PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muhammet Topal

innocence
25.07.2009, 23:50
Kulübümüz Muhammet Topal ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

http://img190.imageshack.us/img190/5697/1952a9m1v2x.jpg

Trabzon Süper Amatör Küme takımlarından Hekimoğlu Doğanspor’dan transfer edilen 1988 doğumlu oyuncu, orta sahada görev yapıyor.

Amatör kümeden Trabzon Karadenizspor’a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu belirten Muhammet, “Benim Karadenizspor’da başarılı olmam çok önemli. Amatörde futbol oynayan diğer arkadaşlarımın da yolunu açmak istiyorum. Kendime güveniyorum. İnşallah başarılı olacağım” dedi.

İdari Menajerimiz Serkan Ünver ise Muhammet Topal’ın yetenekli bir futbolcu olduğunu belirterek, “Hekimoğlu Doğanspor’dan Muhammet’i kadromuza katmamızın amatör takımlarımızda mücadele eden diğer sporcu kardeşlerimiz içinde çok önemli. Muhammet’in başarılı olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Miraç Atalay Çiftçi
25.07.2009, 23:51
İyiki içeri bakmışım. Az daha kilitleyecektim. Mehmet Topal gördüm :D

Hayırlı olsun.

Hüseyin İlkin
25.07.2009, 23:55
Geçen sene Yavuz Selim'de, ve bir kaç ilçeye giderek izlediğim süper amatör küme maçlarının bir tanesi bile Hekimoğlu maçı değildi. Gittik oradan oyuncu aldık... :) Hekimoğlu üçüncülük için mücadele veren bir takımdı.

Hayırlı olsun.

Mehmet Zeki
26.07.2009, 00:58
Hayirli olsun.

Uğurtan
26.07.2009, 01:15
Hayırlı olsun inşallah kendini geliştirir.. Ama ben amatöre verilen sizi de takip ediyoruz mesajını daha çok önemsedim..

Semih
26.07.2009, 09:25
Bu adam benim akrabam yahu:)

Başlığa uğramasak haberimiz olmayacak...

Bir arayayım ben onu!