir de yarışması gereken bir takımda bu işi kalkışmak ne kadar doğrudur? Verim alamıyorsan gönderirsin yerine iyisini bakarsın. Galatasaray Ümit Karan'dan ya da Necati'den ha oldu ha olacak diye bekledi mi? Olmadı yerine başkaları geldi.

Süleyman Sofu
10.08.2009, 18:29
Bu yaştan sonra bir adama topa nasıl vurulacağı öğretilmez.Dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yoktur.Umut ya da Gökhan futbolcu karakterliğinin yanında birde topla nasıl oynanacağını alt yapıda öğrenir ve bu öğrendiklerini A takımda hocaların taktikleri ile uygulamaya koyarsın.Gerçi saha içerisinde oynadıkça çok daha fazla şeyler öğrenirsin-ki bunun adınada tecrübe, deneyim diyorlar-

Pazar günü NTV spor'da Tanju Çolak ve Rıdvan Dilmen'in 12-15 yaş gurubundaki çocuklara nasılş gol atacağını Tanju uygulamalı gösteriyordu.Yemin ediyorum onu izleyince keşke Umut'da bu proğramı izlese diye içimden geçirdim...

Fatih Tekke, özel bir golcü... Bazı şeyler vardırki sadece çalışmayla olmaz, birde Allah vergisi yeteneklerin olacak.İşte Fatih'de bu Allah vergisi yetenek fazlası ile var.O yüzden sana ne derseler desinler, sen golcünün hasını seviyorsun:)
Eyvallah ABİ
Fatih Tekke Konusunda Böyle düşünüyor olmana çok sevindim.Abi antrenör konusunda ben birazdaha iyimserim 30 yaşını devirmiş bir sylvayı bir antrenör çalıştırıyorsa neden forvetleri çalıştırmasın?Hem bu bilinmesede olur takım içinde bence bu işi iyi bilen birileri vardır mesela METİN DİYADİN eminim tecrübelerini paylaşıyordur ama birazdaha üzerinde durulmalı.Tanju ve Rıdvana gelince ben Sergenin olduğu programı seyretmiştim ve emin ol benimde bu iş aklıma orda yatmıştı...

ceserdar
10.08.2009, 18:36
Keşke biraz daha bekleseymişim ileti girmeden. :) Badaloğlu Abi'nin iletisinden sonra benim ileti fazlalık olmuş.

Cengiz
10.08.2009, 18:41
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs162.snc1/6054_115923586842_715731842_2438624_5046173_n.jpg

Sen hep kendini bilicen
Geçme sınırını çizicen
Önce rütbeni bilicen
Herkes kendini bilecek
Durma sınırını çizecek...

Badaloğlu
10.08.2009, 18:51
Eyvallah ABİ
Fatih Tekke Konusunda Böyle düşünüyor olmana çok sevindim.Abi antrenör konusunda ben birazdaha iyimserim 30 yaşını devirmiş bir sylvayı bir antrenör çalıştırıyorsa neden forvetleri çalıştırmasın?Hem bu bilinmesede olur takım içinde bence bu işi iyi bilen birileri vardır mesela METİN DİYADİN eminim tecrübelerini paylaşıyordur ama birazdaha üzerinde durulmalı.Tanju ve Rıdvana gelince ben Sergenin olduğu programı seyretmiştim ve emin ol benimde bu iş aklıma orda yatmıştı...

Bir yanlışa düşmeyelim... Kaleciler 30'undan sonra en verimli dönemlerine girerler.Yalnız onları çalıştıran hocalar kesinlikle topa şöyle çık, şöyle hamle yap demiyorlar.Sadece onlara idman yaptırıyorlar.Kalecilerin formda olması ve zinde olması için bu şart.Çünkü saha içinde en az koşan kalecilerdir...

Ama forvet oynayan bir adam ayağınin içi ya da dışıyla vur, plase yap gibi işler bu yaştan sonra olmaz.Metin hoca tecrübelerini tabiki oyuncularına anlatır, sahada taktik icabı nerede durması gerektiğini oyunculara söyler ama Umut'a bu yaştan sonra ayak içi ile vuruş öğretmez.

Hocalar kalecilerde dahil bütün oyuncuların formda olmaları için onlara idman yaptırırlar.Maçın taktiğini maçtan evvel hoca oyuncularına iletir ve onlarda bu taktiği sahada uygulamak için çabalar dururlar.Yoksa öteki türlü çok zor yani...

Fatih Tekke, özel bir futbolcudur.Gerçi futbol hayatında çok şanssızlıklar yaşamıştır ama bu yetenekli ve aynı zamanda akıllı bir oyuncu olduğu gerçeği asla değiştirmez.Fatih Tekke'nin en çok kafa gollerine hastayım.Havada adeta asılı bir şekilde attığı gollere bayılırım.

Süleyman Sofu
10.08.2009, 18:59
abi o zaman bizim umutu değiştirmemiz lazım:D

Kadir
10.08.2009, 19:09
"Bizler Sivasspor gemisiyle yola çıktığımızda her daim meltem rüzgarları essin diye beklemedik. Tabii ki poyraz da fırtına da çıkacaktır."

Fırtına sonrası Bülo ..

Sefa Murat Dokuz
10.08.2009, 19:16
Sivas haftaya fenere yenilir ve ligin 18. sırasına dibine demir atar,D

Yunus Güneş
10.08.2009, 19:19
Evet sivas lige kötü bir başlangıç yapıcaktır..Fb hafta ya yener sivası...Kötü bir başlangıç olur buda....

Erdal
10.08.2009, 19:49
Sivas haftaya fb den beraberlik koparır :)

Muhammed
10.08.2009, 19:49
İkinci yarıdaki 60. dakika'dan sonra galibiyetten emindim resmen o gol elbet gelecekti. Colman Colman Colman sen çooooooooook özel bir oyuncusun bunu bu maçta bir kez daha kanıtladın o son dakikadaki şutu çekebilecek kaç oyuncu var yahu?

Akif Gür
10.08.2009, 19:50
İkinci yarıdaki 60. dakika'dan sonra galibiyetten emindim resmen o gol elbet gelecekti. Colman Colman Colman sen çooooooooook özel bir oyuncusun bunu bu maçta bir kez daha kanıtladın o son dakikadaki şutu çekebilecek kaç oyuncu var yahu?

evet ben orda orta yaptığına inanmıyorum...bilerek attı o topu oraya

My
10.08.2009, 19:53
Sivas haftaya fb den beraberlik koparır :)İnşallah :)

elif dikmen
10.08.2009, 20:15
2-1 biter diye bekliyodum hatta maçtan önce de dedim öyle oldu:)daha bi mutlu oldum :):)

aseld
10.08.2009, 21:16
maçı izleyenler görmüşlerdir o kadar ezikler ki dakika 58 show yapıp ayrıca ne kadar utanmaz kopyacı olduklarını da gostermişlerdir. onlar için bu kadar konusmak bile nimet. kamanan2a gelince gören sanki sivasta doğmuş sanar. buülentin ruhu onlara geçmiş. bize sadece sıradaki demek düşer

İbrahim Keleşoğlu
10.08.2009, 21:19
maçın sadece özet görüntülerini izledim ama bütün atakları sag be ten yemişiz bu problemimiz devam ediyor

bmtr
10.08.2009, 21:21
O kamananın Tavirlarina Sinir Oldum Hakemde Bişe demiyor He Bide Ceyhunun Vuruşunda Direkten Dönen Topta Sivassporlularinin Azi Açik Kalddi:)

Bir de hakemin. Adam donup donup bakiyor, acaba kim bu bombaci diye.

Gordon Freeman
10.08.2009, 21:26
adamlar hiç utanmadan 58.dakıkada gosteri yaptılar.acaba bıze ozelmıydı yoksa bunlar lıg boyu bunu yapacaklar mı.Ne kadar saçma herifler ya.

Mustafa ÖZDEMİR
10.08.2009, 21:32
bence bunu daha fazle sürdüremezler...

hos_cocuk61
10.08.2009, 21:33
Cin olmadana adam çarpmaya kalkan, çapı adı sanı daha tanınmaz halde iken kendini yüksekte gören bu çapsıs, 5iva5'a gereken cevap sahada verilmiştir. Daha ufak bir çocuksun 5iva5, büyüde gel belki adam sayarız; ama hiç ummmuyorum çünkü adam değilsin!

Napoli
10.08.2009, 21:51
Cin olmadana adam çarpmaya kalkan, çapı adı sanı daha tanınmaz halde iken kendini yüksekte gören bu çapsıs, 5iva5'a gereken cevap sahada verilmiştir. Daha ufak bir çocuksun 5iva5, büyüde gel belki adam sayarız; ama hiç ummmuyorum çünkü adam değilsin!

O değilde bizim için ezel rakimiz diıyrolar diyecek birsey yok.. 5 maç yapmışız ezeli rakıp olmuşuz,Yahu sen kimsin seninle ezeli rakıp olalım..sivasspor TRABZONSPORUN ne bu dünyada,ne başka bir gezegenede rakibi olamaz,neyse bu sene yada seneye banko küme düşecekler zaten,deymez artık konuşmaya bunları

hos_cocuk61
10.08.2009, 21:59
O değilde bizim için ezel rakimiz diıyrolar diyecek birsey yok.. 5 maç yapmışız ezeli rakıp olmuşuz,Yahu sen kimsin seninle ezeli rakıp olalım..sivasspor TRABZONSPORUN ne bu dünyada,ne başka bir gezegenede rakibi olamaz,neyse bu sene yada seneye banko küme düşecekler zaten,deymez artık konuşmaya bunları
5iva5'tan çok bu ligde önemli başarılar yapan Eskişehir, Göztepe gibi kulüpler konuşmalı, 5iva5'ın konuşması bunlara hakarettir. Ortada bir başarı yok, kupa yok, kendini dev aynasında görme tripleri var. Türkiye'de pek çok takımın taraftarının antipatisini kazanmış bir kulüp, benim gözümde ise bir böcek evet bir böcekten farkları yok, pis iğrenç bir böcek ve her zaman ezilmeye mahkum bir böcek.

Paksoy
10.08.2009, 22:02
evet o 58. dk yapılmaz ya göstere göstere sizden çaldık der gibi ,,çok komikler hamidolar

ibrahimkaya
10.08.2009, 22:04
Arkadaşlar Sivasspor forum sitesine girdiğimde oradaki bir bayan ( sanırım bayandı nickname'i Ayşegül'dü çünkü) bizim taraftarın kendisine ayrılan yerde bütün koltukları kırdığını sahaya attığını ve Sivasspor taraftarını maç boyunca küfürle kışkırttığını söylemiş . Maça gidenlerden ricam şudur ; arkadaşlar bana anlatır mısınız bu iddianın aslı var mı ?
ben sivasta macı izliyen şanslı insamlardan biriydim.gol sırasında aşağı doğru koşarken biraz koltuk kırıldı:) bi tanesi de sahaya atılınnca herkes tepki gösterdi kırılan koltuk sayısı 30 u gecmez küfür olayına gelince belkide en küfürsüz macımızı izledik çünkü sadece takımımızla ilgilendik(son on dakika hariç orada güzel futbol ve galibiyetin vermiş olduğu haz ile sivasın vip a tribünü ile kafa yaptık{sanırım o adamlar daha TRABZON macına gelmez:D}

Osman Yavuz
10.08.2009, 22:06
Rüyamda üst üste 5 kez 2-1 yendiğimizi görmüştüm bundan yaklaşık bir ay önce.Evdeki herkese söyledim.Ve rüya gerçek oldu.:)

Maçı değerlendiremedim burada.Görüşlerimi paylaşmak istiyorum.

Takımda gözlenen en önemli şey pas sayısının çok yüksek seviyede olmasıydı.Seyrettiğim 4 takım içinde en iyi pas yapan Trabzonspordu..Hoca hazırlık maçında bunun sinyallerini vermişti zaten.İkinci önemli özellik takımın çok savaşması ve mücadele etmesiydi.Tempolu oynadı herkes.Hiç kimse durmadı.Tjikuzu bu ligin en iyi 3 ön liberosundan biri dediğimde gülenler 2. yarıda ne kadar yanıldıklarının farkına varmışlardır.

Eksilere gelince.Hocanın en büyük yanlışı sakat Sylvayla başlamasaydı.Bir takımda en çok konsantrasyonu olması gereken isim kalecidir.Sylva'nın aklı maçta değil sakatlığındaydı.İkinci yanlış Selçuk'un oyundan çıkmasıydı.İzlediğim Selçuk geçen sezon bunun onda birini oynarken sahadaydı.Oyundan çıkması çok enterasan geldi ama hocanın oyuna müdahelesiyle maçı kazandırması da onun adına çok iyi oldu.

Maçın en tarihi anına gelince.Büyük bir saygı ve sevgi beslediğim tercümanımız Halil Yazıcıoğlu tarihte bir tercümanın yapmayacağı gol sevincini 2. golde yaşadı, yaşattı ve bizlere izletti.Seni alnından öpüyorum Halil.

Hüseyin İlkin
10.08.2009, 22:22
LigTv'de maçın tekrarı başladı.

Ilelioglu
10.08.2009, 23:13
Sivas haftaya fb den beraberlik koparır :)

Imkansiz gibi birsey geliyor bana.:)

Cafer Bulur
10.08.2009, 23:21
Imkansiz gibi birsey geliyor bana.:)
Bence de sivas 2 haftada 0 cekecek gibi geliyor bana.

Biz de bu hafta yenersek onlara 6 puan fark atmis bulunacagiz,cok iyi olacak.

Burçak
10.08.2009, 23:23
Sivas maçı kazanıyor olsada müdahale eder yönetimleri hocası maçı fb ye vermeyi başarırlar ;)

Ilelioglu
10.08.2009, 23:24
Bence de sivas 2 haftada 0 cekecek gibi geliyor bana.

Biz de bu hafta yenersek onlara 6 puan fark atmis bulunacagiz,cok iyi olacak.

Fenerbahce gördügüm kadariyla cok iyi ve evinde bu Defans Kurgusuna sahip bir Sivasspor'a karsi rahat kazanir.;)

Faruk BERBER
10.08.2009, 23:30
Sivas ilk puanını belki Denizli'den alır .

Bu da tamamen dün akşam izlediğim Denizlinin kötü futbolundan dolayı yani.

Murat Hacıoğlu sol bek oynar mı bi takımda yaa ? Oynarsa ....

Solda Darryl Roberts ın yerine Güray girince soldan birkaç iyi atak yaptılar inşallah bu iki hafta içinde uyum sorununu atlatırsa Denizli Sivas'a bi çelme de onlardan bekleriz .Şaka maka adamlar sonunculuğa gider böyle olursa :)

Bakalım sonra ligtv olayını merak ediyorum ben . Bakalım 5iva5 taraftarı yayınlayın maçlarımızı diyebilecekler mi :)

Dursun Kaplan
11.08.2009, 00:02
Sivas maçından sonra Ünal Karaman'a maç için ne diyeceğini sordular. Oda diyeceğini dedi özet budur ;

" Sonuç gayet normal. "

İşte bu kadar. :)

Hasan61
11.08.2009, 00:07
Sivas ilk puanını belki Denizli'den alır .

Bu da tamamen dün akşam izlediğim Denizlinin kötü futbolundan dolayı yani.

Murat Hacıoğlu sol bek oynar mı bi takımda yaa ? Oynarsa ....

Solda Darryl Roberts ın yerine Güray girince soldan birkaç iyi atak yaptılar inşallah bu iki hafta içinde uyum sorununu atlatırsa Denizli Sivas'a bi çelme de onlardan bekleriz .Şaka maka adamlar sonunculuğa gider böyle olursa :)

Bakalım sonra ligtv olayını merak ediyorum ben . Bakalım 5iva5 taraftarı yayınlayın maçlarımızı diyebilecekler mi :)
yanılmıyorsam denizli bu hafta gs ile yapacak
onlarda muhtemelen 2'de 0 çekecekler
sonra birde muhtemel shaktar bozgunu bekliyor onları
bu durumlarda denizli bile çok zor sivas için

Mustafa Ayazoğlu
11.08.2009, 00:09
http://fanatik.ekolay.net/Galeri/Image/Photo/4280_20090809000653958_4.jpg

Bu fotoğraftaki şahıs yaşıo mu?

Sahadaki cevap !

http://fanatik.ekolay.net/Galeri/Image/Photo/4280_20090809000717598_18.jpg

Murat GENEL
11.08.2009, 00:11
hani bunların taraftarları diyordu ya Trabzon'u yenelim haftaya fenreden fark yiyelim önemli değil yiyin lan istediğiniz kadar yiyin..Adamlar kendi agızlarıyla diyor türbülent idmanlara kırmızı beyaz renklerle değil sarı lacivert renklerle çıkıyor var mı ötesi..ezik bunlar :) birde yeni yıldız almışlar kadir pekmezci :)

Paksoy
11.08.2009, 00:12
evet cevap net ve açık , artık bülent den (ligden düşen biziz ama sonuncu kim bilmiyorum demesini bekliyorum az kaldı

Paksoy
11.08.2009, 00:12
bi sayaçda sivas için açalım...çççççç

Murat GENEL
11.08.2009, 00:15
Paksoy bozulur bu hızla :D

Paksoy
11.08.2009, 00:18
Paksoy bozulur bu hızla :D

dijital sayaçlardan , melih gökçek sayaçlarından ççç

MehmeTS_ADANA
11.08.2009, 00:20
ya biz bunları yendik diye neden bu kadar abartıyoruz bunlar kim ya 2-3 sene sonra kümeye düşerlerse hiç şaşırmayın.bunlarla muhatap olmak bile yanlış sıradan bir takım işte.

Paksoy
11.08.2009, 00:23
ya biz bunları yendik diye neden bu kadar abartıyoruz bunlar kim ya 2-3 sene sonra kümeye düşerlerse hiç şaşırmayın.bunlarla muhatap olmak bile yanlış sıradan bir takım işte.

bende düşerlerse şaşırmam zaten olması gereken bu doğa kanunlarına aykırı,

Mustafa
11.08.2009, 01:20
Sivasspor forumlarında maçın yıldızını seçiyorlar.alem bunlar yahu yenildikleri maçın yıldızını seçiyorlar bide :D

Paksoy
11.08.2009, 01:32
Sivasspor forumlarında maçın yıldızını seçiyorlar.alem bunlar yahu yenildikleri maçın yıldızını seçiyorlar bide :D

hadi ya çççççç adamlar futbolu bukadar biliyor, komikler hakkeden

yorumsuz6117
11.08.2009, 01:40
kimi seçmişler maçın yıldızı..:D

Barış Bağcıoğlu
11.08.2009, 01:53
bence sylvayı seçmişlerdir :)

Kasım BEKTAŞ
11.08.2009, 02:00
sivas için sonun başlangıcıdır...
ve bu başlangıcın bizim elimizden olması, bizim için ayrı bir güzel oldu...herkes haddini bilecek....

Mustafa
11.08.2009, 02:19
kimi seçmişler maçın yıldızı..:D

Kamanan'ı seçmişler.Bazıları yazmış maçın yıldızı Trabzonspor diye :)

Faruk UYSAL
11.08.2009, 02:23
Maçı Balıkesir'de misafirlikte bulunduğum evin en yakınında, küçük bir mekanda, tamamı renktaşım olan 10 kadar kişi ile birlikte izledim. Ne diyeyim, atılan gollerin coşkusu, küçük de olsa taraftar grubunun olduğu ortamlarda daha başka oluyor.

Ben yeni sezonda takımımızı ilk defa izledim. Her şeyden önce rakibe karşı verilen bu mücadeleyi çok beğendim. Maçın 80. dakikalarda televizyonu açan bir kişi kesin takımımızı mağlup durumda zannederdi. Çünkü, gole(beraberlik) ihtiyacı olan Sivasspor olmasına karşın golü arayan bizdik. Rakibin gardını tamamen düşürdük.

Önlibero olarak Tjikuzu yararlı bir transfer gibi görünüyor. Mücadele gücü, topu alış ve kullanışı iyi. Dahası sorumluluk almaktan çekinmiyor; oyunu dilediği gibi yönlendiriyor. O'nun bu özellikleri Selçuk'u daha da rahatlatacaktır diye düşünüyorum. Ceyhun için ne yazmalı bilmiyorum ki... İki harika şut çekti; biri direkten döndü, diğeri ise gol oldu. Allah nazardan saklasın diyelim...Cale, Alanzinho, Egemen, Colman ve bütün oyuncularımızı kutluyorum.

Alınan bu galibiyet, rakibimizin futbol geçmişi açısından bize karşı ezeli bir rakip konumunda olamamasına rağmen çok değerlidir. Artık bu güven ve moralle teklemeden yolumuza aynen devam etmeliyiz.

SEDAT
11.08.2009, 03:35

Sahadaki cevap !

allahın yiğidoşları buda size kapak olsun..

Doğan BULAT
11.08.2009, 08:47
Fenerbahce gördügüm kadariyla cok iyi ve evinde bu Defans Kurgusuna sahip bir Sivasspor'a karsi rahat kazanir.;)

Fenerbahçe bunların kocası:p Bizde abisiyiz zaten :DD

Doğan BULAT
11.08.2009, 08:49
Yanlız bi gerçek var eğer bu maçta allah korusun puan falan kaybetseydik Silyva ve Umut daha forma yüzü göremezdi heralde...

ozturk
11.08.2009, 08:55
61. dakikada hep bir ağızdan yuhaladılar bizi..

avni akerde hesaplaşırız artık..

asi_mavi_ts
11.08.2009, 09:01
Sen hep kendini bilicen
Geçme sınırını çizicen
Önce rütbeni bilicen
Herkes kendini bilecek
Durma sınırını çizecek...
Ya bu şarkıyı aslında tribünde söyleyebiliriz. Bizimde tribünde söyleyecek bi şarkımız olur. olmazmı?

Emre7
11.08.2009, 10:33

yok o kitaba kapak oldu o :D

Gökçebey
11.08.2009, 10:37
Maçın tekrarını izliyordum, Engin'in çıkarkenki Kamanan'ın ona sözlü saldırışını bir kez daha izledim. Afrikalı mafrikalı, yahu sen Fransızsın. Eyfel kulesi manzarasında şampanya içmiş, Şanzelize'de gezmiş, Sen nehrine taş atmış, dünyanın en romantik başkentinin ülkesinde yaşamışsın.

Yok arkadaş, Sivas'ın havasını soluyan, suyunu içen (futbolcu bazında konuşuyorum) kangallaşıyor birden. Ayıptır yahu.

Okan Çıtlak
11.08.2009, 10:40
allahın yiğidoşları buda size kapak olsun..

acayip bizden nefret edenler ezecez falan diyenler vardı...hakaret diz boyu idi sitelerinde...ama şimdi bakıyomda kuzu olmuşlar kuzu...

Okan Çıtlak
11.08.2009, 10:41
Maçın tekrarını izliyordum, Engin'in çıkarkenki Kamanan'ın ona sözlü saldırışını bir kez daha izledim. Afrikalı mafrikalı, yahu sen Fransızsın. Eyfel kulesi manzarasında şampanya içmiş, Şanzelize'de gezmiş, Sen nehrine taş atmış, dünyanın en romantik başkentinin ülkesinde yaşamışsın.

Yok arkadaş, Sivas'ın havasını soluyan, suyunu içen (futbolcu bazında konuşuyorum) kangallaşıyor birden. Ayıptır yahu.

hahahaha süpersin......

Okan Çıtlak
11.08.2009, 10:56
bide bu 58. dk dayaptıkları bana hiç yabancı gelmedi sanki bi yerden kopya çektiler ama nerden çıkartamadım:D

oflu engin
11.08.2009, 11:08
bide bu 58. dk dayaptıkları bana hiç yabancı gelmedi sanki bi yerden kopya çektiler ama nerden çıkartamadım:D

banada tanıdık geldi bir yerden çıkartıcağım ama nerdeeeeeeen:confused:

Ayşe Aygün
11.08.2009, 11:19

Sahadaki cevap !

Bu şahıs bu pankartı maçtan sonra nereye sokaraka dışarı çıakrdı merak ediyorum.Rulo yapıp kolunun altınamı aldı.Yoksa katladımı.Yada başka şeymi yaptı :):)

magicyattara
11.08.2009, 11:37
Sivas'ın Avni Aker'de gol attığına tanık olan var mı?
Ne diyordu adamlar;"siz bize sivasta gol bile atamadınız" oysa biz onlara daha ilk maçımızda,olimpiyat stadında gol atmıştık.(Maç sivasın cezası nedeniyle orda oynanmıştı.)

Sivas,Trabzon'da henüz gol atamadı.:)

Fatih Özkan
11.08.2009, 11:57
Bu şahıs bu pankartı maçtan sonra nereye sokaraka dışarı çıakrdı merak ediyorum.Rulo yapıp kolunun altınamı aldı.Yoksa katladımı.Yada başka şeymi yaptı :):)

Başka birşey yapmıştır (:

Paksoy
11.08.2009, 12:02
Başka birşey yapmıştır (:

herkez aynı şeyimi düşünüyor:D

Fatih Özkan
11.08.2009, 12:03

Şüphesiz (:
Zor olmadığına da inanıyorum...
"Cup" diye :D

Gökçebey
11.08.2009, 12:04
Öhöm öhöm :)

BiZe HeR YeR 61
11.08.2009, 12:09
Tövbe tövbe canli canli..:)

Bahattin Aydın
11.08.2009, 12:18
gördük delikanlılarınıda..ayrıca maça giden arkadaşlar bilir..keloğlana dalga geçildiği sahne habiden on numaraydı :D...altı üstü süperligin basit ekiplerinden birini yendik.bu kadar büyütmeye gerek yok

Fatih Öztürk
11.08.2009, 12:19
ayaklarımız biraz yeremi değse?

altı üstü sivas...

BiZe HeR YeR 61
11.08.2009, 12:25

altı üstü sivas...
Galibiyetin büyüğü küçüğü olmaz kardeşim...

Mehmet Öztürk
11.08.2009, 12:36

bu hıy.r herifin forması orijinal değil, ama nerdeeeeen bulacakki

BiZe HeR YeR 61
11.08.2009, 12:41
bu hıy.r herifin forması orijinal değil, ama nerdeeeeen bulacakki
Onun 2. veya 3. takımı hamidolar olduğu içindir..!

Fatih Öztürk
11.08.2009, 12:41
Galibiyetin büyüğü küçüğü olmaz kardeşim...

3 gün geçmiş galibiyet üzerinden!

40 gün 40 gece olmasa dimi.

BiZe HeR YeR 61
11.08.2009, 12:43
3 gün geçmiş galibiyet üzerinden!

40 gün 40 gece olmasa dimi.
TRABZON'da atmosfer diğer maça kadar devam eder ...Diyarbakır maçından sonra göremezsin :)

zahido
11.08.2009, 12:45
Yahu sivas kimkide bukadar buyulttunuz.. Biz zamaninda ankaragucunede baya takiliyoduk sonra istanbulspor geldi onada takildik.. Ne yani bu kuluplerle mi cekisiyor oluyoruz biz?? Bu sivaslilarin daha ogrenecegi cok sey var.. Buyuk takim olmanin bazi kaideleri vardir.. Suanda sivas bunlarin hicbirisini yerine getirememistir getireceginede inanmiyorum acikcasi..

Hüseyin Kurt
11.08.2009, 12:50

altı üstü sivas...

Sivas mı,o da kim??!!

arifemre
11.08.2009, 12:54
Sivas'ın Avni Aker'de gol attığına tanık olan var mı?
Ne diyordu adamlar;"siz bize sivasta gol bile atamadınız" oysa biz onlara daha ilk maçımızda,olimpiyat stadında gol atmıştık.(Maç sivasın cezası nedeniyle orda oynanmıştı.)

Sivas,Trabzon'da henüz gol atamadı.:)

sivas adına federasyon attı ama 3 tane :mad:

Kamil Çakmak
11.08.2009, 12:55
Bu maçın tekrarını trt3 ne zaman vercek acaba. Birde Tv den izlesek:)

mefum
11.08.2009, 12:56

trt3 carsamba saat 1810 diye hatirliyorum

Mustafa Gegüç
11.08.2009, 12:59

densizin birini bahane ederek :)

arifemre
11.08.2009, 12:59

yarın 18:10

Kamil Çakmak
11.08.2009, 13:03
yarın 18:10

Teşekkürler, oğlum soruyorduda:) Hem ayrıntıları izlemiş oluruz:)

LazAnisT
11.08.2009, 13:22
Bir galibiyetle herşey tospembe oluverdi.Diyarbakıra yenilirsek neler olacağınıda biliyoruz:)
Seviyorum Trafatarımızı Herşey anlık:)

asi_mavi_ts
11.08.2009, 13:24
acayip bizden nefret edenler ezecez falan diyenler vardı...hakaret diz boyu idi sitelerinde...ama şimdi bakıyomda kuzu olmuşlar kuzu...
onlar bu sene çok daha kuzu olacak biz açılışı yaptık. Beni sinir ettiler forumlarına gireyim dedim, uefa kupasındaki rakibi için. bayan olmama rağmen bildiğim bütün küfürleri saydım. Sonra küfürün adı günah oluyo.bunlara az bile. Bak şimdi yine attı tepemin tası la havle la havle ya.

Uluç
11.08.2009, 13:24
http://www.youtube.com/watch?v=JiL1bI0v-So

5iva5a yazmışlar bu parçayı herhalde :D

Hamza Öztürk
11.08.2009, 13:33
onlar bu sene çok daha kuzu olacak biz açılışı yaptık. Beni sinir ettiler forumlarına gireyim dedim, uefa kupasındaki rakibi için. bayan olmama rağmen bildiğim bütün küfürleri saydım. Sonra küfürün adı günah oluyo.bunlara az bile. Bak şimdi yine attı tepemin tası la havle la havle ya.

sakin ol yaw
her ne olursa olsun bi bayana küfür yakismaz
sivasin forumundada ayrica isiniz yok

zahido
11.08.2009, 13:34
http://www.youtube.com/watch?v=JiL1bI0v-So

5iva5a yazmışlar bu parçayı herhalde :D

ahahahaaha :D:D

tlgturan61
11.08.2009, 13:55
İlk hafta,isabetli pas(430) ve topla oynama yüzdelerinde(60) ligin tepesinde ekibimiz.Ufak bir ayrıntı...

Tayfun
11.08.2009, 13:56

altı üstü sivas...

Her galibiyet güzeldir rakip takımla alakası yok belki 68 günlük özlemin sonucudur ;)

LazAnisT
11.08.2009, 13:57
5800 diye bir Telefon modeli var.Harika bir telefon Vallahi sırf isminden sebep almıyorum.

Hotaman
11.08.2009, 14:09
5800 diye bir Telefon modeli var.Harika bir telefon Vallahi sırf isminden sebep almıyorum.

Abi çok yaşa inşallah.:)
6100 kullanıyorum dersende hiç şaşırmam hani.
Ey Trabzonspor sen nelere sonuç oluyorsun...:)

asi_mavi_ts
11.08.2009, 14:14
sakin ol yaw
her ne olursa olsun bi bayana küfür yakismaz
sivasin forumundada ayrica isiniz yok
Ben zaten bizim siteden başka siteye girmem. vaktim yok zaten dediğim gibi uefa kupası rakibi için girmiştim. İçimden ettim canım küfür küfür dediğimde bayan küfürleri. :o

Timur Öztürk
11.08.2009, 14:16
arkadaslar keske sivasta futbolcular kolbastı oynasaydı.heralde ömür boyu unutulmazdı bülent uygun acısından

asimetrik
11.08.2009, 14:23

Gökçebey, Fransız'ı Afrikalı'ya karşı yüceltme seziyorum mesajda. Hiç hoş durmuyor. Bana kalırsa da sen nehrine taş atacaklarına, sömürdükleri Afrika'dan ellerini çeksinler daha romantik olur.

Semih
11.08.2009, 14:35
Gökçebey, Fransız'ı Afrikalı'ya karşı yüceltme seziyorum mesajda. Hiç hoş durmuyor. Bana kalırsa da sen nehrine taş atacaklarına, sömürdükleri Afrika'dan ellerini çeksinler daha romantik olur.

Gürcan Abi takdir edersin ki, yetişme tarzları ve aldıkları kültür sebebiyle arada bir fark var.

Gökçe Abi'nin dem vurduğu, ırki bir yücelik değil, kültür ve insanlıktan nasibini almış olmak hali sanırım.

Ha bu Afrikalı insanların suçu mudur, elbette değildir.
Ama aradaki fark da aşikar.

Not: Milli çapta değil, bireysel konuşuyorum. Gökçe Abi'nin de böyle konuştuğuna inanıyorum.

deneme61
11.08.2009, 14:37
sitelerine bende gırmıstım mactan once.gercekten cok atıp tutuyorlar gecmısı anımsatıyorlardı.. cok ıyı oldu galıbıyet..ayakları bıraz yere basmıstır dıyecegım ama bu hafta fener deplasmanı sonra avrupa macı sanırım ılk haftalarda galıbıyet goremezler..

Keleşoğlu
11.08.2009, 14:38
izleyemeyenler ve birkez daha izlemek isteyenler için maçın tekrarı yarın saat 18.10 da TRT3 te.

Erdal DİLEK
11.08.2009, 14:40
bence sarılı olana verdi, o daha cok ne yaptığının farkında değilmiş havası var, anlamaz birşeyden. . :D

Erdal DİLEK
11.08.2009, 14:46
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
http://www.haber61.net/images/gallery/213/1.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/idmandan-renkli-goruntuler-213-p2.htm)

Gökçebey
11.08.2009, 14:46

Fransız'ı Afrika'lıya karşı yüceltmeye çalışmıyorum, çok anlamsız olurdu zaten. Semih sağolsun doğru şekilde anlamış, sözlerimi size iyi ifade edememişim demek ki :) Afrika asıllı Fransız futbolcu olduğu için o şekilde yazdım. Fransız asıllı Afrikalı olsaydı belki de şu şekilde yazardım. Fransız mransız yahu sen Afrika'lısın, sen koşmaya başlayınca yanındaki adam sadece bir toz bulutu görebilmeli. vs vs vs. Kaldı ki anlatmaya çalıştığım nokta tamamen farklı bir yer.

Umarım daha açıklayıcı olmuştur.

Paksoy
11.08.2009, 14:47
bence sarılı olana verdi, o daha cok ne yaptığının farkında değilmiş havası var, anlamaz birşeyden. . :D

yöneticiler var :D

asimetrik
11.08.2009, 14:48
Gürcan Abi takdir edersin ki, yetişme tarzları ve aldıkları kültür sebebiyle arada bir fark var.

Gökçe Abi'nin dem vurduğu, ırki bir yücelik değil, kültür ve insanlıktan nasibini almış olmak hali sanırım.

Ha bu Afrikalı insanların suçu mudur, elbette değildir.
Ama aradaki fark da aşikar.

Not: Milli çapta değil, bireysel konuşuyorum. Gökçe Abi'nin de böyle konuştuğuna inanıyorum.

Semih, kültür ve yetişme tarzı dersen ben de tartışmasız Afrika lehine ırkçılık yaparım.
Zaten o kültür ve yetişme tarzları ağzına ediyor dünyanın. Afrika'dan getirdikleri on binlerce çocuk futbolcunun içinden milyonlar edenleri satıp diğerlerini aileleri ile sokağa atan bir kültür ve yetişme tarzı.
Sadece futbol kısmı bu..

Paksoy
11.08.2009, 14:51
Semih, kültür ve yetişme tarzı dersen ben de tartışmasız Afrika lehine ırkçılık yaparım.
Zaten o kültür ve yetişme tarzları ağzına ediyor dünyanın. Afrika'dan getirdikleri on binlerce çocuk futbolcunun içinden milyonlar edenleri satıp diğerlerini aileleri ile sokağa atan bir kültür ve yetişme tarzı.
Sadece futbol kısmı bu..

arkadaşlar fransa kamanan değildir kamananda fransa değildir , kişiye göre değişir, bir kişi için bi ırk karalayamayız yada göklere çıkaramayız.

Tayfun
11.08.2009, 14:52
sitelerine bende gırmıstım mactan once.gercekten cok atıp tutuyorlar gecmısı anımsatıyorlardı.. cok ıyı oldu galıbıyet..ayakları bıraz yere basmıstır dıyecegım ama bu hafta fener deplasmanı sonra avrupa macı sanırım ılk haftalarda galıbıyet goremezler..
Fb 'de 5iva5'ı çok pis dağıtacak kendi sahasında; ilk 2 hafta = 0 puan http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_lol2.gif

Semih
11.08.2009, 14:54
Sadece futbol kısmı bu..

Abim derdimi anlatamadım.

Kişisel yada milli çıkar için saçma sapan eylemlerde bulunmak, yazık ki insanoğlunun etkin içgüdülerinden bir tanesi.

Kuvvet Fransız'da değil de Afrikalı'da olsaydı benzerini yapmayacağının garantisini veremeyiz herhalde.

Ben özellikle bireysel gitmeye çalışıyorum. Beni yanlış anlamayın lütfen.

asimetrik
11.08.2009, 14:57
Fransız'ı Afrika'lıya karşı yüceltmeye çalışmıyorum, çok anlamsız olurdu zaten. Semih sağolsun doğru şekilde anlamış, sözlerimi size iyi ifade edememişim demek ki :) Afrika asıllı Fransız futbolcu olduğu için o şekilde yazdım. Fransız asıllı Afrikalı olsaydı belki de şu şekilde yazardım. Fransız mransız yahu sen Afrika'lısın, sen koşmaya başlayınca yanındaki adam sadece bir toz bulutu görebilmeli. vs vs vs. Kaldı ki anlatmaya çalıştığım nokta tamamen farklı bir yer.

Umarım daha açıklayıcı olmuştur.

Sevgili Gökçebey, elbette öyle düşünmüşsündür. Ama ifade ederken hassas olmamız gerekmiyor mu?

Yani mesajını şöyle de anlamama engel ne?,
"Sahadan çıkarken bir Afrikalı gibi (kaba saba) davranma, sen Fransız kültürü almışsın, daha kibar olmalısın"

Yine de sen bilirsin. Benim çok hassas olduğum bir konudur da öyle bir ifade gördüm mü değinmeden geçersem kendimi haksızlığa alet olmuş gibi görüyorum.

asimetrik
11.08.2009, 15:00
Abim derdimi anlatamadım.

Kişisel yada milli çıkar için saçma sapan eylemlerde bulunmak, yazık ki insanoğlunun etkin içgüdülerinden bir tanesi.

Kuvvet Fransız'da değil de Afrikalı'da olsaydı benzerini yapmayacağının garantisini veremeyiz herhalde.

Ben özellikle bireysel gitmeye çalışıyorum. Beni yanlış anlamayın lütfen.

Tam olarak haklısın, sorun burada, aynısını Fransız'a yapardık ve o durumda da Fransız'ı savunmamız gerekirdi.
Elbette yanlış anlamıyorum.
Siz de beni anlamaya çalışın.

Muhammed
11.08.2009, 15:00
Kamanan'ı takdir ettim. Çirkef değil sadece kazanma hırsına sahip kazanmak istiyor oyuncu bunda kötü olan ne var ki? Aynı hareketi bizim takımdan birisi yapsa yere göğe sığdıramazdık...

Gökçebey
11.08.2009, 15:02
Sevgili Gökçebey, elbette öyle düşünmüşsündür. Ama ifade ederken hassas olmamız gerekmiyor mu?

Yani mesajını şöyle de anlamama engel ne?,
"Sahadan çıkarken bir Afrikalı gibi (kaba saba) davranma, sen Fransız kültürü almışsın, daha kibar olmalısın"

Yine de sen bilirsin. Benim çok hassas olduğum bir konudur da öyle bir ifade gördüm mü değinmeden geçersem kendimi haksızlığa alet olmuş gibi görüyorum.

Benim vermek istediğim mesaj şuydu oysaki, sahadan çıkan oyuncuya Kangal gibi davranma, sen Fransız kültürü almışsın, daha kibar olmalısın :)

Adem Erdoğan
11.08.2009, 15:06
öyle yada böyle kamanan iyi futbolcu, Trabzonda oynasın isterdim.zaten sivasta bir kamanan vardı birde petkoviç.

Semih
11.08.2009, 15:07
Tam olarak haklısın, sorun burada, aynısını Fransız'a yapardık ve o durumda da Fransız'ı savunmamız gerekirdi.
Elbette yanlış anlamıyorum.
Siz de beni anlamaya çalışın.

Bir araya gelebilmemize sevindim.

Ben sizi gayet iyi anlıyorum abi, anladığım için de ifadelerimi savunmaya çalışıyorum:)

EmrahYalçınalp
11.08.2009, 17:16
Sivas maçında gördik ki bundan sonra oynayacağımız futbolun temel prensibi ayağa seri toplarla rakibi bozmak ve dikine atılan toplarla pozisyon bulmak. Maçtan önce Sivas gibi fiziksel gücü üstün olan bir takıma, üstelik de öyle ya da böyle en ciddi maçları yapmış bir takıma karşı tek önliberolu, o da ilk kez izleyeceğimiz Tjikuzu olacak deseler biraz endişelenirdim. Ama kötü oynadığımız dönemlerde bile ayağa o kadar iyi pas yaptık ki, bu konu sırıtmadı bile. Ayrıca, maçtan sonra Selçuk'un "hoca bu maçta ilerde oynamamı istedi" sözünden "zaman zaman çiftli oynayacağımız da olacak" mesajı çıkarttım ki, Hugo'nun ve Metin Diyadin'in iyi bir ekip oldukları konusunda endişem kalmadı.

Ortasahada şu an en büyük iş bence Colman'a düşüyor. Geçen sene hiç tutmadığım Colman bence maçın gizli kahramanıydı ve iyi işler yaptı. Tjkuzu her topu karşıladığı için adı çok geçti ama hem ona yardım edip hem de ilerde Selçuk ve diğerlerine servis yapan Colman bence çok özveriliydi. Birçok kişinin aksine bariz hatasına rağmen Serkan'ın da "çakma" bir sağbek için iyi işler yaptığını düşünüyorum.

Solaçığın takıma girmesiyle Engin Baytar ve Alanzinho'nun aynı anda kullanılması baya güç olacak. Bu oyuncuların ikisininde yüksek pas trafiğimizde düşük yüzdeli oyuncular olması en azından züğürt tesellimiz. Hatta Yattara'nın da kadroyu zorlamasıyla ikisi birden kenarda durabilir. Dışardaki Ceyhun, Zafer'i saymıyorum bile. Bu zenginlik gibi görünüyor ama tüm varyasyonlarımızla takımın oturmasını sağlamak için de herkesten daha çok zaman ihtiyaç olduğunun bir kanıtı.

Tek forvette Gökhan'ın Umut'a göre daha iyi bir tercih olacağını düşünüyorum. Ya da en azından Selçuk'un ilerde oynadığı maçlarda, yani kaleye atılacak dikine topların daha fazla beklendiği maçlarda Gökhan Umut'a göre daha iyi bir tercih olacaktır. Bu adamı çok eleştirdik ama daha kaleye topla koşmasını sağlayamadık.

Hasılı, topu koşturmamız ve ona sahip olmamız benim açımdan en önemli kısımdı. Bana gol attıktan sonra, hele hele de son dakikalarda ve öndeyken pozisyon bulduğumuz bu yüzyıl içindeki tek maç Sivasspor maçı gibi geldi. Umarım bu özgüven ve koordinasyon artarak devam eder. Çünkü bu şablonda oynayan ekibin derbiler haricinde kaybedeceği her puan sürprize yakın olarak değerlendirilebilir.

Beni umutlandıran bir maç oldu. Selçuk, Colman, Engin ve Alanzinho'nun çok daha iyi olduğu maçları görmüş biri olarak bu durumda bile topa hakim olmamızı gerçekten güzel bir gelişme olarak görüyorum. Sonuçta Sivas'ın yüksek motivasyonla çıktığı ve fiziksel direncini de topun peşine koşmaktan kaybettiği bir maç izledik. Maçın adamı Halil Yazıcıoğlu'na enerjisi için teşekkür etmek lazım :)

Onur Akyüz
11.08.2009, 17:23
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
http://www.haber61.net/images/gallery/213/1.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/idmandan-renkli-goruntuler-213-p2.htm)
bomba yaa:alkış::alkış:

Enes Ünal Kaya
11.08.2009, 17:35
foto süper yaa :D :D D:

Uğur Gündüz
11.08.2009, 19:47
Stoperlerimiz geçen sezon başındaki gibi diri ve zamanlamaları iyi. Ben Song'u çok beğendim. Egemen'i daha da çok beğendim.

Selçuk daha bir ofansif ve Alexvari bir pozisyona bürünmüş, ancak koşacağı alan genişlediği için ikinci yarı çabuk yoruldu.

Tjikuzu maçın en iyilerinden biriydi. Orta sahayı neredeyse tek başına domine etti. Hüseyin stoperlerin arkadaşıyken o orta saha elemanlarının arkadaşı.

Colman'ın bu mücadele ve tekniğine rağmen vuruşlarındaki yetersizlik can sıkıcı. İnşallah DS maçında yine dağlara taşlara olmaz şutlar.

Alan ise bana göre tartışmasız maçın ve takımın en iyisiydi. Nazar değmesin.

Hakem hakkında önyargılı idim beni utandırdı.

Böyle paslaşmayı sürdürürsek (daha hızlı bir şekilde) rakipleri süründürürüz.

Son olarak tüm TS camiasının dediği gibi; Sağ bek ve Forvet şart.

Uğur Ö.
11.08.2009, 20:11
basit bir galibiyet neden bukadar uzatıldı bence kilit vurulsun:D

Kul
11.08.2009, 21:33
Geçen yıl Sivas'ta Trabzonsporlu kardeşlerimin kalmış olduğu muameleden sonra yazmış olduğum imzayı değiştiriyorum..

"Svs'ı unutma unutturma"

Galibiyet güzel, futbol güzel teşekkürler Trabzonsporum..

Adem Erdoğan
11.08.2009, 21:54
Daha bunun Trabzon ayağı var Ali.:)

Kul
11.08.2009, 21:59
Trabzon ayağı varda Sivaslıların ayağı yürücek mi Trabzon'a o da var. :) Bizimkiler onların anlayacağı dilde konuşmasını iyi bilirler.. ;)

Adnankazaz
11.08.2009, 23:05
gardaşım bırakın şu zivas muhabbetini kendinize gelin onlara gereken ders verilmiştir sahada muhattab almaya gerek yok

magicyattara
11.08.2009, 23:27

Tamam da bizim kale direkleri arasından topu hala geçirebilmiş değiller:)

tstafi
11.08.2009, 23:59
bu macın tekrarı trt 3 de nezaman bılen varmı

Fatih Özkan
12.08.2009, 00:08
Onlar da buraya elbet gelecekler!

lzfy
12.08.2009, 00:26
bu macın tekrarı trt 3 de nezaman bılen varmı

Çarşamba

18:10Turkcell Süper Lig Futbol Karş."Sivasspor-Trabzonspor"

jetair
12.08.2009, 07:06
http://img196.imageshack.us/img196/8872/svs0.gif

aaahmet61
12.08.2009, 08:24
harika bir espiri kim bulmuşsa kutlarım.

ozturk
12.08.2009, 09:21
hala mı sivas yaa:)

komdere
12.08.2009, 09:44
Rakibimiz Fener,Galatasaray veya Beşiktaş'tır.
Başka takımları kendilerine rakip görenlerin, Trabzonspor'un büyüklüğünü anladığından şüphe duyarım.
Yendiğimiz takım, son iki sezonun gayet başarılı olmuş, dişli ve çetin bir takımıdır ama sadece sıradan bir takımıdır. Hatırlatırım.
:)

KUTADGU
12.08.2009, 09:55

Aman Allahım!

Kol gibi cevap olmuş derler ya...

Yasin T.
12.08.2009, 10:12
altı üstü sivasspor daha ne üzerinde duruyosunuz.sonları malatyaspor gibi olacak.bi arkadaşım vardı malatyalı anadolunun en büyüğü biziz diyodu şimdi halleri ortada.sivasda öyle olacak

Napoli
12.08.2009, 10:55

tipe bak bu nonoş yazdığınada yazacağınada pişamn olmuştur.. ulan sizinm yeinize bizmle uğrasmak

Tayfun
12.08.2009, 11:17

Bu kapağı al monte et (artık edersin biryerlere) :)

"Büyük lokma ye ama büyük konuşma" demişler ama sen o büyük hıyarı yemişşin hem de büyük konuşmuşşun oldumu şimdi nonoşcan :)

Hadi devamı Avni Akerde şekercikler :D

Ömer ERKAN
12.08.2009, 11:19
Ula Usaklar Sifosss kimdu yaaa koyver yol alsın Road to bank asya:)

alinuman
12.08.2009, 12:10
bu sivas neymiş beeaavv.2 sezondur dır dır dır illallah ettirdiler yani.helal olsun şu CEYHUN'a ağızlarına emme şekeri verdiya bundan sonra sesleri çıkmaz heralde.:)

Berk
12.08.2009, 12:29
Hatırlatma: Bugün TRT 3'te 18:10'da maçın tekrarı var.

Burçak
12.08.2009, 12:32
Maç iptal tekrarlanacak diyin , Hamidolar gerçek sanır yine izlerler maçı şimdi ççç

Ömer TOPAL
12.08.2009, 12:46
Maç iptal tekrarlanacak diyin , Hamidolar gerçek sanır yine izlerler maçı şimdi ççç

:p:confused::alkış:

Recep Alkan
12.08.2009, 13:08
65 den sonra sahada hangi takım vardı inanın çözmek zordu.

Koray
12.08.2009, 13:28

Eee o zaman izlesinler TRT 3 bugün tekrarını verecek :D

Mustafa Çolak
12.08.2009, 13:36
Süperdi :alkış:

pReN@_61
12.08.2009, 14:17
Bunlar daha iyi halleri.

Recep Alkan
12.08.2009, 14:26
Beyler diğer formların yazılarını buraya yazmayn ne olur.

endik bitti, lig uzun maraton.

ozturk
12.08.2009, 17:55
10 dk sonra chivas maçının tekrarı var...

Recep Alkan
12.08.2009, 18:17
TRT 3 de bayern maçı var, bir yanlışlık olmasın bu işte ?

hos_cocuk61
12.08.2009, 18:20
TRT 3 de bayern maçı var, bir yanlışlık olmasın bu işte ?
Maç 30 dakika sonra bitiyor. Galiba maçtan sonra bizim maçı yayınlıyacaklar.

Recep Alkan
12.08.2009, 18:21
Eyvallah kardeşim, o zaman 19:00 da bizim maç.

Uğur Ö.
12.08.2009, 18:23
arkadaşlar bende trt 3 yok bir zahmet sizin frekansınızı verirmissiniz 11919 24444 olmasın onda trt3 haricinde hepsi geliyor nerdeyse

sulo61gun
12.08.2009, 18:40
arkadaşlar bende trt 3 yok bir zahmet sizin frekansınızı verirmissiniz 11919 24444 olmasın onda trt3 haricinde hepsi geliyor nerdeyse

11096 H 24444 frekansını dene renktaş.

Recep Alkan
12.08.2009, 18:56
Maç TRT 3 de başladı arkadaşlar.

Kasım BEKTAŞ
12.08.2009, 19:02

ben 65. dakikadan sonrasını izleyecem...duyduğuma göre o anlarda sahada korsan barça varmış:) bir bakalım

Ilelioglu
12.08.2009, 19:03

Tesekkürler, tekrar izleyim bare.;)

Bu arada Türk Milli Takimin macini hangi kanal veriyor?

Mert Oğuzlu61
12.08.2009, 19:20
Tesekkürler, tekrar izleyim bare.;)

Bu arada Türk Milli Takimin macini hangi kanal veriyor?

trt 1 veriyor ama zevkli bir maç olacağını hiç sanmıyorum...

Ilelioglu
12.08.2009, 19:22

Saat kacta?:)

DKaraduman
12.08.2009, 19:37
Saat kacta?:)

9'da.......

yorumsuz6117
12.08.2009, 19:38
ceyhun 11 başlarsa izlerim yoksa hayatta izlemem..

Ilelioglu
12.08.2009, 19:39
ceyhun 11 başlarsa izlerim yoksa hayatta izlemem..

Benimde pek izleyesim yok su Fatih Terim yüzünden...:cool:

Uğur GEMİCİOĞLU
12.08.2009, 19:42
aha da kamamam attı :D:D

SüRMeNe_6161
12.08.2009, 19:44
aha da kamamam attı :D:DGolu Kacirdik Simdi Olmadi:D

Recep Alkan
12.08.2009, 20:54
Sivas da taraftar diye birşey yok arkadaşlar.

Gömlekli, kumaş pantollu, üzerlerinde kırmızı beyaz hiçbirşey olmayan, 15000 kişilik stadda sadece 1500 kişi de kırmızı beyaz (ne kadarı lisanslı yada sivas forması bilinmez) olan bir seyirci topluluğu, tek bildikleri sivas diye bağırmak olan, enteresan bir insan topluluğu.

Gitmeyen arkadaşları sadece tribündeki eğlenceleri görmeleri açısından gitmelerini şiddetle tavsiye ederim.

Cafer Bulur
12.08.2009, 21:25
Trt 3 de macin tekrarini izledim.

Ilk yari vasat,ikinci yari iyi oynamisiz.

Takimda gördügüm en olumlu gelisme önde basmak istemesiydi.

Tjikuzu gercekten iyi oynamis,helal olsun.

Kimle konustuysam tas gibi bir takiminiz var diyorlar.

Emirhan Makul
12.08.2009, 21:30
Recep abi hele bir gol sonrası kutlamaları var iki elleri havada vay li li vay vay şarkısı eşliğinde geçen sene görmüştük.

Kışın nasıl bizde beyaz bordo mavi yağmurluk dağıtılıyorsa onlarda da çeket dağıtılıyor herkes ceket giyiyor. :)

Murathan
12.08.2009, 21:34
Artık şu başlık kapansa diyorum :):):):):):):):)

Barış Kaptanoğlu
12.08.2009, 22:52
Sivas da taraftar diye birşey yok arkadaşlar.

Gömlekli, kumaş pantollu, üzerlerinde kırmızı beyaz hiçbirşey olmayan, 15000 kişilik stadda sadece 1500 kişi de kırmızı beyaz (ne kadarı lisanslı yada sivas forması bilinmez) olan bir seyirci topluluğu, tek bildikleri sivas diye bağırmak olan, enteresan bir insan topluluğu.

Gitmeyen arkadaşları sadece tribündeki eğlenceleri görmeleri açısından gitmelerini şiddetle tavsiye ederim.
bu sene o stada da gideceklerini sanmıyorum artık:p

Cihad Varlı
12.08.2009, 22:57
Trt 3 de macin tekrarini izledim.

Ilk yari vasat,ikinci yari iyi oynamisiz.

Takimda gördügüm en olumlu gelisme önde basmak istemesiydi.

Tjikuzu gercekten iyi oynamis,helal olsun.

Kimle konustuysam tas gibi bir takiminiz var diyorlar.

Abi birinci devrede ilk 15 dakika iyiydik . Golden sonra biraz bozduk , ama ikinci yarı toparladık.. Colman'ı nasıl buldun abi ? :)

Cafer Bulur
12.08.2009, 23:00
Abi birinci devrede ilk 15 dakika iyiydik . Golden sonra biraz bozduk , ama ikinci yarı toparladık.. Colman'ı nasıl buldun abi ? :)
Aktif bir futbol oynadi,iyiydi.

Bu arada song da iyi oynamis o macta.

Sylva da gol disinda,cok büyük bir hata yapmis ama ucuz kurtulmusuz.:)

Cihad Varlı
12.08.2009, 23:01
Aktif bir futbol oynadi,iyiydi.

Bu arada song da iyi oynamis o macta.

Sylva da gol disinda,cok büyük bir hata yapmis ama ucuz kurtulmusuz.:)

Kulaklarında sorun var mı abi ? Malum Ceyhun'un füzesini izledin :)

Volkan
12.08.2009, 23:13
Artık şu başlık kapansa diyorum :):):):):):):):)

ewt bu akşam kapansa iyi olur diyarbakır macı havasına girelim yavaş yavaş :rolleyes:

Emirhan Makul
13.08.2009, 12:55
Ceyhun'un attığı golden sonra sadece Alanzinho'ya dikkat edin yarım saat gülersiniz :) :D

Alper Beyazay
13.08.2009, 13:09
Ceyhun'un attığı golden sonra sadece Alanzinho'ya dikkat edin yarım saat gülersiniz :) :D

Pek dikkat etmedim,ne yapıyor ki ? :D

Emirhan Makul
13.08.2009, 13:11
Pek dikkat etmedim,ne yapıyor ki ? :D

Yine aynı komedi cekyata çıkmaya çalışan küçük bebekler gibi ceyhuna sarılmak için zıtlıyor yüz ifadesi tam bomba zaten çok komik :)

ozturk
13.08.2009, 14:23
alanzinho hep komik..
ama sivas maçında biraz tutuk gibiydi..

Burçak
13.08.2009, 14:28
Recep abi hele bir gol sonrası kutlamaları var iki elleri havada vay li li vay vay şarkısı eşliğinde geçen sene görmüştük.

Kışın nasıl bizde beyaz bordo mavi yağmurluk dağıtılıyorsa onlarda da çeket dağıtılıyor herkes ceket giyiyor. :)
:):)
......

hasannuhoglu
13.08.2009, 17:33
ceyhun mandirali geliyorr..yeni mandiralimiz var artik:) bir de mac bittiginde yaptigimiz su tezahurati hic unutmuycam

NENEM LA ILAHE ..NENEM LA ILAHE ..NENEM LAILAHE ILLALLAAAAAAAAAH :)) sivasa gelenler melodiyi iyi bilir

Cihad Varlı
13.08.2009, 19:57
Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu kulübümüze 5 bin TL. para cezası verdi. Cezaya gerekçe olarak 08.08.2009 tarihinde oynanan Sivasspor maçında taraftarların neden olduğu saha olayları gösterildi.

Resmi Site

---------

Taraftar ne yaptı ki kardeşim ?

Remzi
13.08.2009, 19:59
Koltuk kırıp sahaya attı.

Cihad Varlı
13.08.2009, 20:00
Koltuk kırıp sahaya attı.

Hak etmişiz o zaman :)

Sümeyye Şahin
13.08.2009, 20:46
Sivas'a da ceza bekliyordum. Hakeme karşı söylenenler cezayı gerektirmiyor muydu?

faik celikoflu
13.08.2009, 20:51
sivasta takım halinde süperdik...

EyüpKILIÇ61
14.08.2009, 00:18
PFDK'nın bugün yaptığı toplantıda aldığı kararlar şöyle:

TRABZONSPOR A.Ş.'nin, 08.08.2009 tarihinde oynanan SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.Turkcell Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

Sivastaydım.

Maça gidenler bilir biz orada takımıza destek dışında hiç bir saha olayına neden olmadık. Aksine Sivas'lı taraftarlar hakeme hep beraber küfür ettiler. Bunu hepimiz gördük.

Şimdi PFDK'ya ne demeli???

Paksoy
14.08.2009, 00:19
ben biliyorumda mekan uygun değil,

yorumsuz6117
14.08.2009, 00:22
PFDK'nın bugün yaptığı toplantıda aldığı kararlar şöyle:

TRABZONSPOR A.Ş.'nin, 08.08.2009 tarihinde oynanan SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.Turkcell Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

Sivastaydım.

Maça gidenler bilir biz orada takımıza destek dışında hiç bir saha olayına neden olmadık. Aksine Sivas'lı taraftarlar hakeme hep beraber küfür ettiler. Bunu hepimiz gördük.

Şimdi PFDK'ya ne demeli???
koltuk falan kırılmış doğru değilmi..

SüRMeNe_6161
14.08.2009, 00:25
Koltuk Kirma Olayıda Var__?????

AdemS
14.08.2009, 00:26
Galip geldiğimiz maçta hangi taraftar neye kızıp da koltukları kıracak ki.. Benim aklım almıyor..Ayrıca kızsa bile adamların koltuğunu kırma hakkını nasıl kendinde buluyorlar bunlar?

Harun-61
14.08.2009, 00:29
Ip.. Hakem diye bagiran Sivas Taraftari degilmiydi ?

dakkalarca Hakaret edildi Hakeme, e ozaman neden biz ceza aliyoruz ???

.

turkish0061
14.08.2009, 00:32
evet yaa sivaslilar ipte hakem diye tezaruatlar yapiyo biz ceza aliyoruz, ey allahilm. trabzon dusmanlari nolcak, pislikler

AdemS
14.08.2009, 00:35
Ip.. Hakem diye bagiran Sivas Taraftari degilmiydi ?

dakkalarca Hakaret edildi Hakeme, e ozaman neden biz ceza aliyoruz ???

.

Disiplin Kurulu'nun kulaklarında bir sorun varmış, geçici sağırlık gibi bişey heralde :)

Emirhan Makul
14.08.2009, 01:08
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2346-6V0E9L0W.jpg

SEN BU YOLLARA YENİ GİRMEK İSTERKEN
BİZ GERİ DÖNÜYORDUK
MÜTEVAZİ OL BİRAZ EKSİLTİP SÖYLE
EN MUHTEŞEM SEN OLAMAZSIN
KÜÇÜK DAĞLARI SEN YARATTIN
SANKİ İNSANLIĞI SEN KURTARDIN
KAHRAMANSAN HANİ NEREDESİN
NEYDİM DEMEYİP NE OLDUMCULAR
HEP TEPETAKLAK SAVRULDULAR
NANKÖRLÜK HAİN HUY YANDILAR
USTAN EYVAH DİYECEK
RÜZGAR ÇOK SERT ESECEK
İYİLİKTEN VAZGEÇECEK
ACI BİBERİ DİLİNE KAŞIK İLE SÜRECEK
SEN HEP KENDİNİ BİLECEKSİN
GEÇME SINIRINI ÇİZECEKSİN
ÖNCE RÜTBENİ BİLECEKSİN
HERKES KENDİNİ BİLECEK
DURMA SINIRINI ÇİZECEK
KENDİ RESTİNİ ÇEKECEK
BU ALEMDE KENDİNİ BİLECEKSİN
ÖNCE RÜTBENİ BİLECEKSİN
ARTIK HERKES KENDİNİ BİLECEK
DURMA SINIRINI ÇİZECEK
KENDİ RESTİNİ ÇEKECEK
HAK ARARKEN YİNE HADDİNİ AŞTIN
BU CESARET BARDAKTAN TAŞTI
SAYGILI OL BİRAZ ÇAMURSUZ GÜREŞ
EMEĞE SAYGI BU KADAR MI
KÜÇÜK DAĞLARI SEN YARATTIN
SANKİ İNSANLIĞI SEN KURTARDIN
KAHRAMANSAN HANİ NEREDESİN
NEYDİM DEMEYİP NE OLDUMCULAR
HEP TEPETAKLAK SAVRULDULAR
NANKÖRLÜK HAİN HUY YANDILAR
USTAN EYVAH DİYECEK
RÜZGAR ÇOK SERT ESECEK
İYİLİKTEN VAZGEÇECEK
ACI BİBERİ DİLİNE KAŞIK İLE SÜRECEK
ÖNCE RÜTBENİ BİLECEKSİN
HERKES KENDİNİ BİLECEK
DURMA SINIRINI ÇİZECEK
KENDİ RESTİNİ ÇEKECEK
ÖNCE RÜTBENİ BİLECEKSİN
DURMA SINIRINI ÇİZECEK
KENDİ RESTİNİ ÇEKECEK
ÖNCE RÜTBENİ BİLECEKSİN
HERKES KENDİNİ BİLECEK
DURMA SINIRINI ÇİZECEK
KENDİ RESTİNİ ÇEKECEK
ÖNCE RÜTBENİ BİLECEKSİN
DURMA SINIRINI ÇİZECEK
KENDİ RESTİNİ ÇEKECEK
EYVALLAH…

EyüpKILIÇ61
14.08.2009, 02:18
koltuk falan kırılmış doğru değilmi..

Koltuk Kirma Olayıda Var__?????

Kırılan koltuk mu? Maç boyu önde olduğumuz bir karşılaşmada neden koltuk kırılsın?

Ama şunu gördüm sivassporlu taraftarlar bizden erken çıkarıldı. Stadın halini görmeliydiniz; bir çok koltuğu kırılmıştı. Bizim tarafta toplasan beşi geçmez kırılan koltuk sayısı. Bunun da nedeni tezavürat yaparken zıplarken özellikle koltukların çok adi oluşundan dolayı...