PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 1. Hafta | Sivasspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22

Ilelioglu
09.08.2009, 19:00
Saydığın oyuncuların kalitesini bilmeyecek bir adam değil eğer az çok takip ediyorsa bu futbolcuları,zaten yıldız futbolcuyu takımdan keserek karizma yapıyor bizde antrönörler,Aybaba gelince Hami'yi istememişti.Ersun Hoca'nın Hakan inadı vardı.Mustafa Denizli Hami Trabzonspor a döndüğünde ikinci sınıf futbolcu olmuş gibi Milli takımı kapatmıştı ona.
Tolga açıklamasını ciddiye almak çok yanlış,orada olası bir mağlubiyet için ortam hazırlıyor ve kendi üzerinden sorumluluğu atmaya çalışıyordu, o kadar az kaldıkki kaleciyi forvette oynatabilirim yok ya.
Hakan Şükür interde de oynasaydı ya herşeyi yapsaydı ya,yakışmayan bir açıklama olmuş
Beğeniriz beğenmeyiz kariyeri ortada,Şenol Hocadan sonra en başarılı adam hakkını vermek lazım.Bu kadar başarının hepsi tesadüf olmaz futboldan anladığı kesin futboldan anlayan futbolcudanda anlar

Bana Fatih Terim'i savunmadigini biliyorum ve bu saydiklarinin bilincindeyim.
Fatih Terim'in bu Futbolcular ile kisisel sorunu oldugu icin bunlari Milli Takima cagirmiyor ve böylece Milli Takimin Basarisi onun ne kadar umrunda belli oluyor zaten. Kendini cok begenmis, kendi egolarini tatmin etmeyi seven bir Hoca ama elbet birgün adalet yerini bulur.

Tolga Konusunu ciddiye almadim zaten, bazi seyleri baska türlü anlatmaya calisiyorum ama malesef siz anlamiyorsunuz. Olsun sorun degil.

Ilelioglu
09.08.2009, 19:02
1. Su maci baz alarak söylüyorum, Hugo Broos tam bir sistem adami. 4-4-2 oynatmayi seven bir Hocanin takimi 4-5-1 veya 4-3-3 gibi oynatmasi bunun göstergesi. Ceyhun´u oyuna alip, sahanin en kötüleri Engin ve Alan´i oyunda tutmasi (cünkü onlarin yerine alabilecegi yetersiz Baris´in kadroda olmasi), bunun tek göstergesi.

2. Daha düne kadar Yattara´nin satilmasini bende düsünürken, bu macla birlikte bu fikrimden kesinlikle vazgectim. Özellikle Engin´i merak ediyordum, gördüm ki daha orta yapmasini bilmiyor!

Bu mac kimseyi aldatmasin, maalesef fiziksel olarak cok zayifiz. Eger Sivasspor macin ikinci yarisi oyundan düsmese, bu maci kazanirdi. Ligin diger takimlarininda fizik olarak güclü oldugunu düsünürsek, Bir Gökhan ve Yattara´nin eksikliginde mac kazanmamiz zor, ancak uzaktan atacagimiz gollerle...

Sivassporun maci kazanmasi imkansiz gibi birseydi cünkü ne oynadiklarini kendileri de bilmiyordu..;)

Anıl Caner
09.08.2009, 19:02
bosuna o kadar para almiyor Teknik Ekip,
onuda onlar düsünsün Anil :) :)

Açıkçası Cale-Tjikuzu-Colman çok ekstra işler olmadığı sürece kesilmemesi gerekenler arasında benim gözümde.

Tony Sylva'nın da kolay kolay kesilemeyeceğini biliyoruz.

Gabric ve Yattara takıma tam olarak katılmadılar. O yüzden kadro konusunda bu maç rahat gözüktük. Kaldı ki Ceyhun'un da ufaktan takıma dahil olacağıını düşününce gabo ve ibo olmasa dahi zor iş kadro çıkarmak.

Alanzinho-Gabric-Yattara 3lüsü ilk 11'de oynatılmadığı sürece sorun olabilecek oyuncular.

Hadi diyelim Song'u Giray'la değiştik. Bu oyunculardan gene birisini kesmek zorundayız.

Süre verme konusunda çok dengeli olması gerekiyor teknik heyetin. Zor iş gerçekten.

Forvet eksiği diye öne çıkarılmaya çalışılan şey sağ bek eksiğinin yanında devede kulak bence. Gökhan da katılınca ikisi arasındaki rotasyon ve tek forvet oynayacak olmanın getireceği rekabet faydalı olacaktır. Al birini vur ötekine değil de kim oynasa acaba diye tartışacağımıza inanıyorum ben.

Ama sağ bek kanayan yara. Ben her şeye rağmen Tayfun'a şans verilmesi gerektiğine inanıyorum. Evet istikrarlı şekilde fayda beklemek pek mantıklı değil ondan ancak gene de Serkan'ın yedeği olmaktan daha ileri bir oyuncu kanımca.

Ustaalioğlu
09.08.2009, 19:03
maçı seyredemedim, gazetelerdeki tüm spor yazarları iyi şeyler söylüyor, burdaki herkes de kötü şeyler, anlamadım valla...

Mert Oğuzlu61
09.08.2009, 19:04
bu arada yiğidoşlar kendi forumlarında ''seni duruşunla seviyoruz'' dedikleri b.uygun a isyan ediyorlar, istifa sesleri çıkmaya başladı daha şimdiden, tamda düşündüğüm gibi olacak galiba, haftayada kadıköyde fb bunları rahat yener, bir bakmışız 2.haftanın sonunda ''0'' puanda ligin dibine demir atmış bir sivasspor :D karıştı bunlar artık, bi dahada kendilerine gelemezler...

Anıl Caner
09.08.2009, 19:04
bu arada yiğidoşlar kendi forumlarında ''seni duruşunla seviyoruz'' dedikleri b.uygun a isyan ediyorlar, istifa sesleri çıkmaya başladı daha şimdiden, tamda düşündüğüm gibi olacak galiba, haftayada kadıköyde fb bunları rahat yener, bir bakmışız 2.haftanın sonunda ''0'' puanda ligin dibine demir atmış bir sivasspor :D karıştı bunlar artık, bi dahada kendilerine gelemezler...

Allah korusun. Fenerbahçe maçında puan alırlar inşallah.

Ilelioglu
09.08.2009, 19:06
maçı seyredemedim, gazetelerdeki tüm spor yazarları iyi şeyler söylüyor, burdaki herkes de kötü şeyler, anlamadım valla...

Takim dün genel anlamda cok iyidi, biz burada baska birsey söylemedik arka sayfalara bir bak istersen. Sadece Sag Bek sorunu cok göze batti ve Forvet'te Umut pozisyonlara girsede son vuruslarda herzamanki gibi cok beceriksizdi.;)

Emrah KabuL
09.08.2009, 19:06
Bizim taraftarımız böyle bilmiyormusun dünyanın en iyi futbolunu biz oynayacağız ki anca beğensinler :) Dün gece bazı takımların forumlarına baktım hepsinde bu sene Trabzon çok iyi diyorlardı.. rakipler bile beğeniyor ama biz beğenmiyoruz ilginç.. sanki 1-2 sene öncesine kadar şu takım üst üste 3 pas yapabiliyordu..(!)

fanatikmühendis
09.08.2009, 19:07
arkadaşlar ben bi şeye dikkatinizi çekmek istiyorum : Tony Sylva.
kendimi zorluyorum da bir türlü aklıma gelmiyor Tony nin gol kurtardığı bize maçı aldırdığı bir maç. Sadece ilk veya 2. maçıydı sanırım ist.belediye maçında harikaydı ondan sonra aklıma başka maç gelmiyor. Aklıma gelen sadece yediği saçma sapan goller. Dün akşam yediği gibi. yürüme gitse o topu yakalardı. Acaba rıdvan dilmenin dediği gibi maçlarda uyuyomu bu adam ya. Beyler hipnoz mu olduk yaoksa ya. Sylva hakikaten iyi bir kalecimi? Lütfen unuttuğum varsa yazın. Böyle bir golü ya Toluouse maçında da yerse yada inşallah gruplara kaldığımızda grup maçlarında yerse? Böyle kıytırık golleri 2.lig kalecisinin bile yememesi lazım.

Ilelioglu
09.08.2009, 19:07
Allah korusun. Fenerbahçe maçında puan alırlar inşallah.

FB'nin maci alacagi acik ve net. Bu Defans Kurgusu ile Sivas'in Kadiköyde sansi hic yok, üstelik gecen sezonda hep farkli maglup oldular.

Fanatik28
09.08.2009, 19:08
Sivassporun maci kazanmasi imkansiz gibi birseydi cünkü ne oynadiklarini kendileri de bilmiyordu..;)Bundan öncede ne oynadiklari belli degil, tek belli olan Mehmet Yildiz´a dayali fiziksel bir oyun. Broos Sivas´in 2. yarida oyundan düsecegini cok iyi süzdü. Macin ilkyarisinda kazandigimiz ikili mücadele sayisina bir bakin! Eger 2. yarida ayni gücte olsalar, asil biz
im o maci almamiz imkansizdi..

Anıl Caner
09.08.2009, 19:08
FB'nin maci alacagi acik ve net. Bu Defans Kurgusu ile Sivas'in Kadiköyde sansi hic yok, üstelik gecen sezonda hep farkli maglup oldular.

Açık ve net diye bir şey yoktur. Kocaelispor'da mağlubiyet serilerinin ve sıfırlanmış bir kadronun üzerine samiyende cincona 5 attı. Evet işleri zor. Ama imkansız değil. İstemem şahsen istanbul takımlarının sivas'ı yenmelerini. Hele de böyle bir sezonda.

Ilelioglu
09.08.2009, 19:10
kendimi zorluyorum da bir türlü aklıma gelmiyor Tony nin gol kurtardığı bize maçı aldırdığı bir maç. Sadece ilk veya 2. maçıydı sanırım ist.belediye maçında harikaydı ondan sonra aklıma başka maç gelmiyor. Aklıma gelen sadece yediği saçma sapan goller. Dün akşam yediği gibi. yürüme gitse o topu yakalardı. Acaba rıdvan dilmenin dediği gibi maçlarda uyuyomu bu adam ya. Beyler hipnoz mu olduk yaoksa ya. Sylva hakikaten iyi bir kalecimi? Lütfen unuttuğum varsa yazın. Böyle bir golü ya Toluouse maçında da yerse yada inşallah gruplara kaldığımızda grup maçlarında yerse? Böyle kıytırık golleri 2.lig kalecisinin bile yememesi lazım.

Evet dün aksam felaket bir gol yedi ama yan toplarda ve topu oyuna hizli bir sekilde sokmada üstüne yok.

Mert Oğuzlu61
09.08.2009, 19:11
takım iyi durumda, umut un yerine gökhan gelecek o daha yararlı olabilir bu sistemde, belki o zaman bulduğumuz pozisyonları daha güzel değerlendiririz. gökhanda asist özelliğide var çünkü... umutta iyi ama yeterli değil, gökhan daha iyi oynar diye düşünüyorum. enginin formasınıda kapmak için gabricle yattara kapışacak, güzel oldu güzel, sağlam takım olduk =)

Emrah Akcagöz
09.08.2009, 19:11
G.birliği maçı saraçoğlundaki fb maçı benim aklıma gelenler bunlar...

Kaybettirdiği maç varmı..?

Kim geçicek Sylvanın yerine..?

fanatikmühendis
09.08.2009, 19:12
Tony sylva - 2
Böyle zor maçlarda zaten zor öne geçiyorsunuz ve bu üstünlüğünüzü böyle bir golle kaybetmemelisiniz. şut olmayan şuttan golü yedi ya. bu kadar kolaymı? yazık değil mi? ya 2. golü bulamasaydık? kaçan 2 puanın faturasını ödeyebilecekmiydin? Düşünsenize kadıköyde, sami yende 1-0 öndesiniz ve böyle bir golle üstünlüğünüz kaybediyorsunuz yada Tolouse maçında böyle bir gol yüzünden eleniyorsunuz. Renkdaşlar Tony iyi bir kalecimi yoksa biz mi onu öyle kabul ettik ?

Ilelioglu
09.08.2009, 19:13
Bundan öncede ne oynadiklari belli degil, tek belli olan Mehmet Yildiz´a dayali fiziksel bir oyun. Broos Sivas´in 2. yarida oyundan düsecegini cok iyi süzdü. Macin ilkyarisinda kazandigimiz ikili mücadele sayisina bir bakin! Eger 2. yarida ayni gücte olsalar, asil biz
im o maci almamiz imkansizdi..

Eee Engin ve Alanzinho ile baslarsan böyle bir deplasmanda o zaman ikili mücadeleleri kaybetmen kacinilmaz olur. Sivas'in oyundan düsücegini iyi süzdü ama daha direncli bir kadro cikarip Alan yada Engin'i Joker olarak kullanabilirdi. Yinede Ceyhun'u oyuna alip maci cevirmesi süperdi.

Anıl Caner
09.08.2009, 19:14
Tony sylva - 2
Böyle zor maçlarda zaten zor öne geçiyorsunuz ve bu üstünlüğünüzü böyle bir golle kaybetmemelisiniz. şut olmayan şuttan golü yedi ya. bu kadar kolaymı? yazık değil mi? ya 2. golü bulamasaydık? kaçan 2 puanın faturasını ödeyebilecekmiydin? Düşünsenize kadıköyde, sami yende 1-0 öndesiniz ve böyle bir golle üstünlüğünüz kaybediyorsunuz yada Tolouse maçında böyle bir gol yüzünden eleniyorsunuz. Renkdaşlar Tony iyi bir kalecimi yoksa biz mi onu öyle kabul ettik ?

Tony iyi kaleci. Gelmeden önce tanıdığım nadir transferlerimizdendir. Bu vuruşlarda özellikle yer tutma hataları yapıyor. Kocaelispor maçında yediğimiz gol de aklımda. Taner'in Trabzon'da attığı. Konsantrasyon eksikliğine bağlıyorum. Çok beklenmedik bir şuttu. Mazeret değil elbet ama her işte bir hayır vardır. Belki de o güzel son 20 dakika böyle geçmeyecekti o gol olmasaydı.

Mert Oğuzlu61
09.08.2009, 19:15

güven veriyor taraftara, bu çok önemli bir nokta, tolga kaleye geçecek sivas maçında haberlerinden sonra burda yazılanları unutmadım.

afrika nın en iyi kalecisi ödülünü 2 kere almış çok tecrübeli bir kaleci, dünki hata gerçekten onun gibi bir kaleciye yakışmadı ama herkes hata yapabilir, tony iyi bir kaleci.

Fanatik28
09.08.2009, 19:15
Bu mactaki en büyük artimiz, golü yedikten sonra demoralize olmayip, tekrar ileriye dogru yüklenmemiz oldu.

Bu macta iyi oynadigimizi düsünenler, macin ilk 60 dk. dan mi, yoksa son 30 dk. mi bahsediyor?

Ilelioglu
09.08.2009, 19:16
Açık ve net diye bir şey yoktur. Kocaelispor'da mağlubiyet serilerinin ve sıfırlanmış bir kadronun üzerine samiyende cincona 5 attı. Evet işleri zor. Ama imkansız değil. İstemem şahsen istanbul takımlarının sivas'ı yenmelerini. Hele de böyle bir sezonda.

Futbolda öyle birsey yoktur ama öyle maclar vardirki bu aciklama gercek olu verir. GS'in Kocaeli maci cok ayri bir Konumda tartisilabilir. Ben Sivas'in bu oyun ile Fener'e karsi bir sansi olmadigini düsünüyorum, üstelik Istanbulda.:cool:

fanatikmühendis
09.08.2009, 19:17
Renkdaşlar Tony uyarılmalıdır. Maçlarda uyumasın yada maçtan kopmasın. Zira böyle bir gol daha yememelidir. İsterse 5-0 önde oynayalım. Olmuyorsa da 2 tane milli kalecimiz var onlarada bir şans verelim. Tony için de güzel bir uyarı olur. Yoksa kendisini bende seviyorum. Ama işte o golleri yedikçe....

Ilelioglu
09.08.2009, 19:18
Bu mactaki en büyük artimiz, golü yedikten sonra demoralize olmayip, tekrar ileriye dogru yüklenmemiz oldu.

Bu macta iyi oynadigimizi düsünenler, macin ilk 60 dk. dan mi, yoksa son 30 dk. mi bahsediyor?

Golü yedikten sonra demoralize olmayisimiz önceden beri var.

Maclara cok kötü basliyoruz nedense. Ilk 10 dakika yari sahamizdan cikamadik.
Ayrica belli bölümler biz daha iyi oynadik. Son 25 dakika zaten müthis idik.

fanatikmühendis
09.08.2009, 19:18
güven veriyor taraftara, bu çok önemli bir nokta, tolga kaleye geçecek sivas maçında haberlerinden sonra burda yazılanları unutmadım.

afrika nın en iyi kalecisi ödülünü 2 kere almış çok tecrübeli bir kaleci, dünki hata gerçekten onun gibi bir kaleciye yakışmadı ama herkes hata yapabilir, tony iyi bir kaleci.

iyi de güzel kardeşim bu kaçıncı hata ? o kadar gol kurtardığı var mı peki? unuttuysam hatırlatın lütfen.

Ilelioglu
09.08.2009, 19:19
Renkdaşlar Tony uyarılmalıdır. Maçlarda uyumasın yada maçtan kopmasın. Zira böyle bir gol daha yememelidir. İsterse 5-0 önde oynayalım. Olmuyorsa da 2 tane milli kalecimiz var onlarada bir şans verelim. Tony için de güzel bir uyarı olur. Yoksa kendisini bende seviyorum. Ama işte o golleri yedikçe....

Olabilir ama böyle sacma sapan bir gol yedi diye onu oynatmamak sacma olur. Tony'nin cok artilari var.;)

TSercaN
09.08.2009, 19:19
ne milletiz ya vallahi hayret ediyorum :) ... sanki oyle golu baska hicbir kaleci yememis gibi Sylva ya yuklenip duruyorsunuz... Dunyanin sayili kalecilerinin yedigi golleri bi gozler onune koyun Allah askina... birakin herseyi elestirmeyi gozunuzu seveyim... su foruma girdigim zaman birkere de elestiri okumasam cok mutlu olacagim... adam doner donmez vurdu topa... kaleci yerini almaya calisiyordu belki de ve o an topa tam olarak bakamadi... olabilir yani normal boyle seyler... uzatmayin yedigi golu..

fanatikmühendis
09.08.2009, 19:21
ne milletiz ya vallahi hayret ediyorum :) ... sanki oyle golu baska hicbir kaleci yememis gibi Sylva ya yuklenip duruyorsunuz... Dunyanin sayili kalecilerinin yedigi golleri bi gozler onune koyun Allah askina... birakin herseyi elestirmeyi gozunuzu seveyim... su foruma girdigim zaman birkere de elestiri okumasam cok mutlu olacagim... adam doner donmez vurdu topa... kaleci yerini almaya calisiyordu belki de ve o an topa tam olarak bakamadi... olabilir yani normal boyle seyler... uzatmayin yedigi golu..

çok iyimsersin ya. Ya maç 1-1 bitseydi? yada kim yemiş böyle kıytırık bir golü yazsana bi zahmet bende hatırlayayım.

Ilelioglu
09.08.2009, 19:21
Benim birde su dikkatimi cekiyor. Öne gectigimiz zaman ciddiyetsizligimizi kaybediyoruz. Ne zaman kalemizde golü görürsek düzeliyoruz yine. Sizce?

yorumsuz6117
09.08.2009, 19:22
Olabilir ama böyle sacma sapan bir gol yedi diye onu oynatmamak sacma olur. Tony'nin cok artilari var.;)
artıları var ama gidip toulouse maçında böyle bi ahta yapar golü yersek ve elenirsek ne olucak ligin telafisi var ama avrupanın yok..sonra başka niye elendiğimizi tony'ye sorun demesin..:D

TSercaN
09.08.2009, 19:22
benim soylememe gerek yok.. gir google da ara guzel kardesim... istemedigin kadar kaleci hatasi bulursun hemde video olarak... mac 1-1 bitseydi ben orada serkan a kizacaktim, kizdim da zaten cunku golu yememizdeki hata serkana ait..

Emrah Akcagöz
09.08.2009, 19:23
Tolga şansını yeterince kullandı ve yeterince fazla hata yaptı bi kaleci uyanık olmalıdır bu doğru Tonyde uyanık bi kaleci bi anlık konsantrasyon eksikliği olabilir Cech bile topu elinden kaçırdı ve bu çeklerin elenmesine neden oldu şimdi bu Cechin yerine başka kalecilere şans verilmesinimi gerektirir Onurda zamanı gelince forma giyecektir elbet..

Mert Oğuzlu61
iyi de güzel kardeşim bu kaçıncı hata ? o kadar gol kurtardığı var mı peki? unuttuysam hatırlatın lütfen.

kocaeli maçında tanerden yediği goldede aynı hatayı yapmıştı, durduğu yer yanlıştı ama başkada hatalı gol yediğini hatırlamıyorum, güzel kurtarışlar yaptığı maçta hatırlamıyorum kaleci kalede güven veriyormu veriyor o kalede oldumu rahatım ben :) bence kalemiz sağlam, ama elbette hugo broos bu golü sana yakıştıramadım diyerek uyarmalı tony sylva yı.

Ilelioglu
çok iyimsersin ya. Ya maç 1-1 bitseydi? yada kim yemiş böyle kıytırık bir golü yazsana bi zahmet bende hatırlayayım.

Mac 1-1 bitseydi, tabiki Sylva'nin yedigi gol bizleri cok üzerdi ve bunu buraya yazardik, böyle gol yenir mi diye? Hatta yazdikta zaten ama bu onun kötü bir Kaleci oldugu anlamina gelmez.

Ilelioglu
09.08.2009, 19:25
artıları var ama gidip toulouse maçında böyle bi ahta yapar golü yersek ve elenirsek ne olucak ligin telafisi var ama avrupanın yok..sonra başka niye elendiğimizi tony'ye sorun demesin..:D

Tamam'da simdi ne yapalim. Toulouse macinda kalede Onur ile mi baslayalim?

Emrah Akcagöz
09.08.2009, 19:25
Tolga Zengin fazlaca yedi hatta volkan demirel hatta rüştü belki zamanında Şenol Güneşte yemiş olabilir önemli olan telafi etmek..

Ilelioglu
09.08.2009, 19:26
benim soylememe gerek yok.. gir google da ara guzel kardesim... istemedigin kadar kaleci hatasi bulursun hemde video olarak... mac 1-1 bitseydi ben orada serkan a kizacaktim, kizdim da zaten cunku golu yememizdeki hata serkana ait..

Sadece Serkan'a degil ikiside hatali ama Serkan bas rolde tabiki. Yinede bu Kalecimizin kötü oldugu anlamina gelmez.

fanatikmühendis
09.08.2009, 19:27
renkdaşlar beni yanlış anladınız hepiniz. Ben de tony i seviyor ve destekliyorum ama dünkü golden sonra -ki bu ya3. ya 4. golü- bir soru işareti ister istemez oldu. Çok önemli maçlara çıkacağız ve uyarılmalıdır. Sadece bunu demek istedim ve biraz daha dikkatli takip edelim tonyi bundan sonra. Demek istediğim bu.

Emrah Akcagöz
09.08.2009, 19:28
renkdaşlar beni yanlış anladınız hepiniz. Ben de tony i seviyor ve destekliyorum ama dünkü golden sonra -ki bu ya3. ya 4. golü- bir soru işareti ister istemez oldu. Çok önemli maçlara çıkacağız ve uyarılmalıdır. Sadece bunu demek istedim ve biraz daha dikkatli takip edelim tonyi bundan sonra. Demek istediğim bu.
Kaleci antrenörümüz gerekeni yapar abicim dert etme sen..

TSercaN
yok vallahi olmuyor... biz kendimizi dunyanin en iyi takimi zannedersek arpa boyu yol gidemeyiz... ayaklarimiz yere bassin biraz... birkac hafta once engin super topcu tam yerinde transfer diyenler.. engini yedege koyuyorlar... kalecimiz hatal gol yemis olabilir... bunu uzatmanin anlami ne ya da yedege cekmenin anlami ne?

yorumsuz6117
tony maçlara hiç konsantre değil çok fazla güveniyo kendisine..

Ilelioglu
09.08.2009, 19:29

Abi bunu bastan söyleseydin. Teknik Heyet Mutlaka gerekeni yapar. ;)

Emirhan Makul

Abi haklısın arada yapıyor hatalar ama şu resme 5 dakka bak bağrına basarsın Sylva'yı yok abi Tony'den başkası yalan ara sıra olacak hatasız kul olmaz.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/234-5K2V4F5H.jpg

TSercaN
vallahi yedik o golu, tabiki yemeseydik daha guzel olacakti... onemli olan 3 puan benim icin.. ha hatali olmus ise o hatasindan ders cikarmali.. ve ermah.55 kardesimin dedigi gibi: kaleci antrenoru gerekni yapar...

fanatikmühendis
09.08.2009, 19:30

Bu konuda uyarılmalıdır. Demek istediğim bu işte benim de.

murat
09.08.2009, 19:30
Ilk yari cok iyi falan oynadigimiz yok, sadece ilk 15 dakika yani golu atana kadar takim futbolu oynadik. Sonra ilk yarinin sonuna kadar kisaca soyliyeyim yattarayi arar oldum. Pas hatalari coktu ve cok onemli bolgelerde yaptik bu hatalari. Ikinci yari golu yiyince biraz duzeldik ama ortasaha ustunlugun ceyhun girdikten sonra aldik. Bunun bence tek nedeni Ceyhunun defansif yonunden cok yuksek toplari ve dusen toplari almasiydi. Broos okadar iyi okumuski oyunu Umutla gol atamiyacigimizi anlamiski ortasahaya ceyhunu alarak uzaktan gol aradi.

Gecen sene olmiyan birsey vardi oda hizlifutbol. Gercekten cok yavas cikiyorduk. Cabuk cikmak yattara, gokhan ve alanzinho gibi oyuncularin isin kolaylastiracak. Bu futbolculara top geldigi anda karsilarinda 2 futbolcu hazir halde olmiyacak. Oyun hizlandikca yildizlar cogalacak. Bazilari sivas eskisi kadar pres falan yapmadigini idda ediyor ama bu tamamen bizim hizli futbolumuzdan kaynaklaniyor.

Su kadroda Fatih hic siritmazdi tam ona gore sistem demedende gecemiyecegim ;)

TSercaN
09.08.2009, 19:31
fanatikmuhendis.. oyle desene :) .. lafi ne diye uzatiyorsun kardesim :)

Emrah Akcagöz
09.08.2009, 19:31

Abi haklısın arada yapıyor hatalar ama şu resme 5 dakka bak bağrına basarsın Sylva'yı yok abi Tony'den başkası yalan ara sıra olacak hatasız kul olmaz.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/234-5K2V4F5H.jpg
Bi kalecinin kendine güvenmesi lazım şekil a'daki gibi olmaması gerek...

TSercaN
09.08.2009, 19:33
Tolga kalede durdugu zaman onun gorunusu bana su sekilde yansiyor: Sanki kaleye zorla gecmis.. aglamaklik bir yuz ifadesi goruyorum, guvensiz bir sekilde duruyor.. kaleci dedigin baba yigit olacak (ornek olarak) .. korku verecek rakibine bence.. bunu durusu ile yapmasi lazim... tabiki de sadece korku vermesi yetmez iyi kaleci de olacak :)

A.Ali Karanis
09.08.2009, 19:43
Yahu o golü bırakın tony,golü atan kamanan bile beklemiyordu.evet bu mazeret olamaz ama tony şu anda kalemize geçebilecek en iyi kalecilerden birisidir bence(cechin vs.dışında tabiki :) ) .şahsen tony kalede olunca çok rahat izliyorum maçı.ama kalede tolga olunca,geri pas verilse bile sanki gol yiyecekmişiz gibi bir his oluşuyor bende.tony topu oyuna çok iyi sokuyor,hatta geçen yıl antalyadan üç puani tonynin yattaraya pasıyla almıştık.bjk maçında da bir puanı bize getirmişti.kendine çok güveniyor.ama uyarı yapılmalı tabiki,böyle goller ona yakışmıyor..

lazuk61
09.08.2009, 19:58
ben böyle bir sevinç görmedim 1 ben bir bizim tercüman:D:D:Dfile:///C:/Documents%20and%20Settings/xp/Desktop/aa.bmp

Hürgün Aygün
09.08.2009, 20:02
evet tony'ninn golde hatası varama uyarılmalı hatasıvar diye hemen tolga geçmemeli kalaeyedaha iyi konsantre edilmeli daha ilk hafta erken değerlendirme yapmak yanlış olur

Onur Akyüz
09.08.2009, 20:25
Tony iyi kaleci usaklar yapmayın:)

Yedigi goldeki hatasını kazımıştır kafasına merak etmeyin.

esra61
09.08.2009, 20:33
ark akşamki maçta bnm dikkatimi çeken en ilginç olay trabzonspor yorumcusu serdar balinin olmayışı.ve trabzonsporumu bjkli yorumcunun yorumlaması tabi ona yorumlamak denirse.sizi bilmem ama bn çok rahatsız old bu konudan.bunla ilgili ne yapabiliriz.bjkli biri bizi nie yorumluyo.(yorumlayamadı ama neyse )

Alibeyoglu
09.08.2009, 20:37
mac yanilmasin sizi bize gölcü lazim iyi bir golcü alinmadan gene hayal kirikligina ugrayacagiz

servet nuh
09.08.2009, 21:24
Tony iyi kaleci usaklar yapmayın:)

Yedigi goldeki hatasını kazımıştır kafasına merak etmeyin.
geçici bir hata değil,yerden köşelere giden toplarda hamle dahi yapamadığı o kadar pozisyon varki.....Allahtan birçoğu direği yalayıp auta gidiyor...tony kalecilik hayatı bitmiş,jubile yapması gereken bir kaleci....refleksler bitik,zıplama yeteneği son derece kötü...bu maç için değil,bu forumda bunu 5-6 aydır sürekli yazıyorum...adamın kemik yaşı 40 dan aşağı ise ben bişey bilmiyorum....
tolga da tabiki süper kaleci değil ama,ben hoca olsam tony tolganın yedeği olur.....bu görüşüme bu forumda pek katılan çıkmaz ama zaman neyin ne olduğunu gösterecektir

EmrahYalçınalp
09.08.2009, 21:25
ark akşamki maçta bnm dikkatimi çeken en ilginç olay trabzonspor yorumcusu serdar balinin olmayışı.ve trabzonsporumu bjkli yorumcunun yorumlaması tabi ona yorumlamak denirse.sizi bilmem ama bn çok rahatsız old bu konudan.bunla ilgili ne yapabiliriz.bjkli biri bizi nie yorumluyo.(yorumlayamadı ama neyse )
Yapılması gereken şey bir Trabzonsporlu kendisini bir yerlere getirip bazı kişilere kabul ettirdiğinde, bazı hatalar yapmış olsa bile, ona destek olmaktır. Serdar Bali bence de zaman zaman anlamsız şeyler söyledi durdu. Ama o gitti diye yerine bir başka Trabzonsporlu'nun geleceğinin garantisi yok. Beğenmediğimiz Bali gitti, yerine orda niye olduğunu bile anlayamayan adamcağız konuştu durdu. Yazık oldu.

magicyattara
09.08.2009, 21:53
Bu takımın santraforu bence Gökhan olmalı.
Gönül isterdi ki Tekke olsun ama olmadı.Onun gibi bir adama ihtiyacımız olduğu çok açık.

Tjikuzu ilk önemli maçında yetersiz göründü bana.Bu bölgede daha hareketli bir adama ihtiyaç var.
Engin beni çok yanılttı.Çok kötü oynadı.

Alanzinho sahaya ağırlığını koyuyor.Maçı almak için gerekli tüm hamleleri korkmadan deniyor.
Bu ayarda oynayan diğer adamımız ise Ceyhun Gülselam.

*Colman da çok iyi oynadı.

Jester
09.08.2009, 21:55
Mesele yalnızca sağbekimizin olmaması değil.
Takım savunması anlamında önemli sıkıntılarımız var.
Bütün yük Tjikuzu ve Egemen'in üstünde.
Kadro buysa her ikisinin de üzerine titremeliyiz.

Yapılabilecek üç şey var:

1-Kademe yapmayı bilen ve tercihan stoper de oynayabilen bir sağbek almak
2-Tjikuzu'nun yanına fizik gücü yüksek bir oyuncu daha monte etmek
3-İyi bir stoper almak

Tabii bunların birkaçı da yapılabilir.

Bana kalırsa Song'un sözleşmesini feshedip Afolabi alınmalı, Tayfun da kendisini isteyen bir takıma verilip Orhan Şam alınmalıdır.

Hiç te zor veya geç değil.
Aksi taktirde çok sıkıntı çekeceğiz.

yorumsuz6117
09.08.2009, 21:55
alanzinho bu maçta daha takıma uyarak oynadı o kadar başına buyruk oynamadı ayrıca sol açık gibi oynadı ilk yarıda..belliki broos onu uyarmış ..

magicyattara
09.08.2009, 22:03
Tayfun da kendisini isteyen bir takıma verilip Orhan Şam alınmalıdır.

Tayfun'u Ertuğrul Sağlam ısrarla istiyor.Stoper oynatacağım,yeter ki gel diyormuş.Hatta Milli takıma kadar çıkarsın burda demiş.
Bence de Tayfun stoperde Giray olsun,Song olsun,ikisinden de iyi performans gösterir.
Neden Tayfun satılsın diyorsun bilmiyorum ama sağ bekte bile Serkan'dan iyi performans göstereceğinden eminim.
Gönderilmesi gereken adam Serkan'dır.Tabii alan çıkarsa.

Özkan
09.08.2009, 22:09
Müthiştik. Fazla konuşmaya gerek yok.

Umut abi kızma ama akşam senin yerinde fb'li Semih olsaydı en az 5 atardık.

Kazım Uzunboy
09.08.2009, 22:12
Tribünde olduğumuz için maç hakkında fazla şey söyleyemem ama tek bildiğim müthiş olduğumuz. :alkış:

Daha farklı bir skor olabilirdi ama önemli olan 3 puandı ve aldık. :alkış: :)

albatros
09.08.2009, 22:13
hamidolar'ı şamarladık hala uslanmadılar.
hala bizle aşık atmaya çalışıyorlar.
be akılsızlar siz bizim muhatabımız olamazsınız.
siz gidin akçaabat sebatspor'la yarışın büyüklük konusunda.
başarılarınız ancak sebat'ınkiyle eşdeğer.
gerçi bir ilçe takımı olarak düşünüldüğünde sebatspor bile sizden üstün.

Barış Kaptanoğlu
09.08.2009, 22:23
hamidolar'ı şamarladık hala uslanmadılar.
hala bizle aşık atmaya çalışıyorlar.
be akılsızlar siz bizim muhatabımız olamazsınız.
siz gidin akçaabat sebatspor'la yarışın büyüklük konusunda.
başarılarınız ancak sebat'ınkiyle eşdeğer.
gerçi bir ilçe takımı olarak düşünüldüğünde sebatspor bile sizden üstün.
hamidoların bu saatten sonra hadlerini bileceklerini düşünüyorum...Kendi forumlarında bile inşallah bu sene düşmeyiz yazmaya başladılar:p

Barış Kaptanoğlu
09.08.2009, 22:25
maçta alanzinho song ve egemeni çok beğendim...Engin baytar alışacak yakında çok iyi oynayacak...Ceyhun için yazacak bir şey bulamıyorum

erhank
09.08.2009, 22:31
Trabzon sevinmesin Sivas üzülmesin..
Anderlecht maçını izleyenler bu takımın kalecisinin Akın olması gerektiğini net bir şekilde gördü. Trabzon maçında kalede Akın olsa Sivas belki yine yenilecekti ama en azından Petkoviç gibi insanlar karşılaşmayı diken üstünde izlemeyecekti. Petkoviç artık güven vermiyor.
Maçın hemen başında gol yiyip takımın direncini kırma geleneğini dün gece de sürdürdü. Ancak Musa, Petkoviç'e rağmen Sivasspor'un maça yeniden ortak olmasını sağladı. Hayrettin bir-iki basit pas hatasının dışında maça yine yüreğini koydu.
Cihan ısınma aşamasında. Milli Takım'a yeni bir Aurelio klasında futbolcu geliyor.
Bülent Uygun orta saha kurgusunda maç içinde önemli değişiklikler yapıyor. 4-1-3-2'nin ortasındaki isimler sürekli yer değiştiriyor. Hücum setleri oturmaya başladı, savunma da toparlanır.
İkiz kuleler Ersen Martin ile Kamanan, Türk futbolunda yeni bir süper ikilinin doğuşunun sinyallerini veriyor.
Alanzinho, bir Yattara değil ama önemli işler yapıyor. Song'un oynadığı futbolla yaşı ters orantılı.
Egemen öyle kademelere girdi ki skorun daha farklı olmasını engelledi.
Tabii ki Ceyhun'dan bahsetmek lazım. Bu sezona damgasını vurma kapasitesine sahip.
Halis Özkahya çok kötü bir maç yönetti. Verdiği kararların çoğu yanlıştı.
Engin'in oyundan çıkarken yaptığı terbiyesizliği görmeyip Kamanan'a sarı kart göstermesini nasıl izah edebilir.
Bu hakemlerle bu lig biter ama görünen o ki çok da can yanar.
Trabzon kazandım diye sevinmesin çok eksiği olduğu gözüküyor.
Sivas yenildim diye üzülmesin başka bir hakemle bu maçı kazanabilirdi.

Akşam-Kemal Cağlayan

Daha ilk macta düsmanlarimiz kan kusmaya baslamislar, demekki iyi yoldayiz. Caglayan bey aksam baska maci izlemis herhalde.

albatros
09.08.2009, 22:33
maç bitti haber sitelerine bakayım dedim
habertürk: trabzon bir ilki başardı

bunun adı çekememezliktir, kıskançlıktır.
daha ağır ifadeler de kullanılabilir.

Hürgün Aygün
09.08.2009, 22:33
maç bitti haber sitelerine bakayım dedim
habertürk: trabzon bir ilki başardı

bunun adı çekememezliktir, kıskançlıktır.
daha ağır ifadeler de kullanılabilir.
ee büyük olmak kolay değil

Cihad Varlı
09.08.2009, 22:34
Anderlecht maçını izleyenler bu takımın kalecisinin Akın olması gerektiğini net bir şekilde gördü. Trabzon maçında kalede Akın olsa Sivas belki yine yenilecekti ama en azından Petkoviç gibi insanlar karşılaşmayı diken üstünde izlemeyecekti. Petkoviç artık güven vermiyor.
Maçın hemen başında gol yiyip takımın direncini kırma geleneğini dün gece de sürdürdü. Ancak Musa, Petkoviç'e rağmen Sivasspor'un maça yeniden ortak olmasını sağladı. Hayrettin bir-iki basit pas hatasının dışında maça yine yüreğini koydu.
Cihan ısınma aşamasında. Milli Takım'a yeni bir Aurelio klasında futbolcu geliyor.
Bülent Uygun orta saha kurgusunda maç içinde önemli değişiklikler yapıyor. 4-1-3-2'nin ortasındaki isimler sürekli yer değiştiriyor. Hücum setleri oturmaya başladı, savunma da toparlanır.
İkiz kuleler Ersen Martin ile Kamanan, Türk futbolunda yeni bir süper ikilinin doğuşunun sinyallerini veriyor.
Alanzinho, bir Yattara değil ama önemli işler yapıyor. Song'un oynadığı futbolla yaşı ters orantılı.
Tabii ki Ceyhun'dan bahsetmek lazım. Bu sezona damgasını vurma kapasitesine sahip.
Engin'in oyundan çıkarken yaptığı terbiyesizliği görmeyip Kamanan'a sarı kart göstermesini nasıl izah edebilir.

Akşam-Kemal Cağlayan

Daha ilk macta düsmanlarimiz kan kusmaya baslamislar, demekki iyi yoldayiz. Caglayan bey aksam baska maci izlemis herhalde.

Bu insanlar nasıl spor yazarı oluyor ? :) Bunlar mı futboldan anlıyor ? Şaka gibi. Gülüp , geçiyorum .

TSercaN
09.08.2009, 22:39
Kemal Caglayan, sen o yaziyi yazip kazandigin parayi helal mi zannediyorsun? Birilerine yaranma sevdasina dusmeyi birak.

turkish0061
09.08.2009, 22:40
insallah avni akerde yeneriz onlari

Cihad Varlı
09.08.2009, 22:42
insallah avni akerde yeneriz onlari

Şu maçın keyfini tam olarak çıkaralım , sonra düşünürüz :) Daha çoo..k var .

Erdal
09.08.2009, 22:44
Uşaklar helal olsun size yahu...Nerden bulur böyle adamları okursunuz bilmiyorum. Kemal Çağlayan...Sayenizde artık tanıyorum bu arkadaşı :)

Hasan61
09.08.2009, 22:45
Uşaklar helal olsun size yahu...Nerden bulur böyle adamları okursunuz bilmiyorum. Kemal Çağlayan...Sayenizde artık tanıyorum bu arkadaşı :)
Erdal abi en kısa zamanda unutmanı tavsiye ediyorum:D:)

demir
09.08.2009, 22:46
serkan bızım takıma geldıgı gunden beri en kotu futbolunu oynadı nitekim golude onun sayesınde yedık bence...!

alanzinho cok top kaptırıyor cıddı bır takıma karsı bu top kaybı ortalaması ıle oynarsak en az 5 tane yerız benden soylemesi

umut cok ezber oynuyor futbol opynarken beynını kullanması gerektıgını bır anlasa neler yapacak neler

tjıkuzu abartıldıgı gıbı bır oyun sergılemedı oda cok kaptıranlardan o bolgede bu sekılde toplar kaybederse gercektewn butun takımlara karsı sorun yasarız

engin ise kosmasının dısında hıc varklık gosteremedı

antrenman havasında gecen bu macı sakın olakı yendıgımız ıcın ıyı gıbı dusunmeyın bu futbol bızım takıma bısey vermez. ılk ısımız buyuk top kayıplarının onune gecmek asırı derecede top kaybedıyoruz

Erdal
09.08.2009, 22:47
Sivas'ın sanıldığı kadar kötü olmadığını önümüzdeki hafta göreceğiz...Sedat- Murat ikilisine çare bulurlarsa sanıldığından çok daha çabuk toparlanırlar...

Ömer TOPAL
09.08.2009, 22:48
serkan bızım takıma geldıgı gunden beri en kotu futbolunu oynadı nitekim golude onun sayesınde yedık bence...!

alanzinho cok top kaptırıyor cıddı bır takıma karsı bu top kaybı ortalaması ıle oynarsak en az 5 tane yerız benden soylemesi

umut cok ezber oynuyor futbol opynarken beynını kullanması gerektıgını bır anlasa neler yapacak neler

tjıkuzu abartıldıgı gıbı bır oyun sergılemedı oda cok kaptıranlardan o bolgede bu sekılde toplar kaybederse gercektewn butun takımlara karsı sorun yasarız

antrenman havasında gecen bu macı sakın olakı yendıgımız ıcın ıyı gıbı dusunmeyın bu futbol bızım takıma bısey vermez. ılk ısımız buyuk top kayıplarının onune gecmek asırı derecede top kaybedıyoruz

? hiçmi iyi degildi..felaket tellalıgını bırakında bir tadını çıkartalum şu ezikleri yendiğimizin müsadenizde

Cihad Varlı
09.08.2009, 22:49

Abi , senden birşey öğrenememiş basit bir köşe yazarı :D

Erdal
09.08.2009, 22:50
Hazırlık maçlarını baz almayalım. Tamam almayalım...Lig başladı ilk maçı baz almayalım onu da almayalım. Ama neyi baz alacağız yahu...Takım 7 maçtır farklı adamlarla neredeyse aynı topu oynuyor...Eksikler var eyvallah...4 maçı da seyrettim. Üstelik inanın bana bazen gereğinden fazla objektif olabilen biriyim. Şu ana kadar keyif aldığım tek maç bizim maçtı...Haftanın en keyifli maçı olur diye düşündüğüm Antep- gs maçından atılan 5 gole rağmen söylüyorum bunu....

erhank
09.08.2009, 22:51
Bende abi bir forum sitesinde gezinirken gördüm, paylasim dedim. Ne demisler su uyur düsman uyumaz.

Cihad Varlı
09.08.2009, 22:52
Hazırlık maçlarını baz almayalım. Tamam almayalım...Lig başladı ilk maçı baz almayalım onu da almayalım. Ama neyi baz alacağız yahu...Takım 7 maçtır farklı adamlarla neredeyse aynı topu oynuyor...Eksikler var eyvallah...4 maçı da seyrettim. Üstelik inanın bana bazen gereğinden fazla objektif olabilen biriyim. Şu ana kadar keyif aldığım tek maç bizim maçtı...Haftanın en keyifli maçı olur diye düşündüğüm Antep- gs maçından atılan 5 gole rağmen söylüyorum bunu....

Aynı fikirdeyim abi . Ne Beşiktaş ne Galatasaray nede Fenerbahçe bizim kadar takım olamamış . Pas trafiği henüz tam oturmamış . Organize atakları yok hiçbirinin nerdeyse.. Bu arada bizim organize atağımız var mı diyenler olursa içinizden cevabım hazır ona göre :)

Erdal
Lig kalitesi adına hayal kırıklığı yaşıyorum. Antep çok şaşırttı beni mesela...Geçen sene pas yapan Antep gitmiş herkesin ayrı telden çaldığı bir takım gelmiş...

TSercaN
sezon sonundaki maci baz alalim ozaman :)

demir
09.08.2009, 22:55
? hiçmi iyi degildi..felaket tellalıgını bırakında bir tadını çıkartalum şu ezikleri yendiğimizin müsadenizde

galibiyetın tadını tabıkı cıkaracaz bunu bende yapıyorum ama eksık yonlerıde gormek gerekıyor degılmı avrupadakı rakıplerımıze karsı boyle oynarsak sıkıntı olur bunu anlatmaya caslıyorum bız ıyı oynamadık ıkı takımda kotu oynadı yendıgımızın tadını cıkaracaz dıyede yanlısları gormezden gelemeyız degılmi ?

Mehmet Zeki
09.08.2009, 22:55

Katiliyorum. Hatta babama Trabzonspor'un oyununu ozledim. Keske Antep macinin yerine bizim maci verseydiler.

Erdal
09.08.2009, 22:57
Yeri değil ama aklıma gelen her yere yazıyorum. Geçen sene ligi ikinci ve 3. bitirmiş iki takımı seyretmeyen F.T...Denizli'ye kimi seyretmeye gittin...Emre'ye destek olmaya mı?

The_Storm
09.08.2009, 22:57

Aynen katılıyorum. Sıkı basan takımlara karşı zorlanırız. İkinci yarı Sivas'ın kondüsyonu düşünce rahat oynadık. Sert oynayan takımlara karşı ciddi zaafımız var. Hiç beğenmesek de Hüseyin'in yokluğunda bu yıl daha fazla gol yiyeceğiz gibi geliyor bana.

Ömer TOPAL
09.08.2009, 22:58
iki takımmı kötü oynadı..kötü he...keşke en kötümüz bu olsun...takımımız gayet güzel oynadı ve hakkını da aldı.....

Cihad Varlı
galibiyetın tadını tabıkı cıkaracaz bunu bende yapıyorum ama eksık yonlerıde gormek gerekıyor degılmı avrupadakı rakıplerımıze karsı boyle oynarsak sıkıntı olur bunu anlatmaya caslıyorum bız ıyı oynamadık ıkı takımda kotu oynadı yendıgımızın tadını cıkaracaz dıyede yanlısları gormezden gelemeyız degılmi ?

Nasıl kötüydük ? Bir takım 2. golünü kaleciden başlayarak 25 saniyede 9 pas yapıp golü atıyorsa o takım kötü değildir . Ve hiç bir rakip takım oyuncusu dokunmadan . Ayrıca galibiyet sayısını bulduktan sonra Galatasaray gibi kapanmadık , hep fazlasını istedik . Ayağa toplarla rakibi yorduk . Tamam 82 top kaybıyla oynadık , azaltmamız lazım . Ama bu takım kötü oynamadı . Eleştirelim ama yapıcı , yıkıcı değil . Kötü oynadı diyerek takıma hakaret ediyorsunuz bir anlamda . Çünkü bu takım dün oynadığı futbolla 7 'den 70'e herkesin beğenisi kazandı .

The_Storm
F.T. Brezilya milli takımı için teklif almış herhalde, fener maçında oyuncu izliyor :)

Erdal
09.08.2009, 22:59
Antep'te ağzıyla kuş tutsa milli takıma çağrılmayan İsmail nasıl oldu da bir anda milli takıma seçildi...Bu Egemen varken Önder i milli yapan hangi maçtaki hangi performansı?...Hani klişe vardır ya işte Broos un takımı, Yanal'ın takımı falan diye...Bu sahiden kelimenin tam anlamıyla Terim'in takımı yahu...

Ömer TOPAL
09.08.2009, 23:01
maçın geniş özeti olan bir video bilen varmı..statta bagırmaktan cogu pozisyonu kaçırdık :D

Ömer TOPAL
09.08.2009, 23:03
Nasıl kötüydük ? Bir takım 2. golünü kaleciden başlayarak 25 saniyede 9 pas yapıp golü atıyorsa o takım kötü değildir . Ve hiç bir rakip takım oyuncusu dokunmadan . Ayrıca galibiyet sayısını bulduktan sonra Galatasaray gibi kapanmadık , hep fazlasını istedik . Ayağa toplarla rakibi yorduk . Tamam 82 top kaybıyla oynadık , azaltmamız lazım . Ama bu takım kötü oynamadı . Eleştirelim ama yapıcı , yıkıcı değil . Kötü oynadı diyerek takıma hakaret ediyorsunuz bir anlamda . Çünkü bu takım dün oynadığı futbolla 7 'den 70'e herkesin beğenisi kazandı .

işte benim canımı sıkanda bu..iyi oldugumuz zamanlarda bile çıkıp birilerinin kötü demesi yokmu..bittiğim an benim...lig yeni başlamış ilk maç ve üstekil rakip faktörü çok onemli..buna ragmen bu futbolu begenmeyene dicek laf yok

Kazım Uzunboy
09.08.2009, 23:03
Trt Stadyum şimdi özeti verecek.. :)

erhank
09.08.2009, 23:04
Antep'te ağzıyla kuş tutsa milli takıma çağrılmayan İsmail nasıl oldu da bir anda milli takıma seçildi...Bu Egemen varken Önder i milli yapan hangi maçtaki hangi performansı?...Hani klişe vardır ya işte Broos un takımı, Yanal'ın takımı falan diye...Bu sahiden kelimenin tam anlamıyla Terim'in takımı yahu...
Milli takima secilmenin yolu 3 eziklerden geciyor. Sirf su fatih terim yüzünden milli takimdan sogudum.

Mehmet
09.08.2009, 23:04
http://i30.tinypic.com/jkyfjt.jpg

Cafer Bulur
09.08.2009, 23:05
Lig kalitesi adına hayal kırıklığı yaşıyorum. Antep çok şaşırttı beni mesela...Geçen sene pas yapan Antep gitmiş herkesin ayrı telden çaldığı bir takım gelmiş...
Ben de su ana kadar 2 mac izledim ama tatmin olmadim.

Biz bu ligde cogu takimi yeneriz,hem de deplasmanda.

Ama bir sartla,iyi bir forvetle.:)

Cihad Varlı
09.08.2009, 23:06
Ben de su ana kadar 2 mac izledim ama tatmin olmadim.

Biz bu ligde cogu takimi yeneriz,hem de deplasmanda.

Ama bir sartla,iyi bir forvetle.:)

Küçük maçları kazanalım , büyük maçların Trabzon ayağından 1 - 2 galibiyet alalım , şampiyonuz abi :D

yorumsuz6117
09.08.2009, 23:07
Küçük maçları kazanalım , büyük maçların Trabzon ayağından 1 - 2 galibiyet alalım , şampiyonuz abi :D
naptın 1-2'mi en az 3 derbiyi almamız lazım..

Cihad Varlı
09.08.2009, 23:09
naptın 1-2'mi en az 3 derbiyi almamız lazım..

Küçüklerin hepsini alalım , büyükleri almasakda olur :) Gerçi küçük büyük maç ayrımı kalmadı artık , hepsi büyük .

demir
09.08.2009, 23:11

:) bak cnm yazıma dıkkatlı bakarsan tek tek yazmısım ben takımın degıl oyuncuların performansından bahsettım buda takımın ortalamasına yansıyor 82 top kaybı dıyorsun sadece 1 i gol du ama sımdı kım dıye bılırkı bu macta bız 3 tane yemezdık dıye ??? bır ara bızı baya bunalttılar bunu gormeyellımmı sımdı cnm hee ?? ben bu takımın ıyı oynadıgı zmanlarıda bılıyorum en fazla gorudgum 2. tur ?? ben olması gerekenı soyluyorum bız bu fotbolu avrupada oynayalım ne olur ben sana anlatayım ??

ilk 30 dakıak ıcınde bır top kaybından (kontra atakla ) ilk golu yerız (Not : Rakıbımız cok zor gol yıyen defansı ıle meshur ve cok hızlı kontra atak yapan bır takım ) olu yerız ve kendı sahamızda oldugumuz ıcın dahada bastırırız ve sonu ne olur bılıyormusun husran ...! ben boyle bır sey yasamak ıstemıyorum benımtakımıma avrupada fınal yakısır ...!

yorumsuz6117
09.08.2009, 23:12
ilk 8 maçı kayıpsız atlatmalıyız..

demir
09.08.2009, 23:13
maçın geniş özeti olan bir video bilen varmı..statta bagırmaktan cogu pozisyonu kaçırdık :D

youtube gir sivasspor trabzonspor yaz ilk yarısı 6 dakıka ıkıncısı 8 dakıka ozet goruntunu ızle lınk vermek yasak ondan veremıyorum :D

Cihad Varlı
09.08.2009, 23:14
:) bak cnm yazıma dıkkatlı bakarsan tek tek yazmısım ben takımın degıl oyuncuların performansından bahsettım buda takımın ortalamasına yansıyor 82 top kaybı dıyorsun sadece 1 i gol du ama sımdı kım dıye bılırkı bu macta bız 3 tane yemezdık dıye ??? bır ara bızı baya bunalttılar bunu gormeyellımmı sımdı cnm hee ?? ben bu takımın ıyı oynadıgı zmanlarıda bılıyorum en fazla gorudgum 2. tur ?? ben olması gerekenı soyluyorum bız bu fotbolu avrupada oynayalım ne olur ben sana anlatayım ??

ilk 30 dakıak ıcınde bır top kaybından (kontra atakla ) ilk golu yerız (Not : Rakıbımız cok zor gol yıyen defansı ıle meshur ve cok hızlı kontra atak yapan bır takım ) olu yerız ve kendı sahamızda oldugumuz ıcın dahada bastırırız ve sonu ne olur bılıyormusun husran ...! ben boyle bır sey yasamak ıstemıyorum benımtakımıma avrupada fınal yakısır ...!

Evet 82 top kaybı fazla , peki ya olumlu kullanılan toplar ? 2. golden sonra rakibe top göstermeyen takım , golden sonra hala gol arayan oyuncular , golü yedikten sonra oyundan düşmeyen futbolcular .. ? Hiç mi övgüyü hak etmiyor ? Üstelik ilk lig maçında .

Burçak
09.08.2009, 23:15
TRT Stadyum programında, herkes öve öve Halilin (Tercüman) gol sevincini anlatıyolar :)
Trabzonspor taraftarının sahadaki hali dediler:)

Erdal
09.08.2009, 23:16
Aferin Mehmet Demirkol, seyredemedim çok büyük laflar edemem...Bu kadar yahu...Bilmiyorum olabilir...

Aker
09.08.2009, 23:17
Bunlar ne diyor ya, hırs yeter bırakın atamasın umut diyorlar trt de.

demir
09.08.2009, 23:19
Evet 82 top kaybı fazla , peki ya olumlu kullanılan toplar ? 2. golden sonra rakibe top göstermeyen takım , golden sonra hala gol arayan oyuncular , golü yedikten sonra oyundan düşmeyen futbolcular .. ? Hiç mi övgüyü hak etmiyor ? Üstelik ilk lig maçında .

simpıyonluga oynayan bır takımın gol attıkdan sonra hal gol arıyor dıye ovune vbılırmı yaww bu ne sacmalıkdır ??? bu sampıyonluk avarajla gelecek belkıde ??? atabılecegımız kadar tabıkı atacaz ben olumlu tek bır seyımız yok demedım cnm bak hala ıtıraz etmek ıcın ıtıraz edıyorsun gecmıs yorumlarımda ıyı taraflarrınıda ayzdım bız rezalet oynuyoruzda demıyorum sadece eksık yonlerımızı yazıyorum ınsallah bu7 eksık yonlerımız basımıza ıs acmaz yoksa buraya ben demıstım demekden nefret edıyorum

mactan once her baslıga 3 gol atacaz

1 selcuk ınan (jenerık)
2-umut bulut n(asırtma )
3- colman (penaltı )yazdıgımı herkez bılıyor ben takımımı yeterınce sevıyorum ama eksık olan yonlerınıde yazmalıyım bence ben resalet top oynadıkda demıyorum ama bu hatalar basımıza ıs acar dıyorum ama sana bu yazımın neresını anlatamıyorum onuda anlamıyorum cnm kardesım :D

Murat Keçeci
pas kalitemiz her geçen gün artıyor bol paslı oynamaya devam. 2-1 kazandık ama çok daha rahat kazanılacak bir maçtı son vuruşlarda umut engın colman daha iyi vuruşlar yapmalı selçukun bu maçta ceza sahası içine yaptığı sürpriz koşuları her maç yapmasını bekliyorum onun yanında colman hatta bezende tjıkuzu bile sürpriz koşular yapabilir.Tony slvyadan biraz daha ciddi olmasını bekliyorum galibiyet için futbolcularımızı kutluyorum her maçı tek tek ele almaya devam şimdı sırada diyarbakır

AKSOY_61

takım trabzonspor olunca öyle oluyo.
umut gs de olsaydı demediklerini bırakmazlardı.

Erdal
09.08.2009, 23:20
İyi ki aferin dedik...Yahu sayın Demirkol asıl kapanan takımları böyle açarız...

Ömer TOPAL
09.08.2009, 23:20
youtube gir sivasspor trabzonspor yaz ilk yarısı 6 dakıka ıkıncısı 8 dakıka ozet goruntunu ızle lınk vermek yasak ondan veremıyorum :D

teşekkür ederim de şu youtube ve pc işinden anlyana varmı ? ben hangi vidıoya girsem bi hata veriyo

An Error occurred, please try again later

Erdal
09.08.2009, 23:21
Gürcan abi, bence Engin ile devam edeceğiz...Gabriç i bilmiyorum ama Yattara Engin in ceza sahası içine yaptığı koşuları yapmıyor...

erhank
09.08.2009, 23:24
Fatih hoca ceyhunu cok begeniyormusda oynamamasindan yakiniyormus, simdi trt de ömer üründül söyledi, kahkahayi bastim. 3 istanbul takiminda yedek kulübesine demir atanlari milli takima cagiran baska birimi? Kendi kendini yalanlamak ancak bu kadar olur.

Cihad Varlı
09.08.2009, 23:24
Mehmet Demirkol " Trabzon'da , Fener'de kapanır Galatasaray'da kapanır ." :D

Cafer Bulur
09.08.2009, 23:25
Ömer üründül gabric stoper mi diyor,mehmet demirkol da aval aval bakiyo.:)

Cihad Varlı
09.08.2009, 23:25
Gabric'e stoper dediler . Dün %100 futbolda da forvet dediler . Bu kadar da olmaz . İnsan bir araştırır , yazıklar olsun .

Dursun Ali Bahçekapılı
09.08.2009, 23:26
teşekkür ederim de şu youtube ve pc işinden anlyana varmı ? ben hangi vidıoya girsem bi hata veriyo

An Error occurred, please try again later

internet explorer mı kullanıyorsun yoksa modzilla firefox mu?

POYRAZ
09.08.2009, 23:29
Ceyhun o kadar güzel gol atmis ki, Trt'de simdi o boru gibi golü 2. kez gösterdiler.

Oruç
09.08.2009, 23:30
Maçın ilk 10 dakikasını Lig Tv olan bir kahvehane bulamadığım için izleyemedim. Onun için bir şey söylemek doğru olmaz. Neyse gelelim bizim takıma. Defans'ın ortasında ilk yarıda Song-Egemen ikilisi arasında bazı anlaşmazlıklar olmasına rağmen ciddi bir pozisyon vememiş olmamız iyidi. Cale bildiğimiz Cale demeyeceğim çünkü geçen yıl tek başına oynadığı kulvarda ileri dripling yapan bir oyuncu bu yıl yapmıyor/yapmasına izin verilmiyor ya da. Yine de pozitif futbol oynadığı kesin. Yalnız çok kere söyledik bu takıma sağbek lazım diye. Yönetimse "Serkan-Tayfun" ikilisi ile bu yılı götüreceğimizi söyledi ne yazık ki. Bu ikisi olmaz, gitmez. Serkan-Tayfun ile bu ligi götüremeyiz bu kadar basit.

Orta sahda ilk yarıda Selçuk'u geçen yıldan daha düşük bir performansta gördüm ben. Hocamızın Selçuk'u oyundan alması çok yerinde oldu doğrusu. Tangocu Colman ise özellikle ikinci 45 dk'da gitarı aldı eline, çok iyi servisler yaptı. Oyuna hücüm anlamında çok büyük katkı sağladı.

Tiji... Hüseyin yüzünden bu takım önliberosuz oynuyordu on yıl. On yıl sonra da olsa oyunu çift taraflı oynayan bir önliberonun takımımızın formasını giymesine çok sevindim açıkçası. Takımın yenilerinden olmasına rağmen dün başarılı bir çizgideydi. Bravo Tiji.

Engin hala oynadığı takımın ismini ve büyüklüğünü yeterince kavramış değildi dün gece. Dikkat etmeli kendine. Alanzinho ise özellikle ikinci yarıda olumlu işler yaptı. Aslında Alan'i maçların son yarım saatinde yorgun takımlara karşı diri bir şekilde sahaya sürmemiz takımımıza avantaj getirecektir. Ceyhun için ise bir şey söyleme gereği duymuyorum. Ayaklarına sağlık.

Takımın en önemli eksiklerinden bir diğeri ise forvet pozisyonu. Umut geçen yıla göre top indirmede daha derli toplu oynamasına karşın, yakaladığı pozisyonları kaçırmada ise ne yazık ki istikrarlı çizgisini korumakta. Bu takıma "bulduğunu atan" bir "golcü" lazım.

Pasa dayalı "sen koşma topu koştur" felsefesinin doğru bir felsefe olduğunu bilmemiz için Barcelona ve İspanya örnekleri yeterince açıklayıcı olacaktır. Oyunu kaznmak istiyorsan pas pas pas... Gerisi zaten gelir, biri çıkar gol atar maçı alırsın. Çakma da olsa Barca gibi takımımın sahada kedinin fare ile oynadığı bir şekilde rakip takımı koşturması hoşuma gider her zaman. Özellikle 2. golü bulduktan sonraki pas trafiğine çok sevindim, çok da rahat maçı tamamladım. Daha iyi olmak için daha çok çalışmalıyız. Broos bunu takıma katabilecek bir isim gibi duruyor. Yalnız sağbek ve forvet alınsın. Lütfen !

Şu kendini nimetten sayan, maçtan önce "paf takımımız bile çıksa yeneriz" diyen Sivas taraftarlarını üzdükleri için takıma teşekkür ediyorum. Kendini bilmezlere hadlerini bildirdiniz ya sağolun.

Aker
09.08.2009, 23:31
Daha oyuncuları tanımıyorlar hakkında yorum yapmaya çalışıyorlar ve orada oturduğu yerden para kazanıyorlar, ne ala memleket.

Ömer TOPAL
internet explorer mı kullanıyorsun yoksa modzilla firefox mu?

ikiside var expoleri kullanıyorum şu an

iso_4939
bu da size kapak olsun cirkefler ıyı caktık ama...

spormania
09.08.2009, 23:32
Stadyum progarmını kınıyorum ve verilecek ödülden geri dönülmesini talep ediyorum..

Nedenini aşağıdaki stadyum programına attığım maillerimden bulabilirsiniz.

Sayın Arıkan,

Yeni transferimiz Gabric stoperdir ha...Bilmiyorsun en azından yorum yapma...
Altta yazdıklarıma hala cevap bekliyorum.

İyi yayınlar.

Tekrar Merhaba,

Ya ben renk körüyüm ya da siz terbiyesiz. Orada Trabzonsporun renginde olan topu bize gösterir misiniz?
Tek kelimeyle müthiş bir başlangıç yaptınız!!!

İyi yayınlar.

Merhaba,

Ben o yeni toplarınız arasında Trabzonspor renklerini göremedim neden acaba? Bizim maçımızı
hala yorumlamamanızla da bir alakası var mı acaba diye düşünüyor insan.

İnadınıza bu sene şampiyon olacağız ve sizden ricam bu anlayışınızı devam ettirip Trabzonspora 5 dk zaman ayırarak
rezilliğinizi devam ettirmenizdir.

Size de bu yakışır.

İyi yayınlar.

Dursun Ali Bahçekapılı
09.08.2009, 23:41
ikiside var expoleri kullanıyorum şu an

modzillada denemeyi denersen problemin cözülebilir bazen expoler acmıyor

asimetrik
09.08.2009, 23:42
Erdal, Engin sürekli bir şeyler yapmaya çalıştığı için kötü gözüktü. Adam hep öne gitmek istiyor. Sürekli risk alıyor. Çok doğru koşular yapıyor. Hoca biraz daha basit ama gerektiğinde de risk alacak gibi oynatacaktır Engin'i.

Bu arada TRT'de komedi dükkanı açmışlar. Sanki doğru dürüst söyledikleri bir kaç söz de forumdan alıntı gibi geldi bana..

albatros
09.08.2009, 23:43
spormaina
kusura bakmayın ama tepkinizi aşırı buldum.
ilk mesajda sayın arıkan deyip ikinci mesajda terbiyesiz diyorsunuz.
ömer üründül'ü de hakan şükür'ü de sevmem ama Erdoğan Arıkan'a haksızlık etmişsiniz.
hatta kullandığınız kelimeler biraz ayıp kaçmış.tepkinizi anlayabiliyorum ama bu şekilde haklıyken haksız konuma düşmüşsünüz.

edit: topumuz en önde beşiktaş'ın topuyla aynı hızada :)

Şenol Altunsoy
82 top yaptık bugün gs 81 top kaybı yaptı antepde 88 topla oynama oranımız yüzde 57 topla fazla oynayan takımlar daha fazla top kaybederler birde takımın ilk maçı giderek bu kayıplar azalacaktır

KERİM
TRT Stadyum programında, herkes öve öve Halilin (Tercüman) gol sevincini anlatıyolar :)
Trabzonspor taraftarının sahadaki hali dediler:)
stadyumu izlemiyordum. Merak ettim şimdi

bulls61
09.08.2009, 23:44
Trabzonuma yakisir nasil Çakti ama : ))))

KDRDYN
09.08.2009, 23:46
bu arada sivas a gidip tribünde bizi destekleyen taftarımıza teşekkürler. gözümüz bordo-maviye doydu stadda. herkesin üzerinde forma veya renklerimizi taşıyan bir şey vardı.

korkuyorum. haftaya kahverengili, siyahlı saatler gelecek.

Cihad Varlı
09.08.2009, 23:47
Arkadaşalar meşale yakmak yasak değil mi ?

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=59693 (http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=59693)

Bu arada Antep'de 28. dakika kutlaması yaptı . Yavaş yavaş , herkes özeniyor .

spormania
09.08.2009, 23:47
spormaina
kusura bakmayın ama tepkinizi aşırı buldum.
ilk mesajda sayın arıkan deyip ikinci mesajda terbiyesiz diyorsunuz.
ömer üründül'ü de hakan şükür'ü de sevmem ama Erdoğan Arıkan'a haksızlık etmişsiniz.
hatta kullandığınız kelimeler biraz ayıp kaçmış.tepkinizi anlayabiliyorum ama bu şekilde haklıyken haksız konuma düşmüşsünüz.

edit: topumuz en önde beşiktaş'ın topuyla aynı hızada :)

yanlışın var albatros ilk mailim en sondaki, son mailime sayın arıkan diye başladım...

Bence tepkim az bile kaldı...

futbalski60
09.08.2009, 23:50
Arkadaşalar meşale yakmak yasak değil mi ?

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=59693 (http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=59693)

Bu arada Antep'de 28. dakika kutlaması yaptı . Yavaş yavaş , herkes özeniyor .

Ne güzel işte biz başlatmışız diğer kulüpler de bunu kullanıyor ben bunda bir yanlış görmüyoum aksine diğer kulüpler de bu şovu yapsın ben yaptım siz yapmayın, taklitçiler sizi lafları saçma, biz de çoğu takımların yaptığı uygulamaları yapıyoruz zaten.

OLCAY ÇAKIR
09.08.2009, 23:51
İlk dakikalarda anormal acemilikler yaptı bizim çocuklar.

İlk maçın heyecanı,ilk ciddi maçın heyecanı,büyük takımda ilk büyük maç heyecanı gibi türlü mazeretler,türlü oyuncularımızda gözlendi.

Sonradan açıldık.
Oyuncular ürkekliği attı üzerlerinden.
Sanırım golden sonra sorun aşıldı.

Bir tek Sylva aşamadı,golü yedi.
Canı saolsun.

Ben ekran başında Engin'i dışarı alır-almalı diye beklerken,Selçuk'u dışarı alması enteresandı hocanın.

Hoca Engin'i tutuyor belliki.
Zira oyunda kalan Engin,Selçuk değişiminde rahatladı ve daha iyi oynamaya başladı bence.

İlk ve zorlu bir maç,paslarıyla akıllarda kaldı..

Özkan
09.08.2009, 23:52
Trabzonspor'un bu oyununu beğenmeyen çarpılır. Daha ne yapacaktı sahadakiler? Teknik direktörümüzün de dediği konsantrasyon eksikliği haftaya biter ve gelen 3 gidene 5 atmaya başlarız. Az rahat olun da!

cellchook
10.08.2009, 00:00
Tjikuzu o kadar negatifki,bu negatiflik "ilk maç canım olur" dedirten cinsten de değil.Umarım hoca bunu görmüştür,topu çok iyi oyuna sokuyor ama dönüşlerde ve hamleli pozisyonlarda oldukça ağır,ben bu kadar pasör bir ortasaha varken tjikuzunun yedek kulübesinde olmasını tasarruf olarak görüyorum,ceyhun biraz daha mücadeleci yapıya kavuşursa,tjikuzunun yerine monte edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Selçuk'un hala yumuşak karnı,maç içi istikrar.Colmanda öyle ama sanki o biraz daha sert(Keşke iyi bir zafer yeleni görebilsek.)
Engin çok heyecanlıydı fakat öyle bir kumaşı varki sağ çizgiden sol çizgiye kadar ekvator gibi bir çizgi çeksek her yerde oynar önlibero hariç.

Serkan ve Tayfun arasında ayrım yapmak çok zor!!!

ÜTOPİK 11'İM(hoca asla böyle çıkmayacaktır)

--------------------slyva------------------------
tayfun(serkan)--------giray---------------egemen------------cale
-------------------ceyhun-------------------------------------
yattara-------------colman------------engin----------------gabric
---------------------gökhan-------------------------------------

KERİM
10.08.2009, 00:04
Ne güzel işte biz başlatmışız diğer kulüpler de bunu kullanıyor ben bunda bir yanlış görmüyoum aksine diğer kulüpler de bu şovu yapsın ben yaptım siz yapmayın, taklitçiler sizi lafları saçma, biz de çoğu takımların yaptığı uygulamaları yapıyoruz zaten.
sana katılmıyorum. resmen şovumuzu çalıyorlar. kolbastıdada aynı şekilde kendi yöresine uyarlıyarak yapan var

turkish0061
10.08.2009, 00:11
stadyumu izlemiyordum. Merak ettim şimdi
aynen unutum yaa izleyemedim, ne dedi acebaa

nakzo
10.08.2009, 00:12
Arkadaş ben mi futboldan anlamıyorum siz mi tamam bencede bu takıma gerekli takviyeler yapılmadı vede sivası yeneceğimize inanmıyordum ama özellikle 2. yarı sivası ezdik ya bunun başka tarifi yok vede 96-2004 senelerinden sonra ilk defa dandun çıkmayan ayağa oynayan verkaç yapan bir takım vardı sahada felaket tellalığını bırakın. Ayrıca umut bu takımın forveti değil hocada oynatmayacak onu göreceksiniz.

Ahmet Faruk
10.08.2009, 00:14
Bu stadyum, program işlerini büyütmenin anlamı yok...
Bizim takımı konuşmak için daha erken. Hele 10. hafta bir gelsin...

titanic
10.08.2009, 00:31
Stadyum programında biz zirvedeyken bizden başka ne konuşulabilir? Hele bekleyin zirvedeki yerimizi alalım sağlamlaştıralım o zaman işler değişecek,bu arada bir futbol programında takımının konuşuluyor olması taraftara ne katar?Bence hiçbirşey oradaki insanlardan da ciddi yorumlar beklemeyin çünkü trabzonsporlu değiller takımı çok ıyı tanımıyorlar.Tv den maçımızı izliyorlardır.O da belki

yorumsuz6117
10.08.2009, 00:36
arıkan gabrice stoper derken diğer şahıslar onu uyarmıyormu peki stoper değil diye..:eek::)

zahido
10.08.2009, 00:43
Erdal, Engin sürekli bir şeyler yapmaya çalıştığı için kötü gözüktü. Adam hep öne gitmek istiyor. Sürekli risk alıyor. Çok doğru koşular yapıyor. Hoca biraz daha basit ama gerektiğinde de risk alacak gibi oynatacaktır Engin'i.

Bu arada TRT'de komedi dükkanı açmışlar. Sanki doğru dürüst söyledikleri bir kaç söz de forumdan alıntı gibi geldi bana..

Engin icin dediklerine katiliyorum abi.. Devamli oyunun icerisinde ve devamli kendini gosteriyor, arkadaslarindan top istiyor, arkadaslarina ters kosular yaparak koridor olusturuyor.. Bunlar birazda zamanla oturtulacak seyler.. Mesela birkac tane pasi var ki cok ince dusunulmus paslar ama arkadaslari anlamadigi icin cok kotu gozuktu bu paslar..

Colmanda eger engin gibi surekli oyunda kalip kendini gosterirse daha rahat bir sekilde ataga kalkariz ve top hep bizde olur.. Insallah dahada iyi olacagiz ama sagbek ve forvet sart bu takima..

61viya
10.08.2009, 00:46
Söylenecek söz çok...O güzelliği ifade edebileceğime inancım yok...

Aşığız sana Trabzonum! Yok ötesi...!

Ağladık o stadda gene,ama bir bilsen neler geçti yüreğimizden bu defa...!

Varlığın armağan bize..!

OLCAY ÇAKIR
10.08.2009, 00:57
Önümde bilgisayar,karşımda TV.

Kanallara bakıyorum midem bulanıyor...

Yorum yapanlara bakıyorum.
Yorumladıklarına bakıyorum.
Midem hepten bulanıyor.

Maçı izledinmi?

Evet.

Yorumunu kendin yap.

Gel burda BMN'de birde bize yap.
Bizle tartış..

Evet,imkanlar her daim zorlanıp maçlar izlenmeli CANLI..

Bu herifler zaten bizi konuşmuyorlar,konuşuncada sığ.
Konuşmamaları daha iyi.
Eziyet çekiyorlar bizi konuşurken.
Bunu hissetmek daha berbat duygu.

İSTEMİYORUM....

Maçları izlemek kafidir.

Tavsiye;KANAL 1 de Volkan KONAK var.
Dinle ve UYU.
:)

trab61
10.08.2009, 01:01

Midem hepten bulanıyor.

Maçı izledinmi?

Evet.

Yorumunu kendin yap.

Bizle tartış..

Konuşmamaları daha iyi.

İSTEMİYORUM....

Maçları izlemek kafidir.

Dinle ve UYU.

katiliyorum sana,herkese iyi geceler.

Semih
10.08.2009, 01:06
Orada olamayanlar üzülmeliler:)

Sivaslılar'ı görmeliydiniz.

lazfather61
10.08.2009, 01:09

Akşam-Kemal Cağlayan

bu yazıyı yazan kisiden ben daha iyi anlıyorum futbolu ,,, hakem olmasa biz fark atardık bence,,, ibrahim dagısanın 3kere atılması es gecip ersenin topu elle tutp hakem duduk calmadan faulu alması gercekleri gosteriyor... hakem engini atsan sanki yeneceklerdi ... sukretsinler 10 dakka daha olsa mac fark atardık ... 7 geliyor bu sene ben cok inanıyorum baskaları konusup dursun biz bunlarla muhattap olmayıp sonuna kadar destek verirsek sampiyonuz,, kacarı yok ...

Cihad Varlı
10.08.2009, 01:13
İlk 15 dakika ve son 25 dakikada ki oyunumuzu 90 dakikaya yayarsak bizi kimse tutamaz .

Onur Akyüz
10.08.2009, 01:18
oha o ne biçim yazı ya!

çüşşş kemal çağlayan büüürrssstttt!

neler yazmış ya aaa!!

Cihad Varlı
10.08.2009, 01:21
oha o ne biçim yazı ya!

çüşşş kemal çağlayan büüürrssstttt!

neler yazmış ya aaa!!

Abi takmamak lazım , malum futbol bilgisine şüphe duyuyorum şahsen . Konuşmalarından anladığım kadarıyla memleketi 5iva5 :)

Özkan
10.08.2009, 01:22
Bu herifler köşelerini yazarken, televizyona çıkmadan önce kaçak motorin içiyor olmalılar. Alkol ve esrâr bile insanın bu kadar saçmalamasını sağlamaz.

Cihad Varlı
10.08.2009, 01:26
Dün akşam ne kadar kalabalıktı burası , bugün kimse yok :)

Onur Akyüz
10.08.2009, 01:29
http://www.demokratgazetesi.com/images_up/kemal.jpg

biraz araştırdım da sivaslıymış,

bildiğimiz silahşör yani,mecnun'un yalakası belli.

püüühhh bıyığına senin!

Cihad Varlı
10.08.2009, 01:30
biraz araştırdım da sivaslıymış,

bildiğimiz silahşör yani,mecnun'un yalakası belli.

püüühhh bıyığına senin!

Abi takmamak lazım , malum futbol bilgisine şüphe duyuyorum şahsen . Konuşmalarından anladığım kadarıyla memleketi 5iva5 :)

5 dakika önce ki yorumum :)

yorumsuz6117
10.08.2009, 01:34
serdar bali show tvde izlemek isteyen varsa izlesin..:D

Onur Akyüz
10.08.2009, 01:35
5 dakika önce ki yorumum :)
evet aynen,futboldan anlamayan,sağdan soldan nemalanan,

şakşakçının teki,ben ciddiye almaktan ve sinir olmaktan vazgeçiyorum:rolleyes:

10-61
10.08.2009, 01:36
sivasın golünü kimin attığından haberi olmayan,altı üstü hamido,bırakın saçmalasın,ersen ve kamanan kulelerimiş,puahhh hah ççççççççç

Aker
10.08.2009, 01:37
serdar bali show tvde izlemek isteyen varsa izlesin..:D

Trabzonu konuştular mı?

cem arin
10.08.2009, 01:39

yahu arkadaslar bir sey yazarken de atarken de desktekli yazin ve atin!
tjinin topla oynama orani 67 62 yani dört top kaybiyla oynamis adam. ne diyeim bilmiyorum ki simdi bu cümleye...

iyi onu abartmaylim bunu abartmayalim ne yapalim onu söyleyin de onu yapalim.

yorumsuz6117
10.08.2009, 01:39
Trabzonu konuştular mı?
hayır en son..

Aker
10.08.2009, 01:40
hayır en son..

Şaşırmadım :D . Sağol:)

Emirhan Makul
10.08.2009, 01:44
Trabzonu konuştular mı?

Program akışını anlatayım sabah ezanına kadar olan zaman dilimi 3 e bölünüp 2 ezik takıma ayrılır sabah ezanı okunmadan önce sunucu Evet Trabzonspor Ne diyorsunuz Serdar bey ya Serdar bey demişken Ya bir fıkra vardı der Serdar bali fıkra anlatır yönetmen program bitti der serdar bali ben konuşmadım diye kızar diğer yorumcular güler ve program biter. Bakmana bile gerek yok yani.

yorumsuz6117
10.08.2009, 01:46
Program akışını anlatayım sabah ezanına kadar olan zaman dilimi 3 e bölünüp 2 ezik takıma ayrılır sabah ezanı okunmadan önce sunucu Evet Trabzonspor Ne diyorsunuz Serdar bey ya Serdar bey demişken Ya bir fıkra vardı der Serdar bali fıkra anlatır yönetmen program bitti der serdar bali ben konuşmadım diye kızar diğer yorumcular güler ve program biter. Bakmana bile gerek yok yani.
o kadarda değil serdar bali konuşuyo trabzonu yine..

LnMrt
10.08.2009, 01:47

Midem hepten bulanıyor.

Maçı izledinmi?

Evet.

Yorumunu kendin yap.

Bizle tartış..

Konuşmamaları daha iyi.

İSTEMİYORUM....

Maçları izlemek kafidir.

Dinle ve UYU.

Evet tam bir işkence o maraton programının fanatik 2 geyiği için. VE rüzgara göre anlık sallama geyiklerle bizi orada tutmaya çalışıyorlar. Ben kendi 6 yaşındaki oğlumu sardıramıyorum, bu 2 uyanık akıllarınca bizi sardırıyorlar...
HATA KİMDE Mİ? hata 25 yıldır kimlerdeyse onlarda.. O TV dekiler de değil

ugurozturk
10.08.2009, 01:49
Trabzonu konuştular mı?

Ortalama 3 dakikada bir. Serdar balinin oldugu yerde laf sirasi gelir mi adama :)

Emirhan Makul
10.08.2009, 01:50
o kadarda değil serdar bali konuşuyo trabzonu yine..

Evet konuştuğu sabit cümleler var" Tayfun defansın göbeğinde oynamalı ,taraftara yüklenmeyin kızarlarsa görürsünüz, bana aslında kızarlar ama eleştirmeden olmaz iyiliğimiz için, Adamın biri bir gün.

Hep bu kalıpları kullanır neyse forumu daha fazla kirletmeyelim kendisi hakkında ki yorumlarla.

AdemS
10.08.2009, 01:52
TRT1'deki Stadyum programını eleştiren arkadaşlar hangi mantıkla hareket ediyorlar acaba?
Gabric'i bilmiyor olabilirler, bizler sanki tanıyor muyduk daha önce Gabric'i.. Tamam araştırmamış olabilirler ama bu kadar da büyük bir tepki vermeye hiç gerek yok..

Ayrıca televizyonlardaki programlar arasında Trabzonspor'a en çok yer ayıran ve en adil davranan program da yine STADYUM'dur.. Erdoğan Arıkan da her seferinde Trabzonspor'un büyüklüğünden bahseder.. Şu andaki spor programları arasında en seviyeli program olan STADYUM'u tek geçerim..

Eleştirecekseniz de ezbere bir şekilde değil, araştırarak ve üslubunuzu yerli yerinde kullanarak eleştirin..

yorumsuz6117
10.08.2009, 01:54
TRT1'deki Stadyum programını eleştiren arkadaşlar hangi mantıkla hareket ediyorlar acaba?
Gabric'i bilmiyor olabilirler, bizler sanki tanıyor muyduk daha önce Gabric'i.. Tamam araştırmamış olabilirler ama bu kadar da büyük bir tepki vermeye hiç gerek yok..

Ayrıca televizyonlardaki programlar arasında Trabzonspor'a en çok yer ayıran ve en adil davranan program da yine STADYUM'dur.. Erdoğan Arıkan da her seferinde Trabzonspor'un büyüklüğünden bahseder.. Şu andaki spor programları arasında en seviyeli program olan STADYUM'u tek geçerim..

Eleştirecekseniz de ezbere bir şekilde değil, araştırarak ve üslubunuzu yerli yerinde kullanarak eleştirin..
gabrice stoper dedimi bilmiyorum ama dediyse ve diğerleride onu uyarmamışsa çok büyük ayıp..

Aker
10.08.2009, 01:54
Haklısınız arkadaşlarda Ts Tv açılana kadar idare etmek amaçlı. Televizyonumuz açılsın bu yorumcuların suratına bile bakmam:) Ama maalesef açılacağını pek sanmıyorum yakın zamanda.

samway
10.08.2009, 01:55
nasi .aktuk zivasa ihihihihihihiihihihh :)

zahido
10.08.2009, 02:00
gabrice stoper dedimi bilmiyorum ama dediyse ve diğerleride onu uyarmamışsa çok büyük ayıp..

Yok yaaa biara stoper gibi bisi soylendi sora omer urundul ve hakan sukur kenar adami dediler.. Olur boyle seyler.. Fenerin dos santosunada sag acik diodu birileri fazla takilmamak lazim boole seylere..

AdemS
10.08.2009, 02:01

Uyardılar Hocam, kenar adamı dediler ve düzelttiler..

yatara
10.08.2009, 02:17
oh be yendik sivasi sidmi bu hafta rahat rahat stressiz giderim okula :D

asimetrik
10.08.2009, 02:19

Sorun ne biliyor musun renkdaş, (M. Demirkol'u ayrı tutuyorum) bir arkadaşın dediği gibi, Trabzonspor'u konuşurken işkence çekiyorlar, samimi değiller, reyting adına konuşuyorlar, hatta daha öteye gideyim Ömer Üründül denen zerzevat konuşurken suratında gördüğüm küçümseme ifadesi beni delirtiyor. Ne yazık ki sus deme yetkim yok. En fazla kanal değiştirebiliyorum.
Gabriç'i bileceksin. Bilmiyorsan M. Demirkol gibi takip etmedim, büyük laflar edemem diyeceksin. Adalet adına verilen süreyi doldurmak için konuşmayacaksın.
Keşke ne Ömer Üründül ne de Hakan Şükür bir kelime etmeseler Trabzonspor adına. Sunucu ve M. Demirkol'da maçı yorumlasalar. Çok daha iyi olacak.

ibrahimkaya
10.08.2009, 02:21
Orada olamayanlar üzülmeliler:)

Sivaslılar'ı görmeliydiniz.
orada olmak ve sivaslıların hallerini görmek çok güzeldi.oysa otobusteyken bizi gören 3 işarti yapıyordu:D

asimetrik
10.08.2009, 02:30
Asıl mesele bizim taraftarımızın ulusal sandığı ama gerçekte İstanbul basını olan bu zerzevat tayfasından medet umması. Gerçekte de Trabzon medyası İstanbul takımlarına ne kadar yer veriyor ki onlarda bize versin.

Üstelik ben sadece Trabzonspor'u değil mesela Eskişehir'i de merak eden, Antalya'nın niçin yenildiğini bilmek isteyen birisi olarak neden saatlerce 3 istanbul takımını dinleyeyim.

Bir kaç yıl önce ntv radyoda dinlediğim bir maç durumu özetliyordu. Fb ile bir Anadolu takımı maçında 10 dakika boyunca rakip takımın adını anmayan bir spiker düşün, fener gol attı, fener gol yedi diyen, fener korner atıyor, fener faul yaptı diyen.
Rakip yok, sadece onlar var.

Bu anlamda bir program istiyorsan trt de tele lig deseydin bu kadar tepki vermezdim.

AdemS
10.08.2009, 02:35
Sorun ne biliyor musun renkdaş, (M. Demirkol'u ayrı tutuyorum) bir arkadaşın dediği gibi, Trabzonspor'u konuşurken işkence çekiyorlar, samimi değiller, reyting adına konuşuyorlar, hatta daha öteye gideyim Ömer Üründül denen zerzevat konuşurken suratında gördüğüm küçümseme ifadesi beni delirtiyor. Ne yazık ki sus deme yetkim yok. En fazla kanal değiştirebiliyorum.
Gabriç'i bileceksin. Bilmiyorsan M. Demirkol gibi takip etmedim, büyük laflar edemem diyeceksin. Adalet adına verilen süreyi doldurmak için konuşmayacaksın.
Keşke ne Ömer Üründül ne de Hakan Şükür bir kelime etmeseler Trabzonspor adına. Sunucu ve M. Demirkol'da maçı yorumlasalar. Çok daha iyi olacak.

ömer Üründül'ün Trabzonspor'dan bahsederkenki yüz halinin ben de farkındayım. renktaş. Ben zaten Mehmet Demirkol ve Erdoğan Arıkan'dan dolayı izliyorum o programı.. Ama yine de diğer tv programlarına göre bize yer ayırdıkları için de o programı izlemeye değer buluyorum.. Ayrıca maçları yorumlarken de gayet güzel ve seviyeli bir şekilde değerlendiriyorlar..

Telelig ise zaten muhteşem bir program.. Hem Kerem ÖNCEL, hem de Zeki ÇOL çok değerli insanlar ve gayet de başarılı bir şekilde yürütüyorlar programı :)

asimetrik
10.08.2009, 02:38
Onlar için Trabzonspor istediklerinde kullanacakları bir figüran ya da lige renk katan bir takımdan fazlası değil. İşte bu yüzden Trabzonspor'a aşığım. 6 defa ........... Yedincisi de yolda.

Arda'nın don rengini bilecekler, Ama Gabriç'in milli takımda oynadığını bilmeyecekler, takımının kaptanı olduğunu bilmeyecekler. Biz de onlara saygı duyacağız.
Hadisinler oradan...

Cihad Varlı
10.08.2009, 02:55
Onlar için Trabzonspor istediklerinde kullanacakları bir figüran ya da lige renk katan bir takımdan fazlası değil. İşte bu yüzden Trabzonspor'a aşığım. 6 defa ........... Yedincisi de yolda.

Arda'nın don rengini bilecekler, Ama Gabriç'in milli takımda oynadığını bilmeyecekler, takımının kaptanı olduğunu bilmeyecekler. Biz de onlara saygı duyacağız.
Hadisinler oradan...

Abi ilgilenmeye , o güzel parmaklarını yormaya değmez :) Şampiyonluk yolunda ki bu dikenleri , futbolcularımız sahada temizliyor zaten . Biz ne kadar eleştirirsek eleştirelim değişen birşey olmicaktır . Gereken cevap sahada en güzel şekilde veriliyor . Klasik oldu biraz ama , idare edin :)

asimetrik
10.08.2009, 03:07
Abi ilgilenmeye , o güzel parmaklarını yormaya değmez :) Şampiyonluk yolunda ki bu dikenleri , futbolcularımız sahada temizliyor zaten . Biz ne kadar eleştirirsek eleştirelim değişen birşey olmicaktır . Gereken cevap sahada en güzel şekilde veriliyor . Klasik oldu biraz ama , idare edin :)

Eyvallah, durum anlaşıldı, sakinleştim.
Benim umurumda değiller de Trabzonspor taraftarı bunları adam yerine koyunca keyfim kaçıyor.
Samimi olunca klasik olması daha güzel duruyor:)
Haydi iyi geceler..

Cihad Varlı
10.08.2009, 03:09
Eyvallah, durum anlaşıldı, sakinleştim.
Benim umurumda değiller de Trabzonspor taraftarı bunları adam yerine koyunca keyfim kaçıyor.
Samimi olunca klasik olması daha güzel duruyor:)
Haydi iyi geceler..

Teşekkürler abi , sizede . Allah rahatlık versin :)

KERİM
10.08.2009, 03:14
Maçı Serdar Bali 6 pasda yorumladı. bu Adamın neyini sevmiyorsunuz hala anlamış değilim.
Gayetde iyi konuştu.

Eğer taraftar bu kadar tepki göstermeseydi şimdi ligtvde Trabzon için beşiktaş yorumcusu ve ersunu görmiyecektik

10-61
10.08.2009, 03:20
Size daha da enteresan bişey anlatayım mı?sivas maçını canlı izleyemedim misafirim olduğu için,misafirim bi ara lavaboya gidince trt'den skora baktım 2-1 öndeyiz yazıyor hemen trt-1 radyoyu açtım,angut spiker diyor ki dakika 85 durum 1-1,Allah Allah dedim acaba skoru mu yanlış yazdılar?trt-2'ye baktım orda da 1-2 yazıyor,sizin yapacağınız işe de,size de dedim kapattım,kasıt aramak lazım mı bilmem ama bu kadar alakalılar yani ,daha önce yazan olduysa özür....

must61
10.08.2009, 03:22
Maçı Serdar Bali 6 pasda yorumladı. bu Adamın neyini sevmiyorsunuz hala anlamış değilim.
Gayetde iyi konuştu.

Eğer taraftar bu kadar tepki göstermeseydi şimdi ligtvde Trabzon için beşiktaş yorumcusu ve ersunu görmiyecektik
Alanzinho geldiğinden beri demediğini bırakmayan adam sanki birşey değişmiş gibi Alanzinho'yu öve öve bitiremedi...Ersun yanal hakkındaki abartılı yorumları, geçen yıl Selçuk hakkında yaptığı talihsiz açıklamalar beni kendinden soğutmuştu...Bu tutarsız tavırlarından dolayı pek sevmiyorum kendisini...Ama televizyonda görebildiğimiz nadir Trabzonspor'lu yorumculardan olduğu için katıldığı programları izlerim...

Sinan_Ts61
10.08.2009, 03:37
Sivassporu yendik süper sevindim valla..:D:D:D:D:D
Ben dedim ama sivas bu sene ya kötü gidercek yada iyi ikisinden biri ..ama gecen seneyi mumlar aricaklar sivasspor....umarim en kötü yerde olurlar......

Sefa
10.08.2009, 03:38
Alanzinho geldiğinden beri demediğini bırakmayan adam sanki birşey değişmiş gibi Alanzinho'yu öve öve bitiremedi...Ersun yanal hakkındaki abartılı yorumları, geçen yıl Selçuk hakkında yaptığı talihsiz açıklamalar beni kendinden soğutmuştu...Bu tutarsız tavırlarından dolayı pek sevmiyorum kendisini...Ama televizyonda görebildiğimiz nadir Trabzonspor'lu yorumculardan olduğu için katıldığı programları izlerim...
Katılıyorum..

Sinan_Ts61
Bizim eksimiz vardir gökhan ünal-ve en önemlisi yattara gene bile kazandik ama forvet de yedek ufutbolcumuz cok az bana göre....herzaman gökhan ünal olmaz ki...

KERİM
Yorumcular o anı yorumlar, o hafta hangi maç oynandıysa onu yorumlarlar.Şimdi Alanzinho geçen sene bize ne verdi? Hiç bişey. Serdarda haklı olarak olumsuz olarak eleştirdi ve o sezon Alanzinho tipi bir oyuncudan daha çok Kanat oyuncusunun gerekliliğinden bahsetti ki haklıydıda.

only ts
10.08.2009, 03:53

tam benim düşündüklerim. hele o şaban yokmu inanın sırf mecburiyetten o canlıya tahammül ediyorum yani kaçırdığım bi haber olur bi pozisyon olur diye....

must61
10.08.2009, 04:26
Yorumcular o anı yorumlar, o hafta hangi maç oynandıysa onu yorumlarlar.Şimdi Alanzinho geçen sene bize ne verdi? Hiç bişey. Serdarda haklı olarak olumsuz olarak eleştirdi ve o sezon Alanzinho tipi bir oyuncudan daha çok Kanat oyuncusunun gerekliliğinden bahsetti ki haklıydıda.
Alanzinho henüz transfer edilmişken yani herhangi bir maça çıkmadan başlamıştı hakkındaki olumsuz yorumları...Yıldız aldık yarısı geldi yarısı sonra gelecek türünden cümleleri bolca tüketmişti...Ki Alanzinho geldiği günden itibaren ne performans düşüklüğü yaşadı nede ciddi bir artı kattı kendine...Belli bir çizgide kalitesini fazlasıyla gösterdi...Galatasaray maçındaki performansının ardından dahi olumlu konuşmadı hakkında Serdar Bali...Bize geçen sene ne verdi demişsin bu yıl sanki farklı bir Alanzinho var...Daha lig yeni başladı asıl bu sene ne kattı?
Hazırlık maçındaki ve Sivas maçını kastediyorsan Alanzinho geldiği günden beri oynadığı maçların çoğunda buna yakın performanslar gösterdi...Attığı attırdığı goller unutulcak türden değiller...
Yani bu sadece Alanzinho konusu...Dediğim gibi Tv de hiçbir alternatifimiz yokken eli mahkum dinliyoruz yorumlarını...

Mustafa Yüksek
10.08.2009, 04:32
tam benim düşündüklerim. hele o şaban yokmu inanın sırf mecburiyetten o canlıya tahammül ediyorum yani kaçırdığım bi haber olur bi pozisyon olur diye....

o program telelig'in tırnağı bile etmez...zeki çol benim görüşüme göre en iyi spor yorumcusu...

bu arada çok fena ettuk sivasa:D

kudu_61
10.08.2009, 05:45
61. dakika tribün şovumuz tek kelimeyle beni mest etti her maç bu olabilir balondan çok daha renkli ismi bile belli 61.dakika çıplak show

kudu_61
10.08.2009, 06:20
kendimi bildim bileli futbol izlerim herzaman söylerim
1- kaleye düzgün şut çakabilen takım maçı kazanır
2- orta sahasında teknik futbolcu sayısı fazla olan takım maçı kazanır

ikinci yarı sivas yoruldu ve biz resmen bence süper ortasamızla topu koşturduk ve şut çektik
sylvanın golü şans o top o şekilde ancak 1 defa köşeye giderdi gitti olsun
anlamadığım ilk yarı cezasahasına gelen her topa sivaslıların vurması
ama egemen-song bence müthiş bir ikil
selçukta hoş futbolcu
colmanı ben hiç tutmadım inşalllah yanılırım
umut malesef koşuyor ama ne topu önüne alabiliyor nede top stop layamıyor
inşallah gökhan tez zamanda takıma girer
bir yedek forvet şart
zaferde bence colmanıngörevini yapar
ama takım bazen çok avrupai oynuyor müthiş bir pas trafiği yapıyor bunu 90 dakika yaparsak süper bir takım

Emirhan Ömeroğlu
10.08.2009, 08:44
Takım bazen bir top oynuyor bir pas yapıyor hakkatten coşuyorum diyorum ki Barcelona. Ama 90 dakika değil. İnşallah 90 dakikaya bunu yayarız.

Burak
10.08.2009, 08:47
Takım bazen bir top oynuyor bir pas yapıyor hakkatten coşuyorum diyorum ki Barcelona. Ama 90 dakika değil. İnşallah 90 dakikaya bunu yayarız.

Renklerden zaten bı aşinalık var :D :D :D :D

Murat Keçeci
10.08.2009, 09:03
takımdaki artılar;
1-İyi pas yapmaya başladık.
2-Futbolcuların birbirine uyumu iyi
3-Takımın önemli isimleri olmadığı halde hiçbirisi aranmadı buda takım oyunun yavaş yavaş oturmaya başladığının göstergesi

takımdaki eksiler;
1-Basit top kayıpları yaptık.
2-Duran toplarda adam paylaşımını yeterince iyi yapamadık çok topa vurdu sivas
3-Birçok net pozisyonu yine cömertce harcadık.

Doğan BULAT
10.08.2009, 09:07
Tony'nin yediği golü Tolga yeseydi Trabzona giremezdi herhalde:mad: Tony'ninde kendisine çeki düzen vermesi gerek artık. Saçma goller yiyor

Hüseyin Bağdat
10.08.2009, 09:21
Bu maçtan sonra hoca yönetimden acilen sağ bek ve santrafor istemeli ve bunda diretmeli.

Colman ve Engin biraz tutuktu. Zamanla onlarda düzelince bu takımın ortsahası tuutlmaz olur. Santraforsuz böyleysek iyi bir golcü le neler yapmayızki...

Süleyman Sofu
10.08.2009, 09:21
yediğimiz golde kaçırdığımız gollerde bence bize yakışmadı ama yakışan bişey varki oda sivası avlamamız oldu.Umutun birebirdeki bu heyecandan kurtulması gerek yoksa korktuğu başına gelebilir birde enginin bu kadar dağınık olmasına anlam veremedim hazırlık maçlarındaki halinden eser yoktu neyse herşeye rağmen kazanmak çok güzel...

Ahmet Kuru
10.08.2009, 09:23
Takım ilk maçıyla bu sezon bize güvenin dedi...
Geçen sezona oranla daha temkinli,daha derli toplu,daha çok ayağa oynayan bir takım vardı sahada...
Trabzonspor,Sivas'ı paslarıyla yendi de diyebiliriz aslında.Maç sonu istatistiklerinde,Sivas 200 civarı pas yapmışken,biz 400 civarı pas yaptık,Rakibi yapılan tek top ve genel paslar ile yorduk...
Takımdaki basit ve kişisel hataların dışında hiçbir sorun yok gibi...Eğer ki bunlarıda ilerleyen haftalarda ortadan kaldırırsaki,bu sezon geçen seneden çok daha iyi geçecek diyebiliriz.
Futbolculara gelirsek eğer, Selçuk+Alanzinho+Cale iyiydi...
Song bir kaç hatasınının dışında tecrübesiyle takıma çok şey kattı.
Ceyhun için ayrı bir parantez açmak lazım,birincisinde vurdu olmadı,ikincisi yakaladı...Artık Trabzonspor'un oyuna sonradan girip de skoru değiştiren oyuncularının olması gerçekten güzel...
Sonuç itibariyle ben takımı beğendim...3-4 hafta sonra çok daha iyi olacağı kesin...

ozturk
10.08.2009, 09:33
ufak tefek konsantrasyon eksikleri dışında iyiydik. 2. yarı 60. dakikadan sonra süperdik..

aurora
10.08.2009, 09:40
Bol pas yapan takım deyip durdu herkes. İzleyemedim maçı ama şayet böyleyse bu acaba Blinçli bir çalışmanın ürünüyse çok iyi yodayız demektir. Hocamızın takiği bildiğim kadarıyla en azından basından yansıdığı kadarıyla topu devamı ters kanata atıp oyunun yönünü değiştirmek idi. Ama anladığımız kadarıyla birde Total futbol anlayışını aşılamış gibi gözüküyor. İnşaallah daha iyi uygularız.

Erdal
10.08.2009, 09:42
Haftanın en keyifli maçı...Haftanın en tempolu takımı...Haftanın en güzel golü...Haftanın en güzel gol sevinci....Haftanın en renkli deplasman tribünü...

Burçak
10.08.2009, 09:48
ah bu takımda pozisyona girdiğinde topa vurmak için kaval kemiğini aramayan forvetlerimiz olsa.
uyanık olsalar. zıpkın gibi olsalar.
böyle bir fovetimiz olsun Yattara Alanzinho Colman Selçuk Engin Tji gibi adamların paslarıyla gol kralı olurdu .
Ama yok. Sylva dan nasıl ki gol yememesini bekliyorsak Gökhan ile Umuttan da gol atmasını beklemek hakkımız.
ama Gol atması gereken ilk kişiler onlar olduğu halde, defansdan adamımız geliyor ortasahadan adamımız geliyor gollerini ayor.
Gol atması için ileride bekleyen forvetlerimiz ne yapıyor?

Yönetimin şu kadroya gerçek bi golcü almaları çok yakışır ve yerinde olurdu. her sezon bir tarafımız eksik oluyor.
sonra 3 puan geride ligi bitirince ah keşke alsaydık diyoruz.
iş işten geçmeden bunlar düşünülmeliydi

Erdal DİLEK
evet gecen seneden daha iyiyiz ama ben öyle aman mana bir futbol görmedim, futbolun güzelliği sadcec bireysel anlamada saha da vardı, umut var mı evet var. . .

Gökçebey
Erdal abi, takıma Gabriç, Gökhan ve Yattara ile kulübeden Ceyhun'un da katılacak olması konusunda ne düşünüyorsun? Sence de Allah Broos'a sabır versin mi :D

Hotaman
10.08.2009, 09:50
Haftanın en keyifli maçı...Haftanın en tempolu takımı...Haftanın en güzel golü...Haftanın en güzel gol sevinci....Haftanın en renkli deplasman tribünü...

Haftanın en güzel golu dışında hepsine katılıyorum.

Takımımız böyle pas yaptığı sürece özellikle içerde ki maçlarda bol farklı maçlar kazanırız. Buna yürekten inanıyorum...

atigol
10.08.2009, 09:54
Maçtan sonra futbolcularrı tek tek değerlendirsek çoğu için kötü oynadı deriz herhalde buna rağmen takım olarak çok iyiydik bence. Birde bireysel olarak performansları artırıp maç içinde insiyatif kullandıkları zaman gerçekten çok iyi bir takım olacağız...Birde oyun içinde yaşanan konsantrasyon eksikliğini ve yaşanan top kayıplarını giderirsek yine geçen sezon olduğu gibi son maça kadar yarış içinde oluruz, hepimiz için hayırlısı olur inşallah

Ali İhsan
10.08.2009, 10:21
Uzun süre sonra kahvehanede maç izledim. Atmosfer güzeldi, sigara yasağı balta vursa da. Dumanaltı ortamı aradı gözlerim...Şaka bir yana daha sağlıklı maç izleniyor ve insanın kafası daha çok çalışıyor, hele takımın belli dönemlerde şiir gibi oynayınca, açık bir kafayla bunu görmek güzel.

Hazırlık maçlarından bir tanesini bile izlememiştim. Maça önyargılı gittim, iyi pas yapıyoruz, topu çok güzel döndürüyoruz, atak yönü değiştiriyoruz falan gibi bize çok yabancı olan şeylerin varlığını umut ediyordum buradaki yorumlardan. İlk dakikalarda biraz eksiklikler gördüm, çok tatmin olamadım. Özellikle ilk kez Trabzonspor formasıyla gördüğüm Engin çok tutuktu, sanırım ilk maçın heyecanından ve hala onu saatli bomba olarak görüyorum, ne yaptı etti gereksiz sarı kartını gördü, oyundan çıkarken kırmızı geliyor sandım, Allah'tan Kamanan'a geliyormuş kart.

İlk golden sonra ortamdaki taraftarlarımız gayet neşeliydi, klasik Sivas antipatisi hepsinde vardı ve ortamda güzel espriler eşliğinde maçı izliyorduk. Açıkçası Sivas hazırlık maçları ve Anderlecht maçlarından daha diriydi ve daha az hata yapıyordu, biz ise önde olmanın avantajlarını kullanmayı yine beceremiyor, kontra yapmak yerine kontra yiyorduk. Bu arada ilginç bir şekilde taraftarlar Tjikuzu'nun Hüseyin'i aratacağından falan söz ediyorlardı. Ara ara ekrana gelen benim de hayran olduğum deplasman seyircileri ortamda müthiş bir sempati oluştuyordu, onlar ekrana gelince gol olmuş kadar seviniliyordu, haklarının teslim edilmesine çok sevindim.

Neyse ki Sivas'ın golü geldi, neyse ki diyorum, çünkü o andan itibaren bir uyandı ki takım, aldık sazı elimize, tıkır tıkır top oynamaya başladık. Dakika 70 civarı içimden biz bu maçı öyle veya böyle alırız dedim, geçen seneki çoğu maçtaki gibi bitti bu maç demedim(Geçen sene sonlarda çok maç aldık, ama bir kaçı hariç hiçbirinde bu kadar rahat değildik). Tabi taraftarımız 1-1 olunca herşeye sövmeye başladı. Maçın yıldızı Alan'a bile sövmeye başladılar. Ama golün etkisi geçip müthiş futbol gelince maç 1-1 iken bile izleyenler coşmaya başladı. Sakin sakin oturan ben de kendimi kaptırdım maça, yeri geliyor önliberoda Tjikuzu oluyorum, aşırı sakin bir şekilde top dağıtıyorum, yeri geliyor Alan oluyorum Sivas'ı ipe diziyorum, yeri geliyor Tony oluyorum yediğim dandik gole rağmen hiç bir topu degajla atmıyorum, oyun kuruyorum, sonunda Ceyhun oluyorum ve o füze ağlarla buluştuğunda Halil oluyorum.

Sivas eski gücünde olmasa da, yine de kötü oynamadılar, bizim yumuşak karnımız onların en büyük artısıydı, Ersen yüksek topları alıyor ve bizi zorluyordu, biz yine Egemen-Song ikilisiyle kısa kalıyorduk. Herşeye rağmen beraberlikten sonra kapanan Sivas'ı açmak için her yolu denedik, ileri uçta Umut'tan beklentimiz kalmamışken hocanın Ceyhun'u oyuna sürmesi ve önliberoda değil daha önde kullanması çok önemliydi. Ceyhun oyuna girdikten sonra aynı geçen yılki Denizli maçında yediğimiz ikinci gole benzer bir top kaybı yapınca eyvah desem de, sonra çektiği şutlar ve kazandığı toplarla geçen sene Ahmet Özen'li dönemde başlayan özgüven artışını sürdürdüğünü gördüm.

Bu maç sıradan bir maç değildi. Bu maç iki sene önce bir sezonumuzu daha ilk haftada bitiren sonradan görme bir zihniyete ders verilen bir maçtı. Bu maçla beraber bizim Sivas'la işimiz bitmiştir, şu dakikadan sonra onlarla uğraşmaya devam etmeye gerek yok. Umarım türbülent ve mafyacık başkanı bazı şeylerden ders alır ve Anadolu'da daha önceden yapılmış devrimleri alkışlayıp, biz de sizin yolunuzdan geliyoruz demeyi becerebilirler. Bizim futbolu çirkinleştirerek değil güzelleştirerek, Ali Kemal, Şenol Güneş, vs gibi milli yıldızlar yetiştirirek bazı şeyleri başardığımızı da bir kenara not etmeliler. Öyle ben menejerlik yaptım, çevrem var deyip beşinci kalite yabancıları getirip, basın yardımıyla da büyük takımlara kakalamaya uğraşarak şampiyon olunmaz. Papaz her zaman pilav yemez. Tabi amaçları türk futboluna ve Sivas halkına hizmet etmekse, yoksa klüp zenginleştikçe takımın içinin boşaltılmasını anlayışla karşılayacak kadar saf bir halk olduğunu sanmıyorum Sivas'lıların. Bence bizimle uğraşacaklarına bu adamları denetlesinler...

Erdal
10.08.2009, 10:21
Erdal abi, takıma Gabriç, Gökhan ve Yattara ile kulübeden Ceyhun'un da katılacak olması konusunda ne düşünüyorsun? Sence de Allah Broos'a sabır versin mi :D

Allah bozmasın keyfimiz ne diyeyim Gökçe...:)

Süleyman50
10.08.2009, 10:25
sivası sivasta yenmek çok güzel oldu, derslerini verdik...

Gökçebey
10.08.2009, 10:30
@Ali İhsan, çok güzel yazmışsın, en güzel yerini cımbızlıyorum. Bizim için Sivas bitmiştir. Artık herhangi bir Anadolu takımıdır.

7can61
10.08.2009, 10:31
Geçen seneden farklı olarak sadece iki futbolcumuz vardı ve oynanan oyun geçen seneyle dağlar kadar fark ettirdi. Bunun nedeni neler olabilir?

1- Orta sahamız da Hüseyin iyi bir kesiciydi fakat pas atma yeteneği sıfıra yakın olduğu için Selçuk ve Colman çok geriye gelip top almak zorunda kalıyordu, haliyle de yoruluyorlardı. Tjikuzu Hüseyin kadar defansif özellikleri olmasada ofansif olarak hüseyinin yanında Zidane gibi geliyor bize. Tjikuzu stoperlerden aldığı topu ileriye doğru pozitif kullanıyor.

2- Umut geçen sene sol açık gibi oynuyordu aslında. Forvette de Gökhan vardı. Umuttan çakma bir sol açığımız olduğu için sol kanatımız felç olmuştu. Şimdi ise tek forvet oynadığımızdan sol kanatta Engin, Alan (Gabriç te gelince) o bölgeyi iyi kullanıyor ve golümüzüde bu kanattan bulduk.

3- Takım son senelerde görmediğimiz bir oranda pas yapıyor hem de çok yüksek yüzdeyle. Sivas gibi bir takımı bile yorabiliyorsak kendi evinde, diğer takımlara acıyorum şimdiden. Colman bu maçta bence maçın yıldızıydı. Bazı arkadaşlar beğenmiyor Colmanı, topla birlikte yavaş belki ama bu maçta aldığı topları çok olumlu yerlere kullandı, çok çalıma girmedi ve oyunu yönlendiren adamdı. Alex'e benzettim onu bu maçta. Çalıma girme Colman pasların yeter bize.

4- Engin ve Alanzinho kardeşler :) bu iki adamın yetenekleri tartışılmaz fakat Engin ilk yarı berbattı çok heyecanlı olduğu belliydi ve evet Hugo hocam onu oyundan almamakla çok doğru bi karar verdi. İkinci yarı kendine geldi ve heyecanını attı daha olumlu işler yaptı. Hugoya bu hareketinden dolayı 10 puan veriyorum :)
Alan kardeş yeri geldi pas attı, yeri geldi çalım attı, Böyle oynarsa Yattarayla müthiş bir rekabete girerler, sonuç olarak Trabzon kazanır bu rekabetten.

4,5 - Kanayan yaramız forvet hattımız. Umut bildiğimiz umut. Hiç umut vermiyor yine. Umut ederim Gökhan bu sene kendini toplar. Bize böyle çalım atan, adam eksilten, takla atan forvet gerekmiyor, bitiriciliği olan bir forvet ihtiyacımız var ya Allah aşkına sert ve düzgün vurun şu toplara nasıl forvetsiniz, bilmiyosanız gidin Ceyhun dan öğrenin topa vurmasını :)

Son olarak maçtan sonra Trabzonu yorumladığını zanneden zavallı yorumculara cidden acıdım ve güldüm içimden.
Gabriçden kimsenin haberi yok adamı forvet, stoper ne bulurlarsa yaptılar kimse çıkıp da ya bu adam sol açık oynuyor diyemedi.
Hakan Şükür, çok düşünüyormuş Gökhan iyileşince bu takım nasıl 4-4-2 oynacakmış vah vah vah. Yoruma bakın hele. Oynamayız olur biter Hakancım.

Sonuç olarak bu takım iyi top yapıyor, yedekleri de güçlü, geçen sene olsaydı şampiyonuz derdik ama bu sene bakalım Aziz efendiye Kadıköyde bir hediye verecekmiyiz, hep beraber göreceğiz.

Alp Yavuz 13
10.08.2009, 10:33
maçdan sonra ilk defa foruma giriyorum ah net kesilmeseydi keşke :):) o anları okudum şimdi maç içerisindeki maçı tekrar yaşadım ya :):) helal renkdaşlar size ya :)

mhayri
10.08.2009, 10:35
Ceyhun'u forvete öneriyorum...
K.Hamdi den golcü yapan Breams ekolü Ceyhundan haydi haydi yapar...
Biraz sürat lazım ama olmasa da olur...

ÇaGaTaY
Benim için senenin en önemli maçıydı.. Geçen seneki faciadan sonra bu maçı bekliyodum Allaha şükürler olsun sezonun ilk maçı oldu ve ilk haftadan kestik seslerini.. Bi de fener çakarsa bunlara Sivas mort :D

Samet Başdağ
:alkış: Güzel Başlangıç.

:cool: Bu Maçı Unutup Önümüzdeki Maçlara Bakacağız.

Yasin T.
10.08.2009, 10:39
çok güzel paslar yaptık tamamda şu alanzinhonun ve colmanın hücuma çıkarken kaybettiği toplar kalemizde çok büyük tehlikeler yaşattı.bross'un bu iki futbolcuyu uyarması gerek.özellikle alanzinhonun topu kaptıracağını bile bile 3 kişinin arasına dalmasına anlam veremiyorum.bu top kayıpları cok can sıkar söyleyeyim

Tolunay Abdioğlu
10.08.2009, 10:42
@ Ali İhsan abi ;

Çok güzel bir yazı.Teşekkürler.

security61
10.08.2009, 10:52
ceyhun toplara cok sert ve iyi vuruyor kendini belli ediyor aynı hami gibi.oyüzden benim görüşüm forvet arkası veya forvet mevkiine cekilirse süper faydalı olur..

ozturk
10.08.2009, 10:54
benim maçı izlediğim kahvede ağırlıklı sivaslıydı..

2-3 trabzonsporlu vardı..maçtan önce sivas 3 atar 5 atar diye bizi provoke etmeye çalıştılar gelmedik tabi:)

maç boyu provokasyon sürdü..

maç 1-1 giderken atarsak var gücümle bağıracağım dedim içimden

ceyhunun golü ve ben havalarda...

tekrar teşekkürler

security61
10.08.2009, 10:54
ceyhunu bölgesinde tjikuzu zaten süper oynuyor.ceyhunu forvete kaydırmak lazım bence.hiç forvet aramaya gerek yok.ekonbomik düşünürsek iyi bir tercih olur

OLCAY ÇAKIR
10.08.2009, 10:55
Neden olmasın.?
Katılıyorum.
Hoca deneyecektir mutlaka.

Hatta ilk başlarda dillendirdiğimiz 4-6 sistemi:)

Sürat konusunda sıkıntı yok bence.
Süratlide.
Ayrıca,komik olan,yanından geçmeye çalışan rakip oyuncu sıradan yada extra bir çalım attığını sanıyor ama,Ceyhun bacak boyuyla topu alıyor.
Maçta en az 3 kez bu oldu.
Hücum presde yapar bu anlamda.

Hey büyük Alllahım,sen herşeye kâdir'sin..
Gözünü seveyim alternatifli kadronun.

ozturk
10.08.2009, 10:56
Hakan Şükür, çok düşünüyormuş Gökhan iyileşince bu takım nasıl 4-4-2 oynacakmış vah vah vah. Yoruma bakın hele. Oynamayız olur biter Hakancım.

hakanın Trabzonspor u iyi niyetle yorumladığına inanmıyorum ...

Çetin
10.08.2009, 10:58
nihayet sokora katkı yapan, insiyatif alan bir orta saha kimliğine büründü orta sahamız. geçen seneki en büyük problemlerimizden birisi bu skor konusuydu zira.

Burçak
10.08.2009, 10:58
önce Horon
http://img181.imageshack.us/img181/1078/horonnnnnjh9.gif
sonra hep beraber Kolbastıhttp://www.baktabulum.com/images/smilies/dansedelim.gif

Sonra Ceyhunbastı
http://www.kuzeyyildizitsd.org.tr/webresim/genel/ceyhun_gulselman_k5290.jpg

Artık Haddinizi bilin Trabzonsporu karşınıza almaktan vazgeçin.
Herzaman zararlı siz çıkarsınız ;)

Erdal
10.08.2009, 11:00
Tamam farklı nitelikte bir forvetimiz olursa belki hoca zaman zaman 4-4-2 ye dönebilir. Ama abartısız tüm yorumcular sanki Gökhan sakat olmasaydı çift santrfor oynayacakmışız gibi konuşuyor. Ulan işiniz bu bu işi yaparak para kazanıyorsunuz ve Trabzonspor un hazırlık kampı boyunca ne yaptığından ne oynadığından haberiniz yok...Hadi yok açın bir bilene sorun sonra konuşun...Girin foruma üç sayfa okuyun anlarsınız:)

Erdal
10.08.2009, 11:05
hakanın Trabzonspor u iyi niyetle yorumladığına inanmıyorum ...

Kötü niyetli olduklarını zannetmiyorum. Bilmiyorlar, bilmedikçe uzak duruyorlar, uzak durdukça cehalet artıyor ve sonunda taşıyor işte....

OLCAY ÇAKIR
10.08.2009, 11:10
Adamlar sırf konuşmak için konuşuyor bizi.
Bunu her hissedişimde İLLET oluyorum.

Bu nedenle TRT'ye dün gece tepkiler verildi burda.
En basit işte bile,görüşme yada toplantı öncesi kısa bir hazırlık yapılır.
Adamlar ulusal kanalda,koskoca TS ile ilgili yorum yapacaklar hiçbir gerçeğimizden haberleri yok.

Bir kez daha KINIYORUM bu herifleri.

Gabriç stopermi diyor ödüllü sunucu.

Yazık sana..

Murat Erdem
10.08.2009, 11:17
2002 Japonya-G.Kore'ye temsil amaçlı olarak bile, tek bir Trabzonspor'luyu götürmeyen Şenol Güneş'in iş ahlakından, bu gün geldiğimiz nokta: Galatasaraylılık üst kimliğini bir kenara koyamayan ve her kararına, seçimine bu üst kimliği refarans yapan Fatih Terim ahlakı...

ozturk
10.08.2009, 11:19
maç oynandığı sıradaki yorumlara baktım da ne kadar duygusal yorumlar..(orta sahamız yokmuş:D)

umutun yerine becerikli bir forvet olsa 4-1 alırdık maçı..

Burçak
10.08.2009, 11:21
Murat Hocam çok iyi bir tespit vallahi.
Böyle giderse Fatih Terim üzerine yazdıracak onları :)

ozturk
10.08.2009, 11:21
2002 Japonya-G.Kore'ye temsil amaçlı olarak bile, tek bir Trabzonspor'luyu götürmeyen Şenol Güneş'in iş ahlakından, bu gün geldiğimiz nokta: Galatasaraylılık üst kimliğini bir kenara koyamayan ve her kararına, seçimine bu üst kimliği refarans yapan Fatih Terim ahlakı...

fatih terim konusunu açmayalım bence:D

yoksa forumdan ceza almamak mümkün değil..

gökdeniz gerekli sitemi yapmış zaten..

inşallah terim in tez zamanda istifa etmesini, defolup gitmesini gerektirecek olaylar olur (mesela inşallah 2010 dünya kupasına katılamayız.. )

Erdal
10.08.2009, 11:25
Böyle zamanlarda daha başka seviyorum Trabzonspor u....Hani bir laf var ya; "Alayına isyan" :)

tigin
10.08.2009, 11:26

Saygısızlık etmek istemem, o yılları benden daha iyi anımsarsınız.
Ancak Hamdi zaten golcüydü Breams onu defansa koyup savunmacı yapmıştı diye hatırlıyorum. Yani tam tersi.

Selman
10.08.2009, 11:32
:cool:http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs162.snc1/6054_115923586842_715731842_2438624_5046173_n.jpg

ozturk
10.08.2009, 11:34
:cool:http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs162.snc1/6054_115923586842_715731842_2438624_5046173_n.jpg

ooofffffffff yaaaa

çok pis kapak olmuş valla.....

demirel
10.08.2009, 11:37
Adamlar sırf konuşmak için konuşuyor bizi.
Bunu her hissedişimde İLLET oluyorum.

Bu nedenle TRT'ye dün gece tepkiler verildi burda.
En basit işte bile,görüşme yada toplantı öncesi kısa bir hazırlık yapılır.
Adamlar ulusal kanalda,koskoca TS ile ilgili yorum yapacaklar hiçbir gerçeğimizden haberleri yok.

Bir kez daha KINIYORUM bu herifleri.

Gabriç stopermi diyor ödüllü sunucu.

Yazık sana..
Dün dinlediğimde hemen foruma yazmak istemiştim ama internet yoktu,Trabzonspor gibi büyük bi camia ile ne kadar ilgili olduklarını dün akşam gördük,öncelikle Trabzonsporu konuşalım diyor,tam biri söz almışken-daha ilk cümlesinde sözünü kesip 'aaaa elektrikler hala gelmedi,bi Sivas'a bağlanalım' diyor,sonra Gabriçi almışlar stoper diyor,-----yazık---sanırım hala tatilden cıkamamış Trtnin stadyumu

Mustafa K. Demirbaş
10.08.2009, 11:38

kapak olsun:)

Erdal
10.08.2009, 11:38
Soru 2: Geçmişte rüya olduğu düşünülen başarıları gerçekleştirmiş ve gelecekte de bunu yapabilecek potansiyeli olan yegane Anadolu takımı kimdir....

Cevap: Bunu bilmiyorsan futbol konuşmayalım...

Şahinoğlu
10.08.2009, 11:44
Rüya tabirleri kitabının yazarı Hugo Broos sivasta imza gününde süvaslı okuyucularla buluştu Trabzonspor'un sivassporlularla ortada sıçan oynayıp nasıl yendiğini anlattığı kitap yok satıyor öyleki taraftarlar 85.dakikada sivassporstore den kitapları imzalatmak için maçı bırakıp sıraya koştular.:)

Semih
10.08.2009, 11:46
Ben onu bunu bilmem.

Gitsinler bu soruların cevabını yan tribündeki Kel'den istesinler.

Söylesin bakalım nasıl oluyormuş büyüklük.

Alp Yavuz 13
10.08.2009, 11:47

davut güloğlunun şarkısı aklıma geldi

"buda size buda size KAPAKKKK OLSUN!!!!!! 5İVA5

agasaro
10.08.2009, 11:48
Dün dinlediğimde hemen foruma yazmak istemiştim ama internet yoktu,Trabzonspor gibi büyük bi camia ile ne kadar ilgili olduklarını dün akşam gördük,öncelikle Trabzonsporu konuşalım diyor,tam biri söz almışken-daha ilk cümlesinde sözünü kesip 'aaaa elektrikler hala gelmedi,bi Sivas'a bağlanalım' diyor,sonra Gabriçi almışlar stoper diyor,-----yazık---sanırım hala tatilden cıkamamış Trtnin stadyumu

Ben de aynen katılıyorum. Özellikle Ömer Üründül, bizden bahsederken aklı ve gözü hep diğer maçta oluyor. Bir an önce birkaç yuvarlak laf söyleyip bitirmeye çalışıyor. Konuşacaklarsa doğru dürüst konuşsunlar ya da hiç konuşmasınlar.

Alp Yavuz 13
10.08.2009, 11:49
Maçda en çok hoşuma giden maçı lig'tv'den izleyen arkadaşlar hatırlar :):) CEYHUN'UN füzesinden sonra direkte patlayan bomba .. kamera tribünleri çekiyordu o sırada mehmet yıldız'ı gösteriyordu ağzı açık kalmıştı dediklerinden hatırladığım kadarı ile " oha ne biçim şut lan bu " bu tarz bişeyler diyordu kahvedeki herkez yıkıldı o görüntüden sonra :DD:D:D

Emrah Akcagöz
10.08.2009, 11:49
Fena halde kapak olmuş :cool:

Bunların maçtan sonraki suratlarını görmek isterim...:D

7can61
10.08.2009, 11:54
Maçtan hemen sonra Rıdvanı açtım onu dinledim. Rıdvan her ne kadar Trabzonu çok takip etmesede yorumlarını çok sevdiğim bi adam. Trabzon hakkında çok bişey bilmesede, maçı izleme zahmetinde bulunmuş ve orta sahamızın güzelliğinden felan bahsetti. Sivası nasıl hapsettiğimizden konuştu. Yani durumu kotardı.

Ammmaaa bu TRT deki şaklabanlar, gerçekten çok zayıflar. Önceden kızardım bunlara Trabzonu konuşmuyorlar diye ama şimdi hak verdim kendilerine, konuşmasınlar daha iyi boşverin. Konuştukça cehaletleri yüzlerine vuruyor. Ya arkadaşım bilmem kaç milyar para alıyorsunuz işiniz bu, takip edeceksiniz, izleyeceksiniz tüm takımları. Hakana sadece galatayı izleyip konuşması içinmi para veriliyor bu kadar komik saçma bir olay olabilirmi yahu. Mehmet Demirkol ben çok izlemedim bişey diyemeyeceğim diyor ?? Mehmet senin işin ne yahu? Ben inş. mühendisiyim çelik yaparım betondan anlamam diyebilir miyim?
Ya adam gibi takip edin izleyin, yorum yapın yada hiç yapmayın kardeşim adını ağzınıza almayın rezil olmayın bari.
Sene sonunda da şampiyon olursak biz pek bakamadık takip edemedi bunlar şampiyon da olmuş mu diyeceksiniz.
Zavallıllar....

agasaro
10.08.2009, 11:55
benim maçı izlediğim kahvede ağırlıklı sivaslıydı..

2-3 trabzonsporlu vardı..maçtan önce sivas 3 atar 5 atar diye bizi provoke etmeye çalıştılar gelmedik tabi:)

maç boyu provokasyon sürdü..

maç 1-1 giderken atarsak var gücümle bağıracağım dedim içimden

ceyhunun golü ve ben havalarda...

tekrar teşekkürler

Benim bildiğim tüm dünyadaki Sivasspor taraftarı bir kahvehaneyi dolduramayacak kadar azdır. Bir yanlışın olmasın. Sakın onlar Sivasspor'u truva atı gibi kullanan FB, GS ve BJK taraftarı olmasın.