PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetimimizin politikalari

selcjK
10.06.2005, 19:16
Bos bos oturup televizyon izlerken aklima bisiy takildi. transfer yapamadigimiz su günlerde hep sordum kendime, acaba benim düsündüklerimi yönetimimiz düsünemiyor mu diye? Simdi kasamizda borsadan gelen 10 milyon $ sicak para var ve bu transfere harcanmayip çimento fabrikasi vs gibi bir yatirima verilecek.. iyi güzel hatta hos :), simdi kardesler biz bu parayla yirtici bir forvet, panter bir kaleci, deli dana bir defans ile orta saha alsak parayi harcasak. hatta geri kalan parayla stadi büyütsek. iyi olan takimimizi süper yapsak.sahaya çikarken rakip korksa. deseler fatihin banko golu var, zurawskide atar büyük ihtimal, kalecileride gol yemez simdi:) o defans zaten gol yemiyo ak :p , off ya stadda ki ambiansa bak be mahvolduk deseler hos olmaz mi? sonus olarak nolur? trabzonsporun kasasinda 0 $ kalir. ve önümüzde bir sampiyonlar ligi kapisi olur.. süper takimimiz ve stadimizla birlikte celtic manchester inter demeden sampiyonlar ligine kapagi atariz. tak 10 milyon $ ayak basti parasi. koy yerine kardes parani ister çimento fabrikasina yatirr ister seker fabrikasina. ayrica aldigin her puana paralar kasana dolsun. git gide daha da büyü. simdi benim merak ettigim yönetimimizin bunu düsünemedigi mi? yoksa bunlari yapsak bile sampiyonlar ligine katilmayiz endisesi (takima güvenememmi? ) yoksa geçen yil maalesef yapilan biz az parayla çok is yapariz politakasini devam ettirip 3. ön elemede elenince napalim kisitli bütçemizle bu kadar demek için mi? anlamiyorum neden ? sizlerinde bu konu hakkinda fikirilerinizi almaya çalisiyorum. yönetimimiz ne yapiyor?

sametaydin
10.06.2005, 19:25
transferde tabiri caizse yönetim ince eleyip sik dokuyor bence. hemiyi transfer yapiyor hemde maddi olarak bu transferlerin maliyetini en aza indirgiyor yönetim. biraz sabredelim. ya çimento fabrikasi seker fabrikasi olaylari fena degil bence. sürekli gelir kapisi.

Barış
10.06.2005, 19:28
Adamlar kaç yildir bu isin içinde.Parayi nasil degerlendirecekleri de öyle bir anda verilmis bir karar degildir.Ince hesaplar yapilmistir.Sen merak etme adamlar sabah aksam bu isle ugrasiyor.Hallederler.

SDanışmaz
10.06.2005, 19:43
Iyi güzeL yazmissin hepsini ama bizim yönetimiz zaten senin bahsettigin oyuncuLari daha ucuza maL etmeye çaLisiyor.Niye ucuza aLmak varken pahaLiya aLaLim ¿

selcjK
10.06.2005, 19:45
benim bahsettigim olay sadece transfer degil tam okumamissin sanirim, su an bizim elimizde bir para var ve biz bunu resmen kullanmaya korkuyoruz anlamadigim nokta burasi.

Guests
10.06.2005, 20:20
100 Milyon dolarlik bir takimimiz varsa, Sampiyonlar ligine kapagi atmak için 15-20 milyon dolar harcanmasi gerekiyorsa,bir risk alinmalidir bencede...

Zamaninda, bu tür riskleri almaya yönetimlerimiz cesaret edemedigi için çok büyük sikintilar yasadik. Giorgi Kingladze olayini ve daha sonra 1996'da kaçan sampiyonlugun ardindan konusulanlari hatirladim birden... "onu alsaydik kesin sampiyonduk!!!"

pacos_bill
10.06.2005, 20:22
Kulübün eline borsadan geçen para bir seferligine geçmis bir paradir ve devamliligi yoktur. Bu paranin da transfer yerine gelir elde edilebilecek yatirimlara yönlendirilmesi yönetimin öngörüsü ve cesaretidir. Bu parayi flas transferlerde kullanip taraftarin gözünü boyayabilirlerdi ama onlar uzun vadeli planlamayi seçtiler. Bu tip yatirimlardançogu yönetici ve politikaci uzak durur çünküyatirimlarin getirisikendi dönemlerine yetisemeyebilirve oy toplayamazlar. Ancak yönetim takimin menfaatlerini kendininkinden üstün tutmustur. Bu yüzden yönetimimizi tebrik ediyorum.

selcjK
10.06.2005, 22:05
evet pacos yönetimimizin yaptigi bu kelefire kapatirim düsüncesi ilk meyvelerini verdi, bizede bunlari toplamak düser ;
<DIV =tit1>Zurawski agreed the terms of his contract with Austria Vienna</DIV>
<DIV =txt1>Maciej Zurawski did not appear in Poznan yesterday ? contrary to the expectations. Janusz Basalaj confirmed that Maciej headed for Vienna to hold the negotiations with Austria bosses whereas the ?Gazeta Wyborcza? informs that Trabzonspor directors are coming to Krakow on Friday.</DIV>

mircemal
10.06.2005, 22:12
eski yillarin beceriksizliginden ve transferlerdeki basarisizliktan haberi var yönetimin. bu konuda da yapilan hatalari tekrarlamamak istiyorlar.

transfer konusunda bence biraz sabirli olunmali.. zamani gelince olacaktir.

selcjK
10.06.2005, 22:28
yukarida zurawskinin avusturya vien le anlastigi yaziyor. tabii kesin birsey yok..

Barış
10.06.2005, 22:31
Bizle de anlasmisti bi aralar.smileys/smiley11.gif

Beytullah
10.06.2005, 22:44
yönetimin bildigi ve bizim bilmedigimiz konlar vardir...

ftunsal
10.06.2005, 23:59
borsaya girerken, buradan elde edilecek gelirin tranfere harcanmayacagi söylenmisti..bunun borsa açisindan resmi bir yani olabilir....

Guests
11.06.2005, 03:39
borsaya girerken, buradan elde edilecek gelirin tranfere harcanmayacagi söylenmisti..bunun borsa açisindan resmi bir yani olabilir....

Evet, o para transfere harcanamaz.

Ama transferderken bahsettigimiz olay; yatirim yapmak veriske girmek... karsilginda sampiyonlar ligine katilabilme ihtimali varken ne kaybedebilirizriz ki..? aldigimiz futbolcu zaten bizim olacak, ayni paraya zaten geri bile verebiliriz..!!!

pisman olmaktan daha iyidir bence... olsun birazcik borcumuz, kimin kime borcu yokki..?

Ömer SEVİNÇ
11.06.2005, 12:04
Bana datransfere biraz daha para ayirsak daha iyi olur gibi geliyor. Ama geçmiste fenerin yasadiklarini unutmamak lazim. Bol ve pahali transfer bazen faydadan çok zarar getirir takima.

selcjK
11.06.2005, 12:14
fenerin aldiklari adam (ortega) 10milyon $ di bizim alacagimiz en pahali adam zurawski diye gözüküyor onunda fiyati 3 milyon euro 1 yildir ugrasiyoruz ve hala alamadik acele etmezsek avusturya viene gidebilir.

x_man
11.06.2005, 14:01
ewet trabsfre gereksiz para harcamayalim öncelikle trabzonspora yakisir tesisler ve ambiyansi olan stat lazim

Emorfo
11.06.2005, 14:38
selcJK tamamen her Trabzonsporlunun aklindan geçenleri yazmis. Kahvede, iste her Trabzonsporlu bunu konusuyoruz. Trabzonspor iyi bir jenerasyon yakaladi kadro iyi neden borçlanmayi da göze alip kaliteli transferler yaparak risk almasin. Farz edelim ki yönetim 4 tane bomba transfer yapti kasamizda para kalmadi hatta eskiye düsdük. sampiyonlar Ligine katilarak bir nebze bu durum düzeltilir. Diyelim ki sampiyonlar ligine katilamadik. Bu bir kayip olmaz benim için. 22 senelik hasretin sona ermesi için zaten bu yapilmaliydi. Çok iyi bir kadroyla Trabzonspor 2 sene sansini dener ve inaniyorum ki 2 sene içinde çok rahat sampiyon oluruz. Isler ters giderse bile takimdaki bir kaç oyuncu satilarak ekonomik darbogazdan kurtulabiliriz. Gs UEFA kupasini alirken ekonomik olarak çok iyi oldugunu kim söyleyebilir. Gs yöneticileri o dönemde herseyi göze aldi Hagi, Popescu gibi dünya yildizlarini kadrolarina kattilar ve sonuç almayi da basardilar. Trabzonspor su anki kaliteli ve iyi futbol oynayan kadrosuna 4 tane çok kaliteli takviye yaptigi taktirde yillardan sonra yakaladigi bu kaliteli kadro özeldigim sampiyonlugu bize gatirebilir. Yönetim bu konuda büyük düsünmek zorunda. Artik bu hasretin bitmesi gerekiyor. gerekirse yöneticiler ellerini ceplerine atmalidir. 10 milyon Trabzonspor taraftari sevinmeyi hakediyor. Bitsin bu hasret artik..

Oruç
11.06.2005, 14:41

hangi aralarsmileys/smiley36.gifula bu adami getirecegiz diye göbegimiz çatladi!

bekliyoruz bakalim ne olacaksmileys/smiley18.gif

FATIH SULTAN TEKKE

Oruç
11.06.2005, 14:43

hangi aralarsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

FATIH SULTAN TEKKE

KaiserSoza
11.06.2005, 15:19
millet ali tandoganlari,youlalari,GERETS leri alsin,bizmkiler hala ince eleyip sik dokusun.Dokusun bakalim nereye kadar!

en fazla 2. ön eleme maçina kadar.

Bu sene de "geç kalinmis transferler yüzünden s.l. ne
gidemezsek-szymek- bunun hesabini kimse veremez" atilan onca güzel adim
gölgelenir.

sabiirsizlanioruz,elde deil!!!

SDanışmaz
11.06.2005, 17:25
Bende bundan korkuyorum ama böyLe yaptikLarina göre bi biLdikLeri vardir...

selcjK
11.06.2005, 17:28
arkadaslar yönetim politalarini tamamen transfere indirgemisssiniz, bu onu aldik bunu alamadik muhabbetleri yerine (zaten transfer topici var) neden biz bu parayi kullanamiyoruz "emorfo" gibi düsüncelerinizi aktarirsaniz daha doyurucu bir topic olur görüsündeyim. sonuç olarak toparlasak elimizde bir para mevcut ama biz bunu harcayamiyoruz acaba parayi batirma korkusu mu var yönetimde. hadi hayirlisi.

selcjK
12.06.2005, 14:22
bu yazanlar dogruysa bravo diyorum yönetimimize :)

Altinci görüsme
Trabzonspor?un inadi inat... Zurawski için tam alti kez Wisla Krakow Kulübü?nün kapisini çalan Bordo - Mavililer, bu kez isi bitirmek amacinda. Ayrica ayni takimda forma giyen Glowacki?yi de isteyen Bordo - Mavililer Krakow?la müthis bir pazarlik içinde. Karadeniz ekibi Zurawski için 2.5 milyon Euroluk bir teklifte bulundu. Trabzonspor diger aday, Glowacki için ise 700 bin Euro?yu gözden çikardi.

Bir yandan da kaleci
Ancak Krakow bu paranin arttirilmasini istiyor. Yönetici Ömer Sari ve Metin Akbasoglu?nun yürüttügü transfer pazarligini Baskan Atay Aktug da yakindan takip ediyor. Szymkowiak?in iyi çikmasindan sonra Polonya pazarina yönelen ve bu iki futbolcudan en az bir tanesini kadrolarina katmak isteyen Aktug?un kulagi yöneticilerden gelecek mutlu bir haberde. Karadeniz ayni zamanda kaleci arayislarina da devam ediyor.

Crazy_OfLu61_
12.06.2005, 15:11
Valla yönetim böyle yapiyorsa mutlaka bir bildigi vardir. Bizim kadar onlarda takimin basarili olmasini istiyorlar sonuçta. Onlar planlarini yapip ona göre adim atacaklardir. Öncelik olarak çimento fabrikasini görmüslerse öyledir.

sametaydin
12.06.2005, 15:31
hocam bi bekleyelim. hayirlisi olsun diyelim. insallah zurawski olacak. ama o olmazsa da yönetim ve teknik heyet alternatif belirledi bildigim kadariyla. o da iyi futbolcu. anlicagin forvet alinacak.

selcjK
15.06.2005, 11:31
bu zurawski transferi beni iyice bunaltm?? durumda, önce pazartesi imzal?yor dendi, sonrada çar?amba trabzonda, ?imdide hafta sonu gelecek deniyor art?k bu i?e iyi veya kötü bir nokta konmal? ben s?k?ld?m art?k..

ayr?ca yönetimin önünde çok önemli bir tolga meselesi var. shaktar tolga için 3.5 milyon $ + 1 futbolcu önermi? ve kendisine 1.5 milyon euro vaad etmi?. biz ise bunu reddettik, bunun üzerine tolga yönetimde 1.7 trilyon istedi biz ise 1.2 trilyondan fazla vermeyece?iz diye iletmi?iz. ?imdi tolga diyor ki istedi?im paray? vermezseniz 1 sene oynar bedavaya giderim. ki o 1 senede nas?l bir performans gösterece?i meçhul!? ?imdi bu durumda yönetim sizce ne yapmal?, yönetim hala tolgaya sözle?me att?rmakta aceleci olmayaca??z diyor. anlayam?yorum yönetimimizi, anlayamaca??mda. ?imdi tolga böyle diyor yönetimimiz böyle diyor, e?er yönetim bekleyelim devre aras?nda kelefire kapat?r?z diye dü?ünüyorsa tolga bedavaya gider ve muhtemel kötü oynamalar?nda da akl? shaktarda diye haberler hep ç?kar, yönetim bence ya hemen imza att?r?p bence hakketti?i paray? vermeli, ya da shaktara satmal?. ama kelefire kapat?r?m dü?üncesinde olmamal?d?r. dü?üncelerini bekliyorum sal?cakla..

selcjK
15.06.2005, 12:08
?nan?lmaz haberler var bas?nda ya i?te buyrun haberler çok komik inanmak gelmiyor içimden i?te butun gazetelerin man?etleri zurawski, tolga konusunda neler yaz?lm??, bir yerde zurawski tamam diyor bir yerde zurawski olmayacak diyor. i?te haberler

selcjK
15.06.2005, 12:10
Fatih Ada'ya
Fotomac

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Emre ile anla?an Newcastle, Trabzon'un y?ld?z?n? da istiyor. Fatih ise Devler Ligi nedeniyle Everton'a daha s?cak.

Souness, Fatih Tekke'yi ?stiyor

Newcastle United'?n teknik patronu, Türkiye'nin "gol kral?" Fatih'in al?nmas?n? istedi. ?ngiliz kulübü Trabzonspor'a resmi teklif yapacak.

Emre Belözo?lu'nun transferini büyük ölçüde bitiren Newcastle United'?n teknik patronu Souness ?imdi de gözünü Trabzonspor'un y?ld?z? Fatih Tekke'ye dikti. Uzun süredir milli futbolcuyu takibe ald?ran Souness, Süper Lig'in gol kral? olan Fatih Tekke'nin al?nmas? için yönetimden istekte bulundu?u ö?renildi. Newcastle United kulübü, golcü futbolcu Fatih Tekke için resmi teklife haz?rl?yor.

?DD?A: AKLI EVERTON'DA!
Newcastle'?n önümüzdeki hafta Trabzonspor'un y?ld?z? Fatih Tekke için resmi teklifte bulunaca?? ö?renilirken ortaya at?lan ba?ka bir iddia kafalar? kar??t?rd?. ?ddiaya göre bordo-mavili golcünün gönlü daha önce kendisine teklif yapan Everton'a gitmekten yana. Bunun nedeni ise ?ngiliz kulübünün ?ampiyonlar Ligi'nde oynayacak olmas? gösteriliyor.

H?Ç K?MSEYE ?Z?N YOK
Yeni sezon için güçlü bir tak?m kurmay? hedefleyen Trabzonspor ise kadrodan hiç bir y?ld?z?n? vermeyi dü?ünmüyor. Asba?kan Ömer Sar?, "?enol Güne? hocam?z kadronun bozulmamas?n?, aksine takviye yap?lmas?n? istiyor. Biz de bu ba?lamda çal???yoruz. Çünkü Trabzonspor olarak yeni sezonda çok büyük hedeflerimiz var" diye konu?tu.

Szymkowiak'a büyük onur
Trabzon'un Polonyal? oyuncusuna eski kulübü W.Krakow alt?n top ödülü verdi.

Polonya'da bu sezon ?ampiyonlu?u yakalayan Wisla Krakow eski futbolcusu Szymkowiak'? da unutmad?. Wisla Krakow, Groclin'i 3-0 yendikleri maç sonras?nda yap?lan ?ampiyonluk kutlamalar?na Szymkowiak'? da davet etti. ?lk yar?da formas?n? giydi?i kulübünün kupa törenine kat?lan oyuncuya ?ampiyonluk madalyas? da verildi.

Kutlamalar?n ikinci bölümünde Szymkowiak'a en büyük ödül olan "alt?n top" ödülünü veren Wisla Krakow, Trabzonspor'da forma giyen milli futbolcusunu ba?r?na bast?. Tribünler milli futbolcuya "Szymkowiak, Szymkowiak" tezahüratlar? yapt?.

?n?allah devam? Trabzonspor ile
Polonya'da ?ampiyonluk ya?ayan Zurawski, Trabzon için gün say?yor.

Trabzonspor'un almak için büyük çaba sarfetti?i Zurawski, "?ampiyonluk kupas? sevincini Trabzonspor ile de ya?ayaca??ma inan?yorum" diye konu?tu. Milli futbolcu Groclin'i 3-0 yendikleri maçta att??? 2 gol ile tiribünleri aya?a kald?ran kaptan oldu.

Bordo-mavili yöneticiler Zurawski için yar?n Polonya'ya gidecek. Önder Bülbülo?lu, "Hiç pürüz yok. Ba?kan?n Amerika'dan 'Gelin bu i?i bitirelim' demesini bekliyoruz" derken Metin Akba?o?lu da "Ba?kalar? da devrede ama biz avantajl?y?z" ifadesini kulland?.

Tolga durmuyor Trabzon vermiyor
Shakhtar Donetsk'in teknik patronu Lucescu'nun sözlerine bordo-mavili kulüpten tepki var.

Lucescu'ya Tolga tepkisi

Shakhtar Donetsk'in teknik patronu Lucescu'nun "Tolga'y? Trabzonspor bize vermeli. ?steksiz oynayan futbolcunun kimseye faydas? olmaz" aç?klamas?na bordo-mavili kulüpten tepki var. Bas?n Sözcüsü ?brahim ?ahin, "Herkes i?ine baks?n. Kimse kimsenin iç i?lerine kar??mas?n" diye konu?tu.

selcjK
15.06.2005, 12:10
Emre sava??
Takvim

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Fener'in anla?mak üzere oldu?u Emre için Trabzon ve Newcastle da devreye girince ortal?k iyice k?z??t?.

Fenerbahçe, 'Gelirim' sözü ald??? Emre için hala bir ad?m önde. Trabzonspor'un da y?ld?z futbolcu için kesenin a?z?n? açt??? iddia ediliyor. Newcastle United'in hocas? Souness da, ba?ba?a görü?tü?ü Emre için umutlu konu?uyor.

Emre taarruzu

Emre'nin ise Newcastle'?n çal??t?r?c?s? Souness'a 'evet' dedi?i iddia edildi.

Trabzon'un Teklifi Çok Ciddi...
Menacer Bulut, "Emre için ?u ana kadar Türkiye ve Avrupa'dan toplam 5 teklif ald?k. Emre'ye Türkiye'den Fenerbahçe ve Trabzonspor talip oldu. Trabzon, 10 gün önce yönetici Murat Bozo?lu arac?l??? ile bize çok ciddi bir teklif sundu. Görü?melerimiz sürüyor" dedi.

Fenerbahçe'ye Yeni Rakip Ç?kt?
Türk ve ?ngiliz devleri, ?nterli Emre Belözo?lu için kap???yorlar... F.Bahçe Yönetimi, Teknik Direktör Daum'un çok istedi?i Emre için günlerdir transfer harekat?n? sürdürürken, Trabzonspor'un da bu futbolcu ile ilgilendi?inin aç?klanmas?, spor dünyas?nda bomba etkisi yaratt?. Emre Belözo?lu'nun Menaceri Ahmet Bulut, dün çok önemli aç?klamalarda bulundu.

Emre'nin Newcastle Aç?klamas?
Emre Belözo?lu'nun ise Newcastle United'?n hocas? Souness'la dün Monte Carlo'da yapt??? özel görü?mede "evet" dedi?i ileri sürüldü. Emre'nin yak?n arkada?lar?na "Futbol ya?ant?m? Avrupa'da sürdürmek istiyorum. Büyük bir aksilik olmazsa, gelecek sezon Newcastle formas?n? giyece?im" dedi?i ö?renildi. ?ngilizler'in ?nter ile pazarl?klara ba?lad??? da belirtildi.

Ben sözünü ald?m
Trabzonspor'un yöneticilerinden Murat Bozo?lu, "Emre'den, Türkiye'ye dönerse Trabzonspor'u tercih edece?inin sözünü ald?m. Emre'ye F.Bahçe'nin teklifinin daha alt?nda bir rakam? kabul ettirip, Trabzonspor formas?n? giydirece?iz. Ancak Emre'nin ilk tercihi Avrupa" dedi.

Zurawski heyecan?
Bordo-Mavili tak?m?n Polonyal? futbolcu için bugün yapaca?? görü?meler yar?na ertelendi.

Yöneticiler Yine De Temkinli Davran?yor
Trabzonspor, Zurawski'nin transferinde son dakika ?oku ya?anmad??? takdirde yar?n mutlu sona erebilir. Yönetici Metin Akba?o?lu ve Önder Bülbülo?lu'nun Polonya'da Wisla Krakow ba?kan?yla bugün yapmalar? gereken görü?me Polonya kulübünün iste?i üzerine yar?na ertelendi. W.Krakow'un Amerika'da bulunan sahibinin bir pürüz ç?karmamas? durumunda Bu oyuncu konusunda bir pürüz olmad??? belirtilirken, Trabzonsporlu yöneticiler her ?eye ra?men son dakika sürprizi ya?amamak için temkinli davran?yor.

Tam Bir Gol Makinesi Olarak Biliniyor
Bu futbolcunun Trabzonspor'a gelecek olmas? nedeniyle camiada büyük bir mutluluk ya?an?rken, Polonya'da Wisla Krakow'un rakipleri olan kulüplerin bu oyuncunun yurtd???na gitmesinden sevinç duyduklar? ö?renildi. Kale önünde ve birebirde çok etkili olan Zurawski bir gol makinesi olarak biliniyor. 29 ya??nda 1.82 boyunda ve 76 kilo a??rl???nda olan ba?ar?l? y?ld?z, 218 maçta 109 gol att?. Zurawski'nin Polonya Milli Tak?m?'nda ise 37 kar??la?mada 9 golü var. Bu arada W.Krakow kulübünün resmi internet sitesinde A.Vien'den sonra ?skoçya'n?n Celtic kulübünün de Zurawski ile ilgilendi?i bildirildi.

M.Y?lmaz keyifsiz
Geçen sezon tak?mda fazla oynama ?ans? bulamayan Mehmet Y?lmaz'?n Zurawski'nin transferinden sonra iyice moral bozuklu?una u?rad??? ve yak?n çevresine, "Art?k ?ans?m daha da azald?" dedi?i ö?renildi.

Tolga'ya taviz yok
Trabzon, S.Donetsk'e gitmek isteyen ba?ar?l? futbolcuyu satmamaya kararl?.

Trabzonspor'dan Tolga'ya S.Donetsk vizesi yine ç?kmad?. Bordo-Mavili kulübün Bas?n Sözcüsü ?brahim ?ahin, "Bu olay art?k y?lan hikayesine döndü. Tolga'n?n bizimle 1 y?ll?k sözle?mesi bulunuyor. S.Donetsk'e gidemez. Art?k bu i?e bir nokta koyma zaman? geldi. Bu olay hepimizin konsantrasyonunu bozuyor" dile konu?tu.

A?ustos kabus
Trabzonspor'un Polonyal? futbolcusu a?ustosta oynad??? maçlarda ya sakatl?k geçirdi, ya da k?rm?z? kart görerek cezal? duruma dü?tü.

U?URSUZLUKLAR SER?S?
Trabzonspor'un Polonyal? y?ld?z? Szymkowiak'a a?ustos aylar? hiç yaram?yor. Bordo-Mavili oyuncu futbol hayat?ndaki tek k?rm?z? kart?n? 10 A?ustos 1996 y?l?nda Beltchatow- Lodz kar??la?mas?nda görerek u?ursuzluklar serisine ba?lam?? oldu.

BU AY H?Ç YARAMIYOR
Szymkowiak, 18 A?ustos 1998'de Lozdzki-Widzew maç?nda sakatlanarak sa? dizinden ameliyat oldu. Polonyal? y?ld?z 8 A?ustos 2002 y?l?nda W.Krakow'un 5-2 galibiyetiyle sonuçlanan Ruch Chorzow maç?nda sakatlanarak 2 ay forma giyemedi.

Hasan umut dolu
Trabzonspor'da yedek kaleci görünümündeki Hasan Sönmez, yeni sezonda kendisine güvendi?ini belirterek, "Kalede hiçbir sorun yok" ifadesini kulland?.

Kadromuz süper
Bordo-Mavili tak?m?n ba?ar?l? oyuncusu Hüseyin, kadrolar?n?n süper oldu?unu belirterek, "Yeni transferlerle birlikte gücümüze güç kataca??z" diye konu?tu.

Gökdeniz stres at?yor
Trabzonspor'un ba?ar?l? futbolcusu Gökdeniz tatilde stres att???n? söyleyerek, "Yeni sezona bomba gibi girmek için buna ihtiyac?m var" ifadesini kulland?.

selcjK
15.06.2005, 12:11
'Zurawski gelecek'
Milliyet

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Trabzonsporlu yönetici Murat Bozo?lu, Celtic ve A.Wien'in de yak?n takibine giren Polonyal? futbolcunun Bordo - Mavili formaya yak?n oldu?unu iddia etti.

Bordo - Mavililer uzun bir süredir gündemlerinde yer alan Polonyal? Zurawski konusunda art?k geri say?ma geçti. Son dakikada ?skoçya'n?n Celtic tak?m?n?n da devre girmesiyle transfer pazar? iyice k?z??t?.
Avusturya Wien'in de gündeminde yer alan Zurawski konusunda transferi yak?ndan takip eden yönetici Murat Bozo?lu, önemli aç?klamalar yapt?. Bozo?lu, "Wisla Krakow Ba?kan?, ülkenin yedinci zengini. Onlardan oyuncu almak gerçekten çok zor. Bonservis konusunda ortak bir noktaya ula?t?k. Ancak ödemenin nas?l yap?laca?? konusunda fikir ayr?l?klar? ya??yoruz. Biz ayn? s?k?nt?lar? Szymkowiak'ta ya?ad?k ama mutlu sona ula?t?k. Zurawski'nin de talibi çok. Ancak oyuncu bize yak?n. ?nan?yorum ki hafta sonu Türkiye'de olacak" dedi.
Polonyal? futbolcunun transferini bitirmek için yöneticiler Önder Bülbülo?lu ve Metin Akba?o?lu'nun bugün Polonya'ya gidece?i ö?renildi. Bülbülo?lu ve Akba?o?lu, Türkiye'ye Zurawski ile birlikte dönmek istiyor.

Hüseyin'den ye?il ???k

Trabzonspor'da iç transfer görü?meleri devam ederken, anla?mas?n?n uzat?lmas? gündemde olan Hüseyin, yönetime sorun ç?karmayaca??n? aç?klad?. Y?ld?z futbolcu, "Yönetimimiz geçen sezon iyile?tirme sözü verdi. Biz de bu çerçevede yeniden masaya oturup, anla?ma zemini arayaca??z. Hüseyin hiçbir zaman Trabzonspor yönetimleri için sorun olmam??t?r. 'Bana ?u tak?m talip, bu tak?m ?u kadar para veriyor' diyerek pisayas? k?z??t?ramam. Hakk?m neyse onu al?r?m" dedi.

Kriz kap?da

Yabanc? transfer aray??lar?n? yo?un bir ?ekilde sürdüren Trabzonspor'da Petkoviç ile D'Haene'nin kulüp bulamamas? yöneticileri tedirgin ediyor. Yeni sezon kadrosunda dü?ünülmeyen iki oyuncunun da görü?tükleri tak?mlarla anla?amamas? kontenjan krizini gündeme getirdi. Bordo - Mavililer, Petkoviç ve D'Haene'nin menajerlerini ellerini çabuk tutmalar? konusunda uyard?.

Ceni ?srar?

Trabzonspor, Brezilya'n?n gözde kalecileri aras?nda yer alan Rogerio Ceni'nin transferi için kollar? s?vad?. Kalecili?inin yan? s?ra frikikten att??? gollerle de tan?nan Ceni'nin bonservisinin 1 milyon dolar oldu?u bildirildi.

selcjK
Zurawski seferi yatt?
Sabah

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Trabzonsporlu yöneticiler Metin Akba?o?lu ve Önder Bülbülo?lu'- nun Wisla Krakow'un golcü oyuncusu Zurawski'nin transferi için bugün Polonya'ya yapacaklar? ziyaretin ertelendi?i bildirildi. Bülbo?lu, Wisla Krakow kulübü ba?kan?ndan haber beklediklerini ve buna göre Polonya'ya gideceklerini belirterek, "Ancak ?u ana dek bir haber gelmedi. Bizim de yar?n (bugün) yapaca??m?z yolculuk ertelendi" diye konu?tu. Bu arada www.wislakrakow.com adl? internet sitesinde Austria Viene'in yan? s?ra ?skoçya'n?n Celtic Glasgow Kulübü'nün de Zurawski ile ilgilendi?i ö?renildi

selcjK
Tolga?dan ince hesap
Star

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Trabzonspor?un Shakhtar?a vermedi?i star, Bordo-Mavililer?le mukavele yenilemeyerek, gelecek y?l bonservissiz transfer olman?n plan?n? yap?yor

KARADEN?Z?DEK? Tolga krizi bir türlü tatl?ya ba?lanam?yor. Bordo-Mavililer, Shakhtar Donetsk?in istedi?i y?ld?z futbolcuyu, sözle?mesini iyile?tirip tutmay? planl?yor. Tolga ise seneye ücretsiz olarak Ukrayna ?ampiyonu?na transfer olmay? hesapl?yor.

Kulübü ile bir y?l daha sözle?mesi olan tecrübeli futbolcu, tak?mda kalmak için ?Ücretimi Fatih ve Gökdeniz?in ayar?na ç?kar?n? derken, uzatma talebini de kabul etmedi. Milli oyuncunun önümüzdeki sezon da bordo-mavili formay? giydikten sonra serbest kal?p Shakhtar?a gidece?i ifade edildi. Tolga?n?n Ukrayna?da arkada?lar? ile birlikte ev tuttu?u ve ortak i? yeri açma planlar? yapt??? da ö?renildi.

Kulübünün para kazanmas? için her ?eyi yapt???n? belirten Tolga, ?4 milyon dolar civar?nda bonservis bedeli önerdiler. ?u an gidersem kulüp de kazan?r ben de. Kalmam halinde Trabzon seneye bu bonservis bedelinden olur? dedi.

Kamp önce Gerede sonra da ?sviçre?de

TRABZON, 20 Haziran?da topba?? yapacak; 22 Haziran?da Gerede?ye hareket edecek ve 1 Temmuz?a kadar burada kamp çal??malar?n? yapacak. Bordo-Mavili tak?m 4 Temmuz?da ise kamp için ?sviçre?ye gidecek.

selcjK
15.06.2005, 12:12
Polonyal?lar piyasa k?z??t?r?yor, Trabzon zorlan?yor
Günes

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Trabzonspor pe?inde ko?tu?u Polonyal? Zurawski i?inde s?k?nt? ya??yor. Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri Metin Akba?o?lu ve Önder Bülbülo?lu'nun Wisla Krakow'un golcü oyuncusu Zurawski'nin transferi için bugün Polonya'ya yapacaklar? ziyaretin son anda ertelendi?i bildirildi. Önder Bülbo?lu, Wisla Krakow'dan haber gelmedi?i için gidi?in ertelendi?ini söyledi
Bülbülo?lu, 'Gitmeyece?imiz kesin. Büyük olas?l?kla Per?embe günü (yar?n) bu transfer için gidece?iz'' diye konu?tu. Bu arada www.wislakrakow. adl? internet sitesinde Austria Viene'in yan? s?ra ?skoçya'n?n Celtic Glasgow Kulübü'nün de Zurawski ile ilgilendi?i ö?renildi. Sitede, Wisla Krakow Kulübü'nün Zurawski konusunda tam olarak karar vermedi?i de kaydedildi.

selcjK
15.06.2005, 12:12
Trabzon Marcos'a yöneldi
Taka

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Uruguayl? Viera el yak?nca, Trabzonspor Brezilyal? kaleci Marcos'u gündemine ald?.

Viera ask?ya al?nd?

BORDO-MAV?L? kulübün, kaleci aray??lar? çerçevesinde Uruguay milli Tak?m? kalecisi Sebastian Viera ile ilgili temaslar? sonuçsuz kald?. National Kulübü'nün 4 milyon euroluk bonservis bedelinde ?srarc? olmas? ve genç kalecinin birçok talibinin bulunmas? nedeniyle, Trabzonspor yönetimi, Uruguay kulübü ile görü?melerini ?imdilik ask?ya ald?.

Marcos gündemde

Trabzonspor'un Brezilya Milli Tak?m?'n?n ikinci kalecisi Marcos ismi üzerinde durdu?u ö?renildi. 2002 Dünya Kupas?'nda da Brezilya Milli Tak?m?'n?n kalesini koruyan 32 ya??ndaki kaleci Marcos Roberto Silveira Reis 1.93 boyunda. Palmeiras'?n file bekçili?ini yapan ba?ar?l? file bekçisi için Trabzonspor giri?imlere ba?lad?.

CELT?C TAL?P

Bu arada ww.wislakrakow. adl? internet sitesinde Austria Wien'in yan? s?ra ?skoçya'n?n Celtic Glasgow Kulübü'nün de Zurawski ile ilgilendi?i ö?renildi. Sitede, Wisla Krakow Kulübü'nün Zurawski konusunda tam olarak karar vermedi?i de kaydedildi. Celtic Zurawski için giri?imlerini yönetim seviyesinde sürdürüyor.

Emre imkans?z!
Bu sözler, Emre'yi Trabzonspor'a transfer edece?i iddia edilen Murat Bozo?lu'na ait. Bozo?lu, yanl?? anlamalara
neden olan Emre olay?n?n asl?n? TAKA'ya aç?klad?.

SON NOKTAYI KOYDU
TRABZONSPOR'da son günlerde konu?ulan isimlerden biri de Emre Belözo?lu. Interli futbolcunun Trabzonspor'a gelece?i yolundaki iddialara kimileri inan?yor, kimileri de 'Olmaz öyle ?ey' diyor. ??in asl?n? aç?klamak ise, Emre'yi Trabzon'a getirece?i iddia edilen genç yönetici Murat Bozo?lu'na dü?üyor. ??te Bozo?lu'nun Emre konusunda TAKA Gazetesi'ne yapt??? ve bu transfer dedikodular?na nokta koyacak aç?klamalar:

ARA TRANSFER OLMADI

"Ara transfer döneminde Emre kendi hocas?yla tart??m??, bunun üzerine de ?nter'den ayr?lma karar? alm??t?. O dönem ben de Brezilya'dayd?m. Emre'nin menajeri Ahmet Bulut da benimle birlikteydi. Emre, ?nter'den ayr?laca??n? söyledi. Hemen kendisiyle irtibat kurdum ve Emre'yi 6 ayl???na kiral?k olarak Trabzonspor'a getirmek için gerekli giri?imleri yapt?m. Ancak hocas? sonradan Emre'yi satmama karar? al?nca bu i? olmad?."

GELME ?HT?MAL? YÜZDE 1

"?imdi Emre'nin Trabzonspor'a gelece?i konu?uluyor. Bütün taraftarlar?m?z ?unu bilsin. 'Emre Trabzonspor'a geliyor' haberleri bomba haberlerdir. Emre Everton ya da Newcastle ile yüzde 99 anla?acak. Türkiye'ye gelme ihtimali yüzde 1 bile de?il. Türkiye'ye gelirse de Fenerbahçe ve Trabzonspor'un teklifini de?erlendirecek. Ancak Türkiye'ye dönme ihtimali olmayan bir oyuncu için bu konular? konu?mak da anlams?z."

'HiNT KUMASI GiBi!
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Önder Bülbo?lu, Wisla Krakow kulübü ba?kan?ndan haber beklediklerini ve buna göre Polonya'ya gideceklerini belirterek, ''Ancak ?u ana dek bir haber gelmedi. Bizim de yapaca??m?z yolculuk ertelendi'' dedi. Polonya'ya yar?n sabah gidece?i bildirildi.

selcjK
15.06.2005, 12:13
Szymek'e Büyük Onur
Türkiye

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Krakow?u inletti
Ligin devre aras?nda Trabzonspor?a transfer olan Miroslav Szymkowiak hem milli tak?mdaki, hem de Türkiye?deki ba?ar?s?yla Wisla Krakow Kulübü taraf?ndan ?alt?n adam? ödülüne lây?k görüldü. Szymkowiak, Wisla Krakow?un ?ampiyonluk gecesinde hem alt?n madalyas?n?, hem de alt?n topunu al?rken taraftarlar?n büyük sevgisiyle kar??la?t?. Polonya bas?n? ?Krakow Szymek sesleriyle inledi? ba?l?klar?yla bordo-mavili y?ld?za geni? yer ay?r?rken, Szymkowiak da yapt??? konu?mada Türkiye ve Trabzonspor?la ilgili övgü dolu sözler sarf etti. Szymkowiak konu?mas?n?, ?Tek hasretim Zurawski? diyerek noktalad?.

Zurawski seferi yar?n
Trabzonspor yönetimi, transferdeki bir numaral? gözdesi Maciej Zurawski için yapaca?? Polonya seferini bir gün erteledi. Yönetici Ömer Bülbülo?lu, Wisla Krakow Ba?kan??n?n ?ahsi problemleri sebebiyle Polonya?ya bugün de?il, yar?n gideceklerini bildirdi. Bu arada Austria Wien?in de yakas?n? b?rakmad??? Zurawski?ye son anda Celtic?in de teklif yapmas? Trabzonspor yönetiminde huzursuzlu?a neden oldu. Zurawski?nin transferiyle ilgili bir aç?klama yapan yönetici Murat Bozo?lu, ?Zurawski Trabzonspor?a çok yak?n ama olmazsa elimizde alternatifler de var? dedi.

Emre harekât?
Menajeri aç?klad?
Trabzonspor, ?nterli milli futbolcu Emre Belözo?lu?nu transfer etmek için devrede. Emre?nin menajeri Ahmet Bulut, yabanc? oyuncu transferi için G.Amerika?da bulunan Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bozo?lu ile milli futbolcunun transferi konusunda s?k s?k telefonla görü?tü?ünü söyledi. Emre?ye yurt d???ndan öneriler geldi?ini, Türkiye?den ise F.Bahçe ve Trabzonspor?un talip oldu?unu belirten Bulut, ?Biz herkese e?it mesafede duruyoruz. 10 gün sonra Emre?nin transferi netlik kazanacak? dedi. Emre?nin Trabzonlu oldu?unu ve Murat Bozo?lu ile aile dostluklar?n?n bulundu?unu kaydeden Bulut, ?Bozo?lu, bize 10 gün önce ciddi bir teklif sundu. S?k s?k da görü?melerimiz sürüyor? diye konu?tu. Trabzonspor gibi bir tak?m?n Emre?yi transfer etmek istemesinin kulübün hedeflerini gösterdi?ini kaydeden Bulut, ?Emre?nin bonservisi elinde ve teklif gelen tak?mlara olumlu bak?yor. Trabzonspor da 2 y?ld?r bir s?çrama yapt?. Böyle büyük bir kulübün Emre?ye talip olmas? güzel bir ?ey. Bildi?im kadar?yla bu transferi ekonomik olarak Murat Bozo?lu üstlenecek. ?u anda anla?t???m?z bir tak?m yok? aç?klamas?n? yapt?.

Kaleye yeni aday Nalepa
D?? transfer çal??malar?n? yo?un bir ?ekilde sürdüren ve özellikle kaleci konusunda daldan dala konan Trabzonspor yönetimi ?imdi de gündemine Polonyal? file bekçisi Maciej Nalepa?y? ald?. 1.90 boyunda, 27 ya??ndaki kaleci konusunda giri?imlerini ba?latan yönetimin bugün Brezilyal? kaleciden al?nacak olan sonuca göre Leh file bekçisinin menajeriyle masaya oturaca?? belirtildi. Ukrayna Ligi?nde 5. s?rada yer alan Karpaty?nin kalesini koruyan dev kaleciye Letonya?n?n Venta Kultiga tak?m?n?n da talip oldu?u belirtildi.

selcjK
Emre'nin transferi için Trabzonspor da devreye girdi
Zaman

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>?nter?de mutlu olmad???n? aç?klad??? günden beri transferin gözdesi haline gelen Emre Belözo?lu için Trabzonspor da harekete geçti. Teklifi do?rulayan y?ld?z futbolcunun menajeri Ahmet Bulut, transfer gerçekle?irse maliyeti yönetici Murat Bozo?lu?nun yüklenece?ini söyledi.

Bu sezon ?nter?den ayr?lmas?na kesin gözüyle bak?lan Emre Belözo?lu için, Türkiye?den Trabzonspor?un da devreye girdi?i aç?kland?. Trabzonspor?un, FC ?nterli milli futbolcu Emre Belözo?lu?nu transfer etmek istedi?i ö?renildi.

Genç oyuncu, ?nter?de forma ?ans? bulamad??? için tak?mdan ayr?lmak istedi?ini sezon ba??ndan bu yana dile getirmekteydi. Emre?yi ?ngiliz kulüplerinden Everton??n almak istedi?i biliniyordu. Önümüzdeki sezon y?llar sonra Avrupa arenas?na ç?kacak ve ?ampiyonlar Ligi?ne kat?lacak Eveton, Emre ile tak?m? güçlendirmek istiyor. Everton??n yan? s?ra Liverpool, Newcastle United ve son olarak da Manchester United??n Emre?yi istedi?i yönünde haberler ç?k?yor. Türkiye?den ise F.Bahçe?nin Emre?yi ?srarla almak istedi?i hatta Aziz Y?ld?r?m??n bu konuda genç oyuncuyla görü?tü?ü biliniyor. Tüm bunlar?n yan? s?ra hiç gündemde yokken Trabzonspor?un da Emre için devreye girdi?inin aç?klanmas? ?a?k?nl?kla kar??land?.

Emre?nin menajeri Ahmet Bulut, yabanc? oyuncu transferi için Güney Amerika?da bulunan Trabzonspor yöneticisi Murat Bozo?lu ile milli futbolcunun transferi konusunda s?k s?k telefonla görü?tü?ünü söyledi. Emre?ye yurtd???ndan öneriler geldi?ini, Türkiye?den ise F.Bahçe ve Trabzonspor?un talip oldu?unu belirten Ahmet Bulut, ?Herkese e?it mesafede duruyoruz. 10 gün sonra Emre?nin transferi netlik kazanacak. Bozo?lu, bize 10 gün önce ciddi bir teklif sundu. S?k s?k da görü?melerimiz sürüyor.? diye konu?tu.

Trabzonspor?un Emre?yi transfer etmek istemesinin kulübün hedeflerini gösterdi?ini kaydeden Bulut, ?öyle konu?tu: ?Emre, gelen tekliflere olumlu bak?yor. Trabzonspor da 2 y?ld?r bir s?çrama yapt?. Bildi?im kadar?yla bu transferi ekonomik olarak Murat Bozo?lu üstlenecek. ?u anda anla?t???m?z bir tak?m yok.?

Trabzonspor Güven?le sözle?me imzal?yor

Transfer çal??malar?n? sürdüren Trabzonspor, daha önce prensipte anla?t??? ?stanbulsporlu Güven Kocabal ile bugün sözle?me imzalayacak. Kulüp Bas?n Sözcüsü ?brahim ?ahin, yapt??? aç?klamada Güven Kocabal'?n bugün sa?l?k kontrolünden geçece?ini ve daha sonra resmi sözle?meye imza ataca??n? söyledi. Bonservisi elinde bulunan Güven Kocabal ile 3 y?ll?k sözle?me imzalanaca?? ö?renildi.

Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri Metin Akba?o?lu ve Önder Bülbülo?lu ise Wisla Krakow'un golcü oyuncusu Zurawski'nin transferi için bugün Polonya'ya yapacaklar? ziyareti ertelediklerini söyledi. Bülbülo?lu, Wisla Krakow kulübü ba?kan?ndan haber beklediklerini ve buna göre Polonya'ya gideceklerini belirterek, ?Ancak ?u ana dek bir haber gelmedi. Bizim de yar?n (bugün) yapaca??m?z yolculuk ertelendi.? dedi. Bu arada www.wislakrakow. adl? internet sitesinde Austria Viene'in yan? s?ra ?skoçya'n?n Celtic Glasgow Kulübü'nün de Zurawski ile ilgilendi?i kaydedildi. Sitede, Wisla Krakow Kulübü'nün Polonyal? futbolcu konusunda tam olarak karar vermedi?i de kaydedildi.

Bozo?lu: Emre?den söz ald?m

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bozo?lu, Emre?den Türkiye?ye dönmesi durumunda Trabzonspor?u tercih edece?inin sözünü ald???n? söyledi. Murat Bozo?lu, Emre?nin ?nter?de mutlu olmad???n? ve ara transferde kendisiyle görü?meye ba?lad???n? belirterek, ?Emre ile menajeri ve ?nter Kulübü menajeriyle o dönemde kiral?k olarak almak için görü?mü?tük. Ancak gerçekle?memi?ti.? dedi. Emre konusundaki görü?melerinin sürdü?ünü ifade eden Bozo?lu, ?Emre?den, e?er Türkiye?ye dönerse Trabzonspor?u tercih edece?inin sözünü ald?m. Babas?yla, menajeriyle, kendisiyle ve ?nter Kulübü ile de yine görü?melerimize devam edece?iz.? diye konu?tu. Bozo?lu, ayr?ca Gerede?de yapacaklar? kampa kadar 1?er kaleci ve forvet oyuncusu transferi de yapmak istediklerini söyledi. Kendisinin kaleci transferi konusunda görü?melerinin sürdü?ünü kaydeden Bozo?lu, ?Forvette de Zurawski ile görü?üyoruz. Ancak bu oyuncunun olmamas? halinde alternatiflerimiz var. Kamp dönemine kadar 1?er kaleci ve forvet transferini yeti?tirmek istiyoruz.?

Fatih: 10 y?ld?r spor gazetesi okumuyorum
Trabzonspor ve Milli Tak?m??n y?ld?z golcüsü Fatih Tekke, medyan?n kendisini h?rç?n gösterdi?ini ama asla böyle bir durumun olmad???n? söylüyor.

Gerçeklerden çok uzak olarak niteledi?i spor gazetelerini 10 y?ld?r okumad???n? belirten y?ld?z futbolcu, spor programlar?n? da seyretmedi?ini ifade ediyor. Fatih Tekke, 17 ya??nda Trabzonspor A tak?m?na yükseldi?inde h?rç?nl???ndan dolay? Altay?a kiral?k verildi?ine de kat?lm?yor. ?Sporseverler ?imdi beni ne kadar mütevaz? buluyorsa, futbola ba?lad???m zaman da ben yine ayn? Fatih Tekke?ydim. Beni h?rç?n olarak bas?n lanse etti. ?nsanlar beni kendi tan?d??? gibi de?il, bas?ndan okudu?u ?ekilde de?erlendiriyor. Ben ne futbol sahas?nda ne de d??arda h?rç?nla??r?m, çünkü haddimi biliyorum.? diyor.

2004-2005 sezonunda 31 golle kral olan Fatih, meslekta?lar?ndan çok farkl? bir yap?ya sahip. Çok kitap okuyan, az televizyon seyreden, bo? zamanlar?n? ailesiyle geçiren bir oyuncu. Di?er ünlüler gibi gece hayat?nda görülmeyen Fatih, ?Bu da benim hayat tarz?m. Mutlu bir yuvam var ve ona bir leke bile getirmeyi dü?ünmüyorum.? ?eklinde konu?uyor. Bu dü?üncelerden dolay? e?i de ailevi ve özel sorular? cevaps?z b?rakmay? tercih ediyor. Yunanistan maç?n? unutmak isteyen y?ld?z futbolcu, kendisine haks?zl?k edildi?ini dü?ünüyor. Özellikle bas?na sitem eden Fatih, ?Bundan dolay? 10 y?ld?r spor gazetesi okumuyorum. Ne kadar hakl? oldu?umu ?imdi anl?yorum. Üç sezondur ba?ar?l? bir grafik yakalayan, Milli Tak?m?da istenen performansa eri?en birisi bu kadar ac?mas?z ele?tirilmez. Benim a?r?lar?ma ra?men yapt???m fedakârl?k gözard? edilmemeliydi. Üç maç? da kazan?p Almanya?ya gidece?iz.? diyor.

selcjK
Tolga'ya taviz yok
Yeni Safak

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Ba?kan Atay Aktu?, transfer ücretine yüzde yüz art?? yapt??? Tolga'n?n,1 trilyon 200 milyar liray? be?enmemesi üzerine yöneticilere, "4 milyon dolar? getirsin, istedi?i yere gitsin" dedi.

Trabzonspor Kulüp Ba?kan? Atay Aktu?'un, Bordo-Mavili Kulübü'ün transfer ücretine yüzde yüz art?? yapt??? Tolga'n?n 1 trilyon 200 milyar liray? be?enmemesi üzerine bu futbolcu için yöneticilere, "4 milyon dolar? getirsin, istedi?i yere gitsin" dedi?i ö?renildi. Aktu?, Bordo-Mavili tak?m?n defans oyuncusu Tolga'n?n transferine müdahale ederek, bu futbolcuya taviz verilmemesi konusunda net bir tav?r tak?nd??? ö?renildi. Ba?kan Atay Aktu?, transfer ücretine yüzde yüz art?? yaparak 600 milyar liradan 1 trilyon 200 milyar liraya ç?kard?klar?na dikkat çekti. Aktu?'un, "Biz hiçbir futbolcumuzun b?rak?lmas?ndan yana de?iliz. Ancak bu futbolcumuza Trabzonspor Kulübü'nün ekonomik dengelerini bozmadan bir rakam verdik. Donetsk ile de görü?me yapmama karar? alm??t?k. E?er bizim verdi?imiz 3 y?ll?k 1 trilyon 200 milyar? be?enmiyorsa, getirsin 4 milyon dolar? istedi?i tak?ma gitsin" dedi?i ö?renildi.

Kimse kulübün üzerinde de?il

Ba?kan Atay Aktu?, transfer konusunda kulübün belirledi?i bir ekonomik tablosu oldu?unu belirterek, "Gelir ve gider dengelerini iyi olu?turmal?y?z. Hiçbir futbolcu vazgeçilmez de?ildir. Tolga iyi bir futbolcudur. Ancak kulübünde kendine göre bir bütçesi vard?r. Bunun üzerine ç?kmam?z mümkün de?il" dedi.

?nterli Emre Belözo?lu sesleri

Trabzonspor'un, FC Interli milli futbolcu Emre Belözo?lu'nu transfer etmek istedi?i ö?renildi. Emre'nin menajeri Ahmet Bulut, yabanc? oyuncu transferi için Güney Amerika'da bulunan Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bozo?lu ile milli futbolcunun transferi konusunda s?k s?k telefonla görü?tü?ünü söyledi. Emre'ye yurtd???ndan öneriler geldi?ini, Türkiye'den ise Fenerbahçe ve Trabzonspor kulüplerinin talip oldu?unu belirten Ahmet Bulut, "Biz, herkese e?it mesafede duruyoruz. 10 gün sonra Emre'nin transferi netlik kazanacak'' dedi. Bulut, "Emre'nin Trabzonlu oldu?unu ve kulüp yönetim kurulu üyesi Murat Bozo?lu ile aile dostluklar?n?n bulundu?unu kaydetti.

selcjK
15.06.2005, 12:14
Zurawski ?oku
Polonyal? futbolcu için W.Krakov'a 2.5 milyon ? teklif eden bordo-mavililer anla?ma noktas?na gelirken, Celtic'in araya girmesi transferi ç?kmaza soktu.

Uzun bir süredir Zurawski'yi transfer etmek isteyen Trabzonspor, Wisla Rrakov yönetimiyle büyük ölçüde anla?ma sa?larken, Celtic'in de bu oyuncuya talip olmas?, s?k?nt? yaratt?. Golcü futbolcunun bonservisi 2.5 milyon Euro vermeyi kabul eden ve transfere bitti gözüyle bakan Trabzonspor'da yönetici Murat Akba?o?lu bugün Polonya'da Wisla Krakov Ba?kan? Janusz Basalaj ile son kez biraraya gelmesi bekleniyordu. Ancak Krakov'dan haber gelmemesi üzerine bordo-mavililer Polonya'ya gitmekten vazgeçti

Bozo?lu tetikte bekliyor
Celtic'li yöneticilerinin dün Polonya'ya giderek Zurawski için pazarl?klara ba?lad??? kaydedilirken, bordo-mavililer bu geli?meden sonra Krakow'un yeniden fiyat yükseltmesinden endi?e ediyor. Trabzonspor yöneticileri böyle bir geli?me olmas? halinde rotay? Brezilya'ya çevirecek. Santos'un forveti Deivid de Souza veya Sao Paulo'nun forveti Grafite'nin i?inin bitirmeye çal??acak. Bu konuda yönetici Murat Bozo?lu tam yetkili k?l?nd??? ö?renildi

Kaleye son aday Nalepa
Bu arada kaleci aray??lar?n? sürdüren Trabzonspor'un geçti?imiz sezon Ukrayna'n?n Karpeti tak?m?nda forma giyen ve Polonya Milli Tak?m?'n?n 3. kalecisi olarak görev yapan Maciej Nalepa'y? da listeye ald?. Teknik direktör ?enol Güne?'in de pazar günü Legia War?ova'n?n maç?n? izledi?i ve burada kaleci Artur Boruç'u büyüteç alt?na ald??? bildirildi. Sao Paulo'lu Geni için giri?imler sürüyor.

andrei07
15.06.2005, 12:28
Kimse çok önemli transferler beklemesin.Güveni ald?k s?rada Yalç?n Cem Can yada onlar?n ayar?nda 2 yada 3 yerli devam?ndada lee ayar?nda yabanc?lar bekliyorum.Gene gönüllerin ?ampiyonlu?u ve k?lpay? kaçt??? söylenecek ?L kalacak elimizde.Kimse fazla umutlanmas?n.

Salih61
15.06.2005, 12:43
Biraz sab?rl? olal?m...Yönetim TRABZONSPORA yak??an? elbette yapacakt?r...

Sayg?lar?mla...

zanoylu
15.06.2005, 16:33
O dediklerin zaten olacak karde?....

Forvet,Kaleci,Stoper de al?nacak geçici olarakta kale arkalar? büyütülecek.Yönetime nazar de?mesin çok uyumlu ve ak?lc? ad?mlar at?yorlarsmileys/smiley32.gif

POYRAZ
15.06.2005, 17:39
Ben yönetimin bütün yaptiklarindan memnunum sahsen.

Mollasalihoğlu
15.06.2005, 19:51
yok abi bizim taraftar? memnun etmek için yap?lacak tek ?ey var.

geçen seneki bjk gibi transferin ilk haftas? basacaks?n 10 tane topçuya imzay?,bak nas? co?ar bizim taraftar...

XhAn
15.06.2005, 23:24
Noldu o transferler peki??

selcjK
17.06.2005, 19:31
yönetim bu hatalar?na devam ederse, yine ?ampiyonlar liginden döneriz, uefada da zor bir rakibe eleniriz, zurawskiyi alamay?z, tolga 1 y?l oynar gider, 2. bile olamayabiliriz, ufak bir ihtimal türkiye kupas?n? al?r?z. ih?allah yönetim pintili?ie devam edip futbolcu almama gibi bir?ey yapmaz, güveni bile garanti para istiyorlar diye vazgeçtiler, yaz?k ya trabzonuma yeter art?k paras?z yönetim istemiyoruz.

ozcilingir
17.06.2005, 23:19
yok abi bizim taraftar? memnun etmek için yap?lacak tek ?ey var.

geçen seneki bjk gibi transferin ilk haftas? basacaks?n 10 tane topçuya imzay?,bak nas? co?ar bizim taraftar...

alt yap?da ?ampiyon olan tak?mlar?m?zdaki tüm futbolcular?la profosyonel mukavele yapal?m .

hepsi ?ampiyon avrupa ba?ar?lar? var, dah ne olsun. illa param? da??tal?m, olmayan param?z?, borçlanal?m m?,TOLGA y? sat?p 4 -5 futbolcumu alal?m. ?u an bize ne la?z?m ?ENOL HOCA BEL?RL?YOR.

SABRED?P GÖRECE??Z.

Sayg?lar?mla

Özkan Erdem
17.06.2005, 23:40
Transfer politikas?nda hatal? buluyorum yönetimi.. Zurawski konusu wisla yüzünden t?kan?yor hadi, peki ya di?erlerinde neden halledilemedi.. Neden lig bitmeden belirlenmi? topçularda ilerleme kaydedilemedi merak ediyorum, in?allah bir bildikleri vard?r..

mahir_kuzey
18.06.2005, 00:28
yönetim bu hatalar?na devam ederse, yine ?ampiyonlar liginden döneriz, uefada da zor bir rakibe eleniriz, zurawskiyi alamay?z, tolga 1 y?l oynar gider, 2. bile olamayabiliriz, ufak bir ihtimal türkiye kupas?n? al?r?z. ih?allah yönetim pintili?ie devam edip futbolcu almama gibi bir?ey yapmaz, güveni bile garanti para istiyorlar diye vazgeçtiler, yaz?k ya trabzonuma yeter art?k paras?z yönetim istemiyoruz.

Valla anlayam?yorum ya. Arkada?lar yüksek sesle tekrarlayay?m isterseniz. Biz istanbulun 3 tak?m?yla bir de?iliz. Paras?z yönetim istemiyoruz slogan? onlar?n slogan?. Çünkü bütün i?leri paraya endeksli olan , paraya Allah diye tapan onlar. Kirli i?lerden para kazanan onlar. Kirli i?lerinden kazand?klar? paralar? futbol kanal?yla temizlemeye çal??an onlar.

Ya biz, kursa??ndan bir gram haram para geçmemi? olan biz, karapara kazanamayan biz, dolay?s?yla paras? olmayan biz, onurunu ?erefini her?eyin önünde tutan biz, ince eleyip s?k dokumak zorunda kalan biz.

Paral? yönetim demek ba?ka bi deyi?le karaparal? yönetim demektir. Ben PARALI YÖNET?M ?STEM?YORUM.

Bizi di?erlerinden ay?ran EN ÖNEML? FARK SAH?P OLDU?UMUZ DE?ERLER?M?Z. De?erlerimizi kaybetti?imiz zaman her?eyimizi kaybettik demektir. O ?ekilde gelen ?ampiyonluk kupas? sadece içine ..?çmaya yarar. Bizim aln?m?z?n ak?yla ald???m?z bir ?ampiyonluk bu ?ekilde al?nm?? 1000 ?ampiyonlu?a bedeldir.

Ben yönetimden transfer falan beklemiyorum gibi saçma bir?ey söylemeyece?im, tabii ki yaps?n , tabii ki yapacak. Ama sahip oldu?umuz de?erlere sahip ç?kamayacaksak istemem transfer mransfer. Gider toplar?z trabzon lisesinden 20 çocuk, Ç?k?n oynay?n deriz bu bile bize yeter. Küme dü?seler de deriz ki bizim u?aklar iyi oynayamad?lar da dü?tüler. Öyle alengirikli i?lere bula?t?rmay?n bizi. Paras?da bats?n transferi de.

selcjK
18.06.2005, 08:14
karde?im, tamamen saçmal?yorsun biraz objektif olun ya param?z var m? ? var? ama harcamaya korkuyoruz? çok komik art?k bu biz az parayla çok i? yapar?z zihniyetinden s?yr?l?n ya komik ?eyler bunlar tabi yönetimde böyle yaparak herhangi bir ba?ar?s?zl?kta geçen sene ki ?ampiyonlar liginden elenme gibi, bu parayla bu kadar gibi saçma bahane üretiyorlar off s?k?ld?m ya.. Bu arada 1 ay önce fatih gitmek isteyecekte ts b?rakm?cak öyle mi ? dedi?imde bana burdan saçma laflar edilmi?ti, buyrun okuyun atay aktu?un söylediklerini...

selcjK
18.06.2005, 08:35
i?te can?m karde?im yönetim politikalar? meyvelerini bir bir veriyor. i?te bizim tam tam?na 7 ayd?r alamad???m?z adam? celtic tam 3 günde ald?. buradan yönetimime kocaman bir bravoooooooo çekiyorum..

<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =tit2>Zurawski in Glasgow on Monday </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawskim6.jpg</TD>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top>
<DIV =txt2>In all probability Maciej Zurawski will become a Celtic Glasgow player on Monday. The Scottish club is ready to fulfil Wisla?s financial demands. The striker has been invited to Glasgow by Gordon Strachan himself and on Monday he may sign the contract. </DIV></TD></TR></T></TABLE>

Mollasalihoğlu
18.06.2005, 10:43
celtic'in bi halt ald??? yok henüz..

devre aras?nda bize imza bile atmad? m? bu adam??inanmayal?m her?eye..

CeSS
18.06.2005, 10:58
Transferlerin aya?a dü?ürülmemesini istiyorum.

Bir Özgür var, 1,5 sene pe?inden ko?tuk. ancak alabildik (oynatm?yoruz o ayr? mesele)

bir Musa olay? var, onun pe?inden de aylarca ko?tuk , alamad?k .

Bir de Zurawskimiz uzunca bir süredir de onun pe?inde kosuyoruz , ak?beti ne olacak bekleyip görecegiz.

Neden bu i?leri gizli yapmas?n? beceremiyoruz. Daha önceki yönetimlerde bu i?ler bu kadar aleni degildi. Acaba suanki yönetimimizin bir transfer politikas?m?d?r bu ? ?unu al?yoruz bunu al?yoruz diye taraftar? oyalamak ?

Guests
18.06.2005, 11:26
bu yönetim son y?llardaki en ba?ar?l? yönetim bence.bizim kadromuz süperligin en iyi kadrosu.bu yönetimin yaptt??? transferlerin hepsi ba?ar?l? olmu?tur.yönetimi alk??alamak gerekir.transfer yapm?yor diyede ele?tirilmemeli ince eleyip s?k dokuyorlar ve en faydal?s?n? al?yorlar.

bordoomavii
18.06.2005, 11:33
bu yönetim son y?llardaki en ba?ar?l? yönetim bence.bizim kadromuz süperligin en iyi kadrosu.bu yönetimin yaptt??? transferlerin hepsi ba?ar?l? olmu?tur.yönetimi alk??alamak gerekir.transfer yapm?yor diyede ele?tirilmemeli ince eleyip s?k dokuyorlar ve en faydal?s?n? al?yorlar. bu yaz? bana aittir.özgür kay?tl? kalm?? o yüzden yanl?? oldu.

FANATIK61
18.06.2005, 14:51
Sabirli olmamiz gerekiyor... Baska ne diyelimsmileys/smiley5.gif

Atmaca
18.06.2005, 15:00
Sampiyonluk ve sampiyonlar liginde oynamamiz karsiliginda 10 milyon dolar borcumuz olacagini bize söyleseler bunu kim kabul etmez.Size soruyorum.

Herkes kabul eder.

Simdi hesap ortada 10 milyon paramiz var 10 da borc alsak ettimi 20.Bu parayi harcasak sampiyon olurmuyuz olmaz miyiz.

Sampiyon olsak ve sampiyonlar liginde oynasak gelirimiz ne olur?

Ben bu yönetimin yavasligini hic ama hic dogru bulmuyorum.

bordoomavii
18.06.2005, 15:06
bu kadro zaten federasyon b?raksa ?ampiyon olacakt?.borca girmeye hiç gerek yok.para var ama o parayla ba?ka yat?r?mlarda yap?lmal?.tamam transfer de yap?ls?n ama bütçeyi sarsmadan yap?ls?n.birtane kaleci ve bir forvet en iyisi bulunduktan sonra al?ns?n.hemen istemek do?ru de?il.birde 1-2 tane genç oyuncu ald?k m? tamam.

selcjK
18.06.2005, 18:06
sen ve senin gibi zihniyette olanlar oldu?u sürece bordomavilii yerimizde sayar?z emin ol..

Guests
18.06.2005, 18:28
sizin gibi zihniyetler oldu?u sürecede ya gese gibi oluruz, yada fiorentina gibi.

parayla olucak i?ler de?il art?k. seneye çok daha farkl? ?ekilde mücadele edice?iz.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

bordoomavii
18.06.2005, 18:33
daha transfer dönemi yeni ba?lad? öyle hemen transfer olsun diye transfer mi istiyorsun.bekle yönetim ince eleyip s?k dokuyor ve tak?ma en faydal? olacak oyuncular ar?yor.

mahir_kuzey
18.06.2005, 19:21
sen ve senin gibi zihniyette olanlar oldu?u sürece bordomavilii yerimizde sayar?z emin ol..

karde?im okumad?n heralde yazd?klar?m?z?. Bu tak?m? efsane yapan biz ve bizim gibilerin zihniyetidir. Bu tak?m? dahada büyütecek olan yine ayn? zihniyetir. Senin zihniyet diye bize sundu?un ?ey istanbul tak?mlar?n?n zihniyetinin taaa ayn?s?d?r. TEKRARLIYORUM...

Valla anlayam?yorum ya. Arkada?lar yüksek sesle tekrarlayay?m isterseniz. Biz istanbulun 3 tak?m?yla bir de?iliz. Paras?z yönetim istemiyoruz slogan? onlar?n slogan?. Çünkü bütün i?leri paraya endeksli olan , paraya Allah diye tapan onlar. Kirli i?lerden para kazanan onlar. Kirli i?lerinden kazand?klar? paralar? futbol kanal?yla temizlemeye çal??an onlar.

Ya biz, kursa??ndan bir gram haram para geçmemi? olan biz, karapara kazanamayan biz, dolay?s?yla paras? olmayan biz, onurunu ?erefini her?eyin önünde tutan biz, ince eleyip s?k dokumak zorunda kalan biz.

Paral? yönetim demek ba?ka bi deyi?le karaparal? yönetim demektir. Ben PARALI YÖNET?M ?STEM?YORUM.

Bizi di?erlerinden ay?ran EN ÖNEML? FARK SAH?P OLDU?UMUZ DE?ERLER?M?Z. De?erlerimizi kaybetti?imiz zaman her?eyimizi kaybettik demektir. O ?ekilde gelen ?ampiyonluk kupas? sadece içine ..?çmaya yarar. Bizim aln?m?z?n ak?yla ald???m?z bir ?ampiyonluk bu ?ekilde al?nm?? 1000 ?ampiyonlu?a bedeldir.

Ben yönetimden transfer falan beklemiyorum gibi saçma bir?ey söylemeyece?im, tabii ki yaps?n , tabii ki yapacak. Ama sahip oldu?umuz de?erlere sahip ç?kamayacaksak istemem transfer mransfer. Gider toplar?z trabzon lisesinden 20 çocuk, Ç?k?n oynay?n deriz bu bile bize yeter. Küme dü?seler de deriz ki bizim u?aklar iyi oynayamad?lar da dü?tüler. Öyle alengirikli i?lere bula?t?rmay?n bizi. Paras?da bats?n transferi de.

geronimo_61
18.06.2005, 20:05
ben bu yönetimin her?eye rta?men çok ba?ar?l? bir yönetim oldu?unu dü?ünüyorum tak?m?m?za bakarsak kötü futbo?lcu yok en kötüsü 1 belçikal? herkes bize hayraa amma velakin hep ele?tiriyoruz

My
19.06.2005, 02:42
Geleceimiz, kurtulu?umuz altyap?m?z diyoruzda son senelerde altyap?dan sivrilen bir futbolcumuz yok. Ufuk diyorduk Selim diyorduk ama hane!? En son Gökdeniz dedik kald?k. Altyap?m?za çok önem veriyoruz diyoruz, futbolcu tarlas? diyoruzda ortada mahsül yok.

Harun
19.06.2005, 09:51
ben bu yönetimin her?eye rta?men çok ba?ar?l? bir yönetim oldu?unu dü?ünüyorum tak?m?m?za bakarsak kötü futbo?lcu yok en kötüsü 1 belçikal? herkes bize hayraa amma velakin hep ele?tiriyoruz

Ele?tiriyoruz çünkü bu büyük taraftar büyük hedefler pe?inde ,20 y?l? a?k?nd?r ?ampiyonluk bekliyoruz,avrupada ba?ar?l? olmak ,y?ld?z futbolcular transfer etmek istiyoruz.

Barış
19.06.2005, 10:09
Zurawski deki gibi transfer politikas? uygulanacaksa i?imiz zor.

"Teklifi yapt?k bekliyoruz"

smileys/smiley5.gif

bordox
19.06.2005, 11:46
Yönetim Borsa paras? ile ne yapmay? dü?ünüyor acaba.?ampiyonlar Li?ine kalamazsak ne diyecekler.Param?z var kasada m???lhan Cavcav'?n da paras? varm?? öyle diyorlar.

Colakoglu
19.06.2005, 13:10
Millet takima sahip cikmak ayri bisey yönetimin transfer fiyaskosunu elestirmek ayri bisey elestiricez tabi 200.000 euro fark var diye elinden süper bi golcüyü kacirirsan tekinide görürsün okadar... bizim yönetimimizin biraz daha ticari düsünmesi lazim olayi mesela sen zurawskiyi alsaydin:

1. Stad sezonun cogu macinda full cekerdi zurawskiyi izlemeye gelenlerle.

2. zurawkinin formalarini cikarip satisa sunardin ve bayada gelir elde ederdin

3.böyle bi adam sampiyonlar ligi elemelerindede hermacta oldugu gibi golünü atardi ve attigi gol belkide bize sampiyonlar ligi kapisini acardi ve kasaya ona verdigimiz paradan daha cok bi para girerdi..

4.takimda dolayisiyla iyi transfer yaptinmi ligede firtina gibi eser ve borsada ve 100.000 üye kampanyasinda daha iyi basarilar saglanabilirdi..

simdi merak ediyorum 29 yasi cok yasli diyolar bence bir futbolcunun en verimli dönemi 26-30 yas arasi örnek zidane bu yaslarda parladi adini tüm dünya duydu örnek figo örnek fatih tekke örnek hagi daha birsürü örnekleri var bunlarin. Hem zurawskinin uyum sorunu falanda olmazdi symek bizdeyken ve bizim taraftarin ona gösterecegi büyük ilgiden dolayi. simdi merak edeyorum kimi getirecekler diye..

selcjK
19.06.2005, 13:10
abi çok komik bizim yönetim komikk diyorum sinirlerimi tepeme ç?kard?lar. ?u habere bak?n ;

Amoah ilk s?rada
Polonya?dan al?nan kötü haber Trabzonspor Yönetimi?ni de hareketlendirdi. Zurawski transferine kesin gözüyle bakan Bordo - Mavililer, B plan?n? devreye soktu. Bu paralelde daha önce de gündeme gelen Hollanda?n?n Vitesse Kulübü?nün 25 ya??ndaki futbolcusu Amoah??n listenin ilk s?ras?nda oldu?u ö?renildi. Büyük mali kriz içerisinde olan Hollanda temsilcisinin Ganal? golcü için 1.5 milyon Euro istedi?i, ancak bu rakamda pazarl?k pay?n?n da oldu?u dile getirildi.

aman yarabbi ya ?una bak hala ücretle ilgili pazarl?k pay? felan diyolar offf

Colakoglu
19.06.2005, 13:23
tamam artik bu amoah midir nedir bunun fiyati 1.5 milyonsa biz bunu bedava almaya calisiriz vermesseler devre arasinda tekrar bi transfer atagi yapariz sorada gider baska bitakim 2. milyon verir alir adami....

ya yönetim utandirin bizi nolur ya hepimiz buraya yazdiklarimizdan dolayi utanmak istiyoruz nolur yaaaaa untandirin biziiiiiiiii......

Muhalif
19.06.2005, 13:24
yahu durun hele bak?n bu sefer muhalefet yapmayaca??m.. ?imdi 29 ya??nda adama3 milyon euro verilmez mant??? bizim yönetim politikas? oluyor.. ha kafas?z Celtic liler böyle dü?ünmeden pat diye 3.4 milyon euro yu bas?p al?yorlar adam?.. seyirci, stad, imkanlar, kadro, ba?ar? v.b bizden çok üstün bir tak?m olan Celtic in yöneticileri ne kadar safm?? yahu 29 ya??nda adama 3.4 milyon euro verdiler...

1 buçuk y?ld?r izletirsin, 10 kez polonyaya gider gelirsin elin eteklileri gelir 1 haftada al?r gider.. 29 ya??ndaki adama 2.8 milyon euro vermek bir?ey de?ilde 3 milyon euro verilir miydi de?il m??

Allah a?k?na ?u yönetimin transfer politikas? diye bir ?ey var diyenler elini vicdan?na koysun da yazs?n yahu.. ben de istiyorum bu sene ?ampiyonuz, ?l ye kat?laca??z falan filan diye ama olmuyor i?te.. geçen seneden bu yana ayn? mant?k.. 10 kere izlet, 20 kere dü?ün, 30 kere pazarl?k yap sonra 41 kere ma?allah ve adam ba?ka kulübe gitsin...

Elinde Szymkoviak örne?i var üstelik.. Cyzio da Leh ve ba?ar?l? bir oyuncuydu.. bu adamlar do?alar? gere?i kolay uyum sa?l?yorlar trabzona i?te.. ama yok ihtiyar adama 3 milyon euro verilmez! Celtic salakl???na yans?n!

ftunsal
19.06.2005, 15:19
yönetim bizimle dalgas?n? geçiyor.çocuk avutur gibi davran?yor. smileys/smiley7.gif

bordoomavii
19.06.2005, 16:26
bi sakin olun.daha transfer dönemi bitmedi.yönetimde en iyi transferi bütçeye uygun ?ekilde yapmaya çal???yor.29 ya??ndaki bir adama okadar para verilmez.ilk ön eleme de bize birtek kaleci laz?m.zaten bizim kadro süper.ama birtane daha kaliteli golcü al?rsak iyi olur.

mahir_kuzey
19.06.2005, 16:40
Bu yaz?lanlar? ve yazanlar? tek tek kenara not ediyorum. Sezon ba?larken hepinize soracam, ç?k?p tek tek özür diliyeceksiniz...( in?allah diyelim tabii )smileys/smiley36.gif

Guests
19.06.2005, 16:53
Millet takima sahip cikmak ayri bisey yönetimin transfer fiyaskosunu elestirmek ayri bisey elestiricez tabi 200.000 euro fark var diye elinden süper bi golcüyü kacirirsan tekinide görürsün okadar... bizim yönetimimizin biraz daha ticari düsünmesi lazim olayi mesela sen zurawskiyi alsaydin:

3.böyle bi adam sampiyonlar ligi elemelerindede hermacta oldugu gibi golünü atardi ve attigi gol belkide bize sampiyonlar ligi kapisini acardi ve kasaya ona verdigimiz paradan daha cok bi para girerdi..

4.takimda dolayisiyla iyi transfer yaptinmi ligede firtina gibi eser ve borsada ve 100.000 üye kampanyasinda daha iyi basarilar saglanabilirdi..

simdi merak ediyorum 29 yasi cok yasli diyolar bence bir futbolcunun en verimli dönemi 26-30 yas arasi örnek zidane bu yaslarda parladi adini tüm dünya duydu örnek figo örnek fatih tekke örnek hagi daha birsürü örnekleri var bunlarin. Hem zurawskinin uyum sorunu falanda olmazdi symek bizdeyken ve bizim taraftarin ona gösterecegi büyük ilgiden dolayi. simdi merak edeyorum kimi getirecekler diye..

1- aradaki fark yakla??k 1,5 milyon avro 2- bahsetti?in oyuncu zurawski adriano de?il, stad? full doldurtsun, forma satt?rs?n.

sakin olun yaw sanki ronaldo owen adrionu istiyordukda kaç?rd?k. smek gelmeden önce hanginiz polonyay? biliyordu. zurawski ismi öne ç?kmadan hanginiz bu adam? tan?yordu?

sizin gibi dü?ünürsek yönetim istifa etmeli. bu ay?b? temizlemeli dimi.

61trabzonomer
19.06.2005, 19:27
olumsuz dü?ünmeyin arkada?lar durun hele en iyisini biz yapacaz güvenelim ....

Colakoglu
19.06.2005, 20:29

1- aradaki fark yakla??k 1,5 milyon avro 2- bahsetti?in oyuncu zurawski adriano de?il, stad? full doldurtsun, forma satt?rs?n.

sakin olun yaw sanki ronaldo owen adrionu istiyordukda kaç?rd?k. smek gelmeden önce hanginiz polonyay? biliyordu. zurawski ismi öne ç?kmadan hanginiz bu adam? tan?yordu?

sizin gibi dü?ünürsek yönetim istifa etmeli. bu ay?b? temizlemeli dimi.

abi bi adriano falan gelsede trabzonda basarili olmaz zaten, bizim zurawski gibi topculara ihtiyacimiz var ama umarim sende haklisindir insallah yönetim bizi utandirir..

XhAn
19.06.2005, 21:20
Karde? SelJK okadar muhalefet vari sözlerin varki senin TRABZONSPORLU olmad???n? dü?ünesim geliyor. Zaten nikindeki JK de BJK yi and?r?yo. Dikkat et..

bordoomavii
19.06.2005, 21:52
Karde? SelJK okadar muhalefet vari sözlerin varki senin TRABZONSPORLU olmad???n? dü?ünesim geliyor. Zaten nikindeki JK de BJK yi and?r?yo. Dikkat et.. aynen yaa. bu ne her yerde yönetimi ele?tiriyorsun!..bizi 2 senedir bu yönetim 2. yap?yor.ligin en iyi kadrosu bizde.okadar engele ra?men bu ba?ar?lar alk??lanmal?.simek,tolga,volkan,adem, gibi oyuncular?da bu yönetim getirdi.yönetim tart???lmayacak kadar ba?ar?l? bence.

selcjK
20.06.2005, 07:56
Karde? SelJK okadar muhalefet vari sözlerin varki senin TRABZONSPORLU olmad???n? dü?ünesim geliyor. Zaten nikindeki JK de BJK yi and?r?yo. Dikkat et..

ya sen kimsinde benim trabzonsporlulu?umu ele?triyorsun, s?rf katk? olsun diye ben 2 y?ld?r vip den kombine al?p izliyorum. 50 lik 60 l?k dedelerin yan?nda 2.5 y?ld?r hiçbir maç? kac?rmad?m. ama eminim sen hiçbir maça gitmiyorsundur. sizin sorunun belli "0bjektif" olam?yorsunuz. bu yönetimin nesini be?eniyorsunuz? herkes birbirinden kopup güveni al?r?z ?enol hoca benim haberim yok der. 1 y?ld?r alamad???m?z adam? ba?kalar? 3 günde al?r, ?imdi okuyorum gazeteleri 3 futbolcu be?enmi?iz ama bütcelerimizi bozarlarm??. param?z var kullanm?yoruz allah allah sacmal??a bak yat?r?m yapcaklard? ? hani nerden !?!?!?!?! tolgaya imza att?ram?caklar 400 milyar yüzünden adam seneye bedava gidecek. sonra gelmi? bana nas?l konusuyorsun diyorsun, önce OBJEKT?F ol koç, yoksa fbli gsli bjkli eziklerden fark?n kalmaz, onlar?n forumlar?n?da takip ediyorum, i?renc forumlar, ama sen ve senin gibi objektif olmayan adamlar yüzünden bizim forumlar?m?zda kirleniyor. ha çok mu merak ettin nickimi? o zaman bjk li de geç

mahir_kuzey
20.06.2005, 11:52
Karde? SelJK okadar muhalefet vari sözlerin varki senin TRABZONSPORLU olmad???n? dü?ünesim geliyor. Zaten nikindeki JK de BJK yi and?r?yo. Dikkat et.. aynen yaa. bu ne her yerde yönetimi ele?tiriyorsun!..bizi 2 senedir bu yönetim 2. yap?yor.ligin en iyi kadrosu bizde.okadar engele ra?men bu ba?ar?lar alk??lanmal?.simek,tolga,volkan,adem, gibi oyuncular?da bu yönetim getirdi.yönetim tart???lmayacak kadar ba?ar?l? bence.

Arkada?lar sizlerle 1 konu hariç her konuda ayn? fikirdeyim. Ama selcjk arkada??m?z? ba?ka tak?m?n taraftar? olmakla suçlamayal?m bence. Selçuk benimlede taban tabana z?t görü?lerde ama do?al yani. yönetimi Sevmez sevmez zorla sevdiremeyiz zaten. Bende Memedali Y?lmaz ? sevmezdim. Bana ronaldo yu ronaldinho yu deco yu getirse gözüme giremez yani önyarg?l?y?m adama kar??. Selçuk arkada??m?zda belki sevmiyodur ona bi?e diyemeyiz. Onun Trabzonsporlulu?unu tart??mayal?m. Ama dedi?iniz gibi ben yönetimi çok ba?ar?l? buluyorum. Geçen sene Kiev le 2. maçta berabere kal?p girmi? olsayd?k ?ampiyonlar ligine bunlar?n hiçbiri olmayacakt?, bu yönetimden iyisi de olmayacak t?. Ziya Do?an'?n dabu tak?m?n üzerinde eme?i çok. Ad? san? duyulmam?? oyuncular? y?ld?z etti ç?kard?. Neyse uzatmayay?m daha fazla...

Barış
20.06.2005, 13:27
Yönetime ak?l vermek bize dü?memi? ama onlar?n da tuttu?unu koparmalar? gerek.Git-gel-teklif sun-bekle olmuyor demek ki.Son 2 sezondur böyle oluyor.

sametaydin
20.06.2005, 19:21
ya arkada?lar lide kadromouz iyi ama ?ampiyonlar ligi için yetip yetmicegi konusunda ?üphelerim var bu konunun as?l kayg?land?rmas? gereken ki?iler yönetimdir heralde. ba?kan çok iddaal? konu?uyo ama hani transfer . dört dörtlük tak?m olmad?g?m?z? hepimiz biliyoruz.gecen seneki gibi bu kadro bize yeter dü?üncesindelerse bu çok yanl??. zaten gecen sene kadronun avrupa ba?ar?lar? için yetmedi?ini hepimiz gördük. e art?k bütün trabzonsporlu taraftarlar bize yararl? olabilecek transferler bekliyor kan?s?nday?m.

Egemen
20.06.2005, 20:12
kim beklemiyoki bomba(!) transferleri...

bordoomavii
20.06.2005, 21:13
yönetim bombalar? birbir patlats?nda ozaman ben sorar?m size smileys/smiley17.gif

Egemen
20.06.2005, 21:39
bir bir deil bi tane patlats?nlar yeter yaa :):):):)

tsmaniac
20.06.2005, 23:36
polonyaya git gel uçak masraflar?n? toplasan rui kostay? alm??t?k ya
arkada? bu yönetimin alabilece?i en bomba transfer brezilyadan bir
tinerci bu tak?m?n tarihinde bomba transfer ?imdiye kadar olmad?
olanlar zaten sonradan y?ld?zla?t?

ozcilingir
21.06.2005, 00:02
Brezilyadan getirdi?imiz tinercinin 2 y?ld?r FB nin ?ampiyon olmas?ndaki pay?n?n ne oldu?u hakk?nda yorumlar? okumu?sunuzdur herhalde,

5-6 ayd?r Brezilya'da futbolcu takip eden bir komite var ve bu komitenin raporlar?n? ?ENOL hoca herhalde inceleyecek, yoksa ne diye 6 ayd?r BREZ?LYA da futbolcu izletelim ! Bekliyoruz ve görece?iz,

Sonra li?in ilk maç?nda kameralar o topçulara ve antrenöre yönelecek ERMAN soracak bunlar? nereden kaça ald?n?z !! Hat?rlad?n?zm? ? SAD? CEVAP VERM??D? 10000 DOLAR.

TOLGA-ERD?NÇ nereden geldi ? HÜSEY?N kaç sene bekledi ? FAT?H v.s.

Bekleyin GEREDE de görece?iz. olmazsa ?SV?ÇRE de görürüz.

Sayg?lar?mla

Sayg?lar?mla

Guests
21.06.2005, 00:10
yönetim bombalar? birbir patlats?nda ozaman ben sorar?m size smileys/smiley17.gif

Akl?ma Burhan Çaçan?n ?arkj?s? geldi 'birbir' diyince.

Birbir biri birilerine bakar bakar bakar dururuz....

tsmaniac
21.06.2005, 00:19
fenere gidecekse hiç gelmesin daha iyi iki senedir feneri ?ampiyon
yap?yormu? do?rudur bize ne yarar? dokundu iki kuru? paray? gördü satt?
bizi brezilyadan getirecekleri tinercilerde ayn? ?eyi yapacak merak
etmeyinsmileys/smiley7.gif

Guests
21.06.2005, 00:23
Yaw bizim yönetim bizi aptal san?yor.Yak?nda Dehane tatil için ülkesideyken onu gidip al?p gelirler.Yeni transfer diye bize sunarlar anas?n? sat?y?m.

Halka arz dediler transfere para ay?r?caz dediler.Hala eski tas eski hamam!Tam en verimli en sa?lam kadromuz varken 1-2 saglam transferle ?ampiyon olabilicekken parmaklar?n? k?p?rdatm?yolar.Yak?nda sa?lam kadromuz da ?u veya bu nedenle transferlerle falan da??l?rsa unutmay?n önce sa?lam bir kadro kurmam?z gerekicek.

?u an her?ey haz?r ama...smileys/smiley7.gif

Edited by: Scholes

selcjK
21.06.2005, 00:38
yönetimi takdir etti?im ender konulardan birisi tolga meselesi, tolga gibi s?radan bir futbolcuyu 3.8 milyon $ a satmak kolay i? de?il, bu tolgay? neden buyultuyorlar anlam?yorum, tolga erdinç ikiside ts nin kalitesine yak??mayan oyucular, bir ara istanbulsporlu genc yalç?n ismi vard? gündemde kesinlikle al?nmal? i?te ver 100 milyar? al hemen, gs ile flortteymi?, KES?N AMA KES?N ALINMALI. h?zl? hava toplar?na hakim. bu arada iç transferde yönetim emraha yapt???n? di?er futbolculara yapmaya kalk?yor ama ne yaz?k ki ba?ar?l? olamad?. Hüseyin 1.5 trilyon istemi? yönetim 1.2 trilyon vermi?, erdinç 1trilyon istemi? yönetim 900 milyar vermi?.. neyse yine sinirlendim susuorum ama yönetim bir smileys/smiley32.gifhatta bir tane dahasmileys/smiley32.gif? haketmi?tir, hakk?n? vermeli.

selçukabi
21.06.2005, 11:46
Lemi Çelik 6 Ay brezilyada futbolcu takip etti.E?er bizim gündemizimde olan futbolcular? takip ettiyse... gerek yoktu be aslan?m, Santosda, Cruzerioda, Sao Paulada oynayan futbolcuyu herkes biliyor zaten bu oyuncular?n de?eri de 3-4 milyon euro.Biz, yönetim 8-9 milyon euro harcas?n bomba transfer yaps?n demiyoruzki ak?ll? olsun diyoruz.Gideceksin 500-600 bin euroya tak?ma katk? sa?layacak futbolcu bulacaks?n.Paran fazla yoksa bunu yapabileceksin.Yöneticilik budur.Yöneticilik; 3,8 milyon dolara tolgay? sat?p, onun yerine yerli piyasadan 700-800 bin dolara oyuncu ile onun yerini doldurabilmektir.

ah_met
21.06.2005, 12:34
BU YÖNET?M?M?Z GERCEKTEN ?S? B?L?YOR AMA EL?N? CABUK TUTMAYI BECERE BILSELER COK DAHA IYI OLUCAK CUNKU COK AZ BIR SURE KALDI ÖN ELEME MACLARIMIZA INSAALAH COK IYI 2 TRANSFER YAPAR VE KAMPA TEZ KATILIR YENI GELENLEER YOKSA ILERIDE UYUM SORUNU YASAYABILIRIZ

selcjK
21.06.2005, 14:32
fenere gidecekse hiç gelmesin daha iyi iki senedir feneri ?ampiyon yap?yormu? do?rudur bize ne yarar? dokundu iki kuru? paray? gördü satt? bizi brezilyadan getirecekleri tinercilerde ayn? ?eyi yapacak merak etmeyinsmileys/smiley7.gif

arkada??m aurelionun fb yi gitmesi tamamen özkan sümerin hatas?d?r.

zanoylu
21.06.2005, 16:08
Ben yönetimimizi ba?ar?l? buluyorumsmileys/smiley32.gif

My
21.06.2005, 20:53
arkada??m aurelionun fb yi gitmesi tamamen özkan sümerin hatas?d?r.

Hadi diyelim ev sahibinin hatas? varda h?rs?z?n hiçmi suçu yok!?

selcjK
22.06.2005, 00:27
abicim, adam bize istedigi parayi söyledi, bizde aferdisiniz mallik edip 2 kurus daha fazla vermedik ve adam gitti, az daha emrahin gidecegi gibi, Emrah Türk oldugu için daha duygusal ancak aurelioda da o durum yoktu, adam 2 yil boyunca resmen karin tokluguna oynadi trabzonda para istemesi dogaldi o senelerde takimin en iyilerinden di zaten fb yi sampiyon yapanlarin basinda gelmeside bunlari kanitliyordu, neyse geçmis konulari irdelemeyekh

selcjK
22.06.2005, 13:08
geçtigimiz günlerde "iddaa" dan isim hakki dolayisiyla klubumuz 1trilyon 200 milyar para aldi, nereye gidiyor bu paralar :)

halil ibo
22.06.2005, 13:49
Yönetimi savunan arkadaslar biraz özelestiri yapmak bu kadar zormu ?

Yönetimimizin transfer politikasi iflas etmistir.Çünkü 6 aydan fazla bir süre adam izletip,kadroya hala gerekli takviyeler yapilamadiysa akilci bir transfer politikasi olmadigi ortaya çikiyor.Trabzon tarihinin en kapsamli transfer arastirmasini yapiyorsun,ama kamp baslamis hala imza atan yok.Yönetimi bu konuda en çok savunan bendim ama artik tahammülüm kalmadi.Yeni gelenler, eger gelecekse!,ne zaman uyum saglayacak,ekiple kaynasacak.

Yöneticilerimiz gerçekten sampiyonlugu ve SL'ni düsünüyorlarmi çok merak ediyorum.Yoksa 2005-06 yiliinda da hedefimiz gönüllerin sampiyonlugu mu?

selcjK
03.07.2005, 17:12
yönetimimizin bekleyelim fiyati düsssün politikasi bir kayibini daha vermek üzere büyük ihtimal deivide alamiyoruz, ne diyebilirim ki ihsallaha yattaraye celo ya felan imza attirmama gibi bir gaf yapmazlar.

zanoylu
03.07.2005, 17:28
O kadarida olmaz heralde yani yapmamalari lazim

hakantpl
03.07.2005, 21:50
Yönetim Transferi gerçekten yapacaksa yapsin yoksa bizim umutlarimizla oynamasin.. hayir sanssizlik dicem bu kadar da sansizlik olmaz..

Yönetim bence Transfer isinde Biraz Zayif

selcjK
03.07.2005, 23:38
biraz mi?

Colakoglu
04.07.2005, 00:18
abi bende bu yönetimin transfer politikasina kil oldum yaaa smileys/smiley13.gif

Cenkhan
04.07.2005, 00:38
Bence yönetim gayet basarili. Kaleci istedik aldilar, defans forvet de alinacak. Sol açik düsünmüyorlar bence hata ama iç transferde de basinin çizdigi kötü tablo yasanmadi.

Fatih'e yurtdisindan en çok veren 4M Euro veriyor, biz Tolga'yi 3M 750 bin $ a sattik. Onursal baskanimiz zamaninda oyuncu istemese dahi kafasina görefutbolcu satardi. Paniklemeyin, 2 oyuncu açigimiz var, transfer komitesi deher zamanki gibi üstüne düseni yapacaktir. Is olduktan sonra alkislayacagimiza güvenmeyi ögrenmemiz lazim...

selcjK
04.07.2005, 09:18
smileys/smiley4.gifsana dur bide smileys/smiley32.giflayim seni.

Emin
04.07.2005, 09:22
Yönetim iç transferi bitirsin yeterli. En azindan elimizde olanlari tutmayi basarsak kafi...

selcjK
04.07.2005, 10:47
hala yönetimi savunan arkadaslara sasiyorum, metin akbasoglu bile basarisiz olduklarini söylerken, kendi hatalari yüzünden geç kalindigini özellikle zurawskinin alinamadigini söylerken yönetim basarilidir diyenlere sasiyorum neye dayanarak söylüyorlar bunu çokta merak etmekteyim açikcasi..

Reha
04.07.2005, 10:54
hala yönetimi savunan arkadaslara sasiyorum, metin akbasoglu bile basarisiz olduklarini söylerken, kendi hatalari yüzünden geç kalindigini özellikle zurawskinin alinamadigini söylerken yönetim basarilidir diyenlere sasiyorum neye dayanarak söylüyorlar bunu çokta merak etmekteyim açikcasi..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Hayir simdi bunu ben desem, afaroz ederler beni firsat mi firsat gözüm, kusura bakma!

Taner Uykuçeken
04.07.2005, 11:03
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 height="100%" id=HB_Mail_C&#111;ntainer width="100%" UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD background="" height=250 id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" UNABLE="off">
<BLOCKQUOTE id=ffb547fa>

Bence yönetim gayet basarili. Kaleci istedik aldilar, defans forvet de alinacak. Sol açik düsünmüyorlar bence hata ama iç transferde de basinin çizdigi kötü tablo yasanmadi.

Fatih'e yurtdisindan en çok veren 4M Euro veriyor, biz Tolga'yi 3M 750 bin $ a sattik. Onursal baskanimiz zamaninda oyuncu istemese dahi kafasina görefutbolcu satardi. Paniklemeyin, 2 oyuncu açigimiz var, transfer komitesi deher zamanki gibi üstüne düseni yapacaktir. Is olduktan sonra alkislayacagimiza güvenmeyi ögrenmemiz lazim...

Paf takimindan gelen oyuncusuna bile söz geçiremeyen yönetimmi basarili </BLOCKQUOTE></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD height=1 style="FONT-SIZE: 1pt" UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

selcjK
04.07.2005, 11:29
YATTARA 1 TRILYON ISTEDI

Trabzonspor'da ekstralar ve primler hariç yillik 270 milyar liraya top kosturan Ibrahima Yattara Bordo-Mavili kulüpten tam 1 trilyon istedi. Yönetim bu rakami kabul etmedi. Ancak kendisine iyilestirme yapilacagi sözü verildi. Istedigi rakami alamadigi için özellikle kampta moralinin oldukça bozuk oldugu gözlenen Yattara isteksiz tavirlariyla dikkatleri üzerinde topladi.

BRAVO LAN BRAVO

Mehmet yilmaza 1 trilyon veren yöneim yattaraya vermiyor lan bu adamlari kafasi çalismiyor mu ? anlasildi yeni bir heyecan yeni bir yönetim gerek trabzonspora gelecek seçimde oyumu kime vermeyecegimi biliyorum en azindan yeter artik.

sevgili yönetimim neden böyle yapiyorsun off off? kalbimi kiriyorsun off offf, canimi yakiyorsun offf off , yeter artikk offf offf , ver paralari , nerde o paralar offfffEdited by: selcjK

Cenkhan
04.07.2005, 17:14
Bana gazete kaynak göstermeyin. Ne kadar kolay yahu basarisiz damgasi vurmak. Metin Akbasoglu Zurawski'de yavas davranildigini söylemis..Adamin kendisi sorunlu, Iskoçyalara kadar gidip Celtic'le dahi anlasamadi.

Bana neden basarisiz olduklarini bir anlatin -somut verilerle-

Kaleci alindi mi? Alindi.. Tolga'yi fiyatinin üzerinde verdiler mi? Evet.. Hakkinda firtina kopardiginiz Ergin, Fatih, Yattara, Hüseyin, Erdinç bizde mi? Evet. Kampta mutsuzlar denilen oyuncularin sen sakrak fotograflarini buraya yapistirmadiniz mi? Fanatik okuyup bilinçli taraftar olduk zannetmeyin.. Basinin gaziyla kendi taraftariniza nasil yönetimi savunursun diye zindikdamgasi vurmayin..

tsmaniac
04.07.2005, 17:18
bu yönetim altyapidaki minik takimla bile anlasamaz smileys/smiley7.gif

vega
04.07.2005, 17:52
Bu kadar aciz yönetim görülmedi,bari milleti kandIrmasalar alamI yorsanIz almayIn ayIptIr her sene bu kadar insanIn duygularIyla oynanmaz

selçukabi
04.07.2005, 18:02
Bana gazete kaynak göstermeyin. Ne kadar kolay yahu basarisiz damgasi vurmak. Metin Akbasoglu Zurawski'de yavas davranildigini söylemis..Adamin kendisi sorunlu, Iskoçyalara kadar gidip Celtic'le dahi anlasamadi.

Bana neden basarisiz olduklarini bir anlatin -somut verilerle-

Kaleci alindi mi? Alindi.. Tolga'yi fiyatinin üzerinde verdiler mi? Evet.. Hakkinda firtina kopardiginiz Ergin, Fatih, Yattara, Hüseyin, Erdinç bizde mi? Evet. Kampta mutsuzlar denilen oyuncularin sen sakrak fotograflarini buraya yapistirmadiniz mi? Fanatik okuyup bilinçli taraftar olduk zannetmeyin.. Basinin gaziyla kendi taraftariniza nasil yönetimi savunursun diye zindikdamgasi vurmayin..

Tolga ve D'haene (büyük ihtimalle) gönderildi, yerleri doldu mu? hayir.Forvette Fatihin sagda emrahin ortada gökdeniz,yattara ve szymekin alternatifi var mi? hayir.Brezilyaya kaç ay önceden adam gönderdin futbolcu izlettin Santosda Botafogadaki adamlar 3-4 milyon euro sen ucuz ama kaliteli adam bulabildin mi? hayir.Borsadan gelen para ile (transferi bosver) külübün gelecegini kurtaracak yatirimlar yaptin mi? hayir.Yönetime geldikten sonra altyapidanhiçbir futbolcu forma sansi bulabildi?hayir.Buna ragmen kulübün borcu son mali kurulda da belli oldugu sekilde artti mi? (bkn. Özkan Sümer'in elestirileri) Evet.Kulübün hisse senedleri deger kaybediyor, CL'ye kalamazsak daha da kaybedecek yapilan yanlis transfer politikalari ve altyapiya yeterince önem vermemekle bunun sorumlusu kim olacak:SELÇUKABIEdited by: selçukabi

bobmarley
04.07.2005, 20:02
bence su baz alinmali..bu yil bu kadronun en kötü yeri 2.lik olursa yönetim basarili sayilabilir..en azindan lig siralamasindaki yerimizde bi deisiklik yok..ilerleme olmasa bile!!..ama en kötü 2.olmalilar..ki bu duruma kimlerin sayesinde geldik gerçekten bu bi soru isareti...basininda bunda payi var arkadaslar..galeyana gelenler için söylüyorm...

angaralits
04.07.2005, 20:35
bazi arkadaslar kizabilir ama benim sahsi düsüncem,yönetim basarilidir.benim bir sorum var.atay aktug un baskan oldugu dönemden bana bitane kötü transfer söyleyebilirminiz?iste sirf bu yüzden her ne kadar ben de transferdeki geçikmeden dolayi kizgin ve öfkeli olsamda benim gözümde bu yönetim ve ondan önceki atay aktug yönetimi basarildir.ben gayet net hatirliyorum,nikolovskileri,jarko yu,hadzic leri,misse misse leri....

Sacit
04.07.2005, 21:30
daha dikkatli olmali yönetim istanbula karsi özellikle

ShadoW
04.07.2005, 22:29
Yönetimimizin, ayni zamanda takimimizin yoklugunu çektigi çok önemli bir sey var. TAKIM POLITIKASI. Yönetimden yönetime degismeyecek, ama gelistirilebilir olacak bir genel TRABZONSPOR YÖNETIMI POLITIKASI... Avrupadaki bazi kulüplerin sistemli uygulama sonrasinda kendi kimliklerine kavusmasini hayretle izlemisti tüm dünya... Ajax,Liverpool,Benfica,Nantes gibi takimlar 70-80li yillarda oturttuklari Kulüp yönetimi organizasyonunu hala devam ettirmekteler...Bu takimlarin basina gelen-giden kim olursa olsun, kulübün yönetim politikasi bellidir. Mevcut sartlara,degisen kosullara göre çesitli düzenlemeler yapilir ama Çekirdek aynidir.

Velhasil yönetimimizin politikasi politikasizlik içinde kendi dogrularini uygulayabilme politikasidir..Transfer politikasi içinde REZALET ve FIYASKO kelimeleri arasindaki seçimi sizlere birakiyorum.Akli basinda her TS taraftari Eksikliklerin farkinda...Çözüm önerilerinin de.Bu eksiklikler en çok daTRANSFER zamani göze çarpiyor...BirBaykus çikacak ve "Siz ne biliyonuz,Yönetimdekilerden iyi mi biliyonuz" diyecektir ama, görünen köyden hepimiz haberdariz. Halka açilmis,Borsaya açilmis bir kulübün50bin 100bin dolarlarin hesabini yapmasi, yönetici arkadaslarimizin Cesaretsizliginden ziyade basiretsizligini göstermektedir. Zira Borsada yükselmek istiyorsaniz, yükseklerde oynamalisiniz. Bu takim Sampiyonlar ligine giremezse,Basari kazanamazsa kisaca,Borsaya açilmasinin hiç bir anlami yok...Start aninda tökezleyen Kosuculardan olmayalim. Cesur oynamazsaniz, silinir gidersiniz....

Cenkhan
05.07.2005, 01:40
Maddeler halinde tartismaktan nefret etsem de öyle basladik madem yazayim..

Selçuk Abi (her ne kadar yasini bilmesem debüyük ihtimal agabeyim yasindasin) surada ayni fikirdeyiz defans zaten tekliyordu kisimdi en kuvvetli adam dagitti... Yalniz transfer bütçesine beklenmeyen para girisi oldu, onun için defans oyuncusu transferinde yönetimin görevlendigi kisilere güvenilmesi gerektigini söyledim. Izlenen isimler, kulüpleri krakowluk yapmadigi takdirdetakima katilir diye düsünüyorum.Uyumsorunu yasanir yasanmaz o her transferde muamma..

Altyapi konusunda sorun oyuncu çikarmada degil; onu A takimda oynayabilecek mantaliteye ulastirmada bana göre. geseli Sabri'yi altyapida oynarken 3 sene övdüler, son sene ite-kalka bata-çika oynadi. Bizden Tayfun çikti küfür yiye yiye birkaç maç oynadi. Hasan ,bizde futbol tarziyla esi olmayan futbolculardan, biraz rahatlamak isteyenin ilk alay ettigi isim oluyor nedense, insanlara begendiremedik.. Selim, Emre Aygün, Ufuk, Ali Sen çok umutluyduk; çiktilar ama A takimdadüzenli bir sekilde görevalamadilar.Hatali olanbelki kendileri belki teknik kadro ama ben en az hatayi yönetimde görüyorum.

Borsadan alinan paraya ek olarakformalardan, kombinelerden ve özellikle 100.000 üye kampanyasindan beklenen gelirler büyük çapta bir proje için kullanilacaktir büyük ihtimalle ama bu konuda kesin bir bilgim yok, yalniz borsadaki hisse senetlerinin gelirleri bizim kulübe degilDenizbank'aait..Edited by: Cenkhan

gilimalı
05.07.2005, 17:01
bu yönetim ne anlar politikadan bunlarin anladigi tek sey ucuz ama kaliteli futbolcular bulmak herzaman sansli olamayiz simok'ta sansimiz vardi adam kaliteli çikti yattara da ona yakin ama ya bu senekiler fos çikarsa butun hayaller suya düser

oflum61
06.07.2005, 11:02
Ben simdiye kadar her yönetimimizle kendi icimizde tartisirim ama digerlerine bakinca onlarla gurur duyardim. Cünkü maddi imkanlar digerlerine göre cok daha az ama yine onlarla yarisiyoruz. Bu da az parayla iyi takim iyi yönetimden dolayi oluyordu (Trabzonun havasini suyunu gözardi edemeyiz)

Ama suanda duydugumuz selyer sunlar:

1. Cok iyi futbolcular, 6 ay dan beri izliyoruz, 500'e alip 5 Milyona satacagiz....

2. Bonsorvesi Bordeuax'da, Portoda, Amerikada, orada burada.... Debgeleri bozmayiz..

3. Alternetifleri hazir...

Ne anladik bu isden??? Ya 6 ay bi adami izledimmi bunun birazda fiyatini, bonservisini ögrenemzmisin? Yani bu adami biz alabilirmiyiz alamayizmi, diye düsünsene? Insanalri bitirmaktan baska bir sey yapmiyorlar! Ben söyledim bunlar "Türk Taktigi" galiba. Adamlari biktirarak futbolcunun fiyatini düsürecekler! Bu heryerde sökmez, hatta hicbir yerde sökmez.

Adamlar sakir sakir brezilyadan futbolcu aliyorlar. Sana kimse git Brezilyanin en iyi futbolcularindan al demiyor. Cünkü dünyada baska külüplerde var, mesela Real Madrid, Barceleona, Turin, Milano, Münih....onlar en iyilerini alsinlar biz biraz daha az iyilerini...

Ve unutmayin yakinda sampiyonlar ligi ön elemesi baslayacak!