PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Yılmaz

Sayfa : 1 [2] 3 4 5

abdullah6134
21.04.2005, 20:44
MEHMET YILMAZ EN ÇOK SEVDIGIM FUTBOLCULARDAN BIRI AMA TAKIMA KÜLLIYEN ZARAR ARKADASLAR BUNU DA KABUL ETMEK LAZIM.GÖNÜL ISTIYO FORMUNA DÖNSÜN BIRAZ BISEYLER YAPSIN AMA ÇOK ZOR.BENCE YATTARA MEHMETIN YERINE GIRMELIYDI SON MAÇTA BASKASININ DEGIL...

murat
21.04.2005, 23:00
ya abi sans verilmedi falan diyenler herhalde TS i seyretmiyorlar hic, neyse fazla birsey demicem. Kimseyi kolay kolay elestirmem ve sadece oynadigi futbolu elestiririm. Mehmet Yilmaz kaleye giden topu cikartacak kapasitede adam vurus teknigi 0,0. baska ne diyeyim. Bunu dunku mactan oncede yazdim halada yaziyorum...

Berat
21.04.2005, 23:20
Mehmet Yilmaz maalesef kendini gelistiremedi son 2-3 senede.. mükemmel fizigine ragmen zamanlamasi çok kötü, son vuruslari da yetersiz ama dünkü maçta oyunda kalmasi dogruydu bence.. Mehmet Yilmaz çikmaliydi diyenler bi zahmet yerine kimin girecegini de söylesinler.. D'haene mi Hasan 3. mü??

Mehmet Yilmaz bu takimda en sevdigim adamlardan biri.. o öve öve bitiremediginiz büyük yildizlarimiz zaman zaman kendilerinde dinlenme hakki görüyorlar,ne mücadele ne bisey.. Ama Mehmet Yilmaz -yetenekleri kisitli olsa da- ölümüne mücadele ediyor, formasinin hakkini veriyor.. bunlari neden görmek istemiyorsunuz?? Eger seneye sag ve sol kanadimiz iyi islerse Mehmet bu takimda is yapar (yine ilk 11 oynayamaz ama bu senekinden daha verimli bir yedek olur),, ama yedek kalmak istemiyorsa kendisi için gitmesi daha iyi olur..

gerçekten çok üzülüyorum; Mehmet Yilmaz takimin en iyi 3 Trabzonsporlusundan biri,yetenekleri kisitli olabilir ama sahada verdigi mücadeleyi gözardi etmeyin...

İleli
22.04.2005, 03:24
Memonun basarili olmasi en cok isteyen benimdir ama Trabzonsporda olmaz olmuyor..kendini dusunuyorsa gol atmak istiyorsa baska takima gitsin kimsede kin kusmaz satti diye herkes goruyor zaten!

TS 61
22.04.2005, 04:57
Ben yeteneklerinin çok sinirli oldugunu düsünüyorum..

Malesef dün maçta da hiçbir varlik gösteremedi.

Kosmasi, mücadele etmesi kesinlikle ve kesinlikle bu takimda yer bulabilecegi anlamina gelmemeli.

Harun
22.04.2005, 08:59
Berat, sahada mücadele tabiki edecek nedemek bunu gözardi etmeyin.Mücadelede etmesin o zaman iyi valla.Futbolcunun kosmasi pres yapmasi dogasinda olmasi lazim.Bunu açiklarini kapatmak için kullanmamali.M.Yilmaz açiklarini kapatmak için yapacagi baska birsey olmadigi için kosoyor pres yapiyor.Bir futbolcunun formasini giydigi takimi ugruna kosmasi onun için bir arti degildir.Bunu zaten yapmak zorundadir.

Mecelle
22.04.2005, 12:07
Yazik oldu Mehmedim ... ama görünen su, gelecek sezon bu takimda yerin belki de olmiyacak ... yine de seviyoruz seni!

objek
22.04.2005, 13:33
Sadece kosacak pres yapacak birisimi lazim? bir devre m.yilmaz ikinci devre hasan ucuncu olabilir ayrica hasanda uzaktan ara sira iyi vuruyor!

EmrahYalçınalp
22.04.2005, 14:06
Mantik falan yok, niye böyle düsünüyorum, onu da bilmiyorum. Bence iyi topçu, kalmali ve mücadele etmeli... Rakibin defans oyuncusu olsam karsimda Mehmet olsun istemezdim...

Berat
22.04.2005, 14:22
Baris Tut'un Aykut Kocamanla ilgili olarak yazdigi bir kitap var; "kocaman bir adam".. 1 sene boyunca tüm kamplarda bulunmus ve Aykut Hocayla muhabbet etmisler.. Trabzonspor maçindan önce, Baris tut Trabzonsporla ilgili bi soru sormus,Trabzonsporun degerlendirmesini istemis Aykut Hoca'dan.. Satir satir hatirlamiyorum ama yorum yaklasik olarak söyle; "Trabzonspor Samed Hocayla birlikte toparlandi, çok kaliteli oyunculari var. . Herkes Fatih Gökdenizden bahsediyo, taraftarlar da Mehmet Yilmaz i gol atamadigi için çok sevmiyolar belki ama beni su anda en çok düsündüren sey Mehmet Yilmazi nasil durduracagim.. o tarz oyunculari durdurmak zor.. taraftar sevmiyeblir ama önemli bir oyuncu"...

bunlari söyleyen bir teknik direktör.. yorumsuz...

Muhalif
22.04.2005, 14:50
su an issiz bir teknik drektörsmileys/smiley36.gif

Analyzer
22.04.2005, 15:05
Rakibin defans oyuncusu olsam karsimda Mehmet olsun istemezdim...

Evet yazik oldu Diyarbakirve GS'li defans oyuncularina.Dünyaya geldiklerine pisman oldu adamlar. Vah vah. Çok yazik.

Berat
22.04.2005, 15:35

Evet yazik oldu Diyarbakirve GS'li defans oyuncularina.Dünyaya geldiklerine pisman oldu adamlar. Vah vah. Çok yazik.

Fatih golü atarken Mehmetin üzerinde kaç kisi olduguna dikkat ettiniz mi hiç???

Guests
22.04.2005, 16:02
yaw yapmayin. bir hata vardir orda. bilerek isteyerek tuttuklarini sanmiyorum.

Analyzer
22.04.2005, 16:39

Fatih golü atarken Mehmetin üzerinde kaç kisi olduguna dikkat ettiniz mi hiç???

Berat, sirf sen böyle birsey yazdin diye üsenmedim gittim golün videosunu buldum internetten. Mehmet'in üzerinde kaç kisi var dikkat ettim. 0(Sifir) kisi varmis.Yattara korneri kullanirken M. Yilmaz ön direge kosu yapmis. Kimsenin de umrunda olmamis. Inanmayan indirsin videoyu baksin:

http://video.galatasaray.org:80/200405/tkupa/galatasaray.0.t (http://video.galatasaray.org:80/200405/tkupa/galatasaray.0.trabzonspor.1.mpg) rabzonspor.1.mpg

Berat
22.04.2005, 17:26
verdigim yanlis bilgiden ötürü herkesten özür diliyorum.. olay Savas Abinin dedigi gibiymis.. Ben maçi bidaha evden izlememistim..sanirim golün heyecaniyla,Tolgayla Mehmet Yilmazi karistirdim..

ama görüslerimin arkasindayim... o maçta mehmet yilmazin oyunda kalmasi kesinlikle dogruydu...

Guests
22.04.2005, 17:46
ben dedim o iste bir yanlislik vardir diyesmileys/smiley36.gif

#10 Fietra
22.04.2005, 20:02
su an issiz bir teknik drektörsmileys/smiley36.gif

Aykut Kocaman için dedigin galibasmileys/smiley36.gif

Berat
22.04.2005, 20:19
Tamam yaa,siz bu isi Aykut Kocaman dan daha iyi biliyorsaniz ben baska birsey demiyorum...smileys/smiley1.gif

Muhalif
22.04.2005, 20:25
Berat kizma yahusmileys/smiley17.gifyalniz verdigin aykut kocaman örnegi su an issiz olmasi itibariyle harbiden biraz komik durdusmileys/smiley1.gifaslinda aykut bu demecinden sonra mi kovulmus demeliydim ya geçtismileys/smiley36.gif

Berat
22.04.2005, 20:32
Berat kizma yahusmileys/smiley17.gifyalniz verdigin aykut kocaman örnegi su an issiz olmasi itibariyle harbiden biraz komik durdusmileys/smiley1.gifaslinda aykut bu demecinden sonra mi kovulmus demeliydim ya geçtismileys/smiley36.gif

ona bakarsan su an Fatih Terim de issizsmileys/smiley4.gifvalla konu bu degil ama benim türkiyede en begendigim spor ADAMlarindan biri Aykut Kocamandir, her yönüyle.. 3-4 sene önce Istanbulsporun hiç bi maçini kaçirmazdimsmileys/smiley17.gif

neyse,konu sapti.. Sadece bi teknik direktör görüsü aktardim Mehmet Yilmazla ilgili ve sanirim bu isinize gelmedigi için konuyu Aykut'un issizligine getrerek konuyu saptirdinizsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifama sunu da belirteyim tabi, yanlis anlasilmaolmasin; bence de Mehmet Yilmaz ilk 11de oynayamaz.. maalesef 3 senedir kendisini hiç gelistiremedismileys/smiley19.gif

Muhalif
22.04.2005, 20:59
ciddi birseyler demek gerekirse mehmet i basindan beri TS formasi giyecek kadar yetenekli bulmadigimi söyledim hep.. ama mücadele gücü ve azmine laf yok.. asil açmazimiz surada.. mesela mehmet 26 yasina geldi hala umutluyuz forvet olacak diye.. lakin bir hasan kabze var mesela gs de.. genç ama yetenekli.. ya da ne bileyim bir ibrahim akin mesela bjk de.. simdi bunlarin mi kadromuzda olmasini isteriz mehmet in mi? sorun bu.. ben hasan ve ibrahim i tercih ederim.. trabzonlu olma trabzonspor lu ruhu tasimak bir yere kadar.. zaten emrah celo erdinç tolga dörtlüsünü düsünün hangisi trabzonlu? ama hepsi trabzonspor ruhuyla oynuyor ve kaliteli adamlar.. keske mehmet yilmaz gs de hasan kabze bizde olsaydi diye düsünüyorum bu açidan bakinca..

Guests
22.04.2005, 21:19
aykut hoca isi bilmiyo herhalde tutmak zor demis. adami kimse tutmuyoki

Harun
23.04.2005, 09:37
aykut hoca isi bilmiyo herhalde tutmak zor demis. adami kimse tutmuyoki

Tutanda ayip olmasin diye tutyordur zaten.Bu adamin futbolunu hala savunanlar varya ne diyeyim.smileys/smiley11.gif

EmrahYalçınalp
23.04.2005, 15:49

Aaaa, Savas'la ayni konu üzerine farkli seyler düsünüyoruz smileys/smiley2.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

Sevgili Savas, biliyorsun, mutlak dogru yok herseyden önce. 'Mehmet'i postalayalim' diyenlere de çok tepki göstermiyorum, çünkü -mesela- bence Agustine'e hiç sans taninmamaliydi, Yattara 5 haftadir kadroya giremiyordu, vs...

Mehmet kötü oynuyor, dogru. Ama yetenekleri sinirli kismina hayir diyorum. En azindan bu kadar yogun bir biçimde bu dönemde bu konunun gündemde olmasini yanlis buluyorum. (Seni ayiriyorum, her zaman ayni seyi söylüyorsun) En az burdaki çogunluk kadar futboldan anladigimi düsünüyorum. (Fazlasini söylemiyorum, tevazuya sigmazsmileys/smiley9.gif) Dolayisiyla birçok arkadasin aksine bu görüste bu kadar sasiracak birsey olmadigi kanisindayim.

Mehmet'in sahada bir sey yapmadigi görüsünde olan arkadaslar, zaten takim bu maçlarda kaç pozisyona girdi de Mehmet birsey yapmadi? Bence Fatih Mehmet'ten çok daha etkisizdi mesela. Yattara'yi (kimse kusura bakmasin) konusmaya deger bulmuyorum bile... Hali sahada oynuyor olsaydik maçin ortasinda disardaydi. Kötü oynamak baska, 'sallamamak' baska seyler. Benim de çok sevdigim Szymek gezinmedi mi GS maçinda ? Bu adamlarin hepsi bence de kalbur üstü adamlar ve bu döküldüklerinde kötü futbolcu olduklari anlami tasimiyor, tasimamali... Mental sorunlari olanlar hariç tabi. Ne zaman yakacagi belli olmayan kirma tüfek gibi. Nisan al, ates... Olmadi, bir daha. Nisan al, ates... Olmadi. Ama olsun, illa o tüfegi alalim ava giderken. Niye? Cakali gözüküyor... Bir de ithal !

Futboldan herkes kendi namina birseyler anlayabilir. Benim anlayisimda Mehmet'e her zaman yer var. Son 10 haftadir Yattara Lemi'nin en kötü performans gösterdigi zamankinden bile daha kötü bir sag kanat oyuncusu performansi gösterdigi halde nasil büyük bir çogunluk oynamasi gerektigini düsünüyorsa, ben de Mehmet'in düzenli olarak oynamasi gerektigi görüsündeyim. Dogru gelir, yanlis gelir, beraber tartisiriz... Ama adam 10 maç üstüste oynadi da mi kötü oynadi?

ps: Kimse vazgeçilmez degil elbette. Daha iyisini alirlar, bakarlar ki bu adam artik bizde oynayamaz, gönderirler... ben de sizin gibi Mehmet yerine Zurawski, Fatih yerine Zidane, Szymek yerine Nedved seyretmek isterim.

murat
23.04.2005, 20:59
Perhaps kardes, mehmet yimaz konusunda ayni fikirde degiliz bunu degistiremeyiz ama verdigin yattara ornegine deginmek isterim. En kotu gunlerini geciren yattara 1 asist yapti ve sutu direkte patladi sonra birde rahatca penalti kullandi o topa gelirken gol olacagindan suphem yoktu mehmet gelince okadar iyi biliyordumki kaciracagini fark burda bence kapasite fark.

kobra_61
24.04.2005, 10:05
Mehmet hiçbirsey yapamiyor kupa maçinda da ne yaptigini gördük ya da ne yapamadigini diyelim hiç kusura bakmayin ama yerine odun koysak daha iyiydi hiç degilse top belki çarparda kaleye girerdi

takimdan ben olsam su isimleri hiç düsünmeden silerim :mehmet yilmaz,volkan,tayfun

bana sans verilmiyo dedi daha kaç kez sans verilecek kendimi gösteremiyorum dedi kendini gösteren 10 dakikada da gösterir ki o 120 dakikada gösterebilmis degil ben daha bise demiyorum yorum sizin...

ölümüne trabzon...

EmrahYalçınalp
24.04.2005, 10:21
Perhaps kardes, mehmet yimaz konusunda ayni fikirde degiliz bunu degistiremeyiz ama verdigin yattara ornegine deginmek isterim. En kotu gunlerini geciren yattara 1 asist yapti ve sutu direkte patladi sonra birde rahatca penalti kullandi o topa gelirken gol olacagindan suphem yoktu mehmet gelince okadar iyi biliyordumki kaciracagini fark burda bence kapasite fark.

Zaten amacimiz fikirlerimizi degistirmeye çalismak degil ki. Hepimiz daha iyi bir Trabzonspor için burda zamanimizdan fedakarlik yapiyoruz. Ben 'destekli' yazilmis her karsi görüsü okumaktan büyük keyif aliyor, zaman zaman da 'bak ben bu açidan düsünmemistim hiç' diyorum. Bu anlamda genelde aksi görüste oldugum Analyzer'i çok severim mesela...

Burasi M.Yilmaz basligi oldugu için diger oyuncularla ilgili görüserin ilgili sayfalara yazilmasi gerektigini düsünmekle birlikte, Mehmet'in oyunculuguna güvendigimi, oynamamaktan kaynaklanan bazi sikintilar yasadigini düsünüyorum. Oynadigi koca sezonda bir Besiktas maçi olan Romashenko bile halen birçok kisinin avatarini süslüyor... Yattara'nin yaptiklarindan bahsediyorsun... Adam oynamiyor ki ! Korneri asistten sayarsak evet, yapti. Ve evet, direkten de döndü bir frikigi... Ama ben Turun Turku'yu attigi iki frikik golüyle tek basina eleyen Hami abi'ye ayni maçta 'bu da atar iki frikik, sonra yatar, bir halt yapmaz' laflarini da duydum... Bu açidan baktigimda Yattara'ya bu kadar toleransli bakilmasina bir anlam veremiyorum. Daha dogrusu, tabiki bakilsin... Ama Yattara'ya da, Mehmet'e de. Ben 3 saat sonra maçta olacagim, hatirin için de özellikle Yattara'yi ve hemen arkasindaki Emrah'i seyredecegim. Yanildigimi düsünürsem emin ol gelip özür dilerim...

Basta söyledigim gibi, futbol anlayislari kisilere göre degisebilir, bu da çok normal ! Ben Yattara'nin harikalar yarattigi 2-3 maçta (disardaki Kiev, içerdeki Denizli maçindan baska da aklima birsey gelmiyor) 5 saniyede sol kanattan bizim kaleye inmeleriyle daha çok ilgileniyorum mesela.Bir manav çiragina 5000 USD maas verir mi ? Evet ya da hayir denmez böyle bir soruya. Eger çirak manava30000 USD kazandiriyorsa niye vermesin ? Yattara da oynadigi her maçta 4-5 pozisyonun gol yapilmasinda etkili olsa, tamam, oynasin, sayesinde 2 tane de yiyelim, cani sagolsun... Ama sadece gezindiginde (ki son bilmem kaç haftadir böyle) pozisyon üretilmesine (gol-asist) ciddibir katki saglamadigi gibi onun tarafindan gelen toplardan dünyanin golünü yiyoruz.

Açikçasi, buraya yazis amacim Yattara kötü, Mehmet iyi demek degil. Bence de Mehmet kötü oynuyor ve Yattara daha az rastlanir meziyetlere sahip bir adam. Sadece kendi futbol anlayisima göre -ki yeterliligi elbette tartisilir- Mehmet'in haketmedigi kadar yogun elestirildigini düsünüyorum.

61viya
24.04.2005, 12:42
Mehmet'in oyunculuguna güvendigimi, oynamamaktan kaynaklanan bazi sikintilar yasadigini düsünüyorum.

Mehmet'in haketmedigi kadar yogun elestirildigini düsünüyorum.

[/QUOTE]

imza...

Zurawski
24.04.2005, 12:53
Begüme katiliyorum ancak bu gidisle seneye Zrawski denen adami alirsak kadroya zor girer.Futbol hayatini yedek geçirmesine de gönlüm el vermez bence oynayabilecegi ki su an satmaya kalksak Türkiye ligindeki bütün takimlar almak için siraya girer bi takima satilmali.Mesela gençlere üstüne para verilip Youla alinabilir.

Crazy_OfLu61_
24.04.2005, 20:02
Ya bu adamdan hiç bise olmaz resmen elleriyle maçi verdi yuh ya yuh

Utku061
25.04.2005, 03:34
Gün geçtikçe yok oluyor ne yazik ki!

TheCrow
26.04.2005, 02:28
Çok ilginç bir futbolcu,kendisini hiç gelistiremedi bize geldiginden beri.Gerekirsefazladan çalisip,teknigini olmasa bile,son vuruslarini,zamanlamasini gelistirmeliydi.Sadece güç,kuvvet,kondisyonla olmuyor iste.Forvet oldugu halde son vuruslari Hasan Üçüncü'den daha kötüdür,ama Tolga veya Erdinç'in yoklugunda stoper olarak oynasa D'haene'den çok daha basariliolacagi da kesin...

Hüseyin Çümen
26.04.2005, 02:59
bu adam malesef trabzon için bitmistir artik mehmet ten bisey bekleyen hala daha warsa oo futboldan anlmiyo demektir

$FIRTINA61$
26.04.2005, 11:08
bu adam cok iiy mücadele ediyor niye gol attamiyor paslarmi gelmiyormu buna saten fatih yardim lazim adam yoruldu biri gelib yardim etmesi lazim meo bir genen sezonu gibi bir cikis yyabsa ne guzel olur fenerle baslasa iyio olur

Trapzone
26.04.2005, 12:15
Febe maçinda olasi bi malubiyet aninda oyuna girecektir ama insallah ona ihtiyac duyulmayacak.

gerisiyalan
26.04.2005, 19:21
Hagi dahil bir sürü teknik direktör (örnegin Samet Aybaba, Ziya Dogan) Mehmet'i havada kaparlar Trabzon birakirsa. Mehmetten ümitlerini kesmis arkadaslar bunu nasil açiklarlar çok merak ediyorum? Madem Mehmette hiç gelisme yok, nedir bu ligimizdeki Mehmet sevgisinin sebebi?

izmirdenayhan
26.04.2005, 19:28
Sevgili M.Yilmaz ne yapiyor idmanlarda acaba?....

Ben kendisini bu kadar gelistirmeyen baska futbolcu görmedimsmileys/smiley5.gif

Çok ümitliydik,çok da istiyorduk onun gibi iyi bir Trabzonlu nun yillarca santraforumuz olarak oynamasini maçlar almasini degisilmez sembol oyuncumuz olmasini ama artik gitmesi gereken ilk futbolcu bence maalesef:(((

61trabzonomer
27.04.2005, 15:19
Ben hala mehmet yilmazdan umutluyum sen bize lazimsin bu ergeç herkez anlayacak tabiyki bu kiisisel görüs

Alptuğ
27.04.2005, 18:08
gs kupa macindan sonra bnm icin de mehmet yilmaz defteri kapanmistir cok sabretttim cok daha iyi olacak dedim sadece turkiye kupasini kazandigimiz 2 senedeki golleri kaldi aklima samp icin daha iyi santrofor lazim bize fb macinda insaallah yaniltir beni

Özkan Erdem
27.04.2005, 18:21
fb maçinda oynayacagini sanmam.. bu haldeyken oynamasi kendini de bizi de yakar.. çok formsuz.. ayrica formda olsa da kapasitesi belli

61viya
27.04.2005, 18:50
Hagi dahil bir sürü teknik direktör (örnegin Samet Aybaba, Ziya Dogan) Mehmet'i havada kaparlar Trabzon birakirsa. Mehmetten ümitlerini kesmis arkadaslar bunu nasil açiklarlar çok merak ediyorum? Madem Mehmette hiç gelisme yok, nedir bu ligimizdeki Mehmet sevgisinin sebebi?

öyle deme..aa..ayip,bizim taraftarimiz herseyi çok iyi bilir..millet laf olsun diye,mehmetime süper bi adam,milli takimda oynamali diyo zaten..walla...tövbe ya...geçin bunlari artik ya..inanin birazcik..özgüven denen bisey vardir INSANDA..ve o baskalarinin da beslemesiyele desteklenir...ama kime diyorum ki........

Beytullah
27.04.2005, 20:27
ya bana göre mehmet yilmazin bu takima katisi olur.nederseniz diyin ama ben mehmet yilmazi begeniyorum.inan bu takimada daha katkisi olur

emrealis
28.04.2005, 15:47
arkadaslar Allah askina hala ne katkisi bekliyoruz anlamadimki...

Ya Mehmet yilmazi herkes seviyor destekliyor kimsenin art bir niyeti yok ama artik yeter ya sahada dolasmaktan baska gercekten hicbirsey yapmiyor ya adam santrafor penalti bile atamiyor bence yeter cok fazla sans verildi ama degerlendiremedi ne yazikki...

augustin nasil gonderilmisse bence mehmet yilmazda gönderilsin simdi havada kapanlar bakalim satlik listesindeyken ne yapacaklar cok merak ediyorum...

Alptuğ
28.04.2005, 16:45
HADI YA SEVIYOM BEN BU ADAMI AMA DAHA IYI BI GOLCU LAZIM BIZE FBYE GOL ATSA BARI

sametaydin
28.04.2005, 18:54
valla ben hiç begenmiyorm futbolunu. iyi niyetli olduguna hiç süphem yk ama cok kötü.fizik kondisyon olarak çok iyi. ama günümüz futbolu birazda zeka ve teknik kapasite istiyor.bence kendni bu anlamda gelisitirmeli hemde çok

DRmavi61
29.04.2005, 14:38
ILK GELDIGINDE COK UMUTLUYDUM MEHMET YILMAZDAN.HAKAN SUKUR OLUR BU BUYUYNCE DIYODUMsmileys/smiley4.gif

AMA MALESEF VERILEN HICBIRFIRSATI DEGERLENDIREMEDI.HALA BELKI DIYORUM AMAsmileys/smiley5.gif

ZATEN ARTIK KENDINEDE,SENOL HOCAYADA,YONETIMEDE GUVENI KALMAMISTIR ADAMIN.GITMEKTE ISTIYORMUS,BASARILI OLUR UMARIM.SONUCTA O DA TRABZON COCUGU..

61trabzonomer
29.04.2005, 15:50
nerde gitmek istiyormus yav düzelecek sabir sabir sabir...

Alptuğ
29.04.2005, 16:12
2 senedir sabrediyoruz ne zaman altay yada samsundaki oyununu oynayacak

Barış
06.05.2005, 01:42
bu adam malesef trabzon için bitmistir artik mehmet ten bisey bekleyen hala daha warsa oo futboldan anlmiyo demektir

smileys/smiley5.gif

Mehmet bugün gol atacak!!!smileys/smiley4.gif

61viya
06.05.2005, 11:16
Seni seviyorum ve her kosulda yanindayim...Gol attiginda sevincini paylasmayi bildigim gibi...Her an,her saniye seninleyim....

Guests
06.05.2005, 12:10
mehmeti gençler ve ankara belediye istiyormus sanirim. gençlere verirsek yerine ugur boral'i ankaraya verirsek wederson'u alalim bari.

SDanışmaz
06.05.2005, 20:00
Ah Mehmet ah.Biz senden çok sey bekLedik ama bosuna bekLemisiz.

Beytullah
06.05.2005, 20:06
ya bence gitmesin cunküm oynadigi zaman gerçekten isimize cok yariyor

Özkan Erdem
06.05.2005, 23:22
her sene daha kötüye gitti grafigi.. yükselis bekledikçe düstü..

61trabzonomer
07.05.2005, 00:02
oy nedeyeyim bu çocuga ben hala seviyom bu adama bak baskasina verirsek adam çosar valla diyorum yojk diyosunuz adamda istikrar yok yani hiç ard arda maç oynamadi biraz güven lazim gibi neyse hayirlisi olsun...

$FIRTINA61$
08.05.2005, 22:57
ben gitmesini istemiyorum cok iyi bir oyuncu sans verilirse iyi seyler yabior temin eski videolar bakdim söyle gecen sneki maclara memo götürdü bizi son macalrda oynatirsan kendini buluyor ama yedekde morali bozuluyor gizmesin karsiyim

Crazy_OfLu61_
09.05.2005, 18:56
Rek kelime söylüyorum "beceriksiz"

sevgi_n
21.05.2005, 12:08
oyoy mehmet gitmesin bence! gerçi arkadasin dedigi gibi beceriksiz amadaha çok oynatilirsa iyi olacagini düsünüyorum

61viya
22.05.2005, 00:25
Hergün milyonlarca kez sükrediyorum Tanriya,seni yeryüzüne yolladigi için...Ortak kocaman bir sevdamiz oldugu için...Iyi ki dogdun memleket gözlüm...Hiçbir yere gitmeyeceksin,d mi??? Seni çok seviyorum ben...Senin için dua edecegim ve üflediginmumlarin ucunda olacagim bugün...Bordomavi sna çok yakisiyor Mehmetim...Birlikte nice yillara.... Edited by: 61viya

61viya
22.05.2005, 20:46
Seni seviyorum MEMLEKET GÖZLÜM:.........BIRLIKTE NICE YILLARA......

61trabzonomer
22.05.2005, 20:49
evet bu adama laf edenler görür insanlah ben seni seviyorum koçum..

Özkan Erdem
22.05.2005, 20:58
Aglattin ulan beni.. Tebrikler Mehmet Yilmaz

Özkan Erdem
22.05.2005, 21:23
golü güzel asisti harika.. bildiimiz mehmet mi bu?? Tekrar tebrikler yani..

$FIRTINA61$
22.05.2005, 22:03
bu adam min göndermek isteyenlere cevapolsun bu aslanim ne güzel oynadi

Harun-61
22.05.2005, 22:38
golü güzel asisti harika.. bildiimiz mehmet mi bu?? Tekrar tebrikler yani..

aynen, sasirarak bakdim...helal olsun smileys/smiley32.gifkeske her macda böyle faydali olabilse...

kol_ay
22.05.2005, 22:50
helal olsun sana mehmet supersin be yaw

http://img17.echo.cx/img17/3685/raca19aj.gif ts addict http://img17.echo.cx/img17/3685/raca19aj.gif

$FIRTINA61$
23.05.2005, 11:23
HIC BIR YERLI OYUNCUMUZU BIRAKMIYALAIM

61trabzonomer
23.05.2005, 12:59
birakmayacaz allahin izniyle öle yok gençler yok bu yok su hiçbiri dogru degil bizden türk oyuncu çikmaz kardesim o kadar...

Gökhan Kutlu
23.05.2005, 13:01
güzel kafaya çikti hakkaten de ama orta sahibinide unutmayalim (yattara)

61trabzonomer
23.05.2005, 13:36
güzel kafaya çikti hakkaten de ama orta sahibinide unutmayalim (yattara)

olum illa birsey bulacan ha süüper tabi yattarada ama burda memo var...hehehehe...

gerisiyalan
23.05.2005, 13:56
seneye Mehmet Yilmaz bu takima sart.
Bir kere ondan iyisini servet vermezsek bulamayiz.

Mehmet özellikle iç saha maçlarinda faydali olacak bir oyuncu bana göre. Zurawski gelsin gelmesin, Mehmet gibi bir oyuncudan vazgeçilmemeli. Daha çok oynatip, kendini gelistirmesine imkan verilmeli.

sametaydin
23.05.2005, 14:28
ULAN BU MEHMET YILMAZ DA SEZON BOYU KÖTÜ OYNUYO. BIR KRITIK MATA COK IYI SEYLER YAPIYO. ONDAN SONRA MILLETIN KAFASI KARISIYO. KESKE HER MActa takima böyle katkida bulunsa.

hasan_61
23.05.2005, 14:42
mehmet yilmaz gerek kisiligi gerekse futbolculuguyla trabzonsporun çok kritik maçlarda kurtaricisi olmus bundan sonra da takimini sirtlamaya devam edecektir ona herzaman ihtiyacimiz var hele FATIH'in ameliyat olacagi bir dönemde ligi 2. bitirirsekki bizi kimse durduramaz sampiyonlar ligi ön eleme maçinda takimin önde gelen isimlerinden olacaktir mutlaka takimda kalmali

Oruç
23.05.2005, 15:44
UMARIM MEHMET YILMAZI BU SAYFALARDA ACIMASIZCA ELESTIRENLER DÜN GEREKEN CEVABI ALMISLARDIR! MEHMET YILMAZI EN IYI ANLAYAN OYUNCU YATTARA O DA DÜN NEFIS BIR ORTA YAPTI VE MEHMETTEN ADRESE TESLIM! MEHMET IÇIN TEKNIK YOK DIYEN ARKADASLAR FATIHE VERDIGI TOPUK PASINA IYI BAKSINLAR BELKI GÖRÜRLER! BU TAKIMIN MEHMETE IHTIYACI VAR SIZ ISTEMESENIZDE! HELE FATIHIN AMELIYAT OLMASI MUHTEMEL DÖNEMLERDE! MAALESEF BASILARI MEHMETIN KIYMETINI BILMIYOR NE YAZIK!!!

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/220505mac11.jpg

Aniketus
23.05.2005, 17:39
bir futbolcuyu tek bir maçtaki tek bi topuk pasiyla degil, sezon boyunca oynadigi tüm maçlardaki toplam istatistiklerine bakarak degerlendirim ben.

kaç pas atmis, kaçi yerine gitmis? kaç pas almis, kaçini ezmis kaybetmis? kaç asist yapmis, kaç gol atmis? bir forvet için bu istatistiklere bakacaksin. saymana da gerek yok, oynanan maçlardaki ortalama m.yilmaz görüntülerini hatirlamak yeterli.

koca sezonu tek bir topuk pasiyla kapatarak, TRABZONSPOR da forvet olunuyorsa biz bu sekilde hiçbir yere varamayiz.

mehmet yilmaz'dan S.L. de oynayacak bir TRABZONSPOR için forvet olmaz.

çünkü;

1) m.yilmazin pas isabet yüzdesi çok çok düsük. kadroda en düsük pas yüzdesi istatistikleri onda. Hasan üçüncünün istatistikleri bile daha iyi.

2) yine oynanan dakka basina en çok top kaybi onda.. markaj altinda ayaginda top saklama becerisi yok.

3) sahada sadece kosarak, topsuz oyun oynayarak iyi forvet olunmaz. iyi forvet gol atar, asist yapar..

4) bir futbolcunun çok iyi trabzonsporlu olmasi ya da internette ve BMN de saglam çevresiolmasi onun iyi forvet oldugunu göstermez.

5)trabzonspor kadrosunda; hatta buradaki taraftar yorumlarinda es, dost arkadas kollama zihniyetiterk edilmedigi, duygusalliktan vazgeçilmedigi ve kadro liyakata göre sekillendirilmedigi sürece, bir 20 sene daha da geçse sampiyonluk bize hayaldir..

Murat'
23.05.2005, 17:58
o da dogru ama bence attigi gol çok güzeldi.hem bence çaliskandi.ama futbolcuyu bir maçla degerlendirmekde dogru degil tabi ki.aam yine de iyi idi

oflubektas
23.05.2005, 18:11
Ben de Mehmet Yilmaz'in çok kaliteli bir futbolcu oldugunu düsünenlerdenim.Ancak iki sezondur çok verimli oldugunu da söyleyemeyiz.Hatirlarsaniz Hakan Sükür de g.s deki ilk yillarinda çok elestiri alan,çok top ezen ve dogru dürüst gol atamayan bir oyuncuydu.Tipki onunla ayni stildeki A.Gücü'nden Hüseyin Kartal gibi...

Bu tip oyuncularin en büyük handikapi çok kosup alan bosaltmasina ragmen toplu oyunda çok fazla düsünerek oynadiklari için top kaybetmeleridir.Kendisine yapilan adrese teslim ortalari siçrayip gögsünde düzeltmeye çalisan Hakan Sükür saçmaliklarini ne çabuk unuttuk?Bu nedenle Mehmet Yilmaz'in da antremanlarda çok çalisip, maçlarda otomatige baglanmis makine gibi duraksamdan oynayip gollerini ve asistlerini siralamasi gerekir.

Ne elestirirken ne de överken asiriya kaçmamak lazim

murat
24.05.2005, 18:49
UMARIM MEHMET YILMAZI BU SAYFALARDA ACIMASIZCA ELESTIRENLER DÜN GEREKEN CEVABI ALMISLARDIR! MEHMET YILMAZI EN IYI ANLAYAN OYUNCU YATTARA O DA DÜN NEFIS BIR ORTA YAPTI VE MEHMETTEN ADRESE TESLIM! MEHMET IÇIN TEKNIK YOK DIYEN ARKADASLAR FATIHE VERDIGI TOPUK PASINA IYI BAKSINLAR BELKI GÖRÜRLER! BU TAKIMIN MEHMETE IHTIYACI VAR SIZ ISTEMESENIZDE! HELE FATIHIN AMELIYAT OLMASI MUHTEMEL DÖNEMLERDE! MAALESEF BASILARI MEHMETIN KIYMETINI BILMIYOR NE YAZIK!!!

Madem bana atifta bulundun cevap hakki dogdu diye dusunuyorum. Acimasizca elestirdigimi sanmiyorum fakat Mehmetin golculugunu elestiren kisilerdenim.

Mehmeti 1 macla degerlendirmek ve o macta 9 kisi kalmis rakibe 1-0 ondeyken gol atan ve 1 de asist yapan bir golcu futbolcuyu goklere cikarmak nekadar dogrudur ? Mehmete cok guveniyordum ama artik Mehmetin bize faydali oldugunu dusunmuyorum, insaallah beni yaniltir Mehmet ama hic sanmiyorum.

Oruç
25.05.2005, 16:19

Madem bana atifta bulundun cevap hakki dogdu diye dusunuyorum. Acimasizca elestirdigimi sanmiyorum fakat Mehmetin golculugunu elestiren kisilerdenim.

Mehmeti 1 macla degerlendirmek ve o macta 9 kisi kalmis rakibe 1-0 ondeyken gol atan ve 1 de asist yapan bir golcu futbolcuyu goklere cikarmak nekadar dogrudur ? Mehmete cok guveniyordum ama artik Mehmetin bize faydali oldugunu dusunmuyorum, insaallah beni yaniltir Mehmet ama hic sanmiyorum.

MEHMET YILMAZIN 2002-2003 PERFORMANSINA BIR BAKALIM! LIGDE 8 GOL TÜRKIYE KUPASINDA ISE TAM ''9'' GOL ATMIS! BIZE GELDIGI ILK SEZON! E ONDAN SONRA FATIH TEKKE GIBI BENCE ''DÜNYANIN EN IYI FORVETI'' ONUN ÖNÜNDE OYNADIKTAN SONRA MEHMETIN PERFORMANSININ DÜSMESI DOGAL KARSILANABILIR! VE TABII TAKIMIMIZIN MEHMETI NASIL KULLANILDIGI(!) DA ORTADA ! MEHMETIN BU TAKIMDA ANLASTIGI ENIYI ISIM YATTARA! YATTARA NIN GEÇEN SENE VE BU SENE OYNADIGI MAÇLARDA...

ISTASTISTIKLERE BAKARSANIZ MEHMETIN ATTIGI GOLLERIN %90 NINDA YATTARANIN IMZASI VAR(ISTEYENLER BAKABILIR).

BURADA SÖYLEMEK ISTEDIGIM BIZIM TAKIMIN MEHMET YILMAZI GEREKTIGI GIBI KULLANAMADIGIDIR.YOKSA BURADA HIÇBIR KIMSEYLE SAHSI BIR PROBLEMIM OLMADI OLAMAZ DA!

FATIH SULTAN TEKKE !

Özkan Erdem
25.05.2005, 18:25
forvet sikintisi oldugu su dönemde iyi bir para alinmadikça gönderilmesi yanlis, ayrica her topuk pasi verene teknik dersek vay halimize..

Oruç
25.05.2005, 18:50
forvet sikintisi oldugu su dönemde iyi bir para alinmadikça gönderilmesi yanlis, ayrica her topuk pasi verene teknik dersek vay halimize..

anlasilan kimse mehmet yilmazi begenmiyor biz topuk pasi verdi diye bu is bitti demek istemiyoruz! daha çok çalismasi lazim ama maalesef anlamiyoruz!

FATIH SULTAN TEKKE !

osman__61
25.05.2005, 20:20
mehmet satilmali ya da sözlesme imzalatilip kiraya verilmeli. oynamasi lazim. devamli oynarsa iyi seyler yapar ama böyle olmaz.

Mayls
25.05.2005, 21:57
mehmet satilmali ya da sözlesme imzalatilip kiraya verilmeli. oynamasi lazim. devamli oynarsa iyi seyler yapar ama böyle olmaz.

ayni fikirdeyim

Özkan Erdem
25.05.2005, 22:30
anlasilan kimse mehmet yilmazi begenmiyor biz topuk pasi verdi diye bu is bitti demek istemiyoruz! daha çok çalismasi lazim ama maalesef anlamiyoruz!

mehmet yilmazin çalismasi, sans bulmasi lazim, görünen köy kilavuz istemiyor açikçasi, bunun trabzonsporda olmasi imkansiz, mehmet'in eksiklerini çok kez saydik, mehmet'i severiz hepimiz, sehrimizin çocugudur ancak mehmet son vurus yapamadikça, top saklayamadikça oynamasi çok zor.. trabzonspor'unaradigi santrafor degil..

Sansi yaver gidecek ve gol atacak, biz de sampiyon olacagiz.. saka gibi

61trabzonomer
26.05.2005, 01:42
valla kalmali kesinlikle ...

Hasan Ayvenli
26.05.2005, 13:39
ya biraz teknik olsa baya isyapar ama ne biliyim kendini gelistirmesi lazim nasil pierre 26 yasindan sonra frikik atmaya baslamis yani çalisinca oluyo o da çalisirsa teknigini gelistirebilir

TSkopat61
26.05.2005, 14:04
Arkadaslar cok acimasiz oluyoruz..

Adam tamam belkide okadar iyi degil ama kimi aldik ki yerine onu gönderiyoruz olmaz ki, ilk ondan iyisini almaliyiz ondan sonra gönderelim.. Mehmetide gönderirsek tek forvet oyuncusu kaliyor oda FATIH SULTAN TEKKE ama oda ameliyat olucak ve zurawski gelipte hemen takima alismazsa mehmetin eline bakicaz ondan kirmiyalim koparmiyalim onu bu formadan..

gerisiyalan
26.05.2005, 18:48
Taraftardan yeterli ilgiyi göremediginden dolayi da performansi etkilenmis olabilir. Liverpool ruhla sampiyon oldu, Simek gibi Mehmette de o ruh var, teknigi ikinci planda geliyor bana göre.

ondan verim almak için sistem de önemli. yattara hep yedekti eskiden, Senol hoca yattarayi kullanmasini bildi. Mehmeti de bilir.

61trabzonomer
26.05.2005, 23:00
ya biraz teknik olsa baya isyapar ama ne biliyim kendini gelistirmesi lazim nasil pierre 26 yasindan sonra frikik atmaya baslamis yani çalisinca oluyo o da çalisirsa teknigini gelistirebilir

yav valla güldürüyon kardes ha 26 dan sonra firikik çalisiyo e çalisir yani olamazmi ayrica bu oyuncuda hersey var sadece istikrar yok adam söle bir iki maç oynasa üst üsde 3.maç hatrik yapar yav valla elimzden gidecek sonra anlayacaksiniz?

61viya
29.05.2005, 22:16
Bir masaldi sana büyüttügüm sevgi,ama bir o kadar da gerçek...Zaten her masalin bir gerçegi yok muydu? Ve masallar ölümsüzdü aslinda...

Seni seviyorum memleket gözlüm...

ftunsal
30.05.2005, 00:22
FORVETE KIM GELIRSE GELSIN MEHMET TAKIMDA KALMALI.
ANLIK AKSIYONLARI MAÇI ÇEVIREBILIR.

HIRSLI FORMA IÇIN MÜCADELESINI HAKKIYLA YAPIYOR.

TEKNIGI YOK ,ÇALIM YAPAMIYOR,PAS YÜZDESI DÜSÜK,TOP SÜREMEZ VS GIBI OLUMSUZLUKLARI SAYAN ARKADASLAR VAR.BUNLARIN BI KISMI DOGRU OLABILIR AMA HEPSINIDE YAPABILSEYDI REAL MADRID TE OYNARDI</font>Edited by: ftunsal

ftunsal
30.05.2005, 00:28
AYRICA HAKAN SÜKÜRDE BURSADAN ALINDIGINDA YANLIS HATIRLAMIYORSAM 8-9 MAÇ GOL BILE ATAMAMISTI.BIRDE SABAN RESITALLERI SUNMUSTU. smileys/smiley36.gif GERÇE ONU HER ZAMAN YAPMAYA DEVAM EDIYORYA smileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
30.05.2005, 00:58

TEKNIGI YOK ,ÇALIM YAPAMIYOR,PAS YÜZDESI DÜSÜK,TOP SÜREMEZ VS GIBI OLUMSUZLUKLARI SAYAN ARKADASLAR VAR.BUNLARIN BI KISMI DOGRU OLABILIR AMA HEPSINIDE YAPABILSEYDI REAL MADRID TE OYNARDI

Fatih Tekke hepsini yapiyor ve trabzonspor'da.. Herkes ayni olacak diye bir kaide yok ama mehmetin bir özelligi yok, savasçi dersiniz belki de o da anca düsmeye oynayan takimlara söker..

Mollasalihoğlu
30.05.2005, 03:53
bence biraz haksizlik ediyosunuz

Hasan Ayvenli
30.05.2005, 11:00
ya ben sadece örnek verdim yani kendini gelistirmesi lazim bence bu hali yetersiz kaliyo

Hasan Ayvenli
30.05.2005, 11:02
bu arada gönderilmesine de kesinlikle karsiyim

Oruç
30.05.2005, 13:37

TEKNIGI YOK ,ÇALIM YAPAMIYOR,PAS YÜZDESI DÜSÜK,TOP SÜREMEZ VS GIBI OLUMSUZLUKLARI SAYAN ARKADASLAR VAR.BUNLARIN BI KISMI DOGRU OLABILIR AMA HEPSINIDE YAPABILSEYDI REAL MADRID TE OYNARDI

Fatih Tekke hepsini yapiyor ve trabzonspor'da.. Herkes ayni olacak diye bir kaide yok ama mehmetin bir özelligi yok, savasçi dersiniz belki de o da anca düsmeye oynayan takimlara söker..

arkadasim fatih te bizde ilk oynadiginda bunlar varmiydi acaba fatihte? zamanla kendini yetistirdi ve simdi harikalar yaratiyor! mehmet yilmazin da bunlari yapabilmesi için zamana ihtiyaci var! onunda böyle olmasi için fatih gibi sürgün mü edilmesi lazim?

Barış
30.05.2005, 18:42
Her sey iyi güzel de su sitesini de bi güncellese.smileys/smiley1.gif

Mollasalihoğlu
30.05.2005, 19:14
mehmet yilmaz ayarinda hiçbir adam bu kadar yedek oturup sorunsuz durmazdi,kiymet bilmiyoruz hiç.

onun hirsi gelecek için bana güç veriyorsmileys/smiley14.gif

andrei07
30.05.2005, 19:25
mehmet yilmaz ayarinda hiçbir adam bu kadar yedek oturup sorunsuz durmazdi,kiymet bilmiyoruz hiç.

onun hirsi gelecek için bana güç veriyorsmileys/smiley14.gif

+1967x1967

yasinaga61
31.05.2005, 00:10
sana katiliyorum mehmet yilmat kalmali...

Oruç
31.05.2005, 12:03
Her sey iyi güzel de su sitesini de bi güncellese.smileys/smiley1.gif

çok dogru!smileys/smiley2.gif

FATIH SULTAN TEKKE

61trabzonomer
31.05.2005, 23:30
gelecek sezon ada parlayacak insanlah..

phoenix
02.06.2005, 21:04
su bi gerçekki m.yilmaz bu senede yedek çikacak maçlara ve uzun bi süre gol atmasi için kupa maçlarini bekleyecegiz. ben herseyden önce onun takimi yavaslattigini düsünüyorum (maçlarini hatirlayanlar varsa aldigi toplarin çogunu rakip kaleye degil bizim kaleye dogru oynamistir)

Barış
02.06.2005, 21:05
su bi gerçekki m.yilmaz bu senede yedek çikacak maçlara ve uzun bi süre gol atmasi için kupa maçlarini bekleyecegiz. ben herseyden önce onun takimi yavaslattigini düsünüyorum (maçlarini hatirlayanlar varsa aldigi toplarin çogunu rakip kaleye degil bizim kaleye dogru oynamistir)

1- Ilerde adam olsa ileri dogru oynar hiç kuskun olmasin.smileys/smiley11.gif

phoenix
03.06.2005, 02:08
1- Ilerde adam olsa ileri dogru oynar hiç kuskun olmasin.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gif

valla ne demek istedin pek anlamadim.m.yilmaz hakkindaki görüslerimi söyledim alinganlik yapacakta fazla bisey yok bence.

Mollasalihoğlu
03.06.2005, 11:02
emah eren olayindan sonra degerini biraz daha anlamaniz gerektigini düsünüyorum ...

Barış
03.06.2005, 19:33
1- Ilerde adam olsa ileri dogru oynar hiç kuskun olmasin.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gif

valla ne demek istedin pek anlamadim.m.yilmaz hakkindaki görüslerimi söyledim alinganlik yapacakta fazla bisey yok bence.

Topu geri atiyor diyorsun.Ilerde olmayan adama mi atsin?Bu arada alinma falan yok.smileys/smiley1.gif

Burçak
04.06.2005, 11:45
mehmet yilmaz gibi oyuncular baska takimlara gidince anlariz degerlerini. evet bende çok kiziyorum ona maçlarda bazen . ama kizmamak mümkünmü. acemice hatalar yapiyor. birazdaha dikkatli olsa. eline geçen bu sanslari daha dikkatli degerlendirse . eminim degismez oyuncumuz olabilir. ama daha dikkatli olmak zorunda.

Beytullah
10.06.2005, 23:10
her nekadr elestirilsede mehmet yilmazin yeri ayri maclara girdigi zaman takimi ayri bir hava katiyor.ayrica cok sempatik bayiliyorum ya cok seviyorum mehmet yilmazi ya umarim bu takimda kalir cünkü mehmt yilmaza cok ihtiyacimiz olacak

worldmaster
11.06.2005, 11:20
Kullanis yanlisligindan dolayi adam hiç bir sey yapamiyor üzlüyorum ona.Özellikle ZIYA DOGAN döneminde fatih ve gökdenizle birlikte oynatilirdi.O dönemde zaten kanatlari hiç kullanmazdik .M.Yilmaz tam bir yan top oyuncusu.Dikkat edin attigi gollerin hemen hemen tümüne Yattara asist yapmis .Bu herhalde bir tesadüf degil.Zaten bu takimda M.Yilmazdan anlayan tek isim var o da Yattara.Bir de çogu maçta yenik duruma düstükten sonra oyuna alinir.Rakip 11 kisiyle savunma yaptigi vakit M.Yilmazin etkili olmasini beklemek biraz da ona acimasizlik olmazmi.Artik bu adami Yattarasiz oynatmayalim Senol hoca .Sende bunu göremezsen kimse göremez

uygar_trb
11.06.2005, 19:17
birakin beyler bi forvet daha alsakta mehmet yilmaz dursunen önemlisitrabzonlu hirsli iyide bir alternatif zarar gelmez yani...

sametaydin
12.06.2005, 00:03
zarar gelmez de 1.5 trilyon istiyomus. yedek oturck bi futbolcu için çok yüksek para bence . ama en iyisini senol hocamiz ve yönetim bilir.

61trabzonomer
12.06.2005, 00:04
zarar gelmez de 1.5 trilyon istiyomus. yedek oturck bi futbolcu için çok yüksek para bence . ama en iyisini senol hocamiz ve yönetim bilir. o istiyo olacak diye birsey yok ama kalmali kesinlikle arada bulsurlar..

uygar_trb
12.06.2005, 00:05
1,5 trilyon mu ha onu bilmiodum abi o zaman gelebilir iste de senol hoca halleder onu doru diosun

serkanisp
19.06.2005, 13:21
mehmet y?lmaz TRABZONSPORUMA YAKI?ACAK KAL?TEDE B?R FUTBOLCU DE??L. TOP KAFASINA çarp?cak aya??na çarp?cakta gole giricek. Valla biz istanbuldaki trabzonsporlular ( Herkezi kasdetmiyorum sadece kendi tan?d?klar?m? ) Mehmet y?lmaz ?n att??? golleri saym?yoruz :)

verin ziya do?ana gitsin yaa....

61trabzonomer
19.06.2005, 19:29
böyle konu?anlar in?anlah birgün pi?man olursunuz...

Analyzer
19.06.2005, 22:09
Koca bir sezon boyunca hiçbir katk? yapmadan, y?ll?k ücretini 900 milyar liraya yükseltmeyi ba?arm?? olan futbolcumuzdur kendileri. Bu ba?ar?y? ye?il sahalara da ta??mas?n? diliyorum.

Muhalif
19.06.2005, 22:29
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifEdited by: Muhalif

Guests
19.06.2005, 22:40
bence gençler istemi?ken satsayd?k çok daha iyi olurdu. mehmete 900 milyar veriyoruz. ama maç ba??na 30 milyara oynuycak olan güveni be?enmiyoruz.

Sacit
20.06.2005, 02:20
b?raz art?st ama ?y? topçusmileys/smiley32.gif

CaMoKa
20.06.2005, 12:43
mehmet y?lmaz TRABZONSPORUMA YAKI?ACAK KAL?TEDE B?R FUTBOLCU DE??L. TOP KAFASINA çarp?cak aya??na çarp?cakta gole giricek. Valla biz istanbuldaki trabzonsporlular ( Herkezi kasdetmiyorum sadece kendi tan?d?klar?m? ) Mehmet y?lmaz ?n att??? golleri saym?yoruz :)

abi saçmalamay?n eger böyle konu?uyorsdan?z futbol kültüründen cakt?g?n?z yok demektir

mehmet y?lmaz uzun ve trabzonspora gerekli bir oyuncudur

bence herzaman kadroda tutulmal? üstelik forvette tüm yük fatihin omuzlar?ndayken belki bir umut bir patlama yapar ve transfere falanda ihtiyaç kalamaz

#10 Fietra
20.06.2005, 20:31
Koca bir sezon boyunca hiçbir katk? yapmadan, y?ll?k ücretini 900 milyar liraya yükseltmeyi ba?arm?? olan futbolcumuzdur kendileri. Bu ba?ar?y? ye?il sahalara da ta??mas?n? diliyorum.

smileys/smiley32.gif

#10 Fietra
20.06.2005, 20:33
Mehmet Yilmaz pres yapan, hava topu alan, kosan, adam eksilten, defansa yardim eden,çapraz kosularla alan bosaltan Avrupai bir forvet. Varsin gol atmasin ama 90 dakika sahada kalsin. Bu tarzda alan bosaltan, Fatih'e ve Gökdeniz'egol yollari açan bir forvet zor bulunur. Çok da gelistirdi kendisini. Yattara'yla da iyi anlasiyor. Yattara bos alanlara deplase olan Mehmet Yilmaz tarzindaki futbolculara çok iyi pas atabiliyor. Iyi ki varsin Memet Yilmaz.

Bu ne tezatl?kt?rsmileys/smiley5.gif

CaMoKa
20.06.2005, 20:34
öyle demeyin bence bu sezon mehmetin patlama sezonu(i?in garip yan? bu sözleri geçen sezonda söylemi?tik dahada söyleyecez gibi)

Egemen
20.06.2005, 21:23
yok yok bu son oynayamazsa bu sezon gönderirler gibi gelio. bu sezon patla art?k memedim y?lmaz?m. OFun yüzünü kara ç?karma :):):):):)

Beytullah
20.06.2005, 21:26
ama kim nederse dein bence kalmal? bize yarar? olacak bir futbolcu

Oruç
21.06.2005, 12:55

arkada??m umar?m mehmetin att??? gollerde kimin ona servis yapt???n? görmü?sün(üz)dür! tabii mehmet y?lmaz oynamad???nda hemen mehmet kötü diye buralara yaz?yorsunuz! bir kere maalesef mehmet y?lmaz? kullanmay? bilmiyoruz! mehmetin att??? gollerde yattaran?n katk?s? tart???lmaz! tabii yattara az zaman al?nca do?al olarak mehmet iyi oynam?yor diye görünüyor! allah için celo,volkan yada lee den hangisi bu sezon sol taraftan bir orta yapt?larda mehmet gol atmad? bunu çok merak ediyorum!!!(celonun fatihe g.birli?ini 1-0 yendi?imiz maçtaki orta hariç! bu da çok ya!!smileys/smiley5.gif)

FATIH SULTAN TEKKE

#10 Fietra
21.06.2005, 22:35
Ya Mehmet Y?lmaz tamam seviyoruz ama biraz daha iyi oynayabilse...

Geçen sene Diyarbak?r maç?ndan sonraki gol att?ktan sonraki görüntüyü belkide hayat?m boyunca unutmayaca??m.

agahozlu
21.06.2005, 22:50
mehmet kesinlikle kalmali

dr_phantom
23.06.2005, 17:06
mehmet gitmek istiyorum diyorsa diyecek birsey yok. ama kalmak istiyorum derse de gönderilmemeli.

Mollasalihoğlu
23.06.2005, 17:11
adam oynamak istiyorum diyo ki sorun bu..

herkes kendi açisindan hakli oluyo böyle olunca.....

Beytullah
23.06.2005, 20:15
insalla mehmet y1lmaz bu sene daha cok sans bulurda kendine gelir cünkü buna ihtiyaci var o gerçekten bizim cok önemli bir oyuncu onu kaybetmemiz lazim

Guests
06.07.2005, 08:29
düne kadar mehmetin gönderilmesinden yanaydim ama dün çok farkli gördüm - senol günes geldikten sonra mehmet çok degismis. enazindan artik ne yaptigini biliyor. izleyip görücegiz. Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Barış
06.07.2005, 15:56
Mehmet ten hep ayni performansi bekliyoruz.smileys/smiley32.gif

Oruç
06.07.2005, 16:25
mehmet kanatlardan beslendigi zaman ise nasil yariyor umarim herkes görmüstür... dilimizde tüy bitti bunu söyleye söyleye...gökdenize verdigi ara pasi bana Sultan'in paslarini animsattismileys/smiley4.gifya volsei yokmuydu çok süpperdi.tebrikler mehmet!

FATIH SULTAN TEKKEEdited by: thepatfhinder

ahmetturk
06.07.2005, 17:19
Maç yaptikça Mehmet daha iyi olacaktir biraz daha çalisip kendine güvenini artirmasi gerekli.

Dün aksamki performansi iyiydi.smileys/smiley32.gif

objek
06.07.2005, 18:18
Fatih oynamadigi icin tum ortalar haliyle m.yilmaza geliyor 6-7 pozisyondan birini mutlak atar trabzonspora lazim olan santrofor tipi ise 3-4 pozisyondan bir ikisini gol atacak en onemlisi basit gorunen atilacak golleri atabilen birisi araniyor ( z.. d.sauza)m.yilmaz oynadikca acilabilenbir goruntu veriyor ogle anlasiliyorki m.yilmaz saglam bir yedek olarak bekletilip ikinci yarilarda oyuna surulmek isteniyor ama bu rolunu severek yapmiyorsa kuskun bir vaziyette oyuna girerse basarili olma ihtimali gecen sezonda oldugu gibi dusuk gorunuyor her neresinden bakacak olursak olalim ilk mactam.yilmazda olumlu gelismeler var

worldmaster
06.07.2005, 18:57
adam oynamak istiyorum diyo ki sorun bu..

herkes kendi açisindan hakli oluyo böyle olunca.....

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Sacit
06.07.2005, 20:34
yetenekli biri senol hoca da birseyler verdi mi tamamdir

te4cher
06.07.2005, 21:27
Aksam bambaska bir Mehmet izledim...

daha istekli,kaleye daha yakin ve daha çok topla oynamak isteyen,hep dikine gitmeye çalisan...

Senol Günes' i tebrik etmek lazim bu konuda...Edited by: te4cher

61trabzonomer
06.07.2005, 21:33
hey gidi hey aslanim memo be helal sana söyledik kalmali kalmali simdi insanlah görmüstür herkez .... insanlah böyle devam eder.... hayde..

Armağan Dere
06.07.2005, 23:00
evet mehmet hakkaten iyiydi ne kafa goluydu öle bi de tolga zengin'de iyiydi kalede

61trabzonomer
06.07.2005, 23:27
evet mehmet hakkaten iyiydi ne kafa goluydu öle bi de tolga zengin'de iyiydi kalede

ha söyle yola gell hehehehe smileys/smiley4.gif

61viya
07.07.2005, 18:34
Necmi Perekli gibi bir insanin,dergimizle yaptigi röpörtaj da Mehmetle ilgili yeteri kadar sey söyledigine inaniyorum.Tam olarak hatirlamasam da,özü Mehmet Yilmazin türkiyedeki en iyi forvetlerden biri olduguydu.Dedigi gibi ve zaten Mehmet Yilmazin da bildigi gibi,daha çk çalismak ve kendisine olan güveni görmek yeterli bence...Atip tutan insanlara biseyleri anlatti sanirim bu maçla...Memleket gözlüm,ii ki bizimlesin...

Oruç
08.07.2005, 16:59
mehmet'in iyi bir forvet oldugu kesin ama maalesef O'na sahip çikan yok! herhalde O'na bu forumda en çok sahip çikanlardan biriyim!(trabzon dogumlu olanlara duyurulur!)

FATIH SULTAN TEKKE

gilimalı
08.07.2005, 17:14
bence mehmet varken forvet almaya gerek yok yeterki ona sans versin senol hoca o yapar bu isi bana göre

agahozlu
08.07.2005, 17:38
mehmet iyi futbolcu ama yedek kalmayi anladigim kadar sindiremiyor.ama senol hoca insallah düzeltir onu

worldmaster
08.07.2005, 18:44
Elestire elestire adam da özgüven birakmiyorlarki .Hiç bi futbolcumuzun bu kadar çok elestirildigini sanmiyorum.Nedir bu ya sanki adam bu takimin oyuncusu degil .Üstelik öz ve öz Trabzon dogumlu .Anlayamiyorum Gireswun dogumlu Gökdeniz bile kötü oynadigi dönemlerde bu kadar elestirilmedi.Kendi degerlerimize sahip çikalim lütfen!!!!!

http://img57.exs.cx/img57/3/mehmetyilmaz5ua.jpg

worldmaster
09.07.2005, 15:09
Aslanlar gibi oynadin be BASEL maçinda seni elestirenlere cevap olsun

61trabzonomer
09.07.2005, 18:57
bu sene formunda belli çok isler yapacak insanlah böyle devam eder sezon sonu 20 gol üssü beklkiyorum ...hayde...

61viya
10.07.2005, 14:57
[QUOTE=worldmaster]

Elestire elestire adam da özgüven birakmiyorlarki .Hiç bi futbolcumuzun bu kadar çok elestirildigini sanmiyorum.Nedir bu ya sanki adam bu takimin oyuncusu degil .

Aynen katiliyorum.Metin yani oflee61 demisti ki bir ara,adam takimini seviyor,sorun bu...Maalesef dogrularcasina yorumlar okuyorum bu hipotezi...Bikaç güne kadar en azindan...Tutturulmus bir son vuruslari eksik agzi...Tamam olabilir,fakat bunlar olmazsa tuhaf olan seyler bence...O da kapatmak için debeleniyor eksiklerini ve insallah daha güzel olacak hersey...Ama noolur,takimina,o kutsal renklere böylesine yürekten bagli birine,bu kadar haksizlik etmeyin........

Erbay
10.07.2005, 16:03
mehmet yilmaz böyle oynarsa çok gol atarsmileys/smiley32.gif

KESKIN_34
14.07.2005, 21:41
begenmeyenler catlasin onu gosterdi herkese oyununu

yabgu61
17.07.2005, 18:42
arkadaslar çok çaliskan ve mücadeleci bir futbolcu. bence en önemli eksigi sirti kaleye dönük olarak topu karsilamasi. böyle olunca dönene kadar biraz agir futbolcu oldugundan dolayi hemen önünü kapatabiliyorlar.

hazirlik maçlarindaki performansini ligde ve avrupada gösterirse çok goller atabilir.smileys/smiley32.gif

61trabzonomer
18.07.2005, 14:44
arkadaslar çok çaliskan ve mücadeleci bir futbolcu. bence en önemli eksigi sirti kaleye dönük olarak topu karsilamasi. böyle olunca dönene kadar biraz agir futbolcu oldugundan dolayi hemen önünü kapatabiliyorlar.

hazirlik maçlarindaki performansini ligde ve avrupada gösterirse çok goller atabilir.smileys/smiley32.gif evet bu konuda haklisin aama memo bunuda halldeder çok iyi bir oynucu insanlah gollere devam eder...

lutfutbol
25.07.2005, 11:47
mehmet yilmaz hala hakan sükürün varisi olabilir hala milli takimin en güvendigi forvet olabilir.fakat yaptiklarinin üstüne koymasi ve son vuruslarina daha dikkat etmesi gerekiyor.gol bölgelerine daha çok girmeli.daha fazla kafasini ayagini sokmali gol pozisyonunu.çünkü hem zeka hem fizik hemde kisilk açisindan tam trabzonsporun istedigi bir oyuncu.fatih ile müthis bir kili olurlar ama hala kendisinden istedegimz patlamayi tam yapamadi.halbuki bunun için hesey müsait....

jackal61
25.07.2005, 12:37
Son macta Mehmet Yilmaz ona yaptigimiz elestirilerin ne kadar haksiz oldugunu gosterdi bize..Canla basla savasti..Gercekten helal olsun..Bole devam et Mehmet Yilmaz..Sen boyle savastigin surece her zaman arkanda olucaz..

smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

Keleşoğlu
25.07.2005, 13:30
anorthosis maci mehmetin kalitesini kanitlayacagi mac olur ins

Bartuğ13
25.07.2005, 14:04
gazetede okudugum açiklamasinda demis ki:"bu maça da tam kadro çikamiyoruz.senol hocam bana güvenip tek forvet oynatacak.bana olan güvenini bosa çikarmayacagim.fatihin yoklugunu aratmayacagim ve turu garantileyip gelecegiz." demis.

hirsli ve istekli görüyorum bu sene memoyu.bence bu sene yedek kulübesinin gülü olmayacak

immortal_TS
25.07.2005, 14:11
Mehmet Yilmaz i gerçekten çok begeniyorum futbolcu olarakda kisilik olarak da.Bu sene çok iyi bir çikis yakaliycak ve insallah milli takima kadar yükselcek Mehmetin hazirlik maçlarindaki hirsina hayran kaldim bütün futbolcular Mehmeti örnek almalilar.

Tserhan
25.07.2005, 16:22
Mehmet Rumlara karsi hem Bomba hemde siper olacaktir

A.Hilal Çakıroğlu
25.07.2005, 16:38
gazetede okudugum açiklamasinda demis ki:"bu maça da tam kadro çikamiyoruz.senol hocam bana güvenip tek forvet oynatacak.bana olan güvenini bosa çikarmayacagim.fatihin yoklugunu aratmayacagim ve turu garantileyip gelecegiz." demis.

hirsli ve istekli görüyorum bu sene memoyu.bence bu sene yedek kulübesinin gülü olmayacak eger böyle demisse ben korktum simdi.smileys/smiley1.gif Mehmet Yilmaz ne zaman böyle iddali konussa tam tersi oluyorsmileys/smiley5.gif insallah seytanin bacagini kirar bu kezsmileys/smiley2.gif

Oruç
25.07.2005, 16:44
Böyle iddiali konusmalar bana Augustine'yi hatirlattismileys/smiley4.gif

FATIH SULTAN TEKKE

Edited by: thepatfhinder

gultekinsurul
25.07.2005, 16:51
evet biz agustin diye aldik adam 1955 model austin kamyon çikti.

ben mehmet yilmaza da inan miyorum bizim derdimize derman olamaz

ha mücadele ettigi dogrudur ama trabzonda sokaktan kimi çevirsen en az o adam kadar kosar bu takim için en azindan trilyonlar istemez

benim için mehmet yilmaz takimda olsada olur olmasa da olur

Armağan Dere
25.07.2005, 23:23
evet biz agustin diye aldik adam 1955 model austin kamyon çikti.

ben mehmet yilmaza da inan miyorum bizim derdimize derman olamaz

ha mücadele ettigi dogrudur ama trabzonda sokaktan kimi çevirsen en az o adam kadar kosar bu takim için en azindan trilyonlar istemez

benim için mehmet yilmaz takimda olsada olur olmasa da olur

abi 2 ay öncesine kadar ben de senin gibi düsünüyodum ama hazirlik maçlarinda oynadigi futbolla bir anda fikirlerim degisti kalmali bence elinden geleni yapiyor

Mert Pasa
25.07.2005, 23:30
yarin hattrick olurmu olur

KaPLaNSEVER
26.07.2005, 09:59
Mehmet gerçek bir delikanli...suan trabzondan gitmek istese adam en az 20takim ister onu istanbul takimlari dahil...ama TRABZONSPOR u çok seviyor belli...katar maçinda diger maçlarda ne old.gösterdi..terinin son damlasina kadar mücadele ediyor ALLAH yardimcisi olsun utandirmaz onu ve TRABZON umuzu insallah rumlar karsisinda....

61viya
26.07.2005, 13:23
Demek kimi çevirsek sokaktan,onun kadar kosar haa....O da güzel...Ayiptir arkadaslar,yaziktir.Neyse susmak da bi erdemdir deyip susuyorum simdi...

Yüregim sizinle memleket gözlüm...Bol sans...Sevgimizi hissedin!!!!

Oruç
26.07.2005, 13:29
Maalesef -bazi Trabzonlu- arkadaslar kendi memleketinin evlatlarina yeteri kadar sahip çikmiyor!

Örnegin;Fatih Tekke,canim abim ne sürgünler yasadi yilmadi yine döndü efsanemize!

-Bazilari da- Mehmet'in Fatih abim gibi sürgün edilmesinden yana ne yazik ki...smileys/smiley5.gif

FATIH SULTAN TEKKE

fatid61
26.07.2005, 14:09
TRABZON ASKI ÖYLE BÜYÜKTÜR KI

SÜRGÜNLERINDEN, FATIH DE YILMADI,

MEHMETDE YILMAZ

Harun
26.07.2005, 22:34
TRABZONSPORU BIRAK MEHMET YILMAZ...

Armağan Dere
26.07.2005, 22:48
DEFOL GIT!!!!! SENIN ISIN YOK BU TAKIMDA O GOLLERI ATAMIYON DAHA smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Eddy
26.07.2005, 23:14
<DIR>

mehmet biz senin hazirlik ve antreman maçlarinda oynadigini unutmusuz - koca bir odundan farkin yok. degisecegini sanmiyorum. sen 1 trilyon istemeye devam et. Allaha havale ediyorum seni.

bu dakkadan sonra mehmeti savunanlarda bu takima ihanet eder - mehmet bu takima fazlaliktir</DIR>

ÖzGüReisEsenLerEdited by: Eddy

Eddy
26.07.2005, 23:20
fazla üstüne gitmesek mi???tek suçlu o degil...yani sonuçta adam fatih degilki ondan çok sey bekliyoruz...tamam belki çok çok kötüydü ama...neyse hepimiz sinirliyiz yarin yorumlarimiz düzelir...

Keleşoğlu
26.07.2005, 23:39
Bu senede takimda yer bulamazsa gidecekmis!!! Hemen git be farketmez!!smileys/smiley7.gif

Karambol
26.07.2005, 23:40
Mehmet YILMAZ paçadan basla kendini yakmaya..

Özkan Erdem
26.07.2005, 23:42
bu sene kadroya giremezse gidecekmis.. mehmet n'olur gitme napariz sensiz ya.. sampiyonlar ligine falan katiliriz sen olmazsan, sampiyon falan oluruz biz sensiz aman gitme bi yere.. yiktin bizi yiktiiiiin

Utku061
26.07.2005, 23:48
Yani diger bir topicte sakin olalimfalan dedim am mehmet yilmaz hakkinda bir kaç cümle kurmak gerekir..

Acaba bu kardesimiz Fatih gibi bir futbolcu sakatken ve tek forvet kendisi iken,takimin en önemli gol ayagi iken nedenve nasil o golü kaçirir! bir anlam veremiyorum,sen daha bu takima nasil gireceksin ki,bir önemli maçta sen kurtar da kardescazim..

Son söz,Yönetim Mehmet Yilmaz ile yarin hemen oturup kardesim al bu bonservisin senin yolun açik olsun diyecek! yok sa bu topiclerde biz bu arkadas çok daha yazilar yazariz..

Eddy
26.07.2005, 23:49
mehmet yilmaz amçtan önce ''rumlari bana birakin'' demis...Edited by: Eddy

Aniketus
27.07.2005, 00:25
Trabzonspor'un acilen çözüme kavuşturması gereken en ciddi problemi
M.Yılmaz problemidir. Bu arkadaşın Trabzonspor'da forvet olabilecek
çapta olmadığını ben 2 senedir bağırıyorum, ama nafile..

"Trabzonspor'u çok seviyormuş"... "Çok iyi bir Trabzonsporluymuş"...

"Saha içinde çok koşuyormuş, yırtıcıymış" ...

Bunları geçelim artık beyler.. Bunların hiçbiri dünya futbol
literatüründe iyi bir forveti belirleyen nitelikler değil.. Trabzonspor
teknik yönetimi, artık duygusal ve himayeci anlayışla kadro kurmaktan
vazgeçsin.

Bir dünya kulübünü yönetiyorsunuz kardeşim!..

M.Yılmaz, bırakın ilk onbiri, kadroya bile girememeli bu takımda. Hangi
niteliğiyle ilk 11'de oynayabiliyor bu arkadaş? Takımın top ezme, top
kaybetme, hatalı pas, gol kaçırma vs. bilimum olumsuz istatistik
rekorlarını kimseye kaptırmayan bir zat bu arkadaş. Bir adam sadece çok
koşuyor diye forvette oynatılır mı yahu!.. "Yırtıcıymış.." Neyi yırttı
bugüne kadar? Yırtıcı olmak nedir? Top her ayağına geldiğinde sırtını
kaleye dönüp kambura yatmak ve topu ezmek midir yırtıcılık?..

Bu arkadaşın çok iyi Trabzonsporlu olduğunu bildiğim için, kendisine

sempatim var, ama insan olarak futbolcu olarak değil!..

İlla Trabzonspor camiasında kalmak gibi bir ısrarı varsa, onun
sevgisinden başka şekilde yararlanalım, ama lütfen saha dışında..
Taraftar dernekleri birliği başkanı, koordinatörü falan yapalım.. Avni
Aker'de kadrolu amigo olsun, ne bileyim.. Onu onore edecek daha büyük
görevler bulalım, ama lütfen saha dışına alalım bu arkadaşı bir an
evvel..

Bartuğ13
27.07.2005, 00:35
arkadaslar duygularla yorum yapmayin.lütfen kirici oluyo.kötü oynamistir.iyi futbolcu degildir diyebilirsiniz.ama inanin eleyecegiz bunlari ve memonun da golü olacak.ben de kiziyorum,hatta bazen laf ediyorum ama bu insana sahip çikmazsak ayip olur.lütfen sakinnnn

kutoz
27.07.2005, 00:42
Ne kadar kolay harciyoruz, öz be öz evlatlarimizi. Yazik, hemde çok yazik. Evet mehmet o golü atabilseydi, maç skoru böyle olmayacakti. Atamadi... Ne yapalim, aninda biletini keselim mi. Hayretle okuyorum yorumlariniz. Yazmadan önce biraz daha düsünelim. Sagduyumuzu kaybedersek, yarin takimda oyuncu kalmayacak.

Eddy
27.07.2005, 00:42
abartmayalim...hata da yapsa evladimiz...tek suçlu o degil...Edited by: Eddy

vega
27.07.2005, 00:51
Kapasite belli yapcak birsey yok

Tufan_61
27.07.2005, 01:03
abi yemin ederim mac sonun da agliyacaktim macin basinda mehmetin pozisyonlari aklima geldi cok uzuldum ya sakat sakat fatih gol bile atti helal olsun be fatih mehmete diyecek bisey bulamiyom smileys/smiley7.gif

Tufan_61
27.07.2005, 01:04
ama mehmeti asla dislamayalim takim halinde kotuyduk hayirlisi

MaHMuT_61
27.07.2005, 01:20
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Trabzonda Nufus 345 bin 200 tane Prof Futbolcu var kardes kadromuz 24 kisi ile sinirli hep öz ogullarimiz ee kimi gönderecez..Üzülerek söylüyorum ki Mehmet Hilmi Yilmaz (henüz) bu takimda (en azindan hayalimdeki Trabzonsporda ) oynayamaz..</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=c91915e7>
Ne kadar kolay harciyoruz, öz be öz evlatlarimizi. Yazik, hemde çok yazik. Evet mehmet o golü atabilseydi, maç skoru böyle olmayacakti. Atamadi... Ne yapalim, aninda biletini keselim mi. Hayretle okuyorum yorumlariniz. Yazmadan önce biraz daha düsünelim. Sagduyumuzu kaybedersek, yarin takimda oyuncu kalmayacak. </BLOCKQUOTE>

Muhalif
27.07.2005, 01:54
Yani diger bir topicte sakin olalimfalan dedim am mehmet yilmaz hakkinda bir kaç cümle kurmak gerekir..

bence gerekmez..

uygar_trb
27.07.2005, 01:58
fazla üstüne gitmesek mi???tek suçlu o degil...yani sonuçta adam fatih degilki ondan çok sey bekliyoruz...tamam belki çok çok kötüydü ama...neyse hepimiz sinirliyiz yarin yorumlarimiz düzelir...

abi senin dediginde dogru da ama o asirtma vurus öle labali bi vurus yapilmaz ki ya smileys/smiley7.gifondan sonra takima bisiler oldu kesildi herkes yoksa kafadan çok iyi top oynuyoduk

vizarian
27.07.2005, 02:36
Ah Mehmet bee..

Çok arzulu, çok hirsli ama olmuyor baya çalismasi lazim..

Gelsin bana findik toplasin biraz daha iyi antreman yok..smileys/smiley36.gif

Belki benden de hirsli arzulu ama bir seyler eksik..

Yinede seviyorum adami Lemi'nin velihattismileys/smiley4.gif

Vekil Basbakan...

Vektra58
27.07.2005, 02:40
bu sene kadroya giremezse gidecekmis.. mehmet n'olur gitme napariz sensiz ya.. sampiyonlar ligine falan katiliriz sen olmazsan, sampiyon falan oluruz biz sensiz aman gitme bi yere.. yiktin bizi yiktiiiiin

Bu Yaziyi Kaleme Alan Arkadasi Tebrik Ediyorum. Olayi Ne Güzel Özetlemis.

IX MARKURIS
27.07.2005, 03:09
o bir KAMP YILDIZI...

İleli
27.07.2005, 03:11
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ali Guzeldal oynasaydi daha iyiydi</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

jackal61
27.07.2005, 03:12
Mehmet Yilmaz... keske dinamo batum macindaki hirsinin yarisini gosterebilseydin bu aksam be keske...

NoPain-NoGain
27.07.2005, 09:14
mehmet yilmaz kardesimizden ümidimi kesmemek icin cok cabaladim. fakatartik bunu sürdüremiyorum. kendisinin trabzon, trabzonspor sevgisinden, kazanma isteginden, arzusundan, hirsindan en ufak süphem yokama yetenekleri ne yazik ki trabzonspor gibi yüksek hedefleri olan bir takim icin maalesef yeterli degil.mehmet yilmaz bugün anadolu`daki pekcok güzide kulübün kadrosunda seve seve görmeyiisteyecegi degerli bir futbolcu. en hayirlisinin trabzonsporumuza isteyip de veremediklerinden ötürü daha fazla yipranmadan kulübüne de para kazandirarak baska bir anadolu kulübüne transfer edilmesi olacagina inaniyorum. onun orada kazanacagi basarilar bizleri de mutlu edecek gururlandiracaktir.

arakop
27.07.2005, 10:10
Hayir birde bu adama 1 trilyon veririz imzayi atmaz,Yattarayada 260 milyar talim et deriz.INSAF

tigin
27.07.2005, 11:28
Mehmet senin bonservisini alabilmek için çekilen zahmetleri unutmusa benziyorsun.
sana bir önerim var bu sene findik bolmus.senin boyunda yeterince uzun.masallah gücün kuvvetinde yerinde.orduya yada giresuna findik isçisi olarak git hiç olmazsa millete bi hayrin dokunur.

Tserhan
27.07.2005, 11:35
Mehmet senin bonservisini alabilmek için çekilen zahmetleri unutmusa benziyorsun.
sana bir önerim var bu sene findik bolmus.senin boyunda yeterince uzun.masallah gücün kuvvetinde yerinde.orduya yada giresuna findik isçisi olarak git hiç olmazsa millete bi hayrin dokunur.

YADA OTUR TELEVIZYONUNUN BASINDA BIZIM GIBI FATIH TEKKENIN GOLLERINI IZLE. smileys/smiley2.gif

agahozlu
27.07.2005, 11:39
kampta üstüne diyecek yok.bence kesinlikle gitmeli yok gitmiyorsa klube de oturmali

Harun
27.07.2005, 11:41
Eger Trabzonsporu seviyorsan birak git artik.

Sevgi
27.07.2005, 11:49
Her firsatta ayrilacagini söylüyorsun lütfen sözünün arkasinda dur ve ayril!!!

Taner Uykuçeken
27.07.2005, 11:53
Ergin Keles ve ALi güzeldal gibi gençlere yazik degil mi sana güvenilip onlar kiraya verildi bir aynanin karsisina geç ve kendine bir bak sor bakalim kendine benim bunlari yapmaya hakkim varmi diye cevapla ondan sonrada lisansini yirt

Tmac61
27.07.2005, 11:53
Neden Mehmet suçlaniyor...

Adamin kapasitesi bu kadar...Fatih olmasi bekleyemeyiz...Samsunda,
Kayseri de oynayabilir fakat Trabzonspor için yetersiz...Olay bu...

halil ibo
27.07.2005, 11:58
Aynaya bak o formanin san birkaç gömlek büyük geldigini göreceksin.Arakli'da oynayabilirsin belki ! Ama onlarin hedefide sampiyonluk N'olcak simdi ?

gerisiyalan
27.07.2005, 12:10
Mehmet samar oglani mi ya, ne kadar kolay bir insani günah keçisi ilan etmek.

Zaten bu kadar çok suçlanan, güvenilmeyen bir oyuncudan moralinin iyi olmasini ve rahat oynamasini bekleyemezsiniz.

Futbol 1 kisilik bir oyun degil. </font>

Bakarsaniz takimda herkesin döküldügünü görürsünüz ilk 15 dakikadan sonra. </font>

Mehmet'in isi zor, bu kadar sabirsiz ve cellat bir taraftar olamaz.

Crazy_OfLu61_
27.07.2005, 12:22
Neden Mehmet suçlaniyor...

Adamin kapasitesi bu kadar...Fatih olmasi bekleyemeyiz...Samsunda, Kayseri de oynayabilir fakat Trabzonspor için yetersiz...Olay bu...

Beceriksiz degil mi? Sence..

Kaleciyle karsi kariya kalip gol atamayan dünyadaki sayili futbolculardan bu arkadasta ondan.

vizarian
27.07.2005, 12:34
onun sucuyok onu futbolcu diye oynatan da suc

zanoylu
27.07.2005, 13:45

Zaten bu kadar çok suçlanan, güvenilmeyen bir oyuncudan moralinin iyi olmasini ve rahat oynamasini bekleyemezsiniz.

Futbol 1 kisilik bir oyun degil.

Bakarsaniz takimda herkesin döküldügünü görürsünüz ilk 15 dakikadan sonra.

YAAAW Birak Allahini seversen savundugun adamin oynadigi topa bak 3 sezondur hep beyaz sayfa açar,lig basinda.Aksamki maçi katletti o golleri atsaydi ne biz yenilirdik nede kirmizi kart olurdu..

Adami birde sezon basinda gese istemis satin gitsin....

Guests
27.07.2005, 13:52

harun abiye katiliyorum bakalim ne kadar trabzonspor asigiymis.

---

bide dikkat ettim her yeni sayfaya benim yazimla geçiyoruzsmileys/smiley4.gifEdited by: ÖzGüReisEsenLer

sametaydin
27.07.2005, 13:53

harun abiye katiliyorum bakalim ne kadar trabzonspor asigiymis.

abicim süper yazmissiniz ya. daha ne diyim.smileys/smiley32.gif

Vektra58
27.07.2005, 14:44
Satacak Enayi Bir Kulüp Bulursaniz Hemen Satin Bu Mehmet YILMAZ Kazmasini. Yok Kimse Almiyorsa, Üste Para verip Birilerine Kakalayin...

Oğuzhan Turhan
27.07.2005, 14:46
mehmet yilmazin bi gazeteye verdigi demeç aklima geldide,bu yilda ilk 11 egiremezsem seneye takimdan ayrilirim demisti,rica ediyorum mehmet yilmaz sene sonunu beklemeden transfer sezonu kapanmadan çek git

sametaydin
27.07.2005, 14:50
Satacak Enayi Bir Kulüp Bulursaniz Hemen Satin Bu Mehmet YILMAZ Kazmasini. Yok Kimse Almiyorsa, Üste Para verip Birilerine Kakalayin...

ziya dogan genclerbirligine istedi mehmet yilmaz i. bizim akillilar vermedi.

61trabzonomer
27.07.2005, 14:50
gitmesinde biraz dinlendirelim .........

sametaydin
27.07.2005, 14:56
mehmet yilmazin kaleciyle karsi karsiya kacidigi pozisyonu hepiniz gördünüz.

kalecinin üstünden asirtmak istedi ve topu vurdugu yeride gördünüz. yeryüzünde hiçbir golcu inanin bana su vurusu yapamaz. beceremez topu oraya vurmayi. 50 metre uzaktan auta yolladi topu ve birde trabzonsporun golcusu bu adam. güldürmeyin beni.

üstüne üstlük su vurusu yapmak için trilyon para istiyo kulüpten. ve bizim kulüpte veriyor istedigi parayi. helal olsun hepinize.

Harun
27.07.2005, 15:00

Sabirsizlik ve Trabzonspor taraftari....Sadece gülüyorumsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley17.gif

M.yilmaz dün gelmedi külübe.3 yildir Trabzonspor'da ama sanada hak veriyorum akilda kalacak hiç bir özelligi ve becerisi olmadigi için unutmus olabilirsin.

irfanköse276
27.07.2005, 15:12

Sabirsizlik ve Trabzonspor taraftari....Sadece gülüyorumsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley17.gif

M.yilmaz dün gelmedi külübe.3 yildir Trabzonspor'da ama sanada hak veriyorum akilda kalacak hiç bir özelligi ve becerisi olmadigi için unutmus olabilirsin.

sadece kilitlenmis bir denizli maçinda 85de kafayla gol atti. ,

gerisi?

koca bir hiç

Vektra58
27.07.2005, 15:14
Mehmet YILMAZ Sana Sesleniyorum. TRABZONSPOR CAMIASINI EGER AZ DA OLSA SEVIYORSAN giderFENERBOSTAN Kulübüne Transfer olursun.

Mehmet YILMAZ'in Trabzon Taraftarina Yapacagi En Büyük Iyilik Budur.

zanoylu
27.07.2005, 15:19
gitmesinde biraz dinlendirelim .........

Adam 3 yildir dinleniyor, heralde yatmaktan kalbi büyümüstür.Karpuz misalismileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
27.07.2005, 17:27
ben de yillardir arkasindaydim ama bu maçtan sonra degilim.

isin diger boyuut da sudur ki yazi yazarken bu insanin da okuyabilecegini düsünün,gitmesini istiyor olabilirsiniz ama bunu daha dogru bir sekilde dile getirebilirsiniz..

smertkan
27.07.2005, 17:44
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD align=middle>Hedefim 20 Gol</TD></TR>
<TR>
<TD>
TRABZONSPOR ile 4 yillik sözlesme yapan Mehmet Yilmaz, "Çok sevdigim kulübümde artik özgürce futbol oynayacagim. Kendimi kuslar kadar hür hissediyorum" dedi. Yildiz golcü, "Inanin önümüzdeki sezon büyük patlama yapacagim. Bu yil ligde istedigim kadar gol atamadim. Hedefim önümüzdeki sezon asgari 20 gole ulasmaktir. Kendime Hakan Sükür'ü örnek aliyorum. A Milli Takima da yükselecegim" diye konustu.</TD></TR>
<TR>
<TD>Kaynak: Milliyet (http://www.mehmetyilmaz.com/basingoster.asp?kaynak=Milliyet)</TD></TR>
<TR>
<TD align=right>

09.06.2003</TD></TR></T></T></TABLE>

Alinti Mehmet Yilmazin kendi sistesinden. 2002-2003, 2003-2004 ve 2004-2005 sezonu geçti mehmetYilmaz ligde toplam 20 golü bile atamadi?26 yasinda 1996 tan beri profesyonel Samsun Altay ve Trabzonda oynadi.Altayi hatirlamiyorum.Yanilmiyorsam Samsunda sezonu 1 golle kapatti. Golcü dedigin Mehmetin attigi golü 1 sezonda atar.Bu isin Matematigi.

Bu arada 10 kez ümit Milli oldu. oradada basarili oldugunu hatirlamiyorum hatta Avrupa kupasi elemelerinde yunanlilara karsi oyunu degistirir diye aldilar 5 dakikada kendini attirdi( Yattara misali ).Yunanistanin o günkü ümit takimindaki elemanlaravrupa sampiyonu takimda vardi.(Örnegin Seyitalitis )

Isin Yorumu ise ; Mehmet Yilmaz örnek aldigi adam Hakan Sükür,Nami diger Saban, onunda devri bitti.Artik Kazma Forvetle olmuyor. Fatih Tekke gibi komplike Futbolcu devri basladi.Bu nedenle Mehmet Yilmaz Trabzonda degil Yedek, kadroya bile girecek futbolcu olamaz.Trabzonsporluluguna lafim yok, Gelsin Kapalida beraber tezahürat yapalim.

ve Hakan Sükür devri bitti.Çiragi Mehmet Yilmazinda devri biter. ver talibi Ziya Dogana bakalim alacakmi?

The Legend
27.07.2005, 20:15
Mehmet Yilmaz i smileys/smiley7.gifA.Sebatspora kiralayalim yada verelim diyecegim ama sebata yazik olur o yüzden en iyisi rakip takimlara vermek.

Harun
27.07.2005, 21:07
Sana kinim dinmiyor M.Yilmaz.Admin olsam burdaki listeden adini bile silerdim.

kutoz
27.07.2005, 21:11
düne kadar mehmetin gönderilmesinden yanaydim ama dün çok farkli gördüm - senol günes geldikten sonra mehmet çok degismis. enazindan artik ne yaptigini biliyor. izleyip görücegiz. (Gönderen: 06-Temmuz-2005 Saat 08:29 | Kayitli IP)

Özgür kusura bakma, söyle biraz geriye gitmek istedim. Mesela sen bu mesaji 6 Temmuz'da birakmissin. Bugün ayin 27'si. Bir maçin ardindan öfke kusuyorsun Mehmet'e. Yukarida ki düsüncelerini 1 maçla beraber silebiliyormusun?

Amacim Mehmet'i savunmak degil. Bende Mehmet'in aksam kaçirdigi gole yaniyorum. Trabzonspor bana 1 milyar versin, bende o topu kalenin üzerinden, hatta mehmetin'kinden daha asagidan avuta atardim. Belkide yanlislikla golde yapardim. Ama asiri tepki veriyoruz gibi geliyor bana. Insani kazanmak yerine, satalim diyoruz. Söyle geçmis mesajlarinizi bir daha okuyon lütfen.

Sacit
27.07.2005, 21:39
iyi topçu ama ögrenmesi gereken çok sey var

Guests
27.07.2005, 22:25
kutoz

izleyip görücegiz dedim orda - izleyip gördük. resmi maçlarda degismemis hala ayniymis. antreman golcüsü hazirlik maçlari golcüsü lazim degil bize. öyle olsa para almadan bende çikip oynardim. mehmetin degistigini sanmistim ama yanilmisiz iste. zaten hazirlik maçlari baslamadan gençlere verilip ugur boral hakan ( sanirim ) altintas ile takas edilmesi gerektiginide söylemistim.

kutoz
27.07.2005, 22:28
Haklisin, elestirebilirsin Özgürreisesenler. Bu sizin en dogal hakkiniz.

Aniketus
27.07.2005, 22:33
Ama asiri tepki veriyoruz gibi geliyor bana. Insani
kazanmak yerine, satalim diyoruz. Söyle geçmis mesajlarinizi bir daha
okuyon lütfen.

Gönderen: 13-Mart-2005 Saat 14:41 | Kayitli IP

mehmet yilmaz'in forvetle uzaktan yakindan alakasi yok.

bence çok iyi bir savunma oyuncusu olabilir belki ondan, ama forvet asla ve asla!..

pas vermesini beceremeyen (takimda pas yüzdesi en düsük oyuncu),
ayaginda top saklayamayan, gol vuruslarinda beceriksiz (takimda %100
lük pozisyonlarda gol kaçirma rekoru da onda) böyle forvet mi olurmus?

kendimizi kandirmayalim. kendisi çok iyi bir TRABZONSPORLU, ama iyi bir forvet degil.

Edited by: Aniketus

kutoz
27.07.2005, 22:46
Sende haklisin.

S O N U Ç olarak SAT-ALIM olsun, öyle mi?
Edited by: kutoz

baget55
27.07.2005, 22:53
INANMIYORUM SIZE YA .. ADAMI 90 DAKIKADA SATTINIZ YA HELAL OLSUN HEPINIZE ... BIR GOL POZISYONUNU KACIRDI DIYE ADAMI YERDEN YERE VURDUNUZ BE YAZIKLAR OLSUN SIZE ...

DUN TAKIMDA KAPTANDAN BASKAELLE TUTULURBI TANE OYUNCU VARMIYDI .. BUTUN SUC MEHMET YILMAZA MIKALDI SIMDI? YAZIK BEYLER YAZIK ? BU COCUK TRABZONUN EVLADI O ISTERMIYDI BOYLE OLSUN.. HEM UNUTMAYINKI NE OYUNCULAR NE GOLLER KACIRIYOR.. ROBERTO BAGGIO ITALYA YI DUNYA KUPASINDA 1.LIKTEN ETTI ADAM ULKESINDE BU KADAR ELESTIRILMEDI.. SIZ MEHMET YILMAZI NEREDEYSE VATAN HAINI YAPTINIZ ....!

TEK SORUMLU MEHMET YILMAZ DEGIL YADA FORVET HATTI DEGIL BU MACTA HANGI BLOK ADAM GIBI OYNADI KI..BU MAC BU SEKILDE BITTIBUNU ARTIK BU SEKILDE KABULLENMEYI DENEYIN ...LUTFEN...VE ARTIK MEHMET YILMAZ'ADA BU KADAR YUKLENMEYIN... UNUTMYANIN KI ODA EN AZ BIZIM KADAR SU AN DERTLIDIR VE GEREKEN DERSLERI KENDI ADINA CIKARMISTIR..

SAYGILAR BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI ....smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

yakup midi
27.07.2005, 22:55
arkadaslar adam yetersiz forvet için durumu dramatize etmeyin lütfen takimi çok yavaslatiyor ayrica.........

Armağan Dere
27.07.2005, 23:12
INANMIYORUM SIZE YA .. ADAMI 90 DAKIKADA SATTINIZ YA HELAL OLSUN HEPINIZE ... BIR GOL POZISYONUNU KACIRDI DIYE ADAMI YERDEN YERE VURDUNUZ BE YAZIKLAR OLSUN SIZE ...

DUN TAKIMDA KAPTANDAN BASKAELLE TUTULURBI TANE OYUNCU VARMIYDI .. BUTUN SUC MEHMET YILMAZA MIKALDI SIMDI? YAZIK BEYLER YAZIK ? BU COCUK TRABZONUN EVLADI O ISTERMIYDI BOYLE OLSUN.. HEM UNUTMAYINKI NE OYUNCULAR NE GOLLER KACIRIYOR.. ROBERTO BAGGIO ITALYA YI DUNYA KUPASINDA 1.LIKTEN ETTI ADAM ULKESINDE BU KADAR ELESTIRILMEDI.. SIZ MEHMET YILMAZI NEREDEYSE VATAN HAINI YAPTINIZ ....!

TEK SORUMLU MEHMET YILMAZ DEGIL YADA FORVET HATTI DEGIL BU MACTA HANGI BLOK ADAM GIBI OYNADI KI..BU MAC BU SEKILDE BITTIBUNU ARTIK BU SEKILDE KABULLENMEYI DENEYIN ...LUTFEN...VE ARTIK MEHMET YILMAZ'ADA BU KADAR YUKLENMEYIN... UNUTMYANIN KI ODA EN AZ BIZIM KADAR SU AN DERTLIDIR VE GEREKEN DERSLERI KENDI ADINA CIKARMISTIR..

SAYGILAR BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI ....smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

3 senede yapmadi da simdi mi yapacak allah askina çikaracagi dersi önceki maçlarda yapsaydi bu maçta yapmamaliydi ne olcak simdi 2-0 'a kaldik orda atsaydi o golleri sonuç daha farkli olurdu ve ben bu mesaji yazmazdim

saygilarimla

Harun
27.07.2005, 23:52

Sen bu yazini M.Yilmaz'in hangi oyununa güvenerek yazdin anlamiyorum.Burda 90 dakika önemli degil biz 3 senenin verdigi rahatsizligi dile getiriyoruz.Ve dünkü müsabakada patlama noktasi idi.Senin örnek verdigin Baggio'nun futbol tarihine bak derim sonra onu M.Yilmaz'la karsilastirmani tavsiye ederim.Burda Trabzon'lu arkadaslar bazen duygusal yaklasiyorlar olaya. Sirf M. Yilmaz Trabzonlu diye kalsin diyenler bile var .M.Yilmaz'in futbolunu bilen biri kesinlikle sampiyonluga giden bir takimda bu oyuncuyu görmek istemez.Sunu bir kez daha yineliyorum ben M.Yilmaz'i sadece dünkü maça göre degil bize geldigi zamandan beri olan kisim için elestiriyorum.Ve ekliyorum M.Yilmaz Trabzonsporu birak yoksa sayende biz birakacagiz.

Vektra58
28.07.2005, 00:12

Sen bu yazini M.Yilmaz'in hangi oyununa güvenerek yazdin anlamiyorum.Burda 90 dakika önemli degil biz 3 senenin verdigi rahatsizligi dile getiriyoruz.Ve dünkü müsabakada patlama noktasi idi.Senin örnek verdigin Baggio'nun futbol tarihine bak derim sonra onu M.Yilmaz'la karsilastirmani tavsiye ederim.Burda Trabzon'lu arkadaslar bazen duygusal yaklasiyorlar olaya. Sirf M. Yilmaz Trabzonlu diye kalsin diyenler bile var .M.Yilmaz'in futbolunu bilen biri kesinlikle sampiyonluga giden bir takimda bu oyuncuyu görmek istemez.Sunu bir kez daha yineliyorum ben M.Yilmaz'i sadece dünkü maça göre degil bize geldigi zamandan beri olan kisim için elestiriyorum.Ve ekliyorum M.Yilmaz Trabzonsporu birak yoksa sayende biz birakacagiz.

Harun Kardesim Az Bile Söylemis.Nedir Bu Füzeci Hami'nin 10 Numarali Formasini Giyen Arkadastan Çektigimiz. Yeter Ya Yeter.

Harun-61
28.07.2005, 00:34
bir ezik taraftarin, jun transferi hakkinda görü$ü:

En azindan Mehmet Yilmaz denen amatör küme topçusundan iyidir.

anlamayan kalmadi...smileys/smiley5.gif

Mucit
28.07.2005, 10:48
Mehmet yilmazin görevi golcümü?ben böyle bir karekterini göremiyorum öyle bir havasi yok oyunu yok kisacasi ,bence ancak yedek kalabilecek bir futbolcu Trabzonspor gibi hedefleri büyük olmus bir takimda bu futbolcuya gölcü diye bakamiyorum belki iyi niyetli olabilir çok çalisiyor olabilir ama Allahin verdigi yetenek bir golcü için kisitli bunu herkes görüyor.ama malesef zamaninda bir golcü bulamayan ve Fatihin sakatlik döneminde oldugu bir zamanda Senol günesin sahaya sürmesi mecburiyetten baskasi degil.

Harun
28.07.2005, 11:00
bir ezik taraftarin, jun transferi hakkinda görü$ü:

En azindan Mehmet Yilmaz denen amatör küme topçusundan iyidir.

anlamayan kalmadi...smileys/smiley5.gif

M.yilmaz'in futbol kalitesini bilmek için ezik olmaya gerek yok.Onun her hattiyla ne tür bir topçu oldugunu cümle alem biliyor.Ama bi kendisi bilmiyor.Bilse zaten sevdigi külübe iyilik yapar ve çeker gider.

lazutlarlivera
28.07.2005, 11:54
arkadaslar bi abimizin önerisini söylemek istiyorum.diyo ki "mehmet yilmaz iyi çocuksun,has usaksin ama iyi santraf degilsin.ama iyi topçusun.futbol kitabinda meshur bir söz vardiir kötu santrofordan iyi stoper olur senol günes duysun"aynen böyle diyo.siz ne dersiniz

CECEN61
28.07.2005, 11:55
mehmet yilmazi sizlere tarif edecegim arkaadslar.mehmet yilmazi ben kadar seveniniz yoktur.anlatayimda dinleyin.mehmet yilmaz top tekniginin bizim bakkal rüstemin oglundan iyi olmadigi kesindir.kaleye sirti dönükken kaleye yüzünü dönebilmesi imkansiz gibidir.her zaman arkasinda biri varmis gibi topla beraberken rahat degildir.son vuruslarda ayaginin ayari yoktur.basit golleri kendine yakistiramadigi için atmaz.o zor pozisyonlari atilamayacak denmilen golleri atmakla görevlendirilmistir.çok hirslidir. iste en sevdigim yönü.kurmali arabalar vardir kurup kurup biraktiginizda nereye gidecegini tahmin edemezswiniz iste mehmet yilmazda sahaya biraktiginiz anda nereye gidecegini bilemeyeceginiz bi futbolcu son nefesine kadar deli danalar gibi heryere saldirir.birazcik teknigi olun veya gurur yapmayip bi marangoza gitsin gerçekten çok klas bi golcü olur.abicim sunuda inkar etmemek lazim hirsli oldugu sürece herzaman sevecegim bu adami.keske onda olan hirs digerlerindede olsa. allah hepsini bir arada vermemis mehmet yilmaza.arkadaslar kizmakta haklisiniz çünkü mehmet yilmazin kel biraktigi çok trabzonspor taraftari taniyorum.bir taneside ben.söyle bi durum daha var arkadaslar. rumlarla oynanan maçta biz psikolojik olarak yenildik.bunun sebebide mehmet yilmazin vede gökdenizin kaçirdigi gollerdir. takim maç basladiginda gerçekten güzel oynuyordu.takimda bir kisiye olan güvesizlik bütün takimin moralini bozar arkadaslar.hali sahada çekiseli maç oynayanlar bilir.forvet hattinin zayif kalmasi diger oyunculari olumsuz yönde etkilemistir.bu bir gerçektir futboldan anlayan birisi bunu çok iyi anlayabilir.

CECEN61
28.07.2005, 12:05
samsunspor-trabzonspor maçi mehmet yilmaz samsunda oynuyor bi pozisyonda mehmet ceza sahasina girdi kaleciyi geçti direkle arasinda bi adim var kale bombos atsa berabere maç abcim bi sut çekti önce top direge çarpti sonra kendisi gol olmadiya la ne gülmüstüm be

Guests
28.07.2005, 12:07
aslinda stoper sorununu çözebilirmi

TOLGADA FORVETTEN STOPER OLMUSTU YANIEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Bartuğ13
28.07.2005, 12:11
hakkaten ha bir ara zaten oyundan çikmadan bir baktim stoperde geziyodu.belki de stoper olur!ne dersiniz?

lazutlarlivera
28.07.2005, 12:28
diyorum size olsa olsa stoper olur IZMIR den ALI OF

Harun
28.07.2005, 17:53
Bu sefer rakip kaleye atamadigi golleri bize atmaya baslar.En iyisi kökten çözümsmileys/smiley2.gif

worldmaster
28.07.2005, 18:01
insallhhh bu yaziyi okursun kazmanin önde gideni seniii..senin yüzünden 7 cihana rezil oldukk.rum medyasi senin yüzünden bizii d..ga aldii..utanmazz heriff..senden anca kazma bi stoper olurr.ne isin var forvette..nerde yetenegin varsa git orda oyna...

Yavas be yavas biraz bir ezige bile bu forumda ancak böyle laflar edilir.

worldmaster
28.07.2005, 18:08
aslinda stoper sorununu çözebilirmi o adamda beyin varmi çook merak ediyorumm evet mehmet yilmaza ayküü testi istiyorumm..önünde top adam kalecinin ellerine daliyooo..

Bu kadar hakaret edilmez yaw .Bu adam bu kadar elestiriliyor bi sey demiyorum tamam kabul.Peki neden kimse Gökdeniz i elestirmez .Kardesim M.Yilmaz kazma ,kürek diyorsunuz,amatör futbolcu diyorsunuz anladik o zaman o golükaçirmasi normal.Gelelim Gökdeniz beyefendiye hani bizim takimin bir yildizi var ya iste o ,hani çok teknik bi futbolcuya,Iste bu futbolcu bütün serbest atislari daga tasa atar kaleci ile karsi karsiya gol atamaz .Anorthosiste de bunu yapti Simdi soruyorum asil elestirilmesi gereken -sözde- yildizimiz Gökdeniz mi olmali yoksa forumdaki çogu kisinin kazma dedigi M.Yilmaz mismileys/smiley7.gifEdited by: worldmaster

Armağan Dere
28.07.2005, 23:40
mehmet yilmazi sizlere tarif edecegim arkaadslar.mehmet yilmazi ben kadar seveniniz yoktur.anlatayimda dinleyin.mehmet yilmaz top tekniginin bizim bakkal rüstemin oglundan iyi olmadigi kesindir.kaleye sirti dönükken kaleye yüzünü dönebilmesi imkansiz gibidir.her zaman arkasinda biri varmis gibi topla beraberken rahat degildir.son vuruslarda ayaginin ayari yoktur.basit golleri kendine yakistiramadigi için atmaz.o zor pozisyonlari atilamayacak denmilen golleri atmakla görevlendirilmistir.çok hirslidir. iste en sevdigim yönü.kurmali arabalar vardir kurup kurup biraktiginizda nereye gidecegini tahmin edemezswiniz iste mehmet yilmazda sahaya biraktiginiz anda nereye gidecegini bilemeyeceginiz bi futbolcu son nefesine kadar deli danalar gibi heryere saldirir.birazcik teknigi olun veya gurur yapmayip bi marangoza gitsin gerçekten çok klas bi golcü olur.abicim sunuda inkar etmemek lazim hirsli oldugu sürece herzaman sevecegim bu adami.keske onda olan hirs digerlerindede olsa. allah hepsini bir arada vermemis mehmet yilmaza.arkadaslar kizmakta haklisiniz çünkü mehmet yilmazin kel biraktigi çok trabzonspor taraftari taniyorum.bir taneside ben.söyle bi durum daha var arkadaslar. rumlarla oynanan maçta biz psikolojik olarak yenildik.bunun sebebide mehmet yilmazin vede gökdenizin kaçirdigi gollerdir. takim maç basladiginda gerçekten güzel oynuyordu.takimda bir kisiye olan güvesizlik bütün takimin moralini bozar arkadaslar.hali sahada çekiseli maç oynayanlar bilir.forvet hattinin zayif kalmasi diger oyunculari olumsuz yönde etkilemistir.bu bir gerçektir futboldan anlayan birisi bunu çok iyi anlayabilir. kardes doru diyon adam sahaya çikti mi ne yapçagini bilmiyor sanki meraya çikan ..... gibi sonra hirsi var ona laf yok topla bulustugu zamanda senin dedigin gibi bu adam kendini düzeltecek mi etmiycek mi bilmiyom smileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gif

o_SaRal
29.07.2005, 02:11
Yaw arkadaslar ne lursa olsun rövans maçinda ihtiyacimiz olan golcü(!) o. yani ona ihtiyacimiz var. ne kadar deve de olsa rövans maçinda oynayacak tek forvet (fatih oynayacak mi bilmiyorum). hatta ligde bile ona ihtiyacimiz var. göndermek bize zarar verir.üç tane golcümüz var(mehmet'i fatih'le ayni klasmana koydum ama..).ali güzeldal da gönderildi... sonuç olarak ne mehmet'i kabullenmemiz lazim. o yüzden de iyi seyler düsünelim hakkinda.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Sunu da kabullenmek lazim ayrica: iki sene üst üste Türkiye kupasini aldigimizda mehmet'in de katkilari azimsanamaz. açikçasi ben 2003 finalindeattigi golü hala daha unutamiyorum...