PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 1. Hafta | Sivasspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

yorumsuz6117
01.08.2009, 14:33
zorlanmayacağımızı düşünüyorum..

Cemalettin Taşkın
01.08.2009, 16:40
sivasın 5 yediğine bakıp yeneceğiz hissine kapılmamak lazım. bize karşı değişik oynayacaklardır.

en son sivas galibiyetimiz ne zamandı acaba? onu bırakın sivasa en son ne zaman gol attık? ersen martinin attığı golü de federasyon saymadı sanırım son 5 maçtır gol bile atamadık sivasa.

Cafer Bulur
01.08.2009, 16:43
sivasın 5 yediğine bakıp yeneceğiz hissine kapılmamak lazım. bize karşı değişik oynayacaklardır.

en son sivas galibiyetimiz ne zamandı acaba? onu bırakın sivasa en son ne zaman gol attık? ersen martinin attığı golü de federasyon saymadı sanırım son 5 maçtır gol bile atamadık sivasa.
Buna ragmen fark atacagiz,ezecegiz diye büyük konusanlar var.

Ne demisler büyük lokma ye ama büyük söz konusma,bu her alanda gecerlidir.

FANATIK61
01.08.2009, 17:10
Biz fark yemeyelimde 1:0 yeter bizim icin. Önemli olan 3 puan ;)

Muhammed Ayaz
01.08.2009, 17:14
bence bu maçı alırız.sivas şuanda bir tekme yedi ve düşmek üzere.. bir tekmede biz vurursak sivas sezon boyunca toparlanamaz.

HAYDİ BE TRABZONUM AL ŞU MAÇI

Mayls
01.08.2009, 17:36
Gecikmiş bir galibiyet alacağız. İnanıyorum.

Alper Beyazay
01.08.2009, 18:12
Kazanacağımızdan şüphem yok..;)

Ali Tunahan Güllü
01.08.2009, 18:14
hesap zamanı....

lazuk61
01.08.2009, 18:29
yattara galiba yetişmiyecek ...sivas anderlech macında izledim kanatları 0 idi...barıs bu iş olurmu onu bilemem...

Paksoy
01.08.2009, 18:31
bence bu maçı alırız.sivas şuanda bir tekme yedi ve düşmek üzere.. bir tekmede biz vurursak sivas sezon boyunca toparlanamaz.

HAYDİ BE TRABZONUM AL ŞU MAÇI

ne tekmesi bence çok pis dalalım bidaha bank asyayı ggörememliler o biçim

Mustafa ÖZDEMİR
01.08.2009, 18:46
o kadarda abartmayalım. 2 -0 yeneriz en fazla...

Ertuğrul ATALAY
01.08.2009, 18:50
Mutlak galibiyet..Bu sivas yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı..artık yeter...

Trabzonspor 61
01.08.2009, 18:51
Rahat olun. 3-1 alacağız bu maçı. Bizim kadromuz Sivas'tan çok çok üstün bir kadro.

Biz bunların futbol takımı ve taraftarlarını üst üste koyar, gangbang yaparız. Hiç merak etmeyin.

sessizkral_1
02.08.2009, 00:01
Bugün birkez daha gördükki.Takım gerçekten çok iyi pas yapıyor.Bu yıl iyice konsantrasyon sorunu yaşayan ve güç kaybına uğrayan anderlecth olayı yüzündende demolerize olan Sivasa karşı bu futbolla çok rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Cengiz
02.08.2009, 00:02
kuruluş yıldönümümüz kutlu olsun !!

Eren Karaahmetoğlu
02.08.2009, 00:04
Lütfen al bu maçı Trabzonum lütfen. Güzel başlayalım..

mashal61
02.08.2009, 00:21
Keser döner sap döner gün gelir hesap döner.

5 atarız 6 atamayız 7 atarız 8 atamayız.

Bülent hocaya da bu yakışır.

deneme61
02.08.2009, 00:26
sıvas ı yenecegımıze ınanıyorum..fark olur mu? olsa ıyı olur

POYRAZ
02.08.2009, 01:21
Maci kazanip lige iyi baslayacagiz Insallah.

POYRAZ
02.08.2009, 01:24

Sevgili arkadasim simdi bunlari soran oldu mu?
Durduk yerde bunlari yazip ortaligi germenin ne alemi var?
Mac ile yorum yapip paylas düsüncelerini.
Birak insanlar kac tane atacagimiz konusunda ne istiyorlarsa yazsinlar.
Arsivi acip attigimiz golü galibiyeti falan yazip ortaligi germenin bir alemi yok.
Kimse senden bu sorulari sormani istemedi.
Yeni bir lige basliyoruz ve mac hakkindaki görüsünü bildir yeter.
Ortaligin gerilmesinin sana veya baskasina yarari yok.
Saygilar.

Anıl Caner
02.08.2009, 01:31
Şampiyonlar liginde 5 yemeleri bizim için olumsuz bir gelişme esasında.
Ancak kadrolarının oturmamış olması da avantaj.

İnşallah güzel bir futbol sergileyip, yarım sıfır da olsa maçı kazanırız.

Beraberlik kötü skor olmaz.

Yenilgi de telafisiz değil.

Hüseyin Çümen
02.08.2009, 03:01
valla sivas ın hazırlık maçlarından süre gelen ve şampiyonlar ligiyle devam eden rezil bi gidişi var

maçı izledik kalecisi felaket defans diye bişey yok kademe hataları adam kaçırmalar sanki bi amatör takım edasındaydı
orta sahaları zaten hiç bizaman olmadı olmayacaktı tek anladıkları orta sahada fiziksel mücadeleydi bu sene oda görünmüyor

bizse geçen seneye göre çok üstüne koymuş göründük ilerde yaptığımız baskı ve paslaşmamız çok heyecan verici

bunlara bakınca ağır bastığımız kesin inşallah da alıcaz maçı

ama fırsat ta geçebilir ele fark ta olursa süper olur

geçen senede sivası dağıtacağımız dilden dile geziyordu ama ozamanın sivasıyla şimdiki arasında dağlar var gerçekten
ve geçen seneye göre baya aşama katetmiş bi Trabzonspor

alacağız inşallah!!

Mustafa Önder
02.08.2009, 03:01
Kesin alırız kesin fark atarız gibi yorumlardan itina ile kaçınmamız gerekir.
Burada yaratılacak bir rehavet havası yenildikten sonra sinirlerin haddiden fazla artmasına neden oluyor. O yüzden rehavet ortamı oluşturmadan hareket etmek en mantıklısı.

Güzel bir söz vardır.:
İç kanama gibi olmak gerek, sessiz, derinden ve sakin.

Erdal
02.08.2009, 03:05
Arkadaşlar,

Sizlere hamsi denilmesi sizi rahatsız ediyorsa lütfen sizlerde onlara "kangallar, kangal" vs. demeyin. Rica ediyorum kendimize yapılmasını istemediğimiz bir şeyi başkasına yapmayalım.

Bizler burada Trabzonsporumuz için en iyiyi, en güzeli istiyor, konuşuyorken yazdıklarımızla ve söylediklerimizle dışarıdan nasıl göründüğümüze de dikkat etmeliyiz. Anadolu'nun en büyüğü biz isek (ki biziz) büyüklüğümüze yakışan örnekleri sunmalıyız. Rakibi alt etmenin yolu o'na saygı göstermekten geçiyor. Ama bizler anlık gaz ile "fark atarız, dağıtırız, paramparça ederiz" gibi uçuk yorumlar yapıyoruz. Tabii ki gönlümüzden bu geçiyor ama böyle olmadığı durumlarda kendi kendimize yöneliyoruz.

Sivasspor forumlarına girmemenizi öneriyorum. Elbette kendi forumlarında "fark atacağız, ezeriz" vs. vs. konuşacaklar. Girip okursanız siniriniz bozulur, sonra gelip burada siz onlara sallarsınız ve dışarıdan hoş gözükmez.

Trabzonspor bir anda büyük olmadı. Bizler Avrupa kupalarına katılmayı en büyük başarı görmedik ya da ne bileyim sadece Türkiye kupası olan bir müze ile büyük olmadık. Bundan 100 yıl önce olsa ne farkeder şampiyonluk? Sonuçta müzede o kupanın olması bir büyüklük göstergesidir. Galatasaray isterse UEFA kupasını rüyasında değil televizyonda görsün. Ne farkeder? Adamların müzesinde o kupa var.

Burada Sivasspor maçı hakkında yorum yaparken seviye olarak onlardan daha üstün olduğumuzu göstermeliyiz. Çünkü Anadolu takım taraftarlarına artık üye olma hakkı tanıdık. Tabii adam gibi yazanlara. Provokatif yorum yapan geldiği gibi atılır. Bu yüzden saygıyı elden bırakmamanızı rica ediyoruz.

Eyvallah İlhan...Bu arada yeni kararınıza da çok memnun oldum :)

atf61
02.08.2009, 04:35

yok be hocam bi nane yok mahalle takımı gibi...düşmemeye oynarlar bu sene...

Fatih Özkan
02.08.2009, 04:45
Büyük konuşmaktan nefret ederim (:
Ama durum böyle olunca da takımım ile övünmeden edemiyorum...
Sivas zaten geçen sene de futbol oynamıyordu...
Kazandığı maçlar ortada...
3 yediğimiz maçta da kimin hatası olduğunu herkes biliyor!
Ben takımıma güveniyorum!
Hele bu gün oynanan oyundan sonra, güvenim daha da arttı!
Hayırlısı ile maç bizim olacak!

hasannuhoglu
02.08.2009, 05:34
bi beş de biz sallarız gibime geliyor..hemde cok rahat.keza bu geceki rakibimiz maastricht bile onlardan iyi diye düşünüyorum

Burak
02.08.2009, 06:34
Ne sivasın anderlecht macı ne de bızım hazırlık maclarımız asla olcu degıl, ıkı takımda kapalı kutu hafaya acılacak kutular

Burak_52
02.08.2009, 08:50
dünkü oynadığımız futbolun yarısını oynasak sivası rahat yeneriz
lige galibiyetle başlamak süper olur

Cafer KILIÇSOY
02.08.2009, 09:47
Bir Trabzonspor taraftarının ''Ben Galatasaray'dan, Fenerbahce'den veya Beşiktaş'tan büyüğüm'' dediğine pek şahit olmadım bu zamana kadar, istisnalar hariç. Biz büyüğüz ve başkası bizi ilgilendirmez. Biz önümüze bakarız. Nasıl daha iyi oluruz onun hesabını yaparız. Diğer Anadolu takımlarının yaptığı gibi asla kendimize herhangi bir takımı rakip görüpte ''Biz falancadan büyüğüz'' demeyiz.

Oysa büyük olmak isteyen veya kendini öyle sanma gafletine düşenlere bir bakın. Sivas, Bursa, Kayseri ne zaman ki 3 maç üstüste kazansalar hemen kendilerine Trabzonsporu rakip görürler. Ve yıllardır sadece bu yüzden bir arpa boyu yol alamazlar. Kendi eksenleri etrafında dönüp dönüp dururlar. Trabzonsporla uğraştıkları zamanı kendilerini geliştirmeye harcasalar çok daha iyi olurdu kanımca. ''Büyük müsün?'' ''Yok, ben Trabzonspor'dan büyüğüm?

Trabzonspor dünyanın sayılı şehir takımları arasındadır. Şehrin %100'ü Trabzonsporludur. Statda Fenerhahce beresi takmış bir ALLAH'ın kuluna rastlayamazsın. Haksızlığa uğradığında dünyayı yerinden oynatacak taraftar profiline sahiptir bu takımın şehri. Bu şehrin hiçbir zaman 2. bir takımı olmamıştır ve insanlar bu takımı hiçbir zaman 2. bir takım yerine koymamıştır, baş tacı etmiştir. Başının üstünde taşımıştır. Tolunay Kafkas'ın bir açıklamasını hiç unutmam; Fenerbahce'yi yendiğimizin ertesi günü şehirde dolaşırken herkes 'Niye bizim takımı (Fenerbahce'yi) yendin diyorlar bana'' diyor. Sivaslı bir milletvekili kendi takımını Fenerbahce beresi takarak destekliyor. Bizi kendilerine rakip görenler önce bunları görsünler. Gelsinler de bir Trabzonsporun müzesini ziyaret etsinler.

Hal böyle olunca da burada ''Sivas'ı parçalayacağız, dağıtacağız'' yorumlarını pek doğru bulmuyorum ben. Bizim hedefimiz galip gelmek.

Bence bu kadar:)

Sevgilerimle

Salih Edip
02.08.2009, 09:50
rakip kim olursa olsun hafife almamalıyız. sivası yenerek lige başlamak çok güzel olur isterse 1-0 olsun . ama benim üdşüncem 2-0 veya 3-0 gibi net bi skorla maçı alırsak çok güzel olur ve de alabiliriz. ama çok uçmamak lazım 5 atarız falan diye.

KUTADGU
02.08.2009, 10:00
1-0 olsun bizim olsun.

Başka da bir şey demiyorum başka da bir şey istemiyorum.

Ben Trabzonspor olarak sadece kendi önüme bakarım.

Başkalarının önüne bakmaya çalışırsam arkama bakmış olur ilerleyemem zira.

zisinoli
02.08.2009, 10:13
Bir Trabzonspor taraftarının ''Ben Galatasaray'dan, Fenerbahce'den veya Beşiktaş'tan büyüğüm'' dediğine pek şahit olmadım bu zamana kadar, istisnalar hariç. Biz büyüğüz ve başkası bizi ilgilendirmez. Biz önümüze bakarız. Nasıl daha iyi oluruz onun hesabını yaparız. Diğer Anadolu takımlarının yaptığı gibi asla kendimize herhangi bir takımı rakip görüpte ''Biz falancadan büyüğüz'' demeyiz.

Oysa büyük olmak isteyen veya kendini öyle sanma gafletine düşenlere bir bakın. Sivas, Bursa, Kayseri ne zaman ki 3 maç üstüste kazansalar hemen kendilerine Trabzonsporu rakip görürler. Ve yıllardır sadece bu yüzden bir arpa boyu yol alamazlar. Kendi eksenleri etrafında dönüp dönüp dururlar. Trabzonsporla uğraştıkları zamanı kendilerini geliştirmeye harcasalar çok daha iyi olurdu kanımca. ''Büyük müsün?'' ''Yok, ben Trabzonspor'dan büyüğüm?

Trabzonspor dünyanın sayılı şehir takımları arasındadır. Şehrin %100'ü Trabzonsporludur. Statda Fenerhahce beresi takmış bir ALLAH'ın kuluna rastlayamazsın. Haksızlığa uğradığında dünyayı yerinden oynatacak taraftar profiline sahiptir bu takımın şehri. Bu şehrin hiçbir zaman 2. bir takımı olmamıştır ve insanlar bu takımı hiçbir zaman 2. bir takım yerine koymamıştır, baş tacı etmiştir. Başının üstünde taşımıştır. Tolunay Kafkas'ın bir açıklamasını hiç unutmam; Fenerbahce'yi yendiğimizin ertesi günü şehirde dolaşırken herkes 'Niye bizim takımı (Fenerbahce'yi) yendin diyorlar bana'' diyor. Sivaslı bir milletvekili kendi takımını Fenerbahce beresi takarak destekliyor. Bizi kendilerine rakip görenler önce bunları görsünler. Gelsinler de bir Trabzonsporun müzesini ziyaret etsinler.

Hal böyle olunca da burada ''Sivas'ı parçalayacağız, dağıtacağız'' yorumlarını pek doğru bulmuyorum ben. Bizim hedefimiz galip gelmek.

Bence bu kadar:)

Sevgilerimle

Aynen... 8 karakter idi artık 10 karakteri geçmiştir....49 olmuş...61

Trabzonspor 61
02.08.2009, 10:28
Neden Sivasspor'dan bu kadar çekiniliyor anlamıyorum. Sırf bu yüzden geçen sene 3-0 yenildik bunlara.

Çekindiğin rakibi kesinlikle yenemezsin. Hele ki deplasmanda asla yenemezsin, hatta tarumar olursun. Açıkçası ben, Sivasspor'dan zerre kadar korkmuyorum. İçim çok rahat ve kolay bir galibiyet elde edeceğiz.

Bu büyüklük kompleksli küçük camia, kesinlikle bizim dengimiz değildir. Bunları göz önüne alarak maça hazırlanmak lazım. Onlar bizden çekinsin, biz onlardan değil. Skor tahminim; 1-3

Berk
02.08.2009, 10:31
Oynanan futbollara baktığımızda Sivas'ı zorlanmadan geçmememiz gerekiyor ama ben yine temkinli yaklaşıyorum.Maçı 1-0 kazanmamız da benim için yeterli..:)

Kadir
02.08.2009, 10:33
Ne sivasın anderlecht macı ne de bızım hazırlık maclarımız asla olcu degıl, ıkı takımda kapalı kutu hafaya acılacak kutular

Anderlecht maçı nasıl ölçü olmaz ?

Adamlar resmen ezildiler orada .

Hazırlık maçlarıyla aynı çizgideydi Sivas o maçta .

Kapalı kutu falan değil Sivas .

ilhan
02.08.2009, 10:34
Tjikuzu-Colman-Selçuk-Engin

Bu 4lü oynasın orta saha bizimdir. Dolayısıyla maç bizimdir. :)

Yunus Güneş
02.08.2009, 10:36
Bu 4lü oynıyacaktır yattara oynyamadığına göre....

ismail tüfekçi
02.08.2009, 10:38
cafer bizi sivasa getiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrr

ismail tüfekçi
02.08.2009, 10:39
org. yapmayan fenerli cimbomlu olsunnnnnnnn

murseltaskin
02.08.2009, 10:43
cumartesi oynayacağımız sivas maçı çok önemli.bence sivasın üstünde bizden daha çok baskı olacak.anderlethden 5 yediler.bizede yenilirlerse(yenilecekler tabi)futbol kamuoyunda sivasın kredisi bitecektir.normalde olması gereken gibi sıradan anadolu takımı muamelesi görecektir.

Bilâl ÇOBAN
02.08.2009, 10:43
Sivas şehrini, o şehrin insanlarını örf adetlerini, yiğitlerini severim. sivas'a duyduğum sinir, asla kine ya da öfkeye dönüşmedi, daha çok yaramazlık yapan kardeşe abinin siniri gibi birşeydi benim sinirim.

inşAllah dostça bir mücadele olur ve en bol farklı kazanırız ( güzel futbolla )

Salih Edip
02.08.2009, 10:50
sivastan çekinme gibi bişey yok sadece temkinli olmak zorundayız sonuçta bi anadolu takımı da olsa büyük takım olmasa da 2 yıldır bize yaşattıkları ortada o yüzden temkinli olmalıyız rakibi hafife alırsan kaybedersin.

İskender YILMAZ
02.08.2009, 10:53
Haddinden fazla anormal olaylar yaşamazsak Sivasspor'u ezeriz .. ;)

Açık ve net, o kadar ..

Sümeyye Şahin
02.08.2009, 11:02
Dengeler değişti, Sivas malum, sonucu sahadaki hırs belli edecek bir nebze.

Daha çok isteyen taraf olacağımıza inanıyorum.

Başarıyı da getirecektir...

Eren Karaahmetoğlu
02.08.2009, 11:28
-------------------Sylva--------------------

Serkan------Song----------Egemen------Cale

------------------Tjikuzu-----------------

----------Selçuk----------Colman---------

Engin--------------------------------Alanzinho

------------------Gökhan------------------

Kadromuzu da yapalım:)

Mollasalihoğlu
02.08.2009, 11:29
Temennim hayvani sertlikte futbola izin vermeyen bir hakem olması..
Gerisi problem değil..

Engin tek başına bile halledebilir ;)

Kadir
02.08.2009, 11:30

Aynen budur olay :)

Atakan
02.08.2009, 11:38
Tjikuzu-Colman-Selçuk-Engin

Bu 4lü oynasın orta saha bizimdir. Dolayısıyla maç bizimdir. :)

Aynen İlhan Abi.Ligin en iyi orta sahası bizde bence.:)

Önede Alanzinho-Gökhan, Alanzinho-Umut olacak.Müthiş olacak.:)

Bende 1-0 olsun.Bizim olsun diyorum.:)

Hüseyin İlkin
02.08.2009, 11:41
Sivasspor'un takımı dağıttığı dönemde, ilk maç onlarla oynamak bir avantaj.

Sivas gibi soğuk bir şehirde, yaz günlerinde maç oynamak bir avantaj.

Karşı da, kendi kendini bitiren bir takım varken, bizimde üstüne koyarak geldiğimizi görüyorum.

Eksiklerimiz olmasına rağmen, sezon öncesi görüntü olarak Sivasspor'un önündeyiz.

Bir aksilik olmazsa, lige üç puanla başlarız.

eren_61
02.08.2009, 12:00
lige 3 puanla hemde sivası yenerek başlamak büyük keyif vericek.inş istediğimiz gibi olur

BayzanTs61
02.08.2009, 12:21
su sivasi bi yenelim artik :)

Tayfun
02.08.2009, 12:22
5iva5'ı ölümüne yeneceğiz ....!

ilhan
02.08.2009, 12:26
İlk hafta biz, ikinci hafta Fenerbahçe yenerse Sivasspor bir daha toparlayamaz.

Mehmet Fırat
02.08.2009, 12:27
Dünkü kadrodan, Barış yerine Alanzinho oynasın. Bu maç bizimdir inşallah. :)

Ahmet Karadeniz
02.08.2009, 12:38
bence bekledigimizden cvok daha kolay gececek diye dusunuyorum sivas bu sene cok dagınık bir futbol sergiliyo savunmada oynayan oyuncuları cok hata yapıyo biz boyle presli oynarsak sivas kolay kolay orta sahamızı gecemez benim tahminim 4-0 alırız ve gecen senenin intikamını alırız

Mert67
02.08.2009, 12:56
Maçın kilit noktası bizim yapacağımız pres olacak bana göre.Bunu hazırlık maçlarında iyi yaptık bu maçda da devam ettirirsek.Dağınık Sivas defansını hallaç pamuğuna çevirebiliriz.

Atalay
02.08.2009, 13:02
Ben diyorumki....

Öyle yenmek değil ezmek lazım...

İlk dakikalarda öne geçip skorun üstüne yatmaya kalkan takımıma hakkımı helal etmem...

Atabildigimiz kadar atıp uzatma dakkalarının son saniyesine kadar gol aramalıyız...

Acımak falan hissini bu maçta kabul etmiyorum...

Avrupada el oğlu nasıl yakaladımı çullanıyorsa..

Aynısını bizimde yapmamız gerekir..

Sevgilerimle..

karaman6106
02.08.2009, 13:04

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:M ÜKEMMEL KADRO...

albatros
02.08.2009, 13:05
kim ne derse desin geçen sene ne beşiktaş ve galatasaray ne fener, en çok sivas'ı ezerek yenmemizi istiyordum. bu seneye kısmetmiş artık.

oflu engin
02.08.2009, 13:06
Ben diyorumki....

İlk dakikalarda öne geçip skorun üstüne yatmaya kalkan takımıma hakkımı helal etmem...

Atabildigimiz kadar atıp uzatma dakkalarının son saniyesine kadar gol aramalıyız...

Avrupada el oglu nasıl yakaladımı çullanıyorsa..

Sevgilerimle..

aynen katılıyorum ve ekliyorum bu sivas bizum hangi makinalı tüfek gibi işleyen hücum hattını tutabilecek çok merak ediyorum.kesinlikle rakibi hafife almıyorum.ama bülent hocanın lafı aklıma geldi beş,yedi,dokuz yeriz çift rakam yemeyiz.bu sene başlarına çokca gelecek ve talebeleri hocalarını yanıltmayacak.benim tahminim 3,5,7 seç bakalım bülent hoca

Erdal
02.08.2009, 13:07
Herkes oldu bitti havasında...Zor maç olacak...Özellikle ilk 20 dakika zorlanacağız....

Cengiz
02.08.2009, 13:07
İlk hafta biz, ikinci hafta Fenerbahçe yenerse Sivasspor bir daha toparlayamaz.

anderletch'de var :)

Yunus Emre SEYHAN
02.08.2009, 13:10
Bu arada idman sırasında sıfır noktasından kaleye gol atmaya çalışan kaleci antrenörü Murat Göksu'ya saha dışında idmanı izleyen bir taraftarın, “Hocam sizin atmanız önemli değil, önemli olan futbolcuların atması o golleri'' demesi ve kırmızı-beyazlı ekibin yaptığı transferleri eleştirmesi üzerine tartışma yaşandı. Göksu ile taraftar arasında yaşanan tartışmanın ardından bu kişi tesislerden çıkarıldı. Teknik Direktör Bülent Uygun ise tutumu nedeniyle taraftara tepki göstererek, kimsenin Sivasspor'a kızmaya yada sitemde bulunmaya hakkının olmadığını söyledi.

Güzel hareketler bunlar.

karaman6106
02.08.2009, 13:12
Hugo nasildi

turkish0061
02.08.2009, 13:13
insallah strress yapmayiz obur sefer gibi!

Necat Ulusoy
02.08.2009, 13:15
Eren119 tarafından yazılan

Tayfun------Giray----------Egemen------Cale

Kadromuzu da yapalım

M ÜKEMMEL KADRO...
bece de böyle daha iyi..

___61___
02.08.2009, 13:17

Kadromuzu da yapalım:)süper tek kelimeyle
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: 5iva5ı 5ler bu takım :D

Sümeyye Şahin
02.08.2009, 13:28
Tabiki farklı bir skor yılların içimizde biriktirdiği hissin yansıması olacaktır.

Ama önce yenmeyi düşünelim, kendimizi öyle hazırlayalım.

Olur da yazılanlar gibi rahat fark atarsak Sivas'a karşı beslediğimiz duyguların fazlasıyla mutlulaşmış haliyle kutlarız hep beraber.

Ama önce yenmeyi düşünmeliyiz.

TSelif
02.08.2009, 13:32
Bu Sivas bizi hakkı ile bir kere yenmiştir diğerlerini biliyoruz anlatmaya gerek yok.
Bu sene kümeye gidecekler arasında Sivası da görmek çok zevkli olacak :)
İlk darbe bizden gelecek . Farklı skor bekliyorum , gerçi bize hep özel bir motive ile çıkıyorlar ama bu sefer çekirge sıçrayamayacak. Kazara Umut ve Gökhanda diğerlerine eşlik ederse tadından yenmez :D

mehmetali61_55
02.08.2009, 13:40
mükemmel kadro dediğimiz kadro geçen senekinden çokta farklı bir kadro değil 2 oyuncu farklı sadece özellikle gökhan tek forvet oynıyacak bir oyuncu değil bütün bunlara rağmen sivası yeneceğimizi düşünüyorum

Sümeyye Şahin
02.08.2009, 13:56
mükemmel kadro dediğimiz kadro geçen senekinden çokta farklı bir kadro değil 2 oyuncu farklı sadece özellikle gökhan tek forvet oynıyacak bir oyuncu değil bütün bunlara rağmen sivası yeneceğimizi düşünüyorum
Mükemmel denilen kadrodan çok Sivas'ın oyununun izlenimleri sanırım 'farklar'.

Salih Edip
02.08.2009, 13:58
enginin müthiş performansı ve hüseyin-tjikuzu değişikliği bu kadar olumlu düşünmemiz için yetiyo:)

Cem Akyüz
02.08.2009, 13:59
Zor olacak ama kazanacağız

Alihan Ertürk
02.08.2009, 14:01
Geçen sezona göre kolay bir maç olacak bence.

Cafer Bulur
02.08.2009, 14:01
Altan tanrikulu sivasi orada yenersek yaris 4 takim arasinda gecer,aksi halde sampiyonluk istanbul disina cikmaz diyor.

O zaman yenmeliyiz,baska caremiz yok.:)

unique
02.08.2009, 14:02
Şunları bi yenelim artık ya.

Sufyu_41
02.08.2009, 14:03
Allah'ın izniyle inşallah yeneriz...

elif dikmen
02.08.2009, 14:04
ben çok umutluyum 2-1 bizimdir bence bu maç:)

qrkm61
02.08.2009, 14:05
bence yine kolay maç olmayacak inş umutla gökhan şaşırtır bizi..

Cafer Bulur
02.08.2009, 14:09
bence yine kolay maç olmayacak inş umutla gökhan şaşırtır bizi..
Sanirim ikisinden biri oynar,gökhan olur büyük ihtimalle.;)

İleli
02.08.2009, 14:55
sivastaki son macimiz aklima geliyorda yerin dibine girmistim resmen, okadar kotu bi oyun hayatimda izlememistim sinirlerim bozulmustu.

OnOuR
02.08.2009, 14:57
sivastaki son macimiz aklima geliyorda yerin dibine girmistim resmen, okadar kotu bi oyun hayatimda izlememistim sinirlerim bozulmustu.

Bu maç öyle mahkum oynamayacağımızı sanmıyorum. 5iva5 o maçtan sonra çok değişti... :cool:

Özgür Öztürk
02.08.2009, 14:59
Bu maç öyle mahkum oynamayacağımızı sanmıyorum. 5iva5 o maçtan sonra çok değişti... :cool:

Önemli olan 5ivas5 ın değil bizim değişmemiz.

OnOuR
02.08.2009, 15:06
Önemli olan 5ivas5 ın değil bizim değişmemiz.

Vallaha o maça giden birisi olarak gördüğüm sivas ile şimdiki 5iva5 arasında çook fark var. Bence ikisindeki değişimde önemli ama geçen seneki gibi zorlanacağımızı sanmıyorum...:cool:

AdemS
02.08.2009, 15:10
Sivas galibiyetiyle sezona başlamak harika olur bizim için..Bir nevi 6 puanlık maç.. Çünkü alacağımız galibiyetle biz moralimize moral katacağız, Sivas ise bozuk olan moraliyle daha da çökecek..

@FLU
02.08.2009, 15:14
arkadaslar dün oynadıgımız son hazırlık maçındaki gibi istekli , her topa basan ve paslı organize oynarsak

sivası duman ederiz ve 34 hafta kendilerine gelemezler

ulvicebi61
02.08.2009, 16:13
trabzondan var mı maça giden..

metinbay61
02.08.2009, 16:31
sivas çok dağılmış bu sezon bence çok altta kalırlar...her yaptığı tutar zanneden bülent uygun bence bozdu bu sene takımı...ben sivastan önce başka takımlardan çekiniyorum...eğer ilk maçımız sivasla olmasaydı burda herks rahat olurdu ama aklımızda geçen yılki sivs kalmış o yüzden çekiniyoruz biraz...ama lig başlayınca görülecek gerçek...sivas bu yıl ilk 5 e bile oynayamaz...beni galibiyet kesmez fark istiyorum ben...

Ozan Yazıcı
02.08.2009, 16:57
sivas bizi yener, hadi en fazla bir puan çıkarırız
fazla uçmayın

Tolunay Abdioğlu
02.08.2009, 17:01
Kolay olmayacak ama kazanıcağımıza eminim.

'' Geçen sezon ki Trabzonspor yok. ''

Onur
02.08.2009, 17:23
Sivasspor maçınnın sıradan bir anadolu kulubü maçından farklı oalcağını düşünmüyorum. Hatta düşüncem o ki ilk 6'ya girme ihtimalleri bizim şampiyon olma ihtimalimizden çok çok daha düşüktür.

Kesin kazanacağız da fark gelir mi bilmiyorum :)

Erkin
02.08.2009, 17:28
sivas çok dağılmış bu sezon bence çok altta kalırlar...her yaptığı tutar zanneden bülent uygun bence bozdu bu sene takımı...ben sivastan önce başka takımlardan çekiniyorum...eğer ilk maçımız sivasla olmasaydı burda herks rahat olurdu ama aklımızda geçen yılki sivs kalmış o yüzden çekiniyoruz biraz...ama lig başlayınca görülecek gerçek...sivas bu yıl ilk 5 e bile oynayamaz...beni galibiyet kesmez fark istiyorum ben...

Aynen oyle her yaptigim tutar kafasinda Bulent ve cok bozdu takimi en basidinden takimin sigortasi ve en onemli yerdeki adami Bilica'yi satti aldigi adam Yasin.. Yasin nere Bilica nere.. Yasin yumusak topcu; Sivas'in en buyuk ozelligi kasaplik ve Yasin onlara uymuyor. Ozellikle sag ve sol backdeki zaaflardan defans blogu rezil durumda Anderlecht macinda darmadagin oldular.. Onun disinda ileride pres olsun mucadele olsun surekli ayakta olan Tum da yok onu niye gonderdiler anlamis degilim sanki Henry'i transfer ettiler yerine.. Gecen sene formsuz olan ancak Sivas'in ataklarinda ne kadar onemli oldugunu bildigimiz Mehmet Yildiz da yok.. Bence akilli pas yaparsak ki gordugum maclarda ortasahamizda Tjikuzu, Engin, Colman vs herkes top yapiyor bunu gerceklestirirsek galibiyete yetecegini dusunuyorum umarim Gokhan da isini yapar..

Ali Tunahan Güllü
02.08.2009, 17:36
çok kolay olmayacak ama kazanacağız!!!

denizgrsy
02.08.2009, 17:38
şayet dünkü açılış maçının ilk yarısında ki gibi oynarsak sivas bizi yener ancak ikinci yarıda ki gibi ; hızlı atak yapan kanatları kullanan , şut çeken , defansta adım attırmayan takım gibi oynarsak emin olun sivas'ı bizde ''beşleriz''

Fatih Özkan
02.08.2009, 17:42
fazla uçmayın

(:
Skor da versene :p

Fatih Özkan
02.08.2009, 17:46
trabzondan var mı maça giden..

Ulvi sen de mi burdasın :D
Sen gidecek misin maça ?
Özel mesajlarına bak bi (:

Fatih Özkan
02.08.2009, 17:48
Ben diyorumki....

Avrupada el oğlu nasıl yakaladımı çullanıyorsa..

Sevgilerimle..

Sonuna kadar katılıyorum!:alkış::alkış::alkış::alkış:

Travelair
02.08.2009, 17:56
Sivasspor'un tam saha presle işe başlayacağını düşünüyorum. Aynı şekilde karşılık verip bol pas, top saklama, tek pas, hızlı oyun ve vücut çalımlarıyla bunu kırabiliriz. Erken gelecek 2 gol bizi çok rahatlatır

Kalkinmali
02.08.2009, 18:03
fazla uçmayın

Yapma be ustam oyle.. :(

Kadir
02.08.2009, 18:06
fazla uçmayın

Harika bir ironi

galiba ? :)

Mustafa ÖZDEMİR
02.08.2009, 18:21
zor mor olmayacak .gideceğiz yeneceğiz geleceğiz...

cihatöztürk
02.08.2009, 18:37
yenelim artık şunları ya yeter ya

bu maç benim gözümde çok önemli mutlak suretle kazanmalıyız...

İslam Sezer
02.08.2009, 18:41
maçı tam kaybedecekken sahaya sivas formasıyla dalıp Trabzonsporlu bir kaç oyuncuyu dövecek gibi yapıp dayak yiyecek adam olmadığı sürece çok zor bir maç olacak.umarım yanılırım çünkü geçen sezonki maçı haıtladıkça hala kızgınlığım geçmedi oyunculara ve ersun hocaya.
son söz.umarım song oynamaz çunku oynarsa yüzde 200 kaybederiz.

real_rock
02.08.2009, 18:48
Bu maç zor geçecek gibi. Geçen yılki maçta da fenere kupada elendikten sonra bizde oynamışlardı. Bu seferde Anderlecht'e elendikten sonra bizle oynayacaklar.Onlar için yeni bir sayfa açma maçı olacak. Burda yapılması gereken Metin Diyadin hocanın Bross'u bilgilendirmesi lazım. Çok sert futbol oynayacaklar bune eminim ve hakemlerde Avrupa'daki gibi olmadığından yapılan fauller verilmeyecek. İlk 20 dakika sert futbollarını etkisizleştirip pres yapan taraf biz olursak maç bizimdir. Sivasın kadrosu geçen yılda kalitesizdi şimdide kalitesiz. Tek artıları Bülent(sevmesekte) onları iyi motive ediyor.Bizde Ersun motive edemiyordu. Şimdi dünkü maça baktığımda istek ve motive hayli iyiydi.Erken gol yemezsek ve pres yaparsak maçı alabiliriz.

Mustafa AYDIN
02.08.2009, 19:20
Bana öyle geliyoki geçmiş 3 yılın acısını bu maçta çıkaracağız.3-4 farkla alacağız inşAllah.

İslam Sezer
02.08.2009, 19:24
Bana öyle geliyoki geçmiş 3 yılın acısını bu maçta çıkaracağız.3-4 farkla alacağız inşAllah.
inşallah inşallah.
o kadar ihtiyacımız var ki sezon bşı süper olur farklı bir sivas deplasman galibiyeti.

Mustafa Demir
02.08.2009, 20:00
maci ipzle cekiyom ahh dakkalari sayiyom sunlari bi yenelim hemde farkli inanin 1 0 yenersek icimde burukulk kalir

Hasan Ayvenli
02.08.2009, 20:02
yeneceğiz. kafanızı takmayın fazla.

TSercaN
02.08.2009, 20:06
sivas kimdir yahu? sivas takimindan cekinmenin anlamini anlamiyorum. hakem destekli, mafya bozuntusu hocalari ve guresci bir takim ile kendilerini bir halt zanneden takimdan mi korkacagiz ya da cekinecegiz? adam gibi top oynayalim yeter. sivas nedir sivas kimdir?

thehell61
02.08.2009, 20:11
İnşallah maçı 3 puanla tamamlayıp sezona iyi başlarız.

SEDAT
02.08.2009, 20:17
sivas kimdir yahu? sivas takimindan cekinmenin anlamini anlamiyorum. hakem destekli, mafya bozuntusu hocalari ve guresci bir takim ile kendilerini bir halt zanneden takimdan mi korkacagiz ya da cekinecegiz? adam gibi top oynayalim yeter. sivas nedir sivas kimdir?
geçen sene kaleyi görememişti bizim beyfendiler bizim takıma inancım tam iyi niyetlerinden ama herşey iyiniyetle olmuyor iyiniyete puan vermiyolar ayrıca kaçan gollerede gol yazmıyorlar fazla hafife alıyosunuz sivası bilirsinizki bi takım ters gelmeyegörsün..

SEDAT
02.08.2009, 20:18
Bana öyle geliyoki geçmiş 3 yılın acısını bu maçta çıkaracağız.3-4 farkla alacağız inşAllah.yok ya 6-7 fark yaparız bence sen haksızlık ediyorsun:rolleyes:

erhank
02.08.2009, 20:21
yeter ki yenelim...

cihayan
02.08.2009, 20:25
geçen sene kaleyi görememişti bizim beyfendiler bizim takıma inancım tam iyi niyetlerinden ama herşey iyiniyetle olmuyor iyiniyete puan vermiyolar ayrıca kaçan gollerede gol yazmıyorlar fazla hafife alıyosunuz sivası bilirsinizki bi takım ters gelmeyegörsün..

Hakikaten oyle, bir takim ters gelmeyegorsun psikolojik olarak boyle gereksiz bir travma olusturuyor. Bu mac cok cok onemli. Eger bu maci alip bu travmayi kirarsak lige cok iyi bir ozguven ve moralle baslayip oyle goturebiliriz. Aksini hic dusunmek istemiyorum bile. Ne yazik ki lig oncesi maclar biz de kendimize olumlu asiri bir iyimserlik ve Sivas'a yonelik kucumseme havasi yaratti ki bu hic saglikli degil. Ama Broos'un sakin, sagduyulu ve doldurusa gelmeyen, isini oldukca ciddiye alan hali bu olumsuzlugu gideriyor. Hic bir maci bu kadar merakla beklememistim uzun bir zamandir. Sanki gelecek donemdeki durumuma bu mac yon verecek gibi. O kadar abartmamak lazim ama ben de boyle bir duygu uyandiriyor iste...

Aker
02.08.2009, 20:25
zor mor olmayacak .gideceğiz yeneceğiz geleceğiz...

veni vidi vici :D

Sercan Yaylı
02.08.2009, 20:31
bu arada anderlect 1 -0 öne gecti :)

trab61
02.08.2009, 20:40
hangi kanal veriyor 5iva5sporun??

Özge
02.08.2009, 23:45
...................Sylva.....................
Serkan.....Egemen.....Song.......Cale
......Selçuk...Colman...Tjikuzu........
Alanzinho.............................Engin
................Umut.......................

Hoca bu kadroyla çıkacak bence.

Cafer Bulur
02.08.2009, 23:48
...................Sylva.....................
Serkan.....Egemen.....Song.......Cale
......Selçuk...Colman...Tjikuzu........
Alanzinho.............................Engin
................Umut.......................

Hoca bu kadroyla çıkacak bence.
Song un yerine giray,umut un yerine de gökhan oynamali diye düsünüyorum.

Song hava toplarinda etkisiz,ersen e karsi zorlanabilir.

KUTADGU
03.08.2009, 00:24
Sakin ve ayağa pas yapan takım biz olursak, gerektiğinde alanı iyi daraltıp, topu kazandığımızda yelpaze gibi oyunu açabilirsek maçı kazanırız.

Kimse yanlış anlamasın ama bırakalım da Sivas bizi yenmeye çalışsın, saldırsın.

Biz rahat oynayalım, gerisi gelir.

Engin, Selçuk, Tjkuzu, Colman dörtlüsünü bozmayalım.

Edit : Özge tam kafamdaki kadroyu çıkarmış. Katılıyorum o kadroya.

hos_cocuk61
03.08.2009, 00:29
Sivas vasat bir takımdı; lakin elindeki en önemli oyuncularını Tum, Balili, Muhammed, Sylla, Diallo, Bilica gibi oyuncularını göndererek vasatın altına düştü, bu maçtan en ufak hiç bir şüphem yok rahat alıcağız.

LoVeRbOy
03.08.2009, 00:35
Sivası Ezerizzzzzzzz Her Türlü .....
skor tahminim 3-0 yada 3-1 kazanırız.
Türkiye Süper Ligi Hepimize Hayırlı Uğurlu olur inşallah .
İNŞALLAH BU SENE ŞAMPİYON OLACAĞIZ .

TSercaN
03.08.2009, 00:38
bi takim ters mers gelmez gonul dostlarim.... bir takimi gozunde buyutursen ters gelir.... onlar bizim tirnagimiz olamaz ama gel gor ki bizimkiler tirsarak oynadi onlara karsi... ayman, huseyin, egemen gibi hirsli sert oynayacaksin onlara karsi... gozunde buyutursen zaten kaybedersin...

must61
03.08.2009, 00:41
Skor tahmini ;
4-0
biraz iddialı olsa da bu takım bunu yapabileceğini gösterdi...Sivas da zaten 3-4 golden aşşağısını yemedi son maçlarında...İlk maçtan farklı bir skor bekliyorum hayırlısı...

Fatih Özkan
03.08.2009, 01:33
Allah'ın izni ile kazanacağız!

savas avci
03.08.2009, 01:34
Bu sefer Sivası Ezeceğiz Allahın izniyle...

toksoy61
03.08.2009, 11:20
geçen seneki gibi bol keseden atıp tutan taraftar sayımız azaldı biraz. bu iyiye gidiş. rakibi önemsemek ve kendi takımını ona göre ayarlamak önemli. geçen sene 5 atmaya gidiyorduk bazılarına göre, 5 yemeden geldiğimize şükrettik.
bu sene geçen seneye göre daha iyi top oynuyoruz. çift forvet yerine tek forvet çıkacağız. yani orta alanda kalabalık olacağız. kız gibi oynayan bazı oyuncularımız geçen sene sivasın kazma tabir edilen oyuncuları tarafından iyi marke edilmişlerdi. bu sene inşallah daha dirençli bir takımla sahaya çıkarız. yoksa yine alanzinho, yattara, colman, barış, gökhan gibi hafif oyunculardan oluşan bir kadroyla çıkarsak sivas mücadele gücü ve pres ile yine başımıza iş açar.
sivas bu sene tam oturmadı, çok eksiği var. özellikle defansı berbat. bence iyi zamanımızda yakaladık onları. yenmemiz lazım hem puan hem prestij için.

Gökçebey
03.08.2009, 11:30
Tamam işte bu sene 5 atarız :D

arifemre
03.08.2009, 11:32
geçen seneki gibi bol keseden atıp tutan taraftar sayımız azaldı biraz. bu iyiye gidiş. rakibi önemsemek ve kendi takımını ona göre ayarlamak önemli. geçen sene 5 atmaya gidiyorduk bazılarına göre, 5 yemeden geldiğimize şükrettik.
bu sene geçen seneye göre daha iyi top oynuyoruz. çift forvet yerine tek forvet çıkacağız. yani orta alanda kalabalık olacağız. kız gibi oynayan bazı oyuncularımız geçen sene sivasın kazma tabir edilen oyuncuları tarafından iyi marke edilmişlerdi. bu sene inşallah daha dirençli bir takımla sahaya çıkarız. yoksa yine alanzinho, yattara, colman, barış, gökhan gibi hafif oyunculardan oluşan bir kadroyla çıkarsak sivas mücadele gücü ve pres ile yine başımıza iş açar.
sivas bu sene tam oturmadı, çok eksiği var. özellikle defansı berbat. bence iyi zamanımızda yakaladık onları. yenmemiz lazım hem puan hem prestij için.

hakkaten ya ben de bir boşluk var diyordum konuda:)
en az 5 atarız, hatta 5 atar 1 sayarız :)

oskanonur
03.08.2009, 12:19
Ben Sivas' in geçen seneki güçünden uzak olduğunu özellikle sert ve dirençli futbol oynayabilme konusunda ciddi güç kaybettiklerini düşünüyorum. Bu da teknik kapasitesi yüksek oyuncularımızın oyunun kontrolunu ellerinde bulundurmaları ve bizi galibiyete taşımalrı i,çin kolaylık sağlayacaktır.

oflu engin
03.08.2009, 12:22
yok beş satıldı. yedi atarız

Ahmet ÇOLAK
03.08.2009, 12:24
hazrlık maçlarında kimin hazır olduğu kimin 5 atıp 5 yemeye alıştığı ortada umarım bu hazılık maçlarındaki futbolu sivastaki taraftarımızada izletirler ve yeneriz..

Ömer1967
03.08.2009, 12:42
Allah'ın izniyle rahat alırız maçı tahminim 2-0,3-0 gibi

Talha.YILMAZ
03.08.2009, 12:46
Hazırlık Maçı gibi Oynarız,Santra yapmadan 5 atarız diyen yokmu :D
Zaman yaklaştıkça bekliorum yani ;)

Ali İhsan
03.08.2009, 12:53
Şansızlık yaşamadığımız takdirde rahat yeneceğimizi düşünüyorum. Ama Sivas'ın bize karşı şansı da yok değil. Geçen seneki ilk maçta bir sezonluk gol kaçırmıştık. Umarım bu maçta geçen sezon atamadıklarımızın yerine de atarız.

Sadullah KAPICIOĞLU
03.08.2009, 12:57
İStanbuldan maça gidecek olan yok mu? beraber hareket edelim.

Remzi
03.08.2009, 13:00
İStanbuldan maça gidecek olan yok mu? beraber hareket edelim.

Mehmet fırat ve Semih gidiyor. Onlara bi ulaş istersen forumdan.:)

Birtan Karaman
03.08.2009, 13:08
Arkadaşlar Mvv Karşısında Süper Top Oynadık Diye Hemen Gözümüzde Büyütmeyelim .
Mvv Bize Ölçü Olabilecek Bi Takım Değildi .

Toraman
03.08.2009, 13:26
Ben Engin'den çok şey bekliyorum, nihayet sahada Trabzon ruhun temsil eden bir oyuncumuz var.

Sercan Yaylı
03.08.2009, 13:44
bence bu macın ilk 11 i böle olmalı

svlya
tayfun song egemen cale
selcuk kuzu colman engin
alan
gokhan

Bahattin Aydın
03.08.2009, 14:03
maç biletleri hangi gün satışa çıkacak bir bilgisi olan var mı ?

murat
03.08.2009, 14:23
Sivas defansi boyle kalirsa mutlaka goller buluruz yani farklida yenebiliriz farkli bir beraberlikte olabilir heerenveenle oldugu gibi. Yeterki is forvetlerimize kalmasin..

lazuk61
03.08.2009, 14:28
sadece ve sadece forvetler gol kaçırmasın %100 maç bizim bu kadar basit...zati bundna önceki maçlarımızı sıf bu yüzden kaybetmedikmi.

@FLU
03.08.2009, 14:29
sivas : 1 TRABZONUM : 4

bu skor garantidir , skora iddia tavsiyemdir ...

Cihad Varlı
03.08.2009, 14:31
Muhtemel 11'miz .

Tony Mario Sylva
Serkan Balcı
Rigobert Song
Egemen Korkmaz
Hrvoje Cale
Razundura Tjikuzu
Selçuk İnan
Gustavo Colman
Engin Baytar
Barış Memiş
Umut Bulut

Gökhan KAN
03.08.2009, 14:35
Mehmet Yıldız yetişirmi bizim maça ? Yetişirse Anderlecht maçı gibi olacağını kimse beklemesin işimiz zor..

Cihad Varlı
03.08.2009, 14:36
Mehmet Yıldız yetişirmi bizim maça ? Yetişirse Anderlecht maçı gibi olacağını kimse beklemesin işimiz zor..

Yetişmez . Yetişsede yaklaşık 2 aydır idmansız .

Vkgz
03.08.2009, 14:41
Bu 5iva5'a karsı maçı alamamamız gibi bir ihtimal sözkonusu değil

Uğur KÜÇÜK
03.08.2009, 14:57
Muhtemel 11'miz .

Tony Mario Sylva
Serkan Balcı
Rigobert Song
Egemen Korkmaz
Hrvoje Cale
Razundura Tjikuzu
Selçuk İnan
Gustavo Colman
Engin Baytar
Barış Memiş
Umut Bulut

bence hoca bu kadroyla cıkmayı dusunuyordu ama bence kadroda tek bır degısıklık olacaktır barıs memıs yerıne alan oynar ve de inş sivası bu sezon sanssızlık yasamazsak rahat yenecegımızı dusunuyorum ve de tek korkum ersen martın sıvasta cunku defansımız hava toplarında cok etkılı degıl eee bıldıgınız gıbı de ersen martın kafa toplarında cok etkılı bır santrofor bence egemeni birebir markaj oynatmalı hocam hadı hayırlısı

Onur Şeref
03.08.2009, 14:59
MVM maçının 2. devresindeki kadro ile Sivas'a bi 5 de biz atarız.

danger00
03.08.2009, 15:01
ersen martinle ilgili bir sıkıntınız olmasın.
alanzinho veya serkan bile markaj edebilir erseni.:D

ersene karşı doğru yerde durmayı bilen bütün savunmacılar avantajı yakalar.
normal de alacağı bir kafa topunda bile rakibe faul yapmayı becerebilen bir santrafor.:)

Tolunay Abdioğlu
03.08.2009, 15:02
1.Tony Sylva
2.Serkan Balcı
3.Giray Kaçar(Song)
4.Egemen Korkmaz
5.Hrjove Cala
6.Razundura Tjikuzu
7.Selçuk İnan
8.Gustova Colman
9.Engin Baytar
10.Barış(Alanzinho)
11.Umut(Gökhan)

Bu kadroyla Sivas'ın kadrosunu mukayese edebilecek birisi var mı ?

Süleyman50
03.08.2009, 15:14
inşallah bu maçı kazanacağız ve lige iyi bir başlangıç yapacağız...

İHTİLALL
03.08.2009, 15:23
Muhtemelen yarınki Anderlcht maçını lay lay lom oynayıp bizim maçta ölmediklerini,ayakta olduklarını ispat etmek isteyeceklerdir..
Önceki sonuçlardan özgüvenleride var..
Ayrıca maçı bir Türk hakeminin yöneteceğinide düşünürsek çok zor bir maç bizi bekliyor olacaktır..
Ancak ilk golü atabilirsek maçı kazanma ihtimalimizin yüksek olacağını düşünüyorum..
Bence kimse kolay bir galibiyet beklemesin..

real_rock
03.08.2009, 15:40
Uçmaya gerek yok zor maç olacak.Hakemleride göz önüne alacak olursak,bence alanzinho ile değil ceyhun ile başlamalıyız.5iva5 sert oynayacak.Alan geçen yılki maçtaki gibi etkisiz olabilir.Zor bir maç bizi bekliyor.Engin'den çok şey bekliyorum.Böyle oyuncular rakibin sinirini bozmada iyi işe yarıyor;)

Erdal
03.08.2009, 16:20
Erken safdışı bıraktınız Sivas ı...Gerçek değil bu...Tamam Bilica gitti ama iki sene önce defans göbeğini oluşturan Sedat- Murat ikilisi hala orda. Sağ bek ve sol bekleri keza öyle...Balilinin yaptıklarını Kocaelinden aldıkları Agabethu pekala yapabilir. İbrahim, Sezer, Musa, Murat Erdoğan, Erman Faruk gibi orta saha Mehmet Yıldız, Kamanan ve Ersen le tamamlayıcı olabilir...Erken bence Sivas hikayesine bitti diyebilmek için...

AYYILDIZ
03.08.2009, 16:24
Sivas maçı çok zor olacak.Puan kaybı sürpriz olmaz.Ancak bu sefer yenmemiz lazım.

sessizkral_1
03.08.2009, 16:28
Erken safdışı bıraktınız Sivas ı...Gerçek değil bu...Tamam Bilica gitti ama iki sene önce defans göbeğini oluşturan Sedat- Murat ikilisi hala orda. Sağ bek ve sol bekleri keza öyle...Balilinin yaptıklarını Kocaelinden aldıkları Agabethu pekala yapabilir. İbrahim, Sezer, Musa, Murat Erdoğan, Erman Faruk gibi orta saha Mehmet Yıldız, Kamanan ve Ersen le tamamlayıcı olabilir...Erken bence Sivas hikayesine bitti diyebilmek için...

Bukadar abartmayın şu takımı lütfen ya.Ayrıca listede saymış olduğunuz sezer ve mehmet yıldız sakat.Yasin oynuyor orda.Orta saha bölgesi ise bence 2. lig topçularıyla dolu.

BiZe HeR YeR 61
03.08.2009, 16:31
Bu aralar izleyeceğim en rahat maç olacak çok rahat yenecez..!Nede olsa sıradan bir anadolu takımı büyütmeye gerek yok..!

orhan42
Sivas'ı sadece bir kez yenebildik galiba..tek isteğim Sivas'ı evinde perişan etmek..Ama ne olursa olsun ciddiye alınması gerekiyor..son durumları bizi yanıltmasın...

Ali Özcan
Mehmet Yıldız ve Sezer oynayacak mı bizim maçta acaba ?

TSigalko
03.08.2009, 16:33
Sezer oynamayacak ama Mehmet Yıldız'ı bilmem..Yasin Çakmak oynasın yeter :D

real_rock
03.08.2009, 16:36
Yasin deyip geçmeyin arkadaşlar geçen en sonki fener maçında nasıl oynadı izleyenler bilir...Agbetu konusunda ise etkili olacağını düşünmüyorum tum ve bilica'nın gidişi iyi oldu. Mehmet Yıldız inşallah oynamaz tamam futbolcu değil ama adamdan top alınmıyor

Erdal
03.08.2009, 16:38
Mehmet Yıldız ve Sezer yok bizim maçta...Ben genel anlamda konuştum. Ancak bizim maçla ilgili de kolay falan olmayacak...Olmaz...Abratmayın dediğiniz takım 2 senedir 2. bitirdi ligi...Bence abartın...

UğuR
03.08.2009, 16:40
Mehmet Yıldız ve Sezer yok bizim maçta...Ben genel anlamda konuştum. Ancak bizim maçla ilgili de kolay falan olmayacak...Olmaz...Abratmayın dediğiniz takım 2 senedir 2. bitirdi ligi...Bence abartın...
Biz abartalım ama teknik heyet ve futbolcular abartmasın....
Bross un verdiği demeçlerden anlaşılan abartmıyor.....:)

Burçak
03.08.2009, 16:40
Erdal abi söylediklerine saygı duyuyorum.
ama ne olursa olsun o sivasspor biz TRABZONSPOR uz;)
bunlar la hiç normal maçımız olmadı ki . güreşçileride yok budefa hamidoların :D

Süleyman50
03.08.2009, 16:41
kesinlikle hafife almamalıyız kendi oyunumuzu oynarsak kazanacağımıza inanıyorum, zira sivas başarılı olan kadroyu bozdu özellikle defansı çok kötü...

Celil Köse
03.08.2009, 16:41
Başımıza ne geliyosa rakibi küçük görmekten geliyor tedbirli olmakta fayda var

Kadir
03.08.2009, 16:42
Bekle bizi gönüllerin şampiyonu :)

Ali Özcan
03.08.2009, 16:44
sahada futbol oynasınlar yenilirsek ben birşey bilmiyorum ama arkadaş yazmış :

"Bunlarla normal bi maçımız olmadı ki bizim"

BiZe HeR YeR 61
Başımıza ne geliyosa rakibi küçük görmekten geliyor tedbirli olmakta fayda var
Neden küçük görecenki bu takımı yeneriz demek küçüklük değil o bizim büyüklüğümüz..!

Erdal
İlk yarım saati gol yemeden geçirirsek sorun yok...İlk yarım saat önemli çok önemli...Üstelik biz bu bölümde genelde tutuk oluyoruz nedense....

demir
03.08.2009, 16:45
bence hoca bu kadroyla cıkmayı dusunuyordu ama bence kadroda tek bır degısıklık olacaktır barıs memıs yerıne alan oynar ve de inş sivası bu sezon sanssızlık yasamazsak rahat yenecegımızı dusunuyorum ve de tek korkum ersen martın sıvasta cunku defansımız hava toplarında cok etkılı degıl eee bıldıgınız gıbı de ersen martın kafa toplarında cok etkılı bır santrofor bence egemeni birebir markaj oynatmalı hocam hadı hayırlısı

ersem martın kafa toplarında etkılı degıl sadece boyu uzun okadar ?? tam kafasına ısabet etıremedıgın surece hayatta topa vuramaz bızım takımdakı halınden bılıyorum

Zafer Keskin
03.08.2009, 16:46
Bu takıma güvcenimiz sonsuz.... Bu maçı alacaiğız...

Celil Köse
03.08.2009, 16:46
Neden küçük görecenki bu takımı yeneriz demek küçüklük değil o bizim büyüklüğümüz..!

Bizim büyüklüğümüzün konu ile alakası yok ki..

Ben sadece küçümsediğimiz maçlarda her zaman puan kaybettiğimizi sölemeye çalışıyorum;)

Dikkat edelim aynı şey olmasın diyorum..

Ömür Karadeniz
03.08.2009, 17:09
gelıyoruz 5.buyuk sıvas.

Yunus Emre SEYHAN
03.08.2009, 17:20
Bence Alanzinho oyuna 2. yarı girmeli.
Yıpranmış rakibi cok daha iyi açarız. Sivas Zaten Fizik gücü yüksek bir takım. Duran topları inşallah iyi kullanırız.. Hazırlık maçlarına bakarsak fena değiliz.

Süleyman50
03.08.2009, 17:20
artık bu maçı kazanmamız lazım, daha dün 2.ligte oynayıpta medyanın şişirmesi ve hakemlerin desteğiyle kendilerini birşey zannedenlerden, büyük takım olduğumuzu tartışanlardan hesap sorma zamanı geldide geçiyor bile...

Hamza Öztürk
03.08.2009, 17:24
Bence Alanzinho oyuna 2. yarı girmeli.
Yıpranmış rakibi cok daha iyi açarız. Sivas Zaten Fizik gücü yüksek bir takım. Duran topları inşallah iyi kullanırız.. Hazırlık maçlarına bakarsak fena değiliz.

o fizik gücü eskidendi simdi tel tel dökülüyorlar

Yiğit SARI
03.08.2009, 17:38
Yarın Sivas'ın maçı var bakarız nasıl top oynadıklarına

Fora61
03.08.2009, 17:42
-----------------slva------------------
serkan-----giray-------egemen----cale--
-----------------tiji---------------------
-----selçuk----colman-------engin-------
----------------alan---------------------
---------------gökhan-------------------

savunmaya songu koymadım cunku hava toplarında cok kötü ersen bizdeyken galatasarayda song oldu zaman ıkı kafa golu atmıstı peş peşe gecen seneki sivas macını hatırlarsak bülent uygun devamlı kanatları kullanıdı bızım en zayıf halkamız kanatlar gozkuyor suanda yıne aynısını deneyıp topu ersenle bulusturmaya calısıcaktır girayın oynaması bence daha mantıklı.

hodlu
03.08.2009, 17:50
Yönetime sesleniyorum Fatih TEKKE transferini acilen bitirin.Yoksa 2-3 galibiyet bizim gözümüzü boyayamaz.Bu arada sivas maçını 3-4 farkla kazanacağımız kesin...

only ts
03.08.2009, 17:51
Allahım bize bu maçta sivası perişan etmeyi nasip et ...

Ugur Ergenc
03.08.2009, 17:57
allahın izniyle bu sene sıvastan galıbıyetle donecegız.ama muhım olan ondan sonrası eksıklerımız war cunku.

Ustaalioğlu
03.08.2009, 18:02
sivas kötü baya bu sene, inşallah bizim maça kadar toparlayamazlar...

ugurozturk
03.08.2009, 18:13
Sivas ilk puanini ancak 3. hafta alir...

Süleyman Sofu
03.08.2009, 18:41
Yönetime sesleniyorum Fatih TEKKE transferini acilen bitirin.Yoksa 2-3 galibiyet bizim gözümüzü boyayamaz.Bu arada sivas maçını 3-4 farkla kazanacağımız kesin...
ah o sesleri bi duyan olsa ,olsada hayat bayram olsa:)

Hamza Öztürk
03.08.2009, 18:47
insallah almazlar Fatih Tekkeyi

ugurozturk
03.08.2009, 18:48
insallah almazlar Fatih Tekkeyi

fenerbahceden mi bahsediyorsun?

Hamza Öztürk
03.08.2009, 18:57
yok bizden abi
öyle bi duruma getirdilerki bu saatden sonra fatih tekke gelse yararli olamaz herkes hüsrana bogulur

kemaLAZ61
03.08.2009, 19:00
Bu mac 4-1 bizim. Ahada buraya yaziyorum :)

tonyali_yildiz
03.08.2009, 19:06
Arkadaşlar ben de maçı alacağımızı düşünüyorum ama puan kaybedersek te kimse neden kaybettik diyemez. Sivas deplasmanında ne olacağı belli olmaz, asamların hırslı oynayacağı kesin. O sebeple 4-5 atarız değilde erken golü bulursak 2-3 gollü bir galibiyet alırız gibime geliyor. Eski Trabzonspor alışkanlığı olursa da 1 tane yemeden edemeyiz :)...

lazzz61
03.08.2009, 19:21
Ben Engin'den çok şey bekliyorum, nihayet sahada Trabzon ruhun temsil eden bir oyuncumuz var.
aynen kardesım engınde gordugum en büyük özellik o zatenn sahada trabzonluluk ruhunu yansıtıyo bize böle topcular lazım.. isteyecek kazanmak ıcın herşeyi yapacak futbolcular lazım

lazzz61
03.08.2009, 19:23
bu mactan umutluyum cunku trabzonspor sezona hep 3 puanla baslıyoo

Mustafa Demir
03.08.2009, 19:26
gecen seneki sivas macindada bole konusuyoduk yok 4 0 5 0 fark tacaz falan maci izleyemedim telefonla arkadas sonucu soledi saka yapiyo sanmistim. onun icin farkli yeneriz demek cok istiyorum ama diyemiyorum :d

GULER
03.08.2009, 19:27
6-0 bizim diyorum.. Abartmayin arkadaslar.. Sivas yine diri bir takim, kolay bir mac olacagini zannetmiyorum. Ama Insallah yanilirim:D

nuhkoç
03.08.2009, 19:47
sivasın orası burası oynadıgeçen sezon düzeltmek gerek bu sene demi arkadaşlar

ezerek yenelimde 1-0 olsun bizim olsun :)

nakzo
03.08.2009, 19:50
Çokkk zor maç beraberlik iyi sonuç takımımız söylediğiniz kadar iyi değil bilmem; ama kzanabileceğimizi düşünmüyorum.

albatros
03.08.2009, 20:13
karşılaştırma yaparsak takımımız 5iva5'a oranla daha hazır görünüyor.5iva5'ın defansif anlamda büyük zaafları var bunları değerlendirirsek galibiyet kaçınılmazdır.ama yüksekten uçmamak lazım.5-6 abartılı rakamlar :)

Cihad Varlı
03.08.2009, 20:18
Berabere kalmaktan çok korkuyorum .

Mert Oğuzlu61
03.08.2009, 20:23
________________tony_______________

__serkan__song(giray)___egemen__cale

_______tjikuzu___colman___selçuk

___engin___________________alanzinho

_____________gökhan ünal___________

yattara her zamanki gibi bir önemli maçta daha sakat, onun yerine engin oynar çokta güzel oynar, orta sahada süper 3 lümüz nefes aldırmaz 5iva5 lı topçulara, colman a çok iş düşüyor orta sahada ve hücumda yani her yerde kendini göstermeli, engin ve alanzinho rakip savunmayı deler geçer zaten anderletch teki suarez ve boussafa misali :D gökhanda kendisinden beklenen patlamayı yapıp gerçek gökhanı sahada göstermeyi başarırsa bu maçı alırız 3 puanla lige merhaba deriz ve 5iva5 ında balonunu patlatırız uzun süre kendilerine gelemezler, çünkü sonraki hafta kadıköyde fb ile oynayacaklar, anladınız dimi olayı :D:D:D

Cihad Varlı
03.08.2009, 20:24
________________tony_______________

__serkan__song(giray)___egemen__cale

_______tjikuzu___colman___selçuk

___engin___________________alanzinho

_____________gökhan ünal___________

Bu maçta ilerde tercihim kesinlikle Umut . Gökhan'ın pres özelliği malesef yok . Sivas' ilerde basmamız lazım . Bunu da takımda en iyi yapıcak isim şüphesiz Umut Bulut .

Salih Edip
03.08.2009, 20:26
bence de colmana çok iş düşüyo pısırık korkak kaçarak oynamamalı yoksa çok güç kaybediyoruz. tjikuzu da eğer bu maçta yüksek performansını devam ettirirse iyi transfer olduğunu kanıtlamış olur.

enginden hiç endişem yok en iyi performansı engin-egemen ikilisi gösterecektir.

Murathan
03.08.2009, 20:31
TSylva
Serkan veya Tayfun - Giray-Egemen-Cale
Barış-Selçuk-Tjikuzu-Colman-Engin
Gökhan veya Umut

Alan bu maçta bence sonradan girebilir.

Salih Edip
03.08.2009, 20:34
umut bu maçta sol açık oynayabilir bence..

Mustafa ÖZDEMİR
03.08.2009, 20:34
sivas önümüzde çok zor durur...

albatros
03.08.2009, 20:36
benim naçizane fikrim de ilerde umut'un olmasından yana.ayrıca ikinci yarı alanzinho oyuna alınırsa yorulmuş, yıpranmış sivas karşısında şov yapar. ama yok ilk 11'de başlarsa geçen maçtaki gibi kaybolur gider gibime geliyor.

Ustaalioğlu
03.08.2009, 20:44

şenol güneş de 2-1 yenilip şampiyonluğu kaçırdığımız fener maçından önce aynen böyle demişti...

Mert67
03.08.2009, 20:47

Sivasın korkak(çirkef) futbolundan korkuyorum bende.

Murathan
03.08.2009, 20:49
Doğru söylyorsun. :(

BiZe HeR YeR 61
03.08.2009, 20:52
İlk önce sivasa gideceğiz sonra iyi bir skorla yeneceğiz .sonra kutsal toprak TRABZON'a geleceğiz..!Bu kadar basit..!

Enes Ünal Kaya
03.08.2009, 21:01
-----------------slva------------------
serkan-----giray-------egemen----cale--
-----------------tiji---------------------
-----selçuk----colman-------engin-------
----------------alan---------------------
---------------gökhan-------------------
Kadro Bence Böyle olmalı.. Alanzinho İlk 11 de olmalı.. Gökhanla başlayıp 2.yarı Umut olabilir.. Umut çok pres yapıyor çünkü

aktan61
03.08.2009, 21:13
sağda tayfun ile başlanmalı

Mustafa ÖZDEMİR
03.08.2009, 21:14
bence solda alanzinho ortada colman sağda barış ilerde gökhan olacak başka çare yok zaten...

Ali Özcan
03.08.2009, 21:18
burada fark atarız- 3atarız 5 atarız diyenler olası kötü bi sonuçta ilk kötü yorumları yazanlar olacak...bu sene bizi bekleyen en büyük tehlike (transferini çok istemiş olmama rağmen) gerçekleşemeyen Fatih Tekke transferidir...Fatih i unutmamız lazım en azından 6 aylığına...

Ilelioglu
03.08.2009, 21:45
burada fark atarız- 3atarız 5 atarız diyenler olası kötü bi sonuçta ilk kötü yorumları yazanlar olacak...bu sene bizi bekleyen en büyük tehlike (transferini çok istemiş olmama rağmen) gerçekleşemeyen Fatih Tekke transferidir...Fatih i unutmamız lazım en azından 6 aylığına...

Ne demek 6 ayligina, böyle yine ümit vermis oluyoruz, bence hepten unutalim.

AKSOY_61
03.08.2009, 22:09
sivas lafı geçince aklıma hep şu normal süresinde yendiğimiz ama olaylar yüzünden hükmen yenik olduğumuz maç ve verilmeyen penaltıların olduğu maçlar geliyor.
yani hep katakulle, haksız puanlar.
şu çirkeflerle yaptığımız maçların en az %80 ninde onlardan çok üstündük ama hem bal hem de hakemler yüzünden istatistiğimiz kötü.
bi de bunu nedeni belliyken yüzümüze vurmuyorlar mı görmemişler!

lakin şuanki sivası elimizden sadece onların hanzo şansı ve hakemler kurtarabilir.
hazırlık maçlarına bakarsak sivas ancak bizim yedek kadromuza rakip olmayı becerebilir.

Trabzonsporumuzdan galibiyetin yanında onlara futbolun güreş sporuyla alakası olmadığını, futbolun ne olduğunu adam gibi nasıl oynandığını
öğretmesini istiyorum.1-0 olsun bizim olsun ama farklı galibiyet tatlının yanında kaymak olur.

is_mail61
03.08.2009, 23:16
bence fark atarız çok kötüler çünkü bbence umutla başlanmalı forvette gökhan 2. yarı girsin bu maçı alanzinho ile engin alır diyorum

Cihad Varlı
03.08.2009, 23:17
Kız arkadaşım çok özledim takımı be :) Gelse şu 8 ağustos .

Cihad Varlı
03.08.2009, 23:21
İlerde Umut'la başlanmalı . Umut pres özelliğine çok ihtiyacımız olacak bu maçta . Orta saha üçlüsü olan Colman - Tjikuzu - Selçuk kesinlikle durmadan oynamalı , sürekli pres yapıp hareket halinde olmalılar . Alanzinho oynicaksada kulağı çekilmeli . Cale'ye sıkça yardım edecek ve pres yapacaksa onynamalı .

real_rock
03.08.2009, 23:22
Valla uçmaya gerek yok.1-0 olsun bizim olsun zor maç kimse fark beklemesin.Alanzinho oynarsa serbest oynasın solda oynarsa 5iva5'ın kaba adamlarının arasında ufak kalabilir ya da hoca ikinci yarı onu sahaya sürmeli.Bu maçta bence Barış'ın oynamasından yana değilim aynı hareketleri bu maçtada yaparsa kariyeri açısından hiç iyi olmaz...Takımdan umutluyum ilk 20 dk gol yemeyip sert futbollarını engellersek maçı alabiliriz.Bizde presli ve sert futbol oynamalıyız.Çivi çiviyi söker...

batugol
03.08.2009, 23:46
sylvia
tayfun song egemen cale
tjikuzu colman
serkan selcuk engin
umut
kadrosu ile çıkarız diye düşünüyorum

Mustafa Hazıroğlu
03.08.2009, 23:48
Çokkk zor maç beraberlik iyi sonuç takımımız söylediğiniz kadar iyi değil bilmem; ama kzanabileceğimizi düşünmüyorum.

Ben düşünüyorum sanki Barcelona ile yapıyormuşuz gibi konuşmussun.

Murathan
03.08.2009, 23:48
sylvia
tayfun song egemen cale
tjikuzu colman
serkan selcuk engin
umut
Mantıklı bir kadro . :ok

Ama burda Tayfun ve Serkan'ın performansları çok önemli... :rolleyes:

Murathan
04.08.2009, 00:00
Mesajım silinmiştir :D:D

Salih Edip
04.08.2009, 00:12
ben ce alanzinho ilk onbir de oynayabilir boussafa mı ne anderlectde onun gibi oynasın işte :)

Salih Edip
04.08.2009, 00:13
Mantıklı bir kadro . :ok

Ama burda Tayfun ve Serkan'ın performansları çok önemli... :rolleyes:

serkan ve tayfunun ikisinin birden oynayacağına hiç ihtimal vermiyorum

KERİM
04.08.2009, 00:15
GERİ SAYIM BAŞLADI :)

4 Gün 20 S. 45 Dk. Kaldı

asilhamsi
04.08.2009, 00:18
sylvia
tayfun song egemen cale
tjikuzu colman
serkan selcuk engin
umut

hocam Allahtan hoca sen degilsin:)

Bu nasıl kadro elinde barıs alanzinho zafer varken serkan ortasahada enteresan...

OFLU
04.08.2009, 00:28
bu macı anadolu yakasında izleyebileceğimiz tavsiye edilen bir mekan varmıdır?

Onur Civelek61
04.08.2009, 00:41
5iva5 yandın bu sefer:D gollerden gol beğen :D

asilhamsi
04.08.2009, 00:44
----------------tony-------------
serkan-----song------egemen-----cale
-------selcuk----tji-------colman--------
---engin------------alanzinho-----------
------------gökhan----------------------

net bir galibiyet bizi bekliyor....

Mustafa Önder
04.08.2009, 01:57
Yarın Sivas'ın maçı var bakarız nasıl top oynadıklarına

İnşallah çok koşarlar:D

mehmet83
04.08.2009, 02:21
----------------tony-------------
serkan-----song------egemen-----cale
-------selcuk----tji-------colman--------
---engin------------alanzinho-----------
------------gökhan----------------------

net bir galibiyet bizi bekliyor....
Bu kadroyu gormek istiyorum. Su anda cikarabilecegimiz en iyi 11 bu. Soyle kadroya bakinca gercekten cok iyi bir takim oldugumuzu dusunuyorum. Engin ve Alanzinho'nun form durumlarina gore Yattara formsuz olanin yerine oynayabilir. Neyse konumuza donecek olursak bu kadroyla cikarsak Sivas'i orta sahada ezeriz ve oyunun tum kontrolunu biz aliriz. Sivas'i kendi seyircisi onunde yenmek cok zevkli olacak. Bu sefer kurtulma sanslari hic ama hic yok.

yattarinho61
04.08.2009, 02:23
darmadagan edecegiz sivasi bu kez.. zaten yorgun olacaklar ondan problem olmamasi lazim aslinda !!

Fatih
04.08.2009, 02:24
----------------Tony-------------
Tayfun-----Giray------Egemen-----Cale
--------Tjikuzu-------Colman----------
---Engin------Selçuk----Alanzinho-----
------------Gökhan----------------

Şeklinde çıkacağımızı düşünüyorum.

asimetrik
04.08.2009, 02:38
----------------Tony-------------
Tayfun-----Giray------Egemen-----Cale
--------Tjikuzu-------Colman----------
---Engin------Selçuk----Alanzinho-----
------------Gökhan----------------

Şeklinde çıkacağımızı düşünüyorum.

Ben de böyle düşünüyorum. Ya da istiyorum.. Giray ya da Song, ikisine de itiraz etmem.

pablo_escobar
04.08.2009, 03:03
Ben de böyle düşünüyorum. Ya da istiyorum.. Giray ya da Song, ikisine de itiraz etmem.
olması gerekende bu

10-61
04.08.2009, 06:11
5iva5'ın son birkaç yıldır en kötü olduğu dönem,hazırlık maçları ve 5'lik oldukları maçta kaliteleri bariz bi şekilde belli oldu.Aksine bizim de Ersun hocadan sonra başlayan bir istikrarımız var,lig son fb maçı hariç yenilgimiz yok,yenmenin hatta yapabilirsek ezmenin tam zamanı.

Geçen yıl bütün maçları tvden izlemiş biri olarak bırakıp gittiğim tek maç sivas maçıydı,o kadar berbattık ama işler değişti,yükselişlerinde bizim de payımızın olduğu 5iva5'ı gömmenin zamanı geldi.

BALKAN 06
04.08.2009, 08:04
ne desek boş,
önce yenelim sonra tadını çıkaralım.
koca koca laflar ediyoruz,küçük görüyoruz sonra hayal kırıklığımız daha büyük oluyor.

önce bi yenelim...(inşallah)

serda61
04.08.2009, 08:09
büyük lokma yeyin ama büyük konuşmayın
sonra hüsranı yaşarsınız BEN SENİ ŞAMPIYON OLURSUN DİYE SRVMEDİM

Murathan
04.08.2009, 08:09
ne desek boş,
önce yenelim sonra tadını çıkaralım.
koca koca laflar ediyoruz,küçük görüyoruz sonra hayal kırıklığımız daha büyük oluyor.

önce bi yenelim...(inşallah)
Çok doğru :)

uğur BULUT
04.08.2009, 08:19
5iva5ı takımdan sayan varmı allah aşkına? onların o oyunuyla..bizimde bu oyunumuzla ezerde geçeriz.. ander sevdaluk 5 atar bordomavi aşk 10 atar

Murathan
04.08.2009, 08:22
5iva5ı takımdan sayan varmı allah aşkına? onların o oyunuyla..bizimde bu oyunumuzla ezerde geçeriz.. ander sevdaluk 5 atar bordomavi aşk 10 atar
Geçen sene Braga yaptıda ne oldu peki ...
Tabi geçen yılla bu yıl farklı ama bu kadarda fazla abartılmamalı .:rolleyes:

uğur BULUT
04.08.2009, 08:23
Geçen sene Braga yaptıda ne oldu peki ...
Tabi geçen yılla bu yıl farklı ama bu kadarda fazla abartılmamalı .:rolleyes:
murathan deniz maçın sonunda görüşürüz :)

cihatöztürk
04.08.2009, 08:49
arkadaşlar ezici bir futbol en az 3 farklı galibiyet bekliyorum.....

fazla uçmayın fln geçin bunları

ayrıca işllah alırız maçıda demeyin işlllahı maşallalahı yok bu maç bizim olmalı mutlaka

BALKAN 06
04.08.2009, 08:53
5iva5ı takımdan sayan varmı allah aşkına?
onların o oyunuyla..bizimde bu oyunumuzla ezerde geçeriz..
ander sevdaluk 5 atar bordomavi aşk 10 atar
yenemeyiz felan diyen yok,
Trabzon ruhunu sahaya yansıt yenemeyeceğimiz takım yok.
ama senin gibi,sivas takımmı,5 atarız-10 atarız söylemleri febe taraftarı ağzı gibi oluyor diyorum,5iva5 felan yazmak çare değil diyorum,önce bir yenelim diyorum,lige fırtına gibi girelim daha sonra kolpayı yaparız diyorum...;)

Adnankazaz
04.08.2009, 08:56
tekrar tekrar yazyorum trabzon en az 3 atmassa takim degildir

BALKAN 06
04.08.2009, 08:58
.............