PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 1. Hafta | Sivasspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Uğur Ö.
08.08.2009, 21:51
okadar abartmayalım kalemizde poizsyon vermedik ve ilk maçta olur böyle ama takım iyi yolda

Mert67
Yinede ilk resmi maçımız.O kadar umutsuzluğa kapılmaya gerek yok.

trbzonsporlu
ilk yarının özeti sivasın herzamanki gibi şişirme toplar dışında hiçbir gol varyasyano yok. bizim takıma gelince takım yerden kısa paslar yaptığı zaman çok iyi top dolaştırıyoruz rakibin başı dönüyor ve etkili oluyoruz. fakat uzun top atıldığında(genelde serkan yaptı) ve ikili mücadeleye girildiğinde (genelde engin ve alanzinho yaptı) topu kaybediyoruz ve kaybettiğimiz toplarda rakip tehlikeli oluyor. song egemen ve özellikle silva güven verdi. umat alanzinho ve engin'i beğenmedim. ikinci yarı herşey çok daha güzel olacak

Sunny53
Trabzonspor orta sahasız oynuyor. Broos'un müdahale edeceğini sanmıyorum fakat orta saha Alanzinho haricinde çok tutuk. Sivasspor da Allah'tan nane molla biraz, orta saha biraz canlansa, biraz oynayabilse maçta farkı açmamız içten bile değil.
nereden biliyorsun etmeyeceğini sen kahinmisin?

Muhammed KOÇ
engin de gününde olsa maç farka giderdi

Mustafa Calik
Ahhhhhhh Yattara aaaah .. özlemisim ortalarini.

Bahadır Şimşek
08.08.2009, 21:52
Hiçkimse şunu söylemiyor. Bugünkü maçı izleyince, dünkü Beşiktaş maçı 1. viteste oynanmış gibi geldi gözüme.
Çok tempolu maç oluyor şu anda. Bu kadar yüksek tempo olunca, top kayıplarını da normal görmek lazım. Bir de karşıda Trabzonspor'a karşı Allah ne verdiyse oynatan Sivasspor.

KERİM
Takım nasılll ???
iyi oynayamıyoruz. pas yapmaya çalışırken çok top kaptırıyoruz. Ersene çok fazla kafa vurduruyoruz bunun çözümü oyuna song yerine giray girmesidir.

ALANzinho kesinlikle Oyundan çıkmalı. Enginde kötü.
Eğer alternatif forvet olsaydı umut çıkmalıydı.

Genel itibariyle takım pek heyecan vermedi

Mustafa Önder
Alanzinho biraz canlanır gibi oldu ilk yarı sonuna doğru ama biraz daha hareket lazım bize arkadaşlar. Özellikle ikili mücadelelerde çok zayıfız. Engin-Alan-Colman-Selçuk'un biraz daha insiyatif alması gerekir. Oyunu açmakta zorlandığımız için Umut'a giden toplar duvar gibi geri dönüyor.

Ömür Karadeniz
ya abartmayın ya.sadece fazla pas hatası yapıyoruz o kadar.yoksa cok oktu oynayoruz fln.deha ılk gunden mıdesını bulandırmayın ınsanın

usameakcelik
Sallamayın çok kötü değiliz. Biraz pas hatamız fazlaydı. Tjikuzu kötü değil bugün. Tjikuzu topu alınca kimse yardıma gelmiyor.

Emirhan Makul
İlk Yarının Özeti ;

Sivasspor Gel Bana Fark At Allah Aşkına Diyor
Trabzonsporda yok birader hiç gerek yok sen gel pozisyona gir heycanlanalım çizgiden felan top çıksın son dakkalar gerilelim yoksa olmuyor diyor.

ertuuu
serkan rezalet.
colman'ın bir ara zararı yararından fazla olmaya başladı.
engin oyunda yok üstüne saçma sapan bir sarı kart yedi.
şu sivasda hiçbişey yok. hep adamlara pozisyonları biz hazırlıyoruz...

Birtan Karaman
Engin - Barış Değişikliği Olacağına Engin Böyle Devam Etsin Daha İyi ..
Barış Bu Maçta Hiç Birşey Yapamaz !

Cafer KILIÇSOY
Link isteyen arkadaşlar,
lütfen YETER!

Arkadaşlar link vermek ve istemek yasaktır...

Kaç kere uyarı yaptık...

Allah aşkına yau!
Demekki uyarı yeterli olmuyor.

Son kez uyarıyoruz. Link istemek, vermek yasaktır. Böyle bir durumda artık cezai işleme başvuracağız.

Mustafa Demir
Tjikuzu engin cok kotu mac basinda ortasaha iyiydi sonra dukulduler

Muhammed KOÇ
colman ve alanzinho çok top kaptırıyor. ama kayıp ettikten sonra baskı kurmayı öğrenmişiz. bu sevindirici :)

ceserdar
Arkadaşlar bence sağ bek ihtiyacımız yok, Gabric gelince safkan bir sağ kanadımız olacak. Song'u da değiştirebilirsek, Gabric'in iyi bir futbolcu olduğunu göz önünde bulundurursak sağ bek sorunuz kalmaz.

Alihan Ertürk
İkinci yarı bir golle moral bulur 3'ü 4'ü atarız !

( İnşallah )

Özge
Engin çok heyecanlı.Tjikuzu pek etkili değil.Alan iyi oynuyor.Ligin ilk maçı olmasından dolayı takım heyecanlı sanırım.Hakem yanlış kararlar veriyor.Kamanan o kadar itiraz etti onu uyardı Engin'e hemen sarıyı çıkardı.Musa Engin'i tekmeleye tekmeleye gidiyor.Alacağız maçı Allah'ın izniyle.Hadi bakalım.

vaslat
son 1 yılın en kötü trabzonsporunu izledim ilk yarıda inanılmaz dağınık oynuyoruz ve çok pas hatası yapıyoruz

onurts61
08.08.2009, 21:53
Trabzonspor orta sahasız oynuyor. Broos'un müdahale edeceğini sanmıyorum fakat orta saha Alanzinho haricinde çok tutuk. Sivasspor da Allah'tan nane molla biraz, orta saha biraz canlansa, biraz oynayabilse maçta farkı açmamız içten bile değil.

Sevgili arakdaşım sadece cahilliğimden soruyorum bu alanzinho denen arkadaş ilk yarı neyaptı aldığı topları ezmekten başka lütfen açıkla bende bileyim aydınlanayım neresini beğendiniz bu adamın oyun içinde forvetsiz bu kadar olur ezik oynayıp kazanmak trabzonspor karekterine ters bir durum ama yeni nesil taraftar kazanalımda nasıl olursa olsun diyecekse bu takımı burda yenecez ama sonrası???

ertuuu
Umut'un kötü oynayabilmesi için pozisyon olması lazım, pozisyon olmadığı için bir şey diyemeyiz.

Ama Alanzinho ve Serkan kötü, Tjikuzu da iyi değil.

Colman ilk yarının en iyisi bence.

colmanın kaç top kaybı var saydın mı abi ben sayamadım...

Eren Karaahmetoğlu
Engin'le Tjikuzu gerçekten bu maç iyi gözükmüyorlar. Ancak Engin'in sarı kart pozisyonu yakından uzaktan alakası yoktu. Rakip yerde yatıyo, hakem onla ilgileniyo Engin topa dokunuyo. Tamamen ön yargılı bir şekilde sarı kart gösterdi hakem. Neyse iyi oynamıyoruz. Serdar abinin de dediği gibi fizik gücümüz düşük. Orta sahamızın da en büyük eksikliği bu. Çok pres yapıyor sivas. Ayrıca her yan topa vurdurulur mu ey savunma? En tehlikeli, en korktuğum şeyler bunlar. İkinci yarı Ceyhun veya Zafer'in girmesi gerekir diye düşünüyorum.

Travelair
Engin sol kanat oynar başka yerde oynamaz. Alanziho'ya geçen seneden beri faul ÇAL-MI-YOR-LAR...
Ya yönetim bu konuda kamuoyu oluştursun ya da satın gitsin. Zaten 2 çalım atmadan pas vermiyor. Federasyon projesi Sivasspor hakemin yüreklendirmesiyle devam ediyor. Bizim futbolcularda ise futbolcu zekası ve maç içi yürek yok. Colman'ı da beğenenler aldanıyor, ağır AĞIR. Mutlaka son MVV maçındaki defansif ortasaha pozisyonuna dönmeli. Umut da ne yaptığını kendi biliyor mu acaba? Futbolcular dikine oynamalı ama hem ağır kalıyorlar hem de akıllı top oynamıyorlar. Boşa top atamıyoruz. Boşa kaçan da yok. Serkan da berbat

Erkin
Ilk yarı nasıldı arkadaşlar ancak açtım pcyi..

Birtan Karaman
Engin Gerçekten Çok Kötü , Pozisyon'un 50 Metre Uzağından Koştu Koştu Geldi Kart Gördü :D

Muhammet*
Perdeyi yine Selçuk açtı :)

Tjikuzu beni şaşırtıyor...

Sunny53
son 1 yılın en kötü trabzonsporunu izledim ilk yarıda inanılmaz dağınık oynuyoruz ve çok pas hatası yapıyoruz
Abartmayalım isterseniz

DKaraduman
iyi oynayamıyoruz. pas yapmaya çalışırken çok top kaptırıyoruz. Ersene çok fazla kafa vurduruyoruz bunun çözümü oyuna song yerine giray girmesidir.

ALANzinho kesinlikle Oyundan çıkmalı. Enginde kötü.
Eğer alternatif forvet olsaydı umut çıkmalıydı.

Genel itibariyle takım pek heyecan vermedi

Ersen'e çok mu vurduruyoruz? Adam 2 topa vurabildi sadece o boyla daha ne istiyorsunuz anlayamadım.

LoVeRbOy
sakin olun ula ! Daha ilk maçımız biraz Relax yorumlara bakıyorumda berbat öteki bi takıma sahibiz.
Sanki onlar çokmu iyi orta saha kötü top çeviremiyoruz 2 yarı atarız 1 tane daha keyfimize bakarız.

Alihan Ertürk
08.08.2009, 21:54
İkinci yarı düzelecek herşey .. Tek korkum Bülent Uygun devre arası iyi gaz veriyor futbolculara :S

Murathan
Colman'ı İlk Defa Bu Kadar Beğendim .
Ya bir beğeniyorsunuz bir beğenmiyorsunuz anlamadım gitti..
Neyse bence 65 dk.ya kadar yemezsek gol alırız bu maçı .
Sivas nasıl oynuyor peki ? :S

İslam Sezer
izlemeyenlere nasıl anlatsak iyi başladık kötü gibi devam ediyoruz.pek pozisyonumuz yok ancak daha çok pas yapmaya çalışıyoruz her ne kadar başarılı olamasak bile.uzun paslar doldur boşalt hiç yapmıyoruz bu iyi ama pas organizasyonu kanat bindirmeleri ortadan ara pas denemeleri hem az hem etkisiz olunca pozisyon bulmakta oyuna hakim olmakta zorluk çekiyoruz.eğer sivas sıyırıp daha dengesiz gelirse veya biz biraz daha soğukkanlı ve etkili oynarsak çok daha başarılı oluruz.bu arada engin tek sarı kart gören oyuncumuz oldu eğer oyundan atılır veya böyle kötü oynamaya devam ederse sıkıntı olabilir.serkan da biraz da çeki düzen vermeli kendine o da çok etkisiz.umut defansa yardımcı oluyor koşuyor ama ofansta etkisiz.alanzinho gol asisti dışında oyunda etkisiz.selçuku ve colmanı beğendim diğerleri vasat gibi duruyor ve bu halimizle 1-0 öndeyiz.
biraz kıpırdanırsak maçı alırız.hadi hayırlısı artık...

Murat Hızal
Yahu durun biraz,yok bu orta sahayla bu iş olmaz Avrupa'da yedik.

ligin ilk maçında 8 maçtır sadece bir kere yenebildiğin sivasla deplasmanda oynuyorsun.

Ne bekliyordunuz ilk yarı 3 tane atacğımızı felan mı?

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: bordomavi@bordomavi.net

TsLaZo
Tebrikler, hemen koydunuz teşhisi.

arkadaşım teşhisle ilgisi yok görmedinmi jikuzu tek kalıyor selçuk gidiyor alanzinho gidiyo baytar gidiyo gidne gelmiyor.

Mert67
Duran toplarda da etkili oldular.Buna da dikkat etmeliyiz.
Ayrıca Ersen Martin her topu aldığında kendini yere bırekıyor.Hakem hemen faul çalıyor.

Yunus Emre AYAZ
engin ve serkan çıkmalı tayfun ve barış girmeli.

Birtan Karaman
Sivas Savunması Dökülüyor Resmen , Yattara'nın Maçı Vallaha ! :(

Hasan61
bildiğimiz sivas dan-dun oynuyorlar
göbek ikilisi felaket ama kullanamıyoruz

Hüseyin İlkin
08.08.2009, 21:55
Çok top kaybı yapıyoruz, bu orta saha ile pas trafiğini iyi sağlayacağımızı düşünmüştüm maç başında. Şuana kadar aşırı top kaybı yaptık, bunu azaltmamız iyi olur.

*Şuan için 1-0 önde olmamız güzel, teşekkürler Selçuk.

Muhammed KOÇ
2 tane daha atmalıydık ilk yarı. yine çok büyürüyoruz gözümüzde şunları ya

Uğurtan
Colman'ı kim beğendi Allah aşkına ilk yarıda?

İlk yarının bence ayakta kalan orta alanda tek ismi Selçuk'tu..

Pozisyon yaratamıyoruz golden sonra rakip kalede..

Birtan Karaman
Dikkat Edersen Oraya İLK DEFA Yazdım :cool:

vaslat
Abartmayalım isterseniz
Abartığım yok herşey ortada maçı izliyorsan

Alihan Ertürk
Sezonun ilk maçındayız .. Oyun önemli değil , galip gelelim yeter.

A.Ali Karanis
Uğur kavukun kanadından asist yaptı alan.bu oyuncunun kanadından yararlanabilecegimizi yazmıştım bu forumda.aslında sivas defansı da ne yaptığını bilmiyor,oyunu onların üstüne yıkabilsek özellikle kanatlardan çok net pozisyonlar bulabiliriz.sivas geçen yılki güreş taktiğine devam ediyor ama futbolcularımız akıllanmis.yerden pas yaparak iyi top çeviriyoruz.

lazfather61
08.08.2009, 21:56
engin cok kotu bugun ya...

Ali Tunahan Güllü
ilk yarının özeti golü atana kadar biz etkiliydik özellikle orta sahada ama golü atınca bi heyecan geldi heralde çok top kaybetmeye başladık tjikuzunun yalnız kalmasıda top kayıplarına neden oluyor engin ve alan birebirlerde etkisiz kaldılar fizik açısından selçuk u beğendim colmanda iyi oynadı ama bu takıma kesinlikle sağbek lazım hemde herşeyden önce...

ikinci yarıda orta sahada daha etkili olmalıyız....
bu maçta nasıl oynadığımız önemli değil şu 5iva5 ı yenelimde kolbastıyıda oynadık süper olur:)

KatyPerry
İlk yarı özeti ;

Sıkıcı futbol , iyi sonuç

ceserdar
Sevgili arakdaşım sadece cahilliğimden soruyorum bu alanzinho denen arkadaş ilk yarı neyaptı aldığı topları ezmekten başka lütfen açıkla bende bileyim aydınlanayım neresini beğendiniz bu adamın oyun içinde forvetsiz bu kadar olur ezik oynayıp kazanmak trabzonspor karekterine ters bir durum ama yeni nesil taraftar kazanalımda nasıl olursa olsun diyecekse bu takımı burda yenecez ama sonrası???

Alanzinho benim nazarımda tam bir futbolcu değildir. Yapılan fauller oyununu etkiliyor ve hakem es geçiyor fakat çok hareketli diğerlerine nazaran.

ertuuu

tek olumlu hareketi selçuğa pas çıkarmasıydı ki oda petkoviçden kornere gitti.
colman 10 top aldıysa 7 sini kaybetmiştir. abartmıyorum...

Koray
Valla bu maçlık iyi futbol umrumda değil yemişim iyi futbolu, bu maçta 3 puan istiyorum...

Murathan
Bence Ceyhun girmeli Engin bu kadar kötüyse ve kartlıysa...
Ceyhun zaten ileriye de baya yardım ediyor .

Anıl Caner

Colman çok iyiydi. Selçuk da öyle.

Engin ve Alanzinho hazırlık maçlarının aksine çok top eziyorlar ve ileride tutunmamızı engelliyorlar.

Açıkçası ileri 3lü hariç takım tıkır tıkır.

Duran top şansı tanımamak şart. Boy işinin bu kadar büyük bir dezavantaj olacağını tahmin etmiyordum. Her duran top tehlike.

Muhammed KOÇ
Sezonun ilk maçındayız .. Oyun önemli değil , galip gelelim yeter.
işte yorum budur.1-0 olsun bizim olsun bea :)

Birtan Karaman
Alanzinho'da Bence Büyük Bir Fizik Sorunu Var .

Nasıl Aşacağız O Sorunu Hiç Bilmiyorum :S

KERİM
2. golu bulmalıyız. Takım sanırım heyecanlı. Bir kaç haftaya daha iyi olacaktır

Muhalif
08.08.2009, 21:57
Colman ve Engin'in yerine Zafer ve Ceyhun girse iyi olacak 2. yarı. Ceyhun gerektiğinde defansın göbeğine kadar girerek yan ortalarda Ersen'i marke edebilir. Hem de ortasahada direncimizi arttırır.

champions
Hücumda etkisiz kalıyoruz.En büyük nedeni Alan ve Enginin beklenenin çok altında oynamaları.
Çok iyi pres yaptığımız söylenemez ama ilerde basıyoruz.
İlk yarının en umut verici yanı son 15 dk topun neredeyse bizde olması.
Sivas gibi bir deplasmanda öndeyken top tutup pas yapabilmek önemli.
Defansda Serkan ve Song pek sağlam kazık değiller yalnız.Dikkatli olmaları lazım.

Engin ve Alan ikilisinden biri çıkar muhtemelen.Barış ya da Zafer girer.Tercihim Zafer.
Son söz; Yeniliriz ama ezilmeyiz!

Özge
3 puan her şeyden önemli.Nasıl oynarsak oynayalım da 3 puanı alalım.Sezonun ilk maçı olmasından 3 puan yeterli.

Mehmet Zeki
Bordddddddddddddddddoooooooooooooooooooooooo

Bahadır Şimşek
Hiçkimse şunu söylemiyor. Bugünkü maçı izleyince, dünkü Beşiktaş maçı 1. viteste oynanmış gibi geldi gözüme.
Çok tempolu maç oluyor şu anda. Bu kadar yüksek tempo olunca, top kayıplarını da normal görmek lazım. Bir de karşıda Trabzonspor'a karşı Allah ne verdiyse oynatan Sivasspor. .

Berk
arkadaşım teşhisle ilgisi yok görmedinmi jikuzu tek kalıyor selçuk gidiyor alanzinho gidiyo baytar gidiyo gidne gelmiyor.

Tamam, bunları zaten gördük, biliyoruz.Ama sezon boyunca böyle oynayacağız diye bir kural yok..;)

danger00
diğe takım taraftarları

-İlk yarı güzeldi Trabzonu çok beğendim gerçekten

-Trabzon iyidi ilk yarı

-Trabzonspor Sivas'a Göre Daha İyi Top Oynuyor.

İyi Takım Olmuş Hakikaten Trabzon

Anıl C
arkadaşlar şimdi herkes ortasahayı beğenmiyo
aslında taktik gereği boyle oynuyoruz
ortasaha birbirine yakın oynamıyo boylece sivasın kısa pazlar yapmasını engelliyo
bu taktiği uygularken orta saha yer alan adamlar iyi topa sahip olmalı ve iyi top alışverişi olmalı
aslında taknik tuttu
sorun topu biraz fazla kaptırmamız baskıda
futbolcular birbirine yakın olmadığından farklı gelebilir 4-4-2 oynamıyoruz çünkü daha çok 4-1-2-2-1

Tsikopat61
Bu futbolla ikinci yarı geçmez malesef..Silkenip kendine gelmeli özellikle orta saha..Ben gol hariç pozitiflik göremedim..

A.Hilal Çakıroğlu
Henüz lig başlamadan maç linkleri ile ilgili duyuru yapmıştık. Malesef duyuruyu dikkate almayan arkadaşlarımız oldu ve forumdan gönderdikleri link isteği nedeniyle ceza aldılar.

Maç görüntüleri ile ilgili link istemek, imada bulunmak ve bu linkleri yayınlamak kesinlikle yasaktır.

Alihan Ertürk
İkinci yarı Engin - Zafer yada Alan-Zafer değişikliği orta sahayı toparLar .

Birtan Karaman
08.08.2009, 21:58
Gol Bulursak Orta Alan Oyuncularımızdan Bulacağız Anlaşılan , Umut Hiç Gol Atacak Gibi Durmuyor .

Murathan
Dikkat Edersen Oraya İLK DEFA Yazdım :cool:
Ne alakaa *?
Ben diyorum ki birisi beğeniyor birisi beğenmiyor anladın mı ?

Uğurtan
Colman çok iyiydi. Selçuk da öyle.

Engin ve Alanzinho hazırlık maçlarının aksine çok top eziyorlar ve ileride tutunmamızı engelliyorlar.

Açıkçası ileri 3lü hariç takım tıkır tıkır.

Duran top şansı tanımamak şart. Boy işinin bu kadar büyük bir dezavantaj olacağını tahmin etmiyordum. Her duran top tehlike.

Colman ağır kalıyor.. Hızlı hareket etmiyor ve gereksiz yere top kaybı yapıyor..

Basiy oynasa ne tehlike yaşayacaktık ilk yarıda bunun üstüne farkı açabilirdikte..

Adamların her uzun topu pozisyon olduğu bir maçta top kaybı yapmayacaksın ilerde..

barişak
Üstadlar,
Daha durun ilk maç,sol kanadımız ve yattaramız iyleşsin bu takım uçacak.ama forvetimiz yok bunun cezasını ilerki maçlarda çekeriz.sakin olun büyük başkan olaya müdahele eder.

U.Sadıkoğlu
Çok top kaybediyor takım bi gol daha atamazsak mantara bağlarız.

ceserdar
08.08.2009, 21:59
Arkadaşlar sezonun ilk maçı, hava çok sıcak. Bunlar futbolcuların oyunlarını muhakkak etkiliyor. Bir de çoğu futbolcu beraber ilk resmi maçlarına çıkıyorlar.

TsLaZo
Tamam, bunları zaten gördük, biliyoruz.Ama sezon boyunca böyle oynayacağız diye bir kural yok..;)

Haklısım renkdaş takıma güvenelim beyler bu maç ilk maç karamsar olmayalım.

TSKara61
Golu bulana kadar mukemmel bir paslasma yapiyorduk. Rakibin gol bolgelerine rahat bir sekilde yerlesip top rotasyonunu gerceklestirebiliyorduk. Fakat golu bulduktan sonra resmen oyundan dustuk. Sivas oyunun dengesini eline gecirmeyi basardi ve oyunun daha etkili olan takimi oldu. Sivas daha organize bir sekilde atak yapabilseydi su an kesinlikle ondeydi. Sahsen Huseyin'nin eksikligini hissediyoruz. Gobegin guclendirilmesinin gerektigini dusunuyorum. Serkan ya da Ceyhun ortaya girmeli.

7can61
Colman olmasa top bile yapamıyoruz orta sahada, Engin heyecanlı istediğini yapamıyor, Alan eziliyor herzamanki gibi, Tjikuzu eh işte biraz daha kendini oyuna vermeli, umut bildiğmiz umut, ikinci yarının ilk 15 dakkası gol yemezsek 2-0 alırız bu maçı

LoVeRbOy
Bordddddddddddddddddoooooooooooooooooooooooo
Maaaaaaaaaaaaavvvvvvvvvviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii

barişak
Bu arada fransızların adamı maçı izliyormuş o yüzden bizim uşaklar dik oynamıyo,takımı saklıyo:)))

Özkan Erdem
Hazırlık maçlarındaki hızlı çıkışlarımızı henüz yapamadık. Engin ve Alanzinho top almakta zorlanıyor, aldıklarını da çok kolay kaybediyorlar. Umut için söyleyecek çok birşey yok, adam bu işte.

İkinci devre Sivas oyuna Erman Kılıç'ı alırsa ciddi sıkıntı yaşarız o bölgede. Tahmin ediyorum ilk yarı boyunca iki katımız kadar şut attılar kalemize. Topa sahip olma konusunda üstün gözüksek de yine 2-3 katımız kadar kenar ortası yaptılar. Maalesef Song bunların bir çoğunda pozisyon hatası yaptı. Serkan da kademeye giremeyince bir çok pozisyon atlattık.

Sivas organize olmadan, var gücüyle gelmeye çalışıyor. Orta sahalarında Cihan etkili ancak forvetlerini Egemen durdurmuş durumda. İkinci golü bulursak çözülecekler diye tahmin ediyorum.

Murathan
diğe takım taraftarları

-İlk yarı güzeldi Trabzonu çok beğendim gerçekten

-Trabzon iyidi ilk yarı

-Trabzonspor Sivas'a Göre Daha İyi Top Oynuyor.

İyi Takım Olmuş Hakikaten Trabzon
Sivassporluların yorumu mu he eğer öyleyse dünyada en son okuyacağım yorumdur..

Oğuzhan Akyıldız
08.08.2009, 22:00
başlarda güzel oynuyordukda forvette adam yok yaa

Anıl Caner
Colman ağır kalıyor.. Hızlı hareket etmiyor ve gereksiz yere top kaybı yapıyor..

Basiy oynasa ne tehlike yaşayacaktık ilk yarıda bunun üstüne farkı açabilirdikte..

Adamların her uzun topu pozisyon olduğu bir maçta top kaybı yapmayacaksın ilerde..

Haklısın. Ancak Colman olmasa da bir çok pozisyonda bu kadar rahat oyun açamayacaktık. Selçuk ile farkları da bu zaten. Selçuk görünmez kahramanken, Colman yaptığı işlerle öne çıktığı gibi basit hatalarıyla da kötüleniyor. Esasında ikisi de çok iyi.

Alan-Engin ikilisinde aslında bütün problem. Açıkçası umrumda değil. 3 puanı alalım da isterse Tony Sylva'nın 400 kurtarışıyla alalım.

İNanıyorum ben çocuklara.

Emrullah
Bu arada Sivas'tan Karşıyaka'dan aldıkları Cihan'ı beğendim. Kumaşı iyi.

danger00
Sivassporluların yorumu mu he eğer öyleyse dünyada en son okuyacağım yorumdur..

kayseri, gs, m.i.y

Birtan Karaman
Ne alakaa *?
Ben diyorum ki birisi beğeniyor birisi beğenmiyor anladın mı ?
Kusura Bakma O Zaman Maçın Verdiği Heycan İle Hızlıca Okumuşum ;)

Ömer Yüce
Bu arada fransızların adamı maçı izliyormuş o yüzden bizim uşaklar dik oynamıyo,takımı saklıyo:)))
aman ha gol de atmasınlar. böyle korumaya çalışalım arada top geçsin ama sylva topu kurtaracaksa :) yoksa takımı iyi miyi sanarlar :)

Hamsi_61_61
Arkadaşlar sezonun ilk maçı, hava çok sıcak. Bunlar futbolcuların oyunlarını muhakkak etkiliyor. Bir de çoğu futbolcu beraber ilk resmi maçlarına çıkıyorlar.

Saat 10'da ne sıcağı sivastan bahsediyoruz antalya diil , birçok futbolcu derken 2 kişi var sadece yeni oynuyan , yorum yazarken sallamayın öyle :)

Ali Tunahan Güllü
umuta enginle alanın ardım etmesi lazım kanatlardan ama ilk yarıda bu olmadı inşallah devre arasında broos uyarır ve daha etkkili oluruz...

Emirhan Makul
08.08.2009, 22:01
Kamananı durdurursak maç bizim Tek oynayan adamları cihan ve kamanan.

l@zumsuz
maçı seyreden arkadaşlar bu futbolla avrupada ne yaparız.yorumunuz nedir.
bu futbolla daha play-off da eleniriz malesef orta alan top yapamıyor:mad:

Uğur Ö.
dün bjk yi seyrettim bizden iyi oynamıyorlardı yani ilk maçta şiir gibi top oynamasını beklemek yanlış olur

My
Bizimkiler sanki çok yorgun gibiler. Biraz canlansak, biraz enerjik olsak vallahi bu ayılara top göstermeyiz. Durarak oynamaya çalışıyoruz. Boşa kaçmak yok. Biraz canlanın uşaklar yahu :)

Emrullah
Colman oyunu rahatlatmayı beceren tek oyuncumuz bunu unutmayın. Vasat bugün ama yinede diğerlerine nazaran daha iyidir.

Muhammed
Colman'dan başka oyunu açabilen oyuncumuz mu var? Bu maçta bile adama laf atmışsınız.

Birtan Karaman
Evet Şu Cihan Denen Uşak Oldukça İyi , Biz Neden Bakmayız Oralara Anlamam Neyse .. ..

miaksoy

%100 luk asistiyle gol attirdi

Ahmet Faruk
08.08.2009, 22:02
Sivasın defansı bu kadar kötü iken nasıl zorlayamiyoruz anlamlak güç. Engin ve kuzu bizi iki kişi eksik oynatıyor, umarım düzelir. Yani geçen sene en çok eleştirilen şey çok fazla uzun top yapmamızdi, pek değişen birşey yok. Topu yere indirdik golü ve pozisyonu bulduk. Takım üzerine hiçbirşey katmamış. Umarım heyecandandir...

TsLaZo
erman giriyo sivasta bakalım inş bir şey yapamaz..

Emrullah
Bu futbol her hafta tekrarlanacak diye birşey yok. Vardır bir yerlerde sorun. Bence ilerleyen haftalarda az çok belli olur nasıl oynayacağımız.

danger00
selçuk, alan, colman, engin li bir orta saha fiziki açısından rakibinden çok geride olmasına rağmen iyi görüntü verdi,
ikinci yarı mutlaka bu oyuncuların en az birinin yerine ceyhun ya da serkan geçmeli.

ceserdar
Saat 10'da ne sıcağı sivastan bahsediyoruz antalya diil , birçok futbolcu derken 2 kişi var sadece yeni oynuyan , yorum yazarken sallamayın öyle :)

Haklısın, fakat farklı bir şablon ve oyun anlayışı var ortada.

Mustafa Önder
08.08.2009, 22:03
Ritim lazım bize Enerji lazım hareket lazım gaz lazım haydiii uşaklar alın bu maçı alınnnnnnnnnnnnn

İslam Sezer
o kadar da değil geçen sene aynı sahada 3 yedik rezil oynadık

U.Sadıkoğlu
Sivaslıların arasında " 61 " Haha :D

Oğuzhan Akyıldız
erman kılıç zorlaya bilir bizi

Birtan Karaman
Alanzinho Gerçekten Oldukça Etkisiz . Asisti Dışında Sahada Yok . :S

Nihal Ayvaz
Kıza bak helal olsun giymiş 61 Ts clup tişörtünü sivaslıların içinde kameraya gösteriyor. ;)

Ali Tunahan Güllü
evet bende cihanı çok beğendim yetenekli çocuk...

Tolga_61
Bende daha iyi olacağını umanlardanım.Ama hazırlık maçlarından sonra insan biraz tuhaf oluyo.Kısa zamanda düzeliriz inşallah...

Paksoy
arkadaşlar maçtan sonra maraton programında şansal a maillerimizi atalım bence ,biz bütün sezon bu yorumcularlamı gideceğiz

My
2. devre başlamak üzere.
Engin inşallah bir dengesizlik yapmaz.

Nazlı Ayaz
08.08.2009, 22:04
Sıra ikinci yarıda insallah sevinen taraf biz olacagız sivasın masallahı var her fırsatta hemen hemen her oyuncusu yere atıyo kendini kardesim diyodu inanmamısdım kendi gözlerimle görünce inandım....

Alihan Ertürk
Kamananı durdurursak maç bizim Tek oynayan adamları cihan ve kamanan.

Emirhan abi sen maçta değiLmisin ? Seni gördüm sanki :D

Burak
hayde bismillah Allah'ım son 45 dakika :(

Emirhan abi sen maçta değiLmisin ? Seni gördüm sanki :D

3g ile maçta :D

Ali Tunahan Güllü
2. devre başlamak üzere.

bende bundan biraz korkuyorum ama yapmaz heralde:)

Mustafa AYDIN
2.yarı başladı,golleri bekliyoruz Trabzon'um.

AKSOY_61
hazırlık maçlarında ikinci yarılar açılmıştık.
aynısı olur inşallah

Birtan Karaman
08.08.2009, 22:05
2. devre başlamak üzere.
Tek Korkum O ! :(

My
08.08.2009, 22:05
arkadaşlar maçtan sonra maraton programında şansal a maillerimizi atalım bence ,biz bütün sezon bu yorumcularlamı gideceğizEllerinden gelse maçlarımızı dahi vermeyecekler de bakma işte...

Ali Tunahan Güllü
08.08.2009, 22:06
hadi bismillah...

Erkin
Az guzel vurun da :(

Hüseyin İlkin
Gol yedik.

Nihal Ayvaz
Böyle gol mu yenir...Offfffff

Koray
Yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Kaya
08.08.2009, 22:07
Böyle gol yenir mi yau, yazık!

AKSOY_61
yuhhhhhhh ya gitti maç

Ali Tunahan Güllü
öffffff bu kötü oldu...

Erkin
Yuh yedıgımız gole bak :(

champions
Tebrikler Serkan.

Mustafa AYDIN
Yuhhhh beeeeeeeeee

LoVeRbOy
Şansa gol yedİk tÜhhhhh

Eymen
yedik offff

__S__e__S__
yuh ya ordan gol yenirmi bala bak ya

Aker
Ulan serkan.....

Mustafa Calik
Haydaaaa Sylva naptin :S

innocence
böyle bir golü de ancak bizim takımımız yer zaten.

Burak
1-1 kamanan

nuri45
pes slyva
yenirmi su gol

Erkin
Herif resmen öylesine vurdu yav yuh

onurts61
tamam o kadar mesafeden gol yenmezde ulan serkan orda top kaybedilirmi bu kadar basit pozisyonda nasıl futbolcusunuz yaaaaa

Ali Tunahan Güllü
08.08.2009, 22:08
yazık yaaa nasıl yedik bu golü inşallah şimdi bocalamazlar:(

Anıl C
bu golde yenirmi tony bee

LoVeRbOy
Yediğimiz gole bak pehhhhhhhhh

Ali Tunahan Güllü
08.08.2009, 22:09
neyse yedik artık şimdi toparlansalar bari...

AKSOY_61
tolgaya yüklenirken yediğimiz gole bakın

Burak
O TRT radyo spıkerı sivas gol atınca yerınden zıpladı sankı ne bagırdı ılk defa sesını bu kadar yuksek cıkardı :@

Murathan
3-1 svs alır ...

My
Çok saçma bir gol yedik.

Uğur Ö.
çıkarın şu engin ile serkanı içine ettiler takımın

Nihal Ayvaz
Gökhanla Yattara'yı arıyoruz...:S

Engin acil alınmalı oyundan..

Sunny53
08.08.2009, 22:10
beyler toparlanırız daha ikinci yarının başı

Bera B.
İyi oldu iyi. akıllanırız biraz

Taner Uykuçeken
SAĞ BEK Serkanın mükemmel asistiyle yedik hemde golü

Muhammed
Helal ALan

My
Şimdi oynamaya başladık. Hayret bi şey.

Sunny53
gol zaten acayip bir goldü

Özgür ŞANLAN
Adam gibi oynayın azcık beeeee

Koray
Hele şükür bi kart çıkarttı ya...

LoVeRbOy
fual alanzinho yı indirdiler.....

headshot61
haydi gol...

Ali Tunahan Güllü
belki golü yiyince akılları başlarına gelir...

Mustafa AYDIN
3-1 alıcaz endişeye gerek yok

hüseyin1975
08.08.2009, 22:11
Yarim santrafor ve yarim sag bekle oynarsan olacagi budur.

Ustaalioğlu
O TRT radyo spıkerı sivas gol atınca yerınden zıpladı sankı ne bagırdı ılk defa sesını bu kadar yuksek cıkardı :@

TRT ezelden beri öyledir kardeş, içimde Cem Uzan'a karşı 1 gram sevgi varsa o da özel TV lerin kurulmasına öncülük yaptığındandır.

murat
Engin, Alanzinho biraz daha oyuna girmeliler. Umuta suc bulmuyorum cunku top gelmiyor.

Ali Tunahan Güllü
08.08.2009, 22:12
Yarim santrafor ve yarim sag bekle oynarsan olacagi budur.

aynen öyle ama asbaşkanımıza göre 5 tane forvetimiz var!!!

seyyah61
Moral bozmaya gerek yok.
Alacagiz bu maci.

Sunny53
demek ki golu yememiz lazımmış oynamamız için

İslam Sezer
gol yiyince oynamaya başladık hayret.ne kdar şanssız bir gol yedik bu arada yaa

Sunny53
08.08.2009, 22:13
yahu yönetime meydan okuma yeri mi burası biraz taraftarlık yapın

Koray
08.08.2009, 22:14
Eyyy gidi Colmaaannnn...

Mustafa AYDIN
Alanzinhooo çalımlarla gideceğine verkaçla gitmeyi denesene.....

murat
okadar kolay top kaybi yapiyoruz ama kazanmaya gelince cok zorlaniyoruz. Ortasaha cok kolay geciliyor tjikuzu hic yok. Sivas cok kotu ama biz daha kotuyuz maalesef.

Emo91
yenemicekmiyiz bunlari ya??

allahim lütfen, alanzinho bir tane cak artik!

My
Hareketlenmek için illaki gol mü yemek lazımdı.

Anıl C
yaw bu alanzinhoya boş alan verecenki koşacak allah ne verdiyse

Ali Tunahan Güllü
hadi atalım golümüzü rahatlıyalım...

Sunny53
08.08.2009, 22:15
hadi olum çak bir tane hadi olum atla gel

LoVeRbOy
gol yedikten snra uyanıyor biizmkiler!!!!!

Erkin
La yiyin de rahatlayın oof..

Sunny53
sivas kötü arkadaslar açık söylüyüm biraz toparlansak bunlara atarız 2-3 tane

Ali Tunahan Güllü
allahım sen bize yardım ette yenelim şu 5iva5ı...

My
08.08.2009, 22:16
Umut topu kontorl edecek te düzeltecek te vuracak ta....

Mustafa Calik
Üff yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Koray
Umut yapma Allahını seversen...

lazkerem
ahh umut ahhhh

LoVeRbOy
offfffffffff umutttt offfffffffffffff

Mustafa AYDIN
haydii haydiiiii gelecekkk

Muhammed
Eyy gidi Colman koray abi gördün mü pası

Emo91
ooooooffff umut offf, atsan birsey olacakdi ya....

İslam Sezer
kusura bakmayın ama bizimkiler harbi kek ya.saçma sapan organizasyonlar boşa harcanan pozisyon ve yenilen acayip bir gol.yine sivas maçı yine saçmalıklar.
hoş zaten öne geçsek yine girer bizinm bir seyirci yine yeniliriz.
bu adamlardan 3 puan almak imkansız.

gurcan_altan
Ahh Umut ahh

Uğur Ö.
bir kere şaşırt beni be umut

murat
umutun sucu yok kizmayin, adamin kapasitesi bu...

Sunny53
umutttttt yine miiiiiiiiiiiiiiiiii :(

MahmutHSO
08.08.2009, 22:17
çok top kaybı yapıyoruzzzz

Ali Tunahan Güllü
yapma bee umut yapmaaa be!!!!

Anıl C
ataktayken top kaptırmamak lazım bu arada kacar mı be umut

ciNci
umut bırak Allah'ını seversen yaa bu kaçar mı bee gölcü adamsın yaaa

LoVeRbOy
kıskançlığa bakkkkkınnnn yok artık :))))

Sunny53
umut bıraktıgımız gibi

MahmutHSO
Engin berbattt

Emo91
balon sovumuzu caldilar
61. dakika sovumuzu onlar kendi dakikalarinda yapiyorlar

AKSOY_61
08.08.2009, 22:18
hazırlık maçlarının tamamında bu kadar pas hatası yaptık mı acaba?

Erkin
Ne renk cümbüşü ama aman Allahım..

İslam Sezer
mükemmelsn umut atsan şaşırırdık zaten

Sunny53
hırsız sivassssssssssssssssssssssssssssssss :D

hüseyin1975
Bence bu sezon oynayacagimiz bütün maclarin basligini simdiden acalim ve hep beraber su yorumlari simdiden yazalim:

offf umut offfffffff

ahhhhhhhhh gökhan ahhhhhhhhhhh

yapma serkaaaaaaannnnnn

yapilirmi bu beeeeeeeee tayfuuuuuuuunnnnnnnnn

Sunny53
yine hırsızlık yine sivas :D

Nihal Ayvaz
08.08.2009, 22:19
Colman napiyorr offffffffffffffff

lazkerem
ceyhun giriyor

Koray
Colman bi git ya şuna bakın yahu...

murat
selcukun yerine ceyhun ben buna sadece gulerim...

AKSOY_61
colmandan mükemmel şutlar....
yine staddan dışarı çıktı

Ali Tunahan Güllü
öfff colman ne yaptın....

Anıl C
şu songta olmasa...

innocence
Hocam yapma al Engin i ...

ahh colman nereye vurdun

My
İlginç bir değişiklik. Selçuk çıktı Ceyhun girdi.

Yalnız Selçuk pek hoşnut değil gibi sanki.

Koray
Hey Allahım değişikliğe bak çıkan adam Colman olmalıydı...

EMRAH ERTEMOĞLU
http://www.radyospor.com/

onurts61
08.08.2009, 22:20
colman ne diyiyim ben sana nasıl topçusunuz yaaa

Sunny53
taraftarlık ilk maçta kendini belli ediyor
yazıklar olsun

Anıl C
61de çakın şunlara

ugurozturk
08.08.2009, 22:21
Selcuk - ceyhun degisikligi bbana hugonunn hocaligini ispatlamistir

Anıl C
08.08.2009, 22:22
sivasta da bi halt yok be bala attılar bi gol

Sunny53
Selcuk - ceyhun degisikligi bbana hugonunn hocaligini ispatlamistirhocamızın tercihlerini eleştirmek sana mı kaldı?

My
Acayip gıcık oldum. Golü yiyinceye kadar ki oyunumuza bakın bir de şimdikine. Golü attıktan sonra da bu younu sürdürseydik skor bu durumda olmazdı.

KÖKSAL AYDIN
Takım iyi oynuyor arkadaşlar.Gol buluruz.....

erkankoc
engin bugun berbat tan oteee..

Hüseyin İlkin
Cale'nin ciddi bir şeyi yoktur inşallah.

innocence
08.08.2009, 22:23
Cale sakatlandı ciddi olabilir

erkankoc
cale cikiyooo

10 numara
kim çıkmamalıydı selçuk kim çıktı selçuk...peahhhh

Tolga Han
08.08.2009, 22:24
bize acilen forvet lazım

Ali Tunahan Güllü
al işte cale çıkıyor:(

Emrullah
Engin-barış değişikliği acilen şart gibi.

İslam Sezer
engin bu kadar rezil oynamasa bişeyler olabilirdi ama çok kötü oynuyor malesef.off cale de bitti.çıkacak galiba ama kim girecek.

Seleukia
hakem de her türlü kasaplığa izin veriyor

Erkin
Yuh ayıya bak nasıl vurdu..

onurts61
08.08.2009, 22:25
bu nasıl bir mantıktır 2 dakika ara ile topu stadtan dışarı vuran adamı alkışlayalımmı önündeki adama top veremeyen adama aferin mi diyelim eleştirmeyelimmi ve bunları yapınca neden tu kaka taraftar olalım...

KÖKSAL AYDIN
Colman ı hiç eleştiren yok.En kötü o şu ana kadar...

Travelair
Futbolcular için çok ağır konuşacağım. Boşuna paralıyoruz kendimizi

Anıl C
umut pres yapıyo da bitiricilik yok

halil ibo
08.08.2009, 22:26
Engin hazırlık maçlarını aratıyor.Serkan benden bek falan olmaz dedi resmen.Bir yerlerimiz yırttık ''sağ bek'' diye.Bek o topu kaptırmaz taça atar,kornere atar ama o kadar kolay top kaptırmaz takımın emeklerine yazık...

Hüseyin İlkin
Uffffffffffffffffffffffffffff

Direkte patladı.

innocence
of off off Ceyhun ne şuttu be

Nihal Ayvaz
Helal sana Ceyhun..ah bi de girseydiii

onurts61